Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Izrael już nie tabu

Posted by grypa666 w dniu 08/03/2010

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

MOZESZ ZAMIAST DATKU ZNALEZC ZAMOZNEGO SPONSORA

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Świat olewa Izrael
Piotr Bein 8.3.2010 na podst. http://www.americanfreepress.net/html/china_snubs_israel_213.html

Netanjahu niedługo cieszył się rosyjską zgodą na sankcje wobec Iranu. Wkrótce potem Chiny dały do zrozumienia Hillary Clinton, że w żadnym wypadku nie pomogłyby w tym. Netanjahu chciał udać się do Pekinu, by napomnieć, kto jest bossem, lecz przywództwo Chin nie chciało go widzieć. Następnie 25.2.2010 r. Izrael wysłał wice-premiera z szefem banku walutowego. Naczekali się w korytarzach, a tu wychodzi zaledwie doradca rządowy i powtarza im: Chiny nie poprą takiego embarga. Idąc za chińskim przykładem, rosyjski minister spraw zagranicznych powiedział: „Nie ma dowodów, że Iran chce produkować broń atomową” i potwierdził prawo Iranu do rozbudowy programu nuklearnego.

Podczas niedawnej wizyty w Damaszku, prezydent Iranu, Ahmadinedżad i Syrii, Baszar al-Assad wystrychnęli na dudka Clintonową zaledwie kilka dni po jej próbie oderwania Syrii od sojuszu z Iranem. Obaj prezydenci z przyjemnością oddali się gestom przyjaźni przed kamerami.

Kompleks jot podupada bezpowrotnie. Morderstwo palestyńskiego powstańca  Mahmouda al-Mabhouha w Dubaju (19.1.2010) też o tym świadczy. Niby najlepsze na świecie tajne służby dały się sfilmować podczas akcji morderstwa, następnie cały świat ogląda w prasie ich fotki. Mosad nigdy nie musiał być ostrożny, ciesząc się absolutną wolnością działania u wasali zachodnich i arabskich. Na dodatek w Dubaju liczyli na pobłażanie przez żądnych zachodnich kredytów szejków, wpędzonych w kryzys finansowy przez Wall Street. Fatalna pomyłka.

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Akademicka wojna z Izraelem
Wpisała Aśka 6.3.2010
http://wiadomosci.onet.pl/2136336,12,uniwersytety_wypowiedzialy_izraelowi_wojne,item.html
PAP 4.3.2010

Włoski dziennik “Corriere della Sera” wyraża oburzenie trwającą na kilkudziesięciu uniwersytetach na świecie, w tym w Rzymie, Pizie i Bolonii, kampanią  “Tydzień przeciwko apartheidowi Izraela”. Jest to akcja radykalnych środowisk przeciwników wszelkich form rasizmu, a jej pomysł narodził się w Kanadzie w 2005 roku. W tym roku – jak podała największa włoska gazeta – przystąpiło do niej 45 uczelni, przede wszystkim w Kanadzie, USA, Wielkiej Brytanii i RPA. Do akcji, nawołującej do gospodarczego bojkotu Izraela oraz izolacji kulturowej i akademickiej, przyłączyły się aż trzy włoskie uniwersytety – odnotowuje dziennik. Zwraca uwagę, że poparły ją środowiska propalestyńskie. Inicjatorzy bojkotu zarzucają władzom Izraela prowadzenie “polityki apartheidu” wobec Palestyńczyków, a uczelnie izraelskie mają być “wspólnikami sił zbrojnych”. “Uniwersytety europejskie wypowiedziały Izraelowi nową wojnę” – napisał włoski publicysta. Jego zdaniem apele o bojkot Izraela można porównać do podnoszonych w Iranie głosów, nawołujących do zniszczenia tego kraju. “Rodzi się pokusa, by zlekceważyć takie agresywne formy mniejszościowej wrogości” – ocenił komentator “Corriere della Sera”. Przywołał słowa izraelskiego pisarza Amosa Oza: “jeśli mówiłbym zawsze o fanatyzmie, sam stałbym się fanatykiem”. Jednak zdaniem publicysty to, co w tych dniach dzieje się na uniwersytetach we Włoszech oraz w innych krajach, to “obraza” i “niezasłużony policzek dla wolności myśli”.

Ewa walcząca – przeczytaj wywiad z Ewą Jasiewicz, Polką walczącą o prawa człowieka w Palestynie.

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Tabu „Izrael” przestało istnieć

http://spiritolibero.salon24.pl/151717,tabu-izrael-przestalo-istniec

Tłumaczyli Ola Gordon i Piotr Bein

Krystalizuje się nowy, globalny ruch przeciwko gwałceniu praw międzynarodowych przez Izrael, oparty na strategiach użytych już wobec aparthaidu Afryki Południowej. Opór Palestyńczyków przeciwko zawłaszczeniu ich ziemi osiągnął fazę krytyczną w 2001 r., gdy na konferencji ONZ w Durbanie nt. rasizmu, Izrael określono jako kraj aparthaidu. Apel Palestyny o bojkot, wycofywanie inwestycji i sankcje ogłoszono 9.7.2005 r.

W USA i Europie, związki zawodowe, kościoły i stowarzyszenia akademickie zaproponowały powrót do metod użytych przeciwko Płd. Afryki. Kościół Prezbiteriański głosami 431/62 zapowiedział stopniowe wycofywanie inwestycji z koncernów współpracujących z Izraelem. Bezpośrednim impulsem było orzeczenie Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości uznające za nielegalny mur odgradzający Strefę Gazy i osadnictwo na Terenach Okupowanych. W 1971 r.  analogiczna deklaracja Trybunału, potępiająca okupację Namibii, dała początek międzynarodowemu bojkotowi Płd. Afryki.

Jak w przypadku Płd. Afryki, kwestia prawna jest zasadnicza. Żadnemu państwu prócz Izraela nie pozwala się łamać prawa. W 1990 r. rezolucja Rady Bezpieczeństwa żądająca od  Husseina opuszczenia Kuwejtu była prawie identyczna, jak ta wymagająca od Izraela wycofanie się z Transjordanii. Irak  przegoniono a Izrael jest nieustannie nagradzany. 11.11.2009 r. Obama ogłosił nową „pomoc” dla Izraela w wysokości 2,8 mld $.

Ta hipokryzja jest już doskonale znana w USA. Kampania „Stolen Beauty” ogłosiła bojkot kosmetyków firmy Ahava, produkowanych na Terytoriach Okupowanych, zmuszając gwazdę serialu „Sex w wielkim mieście”, Kristin Davis, do wycofania się z promowania tej marki. W W. Brytani sieci Sainsbury i Tesco zmuszono do znakowania towarów pochodzących z Terenów Okupowanych, których sprzedaż narusza przepisy o prawach człowieka w porozumieniu UE-Izrael. W Australii konsorcjum francuskiej firmy Veolia straciło wielomiliardowe zlecenie na budowę instalacji odsalania wody morskiej, za wcześniejszy udział w budowie linii kolejowej Jerozolima – Terytoria Okupowane. Norweski rząd wycofał środki z funduszy emerytalnych zainwestowanych w izraelska spółkę hi-tech, Elbit Systems, za udział w budowie Muru w Palestynie. Jest to pierwszy oficjalny bojkot ze strony państwa zachodniego.

W 2005 r. brytyjskie stowarzyszenie wykładowców uniwersyteckich AUT uchwaliło bojkot instytucji akademickich Izraela, lecz musiało wycofać się po fali oskarżeń o „antysemityzm”. Agresja na Gazę 27.12.2008 r. zmieniła jednak wszystko. Rozpoczęła się amerykańska kampania bojkotu akademickiego i kulturalnego z abpem Tutu na czele. W 2009 r. brytyjski Kongres Związków Zawodowych poparł inicjatywę bojkotu konsumenckiego. Tabu „Izrael” przestało istnieć.

††††††††††††††††††††††††††††††††

Izrael – Skarbiec Świata

Tłumaczyli Ola Gordon i Piotr Bein

Od redakcji grypa666: Dr Coulson Shepherd, autor rasistowskiej, judeocentrycznej pogadanki pt. Skarbiec Świata, był członkiem Rady Raud. Trzy lata wykładał w Instytucie Biblijnym. Ze swego kościoła w Atlantic City, prowadził tygodniowe wiadomości radiowe dla Żydów w Nowym Jorku przed II wś., tj. przed powstaniem państwa Izrael. Lobbying za Izraelem ma jeszcze wcześniejsze tradycje w USA. W XIX w. kryptożydowski jezuicki pastor Scofield dostał od międzynarodowych syjonistów zadanie zaopatrzenia Biblii w przypisy zniekształcające Słowo. Zamieścimy obszerniejszy artykuł na ten temat. Wg Biblii Scofielda, Izrael jest narodem wybranym przez Boga i należy mu się Palestyna, jeśli nie więcej.  Izrael jest też niezbędnością dla ludzkości — bez istnienia i rozkwitu państwa żydowskiego nie ma II Przyjścia Jezusa Chrystusa. Biblia Scofielda obowiązuje dziesiątki milionów ewangelików amerykańskich, tzw. chrześcijan syjonistycznych — trzonu Lobby Izraela w USA, odpowiedzialnego za ludobójczą politykę, „interwencje humanitarne” i inwazje USA i państw NATO, w tym  ataki na Jugosławię w l. 1990-ych. Czy ty też wierzysz, że Izrael jest niezbędny np. dla bezpieczeństwa Polski i Europy przed nawałą islamską? Jeśli tak, należysz do kompleksu jot (choć na niskim szczeblu) i jesteś wykorzystywany do popierania draństwa jot, na swą własną zgubę.

Jednym z programów radiowych Shepherda była seria „Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość narodu żydowskiego”. Zachęcony odbiorem Shepherd rozpoczął tydzień 15-minutowych transmisji dla chrześcijan, „Przekaz dla  Izraela” w 1937 r. Kiedy transmisje stały się bardzo popularne, Shepherd z żoną poświęcili się ministrowaniu i ewangelizacji. Skarbiec Świata to transkrypt audycji w 1970 r. Szowinizm propagandy chrześcijańskiego syjonisty Shepherda zbliża się do uważanych za podróbkę Protokołów, jak pokazuje we wtrętach Jackie Patru.

……………………………………………….

Jackie Patru pisze: Artykuł pochodzi z żydowskiej publikacji Przesłanie do Izraela Vol. XXXV styczeń-marzec 1971 r. Otrzymaliśmy go od jednego z naszych słuchaczy.  Dzięki John. List Johna:

Rabini z międzynarodowej grupy Neturei Karta protestują na rzecz Palestyńczyków. (montaż graficzny grypa666)

Kiedyś byłem subskrybentem kwartalnika znanego jako „Posłanie do Izraela”, który zaprojektowano specyficznie do informowania żydów o bieżących wydarzeniach. Był wtedy wydawany już od 35 lat. Miałem abonament by znać „ich” kierunki, zapatrywania, opinie. Wiedziałem o zbrodniach popełnionych przez Ariela Szarona i Menachema Begina, dużo wcześniej, wysłuchawszy opowiadań z pierwszej ręki mojego pastora w 1958 r. Przez wiele lat trzymałem w Biblii jedno z ich wydań, bo mówiło o „ICH” przyczynie – dlaczego żydzi chcieli Palestynę… minerały M. Martwego !!
Artykuł „chełpi się”, że M. Martwe jest wybrykiem natury, niepowtarzalne. Jest 37 km na wschód od Jerozolimy, 80 km długie, 15 km szerokie i maksimum 403 m głębokie (!) Jest 1310 m pod poziomem morza, otoczone przez wzgórza i góry, co czyni je ogromną dziurą w ziemi. Rzeka Jordan
codziennie wlewa 7 mln ton wody do M. Martwego, 24 godziny na dobę. Ubywa jej tylko przez parowanie, a minerały zawarte w wodzie pozostają. Woda jest tak gęsta, że nie można w niej utonąć, chyba że ktoś się uprze by to zrobić. Wg tego artykułu, informującego żydów w 1971 roku, że wykorzystywano „bardzo prostą i niedrogą metodę” w celu wyodrębnienia sześciu różnych minerałów zawartych w wodzie, w tym złoto, platyna, rod, i wanad, a ich wartość wtedy, 1971, została oszacowana na 1,7 bilionów dolarów, więcej niż całkowite bogactwo Stanów Zjednoczonych, z Jordanem wlewającym więcej minerałów tak szybko, jak mogły być wydobywane.
„To będzie wiecznym źródłem bogactwa dla państwa, do którego należy M. Martwe”. (Było to powiedziane przez żydów w formie chwalenia się.)
Żydzi muszą mieć Zachodnie Brzeg Jordanu i M. Martwe! Będą zabijać i robić wszystko, by uzyskać nad nimi kontrolę. Następnie artykuł wspominał o ogromnej ilości ropy naftowej, miedzi i złota na jałowych terenach Negev, które szacuje się na niemal równe pod względem wartości M. Martwego.
Dlaczego więc żydzi i  USA wybrały do inwazji i podboju Palestynę? Odpowiedź … $$$! „Skarbiec świata”. Pieniądze, znowu? Pomyśl. A ludzie stojący im na drodze, Arabowie, na stracenie.   — John

………………………….
Skarbiec świata
fragment audycji radiowej z 11.1.1970
Dr Coulson Shepherd, wtręty w nawiasach kwadratowych chyba od Jackie Patru (następny artykuł)

Dzisiaj chciałbym, byście zobaczyli, że Erec Israel, ziemia Izraela, jest skarbcem świata. Czy z ludzkiego punktu widzenia możemy powiedzieć, że mądrym wyborem było zasiedlenie tej ziemi jako wiecznego domu ludu sprzymierzonego z Bogiem, ludu przeznaczonego na błogosławieństwo przez cały świat? Mając to na uwadze, spójrzmy na tę ziemię z ogólnej perspektywy.
Zastanówmy się nad wielkością tej ziemi Izraela. W obecnej konfiguracji, mówimy o Izraelu jako b. małym pasie ziemi. Ale granice ziemi obiecanej Izraelowi przez Pana Boga wykraczają daleko poza obecne granice Izraela. Bóg dał Abrahamowi wielki pas ziemi, sięgający od Nilu po Eufrat na wschodzie. Obietnicę tą  potwierdził Izaak i Jakub. Ezechielu 47: 13-21 opisuje tę ziemię b. szczegółowo. Wg kompetentnych uczonych, opis ziemi obiecanej w Ezechielu obejmuje 300 tys. mil kw. Izrael nigdy nie posiadł więcej niż niewielkiej części obszarów do wzięcia. [Ponieważ zostało to napisane dwadzieścia trzy lata temu (teraz 39), ile więcej ziemi Izrael wyrwał od rdzennych mieszkańców tego terenu?]
Zauważcie, że ta ziemia obiecana jest historycznym centrum narodów. Na początku historii powierzchnia ziemi została podzielona w odniesieniu do Izraela. Ziemie wszystkich innych narodów zostały wymierzone tak, by pasowały do ziemi Izraela, coś w rodzaju szprych w kole. Tym samym dane było do zrozumienia, że gojowskie narody uczynią swoją historię jak Izrael uczynił swoją — błogosławione gdy błogosławiony jest Izrael, przeklęte gdy Izrael jest przeklęty. Od tamtego czasu pochodzi cała historia Izraela, a wg Biblii historia narodów gojowskich figuruje w niej, bo są one w jakiś sposób związane z Izraelem. Dlatego mówimy, że ziemia Izraela jest historycznym centrum narodów.

Ziemia Izraela jest środkiem powierzchni ziemi

Leży, jak wiemy, na wsch. granicy M. Śródziemnego, tj. „pośrodku ziemi”. Obracając cyrklem wokół Jerozolimy, praktycznie całą powierzchnię ziemi zamkniemy w okręgu [tak jest dla dowolnego punktu na globie! – PB]. Położenie Ziemi Izraela, czyli całej ziemi obiecanej zmusza podróżników do przejścia przez nią, więc nazwano ją „mostem pomiędzy narodami” (nazywano ją również „pępkiem ziemi”). To daje Izraelowi zdecydowaną przewagę nad innymi państwami, gdyż jego mieszkańcy mogą od wszystkich innych państw dostać wszystko co mają do zaoferowania, a wysłać wszystko co chcą na każdy kraniec ziemi. Zapewne dlatego Bóg wybrał tę ziemię. Pomyślcie, jaką będziemy mieć przewagę, gdy Jerozolima zostanie stolicą świata! [W Protokołach Mędrców Syjonu ich zamiary są bardzo jasne „kiedy Jerozolima zostanie stolicą świata”.  „Kiedy nadejdzie godzina by Najwyższy Pan tego Świata był koronowany, to będą te ręce [tłum], które wymiotą wszystko co będzie przeszkodą” – Protokół 3.
„Od tamtego czasu [Rewolucja Francuska, która, jak twierdzą, była „całkowicie dziełem naszych rąk”] prowadziliśmy narody od  jednego rozczarowania do drugiego tak, że w końcu mają się zwrócić także do nas i Króla Despoty z rodu Syjonu, którego przygotowujemy dla świata” – Protokół 3.
„Kiedy Król Izraela założy na swoją świętą głowę koronę zaoferowaną mu przez Europę, stanie się patriarchą świata” – Protokół 15.
„Król Żydów będzie prawdziwym Papieżem Wszechświata, patriarchą międzynarodowego Kościoła” – Protokół 16
.]

Ziemia Izraela jest również centrum ludzkości. Nie ma czasu na szczegóły, ale na pewno to jest oczywiste. Jest także politycznym centrum świata, prawa i systemów sprawowania władzy, wychodząc z tej ziemi otrzymały wzór dla większości wszystkich innych państw. [Mojżesz Mendelsohn, mądry żyd, powiedział: „Judaizm nie jest religią, jest ureligijnionym prawem”. To „prawo” jest prawem talmudycznym, zostało wpisane w ustawodawstwa wszystkich krajów, w tym Ameryki i stanowi podstawę prawa międzynarodowego. Możecie o tym przeczytać w sekcji 11 opracowywanej książki pt. Prześladowanie żydowskie.]

Francuska antysemicka propaganda pt. Zagrożenie żydowskie - Protokoły ukrywa fakt, że np. w USA nacisk polityczny dominują chrześcijanie syjonistyczni. W Polsce niektórzy popierają Izrael dla ochrony przed islamem. Bez tego poparcia kompleks jot niewiele by zdziałał.

Centrum religijne

Ziemia obiecana jest również religijnym centrum świata. Tam Bóg dał światu Biblię, Zbawca Chrystus urodził się i  zmarł na tej ziemi, był pogrzebany i powstał z grobu na tej ziemi. Z tej ziemi On wstąpił do nieba i kiedy On powróci ustanowić Jego królestwo na ziemi, On powróci na tę ziemię. Nic dziwnego, że Bóg nazywa ją „Ziemią Świętą” – „Ziemią Jahwe” – „Ziemią Chwały”.

Ten centralny kawałek ziemi, któremu Bóg nadał wyższość nad wszystkimi ziemiami, jest „Skarbcem Świata”. Przez wiele lat słuchaliśmy i czytaliśmy o nieodkrytych skarbach mineralnych M. Martwego. Morze Martwe to od dawna znany wybryk natury, ale odkryty ostatnio. [Nieprawda. Wiedział to Rothschild w XIX w. i zaczął kupować wielkie połacie ziemi na Bliskim Wschodzie dawno temu.] Te wody 37 km na wschód od Jerozolimy mają 80 km dłg., 15 km szer. i do 4300 m głęb. Położone 403 m p.p.m., otoczone wzgórzami i górami, są ogromną dziurą w ziemi. Jordan wlewa w nią średnio 6.5 mln t wody na dobę i nie ubywa jej, poza parowaniem. Średnia temperatura  44 st. C powoduje b. szybkie parowanie, a wpływające z wodą minerały, pozostają. Badanie chemiczne jakiś czas temu pokazały wielkie ilości sześciu różnych minerałów o wielkiej wartości handlowej. Wydobywa się je b. prostą metodą, a ich  wartość handlowa to ok. 1,7 tryliona $, dużo więcej niż całkowite bogactwo USA. Pomyśleć, że rzeka Jordan wlewa je do M. Martwego tak szybko, jak tylko mogą być wykorzystane. Oznacza to, że M. Martwe będzie stałym źródłem bogactwa państwa, które będzie nim rządziło.

Jeśli te minerały były wydobywane już przez ćwierć wieku, a ich wartość jest dużo większa od bogactw USA, dlaczego Amerykanie musieli znosić ciężkie zobowiązania finansowe w formie pomocy zagranicznej, poza tymi, jakich dokonały USA/ONZ od czasów II wś.? Światowe oszustwo dokonane na nieszczęsnej masie nieświadomych mieszkańców planety Ziemi. Gdyby nie rząd USA, „mandat” Izraela nigdy nie przeszedłby przez ONZ. Powinniśmy też wiedzieć i zakodować wyraźnie w naszych umysłach, że ONZ jest niczym więcej niż organizacją międzyrządową utworzoną przez te same twory, które pchają ten plan dalej. ONZ jest ich narzędziem, a USA ich bronią, by wyegzekwować swoje mandaty. Utrzymywanie pokoju? Wprowadzanie pokoju? Wierzycie w to?

Bogactwa w ziemi są czymś innym, zwłaszcza w Negev i na rozległych połaciach „jałowych nieużytków”. Powierzchni ziemi jeszcze nawet nie rozgrzebano, a oni odkrywają, że jest tam ropa i miedź. Nie ulega wątpliwości, że odkryją złoto. Żydowska energia, żydowska wytrwałość, żydowskie bogactwa i przywództwo zrobią to, czego nie zrobiono przez zwykłe zaniedbania przez wielu wieków, kiedy ziemią rządził  niedorozwinięty naród.

Nie ma czasu, by wspomnieć o wielkiej ilości ropy w krajach otaczających Izrael. Pewnego dnia staną się one częścią Izraela. Zaprawdę, ten kraj jest „Skarbcem Świata”. Ziemie otaczające Izrael to Irak, Syria, Iran, Turcja, itp. Irak już został zrujnowany, iracka ropa będzie wysyłana bezpośrednio do Izraela, a Izrael teraz prowadzi USA,  by „następnie przejąć Syrię”.  Narzekają także na Iran, więc możemy się spodziewać, że żołnierze amerykańscy będą zabijać i umierać tam w przyszłości, „w obronie Światowego Porządku”. Wydaje się, że Bóg ukrywał wszystkie te bogactwa do czasu kiedy jego naród Przymierza wrócił do ziemi, aby ją posiąść jako własną. Wiedza o zawartości „Skarbca Świata” może mieć coś wspólnego z problemami bliskowschodnimi. Bóga  bardziej jednak niepokoi Jego naród niż to bogactwo. On nazywa swój lud Przymierza, naród Izraela, „swoistym skarbem” (Wj 19,5). Naród jest z powrotem w kraju swoich przodków i wszystkie inne prorocze Pisma dotyczące ich odrodzenia narodowego będą pozytywnie spełnione. [Większość ludzi żyjących w Izraelu są Turko-mongolskiego pochodzenia, z plemienia Chazarów. Prawdziwymi Semitami są Palestyńczycy, którzy są wypychani dalej i dalej od swojej ojczyzny.] Dzisiaj Bóg ma do czynienia z poszczególnymi żydami i gojami. On kupił nas jako „perłę wielkiej wartości” (Mt 13:45,46), a teraz od nas zależy by wysłuchać i zwrócić uwagę na Jego plan odkupienia i zbawienia. [koniec fragmentu audycji]
………………….………………………………..

Komentarz Jackie Patru do rasistowskiej pogadanki dra Shepherda
http://www.sweetliberty.org

Kłamca: 9 kłamstw w 1-szej debacie

Coulson wygląda na „mesjańskiego żyda” — świadczy o tym jego sposób odnoszenia się do Jezusa jako „żydowskiego Mesjasza”. To byłby następny oksymoron, gdyż judaizm jest faryzeizmem i wg Uniwersalnej Encyklopedii Żydowskiej (str.474): „Religia żydowska, taka jaka jest dzisiaj, pochodzi, bez przerwy, przez wszystkie wieki, od faryzeuszy. Ich wiodące pomysły i metody znalazły wyraz w literaturze w ogromnym stopniu, z których bardzo dużo istnieje w dalszym ciągu. Talmud jest największą i najważniejszą częścią tej literatury ” Ponieważ większość Amerykanów stanowią chrześcijanie – przynajmniej tak było, jeśli nie jest tak teraz – oto co Jezus powiedział o faryzeuszach – Łukasz 39:

39: Na to rzekł Pan do niego: „Właśnie wy, faryzeusze, dbacie o czystość zewnętrznej strony kielicha i misy, a wasze wnętrze pełne jest zdzierstwa i niegodziwości.
43: Biada wam, faryzeuszom, bo lubicie pierwsze miejsce w synagogach i pozdrowienia na rynku.
44: Biada wam, bo jesteście jak groby niewidoczne, po których ludzie bezwiednie przechodzą”
Mateusz 13 …
13: Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie przed ludźmi królestwo niebieskie. Sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść wchodzącym.
15. Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morza i lądy, aby pozyskać jednego nowego wyznawcę, a gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej niż wy winnym piekła. 23: Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo dajecie dziesięcinę i z mięty, i z kopru, i z kminku, a odrzuciliście [rzeczy] ważniejsze w Prawie: sprawiedliwość, miłosierdzie, wiarę. To właśnie należało spełniać, a tamtego też nie odrzucać.
24: Ślepi przewodnicy, odcedzacie komara, a połykacie wielbłąda!

Mieliśmy dosłownie klapki na oczach przez „religię”, wyprodukowaną przez starożytne kapłaństwo. Zostaliśmy oszukani — żydzi jak i chrześcijanie. Podczas gdy,

 • poziom dochodów w Ameryce spada;
 • coraz liczniejsi tracą pracę przez NAFTA i GATT/WTO;
 • znika klasa średnia, podczas gdy podatki rosną;
 • miliony Amerykanów wstępują w szeregi bezdomnych, w tym 25% kombatantów z Wietnamu;
 • wcześniej suwerenne stany dostają coraz mniej funduszy federalnych;
 • kombatantom odbiera się świadczenia federalne, a krew młodych Amerykanów przelewa się na obcej ziemi;
 • miliardy wydaje się na wieczne wojny (łącznie 1 bilion dolarów nierozliczony z budżetu obrony, pod czujnym okiem lubawiczera, chasydzkiego żyda Dova Zakheima („dyrektor finansowy Pentagonu i główny architekt podatkowej transformacji Departamentu Obrony”);

to właśnie wtedy Kongres USA nadal przyznaje setki mld $ na pomoc najbardziej bogatemu „państwu”, posiadającemu Skarbiec Świata — IZRAELOWI, tworowi ONZ i USA. Od tego szaleństwa można zwariować. Ale kiedy dość ludzi dowie się, co się dzieje, a światło prawdy oświeci ciemność, zło i ignorancję, źli spłoną w czarnym piekle ciemności – piekle, które sami stworzyli – ponieważ tak jak karaluchy, nie mogą znieść światła… oni i ich wszystkie sługusy.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

MOZESZ ZAMIAST DATKU ZNALEZC ZAMOZNEGO SPONSORA

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Komentarzy 129 to “Izrael już nie tabu”

 1. grypa666 said

  od pb: adrian salbuchi — przejscie z globalizacji w rzad swiatowy w 2010, cz 1 i cz 2:

 2. grypa666 said

  od pb: dr bertell o sztucznych trzesieniach

  • MIZIA said

   niech ktoś kto ma znajomych w grecji a konkretnie w Atenach
   sprubuje potwierdzić czy takie zjawisko było zeczywiście –

   – ATENY DZISIAJ GODZINA 8,45 CZASU LOKALNEGO – NIEBO ZMIENIŁO KOLOR NA CZERWONY POTEM PRZECHODZIŁO W FIOLET TRWAŁO TO OKOŁO 2- 3 MINUT.

   • MIZIA said

    A TAK NA MARGINESIE

    http://fakty.interia.pl/swiat/news/wszystko-runelo-nie-zostal-kamien-na-kamieniu,1448718

    http://fakty.interia.pl/swiat/news/kolejny-atak-zimy-w-europie-sa-ofiary-smiertelne,1448716

    A I W TEMACIE GŁODU moze to jakiś sygnał – W POLSCE NOWA CENA W HURTOWNI NA MAKE WROCŁAWSKA 4 ZŁ ZA KILO

    a do zimy radzę sie przyzwyczaić potrwa …..

    ZATO TO JEST PIEKNA INFORMACJA W ZUS BRAK 350 MILIARDÓW – tytanik tonie A TYSK GRA DO KONCA.

   • MagdaS said

    Przesada z czerwonym ale sa zamiecie, piaski sniegi i inne dziadostwo.
    Moze im tam zawiewają żeby nie strajkowali.

    http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.newstime.gr%2F%3Fi%3Dnt.el.article%26id%3D35465&sl=auto&tl=pl

   • MagdaS said

    http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.newstime.gr%2F%3Fi%3Dnt.el.article%26id%3D35465&sl=auto&tl=pl

    Dziś rano termometr pokazał -23 stopni Celsjusza Mierkourea Tsiouka w prowincji Chargkita Rumunia centralna, o ile ostatniego dnia było w okolicach 0 stopni Celsjusza. W samej prowincji tej pory zarejestrowało najniższej temperatury w kraju – 22 stopni Celsjusza w mieście Gioseni – 17,4 stopni Celsjusza w Boutsin i – 16,2 stopni Celsjusza Toplita

    Tez mają fajnie

   • MIZIA said

    zwrućcie uwagę że od wczoraj wystepuje masa wstrzasów na głebokości 2 kilometrów
    PRZEDEWSZYSTKIM PATRZCIE GDZIE TE WSTRZASY WYSTEPUJA OD WCZORAJ BYŁY 2 W POLSCE ALE WPIERA SIE CIEMNOTĘ ŻE TO TĄPNIĘCIA
    PATRZ PONIZEJ LINK

    http://www.emsc-csem.org/index.php?page=home&sub=gmap

    od mg: na podanej mapce widnieje tylko jeden znacznik z terytorium Polski

   • Ogorek said

    MIZIA, masz naprawde z garem. Wpuszczasz ludzi w maliny no i oczywiascie idiotow znajdziesz. Czytam Twoje rewelacje od paru miesiecy i poprostu nerwy puszczaja na te idiotyzmy. Obserwuje podana strone od ponad roku i trzesienia w Polsce w skali 2-3 sa na porzadku dziennym! Ziemia jest „zywym oragnizmem”, wiec odpowiednio reaguje! Kto powiedzial, ze bedzie lezec martwym bykiem?! Swiat caly czas ewoluuje. Przez takich oszolomow kazda teoria pada na pysk. Wystawiasz na posmiewisko ludzi wchodzacych tu! To krecuia robota!
    A do zwolennikow MIZI: rzuccie jakis temat, a on zawsze znajdzie pozywke, ktora nie mozecie sprawdzic i o ktorej tylko on wie. Ktoregos dnia napisze wam: dziekuje za uwage! Swietnie sie bawilem!

   • Jaga said

    @Mizia
    A konkretnie w jakim miejscu w Polsce??

    od mg: to akurat łatwo można sprawdzić, @ MIZIA podał link, wystarczy kliknąć na znacznik w Polsce na załączonej mapce

   • MIZIA said

    NASTEPNY OGÓREK
    CO JEST Z TYM SKAKANIEM Z PAZURKAMI jak tylko sie wspomni o trzesieniach ziemi.
    wczesniej nikt nie dostawał furii a te ostatnie 7 dni istny wysyp agresywnych osobników
    ps. ogórek wyluzuj sie bo ci żyłka pierdyknie i bedziesz robił w pampers do konca żywota swego

   • MIZIA said

    ps. OGÓREK a ile ci płacą za wnikliwe sledzenie i analize moich wpisów

   • Ogorek said

    mizia powiedział/a
    12 Styczeń 2010 @ 9:39 am
    MAŁA PODPOWIEDZ TYM RAZEM REJWODZIC BEDZIE ONZ – WMO
    bedzie wywołany wielki głód
    TEN WIR W SZWECJI NA NIEBIE TO BYŁO NIE Z ZIEMI NA NIEBO ALE ODWROTNIE ……
    RADZĘ TERAZ MONITOROWAC W/W AGENDE …
    12 Styczeń 2010 @ 9:52 am
    ZA PARĘ TYGODNI BEDZIE POWSZECHNIE WIADOMO TERAZ BEDZIE FALA DROBNYCH INFO W MEDIACH -KTÓRE PO ZŁOZENIU W CAŁOSC DADZA PEŁNY OBRAZ TEGO CO SIE STANIE DLA UWARZNYCH OBSERWATORÓW BEDZIE TO OSTRZERZENIE KTÓRE POZWOLI SIE PRZYGOTOWAC INDYWIDUALNIE – WOJSKO I INNE SŁ POD PŁASZCZYKIEM ZAMIESZANIA PRZYGOTOWYWAŁO SPRZET I ZAPASY – CO NAJŚMIESZNIEJSZE W PRZEKONANIU ŻE ZAGROZENIEM BEDZIE A/H1N1 – FALA GŁODU DOTKNIE LUDZKASC GLOBALNIE – NAWET W KRAJACH BARDZO BOGATYCH BEDZIE BARDZO ŻLE – ALE TO BEDZIE TYLKO PRZYGRYWKA DO CAŁOSCI STAREGO PLANU CEL TEN SAM – a wiec oczekujmy info o nagle drozejącej żywności początkowo bedą podawane jakies banalne przyczyny ale ZAUWAŻYCIE ŻE SYGNAŁY TE BEDĄ NAPŁYWAĆ Z REJONÓW GDZIE O JAKIEJKOLWIEK CENIE ZAPOROWEJ NA ZYWNOSC NIKT BY NAWET NIE POMYSLAŁ …
    13 Styczeń 2010 @ 8:03 am
    PO 1 TO NIE WRÓŻBY PO 2 DZIĘKUJ BOGU ZE SIĘ NIE SPRAWDZAJA – A MYŚLISZ ZE JAKBY IM NIE PRZESZKADZANO TO BY SIE NIE SPRAWDZIŁO – WYOBRAŻ SOBIE CO BY BYŁO JAKBY JEDNAK UDAŁO SIĘ IM WSZCZEPIĆ ŻYWE WIRUSY TE CO WYSŁALI DO CZECH – BYŁ BY KONIEC – I NA DZIEŃ DZISIEJSZY NAWET NIEWIEM CO BY BYŁO ALE BYŁO BY BARDZO ALE TO BARDZO ZLE
    13 Styczeń 2010 @ 1:42 pm
    DZISIAJ O 14- 50 BEDZIE NIEBEZPIECZNIE BLISKO ZIEMI NIEZNANY OBIEKT 70% ŻE MOŻE SPAŚĆ NA ZIEMIĘ – taki odłamek forpoczta n… 10 dni temu mini kometa spadła na słońce dane z nasa weryfikacja w necie – BARDZO DUŻO ODŁAMKÓW PCHA PRZED SOBĄ A WIECEJ WLECZE ZA SOBA
    PYTANKO KTO I DLACZEGO CHCE UKRYĆ TO CO PONIZEJ PYTANIE DO WSZYSTKICH – dla mało zaawansowanych w tej materii wyjasniam ze obserwacja skuteczna tego rejonu jest mozliwa tylko na sprzecie którym dysponują 2 osrodki na ziemi – DLATEGO WASZ SASIAD ASTRONOM Z LUNETĄ WYKONANA Z RURY PCV – LUB KTÓRY SOBIE KUPIŁ W REALU SPRZET – NIC NIE MÓWI – proste
    13 Styczeń 2010 @ 9:30 pm
    to temat jeszcze bardziej przerastajacy niektórych tutaj piszacych NIEDA SIE UKRYC ŻE COŚSIĘ DZIEJE ANORMALNEGO PIERWSZE DELIKATNE SYGNAŁY BYŁY JUŻ JESIENIA ROKU 2009 BYŁO W MEDIACH ZWIERZATA GŁĘBINOWE ZACZEŁY SIE POJAWIAC W WODACH PRZYBRZEŻNYCH JAPONII MALAJÓW I BORNEO OCZYWISCIE LUDZIE OLALI TO OPRUCZ FACHOWCÓW KTÓRZY BYLI ZDZIWIENI CO SPOWODOWAŁO TĄ MIGRACJE – BYŁY TEORIE ZE COŚ SIĘ DZIEJA W GŁEBINACH A KONKRETNIE JAKIES ZMIANY SKORUPY ZIEMSKIEJ

    Gdzie to ma rece nogi?
    Twoje szczescie, ze z archiwum komenty zniknely.
    A najgorsze jest to, ze kompromitacja nie jest Twoja, ale tych co w Ciebie wierza.

   • MagdaS said

    ale jaja 😀 Ogórek Ty to naprawdę analizujesz i zbierasz 😀 no CzAD. chyba zaczne się przejmować tym co pisze Miziak, jeśli jest pod taką obserwacją to coś musiw tym być 😀

   • Man said

    Jak komus nie pasuje co pisze MIZIA to przeciez nie musi tego czytac 🙄 Ja to traktuje jako ciekawostke bo fajnie sie czyta, a jeszcze fajniej jest, ze to sie nie spelnia. Raczej nikt na tym blogu nie chcialbym by choc czesc sie zaczela sprawdzac. Faktem ktory powtrzam od dawna jest to, ze COS sie dzieje. Obawiam sie, ze w koncu MIZIA dostanie prawdziwe info i bedzie nieciekawie. Wszyscy krytykanci chyba nie widza, ze facet chce dla nas dobrze, a ze go w ch** robia czesto to akurat dobrze 🙂 Dlatego MIZIA pisz, szacunek!

   • Wojwit said

    @MIZIA
    Jak odróżnić po wrażeniach jakie ze sobą niosą (odbieranych fizycznie przez ludzkie zmysły) tąpnięcie od trzęsienia ziemi, jeżeli (zakładam) trwają tak samo długo?

   • Wojwit said

    @MIZIA
    Zauważ, że 7.marca trzęsienia w Polsce, Austrii i to największe, w Turcji, mimo różnej siły wystąpiły na JEDNAKOWEJ GŁĘBOKOŚCI – 2km

   • MIZIA said

    DO MAN jest jedna zasada jesli zbierasz info na kogoś lub organizacje – która ma przedewszystkim góre forsy
    a ty jestes na zewnatrz to na 100 % na 10 info które masz 9 jest blefem a ta jedna moze zawierac tylko 30% prawdy – TAKIE AGENDY I „UNI” MAJA CAŁE SZTABY LUDZI KTÓRZY TWOŻĄ FAŁSZYWE INFORMACJE OCZYWIŚCIE WYPOSAŻAJA JE W ELEMENTY PRAWDZIWE ŻEBY ODWRACAŁY UWAGĘ – POTEM TAKIE INFORMACJE TRAFIAJA DO WYDZIAŁÓW TEJ AGENDY JAKO INFORMACJE O KLAUZURZE TAJNE LUB ŚCIŚLE TAJNE – PRACOWNICY TAM ZATRUDNIENI SĄ PRZEKONANI O PRAWDZIWOŚCI TYCH DANYCH I JE CHRONIĄ Z CAŁĄ POWAGĄ -POTEM ROBI SIE PRZECIEK TAKIEJ INFORMACJI WSZCZYNA SIE PRAWDZIWE DOCHODZENIE W TAKIM WYDZIALE I WYCIAGA KONSEKWENCJE JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWE – JEST MASA LUDZI NA SWIECIE KTÓRZY NAWET NIE WIEDZA ŻE SIEDZĄ ZA UTRACENIE „LEGENDY” a nie tajemnic państwowych
    STAD BIORĄ SIĘ ŚWIADKOWIE TEORII SPISKOWYCH KTÓRZY NAWET NA WARIOGRAFIE I PO SKOPOLAMINIE PRZECHODŻĄ
    TEST PRAWDOMÓWNOSCI POPROSTU W TO WIERZA I NIC INNEGO WYJŚC NIE MOZE W TESTACH ,LUB NAWET PRZESŁUCHANIACH JAKIE STOSUJE CIA ,GRU,MOSSAD-

    JEST OWSZEM TECHNIKA POZYSKIWANIA DANYCH I ZBIERANIA INFORMACJI OMIJAJACA TĄ WYZEJ WYMIENIONA TECHNIKE DZIAŁANIA ZA KTÓRĄ STOJA SETKI KŁAMCÓW KONFABULANTÓW TWOŻĄCYCH FAKTY NA UWIARYGADNIANIE RÓZNYCH NIEPRAWD – jak trzeba to aranżują nawet morderstwa aby pasowało np . DO HISTORYJKI DZIEJACEJ SIE W 2 KONCUŚWIATA.- a która dla uzyskania wiarygodnosci wymaga masakry

    WIEC POZOSTAJE GIGANTYCZNA GÓRA NIEPRAWD KŁAMSTW I FIKCYJNIE ISTNIEJACYCH TYLKO W WYOBRAŻNI OBYWATELI INSTYTUCJI.

    KTÓRĄ MUSISZ PRZEKOPAĆ JESLI ROBISZ TO SAM EFEKT JEST TAKI JAK PISAŁEŚ O MNIE
    ALE DOBRE I 5 DO 10 % PRAWDY NIŻ NIC

    JESLI BYSCIE CHCIELI Z NIMI KONKUROWAC MUSIELIBYSCIE MIEĆ PODOBNY ZESPÓŁ LUDZI PRACUJACY ŚCIŚLE WEDŁUG SCHEMATÓW – JAKIMI POSŁUGUJE SIE KONTRWYWIAD A I TAK BEZ SIATKI INFORMATORÓW (kasa ,kasa) ZYSK INFORMACYJNY BYŁ BY NA POZIAMIE 25% – ALE JESLI BYŚMY TEGO DOKONALI ZBLIZAJAC SIE DO TEJ CYFRY 25% ZAPEWNIAM WAS ŻE NASTAPIŁA BY MIEDZY NAMI TU DRĄŻĄCYMI TEMAT ISTNA EPIDEMIA UTONIĘĆ POD PRYSZSZNICEM, WYPADKÓW SAMOCHODOWYCH WE WŁASNYCH ŁÓŻKACH I TP ITD – A CO BARDZIEJ WARTOŚCIOWI W SESIE ŻE WARTO PRZYCISNAĆ LADOWALI BY W DOMU WARIATÓW I TAM WYCISKANI AŻ DO KOŃCA CZYLI SAMOB€JSTWA „WARIATA”

    WIEM CO PISZE Z AUTOPSJI

   • CoZaSyf said

    Tez o trzęsieniach.Tylko w marcu tyle było!!! http://tsunami.geo.ed.ac.uk/local-bin/quakes/mapscript/demo_run.pl

   • hjk said

    no ciekawe, na jednej linii śląsk, turcja, rumunia i iran, i tylko 2 km głebokości…

   • MIZIA said

    do ogórek – WARZNE ZE TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY NIEMIEC UZNAŁ ZE NIEMA ZADNEGO ZAGROZENIA – PRAWDA PANIE OGÓREK ZE TO GREMIUM FIZYKÓW – z bożej łaski – MA RACJE NIEMA TO JAK KAUZYPERDOWIE WYPOWIADAJA SIE NA TEMATY IM NIEZNANE – ale pewnie sie ogór poczułes bezpieczny BO MĘZCZYZNA W TODZE CI TO POWIEDZIAŁ

    http://wiadomosci.onet.pl/2139070,12,trybunal_orzekl__iz_ziemia_jest_bezpieczna,item.html

   • Ogorek said

    MIZIA; a powiedz mi dlaczego mam Tobie wierzyc? Dlaczego w ogole ktokolwiek ma Tobie wierzyc?! Walisz na oslep niesprawdzonymi newsami, zaperzyles sie, ze nawet wielkanocnemu jajku zarzucisz, ze knuje, bo tak naprawde jest kwadratowe. A dlaczego? Bo ktos powiedzial inaczej. Nie wszedzie sa przekretasy i zlodzieje. Gdyby tak bylo dawno bys siedzial w kopalni. I co ze go, ze ktos uspokaja ludzi? Maja wpasc w histerie? I tak do piachu, i tak. Czym sie przejmowac? Dla mnie zycie nie konczy sie tylko na tym padole. Histeryzuja ludzie malej wiary w dobro. I nie mam tu na mysli wylacznie religie. Mozna mi zarzucic naiwnosc, ale rowniez i Tobie, ze swoimi krzykami cos zadzialasz. Wg swoich przepowiedni powinienes siedziec zabunkrowany i juz z nikim sie nie kontaktowac,bo… wszyscy juz zeszli z tego swiata. Ja nie rozumiem po co w ogole rzucasz te ostrzezenia. Czy to komus cos pomoglo? Niech rzuci mi przyklad. Oswiecenie? Edukujcie sie co zmienic w waszych duszach, a nie jak ocalic swoje cialo. Jestesmy tu przez chwile.

   • Taka Tam... said

    ogorek… ‚tak i tak do piachu’ pewnie lepiej isc do piachu bedac glaskanym po glowce… ‚ocalic dusze, a nie cialo’ … no mysle ze oni wlasnie chca bysmy w to wierzyli, zeby isc pod noz jak owce w imie ocalenia duszy. nie na tym rzecz polega. trzeba dbac o jedno i drugie. tak w razie czego 😉 dopoki cialo istnieje powinno byc rownowazne z dusza. w kazdym innym przypadku uznawania wyzszosci duszy nad cialem rodzi sie pole do naduzyc.

    co z tego ze moje cialo bedzie zmuszone do pracy po 12h na dobe za miske ryzu. albo ze bedzie sluzylo komus jak rzecz… nawet jesli dusza bedzie nietknieta (teoretycznie, bo kiedy cialo jest w meczarni, dusza rowniez przechodzi katusze). takie teorie ze cialo to rzecz malo wazna, to sa chyba na reke starszym i madrzejszym i ogolnie ludziom zlej woli.

    co do mizi… niech pisze… to ciagle twoj/moj/nasz wybor czy wierzyc mu czy nie. on nie zmusza.

    ps. gdyby dusza byla wazniejsza to bysmy nie robili rabanu o szczepionki. bysmy sie poprostu zaszczepili. 🙂
    ===============
    od pb: po to dostalismy cialo na ziemski etap naszego istnienia zeby wykorzystac je do zblizenia do Boga; jesli sie ktos czepia do mizi, czemu nie do innych propagujacych tu bzdury typu new age, raptylianie, 2012, kgb-za-wszystkim-zlem, trzesienia ziemi przez odlodzenie…

   • Ogorek said

    Mizia propaguje wszystkie wyliczone kataklizmy plus trzesienia Ziemi. Przeciez u niego to wszystko sie laczy. Reptilianie tez mu nie obce jak Zanubioszowi (sorry jesli przekrecilem). No i wlasnie o to chodzi: za duzo tego uroizmacenia. jak nie wypali jedno to Mizia jest tworcza jednostka. Jak nie wiadomo o co chodzi o Mizia wie na pewno. Tylko wam nie powie. A welasciwie to powiedzial…. tylko, ciemni jestescie…. i tylko wtajemniczeni wiedza. Itd. itp pierdoly. On rozwala powage tego bloga. A tak w ogole to mysle, ze sami nacigacie afery, bo grypa sie skonczyla, a jeszcze by sie powojowalo, co? Powiem jedno: tyle jest bagna na swiecie, ze nie zdolacie ogarnac tego za swojego zycia. Wiec zacznijcie zyc. Powodzenia. 🙂
    ==================
    od pb: ogorku rosnacy przy piaskownicy; blog to glowne artykuly, za forum nie odpowiadam; jak ci sie nie podoba ta piaskownica trzymana otwarta i od czasu do czasu wyczyszczona z kociego gie, przeflancuj sie do innej; nie rozumiem matolow, ktorzy ciagle identyfikuja beina z forum = odturlajcie sie ode mnie, albo zaczne wywalac bez pardonu = nie mam czasu ani ochoty tu matkowac, ogladac glupawych filmikow czy nie rasizm za ktory mnie adl wsadzi do piedla, ani prostowac waszych wypocin

 3. Mars said

  Rzecz o chemistralach-trochę nie na temat ale moje spostrzeżenia są takie :

  Po pierwsze ilość lotów nasiliła się i generalnie sądząc po pracy silnika są to samoloty raczej turboodrzutowe . Co zauważyłem to również to że są tzw. nocne loty ale przy kompletnie bezchmurnym niebie nisko przelatujący samolot nie ma żadnej sygnalizacji świetnej włączonej jakimś cudem . Nie znam się na prawie lotniczym ale chyba samoloty w nocy powinny sygnalizować oświetleniem ?Rzecz kolejna, nie zawsze trasy lotów zwykłych samolotów pasażerskich pokrywają się z trasami chemistrali . Zauważyłem że nie ma tu jakiejś większej reguły . Smugi kondensacyjne łatwo rozpoznać, mają bardziej „skupiony” stan, są węższe, szybko zanikają no i pokrywają się z torami lotów komercyjnych samolotów ale bywa że chemistrale pojawiają się w podobnych miejscach, bliskich tym torom lotów . I jeszcze jedna rzecz którą zauważyłem i ciekaw jestem czy też to zauważyliście. Zdarzyło się parę razy tak, że mimo bezchmurnego nieba i braku samolotów w pobliżu chemistale pojawiały się jakby „znikąd” w ciągu 15-20 minut na niebie, tak jakby były rozpylane na jakiej wyższej wysokości a potem opadały i zaczynały być widoczne już przy niższych wysokościach .A może to nie były chemistrale? Chociąż ich wygląd i ułożenie wskazywało że są . Spotkał się ktoś z czymś takim ?

  • Praworządny Obywatel NWO said

   A nad moim miastem znowu piękne, czyste, błękitne niebo i żadnych chemtrials. Co się dzieje? Piloci dostali wolne od Szatana? Chwilowe braki w dostawach trucizny? Czy ktoś wie czy chemtrials występuje w Chinach i Rosji?

   • Wojwit said

    U mnie (południe Polski) tak samo, od kilku dni nie ma żadnych smug.

   • Taka Tam... said

    wielkopolska podobnie, chyba wzieli sobie wolne albo leja gdzies indziej

   • Taka Tam... said

    no i sie skonczylo, dzisiaj rano 8 grubych krech na niebie….

    warunki pogodowe te same co przez ostatnie dni. przez ktore bylo 0 kresek… widac ze robia to specjalnie…

    ps. moze teraz dadza spokoj ludziom z poludnia. widac bieda ze nie maja tyle samolotow by robic tow calym kraju naraz.

   • mgrabas said

    nic bardziej mylnego! wczoraj nad Przemyślem latali po całym niebie, we wszystkich kierunkach, w ilości jakiej dotąd jeszcze nie nie widziałem – zrobiłem zdjęcia, opublikuję je gdy wykroję jakąś wolną chwilę
    trudno się dziwić, że dziś od rana niebo zasnute jest ołowianą pokrywą szarego „zachmurzenia” i tylko słychać nad chmurami obecność kolejnych samolotów, które po natężeniu dźwięku jaki dochodzi, muszą lecieć zaraz nad tymi chmurami

   • malwa said

    Taka Tam dobrze że informujesz o tych opryskach w swoim miejscu zamieszkania przynajmniej trzeba informować się na wzajem w jakim rejonie pryskają

  • mgrabas said

   zauważyłem coraz regularniejsze występowanie nocnych, na niskim pułapie i to w nietypowych kierunkach, nad Przemyślem lotów
   najwięcej wieczorem i nad ranem, a później po 15-tej, czasem po 16-tej, lecą po kilka jednocześnie (te dzienne latają wyżej niż nocne)

   • mgrabas said

    właśnie o tej porze nad Przemyślem latają jak najęte

   • Mars said

    Tak czy siak sprawa chemistrali wymaga takiej samej interwencji i musi być tak samo nagłośniona jak sprawa szczepionek i świńskiej grypy . Dlaczego nikt konkretny i kompetentny kto może się tym zająć nie podejmuje działań ? Na tą chwilę ciężko ocenić czy te sprawy są tego samego kalibru a nie można wykluczyć że możemy mieć doczynienia z jakąś formą kolejnych prób odludniania i trucia…

  • malwa said

   ku r wa a gdzie jest nasz rząd dlaczego pozwalają na bezkarne opryskiwanie społeczeństwa tym świństwem ? co kolwiek to jest przecież ku rw a trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć!!!!!!!

   • marslim said

    w brukseli

   • malwa said

    dzisiaj od rana całe niebo pokryte sztuczną mgłą pod warszawą,i zamiast cieszenia się pełnym słońcem sztuczne chmury na horyzoncie jedyna nadzieja w rychłym nadejściu silnego wiatru

 4. MagdaS said

  Następne : http://wiadomosci.onet.pl/2138158,12,silne_trzesienie_ziemi_w_turcji_panika_i_strach,item.html

  Co najmniej 41 osób zginęło w poniedziałek rano w trzęsieniu ziemi w prowincji Elazig we wschodniej Turcji, które zniszczyło domy w co najmniej 6 wioskach – poinformował rząd. Rządowe centrum kryzysowe podało, że około 100 osób odniosło obrażenia.

  • MagdaS said

   Według planu następne Karpaty. Wstrząs ma byc odczuwalny w Moskwie.

   • Jaga said

    Czemu wg. planu. Piszą o tym już jakis czas.

   • Taka Tam... said

    no skoro pisza o tym ze to nastapi to wiedza i zaplanowali, bo raczej jasnowidzami nie sa. a co do przewidywania takich zjawisk pochodzenia naturalnego z takim wyprzedzeniem to watpie czy istnieje taka mozliwosc inaczej by ostrzegli chile haiti itd… w kazdym razie ja to tak rozumiem. zobaczymy co czas pokaze wplywu na to nie mamy tak czy siak.

 5. Ola said

  Haniebny list do rodziców Rachel Corrie (zabitej przez operatora spychacza 16.03.2003 w wieku 24 lat. Państwo Corrie kilkanaście dni temu przybyli do Izraela by sąd wyjaśnił sprawę śmierci ich córki)
  Tłumaczyła: Ola Gordon

  http://www.rense.com/general90/rach.htm
  Dick Eastman – 8.03.2010
  Tłumaczyła: Ola Gordon

  Od: dr Gunther Kumel – 7.03.2010
  Steven E. Plaut jest profesorem Uniwersytetu w Haifie. Jego adres: stevenplaut@yahoo.com

  Oto treść listu:
  Szanowni Państwo
  Przybywacie do naszego uroczego miasta by oskarżyć Izrael, stwierdząc, że wasza córka „zginęła pod izraelskim spychaczem”. Ale wolicie nie mówić o sytuacji, w której zginęła (ani o fakcie, że zmarła z powodu ran, w czasie gdy była pod opieką palestyńskich lekarzy).
  Mówicie: „ona pracowała w Rafah z ramienia pokojowej organizacji Międzynarodowy Ruch Solidarności, usiłując powstrzymać wyburzenie palestyńskich domów i studni”.
  Domy i studnie, tak?
  Cóż, nie robiła tego. Rachel próbowała zapobiec zburzeniu tuneli wykorzystywanych do szmuglowania broni dla palestyńskich terrorystów, których zamiarem jest mordowanie izraelskich cywilów. Organizacja ta otwarcie popiera palestyńską „walkę zbrojną” przeciwko żydowskim dzieciom i cywilom i jawnie współpracuje z terrorystami. W swojej siedzibie ukrywała poszukiwanych terrorystów i broń. Jest wspólnikiem w zbrodni. Kłamstwo nie jest najlepszym sposobem na zjednanie sympatii dla waszej córki.
  Mówicie, że wasza córka zginęła próbując chronić „niewinny dom”. Również w tym przypadku nie jest to prawdą. Ten „niewinny dom” był kamuflażem dla nie-tak-niewinnego tunelu przemytu służącego terrorystom, a mieszkańcy tego niewinnego domu wiedzieli o tunelu.
  Wasza córka była w strefie działań wojennych jako strona walcząca w imieniu ruchu arabskich faszystów dążących do zniszczenia Izraela i zamordowania tak wielu Żydów, jak to możliwe. Wasza córka zmarła zakłócając operację antyterrorystyczną prowadzoną przez żołnierzy w kraju, w którym w ogóle nie powinna przebywać.
  Wymagacie od nas, byśmy czuli ból po stracie waszej córki, ale ona zapisała się jako wspólnik do ludzi zamierzających zamordować moje dzieci. Nie czujecie bólu wobec licznych męczenników w moim mieście Hajfie zamordowanych przez tych samych terrorystów.
  Wasza córka sama postawiła się w niebezpieczeństwie chcąc zatrzymać wielki spychacz, a stanęła tak, by nie mógł jej zobaczyć operator. Dobrze wiecie, że operator spychacza nie chciał zrobić jej krzywdy.
  Napisaliście: „nie rozumieliśmy destrukcyjnego charakteru sytuacji Palestyńczyków”. Oczywiście, nigdy nie wyrażaliście żadnego zainteresowania destrukcyjnego charakteru sytuacji Żydów. Żydzi walczyli z arabskim faszyzmem i ludobójczym terroryzmem sto lat przed, podczas i po hitlerowskiej zagładzie sześciu milionów Żydów. Wasza córka pomagała tym, którzy popełniają podobne do nazistów zbrodnie na losowo wybranych Żydach.
  Zadowoleni z siebie chwalicie propagandową sztukę o swojej córce, która zignorowała wszystkie inne Rachele – żydowskie ofiary terroru w Izraelu, zamordowane przez ludobójczych terrorystów.
  Wasza córka, prawdopodobnie jak wy, nigdy nie rozumiała konfliktu na Bliskim Wschodzie. W konflikcie na Bliskim Wschodzie nie chodzi o prawo Arabów do samostanowienia, lecz o prawo do samostanowienia izraelskich Żydów.
  Przez sto lat Arabowie próbowali blokować każdą próbę żydowskiego samostanowienia wykorzystując przemoc, agresję zbrojną i terroryzm. Dziś Arabowie rządzą 22 krajami i terytorium prawie dwukrotnie większym niż Stany Zjednoczone. Odmawiają dzielenia się nawet ułamkiem jednego procenta na Bliskim Wschodzie z Żydami, nawet w obszarze mniejszym niż w New Jersey.
  Kraje arabskie wymyśliły naród palestyński i jego „sytuację” jako chwyt propagandowy na wzór niemieckiej kampanii w imieniu sudeckiego samostanowienia w 1930 roku. Podobnie jak walka o „wyzwolenie Sudetów” nie była niczym więcej niż listkiem figowym dla niemieckiej agresji w celu unicestwienia Czechosłowacji, walka o „wyzwolenie Palestyny” jest niczym więcej niż wymówką dżihadu na zniszczenie Izraela i jego mieszkańców.
  Piszecie, że „oczywiście, nasza córka stała się pozytywnym symbolem dla ludzi”.

  Obawiam się, że się mylicie. Wasza córka stała się symbolem niebezpiecznego ryzykanctwa. Ona w istocie popełniła samobójstwo jako pusty gest pomocy mordercom i terrorystom.
  Chcecie by świat odczuwał żałobę z powodu śmierci waszej córki, która zmarła pracując z potworami mordującymi nasze dzieci. Na stronach antysemickiej propagandy magazynów internetowych oskarżacie Izrael, ale nie macie ani jednego słowa współczucia dla rodzin tysięcy niewinnych izraelskich ofiar terrorystów, których sojusznikiem zdecydowała się być wasza córka.
  W imieniu obywateli Haify, których usiłują wymordować przyjaciele z Hamasu waszej córki,
  pozostaję
  Steven Plaut

  Ten list zasługuje na odpowiedź:

  Szanowny Panie
  Przeczytałem Pana list do pogrążonych w żałobie rodziców Rachel Corrie.
  Nie warto mówić, że Pana słowa nie są właściwe w kilkudziesięciu punktach. I nawet nie mam ochoty ich poprawiać. Nawet sprzeciw wobec Pana zniekształconych argumentów byłby zły.
  Jednak list przedstawia od dawna znaną tendencję syjonistów w Palestynie i na całym świecie, aby widzieć wszystko tylko przez pryzmat własnych korzyści.

  Jest Pan tak daleko zaangażowany w poczuciu wyższości, że nawet uważa Pan za słuszne by atakować martwe ofiary państwowych zbrodni dokonywanych na własnych braciach (Palestyńczykach, należy pamiętać o pracy Pańskiego kolegi Szlomo Sanda).
  To bardziej niż odrażające, ponieważ od profesora uniwersytetu można by oczekiwać więcej godności.
  Pozdrawiam
  dr Gunther Kumel
  + + +
  http://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Corrie :
  18.03.2003, dwa dni po śmierci Corie, Joe (Smith) Carr powiedział brytyjskiemu Chanel 4 oraz dziennikarzowi The Observer Sandrze Jordan w trakcie nakręcania filmu dokumentalnego emitowanego w czerwcu 2003 pt. Strefa Zabijania:
  „był to albo wielki błąd, albo brutalne morderstwo”.
  Według Seattle Times, Smith, świadek wypadku powiedział, że „Corrie usiadła przed spychaczem. Operator podniósł ją razem ze stertą ziemi, zrzucił ją, po czym przejechał po niej dwa razy. Byliśmy bardzo zaskoczeni. Zawsze dbali by nam nie zrobić krzywdy. Zatrzymywali się”.
  Wszyscy widzący co się dzieje zaczęli krzyczeć. Operator spychacza, przybyły do Izraela z Rosji powiedział, że nic nie widział i nic nie słyszał.
  A Corrie miała na sobie wówczas odblaskową kamizelkę.

  [strona http://www.campus-watch.org/article/id/8945 pisze o nim jako o „stalinowskim profesorze”.
  Stalinowiec ur. 1951? Nie może zdzierżyć prof. Szlomo Sanda, autora książki „Kto wymyślił naród żydowski”.]

  Z profesorami coś nie tak… ja też mam swoich „ulubieńców”.

 6. Aśka said

  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7177&Itemid=3

  Ciche umorzenie afery z Ludwigsburga
  Napisany przez Małgorzata Goss, z 05-03-2010 08:18

  Po niemal czterech latach postępowania warszawska prokuratura okręgowa umorzyła śledztwo w sprawie nielegalnego przekazania stronie niemieckiej przez byłą Główną Komisję Badania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu dowodów hitlerowskich zbrodni na Polakach. Powód? Przedawnienie karalności czynu. – Postępowanie w sprawie wysyłki akt do Ludwigsburga zostało umorzone 12 października 2009 roku – potwierdził rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Mateusz Martyniuk. Chociaż umorzenie nastąpiło kilka miesięcy temu, informacja ta nie dotarła do szerszej opinii publicznej. Kopię pisma prokuratury okręgowej z ostatnich dni z informacją o umorzeniu śledztwa w sprawie wysyłki do Niemiec dowodów zbrodni na Polakach zamieściło na swoich stronach internetowych stowarzyszenie Blogmedia24.

  Mimo bezprecedensowego charakteru tej sprawy i ogromnego rezonansu społecznego, jaki wywołała – nie wydano żadnego komunikatu dla mediów. Nie zwołano konferencji prasowej. Utrzymując wyniki śledztwa w tajemnicy, nie dano nawet szansy na publiczne napiętnowanie sprawców. Tak jakby było rzeczą naturalną, że funkcjonariusze państwowi odpowiedzialni za zacieranie śladów zbrodni na Narodzie pozostają bezkarni.

  Główna Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu IPN ustaliła, że w minionych latach wysłano za granicę, głównie do Niemiec, aż 62 tys. 937 historycznych dokumentów pochodzących z akt śledztw prowadzonych przez tę instytucję. Były to najczęściej oryginalne dowody zbrodni niemieckich na Polakach w czasie II wojny światowej. Większość z nich trafiła do Centrali Ścigania Zbrodni Narodowosocjalistycznych w Ludwigsburgu (Die Zentrale Stelle der Landesjustitzverwaltungen zur Aufklärung nationalsozialistischer Verbrechten), a stamtąd rozprowadzone zostały po niemieckich archiwach. Wśród „wyeksportowanych” dowodów znajdowało się 11 996 aktów zgonu, 41 522 protokoły przesłuchań, 2304 fotokopie, 871 fotografii, 759 protokołów ekshumacji, 512 szkiców, 385 protokołów oględzin, 281 wyroków oraz wiele innych dokumentów.

  – Akta śledcze przekazywane do Niemiec dokumentowały nie tylko zbrodnie na ludności, ale także straty materialne wyrządzone w Polsce w ramach systemu niemieckich represji. Były kopalnią wiedzy na temat podpaleń, grabieży mienia etc. – twierdzą nasi informatorzy związani z IPN.

  Materiały z przeprowadzonego w IPN skontrum w archiwach przekazane zostały prokuraturze w celu ustalenia winnych przestępstwa.
  […]

  • Dawid-odp said

   Przyszły mi na myśl dwie rzeczy, II Wojna Światowa i komunizm. Druga wojna nie wybuchła jak niektórzy sądzą. Wojna została zaplanowana ze skutkami po., Tu jest moja wlasna opinia oparta na podstawowej wiedzy historycznej i obserwacji. Celem wojny było wprowadzenie komunizmu w karajach słowiańskich. To jest to co mieliśmy. To nic innego jak narzucenie jarzma i niewoli krajom słowiańskim. Po dziś zień Europa Wschodnia pozostaje w pewnym znaczeniu ta gorsza od zachodniej. Zachodnia Europa kojarzy sie z pieniędzmi i dobrobytem. Oczywiście nie byłoby tak gdyby E.Z. nie brala udziału i przyzwolenia na rabunek i mordy dokonywane na słowianach. Zastanamiałem się też, dlaczego w Europie wschodniej i srodkowej( Polska) nie ma wiadących firm, marek, sklepów, itp., słowem tego co podbijało by świat. Kraje europy wschoniej pozostają w cieniu zepchniete w przepaśc pogardy, biedy i ubustwa. Obserwując to co się dzieje, dochodze do wniosku, że masowa eliminacja słowian jest z góry zaplanowana(rozbicie Jugosławii, Czechosławacji czy obecny kryzys w Grecji lub u nas w Polsce). To za przyzwoleniem i zgodą panstw zachodnich narzucono Polakom komunizm. Było im to na rękę. Europa wschodnia pozostaje obecnie dobrym rynkiem zbyu zachodnich towarów. Kolejny wniosek, to celem(ukrytym) UE jest niszczenie rodziny, tradycji klasy średniej, kościoła, społeczęstwa, patriotyzmu. To sa owoce które widać gołym okiem po ponad pięciu latach obecności Polski z zachodnim kołchodzie. Zlikwidiowali stocznie w Szczecinie, fabryki, zakłady, chcą nam odebrać ziemie, majątki abyśmy byli niewolikami na ich modłe. Ale już nie raz niemców wykopaliśmi i zrobimy to jescze raz ja się odpowiednio nastawią. Dodatkowo w samej Polsce w pewnych środowiskach kultywuje się kampanię antypolską. Przykładem może być program T. Lisa, który nieudolie zarzuca i narzuca Polskim patriotom antysemityzm http://www.youtube.com/watch?v=1leFU8xbKFk Pomiomo tak zastraszającego tempa wydarzeń wierzę, że sprawiedliwośc zwycieży,że Polacy i inni słowianie staną na nogi. Bóg dopuscza zło do pewnego stopnia.

   • mirek said

    zgadza się,
    także się nie dopuszcza do rozwoju kultury,
    np. jakieś zespoły czy muzycy mieli płyty dedykowane
    na zachód nagrane tak fatalnie, że się nie da tego słuchać,
    to w latach 80,
    a teraz co, lansują jakąś Dodę…
    już się nie będę wypowiadał o filmach.

   • monitorpolski said

    To ma o wiele groźniejszy cel: wymordowanie nas wszystkich. To co się dzieje jest wynikiem zwierzęcego rasizmu pewnych grup narodowych, którzy poprzednio będąc wrogami, teraz się połączyli. Kim są „Niemcy”, kto zawsze nimi rządził, choć wydawało im się, że decydują o swoich losach?
    Jest tylko jedna droga dla Polaków i w ogóle Słowian – jednoczenie się i samoedukacja. Teraz, w dobie internetu (ciekawe jak długo jeszcze) jest możłiwość prostej wymiany informacji, tworzenia organizacji i komunikacji pomiędzy państwami.
    Tylko musimy mieć takiego Brzezińskiego, który by siadł z grupa ekspertów i opracował taktykę. Bez programu działania nic nie wyjdzie. I to jeszcze musi być po cichu…

   • ALFA said

    Elita Świata
    Brzezinski i polityka USA.zip (43.27 MB)
    Politycy_mowia_o_NWO.zip (119.26 MB)
    ===============
    od pb: nie ma linkow

 7. asm said

  powyzej w „artykule” padlo zdanie, ktore sugeruje iz niektorzy popieraja zydow by uchrnic polske od islamu…
  …zydzi nie zydzi, islam nie islam, wszystkojedno co i kto, ale Polska przyjela chrzest! Jest katolicka i taka ma pozostac, bez wzgledu czy jest mniejszosc katolicka w naszym narodzie czy nie!!! Zreszta czas nastepuje by walczyc o Intronizacje Jezusa na krola POLSKI, po przyjeciu tej intronizacji do wlasnego serca, czas aby zawierzyc POLSKE samemu Bogu oddajac ja opiece Jemu.

  Juz rzesza ludzi o to walczy w modlitwach przez chomilie itd.

  ASM

 8. asm said

  I aby nikomu sie nie zdawalo inaczej iz PRAWDA I HONOR TO NAJWAZNIEJSZE NA SWIECIE!!! Oto filmik na temat:

  Precz z atakami na prawde i na BOGA !!!

  ASM

  • mgrabas said

   a tu mniej agresywna wizualnie wersja tej piosenki

   • Wojwit said

    @Mgrabas
    To tamta wersja, uważasz, była agresywna? Hmm… Chyba nie przez skrzywione miny Michnika? Dobrze, że ciągle jest dostępna na Youtube.

   • mgrabas said

    sama piosenka, ale ta bez zmieniających się obrazów jest według mnie w porządku, bo skłania do refleksji, ale to co z tej piosenki ktoś zrobił, podstawiając do niej błyskający po oczach pokaz slajdów, to buduje w człowieku tylko warunki do narastania agresji, sprzyja rasistom i jest takim ludziom tylko wodą na ich młyn
    właśnie manipulacyjna TV posługuje się takimi technikami, mi one nie odpowiadają, dlatego zamieściłem link do alternatywnej wersji tej piosenki
    ===============
    od pb: sa rozne umysly: jeden potrzebuje spokoju zeby sie skupic na tresci przeslania, inny potrzebuje dodatkowej stymulacji; ja wole 1-szy filmik, bo znam kontekst juz z badan naukowych i intryguje mnie podklad graficzny (uwazam b. dobry w tym przypadku); inni, szczegolnie introwerci nieznajacy tematu, moga wolec 2-gi filmik zeby sie skupic na slowach piosenki; wojwit, skoncz z insynuacjami, to wstretny nawyk; jasne dla mnie z komentarza mgrabasa, ze on nietoleruje dyskoteki; podobnie osadzales ostatnio niedociagniecia w moderowaniu bloga; wiecej wyrozumienia wzajemnego = przecie walczymy o to samo… wiec jak, zglaszasz sie na moderatora czy nie?

 9. polskanews24 said

  nie wiem ale tak niektórzy piszą ze ma być jakaś wojna 16 marca

  • MagdaS said

   Za konservat.cba.pl

   Dnia 2010-03-07 o godz. 22:53:40
   konserwa [146] napisał(a):
   Będzie nie na temat, ale informacja jest ważna.
   Na stronie głównej Instytutu Świątynnego, zaczynają emitować reklamy ogłaszające 16 marca – Międzynarodowym Dniem Trzeciej Świątyni
   http://www.templeinstitute.org/
   Reklama odsyła na stronę akcji na której można przeczytać wezwanie do wszystkich Żydów, by po rytualnym obmyciu zgodnie z prawem Tory, przybyli 16 marca o godz. 7:15 rano na Wzgórze (absolutnie nie w skórzanych butach).
   Ponadto apelują do Żydów i pogan o wsparcie akcji i zasypywanie premiera listami i mailami z poparciem planów odbudowy.
   Czyżby rabin z Wilna miał rację? Samospełniające proroctwo?

   16 marca ma być oddana po odbudowie synagoga Hurva, co miało się zbiec z początkiem odbudowy III Świątyni.
   Na swej stronie Żydzi tłumaczą też dlaczego wybrali ten dzień na swą akcję – Rosz Chodesz Nisan, pierwszy dzień miesiąca Nisan jest ponoć dniem (rocznicą) poświęcenie Tabernaculum, jest też pierwszym dniem Służby bożej i dniem kiedy ogień zstąpił z nieba na ołtarz. Przy okazji Nisan jest miesiącem Odkupienia.
   Zatem data nie jest przypadkowa.

 10. asm said

  Cala prawda o dialogu z zydami 4 czesci:

  ASM

 11. matrix said

  może nie na temat a może w temacie

  myślę nad zrzeczeniem się polskiego obywatelstwa, czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat i wie jak postąpić i z czym to jest związane?

  • STEEF said

   A DLACZEGO CHCESZ SIE ZRZZEC POLSKIEGO…? jesli tak to idz do adwokata – masz ubezpieczenie ? MAM OSOBY ZRZEKAJACE SIE OBYWATELSTWA ZA NIKOGO

   • andrzej said

    Chyba nie rozumiesz pojęć — obywatelstwo a narodowość.
    Jak wiesz z historii struktury panstw sa tworzone prze grupy ludz o określonym światopoglądze,etyce,honorze( patrz ROSJA SOWIECKA,
    III RZESZA, I INNE)
    PRZYNALEŻYMY DO NARODU A OBYWATELSTWO JEST RZECZĄ WTÓRNA – KIEDYŚ BYLIŚMY OBYWATELAMI PRL POTEM RP A OBECNIE OBYWATELAMI UNII EUROPEJSKIEJ( EUROSOJUZA)
    I czy chcesz czy nie chcesz jesteś OBYWATELEM Unii.
    Nie wiem czy są procedury zrzeczenia się obywatelstwa Unii.
    Dlatego uważam że narodowość jest pierwotna nad obywatelstwem(poddaństwem)

  • monitorpolski said

   Cejrowski się zrzekł. Dotrzyj do niego (Antymaterialny?)

 12. asm said

  budowa swiatyni zydowskiej…

  ASM

 13. asm said

  Polskie bogactwa pod skorupa ziemska sa ogromne, juz sie je sprzedaje za bezcen aby obcy mogl korzystac i sie bogacic.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100308&typ=po&id=po61.txt

  To wszystko jest naprawde chore i cisnienie rosnie, jak mozna na to patrzec? jak dlugo? Narodowcy niech ropsna w sile. W tym narodzie powinni rzadzic patrioci nie zydzi, masoni, syjonisci inie wiadomo kto jeszcze.

  Trzeba wybierac mlodych patriotow i ich reklamowac aby to oni rozporzadzali narodem sluzac jemu calymi silami. W rzadzie tym trzeba obnizyc place o 2/3! Tam niech beda tylko ci, dla ktorych los ojczyzny wazniejszy od wlasnych potrzeb!!!

  ASM

  • monitorpolski said

   Potrzeba liderów, a nie komentatorów. Trzeba działania, kto się czuje na siłach poprowadzić? Potrzeba setki takich odważnych i mądrych ludzi. Bez liderów nie mamy szans.

 14. ALFA said

  Tęsknię za tobą, Żydzie. Tęsknię za tobą w Polsce”.
  http://wyborcza.pl/1,76842,7500130,Zawodowy_teskniciel.html?as=1&ias=2&startsz=x

 15. asm said

  zydowska- taka jest gazeta wyborcza, i niech nikt tego nie neguje!
  =====================
  od pb: to jest uogolnienie, rasizm = nie wszyscy zydzi podchodza pod te sama kategorie; chcialbys zeby np niemcy nazywali wszystkich polakow oszustami?

  • ALFA said

   Ja tej gazety nigdy nie kupowałem i nie kupię i każdy to powinien zrobić.

   • Stanisław said

    Zgadzam się z ALFA – gdyby Polacy zmądrzeli i przestali kupować ten szmatławiec, wyszło by im to na zdrowie.

  • monitorpolski said

   Syjonistyczna. Nie nazywałbym ich żydami, bo to obraza dla tych uczciwych, których jeszcze trochę pozostało.

 16. gagarin said

  Świetny post, tego szukałaem !!! I to jest prawda ten post potwierdza moje prywatne badania …[[wyszło szydło z worka ]]

 17. ALFA said

  fajne zdjęcie na plakat wyborczy:

 18. ALFA said

  PROSZĘ KASA ZUS PUSTA A TU
  Wydatki ministra Sikorskiego
  Ponad 35 tysięcy złotych w ciągu trzynastu miesięcy urzędowania wydał ze służbowej karty kredytowej Radosław Sikorski – wylicza „Dziennik”.
  http://www.wprost.pl/ar/123314/Wydatki-ministra-Sikorskiego/

  Sikorskiego ze Szczygłą awantura o sto złotych
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4541335.html

  • MagdaS said

   Nie zebym go jakos bronila ale 35 000 / 13 = 2692…. to tak dużo ?

   to chyba kiepski argument 😉

   • ALFA said

    @MagdaS obliczyłaś to ,że nie wiele ale niektórzy tego nie mają i to jest z naszych podatków i często się słyszy ,ze nie maja na to na tamto ale na trwonienie mają ,a policz jeszcze innych posłów ile to da.

  • Aśka said

   ALFA, ale najważniejsze ws. artykułu o wydatkach Sikorskiego jest ten fragment:

   Wynika z nich, że najwięcej, bo 35,9 tys. zł, ze służbowej karty wydał minister Sikorski. Z tej kwoty ponad 20 tysięcy poszło na restauracje, za 12 725 złotych były szef MON kupił bilety lotnicze, a 3 178 złotych wydał na hotele.

   – Nie wiem, czy 35 tysięcy to dużo. Większość z tych kosztów to rachunki podczas delegacji. Minister miał również obowiązki reprezentacyjne. Musiał podejmować gości np. w restauracjach i właśnie wtedy korzystał z karty kredytowej – tłumaczy Piotr Paszkowski, rzecznik Sikorskiego.

   Z kart służbowych korzystało również dziewięciu innych wysokich urzędników MON. Jednak ich wydatki nie były tak duże – łącznie przez dwa lata wydali ponad 33 tys. zł.

   Co ciekawe, następca Sikorskiego na stanowisku szefa MON Aleksander Szczygło nie korzystał z karty służbowej. – Za wszelkie oficjalne spotkania w restauracjach płacili urzędnicy z ministerstwa. A za prywatne płaciłem własną kartą – tłumaczy.

 19. ALFA said

  Małżeństwo przepustką Sikorskiego na salony
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Malzenstwo-przepustka-Sikorskiego-na-salony,wid,12051188,wiadomosc_prasa.html?ticaid=19c5c

 20. polskanews24 said

  Esej ze strony http://www.polon.us, http://www.hiob.us i http://www.katolik.us

 21. mgrabas said

  Historia powstania państwa Izrael

 22. Jeszcze jeden kamyczek... said

  Pozdrawiam autorów i wszystkich blogowiczów. Chciałbym zaproponować film , którego tu nie widziałem choć jestem tu niemal codziennie od wielu miesiecy. ” Jak napaść na państwo”.Mowa tu o USA ale zapewne każdy przyzna ,że wszystko co tu powiedziane jest zastosowane w Posce od dawna. Polecam.

 23. ALFA said

  Film którego Armia USA nie chce żebyś obejrzał

 24. ALFA said

  TO SA BARDZO WAZNE INFORMACJE. POTWIERDZONE I DOBRZE UDOKUMENTOWANE FAKTY A NIE SPEKULACJE. PRZEKAZUJCIE JE DALEJ, NIECH SIE LUDZIE DOWIEDZA.
  Afera Lavona – Rok 1954 Izraelczycy podkladaja bomby pod amerykanskimi i brytyjskimi obiektami w Egipcie. Wrobieni mieli byc Arabowie…Dzieki wpadce prawda wyszla na jaw.
  USS Liberty – W roku 1967 Izrael probuje zatopic amerykanski okret. W kilkugodzinnym ataku ginie ponad 30 marynarzy, ponad 100 rannych.
  Jonathan Pollard — amerykanski Zyd szpiegujacy dla Izraela. W zamian za wypuszczanie rosyjskich Zydow, Izrael odsprzedawal reweacje Pallarda do ZSRR. Dziesiatki agentow CIA zaplacilo zyciem za idee syjonizmu
  Izrael i 11/9 – dzialania Mossadu w USA
  http://prawda2.info/viewpost.php?p=1580

  • ALFA said

   NIE WYGODNE MATERIAŁY SĄ JUŻ ZAMKNIĘTE PO CO MACIE WIEDZIEĆ ,ALE JESZCZE PARĘ MOŻNA PRZECZYTAĆ

  • Stanisław said

   Mam pytanie – czy ktoś z Państwa ma dojście do materiałów o ataku na USS Liberty i co w tej sprawie do dziś zrobiono ?

   • ALFA said

    Trzeba by trochę czasu poświęcić wpisać na google
    USS Liberty i tam jest dużo ,może się znajdzie coś co zainteresuje.

  • ALFA said

   Czy Żydzi wiedzieli wcześniej?
   WTC

   Piszę o tym, ponieważ poniżej znajdziecie Państwo publikację na temat największej afery szpiegowskiej przełomu XX i XXI wieku, siatki ponad stu izraelskich szpiegów w Stanach Zjednoczonych, którzy w dodatku mieli swoją kwaterę tuż obok kwatery domniemanej al-Kaidy.

   http://www.naszawitryna.pl/przewodnia_sila_19.html

 25. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/1599985,2678,1,wszystkie_sekrety_mossadu,kioskart.html
  Kiosk – Świat
  23.02.2010 10:31/The Guardian, Ian Black
  Wszystkie sekrety Mossadu

  Podobnie jak inne agencje wywiadu, Mossad przyciąga uwagę wówczas, kiedy przydarzy mu się porażka, albo przeciwnie – spektakularny sukces

  Styczniowe zabójstwo ważnego działacza Hamasu w Dubaju, które stało się przyczyną poważnego kryzysu w relacjach dyplomatycznych Izraela i Wielkiej Brytanii, jest mieszanką jednego i drugiego.

  W listopadzie ubiegłego roku Niva Ben-Harush zauważyła młodego mężczyznę, który podkładał podejrzany przedmiot – wyglądający jak ładunek wybuchowy – pod samochód zaparkowany w jednej ze spokojnych uliczek w pobliżu portu w Tel Awiwie. Kiedy na miejscu zjawiła się policja, mężczyzna tłumaczył, że jest agentem Mossadu i bierze udział w ćwiczeniach. Okazało się, że mówił prawdę, a rzekoma bomba była tylko atrapą.

  Meir Dagan, szef Mossadu, fot. AFP

  Chociaż izraelski rząd zazwyczaj zajmuje stanowisko w sprawach dotyczących jednej z najsłynniejszych służb wywiadowczych świata, tym razem biuro premiera nie wystosowało nawet lakonicznego komentarza. W wieczornym wydaniu wiadomości pojawiła się jedynie drobna wzmianka o nieudolnym zamachowcu.

  Dwa lata temu podobna historia odbiła się szerokim echem na całym świecie. W Damaszku bomba umieszczona w samochodzie terenowym zabiła Imada Mughniyeha, wojskowego przywódcę sprzymierzonego z Iranem Hezbollahu, który był poszukiwany przez USA, Francję i kilka innych krajów. Chociaż Tel Awiw nigdy oficjalnie nie przyznał, że zamachu dokonały służby wywiadowcze Izraela, przeprowadzoną w sercu Syrii akcję powszechnie uważa się za jedną z najbardziej brawurowych operacji Mossadu.

  Sfałszowane paszporty, skradzione tożsamości, perfekcyjna komunikacja i morderstwo podejrzewanego o handel bronią Mahmouda al-Mabhouha – jeden z niewielu elementów całej układanki, którego nie zarejestrowały kamery w emiracie – sprawiają, że sprawa z Dubaju jest pasjonującą historią, w której przemoc jest tak samo ważna jak chłodna kalkulacja. A ponieważ palestyńscy islamiści już zapowiedzieli zemstę, dalszy ciąg tej historii może być równie krwawy.

  Akcję w Dubaju zorganizowano zgodnie z biblijnym przysłowiem: „podstępem będziesz prowadził wojnę”, które jest zarazem starym mottem Mosadu. Informacja na stronie internetowej agencji ujmuje jej cele bardziej prozaicznie, zaliczając do nich „zbieranie informacji, analizowanie danych i przeprowadzenie operacji specjalnych poza granicami [Izraela]”.

  Mossad powstał w tym samym roku, co państwo Izrael – 1948, jednak przez pierwsze lata nie dawał o sobie znać. Icchak Szamir, były terrorysta z Bandy Sterna i przyszły premier, prowadził działania przeciwko niemieckim naukowcom, którzy pomagali Egiptowi Nassera budować rakiety. Było to zapowiedzią późniejszych kampanii, jakie Izrael podejmował przeciwko posiadaniu przez Irak, a następnie Iran broni atomowej.

  Do najsłynniejszych akcji Mossadu należy porwanie nazistowskiego zbrodniarza Adolfa Eichmanna, który następnie został osądzony i powieszony w Izraelu. Wśród innych spektakularnych sukcesów było m.in. nakłonienie do ucieczki irackiego pilota, który wleciał swoim MiG-21 na terytorium Izraela, a także poparcie dla Kurdów irackich w powstaniu przeciwko Bagdadowi. Poufne informacje zdobyte przez Eliego Cohena, legendarnego szpiega, który przeniknął do syryjskich kręgów władzy, pomogły Izraelowi zdobyć wzgórza Golan w wojnie z 1967 roku.

  Wtedy to działania agencji zaczęły obejmować również walkę z Palestyńczykami, którzy sprzeciwiali się izraelskiej okupacji Zachodniego Brzegu i Strefy Gazy. W latach 70. doszło do tak zwanej „wojny tajniaków”, kiedy to oficerowie Mossadu, podając się za dyplomatów, rekrutowali informatorów i współpracowników w Fatah i innych ugrupowaniach palestyńskich. Baruch Cohen, który do Mossadu przeszedł ze Służby Bezpieczeństwa Wewnętrznego Shin Bet, został zastrzelony w kawiarni w Madrycie przez własnego informatora. Bassam Abu Sharif z Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny został poważnie ranny w wyniku wybuchu bomby ukrytej w przesyłce, którą Mossad wysłał mu do Bejrutu.

  Do jednej z najbardziej znanych akcji Mossadu należy polowanie na terrorystów z Czarnego Września, w dużej mierze zmitologizowane w filmie Stevena Spielberga „Monachium”. Agenci wytropili i zabili jedenastu zamachowców, którzy byli odpowiedzialni za zabicie 11 izraelskich sportowców w 1972 roku. Polowanie zakończyło się w norweskim Lillehammer, gdzie marokański kelner został omyłkowo wzięty za Ali Hassana Salameha, głównego architekta operacji z Monachium. Ostatecznie Salameh zginął w wyniku eksplozji samochodu-pułapki w Bejrucie w 1979 roku.

  Niektóre ze szczegółów styczniowego zamachu na Mabhouha przypominają elementy kampanii przeciwko terrorystom z Czarnemu Września. Tamta akcja zakończyła się niechlubnym aresztowaniem pięciu agentów Mossadu. Sylvia Raphael, urodzona w RPA chrześcijanka, której ojciec był Żydem, spędziła pięć lat w więzieniu w Norwegii. Prawdopodobnie należała do licznej grupy młodych ludzi, którym w zaciszu biur w Tel Awiwie proponuje się współpracę w delikatnych sprawach dotyczących bezpieczeństwa Izraela. Inni agenci, którzy brali udział w akcji, musieli zmienić tożsamość i porzucić dotychczasowe domy.

  Przez kolejne lata, reputacja Mossadu ucierpiała zarówno w kraju, jak i zagranicą. Organizacji zarzucano, że nie była w stanie zdobyć informacji o ataku na Izrael planowanym przez Syrię i Egipt, od którego zaczęła się tragiczna w skutkach wojna Jom Kippur z 1973 roku. Krytycy zastanawiali się, czy agenci słusznie skupiają się na palestyńskich zamachowcach ukrywających się w Europie, podczas gdy w rzeczywistości powinni rozpracowywać posunięcia Kairu i Damaszku. Mossad zamieszany był również w tajne dostawy broni dla Chomeiniego w czasach wojny Iranu z Saddamem Husajnem, które wyszły na jaw w aferze Iran-Contra za czasów prezydentury Reagana.

  Od czasu do czasu agencja była też celem ataku ze strony własnych pracowników. W 1990 roku, urodzony w Kanadzie były oficer wywiadu Victor Ostrovsky ujawnił wewnętrzną strukturę Mossadu, metody szkoleniowe, a nawet nazwy jednostek (między innymi „Kidon” – odpowiedzialnej za akcje skrytobójcze). Mimo że przeciwko Ostrovsky’emu prowadzono intensywną kampanię, mająca podważyć jego wiarygodność, nie udało się wstrzymać publikacji ksiązki. Kiedy w 2007 roku miały się ukazać podobne rewelacje, agencja zachowała więc dyskretne milczenie. Tym razem ujawniono szczegóły współpracy Mossadu z CIA w akcjach przeciwko Hezbollahowi, wykorzystanie krótkofalówek do nadawania zaszyfrowanych wiadomości, i operacje w Iranie, mające na celu zdobycie próbek gleby.

  Jednak najgorszy strzał do własnej bramki nastąpił w 1997 roku, w czasie pierwszej kadencji Benjamina Netanyahu na stanowisku premiera. Agenci Mossadu usiłowali za pomocą trucizny zabić w Jordanii Khaleda Mashala – tego samego, który teraz zapowiada zemstę za morderstwo Mabhouha. Używając podrobionych kanadyjskich paszportów, schronili się następnie w ambasadzie Izraela, doprowadzając do poważnego kryzysu dyplomatycznego pomiędzy rządami obu państw. Danny Yatom, ówczesny szef Mossadu, musiał podać się do dymisji. Zastąpił go Ephraim Halevy, który przerwał w tym celu emeryturę.

  Zamach w Dubaju może mieć dużo poważniejsze skutki, również dlatego, że przez ostatnie lata zmieniła się sytuacja polityczna. Reputacja Izraela została poważnie nadszarpnięta, głównie przez operację „Płynny ołów” przeprowadzoną w zeszłym roku w Strefie Gazy. – W obecnej sytuacji, sprawa z Dubaju może poważnie zaszkodzić pozycji Izraela na arenie międzynarodowej – powiedział były dyplomata izraelski, Alon Liel.

  Chociaż tak jak w przypadku innych tajnych operacji, Izrael nie potwierdza, ani nie zaprzecza, że ma coś wspólnego z akcją w Dubaju, nikt na świecie nie ma chyba wątpliwości, że tak było. I nikogo nie dziwi też, że jedną z głównych ról w tej historii zdaje się grać Palestyńczyk. Mossad nadal rekrutuje podwójnych agentów, tak jak robił to w latach 70. z OWP, na co wskazuje niedawne aresztowanie w Damaszku ważnego działacza Hamasu. Dwóch innych Palestyńczyków, których Jordania przekazała Dubajowi w ramach ekstradycji, należy do zbrojnego skrzydła Hamasu, brygad Izzedine al-Qassam. Może się więc okazać, że i ta akcja nie obyła się bez pomocy palestyńskich podwójnych agentów.

  Yossi Melman, ekspert do spraw wywiadu z izraelskiej gazety „Haaretz”, obawia się, że podobnie jak przed wojną z 1973 roku, rząd Izraela może mylić się co do potencjalnego wroga, zajmując się Palestyńczykami, zamiast Iranem i Hezbollahem.

  „Mossad to nie jest Morderstwo Inc., jak mafia; jego celem nie może być zemsta na wrogach. Chociaż to operacje specjalne dodają Mossadowi chwały, stanowią one zaledwie mały ułamek jego działalności – napisał ostatnio Melman. – Obawiam się jednak, że jeśli kogoś zaślepi własny sukces, może łatwo zgubić prawdziwy cel i zapomnieć o swojej misji”.

  Z punktu widzenia Izraela, Mossad odgrywa ważną rolę. Jego agenci mają w świecie arabskim opinię bezwzględnych i przebiegłych, budząc zarówno nienawiść, jak i skrywany podziw. Reputacja agencji stanowi więc rodzaj broni psychologicznej, w której celują Izraelczycy.

  Oficjalne stanowisko rządu jest takie, że Hamas to organizacja terrorystyczna, która zapoczątkowała samobójcze ataki, wystrzeliła tysiące rakiet w kierunku izraelskich cywilów i – pomimo pojawiających się od czasu do czasu deklaracji rozejmu i wymiany więźniów – kieruje się pragnieniem zniszczenia państwa żydowskiego. Rząd nie chce przy tym przyznać, że to ekspansja izraelskich osiedli na Zachodnim Brzegu stanowi poważną przeszkodę na drodze do pokoju. (…)

  Sądząc po liczbie wakatów, jakie można znaleźć na stronie internetowej Mossadu, przyszli szpiedzy cały czas mają przed sobą wiele możliwości: agencja poszukuje researcherów, analityków, oficerów bezpieczeństwa i pracowników technicznych. Mile widziane są podania od osób, które znają arabski lub perski. Agencja oferuje pracę w „młodym i nietuzinkowym” środowisku, wymagającą częstych podróży zagranicznych.

  Ciekawe w sprawie z Dubaju jest to, że po raz pierwszy obywatele Izraela wyrazili oburzenie, dowiadując się, że ich tożsamości zostały skradzione przez własny rząd. Z tego powodu dni szefa Mossadu, Meira Dagana, mogą być policzone.

  Trudno nie zauważyć jednak, że pojawił się również nurt podziwu dla zabójców Mabhouha. Dzień po tym, jak świat obiegły sensacyjne nagrania z kamer w emiracie, izraelska mistrzyni tenisa Shahar Pe’er weszła do ćwierćfinałów międzynarodowego turnieju w Dubaju. „Jeszcze jedna udana operacja w Dubaju”, poinformowała o sukcesie tenisistki strona internetowa Ynet.

  Ofer Kasti, dziennikarz działu edukacji gazety „Haaretz”, jest niezwykle podobny to jednego z zamachowców, posługującego się nazwiskiem Kevin Daveron. – Moja mama zadzwoniła do mnie, żeby wybadać, czy byłem ostatnio zagranicą – opowiada. – Przyjaciele pytają, czemu nie przywiozłem papierosów ze sklepu wolnocłowego w Dubaju. Mam wrażenie, że na ulicy łapię spojrzenia pewne podziwu. Pewna staruszka podeszła do mnie w supermarkecie i powiedziała: „Dobra robota. Dałeś popalić tym Arabom”.

 26. Aśka said

  Powinno to być zamieszczone pod wczorajszym artykułem, ale niestety jest zablokowany dla komentarzy

  http://wiadomosci.onet.pl/2138297,12,jan_pawel_ii_pozostawil_kosciol_niczym_lodz_do_ktorej_z_kazdej_strony_wdziera_sie_woda,item.html
  PAP, TSz/08.03.2010 10:38
  „Jan Paweł II pozostawił Kościół niczym łódź, do której z każdej strony wdziera się woda”

  Jan Paweł II, fot. AFP
  Lefebryści przeciwni są beatyfikacji Jana Pawła II. Stanowisko schizmatycznego bractwa przedstawione na jego francuskiej stronie internetowej opisuje dziennik „Il Giornale”. Wzorem świętości dla tradycjonalistów jest papież Pius XII.
  Pontyfikat Jana Pawła II budzi „poważne wątpliwości”, ponieważ pozostawił on Kościół niczym „łódź, do której z każdej strony wdziera się woda” – podkreślono na cytowanej przez „Il Giornale” stronie La Porte Latine.

  Zamieszczono tam rozprawę opata Patricka de La Rocque’a na temat polskiego papieża oraz Piusa XII, których dekrety o heroiczności cnót Benedykt XVI podpisał w grudniu zeszłego roku.

  Opat z Bractwa Świętego Piusa X podkreślił, że podczas gdy w przypadku papieża czasów wojny „denuncjuje się rzekomą obojętność” wobec „dramatycznego losu, na jaki nazistowski reżim skazał Żydów”, to za naturalne uważa się: pocałunek złożony przez Jana Pawła II na Koranie i to, że uznał on go za Słowo Boże oraz prosił świętego Jana Chrzciciela o opiekę nad islamem. Ponadto opat lefebrysta zarzuca polskiemu papieżowi, że „uczestniczył w kulcie animalistów” w Togo.

  – Czy takie fakty i gesty zgodne są czy nie z pierwszym przykazaniem? – pyta La Rocque. – Czy heroicznością cnót miałoby być przyjęcie świętych popiołów Sziwy albo modlitwa na sposób żydowski przy Ścianie Płaczu? – dodał.

  Wszystkie te kontrowersyjne, kluczowe, według opata, kwestie zniknęły, ustępując miejsca „entuzjazmowi i oczarowaniu, które otaczają medialny wizerunek tej oczywiście charyzmatycznej postaci”. Zastrzeżenia wobec pontyfikatu Jana Pawła II francuscy lefebryści przeciwstawili „heroizmowi” Piusa XII, którego przedstawili jako „obrońcę Żydów”.

  Kontrowersje beatyfikacji Jana Pawła II – komentarz w Dziennikarstwie Obywatelskim

  – Nikt nie był odważniejszy od niego w tamtych czasach – podkreślono w rozprawie. Przytoczono w niej wyniki badań historyków izraelskich, z których wynika, że papież Pacelli uratował życie 800 tysięcy osób. Odnosząc się zaś do Karola Wojtyły, opat Patrick de La Rocque stwierdził: „Czy ślady pozostawione przez tego papieża, który chciał uczynić ze swego pontyfikatu żywy wizerunek Soboru Watykańskiego II, są tymi, po których Kościół powinien podążać dzisiaj i jutro, by wyjść zwycięsko i z większą siłą z obecnego kryzysu?”.

  – Nam wydaje się, że nie – ocenił opat lefebrysta.

  Bractwo lefebrystów prowadzi od początku pontyfikatu Benedykta XVI rozmowy z Watykanem na temat powrotu do Kościoła katolickiego. Strona watykańska uzależnia to przede wszystkim od uznania przez tradycjonalistów nauczania Soboru Watykańskiego II.

  Obecny papież uczynił dwa znaczące gesty wobec bractwa w nadziei na ich powrót do Kościoła: przywrócił mszę łacińską i zdjął ekskomunikę z biskupów lefebrystów, nałożoną za pontyfikatu Jana Pawła II.

  • eminem said

   Nasz Papież Jan Paweł II, uczynił wiele dobrego dla kościoła i świata to nie podlega żadnej dyskusji,… lecz nie mógł sprzeciwić się kardynałom, którzy byli przesiąknięci modernizmem i ekumenizmem… Za to, że arcybiskup Lefebvre ośmielił się wystąpić przeciwko tej grupie został wykluczony z kościoła katolickiego… Obecnie Benedykt VI próbuje naprawić ten błąd…
   ———————————————————-
   W ciągu 2 lat zebrania soboru watykańskiego II odbywały się jedne po drugich i wszyscy obecni członkowie wyraźnie dostrzegli istniejący głęboki podział w Kościele. Głęboki rozłam, który nie był dziełem przypadku, ani też czymś powierzchownym, lecz rozdźwięk o wiele wyraźniejszy wśród kardynałów aniżeli arcybiskupów i biskupów. Przy okazji głosowań widziano kardynałów konserwatywnych głosujących w pewien określony sposób i kardynałów progresistów w inny. Wszystkie głosowania były prawie zawsze identyczne. Jest rzeczą jasną, iż istniał rzeczywisty podział między kardynałami.

   Oto mały incydent, opisany w jednej z moich książek pt. Biskup mówi. Przytaczałem go często, ponieważ jest on rzeczywiście znamienny dla zamknięcia głównej Komisji i początku soboru. Zdarzyło się to podczas ostatniego posiedzenia; uprzednio otrzymaliśmy dwa dokumenty, dotyczące tego samego zagadnienia. Kardynał Bea przygotował tekst De libertate religiosa, „O wolności religijnej”. Kardynał Ottaviani opracował inny: De tolerantia religiosa, „O tolerancji religijnej”.

   Jako, iż dotyczyły tego samego tematu, te dwa tytuły były znamienne dla dwóch odmiennych koncepcji. Kardynał Bea mówił o wolności wszystkich religii, a kardynał Ottaviani o wolności religii katolickiej i o tolerancji fałszywych religii. W jaki sposób komisja mogła to pogodzić?

   I od pierwszej chwili kardynał Ottaviani zwrócił się do kardynała Bei, mówiąc:

   Eminencjo, ksiądz nie miał prawa przedstawić tego dokumentu.

   Kardynał Bea odpowiedział:

   Przepraszam, jako przewodniczący Komisji ds. Jedności, miałem pełne prawo opracować ten dokument. Zredagowałem go świadomie. A nawiasem mówiąc, jestem zupełnie przeciwny tezie Waszej Eminencji.

   Mamy zatem dwóch najznakomitszych kardynałów: kardynała Ottavianiego, prefekta. Świętego Oficjum, oraz kardynała Beę, spowiednika papieża Piusa XII, jezuitę cieszącego się ogromnym wpływem wśród kardynałów, dobrze znanego w Instytucie Biblijnym, który zrobił całkiem wyjątkowe studia. Mamy zatem dwie wybitne osobistości, zwalczające się na punkcie podstawowej tezy w Kościele. Inną rzeczą jest wolność wszystkich religii, to znaczy stawianie na jednej stopie prawdy i błędu, a inną wolność religii katolickiej i tolerancja błędu. Tradycyjnie Kościół zawsze był za tezą kardynała Ottavianiego, a nie za tezą kardynała Bea, która jest całkowicie liberalna.

   Wtedy kardynał Ruffini z Palermo wstał i powiedział:

   Jesteśmy postawieni przed dwoma współbraćmi, zwalczającymi się na punkcie bardzo ważnej kwestii w Kościele. Będziemy zmuszeni zwrócić się z tym do wyższej władzy.

   Bardzo często papież przewodniczył naszym zebraniom, lecz nie był obecny na tym ostatnim spotkaniu. Zatem kardynałowie zarządzili głosowanie:

   Nie chcemy czekać, aż przyjdzie Ojciec Święty, będziemy głosować.

   Zrobiono więc głosowanie. Prawie połowa kardynałów głosowała za tezą kardynała Bei, a druga za tezą kardynała Ottavianiego. Za kardynałem Beą głosowali kardynałowie holenderscy, niemieccy, austriaccy – na ogół z Europy lub z Ameryki Północnej. Jeśli zaś chodzi o kardynałów-tradycjonalistów, to byli oni z Kurii rzymskiej, z Ameryki Południowej i na ogół ze sfery języka hiszpańskiego.

   Był to prawdziwy rozłam w Kościele. Począwszy od tej chwili, zacząłem zastanawiać się jak potoczy się sobór z takimi sprzecznościami w równie ważnych tezach. Kto na nim będzie górą? Kardynał Ottaviani wraz z kardynałami sfery języka hiszpańskiego oraz innych językach romańskich, czy też kardynałowie europejscy i północnoamerykańscy?

   Istotnie walka w łonie soboru rozpoczęła się natychmiast, od pierwszych dni. Kardynał Ottaviani przedstawił listę członków wchodzących w skład komisji przygotowawczych, pozostawiając każdemu pełną swobodę wybrania komisji, które go interesowały. Oczywiście wszyscy nie znaliśmy się osobiście. Każdy przyjeżdża ze swojej diecezji; jak w takiej sytuacji można znać 2.500 biskupów z całego świata? Prosi się nas o głosowanie, aby wybrać członków soborowych komisji. Kogo wybrać? Nie znaliśmy biskupów z Ameryki Południowej, z Południowej Afryki, z Indii…
   ………..
   [źródło] http://www.polonica.net/Kosciol_przesiakniety_modernizmem_abp_Lefebvre.htm
   Polecam przeczytać całość

   P.S. św Pius X napisał że „Wróg już nie jest na zewnątrz kościoła, ale w jego wnętrzu”

   • annah said

    Cokolwiek papież zrobi bedzie skrytykowanane przez wiadome zrodla, troche rozwagi. Bractwa chca rozwalic
    Kosciol od wewnatrz i z zewnątrz pod roznymi maskami, często przez atak na papieża, czy nie potraficie rozeznac tych gierek?

    http://www.2008.ewangelizacja.pl/gdzie-jest-czlowiek/

   • gtgt said

    A co jeśli papież należy do Bractwa?

   • mgrabas said

    to tłumaczyłoby dlaczego pozwala się tytułować „Ojcem Świętym”, dlaczego dopuszcza poddawanie w wątpliwość ważność małżeństw, dlaczego pozwala na zaprzeczanie wielu nakazom z Pisma Świętego, począwszy od 10 przykazań m. in. zakazujących czynienia obrazów, rzeźb, aż do postawienia „Maryi” jako pośredniczki między Bogiem i ludźmi, w miejsce jedynego Pośrednika, jakim jest Syn Człowieczy, itd.
    gdyby z chrześcijaństwa nie zrobiono, z jednej strony instytucji, w której nie ma miejsca na człowieka z jego problemami, a z drugiej strony pozorów sprowadzających się do zaocznego chrztu niemowląt, bez udziału ich świadomości, do samych obrzędów nie przekładających się nijak na codzienne życie, to chrześcijanie byliby światłem świata i solą ziemi, a teraz chrześcijanie są tylko kłócącymi się, osądzającymi innych i przypinającymi łatki ich „wrogom” dewotami, z sercami zamkniętymi na Boga i na drugiego człowieka
    gdyby Jezus teraz przyszedł do zgromadzenia takich chrześcijan i zrobiłby coś nie tak jak przyjęli za obowiązujące, to by Go nie tylko wyrzucili, ale by Go tak osądzili i obsmarowali w swoim świętym oburzeniu, że antykościelny i bezbożny, że nawet gdyby pokazał palcem w Biblii czarno na białym, to nic by to nie dało, wobec tego ich świętego oburzenia i zadufania w sobie
    gdyby ogłoszono, że kara za bycie chrześcijaninem to więzienie, lub śmierć, to szybko by pouciekali i znaleźli sobie kolejną ideologię służącą im samym
    wystarczy poczytać choćby dyskusje na http://dzieckonmp.wordpress.com żeby zobaczyć jakimi głupotami się zajmują, np. czy mają klękać czy stać itp. zamiast nawrócić się na Ewangelię i na zgodne z jej wskazaniami myślenie i życie

   • annah said

    Mgrabas, mimo iż nie zawsze się z Toba zgadzam uważam iz jestes czlowiekiem otwarym i zapewne nie brakuje Ci dobrej woli, dlatego chciałam zaproponowac bys przeczytal ponizszy artykul, wnioski mozesz zostawic dla siebie.

    http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/03/11/ciekawy-dokument-z-konca-xviii-wieku/#comment-859

    od mg: wysłałem Ci maila, ale wrócił z adnotacją: „it was rejected by the recipient domain”, dziękuję za link, zapoznam się z nim po pracy, obiecuję

   • annah said

    dzięki, sprawdzę to u mojego operatora

 27. Ala said

  Cala prawda na temat wojen Amerykanskich

 28. Zenek said

  Ciekawie tu u was na zydowskim serwerze .
  Macie cos o karierze Piotra Beina.
  Niezla wtyka – co ?
  A ilu naiwnych !
  Obsada z przydzialem kierunkow dyskusji tez calkiem,calkiem – sa od strachu,od religii,od plucia na szmuli,sa astronomi,spece od lotnictwa .
  Brakuje tylko spluwaczki i wychodka brakuje .
  Bawcie sie dalej a szmule ze szwabami przechodza do nastepnego planu ujezdzania „goim” .
  Hej ! Brodacz w Kanadzie (oczywiscie chodzi o P.B.) jak sie czujesz po urlopie w Polsce,kase juz przelali ?
  Masz doborowe towarzystwo i jakos cie nie ruszaja po tylu wiadomosciach (starych) o szmulach .
  Nowe chyba podasz za rok ,oczywiscie jak dozyjesz .
  Pamietaj !
  Murzyn zrobil swoje,murzyn moze odejsc .
  Tak to juz jest w zyciu – uwazaj na watache !
  ==================
  od pb: zeniu, czuje sie ok; rozumiem frustracje ze ci tylu naiwnych zabralem = takie zycie…
 kasiora jak pisalem przy wyjezdzie w grudniu (pogubilista zapizki?) dobra byla, czas bylo przyjechac dopatrzec takiez biznesy z frajerow w canadzie;
 blog nadal niezle pompuje, 50-60 tys. groszy na miech; wszystkie sloiki zona tym powekowala;
 co glupio pytasz, u was inaczej? pewnie ze nie rusza swego agenta wplywu! a dratewka myslal ze ja podupadly naukowiec! ty od razu kapnales;
 nowe wiadomosci ida caly czas = czytac nie umita? totez z ostroznosci wyslalem smsa do mosadu zeby mi obstawe przeciw zenkowym potroili = czekamy…


  gdyby ktos chcial pogadac, oto kontakt do zenka:
  guttekpstzj@aol.com
  64.194.47.197

 29. Zenek said

  Oooooooooooo ! Zalozyles Piotrus kajdanki ?
  Nie wiedzialem ,ze az tak jestes silny .
  Poczekaj ,znajdziemy cie przy innej okazji,nie ochronia cie szmule,
  ===============
  od pb: no dobrze ze ostrzegles, moi z mosadu beda wypatrywac was chlopcuf = wlasnie zadzwonilem o potrojenie obstawy;
  gdyby ktos chcial pogadac, oto kontakt do zenka:
  guttekpstzj@aol.com
  64.194.47.197

 30. ALFA said

  Sikorskiego zdradza plany JNWO wobec świata:
  Cytat:
  „Jeśli kraj (Polska) spełniłby generalnie akceptowany cel NATO o udostępnieniu 8 procent swoich wojsk do wysłania za granicę, powinien być w stanie wysłać ponad 10 000 mężczyzn i kobiet do obcego kraju…Polska mogłaby następnie powołać straż graniczą, policję, tajne służby i celników aby pomagali w budowaniu zaplecza na terenach konfliktu zbrojnego… Za 500 milionów dolarów można wyposażyć i wysłać brygadę 2500 żołnierzy z jednego kraju Centralnej Europy – (ten wydatek) to naprawdę niewiele (dosł. okazja)”
  JNOW buduje sieć „bratnich” krajów (na wzór UW, RWPG – tzw. demoludów) z których każdy będzie dysponował wydzielonymi wojskami szkolonymi tylko w jednym celu: podbić i okupować zabłąkany kraj. Egipt pomoże Węgrom, Polska Iranowi, Czechy Włochom, Francuzi Libijczykom, Duńczycy Estończykom, Izraelczycy Izraelczykom. Najtrudniejszych przeciwników we wstępnej fazie rozgryzać będzie wielki żandarm – USA. To piękna wizja. Wizja ukuta w American Enterprise Institute.

  i uzupełnienie:

  Cytat:
  W ostatnich dniach Radosław Sikorski po raz kolejny próbował wykorzystać pełnioną funkcję do wprowadzenia sprzecznego z polską Konstytucją zakazu kontaktów polskich parlamentarzystów z przedstawicielami organizacji polonijnych krytycznie oceniających rząd PO-PSL. Na pierwszy ogień idzie Jan Kobylański, prezes Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polonijnych Ameryki Łacińskiej.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,9913,wid,9690491,wiadomosc.html?ticaid=16059

  Lekcja amerykańskiej demokracji. Warszawa, 26.01.2007
  W 2007 Sikorski razem z N.Podhoretzem (NP otrzymał Guardian of Zion Award i jest zwolennikiem bombardowania Iranu) na terenie Uniwersytetu Warszawskiego urzadzili pogadankę na temat czemu zabijanie islamofaszystów jest takie dobre i czemu islamofaszyzm tak zagraża Mirmiłowu…tzn Polsce. Pogadankę zakłócili przedstawiciele niszowej lewicy i
  członkowie ruchu antywojennego

  Sikorski widząc problemy zagroził wprowadzeniem wojska na teren uczelni. Prosyjonistyczna młodzież biła brawo (o taką Polskę walczyliśmy!), gdy z terenu uczelni za fraki wyprowadzono ostatnich sprawiedliwych. Zbrodniarze wojenni TAK, chamstwo NIE! Uniwersytet Warszawski to kulturalna uczelnia. Ą Ę.

  • Alex said

   UW zawsze było schroniskiem Mazowieckiego, Wałęsy, Kwaśniewskiego i Jaruzela… ten uniwerek jest wybitnie za układem który trwa do dziś. Nie wszyscy rzecz jasna na tym uniwersytecie, czego dowodem jest ten Pan z megafonem, który jest tam pracownikiem naukowym :)) mialem z nim zajecia nie bede mowil jak sie nazywa bo nikomu to niepotrzebne 😉 Ale w porządku z niego gośc i w pewnych kwestiach walczy w słusznej sprawie, tak jak na tym filmie.
   Ale generalnie uw ma klimat w stylu: za układem, ą ę, wszystko co się dzieje jest w porządku, warto dyskutowac, a jak masz inne zdanie to jesteś zacofany niewykształcony, oszołom, cham i prostak…

   • Alex said

    teraz tak obejrzałem filmik jeszcze raz.. a moja kadra profesorów siedzi na tej „debacie” i tego słucha….

 31. polskanews24 said

  Murzyni, którzy chcą być Żydami

  http://polskanews24.wordpress.com/2010/03/09/murzyni-ktorzy-chca-byc-zydami/

 32. Ola said

  W ramach ogólnoświatowego Tygodnia Apartheidu Izraelskiego obchodzonego w 40 miastach na całym świecie Polsko-Palestyńska Kampania Solidarności zaprasza na cykl spotkań, projekcji filmowych i wykładów:

  8 marca (poniedziałek) – Warszawa – Pokaz filmu “Zastrzelić Gazę”
  Aula A Collegium Civitas
  godzina 18.00

  9 marca (wtorek) Warszawa – spotkanie z Ewą Jasiewicz
  XIV LO im.Cervantesa
  godz. 9.45

  10 marca (środa) Lublin – pokaz filmu “Zastrzelić Gazę”
  dyskusja z udziałem Ewy Jasiewicz, Przemysława Wielgosza i Magdy Qandil
  miasteczko akademickie UMCS: sala 401 w Instytucie Socjologii UMCS (przychodnia akademicka), ul. Langiewicza 6a.
  godz. 19.30 –

  11 marca (czwartek) Zakopane – pokaz filmu “Zastrzelić Gazę” i dyskusja z udziałem Ewy Jasiewicz i Przemysława Wielgosza podczas Zjazdu Krajowego
  Związku Zawodowego Pracowników Ratownictwa Medycznego

  15 marca (poniedziałek) Wrocław – wykład Ewy Jasiewicz,
  Instytut Historii Uniwersytetu Wrocławskiego ul. Szewska 49 sala 236
  godz. 19.00

  17.03 (środa) Toruń – Pokaz filmu “zastrzelić Gazę” i dyskusja z Ewą Jasiewicz, Przemysławem Wielgoszem i przedstawicielem społeczności
  palestyńskiej
  Nasze Kino ul. Podmurna 14.
  godz. 19.00,

  Zapraszamy!

  http://www.kampania-palestyna.pl

 33. Luc said


  0:43 …
  ===============
  od pb: luc, prosze stosuj sie do wymagania moderatora, by podawac telegraficznie zawartosc czy o co idzie we wskazanej minucie

 34. StopCodex said

  KOALICJA POLSKA WOLNA OD GMO organizuje dnia 17 marca (środa) 2010 pokojowy protest w Warszawie.

  Będziemy domagać się NATYCHMIASTOWEGO wprowadzenia zakazu na uprawy genetycznie zmodyfikowanych ziemniaków i kukurydzy MON 810 oraz odrzucenia nowej ustawy o GMO.
  To ostatnia chwila, aby działać, zanim wiosną nieświadomi zagrożeń rolnicy wysieją GMO na polskie pola!!

  !!!Prosimy wszystkich, którym zależy na zachowaniu Polski wolnej od GMO, o przyłączenie się.
  Szczegóły podamy wkrótce, ale prosimy, abyście zarezerwowali sobie ten dzień.

  Komisja Sterująca KOALICJI POLSKA WOLNA OD GMO
  ================
  od pb: moze do szybszego wyniku potrzeba czegos jak kampania antyscypionkowa:
  – dramatyczna globalna/krajowa kampania informacyjna;
  – ogolnie zrozumienie zagrozenia biologicznego;
  – protesty grup medycznych, wojskiwych, policyjnych zawodowcow;
  – poparcie spoleczne;
  – „wylamanie sie” czlonka rzadu chocby w jednym panstwie;
  – echa na wyzszym szczeblu (ue, onz), potwierdzajace reakcje spoleczna

 35. poinformowana said

  Prosze panstwa ,pragne poinformowac ze w 2010-2011 maja zamiar wprowadzic obowiazkowe szczepienia dla wszystkich tzn od 6 miesiaca wzwyz ,naturalnie przeciwko grypie. Bedzie to jedna szczepionka przeciw trzem typom wirysa grypy. Osobom powyzej 65 roku zycia zaserwuja zwiekszona dawke. Ma sie odbyc w tej sprawie jeszcze malenkie glosowanie ale to chyba przesadzone.Co dalej ?
  ================
  od pb: szansy nie maja po oszustwie z ostatnia ‚pandemia’ h1n1 = nawet naiwni przejrzeli; uny musieliby wylapywac na sile i szczepic przymusowo = a to bylby zamach fizyczny na ludzkosc i wiadomo jaka jest reakcja czlowieka z nozem na gardle = uny nie odwaza sie! zadna armia im nie pomoze, bo w pandemii ubr. zbuntowaly sily mundurowe (nie mowiac o sluzbie zdrowia) co najmniej kilku panstw, gdy stanely przed strzykawka naladowana bronia biologiczna: niemcy, francuzi, amerykanie, grecy…

 36. ALFA said

  To sa miejsca upraw eksperymentalnych Monsanto.

  Chcemy uswiadamiac ludzi poprzez plyty, prezentacje, rozmowy a powinnismy zaczac od rolnikow, ktorzy maja pola w poblizu upraw Monsanto.

  Spojzcie na ta mape, przeciez to musi byc blisko was. Mozna pokazac tym ludziom filmy dotyczce tej sprawy wytlumaczyc im o co tu chodzi. Mam do was taki wlasnie apel, aby uswadomic tych biednych rolnikow. Nie obwiniac ich tylko starac sie do nich trafic, aby zmienic ich nastawienie.

  temat upraw Monsanto i załączonej mapy należy dodać, że nie pokazuje ona w pełni skali zagrożenia. Jak wynika z oficjalnej strony Monsanto Polska firma zajmuje się m.in. dystrybucją nasion rzepaku i kukurydzy w całym kraju „Tworzone są one w oparciu o bogaty potencjał genetyczny” 🙂

  Dodatkowo „Oddział handlowy nasion warzyw gruntowych ma w swojej ofercie najwyższej jakości nasiona warzyw:

  * ogórek, dynia, cukinia, patison, pomidor
  * cebula, marchew, por
  * papryka
  * brokuł, kalafior, kapusta
  * fasola szparagowa, kukurydza cukrowa

  …Rejestracja odmian odbywa się w COBORU (Centralny Ośrodek Badań Roślin Uprawnych) w Słupi Wielkiej … Proces rejestracji zakończony jest wpisem do Krajowego Rejestru Odmian oraz Wspólnotowego Katalogu Odmian, a jak takie instytucje u nas działają i jak przebiegają procedura, każdy inteligentny użytkownik zapewne wie 🙂

  Dodając do tego, że firma działa u nas od 1995 włos się na głowie jeży !

  Mapa dystrybutorów tutaj:

  Na stronie Monsanto USA http://www.monsanto.com/who_we_are/locations/poland.asp w zakładce Polska jest oprócz Monsanto Polska druga firma: De Ruiter Seeds Sp. z o.o.
  Która na swojej stronie nie chwali się jakoś związkami z monsanto Smile
  http://www.deruiter.pl/historia.html
  Firma zajmuje się produkcją ” … nasion warzyw … wyspecjalizowani w czterech najważniejszych gatunkach do uprawy pod szkłem i pod folią. Są to: pomidor, ogórek, papryka i oberżyna”

 37. unabomber10 said

  Chciałbym poruszyć temat Islamu, a właściwie coraz mocniej działającego ruchu anty-islamskiego w krajach Europy i prześladowań Chrześcijan ze strony tej religii. Kwestia ta jest bardzo ważna, szczególnie w świetle ostatnich wydarzeń na zachodnim brzegu jordanu (ambicje Izraela o przejęcie wzgórza świątynnego). W sprawie tej miejsce arabów jest bardzo ważne, a nawet zaryzykował bym stwierdzenie, że tylko oni mogą problem z syjonistami rozwiązać. Wszystko to dzieje się, podczas gdy nasila się ekspansja Islamu w kierunku starego kontynentu, a co więcej zaczynają się wcześniej wspomniane prześladowania. I tu pojawia się właśnie pytanie: Czy Arabowie nie mają innych zmartwień, niż nawracanie Chrześcijan?

  Owszem mają. Mają problem z całym zachodnim światem. Myślę, że całe to zamieszanie w kwestii arabskiej ma na celu skłócenie wyznawców Islamu i Chrześcijaństwa. Swoją działalność rozszerzają fałszywi prorocy, przedstawiający fałszywe świadectwa jednym, przeciw drugim, skłócając nas tym samym ze sobą. Mam taki mały apel do jednej, jak i do drugiej strony, aby nie dać się sprowokować! Tym bardziej, że nie jest to nie pierwsza taka operacja: http://tnij.org/f4b9

  Takie jest moje zdanie, ale mam pytanie do was: Co wy sądzicie o tej sprawie? Jak się odnosicie do sprawy ekspansji Islamu? Oraz zagęszczającej się sytuacji wokół wzgórza świątynnego?
  ================
  od pb; trafna diagnoza; sa dowody podjudzania islamistow przeciw chrzescijanom np w moim artykule
  http://piotrbein.wordpress.com/2009/11/26/operation-danish-cartoons/
  takze polityki kompleksu jot lansujacej emigracje muzulmanska i in. na zachod, nastepnie radykalizacja ich i ochrona ich „praw” na zgube rdzennej ludnosci – patrz np prof. kevin macdonald;
  niestety spotkalem w polsce katolikow ktorzy dali sie nabrac na te gre = wierza ze tylko istnienie izraela uchroni nas przed nawala islamu; ciekawe ze prawoslawni rosjanie, ukraincy, gruzini, ormianie, serbowie ktorzy znaja islam lepiej, bo blizej sie o niego otarli w historii, na ogol zdaja sobie sprawe z obecnej manipulacji = ktos jednak szkodzi mozgom polakow

  • monitorpolski said

   Jedna prośba – nie używajcie takich nicków. „Unabomber” kojarzy się z terrorystą. Od razu jest zainteresowanie służb – po co to? Przecież nie masz zamiaru wysyłać bomb w paczkach?
   Co do islamu – jest to bardzo poważne zagrożenie dla chrześcijan i dlatego jest wykorzystywane przez kompleks jot by nas zniszczyć. Rozprawę z Islamem zostawiają na później, weźcie też pod uwagę że islam jest w dużej mierze pod kontrolą przebierańców jak rodziny królewska w Arabii Saudyjskiej czy w Jordanie.
   ===============
   od pb: znow nadostrozny marek; w canadzie jest wielu imieniem dick (kutas) = czy to znaczy ze oni tacy?

 38. nemo said

  kill & Song & Dance

  czy cos sie zmienilo ?

 39. kudlaty said

  witam ! przepraszam ze nie na temat,ale czy wchodzil ktos ostatnio na strone polonica net ? 3/4 tej strony zniknelo

  • monitorpolski said

   Ta strona była pod największym atakiem. Być może mają problemy.
   ==============
   od pb: dosc czesto sa problemy techniczne niekoniecznie spowodowane przez unych, przetasowania sajtow = zanim podniesiecie alarm, zbadajcie sprawe

 40. Od “higieny rasowej” do “planowania rodziny”

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/03/09/od-%E2%80%9Chigieny-rasowej%E2%80%9D-do-%E2%80%9Cplanowania-rodziny%E2%80%9D/

 41. Wojwit said

  Zaprotestujmy przeciw paradzie homoseksualistów, którą chcą zrobić w Warszawie w lipcu.

  http://stopeuropride2010.wikidot.com/start

  • monitorpolski said

   Już kiedyś proponowałem bierny protest – wszyscy się ubierają na czarno jak na pogrzeb, zamkniete okna, jak najwięcej czerni wszędzie. Można otwierać czarne parasole, nawet jak nie będzie deszczu. Czynny protest spowoduje to, że wielu patriotów zapłaci kolegia, a to znacznie nas osłabi. Można spróbować zarejestrować kontrdemonstrację. No i akcje ulotkowe, ale bez wydźwięku homofobicznego – po prostu promujące tradycyjną rodzinę. Pamiętajcie, że jesteśmy po podpisaniu traktatu.
   =======================
   od pb: traktatu nie podpisywalem, zostal przepchany podstepnie, mam prawo naturalne walczyc z tym w obronie swych praw danych przez Boga = jesli 38 milionow polakow pokaze palec, moga wszczac represje palcem w bucie; uny nas trzymaja zasraszaniem, przykladowa brutalnoscia wobec wyselekcjonowanych, ktorej nie mogliby zastosowac nawet na tysiacach osob; zaczyna sie od malych rzeczy jak odwaga powiedzenia syjonistom w oczy: zabiliscie swych braci w szoa, teraz chcecie panowac nad swiatem, wpychacie sie do polski, mordercy polakow przez wieki w rozmaitych piorkach

  • monitorpolski said

   Jeszcze jedno – po co te petycje? Przecież daje się im do ręki nazwiska niesfornych oponentów NWO. I tak to nic nie da, jedyna metoda to poprzez sąd, a to też nie zadziała. Tylko kontrakcje propagujące rodzinę, i znaki negacji wobec dewiacji (można rozdawać naklejki jak podczas Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale z napisem „Szanuję tradycyjną Rodzinę”, „Moja choroba moją prywatną sprawą”, „Nie afiszuję się z moimi zboczeniami” czy coś w tym stylu.
   ================
   od pb: wlasnie ze podpisywac, im wiecej tym lepiej, nawet jesli idzie do kosza; a jak bedziesz rozdawac naklejki to nie zanotuja ciebie i tego co nakleil u siebie? trzeba robic wszystko co zdolamy w ramach legalnosci = dac unym znac ze sie nie lekamy ich zasraszania i terroru policyjno-sadowego

 42. […] rzezią w Gazie i atakiem na Flotyllę Wolności. Obecność antysyjonistycznych Żydów na forach ośmiela wielu nie-Żydów zastraszonych […]

 43. […] rzezią w Gazie i atakiem na Flotyllę Wolności. Obecność antysyjonistycznych Żydów na forach ośmiela wielu nie-Żydów zastraszonych […]

 44. […] rzezią w Gazie i atakiem na Flotyllę Wolności. Obecność antysyjonistycznych Żydów na forach ośmiela wielu nie-Żydów zastraszonych […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s