Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Niby psy pod płotem cmentarnym

Posted by grypa666 w dniu 03/03/2010

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

WESPRZYJ BLOG — NA KONTO LUB PAY PALA

DOTYCHCZASOWY POZIOM WSPARCIA NIEWYSTARCZY

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Zobacz „11 Minut” o Auschwitz

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Niby psy pod płotem cmentarnym

Piotr Bein 3.3.2010

Auschwitz-Birkenau, symbol Holokaustu, najbardziej przekłamany w „Religii Holokaustu”, a eksploatowany jak dojna krowa w „Przemyśle Holokaustu”  od USA po Kresy Wschodnie oraz w wojnach kompleksu jot od Bałkanów po Iran.

Mówi się, że weteran obozów zagłady Elie Wiesel ukuł nazwę Holokaust. Nazwę zmonopolizowaną przez judeocentryków, podczas gdy w badaniach nad ludobójstwem Holokaust to zagłada ponad 20 grup z rąk nazistów. Żydzi nie są wyjątkową, największą ani jedyną grupą, lecz judeocentrycy spychają w nie-pamięć mozaikę ofiar, w której chrześcijańscy Słowianie stanowili większość. Długo przed hitlerowską decyzją dotyczącą Żydów na konferencji w Wansee (20.1.1942), obozy zagłady wypełnili Polacy, a po ataku Rzeszy na ZSRR w połowie 1941 r. — sowieccy więźniowie wojenni. Pół wieku przed Holo-oszustem Wieselem, New York Times (10.9.1895) wymienił „Holokaust”, pisząc o zagładzie Ormian, którą wykonali rękoma innych masońscy kryptożydzi dönmeh.

Kłamstwem zionie też od pierwszych słów na okoliczność rocznicy. SS-mani wyprowadzili więźniów z Auschwitz na marsz śmierci w trzaskający mróz i śnieg. Nieliczni pozostawieni w obozie byli wolni. A prezydent Kwaśniewski (Stolzman) dał Putinowi medal na cześć „wyzwolicieli” — żołnierzy Armii Czerwonej, którzy dopiero 9 dni później dotarli do Auschwitz. Od tego czasu „wyzwolenie” Auschwitz stało się tak pewne, jak „wina” Polaków w Jedwabnem i Kielcach. „Oswobodziciele” wywieźli z obozu i utajnili kluczowe dokumenty. Istotną resztę przehandlowała dyrekcja Muzeum „badaczom niemieckim”. Kto kontroluje przeszłość, ten określa dziś, a kto decyduje o dziś, wyznacza przyszłość…

Energie śmierci i życia

Auschwitz to największy męczeński cmentarz Polaków, zbudowany do zagłady polskich elit. Potem dodano Auschwitz II Birkenau dla innych narodowości. „Przerachowania” danych z Auschwitz-Birkenau zredukowały liczbę polskich ofiar 16-krotnie z 1,2 mln na 75 tys., a żydowskich 4-krotnie. W takim tempie niedoliczymy się 6 milionów ofiar Szoa. Przerachowania kpią też z Procesu Norymberskiego i dochodzeń powojennej polskiej komisji badania zbrodni hitlerowskich. Kpią z pracy rotmistrza Witolda Pileckiego, który na ochotnika poszedł do obozu Auschwitz i z siatką konspiracyjną dostarczył informacji, które kurierzy Podziemia wywieźli w świat, ale międzynarodowi syjoniści zadbali o to, żeby nic nie zrobiono dla ratowania milionów Żydów skazanych na śmierć przez tychże syjonistów. W 1948 r. UB zamordowało Pileckiego. Może był niewygodnym świadkiem paru milionów ofiar polskich, brakujących w rozliczeniach Golgoty PL? To by się zgadzało z niskim oszacowaniem ofiar Szoa na 4 mln osób.

W Auschwitz nożem ukroisz energię ludobójstwa, niewyobrażalnych cierpień. Energię tą odczujesz niezmiennie w Stutthofie, Majdanku, Sobiborze… bez względu na narodowość oprawców i ofiar. Tu pomnik, tam krzyż, gwiazda Dawida, flagi wielu krajów, kamienie z imieniem i bezimienne, od rodzin, przyjaciół, nieznajomych z odległych miejsc… Pagórki prochów, baraki ze stertami okularów, obuwia, walizek, tabliczki objaśniające dla zwiedzających… Żadne muzea nie przekażą cierpień ofiar, cierpień tak ogromnych, że stworzyły przeciwważną energię, jak Ukrzyżowanie Chrystusa. Na Żwirowisku zdarzają się cudowne uzdrowienia, podczas gdy Religia Holokaustu podkreśla, że w Auschwitz Bóg opuścił człowieka. Zwłoki Św. Maksymiliana Marii-Kolbe nie dały się spalić w obozowym krematorium pomimo parokrotnych prób. Teraz leżą zakopane gdzieś po kryjomu na terenie obozu.

Podczas gdy terenem Muzeum Auschwitz-Birkenau i in. miejscami kaźni Holokaustu w Polsce zawładnęły szowininstyczne Marsze Żywych, napędzane nienawiścią do Polaków, rzekomych współwykonawców Szoa, Polacy są zmuszeni modlić się za swoich zza płotu odgradzającego Żwirowisko. „Jak psy, którym nie wolno wejść na cmentarz” — mówi Kazimierz Świtoń, inicjator walki o pamięć o polskich ofiarach Oświęcimia. Na rocznicę „wyzwolenia” Auschwitz w 2010 r. izraelski minister obrony Ehud Barak wpisał się do księgi gości: „Silny Izrael służy dobremu samopoczuciu i zemście.”

Największa z hańb

Auschwitz ukrywa największą ze współczesnych hańb kompleku jot: bratobójczą zagładę Żydów (Szoa) przez międzynarodowe żydostwo syjonistyczne. Do planu przesiedlenia do Palestyny nie pasowały masy żydowskie skupione w gettach: zamożni zasymilowani oraz wierni Torze, w większości ubodzy materialnie lecz bogaci duchem. Nie mieli oni zamiaru emigrować z pobudek religijnych (zakaz Tory przeciw tworzeniu państwa Żydów przed przyjściem Mesjasza) i osobistych (komfort życia w Europie, niechęć do fanatyzmu syjonistów). Wansee wytyczyło więc plan eksterminacji niechcianych braci.

Szokuje słowo „bracia”, ale fakty mówią za siebie. Na utrapienie syjonistom opisali to ortodoksyjni rabini Moshe Shonfeld („The Holocaust Victims Accuse” Neturei Karta 1977) oraz Michael Ber Weissmandl („Min Hameitzar” 1961; przegląd po polsku na blogu grypa666).

Wierchuszka hitlerowska to niemieccy syjoniści żydowscy, którzy realizowali pro-izraelską politykę syjonizmu w ramach III Rzeszy (patrz np. Lenni Brenner „51 Documents” Barricade 2002 i naukowy referat Marka Webera). Hitlerowców wynieśli do władzy międzynarodowi syjoniści, a finansowali żydowscy bankierzy. Wiadomo, że oprawcy hitlerowscy jak Eichmann byli żydowskiego pochodzenia. Do tego dodaj zdemaskowanych syjonistów, Żydów niemieckich np. w książce na indeksie z 1964 r. pióra niemieckiego Żyda, Dietricha Brondera pt. „Before Hitler Came” (Zanim Przyszedł Hitler):

 • przywódca i kanclerz Rzeszy, Adolf Hitler
 • minister Rzeszy, Rudolf Hess
 • marszałek Rzeszy, Hermann Göring
 • minister propagandy, dr Josef Goebbels
 • generalny gubernator na Polskę, Hans Frank
 • „masowy morderca wszechczasów” (Der Spiegel 3.11.2008), Heinrich Himmler
 • czołowi przywódcy SS: Heydrich, von Dem Back-Zelewski i Von Keudell II
 • minister Rzeszy, Von Ribbentrop (bliski słynnemu syjoniście i 1-szej głowie Izraela, Chaimowi Weizmannowi)
 • przywódca NSDAP, Gregory Strasser
 • dowódcy polowi: Globocnik („żydowski niszczyciel”), Jordan i Hube.
 • wice prezydent nazistowskiego parlamentu, Ritter Von Stauss
 • ogólny marszałek polowy i sekretarz stanu, Milch
 • podsekretarz stanu, Gauss
 • naczelny redaktor działu zagranicznego gazety NSDAP, potem doradca prez. Roosevelta, prof. Haushofer.

Kwestia żydowska i słowiańska

Nie jest to kompletna lista zwolenników Hitlera, chorych na nienawiść do swych braci w fanatycznym tworzeniu państwa Izrael. Do lipca 1941 r. hitlerowcy szukali metod pozbycia się Żydów z Rzeszy i terenów okupowanych — wpierw przesiedlenie w rejon Lublina, potem na Madagaskar, w końcu stanęło na okupowanej przez Rzeszę Rosji, podobnie do planu dla rasy nordyckiej kosztem Słowian. Decyzja o systematycznej eksterminacji Żydów zapadła dopiero, gdy wbrew oczekiwaniom Armia Czerwona nie padła, a obszar planowany dla Żydów pozostał pod kontrolą ZSRR, piszą np. D. Dwork i R. J. van Pelt („Auschwitz: 1270 to the Present” Norton and Company: New York, London 1996).

Ocenzurowany historyk Leszek Szcześniak pisze, że aby zmusić Żydów do emigracji, hitlerowcy stosowali w l. 1933-1939 politykę wyłączania z życia społecznego (Ustawy norymberskie, bojkoty, Kristallnacht, prześladowania). Od 1.9.1939 r. prześladowania zaostrzono i zaczęto deportacje z Rzeszy i ziem okupowanych oraz koncentracje w gettach. Na początku okupacji kilka masowych mordów Żydów wynikło z nieposłuszeństwa Niemcom lub z akcji odwetowych. Eksterminacja Żydów zaczęła się po rozpoczęciu wojny z ZSRR, najpierw jako realizacja rozkazu (6.6.1941) o mordowaniu komisarzy i aktywistów bolszewickich, a od Wansee jako masowy mord całego narodu.

Antysemityzm był w planie syjonistów na II wś. Wiodący syjonista Teodor Herzl (1860-1904) zapowiadał w swych pamiętnikach strategię integracji Żydów pod wpływem prześladowań: „Pobudzę antysemitów do likwidacji żydowskiego dobrobytu. Antysemici […] wzmocnią prześladowania i ucisk Żydów„. Niemiecki antysemityzm wykreowali myśliciele żydowscy w Niemczech, a kryptożydowscy „narodowi socjaliści” podjudzili Niemców do nienawiści do Żydów, podporządkowując żydowskie cierpienia budowie państwa syjonistycznego. Nie usłyszymy tego od szermierzy przeciw „rasizmowi, ksenofobii i nietolerancji„, ale równie zajadle „naziści” rozpętali wśród Niemców kampanię antypolonizmu i antysłowianizmu, która miała zakończyć się zagładą 1/3 mieszkańców ziem po Ural, zniewoleniem 1/3 i wysiedleniem za Ural 1/3 Untermenschen, żeby zrobić miejsce Übermenschen.

Od Hitlera do Obamy

Wykorzystując antysemityzm, marionetki syjonizmu doszły do władzy i zrujnowały Niemcy obietnicą Tysiącletniej Rzeszy, do której droga miała prowadzić przez samoniszczące, nieskończone wojny. Syjoniści mówili Niemcom, że Hitler był mesjaszem 1000-letniego Reichu. Dzisiejsi judeocentrycy, żydowscy i nie, też dają priorytet syjonistycznemu państwu i straszą antysemityzmem. Gojom zaś obiecują NWO i wieczne szczęście osiągalne poprzez wojny bez końca, które posługują się nieżydowskimi żołnierzami i zasobami gojów, mając na celu ich samozniszczenie.

Judeocentrykom wtóruje na tle flagi USA ich marionetka z zapleczem totalitarnego ustawodawstwa i bezpieki DHS, obozów koncentracyjnych FEMA, brunatnych koszul — prezydent Obama w orędziu na „wyzwolenie” Auschwitz. Jakby to nie „USA” w rękach judeocentryków rozjątrzyło Bałkany, zabiło miliony cywilów w Iraku i Afganistanie. To w USA jest rekordowa liczba „Muzeów Holokaustu” opartych na fabule  Holo-oszustów, takich jak Wiesel i śp. Szymon Wiesenthal. Bez Holo-kłamstwa padają racja bytu Izraela i syjonistycznego ludobójstwa w Palestynie, rozpadają się oszukańcze roszczenia do własności żydowskiej. Holo-kłamstwo nazwało Hitlerem Miłoszewicia, Husajna, Ahmadinedżada czy Arabów broniących swej ziemii i wolności… Obama w orędziu: „Znacie prawdę, którą Elie Wiesel wypowiedział gdy stałem z nim w Buchenwaldzie ostatniej wiosny […] „Pamięć stała się świętym obowiązkiem wszystkich ludzi dobrej woli.” ” Pamięć inaczej, wybiórczo… Nie ma dowodów na mydło z Żydow tylko z Polaków.

Chwaląc Polaków w orędziu za pielęgnację pamięci oświęcimskiej, Obama zredukował Słowian i inne grupy ofiar do roli obserwatorów, czasem  pomagających Żydom w Szoa. Wciąż niepoliczone ofiary słowiańskie Holokaustu przytłaczają 4-6 mln ofiar żydowskich w Szoa. Auschwitz to nie miejsce frymarczenia, lecz takim go zrobili handlarze śmierci od Gazy po Irak (teraz Iran?), nam przypisując cynizm i bezczeszczenie pamięci ofiar. Żydzi lamentują nad Szoa, a Polaków w II wś. wzięli jak w imadło hitlerowcy i sowieci, których niezmiennie Żydzi witali z kwiatami. Większość Żydów w Polsce nigdy nie poparła dążeń wolnościowych polskiego narodu, a w 1939 r. klęska Polski nie była ich sprawą, tylko wypatrywali nowej szansy autonomii w gettach. Obrócili się przeciw Polakom także podczas okupacji sowieckiej, a następnie w żydokomunie, która trwa zmieniając piórka do dziś.

Spuścizna IG Farben

Największy przed II wś. koncern IG Farbenindustrie AG był największym sponsorem wyboru Hitlera i wybudował największy kompleks przemysłowy świata, przy największym przyszłym obozie zagłady. IG Farben należał do Rotszyldów i Rockefellerów, a jego konto bankowe sfinansowało III Rzeszę. Analiza konta firmy Sandoz, szwajcarskiego filaru IG Farben, pozwoliła skazać w 1948 r. dziadka George’a W. Busha, Prescotta Busha z „Ustawy o handlu z wrogiem”. W 1938 r. w laboratoriach Sandoz opracowano nowy „cudowny lek” znany dziś jako LSD, przetestowany przez dra Mengele i in. w obozach. Wraz z wywozem nazistowskich naukowców do USA w 1945 r. (operacja „Paper Clip”), kontynuowano doświadczenia z LSD i kontrolą umysłu w programie CIA „MK Ultra”.

Ludzie w pasiakach z Auschwitz I, Birkenau i IG Farben Monowitz byli siłą niewolniczą i królikami doświadczalnymi. Koncern miał udziały w firmie produkującej Cyklon B, dostarczał metanol do uśmiercania więźniów i spalania w krematoriach i prowadził na więźniach eksperymenty medyczne. Srawdzał też tolerancję na brak witamin i minerałów oraz wywoływanie niepłodności chemią w produktach spożywczych. Lekarz SS, dr Hoven zeznał w Procesie Norymberskim: „To nie SS, tylko IG wyszedł z inicjatywą eksperymentów w obozach.”

Firmy Bayer, Hoechst i BASF w IG Farben, które zbiły fortuny na hitleryzmie, jak za nazistów lansowały integrację Europy. Wielu z ich przywódców otrzymało nagrody od nazistów i powojennych rządów Niemiec. Fritz ter Meer, pracownik naukowy IG Farben Auschwitz podczas II wś. testował preparaty na więźniach. Proces Norymberski skazał go na 7 lat więzienia. Wyszedł po 4 latach dzięki Nelsonowi Rockefellerowi i został prezesem firmy Bayer, która przed wojną należała do spółki IG Farben. Ter Meera uważa się za twórcę Kodeksu Żywnościowego (Codex Alimentarius). Firmy z b. koncernu IG Farben dostarczyły scypionki w „pandemii H1N1” w 2009 r., najprawdopodobniej zakamuflowaną broń biologiczną przeciw ludzkości, z potencjałem przewyższającym żniwo Holokaustu.

W 1963 r. ter Meer zainicjował powstanie Komisji Codex Alimentarius, za którą stoją Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Światowa Organizacja Żywności (FAO). Komisja realizuje zbrodniczy plan sprzed lat, oficjalnie chroniąc zdrowie i interesy konsumentów. Do końca 2009 r. zalecenia kodeksu miały wejść w życie na całym świecie, ku przerażeniu przeciwników. Orędownik globalnego pokoju i dobrobytu, laureat Nagrody Nobla prezydent Obama nie wspomniał o IG Farben w swym orędziu z okazji „wyzwolenia” Auschwitz.

*          *          *

Opowieść o Auschwitz i Holokauście coraz mniej przekonuje, nie tylko Polaków. Niestety, rozbudzany Holo-klamstwami negatywny rewizjonizm i negacje Holokaustu godzą także w pamięć o nie-żydowskich ofiarach. A na to nie możemy pozwolić, my Słowianie, najliczniejsze ofiary Holokaustu i przez wieki związani z masami żydowskimi, zgładzonymi w II wś. przez ich lucyferiańskich braci.

Prawa autorskie Piotr Bein

Komentarzy 78 do “Niby psy pod płotem cmentarnym”

 1. Ola said

  Co by się stało?
  http://gnosticliberationfront.com
  Mike James, Niemcy 12.12.2009
  Tłumaczyła: Ola Gordon

  Co by się stało, gdybyśmy mogli żyć w wolności bez strachu wyrażania opinii
  Bez obawy o ściganie lub bezprawne uwięzienie
  Oskarżając wrogów, żyjących wśród nas, bez postępowania sądowego
  I perspektywy zaciągnięcia przed Sanhedryn?

  A jeśli Bóg jest wśród nas i jest naszym Przyjacielem?

  Co by się stało, gdyby ci, którzy sądzą, że nami rządzą, stali się naszymi sługami
  I słuchali tęsknot za pragnieniem naszych serc
  Aby żyć w świecie wolnym od lichwy, syjonizmu i gospodarczego zniewolenia
  By nasze dzieci miały przyszłość i nigdy nie byli niewolnikami?

  A jeśli Bóg chodzi pośród nas i jest naszą Opatrznością?

  Co by się stało, gdybyśmy mogli swobodnie zarabiać pracując w pocie czoła
  Wystarczająco, by utrzymać nasze żony, rodziny i przyjaciół
  Bez lichwiarskiej kradzieży efektów naszej pracy
  Skradzionych przez tych, którzy żyją ze sprzeniewierzenia naszej godności?

  A jeśli Bóg chodzi pośród nas i pomaga naszej sprawie?

  Co by się stało, gdybyśmy dostrzegli wśród bezdomnych Europejczyków i Amerykanów
  Nasze zaniedbania w sprzeciwianiu się kłamstwom bolszewickiego NWO
  I eko-faszyzmu ochrony środowiska zrodzonego z nienawiści do ludzkości
  Służącym jedynie wzbogacaniu się pasożytniczej elity i bankierów szatana?

  A jeśli Bóg chodzi pośród nas i chce byśmy płakali łzami wstydu?

  Co by się stało, gdybyśmy zorganizowali się przeciwko aborcji
  I szukali sprawiedliwości przeciwko zabójcom pięknych europejskich dzieci
  Aby zapełnić ten zasobny i słabo zaludniony świat
  Z wrodzoną pomysłowością tych, którzy by nas ocalili?

  A jeśli Bóg chodzi pośród nas i opłakuje nasze straty?

  Co by się stało, gdybyśmy rozpalili miłość do własnego rodzaju, znajomych i krewnych
  I walczyli o przywrócenie niepodległości naszym wolnym narodom
  Odłączenie się od diabelskiego ciężaru rządu światowego
  Niszcząc przy krzykach bilionów głosów Babilońską Wieżę?

  A jeśli Bóg chodzi pośród nas i rozpala nasze inwektywy?

  Co by się stało, gdybyśmy mieli odwagę być wolni i przeznaczeni do życia
  I podnieśli nasze głosy jako jeden
  Aby pokonać tyradę szkodliwych kłamstw zatruwających rozsądek
  I dzielić się prawdą bez żadnych obaw czy korzyści?

  A jeśli Bóg chodzi pośród nas i pomaga nam uwolnić swój umysł?

  Co by się stało, gdybyśmy sprzeciwili się złu Kaina i Aszkenazim
  Przeciwko wojnom spekulacyjnym zleconym przez węża judaizmu
  Chytrze zamieniającego wszystko, co było złotem i srebrem Europejczyka
  W metale nieszlachetne pochodzące z alchemii cierpienia i masowych zbrodni?

  A jeśli Bóg chodzi pośród nas i wybacza nam naszą dwulicowość?

  Co by było, gdybyśmy przyprowadzili do ognia sprawiedliwości tych, którzy spiskują
  By nas pozbawić raju, który był nasze od początku czasu
  Biorąc odwet na oszustach, którzy doprowadzili nas do skraju przepaści
  Zmuszając niszczycieli i lichwiarzy, aby wynagrodzili za swoje zbrodnie?

  A jeśli Bóg chodzi pośród nas i obejmuje nas jako obrońca?

  Co by się stało, gdybyśmy otworzyli oczy
  Na wszystkie ohydne fałszerstwa, których nas uczono od chwili urodzin
  Przypominając naszym żołnierzom o ich prawdziwej konstytucyjnej lojalności
  Nie zwracając uwagi na obecność plugawych ust w naszych domach?

  A jeśli Bóg chodzi z nami i nadal przekazuje nam prawdziwe wiadomości?

  Co by się stało, gdybyśmy ujawnili ich kłamstwa tym, którzy mają uszy
  I nie dawali nawet grosza tym faryzeuszom
  I odebrali poparcie państwu
  I ogłosili osobistą secesję?

  A jeśli Bóg idzie z nami ścieżką wolności?

  Co by się stało, gdybyś był maleńkim kluczem w warsztacie
  A miliony maleńkich kluczy czynią całą machinę nienaprawialną
  Doprowadzając cały diabelski system do zatrzymania
  Do chwili kiedy zostaniesz wezwany do walki?

  A jeśli Bóg walczy po waszej stronie jako wasz dowódca?

  A gdyby Bóg chciał, byś był swoim własnym dowódcą
  Więc naucz innych, by robili to samo
  By wolność od tyranii była twoja
  A twoje dzieci posiadły ziemię?

  Co by się stało?

  Mike James: angielski patriota, dziennikarz na czarnej liście, od 1992 w Niemczech, walczy o wolną i niezależną Anglię.
  + + +
  Art. 19 Karty Praw Człowieka ONZ:
  „Każdy ma prawo do wolnego wyrażania swoich myśli i opinii…”
  A co z tym? Prawo prawem, Karta Kartą:
  Ernst Zundel, najsłynniejszy więzień sumienia, 1 marca uwolniony z więzienia w Mannheim. Skazany na 7 lat za opublikowanie zakazanej książki, napisanej przez Richarda Verralla (pod nazwiskiem Richard E Harwood) „Czy naprawdę zginęło sześć milionów?”
  http://zundelsite.org/news_english/0089.html

  • Zbyszko said

   Taka Unia z takim prawem nie ma prawa mówić innym narodom o łamaniu praw człowieka. Ale jest szansa by to nareszcie zmienić. Na czele Parlamentu Europejskiego stoi obecnie Polak który walczył mi.n o wolność słowa.

   • rst said

    Buzek jest takim samym sprzedawczykiem jak większość polityków. Tylko ma małą siłę przebicia.

   • nn said

    http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/

    od mg: a gdzie opis zawartości linku? proszę do linków dołączać krótkie opisy

   • Wojwit said

    @Zbyszko
    Naiwnych nie sieją…
    Czy jeżeli ktoś posługuje się językiem polskim, to ten fakt czyni go automatycznie Polakiem?
    Przeczytaj więcej na temat tego pana niż tylko oficjalny życiorys. Są prace historyków o działalności służb specjalnych PRL wśród pracowników naukowych, a nawet konkretniej – tyczące uczelni zatrudniających w przeszłości tego pana.

  • 44 said

   Kurde kasiore dawajcie bo poziom wsparcia nie wystarcza na nasze zachcianki!!! Czy wy nie widzicie, że jesteśmy jedynym prawdziwym źródłem informacji? No to przytoczę przykłady tego co tu przeczytaliście a co my przewidzieliśmy:
   1. Ludzie padaja jak muchy! Jedni po szczepionkach a inni na grype świnską!!!
   2. Opornych w USA sie aresztuje i przewozi w wagonach bydlęcych do wydzielonych miejsc odosobnienia w celu złamania tego oporu!
   3. Masowo wszczepia się chipy dzieki temu przejmując kontrole na ludzkim umyłem
   4. Umarłych chowa się w tych milionach truien z PCV przygotowanych wcześniej
   5. Codecks Alimentarius stał się niepodważalnym źródłem wiedzy o prawidłwym żywieniu a jego paragafy stały się paragrafami przyjętymi przez członków WHO jao obowiązujące konstytucyjnie prawo w zwiazku czym nie mozecie kupić suplementów diety a żarcie jest tak napromieniowane, że aż swieci w supermarktach a nawet na rynku u mnie na miescie
   6. Grupa Bildenberg to juz jest normalnie rządem każdym kraju na świecie
   7. Kompleks Jej oł Ti ma władze nad waszymi umysłami choć wam się wydaje, że to Jane Burgermaister ją ma…bzdura! To Jej oł Ti wami rządzi
   8. Michael Jackson się ujawnił i pisze na forach internetowych współpracując z w/w Jane
   9. Elvis też zyje…Michael mi ostatnio mówił.
   10. Olechowski jako członek grupy Bildenbergo już przekonał Tuska, Kaczynskiego a nawet Gosiewskiego, że nalerzy się nie przeciwtawiać…po rozmowie w cztery oczy Gosiwewski, w zamian za poparcie dla osoby Olechowskiego uzyskał poparcie dla budowy kolejnego peronu we Włoszczowej a także terminalu na pobliskim lotnisku trawiastym…
   ==============
   od JP: dziękujemy za poparcie inicjatywy wspierania bloga
   ===============
   od pb: zapraszam do wspolpracy jako autora humoresek na blog, ktory przyczynil sie do uchronienia m.in. ciebie przed przymusowymi scypionkami; bein i podlecki nawet kosztow tej imprezy nie dostali z powrotem;
   idzie druga fala HxNy, skumaj sie z brydak, zielinskim i niedorzecznikiem = kupicie okazyjnie scypionki z demobilu, moze akurat trafi sie wam (czego wam nie zycze pomimo waszych ograniczen umyslowych) wykorzystac te trumny; pozdrow elvisa i michaela od bloga, a bilderbergom podziekuj za grupe windsor (ladna nazwa); burgermeister przekaz wiedze ad 7, bo mnie nie wierzyla i wyzwala od nazistow;
   jak juz mata ten peron i ladowisko, moze zaczniesz wygladac na swiat zamiast ogladac fakty made in tv?

 2. krzysiek said

  syjonistyczne działania adolfa hitlera,
  artykuł z końca lutego (ang.)

  http://www.rense.com/general89/htl.htm

 3. Zbyszko said

  Coś nieprawdopodobnego!!! to kierowcy ciężarówek na szosie są solidarni a tu Żydzi mordowali innych Żydów!!! w głowie się nie mieści!!!

  • Adam said

   jeśli to prawda, to na to brakuje słów.. to jest wprost nie do opisania… tego się nie da nazwać, określić, bo jeśli to prawda, to żeby coś takiego zrobić to nie można być człowiekiem.. normalni ludzie tak nie myślą nie robią nie maja takich planów…
   ===============
   od pb: wychowany na oficjalnej propagandzie, bylem zszokowany kiedy po raz pierwszy przeczytalem urywki z ksiazki rabina shonfelda w info nurcie ktory wspolredagowalem w kanadzie; od tego czasu odkrylem jeszcze wiecej szokujacych rzeczy i dziele sie nimi powoli (zeby nie bylo zawalow serca) z wami na tym blogu

 4. MagdaS said

  Ciekawe jest podobieństwo …

  http://zdrowie.onet.pl/1601343,2039,,,,superbakterie_juz_sa_juz_zabijaja,profilaktyka.html
  Pandemia bakterii odpornych na antybiotyki – powiedział dr Grzesiowski. – Ale to już zupełnie inna historia…

  CIEKAWA JAKA TO HISTORIA ? MOŻE TA ?
  http://www.sfora.pl/Zmutowane-ziemniaki-moga-rosnac-w-Polsce-a17676
  -Ekolodzy już alarmują, że ziemniak jest groźny – zawiera bowiem gen,który uodparnia organizm
  na antybiotyki.

  Czyli brak odpornośći na bakterie po ziemniaczkach + bakteria = wina „bakterii”

  P.S. Watykan pobłogosławił GMO ( http://www.sfora.pl/Watykan-poblogoslawil-GMO-a7374 )

  • rst said

   Nie Watykan tylko twór, który ma w nazwie Papieska, a z Watykanem nie ma nic wspólnego.
   Manipulacja i nic więcej.
   =================
   od pb: dokladnie, to sa atrapy tylko z zachowana stara nazwa; watykan poblogoslawil brutalne wojny nato na balkanach przeciw chrzescijanskim serbom a na korzysc islamizmu oraz odebranie kosowa; polski episkopat poblogoslawil polskie mieso armatnie w iraku; watykan dopuscil do komunii na reke, judaizacji obrzadku, pracuje nad dalsza judaizacja katolicyzmu i miedzyreligijnym ekumenizmem oraz wprowadzeniem 7 praw noego ktore skazuja chrzescijan na sciecie za wiare w Chrystusa i Sw. Trojce; wiekszosc wiernych nie zdaje sobie sprawy ze stopnia korupcji; wg ksiedza dra Natanka, zapytanego niedawno w cztery oczy przez jednego z naszych blogowiczow (katolika), sprawy tak daleko sa skorumpowane ze polacy nie wyjda z obecnego zniewolenia normalnymi metodami; zreszta uwazny obserwator to w mig zauwaza w kraju

 5. Jaga said

  Bardzo dobry artykuł. Przeraża potworność tych pseudo ludzi. Nigdy normalny człowiek nie zrozumie okrucieństwa tych bestii. Dobrze, Ze tacy ludzie jak Piort Bein czy Marek, czy jeszcze inni otwierają nam oczy. Jak to się stało, że banda oszołomów zawładnęła światem, aż tak bardzo? A my jak te krowy prowadzone na rzeź…idziemy posłusznie…:( . Czy my zatrzymamy rozpędzoną machinę zagłady? Czy tylko Stwórca może to zatrzymać?
  ==============
  od pb: wg mej wiary prawoslawnej i przewodnictwa duchowego od mnichow w rozmaitych monastyrach oraz batiuszkow w moich parafiach w vancouverze (serb) i polsce (lemek), Bog dziala przez ludzi dobrej woli ktorzy probuja sie wsluchac w Jego plany; judeocentrycy chcieliby zebysmy czekali jak barany na II Przyjscie nie robiac nic, bo wtedy mogliby wyrzadzic maksimum zla, potrzebnego wg ich ideologii/wiary do ich wlasnego zbawienia

 6. krzysiek said

  zobaczcie,cenzorskie wygłupy googla
  artykuł nt oszustwa ubezpieczeniowego 9-11
  przy wchodzeniu (pierwszym z danego ip) ostrzeżenie……
  http://homo-sapien-underground.blogspot.com/2010/02/mr-larry-pull-it-silversteindid-you.html
  (zasłyszane we wczorajszej audycji alexa jonesa)

 7. MagdaS said

  cos w tematyce HAARP + trzęsienia + tęcze na niebie

  Chile


  ponownie wykres z haarp jak za Haiti

  • MagdaS said

   i Japonia (0:06) dziwne swiatelko 🙂

   • marslim said

    trafiłem wczoraj na coś takiego:

    http://www.pkim.org/?q=pl/node/1298

    Bolid nad Węgrami/Słowacją – 28 lutego 2010

    28 lutego o godzinie 22:24:46 UT (wg. Juraj Tóth) nad pograniczem Słowacji i Węgier przeleciał jasny bolid. Według relacji słowackich astroamatorów jasność zjawiska przekroczyła –10 magnitudo. Podczas przelotu,(…)

 8. Grzegorz said

  A ja dorzucę, że w 1967 roku światowy lider produkcji żywności modyfikowanej genetycznie Monsanto, weszło w spółkę joint-venture z IG Farben (źródło :
  http://www.sourcewatch.org/index.php?title=Monsanto ).
  Trochę historii można się dowiedzieć z Wiki, ale niestety po angielsku. Na polskiej stronie, historii koncernu nie ma, ale są za to ciekawe informacje o ich produktach. Polecam obejrzeć film „Świat według Monsanto” na Youtube lub innych źródłach, np.
  http://video.google.com/videoplay?docid=-1676896724527593334#
  ================
  od JP :Monsanto wnosi w spółkę potencjał genetyczny , a IG Farben „know how” korzystające z wieloletnich doświadczeń na insektach

  • 44 said

   Ja cie normalnie nie mogę…chyba z samej swiadomości juz umieram:)))))
   ===========
   od JP: Byt kształtuje świadomość ? Niebyt ?
   Od….?
   ===============
   od pb: nie umrzyj nam sorok czetyrje; potrzebujemy cie na blogowego komedianta

 9. Stanisław said

  W tej i podobnych sprawach polecam Państwu teksty ze strony „iwo cyprian pogonowski”

  http://www.pogonowski.com/?p=1022

 10. Stanisław said

  Z materiałów jakie można znaleźć w sieci, można wyciągnąć jeden wniosek – tak zwany holokaust jest posunięciem czysto biznesowym, służącym do wypompowywania dużych sum z krajów europy. Tych którzy się sprzeciwiają i negują ową religię traktuje się jako wrogów i niszczy na każdy możliwy sposób.
  =======================
  od pb: przemyslowi holokasutu zawsze towarzyszy holokaustianizm = religia uzasadniona rzekomym specjalnym, wyjatkowym cierpieniem zydow w szoa, eksploatowana politycznie w palestynie i we wojnach kompleksu jot; uzywana do zamykania ust krytykom jako „antysemitom”; my polacy powinnismy mowic judeocentrykom tak: „ty mnie nie bedziesz pouczal o holokauscie, doznalismy zaglady od waszych ekstremistow chowajacych sie za hitlerem, stalinem i zydokomuna, a teraz doja nas wasi „neoliberalowie”; w mojej rodzinie zginelo x osob z waszych rak, y cierpi fizycznie/umyslowo, nie mamy srodkow do normalnego zycia bo zrabowaliscie nasz majatek narodowy i zniewoliliscie rzad, gospodarke i instytucje…” itd wyliczac bez konca z suma naleznosci na kilkadziesiat bilionow euro za szkody biologiczne i materialne od czasow rozbiorow, do ktorych owczesny kompleks jot znacznie sie przyczynil

 11. Jaga said

  Kochani. Ostatnie wydarzenia w Chile i na Haitii kazały mi bliżej przyjżeć się temu co np pisał MIZIA. Weszlam na youtube i obejrzałam pare filmów związanych z Nibiru. Mam bardzo skromną wiedzę w tym temacie, ale nie odrzucam wiedzy. Obejrzałam ten film min.

  Prawdę mówiąc można w to uwierzyć. Co wy o tym myślicie? Pytam osoby które zapoznały się z tematem przelotu Nibiru w 2012 r.

  • unabomber10 said

   Ten motyw 2012/Nibiru kojarzy mi się z pewnym wątkiem książki Prusa- „Faraon”, a mianowicie zaćmieniem słońca. Wykorzystanie zjawiska astronomicznego do wystraszenia ogłupionego plebsu- te metody pasują mi do „kapłanów” naszych czasów.

   Tym bardziej, że jesteśmy doświadczeni sytuacją sprzed paru laty, kiedy to wszechobecna popularność, yogi, astrologii, tarota, itp. okazała się sprowadzać do new age.

   • Jaga said

    Czyli bardziej można się spodziewać Blu beem niż faktycznie wybuchów na słońcu?? Ja chyba za tępa jestem, bo te informacje mnie ogłupiają. Nawet już nie wiem w co mam wierzyć…Bo np. 1.albo Biblia przetrwała niewiele zmieniona do naszych czasów i Jan czy inni apostałowie napisali prawdę, 2.albo ktos to wszystko dobrze uknuł wieki temu i teraz sprytnie tą wiedzę wykorzystuje 3.albo są to pokolenia tych co to zaplanowali, albo nie wiem co jeszcze. Ja obstaje przy pierwszym wariancie…

   • Dawid- Ja bym się takimi informacjami nie przejmował said

    Po pierwsze strach zabija wiarę. Po drugie, wg. mnie pokazują takie filmy i filmiki aby rzekomo przekonać o zagrożeniu. Po trzecie ‚oni’ moga maczać w tym palce. Chodzi o mi o to, że mogą wywołać zjawiska podobne do tych na filmach. Obecne trzęsienia ziemi mogą być prubami. Po czwarte, bedzie to oszustwo. Po piąte prawdziwy koniec świata przyjdzie od Boga i za jego sparwą”Pańska jest ziemia”. Po szuste na pocieszenie historia lubi się powtarzać. Fragment biblijny: „Czemuż to burzą się narody, a ludzie knuja swoje spiski przeciwko Wszechmocnemu Bogu? Królowie ziemi jednoczą się w walce przeciwko Niemu- namaszczonemu Synowi Boga!

  • navajo888 said

   Jaga zaczynają się dziać dziwne rzeczy i wczorajsze doniesienia z węgier i to wszystko powinno nas skłonić do uważnej obserwacji wszelkich anomali i dziwnych wydażen ,a przedewszystkim do uwaznej obserwacji zachowań super wulkanu jakim jest Yellowston !!!,bo kto wie??????

  • MIZIA said

   WRZUCAM TU WSZYSTKIE ODPOWIEDZI I WYJASNENIA I ODP . NA ATAKI

   WKLEJKA

   MIZIA powiedział/a
   3 Marzec 2010 @ 1:37 pm

   wruciłem a co myśleliście że się schowam – Z TYM SŁOŃCEM OKAZAŁO SIE ŻE KILKA PORTALIKÓW I DZIENNIKÓW PÓŚCIĆ MIAŁO TAKIE WŁAŚNIE INFORMACJE a potem cisza i tak było z bardzo BLISKIEGO żródła unych – wiem że był to pic nius ŻADNEGO WYBUCHU NA SŁONECZKU NIE BYŁO – BYŁO ZATO COŚ INNEGO CO STARAJA SIE ukryć przed ludżmi A BAJKA O WIELKIM WYBUCHU MIAŁA BYĆ WYTŁUMACZENIAM DLA LUDU – STAŁO SIE W DNIU 27-28 LUTEGO COS CO MOGŁO MIEĆ NAPRAWDĘ STRASZNE KONSEKWENCJE powiem tyle że mieliśmy bardzo durzego FARTA – PISANIE O TYM CO NARAZIE ZAWIESZAM BO NIEMAM ZAMIARU WYSŁUCHIWAĆ ZACZEPEK – W STYLU ŻE COŚ PRZEPOWIADAŁEM I SIE NIE SPRAWDZIŁO – poraz kolejny pisze że nie jestem kimś w rodzaju nostrodamusa – A JEŚLI O CZYMŚ PISZE TO OPIEREM SIE NA INFORMACJACH – NIE PRZEZNACZONYCH DLA ZWYKŁYCH ZJADACZY CHLEBA
   POWIEM ŻE : PORA ZACZAC PATRZEĆ W GÓRĘ CO SIE DZIEJE
   CO DO INFO Z SZCZEKACZEK – BEDĄ TYLKO INFO DEZINFORMACYJNE.
   przypominam plan “AZAZEL” W TOKU REALIZACJI

   DO @Mgrabas – szanowny kolego jaka praca ja od 5 lat nie pracuję dla nikogo i niemam żadnej potrzeby wykonywania PRACY ZAROBKOWEJ – TEN PRZYWILEJ JAK TO W SOCIALIŻMIE MAWIANO POZOSTAWIAM TOBIE
   Jaga powiedział/a
   3 Marzec 2010 @ 2:40 pm

   @Mizia
   Wierzyć mi się nic chce, że “PISANIE O TYM CO NARAZIE ZAWIESZAM BO NIEMAM ZAMIARU WYSŁUCHIWAĆ ZACZEPEK “, nie chcesz napisać, a wątpię, aby taki był powód. Nie wyglądasz na osobę, która boi się krytyki.
   Myślę, że skoro masz większą wiedzę od nas to warto ją upublicznić. Pisać tylko po to abyśmy się domyślali to trochę bez sensu. Miały być wybuchy na słońcu o czym mówiłeś i były a teraz piszesz, że “że był to pic nius ŻADNEGO WYBUCHU NA SŁONECZKU NIE BYŁO “.Zgubiłam się w natłoku informacji. Te wybuchy były czy nie były. Z tego co pisałeś to miały być…
   MIZIA powiedział/a
   3 Marzec 2010 @ 3:58 pm

   DO JAGA dla was one były TYLKO DZIWNE ŻE NIC NIKT NIE KOMENTUJE NA POWAZNYCH STRONKACH – WIEC ONE BYŁY I SA W WASZEJ WYOBRAŻNI I OTO CHODZI – wiesz ile razy swiat był przez ostatnie 20 lat na skraju zagłady atomowej a paluchy były już na spustach – niewiesz bo byście osiwieli ze strachu – teraz miały być wytłumaczeniem wybuchy na słoneczku – tylko ze dzieki bogu sie nie ……..
   mgrabas powiedział/a
   3 Marzec 2010 @ 4:33 pm

   @ MIZIA
   bzdury, nic ciekawego nie wiesz, tylko chodzi Ci o publikę i bicie piany
   jak byś naprawdę coś istotnego wiedział, to byś tu zaraz napisał
   Brenda powiedział/a
   3 Marzec 2010 @ 5:04 pm

   Do MIZIA na miazdzyce/skleroze:
   “MIZIA powiedział/a
   26 Luty 2010 @ 9:32 am

   DO PAMIETAJACYCH MOJE OSTRZEGAWCZE WPISY NA TEMAT ‘ROZBŁYSKU CARRINGTONA”

   OTÓZ STAŁO SIE – WCZORAJ – W STRONE ZIEMI MKNIE GIGANTYCZNY OBŁOK

   Burza magnetyczna rozpętała się nad Ziemią
   WYPATRUJCIE NA NIEBIE ZORZY!”
   MIZIA powiedział/a
   3 Marzec 2010 @ 6:09 pm

   DLA JASNOSCI JA TERZ DAŁEM SIE WROBIĆ W TĘ CAŁĄ HISTORYJKĘ O ROZBŁYSKU I SAM W TO UWIERZYŁEM CO PISALI I TRĄBILI W TVN 24 – ALE DZISIAJ WIEM ZE TO BYŁA ZASŁONA DYMNA DLA ZUPEŁNIE INNYCH DZIAŁAŃ .
   dlatego pisałem czym grożi taki rozbłysk
   TERAZ BEDZIE CORAZ WIECEJ SENSACYJNYCH DONIESIEŃ O RÓZNYCH NADZWYCZAJNYCH ZJAWISKACH ALE BRDZIE TO WSYSTKO G PRAWDA MOZE TYLKO NIEZALEŻNE PORTALE BEDĄ PODAWAŁY CZESCIOWĄ PRAWDĘ
   RADZĘ MIEĆ OCZY SZEROKO OTWARTE TYMBARDZIEJ ZE SENSACJE BEDĄ PODAWANE PRZEZ ZNANE I “CENIONE” TUBY MEDIALNE
   MIZIA powiedział/a
   3 Marzec 2010 @ 6:24 pm

   DO BRĘDA MADREJ GŁOWIE DOSC 2 SŁOWIE- POZATYM NIKT WAM NIE BEDZIE PISAŁ WPROST KTO Z KIM GDZIE I CO CHCE WYKRECIĆ – MOZE PO NAZWISKACH – JEST masa takich co nagle zeszli na zawał albo utoneli podczas brania prysznica
   ps. parę osób tu piszacych niewiem czy wie czy tylko udało im sie trafić przypadkiem na to CO JEST W TOKU
   ale jestem pewien ze jak tu czy gdzie indziej padna konkrety wprost dotykajace tej sprawy – to nikt sie nie dowie z was dlaczego ten ktoś nagle przestał pisać tu czy gdzieindziej swoje rewelacja – dlawas MAŁO WIARYGODNE
   PS. mam w d… jaiies poklaski z czyjejkolwiek strony wiec MARGRABS JAK COS PISZESZ TO POMYŚL – TY PEWNIE BYŚ ROBIŁ TO DLA TEGO CO SAM PISZESZ – KASY MAM TYLE ŻE NA 2 ŻYCIA MI WYSTARCZY A NA POPÓLARNOŚCI NA NISZOWYM BLOGU MI NIE ZALEŻY – JEST JEDNA ZECZ NA KTÓREJ MI ZALEŻY T/J ŻEBY OMNIE IO TYM CO PISZE WIEDZIAŁO JAK NAJMNIEJ OSÓB – NIEKTÓRYM SIE NAWET ZDAJE ZE MOJE IP WSKAZUJE GDZIE JESTEM OTÓRZ – TAK MAJA MYSLEĆ – A Z MOJEJ BYŁEJ DZIAŁALNOSCI DO DNIA DZISIEJSZEGO JEST GRONO WIELBICIELI KTÓRZY DURZO BYdaLI żeby wiedzieć gDZIE co i JAK robie
   piszę tylko po to że jestem przerażony tym co wam chca zrobić a wasza wiedza na ten temt jest BARDZO ALE TO BARDZO powierzchowna pozatym na tym blog€ jest masa jak to określił p.b agenciur – ale tych prawdziwych – pozatym nowośc DLA WAS I p.b OD 3 MIESIĘCY TEN BLOG JEST POD CAŁODOBOWA INFILTRACJA W GRONIE INNYCH – WEDLE NICH WROGICH ŚRODKÓW INFORMACJI

   • Man said

    HAARP?

   • Jaga said

    Dzięki Mizia za odpowiedź. Myślę, że wiele osób jest już ogłupiałych od nadmiaru sprzecznych informacji. Ja na pewno jestem.

   • MIZIA said

    DLA CIEKAWSKICH – UMIE POPRAWNIE I ZGODNIE Z ZASADAMI ORTOGRAFII PISAĆ A DLACZego TAK NPPISze niech ktoś zgadnie -warzne Ze treść jest zrozumiała dla ZAINTERESOWANYCH……

    od mg: udowodnij!

   • 11Minutpl said

    MIZIA, swoim stylem ściągasz ludzi na blog, to dobre. Co do reszty – nie wiem. Ale pisz bo fajnie to robisz

   • Man said

    @mg
    Przeciez MIZIA juz mowil o co chodzi z tym jego pisaniem. ZTCP chodzi o inwigilacje wszystkiego co piszemy.

   • MIZIA said

    STATEK PŁYNĄ Z HISZPANII DO WŁOCH – a informuja o tym GRECY CZY TO NIE DZIWNE
    A NA DODATEK BRAK PODANEJ PRZYCZYNY SKAD TAKA FALA
    TYM BARDZIEJ DZIWNE -BRAK WYTŁUMACZENIA W ŚWIETLE OFIAR ŚMIERTELNYCH
    och robią w … robia a dzieje się OJ DZIEJE A NIKT NIE WIDZI….

    http://wiadomosci.onet.pl/2136659,12,zabojcza_8-metrowa_fala_na_m_srodziemnym,item.html
    ===============
    od pb: na lagodnych dlugich falach chocby glebokich jak w tsunami pare lat temu, statki zachowuja sie jak na niewzburzonym morzu; dopiero dotarcie fali na plytsze wody spietrza wode do duzych wysokosci; jesli zdarzylo sie to na pelnym morzu to bylo to dziwne zjawisko; na wybrzezu natomiast np. pacyfiku w kanadzie i usa sa ostrzezenia zeby nie schodzic nisko nad linie wody na skalistym brzegu, bo moze tzw „freak wave” (fala-odmieniec) zmyc delikwenta do morza; fale-odmience sa ekstremum w zbiorze wszystkich fal; nigdy jednak nie bylo doniesien o ich szkodliwosci na pelnym morzu, statki paraja sie bez problemow z falami tej wysokosci podczas sztormow; bylem podczas sztormu u wybrzeza brytyjskiej kolumbii na lodzi rybackiej dlg ok. 12 m; lodz zgrabnie chodzila w gore i w dol, w gore i w dol na falach… kolysala sie z jednej strony na druga na pochylosciach przechodzacych fal… nic sie nikomu nie stalo nie liczac wychylania sie za burte w wiadomym celu

   • MIZIA said

    W DNIACH 27-28 LUTEGO 2010 – STAŁO SIE COŚ BARDZO NIEDOBREGO -o tym niebawem sie sami przekonacie-
    NARAZIE ZWRUCCIE UWAGĘ NA REJON MORZA ŚRÓDZIEMNEGO
    PS. mniejsze lub równe tej wielkosci fale robiły tam juz w przeszłosci kłopoty na duzą skale

    troszke historii

    nie trzeba wcale olbrzymich trzęsień, aby przebywając nad Morzem Śródziemnym, stać się ofiarą tsunami. Każdy większy wstrząs na dnie morskim może wzbudzić falę zdolną do zniszczenia wybrzeży w promieniu kilkunastu kilometrów. Greccy badacze naliczyli 41 tsunami na Morzu Egejskim, które w czasach historycznych doprowadziły do poważnych szkód. Najbardziej znane z nich (tym razem po wybuchu wulkanu) uderzyło 3,5 tys. lat temu w Kretę, przyczyniając się do upadku kultury minojskiej. Bliżej nas, w1866 roku, ośmiometrowa fala zniszczyła miasteczka na wyspie Kythira obok Peloponezu. Ostatnie takie zdarzenie miało miejsce w lipcu 1956 roku -fala wysokości 20 m runęła na wyspę Amorgos w archipelagu Cyklad -zginęły 53 osoby, zawaliły się setki domów. Rozszalałe morze niszczy też regularnie włoskie wybrzeża (naliczono ok. 70 ataków żywiołu wciągu ostatnich 2 tys. lat). Szczególnie upodobało sobie Sycylię i Kalabrię. W grudniu tego roku minie setna rocznica straszliwego kataklizmu, który spadł na Messynę i Reggio di Calabria. Najpierw wstrząsy, a potem fale o wysokości do 13 m zabiły 60 tys. ludzi.
    =====================
    od pb: fala tsunami ma zupelnie inna charakterystyke od opisanej powyzej; na morzu jest dla statku niemal niezauwazalna, dopiero spietrza sie na plytszej wodzie robiac spustoszenie na brzegu
    ===========
    od JP : Tsunami to fala podłużna . Normalne fale , wywołane przez wiatr mają amplitudę poprzeczną , pionową.
    Cała energia tsunami rozładowuje się w jednej ,dwóch falach.

   • PvelP said

    @ MIZIA

    http://darlowo.info/info.php?nazwa=historia&id=1998

    w Darłowie w woj. Zachodniopomorskim miał miejsce kataklizm spowodowany 20 metrową falą tsunami…

   • MagdaS said

    Miziak – czyżby otworzyli już „wrot(a)ki” ?

 12. Taka Tam... said

  wiem ze nie na temat i moze to nawet nie takie wazne, ale wlasnie na tvp 2 jest transmisja ze swieta purim w Polsce, niestety nie wiem czy to jest na zywo czy jak bo brak stosownego komentarza, a przydaloby sie juz nie mowie ze tlumaczenie, bo to ciagle telewizja polska wiec milo byloby wiedziec co mowia (oprocz czytania)… transmisja przedstawia czytanie ksiegi estery przez naczelnego rabina polski po hebrajsku zdaje sie… bardzo ciekawe samo czytanie jak i publika (poprzebierani niektorzy)…

  • Ola said

   ważne, b ważne, kilka dni temu był tu artykuł o tym ichnim święcie. A oto jak o nim piszą na stronach tvp:

   Święto Purim
   TVP2 – 3 marca 2010, godz. 12:25
   http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=0&ch1=1751

   Dokumentalna relacja z modlitw odbywających się z okazji święta Purim w warszawskiej synagodze Nożyków. Święto upamiętnia cudowne ocalenie Narodu żydowskiego podczas Diaspory w Babilonii. Podczas modlitw odczytywany jest zwój zwany megillą, będący Księgą Estery. Jest w zwyczaju inscenizowanie historii zawartych w księdze Estery. Są to tak zwane „purimspiel”. Wiele osób z tej okazji przebiera się w stroje z tamtych czasów w związku z tym święto bywa nazywane „żydowskim karnawałem”.

   jeśli to były modlitwy to sie zupełnie pogubiłam, albo jestem strasznym ciemniakiem.

   • Taka Tam... said

    no moze oni maja inna definicje modlitwy niz my… chciaz przyznam ze tez inaczej sobie to swieto wyobrazalam. bardziej mi sie to z karnawalowym jarmarkiem kojarzylo gdzie kazdy chodzi wychodzi gada.

    ps. nie wiedzialam ze w ‚tamtych czasach’ istnialo juz cos takiego jak kroliczki p***boya bo niektore z tych pan tam bedacych na tych modlitwach mialy cos takiego przytwierdzone do glow. o innych rzeczach nie wspomne. w sumie dobrze ze to pokazali tylko szkoda ze w takim nieatrakcyjnym czasie antenowym kiedy nikt nie oglada.

 13. krzysiek said

  SPRZECIW WOBEC USTAWY ZAKŁADAJĄCEJ KONTROLĘ ŻYCIA PRYWATNEGO PRZEZ PAŃSTWO

  http://www.rzecznikrodzicow.pl/20100225_sprzeciw.php

  „KOMUNIKAT z godziny 18:20 02-03-2010:
  Po rozmowach z posłem Jarosławem Gowinem dostaliśmy zapewnienie,
  że ze względu na duże kontrowersje oraz silny protest Rodziców, w tym tygodniu nie będzie drugiego czytania ustawy – zostanie ona skierowana ponownie pod obrady komisji! Zatem mamy pierwszy sukces!
  Dziękujemy za Wasze podpisy, ale oczywiście działamy dalej!

  KOMUNIKAT z godziny 17:50 02-03-2010:
  W chwili obecnej ważą się losy w/w ustawy – m.in. zarząd Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców właśnie dzięki Waszym głosom przekonuje posłów w Sejmie nie popierali tej szkodliwej ustawy.

  Każdy głos się liczy – razem naprawdę możemy zdziałać wiele dobrego! „

 14. asm said

  nie do konca na temat, ale warte uwagi i przemyslen, aby nabrac dystansu przed rzadami i tym co slyszymy w mediach na temat np wojen czy zarzuta zbrojen innych krajow!

  ASM

  • asm said

   Ropa naftowa -> mocarstwa osiagaja szczyt produkcji, ktory juz nie wroci, wiec wojny sa nie uniknione… albo szukac niewolnikow poprzez podbicie politykow w rzadzach innych narodow.

   ASM
   ===================
   od pb: tia, ropa i anglosasi… ulubiony temat chossudovsky’ego, wytlumaczenie wszystkiego zla na swiecie; nie raz niejeden analityk zbil te bzdure z ropa:
   – zasoby metanu, wegla i in. alternatywnych weglowodorow sa praktycznie niewyczerpalne, ich eksploatacja spododowalaby katastrofe klimatyczna od antropogennych gazow cieplarnianych
   – alternatywne, odnawialne zasoby energii (sloneczna, wiatrowa, strumieniowa, plywowo morskich, geotermalna) z powodzeniem zastapilaby obecna i przyszla konsumpcje ropy i gazu, bez porownywalnych problemow ekologicznych)
   – „usa” szkodzi swemu przemyslowi ropy agresja rzekomo dla spraw ropy i gazu…

 15. StopCodex said

  Komentarz prof. Marii Doroty Majewskiej do
  „Oświadczenia Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego –
  Państwowego Zakładu Higieny (PZH) w sprawie szczepień”

  25 Listopada 2009 r. na stronie internetowej PZH pojawiło się „Oświadczenie w sprawie szczepień” podpisane przez kierownictwo PZH: prof. Mirosława J. Wysockiego – dyrektora PZH, prof. Andrzeja Zielioskiego – kierownika Zakładu Epidemiologii, prof. Lidię Brydak – kierownika Zakładu Badań Wirusów Grypy, i doc. Bożenę Bucholc -kierownika Zakładu Badania Surowic i Szczepionek
  (http://www.pzh.gov.pl/page/fileadmin/user upload/newsy/Oswiadczenie.pdf). Oświadczenie to, skierowane ogólnie do osób z tzw. ruchu antyszczepionkowego …
  http://www.scribd.com/Komentarz-profMajewskiej/d/27761207

 16. Jaga said

  MOnsanto i bezplodnosc

  http://wiadomosci.onet.pl/2135976,441,zaskakujace_zagrozenie_dla_zycia_plciowego,item.html

 17. Ola said

  kto nastepny?

  http://www.haaretz.com/hasen/spages/1152374.html

  Szwedzki sąd apelacyjny skazał 23-letniego mężczyznę za udział w demonstracji przed meczem tenisowym o Puchar Davisa między Szwecją i Izraelem, na 6 mcy więzienia.
  Sąd unieważnił wyrok niższego sądu uniewinniający mężczyznę mówiąc, że niemożliwe było zidentyfikowanie go na taśmie filmowej.

 18. jowram said

  A. Dudzinski :”Nie wiedzialem…”

  „Jeden z moich znajomych podzielil sie ze mna ostatnio osobista refleksja.

  – Przez ponad 40 lat zylem w Polsce. Od dziecka, jak pamietam, wychowywano mnie w duchu patriotyzmu. Znam historie mojego kraju, bohaterow narodowych, takze tych, o ktorych przez wiele lat milczala oficjalna propaganda. W Ameryce pielegnuje ojczyste tradycje i symbole drogie kazdemu Polakowi… Przez te wszystkie lata bylem dumny z faktu, iz jestem Polakiem, ze z mojej ojczyzny wywodza sie takie osoby jak Tadeusz Kosciuszko, papiez Jan Pawel II i wiele innych znakomitosci uznanych na calym swiecie. Mowiono mi o bohaterskich czynach przedstawicieli pokolenia moich rodzicow, powstancow warszawskich, o martyrologii Polakow podczas okupacji niemieckiej i sowieckiej, o tym jak z narazeniem zycia ratowali przedstawicieli innych narodowosci… Tymczasem, po przyjezdzie do Stanow Zjednoczonych okazalo sie, ze naleze do narodu tepych zbrodniarzy i kolaborantow, ktorzy mordowali i niszczyli innych dla zabawy i zaspokojenia swoich najnizszych plugawych instynktow…
  W Ameryce dowiedzialem sie, ze bohaterscy zolnierze z AK, ci z lasu i ci ze Starowki byli patologicznymi mordercami Zydow, ze AK zalozyli sami Niemcy do ostatecznej rozprawy z silna zydowska partyzantka, ze podczas wojny polscy ksieza w kosciolach nakazywali parafianom wydawanie Zydow na smierc, ze moi przodkowie walczyli w polskich dywizjach SS („Time Magazine”, 10 maja 1993, 21 listopada 1994) , a Treblinke, Sobibor, Belzec i Oswiecim zbudowali sami Polacy, aby wreszcie ostatecznie rozwiazac „problem zydowski” („Poland’s death camps”, Heritage Southwest Jewish Press, Los Angeles, 1 wrzesnia 1995). Okazalo sie takze, ze niemieckie obozy koncentracyjne, np. Dachau i Buchenwald funkconowaly – uwaga – w Polsce!, za pelna akceptacja Polakow („Dachau concentration camp in Poland” – „New York Times”, 1 stycznia 1994, „Poland’s Buchenwald concentration camp” – „The Pilot” 16 wrzesnia 1994), ktorzy wedlug zydowskich publicystow, w mordowaniu Zydow byli nawet gorsi od hitlerowcow.

  *
  Swiatowe srodki masowego przekazu, w wiekszosci znajdujace sie w rekach zydowskich, pelne sa zajadlych atakow na Polske i Polakow. W gazetach i programach telewizyjnych pojawiaja sie „prawdziwe” i „udokumentowane” dowody polskiego antysemityzmu w najbardziej krwawym wydaniu. Znajdujemy tam relacje „naocznych swiadkow”, ktorzy wspominaja rozboje „polskich” dywizji SS, „polskich” straznikow w „polskich” obozach eksterminacji Zydow („New York Times”, 1 stycznia 1994, „The Pilot” 16 wrzesnia 1994), pobudowanych z inicjatywy Polakow, jedynie za laskawa akceptacja hitlerowcow oraz wiele innych bzdur.
  Przecietny czlowiek zna historie, na ile pozwolila mu szkolna edukacja. Problematyka polsko-zydowska ograniczono w niej zaledwie do kilku sloganow i utartych faktow. Nikt nie wchodzil w szczegoly. Poziom wiedzy na ten temat w spoleczenstwie nie jest zbyt wysoki, wiec pole do popisu ma tutaj agresywna zydowska propaganda. Kazdy, kto pozwoli zlapac sie na jej lep znajdzie tysiace dowodow, ktore pozwola mu utwierdzic sie w przekonaniu, ze wszyscy Polacy to patologiczni antysemici, ktorzy zyli i zyja wylacznie po to, by nienawidziec i tepic przedstawicieli „narodu wybranego”. Ze w latach hitlerowskiej okupacji oddzialy Armii Krajowej zostaly utworzone do likwidacji Zydow, a Powstanie Warszawskie wybuchlo z poczucia rozpaczy, ze po Warszawie spaceruje jeszcze kilku z tych, ktorym udalo sie uniknac losu wspolbraci z getta. Nawet wyrezyserowana przez siebie prowokacja w Kielcach 4 lipca 1946 roku Zydzi staraja sie obarczyc Polakow, choc istnieja niezbite dowody, ze pogrom przygotowali sami Zydzi.
  Taki jest ton propagandy zydowskiej. O tym bebnia najwieksze dzienniki i magazyny informacyjne na swiecie. Skutki tej propagandy mieszkajacy poza ojczyzna Polacy odczuwaja na codzien. W takim tez duchu wychowuje sie mlode pokolenia Zydow w Izraelu oraz rzesze mlodych Amerykanow w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Propagandowe „dzielka” w stylu „Listy Schindlera” Zyda Stevena Spielberga, czy chocby „Shtetl” Zyda Mariana Marzynskiego sa kolportowane w amerykanskich szkolach publicznych jako jedynie sluszne pomoce do nauki historii. Zawarte w nich tezy maja wyznaczac sposob myslenia nowego pokolenia Amerykanow o roznych korzeniach etnicznych. Niedlugo zabraknie juz tych, ktorzy pamietaja tamte czasy i sa zywymi swiadkami historii. Na to wlasnie licza Zydzi. Czekaja, by wymarli ci, ktorzy mogliby zadac klam ich ekspansyjnej propagandzie. Wtedy juz bez przeszkod beda mogli zmieniac historie w wygodny dla siebie sposob.
  Bezczelnosc i perfidia niektorych grup zydowskich podsycana jest dodatkowo ulegloscia komunistycznych wladz polskich, ktore boja sie albo nie potrafia przeciwstawic propagandzie syjonistow, a stac ich jedynie na przepraszanie za niepopelnione winy i chylenie glowy w akcie skruchy, jak uczynil to minister sprawa zagranicznych Rosati, syn wloskiej Zydowki. Zreszta przeprosiny Rosatiego to swoiste kuriozum. Bo jak inaczej okreslic sytuacje w ktorej Zyd przeprasza innych Zydow za zbrodnie popelnione przez jeszcze innych Zydow? I czyni to w imieniu narodu polskiego?
  Takze obecny prezydent Polski Aleksander Kwasniewski, syn Zyda Stolzmana, mimo iz deklaruje sie jako prezydent wszystkich Polakow, podlizuje sie Zydom, grajac na populistycznych i humanistycznych haslach, zapominajac, ze zydowskiemu humanizmowi opartemu na prawach tory w dalszym ciagu przyswieca prawo – „oko za oko, zab za zab”. Zydzi doszli widac do wniosku, ze oto przyszedl czas, aby wyrownac rachunki za dwa tysiace lat diaspory, podczas ktorych mialy miejsce przesladowania i pogromy… Ciekawe tylko, dlaczego jako ofiare wybrali Polske i Polakow?
  Odpowiedz na to pytanie nie jest wcale trudna. Zydzi, wbrew pozorom, dokladnie znaja swoje miejsce w szeregu i wiedza na co moga sobie pozwolic i z kim, a czyje progi sa dla nich zbyt wysokie. Nietrudno wiec bic w biedna Polske, rozdarta wewnetrznymi sporami politycznymi, oslabiona gospodarczo, ktorej majatek rozkradli m.in sami Zydzi… Dla nich Polska ma byc kolejna kolonia. Juz opanowali tam srodki masowego przekazu, rzad i newralgiczne punkty gospodarki, przede wszystkim zas finanse. Chcieliby jeszcze wiecej. I tak jak Stany Zjednoczone przekazuja Izraelowi coroczna danine w formie bezzwrotnych pozyczek, tak planuja, by teraz Polska w formie odszkodowan za straty podczas okupacji niemieckiej dotowala Zydow na calym swiecie. Jesli zas Polska tego nie uczyni – zagrozil jeden z liderow Swiatowego Kongresu Zydow – beda ponizac i karac Polske i Polakow na kazdym kroku.
  Czy Zydzi maja moralne prawo dochodzenia jakichkolwiek roszczen? Jesli wezmiemy pod uwage to co dzialo sie w Hiszpanii i Francji w XV i XVI w, czasem trudno oprzec sie wrazeniu slusznosci ich pretensji. Ale oni swe roszczenia wysuwaja glownie w strone Polski, kraju – ktory jak zaden inny w Europie i na swiecie – po krwawych rozprawach w Hiszpanii i Francji otworzyl im swoje goscinne granice, stwarzajac jednoczesnie mozliwosc spokojnego zycia. W Polsce nikt Zydow nie przesladowal. Mieli mozliwosc praktykowania swojej religii, rozwoju kulturalnego i gospodarczego. To w Polsce powstal i rozwinal sie odlam Chasydow. Na terenach nalezacych do Polski urodzili sie i tworzyli wybitni zydowscy naukowcy i pisarze, jak chocby B. Singer, zdobywca nagrody Nobla. Jego rodzina zyla w Polsce od ponad 600 lat, lecz on sam jakos nie mial okazji nauczyc sie j. polskiego. Niech ten jeden znaczacy fakt uswiadomi nam sytuacje Zydow w Polsce. Nie byli na sile polonizowani. Czuli sie pewnie i bezpiecznie, jesli nawet nie mieli potrzeby poznania jezyka kraju, w ktorym mieszkali od kilku setek lat. W zadnym innym panstwie nie byloby to mozliwe. Podczas okupacji hitlerowskiej, gdy Hitler oglosil, ze nadszedl ostateczny czas zalatwienia „kwestii zydowskiej”, wielu Polakow z narazeniem zycia ratowalo Zydow od niehybnej smierci. Dowod? Wielu Polakow zginelo za pomoc Zydom w Oswiecimiu, Majdanku, w Stutthofie, w wiezieniach gestapo, lub pod wlasnym domem, ktorego mur stal sie dla nich sciana smierci. Dzis, niemal polowa drzewek w ogrodzie „Sprawiedliwi wsrod narodow swiata” w Izraelu jest opatrzona tabliczkami z polskimi nazwiskami. Dowodem sa w koncu sami Zydzi, ci ktorym udalo sie wyjsc calo z pozogi wojennej, dzieki polskim rodzinom, partyzantom, ksiezom i zakonnikom.
  W podziekowaniu za uratowanie zycia, po wkroczeniu na tereny Polski Armii Sowieckiej wielu Zydow natychmiast podjelo wspolprace z nowym okupantem. Masowo wstepowali do struktur politycznych i policyjnych tworzonych przez komunistow. Oni wlasnie stanowili trzon kierownictwa policji politycznej w wielu krajach bloku wschodniego. Ich to rekami bolszewicy dokonywali czystki wsrod narodow podbitych, zostawiajac na wolnosci jedynie rzesze proletariatu, chlopstwa i resztki zastraszonej inteligencji. Swoich dobroczyncow, partyzantow, ksiezy i zakonnikow Zydzi wtracali do wiezien, torturowali i zabijali. Przy czym warto zaznaczyc, ze nie chodzi tu o jednostki, a o dziesiatki tysiecy najwartosciowszych polskich patriotow. Jednak o tym propaganda zydowska milczy. Nie spotkalem jeszcze, by w ktorejs z zydowskich publikacji wymieniono nazwiska Jakuba Bermana (ministra bezpieczenstwa publicznego), Julii Bristigerowej (dyrektora departamentu komitetu ds. bezpieczenstwa publicznego), Antoniego Alstera (podsekretarza stanu w MSW), Juliusza Hibnera (podsekretarza stanu w MSW), Zygfryda Szneka (podsekretarza stanu w MSW), Zygmunta Braudego (dyrektora gabinetu ministra spraw wewnetrznych), Juliusza Burgina (dyrektora gabinetu ministra spraw wewnetrznych), Feliksa Goldsztajna (dyrektora departamentu MSW), Leona Gangela (dyrektora departamentu MBP), Anatola Fejgina (dyrektora departamentu MBP), Tadeusza Fuksa (kierownika inspektoratu w gabinecie ministra spraw wewnetrznych), Michala Hakmana (dyrektora zarzadu zaopatrzenia MSW) i innych zbrodniarzy pochodzenia zydowskiego spod znaku MBP i MSW. Zydzi nie przyznaja sie takze do najblizszej rodziny (ojca i brata) Adama Michnika, ktorzy zaznaczyli sie krwawo w dziejach sadownictwa na ziemiach polskich po 1945 roku. A przeciez oni sami uwazali sie za najlepszych synow narodu zydowskiego.
  Co roku polki bibliotek zapelniaja sie nowymi tytulami, w ktorych mozna przeczytac o holocauscie i martyrologii zydowskiej na przestrzeni wiekow. Zawarte w tych ksiazkach opisy sa w wiekszosci naciagane, a w wielu przypadkach tworzone ad hoc, dla potrzeb danej publikacji i nie maja najmniejszego pokrycia w rzeczywistosci. Podobnie jest z tworczoscia filmowa. Co roku powstaja filmy, zarowno „dokumentalne”, jak i fabularne, ktorych propagandowym zadaniem jest ukazanie opinii swiatowej okrucienstw holocaustu. Zwrocmy jednak uwage, ze publikacje te zawieraja wylacznie przejawy ekterminacji Zydow, czyli skutki. Nie mowi sie w nich natomiast o przyczynach. Zydzi starannie unikaja tego tematu, jakby wstydzili sie faktow, ktore sprawily, iz ich rozproszony po swiecie narod stal sie – przynajmniej wedlug nich – obiektem nienawisci i przesladowan. Zapytani o przyczyny owej niecheci, czy nawet nienawisci, probuja wykpic sie kilkoma frazesami, oczerniajacymi zreszta interlokutorow. Jednym z nich jest przyklad polskich ksiezy, ktorzy rzekomo mieli wydawac Zydow hitlerowcom tylko dlatego, ze ci dwa tysiace lat wczesniej ukrzyzowali Jezusa.
  Niektorzy Zydzi, zwlaszcza piastujacy kierownicze stanowiska wielu zydowskich organizacji na swiecie wszystkim przypisuja agresje, nienawisc, instynkty mordercze, dazenie do konfrontacji, tylko nie sobie. Ale ci, ktorzy byli w Izraelu wiedza, jak naprawde wyglada ten kraj. Zolnierzy, uzbrojonych po zeby, mozna tam spotkac na kazdym kroku. Izrael jest przeciez w ciaglym stanie wojny z sasiadami. Wystarczy tylko spojrzec na depesze ktorejkolwiek agencji prasowej, by sie o tym przekonac. Przeciez tak naprawde, to wlasnie inwazja wojsk izraelskich na prywatne osiedla Palestynczykow w strefie Gazy, ich rzez przez regularne oddzialy zydowskich komandosow, bezlitosne mordowanie ludnosci cywilnej w osiedlach arabskich, dywanowe naloty bombowcow i ostrzaly artyleryjskie cywilnych osiedli syryjskich – od wielu lat wyznaczaja tempo zycia na Bliskim Wschodzie. Balamutne i bezczelne oswiadczenia politykow izraelskich o umilowaniu pokoju i dazeniu do stabilizacji w tym rejonie sa zwyklym klamstwem. Niekwestionowane fakty mowia zas o tym, ze Izrael konsekwentnie i wszelkimi mozliwymi sposobami, nie ogladajac sie na ofiary, dazy do dominacji na Bliskim Wschodzie i dzieki militarnej i finansowej pomocy Stanow Zjednoczonych jest bardzo blisko zrealizowania tego celu.
  Z Zydami tak juz widac jest, ze w czyims oku widza slomke, ale nie dostrzegaja belki w swojej zrenicy. Tworza dziela na temat holocaustu opisujac zbrodnie innych, natomiast milcza o rzezi bezbronnych cywilow, ktorej dokonuja ich wyszkoleni w zabijaniu komandosi. Czy zadajac odszkodowan za krzywdy, ktorych w przeszlosci Polacy rzekomo dokonali na przedstawicielach ich narodu, biora pod uwage, ze w niedlugim czasie, z tego samego powodu oni sami powinni rozliczyc sie z Palestynczykami, Arabami, Syryjczykami i Egipcjanami, a takze tymi wszystkimi, ktorzy cierpieli pod ich panowaniem? Kiedy zatem Tel Aviv rozpocznie wyplacanie tych odszkodowan?
  Pytan jest zreszta wiecej. Oto niektore z nich: Kiedy Zydzi skoncza pisac swoja wersje historii swiata, przestana zaprzeczac oczywistym faktom i zrewiduja swoje poglady na temat przyczyn holocaustu? Kiedy ukaza swiatu prawdziwa role, jaka odegralo Zydostwo amerykanskie w holocauscie? Mam tu na mysli tajne uklady przdstawicieli amerykanskich organizacji zydowskich z Hitlerem na temat wycofania czesci kapitalu zydowskiego z Niemiec po 1935 roku do Szwajcarii, Francji i Holandii, a stamtad do Stanow Zjednoczonych. A takze to, jaka role wyznaczono wowczas biedocie zydowskiej, skazanej na pozostanie w Europie srodkowej i wschodniej? Dlaczego Zydzi amerykanscy przez cala wojne milczeli o mordowaniu swoich wspolbraci? Przeciez nie dlatego, ze o tym nie wiedzieli… Z jakiego powodu przystepowali masowo do komunistycznych struktur w Europie srodkowej i z jakiego powodu tak krwawo dziekowali za uratowanie z pozogi wojennej swym wybawcom? Wydaje sie, ze rzetelny dialog Zydow z Polakami bedzie mozliwy dopiero od chwili, w ktorej Zydzi odpowiedza choc na jedno z tych pytan. ”

  A. Dudzinski

  • mary said

   Izrael prowadzi wojny ze wsztstkimi sasiadami, bo taka jest ich „zydowska” tradycja pochadzaca z czasow chazarskich nad Wolga, wtedy tez dokuczali wszystkim sasiadom dookola, szkoda tylko, ze jak Dzingis Chan gnal krwawo to scierwo to przegnal ich do nas a nie w odwrotna strone.

 19. Wojtekk said

  Propaganda onetu promująca „odpowiednie” wyniki CBOSU, i będzie ona kontynuowana w jeszcze większym stopniu:

  http://wiadomosci.onet.pl/2136497,11,najnowszy_sondaz_polacy_chca_prezydenta_z_platformy,item.html

  Nie dajcie się omamić, miejcie otwarte oczy.

  • Wojtekk said

   „Pozostali potencjalni kandydaci do prezydentury – Janusz Korwin-Mikke, Tomasz Nałęcz i Kornel Morawiecki – mają znikomą liczbę zwolenników.”

   Żadna z tych osób nie jest wystawiona przez unych.
   Trzeba wspomóc któregoś z nich, założyć kampanię internetową.

   • mgrabas said

    tylko Mikkego stać było na publiczne spalenie flagi UE i tylko Mikke z tej trójki wie co to są „uny”, masoneria i całe to tałatajstwo, które się dopchało do władzy
    chcecie żeby ktoś zrobił porządek u góry i poukładał wszystko z sensem? czy pamiętacie skąd się wzięła ustawa lustracyjna? nie widzę nikogo takiej klasy i takiej głowy

   • Wojtekk said

    Masz rację Mgrabas , Mikke to dobra opcja, poza tym jest konsekwentny pomimo tylu nieudanych wejść startuje po raz kolejny w wyborach.

   • Julka said

    Mgrabas
    Teraz trudno jest komukolwiek wierzyć.Uchwała lustracyjna Korwina, jak należało przewidzieć, nie została przyjęta przez panów z okrągłego mebla, ale stanowiła pretekst do obalenia rządu Olszewskiego. Czasami ma się wrażenie, że wszyscy grają do jednej bramki.

   • Jaga said

    Popieram Mgrabas. Tak myślę od wielu lat mimo swoich ograniczeń związanych z oglądaniem mediow. On jednak jest sam. Nawet Tymoszenko miala wieksze szanse, bo miala swoj rzad. Mikke jest niewygodny, bo mowi wprost. Co ciekawe nic mu nie zrobili, bo wiedzą, że ludzie uważają go za wariata. I wielu tak uważa niestety.

   • Pelagia said

    Piotr Bein też nie jest wystawiony przez unych. Moim zdaniem zrobił dla nas więcej niz wymienieni wyżej panowie. Mam nadzieje, że P.B. nie tylko żartuje, ale tez na poważnie pomyśli o stołku prezia R.P.
    ==============================
    od Luc: podpisuję się pod tym obiema rękoma !

   • mgrabas said

    https://grypa666.wordpress.com/2010/03/03/niby-psy-pod-plotem-cmentarnym/#comment-49242
    „Teraz trudno jest komukolwiek wierzyć.Uchwała lustracyjna Korwina, jak należało przewidzieć, nie została przyjęta przez panów z okrągłego mebla, ale stanowiła pretekst do obalenia rządu Olszewskiego. Czasami ma się wrażenie, że wszyscy grają do jednej bramki.”
    czy JKM był na okrągłym stole?
    jeśli chce ktoś zrozumieć kulisy obalenia rządu Olszewskiego, to odsyłam do filmu dokumentalnego Jacka Kurskiego pt. „Nocna zmiana”, na nim widać czarno na białym kto jest kim
    tym bardziej trzeba wesprzeć JKM, bo nie wchodzi w żadne gierki polityczne, tylko nazywa sprawy po imieniu i co najważniejsze, jest konsekwentny
    JKM ma mocny kręgosłup, myśli niezależnie i nie zraża się trudnościami
    jak będziemy wahać się, rozpraszać, słuchać rozpraszaczy to wiadomo którzy znów wygrają wybory!
    ja wolę, żeby JKM je wygrał, bo tylko JKM może skutecznie zmienić to, o czym w „polskich” środkach masowego przekazu się nie mówi
    tylko mobilizacją głosów możemy skutecznie wesprzeć JKM
    dla mnie liczą się czyny
    chyba nie chodzi Wam, żeby znów Polacy się podzielili i przegrali kolejną szansę?

   • Wojwit said

    Kornel Morawiecki do dzisiaj nie złożył oświadczenia lustracyjnego. To, między innymi, było powodem, że byli działacze „Solidarności Walczącej” po podjęciu przez niego decyzji o kandydowaniu na urząd Prezydenta RP zrezygnowali ze wszelkich form współpracy z K.M. a Anna Walentynowicz, legenda opozycji nieco wcześniej zapowiedziała, iż na żadne spotkanie, na które będzie zapraszany Kornel Morawiecki nie ŻYCZY SOBIE byc zapraszana! Naddto syn Morawieckiego jest dyrektorem jednego z dużych banków z astronomicznej wysokości (jak na polskie warunki)pensją. Dla kogo są w obecnej Polsce zawarowane takie synekury? Une mają je tylko dla swoich! Pamiętajmy o tym. A JKM? Czemu za co się weźmie – to to ośmieszy? Chociaż, nie przeczę, jest w wypowiedziach pisemnych dość logiczny. Ale ta jego logika jest niestety często sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem. A czy ma „pryszcze pod szatą”? Jeśli ktoś wie, niech sie na ten temat wypowie na tym blogu. Tomasz Nałęcz? On już był w Sejmie (jak i JKM zresztą), działał, ale czy w interesie Narodu Polskiego, czyli nas?

  • CoZaSyf said

   @ Wojtekk i Mgrabas! W dalszym ciągu nie widac zadnego kandydata na prezydenta Polaków! Polecam uważnie przeczytac chocby powyzej co napisał A.Dudzinski…(lepiej nie mozna Tego ujac) http://www.mikke.fora.pl/jkm-media-wydarzenia,15/ozjasz-goldberg,8933.html

   • mgrabas said

    większa autonomia państwa, zmniejszenie podatków, większe poszanowanie dla wolności obywatelskich – to główne punkty zainteresowania JKM – mi one odpowiadają

    przy okazji, znalazłem ciekawy test http://www.testpolityczny.pl/

   • 11Minutpl said

    Na razie tylko Marek Jurek, człowiek bez nazwiska…

   • CoZaSyf said

    Pana J.K-Mikke dyskwalifikuje stosunek wobec kobiet,które widziałby tylko przy garach..

   • goosstaff said

    11Minutpl powiedział/a
    3 Marzec 2010 @ 9:04 pm e
    Marek Jurek…. tia żeby podtrzymać nową polską tradycję palenia chanuków przez prezydentów.
    Taka sama porażka jak inni z wymienionych powyżej.
    Może by na początek oderwać się od byłych , przeszłych komuchów i steropianów?

   • mgrabas said

    @ CoZaSyf, nie przesadzaj
    mówimy tu o państwie, o jego kompleksowym zarządzaniu i przyszłości, a nie o czyichś osobistych poglądach w sprawach domowych, które z resztą tylko pozornie tak wyglądają, a w rzeczywistości są tylko odrzuceniem feministycznych skrajności

   • Pelagia said

    @Mgrabas- kompleksowe zarzadzanie państwa odnosi się nie tylko do instytucji, ale przede wszystkim do obywateli. Tak więc także do kobiet. W Polsce kobiet jest więcej niz panów. Ty tak sobie lekka reka olałeś temat dyskryminacji kobiet. Sam sobie siedź przy garach, bądź na utrzymaniu żony, a jak się babie znudzisz, to niech Cie zostawi zużytego, bez srodków do zycia. Oczywiście niech Cie wyrzuci z mieszkania – tak jakiś facet zrobił swojej zonie- spakował jej manatki i dał 3 dni na odejście – bo musiał szybko zrobic miejsce dla kochanki.

   • mgrabas said

    @ Pelagia, nie manipuluj
    ja wskazuję na zarządzanie państwem, bo o to tu teraz chodzi, o wybranie nowego zarządcy państwem i o całkowitą zmianę sytuacji, a Ty to przekręcasz, robiąc zabieg semantyczny – podstawiając w miejsce moich słów: zarządzanie państwem – nową, swoją treść: „zarządzanie państwa” – i odnosisz się do tej nowej podstawionej przez siebie treści znaczeniowej
    usiłujesz odwrócić uwagę, ale to Ci się nie uda
    tu idzie o zbyt ważną sprawę, żeby wdawać się w dyskusje akademickie, teraz chodzi o być albo nie być Polski
    =========
    od JP: nie można już dyskutować ? 😉 nawet , jak wszystko stoi na głowie ? Naprawiać należy od podstaw , a nie od wymiany chusteczki w butonierce.

   • Wojtekk said

    Pelagia, poczytaj sobie o równouprawnieniu wg UE ten artykuł:
    http://marucha.wordpress.com/2010/03/01/parlament-europejski-rownouprawnia-czyli-wyszlo-szydlo-z-worka/
    Moje szybkie przemyślenia:
    naturalna kobieca rola tego świata polega na byciu matką i opieka domowego ogniska, kobieta karmicielka, dlatego jest tak zjednoczona z naturą i jest to największa wartość jaką daje Ziemi. Z tego powodu kobiety tak wielce obdarzano szacunkiem w czasach przeszłych. Tworzono symbole, figurki kobiety Bogini, karmicielki, Bogini płodności. W tej chwili role mężczyzny i kobiety stają się odwracane, kobiety w sporcie zapaśniczki, miotaczki kul- karykatury obrazu stworzonego przez Boga, wulgarność, agresja pochodząca z mózgu a nie z emocji, karierowiczki, chemiczne i rakotwórcze tapety zakrywające twarz, poprawianie natury przez wstrzykiwanie toksyn pod skórę, kopiowanie najniższych wartości oraz obrazów wskazywanych przez media – to nowoczesne kobiety stworzone przez system. I w drugą stronę robi się to z ogłupionymi facetami. Wszystko to ma jeden cel.
    Teraz odnieś się do słów Mikke, może używa on złych słów ale ma na swój sposób racje.

   • Pelagia said

    @Mgrabas – moje gratulacje. Polowa obywateli danego państwa to dla Ciebie nic albo manipulacja. jasne, nieważne, że państwo sie składa z obywateli a nie tylko organów. Ale pewnie nie państwo ma słuzyć obywatelom ( w tym kobietom) ale owiecki maja byc dojone dla państwa. Przypomina mi to sprytnie zawoalowane NWO.
    Los każdego obywatela ma wpływ na los państwa. Jeśli jest coraz więcej przypadków niszczenia uczciwych obywateli, to państwo zniknie, bo władze przejmą Ci kt. stosują intrygi, korupcję, morderstwa. Władze przejmuje mafia.
    To widać u nas od wielu lat. Fakt – nie tylko kobiety są niszczone, ale w rodzinie to na ogół one cierpia przez draństwo panów, choc przyznam, że znam sytuacje gdy to mężczyzna jest wykańczany przez wredną żonę – państwo oczywiście nie reaguje w obronie ofiary. Bo i po co ?? lepiej niech się owce nawzajem pozagryzają

   • Pelagia said

    @Wojtekk – nie chodzi mi o zamianę rół tylko o szacunek dla tej roli jaka każdy pełni lub powinen pełnić. Kiedyś kobietę szanowano nawet jesli „siedziała” przy garach”. dzisiaj się szanuje tylko taką która jest karierowiczką, wulgarną, bezczelna itp. itd. normalnych kobiecych kobiet się nie szanuje. Im lepsza matka i żona, tym bardziej się taką niszczy. Jeśli mąż zostawi żone z dziećmi, to z wielkiej łaski daje na dzieci daje np. 10% swoich dochodów, bo jest niby biedny, a ona daje 80% swoich dochodów na dzieci. To jest wyraźna dyskryminacja rodzica zostającego z dzieckiem.
    Tak się czasem zastanawiam – różne przestępstwa sa karane, a jaka kara jest za rozbijanie rodziny ??

 20. asm said

  Wojna nuklearna, przygotowana przez US.
  Kosmos przeciwko nam.

  ASM

 21. 11Minutpl said

  Świetne opracowanie, Piotr.
  11 Minut to zdecydowanie za mało by ukazać choć w części zło, które chciało i nadal chce uśmiercić Słowian. Należałoby się zastanowić nad stworzeniem wspólnego frontu obrony Słowian przed syjonizmem, komunizmem i faszyzmem, które są de facto jedym -izmem. Pierwszą rzeczą, któą jednak należy zrobić to ropropagować takie materiały jak ten powyżej.
  ============
  od pb: znam ograniczenia roznych form przekazu; podobnie artykulik strawny dla wiekszosci (max. 3-4 strony) nie moze oddac tego co trza powiedziec; powyzsze napisalem jako uzupelnienie do swietnych 11 Minut o auschwitz; warto poswiecic osobny artykul lub/i filmik zmydlaniu polskich ofiar, bo zydowskie oficjalnie nie poszly na mydlo; perfidia judeocentrycznej propagandy moze doprowadzic do negacji zmydlania innych ofiar

 22. mgrabas said

  @ Pelagia, nie ma w Polsce ani dysktyminacji kobiet, ani antysemityzmu ani innych faktów medialnych, którymi usiłuje się odwrócić uwagę od tego co trzeba zrobić, a zrobić trzeba to
  https://grypa666.wordpress.com/2010/03/03/niby-psy-pod-plotem-cmentarnym/#comment-49254

 23. […] Niby psy pod płotem cmentarnym […]

 24. Kier said

  wystarczy obejrzeć
  „Świat według Monsanto”, albo „Food incorporated”
  Więcej nie potrzeba i żadne etykietki nie pomogą

 25. […] kompleks jot i że to nie to samo co masy żydowskie), osoby te angażują się w antypolonizm – też twór jot! Nalepkę „antysemita” od polskich chrześcijańskich syjonistów uważam za zaszczyt i […]

 26. […] żydowskie, jak goje ofiary manipulacji przez jot), osoby te angażują się w antypolonizm – też twór jot! Uważam za zaszczyt i znak uznania za skuteczną działalność nalepkę „antysemita” od tych […]

 27. […] żydowskie, jak goje ofiary manipulacji przez jot), osoby te angażują się w antypolonizm – też twór jot! Uważam za zaszczyt i znak uznania za skuteczną działalność nalepkę „antysemita” od tych […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: