Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

TERROR I PAŃSTWO

Posted by grypa666 w dniu 20/02/2010

TERROR I PAŃSTWO

Wojciech Właźliński  19. II. 2010

Państwo jako forma zorganizowanej struktury społecznej ewoluuje, czasem rewolucyjnie. Panta rei, co jest nam znane dzięki Heraklitowi trwa do dzisiaj i nic nie wskazuje na to żeby przestało „płynąć”.

Chciałbym zwrócić uwagę na tę ewolucję w kilku zdaniach, raczej hasłowo, ponieważ na szersze rozważania w tej materii nie ma miejsca w tego rodzaju publikacji.

Idealne lub optymalne, pozytywne cechy na czasy kiedy takie struktury społeczne powstawały straciły już dawno te cechy i wymagają zredefiniowania definicji państwa. Próbowali to już specyficzni ideolodzy których Lenin nazwał „urodzonymi rewolucjonistami” a znani są pod hasłem Marks, lecz zaniechano tego od paru dziesiątek lat w związku z „wielkim novus ordo” w którym nazwa Komunizm strąciła swoje miejsce lecz nie jego twórcy, – „urodzeni rewolucjoniści”.

Inną strukturą społeczną która oczywiście także mieści się w  „panta rei” jest coś co znamy pod hasłem „mafia”, bez wnikania w szczegóły rodzaju, wielkości, lub celu w jakim działa i co w niej „płynie”.

Ma ona swoją strukturę organizacyjną, administrację, cos co można nazwać prawem, narzędzia, metody, zasady. Nic z tego nie jest jawne, oficjalne, ani nie ma trwałego zapisu, a wiec nie ma potrzeby zaznaczania, „ściśle tajne”, lub „tajemnica państwowa”, a także „racja stanu”. Modus vivendi mafii jest bezwzględny terror. Nie ma tam także potrzeby „walki z korupcją” ani kamuflowania się pod hasłem „walki z terrorem czy „walki o pokój”, aczkolwiek prowokacja jest także jedna z wielu innych metod działania.

Współczesne „cywilizowane” państwa rozwinęły się i ewoluują dalej w połączonym kierunku tych dwu, nazwijmy to roboczo, struktur.

Potężny aparat państwowy posiadający nieograniczone środki do panowania nad społeczeństwem dalej je usprawnia w połączeniu z mafijnymi zasadami. Ma spotęgowane możliwości kiedy takie państwa zostają połączone.

Mafia, niewielka grupa osób w powiązaniu z zamaskowanym szerokim zapleczem, działająca wewnątrz jakiegoś państwa napotyka na trudności które zostają wyeliminowane kiedy sama staje się państwem, szczególnie w stosunkach międzypaństwowych.

O potędze aparatu państwowego i panowaniu nad nie tylko własnym społeczeństwem ale i zsynchronizowanym panowaniem w swoim bloku państw może świadczyć sprawa wieżowców w Nowym Jork (WTC. Sept. 2001), zabójstwo Prezydenta Stanów Zjednoczonych jeszcze wtedy Ameryki Północnej i jego brata na najwyższym stanowisku sądowniczym w USA, nie mówiąc o tysiącach działań terrorystycznych mniejszego kalibru łącznie z tymi aktami terroru które mają utrzymywać społeczeństwo w stanie niewiedzy, bezradności, ułudy.

Niedawna w Polsce sprawa mająca znamiona brutalnego terroryzmu w wykonaniu państwowych organów jako narzędzi, ( jednych z wielu narzędzi,) jakimi państwo dysponuje, jakimi są Policja, sędziowie i prokuratura,  na rodzinę pp. Górzyńskich w Bielsku Białej jest przykładem jak niewiele potrzeba do zamienienia a narzędzi mających służyć, między innymi, przeciwko terrorowi w narzędzia terroru.

Tyle jako mafijne „krótkie ramię” w kontekście „długiego ramienia” jakim szczycili sie członkowie rządu Izraela.

Również ostatnio, jako „długie ramię” jakim dysponuje rząd a więc państwo, jest przykład 11 zamachowców, „Hit Squad”,  wysłanych do Dubai z fałszywymi obcych państw paszportami w celu zamordowania na terenie innego państwa członka rządu Palestyny znajdującej się pod okupacja Izraela, co osiągnęli.

http://abcnews.go.com/Blotter/israeli-hit-squad-dubai-police-issue-international-warrants/story?id=9850586&nwltr=blotter_featureHed

Nie pierwszy to wypadek tego typu z pośród bardzo wielu tego rodzaju „długich ramion”, zarówno Izraela jak i USA. Te „długie ramiona” mordują indywidualnie i zbiorowo. Przykładów jest zastraszająca ilość. Być może właśnie po to żeby terrorem zastraszyć całe inne państwa i zmusić co najmniej do bierności. Przykre że partycypują w tym kolejne rządy w Polsce.

Podziemny schron przeciw lotniczy w czasie nalotu w Bagdadzie, mieszczący 1500 cywili został trafiony specjalna bomba o ogromnej sile przebijania. Prawie wszyscy w nim zginęli.

Ataki na Jugosławię, dwukrotnie Irak, Afganistan to tylko przykłady połączenia mafii z narzędziami jakimi dysponuje państwo. Nawet ogromnie rozwinięta i rozległa mafia nie jest w stanie przeprowadzać takich akcji bez zagarnięcia tego czym dysponuje państwo a tym bardziej grupa państw.

Dołączam film (dosyć długi, ponad godzinny) na temat osiągnięć mafijnych w połączeniu z tym czym dysponuje aparat państwowy na przykładzie ataku na WTC w Nowym Jorku.

Film jest z polskimi tekstami. Jest dość szybki ale w każdej chwili można zatrzymać jeśli ktoś nie nadąża przeczytać.

http://video.google.com/videoplay?docid=2697480328346224247#

Komentarze 174 to “TERROR I PAŃSTWO”

 1. Zbyszko said

  Państwo jako narzędzie ucisku obywateli. Pamiętam takie rozważania jeszcze w stanie wojennym.

  • Magdalena said

   Przepraszam, ze nie na temat, jezeli moderatorzy uznaja, ze nalezy wyrzucic to trudno.
   Wiem, ze sa tu osoby, ktore maja doswiadczenie w stosowaniu srebra koloidalnego. Potrzebuje porady.
   Niedawno kupilismy kota, ktory (teraz wyszlo na jaw) mial stycznosc z grzybica. Kot nie ma nic na skorze, natomiast zaraza nas. Zostal wykapany, ale wiadomo, ze nie mozna potraktowac szamponem glowy, uszu, pyska, oczu. I tu mam pytanie o srebro koloidalne. Czy to dobry pomysl, zeby spryskiwac siersc i skore kota sebebrem? Czy mozna srebro delikatnie wsmarowywac w skore? Czy mozemy srebro stosowac na nasze zmiany grzybiczne?
   Z gory dziekuje.
   ============
   od JP: weź takie rzeczy pod uwagę: koty liżą się prawie cały czas, kontakt z grzybicą ma każdy, nie każdy organizm dopuści do nadmiernej inwazji grzyba, tylko taki z osłabioną odpornością / to oczywiście nie wszystko= o stosowaniu srebra na razie nic …poczekajmy

   • KrisT said

    a nie lepiej iśc do weterynarza aby pobrał probki,okresił jaki to rodzaj grzybicy i przepisał odpowiednie srodki? np. tabletki, masc, płyny itd. Dodatkowo moze dac wskazówki na jaki rodzaj grzybicy lekarz ma was leczyc.
    Grzybice bez odpowiednich srodków jest bardzo trudno wyleczyc, praktycznie 50% społeczenstwa ma grzybice wiekszosc nawet o tym nie wiedząc.
    Sama stycznośc to nie wszystko jesli nie ma objawow gzrybicy to nie ma się czym przejmowac.A jakie sa objawy? Teoretycznie srebro (przemywanie, okłady) powinny pomoc w zwalczeniu grzybicy, jak wiemy srebro ma bardzo silne działanie bakterio i grzybo bójcze ale leczenie nim moze byc bardzo długotrwałe. ja rozważyłbym kontak z wetem.

   • Magdalena said

    @KrisT
    Piszesz „Sama stycznośc to nie wszystko jesli nie ma objawow gzrybicy to nie ma się czym przejmowac”. Wlasnie jest problem, bo kot nie ma obajwow, ale nasze problemy zaczely sie okolo 2 tygodnie po tym, jak kot z nami zamieszkal. My dostalismy masc od lekarza, ale jest to masc ze sterydami.
    Podejrzewam, ze grzybica siedzi w siersci kota(dlugowlosy) i przenosi sie na nas. Kota „wypralam” (bez wyrzymania 🙂 ), jednak glowe trzeba bylo oszczedzic, i o tej glowie mysle, zeby ja pryskac srebrem.

   • KrisT said

    Możesz tak zrobic, ale aby byc pewnym na 100%, po pewnym czasie udałbym sie do weta na pobranie próbek z siersci i skóry aby zbadał je pod kątem obecnosci grzybni. Wet. moze przepisac np. tabletki siersciuchowi aby wyleczyc chorobę „od wewnątrz.” Tylko pamietaj ze nadmiar srebra prowadzi do srebrnicy, no chyba że chcesz miec niebieskiego kota…;-)

   • Głos66 said

    @Magdalena
    Sprawdź, czy pod podłogą (pod deskami) nie zaczął czaić się grzyb.
    Nie wiem w jakim domku czy mieszkaniu mieszkasz, ale były duże mrozy, a teraz roztopy – i może z tego powodu pojawił się grzyb, a Ty na niego reagujesz.

   • Głos66 said

    @Magdalena
    Jeszcze jedno.
    Sprawdź, czy Twój kot, nie ma dostępu do pojemnika z tyłu lodówki, do którego zlewa się woda po automatycznym rozmrażaniu. Tam czasami tworzą się tzw. „koty” i narasta grzybnia.
    A koty lubią pić wodę z czegopopadnie (nawet rasowe – długosierstne).

   • ALFA said

    TU MASZ WSZYSTKO O SREBRZE
    http://www.biomedyk.aplus.pl/srebro%20koloidalne.html

    a wy zażywajcie to bardzo dobre na grzybicę
    http://www.lalbavita.com.pl/strona.php?33490

   • ALFA said

    Koci pazur znany jest też w wielu krajach pod innymi nazwami: uncaria tomentosa, una de gato czy cat’s claw.Ma wiele właściwości leczeniu różnych chorób.
    funkcjonowanie systemu immunologicznego
    ◊ zapobieganie powstawaniu nowotworów,
    ◊ usuwanie bezsenności,
    ◊ wspomaganie leczenie białaczki,
    ◊ choroby Parkinsona,
    ◊ choroby wirusowe,
    ◊ grypy,
    ◊ grzybice,
    ◊ kaszel,
    możesz dawać kotu i możecie też zażywać.

    Stosowanie zewnętrzne srebra:

    Koloidalne srebro stosowane do skaleczenia rany, zadrapana, do zakraplania do nosa czy oczu – jest zupełne niebolesne, ponieważ nie podrażnia komórek i tkanek. Nie stosuje się nanoszenie bezpośrednio na skórę przy pomocy kataplazmów (okładów), rozpylacza (sprayu) w przypadku takich podrażnień jak:
    * Oparzenia w tym słoneczne

    * Trądzik

    * Wysypka, swędzenie skóry

    * Opryszczka

    * Zakażenia drożdżami

    * Brodawki miękkie skóry

    * Zmiany skórne

    * Infekcje uszu i oczu

    * Ostre zapalenie spojówek

    * Grzybice skóry

   • annah said

    Mozesz ja pryskac srebrem najlepiej z miedzia jeszcze silniejszym grzybobojca, w formie koloidu nie mozna zbyt dlugo stosowac zewnetrznie, podejrzewam ze ze wzgledu na mozliwosc odbarwienia skory, ale w przypadku kota to raczej bez znaczenia, te srodki ostroznosci stosuje sie dla ludzi.

   • Taka Tam (Alicja)... said

    z kotem trzeba iść do weterynarza a nie ładować w niego na ślepo koloidy wszelkiego rodzaju. co tam ze bedzie niebieski w końcu to tylko kupa kłaków i troche miesa 😉 (wybaczcie moje oburzenie) 😉

    a może on wcale nie jest nosicielem tej grzybicy co wtedy? z tego co tu koleżanka pisze to są jej domniemania ze to od kotka a co jeśli nie?

   • Magdalena said

    @Taka Tam (Alicja)
    Niestety mam pewnosc, poniewaz po glaskaniu kota, jezeli przed umyciem rak dotkne sie np.w reke czy noge, to dokladnie w tym miejscu powstaje grzybica, pomijajac juz fakt, ze przenosi sie tez sama w inne miejsca. Takze wina kota nie jest domniemana 🙂 .
    Co do weterynarza, rozmawialam z kolega weterynarzem z Polski. On wytlumaczyl mi na jakiej zasadzie dzialaja ich gabinety. Proponuje sie wlascicielom zwierzat drogie, a czesto niepotrzebne i nieskuteczne metody leczenia i badania. Tu w Stanach jest to samo. To samo dotyczy lekarzy „ludzkich”.
    Swego czasu glosna sprawa lekarza kardiologa, ktory duzej ilosci swoich pacjentow zalecal operacje bajpasow, oczywiscie on je wykonywal. Ubezpieczalnie placily lekarzowi za operacje, okolo sto tysiecy dolarow za jedna. Jak sie sprawa zaczela wydawac lekarz zniknal z pieniedzmi, a pacjenci zostali z….bajpasami.
    Oczywiscie, ze kot trafi do weterynarza, ale mozna tez samemu probowac i szukac najlepszego sposobu.
    Bo jak na ironie najskuteczniejszym sposobem na grzybice u kota jest szczepionka, ktora zapobiega i leczy zarazem, ale to juz inna historia.
    Pozdrawiam.

   • Głos66 said

    @Magdalena
    „po głaskaniu kota, jeżeli przed umyciem rak dotkne sie np.w reke czy noge, to dokladnie w tym miejscu powstaje grzybica”

    Spróbuj zmienić żwirek do którego załatwia się kot.
    Koty grzebią żwirek w kuwecie, i kurz ten nabierają na swoje futro.
    Możliwe, że w żwirku za dużo jest chloru, i dlatego tak reagujesz.
    Nie będzie to grzybnia, lecz oparzenie po chlorze, lub po innej substancji dezynfekującej znajdującej się w żwirku (zależnie od firmy).

   • Magdalena said

    @Glos66
    Obys byl/a dobrym prorokiem, bo niedlugo zaczniemy przypominac muchomory, tylko kolory odwrocone ( czerwone „krostki” na bialym ciele 🙂 .

   • hjk said

    jak to czytam przypomina mi sie zydowski kawał o capie i biednym Icku:
    ów poszedł na skarge do rabina: aj waj rebe, jaki ja biedny: żona krzyczy, dzieci jesc wołają, nie mam co do garnka włozyc, jaki ja nieszczęśliwy…
    A na to rebe: idź na targ i pożycz capa, weź do izby i przyjdź za tydzień.
    po tygodniu: aj waj rebe teraz to ja ide chyba samobójstwo popełnic…co sie stało…? to samo i jeszcze ten cap.A na to rebe:To ty teraz idź i oddaj capa, coś go pożyczył, Za dwa dni Icek przychodzi i mówi: oj rebe, jaki ja teraz szczęśliwy, jak tego capa nie ma…
    A na to rebe: no i widzisz, jak niewiele do szczęścia potrzeba….)))

   • Magdalena said

    @ALFA
    Dzieki za ten koci pazur.

    @Hjk
    Najlepiej wywiezc do lasu i przywiazac do drzewa, tak?

   • hjk said

    @Magda
    popadasz w skrajnosci…((

    Można puścić wolno, można oddać do schroniska, mozna komuś innemu, można trzymać w szopie czy w stodole, a nie w domu…
    Zwierzęta to nie zabawki czy sprzety domowe, potrzebuja odrobiny przestrzeni, wolności…

    Jestem zdecydowanym przeciwnikiem trzymania zwierzat w domach, a juz szczegolnie w mieszkaniach, klatkach. Co najwyżej koło domu na podwórku, w budzie, szopie, stodole, chlewie…
    A najlepiej pozostawić je na wolności…
    Można je „zaprosić w gościnę” od czasu do czasu, ale bez przesady…
    ================
    od pb: jeszcze o tym kocie = a o artykule niedzielnym nt falszowania historii polski nic? temat kota zamkniety

   • Pelagia said

    @Magdaleno – działanie przeciwgrzybicze ma tymianek i olejek pichtowy (wyciąg z jodły syberyjskiej). ja rozsypuje tymianek na łóżku lub podłodze i to sobie tak pare dni leży, powietrze przechodzi tymiankowym bardzo ładnym zapachem. Robie tak szczególnie wtedy, gdy mi zalewa mieszkanie. nie mam grzyba a u innych sąsiadów jest. czyli tymianek pomaga. Olejek pichtowy dodaję do nawilżacza powietrza, parę kropel i reszta woda. nawilzone powietrze jest wypełnione pichtowym zapachem

  • adam said

   Klasyczny przyklad postepowania „wymiaru” w stosunku do niewinnego czlowieka.

   http://www.samoobrona.org.pl/pages/00.Start/

   • Dawid- said

    Obejrzałem film wyemitowany na TVN A. Leppera z T. Lisem. Ciekawy, warto oberzeć Można usłyszeć argumenty niewinności Pana A. Leppera i ignorancje Pana T. Lisa. Jak manipuluje się publiką!

   • Stanisław said

    Dla mnie Lis jest człowiekiem na usługach mediów „masowego nakazu” i jedyne słuszne wyjście jak widzę gościa na ekranie to power off.

 2. nn said

  Bóg cudów http://www.youtube.com/watch?v=XSGeOT_-Dgs&feature=related

 3. zyta said

  BÓG CUDÓW cz. 1 / 8

 4. Zbyszko said

  Kolejny pomysł państwa by dokopać obywatelom (a mieliśmy wszyscy budować państwo obywatelskie a nie totalitarne):
  „Rząd chce przepchnąć wyjątkowo szkodliwy projekt, który może całkowicie odciąć Polskę i Polaków od korzeni, czyli od rodziny i jej wartości. Proponowane zmiany mogą być ogromnym ciosem w instytucje rodziny i już teraz budzą poważny niepokój organizacji pozarządowych, niezależnych mediów jak i zwykłych ludzi. Przyjrzyjmy się faktom:”… Więcej na:
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/02/20/projekt-rzadu-uderzy-w-rodzine-po-buduje-dyktature/

 5. Luc said

  http://www.wykop.pl/ramka/302831/fbi-wprowadza-cenzure-po-ataku-samobojczym-w-teksasie

  • Luc said

   Listu niby nie ma, ale jest tutaj http://www.foxnews.com/story/0,2933,586627,00.html i tutaj http://bbs.huainet.com/redirect.php?tid=170403&goto=lastpost
   Wklejam poniżej, gdyby kiedyś linki przestały działać

   Joseph Stack Suicide Manifesto

   RAW DATA: Joseph Stack Suicide Manifesto

   Thursday, February 18, 2010

   ShareThis

   Federalauthorities are investigating the following Web posting linked toJoseph Stack, the pilot of the single-engine plane that crashed into anAustin, Texas, office building that housed IRS offices.

   ——————————————————————————–

   Ifyou’re reading this, you’re no doubt asking yourself, “Why did thishave to happen?” The simple truth is that it is complicated and hasbeen coming for a long time. The writing process, started many monthsago, was intended to be therapy in the face of the looming realizationthat there isn’t enough therapy in the world that can fix what isreally broken. Needless to say, this rant could fill volumes withexample after example if I […]
   ==================
   od pb: gdyby to bylo tlumaczenie na polski, ale wklejac tu tekst angielski ktory zostal juz skopiowany milion razy = przesada tym bardziej ze sprawa niezbadana i list moze byc zmylka

   • Stanisław said

    Próbowałem ten tekst przeczytać po przez google tłumacz, ale wychodzi tak pokręcony że nie da się tego czytać

    „Ifyou’re czytania tego, masz wątpliwości, zadając sobie pytanie: „Dlaczego thishave się stało?” Prostej prawdy jest to, że jest skomplikowana i została pochodzących od dłuższego czasu. Proces pisania rozpoczął wiele monthsago, miała być terapia w obliczu grożącego realizationthat nie wystarczy terapia na świecie, które może naprawić to, co isreally broken. Oczywiście, to rant mógłby wypełnić wielkości withexample po przykład, jeśli […]”

 6. Luc said

  • zyta said

   Za wikipedia, http://pl.wikipedia.org/wiki/Peter_Schiff

   „Peter Schiff

   Peter David Schiff (ur. 1964 w New Haven) – amerykański ekonomista, prezes Euro Pacific Capital, doradca ekonomiczny Rona Paula – kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2008, komentator ekonomiczny w stacjach telewizyjnych CNBC i Fox, przedstawiciel austriackiej szkoły ekonomii.
   Poglądy [edytuj]

   Peter Schiff jest krytykiem obecnego systemu gospodarczego Stanów Zjednoczonych. Opowiada się za radykalną obniżką podatków i wydatków publicznych, likwidacją FED i powrotem do waluty opartej na parytecie złota (dolar nie jest powiązany ze złotem od 1971). Jest zwolennikiem ultraliberalnej austriackiej szkoły ekonomii. W wyborach prezydenckich w 2008 roku zdecydowanie poparł republikanina Rona Paula, jednocześnie ostro krytykując kandydatury Baracka Obamy i Johna McCaina.

   Schiff znany jest z tego, iż przewidział nadejście kryzysu finansowego, który rozpoczął się w Stanach Zjednoczonych w 2007. Schiff przepowiedział kryzys na ponad rok przed jego początkiem, będąc wtedy w głębokiej opozycji do większości amerykańskich ekonomistów (np. Arthur Laffer) uznających kondycję amerykańskiej gospodarki za znakomitą. Jako przyczyny zbliżającego się załamiania, Schiff wskazywał niskie stopy procentowe, zbyt dużą dostępność kredytów hipotecznych oraz bardzo niski poziom oszczędności amerykańskich obywateli, przy równoczesnym rekordowym w historii stopniu zadłużenia. Schiff zwracał również uwagę na postępujący spadek wartości dolara spowodowany odejściem od standardu złota i zwiększaniem podaży tzw. pustego pieniądza, a także na zwiększający się deficyt budżetowy.”

   Za Y.T.,

   „odDymarkow
   19. Februar 2010
   Wykład jakiego nie usłyszycie w telewizji ani od polityków. Peter Schiff, człowiek który bezbłędnie przewidział pęknięcie bańki na amerykańskim rynku nieruchomości, odpowiada na pytanie – dlaczego kryzys finansowy nie był dla niego zaskoczeniem. Mówi o wszystkim, o czym milczą media i politycy. Zwraca uwagę na przyczyny, opisuje rzeczywisty przebieg kryzysu i co najważniejsze – mówi jak się skończy. Jeśli ktoś sądził, że kryzys spowodował wolny rynek i kapitalizm, a rozwiązaniem problemów jest państwowy interwencjonizm, to po obejrzeniu tego wykładu nigdy już tak nie pomyśli. Ku przestrodze przyszłym pokoleniom.”

 7. Krk said

  Mam prośbę czy przetłumaczy mi ktoś fragment piosenki hip hopowej z Ameryki:
  „Im from the Highland clans, Im on some stolen lands
  The crown jewel in the New World Order plans
  Get your quarter cam, place your order, man”

  • zyta said

   @Krk powiedział/a
   20 Luty 2010 @ 10:32 pm,

   -wrzuc tytul piosenki i autora (w oryginalnym jezyku) na Google dodajac slowa: „lyric tlumaczenie”

 8. Aśka said

  akcja Rozsądnie ze SZCZEPIENIAMI
  20 Lut 2010, 09:42

  Od:
  Zespół STOPCODEX.pl »

  Do:

  Akcja „Rozsądnie ze szczepieniami” jest kierowana zarówno do polityków, naukowców, mediów jak i ogółu społeczeństwa. Zainicjowaliśmy tą
  akcje w celu poszerzenia świadomości i szukania najlepszych dróg
  do zachowania naszego zdrowia i życia.

  Szczepionki odegrały bardzo ważną role w XIX i XX wieku, jednak
  XIX przyniósł kolejne odkrycia, kolejne fakty i napawają one coraz
  większym sceptycyzmem co do masowych szczepień.

  Nasza akcja ma na celu wykazanie tych wątpliwości i zachęcenia do
  publicznej debaty na ten temat.

  Łącznie wysłaliśmy 1200 kopert z materiałami dotyczącymi szczepień i powiązanych z nimi wątpliwościami do polityków, mediów, instytucji.

  Więcej szczegółów nt. akcji tutaj: http://fnbg.org/start.htm w zakładce ROZSĄDNIE ZE SZCZEPIENIAMI

  Wkrótce również udostępnimy pełny wywiad z Prof. Majewską ON-LINE, którego fragmenty można obejrzeć tutaj:
  Cz1 http://www.youtube.com/watch?v=sB8QbiCmCwI
  Cz2 http://www.youtube.com/watch?v=dfVdrtX6R1k

 9. zyta said

  W sprawie Gorzynskich.

  155. Rada Pokrzywdzonych Przestępstwami
  Maryla, sob., 20/02/2010 – 20:01
  2010-02-19 12:44:15
  dzięki podjętej na szeroka skalę akcji Stowarzyszenia kierowanego przez Pana Jerzego Jachnika sprawą zainteresowała się także Rada Pokrzywdzonych Przestępstwami, jaka od 2009 funkcjonuje w Ministerswie Sprawiedliwości. Z-ca Dyrektora Pani Monika Kruk obiecała wystosowanie do Policji w Bielsku-Białej zapytania w sprawie Państwa Górzyńskich.

  http://www.aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=2042

  157. Natenczas
  Maryla, sob., 20/02/2010 – 21:27
  to nie jest tylko komentarz, rozmawiałam z Panem Jachnikiem, dzisiaj jest w Warszawie, rozmawia
  m.inn, i w sprawie Rebeliantki.
  Włączyły sie również inne stowarzyszenia, współpracujące dla naprawy prawa w Polsce.
  Pozdrawiam
  http://blogmedia24.pl/node/25078
  ==================
  od pb: „wystosowanie do Policji w Bielsku-Białej zapytania” = kpia czy o droge pytaja? rozboj mafii w bialy dzien a oni beda uprzejmie pytac – jakiej odpowiedzi spodziewaja sie?

  • Aśka said

   Taki mamy system skargowy, że o zdanie pyta się tego, na którego są skargi i co najgorsze, to zdanie bierze się za wiążące.

  • hjk said

   jak w wojsku w l. 50tych…
   niech by sie ktoś spróbował na coś poskarżyć…

 10. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2131323,11,frasyniuk_chce_zniesc_swieto_11_listopada,item.html
  PAP, Pog/00:03 21.02.2010
  Frasyniuk chce znieść święto 11 listopada

  (…)Władysław Frasyniuk opowiedział się za zniesieniem święta 11 listopada i ustanowieniem w jego miejsce święta państwowego w dniu 4 czerwca, upamiętniającego wybory do tzw. sejmu kontraktowego z 1989 r., czym wywołał konsternację starszego pokolenia polskiej emigracji w Wielkiej Brytanii.
  ____
  wstyd przynosi „Solidarności”

  • anna said

   „Jeśli uważamy, że 11 Listopada jest naszym świętem, to w tym święcie uczestniczy Bierut, Gomułka, bo to jest kontynuacja tej tradycji – dodał nie rozwijając tej myśli.”

   A myślałam, że 11 listopada nie świętowano za komuny. ;p

   Może jeszcze zniosą 3 maja, 15 lipca – nie będziemy wspominać, żeby Niemców nie urazić, znieśmy Boże Narodzenie i Wielkanoc, aby Żydów nie urazić.

 11. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2131129,12,usa_i_rezim_syjonistyczny_usiluja_siac_niezgode,item.html
  PAP, ŁC/20.02.2010 00:10
  „USA i reżim syjonistyczny usiłują siać niezgodę”
  […]
  Chamenei oznajmił, że Stany Zjednoczone i Izrael usiłują siać niezgodę między Iranem i innymi krajami arabskimi. „USA i reżim syjonistyczny usiłują siać niezgodę, aby odwrócić uwagę krajów islamskich od najważniejszych wrogów świata islamskiego, którymi są USA i Izrael” – powiedział Chamenei.
  […]

 12. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2131157,12,jezus_z_piwem_i_papierosem_wywolal_gniew,item.html
  bbc.co.uk, PG/20.02.2010 00:05
  Jezus z piwem i papierosem wywołał gniew
  Rząd indyjskiego stanu Meghalaya skonfiskował podręczniki, które zawierały wizerunek Jezusa Chrystusa trzymającego papierosa i puszkę piwa.
  ==============
  od pb: czy my bronilibysmy honoru swietosci hindusow?

  • Aśka said

   Nie rozumiem pytania. Nie ważne, czy bronilibyśmy honoru świętości hindusów. Ważne jest, abyśmy go nie plamili. Skoro ośmieszany jest katolicyzm, to przynajmniej nam katolikom honor nakazuje potępienie tego aktu.

   • Zbyszko said

    Aśka nie zrozumiałaś tego wpisu pb

   • Aśka said

    nie zrozumiałam, ponieważ 70 procent ludności Indii stanowią chrześcijanie i być może w rządzie również stanowią większość, więc po prostu bronili swojej religii
    ==============
    od pb: „Hinduism accounts for 80.5% of the population of India.[1] The second largest religion is Islam, at about 13.4% of the population. The third largest religion is Christianity at 2.3%. The fourth largest religion is Sikhism at about 1.9% of India’s population.”
    http://en.wikipedia.org/wiki/Religion_in_India

   • Aśka said

    W artykule, do którego podałam link było napisane:
    Książki przeznaczone do nauczania w szkole podstawowej wywołały skandal w północno-wschodniej części państwa, w którym to ponad 70 procent ludności stanowią chrześcijanie.
    ===============
    od pb: to by tlumaczylo reakcje

 13. oko1 said

  I powiedzcie czy A.Lepper nie ma racji ?

  Andrzej Lepper w autorskim programie Tomasza Lisa
  http://www.samoobrona.org.pl/pages/00.Start/

  Zobaczcie jak Lis probuje osmieszyc, utrudnia Lepperowi cos powiedziec, to jest ich metoda na prawde.

 14. hjk said

  OBALENIE FILMU ZEITGEIST !
  strzał w samo serce „zeitgeist” GWÓŹDŹ DO TRUMNY ZEITGEIST JEŚLI OGLĄDAŁEŚ FILM ZIETGEIST, TERAZ ZOBACZ JAK WIELE FAŁSZERSTW I KŁAMSTW UŻYŁ AUTOR TEGO FILMU, ZAPRZECZAJĄC SAM SOBIE ZOSTAŁ ZŁAPANY NA TYM WIELE RAZY, KOLEJNE BRZYDKIE ZAGRANIE ANTY TEISTÓW OPARTE TYLKO NA KŁAMSTWACH W CELU ZNISZCZENIA CHRZEŚCIJAŃSTWA

  http://www.youtube.com/user/crewEKS#g/c/EE133106969F2180

 15. znalazłem optymistyczne zakończenie:)

  Dodatek – prognozy dla Polski w Nowej Erze
  przepowiednie z minionego tysiąclecia

  Proroctwo św. Malachiasza z 1128 r. podaje: „Polska powstając majestatycznie jak feniks z popiołu (…) stanie się jednym z mocarstw w Europie”.

  Stanisław Reske (1570 r.): …… Niemcy milczeć będą. Odżyje z popiołów Polska, Brandenburgia zapłacze. Dania smucić się będzie, Moskwa się zadziwi, Francja zobaczy, że bez cudzych pieniędzy umocni się i wzrośnie Polska….”

  Perran, prorokini z Francji; ” Odmiana (Świata) nie wyjdzie z głowy jednego człowieka ale z narodu. Polska jest narodem wybranym na kapłaństwo świata.”.

  Ksiadz Marek Jandolowicz (1767r.) w „Wieszczbie dla Polski”: …A ty [Polsko] jak Feniks z popiołów powstaniesz, Całej Europy ozdobą się staniesz.” I ok.1805 r. dodał: „…I w Ojczyźnie naszej będzie wówczas swoboda i wszystkie dzieci tej ziemi żyć będą w zgodzie (….) Tak się stanie, bo taka jest wola Boga! ….”

  Siostra Nimfa Suchońska z Krakowa ( koniec XVIIw.) cytowała z widzenia Jezusa: ……Ojczyzna twoja w XX wieku dopiero powstanie do bytu częściowo, zaś w całości i wielkiej ozdobie w czas niejaki potem…”

  legendarny mistyk Wernyhora ( XVIIIw.): „…Moskale (…) z nieprzyjaciół zrobią się przyjaciółmi Polski. (…)w znacznej części świata odmieni się zewnętrzne nabożeństwo. (…). Szczęście trwać będzie przez wiele lat.”

  Św. Klemens Maria Hofbauer (XVIIw.): „…Biedna Polsko, jak ty krwawisz… Ale przyjdą, dla ciebie lepsze jeszcze czasy. Zmartwychwstaniesz.”

  Mikołaj Sikatka (ok.1850 r.) przekazał słowa Maryi „Ku zdumieniu wszystkich narodów świata – z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat (…)”.

  Filozof i poeta niemieckiego pochodzenia Wincenty Pol (XIXw.) (…) O! wszystkim ludziom pójdziesz … Polsko … przodem, (…) Wytrwaj a staniesz potężna i cała! Wytrwaj a staniesz … staniesz ludu dzielny (…) Między narody, jak morze grający I płodny, płodny, jako ziemia Boża. (…) Świat się urządzi twoimi prawami. Ty sam się zdziwisz nad władzą twych cudów, Bo twoi wieszcze będą prorokami. A twoja księga Ewangelią ludów.(…).

  Franciszkanin z góry Synai (1840r.) , z objawienia przyszłości całego świata: „Polska będzie samodzielną i stanie się jednym z najpotężniejszych państw w Europie.”.

  Jasnowidz Stefan Ossowiecki (XXw.), również uważał, że Polska odegra niesłychanie ważną rolę w procesie duchowego odrodzenia świata. To właśnie nasz kraj wskazywał jako ten, który będzie wzorem dla innych.

  Ojciec Klimuszko widział Polskę jako kraj, „…od którego wyjdzie sygnał, który zmieni cały świat. ” „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…)” , To „ważny kraj, z którego będą pochodzili ludzie, którzy zmienią świat..”. „…myśl z Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski.” Radził, żeby być optymistą i nie brać pod uwagę końca świata.

  Siostra Faustyna w widzeniu Jezusa z roku 1938: „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeśli posłuszna będzie woli Mojej wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostatnie przyjście Moje”.

  Słynna austriacka stygmatyczka Teresa Neuman przepowiedziała (1948 r.): „w języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy”.

  Słynny astrolog i jasnowidz Leszek Szuman opisał moment, gdy rozpowszechni się na świecie wiedza na temat starożytnych cywilizacji, jak Majowie. Później nastąpi złoty okres w dziejach ludzkości. Chociaż był pesymistą, radził nie opuszczać Polski.

  Proroctwo, uznawane za fragment trzeciej tajemnicy fatimskiej, przekazanej Siostrze Łucji (1917 r.): „Naród polski przejdzie drogę odrodzenia. Po raz pierwszy odczyta i zrealizuje prawdziwe cele ludzkości. Od niego zależeć będzie przyszłość Europy” „W Polsce rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który wytworzy nowe prawa”. „(…) Obdarzy ona (Polska) braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc(…)”

  Stygmatyk Andrzej Gwiazda twierdził, że „Polska odegra ważną rolę w dziejach Ziemi. U nas ma powstać światowe centrum rozwoju duchowego. Pojawi się w Polsce człowiek, który zapali latarnie wiedzy i stanie się sławny na całym świecie. Wcześniej (…) Ziemię czeka przebiegunowanie…”

  http://www.taraka.pl/index.php?id=nowa_era_slowian

  • czosnek said

   Stygmatycy, jasnowidze, astrolodzy… Część z tego należy włożyć między bajki. A już najlepsze jest to: “Polska odegra ważną rolę w dziejach Ziemi. U nas ma powstać światowe centrum rozwoju duchowego. Pojawi się w Polsce człowiek, który zapali latarnie wiedzy i stanie się sławny na całym świecie. Wcześniej (…) Ziemię czeka przebiegunowanie…”
   W przebiegunowanie bym jeszcze uwierzył. „Światowe centrum rozwoju duchowego”… Już lepiej wierzyć we własne sny.

 16. grypa666 said

  od pb: dr david duke o zboczonym zydowskim hollywood = trzeba koniecznie przetlumaczyc na polski

 17. List Włodzimierza Olewnika do Donalda Tuska

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/02/21/list-wlodzimierza-olewnika-do-donalda-tuska/

 18. Praworządny Oywatel NWO said

  Koledzy i Koleżanki.
  Jestem jedną z osób „przebudzonych”.Stało sie to gdy dowiedziałem sie o zjawisku chemtrials.Pamiętam jak obejrzałem film pt”Nie rozmawiaj o pogodzie” i chyba przez dobry . miesiąc nie mogłem sie pozbierać i dojść do siebie.Ta szokująca prawda o chemtrials sprawia,że człowiek chce się jak najszybciej podzielić nią z innymi.I tutaj oczywiście spotyka go wielki zawód bo często nawet rodzina nie chce wierzyć w te jak to mówią brednie.Z reguły jednak zmieniaja zdanie gdy sie ich namówi na obejrzenie tego filmu.Jestesmy juz od dawna społeczeństwem obrazkowym co sprawiła TV i zobaczenie tych smug na filmie robi jednak swoje.
  Po obejrzeniu tego filmu na który natrafiłem przypadkowo na forum onetu rozpoczęły się moje poszukiwania tzw.teorii konspiracyjnych”.Z czasem trafiłem na ten blog,który bardzo cenię.Do czego zmierzam? Otóż natrafiłem na ten blog przypadkiem znajdując informacje na forum potrali „mainstremowych”.Tutaj wymieniają się pogladami ludzie o podobnych poglądach,ale czy nie warto zrobić tutaj czegos na kształt hasbary i z „zaatakować” prawdą najwieksze polskie portale.To nie hańba podpatrywać metody przeciwnika.Robilibysmy to przecież w imię prawdy.Tutaj kilka słów o hasbarze:
  Uwaga, uwaga. Blogerzy na usługach Izraela są wśród nas. Całkiem poważnie i formalnie zwerbowani przez izraelskie Ministerstwo Integracji Imigrantów. Chodzi o słynną już a tajemniczą „hasbarę”. Bójcie się bardzo.

  Jak donosi telawiwski dziennik „Yediot Ahronot” (ale nie Aharonot, jak podaje „Polityka”, która też o tym pisze) władze pozyskały ponad tysiąc blogerów spoza Izraela, którzy na rozmaitych forach internetowych mają przekonywać osoby krytykujące politykę Izraela do izraelskich racji.

  Blogerzy ci należą albo do żydowskiej diaspory w poszczególnych krajach Europy, albo są świeżymi imigrantami z tych krajów w Izraelu. Największy nacisk położono na internet rosyjskojęzyczny, który ma patrolować aż 350 osób. Forami anglofońskimi opiekuje się 250 „agentów”, hiszpańskojęzycznymi – 150. Dodatkowo 100 osób Izrael rzuca na front francuski, a 50 – na niemiecki.

  O wiele mniej agentów Izraela będzie się „opiekowało” internautami w Holandii, Szwecji, Portugalii, Grecji – oraz, rzecz prosta, w Polsce. Wizerunek Izraela mają poprawiać za pomocą informacji i argumentów, których dostarczy im izraelski MSZ.

  Obecna akcja to drugi etap szeroko zakrojonej operacji, o której nasza ulubiona żydowska gazeta „Ha’aretz” napisała 19 stycznia. Pozyskano wtedy około miliona internautów
  http://www.pardon.pl/artykul/7932/hasbara_zydzi_przejmuja_kontrole_nad_internetem
  Internet poza jakimis niszowymi gazetkami pozostał jedyna oazą wolnego słowa.Póki jeszcze tak jest musimy to wykorzystać.Internet stał się już główym orężem wolnych ludzi w walce z NWO.Chyba u Was ktos pisał,że Rockefeller powiedział,że danie ludziom internetu było ich najwiekszym błędem.Zrobmy moze na blogu grupy szybkiego reagowania na artykuly na najwiekszych portalach.Mozna reklamowac ten blog i zachecic ludzi do poszukiwania prawdy.Po komentarzach widac,ze jednak coraz wiecej ludzi sie budzi.Jeszcze nie wszystko stracone.

  • Aśka said

   Skąd dowiedziałeś się o filmie ”Nie rozmawiaj o pogodzie”?

   • Praworządny Obywatel NWO said

    Ktoś o tym wspomniał na forum onetu.Było to kilka miesiecy temu.Dlatego może warto rozważyć założenie czegoś na kształ hasbary.Przygotować na blogu kilka możliwych odpowiedzi na najwazniejsze tematy (szczepionki,9/11,NWO,banksterstwo itp)i jeśli takie lub pokrewne tematy pojawią się na mainstremowych portalach to szybko i masowo zamieszczać wpisy na forum.Internet póki co jest ostatnim wolnym medium,dzieki któremu możemy dotrzeć do opinii publicznej.Wiekszość ludzi nie jest przecież na ich usługach.Oni po prostu nie wiedzą co sie dzieje.Korzystajmu z internetu i wolności jaką mimo wszystko daje.Cenzura internetu tuż,tuż.

   • Aśka said

    Właśnie kilka miesięcy temu robiłam tam dużą kampanię reklamującą ten film; wkładałam go pod każdy temat, który mówił o pogodzie, zmianach klimatycznych, anomaliach pogodowych, kataklizmach, tzw. ociepleniu klimatu, itp. Potem zobaczyłam, że do mnie przyłączyły się spontanicznie inne osoby, które go reklamowały. Dlatego zapytałam skąd do nas trafiłeś.

   • Praworządny Obywatel NWO said

    No to może jestem przez Ciebie „zawrócony” jak w tym filmie z Zamachowskim.Warto więc się udzielać na róznych forach na mainstremowych portalach.TO od przebudzenia mas zależeć będzie zwycięstwo nad NWO.Tutaj na blogu to wszyscy otrzaskani w temacie,ale i w innych miejscach w internecie zauważa się,że coraz więcej ludzi zaczyna patrzeć krytycznie na to co się dzieje.Wielu jeszcze niestety daje się wciągnąć w ten teatr wojenki PiS-u z PO i to im przesłania cały obraz.Ale mimo wszystko zwolennicy globalnego kołchozu napotykają już spontaniczny opór.Opór ten będzie narastał.Bądźmy dobrej myśli!

 19. Aśka said

  Polecam fantastyczny artykuł
  http://www.globalnaswiadomosc.com/poszukiwanieprawdywstep.htm
  cytuję fragmenty, aby zachęcić do przeczytania całości:

  Dowiedziałem się, iż wszyscy podlegamy pewnym, nieznanym większości z nas prawom i wszyscy jesteśmy skazani na fałszywe postrzeganie siebie samych i rzeczywistości wokół nas. Dowiedziałem się jak to działa i dlaczego tak jest, a myślę że istnieją jeszcze głębsze poziomy postrzegania, które być może znów będą powodować rewolucje wewnątrz mnie… Zrozumiałem więc, jak ważna jest w tym wszystkim nasza otwartość na nowe i niezrozumiałe. Jak ważne jest dać sobie szansę, czas na poznanie i zrozumienie, zanim coś odrzucimy. Większość z nas automatycznie sprzeciwia się przyjęciu założenia, iż żyjemy w fałszywym postrzeganiu rzeczywistości i siebie samych.
  […]
  Nasze fałszywe postrzeganie kreuje fałszywe poglądy. Nie mając pierwotnie możności dostrzeżenia faktu fałszywego postrzegania, nie jesteśmy w stanie wyciągać właściwych wniosków.
  […]
  Chcę więc napisać o tym, iż przepełnieni fałszywymi poglądami, wciąż od nowa obieramy fałszywą drogę i że to w rezultacie prowadzi nas do cierpienia oraz czyni nas coraz słabszymi.
  […]
  (…) unikając prawdy, zbieramy jej coraz więcej w jakby worku, do którego nie chcemy zaglądać. Po jakimś czasie worek ten staje się jednak zbyt duży i zbyt ciężki, aby wciąż go móc ignorować.
  […]
  Dzięki takiemu postępowaniu ludzie skłonni są akceptować kłamstwo, jako niezbędną do normalnego funkcjonowania konieczność. Znieczulica staje się logicznie uzasadnioną normą. Egoizm staje się pozytywnym symbolem współczesnego, „rozsądnego” człowieka. Nie dobroć i mądrość, ale materialny sukces i ilość popleczników (jakże to piękne słowo: networking) stają się miarą człowieka … i w ten sposób wszystko jest coraz bardziej zafałszowane.
  […]
  Kiedy staniemy się innymi ludźmi – pełnymi wewnętrznej siły, nie będzie można nami manipulować. Wszyscy ci liderzy będą wtedy bez nas nic znaczyć. My będziemy wtedy mocniejsi, a oni będą słabnąć. Oni są jak pasożyty – istnieją dzięki naszemu poddaństwu, naszemu strachowi i naszej niewiedzy.

  Alternatywą dla nas wszystkich jest wciąż gorszy świat, wciąż więcej cierpienia i strachu oraz … samotność i żal. (…) Coraz więcej ludzi staje się w końcu cynicznymi desperatami, tracącymi swoją wiarę, koncentrując się tylko na tym, co w ich mniemaniu daje im szanse na przetrwanie (…)
  […]

 20. Aśka said

  http://blog.rp.pl/listotwarty/2010/02/20/protest-w-sprawie-odwolania-anity-gargas-z-tvp1/#comment-21266

  PODPISZ SIĘ POD PROTESTEM W SPRAWIE ODWOŁANIA z tvp ANITY GARGAS po tym jak zgodziła się na emisję filmu dokumentalnego „Towarzysz generał”

  • monitorpolski said

   Anity nie powinni odwoływać, ale nie łudźcie się, że chodzi o „supermocnego” Jaruzelskiego. Chodzi o Anitę, która jest bezkompromisowa (znam ją osobiście) i nie uznaje żadnego „szefowstwa”. Potrafiła zmieniać program na 10 minut przed emisją i szefowa Raczyńska, mimo że zrobiła raban, tak naprawdę nie potrafiła sobie z nią poradzić. Program czasem przekładano o 20 minut, na czym tvp traciła rzekomo „miliony” ale musiał być przez Anitę zaakceptowany.
   Tu prawdopodobnie trafiła na nowe szefowstwo, a zadziałała w starym stylu – czerwoni lub pejsaci kolesie nie wytrzymali i potraktowali to jako pretekst.
   A odnośnie Jaruzela, to bym sobie już nim głowy nie zawracał, są poważniejsze problemy niż sięganie do przeszłości. Poza tym zapytajcie się siebie: kto jest obecnie gorszy Jaruzel czy niektórzy byli działacze Solidarności, którzy doprowadzili Polskę do takiego stanu?
   ===========
   od pb: nie na darmo michnikowszczyzna na rocznice stanu wojennego walkuje jaruzela

   • Aśka said

    Nie zgadzam się tym razem z Tobą Monitorzepolski. Przeszłóść ma bardzo duży wpływ na to, co się teraz dzieje. A w Polsce ma jeszcze większy, ponieważ teraźniejszość budują nam te same osoby (lub ich krewni), którzy zafundowali nam tę przyszłość, bo nie zostali rozliczeni, osądzeni i przepędzeni.
    Wszystkich won!

    Kto kontroluje przeszłość, kontroluje przyszłość. Kto kontroluje teraźniejszość, kontroluje przyszłość.
    Kto kontroluje przeszłość, ten ma władzę nad przyszłością.

   • Aśka said

    monitorpolski powiedział/a
    22 Luty 2010 @ 12:51 am
    „Chodzi o Anitę, która jest bezkompromisowa (znam ją osobiście) i nie uznaje żadnego “szefowstwa”. Potrafiła zmieniać program na 10 minut przed emisją i szefowa Raczyńska, mimo że zrobiła raban, tak naprawdę nie potrafiła sobie z nią poradzić. Program czasem przekładano o 20 minut, na czym tvp traciła rzekomo “miliony” ale musiał być przez Anitę zaakceptowany.”
    ____________
    A jak myślicie, gdyby pani Anita Gargas nie byłaby taka twarda, stanowcza, bezkompromisowa i zdecydowana, to czy telewidzowie mieliby możliwość oglądania w tv takich materiałów?

 21. zyta said

  Wiersz o Unii.

  Siedzą w pociągu ważni Unici,
  Grubi, nadęci, lekko podpici,
  Wiozą do Polski ustaw czterdzieści,
  Każda w wagonie ledwo się mieści,
  Pierwsza zawiera setki koncesji,
  Pewną przyczynę rychłej recesji,
  Druga przynosi drogą benzynę,
  Kolejną naszych nieszczęść przyczynę,
  Trzecia wprowadza nowe podatki,
  Podnosi VATy, akcyzy, składki,
  By „ludzie pracy” pieniądze mieli,
  W kieszeniach swoich przedstawicieli,
  Czwarta rozwala polskie mleczarnie,
  Wszak smrodu i brudu to wylęgarnie,
  Piąta morderców od kary zwalnia,
  W więzieniach będzie miła sypialnia,
  Szósta pomnoży nam urzędników,
  W siódmej są wzory nowych pomników,
  W ósmej feminizm i parytety,
  Wybierz cymbałów – byle kobiety,
  W dziewiątej instrukcja indoktrynacji,
  Za hojną kasę z Eurodotacji,
  Aktorzy, panienki i dziennikarze,
  Wyklepią wszystko, co im się każe,
  Zas szkolnej dziatwie,
  Przyniesie chlubę,
  Udział w błękitnym Eurojugent,
  Miłość do Unii w wierszu, w piosence,
  Wszystko co robisz, nawet w łazience –
  Robisz dla Unii, pamiętaj o tym,
  Inaczej szybko wpadniesz w kłopoty,
  Nie skończysz studiów,
  Wylecisz z pracy,
  Eurogestapo zrobi cię na „cacy”,
  W dziesiątej i dalej,
  Czytać się nie chce,
  Można z pociągu wyskoczyć jeszcze…

  • zyta said

   Do bacy wypasającego owieczki przyjeżdża pobliską drogą nowoczesnym samochodem ubrany w garnitur człowiek w średnim wieku. Po wyjściu z samochodu pyta:
   – Baco, co tu robicie? Wypasacie owce?
   – Tak, panocku…
   – A baco, jak wam powiem ile macie tych owiec dokładnie, to dacie mi taką jedną, do upieczenia?
   – Dobrze, panocku, domy…
   Przyjezdny wrócił do samochodu, wziął laptopa, telefon satelitarny, połączył się z siecią, ciągnął dane z satelity, przetworzył, popracował chwile nad programem, który mu to policzył, i mówi:
   – Baco, macie tu na tej łące 347 owieczek.
   – Dobrze panocku…, to wybierzcie sobie jedną.
   Przybysz wybrał sobie jedną, ładną, białą; baca mówi:
   – Panocku, a jak ja wom powim, kim wy jesteście, to oddacie mi ją…?
   – Dobrze, oddam.
   – No panocku, to wy jesteście konsultant Unii Europejskiej do spraw rolnictwa.
   – A skąd to wiecie, baco!?
   – Ano tak: jeździcie drogimi samochodami, pchacie się gdzie was nikt nie prosi, zabieracie biedniejszym od wos i nic wiecie o mojej pracy! Oddajcie mi mojego psa!!!

   • Zbyszko said

    Hehehehe te kmioty ostatnio zrobiły rybę ze ślimaka. Tak się nagina w unii naukę dla ekonomii

   • Mery said

    Fajne 🙂
    Prosimy o jeszcze !

   • zyta said

    – Co to, gazdo, wstąpiliście do Unii Europejskiej?
    Góral spogląda na swoje kierpce i odpowiada:
    – Nie, to chyba coś innego śmierdzi.

    – Czy to prawda, że po wejściu do UE Polska zyska 10 mld. w przeciągu dwóch lat?
    – W zasadzie tak, ale nie w ciągu dwóch lat, a roku. Nie 10 ale 20 mld. I nie zyska tylko straci.
    Reszta się zgadza.

   • zyta said

    Spotykają się szefowie USA, Rosji i Unii. Pierwszy mówi:
    – Kurcze, jeden z moich ministrów jest narkomanem, ale nie wiem który?
    Prezydent Rosji mówi:
    – Eee tam, jeden z moich jest w mafii i też nie wiem który.
    A szef Unii:
    – No kochani, to jeszcze nic, u mnie któryś ekspert jest fachowcem i też nie mam pojęcia, kto…

    Jaka jest różnica między automatem do napojów a referendum w sprawie Unii?
    – W automacie najpierw płacisz, a potem wybierasz opcje, a w referendum najpierw wybierasz opcję, a płacić będziemy później.

  • Praworządny Obywatel NWO said

   Fajny tekst.Pisz dalej.Może kiedys przyłączy sie do nas jakiś Pietrzak?

   • zyta said

    Przykro mi, ale nie ja jestem autorem wiersza- anonimowy i internetu.

  • Stanisław said

   Super wiersz ! ! ! Już poszło to dalej.

 22. Aśka said

  http://waluty.onet.pl/wspolny-pieniadz-wymaga-wspolnej-polityki,18893,3178074,1,prasa-detal

  warto zobaczyć, co czeka kraje, które ze słabą gospodarką, przyjmują euro … POLSKO bój się i działaj

  • monitorpolski said

   Polska i tak jest do odstrzału.

   • Aśka said

    No to usiądźmy z założonymi rękoma. Nie czytajmy, nie informujmy, oglądajmy seriale i teleturnieje.
    Czy tak mam Ciebie rozumieć Trochę się dziwię Twoją postawą.

   • mgrabas said

    @ Aśka, właśnie o taka postawę chodzi, jak Twoja, zawsze można coś zrobić
    🙂

  • Aśka said

   A Niemcy nam jednak euro przydzielą w celu ratowania swojego tyłka

   http://biznes.onet.pl/niemcy-chca-rozszerzenia-unii-walutowej-o-zdrowe-p,18493,3180767,3030296,44,1,news-detal
   wczoraj, 08:55
   Niemiecki pomysł na ratowanie strefy euro
   22 lutego 2010
   Tagi: euro, Euroland, Niemcy
   Fot. PAP/EPA

   Rozszerzyć Eurostrefę o Polskę, Czechy, Estonię i Bułgarię lub zamknąć się w wąskim gronie i pogłębiać integrację. To rozbieżne i najdalej idące wnioski z greckiego kryzysu – czytamy w „Rzeczpospolitej”.

   W niemieckich kręgach politycznych pojawił się pomysł na ratowanie strefy euro: rozszerzenie jej o zdrowsze kraje Europy Środkowej i Wschodniej. To zaskakująca idea, bo do tej pory wydawało się, że problemy krajów południowej Europy będą zniechęcać do przyjmowania kolejnych krajów.

   Więcej w „Rzeczpospolitej”.

 23. Zbyszko said

  Po tej „ogromnej” ilości wpisów na liście poparcia dla Pana Edwarda Maciejczyka widać taktykę oficjalnych mediów: cisza na ten temat, bo jak się nie pisze to nie ma tematu i ludzie nie wiedzą nawet kto to jest. Przesyłacie linki na do tutejszego artykułu na inne fora, do znajomych itd, itp. Będziemy mieli możliwość sprawdzenia swojej pracy po ilości wpisów. Do roboty

 24. Aśka said

  http://www.super-nowa.tv
  O zbrodniach Izraela – bez znieczulenia
  M.Chrobak/M.Kosek | 2010-02-15

  W sobotni wieczór bielska publiczność obejrzała głośny dokument „Zastrzelić Gazę”. Film ukazuje cierpienia cywilów, Palestyńczyków, w czasie izraelskiej agresji. Od tamtych wydarzeń minął już ponad rok. Jednak dopiero teraz zaczynają do nas docierać przerażające świadectwa zbrodni popełnionych na ludności Gazy.
  _____
  niestety dowiedziałam się po fakcie 😦

  • monitorpolski said

   To S-nowa idzie w ostrą politykę? Miła niespodzianka!
   Szykuję dla was nowy odcinek „11 Minut”, myślę że będzie mocny…

 25. Wojtekk said

  Igrzyska w Londynie będą jednym wielkim obrzędem unych.
  Zakopują w obrębie miejsca olimpiady tysiące ton odpadów nuklearnych.
  http://www.oneballmedia.com/node/902

  A tu jak wygląda (m.in. rozkład ulic) przyszłe miejsce rytuału.
  http://www.oneballmedia.com/content/rik_clay/london_olympics_2012_zion_street_plan

  • Taka Tam (Alicja)... said

   ciekawe… ciekawe tez po co i kto to oglosil, chyba zeby kusic los… (to o tych odpadach, i ciekawe jakie to beda dokladnie odpady, moze uzbrojone z zapalnikami :P) potem sie zwali wine na terrorystow znowu jak sie wszystko stopi w jedna calosc jak w 9/11… ale miejmy nadzieje ze nic takiego nie zajdzie. 😛

   tak czy inaczej… jesli ten news to prawda to niektorzy ludzie na tej planecie maja niezle narabane w glowach… zeby w srodku miasta robic skladowisko tego typu swinstwa…

 26. Wojtekk said

  ALEX JONES: THE ZIONIST

 27. aja said

  Nie mogę wejść na http://www.newworldorder.com.pl Ktoś coś wie?

  od mg: już znowu działa, widocznie mieli jakąś przerwę techniczną

  • aja said

   nie działa…

   • mgrabas said

    mi otwiera się bez problemu:

    „Ost. komentarze
    Dyskusje
    Dzisiaj czytane
    Naj. publikacje
    Naj. filmy
    (11) Mery (2010-02-21 22:21:37) > Co stracimy na wprowadzeniu euro ?
    W krajach gdzie euro doprowadzilo do ruiny dalej udaja ze nie wiedza gdzie lezy wina… Jeszcze do niedawna np niby za 20% wzrost ceny mleka winiono dostawce a on dawal wine producentowi itd. I tak mijaly miesiace nic ni…”

    itd.

   • aja said

    Dziś już jest ok.

 28. ALFA said

  W swoim niedawnym oświadczeniu przed brytyjską komisją badającą wojnę w Iraku premier Wielkiej Brytanii Tony Blair przyznał że urzędnicy Izraela wpłynęli i mieli udział w decyzji rządów USA i UK by zaatakować Irak w 2003 roku.
  http://www.imemc.org/index.php?obj_id=53&story_id=58012

 29. Aśka said

  posłuchacie Andrzeja Kołakowskiego:
  Kontrrewolucja
  http://www.antyk.org.pl/ksiazki/kontrrewolucja.htm

  Niewolnictwo
  http://klubypatriotyczne.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=345&Itemid=1

 30. nie wiem dlaczego ktoś tak szybko wywalił to co napisałem

  ale proszę sprawdzić podpowiedzi googla na słowo

  żydzi

  a Ci co nie czytali tego co pisałem wcześniej słowo

  polacy

  i żeby było ciekawiej wpiszcie sobie dowolne inne słowo określające naród inne niz zydzi i we wszystkich są podpowiedzi:)

  od mg: nikt nie wywalił, tylko wpis wylądował tam https://grypa666.wordpress.com/2010/02/19/kim-sa-oprawcy-gorzynskich/#comment-48350
  ===od JP: takie wpisy\zarzuty bez pokrycia bardzo szkodzą wiarygodności bloga, tak wpisują się agenciury

 31. ta gazeta chyba bardzo chce wzbudzić nasze zaufanie….

  http://www.rp.pl/artykul/398485.html

 32. Luc said

  http://www.wykop.pl/ramka/303500/bialorus-rothschild-bedzie-doradzal-lukaszence-ws-prywatyzacji

 33. zyta said

  Niektore cytaty z
  http://pl.wikiquote.org/wiki/Polacy

  Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy, według mojej opinii oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyją ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany. Na podstawie ostatnich badań, prowadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki.
  Autor: Adolf Hitler
  Źródło: Tajny memoriał Hitlera do Himmlera 4 marca 1944. Przedruk – Głos Wielkopolski nr 330 z 1947 roku.

  Polacy są przede wszystkim patriotami. Wiele razy dowodzili, że są gotowi umierać za ojczyznę; tylko nieliczni są jednak gotowi dla niej pracować.
  Autor: Norman Davies, Boże Igrzysko. Historia Polski

  Polacy są zawsze gotowi oddać życie za wolność, z której nie umieją skorzystać.
  Autor: Ryszard Nowosielski, Aforyzmy i myśli

  Polacy są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem.
  Autor: Cyprian Kamil Norwid

  Polacy są z żelaza. Trzeba ich uderzyć młotem, aby się rozgrzali.
  Autor: Aleksander Świętochowski

  Polak, chociaż stąd między narodami słynny,
  Że bardziej niźli życie kocha kraj rodzinny
  Autor: Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz

  Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy] gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych.
  Autor: Winston Churchill

  (…) rządzące partie uważają, iż jedynymi obywatelami, na których można stawiać, są Polacy katolicy.
  Autor: Kazimierz Kutz
  Opis: o polityce PiS i LPR.
  Źródło: Polska, czyli Iran, Fakty i Mity, nr 5/(309)

  Umarł Polak, umarł
  i leży na tacy,
  głoszą przemówienia
  żałobni rodacy,
  aż tu nagle – kur zapieje,
  Polak wstaje i trzeźwieje,
  kipi, rośnie niczym twaróg…
  gdzie jest drugi taki naród?
  Autor: Agnieszka Osiecka, Umarł Polak

  Umiemy się tylko kłócić albo kochać, ale nie umiemy się różnić pięknie i mocno.
  Autor: Cyprian Kamil Norwid

  U nas energia wyprzedza zawsze inteligencję – i co pokolenie jest rzeź.
  Autor: Cyprian Kamil Norwid

  Uwierzcie w to, co widzicie. Macie rozwijającą się gospodarkę, F-16, pieniądze. Budujcie armię – Ameryka wam w tym pomoże. Bo jeśli jest jakaś nauczka, którą bym na waszym miejscu wyciągnął z historii, to że nikt was nie obroni, jeśli sami tego nie zrobicie. I najważniejsze: przyzwyczajcie się do wolności, bo inaczej znowu ją stracicie. Sami ciągle będziecie widzieć siebie jako ofiarę. Przestańcie być jak anorektyczna nastolatka, której ciągle wydaje się, że jest gruba. Kiedy rozmawiam z Polakami o Polsce, to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że mówimy o dwóch innych krajach. Rosjanie się was obawiają, Amerykanie się z wami liczą, a wy nie zdejmujecie kostiumu ofiary, zupełnie jakbyście czekali, aż znowu wkroczy Wehrmacht.
  Autor: George Friedman

  Zapomniał pan o Polsce.
  You forgot Poland. (ang.)

  Opis: słowa wypowiedziane przez Busha do Johna Kerry’ego w czasie debaty telewizyjnej przed wyborami prezydenckimi w 2004 roku po tym, jak wśród krajów biorących udział w wojnie w Iraku nie wymienił Polski; po tym wydarzeniu określenie to zaczęto stosować w Stanach Zjednoczonych, gdy w dyskusji z braku innych używa się najgłupszych argumentów.

  Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego.
  Autor: Napoleon Bonaparte

 34. hjk said

  http://wiadomosci.onet.pl/2131426,12,masowe_zwracanie_szczepionek_na_ah1n1,item.html

 35. hjk said

  http://wiadomosci.onet.pl/2131424,11,zmarl_tworca_pierwszego_polskiego_komputera,item.html
  jak nas traktowali

 36. hjk said

  http://tnij.org/com111
  jak traktowali i traktuja naszych wynalazców

  Masowe zwracanie szczepionek na A/H1N1
  http://tnij.org/swe11

 37. zyta said

  Jak Unia obiecuje, że zabierze – to zabierze.
  Jak obiecuje, że da – to obiecuje.
  [permalink]

  Siedzi sobie kruk na galezi, trzyma ser w dziobie. Podchodzi pod drzewo lis i mowi:
  „Ty, kruk, glosujesz za UE?”.
  Kruk mu na to:
  „TAK!”
  Ser mu wypadl z dzioba, lis go zlapal i uciekl.
  Kruk do siebie:
  „Taaa….powiedzialbym NIE – i co by to zmienilo?”

  • mgrabas said

   Pytanie do referendum unijnego:
   – Czy nie negujesz faktu swojego sprzeciwu wobec potwierdzenia braku poparcia dla wycofania inicjatywy zaprzeczenia przez Prezydenta RP zrezygnowania z odmowy ratyfikacji układu akcesyjnego z UE?

   • annah said

    fajne, ludzie sa tak skolowani, ze nie rozumieja znacznie prostszych komunikatow, zreszta co to za roznica ‚tak’ czy ‚nie’ skoro musi wygrac ich kon.

   • annah said

    nie chce przez to powiedziec ze jestem wyjątkiem

 38. zyta said

  Szczecin, 13 grudnia 2005 r

  Kochana Mamusiu!

  W Unii jest fajnie, niczego tu nie brakuje. Cukier jest po 4 euro za kg, benzyna po 5,50 euro za litr, masło po 4,10 euro za kostkę, chleb po 3,20 euro za bochenek, a paczka papierosów po 12 euro.
  Jeśli chodzi o nasz dom, to latem przyjechał pan Helmut z Berlina. Najpierw postawił piwo, a potem pokazał akt własności z 1937 r. i powiedział, że teraz to jego ziemia i wszystko, co na niej. Może to i lepiej, i tak nie byłem w stanie płacić podatku katastralnego (Mamusia wie, 2% od wartości nieruchomości rocznie).
  Za to w przytułku mamy kolorową telewizję i fajne filmy. Pracy na razie nie ma, ale mówią, że będzie. Jak dożyję, to za 6 lat będę mógł pracować w Niemczech albo Austrii. W mieście budują nowy urząd. Unia dała trochę grosza. Firma Heńka Kowalskiego startowała w przetargu, ale rozstrzygano go w Brukseli i wygrali Szwedzi.
  Co prawda inżynierów sprowadzili od siebie, ale Heniek i tak się cieszy, bo uznali jego kwalifikacje i pozwolili nosić cegły. Niech sobie chłop zarobi, bo jego firma już nie wytrzymuje tego zwiększonego VAT-u w budownictwie. Chciał wysłać syna na studia do Francji, ale nie miał na to pieniędzy.
  Córka jednego z ministrów miała więcej szczęścia i dostała unijne stypendium. Chłopak Henia jest całkiem zdolny, więc zdawał na naszą politechnikę. Byłby się dostał, gdyby nie konkurencja młodzieży z innych krajów unijnych. W końcu tam uczelnie też są przepełnione. Na razie jest na darmowym stażu w hipermarkecie.
  Ostatnio w mieście pojawiło się mnóstwo byłych rolników. Mówią coś o nierównej konkurencji, niskich dopłatach i limitach produkcyjnych. Nie wiem o co im chodzi, przecież mieli najwięcej zyskać na integracji.
  Do domu naprzeciwko wprowadziło się młode małżeństwo – Tomek i Jacek. To bardzo wrażliwi ludzie, nawet starają się o adopcję. Pani kurator jest bardzo tolerancyjna i świeżo po aborcji, więc mają duże szanse.
  Niech Mamusia na razie siedzi na tej Białorusi, bo tu szaleje eutanazja, zwłaszcza, że ubezpieczalnia już o Mamusię pytała.

  To tyle, bo idę po zasiłek. Będę go pobierał jeszcze dwa miesiące. Całuję mocno,

  Zdzisiek

  P.S. Niech mi Mamusia przyśle kilo szynki, ale takiej ze zwykłego prosiaka, bo te nasze świecą po nocach.

  P.P.S. Niech Mamusia wyśle ten list swoim znajomym. Może za kilkanaście lat do mnie wróci. Wtedy Polski już pewnie nie będzie, ale w końcu będę obywatelem nowego euroregionu…
  [permalink]

 39. kkkk said

  http://www.tvn24.pl/-1,1643697,0,1,to-jest-nastepny-dom–ktory-zabiora-niemcy,wiadomosc.html

 40. monitorpolski said

  • Dawid said

   sady opieszale, polcja nieuodlna chroni przestepcow, wladze przekupne. Trzeba ich wszystkich wymienic! Oni nas nie chronia. Na bruk z nimi! Nie chcemy ich!

  • asm said

   Policja nie jest juz dla obywateli!!! Slugusy mafii z UE oraz rzadu polskiego bedacego marionetka UE!!! To nie sluzy zwyklym obywatelom!!! Jak ci rzekomi policjanci nie wykonaja rozkazow to straca prace, i ta presja pozwala im niszczyc polskie rodziny i nie dbac o spokoj narodu, ktory to my tworzymy… nic dodac nic ujac.

   ASM

  • adam said

   krew czlowieka zalewa jak cos takiego widzi.
   Trzeba w imie demokracji rozwiazac te wszystkie instytucje i powolac od nowa.
   TO SKANDAL !!!!

 41. Aśka said

  Jak odnaleźć sprawiedliwość w państwie prawa? ( z Januszem Wojciechowskim – teraz europoseł, wcześniej m.in. prokurator, sędzia, prezes NIK)
  część 1
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=20398
  część 2
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=20403

  Koniecznie posłuchać radzę, bo warto wiedzieć po co idzie się do sądu, bo z pewnością nie po sprawiedliwość.

 42. Praworządny Obywatel NWO said

  Dzisiaj było u nas rano piękne błękitne niebo, potem samoloty ostro pryskały i smugi rozprzestrzeniły się po całym niebie.Teraz słońce ledwo się przebija przez tę mgiełkę.To już jest nie do zniesienia. Czy ktoś wie czy chemtrials są również w Rosji i Chinach lub Wenezueli. Jedna z hipotez mówi,że to robota NATO. Zagłosuję w wyborach na każdego kto poruszy tę sprawę w swoim programie wyborczym!! Czy w Polsce jest jakakolwiek choćby trochę licząca się partia,która o tym mówi?

  • Wojtekk said

   Tak to głównie państwa NATO
   tutaj znajdziesz listę krajów gdzie raportowano o chemtrails:

   • Praworządny Obywatel NWO said

    Niezły film.Trochę mi nie pasuje obecność na tej liście Białorusi. Łukaszenka to satrapa, ale niezależny.

  • Aśka said

   Właśnie chciałam pisać o chemtrail’ach. Wczoraj w Bielsku przepiękne, błękitne niebo. Sama radość na to patrzeć. Dzisiaj ranek bardzooo pogodny, całe niebo błękitne. Potem zaczęli pryskać. I po około 3 godzinach siwizna na niebie 😦

   • mgrabas said

    w Przemyślu też dzisiaj rano było przepiękne czyste niebo jak rzadko kiedy, a teraz znowu na większości nieba znów jest białe mleko 😦

  • Ja byłem w Ziemi Świetej w październiku tydzień i specjalnie obserwowałem niebo . Nie spotkałem ani jednej smugi

 43. Wojtekk said

  1984 Orwella tworzy nie kto inni jak …Polacy:
  Project Indect
  http://prawo.vagla.pl/node/8710

  • Wojtekk said

   INDECT Partners

   1. AGH Univeristy of Science and Technology (Poland) – Project Coordinator http://www.agh.edu.pl/en
   2. Gdansk University of Technology (Poland) http://www.pg.gda.pl
   5. MSWIA – General Headquarters of Police (Poland) http://www.policja.pl/
   9. Poznan University of Technology (Poland) http://www.put.poznan.pl

   Czy ludzie tworzący ten projekt zdają sobie sprawę z tego co się za tym kryje?

   • Taka Tam (Alicja)... said

    i jak to mozliwe ze u nas sie o tym nie mowi, a info o tym czytam gdzies z podziemnych przeciwkow z filmiku na youtube ktory na polski raczej nie wyglada… i to ze tak powiem za nasza podatkowa kasiore? zeby przewidywac moje mysli czy co tam oni bajdurza… no to trzeba byc glupim zeby do odczytywania nastrojow potrzebowac maszyn. a moze by tak po prostu sie zachowywac dobrze rzadzic dobrze to wszyscy beda zadowoleni i nie trzeba bedzie sie pod mozgi podpinac. albo moze zwyczajnie zapytac… i nie grozic ze jak cos nie po mysli to paka albo… 😉 tragedia… wszyscy jestesmy terrorystami.

  • asm said

   Nauki nikt nie zahamuje, osobiscie rowniez i ja pracuje nad naukowymi osiagnieciami, i co z tego? Jak stworze cos co moze byc wykorzystane ku dobru badz zlu, zrobie to. Nie bede sie zastanawiac nad tym jak ludzkosc to wykorzysta. Rownie dobrze z gwozdzi mozna zrobic bron smiertelna. Czy to znaczy by nie tworzyc gwozdzi?

   Wszystko zalezy od tego jak jest prawo stworzone. Jak masz w garsci polityke, masz w garsci narod. Polityki rzadow patriotow nie ma juz dawno, tam sa same mafie.

   ASM

   • Taka Tam (Alicja)... said

    no ale to urzadzenie jest zaplanowane zeby wylapywac terrorystow w necie czy na ulicy, nie daj boze ze na ulicy ci sie plecy spoca a kamera to wychwyci – typowy terrorysta poci sie czerwieni pewnie cos ukrywa ;), w pewnym sensie wszystkich tu piszacych komenty na tym blogu moznaby pod ta kategorie podpiac 😉 i to jest oczywiste ze system ten bedzie naduzywany. bo powiedz sam kogo sie boisz bardziej terrorysty z bomba w gaciach czy… moze czegos/kogos innego 😉 a z gwozdzi mozesz stworzyc cos uzytecznego… celem powstania gwozdzi bylo tworzenie rzeczy uzytecznych i reozwiazujacych REALNE istniejace w naturalny sposob problemy.

   • Taka Tam (Alicja)... said

    aha dodam jeszcze ze system ten z pewnoscia nie zapobiegnie przestepczosci ktorej ja sie najbardziej boje: kradzieze morderstwa pobicia gwalty przemoc w domach alkoholizm, bo jak? beda jakies dzialka paralizujace przy tych kamerkach ktore w razie czego strzela w napastnika? jak tak to jestem za… ale znajac rzeczywistosc to przed zadna z tych rzeczy to nas nie uchroni. ciagle sie zastanawiam, tyle kamer w miescie itd, gadanie o bezpieczenstwie a jak bylo zle tak jest… wiec na co to komu… skoro juz powaznie musza sledzic co robie to niech mi dadza ochroniarza ze bede mogla bez strachu po nocy sobie lazic wszedzie… a nie tam jakies pozory bezpieczenstwa.

   • Pelagia said

    @asm – czyli godzisz się, aby z Twoich naukowych dokonań tworzono nie tylko dobro, ale tez zło. Uważasz, że taka postawa jest w porządku ?? Tesla też tylko zajmował się naukowymi dokonaniami, nie patrząc na skutki dla społeczeństwa. Do czego to doprowadziło ?? Haarp, Blue Beam, mącenie pogodą i jeszcze pewnie inne koszmary o jakich dowiemy sie, gdy już będzie za późno. Zupełnie inną postawe moralną reprezentował Leonardo da Vinci. Wiele swych wynalazków ukrył albo zniszczył, bo znał naturę ludzka i wiedział, że ludzie mogą czynić zło stosując jego wynalazki. da Vinci nic nie starcił niszcząc te wynalazki. Ty cos stracisz, gdy nie pozwolisz aby Twoja praca wpadła w niebezpieczne pazury ludzkości ??

 44. Luc said

 45. Prrivan said

  Uwaga!

  Masywne opryski chemtrails notowane od rana na całym terytorium UE…

  http://disclose.tv/forum/heavy-chemtrails-attack-central-europe-t16756.html

 46. Luc said

  http://www.wykop.pl/ramka/303599/11-latek-odebrany-rodzicom-ojciec-w-szpitalu-sad-zrobil-mu-niespodzianke

 47. Luc said

  http://www.sfora.pl/To-pewne-samoloty-CIA-lataly-do-Polski-a17392

  • Praworządny Obywatel NWO said

   Wszystkie partie z bandy czworga są w to umoczone. Przypomnę,że za Millera wysłano polskie wojska na nielegalną wojnę do Iraku. Potem ten człowiek bez studiów i kompletnej znajomości angielskiego dostał kontrakt na wykłady za grubą kasę na jakimś uniwerku w USA. To się nazywa legalna łapówka. Miller na bank się przewerbował z KGB na CIA.Zreszta oni prawie wszyscy chodzą na jakimś zagranicznym pasku. I jeszcze Kaziu, dyrektor banku u Goldman Sachsa.Nauczyciel fizyki,bez znajomości języka nie dostałby posady kasjerki w angielskim metrze. Zdrajcy!!!

 48. Aśka said

  http://www.tvn24.pl/2311621,28385,0,0,1,wideo.html
  gejzer w Warszawie, a my kupujemy energię za grube pieniądze … poszukajcie w necie map przedstawiających obszary, pod którymi są źródła geotermalne

 49. Dawid said

  No tak ludzi się ogłupia. Wmawia się im różne głupoty. A to, że nie mamy własnych złóż energii itp.. Ządzą nami chciwi zdrajcy i sprzedawczyki co dla pieniędzy już dawno sprzedali swe dudze Diabłu. Ciekawe jakdługo bedziemy na to patrzeć i gdzie leży ludzka granica społecznego przyzwolenia na zło? Granica ta jest ciąłge przeciągana przy pomocy Tv, radio, prasa i internet. Zastanawia mnie kiedy nastapi społdeczny bunt, nieposłuszeństwo? Kiedyś musi ta bańka pęknać.

 50. grypa666 said

  od pb: doszla mnie plotka, ze te ogromne drony izrael produkuje w polsce, np. w mielniku = czy to mozliwe?
  http://www.nytimes.com/aponline/2010/02/21/world/AP-ML-Israel-Drones.html?_r=3

 51. ALFA said

  Niemiecki pomysł na ratowanie strefy euro
  Rozszerzyć Eurostrefę o Polskę, Czechy, Estonię i Bułgarię lub zamknąć się w wąskim gronie i pogłębiać integrację. To rozbieżne i najdalej idące wnioski z greckiego kryzysu – czytamy w „Rzeczpospolitej”.

  http://biznes.onet.pl/niemcy-chca-rozszerzenia-unii-walutowej-o-zdrowe-p,18493,3180767,3030296,44,1,news-detal

 52. ALFA said

  Koniec Manipulacji – Wezwanie Do Przebudzenia
  Spotkanie, ktore odbyło się w Krakowie 20 lutego 2010 r. i dotyczyło:

  Cytat:
  KONIEC MANIPULACJI – wezwanie do przebudzenia

  Na którym omówione zostaną między innymi tematy:
  – manipulacji informacją w mediach, świecie nauki itp, oraz komu to służy?
  – wspólny mianownik wydarzeń na świecie – terroryzm, pandemia, kryzys gospodarczy, zmiany klimatu, …
  – kulisy powstania Unii Europejskiej i plany NWO
  – pieniądz, jako narzędzie zniewolenia
  – rok 2012 – teorie i fakty
  – wpływ świadomości na życie jednostki i społeczeństwa

  20 luty 2010 (sobota), godzina 15.00
  V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego
  Kraków, ul. Studencka 12
  Wstęp wolny

 53. ALFA said

  CZAS PRZEBUDZENIA
  Refleksja po spotkaniu jest taka: iż coraz większe gremium ludzi zaczyna dostrzegać to co się dzieje i zainteresowanie takimi spotkaniami jest coraz większe – co rzutuje dobrze na przyszłość Very Happy – świadomość ludzi powiększa się z każdym dniem i takim spotkaniem – czyli jesteśmy w stanie dużo zmienić – tylko po prostu trzeba zacząć!

 54. ALFA said

  Ręce precz od tej książki” opowiada o rzeczach, które wszyscy widzimy …. bo: jeszcze może?

 55. zyta said

  Szczegolnie ciekawe sa wypowiedzi na Y.T.pod tym filmem

  • mgrabas said

   Obóz FEMA, od środka

   Fema Underground

   Fema – Deep Underground Military Bases

   NWO Swine Flu Trains, Coffins & Concentration Camps For Martial Law 2010-2012

   NWO Swine Flu Trains, Coffins & Concentration Camps For Martial Law 2010-2012

   Stolica Iluminatów NWO

   może ktoś przetłumaczy angielskojęzyczne filmy na j.polski?

 56. Jutro rozprawa

  Proces polityczny w Polsce przeciwko Joannie Najfeld

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/02/22/proces-polityczny-w-polsce-przeciwko-joannie-najfeld/

  • Dawid said

   Obejrzałem tylko twa wywiady z Panią Joanną Najfeld. Kobieta jest niesamowita. Ma dobrze poukładane w glowie. Mówi na temat, nuie da się zbyć byle argumentem.Odwaznie broni swoich racji

 57. zyta said

  Dla zainteresowanych, w jaki sposob obecnie niszczy sie jeszcze jednostki i rodziny.
  Prawda o sekcie (z serii TRWAM)z 2009 roku. Warto zapoznac sie, zeby nie wpasc w ich szpony a i innych ostrzegac.

  jehowi 1/4

  jehowi 2/4

  jehowi 3/4

  jehowi 4/4

  Fragment z filmu:
  „Zostalam nawrocona przez Swiadkow Jehowy, kiedy mialam 18 lat i szukalam Boga. Zrezygnowalam z robienia dyplomu na uniwersytecie, zeby calkowicie poswiecic sie organizacji. Teraz wstydze sie tego w jakim stopniu pozwolilam aby organizacja kontrolowala moje zycie. Niemalze nie umarlam nie wyrazajac zgody na transfuzje krwi. Pozwalalam starszyznie podejmowac decyzje, ktor powinnam byla podejmowac sama (…)Zaczalem badac pismo swiete ze Swiadkami Jehowy na poczatku lat 40, potem jak wyszedlem z wiezienia, nalezalem do nich do roku 1970. Jednak czytalem nadal chrzescijanskie zakazane chrzescijanskie ksiazki a takze nie zylem tak, jak powinienem. Wyznalem to starszyznie a oni zanegowali 26 lat mojej sluzby w 10 minut. Wyrzucili mnie.Ale zaopiekowal sie mna pewien przyjaciel chrzescijanin i pokazal mi milosc Chrystusa. W 10 minut otrzymalem od niego wiecej milosci niz od organizacji przez 26 lat (…) Kiedy mialem pol roku, moi rodzice zostali Swiadkami Jehowy. przez 50 lat zylem wylacznie dla organizacji. Ale widzialem tyle niesprawiedliwosci, nieuprzejmosci, tak niewiele milosierdzia…Prezentuja fasade milosci ale tak naprawde skladaja ludzi w ofierze w imie organizacji. W koncu po tym jak zniszczyli moja rodzine, zaczalem prowadzic badania dotyczace Towarzystwa Straznica i czytac Biblie, poniewaz chcialem sie dowieziec, czy Straznica jest rzeczywiscie rzecznikiem Boga. Chcialem wiedziec, jak otrzymac zycie wieczne i dowiedzialem sie, ze Jezus Chrystus jest droga, prawda i zyciem a nie jakas organizacja. W roku 1973 bylem na 3 roku w koledzu i rozmyslalem o studiach prawniczych. W owym czasie moi rodzice byli Swiadkami Jehowy. Twierdzili, ze w roku 75 nadejdzie armagedon. Zostalo mi 18 miesiecy zycia. Rzucilem wiec szkole i wrocilem do Swiadkow Jehowy, ale zgodnie z wola boza, cudowni chrzescijanie pokazali mi, ze uwierzylem falszywym prorokom. Dowogy mialem we wlasnych ksiazkach. Nie lubie, gdy ktos mnie oklamuje. Kiedy dowiedzialem sie, ze Straznica mnie oszukala, zrozumialem, ze naleze do sekty. Ale wtedy stalo sie cos wspanialego, przyjalem pana Jezusa jako mojego pana a on nigdy mnie nie oklamie. Tak wielu ludzi przyjmuje klamstwa czytajac Straznice…Poswiecilem swoje zycie, by pokazac im druga strone historii, prawdziwa historie Swiadkow Jehowy. Organizacji falszywych prorokow. Modle sie, aby Jezus otworzyl oczy wielu Swiadow Jehowy i by ujrzeli oni milosc Chrystusa (…) Straznica arogancko zaprasza, by wstapic do organizacji Swiadkow Jehowy po zbawienie…Jezus Chrystus mowi-ja jestem zbawieniem, droga i prawda i zyciem. nikt nie przychodzi do ojca inaczej, jak tylko przeze mnie. Czy zaproszenie przyjmujecie? Nastepnym razem, gdy rozlegnie sie pukanie do waszych drzwi, mozecie przywitac ludzi niosacych przeslanie Straznicy, ale pamietajcie, ze jako chrzescijanie, wy jestescie prawdziwymi glosicielami krolestwa bozego, a oni sa ludzmi, ktorzy potrzebuja Chrystusa, poniewaz naleza do sekty, do sekty tzw. swiadkow Jehowy, organizacji falszywych prorokow. „Strzezcie sie falszywych prorokow, ktorzy przychodza do was w owczej skorze a wewnatrz sa drapieznymi wilkami” Mateusza 7:15

  ŚWIADKOWIE JEHOWY OFIARY TOWARZYSTWA STRAŻNICA CZ 1

  Świadkowie Jehowy – nieznana historia cz.1/4

  Powyzej inne filmy na ten temat.

 58. MagdaS said

  Chiny pionierem w sterowaniu pogodą :):):)

  (21.02/01:33) – Chińskie władze z dumą oświadczyły, że są światowym pionierem w modyfikowaniu pogody. Jak wynika z przedstawionego właśnie raportu w 2009 roku na największą w historii ludzkości operację przeprowadzoną w 13 prowincjach wydano prawie 9 milionów dolarów. Operacje dotyczyły przede wszystkim ograniczania skutków suszy, która dała się we znaki w prowincjach, które produkują największe ilości ziarna. Naukowcom zależało na tym, aby na pola uprawne zaczął padać deszcz, dlatego za pomocą specjalnych armatek, a także samolotów wojskowych, w chmurach rozpylano jodek srebra, który w zetknięciu się z cząsteczkami pary wodnej powodował ich kondensację w większe krople. Krople te stawały się tak ciężkie, że nie mogły ich udźwignąć prądy termiczne i opadały w postaci deszczu. Drugim założeniem operacji było uniknięcie opadów gradu, które mógłby zniszczyć uprawy na polach i w sadach. Do tego celu z kolei użyto ładunków suchego lodu i ciekłego azotu. Substancje rozpylano w chmurach, dzięki czemu kropelki wody były rozbijane na mniejsze struktury i nie były w stanie łączyć się na przykład przeobrażając się w grad, nawet w potężnych chmurach burzowych. Chiny nie raz już udowadniały, że w modyfikowaniu pogody nie mają sobie równych. Najbardziej spektakularne akcje, które kosztowały Chiny miliony dolarów, przeprowadzono w Pekinie podczas letniej Olimpiady w 2008 roku. Modyfikowanie pogody znane jest ludzkości od lat 40. ubiegłego wieku, kiedy przeprowadzono katastrofalną w skutkach operację „Cirrus”. W kolejnych latach pogodą manipulowali zwłaszcza Rosjanie podczas ważnych wydarzeń politycznych pod gołym niebem. Później zainteresowali się tym także Amerykanie. W ośrodku HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) w Gakona na Alasce sztab naukowców zawiaduje siecią nadajników radiowych olbrzymiej mocy. Według oficjalnych doniesień HAARP prowadzi między innymi badania jonosfery, jednak niektórzy naukowcy zwracają uwagę na fakt, że dysponując mocą nadajników ośrodka można sterować pogodą. Modyfikacje pogody stają się coraz popularniejszym środkiem utrzymania korzystnej pogody, zwłaszcza tam, gdzie odbywają się ważne wydarzenia lub na polach uprawnych, gdzie od ilości plonów zależy wzrost gospodarczy. Rezolucja przyjęta w 1976 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ zakazywała sterowania pogodą dla celów militarnych. Naukowcom pozwolono jedynie „bawić się” klimatem w celach pokojowych. W rzeczywistości na tym polu nadal panuje wolna amerykanka. http://www.twojapogoda.pl

 59. zyta said

  -w sprawie Gorzynskich

  http://blogmedia24.pl/node/25235

  „26. Odpowiedź – Policja Bielsko-Biała
  Maryla, pon., 22/02/2010 – 16:29

  rzecznik@bielsko.slaska.policja.gov.pl

  l.dz. P-141/10

  Szanowana Pani

  Elżbieta Szmidt

  Odpowiadając na pismo otrzymane drogą elektroniczną uprzejmie informuję, iż w dniu 17.02.2010r. w Czechowicach-Dziedzicach policjanci realizowali czynności zlecone przez Sąd Rejonowy w Gostyniu na podstawie postanowienia o przeszukaniu pomieszczeń mieszkalnych w celu ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego listem gończym 47-letniego mężczyzny. W toku przeszukania policjanci odnaleźli poszukiwanego mężczyznę, który ukrywał się na strychu prywatnego budynku. Zgodnie z poleceniem Sądu mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do aresztu. Zatem do udzielania wszelkich dalszych informacji o aktualnym miejscu pobytu zatrzymanego właściwy jest Sąd.

  Odnosząc się do kolejnych pytań zawartych w piśmie uprzejmie informuję, iż w Komisariacie Policji w Czechowicach-Dziedzicach wszczęto postępowanie przygotowawcze w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej policjantów realizujących czynności na zlecenie Sądu Rejonowego w Gostyniu w dniu 17.02.2010r. w Czechowicach-Dziedzicach, ich znieważenia i stawiania czynnego oporu. W rozdziale 17 kodeksu postępowania karnego zawarto informacje na temat udzielania informacji, udostępniania materiałów toczącego się postępowania przygotowawczego stronom tego postępowania oraz innym osobom. Z zapisu art. 156§5 kpk. wynika, że w toku postępowania przygotowawczego stronom, obrońcom, pełnomocnikom i przedstawicielom ustawowym udostępnia się akta, umożliwia sporządzanie odpisów i kserokopii oraz wydaje odpisy uwierzytelnione tylko za zgodą prowadzącego postępowanie przygotowawcze. Za zgodą prokuratora akta w toku postępowania przygotowawczego mogą być w wyjątkowych wypadkach udostępnione innym osobom, do których zalicza się również Pani. Tak więc wszelkie informacje w tej sprawie mogą zostać udostępnione jedynie przez prokuratora nadzorującego postępowanie.

  Ponadto uprzejmie informuję, iż w toku czynności realizowanych przez policjantów dniu 17.02.2010r. w związku z zatrzymaniem poszukiwanego listem gończym mężczyzny, jego siostrze z powodów medycznych uregulowanych w Ustawie z dnia 19.08.1994r. o ochronie życia psychicznego (Dz. U. 1994 Nr 111, poz. 535), w trosce o jej życie i zdrowie udzielono pomocy medycznej. Informacji na temat stanu zdrowia osoby przebywającej w szpitalu może udzielić lekarz prowadzący lub rzecznik szpitala. Jednocześnie informuję, iż nie posiadamy wiedzy na temat ewentualnego wniosku pacjentki szpitala o dokonanie obdukcji lekarskiej. Badanie takie może być przeprowadzone na jej wniosek lub z urzędu, gdy wystąpią uzasadnione okoliczności.

  Z poważaniem,

  Oficer Prasowy

  Komendy Miejskiej Policji

  w Bielsku-Białej

  podkom. Elwira Jurasz

  Maryla

  ——————————————————

  Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

  – konto bankowe

  • zyta said

   http://blogmedia24.pl/node/25235

   „25. Dobre wieści
   Maryla, pon., 22/02/2010 – 13:05

   dzisiaj Krystyna w obecności adwokata miała dostep do akt szpitalnych.

   Została wypisana do domu. Pozostaje sprawa zarzutów policyjnych.

   Mam nadzieje, że sama coś napisze, jak dotrze do domu.

   Dziękuję wszystkim wspierającym moralnie Krystynę.

   Teraz trzeba ją wesprzeć pomocą adwokata, aby dalej mogła prowadzić sprawę swoją i brata Janusza, uwięzionego w Areszcie Śledczym w Bytomiu.

   Maryla

   ——————————————————

   Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

   – konto bankowe

  • zyta said

   http://blogmedia24.pl/node/25235

   „23. informacja od siostry Rebeliantki
   Maryla, pon., 22/02/2010 – 11:07

   Witam
   Wczoraj byłam u Janusza w Areszcie śledczym w Bytomiu celem przekazania mu paczki żywnościowej oczywiście bez papierosów bo tego nie wolno podawać .
   Wpłacę mu dzisiaj pieniądze aby mógł kupić sobie tam papierosy i coś do jedzenia .
   Dowiedziałam się, że do jego dyspozycji jest 50 % wpłacanej kwoty , gdy by został przewieziony do innego aresztu te pieniądze idą za nim.

   Janusz teraz jest na sali 14 osobowej wychowawca to Pan Krzysztof Hyba można do niego dzwonić tel. 32-388-62-10 lub 32-388-62-30 jest to centrala i prosić z Nim ten Pan jest do godziny 15.30
   Poprosiłam aby przekazał Januszowi: Mamusia jest dalej w szpitalu na kardiologii a że Krystyna w Zakładzie Psychiatrycznym i że zgłosi się do Niego Adwokat

   Moje wpłacone pieniądze będą do Janusza dyspozycji dopiero 25 lutego bo wtedy robiona jest jakaś wypiska cokolwiek to ma znaczyć . Trudno do tego czasu musi sobie radzić.
   Wystąpiłam do Sądu w Gostyniu o widzenie z Januszem. Poprosiłam o wysłanie tego pocztą czyli najwcześniej będę się z Nim widziała w piątek.

   Jadę za chwilę do Krystyny. Już jest niecierpliwa. Będzie tam też adwokat.

   Pozdrawiam
   Elżbieta

   NBP O/KATOWICE 37 1010 1212 3050 7513 9120 0000

   na przelewie należy wpisać nazwisko i imię oraz imię ojca

   Janusz Górzyński s.Kazimierza

   Można też wysyłać listy oto adres :

   Areszt Śledczy w Bytomiu

   ul. Wrocławska 4

   41-902 Bytom

   z podaniem

   Janusz Górzyński s.Kazimierza

   Maryla

   ——————————————————

   Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

   – konto bankowe”

 60. zyta said

  Czy będzie III Wojna?

  Opublikował/a Marucha w dniu 2010-02-22 (poniedziałek)

  „Czy katastroficzne przepowiednie mają sens? Mają jak najbardziej. Czy się spełnią? Dowiemy się tego, gdy nadejdzie czas.
  http://www.examiner.com/x-25059-Nonpartisan-Examiner~y2010m2d19-British-military-insider-World-War-III-is-being-staged-to-initiate-between-Israel-and-Iran

  Osoba z brytyjskich poinformowanych kręgów twierdzi, iż III Wojna Światowa jest już zaaranżowana. Jej początkiem będzie atak Izraela na Iran.

  Jest oczywiste, iż “przywódcy” amerykańscy i ich medialne sługusy prowadzą infantylną propagandę za wojną w Iranie: każdy, kto potrafi jako tako myśleć, może łatwo zweryfikować bezczelne kłamstwa serwowane społeczeństwu.

  Hipoteza, że w łgarstwach jakimi posługiwano się, motywując atak na Irak i Afganistan, a także przygotowując grunt do ataku na Iran, chodziło o przejęcie kontroli na złożami ropy jest bardzo popularna. Do tego dochodzi druga teoria: polityczni i ekonomiczni władcy USA są przeświadczeni o skuteczności swej propagandy i przekonani, iż ludzkość nie jest w stanie ich powstrzymać w marszu do globalnej hegemonii nad światem.

  Ale istnieje też alternatywna teoria: atak na Iran jest planowanym wstępem do rozpętania III Wojny Światowej. Znany niezależny dziennikarz, Bill Ryan (powiązany z tzw. Projectem Camelot, http://projectcamelot.org i Projektem Avalon, http://projectavalon.net) przeprowadził wywiad z brytyjskim weteranem wojskowym, mającym wgląd w “wewnętrzne kręgi”, który można zreasumować w pięciu punktach:

  • Planowana III Wojna Światowa będzie wojną nuklearną i biologiczną. Przypuszcza się, iż rozpocznie się ona w ciągu najbliższych 18-24 miesięcy..

  • Planowany jest atak Izraela na Iran. Iran lub Chiny zostaną sprowokowane do odpowiedzi przy użyciu broni nuklearnej. Po krótkiej wymianie uderzeń nastąpi zawieszenie bronihao. Świat pogrąży się w chaosie i strachu – wszystko bardzo starannie zaaranżowane.

  • Stan niesłychanego napięcia będzie wykorzystany do usprawiedliwienia drastycznych ograniczeń swobód obywatelskich i przejęcia militarnej kontroli nad społeczeństwami we wszystkich krajach tzw. Pierwszego Świata. Plany na to są już gotowe.

  • Podczas “zawieszenia broni” planuje się potajemne użycie broni biologicznej, nakierowanej początkowo na Chiny, które – jak cynicznie zauważył informator Ryana – “dostaną grypy”. Stopniowo wojna biologiczna rozszerzy się na kraje zachodnie, a ich infrastruktura zostanie krytycznie osłabiona.

  • Po tej “grze wstępnej” wybuchnie prawdziwa globalna wojna nuklearna, z masowymi zniszczeniami i żniwem śwmierci. Planowana redukcja światowej populacji ma osiągnąć, według planów, 50%.

  Ten potworny scenariusz jest planowany przez całe generacje. Pierwsze dwie wojny były swego rodzaju próbną przygrywką przed końcową apokalipsą, mającą doprowadzić do rządu światowego –
  – podobnie, jak dobrze zaplanowany “kryzys gospodarczy” roku 2008 przyspieszył globalną centralizację zasobów finansowych.”

  kom.:
  Ola powiedział/a
  2010-02-22 (poniedziałek) @ 19:27:11

  jeszcze raz, coś mi przeszkodziło

  “Purim to święto pełne radości, które upamiętnia zwycięstwo Żydów nad Hamanem i udaremnienie jego planu zniszczenia narodu żydowskiego”.
  http://www.chabad.org.pl/templates/articlecco_cdo/aid/628651/jewish/Purim.htm

  Haman był Persem.
  W tym roku Purim przypada już 28 lutego.
  do sprawdzenia tutaj: http://www.chabad.org.pl/templates/articlecco_cdo/aid/725590/jewish/Kalendarz-wit-ydowskich-w-5770-roku.htm

  wojna z Irakiem rozpoczęła się w dniu Purim.
  ============
  od JP: zobaczcie co w spamie znalazłem 🙂

  • Man said

   Trzeba liczyc na to, ze sa na swiecie jeszcze ludzie ktorzy moga zapobiec takiemu ewentualnemu ciagowi zdarzen.. Niestety jak patrze na rzeczywistosc ktora nas otacza to ludzie nie dopuszczaja w wiekszosci do siebie mysli, ze cos takiego moze sie zdarzyc i wszystko im „wisi”.

 61. Aśka said

  http://www.nowalewica.pl/
  Haiti, Obama i ptaki wolności PDF Drukuj Email

  Wenezuelskie państwowe media przedstawiły swoją teorię trzęsienia ziemi na Haiti. Hugo Chavez powtarza za częścią naukowców, że tragedia mogła zostać wywołana przez amerykański projekt HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program), uważany za system broni geofizycznych mających wywoływać destruktywne „katastrofy naturalne”. Chavez opiera swoją teorię na raportach z badań Rosyjskiej Floty Północnej. Z tych dokumentów ma wynikać, że jest „więcej niż prawdopodobne”, że Stany Zjednoczone posiadały „pełną wiedzę” o tym, że próby przeprowadzane w ramach HAARP doprowadzą do katastrofy na Haiti. Z tego też powodu USA miały rozmieścić flotę pod dowództwem generała Ken Keena jako element przygotowań do inwazji.
  W marcu 2000 r. 60 Haitańczyków wsiadło do łodzi i wypłynęło. Jak się okazało na śmierć. Zatonęli, bo jako rolnicy uprawiający ryż stracili źródło utrzymania po tym jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy zakazał rządowi Haiti subsydiowania produkcji ryżu. Jednak ten sam MFW „zapomniał” zakazać subsydiowania produkcji ryżu rządowi USA. W związku z tym Haiti importuje ryż ze Stanów Zjednoczonych.
  To pierwsze to pewnie element teorii spiskowej. Trudno w to uwierzyć. Podobnie jak trudno uwierzyć w to, że to nie Al.-Kaida, ale służby specjalne USA doprowadziły do zawalenia się wież WTC. Jednak epizod sprzed 10 lat jest niewątpliwie prawdziwy i on o wiele więcej wyjaśnia. To za sprawą opisanego tu mechanizmu Haiti jest jednym z najbiedniejszych państw świata. Trzęsienie ziemi zmusiło świat, aby spojrzał w tę czeluść nędzy, w jaką kraje takie jak Haiti wtrąca światowy system polityczno-gospodarczy. W MFW decyduje sześć państw, a zwłaszcza Amerykanie. To właśnie taki mechanizm podboju i dyktatu ekonomicznego, który nieposłusznych każe bombardować i okupować, sprawia, że nie ma tak strasznej, horrendalnej rzeczy o Amerykanach, w którą duża część światowej opinii publicznej nie byłaby w stanie uwierzyć. To oni i ich armia stoi na straży porządku światowego, którego demokratyczny charakter budzi tyle wątpliwości co ironicznych uśmiechów. Bo obok MFW, gdzie decyzje sześć państw jest instytucja bardziej jeszcze „demokratyczna”, Bank Światowy, w którym decyzje podejmuje już osiem państw. Największa jednak demokracja panuje w Światowej Organizacji Handlu, której statut stanowi, że decyzje podejmuje się w niej w demokratycznym głosowaniu. Szkopuł jednak w tym, że w tej organizacji nie odbyło się w całej jej historii ani jedno głosowanie. Owszem jeszcze, kiedy nazywała się GATT a nie WTO głosowano raz, ale najwidoczniej nie było to dobre doświadczenie, bo już nigdy później go nie powtórzono. Ktoś powie, co z tego, skoro mamy przecież ONZ. A tam jesteśmy wszyscy. Tak i nie. Zgromadzenie Ogólne, które zrzesza wszystkie państwa nie podejmuje decyzji tylko rekomendacje. A za światowy pokój odpowiada Rada Bezpieczeństwa. Organ zrzeszający wszystkich największych producentów i eksporterów broni.
  No to co, powiedzą poważni komentatorzy polityczni. Może demokracja światowa nie jest jeszcze doskonała, ale mamy przecież Obamę. On stojąc na czele „wolnego świata” zapewni pokój i dobrobyt. Zapytany o to, jakiej rady udzieliłby Barackowi Obamie, Eduardo Galeano, wybitny pisarz urugwajski, zasugerował, by Obama wyzbył się brzydkiego obyczaju amerykańskich przywódców i przestał powtarzać w kółko słowo „leadership” (przywództwo) i zamienił je na „friendship” (przyjaźń).
  Według mnie Obama nie jest wcale Murzynem. Jest biały i jest do tego rasistą. Tylko bowiem biały rasista jest w stanie wysłać jeszcze więcej wojsk do Afganistanu.
  Eduardo Galeano napisał „Otwarte żyły Ameryki Łacińskiej”. Książkę, którą Hugo Chavez podarował Obamie z okazji wyboru na prezydenta USA. Bycie urugwajskim, lewicowym pisarzem pozwala patrzeć na USA w szczególny sposób. Tak się bowiem składa, że w okresie dyktatury wojskowej wspieranej przesz Stany Zjednoczone co 55 Urugwajczyk był torturowany, a torturujący otrzymali szkolenie od amerykańskich służb specjalnych. W owym czasie więzienie, w którym przetrzymywano „politycznych”, opowiada Galeano, nazywało się, choć trudno uwierzyć, „LIBERTAD” (co po hiszpańsku znaczy „wolność”). W tym więzieniu nie wolno było gwizdać, śpiewać, pozdrawiać się i rozmawiać, rysować par, kobiet w ciąży, ani ptaków. Do tego więzienia trafił pewien nauczyciel za to, że jak się wyraził aresztujący go oficer policji politycznej „miał ideologiczne idee”. Ów nauczyciel miał pięcioletnią córkę, która odwiedziła go w więzieniu i przyniosła ze sobą rysunek ptaków. Oczywiście cenzor podarł rysunek, bo ptaki były zakazane. Na następne widzenie dziewczynka przyniosła rysunek drzew. Ponieważ drzewa nie były zakazane, pozwolono jej go wnieść. Ojciec zachwycał się rysunkiem córki, ale zapytał: A co to są te kolorowe kręgi wśród gałęzi, czy to owoce, może pomarańcze?” „Cicho głupi”, odrzekła córkę. „Nie widzisz, że to są oczy? To są oczy ptaków, które dla ciebie przemyciłam”.
  Może książka to za dużo. Może wystarczy podarować Obamie rysunek z ptakami?

  Piotr Ikonowicz
  ____
  Nie wiem ja wy, ale mnie ten facet coraz bardziej przekonuje … oglądałam z nim trochę filmów ( w tym ten http://www.youtube.com/watch?v=ym-bRBc2R4w ) i stwierdzam, że ma on dużo racji, a media z niego robią idiotę ( w tym także Krzysztof Skowroński pod tym powyższym linkiem) ZOBACZCIE !!!

  • hjk said

   Kiedys go osobiście spotkałem, wprawdzie to było 17 lat temu i wiele czasu mogło upłynąc, ale wrazenie było hm… osobliwe, potem się okazało ze to lewak, moze teraz sie zmienił?
   Albo kto inny pisze mu teksty?

 62. Aśka said

  Eh, wrzucę jeszcze coś
  o powieści Jose Saramago: Miasto białych kart

  http://www.nowalewica.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=204&catid=1&Itemid=7
  Dlaczego „Miasto białych kart” przetłumaczono na polski dopiero po 5 latach? Dlaczego książka nie miała promocji takiej, jaką mają zwykle książki noblistów, bo patronatu medialnego nie objęła ani Polityka, ani Wprost, ani Gazeta Wyborcza? Dlaczego nie wykryto sprawy zabójstw Kennedych? Bo to wszystko obnaża mechanizmy władzy
  […]
  Historia nie jest zbyt skomplikowana, a mimo wszystko tajemnicza. W pewnym mieście wyborcy wrzucili do urn białe głosy. Na kandydatów głosowało zaledwie 17 procent wyborców. Władze opuszczają miasto, żeby ukarać nieposłusznych wyborców. Prezydent, premier i parlament wiedzą już, że ich władza utraciła wszelką legitymizację, nie wynika już z woli ludu, bo lud odrzucił ja w całości. Zamach na demokratyczne instytucje – brzmi diagnoza rządu. Wyborcy mają wprawdzie prawo wrzucić do urny głos, w którym nie głosują na nikogo, ale nie można nadużywać swoich praw – mówi prawicowy prezydent – gdybyśmy dokładnie i dosłownie trzymali się prawa, nie dałoby się rządzić, prawo należy traktować jako wskazówkę, a nie sztywne zasady. Do władz przyłączają się zgodnie media. Należy opuścić miasto, ogłosić stan oblężenia i przeprowadzić dochodzenie – brzmi stanowisko resortów siłowych – jeśli miasto zostanie bez władzy, zapanuje chaos, bezprawie i zbuntowani na kolanach poproszą nas o powrót. Tymczasem w mieście spokój, ludzie sami się organizują i pilnują porządku, dochodzenie służb specjalnych i prowokacje władzy w postaci zamachów bombowych i plądrowania domów wykazują tylko tyle, że przekonanie władzy o jej niezbędności jest tylko jej własnym przekonaniem i nie ma pokrycia w rzeczywistości. Władza jest potrzebna sama sobie. To wywołuje jej wściekłość i bezsilność.

  Pomysły na metody rodem z totalitarnych reżimów. Podsłuchy, agentów, prowokacje.

  Ale czy to jest typowe tylko dla totalitaryzmu? Czy może jednak prawdą jest to co pisze Saramago, co kiedyś streścił Kult w piosence : ”Rząd oficjalny – ustrój totalitarny”? A w dodatku wyobcowany i potrzebny tylko sobie i swoim kolegom. I ta zasiana wątpliwość, czy wybierając jak zwykle „mniejsze zło” spośród obcych nam ideowo i mających swoje własne, inne niż nasze interesy, tworzących „klasę polityczną w sobie i dla siebie”, nie dokarmiamy pasożyta. Po lekturze „Miasta białych kart” będzie o czym pomyśleć. Czy zwykła karta wyborcza może zostać czerwoną kartką dla władzy? Może trzeba kiedyś sprawdzić?

  Jarosław Niemiec

 63. Michał said

  Zobacz co chcą zrobić!

  http://wiadomosci.onet.pl/2131968,12,juz_wkrotce_powstrzymamy_epidemie_aids,item.html

  AIDS – naukowe oszustwo

  • Aśka said

   http://wiadomosci.onet.pl/2131968,12,juz_wkrotce_powstrzymamy_epidemie_aids,item.html
   timesonline.co.uk, RZ/21:49 22.02.2010
   Już wkrótce powstrzymamy epidemię AIDS?

   Światowy Dzień AIDS, fot. PAP/EPA
   PAP
   Światowa epidemia AIDS może zostać powstrzymana zaledwie w ciągu 5 lat. Tak przynajmniej twierdzą niektórzy eksperci zajmujący się tą problematyką. Sposobem na zwycięstwo nad chorobą ma być kontrola wszystkich osób pochodzących z grupy ryzyka i przeprowadzenie kuracji u tych, którzy okażą się być nosicielami wirusa.
   „Zastosowana na szeroką skalę terapia antyretrowirusowa pomogłaby nie tylko uratować miliony istnień ludzkich, ale także zatrzymać falę dalszych zachorowań. Osoby poddane kuracji nie zarażałyby już tak wielu kolejnych osób” – mówi Brian Williams reprezentujący centrum badawcze SACEMA.

   Takie przedsięwzięcie będzie niezwykle kosztowne. Roczny program, przeznaczony wyłącznie dla RPA będzie kosztował co najmniej 3 miliardy dolarów. Jednak ta inwestycja powinna się bardzo szybko zwrócić – obniżając koszty opieki nad pacjentami chorymi na AIDS oraz niwelując negatywne skutki dla gospodarki, jakie są wynikiem kolejnych zgonów osób zarażonych wirusem.

   Dopóki nie zostanie wynaleziona szczepionka, to właśnie ta agresywna terapia jest najbardziej obiecującym sposobem kontrolowania choroby, która dotyka 33 miliony osób na całym świecie, a rocznie pozbawia życia 2,1 miliona ludzkich istnień. Kuracja ta może także ograniczyć o połowę zachorowania na gruźlicę, które dotykają osoby zarażone wirusem HIV oraz chorzy na AIDS.

   Wkrótce na terenie RPA rozpoczną się dwa programy badawcze. Światowa Organizacja Zdrowia potwierdziła, że jeżeli zakończą się powodzeniem, to mogą liczyć na wsparcie z jej strony. Terapia tę wspiera także Anthony Fauci – wpływowy amerykański naukowiec, który zapewni fundusze dla podobnych badań na terenie Waszyngtonu oraz Nowego Jorku.
   […]

 64. Wojtekk said

  Plemię węża/szatana – synowie Kaina i Żydzi Edomici (Edomite Jews)

  http://www.templeoftheremnant.org/vsItemDisplay.dsp&objectID=7B69D788-BAD8-4D17-83264B855236945B&method=display

  http://www.thewatcherfiles.com/sherry/cain.htm

  http://hiddentruthtv.com/Video111.html

  http://www.serpentseedline.com/

  i jeszcze mała dygresja,odnośnie manipulacji, w filmie matrix miasto w głębi ziemi które ratowano przed maszynami miało nazwę … ZION.

 65. Dawid said


  Pikieta w obronie księdza Marka Gancarczyka i Joanny Najfeld, która odbyła się dnia 19 lutego w Warszawie. Chodzi o to, że proces nie jest jawny co godzi w mozliwosc publicznej debaty

 66. Wojwit said

  Naukowiec z Big Pharma przyznaje się do sfałszowania prac badawczych dla Pfizer’a i Mercka
  Wpisał: Mike Adams
  22.02.2010.
  Naukowiec z „Big Pharma” przyznaje się do sfałszowania kilkudziesięciu prac badawczych dla Pfizer’a i Merck’a
  http://www.naturalnews.com/028194_Scott_Reuben_research_fraud.html
  Mike Adams, Natural News 18.02.2010 tłumaczenie Maciej Pokora
  To jest chyba największe oszustwo naukowe w historii medycyny. Doktor Scott Reuben, były członek biura rzecznika prasowego firmy Pfizer, zgodził się przyznać się do winy sfałszowania [swych] kilkudziesięciu prac badawczych, które zostały opublikowane w czasopismach medycznych.
  Główne media podają fakt, że doktor Reuben przyjął od Pfizera 75.000 dolarów dotacji na badania leku Celebrex w 2005 roku. Jego badania, które zostały opublikowane w czasopiśmie medycznym, były od tamtego czasu cytowane przez setki innych lekarzy i naukowców jako „dowód”, że Celebrex pomógł zmniejszyć ból podczas terapii po operacjach chirurgicznych. Jest tylko jeden problem z tym wszystkim: żaden z pacjentów nie był nigdy objęty tymi badaniami!
  Okazuje się, że doktor Scott Reuben sfałszował całe badania i pomimo to opublikował je.
  To nie pierwsze badania sfałszowane przez doktora Reubena: jak podaje Wall Street Journal on także sfałszował dane z badań leków Bextra i Vioxx.
  W wyniku sfałszowanych przez doktora Reubena badań recenzowane czasopismo medyczne „Anesthesia & Analgesia” musiało wycofać 10 „naukowych” artykułów autorstwa Reubena. Londyński The Day podaje, że 21 artykułów napisanych przez doktora Reubena, które pojawiły się w czasopismach medycznych najwyraźniej zostały również sfabrykowane i muszą być wycofane.
  Po przyłapaniu na fabrykowaniu badań dla Big Pharmy doktor Reuben – jak podano – podpisał zobowiązanie, które będzie wymagać od niego zwrotu 420.000 dolarów otrzymanych od firm farmaceutycznych. Grozi mu również kara do 10 lat więzienia oraz grzywna 250.000 dolarów.
  Został także zwolniony z pracy w Baystate Medical Center w Springfield w stanie Massachusetts, po wewnętrznym audycie, który wykazał, że doktor Reuben fałszował dane z badań przez 13 lat. http://www.theday.com/article/20100115/NWS01/100119833
  Biznesowy standard Big Pharma
  Co zasługuje na uwagę w tej historii, to nie fakt, że lekarz sfałszował badania kliniczne dla przemysłu farmaceutycznego. To również nie fakt, że tak zwane „naukowe” czasopisma medyczne opublikowały jego sfabrykowane badania. To nawet nie fakt, że firmy farmaceutyczne wypłaciły temu szarlatanowi blisko pół miliona dolarów, podczas gdy on pompował kolejne sfabrykowane badania.
  Sedno sprawy polega bowiem na tym, że jest to biznesowy standard w przemyśle farmaceutycznym.
  Tak naprawdę działania doktora Reubena nie są aż tak niezwykłe. Firmy farmaceutyczne rutynowo płacą łapówki naukowcom oraz lekarzom. Czasopisma medyczne regularnie publikują fałszywe, oszukańcze badania. Członkowie paneli certyfikujących FDA (Food and Drug Administration – federalna agencja dopuszczania żywności i lekarstw w USA) regularnie powołują się na sfałszowane badania w procesie podejmowania decyzji. Media w relacjach z badań naukowych też regularnie cytują sfałszowane wyniki.
  Innymi słowy – sfałszowane wyniki są szeroko rozpowszechnione we współczesnej medycynie. Właściwie przemysł farmaceutyczny nie może bez tego funkcjonować. To właśnie sfałszowane badania dają mu najskuteczniejsze efekty rynkowe oraz najsilniejsze aprobaty FDA. Tacy szarlatani, jak doktor Scott Reuben, są ważną częścią farmaceutycznego mechanizmu do robienia zysków, ponieważ bez sfałszowanych badań, przekupstwa i korupcji ten sektor przemysłu miałby bardzo niewiele badań.

  c.d.:

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1742&Itemid=53

 67. Naukowcy alarmują: ten gaz jest groźniejszy niż CO2

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Naukowcy-alarmuja-ten-gaz-jest-grozniejszy-niz-CO2,wid,12007884,wiadomosc.html

 68. MagdaS said

  http://astromaria.posterous.com/rozprzestrzenia-sie-epidemia-smiechu-winna-mo (na onecie tez to bylo)

  Rozprzestrzenia się „epidemia śmiechu”. WINNA MODYFIKOWANA PSZENICA?

  Rozprzestrzenia się „epidemia śmiechu”
  „Epidemia śmiechu” rozprzetrzenia się błyskawicznie
  sxc.hu
  Dziwna choroba, której oznaką jest bezpodstawny i histeryczny śmiech prowadzący do nieprzytomności w błyskawicznym tempie rozprzestrzenia się w sudańskiej prowincji Kardafan.

  Wszystko wskazuje na to, że powodem problemu może być specjalny rodzaj modyfikowanej eksperymantalnej pszenicy. – Ludzie, którzy jedli gotowaną pszenicę mieli omamy, drgawki, niewytłumaczalną psychozę, śmiechu, mają podniesioną temperaturę i są osłabieni – powiedział w specjalnym oświadczeniu Minister Zdrowia Sudanu.

  Żądają działań i wyjaśnień

  Epidemia już objęła kilka wiosek w okolicy El Huvvi i rozprzestrzenił się na sąsiedniej dzielnicy Umm Marahik. Obecnie z dziwnymi objawami do szpitali trafiło około 80 osób. „Epidemii śmiechu” w Kordofan i niejasne wyjaśnienia Ministerstwa Zdrowia wywołały falę krytyki rządu.

  Media zażądały od władz natychmiastowego publicznego wyjaśnienia dlaczego w regionie Darfuru prowadzi się uprawy halucynogennej pszenicy. Zażądano także, by pilnie znaleźć lekarstwo na tę chorobę. Lekarze obiecali szybko poradzić sobie z chorobą, i poinformować mieszkańców danego obszaru o skutecznym leku.

 69. Aśka said

  Czy ktoś wie, jak można skontaktować się z prof. Marią Dorotą Majewską?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s