Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Meczet w stolicy — a gdzie polskie służby?

Posted by grypa666 w dniu 27/03/2010

Pikieta przeciwko budowie meczetu w Warszawie

Sobota 27 marca, godzina 12:00, Rondo Zesłańców Syberyjskich

Nie zgadzamy się na budowę meczetu w Warszawie, dlatego w sobotę 27 marca o godzinie 12.00 organizujemy pikietę przy Rondzie Zesłańców Syberyjskich. To w tym miejscu, na skrzyżowaniu ulic, skrajni muzułmanie budują miejsce kultu.
Meczet, który powstaje na warszawskiej Ochocie, ma wysokość sześciu pieter i jest wyposażony w tradycyjne wieże – minarety. Na budowę wyrazili zgodę warszawscy radni, poproszeni przez Ligę Muzułmańską RP. To organizacja powiązana z Bractwem Muzułmańskim, którego cele są sprzeczne z wartościami demokratycznych społeczeństw Europy. Burmistrz wydał zezwolenie na budowę meczetu islamskich radykałów bez głębszego zbadania sprawy. Jak to możliwe? Inwestor oszukał władze gminy twierdząc, że chce zbudować Ośrodek Kultury Muzułmańskiej. W efekcie powstaje meczet. Dlaczego nie poniósł żadnych konsekwencji? We wcześniejszym planie zagospodarowania przestrzennego działka, na której rosną mury meczetu przeznaczona była pod inwestycje publiczne z opisem Uniwersytet Warszawski. Za czyją sprawą? Meczet powstaje w miejscu – upamiętnionej przez Adama Mickiewicza – Reduty Ordona. Czy na pewno nie razi to mieszkańców Warszawy i turystów? Między innymi te pytania chcemy zadać w sobotę. Będziemy wdzięczni, jeśli za Waszą sprawą uda się ten problem nagłośnić, a być może także rozwiązać. Manifestacja jest protestem zaniepokojonych obywateli. Jako organizatorzy, nie dopuścimy do jakichkolwiek skrajnych haseł. Ewentualne próby wykorzystania naszej manifestacji dla celów politycznych będą zgłaszane ochraniającej nas policji.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Meczet w stolicy — a gdzie polskie służby?

Piotr Bein 25.3.2010

Wygląda na to, że ekstremiści Bractwo Muzułmańskie doprowadzli swój lobbing za „ośrodkiem kultury muzułmańskiej” do zgody stołecznej na budowę meczetu.  Po zniszczeniu świętości chrześcijańskich w Kosowie pod okiem „struktur euroatlantyckich” ONZ i NATO, jeszcze jeden dowód dla muzułmanów, że Allach sprawiedliwie wspomaga właściwą religię…

Kto zaognił karykatury Mahometa

Pierwszy raz natknąłem się na nazwę Bractwo Muzułmańskie badając „skandal” duńskich karykatur Mahometa. Reakcja w świecie islamu objęła akty przemocy wobec Zachodu i chrześcijaństwa. Wbrew anty-islamskiej atmosferze w oficjalnych mediach zachodnich, nie wszyscy muzułmanie obwiniali Zachód za zbeszczeszczenie Mahometa. Al-Ittihad w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przypomniało: „Świat uwierzył, że  islam to praktyki Bin Ladena, Zawahiriego, Zarkawiego, Bractwa Muzułmańskiego, salafów i innych, którzy reprezentują wypaczony obraz islamu. Musimy uczciwie przyznać, że spowodowaliśmy te karykatury” (Slate 3.2.2006). Podobnie sugerował szyicki wielki mufty al-Sistani w Iranie, że wojowniczy muzułmanie częściowo odpowiadają za zniekształcenie wizerunku islamu: „Wrogowie wykorzystali to […] do rozsiania swej trucizny i wznowienia swych starych nienawiści„. (Fox News 3.2.2006)

Teoretyk cywilizacji, b. prezydent Iranu Khatami potępił przemoc i ekstremizm islamski, wg niego pochodzące z zacofania muzułmanów i poczucia poniżenia, co utrudnia zrozumienie i kompromisy (BBC News 11.2.2006). Ponowne publikacje karykatur w lutym 2008 r. w drugą rocznicę skandalu, wywołały dalszą samokrytykę. Yemen Times (25.2.2008) przypomniał muzułmanom, że kiedy „obraza wychodzi od innowiercy, prawo Szaria nakazuje ją zignorować […] nasze świętości niekoniecznie są równie ważne dla nich„, a brak pobożności wśród muzułmanów „stworzył u innowierców brak zrozumienia esencji islamu i jego stanowiska wobec przemocy„. Federacja Islamskich Organizacji Europy (FIOE) wezwała muzułmanów, by cierpliwie „odnieśli się do tej złośliwej kampanii, w sposob cywilizowany, oddający tolerancję w islamie i jego wyrozumiałość w traktowaniu ludzi.” (KUNA 23.2.2008)

Co jest więc powodem przereagowania muzułmańskiego, nie tylko w przypadku „duńskich” karykatur — niedoskonałość wiernych czy jakiś wróg zewnętrzny (wg sugestii al-Siataniego), być może działający przez islamistów (wymienionych przez Al-Ittihad), jak często bywa w manipulacjach religijnych? Po wybuchu „skandalu” w 2006 roku, duńskiego premiera Rasmussena zszokował brak lojalności muzułmańskich imigrantów: „ludzie, którym daliśmy prawo żyć w Danii, którą wybrali z własnej woli na miejsce zamieszkania, w tej chwili jeżdżą po krajach arabskich i wzbudzają antypatię do Danii i Duńczyków.” Chodziło szczególnie o imamów z Danii z misją nienawiści w świecie islamu ze wstrętnymi karykaturami, nigdy nie publikowanymi na Zachodzie, oraz o mniejszość imigrancką, która ich poparła w Danii. Jakby premier nie czytał książki b. agenta Mosadu, Victora Ostrovsky’ego By Way of Deception (Drogą Zmyłek; St. Martin’s Press 1990): „Relacje Mosad – wywiad duński są  tak intymne, że zakrawają na nieprzyzwoitość.” Agent Mosadu śledzi „wszystkie poczty tyczące Arabów i Palestyńczyków” spośród duńskiej społeczności arabskiej, przychodzące do kwatery głównej agencji bezpieczeństwa Danii — „niezwykły układ jak na obcą służbę wywiadowczą„. Za swą służalczość, przedstawiciele duńskiego wywiadu jeżdżą co trzy lata do Izraela na seminarium Mosadu, ktore tworzy użyteczne kontakty, „jednocześnie propagując ideę, że żadna organizacja nie radzi sobie lepiej z terroryzmem niż [Mosad].”

Początkowo Rasmussen zażądał sprostowania od duńskich imamów, a oni wskazali na „prasę międzynarodową”, potwierdzając swą wrogość, bo oni  wyselekcjonowali z niewiadomego źródła „duńską” grafikę i pokazywali muzułmanom jako objawy zachodniej nienawiści do Proroka. Duński przywódca Bractwa Muzułmańskiego, al-Barazi ze łzami w oczach opisywał wtedy w programie islamskiej TV Al Dżazira (31.1.2006) rzekome duńskie plany palenia Koranu, oburzając świat islamu (Der Spiegel 9.2.2006).

Radykalni imamowie i Mosad

Pozostałe „gwiazdy” skandalu to imamowie z Libanu, Hlajhel i Akkari. Hlajhel osiadł w Danii z dla pomocy medycznej dla syna, ale nie opanowawszy języka, zaczął nauczać wahabistycznego islamu w meczecie w „getcie” imigrantów w Aarhus. Nawoływał m.in., by muzułmanki przykrywały się od stóp do głów i nie dbały o siebie. Hlajhel skumał się z Akkari, ktorego sąd duński skazał za niemal oderwanie ucha chłopcu, który usunął woalkę z siostry Akkari. Pokojowe protesty muzułmanów w Danii na publikacje karykatur Mahometa były za mało radykalne dla obu imamów, więc zwołali wszystkich imamów w Danii i pod presją „jesteś z nami lub przeciw islamowi” wymusili  współpracę w uzyskaniu przeprosin i ustępstw od wydawcy karykatur i rządu duńskiego.

Hlajhel utworzył komitet obrony honoru Proroka wraz z nazywającym się umiarkowanym Palestyńczykiem, imamem Labanem, znanym Duńczykom z wystąpień w TV i spotkań z rządem duńskim. Notka prasowa Hlajhela na ten temat była właściwie groźbą domagającą się dla wszystkich muzułmanów przeprosin od wydawcy karykatur. Tymczasem prasa duńska raportowała niewielkie poparcie muzułmanów w Danii dla radykałow. Wiele z 27 organizacji członkowskich w komitecie Hlajhela i Labana było czystą lipą lub grupami nie więcej niż 10 stowarzyszonych. Po odsianiu lipnych sygnatariuszy przez dziennikarzy duńskich, zostało tylko kilka organizacji zrzeszających ok. 15 tys, osób, a nie setki tysięcy. Co najmniej jedna nieistniejąca organizacja pobierała duńskie dotacje (Ekstra Bladet 28.1.2006).

Uzyskawszy „poparcie” od swoich w Danii i od ambasadorów państw islamu, komitet imamów umiędzynarodowił hucpę (IslamOnline 18.11.2005). Media jot kłamliwie „potwierdziły” gremialność protestu muzułmanów w Danii. Z pomocą amabasad Laban zorganizował delegacje w świat islamu (3-11.12.2005 i 17-31.12.2005) i z Akkari przygotował dla nich teczki z fałszywymi karykaturami i kłamstwami, że muzułmanie nie mają w Danii prawa budować meczetów i są wystawieni na rasizm. Media arabskie przeprowadziły wywiady z imami-kłamcami, którzy powtórzyli konfabulacje dodając, że rząd Danii planuje cenzurę Koranu. Laban, który domagał się bojkotu gospodarczego kraju, który przyjął go, był zaskoczony rozmiarem światowego protestu muzułmanów. Zhakowano duńskie e-strony, a islamiści zamieścili on-line groźby ataków na autorów i redaktora karykatur oraz na Danię.

Badacze Petras i Eastman-Abaya twierdzą, że na początku stycznia  2006 r. po misjach imamów, Mosad aktywował ochotniczych współpracowników sajanim w mediach europejskich do ponownej publikacji karykatur w dn. 1-2.2.2006 r.: „Niemal wszystkie media zachodnie potępiły początkowe protesty umiarkowanych muzułmanów, szybko prowokując następną masową eskalację, niewątpliwie wspieraną przez tajnych agentów Mosadu wśród ludności arabskiej.” Reporter Ammitzboell i analityk terroryzmu Vidino ujawnili, że duńskie służby specjalne PET wykorzystywały radykalizm imamów, wynosząc ich niezasłużenie jako obrońców spoleczności muzułmańskiej w Danii: „imamowie manipulują tą relacją, stając się niezbędnymi mediatorami we wszelkich kontaktach między władzami a społecznością muzułmańską„.

Parę miesięcy po publikacji karykatur, żeby nakręcić „skandal”, w grudniu 2005 r. poszły w świat islamu pogłoski, że Duńczycy mają palić Koran (Politiken 21.12.2005). Zaś Duńczycy otrzymali sms-y, by wykupywać i spalić Koran na demonstracji 4.2.2006 (Politiken 1.2.2006). Ok. 40 prawicowców zebrało się, ale nie palili Koranu. Duńczycy udowodnili swym tradycyjnie tolerancyjnym i mądrym zachowaniem (mieszkałem i studiowałem w Danii 4 lata, znam język), że niecne zamiary mieli imamowie; nie było ani jednego ataku na muzułmanów w Danii przez paroletni okres kryzysu karykaturowego. Przyczynił się do tego parlamentarzysta duński syryjskiego pochodzenia Naser Khader, krytyk imigrantów opierających się integracji w duńskie społeczeństwo. Chciał zjednoczyć umiarkowanych muzułmanów,i wywołując tym konflikt z Labanem. W marcu 2006 r. tj. w szczycie skandalu, Akkari powiedział: „Jeśli  [Khader] zostanie ministrem […], może trzeba posłać paru facetów, żeby go wysadzić w powietrze” (2.4.2006). Nieznany dotąd jako żartowniś, Akkari przeprosił za swój „słaby żart„.

Salafiści

Khader wyjaśnił podział salafistów na wahabistycznych (w tym Al Kaida) praktykujących przemoc i salafistów jak Bractwo Muzułmańskie propagujące wiarę skrycie, edukujące i wpływające na młodzież. Wolno im kłamać za wiarę. Akkari i Laban to salafiści Bractwa Muzułmańskiego. Muzułmanie duńscy bali się otwarcie poprzeć Khadera, wobec pogróżek i nalepek „antyislamista” od radykalnych imamów. Po skandalu z karykaturami, Hlajhel zajął się budową dużego meczetu w „getcie”, czemu był przedtem przeciwny, bo fundusze miało dać miasto przez umiarkowanych muzułmanów („marionetki rządu” wg Hlajhela). Nowa sława Hlajhela przyciągnęła fundusze saudyjskich biznesmenów.

Laban przybył do Danii wyrzucony z Egiptu i Kuwejtu za działalność w Bractwie Muzułmańskim. Został „prawą ręką Abu Talal al-Qassimy’ego, czołowego przywódcy egipskich terrorystów Gama’a Islamija, któremu Dania udzieliła azylu po służbie w Afganistanie u bin Ladena i in. przyszłych założycieli Al Kaidy. Wielu innych członków  Gama’a przewinęło się przez Kopenhagę, w tym zastępca bin Ladena w Al Kaidzie, Ajman al-Zawahiri.” Gama’a podpisała fatwę bin Ladena z 23.2.1998 r. przeciw USA. Laban robił tłumaczenia i rozprowadzał magazyn Gama’a, który „gloryfikował mord na turystach zachodnich w Egipcie i nawoływał do zagłady Żydów w Izraelu” (Pernille Ammitzboell and Lorenzo Vidino w: Middle East Quarterly, Winter 2007).

Przywódca Gama’a, „Ślepy Szejk” Abdul-Rahman zostal skazany z 9 innymi za planowanie ataku bombowego na WTC w 1993 r. W lipcu 1990 r. mógł podróżować z i do USA, mimo że był na liście podejrzanych już od 3 lat.  W grudniu 1990 r. wyjechał znów z USA na konferencję islamską w Kopenhadze. Powrócił 9 dni później, a nie miał wizy. W 1995 r. New York Times skomentował, że powiązanie Abdul-Rahmana z CIA „jest związkiem wciąż mglistym” (Washington Post 13.7.1993; NYT 2.10.1995). Grupa Gama’a Abdul-Rahmana zdominowała meczet Instytutu Kultury Islamu w Mediolanie, a imam meczetu, Shaaban był przywódcą mudżahedinów w Bośni i bliskim przyjacielem innego przywódcy Gama’a i jednego z czołowych liderów mudżahedinów w Bośni, Qassema, który kierowal przepływem ochotników do Bośni, będąc na azylu politycznym w Danii (Evan Kohlman Al-Qaida’s Jihad in Europe Berg Publishers 2004 s. 25). Patrz poniżej tekst o terroryzmie islamskim rodem z Bośni.

W kwietniu 1994 r.  aresztowano siedmiu Arabów mieszkających w Danii, w tym Qassema. Prokuratorzy amerykańscy twierdzili później, że odciski palców na taśmach wideo zabranych im pasowły do tych na podręcznikach bombowych, ktore mial Ahmad Adżadż wjeżdżając do USA z Ramzi Yousefem, Palestyńczykami oskarżonymi o atak bombowy na WTC w 1993 r.  Pomimo dowodów nikogo nie pociągnięto do odpowiedzialności. Policja duńska później oświadczyła, że żaden z przechwyconych dokumentów nie wskazywał, iż oskarżeni osobiście wzięli udział w ataku. Na ironię, dwu z nich dostało azyl polityczny jako członkowie Gama’a, grupy prześladowanej, wg prawa duńskiego (Associated Press 28.6.1995). Rząd USA nazwał potem mediolański Instytut Kultury Islamu główną baza logistyczną w Europie, a dowody potwierdzały związek osób z instytutu z atakami 11 IX 2001 r. Gazeta izraelska pisała, że Adżadż mógł być wtyczką Mosadu, a Village Voice — że mógł on „z wyprzedzeniem wiedzieć o ataku bombowym na WTC, co doniósł Mosadowi, który z jakiejś przyczyny zachował to  tylko dla siebie” (Los Angeles Times 14.10.2001; NYT 14.1.2001; Village Voice 3.8.1993).

Kompleks jot a islamiści

Kompleks jot od dawna wykorzystuje islamistów. „Ojciec państwa Izrael” Ben-Gurion uknuł ataki bombowe fałszywej flagi w Egipcie, ktore zwalono na egipskie Bractwo Muzułmańskie, by popsuć stosunki Egipt-Zachód (NYT 11.12.1954, 30.3.1975; David Hirst The Gun and the Olive Branch; AriWatch.com). W marcu 2005 r. Izrael oficjalnie uhonorował dziewięciu Żydow egipskich zaanagażowanych w te ataki (Reuters 30.3.2005). W 1973 r. przyjęcie świeckiej konstytucji Syrii wywolało gwałtowną reakcję islamistow. Od 1976 r. Bractwo Muzułmańskie wykonało setki ataków celem obalenia rządu syryjskiego z pomocą Izraela i Jordanii. W 1982 r. armia Syrii zmasakrowała tysiące z Bractwa Muzułmańskiego i ich popleczników w mieście Hama, kończąc ich przemoc.

W 1967 r. Izrael przejął administrację Zach. Brzegu i Gazy. Prezydent Egiptu Nasser twardo zwalczał islamistow, lecz  Izrael uwolnił szejka Yassina, islamistę uwięzionego w wyniku represji Nassera z 1965 r. Były reporter NYT David Shipler słyszal od izraelskiego generał w Gazie, Yitzhaka Segeva, że rząd Izraela finansował islamistów, żeby przeciwważyć Organizację Wyzwolenia Palestyny (PLO) i komunistów. W l. 1973-1978 wojskowi Izraela  i biznesmeni saudyjscy popierali organizacje Yassina na Zach. Brzegu i w Gazie, które kontrolowały tysiące meczetów, organizacji charytatywnych i szkół — ośrodków rekrutacji wojowniczych islamistów. W 1978 r. rząd Izraela zalegalizowal grupę Yassina, Stowarzyszenie Islamskie, pomimo protestów umiarkowanych Palestyńczykow.

Z pomocą Mosadu w 1987 r. Yassin utworzył Hamas jako zbrojne ramię Stowarzyszenia Islamskiego. Analityk ds. Bliskiego Wsch. w Ośrodku Badań Strategicznych (Center for Strategic Studies) Anthony Cordesman, b. ambasador USA w Arabii Saudyjskiej Charles Freeman i nienazwany starszy przedstawiciel CIA twierdzą, że Izrael popierał Hamas dla zrównoważenia PLO konkurencyjną alternatywą religijną. Nienazwany przedstawiciel rządu USA  dodaje, że prawicowy establiszment Izraela wierzył, iż „Hamas i pozostałe grupy, jeśli zbobyłyby kontrolę, odmówiłyby wszelkiego udziału w procesie pokojowym i torpedowałyby wszelkie uzgodnienia.”  Przedstawiciel ds. kontr-terroryzmu w departamencie stanu USA, Larry Johnson powiedział: „Izraelczycy są swymi najgorszymi wrogami, jeśli idzie o zwalczanie terroryzmu […] Bardziej wywołują i podtrzymują terroryzm niż go ukrócają.” (Robert Dreyfuss Devil’s Game Metropolitan Books 2005 s. 191, 208; Counterpunch 18.1.2003; UPI 24.2.2001).

Pomysł kompleksu jot wykorzystywania islamistów do celów syjonizmu w Palestynie zastosowł do ZSRR w Afganistanie doradca prezydenta Cartera ds. bezpieczeństwa USA, geostrateg Brzezinski w 1977 r. Utworzoną przez niego Grupą Roboczą Narodowości (Nationalities Working Group, NWG) kierował od 1981 r. Richard Pipes, ojciec Daniela Pipesa, syjonisty prześladującego profesorów jak Norman Finkelstein. Richard uważał, że przy odpowiednej pielęgnacji muzułmanie sowieccy „wybuchliby w ludobójczą furię„. Rzeczywiście, Czeczeńcy nie zawiedli go… Wg Richarda Cottama, b. przedstawiciela CIA i doradcy Cartera, po upadku szacha Iranu w 1978 roku, Brzezinski postawił na „de facto sojusz z siłami powstańców islamskich i Republiki Iranu” (Robert Dreyfuss Devil’s Game Metropolitan Books 2005 s. 241, 251-256). Najpierw Al Kaida pomogła obalić ZSRR, potem zastąpiła groźbę Zimnej Wojny komunistów nowym celem propagandowym dla ciągłych wojen i konfliktów o „terroryzm”, prowadzących niezmiennie do podbojów, cywilizowania i demokratyzacji (Bałkany, Irak, Afganistan, Pakistan, wkrótce Iran?).

We Francji

Za nawoływanie odwiedzających meczety na paryskich przedmieściach do przemocy wobec Zachodu, Francja usunęła w styczniu br. radykalnego imama do Egiptu, 29-go z kolei od 2001 r. Wywiad policji francuskiej ustalił, że radykalny element próbował zinfiltrować 75 spośród 1700 znanych meczetów, ale połowa z nich oparla się. Francja wydaliła 31 radykałów, a policja śledziła ok. tuzina ekstremistów. Ciekawe są tu zbadane przez francuskich reporterów zasługi agenta Mosadu (Al Ahram Weekly 3.11.2007), prezydenta Francji, Sarkozy’ego. Jako minister bezpieki w czasie rozruchów na jesieni 2005 r. zaognił je niewyparzonymi słowy i zapowiedzią „zero tolerancji” przez wysłane przez niego siły policyjne. Sarkozy użył epitetów pod adresem rozrabiaczy z francuskim obywatelstwem, sugerując, że są obcymi we Francji. Sarkozy zainicjował prywatną, choć uznaną nieformalnie przez rząd, Francuską Radę Wiary Muzułmańskiej (Conseil Français du Culte Musulman, CFCM), zbierając krytykę za poparcie jej skrajnej frakcji.

Wbrew krakaniu merdiów jot o islamizacji kontynentu („Eurabia„), ok. 4-milionowa, najliczniejsza w Europie społeczność muzułmańska we Francji jest też najbardziej zintegrowana i zadowolona — z demokracji, współobywateli innych wyznań (Francja ma też największą w Europie społeczność żydowską), rozdziału religii od państwa, z rządu, policji, szkolnictwa… Podobnie jak w Danii podczas „skandalu” karykatur, większość muzułmanów we Francji potępiła rozruchy „zaniedbanej młodzieży” w paruset miastach Francji jesienią 2005 r., kiedy ww. ludzie gotowali z Danii globalną rozróbę rzekomo w obronie honoru Proroka. „Młodzież” spaliła ok. 9 tys. aut i zniszczyła budynki, na 200 mln euro, raniąc 126 policjantów i strażaków. Policja aresztowała prawie 3 tys. warchołów, większość z nich młodych muzułmanów.

Imam w Hadze, Fawwaz ostro potępił rozruchy francuskie przypominając, że państwa islamu zdusiłyby je u siebie, a muzułmanie są mniejszością, która może odnieść szkody wskutek rozruchów i być wyrzuconą z Zachodu. Francuskie zakazy woalowania kobiet mogą być rasistowskie, ale muzułmanie sami są rasistami dzieląc się wg kraju pochodzenia. Fawwaz oskarżył organizacje muzułmańskie na Zachodzie o zaniedbanie swej mlodzieży, podczas gdy prześcigają się o granty rządowe.

Co zrobić z tym fantem?

Cieszmy się więc z tolerancji i internacjonalizmu naszych władz pod kierunkiem Gronkiewicz-Waltz — tej samej co usunęła „konstrukcje, instalacje” tj. krzyże w stolicy. Instalacja meczetu czy ośrodka kultury islamu w Warszawie przyciągnie wyznawców pod ochroną w Polsce jako ginący gatunek walczący terrorem o prawa narodowe: Albańczyków kosowskich i Czeczeńców. A i jakiś Kurd się znajdzie, jak w „rewolucji” dyrygowanej przez kryptożydowskich masońskich muzułmanów dönme w Turcji, w wyniku której stracili życie chrześcijanie — Ormianie, Grecy i Assyryjczycy.

Czeczeńcami szlachetnie „opiekuje się” pewien krakowiak, którego miałem „zaszczyt” poznać przyjechawszy do Krakowa na prelekcje o kompleksie jot w kwietniu 2009 r. Czystym przypadkiem w tym samym dniu policja zwinęła uzbrojonego Czeczeńca w Krakowie. Może polskie-bez-cudzysłowu służby zainteresują się w końcu tym towarzystwem i ich „meczetami”, począwszy od burmistrzyni…

††††††††††††††††††††††††††††††

Tajniacy mistarafim

http://www.uruknet.info/index.php?p=m64396&hd=&size=1&l=e

Iqbal Tamimi 21.3.2010, tłumaczyła Ola Gordon, skrócił Piotr Bein

W różnych miejscach Palestyny, młodzieńcy ubrani jak Palestyńczycy znają miejscowe arabskie dialekty i zachowują się jak Palestyńczycy …ale nimi nie są. Uczestniczą w palestyńskich demonstracjach w arabskiej kefiji na głowie. Będąc w środku bez względu na akcję rozpoczynają zbieranie informacji o działaczach, a na koniec, uzbrojeni w przeciwieństwie do Palestyńczyków, ujawniają swoje prawdziwe dzikie oblicze i atakują oraz biją palestyńskich demonstrantów.

Izraelskie siły okupacyjne nazywają ich “mistarafim”, a Palestyńczycy “mustarebin”. Pracują w dwóch zespołach — jedna grupa w policji, druga w izraelskiej armii i straży granicznej. Jednostka mistarafim rozpoczęła tajną pracę w arabskich miastach i w okupowanej wsch.  Jerozolimie, ale rozszerzyła działania na palestyńskie miasta arabskie wewnątrz zielonej linii, trafiając do celu bez przyciągania uwagi. Trudno ich rozpoznać, bo wyglądają jak cywile, ale izraelska policja i żołnierze dobrze ich znają i nadzorują ich działalność, kiedy wchodzą w demonstracje z koordynacją armii.

Angażują się w demonstracje wydaje się najbardziej entuzjastycznie, zamaskowani noszą palestyńską flagę, ubrani w kefije lub naszyjniki z hasłami narodowej rewolucji. Większość czasu pozostają w grupach 3-4 osób, starając się doprowadzić demonstrantów do zasadzki  izraelskiej armii i policji lub w kierunku ślepych czy wąskich uliczek. Tam atakują ofiary, podczas gdy jeden z nich ochrania tyły gangu. Nie wahają się otworzyć ogień z karabinów.
Mistarafim ćwiczą na najbardziej zatłoczonych terenach arabskich zwłaszcza w Nazarecie. Wg wiarygodnego źródła, niektóre z tych jednostek mieszkają nawet z arabskimi rodzinami w Nazarecie, by nauczyć się arabskich obyczajów, tradycji, ubioru i mowy. Jeden z trenerów jest ze wsi Taraan, uczy ich lokalnego dialektu, a nawet jak robić kawę po palestyńsku.

Przed sądem są dla mistarafim specjalne przepisy, a policja ma obowiązek zapewnienia ochrony ich tożsamości i in. danych, przechowywanych w poufnych teczkach,i ujawnianych tylko przed sędzia.

†††††††††††††††††††††††††††††

Od 11 IX do Warszawy

Fragment książki P. Beina „NATO na Bałkanach” 2005

Raport specjalny Defense & Foreign Affairs Strategic Policy z lipca 2005 roku: Śledztwa i dowody wywiadowcze znalazły połączenie ataków bombowych  w Londynie 7.7.2005 r. z działaniami  wspierającymi terror w Bośni. Podobnie  ataki 11.3.2004 r. w Madrycie i 11 IX w Nowym Jorku i Waszyngtonie okazały  się potem powiązane z ogniwem bośniackim. Pomimo tego, rządy brytyjski i amerykański ciągle odrzucały doniesienia wywiadu, które łączyły dżihadistów bośniackich z partią  Izetbegowicia, SDA: Bałkańskie źródla wywiadowcze z ponad jednego państwa potwierdziły, że były systematycznie odrzucane, gdy próbowały poinformować oficerów brytyjskich tajnych służb MI-6 (SIS) lub departamentu stanu USA i CIA w regionie o działaniach dżihadu bałkańskiego, połączonego tak z luźnym sytemem sieci Al Kaidy, jak i z rządem Iranu. Jedno źródło, przepytane 8.7.2005 roku: Nie chcą o tym słyszeć. W tym samym czasie źródła w tajnych służbach bezpieczeństwa, MI-5 (Security Service) powiedziały Defense and Foreign Affairs, że ich własny rząd polecił im nie ujawniać informacji, które spowodowałyby pytania o połączeniach brytyjskich ekstremistów islamskich z Bośnią.

W USA i Zjednoczonym Królestwie mamy do czynienia z fiaskiem służb wywiadu, które dołożyło się do niezakłóconego przeprowadzenia ww. ataków. Fiasko z powodu politycznego zakazu kompromituje. Biurokracja departamentu stanu  Busha kontynuowała na Bałkanach clintonowską politykę, mimo sprzeczności z dobrym rządzeniem byłą Jugosławią.  Blair kontynuuje swą politykę lat 1990tych. Do czasu wyborczego zwycięstwa lejberzystów Johna  Majora (1.5.1997), przynajmniej brytyjski wywiad wojskowy sprzeciwiał  się działaniom SIS na Bałkanach, uważając je za łagodne w stosunku do dżihadistów i niebezpieczne dla wojsk brytyjskich w UNPROFOR. Od tego czasu, rządy USA i brytyjski próbowały ukryć dowody związków z rozwojem terroryzmu w Bośni oraz karają i odizolowują każdego swego przedstawiciela, który wychyla się. Wynikło przyzwolenie na rozbudowę terroryzmu, który w końcu dosięgnął Londynu.

Defense & Foreign Affairs Special Analysis dwa miesiące przed 7 VII (2.5.2005): Poza gromadzonymi dowodami na związek Bośni z atakiem w Madrycie 11.3.2004 roku, mamy teraz dowody, że ludzie Al Kaidy w Iraku pod kontrolą Abu Musab Al Zarkawi mają plany poprzez Bośnię wykonać główną akcję terroru w Europie z użyciem BMR, w tym broni atomowej. Siły USA przechwyciły tę informację z porzuconego laptopa Zarkawi […] wcześniej wysłał on do Bośni terrorystów wyspecjalizowanych w broni chemicznej i biologicznej, w przygotowaniu do ataków na cele w Europie […] W tym samym czasie, departament stanu niszczył przywódców Republiki Serbskiej, którzy dostarczyli USA i NATO najbardziej doniosłe informacje wywiadowcze o regionalnych terrorystach.

Yossef  Bodansky potwierdził rolę Zarkawi w północnoafrykańskim ruchu dżihadu, który wziął udział w ataku madryckim (Defense & Foreign Affairs 20.6.2005): podstawowe siły dżihadu w Afryce Północnej, szczególnie w Mauretanii, Maroku i Algerii, połączyły się pod jednym dowództwem podległym Al Zarkawi’emu, a przez niego – bezpośrednio Osamie ibn  Ladenowi i jego doradcom. Defense & Foreign Affairs Special Analysis (11.7.2005) o związku nowego ambasadora Bośni i Hercegowiny (BiH) w USA, z mudżahedinem, który oznajmił odpowiedzialność Al Kaidy za Madryt: [na początku lat 1990tych] mudżahedin afgański, który pojechał do Splitu [Chorwacja], spotkał się z Abu Dujam Al Afgani, kierowcą dr Bicery  Turkowicia, ówczesnego ambasadora BiH w Chorwacji. Abu Dujam zadeklarował potem odpowiedzialność Al Kaidy za atak w Madrycie 11.3.2004 r. Osoby, które go spotkały, wywnioskowały z jego akcentu, że jest z Afryki Północnej, może z Maroka.

Obok planów ataków BMR, w tym nukleranych w USA, wywiad spodziewa się ataków dżihadu na cele cywilne w Warszawie i Rzymie, w proteście przeciw poparciu państw dla wojny w Iraku. Przy braku odpowiednich działań antyterrorystycznych i kontrwywiadowczych, przypadki terroryzmu nasilą się w Europie Zachodniej, dorównując rodzajom działań w Iraku, w tym porwaniom i rytualnemu obcinaniu głów. Środki zaradcze: opanować ogniwo koordynacyjne w Bośni, a USA i Zjednoczone Królestwo muszą skończyć tam z prodżihadowym przywództwem Wysokiego Wysłannika, Paddy Ashdowna. Muszą też zaprzestać ‘poprawnego politycznie‘ podejścia, które lekceważy realia dowodzenia terroryzmem przeciw Zachodowi oraz ze związanym z islamistami przemytem narkotyków przez Bośnię, Kosowo i południową Serbię (Defense & Foreign Affairs Strategic Policy lipiec 2005).

Christope  Chaboud, dowódca francuskich służb antyterrorystycznych w policji kryminalnej powiedział (13.7.2005), że środki wybuchowe użyte 7 VII w Londynie przyszły z Kosowa. Defense & Foreign Affairs wiedziało już przedtem, że bomby w Londynie były zbudowane na bazie środka plastykowego, Semtexu, z zaopatrzenia byłej armii Jugosławii, JNA. Semtex przysłala bośniacka sieć wsparcia dżihadistów, która wchodzi w skład strefy działań islamistów Bośnia-Kosowo-Albania-Raszka. Po ataku w Londynie, źródła w greckich służbach bezpieczeństwa (mają bardzo dobre dojścia na Bałkanach) powiedziały Defense & Foreign Affairs, że od lat przekazują informacje sojusznikom o działalności islamistów w Bośni, Kosowie i Albanii. Sojusznicy nie wspierają greckich wysiłków swoimi informacjami wywiadowczymi. Na podstawie informacji z greckich służb, wspólna akcja CIA i MI-6 nakryła trzy komórki Al Kaidy w Kosowie.

W lipcu 2000 r. wspólna akcja grecko-amerykańska odkryła tajny magazyn broni i środków wybuchowych na Górze Kourkoulitsa, k. peloponeskiej wsi Nepodible. Były tam m.in. karabiny snajperskie, nowoczesne rakiety przenośne i elektronika zdolna jednocześnie odpalić z odległości kilku km środki wybuchowe rozmieszczone w różnych miejscach. Grecy ustalili, że broń pochodziła z Bliskiego Wschodu, skąd islamiści dostali ją przez Wyzwoleńczą Armię Kosowa. Grecki KFOR aresztował islamskich fundamentalistów trzykrotnie w Kosowie i przekazał ich siłom USA. Greckie służby nadzorują też Raszkę (islamscy terroryści ulokowali się tam od 1996 r.) i północną Czarnogórę. Uważają, że są tam ważne komórki Al Kaidy, które planują ataki w Europie.

Komentarze 74 to “Meczet w stolicy — a gdzie polskie służby?”

 1. Stanisław said

  Polskie służby te bez cudzysłowu powinny się dokładnie tej sprawie przypatrzeć, lecz czy nasze służby są jeszcze nasze, czy tylko już z nazwy ? Być może ten meczet będzie wylęgarnią wszelakiej maści ideowych popaprańców, którzy w naszym kraju będą realizować wytyczne starszych i mądrzejszych.

 2. Prrivan said

  Jak sie okazuje do potyczki morskiej doszło nie tylko w rejonie koreańskim:

  http://www.disclose.tv/frameset.php?url=http%3A%2F%2Fwww.telegraph.co.uk%2Fnews%2Fworldnews%2Fmiddleeast%2Funitedarabemirates%2F7521219%2FNaval-battle-between-UAE-and-Saudi-Arabia-raises-fears-for-Gulf-security.html

  „Naval battle between UAE and Saudi Arabia raises fears for Gulf security…”

 3. Stanisław said

  Na WP jest zamieszczony tekst, do którego daję niżej link

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Minarety-jak-glowice-rakietowe.-Agresywni-islamisci-w-Polsce,wid,12114536,wiadomosc.html

  Proszę zwrócić uwagę na komentarze jakie są zamieszczane przez ludzi ten tekst czytający. Pozwolę sobie wkleić jeden z najbardziej prowokacyjnych – „Jestem „za” meczetemi bo one pozwolą zwalczać religię kastolicką, – likwidacja krzyży w urzędach i szkołach itd.” Czyżby gość na usługach starszych i mądrzejszych ?

  • mirek said

   jak ich będzie więcej w Europie to przejmą władzę, kwestia czasu,
   podobno dostają i po 400 euro za chodzenie w chuście (kobiety)
   i z 900 za noszenie brody,
   u nas jak kombinują z becikowym żeby nie dać,
   już nie mówiąc o zarobkach.

   • Wojwit - Ten Sam said

    Aaa… To dlatego nawet młode baby w Polsce (niby Polki) tak chętnie przechodzą na islam. To jest taki specyficzny rodzaj k…stwa. Zawsze mnie dziwiło po co im to? – Dzielić się mężem z trzema innymi oficjalnymi żonami, tudzież nałożnicami, na trzykrotne „paszła won” wyjść z domu (jak stoi) i nigdy nie wracać, cieszyć się jak mąż porządnie po pysku (i nie tylko) sprać raczy, i jeszcze go pocałować w rękę, bo się zmęczył, biedaczek…
    A teraz juz wiem!

   • monitorpolski said

    Pamiętacie co się robiło z volksdojczami podczas wojny? Czuję, że nadchodzą podobne czasy…

  • Mars said

   Na wielu stronach, forach działają płatni „powtarzacze”, których celem jest nawet nie tyle dezinformacja ale propaganda i sugerowanie tego co „dobre” . Właściwie przy użyciu odpowiedniej ilości takich internetowych trolli można wyeliminować problem cenzury w sieci . Aby internet mógł (podobnie jak inne media) kreować światopogląd ludzi ten „właściwy” to potrzebni są właśnie takie internetowe agenciury buszujące po całej sieci …niestety

   • Alex said

    dokładnie. Nie wiem czy jest tak w tym przypadku, natomiast w marketingu nazywa się takich ludźmi „liderami opinii”

 4. ALFA said

  NIE NA TEMAT ,ALE WARTO JUŻ WIEDZIEĆ
  Wniosek Komisji Europejskiej i wszystko wskazuje na to, iż jest to eksperyment mający sprawdzić reakcję społeczeństwa na całkowite usunięcie pieniędzy materialnych z rynku. Jeżeli eksperyment się powiedzie, przepisy zostaną wprowadzone w całej Unii Europejskiej.
  GRECJA. Od 1 stycznia 2011 wszystkie płatności w gotówce powyżej 1500 euro będą przestępstwem, a każda transakcja powyżej tej kwoty będzie mogła być dokonana tylko kartą kredytową bądź przelewem z konta bankowego.

  Oprócz tego Grecy już zostali zobligowani do przechowywania wszystkich rachunków ze swoich wydatków i muszą obejmować minimum 30% rocznych dochodów. Rachunki muszą zawierać numer podatnika. Za niedopełnienie obowiązku Urząd Skarbowy może nałożyć podatek karny w wysokości 10%. Papierowe rachunki na kwoty powyżej 3000 euro nie będą uznawane, jeśli nie będą posiadać certyfikatu i formy elektronicznej.

  Ponadto wszystkie firmy w Grecji i obywatele muszą posiadać konto bankowe, a wszystkie transakcje będą monitorowane przez odpowiednie urzędy.

  Nowe prawo oznacza w praktyce totalną kontrolę finansową i prywatnego życia obywateli Grecji na podstawie analizy ich wydatków. Nowe przepisy drastycznie ograniczą obieg pieniądza w Grecji.
  Na podstawie: KOPP Verlag

 5. asterix said

  W tvn pokazali Hannę Gronkiewicz-Waltz to już wszystko wiadomo ..

 6. malwa said

  to by było nienormalne gdyby pozwolono wybudować w warszawie ten meczet ponieważ chrześcijanie są prześladowani w krajach muzułmańskich więc nie powinno być na to zgody http://www.youtube.com/watch?v=7t28QuHb1do&feature=related

  • monitorpolski said

   To co jest logiczne w NWO jest alogiczne i na odwrót. Czarne jest białe, białe czarne, dobro jest złem, a zlo dobrem.
   Prosty przykład „akcja pomocy Biaorusi” oznacza akcję destrukcji Białorusi

 7. Aśka said

  http://portalwiedzy.onet.pl/4870,25297,1604558,1,czasopisma.html
  2009-02-22 Rusłana Krzemińska
  Uratuj swoją planetę!
  „Godzina dla Ziemi” (Earth Hour) to ogólnoświatowa inicjatywa zorganizowana przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF po to, by przeciwstawić się największemu zagrożeniu dla naszej planety: zmianom klimatu. Na całym globie o jednej godzinie – w sobotę, 27 marca, od 20:30 do 21:30 – wyłączamy światła w naszych domach, firmach i budynkach publicznych. Zgasną iluminacje spektakularnych miejsc, m.in. Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, rzymskiego Koloseum, opery w Sydney czy mostu Golden Gate w San Francisco.
  […]
  PROPONUJĘ AKCJĘ PRZECIWNĄ, BO ŻADNYCH ZMIAN KLIMATU NIE MA (popatrzcie już nie mówią ocieplenie klimatu!!!!!!!!!!!), a jeżeli jakieś anomalie występują, TO SĄ ONE STWORZONE PRZEZ TYCH, KTÓRYM ZALEŻY NA DEPOPULACJI.

  dzisiaj o godzinie 20:30___________wszyscy zapalmy wszystkie możliwe żarówki w naszych domach i na klatkach schodowych

  • Wojwit - Ten Sam said

   To następna dobra rada, a może i lepsza niż poprzednia, bo może okazać się skuteczna.Przed chwilą Radio Maryja podało, że na Ochocie, gdzie muslimy chcą postawić meczet był kiedyś chlew. Wypowiadający się znawca kultury i historii Warszawy wyraził zdziwienie, że w tak „niekoszernym” (może lepiej „niehalachowym”) dla muzułmanów miejscu wahabici stawiają meczet.
   Wniosek: Trzeba, żeby tam podjechała ciężarówka pełna nierogacizny. Świnki wypuścić – tak na trzy może cztery godziny i sprawa załatwiona – meczetu nie będzie!

  • Zapsa said

   Wmawianie maluczkim, że to przez ich stolec i ich własną żarówkę Ziemi grozi zagłada jest jak kontrolowanie przez Skarbówkę tylko małych przedsiębiorców, podczas gdy duzi robią przekręty na grube miliony…Ale kogoś trzeba oskarżyć, na kimś trzeba zbić premię dla urzędnika, można więc się przypierniczyć do przecinka i do stolca, a grube ryby się cieszą.

 8. Dawid -STANOWISKO POLSKIE W SPRAWIE MECZETU said

  protest przeciwko meczetowi z dzisiaj

 9. eminem said

  Mój poprzedni post nie pojawił się więc zamieszczam jeszcze raz… Ciekawy materiał…. Zastanawiam się czy to anomalia czy nowa broń USA. Film nakręcony w Iraku pokazuje atak na czołg USA(właściwa akcja 3:20 )

  • monitorpolski said

   Nie żadna anomailia – ubranie jest z materiału zrobionego z matrycy podobnej jak ekran laptopa, przy czym mini kamery łapią obraz z drugiej strony i przenoszą go na wyświetlacz. Coś jak „Predator”. To już jest w użytku.
   ====================
   od pb: sa podejrzenia ze podobnej technologii uzyto 11 IX maskujac kolorem nieba pocisk/pociski lecace na wtc; na internecie sa zdjecia tej techniki zainstalowanej na samolocie = dla obserwatora z dolu na samolocie widac obraz nieba i chmur nad nim; coraz mniej bedziemy mogli wierzyc oczom

   • asterix said

    Coś jak lustro i ‚wymazanie ich z pola widzenia’ ?

   • Wojwit - Ten Sam said

    Czapka – niewidka (raczej peleryna)już jest. Trzeba jeszcze trochę poczekać na cudowne samonakrywające się stoliczki czy kije – samobije (na te ostatnie może nieco krócej, bo to wszak „wynalazek militarny” – a takie mają u unych „zielone światło”, przez wzgląd na to, że działają ku naszej zagładzie). A swoją drogą. Jakże żywotny jest ustny przekaz międzypokoleniowy, skoro o tym, co pewnie kiedyś (bardzo, bardzo dawno temu) istniało, przekazano wspomnienia przez tyle stuleci…

 10. asterix said

  Podczas prześladowań chrześcijanom Zbawiciel ukazuje się we śnie. Uzależnieni od narkotyków porzucają używki, chorzy zdrowieją. A przede wszystkim, Irańczycy się nawracają – twierdzi żyjąca w Niemczech pastorka Mahim Mousapour.
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/jezus_chrystus_czyni_cuda_w_iranie

 11. asterix said

  „Dzieci w szkołach nie powąchają amoniaku, nie zobaczą światła lasera.”
  http://www.sfora.pl/Eksperymenty-w-szkolach-moga-zabic-a18565

 12. Dawid - Modelowe stosunki polsko - niemieckie said

  Przekłamanie historii na korzyść Niemiec

 13. Man said

  Pamietacie jak MIZIA wspominal o wielu ciekawych niusach nt. zmian jakie beda sie pojawiac w mediach? Kolejny! Wydaje mi sie, ze to jest przygotowanie na „cos”. Zamiast powiedziec wprost, ze cos bedzie sie dzialo to lepiej powoli stopniowo oswajac.

  http://wiadomosci.onet.pl/2147698,12,bezprecedensowe_zmiany_na_ziemi_nowy_okres_w_historii,item.html

  A co najlepsze wszystkie pojawiaja sie zawsze po polnocy.

 14. Michał said

  Anarchiści przeciwko murowi (napisy PL) Część 1/3

  Na stronie VIVAPALESTYNA filmy są zablokowane przez system

 15. Kier said

  …szukajcie prawdy, tylko prawda was wyzwoli…

  „Czas Króla” ; „Czas prawdy” ; „Czas nagli”
  „Przywróćmy Polsce znaki Zwycięstwa!”

  zamówienia 012- 285 60 98
  biuro@rozalia.krakow.pl

  http://www.rozalia.krakow.pl

  http://www.intronizacja.pl

 16. ALFA said

  Nadszedł czas, aby przeciwstawić się Izraelowi
  Cytat:

  22. szczyt Ligi Arabskiej rozpoczęty w Syrcie, w Libii, odrzucił wszelką możliwość porozumienia z Izraelem bez zaprzestania przez to państwo dalszej kolonizacji Wschodniej Jerozolimy. – Nadszedł czas, aby przeciwstawić się Izraelowi – oświadczył z kolei sekretarz generalny organizacji Amr Musa i wezwał 22 państwa zrzeszone w tym bloku do nawiązania bezpośredniego dialogu z Iranem w związku z obawami o rosnące wpływy Teheranu w tym regionie.

  Nie tyle zainteresował mnie sam temat co komentarze pod nim.
  Oto przykłady
  Cytat:

  WSPANIAŁYCH LUDZI DAŁ SWIATU TEN WIELKI NARÓD !! I TEGO NIKT NIE ODBIERZE !POTWIERDZAM RÓWNIEŻ ,ŻE W KAZDYM POLAKU PŁYNIE CHOCIAŻ TROSZECZKĘ KRWI ZYDOWSKIEJ I Z TEGO JESTESMY MY POLACY DUMNI ! PRZEZ 700 LAT TE DWA NARODY SIĘ WYMIESZAŁY .GRO ŻYDÓW MA POLSKĄ KREW I GRO POLAKÓW RÓWNIEŻ .DLATEGO OBLIGATORYJNIE IZRAEL JEST NASZYM MENTALNYM SOJUSZNIKIEM I DLATEGO NIE WOLNO ITEGO UWIELBIANEGO NARODU( MODLIMY SIĘ DO NICH -DZISIAJ NIEDZIELA ) , KTÓRY TAK WIELE WYCIERPIAŁ OD INNYCH BANDYCKICH NACJI.

  Lub ciekawszy
  Cytat:

  To są ich ziemie i mają w tej sytuacji wszelkie prawo do robienia wszystkiego co im sie należy.A najważniejsze w tym wszystkim że Bóg stoi po stronie Izraela,a wiec czy się komu to podoba czy nie,jeśli chcecie walczyć z Izraelem to tak samo jakbyscie walczyli z samym Bogiem!!!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,13…..caid=19e31

  • KrisT said

   Podałeś dwa cytaty na 99% napisane przez opłacanych agenciorów. Jakiś czas temu był watek napisany iluż to agenciorow ma israel na miedzynarodowych forach. najmniej w naszym kraju ale jak widac udzielaja się….
   Izrael narobił juz sobie dawno w papiery, jak już kiedys pisałem, dojdzie do otwartej wojny miedzy nimi a muzułmaninami i chrzescijanami. I lepiej żeby ci pierwsi zaczęli walczyc miedzy sobą…

 17. ALFA said

  Polecam film Jestem Izraelem
  http://www.metacafe.com/watch/…..h_version/

 18. ‚Szczypińska powiedziała, że oczekuje od polskiego rządu i MSZ reakcji na złe potraktowanie ich grupy na lotnisku w Tel Awiwie. Jej zdaniem nie ma żadnych wątpliwości, iż takie potraktowanie polskich posłów było związane z ich wizytą w Autonomii. – Był to odwet za naszą wizytę w Autonomii Palestyńskiej, ponieważ za dużo widzieliśmy. Widzieliśmy gehennę narodu palestyńskiego, obozy, mury, zasieki. Będziemy o tym świadczyć – powiedziała…’

 19. ALFA said

  NIE NA TEMAT ALE DORZE ,ŻEBY WIEDZIELI WSZYSCY I PRZEKAZYWALI TĄ WIADOMOŚĆ
  Temat o Bronku. Kandydacie na Prezydenta RP
  Komorowski i Peres spotkali się w Jerozolimie przy okazji zakończonej w czwartek w nocy trzydniowej wizyty marszałka Sejmu do Izraela. Marszałek ocenił w rozmowie z PAP, że wymiana polskiej i izraelskiej młodzieży powinna być bardziej nakierowana na bezpośredni kontakt rówieśników, by młodzi Izraelczycy, którzy przyjeżdżają do Polski nie odwiedzali tylko miejsc upamiętniających Holokaust, ale więcej spotykali się z młodymi Polakami.
  Jednym z tematów rozmowy była także kwestia zwrotu mienia żydowskiego pozostawionego w okresie II wojny światowej. Komorowski wyraził nadzieje, że rząd ostatecznie przygotuje ustawę rekompensacyjną, która by stanowiła podstawę do rekompensaty za utracone mienie.

  W ocenie marszałka, trudny byłby faktyczny zwrot mienia, które zostało pozostawione w wyniku wojny, ale możliwe są na przykład rekompensaty w wysokości około 25 proc. wartości, wypłacane w kilku częściach.

  Komorowski zaznaczył, że rozmowa z prezydentem Izraela częściowo miała charakter prywatny.
  http://www.jewish.org.pl/index…..;Itemid=61

  KTO ZATRZYMA BRONISŁAWA K. ?

  Komorowski nie może zostać prezydentem – i każdy komu zależy na Polsce i ma na to wpływ, musi robić wszystko, aby zatrzymać tę kandydaturę.

  Do tego teksty Aleksandra Ściosa

  • ALFA said

   DO LINKU 19

   KTO ZATRZYMA BRONISŁAWA K? A KTO JAK NIE MY WYBORCY!!!!!!!!

   http://cogito.salon24.pl/166146,kto-zatrzyma-bronislawa-k

   • Dawid - dodatkowe info said

    Bronisław Komorowski – polonofob, dywersant, komuch, poseł PO, głosował za przekazaniem żydom w USA $65 miliardów bezpodstawnych „odszkodowań”

  • malwa said

   brawo o to właśnie chodzi takie informacje są bezcenne trzeba demaskować unych teraz komorowski po takich deklaracjach już raczej nie zostanie prezydentem ale trzeba non stop ludzi uświadamiać żeby nie było za późno i żebyśmy nie wyszli jak zabłocki na mydle

   od mg: imiona i nazwiska piszemy od dużej litery

  • Karol said

   Teczka Komorowskiego (specyficzny portal ale poprzez setki referencji informacje w jego teczce zdają sie byc jak najbardziej wiarygodne):
   http://teczki.obserwowani.pl/8561.html

   Prezydent? 😦

   • malwa said

    dzięki karol za linka trzeba ludzi uświadamiać kim są nasi politycy i kogo reprezentują

  • ALFA said

   Afera Marszałkowa – cykl felietonów Aleksandra Ściosa

   Oto 14 października 2007r.”Wprost” podał informację, że „w 2000 r. Wojskowe Służby Informacyjne inwigilowały posłów z sejmowej komisji obrony.Z naszych informacji wynika, że o sprawie mógł wiedzieć Bronisław Komorowski, ówczesny minister obrony narodowej, a dziś jeden z liderów PO.”

   W sejmowej komisji MON zasiadali wówczas m.in. Jerzy Szmajdziński (SLD), Janusz Zemke (SLD), Janusz Onyszkiewicz (UW), Paweł Graś i Paweł Piskorski, wówczas posłowie niezrzeszeni. Szefem WSI był Tadeusz Rusak, a jego zastępcami Mariusz Marczewski i Kazimierz Mochol. Wszyscy, pytani o inwigilację przez WSI, zaprzeczają, by miała miejsce lub twierdzą, że nic im o tym nie wiadomo.

   Fakt inwigilacji potwierdza natomiast Krzysztof Borowiak, ówczesny dyrektor Departamentu Nauki i Szkolnictwa Wojskowego MON. Jego zdaniem, zdobyte w czasie inwigilacji materiały mogły trafić do ówczesnego szefa MON Bronisława Komorowskiego.

   „Podczas rozmowy z szefem MON Bronisławem Komorowskim puścił mi on nagranie z poczty głosowej telefonu komórkowego Głowackiego. Było to moje nagranie na jego pocztę głosową. Minister zaprezentował mi je z komentarzem, że to dowód na moją nielojalność i brak możliwości dalszej współpracy. Ciekawe, skąd Komorowski wziął to nagranie” – mówi Borowiak.

   Pod tekstem „Wprost” pojawił się wówczas bardzo ciekawy komentarz Romualda Szeremietiewa: „Bardzo mnie uciszyło zapewnienie Bronisława Komorowskiego, że nie stosował inwigilacji WSI wobec swoich wspólpracowników, gdy był ministrem ON. To oświadczenie pozostaje jednak w sprzeczności z tym, co mówił dla „Życia Warszawy” (07.05.04.). Cytuje: ” – Zleciłem WSI objęcie działaniami Zbigniewa F. (asystenta wiceministra) i Romualda Sz. – mówi były szef MON Komorowski.” Przypomnę, Zbigniew Farmus był członkiem Gabinetu Politycznego ministra ON i moim współpracownikiem. W grudniu 2006 r. sąd uniewinnił F. od zarzutów łapownictwa. Ja (Romuald Sz.) w 2000 r. byłem posłem i Sekretarzem Stanu Pierwszym Zastępca Ministra ON (czyli Komorowskiego) i do dziś nie zostałem osądzony bowiem po paru latach procesu z powodów formalnych okazało się, że będzie on podjęty ponownie i od początku. Ta czy inaczej jak przyznaję Komorowski obu nas (F. i Sz.) jako szef MON „polecił” WSI.???

   18 październik 2007r. „Gazeta Polska” zamieszcza artykuł Leszka Misiaka pt. „Komorowski i WSI”, nawiązujący do publikacji „Wprost”. W artykule czytamy m.in.o tajemniczym przyjacielu Bronisława Komorowskiego, który w marcu 2004r. informował Leszka Misiaka o wypadku samochodowym, jakiemu uległ syn Komorowskiego. Dziennikarz napisał:

   „W tamtym czasie nie wiedziałem kim jest ów informator, jego nazwisko nic mi nie mówiło. Przedstawiał się jako lobbysta, mówił, że często bywa w Sejmie, kiedyś nawet spotkałem go przed Sejmem. Prawie dwa lata później dowiedziałem się, że to pułkownik WSI, były szef Zarządu I Szefostwa WSW Aleksander L.
   Fragment z raportu o WSI dotyczącego inwigilacji prawicy: „K. ocenił, że kontakty por. P. z politykami prawicy z lat 1991-1993 mogły być inspirowane przez wysokich rangą byłych oficerów Szefostwa WSW: płk. Aleksandra L. (ostatniego szefa Zarządu I Szefostwa WSW) oraz płk. Marka W. (ostatniego szefa Oddział II w Zarządzie III, a wcześniej szefa Oddziału III w Zarządzie I Szefostwa WSW)93.”.
   Jaki interes miał wysoki rangą oficer WSI, by występować jako rzecznik Bronisława Komorowskiego? Co łączy czy łączyło obu panów? Czy była to znajomość prywatna czy też miała inny charakter? Te pytania chcieliśmy zadać marszałkowi Komorowskiemu.”
   AFERA ZA AFERĄ

   http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2674&Itemid=4

  • Zapsa said

   Żydzi i tak biorą co ich było….ale dopiero po generalnym remoncie, tak jak to było z jakimś zajebiaszczo zabytkowym budynkiem w Rzeszowie…Po generalnej renowacji opiewającej na miliony, zapewne spłacanej przez Ministerstwo Kultury czy cóś, nagle znaleźli się właściciele Żydzi. Remontujemy im wszystko, tak że cieszm się na ich nadejście.

 20. asterix said

  Za krzyżyk na szyi straciły pracę. „Rząd dyskryminuje chrześcijan”
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7709060,Za_krzyzyk_na_szyi_stracily_prace___Rzad_dyskryminuje.html

 21. Dawid - said

  Nazwali Mahometa „watażką” – zbankrutowali
  Małżeństwo Ben i Sharon Vogelenzang wystawiło na sprzedaż hotel, ponieważ ich biznes załamał się w wyniku wytoczenia im sprawy o obrazę uczuć religijnych muzułmanów – donosi tygodnik „Mail on Sunday”.
  ==============
  od pb: nie wolno obrazac uczuc religijnych, wiekszosc muzulmanow to porzadni ludzie

  • Dawid - said

   Znam osobiscie jedego muzulmanina, rzeczywiscie porzadny gosc

  • Zapsa said

   Ja z jednym zetknęłam się w akademiku, mieszkał z żona, która nosiła chustę i rozkładała podczas gotowania w kuchni dywanik, by się pomodlić. Sympatyczna para, do momentu aż ów jegomość nie postanowił się zaprzyjaźnić z moją znajomą, tj. przyszedł do jej pokoju coś pożyczyć i wdali się w rozmowę. Po kilku minutach rozmowy jegomość rzucił się na nią z zamiarem do dziś nie wiemy jakim, wyglądało to wg niej na zamiar miłowania 🙂 Jak już wypchnęła go z pokoju i spytała „dlaczego to zrobiłeś” odpowiedział „no przeciez uśmiechałaś się do mnie”. Tak że dziewczęta – nie uśmiechać się w promieniu 10km od warszawskiej Ochoty !

 22. monitorpolski said

  Ataki Homeland Security na patriotyczną chrześcijańską grupę militarną w Michigan. Czyżby początek otwartej wojny z opozycją. Co ciekawe z wpisów na formu wnioskuję, że grupa reprezentuje poglądy syjonistów chrześcijańskich – bezwarunkowe poparcie dla Izraela.
  http://www.infowars.com/large-fbi-homeland-security-operation-targets-militias-in-michigan-indiana-ohio/
  ==============
  od pb: gdzie jest info ze oni sa syjonisty chrzescijanskie?

 23. asterix said

  „Oskarżenia o maskowanie przypadków molestowania dzieci w katolickich kościołach na całym świecie, które spłynęły na papieża Benedykta XVI, sprawiły, że Watykan musi brać pod uwagę, że wytoczone zostaną przeciwko niemu procesy sądowe.”
  http://www.wprost.pl/ar/190825/Amerykanskie-ofiary-molestowan-pozwa-Watykan

 24. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2147710,12,to_bylo_niespotykane_wydarzenie,item.html
  PAP, PG/27.03.2010 18:19
  „To było niespotykane wydarzenie”

  Jolanta Szczypińska, fot.: Leszek Szymański
  PAP
  Posłowie PiS Jolanta Szczypińska i Piotr Cybulski oraz Henryk Milcarz (Lewica) powrócili dzisiaj z Tel Awiwu. W piątek posłom, którzy w ramach oficjalnej delegacji wracali z Autonomii Palestyńskiej uniemożliwiono powrót do kraju.
  […]
  Zdaniem Szczypińskiej nie ma żadnych wątpliwości, iż takie potraktowanie polskich posłów było związane z ich wizytą w Autonomii. „Był to odwet za naszą wizytę w Autonomii Palestyńskiej, ponieważ za dużo widzieliśmy. Widzieliśmy gehennę narodu palestyńskiego, obozy, mury, zasieki. Będziemy o tym świadczyć” – powiedziała

 25. Fraktal said

  Odnośnie najnowszego artykułu o rzekomym odkrytym spisku przez katolików…
  Dlaczego w tym samym czasie, gdy wychodzą na jaw i mówią o tym oficjalnie w telewizji o wszelkich występkach kościelnych o których się już dawno wiedziało i mówiło nieoficjalnie, nagle ukazują się artykuły i „tajne” raporty świadczące o niewinności kościoła katolickiego i cała wina jest zwalana na Żydów?? ( choć prawdziwi Żydzi nie mają z tym nic wspólnego tylko syjoniści). Czy to Żyd za każdym razem przebierał się za księdza i molestował dzieci czy był to kapłan katolicki? Zdaje sobie sprawę z tego że niektóre rzeczy są fałszywie nagłaśniane ale jeśli chodzi o molestowanie to sam znam taką historię i nie muszę jej daleko szukać. Wiem że każdy jest tylko człowiekiem , ale każdy ma własne sumienie i sam odpowiada za siebie.
  Papież doskonale sobie z tego zdawał sprawę jak i z wielu innych rzeczy. Podobna sytuacja był z tuszowaniem dowodów na pomoc hitlerowcom w czasie ucieczki z Europy… Oczywiście wtedy też każdy w Watykanie był Żydem i nikt z „prawdziwych” chrześcijańskich duchownych nie miał o tym pojęcia…
  Kiedy przejrzycie na oczy że Watykan , papież jak i większość wysoko postawionych duchownych (może i wszyscy) ochoczo współpracują z syjonizmem, masonerią i NWO. TO TA SAMA KLIKA!!!
  Oni znowu robią pozory że walczą z syjonizmem i masonami i tak dalej. Na naszej płaszczyźnie tak to ma wyglądać. Dokładna kopia polityki. Ukazujecie tu tyle „supertajnych” dokumentów , ale jakoś do wszystkich macie dostęp. Myślicie że oni są tacy głupi i wszystko wam rzetelnie i zgodnie z prawdą pokazują? Puknijcie się w czoło. Walka chrześcijaństwa z „judaizmem” czy syjonizmem którą tu ukazujecie to wielka bujda na resorach. Tak właśnie mamy myśleć i najlepiej zrobić szturm na Izrael i zacząć kolejną wojnę religijną. Tak było całe tysiąclecia . Religia zwalczała inną religię. Kiedy do was dotrze że tu nie chodzi o żadną religię wymyśloną przez chory umysł ludzki tylko o kontrolę nad nami i populacją??! My się mamy przejmować żydami, amerykanie terrorystami, ukraińcy rosjanami itd ale to są tylko punkty zapalne które nie ukazują całej prawdy. Oczywiście że Żydzi mają władzę , banki i media w kieszeni , ale nie tylko oni i to nie tylko jest kwestia „religijna”. Inni politycy, tajne stowarzyszenia i przede wszystkim Watykan także w tym siedzą, a my jedynie możemy się domyślać kto pociąga za sznurki. Ale wojną, rewolucją czy nienawiścią nic nie wskóramy a jedynie pójdziemy im na rękę.
  Chodzi mi głównie o to że religia to jedna z „ich” zabawek i potężna broń w kontrolowaniu umysłów. Jeszcze skuteczniejsza niż HAARP czy inne „tajne” bronie.
  I teraz dochodzę do sedna sprawy: zakładając że Żydzi są bee , myślicie że Watykan jest dobry? Skąd ta pewność? Jaka była historia w ostatnich 2000 lat? Watykan już miał pełną władzę przez wiele wieków ( i dalej ją ma) i co z tego wszystkiego wyszło? Dokąd ludzie zmierzyli? Czy doczekaliśmy się pokoju? A może postępu? Watykan jest jednym ze smoków opisanym w apokalipsie , sam odstąpił od przynajmniej dwóch boskich przykazań , ogłosił się nieomylnym i równym Bogu (wszystko jest tam przepowiedziane że będą odstępstwa).W Watykanie (i nie tylko) aż roi się od symboli , znaków czy rzeźb pochodzących ze starożytnych religii babilońskich i pogańskich. Ale oczywiście nikt się tym nie przejmuje. Np co na środku placu w Watykanie robi Egipski obelisk?? Oczywiście kolejny przypadek… Chcę powiedzieć że ci źli (kimkolwiek by nie byli) zmieniają się miejscami, stanowiskami, a nawet narodowościami. Tu nie chodzi o żaden krzyż, meczet czy inny symbol. Dla nich to nie ma znaczenia.
  Aha jeszcze jedno, w kółko powołujecie się na Biblie, która jest już dawno przeinaczona w tysiącach miejsc i jest to naukowo udowodnione. Już dawno nie mamy prawdziwych manuskryptów a jedynie kopie kopii które może są trochę poprawione do tych z np. 150 lat, ale i tak dalekie są od ideału. Załóżmy nawet, że ta wersja którą obecnie czytamy jest prawdziwa. Udowodnijcie mi że to jest słowo boskie?? Skąd ta pewność??? Może Tora jest prawdziwa, może Koran , a może Talmud czy jakieś inne hinduskie pisma????? Tyle „świętych ksiąg ile religii” .Jeśli żadna religia nie jest święta ani prawdziwa to księgi najprawdopodobniej też nimi nie są. A już na pewno nie te dzisiejsze. Kiedyś ludzie byli łatwowierni i z łatwością można było nimi manipulować (podobnie jak dzisiaj) przez kapłanów i wmawiać im wiele rzeczy.( chodzi mi głównie o ST i ta cała bajka jakoby „Bóg wybrał Żydów jako naród wybrany i ich prowadził”).Od czasów Mojżesza cała ta gówniana historia się zaczęła i do dzisiaj się toczy, a skończyć się może atomem i kolejnym holocaustem.I myślicie że to Bóg z nimi rozmawiał????Myślicie że wtedy nikt ciemnym ludem nie manipulował??? To się dzieje pewnie od tysięcy lat a wy dalej będziecie ginąć za wasze chore religie. Wiecie,czepiam się tego gdyż prawdy należy szukać u samych źródeł a nie w średniowieczu czy nawet w czasach Nowego Testamentu. Amen. Teraz możecie mnie zacząć nawracać.
  ===============
  od pb: a tys skad sie urwal? zwalanie na zydow? pomylio ci sie z syjonistami, judeocentrykami, a to nie tylko zydzi i nie wszyscy zydzi; jesli chodzi o islam, to masz dosc info w artykule zeby wykapowac kto bruzdzi muzulmanom; widze masz dobrze pomieszane, a pozujesz na eksperta; troche pokory i wiecej pracy, kolego = moze usiadziesz i spokojnie poczytasz glowne artykuly na blogu od stycznia br.

 26. CoZaSyf said

  Artykuł o manipulowaniu w MF. niezalezna.pl „Rostowski udaje Greka” warto zobaczyc również forum.Aby do wyborów,a potem chocby potop-oto dewiza. http://www.niezalezna.pl/article%20/show/id/32413

 27. Aśka said

  w temacie
  https://grypa666.wordpress.com/2010/01/19/smugi-chemiczne-film-dokumentalny/#comment-51082

  dodałam nowy wpis
  ===============
  od pb: dobre opracowanie

 28. Fraktal said

  http://wiadomosci.onet.pl/2147987,11,wspolny_przodek_kaczynskich_i_komorowskiego,item.html
  Ta wiadomość jakby psuje niektóre teorie tu wygłaszane i na stronie polonica jakoby Kaczyński miał na nazwisko Kalkstein. Nie doczytałem się tam żadnego żydowskiego nazwiska. I kto mówi prawdę?

 29. asterix said

  W Wielkiej Brytanii zbudowano urządzenie do wytwarzania sztucznych fal Tsunami. Unikatową maszynę, imitującą zachowanie fal tsunami w naturalnym środowisku, zbudowano w laboratorium w hrabstwie Oxfordshire w południowej Anglii. Symulator tsunami ma pomóc w opracowaniu systemów ochrony przed tymi zjawiskami.

  http://www.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=depesza&dz=nauka&dep=13873&data=depesza&_CheckSum=1221259375
  ===============
  od pb: wszystko dla naszego dobra…

 30. CoZaSyf said

  Od rana wiadomosci zdominowały wybuchy na 2stacjach metra w Moskwie.Oj w Rosji szykuje sie zaciskanie petli” w imie walki z terroryzmem…Dziwnym trafem obaj władcy Rosji przebywali na nartach jednoczesnie.Linki do wyboru na serwisach.

 31. Dawid - said

  Znalazłem ciekawy wpis na Youtube. Usunołem obrzliwe słowa,za to tresc wydaje mi się ciekawa

  najbardziej wk.. mnie to ze w TV caly czas pi.. czy Komorowski czy Sikorski na prezydenta ,ch.. to kogo obchodzi ,niech sie zajma bieda ,bezrobociem ,sluzba zdrowia ,na drugim miejscu w moim wku.. zajmuje Tusk i jego usmiech ,co takiego dobrego zrobil dla Polski ?Jaka ustawa poprawila los polaków ,nap.. tylko ze trzeba zrobic to i to ,no i wieczne klótnie z PiS ,dwaj deb.. nawet klóca sie o miejsca w samolocie,razem nie moga leciec to leca dwa ,paranoja.

 32. hanka said

  Rusza maszyna zagłady. Zobacz to na żywo!
  Już jutro rozpoczną się próby zderzania protonów z energią ok. 7 TeV w Wielkim Zderzaczu Hadronów pod Genewą. Zderzeń cząstek z taką energią nie wykonało jeszcze żadne laboratorium na świecie. Relację na żywo z tego niezwykłego eksperymentu będzie można obejrzeć w internecie.
  Relację na żywo z wtorkowych prób doprowadzenia do zderzeń będzie można oglądać w internecie na stronie: http://webcast.cern.ch/lhcfirstphysics Początek o godz. 8.30.

  czyżby dla naszego wspólnego dobra ??

 33. Aśka said

  http://www.malysabotaz.pl/
  nowa inicjatywa

  Stwórzmy atmosferę nietolerancji dla bezmyślnego atakowania tego, co polskie!

  Wskrześmy internetową insurekcję! Hej kto Polak, do klawiatury! Broń Ojczyzny! Niech Polska i polskość nie będą pożywką dla internetowych trolli!

  Dzisiejsza rzeczywistość ma wymiar często wirtualny. Jednak ta wirtualność nie oznacza braku wpływu na rzeczywistość wczorajszą – fizyczną. Jest wręcz odwrotnie. Rzeczywistość wirtualna tworzy dziś…Czytaj całość

  Wiedza ta jest tak powszechna, że każdy kto zajmuje się działaniem publicznym dba o swój wizerunek w Internecie. Może to oczywiście prowadzić do tworzenia dobrego, jak i złego wizerunku…
  Czytaj całość

  Sytuacja naszego państwa i naszej polskiej społeczności nie jest dobra już od kilku stuleci. Co tu dużo mówić, przeżyliśmy swoje, a los – eufemistycznie mówiąc – nie był dla nas łaskawy, głównie z racji…Czytaj całość

  Mogłoby się w ogóle wydawać dziwne, że na mapie świata jest wciąż takie państwo jak Polska? Ale porzućmy te rasistowskie wyobrażenia. Czy Polacy mało zrobili by być, by mieć własne państwo?…Czytaj całość

  Dlatego dzisiaj nie możemy pozwolić na dyskryminację i akceptację jakichkolwiek antypolskich treści w sieci. Tak, wiemy, mamy wiele wad. Ale kto ich nie ma? Czy to jednak wystarczy, aby dowolny troll…Czytaj całość

  We współczesnej Europie, pełnej deklaracji na temat równości i niechęci do dyskryminacji, musimy zadbać o dobry wizerunek, o motywację do działania, o to, aby pełne słusznych idei deklaracje stały się ciałem…Czytaj całość

  Jest jasne, że nie wzywamy do tego, aby nie krytykować tego, co polskie. Czym innym jest jednak rzeczowa krytyka, czym innym utrwalanie fałszywych, antypolskich i rasistowskich stereotypów…Czytaj całość

  Nie propagujmy złych i fałszywych stereotypów na temat innych narodów i grup społecznych! Nie pozwólmy, żeby obrażano Polaków i podtrzymywano antypolskie stereotypy! Ten rasizm…Czytaj całość

  Ściągnij logo inicjatywy i włącz się do rebelii. Pamiętając o przeszłości, razem tworzymy przyszłość! Jesteśmy tolerancyjni, antypolonizmu nie tolerujemy!…Czytaj całość

  Wzniećmy internetową rebelię. Odwołując się do naszych najlepszych tradycji walki o wolność nawołujemy do internetowego powstania. Nie ma tu przywódców, nie ma sztabu – jest tylko poczucie wspólnego dobra…Czytaj całość
  ____________________
  Myślę, że to ważna inicjatywa i warto „podnieść tę rękawicę”

 34. Aśka said

  http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article333337/Dywizjon_303_zaatakowal_Polakow.html

  środa 4 marca 2009 19:59
  Brytyjscy narodowcy zaliczyli wpadkę
  Dywizjon 303 zaatakował… Polaków
  » Dywizjon 303 zaatakował… Polaków Zamknij X
  Brytyjscy narodowcy uderzyli w Polaków polskim myśliwcem
  Brytyjscy narodowcy uderzyli w Polaków polskim myśliwcem fot. bnp.org.uk
  Brytyjscy narodowcy uderzyli w Polaków polskim myśliwcem

  Zamiast pognębić Polaków, nacjonaliści z Wysp się zbłaźnili. Brytyjska Partia Narodowa na plakacie wzywającym do „nowej bitwy o Anglię” z emigrantami użyła zdjęcia samolotu z II wojny światowej. Jednak nie zauważyła, że to maszyna polskiego Dywizjonu 303, który bronił Londynu przed Luftwaffe.
  […]

 35. Dawid said

  Zgodnie z zasadami Platformy Obywatelskiej, Radoslawa Sikorskiego i Donald Tuska nie nalezy używać słowa Polak tylko mieszkaniec tego Kraju lub mieszkaniec Zjednoczonej U E !

  • Zapsa said

   Spoko. W marketach multum towarów z „wyprodukowano w UE”.Po co tam się czepiać szczegółów, ważne że granice otwarte…brr

 36. asterix said

  Spis 45 punktó,w które wyciekły z kancelarii Bieruta, a opublikowane były na łamach Chicagowskiego „dziennika związkowego – zgoda” 1.09.1989 roku. Ile z tych punktów jak ulał pasuje do dzisiejszej rzeczywistości i naszej obecności w Unii?

  http://forum.gavagai.pl/index.php?topic=340.0;wap2

 37. sharpq said

  pelna tolerancja… a komu co przeszkadza, ze muzulmanie beda w polsce? eh… rece opadaja…

 38. grypa666 said

  od pb: nadeslal stan sas (nowy jork)
  Wedlug gajowego Maruchy: nie ma juz Polski, bo w Warszawie buduja meczet. http://marucha.wordpress.com/2010/03/29/bedzie-meczet-bedzie-bo-tu-juz-nie-ma-polski/

  Spaceruje ulicami polskiej dzielnicy Greenpoint w Nowym Jorku. Obok przechadzaja sie polskie lub polonijne dziewczyny. Uszy puchna od slow jakie uzywaja: k..a, h..j, s..aj. To samo slyszalem w czasie urlopu na ulicach polskich miast.
  Gdzie te polskie dziewczyny, o ktorych pisal z takim uwielbieniem Adam Mickiewicz w Trzech Budrysach?
  Wchodze do pobliskiego arabskiego sklepu. Przemile, piekne, mlode i lagodne Arabki z chustami na glowach.
  Przykre to, ale nie wierze w przyszlosc narodow, ktore w swoich kobietach rozbudzily taka nienawisc, ze nie wahaja sie nawet zabijac swoje nienarodzone dzieci.
  Muzulmanki, wbrew paranoidalnej propagandzie zydo-liberalnej, wcale nie czuja sie przesladowane przez swoich mezczyzn.
  One kochaja swoich mezow, ojcow i swoje dziec i one w ostatecznym reachunku zwycieza, niezaleznie od tego czy pozwolimy budowac muzulmanom meczety czy nie.
  A nasze koscioly, jak to napisal kiedys jeden z dyrektorow Urzedu Miejskiego w Nowym Jorku amerykanski Zyd — zostana zamienione w wielopoziomowe parkingi dla eleganckich samochodow. – Stan Sas

 39. mgrabas said

  oto jak można w sposób pokojowy budzić ludzi – 30 III 2010 — Charlie z ruchu anty NWO tzw. Policji Miłości:
  pod budynkiem Wielkiej Loży Masońskiej w Londynie,
  Policja Miłości – Brygada Anty-Fastfoodowa zamyka KFC na czas nie określony,
  Przyjazny Policjant z odznaką o numerze 2012…

  (przy okazji, proszę też zwrócić uwagę na niebo nad Londynem)

 40. […] Polska miała być celem terroryzmu: […]

 41. […] sajanim (l.p. sajan, tutaj sayan) grtpa666 pisała już, a także wspomnieliśmy o nich działających w mediach w zw. z “duńską” aferą karykatur Proroka […]

 42. […] pod przykrywką islamu rozbija naszą cywilizację. Kto myślicie był w anty-proteście, tj. za wahabickim meczetem w Warszawie? „Europejska Warszawa dla wszystkich!” – nawet dla islamistycznych terrorystów sterowanych […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s