Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Haniebny list z haniebnego państwa

Posted by grypa666 w dniu 24/03/2010

WESPRZYJ BLOG = NA KONTO LUB PAY PALA

††††††††††††††††††††††††††††††††††

Uaktualniana strona obrony ks. dra Piotra Natanka

†††††††††††††††††††††††††††††††

Haniebny list do rodziców Rachel Corrie, zabitej przez operatora spychacza 16.3.2003

http://www.rense.com/general90/rach.htm

Dick Eastman 8.3.2010, tłumaczyła Ola Gordon

Państwo Corrie kilkanaście dni temu przybyli do Izraela by sąd wyjaśnił sprawę śmierci ich córki. Autor haniebnego listu Steven E. Plaut jest profesorem Uniwersytetu w Haifie: stevenplaut@yahoo.com
Szanowni Państwo

Przybywacie do naszego uroczego miasta by oskarżyć Izrael, stwierdząc, że wasza córka “zginęła pod izraelskim spychaczem”. Ale wolicie nie mówić o sytuacji, w której zginęła (ani o fakcie, że zmarła z powodu ran, w czasie gdy była pod opieką palestyńskich lekarzy). Mówicie: “ona pracowała w Rafah z ramienia pokojowej organizacji Międzynarodowy Ruch Solidarności, usiłując powstrzymać wyburzenie palestyńskich domów i studni”. Domy i studnie, tak?

Cóż, nie robiła tego. Rachel próbowała zapobiec zburzeniu tuneli wykorzystywanych do szmuglowania broni dla palestyńskich terrorystów, których zamiarem jest mordowanie izraelskich cywilów. Organizacja ta otwarcie popiera palestyńską “walkę zbrojną” przeciwko żydowskim dzieciom i cywilom i jawnie współpracuje z terrorystami. W swojej siedzibie ukrywała poszukiwanych terrorystów i broń. Jest wspólnikiem w zbrodni. Kłamstwo nie jest najlepszym sposobem na zjednanie sympatii dla waszej córki.

Mówicie, że wasza córka zginęła próbując chronić “niewinny dom”. Również w tym przypadku nie jest to prawdą. Ten “niewinny dom” był kamuflażem dla nie-tak-niewinnego tunelu przemytu służącego terrorystom, a mieszkańcy tego niewinnego domu wiedzieli o tunelu. Wasza córka była w strefie działań wojennych jako strona walcząca w imieniu ruchu arabskich faszystów dążących do zniszczenia Izraela i zamordowania tak wielu Żydów, jak to możliwe. Wasza córka zmarła zakłócając operację antyterrorystyczną prowadzoną przez żołnierzy w kraju, w którym w ogóle nie powinna przebywać.

Wymagacie od nas, byśmy czuli ból po stracie waszej córki, ale ona zapisała się jako wspólnik do ludzi zamierzających zamordować moje dzieci. Nie czujecie bólu wobec licznych męczenników w moim mieście Hajfie zamordowanych przez tych samych terrorystów.
Wasza córka sama postawiła się w niebezpieczeństwie chcąc zatrzymać wielki spychacz, a stanęła tak, by nie mógł jej zobaczyć operator. Dobrze wiecie, że operator spychacza nie chciał zrobić jej krzywdy.

Napisaliście: “nie rozumieliśmy destrukcyjnego charakteru sytuacji Palestyńczyków”. Oczywiście, nigdy nie wyrażaliście żadnego zainteresowania destrukcyjnego charakteru sytuacji Żydów. Żydzi walczyli z arabskim faszyzmem i ludobójczym terroryzmem sto lat przed, podczas i po hitlerowskiej zagładzie sześciu milionów Żydów. Wasza córka pomagała tym, którzy popełniają podobne do nazistów zbrodnie na losowo wybranych Żydach. Zadowoleni z siebie chwalicie propagandową sztukę o swojej córce, która zignorowała wszystkie inne Rachele – żydowskie ofiary terroru w Izraelu, zamordowane przez ludobójczych terrorystów.

Wasza córka, prawdopodobnie jak wy, nigdy nie rozumiała konfliktu na Bliskim Wschodzie. W konflikcie na Bliskim Wschodzie nie chodzi o prawo Arabów do samostanowienia, lecz o prawo do samostanowienia izraelskich Żydów. Przez sto lat Arabowie próbowali blokować każdą próbę żydowskiego samostanowienia wykorzystując przemoc, agresję zbrojną i terroryzm. Dziś Arabowie rządzą 22 krajami i terytorium prawie dwukrotnie większym niż Stany Zjednoczone. Odmawiają dzielenia się nawet ułamkiem jednego procenta na Bliskim Wschodzie z Żydami, nawet w obszarze mniejszym niż w New Jersey.

Kraje arabskie wymyśliły naród palestyński i jego “sytuację” jako chwyt propagandowy na wzór niemieckiej kampanii w imieniu sudeckiego samostanowienia w 1930 roku. Podobnie jak walka o “wyzwolenie Sudetów” nie była niczym więcej niż listkiem figowym dla niemieckiej agresji w celu unicestwienia Czechosłowacji, walka o “wyzwolenie Palestyny” jest niczym więcej niż wymówką dżihadu na zniszczenie Izraela i jego mieszkańców.

Piszecie, że “oczywiście, nasza córka stała się pozytywnym symbolem dla ludzi”.Obawiam się, że się mylicie. Wasza córka stała się symbolem niebezpiecznego ryzykanctwa. Ona w istocie popełniła samobójstwo jako pusty gest pomocy mordercom i terrorystom. Chcecie by świat odczuwał żałobę z powodu śmierci waszej córki, która zmarła pracując z potworami mordującymi nasze dzieci. Na stronach antysemickiej propagandy magazynów internetowych oskarżacie Izrael, ale nie macie ani jednego słowa współczucia dla rodzin tysięcy niewinnych izraelskich ofiar terrorystów, których sojusznikiem zdecydowała się być wasza córka.

W imieniu obywateli Haify, których usiłują wymordować przyjaciele z Hamasu waszej córki, pozostaję — Steven Plaut

…………………………………….

Dr Gunther Kumel  odpowiada 7.3.2010 na haniebny list

Szanowny Panie
Przeczytałem Pana list do pogrążonych w żałobie rodziców Rachel Corrie. Nie warto mówić, że Pana słowa nie są właściwe w kilkudziesięciu punktach. I nawet nie mam ochoty ich poprawiać. Nawet sprzeciw wobec Pana zniekształconych argumentów byłby zły. Jednak list przedstawia od dawna znaną tendencję syjonistów w Palestynie i na całym świecie, aby widzieć wszystko tylko przez pryzmat własnych korzyści.

Jest Pan tak daleko zaangażowany w poczuciu wyższości, że nawet uważa Pan za słuszne by atakować martwe ofiary państwowych zbrodni dokonywanych na własnych braciach (Palestyńczykach, należy pamiętać o pracy Pańskiego kolegi Szlomo Sanda). To bardziej niż odrażające, ponieważ od profesora uniwersytetu można by oczekiwać więcej godności. Pozdrawiam — dr Gunther Kumel

[Prof. Plaut nie może zdzierżyć prof. Szlomo Sanda, autora książki Kto wymyślił naród żydowski. Pisze o nim jako o „stalinowskim profesorze” . Stalinowiec ur. 1951? — Ola]

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††
http://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Corrie :
18.3.2003 r. dwa dni po śmierci Corrie, Joe (Smith) Carr powiedział brytyjskiemu Chanel 4 oraz dziennikarzowi The Observer Sandrze Jordan w trakcie nakręcania filmu dokumentalnego emitowanego w czerwcu 2003 r. pt. Strefa Zabijania: “był to albo wielki błąd, albo brutalne morderstwo”. Wg Seattle Times, Smith, świadek wypadku powiedział, że “Corrie usiadła przed spychaczem. Operator podniósł ją razem ze stertą ziemi, zrzucił ją, po czym przejechał po niej dwa razy. Byliśmy bardzo zaskoczeni. Zawsze dbali by nam nie zrobić krzywdy. Zatrzymywali się”. Wszyscy widzący co się dzieje zaczęli krzyczeć. Operator spychacza, przybyły do Izraela z Rosji powiedział, że nic nie widział i nic nie słyszał. A Corrie miała na sobie wówczas odblaskową kamizelkę.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

W rocznicę morderstwa Rachel Corrie otrzymałem z izraelskiej organizacji Jewish Voice for Peace (Zydowski Głos za Pokojem) następujący apel o poparcie rodziny Corrie procesującej się za swą córkę. Jeszcze jeden dowód, że nie można wszystkich Zydów szufladkować do jednej kategorii. — PB

W bm. sprawa sądowa w Izraelu dot. naszej córki Rachel Corrie zbiega się z siódmą rocznicą zabicia jej w Gazie. Obserwatorkę praw człowieka i aktywistkę Rachel, lat 23, zgniótł na śmierć spychacz marki Caterpillar D9R, Izraelskich Sił Obrony IDF, kiedy próbowała bez przemocy chronić rodzinę palestyńską, której domowi groziło zburzenie. Ta sprawa sądowa to tylko jeden rozdział 7-letnich wysiłków naszej rodziny w poszukiwaniu odpowiedzialności, a przy tym stawianiu wyzwania Okupacji, która zabrała życie Rachel.
W dniu dzisiejszym, kiedy wielu z nas silnie odczuwa obecność Rachel, prosimy wszystkich naszych przyjaciół o poparcie jej wizji wolności dla Palestyńczyków w Gazie, poprzez co nazwaliśmy Międzynarodowym Dniem Swiadomości. Prosimy włączcie się w jej walkę dzwoniąc dziś do Białego Domu.

Po 7 latach pamięć o Rachel ciągle żyje. Piszę z Izraela, gdzie skarżymy rząd Izraela w sprawie sądowej o jego odpowiedzialność za jej śmierć. Poza dochodzeniem odpowiedzialności przez izraelski system sądowy, prosimy wszystkich naszych przyjaciół o poparcie wizji Rachel […] udziałem w ogólnonarodowym dniu telefonów do Białego Domu.
mam nadzieję, że mogę liczyć i na Ciebie. telefon do Białego Domu 202-456-1111. Domagaj się, by specjalny wysłannik ds. pokoju na Bliskim Wschodzie, George Mitchell odwiedził Gazę i żądaj, by USA przerwało blokadę Gazy bezzwłocznym dostarczeniem pomocy humanitarnej i materiałów budowlanych.  Zawiadom nas o swym telefonie. Notowanie rozmów robi wielką różnicę. Możesz też zadzwonić później. Rozprowadzaj tę e-pocztę , żeby nagłośnić sprawę. Dziękujemy — Cindy Corrie
P.S. Kliknij na strony Fundacji Rachel Corrie po uaktualnienia o ww. sprawie sądowej.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Kompletny przewodnik zabijania nie-Zydów

Nadeslal Wojciech Właźliński 22.3.2010
Skrócony przeklad z angielskiego, “Kompletny przewodnik zabijania nie-Zydów”
Ksiazke rabina Yitzhak Shapiro,” The King’s Torah. The complete guide to killing non-Jews”

Roi Sharon, Maariv, November 9 2009
(Czytajac ten tekst sprawa wyobrazni moze byc kto to jest Gentile, Goj, Goim, nie-Zyd albo Zyd. Pomylki, – zamiana identyfikacji moga sie zdarzac. Np. W kazdej sytuacji kiedy obecnosc
Zyda zagraza zyciu nie-Zyda, Zyd moze byc zabity nawet jesli jest prawym Zydem (righteous Jew) i wcale nie jest winnym sytuacji w jakiej sie znalazl.)

„W kazdej sytuacji kiedy obecnosc nie Zyda zagraza zyciu Zydów, nie-Zyd moze byc zabity nawet jesli jest prawym nie-Zydem (righteous Gentile) i nie jest wcale winnym sytuacji w jakiej sie znalazl. … Kiedy nie-Zyd pomaga zabójcy Zyda i powoduje jego smierc moze byc zbity. W kazdej sytuacji kiedy obecnosc nie-Zyda naraza na niebezpieczenstwo Zydów, nie-Zyd moze byc zabity. Przyzwolenie na to istnieje nawet wtedy jesli podejrzany nie zagraza zyciu Zyda bezposrednio lecz posrednio…. Nawet cywil który pomaga wojsku jest uwazany jako przesladowca (pursuer) i moze byc zabity. Ktokolwiek pomaga podlemu wojsku w jakikolwiek sposób wzmacnia morderców wiec jest uwazany jako przesladowca (pursuer). Cywil który zacheca do wojny daje królowi i jego wojsku sile. Dlatego kazdy obywatel panstwa które przeciwstawia sie nam, który zacheca swoje wojsko lub wyraza zadowolenie z jego dzialania jest uwazany jako przesladowca (pursuer) moze byc zabity. Takze, kazdy kto oslabia nasze wlasne panstwo slownie lub w podobny sposób jest uwazany jako przesladowca … Przeszkody – dzieci znajduja sie w wielu takich sytuacjach. Blokuja droge do ratowania przez swoja obecnosc i czynia to calkowicie przez sile. Bez wzgledu na okolicznosci moga byc zabijane poniewaz ich obecnosc pomaga mordercom. Jest uzasadnionym zabijanie dzieci jesli jest jasnym, ze jesli dorosna beda nam czynic krzywde i w takiej sytuacji moga byc unieszkodliwiane (harmed) z premedytacja nie tylko w czasie walki zbrojnej doroslych.”
W rozdziale zatytulowanym „Rozmyslne szkody na niewinnych”, “Deliberate harm to innocents,” autor ksiazki wyjasnia, ze wojna jest skierowana glównie przeciwko przesladowcom (pursuers), ale ci którzy naleza do wrogiego panstwa sa takze uwazani za wrogów poniewaz pomagaja mordercom.
Przeklad, WW

††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Izrael i globalna kampania delegalizacji

http://www.haaretz.com/hasen/spages/1149274.html

Barak Ravid 12.2.2010, tłumaczyła Ola Gordon

Izrael stoi w obliczu globalnej kampanii delegalizacji, jak mówi raport Instytutu Reuta, doręczony gabinetowi w czwartek. Sprawę tę traktuje się jako zagrożenie strategiczne. Raport analizuje demonstracje antyizraelskie na uczelniach, protesty wobec izraelskich sportowców za granicą, organizowanie bojkotu izraelskich produktów w Europie, oraz groźby nakazów aresztowania przywódców izraelskich podczas ich wizyt w Londynie. Wg Reuta, kampania jest dziełem światowej sieci osób prywatnych i organizacji. Nie ma ona ani hierarchii ani przywódcy, ale współpracują ze sobą w oparciu o wspólną ideologię – pokazanie Izraela jako państwa pariasa i odmawiając mu prawa do istnienia. Reut sporządził listę głównych członków tej sieci – Londyn, Bruksela, Madryt, Toronto, San Francisco i Uniwersytet Berkeley w Kalifornii. Działacze sieci – “delegalizatorzy” to stosunkowo marginalni: młodzi ludzie: anarchiści, imigranci i radykalni działacze polityczni. Nie jest ich wielu i kampanię prowadzą głównie przez media.

“Delegalizatorzy” współpracują z organizacjami angażującymi się w uzasadnioną krytykę polityki Izraela na terytoriach okupowanych, takich jak Amnesty i Human Rights Watch, zacierając granicę między uzasadnioną nieufnością i delegalizacją. Wspierają one również działania pro-palestyńskie w Europie jako “modne”, czytamy w raporcie. Działacze ci nie są w większości Palestyńczykami, Arabami czy muzułmanami. Wielu z nich to lewicowi działacze z Europy i Ameryki Północnej. Zachodnia lewica zmieniła swoje podejście do Izraela, a teraz widzi go jako państwo okupacyjne, czytamy w raporcie. Dla tych grup, jeśli w 1960 Izrael był postrzegany jako wzór egalitarnego socjalistycznego społeczeństwa, dziś jest uosobieniem zachodniego zła.

Siatka delegalizatorów widzi walkę z byłym reżimem w Afryce Południowej jako wzór sukcesu. Uważa ona, że tak jak apartheid, model syjonistyczno-izraelski można obalić i ustanowić jedno państwo. Raport mówi, że grupy należące do siatki mają wspólne symbole i bohaterów, takich jak palestyński chłopiec Mohammed al-Dura, amerykańska działaczka pokojowa Rachel Corrie oraz wspólne imprezy, jak konferencja w Durbanie.

Izraelscy dyplomaci za granicą muszą przeciwdziałać próbom delegalizacji kraju. “Połączenie dużych społeczności muzułmańskich, radykalnej lewicy, wpływowych anglojęzycznych mediów, oraz międzynarodowe ośrodki uniwersyteckie czynią Londyn podatnym gruntem dla delegalizacji Izraela,” mówi Ron Prosor, ambasador Izraela w Londynie. Uudziela on wielu wywiadów dla brytyjskich mediów oraz prowadzi wykłady w kampusach uniwersyteckich w całym kraju. Mówi, że demonstracje antyizraelskie napotyka w niemal każdym kampusie, Prosor powiedział swoim ludziom, aby zwiększyć ich działania na uczelniach. “To co dzieje się na uczelniach w Londynie, stanie się za 5 lat w USA”.

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Ogłoszenie na święto Purim

Purim pozwala ujawnić cud ratowania żywności. Promuj ratowanie żywności i zwiększ swoje oddziaływanie. Wysyłaj karty Leket Izrael z okazji Mishloach Manot

22% gospodarstw domowych w Izraelu cierpi z powodu ubóstwa na brak zrównoważonego lub niewystarczającego odżywiania. Tymczasem każdego roku niszczy się setki tysięcy ton wartościowej żywności. Za każdy podarowany dolar, Leket Izrael (dawniej Ze stołu na stół) uratuje 5 dodatkowych posiłków od izraelskich producentów żywności na rzecz potrzebujących w kraju. Kupuj karty Purim i pomóż nam szerzyć świąteczną radość!

Jak to możliwe, by była taka bieda, a forsa szła na szatańskie śmiercionośne wymysły… — Ola Gordon

Komentarzy 61 to “Haniebny list z haniebnego państwa”

 1. MarcinZ said

  Francja: Incydent podczas mowy rabina

  Według relacji „La Croix”, na ten apel grupa kilkudziesięciu wiernych, prawdopodobnie integrystycznych katolików, zaczęła recytować modlitwę różańcową, zagłuszając przemówienie rabina. Zaraz potem kościelne służby porządkowe nakłoniły ich do opuszczenia świątyni.

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/francja-incydent-podczas-mowy-rabina,1455909

  • Wojwit - Ten Sam said

   Katolicy odmawiali różaniec za obelgę, czyli za “rekolekcje” rabina w katedrze Notre-Dame.

   Za: bibula.com

 2. MarcinZ said

  Ashton: Wolna Palestyna to bezpieczny Izrael

  (..)Na przejściu granicznym w Erez, łączącym Izrael ze Strefą Gazy, wita nas coś na kształt nowoczesnego terminalu lotniskowego. Po jego opuszczeniu pokonujemy kręty labirynt bramek i ścian, by nieoczekiwania znaleźć się, niczym podróżnik w czasie przeniesiony w przeszłość, na pozbawionej nawierzchni drodze. Niewiele ponad rok temu, zanim na miejsce to spadły izraelskie pociski,(…)

  http://fakty.interia.pl/new-york-times/news/ashton-wolna-palestyna-to-bezpieczny-izrael,1455011

 3. marslim said

  No i znaleźli na nas sposób 😦

  http://wiadomosci.onet.pl/2145510,441,zamiast_szczepienia_wystarczy_ukaszenie_komara,item.html

 4. marslim said

  Badania naukowe potwierdzają, że ludziom u władzy łatwiej jest kłamać

  http://wolnemedia.net/?p=20772

 5. asterix said

  HAARP ?
  http://www.sfora.pl/Wstrzas-w-slaskiej-kopalni-Sa-ranni-a18439

  • hjk said

   eee, tam chyba to dość często się zdarza, mnóstwo wyeksploatowanych chodzników, czasami któryś się zawala i mamy tąpnięcia, coś więcej moga powiedzieć ludzie tam mieszkajacy…

   • KrisT said

    to normalne odprężenie górotworu na wskutek eksploatacji, niestety pomimo odpowiednich działan aby takie naprężenia skał likwidowac i minimalizowac ich skutki, (odpowiednie strzelania) czasem dochodzi do tzw „zawałów” (kiedy zostanie uszkodzona obudowa i zasypana częśc wyrobiska) które sa bardzo niebezpieczne z kilku powodów. Zaden Haarp to tylko matka natura pokazała ze nie tak łatwo jej coś odbierac.

    Zaczynam powatpiewac w haarpa i wywołane nim trzęsienia ziemi, ostatniej doby(23.03) było ok 70 trzęsien ziemi o sile nawet przekraczajacej 5 st. Dzis juz było tak silnych trzęsien 5 i kilkadziesiat znacznie słabszych.

   • hjk said

    nie wiem, ale słyszałem o czymś takim, ze zawsze jednemu trzesieniu lubi towarzyszyć kilka innych (wstrząsy wtórne), a jak już się to rozkręci, to mogą one trwać i rwać…Moze wystarczy że haarpem „pacną” w jakieś newralgiczne punkty to tu to tam i tak to juz się ciagnie. Podobno w ogóle ilość trzesien zwiekszyła sie dramatycznie w ciagu ostatnich 2 lat…

  • Magdalena said

   W miesieczniku „Czwarty wymiar” nr.IV jest rozmowa z jasnowidz i medium Bozena Wojtysiak-Kuberska (podobno przepowiadala traby powietrzne w Polsce, co oczywiscie rozsmieszalo rozmowcow jakis czas temu). Na nastepne lata przewiduje w Polsce wiele trzesien ziemi, nie tylko z powodu tapniec kopalnianych jak i powodzie i podtopienia. Odnosnie swiata pisze:
   „Cos sie bedzie dzialo z gorami na calym swiecie. Widze jakby sie przesuwaly, wciskaly w ziemie, rozpadaly”.

   Wierzyc, nie wierzyc? ale poobserwowac mozna.

   • KrisT said

    cyt.:“Cos sie bedzie dzialo z gorami na calym swiecie. Widze jakby sie przesuwaly, wciskaly w ziemie, rozpadaly”.

    Mnie też to zastanawia, bardzo spójny element wizji nie jednego jasnowidza. Jedno dobre to to ze polska ma wyjsc z tego obronna ręką. Ale coś w tym musi byc.
    Jakis czas temu pisalismy (sorkiza wyrazenie my) na forum o tym ze uny po przez hollywood i produkcje filmowe pokazują co ma sie stac w zwiazku z 2012 rokiem (opracowania naukowe to odrebny temat)i w tym może byc sporo prawdy.
    Bo albo ta jasnowidz napatrzyła się na film 2012 (reszta jasnowidzow tez??) albo uny coś wiedzą i pod postacią fikcji kinowej pokazują nam niedaleką przyszłosc.
    Jedno jest pewne, czeka nas przebiegunowanie, hiper aktywnosc słońca, i przelot Nibiru a wraz z nią masy syfu kosmicznego i tylko czekac kiedy cos palnie w ziemię. I nie jest to czcze gadanie tylko realne zagrożenie potwierdzone cała masa przelotow blisko ziemi ciał niebieskich. A to dopiero poczatek. Nie chcę nikogo straszyc jak Mizia (ma szlaban na kompa za oceny??) ale będzie się działo, oj będzie…A jeszcze do tego dochodzi wybuch super wulkanu….
    Ktos cos na ten temat wie i to dużo, na prózno nie budowaliby np banku nasion czy mega schronow.
    Fikcja kinowa może okazac się po częsci prawdą (nawiązuje do filmu 2012) jak filmy s-f sprzed 20 lat gdzie skanery lini papilarnych czy teczowek oka (i inne gadzety) były tylko fikcją….

 6. multan said

  A mnie tam nie szokuje „Ogłoszenie na święto Purim”. W końcu ludność Izraela to w większości Chazarowie, którzy gardzą pracą na roli. Tę pogardę widać także na przykładzie działań kolejnych chazarskich rządów w Polsce względem naszego rolnictwa (sztucznie kreowana nieopłacalność, polityka celna, przekręty na ziemi i rezerwach żywności, ośmieszenie G.Janowskiego itd)
  No i pewnie ciężko stworzyć etos rolnika w kołchozach, jakimi są kibuce.
  ==============
  od pb: widzialem w kibucach rzesze rolnych pracownikow najemnych z Azji; ktokolwiek kieruje rolnictwem Izraela, maja wyniki w produkcji rolnej na potrzeby wlasne i eksport; uprawy warzyw w ogromnych namiotach foliowych sa imponujace; zaniedbane, niedoinwestowane uprawy arabskie w Palestynie kontrastuja z izraelskimi, dajac jeszcze jeden powod entuzjastom podboju przez ludobojstwo do wychwalania i popierania Izraela; pomysl gdyby forsa szejkow poszla na inwestycje w rolnictwo palestynskie…
  ‚nieudolnosc’ kierowania rolnictwem w Polsce mogla wyplywac z ogolnej polityki rozbijania i oslabiania przez rozgardiasz — np w ściśle tajnej instrukcji NKWD (Moskwa, 2.VI.1947 r. K.AA/OC 113 NK/003/47), znalezionej w kancelarii pierwszego powojennego prezydenta PRL i przedwojennego agenta NKWD, Bolesława Bierutaczytamy odnosnie rolnictwa (caly dokument wkrotce na blogu grypa666):
  „13. Ukierunkować politykę w stosunku do rolnictwa indywidualnego tak, aby prowadzenie gospodarstw stało się nieopłacalne, a wydajność jak najmniejsza. W następnej kolejności przystąpić do kolektywizacji wsi. W razie wystąpienia silniejszej opozycji należy zmniejszyć dostawy środków produkcji dla wsi i zwiększyć powinność wobec państwa. Jeżeli to nie pomoże, spowodować, aby rolnictwo nie dawało pełnego pokrycia potrzeb żywnościowych kraju i oprzeć wyżywienie na imporcie.
  14. Spowodować, aby wszystkie zarządzenia i akty prawne, gospodarcze, organizacyjne (z wyjątkiem wojskowych) nie były precyzyjne.”

  ostrzegam przed naduzywaniem slowa „chazarski”; niby swiadczy o wtajemniczeniu w judeocetryzm, lecz jest tak rasistowskie jak uogolnianie slowem „zyd”; w chazarii wspolistnialy chrzescijanstwo, islam i judaizm, a resztkowi w polsce karamici, przeciwni syjonizmowi, wywodza sie z chazarow; zaloze sie ze tak jak w spolecznosci zydowskiej nie wszyscy to dranie, tak wsrod zydow chazarskich sa i porzadni ludzie; oduczcie sie nalepek i powtarzania slepo zydojadzkiej i in. propagandy

  • multan said

   Obawiam się, że wspieranie rolnictwa palestyńskiego przez państwa arabskie obecnie byłoby wrzucaniem pieniędzy do ognia(Izrael zbrojnie zajmowałby modernizowane gospodarstwa lub niszczył).
   Pisząc o zwalczanym polskim rolnictwie, miałem na myśli ledwie ostatnie dwudziestolecie, jak widać cel jest wciąż ten sam, zmieniły się tylko metody i ustrój. Kiedyś nie było sznurka, dziś nie opłaca się go używać.
   Co do krzywdzącego uogólnienia-racja, ale napisałem tylko o pogardzie dla zawodu rolnika- typowe dla ludów koczowniczych, a Chazaria była krajem pasterzy, nie rolników. Póżniej, na obczyżnie Żydom Chazarskim przez wieki nie wolno było posiadać ziemi, stąd dziś pewnie ci robotnicy rolni z Azji. Serdecznie dziękuję za szkic obecnego stanu rolnictwa w Izraelu.

  • hjk said

   nawet nie chodzi o samo w sobie „zwalczanie” (choć tak to można smiało nazwać), tylko o „wyrównywanie zapóźnień”: w krajach UE w rolnictwie pracuje 5-10% ludzi, a u nas…40% może? No i masa luda jednak nadal zyje na wsi, a ostatnio zaczął się trend powrotow na przedmieścia i na wsie, co prawda wsrod bogatszych i takichze emerytow. Więc po prostu to „unym” bardzo ale to bardzo nie pasuje, bo kawałek własnej ziemi, studnia, wiatrak i solidarność ludzka daje po prostu niezalezność. A chodzi o „im” cos całkiem przeciwnego…

 7. asterix said

  Pracownikowi londyńskiego lotniska Heathrow grozi utrata pracy po tym, jak nakryto go na oglądaniu zdjęć koleżanki, która przypadkowo przeszła przez tzw. skaner ciała – pisze w środę dziennik „The Sun”.
  http://www.pb.pl/a/2010/03/24/Podgladal_kolezanke_na_skanerze_ciala

 8. Wyrazy uznania dla Kukiza,dał ostry wyraz, co sądzimy o Eryce i jej chorych pomysłach

 9. asterix said

  http://www.pardon.pl/artykul/11177/cejrowski_bede_profesorem_duch_swiety_tego_chce
  Jest już nikim w moich oczach. Kretyński lans. I co jeszcze zrobi dla sławy? Zawsze go szanowałem za wiedzę. Teraz jest dla mnie kolejnym xxxx [cenzura pb] zacofańcem.
  ===========
  od pb: asterix, uzywanie inwektyw swiadczy o plytkosci, braku rzeczowego argumentu

  • Wojwit - Ten Sam said

   @Asterix
   Bez inwektyw wobec katolików!!!
   A co do Wojciecha Cejrowskiego, to znaj proporcje…

   • asterix said

    Czy każdy katolik musi mieć w sobie tyle nienawiści? Postaw sprawę racjonalnie. Idzie na studia, bo Duch Święty go do tego nakłonił? Zejdź na ziemię. To, że mam inne poglądy na ten temat nie oznacza, że muszę „zachować proporcje”. Pana Wojciecha szanowałem, owszem ale do czasu. Widzisz katolikom brak sensownych argumentów i zaczynają krzyczeć. Życzę panu Cejrowskiemu powodzenia z tym jego ironicznym uśmieszkiem, mam tylko nadzieję, że nigdy nie będę miał wątpliwej przyjemności wysłuchiwać wypowiedzi tegoż pana – osobiście uważam go za xxxxxxxx [cenzura pb]…
    ===========================
    od pb: znow epitety

   • Wojwit - Ten Sam said

    Asterix
    Taki jestes madry, a obrazasz i plujesz jadem po przeczytaniu jednego artykulu na szmatlawym portalu. Wysluchaj drugiej strony. Popatrz obiektywnie. Nie mysl GieWu, tylko wlasnym rozumkiem, to moze po paru, parunastu, probach cos ci sie rozjasni. Jestem optymista. Probuj!

   • asterix said    od mg: proszę o opisywanie publikowanych linków

   • Wojwit - Ten Sam said

    @Asterix
    My jesteśmy ludźmi. Chyba że się mylę uzywając liczby mnogiej…

  • asterix said

   Jesteśmy 🙂

 10. mary said

  ojej jak fanie – trzymam kciuki i modle sie za delegalizacja Izraela. Jest wreszcioe swiatelko w tunelu – wreszcie umeczony przez Chazarow narod polski odzyje, zapanuje u nas narmalnosc, skonczy sie grabiez, przestaniemy placic haracze dla Zydow/ przypominam np. 65 mld dolarow za „holokaust”/, nasi chlopcy nie beda zmuszani przez Zydow do udzialu w wojnie w Afganistanie, CHAZAROWIE WROCA DO SIEBIE NAD WOLGE. W Polsce zapanuje radosc i pokoj – przestaniemy byc okradani z owocow naszej pracy. HHHHUUUUUUUURRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAA
  ===================
  od pb: ostrzegam przed naduzywaniem slowa “chazarski”; niby swiadczy o wtajemniczeniu w judeocetryzm, lecz jest tak rasistowskie jak uogolnianie slowem “zyd”; w chazarii wspolistnialy chrzescijanstwo, islam i judaizm, a resztkowi w polsce karamici, przeciwni syjonizmowi, wywodza sie z chazarow; zaloze sie ze tak jak w spolecznosci zydowskiej nie wszyscy to dranie, tak wsrod zydow chazarskich sa i porzadni ludzie; oduczcie sie nalepek i powtarzania slepo zydojadzkiej i in. propagandy

  • Taka Tam... said

   jak im zdelegalizuja to ich panstewko to beda sie musieli gdzies podziac… zgadnij gdzie, na pewno nie nad wolga 😉 moim zdaniem juz lepiej niech sobie siedza w tym izraelu. a reszta swiata niech ich po prostu przestanie glaskac i popierac, niech radza sobie sami. to wystarczy jako kara.
   ==============
   od pb: jacy wy naiwni; od stuleci uny sie ukrywaja wsrod in. spoleczenstw, opanowali to do perfekcji; masy zydowskie w izraelu skazane sa przez wierchuszke judeocentryczna na zaglade, podobnie jak w Szoa

   • mary said

    myslisz, ze u nas w Polsce by mogli wyladowac? My juz swojego zydostwa mamy dosc i musimy sie go pozbyc. Gdyby zaczeli masowo do nas jeszcze przybywac – to biada nam Polakom. podzielilibysmy los Palestynczykow /i tak juz ciezki przez tych Chazarow/
    ===================
    od pb: najgorsze jest to, ze do Polski przybywaja zydowscy oprawcy Zydow i Polakow oraz ich potomkowie; przedsmak tego, co nas czeka widac z Marszow Zywych i represji w zw z nimi;
    ostrzegam przed naduzywaniem slowa “chazarski”; niby swiadczy o wtajemniczeniu w judeocetryzm, lecz jest tak rasistowskie jak uogolnianie slowem “zyd”; w chazarii wspolistnialy chrzescijanstwo, islam i judaizm, a resztkowi w polsce karamici, przeciwni syjonizmowi, wywodza sie z chazarow; zaloze sie ze tak jak w spolecznosci zydowskiej nie wszyscy to dranie, tak wsrod zydow chazarskich sa i porzadni ludzie; oduczcie sie nalepek i powtarzania slepo zydojadzkiej i in. propagandy;

  • KrisT said

   ja bym sie tak nie cieszył, jak zdelegalizyja israel to wtedy zwalą nam się na łeb…!!! Juz sobie stworzyli przyczółki dla stworzenia nowego alternatywnego kraju! polska, bułgaria i inne kraje w ktorych wykupuja co sie da i gdzie politykow mają ziomali, nkwd owskich potomków!.
   Niech sobie delegalizuja israel i najlepiej jakby wszyscy popełnili zbiorowe samobójstwo, won od tego kraju!!! bo inaczej znowu jak nasi pradziadowie będziemy dla nich zpier….aby zyło im sie lepiej!!!

   A mało tego jeśli dojdzie do delegalizacji to wtedy może dojdzie do otwartej wojny, a jak wiadomo zydzi mają bron atomową i napewno sie nią „podzielą”, jesli to zrobia dojdzie do III wojny swiatowej, którą przewidział Nostradamus i jeszcze kilkoro innych. Będzie to juz wojna religijna a takie jak wiadomo sa najgorsze bo masowo giną niewinni cywile.

 11. asterix said

  zdjęcia ze święta purim http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,7617362,Swieto_Purim.html
  =============
  od pb: zobaczcie jak giewu z rotszyldowskim czerwonym szyldem nazywa wszystkich tradycyjnie ubranych zydow ‚ortodoksyjnymi’; tymczasem sa bardziej zroznicowani niz chrzescijanie; np. ci palacy flage izraelska i niosacy flage palestynska to Neturei Karta, grupa wierna Torze; wiecej zdjec — szukaj ‚purim’ na wyszukiwarce wewn bloga

 12. Aśka said

  Zobaczcie komentarze pod art. Zamiast szczepienia wystarczy ukąszenie komara
  http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw2NzE5MjM1MSwxNzcyMDg5NDksODE2MTEyOSwwLGZvcnVtMDAxLmpz

  Uwaga Opryski
  ~W NIEBO dzisiaj, 11:19
  nad Warszawą spójrzcie w niebo szachownica ale jaja co na to Nasz POlski Rząd ???????????

  To co się dzieje to już jawne ludobójstwo opryski od rana …
  … w bezczelny sposób tego nie sposób już ignorować.
  ~Paweł dzisiaj, 11:24

  STOP CHEMITRAILL NAD POLSKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ~stop + dzisiaj, 11:31

  W necie sporo filmików zjawisko niewątpliwie istnieje co …
  … robić ? W mediach cisza.
  ~Basia dzisiaj, 11:42

  Jak to co robić? Spamować na onecie, to jesr rozwiązanie …
  … wszystkich problemów.
  ~złośliwy karzeł dzisiaj, 11:52

  Już teraz lata chyba ze 6 szt tam i z powrotem widzę to …
  … prawda
  ~ludzik dzisiaj, 11:38

  Faktycznie, idealnie przed południem ~11-tej zrobili …
  … szachownicę na niebie.
  ~Andrzej S. dzisiaj, 11:40

  Maski włóż toksyny w powietrzu ale spokojnie od tego się …
  … od razu nie umiera śmierć następuje powoli. Depopulacja Higieniczna START.
  ~Borowy_Magister dzisiaj, 11:41

  To wygląda jak zmasowany atak ciekawe do kogo należą te …
  … samoloty do CIA ? Nawet głupek zauważy że coś jest nie tak myślę że to odbije się na naszym zdrowiu i to już niedługo. Opryskują nas jak robactwo tfu.
  ~flu/swine dzisiaj, 11:49

  UWAGA UWAGA UWAGA Patrzeć w Niebo w całej Polsce inwazja …
  … oprysków nad Poznaniem !!!!!!!!!!!!!
  ~tolek dzisiaj, 12:00

  Podobno Prezydent jest zwierzchnikiem sił zbrojnych i nic
  … o tym nie wie ale nasz minister obrony chyba wie co to za obłoki na naszym niebie i skąd nagle tyle opryskujących samolotów. Dzisiaj myślałem że zobaczę słońce …
  ~Obywatel,zatros… dzisiaj, 12:05

  UE Alarmuje Europejczycy mają we krwi za mało Aluminium i
  … stąd te opryski. W trosce o nasze zdrowie. Na pewno mam rację. Pozdrawiam
  ~Daniel dzisiaj, 12:08

  A u nas w Krakowie też latają tam i z powrotem chamstwo
  ~Krakus dzisiaj, 12:23

  Opryski na Lublinem dużo
  ~voo dzisiaj, 12:21

  Słuchajcie dyskusja dyskusją złośliwości są i będą ale ja
  … sam stwierdzam że dzisiaj to samoloty latają tam i z powrotem i pryskają czymś co długo się utrzymuje w powietrzu tworząc coś w rodzaju mlecznej osnowy. To na …
  ~Maksio Subilski dzisiaj, 12:28

  Co ty trolle portalowi powiedzą ci że to złudzenie to co
  … widzą też i inni to nie jest prawda bo jak by była to by mówili w dzienniku !
  ~precz !!!!! dzisiaj, 12:33

  Gdańsk też opryskują …………….
  ~clo dzisiaj, 12:30

  Podobno w projekt oprysków jest zaangażowana cała UE i USA
  … ale o tym się nie mówi głośno. Ciekawe dlaczego ?
  ~ciekawy dzisiaj, 12:35

  Skoro się o tym nie mówi, to skąd wiesz kto jest w to
  … zaangażowany?
  ~złośliwy karzeł dzisiaj, 12:41
  ____________
  to tylko niektóre komentarze

  • czosnek said

   To samo cały Górny Śląsk. Już dawno nie pamiętam, żeby w południe o tej porze roku słońce paliło jak piec. Jest sucho, powietrze jest ciężko przyswajalne, nie czuć zapachu roślin, nawet w lasach nie czuć tak zielenią. Mamy zmniejszone opady, w zeszłym roku u wujka na wsi nie padało wiosną przez miesiąc. Było strasznie mało burz, wiosną i latem zeszłego roku nie przypominam sobie, żeby było dużo wyładowań. Pamiętacie zapach powietrza po burzy? Wtedy było mnóstwo tlenu, teraz te aerozole powodują, że ilość tlenu w powietrzu spada. Dodatkowo chemtrails powodują, że promienie słoneczne docierają do nas przez szkiełko, przez co jest ciepło, gorąco, gdy świeci słońce, nawet o tej porze roku. Patrząc w stronę słońca już praktycznie nie sposób. Ta jasność wokół słońca (praktycznie na pół nieba) poraża oczy. Zmieniło się wszystko w naszej atmosferze, a najbardziej chyba błękit nieba. Niebo teraz wygląda tak, że na horyzontach widać biel, wokół słońca znaczną część zajmuje mleko, zasłania je, a w górze i po przeciwnej stronie słońca widać błękit, nie ten, co dawniej, zamglony bądź gdzieniegdzie przepasany smugami, które jeszcze się nie rozrzedziły.

   • KrisT said

    Dzis rano (6.15) spojrzałem w niebo i… na dzien dobry 3 dorodne chemtrale, kierunek wschod-zachód, trzeci w kierunku polnocno-poł€niowym po czym po kilku km skręcał na zachód…
    Jak widac daja w nocy i nad ranem aby wiekszosc ludzi jak wstaje widziała tylko rozmyte chmurki.
    Jak będa jakieś dorodne to znowu porobie fotki. TU mozecie ogladnąc fotki zeszłorocznej póznej jesieni, kierunek oprysków się nie zmienił- http://krist75.fotosik.pl/albumy/713698.html

   • Wojwit - Ten Sam said

    @Czosnek
    Ten błękit czasami przechodzi w odcień błękitno-szarofioletowy. Opryskują strasznie. Dawno tak się nie bawili, bo kiedy parę tygodni temu mocno wiało, to opryski mogło im przegnać w inne rejony. Dzieci chorują. Podobno, jak mówią lekarze, „panuje” bezgorączkowe zapalenie płuc.

 13. Przemysl to said

  Powiem tak, nic a nic nie pomoga te wszystkie listy poparcia ktore sa tu na tej stronie dla osob pokrzywdzonych przez ten chory system, nic nie zrobicie wsp. GMO, nic nie zrobicie wsp. zatruwania naszego nieba, bezrobocia, rozkradania majatku narodowego itd, itd. Kochani, trzeba sie wreszcie zjednoczyc i wszyscy poprzec Samoobrone i Andrzeja Leppera. Lepper jest tez pokrzywdzony przez ten system jak np.pan Edward Maciejczyk. Czy tego na prawde nie widzicie ? Czlowiek walczy o was wszystkich nie tylko o rolnikow ale o robotnikow, wszystkich Polakow.
  Zrozumcie ze Leppera boja sie jak ognia, nie jest uwiklany w zadne afery, nie maja nic na niego wiec robia swinstwa wokol niego i Samoobrony, ostanio konstruuja prawo pod Leppera aby mu zabronic i uniemozliwic startowanie w wyborach prezydenckich. A czego sie „oni” boja? A moze obecni rzadzacy lamia prawo i przepisy? Moze trzeba bedzie stanac przed trybunalem ? „Oni” chyba juz wiedza dobrze co takiego nabroili, wiec robia wszystko aby Samoobrone upokozyc , oczernic, osmieszyc. Na LPR na razie nie ma co liczyc, sa rozbici, a Samoobrona trzyma sie dobrze. Nie wierzcie w te wszystkie afery, to widac golym okiem ze to byly prowokacje i dlatego to tez trzeba bedzie pokazac i wyjasnic, kto za tym wszystkim stoi.
  Jesli tego nie zrozumiecie i nie poprzecie Samoobrony, to bedziecie jeszcze dlugo pisac i wklejac linki jak to zle sie dzieje, jak nas oszukuja, jak wprowadzaja GMO, czy cos rozsypuja z nieba.
  Samoobrona jest partia i ma bardzo dobre zaplecze, ma nie tylko zwyklych ludzi i rolnikow ale w Samoobronie jest wielu profesorow, naukowcow wielu dziedzin.
  Ja nie jestem zadnym zwolennikiem tej czy innej partii tylko oceniam sytuacje jaka sie teraz wytworzyla, jest szansa i nadzieja aby zmienilo sie choc troche na lepsze.
  Ja mysle ze Lepper juz dobrze dostal, on, jego rodzina, i partia i nie da sie soba manipulowac, pozatym jest czysty, nie kradl, i nie mysle ze bedzie kradl. Poznal dobrze swojego przeciwnika i wie jak z nim postepowac.
  Jeszcze raz – jesli zalezy Ci Polsce, powinienes teraz poprzec Samoobrone, bo byc moze juz wiecej taka sytuacje sie nie powtorzy.

  • KrisT said

   Wpierw niech samoobrona zniesie niesprawiedliwy krus, wtedy zyskaja poparcie ludzi. Lepper pokazał na co go stac, kazdy drze się w niebogłosy do puki go nie wywindują na lukratywny stołek. Pózniej jakos dziwnie cichnie i tylko przytakuje. I nie pisze ze jest czysty bo czysty człowiek nie ma kilku wyroków na koncie i kilku spraw w prokuraturze!!! Jedyne wyjscie z sytuacji to totalna anarchia dojscie do puczu, obalenie rządu i zastąpienie ich wszystkich co są przy korycie już 30 (i mniej) lat na młodych ambitnych bez chorych powiazań partyjnych. I zacząc budowac wszystko od poczatku, inaczej nic sie nie zmini na lepsze. No i usuniacie kazdego co ma zydowskie korzenie z polskiej areny politycznej. Dosyc radykalne ale moim zdaniem jedyne wyjscie aby zyło nam sie w koncu lepiej.
   ==============
   od pb: zapominacie ze kompleks jot ma wymiar globalny; zmiany tylko w izraelu czy polsce niewiele zmienia

   • do KrisT said

    Zdaje sie jak dobrze pamietam, Lepper mial wyrok za wysypywanie skazonego zboza ktore to zwozil do Polski obecny kandydat na prezydenta jak dobrze pamietam. Za to powinien dostac medal za mestwo i odwage. Inne wyroki to zdaje sie cos z mowieniem prawdy z mownicy sejmu o skorumpowanych politykach. O obecnym nieprawomocnym wyroku o tzw sexaferze szkoda pisac, kazdy dojrzaly czlowiek widzi ze to byla prowokacja aby osmieszyc Leppera.
    Widze ze KrisT nie ma zielonego pojecia co tak naprawde sie dzieje wokol sprawy Samoobrony i Leppera i w Polsce.
    To co proponuje Krist, swiadczy o jego niedojrzalosci, kazdy pucz niesie za soba ofiary. Lepper jest doskonala okazja aby jak pisze KrisT wymienic cale kierownictwo i osadzic jesli bylo lamane prawo, gdyz dzis obecnie rzadzacy nie sa w stanie cokolwiek wyjasnic, te wszystkie komisje sledcze to tylko mydlenie oczu ludziom.

  • do KrisT said

   KrisT jak nie zrozumiesz tego co pisze, to bedziesz jeszcze dlugo ogladal takie niebo i robil zdjecia i wklejal i pokazywal i rozpaczal.
   Na wyciagnieciu reki jest partia i czlowiek , ktory jest w stanie to zmienic ale musisz zrozumiec, pogodzic sie z tymi politycznymi wyrokami Leppera.
   Zrozum ze to wszystko jest prowokacja przeciwko niemu. Zobacz jak media traktuja go, w jaki sposob prowadza wywiady z nim, to daje cos do myslenia.
   Ich zasada to osmieszyc czlowieka, opluc, dla nich prwda sie nie liczy, kapujesz ?

   • KrisT said

    Dla takich jak TY , tylko radykalne posuniacia mogą coś zmienic! Czy myslisz ze ony oddadzą władze?! By żyło nam sie lepiej?? To jestes w błędzie!!! Chyba nie wiesz co było podczas okrągłego stołu i jakie były rozmowy z bolkiem. Oddamy wam władze ale wy nas zostawicie w spokoju, w przeciwnym wypadku poleje sie krew!! i tak dzis dalej zydokomuna jest przy korycie! i nic na lepsze się nie zmieniło w tym kraju, dodatkowo przez pseudo prywatyzajcę sprzedano majatek narodowy za grosze! zgadnij komu?. kto stoi za wykonczeniem przemysłu w tym kraju, choc moglibysmy byc światowa potegą np w hutnictwie!
    Przewrót miał byc taki jak w czechach, komunistow odsunac całkowicie od władzy.
    Tylko radykalne posunięcia moga coś zmienic na lepsze. Zadna partia pro ludzka nic nie zrobi bo świnie przy korycie na to NIE pozwolą!! zniszcza każdego, a Lepper i jego partia moze i chca dobra ale swoje za uszami mają.
    Jesli ktos z dnia na dzien dostaje przywileje, troszke władzy i docisnie się do korytka wtedy zmienia sie diametralnie i jakos przestaje dbac o swoich wyborców. samoobrona robiła duzo medialnego szumu, umiała się sprzedac i grac na ludzkich uczuciach, i czego dokonali?? Teraz o jego czystosci:
    Przeciwko Andrzejowi Lepperowi toczyły i toczą się różne procesy karne i cywilne, w związku ze znieważaniem funkcjonariuszy publicznych, pomówieniami, niszczeniem mienia, organizowaniem nielegalnych blokad dróg i przejść granicznych. Sam w 2007 stwierdził, że wytoczono mu łącznie 137 procesów sądowych i postępowań przed kolegiami do spraw wykroczeń[24]. Do 2007 miał sześć prawomocnych wyroków skazujących[25].

    Niejednokrotnie nie stawiał się na wyznaczane rozprawy sądowe. W 1999 po kolejnym niestawieniu się na rozprawie w sprawie znieważenia byłego wicepremiera Janusza Tomaszewskiego sąd wydał za nim list gończy, na skutek którego zatrzymano go na przejściu granicznym[26].

    Wykaz niektórych wyroków kończących procesy z udziałem Andrzeja Leppera:

    Sąd Rejonowy w Słupsku skazał Andrzeja Leppera na karę półtora roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres trzech lat próby za podżeganie do użycia siły wobec zarządcy gospodarstwa ogrodniczego w Kobylnicy w 1994, na skutek czego jego zwolennicy wychłostali Antoniego Chodorowskiego i ogolili mu głowę[26].
    Sąd Okręgowy w Łodzi w 2002 utrzymał w mocy wyrok Sądu Rejonowego w Łodzi skazujący Andrzeja Leppera za znieważenie byłego wicepremiera Janusza Tomaszewskiego poprzez nazwanie go publicznie „bandytą z Pabianic”[27].
    Sąd Apelacyjny w Gdańsku w 2002 utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego w Gdańsku skazujący Andrzeja Leppera za znieważenie prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i dwóch byłych wicepremierów, zmieniając jednocześnie karę pozbawienia wolności na karę 20 tys. zł grzywny[27].
    Sąd Rejonowy w Słubicach uznał Andrzeja Leppera w marcu 2002 za winnego zorganizowania w styczniu 1999 nielegalnej blokady na przejściu granicznym w Świecku, wymierzając mu karę roku pozbawienia wolności z warunkowym jej zawieszeniem jej wykonania i grzywnę w łącznej kwocie 5 tys. zł. W następnym roku wyrok ten został utrzymany przez Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim[27].
    8 maja 2006 Sąd Apelacyjny w Warszawie nie uwzględnił apelacji Andrzeja Leppera od wyroku za pomówienie 5 polityków z Platformy Obywatelskiej i SLD, na mocy którego został on skazany za ten czyn na karę roku i trzech miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonania tej kary na okres pięciu lat próby[28].
    W 2006 przegrał proces cywilny ze Zbigniewem Komorowskim, którego pomówił o sprowadzanie do Polski zboża skażonego nitrofenem[29].
    W lipcu 2008 Sąd Okręgowy Warszawa-Praga skazał go w pierwszej instancji za wysypanie na tory w 2002 zboża należącego do Zbigniewa Komorowskiego na grzywnę w wysokości 25 tys. zł[25]. Wyrok ten uprawomocnił się po oddaleniu przez Sąd Apelacyjny w Warszawie apelacji oskarżonego w marcu 2009[30].
    W grudniu 2009 ponownie rozpatrujący sprawę rzekomego pomówienia Włodzimierza Cimoszewicza przez Andrzeja Leppera (po zwróceniu mu sprawy przez Sąd Najwyższy) Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił wyrok skazujący sądu I instancji i umorzył postępowanie w sprawie ze względu na przedawnienie karalności[31].

    Nie stawianie się na rozprawach swiadczy o niedojrzałosci do roli polityka i olewackiego stosunku do władzy i prawa! Gdyby był swięty i miał 100% racji nie bałby sie stawic na rozprawy.
    Poza tym kazdy ma forum ma prawo do wypowiedzi i swego zdania! Nie pisz wiecej o mojej niedojrzałosci bo tylko człowiek dojrzały jest zdolny do radykalnych posuniec (nie głupich wybrykow.
    Po drugie jako jeden z wielu robie fotki chemtralali ale nie rozpaczam z tego powodu , nie podniecam się tym i nie latam z aparatem. Nawet Twoj Lepper nie zrobi nic z tym g…m ba nawet chyba nie ma pojęcia o smugach.Bo za tym stoja ludzie którym lepper moze buty czyscic lub kawe parzyc, nikt dobrym słowem i demokratycznymi wyborami (np patrz sfałszowanie ref. w irlandii) niczego nie zmieni bo uny na to nie pozwolą! Kapujesz?
    Jak to powiedział Bolek wezcie sprawy w swoje rece…

   • dla KrisT said

    Czyli KrisT wszystko sie zgadza co pisalem, za to wszystko Lepper powinien otrzymac medal za mestwo i odwage.
    Nawet nie zainteresowales sie dlaczego obecny kandydat na prezydenta sprowadzal skazone zboze do Polski podczas gdy rolnicy mieli problem ze sprzedaza go u siebie w kraju.
    Fajnie rozumujesz, czy ty przypadkiem nie jestes z PO albo PiS?
    Tacy jak Ty sprzedali majatek narodowy, widze ze jest Tobie obojetne kto zarabia w Polsce, Polski rolnik czy Niemiecki rolnik.
    A teraz robisz zdjecia nieba i placzesz, biedny z Ciebie czlowiek.
    Wszystkie te wyroki sa wyrokami politycznymi, zrozum to czlowieku.
    W obecnym klimacie politycznym Lepper nie jest mile widziany i bedzie zawsze otrzymywal takie wyroki, kapujesz ?
    Szkoda slow.

 14. Mars said

  APEL !!!

  17.55 Kolejny opryskujący samolot przelatujący w miejscu w którym nigdy nie ma żadnych lotów samolotów pasażerskich ani innych . Smuga ciągnie się kilometrami . Kurs samolotu ze wschodu na południowy zachód . Drugi samolot podobnie .
  Apeluję do Wszystkich zainteresowanych i obytych w temacie chemistrali , osób zaglądających na tego blogi i inne strony a posiadających wszelkiego rodzaju zdjęcia chemistrali, czas i chęci, wszelką możliwą wiarygodną dokumentację . Gromadźcie to, zbierajcie materiały . Trzeba sprawę nagłośnić i zgłaszać zbiorowe pozwy oraz żądać wyjaśnień !!!Niby sie o tym mówi-ale jakoś cicho…jakby problemu nie było . Jesteśmy Polakami i jesteśmy u siebie . Podkreślam u siebie, skąd ta ignorancji Ludu? Sprawa wymaga interwencji .

  Wiele obywateli sprawę kompletnie olewa nawet nie patrząc w niebo(żeby sobie karku nienadwyrężyć) . Czy aż tak trzeba walić mocno pięścią w stół aby nożyce się odezwały ? Ludzie, przecież to dla Was i Was dotyczy, waszego zdrowia, waszej przyszłości, waszych dzieci . Nie interesuje Was co ktoś Wam rozpyla nad waszymi głowami ???
  Jak grochem o ściane…

  • dla Mars said

   Mars, zapoznaj sie tym co napisalem wyzej, to nic nie da, bedziecie dalej plakac i alarmowac ze cos zlego sie dzieje.
   Najlepszym wyjsciem na to wszystko jest poparcie prawdziwie Polskiej parti jaka jest Samoobrona, zrozumcie to wreszcie !!!
   Zrozumcie, ze sami w pojedynke nic nie zdzialacie, w zasiegu reki jest partia polityczna ktora chce walczyc o to wszystko o czym tu sie pisze.
   Czy to tak ciezko zrozumiec ?
   http://www.samoobrona.org.pl/pages/00.Start/

   to nie jest zadna reklama, tu chodzi o nasze bezpieczenstwo !! jesli tego nie zrozumiecie to klapa, bedzie ciagle plakac i robic zdjecia jak nas opryskuja.
   A chlebek swiezy i zdrowy to by chcialo sie jesc ? Prawda?
   Wedlinke nie nafaszerowana chemia tez by sie chcialo zjesc, co ?

   • Mars said

    Wiem wiem, przy czym Samoobrona nigdy nie była lubiana i utopiono ją tylko w chłopskim-rozumianym jako negatywnym wizerunku, który nie mógł mieć styczności z „elitą” w sejmie . Było celowym zabiegiem utożsamić Samoobronę z wieśniactwem, z chłopstwem jako czymś negatywnym, niemodnym, gorszym . To już jest zakorzenione w umysłach mieszczuchów dlatego ciężko widzę to partię wynoszoną na szczyty nawet przez społeczeństwo . Ludziom źle się kojarzy Samoobrona i tu jest problem . Przełamać najpierw stereotyp heh .

   • Dawid - said

    Skoro nazwa Samoobrona zle sie niektorym kojarzy to niech zmienia nazwe na inna. Robi to wiele partii. Niech tez popracuje nad wizerunkiem i publicznymi wypowiedziami a poparcie samo sie posypie

   • krytyka qqqq said

    a afery leppera z kredytami a prawomocny wyrok a łyżwiński bliski współpracownik ? nie mydl oczu !!! byl u koryta i co zrobil siedzial cicho jak mysz i tylko solarium dlonie skadane w koszyczek a w srdku taki jak inni nie wierze mu !

    od mg: nazwiska i imiona piszemy od dużej litery

 15. ALFA said

  Rachel Corrie zginęła pod kołami Izraelskiego buldożera,była pierwszą Amerykanką zabitą w strefie GAZY,była w zasięgu wzroku kierowcy buldożera miała pomarańczową kamizelkę odblaskową ,ale on zamiast się zatrzymać jechał dalej grzebiąc jej nogi powalił na ziemię,kiedy upadła zniknęła pod lemieszem z jego wzroku,gdyby wtedy się zatrzymał miałaby tylko połamane nogi.Ale on się nie zatrzymał ,wtedy całkowicie zniknęła pod jego maszyną. Wielu innych zginęło,oni się nie patrzą do kogo strzelają,dla nich ważne jest zabić”STREFA ŚMIERCI”

  http://video.google.com/videoplay?docid=9044174549081769728#

 16. Informacje ta uwazam za niezwykle wazna:

  ‚Landy Bawarii, Hesji i Meklemburgii-Pomorza Przedniego przyjęły zasadę, iż osoby urodzone w latach 1945-1990 na terenach dawnej Rzeszy Niemieckiej przyznanych Rzeczpospolitej Polskiej na mocy traktatu poczdamskiego będą miały w dokumentach potwierdzających tożsamość wpisywane Niemcy jako kraj urodzenia. Traktowanie ziem przyznanych Polsce na mocy decyzji mocarstw sojuszniczych jako terytorium Niemiec będących pod tymczasową polską administracją (a może okupacją?) uznajemy za wydarzenie ze wszech miar skandaliczne’..

  Jesli Polska bedzie biernie na to pozwalac to w niedalekiej przyszlosci Landy Bawarii, Hesji i Meklemburgii-Pomorza Przednie momoga przyjac nowe postanowienie o przyznania obywatelstwa osobom urodzonym na ‚dawnych terenach niemieckich’. Coraz wieksza bieda i ubustwo spoleczestwo moze spowodowac masowe podania o przyznanie obywatelstwa w zamian za.. no wlasnie niemcy beda musialy czyms nas pokusic. Moga to byc wyzsze zasilki, dodatki na rodzine, na dzieci, wyzsze emerytury. Nie bedze opisywal dalszych wydarzen. Niemcy to b. przebiegly narod.

 17. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2146215,12,rosjanie_usa_chca_kontrolowac_caly_swiat,item.html
  PAP, Tsz/18:32 24.03.2010
  Rosjanie: USA chcą kontrolować cały świat

  Protesty w Rosji przeciwko zaangażowaniu USA na Ukrainie, fot. PAP
  PAP
  Blisko 3/4 Rosjan uważa Stany Zjednoczone za państwo-agresora, które „aspiruje do kontrolowania całego świata” – wynika z opublikowanego dzisiaj sondażu.
  Na pytanie „Czy Stany Zjednoczone są agresorem, który aspiruje do przejęcia kontroli nad wszystkimi państwami świata?” 73 proc. ankietowanych odpowiedziało twierdząco – wynika z sondażu przeprowadzonego przez niezależny ośrodek badania opinii publicznej, Centrum Jurija Lewady.

  Oznacza to, że opinie na ten temat prawie się nie zmieniły w ciągu ostatnich 7 lat. W sondażu z 2003 r. podobnego zdania było 75 proc. respondentów.

  Tylko 8 proc. badanych odpowiedziało twierdząco na pytanie „Czy Stany Zjednoczone działają na rzecz pokoju, demokracji i porządku na świecie?„, a 19 proc. nie miało zdania w tej sprawie.

  Sondaż przeprowadzono od 26 lutego do 2 marca na reprezentatywnej próbie 1600 Rosjan.

 18. asterix said

  http://www.examiner.com/x-2581-St-Louis-Gun-Rights-Examiner~y2010m3d23-Does-having-health-care-reform-out-of-the-way-move-gun-control-up-on–administrations-agenda
  po kliknięciu na obrazek -> http://olegvolk.net/gallery/technology/arms/great_leaders_8137web.jpg.html?g2_imageViewsIndex=1

  od mg: proszę o opisywanie linków

 19. 7.22 sekundy. Tyle na nemat Polski:
  http://video.dlapolski.pl/02/18/polska-jako-panstwo-nie-istnieje-od-1939-r-2/

 20. Nie moge sie powstrzymać przed łzami.

 21. Niezwykle przejmujacy dokument o bohaterach Polski zamordowanych przez żydowskich komunistów

 22. hjk said

  Humorystycznie, satyrycznie i inteligentnie – komentarz do aktualnych wydarzeń S.Michalkiewicza:
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=20810

 23. hjk said

  Groźna choroba, którą wypleniono, może wrócić
  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) poinformowała, że bada doniesienia o przypadkach w Ugandzie ospy prawdziwej, choroby od 30 lat uznawanej na świecie za wyplenioną.
  http://wiadomosci.onet.pl/2146563,12,grozna_choroba__ktora_wypleniono__moze_wrocic,item.html
  Bedą nas z powrotem tym s…m faszerowac? Ta szczepionka należała do najgorszych, od ponad 100 lat ma najgorszą „prasę”…

 24. […] odrażających zbrodni Izraela – od pogromu pogromu  Gazy po masakrę Flotylli Wolności i ekspansję nowych osiedli w Jerozolimie i na Zachodnim Brzegu. Ich lojalność obcemu państwu przewyższa nawet […]

 25. […] odrażających zbrodni Izraela – od pogromu pogromu  Gazy po masakrę Flotylli Wolności i ekspansję nowych osiedli w Jerozolimie i na Zachodnim Brzegu. Ich lojalność obcemu państwu przewyższa nawet […]

 26. […] odrażających zbrodni Izraela – od pogromu pogromu Gazy po masakrę Flotylli Wolności i ekspansję nowych osiedli w Jerozolimie i na Zachodnim Brzegu. Ich lojalność obcemu państwu przewyższa nawet […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s