Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Goj to nie bliźni w Purim

Posted by grypa666 w dniu 28/02/2010

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††
†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Goj to nie bliźni w Purim
Piotr Bein 28.2.2010

Na temat Purim opublikowaliśmy:

Terroriada Vancouver — oglądaj bezpiecznie w TV

28.2.2010 r. święto Purim

Nie wszyscy będą świętować Purim

Od Purim do Chanuki

„Zatrzymaj się i pomyśl trochę: ostatnia Wojna nad Zatoką Perską w 1991 r. skończyła się tuż przed Purim. Obecna Wojna nad Zatoką zaczęła się tuż po Szuszan Purim. Rozumiesz?”Israel National News 26.3.2003.

„Nie jest łatwo walczyć o wolność, do dziś trwa walka Chanuki. Dziś mamy Irak i Afganistan, tak jak w przeszłości [były podobne walki o wolność].”prokurator generalny USA Michael Mukasey przy zapalaniu tzw. „Narodowej Menory” w 2007 r.

Żołnierze „USA” na misji w Iraku świętowali ósmą noc Chanuki 2007 r. w pałacu Sadama Husajna:

[…] dziś wieczorem wewnątrz sali wyłożonej marmurem w Bagdadzie, zapaliliśmy ósme światło na 2-metrowej menorze własnej roboty. Modliliśmy się po hebrajsku, radośnie śpiewaliśmy składankę chanukową, jedliśmy latke [tradycyjne placki ziemniaczane], a co najlepsze, byliśmy Żydami wspólnie na ziemi naszych najwcześniejszych przodków. Społeczność żydowska przy ambasadzie USA w Bagdadzie rośnie i ma się dobrze do tego stopnia, że możemy utworzyć minjan [kworum modlitewne]. Nazywamy się B’nai Baghdad — zróżnicowana grupa mundurowych z sił USA i Koalicji  oraz cywilów stacjonujących w Strefie Międzynarodowej, znanej jako Zielona Strefa, enklawa w śródmieściu Bagdadu dla irackich przedstawicieli rządu, ambasad, kwater wojskowych i międzynarodowych agencji pomocy.
[…] Kapelan (rabin) Shlomo Shulman na wizycie dziś wieczorem z [obozu wojskowego] Camp Striker, wypełnił nas wszystkich swym zaraźliwym entuzjazmem. Nie-Żydzi z zainteresowaniem przyglądali się, a niektórzy podeszli i przyłączyli do nas. Jedliśmy wspaniałą koszerną strawę przysłaną przez prywatnych obywateli, grupy młodzieżowe, kongregacje i organizacje wspierające wojsko. Dziękowaliśmy Bogu, że jesteśmy zdrowi i cali, a nasze wysiłki wspierające stabilny i bezpieczny Irak dają owoce. […]

Być może powyższe podniecenie Izraelczyków wojnami przeciw „współczesnym Hamanom” w tradycji Purim, dnia upamiętniającego odwet Żydow na Hamanie, da się zrozumieć w świetle  judaistycznej przepowiedni mesjańskiej — zastanawiał się blog Maurice Pinay, cytując z Tamudu:

„odkupienie nie będzie spełnione, aż Amalekici zostaną eksterminowani, bo przeciw Amalekitom złożono przysięgę „Pan będzie toczył wojnę przeciw Amalekitom z pokolenia na pokolenie” „ (Księga Wyjścia XVII 16). (Soncino Zohar, Bereshith, Folio 25b).

Najpierw Manhattan, potem Iran?
W antysystemowej piosence, jednej z jego najpopularniejszych, kanadyjski piosenkarz pochodzenia żydowskiego Leonard Cohen śpiewa „First we take Manhattan, then we take Berlin” (Najpierw bierzemy Manhattan, potem Berlin). Oba miejsca opanował kompleks jot, torując drogę, w ostatnich latach przez Bałkany, Afganistan, Irak… do globalnego zniewolenia w XVIII-wiecznym rotszyldowskim planie NWO.

Antysyjoniści z Neturei Karta palą flagę Izraela na Purim 11.3.2009 w Mea Szearim w Jerozolimie. Festiwal upamiętnia ocalenie Zydow od ludobójstwa w starożytnej Persji, wg Księgi Estery. UPI Photo/Debbie Hill

Mahnattan, miejsce spiskowej zbrodni nuklearnej 11.IX kompleksu jot w państwie zniewolonym przez Lobby Izraela, które wessało się w Amerykanów jak pijawka. Ileż nienawiści do gojów i poczucia wyższości, żeby wykorzystać zasoby jednego narodu gojowskiego przeciw ludzkości w mikrokosmosie wież WTC, potem wyjść pod fałszywym pretekstem na wojnę przeciw światu. Pielęgniarki Sił Obrony Izraela na zdjęciach propagandowych z Haiti nie udają ludzkich uczuć w stosunku do haitańskich dzieci. Żydzi mają te uczucia, jeśli wyrwać ich spod wpływu rabinicznego zastraszenia i terroru, spod rasistowsko-morderczego oczarowania Purimem. Tysiące Żydów nie-talmudycznych, odrzuciło terror rabinacki i bronią „gojów” w Palestynie, Iraku, 11.IX… Czy ci Żydzi przez duże żet świętują Purim, delektują się uszkami i siekanką z Hamana — gojowskiej ofiary kompleksu jot sprzed tysięcy lat? Żydzi grupy antysyjonistycznej Neturei Karta palą flagi Izraela na Purim…

Berlin, stolica Niemiec —  od wieków koń ujeżdżany przez kompleks jot, z najohydniejszą jazdą w Holokauście i Szoa. Berlin jest jedną z siedzib europejskich banków Rotszylda, stolicą dla Polaków tym ohydniejszą, że popiera roszczenia niemieckie do polskich ziem i wraz z kłamcami jot fałszuje historię, wybielając największe w historii zbrodnie niemiecko-żydowskie przeciw Polakom i Słowianom.  Czy syjoniści Hitlera świętowali Purim? Które daty II wś. zbiegły się z Purim? A które w stuleciach zabiegów ówczesnego kompleksu jot — tych frankistów i in. krypto-żydów — o zniewolenie Polaków w zaborach, przeszkadzanie Rzeczpospolitej międzywojennej, powojenną Golgotę PL?

W przemówieniu na spotkaniu biznesmenów żydowskich w Tel Awiwie 10.10.2005 r. prezydent Izraela, Szymon Peres wymienił Manhattan, Polskę, Węgry i Rumunię jako wykupione przez spryt żydowski, doniosły hebrajskojęzyczna gazeta izraelska Maariv i filmiki. Węgierski  dziennik opozycyjny Magyar Nemzet pierwszy opublikował aroganckie słowa Peresa. Tłumaczę na polski z angielskiego, z węgierskiego z hebrajskiego w Maariv:

Premier Izraela cieszy się, mówiąc o wykupywaniu m.in. Polski przez Izrael. http://www.youtube.com/watch?v=FwmUUhsfKuc

Izrael wychodzi z kryzysu gospodarczego, wojny i wycofania się z Gazy, jednocześnie osiągając niezwykłe sukcesy gospodarcze. Kwitnie gospodarka Izraela […] Można założyć imperium bez kolonii i wojska. Zobaczcie jak wielkie imperium zbudował Bill Gates bez policji i wojska, zobaczcie jak wielką moc reprezentuje. Natomiast rządy nie potrafią użyć swej mocy, bo nawet jak chcą, to nie mają pieniędzy na realizację. Więc mają ograniczone możliwości, a prywatne firmy nie. Izraelscy biznesmeni inwestują na całym świecie, izraelska gospodarka nigdy nie była tak pomyślna, zdobyliśmy sobie podbojami niezależność gospodarczą. Obecnie wykupujemy Manhattan, Polskę i Węgry.”

Filmiki dodają słowa Peresa nagrane na żywo: Dla tak małego kraju jak Izrael, to jest niemal zdumiewające. Widzę, że wykupujemy Manhattan, Węgry, Rumunię i Polskę. Wygląda mi na to, że nie napotykamy problemów [śmiech Peresa]. Dzięki naszym talentom i dynamiczności dostajemy się niemal wszędzie.”

Nie było reakcji władz Węgier, Rumunii ani Polski na szydercze ujawnienie żydowskiego podboju gospodarczego, co mówi elokwentnie, komu te rządy służą. O podboju poprzez „reformy” Sorosa i Sachsa wiemy już. Czyżby odstępstwo od purimowej zasady doszczętnego wybicia narodu nie wziąwszy nawet łupu, do czasu następnego ludobójstwa Słowian? Czy może talmudyczne mataczenie, jak w Iraku, gdzie kompleks jot bierze garściami majątek narodowy jak i istnienia ludzkie? Na każdą okazję jest rabiniczne usprawiedliwienie z przekłamanego Talmudu i „tradycji” żydowskiej, tj. kliszy dominacji zboczonych rasistowskich rabinów nad Żydami.

Dla bliźnich
Uważany za mesjasza wśród najwładniejszej w świecie sekty żydowskiej,  lubawiczerów, rabin („Rebbe”) Schneerson wyjaśnił: „Na Purim posyłamy przyjaciołom i sąsiadom podarunki żywnościowe, by szerzyć wspólnotę i wzajemną miłość. Inna micwa [przykazanie] na Purim nakazuje znaleźć co najmniej dwu biedaków i dać im w podarku pieniądze. Ale „kochać bliźniego jak siebie samego“ i dawać dobroczynnie to całoroczne obowiązki żyda.  Co więc w tym niezwykłego na Purim? Tora nie zobowiązuje nas podejmować gestów przyjaźni czy szukać biedaków. […]  Prawa dobroczynności nakazują, że gdy potrzebujący prosi o pomoc, jesteś zobowiązany jej udzielić. Unikalne na Purim jest to, że wypełniamy te micwy czynnie szukając okazji do tego.

Plakat przebieranej imprezy Purim od wieku 21 lat.

W kazaniu Rebbe, idea Purim emanuje miłością bliźniego. Prawda jest jednak szokująca, jeśli poznać nienawistną ideologię Talmudu. Rabini lubawiczerów mają przemożny wpływ na Żydów, bez względu na ich orientację judaistyczną czy świecką. Pozorną sprzeczność kazania Rebbe z rasistowskim postępowaniem Żydów można zrozumieć poznawszy sedno rabinicznego terroru, który opisał przetłumaczony na polski Israel Szahak. Przytaczany przez prezydentów USA jako przykład braterstwa i współczucia, Rebbe nauczał za założycielem sekty chabadu w 1797 r., rabinem Zalmanem z Liady: „ciało Żyda jest zupełnie innej jakości niż ciało członka jakiekolwiek innego narodu […] Rzeczywistość nie-Żyda to sama próżność. Napisano: I obcy będą pilnować i żywić stada twoje. Całe stworzenie nie-Żydów istnieje tylko dla korzyści Żydów” (Washington Report of Middle East Affairs marzec 2000).

Każdego roku w święto Purim, Izraelczycy idą na pielgrzymkę do grobu rabina Simona ben Johaia, jednego z największych rabinów judaizmu z II w. i autora Kabały  (Jewish Press 9.6.1989). Talmud babiloński, podstawa religijnego rasizmu lubawiczerów, cytuje ben Johaia,: „Nawet najlepsi nie-Żydzi wszyscy powinni być zabici” (Jewish Encyclopedia, Funk and Wagnalls 1907 s. 617).

W święto Purim w 1994 r. oficer armii Izraela i ortodoksyjny żyd z Brooklynu, Baruch Goldstein zmasakrował palestyńskich cywilów, w tym dzieci, gdy klęczeli w modlitwie w meczecie. Był uczniem rabina Meira Kahane, który powiedział CBS News, że wg Talmudu, Arabowie to psy. Profesor Ehud Sprinzak na Uniwersytecie Jerozolimskim określił filozofię Kahane i Goldsteina: „Oni wierzą, że popełniają przemoc przeciw gojom, po hebrajsku nie-Żydom” (New York Daily News 26.2.1994). Podobnie wypowiadali się rabin Yitzhak Ginsburg („Musimy przyznać, że krew żydowska to nie to samo co krew goja – New York Times 6.6.1989) i rabin Yaacov Perrin („Milion Arabów nie jest wart żydowskiego paznokcia” – New York Daily News 28.2.1994).

Obłudni władcy Żydów i gojów

Chasydzka sekta rabinicznego terroru talmudycznego, lubawiczerowie sprawują de facto świecką i religijną władzę globalną, wpływając na kluczową politykę kompleksu jot. Ich macki sięgają islamu i Watykanu przez infiltrację i korupcję w tym poprzez sieć iluminatów. Zaraz po 11.IX lubawiczerowie przepowiadali atak na Irak co do dnia. Ich rabin przewidział wojnę 10 lat naprzód, podając święto Purim, w które także zakończyła się I wojna z Irakiem. Magazyn lubawiczerów Emes News (24.10.2001): „Podczas gdy prasa nie przewiduje takiego ruchu, a departament stanu zaprzecza planom ataku na Irak, osoby znające rabina lubawiczerów wiedzą doskonale, że kiedy powiedział Ameryka wypowie wojnę Basrze [miasto w płd. Iraku], nic w świecie nie zapobieże takiemu wydarzeniu.”

IsraelNN (26.3.2003) doniósł o zbiegu dat wojen z Irakiem z Purim: „wojna przeciw Irakowi i Husajnowi jest dla nas […] mędrcy przez wieki tłumaczyli Torę, mówiąc że wszystko, co się dzieje na świecie jest dla dobra narodu żydowskiego […] Żydzi, szczególnie ci na Ziemi Izraelskiej, są głównymi aktorami na scenie historii, a goje […] grają role pomocnicze, podczas gdy złoczyńcy to rekwizyty i sceneria w tle […] B-G, wielki dramaturg, stworzył świat dla dobra Narodu Żydowskiego i naszym obowiązkiem jest wcielać Torę.”

Kabalistycznie artykuł dowodzi cudu bożego w Procesie Norymberskim, więc obecnie „zamiast chować się przed posądzeniami [o sprowadzenie ataku na Irak?] powinniśmy dziękczynnie przyznać, co Pan Wszechświata robi dla nas z wrogami. Sadam Husajn, Jaser Arafat, Baszar Assad, Osama ibn Laden i in. dyktatorzy, terroryści i mułłowie w regionie to nowi […] Hitlerzy. Nadchodzą wielkie rzeczy…

Lubawiczerowie powołują się na babilońską wersję Talmudu i wierzą w Kabałę. Wyliczając grzechy Jezusa Chrystusa, oczekują zmartwychwstania Rebbe Schneersona, nieśmiertelnego Mosziacha, oraz nawrócenia gojów do cywilizacji judaistycznej, przez narzucenie im 7 Praw Noego. Prawa te karają przez ścięcie „bałwochwalców”, tj. chrześcijan. Pośmiertnie przyznano Rebbe, jako pierwszej osobie religijnej, najwyższe wyróżnienie cywilne Złoty Medal Kongresu USA „za niezwykły i nieprzerwany wkład do światowej edukacji, moralności i za uczynki dobrego serca”.

4-godzinna płytka DVD: bachanalia, porno i Purim... Lubawiczerowie i pedofilia, ADL i porno z pedofilią... talmudyczne tradycje?

Rabin lubawiczerów Naftali Estulin pisze w nowojorskim wydaniu ich e-magazynu Beis Moshiach Magazine o „rewolucji Rebbe” w 2001 r.: „Bush-syn został dzięki Opatrzności prezydentem i ma okazję skończyć dzieło ojca: wyplewić zło ze świata jako począątek i przedsmak spełnienia przepowiedni Mesjańskich […] Rebbe dał nam zadanie sprowadzenia Mosziacha, które Bush-ojciec myślał, że może zaniedbać, ale Rebbe zaaranżował sprawy tak, żeby Bush-syn mógł skończyć zadanie. Świat czeka na nas, na nasze spełnienie naszej roli w przygotowaniu świata na wielkiego Mosziacha. Rebbe prowadzi wojny Mosziacha na własną rękę, lecz nam powierzył przygotowanie świata.”

Więcej o lubawiczerach.

Prawa autorskie Piotr Bein

Sorry, the comment form is closed at this time.