Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Holo-oszuści cz. 1

Posted by grypa666 w dniu 02/03/2010

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

WESPRZYJ BLOG — NA KONTO LUB PAY PALA

DOTYCHCZASOWY POZIOM WSPARCIA NIEWYSTARCZY

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, Elie Wiesel — fantasta, plagiator i złodziej tożsamości
http://www.henrymakow.com/translated_from_the_hungarian.html
Tekst angielski budapesztańskiego przedstawiciela dra Henry Makowa (Kanada) na podstawie węgierskiej relacji
Tłumaczyła Ola Gordon

Miklos Grüner ze zdjęciem z Buchenwaldu.

Miklos Grüner, 81, były więzień Auschwitz i Buchenwaldu, mówi, że książka Elie Wiesela Noc, jest „w 87 procentach słowo-w-słowo plagiatem” książki wydanej w jidysz w Paryżu w 1956 r. autorstwa jego przyjaciela, Lazara Wiesela pt.  Milczenie świata. Twierdzi również, że Wiesel nie tylko skradł książkę, ale i tożsamość jego przyjaciela.
W maju 1944 r., kiedy Miklos Grüner miał 15 lat, był deportowany z Węgier do Auschwitz-Birkenau wraz z matką i ojcem, oraz dwoma braćmi. Twierdzi, że matka i młodszy brat po  przybyciu do obozu zostali natychmiast zagazowani, a jego starszemu bratu i ojcu wytatuowano numery i wysłano do ciężkiej pracy w fabryce paliw syntetycznych związanej z IG Farben. Ojciec zmarł sześć miesięcy później, a starszego brata wysłano do Mauthausen. Miklos został sam, i wówczas byli tam dwaj starsi żydowscy więźniowie, również z Węgier, przyjaciele jego zmarłego ojca, którzy zaopiekowali się nim. Byli to bracia Wiesel – Lazar i Abraham.
Miklos Grüner i bracia Wiesel zostali dobrymi przyjaciółmi. W 1944 r. Lazar Wiesel miał 31 lat. Miklos nigdy nie zapomniał wytatuowanego numeru Lazara – A7713. W styczniu 1945 r., kiedy nadchodziła armia rosyjska, więźniów przeniesiono do Buchenwaldu. Zabrało to dziesięć dni, częściowo pieszo, częściowo pociągiem, i wtedy zginęła ponad połowa więźniów, wśród nich Abraham, starszy brat Lazara. 8.4.1945 r. armia USA wyzwoliła Buchenwald. Miklos i Lazar byli wśród tych, którzy przeżyli obóz. Ponieważ Miklos chorował wtedy na gruźlicę, został wysłany do szwajcarskiej kliniki i w ten sposób został oddzielony od Lazara. Kiedy wyzdrowiał, Miklos wyemigrował do Australii, podczas gdy jego starszy brat, który także przeżył wojnę, wyjechał do Szwecji.

Kiedy Elie Wiesel otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla w 1986 r., szwedzka gazeta Syd-Svenska Dagbladet skontaktowała się z Grünerem i zaprosiła go na spotkanie z dawnym przyjacielem o nazwisku Elie Wiesel, gdyż obaj byli na słynnym zdjęciu z Buchenwaldu. Kiedy Miklos powiedział gazecie, że nie zna nikogo o tym imieniu, gazeta poinformowała go, że to ten sam, którego znał w obozie o imieniu Lazar, z wytatuowanym numerem A-7713. Miklos dobrze pamiętal ten numer i był przekonany, że spotka swojego starego przyjaciela Lazara, i ucieszony przyjął zaproszenie na spotkanie w hotelu Savoy 14.12.1986 r. (Lazar Wiesel ur. w 1913 r., na spotkaniu w 1986 r. miałby 73 lata. Elie Wiesel ur. w 1928 r. miał wtedy 58 lat.)  Miklos wspomina: „Byłem bardzo szczęśliwy na myśl o spotkaniu  z Lazarem, ale kiedy stanąłem naprzeciwko tzw. „Eli Wiesela”, byłem oszołomiony tym, że widzę człowieka, którego w ogóle nie rozpoznałem, i który nawet nie mówił ani po węgiersku, ani jidysz, ale po angielsku z silnym francuskim akcentem. Dlatego nasze spotkanie skończyło się po około dziesięciu minutach. Jako pożegnalny prezent, mężczyzna dał mi książkę zatytułowaną  Noc, i stwierdził, że jest jej autorem. Przyjąłem książkę, której wtedy nie znałem, ale wszystkim obecnym powiedziałem, że ten człowiek nie jest tym, za kogo się podawał!

Miklos przypomina sobie, że podczas tego dziwnego spotkania, Elie Wiesel nie chciał mu pokazać wytatuowanego numeru, mówiąc, że nie chciał pokazywać swojego ciała. Miklos dodaje, że Elie Wiesel póżniej pokazał swój wytatuowany numer izraelskiemu dziennikarzowi, którego Miklos spotkał, i dziennikarz powiedział mu, że nie miał czasu by zidentyfikować numer, ale … był pewien, że to nie był tatuaż. Miklos mówi:
 
”Po tym spotkaniu z Elie Wieselem, spędziłem 20 lat na poszukiwaniach, i dowiedziałem się, że mężczyzna nazywający się Elie Wiesel, nigdy nie był w obozie koncentracyjnym, gdyż nie było go na żadnej oficjalnej liście zatrzymanych„.

Elie Wiesel

Miklos dowiedział się też, że książka podarowana mu przez Elie Wiesela w 1986 r. jako coś, czego nie napisał sam, była w rzeczywistości napisana w języku węgierskim w 1955 r. przez jego starego przyjaciela Lazara Wiesela,  i wydana w Paryżu pod tytułem Milczenie świata. Została potem skrócona i przepisana po francusku oraz angielsku, i opublikowana pod nazwiskiem  Elie Wiesela w 1958 r. pod francuskim tytułem La Nuit i angielskim Night (Noc). Mówi również, że Wiesel zmienił niektóre sceny by wywołać większe współczucie czytelnika. I nie mógł  być świadkiem palenia żywcem kobiet i dzieci. „Elie Wiesel sprzedał dziesięć milionów egzemplarzy tej książki, i nawet otrzymał za nią Pokojową Nagrodę Nobla w 1986 r. — mówi Miklos, podczas gdy prawdziwy autor Lazar Wiesel w tajemniczy sposób zniknął …”

Elie Wiesel twierdzi, że napisał Milczenie świata w jidysz i wydał w grudniu 1955 r. w Buenos Aires. W 1958 r. ukazało się francuskie wydanie, skrócone z 800 stron. We wstępie do nowego wydania, Eli Wiesel przyznał, że „poprawił i przejrzał liczne ważne wydarzenia„. W pierwszym tłumaczeniu na angielski powiedział, że miał „prawie 15 lat”, zaś w nowym miał 15 lat kiedy przybył do Auschwitz.

Elie Wiesel nigdy nie chciał spotkać się ze mną ponownie„, mówi Miklos. „Odniósł wielki sukces, zarabia 25 tys. $ za 45-minutową prelekcję na temat holokaustu. Zgłosiłem to oficjalnie do FBI w Los Angeles. Złożyłem również skargę do rządów i mediów w USA i Szwecji, ale bez rezultatu. Otrzymywałem anonimowe telefony mówiące, że mogę być zastrzelony, jeśli się nie zamknę, ale już nie boję się śmierci. Mam złożoną całą dokumentację w czterech różnych krajach, i gdybym nagle zmarł, wszystko zostanie upublicznione. Świat musi się dowiedzieć, że Elie Wiesel jest oszustem i mam zamiar o tym powiedzieć. Prawdę opublikuję w książce pt. Skradziona tożsamość A7713„.

Co oni zrobili mojemu przyjacielowi Lazarowi?” – pyta Grüner. „Chcę odmówić kadisz. Gdzie jest jego grób? Wie to tylko ten człowiek„. Grüner złożył w depozycie w różnych archiwach kopie książki Lazara Wiesela. Mówi, że Elie Wiesel razem ze swymi sponsorami umieścił w niej propagandę ateistyczną – ideę, że Bóg odwrócił się od świata i on nie istnieje. „A oni wykorzystali ją, by zniszczyć wiarę żydów w Boga„.

Mówi również, że Wiesel zmienił niektóre sceny by wywołać większe współczucie. Elie Wiesel nie mógł  być świadkiem palenia żywcem kobiet i dzieci. Grüner oburza się, że Wiesel i jego poplecznicy zarobił miliony na holokauście, podczas gdy prawdziwi ocaleni, na starość nie mają co jeść. (Wiesel żąda 25 tys. $ za wykład i zajmuje uniwersyteckie stanowisko warte 6-cio cyfrowej sumy miesięcznie.)  
W rzeczywistości człowiek nazywający się „Elie Wiesel” na słynnej fotografii nie jest Wiesel, ani Lazar, o którym Grüner mówi, że nie ma go na zdjęciu. Grüner mówi, że kiedy szwedzkie gazety zdały sobie sprawę z faktu, że Elie Wiesel był oszustem, porzuciły sprawę jak gorący kartofel.

 Grüner rozpoczął 20-letnie poszukiwania swojego przyjaciela podróżując po całej Europie i Ameryce. Mówi, że nie znalazł dowodów, że Elie Wiesel był w jakimkolwiek obozie koncentracyjnym. Ale nie znalazł książki napisanej przez jego przyjaciela Lazara.

Zdjęcie Miklosa Grünera i „Elie Wiesela” w Buchenwaldzie 16.4.1945 r.– najsłynniejsze z Holokaustu.  Grüner, chłopiec pierwszy z lewej w dolnym rzędzie, podczas gdy „Wiesel” jest siódmy od lewej w środkowym rzędzie. „Wiesel” wygląda starzej niż na 17 lat. Porównaj z Grünerem, który miał wtedy 16 lat. Wg Grünera, to nie jest Lazar ani Elie Wiesel. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/dc/Buchenwald_Slave_Laborers_Liberation.jpg

Wierz mi, nie próbowałbym zrzucić z piedestału kogoś takiego formatu, gdybym nie miał sto procent pewności„, mówi Grüner. „Nie jestem takim człowiekiem„.

Grüner podkreśla, że chociaż Wiesel jest oszustem, holokaust się wydarzył. Książka Lazara Wiesela jest autentyczna. Grüner był świadkiem opisywanych w niej wydarzeń, był w Auschwitz (Monowitz) od kwietnia 1944 r. do marca 1945 r. Powiedział, że codziennie przybywały cztery „transporty” (bydlęce wagony) po 6 tys. osób. Peron musiał być oczyszczony w cztery godziny. Prawie połowa ludzi – tych, którzy nie mogli pracować, kobiety, dzieci, osób starsze i chorzy – byli rozdzielani i zagazowani. W ten sposób Grüner stracił matkę i młodszych od niego brata i siostrę. SS-mani mówili więźniom, że taki był ich los, jeśli nie pracowali. Mówili, że ogień strawił „śmieci z pociągu” – jego rodzinę.

 „Jedynym sposobem na wydostanie się stąd jest komin„,  powiedział SS-man robotnikom, którzy czuli zgniły zapach dymu z obozu pracy oddalonego o sześć km. Kiedy wyzwolono obóz, Grüner ważył 60 kg.

 „Zabierz mnie do biskupa  Williamsona„, mówi Grüner. „Nauczę go tego i tamtego. Auschwitz nie był żadnym sanatorium„.

Grüner widzi potrzebę żydowskiego państwa: „Musimy mieć własne państwo.” Jego największym problemem jest to, że Komisje ds. Żydowskich Odszkodowań i ludzie tacy jak Elie Wiesel stają się bogaci, podczas gdy prawdziwi ocaleni głodują w podeszłym wieku. Chce także sprawiedliwości dla swojego dobrego przyjaciela, Lazara Wiesela.

††††††††††††††††††††††††††††††

Pro-scypionkowcy w natarciu

Nadesłała Marta 27.2.2010

Witam, Jestem moderatorką forum rodziców nie szczepiących –  http://www.szczepienia.org.pl
25 lutego Państwowy Zakład Higieny wydał oświadczenie ws szczepień – http://www.pzh.gov.pl/page/fileadmin/user_upload/newsy/Oswiadczenie.pdf , które skomentowała w tym samym dniu prof. Majewska – http://www.box.net/shared/1uh22ho566 . Myślę, że warto by było opublikować te materiały na głownej stronie blogu grypy666. Prosiłabym przy okazji o zamieszczenie linku do naszego forum. Pozdrawiam, Marta
†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††
Kpiny z Szechterów na rocznicę Magdalenki
Nadesłał Marek Jaworski (Vancouver) 28.2.2010
Dodatek Specjalny Giewu 27-28.2.2010 na rocznicę spotkania w Magdalence
Adam Michnik: „Po ponad czterdziestu latach emigracji, stalinowski bohater znów stanie na polskiej ziemi
Tego nie spodziewaliśmy się. Niebawem odwiedzi Polskę wielki autorytet i bohater naszego PRL, sędzia oraz wybitny prawnik epoki realnego socjalizmu, Stefan Michnik…”
Ratuj się, kto może… Prosimy blogowiczów o wklejenie całego tekstu, wraz z opisem postaci bohatera z „naszego” PRL-u i komentarzami Jaruzela, Tuska itd. — PB

Komentarzy 98 do “Holo-oszuści cz. 1”

 1. According to this video the President of Haiti canceled Mardi Gras and called for 3 days of Prayer and Fasting. Over a million came, over 3,000 decisions for Christ were made, and over a 100 of those decisions were confirmed voodoo priests.

 2. Dawid- pyta , jakich przyjacół GAZETA ma na myśli? said

  Czy do tego juz doszło w kraju aby witać zbrodnaiarzy Polski na naszej ziemi?

 3. Prrivan said

  W kryjowce Templariuszy znaleziono pewien niezwykle zagadkowy gwóźdź z czasów rzymskich…

  http://www.mirror.co.uk/news/top-stories/2010/03/02/the-holy-nail-115875-22079565/

 4. XYZ said

  Pod rozwage wszystkim,ktorzy jeszcze watpia ,ze wsrod Zydow i ich potomnych jest najwiecej oszustow,zlodzieji i bandytow.
  Czlowiek,ktory zmienia nazwisko w roznych sytuacjach jest od tego momentu osoba podejrzana i malo wiarygodna .Tego najwiecej wsrod innych narodow dokonuja Zydzi na przestrzeni wiekow .Przyjmuja nazwiska narodow wsrod ktorych sie osiedlaja ,tym ludziom trzeba bacznie patrzec na rece i obserwowac ich poczynania.
  Ostatnio na swiatlo dzienne co raz wiecej wychodzi perfidnosci zydowskiej, widzimy to nie tylko na przykladzie okradzionej i zniewolonej Polski ale na calym swiecie ,gdzie tylko Zydzi sie osiedlili.
  Pocieszajacym jest ,ze „psy zaczynaja sie zagryzac” ,latwiej jest ich przez to rozpoznawac.
  My Polacy winnismy niezwolocznie rozpoznawac „kto jest kto” wsrod nas ,w miejscach gdzie zyjemy aby zapobiec dalszym oszustwom.
  Za przyklad niech posluzy rozpoczeta obecnie wyborcza kampania prezydencka w Polsce. Jeszcze kilka miesiecy temu nazywano by tego antysemita,ktory osmielil sie powiedziec,ze R.Sikorski ma za zone Zydowke ,dziasiaj oficjalnie juz o tym pisza media .
  Nie bojmy sie Zydow dobrych ,bojmy sie Zydow zlych lub ich mieszancow.Mieszana krew to zla krew/psia krew – mawiali starzy ludzie w potocznych przeklenstwach .

  • VIVIEN said

   TO OKROPNE ! ,,,jak mozna tak podstepnie zagarnac tozsamosc – ZYCIE KOGOS KTO TYLE WYCIERPIAL…OSZUST ZWESZYL DOBRY INTERES NA KASE ! NA CUDZYCH LZACH… jestem przekonana ,ze nie byl w tym sam – ktos musial go wylansowac…. wylozyc kase na reklame … ZA TYM STOI JAKAS … hmmmm ORGANIZACJA ! 🙂 RESPEKT PRZED CZLOWIEKIEM KTORY PRZESZEDL KOSZMAR ZYCIA I MIAL SILY NA ODGRZEBYWANIE CIERPIEN I USUWANIE „BRUDOW”… KSIAZKI NIE CZYTALAM …… znam inne z tego okresu czasu …jednak chetnie przeczytam…SPROBUJE JEDNAK JA POZYCZYC GDZIES A NIE KUPIC – ZEBY NIE NABIJAC KASY LOTROM !!! POZDRAWIAM BLOGOWICZOW I P PIOTRA

  • monitorpolski said

   Argumentem dla zmiany nazwisk i ukrywanie się od dawna były pogromy, a od II wojny Holocaust. Jeśli ktoś ma pretensję do nich, że zmieniają nazwiska, zawsze moga się posłużyć argumentem: „moi przodkowie się nie ukrywali i co?”
   Inną sprawą jest działalność kryminalna. Oszust, o którym publikowalismy w USA posłużył się w sądzie, że się na niego „uwzięliśmy bo jest Żydem”. Są nie uwzględnił tego argumentu dodając „prawda jest obroną ostateczną. Panie Kaminsky, pan nie udowowdnił, że nie mają racji, więc jest pan oszustem i daj pan spokój z tym antysemityzmem”. Cała argumentacja sędziego zajęła 26 stron. Jak ktoś jest chętny to służę tym dokumentem.
   ================
   od pb: udawanie kogo innego to zasada kryptozydostwa — frankisci, donmeh http://en.wikipedia.org/wiki/Crypto-Judaism
   za zydokomuny nagminnie zmieniali nazwiska na polskie (jakie przesladowania? przez siebie?) pisza o tym np. Jaff Schatz „The Generation” U. California Press 1991 (p 184 185, 213, 214, 365) oraz Samuel Shneiderman „Between Fear and Hope” NY 1946 cytowany w Iwo Cyprian Pogonowski „Jews in Poland” p 411

 5. Wojtekk said

  O mordzie ludzi, mówiąc słodkim pierdzeniem.

  4:34-4:54
  „Pierwszym czynnikiem jest populacja obecnie mamy na Ziemi 6,8 miliarda ludzi i kieruje się do 9 miliardów
  i jeśli odwalimy kawał dobrej roboty : a więc stworzymy nowe szczepionki, zadbamy o służbę zdrowia, usługi dotyczące reprodukcji, możemy zmniejszyć ten wzrost o około 15%, wtedy wyniesie on około 1,3 miliarda.”
  -=tłum. ze słuchu=-

  • Luc said

   Nie używaj m$ nie płać deBillowi. Ten system jest dziurawy jak ser. Jeśli twierdzisz inaczej to jesteś zagubioną owieczką! Tylko Linux i Mac 🙂

  • monitorpolski said

   Ja bym się trochę inaczej patrzył na problem. Gates dał do zrozumienia, że w szczepionkach są sterylizatory.
   Ale, moim zdaniem problem przeludnienia jest realny. Ta rzecz powinna być dyskutowana.

  • Buka said

   http://www.kciuk.pl/Bill-Gates-Uzyjmy-szczepionek-aby-zmniejszyc-populacje-r6288
   =========
   od JP: 😮 trzy słowa komentarza i nie trzeba ręcznie ze spamu wyciągać
   ================
   od pb: nie jest tak zle kiedy url zawiera tytul artykulu, ale co robic z url wygladajacym jak kod enigma? moderatorzy nie maja czasu wszystkiego ogladac i czytac

 6. MagdaS said

  Modyfikowane GMO ziemniaki dopuszczone – producent genów – BASF
  13.00 (RadioZet)

  • aja said

   To ja przestawiam się na makaron, póki jeszcze nie zmodyfikowali naszej pszenicy 😉

   Masakra. Oni wiedzą, że ziemniaki to u nas podstawowy składnik diety 😦

   • Luc said

    Od połowy stycznia dziwnie ziemniaki smakują jak jem :/ I smakują coraz gorzej.

  • annah said

   Dzis w RM po 18 – audycja o polskich korzeniach na Haiti.

  • asm said

   manipuluja jak sie da, dzis modyfikacja na calego a jutro za oryginalne ziemniaki bedziemy placic 2-3 razy drozej niz zmodyfikowane.

   ASM

  • Janosik said

   Jesienią wszystkie ziemniaki pod Ministerstwo Rolnictwa
   dla min.Marka Sawickiego niech się nimi naje.Po co nam tacy ludzie w rządzie ,którzy pracuję na szkodę ludności Polskiej.No to koncerny farmaceutyczne będą zarabiały na chorobach .

  • MagdaS said

   o owych ziemniakach tym razem z konservat.cba.pl

   http://konservat.cba.pl/art.php?art=0563&path=arty2010
   Decyzja Komisji oznacza, że wszystkie kraje, nawet te niechętne produktom GMO, takie jak Polska, będą musiały zezwolić na uprawę zmodyfikowanego ziemniaka. Warszawa już kiedyś próbowała zakazać całkowicie żywności modyfikowanej, ale została zmuszona przez Komisję do zmiany przepisów…

   […]

   Debata dotycząca produktów genetycznie modyfikowanych wywołuje zawsze wiele kontrowersji. Tym razem zaskakujący jest też pośpiech. Komisja zdecydowała o zgodzie na uprawę Amflory w pierwszym miesiącu urzędowania. Wcześniej zmodyfikowany ziemniak czekał na zgodę Brukseli prawie 12 lat. Już pojawiają się komentarze, że nowa Komisja bardzo szybko uległa lobby przemysłowemu.

 7. Ola said

  czytajcie o aferach PO

  http://markd.pl/afery-po/

  • asm said

   W rzadzie jest tyle afer,ze nawet w glowie nam sie to nie da poukladac, TEN RZAD TO MAFIA CICHA!

   ASM

   • annah said

    Kluby koalicji konczą swa dzienna prace kilka godzin wczesniej niz ekipa poprzednia ktora wygryźli. Kiedy to oni zdazyli tak wszystko popsuć?! rzeczywiscie w glowie sie nie miesci, jakies krasnale pomagają czy cóś??

  • Janosik said

   Czas podziękować im wszystkim w każdej partii afera goni aferę, czas podziękować tym sprzedawczykom POLSKI.Powinniśmy zbierać podpisy na dymisję rządu.

   • annah said

    Przypadkiem przegladajac http://www.bibula.com natknelam sie na slowa czlowieka ktory rzadzi w naszym kraju.

    Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzmię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać… Piękniejsza od Polski jest ucieczka z Polski – tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem.

    Donald Tusk
    miesięcznik ZNAK nr.11-12, 1987r.

 8. Janosik said

  A TO CIEKAWE
  W.Jaruzelski z racji stanowisk jakie zajmowal w tzw.prl na pewno duzo wie.
  Probke tego dal w wywiadzie jakiego udzilil rosyjskiej gazecie:

  „National Journal, for the sake of truth and knowledge

  National Journal, first published: 01/03/2010

  „It is only a matter of time until most official holocaust accounts will land in the dustbin of history”

  General Jaruzelski’s Surprise: Poland Falsified Population Statistics

  By the staff of Polskaweb.eu, posted Nov. 3, 2009

  Translated by J M Damon

  Warsaw: It is just a matter of time until history books all over the world tell the truth about the Second World War. When that happens, most official accounts will land in the „dustbin of history.” It is now widely acknowledged that conformist historians deliberately lied or were misled by government propaganda.”

  „Warszawa: to tylko kwestia czasu zanim wszystkie ksiazki historii dookola swiata powiedza prawde o Ii wojnie swiatowej.
  Gdy to sie stanie wiekszosc oficjalnych danych wyladuje na smietniku historii.Jest powszechnie wiadomo ,ze „dyspozycyjni” historycy swiadomie klamali lub byli wprowadzani w blad przez rzadowa propagande”Wersja wywiadu po niemiecku:

  http://polskaweb.eu/polens-mys…..11118.html 03.11.2009

 9. Janosik said

  Jak zgotowano krzyż Narodowi Polskiemu
  Materiał otrzymany – Akcja „Bóg Honor Ojczyzna”

  Holokaust” (zagłada) – czyli umowa z diabłem
  Wszyscy Polacy muszą koniecznie poznać tę prawdę, że dla swych dalekosiężnych celów, bogate amerykańskie żydostwo postanowiło poświęcić ubogie masy żydostwa i zawarło pakt z Hitlerem. Edwin Black w swojej książce: “The Transfer Agrement”, New York, Colie MaCmillan Publisher – (Umowa z przesiedleniu, Nie ogłoszona historia Tajnej Umowy między Trzecią Rzeszą a żydowską Palestyną) pisze:

  1. Sami arcybogaci żydzi z Niemiec i Ameryki zasilili w roku 1933, hitlerowski rasizm, doprowadzili go swoimi finansami do potęgi bestializmu, by m.in., zgładzić biedne masy żydowskie, co po zakończonej II wojnie światowej było podstawą utworzenia państwa Izrael i dało asumpt do ujarzmienia narodów Europy Środkowej i Wschodniej. Słowo HOLOCAUST załatwiało i jeszcze dzisiaj dla żydostwa załatwia wszystko.
  2. Naród żydowski, zwłaszcza ta masa biednych żydów winna potępić ową komisję bogaczy umawiających się z Hitlerem co do emigracji do Palestyny 60.000 arcybogatych żydów. Jak już wiemy, obie strony dotrzymały postanowień “Umowy z Diabłem”. Dzisiaj ci amerykańscy żydzi-bogacze wojują finansami, obwiniają świat za zniszczenie swojego narodu, słowem za eksterminację, holokaust (zagładę). Jest to najstraszliwsza w dziejach świata nauka, by nie zawierać umowy ani z diabłem ani Złotym cielcem, ale tylko z Bogiem Miłości.
  Szczególnie młodemu polskiemu pokoleniu musimy powiedzieć tę prawdę, że na terytorium Polski okupowanym przez Niemców za jakąkolwiek pomoc udzielaną żydom, Niemcy karali śmiercią. Trzeba znać tę prawdę, że w czasie okupacji Polacy przechowywali na swoim terytorium około 500.000 żydów. Ogromna ich większość ocalała. Ocaleli oni nie tylko dzięki pomocy, wysiłkowi i poświęceniu ok. 4 MILIONÓW Polaków. Ze tę pomoc zapłaciło życiem około 150 TYSIĘCY Polaków. Za ukrywanie żydów były nawet wypadku ukrzyżowania Polaków! (patrz odpowiedź L.H. Morstina Gombrowiczowi w “Życiu Warszawy” z 13.10.1963).
  “Polacy oprócz konkretnej pomocy ekonomicznej, a także związanej z ukrywaniem żydów, dawali im serce i ducha walki”. A ten duch walki był olbrzymią, niewymierną wartością przede wszystkim w walce z panującym w getcie defetyzmem” (brak wiary w zwycięstwo), celowo upowszechnianym przez rabinów (patrz: T. Bednarczyk, “Życie codzienne warszawskiego getta”, Warszawa 1995). Polacy brali również czynny udział wraz z żydami (ŻZW) w powstaniu w getcie warszawskim; m.in., żołnierze OW –KB, AK, policja granatowa (wielu z nich zginęło).
  Polacy codziennie dostarczali do warszawskiego getta 250 do 300 ton żywności. Codziennie za tę pomoc ginęli ludzie. Wszyscy Ci Polacy, którzy oddali swe życie za niesienie pomocy żydom, powinni doczekać się procesu beatyfikacyjnego.
  http://www.aferyprawa.com/krzyz_narodu_plolskiego.htm

 10. Ala said

  „Dzieci są nasze, nie państwowe”
  1 godz. 27 minut temu Więcej na temat: prawo
  Kilkadziesiąt osób zebrało się dziś przed Sejmem, by zaprotestować przeciwko projektowi ustawy o zapobieganiu przemocy w rodzinie. Ich zdaniem proponowane zapisy są zamachem na autonomię rodziny i stwarzają pole do licznych nadużyć.

  Nad projektem nowelizacji ustawy o zapobieganiu przemocy w rodzinie Sejm pracuje od blisko roku. Na czwartek zaplanowano drugie czytanie. Projekt zaostrza przepisy wobec sprawców przemocy. Ma umożliwić jak najszybszą izolację sprawcy przemocy od ofiar, np. przez nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania. Wprowadza też możliwość zabrania przez pracownika socjalnego dziecka z domu na 24 godziny w sytuacjach, gdy zagrożone jest jego życie lub zdrowie. W projekcie jest także zakaz stosowania kar cielesnych wobec dzieci.

  W projekcie zapisano też szereg działań z zakresu profilaktyki. Na gminy nałożono obowiązek prowadzenia poradnictwa i interwencji w związku z przemocą w rodzinie, a także tworzenie zespołów interdyscyplinarnych zajmujących się tym problemem. W skład takich zespołów mieliby wchodzić: przedstawiciele jednostek pomocy społecznej, gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, policji, kuratora, oświaty, ochrony zdrowia oraz organizacji pozarządowych.

  Dzisiejszy protest zorganizowały Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców oraz Krucjata Młodzi w Życiu Publicznym. Ich zdaniem, ustawa może doprowadzić do nadmiernej ingerencji w życie rodziny i stwarza pole do nadużyć. Domagają się skutecznej polityki prorodzinnej i realnego wsparcia dla rodzin w kryzysie. Najbardziej niepokoi ich projekt powołania zespołów interdyscyplinarnych i zwiększenie uprawnień pracowników socjalnych.

  Czy sądy zbyt pochopnie odbierają prawa rodzicielskie? Wypowiedz się na forum

  – Boję się, że te zapisy spowodują, że złośliwy sąsiad, zbuntowany nastolatek, czy skorumpowany samorząd, będzie się mógł odgrywać na rodzinach normalnie funkcjonujących. Te zespoły będą rodzajem straszaka na rodziców – mówiła Karolina Elbanowska ze Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców. Podkreśliła, że w Polsce nie ma żadnej polityki prorodzinnej, a wprowadzenie ustawy spowoduje, że będzie polityka przeciwko rodzinie.

  Protestujący przekazali marszałkowi Sejmu Bronisławowi Komorowskiemu pismo, w którym domagają się odrzucenia projektu. – Jest to projekt skandaliczny. Zawiera bardzo daleko posuniętą ingerencję w życie rodziny, wręcz niszczy naturalną autonomię rodziny wobec państwa. Ustawodawca daje do zrozumienia, że to państwo wie lepiej, co jest dobre dla polskich dzieci i polskich rodzin – mówił Marcin Musiał z Krucjaty Młodzi w Życiu Publicznym.

  – Nie podobają nam się zapisy dotyczące inwigilacji rodzin, pozwalające na zbieranie wrażliwych danych nawet, gdy zachodzi tylko podejrzenie stosowania przemocy, często na podstawie anonimowego donosu. Nie zgadzamy się zapisem pozwalającym na odbieranie dzieci rodzicom biologicznym na 24 godziny bez decyzji sądu – poinformował.

  Jak dodał, protestujący nie zgadzają się też z definicją przemocy, jaka przyświeca ustawodawcom. – Co prawda nie ma tego w ustawie, ale jest w poradniku dla pracownika socjalnego, który definiuje przemoc jako narzucanie własnych poglądów, krytykowanie zachowań seksualnych, czy też ograniczanie kontaktów dzieci. Również taka forma tradycyjnego wychowania dzieci jak klaps, jest wymieniona w jednym rzędzie z takimi formami przemocy jak oblewanie dziecka kwasem, czy użycie wobec niego broni – podkreślił Musiał.

  W proteście wzięło udział wiele rodzin z dziećmi. Protestujący mieli transparenty z napisami: „Nie przeszkadzajcie nam wychowywać dzieci”, „Zostawcie dzieci rodzicom”, „Dzieci są nasze, nie państwowe”.

  – Obawiam się tego, że ta zamiana spowoduje, że urzędnicy będą mogli ingerować w takie spokojne rodziny. Może się komuś w przedszkolu, w szkole nie spodobać, że dziecko nosi krzyżyk na szyi i może złośliwy sąsiad powiedzieć, że rodzic się znęca nad dzieckiem, bo wpaja mu swoje przekonania i wartości. Ta ustawa może doprowadzić do takich nadużyć. Jestem przeciwko przemocy, ale przemoc definiowana w tej ustawie jest zupełnie sprzeczna z pojęciem przemocy, z jakim się dotychczas spotykaliśmy. Tu przemocą jest określane wychowywanie dzieci według swoich wartości, zwracanie uwagi dzieciom. Wychowywać dzieci trzeba, nie można dopuścić do tego, co dzieje się od wielu lat w krajach zachodnich, gdzie w szkołach dzieci są całkowicie bezkarne. Nigdy nie dałem klapsa żadnemu ze swoich dzieci, ale jestem jak najbardziej za – mówił jedne z uczestników protestu Krzysztof Hołowacz.

  źródło informacji: INTERIA.PL/PAP

  http://fakty.interia.pl/polska/news/dzieci-sa-nasze-nie-panstwowe,1446528

 11. Luc said

  Wartościowe linki :

  http://www.wykop.pl/ramka/306867/cenzura-wygrala-w-uk-koniec-darmowych-hotspotow
  http://www.wykop.pl/ramka/306906/darmowa-strona-wyszukujaca-tansze-odpowiedniki-lekow
  http://www.wykop.pl/ramka/307025/zgineli-za-wolnosc-od-strzalow-w-tyl-glowy
  http://www.wykop.pl/ramka/307126/zbrodnie-upa-na-kresach-wschodnich

 12. Ola said

  dziwny i okrutny jest ten świat, oto przykład:

  Nastoletni kanibale

  Jak podaje rosyjska PRAWDA, przed sądem w mieście Jarosław stanęła grupa ośmiu nastolatków satanistów. Oskarżeni są o zamordowanie czworo przyjaciół. Szczegóły sprawy sądowej są tak okropne, że nie przekazuje się ich opinii publicznej i sprawa odbywa się przy drzwiach zamkniętych.
  Zaczęli od zwierząt, potem chcieli spróbować na ludziach. Najpierw częstowali ich alkoholem, potem upijali, następnie dźgali 666 razy każdą. Rozpalali ognisko i piekli ofiary po kawałku. Serca jedli na surowo. Mordowali swoje ofiary w parach, były one w wieku od 15 do 16 lat. Działo się to w czerwcu 2008 roku.
  Służba więzienna, gdzie przebywali młodociani sataniści mówi, że są mili i spokojni i nie wywołują żadnych kłopotów.
  Wszyscy pochodzą z inteligenckich rodzin i byli bardzo dobrymi uczniami. Wszyscy skazani zostali na dożywocie.

 13. Janosik said

  Auschwitz Album: Żydzi spacer do komór gazowych z resztą Przystanki i pikniki na Drodze

  The following images are all from The Auschwitz Album which was supposedly “discovered” (read: “stolen”) by a self-styled “concentration camp survivor” Lili Meier. Poniższe zdjęcia są z Auschwitz Album, który miał być „odkryte” (czytaj: „kradzież”) przez samozwańczych „więźnia obozu koncentracyjnego” Lili Meier. The complete collection of 192 photographs from this one book can be seen at the USHMM website where it is a major feature of their collection. Kompletny zbiór 192 fotografii z tej jednej książki można zobaczyć na stronie USHMM gdzie jest głównym elementem ich zbierania. The same album and pictures are also a major feature of the Yad Vashem archives in Israel with similar, but not exactly the same, captions as those given by the USHMM. Tego samego albumu i zdjęcia mogą być również głównym elementem archiwów Yad Vashem w Izraelu z podobnymi, ale nie dokładnie takie same, jak te podpisy wydane przez USHMM. The images below with their captions are simply samples from the actual collection as they appear at the USHMM archive website. Zdjęcia poniżej ich podpisy są tylko próbki z aktualnej kolekcji, ponieważ pojawiają się na stronie USHMM archiwum. Few people will ever bother to examine the album photographs carefully unless they are somehow prodded by essays like this one. Mało kto kiedykolwiek starał się zbadać zdjęć albumu dokładnie chyba że są one jakoś szturchnęła przez esejów podobny do tego. What the images reveal on careful examination is totally different from what the holocaust hoax promoters suggest. Jakie obrazy wskazują na staranne badanie jest zupełnie inny od tego, co Holocaust organizatorzy sugerują oszustwo. Judge for yourself! Sędzia dla siebie!

  http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=0&u=http%3A%2F%2Fwww.nazigassings.com%2FStrollingtotheGasChambers.html&sl=en&tl=pl
  ORYGINAł
  http://www.nazigassings.com/StrollingtotheGasChambers.html

  • Zenobiusz said

   @ Janosik .
   =================
   …pisze ten sam zenobiusz co nie tak dawno tu i na blogu bruno rozpierdylke zrobil i wylecial za to na zbita buzie (za sklocanie i oszczerstwa); nie pamietam bym cie zapraszal
   ===================
   od pb: ktorys z moderatorow wpisal moj stary komentarz nt. zenobiusza
   =od JP : dokładnie ,to ja
   ====================
   od pb: zenobiuszu, jesli aljuziju nie ponjal kilka razy — wynos sie z mego bloga, dosc tu szkod narobiles;
   moderatorzy prosze wyrzucac bez pardonu, az spokornieje i przeprosi

   • Bruno said

    Nie musisz zapraszać.
    Jak nie chcesz nie podam tu juz nic
    ====================
    od pb: bruno, moderator napisal do zenobiusza, persony non grata z wiadomych ci powodow

    od mg: zrozum, program antyspamowy sam wrzuca do spamu każdy wpis z tego adresu IP, który wysłał kilka razy to samo (również ten wpis ręcznie wyciągnąłem ze spamu)
    nie wiem czy wyjaśnianie ma jakikolwiek sens przy aż tak nasilonej manii prześladowczej
    pierwszy wpis https://grypa666.wordpress.com/2010/03/02/holo-oszusci-cz-1-3/#comment-49105 ręcznie wyciągnąłem ze spamu, kilkanaście następnych z jednym i tym samym linkiem i z bezpodstawnymi oskarżeniami o zabanowanie pozostawiłem w spamie
    należą się nam przeprosiny za bezpodstawne oskarżenia (o zabanowanie, które nie miało miejsca)
    czy jako rekompensatę za przykre słowa i dodanie pracy usłyszę chociaż słowo przepraszam?

   • Janosik said

    Nie mam zamiaru już tu zabierać głosu ,zobacz że niema już dawno ludzi co się wypowiadali przez takich jak ty ,znajdż sobie dzieci co będziesz dyrygował na swoją nutę.Propagandy nie sieję.Komory były ,są i będą.
    ========
    od JP: Zenobiusza już tu nigdy nie będzie , spokojnie . Przepraszam

  • monitorpolski said

   Odnośnie Holocaustu. Uważajcie na to co piszecie. W Europie działa Inkwizycja, niedawno jeden gość za wątpliwości odnośnie 6 mln Żydów posiedział w Niemczech 7 lat. Wcześniej go porwano z USA bo tam by nie siedział. W Polsce są już te same prawa co w Niemczech, choć tego się nie egzekwuje. Zgadzam się z zastrzeżeniami, że prawda historyczna powinna być dostępna za pomocą badań, a nie jako dogmat. Natomiast po trosze rozumiem Żydów, którzy bronią pamięci ofiar obozów koncentracyjnych. Z kimkolwiek nie rozmawiałem kto był w Auschwitz to uzyskałem potwierdzenie, że od razu szli do gazu. Te same opinie były o Rosjanach.

   • grypa666 said

    od pb @monitorpolski 3 Marzec 2010 @ 12:41 am e
    jesli kto ma watpliwosci — negowanie Holokaustu i Szoa bedzie bezpardonowo tepione na moim blogu; dopuszczam pozytywny rewizjonizm historyczny, tj. wyjasnianie detali zaklamanych przez m.in. judeocentryczna propagande, ale negowanie zaglady Zydow czy jakiejkolwiek innej grupy ofiar bedzie powodem do wiecznego zbanowania;
    jako wiekszosciowe ofiary Holokaustu, Slowianie nie moga dopuscic do jego zapomnienia lub przeklamania; dodatkowo na nas spada duza czesc odpowiedzialnosci za obrone mas zydowskich, ktore zyly wsrod nas przez stulecia, obrone przed fanatycznym judeocentryzmem i terrorem ich talmudycznego rabinatu

 14. Zobaczcie co zarejestrowała kamera na Węgrzech 1 marca 2010 roku.
  Rozbłyski które trwały dosyc długo na Węgrzech i na Słowacji. Jest dochodzenie rządu Wegierskiego co to mogło być.Aktywnośc słońca???

  http://video.boon.hu/video/55112/meteroit-es-furcsa-villamok-borsod-felett

 15. Dziekuje za bana dla mnie??
  Wstydzilibyscie sie

  od mg: od razu osąd i to błędny
  zamiast odrobiny cierpliwości, od razu osądzanie
  nie wie, że nie cały czas tu jesteśmy? nie wie, że powtórzenia = automatyczne zadziałanie programu antyspamowego? powtarzał już wcześniej i program antyspamowy teraz działa
  przykre to osądzanie
  królowa pokoju? ładny pokój… 😦
  =====================
  od pb: wyciagnalem ze spamu bo chyba tu zaczelo sie nieporozumienie, ktore moderator probuje wytlumaczyc

 16. Wojwit said

  Rzecz to niesłychana – Żydzi przegrali proces o kamienicę
  Opublikował/a Marucha w dniu 2010-03-02 (wtorek)

  Właściciele, którzy po wojnie nie interesowali się swoimi domami, stracili ich własność na rzecz państwa – o precedensowym wyroku pisze “Rzeczpospolita”.

  Gajowego zdumiewa słowo “precedensowy”, a więc “mający miejsce po raz pierwszy”. Czy oznacza ono, iż do tej pory Żydzi wygrywali wszystkie procesy o kamienice bez względu na posiadane przez nich prawa? Tak moglibyśmy bowiem sądzić na podstawie własnych obserwacji, ale przecież nie jest to żaden dowód.

  Sąd Najwyższy w postanowieniu z 24 lutego 2010 r. (sygn. III CSK129/09) potwierdził, że Skarb Państwa mógł je nabyć przez zasiedzenie, także gdy w posiadanie kamienic wszedł z racji wykonywania władztwa publicznego, jeśli doszło potem do zmiany charakteru jego władania.

  W sprawie, której postanowienie to dotyczy, chodzi o kamienicę przy ul. Szerokiej w centrum krakowskiego Kazimierza. W 1945 r. miała ona dwu współwłaścicieli narodowości żydowskiej. Jednym z nich był Joachim B. Od drugiego udział ([1/2]) nabyła w 1947 r. Ruhla Z. i została obok Joachima B. wpisana do księgi wieczystej nieruchomości.

  W sierpniu 1945 r. kamienica znalazła się na podstawie decyzji o tymczasowym zarządzie, jako mienie opuszczone, we władaniu Skarbu Państwa. Dekret z marca 1946 r. o majątkach opuszczonych i poniemieckich nakazywał zwrot majątków utraconych przez właścicieli w związku z wojną rozpoczętą 1 września 1939 r., jeśli złożą do końca 1948 r. wniosek o przywrócenie ich posiadania.

  Wniosek Joachima B. został uwzględniony, a Ruhla Z., wobec odmowy, skorzystała z przewidzianej w dekrecie możliwości wystąpienia z pozwem do sądu. Sprawa zakończyła się zawarciem ugody z państwowym zarządcą, w której ten zobowiązał się oddać kamienicę, jeśli współwłaścicielka zwróci koszty zarządu. Wydane zostało także zarządzenie o przekazaniu jej nieruchomości.

  Żaden ze współwłaścicieli jednak nigdy jej w posiadanie nie objął. W 1950 r. Ruhla Z., która wcześniej wyszła za mąż, wyjechała z mężem do Izraela.

  Nieruchomość pozostawała nieprzerwanie we władaniu Skarbu Państwa, który gospodarował mieszkaniami zajmowanymi przez najemców, remontował też dom. Wedle inwentaryzacji z 1958 r. kamienica była w 75 proc. zniszczona. W latach 60. lokatorzy zostali wykwaterowani, przeprowadzono remont i na podstawie umowy najmu budynek przekazano MO na komendę dzielnicową.

  Dopiero w 2005 r. Skarb Państwa – prezydent miasta Krakowa zdecydował się na wystąpienie do sądu z wnioskiem o stwierdzenie zasiedzenia tej nieruchomości. Odszukano jako uczestników postępowania trzech spadkobierców Joachima B.

  Skarb Państwa wystąpił o uznanie Ruhli Z. za zmarłą. Sąd uwzględnił ten wniosek, wyznaczając jako datę jej śmierci 30 grudnia 1957 r. (zmarła w Izraelu w 1966 r.). Został ustanowiony kurator spadku po niej. Do udziału w sprawie zgłosił się Ryszard L., który nabył udział w kamienicy od męża Ruhli Z . jako jej spadkobiercy. Umowę sprzedaży zawarli w 1995 r. w USA.

  Sąd I instancji wniosek o zasiedzenie uwzględnił, przyjmując, że Skarb Państwa jako posiadacz w złej wierze nabył własność na tej drodze najpóźniej 1 stycznia 1985 r. Sąd II instancji zaakceptował ten werdykt.

  Sąd Najwyższy oddalił obie skargi kasacyjne kwestionujące korzystny dla Skarbu Państwa werdykt: Ryszarda L. oraz jednego ze spadkobierców Joachima B. Nie przekonały go argumenty, że sam Skarb Państwa nie traktował posiadania tego rodzaju kamienic jako samoistnego. Państwo socjalistyczne bowiem, choć miało taką możliwość, o czym świadczą ustawy nacjonalizacyjne, nie zamierzało przejąć ich własności.

  Jest to bowiem regułą, iż nasi kochani Żydzi “odzyskują” nieruchomości, w które w międzyczasie państwo włożyło mnóstwo pieniędzy (remonty, utrzymanie) – oczywiście nie płacąc za nic ani grosza.

  Za: rp.pl
  ================
  od pb: w usa sromotnie przegrali procesy i odwolania od wyrokow odmawiajacych im praw do roszczen w polsce; wtedy napuscili clintonowa kanalami ‚rzadowymi’, a polskojezyczny nierzad sie ochoczo podporzadkowal

 17. Man said

  Poprawny link do cudu na Wegrzech
  http://www.globalnaswiadomosc.com/zajwiskokosmicznewegry.htm

  Dodajcie do tego:

  – trzesienie ziemii w Chile
  – trzesienie ziemii w Japonii
  – skrocenie doby na ziemii przez przesuniecie osi?!
  – wichury w Europie

  Wniosek -> efekty dzialania Sloneczka, czyli Mizia mial racje. Nie nastapil reset cywilizacji, ale cos sie stalo i skutki pewnie bedziemy widziec w niedalekiej przyszlosci. Ja dalej twierdze, ze to chyba dopiero byl poczatek. Mozliwe, ze te chemitriale sa po to by ten reset cywilizacji nie nastapil, a jednoczesnie szkodza oni zdrowiu. Jesli ta teoria okazalaby sie prawdziwa to tym razem im sie udalo, ale to jest ewidentne szykowanie sie „na cos” co nadchodzi. Czas pokaze.

  • navajo888 said

   Zgadzam się z tobą Man coś się szykuje szczegulnie to dzisiejsze doniesienia o przesunięciu osi ziemi o 8mn

  • monitorpolski said

   Albo HAARP, na użycie której są poszlaki!

   • Man said

    Dlatego mam nadzieje, ze MIZIA wroci 🙂 bo jak narazie to sobie mozemy gdybac „co”, „czemu” i „na co”.

   • mgrabas said

    @ MIZIA, czy Ty przypadkiem nie pracujesz dla UE? tak tylko pytam, z ciekawości, bo przeszła mi taka myśl przez głowę
    czy możesz mi odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie?

   • marslim said

    @Mgrabas
    google: mizia site:grypa666.wordpress.com
    poczytaj najstarsze wpisy Mizi, poczytaj między wierszami i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie 😉

    trafiłem jeszcze wczoraj na coś takiego:

    http://www.pkim.org/?q=pl/node/1298

    Bolid nad Węgrami/Słowacją – 28 lutego 2010

    28 lutego o godzinie 22:24:46 UT (wg. Juraj Tóth) nad pograniczem Słowacji i Węgier przeleciał jasny bolid. Według relacji słowackich astroamatorów jasność zjawiska przekroczyła –10 magnitudo. Podczas przelotu,(…)

   • MIZIA said

    wruciłem a co myśleliście że się schowam – Z TYM SŁOŃCEM OKAZAŁO SIE ŻE KILKA PORTALIKÓW I DZIENNIKÓW PÓŚCIĆ MIAŁO TAKIE WŁAŚNIE INFORMACJE a potem cisza i tak było z bardzo BLISKIEGO żródła unych – wiem że był to pic nius ŻADNEGO WYBUCHU NA SŁONECZKU NIE BYŁO – BYŁO ZATO COŚ INNEGO CO STARAJA SIE ukryć przed ludżmi A BAJKA O WIELKIM WYBUCHU MIAŁA BYĆ WYTŁUMACZENIAM DLA LUDU – STAŁO SIE W DNIU 27-28 LUTEGO COS CO MOGŁO MIEĆ NAPRAWDĘ STRASZNE KONSEKWENCJE powiem tyle że mieliśmy bardzo durzego FARTA – PISANIE O TYM CO NARAZIE ZAWIESZAM BO NIEMAM ZAMIARU WYSŁUCHIWAĆ ZACZEPEK – W STYLU ŻE COŚ PRZEPOWIADAŁEM I SIE NIE SPRAWDZIŁO – poraz kolejny pisze że nie jestem kimś w rodzaju nostrodamusa – A JEŚLI O CZYMŚ PISZE TO OPIEREM SIE NA INFORMACJACH – NIE PRZEZNACZONYCH DLA ZWYKŁYCH ZJADACZY CHLEBA
    POWIEM ŻE : PORA ZACZAC PATRZEĆ W GÓRĘ CO SIE DZIEJE
    CO DO INFO Z SZCZEKACZEK – BEDĄ TYLKO INFO DEZINFORMACYJNE.
    przypominam plan „AZAZEL” W TOKU REALIZACJI

    DO @Mgrabas – szanowny kolego jaka praca ja od 5 lat nie pracuję dla nikogo i niemam żadnej potrzeby wykonywania PRACY ZAROBKOWEJ – TEN PRZYWILEJ JAK TO W SOCIALIŻMIE MAWIANO POZOSTAWIAM TOBIE

   • Jaga said

    @Mizia
    Wierzyć mi się nic chce, że „PISANIE O TYM CO NARAZIE ZAWIESZAM BO NIEMAM ZAMIARU WYSŁUCHIWAĆ ZACZEPEK „, nie chcesz napisać, a wątpię, aby taki był powód. Nie wyglądasz na osobę, która boi się krytyki.
    Myślę, że skoro masz większą wiedzę od nas to warto ją upublicznić. Pisać tylko po to abyśmy się domyślali to trochę bez sensu. Miały być wybuchy na słońcu o czym mówiłeś i były a teraz piszesz, że „że był to pic nius ŻADNEGO WYBUCHU NA SŁONECZKU NIE BYŁO „.Zgubiłam się w natłoku informacji. Te wybuchy były czy nie były. Z tego co pisałeś to miały być…

   • MIZIA said

    DO JAGA dla was one były TYLKO DZIWNE ŻE NIC NIKT NIE KOMENTUJE NA POWAZNYCH STRONKACH – WIEC ONE BYŁY I SA W WASZEJ WYOBRAŻNI I OTO CHODZI – wiesz ile razy swiat był przez ostatnie 20 lat na skraju zagłady atomowej a paluchy były już na spustach – niewiesz bo byście osiwieli ze strachu – teraz miały być wytłumaczeniem wybuchy na słoneczku – tylko ze dzieki bogu sie nie ……..

   • mgrabas said

    @ MIZIA
    bzdury, nic ciekawego nie wiesz, tylko chodzi Ci o publikę i bicie piany
    jak byś naprawdę coś istotnego wiedział, to byś tu zaraz napisał

   • Brenda said

    Do MIZIA na miazdzyce/skleroze:
    „MIZIA powiedział/a
    26 Luty 2010 @ 9:32 am

    DO PAMIETAJACYCH MOJE OSTRZEGAWCZE WPISY NA TEMAT ‘ROZBŁYSKU CARRINGTONA”

    OTÓZ STAŁO SIE – WCZORAJ – W STRONE ZIEMI MKNIE GIGANTYCZNY OBŁOK

    Burza magnetyczna rozpętała się nad Ziemią
    WYPATRUJCIE NA NIEBIE ZORZY!”

   • MIZIA said

    DLA JASNOSCI JA TERZ DAŁEM SIE WROBIĆ W TĘ CAŁĄ HISTORYJKĘ O ROZBŁYSKU I SAM W TO UWIERZYŁEM CO PISALI I TRĄBILI W TVN 24 – ALE DZISIAJ WIEM ZE TO BYŁA ZASŁONA DYMNA DLA ZUPEŁNIE INNYCH DZIAŁAŃ .
    dlatego pisałem czym grożi taki rozbłysk
    TERAZ BEDZIE CORAZ WIECEJ SENSACYJNYCH DONIESIEŃ O RÓZNYCH NADZWYCZAJNYCH ZJAWISKACH ALE BRDZIE TO WSYSTKO G PRAWDA MOZE TYLKO NIEZALEŻNE PORTALE BEDĄ PODAWAŁY CZESCIOWĄ PRAWDĘ
    RADZĘ MIEĆ OCZY SZEROKO OTWARTE TYMBARDZIEJ ZE SENSACJE BEDĄ PODAWANE PRZEZ ZNANE I „CENIONE” TUBY MEDIALNE

   • MIZIA said

    DO BRĘDA MADREJ GŁOWIE DOSC 2 SŁOWIE- POZATYM NIKT WAM NIE BEDZIE PISAŁ WPROST KTO Z KIM GDZIE I CO CHCE WYKRECIĆ – MOZE PO NAZWISKACH – JEST masa takich co nagle zeszli na zawał albo utoneli podczas brania prysznica
    ps. parę osób tu piszacych niewiem czy wie czy tylko udało im sie trafić przypadkiem na to CO JEST W TOKU
    ale jestem pewien ze jak tu czy gdzie indziej padna konkrety wprost dotykajace tej sprawy – to nikt sie nie dowie z was dlaczego ten ktoś nagle przestał pisać tu czy gdzieindziej swoje rewelacja – dlawas MAŁO WIARYGODNE
    PS. mam w d… jaiies poklaski z czyjejkolwiek strony wiec MARGRABS JAK COS PISZESZ TO POMYŚL – TY PEWNIE BYŚ ROBIŁ TO DLA TEGO CO SAM PISZESZ – KASY MAM TYLE ŻE NA 2 ŻYCIA MI WYSTARCZY A NA POPÓLARNOŚCI NA NISZOWYM BLOGU MI NIE ZALEŻY – JEST JEDNA ZECZ NA KTÓREJ MI ZALEŻY T/J ŻEBY OMNIE IO TYM CO PISZE WIEDZIAŁO JAK NAJMNIEJ OSÓB – NIEKTÓRYM SIE NAWET ZDAJE ZE MOJE IP WSKAZUJE GDZIE JESTEM OTÓRZ – TAK MAJA MYSLEĆ – A Z MOJEJ BYŁEJ DZIAŁALNOSCI DO DNIA DZISIEJSZEGO JEST GRONO WIELBICIELI KTÓRZY DURZO BYdaLI żeby wiedzieć gDZIE co i JAK robie
    piszę tylko po to że jestem przerażony tym co wam chca zrobić a wasza wiedza na ten temt jest BARDZO ALE TO BARDZO powierzchowna pozatym na tym blog€ jest masa jak to określił p.b agenciur – ale tych prawdziwych – pozatym nowośc DLA WAS I p.b OD 3 MIESIĘCY TEN BLOG JEST POD CAŁODOBOWA INFILTRACJA W GRONIE INNYCH – WEDLE NICH WROGICH ŚRODKÓW INFORMACJI
    ==================
    od pb: ostatnie zdanie niezrozumiale
    =======
    od JP: może chodzi o to , że ktoś nas czyta ? Zarobkowo !. 😀 . Dzięki nam ma na chlebuś… mógłby się podzielić 🙂

  • Mrowka said

   No to mata to o czym MIZIA sie boi powiedziec, ale maci.
   Chodzi o drugi koment.

   http://pawelwidlarz.blogan.pl/astrofizyka/2009/04/20/planeta-nibiru-a-mo-liwa-kolizja-z-ziemi/page/2

   • Jaga said

    Przeczytałam to bardzo prawdopodobne, tylko, że wtedy chemtraile na które psioczyny miałyby byc ochroną przed przyciągnieciem Ziemi z Nibiru.

    @Mizia
    Czy o to Ci chodziło??

    A inni blogowicze co wy na to?

    Panie Piotrze, Panie Marku co o tym myslicie?

    W mojej ocenie to bardzo prawdopodobne.

 18. reekofputrefaction said

  mam pytanie dotyczace glownego artykulu – dlaczego zart zwiazany z wnioskiem o aresztowanie S. Michnika wystawionym przez IPN przedstawiony zostal jako prawdziwa strona tytulowa wydania ‚wybiorczej’?? wystarczylo poszukac w necie albo kupic egzemplarz (dostepny zarowno w Polsce jak Kanadzie, USA czy innym RPA). Jesli zas Redakcja chciala dolaczyc do zartu, to podpis zupelnie dezinformowal.
  ================
  od pb: dochodzenie? zglos sie do pomocy w redakcji, bedziesz badal wszystko nadeslane; czy zart czy prawda, dobrze oddaje co uny zrobily z polska; mam was tam w polsce 38 milionow zebyscie weryfikowali = wiec jakiej dziury szukasz? w moim kiosku osiedlowym nie ma giewu (i dzieki Bogu nie bedzie) a zdecydowalem nie leciec do polski w tym celu, bo datki wciaz male

  • reekofputrefaction said

   jakie dochodzenie. ja tylko pytam czy bierzecie odpowiedzialnoc za publikacje:) a ten zart byl tak grubymi nicmi szyty ze ciezko bylo sie nie zorientowac
   🙂

 19. aa said

  Bruno
  chodzi mi o to ze odemnie komenty nie wchodza dopiero po weryfikacji.

  Czyli odsuneliście mnie na boczny tor. Jestem zagrożeniem może??
  Zapytam Piotra lub Marka dlaczego
  ===========
  od JP: powtórzyłeś dziś wpis, Aksimet wyłapał , jako spam. nie dałeś @mg szans na wyjaśnienie i mamy oprócz Twoich wpisów na blogu 22 Twoje wpisy spamujące. Mamy to wpuścić? Piotr niech decyduje , to jego blog. Telefony się odbiera , czyta smsy… , a nie bez podstaw i zrozumienia szaleje po blogu , obrażając .

  od mg: nie wchodzą bo nie wnoszą żadnej użytecznej treści dla blogu, pierwszy wpis o rozbłyskach został opublikowany, reszta to „wpisy-nic” 😦
  ===================
  od pb: przejrzalem wszystko usuniete; bruno przereagowales, antyspam zaczal cie banowac pod wplywem twoich powtorzen, wyniklo nieporozumienie, ktore skomplikowales odpowiadajac na obiekcje nt. persony non grata — zenobiusza, jakby ciebie tyczylo; zadnych zlych intencji z zadnej strony nie stwierdzilem = graba i dalej do roboty przeciw unym

 20. asm said

  UWAGA KOMUNA CIAGLE RZADZI, zdrada POLSKI,
  polski rzad nie jest polski!!!

  ASM

  • asm said

   … i jeszcze cos: Klamstwa w rzadzie polskim to codziennosc.
   Czy tak sie godzi rzadzacym? Czy to jest polska???

   ASM

  • asm said

   manifestacje dotyczace wolnosci i godnosci zycia traktuje sie jako nic nie warte, a manifestujacych sie traktuje jak kiedys zomo patriotow!

   ASM

  • asm said

   sluzby porzadkowe w Polsce nie sluza narodowi polskiemu! Bronia ku..wy z rzadu!!!

   ASM

  • asm said

   prawdy nie zobaczysz w TV, mediow polskich nie ma!!! Prawie nie ma!!!
   Prawde zobaczysz np. na tym filmiku

   ASM

  • asm said

   Polska musi sie ubudzic, w tym kraju nie ma przyszlosci!!!
   Zdrada rzadu!!! POtencjal Polski zostal sprzedany!!!

   ASM

  • asm said

   stoczni nie ma, Bruksela zagarnela wszystko, dzieki zamknieciu polskich stoczni niemieckie uratowano od bankructw!!! Rzad to zdrajcy!!!

   ASM

   • Pelagia said

    a jak traktuje zdrajców największa demokracja świata USA ?? -wieszaja czy krzesełko elekstrycznosciowe ?

   • Jaga said

    Tak naprawde nasz kraj może uratowć tylko nowy, zdrowy, nie przekupny i polski rząd. Różne były metody obalenia starego i zdrajczego rządu. Dziś nikt na taki przewrót by się nie zdecydował. Ale my nic sami nie zrobimy jeśli góra się nie zmieni. A wiedza przeciętnego Kowalskiego jest żadna. Nawet nie chcą o tym słyszeć a co dopiero robić. Każdy ma swoje M i siedzi w nim ani sąsiadów nie zna. Możemy wiele krzyczeć, ale z tego niewiele wynika dla kraju. Możemy sprzeciwić się GMO i szczepionkom, ale Polski jako takiej już nie ma i chyba nie będzie. A jest coraz gorzej. Skoro za brud w domu, bo rodzice chorzy odbiera się dziecko, to bardzo już krótka droga do tego, aby rozwalić rodziny, zdrowe rodziny, ale biedne a dzieci sprzedać albo zostawić „ulicy”.
    ==============
    od pb: obawiam sie ze korupcja poszla tak daleko ze i zmiana rzadu nie pomoze; trzeba zrobic remont od dolu, jak sugeruje patriota amerykanski https://grypa666.wordpress.com/2009/09/23/rewolucja-bez-korupcji/

  • asm said

   Od siebie dodam, ze bylem osobiscie w stoczni remontowej w gdansku, prosperowala kilka lat temy bardzo dobrze i byla konkurencja dla zachodnich stoczni, niemieckie i inne bankrutowaly. Niektorzy z stoczniowcow mieli plany na to by nawet stawic czolo stoczniom azjatyckim. Gdy tylko zmienil sie rzad, przyszedl czas i kolejnych zmian, zmian zdradzieckich. Dzis juz nie ma stoczni, nie ma przemyslu ciezkiego, nie ma niczego co stanowil potencjal naszej gospodarki.
   Pokolenia nasze beda slugusami obcych!!!

   ASM

  • asm said

   POLAKIEM byc to zaszczyt, znana piesn…

   ASM

 21. monitorpolski said

  Nie wiem czy to było przy okazji Białorusi?
  Stanisław Michalkiewicz:

 22. Buka said

  http://moraine.salon24.pl/160340,unijny-spis-powszechny-ue-chce-wiedziec-o-tobie-wszystko
  …O co dokładnie będzie pytać nas UE?

  Oto niektóre dane których Bruksela domaga się od Polaków oraz wszystkich pozostałych państw członkowskich:

  – ile zarabiamy, jakie płacimy podatki, jakie płacimy alimenty, jakie płacimy rachunki, czy jesteśmy karani, jakie jest nasze wyznanie, jaka jest nasza orientacja seksualna, nasze związki partnerskie, nasze plany, prokreacyjne, nasze pochodzenie, narodowość, plany emigracyjne (wewnątrz kraju oraz poza nim), miejsce pracy, nauki, informacje dotyczące naszych sposobów dojazdu do pracy, remonty mieszkań, domów (lub plany), numery telefonów, adresy e-mail, REGION, NIP, PESEL… itd.
  To nie koniec. Wszystkie dane będą zapisywane w wielkiej bazie danych prowadzonej przez rząd. Każdy obywatel będzie miał stworzone swoje własne konto pod swoim numerem PESEL. Wygląda więc na to, że UE będzie miała dostęp do informacji o każdym z nas. Wystarczy tylko wpisać w komputerach unijnych nasz numer PESEL. To koniec naszej prywatności. To koniec naszej wolności. Ale to nie wszystko. Jak donosił Dziennik.pl przed paroma miesiącami:
  „Nie tylko my sami będziemy zmuszeni do podawania informacji o sobie, ale także ministerstwo finansów, sprawiedliwości, spraw wewnętrznych, ZUS, KRUS, NFZ będą dostarczać informacji do owej bazy danych. Do obowiązku ujawniania danych o obywatelach będą zmuszone również samorządy informujące o tym kto mieszka na danym terenie, jakie płaci zasiłki. Urzędy pracy kto poszukuje pracy, kto jej nie ma. Nawet dostawcy energii i usług telekomunikacyjnych mają dostarczyć informacji o swoich klientach.”
  ===============
  od JP: na pewno będę się starał udzielac odpowiedzi mieszczących sie w granicach błędu statystycznego , jakieś 3% prawdy 😛
  ===============
  od pb: w kanadzie odpowiadamy na takie pytania „nie twoj interes” i obkrecamy sie na piecie

  • mgrabas said

   to jest temat na pierwszą stronę! ja nie zgodziłem się na udział Polski w UE i nie mam zamiaru informować UE o mojej prywatności
   a czy UE informuje o tych, którzy nią rządzą? czy powie ile zarabiają, jaką drogą jadą do pracy i ile mają majątku? więc czemu ja miałbym im odpowiadać na jakiekolwiek pytania?

  • Pelagia said

   to jest gorsze niż za komuny. totalna inwigilacja. co im do tego, jakie płace rachunki, którędy jeżdżę ?? jeszcze numery telefonów i emalie im podawać ?? na czas spisu wymelduję się do nikąd. po zakończeniu zamelduję się znowu.
   podawajcie inne sposoby, może wystąpić o azyl do Białorusi albo Rosji ??

  • Taka Tam... said

   skoro oni przygotowuja pytania to moze my sobie przygotujemy jakies zbiorowe odpowiedzi? 😛

   tragedia. co ich obchodza moje plany prokreacyjne. ludzie ktorzy to opracowali to sie chyba nie boja, bo istnieje granica wytrzymalosci mimo ze lud spi… lepiej by sie zajeli lapaniem przestepcow mordercow gwalcicieli it.

  • navajo888 said

   A ja im poprostu odpowiem ” Pocałujcie mie w hu…..ja i od………dolcie się ” i odeślę im tą całą deklarację i wam radę zrobić to samo

 23. Jaga said

  Teraz mamy superbakterie

  http://zdrowie.onet.pl/1601343,2039,,,,superbakterie_juz_sa_juz_zabijaja,profilaktyka.html

 24. aga said

  „Módlmy się także za wiarołomnych Żydów, aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego.

  Wszechmogący wiekuisty Boże, który od miłosierdzia twego nawet Żydów wiarołomnych nie odrzucasz: wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy, z ciemności swoich został wybawiony. Przez tegoż Pana naszego Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, przez wszystkie wieki wieków. Amen”.

 25. aga said

  Ukrzyżowany – zgorszeniem dla żydow

  http://www.bibula.com/?p=18613

 26. E-misjonarz said

  Elie Wiesel,to jeden z głownych aktorów z przedstawienia pod nazwą Holocaust Industry,a ponieważ tym całym wirtualnym cyrkiem kręcili i kręcą sovieciarze ,to niewykluczone ,że ten nowy Wiesel to kagiebowski nielegał.
  ==========================
  od pb: nie przemysl holokaustu tylko religia holokaustu; najpierw stworzyli holokaustianizm zeby biznes sie udal;
  ci kgb-owscy sowieciarze to z filmiku? my tu juz lata swietlne zaawansowane — zacznij czytac powazniejsza literature = materialy znajdziesz w moich referatach i na witrynach na prawym marginesie

 27. […] towarzyszy faryzejskie milczenie takich żydowskich “autorytetów” w świecie, jak laureat Pokojowej Nagrody Nobla Elie Wiesel. Autorzy książki “Remembering Deir Yassin” przypomnieli, z jaką pasją występował […]

 28. rewelacyjny artykuł.

 29. […] Holo-oszuści cz. 1 Holo-oszuści cz. 2 […]

 30. […] w wyniku 2 tys. lat dogmy, doktryny i kazań, które demonizowały Żydów.” Foxman przytacza Eli Wiesela (s. 94): „zabijanie nie wydarzyłoby się, gdyby nie grzechy milionów chrześcijan, popełnione […]

 31. […] odbył konsultacje z jednym z ocalałych z Holokaustu, który poparł tę decyzję. Był nim Elie Wiesel, który nie jest znany jako wiodący światowy ekspert w kwestii armeńskich […]

 32. […] odbył konsultacje z jednym z ocalałych z Holokaustu, który poparł tę decyzję. Był nim Elie Wiesel, który nie jest znany jako wiodący światowy ekspert w kwestii armeńskich […]

 33. […] Nielepiej oceniam Waszego gościa z kwietnia ubr., Eli Rubensteina, dyrektora Marszu Żywych na Kanadę. Marsze te słyną ze skandalicznego zachowania w Polsce uczestników i izraelskiej ochrony, a co gorsze – z indoktrynacji młodzieży żydowskiej z całego świata w nienawiści do Polaków na podstawie ohydnego wymysłu “profesorów” kompleksu jot o udziale Polaków w Szoa (zgotowanym przez światowy syjonizm i żydowskich syjonistów-hitlerowców — patrz rabini Moshe Shonfeld i Michael Ber Weissmandl, przegląd po polsku, Lenni Brenner, Mark Weber i książka na indeksie – Dietrich Bronder Before Hitler Came). Rubenstein pomógł też popularnemu w USA programowi rozgłosić dziesiątkom milionów telewidzów kłamstwo o Holo-oszuście Elie Wieselu. […]

 34. […] Nielepiej oceniam Waszego gościa z kwietnia ubr., Eli Rubensteina, dyrektora Marszu Żywych na Kanadę. Marsze te słyną ze skandalicznego zachowania w Polsce uczestników i izraelskiej ochrony, a co gorsze – z indoktrynacji młodzieży żydowskiej z całego świata w nienawiści do Polaków na podstawie ohydnego wymysłu “profesorów” kompleksu jot o udziale Polaków w Szoa (zgotowanym przez światowy syjonizm i żydowskich syjonistów-hitlerowców — patrz rabini Moshe Shonfeld i Michael Ber Weissmandl, przegląd po polsku, Lenni Brenner,Mark Weber i książka na indeksie – Dietrich Bronder Before Hitler Came). Rubenstein pomógł też popularnemu w USA programowi rozgłosić dziesiątkom milionów telewidzów kłamstwo o Holo-oszuście Elie Wieselu. […]

 35. […] Nielepiej oceniam Waszego gościa z kwietnia ubr., Eli Rubensteina, dyrektora Marszu Żywych na Kanadę. Marsze te słyną ze skandalicznego zachowania w Polsce uczestników i izraelskiej ochrony, a co gorsze – z indoktrynacji młodzieży żydowskiej z całego świata w nienawiści do Polaków na podstawie ohydnego wymysłu “profesorów” kompleksu jot o udziale Polaków w Szoa (zgotowanym przez światowy syjonizm i żydowskich syjonistów-hitlerowców — patrz rabini Moshe Shonfeld i Michael Ber Weissmandl, przegląd po polsku, Lenni Brenner, Mark Weber i książka na indeksie – Dietrich Bronder Before Hitler Came). Rubenstein pomógł też popularnemu w USA programowi rozgłosić dziesiątkom milionów telewidzów kłamstwo o Holo-oszuście Elie Wieselu. […]

 36. […] Nielepiej oceniam Waszego gościa z kwietnia ubr., Eli Rubensteina, dyrektora Marszu Żywych na Kanadę. Marsze te słyną ze skandalicznego zachowania w Polsce uczestników i izraelskiej ochrony, a co gorsze – z indoktrynacji młodzieży żydowskiej z całego świata w nienawiści do Polaków na podstawie ohydnego wymysłu “profesorów” kompleksu jot o udziale Polaków w Szoa (zgotowanym przez światowy syjonizm i żydowskich syjonistów-hitlerowców — patrz rabini Moshe Shonfeld i Michael Ber Weissmandl, przegląd po polsku, Lenni Brenner, Mark Weber i książka na indeksie – Dietrich Bronder Before Hitler Came). Rubenstein pomógł też popularnemu w USA programowi rozgłosić dziesiątkom milionów telewidzów kłamstwo o Holo-oszuście Elie Wieselu. […]

 37. […] Nielepiej oceniam Waszego gościa z kwietnia ubr., Eli Rubensteina, dyrektora Marszu Żywych na Kanadę. Marsze te słyną ze skandalicznego zachowania w Polsce uczestników i izraelskiej ochrony, a co gorsze – z indoktrynacji młodzieży żydowskiej z całego świata w nienawiści do Polaków na podstawie ohydnego wymysłu “profesorów” kompleksu jot o udziale Polaków w Szoa (zgotowanym przez światowy syjonizm i żydowskich syjonistów-hitlerowców — patrz rabini Moshe Shonfeld i Michael Ber Weissmandl, przegląd po polsku, Lenni Brenner, Mark Weber i książka na indeksie – Dietrich Bronder Before Hitler Came). Rubenstein pomógł też popularnemu w USA programowi rozgłosić dziesiątkom milionów telewidzów kłamstwo o Holo-oszuście Elie Wieselu. […]

 38. […] Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, Elie Wiesel — fantasta, plagiator i złodziej tożsamości […]

 39. […] odbył konsultacje z jednym z ocalałych z Holokaustu, który poparł tę decyzję. Był nim Elie Wiesel, który nie jest znany jako wiodący światowy ekspert w kwestii armeńskich […]

 40. […] Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, Elie Wiesel — fantasta, plagiator i złodziej tożsamości […]

 41. […] https://grypa666.wordpress.com/2010/03/02/holo-oszusci-cz-1-3/ […]

 42. pekok12 said

  Reblogged this on Pekok – antylichwiarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: