Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Holo-oszuści cz. 2 + apel Prof. Majewskiej

Posted by grypa666 w dniu 05/03/2010

WESPRZYJ BLOG — NA KONTO LUB PAY PALA

DOTYCHCZASOWY POZIOM WSPARCIA NIEWYSTARCZY

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Zobacz “11 Minut” o Auschwitz

††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Piekło piekłem, ale trzeba robić swoje

Opracowała Ola Gordon 8.2.2010

Więcej o Holo-oszustwach

Wg znawców, jest to najmocniejszy i najbardziej znany fragment literatury Holokaustu.  Pierwsza książka żydowskiego autora Eliezera Wiesela “Noc” (1960), opisuje doświadczenia Żydów: “Nigdy nie zapomnę tej nocy, pierwszej nocy w obozie, która zmieniła moje życie w jedną długą noc, siedem razy przeklętą i siedem razy zamkniętą. Nigdy nie zapomnę tego dymu. Nigdy nie zapomnę drobnych twarzy dzieci, których ciała widziałem przekształcone w kłęby dymu pod cichym błękitnym niebem. Nigdy nie zapomnę tych płomieni, które pochłonęły na zawsze moją wiarę. Nigdy nie zapomnę tej nocnej ciszy, która pozbawiła mnie, na całą wieczność, chęci do życia. Nigdy nie zapomnę tych chwil, które zamordowały mi Boga i duszę i marzenia obróciły w pył. Nigdy nie zapomnę tych rzeczy, nawet jeśli jestem skazany na życie tak długo, jak sam Bóg. Nigdy”.

Od tego czasu poświęcił swoje życie by zapewnić, że nikt z nas nie zapomni, co stało się z Żydami. Dlaczego pisał o holokauście? Wyjaśnił to w następujący sposób: “Pamiętajmy, pamiętajmy bohaterów Warszawy, męczenników z Treblinki, dzieci z Auschwitz. Oni walczyli sami, cierpieli sami, żyli sami, ale nie umarli sami, gdyż razem z nimi umarło coś w nas wszystkich”.

Eliezer z rodzicami i siostrami dostaje się do Polski, Auschwitz-Birkenau, znany jako Auschwitz II, obóz śmierci, jeden z trzech głównych obozów i 40 podobozów. Mężczyźni i kobiety oddzielane po przybyciu. Eliezer i ojciec na lewo, matka, Hilda, Beatrice i Tzipora na prawo. Po latach dowiedział się, że matka i Tzipora wysłane były prosto do komory gazowej. Z tej samej książki “Noc”: “Przez ułamek sekundy widziałem matkę i siostry odchodzące na prawo. Tzipora trzymała matkę za rękę. Widziałem kiedy odchodziły; matka głaskała ją po włosach… i nie wiedziałem, że tam i wtedy, rozstawałem się na zawsze z matką i Tziporą”.

Pozostała część książki opisuje początkowe rozpaczliwe wysiłki by nie być oddzielonym od ojca, i cały czas nie spuszcza go z oka, ból i wstyd kiedy patrzy na niego wpadającego w bezradność; i jak zmieniają się ich wzajemne relacje i młody chłopak staje się opiekunem starszego, jego pretensje i poczucie winy, gdyż to, że ojciec żyje, zagraża jego własnemu bezpieczeństwu. Im bardziej Eliezer pragnie przeżyć, tym bardziej słabną jego więzi łączące go z innymi.

Jego utrata wiary w ludzkie relacje odbija się utratą wiary w Boga. Podczas pierwszej nocy, razem z ojcem czeka w szeregu by ich wrzucono do pieca. Widzi kiedy ciężarówka przywozi ładunek dzieci do ognia. Kiedy ojciec recytuje Kadisz, modlitwę za zmarłych – “Nie wiem czy coś takiego wydarzyło się wcześnej w długiej historii Żydów, by ludzie odmawiali modlitwę za zmarłych za samych siebie” – Eliezer zastanawia się, czy nie rzucić się na elektryczne ogrodzenie. Wtedy on i ojciec dostają rozkaz, by poszli do swoich baraków. Ale “student Talmudu, dziecko, byłem pochłonięty przez płomienie. Pozostał tylko kształt, który wyglądał jak ja”.

Ok. sierpnia 1944 r. Eliezera i Szlomo przeniesiono do Auschwitz III, obozu pracy. Ich życie polegało na unikaniu przemocy i ciągłym szukaniu pożywienia. “Chleb, zupa – były całym moim życiem. Byłem organizmem. Może nawet czymś mniej: zagłodzonym żołądkiem”. Jedyną chwilą radości jest bombardowanie obozu przez Amerykanów. “Już nie baliśmy się śmierci; w żadnym przypadku, nie takiej śmierci. Każda eksplodowana bomba wypełniała nas radością i dawała nam nową wiarę w życie”.

W styczniu 1945 r. kiedy zbliżała się armia radziecka, Niemcy uciekali z obozu, zabierając 60 tys. więżniów, w większości Żydów, do obozów koncentracyjnych w Niemczech, organizując tzw. marsze śmierci, strzelając każdego, kto jest za słaby, by iść dalej. Eliezer i Szlomo maszerują do Gleiwitz, gdzie są załadowani na pociąg towarowy do Buchenwaldu k. Weimaru.

Wiał lodowaty wiatr. Ale musieliśmy iść. Dookoła bardzo ciemno. Co chwila eksplozja. Mieli rozkaz zastrzelenia każdego, kto nie mógł iść dalej. Z palcami na spustach, nie odmawiali sobie tej przyjemności. Kiedy jeden z nas zatrzymał się na chwilę, ostry strzał wykończył następnego brudnego sk…a. Obok mnie mężczyźni padali na brudny śnieg. Strzały”.

Kiedy odpoczywaliśmy w baraku po przejściu 75 km, rabin Eliahou pyta czy ktoś widział jego syna. Byli razem przez trzy lata, “zawsze blisko siebie, w cierpieniu, w biciu, w porcjach chleba, w modlitwie”, ale rabin stracił go z oczu w tłumie, i teraz grzebie w śniegu szukając ciała syna. “Nie miałem siły biec. A mój syn nie zauważył. To wszystko co wiem”. Autor nie mówi mu, że syn zauważył kulejącego ojca, i pobiegł szybciej, pozwalając na oddalenie się od siebie.

„Przyszła mi do głowy straszna myśl: on chciał pozbyć się swojego słabego ojca!… (On) szukał okazji by rozdzielić się by pozbyć się ciężaru, uwolnić się od przeszkody… I wbrew sobie, w sercu poczułem modlitwę do Boga, w którego już nie wierzyłem. Mój Boże, Panie Wszechświata, daj mi siłę, bym nigdy nie zrobił tego, co zrobił syn rabina Eliahou.”

Więźniowie szli do Gleiwitz, gdzie spędzili dwa dni i noce zamknięci w zatłoczonych barakach bez jedzenia, wody, ogrzewania, dosłownie śpiący jeden na drugim, po to by każdego ranka żywi budzili się na zmarłych. Potem dalszy marsz do stacji kolejowej i na bydlęce wagony bez dachu, gdzie nie było miejsca  usiąść, chyba że inni zrobili miejsce zrzucając martwych na tory. Jadą przez dziesięć dni i nocy, jedynie ze spadającym śniegiem służącym za wodę. Ze stu Żydów w wagonie Wesela, podróż przeżyło dwunastu.

Wyrwałem się z apatii w momencie, kiedy do ojca podeszli dwaj mężczyźni. Rzuciłem się na ciało ojca. Był zimny. Klepnąłem go w twarz. Pogłaskałem go po dłoni, płacząc: „Tato! Tato! Obudż się. Chcą cię wyrzucić z wagonu…” Nie poruszył się… Zacząłem klepac go tak mocno jak tylko mogłem. Po chwili ojciec lekko poruszył powiekami znad zaszklonych oczu. Miał słaby oddech. „Ty patrzysz”, płakałem.

Wtedy dwaj mężczyżni odeszli. Niemcy czekają z megafonami i rozkazują by udać się na gorącą kąpiel. Eliezer rozpaczliwie pragnie gorączki wody, ale jego ojciec osuwa się na śnieg, nie mogąc się ruszyć. „Mogłem rozpłakać się ze złości … pokazałem mu trupy wokół niego; one również chciały tu odpocząć … krzyknąłem pod wiatr … czułem, że nie będę się z nim kłócił, ale z samą śmiercią, ze śmiercią, którą już wybrał.”

Dźwięk alarmu, wyłączają się obozowe światła, a Eliezer, wykończony, idzie z tłumem do baraków, zostawiając z tyłu ojca. Budzi się o świcie na drewnianej pryczy, przypomniawszy sobie, że ma ojca, i idzie go szukać. Ale w tym momencie przyszła mu do głowy myśl. „Żebym go nie znalazł! Gdybym tylko mógł pozbyć się tego ciężaru, bym mógł użyć całej siły do walki o własne przetrwanie, martwił się tylko o siebie.” I natychmiast powstydziłem się samego siebie, na zawsze.

Ojciec w innym baraku, chory na czerwonkę. Inni na pryczy, Francuz i Polak, zaatakowali Szlomo, gdyż nie mógł dłużej wychodzić by się załatwić. Eliezer nie może go obronić. “Kolejna rana w sercu, kolejna nienawiść, kolejny powód do życia stracony. Błagając z pryczy nocą o wodę, przeleżawszy tydzień, Szlomo uderzony w głowę pałką przez SS-mana za robienie zbytniego hałasu. Eliezer leży na pryczy nad ojcem i nie robi nic. Nie poruszyłem się. Bałem się. Moje ciało bało się uderzenia. Wtedy ojciec wydał rzężący dźwięk, to było moje imię: Eliezer. Widziałem, że oddychał – spazmatycznie. Nie poruszyłem się. Rankiem 29.1.1945 r. Eliezer widzi innego mężczyznę na miejscu ojca. Przed świtem przyszli kapo i zabrali go do krematorium, być może jeszcze żywego. Jego ostatnim słowem było moje imię. Wezwanie, na które nie odpowiedziałem. Nie płakałem, czułem ból, gdyż nie mogłem płakać. Nie miałem więcej łez. I, głęboko w sobie, w zakamarkach osłabionej świadomości, gdybym poszukał, znalazłbym – nareszcie wolny!

Tyle literatura. Ten człowiek, który przeszedł przez piekło Holokaustu, potrafił powiedzieć 15.3.2003 r. w Białym Domu: „Mamy moralny obowiązek interweniować, gdzie rządzi zło. Dzisiaj tak jest w Iraku”.

A z drugiej strony: “Przysiągłem nigdy nie milczeć, kiedykolwiek i gdziekolwiek ludzie znoszą cierpienia i upokorzenia. Musimy zawsze brać stronę. Neutralność pomaga ciemiężcy, nigdy ofierze. Milczenie zachęca prześladowcę, nigdy dręczonego”.

Dlaczego milczymy, gdy Tybetańczycy potrzebują naszego głosu? Tybet nie pragnie ekspansji terytorialnej ani dominacji politycznej. Jedyną ambicją Tybetu jest odzyskanie wolności i suwerenności. Jeśli bycie wolnym jest najważniejszym celem dla nas wszystkich, to dopomożenie komuś w uzyskaniu wolności musi być najwznioślejszym, najwspanialszym czynem człowieka”.

Na tej ziemi skażonej i przeklętej żyją Polacy. A ci, którzy żyją na ziemi skażonej i przeklętej sami są skażeni i przeklęci.(…) Nie jest to zwykły przypadek, że obozy największej zagłady powstały u nich, w Polsce, a nie gdzie indziej”.

Przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, lecz obojętność. A przeciwieństwem życia nie jest śmierć, lecz nieczułość”.

Ubóstwo jest darem Bożym dla ludzi – to prawdziwy skarb i kosztuje tak niewiele”.

W tej samej książce “Noc”, opowiada również historyjkę o odwiedzinach chasydzkiego rabina, którego nie widział przez 20 lat. Rabin nie jest zadowolony z tego, że on pisze książki, i chce wiedzieć o czym pisze.  “Co piszesz?” – zapytał rabin.

Opowieści” – powiedziałem – “prawdziwe historie”.

O ludziach których znałeś?”.

Tak, o tym, co się wydarzyło lub mogłoby się wydarzyć”.

Ale się nie wydarzyło?

Nie, nie wszystkie z nich. Tak naprawdę niektóre rzeczy zostały wymyślone niemal od początku do końca”. Rabin pochylił się tak, jakby chciał mi się przyjrzeć, i powiedział bardziej ze smutkiem niż ze złością: “To znaczy, że piszesz kłamstwa!

Nie odpowiedziałem od razu. Jak skarcone dziecko, nie miałem nic do powiedzenia w swojej obronie. Ale musiałem się usprawiedliwić: “To nie takie proste, rebe. Niektóre zdarzenia mają miejsce, ale nie są prawdziwe, inne są – mimo, że nigdy do nich nie doszło”.

I jeszcze jeden cytat tego samego autora: “Od pierwszego człowieka do końca czasów słowo jest i pozostanie jedynym narzędziem, które pozwala ludziom wymieniać marzenia i tajemnice”.

Elie Wiesel – laureat Nagrody Nobla – urodził się w 1928 w Transylwanii, obecnie Rumunia. Po wojnie wyjechał do Francji, studiował na Sorbonie filozofię, literaturę i psychologię, póżniej pracował jako dziennikarz. W 1956 wyjechał do USA i w 1963 uzyskał amerykańskie obywatelstwo. 1978 – prezydent Jimmy Carter mianował go szefem Prezydenckiej Komisji ds. Holokaustu. 1980 – założył Amerykańską Radę Pomnika Holokaustu. 1986 – laureat Pokojowej Nagrody Nobla. Założyciel Fundacji dla Ludzkości Elie Wiesela. Oddany obrońca Izraela, bronił sprawy sowieckich Żydów, Miskito Indian w Nikaragui, Deseparecidos w Argentynie, uchodźców z Kambodży, Kurdów, ofiar głodu i ludobójstwa w Afryce, ofiar apartheidu w Afryce Płd., oraz ofiar wojny w b. Jugosławii. Autor ponad czterdziestu książek.

Wieloletni wykładowca amerykańskich uczelni. Odznaczenia państwowe: Prezydencki Medal Wolności, Złoty Medal Kongresu, oraz laureat wielu nagród literackich. Jest aktywnym syjonistą, w 1997 r. otrzymał odznaczenie Guardian of Zion Award (Strażnik Syjonu).

Nic więcej od siebie nie dodam poza tym, że się wkurzam za to, że zepchnięto nas w kozi róg. — Ola Gordon

Materiały źródłowe:

http://www.eliewieselfoundation.org/eliewiesel.aspx

http://pl.wikipedia.org/wiki/Elie_Wiesel

http://xroads.virginia.edu/~CAP/HOLO/ElieBio.Htm

http://thinkexist.com/quotes/elie_wiesel/

http://pl.wikiquote.org/wiki/Elie_Wiesel

http://en.wikipedia.org/wiki/Night_%28book%29#Memoir_or_novel

http://globalfire.tv/nj/04en/religion/6million.htm

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Apel prof. MD Majewskiej w obronie Prawdy w medycynie

Załączam link do petycji w obronie dr Andrew Wakefielda, pioniera badań nad związkami autyzmu ze szczepieniami, który jest dziś najbardziej prześladowany przez brytyjski i światowy medyczno-farmaceutyczny establiszment. Jesli uznacie za stosowe, możecie poprzeć petycje w jego obronie w załączonym linku.  Po lewej stronie na tej stronie znajduje sie tez sondaż dotyczący związków autyzmu ze szczepieniem MMR.  Jeśli Wasze dziecko rozwinęło objawy autyzmu wkrótce po tej szczepionce, możecie tam wpisać swój przypadek. Całość jest po angielsku. Jeśli ktoś chciałby sie wpisać i miał problemy językowe, proszę sie do mnie zgłosić. Chętnie pomogę.
http://www.wesupportandywakefield.com

Pozdrawiam,
MDMajewska  majewska@ipin.edu.pl

Informacje ogólne będę zamieszczać na stronie http://www.autyzm-szczepienia.eu
[jest u mnie w linkach  MD]

PS. Wspólnie musimy walczyć o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci oraz o wolność nauki.

††††††††††††††††††††††††††††††

Pro-scypionkowcy w natarciu

Nadesłała Marta 27.2.2010

Witam, Jestem moderatorką forum rodziców nie szczepiących –  http://www.szczepienia.org.pl
25 lutego Państwowy Zakład Higieny wydał oświadczenie ws szczepień – http://www.pzh.gov.pl/page/fileadmin/user_upload/newsy/Oswiadczenie.pdf , które skomentowała w tym samym dniu prof. Majewska – http://www.box.net/shared/1uh22ho566 . Myślę, że warto by było opublikować te materiały na głownej stronie blogu grypy666. Prosiłabym przy okazji o zamieszczenie linku do naszego forum. Pozdrawiam, Marta

Komentarzy 76 do “Holo-oszuści cz. 2 + apel Prof. Majewskiej”

 1. grypa666 said

  pd pb: niemcy ostrza zeby na grecje
  ATHENS/BERLIN (Own report) – In light of Greece’s financial crisis, government advisors in Berlin are considering new limitations to EU member nations’ sovereignty. Because of difficulties in bringing the situation in Greece under control, the German Institute for International and Security Affairs (SWP) wrote in a recent analysis that it should be discussed „whether and how it could be possible to take drastic action more precociously on national fiscal policies”.
  Yesterday, the government in Athens consented to Brussels’ new reductions in pay and more tax increases, but it is uncertain whether these drastic measures will suffice to keep Germany from having to provide Greece with financial aid. Berlin has begun weighing the option of letting that country go bankrupt, the consequences being probably „just a bit more serious” than those of last year’s insolvency of General Motors, writes the SWP. In Greece, since some time, protests have been raised against German economic dominance. The media is warning that „the Germans could take absolute control” of the Greek national budget.
  more http://www.german-foreign-policy.com/en/fulltext/56325

  • Głos66 said

   Czekamy na tłumaczenie w Ojczystym języku.

  • asm said

   znany temacik…
   teraz sie zaczyna zagarnianie ziem…
   zloto i duze korporacje sa juz w ich rekach, czas na zdobycie ziem i nieruchomosci. Ot jak nie wytrzymuja niemieccy zydzi w swej diabelskiej machinie.

   ASM

   • malwa said

    uny mają prawie wszystkie firmy w swoich rękach na całym świecie ale nie mają większości w społeczeństwach w poszczególnych krajach więc według mnie jest tylko jedyna możliwość odkręcenia tego zła wyzysku i bezprawia poprzez uchwalenie wysokiego 60% opodatkowania biznesmenów o dochodach powyżej 50000 na miesiąc myślę że 95% tych oligarchów to uny więc było by to jedyne skuteczne uderzenie w tą sektę elit a fundusze przekazywać na finansowanie budżetu państwa(a co za tym idzie na podwyżki dla ubogiego społeczeństwa)jeśli ktoś ma lepsze pomysły to niech przedstawi

   • asm said

    Malwa, moze i nie jest to zly pomysl, ale mysle,ze sa lepsze.
    Pytanie raczej warto postawic czy spoleczenstwo zaczeni wkacu sie jednoczyc by tworzyc czysto polksie dzialania, firmy, sklepy, na miare nieniejeszgo wieku?

    Duzo jest ludzi, ktorzy chca cos dzialac, ale brakuje wpolnych dzialan. Barier jest sporo, choc by odleglosc. JEst to nie wyzerpany temat dyskusji.

    ASM

 2. polskanews24 said

  Znalazłem takie filmiki

  • kompresor said

   Warto wspomniec o manipulacjach żydów na temat manipulacji strona rosyjska i niemiecka przed 2 WŚ.

   Kto naprawde pociagał za sznurki i kim byli NKWDysci,ktozy mordowali Polaków.

   Duzo sie o tym pisze,ze juz obłedu mozna dostac,a w koncu podręczniki historii trzeba napisac od nowa.

   Teraz my sa w „łuni” i chca nam zabrac to co niby im sie nalezy,ale kur….a! ,jak my mamy odebrać swoje na wschodzie sie pytam?!!

   Te same elity widac samostanowia sie obecnie w europie i świecie ponad inne narody i społeczności.

   Majatek narodowy na wyprzedaniu, obce agentury sie panoszą,a granic juz nie ma wiec obyło sie bez wojny, tylko my sie ostalismy i tylko my stoimy im na przeszkodzie.

   • Pelagia said

    zaraz, zaraz, jak my im mamy coś oddać, to niech oni najpierw przywróca życie milionom zamordowanych Polaków, nasze zagrabione mienie tez niech zwrócą

  • VIVIEN said

   POZDRAWIAM BLOGOWICZOW ! Slyszelisci kiedykolwiek o tym wierszyku ? ZNACIE GO MOZE ?…

   Gałczyński Konstanty Ildefons

   Marsz masonów

   Nas nie zgnębią reakcje i frakcje,
   ni wpływy Zachodu i Wschodu,
   jak czarne róże rozkwitną
   nasze fraki w Lidze Narodów.

   Sursum corda, mili masoni,
   en avant, en avant, en avant!
   Zawsze po naszej stronie
   Lloyd George, lord Cecil i Briand.

   Nie pomogą prasowe kalumnie
   i trucizny w kolumnach i szpaltach,
   my karnie kroczymy i dumnie
   po metropolii asfaltach.

   Rączka w rączkę, choć gady się wiją,
   ze strachu się wiją i drżą –
   three cheers! es leben! niech żyją
   franc-macons, franc-macons, franc-macons!

   Europa już płacze ze strachu,
   Ameryka słucha blada –
   świt jak jabłko
   z drzewa odcina
   wolnomularska szpada.

   Sursum corda, mili masoni,
   en avant, en avant, en avant!
   Zawsze po nasiej stronie
   Lloyd George, lord Cecil i Briand.

   PS CO PRAWDA LIGA NARODOW NIE ISTNIEJE – ROZSYPALA SIE – ZNIKNELA- powstala NOWA ORG: ONZ …

   PRZYZNAM ;ZE WSZYSTKIE INFORMACJE NA BLOGU NIE TYLKO OTWIERAJA – POWALAJA Z NOG – PRZECIEZ TE „GADY SA WSZEDZIE” !!!!! ….. w Polsce dzieja sie obrzydliwe rzeczy .POLICJANCI katuja dzieci 14-15 letnie – WIEM CO PISZE ! NIE MOGE UJAWNIC SZCZEGOLOW PONIEWAZ SWIEZA SPRAWA … ale TO PRAWDA.CHLOPCY W POLUDNIE IDAC MIASTEM ZOSTALI ZATRZYMANI – ZABRANI NA KOMISARIAT I SPRANI – POLICJA CHCHIALA ;ZEBY SIE PRZYZNALI ;ZE UKRADLI SLODYCZE ZE SKLEPU ;KTORE WCZESNIEJ JEDEN Z CHLOPCOW ZAKUPIL I NIOSL W SIATCE .Stlukli biedakow Aa PRZY TYM WULGARNIE ODZYWALI SIE – WYOBRAZCIE SOBIE ;ZE DO JEDNEGO Z CHLOPCOW – POLICJANT POWIEDZIAL -„ZE WYBIJE MU ZEBY ;ZEBY LEPIEJ MOGL OBCIAGAC GEJOM.”.. w BIALY DZIEN W CENTRUM WIELKIEGO MIASTA !!! ??? NIE moge ujawnic szczegolow ale sprawa poszla do odpowiednich organow prawa – i jesli zostanie uciszona – RODZICE SA WSCIEKLI I GOTOWI POJSC DO TELEWIZJI ZE SPRAWA !…az sie nie chce wierzyc … ale TU O COS „IM ” CHODZI… chca rozpetac burze w Polsce ??? COs WIECEJ?……. przepraszam ,ze z tematu ale ta sprawa z nastolatkami strasznie mnie zbulwersowala.
   =============
   od pb: podawajcie te sprawy

 3. Fraktal said

  http://wiadomosci.onet.pl/2137269,11,ciche_umorzenie_w_sprawie_dowodow_hitlerowskich_zbrodni_na_polakach,item.html

  Dlaczego nasze sądy wszystko umarzają z powodu przedawnienia a Żydzi i Niemcy mają do wszystkiego prawo?

 4. eminem said

  Książka Noc „Eliezera Wiesela” następnie książka „Malowany ptak” Jerzego Kosińskiego oraz książka „Śąsiedzi” Grossa, wpisują się w nurt „Przemysłu Holokaust” o którym pisze Norman G. Finkelstein w swej książce pod tym samym tytułem zresztą doskonale udokumentowanej. Zbiegi te są po to aby przygotować opinię publiczną poprzez prasę i literaturę do ograbienia Polski z majątku, poprzez żądanie nienależnych im odszkodowań za II wojnę światową….

  Bóg który kocha naród doświadcza go !!

  • Zbyszko said

   Tak samo kiedyś w powszechnej opinii zrobili z Srebów zbrodniarzy. Także Polsce i Polakom robią taka opinię, by świat nie kiwnął nawet palcem gdy nas eksterminują.

 5. grawitacja44 said

  Wielki Sanhedryn a Palestyna (Sanhedrin Ha-Gdola’Israel Ministry of Foreign Affairs)Israel Ministry of Foreign Affairs czyli synagoga szatana. Izrahell jest terrorystą,zrzuca bomby kasetowe na ludność cywilną-bez komentarza zdjecia mówią za siebie i oczywiście wszystko sie dzieje pod parasolem politycznym Baracka Obamy “gabinetu cieni”.Jasno i dokładnie przedstawia tutaj ta dokumentacja kto jest naszym terrorystą i o jakich dokladnie ludzi chodzi (znanych nam z telewizji-mediow-innych źródeł propagandy ogłupiania) ___ PORA SIĘ OBUDZIĆ
  http://grawitacja44.wordpress.com/2010/03/05/wielki-sanhedryn-a-palestyna-sanhedrin-ha-gdolaisrael-ministry-of-foreign-affairs/

 6. Karki89 said

  Mam pytanie, czy nie mógł by ktoś to przetłumaczyć z angielskiego ??http://projectcamelot.org/anglo_saxon_mission.html Myślę, że podane są tam cenne dla nas informacje.

  • Ola said

   wywiad z uczestnikiem spotkania masonerii w Londynie w 2005 roku. Najważniejsze założenia:
   – są plany III wojny światowej – broń biologiczna i nuklearna. Jej początek 18-24 mce.
   – rozpocznie się uderzeniem Izraela na Iran. Iran albo Chiny sprowokowane do użycia broni atomowej. Po zawieszeniu broni swiat pogrąży się w szczegółowo zaplanowanym chaosie.
   – stan wyjątkowego napięcia będzie powodem do wprowadzenia kontroli społecznej i militarnej we wszystkich państwach zachodnich. Plany są gotowe.
   – podczas zawieszenia broni planuje się tajną operację z użyciem broni biologicznej, początkowo wobec Chin. Określił to tak, że „Chiny zachorują na grypę”. Potem przejdzie to na zachód.
   – To tylko początek. Później rozpęta się prawdziwa wojna na szeroką skalę, pochłonie wiele ofiar. Planowana redukcja populacji to 50%, słyszał o tym na spotkaniu.

   Prawdziwym celem jest zorganizowanie świata po katastrofie geofizycznej ( takiej jaka mieła miejsce 11.5 tys. lat temu). Stan wojenny w wybranych miejscach świata wprowadzony przed ta katastrofą.
   Ludźmi którzy przetrwają będą biali (rasa kaukaska), stąd nazwa tego projektu: Misja anglo-saksońska. Dlatego planuje się ludobójstwo na Chińczykach.
   ===============
   od pb: zrodlo?

   • Karki89 said

    Dziękuję 🙂
    Kolejne ciekawe info tym razem z polskiego wp.pl
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Oficjalny-egzorcysta-sekta-satanistow-w-sercu-Watykanu-papiez-juz-wie…,wid,12048034,wiadomosc.html

   • eminem said

    Zadałem pytanie naszemu źródłu: Jeśli jest oczekiwana katastrofa (2012, zdarzenia geofizyczne ziemi)to dlaczego chcą zainicjować III wojnę światową ? Jego odpowiedz…
    Wyjaśnił że prawdziwy cel jest ustawienie świata po tej katastrofie nowego świata „New World”….

    Plan Alperta Pike staje się na naszych oczach rzeczywistością

   • Mars said

    otuchy może dodać to ,że w wypadku próby użycia broni nuklearnej są interwencje z kosmosu i takie akcje już miały miejsce więc jest szansa że wiele planów z tej zapowiadanej wojny nie wypali .

   • hjk said

    wszyscy zdaja sobie sprawe ze wywolanie „pełnej” wojny nukl. byłoby szalenstwem, jednak podobno sa straszniejsze bronie (coś w rodzaju kataklizmu?)…Coś zamilkli o tym megaaakceleratorze LHC pod Genewą, czy co to jest?
    a broń biol. jest ryzykowna, bo moze nie zadziałac albo obrocic sie p. sprawcom…

 7. POLAK said

  Oni/”une” nie tylko pisza/mowia ale dzialaja a WY RODACY :
  CO CZYNICIE ??????????????????
  Jest chociaz jedna w Polsce ogolnonarodowa organizacja ,ktora broni POLSKIEJ RACJI STANU i NIEPODLEGLOSCI ?
  Czy POLACY potrafia sie ZJEDNOCZYC w walce ze swymi wrogami ?
  Ma to za WAS MLODZI zrobic jeden stary Switon lub Henryk Pajak,ktory przedstawil wam prawde w swych ksiazkach ?
  A moze ma za WAS zrobic to Piotr B z Kanady albo Edward Maciejczyk z USA lub inni starzy juz ludzie POLSCY PATRIOCI ?
  Wszystkie przemiany ,sila,walka,obrona jest w mocy LUDZI MLODYCH !!!
  Wiec wy wszyscy tu piszacy nie przelewajcie wody z jednego naczynia w drugie ,bo to jest syzyfowa praca .
  Nawet to,ze ktos swoj krzyk RATUNKU przedstawi duzymi literami to i to przeszkadza „innym”, bo to niezgodne z zydowska NETYKIETA !
  Czas konczyc z „normami” narzuconymi wam przez Zydow i Niemcow.
  WYPRACUJCIE POLSKIE ZASADY JEDNOCZENIA SIE I DZIALANIA .
  Mam nadzieje ,ze post ten przejdzie cenzure tych od „netykiety w internecie”,majac nadzieje,ze na tym portalu jest jeszcze cos z POLSKOSCI.

  od mg: program antyspamowy sam wrzucił ten wpis do spamu i bardzo dobrze, bo blogowicz dyszy pogardą i nienawiścią, wyciera sobie usta polskością, ale tylko po to by obrażać i nawoływać do anarchii, nawet netykietę nazwał „żydowską”, sam swoim agresywnym sposobem wypowiedzi prowokuje negatywne emocje czytelników; wpis wg mnie nic nie wnosi wartościowego, tylko same negatywne emocje
  =================
  od pb: a ty co robisz lepszego od innych, POLAK’u?

 8. ALFA said

  Kilka minut pokazujacych zwolnienie z wieznie Ernsta Zundela.
  Ten czlowiek ,ktory nie popelnil zadnego przestepstwa -oprocz naturalnie braku wiary w nowa holo-religie- odsiedzial w sumie 7 lat,z czego 2 lata w kanadyjskim wiezieniu ,w izolatce,czyli celi dla szczegolnie groznych przestepcow.

 9. Wojtekk said

  Propaganda w USA osiąga zenit w ośmieszaniu się, nazywając ludzi poszukujących prawdy „hate groups”, używający przemocy i inne kwiatki, z mocnymi komentarzami :

 10. Wojtekk said

  Chemtrails: półtorej dnia w 3 i pół minuty

 11. MagdaS said

  Rozklad zamoznosci w zależności od religii 🙂

  KTO ZGADNIE jaka religia? NO KTO ? :D:D:D
  no..zgadliście 🙂

  kto jest zaś najbiedniejszy ?
  :D:D:D nie zgadniecie ?

 12. MagdaS said

  Powtórka tym razem lepsze ujęcie – metoeri na hungaria
  2010.02.28. 23h 25min

  http://www.sfora.pl/Na-niebie-wybuchla-kula-swiatla-WIDEO-a17743

 13. MIZIA said

  w kwestii hadrona i skutków na przyszłońć

  korrespondent.net, ŁC/11:31
  Ostrzeżenie przed wstrząsami w Karpatach. „Odczują je w Moskwie”
  Rumuńscy naukowcy ostrzegają przed możliwym trzęsieniem ziemi w Europie Środkowej. Naukowcy donoszą o sejsmicznej aktywności w masywie Karpat na granicy ukraińsko-rumuńskiej – czytamy w ukraińskim serwisie Korrespondent.
  Masyw górski na granicy z Ukrainą odznacza się prawie taką samą aktywnością jak w Chile. Do potężnego trzęsienia może dojść w tym rejonie w każdej chwili. Silne wstrząsy odnotowywano tu w latach: 1940, 1977, 1986 i 1990. – czytamy w serwisie.

  Epicentrum będzie głęboko pod ziemią, a im głębiej tym silniejsze będą wstrząsy. Będzie ono odczuwalne nawet w Moskwie – twierdzi dyrektor Rumuńskiego Instytutu Fizyki Ziemi George Mermurianu.

  • MIZIA said

   tu link CZYTAJ MOJE WCZORAJSZE WPISY

   http://wiadomosci.onet.pl/2137456,12,ostrzezenie_przed_wstrzasami_w_karpatach_odczuja_je_w_moskwie,item.html

  • MIZIA said

   WKLEJAM WCZORAJSZE MOJE INFORMACJE -ŻEBY BYŁO WIADOMO OCO CHODZI.

   MIZIA powiedział/a
   4 Marzec 2010 @ 3:49 pm

   jestem świerzutko po rozmowie z “….” w sprawie HADRONA – “NAUKOWCY” – uznali ze w WYNIKU ICH KOMBINOWANIA ZIEMIA UTRACIŁA ŚRODEK CIEZKOSCI I W TEJ CHWILI ROTACJA ODBYWA SIE Z TAKZWANYM BICIEM – ZNAJOMEK WYJASNIŁ MI ZE MOZNA TO PORÓWNAĆ Z SKRZYWIONYM WAŁEM NAPEDOWYM – KTÓRY OBRACAJAC SIE POWODUJE SILNE WIBRACJE W MASZYNACH – A SKUTKIEM TEGO MOGĄ BYĆ NA CAŁEJ KULI ZIEMSKIEJ RUCHY TEKTONICZNE NA NIEBYWAŁA SKALE W NIGDY NIE AKTYWNYCH MIEJSCACH ZIEMI.

   najprawdopodobnie żelazne jądro przemieściło sie w lewo ,w prawo w stosunku do osi obrotowej.

   ZAPYTAŁEM W TAKIM RAZIE CO SIE MOĄE STAC – ODPOWIEDZIAŁ ” ŻE KULA ZIEMSKA – JAK KAZDA MASZYNA WPROWADZONA W CHAOTYCZNE DRGANIA — MOZE SIĘ POPROSTU ROZLECIEĆ” – ale ze to wersja najgorsza – powiedział równierz ze ten proces może sie sam ustabilizowac – w jakimś bliżej nie określonym przedziale czasu –
   W TEJ CHWILI RADZIŁ SIE PRZYGOTOWAC NA NIESAMOWITA ILOSĆ TRZĘSIEŃ ZIEMI – O SILE NIESPOTYKANEJ DOTYCHCZAS
   pozatym mogą wystepować anomalie magnetyczne
   co może przełożyć sie na osłabienie ochrony zewnetrznej z
   ================
   od pb: mizia, wiarygodna info wymaga jako minimum nazwiska i miejsca pracy informatora

   • Wojtekk said

    Najlepsze jest to że żadne z trzęsień ziemi nie będzie miało miejsca tam gdzie znajduje się instalacja HAARP. Zresztą tak jak pisałem ostatnie trzęsienia ziemi które miały wpływ na Chile , Chiny i Japonię miały głębokość albo dokładnie 35.00 km

    – 27 luty – 5 marca PONAD 160 TRZĘSIEŃ ZIEMI DOKŁADNIE NA TEJ GŁĘBOKOŚCI CO JEST NIEMOŻLIWE W NATURZE –

    albo bliską tego liczbę. Do tego na youtube można znaleźć dziesiątki filmów przedstawiających około 30 minut przed wystąpieniem trzęsień anomalii w atmosferze (wielokolorowe najonizowane powietrze) typowych dla użycia HAARP.

    Nie pchajcie więc makaronu w uszy o hadronach, wpływie promieniowania słonecznego, bez żadnych faktów i dowodów, podpartych tylko tym że jakiś (zapewne opłacony przez odpowiednie służby) naukowiec coś wydumał, bo to już przestało być śmieszne.

    http://www.iris.edu/seismon/last30.html

   • Wojtekk said

    A ja nie chcę żeby się rozleciał. Kocham Ziemię i przykro mi patrzyć jak ją okaleczają.

   • Taka Tam... said

    no wlasnie niestety sie nie rozleci… jesli to haarp, to jest to tylko przedstawienie dla owiec zwiastujace cos co ‚ma nadejsc’ lub przygotowujace grunt pod to. nie wierze w teorie o hadronach. widze natomiast ze wygodniej jest powiedziec ze to zwiazane z hadronem a nie z haarpem. w kazdym razie ja bym tak zrobila na ich miejscu. zasiala panike ze slonce ze hadrony i inne bajki a w miedzy czasie miala ubaw po pachy jak sie owce zaczna bac hadronu slonca i kosmitow. tak wiec… zaden tam hadron zadne slonce. niestety nic nas nie uratuje, ziemia sie nie rozleci i nie zakonczy naszych cierpien. zniewolenie natomiast bedzie postepowalo. eh… ale dzieki Mizia za ta odrobinke nadziei 😉

   • MagdaS said

    Tak czyli po filmowemu :

    – matrix – uswiadomienie ze swiat nie jest taki na jaki wyglada, a syjon zyje
    – jest nadejdzie jutro – globalne ochlodzenie – epoka lodowcowa
    – potem nastapi 2012 – yellowstone , slonca , trzesienia
    – na koncu biedziemy miec 🙂 z nowym dodatkowym wymiarem (w kinie to 3D) avatar 🙂

    i wszystko jasne

   • Jaga said

    Rozmawiałam z kolegą fizykiem i powiedział, że jeśli chodzi o Hadron, to nie jest to możliwe co piszecie. Wypowiedział się zawodowiec. Można mu zaufać.

 14. ALFA said

  Dotychczas nie była szczegółowo omawiana sprawa dra Dariusza Ratajczaka. Postanowiłem coś na ten temat wkleić. Nie jestem fanem mediów katolickich, ale uważam, że nawet stamtąd niekiedy można dowiedzieć się prawdy.

  J. Telejko: Panie Dariuszu, kim są rewizjoniści holokaustu?

  D. Ratajczak: Rewizjoniści holokaustu są środowiskiem złożonym z naukowców , dziennikarzy, publicystów. Przede wszystkim to prawdziwie międzynarodowe grono uważa, że żydowski holokaust nie był wydarzeniem wyjątkowym w XX wieku, że ten straszliwy XX wiek, który na szczęście skończył się, dotykał także tragediami inne nacje, inne narody: a więc Polaków, Cyganów, Japończyków, Ormian, Rosjan, Ukraińców itd. Dlatego twierdzą, że właściwie żadna nacja, żaden naród nie ma monopolu na cierpienie, w tym ciężko doświadczony podczas ostatniej wojny naród żydowski. Tymczasem dzieje się tak, że niektóre środowiska żydowskie chcą wmówić światu, że holokaust był jakby osią martyrologiczną XX wieku. Co więcej, osią martyrologiczną historii całego świata. Oczywiście tą podstawową rewizjonistyczną tezę uzupełniają inne poglądy. Na przykład taki, że podczas II wojny światowej nie zginęło 6 mln Żydów, tylko mniej. Ta teza jest o tyle do obrony, że jeszcze 15 – 16 lat temu twierdzono, że w straszliwej mordowni hitlerowskiej w Auschwitz – Birkenau zginęło 4 – 4,5 mln ludzi. Dzisiaj oficjalnie władze Muzeum Oświęcimskiego twierdzą, że milion, milion sto… No więc mamy w tym jednym przypadku różnicę trzech milionów. To są rzeczy, które trzeba badać i sprawdzać. Na tym polega praca historyka. Tymczasem możni tego świata twierdzą, iż „prawdy uświęcone” dyskusji nie podlegają. Czy na tym polega wolność badań naukowych? Czy nie nazwiemy tego cenzurą? A ja po prostu mówię: dajcie spokój historykom, zapewnijcie historii autonomię. Dajcie jej żyć. Właśnie – dajcie jej żyć. Czy żądam zbyt wiele?

  J. Telejko: Kogo dotknęła i obraziła Pana publikacja „Tematy niebezpieczne”?

  D. Ratajczak: Widzi Pan, to jest właśnie bardzo dziwne – chyba najmniej samych Żydów, dlatego, że głosów „anty-ratajczakowskich” w wydaniu środowisk ściśle żydowskich było stosunkowo mało i pojawiły się nieco później. Co więcej, chciałbym wymienić z nazwiska jednego polskiego Żyda, pana Jana Stopczyka- człowiek ten przeżył Auschwitz – który bardzo mocno mnie bronił. Wysłał nawet stosowny list na ręce opolskiej prokuratury z uwagą: „cenię Ratajczaka za odwagę, nie zamykajcie ust młodemu pokoleniu”. Natomiast „centralą” walczącą z moją skromną osobą była forpoczta „postępu” w Polsce – „Gazeta Wyborcza”, która całą sprawę nagłośniła i w ciągu 24 godzin ze znanego w Opolu i – tak jak Pan powiedział – lubianego wykładowcy stałem się banitą, czy ściganym infamusem. W ciągu kilkunastu godzin zostałem zawieszony w prawach nauczyciela akademickiego, a potem, po neostalinowskim wewnętrznym śledztwie, wyrzucono mnie z uczelni. I oczywiście założono przeciwko mnie sprawę sądową, która ciągnęła się miesiącami.
  http://haggard.w.interia.pl/drwywiad.html

 15. ALFA said

  Komentarz prof. Marii Doroty Majewskiej do
  „Oświadczenia Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego –
  Paostwowego Zakładu Higieny (PZH) w sprawie szczepień

  Click to access Komentarz_szczepienia_fin_%28DM%29.pdf

 16. Luc said

  Sensację wzbudziło wyznanie zakonnika, który pozytywnie odpowiedział na postawione wprost pytanie o obecność satanistów w Watykanie. – Tak, są wśród nich księża, prałaci i kardynałowie – potwierdził.

  http://www.pardon.pl/artykul/11022/egzorcysta_satanistyczna_sekta_w_otoczeniu_papieza

  • asm said

   do LUC: pewnie, ze sa i beda zli wsrod dobrych i tym bardziej wsrod kaplanow. A jak bylo wsrod 12 apostolow? Historie znamy bardzo dobrze.

   ASM

   • annah said

    Tak jest w istocie, tekst niczego pewnego nie wnosi a wynik waha sie pomiedzy czytaniem z fusow a na dwoje babka nawet bez przygladania sie pochodzeniu tekstu. Najlepsze jest jednak na koncu, po prostu samobojczy strzal w dziesiatke. Mimo iz byla to dla nas powtorka z rozrywki dziekujemy autorowi chwile niekłamanej radosci.

  • asm said

   W stolicy można zobaczyć plakaty, z których jednoznacznie wynika, że dzieci są maltretowane wyłącznie w tradycyjnych rodzinach, w których małżonkowie są związani węzłem sakramentalnym
   Szokująca kampania antymałżeńska

   http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100305&typ=po&id=po01.txt

   ASM

 17. marslim said

  Najnowsze wydanie ICN – Informed Citizen News
  Wiadomości, które powinniście byli usłyszeć ale nie usłyszeliście:

  • CoZaSyf said

   Chociaz 2 zdania o czym to. Nie wszyscy znają ang. APELUJE również do innych forumowiczów!!!

 18. ALFA said

  Od planu ewakuacji do decyzji eksterminacji Żydów

  Evaluacja Żydów na wyspę Madagaskar była celem Hitlera w lecie 1940 roku, a nie zagłada według istniejących dokumentów. Dolumenty historyczne świadczą o tym i są dostępne wszyskim jako plany rządu niemieckiego w lecie 1940 roku.

  Dwie grudniowe rocznice ilustrują powody zmian w planach rządu w Berlinie: upadek projetu Madagaskar w grudniu 1940 i rok później klęska pod Moskwą, w grudniu 1941. Okres ten ilustruje, jak wielkie zmiany nastąpiły na przestrzeni 12stu miesięcy w historii Drugiej Wojny Światowej. Tak więc zmiany te miały miejsce między grudniowym upadkiem planów opublikowanych przez Adolfa Eichman’a 15go sierpnia, 1940 roku pod tytułem „Reichssicherheitshauptamt: Madagaskar Projekt.”

  Plan ten miał za cel usunięcie Żydów z Europy na wyspę Madagaskar. Dopiero zaszłości od lata 1940 do końca 1941 roku, zakończonego druzgoczącą klęską Niemców w bitwie o Moskwę kojarzą się z decyzją ludobójstwa. Jeszcze w 1940 roku nazistowski rząd w Berlinie był przepełniony nastrojem zwycięstwa na froncie zachodnim.

  Wtedy Niemcy robili plany, żeby za pomocą floty francuskiej i brytyjskiej po upadku Paryża i spodziewanej się przez Hitlera, szybkiej kapitulacji Londynu, wprowadzić w życie plan ewakuacji Żydów z Europy na Madagaskar. Wyspa Madagaskar była jedną z kilku alternatyw jako miejsce przyszłego państwa żydowskiego.

  Już w drugiej połowie dziewiętnastego wieku w Europie, omawiano projekt ewakuacji Żydów z Europy na wyspę Madagaskar, kolonię francuską, której mieszkańców nikt się nie pytał o opinię w tej sprawie podobnie jak pózniej stało się Palestynie. Nacjonalizm diaspory żydowskiej wiązał się z tradycyjnymi przekonaniami nauki talmudu o wyższości Żydów nad nie-Żydami i tradycji specjalnej roli Żydów w rządzeniu światem oraz pasożytniczej działalności Żydów, takiej jak lichwa i sprzedarz alkoholu, zwłaszcza na kredyt. W 1897 roku odbył się pierwszy zjazd sjonistów nawołujący do ożywienia nacjonalizmu żydowskiego w ramach programu Theodora Herztla.

  Plany ewakuacji Żydów z Europy były zainicjowane przez Brytyjczyków H. H. Beamish’a, Arnold’a Leese, lorda Moyne. Później były one podjęte były przez rządy W. Brytańji i Francji. Rokowania na ten temat prowadzono do późnych lat trzydziestych i nawet próbowano zainteresować tym projektem również rząd Polski, na terenie której mieszkało najwięcej Żydów w Europie.

  Od 1938 roku w Niemczech temat ewakuacji żydów omawiali tacy naziści jak Julius Stereicher, Hermann Goering i Joachim von Ribbentrop. W maju 1940 roku Heinrich Himmler pisał o ewakuacji Żydów do kolonii w Afryce.

  Zwycięstwo nad Francją w czerwcu 1940 roku wydawało się pewne. Wtedy Hitler wierzył, że wygra powietrzną bitwę o W. Brytańję, ponieważ miał wtedy najlepsze na świecie lotnictwo i najlepsze łodzie podwodne. Jednocześnie nazisci planowali część elity żydowskiej zatrzymać w Polsce, w regionie Lublina, jako zakładników w celu szantażowania elity żydowskiej w Ameryce, żeby nie powodowała wojny USA przeciwko Niemcom, jak to się stało w czasie Pierwszej Wojny Światowej.
  Trzeba pamiętać że Polacy byli masowo mordowani przez Niemców i przez Sowietów. Ludność żydowska nie podlegała masowym i systematycznym mordom sowieckim. Co gorsze na gminnie Żydzi na kresach kolaborowali z Sowietami w mordowaniu Polaków.

  Propaganda żydowskiego ruchu roszczeniowego podważająca znaczenie odprawy w Wannsee i ukrywa niemieckie plany ewakuacji Żydów z Europy na Madagaskar, w celu przesuwania wstecz daty decyzji pogańskiego rządu Hitlera o dokonaniu ludobójstwa Żydów w celach propagandowych, żeby szerzyć oskarżenia Polaków o partnerstwo z Hilerem i nawet przeciwko papieżowi Piusowi XII i całemu Chrzścijaństwu. Żydowski ruch roszczeniowy żąda 65 miliardów dolarów odszkodowania od skarbu państwa polskiego za udział w zagładzie Żydów.

  W panoramie wojny dwie grudniowe rocznice: zakończenie przez Niemców planów ewakuacji Żydów z Europy na Madagaskar, w grudniu w 1940 roku i rok póżniej decyzja ludobójstwa Żydów pod okupacją niemiecką, po klęsce wojsk niemieckich pod Moskwą w grudniu 1941 roku. Daty te wynaczają punkty zwrotne w historii w tragedii Żydów w czasie Drugiej Wojny Światowej i są sprzeczne z propagandą lansowaną przez żydowski ruch roszczeniowy.
  http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=540

 19. Magda said

  Naukowiec z „Big Pharma” przyznaje się do sfałszowania kilkudziesięciu prac badawczych dla Pfizer’a i Merck’a
  http://www.bibula.com/?p=18698

 20. Ola said

  czy ktoś z czytelników przypomina sobie taki fakt?

  Polska nie pozwala Iranowi na zbadanie skali holokaustu
  http://100777.com
  cybe – 19.02.2006

  Blair zaprasza prezydenta Iranu by przeprowadził badania, a kiedy ten podejmuje decyzję, odmawiają mu
  Warszawa (Reuters) – Polski Minister Spraw Zagranicznych Stefan Meller w piątek zabronił naukowcom irańskim przeprowadzenie badań skali holokaustu dokonanego przez hitlerowców niemieckich na polskiej ziemi podczas II wojny światowej.
  Meller podjął tę decyzję po zanegowaniu holokaustu przez urzędników irańskich, oraz ich sugestiach o potrzebie dalszych badań w celu ustalenia prawdy o tym, co stało się europejskim Żydom.
  Meller powiedział PAP: „W żadnym wypadku nie powinniśmy pozwolić, aby coś podobnego miało miejsce w Polsce. To wykracza poza wszelkie wyobrażalne normy by negować, dyskutować czy negocjować w tej sprawie”.
  Polski dziennik Rzeczpospolita w piątek napisał, że Iran chce przysłać do Polski naukowców w celu zbadania skali zbrodni nazistowskich podczas wojny.
  Około 6 mln Żydów zginęło w holokauście, w tym około 1.1 mln w komorach gazowych w Auschwitz-Birkenau, obozie zorganizowanym w okupowanej przez Niemców Polsce.
  W ubiegłym tygodniu ambasador Iranu w Lizbonie, który w przeszłości służył jako dyplomata w Polsce, powiedział w wywiadzie dla portugalskiego radia, że według jego obliczeń na podstawie wizyty w obozie, obecnie muzeum, zajęłoby hitlerowcom 15 lat by spalić zwłoki 6 mln osób.

  • asm said

   II wojna swiataowa, byla wymierzona miedzy innymi przeciw POLSCE i polakom, a przede wszystkim przeciw chrzescijanom. MORODOWANO bo bylismy i jestesmy katolikami!!!

   ASM

  • eminem said

   Hitlerowskie a obecnie niemieckie obozy były przeznaczone dla Polaków. Plan był taki aby wyniszczyć najpierw inteligencję…. Byli więźniowie mówią oficjalnie o tym iż do 1942 roku w obozach tych nie było żadnego żyda…

 21. ALFA said

  Jeżeli ktoś planuje dokonać zbrodni ludobójstwa, to nie organizuje konferencji i nie tworzy w związku z tym żadnych dokumentów. Ani Stalin nie stworzył dokumentu „ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej”, ani Bush nie stworzył dokumentu „ostateczne rozwiązanie kwestii arabskiej”. Pojawia się więc pytanie, czy „ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej”, który to termin jest używany jako synionim holokaustu, w rzeczywistości dotyczyło ludobójstwa, czy raczej wysiedlenia ludności żydowskiej poza Europę?

  Aby nie być gołosłownym, przytaczam w całości znaleziony w sieci, przetłumaczony protokół z konferencji w Wannsee. Żeby nie było wątpliwości – chodzi o dokument Żydowskiego Instytutu Historycznego im. Emanuela Ringelbluma. http://www.jewishinstitute.org.pl/pliki/edukacja/4/44.doc .

  Cytat:

  20 stycznia 1942, Berlin – Wannsee. – Protokół konferencji, odbytej w Głównym Urzędzie bezpieczeństwa Rzeszy, poświęconej omówieniu planu zagłady Żydów w Europie.

  Tajna sprawa państwowa
  Protokół narady

  I. W naradzie dotyczącej ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej, odbytej dnia 20 stycznia 1942 r. w Berlinie, Am Grossen Wannsee nr 56-58 wzięli udział:

  Gauleiter dr Meyer oraz Reichsamtsleiter dr Leibbrandt Ministerstwo Rzeszy dla okupowanych obszarów wschodnich
  Sekretarz stanu dr Stuckart Ministerstwo spraw wewnętrznych Rzeszy
  Sekretarz stanu Neumann Pełnomocnik do spraw planu czteroletniego
  Sekretarz stanu dr Freissler Ministerstwo Sprawiedliwości Rzeszy
  Sekretarz stanu dr Bühler Urząd Generalnego Gubernatora
  Podsekretarz stanu Luther Ministerstwo Spraw Zagranicznych
  Oberführer SS Klopfer Kancelaria Partii
  Dyrektor ministerialny Kritzinger Kancelaria Rzeszy
  Gruppenführer SS Hoffmann Główny Urząd do Spraw Rasowych i Osiedleńczych
  Gruppenführer SS Müller Główny Urząd Bezpieczeństwa Rzeszy
  Obersturmbannführer SS Eichmenn
  Oberführer SS dr Schoengarth, dowódca Policji Bezpieczeństwa i SD w Generalnym Gubernatorstwie Policja Bezpieczeństwa i SD
  Sturmbannführer SS dr Lange, komendant Policji Bezpieczeństwa i SD na generalny okręg Łotwa, jako zastępca dowódcy Policji Bezpieczeństwa i SD na Komisariat Rzeszy Ostland Policja Bezpieczeństwa i SD

  II. Szef Policji Bezpieczeństwa i SD obergruppenführer SS Heydrich oznajmił na wstępie, że marszałek Rzeszy udzielił mu pełnomocnictw odnośnie poczynienia przygotowań do ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej w Europie i zaznaczył, że zwołano te konferencję w celu wyjaśnienia podstawowych problemów. Wyrażone przez marszałka Rzeszy życzenie przesłania mu zarysu obejmującego organizacyjne, rzeczowe i materialne sprawy związane z ostatecznym rozwiązaniem kwestii żydowskiej w Europie, wymaga uprzedniej wspólnej narady wszystkich zainteresowanych instytucji centralnych w celu uzgodnienia linii działania.

  Kierownictwo przy opracowywaniu ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej, należy centralnie do reichsführera SS i szefa niemieckiej policji (szefa Policji Bezpieczeństwa i SD) bez względu na granice geograficzne.
  Szef policji Bezpieczeństwa i SD złożył następnie krótką relację o walce prowadzonej dotychczas z tym przeciwnikiem. najistotniejszymi momentami w niej są:
  wyparcie Żydów z poszczególnych dziedzin życia niemieckiego narodu,
  wyparcie Żydów z przestrzeni życiowej niemieckiego narodu.
  W przebiegu realizacji tych dążeń rozpoczęto wzmocnioną i planową akcję przyspieszającą emigrację Żydów z terenów Rzeszy – co stanowiło jedynie możliwe rozwiązanie tymczasowe.

  Na podstawie zarządzenia marszałka Rzeszy utworzono w styczniu 1939 r. centralny urząd państwowy do spraw żydowskiej emigracji, którego kierownictwo powierzono szefowi Policji Bezpieczeństwa i SD.
  Głównym zadaniem tego urzędu było:
  podjąć wszelkie kroki celem przygotowania intensywniejszej emigracji Żydów,
  kierować falą emigracyjną,
  w poszczególnych przypadkach przyspieszać akcję emigracyjną.
  Celem tych zadań było oczyszczenie w legalny sposób niemieckiej przestrzeni życiowej z Żydów.
  Wszystkie instancje zdawały sobie sprawę z minusów, wynikających z takiego forsowania emigracji. Trzeba było jednakże z góry zgodzić się na nie ze względu na brak innych dróg wiodących do rozwiązania. […]

  III. Po uprzedniej akceptacji przez führera zastąpiono obecnie emigrację ewakuacją na Wschód, stanowiącą dalszą możliwość rozwiązania problemu.
  Akcję tę należy jednakże uważać jedynie za tymczasową chociaż w trakcie jej realizacji gromadzi się owo praktyczne doświadczenie, które ma ogromne znaczenie w związku ze zbliżającym się ostatecznym rozwiązaniem kwestii żydowskiej.
  W przebiegu realizacji ostatecznego rozwiązania europejskiej kwestii żydowskiej zostanie wziętych pod uwagę 11 milionów Żydów, która to liczba rozdziela się następująco na poszczególne kraje:

  KRAJ LICZBA
  A. Rzesza 131.800
  Marchia Wschodnia 43.700
  Terytoria wschodnie 420.000
  Generalne Gubernatorstwo 2.284.000
  Białystok 400.000
  Protektorat Czech i Moraw 74.200
  Estonia (wolna od Żydów)
  Łotwa 3.500
  Litwa 34.000
  Belgia 43.000
  Dania 5.600
  Francja
  okupowane terytoria 165.000
  nieokupowane terytoria 700.000
  Grecja 69.600
  Holandia 160.800
  Norwegia 1.300
  B. Bułgaria 48.000
  Anglia 330.000
  Finlandia 2.300
  Irlandia 4.000
  Włochy z Sardynią wł. 58.000
  Albania 200
  Kroacja 40.000
  Portugalia 3.000
  Rumunia z Besarabią wł. 342.000
  Szwecja 8.000
  Szwajcaria 18.000
  Serbia 10.000
  Słowacja 88.000
  Hiszpania 6.000
  Turcja (część europejska) 55.500
  Węgry 742.800
  ZSRR 5.000.000
  Ukraina – 2.994.684
  Białoruś ( z wyłącz. Białegostoku – 446.484
  Razem ponad 11.000.000

  […] W przebiegu realizacji ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej należy użyć Żydów do pracy na Wschodzie pod odpowiednim kierownictwem i w odpowiedni sposób. Ujęci w duże kolumny robocze z uwzględnieniem separacji obu płci, zostaną zdolni do pracy Żydzi skierowani na te terytoria w celu budowy dróg; przez naturalna eliminacje odpadnie przy tym oczywiście duża ich część.
  Pozostałych należy poddać odpowiedniemu traktowaniu, gdyż będzie to bezsprzecznie najbardziej odporna część, wyselekcjonowana na naturalnej drodze; w razie uwolnienia należałoby ją uważać za zalążek nowej żydowskiej odbudowy (czego nas uczy historia).
  W trakcie praktycznej realizacji ostatecznego rozwiązania zostanie Europa przeszukana z Zachodu na Wschód. Przede wszystkim należy dokonać tego na terytoriach Rzeszy z protektoratem Czech i Moraw włącznie – chociażby ze względu na kwestię mieszkaniową i inne konieczności społeczno-polityczne.
  Ewakuowani Żydzi będą stopniowo umieszczani w tzw. gettach przejściowych, skąd w dalszym ciągu przetransportuje się ich na Wschód.
  Ważnym założeniem przy przeprowadzaniu ewakuacji w ogóle jest – według dalszych słów obergruppenführera SS Heydricha – dokładne ustalenie wchodzącego w grę kręgu osób.
  Żydzi w wieku ponad 65 lat nie mają być ewakuowani, lecz przetransportowani do getta dla starców, na które przewidziany jest Teresin.
  Obok tych roczników – a w Rzeszy i w marchii Wschodniej około 30% z pośród 280.000 Żydów zamieszkałych tam w dniu 31 X 1941 r. liczy ponad 65 lat – zostaną umieszczeni w żydowskich gettach dla starców ciężko poszkodowani żydowscy inwalidzi wojenni oraz Żydzi odznaczeni orderami wojennymi (Żelazny Krzyż I kl.). Tego rodzaju należyte rozwiązanie pozwoli uniknąć za jednym zamachem licznych interwencji.
  Rozpoczęcie się poszczególnych akcji ewakuacyjnych będzie w dużym stopniu uzależnione od rozwoju sytuacji wojennej. Co się tyczy rozpracowania sprawy ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej na okupowanych przez nas i znajdujących się w naszej strefie wpływów terytoriach europejskich wysunięto projekt, aby odnośni fachowcy Ministerstwa Spraw Zagranicznych odbyli naradę z odnośnym referentem Policji Bezpieczeństwa i SD. […]
  IV. […] Sekretarz stanu Neumann oświadczył odnośnie zagadnienia wpływu ewakuacji Żydów na życie gospodarcze, że Żydzi zatrudnieni w zakładach ważnych z punktu widzenia produkcji wojennej nie mogą być ewakuowani, dopóki nie ma dla nich zastępstwa.
  […]
  Sekretarz stanu dr Bühler stwierdził, że Generalne Gubernatorstwo byłoby zadowolone, gdyby od niego rozpoczęto rozwiązywanie tego problemu, gdyż tutaj problem transportu nie jest skomplikowany i wzgląd na zatrudnienie nie hamowałby przebiegu tej akcji. Należałoby usunąć Żydów z terytorium Generalnego Gubernatorstwa jak najszybciej, bo właśnie tutaj Żyd stanowi duże niebezpieczeństwo jako nosiciel epidemii i poza tym wywołuje stałe zaburzenia w gospodarczej strukturze kraju z powodu ciągłego uprawiania pokątnego handlu. Zresztą wśród 2,5 miliona Żydów wchodzących w rachubę, większość jest niezdolna do pracy.
  Sekretarz stanu dr Bühler stwierdził w dalszym ciągu, że kierownictwo przy opracowywaniu rozwiązania kwestii żydowskiej w Generalnym Gubernatorstwie należy do szefa Policji Bezpieczeństwa i SD. [Bühler] miałby tylko jedną prośbę – by kwestia żydowska na tym terytorium została jak najszybciej rozwiązana.
  Na zakończenie omówiono różnego rodzaju możliwe drogi wiodące do rozwiązania, przy czym zarówno gauleiter dr Meyer jak i sekretarz stanu dr Bühler byli zdania, aby w toku realizacji ostatecznego rozwiązania dokonywać od razu na odnośnych terytoriach samodzielnie pewnych przygotowań, starając się jednakże o niewywoływanie zaniepokojenia wśród ludności.
  Konferencję zakończył szef Policji Bezpieczeństwa i SD zwracając się do uczestników narady z prośbą, aby okazywali mu odpowiednią pomoc w jego pracach nad rozwiązaniem problemu
  ===================
  od pb: “ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej” Endloesung pierwotnie oznaczalo znalezienie miejsca wysiedlenia zydow z europy — syjonsityczny cel syjonistycznej III rzeszy; w wansee termin nabral znaczenia zglady = myslalem ze wyjasnilem w wielu artykulach; powyzszy dokument jest niekompletny

 22. Luc said

  George Carlin o ratowaniu planety 😀

 23. Man said

  Oby ustaly! Nie chcialbym by sie okazalo, ze MIZIA tym razem dostal prawdziwe info. Choc ta ilosc trzesien jest zastanawiajaca. Cos sie dzieje na pewno, pytanie tylko dlaczego? I nie wkrecajcie, ze to wina natury bo rozumiem jedno, ale tyle i w roznych czesciach swiata?

 24. Alicja Tysiac domaga sie 30tys złotych i publicznych przeprosin od „Goscia Niedzielnego” za słowa które nigdy nie powiedział, fragment przeprosin jakie domaga sie sąd od „GN”:”przepraszają panią Alicję Tysiąc za bezprawne porównanie jej do hitlerowskich zbrodniarzy odpowiedzialnych za morderstwa w obozie Oświęcim-Brzezinka oraz za męczeństwo Żydów w gettach”.

  • unabomber10 said

   Alicja Tysiac domaga sie 30tys złotych i publicznych przeprosin od “Goscia Niedzielnego” za słowa które nigdy nie powiedział, fragment przeprosin jakie domaga sie sąd od “GN”:”przepraszają panią Alicję Tysiąc za bezprawne porównanie jej do hitlerowskich zbrodniarzy odpowiedzialnych za morderstwa w obozie Oświęcim-Brzezinka oraz za męczeństwo Żydów w gettach”.

   Po jakiej stronie stoją sądy? Przed chwilą w TVP został wyemitowany materiał na w/w temat. Po obejrzeniu tegoż newsa pytam się: negowanie aborcji to „światopogląd”, a sama idea to jakaś uniwersalna prawda?!

   W zasadzie to nie nowość, a ostatnio wręcz standard, ale mimo wszystko, gdy się czegoś takiego słucha, coś w człowieku pęka, umiera.

 25. ALFA said

  Prawdziwy holcaust z jakim mamy do czynienia od 1948 roku polega na masowej,planowej eksterminacji Palestynczykow
  przez Zydow.
  Odbywa sie coddziennie na oczach calego swiata.
  Glos kobiety mowiacej przez megafon:”Jestemy nieuzbrojonymi cywilami .Jestemy farmerami pracujacymi na roli.. .Dlaczego strzelacie.Nie ma powodu,zebyscie strzelali” .

  Tak wyglada HOLOCAUST .
  „Ludzie(?) ludziom zgotowali ten los”

  • Aśka said

   http://wiadomosci.onet.pl/2136336,12,uniwersytety_wypowiedzialy_izraelowi_wojne,item.html
   PAP, Tsz/00:41 04.03.2010
   „Uniwersytety wypowiedziały Izraelowi wojnę”
   Włoski dziennik „Corriere della Sera” wyraża oburzenie trwającą na kilkudziesięciu uniwersytetach na świecie, w tym w Rzymie, Pizie i Bolonii, kampanią zatytułowaną „Tydzień przeciwko apartheidowi Izraela”.

   Ewa walcząca – przeczytaj wywiad z Ewą Jasiewicz, Polką walczącą o prawa człowieka w Palestynie. http://wiadomosci.onet.pl/1600003,2677,1,kioskart.html

   Jest to akcja radykalnych środowisk przeciwników wszelkich form rasizmu, a jej pomysł narodził się w Kanadzie w 2005 roku. W tym roku – jak podała największa włoska gazeta – przystąpiło do niej 45 uczelni, przede wszystkim w Kanadzie, USA, Wielkiej Brytanii i RPA.

   Do akcji, nawołującej do gospodarczego bojkotu Izraela oraz izolacji kulturowej i akademickiej, przyłączyły się aż trzy włoskie uniwersytety – odnotowuje dziennik. Zwraca uwagę, że poparły ją środowiska propalestyńskie.

   Inicjatorzy bojkotu zarzucają władzom Izraela prowadzenie „polityki apartheidu” wobec Palestyńczyków, a uczelnie izraelskie mają być „wspólnikami sił zbrojnych”.

   „Uniwersytety europejskie wypowiedziały Izraelowi nową wojnę” – napisał włoski publicysta. Jego zdaniem apele o bojkot Izraela można porównać do podnoszonych w Iranie głosów, nawołujących do zniszczenia tego kraju.

   „Rodzi się pokusa, by zlekceważyć takie agresywne formy mniejszościowej wrogości” – ocenił komentator „Corriere della Sera”. Przywołał słowa izraelskiego pisarza Amosa Oza: „jeśli mówiłbym zawsze o fanatyzmie, sam stałbym się fanatykiem”.

   Jednak zdaniem publicysty to, co w tych dniach dzieje się na uniwersytetach we Włoszech oraz w innych krajach, to „obraza” i „niezasłużony policzek dla wolności myśli”.

 26. ALFA said

  Żydzi chcą zwrotu pieniędzy ofiar Holokaustu.

  Pewne kraje odmawiają zwrotu własności należącej do zabitych bezpotomnie Żydów, powołując się na prawo, zgodnie z którym przechodzi ona na rzecz Skarbu Państwa. Nie zgadzamy się z tym – powiedział Dawid Peleg ze Światowej Żydowskiej Organizacji na rzecz Zwrotu Mienia.

  Jak pisze izraelski dziennik „Haarec” w Polsce gra toczy się o miliardy dolarów. Peleg tłumaczy, że ta suma jest tak duża ponieważ „Niemcy wymordowali w Polsce całe rodziny” – niemal 3,5 mln Żydów.
  A co z naszymi rodzinami ,z naszą inteligencją z naszymi majątkami czy to się nie liczy ,więc prawda musi być ujawniona, kim byli ci co wymordowali naszych Polaków.
  Ja się tylko pytam ,a kto zwróci nam Polakom za naszych pomordowanych w KATYNIU w OBOZACH i kto stoi za tym , nie tylko ginęli żydzi ,czy innej narodowości czy nic nie znaczyli,czy tylko najważniejszy byli żydzi ,a inne życie ludzkie się nie liczy ,przecież też byli ludżmi , a nie bydłem jak uważają żydzi.A zginęło nas też kupę milionów.Czy ktoś mi na to odpowie.

  • krempus said

   Chyba popadne w obłed,ale powiem jedno…podręczniki historii pisac trzeba od nowa.
   Z dużo wychodzi na jaw i sadzę,że okłamywano nas w temacie „wspólnej” zagłady.
   Widac kto macza paluchy w polityce po obecnej sytuacji na świecie.
   Może niech ktoś się wypowie , jaki przebieg miała prawdziwa h9istoeia od lat 20ych do dziś.
   Rozumiem ze to troche trudne.

  • Magdalena said

   “Niemcy wymordowali w Polsce całe rodziny – niemal 3,5 mln Żydów”
   -to niech sie do Niemcow zwroca, oni mordowali.
   Jakas paranoja sie robi.

 27. ręce opdają said

  Kolega Prrivan ,razem z MIZIA celowo was straszą . MIZIA pokazał już swoją wiarygodność wizji katastroficznych ,teraz widzę nowe bzdury i wymysły .a kolega Prrivan doskonale wie ,że ziemia rocznie ma KILKANAŚCIE tysięcy trzęsień ziemi i jest to NORMALNE .Tu macie stronę z mapką ,czasem,występowaniem trzęsień i iląścią na dobę http://tiny.pl/hgqdr Tylko wczoraj było 20 trzęsień ziemi na różnych głębokościach i o różnej sile . Nie dajcie się oszukiwać ,ktoś ma cel ,abyście się bali i chce odwrócić waszą uwagę od realnych problemów .

  • asm said

   masz racje, ale trzesienia ziemi w duzej skali i o takim nasyceniu daje do myslenia jak ziemia ulega zmiana. Pewnie,ze to normalne, ale czlowiek moze to przyspieszyc, co z reszta robi. Nie ma obaw do nie pokoju, ale sa obawy, gdy w trzesieniu gina dziesiatki i setki tysiecy ludzi. Obawy tego typu iz czlowieka zycie jest kruche.

   Racja, ze problemem jest sam czlowiek i jest on niebezpieczny gdy szykuje spiski miedzy narodami (przyklad I i II wojny swiatowej)

   ASM
   ==================
   od pb: asm, duzo frazesow nadajesz tu od dluzszego czasu; konkretnie jakiego czlowieka to wina?

 28. Dziś Sąd Polski zdelegalizował wyznawanie religii katolickiej w naszym kraju

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/03/05/dzis-sad-polski-zdelegalizowal-wyznawanie-religii-katolickiej-w-naszym-kraju/

 29. Organizacja "UNIQE" said

  Proponuje zorganizowac jakies centrum zbrojne i fizycznie ludzi organozować bo na razie to my sobie tylko dyskutujemy i całe emocje przelewamy do cyberprzestrzeni ,a tym czasem elity wykanczaja nas tak jak robil to hitler to teraz robia to przez GMO-big pharma koncerny ig farben (osmiornica BASF dzisiaj sprzedaje nam kartofle zmodyfikowane genetycznie) i medialna manipulacje.Ludzie my nic nie dzialamy _ tylko gadamy i kwoczymy jak kury w kurniku !!!! Ludzie pora zabrać sie za broń i eleiminować szkodnikow np .Balcerowicz dzisiaj gadal w gmachu TVP (mozna byłogo kropnąć)___ kilka ludzi takich jak nas i zamach na niego i reszte manipulatorów publicznych propgandystów np. znani nam dzienkarze z TV ( …gdzie ma dom michnik Judgment natychmiast na nim wykonać) ( … i nie tylko ) broń jest bardzo łatwa dostepna … Zorganizujmy coś jak ETA lub HAMS tylko w polskim stylu ludzie organizujcie się !!! bo nas wykończą … propagandą Kto sie zapisuje ? ( ehost2009@gmail.com ) I już jestem terrorytom według ich ideologi _ale walczymy i jest nas miliony tak to co robi ten blogg lub inne bloogi ludzie pora sie zjednoczyć puki jeszcze mamy wolny internet !!! Macie pomysły na zamachy naszych terorystow piszcie tutaj ehost2009@gmail.com ( UWAGA !!! ‘ONI-nsa-echelon) – nas monitoruja i mam swiadomośc ze te konto mail jest skanowane przez agende …. pozdro i dla wszystkich FREEDOM & PEACE oczyśćmy świat z tyranów-dyktatorów ….
  ==========================
  od pb: najpierw oczyscmy kraj z idiotow jak unikalnie debilna Organizacja „UNIQE”;
  po pierwsze, ten blog nie dla siepnietych powstancow zbrojnych (od poczatku nie byl); po drugie, jesli myslisz ze zrywy cos daja to przejrzyj historie polski od rozbiorow; po trzecie, z kim bedziesz walczyc – z ofiarami systemu jak my, tj. bracmi w mundurach? po czwarte, nie po chrzescijansku zabijac nawet najgorszego wroga, lepiej sie za nich szczerze pomodl np. Panie Jezu Chryste zmiluj sie nad naszymi adwersarzami;
  une jelity przecwiczyly to wiele razy; najczesciej zrywy sa sterowane przez unych — ty z ich stajni?
  nigdy unym zrywy nie zaszkodzily tylko powstancom; jesli chcecie byc unikalni, UNIQUE, wymyslcie cos madrzejszego, jak np. polska wersje rewolucji bez korupcji = chetnie opublikuje
  https://grypa666.wordpress.com/2009/09/23/rewolucja-bez-korupcji/

  • Mars said

   Tu zdecydowanie Piotr Bein ma racje, już takie zrywy, powstanie i inne próby buntu się w historii tego świata nie sprawdziły i nigdy się nie sprawdzą . Jedynym wyjściem jest edukowanie ludzi i wzmaganie ich świadomości na bazie zrozumienia i pokoju a nie nienawiści i prowokowania przemocy na zasadzie : „walczmy z system i rzuacajmy kamieniami w policje ” . Co to ma być ? Powstaniami, zrywami na bazie przemocy i nienawiści nic nie zrobimy tylko pogrążymy się jeszcze bardziej .
   A co do tworzenia jakiś kolejnych organizacji… Po co? Organizacje i mądrość potrzeba mieć w głowie i w sercu a nie na papierkach, kolejnych układzikach i siedzeniu na stołkach ! Tu potrzeba współpracy na bazie prawdy, moralności, wzajemnego szacunku i Boga . Nie można tego systemu obalić siłą i nie powinno się…Jest inny sposób, po prostu powoli zostawiać ten system, odchodzić od tego na masową skalę , problem w tym że ludzie są już tak ogłupieni że nie wierzą że mogą wybierać . Masy ciągle jeszcze ufają systemowi unych i nie widzą alternatywy .

 30. ALFA said

  Katyń – zbrodnia ludobójstwa

  http://www.polonica.net/KATYN_zbrodnia_ludobojstwa.htm

 31. ALFA said

  ak nas widza-tak nas pisza:

  „Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves.”
  -Menachem Begin (Israeli Prime Minister, 1977-1983) ”

  Nasza rasa jest rasa panow.My jestesmy cudownymi bogami na tej planecie.My tak samo roznimy sie tym ras podludzi jak ci podludzie roznia sie od insektow.Prawde mowiac w porownaniu z nasza rasa ,inne rasy to bestie i zwierzeta.W najlepszym wypadku bydlo.Inne rasy sa niczym innym tylko ludzkimi odchodami.Naszym przeznaczeniem jest rzadzenie tymi podludzmi.Nasze krolewstwo na ziemi bedzie rzadzone przez naszego przywodce zelazna reka ( w oryginale:”zelaznym pretem-Jerzy) Masy beda calowac nasze stopy i sluzyc nam jako nasi niewolnicy.

  Menahem Begin Premier Izraela 1977-1983

 32. ALFA said

  Kolejny przekręt “Przemysłu holokaustu”: Walczący w oblężonym Leningradzie wzięli pieniądze jako ofiary holokaustu
  Aktualizacja: 2009-06-28 7:20 pm

  W Pradze i Terezinie o restytucji mienia żydowskiego w krajach Europy Środkowowschodniej

  – Musimy finansować tysiące Żydów, którzy nie mają niczego wspólnego z ocalonymi z holokaustu, a także dzieci i wnuki ocalonych – twierdziła Anne-Marie Revcolevschi, przedstawiciel francuskiej delegacji na konferencji poświęconej restytucji mienia żydowskiego w Pradze. Zwraca przy tym uwagę na niejasne zasady finansowania poszczególnych fundacji. Tymczasem amerykańscy Żydzi będą domagali się rekompensat za utracone mienie, a także wojennych odszkodowań – wynika ze stanowiska przedstawionego przez byłego ambasadora Stanów Zjednoczonych przy UE Stuarta Eizenstata. Zgromadzone na sesji grono nie było przy tym zgodne co do tego, kto otrzymał rekompensaty, kto zaś nie.

  – Osiem miliardów dolarów z pieniędzy przekazanych dzięki porozumieniu zawartemu przez amerykański rząd trafiło do ofiar, ale nie holokaustu – oświadczył amerykański ambasador. Z kolei reprezentujący czeską oficjalną delegację Jirzi Sitler stwierdził, iż żydowskie i inne ofiary nazizmu Europy Centralnej i Wschodniej zostały w zasadzie pozbawione rekompensat ze strony Niemiec. – Większość rekompensat poszła do krajów Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych oraz Izraela – dodał. Kwestia rekompensat nie jest jedynym punktem spornym trwających negocjacji. Problematyczna okazała się również sprawa restytucji i zwrotu dóbr kultury. Stuart Eizenstat wezwał muzea, domy aukcyjne, galerie oraz prywatnych kolekcjonerów do współpracy w odnajdywaniu żydowskiej własności. – Jest nie do przyjęcia, aby ci, którzy tyle wycierpieli, nadal cierpieli z powodu niedostatku – stwierdził Eizenstat. Wezwał przy tym rządy narodowe do wypłacania ofiarom holokaustu specjalnych pensji, wydając się zapominać, że kiedy rząd w Waszyngtonie w czasie II wojny światowej otrzymał od wywiadu tajną wtedy informację o masowej eksterminacji ludności żydowskiej dokonywanej przez Niemców, nie uczynił niczego, aby powstrzymać trwające ludobójstwo. Warto w tym momencie przypomnieć, że ok. 90 proc. złota z Niemiec – w tym również zrabowanego żydowskim ofiarom – trafiło właśnie do Stanów Zjednoczonych.
  – Musimy finansować tysiące Żydów, którzy nie mają niczego wspólnego z ocalonymi z holokaustu, a także dzieci i wnuki ocalonych z holokaustu – oburzała się Anne-Marie Revcolevschi, przedstawiciel francuskiej delegacji, która krytycznie odniosła się do proponowanego przez panelistów zwiększenia świadczeń. – Do naszej fundacji zgłosili się Żydzi, którzy brali udział w oblężeniu Leningradu, czyli nie należeli do grupy tzw. ocalonych, i byliśmy zmuszeni wypłacić im świadczenia – dodała. Warto przy tym podkreślić, że pieniędzy brakuje nawet dla nieżydowskiej części weteranów i ocalonych. Otwarte pozostaje przy tym pytanie, czy rządy krajów, które nie współpracowały z hitlerowskimi Niemcami, powinny być zobligowane do wypłacania dodatkowych pieniędzy ofiarom niemieckiej agresji. Tymczasem Hannah M. Lessing z austriackiej delegacji rządowej przedstawiła szczegółowe wyliczenie wszystkich zasiłków i zapomóg, a także innych świadczeń, jakie rząd austriacki przeznacza dla ofiar II wojny światowej, w tym także ofiar holokaustu. Analogiczne zestawienie sporządzili Czesi.

  Polska będzie płacić, tylko ile?
  Bardzo pozytywnie ocenił starania Polski w celu wprowadzenia ustawy o zwrocie mienia oraz pielęgnowania pamięci o holokauście laureat Nagrody Nobla, dawny więzień niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz Elie Wiessel. Otwierając międzynarodową konferencję w Pradze, wyraził swoje oburzenie brakiem w poszczególnych krajach ustaw restytucyjnych umożliwiających ofiarom holokaustu zwrot własności. – Dlaczego to tak długo trwało? Najprostszą odpowiedzią byłoby zwrócenie po wojnie budynków, pieniędzy oraz dzieł sztuki, które zostały skonfiskowane – powiedział. – Fakt, iż nic nie uczyniono w tej sprawie, stanowi skandal – dodał.
  http://www.bibula.com/?p=10828

 33. Luc said

  Dziadek Tuska w Wermachcie http://img192.imageshack.us/img192/6591/4d0b3bf07f6b.jpg

 34. Zbyszko said

  A tak „broni się” wolności pacjentów do informacji o zdrowiu i wyboru terapii http://www.tvn24.pl/28377,1643370,0,1,medycyna-nie-naturalna,fakty_wiadomosc.html Telewizja TVN zrobiła nagonkę na poznańskich uczciwych lekarzy którzy obnażali przed pacjentami prawdę oszustwie nauki onkologii i informowali o wyjątkowo skutecznym sposbie leczenia raka i innych chorób przez Dr Ashkara więcej na stronie: http://www.lekarstwonaraka.com.pl/index.htm

 35. jjjjjjj said

  może ktoś opracuje ciekawe i trudne zagadnienie odnośnie tvn.

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9782 piotrbein@yahoo.com
  http://www.wykop.pl/link/314498/jak-manipulowac-to-tylko-po-tvnowsku/#

 36. […] Holo-oszuści cz. 1 Holo-oszuści cz. 2 […]

 37. […] Piekło piekłem, ale trzeba robić swoje […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: