Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Cierń w boku świata: Izrael

Posted by grypa666 w dniu 13/02/2010

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

UWAGA

PROSZE O KONTAKT OSOBE, KTORA PRZETLUMACZYLA 3 TEKSTY NIEMIECKIE

PIOTR BEIN

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Cierń w boku świata

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3798761,00.html

Sever Plocker 11.3.2009, opracowała Ola Gordon 8.2.2010, zdjęcia Grzegorz z W. Brytanii ok. rok temu

Izraelowi nie powiodły się izolacja Iranu ani dyskwalifikacja go z członkostwa rodziny narodów. Izraelska akcja odniosła odwrotny skutek: pogorszyły się stosunki Izraela z USA (na jak długo?), Indie i Chiny zagłosowały za rozpatrzeniem Raportu Goldstona przez komisję praw człowieka ONZ. I od tej pory na czole Izraela wypalony został symbol Kaina.

Przyjażnie dotąd nastawiony Sever Plocker, znany izraelski komentator, obawia się przyjazdu z wykładem na zaproszenie Uniwersytetu Oksfordzkiego. Znajomi też odradzają, gdyż w W. Brytanii trwa bojkot Izraela i wszystkiego co żydowskie. Według niego Izrael jest postrzegany jako ‘cierń w boku świata’.

Wypowiedź pewnego profesora: życie izraelskich wykładowców stało się nie do zniesienia; odsunęli się koledzy, traktowany byłem jak trędowaty, a moje wykłady przenoszono poza teren uniwersytetu. Ów profesor dodał: „Jesteś mile widziany w brytyjskim i europejskim świecie akademickim tylko wtedy, kiedy potępisz istnienie kolonialnego i imperialistycznego tworu popełniającego zbrodnie wojenne, znanego pod nazwą Izrael. Obecnie nie wystarcza potępienie Bibi (nick premiera Netanyahu) i Baraka. Musisz potępić Deklarację Balfoura”.

 

Przyjazne do tej pory wobec Izraela, Francja i Belgia odwracają się, oddala się członkostwo Izraela w OECD, inwestorzy wycofują się z Izraela. Główną przyczyną tego stanu rzeczy są działania izraelskiego rządu – ludobójstwo Palestyńczyków na terenach oddzielonych murem wstydu nazywanym ‘obronnym’, i zupełny brak chęci do ustanowienia pokoju w tym regionie.

Trwająca obecnie i nasilająca się fala sprzeciwu wobec Izraela nie ogranicza się do świata naukowego, ale jest prowadzona również w niezależnych mediach. Izrael najbardziej martwi się wzrastającym sprzeciwem demonstrowanym na całym świecie przez młodzież. Wg Plockera, wizerunek Izraela osiągnął dno: jest izolowany, niechciany, i postrzegany jako zły – „Świat mówi nam, że jeśli nie zejdziemy z tej lekceważącej świat drogi, stracimy prawo do istnienia”.

Inny publicysta napisał: „Świat nie wierzy Netanyahu…zmiana opinii Ameryki spowodowała odwrócenie się świata od nas. Stany Zjednoczone zmęczyły się współpracą z nami w kwestii okupacji. Wspaniała Ameryka, która przymykała oko przez 42 lata, otworzyła oboje oczu w tym samym czasie i pokazała światu, że zmieniły się zasady gry […] Świat przyczaił się na tę chwilę […] ale się obudził […] Co może wydawać się niesprawiedliwe dużej części naszej populacji, jest sprawiedliwe w oczach nowej administracji USA, wg której powinna się zakończyć okupacja z 1967 r. […] Premier Netanyahu używa języka fałszu: inne przesłanie dla osadników, a inne dla Hilary Clinton”.

Jakże znaczące jest podsumowanie artykułu: „Amerykanie są przekonani o tym, że by móc stanąć wyprostowanym, najpierw trzeba upaść na kolana”.

Dalsze dywagacje z tego samego forum izraelskiego, yNetNews:

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3798761,00.html

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3799991,00.html

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3802819,00.html

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3805674,00.html

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3805633,00.html

Mur anty-izraelskiej izolacji, to nie mur bezpieczeństwa, lecz przeszkoda w osiągnięciu pokoju.

Inny publicysta, z okazji uroczystości 20-ej rocznicy obalenia muru berlińskiego: „wg uproszczonej koncepcji wielu Europejczyków, izraelski mur obronny jest nową wersją muru berlińskiego. Słychać nawoływanie do jego obalenia w imię międzynarodowego braterstwa i wolności człowieka”. Z tym się zgadzam, ale dziwię się, że on dziwi się tym, którzy walczyli o prawo Palestyńczyków do posiadania własnego kraju, a teraz domagają się rozwalenia tego muru. Według niego, ten mur popchnął Palestyńczyków bliżej do geograficznego i politycznego podziału, który ‘utworzyłby podstawę utworzenia odrębnego państwa’. Tak sobie to poniektórzy zaplanowali.

I dalej: Muro-wstręt Palestyńczyków odsłania prawdziwy motyw działania ich i wszystkich ich wspierających, których nie interesuje podział kraju i współistnienie, oni chcą przejąć cały teren. Przykro to czytać, że jest to mur bojkotu i izolacji wprowadzonych przez większość świata muzułmańskiego przeciwko Izraelowi ‘od początku jego ustanowienia’.

Jakie to niesprawiedliwe! W końcu Sefardyjczycy – pochodzących z terenów Bliskiego Wschodu, jest garstka, w porównaniu z milionami Palestyńczyków, którzy również, a nawet przede wszystkim,  pochodzą z tego regionu.  To oni powinni być jego pełnoprawnymi mieszkańcami. Jeden kraj, ze stolicą w Jerozolimie, zbudowany na demokratycznych zasadach: wszyscy uprawnieni do udziału w wyborach. Utopia? Nie powinno być tak jak teraz. Ale Aszkenazyjczycy – syjoniści z terenów dorzecza Wołgi, cierpiący na chroniczne zaparcie rozsądku – chcą mieć wszystko. A z tym ‘ustanowieniem’ też nie było tak legalnie: Deklaracja Balfoura wymuszona, decyzja ONZ wymuszona, dwa wymuszenia za dużo.

Jestem przeciwnikiem przemocy, ale cieszę się, że Amerykanie, i nie tylko, wreszcie się budzą, otwierają oczy i widzą wszystko to, czego nie zauważyli wcześniej: lanie fosforu, mordowanie Palestyńczyków, uzurpowanie sobie prawa do wyłącznego posiadania i dysponowania bronią jądrową. Tylko my, nikt więcej się nie liczy. I dziwią się, że cały świat muzułmański nie darzy ich miłością. Czytam: „zbrodnie nienawiści wobec żydów w Kalifornii” – 184 napady, groźby i inne przestępstwa, wzrost o 37 % w porównaniu z 2008 r.

Tymczasem zamyka się przychodnie ‘Tipat Halav” dla beduińskich niemowląt na terenie Negev (Qasr al-Sir, Abu Talul i Wadi el-Na’an). One też zagrażają Izraelowi? To profilaktyka, tak na wszelki wypadek, bo kiedy wyrosną na zdrowych bezpaństwowych muzułmanów… drżyjcie Aszkenazy! To jest dzieło ministerstwa zdrowia – zmieńcie jego nazwę na ministerstwo zaniedbania, a może śmierci? To już nic innego jak obsesja i wściekłość.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Nadesłał Marcin (Szkocja) 26.1.2010 Zaproszenie na szczepienia od MacBrydak

Oto i przetlumaczony list informujacy o nadchodzącym szczepieniu załączam […] List otrzymaliśmy od lokalnego NHS autority ktory ma zamiar zaszczepić Marte naszą córkę przy czym adres w sporej części usunęliśmy.

AKCJA „CODEX”

Ogłaszamy nową akcję w związku z Codex Alimentarius i zagrożeniami, jakie dla nas niesie. Nasza akcja ma polegać na wysyłaniu mailów / petycji do firm produkujących naturalne suplementy, zioła, witaminy etc. Poniżej prezentujemy przykładową treść petycji, którą można wysłać mailem. Gorąco zachęcamy czytelników do akcji, czasu zostało nam mało. Twój sprzeciw wobec tego, co się dzieje, też ma znaczenie.  W późniejszej części naszej akcji, razem z firmami produkującymi suplementy i zioła możemy wysyłać petycje do Ministerstwa Zdrowia i innych organów władzy. Można próbować także działać przez takie organizacje jak Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych. Możliwości jest wiele.
Na razie jednak skupmy się na odnalezieniu jak największej liczby sojuszników wśród tych firm. Oto przykładowa treść petycji, zachęcam do jej modyfikowania i własnej inwencji twórczej…

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

APEL  DO POLAKÓW  W  KRAJU  I  NA  OBCZYŹNIE ! dot. renowacji Krzyża Papieskiego na Żwirowisku – KL. Auschwitz.

Okres liczony od 1939 roku jest 50-leciem zniewolenia Polaków, zaś lata od 1989 do dzisiaj obejmujący 19 lat to czas kontrolowanej wolności w tworzeniu „prawd historycznych”, w którym budowano podstawy skłócenia Narodu Polskiego, powodując niemożność poznania prawdziwej historii tego bolesnego okresu, który był czasem patriotyzmu i męczeństwa Polaków.  

Wrogowie Narodu polskiego posunęli się nawet do oskarżenia nas Polaków o wywołanie II wojny światowej, dokonanie wysiedleń, budowanie obozów zagłady i zaboru mienia. Protesty nas Polaków nie przynoszą żadnego skutku, gdyż toną one w nawale dezinformacji medialnej, także w naszym kraju są inspirowane tendencyjnie przez bogate centrale zagraniczne mające w swoich rękach środki przekazu.

II wojna światowa wymordowała 6 milionów Polaków !

Największym cmentarzem i pierwszym obozem zagłady dla Polaków był utworzony przez Niemców za pieniądze niemieckiego koncernu IG. Farben Industrii obóz KL. Auschwitz, gdzie od 1940 r. mordowane były elity intelektualne Polski. Teren ten jest cmentarzem setek tysięcy brutalnie zamordowanych Polaków.

Tak jak Katyń jest cmentarzem elity Wojska Polskiego i Policji wymordowane przez Sowietów, tak KL. Auschwitz jest cmentarzem intelektualnej elity Polskiej wymordowanej przez Niemców.

W 67 rocznicę śmierci św. Maksymiliana Marii Kolbego zamordowanego w KL. Auschwitz śmiercią głodową i zastrzykiem fenolu przez Niemców, powołano w Katowicach, „Stowarzyszenie Pamięci Polaków Zamordowanego przez Niemców w KL. Auschwitz im. św. Maksymiliana Marii Kolbego”.

Największym celem Stowarzyszenia jest utworzenie z KL. Auschwitz tej niemieckiej fabryki śmierci „Mauzoleum Męczeństwa Narodu Polskiego”.

Jak dla narodu Żydowskiego Pomnikiem Męczeństwa jest KL. Auschwitz-Birkenau, tak dla Polaków takim Mauzoleum Męczeństwa Narodu Polskiego jest KL. Auschwitz.

Oba obozy znajdują się w odległości 3,5 km od siebie i były utworzone przez Niemców dla zlikwidowania  Polaków w 1940 roku w Auschwitz, a w 1942 dla Żydów w Auschwitz-Birkenau.

Nie wolno nam bezczynnie patrzeć jak nasz Polski Największy Cmentarz Narodowy KL. Auschwitz bezczeszczony jest przez wrogich nam osobników, a Żwirowisko na którym Niemcy mordowali zakonników Salezjańskich i Profesorów krakowskich jest zamknięte bez prawa wejścia Polakom, w celu pomodlenia się i złożenia kwiatów pod Krzyżem Papieskim.

Zwracamy się z apelem do Polaków w kraju i żyjących poza granicami naszej Ojczyzny, którym dobro Polski leży na sercu, a szczególnie do ocalałych więźniów KL. Auschwitz o włączenie się w działalność naszego powołanego w Katowicach Stowarzyszenia.

Komitet Założycielski: Jan Ast, Józef Grządziel, Kazimierz Świtoń
Adres tymczasowy: 40-066 Katowice, ul. Mikołowska 30/7
tel. 0-602-842-174, adres e-mailowy: Kazimierz@Switon.pl

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Bronimy naszego Maciejczyka

Wpisz się w komentarzu, jeśli popierasz Pana Edwarda Maciejczyka, niezależnego redaktora-filmowca za polską racją stanu.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††
Stowarzyszenie Fides et Ratio w Krakowie serdecznie zaprasza na spotkanie i wykład pt. ‚PRZECIW CZŁOWIEKOWI, RODZINIE I BOGU – LIBERALIZM – LEWICA – RELATYWIZM – MASONERIA
gościem specjalnym będzie  dr.  RADOMIL MALY  ( CZECHY )
Dnia 14 lutego (niedziela) – o godz. 16.00   w sali oratoryjnej w podziemiach Parafii pw. św. Stanisława Kostki, ul. Konfederackiej 6 w Krakowie na Dębnikach (dojazd autobusami lub tramwajami do Ronda Grunwaldzkiego)
Serdecznie zapraszamy. Proszę o przekazanie tej informacji innym zaintresowanym osobom

………………………
Radomil Maly – doktor nauk humanistycznych, historyk kościoła b. Wykładowca patrystyki ( nauki Ojcow kościoła ) w Uniwersytecie w Czeskich Budziejowicach, działacz opozycji, wydawca podziemnego samizdatu, sygnatariusz Karty 77. Dziennikarz prasy katolickiej i czeskiej prasy narodowej. Redaktor tradycyjnego pisma katolickiego „Te Deum” i „Chrześcijańskie  Światło”. Działacz polityczny Narodowego Zjednoczenia w Brnie. Autor szergu artykułów podejmujacych polemikę z oświeceniową i liberalną wizją świata. W Polsce jego artykuły zamieszczał katolicki Trygodnik „Niedziela” i „Nasz Dziennik” a także Radio Maryja i Telewizja Trwam.  Jest autorem jedynej w Czechach książki nt. Masonerii pt. „Humanizm czy satanizm – historia wolnomularstwa”. Ponadto opublikował min. ksiązki: „Historia Kościoła”, „Swiadectwo wiary w oświeceniu – klemens Maria Hofbauer „, „Religijnośc – czeski dramat narodowy”.  W Polsce nakładem wydawnictwa im św. Tomasza z Akwinu ukazał się zbiór Jego artykułów powstałych w ostatnich latach, w których ukazuje jak zniekształca się dzisiaj obraz Kościoła, jak niszczyło się i niszczy rodzinę i podstawowe warości Chrześcijanskie, jak destrukcyjny nie tylko dla chrześcijaństwa  ale również dla człowieka w ogóle jest relatywizm poznawczy i liberalizm.
W ksiązce pt. „Przeciw Człowiekowi rodzinie i Bogu – liberalizm-lewica-relatywizm-masoneria ” R. Maly podejmuje następujące zagadnienia:
– Rodzina i Liberalizm
– Czy wolnoc słowa ma swoje granice ?
– Kim tak naprawdę jest „fundamentalista” ?
– Dyktatura relatywizmu
– Czy możliwy jest humanizm bez Boga ?
– Czy kościół wspierał kapitalistyczny wyzysk ?
– Pokojowy wpływ kościoła w historii
– Czy „biało-czarny” światopogląd jest czymś negatywnym ?
– Jak bronic się przed masonerią ?
– Piękne życie z Jezusem Chrystusem
( Podczas spotknia będzie można nabyc tę interesująca książkę )
Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy —  Stowarzyszenie

Komentarzy 200 to “Cierń w boku świata: Izrael”

 1. Luc said  😦

  • nn said

   Prawdziwi zydzi nawroca sie do Jezusa Mesjasza wiec nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.Wszelcy mozni ktorzy sie uwazaja i uwazani sa za zydow to synagoga szatana „Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem. (10) Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi. (11) Przyjdę rychło; trzymaj, co masz, aby nikt nie wziął korony twojej.” Objawienie Jana roz 3 wer 9

 2. Ola said

  poniżej dwie ciekawostki: 1 – o oczekującym nas (również?) raju, 2 – czy wzrasta ilość zachorowań na H1N1? czy możemy spodziewać się jakiejś innej choroby?

  Zmniejszyć godziny pracy do 21 godz / tydzień
  13.02.2010
  Liczba godzin/tydzień powinna być zmniejszona by ożywić gospodarkę i podnieść standard życia, mówi brytyjski lewicowy think-tank. Fundacja Nowa Ekonomia (NEF) twierdzi, że propozycje zawarte w raporcie pomogą zmniejszyć bezrobocie i przemęczenie pracą.
  Według raportu, obecnie ludzie pracują dłuższe godziny niż 30 lat temu, pomimo, że bezrobocie wynosi 2.5 mln. Fundacja przyznaje, że będą mniej zarabiać, ale będą mieli więcej czasu na inne ważne zajęcia, będą mieli lepsze możliwości opieki nad dziećmi lub innymi członkami rodziny, będzie więcej okazji do spełniania obowiązków obywatelskich, a osoby starsze będą mogły nawet opóźnienie przejście na emeryturę.
  „Lepsi pracownicy”
  Anna Coote, współautor „Raportu 21″ powiedziała: ” Tak wielu z nas żyje żeby pracować, pracuje żeby zarobić, zarabia żeby konsumować, a nasze nawyki żywieniowe trwonią zasoby naturalne ziemi.
  Spędzanie mniej czasu na pracę zarobkową mogłoby nam pomóc przełamać ten schemat. Mielibyśmy więcej czasu na bycie lepszymi rodzicami, lepszymi obywatelami, lepszymi opiekunami i lepszymi sąsiadami. Moglibyśmy nawet stać się lepszymi pracownikami – mniej zestresowani, bardziej opanowani, szczęśliwsi w naszej pracy i bardziej wydajni. Nadszedł czas, by złamać siłę starego zegara przemysłowego, przejąć nasze życie i pracę na rzecz zrównoważonej przyszłości”.

  Dyrektor polityczny fundacji Andrew Simms dodał: „zmiany kulturowe rzucą prawdziwe wyzwania, ale mogą być również ogromne korzyści dla naszej gospodarki, jakości naszego życia i naszej planety.
  Po tym wszystkim, niech podniosą ręce ci, którzy nie chcieliby czterodniowego weekendu?”
  http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/8513783.stm

  W Polsce pozostaje zagrożenie świńską grypą
  Adam Easton – BBC News – 12.02.2010

  Polska uniknęła nagromadzenia niewykorzystanych szczepionek przeciwko świńskiej grypie, , w przeciwieństwie do innych krajów UE, ale nie skończyły się kontrowersje w tej sprawie.

  Polska była jedynym krajem UE, który odmówił zamówienia szczepionek podczas pandemii ogłoszonej jesienią ubiegłego roku.
  Decyzja Min. Zdrowia Ewy Kopacz została zakwestionowana w czasie, kiedy media zaczęły donosić liczbę potwierdzonych zgonów z powodu wirusa H1N1.
  Od listopada odnotowano 172 potwierdzonych zgonów, ale media przestały interesować się tą historią i zaczęły zwracać uwagę na duże zapasy niewykorzystanych szczepionek w Europie zachodniej.
  Ale to nie oznacza, że polski rząd jest w dobrym nastroju.
  „Nie chodzi o satysfakcję. Nie chcemy być postrzegani jako kraj, który sprzeciwia się szczepionce, chcemy chronić naszych obywateli, ale nie na warunkach określonych przez firmy farmaceutyczne” – powiedział BBC rzecznik prasowy Min. Zdrowia Piotr Olechno.
  Pan Olechno powiedział, że rząd podjął decyzję o nie zakupieniu szczepionek, ponieważ nie mógł zagwarantować, iż nie będzie żadnych skutków ubocznych i nie chciał wziąć na siebie odpowiedzialności za nie.
  „Nie sądzimy, że szczepionka jest niebezpieczna, ale nie możemy zgodzić się z firmami farmaceutycznymi nie biorącymi odpowiedzialności za potencjalne skutki uboczne”, powiedział pan Olechno. „Firmy chciały by rząd wziął za nie odpowiedzialność, a to jest sprzeczne z polskim prawem”.
  Powiedział, że rząd nie chciał zakupić szczepionek; chciał natomiast, by były one dostępne na rynku jak każde inne lekarstwo.
  Trudne decyzje
  Ale decyzja rządu doprowadziła do kłótni pomiędzy ministrem zdrowia a polskim RPO Januszem Kochanowskim, który zagroził pozwaniem dr Kopacz za zagrożenie życia ludzi.
  Pan Kochanowski, który w grudniu zachorował na świńską grypę, zwrócił się do prokuratury o zbadanie działań rządu, ale ta odmówiła i teraz RPO podejmuje akcję z powództwa cywilnego przeciwko ministerstwu, ogłaszając na swojej stronie Twitter, że „krucjata właśnie się rozpoczęła”.
  Dr Jacek Mrukowicz, redaktor naczelny „Praktyczna Medycyna-Pediatria”, przyznaje, że rząd stanął w obliczu „bardzo trudnych” decyzji dotyczących oceny ryzyka świńskiej grypy i jak najlepiej chronić obywateli.
  Ale uważa, że rząd po prostu był nieprzygotowany do pandemii i jego decyzja co do odmowy zakupu szczepionek została podjęta w ostatniej chwili przez bardzo nielicznych specjalistów w dziedzinie medycyny. „Mieli szczęście. To nie był mądry wybór lub decyzja oparta na opłacalności czy analizie ryzyko- korzyści. To było po prostu szczęście”, powiedział BBC.
  „Przedwczesna radość”
  Dr Mrukowicz powiedział, że rząd nie miał racji nie oferowania Polakom wyboru szczepionki. Według badań, wyboru chce między 25% a 30% osób, co pokazuje, powiedział, że wielu Polaków miało zastrzeżenia co do bezpieczeństwa szczepionek po ostrzeżeniach ministerstwo zdrowia o potencjalnych skutkach ubocznych.
  Powiedział, że rząd nawet nie pofatygował się zorganizować kampanii edukacyjnej nt. profilaktyki świńskiej grypy, stosunkowo taniego sposobu na zmniejszenie liczby zachorowań.
  Dr Mrukowicz powiedział, że przeanalizował liczbę potwierdzonych laboratoryjnie przypadków oraz wskaźnik śmiertelności w Szwecji i Norwegii, gdzie rządy postanowiły zaszczepić większość ludności, a Polską, gdzie rząd był temu przeciwny.
  W Szwecji i Norwegii wzrost potwierdzonych laboratoryjnie przypadków został zatrzymany, a w Polsce ciągle rośnie. Musimy poczekać, aż skończy się sezon grypy, by przeprowadzić badania i analizy, które kraje podjęły właściwe decyzje”, powiedział. „Jest zbyt wcześnie, aby cieszyć się, czy odrzucenie szczepionek było dobrą decyzją”.
  http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/8512475.stm

  • hjk said

   „Fundacja Nowa Ekonomia (NEF)”
   spotkalem sie z ich publikacjami na pocz. lat 90tych, mieli wiele sensownych pomyslow…

 3. ..... said

  na podstawie tego artykułu z Rzeczpospolitej http://www.rp.pl/artykul/61991,413013_Dziecieca_antykrucjata.html

  zgodnie z prawem mamy doprowadzić do ludobójstwa 23 mln Polaków, jest nas za dużo i wg bardzo wysoce wykwalifikowanych ekspertów ma zostać nas tylko 15 mln…

  ciekawostka na temat szczepionek HPV – złożono do prokuratury zawiadomienie o popełnienie przestępstwa w roku 2008 – http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2875

  ale jeśli jest prawo mordowania lub okaleczania to prokuratura ten wniosek prawdopodobnie odrzuciła….jako bezzasadny

  więc zgodnie z unijnymi dyrektywami możecie skorzystać Państwo z oferty:

  http://www.hpv.pl

  a najlepiej zadzwońcie i umówcie się od razu na zabieg telefonicznie

  http://www.hpv.pl/grafting_places/map?province_id=1

  z podziałem na województwa

  nie zaszkodzi też pogratulować pomysłu link „Zobacz kto nas popiera”

  http://www.hpv.pl/supporters

  napiszcie jakiegoś maila z zapytaniem o ofertę, na pewno chcielibyście aby Wasza Rodzina była dostosowana do wymogów Unii Europejskiej:)

  wyślijcie zapytanie do tej firmy

  Ja jako odpowiedzialny obywatel Unie Europejskiej zgodnie z obowiązującym rpawem chciłbym poddać się sterylizacji, jest nas w Polsce za dużo, naszej planecie grozi zagłada

  • Julka said

   I niepotrzebnie jemy zanieczyszczając Planetę-Ziemię.W zasadzie wody też coraz mniej a zabobony, że trzeba wypijać około 2 litrów dziennie między bajki włożyć. Wystarczy szklanka, a bez jedzenia to człowiek może sobie pożyć…

   • krzysiek said

    no tak, energię czerpać należy z odbiornika tv (nie ze słońca bo powoduje wytwarzanie zabójczych wit. a i d). oddychać należy chemtrailsami

   • hjk said

    no z ta woda to nie przesadzaj, chyba nie ulatuje w kosmos(?), ale faktycznie mniej czystej z powodu zanieczyszczen i niewlasciwej gospodarki…

  • krzysiek said

   zajerestrowałem się żeby im coś nasmarować, zamiast imienia wpisałem „gardasil sterylizuje” jednak będąc zalogowanym po kliknięciu „poprzyj akcję” strona tych oszustów zapętla do ponownego logowania hpv.pl/session/new
   jak zwykle podatnik słono za to płaci: wrocław (…) Program obowiązywać ma od dnia uchwalenia do czasu wprowadzenie przez Ministerstwo Zdrowia szczepień do kalendarza szczepień obowiązkowych (…) Swoim działaniem obejmie dziewczynki w wieku 13 lat, które we wrześniu 2010 rozpoczną naukę w pierwszych klasach gimnazjum.
   trochę faktów o gardasilu (ang.) http://ppjg.wordpress.com/2008/07/08/gardasil-another-killer-vaccine-from-merck/

   • Wojtekk said

    Dzięki Krzysiek za informację, puściłem dalej w obieg.

   • ALFA said

    Zaszczepione „szczepionka” HPV kobiety (przyszłe matki) będą rodziły
    genetycznie upośledzone dzieci. Polskie Dzieci!_
    Dlaczego w dzisiejszej Polsce w dalszym ciągu zaszczepia się przymusowo
    (obowiązkowo) ludzi?
    Przy czym trzeba zauważyć, jak podaje producent firma Merck & Co, ta „profilaktyczna szczepionka” przeznaczona jest tylko dla dziewczynek i młodych kobiet w wieku od 10 do 26 lat. A wiec dla przyszłych Polskich matek.
    Jest to nowoczesny HOLOKAUST na Polskim narodzie!

    Dlaczego parę kilometrów dalej (RF Niemiec) nie ma takiego przymusu?!
    Wszelkie szczepienia są dobrowolne, tak ja to ma miejcie w innych
    państwach prawa!

    Czym rożni się Polska, dlaczego w dalszym ciągu (63 lata po wojnie) wyniszcza się systematycznie Polski naród, degenerując jego umysłowy potencjał?

    Adjuwanty zawarte w szczepionkach (tlenki rtęci tlenki aluminium,
    aktywne cząstki DNA, nanopartykuly, i inne) są to trucizny centralnego
    układu nerwowego oraz substancje uszkadzające mitochondria. Szkody te są
    z pokolenia na pokolenie sumowane. Mitochondria, dziedziczone są na
    następne pokolenia Polek i Polaków!

    w związku z wprowadzeniem w Polsce do obiegu tzw.
    szczepionki przeciwko tzw. wirusowi HPV toczy się postępowanie
    (podejrzenie o przestępstwo) z *art. 165 § 1 kk*
    w Sadzie Okręgowym w Warszawie. Syg. Akt. V Ds. 35/07.
    Dotyczy.: Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez dotychczas nieznanego, z powodu dopuszczenia na Polski rynek genetycznie zmodyfikowanej trucizny pod nazwa Gardasil ® – tzw. szczepionki przeciwko „wirusowi” HPV / Wnoszę o wszczęcie i przeprowadzenie postępowania w niniejszej sprawie.
    ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY KRAJOWEJ
    Hamburg dnia 19 Lutego 2007

    Razem stron 7 (siedem)

    PROKURATURA KRAJOWA
    Biuro do Spraw Przestępczości Zorganizowanej
    Al. Ujazdowskie 11,
    Warszawa 00–950

    CIEKAWE ALE NIC W MEDIACH CICHO SZA to było w 2007r czy dalej szczepią

   • zyta said

    Trzeba zaczac akvcje z ulotkami:
    „Stop szczepieniom HPV!
    Zaszczepione “szczepionka” HPV kobiety (przyszłe matki) będą rodziły
    genetycznie upośledzone dzieci. Polskie Dzieci!”

   • Luc said

    Przydałyby się filmiki jak to było z grypą świniaka

   • Ola said

    HPV należy do chorób przenoszonych drogą seksualną i ma działać tylko profilaktyczne przeciwko wirusowi, a nie przeciwko rakowi. Nawet nie wiadomo jak długo działa, mówi się o 6-7 latach. U nas szczepi się dziewczynkom, które nie potrzebują jej. Czyli w gre wchodzą jedynie pieniądze.

    Jeszcze 1 wiadomość co wymyślili, oprócz AIDS:

    Choroba szalonych krów stworzona w laboratorium
    CBS News – 29.01.2010

    Naukowcy potwierdzili dowody, że zniekształcone białko jest odpowiedzialne za wyniszczającą chorobę mózgu, pokazując, jak te zakaźne priony zostały stworzone.
    Naukowcy z USA i Chin sztucznie stworzyli chorobotwórcze priony, z wykorzystaniem białka myszy. Priony są białkami, które naturalnie występują w komórkach ssaków. Zakaźne priony są nieprawidłową, zniekształconą wersją tego białka, które powoduje choroby neurodegeneracyjne, takie jak choroby Creutzfeldta-Jakoba i gąbczastą encefalopatię bydła, znaną także jako choroba szalonych krów.

    http://www.cbc.ca/technology/story/2010/01/29/tech-prion-disease.html#ixzz0eYB2H8Zg

   • zyta said

    Zwierzetom tez nie odpuszczaja, jak w starym testamencie.

  • aja said

   W P—–u nie jest tak źle. Urzędnik odpowiedzialny za zakup szczepionek stwierdził, że nie ma dowodów, że ta szczepionka zapobiega rakowi szyjki macicy, a jeśli w ogóle zadziała to i tak odnosi się to do 2 spośród całej gamy wirusów, które takowego raka powodują. W związku z tym nie widzi powodu do akcji szczepień. Szczepionki mogą być dotępne prywatnie i odpłatnie.

   ==============
   od JP : —— wiemy gdzie , ale nie powiemy

   • nie potrzebnie pisałaś z jakiego jest miasta… zwolnią chłopaka z pracy za to….

   • aja said

    Nikogo nie zwolnią :)I na pewno nie przeze mnie. Moja informacja pochodzi z obszernego wywiadu, jaki ukazał się w Głosie Wielkopolskim (The Times Polska).

 4. krzysiek said

  pomalutku wchodzi cenzura internetu na wzór chiński – WŁAŚNIE TERAZ – na świecie, włączając w to np. pozornie demokratyczne uk, us, nową zelandię na poziomie krajowych dostawców (ISPs) okresowo blokowany jest dostęp nawet bez podania uzasadnienia do niewygodnych elitom stron alexa jonesa. dostępność stron przywrócona po nawale skarg:

  http://www.infowars.com/internet-censorship-protest-shuts-down-australian-government-websites/
  ============
  od JP: „Nawał skarg” , to jest to czego w tej chwili nam najbardziej brak. Co robicie w sprawie Maciejczyka?

 5. MagdaS said

  applebaum juz raczej jest „wybrany” http://wiadomosci.onet.pl/2128125,11,za_nim_stoja_sondaze__wygrywa_juz_w_1_turze,item.html co oglasza onet.

  Dzisiaij oglądałam też powtórkę programu KochamCiePolsko z kurowską, która w koncowym pojedynku stwierdziła ze „czerpiemy z jej ŻYDOWSKIEJ MĄDROŚCI”
  takie teksty przemycac … i to w programie z ladna nazwa to juz jest wszędzie…

  oraz niedlugo zwloki zaczna woniać na ulicach (jak nie bedzie pieniedzy)
  http://biznes.onet.pl/komercyjne-stwierdzanie-zgonu,18490,3176749,1,prasa-detal
  Od 1 lutego stwierdzanie zgonów jest traktowane jako usługa komercyjna. Dlatego krakowskie Pogotowie Ratunkowe będzie wystawiać policji rachunki za wezwania do stwierdzenia zgonów – informuje „Dziennik Polski”.

 6. Julka said

  Protestuję przeciwko ściganiu Edwarda Maciejczyka. Oskarża się go właśnie metodami totalitarnymi, które są przestępstwem z tego artykułu paradoksalnie, z którego mu postawiono oskarżenie. Bez pytania o zgodę, zapisano nas do unii, która za priorytetowe prawa człowieka uważa prawo do wolności, w tym wolności wypowiedzi.Może by prokuratura wyjawiła publicznie na podstawie czyjego doniesienia ściga Pana Maciejczyka? Cy przedstawianie niewygodnej dla niektórych prawdy nazywa się obecnie nienawiścią? Czy może w ogóle mówienie prawdy to już nienawiść? Jeśli tak, to z czego to wynika? Bo jak z niczego to jest to właśnie TOTALITARYZM czyli nie tylko propagowanie, ale prowadzenie działalności przestępczej z art. 256 kodeksu karnego.

 7. „Antypolonizm nie jest rzeczą nową lecz agresywność i perfidia z jaką przedstawia się Polskę i Polaków przybiera niepokojący rozmiar. Nie oszczędza się także Papieża. Nie ma tygodnia, by w prasie amerykańskiej i światowej nie ukazał się artykuł szkalujący Polskę i Polaków. W prasie krajowej też nie brakuje tego typu skandali.
  Należy uświadomić sobie jaki jest prawdziwy cel tych ataków. Publikacje te są ordynarnymi prowokacjami. Mają one potrójny cel. Jednym z nich – odwrocenie uwagi od kolosalnych zbrodni popelnianych przez Żydów w procesie wprowadzania komunizmu. Drugim jest wywoływanie ostrych reakcji Polaków i innych narodów aby w ten sposób zyskać argumenty potwierdzajace stawiane wcześniej tezy – Antysemici! Nienawiść! Przestepstwo nienawiści! (Hate Crime). Dalszą konsekwencją jest usankcjonowanie prawne tolerancji dla wszystkiego co antypolskie i antynarodowe (mniejszosci narodowe) i stworzenie bazy finansowo-techniczno-organizacyjnej do walki z obroncami wartości narodowych..”

  • CoZaSyf said

   7@ Dawid!Sami na to sobie pozwalamy!Nie tworzymy stowarzyszen,fundacji innych struktur do walki z antypolonizmem,nie bronimy sie na arenie miedzynarodowej jak to robia inne narody:(.Rzad nas nie obroni bo jest obcy.

 8. Dawid- jesli jestem niewygodny to sie usune z tego blogu said

  Kilka moich komentarzy nie zostalo publikowanych. Pytam dlaczego? Moze i ten zostanie usuniety. oznacza dla mnie tylko jedno. Pewna niechcec. Po co wiec poblikowane sa tematy i problemy. Komu i czemu sluza? Mam nadzieje, ze obecna sytuacja ma zwiazek z serwerem i problemy wynikajace ze sprawnym jego funkcjonowaniem. Prosze odpowiedziec, pytam grzecznie.

  od mg: pisałem już, że na wordpress.com jest oprogramowanie antyspamowe, które sporo wpisów wrzuca do poczekalni, a moderatorzy pracują tu społecznie, w miarę wolnego czasu, nie bez przerwy
  jeśli chodzi o Twoje wpisy, to widzę, że Ty piszesz kilkakrotnie identyczne wpisy, więc nie dziw się, że tym bardziej program antyspamowy zatrzymuje automatycznie wszystko, co piszesz i oczywistym jest, że powtórzone wpisy nie będą opublikowane, jedynie te pierwotne, o ile kwalifikują się do publikacji, tzn. nie obrażają nikogo itd.
  przy okazji, czemu u Was jest tak wysoki poziom wrażliwości na swoim punkcie, a tak mało zrozumienia dla tego co piszę i o co proszę? jeśli ktoś we wpisie chce zamieścić filmik, niech doda kilka słów opisu, a nie zmusza do oglądnięcia by można było zrozumieć co miał na myśli, podobnie gdy ktoś zamieszcza linki, niech napisze do nich jakiś opis, a nie zmusza żeby sprawdzać o co mu chodziło i jeszcze ponawiam prośbę o unikanie pisania dużymi literami, bo takie teksty są mniej czytelne niż pisane zwyczajnie
  na koniec proszę o nie zaśmiecanie blogu inwektywami pod adresem innych, bo takie wpisy będą usuwane
  szanujmy siebie wzajemnie i ułatwiajmy innym poruszanie się po blogu, bardzo o to wszystkich proszę

  • Dawid- wyjasnia said

   pisalem czasem kilkakrotnie, bo nie widzialem swojego wpisu. Myslalem, ze jakis blad wiec ponawialem. Prosze nie wrzucac mnie do jednego worka z napisem ‚Wy’. Ja to ja i nie dzialam z nikim w grupie. Kazdy znas posiada pewna wrazliwosc i prosze nie pisac o zacytuje’ wysoki poziom wrażliwości na swoim punkcie’. Nie chciablym byc zle zrozumiany.Jesli dzialamy po tej strony bartkady to dajmy sobue spokuj z literowkami. Dziekuje za uwagi i rady odnosnie zamieszczania info. Przyznam, ze ilosc wiedzy w internecie jest ogromna i czasem trudno cos napisac od siebie. Jeszcze raz dziekuje za komentarz

   od mg: ok, poprawiam się, proszę wszystkich, siebie również: dbajmy o przejrzystość i poziom tego blogu

 9. http://www.youtube.com/watch?v=0USDTO3CMi0&feature=rec-LGOUT-exp_fresh+div-1r-4-HM said

 10. Magda said

  Manipulacje w sprawie GMO w Polsce:
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=20288

 11. Ola said

  Polskie miasto pokazuje dwa oblicza swoim kilku żydom

  Donald Snyder, The Forward 09/02/2010

  http://www.haaretz.com/hasen/spages/1148083.html

  Na tylnej ścianie sali klasowej szkoły Franciszkanów wisi krzyż. Pod nim stoi menora – niezwykły widok w żarliwie katolickiej Polsce.
  Wyższa Szkoła Filologii Hebrajskiej w Toruniu jest nową prywatną 3-letnią szkołą pomaturalną działającą od października 2009. Zmienia historię, oferując w Polsce unikalny program studiów.
  Założona przez franciszkańskiego zakonnika, jej celem jest uczenie Polaków żydowskich przedmiotów, w tym hebrajskiego, jidysz oraz historii judaizmu. W szkole nie ma żydowskich studentów, gdyż w kraju pozostało ich niewielu. Ale polscy studenci odnoszą się do przedmiotów z pełnym entuzjazmem.
  Dwie mile dalej emitowany jest na całą Polskę zupełnie inny przekaz. Po drugiej stronie Wisły, biegnącej przez północną część miasta, między Warszawą i Gdańskiem, jest Radio Maryja, skrajnie konserwatywna katolicka rozgłośnia radiowa, słuchana, jak mówi badanie, przez około 15 proc. dorosłych mieszkańców kraju.

  Inne badania podają niższą cyfrę, ale wystarczająco dużą, by mieć znaczący wpływ na krajowe wybory. Jego audycje demonizują żydów, gejów i lesbijki, oraz są przeciwne członkostwu Polski w Unii Europejskiej. Stacji radiowa, prowadzona przez ks Tadeusza Rydzyka, księdza redemptorystę, nadaje w Polsce od 17 lat.

  Toruń, jak się wydaje, jest miastem dwóch narracji. Średniowieczne 200.000 miasto i miejsce urodzenia astronoma Mikołaja Kopernika, jest przykładem skrzyżowania, na którym stoi dziś cały kraj: zawieszony między tożsamością, która jest ksenofobiczna i defensywna w kwestii swojej przeszłości, a drugą, bardziej otwartą na świat i chętną do odkrywania niektórych ze swoich najtrudniejszych i najbardziej wrażliwych zakamarków historii.

  To właśnie w Toruniu najbardziej jaskrawo widać dwa polityczne oblicza Polski. Radio Maryja odwołuje się do starszych Polaków, ze wsi i mniej wykształconych, oraz innych, którzy czują się odrzuceni przez szybką postkomunistyczną transformację Polski. Jego programy wykorzystują obawy słuchaczy, że nowa kapitalistyczna demokracja Polski osłabia ich tradycyjny katolicki sposób życia. Żydzi i masoni są demonizowani jako zagrażające jej siły zewnętrzne.

  W 2007 prezydent Polski Lech Kaczyński rozważał potencjalne porozumienie dotyczące odszkodowania za skonfiskowane przez rząd mienie, które byłoby korzystne dla m.in. żydów i ich spadkobierców, którzy stracili je w czasie holokaustu. Rydzyk szybko ogłosił prezydenta „oszustem, będącym w kieszeni żydowskiego lobby”, jak mówi Anti-Defamation League.

  „Posiadanie wroga ich jednoczy” powiedział Szymon Spandouski, reporter toruńskiej gazety „Nowości”.

  Pomimo swoich twierdzeń o podtrzymywaniu tradycyjnych katolickich wartości, papież Benedykt XVI skrytykował Radio Maryja za wtrącanie się w politykę. Stanisław Dziwisz, krakowski kardynał, zwrócił się do biskupów by zastąpić Rydzyka nowym zarządem stacji, aby zapobiec „groźnemu kryzysowi w kościele”. Ale podzieleni polscy biskupi nie zrobili nic. Wielu z nich popiera Rydzyka.

  Antysemityzm nadal w Polsce istnieje. Jednak do tego wszystkiego, w Toruniu jest niewielkie poparcie dla Radia Maryja, zwłaszcza wśród 40.000 w większości liberalnych studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Jacek Hołub, dziennikarz, który pracuje w Toruniu dla „Gazety Wyborczej”, największego polskiego dziennika, powiedział mi, że na niektórych graffiti w mieście można przeczytać: „Toruń przeprasza za Radio Maryja”.

  Niektórzy widzą utworzenie Wyższej Szkoły Filologii Hebrajskiej jako przeciwdziałanie temu negatywnemu wizerunkowi. Ale o. Maksymin Tandek, jej założyciel i dyrektor mówi, że to nie było jego intencją. Podkreśla, że ma nadzieję, iż szkoła będzie miała w Polsce pozytywny wpływ. Tandek, 43, wyjaśnił, że szkoła miała swoją genezę w 2000, kiedy zrealizował swoje życiowe marzenie i otrzymał pozwolenie na 3-letnie studia w szkole Franciszkanów w Jerozolimie.
  „Kiedy stałem na dachu naszej szkoły w Starym Mieście, zakochałem się w Izraelu i nie chciałem go opuścić”, powiedział mi, gdy usiedliśmy przy kominku w zimny, deszczowy dzień. „Czułem się zaszczycony, że kiedy byłem w Ziemi Świętej, mogłem dotknąć korzeni naszej religii i naszej tożsamości kulturowej”. Tandek wrócił do Polski, zdeterminowany, by znaleźć drogę do dzielenia się swoją miłością do Izraela z młodymi Polakami. Chciał ich uczyć znaczenia dialogu między chrześcijanami i żydami w nadziei, że to zażegna w Polsce bigoterię/fanatyzm/zajadłość/dewocję. (tłum: można wybrać jeden z tych przymiotników)
  Większość studentów szkoły ma minimalny kontakt z żydami, głównie dlatego, że jest ich tak mało, dziś zostało ich w tym katolickim kraju o populacji 38.5 mln tylko 15.000.

  Przed holokaustem w Polsce było 3,3 mln żydów. Zginęło około 3 mln podczas holokaustu, zaś większość z pozostałych przy życiu wyjechała. Wielu uciekło po powojennym pogromie w Kielcach w dniu 4 lipca 1946, gdy Polacy zamordowali ponad 40 żydów. Inni wyemigrowali w 1968 po naciskach ze strony Komunistycznej Partii. W Toruniu pozostało tylko dwóch żydów.

  „Teraz, po holokauście, żydzi i Polacy wiedzą o sobie nawet mniej”, powiedział Spandouski, który często pisze na temat stosunków żydowsko-chrześcijańskich.

  Szkoła Tandka pomaga wypełnić tę lukę pokoleniu młodych Polaków, które dorastało po upadku komunizmu w 1989 roku. To pokolenie jest pierwszym w okresie powojennym, które uczy się o bogatej historii żydów Polsce, oraz uczy się nie upiększonej prawdy o zdziesiątkowaniu tej populacji w czasie holokaustu.

  Poprzedni rząd komunistyczny karmił naród polski zniekształconą wersją tej historii.

  Po powrocie z Izraela, Tandek rozpoczął kampanię na rzecz założenia szkoły, którą przewidział. Jego projekt otrzymał błogosławieństwo zarówno Watykanu jak i polskiego kościoła katolickiego. Otrzymał również poparcie Rady Miasta Torunia. Szkoła otrzyma wsparcie finansowe od miasta Torunia, UE i osób prywatnych.
  Ryfka Halperin, izraelski naukowiec w średnim wieku, jest dyrektorem wydziału języka hebrajskiego i badania literatury. Drobna kobieta, poruszająca się w klasie z tą samą energią, jak jej wiele młodsi studenci. Halperin łatwo przełącza się na hebrajski i polski, język, którym mówiła jako dziecko z polskimi rodzicami, kiedy wyemigrowali do Izraela.
  Halperin jest umotywowana by uczyć w szkole, ponieważ katolicka rodzina w Warszawie ukrywała jej matkę w czasie holokaustu. Utrzymywała kontakt z rodziną, która uratowała życie jej matki. Ma również nadzieję, że jej praca pomoże młodym Polakom dowiedzieć się więcej o żydowskiej przeszłości Polski.
  „To odnowienie zainteresowania kulturą żydowską jest bliska mojemu sercu” powiedziała Halperin, zwracając uwagę na powszechne zainteresowanie młodych żydowską historią Polski. Powiedziała, że ciągle zadają pytanie: „Jeśli jest historia żydowska, co się stało? Gdzie są żydzi”.

  Kiedy odwiedziłem jej klasę, studenci mówili mi o ich żydowskiej edukacji.

  „Czułem, że w chrześcijaństwie czegoś mi brakowało, oraz chciałem wrócić do swoich korzeni,” powiedziała Anna Turczanik. „Teraz zaczynam rozumieć związek chrześcijaństwa z judaizmem, w końcu rozumiem początki mojej religii w judaizmie”.

  Weronika Klimowa, studentka z sąsiedniej Ukrainy, powiedziała, że studiowanie judaizmu wyposażyło ją lepiej do reakcji na antysemityzm szerzący się w jej ojczyźnie. „Dużo zajadłości opiera się na ignorancji”, wyjaśniła.
  Paulina Przyziołkowska chce umieć tłumaczyć opowiadania powstałe w czasie holokaustu z jidysz na polski.
  „W czasie holokaustu cała kultura żydowska zniknęła z tego kraju” zauważył jeden ze studentów. „To nasz obowiązek, aby dowiedzieć się dlaczego”.

  W chwili obecnej, prowizoryczne pomieszczenia klasztoru mogą pomieścić tylko 20 studentów. Szkoła wkrótce przeniesie się do nowo wybudowanego budynku na tej samej działce, mogącej pomieścić wiele więcej studentów zainteresowanych żydowskimi korzeniami chrześcijaństwa i bogatą 1000-letnią historią żydów w Polsce.

  „Tandek pokazuje, że niektóre kościoły polskie oferują postępowe idee, różniące się od tych, które pochodzą z drugiej strony Wisły” – mówi Jan Wyrowiński, przyjaciel mnicha, a także senator, który reprezentuje ten region w polskim Sejmie, czy w Parlamencie Europejskim, kiwając głową w kierunku sąsiadującego sygnału emitującego swoje przesłanie na całą Polskę.

 12. CoZaSyf said

  Polski Farage w Strasburgu!? http://www.youtube.com/watch?v=flKRe2ZMI-Y&feature=player_embedded

  • zyta said

   Bardzo dobry film!

   Komentarze z Y.T. pod filmem z Lepperem.

   polaand966 (vor 20 Stunden)
   Dlaczego JarKacz wywalił Leppera i giertycha z rzadu i przekazał władze Thuzkowi ? Aby miec spokój gdy będa z PeŁo sprzedawać Polskę pedałem z Jewropy.

   macieyek1 (vor 1 Tag)
   tez na niego zaglosuje zawsze sie ludzie smieli z lepera a tak na prawde nikt nie jest swiety on tez nie ale walczy ostro o swoje itp a ze zawsze byl z rolnikami i to byl keidys obciach co w tym dziwnego rolnicy tez ludzie a polscy rolnicy powinni swoje zarabiac i sprzedawac jestem za nim

   macieyek1 (vor 1 Tag)
   @PolishAmericanDC tez to tak widze jaki by andrzej lepper nie byl zawsze walil z grubej rury i wielu sie to nie podobalo

   PolishAmericanDC (vor 1 Tag) m
   Ten wyrok na zamówienie polityczne a zarazem ostrzeżenie dla nieposłusznych-co my możemy z wami i z was zrobić.Bez żadnych dowodów i świadków, tylko zeznania jednej kurwy i dziwki pospolitej,

   saleen750hp (vor 1 Woche)
   Oddam na niego głos jak tylko pojawi się w jakiś wyborach 🙂

   Fonfazy (vor 1 Woche)
   Gdzie PiS i PO siębije tam samoobrona skorzysta….czas chyba coś zmienić w tej polsce i wziąć to w swoje ręce. To nie my powinniśmy się bać polityków, tylko politycy nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   -przylaczam sie do powyzszych glosow.
   Czas zaczac sie formowac przy Lepperze, Maciejeczyku i innych prawdziwych Polakach.
   Razem mozemy wiele! Mizia, Bloff, Zolnierz Polski, Stanislaw i inni do dziela!

   • obserw.. said

    Największy sukces Leppera to: 1)afera gruntowa-odrolnienie za darowiznę 2) wystawienie w wyborach Millera, na liście Samoobrony w Łodzi-koledzy???
    Dajcie więc spokój z gloryfikacją Leppera .

    Co do procesu to moim skromnym zdaniem ta „pani” zrobi dużo dla kasy-zbyt dużo-by dawać wiarę jej wersji wydarzeń,ale nie znamy żadnych dowodów ani uzasadnienia sądu więc nie wydajmy wyroków-choć możemy mieć(i mamy) swoje zdanie.

  • ALFA said

   Nie wygodny bo prawdę mówił to go usunęli ,i tak będą nas po kolei usuwać zamykać.

 13. Magda said

  Porady lekarskie: metoda Gersona
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=20292

 14. krzysiek said

  artykuł na newworldorder.com.pl

  „Na naszych oczach, przy biernej postawie polityków, mediów, służb specjalnych, dzieje się ostatni akt utraty suwerenności naszego kraju.
  Afera hazardowa „warta” być może 0,5 mld PLN skutecznie przesłania megaaferę, w której Polska straciła jakieś 1500 mld PLN.
  Megaafera nie zostaje zauważona, być może dlatego, że ma rozmiar niewiarygodny, choć tak łatwo sprawdzalny” czytaj dalej:
  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1847&tytul=Megaprzekr%C4%99t

 15. marslim said

  Co jest, że wpis się nie pojawia ani nawet żadnego komunikatu, ze oczekuje na moderację?
  ==========
  od JP: trafiło w spam i nikogo w kokpicie nie było/sprawdzam czemu tu wpadło/ wybacz niedogodności – jadłem obiad

  • Luc said

   Moderatorzy to też ludzie: śpią, jedzą itd. Nie są on-line 24h. Takie rzeczy się zdarzają. Wystarczy cierpliwie poczekać.

 16. marslim said

  Zrażacie do siebie najstarszych użytkowników? nie rozumiem was
  ================
  od JP: dajcie nam troszkę luzu. czasem trzeba coś zjeść

  od mg: nie tylko zjeść, ale zająć się też innymi rzeczami
  nie ma się co zrażać takimi drobiazgami 🙂

 17. Ola said

  Uwaga: 18.15 tvTrwam / Radio Maryja poseł Antoni Macierewicz

  • Julka said

   Przecież Macierewicz to PiS. Już pokazali, co potrafią. Jak znam życie będzie ganił po a chwalił pis. Nihil novi.

   • mgrabas said

    Macierewicz pokazali? a niby do jakiej partii według Ciebie miał działać?

   • Julka said

    Dla mnie to może działać do zielonej. Nie cierpię kłamców a pis=po, tylko inaczej się nazywa. Jedni udają patriotów a drudzy lyberałów. I jedni i drudzy mają w nosie Polaków.

   • mgrabas said

    rozumiem, ale do Macierewicza nie mam zastrzeżeń, a nawet wręcz przeciwnie, cenię Go za postawę i zaangażowanie

   • ALFA said

    PO i PIS to jedna krew niby się kłócą ,ale wszystko idzie do jednego wora nie dajcie się zwieść.

   • CoZaSyf said

    Wszystkie ugrupowania w sejmie tworzą teatrzyk dla Mas/nas/.Sieją poprostu niezgodę między ludzmi,swoimi zagrywkami.

   • Wojtekk said

    pis, sld, po, aws … jedna i ta sama klika.
    ===
    od JP: w polityce tzw. polskiej nie ma nikogo spoza kliki/ o tym tu cały czas piszemy/cie

   • hjk said

    No tak, przed kamerami uprawiaja teatrzyk pt. „koalicja – opozycja”
    a potem idą razem pić do sejmowej knajpy…

    co do sitw to na chwile spoza byli LPR i S-brona, ale szybko ich wysiudali…

    Aczkolwiek Wielki Roman coś jakoś dziwnie się zmienił po „tajnym” spotkaniu z Kulczykiem w Częstochowie podczas działań komisji ds. Orlenu, zaś wcześniej dochodziły sygnały „dziwnej” polityki części „wierchuszki” LPR w stosunku do lokalnych „dołów”…

    Trzeba być ostrożnym…

   • mgrabas said

    trzeba być ostrożnymi także wobec tego co słyszymy i co czytamy o innych…

   • Julka said

    Mgrabas
    Zgoda. Ale ja nie czytam ani nie słucham o Macierewiczu, tylko słucham (a raczej słuchałam) jego. Jest wielkim zwolennikiem pis, czego nie mam mu za złe, każdy może sobie wybierać idoli jakich chce, jego sprawa. Mam mu za złe, że kłamie jak z nut, albo inaczej tuszuje i spłyca istotne fakty w dodatku manipulując elektoratem katolickim w RM. W ostatniej jego bytności tam słuchający wytykali ewidentne błędy polityki pis, co zręcznie starał się lukrować, wygładzać i przekonać ludzi, że prócz Lecha Kaczyńskiego nie powinno być innego kandydata po prawej stronie-tak to określił.

   • mgrabas said

    trudno mi się odnieść do zarzutu o kłamstwo i to jeszcze tak niekonkretnie sformułowanego, znam Macierewicza tylko z kilku wypowiedzi oraz z Jego publicznych dokonań, którym nie mozna zaprzeczyć, ja Go odbieram jako człowieka uczciwego, taki jest mój osobisty odbiór Jego osoby, ktoś inny może mieć własny odbiór i listę osób, którym ufa
    tak naprawdę tylko Bóg zna nas wszystkich na wylot, nasze zamiary i nasz aktualny stan, ja byłbym ostrożny w ocenianiu osób, bo można bardzo kogoś skrzywdzić i bardzo się pomylić

  • asm said

   W POLSKIM rzadzie nie ma patriotow!!! Trzeba zmian totalanych,, zdrajcow usunac! Tam trza nowej krwi, utalentowanych patriotow a nie dziadow!!! i sprzedawczykow!!! NIc nie zrobiono by nasz narod wzbogacic!!!

   – nie ma przemyslu motoryzacyjnego
   – nie ma przemyslu ciezkiego
   – nie ma stoczni
   – nie ma polskich mediow i pracy w przewadze nad zagraniczna!!!
   – nie ma polskich hipermarketow w przewadze nad zagranicznymi!!!
   – nie ma polskich patriotow w rzadzie!!!
   – nie ma polskiego przemyslu lotniczego!!!

   Tak rzadza ludzie prawa? Tak rzadza patrioci? Tak nalezy rzadziec narodem polskim???

   ASM

   • malwa said

    człowieku z choinki się urwałeś rząd i media są pod władaniem żydów po okupacji niemieckiej przyszła sowiecka,a teraz mamy syjonistów na karku o wolność trzeba dalej walczyć niestety

   • malwa said

    chodzi o to aby w przyszłych wyborach nie było ani jednego zyda wybranego do sejmu chociaż od tego trzeba zacząć trochę poniżej jest lista skompromitowanych osób dzięki której można ich wyeliminować z naszej polityki może ktoś ma lepsze pomysły ?

   • hjk said

    co z tego ze nie bedzie zyda, jak będzie kupa wyslugujacych sie im?
    chodzi o to ze ten system sie przezyl i trzeba stworzyc inny, moze zaczac trza od bojkotu wyborow i jakiegos oddolnego orhanizownia sie

   • mgrabas said

    co to za nawoływanie? bojkot wyborów byłby skrajną, dziecinną nieodpowiedzialnością! rezygnacją ze swoich praw na rzecz tych, którzy na pewno to znowu by wykorzystali
    właśnie tego nie wolno nam robić

   • Julka said

    Trzeba pójść do wyborów, a jak nie będzie na kogo głosować, to oddać nieważny głos, aby nie wykorzystali kartki.

   • hjk said

    Jak przezwyciężyć kryzys i rozwijać polską gospodarkę
    http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/ue/plan.html

 18. 223 said

  http://www.sekretyameryki.com/?p=2452

  od mg: proszę wszystkich chcących zamieszczać jakiś link o dodawanie kilku słów opisu razem z zamieszczanymi linkami, to ułatwi blogowiczom podejmowanie decyzji czy otworzyć link, czy swój czas poświęcić na czytanie innych wpisów, bardziej odpowiadających ich potrzebom w danej chwili
  szanujmy się wzajemnie, szanujmy czas innych, a jak już coś robimy dla innych, starajmy się to zrobić dobrze

 19. ALFA said

  GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ – OTWÓRZ OCZY !!!

  Padłeś ofiarą pewnego mechanizmu, który od wieków jest stosowany z wielkimi sukcesami w Polsce. Polega on na wiedzy co jest w danym momencie modne, trendy – czyli pożądane i co jest niemodne. Co jest w Polsce trendy a co jest żałosne, niemodne? Trendy jest elegancja, ładne garnitury, wysublimowana uroda, stonowany aksamitny głosik (siła spokoju i pewności), dobry gust, bogactwo i smak wyższych sfer, kultura, salony, najlepsze marki.
  Niemodne jest natomiast tzw. `wieśniactwo”, `adresiki’, zaciąganie w mowie, miejsca w postaci remizy strażackiej, tipsy, stodoła, widok pola, krówek. A więc mamy jakiś rząd czyli jak przez ostatnie 19 lat mamy do czynienia ze zorganizowaną grupą przestępczą w białych rękawiczkach, (wyjąwszy okres rządów PIS) która pasożytuje na kraju i mówiąc nieładnie, po prostu kradnie tworząc prawo które może wykorzystywać i naginać a ukradzione pieniądze rozdaje swoim członkom.
  I teraz zaczyna się wojna psychologiczna – zestawia się na zasadzie skojarzeń – złodziej przewalający grube pieniądze na lewych prywatyzacjach – ubiera się go w ładny garnitur i powtarza słowa klucze kodujące podświadomość – Europa, styl, szyk, elegancja. Czyli koduje nam się takie zestawienie i teraz wystarczy pokazać w telewizji uśmiechniętego złodzieja w garniturze od Versace i podświadomość reaguje zwracając nam sugestię, zalewając nas miłymi uczuciami które zostały tam wprowadzone.
  Potem się zestawia uczciwego człowieka, np. któregoś z braci Kaczyńskich który chce odsunąć od władzy ludzi którzy donosili na kolegów, kradli, itd i rzuca się hasła typu – nienawiść, oszołomstwo, pieniactwo, kłótnie, jątrzenie, złość, bieda, smutek, brzydota. Gdy pokazują Kaczyńskiego w telewizji, zalewają nas uczucia gniewu, zakłopotania, zażenowania. Zauważyłeś to? to się nazywa uwarunkowanie i odruch Pawłowa. Wie o tym każdy spec od reklamy. Zasada psychotechniki sprawdza się w polityce doskonale, tak samo jak kodowanie ludziom zachwytu do proszków do prania.
  http://wiadomosci.onet.pl/foru…..VtMDAxLmpz

 20. zyta said

  http://marucha.wordpress.com/2010/02/13/zydobolszewicki-projekt-przeszedl-przez-komisje-polityki-spolecznej-i-rodziny/#comments
  Żydobolszewicki projekt przeszedł przez Komisję Polityki Społecznej i Rodziny

  Opublikował/a Marucha w dniu 2010-02-13 (sobota)

  Komisja Polityki Społecznej i Rodziny zaakceptowała szkodliwy dla rodzin projekt nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

  Najwięcej wątpliwości budzi w nim obdarzenie dużo większymi uprawnieniami organów administracyjnych, włącznie z prawem odbierania – bez wyroku sądu – biologicznym rodzicom dziecka przez pracowników socjalnych.

  Problem w tym, że instytucje państwowe do tej pory zawodziły w walce z przemocą.
  Gdzie byli pracownicy ośrodków pomocy społecznej, policja i kuratorzy, gdy katowano 14-miesięcznego Kubę z Tychowa, 3,5-miesięcznego Kubusia z Łodzi, 4-letniego Oskara i 3,5-letniego Bartka z Kamiennej Góry, 15-miesięcznego Kacpra z Legnicy?

  – Właśnie dlatego że instytucje państwowe zbyt późno reagowały wobec tragedii tych katowanych dzieci, wkładamy w ich ręce większe uprawnienia – broni ustawy poseł Magdalena Kochan (PO), wiceprzewodnicząca komisji. [Logika pani Kochan powala na wznak. Jeśli ktoś nie potrafi wykonywać prostych obowiązków, należy mu zwiększyć uprawnienia, aby mógł zawalać znacznie poważniejsze obowiązki – admin](…)
  kom.:
  aga powiedział/a
  2010-02-13 (sobota) @ 11:16:40
  No i tak się skończyło jak ze wszystkim.PO robi antynarodowe ustawy a PiS udaje ,ze cos tam przeciwdziala.
  A ogłupiona gawiedź cieszy się i pasjonuje Kempą ,ktora z blondynki przedzierzgnęła się w ciemnowłosą koszerkrasawice i waniennym Wassermanem w tzw. komisji śledczej.
  Nie pomogły protesty i długoletnia walka z jugendamtami zrozpaczonych rodzicow jak m. znajomego,ktory osobiście doprowadził w Niemczech do zakazu uzywania przez Bartoszewskiego tytułu dr.Mirka Kraszewskiego, i wielu in.
  Cóz drogi Mirku i my w Polsce doczekalismy się jugendamtow!

  • ALFA said

   Komunizm sowiecki był jedną z prób zbudowania żydowskiego ogólnoświatowego kahału, z zastosowaniem technologicznie użytecznych haseł socjalistycznych , które miały pozwolić sterowaniu gojami jako narzędziami pracy. Plemieniem Obcym i podległym. Sowiecka leninowsko- stalinowska Rosja była państwem żydowskiego panowania.

   Komunizm sowiecki nie tylko nie ma Realnie nic wspólnego z żadnym z odmian socjalizmu Indoeuropejskiego, łącznie z narodowym socjalizmem – opierającym się na wyrównaniu możliwości wszystkich członków społeczeństwa do wypracowanych przez to społeczeństwo dóbr, które maja służyć jego rozwojowi – komunizm sowiecki jest przykładem skrajnie eksploatacyjnego wyzysku ludu rosyjskiego nad którym żydostwo zdobyto „Władztwo” w sferze ducha, a w sferze realnej doprowadzono go do stanu nie tylko planowej eksterminacji , ale również iście faraońskiego wyzysku, gdzie przymus tzw. ekonomiczny zamieniono na dowolnie manipulowany przymus ideologiczny który w danych warunkach po doświadczeniu XIX wieku okazał się lepszym narzędziem w sterowaniu energią mas aryjskich. Z socjalizmem łączyła Sowiety tylko fasada, z której korzystano WYŁĄCZNIE WTEDY, jeśli otwierała możliwość poszerzenia zasięgu WŁADZTWA.
   Gdy Żydzi zorientowali się jakie Idee uzyskują negatywne znaczenia (po doświadczeniu Sowieckim) przed i w czasie II wojny światowej i zobaczyli w Niemcach realne zagrożenie judaistycznego globalizmu lat 20, natychmiast wytoczyli te działa przeciwko temu narodowi – odwracając znaczenia semantyczne – szybko zaczęto reproduckę pojęć odwróconych zarzucając Niemcom – Plan Panowania nad Światem , plany eksterminacji narodów poza Germanami, celowe zabijanie ludności cywilnej, i wszystko co wymyśleć tylko można. Owe wymyślanie jest ograniczone tylko jednym – Skutecznością w oddziaływaniu na otoczenie! Jeśli znaczenie pojęć okazało się skuteczne, …. tzn. że były one prawdziwe dla gojów! Mistyfikacja , która w udany sposób zabiła ducha aryjskiego po 1945 r. gdy stracił on głos prawie całkowicie do dziś okazała się skuteczna (poza przerwą „Solidarności”)

   Powtórzę raz jeszcze , obecnie mniej należy utożsamiać Żydostwo z rasą , narodem , religią, polityką ( jest to obecnie skuteczne tylko częściowo). Żydostwo to formacja kulturowa żerująca na znaczeniu pojęć, wypracowanym pierwotnie w ciężkim trudzie codzienności jako Kulturowa Budowla Wspólnoty, o czytelnej identyfikacji.

   Jego panowanie można obecnie uchwycić w Mass-Mediach, w czasach gdy politycy, którzy „mają decydować o losach narodów” są jak postacie z programu „Idol” , aspirantami na tanecznym wybiegu, którzy mają się przypodobać … mass-mediom, dzięki czemu i tylko z ich łaski zdobędą fotele, na których za dobre sprawowanie się , będą mogli grać swoją rolę … cyrkowca.

   JAK WIDAĆ MANIPULUJĄ OD WIEKÓW CO DOPROWADZIŁO DO NIENAWIŚCI I SKŁÓCENIA NARODÓW,ALE SŁOWIANIE SIĘ BUDZĄ ZJEDNOCZYMY SIĘ I KONIEC BĘDZIE MANIPULOWANIA I UCHWALANIA USTAW PRZECIWKO NASZYM RODZINOM I LUDNOŚCI POLSKIEJ

   http://rodman.most.org.pl/Rodman_pliki/Rodman39c.htm

  • asm said

   palcem nikiwne w wyborach! NA tych zdrajcow!!!
   ulotki dobra mysl

   ASM

 21. ALFA said

  Skorumpowani, nieodpowiedzialni i układziki. Taka nasza rzeczywistość!

 22. teraz jest ten czas said

  ,, „ABW zatrzymała cztery osoby z reaktywowanej spółki Giesche. Na podstawie przedwojennych akcji domagały się zwrotu majątku wartości setek milionów złotych.”

  Ród Giesche był przed II wojną światową jednym z największych producentów węgla kamiennego w Europie. Należała do niego jedna trzecia powierzchni Katowic. Jednak w 1926 roku rodzina sprzedała swoje udziały w polskiej spółce Amerykanom. Po wojnie majątek spółki został znacjonalizowany w oparciu o przepisy ustawy o wywłaszczeniu mienia poniemieckiego.

  W 2005 roku paru „łebskich gości ” z Pomorza reaktywowało spółkę, która nigdy nie została rozwiązana i przez cały czas figurowała w rejestrze, na podstawie akcji, które, jak stwierdzili, odkupili od spadkobierców Amerykańskich akcjonariuszy.

  Nie wiem czy tak było, czy może kupili je w skupie makulatury, czy na pchlim targu. W każdym razie, reaktywowana spółka złożyła do sądów pozwy, domagając się zwrotu przedwojennego majątku, gdyż nie był on „poniemiecki” tylko „poamerykański”.

  Skarb Państwa stwierdził, że akcje Giesche zostały zdeponowane w 1939 r. w koncernie Saco w Stanach Zjednoczonych. Na mocy układu z pomiędzy PRL i USA z 1960 r. Polska wypłaciła „podmiotom amerykańskim” 40 mln USD odszkodowania. Przez kolejne 20 lat strona polska wypłaciła taką sumę w ratach po 2 mln USD rocznie”. „Jeśli więc ktoś ma tu jakieś zobowiązania, to rząd amerykański, nie Polska”.

  Zapowiadała się ciekawa, precedensowa sprawa sądowa. Ale pan Prokurator z ABW, mając pewnie na celu względy tak zwanej ekonomii procesowej, żeby sądy nie musiały wgłębiać się w szczegóły kazał zamknąć członków zarządu Giesche za „usiłowanie wyłudzenia mienia znacznej wartości, na kwotę co najmniej 341 mln. zł, bo, zdaniem Pana Prokuratora „spółka działała na szkodę skarbu państwa” (domagając się zwrotu majątku).

  Jeżeli In formacja medialna jest rzetelna, to znaczy, że zaczynają już zamykać za fakt złożenia pozwu do sądu przeciwko Skarbowi Państwa!!!!!

  Aż trudno sobie wyobrazić, co by się mogło stać, gdyby jakiś sędzia uznał, że skoro akcjonariusze byli amerykańscy, to majątek nie był „poniemiecki”. Na wszelki wypadek lepiej przymknąć powoda, niż sędziego. A jak sobie posiedzi przez kilka miesięcy w kilku, albo nawet kilkunastoosobowej celi z pospolitymi kryminalistami, w której przypadają 3 m2 na aresztanta, to może przemyśli, czy lepiej pozwu nie cofnąć. A jak się sędzia z mediów dowie, to też się zastanowi, czy warto narażać się na zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej, gdyby do procesu miało jednak dojść.

  Miałem właśnie w imieniu jednego klienta złożyć pozew o odszkodowanie od skarbu państwa, ale w takiej sytuacji to się chyba zastanowię, bo jak wygram, to konieczność wypłaty przez skarb państwa odszkodowania z całą pewnością będzie stanowiła dla niego „szkodę” ,, http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?content=2&subcontent=1

 23. teraz jest ten czas said

  14 komentarz – ,,Warszawiak powiedział/a,, – ,,W tej chwili to “prawo” w tej III RP jest tak pokretne pod zarządem żydo-masonów w Warszwie, że opozycjonista do masonów lub niemców jest “o tak” na czyjeś “widzi mi się” skazywany do więzienia na kilka lat bez jakimiś wymyslonym PRETEKSTEM bez jakich-kolwiek dowódów winy na ZAMÓWIENIE POLITYCZNE tak jak sfabrykowali “gwałcicieli” Andrzeja Leppera i Łyżwinskiego.

  Agresywna banda żydo-masonów złodzeji z Brukseli nie podarowała Leperowi tego:

  wiec postanowili Leppera zniszczyć ostatecznie.

  Przedwczorajszy werdykt sądu krzywdzacy w oczywisty sposób Leppera i Łyżwinskiego (po UTAJNIONYM procesie z UTAJNIONYM uzasadnieniem) to następne BEZPRAWIE sitwy “okrągłostołowej” na ZAMÓWIENIE POLITYCZNE żydo-masonów i pedałow z Brukseli.

  Sędzina Magdalena Zapała-Nowak dopuściła się zbrodni sądowej czyli wróciły metody STALINOWSKIE do Polski, gdyż bez merytorycznych dowodów skazała na wieloletnie więżienie. Wyglada na to, że sędzina Magdalena Zapała-Nowak to jakaś MUTACJA żydo-stalinówki Wolińskiej !

  Skazała Leppera na więzienie BEZ dowodów, na podstawie zwykłych pomówień jakieś dziwki, która NIE wie kto jej spłodził dziecko, wiec wskazywała palcem na parę TUZINÓW dobrze usytuowanych facetów oskarżając ich o ojcostwo, w celu wyłudzenia alimentów ale badania DNA odrzuciły jej fałszywe oskarżenia do wszystkich. Nie można wykluczyć że ta dziwka też działa na POLITYCZNE ZAMÓWIENIE. Ta dziwka nie była i nie jest wiarogodna, ale na bazie jej kłamstw i Gazety Wyborczej sondy w Polsce wsadzaja ludzi do więzienia.

  Tymczasem “sond” w Polsce bez udowodnienia gwałtu wg. zasad obecnego prawa jakimi są oględziny medyczne, ale przeprowadzone w OKREŚLONYM czasie od zdarzenia lub zeznania wiarodajnych świadków zdażenia.

  Na dodatek tego bandytyzmu sondowego “gwałt” tej dziwki zgłosił brukowiec Gazeta Wyborcza po kilkunastu miesiącach ze wskazaniem na Łyżwinskiego i Leppera. Braku jest też świadków zdażenia wiec udowodnienie gwałtu jest niemożliwe.

  Jeśli nawet doszło do jakiegoś zbliżenia seksualnego to napewno nie było przymusu fizycznego, wiec stało się to z wola wolą dwojga ludzi. Zależność służbowa niczego nie zmienia. Natomiast uznawanie za przestępstwo żądania i przyjmowanie korzyści o charakterze seksualnym jest absurdem.

  Na dodatek tych OSZUSTW oskarżenie Leppera zostało zrobione z oskarżenia PUBLICZNEGO czyli z art. 197 i art. 199 są ścigane właśnie z oskarżenia publicznego czyli Gazety Wyborczej.

  Abstrahując od DMNIEMANEJ winy Leppera i Łyżwińskiego, ważne jest zrozumienie długofalowych skutków tego OSZUKANCZEGO precedensu sądu w III RP, które spowoduje że jakaś mściwa baba wskaże cię palcem, BEZ DOWODÓW żeś ją zgwałcił i idziesz na 5 lat za kratki bez dyskusji, gdyż ten precedens z Lepperem spowoduje, że bez dowodów winy można kogoś skazać, tak jak to było za Stalina i Hitlera.

  Należą się brawa stalinowcowi Kaczynskemu, Tuskowi i całej zgraji OSZUSTÓW którzy nazwyją siebie “wymiarem sprawiedliwosci” w żydo-mafijnej III RP !!!!

  W ten sposób każdy mężczyzna wskazany przez psychopatke feministke lub Gazetę Wyborczą i jakis niewygodny polityk może być zrobiony “gwałcicielem” w trzy sekundy, potem wsadzony do więzienia na czyjeś zamówienie, a polityk usunięty natychmiast ze sceny politycznej.

  Widocznie ta banda żydo-masonów z Brukseli lub Warszawy boi się poparcia społecznego Leppera, wiec jego skazują za “gwałt” aby przypadkiem nie zgłosił swojej kandydatury na Prezydenta tej III RP i nie zamieszał żydo-masonom lub przypadkiem z tymi masonami nie wygrał w wyborach prezydenckich lub do tego kneseto-sejmu w tej mafijnej III RP. ,, http://marucha.wordpress.com/2010/02/12/nato-zakazuje-wstepu-do-kosciola/#comments

  • oko1 said

   dopowiem ze Samoobrona i LPR nie braly udzialu w rozkradaniu naszego majtku narodowego,
   oraz nie siedzialy przy okraglym stole.
   Widac wyraznie ze A.Lepper zostal skazany na zamowienie,z obawy ze bedzie startowal w wyborach prezydenckich.
   Boja sie oj boja A. Leppera.

  • zyta said

   ” Nie można wykluczyć że ta dziwka też działa na POLITYCZNE ZAMÓWIENIE. ”

   -przeciez to jest jasne, ze dzialala na polityczne zlecenie, bo skadzeby miala na prywatene mieszkanie w Londynie i dobra posadke w dobrej firmie jak wspomnial pare dni temu Mizia.

 24. MagdaS said

  Rozumiem na poligonach jakies ćwiczenia, ale takie to nowośc ?
  W stanach też już się szkolili na ulicach.
  Mam nadzieje ze to tylko ćwiczenia ?

  http://wiadomosci.onet.pl/141618,21,0,pokaz.html

  W Mińsku Mazowieckim odbyło się szkolenie Operacyjnych Zespołów Doradczo-Łącznikowych ds. Policji. Polscy żołnierze kontrolowali afgańskie posterunki policji, niejednokrotnie na ich drodze eksplodowały miny pułapki; każdy ich ruch obserwowali amerykańscy żołnierze, którzy niedawno powrócili z Iraku i Afganistanu.

 25. jajo said

  Panie Piotrze „List z Grecji” -NWO walczy z Kościołem Prawosławnym!!

  List z Grecji…. „Mam 26 lat i mieszkam w Grecji. Piszę …
  List z Grecji….
  „Mam 26 lat i mieszkam w Grecji. Piszę ten list w celu poinformowania was o nowym prawie wprowadzonym wczoraj w Grecji.

  Minister finansów oznajmił wczoraj, że od 1.01.2011 zakazane będą wszystkie transakcje finansowe w wysokości ponad 1.500 euro. Każda transakcja powyżej tej sumy będzie mogła być dokonana tylko kartą kredytową lub czekiem. Oficjalne wyjaśnienie mówi, że uderzy ono we wszystkich tych, którzy nie płacą podatków. Ale my wiemy, że to nie jest prawdą.

  Wydaje się, że NWO chce zrobić z Grecji poligon doświadczalny dla nowych przepisów. W ciągu ostatnich miesięcy, Grecję zaatakowano bez litości. Zostaliśmy nazwani kłamcami, oszustami, fałszerzami, złodziejami. Grożą nam ciągle wyrzuceniem nas ze strefy euro oraz niepłaceniem. [Oskarżenia te] nie są prawdą. Problemem jest, w oparciu o ich oskarżenia i (wirtualną) złą sytuację finansową Grecji, będą wprowadzać eksperymentalne prawa ich NWO.

  Nowy rząd partii socjalistycznej, wybrany 4 miesiące temu, zapomniał o wszystkich swoich obietnicach, jest zdeterminowany, aby wprowadzić prawo dające obywatelstwo nielegalnym imigrantom po upływie 5 lat, bez wyjątku. Jest nas 10 mln Greków, a prawie 3 mln w większości nielegalnych imigrantów, którzy uzyskają greckie obywatelstwo i uzyskają prawo do sprowadzania swoich rodzin również W Pakistanie pojawiły się nawet reklamy o treści „za 5000 euro możemy dostać się do Grecji, na darmowe studia, do pracy, by zakładać rodziny oraz uzyskać paszporty UE”

  A teraz to Poprzedni rząd wprowadził nową kartę tożsamości, w celu zbierania danych o osobie od urodzenia. Ten rząd będzie zakazywał transakcji w gotówce ponad 1500 euro, by każdy z nas miał kartę kredytową. Oczywistym pierwszym krokiem jest wprowadzenie zakazu wszelkich transakcji gotówkowych, a następnie scalenie tej nowej karty tożsamości z systemem kredytowym, a później . zainstalowanie tej kompletnej karty w naszym ciele

  Morale nasze jest niskie, ponieważ społeczeństwo zdezorganizowane przez imigrację i propagandę, a my nie będziemy walczyć z tymi przepisami.
  Wy żyjący w świecie zachodnim, bądźcie przygotowani, bo oni planują to samo dla was!

  Ogólna sytuacja

  Spróbuję przedstawić moją opinię o sytuacji w Grecji.

  Przede wszystkim, nie ma zaufania do polityków . Większość ludzi nie wierzy im i wiedzą, że to szumowiny, ale nadal w każdych wyborach głosują na tych samych ludzi. Dzieje się tak dlatego, że obiecują korzyści w celu uzyskania głosów. Większość polityków są członkami tajnych stowarzyszeń i mają bliskie związki z USA i elitami europejskimi. Nasz obecny premier jest nawet obywatelem amerykańskim

  Sytuacja młodego człowieka żyjącego w Grecji i nie mającego koneksji, jest beznadziejna. Bez koneksji będzie miał poważne trudności, jeśli chce dostać się do dobrego Uniwersytetu (lub dokończyć studia bez wręczenia łapówki), jeśli chce znaleźć pracę, lub otworzyć własną firmę. On będzie musiał wstąpić do wojska, podczas gdy uprzywilejowani młodzi ludzie z koneksjami legalnie go unikną.

  I nie ma sensu szukanie miłości Oczywiście ładne kobiety wybiorą bogatszych mężczyzn, ale w Grecji kobiety nawet o umiarkowanym wyglądzie preferują mężczyzn z głębokimi kieszeniami. Wolą dzielić się ważnymi mężczyznami niż mieć mężczyznę tylko dla siebie.

  A ważni mężczyźni w Grecji to oszuści. Grecja nie produkuje nic, poza wyjątkiem zasobów naturalnych i przemysłu turystycznego. Korupcja jest tak duża, że wszystkie siły wytwórcze są zatopione. Tak więc tutaj wszyscy ludzie władzy mają ją z grabieży narodu greckiego, lub z posiadania koneksji z tymi, którzy to robią. Kobietom (i ich rodzinom) oczywiście nie chodzi o to. Tak długo, jak ktoś jest bogaty, jest pożądany, a jego wartość jako człowieka nie ma znaczenia.

  Pomimo słabej sytuacji ekonomicznej (ale nie na tyle beznadziejnej, by podejmować tak straszne środki), osoby przy władzy doznają przyjemności atakując tradycyjne zwyczaje, prawosławie, oraz tradycyjnych greckich patriotów. Oni chronią nielegalnych imigrantów oraz przemilczają zbrodnie. Atakują chrześcijaństwo w mediach, w szkołach itd. Z miejsc publicznych usuwają wszystkie symbole chrześcijańskie.

  Media

  Greckie media to sterta śmieci. Przez największą część dnia, większość dużych stacji telewizyjnych pokazują programy z dyskusjami o stylu życia greckich „VIP-ów”, stosunków seksualnych itp. Jest kilka programów „politycznych”, wszystkie próbują ukryć prawdę, oraz odwrócić uwagę ludzi na sprawy o trywialnym znaczeniu. Propaganda jest krzykliwa. Poprzedni rząd był dosłownie zniszczony przez sieci telewizyjne. One bardzo promowały obecny rząd, tak bardzo, że poprzedni premier był zmuszony do ogłoszenia nowych wyborów, mimo iż jego rząd trwał tylko dwa lata.

  Obecny premier złożył obietnice, z których żadna nie została spełniona po wybranych. Zaledwie kilka dni po wyborach, zajął się planami NWO. Stworzył sztuczną dramatyczną sytuację finansową, aby móc wprowadzać wszelkie prawa jakie chciał , plus dawać pieniądze swoim przyjaciołom On „spreparował” nasz budżet, przeniósł płatności z 2010 na 2009, dochody z 2009 na 2010, w celu zrobienia większego deficytu i możliwości twierdzenia w 2010, że „poprawił” gospodarkę Nie oznacza to, że nasz poprzedni premier nie był marionetką, tylko, że nie był w stanie spełnić warunków NWO jak nowy rząd.

  Ogromne afery gospodarcze są wykrywane każdego dnia, a pogrzebane przez greckie media propagandowe. Najbardziej uczciwi ludzie są tak zafrapowani pracą w 2 i 3 miejscach, aby nakarmić ich rodziny, że nie mogą walczyć z tą korupcją. Grecy pracują średnio więcej godzin tygodniowo niż w innych krajach UE, mają dużo mniej płacone, a płacą więcej za te same produkty. Z powodu zdrajców w rządzie, prasie i mediach, unijne gazety i środki przekazu nazywają nas leniwymi. Mówią, że musimy pracować jeszcze więcej i dostawać nawet mniej Oczywiście nie jest to prawdą. Grabież narodu greckiego została zorganizowana przy ich pomocy. Ale to długi temat i nie będę o tym mówił.

  Wnioski

  W kilku słowach życie w Grecji jest okropne. Ponieważ jestem programistą, wiele razy myślałem o wyjeździe do lepszego kraju i tam zamieszkać. Ale nie chcę porzucić mojej ojczyzny jeszcze. Byłbym skłonny do walki z tym systemem, ale nie widzę żadnego sensu, ponieważ ten system jest tak głęboko zakorzeniony, że nie może zostać rozwiązany za pomocą tylko kilku osób.

  Powodem napisania poprzedniego listu był taki, że ponieważ to nowe prawo zakazujące transakcji pieniężnych powyżej 1.500 euro jest tylko kolejnym krokiem na drodze do społeczeństwa bezgotówkowego, a jest ono wdrażane w Grecji jako fazie testowej. Jestem przekonany, że to tylko kwestia czasu, zanim większość zachodnich krajów będzie miało podobne prawa.”
  ===============
  Od JP wystarczy zmienić Grecja na Polska i wiemy , Jesteśmy w Unej Unji

  • Taka Tam (Alicja)... said

   straszne… to tylko pokazuje w jakim bagnie siedzimy i ze raczej nie da sie juz nic z tym zrobic… w kazdym razie nie normalnymi konwencjonalnymi cywilizowanymi metodami.

 26. Autor ujawnia kulisy mordowania bohaterów i inteligencji polskiej po II Wojnie Światowej http://www.youtube.com/watch?v=vPXmfGY37Do&feature=related

  • zyta said

   Koniecznie trzeba ogladnac ten film.

   Komentarze z Y.T.

   fedifff (vor 3 Wochen)
   otoz to!!! zgadzam sie z Toba ktomaszu999. ten pomiot zydowski wspolnie z polskimi kundlami (Magdalenka, Okragly Stol) pozwolil na zniszczenie ekonomiczne i duchowe(tj.tozsamosciowe) Polski i Polakow. Kiedys realizowali dyrektywy z Kremla, teraz z Brukseli, Tel-Awiwu czy USraela z ta sama nadgorliwoscia. To sa KUNDLE, a kundel nie potrafi samodecydowac, wiecznie potrzebuje Pana.

   tomaszowo (vor 3 Wochen)
   prawda chociazby w jednym z nas moi drodzy… przetrwa na zawsze. glowa do gory, czas dzialac!

   POLSKAJEDYNKA (vor 2 Monaten)
   teraz chcieli zrobic Pileckiego ikona walki z totalitaryzmem inicjatywa wyszla od anglikow ale nasi politycy z po. glosowali przeciwko gdy ich o to zapytano twierdzili ze mieli zle wytyczne a prawda byla taka ze byly 2 glosowania w pierwszym wstrzymali sie od glosu a w drugim glosowali przeciwko taka jest twarz „naszych”europoslow

   tofer4rp (vor 2 Monaten)
   Właśnie dla tego w obecnej Polsce pamięć o rotmistrzu Pileckim jest zamazywana.
   We Wrocławiu TERAZ Gazeta Wyborcza płodzi cykliczne argumenty by nie upamiętnić polskiego bohatera.
   Po co?
   A po co więcej ludzi ma się zainteresować historią i poznać prawdę kto go zamordował…
   Przecież potomków stalinowskich morderców nie brak w III RP.
   Elitą się mianowali … a rodowód katowski.

   GoyPride777 (vor 2 Monaten)
   Bedziecie sie smarzyc w piekle wy zydowskie scierwa !

   POLSKAJEDYNKA (vor 2 Monaten)
   chwala NSZ.oni wiedzieli co to zyd

   jakubmacf (vor 2 Monaten)
   Dzięki za filmik,w końcu trochę prawdy…

   Zbyszkoz (vor 4 Tagen)
   POLSKAJEDYNKA chwala NSZ. oni wiedzieli co to zyd… nie do konca. NSZ podlegal pod „Londyn” a londyn wspolpracowal z syjonistami angielskimi.

   Cobalt4you (vor 2 Monaten)
   zydzi i masoni wara od Polski

   Żydzi w UB i antypolonizm, cz. 1/2

   ==============
   od pb: jak uny chca wymazac pamiec o pileckim (prawdziwe liczby ofiar z oswiecimia), to wy czytajcie i rozglaszajcie o tym Bohaterze Polskim II ws.

   • eminem said

    Pilecki powiedział kiedyś, że to co przeżył w obozie koncentracyjnym jest niczym w porównaniu z torturami nkwd

 27. ALFA said

  ak Kwaśniewski został radzieckim szpiegiem
  Kwaśniewski jako agent Sasza
  Ja – Aleksander Kwaśniewski – zobowiązuję się do przekazywania informacji. W posiadanie tego i dwudziestu kilku podobnych materiałów wszedłem w lutym 1998 r. Dziś, po dwunastu latach, publikuję je po raz pierwszy.
  http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1502547,1,jak-kwasniewski-zostal-radzieckim-szpiegiem.read


 28. Bolesław Szenicer(Zyd) Oskarża Żydów o niszczenie budynkow dla checi tylo i wylacznie zysku.

 29. ALFA said

  NOWE INFORMACJE NA TEMAT „SEKTY IKARA”
  EUROPA TWORZONA PRZEZ LUDZI i DLA LUDZI

  Click to access 20081229_europa_ikarus_pl.pdf

  • ALFA said

   CZYTAJCIE BO JUŻ NIE WIEM CO MYŚLEĆ O TYM KTO CHCE BYĆ CESARZEM ŚWIATA i KTO STOI ZA TYM ?

   • annah said

    Obama wyzwolicielem spod Skrzydeł Ikara, czyt. Mężem Opatrznosciowym ?!

   • Aśka said

    Myślę, że dr med. Matthlas Rath wie sporo, ale kilka ważnych puzzli (które teraz już są odkryte) mu brakowało, kiedy to pisał. Od powstania tekstu minęło sporo czasu i pewnie teraz, kiedy Obama zdążył ujawnić swoje oblicze, jego przemyślenia przewartościowały się i bieżący artykuł na ten sam temat byłby już inny.

 30. Luc said

  http://wiadomosci.onet.pl/2128075,11,zolnierze_ak_nie_maja_prawa_do_refundacji_lekow,item.html

  • zyta said

   Tu trzeba dac caly artykul i naglasniac. Zabrac renty zdrajcom i darmozjadom i dac prawdziwym patriotom!

   „Żołnierze AK nie mają prawa do refundacji leków
   „Nasz Dziennik”: Żołnierze Armii Krajowej, powstańcy warszawscy, którzy narażali swoje życie dla Ojczyzny podczas II wojny światowej nie mają prawa do refundacji leków.
   Tymczasem znaczna ich część znajduje się w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej i utrzymuje się z głodowych rent inwalidzkich. Na bezpłatne leki mogą liczyć jedynie kombatanci, którzy stali się inwalidami podczas wojny.

   Zgodnie z ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych bezpłatne zaopatrzenie w leki przysługuje: kombatantom-inwalidom wojennym, inwalidom-osobom represjonowanym czyli więźniom obozów niemieckich i sowieckich, którzy doznali tam trwałego uszczerbku na zdrowiu, ich małżonkom pozostającym na ich wyłącznym utrzymaniu, wdowom i wdowcom po zmarłych inwalidach wojennych oraz osobach represjonowanych uprawnionych do renty rodzinnej.

   Osobom walczącym np. w Powstaniu Warszawskim i nie mającym statusu inwalidy wojennego w świetle obowiązującego prawa refundacja za leki nie przysługuje – informuje „Nasz Dziennik”.”

   http://wiadomosci.onet.pl/2128075,11,zolnierze_ak_nie_maja_prawa_do_refundacji_lekow,item.html

   • marslim said

    Źródło:
    http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100213&typ=po&id=po01.txt

    Żołnierze Armii Krajowej, którzy narażali swoje życie dla Ojczyzny podczas II wojny światowej, nie mają prawa do refundacji leków. Znaczna ich część znajduje się w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej, utrzymując się z głodowych rent inwalidzkich. Na bezpłatne leki mogą liczyć jedynie kombatanci, którzy stali się inwalidami podczas wojny. Pozostali, nawet ci z I grupą inwalidzką, muszą radzić sobie sami.

    Anna Zielińska z Warszawy w wieku 15 lat walczyła w Powstaniu Warszawskim w szeregach Zgrupowania Armii Krajowej „Zaremba-Piorun”. Dostała się do niewoli niemieckiej. Udało się jej zbiec z transportu do Oświęcimia. Obecnie ze względu na martwicę siatkówki jest niewidoma; poza tym porusza się o kulach. Leczenie jest kosztowne. – Jestem po operacji nowotworu złośliwego, biorę również leki na oczy, m.in. witaminy, które nabywa się bez recepty. Jestem inwalidką pierwszej grupy, pobieram rentę inwalidzką w wysokości 788 zł, a dodatek kombatancki wynosi 150 złotych – mówi „Naszemu Dziennikowi” Anna Zielińska. Podkreśla, że dopłat do leków nie udziela opieka społeczna, a możliwości Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych są bardzo ograniczone.
    – Zgodnie z prawem urząd nie może udzielić „dotacji na leki”. Jednak jeśli dana osoba znajduje się w trudnej sytuacji materialnej i nie ma za co wykupić leków, to może zwrócić się z wnioskiem do kierownika UdSKiOR o udzielenie doraźnej pomocy pieniężnej – twierdzi Tomasz Lis, szef Biura Dyrektora Generalnego UdSKiOR.
    Anna Zielińska przyznaje, że zwróciła się do urzędu z prośbą o pomoc i ją otrzymała – raz na rok dostaje zapomogę w wysokości 600 zł, ale to zdecydowanie za mało. Lis wskazuje, że kombatanci mogą wystąpić z prośbą do Narodowego Funduszu Zdrowia o przyznanie bezpłatnych leków. Zgodnie z ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych bezpłatne zaopatrzenie w leki oznaczone symbolami „Rp” lub „Rpz” przysługuje następującym grupom: kombatantom – inwalidom wojennym, inwalidom – osobom represjonowanym, czyli więźniom obozów niemieckich i sowieckich, którzy doznali tam trwałego uszczerbku na zdrowiu, ich małżonkom pozostającym na ich wyłącznym utrzymaniu, wdowom i wdowcom po zmarłych inwalidach wojennych oraz osobach represjonowanych uprawnionych do renty rodzinnej – wylicza Lis. Problem jednak w tym, że Anna Zielińska nie może z tego skorzystać, bo nie ma statusu inwalidy wojennego, więc w świetle obowiązującego prawa refundacja jej nie przysługuje. – Potrzebna jest ustawa, ale kiedy ona powstanie? Chyba wtedy, kiedy już nas nie będzie…? – podsumowuje Zielińska.
    Zaskoczeni problemami kombatantów są posłowie z sejmowej Komisji Zdrowia. Przewodniczący komisji Bolesław Piecha (PiS) przypomina, że ustawa o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych „była już nowelizowana kilka lat temu”. – Wtedy poszerzono krąg osób uprawnionych do bezpłatnych leków o represjonowanych, inwalidów wojennych i wojskowych. Dla mnie zaskoczeniem jest to, o czym słyszę. Nie spotkałem się z taką grupą osób – stwierdza Piecha i obiecuje, że osobiście się tym problemem zajmie.
    Piotr Olechno, doradca ministra zdrowia, przyznaje, że słyszał o kłopotach kombatantów z dostępem do bezpłatnych leków. Na nasze pytanie, czy resort zamierza znowelizować istniejącą ustawę, by poszerzyć zakres świadczeniobiorców, odpowiada, że „być może prace nad tym trwają”.
    (Imię i nazwisko zmieniono
    na prośbę bohaterki artykułu).
    Jacek Dytkowski

 31. zyta said

  http://wolnemedia.net/?p=20020
  Szlag trafia GROM
  Opublikowano: 13.02.2010 | Kategoria: Polityka |

  Na czele GROM-u stoi łamiący ustawę o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych inwalida, który w przeszłości na gruncie prywatnym współpracował z amerykańskimi szpiegami. Z GROM-u wydalani są doświadczeni i wykwalifikowani żołnierze. W ich miejsce przychodzą słabsi, ale za to z protekcją. Z naszej elitarnej jednostki zaczynają już pokpiwać za granicą(…)

  • hjk said

   pewnie przypadek podobny do naszego pzpn: „zapisz się synu do klubu i zacznij kopac piłkę, to wujek załatwi ci miejsce w reprezentacji i będziesz bił kase za każy wystep w reprezentacji..”

 32. CoZaSyf said

  Przesledzcie jaką kasą obraca Fundacja Batorego?/swiatowe ikony polityki/,i poczytajcie o członkach tejze.Zbigniew Pełczyński/członek tej F.B/promotorem Obamy,jego doradcy M.Brzezinskiego/tegoz Brzezinskiego/,Busha,Clintona,Sorosa i in., m.in. /naszego/ Radka. http://www.batory.org.pl/darczyn/index.htm

 33. CoZaSyf said

  Ide spac.Obejrzyjcie darmo „Majke” celem odreagowania odc.31/poniedziałkowy/ http://majka-blog.pl/odcinki/majka-odcinek-31/

 34. Aśka said

  nagrodzone blogi
  http://www.blogroku.pl/

  Śmiechu warte … papka, papka, papka

 35. Bolesław Szenicer, polski Żyd od pokoleń, oskarża Żydów z Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie o celowe niszczenie pozostałości kultury żydowskiej w Polsce

 36. Wojtekk said

  Raport z Żelaznej Góry czyli jak wprowadziliśmy nowoczesne niewolnictwo:

  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1853&tytul=Raport+z+%C5%BBelaznej+G%C3%B3ry

 37. hjk said

  Witam, mam pytanie – prośbę do osób czytających bloga i majacych jakieś doświadczenia/wiedzę/mogących podać linki czy literaturę w sprawie zwalczania infekcji okołoporodowych szpitalnych gronkowcem złocistym. Kobieta ma 28 lat, prawie bez przerwy choruje, je antybiotyki, nic nie pomaga…

  • ALFA said

   Poczytaj o wit C natomiast antybiotyki zagrzybiają organizm
   A co na to Twój lekarz?
   Czy ma tyle wiadomości na temat naturalnej witaminy C?
   Do dziś spotykamy lekarzy, którzy wprost zabraniają stosowania pacjentom witaminy C podczas chorób zakaźnych czy nowotworowych, nie podają jej również podczas infekcji grzybiczych czy gronkowcowych i wirusowego zapalenia wątroby typu B i C. Z pewnością na swoich uczelniach nie odbyli fakultatywnych (nieobowiązkowych) zajęć dotyczących diety i pomocniczego zastosowania witamin w lecznictwie. Nie mają również czasu na studiowanie literatury na ten temat, ani na uczestnictwo w licznych Konferencjach Medycznych w Polsce czy też zagranicznych.
   http://pracownia4.wordpress.com/2009/01/16/tajemnice-witaminy-c/

   Pau-D’Arco
   Ponadto składnik ten działa destrukcyjnie na szczepy bakterii takich jak: Brucella (pałeczki brucellozy), drożdżaki Candidia albicans (bielnik biały), Staphylococcus albicans (gronkowiec biały) oraz Tricophyton mentragrohyte, gronkowiec złocisty (Staphylococcus aureus). Okazuje się, że lapachol działa paraliżująco na oddychanie mikroorganizmów, przez co hamowany jest proces wytwarzania niezbędnej im energii.
   http://www.eioba.pl/a79001/pau_darco_skarb_inkow

   • ALFA said

    @Hjk to dla ciebie
    http://www.jiaogulan.pl/paudarco.html

   • ALFA said

    tu kup

    http://www.nowfoods.com.pl/produkty.html?offset=20

   • cieciorak said

    Ważne! Żeby nie chemiczne C

   • ALFA said

    @Hjk kup też witC jest to naturalna z dzikiej róży FIRMY NOW tam masz link do Pau D’Arco z apteki nie kupuj jest syntetyczna

   • hjk said

    no wielkie dzieki, to nie dla mnie (na szczęscie), dziewczyna jest w anglii, póki była w dzieciństwie na piersi, wszystko było ok, a potem wiadomo – szczepienia i te sprawy i się zaczęło – choroby co 2 tyg. i trwa do dzis…

    pewnie jeszcze powinna sie zainteresować vit. D (w anglii mało słońca), a jak to nie pomoże, to chyba musi wypróbować MMS-a…

   • annah said

    Niech sie cora zaopatrzy dodatkowo w srebro nanokoloidalne – dzieki niemu od roku nikt w rodzinie nie chorowal i nie zszarzelismy co moze sie przydarzyć od mocno przedawkowanej innej jego postaci. Można je stosowac do ‚picia’ i zewnetrznie w razie potrzeby.
    Warto tez sprawdzic wysokosc promieniowania EM z roznych zrodel w miejscu zamieszkania, ktoremu jestesmy wciaz poddawani, przy wysokich dawkach moze zalamac sie odpornosc.

  • mgrabas said

   @ Hjk, znakomicie pomagają w takich sytuacjach i nie tylko w takich, aniony
   http://www.anionowe-produkty.pl/

  • aja said

   GRONKOWIEC ZŁOCISTY

   „Należy zapalić kilka brzozowych polan (najlepiej zmoczonych przez deszcz) i posiedzieć przy takim ognisku.
   Chodzi o to, by dym przeniknął do dróg oddechowych, dostał się do oczu. Proszę wytrzymać, jeśli dym będzie szczypał, wgryzał się w oczy. Gdy oczy zaczną swędzić, można
   przetrzeć je rękoma, którymi przerzucali Państwo drwa przy ognisku. Już następnego dnia po brzozowym ognisku
   gronkowiec powinien przestać Państwa niepokoić, ale jeśli nie zniknął całkiem, należy zabieg powtórzyć.”
   Tym sposobem osoba z rodziny pozbyła się wieloletniej uogólnionej infekcji gronkowcem złocistym.
   Życzę powodzenia

   • Buka said

    Można i tak,ale należy być pewnym,że nie jest się uczulonym na pyłki brzozy.Szczególnie alergicy wziewni powinni uważać,również na rodzaj drewna,którym np pali się w kominku.

   • hjk said

    a to ciekawe…dzieki

 38. Zolnierz POLSKI said

  Na wstepie wyjasniam ,ze POLSKI dlatego napisalem duzymi literami ,bo dzisiaj mamy zolnierzy w mundurach czynnie o braku polskosci .
  Tym razem chce sie zwrocic do studentow POLSKICH :

  MLODZI I WIERNI POLACY STUDIUJACY !

  Czytamy tu i na innych forach to co sie dzieje na „waszych” uczelniach w Polsce i za granica .
  Dochodzi juz do pierwszych strzalow „profesorow” z autentycznej bronii (nie,nie z porazaczy) do swoich kolegow profesorow majacych odmienne zdanie od tych poprawnych ,zabija sie ich i rani.
  Potem na wykladach moga tez uzyc autentycznych bronii do „NIESWORNYCH STUDENTOW” !
  O czym to swiadczy (?) a to,ze rozpoczal sie okres „edukacyjnego militaryzmu” – to nowe „kto nie znami ten przeciwko nam !”.
  Dajmy „pozor” na to co sie wokol Was dzieje ,kto jest na uczelni ,kto zarzadza uczelnia, uczy a kto pobiera nauke .
  Bedzie to bardzo wazne juz w niedlugim czasie .
  Nie dajcie sie sprowokowac ,nie powtarzajcie bledow roku 1968 i o tym co sie wtedy wydarzylo poczytajcie sobie ze zrodel niezaleznych.
  SYJONIZM i ANTYPOLONIZM ROSNIE W SILE NA CALYM SWIECIE W PRZYSPIESZONYM TEMPIE !
  Musimy dzialac spokojnie i w opanowaniu ale nie zdradzajac swoich zamierzen na inwigilowanych forach.
  Jezeli juz jednoczycie sie przez internet do z glowa polana zimna woda (nawet kranowa) a nie chemicznym piwskiem.
  POZDRAWIAM PATRIOTYCZNYCH STUDENTOW POLSKICH !
  POLSKA OJCZYZNA NASZA NALEZY DO NAS !!!
  Nadchodzi czas rozliczen .

  Zolnierz POLSKI

 39. marslim said

  Alex Jones o postępującej cenzurze internetu

 40. MagdaS said

  Wierzysz ? jesteś chory na mózg.

  „Naukowcy twierdzą, że tak.

  Nasza wiara i duchowość mają źródło w mózgu. O tym naukowcy wiedzą od dawna. Jednak do tej pory nie byli w stanie stwierdzić, jak powstają w naszym umyśle mistyczne doznania oraz skąd biorą się głebokie, często połączone z wizjami, doznania religijne.

  Okazało się, że powoduje je uszkodzenie
  mózgu – informuje sciencedaily.com.”

  http://www.sfora.pl/Religijne-wizje-to-uszkodzenie-mozgu-a17083
  =
  od JP :chory , albo terrorysta

  • MagdaS said

   jeszcze jedna sprawa :

   http://www.sfora.biz/Ten-kredyt-splacisz-po-smierci-a17084&#comment-528442

   Wszystko jest fajnie dopóki wiekszosc ma za co żyć. Jednak jak wiemy wiekszosci emerytów nie stac nawet na lekarstwa i jedzenie. Stað juz tylko krok do pozbawienia Polaków Polskich wlasnosci. Wystarczy przyciać emerytury i wiekszosc dziadków pojdzie na ten kredyt bo za co żyć ?.
   W ten spsób LEGALNY oddamy polskie mienie żydowskim bankom. Następny cudny pomysł .

   Tak wiem ze na zachodzie takie kredyty juz dawno istnieja , tam jednak nie kazdy je musi brac – tutaj bedzie je MUSIAL WZIAC CO drugi …

   Moim zdaniem – legalna kradzież mienia.
   ======================
   Od JP: kredyty same się napędzają. Gorzej , że ZUS przeputał oszczędności , sam zaciąga kredyty i już niedługo o emeryturze nawet nie pomarzysz

   • MagdaS said

    Od JP: kredyty same się napędzają. Gorzej , że ZUS przeputał oszczędności , sam zaciąga kredyty i już niedługo o emeryturze nawet nie pomarzysz

    Dokaldnie, dlatego uważam że zadnej wojny nie bedzie w najblizszych latach, najpierw zniewolenie. Niskie emerytury,ZUS nie placi ? MAMY ROZWIAZANIE – kredycik za twoje mieszkanie. następne dwa pokolenia będą miały przechlapane. GMO uszkadza po 2 pokoleniu (na myszach), za dwa pokolenia juz nie bedzie polskich domów (bo nikogo nie bedzie stać) malo bedzie w ogóle europejczyków bo przyrost 1,2 itd..malutka część.

    PO CO KOMU WOJNA ? SAMI IDZIEMY NA DNO, BEZ KAMIZELEK NA DODATEK Z UŚMIECHEM.

   • Wojtekk said

    Te komentarze pod artykułem mnie przerażają, albo celowe sianie dezinformacji , albo skrajna głupota.

   • Luc said

    @Wojtekk Witamy w NWO 😀 jest ok, a będzie jeszcze lepiej. Oni mają rację wszystko dla naszego dobra. Nie ma się o co bać 😛

  • hjk said

   i już za momencik, juz za chwileczkę reaktywacja sowieckich „psychuszek”…
   tam sie zreedukuje „wierzacych”..

   • Julka said

    Wierzących w nowym orderze nie będzie się likwidowało, ale założy im się nową religię „dla każdego coś miłego”. Już teraz jaśnie oświeceni budowniczowie NWO biegają nago po lasach i pohukują. Oglądałam taki filmik na you tube. Niektórzy wyją do księżyca-wszelkie formy wierzeń dozwolone, ale pod warunkiem, że muszą być absolutnie nowe, najlepiej wierzyć w boskość budowniczych i NWO.

  • bloff said

   Rodzimy się wierząc w Boga?

   Naukowcy: ateizm jest sprzeczny z naturą.

   Ludzie rodzą się z przekazywaną z pokolenia na pokolenie wiarą w Boga – przekonuje prof. psychologii Bruce Hood z Uniwersytetu w Bristolu. Do takiego wniosku doszedł po badaniach rozwoju mózgu w wieku dziecięcym oraz obserwacjach zmian w korze mózgowej podczas przeżyć religijnych.

   Naukowiec uważa, że podczas ewolucji wiara w siły nadprzyrodzone stała się częścią doświadczeń przekazywanych kolejnym pokoleniom. Prawdopodobnie dlatego, że wspólne wyobrażenia o Bogu poprawiały więzy społeczności – to z kolei zwiększało szansę na przeżycie – donosi „The Sunday Times”.

   Szczegóły swoich ustaleń prof. Hood przedstawi w tym tygodniu na zjeździe Brytyjskiego Towarzystwa Naukowego. Jeśli będą przekonujące, staną się wyzwaniem dla badaczy, którzy twierdzą, że religijność ludzi wynika chociażby z niskiego poziomu wykształcenia i „indoktrynacji” w czasie dzieciństwa.

   Moje badania pokazują, że nie jest to takie proste. Okazuje się, że dzieci w sposób naturalny i intuicyjny wierzą w nadprzyrodzone siły, które stworzyły nasz świat. Zorganizowane religie i Kościoły są tylko częścią szerokiego spektrum wiary, która tkwi w człowieku – uważa psycholog z Bristolu.

   Brytyjski tygodnik przypomina, że już wcześniej naukowcy znaleźli dowody na to, że przeżycia religijne związane są z aktywnością konkretnych części ludzkiego mózgu. Andrew Newberg – profesor radiologii z University of Pennsylvania twierdzi wręcz, że to nasz mózg odpowiada za wiarę w Boga.

   Jednak prof. Pascal Boyer – antropolog z Washington University stwierdza, że niekoniecznie musi to oznaczać, że ateizm jest sprzeczny z ludzką naturą. W jego opinii wiara może być najbardziej wygodną dla mózgu formą rozwijania naszych zdolności poznawczych.

   źródło: http://www.sfora.pl/Rodzimy-sie-wierzac-w-Boga-a11188

 41. MagdaS said

  i następny rodzyn 🙂

  http://interia360.pl/technika-i-nauka/artykul/quot-potkniecie-sie-boga-quot,31131

  Wierzymy w człowieka, w jego umysł i to, co stworzył. XXI wiek jawi mi się kolejnym zdominowanym przez naukę i technologie. Znowu chcemy dorównać Bogu, Wielkiemu Architektowi Świata, a zapominamy, że cały czas jesteśmy ograniczeni
  ========
  od JP: Bóg jeszcze spuści nogę i kopnie 😛 , o to jestem spokojny

 42. zapraszam mój blok

 43. eteryczna ziemia said

  Proponuję zgłosić kandydature p. Piotra B. ew. E.Maciejczyka na Plebiscyt – Człowiek Roku 2009
  Pilne: Regulamin Plebiscytu – Człowiek Roku 2009
  http://wiadomości.wp.pl/KPOD4,nazwa_konkursu_czlowiekroku,nazwa-podstrony,regulamin,konkurs.html
  „zakochani” nie śpijcie, dzis poczatek roku Metalowego Tygrysa.
  Formularz do wypełnienia – Człowiek Roku 2009
  http://wiadomosci.wp.pl/konkurs.html?nazwa_konkursu=czlowiekroku&nazwa_podstrony=formularz&KPOD=2

  • marslim said

   Wyberz człowieka Roku 2009
   Dziękujemy za udział w głosowaniu. Wyniki opublikujemy 3 marca.

  • Julka said

   Można zgłosić obu: Piotra B za dzielną i zwycięską walkę przed masowym szczepieniem Polaków, a Edwarda M za odwagę głoszenia poglądów, a przede wszystkim za ujawnienie ksenofobii niemiłościwie nam panujących.

 44. Wojtekk said

  Ważna informacja!

  Wczoraj Krzysiek zamieścił informację o szczepionce która będzie obowiązkowa dla dziewcząt które idą w tym roku do gimnazjum.
  http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,program-darmowych-szczepien-na-wirusa-hpv,wia5-3266-807.html

  Znalazłem ulotkę w której zawarto skład.

  Click to access gardasil_pi.pdf

  Każda 0.5 ml dawka szczepionki zawiera
  – 225 mikrogramów aluminium (jako adjuwant amorficzny siarczanu wodorofosforanu)
  – 9,56 miligramów Chlorku Sodu
  0,78 miligramów L-histydyny
  – 50 mikrogramów polisorbat 80
  – 35 mikrogramów boranu sodu
  <7 mikrogramów białka drożdży
  – woda do iniekcji

  Pomijając pozostałe składniki – aluminium, chlorek sodu, polysorbat 80 oraz boran sodu i ich szkodliwość toksyczność czy wręcz śmiertelność w tych szczepionkach, które to informacje można znaleźć chociażby tu:
  prawda2.info/viewtopic.php?t=2875
  http://www.pro-life.org.pl/2008/07/gardasil-18-przypadkw-miertelnych.html
  jaron.salon24.pl/122880,zaglada-i-eksterminacja-biologiczna-ludzi-szczepion


  To najwyraźniej w tej szczepionce są nanoczipy pokryte osłoną białkową!!! Nanoczipy powleka się wieprzowym białkiem do tego celu żeby nie został odrzucony przez nasz organizm jako ciało obce!

  ==========
  od JP: zdaje się , że @ Zyta posiadała dane o szczepionce HPV. ja kojarzę wpływ aluminium na bar i to w związku z „barierą krew/ mózg” . Może ktoś poszukać ?

  • Wojtekk said

   Jeszcze tu o Gardasil:
   http://zdrowo.info.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=469&start=15&st=0&sk=t&sd=a

  • Wojtekk said

   Kurcze to stąd wysoka zawartość aluminium i bar w chemtrails.
   Powodują blokowanie i zakłócanie wielu funkcji komórkowych.
   Bardzo wiele osób skarży się na zmęczenie i senność ostatnimi czasy.

  • ALFA said

   Wskazaniem do szczepienia jest wiec zapobieganie wystąpieniu: dysplazji szyjki macicy, raka szyjki macicy, stanów przednowotworowych sromu oraz brodawek zewnętrznych narządów płciowych związanych z zakażeniem HPV 6,11,16 i 18.

   Cykl szczepień

   Szczepionkę podaje się w trzech dawkach wg następującego schematu:
   – pierwsza dawka „0”
   – druga dawka po 2 miesiącach od dawki „0”( nie wcześniej niż po upływie miesiąca)
   – trzecia dawka po 6 miesiącach ( nie wcześniej niż po 3 miesiącach od drugiej dawki)
   Wszystkie trzy dawki powinny zostać podane w ciągu 1 roku. Nie ustalono konieczności podawania dawki przypominającej.
   Czas trwania ochrony wynosi 4,5 roku. Trwają obserwacje dotyczące dłuższego okresu.

   Kto powinien zostać objęty szczepieniem?

   Dobrze byłoby przeprowadzić szczepienie jeszcze przed inicjacją seksualną. Szczepieniem mogą zostać objęte dziewczęta od 11-12 roku życia (najwcześniej od 9 tego roku życia, ponieważ nie zostało udokumentowane bezpieczeństwo stosowania poniżej 9 r. ż.). Oczywiście zaszczepić mogą się także kobiety aktywne seksualnie, gdyż nie wiadomo czy są one, czy nie, zakażone wirusem HPV a jeśli tak, to czy typami, przeciw którym skierowana jest szczepionka. Możliwe jest także szczepienie chłopców, natomiast nie została potwierdzona skuteczność szczepionki u mężczyzn.
   Nie ma konieczności wykonywania u osób aktywnych seksualnie badania na obecność wirusa HPV w wymazie z szyjki macicy.
   Działania niepożądane
   częste – miejscowe: ból, obrzęk zaczerwienie w miejscu podania; ogólne: gorączka.
   W przypadku podania dawki wyższej od zalecanej występują podobne działania uboczne.

   Każda dawka (0,5 ml) szczepionki zawiera około 225 mcg aluminum hydroxyphosphate!
   „Each 0.5-mL dose of the vaccine contains approximately 225 mcg of aluminum (as amorphous
   aluminum hydroxyphosphate sulfate adjuvant), 9.56 mg of sodium chloride, 0.78 mg of L-histidine,
   50 mcg of polysorbate 80, 35 mcg of sodium borate, and water for injection.”

   Ten metal tzw. pomocniczy (adjuwant) w postaci Aluminiumhydroxid ma takie same działanie, niszczy komórki dokładnie tak samo jak gołe cząstki DNS jednak trochę wolniej!
   Trzeba tutaj dodać, ze aluminium połączony lub rozpuszczony w ludzkiej tkance lub płynach fizjologicznych jest największym ionem metalu z jakim człowiek może być skonfrontowany.
   To obce ciało w postaci Aluminiumhydroxid (adjuwant) raz za implantowane w ciele, organizm ludzki i zwierzęcy nie jest w stanie w żaden sposób zneutralizować ani tez usunąć. To obce ciało w postaci Aluminiumhydroxid jest magazynem (depot) trucizny na cale życie!
   ================
   od JP: TAK TO WYGLĄDA !!!

  • CoZaSyf said

   Gardasil strzeszcie sie! http://wolnemedia.net/?p=760

  • Aśka said

   polisorbat 80 (tzw. „Tween 80) jest związany z niepłodnością, gdy się go wstrzykuje

  • Aśka said

   JP, w filmie
   Aerosol Crimes (Aka Chemtrails)
   [film Davida Icke _wypowiedź dr Gwen Scott]

   „aluminium niestety może przekroczyć barierę krew – mózg”

   a o barze mówiła tak:
   „Bar oprócz tego, że jest kancerogenny, wypłukuje właściwie cały potas z twojego ciała i widzimy, widzę u swoich klientów dużo osłabień mięśniowych, dużo palpitacji serca.”

   • cieciorak said

    Aluminium POMAGA barowi przekroczyć barierę krew-mózg.
    A oprócz guzów mózgu wywołuje to
    osłabienie mózgowe

 45. Luc said

  http://www.chip.pl/news/internet-i-sieci/mapy-internetowe/2010/02/google-widok-ulicy-bedzie-fotografowal-gory [kiedy wejdą do mojego pokoju?]
  http://di.com.pl/news/30318,0,USA_Rzad_chce_sledzic_telefony_komorkowe.html [a myślałem, że już śledzą]
  http://fronda.pl/news/czytaj/hiszpanscy_ateisci_chca_usunac_chrystusa_zmartwychwstalego_z_mur

  GMO – ustawowe oszustwo

 46. Kiedy wchodzisz do ciemnego pokoju potrzebujesz niewiele swiatla by widziec. Tak samo jest z prawda. Nie wstydzmy sie mowic o tym co tu czytamy i ogladamy

 47. Luc said

  http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,7536823,zarobili_miliony_z_co2_i_kupili_serduszka_wosp_za.html

 48. Ewa said

  Znaleziono w komentarzach Sikorski na PrezydentaRe: Sukcesy PO
  (2009-02-08 13:57)
  ~jul

  Posiadacz dwóch obywatelstw – polskiego i brytyjskiego, podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w rządzie Jerzego Buzka, były dyrektor wykonawczy Nowej Inicjatywy Atlantyckiej (NAI), a obecnie senator Prawa i Sprawiedliwości Radosław Sikorski objął w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza tekę Ministra Obrony Narodowej.
  Stypendium na Oksfordzie uzyskane po wyjeździe przed samym stanem wojennym. Dziś wiadomo, że wielu ludzi było ostrzeżonych i wyjechali przed 13 grudnia. Używanie imienia Radek zamiast Radosław jest kluczem, zdradzającym pochodzenie. Nazwisko Sikorski nie ma nic wspólnego z gen. Sikorskim, mimo że większość tzw. publiki jest święcie przekonana, że tak.
  Pobyt w Afganistanie miał się dla niego zakończyć tragicznie. Wałęsali się po Kabulu udając dziennikarzy i zostali namierzeni przez mujahadinów Hakmatiara. W tym czasie przebywał w Afganistanie pewien Polak Muzułmanin.
  Sprawy są poważne i może mu grozić duże niebezpieczeństwo. To do niego zwrócił się gen. Hakmatiar z problemem, że ma dwóch młodych chłopaków Polaków do likwidacji, bo podejrzewają ich o to, że szpiegują. Podali mu ich dane, a on poprosił Hakmatiara, żeby im nie czynili krzywdy, bo to gówniarze i niegroźni. I Hakmatiar kazał ich zostawić w spokoju.
  Do dziś dnia Sikorski nie wie, komu zawdzięcza swoje życie. Było to zaraz po likwidacji Zondka, którego też załatwili nie Rosjanie, ale Afganowie, i jeszcze jednego, dziś, po tylu latach, nie pamiętam nazwiska. Już wtedy praktykował
  w Spectactor, co świadczy, że wstąpił do masonerii rytu szkockiego. Reszta jest już prostą konsekwencją.
  Wykorzystano go jako swego agenta w procesie przemian w Polsce, gdzie miał patrzeć, pilnować i donosić… On sam – jako wschodzący, doskonale zapowiadający się agent – bez problemu wżenił się w rodzinę Applebaumów
  z Nowego Jorku, rodzinę syjonistów, która nie pozwoliłaby na miszlung, gdyby był Polakiem.
  Ma dwójkę dzieci (chłopców), którzy chodzą do ekskluzywnej szkoły żydowskiej w Waszyngtonie i są wychowywani na Żydów. Kiedy Ubekistan odepchnął go jako trefnego agenta, chociaż po cichu i grzecznie, by nie rozjuszyć jego pryncypałów, natychmiast odrzucił propozycję pracy w MSZ i dostał, też po cichu, pracę w American Enterprise.
  To jest gałąź CIA do przygotowywania przewrotów i wprowadzania wpływów neoconów na całym świecie.
  W tym instytucie „pracował” Chalabi z Iraku.
  On jest dyrektorem programu, tzn. tak jak by prowadził cały program pod kryptonimem „New Atlantic Initiative”, wściekle antyrosyjski, antyslowiański program do rozwalania Rosji wg planów Kissingera i Brzezińskiego.
  Polska w tym programie nie liczy się wcale, a jest traktowana jako podmiot i narzędzie bez patrzenia na konsekwencje, jakie mogą być skutkiem tego działania Unika – jak zarazy – Polaków i zorganizowanej Polonii. W USA kontaktuje się jedynie z Żydkami i judeopolakami.
  Kilkakrotnie zwracali się do niego Polacy, młodzi studenci, o pomoc czy poradę – wywinął się w sposób nawet, powiedziałbym, nieprzyjemny. Jakby się bał i uciekał…
  Myślę, że to paskudny wybór, bo zarówno NATO jak i Rosjanie wiedzą dokładnie, czym zajmuje się Sikorski.

  Tadeusz z Waszyngtonu
  Dziennik Narodowy Nr 6/2005

  PS. Żona Radka Sikorskiego Anne Applebaum, jest laureatką nagrody Pulitzera
  w 2004 r. za książkę „Gułag”, którą na wieczorze autorskim na początku br.
  prezetował jej ziomek Leon Kieres

  od mg: pozwoliłem sobie nieco przeformatować układ tekstu, żeby nie trzeba było aż tyle kręcić rolką myszki

  • Aśka said

   no i ma poparcie Brzezińskiego …

   http://wiadomosci.onet.pl/1479817,11,item.html
   PAP, ML /16:41 05.02.2007
   Zbigniew Brzeziński krytycznie o dymisji ministra Sikorskiego
   Za „poważne osłabienie Polski” w momencie rozmów z USA na temat tarczy artyrakietowej uznał Zbigniew Brzeziński, doradca ds. bezpieczeństwa narodowego za prezydentury Jimmy’ego Cartera, fakt rezygnacji ministra obrony narodowej Radosława Sikorskiego.
   „Jest to poważne osłabienie Polski w chwili, gdy toczą się ważne negocjacje z Ameryką odnośnie umieszczenia rakiet obronnych USA na terenie Polski. Oznacza to także dalszą samoizolację Polski na terenie międzynarodowej” – powiedział PAP Brzeziński, zapytany w poniedziałek o ocenę rezygnacji ministra.

   Dodał, że dymisja Sikorskiego „eliminuje z rządu jedyną osobę, dobrze orientującą się w kwestiach strategicznych i politycznych”.

   • Aśka said

    http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/plus_minus_051105/plus_minus_a_2.html nr 259
    Podczas pożegnalnego przyjęcia w domu Sikorskiego w eleganckiej dzielnicy Chevy Chase przemówienie do zebranych w ogrodzie gości wygłosił Zbigniew Brzeziński, przyjaciel domu, który entuzjastycznie wspierał kandydaturę Sikorskiego do polskiego Senatu. Urzędnicy departamentów Obrony i Stanu, redaktorzy „Washington Post”, prawicowi publicyści pytali lepiej zorientowanych w temacie polskich gości, czy Sikorski rzeczywiście ma szansę zostać ministrem w polskim rządzie.
    […]
    – Dla wszystkich było od początku jasne, że Radek jest tu tylko tymczasowo – mówi David Frum.

  • Aśka said

   z arch.
   http://wiadomosci.onet.pl/1346544,2677,kioskart.html
   Aleksandra Pawlicka/06:00 13.07.2006
   […]
   Człowiek z fabryki idei

   Brytyjski „The Spectator” napisał niedawno: „Polski minister obrony Radek Sikorski to wschodząca gwiazda wschodnioeuropejskiej polityki. Warto bacznie mu się przyglądać”.

   Do rządu Marcinkiewicza Radek Sikorski trafił prosto z Waszyngtonu, gdzie przez ostatnie trzy lata był dyrektorem Nowej Inicjatywy Atlantyckiej w American Enterprise Institute, założonym w 1946 roku wpływowym instytucie politycznym związanym z Republikanami. Ludźmi AEI są zarówno Henry Kissinger, doradca i sekretarz stanu prezydentów Kennedy’ego, Nixona i Forda, jak i Donald Rumsfeld, obecny sekretarz obrony w gabinecie George’a W. Busha.

   W 1996 roku w ramach AEI postanowiono uruchomić specjalny program promujący kraje europejskie przechodzące transformację. Ojcami pomysłu byli Peter Rodman, dzisiejszy zastępca Rumsfelda, i John O’Sullivan, przyjaciel Sikorskiego z czasów studenckich. Program nazwano Nową Inicjatywą Atlantycką. Traf chciał, że na przełomie roku 2001 i 2002 zmieniał się jego szef, a w Polsce rząd Jerzego Buzka, w którym Sikorski był wiceministrem spraw zagranicznych, stracił właśnie władzę po przegranych wyborach. Nowy premier Leszek Miller zablokował kandydaturę Sikorskiego na ambasadora w Brukseli. Radek spakował więc walizki i pojechał do pracującej w Waszyngtonie żony. Peter Rodman zarekomendował go na wolne stanowisko.

   Sikorskiemu nic lepszego nie mogło się trafić. Prestiżowy instytut, eleganckie wnętrza, skórzane fotele, antyczne meble, aromat cygar – wspominają ci, którzy choć raz zawitali do biura Sikorskiego nazywanego przez niego „fabryką idei”, bo tu wykuwały się strategie wpływowych amerykańskich polityków. Wśród koleżanek z pracy – Lynne Cheney, żona obecnego wiceprezydenta.

   Miłość na tle berlińskiego muru

   Gdy w 2005 roku Sikorski zdecydował się kandydować do polskiego Senatu i wygrał, wiceprezydent Cheney zaprosił go do siebie. Podczas tego spotkania Sikorski przekazał wiceprezydentowi USA przesłanie od ówczesnego kandydata na premiera RP Kazimierza Marcinkiewicza dotyczące wzmocnienia polsko-amerykańskiej współpracy. W Polsce stało się jasne, że tak wpływowy człowiek musi trafić do rządu PiS.

   – Pozycja Sikorskiego w Waszyngtonie była wysoka. Nie na tyle, by mógł chwycić za telefon i zadzwonić do prezydenta, ale do jego doradców już tak. Często występował w telewizji jako ekspert, gdy chodziło o Afganistan czy wojnę z terroryzmem – mówi Polak pracujący wówczas w Waszyngtonie.

   Najczęściej gościł w stacji FOX News Channel należącej do Ruperta Murdocha, potentata medialnego, z którym Sikorski współpracował już w latach 90. – był jego doradcą do spraw inwestycji w Polsce.

   Na pożegnaniu Sikorskiego w Waszyngtonie zebrała się śmietanka towarzyska. Mowę wygłosił Zbigniew Brzeziński. Książę Radek – jak nazywali go znajomi, bo obracał się w wyższych sferach, zadzierał głowę i prezentował arystokratyczne maniery – odjeżdżał robić karierę w Polsce.

   Na pozycję Sikorskiego w USA wpłynęła też sława jego żony Anne Applebaum, córki znanego prawnika, rodowitej waszyngtonki, ale przede wszystkim cenionej dziennikarki. Anne ze względu na szkołę synów nie przyjechała od razu z mężem do Polski. Została w 400-metrowym domu w prestiżowej dzielnicy Chevy Chase. Dom wart 1,5 miliona dolarów małżonkowie nabyli na kredyt, z którego do spłacenia pozostało im jeszcze około 600 tysięcy dolarów. Dziś rozważają sprzedaż posiadłości. Żona Sikorskiego w wakacje przyjeżdża do Polski.
   […]
   Rahim z kałasznikowem na ramieniu

   W Polsce rodzina Sikorskich mieszka w domu wartym według zeznania majątkowego ministra sześć milionów złotych. Jest to XVIII-wieczny dwór otoczony 14 hektarami łąk i lasów. Rodzice ministra kupili go w latach 80. od PGR za 1200 dolarów, które syn przysłał z zagranicy.

   Gdy Sikorski po maturze wyjeżdżał do Wielkiej Brytanii, nie przypuszczał, że zostanie tam ponad siedem lat, aż do przełomu 1989 roku. W międzyczasie przytrafiła mu się największa przygoda życia. Miał 23 lata, gdy wyposażony w dyktafon BBC, zaliczkę z szacownego londyńskiego „Observera” i zamówienia od organizacji charytatywnej Afgan Aid pojechał do Pakistanu, by przez zieloną granicę przebić się z partyzantami do okupowanego przez Rosjan Afganistanu. Na targu w Peszawarze uszyto mu specjalne płócienne ubranie, dla bezpieczeństwa otrzymał afgańskie imię Rahim. Mudżahedini podarowali mu konia i kałasznikowa, którego Sikorski kilka razy użył, z czego gęsto się tłumaczy na kartach książki „Prochy świętych”. Bo korespondenci wojenni z zasady pod żadnym pozorem nie biorą do ręki broni. Mają być bezstronnymi obserwatorami, gdyż w przeciwnym razie wystawiają innych dziennikarzy na kule niczym tarcze strzelnicze.
   […]

  • Aśka said

   http://wiadomosci.onet.pl/2128315,11,sikorski_o_polityce_hakowej_pewne_rzeczy_sie_nie_zmieniaja,item.html

   Radio ZET/newsweek.pl/PAP, PG/14.02.2010 15:16
   Sikorski o „polityce hakowej”: pewne rzeczy się nie zmieniają

   Radosław Sikorski, fot. Bartłomiej Zborowski
   PAP
   – Między innymi po to chcę być prezydentem aby „polityka hakowa” i ci, którzy ją uprawiają – bracia Kaczyńscy – zostali odsunięci od wpływu na polskie sprawy – tak na antenie Radia Zet Radosław Sikorski skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego dla tygodnika „Newsweek”.
   ________
   a to komentarz, b. krótki i trafny moim zdaniem, jednego z użytkowników:
   antek_emigrant 14 lut, 17:55
   CZESC KOmaroMUSZKI !! CO ZA FILOZOFIA PANA APPELBAUMA! Chce wladze aby wykorzystac ja byc moze do uniemozliwienia Polakom dostepu do prawdy..Dlaczego pewne informacje nazywaja oni hakami ?! Dla mnie to nie haki ale pewne fakty ktore sa niewygodne dla drugiej strony.Jesli cos takiego jest to nalezy to bezwzglednie ujawnic w imie czystosci Polityki !! Czego sikorski czy Komorowski sie boi ?! Chce byc u wladzy aby pozbawic Polakow prawa do wiedzy o wszystkim ?! Nie bedzie tak.Mozesz sobie tylko pomarzyc o Prezydenturze.
   ___
   i oby to ostatnie zdanie było prorocze

   • Ewa said

    Trudno nie przyznac Tuwimowi racji:
    Absztyfikant Grubej Berty
    I ty fortunny *******,
    ******* uperfumowany,
    Co splendor oraz spleen Londynu,
    Nosisz na gebie zakazanej,
    I ty,co mieszkasz dzis w palacu
    A ******* chodziles za chalupe,
    Ty wypasiony na Ikacu,
    Calujcie mnie wszyscy w *******.
    To jest czysta poezja a ilez w niej prawdy o rzeczywistosci.

    od mg: Tuwim, nie Tuwim, wszystkich obowiązuje netykieta
    od JP : ja bym zostawił choć po jednej literce, (@mg masz to skopiowane bez cenzury ? )

   • ALFA said

    A tu coś znalazłem bardzo ciekawego powiązania marszałka Komorowskiego z Mazurem
    Skrót Bakoma rozszyfrował jako Barbara-Komorowski-Mazur. … Jak zareagował Mazur, gdy się dowiedział…śledztwie wyszły powiązania Mazura z ludźmi resortu …
    ~
    FBI: Mazur chciał zdyskredytować Zirajewskiego
    ~
    UWAGA UWAGA UWAGA
    (2010-02-10 14:29)
    ~Potężne wsparcie

    Prosze mi zaufać w moc mojego geniuszu , to nie
    jest przechwałka lecz skromne stwierdzenie.

    Piszę te słowa do osób bezposrednio pracujących
    nad sprawą zabójstwa gen. dr. Marka Papały i
    prosze o przekazanie kolegom.

    Osoby bezposrednio zaangażowane w zabójstwo gen.
    Papały ;

    – Edward Mazur

    – Roman Kurnik

    – Józef Sasin

    – Zdzisław Skorża

    – Ryszard Bogucki

    – Ryszard Niemczyk ( zabójca)

    – Zbigniew Sobótka

    – Krzysztof Janik

    Jest to grópa zamknieta .

    Motywem zbrodni są gigantyczne malwersacje
    finansowe i sprawa wejscia Bakomy na giełde by
    zapewnic Mazurowi i Komorowskiemu zbycie akcji dla
    firmy Danone bez płacenia podatków

    Roman Kurnik ma zwiazki z firmami ,
    Przeciebiorstwo Budowy Szybow SA w Bytomiu oraz
    firma SAZ First Class biuro podrózy ( posiadało
    umowe z komenda główna policji na posrednictwo w
    zakupie biletów lotniczych dla policjantów).
    ===========
    od JP : ważne , ale myszka się grzeje.. @Alfa proszę o link i go wkleję i posprzątam tutaj

    od mg: przyciąłem to co nie było treścią, a powodowało rozwlekłość wpisu

 49. MagdaS said

  za free z tvp 😉

  http://www.tvp.pl/filmoteka/wypozyczalnia/dramat/antena/wideo/film-fabularny-argentyna-2007

  Lata X, Miasto Bez Głosu. Panujący w kraju reżim w sprytny sposób nakazał zamilknąć całej ludności – zabrał głosy obywatelom i schował je w tajemniczym miejscu. Teraz porozumiewają się, czytając z ruchu warg lub za pomocą mowy ciała; ze względów bezpieczeństwa inna komunikacja jest niemożliwa. Dyktaturę sprawuje bezwzględny Mr TV, który kontroluje wszystkie dziedziny życia – od reklam telewizyjnych poprzez produkcję jedynej słusznej żywności, a nawet myśli mieszkańców miasta; żadna nie pozostanie niezauważona. Mr TV nie jest zwykłym monopolistą – uosabia zło i totalitaryzm znane z współczesnej historii. Nawet logo, którym się posługuje, bardziej przypomina swastykę, niż zwykłą reklamę.

  Narzędziem kontroli obywateli jest telewizja – za pośrednictwem programów rozrywkowych Mr TV hipnotyzuje i pełni władzę absolutną. Reżimowi wymyka się jedynie La Voz (Głos) – piękna piosenkarka bez twarzy. Ona oraz jej malutki synek są jedynymi w kraju osobami, które potrafią i są wstanie mówić. Mr TV uprowadza Głos; jedynym świadkiem wydarzenia jest pewien mechanik telewizyjny. Mężczyzna postanowi pokrzyżować zamiary porywacza – wie, że daleko w górach schowana jest stara antena, źródło kłopotów, ale i nadziei obywateli miasta…

 50. Wojtekk said

  Dzisiaj (jak w każdą niedzielę) o 20:00, audycja i czat na żywo prowadzonym przez Janusza Zagórskiego

  http://januszzagórski.pl/

 51. asm said

  Dla przypomniecia! Sa tacy co nie prozniuja i jak co do czego bedzie rozliczenie z Historii!

  ASM

 52. ALFA said

  Upadek euro jest „nieuniknione”: bailing greckiej gospodarki daremne, mówi szef bankowości FRANCUSKi
  Europejska waluta stoi nieuniknionym rozpadzie ,oby jeszcze UNY się rozpadły.Jutro trzeba śledzić na giełdzie
  http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fnews%2Fworldnews%2Farticle-1250433%2FGreece-debt-bailout-EU-leaders-split-euro-crisis.html

 53. Zbyszko said

  Telewizyjna dwójka pokazała film który może być podstawą do nie przyjęcia nowych dowodów osobistych z czipem. Myślę że przeciętny prawnik wygrywa sprawę w sądzie mając taki materiał. Warto ten film skopiować własnie z logo TVP2, kto tam potrafi to zrobić.

  Koniecznie trzeba obejrzeć wszystkie 5 części

 54. Buka said

  http://www.hotmoney.pl/artykul/polacy-zostana-dokladnie-policzeni-i-spisani-11875/1 Spis powszechny w 2011r.Rachmistrzowie zapytają o mieszkanie,dochody,pracę,wyznanie.
  ==============
  od pb: na zachodzie odpowiadamy na takie pytania: „none of your business”

  • mgrabas said

   pytać to sobie mogą, grzywna grozi za podanie nieprawdziwych danych, a nie za odmowę odpowiedzi

   • Luc said

    Kiedyś pisałem na gadu-gadu z babką co pracuje w Warszawie w ZUSie. To mieli szkolenie z „Programowanie w PHP” to teraz -> google
    Podobno mieli pytać o orientacje seksualną…muszą wiedzieć ile jest homosiów…

   • mgrabas said

    naprawdę w ZUS-ie uczą się programowania? niesamowite!

   • Luc said

    Tak! I do tego jeszcze Delphi w Borland. Mam na myśli tych pracowników tego nowego budynku w Warszawie

 55. ALFA said

  NO KOBITKI BUCIKI JUŻ MACIE OD LUCYFERA


  • mgrabas said

   projektant tych butów już nie żyje, popełnił samobójstwo w kilka dni po śmierci swojej matki, był homoseksualistą, obracał się w środowisku satanistów, projektował m.in. dla Lady Gaga

 56. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2128326,11,przebudowa_grobu_ofiar_pogromu_kieleckiego,item.html
  PAP, PG/16:26 14.02.2010
  Przebudowa grobu ofiar pogromu kieleckiego

  Projekt odnowy grobu ofiar pogromu kieleckiego z 1946 roku przewiduje, że będzie on widoczny od strony ulicy koło cmentarza żydowskiego – zapowiada szef komitetu restauracji grobu Bogdan Białek.
  – Za zgodą naczelnego rabina Polski Michaela Schudricha strona frontowa grobu zostanie odwrócona o 180 stopni ze wschodu na zachód, dzięki czemu przód grobowca będzie wyraźnie widoczny z ulicy – powiedział Białek. Dodał, że zasłaniające teraz grób zarośla zostaną wykarczowane, tak że spoza cmentarza otworzy się przez ażurowe ogrodzenie nowy widok.
  […]
  Prace porządkowe na cmentarzu wykonają wiosną osadzeni w kieleckim areszcie śledczym (…)
  […]

 57. MĘCZENNICY said

  Potrzebujemy męczenników, żywych lub zmarłych.

  Ludzie zaczną reagować jak pokażemy im przykłady ludzi zniszczonych lub zamordowanych przez system.

  Stronek informujących o tym wszystkim co się dzieje są tysiące, nie ma żadnej o konkretnych osobach które zostały zamordowane, okradzione, okaleczone.

  Każdy kto zmarł w skutek złych praktyk lekarskich związanych z planem ludobójstwa jest Męczennikiem…

  Każdy kto został wysterylizowany i nie może mieć dzieci jest Męczennikiem….

  Tysiące ludzi ginie i wiele z nich trafia w ręce medyków NWO w celu transplantacji narządów to wszystko są Męczennicy

  Zróbmy o tym stronkę na której pokażemy naszych Polskich Męczenników…

  Ja się nie znam na serwerach blogach itd, podrzucam pomysł…. kto wykona?

 58. Zenek said

  Bardzo dobrze,ze wzroslo zainteresowanie „mlodonowym” Sikorskim namaszczonym dla Polski przez tych z najwyzszej gory „narodow przebranych” i teraz widzimy „kontre medialna” wszelkich zlobow partyjnycho ich slug.
  Rowniez tu na poczciwym forum dajecie swoje przemylsenia i wstawki – slusznie robicie ale trzeba sie jeszcze bratac ze Slowianami za wschodniej granicy i do DIELA !
  Powiem wam taka „publiczna tajemnice” :
  R.Sikorski juz dawno zostal namszczony na prezia Polski ,tak jak kiedys Wojtyla a w USA Obama i nic juz nie pomoze udawana walka wyborcza.
  To co najslynniejsi blizniacy polscy od kradziezy ksiezyca z podstawianiem nogi roznym oponentom wyprawiaja dla zmylenia rozdziawionych „jap polskich” jest nieudolna gra aktorska .
  Pewniak Sikorski (jak szmulowy kon w wyscigach lub wybrane i zaprogramowane do wygrania numerki w loto) przejdzie jak w Polsce dalej narodowcy beda spac i popijac piwsko !
  Ten „polski Obama” ze swym (tak mu sie wydaje) szmulowym dorobkiem,juz sie potknal i „nozka boli”,(chodzi o kulach) a to zly znak od naszego stworcy Boga tak dla niego jak i dla szmuli.
  Nie wszystko co zaplanowali im sie udaje.Sztuczki ze Slowianami nie udadza sie ,a tym bardziej z tym ze Wschodu – diela idjot wpierjod !!!
  Taki dla przykladu „prawadir Bialorusi” wywachal wszystko i dziala jak przystalo aby mu „szmulowe paljacy” nie przeszkadzali w dokonaniach wlasnych. Nie taka prosta sprawa „Bialoszenke” obalic ,ma za soba silna swoja i rosyjska armie ,w razie czego pajdut w zapad !
  SZTO WY PALACZKI ,JEWREJ U NAS ?
  PASZOL WON !!!

 59. Zolnierz polski said

  Zeniu masz duzo racji ale niezbadane sa wyroki boskie !
  Znajac ciebie i twa „wiare” w Rosjan ( w ich partie i Prawoslawie ) dam ci cos na ochlode abys tak mocno sie nie zapalil do tych za wschodniej granicy (bez wyjatku).

  Sprytny i to diabelsko narod jewrejski mysli do przodu o minimum 50 lat i wszystko planuje lacznie z cudami i zmiana biegunowosci ziemi. Oni zawsze maja w zanadrzu jeszcze drugi zapasowy plan zrobienia w ..uja przeciwnika a tych im juz na calym swiecie nie brakuje.
  Wez teraz jakas podporke abys nie upadl i poczytaj:
  W Rosji jest juz „drugi lenin” i daje sie latwo rozpoznac przez madrych ludzi .Rosyjskie durne lby jeszcze go nie rozpoznaly ale stare rozwiedczyki tak ! Zauwaz pewna zagrywke z „mlodym niedzwiedziem” oraz to jak latwo Putin idzie na uklady .

  Badz wiec ostudzony i zawsze licz na siebie ,bo los twoj w pierszej kolejnosci jest w twych rekach a potem dopiero w innych !
  Aby dzisiaj wszystkich Slowian zebrac „do kupy” to trzeba faktycznie kolejnego „chrztu” i dlugiego czasu (nie tak latwo zmienic wiare w Boga czy Boha ,porzucic to co wszczepiono w pokolenia) !
  Ja sam czesto miewam watpliwosci komu tak naprawde warto zaufac (mialem wielu przyjaciol zdrajcow w swym dlugim zyciu i to roznych specow) w dzisiejszym ZAKLAMANYM XXIw.
  Zawsze patrz na to kto skad przychodzi i kim byli jego „plodziciele” zaczynajac od rodzicow i dziadkow !
  Potem przyjrzyj sie ich dotychczasowemu zyciu (moze nawet od przedszkola) a nawet kto i gdzie ich ksztalcil ( z tego bardzo wiele wynika).Warto nawet poznac ich kolegow szkolnych (w szkolnych igraszkach tez ludzi sie poznaje), a potem to juz wyciagnij wlasne wnioski gdy stac cie na PATRIOTYCZNE a nie medialne myslenie.
  To,ze mlody Sikorski zostal „namaszczony” to jest wiecej niz pewne ale….. jest jeszcze inna „pewnosc” ,ze Kalksteiny ,jeszcze „nie zakonczyli roboty”. Sa i zyja na swiecie ludzie ,ktorzy maja tak wygorowane ambicje ,ze niepohamowani zrobia/uczynia wszystko .
  Musisz brac pod uwage ,ze wsrod jewrejow tez walka o zycie trwa i to jaka ,ze az krew tryska .
  Racz takze zauwazyc wizyty w Moskwie tych,ktorzy mowia po mnie to i swiat niech sie zawali .Chyba zauwazyles ,ze w Izraelu jeden dostojnik od wladzy zostal odsuniety przez wieczna spiaczke lub innemu strzelono w korpus !
  Chyba i na tym portalu pokazane jest „palenie gwiazdy davida”.
  Mowiac krotko ,wszedzie juz czuc smrod Antychrysta jak mawia w swych kazaniach kaznodzieja Natanek.
  Trzymaj sie Zeniu i inni tez .
  NIECH ZYWI NIE TRACA NADZIEJI !
  Zawsze bylo :Umarl krol,niech zyje krol .
  Pytanie tylko : Czy nasz krol ?

 60. […] Cierń w boku świata […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s