Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

ALERT: BLOGOWICZE GRYPA666 BRUTALNIE ZAATAKOWANI

Posted by grypa666 w dniu 18/02/2010

PROSIMY O ROZPOWSZECHNIANIE W KRAJU I ZA GRANICA oraz  TLUMACZENIE NA OBCE WITRYNY – PB

……………………………………………………………..

Nadesłał Marek Podlecki 17.2.2010
Temat: Działacze Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu brutalnie aresztowani!

Uwaga: atak “polskiej” policji na czytelników tego bloga [grypa666].
Osoby, które aresztowano są wg. mojej wiedzy czytelnikami i komentatorami na tym blogu. Aresztowanie nie musi mieć nic z tym wspólnego, ale sam fakt takiego zachowania wymaga naszej reakcji. Prosimy administratorów bloga o odpowiedni wpis.

Oto tekst ze strony Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu:
http://www.aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=2037

2010-02-17 11:51:31 Janusz Górzyński i jego siostra Krystyna Górzyńska dzisiaj rano zostali brutalnie zatrzymani. Uciekajmy na Białoruś. Prześlij ten link Łukaszence !!!

Od 2001 r. policja, prokuratura i sądy w Wielkopolsce ścigają przedsiębiorcę i dziennikarza, w jednej osobie o rzekome oszustwo – kliknij – mające polegać na zaciągnięcie przez J. Górzyńskiego kredytu na zakup komputera. Klasyczny przypadek polski kiedy to umowę kredytową z bankiem podrabia inna osoba. Gdy by nawet przyjąć hipotetycznie, że Janusz Górzyński dokonał tego oszustwa to okazuje się, że jest największym przestępcą w RP – bowiem członkowie mafii paliwowej wyłudzili ok. 700 mln. nowych złotych i są na wolności zaś w Bielsku kolejny biznesmen wyłudzł 30 mln. i też jest na wolności. Takich rzeczywistych a nie hipotetycznych oszustów na miliony zł. i to za wiedzą i przyzwoleniem banków jest w RP setki i cieszą się nieskrępowaną wolnością. Natomiast Janusza Górzyńskiego stojącego pod nieprawdziwym zarzutem kilku tysiecy zł. ściga się konsekwentnie listem gończym od 2006 r. !!! tak prokuratura jak i sędzia Marzena Łukaszewska – Niewrzęda. Są tak skuteczni w ściganiu nie popełnionego przestępstwa, że p. sędzia wydała nakaz przeszukania mieszkania Elżbiety Górzyńskiej i to aż w Czechowicach Dziedzicach ok. 500 km dalej.

Dzisiaj rano 17.02.2010 r. o godz. 6,20 zajwiła się Policja wraz z rejestracją video i przystapiła do przeszukania mieszkania za Januszem Górzyńskim. W obronie brata stanęła siostra Krystyna Górzyńska – znana internautom jako bojownicza o prawa człowieka. W tym samym momencie zczęła się brutalna akcja policji. Wg informacji drugiej siostry najpierw, rzucono Krystynę Górzyńską na ziemię a następnie zawezwano z Olszówki pogotowie z kaftanem bezpieczeństwa, który dzielni policjanci chcieli założyć Krystynie Górzyńskiej. Po przyjeździe pogotowia widząc normalną kobietę, odstąpili i pojechali. W wyniku takiego zachowania matka mieszkająca z córką wylądowała w szpitalu. Zaś dzielni policjańci zakuwając w kajdanki Janusza Górzyńskiego oraz Krystynę Górzyńską , będącą w koszuli nocnej nie pozwolili nawet na przebranie, tylko zarzucili płaszcz i zabrali na Policję w Bielsku – Białej przy ul. Rychlińskiego. Na odchodne zapowiedzieli, iż całą rodzinę zamkną w zakładzie psychiatrycznym.  […usunąłem moim zdaniem bzdurne wstawki nt. Białorusi – PB.]

…………………………………..

Informacje na temat zatrzymania rodzeństwa Górzyńskich http://www.niepoprawni.pl/blog/11/walczyc-czy-nie#comment-54404
A tak to się zaczęło http://konserwa.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?0,2007
…………………………………….

Kompromitacja bielskiej policji. Trzy osoby rodziny Górzyńskich w szpitalach

http://aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=2039
2010-02-17 23:15:00
Efektem najazdu policji są trzy osoby w szpitalach. Mama państwa Górzyńskich jest w stanie zawałowym w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku – Białej. Zatrzymany Janusz Górzyński po badaniach w szpitalu przewieziony jak największy bandzior do szpitala więziennego w Bytomiu. Stanu jego zdrowia nie znamy. Zaś Krystyna Górzyńska została bez jej zgody zamknięta w zakładzie psychiatrycznym w Bielsku – Białej, ul. Olszówki 102. Opis pierwszych wydarzeń przedstawia list blogerki REBELIANTKI – kliknij – wraz z komentarzami. O godz. 13,30 przedstawiciele Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu rozmawiają z oficerem dyżurnym podkomisarzem… Przedstawia nam przebieg zdarzeń wg policji. Informuje, że Krystyna Górzyńska została przewieziona na badania do szpitala a Janusz Górzyński do drugiego szpitala na badania kardiologiczne. Oferujemy odebranie Krystyny Górzyńskiej, na co oficer obiecuje , że skontaktuje się z nami telefonicznie po około godzinie. Oczywiście milczy a więc kontaktujemy się my. Okazuje się, że Krystyna Górzyńska przymusowo zostaje zatrzymana w szpitalu psychiatrycznym. Jedziemy wraz z siostrą do szpitala. Rozmawiamy z zatrzymaną Krystyną Górzyńską. Ta skarży się, że została pobita przez policję. Rzeczywiście ma siniaki. Robimy zdjęcia. Personel szpitala straszy nas policją i zakazuje robienia zdjęć. Podkreślić należy, iż Krystyna Górzyńska choć mocno podenerowana zachowuje się normalnie. Prosimy o rozmowę z lekarzem. Chcemy uzyskać wgląd do dokumentacji przyjęcia. Lekarz dyżurny Wojnar nie umie odpowiedzieć czy posiada specjalizację lekarza psychiatry, twierdząc, że nie on podejmował decyzję o zatrzymaniu pacjentki. Pytamy kto w takim razie taką decyzję wydał? Lekarz odpowiada, że decyzję podejmowała lek. Agata Pilich. Pytamy, czy jednoosobowo i czy jest specjalistą z psychiatrii? Lekarz dyżurny odpowiada, że nie wie !!! Pytamy, co zadecydowało o zatrzymaniu? Lekarz czyta nam zapis z dokumentów medycznych i oświadczenie policjanta. Pytamy kto może poświadczyć przebieg badań? Odpowiada, że nikt bo badania przeprowadza się jednoosobowo. W karcie brak pieczątki jakiegokolwiek lekarza. Widnieje tylko nieczytelny podpis jednego lekarza. Podpisu ordynatora brak. Siostra zatrzymanej prosi o kserokopie dokumentów leczenia. Mamy obawy, że dokumenty wypełnione zostaną zmienione. Lekarz mówi, iż nie mają ksera. Siostra prosi o możliwość sfotografowania. Lekarz odpowiada, że siostra nie może fotografować dokumentacji leczniczej tylko pacjentka. Zatem prosimy aby okazał dokumentację przyjęcia pacjentce – to ona zrobi sobie zdjęcia. Lekarz zdeprymowany odmawia i nagle nie ma czasu.
Otóż z przykrością dodajemy, że oficer dyżurny sam zauważa nadgorliwość sądu, który wydał nakaz zatrzymania, bowiem wg niego sąd wydając nakaz zatrzymania nie wydaje nakazu przeszukania. W przypadku Janusza Górzyńskiego wydaje nakaz zatrzymania i nakaz przeszukania i wraz z policją zajawia się kamera vide, która jednak nie rejestruje jak Krystyna Górzyńska rzucana jest na podłogę.
My zaś zauważamy, że w Polsce, rzekomo kraju przestrzegającym prawa człowieka, każdy lekarz – bez specjalizacji może zatrzymać człowieka przymusowo w zakładzie psychiatrycznym pod byle pretekstem. Podkreślić należy, że na wezwanie policji rano był także lekarz i odmówił zatrzymania Krystyny Górzyńskiej nie dopatrując się takiej potrzeby. Martwimy się o Angelikę Borys i słusznie, ale najpierw porządki zaczyna się od domu czyli od Polski. Dzisiejszy system prawny jest 100 razy gorszy jak ten za komuny. Im szybciej to zrozumiemy wszyscy tym lepiej.
Wobec zaistniałej sytuacji Zarząd Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu, w dniu jutrzejszym składa zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez lekarzy, a także wstępuje do postępowania przed sądem opiekuńczym w sprawie zatrzymania Krystyny Górzyńskiej i poddaniu jej leczeniu psychiatrycznym wbrew jej woli !!! Na rozprawę sądu zapraszamy wszystkich do Bielska – Białej. Datę i godzinę podamy.
Zwracamy się do wszystkich wolnych mediów w Polsce o zainteresowanie się problemem pseudo leczeń psychiatrycznych ludzi zdrowych na zamówienie. Dysponujemy przykładami.
…………………………………………..
http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=interwencje&id=3308

Dnia 17 lutego 2010r.

Minister Sprawiedliwości

Al. Ujazdowskie 11

Warszawa

Żądamy natychmiastowego uwolnienia Janusza i Krystyny Górzyńskich

17 lutego 2010r. przed świtem, w wyniku policyjnej prowokacji aresztowano w Bielsku Białej dziennikarza Afer Prawa Janusza Górzyńskiego i zatrzymano jego siostrę Krystynę Górzyńską w reakcji na to, że chciała wylegitymować funkcjonariuszy. W ramach represji Panią Krystynę – zdrową osobę – zawieziono do szpitala psychiatrycznego, tak jak stała, w koszuli nocnej. Nie pozwolono nawet jej się ubrać.
Janusza i Krystynę Górzyńskich są znani z wielu publikacji w licznych portalach internetowych. Nie mamy wątpliwości, że to co się stało, to odwet SS (Służb Sądowych) za ich postawę wobec bezprawia panującego w Polsce i za działalność publicystyczną.

Podpisali:
Zdzisław Raczkowski – AFERY PRAWA

Helena Fleszar – AFERY PRAWA

Rafał Dobrowolski – Porozumienie Rawskie

Ewa Myrcha – Stowarzyszenie Przeciwko Bezprawiu, oddział w Warszawie

Bogdan Goczyński – Dziennikarz Afer Prawa

Jerzy Jachnik – Stowarzyszenie Przeciwko Bezprawiu

Komentarzy 195 do “ALERT: BLOGOWICZE GRYPA666 BRUTALNIE ZAATAKOWANI”

 1. Stanisław said

  monitorpolski wczoraj na mój wpis o tej sprawie w dziale listy dał dość dobrą propozycję by gromadzić dane o takich sprawach i w odpowiednim czasie takich gorliwców pociągnąć do odpowiedzialności. Zgoda – pomysł jest dobry, tylko proszę szanownego internauty jak myślisz czy te skorumpowane i zdegenerowane elity tak łatwo dadzą się od koryta odsunąć ? Zobacz co się dzieje od wielu lat ! Ciągle ci sami na przemian przejmują władzę i uznają zasadę – my nie ruszamy waszych, wy naszych. Organizacje i ludzie, którzy myślą inaczej są niszczeni, zastraszani, „wciągani w afery”, ścigani z paragrafów ichniego kodeksu karnego. Tutaj po dobroci nic nie załatwisz. Oni za dużo mają do stracenia i dobrowolnie nie pójdą pod sąd. Trzeba by zastosować inną drogę – jaką zapewne się domyślasz. Lecz by tak się stało, naród musi dojrzeć do tego przez większe jeszcze zgnojenie i poniżenie. Dopiero jak dojdziesz do dna, możesz się od niego odbić.

  • Zbyszko said

   To dno powoli własnie już widać. A takie „obrazki” jak powyżej magą być tą kropka nad „i”. Wyjedź w teren pogadaj z ludźmi, coraz bardziej zdołowani, zdesperowani, czują to zgnojenie i nie pomaga już ogłupijąca telewizja bo w ludziach zostały jeszcze resztki moralności, godności. Chyba czują że już nie mają wiele do stracenia.

   • nn said

    NWO http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/lnps.htm

   • Stanisław said

    Szanowny panie Zbyszko – z racji tego że ostatnio miałem pracę na wolnym powietrzu przez ponad pół roku i kontakt z różnymi ludźmi, więc mogę powiedzieć tak:
    – jest grupa ludzi która ma gdzieś co dzieje się w kraju, nie ważne jaki jest pracodawca ( kto nami rządzi ) – byle kasę dawał
    – inni uważają że w życiu liczy się kasa, kasa i jeszcze raz kasa do której dochodzą po przysłowiowych trupach
    – są też etatowi pijaczki ( pracują żeby pić – zarówno kobiety jak i mężczyźni ) mający wszystko i wszystkich głęboko w poważaniu – liczy się flaszka, bo daje ona odlot.
    – ostatnia grupa to jeszcze myślący, nie mająca wypranych mózgów przez media „musowego nakazu”, ci interesują się krajem i losem bliźnich ( jak trzeba pomogą w potrzebie ). Ta ostatnia grupa jest przez poprzednie uważana za frajerów co nie odnajdują się w nowych czasach.

    Może masz szczęście że żyjesz w regionie, gdzie tej ostatniej grupy osób jest więcej, może uda się Wam postawić systemowi, lecz u nas ( w mojej okolicy ) będzie z tym ciężko. Słyszy się słowa – nadstawić głowę za cukrownie ? lakiery ? drumet ? a po ch…..j, niech się sami martwią o siebie. Wprawdzie ci mający wszystko w ch…u zmieniają zdanie kiedy przychodzi czas na ich zakład pracy.

   • hjk said

    „Może masz szczęście że żyjesz w regionie, gdzie tej ostatniej grupy osób jest więcej,…”
    Raczej nie ma się co łudzić, aczkolwiek po wynikach wyborów widać, ze sa w kraju regiony czy miejscowości o wiekszej świadomości…

   • asm said

    racja Panie Stanislawie…
    Ja osobiscie nie chodze na glosowania, decyzje podjalem dobre 6 lat temu. Interesuje sie Polska bo jestem Polakiem, ale mam gdzies rzady zdrajcow i sprzedawczykow!!! albo dziadow ktorzy siedza i pierdza w stolki, byle kasa byla. ZLODZIEJE!!! Teraz nie ma czasu na nawracaniem, ale na nowa krew w tym rzadzie, i jak to mam w zwyczaju mowic, stolice przeniesc do Krakowa bez brudow!

    ASM

   • asm said

    popieram w 100% ma Pan Stanislaw racje…nic dodac nic ujac…
    Jestem patriota, ale nie glosuje i nie chodze na wybory od ponad 6 lat, jakiekolwiek by one nie byly, nie bede popierac partie zdrajcow i sprzedawczykow, tam trzeba nowej krwi, mlodych patriotow!!! nie dziadow, ktorzy pierdza w stolki byle kase brac!!!

    ASM

   • Ewa said

    Dwa posty @ASM prawie takiej samej tresci a rozne ludziki po prawej stronie,czyzby was bylo dwoje?
    Przepraszam to z przewrazliwienia chyba…

    od mg: @ Ewa, gratuluję spostrzegawczości
    przyczyną różnych avatarów było wpisanie różnych e-maili, ale spokojne, adres IP był ten sam

   • Ewa said

    Zainteresowalam sie tym @ASM z powodu jego wpisu na liscie poparcia dla pana Maciejczyka,dlatego bylam i jestem nadal podejrzliwa.
    W wirtualnej rzeczywistosci mozna czesto spotkac wilka w owczej skorze.
    A ja ciagle naiwna wygladam na tego Mysliwego,ktory zacznie robic porzadek,upomni sie o babcie,Czerwonego Kapturka,bezprawnie osadzonych i aresztowanych…
    Czy tylko w bajkach Dobro zwycieza Zlo?

   • asm said

    Ewa, wszystko jest ok, pisze z tego samego IP a ludzki sa inne z powodu iz wysylajac z mojego maila (ktory jest nieaktualny) nie dochodzily moje wpisy, d;atego zmieniajac maila na innego od razu przychodzily wpisy na blog. Z tad te inne ludziki.

    Ewa, mam nadzieje, ze Cie nie zrazilo to co napisalem w blogu na temat poparcia pana M. Niestety, ale ja juz nie ufam polityka o starej dacie. I mozesz byc pewna, ze nie jestem owca pod ktora kryje sie wilk. Mam nature taka iz zawsze pisze i mowie co mysle, przez co mam sporo problemow.

    Pozdrawiam,

    ASM

  • monitorpolski said

   Im więcej represji tym więcej wrogów. Tak się właśnie system totalitarny rozwala sam od środka. Życzę im kolejnych tysięcy aresztowań – to się nie pozbieraja. Każdy Hitler kończy tak samo.

  • MM said

   Przyjacielu, nie ma innego skutecznego sposobu uwolnienia naszego kraju jak na ich warunkach. Czyli w legalnych wyborach nowych, uczciwych władz. Do tego trzeba jednak ludzi uczciwych, wypróbowanych. Jedności myśli, wytrwałości, poświęcenia. Rezygnacji z osobistych korzyści i zdolności do do ustępstw na rzecz wyższych spraw. Czy Polaków na to stać?!

   Jakieś inne rozwiązania skończą się jak w Iraku, Afganistanie, byłej Jugosławii. Potrzebna jest odpowiednia świadomość społeczeństwa o przyczynach złego stanu sytuacji i sposobach jej zmiany. Ale bez nienawiści i przemocy!
   Pozdro

   • hjk said

    Henryk Pająk twierdzi w „Konspirację czas zaczynać?”, że wybory są notorycznie fałszowane, wiec nie licz na to kolego, ze na „ich warunkach”…
    Chodzi o to, że ktoś tu gra znaczonymi kartami, a jak to nie pomaga, zawsze czeka as w rękawie…A jak i to nie pomaga, za barem siedzi znajomy rewolwerowiec…

    Rewolucja jest wyjściem ostatecznym, dowcip polega na tym, żeby wymyślić coś prostego a skutecznego, czyli genialnego…

   • Wojtekk said

    Jest coś prostego i skutecznego.
    Wystarczy że nikt nie przyjdzie pewnego dnia do pracy.

   • hjk said

    Tak jak proponuje nasz znajomy z YT od „wszystko jest w porządQ”?
    Trochę sobie nie wyobrażam gdyby lekarze, gazownicy, pracownicy elektrowni, policjanci, itp. nie przyszli do pracy. Mogłby się zacząć chaos, a strajk policji być okazja do anarchii wywołanej przez bandytów rabujących sklepy, zadymiarzy, itd. Natomiast wszyscy inni (no moze poza tymi, ktorzy wykonują jakieś kontrakty terminowe) chyba by nie narobił specjalnych szkód.

    Lepszy byłby całkowity bojkot wyborów, bo nieszkodliwy i jakieś oddolne organizowanie się, zeby przedstawić jakaś alternatywę.

    Jak ma byc jakis strajk generalny, to w imię czegoś i po coś. Musi być jakiś osrodek koordynujący, który zażąda jakichs zmian i zyska posłych społeczny.

   • zyta said

    „dowcip polega na tym, żeby wymyślić coś prostego a skutecznego, czyli genialnego…”

    -pomysl BLOFFa wydaje sie byc naiwnym czy szalonym ale moze byc skutecznym

   • Wojtekk said

    Bojkot wyborów? Przesuną na kolejny miesiąc, kolejne drzewa zostaną wycięte na makulaturę do głosowania, nie grajmy na ich warunkach.
    Koniec pracy to koniec ich systemu, wiedz że masa ludzi z otwartym sercem to potężna dawka energii.
    Wystarczy wyjść na ulicę i z każdym napotkanym się uściskać. Burdy mówisz? Nic z tego, ich prowokatorzy nie mieliby nawet odwagi by coś zrobić, ukazałoby jak bezradni są Ci którzy próbują wprowadzić niewolnictwo dzieciom Ziemi.
    =================
    od pb; w pelni popieram = zrobic cos innego, nie po linii unych

   • hjk said

    nie pamiętam juz czy to Tobie czy Wojwitowi podziekaować za odpowiedz w sprawie rewolucji w Rosji i rządu RP przed wojną, co zacytowano nawet w poprz. art. „Listy”, w każdym razie dzięki!

   • Julka said

    Nie płacić podatków. Nie dostaną pensji, sami zrezygnują.

   • MM said

    Pisząc „na ich warunkach” miałem na myśli w zgodzie z obowiązującym prawem.

    Ale im więcej zastanawiam się nad stanem ludzkości tym lepiej widzę, że daremne są nasze starania. Wszelkie historyczne, ludzkie próby naprawiania świata, choć wzniosłe i dramatyczne w końcu okazywały się fiaskiem. To smutne ale pokazuje, że chyba nie tędy droga.

   • hjk said

    Jedyna droga to ta wyznaczona przez wczorajszy dzień: „prochem jestes i w proch sie obrócisz” i dlatego trzeba sie nawrócic do Boga, póki nie jest za poźno, bo po pierwsze mozna dusze zatracić, a po drugie jak masy ludzi sa oddalone od Boga, tj. źle żyją, panoszy się diabeł i rozszerza „cywilizacje śmierci”…

    Gdyby wiekszość ludzi była zwrócona do Boga, zadne NWO i inne tego typu by nie miały miejsca…

    Przypominaja to wszystkie objawienia maryjne i nie tylko…

    To tak samo jak z chorym organizmem – jeśli jest osłabiony, zatruty, źle karmiony, panoszą się w nim wszelkie choroby…

   • asm said

    Hjk… czasem przeczytam Twe wpisy i nie sa ani madre ani glupie. To co napisales o Bogu zmiania moje mniemanie o Tobie, na korzysc. Brawo. Podoba mi sie i masz w 100% racje. Do Boga nalezy sie zwrocic.
    MM… cieszy fakt, ze starasz sie szukac (jak i inni) droge do dzialania na poprawe co do rzadow w naszym Narodzie.

    Napisze,ze wydaje mi sie, ze jest jedna najbardziej prawdziwa droga skuteczna i to nie od zaraz. Mianowicie Hjk przedstawil juz to. Ja dodam maly, ale za to najbardziej istotny szczegol: osisgnac sukces w polowie to zawierzyc Bogu, jak? Oddac nasz narod Chrystusowi? jak? Poprzez intronizacje Jezusa na Krola Polski, wtedy w po lowie zwyciezylsmy. Dlaczego w polowie? Poniewaz czlowiek ma dar wyboru, a wiec druga polowa nalezy do nas samych. Dlatego w tej drugiej „naszej ludzkiej polowie” musimy np. nie pojsc do wyborow…hmm i tu sie zgodze z wami iz nie jest to rozwiazanie, dlatego nalezy zdobyc media, i tam zaistniec!!! TO jest droga do zwyciestwa. Piersze kroki zrobione – to ten blog. Drugi krok to moze by tak:
    – umiescic kamerke na tym blogu i puszczac jakies filmiki, robic wlasne filmiki i zacheecac do ogladania
    – ulotki i jeszcze raz ulotki zaczna wtedy miec sens wiekszy, gdy beda nawiazywaly do zagladniecia na strone i ogladniecia filmikow internautow
    media lacza ludzi a jesli nie beda one sluzyc reklama i oglupiacza posiasc mozna rzesze silna do zniszczenia falszywych rzadow!!!

    ASM

   • Wojtekk said

    Dokładnie, popieram, można zrobić dział video i tam umieszczać filmy.
    Na YT znajdziemy sporo, ale to przede wszystkim produkcje angielskie i usa, coś co dzieje się na naszym gruncie trafia bardziej do nas, do Polaków.

   • asm said

    otoz to Wojtek, ja zamierzam w chwilach wolnch zrobic serie filmow o prawdzie i zatrutych politykach, o mafii i zdrajcach, Narod Polski ma byc w rekach patriotow! Nie boje sie atakow zdrajcow! Prawda zawsze zwycieza.

    Dzial filmikow moim zdaniem musi powstac na tym blogu. Albo warto uruchomic telewizje. W ten sposob zblizy sie wieksza rzesze ludzi do prawdy.

    Pozdrawiam Wojtek. Trzymaj sie bracie i glowa do gory. Zwyciezy prawda,jak zawsze!

    ASM

   • MM said

    Rz 10:9
    9. Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych – osiągniesz zbawienie.
    (BT)
    Jezus żyje i jest Panem!
    Każdy człowiek powinien w to uwierzyć, przyjąć i w końcu zacząć robić to czego chce Pan Jezus.
    To tak naprawdę jedyna droga.
    Jn 14:6
    6. Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.
    (BT)

 2. Aśka said

  http://aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=2040

  2010-02-18 08:36:54
  Oświadczenie siostry – Krystyny Górzyńskiej

  Wczorajszy dzień był dla mnie bardzo trudny ale nie mogę opaść z sił. Bo tylko już ja zostałam im do wykończenia. Zadziwiające, że Policja zrobiła nalot na mój dom w POPIELEC. Ta sytuacja udaremniła nam wszystkim uczestnictwo we Mszy Św. Jestem głęboko wierząca i był to dla nas wszystkich cios w nasza wiarę. Informacje zawarte w wyjaśnieniu przez Rzecznika Policji są nieprawdziwe, moje pytanie na jakiej podstawie Pani Rzecznik osądza mojego Brata używając słów iż 47-letni mężczyzna podejrzany o oszustwa i znieważenie policjantów. O jakich oszustwach mówi pani Rzecznik. Tylko przeciwko mojemu Bratu prowadzone jest jedno postępowanie które skutkuje listem gończym za kredyt którego nigdy nie podpisał. Przecież jest dokument wykonany przez grafologów, iż podpis Brata na umowie kredytowej nie jest Jego.Pani Sędzia pomija fakt tego dokumentu. Dlaczego Pani Rzecznik zanim napisze cokolwiek na ogólnie dostępnym forum nie pofatyguje się aby zapoznać się z nagraniem całego zajścia i poda dopiero wtedy stan faktyczny. Wystarczy sprawdzić wszystkie godziny kiedy przyjechało pogotowie do mojej Mamusi, kiedy Ją zabrali do szpitala. O której godzinie przyjechało pogotowie wezwane przez policję, aby zabrali Krystynę do Szpitala Psychiatrycznego. O której godzinie została przewieziona z Komisariatu Policji na ul. Rychlińskiego do zakładu psychiatrycznego. To jest dokumentacja już szpitali i pogotowia wszystko do sprawdzenia. Jeżeli byłaby prawda iż mój Brat symulował zawał serca, to dlaczego policja zadecydowała o przewiezieniu do szpitala. Chyba jednak musiał być jakieś niepokojące sygnały. Proszę zwrócić uwagę na te szczegóły, które będą pomocny w dalszych czynnościach. A tłumaczenie , iż było głośno trudno aby w tak stresowych sytuacjach, gdy nas jest trzy – kobiety już nie młode nie bać się grupy siedmiu mężczyzn zastraszających nas i rzucających po podłodze. Jeszcze nikt nikogo podniesionym głosem nie zabił, ale wykonanymi czynnościami zagrożone jest życie trzech osób. Nie mówię o sobie bo ja mam wsparcie w Córce i Mężu i Bogu.

  • zyta said

   Komentarze pod art.http://aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=2040

   Autor: Ewa Myrcha | Data: 2010-02-18 11:02:01
   Poinformowany został Rzecznik Praw Pacjenta z wnioskiem o wszczęcie postępowania, zbadanie sprawy na miescu i skierowanie wystapienia do właściwych organów /Ciekawe czy coś zrobi???/ Skierowany został Apel do wszystkich członków Komisji Praw Człowieka i Praworządności. Zatrudniony został adwokat do podjęcia najpilniejszych czynności prawnych przed organami, bo Stowarzyszenie nie ma prawie żadnych praw. Wysłany został Apel do ŁUKASZENKI i mediów białoruskich /na razie w jęz poskim/, żeby poradził Kaczyńskiemu aby zajął się bardziej swoimi obywatelami, bo jednak w Białorusi nie traktuje się tak ludzi jak w Polsce. Media polskie na razie milczą, tylko tvn przesłał zapytanie cyt „a skąd Pani wie o dzisiejszym aresztowaniu?” Działąmy dalej.

  • turysta said

   to co teraz sie dzieje szczegolnie w sferze wymiaeu sprawiedliwosci w szerokim pojeciu jednoznacznie wskazuje ze to juz sa poczatki wdrazania systamu faszystowskiego. Same wypowiedzi fihrera PO nato wskazuja wypowiedzenie wojny narodowi , wycinanie w pien opozycji wyrazne lekcewaenie narodu .Samo postawienie interesow partyjnych PO ponad interesem narodu to jest alarm 3 stopnia dla Polakow . Czs zaczac konspiracje jak ktos napisal wczesniej.jestasmy w sytuacji podobnej jak polscy patrioci w roku 1939 1940 ktorzy budowali podstawy konspiracji przeciw okupantowi niemieckiemu i sowieckiemu .Trza zbierac kolo siebie grupy patriotyczne organizowac sie prowadzic edukacje pro Polska zbliza sie czas pote|nago konfliktu spoleczno politycznego w
   Polsce ; po jednej stronie bedzie opcja zdrajcow i ich wasali z drugiej zdrowa czesc Narodu .organizujcie sie aby nie dac sis zaskoczyc godzina prawdziwej wolnosci nadchodzi .POLACY POWSTANCIE Z KOLAN PRZEPEDZCIE OBCA WLADZE NIEMIECKO ZYDOWSKA

 3. cezary said

  http://www.torproject.org/index.html.pl
  =========
  od JP:Tor jest projektem i otwartą siecią, który pomaga chronić użytkowników przed inwigilacją, która zagraża anonimowości, prywatności, prowadzeniu poufnych interesów i osobistej komunikacji i bezpieczeństwu państwa, znanej jako tzw. analiza ruchu (ang. traffic analysis).

  • monitorpolski said

   Dzięki – powinien być osobny wpis na ten temat: jak porozumiewać się tak by cię nie podsłuchano, jak ukrywać IP, które systemy są najbezpieczniejsze itd. Musimy inwigilantom rodem z piekła utrudniać, a nie ułatwiać zadanie.

 4. krzysiek said

  2 min. filmik – tchórzliwe nadużycie władzy nie pod osłoną murów meszkania lub szpitala psychiatrycznego tylko na oczach walecznie nastawionego tłumu. zatrzymany z transparentem brutalnie powalony na ziemię z narażeniem na kontuzje, bezpodstawnie uderzany pałką typu tonfa. szybko odbity a na agresywnym policjancie dokonany samosąd..kat staje się ofiarą, przemoc rodzi przemoc. a mogło skończyć się na pouczeniu – jeśli wogóle interwencja była uzasadniona: http://www.youtube.com/watch?v=WNCCpSH8Vgc&NR=1

  • zyta said

   brutalna policja na meczu

   • MM said

    Doskonały przykład jak łatwo o tragedię gdy górę biorą emocje, a ludzie nie mają ani wyobraźni ani empatii. To jest jak żywioł. Trudne do opanowania.
    Ciekawe jakie wnioski wyciągnął ten co dźgał tą pałką?

   • asm said

    no i tak bedzie z dziadami, ktorzy sie nie licza z narodem, ze spoleczenstwem!
    Problem w tym ze nalezy uswiadomic ludzkosc ile zla czynia mafie rzadowe!!!

    ASM

   • ALFA said

    Palikot: „Zobaczcie jakie kurewstwo w polskim prawie”

  • Aśka said

   Świetny film. Zamieściłam go na blogu kilka miesięcy temu. Dobrze, że go przypomniałeś Krzysiek. To lekcja, jak powinniśmy działać. Jednostka nic nie zrobi (zniszczą ją), ale jak tych jedynek będzie więcej, to ….

 5. POLAK said

  Jak sie zachowalo najblizsze otoczenie Panstwa Gorzynskich (ludzie tam mieszkajacy),sasiedzi,blok,osiedle,krewni,znajomi czy cale miasto lub wioska ??? – stanal ktos w ich obronie ?
  Tu trzeba teraz zwrocic uwage jak to sie zachowuja nasi RODACY w takich sytuacjach,bo mnie sie wydaje,ze ludziom w Polsce juz „wszystko wisi” gdy wspolziomkom dzieje sie krzywda !
  Jakby byla presja i reakcja nawet sasiadow jako swiadkow zachowan „polskich hitlerowcow” (inaczej nie mozna nazwac bandytow w mundurach rzucajacych kobiety na ziemie jak worek ziemniakow),to i te glaby platne zmiekli by i podwineli swe ogony wzywajac posilki „antyterrorystyczne” ,bo oto na osiedlu X panuje terror !
  Obojetnosc Polakow w takich sytuacjach gdy dzieje sie krzywda,zlo,przemoc – zatrwaza i trzeba z tym natychmiast cos zrobic ,bo jutro moze to spotkac kazda inna niewinna rodzine czy ciebie. Pomoze ci ktos wtedy ?
  PRZYJACIOL POZNAJE SIE W BIEDZIE !
  Ich zachowania swiadcza o tym kim sa.
  Co nie wiecie jak w takich sytuacjach potrafia sie zjednoczyc Zydzi ile jest wtedy aj,waj na caly swiat ?
  Co sie z Polakmi stalo ,nauczono ich tylko modlic sie i okazywac milosierdzie dla LOTROW ???
  WSTYD POLACY Z BLISKIEGO SASIEDZTWA !!!
  WSTYD CALA POLSKA !
  Osiagneliscie tchorzostwo najwyzszego stopnia !!!!!!!!!!!!!!!

  • kropka said

   Przesadzasz, i to mocno. Sąsiedzi może i byli..ale co oni zrobić mogli. Raz nie wiedzieli na pewno co sie dzieje ( skoro nawet ci aresztowani nie wiedzieli). Po za tym podejmując działania naraziliby siebie i swoje rodziny. Tchórzostwo…owszem..ale narażanie życia swojej rodziny jest gorsze niż tchórzostwo; tym bardziej, że ich interwencja nic by nie dała. Po za tym atakując też mogliby atakować niewinnych ludzi wykonujących tylko rozkazy. Tak tak wiem zrywy narodowe były Polaków „ulubioną rozrywką” ale czy na dłuższą metę pomogły? Nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi i kto jakie miał w tym zadania. Jak już ktoś chce pomóc to niech się dowie o co naprawdę w tym wszystkim chodzi. Może sie okazać, że aresztowany pan wcale aż tak niewinny nie jest a aresztowana pani mogła podczas przeszukania zachowywać się histerycznie. To nie jest czarno-biały świat

   • zyta said

    @kropka powiedział/a
    18 Luty 2010 @ 11:55 am,Może sie okazać, że aresztowany pan wcale aż tak niewinny nie jest a aresztowana pani mogła podczas przeszukania zachowywać się histerycznie.

    -poczytaj, prosze, najpierw o sparawie a potem dopiero wypowiadaj sie

    http://blogmedia24.pl/node/25078

   • monitorpolski said

    Nie ma to ŻADNEGO znaczenia. To policja wdarła się do ich domu, bez nakazu rewizji. Powinni zadbać o zdrowie aresztowanych, bowiem od momentu wtargnięcia to policja odpowiada za zdrowie/życie aresztowanych.

  • goosstaff said

   To nie jest właśnie takie proste czarne – białe . To nie tchórzostwo. Działania systemu od lat skierowane są na alienację / wyodrębnienie poszczególnych ludzi , rodzin , grup społecznych. Nie dziwi brak więzi pomiędzy sąsiadami, tu jest dla nas duże pole do popisu by uświadamiać taka sytuację .
   Jeszcze jeden aspekt sytuacji , zaatakowanie gliniarza ma paragraf, a my naród praworządny, poczekajmy i uświadamiajmy , kto jest gospodarzem , kto okupantem.

   Właśnie w celu wywoływania społecznych reakcji w podobnych sytuacjach.

 6. Wojtekk said

  Jeżeli chodzi o brutalne aresztowanie z pobiciem o którym mówi art. 158 kk państwa Górzynśkich, przez osoby w mundurach (sił reprezentujących co-niech sam sobie każdy tu wstawi).
  Można do poruszenia masowej opinii publicznej, zamieścić materiały dotyczące aresztowania (filmy, zdjęcia) na stronie internetowej – chociażby na youtube.com
  Niech ludzie się obudzą, jutro tak może stać się z każdym z nas.
  Pojedynczo wyłuskują coraz to kolejne osoby, to się nie skończy jeśli bezczynnie będziemy stać.
  Polska jest krajem o systemie totalitarnym, prawa są tylko dla wybranych.
  Musimy to zmienić i nadchodzi ku temu szansa.

  • zyta said

   @Wojtekk powiedział/a
   18 Luty 2010 @ 11:57 am,

   -tez uwazam, ze najlepszy bylby film na Y.T.

  • monitorpolski said

   Czekam na materiały. Jeśli ktoś to ma to proszę napisać na monitorpolski@yahoo.com. Zresztą nie tylko ja czekam – powiadomieni zostali już zagraniczni dziennikarze.
   Np. w Anglii nikt nie wiedział, że w Polsce są Chiny.

 7. Prrivan said

  UWAGA!

  Jako że sprawiedliwość dziejowa lubi równowagę,
  każda akcja „unych” wywołuje natychmiastową kontrakcję sił dobra na świecie.

  Ojejejej co to się stało z Georgia Guidestones dzisiejszej nocy?:)

  http://www.disclose.tv/forum/post179910.html#p179910

  • antyMizia said

   Te napisy są tam już od dawna. nie wiem dokładnie od kiedy ale widziałem już te zdjęcia. Powinni to całkiem wysadzić

   • Wojtekk said

    Za wikipedia:
    autor: R.C. Christian (pseudonim) [sic]
    Sponsorzy: mała grupa Amerykanów dążących do wieku rozumu (who seek the Age of Reason)

    I co? Tchórze, pobudowali cichaczem, ze strachu nawet nie podając nazwisk.
    Zamierzają się ujawnić, ale boją się, boją się cały czas nas, prawdziwych ludzi myślących sercem.

   • monitorpolski said

    Tiaaa. Grupa satanistów rodem z rotszyldowskiego piekła. Oni mają swój „kodeks etyczny”. Wszystkie ich kroki muszą być zapowiedziane. Zauważcie że wszystko co się dzieje obecnie na świecie było już w filmach z Hollywood!

 8. Prrivan said

  Media o tym nie wspomną pewnie,ale Grecja „za karę” traci niepodległość w ramach UE…

  http://www.telegraph.co.uk/finance/financetopics/financialcrisis/7252288/Greece-loses-EU-voting-power-in-blow-to-sovereignty.html

  • hjk said

   Ale to nie tylko Grecja, po wejściu traktatu lesbońskiego juz nikt nie ma suwerenności, z wyjatkiem Niemiec, które sobie ją zastrzegły (przez wyrok trybunału konst.) i chyba Anglii, bo ci maja klauzule na € i coś tam chyba jeszcze…

  • monitorpolski said

   Ja widzę kolejną ofiarę w kolejce: Polskę. Tu celem jest doprowadzenie do wojny domowej, jszcze w tym roku, może przed 6 czerwca. Chcą nas ukarać za to, że zepsuliśmy całą akcję ze szczepienieniami. Wiedząc jednak o tym jakie są ich zamiary musimy być jednością.

   • asm said

    zgadza sie jednoscia, ale silna, silna medialnie, ZROBCIE TV na tym blogu, otworzyc kamerke!
    W robieniu oryginalnych filmikow sluze pomoca 🙂

    ASM

   • hjk said

    wyglada mi na to, ze z upadkiem dolara chca polozyc euro przez jego podminowanie na krańcach: grecja, hiszpania, irlandia, islandia, bankrutem jest podobni Anglia, ktorej funt jest chłopakiem dla bicia dla $…dobrze,ze nie mamy €

 9. Jaga said

  Nie na temat jak to czasem bywa…ale…

  Jestem gotowy zamieszkać nawet za płotem składowiska – uspokaja prof. Stefan Chwaszczewski, wicedyrektor Instytutu Energii Atomowej.

  http://wiadomosci.onet.pl/2130290,11,nuklearne_odpady_beda_skladowane_w_polsce,item.html

  • Wojtekk said

   Mnie już serce boli z tego co robią z nami, z naturą…

   • asm said

    nie tylko Ciebie, mnie juz w srodku rozrywa, a energie gdzies trzeba wylac! wiadomo na kogo

  • Jerzy said

   Polskie prawo nie zezwala na sprowadzanie radioaktywnych odpadów. Musi powstać w Polsce silny ruch społeczny – nacisku na Parlament (tak jak przy GMO), aby nie dopuścić do zmian w prawie. Blogi internetowe, jako wyraz niezależnej opinii publicznej mają tu doniosłą rolę do odegrania.

  • antyMizia said

   Jeśli ten „wykształcony” debil chce mieszkać przy składowisku to niech jedzie do krajów EU, w których tego gówna mają pod dostatkiem. Nie będziemy dla jednego debila robili bio-śmietnika z Polski. Co za ironia i bezczelność: My nawet nie mamy elektrowni atomowej! :/

   • hjk said

    nie musi nawet na składowisku, wystarczy ze pomieszka kilka km od elektrowni, rózne badania wykazują zwiekszoną ilość róznych raków i innych schorzeń w okreslonym promieniu od elektrowni w porównaniu z pozostałymi obszarami danego kraju…

  • hjk said

   A może się nie boi, bo juz ma raka…

  • ALFA said

   Trzeba już robić protesty niech odpady nuklearne wywiozą wiecie gdzie,co oni robią z tą Polską.

   • asm said

    zgadzam sie w 100%, Polska to nie chlew odpadowy w UE!!! Dlategoz pootwierano granice by teraz wywozic smieci z dala od niemiec, francji czy Anglii a nawet wloch oraz austrii!

    ASM

  • Zbyszko said

   Po to w końcu przyjmowali ostblok do unii żeby go wsykubać a potem zaśmiecić

 10. tony said

  nie na temat, ale w nawiazaniu do tematyki ogolnej strony, dzis w Krakowie czyste i blekitne niebo a na nim wielki krzyz stworzony z chemtrails…widac nie odpuszczaja wogole, pozatym widac bylo kilkanascie innych, mniejszych smog, zdjec nie mialem jak zrobic bo bylem w pracy…

 11. zyta said

  http://aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=2040

  Kom.:
  Autor: stowarzyszenie | Data: 2010-02-18 10:06:52
  Dwa słowa o Januszu Górzyńskim. Pan Janusz wcześniej był już raz niesłusznie zatrzymany w areszcie i posadzono go z mordercą. Powodem była konkurencja jego firmy dla firmy brata prokuratora. Uzyskał wyrok sądu za niesłuszne zatrzymanie i odszkodowanie finansowe. Stąd jego obawy o kolejne bezzasadne zatrzymanie i decyzja o ukrywanie się. Tym bardziej, że w tym czasie wzywano go równoczesnie do sądu i na policję po czym uznano, że nie zgłosił sie i wydano nakaz zatrzymania. Tymczasem logicznym jest, że nie mógł być równoczesnie w dwóch miejscach na raz. Był chory i wiedział, że drugi raz więzienia nie przetrzyma. Nikt później adekwantnego odszkodowania mu nie zapłaci. Tak było tez z Kluską. Gdy by żył w normalnym kraju to sam dążył by do wyjaśnienia zarzutów i uwolnienia się od oskarżeń. Ta dramatyczna sytuacja tłumaczy jego tak tragiczne postępowanie.

  • zyta said

   http://aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=2040

   Kom.:
   Autor: Jurand | Data: 2010-02-18 11:28:04
   Jurand do siostry Pani Krystyny Górzyńskiej – szanowna Pani jeżeli biegły sądowy z zakresu pisma ręcznego wydał opinię, że podpis Pani brata na umowie kredytu nie został namazany jego ręką, to na jakiej podstawie sędzia pominęła dowód z dokumentu stanowiący opinię biegłego. W sprawie będącej w zainteresowaniu Pani brata sąd dopuszcza opinię biegłego wydając postanowienie. Być może (nie znam materiału aktowego) są jakiś wątpliwości, w tym przypadku możecie Państwo skontaktować się z Polskim Towarzystwem Kryminalistycznym mającym siedzibę w Warszawie na ul. Zgody 11, które sporządzi na Państwa wniosek przedmiotową opinię. W tym miejscu zwracam się z uprzejmą prośbą do Stowarzyszenia o przekazanie mi szczegółów dotyczących opinii, co było przyczyną niedopuszczenia dowodu z opinii biegłego. Pozdrawiam proszę o komentarz.

   Autor: Ewa Myrcha | Data: 2010-02-18 12:07:17
   Znam sprawę, proszę nie zadawać pytań o jakieś prawa, logikę, reguły bo się nie liczą. Teza dowodowabyła: czy na umowę podpisał Janusz. Bigły stwierdził że podpis nie należy do Janusza. Więc zinterpretowano – w takim razie namówił inną osobę, żeby podrobiła jego podpis. I tak po kolei.

 12. hjk said

  a co do Białorusi to nie uważacie, że stanowi jakąś jedną wielką „białą plamę”?
  Rzad wykorzystywał to jako „straszaka” w kampanii przed referendum o UE i rzeczywiscie panuje tam bieda, w porównaniu z nami. Ale podobno to się mocno zmienia, bo zachód i inni inwestują, a Lukaszenka trzyma we wszystkim wiekszościowy państowy pakiet akcji dajacy mu kontrolę nad wszystkim. W przeciwieństwie do „naszej” polityki wysprzedawania wszystkiego i wyzbywania sie kontroli.
  A co do ostatnich „wydarzeń” i prześladowania Polaków, to może po bliższym zbadaniu mogłoby się okazać, co to są za „Polacy”?
  Jakieś dziwne to milczenie na temat Białorusi. Moze ktos wiecej coś wie i poda linka albo napisze…

  • monitorpolski said

   Oczywiście, że ta czarnowłosa „działaczka” jest wysłanniczką Bierezowskiego (czyt. Rotszyldów), tak jak wiele grup „patriotycznych” w Polsce. Mój znajomy jeździ na często Białoruś – nikt jej z prawdziwych działaczy nie popiera!

  • Wojtekk said

   Witam, z informacji znajomi którzy wyjeżdżali na Białoruś mówili iż miasta są czyściutkie, ludzie uśmiechnięci, system jest twardy tak jak monarchia carska – goni tych którzy faktycznie zawinią (przestępcy, oszuści), mówi się o Białorusi jako ostatnia ostoja Słowian. A nasze media i tak jak zawsze prezentują oczywiście swoją wersję.
   =========
   od JP: ale tylko spróbuj się wychylić albo zrobić większy biznes…

 13. zyta said

  http://blogmedia24.pl/node/25078

  —– Original Message —–
  From: Ela.Tomanek@XXXXXX
  To: czeslaw@ryszka.com
  Sent: Wednesday, February 17, 2010 11:57 AM
  Subject: Fw: Dokument1

  Pochwalony Jezus Chrystus

  Panie Senatorze przesyłam Panu dokument z którym przyjechali policjanci z Bielska-Białej z ul. Rychlińskiego 17.
  Krótki opis :
  1.Przed moją posesję podjechał samochód – godzina 6 rano dzwonili do mnie policjanci w cywilach Pani starszy sierżant Monika Jucha wezwała mnie do natychmiastowego wpuszczenia do domu. Cały czas tę rozmowę filmował młodszy aspirant Paweł Skóra który ani razu nie informował mnie, że będzie cokolwiek nagrywał ( przed moja posesją ) czyli przed jakąkolwiek rozmową i pokazaniem dokumentów o tym że mają prawo wejść do mojego domu. Po pokazaniu dokumentu wpuściłam do domu. Nie mam wiedzy gdzie biegali i co robili wszyscy Ci co wpadli do domu. Zobaczyłam tylko jak szarpią mojego brata który jest po zawale. Rzucili go na ziemię – akurat tam gdzie robie remont i była tylko zrobiona wylewka , rozerwali mu żylak na lewej nodze. Odmówili zawezwania pogotowia aby mu pomóc . Ja mimo to wezwałam do swojej Mamusi , która jest bardzo ciężko chora. Pogotowie zabrało Ją do szpitala w Bielsku Białej Mamusia ma 80 lat i jest ciągle pod kontrolą lekarską obecnie bierze kolejne leki ( dawka 50 silnych zastrzyków ) . Brat jest osobą bardzo dużą więc aby Go skuć w kajdanki wyłamali Mu obojczyk i chyba złamali palce.
  Człowiek niewinny który nie zaciągnął kredytu ani z nikim nie współpracował w jego wyłudzeniu ma być tak szykanowanym .
  Zabrali Janusza rzucając Go po ziemi jak największego bandytę i mordercę . Krystyna stawała w obronie mojego brata bojąc się o jego życie i zdrowie wtedy policjanci rzucili Ją na ziemię . Prosiłam aby młodszy aspirant Michał Mól który filmował tę sytuację filmował też to iż Krystynę rzucają po ziemi – pierwszy raz ale tego nie robił i wręcz stawał tyłem do tego zdarzenia . Więc czemu ma służyć to filmowanie Panowie Policjanci mogą rzucać o ziemię niewinna osobę ale nie ma zostać żaden ślad na te bezprawne czynności ???
  W trakcie spisywania protokołu przez Panią straszą sierżant Monikę Jucha cały czas Pan młodszy aspirant Paweł Skóra wyrywał go i nie pozwalał mi aby moje wątpliwości były notowane . Nie zostałam pouczona o moich prawach jedynie byłam cały czas zastraszana przez tego policjanta który stał obok mnie i cały czas krzyczał i groził ręką w rękawiczkach. Po prostu się bałam, iż mnie uderzy .
  W protokole jest, że osoba która jest na miejscu może wnieść swoje wyjaśnienia, wtedy Krystyna moja siostra postanowiła iż chce aby Jej uwagi zostały wprowadzone do protokołu . Pan Paweł Skóra z Panią Moniką Jucha odmawiali takiej możliwości. Prosiłam bardzo spokojnie ale stanowczo, że w protokole jest wyraźnie napisane „iż takie wyjaśnienie mamy prawo składać ” Krystyna dyktowała swoje wątpliwości na to postanowienie Pan Paweł Skóra cały czas nas zastraszał i wręcz zabraniał Pani Monice Jucha pisać zgłaszane przez Krystynę wyjaśnienia . Krystyna w akcie desperacji mówiła, że jeżeli zabroni Jej dyktować to odbierze sobie życie. Wtedy Pan Paweł Skóra po raz kolejny rzucił Ją na ziemię i skuł w kajdanki i wezwali pogotowie z kamizelkami jak dla osoby psychicznej.Grożąc że zabiorą nas wszystkich do zakładu psychiatrycznego na Olszówce. Pytam się jakim prawem policjant mi grozi ,że zrobi ze mnie osoba upośledzoną?
  Lekarz Jerzy Karol Krzywonos 6040614 z pogotowia Ratunkowego w Bielsku Białej stwierdził, że moja siostra nie jest osoba psychiczną i odmówił Jej zabrania do szpitala psychiatrycznego. Kazał wręcz zdjąć Jej kajdanki bo jest to niezgodne z prawami pacjenta. Na badania psychiatryczne musi się zgodzić osoba sama. Czyli Policjanci złamali prawa OBYWATELA RZECZPOSPOLITEJ POLSKI . Kajdanki jej zdjęto.
  Pogotowie wypełniło stosowne dokumenty i odjechali.
  Wtedy Pani Monika Jucha LPA 915496 zaczęła mnie straszyć, że to już koniec, że nie mam prawa już o nic prosić kolejny raz odmówiono mi moich praw .
  Podpisałam protokół, z ramienia policji podpisali też starszy sierżant Pani Monika Jucha , młodszy aspirant Pan Paweł Skóra 716429 oraz młodszy aspirant Pan Michał Mól który odmówił mi okazania dokumentu potwierdzającego, że jest policjantem.
  Wtedy opuścili mój dom. Zamknęłam bramkę .
  Ponieważ było to zdarzenie od 6 rano i wyciągnięta zostałam z łóżka poszłam do łazienki celem wykonania porannej toalety udania się do szpitala do mojej Mamusi . Po raz kolejny zadzwonił domofon podeszłam już tylko do okna, gdyż byłam już przygotowana do kąpieli kazali mi zejść jeszcze raz bo muszą coś wyjaśnić. Gdy się ubrałam i zeszłam poinformowali mnie, iż Krystyna ma podpisać protokół gdy otworzyłam bramkę aby Pani Monika Jucha weszła z tym protokołem wtedy siłą na mnie wtargnęli pozostali policjanci wgniatając mnie do ściany i siłą po raz kolejny rzucili się na Krystynę aby ją skuć w kajdanki i zabrać na komendę policji aby postawić jej jakieś zarzuty. Nieubraną w koszuli nocnej zabrali do nieoznakowanego pojazdu.

  Mam Panie Senatorze ogromną prośbę o pomoc .

  Zdrowie i życie mojego Brata Janusza jest zagrożone . W tej chwili obawiam się o życie i zdrowie mojej Siostry Krystyny. Zagrożone jest też teraz życie Mojej Mamusi Felicji Górzyńskiej ( 80 – letniej kobiety )

  Czy potrzeba w naszej Ojczyźnie wielkiej tragedii takiej jaką Przeżywa Rodzina Olweników aby powstała komisja śledcza, która ujawni całą masę nieprawidłowości w postępowaniu policyjno prokuratorskich i sądowych. Jak długo możemy obawiać się o swoje życie, przestajemy czuć się bezpieczni.

  Zrozpaczona i wołająca o pomoc Obywatelka
  Elżbieta Górzyńska Tomanek
  Oby nie było za późno

  Sprawa opisana jest tu

  http://www.aferyibezprawie.org/index.php

  • zyta said

   Strach wracac do kraju nawet w odwiedziny, STALINIZM SZALEJE!

   • monitorpolski said

    Piotr by powiedział „talmudyzm”
    ================
    od pb: widze zbieznosci z po-ubeckoscia; niedawno czytalem referat naukowy z konferencji w montrealu (czy ktos ma pod reka?) = ubecy przeszli do mafii, potworzyli ‚agencje’ odzyskiwania dlugow, ochroniarskie itp; niewykluczone ze mamy do czynienia z odlamem koszer nostra, zwiazki ze sluzba zdrowia, znajomosc procedur swiadczylyby o tym;
    zauwazcie ze w usa nie byloby tak latwo wtargnac bandytom, bo ludzie maja bron

 14. zyta said

  http://blogmedia24.pl/node/25078

  37. Sprawa tłumaczona jest na angielski i ukaże się
  circ, czw., 18/02/2010 – 14:07

  na blogu Jane B.
  Pani Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka pisująca min. do Nature czy British Medical Journal złożyła w austriackiej prokuraturze oraz FBI (w amerykańskiej ambasadzie) zarzuty przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia oraz min. firmie Baxter, która produkuje szczepionki, a której włodarze zasiadają min. w WHO.

  Rozmawiałam z Elżbietą. Rebeliantka w złym stanie psychicznym, odreagowuje wczorajsze.
  W szpitalu wykryli u niej dodatkowo tętniaka aorty. Jest nieubezpieczona, więc kłopot.
  Obdukcję zrobiono, jej siostra sfotografowała jej obrażenia, niestety cyfrówką, bo nie ma analoga. Sąd często podważa zdjęcia cyfrowe.
  Nie jest już przypięta pasami, personel jak się wydaje jest w porządku. Sąd ma dwa dni na ustosunkowanie się do sprawy, bo nie wolno trzymać kogoś w psychuszce dłużej bez powodu.

  Nic nie wiemy o Januszu. Elżbieta jest teraz w szpitalu u matki, ale ma składać zażalenie do prokuratury.
  Forum Michalkiewicza nie działa czemuś.

  Pozdro.

 15. MM said

  Ten zakup komputera na kredyt został zrealizowany?

  • hjk said

   To kolejne potwierdzenie prawdy, żeby jak najmniej mieć do czynienia z bankami tutaj…
   Tzw. „mały” jest tu całkowicie bez szans…

   • monitorpolski said

    A niech więc się łączy zdrugim małym, ten z trzecim i całość będzie nie do ruszenia.

  • zyta said

   „Ten zakup komputera na kredyt został zrealizowany?”

   -NIE, nigdy na oczy komputera nie widzieli. Czytaj ponizej dalsza historie J.Gorzynskiego.

 16. Zee said

  trudno coś powiedzieć w tej sprawie,
  niemniej obawiam się że takie sytuacje są
  niestety możliwe,
  warto żeby ludzie mieszkający w okolicy monitorowali sprawę

 17. zyta said

  http://blogmedia24.pl/node/25078

  W OBRONIE PRZEŚLADOWANEGO PRZEZ WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI JANUSZA GÓRZYŃSKIEGO

  Janusz Górzyński jest menedżerem, który z powodzeniem zajmował się wyposażaniem obiektów publicznych i prywatnych w Polsce w kompletne linie gastronomiczne i pralnicze. Wyposażył także wiele szpitali psychiatrycznych.
  Od 1999 r. prowadził w tym zakresie własną działalność gospodarczą pod firmą „Multitechnika” PPHU. Firma bardzo dobrze rozwijała się, wygrywając wiele przetargów i zdobywając doskonałe referencje.
  Od początku — gdy Górzyński rozpoczął działalność pod własną firmą — bezpardonowo atakowali go konkurenci w branży, m.in. firmy, w których kiedyś pracował lub nawet był wspólnikiem. W walkę konkurencyjną po dwóch latach „włączyły się” organa ścigania, być może na zlecenie konkurentów, wśród których była także firma należąca do prokuratorów.

  Od 2001 r. rozpoczęła się gehenna Janusza Górzyńskiego.

  l 31 sierpnia 2001 r. w Poznaniu Policja wespół ze strażnikami miejskimi /którzy bezczelnie próbowali wymusić łapówkę za zdjęcie blokady z koła samochodu, bezprawnie założonej na placu budowy/ brutalnie pobiła Janusza Górzyńskiego podczas realizacji kontraktu wyposażania restauracji „Dom Wikingów”, a następnie fałszywie oskarżyła go o ukrywanie tożsamości przed funkcjonariuszami i znieważenie ich /1 Ds. 4955/01, 1 Ds. 5322/01 – później nadana sygnatura 1 Ds. 5199/02, 1 Ds. 5922/03/; sprawy przestępstw funkcjonariuszy nigdy nie wyjaśniono, ale w br. – po wielomiesięcznych działaniach operacyjnych Policji – okazało się, że Straż Miejska w Poznaniu jest na ogromną skalę skorumpowana, m.in. w dniu 2.10.08 zatrzymano pod zarzutem korupcji 15 osób, w tym 8 strażników, a u jednego z nich znaleziono w domu 11 blokad samochodowych, które jak się przypuszcza mogły być nielegalnie zakładane w celu uzyskania prywatnych korzyści,

  poniżej prezentujemy wyniki obdukcji medyczno-sądowej J. Górzyńskiego c.d.na stronie. Sa tam tez zdjecia Janusza Gorzynskiego i Krystyny Gorzynskiej.

  • MM said

   Ludzie co się dzieje?!
   Normalnie opadają ręce.

  • zyta said

   Warto przytoczyc c.d. horroru pana Janusza Gorzynskiego (to jeszcze nie koniec).
   Trzeba cos robic, zeby pomoc temu czlowiekowi, naszemu bratu Polakowi.

   http://blogmedia24.pl/node/25078

   (…)l w 2003 r. rozpoczęła się seria wyłudzeń komorniczych /w sytuacji braku jakichkolwiek długów/ na szkodę Janusza i Wiesławy Górzyńskich oraz ich dzieci, a gdy oni przeciwko temu protestowali, oskarżono Janusza Górzyńskiego, że utrudniał prawne czynności służbowe, pobił komorników i ich znieważał — Górzyński miał dokonać tych „przestępstw” bezpośrednio przez znalezieniem się na IOM w stanie zagrożenia życia, ale rzekomo poszkodowani komornicy nie mieli żadnych śladów obrażeń, a tylko barwnie o tym opowiadali /Ds. 807/03, Ds. 925/03, Ds. 1277/03, Ds. 1294/03, Ds. 1636/05, 1 Ds. 5674/05/; po dwóch latach intensywnych zabiegów we wszystkich możliwych instancjach wymiaru sprawiedliwości potwierdziło się, że Górzyński nie miał żadnych zadłużeń, komornik musiał zwrócić zabrane pieniądze i ruchomości, a wobec prezes Sądu w Środzie Wlkp. w zainicjowano postępowanie dyscyplinujące na podstawie ustawy o ustroju sądów powszechnych za brak właściwego nadzoru nad komornikiem sądowym i celowe opóźnianie rozpatrywanie skarg na czynności komornika; mimo to stwierdzono, że komornik działał zgodnie z prawem, a wobec J. Górzyńskiego skierowano akt oskarżenia,

   prezentujemy wyniki obdukcji rzekomo pobitego asesora komorniczego Żurka

   l w październiku 2003 r. Policja ze Środy Wlkp. napastowała Janusza Górzyńskiego na sali ratunkowej szpitala, gdzie znajdował się z zaburzeniami rytmu serca, a gdy przerażony /w lęku sercowym/ odepchnął policjanta, natychmiast oskarżono go o czynną napaść na Policję i skierowano na 6-tygodniową obserwację psychiatryczną, zamierzając bezpodstawnie pozbawić go wolności ze szczególnym udręczeniem /Ds. 1292/03, Ds. 1304/03, Ds. 63/06, Ds. 1812/06/; jednocześnie ustalono, że policjanci – mimo brutalnego łamania praw pacjenta, zdaniem prokuratury, nie popełnili żadnych przestępstw, gdyż rzekomo ich wizyta w szpitalu była spowodowana koniecznością oddania Górzyńskiemu /podczas badań medycznych, sic!/ dokumentów uprzednio bezprawnie mu zabranych,

   przykładowa referencja z prac wykonanych w szpitalu psychiatrycznym, potwierdzająca, ze Górzyński szpitale psychiatryczne wyposażał, a nie, że się w nich leczył, wbrew temu, co twierdził prokurator

   l fałszywe oskarżenie Janusza Górzyńskiego o groźby karalne wobec komornika, jego asesora, sędziny i prokuratora /współdziałających w przekrętach komorniczych/ oraz rzekome rzucenie w asesora komorniczego kłódką i zaaresztowanie Janusza Górzyńskiego wyłącznie na podstawie pomówień tych osób na ponad 4 miesiące w Wigilię Bożego Narodzenia 2004 r. /2 Ds. 424/04, Ds. 81/05, Ds. 503/05 — symptomatyczne jest przy tym, że Sąd Okręgowy w Poznaniu krótko przedtem wszczął w stosunku do Prezes Sądu Rejonowego w Środzie Wlkp. postępowanie dyscyplinujące w związku z jej bezczynnością wobec „nieprawidłowości” komorniczych Prez. XI W-501-7/05, IV W-053-423/04 Sk, DNWO VI 544-208/04/,

   ponieważ Górzyński żadną kłódka w komornika nie rzucał, a poza tym kłódki nie było, więc prokuratura spreparowała „dowód” w postaci oględzin kłódki, którą wcześniej policja zakupiła w sklepie, jako podobnej do tej, którą miał rzekomo rzucać Górzyński – poniżej protokół oględzin zakupionej kłódki(…)

   • zyta said

    Albo wygramy ta sprawe z Januszem Gorzynskim, albo sami sie pogrzebiemy z kretesem bo bezprawie w naszej ojczyznie wkrotce dosiegnie kazdego z nas.

    http://blogmedia24.pl/node/25078

    l poddanie Janusza Górzyńskiego w areszcie obserwacji psychiatrycznej i fałszywe przypisanie mu niepoczytalności na tle rzekomych „urojeń w związku z funkcjonowaniem wymiaru sprawiedliwości”, aby uniemożliwić przeprowadzenie postępowań dowodowych i uniewinnienie go od fałszywych zarzutów. Nadużywanie obserwacji psychiatrycznych w Polsce potępił w lipcu 2007 r. Trybunał Konstytucyjny wydając wyrok ws. skargi konstytucyjnej sygn. SK 50/06.

    Janusz Górzyński po wyjściu z aresztu i umorzeniu spraw fałszywie przeciwko niemu skierowanych, zainicjował ruch społeczny pod nazwą „Inicjatywa przeciwko Niesprawiedliwości”, grupujący ludzi – podobnie jak on – pokrzywdzonych przez funkcjonariuszy publicznych. Ruch ten domagał się od wymiaru sprawiedliwości rzetelnego zbadania wątpliwych spraw i pociągnięcia przestępców-funkcjonariuszy do odpowiedzialności.

    Spowodowało to kolejną retorsję prokuratury wielkopolskiej. Tym razem pretekstu dostarczyło zdarzenie z 1999 r. W roku tym małżonka Górzyńskiego Wiesława została oszukana przez właściciela sklepu, u którego chciała zakupić komputer dla syna finansowany przy pomocy tzw. kredytu bezgotówkowego. Dostarczyła stosowne dokumenty i podpisała umowę kredytową. Komputera jednak nigdy nie otrzymała, a bank zaczął domagać się spłaty zaciągniętego kredytu. Zawiadomiła o oszustwie organa ścigania. Po dwóch latach zaczęto prowadzić śledztwo, w trakcie którego ustalono, że oszukańczy dostawca sfałszował umowę kredytową, m.in. potwierdzając na niej, że dostarczył towar oraz że umowę podpisał – jako gwarant – Janusz Górzyński. Dzięki temu dostawca otrzymał z banku pieniądze. Analiza grafologiczna jednoznacznie potwierdziła jednak, że Janusz Górzyński umowy nie podpisywał. Stwierdzono też, że dostawca nie mógł dostarczyć Wiesławie Górzyńskiej żadnego komputera, gdyż nie posiadał dowodu jego zakupu.

    Mimo to czterokrotnie umarzano śledztwo, twierdząc, że nie można ustalić, czy towar został dostarczony, ponieważ nieuczciwy dostawca bronił się w ten sposób, że prawdą jest, że nie dostarczył zamówionego komputera, ale rzekomo zmodernizował jakiś stary. Nie posiadał wprawdzie żadnych dowodów tej modernizacji, ani nawet nie potrafił nawet powiedzieć, na czym ona polegała, ale prokuratura dała mu wiarę. Następnie oskarżono Górzyńskich, że wyłudzili oni kredyt z banku, gdyż rzekomo zaciągnęli pozornie kredyt w banku na nowy komputer, a tymczasem chcieli mieć modernizację starego.

    W celu uwiarygodnienia zeznań dostawcy, skierowano najpierw oskarżenie do Sądu przeciwko niemu jako „pomocnikowi” Górzyńskich w rzekomym przestępstwie wyłudzenia, dostawca ten dobrowolnie poddał się karze /o czym Górzyńscy nic nie wiedzieli/, a po uprawomocnieniu się tego wyroku, skierowano akt oskarżenia przeciwko nim, twierdząc, że dostawca jest bardzo wiarygodny, gdyż rzekomo jego zeznania zweryfikował Sąd.

    Górzyńscy czterokrotnie składali wniosek o umorzenie sprawy ze względu na oczywisty brak faktycznych podstaw oskarżenia i manipulację dowodami we wcześniejszym postępowaniu sądowym. Sąd w Gostyniu nie rozpatrzył jednak tych wniosków, za to wydał nakaz aresztowania Górzyńskiego z powodu rzekomego utrudniania procesu sądowego. Wydał za Januszem Górzyńskim list gończy, twierdząc w nim, że jest on „sprawcą niebezpiecznym”. Z tego powodu poszukują go na terenie kraju funkcjonariusze uzbrojeni w broń maszynową.

    Wyżej opisana absurdalna sytuacja trwa już cztery lata. Janusz Górzyński wielokrotnie zwracał się o rzetelne zbadanie sprawy do poprzedniego i obecnego Ministra Sprawiedliwości, domagając się wycofania oczywiście bezpodstawnego aktu oskarżenia. Niestety Prokuratura Krajowa, Biuro Ministra i Departament Sadów Powszechnych z zaciekłym uporem bronią niekompetentnych i/lub przestępczych funkcjonariuszy, fałszywie oskarżających Wiesławę i Janusza Górzyńskich. W niniejszej sprawie już czwarty raz interweniuje senator Czesław Ryszka /poniżej treść jego kolejnego oświadczenia/.

    W związku z nieodpowiedzialnością i poczuciem bezkarności Prokuratury Krajowej w niniejszej sprawie jesteśmy zmuszeni podjąć publiczne działania o charakterze protestacyjnym.

    http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=oropoiwzk&id=2381

   • zyta said

    Warto tez zapoznac sie z wynikiem obdukcji medyczno-sądowej J. Górzyńskiego. Ile tez clowiek juz wycierpial! I to sie dzieje na naszych oczach!

 18. MagdaS said

  Ciekawy ruch 🙂

  http://wiadomosci.onet.pl/1599031,2678,1,gotowi_na_wszystko,kioskart.html

  Uczą się, jak zdobywać wodę i pożywienie, przeżyć bez prądu i obronić w razie ataku

  A wszystko po to, żeby przygotować się na kataklizm nieznanego rodzaju. Prepping – nowy ruch społeczny – ma coraz więcej wyznawców w społeczeństwie przerażonym groźbą ataków terrorystycznych i skutkami recesji.

  • hjk said

   w Polsce to się nazywa samoobrona. Jest nawet taka partia polityczna…))

  • zyta said

   Bardzo pozyteczny ruch. Kazdemu z nas przydaloby sie takie szkolenie.

  • asm said

   dlatego zachecam na sam poczatek kursy pierwszej pomocy, sa szkolenia tygodniowe z certyfikatem, umiejetnosci rechabilitacji, reanimacji, postepowania w razie globalnych kataklizmow, jak kierowac akcja ratownicza itp. Warte uwagi sa to kursy i tanie!!!

   ASM

 19. Prrivan said

  Coraz wiecej ciekawostek na niebie,coraz więcej…

  http://wiadomosci.onet.pl/2130423,16,tajemniczy_obiekt_w_kosmosie_dla_niektorych_to_znak_konca_swiata,item.html

  Oczywiście konkluzja musi uwłaczać samodzielnie myślącym ludziom,
  jakże inaczej…

  • Jaga said

   @MIZIA
   Coś dla Ciebie. Może się odniesziesz…

  • Stanisław said

   Dziwne – jakoś na wp i interia o tym cicho

  • monitorpolski said

   C’mon, uważajcie na te sensacyjne „newsy”. Niedawno były sfery wielkości 10 Ziem na bliskiej Słońca orbicie. Potem okazało się, że to są elementy systemu obserwacyjnego. A tak naprawdę mogła to być dezinformacja mająca a celu ośmieszenie przyszłych sensacji jak bliski przelot planety o orbicie w kształcie wydłuzonej elipsy.

   • MIZIA said

    w tym temacie i klimacie nie pisze WSZYSTKO SIE WYJASNI W CIAGU OKOŁO 90 DNI – TERAZ SZKODA NA TO CZASU – NIEBAWE WIEKSZOSC ADWERSARZY BEDZIE MUSIAŁA PRZECZYĆ TEMU CO WIDZĄ WŁASNYMI OCZAMI – i niech kazdy sobie interpretuje jak mu sie podoba a finał i tak bedzie jeden dla wszystkich – PS.
    WIERZACYCH CZEKA BARDZO WIELKI KRYZYS WIARY ….

   • Jaga said

    @ MIZIA
    Jestem wierząca, ale już w kryzysie, napisz proszę co wiesz…czytałam troche na internecie, ale są takróżne informacje, że nie mogę się połapać.
    Please

   • Jaga said

    A ten prof się myli??

    http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/index.php?n=Dybol.2012Art1
    [ strona prof. P. A. Dybczyńskiego o tym, że Nie będzie „Dnia Zagłady” w roku 2012. ]

    od mg: proszę wszystkich – zamieszczających linki do jakichś stron lub filmików – o krótkie opisy zawartości wskazywanych miejsc czy filmików, kilka słów streszczających zawartość linku, które pomogą zdecydować czy chcemy udać się za linkiem, oglądnąć filmik, czy może wolimy poświęcić swój czas na inne wpisy bardziej odpowiadające naszemu zainteresowaniu
    przykładowy opis zmieściłem w [ ] pod linkiem

  • Prosument said

   Prrivan ty lepiej oddaj co ukradłeś ludziom na prawda2.info.Jesteś zwykłym złodziejem.Więcej info na temat tego osobnika:

   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9616

 20. marslim said

  Ocho, coś nowego:
  http://wiadomosci.onet.pl/2130556,441,usa_terrorysta_rozbil_samolot_o_budynek_mysliwce_f-16_w_akcji,item.html

  Ciekawe kto leciał tym samolotem.

  • zyta said

   Ciekawe, ze samolot rozbil sie o budynek. Calkiem inaczej niz to bylo z wiezami WTC.

  • monitorpolski said

   Nieważne, pwenie jakaś zdesperowana ofiara systemu. Ktoś komu może zabrali dzieci, żonę? To zresztą nie jest ważne. W USA jest cała masa przypadków gdy poszkodowani mszczą się na sądach poprzez egzekucję sędziów czy strażników. To świadczy o tym, że system i tm jest chory. Ale zapewniam was, że w o wiele mniejszym stopniu niż w Polsce. Spędziłem w sądach amerykańskich wiele dni, może miałem szczęście, ale sędziowie generalnie byli OK. Poza jednym – ortodoksyjnym Żydem, który na Queensie urzęduje w pokoju 313. Sprawa znajomego, w której tam byłem, zakończyła się ja kw dobrym sądzie kapturowym – wyprowadzono mnie bezpodstawnie z sali, a 72 letniego Józefa Łuczaja próbowano zastraszyć. Ten się nie ulągł bo jest wierzący. Swoje odpowiedzi sędziemu kwitował: „nie mogę tego zrobić”, „nie przyznaję się bo bym skłamał” pokazując jednocześnie myckowatemu rabinowi napis „In God We Trust” nad jego głową, co doprowadzało go do szaleństwa. W końcu zrezygnowany sędzia sprawę zalakował, tzn. utajnił, mnie i Łuczajowi bezprawnie zakazał mówienia komukolwiek o tym czego byliśmy świadkami. Chodziło o sprawę, w której „oszust polonijny” (oficjalna nazwa użyta przez innego sędziego w moim procesie na Brooklynie) zasądził polsiego weterana o 15 mln dolarów, a której w żaden sposób sędzia nie mogł uznać gdyż skończyłoby się to utratą przez niego tego statusu. Jeśli by uznał rację Łuczaja to Kamiński miałby sprawę kryminalną.
   Tak więc msuiał sprawę utajnić. Dodam, że sprawa miała być prowadzona przed ławą przysięgłych i w ostatniej chwili „niewidzialna ręka” zmieniła to na pokój 313.
   Tak działa masoneria moi drodzy.

 21. zyta said

  http://blogmedia24.pl/node/25078

  26. pobb@poczta.internetdsl.pl
  Maryla, czw., 18/02/2010 – 12:19

  Stowarzyszenie Blogmedia24.pl zwraca się z uprzejma prośbą o nadzór Prokuratury w sprawie
  zatrzymania Janusza Górzyńskiego i jego siostry Krystyny Górzyńskiej w dniu 17 lutego 2010 roku .
  Jesteśmy zaniepokojeni okolicznościami towarzyszącymi temu zatrzymaniu, tym bardziej, że wszystkie okoliczności tej sprawy były juz przedmiotem interpelacji senatorskiej , a zatrzymany na podstawie listu gończego nie popełnił przestępstwa wyłudzenia kredytu, za które jest ścigany, co zostało udowodnione w trybie procesowym.
  Aresztowanie wraz z bratem i oskarżenie o przestępstwo z zagrożeniem do 3 lat więzienia pani Krystyny Górzyńskiej, społecznie udzielającej się w organizacjach pozarządowych, budzi nasze zaniepokojenie.
  Interpelacja w tej sprawie znajduje się pod adresem : http://www.senat.pl/k7/dok/sten/oswiad/ryszka/0501oa.pdf
  W załączeniu przesyłany WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ z monitem,
  adresowany do Rzecznika Prasowego Policji, do tej chwili bez odpowiedzi.

  Z poważaniem

  Prezes Zarządu
  Elżbieta Szmidt

  Maryla

  ——————————————————

  Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

  – konto bankowe

 22. zyta said

  Kolejna podobna sprawa.

  http://wolnemedia.net/?p=20111

  Chcą posadzić Brauna za to, że poturbowali go policjanci
  Opublikowano: 18.02.2010 | Kategoria: Wiadomości z kraju

  Rok 2008, Wrocław. Kończy się manifestacja z okazji rocznicy zbrodni
  katyńskiej. Grupkę demonstrantów z NOP i ONR otacza policja.

  Obserwujący to reżyser Grzegorz Braun pyta dowódcę o zamiary. Zostaje powalony na bruk i mimo że nie stawia oporu, skuty. Funkcjonariusze wyłamują mu palce.

  Na komisariacie poinformowany zostaje, że przesłuchiwany jest w
  charakterze świadka i nie ma podstaw do stawiania mu żadnych zarzutów. Po zwolnieniu wnosi skargę na działanie policji. Zostaje ona oddalona, a on sam oskarżony o pobicie kilku (!!!) policjantów.

  Braunowi grozi pięć lat więzienia, odbyło się już kilka rozpraw, za każdym razem utajnionych. Według Brauna sprawa byłaby tylko śmieszna, gdyby nie to, że policja i prokuratura najwyraźniej chcą posadzić go w więzieniu.

  Braun to autor demaskatorskich dokumentów, m.in.: “Plusy dodatnie, plusy ujemne” czy ostatnio (wspólnie z Robertem Kaczmarkiem) “Towarzysz generał”.

  Autor: Filip Stankiewicz
  Źródło: Im bardziej chore Państwo tym więcej w nim praw
  Materiał nadesłano do “Wolnych Mediów”

  • Stanisław said

   Z tego co tu pisze pani Zyta wniosek jest jeden – władza na rozkaz swoich prowadzących ( z Moskwy czy z Brukseli ) zrobi wszystko by udupić tego co ośmielił się podnieść na nią rękę.

  • Julka said

   Braun zrobił też film „TW Bolek”, potem procesował się z Wałęsą. Mówił, że Wałęsa słał do niego listy z pogróżkami, w sądzie ochrona Wałęsy dopuściła się rękoczynów. W Polsce istnieje kategoria świętych krów, którym nadepnięcie na odcisk wywołuje zemstę.

  • hjk said

   „władza na rozkaz swoich prowadzących ( z Moskwy czy z Brukseli ) zrobi wszystko by udupić tego co ośmielił się podnieść na nią rękę.”

   Zgodnie ze znanym z komuny mottem: „kazda podniesiona na władze ludową ręka zostanie odcieta”…

 23. obsertwator said

  czytajcie:
  This website has been taken offline due to the sensitive nature of the events that transpired in Texas this morning and in compliance with a request from the FBI.

  Regards,
  T35 Hosting

  to mi wsywietlilo teraz o 20:54 jak weszlem na http://embeddedart.com/

 24. zyta said

  http://wolnemedia.net/?p=20117

  Co siódmy Niemiec żyje w ubóstwie
  Opublikowano: 18.02.2010 | Kategoria: Wiadomości ze świata

  Blisko 11,5 mln mieszkańców Niemiec żyje poniżej progu ubóstwa – wynika z opublikowanych w środę danych Niemieckiego Instytutu Badań nad Gospodarką (DIW). Według ekspertów w 2008 roku problem ubóstwa dotykał o jedną trzecią więcej, niż jeszcze dziesięć lat temu.

  Zgodnie z wytycznymi Komisji Europejskiej, za zagrożonych ubóstwem uważa się w Niemczech osoby, których dochody nie przekraczają 60 proc. poziomu średnich dochodów w kraju. Najbardziej narażeni na życie w ubóstwie są młodzi mieszkańcy Niemiec. W 2008 roku problem ten dotyczył co czwartego dorosłego pomiędzy 19 a 25 rokiem życia. Wśród nich dużą grupę stanowią studenci, którzy później rozpoczynają życie zawodowe. Kolejną “grupą ryzyka” są wielodzietne rodziny oraz osoby samotnie wychowujące dzieci.

  A jak wygląda w Polsce?

  Większości Polaków nie stać na tygodniowe wakacje, a co piątemu nie wystarcza na ogrzanie domu czy mięsny obiad co drugi dzień. Polska znalazła się na 11. miejscu wśród europejskich krajów pod względem panującej w nich biedy – wynika z najnowszych danych Eurostatu.

  Aż 63 proc. Polaków nie stać na coroczny, tygodniowy urlop poza miejscem zamieszkania. Co piąty Polak nie może sobie pozwolić na wystarczające ogrzanie mieszkania. 21 proc. polskiego społeczeństwa nie stać na to, by raz na dwa dni jeść mięso, rybę lub wegetariański zamiennik. Natomiast 17 proc. nie stać na jakikolwiek samochód.

  Jedna trzecia (32 proc.) Polaków jest dotkniętych “materialnym niedostatkiem”, a to wskaźnik dwa razy wyższy od unijnej średniej i jeden z najwyższych w Europie.

  Polska należy do najbiedniejszych krajów Unii Europejskiej. Z punktu widzenia parametrów ekonomicznych w Unii są tylko dwa kraje biedniejsze – to jest Bułgaria i Rumunia.

  Opracowanie: Tomasso
  Źródło: Centrum Informacji Anarchistycznej

  • Julka said

   najbiedniejszy kraj z oplombowanymi bogactwami naturalnymi pod ziemią, które za zezwoleniem thuskowego rządu będą eksploatowane przez obcych.

  • hjk said

   najbiedniejszy to chyba rosja – obywatele w wiekszości w skrajnej nędzy, a bogactwa nieprzebrane, jeszcze wieksze jak w Polsce, nie mówiąc o gigantycznym terytorium, a wszystko zawładnięte przez oligarchię…

   • malwa said

    ja myślę że oligarchia jest winna ubóstwa we wszystkich krajach postkomunistycznych dla mnie to jest nie do pomyślenia żeby ludzie dostawali głodowe pensje a tacy biznesmeni opływali w luksusach zaznacze że nie jestem komunistką ale wyzysk kapitalistyczny jaki panuje w naszym kraju jest godny potępienia uważam że na świecie powinien zostać zbudowany nowy sprawiedliwszy system powiedzmy (kapitalizm z ludzką twarzą) a rzecz jest banalnie prosta poprostu opodatkować milionerów 60% podatkiem dochodowym a uzyskane środki przeznaczać na powwyżki dla ubogich

 25. asm said

  O prawdzie …
  Znac historie wlasna to wazna sprawa!

  ASM

 26. zyta said

  Dla przypomnienia…

  Through The Eyes Of A Slave… (Oczami Niewolnika…) – New World Rebels

  • asm said

   Tak Zyta, te filmy znamy juz bardzo dobrze, ale nalezy je powtarzac bo rzesza ludzi jeszcze nie wie co sie dzieje na swiecie, Ci ktorzy juz sie nasluchali i dowiedzieli sie co i jak, teraz przestepuja powoli do dzialan, i ja rowniez nie zamierzam siedziec bezczynnie. Poki co pozostaje youtube i informowanie poprzez media jak robienie filmikow. Zamierzam i ja zrobic serie filmow poprate badaniami historycznymi i na prawdzie.

   ASM

 27. asm said

  minuta 3:20 niniejszego filmu –> o mediach w Polsce!!!
  Uwaznie wysluchajcie!!!
  Wazne na temat patriotyzu i to co dzieje sie po cichu za naszymi plecami!!
  Jestes niewolnikiem!!! Tak TY!!!

  ASM

  • asm said

   Donald Tusk –> sprzedal polskie media –> przez co stales sie niewolnikiem, przesluchaj powyzszy film!

   ASM

  • Wojtekk said

   Jakiś czas temu, uświadomiłem to sobie i wiem że w tym systemie, jestem gojem, niewolnikiem i dzięki temu chodzę z dumnie wypiętą piersią i podniesioną głową. Dlaczego? Bo nie żyję w zakłamaniu, jak większa część społeczeństwa a przede wszystkim w tym zakłamaniu i arogancji które roztacza wokół siebie ta garstka zwących się „wybrańcami” wielkie mi patałachy, które pomimo tego iż ukończyły najlepsze studia, władają n-językami, mają dostępne zdrowe jedzenie i wodę, mają wielką wiedzę to w środku są pustą skorupą, ich emocjonalne wypranie można przyrównać do żużlu poatomowego. Mam emocje, czasem złe czasem dobre ale mam serce, wiem o tym bo boli mnie jak widzę krzywdę czy wyrządzoną człowiekowi, zwierzęciu czy roślinie.
   Wierzę w Boga Ojca niebios i Matkę Ziemię, i w tym sztucznie stworzonym nam systemie czuję się może i niewolnikiem jednakże do końca pozostanę człowiekiem.

   • asm said

    otoz to, i ja chodze z glowa podniesiona i mozna stracic cialo ale pozostanie dusza ocalona!!!
    Niewolnik stanie sie panem.Przyjdzie na to czas. Niewolnikami sa rzadzacy – jest to prawda ukryta.

    ASM

   • annah said

    Wspierajmy Nasz Dziennik i Radio Maryja, jedne z nielicznych ostoi Polskosci, ostatnio Rzeczpospolita ma ciekawe artykuly, może ktos jeszcze ma cos do zaoferowania(?) Informujmy ludzi kto stoi za Dziennikiem, Wyborcza i przytlaczajaca iloscia poczytnych pism. Nie plaćmy za klamstwa wymieszane z faktami powielanymi X razy dla ‚rownowagi’ i obnizenia naszej samooceny. To MY, ktorzy uswiadamiamy sobie te machlojskie zabiegi jestesmy wolni.

   • asm said

    Annah otoz to media w 100% tj. „Nasz Dziennik” „RadioMAryje” „TV Trwam” osmiesza sie tylko po to aby zniechecic do kupowania i sluchania, poniewaz tam jest tyulko i wylocznie sama prawda! Ja od kilku lat kupuje i wspieram te media, nie czytam i nie daje zarabiac innym gazeta!

    Popatrzcie ne portale WP ONET INTERIA -> przejrzyjcie sie na to co tam umieszczaja, ale tylko z grubsza, nie czytajcie szcezgolow, ale ogolnie spojrzyjcie na te portale a od razu spostrzerzecie co sie dzieje: Podpowiem tyle: wiekszosc tematow to nagosc, nagie zdjeica, prostytucja, afery, i znowu nagosc, i oczernianie polskoscie przez atak na chrzescijan, osmieszanie i pogardzanie, albo sensacje aktorskie itp. NICZEGO WIECEJ NIE ZNAJDZIE SIE! …poniewaz w ten sposob sie oglupia i zatracia sie chec szukania prawdy!

    Dlaczego blogi nie promuja nauki, spraw kotre zaczna ratowac ludzkie zycie, jak postepowac w potrzebie innego czlowieka, jak spoleczenstwo sie rozia… dlaczego nie podaje sie informacji na tematy jak nalezy zyc abysmy sie na wzajem wspierali pod katem przyszlej pracy, bytu godnego czlowieka…

    Polskosci nie ma w mediach !!! Trzeba wziasc to w swoije rece i zaczac dzialac, albo wspierac wlasne media!

    ASM

   • anna said

    Na Podkarpaciu są Nowiny, pisali o Codex alimentarius i zagrożeniach GMO

   • Ewa said

    Leon Niemczyk powiedzial kiedys,ze Polacy sa narodem grzybiarzy, bo chodza schyleni,patrzacy w ziemie.
    Duzo w tym racji,gdyz problemy dnia codziennego tj jak przezyc od wyplaty do wyplaty zabijaja radosc zycia.I ja taka bylam…
    Od kilku lat jestem na emigracji i nauczylam sie usmiechac i cieszyc zyciem.
    Nie jestem juz skulona i zatroskana ,usmiecham sie do ludzi i do zycia.
    Ciesze sie z widoku slonca bo przeciez teraz tak rzadko mozna go ogladac i majac cala swiadomosc panoszacego sie wokol mnie Zla
    mam gleboka wiare w Dobro.
    ==============
    od pb: to przygnebienie polakow w polsce uderza przybysza z zachodu, polonusa czy nie; podobnie do ewy zobaczylem dopiero za granica ze moze byc inaczej (zreszta z taka nadzieja opuszczalem polske)

 28. asm said

  Uwaga, zmiana flagi EU! Czy to mozliwe?
  Walczyc warto o wswzystko! Nawet Dawid pokonal wiekszego od siebie – zwyklym kamykiem 🙂

  ASM

  • Pelagia said

   jak ktos będzie w Warszawie, to mógłby zobaczyć kościół św. Aleksandra na Pl. Trzech Krzyży – jaki fotel stoi z tyłu ołtarza – dla mnie szok. Ludzie oczywiście nie zwracaja uwagi. Przychodza tam parlamentarzyści – widzą i .. i nic

   • marslim said

    Chodzi o to?
    http://www.swaleksander.pl/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=164&Itemid=11

   • Pelagia said

    na tym bardzo ciemnym zdjęciu widać tylko ozdobe (-chyba proporzec, jest nad albo za fotelem), której nie ma w zwykłym okresie, to pewnie było z okazji wizytacji. Pod spodem ledwo widać zarys fotela i ten znak charakterystyczny dla…trójkat i w nim oko.

   • marslim said

    teraz widzę, tutaj lepiej

   • hjk said

    mówi się, ze to „oko Boskiej Opatrzności”, pamiętam jeszcze z lekcji religii w pierwsych klasach szkoły podstawowej, trojkąt to symbol Trójcy Świętej, oko to znak wszechwiedzy, promienie z każdej ściany to charakterystyczne działania każdej z osob – cos w tym stylu…
    Symbol sam w sobie nic nie znaczy, ważny jest kontekst i swiadomość odbiorcy. Jeśli dla nas to będzie Znak Trojcy, opatrzności, to taki bedzie, niezaleznie od tego, kto jak go interpretuje, podobnie jak światynie chrześcijańskie często budowano na gruzach pogańskich lub wręcz pogańskie poświęcano…
    nie jestem pewien, ale zdaje mi sie , ze nawet rzymski Panteon przez pewien czas był kościołem…(?)

   • hjk said

    Od VII wieku Panteon jest użytkowany jako kościół katolicki pw. Santa Maria ad Martyres – Najświętszej Marii Panny od Męczenników.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Panteon_w_Rzymie

   • hjk said

    …bo inaczej każdy podejrzany symbol będzie nas „osaczał” – nie dajmy się zwariować, symbol, jak sama nazwa wskazuje łączy nas z jakąś „druga połową”, a „naszą połową” jest Bóg, Chrystus, Maryja, którzy są potężniejsi od czegokolwiek innego…

    Niech sobie drukują, rzezbią, malują gdzie chcą te swoje symbole, my na wszysko mamy znak krzyża, święconą wodę, cudowny medalik, szkaplerz, no i przede wzystkim Miecz słowa i różaniec…))

   • hjk said

    oczywiście Słowa Bożego…

  • annah said

   Wspaniala inicjatywa Natanka – o ile kazdy swiadomie zaangazuje sie w te nowennne, tutaj jeden kamyk nie wystarczy, decydujaca bitwa dobra ze zlem dopiero przed nami, z Bozym Wojskiem ja wygramy.

   • asm said

    Zgadzam sie z Toba Annah. TYlko z Boza pomoca.
    Ksiadz Natanek bardzo duzo mi pomogl w spostrzeganiu tego parszywego zla i jak ono szkaluje NAS!
    Prawda ponad wszystko a modlitwa jest jedyna bronia, ale nie ostateczna, bo my jestesmy narzedziami Boga, wiec i tak mamy wygrana!

    ASM

 29. asm said

  Polska zagrozona…

  Jak dlugo mozna siedziec i patrzec na to co sie dzieje, zaczyna sie od oburzenia… zagrozenie kolejna wojna jest bardzo realne i bliskie. Dawno nie bylo tak dlugo pokoju w EU jak po II wojnie swiatowej, jak dlugo tak pozostanie?

  ASM

  • annah said

   cz1. zagrozenia z zachodu, cz2. 1.43 – do konca, zagrozenia ze wschodu cz3. brak sojusznikow, znieksztalcony obraz Polski i Polakow w swiecie, a czym nas karmia media?!!!

 30. asm said

  POlscy prezydenci sa nie patriotami, to sprzedawczyki!
  Jak wladza polska moze obrazac nas, narod!

  ASM

 31. asm said

  Moze sie naraze, ale nie dbam o to, prawda jest wazniejsza! Dlatego pierwszy filmik pokazuje co sie moze stac wkrotce z NAMI (kilka lat do przodu)
  Wydawac sie moze dla niektorych glupota i nie racjonalne, ale to sie dzieje na prawde. Polska zostala sprzedana a my jestesmy bezbronni. Latwym jestesmy kaskiem dla…


 32. asm said

  NPD jest dla nas zagrozeniem, a rzad polksi sluzy temu!!!

 33. asm said

  obluda, szalenstwo czy powtorka z historii?

  ==============
  od pb: gdzie adl i foxman? nazistow hitlera wyhodowali i pielegnowali syjonisci; przypuszczam ze kompleks jot finansuje i chroni neo-nazistow, tak jak neo-banderowcow = bez nienawisci nie da sie realizowc planow jot

 34. asm said

  Ku..a wygramy i bedziemy silni! I potezni! Polska od mozrza do morza!

  ASM
  =====================
  od pb: od m. polnocnego po kaspijskie! z iranu pochodza sarmaci, nasi przodkowie = wkrotce artykul

 35. eteryczna ziemia said

  Zostalismy oszukani; Czy się przebudzimy?
  Wywiad z Marcelem Messingiem
  http://www.nowyczlowiek.pl/2009/06/wywiad-z-marcelem-messingiem–cz-1.html

 36. stronka największego buntownika na świecie wyłączona – http://infowars.com/ jest godzina 00:19 czasu polskiego

  • kalgier said

   jest godź. 1:27 rano (czyli w nocy dla większości) i strona działa….właśnie czytam na niej. Pozdrawiam,

 37. ale wiecie co? olejcie to wszystko szkoda czasu i zdrowia to i tak nie ma większego znaczenia:)

 38. Dawid - to co było jest teraz said

  „Czemuż to burzą się narody , a ludzie knuja swoje spiski przeciwko Wszechmocnemu Bogu? Królowie zmiemi jednocza się w walce przeciwko Niemu-naszczonemu Synowi Boga!” Dz.Apost.4:26

  Spiski istnaiły od dawna.Ponad dwa tysiące lat temu spiskowali żydzi i rzymianie przeciwko Jezusowi. Walka trwa do dzisiaj. Jednak ważnym jest stać po odpowiedznie stronie barykady. Jak można mieć pewność? Skoro wydarzenia w Polsce są namiastką problemów na świecie, to powinniśmy się zastanowić jaka nasza rola? Czy to co robię przyniesie komuś korzyśc? Czy przyniesie mnie i mojej rodzinie? W walce o wolnośc i niepodleglosc Polski chodzi o coś więcej. Istnieje Bóg który nad wszystkim czuwa i czsowo dopuszcza te wszystkie tragedie. Pytanie więc czego On oczekuje odemnie? Czegoś wiecej niż wypelnainia dekalogu! Skoro ostatnia księga Objawienia mówi o końcu świata(a wierzę, ze w takich czasach żyjemy), to zastanówmy się co my robimy aby znależć się w nowym Bozym swiecie? Czy świat nie przygotowuje się na przyjęcie antychrysta? Czy nie wywoła to następstw przyjścia Syna Bożego? Zachęcam wszystkich blogowiczów do refleksji na ten temat

 39. Luc said

  http://www.wykop.pl/ramka/302013/szkola-podgladala-uczniow-przez-kamerki-w-laptopach

  Na wszelki wypadek – jak ktoś ma kamerę, nawet jak wyłączona to odwrócić ją, by “nie patrzyła” na nas !

 40. andrzej said

  incydent w Texasie —List z zarchiwizowanej str -linki poniżej

  As some of you might have heard, one of our customers (embeddedart.com) is allegedly a participant in this morning’s incident in Texas. If you want to see the original letter, please see the archived version at

  http://www.thesmokinggun.com/archive/years/2010/0218102stack1.html.

  Jeśli chcesz zobaczyć oryginalny list można znaleźć zarchiwizowane wersja

  http://www.thesmokinggun.com/archive/years/2010/0218102stack1.html

 41. andrzej said

  http://www.thesmokinggun.com/archive/years/2010/0218102stack1.html
  kopia listu zamachowca z TEXasu

  • Wojtekk said

   Zamachowca?
   Człowiek był zbyt zdesperowany by dalej żyć w tym systemie, wcale się temu nie dziwię.

 42. hjk said

  „Kinga Dunin (1954) – socjolożka, publicystka, pisarka, krytyczka literacka….. Nie zapisała się do Solidarności z powodu niechęci do Lecha Wałęsy, Kościoła Katolickiego oraz… narodu polskiego”(!).
  http://www.krytykapolityczna.pl/Zespol-KP/menu-id-91.html

  A oto jeden z komentarzy:
  „Czegos takiego jak publiczne chwalenie sie niechecia do narodu polskiego jeszcze nie spotkalem (pomijak Bismarcka i jemu podobnych).”
  http://tsonntag.salon24.pl/

  No tak, ale Bismark nie żył w Polsce…
  Jak to nazwać? Szczyt chamstwa i bezczelności? Bezdenna głupota? Jakiś masochizm? Jak można żyć pośród narodu, do którego czuje się niechęć? Chyba tylko na sposob załogi SS obozu koncentracyjnego…

 43. hjk said

  http://www.infowars.com/new-underground-economy/
  The underground or “black” economy is rapidly rising, and the fault is mainly due to government policies.

  Here is the evidence. The Federal Deposit Insurance Corp. (FDIC) released a report last week concluding that 7.7 percent of U.S. households, containing at least 17 million adults, are unbanked (i.e. those who do not have bank accounts)

 44. hjk said


  system propagandy
  dzieki czemu sie wygrywa

 45. Krk said

  SKANDAL!!! Trzeba jakoś działać!

  A tak na marginesie znalazłem przez przypadek teledysk niejakiej grupy La Coka Nostra(patrz logo grupy) z Ameryki http://www.youtube.com/watch?v=53GrVNFArHQ i tak od 3:17 do 3:19 zobaczcie co pokazuje koleś.

 46. marslim said

  Coś dla użytkowników Facebooka:
  Ruch We Are Change:
  http://www.facebook.com/WeAreChange.org?ref=nf
  Alex Jones:
  http://www.facebook.com/AlexanderEmerickJones?ref=nf
  The Love Police:
  http://www.facebook.com/TheLovePolice?ref=nf
  Charles Veitch:
  http://www.facebook.com/cveitch?ref=nf
  ===========
  od JP: prośba : nie szastaj wszystkimi po całym internecie= napisz o co Ci chodzi / choć 3 słowa

 47. annah said

  Wielka Nowenna o Uwolnienie Świata

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/02/18/wielka-nowenna-o-uwolnienia-swiata-2008-%E2%80%93-2017-r/

 48. asm said

  Moze ten film kogos urazic, przepraszam, ze nie jest to w j. polskim, ale nasi bracia za granicy sa z nami i tez walcza o porzadek swiata w rozumieniu prawdy.

  Europa upada moralnie. Jestesmy na kontynencie ktory celowo zostal mieszanka etniczna, a teraz latwo media moga pobudzic do wrogosci i wojny. Oby nasza ostoja europy wschodniej wyrosla na potege, ktorej sie kazdy bedzie bac jak dawniej za czasow Husarii i naszych bracy Wegrow (czytaj Historia Husarii i jej powstania).

  Bedziemy od morza polnocnego po kaspijskie, a patrzec na nas beda z szacunkiem, ze masz odwage walczyc o prawde i dobro i nie lekasz sie smierci w imie prawdy – Boga!
  ASM
  ==================
  od pb: po co lansujesz tu antymuzulmanska propagande kompleksu jot? twoj wpis na niepoparcie Edwarda Maciejczyka niezbyt dobrze swiadczy o twej makowce = po co tyle wpisow? jak nie masz nic konkretnego, nie paplaj tylko dla paplania = troche wypielilem tfa tfurczosc blogowa u mnie, zasmiecasz i pompujesz objetosc, szyki sie sypia

 49. asm said

  o to ten film:

 50. asm said

  Precz z cenzura!!!
  BOG HONOR OJCZYZNA !!!

  Tworzcie wlasne podworkowe grupy, badzcie wojownikami przy uzyciu slowa i pisma. Badzice glosem, tworzcie male spolecznosci. Nie dajcie sie zaklamanym maediom przez ich finansowanie, nie pozwolcie kupowac wszelkich kolorowych czasopism pod pretekstem programow telewizyjnych.

  Precz z medialnoscia nie Polska!!! Uswiadamiajcie rodzicow, pokazcie przy nich jak wyrzucacie do smieci czasopismo ktore kupili. I powiedzcie przy tym im, ze nie chcecie tego w DOMU w ktorym mieszkacie. Ze nie pozwolicie oddawac wlaso zarobionej zlotowki w obce lapy, ktore splamione sa klamstwem i krwia.

  ASM

 51. asm said

  i zawsze pamiętajcie,ze musicie walczyć własna piersią nie licząc na nikogo!!!
  Miejcie to w świadomości, ze nie można liczyć na nikogo poza samym sobą. Tylko naród słowiański pójdzie ramie w ramie w chwili zagrożenia!!!

  dla przypomnienia:

  ASM
  ===============
  od JP: Jeśli komentarzy na blogu jest powyżej 50 , zaczyna rozrzucać następne w różne miejsca. Zanim ktoś zarzuci blokowanie wpisów, niech sprawdzi czy np. wpis nie ląduje na dole bloga.

  • asm said

   do JP: dziekuje za informacje i przepraszam,ze nie ujmuje polskich znakow, po prostu nie moge ich uzywac. Takze za bledy ort przepraszam, nie mam stycznosci z polskim jezykiem dlugi czas.

   ASM
   ===
   od JP: To była tylko informacja, nie czepiam się, tylko wykorzystuję Twoje wpisy do pokazania granic. Ten wpis, jako nie na temat później usunę. To miejsce jest szczególne, staramy się prowadzić walkę na poziomie świadomości i niewielu z nas nadaje się do walki wręcz :). Musisz to zrozumieć i uszanować, bo staramy się dbać o wartości: wiarę, pamięć i historię. Ale też dbajmy o kulturę i język ojczysty

   od mg: to miejsce szczególne, niech ten wpis pozostanie i niech o tym przypomina
   rozumiemy, że nie wszyscy mają możliość używania polskich znaków, tym bardziej doceniamy Wasze wypowiedzi i za nie dziękujemy
   ================
   od pb: rzeczywiscie bill gates zemscil sie na slowianach = kiedy uzywam polskiej czcionki, odbiorcy skarza sie ze otrzymuja ‚krzaki’; m$ word jest udreka jesli uzywac wiecej niz polska klawiature (tak jak ja z racji edycji i pisania w roznych jezykach) = dlatego sam czesto pisze bez polskiej czcionki

 52. asm said

  jakies gnoje usuwaja konta z YOUTUBE na tematy patriotyzmu i bojownikach POLSKICH o wolnosc i o katolicyzm!!! Niech tylko wpadnia dziady w rece, skonczy sie tak jak na filmiku ZYTY powyzej z 18Lutego 2010.

  ASM

 53. asm said

  zydostwo gnebi nas i nie tylko oni!

  ASM
  ======================
  od pb: tu jest forum, staramy sie, intelektualne = mozesz podawac cos glebszego?

 54. asm said

  i nic dodac i nic ujac!!!

  ASM
  ==============
  od JP: bardzo wszystkich proszę jednak o króciutki komentarz do filmów i odnośników
  ======================
  od pb: tu jest forum, staramy sie, intelektualne = mozesz podawac cos glebszego?

 55. Wojtekk said

  W Stanach Zj. zmienili nazwę aspartam na AminoSweet oraz zatwierdzili go jako naturalny słodzik

  http://www.naturalnews.com/028151_aspartame_sweeteners.html
  ==========
  od JP: Une na poważnie biorą się za depopulację

 56. marslim said

  W Nowym Jorku wirus odry zabija … tylko żydów

  http://www.cnn.com/2010/HEALTH/02/11/mumps.outbreak/index.html

 57. marslim said

  Szef policji Emiratów Arabskich wzywa do aresztowania szefa mossadu

  http://guerrasionista.com/pl/2010/02/19/dubai-pide-la-detencion-del-jefe-de-la-organizacion-terrorista-israeli-mossad-por-el-asesinato-del-co-fundador-del-al-qassam/

 58. Ares said

  Nagła dymisja w TVP pokłosiem filmu o gen. Jaruzelskim? http://wiadomosci.onet.pl/2131106,11,nagla_dymisja_w_tvp_poklosiem_filmu_o_gen_jaruzelskim,item.html
  Do TVP wróciła komuna!!!

  • mirek said

   zawsze tam była, zreorganizowali się (nakradli) do 1995,
   i to był koniec demokracji, cenzura wróciła w 1997, za Buzka
   – pamiętam wywiad z Antoniną Krzysztoń, że w radio można śpiewać o wszystkim tylko nie o Bogu.
   Wiadomo jakie dziś są tam ‚gwiazdy’,
   ale zespoły nie znane ogółowi wykonywujące treści patriotyczne
   sprzedają się lepiej (i niedostają fryderyków)
   (legion, white devils)

 59. BEATA said

  Nigdy jeszcze tak niewielu nie oszukało tak wielu

 60. Bielszczanin said

  Bielska policja slynie z brutalnego bandytyzmu,gdzie było wiele na pobić przez policje co prowadzilo do trwałego kalectwa.Oczywiscie slyszymy to tu to tam w mediach gdzie policjant został zasztyletowany i ostanio bylo kikla takich przypadków.Wystepuje zjawisko narastajacej flustracji spolecznej gdzie na codzien widzimy newsy w TV _ mysle ze to jest dno ale bedzie jeszcze gorzej czyli AMERYKANIZACJA spoloczenstwa postepuje.Hamska policja,gawałty,morderstwa nastolatek-polskie panstwo jest skonczone i niema szansy na poprawe co by pomoglo moze to przetrzebienie czyli HAITI 2 w polsce trzesienie ziemi fizyczne takie jak pare tygodni wstecz temu,a oj przydalo bysie.Kryminalisci by sie wystrzelali na ulicach i zostaly by jednostki inteligetne czyli ludzie niesklonni do przemocy.Ale tez moze drugą opcja to uciekać z tąd do UK o czywiscie niemowie o stylicy gdzie tam tez niewiele brakuje :narkomania-prostytucja-bezrobocie.Może dojdzie do III wosjny światowej tylko bedzie ona na KAMIENIE…

  • do bieszcznina said

   Tak koleś njlepiej uciekaj gdzie pieprz rosnie. Kup sobie dom w UK, auto, znajdź żonę i miej ten kraj w d.,. Jest wielu myślacych jak ty. Ja niestety do nich nie naleze.Nie ucieknisz nigdzie bo Polska jest tylko jedna. Możesz udawać ze gdzie indziej jest lepiej, ale ciągle bedzie to tylko gra. Szczerze współczuję.

 61. Medyk said

  Myślę że prędzej dopadnie Cię Grypa niż koślawa ręka polskiego wymiaru sprawiedliwości. Właśnie w TV pokazali czym owy wymiar się aktualnie zajmuje, więc jeszcze dziesiątki lat potrwa zanim wezmą się za sprawy bieżące…
  ===========
  pb: Medyk wierzy w pokazywanki telawiwowne?!
  za ‚sprawy biezace’ biora sie systematycznie, nie chwaląc sie na matrixowym ekranie. Proszę spojrzeć choćby na alerty i alarmy na Grypa666 w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
  A jak mnie dopadnie grypa to koniec świata? Mniejsze zagrożenie niż od scypionek, bo scypieni chorują więcej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: