Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Jak Rockefellerowie przerobili kobiety + rewolucja (homo)seksualna

Posted by grypa666 w dniu 11/03/2010

Jak Rockefellerowie przerobili kobiety

http://www.nicenetruth.com/2009/10/how-the-rockefellers-re-engineered-women.html

Dr Henry Makow, tłumaczyła Małgosia

Feminizm jest doskonałym przykładem jak mega-kartel Rockefellera wykorzystuje niesamowitą siłę środków masowego przekazu (np. propagandę) w celu kontroli społeczeństwa. W ciągu krótkich 40 lat, wiele kobiet utraciło kontakt ze swoim naturalnym instynktem miłości. W wyniku tego wystąpił bałagan w rodzinie, szalejąca deprawacja seksualna, oraz gwałtownie spadł współczynnik urodzeń.

Postaram się przeanalizować rolę Rockefellera, ale najpierw musimy zapamiętać, że dla kobiety miłość jest instynktownym aktem poświęcenia. Oddaje się mężowi i dzieciom, i jest spełniona kiedy widzi jak się rozwijają i kiedy otrzymuje ich miłość, szacunek i wdzięczność. Kobieta składa tę największą ofiarę tylko jednemu mężczyźnie, który będzie o nią dbał oraz zapewniał środki dla jego rodziny. Mężczyźni instynktownie chcą spełniać ten obowiązek. To jest istota heteroseksualnej umowy (tj. małżeństwa): siła kobieca w zamian za męską siłę wyrażoną miłością. Seks jest symbolem tego ekskluzywnego związku. Małżeństwo i rodzina mogą nie odpowiadać wszystkim, ale dla większości taka jest naturalna droga. Feminizm przeszkolił kobiety do odrzucenia tego modelu jako „staroświeckiego, opresyjnego stereotypu”, mimo że odpowiada on ich naturalnym instynktom.

Brytyjski pisarz napisał kiedy usłyszał dwie młode kobiety: „Obecnie wszyscy mężczyźni są bezużyteczni” powiedziała jedna. „Tak” odpowiedziała druga. „Problem polega na tym, że nie dorośli do wyzwań feminizmu. Nie rozumieją, że potrzebujemy by byli bardziej męscy, a zamiast tego wolą się nie wiązać”. Czy taka jest ich logika? Jeżeli kobiety są mniej kobiece, czy mężczyźni będą bardziej męscy? Mężczyźni nie są stworzeni by walczyć z kobietami. Oni chcą być zapewniani przez kobiecą zgodę i oddanie. Kiedy kobiety ciągle konkurują z mężczyznami, oni nie będą szukać małżeństwa i rodziny.

Obecnie, kiedy zdyskredytowano miłość i małżeństwo, kobiety nie mają niczego w zamian za miłość oprócz seksu. Dlatego wiele z nich mają obsesję na punkcie wyglądu i bezmyślnie dają swoje ciała wszystkim bez różnicy. Stała miłość nie zależy od seksapilu kobiety, ani od jej osobowości, ani od jej sukcesów. Zależy od jej poświęcenia. W końcu kochamy tych, którzy kochają nas.

Duży obraz: główni bankierzy

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że feminizm to masowa indoktrynacja, ponieważ nie mogą zidentyfikować ani jej sprawców, ani środków, ani motywu. Aaron Russo, producent filmów z Betty Midler i „Ameryka — od wolności do faszyzmu”, zidentyfikował je wszystkie i potwierdził moje przekonania. Kiedy Nicholas Rockefeller chciał zdobyć Russo do Rady Stosunków Międzynarodowych, powiedział mu, że jego fundacja rodzinna stworzyła liberalizację kobiet, używając kontrolę środków masowego przekazu, jako część długoterminowego planu zniewolenia ludzkości. Przyznał, że ich zamiarem jest zainstalowanie nam ‚chipów’. Wystarczy wpisać w Googla ‚Fundacja Rockefellera’ i dostaniesz pół miliona cytatów.

Ukrytym celem feminizmu jest zniszczenie rodziny, co splata się z rządowym praniem mózgów młodzieży. Skutkami ubocznymi są tu depopulacja i zwiększenie liczby osób płacących podatki. Zlikwidowanie roli mężczyzn jako głów rodzin również destabilizuje rodzinę. W celu nadania sensu dla świata konieczna jest drastyczna zmiana wzorców. Rockefellerowie są częścią prywatnego świata kartelu składającego się z głównych banków, które również kontrolują media, obronę, farmaceutykę i inne kartele. By chronić swój monopol środków i bogactwa, ustanawiają światowe państwo policyjne (rząd światowy), posługując się pretekstem wymyślonego ataku 11.IX i niekończących się wojen. Rockefeller powiedział Russo o jego planie rok przed tym atakiem.

Poeta Charles Peguy powiedział: „wszystko zaczyna się od wiary i kończy na polityce”. Kartel bankowy potrzebuje jakiejś filozofii by usprawiedliwić zniewolenie ludzkości. Tą filozofią jest satanizm. Kartel kontroluje świat poprzez sieć stowarzyszeń okultystycznych połączonych z masonerią, komunizmem, Watykanem i zorganizowanym żydostwem (Bnai Brith, ADL, AJC, syjonizm). Najwyższymi rangą okultystami są Illuminati. Nowoczesna kultura zachodnia jest masońska, opiera się na lucyferianizmie i masonerii, naucza, że człowiek a nie Bóg określa rzeczywistość. (Oczywiście muszą zlikwidować prawa naturalne i duchowe po to, by zapewnić sobie kontrolę). Zrozumieli, że ludzie są niepewnymi i elastycznymi stworzeniami, którzy wolą wierzyć w to co im się powie, niż ufać swojemu rozsądkowi. Tak więc np. środki masowego przekazu odnoszą sukces w propagowaniu homoseksualizmu konfliktującego z naturalnym instynktem.

Media wykorzeniają miłość

Używana jest każda forma środków masowego przekazu (filmy, telewizja, czasopisma, muzyka, reklamy, wiadomości) by indoktrynować i sprawować społeczną kontrolę w celu osiągnięcia najwyższego celu — zniewolenia. Jest związek między tym co stało się w komunistycznej Rosji i tym co dzieje się obecnie w Ameryce. W obu przypadkach kartel centralnych banków wzmacnia swoją totalitarną kontrolę.

Zadaniem mediów jest odwracanie uwagi od tego wszystkiego, i nie do uniknięcia wojna z Iranem i Unia Północno-Amerykańska. W tej chwili główną sprawą jest ocieplenie klimatyczne — jako odwrócenie uwagi. W celu zniszczenia rodziny, media przekonały kobiety, że one nie mogą zależeć od kontaktów heteroseksualnych. Myma Blyth była naczelnym redaktorem Ladies Home Journal w l. 1981 — 2002. W swojej książce Siostry stare panny (2004) powiedziała, że media sprzedały kobietom „kariery dokładnie w taki sam sposób w jaki wcześniej pojęcie szczęśliwej domatorki… sprzedano ich matkom”.

Illuminati podważyli naturalny instynkt kobiety — miłość, propagując następujące twierdzenia: Mężczyznom nie można już wierzyć. Na łamach Lifetime Network Blyth przedstawiła swoje opinie, że „wszyscy mężczyźni to: niewierne szczury, obelżywe monstra, nieuczciwe szumowiny, albo wszystko razem. Z drugiej strony — kobiety są… twardymi zawodnikami, odnoszącymi zwycięstwa pomimo jaskiniowców, którzy… chcą by były im posłuszne”. Kobiety są ofiarami z powodu swojej płci. Blyth mówi, że media wysyłają „jeden przekaz — czysto i wyraźnie. Ponieważ jesteśmy kobietami, jesteśmy ofiarami w życiu prywatnym, w pracy, i ogólnie w społeczeństwie”. Tak więc kobieta musi mieć poczucie żalu, powagi i buntu. Tej samej taktyki użyto do manipulacji żydami, czarnymi, robotnikami i homoseksualistami. (zobacz mój artykuł Ofiara jako moralny zombie)

Kobiety powinne być samolubne. „Połączyły się wyzwolenie z narcyzmem” mówi Blyth. Wolny czas oznacza teraz „czas dla siebie, w samotności lub z koleżankami ale na pewno bez partnerów i dzieci…” Mnóstwo artykułów z nową feministyczną ewangelią, że dbanie o siebie jest ważnym elementem zdrowej, przystosowanej kobiety. Seks nie jest zarezerwowany dla miłości i małżeństwa. Czasopisma takie jak Glamour i Cosmopolitan namawiają młode kobiety by „na pierwszej randce otwarcie wystawiły strzelających oczami mężczyzn, i by w łóżku były niezrównane”. Takie kobiety nie mogą ufać mężczyznom na tyle, by móc się oddać z miłości.

Samozadowolenie to kariera a nie mąż i rodzina. „Korzyści społeczne utrzymania stanowiska są krytyczne dla poczucia godności i dowartościowania” — oznajmiła Betty Friedan. Do tego „praca w przeważającej części jest czymś zwykłym” — zaobserwowała Blyth. (nie mówię, że kobiety mają nie pracować, tylko że nie powinny przez pracę rezygnować z rodziny, jeśli chcą ją mieć.) Dlatego wiele kobiet stało się schizofreniczkami usiłującymi pogodzić swoje naturalne instynkty z ciągłymi upomnieniami, by robiły coś przeciwnego. Wszędzie widoczna jest całkowita ruina — rozdzielone rodziny i nieprzystosowani ludzie. W tym samym czasie czasopismo Playboy i inne dają taki sam przekaz dla mężczyzn: nie musisz się żenić by mieć seks. Małżeństwo i dzieci to nuda.

Podsumowanie

To nieustanne walenie w bębny przez media jest niczym innym niż praniem mózgu. Społeczeństwo zostało całkowicie podbite przez kartel bankowy, poprzez użycie kultu satanistycznego i masonerii jako podstawowych narzędzi. Większość masonów nie zna prawdy, ale właściciele mediów z pewnością ją znają.

Kiedyś mówiło się o czymś, że „jest tak amerykańskie jak macierzyństwo i szarlotka”. Tylko sataniści mogliby zniszczyć macierzyństwo. Oprócz ‚wzmocnienia’ kobiet, feminism ‚odseksił’ wiele z nich. Pozbawił je bezpiecznej i szanowanej roli i zrobił z nich przedmiot seksu i zastępowalnych robotników.

Lucyferianie propagują bunt, ponieważ oni odrzucają wszystko to co jest naturalne i prowadzi do szczęścia. Podobnie jak ich symbol — Lucyfer — chcą grać rolę Boga. Boża miłość jest widoczna w oddaniu się kobiety mężowi i dzieciom. Dlatego bankierzy muszą ją zniszczyć.

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Nadesłal Stanisław Sas (Patriotyczny Ruch Polski, Nowy Jork) 10.3.2010

Zaprotestujmy przeciw paradzie homoseksualistów, ktorą chcą zrobić w Warszawie w lipcu.

http://stopeuropride2010.wikidot.com/start

Odpowiedzcie na ten apel!

Przy okazji zapraszamy do przeczytania ponizszego artykulu pt.

PLAYBOY a rewolucja (homo)seksualna
Henry Makow, http://www.savethemales.ca
Jaki wlasciwie jest lansowany  przez Playboy’a model mezczyzny?  Nie jest zbyt wybredny w takich sprawach jak wyglad lub dom. Natomiast chce miec tyle zycia seksualnego ile to mozliwe i wybiera swoje partnerki glownie kierujac sie ich wygladem.  Jest skoncentrowany na sobie i nie zalezy mu na glebszych wiezach emocjonalnych lub przywiazaniu. Uwaza, ze jedna kobieta moze go tlamsic a dzieci bylyby jedynie obciazeniem. Czy nie wyglada to na typowe zachowanie gejowskie?
Powyzsza postawa to ideal mezczyzny lansowany przez magazyn dla panow Playboy od lat 1950-ych. Juz w latach 1970-ych badania na studentach amerykanskich koledzow wykazaly, ze ? badanych studentow opieralo swoj ideal mezczyzny na wzorach z Playboy’a, co przynioslo nieobliczalne szkody im samym, kobietom, dzieciom oraz spoleczenstwu. Podobienstwo postawy lansowanej przez Playboy’a do idealu zachowania homoseksualnego nie jest przypadkowe. W roku 1948 ukazal sie tzw. Raport Kinsey’a, ktory uksztaltowal dzisiejsze powszechne podejscie do seksu. Lansowal on niczym nieskrepowana ekspresje seksualna i stal sie manifestem kontrkultury i rewolucji seksualnej. Raport ten zainspirowal Hugha Hefnera do wydawania Playboy’a od 1953 roku. Podstawa bylo twierdzenie, ze aberacje seksualne sa tak typowe wsrod spoleczenstwa, ze staja sie wlasciwie norma. Obecnie, dzieki badaniom psychologa dr Judith Reisman wiemy, ze Raport Kinsley’a byl oszustwem. Kinsey byl zatrudniony na Uniwersytecie Indiana jako zoolog i udawal konserwatywnego, tradycyjnego meza i ojca rodziny.  W rzeczywistosci byl homoseksualista i perwertem, ktoremu udowodniono molestowanie dzieci. Zmuszal swoja zone oraz studentow i asystentow do uczestnictwa w nakrecaniu filmow pornograficznych.
Uzywajac slow Judith Reisman, idea Kinsey’a polegala na wyparciu tradycyjnej, waskiej prokreacyjnej postawy judeochrzescijanskiej na sprawy seksu przez promiskuistyczna zasade „robta co chceta,” prowadzaca do stworzenia gejowskiego, biseksualnego, pedofilskiego raju. Okazalo sie, ze Kinsey oparl swoje wnioski na badaniu grupy skladajacej sie  w duzym stopniu z prostytutek i bylych wiezniow, wsrod ktorych bylo wielu oskarzonych o molestowanie seksualne.  Kinsey, ktory zmarl przedwczesnie na wskutek dolegliwosci wywolanej nadmiertnym onanizmem, twierdzil np. ze 10% amerykanskich mezczyzn to geje, gdy w rzeczywistosci udzial ich w populacji wynosi okolo 2%. Kingsey wraz ze swoim zespolem pedofilow molestowal ponad 2 tys. dzieci oraz nieletnich, pod pretekstem udowodnienia, ze maja one nieuswiadomione potrzeby seksualne. W konkluzji dr Reisman pisze: „Rosnacy udzial patologii dotyczacych libido w zyciu Amerykanow, w szkolach, w sztuce, mediach, prawie oraz w polityce spolecznej odzwierciedlaja w rzeczywistosci seksualne psychopataologie Kiunsey’a i jego grupy.”
Hugh Hefner powiedzial, ze Raport Kinsey’a „spowodowal niesamowite przebudzenie seksualne, glownie dzieki udzialowi mediow,  ale jest to dopiero poczatek. Ta ksiazka byla dla mnie bardzo wazna.” Z mesjanistycznym zapalem Playboy niosl pochodnie wolnosci seksualnej dla amerykanskiego mezczyzny, ktory w latach 1950-ych i 60-ych ciagle kojarzyl seks z malzenstwem. Jednakze wolnosc ta okazala sie iluzja. Wlasciwym celem Playboy’a, podobnie jak i calej pornografii, jest bowiem uzaleznienie mezczyzn od seksualnych fantazji.  Aby tego dokonac, nalezy utrudniac znalezienie im prawdziwej satysfakcji w malzenstwie. Uzywajac slow dr Reisman, „Playboy byl pierwszym narodowym magazynem, ktory wykorzystywal strach mlodych akademickich mezczyzn przed zwiazkiem z kobieta i obowiazkami rodzinnymi. Playboy oferowal pewny, komfortowy substytut dla monogamicznej heteroseksualnej milosci. Tak wiec, Playboy i feministki – „zaprzysiegli wrogowie” zdrowych, heteroesksualnych zwiazkow seksualnych, majacych swoj wyraz w normalnym malzenstwie, znalezli teraz wspolne pole do dzialania. W rezultacie tej (homo)seksualnej rewolucji, nasze spoleczenstwo cierpi obecnie na epidemie rozbitych zwiazkow malzenskich, pornografie, impotencje, molestowanie seksualne dzieci, przemocy sadoseksualnej, rosnacej liczby nuieletnich ciaz oraz zachorowan na AIDS i STD. Liczba urodzen spadla w porownaniu do lat 1960-ych o 60% i osiagnela poziom ponizej wymiany.
Zdaniem psychologa Richarda Cohena (Coming Out Straight:  Understanding and Healing Homosexuality, 2000), homoseksualizm wynika z zaburzenia rozwoju spowodowanego brakiem zwiazkow uczuciowych dziecka z ojcem. Zdaniem Cohena, dorosly gej, poprzez seks z mezczyznami, probuje zrekompensowac brak milosci ojca, ktorej nie zaznal w dziecinstwie. Sam Cohen byl kiedys homoseksualista a obecnie ma normalna rodzine i troje wlasnych dzieci. Z kolei, Cohen przypisuje zachowanie lesbijskie kobiecej reakcji na brak milosci ojcowskiej lub przemoc z jego strony w dziecinstwie. Cohen wyleczyl setki homoseksualistow, ale znajduje sie obecnie pod nieustannym atakiem ze strony gejowskiego lobby za naruszanie ich politycznego programu, jakim jest proba przedefiniowania dotychczasowych norm spolecznych Psychiatra Jeffrey Satinover zwraca uwage na inna jeszcze przyczyne homoseksualizmu. W swoich badaniach grupy 1000 gejow zwrocil uwage, ze w stosunku do 37% z nich starsi lub mocniejsi partnerzy uzywali przemocy fizycznej przed osiagnieciem wieku 19 lat. Wedlug badan Anne Moir, pewien procent „gejow od urodzenia” moze wynikac z zaburzen rownowagi hormonalnej w okresie plodowym, jednakze jest to znikoma ilosc.
Przez cale wieki geje byli potepiani, uznawani za chorych  i okrutnie przesladowani. Obecnie probuja przekonac swiat, ze to heteroseksualizm jest choroba. W roku 1973 wymogli na Amerykanskim Stowarzyszeniu Psychologicznym, aby uznalo zachowania homoseksualne jako normalne. Razem z feministkami (ktore z kolei uwazaja, ze heteroseksualizm jest zawsze despotyczny) geje zaczynaja  stopniowo demontowac takie instytucje zwiazane z heteroseksualizmem jak meskosc, kobiecosc, malzenstwo, rodzina, harcerstwo, sport, armie, system szkolnictwa oraz nasze judeochrzescijanskie dziedzictwo. Wykorzystujac swoje stanowiska zajmowane w mediach, geje, wspierani przez swoich liberalnych przyjaciol, ksztaltuja obecnie nasza kulturowa wrazliwosc. Sa odpowiedzialni za niedojrzala obsesje pornograficznego seksu, ktory przenika do telewizji, video, Internetu. Ten stan zahamowanego rozwoju ludzkiego jest typowy dla homoseksualistow, ktorzy maja problemy z uksztaltowaniem pelnych dlugookresowych relacji. W sytuacji, kiedy za normalne uznamy kobiety zachowujace sie jak mezczyzni i vice versa, wkrotce  my tez sie do nich upodobnimy.
W instrukcjach dla aktywistow gejowskich radzi sie w jaki sposob prezentowac ich seksualnosc jako „normalna”, jak rowniez w jaki sposob zwlaczac „nadwrazliwosc” heteroseksualistow na punkcie homoseksualizmu poprzez nahalne demonstrowanie swoich cech. Kiedys zabralem mojego syna do kina na film Adama Sandlera Billy Madison,  w ktorym jeden nastolatek pytal drugiego: „Kogo wolalbys poderwac, Pamele Anderson czy mlodego Jacka Nicholsona?” Tak samo jak kiedys komunisci promowali mode na radykalizm, tak obecnie wsrod liberalow promuje sie bycie gejem jako „trendy.” Geje i feministki uwazaja, ze tradycyjna moralnosc zostala wynaleziona, aby utrwalac niesprawiedliwe status quo. W rzeczywistosci, moralnosc to akumulacja madrosci ludzkosci w rozpoznawaniu co jest zdrowe i co liczy sie w ostatecznym spelnieniu. Perwersja to dewiacja od tego co jest zdrowe. Moralnosc heteroseksualna umieszcza seks w kontekscie milosci i/lub malzenstwa, poniewaz „uczlowiecza” ono seksualne apetyty. Zapewnia, ze najglebszy i najintymniejszy fizyczny akt pomiedzy dwojgiem ludzi wyraza wzajemny emocjonalno-duchowy zwiazek. To jedyny sposob, w jaki seks moze dac satysfakcje obojgu plciom, zarowno mezczyznom jak i kobietom. Rowniez dla spoleczenstwa jest on korzystny i zdrowy, poniewaz w naturalnyn sposob zapewnia owoce milosci – dzieci.
Przy pomocy Hugh Hefnera, Alfred Kinsey oddzielil seks od milosci i prokreacji. Zredukowal go do jeszcze jednej fizycznej funkcji jak np. oddawanie moczu. Homoseksualisci uprawiaja czesto anonimowy „sportowy” seks w lazniach przez otwor w scianie. Wiekszosc z nich ma od 10 do 100 partnerow kazdego roku. W mniej ekstremalny sposob zastosowali taki model rowniez heteroseksualisci.  Jak pisze dziennikarz National Post, wiele znanych mu heteroseksualnych par rozeszlo sie, zmieniajac styl zycia na zabawowy, zmieniajac czesto partnerow seksualnych i uczeszczajac na niekonczace sie party.
W konkluzji mozna stwierdzic, ze „rewolucja seksualna” byla triumfem perwersyjnych homoseksualnych wartosc i norm obyczajowych.  Ideologia gejow i lesbijek  bylo zdefiniowanie na nowo tego co zdrowe na dewiacje i vice versa. Trzeba przyznac, ze odniesli w tym sukces. W ciagu krotkich 40-u lat  prawie wszystkie seksualne zakazy zostaly obalone a spoleczenstwo heteroseksualne poddaje sie. Spoleczne i kuulturalne zalamanie moze sie tylko poglebiac. Niezbedna bedzie kontrrewolucja.

Komentarzy 77 to “Jak Rockefellerowie przerobili kobiety + rewolucja (homo)seksualna”

 1. Jaga said

  Ale dlaczego ludzie tak chętnie się temu poddają? Kiedyś jak wchodziłam na onet najczęściej odwiedzaną stroną była erotyka. Teraz nawet nie wiem, nie sprawdzałam. W każdym razie to dziwne, że ludzie tak bardzo szukają zadowolenia w fantazji a nie w swoim związku…To smutne, że szuka się przyjemności, gdzieś indziej niż kochana osoba. Gdzie tu miejsce na miłość?

  • Głos66 said

   Tak, to prawda, coraz mniej miłości – bo jak tu kochać „obojniaków” ?

   Niby Kobieta – lecz nie ma w niej kobiecości
   Niby Kobieta – lecz nie ma w niej seksapilu

   Jak rasowy mężczyzna kochać ma kogoś ? kto:
   – zachowuje się jak mężczyzna
   – ubiera się jak mężczyzna
   – nosi fryzury jak mężczyzna
   – pali więcej papierosów niż mężczyzna

   Era kochania kobiet i podziwiania ich, dawno się skończyła.
   Same na to zapracowały, a teraz się dziwią, że mężczyźni ich olewają i wolą popatrzeć na prawdziwe kobiety w internecie.
   Przyczyna i skutek. Taka jest kolej rzeczy.

   • Taka Tam... said

    no ale w artykule nie jest napisane ze kobieta powinna miec seksapil czy nawet dbac o siebie (wyglad), takie odnosze wrazenie. kobieta ma sie oddac mezowi, zajac domem i dziecmi. co do reszty sie zgodze. wszyscy podleglismy propagandzie…

    generalnie ciekawy artykul ale zawiera pare zgrzytow jak ten powyzej. ja sie zgodze ze miejsce kobiety jest w domu, mimo ze to troche utopijna wizja zwazywszy na dzisiejsze realia ekonomiczne. ale dzien ma 24h, co jesli kobieta wykona wszystkie zadania ma siedziec i nic nie robic, nie poczytac nic itd? nie zajac sie soba? nie byc kreatywna, bo przeciez to nie rzecz kobiety, bron boze myslec za duzo, no chyba ze o mezu i dzieciach… zaznaczam iz nie jestem feministka, co wiecej te co sie feministkami nazywaja… na ksiezyc z nimi 😉 raza mnie tylko troche skrajnosci.

    ps. ciagle szukam meza ktory na mnie zarobi, na dom i dzieci, a ja bede siedziec w domu sprzatac, gotowac i bawic dzieci. jak dotad nie spotkalam jeszcze zadnego takiego ktory chocby hipotetycznie zgodzil sie na tego rodzaju uklad. 😉 mezczyznom wygodniej jest kiedy mamy rownouprawnienie. a w domu siedziec, nawet przy garach, to przeciez nie praca 😉

   • Głos66 said

    Do @Taka Tam

    Nie chodzi o to, aby kobieta siedziała tylko w domu i zajmowała się tylko garami i dziećmi, a jak mąż przyjdzie z pracy to i nim.
    Rzecz właśnie w tym, że to SYSTEM ogłupił, wpajając te wszystkie pierdoły i schematy – tak kobietom jak i mężczyznom.

    Przechodząc przez ulicę, coraz mniej jest kobiet, na które można z zachwytem popatrzeć i powiedzieć, iż KOBIETY w całym Stworzeniu udały się Bogu najlepiej.

    Jestem cheteroseksualny, lecz teraz zrozumiałem, dlaczego jak grzyby po dzeszczu wyrasta zastęp homoseksualistów.
    Myślę, że ani prawdziwi mężczyżni nie mogą znaleźć prawdziwych kobiet, w pełnym tego słowa znaczeniu – ani prawdziwe kobiety nie mogą znaleźć prawdziwych mężczyzn (a huć jednak robi swoje).
    Dlaczego ?
    A no dlatego, że to SYSTEM ogłupia i poprzez m.in. reklamy, filmy, reality show narzuca zachowania całych społeczeńst.
    To SYSTEM po przez sądownictwo preferuje ZŁO niszcząc DOBRO.
    Wczoraj w TV mówili o dwóch rozprawach sądowych zasądzających prawomocny wyrok w sprawie wypełnienia dziury ulicznej tłuczniem, którego kradzież wycenili na 6 zł.
    A gość państwowym tłuczniem wypełnił dziurę na państwowej ulicy, a nie swojej prywatnej.
    Najlepszy rodzic (i tu nie ma znaczenia płeć) jest gnojony w sądach, a zły, wyrodny jest choubiony.

    Do póki kobiety jak i mężczyźni będą mieć w głowie „gąbkę” zamiast mózgu, dopóty Iluminaci będą mogli tworzyć NWO.

   • hjk said

    Ciekawa historia z tym Makowem,kiedyś znalazłem u niego art. o tym, że skutkiem tych ww. i innych przyczyn doszło do tego, że nawet już chyba wiekszość kobiet i mężczyzn nie nadaje się do małżeństwa i stąd plaga rozwodów, a i te, które trwają, też się różnie dzieje… Szerzy się singielstwo i wolna miłość, (W usa już podobno połowa dzieci rodzi sie poa małzeństwami). A z drugiej strony każdy, kto przeanalizuje prawo na okoliczność trwałości związku i stosunku do dzieci (planowana ustawa o przemocy wobec dzieci…), ten chyba się mocno zastanowi przed zawieraniem jakiegokolwiek związku i posiadaniem dzieci, przynajmniej w Polsce…

   • Jaga said

    @Głos66
    Ale nie byłoby mi miło, jakby mój ukochany mąż podziwiał kobiety…
    Co to wogóle znaczy, że prawdziwe kobiet są w internecie??
    Nie wyglądam jak mężczyzna, nie mam włosów ani ubrań jak mężczyzna i nie pasuje mi aby ktoś mi bliski oglądał się za innymi kobietami czy to na ulicy czy na necie.

    To działa w dwie strony. Czy Tobie podobałoby się gdyby Twoja ukochana kobieta oglądała się za prawdziwymi facetami… co to wogóle znaczy prawdziwy facet?

    To nie jest przyczyna i skutek. To nie przez kobiety mężczyna stał się inny. To reklamy i nacisk na doskonałość przyczynił się do tego, że mężczyna chce za dużo. Prawdziwa kobieta nie rzadko nie ma czasu na to aby wyglądać dobrze, bo ma zdecydowania za dużo pracy. Dom, dzieci, praca i jeszcze ma być kwitnąca i pachnąca…

    To my przychodzimy do domu z pracy i dalej pracujemy kiedy to mężczyzna nie rzadko patrzy na telewior – wiem co mówie. Kiedy on już wypoczęty idzie spać, ona nie marzy o niczym innym jak o poduszce…takie są realia. A potem on szuka kobiety…czy w necie są kobiety?? Nie to sztuczny produkt, one mają czas na to aby wyglądać dobrze, za pieniądze za taki film stać je na to…

    Ile zarabia przeciętna kobieta 1000zł. A sztuczny wytwór…łatwo więc ocenić ile która jest warta tak naprawdę.

    Gdyby mężczyna cenił kobiete, szanował i pomagał jej w obowaiązakch i ona byłaby kwitnąca i on byłby szcześliwszy. Za dużo od siebie nawzajem wymagamy a za mało dając w zamian.

    Epoka egoizmu..co on, ona mi da…Nie dostaje w domu to szukam gdzies indziej…a może zacznijmy od pytania co ja mogę zaoferować koumuś…a wtedy nam będzie lepiej.

   • Głos66 said

    Do @Jaga
    Częściowo masz rację, ale tylko częściowo.
    Nie będę się rozwodził, ale gdyby tylko wziąć pod uwagę wygląd to: tak czy siak nie chodzimy na golasa lecz musimy się w coś ubrać, i nie zwalaj na czas, że go nie macie, bo szybciej jest przecież założyć spódnicę niż spodnie.
    Dlaczego ok. 90 % kobiet chodzi w męskich ubraniach ?
    Dlaczego kupujecie bardzo drogie i piękne rajstopy i zakładacie je pod stare zniszczone dżinsowate wycieruchy – to ma być piękne i my mężczyźni mamy na to patrzeć, podziwiać i się tym zachwycać ?
    Wolne żarty.

    Czas, jaki kobiety poświęcają u fryzjera przy zrobieniu różnych fryzur średnio jest podobny.
    Dlaczego ok. 70 % kobiet wybiera fryzury męskie lub ścięte na „pazia” (trzeba zastanowić się nad historycznym znaczeniem pazia, kim był i co robił – nazwa adekwatna do wyglądu).
    Czy my mężczyźni mamy patrzeć na kobiety i podziwiać ich, że wyglądają jak mężczyźni ?
    Wolne żarty.
    Podziw taki może byłby u gejów, ale nie u chetero.

    Zasada ta także dotyczy mężczyzn.
    Każdy powinien dbać o swój kobiecy lub męski wygląd i zachowywać się zgodnie z tym jak go Bozia stworzyła.

    Dawniej nie do pomyślenia był fakt, aby do filharmonii wejść bez odpowiedniego „galowego” stroju.
    Teraz chodzi się do filharmonii w dzinsach, swetrach, brudnych trampkach, z kudłami na głowie jakby piorun strzelił – i jeszcze potrafią powiedzieć, że tak modnie.

    Człowiek schodzi na psy, brak godności, honoru i samodyscypliny.
    Takie ZOMBI z nas zrobili Iluminaci, a to dopiero początek.
    Tylko od nas zależy, czy nadal pod czaszkami będą „gąpki”, czy zdrowo myślący mózg.

    Nawet Hitler o tym wiedział. Aby zgnoić i upokorzyć swoich wrogów: golił kobietom głowy, a gdy im odrastały włosy ścinane były na krótko (na męsko).
    Była to forma poniżania i zahukania człowieka.
    W ten sposób niszczył ostatnie resztki kobiecej i człowieczej godności.

    Iluminaci robią to samo co Hitler, tylko że ich działanie nie jest na siłę, lecz „żenią kity” , że to ładne, fajne i modne.
    Resztę zrobią: media, reklama, reality showy i propaganda.
    Nawet ONZ oficjalnie mówi, że depopulacja jest dla dobra ludzi i całej planety.

   • Taka Tam.. said

    mnie tam nawet moja matka do fryzjera nie jest w stanie zagnac… a co dopiero jakies tam NWO… pfff… spodnice tez nosze czasem jak jest cieplo. 😉 zaczne nosic w mroz jak panowie tez beda sie w mroz torturowac kusymi strojami i im to i owo poodpada. podobniez ze szpilkami ktore szkodza zdrowiu i sa zwyczajnie niewygodne a ktore sa taaakie kobiece.

    ps. gdybym jednak miala krotkie wlosy i byla w spodniach bylabym ta sama osoba. nie neguje ze wzorzec wizualny kobiety sie zmienil i nie mowie ze na dobre bo sama mam raczej starodawny poglad na ta sprawe, ale tu wlasnie tkwi pulapka. jesli facet ocenia kobiete po wlosach (w sensie czy warto z taka porozmawiac czy nie… bo wyglada jak babochlop) to ja dziekuje. bo liczy sie wnetrze. i ja mysle ze artykul o tym mowi, o kochaniu kogos za to ze kocha i jaki jest, nie zas za wyglad.

   • Jaga said

    Kochany Głos66

    Nie uogólniaj wszystkiego. Jestem z pokolenia 30 latek i wiem gdzie i co wypada nosić. Włosy też ma odpowiedniej długości i często słyszę komplementy, bo kolegom się podobają. Spódnice też zakładam, choć od jeansów nie stronię. Z racji długości rzadziej odwiedzam fryzjera.

    Nie to świadczy jednak o kobiecości, ale osobowość i charakter, sposób zachowania i cała otoczka. Ubranie to jednak dodatek do kobiecości, choć na pewno ważne.

    Zapewniam Cię, że nie wyglądam na faceta 😉

    Jednak artykuł nie tylko o tym traktował.
    I nie jest tak, że od kogoś zależy to co robimy…to zależy od nas i nie możemy zwalać na cokolwiek, jesli to czy owo robimy…Mamy Biblię wszyscy…i tam jest czarno na białym jakie powinny byc relacje damsko-męskie.

   • Alex said

    Hjk, jaka ustawa wobec przemocy wobec dzieci!? Z całym szacunkie,, jestem przeciwnikiem NWO ale ta ustawa, jeśli będzie dobrze wykonywana i przestrzegana, może tylko pomóc ! I mówię to bo przez taką „rodzinkę” w jakiej żyłem, i niestety jeszcze musze funkcjonowac, w rodzinie wampirów energetycznych, prostaków robiących na mnie przemoc psychiczna jestem neurotykiem i zwichrowany psychicznie. Większośc tzw. „rodziców” to zwykłe prostaki oderwane od pola nie mające pojęcia o wychowywaniu małego człowieka. I potem rodzą się patologie, i parafilie, np typu bdsm, niskie poczucie własnej wartości, etc.

    Lepiej żeby mały człowiek był w rodzinie zastępczej, i miał stworzone warunki do życia i rozwoju NORMALNEGO, niż był „kochanym dzieciaczkiem” tak zwanych rodziców, których siłą rzeczy instynkt dziecka będzie podpowiada zeby ich kochac, a którzy będą się na nim wyżywa psychicznie i nie szanowac go. Z tego są same problemy zdrowotne, psychiczne i emocjonalne. I stąd się później biorą rozwody!

    p.s
    Zemsta jest słodka i nią się karmię. Nadejdzie taki dzień, w którym wyrównam swoje krzywdy i zniszczę moich wrogów 🙂

   • Anya said

    rasowy mężczyzna czyli palacz? sorry nie lubię całować popielniczek. Zastanów się czy rockefellerom nie było łatwo wprowadzić zmian skoro Mężczyźni tak sie nieśli ze swoją męskością.
    Poza tym artykuł napewno ciekawy aczkolwiek przegięty. Nie wykluczam miłości między homoseksualistami takiej samej jak miedzy heteroseksualistami i widzę przerysowywanie heteroseksualizmu jako czegoś świętego a obecnie skalanego przez homoseksualizm.
    A „dewiacje” były znane w starożytnych Indiach,Chinach, w świecie Islamu,a także wśród STAROŻYTNYCH SŁOWIAN!!! Złem nie jest seks oralny ,analny, homoseksualizm i inne różne odstępstwa od normy ,tylko ich wykorzystanie.

    Pozdrawiam
    Buddystka, hinduistka, muzułmanka, żydówka i chrześcijanka w jednym.
    =============================
    od pb: wszystko w jednym? jak to mozliwe? co konkretnie autor przegial?

 2. kompresor said

  Dobre!!
  Podoba mi się taki pogląd.
  Sporo w tym racji.

 3. Niedzwiadek said

  To co tu napsano jest prawda.Jestem mezem juz 11 lat i pamietam jakie problemy byly na poczatku aby spelnic oczekiwania.Jednak nigdy nie przestawalismy walczyc.Przyszlo pierwsze dziecko potem drugie i wiem ze to jest esencja zycia.Jestesmy bardzo szczesliwi i to ze zoneczka jest taka bardziej motywuje mnie do pracy dla rodziny a ona tez bardzo sie stara aby moje zycie bylo dobre.Nigdy nie zamienilbym tego za nic.Kocham ja bardzo.We wspolczesnym swiecie jest bardzo ciezko zapewnic podstawowe potrzeby rodziny.Cala osmiornica finansowa niszczy nasza ekonomie i wysysa pot z naszej pracy,dlatego jesli to mozliwe nalezy nie wspolpracowac z nimi i nie brac kredytow to jest najwiekszy dramat dla rodziny.My startowalismy prawie od zera .Mielismy dzialke budowlana.Od kilku lat mieszkamy we wlasnym domu i mowie wam warto bylo sie starac i pracowac.Pozrawiam wszystkich ktorzy odwiedzaja to forum sa tu podawane rzeczy bardzo cenne i prawdziwe.Dlugi czas sledze co sie dzieje w swiecie i jak to ewoluuje.Trzeba bronic prawdy i nigdy nie isc na latwizne.Tam gdzie jest najciemniej tam jest ukrywana perla.Ja jestem spokojny o przyszlosc bo Bog to wszystko prowadzi i on jest panem czasu.My musimy byc tylko jego nazedziami i dawac innym milosc i bronic jej i prawdy a nasze zycie stanie cenne i potrzebne.
  =======================
  od pb: z Bogiem, niedzwiadku z niedzwiedzica i niedzwiadczetami

 4. Buka said

  http://wolnemedia.net/?p=20520 Protest członków PE dotyczący tajnych negocjacji ws. ACTA

 5. MIZIA said

  HADRON USZKODZONY PO OSTATNICH WYCZYNACH

  ZIEMIA SIE TRZESIE POLSKA WCZORAJ 2 RAZY O PÓŁNOCY WSTRZAS 2,6 NA 10 KILOMETRACH – i ciekawostka w studniach kopanych zaczyna pojawiać sie gorąca woda 1 przypadek oficjalnie ujawniony 8 nastepnych sza ale na dniach ploty zaczna krazyc i jakies pismaki chlapna
  radzę popytac fachowców co to oznacza ja nie bedę pisać bo znowu bedzie atak

  http://www.emsc-csem.org/index.php?page=home&sub=gmap

  • MIZIA said

   polska nastepny wstrzas GŁOGÓW 3,1 W SKALI RICHTERA 35 MINUT TEMU – POZDRAWIAM „OGÓRA”

   DOBRA RADA SZYKOWAĆ SIE

   http://www.emsc-csem.org/index.php?page=home&sub=gmap

   • MIZIA said

    WARZNE – nagle ustały wstrzasy w chile oraz w grecji i turcji – tam sie trzasło przez 5 dni co kilkadziesiad minut – WZRASTA AKTYWNOŚC W KARPATACH WSTRZĄSY DO 1 W SKALI RICHTERA CO KILKA MINUT

   • MIZIA said

    13 ,30 JEDNOCZESNY POWRÓT WSTRZASÓW W CHILE , TURCJI , GRECJI

   • Ogorek said

    W Chile rozpoczeli trzasac, bo pewnie przeczytali Twojego posta i nie chca Ciebie zawiesc.
    Ogladam ta strone od ponad roku i wlasciwie co dzien sa wstrzasy o siele 2-3 !!!! To jest Norma! Musze gdzies poszukac jakies archiwum i pokazac Ci jak krowie na rowie, bo inaczej nikt nie pojmie Twojej propagandy strachu.

   • MIZIA said

    10 MINUT REPUBLIKA CZESKA 2,2 W SKALI RICHTERA
    ogórek walsie na ryło

    http://www.emsc-csem.org/index.php?page=home&sub=gmap

   • rst said

    To jest rozprężenie górotworu na terenach gdzie jest wydobycie. Nie siej paniki i defetyzmu. Takie wstrząsy są tu na porządku dziennym.

   • MIZIA said

    do rst GÓROTWORU POWIADASZ – A WODA W STUDNIACH TO „ROZPRĘZENIE CZEGO

   • MagdaS said

    Miziak 🙂 3.1ML

    The different magnitude types used here are:

    * ML : Local magnitude : Based on the amplitudes measured on crustal seismic phases adjusted with a specific attenuation law.
    * mb : bodywave magnitude : Based on the amplitude measured on P waves
    * Ms : Surface magnitude : Based on the amplitude of Rayleigh surface waves measured at a period near 20 sec.
    * Mw : Moment magnitude : Based on the moment of the earthquake, which represent the total energy produced by the earthquake
    * Md : Duration magnitude : Based on the duration of the shaking measured on the seismogram.

    Pozatym to nie Głogów a raczej Rudna. Pisałam już kiedys Lubin, Rudna, Polkowice tam cale miasta stoją na kopalniach i wstrzasy sa dośc często. LOKALNE.

   • MIZIA said

    55 minut temu słowacja 3,4 w skali rihtera

    nie wspomne o chile 2 x po 7,2 w odstepach 6 minut ale MNIE INTERESUJE EUROPA SRODKOWA BO TO BĘDZIE KARA DLA OGÓRA – stanie się korniszonem

   • MIZIA said

    ps. do magda s NIEWIEDZIAŁEM ŻE SŁOWACY FEDRUJĄ NA GŁEBOKOŚCI 306 KILOMETRÓW -przepraszam jełop zemnie – a jeszce pytanko a co fedfują czesi przy granicy z nimcami

   • ALFA said

    Aktualności:

    Gorąca studnia w Goczałkowicach
    (dodano: 2010-02-16)

    W studni jednego z mieszkańców woda ma temperaturę ponad 50 stopni Celsjusza. Mimo, że nikt jej nie podgrzewa, jest tak gorąca, iż trudno wsadzić do niej rękę, by na przykład umyć samochód – podało radio RMF FM. Nikt nie potrafi tego logicznie wyjaśnić. Zagadkę podjął się rozwiązać Państwowy Instytut Geologiczny.

    http://www.biznes.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=18584

   • monitorpolski said

    No i kto mówi, że Mizia jest niepopularny. Mizia, załóż blog, będziesz pobijał rekordy! Nie żartuję, masz charakter i fantazję. Choć i sporo racji, bo dużo się dzieje. Myślę, że z tym hadronem to nie żarty, oni się biora do wytworzenia czarnej dziury, może już nawet wytworzyli, ale uleciała zaburzając czasoprzestrzeń. Może stąd te ruchy gruntu. Druga opcja to zaburzenie grawitacyjne w Układzie Słonecznym – może faktycznie Nibiru jest już niedaleko, a może jest to wynik jakichś zmian wewnątrz Słońca? Trzeba to śledzić, gorąca woda w studniach może oznaczać że niedługo coś tam wybuchnie. Wulkan w Głogoczowie?!

   • monitorpolski said

    Jest jeszcze jedna, chyba najbardziej prawdopodobna opcja – testowanie nowej broni – skalarnej. Poszukajcie sobie „scalar weapon”.

  • navajo88 said

   Mizia zapomniałś dodać że wczoraj ogłosili że w roku 2011 zamkną Hadron ,z powodem jest awaria hahahaha ,a uruchomią go w roku tu uwaga …..2013 niezle co ????. A zanim zamkną to jeszcze postarają się go rozpędzić do maksymalnej mocy żeby muc poznać jak najwięcej tajemnic hahahaha

  • Magda said

   @MIZIA
   nie mam fachowca pod ręką i nie wiem ,co oznacza info o gorącej wodzie w studniach.Mogę przypuszczać,ale jeśli wiesz to proszę – napisz.

 6. monitorpolski said

  Na temat szczepionek (nazwisko zachowane dla ochrony prywatności):

  Szanowni Państwo,
  Przesyłam poniżej nową informację od prof. Majewskiej.
  Z wyrazami szacunku
  T.D.

  Subject: szczepionka Wzw B i autyzm

  Witam Panstwa,

  Pojawila sie nowa wazna dla rodzicow i lekarzy wiadomosc. Amerykanskie badaczki wykazaly, ze stosowanie szczepionki Wzw B u noworodkow 3-krotnie zwieksza ryzyko zachorowania na autuzm. Zwiazkowi autyzmu i chorob neurorozwojowych ze szczepieniami nie da sie wiecej zaprzeczyc. Zbyt wiele jest na to niezaleznych dowodow, zbyt wiele okaleczonych dzieci, zbyt wielu swiadomych rodzicow i lekarzy. Koszty publiczne epidemii autyzmu wynosza dzisiatki miliardow $ rocznie, a koszty opieki nad jedna osoba autystyczna przez cale jej zycie wynosza pond 3 miliony $.

  http://www.naturalnews.com/027119_hepatitis_B_hepatitis_autism.html

  Natomiast autor zafalszowanej i napisanej na zamowienie korporacji farmaceutyczych oraz CDC publikacji, ktora zaprzecza temu zwiazkowi, jest
  scigany za oszustwa naukowe i finansowe.

  http://www.wellsphere.com/autism-autism-spectrum-article/first-fraud-dr-poul-thorsen-and-the-original-8220-danish-study-8221/1035064

  http://www.ageofautism.com/2010/03/first-fraud-dr-poul-thorsen-and-the-original-danish-study.html

  Pozdrawiam
  DM

 7. polskanews24 said

  Islam jest bez wątpienia diabłem który zwodzi cały świat ponieważ kto nie idzie za jego obrazem jak ci którzy są zastraszani przez masonerie komunistów.

  masoneria cze zdominować świat przy zostawaniu opcji islam ale ciekawe jak to jest napisane „Piśmie Świętym” że diabeł nie zrealizuje swoich planów
  plan jest taki przywódcy którzy przy pomocy telewizji podburzają środowiska niszy warstw społecznych powodując ich agresje po to żeby wykorzystać ich do swych celów a kto na tym zyskuje oczywiście przywódca islamu bo ludzie którzy wykonują ich plany tych przywódców nic za to nie mają przykłady są po prostu wykorzystywani dużo jest w przykładów jak niedaw żeś 500 chrześcijan w Nigerii, Iraku, Indiach, krajach Islamskich oraz krajach komunistycznych chdzi tak po prostu że by chrześcijanie zniknęli z ziemi.

  Islamscy Przywódcy są opłacani przez masonerie bo nie za darmo to robią. Masoneria bieżnie kierować światem przy mocy/pod kontrola islamu oraz pozbyciu się kościoła i papieża oraz wymazania prawdziwego boga jakim jest Jezus Chrystus.

  ————————————————-

  Kobieta nowej lewicy

  http://polskanews24.wordpress.com/2010/03/06/kobieta-nowej-lewicy

  http://komandir.wrzuta.pl/audio/3UIxiS8Edyk/kobieta_nowej_lewicy_-_dr_n.med._urszula_krupa

 8. Secundo said

  Do artykułu o feminizmie : dużo racji w argumentacji ale pamiętamy / Biblia/ ,że człowiek będzie rozliczany również z pomnażania talentów. Czy słowo człowiek bardziej odnosi się do mężczyzn czy jako jedyny talent kobiety „ustanowiono” zdolność do prowadzenia domu/ rodziny/ i utrzymania przy sobie męża.

 9. Aśka said

  antypolonizm

  Lato: nie będziemy grać w tych koszulkach bez konieczności
  dzisiaj, 08:32 PL / Dziennik Gazeta Prawna
  Polska – Bułgaria
  fot. PAP/Bartłomiej Zborowski

  W meczu przeciwko Bułgarii reprezentacja Polski grała w koszulkach koloru granatowego z flagą Monako na rękawkach. Krytyka polskich kibiców była tak mocna, że PZPN zdecydował, iż bez konieczności kadra prowadzona przez Franciszka Smudy nie będzie już ich zakładać – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

  – Mogę zapewnić, że zagramy w granatowych koszulkach tylko w awaryjnych sytuacjach, kiedy nasz rywal będzie miał biało-czerwone barwy – jak Austria czy Monako. Na mecz z Bułgarami zgodziliśmy się na takie koszulki, żeby zobaczyć, jaka będzie reakcja kibiców, mediów.
  _____
  na IO w Vancouver nasze biegaczki również miały na nogawkach jakieś elementy marokańskie: Przypadek? Zapewne nie!

 10. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2140132,12,zdobycze_nauki_posluza_do_walki_z_terroryzmem,item.html
  PAP, RZ/13:07 11.03.2010
  Zdobycze nauki posłużą do walki z terroryzmem
  Brytyjskie MSW przygotowuje plany przewidujące szersze wykorzystanie zdobyczy nauk społecznych w prewencyjnych działaniach antyterrorystycznych – pisze „Financial Times”.
  W większym zakresie do wczesnego identyfikowania ekstremistów i dawania odporu ich propagandzie wykorzystana ma być technika tzw. „społecznego profilowania”, już teraz stosowana przez policję w walce z przemytem narkotyków, analiza behawiorystyczna, psychologia tłumu, socjologia organizacji, techniki tzw. prania mózgu itd.
  […]
  Dokument wskazuje na cztery dziedziny, w których nauki społeczne, bezpieczeństwo i przemysł obronny mogą współpracować.

  Są to: analiza powstawania nieformalnych grup społecznych i wyłanianie się w nich przywództwa, posługiwanie się internetem w celu przyciągnięcia nowego narybku i komunikowania się nieformalnych grup, anomalie zachowania jednostek w tłumie oraz funkcjonowanie dużych organizacji w awaryjnych sytuacjach.
  […]

  • Zbyszko said

   Niedawno jakiś uczeń zatelefonował do jakiegoś urzędu z „bezpiecznej” budki telefonicznej że podłożył bombę. Nie zdążył się tym nawet pochwalić kolegom bo w ciągu niecałej godziny został zidentyfikowany i ujęty. Tak sprawna jest juz totalna inwigilacja

  • monitorpolski said

   Tak, a w następnej kolejności eliminacja osób podejrzanych o myślenie, lewatywa mózgu dla inteligentnych, a ci najbardziej oporni będą na organy dla elit. Wszystko coraz bardziej oficjalnie, coraz otwarciej – opinia publiczna jest kształtowana na przyjęcie satanistycznego nowego porządku.

 11. Aśka said

  http://astral-projection.blog.onet.pl/2,ID402298038,index.html
  11 marca 2010
  ZIEMIA SIĘ TRZĘSIE – a w mediach cisza

  Sprawa przedstawia się następująco. Powiem wprost. Ziemia się trzęsie w różnych miejscach na świecie,w dość anormalny sposób. Zaczęło się od trzęsienia ziemi na Haiti. Potem były potężne trzęsienia w: Chile, Japonii, Iranie,Indonezji, Chinach, wyspach Ryukyu, Kurylach, Indiach, Turcji.Magnitudy: powyżej 6.0, czas: 3 luty 2010 do 5 marzec 2010 i później. przykładowo dnia 5 marca 2010 zarejestrowano aż 6gigantycznych trzęsień ziemi w rejonie Chile o magnitudach od 4.7do 6.6. 4 marca takich trzęsień było 8. prawdziwy wysyp trzęsień ziemi był dnia 8 marca 2010 roku, gdy naliczyłem około 25wstrząsów o magnitudzie powyżej 5.0. sytuację bieżącą można monitorować na stronach:

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php ( tutaj przewińcie na dół aż do zakładki: ‚Earthquake events in the last 12 hours’ )

  http://www.iris.edu/seismon/last30.html

  Ziemia ostatnio trzęsie się bardzo często, coraz częściej mamy do czynienia z katastrofalnymi trzęsieniami ziemi. Zadam pytanie pomocnicze: dlaczego w mediach głównego nurtu (tzw mainstream) jest o tym na ogół cicho? Jedyne doniesienia medialne na te tematy to:

  http://wiadomosci.onet.pl/2137265,12,item.html

  http://wiadomosci.onet.pl/2136657,12,item.html

  Poza tego typu, nielicznymi strzępkami informacji nie wiemy, co tak naprawdę się dzieje z naszą planetą.A dzieje się bardzo dużo ostatnimi czasy. Jak zawsze, istnieje wiele koncepcji wyjaśniających to zjawisko. Oprócz koncepcji spiskowych przez bardziej rozsądne, aż po koncepcje bardziej ‚naturalnie’ wyjaśniające te zjawiska. Cokolwiek się dzieje, mamy prawo o tym wiedzieć.

  Dwa, może trzy dni temu był przedstawiony reportaż na ten temat w TVP 1, w głównym wydaniu dziennika. Prowadzący główne wydanie wiadomości bezczelnie okłamał Polaków mówiąc, że było sześć silnych trzęsień ziemi. W rzeczywistości tych naprawdę silnych trzęsień ziemi było już kilkaset, z czego większość w Turcji i w Chile. Codziennie na całej kuli ziemskiej notuje się do kilkudziesięciu tego typu wstrząsów, co widać w załączonych powyżej stronach internetowych. Jest to sytuacja nienormalna, nasza planeta dawno niebyła aż tak niespokojna. Teraz przejdźmy do koncepcji wyjaśniających to zjawisko:

  Pierwsza z koncepcji jest mi najbliższa i wyjaśnia to w sposób ‚naturalny’. Winnym tej serii trzęsień ziemi ma być nasza macierzysta gwiazda, czyli słońce. Dnia 15stycznia 2010 roku, czyli niecałe dwa miesiące temu, słońce przebudziło się po przedłużonym okresie uśpienia. Widać więcej niż zwykle plam słonecznych, coraz częstsze są też potencjalnie groźne dla naszej cywilizacji CME, czyli wyrzuty plazmy z wnętrza słońca. Poza tym jądro słońca wydaje charakterystyczne dźwięki,niesłyszalne dla ludzkiego ucha, które rozchodzą się w przestrzeń kosmiczną. Jak na razie nie zbadano związku tych dźwięków z trzęsieniami ziemi. Całość aktywności słonecznej może wpływać na siłę i ilość trzęsień ziemi na naszej planecie. Szacuje się, że ten okres wzmożonej aktywności słonecznej będzie intensywniejszy niż zwykle.

  Koncepcja druga to pewien przeciek, do jakiego doszło niedawno. Jednak radzę być ostrożnym wobec tej teorii, gdyż może to być celowa dezinformacja lub próba odwrócenia uwagi od czegoś bardziej istotnego. Otóż niedawno, w dniach 24 ? 25 lutego 2010 roku miało miejsce doświadczalne uruchomienie Wielkiego Zderzacza Hadronów (LHC) w CERN w Genewie, po przerwie technicznej. Na stronie:

  http://www.naukowy.pl/akcelerator-lhc-znow-w-akcji-vt39021.html

  czytamy:

  ‚Po planowej przerwie technicznej, wewnątrz tunelu akceleratora LHC w Genewie znów zaczynają krążyć protony. Tym razem energia obu wiązek będzie większa: zostaną one rozpędzone w taki sposób, aby każdy proton miał energię 3,5 TeV) (teraelektronowolta). Wiązki biegną w przeciwnych kierunkach, co oznacza, że w punktach ich przecięć dojdzie do zderzeń przy energii 7 TeV ? niemal trzykrotnie większej od dotychczasowego rekordu. ?Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, w najbliższych miesiącach zbierzemy bardzo cenne dane naukowe? ? komentuje prof. Grzegorz Wrochna’

  Według wspomnianej przeze mnie teorii dotyczącej LHC coś miało pójść naukowcom nie tak. Być może doszło do rezonansu z jądrem ziemi i w efekcie płynne jądro naszej planety miało by się przekrzywić w stosunku do osi obrotu.Czy takie coś jest w ogóle możliwe? Już teraz wiadomo, że pierwsze trzęsienie ziemi w Chile przekrzywiło oś ziemi:

  http://wiadomosci.onet.pl/2135713,441,item.html

  inna teoria mówi o tzw broni geofizycznej (HAARP) czyli o sztucznym wywoływaniu trzęsień ziemi.Więcej o tym w raporcie:

  http://www.globalnaswiadomosc.com/haarpczaszrozumiec.htm
  jarek_kefirek (15:18)

  • Zbyszko said

   Chyba jednak to ta potężna już energia wszechobecnego ZŁA osiąga wartośc krytyczną. Każde nawet słowo, myśl obraz to nic innego jak tylko energia. Jak potężną już energię ZŁA pompują w Wszechświat wspólczesne środki masowgo przekazu. Niestety nie jest to niezauważalne, nie ujdzie to „na sucho”. Z całą pewnością wiedzą o tym ludzie uduchowieni np Mnisi buddyjscy którzy próbują ten świat ratować, ale także i od tej drugiej strony, materialnej dochodzą do tego już uczeni. Szkoda tylko że ci twórcy tego całego ZŁA, nazwijmy ich umownie Rockefelerami w tym całym swoim sztańskim szleństwie zdalnego sterowania ludzkością tego nie chcą widzieć. A z całą pewnością mogliby gdyby tylko chcieli bo to dla nich pracują ci najlepsi uczeni. Chyba już nieraz widzieliśmy takich różnych Fantomasów w kinach. Tylko że tam to po takim seansie strachu… po prostu wychodziliśmy do domu.

   • Zbyszko said

    Sytuacja wydaje sie być beznadziejna jak mówią wtajemniczeni jednak jest jedno wyjście bardzo (wydawać by się mogło) proste- DOBRO. Temu m.in ma służyć intronizacja Pana Naszego Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Więcej na ten temat na http://www.dzieckonmp.wordpress.com

 12. Aśka said

  dostałam na maila:
  Europejska petycja przeciw uprawom GMO
  GMO: Poznaj najpierw fakty

  Komisja Europejska właśnie umożliwiła uprawy GMO w Europie ignorując głos sprzeciwu 60% Europejczyków wprowadzając zezwolenie na uprawę ziemniaka GMO*

  Podpisz petycję na rzecz powołania niezależnej pracy badawczej
  i ustanowienia moratorium na rozprzestrzenianie się upraw GMO.

  Z 1 milionem podpisów obywateli Europy możemy złożyć oficjalny, prawomocny wniosek do Komisji Europejskiej.

  Przejdź poniższym linkiem do petycji:

  http://www.avaaz.org/en/eu_health_and_biodiversity/98.php?CLICK_TF_TRACK

  Obywatele Europy: 1 milion TERAZ!

  Dziękujemy!

  PS.

  Prześlij tą wiadomość do rodziny i przyjaciół!

  *Nie ma żadnych wątpliwości, że ziemniak GMO jest niebezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt. Ma w sobie bowiem gen AMRG, który (upraszczając) podnosi odporność na… antybiotyki. I to aż kilka z nich: kanamycin, neomycin, paromycin, butirosin, gentamicin B oraz geneticin.
  Teoretycznie prawo europejskie nie zezwala na używanie roślin, które zawierają taki gen. Mimo to Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) wydał pozytywną decyzję dotyczącą Amflory. Ta opinia została natychmiast zakwestionowana przez Światową Organizację Zdrowia oraz przez Europejską Agencję ds. Leków, ale Komisja Europejska okazała się głucha na ich argumenty. Bazując wyłącznie na opinii EFSA, Komisja uruchomiła kolejny etap procedury wprowadzania rośliny na rynek – poddała sprawę kartofla pod osąd unijnej rady ministrów.

  Więcej informacji:

  Modyfikowany genetycznie ziemniak dozwolony: http://www.portalspozywczy.pl/owoce-warzywa/wiadomosci/modyfikowany-genetycznie-ziemniak-dozwolony,28910.html

  Ostatnie badania Eurobameter 2008 „Postawy Europejczyków względem środowiska”, strona 66 (j. angielski):
  http://bit.ly/aMkeVJ

  Nowy raport: GMO powoduje masowe zanieczyszczenia pestycydami (j.angielski):
  http://www.huffingtonpost.com/andrew-kimbrell/new-report-gmos-causing-m_b_362888.html

  Podsumowanie Międzynarodowej Oceny Nauk Rolniczych i Technologii na rzecz Rozwoju, w tym krytyków stosowania GMO w rolnictwie (j.angielski):
  http://globalpolicy.org/social-and-economic-policy/international-trade-and-development-1-57/genetically-modified-organisms.html

  Zobacz czym jest GMO. Bezpłatny kurs mailowy : http://www.stopcodex.pl/gmo/

 13. navajo88 said

  Dzisiaj znowu zatrzęsła się ziemia w Chile w skali 7 stopnia richtera

 14. Ola said

  właśnie to znalazłam buszując w sieci:

  List otwarty do wojskowych zabójców małych dzieci i ich cywilnych „umożliwiaczy”
  http://mynameisjoecortina.wordpress.com
  Joe Cortina – 5.03. 2010
  Tłumaczyła: Ola Gordon
  Jestem w końcu przekonany, że znaczny odsetek Amerykanów to najgorsi obłudnicy jakich można sobie wyobrazić – biorąc pod uwagę fakt, że około 80% z nas twierdzi, że jest „chrześcijanami”. Dostępne fakty o tym, że nasi młodzi barbarzyńscy synowie zamordowali tysiące całkowicie niewinnych kobiet i dzieci w Iraku i dziesięć razy więcej w Afganistanie, mówią mi bardzo wiele o naszym charakterze. Liczba niewinnych umierających lub zmarłych z powodu chorób, głodu, samobójstw, jak również zdeformowanych zmutowanych noworodków (dzięki „bezpiecznej” broni uranowej) jest teraz ponad sześciocyfrowa.
  Ale – wszystko OK – ponieważ są to narody arabskie i są tylko „zwierzętami”, jak uczy nas zbrodnicze przywództwo syjonistyczne – jak poinformowano mnie kiedy byłem na terytoriach okupowanych w Gazie w lecie 1989 roku. Tam byłem świadkiem największej na świecie zinstytucjonalizowanej organizacji terrorystycznej – IDF – popełniającej sadystyczne zbrodnie wojenne na bezradnych bezbronnych dzieciach – naśladuj Amerykę – bluźnij wobec Chrystusa i popełniaj najokrutniejsze zbrodnie na nieuzbrojonych cywilach. Byłem w wielu miejscach i widziałem dużo ‚złych’ rzeczy – ale nigdy nie doświadczyłem bardziej demonicznych, złych, przebiegłych, zakłamanych, perfidnych ludzi na ziemi, niż ci „synowie szatana” w IzraHELLu. Zresztą – nigdy nie spotkałem bardziej gościnnych ciepłych ludzi niż Arabowie – zanim nasi syjonistyczni okupanci „nauczyli” naszych baranów, że to oni byli naszymi ‚wrogami’- i że mamy uprawnienia do zamordowania ich WSZYSTKICH by zaspokoić żądzę krwi IzraHELLa!
  Talmudyczni Żydzi wszystkich nie-Żydów nazywają ‚golem’ (bydło), a nasi „intelektualnie wymagający” ludzie – szczególnie wysokiej rangi syjoniści i mentalnie ociężali użyteczni idioci zniesławiają prawdziwych chrześcijan najbardziej poniżającymi określeniami. Dziesiątki milionów amerykańskich judeo ewangelicznych „chrześcijan”, którzy wyszkoleni na „Nowej i udoskonalonej” Biblii Schofielda wydanej przez Oxford University Press, nie biorą pod uwagę arabsko-muzułmańskiego narodu jako zasługującego na szacunek ze względu na to, że są ludźmi – i ci „podludzie” są wszyscy uważani za „przeklętych” przez Boga. Ale oczywiście wy po prostu wykonujecie „bożą wolę”. Powyższy fakt, oczywiście, że Arabowie są jedyną kulturą antyczną, którzy w dzisiejszych czasach mogą prześledzić ich nieprzerwaną genealogię daleko wstecz do czasów biblijnych by prawdziwie nazywać ich Semitami. Mam wątpliwości, czy wśród żywych jest „Żyd”, który może to zrobić – nawet terrorystyczny potwór – Foxman.
  Uważam, że to wszystko – w niedalekiej przyszłości – doprowadzi nas do coraz większej ilości prewencyjnych wojen skutkujących logicznie prawdziwym Armagedonem. Uważam, że to szaleństwo zapoczątkuje konsekwencje niewyobrażalnych rozmiarów i doprowadzi nas w końcu do ‚wieku ciemności’ w historii Ameryki, który ostatecznie zniszczy pozory wszelkiej dobroci jeszcze istniejącej w tym kraju. Kraju, z którym jestem związany – w mundurze i w życiu cywilnym od ponad 70 lat. Jak czcigodny francuski filozof, pisarz i polityk, Alexis de Tocqueville tak złowieszczo stwierdził ponad 170 lat temu: „Ameryka jest wspaniała, ponieważ jest dobra, ale gdy Ameryka przestanie być dobra, przestanie być wspaniała”. Zapamiętajcie to – zapamiętajcie dobrze – bo może to być bardzo dobre „epitafium” na nagrobku naszego narodu kiedy skończymy na śmietniku historii.
  Więc – dla tych Amerykanów, którzy czują się tak aroganccy i dumni z powodu popełnianego przez nas nie do opisania okrucieństwa wobec tych niewinnych ludzi – w tym palestyńskich kobiet i dzieci – mordowanych na tysiące przy pomocy haniebnie dostarczonego przez nas sprzętu – w imię „słusznej sprawy” – „honoru” – „wyzwolenia” itd. – postanowiłem zrobić coś innego.
  Zamiast bez końca starać się by „głusi” usłyszeli lub „ślepi” zobaczyli – dam wam coś do zapamiętania, „narzędzie”, które powinno ulżyć waszemu zbiorowemu sumieniu – gdybyście kiedykolwiek w przyszłości zrozumieli – że bezbożne okropności którymi teraz tak dumnie się chwalicie – w oczach Boga mogą być w istocie „obłudną obrzydliwością”.
  Kiedy nadejdzie czas na rachunek sumienia – koszmary niewypowiedzianych okropności popełnionych przez was i wasze bezmyślne okrucieństwo – zapadnijcie w spokojny sen – po prostu powtarzajcie tę mantrę bez końca aż w nią uwierzycie. Te pierońskie wyrzuty sumienia w końcu „odejdą” i konwersja na syjonistyczne roboty będzie kompletna – więc się nie martwcie. Zajmujcie się własnymi bzdurami – wysyłajcie liczne żarciki i bezsens do sieci – oglądajcie dużo NFL (liga piłkarska – przyp. tłum.) i koncentrujecie się na naprawdę ważnych rzeczach w życiu – szybszych samochodach – większych domach – dłuższych łodziach – lepszej pracy, a przede wszystkim – na tym by być popularnym i bogatym!.
  Spróbujcie nie pamiętać faktu – że ci zmarli, rozszarpani i umierający ludzie nie byli waszymi wrogami – byli wykreowani na „wrogów”. Wykreowani przez naszą zdominowaną przez Żydów prasę – naszych przywódców – a zwłaszcza przez naszą zbrodniczą niewiedzę!
  Tu jest więc schemat służący do ‚wykreowania wroga’ – zabij go – bij go – zgwałć go – poddaj go torturom – okalecz go – zagłódź go – zuboż go – upokorz go, nie miej najmniejszego wyrzutu sumienia z powodu bezmyślnego barbarzyńskiego zbrodniczego zachowania.
  W ten sposób zignorujcie morderstwa popełnione z zimną krwią na prawie dwóch milionach niewinnych istotach ludzkich – większość to bezradne niewinne dzieci – nie różniące się – nie mniej kochane niż wasze dzieci czy moje wnuki – wszystkie brutalnie wymordowane przez nasz imperialistyczny kontrolowany przez Żydów i lojalny wobec Żydów rząd, przez armię psychopatycznych chorych zwierząt w samym Iraku. Szkoliłem waszych dziadków lata temu – na obrońców narodu przed prawdziwymi wrogami – ale nie na morderców dzieci na większą chwałę IsraHELLa – jakimi staliśmy się.
  Rozpocznij od ‚czystego płótna’ w twojej duszy – potem szkicuj, w ogólnych zarysach, sylwetki mężczyzn, kobiet i dzieci, szczególnie dzieci – piękne żywe szczęśliwe dzieci.
  Zanurz się w podświadomości własnej wypartej ciemności i przy pomocy szerokiego pędzla – pomaluj tych obcych ponurym kolorem cienia. Dobrze ci idzie!
  Na twarze „wroga” wpisz chciwość, nienawiść i okrucieństwo – nie ośmielaj się odnosić ich do siebie. Odbierz im całą godność i człowieczeństwo – poczuj się swobodnie ze swoim zbiorowym sumieniem, wiedząc, że są oni niczym więcej niż „szmacianymi głowami” lub „dżokejami na wielbłądach” lub „piaskowymi czarnuchami”, jak okrutnie określają ich nasi dzielni dowódcy polowi.
  Przyciemnij słodką indywidualność każdej twarzy – szczególnie dzieci! Następnie usuń wszystkie wzmianki o miłości, nadziei i lęku, które są tak ważne dla każdego małego serduszka.
  Narysuj uśmiech na każdej twarzy – szczególnie dzieci – dopóki nie utworzy on łuku okrucieństwa z końcami w dół. Oddziel ciało od kości, aż zostanie tylko abstrakcyjny szkielet śmierci. Jednakże możesz to osiągnąć tak długo, jak będą zredukowani do bezdusznych podludzi – gorszych od naszych szlachetnych zachodnich dzieci.
  Wyolbrzym każdą cechę, aż człowiek zamieni się w bestię – lub w robaka – lub w owada. Wypełnij tło złośliwymi postaciami z dawnych koszmarów – diabłami, demonami i innymi duchami zła. Wyobraź sobie ich wszystkich bez względu na niewinność i wiek jako „terrorystów”, którzy muszą być wytępieni jak karaluchy, jak wolą ich nazywać Izraelczycy.
  Kiedy ukończysz twój obraz wroga, będziesz mógł zabijać bez winy – i mordować bez wstydu i sumienia. Rzecz którą zniszczysz będzie jedynie „wrogiem Boga” – utrudnienie w świętej dialektyce historii!
  Nie było to takie trudne, prawda?
  Wyobrażaj sobie ten chorobliwy widok w kółko, dopóki będziesz czuł się z nim wygodnie i z resztkami sumienia jako dziecinny i bezsilny. Potem – w swoim umyśle – z prawdy zrobisz kłamstwa – ze zła sprawiedliwość – z okrucieństwa obowiązek i poczujesz się swobodnie ze sprzedaży diabłu swojej duszy. On działał w Afganistanie – działał w Iraku – i nawet pracował tu w Waco – i będzie działał w każdym stosunkowo bezbronnym kraju kiedy pozwolimy Żydom decydować który z nich musi zostać zniszczony.
  Działa za każdym razem – ale tylko z tępymi umysłowo ignoranckimi zbrodniczymi nieodpowiedzialnymi nienawistnymi rasistowskimi ludźmi – typ jaki widzimy uwielbiający bogactwa materialne w oksymoronicznym dobrobycie opartym na chrześcijańsko-syjonistycznych synagogach szatana wraz z mnóstwem fałszywych proroków!. Ale oczywiście o tym zostaliśmy szczególnie ostrzeżeni. Badacze Pisma Świętego na pamięć znają tę księgę, wersety i wiersze.
  Śmierć będzie miłosierną ucieczką dla większości ubogich ludzi następnego kraju, który zdecydujemy się zniszczyć na większą chwałę IsraHELLa. Jeżeli uda nam się znaleźć więcej wrogów do dręczenia – bądź pewny, że Izrael będzie ich dla nas wyszukiwał aż do zamordowania ich ostatniego wroga. Wtedy będzie tylko jeden ostatni wróg – chrześcijanie. Żydzi zamordowali około 20 mln chrześcijan w Rosji i na całym świecie stworzyli marksistowskie ludobójstwo ponad 200 milionów! WACO był tylko „sprawdzianem”. Wymuszone usunięcie Prawa Bożego z sądu sędziego Moore’a był tylko kolejnym „małym” testem.
  Trzysta milionów ludzi – którzy w większości wyznają, że są „chrześcijanami” – i przede wszystkim – nikt nie zaoferował ochrony dzieci przed spaleniem się żywcem lub świętych tablic przed kradzieżą. W niedalekiej przyszłości będziemy świadkami coraz śmielszych działań wobec własnego narodu i naszych najświętszych tradycji. Nie martw się – nawet jeśli zabraknie ludzi na całym świecie do zniszczenia dla naszej zabawy – tutaj w kraju zapewni nam się liczne „kulty religijne” do spalania jako „zagrożenie dla społeczeństwa”, a dzieci do zabijania „dla ich własnego dobra”. Dzisiaj nie ma miejsca na ziemi, gdzie prawdziwe chrześcijaństwo byłoby bardziej prześladowane niż tu, gdzie była Ameryka, lub – gdzie chrześcijanie robiliby mniej w obronie swojej wiary.
  A dla tych, którzy zaczynają kwestionować te niedźwiedzie zabójstwa, zawsze będzie wielu „gladiatorów”, świętowania NFL i „wyścigów rydwanów” i innych zboczeń w naszych ‚koloseach’ w całym kraju, aby odwrócić nasze myśli od tych „nieprzyjemnych” zagadnień, takich jak obrona naszej chrześcijańskiej wiary lub naszej chrześcijańskiej konstytucji, a nawet obrona naszych własnych sąsiadów! Zawsze możemy kupić przychylność Boga chwytliwymi sloganami na naklejkach na zderzaki jak – „dumny że jestem Amerykaninem” – czy „miłego dnia” – albo „mój Bóg jest bardziej przerażający niż twój”. Nasi kaznodzieje nowego wieku mówią nam, że możemy grzeszyć tak długo jak żałujemy i ‚wierzymy’. Och, prawie zapomniałem o czymś ważnym. Nasi najbardziej znani i bogaci kaznodzieje (Hinn – Parsley – Graham – Hagee i in.) mówią nam również, że zabijanie tych dzieci to wola boża (tak długo jak wysyłamy liczne „dary miłości” = czytaj: $ USD $).
  Niech Bóg wam przebaczy okrucieństwo wobec najbardziej bezbronnych i niewinnych stworzeń Boga i waszą pychę i ignorancję – bo ja na pewno nie!

  Nazywam się Joe Cortina. Byłem dowódcą Zielonych Beretów w latach 60. , reprezentantem IBM, a także naukowcem w Honeywell Aerospace na Florydzie. Później objąłem stanowisko prezesa własnej firmy produkcyjnej. Mam dwóch synów i 2 wnuczki, one są powodem mojego poświęcenia by ujawnić zagrożenia dla wolności. Mam nadzieję, że będą się z niej cieszyć tak jak ja wiele lat temu, gdy Ameryka była jeszcze opartym na chrześcijaństwie suwerennym narodem, wolnym od syjonistycznych wpływów.
  Ewangelia św. Jana rozdział 8 – Chrystus potępia Żydów (nie tylko wysokich kapłanów i faryzeuszy):
  „Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa”.
  „Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał”.
  Św. Mateusz 23:15 ″Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami”.

  • Wojwit - Ten Sam said

   @Ola
   Wspaniały, lapidarny i jakże adekwatny termin: IsraHELL.

   od mg: ponawiam apel o nie rozniecanie nienawiści
   proszę przeczytać regulamin blogu!
   =================
   od pb: ten termin, dosc powszechny w tekstach abtysyjonistycznych, uzywa autor artykulu, nie tlumaczka ani wojwit

   • Wojwit - Ten Sam said

    @mg
    Przeczytaj to proszę i (d)oceń…

    Adam Mickiewicz

    PCHŁA I RABIN

    Pewny rabin w Talmudzie kąpiąc się po uszy,
    Cierpiąc, że go pchła gryzła; w końcu się obruszy:
    Dalej czatować, złowił. Siedzi przyciśnięta,
    Kręci się, wyciągając główkę i nożęta:
    “Daruj, Rabi, mądremu nie godzi się gniewać:
    Potomkowi Lewitów możnaż krew przelewać?”
    “Krew za krew! – wrzasnął Rabin – Belijala płodzie!
    Filistynko, na cudzej wytuczona szkodzie!
    Mrówki snują szpichlerze; pracowite roje
    Znoszą miody i woski, a trucień napoje:
    Ty się jedna śród ludzi z liwarem uwijasz,
    Pijaczko tym szkodliwsza, iż cudze wypijasz”.
    Zakończył, i gdy więźnia bez litości dłabi,
    Pchła konając pisnęła: “A czym żyje rabi?”

    Czy teraz oskarży Pan również naszego wieszcza o rozniecanie nienawiści, czy tylko mnie za to, że go zacytowałem?

    od mg: w słowach Mickiewicza nie ma nienawiści, czym innym jest powiedzenie prawdy, a czym innym podkreślanie tylko jej części, po to by posłużyć się tym do uogólnienia swej niechęci na wszystkich – w tym przypadku Żydów: „Wspaniały, lapidarny i jakże adekwatny termin: IsraHELL.” – brzmi jak uogólnienie na wszystkich Żydów i upajanie się szydzeniem…

 15. Michał said

  Gwałty, śmierć i bezprawie: skutki „naszej” wojny
  Wojna w Iraku przez wielu okrzyczana byłą „wojną sprawiedliwą”. Skalę nieprawości, przemocy i śmierci, jaką wywołała opisuje w „Le Monde diplomatique” Zbigniew Marcin Kowalewski. Pod przykrywką sprawiedliwości amerykańska koalicja, w której udział brała również Polska, zaniosła do Iraku zniszczenie i bezprawie.

  W Gazecie Wyborczej z 30-31 stycznia br. podano, że „liczbę ofiar, które straciły życie w Iraku od rozpoczęcia wojny, szacuje się nawet na pół miliona ludzi”. Zaznaczmy, że faktycznie szacuje się nawet na ponad milion. Informacja ta, towarzysząca artykułowi Jacka Pawlickiego pt. „Sąd nad Blairem”, znikła w wydaniu internetowym. W swoim czasie Gazeta Wyborcza była główną polską gazetą wojenną. Z Adamem Michnikiem na czele grzmiała, że to „wojna sprawiedliwa” – „tak sprawiedliwa, jak sprawiedliwa była wojna Polski z Hitlerem”. Dziś ta sama gazeta przebąkuje o potwornych skutkach, które przyniosła ona narodowi irackiemu, ale nie poczuwa się do odpowiedzialności moralnej i politycznej. A przecież ją ponosi!

  „Jak powszechnie wiadomo”, pisze Pawlicki, „Saddam Husajn wbrew twierdzeniom Amerykanów nie miał broni masowego rażenia, a to informacje mówiące, że taką bronią dysponuje, były główną przyczyną interwencji.”

  Powszechnie wiadomo! Gazeta Wyborcza nie tylko powtarzała cyniczne kłamstwa amerykańskie, że Irak ma taką broń, ale śmiertelnie zagraża całemu światu. Co więcej, dwukrotnie w czołówce podała wyssane z palca informacje o znalezieniu w Iraku broni masowego rażenia. Do tego nie posunęły się nawet media amerykańskie, bo przekraczało to już granice ich służalstwa.

  W Londynie parlamentarna komisja śledcza bada okoliczności udziału Wielkiej Brytanii w wojnie w Iraku i przesłuchuje byłego premiera Tony Blaira. „Ta sprawa rzuca cień na rządy Blaira – rodziny poległych żołnierzy i spora część opinii publicznej oskarżają właśnie jego o to, że wplątał kraj w nielegalną wojnę i oszukał Brytyjczyków”, informował Pawlicki.

  W Warszawie żadna sejmowa komisja śledcza nie bada okoliczności udziału Polski w tej wojnie i nie przesłuchuje Aleksandra Kwaśniewskiego, Leszka Millera, Jerzego Szmajdzińskiego i Włodzimierza Cimoszewicza za to, że jako ówczesny prezydent, premier, minister obrony narodowej i minister spraw zagranicznych wplątali nasz kraj w nielegalną, niezwykle morderczą wojnę i oszukali Polaków – oszukali razem z Gazetą Wyborczą i innymi głównymi mediami. I że uczynili z Polski pospolite państwo najemne, dostawcę mięsa armatniego na imperialistyczne zawołanie i terytorium, na którym instaluje się więzienia CIA, tak, aby w tajemnicy przed światem można było bestialsko torturować więźniów przywożonych z dalekich krajów.

  Armia amerykańska wielokrotnie użyła w Iraku białego fosforu, którym wypełnia się głowice rakiet wystrzeliwanych ze śmigłowców i pociski artyleryjskie, podobnie jak napalmu i zubożonego uranu. Wskutek bombardowań takimi rakietami i pociskami osiedli, autobusów, samochodów pełnych pasażerów spłonęło żywcem mnóstwo cywilów irackich. Odłamki bomb fosforowych palą skórę, topią mięśnie i trawią tkankę aż do kości, a dym fosforowy dusi ofiary w promieniu ponad stu metrów, wypala im żywcem płuca i oczy, niszczy wątrobę, serce i nerki.

  Amerykański dziennikarz śledczy Seymour Hersh, który odegrał kluczową rolę w ujawnieniu cząstki prawdy o tym, jak oprawcy amerykańscy znęcali się nad więźniami irackimi w Abu Ghraib, na spotkaniach na Uniwersytecie Chicagowskim i w Amerykańskiej Unii Swobód Obywatelskich w czerwcu i lipcu 2004 r. ujawnił również, że świat, oglądając słynne zdjęcia, „nawet nie zaczął oglądać zła”, zarejestrowanego w tym więzieniu na taśmach wideo. Hersh opowiedział słuchaczom, że na taśmach, które władze amerykańskie ukryły przed opinią publiczną, m.in. zarejestrowano przerażające gwałty dokonywane przez więziennych oprawców na dzieciach więzionych kobiet irackich.

  Wiadomo, że US Army Criminal Investigation Command posiada – i ukrywa przed opinią publiczną – 1325 dokumentów, zdjęć i filmów wideo przedstawiających tortury, mordy i nadużycia seksualne popełnione przez wojskowych amerykańskich i funkcjonariuszy amerykańskich służb specjalnych na więźniach irackich w krótkim okresie od 18 października do 30 grudnia 2003 r. w więzieniu Abu Ghraib, w tym 546 zdjęć Irakijczyków zamordowanych podczas tortur w tym krótkim, 10-tygodniowym okresie.

  W wyniku wojny imperialistycznej, przez jej sprawców, rzeczników i obrońców zwanej „wojną sprawiedliwą”, i okupacji zwanej przez nich „stabilizacją”, Irak przeżywa gigantyczny kryzys migracyjny: ma 5 milionów uchodźców wewnętrznych i zewnętrznych. Na kraj ten przypada najwyższy na świecie odsetek uchodźców. Stanowią oni aż 18% mieszkańców Iraku i 17,5% ogółu uchodźców na świecie.

  Infrastruktura kraju jest zrujnowana, miliony mieszkańców są pozbawione elementarnych usług publicznych, bezrobocie sięga 70% ludności czynnej zawodowo. Najeźdźcy i przybyli w ślad za nimi zachodni szabrownicy rozkradają zabytki, koncerny amerykańskie grabią bogactwa naturalne. Pod szyldem szerzenia demokracji i „zachodnich wartości” zrujnowano Irak.

  W samym tylko mieście Mahmudija, leżącym w osławionym „trójkącie śmierci”, w odległości 60 km od Bagdadu, znaleziono zbiorową mogiłę ze zwłokami ponad 4 tys. cywilów wymordowanych przez milicje szyickie związane z partiami rządzącymi i służbami specjalnymi.

  Zamordowano ich – głównie kobiety i młodych mężczyzn – podczas czystek wyznaniowych wymierzonych w ludność sunnicką. Nie przypadkiem ta straszna fala terroru milicji, sił bezpieczeństwa i szwadronów śmierci kontrolowanych przez kolaboracyjny rząd i partie rządzące przeszła przez społeczności sunnickie w Bagdadzie i innych miastach wtedy, gdy działalność zbrojnego ruchu oporu opartego na tych społecznościach miała największy rozmach i najbardziej dawała się we znaki okupantom – gdy groziło wręcz, że armia amerykańska przegra walkę o kontrolę nad stolicą i wieloma prowincjami.

  Zgodnie z precyzyjnymi, choć oczywiście zdementowanymi przez rządy Stanów Zjednoczonych i Iraku obliczeniami Biura Praw Człowieka Misji Pomocy Narodów Zjednoczonych dla Iraku (HRO UNAMI), w 2006 r., w większości przypadków z rąk sekciarskich bojówek wyznaniowych zginęło ponad 34 tys. osób, z czego ponad połowa w Bagdadzie. Codziennie w mieście tym mieszkańcy znajdowali zwłoki w kanałach ściekowych i na wysypiskach śmieci, szpitale i kostnice były zawalone trupami, trupy płynęły też Tygrysem.

  Morderczy terror sił rządowych i milicji pararządowych wymierzony jest również w mniejszości wyznaniowe, etniczne, obyczajowe i kulturowe: uchodźców palestyńskich, Turkmenów, chrześcijan, kobiety nie stosujące się do nakazów i zakazów fundamentalistów religijnych, świecką i demokratyczną inteligencję, środowiska akademickie, gejów i lesbijki. Gdy na ekranach telewizorów oglądamy dziś straszne masakry cywilów irackich w wyniku zamachów terrorystycznych, warto wiedzieć, że te akty terroru, przypisywane Al-Kaidzie, często są dziełem komórek irackich służb specjalnych uwikłanych w zaciekłą rywalizację o wpływy w łonie obecnej elity władzy.

  Sama Al-Kaida, dokonująca morderczych czystek wyznaniowych na ludności szyickiej i pochłaniających ogromne ofiary zamachów terrorystycznych, przywędrowała do Iraku w ślad za wojskami amerykańskimi i brytyjskimi. Za reżimu Saddama Husajna tam jej w ogóle nie było, a oskarżanie go o związki z siatką Osamy ben Ladena było takim samym cynicznym wymysłem, jak posiadanie przez Irak broni masowego rażenia.

  W marcu 2003 r., podczas napaści na Irak, aresztowanego w Pakistanie „starszego planistę operacyjnego” Al-Kaidy, Chalida Szejka Mohammeda, bezskutecznie „podtapiano” na torturach aż 183 razy, aby zmusić do złożenia zeznania, że jego organizacja miała powiązania z Irakiem. Zarówno świeckie, jak i islamskie organizacje irackiego ruchu oporu odcinają się od Al-Kaidy, potępiają jej zbrodnie i na terenach swojego działania wielokrotnie ścierały się z nią i rugowały ją z bronią w ręku. Mają one absolutnie rację, gdy wskazują, że działalność Al-Kaidy w Iraku to skutek napaści na ten kraj i okupacji.

  Tymczasem tak, jak dawniej obserwowało się migracje ekstremistów islamskich do Iraku, tak w ostatnich latach coraz bardziej obserwuje się ich migracje z Iraku. Al-Kaida uczyniła z tego kraju największego rozsadnika skrajnie prawicowych siatek i ogniw terroryzmu islamistycznego w skali międzynarodowej, na coraz większą skalę eksportując stamtąd ekstremistów islamskich i doświadczenia terrorystyczne do innych krajów na Bliskim Wschodzie, a nawet do krajów dalej położonych – do Maghrebu i prawdopodobnie na Zachód.

  W kwietniu 2007 r., w raporcie sporządzonym dla rządu amerykańskiego, Dennis Pluchinsky, były wyższy analityk wywiadu w Departamencie Stanu, ostrzegł, że wyszkoleni i zaprawieni w Iraku terroryści stanowią większe zagrożenie dla Zachodu niż ekstremiści wyszkoleni w Afganistanie, gdyż Irak stał się laboratorium taktyki terroryzmu wielkomiejskiego. „Istnieją pewne paralele operacyjne między warunkami, w których rozwija się miejska działalność terrorystyczna w Iraku, a środowiskami miejskimi w Europie i Stanach Zjednoczonych”, pisał Pluchinsky. „Z Iraku do Europy można przenieść bardziej użyteczne umiejętności terrorystyczne niż z Afganistanu.”

  19 marca 2007 r., w czwartą rocznicę napaści na Irak, Abd al-Bari Atwan, redaktor naczelny niezależnego panarabskiego dziennika Al-Kuds al-Arabi, wydawanego w Londynie, pisał: „Byłego prezydenta osądzono i stracono przez powieszenie z powodu jego roli w wydarzeniach we wsi Dudżajl, gdzie dokonano egzekucji 148 osób. Kto będzie sądził winnych zabicia setek tysięcy Irakijczyków, gwałtów na kobietach i dzieciach, strasznych tortur w podziemiach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i w więzieniu Abu Ghraib?”.

  Atman pisał dalej: „Czy Amerykanie i ci wszyscy, którzy przyjechali z nimi, mają prawo zabijać i torturować ludzi i nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności – nie staną przed sądem?”. To również – czysto retoryczne, rzecz jasna – pytania do polskich zwolenników wprowadzenia „demokracji” w Iraku na czołgach amerykańskich, szulerów politycznych, medialnych i intelektualnych z prawa i lewa wycierających sobie gęby demokracją, prawami człowieka i wojnami sprawiedliwymi, aby ukryć przed polskim społeczeństwem prawdę o tym, jak ich demokracja, ich prawa człowieka i ich wojna sprawiedliwa obróciły Irak w perzynę, jak uczyniły z niego piekło na ziemi.

  11 lutego 2007 r. w wywiadzie opublikowanym w innym wielkim dzienniku panarabskim Al-Hajat ówczesny przewodniczący parlamentu irackiego Mahmud al-Maszhadani obciążył „najeźdźców” i „wojska okupacyjne” – to jego określenia – odpowiedzialnością za straszną sytuację w Iraku oraz oskarżył polskie władze o haniebny szwindel na dużą skalę. Powiedział w wywiadzie: „Żołnierz iracki nosi karabin przysłany z Polski: w Al-Hilla Polacy rozkradli wyposażenie irackie i wywieźli je do swojego kraju, przemalowali i odesłali nam po cenie 2 tysięcy dolarów za karabin, choć w Iraku karabin kosztuje nie więcej niż 50 dolarów.”.

  Polski rząd i polskie media nie miały prawa przemilczeć oskarżenia polskiej armii, że jest bandą pospolitych złodziei i paserów, wysuniętego przez osobistość, która przewodniczyła parlamentowi wybranemu pod osłoną wojsk amerykańskich i brytyjskich, a także polskich. Miały obowiązek poinformować o nim i ustosunkować się do niego. Sejm i prokuratura miały obowiązek rzetelnie zbadać tę sprawę. Tymczasem PAP, Gazeta Wyborcza, Dziennik, Rzeczpospolita itd., podobnie jak MSZ, MON, sejmowe komisje spraw zagranicznych i obrony, kluby parlamentarne koalicji rządzącej i opozycji… solidarnie udały, że nic nie wiedzą o tym oskarżeniu i ukryły je przed polską opinią publiczną.

  Skala zbrodni imperialistycznych w Iraku jest nieporównywalna ze skalą zbrodni obalonego reżimu. Saddama Husajna i innych dygnitarzy tego reżimu powieszono. Tymczasem politykom należącym do panującej nad światem elity i odpowiedzialnym za o wiele większe zbrodnie, a także ich wspólnikom – również polskim – nie grozi postawienie przed żadnym międzynarodowym trybunałem karnym ani w ogóle przed żadnym sądem.

  Dopóki tak będzie, będziemy żyć w świecie, w którym „sprawiedliwość międzynarodowa” to, podobnie jak „wojna sprawiedliwa” w Iraku, przykrywka i legitymacja rozpasanego bezprawia.

 16. polskanews24 said

  Pojęcie rewolucji seksualnej-SODOMICI KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO NIE OSIĄGNĄ – ŚW. PAWEŁ

 17. ALFA said

  Radio Wolne Media
  UE i grecki rząd są gotowe wysłać do Aten 7 tysięcy funkcjonariuszy EGF
  http://wolnemedia.net/?p=20530
  -to jest straszne, to juz sie dzieje, jestesmy juz calkowicie zniewoleni, powolne umieranie z ubostwa lub rewolucja i smierc
  „(…)Próbując uzasadnić działania policji i pokazać, że wszystko musi pozostać pod kontrolą za wszelką cenę, rzecznik wygłosił wiele mówiące oświadczenie: ?jeśli lokalna policja nie wypełni swoich zadań? ? stwierdził ? ?Unia Europejska i grecki rząd są gotowe wysłać 7 tysięcy funkcjonariuszy europejskich sił policyjnych, by zwalczać to, co wygląda jak nadchodząca rewolta?. ?Wyobraźcie sobie!? ? dodał ? ?jak byście się czuli, gdyby obcy policjant bił was na ulicach Aten(…)”
  ================
  od pb: to jest wyraznie celowe dazenie do konfrontacji; traktat lezbijski zezwala strzelac ostro do demontrujacych. greckie sily raczej by tego nie zrobily; w “silach ue” moga byc ludzie z tajnej armii nato itp platne opryszki, dla ktorych zastrzelic czlowieka to fraszka; mam nadzieje ze nie dojdzie do zbrojnego starcia uzbrojonych mundurowych greckich z silami ue w obronie grekow;

 18. Bartek said

  Prawda jest niestety taka ze od keidy nie ma zagrożenia szczepionką to forum zeszło na PSY!!!!!!!!!!!!!!!!! starsznie tu sie porobiło,a w necie już sie z was smieja nawet i ja który byłem tuc zestym gosciem,ale niestety własciciel bloga zbyt daleko poelciał!!A za mało wiedzy! i szacunku do ludzi!

  od mg: to Twój pogląd, ja nie podzielam go, zapewne wynika on z nie zapoznania się dogłębnie z obecnymi tu publikacjami
  =====================
  od pb: masz racje, bartek — blog zszedl na psy „kompleks jot” (nie obrazajac psow); za malo wiedzy w wyborze autorow czy za maly wybor autorow pasujacych ideologii tfej? w pierwszym mozesz mi pomoc, w drugim odsylam cie do 99% witryn

  • MIZIA said

   co takiego strasznego -ŻE PEDERAŚCI NIE PÓJDĄ DO NIEBA – nie przejmuj sie tak tym zmień orientacje na zgodną z naturą i będzie w pożądku

  • monitorpolski said

   Nic nie zeszło na psy. Uważam, że jest to najlepszy blog w języku polskim – nie tylko ze względu na publikacje Piotra i tłumaczenia, ale i komentarze. Jest bardzo wiele rzetelnych, mądrych wpisów (słabsze się też zdarzają) – polecajcie blog znajomym, bo tylko tu i chyba u Maruchy się takie tematy porusza. Owszem, wykop, wolnemedia, waldek też są dobre, ale okrajaja istotę problemu – a tu jest to wyeksponowane. Natanka mogli zamknąć grypy jeszcze nie. I nie pozwólcie, bo ja już jestem bliski kicia.

 19. ALFA said

  Przemysł tytoniowy – Historia spisku

  Ta bezprecedensowa epidemia w historii ludzkości spowodowała w XX wieku śmierć 100 milionów mężczyzn i kobiet. W XXI wieku umrze kolejny miliard, jeśli nic nie zrobimy mówi profesor Gérard Dubois, ekspert Światowej Organizacji Zdrowia. Ponad trzy lata śledztwa prowadzonego na całym świecie pozwoliło Nadii Collot rozszyfrować strategię działalności przemysłu tytoniowego, który z sukcesem umacnia swą potęgę kosztem zdrowia publicznego oraz, paradoksalnie, pomimo zdrowotnych kampanii profilaktycznych.

  Reżyserka z samego środka nikotynowego kartelu ujawnia taktykę, o której nikt nic nie mówił od ponad pół wieku. W ciągu 90 minut odwiedzimy trzy kontynenty: Północną Amerykę, Europę i Afrykę. Rozszyfrujemy kierowany z ukrycia i mistrzowski spisek, który opiera na trzech punktach: naukowej i ideologicznej propagandzie oraz strategiach ekonomicznych.Naukowa propaganda ma na celu manipulację naukowymi dowodami oraz przekupywanie naukowców, by potwierdzali kontrowersje związane z zagadnieniami zdrowotnymi dotyczącymi palenia czynnego i biernego. Propaganda ideologiczna to sprytny i zamaskowany product placement w kinie lub telewizji, subtelne i pomysłowe taktyki marketingowe lub polityczne intrygi lobbystów. Celem strategii ekonomicznych jest infiltracja zamkniętych rynków innych krajów, obejście legislacji, zwiększenie sprzedaży wśród młodych i biednych. Także przemyt jest sposobem na zwiększenie międzynarodowego popytu i zysków. Te trzy filary działania są wspólne dla wszystkich firm tytoniowych na świecie. A wszystko zaczęło się w 1953 roku w Nowym Jorku, gdzie odbyło się sekretne i nielegalne spotkanie przywódców przemysłu tytoniowego. Razem zdecydowali, by wprowadzić w życie plan, który oszukałby społeczeństwo i rząd oraz zbudowałby pozytywny wizerunek papierosa bez względu na koszty. To pozwala zrozumieć i wytłumaczyć podejście papierosowych bossów do naszego zdrowia w dzisiejszych czasach.
  http://zeitgeistpolska.org/www/aktual/archiwum/51-spotlight-news-1/170-przemysltytoniowy.html

 20. g44 said

  Doskonała rodzina ludzka.

  Kto jest jej wrogiem? Sataniści i szatanowi podległe rządy. Jak ją zwalczają? Za pomocą medialnego prania mózgu, przekonujc naszą młodzież, że rodzina jest dzisiaj niemodna, nie praktyczna i mamy przeludnienie.

  Za pomocą zboczeń, które są końcem rodzaju ludzkiego. gdyby tych dwoje było gejami, nie mieliby dzieci! Gdyby nasi rodzice byli gejami, nie byłoby nas!

  Rodzinę zwalcza się także syjonistyczną lichwą, która stała się najskuteczniejszym środkiem antykoncepcyjnym.

  Kto jest najbardziej zaciętym worgiem człowieka? SZATAN!

  Dlatego żąda ofiar z ludzi, z dzieci, z dziewic aby nas stale niszczyć i zabijać. To nie chrześcijaństwo powodowało wojny światowe, to oddany szatanowi Watykan z syjonistycznymi pachołkami jak Stalin czy okultysta Hitler, mason Roosevelt czy mason Truman plus Churchill wymordowali miliony ludzi!

  Obecnie tę samą ideologię media wtłaczają nam do gardeł używając szatańskich symboli i starożytnych guseł, używając Beyonce czy Lady Gaga jako apostołów ciemnoty i zupełnego zacofania.

  Wracanie dzisiaj do starożytnych czarów to szczyt ciemnoty i zacofania. Cofanie się do kultów Baala czy bogów Olimpu (Olimpiada) to zacofanie, wsteczniactwo. Ale przede wszystkim jest to walka o jak największe wyniszczenie rodzaju ludzkiego.

  Walke tę szatańskie rządy wygrywaja.

  Europa straciła w ostatnich kilkudziesięciu latach ponad 60 milionów populacji. Sama Europa poniosła straty w ludziach większe niż cały świat podczas II Wojny Światowej.

  Teraz przygotowuje się nastepną szatańską fazę – III Wojnę Światową a tym razem kluczową rolę odegra Islam.

  Więcej:http://grawitacja44.wordpress.com/2010/03/10/ruch-nowego-swiata-new-age/

  • Wojwit - Ten Sam said

   Wypadałoby do tej liczby dodać tych, którzy narodziliby się, gdyby ich potencjalni rodzice nie zginęli, oraz tych juz poczętych, co się nie narodzili, bo zostali zabici w łonach matek…
   Przemnóżcie więc te sześćdziesiąt milionów tak lekko licząc przez cztery albo i nawet pięć, i to dopiero będzie rzeczywista liczba depopulacji narodów europejskich (chrześcijańskich)! Są rodziny o zastępowalności tzw. prostej – dwoje rodziców daje dwoje dzieci – brak przyrostu naturalnego ale i takie, w których przyszło na świat więcej niż dwoje dzieci. Żyloby nas, białych chrześcijan, o trzysta milionów więcej. A doliczcie depopulację w I wojnie światowej – samych żołnierzy, a więc mężczyzn w wieku rozrodczym – dziewięć milionów. Doliczcie „hołodomor” wywołany przez żydokomunę na Ukrainie – lekko licząc siedem milionów ofiar. Ofiary komunizmu – rewolucji i sowieckiego terroru – też z sześćdziesiąt kilka milionów zamordowanych w „Archipelagu GUŁ-ag” i w dołach śmierci, rozsianych po całym CCCP (biorąc pod uwagę całą historię istnienia sojuza). Ile z tych ludzi mogłoby się narodzić potomstwa, gdyby nie to, co une nam zafundowali w samym tylko dwudziestym stuleciu. A ci, ktorych wybito w XIX stuleciu i pod koniec wieku XVIII? Popatrzcie na rewolucję antyfrancuską – w tym ludobójczą rzeż Wandei i Bretanii; i wojny napoleońskie i rozważcie jaką nam krzywdę uczyniono… Aż nie poważę się szacować szafując liczbami ile obecnie mogłoby nas, mających wspólne korzenie, być. JAKA TO BYŁABY POTĘGA…

 21. ALFA said

  Jak oligarchia okradła obywateli USA
  USA ma największą i najbogatszą gospodarkę na świecie a mimo tego jednocześnie ma najwyższe wskaźniki biedy wśród państw uprzemysłowionych. Ponad 50 milionów Amerykanów żyje w ciężkiej biedzie. Połowa dzieci w USA przeżywa okresy, w których potrzebuje kartek na żywność w okresie swego dzieciństwa. Obecnie liczba najbiedniejszych w USA rośnie 20 000 ludzi dziennie. W roku 2009 jedna z pięciu rodzin nie miała dosyć pieniędzy, żeby kupić żywność tak, że 24% rodzin włącznie z ich z dziećmi głodowało. Głód w USA obecnie osiąga szczyt w historii tego kraju.

  Obecnie 50 milionów obywateli USA nie ma ubezpieczenia na zdrowie i blisko półtora miliona Amerykanów ogłosiło bankructwo, czyli upadłość, w 2009 roku co jest o 32% więcej niż 2008 roku. Choroby powodują ok. 60% upadłości i jednocześnie 75% upadłości jest z powodu chorób w rodzinach ubezpieczonych, ale oszukiwanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe działające według motywu zysku i konkurujące na giełdzie nowojorskiej. Nic dziwnego, że w USA służba zdrowia jest najdroższa na świecie, tak, że Amerykanie są zmuszeni płacić dwukrotnie więcej niż obywatele innych państw a jednocześnie służba zdrowia w USA stoi na 37. miejscu na świecie wśród krajów uprzemysłowionych.

  Od początku obecnego kryzysu Amerykanie stracili 5,000 miliardów dolarów z emerytur oraz 13 000 miliardów dolarów w wartości ich domów. W czasie pierwszego roku kryzysu pracownicy w wieku 55-60, którzy przepracowali 20-29 lat średnio stracili 25% wartości ich funduszu emerytalnego (401k). Długi osobiste przedstawiały 65% wydatków w roku 1980 a w 2009 osiągnęły 125%. Obecnie 25 milionów domów ma niższą wartość rynkową w USA niż zadłużenie hipoteczne.
  http://wolnemedia.net/?p=20533

 22. jowram said

  Objawienia na Siekierkach (1943) a Powstanie Warszawskie

  Fragment książki ks. dra Józef Marii Bartnika SJ i Ewy J. Storożyńskiej Matka Boża Łaskawa a Cud nad Wisłą, czyli prawdziwa historia Bitwy Warszawskiej

  [za: Samorządna Polska, nr. 8/2010 md]

  Matka Boża Łaskawa, obrana w 1652 roku Patronką Warszawy i Strażniczką Polski [pełen tytuł warszaw­skiej Madonny, przyp. red.] w 1943 roku ukazała się w Warszawie, na osadzie Siekierki, by uprzedzić swój lud o grożącym nieszczęściu. Maryja przybywa, aby miasto, któremu od 291 lat patronuje, nie podzieliło losu dopalającego się w tym czasie żydowskiego get­ta. Mistyczka Bronisława Kuczewska (1907-1989) tak wspomina swoje pierwsze spotkania z Matką Bożą na Siekierkach: 28 kwietnia 1943 roku Matka Boża objawi­ła mi się w domu rodzinnym w Nowym Dobrem i powie­działa: Dziecino, nie będziesz już do Mnie przychodzić do Przygód i do Budzieszyna. Wybieram sobie inne miejsce, w Warszawie, na Siekierkach. Będziesz miała tylko 3 kilometry od tramwaju, z ulicy Czerniakowskiej, i tam masz przychodzić. Ujrzałam wiśnię i dziewczynkę. Jak się później okazało, była nią 13-letnia Władysława Fronczakówna [obecnie Papis przyp.aut.], której Matka Najświętsza objawi się 3 maja 1943 roku.

  Bogurodzica, niebiańsko piękna, ukazała się wśród zieleni, na drzewie wiśni obsypanym kwiatami. Jej sło­wa były poważne i brzmiały złowieszczo: Módlcie się, bo idzie na was WIELKA KARA, CIĘŻKI KRZYŻ. Nie mogę powstrzymać gniewu Syna mojego, bo lud się nie nawraca. Bóg nie chce ludzi karać, Bóg chce ludzi rato­wać przed zagładą. Bóg żąda nawrócenia!

  Bronisława relacjonuje dalej: 4 maja 1943 roku przy­jechał do mnie mąż i powie­dział, że w Warszawie na Siekierkach było objawienie [Bogurodzicy] 3 maja. Ja mu na to odpowiedziałam, że wiem o tym, bo Matka Boża powiedziała mi o tym 5 dni wcześniej. 5 maja 1943 roku uro­dziłam syna Janusza. 28 maja 1943 roku pojechałam z mężem i małym dzieckiem [23-dniowym niemowlęciem] na Siekierki, gdzie 3 maja objawiła się Matka Boża, i miałam z Nią tam po raz pierwszy objawienie. Odtąd chodziłam na Siekierki i tam otrzymywałam od Matki Bożej polecenia do wyko­nania przez 38 lat, aż do 1981 roku. Kilka razy w mie­siącu nawiedzałam to miejsce, a szczególnie każdego 3 i 28 dnia miesiąca oraz w uroczystości Matki Bożej.

  3 czerwca 1943 roku poszłam z synkiem na ręku na Siekierki. Ujrzałam Matkę Najświętszą, która powiedziała mi, że pragnie, aby na tym miejscu wybudować klasztor. Powiedziała też, że to będzie jakby druga Częstochowa dla War­szawy, że ludność nie będzie musiała tak daleko jeź­dzić, względnie chodzić. Będą mogli przychodzić na Siekierki.

  W lipcu 1943 roku w Orzywole, gdzie pojechałam na rozkaz Matki Najświętszej, po modlitwie, miałam widzenie Pana Jezusa, który trzymał rózgę nad War­szawą. Wiedziałam, że Warszawę czeka wielka kara.

  ***

  W okresie międzywojnia sytuacja moralna społe­czeństwa polskiego była, oględnie mówiąc, nienaj­lepsza. Dlatego Jezus Chrystus prosił wizjonerów ­św. siostrę Faustynę, Sługi Boże: Rozalię Celakównę, Leonię Nastał, Kunegundę (Kundusię) Siwiec – o mod­litwy wynagradzające za grzechy rozwiązłości: Strasz­nie ranią moje Serce Najświętsze grzechy nieczyste. Żądam ekspiacji!

  Nasz Pan szczególnie prosił o modlitwy za war­szawian: stolica odrodzonej Polski, nie chciała pamię­tać o Dekalogu. Wystarczy zajrzeć do pamiętników i wspomnień z tego okresu. Luminarze życia społecznego i kulturalnego prowadzili os­tentacyjnie, nader rozwiązłe życie, zarażając tym stylem życia otoczenie, a szczegól­nie podatną na wpływy mło­dzież.

  Masoni zdawali sobie sprawę z tego, że aby osiąg­nąć powszechne rozluźnienie obyczajów potrzebna jest de­moralizacja. Starali się, aby romanse i rozwody sławnych ludzi były nagłaśniane w bul­warowej prasie tak, by te nie­moralne zachowania przestały bulwersować, by spowsze­dniały i powoli stały się obo­wiązującą normą. Postarali się także, by swobodę obyczajów lansowali pisarze i dziennika­rze, sami żyjący według tego wzorca, tak długo, aż stanie się ona normą i nastąpi wyparcie z powszechnej świa­domości zarówno pojęcia grzechu, jak i jego skutków [w książce autorzy zamieścili m. in. cytaty z autobiogra­fii Ireny Krzywickiej, o znamiennym tytule:Wyznania Gorszycielki, gdzie bez żenady opowiada o sobie (pisar­ce, matce dwóch synów), mężu (znanym warszawskim adwokacie Jerzym Krzywickim) i… wieloletnim ko­chanku, żonatym pisarzu i krytyku teatralnym Tadeuszu Boyu-Żeleńskim]. Świadectwa rozwiązłości znajdziemy nie tylko we wspomnieniach Krzywickiej. Z długiej listy książek lansujących „nowy moralny ład” wybija się książka Tadeusza Wittlina Pieśniarka Warszawy. Biografia. Hanna Ordonówna i jej świat (Wydawni­ctwo POLONIA, Warszawa 1990). Jej autor na 300 stro­nach (małym drukiem!) relacjonuje życie gwiazdy, tzn. omawia trwające do ostatnich miesięcy życia romanse zamężnej artystki, podając bardzo szczegółowo źródła każdej informacji (por. także: Magdalena Samozwaniec, Maria i Magdalena. Z pamiętnika niemłodej już mężatki, W.A.B. 2009; Sławomir Koper, Życie prywatne elit dru­giej Rzeczypospolitej, Bellona Warszawa 2009

  Dzięki aktywnym propagatorkom wolności seksu­alnej masoni stopniowo osiągnęli cel, jakim było do­prowadzenie do tego, że większa część społeczeństwa polskiego odrzuci chrześcijańskie zasady moralne, tj. prawa Dekalogu. Masoni przyjęli roztropną taktykę: „wyciszenia religii katolickiej nie rozumowaniem, ale psuciem obyczajów”.

  W roku 1936, po osiemnastu latach niepodległości, masoni mogli się wykazać znacznymi osiągnięciami w demoralizacji społeczeństwa. [Tu opuszczam fragmenty książki Sławomira Kopera Życie prywatne elit Drugiej Rzeczy­pospolitej (Bellona- Rytm, Warszawa, 2009, md]

  Katolicki pisarz Gilbert Keith Chesterton w roku 1923 napisał: Rozwód to coś, co dzisiejsze gazety nie tylko reklamują, ale wręcz zalecają, zupełnie jakby to była przyjemność sama w sobie.

  Ks. kard. August Hlond konkluduje: Fala wszelkie­go rodzaju nowinkarstwa zabagnia dziedzinę obyczajów. Podkopuje nie tylko moralność chrześcijańską, ale godzi wprost w etykę naturalną, szerzy nieobyczajność wśród młodzieży i dorosłych. Celem tej propagandy jest zachwianie idei katolickiej, aby zastąpić naukę chrześ­cijańską „masońskim naturalizmem”. Koła liberalne i masońskie przypuściły atak na małżeństwa chrześci­jańskie, sprowadzając je tylko do rangi kontraktu cy­wilnego, pozbawiając je wszelkiej nadprzyrodzoności.

  Zapoczątkowany przed II wojną światową proces upadku moralności doprowadził do tego, że w pierw­szej dekadzie XXI wieku, już nikt nie ośmieli się przy­pomnieć „nowożeńcom z odzysku”, zawierającym kontrakt małżeński (w urzędzie Stanu Cywilnego), że w świetle prawa kanonicznego popełniają cudzołóstwo (gdy któreś z nich jest nadal związane sakramentem małżeństwa). Czyli zaczynają, świadomie i dobrowol­nie, tzw. nowe życie w grzechu ciężkim, co prowadzi prostą drogą do piekła!

  Wygodny eufemizm, używany w kościele – „zwią­zek niesakramentalny” – zgrabnie ukrywa złowieszczą perspektywę. Autor wielokrotnie rozmawiał w kon­fesjonale z kobietami, które dla swoich dzieci, zwią­zanych sakramentem małżeństwa, a rozwiedzionych w świetle prawa cywilnego, modlą się o… założenie nowej, szczęśliwej rodziny! Sądzą one, że jest to inten­cja słuszna! Te „pobożne” matki realizują plan maso­nów, którzy chcą zniszczyć chrześcijaństwo… rękami samych katolików!

  Trwająca od dziesięcioleci promocja wszelkiej wolności seksualnej i zanik społecznego ostracyzmu w stosunku do tzw. „związków partnerskich” dopro­wadził, zdaniem księdza profesora Jerzego Bajdy, do: Zniszczenia moralnych, religijnych, społecznych i eko­nomicznych podstaw rodziny i fałszowania jej struktury personalistycznej. Profesor przestrzega: Jeżeli proces niszczenia rodziny będzie się dalej toczył tak, jak tego chcą promotorzy rewolucji obyczajowej – a właściwie promotorzy rozwiązłości, […] wkrótce może zupełnie zniknąć ta formuła antropologiczna, której na imię na­ród, a społeczeństwo nie będzie się niczym różniło od stada zwierząt, chyba tylko strojem. Choć i pod tym względem różnica systematycznie maleje.

  Czyny, których nikt nie ośmieliłby się publicznie nazwać grzechem, a więc nierząd, cudzołóstwo, lesbij­stwo i homoseksualizm – nadal wywołują, określone w Piśmie Świętym, konsekwencje. […]

  Bóg Ojciec, chcąc ocalić Warszawę przed zasłużoną karą pozwala, by Matka Łaskawa ostrzegła swój lud, by żądała nawrócenia, całkowitego odwrócenia się od grzesznego życia i wynagrodzenia za dotychczas po­pełnione grzechy: rozwiązłości, cudzołóstwa i te naj­straszniejsze – grzechy dzieciobójstwa. Trzeba bo­wiem wiedzieć, że w okresie międzywojennym prze­ciętna liczba umyślnych poronień wynosiła rocznie, według oficjalnych statystyk: przeciętnie od 100 do 130 tysięcy.

  ***

  Kiedy Maryja przybędzie na Siekierki, orędzia bę­dzie otrzymywać nie tylko trzynastoletnia Władysława Fronczakówna, ale przede wszystkim Jej ulubienica, trzydziestosześcioletnia Bronisława Kuczewska: Od 9 kwietnia przestałam chodzić do Budzieszyna, nato­miast od 28 maja 1943 roku zaczęłam chodzić na Sie­kierki, gdzie otrzymywałam polecenia od Matki Bożej do -wykonania, przez okres 38 lat, do 21 sierpnia 1981 roku [tj. od święta Maryi Królowej Polski do wigilii święta Matki Bożej Królowej].

  Maryja, Matka Łaskawa Patronka Warszawy, za pośrednictwem Broni Kuczewskiej i Fronczakówny będzie apelować do ludu stolicy, aby przez przemianę życia, respektowanie praw Dekalogu i pokutę odwrócił wiszące nad miastem nieszczęście.

  Prosi warszawian o modlitwę powszechną, czyli taką jak w 1920 roku, kiedy to lud stolicy żarliwie bła­gał Boga i Patronkę Warszawy o ocalenie przed bol­szewikami [rozdziały 15 i 16 cytowanej książki przyp. red.] i wymodlił cud Jej publicznego ukazania się, które w konsekwencji zmieniło zdawałoby się już przesądzo­ny wynik wojny i ocaliło Polskę!

  Po 23 latach, w roku 1943 – czwartym roku okupacji niemieckiej, sytuacja jest diametralnie różna: to nie lud błaga Maryję, Patronkę Warszawy i Strażniczkę Polski o ustanie okropieństw wojny, lecz Ona Sama schodzi z nieba i osobiście wzywa do modlitwy o pokój, bła­gając Swój lud o nawrócenie i pokutę!!! Najłaskawsza z Matek chce odwrócić od miasta zapowiedzianą karę! Podejmuje się tej niewdzięcznej misji, by nie doszło do tragedii: Jeśli się nie nawrócicie, to wszyscy zginiecie!

  ***

  Pomimo ośmieszania i deprecjonowania objawień wiadomości o nich rozchodzą się po mieście. Dzieje się tak dzięki niestrudzonej Broni Kuczewskiej, która dociera z nimi do warszawskich księży, oraz życzli­wym mieszkankom Siekierek, które rozwożąc mleko i warzywa „na gospody”, opowiadają w mieście o obja­wieniach.

  Mimo wielu wysiłków przestrogi Maryi nie dotrą do ogółu warszawian. Główną przyczyną jest brak zainte­resowania objawieniami ze strony kleru.

  Wydawało się oczywiste, że księża Zmartwych­wstańcy z parafii św. Bonifacego na Czerniakowie, pełniący posługę w osadzie, dopomogą w upowszech­nieniu orędzi i słowa Bogurodzicy, uprzedzające o ma­jącej nadejść na miasto karze, będą głoszone ze wszyst­kich ambon stolicy. Niestety, Zmartwychwstańcy nie tylko nie traktowali objawień poważnie, ale negowali wszystko, co miało z nimi związek, m.in. odmówili poświęcenia malutkiej kapliczki, umiejscowionej przy drzewie, na którym ukazała się Matka Boża. Bronisła­wa Kuczewska napisze: Po postawieniu kapliczki Pan Jezus dał mi polecenie, abym poszła do księdza do pa­rafii św. Kazimierza na ul. Chełmską. Kiedy przyszłam i powiedziałam, że Pan Jezus życzy sobie, aby poświę­cić kapliczkę, ksiądz wysłał mnie do parafii Św. Jakuba [na Ochocie, przyp. aut.]. Było tam 5 księży. Wypyty­wali mnie o objawienia na Siekierkach. Opowiadałam im o nich przez około 4 godziny. Potem wysłali mnie z powrotem do parafii Św. Ka­zimierza [Dolny Mokotów, przyp. aut.]. Ksiądz jednak nadal nie chciał wyrazić zgody na poświęcenie kapliczki. Powiedział, że nie ma pozwolenia, bo trzeba iść z proce­sją i on nie może tego wykonać. Wróciłam więc do domu [przy ul. Jasnej, przyp. aut.], a że byłam zmęczona, poło­żyłam się. I wtem słyszę głos Pana Jezusa: Idź Dziecino do księdza po raz trzeci, i powiedz, żeby poszedł z koś­cielnym, bez ludzi i bez procesji, i poświęcił kapliczkę. Powiesz, że taka jest Wola Moja i Matki Mojej, ażeby kapliczka była poświęcona, bo jest bardzo znieważana.

  Kiedy poszłam po raz trzeci do księdza, chciał mi drzwi zamknąć przed nosem, ale ja przytrzymałam je nogą i powtórzyłam to, co mi Pan Jezus powiedział. Ksiądz jednak nie wykonał tego polecenia. Do­piero jedna z wier­nych przyprowa­dziła, po kryjomu, księdza jezuitę, ojca Antoniego Kozłow­skiego, który był wielkim czcicielem Matki Bożej i wie­dział o moich obja­wieniach, i on po­święcił kapliczkę.

  Wokół siostry Bronisławy, profeski III Zakonu św. Franciszka, spontanicznie gromadzili się ludzie i wkrótce zawiązała się wspólnota, której Sama Bogu­rodzica nadała nazwę Grono Matki Bożej i Miłosierdzia Bożego. Jej członkowie, osoby świeckie, pomagały mis­tyczce w wykonywaniu poleceń z Nieba. Grono podej­mowało także cotygodniowe modlitwy o nawrócenie Warszawy i upowszechniało orędzia Maryi i Pana Jezu­sa w swoich środowiskach.

  Misja ostrzeżenia Warszawy przed mającym wy­buchnąć za 16 miesięcy powstaniem wymagała od Ku­czewskiej heroizmu i zaparcia: W sierpniu 1943 roku [rok przed wybuchem powstania] na modlitwie u pani Teofili Ciecierskiej, przy ul. Płockiej 25, miałam obja­wienie Matki Najświętszej. Maryja ukazała mi okropny widok Warszawy w cza­sie Powstania. Widziałam masowe aresztowania, roz­strzeliwania, palące się domy. Zobaczyłam też dom, w którym modliliśmy się. Matka Boża powiedziała mi, że ten dom będzie podlany benzyną i podpalony od dołu przez Niemców. W widzeniu widziałam, jak matki wy­skakiwały z dziećmi z płonącego domu.

  Zaraz powiedziałam o tym widzeniu obecnym, ale nie chcieli mi uwierzyć. Huknęli na mnie, że opowiadam głupstwa, bo Niemcy będą liczyć się z nami. [W innym miejscu Bronisława mówi o tym wydarzeniu w ten spo­sób: Powiedzieli, żebym nie plotła głupstw i zajęła się ro­botą, a nie plotkami, że Niemcy będą się z nami liczyć].

  Trzy dni przed Powstaniem Matka Boża dała mi pole­cenie, abym zabrała dzieci i wyjechała z Warszawy w ro­dzinne strony, do Dobrego. Kiedy po Powstaniu wró­ciłam do Warszawy, dom, który miałam ukazany przez Matkę Bożą przy ul. Płockiej 25 – był spalony. W domu tym i w sąsiednich zabito 300 ludzi. Ludzie mówili, że matki wyrzucały swoje dzieci przez okna, a za nimi same wyskakiwały. Dzisiaj widnieje w tym miejscu tablica pa­miątkowa mówiąca, że zginęło tu ok. 300 osób.

  Proroctwa nie lekceważcie – pisze św. Paweł w Liście do Tesaloniczan (1 Tes 5,20). Proroctwo o całkowitym zniszczeniu Warsza­wy zostało lekce­ważone. Przestroga, jaką w imieniu Boga Najwyższego, Bo­gurodzica przeka­zała warszawianom: Bóg nie chce ludzi karać, Bóg chce ludzi ratować przed zagładą. Żąda na­wrócenia! – do nich nie dotrze. . .

  ***

  Powstanie War­szawskie wybuch­nie po szesnastu miesiącach od pierwszych objawień i ostrzeżeń Maryi. W sierpniu 1944 roku młodych war­szawian rozpiera chęć walki ze znienawidzonym wro­giem, ruszą więc naprzeciw potędze militarnej Niem­ców z gorącymi sercami, z butelkami napełnionymi benzyną, ale… bez błogosławieństwa Bogurodzicy.

  Dowództwo nie czuło potrzeby oficjalnego zawie­rzenia akcji zbrojnej Patronce miasta. Owszem, indy­widualnie zawierzano się Maryi Łaskawej, modlono się na różańcu, przyjmowano sakramenty, uczestniczo­no w polowych Mszach Świętych (co w swojej książ­ce wspomina s. Maria Okońska), lecz oficjalnego – jak za Marszałka Piłsudskiego – zawierzenia akcji zbrojnej Bogu Najwyższemu nie było! Po 47 latach w dniu świę­ta Najświętszego Imienia Maryi, 12.09.1991r., w Sastin, Narodowym Sanktuarium Słowacji, w orędziu skierowa­nym do ks. Stefano Gobbi’ego Maryja dobitnie wyjaśni kwestię oficjalnego zawierzenia na przykładzie odsie­czy wiedeńskiej: Turcy zostali pokonani, gdy oblegali Wiedeń i grozili zniszczeniem całego chrześcijańskiego świata. Przewyższali żołnierzy Świętej Ligi liczbą, siłą, uzbrojeniem i czuli, że do nich należy zwycięstwo, ale: wezwano Mnie publicznie, i publicznie proszono o po­moc, Moje Imię zostało wypisane na proporcach i było wzywane przez wszystkich żołnierzy. To za Moim wsta­wiennictwem miał miejsce cud zwycięstwa, który urato­wał świat chrześcijański.

  Matka Łaskawa w ciągu 16 miesięcy wielokrotnie uprzedzała, że jedynym sposobem na pokój i zakoń­czenie wojny jest nawrócenie, modlitwa i pokuta, nie zaś pięści i butelki z benzyną.

  Młodzi warszawianie jednakże bezgranicznie ufali w moc pięści i nie widzieli powodu, by w swoje pla­ny wtajemniczać Boga. Stolica w obliczu godziny W zachowała się tak, jak zachowują się przemądrzałe dzieci, które chcą wszystko robić same, bez pomocy Mamy i Taty!

  Nie chciano pamiętać, że to, co dzieli zwycięstwo od klęski, to nie moc oręża, przeważające siły czy stra­tegia nawet najgenialniejszych dowódców, lecz wola Boga Najwyższego, który zawsze i wszędzie Sam o wszystkim decyduje!

  Nie chciano pamiętać, że to jedynie od Niego zale­ży, czy ludzkie plany zaowocują sukcesem, czy zakoń­czą się porażką.

  Miał tą świadomość lud Warszawy w sierpniu 1920 roku, kiedy leżał krzyżem przed Patronką Sto­licy i Strażniczką Polski, błagając o ocalenie stolicy, ocalenie Polski.

  W 1920 roku warszawianie mieli świadomość, że współpracując z Najwyższym, będą w stanie pokonać pięciokrotnie liczniejszych i zdeterminowanych bol­szewików. Wiedzieli, że gdy współpracują z Bogiem, siła i moc są po ich stronie. Bo: Jeśli Bóg jest z nami, to kto przeciwko nam?

  ***

  1 sierpnia 1944 roku, w dniu wybuchu Powstania Warszawskiego, Hitler wspólnie z Himmlerem wydał rozkaz, który przesądzi o losie „zbuntowanej” Warsza­wy: Każdego mieszkańca należy zabić, nie wolno brać żadnych jeńców. Warszawa ma być zrównana z ziemią. W ten sposób ma być stworzony zastraszający przykład dla całej Europy.

  Po drugiej stronie Wisły stały wojska radzieckie, Sowieci jednak nie kiwnęli palcem, by konającej War­szawie przybyć z odsieczą. Stalin zdawał sobie spra­wę, że skupione w Warszawie młode pokolenie pol­skiej inteligencji zagraża jego koncepcji utworzenia w Polsce rządu totalitarnego. Dlatego nie przeszkadzał w zbrodni, która dokonywała się niemieckimi rękami w zbuntowanym mieście.

  Sowieci, zgrupowani na drugim brzegu Wisły, z zimną krwią przyglądali się agonii Warszawy, miasta, którego nie udało się im zdobyć i złupić w 1920 roku:

  [….]

  1 sierpnia 1944 roku o godzinie „W” nastąpiło zde­rzenie młodzieńczego zapału, młodzieńczych wizji, z realnymi możliwościami, ergo brutalną rzeczywistoś­cią. Akcja zbrojna, podjęta bez wsparcia się na Bogu i Maryi, po dwóch miesiącach zakończyła się totalną, niewyobrażalną klęską, jakiej w historii Polski i narodu jeszcze nie było. Daremny był trud żołnierzy, daremna ofiara z życia i krwi osób cywilnych.

  Czas gorzki, zły, zwątpienia czas podchodzi nam pod gardło,

  Czy wszyscy zapomnieli nas, czekając, by miasto padło?…

  Na barykadach wciąż czekamy, licząc ostatnie chwile,

  Tak się powoli dopalają warszawskie Termopile…

  Tylko na Woli w dniach 3-5 sierpnia bestialsko za­mordowano pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców. Ogó­łem zginało pół miliona ludzi (wg szacunku historyka Norberta Boratyna). Z pewnością nie taki los w zamy­śle Bożym miał spotkać lud Warszawy, gdyby usłuchał ostrzeżeń swej Łaskawej Matki, swej Patronki!

  Nurtuje pytanie: co w ciągu dwudziestu czterech lat, które upłynęły od bitwy warszawskiej, mogło tak bar­dzo odmienić serca i umysły mieszkańców stolicy, że bez oficjalnego zawierzenia Bożej Opatrzności podjęli się walki z przeważającym wrogiem? Skąd pomysł, by własnymi, wątłymi siłami, bez Bożego błogosławień­stwa próbować oswobodzić stolicę? Nie od dziś wiado­mo, że: jeśli Pan miasta nie strzeże, daremnie czuwają straże (Ps 127,1).

  Chrystus Pan uprzedzał: beze Mnie nic dobrego uczynić nie możecie (J 15,5). Skąd więc ta krótko­wzroczność w Polsce, która w owym czasie uważała się za kraj katolicki? Gdyby orędzia Bogurodzicy zostały przyjęte, gdyby podjęto powszechne modlitwy przebła­galne w intencji pokoju (jak w 1920 roku), gdyby lud Warszawy zreflektował się i podjął przemianę życia, to losy Powstania z pewnością potoczyłyby się inaczej! Tak ocalała Niniwa, której mieszkańcy posłuchali pro­roka Jonasza i nawrócili się, żałując za dawne grzechy. Niniwici mieli czterdzieści dni na zmianę postępowa­nia, a warszawianie… prawie półtora roku! Tak ocalał Rzym dwa miesiące wcześniej (5. VI.44). Dzięki modlitwie urato­wało się zaminowane przez Niemców miasto, miliony ludzi ocaliły życie, o czym piszemy dalej.

  Dowódcom AK nie brakowało bojowej odwagi, ale zabrakło im wiary, by los powstania oficjalnie, przez ręce Maryi, powierzyć Bogu Najwyższemu. Ze słów Matki Bożej, które padły na Siekierkach, wybraliśmy te z listopada 1943 roku, są one bowiem kluczem do zrozumienia przyczyny klęski Powstania Warszaw­skiego: Jak wy jesteście ze Mną, to i Ja jestem z wami i nic się wam nie stanie!

  Dowódcy Armii Krajowej nie poszli w bój z Jej błogosławieństwem, okryci płaszczem Jej opieki. Nie prosili Patronki Warszawy, by skruszyła strzały Boże­go gniewu godzące w miasto, nie prosili, by odrzuca­ła, jak ongiś w Wólce Radzymińskiej, wrogie pociski, które teraz bezkarnie burzyły dom po domu. Nie byli z Maryją, więc nie mogli doświadczyć skutków Jej so­lennej obietnicy: i nic się wam nie stanie! Dlatego nie może nikogo dziwić, że w sierpniu 1944 roku, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, nie powtó­rzył się Cud nad Wisłą z 1920 roku, nie pokonano i nie przepędzono okupanta ze stolicy!

  Nie może nikogo dziwić, że wszystko dookoła leża­ło w gruzach. Wszystko było zburzone i wszystko się paliło. Między jednym a drugim schronem przekopy były zniszczone. Nie było możliwości życia. Bomby padały i burzyły ulicę po ulicy, dom po domu.

  Po sześćdziesięciu trzech dniach powstanie ponio­sło druzgoczącą klęskę, a Warszawa została totalnie zrujnowana, wręcz starta z powierzchni ziemi. Stało się tak, jak zaplanował Hitler: Warszawa [została] zrówna­na z ziemią, [by] w ten sposób [stworzyć] zastraszający przykład dla całej Europy. Warschau caput! ! !

  Pół miliona niewinnych ludzi straciło życie. Słusz­nie zauważa ks. Kazimierz Góral: Gdy zlekceważy się przestrogi Maryi, przychodzi tylko czekać na zapowia­daną otchłań rozpaczy!

  Ponawiamy pytanie, czy tak się musiało stać? Od­powiadamy: na pewno nie! Wystarczy przyjrzeć się analogicznej sytuacji, jaka w tym samym czasie mia­ła miejsce w okupowanym Rzymie: Rzym, maj 1944 roku. Front szybko zbliżał się do Wiecznego Miasta. Walki toczyły się zaledwie o 12 kilometrów od cen­trum, w pobliżu miejscowości Castel di Leva. Papież Pius XII zatroskany o bezpieczeństwo cudownego, starożytnego obrazu Madonny Bożej Miłości, nakazał przeniesienie go do rzymskiej bazyliki św. Ignacego.

  W końcu maja, gdy działania wojenne objęły przed­mieścia, Papież polecił, by przed obrazem Madonny dei Divino Amore została podjęta nowenna o ocalenie miasta. Sam w imieniu mieszkańców Rzymu złożył Maryi ślubowanie. Przyrzekł, że jeśli Madonna ocali miasto, to na ruinach zamku Castel di Leva zostanie zbudowana dla cudownego obrazu nowa świątynia i zostaną erygowane organizacje religijne i charytatyw­ne Jej imienia.

  4 czerwca 1944 roku czołgi generała Alexandra ruszy­ły do ataku. Niemcy byli przygotowani do zdetonowania założonych ładunków i wysadzenia w powietrze miasta. Chcieli pozostawić po sobie pamiątkę: spaloną ziemię i rumowisko gruzów (takie samo, jakie w 3 miesiące póź­niej pozostawili w Warszawie i jakie chcieli pozostawić po sobie na Jasnej Górze, w styczniu 1945 roku).

  Lud Rzymu, odmiennie niż lud Warszawy, nie spo­sobił się do akcji zbrojnej. Jego mieszkańcy trwali na modlitwie dzień i noc na placu przed bazyliką Świętego Ignacego. Zawierzali Matce Bożej Miłości los Wiecz­nego Miasta, a władze magistratu oficjalnie potwierdzi­ły gotowość wypełnienia ślubów, jakie w ich imieniu złożył Madonnie Ojciec Święty.

  I oto tego samego dnia, w nocy z 4 na 5 czerwca, Niemcy nagle, z niewiadomych przyczyn, opuści­li Rzym, nie detonując założonych ładunków. Nikt nie mógł pojąć, jak to się właściwie stało i dlaczego? Wszystkich: cywilów, wojskowych i polityków zadzi­wił ten cudowny obrót sprawy! Winston Churchill dał wyraz zdumieniu, pisząc: „Rzym zdobyto w sposób całkowicie nieoczekiwany!”

  12 czerwca 1944 r. ,,L’ Osservatore Romano” poinfor­mował swoich czytelników: 11 czerwca dziesiątki tysię­cy ludzi zebrały się przed Bazyliką Sant Ignazio, a wielu z nich przyszło tutaj boso. Przybyły rodziny, instytucje i szkoły. W procesji bez końca podchodzono, by ucałować obraz Madonny Bożej Miłości, by podziękować i oddać Jej cześć. Wśród rzeszy pątników znajdował się także Papież Pius XIL który przemówi! do Maryi w imieniu zgroma­dzonych, wyrażając Jej wdzięczność za cud bezkrwawego oswobodzenia Rzymu! Następnego dnia nieprzebrane tłu­my odprowadziły procesyjnie cudowny obraz Madonny dei Divino Amore do jej siedziby w Castel di Leva.

  ***

  Rzymianie nie chcieli rozstać się ze swoją dobro­dziejką! W ścianach rzymskich kamienic wykuwano nisze, gdzie wśród kwiatów i płonących lampek kró­lował obraz ich umiłowanej Matki! Magistrat Rzymu wkrótce wywiązał się ze złożonych obietnic: Czym się odpłacimy Maryi, za wszystko co nam wyświadczyła? Wypełnimy nasze śluby dla Niej, przed ludem Rzymu!

  ***

  Porównajmy skuteczność sposobów zastosowanych dla wyzwolenia dwóch europejskich stolic latem 1944 roku:

  . lud Wiecznego Miasta sposobił się do wyzwo­lenia stolicy, nie chwytając za broń i nie wznie­cając powstania. Pod przewodnictwem swego biskupa, ojca świętego Piusa XII, złożył Bogu­rodzicy ślubowania i … trwał na ufnej modlitwie przed Jej obliczem;

  . papież, Głowa Kościoła katolickiego i jedno­cześnie biskup Rzymu, mimo realnie istniejącego śmiertelnego niebezpieczeństwa (zaminowane miasto miało być lada chwila wysadzone w po­wietrze!) nie opuścił miasta, by ratować życie, lecz jak Dobry Pasterz pozostał ze swoimi owca­mi. I był promotorem ocalenia miasta, które do­konało się w sposób duchowy, bez użycia broni i przelewu krwi. Bo jak siłą armii jest wódz, tak siłą wierzącego ludu są jego pasterze;

  · prymas Polski, kard. Hlond opuścił Polskę i swo­ją owczarnię już we wrześniu 1939 roku;

  . w Warszawie słowa ostrzeżeń Matki Bożej, na­wołujące do pokuty i modlitwy, zostały prak­tycznie zignorowane, trafiając jedynie do zniko­mej części warszawian;

  . Mater Gratiarum odwrotnie niż Madonna dei Divino Amore nie została oficjalnie zaproszona do współpracy! Pozbawione Jej matczynej opie­ki Powstanie upadło, hitlerowcy stolicę Polski spalili i wymordowali pół miliona jej mieszkań­ców;

  . rzymianie postawili na MARYJĘ i… uratowali miasto;

  . warszawianie postawili na SIEBIE i… ponieśli totalną klęskę;

  . nie chciano pamiętać, że: lepiej uciekać się do Pana, niźli pokładać ufność w człowieku (Ps 118);

  . zapomniano, że : bez Boga ani do proga!

  Fragment książki ks. dra Józef Marii Bartnika SJ i Ewy J. Storożyńskiej Matka Boża Łaskawa a Cud nad Wisłą, czyli prawdziwa historia Bitwy Warszawskiej, rozdz. pt.: Rok 1943 Matka Łaskawa objawia się na Siekierkach, czyli S.O.S dla Warszawy.
  =====================
  od pb: dzieki, jowram, ciekawe zestawienie, moze wykorzystam na glowny artykul; czy masz url? czyje inicjaly md w tekscie?
  bedzie zazarta dyskusja: dlaczego polacy celowali w rozpuscie i tylko na nich spadla kara Boska? dobre jestesmy ziolka: gromilismy zydow od niepamietnych czasow, a niemcow etnicznych od czasu zabrania im landow wschodnich, napadlismy na niemcy hitlera, pobudowalismy obozy zaglady, wybilismy zydow w szoa, potem pare milionow niemcow na ich wschodnich landach po II ws, wypedzilismy reszte, a dzis roscimy sobie prawa do prastarych ziem niemieckich (ktore bezczelnie przemianowalismy na ‚odzyskane’) i do judeopolonii, wykrecamy sie od winy w jedwabnem i kielcach budujac na calym swiecie muzea polskiej niewinnosci = czas zeby Bog zmiotl nas z powierzchni ziemi

 23. CoZaSyf said

  Swietny film po polsku na prawda2.info Czyżby czekało nas zlodowacenie? „Czysta nauka – Wielkie mrozy”

 24. monitorpolski said

  Doskonały artykuł, świetnie przetłumaczony. Powysyłałem znajomym.

 25. Luc said

  Kiedyś tak nie było. Teraz na każdym kroku można spotkać kogoś o odmiennej orientacji seksualnej. Czasem na siłę czy pod presją mediów. Co drugi miniblog to odkrywanie w sobie homosia. Oni „uny” doskonale wiedzą, że wybranym się to spodoba. Jakże wiele teraz odmieńców chce spróbować czegoś nowego i o zgroza robi, nie zdając sobie sprawy, że staje się nikczemnikiem w oczach Boga. Bardzo popularny serial (Lword) oparty na faktach o życiu lezbijek i ich „szczęściu” i nie szczęściu sprawił i nadal sprawia, że wiele młodych osób decyduje się na zmianę orientacji. Osobiście słyszałem rozmowę dwóch dziewczyn, które porzuciły swoich mężczyzn i zaczęły być razem ze sobą. Jak to określiły „Najważniejsza jest miłość i szczęście. Jakie znaczenie ma, że jest to osoba tej samej płci?” Takie podejście do życia, bo nie można nazwać tego normalnym i akceptowalnym jest złe i haniebne. Na dzień dzisiejszy mają swoje prawa i chcą ich więcej. Biedne owieczki – do czasu. Potem prawa te zostaną im odebrane i zostaną wygnani. Ich życie to czysta iluzja, która już im tylko została…

 26. annah said

  Kilka myśli w nawiazaniu do tematu

  „Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż! A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa.” /Mt 5,27n/

  „Następnie pożądliwość, gdy pocznie, rodzi grzech, a skoro grzech dojrzeje, przynosi śmierć.” /Jk 1,15/

  „Przyjdą mody, które bardzo będą obrażać Pana Boga. Najwięcej dusz idzie do piekła z powodu grzechów nieczystości” – Najświętsza Maryja Panna w Fatimie, 1917 roku.

  „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost za ten grzech zostało potępionych” – św. Alfons

  „Bądź dumny z tego, że umiesz się rumienić! Pan Bóg dał róży kolce, by się broniła, gdy ktoś chce dotknąć jej listków aksamitnych. Dał rumieniec, by człowiek mógł się bronić, gdy ktoś pragnie naruszyć nietykalną biel jego duszy” – biskup Tihamer Toth

  Św. Pio z Petrelciny, spowiadając w konfesjonale zabraniał przystępować do sakramentu pokuty niewiastom odzianym w krótkie sukienki i spódnice, mawiał:
  „Kobiety, których ubiór cechuje próżność, nigdy nie przyobleką życia Jezusa Chrystusa. Co więcej, tracą one piękno swej duszy, gdy to bożyszcze wkroczy do ich serca.”

 27. Taki Sobie Mały Spamcio said

  Czy cały ruch feministyczny to zło? Czy tylko druga fala (czyli ta z lat 60-tych ub.w., bo to niej głównie piszecie)? Bo nie sądzę, aby społeczne przyzwolenie na to, aby kobiety, które z przyczyn takich i owakich nie maja szans na znalezienie męża, mogły same zarabiać na swoje utrzymanie? Kiedy widziano je tylko w sferze domowej i uważano, że nie są w stanie dorównać mężczyznom inteligencją, te, które były samotne naprawdę miały nielekko. A o małżeństwach, gdzie mąż znęcał się nad żoną się milczało, gdyz „żona była własnością męża”. Pierwsza fala nie dążyła do obrzydzenia kobietom stanu małżeństwa, ale do wyeliminowania tych nierówności miedzy partnerami.

  • Taka Tam.. said

   jak to ze wszystkim innym, une przejmuja zjawiska zachodzace w spoleczenstwie i przeinaczaja/wykoslawiaja do granic absurdu, a nazwa pozostaje ta sama… robia zla opinie feministkom i ogolnie kobietom ktore smia zabierac glos (co juz niestety jest widoczne i posrod komentarzy tutaj). bo lud niestety po czesci kupi ta propagande i wszystkie kobiety domagajace sie rownych praw wrzuci do jednego wora. co z tym idzie sytuacja jeszcze sie pogorszy, bo niedosc ze nierownosc , przemoc to jeszcze uprzedmiotowienie i sprowadzenie problemow kobiet do okolic okolodu*nych… ze tak powiem.

   trzeba zachowac zdrowy rozsadek. nie nalezy cofac sie do czasow jaskiniowych kiedy babe sie w klatce trzymalo ani tez nie chodzic z transparentem ze ‚mam c***e’ i inne takie. prawda lezy po srodku i tam nalezy jej szukac.

 28. Luc said

  http://www.wykop.pl/ramka/324035/tego-naucza-cie-na-kursach-przedmalzenskich

  Na naukach przedmałżeńskich dowiedziałam się między innymi, że: dzieci w domach dziecka to dzieci osób stosujących antykoncepcję. Oto czego uczą niekompetentne osoby na takich kursach.

  • mgrabas said

   jeśli chodzi o domy dziecka, to trafiają do nich dzieci rodziców skrajnie biednych, sieroty, dzieci rodziców chorych psychicznie, dzieci rodziców nieudolnych wychowawczo, ale najwięcej jest tam dzieci rodziców z tzw. marginesu społecznego

   „dzieci w domach dziecka to dzieci osób stosujących antykoncepcję”
   może tak być i ta wypowiedź wcale nie musi mijać się z prawdą, tym bardziej że antykoncepcja to jeden z elementów mentalności cywylizacji śmierci, a ludzie żyjący na jej sposób nie za bardzo przejmują się innymi ludźmi, w tym własnymi dziećmi również…

  • Praworządny Obywatel NWO said

   Na naukach przedmałżeńskich dowiedziałam się między innymi, że:
   Najciekawszy jest punkt 3.
   3.”dzieci to największy skarb każdej kobiety”,
   No to rzeczywiście autora artykułu ubodło osobiście bo bo chyba nie był największym skarbem swojej mamy.
   Jak można takie rzeczy pisać w XXI wieku.”dzieci to największy skarb każdej kobiety”,
   Zgroza. Policja politycznej poprawności przymknie pewnie prowadzących te przedmałżeńskie kursy.

 29. Luc said

  „Watykan zniesie celibat. Jest tajny plan”
  http://www.sfora.pl/Watykan-zniesie-celibat-Jest-tajny-plan-a18021
  =============
  od pb: w prawoslawiu w celibacie zyja tylko mnisi; ksieza sa zonaci i dzieciaci;

  • mgrabas said

   i dobrze, pierwsi chrześcijanie mieli rodziny
   rodzinie trzeba przywrócić godność jej należną, wychowywać dzieci na zdolne do miłości i do odpowiedzialności
   zamiast modlitw o „powołania kapłańskie”, powinny być modlitwy o dobre powołania rodzinne: o dobre żony i o dobrych mężów
   wystarczy, że istnieje powszechne kapłaństwo wiernych, to Bóg powinien być czczony: Ojciec Święty, Syn Boży i Duch Święty, a nie ludzie, nie kapłani czyniący siebie bożkami i pozwalający na kult siebie ze strony ludu i całą tę ohydę pustoszenia sumień
   trzeba powrócić, do Pisma Świętego, w jego świetle się nawrócić!
   widać do czego doprowadza wydziwianie „w imieniu Boga” – do Inkwizycji, dzieci pozakapłańskich, zboczeń, rozbijania rodzin, stworzenia prawa z mnóstwem kanonów-futrek sprzecznego z Ewangelią, czci figur i obrazów, z Matki Syna Człowieczego zrobienia boginki, do której się modli zamiast do Boga itd. itd. itd.
   celibat powinien być sprawą sumienia, a nie przepisów prawnych

 30. Luc said

  „Jedna z tamtejszych szkół średnich została, jak twierdzi, zmuszona odwołać bal dla maturzystów. Powód? 18-letnia uczennica Constance McMillen zgłosiła, że przyjdzie w towarzystwie swojej dziewczyny.”

  http://www.pardon.pl/artykul/11090/ameryka_ma_nowa_bohaterke_18-letnia_lesbijke

  • mgrabas said

   zamiast odwoływać bal, należało zboczeńców do balu nie dopuścić, a gdyby jednak przyszli to ich z balu wygonić, bo szkoła ma uczyć i wychowywać
   to byłaby nauka dla innych

 31. Zbyszko said

  Biedne kobiety-feministki, nawet nie są świadome jak zostały w ten sposób pozbawione tego właściwego tylko im, niewarygodnie w naszych oczach mocnego, silnego argumentu, niemal władzy nad nami mężczyznami – KOBIECOŚCI. Rzeczywiście jest to chyba jakiś szatański plan, bo jak zdrowy, normalny mężczyzna może zkochać się w kobiecie-chłopie. Myślę że z całą pewnością te kobiety-feministki dołożyły swój kamyczek (a może kamień) do radykalnego wzrostu ilości homoseksualistów.

 32. Luc said

  „Tajemnicze chmury i światła na niebie tuż przed trzęsieniem ziemi w Chile”

  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Tajemnicze-chmury-i-swiatla-na-niebie-tuz-przed-trzesieniem-ziemi-w-Chile,wid,12070140,wiadomosc.html?ticaid=69cce
  ======================
  od pb: tajemnicze swiatla wskutek burzy magnetycznej ze slonca w tym czasie? zdjecie chmurek nie wyglada mi podejrzanie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s