Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Lista mosadu

Posted by grypa666 w dniu 11/02/2010

MOZESZ ZAMIAST DATKU ZNALEZC ZAMOZNEGO SPONSORA DLA BLOGA — TAK SAMO BEDZIEM WDZIECZNI.
Dziekujemy Andrzejowi, Zbigniewowi i Stanisławowi…
†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Lista mosadu

http://www.kronikanarodowa.com/grunwald_2010/lista_mosadu.html

Format pdf do wydruku i rozprowadzania wśród niekompowych Polaków (dzięki, Julka):

http://iskry.pl/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=6990

…………………………………………………………………..

„Kurier Codzienny” Toronto 9-11.2.2007

List do redakcji od Edwarda Maciejczyka, niezależnego reportera filmowego.

Z REDAKCYJNEJ POCZTY
Szanowny Panie Redaktorze, ośmielony szacunkiem dla Pańskiej gazety, pozwoliłem sobie na napisanie tego listu i proszę o umieszczenie go w „Kurierze Codziennym” jako list otwarty. Jednocześnie oświadczam, że jest tu zawarta prawda, za którą biorę pełną odpowiedzialność, a którą powinni poznać Wasi czytelnicy. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania dotyczące tego, co mnie spotkało w Polsce, to chętnie udzielę wywiadu i rozwieję wszelkie wątpliwości.

Najtrudniej jest zacząć tak, aby zakończenie miało sens i nie pozostawiało żadnych niedomówień, po których kundle zaczynają interpretacje.
Zatem zacznę od tego że się przedstawię.
Nazywam się Edward Maciejczyk, jestem Białym Europejczykiem, mam niebieskie oczy i obecnie siwe, a niegdyś jasne włosy.
Jestem wrażliwy na ludzkie cierpienie, kocham moją Ojczyznę Polskę, za którą jestem gotów oddać moje życie i zupełnie nie mam szacunku dla pieniędzy.
Ponieważ od 1988 roku pracuję jako dokumentalista i dziennikarz, zwiedziłem dotychczas 122 kraje i zrealizowałem około 5000 godzin materiałów dokumentalnych, mam trzy kompletnie wyposażone studia telewizyjne i kilka innych rzeczy potrzebnych do życia i pracy, zatem nic więcej nie potrzebuje, aby spokojnie przetrwać do końca ziemskiej wędrówki.
Zacząłem od tego nie żeby się przechwalać, lecz aby przekonać czytelników, że nie mają żadnego powodu, aby uznać mnie za człowieka upośledzonego umysłowo, a jeśli walkę o Ojczyznę uznajecie za coś nienormalnego, to w tym momencie przestańcie czytać ten artykuł.
Czarna lista Mosadu
Podobnie jak wielu moich przyjaciół, którzy myślą tak samo jak ja, mam być doprowadzony przez policję na przesłuchanie i skierowany przez obecną władze RP na badania psychiatryczne za to, że w 1995 roku pokazałem film z Oświęcimia, gdzie żydowska policja Mosad przepędziła Polską policję na odległość 200 metrów od żydowskiej wycieczki propagandowej (film o budowie sklepu w Oświęcimiu).
Drugim powodem, dla którego jestem „niebezpiecznym wariatem” wg obecnej władzy jest to że, w 2002 roku pokazałem w telewizji w USA film z przedstawienia w Jedwabnem, gdzie Mosad aresztował Polaków z biało-czerwonymi flagami w czasie, gdy prezydent Sztolcman w jarmułce rzucał klątwy na Polaków w asyście rabinów i innych przedstawicieli władz Polskich w jarmułkach na głowach. To spowodowało, że trafiłem na tzw. czarną listę Mosadu, czyli żydowskiej policji przebywającej legalnie w Polsce.
Dziwi mnie fakt, że głoszenie bredni o „narodach wybranych” jest czymś normalnym i nie kwalifikuje się na leczenie w zakładzie zamkniętym a pokazywanie prawdy i walka o Ojczyznę jest czymś nienormalnym i tępionym. Teraz przejdę do faktów.
Od kilku lat moja Matka odsyłała listy polecone z ABW. które przychodziły na moje nazwisko w Polsce. Wiosną 2006 roku zawarłem wstępną umowę z przedstawicielami Samoobrony w Polsce na produkcję reportaży o tematyce pomijanej przez telewizje „koszerne”.
Podczas spotkania w lipcu 2006 r. w Gdańsku, gdzie miało dojść do zawarcia umowy na produkcję , dowiedziałem się że umowa nie będzie podpisana bo, jestem na czarnej liście Mosadu i dopóki ta sprawa nie będzie wyjaśniona – nie mamy o czym rozmawiać.
Bezpośrednio ze spotkania udałem się na policję w celu sprawdzenia, o co w ogóle chodzi, jednak skierowano mnie do policji w miejscu zamieszkania, ponieważ w tym czasie mieszkałem w Kanadzie, niczego się nie dowiedziałem.
Po kilku tygodniach u mojej Matki w Polsce pojawiła się policja i domagała się podania mego miejsca pobytu, bo poszukuje mnie ABW z Białegostoku (Mosad z polskimi paszportami), gdyż będę odpowiadał z paragrafu 256 k/k („prawo” Sztolcmana z 1997 r.) za antysemityzm i innych zagrażających bezpieczeństwu państwa, co jest zagrożone więzieniem do 5 lat.
Po przesłuchaniu moja Mama (77 lat) wylądowała u lekarza i o mało nie skończyło się to atakiem serca. Poleciałem do Polski, żeby Mamę uspokoić a jednocześnie sprawdzić, jakie powiązania ma obecna władza z żydowskimi służbami specjalnymi.
Okazało się, że po likwidacji WSI kontrolę nad Polską przejęli milicjanci Mosadu, którzy otrzymali polskie obywatelstwo bądź są potomkami NKWD-zistów przysłanych do Polski po wojnie przez Stalina i tu zaczyna się prawdziwy horror współczesnych przemian w Europie.
Jak wiemy po II wojnie światowej Stalin (gruziński żyd) przy pomocy Jakuba Bermana (stryj Marka Borowskiego) i innych żydów z Urzędu Bezpieczeństwa w powojennej Polsce, wymordował ponad 300 tysięcy Polskich intelektualistów a w to miejsce wstawił Rosyjskich żydów (Litwaków), którym dano Polskie obywatelstwo i nazwiska.
Według historyków ten sam proceder miał miejsce w innych krajach wschodniej Europy (na ten temat mówi prof. Robert J. Nowak na stronie, którą podaję na końcu artykułu) a na zachodzie likwidacją narodowej inteligencji zajmował się austriacki „Instytut Wisenthala”, który mordował tzw. Nacjonalistów w całym majestacie prawa, pod osłoną i za pieniądze syjonistów amerykańskich.
Ostatnio demokratycznie wybrany prezydent suwerennego państwa został napadnięty przez Syjonistów i powieszony za to, że zlikwidował sektę powodującą destrukcję państwa, w jego miejsce na siłę zainstalowano dyspozycyjnych kundli i mieszańców przy milczącej aprobacie całego świata.
Włos z głowy nie spadł przedstawicielom 12 rodów Izraela (wszystkie adresy i obecne nazwiska są znane) odpowiedzialnym za wymordowanie z premedytacją ponad 150 milionów Białych Europejczyków poprzez ręczne sterowanie wojnami i rewolucjami w białych rękawiczkach i pod osłoną „Żydowskiego Boga”, a powinni jeśli nie wisieć, to przynajmniej zgnić w więzieniu.
W miejsce mordowanych Narodowców sprowadzano z Azji i Afryki emigrantów, którzy w niektórych krajach Europy zachodniej stanowią obecnie większość, (np. podczas ostatnich mistrzostw świata w piłce nożnej w reprezentacji Francji grało tylko 3 rodowitych Francuzów a resztę stanowiła zbieranina z Azji i Afryki z Francuskim obywatelstwem).
W tej sytuacji banda zawodowych złodziei okradających dotychczas wszystkie kraje świata, postanowiła ukraść Europę i przy milczącej aprobacie zdezorientowanych obywateli poszczególnych państw, stworzyła samozwańczą Unię Europejską jako własny folwark, gdzie w majestacie wymyślonego przez siebie unijnego prawa są dobijane poszczególne Narody (na ten temat mówi prof. Piotr Jaroszyński).
Ponieważ wspomniana wcześniej inteligencja została bestialsko wymordowana jak niegdyś Indianie w Ameryce, albo uciekła z Ojczyzny ogłupiona „Mydlanymi Operami” – na polu bitwy pozostały tylko „Owieczki” czekające na śmierć, albo niedołęgi umysłowe otumanione barwną telewizją pasywnie uczestniczące w gwałceniu własnej rodziny, rozkradaniu własnego domu i Ojczyzny.
Jugosławia jako pierwsza zaprotestowała przeciw „Mędrcom Syjonu”, jednak została natychmiast napadnięta przez syjonistycznych „Demokratów”, zrównana z ziemią, a prezydent Miloszewicz, u którego nie można było znaleźć „prawnej” winy za obronę Ojczyzny , został otruty w „unijnym” więzieniu.
Nic już nie stało na przeszkodzie w drodze do ustanowienia prywatnego państwa z własną walutą (powtórka z Ameryki, gdzie właścicielem dolara jest prywatna żydowska firma Fundusz Rezerw Federalnych) i własnym „prawem”.
Nawet Orwell by nie wymyślił, że grupa kryminalnych cwaniaków przejmie kontrolę nad Europą i wbrew wszelkim prawom wypuści na rynek własne pieniądze „Euro”, które doprowadziły do ruiny gospodarki wszystkich krajów Europy.
Obecnie tysiące TIR-ów codziennie wiezie na wschód plastikowy szmelc wyprodukowany przez lata na zachodzie i wymieniają na dobra narodowe słowiańskiej cywilizacji, nagromadzone przez wieki, a „Brukselskie Odyńce” rozszarpują coraz to nowe państwa i obecnie chcą wyłamać drzwi do Białorusi, która pozostała ostatnią przed Rosją ostoją Białego Człowieka i cywilizaji Słowian w Europie.
Tu znowu warto się zatrzymać na chwilę i pomyśleć, czy świnia która przyjdzie na świat w kurniku , jest automatycznie kogutem? Czy może do końca życia pozostanie świnią, mimo że nauczy się piać, otrzyma paszport i tytuł koguta.
W tym kontekście chcę zwrócić uwagę czytelników na fakt, że Stalin nie był Rosjaninem jak to ciągle powtarzają koszerne media, Stalin był gruzińskim Żydem podobnie jak Lenin i cały komitet centralny CCCP, w radzie Komisarzy Ludowych poza Dzierżyńskim byli wyłącznie Żydzi.
Odpowiedzialność za Katyń również ponoszą Żydzi a nie Rosjanie, jak chcą wmówić Wam media, ponieważ wyrok wydał Stalin, podpisał Żyd Beria i wykonał Żyd Tokariew, a zatem gdzie tu jest odpowiedzialność słowiańskich Rosjan?!
Wyrok na mnie też wydali Żydzi, bo nawet jeśli mają Polskie obywatelstwo i pracują w ABW, wiem że są potomkami żydowskich morderców i wykonawcami testamentu „Dwunastu Rodów Izraela”, które uzurpują sobie prawo do kontrolowania świata.
Jednym z tych, którzy w Białymstoku wydali na mnie wyrok jest potomek Żyda Szustera, komendanta UB, który mordował po wojnie AK-owców (film Olmonty) a w latach 60-tych wyjechał do Izraela. Paradoksalnie dzisiaj są rozliczane kundle, które współpracowały z żydowskim Urzędem Bezpieczeństwa a nie rozlicza się samych Żydów, którzy tym Urzędem kierowali; Jakub Berman, masowy morderca Polaków, bezpośrednio odpowiedzialny za wymordowanie tysiąckroć więcej osób niż Saddam Hussein, jest pochowany z całym honorem na Powązkach obok polskich patriotów, a jego potomkowie bezkarnie kontynuują proces wyniszczania Polaków.
Nie przypadkowo w herbie USA znajduje się 12 gwiazdek ułożonych w Gwiazdę Dawida, stanowiących symbol żydowskiego totalitaryzmu, podobnie jak Gwiazda Dawida umieszczona na szabli „US Marines”, wykorzystywanych do mordowania wrogów Izraela.
Symbol Unii Europejskiej stanowi krąg z dwunastoma gwiazdami, które bluźnierczo były wcześniej umieszczane nad głowami Matek Boskich, żeby oswoić „Owieczkę” z widokiem symbolu „Dzieci Szatana”, jak Żydów nazwał Jezus w rozdziale ósmym Ewangelii św. Jana.
Po moim powrocie z Polski w styczniu br. wiem ponad wszelką wątpliwość, że obecnie uczestniczymy w procesie eksterminacji Białych Europejczyków (pisał na ten temat historyk i politolog dr Andrzej Leszek Szcześniak) i zebrałem wystarczającą ilość dowodów na to że się nie mylę ( film o eksterminacji Słowian).
Zorganizowana banda przestępców sprzedała Polskę i ukradła ponad 500 miliardów dolarów należące do polskich obywateli i głodujących obecnie polskich dzieci, podstępnie wysłano młodzież za granicę, żeby nikt nie protestował patrząc, jak reszta narodu umiera z powodu braku środków do życia.
W miejsce umierających Polaków sprowadza się dziesiątki tysięcy kolorowych przybłędów z Azji i Afryki z Żydami włącznie.
Polscy biskupi, których większość mogłaby spokojnie zasiadać w izraelskim Knesecie, niewrażliwi na głodujące Polskie dzieci, wysyłają pieniądze i żywność do Afryki, zachęcając tym samym Murzynów do emigracji do Polski.
W tym roku we wszystkich kościołach w Polsce porozwieszano plakaty informujące o zbiórce pieniędzy dla dzieci z Afryki, w sytuacji gdy w Polsce troje dzieci na czworo jest niedożywione; uważam to za niebywały tupet godny pogardy.
W tym czasie polski (?) prezydent (nacjonalista żydowski, film „Tylko Polska”) po raz pierwszy w historii Europy, zapala świece Hanukowe w pałacu prezydenckim, pokazując wszem i wobec że jest to już koniec białej cywilizacji.
Ponieważ UE nie posiada armii jako takiej a w szerzeniu prostytucji politycznej na świecie wysługuje się armią Stanów Zjednoczonych, istnieją podstawy do tego, aby stwierdzić że mamy do czynienia z jedną zorganizowaną międzynarodową mafią sterowaną ręcznie przez Brukselę, Londyn, Nowy Jork i Watykan, który po Soborze Watykańskim drugim został przejęty przez loże żydomasońskie i obecnie nie ma żadnego związku z nauką Jezusa.
Niniejszym oświadczam, że jako Polak, którego prochy Słowiańskich przodków od wieków spoczywają na polskiej ziemi, nie mam najmniejszego zamiaru składać zeznań przed azjatyckim okupantem i nigdy nie zaprzestanę walki o wolną i suwerenną Polskę.
Polaka nie można udawać, albo się nim jest albo nie, sam paszport nie wystarczy; osobiście znam kilkuset Polaków z obcymi paszportami, którzy swą postawą potwierdzają Polskiego Ducha tj. Edward Moskal ( paszport USA), Jan Kobylański ( paszport Argentyny), profesor Diakov (paszport Rosji) i wielu innych obrońców Polskiej racji stanu.
Znam również wielu kundli z polskimi paszportami, tj. Berman, Miłosz i innych, którzy powinni być pochowani bezimiennie pod płotem, ponieważ słowem i czynem zabijali białą cywilizację Słowian. Zatem nie straszcie mnie „Mędrcy Syjonu”, tylko oddajcie Polakom Ojczyznę i skradzione ponad 500 miliardów dolarów, zabierajcie swój „Stary Testament”, bo dla współczesnego Polaka jest on po prostu zabawny, wynoście się z powrotem do Azji i przeczytajcie co w Nowym Testamencie przekazał Jezus: „Wy jesteście dziećmi diabła”.
Radzę Wam jeszcze, żebyście się pośpieszyli, bo jak z zagranicy wróci oszukana i okradziona przez Was polska młodzież, to może Wam nie wystarczyć czasu na spakowanie się.
Przez kilkadziesiąt lat okradacie bezkarnie moją Ojczyznę i ukrywacie swoje diabelskie pochodzenie, lecz powoli nadchodzi kolejny kres Waszych podstępnych morderstw dokonywanych na narodach świata i – jak przed laty – będziecie rozpaczać nad skutkiem nie bacząc na przyczynę.
Osobiście uczestniczyłem w kilku rasistowskich procesach sądowych, gdzie „śniadzi” potomkowie żydowskich NKWD-zistów w polskich togach sędziowskich, zgodnie ze wskazówkami Talmudu, wydawali wyroki skazujące Polaków tylko za jasne oczy i białą skórę.
Pamiętajcie pejsaci biskupi, że to Wy jesteście bezpośrednio odpowiedzialni za mordowanie Europy tzw. „egzotycznymi chorobami”, jak np. małpi wirus HIV, bo to Wy sprowadzacie kolorowych do Europy pod pretekstem pomocy biednym; jest to podwójne morderstwo, bo najpierw odbieracie chleb naszym dzieciom i wysyłacie na placówki propagandowe do Afryki i Azji, a potem Wasze „owieczki” sprowadzane dla odwrócenia uwagi od Żyda, zarażają Białych Europejczyków.
Zapraszam do obejrzenia dowodów na to. co w tym artykule napisałem na stronach internetowych pod adresem http://www.kronikanarodowa.com i polecam moje wcześniejsze artykuły na stronie http://www.narodowiec.com Wprawdzie kilka serwerów już nam zamknięto i do aktualnych też jest kilka włamań dziennie, to ciągle można tam obejrzeć filmy (na pełnym ekranie jak w telewizji, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszki na ekran i w pasku opcji ustawić pełen ekran) albo pobrać pliki do komputerów wolniejszych i w razie gdy mnie uciszą, udostępnić innym Polakom, którzy nie wiedzą co się ostatnio wydarzyło w Europie, bo oglądają koszerną telewizję.
Zrobiłem w sumie ponad 30 filmów dokumentalnych i kilkaset programów telewizyjnych, jednak za najważniejszy uważam ten, który znajdziecie Państwo pod adresem http://www.slowianie.com – nie padło tam ani razu słowo „Żyd”, a zatem polecam ten film alergikom.
Jeśli po obejrzeniu tego filmu poczujecie, że coś w Was drgnęło, to znaczy że macie Słowiańskiego Ducha, którego żaden azjatycki pastuch nie zabije i nie powiesi na krzyżu; starajcie się wokół siebie odnaleźć ludzi podobnie myślących, a nadejdzie dzień, w którym jak niegdyś pod Grunwaldem Słowianie przepędzą obcych przybłędów i odbiorą to, co zostało im skradzione.
Ps. Do Polskich „elit” Oddajcie nam Ojczyznę, skradziony dorobek pokoleń, historię, kulturę i Boga, pozwólcie godnie żyć w Ojczyźnie, to uwierzymy że chcecie być Polakami, w przeciwnym razie wynoście się do swojego Taty Szatana.

Edward Maciejczyk Toronto, styczeń 2007 rok.

PS. Nie mam żadnych preferencji osobowych ani partyjnych, wybór osób występujących w moich filmach jest zupełnie przypadkowy i polega na spontanicznym pokazywaniu prawdy.
Brukselskie Odyńce chcą wprowadzić cenzurę na internet i ma się to nazywać „system antyspamowy”, który ręcznie sterowany przez samozwańczych władców Europy, będzie decydował na jakich serwerach jest tzw. spam i zatykał usta tzw. nienormalnym do których już zostałem wliczony ponieważ nie „nadstawiam policzka „.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

POLOWANIE NA POLONUSA
6.12.2007
http://www.ex-usa.com/index.php?function=show_all&no=164

Roman Giertych podjął się obrony polonijnego dokumentalisty
Oskarżenia z paragrafu 256 Kodeksu Karnego
Zanosi się na to, że ta sprawa sądowa będzie w Polsce precedensem. I sporym wstrząsem. Po przyjeździe z USA do kraju, aresztowany ma być red. Edward Maciejczyk, znany polonijny dokumentalista. Przez jednych uważany za niezłomnego patriotę, przez innych określany jest mianem niereformowalnego antysemity. Niezależnie jednak od określeń, przypadek red. Maciejczyka jest też dyskusją o wolności słowa i przekazu oraz o granicach patriotyzmu.

-Zostałem aresztowany 18 października 2007, na lotnisku Okęcie w Warszawie, gdy wyjeżdżałem do Stanów – mówi red. Maciejczyk. -Na oczach zszokowanych współpasażerów, odprowadzono mnie na przesłuchanie. Dyżurny kapitan spytał mnie, czy wiem, z jakiego powodu jestem ścigany. Odpowiedziałem mu, że jestem dziennikarzem, który w amerykańskiej telewizji pokazał bandytów z Mosadu, terroryzujących Polskę. I z tego powodu jestem od kilku lat ścigany, m.in. z artykułu 256 Kodeksu Karnego. Chodzi o rzekome szerzenie nienawiści rasowej.

Tu trzeba przypomnieć, że red. Maciejczyk zrealizował w Polsce, a pokazał w USA i na internecie, kilka bulwersujących reportaży telewizyjnych, dotyczących m.in. Oświęcimia. Chodziło o Marsz Żywych i kontrowersje wokół centrum handlowego na terenie byłego obozu zagłady.

W filmach pokazano m.in. izraelski Mosad, obstawiający Marsz Żywych – doroczny pochód, upamiętniający ofiary Oświęcimia. W trakcie tej imprezy, nawet polska policja nie ma prawa interwencji. A mieszkańców ostrzega się przed wychodzeniem z domu. Na bazie tych faktów pada pytanie, na mocy jakiej umowy, służby specjalne obcego państwa działają w Polsce. Skierowane m.in. do prezydenta RP, nie doczekało się odpowiedzi. Podobnie jest z pilnowaniem odpraw na lotniskach polskich.

Kolejne kontrowersje wybuchły wokół centrum handlowego w Oświęcimiu. Powstaniu obiektu, mogącego ożywić miejscowe środowisko, sprzeciwiły się środowiska żydowskie, oskarżając stronę polską o szarganie pamięci ofiar Holocaustu. Kontrowersje nie wygasły do dziś.

W Polsce złożono doniesienie o przestępstwie. Na tej podstawie, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Białymstoku wystawiła wezwanie, nakazujące red. Maciejczykowi stawienie się na przesłuchanie. Problem w tym, że dokumentalista mieszka w Stanach, dużo podróżuje i nigdy takiego zawiadomienia nie dostał. Przesłuchano m.in. jego starszą matkę, co on sam uważa za karygodne naruszenie prawa i nachodzenie rodzinnego domu.

W końcu doszło do wystawienia listu gończego. Na tej podstawie red. Maciejczyk został zatrzymany na Okęciu. Zwolniono go, gdy skontaktował się z Ambasadą USA w Warszawie (jest obywatelem amerykańskim). Warunek interwencji, ustalony z ambasadą, był jeden – do 20 grudnia zgłosi się dobrowolnie na przesłuchanie.

Z przecieków wiadomo, że raczej nie skończy się na samym przesłuchaniu. Strona polska gotowa jest zatrzymać dokumentalistę co najmniej na 3 miesiące, dorzucając jeszcze paragrafy o zagranicznych powiązaniach, zahaczających o terroryzm oraz obejmujących “inne ważne względy społeczne”. W sumie, może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

-Liczę się z tym, że mnie zamkną na dobre – mówi red. Maciejczyk. -Nie mam jednak wyjścia. Nie będę koniunkturalnie zmieniał poglądów. Nadal uważam, że Polska dostała się pod kontrolę obcych służb i trzeba o tym głośno mówić.

Takie komentarze nie są w Polsce mile widziane. Także w Stanach, w tym – w środowiskach polonijnych – wielu uważa, że dokumentalista przekroczył już czerwoną kreskę politycznej poprawności.

Nie zmienia to faktu, że po obu stronach oceanu, wielu staje w obronie red. Maciejczyka. Reprezentowania go podjęła się kancelaria prawna Romana Giertycha. Były wicepremier i szef Ligi Polskich Rodzin, po przegranej w wyborach parlamentarnych, wraca do zawodu adwokackiego. I wstępnie podjął się obrony Polonusa.

Sprawa red. Maciejczyka może więc nabrać rozgłosu. I z pewnością będzie precedensem na skalę krajową, budząc też zainteresowanie za granicą. Obywatel USA polskiego pochodzenia, oskarżony w Polsce o antysemityzm – tego jeszcze nie było.

-Nie mam nic do stracenia – zapowiada dokumentalista. -Najwyższy czas, żeby ktoś w końcu zaczął porządkować Polskę. W przeciwnym przypadku, rozmyjemy się w Europie, zalewanej falą niekontrolowanej azjatyckiej inwazji i obcych wpływów. Widać ją już w Europie Zachodniej. Wierzę, że polski duch jeszcze nie zginął.

Słowa wzniosłe, rzeczywistość może się jednak okazać dla red. Maciejczyka znacznie mniej atrakcyjna. Chyba, że mecenas Giertych, nadal mający mocne notowania polityczne, zdoła wybronić Polonusa. Można się spodziewać, że dopiero wtedy rozpoczęłaby się prawdziwa afera.

Andrzej Wąsewicz

……………………………………….

http://www.maciejczyk.com

Chcę tą drogą podziękować redaktorowi Andrzejowi Wąsewiczowi i całej redakcji EXPRESSU za zainteresowanie moją skromną osobą i dodam że ponad rok się ukrywam na terenie UE.
Nie wiem na jakim etapie jest obecnie procedura pościgowa za mną ale wiem że dotychczas na moje adresy dostarczano ok. 17 listów poleconych z różnych prokuratur , policji i ABW (wszystkie odesłane z powrotem ponieważ mnie w tym czasie nie było pod tymi adresami)
Roman Giertych nie jest wart tego żeby mnie bronić ale dowiedzialem się o tym dopiero przed wizytą w prokuraturze w Białymstoku oczywiście natychmiast zrezygnowałem z “cyrku pseudoprawnego”.
Nie chcę komentować przebiegu rozmowy z “mecenasem” ale postanowiłem zupełnie zrezygnować (pomoc zadeklarowało jeszcze kilku innych prawników) z poważnego traktowania tzw. “wymiaru sprawiedliwosci” który jak wiemy niemal w całości jest okupowany przez Żydów i kundli.
Treść listu do “polskich władz?” i “wymiaru sprawiedliwości” wraz z aktem oskarżenia bedzie można przeczytać na stronie http://www.maciejczyk.com od 15 listopada br.
Pozdrawiam redakcję i czytelników Expressu — Edward Maciejczyk

Ps. Na pocztę redakcji przesyłam moją odpowiedź do prokuratury w formie pliku PDF do wykorzystania w dowolnej formie, szczególnie ciekawy jest “akt oskarżenia” z którego za napisanie propolskich słów jestem ścigany w całym majestacie tzw. “prawa” III RP i UE.

Komentarzy 280 do “Lista mosadu”

 1. Jeszcze Polska nie zginęła…

  • STEEF said

   WAZNE ! OJ WAZNE A POLAKOW TYLKO INTERESUJE ! CO WLOZYC DO GARA ! MEZCZYZNI ZNIEWIESCIELI ! GOTUJA I SPRZATAJA – BO TELEWIZJA IM WMOWILA ;ZE TAK MA BYC ! TO ZAJECIE KOBIET – A WY POSYLACIE KOBIETY DO ROBOT MESKICH CIEZKICH A SAMI GOTUJECIE ! WEZCIE SIE I RUSZCIE ZA SPRAWY MESKIE I ZALATWCIE PROBLEM PO MESKU – BO KTO INNY BEDZIE DYMAL WASZE KOBIETY I WASZE CORY ! OTWORZCIE OCZY I ZROBCIE CZYSTKE -KTO NIE CHCE ZYC W POLSCE BO MU SIE POLACY NIE PODOBAJA – WSZYSCY WON !!!

   • Głos66 said

    @STEFF

    Nawoływać każdy potrafi, ale co Ty zrobiłeś w tej sprawie ?

   • hjk said

    po pierwsze nie gotować, nie sprzątac w domu i nie robić zakupów, a zająć się meskimi sprawami, oczywiście nie piciem piwa i oglądaniem meczów…

   • Głos66 said

    Poproszę dokładniej – czym dla Ciebie są „meskie sprawy”
    Jak na razie, to same oględniki.
    Może bardziej szczegółowo ?

   • Pelagia said

    hjk – ty tak poważnie ?? mieszkasz w domu, brudzisz a nie chcesz sprzatać po sobie??

   • Taka Tam (Alicja)... said

    takie czasy nastaly ze dwoje musi tyrac w robocie. facet sam nie utrzyma rodziny dlatego musza dzielic sie obowiazkami tak jak oboje chodza do pracy tak samo sa zmuszeni RAZEM pracowac w domu, sprzatac, gotowac itd. jak kobieta jest w robocie to kto bedzie gotowal? krasnoludki raczej nie. wiec nawolywanie ludzi do zmian tu nic nie zmieni bo to rzeczywistosc zmusza ludzi do takich zachowan a nie czyjes widzimisie.

    PS. ale oczywiscie popieram, sama szukam meza ktory bedzie pracowal a ja bede w domu tylko sprzatac i dziecmi sie zajmowac 😉 podoba mi sie taka opcja. 😉 skadinad wiem ze w Polsce cos takiego nie jest mozliwe.

   • mary said

    nikt nam niczego dobrowolnie nie odda, sami musimy odebrac co nasze a nieproszonych gosci przepedzic i od nowa utworzyc OJCZYZNE, nasz DOM dla nas i dla naszej rodziny, nie dajmy sobie nawijac makaronu tzn. pejsow na uszy poprzez tv i jakiejs czyjes prawa stanowione przez obcych dla nas. pale papierosy i bede palila kiedy i gdzie bede chciala i gowno mnie obchodzi co zydostwo w „polskim” Sejmie postanowi – taki mam stosunek do tego zydowskiego bezprawia – olac ich i ich rzady, nie maja mandatu jako mniejszosc narodowa do rzadzenie wiekszoscia, jak sie „zydkom” nie podoba to spieprzac nad Wolge, nikt plakac za nimi nie bedzie

   • MagdaS said

    To akurat ze palisz to na Twoje nieszczęście … sobie robisz źle nie im.

    Co do robienia czegoś… na razie nie zrobimy nic, póki nie obudzi się większa część społeczeństwa i tyle. Można gdybać i codziennie się wyżalać i piskac na siebie Miziaka i innych. Bez wiedzy w społeczeństwie tylko tyle można zrobić – popiskać.

    Akcja informacyjna na szeroką skalę – tego trzeba… uświadomienia, reszta się sama potoczy z Bożą pomocą. Pióro więc w dłoń, ulotki (sensowne) drukowanie (drukarki sa ogolno dostepne) trochę kleju i do boju. Jak się naród DOWIE to sam się przebudzi.
    Chociaż to i tak wątpliwa sprawa za daleko to doszło – próbowac jednak warto i naszym to obowiazkiem jeśli już wiemy.

    Ktoś ma propozycje ulotek ? zgrabnych małych krótkich i treściwych ?

   • MagdaS said

    Krótkie streszczenie, linki do stron itd…

    Ulotki za wycieraczki w autach, na parapetach w firmach, biurowcach nikt nie musi tego przeciez oklejać.

    Jest tutaj wiele osób z wielu miast wiec pokrycie będzie znaczne!
    Zróbmy też stronę z forum – niezależną bez cenzury.(z tym tez nie ma problemu)
    Będzie to miejsce jak „kwatera”.

    Takich sposob jest milion – tylko czy potraficie się zebrać ?

   • Pelagia said

    ulotki za wycieraczka samochodu nie są dobrym pomysłem, dlatego, że ludzie je wyrzucają bez czytania. Potraktują je tak jak reklamy agencji towarzyskich i na tym się skończy.
    Ja robię inaczej. Jak chodze po zakupy np. na bazar czy do sklepu zielarskiego, to trochę rozmawiam o pseudoepidemiach, szkodliwości szczepionek i daję wydruk z linkiem do tego bloga. Nic nie mówię spisku. Ludzie sami sobie poczytają. Niech zaczną najpierw dowiadywac się prawdy o szkodliwości szczepionek, leków.

    od mg: ulotki są skuteczne tylko gdy ich jest naprawdę dużo, pojedyńcza ulotka rzadko kiedy traktowana jest poważnie; o wiele większą skuteczność ma rozmowa

   • Magda said

    Pieprz….ć to
    Duzo gdacie a odzewu BRAK
    Czytajac artykul z linkiem poniżej + komentarze nie trzeba zbytnio analizowac sytuacji
    podaje sie ludziom papkę (przygotowanie do tego ze tak bedzie ?) i krzyki rodaków na rodaków jacy to wroclawianie wredni sa – zaden bezmozg sie nie zastanowi nawet nad tym co pisze. Tutaj NIE BEDZIE LEPIEJ bo niestety ten kraj jest struty od srodka.
    G…no ! wiecie co POLACY, krzykacze SAMI SOBIE WSZYSCY WINNI JESTESCIE (pisze wy bo ja sie wypisuje z takiego kraju) nic nie robiliscie i nic nie robicie !
    Kłóccie sie dalej, kto jest agentem a kto zydem WPIEPRZA WAS INNE NARODY W CALOSCI. nie potraficie sie zmobilizowac i tyle. G…NO nie kraj, G..NO nie naród !
    Nawet tacy żydzi ktorych tutaj jedziecie maja nad wami PRZEWAGE – potrafia WSPOLNIE cos zrobic a wy co ? G…NO ! MIZIAK miał racje taki jest po prostu naród polski. NIE MA Z KIM ROBIĆ !
    http://www.sfora.pl/Jak-pozbyc-sie-zebrakow-z-polskich-ulic-Najlepiej-sila-a17010-180
    ====================
    od pb: baj baj, daj znac jak cos zorganizujesz

   • mirek said

    prawda to ci jest, niestety,
    ostatnie dwa lata pracy to był koszmar jakiś,
    wszyscy się tylko nawzajem podgryzali,
    zamiast się trzymać razem,
    to już chyba niemożliwe, bo ludziska coraz większego p… normalnie dostają,
    tylko kasa, kasa, i picie

   • MIZIA said

    o budzą sie powoli

   • hjk said

    „”Ograniczenie przyrostu naturalnego”, „darmowa antykoncepcja”, „odbieranie żebrakom praw rodzicielskich” i „obowiązkowe szczepienia” – portal wylicza dalej.”

    ten artykuł pokazuje tylko jak ta „młodzież ” ma wyprane mózgi, jeśli to prawda a nie wymysły redakcji (sami kiedyś w redakcji jednej gazetki dla żartów wymyslaliśmy ankiety i odpowiedzi na nie, chcąc badać reakcje – a ludzie w to wierzyli…) no to bedą to po prostu janczarzy globalizacji – i o to „unym” chodziło…pełny sukces…

   • ALFA said

    @Mirek czas rozmawiać i jednoczyć się w pracy z kolegami i koleżankami kłótnie nic nie dadzą trzeba im tłumaczyć w czym rzecz,wydrukować wiadomości z tego blogu i dać przeczytać niech się budzą bo niedługo nic nie będą mieli.Bo jak planują zrobić sobie z POLSKI drugi IZRAEL bo im tu pasuje,już dość okradania Polski

   • Taka Tam (Alicja)... said

    mozesz palic gdzie chcesz byles mi nie wydmuchiwala tego syfu prosto w twarz ani nigdzie w mojej obecnosci na otwartej przestrzeni publicznej, poniewaz pomimo iz nie jestem z narodu wybranego to jednak mi dym papierosowy przeszkadza. i nie lubie nim smierdziec.

    co do pozbycia sie unych… jakos czarno to widze. sprawy zaszly juz za daleko, bo niby jak sie ich pobedziesz? poprosisz? ludzi mozna edukowac… ale co to da? bo jakos w pozbycie sie… droga demokratycznych wyborow nie wierze. gdyby to bylo az takie proste………………

   • Obserwatorka said

    To, ze Zydzi rzadza calym swiatem nie jest nowoscia. Problem lezy jednak w tym, ze rzady, (w tym i nasz), zezwalaja im – a jestem przekonana, ze glownie za solidna lapowke, na wewnetrzna ingerencje przez nadanie im specjalnych przywilejow. A to totalny blad! Oni sie juz tak rozpanoszyli na calym swiecie, ze stali sie plaga NR. 1. i trudno, oj bardzo trudno bedzie ich przepedzic z kraju. Ale to jest MOZLIWE – o ile wiekszosc z nas jasno i dobitnie powie: PRECZ! Dostali swoj kraj w prezencie – wiec niech w nim mieszkaja i niech dadza ludziom spokoj! Rzadzic moga u siebie a nie u nas!

    W pelni popieram Pana MACIEJCZYKA – walczy o sluszna i BARDZO ISTOTNA SPRAWE dla nas POLAKOW! Zydzi niech mieszaja u siebie – a nie u nas. Nasz kraj, nasze sprawy i wszelkie przedsiewziecia naleza do nas – nie do nich. My im nie dyktujemy, co i jak maja zrobic. Tak falszywego narodu jak Zydzi – nie ma na calym swiecie. Sa podstepni i zdradliwi, a ich cel to zniewolenie i dyktatura na ich modle. Czas aby ludzie sie obudzili i zdali sobie z tego sprawe, jakim oni sa dla nas zagrozeniem. Pod plaszczykiem bogobojnosci i „narodu wybranego” – codziennie zabijaja ludzi: kobiety i dzieci ktorych wygnano z ich ziem. Wystarczy tylko popatrzec co Izrael robi z Palestynczykami aby zdac sobie sprawe z tego, jaki ich jest cel i jak traktuja wszystkich innych ludzi – ktorzy nie sa nimi.

   • goosstaff said

    Wszystko to racja ,z jednym wyjątkiem : Nie dostali , tylko sobie wzięli(dobrali , dokooptowali, jeśli wolisz) Nie zrezygnowali i nie mają zamiaru zrezygnować z niczego co już zagrabili i chcą ciągle więcej i więcej…..

  • Jaga said

   Nie wiem czy nie zginęła.

   Czy to już było??

   http://waldek1984.info/2010/02/10/zloza-gazu-i-ropy-w-polsce-megaprzekret

   • Fraktal said

    Na globalnej świadomości jest dobry artykuł i pisze ze zostajemy okradani od wielu lat. Normalnie bylibyśmy bogatym krajem, atak jesteśmy biednym zalążkiem europy , w którym setki tysięcy dzieci nie ma ciepłego posiłku. Ale tak się z gojami postępuje.

   • CoZaSyf said

    40,000 bezdomnych w PL,ale stac na wojne w Afganistanie i przekręty– http://wiadomosci.onet.pl/2126740,11,w_polsce_ok_40_tys_ludzi_jest_bezdomnych,item.html http://wiadomosci.onet.pl/2126133,11,tajemnicza_sprzedaz_posiadlosci_za_10_tys_zl,item.html http://wiadomosci.onet.pl/2126684,11,5_smiglowcow_mi_17_do_afganistanu_za_313_mln_zl,item.html

   • MarcinZ said

    @CoZaSyf 11 Luty 2010 @ 10:38 am

    Tajemnicza sprzedaz posiadlosic za 10 tys.

    Jak sie ma TVN do prawdy?

    http://warszawa.caritas.pl/?id=75&nid=286&lang=1

   • CoZaSyf said

    Do MarcinZ. ok.widziałam-zwyczjna nagonka tvnu

   • Jaga said

    Bogata Polska z długiem wspomoże Grecje, którą UE pogrążyła.
    Nie skomentuje

    http://biznes.onet.pl/polska-uratuje-tonaca-grecje,18515,3175742,1,onet-wiadomosci-detal

   • Zbyszko said

    Jaga @11luty@12:01pm a skąd wiesz czy aby to nie jest jakaś ściema by poróznić oba kraje w których rosnie świadomość. Pewnie Grekom piszą że muszą wspomóć tonącą Polskę

   • Kier said

    a z kąd my to znamy …już to kiedyś było, w szkole podstawowej korespondowałam z dziewczynka z ZSSR i tam im wmawiano, że dla biednej Polski paczki się wysyła, i na odwrót z Polski do ZSSR…

   • Jaga said

    Tu tez cos ciekawego

    http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7548603,Nie_oddadza_jednej_trzeciej_Katowic_spolce_Giesche_.html

   • malwa said

    zyd=kłamca ,oszust, można go śmiało nazwać dzieckiem diabła ,zawładneli 99% mediów na całym świecie a co za tym idzie mogą nami manipulować i wprowadzać w błąd w zasadzie bez żadnych przeszkód

   • grypa666 said

    od pb: mna nie manipuluja… jak kto chce to wie

   • hjk said

    tak tez chyba odpowiedział jeden w wywiadzie zdaje sie dla Aarona Russo – wiedza nie jest niedostępna, kto chce to sie dowie…

   • malwa said

    ok nie manipulują panem ale takich jak pan dobrze zorientowanych jest 5% ludzi a reszta ogląda telewizje,czyta gazety,słucha radia a tam panuje 100% manipulacja odbiorcą

   • LONGIN said

    Plany Żydów:
    – wyniszczyć kraj finansowo;
    – pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
    – zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało „za chlebem”;
    – „oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;
    – wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
    – zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.

    AKTUALNOŚCI:

    4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona Szurmieja w Telewizji Warszawskiej. A drugie tyle jeszcze się czai?
    Udokumentowanych w zasobach archiwalnych MSW jest 2 miliony i 700 tysięcy Żydów, ilu ukrywa swe pochodzenie w myśl zasady: Mądry Żyd to zakonspirowany Żyd – Zdemaskowany Żyd to głupi Żyd.

    Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w mass-mediach, kulturze, polityce i gospodarce.
    [najbardziej znane nazwiska na końcu strony]

    Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 mln 400 tys. czyli jakieś 50% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają jakieś 110 tysięcy? Cwani Żydzi dają sobie radę w każdych warunkach 🙂 a papier przecież wszystko wytrzyma 🙂

    Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego. Po rozpadzie ZSRR w większości emigrowali do Izraela.

   • MIZIA said

    o nastepny ozdrowieniec

   • Ala said

    He he Mizzia patrz kochanie i przecieraj oczy , coraz więcej ozdrowieńców , jaki cudny czas nadchodzi . Im więcej takich ozdrowiencofanatykow tym lepiej .Cieszy serce cieszy oczy .

   • Walczmy o nasz kraj innego dla nas nie ma said

    Polacy sie budza co znaczy, ze zdrajcy i synowie mordercow beda musieli spiepszac z kraju

   • malwa said

    longin ujawniać ile się da te nazwiska zydów tylko prawda nas wybawi bo inaczej oni będą się ukrywać i nami manipulować ludzie muszą za wszelką cenę poznać prawde którą przed nami ukrywają

   • hjk said

    dzis tj. 11 i 12go po połnocy jest w RM na ten temat audycja z dr Michałowskim – specem od rurociągów i gazu…pewnie będzie na stronie…

  • grzes22220 said

   PROSZE PRZECZYTAJCIE TO I PRZESYLAJCIE DALEJ http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1847&tytul=Megaprzekr%C4%99t

  • CoZaSyf said

   „Wpływ Zydów na rzady swiatowe”- http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1101&postdays=0&postorder=asc&start=0

  • CoZaSyf said

 2. Przeczytalem caly artykul, Poalcy sie budza said

  Przeczyatjcie uwaznie powyzszy artykul, dlugi ale bardzo istotny. Polecam strone http://www.kronikanarodowa.com/ tam znajdziecie filmy domumentalne po ktorych nie zasniecie. Naprawde pokazuja nieznane dotad fakty. Na jewdnym z filmow jest prezentowana ksiazka Jerzego Nowaka ” Zagrozenia dla polski i polskosci”. Dla zmeczonych oczu polecam rowniez wejscie na strone http://polskatelewizja.com/ Tam znadziecie nizej kilka tematow do posluchania o dialogu z zydami. Bardzo ciekawe i polecam dla tych, ktorzy chca zrozumiec pewne mechanizmy.

 3. Marek said

  dlaczego tyle straszycie, czy nie ma nic pozytywnego na swiecie?

  • Ala said

   . Straszyć to nas straszyli w przedszkolu baba jagą . To nie są strachy ,to są fakty , które powinien znać każdy Polak któremu zależy na wolnej ojczyźnie i spokojnym życiu bez ucisków i nacisków ze strony pseudo władzy .
   Rozejrzyj się dookoła zobacz co się stało z naszym krajem .Popatrz w jakich warunkach żyją emeryci czy ludzie na wioskach , co z naszym rolnictwem , z naszymi fabrykami , jak wygląda służba zdrowia a to tylko kropelki w oceanie. Przecież to jawnie jest prowadzone by zniszczyć Polaków i polskość ,by zrujnować nasza dumę i ducha narodowego .Oni chcą nie ludzi myślących ,nie zaradnych ale barano-roboto-cyborgi które ślepo będą za nimi podążać ,nie pytając nie rozglądając się nie kwestionując

   • Marek said

    tak sie dzieje nie tylko w polsce, to jest kapitalizm czy komunizm lepszy?

   • Pelagia said

    to nie jest kapitalizm tylko okupacja. Wiesz Marek, jak schowasz głowe w piasek, to jednocześnie wypniesz kuper. Tak to sie dobywa ten proces chowania główki w piasek. Przemyśl to sobie 🙂

   • Głos66 said

    @Marek

    Komunizm i kapitalizm został wymyślony przez tych samych idiotów, aby mogli czerpać korzyści z jednej jak i z drugiej strony.

    To taki zabieg socjotechniczny, polegający na tym, że:
    a) jak jest DOBRZE po mojej stronie – to fajnie,
    b) jak jest ŹLE po mojej stronie – to też fajnie, bo ta druga strona jest też moja, ale o tym wiem tylko ja.

   • Zbyszko said

    Głos66 @11luty8:28am, masz racje. Ta zasada jest stosowana przez nich wszędzie. Np Coca i Pepsi to ta sama firma ale jak obrazisz się na Cocę i zaczniesz kupować Pepsi to i tak cię mają. Dalej Republikanie i Demokraci w Stanch dokładnie tak samo itd, itp.

   • wts79 said

    Nie znasz się jak widać na politologii ani na historii idei i doktryn politycznych i prawnych że piszesz takie głupoty. Kapitalizm to był w XVIII i XIX wieku – w Polsce nigdy nie było kapitalizmu. Jeżeli myślisz że to jest kapitalizm to poczytaj sobie co to jest państwo opiekuńcze a potem co to jest wolny rynek i zobaczysz że to są dwie różne rzeczy.

   • Zbyszko said

    Wts79 @11luty@12:23pm . Chyba jednak trochę sie mylisz bo to państwo opiekuńcze realizuje się także wtedy gdy stwarza warunki do jak najszerszego rozwoju klasy średniej czyli drbnego kapitalizmu, rzemiosła, wolnych zawodów itd. Tzn system administracyjno-fiskalny jest przychylny dla małych i średnich, przeważnie rodzinnych. Wtedy przedstwiciele klasy średniej są włascicielami środków pracy, nieruchomośći i przede wszystkim ziemi uprawnej. Bradzo szeroka klasa średnia jest warunkiem powszechnego dobrobytu i rola opiekuńcza państwa może wtedy być bardzo ograniczona, bo praktycznie wszyscy potrafią doskonale na siebie zarobić. Nasze obecne państwo tłumi rozwój klasy sredniej na rzecz Globalizmu.

   • Jaga said

    A swoją drogą to niepojęte, że tacy ludzie trzęsą światem. Przecież stało się to w wielu sprawach za sprawą gojów. Przecież przeciętny np. policjant czy prawnik to wykonawca prawa. Tak np. w obozach koncentracyjnych to ludzie ludziom zgotowali ten los. Mam na myśli to, że nie byli to żydzi li tylko, ale w dużej mierze nieżydzi, którzy mordowali, bo wykonywali rozkaz. Teraz jest podobnie pracują dla NICH, wykonują ICH polecenia…itd.
    Robiąc takie rzeczy tłumaczy się ktoś, że wykonuje swoją pracę, czy wykonuje rozkaz….to brednie…

    A GDZIE CZŁOWIECZEŃSTWO ???????

   • CoZaSyf said

    Cola=Pepsi + Adidas=Nike

   • szkoda na ciebie czasu said

    jestes zdrajca czy spiochem?
    ========
    od JP : Nie czepiam się , tylko wyjaśniam. Zmieniając nick do każdego wpisu utrudniasz innym dyskusję / nam to wisi , ale szanuj blogowiczów, dobrze ? Dla nich jesteś obcy i „anonim”
    Inną sprawą jest wypuszczenie zarzutu w „kosmos” , bo nie adresujesz konkretnie.
    Sam powiedz , czy mam tu coś do zrobienia?

  • CoZaSyf said

   Jest niestety sama dobroc!:( Zbigniew Pełczynski bardzo zdolny? profesor na Oxfordzie wypromował m.in. takich ludzi- OBAMA oraz jego doradca Mark Brzeziński jr.,B.CLINTON,Bush,Soros a reszte doczytajcie.Pan Z.Pelczynski jest członkiem Fundacji Batorego-pomyslcie…Jego talent jest nieocenony dla swiata-kształci władców swiata!!!!!:(

   • CoZaSyf said

    Poszperajcie!! j.w.Nasz Radek tez wyszedł spod ręki tegoz oxfordu…

   • Ola said

    czy to ten, który złapał go na ściąganiu? Z UAM? RS napisał sobie cuś tam na rączuni. Wszystko w jego teczce „Szpak”

 4. googler said

  Szabla US Marines

 5. Lamb said

  polecam artykuł opisujący rolę Izraela w czasach ostatecznych, osobiście nie ze wszystkim sie zgadzam ale artykuł wart uwagi

  http://www.zarazwracam.org/nowosci/izrael-i-kosciol-w-czasach-ostatecznych/

 6. Stanisław said

  Bardzo pouczający tekst, dający do myślenia.

 7. Czy Krzyż papieski na żwirowisku w Oświęcimiu będzie usuniety?

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/02/11/czy-krzyz-papieski-na-zwirowisku-w-oswiecimiu-bedzie-usuniety/

 8. MIZIA said

  tu macie dowód na to że SUPER KOMPUTER ZWANY -” BESTIĄ 666″
  ISTNIEJE NA PRAWDĘ – oto jego część składowa i miejsce lokalizacji

  Chodzi o dane SWIFT

  (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) z siedzibą pod Brukselą, które jest rodzajem skrzynki kontaktowej między blisko ośmioma tysiącami banków we wszystkich krajach świata, także w Polsce, umożliwiającej międzynarodowy przepływ pieniędzy.

  Dziennie przez SWIFT przepływa około 9 milionów zleceń o wartości w sumie 6 bilionów dolarów. Ze względu na przeniesienie głównej europejskiej bazy danych do Amsterdamu pojawiła się konieczność pilnego podpisania z USA porozumienia o dalszym przekazywaniu informacji, które pomagają śledzić działalność terrorystyczną. Serwery w USA będą obsługiwały wyłącznie transakcje amerykańskie.

  Władze USA konsekwentnie bronią legalności i zasadności współpracy z firmą SWIFT, uważając, że chodzi o jeden z kluczowych elementów międzynarodowej walki z terroryzmem, i zapewniając, że poufność danych „zwykłych” obywateli i firm nie była nigdy zagrożona.

  A TO ŻRÓDŁO INFO

  http://biznes.interia.pl/news/uwaga-beda-sledzic-nasze-pieniadze,1437464

  • Zbyszko said

   Trzeba, tam gdzie tylko się da operować gotówką.

   • hjk said

    banknoty maja już mikroczipy, były linki na tym blogu, mozna sprawdzic jak w mikrofalówce nastepuje miniexplozja

  • VIVIEN said

   W niemczech sledza kazdy grosik – dzial finansowy ma od dawna pelna moc – ale ludzi ,ktorzy zyja za miesieczne wyplaty to k D lata – pieniadze uczciwie za wypociny ,wiec niech sie boja Ci ktorzy maja :))) a nieuczciwosc nie poplaca . Jestem ale przeciwna jakimkolwiek NANU – wynalazkom pod skora 😦 TRZEBA PRZYZNAC ZE W BARDZO INTERESUJACYCH CZASACH ZYJEMY – CIEZKICH DO ZNIESIENIA … ale to wciaga jak na SZYCHOWNICY TOCZY SIE „GRA”- ZATANAWIAM SIE „KTO” GRA TAK NAPRAWDE PO DWOCH PRZECIWNYCH STRONACH ? ZE WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE WIEMY …a kto poszczegolnymi ” PIONKAMI ” ??? JEDNO WIEMY NAPEWNO ! BEDZIE STRONA przegrana i WYGRANA ;A GDZIE SIE MY ZNAJDUJEMY ? MAMY STAC NA PRZODZIE POLA BITWY ? – MUSIMY NIE MAMY WYJSCIA – TAKA JEST GRA ! – W rzeczywistej Grze jednak mozemy zadecydowac ,gdzie chcemy stac i jakie zajac stanowisko … Jak sobie poscielasz tak sie wyspisz ! a przed Bogiem kazdy bedzie odpowieadal przed SADEM BOGA …kazdy z osobna i za siebie !!! JA zadecydowalam za siebie …i KAZDY Z WAS MUSI SWIADOMIE DLA SIEBIE PODJAC DECYZJE ! Latwiej JA POZNAC JAK KTOS ZNA EFEKT KONCOWY GRY ! TYLKO TYLE PYTAN I WSTRZASAJACYCH RZECZY ??? CO ZA CZASY ! CO ZA CZASY ! ARTYKUL GLOWNY BARDZO INTERESUJACY – ROZPACZLIWIE WOLAJACY O ROZSADEK I POMOC O OBRONE ! KTOS WKLEIL WCZESNIEJ WIERSZ – , ZNANY ZE SZKOLY WSZYSTKIM … zdaje sie BRONIEWSKIEGO …UCZYLISMY SIE GO NA PAMIEC.

   • MIZIA said

    http://biznes.onet.pl/firmy-przeciwne-nowym-oplatom-za-uzytkowanie-wiecz,18496,3175606,1,news-detal

    PODATKI O 300 PROCENT

   • CoZaSyf said

    Mizia@. Gminy zbiora haracz od firmowego sprzętu. http://wiadomosci.onet.pl/2126362,11,gminy_zbiora_haracz_od_firmowego_sprzetu,item.html

   • MIZIA said

    ALE TO JEST MAŁE MIKI SZARACZKI TERZ W DU.. DOSTANĄ – PRZECIEBIORSTWA KOMUNALNE W KTÓRYM WŁADANIU W MIASTACH SA CMENTARZE KOMUNALNE WPROWADZĄ OD 1 MARCA OPŁATE ZA DZIERRZAWE GRUNTU NA 25 LAT – (plac pod pochówek)
    UWAGA UWAGA OD 10 000 ZŁ DO 12 000 ZŁ – OPŁATA PO 25 LATACH – MUSI BYĆ PONOWNIE WNIESIONA JESLI NIE TO GRÓB IDZIE DO PONOWNEJ DZIERRZAWY NASTEPNEMU KLIENTOWI
    ps. ktos tu kiedys pisał o gigantycznych długach samorzadów – JESZCZE KILKA NOWYCH PRZEPISÓW I BEDĄ NA PLUSIE
    ======================
    od JP: na ogół cmentarze komunalne, jak i inne komunalne cichcem przekształcono w spółki z udziałem „działaczy”.
    Jeśli ktoś myślał, że te piniendze idą do miasta , albo na miasto — to …. był w błędzie.

   • mirek said

    umnie tam cmentarz państwowy stał się
    nagle zarządzany prywatnie,
    oczywiście to ci sami,
    takie obalenie komuny, hehe

   • hjk said

    i bedzie jak dawniej, ze zmarłych chowało się przy domu…

   • ALFA said

    Państwo w Państwie – czyli misja Żydów w Polsce?

    Żydzi przez dziesięciolecia systematycznie przejmowali władzę w Polsce. Tu czują się od wieków bezpiecznie. W Izraelu Arabowie – prawowici właściciele tych ziem prędzej czy później i tak ich wykończą.
    Zresztą prawowici Żydzi od dawna stamtąd uciekają jak typowe szczury. Teraz w tym kraju mieszkają w mniejszości Żydzi – ale z dawnego ZSRR, dokąd przed II Wojną Światową zwiali z innych krajów przed Niemcami. Co ciekawe, Hitler, sam mający krew żydowską eliminował Żydów, tylko dla majątku który oni posiadali, a której potrzebował dla osiągnięcia swoich ambicji panowania nad światem. Wymieszanie Żydów z NKWD i izraelskich tłumaczy aktualny stan rzeczy w tym zapalnym rejonie Afryki – typowo ruskie, bezwzględne i bezmyślne działanie wywiadu izraelskiego, gospodarcze niszczenie rdzennej narodowości – Palestyńczyków, obozy i mury jak za czasów komunizmu w Rosji.

    Gdzie powstanie odrodzone państwo żydowskie? Wiele wskazuje że będzie to Polska… ?!?!
    W Polsce, oprócz Ameryki mieszka najwięcej żydów i czują się tu naprawdę wspaniale. Nic i nikt na dzień dzisiejszy im nie zagraża…

    Jednocześnie aktualnie przez Żydów w Polsce prowadzona jest działalność antyrodzinna, która ma za zadanie wyniszczenie narodu polskiego. Wielodzielnym rodzinom ogranicza się państwową pomoc. Tak samo robi się z samotnymi matkami wychowującymi dzieci. Zlikwidowano państwowe gwarancje alimentacyjne. Ludność Polski zamiast rosnąć od kilku zaczyna systematycznie maleje… cdn.

    Masowo niszczone są polscy rzemieślnicy, polskie firmy upadają, ponieważ zawierzyły swój rozwój bankom, które są pod żydowską kontrolą. Przedsiębiorcy biorą kredyt, a w najmniej spodziewanym momencie każe im się go zwrócić beż żadnych możliwości odwoławczych. Żydowskie banki już dawno bezprawne nadali sobie tzw. klauzulę wykonalności – TAK JEST TYLKO W POLSCE!!!
    Tym sposobem tylko w ostatnich pięciu latach zlikwidowano dziesiątki tysięcy firm polskich. W dodatku banki mają układy z komornikami, którzy w iście ekspresowym tempie – za grosze kasują majątek polskich firm odsprzedawany następnie Żydom za psie pieniądze. Tych przekrętów bronią zaś sędziowie żydowscy w niby polskich sądach. I mamy zamknięte koło – systematycznie Żydzi się bogacą kosztem pracujących polskich gojów, a polskie społeczeństwo biednieje.

    Co ciekawe, taki stan prawny zatwierdził ostatnio nawet Trybunał Konstytucyjny, jak się właśnie okazało – też rządzony przez żydów.
    Takie wszelkie organizacje, niby niezależne takie jak Komitet Helsiński, czy Rzecznik Praw Obywatelskich są organizacjami typowo żydowskimi, powstałymi i służącymi dla ich celów i dążeń.
    Polski wymiar [nie]sprawiedliwości choruje z tego powodu na swoistą schizofrenie: podwójną osobność polsko-żydowską sędziów i prokuratorów – wszystko Żydom – nic Polakom.
    A dowodem są chociażby tylko pseudo-postępowania w sprawach wniesionych przez redaktora niezależnego wydawnictwa AFERY PRAWA (-) Zdzisława Raczkowskiego.

    Takie postępowanie władz żydowskich [pseudo-polskich] doprowadza do anomalii i patologii. Wiele zdeterminowanych Polaków zmuszonych jest – aby przeżyć do popełniania przestępstw. W więzieniach nie ma wolnych miejsc. Za to na ich koszty utrzymania są pieniądze.
    Wielu wykształconych Polaków zmuszonych jest jednocześnie do emigracji zarobkowej – np. ostatnio duże naciski wywiera się na emigrację lekarzy.
    Znaczna część polskiej inteligencji już raz została za pośrednictwem Żydów wymordowana w Katyniu. Teraz nie da się tego zrealizować to należy ją po prostu rozproszyć?
    Jednocześnie z Polski systematycznie wyprowadzany jest majątek przez banki i zagraniczne firmy do Izraela i na tajne konta szwajcarskie i tzw. rajów podatkowych.

   • CoZaSyf said

    16 najbogatszych firm w Pl!Gdzie płaca podatki??? http://finanse.wp.pl/gid,11902455,galeria.html?ticaid=1990e

   • zyta said

    „ZATANAWIAM SIE “KTO” GRA TAK NAPRAWDE PO DWOCH PRZECIWNYCH STRONACH ? ZE WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE”

    -wg mnie „eskimosi” z „eskimosami” a my goje jestesmy tylko tlem, miesem armatnim.

   • MagdaS said

    http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/final-seksafery–lepper-i-lyzwinski-skazani-na-wiezienie,53495,1

    źródło m.in. http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/final-seksafery–lepper-i-lyzwinski-skazani-na-wiezienie,53495,1

    Lepper skazany – wlasnie podali – wyrok nie jest prawomocny

   • MagdaS said

    Wszedzie tylko to ŻYTOSTWO – rzy,…ć się chce!

    http://biznes.onet.pl/grecy-oszukiwali-ke-i-eurostat-pomagal-im-goldman-,18543,3175603,1,prasa-detal
    =================
    od JP: Ży…ciostwo

  • Adam said

   Witajcie.

   Może trochę nie na temat, ale czy ktoś mógłby mi wyjaśnić pewną rzecz. Bo ja jej naprawdę nie rozumiem…
   1) przyjmując pkt widzenia niektórych że to są czasy ostateczne że to biblijne przepowiednie itd. to: ludzie życie jest okrutne… i mamy czekać w kolejce na rzeź i tak nic nie możemy zrobić tylko się z tym pogódzić
   a dlaczego? bo tzw. „Bóg” który skazał miliardy na cierpienie z powodu jakiegoś głupiego jabłka !?!?
   ja rozumiem że znaczenie Pisma Św. jest metaforyczne i nie dosłowne…
   ale jeśliby przyjąć ten punkt widzenia to jesteśmy jakimiś marionetkami w rękach jednego Sadysty który i tak to wszystko wypełni co tam zapisano, dla samej zasady, że zostało tak zapisane. Więc lepiej się ukorzcie, cierpcie i chwalcie Pana bo itak nic z tym nie zrobicie bo to się stanie bo taki ma kaprys szanowny Wszechmogący, a jak nie zgadzacie się, nie chcecie, itd to na wieczne potępienie 😉
   czy ktoś mi może wyjaśnić jaki w tym sens?
   ==========
   od JP : Jest mi doprawdy przykro , ale potwierdzam , że trochę nie na temat i raczej nikt Ci niczego nie wyjaśni.
   Przynajmniej nie na tym blogu. Będziesz musiał z tym dalej żyć i masz moje współczucie

   czy ktoś mi może wyjaśnić jaki w tym sens?

   • mgrabas said

    zaprezentowany we wpisie https://grypa666.wordpress.com/2010/02/11/lista-mosadu/#comment-47235 punkt widzenia jest całkowicie błędny i nie ma w nim głębszego sensu, to przykład bardzo uproszczonego myślenia, prowadzącego do nieuprawnionych wniosków i szkodliwych postaw

   • zyta said

    „czy ktoś mi może wyjaśnić jaki w tym sens?”

    -wlasnie, trudno znalezc sens. Ciekawym wydaje sie byc w tym kontekscie film
    The Arecibo message Answered (PL) ( na dole strony), wczesniej ten temat byl poruszany w serii filmow Przekroczyc horyzont zdarzen z Nassimem Harameinem. „Leszko2012 (vor 1 Monat) Nassim otrzymał ostatnio za to swoje teoretyzowanie prestiżową nagrodę za najlepszy artykuł (na University of Liège, Belgium podczas 9th International Conference CASYS’09) wyznaczający nowy paradygmat w fizyce kwantowej, w którym jądro atomu traktuje się jako mini czarną dziurę…
    Wejdź na moje forum (link w opisie) i znajdź dział „N. Haramein – Przekroczyć
    Horyzont Zdarzeń” a w nim „1.0 W poszukiwaniu pierwotnego wzorca FILM”
    Tam znajdziesz więcej.”

   • Adam said

    dzięki

   • glołber said

    Ja ci wyjaśnie. To właśnie ci biblijni nadzorcy i właściciele ludzi, produkują sobie nas jak świnie hodowlane i co lepsze haryzmatyczne i wartościowe mózgi jako bazy komputerowe będą przez nich na własne potrzeby brane pod uwagę do przyszłych swoich tajemniczych zastosowań. Nam świniom w ich pojęciu wara od wiedzy co tu ma być w końcu grane.
    Reszta zaś jako chłam prodiabelski, pójdzie na przemiał w ich jakimś tam planowanym armagedonie.

 9. Julka said

  Wykupujemy bez problemu Polskę…

 10. Zbyszko said

  Czy Krzyż papieski na żwirowisku w Oświęcimiu będzie usuniety?
  Opublikował/a krolowapokoju w dniu 11/02/2010

  O możliwości przeniesienia papieskiego krzyża, stojącego na Żwirowisku, nieopodal byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz w Oświęcimiu donosi belgijski dziennik “La Libre Belgique”.żródło KAI . Dziś po 10 latach organizacje żydowskie znowu atakują Polaków w imię tzw. “dialogu” Nakazy jak poprzednio tak i tym razem przyszły z Belgii od organizacji “Sauvegarde d`Auschwitz” i szefa organizacji żydowskich Lazarda Pereza.
  Cd artykułu na http://www.dzieckonmp.wordpress.com

 11. Ola said

  ciąg dalszy artykułu głównego

  POLOWANIE NA POLONUSA
  06.12.2007
  http://www.ex-usa.com/index.php?function=show_all&no=164

  Roman Giertych podjął się obrony polonijnego dokumentalisty
  Oskarżenia z paragrafu 256 Kodeksu Karnego
  Zanosi się na to, że ta sprawa sądowa będzie w Polsce precedensem. I sporym wstrząsem. Po przyjeździe z USA do kraju, aresztowany ma być red. Edward Maciejczyk, znany polonijny dokumentalista. Przez jednych uważany za niezłomnego patriotę, przez innych określany jest mianem niereformowalnego antysemity. Niezależnie jednak od określeń, przypadek red. Maciejczyka jest też dyskusją o wolności słowa i przekazu oraz o granicach patriotyzmu.

  -Zostałem aresztowany 18 października 2007, na lotnisku Okęcie w Warszawie, gdy wyjeżdżałem do Stanów – mówi red. Maciejczyk. -Na oczach zszokowanych współpasażerów, odprowadzono mnie na przesłuchanie. Dyżurny kapitan spytał mnie, czy wiem, z jakiego powodu jestem ścigany. Odpowiedziałem mu, że jestem dziennikarzem, który w amerykańskiej telewizji pokazał bandytów z Mosadu, terroryzujących Polskę. I z tego powodu jestem od kilku lat ścigany, m.in. z artykułu 256 Kodeksu Karnego. Chodzi o rzekome szerzenie nienawiści rasowej.

  Tu trzeba przypomnieć, że red. Maciejczyk zrealizował w Polsce, a pokazał w USA i na internecie, kilka bulwersujących reportaży telewizyjnych, dotyczących m.in. Oświęcimia. Chodziło o Marsz Żywych i kontrowersje wokół centrum handlowego na terenie byłego obozu zagłady.

  W filmach pokazano m.in. izraelski Mosad, obstawiający Marsz Żywych – doroczny pochód, upamiętniający ofiary Oświęcimia. W trakcie tej imprezy, nawet polska policja nie ma prawa interwencji. A mieszkańców ostrzega się przed wychodzeniem z domu. Na bazie tych faktów pada pytanie, na mocy jakiej umowy, służby specjalne obcego państwa działają w Polsce. Skierowane m.in. do prezydenta RP, nie doczekało się odpowiedzi. Podobnie jest z pilnowaniem odpraw na lotniskach polskich.

  Kolejne kontrowersje wybuchły wokół centrum handlowego w Oświęcimiu. Powstaniu obiektu, mogącego ożywić miejscowe środowisko, sprzeciwiły się środowiska żydowskie, oskarżając stronę polską o szarganie pamięci ofiar Holocaustu. Kontrowersje nie wygasły do dziś.

  W Polsce złożono doniesienie o przestępstwie. Na tej podstawie, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Białymstoku wystawiła wezwanie, nakazujące red. Maciejczykowi stawienie się na przesłuchanie. Problem w tym, że dokumentalista mieszka w Stanach, dużo podróżuje i nigdy takiego zawiadomienia nie dostał. Przesłuchano m.in. jego starszą matkę, co on sam uważa za karygodne naruszenie prawa i nachodzenie rodzinnego domu.

  W końcu doszło do wystawienia listu gończego. Na tej podstawie red. Maciejczyk został zatrzymany na Okęciu. Zwolniono go, gdy skontaktował się z Ambasadą USA w Warszawie (jest obywatelem amerykańskim). Warunek interwencji, ustalony z ambasadą, był jeden – do 20 grudnia zgłosi się dobrowolnie na przesłuchanie.

  Z przecieków wiadomo, że raczej nie skończy się na samym przesłuchaniu. Strona polska gotowa jest zatrzymać dokumentalistę co najmniej na 3 miesiące, dorzucając jeszcze paragrafy o zagranicznych powiązaniach, zahaczających o terroryzm oraz obejmujących “inne ważne względy społeczne”. W sumie, może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

  -Liczę się z tym, że mnie zamkną na dobre – mówi red. Maciejczyk. -Nie mam jednak wyjścia. Nie będę koniunkturalnie zmieniał poglądów. Nadal uważam, że Polska dostała się pod kontrolę obcych służb i trzeba o tym głośno mówić.

  Takie komentarze nie są w Polsce mile widziane. Także w Stanach, w tym – w środowiskach polonijnych – wielu uważa, że dokumentalista przekroczył już czerwoną kreskę politycznej poprawności.

  Nie zmienia to faktu, że po obu stronach oceanu, wielu staje w obronie red. Maciejczyka. Reprezentowania go podjęła się kancelaria prawna Romana Giertycha. Były wicepremier i szef Ligi Polskich Rodzin, po przegranej w wyborach parlamentarnych, wraca do zawodu adwokackiego. I wstępnie podjął się obrony Polonusa.

  Sprawa red. Maciejczyka może więc nabrać rozgłosu. I z pewnością będzie precedensem na skalę krajową, budząc też zainteresowanie za granicą. Obywatel USA polskiego pochodzenia, oskarżony w Polsce o antysemityzm – tego jeszcze nie było.

  -Nie mam nic do stracenia – zapowiada dokumentalista. -Najwyższy czas, żeby ktoś w końcu zaczął porządkować Polskę. W przeciwnym przypadku, rozmyjemy się w Europie, zalewanej falą niekontrolowanej azjatyckiej inwazji i obcych wpływów. Widać ją już w Europie Zachodniej. Wierzę, że polski duch jeszcze nie zginął.

  Słowa wzniosłe, rzeczywistość może się jednak okazać dla red. Maciejczyka znacznie mniej atrakcyjna. Chyba, że mecenas Giertych, nadal mający mocne notowania polityczne, zdoła wybronić Polonusa. Można się spodziewać, że dopiero wtedy rozpoczęłaby się prawdziwa afera.

  Andrzej Wąsewicz

  http://www.maciejczyk.com

  Chcę tą drogą podziękować redaktorowi Andrzejowi Wąsewiczowi i całej redakcji EXPRESSU za zainteresowanie moją skromną osobą i dodam że ponad rok się ukrywam na terenie UE.
  Nie wiem na jakim etapie jest obecnie procedura pościgowa za mną ale wiem że dotychczas na moje adresy dostarczano ok. 17 listów poleconych z różnych prokuratur , policji i ABW (wszystkie odesłane z powrotem ponieważ mnie w tym czasie nie było pod tymi adresami)
  Roman Giertych nie jest wart tego żeby mnie bronić ale dowiedzialem się o tym dopiero przed wizytą w prokuraturze w Białymstoku oczywiście natychmiast zrezygnowałem z „cyrku pseudoprawnego”.
  Nie chcę komentować przebiegu rozmowy z „mecenasem” ale postanowiłem zupełnie zrezygnować (pomoc zadeklarowało jeszcze kilku innych prawników) z poważnego traktowania tzw. „wymiaru sprawiedliwosci” który jak wiemy niemal w całości jest okupowany przez Żydów i kundli.
  Treść listu do „polskich władz?” i „wymiaru sprawiedliwości” wraz z aktem oskarżenia bedzie można przeczytać na stronie http://www.maciejczyk.com od 15 listopada br.
  Pozdrawiam redakcję i czytelników Expressu
  Edward Maciejczyk

  Ps. Na pocztę redakcji przesyłam moją odpowiedź do prokuratury w formie pliku PDF do wykorzystania w dowolnej formie, szczególnie ciekawy jest „akt oskarżenia” z którego za napisanie propolskich słów jestem ścigany w całym majestacie tzw. „prawa” III RP i UE.

  • CoZaSyf said

   A tu królestwo żydowskie http://www.polin.org.pl/

   • grypa666 said

    od pb: zydzi sa czescia krajobrazu polskiego od wiekow, ok. 3 mln naszych zydow wybili syjonisci podczas II ws. z ogolu ok. 12 mln przedwojennych obywateli rp wielu narodowosci, brakujacych po wojnie;
    jesli nam nie szkodza, obejmujemy zydow jak kazda inna narodowosc;
    prosze zamiast slepego zydojadztwa raportowac antypolonizmy na tej i in. witrynach, np. co napisano na kamieniu w jedwabnem po hebrajsku?

   • zyta said

    „zydzi sa czescia krajobrazu polskiego od wiekow”

    -wystarczy nam samego krajobrazu polskiego az nadto. Wiem, ze sa porzadni wsrod nich, ale przeciez moga mieszkac w swojej ojczyznie i nie prowokowaliby Polakow do antysemityzmu.

   • CoZaSyf said

    zyta powiedział/a
    12 Luty 2010 @ 1:34 pm

    Polacy nie są antysemitami!To zwyczjna manipulacja!Oni tworza specjalnie organizacji i stowarzyszenia,które czyhają na jedno malenkie słowo i prowokuja z tego afere.Wsród Z.są normali homo sapiens, tak jak wsród nas sa chwasty”.My tez powinnismy sie zrzeszac i pilnowac swojego dobrego imienia. Wpisz w Goglu „wpływ zydow na rzady swiatowe” -10 str. na Prawda2 !!!

   • zyta said

    @CoZaSyf powiedział/a
    12 Luty 2010 @ 3:22 pm,

    -masz racje oczywiscie, powinnam byla dodac „rzekomego antysemityzmu” a chwastow wsrod nas jest at nadto. Najgorsi ci, ktorzy sobie „wycieraja gebe” bogiem czy Jezusem.

  • Stanisław said

   Czy są jakieś kolejne wiadomości co do losów tego człowieka ? Tak się zastanawiam, ten temat jest dobry do dyskusji w programie Rozmów Niekończonych w Radiu Maryja. Może tak napisać list w tej sprawie ? Ojcowie mogliby zaprosić do udziału w programie obrońce, Napewno sprawa jest warta tego by ją poruszyć i pilnie śledzić.

  • Stanisław said

   Wysłałem zapytanie w tej sprawie do radia, zobaczymy czy odpiszą. Oprócz tego polonusa jest też sprawa profesora Jarosza z Jarosławia, którego to zniszczono z całą bezwzględnością aparatu żydo-komuny.

   • Ola said

    Żeby go znowu aresztowali? Wątpię czy wyszedłby z lotniska bez towarzystwa smętnych panów.

   • hjk said

    o prof. był program w RM, słuchałem ze 2-3 lata temu…

  • zyta said

   Albo staniemy wszyscy murem za Edwardem Maciejczykiem, albo utopimy sie wszyscy w „eskimoskim” szambie.

   • Stanisław said

    Szanowna Zyto – stanąć można za naszym rodakiem tak zwanym murem, a nawet trzeba ! i w postaci listu otwartego ? petycji ? to pokazać. Na pewno jest tu na forum osoba, która może sklecić takowe pismo i każdy kto jest za, niech się podpisze. Podobne jak to było w innych przypadkach. Podpis powinien być zweryfikowany e mailem. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby podpisów petycję, list należy przekazać obrońcy i rozesłać do mediów. Niech ONI ( żydo-komuna ) wie że nie wszyscy mają wyprane mózgi.
    ======= http://www.petycje.pl/
    =================================
    od pb: czy ktos moze skomponowac obrazek jak mielismy tu na poparcie minister Kopacz? inicjujemy poparcie – patrz nowa akcja „Bronimy naszego Maciejczyka” w menu bloga

   • Taka Tam (Alicja)... said

    Skomponowalam, wysle na mejla

  • Zbyszko said

   Popieramy Ligę Polskich Rodzin

 12. Luc said

  http://www.wykop.pl/ramka/298309/skandal-na-lotnisku-w-londynie-wyciekly-fotki-golego-aktora

  • Jaga said

   Co Oni z nas robią…

   • Jaga said

    mały chłopiec żydowski Wewek zapytuje babkę:

    – „Babciu, czy goj ma także duszę?

    – Tylko żyd ma duszę…

    – A gdy goj przyjmuje wiarę żydowską?

    – Wtedy wstępuje weń dusza”

 13. Julka said

  Wcale się nie dziwię postawie Maciejczyka, określiłabym ją jako dojrzałą.
  To tylko przykład celowego rozkładu instytucji państwowych:
  http:www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dział=sady&id=2745

  • Aśka said

   Julka powiedział/a
   11 Luty 2010 @ 10:53 am

   Julka, nie wchodzi ten link

   • Julka said

    Faktycznie, ale taki jest. Można wejść na aferyprawa.com, potem kliknąć „sądy” i temat (sam mówi o co chodzi)”Poznań-Skandal-Sędzia…..z wyrokiem skazującym w tzw.”aferze testamentowej” orzeka?
    Chodzi o to, że skazana prawomocnym wyrokiem skazującym po długim procesie sędzina sądzi nadal jak gdyby nigdy nic.

 14. Zolnierz polski said

  Calem sercem i wszystkimi myslami jestem przy Panu Edwardzie Maciejczyku kazdego dnia, POLSKIM PATRIOCIE DOKUMENTALISCIE (mlodzi Polacy nie mylic partyjniactwa z patriotyzmem czego was w szkole nie uczyli).
  Pozwolcie wiec,ze zapytam ogol czytelnikow na tym forum :
  ILU JEST JESZCZE W POLSCE TAKICH PATRIOTOW (mlodych czy starych) ,ktorzy by cale swe zycie i czas w nim poswiecali, wkladali w RATOWANIE POLSKI i SWIATA z POD OKUPACJI SYJONISTYCZNO – MASONSKIEJ .
  Ktorzy by sie organizowali i jednoczyli w tej walce ???
  Zapewne powiecie : JESTESMY ! Wiec dodam pytanie GZDIE ???

  Dlaczego kazdy sobie rzepke skrobie a nie wystepujecie w JEDNYM WIELKIM OGOLNONARODOWYM ZRYWIE chociazby wsparcia .
  Przeciez przy takiej rzeczywistosci jaka zaistniala dzisiaj w POLSCE – POLACY jak jeden maz winni stanac do OBRONY POLSKI ?
  GDZIE SA CI ,w ktorych jeszcze BIJA SERCA POLSKIE ?
  Na pojedynczych forach padaja wprawdzie glosy poparcia ale co poza tym ???
  GDZIE JEST JEDNO OGOLNONARODOWE FORUM POLSKIE ,gdzie mozna wejsc tylko PATRIOTOM POLSKIM i wymieniac sie doswiadczeniami ???
  I tu lezy blad,ze wszyscy robia wszystko ale w pojedynke, taka droga nigdy nie dojdziemy do zwyciestwa .
  Tu trzeba na wzor slowian rosyjskich zakrzyknac „UUUUUUUUUUURRRRA !
  i ruszyc na to zmijowe plemie najpierw w Polsce a potem za nami pojdzie EUROPA I CALY SWIAT .
  Strach zostawcie w domach swoim mamom ,niech modla sie za WAS ,NIE BADZCIE TCHORZAMI.Jezeli nas nawet zabija milion to jeszcze do wyzwolenia pozostanie kilka milionow .
  Tak SLOWIANIE ROSYJSCY RUSZYLI NA HITLEROWCOW i dopiero wtedy swiat mogl zakonczyc IIWS.
  MLODZI GDZIE JESTESCIE ???
  My starzy za was OJCZYZNY NIE WYZWOLIMY (nie te sily) ,TO WASZA PRZYSZLOSC !!!
  ZROBCIE POLSKI A NIE ZYDOWSKI MARSZ ZYWYCH !
  Na pamiec Waszych PRZODKOW POLSKICH !
  Dziekuje Panie EDWARDZIE MACIEJCZYK za TWA PRACE NA RZECZ WOLNEJ NIEPODLEGLEJ SUWERENNEJ POLSKI !
  OTWIERAJ FORUM DLA POLAKOW,WPUSZCZAJ TAM TYLKO POLAKOW PATRIOTOW A NIE KUNDLI i ZDRAJCOW .
  PISZMY i INFORMUJMY POLSKE i SWIAT , CO TRZEBA CZYNIC ABY DIABLY MIALY TYLKO MIEJSCE W PIKLE

  Zolnierz polski

  • VIVIEN said

   MM powiedział/a
   11 Luty 2010 @ 11:03 am

   Czy myśleliście o tym by przeciwstawić się legalnie temu co sie w Polsce dzieje i dotrzeć do prawdy.
   Załóżcie partię!
   Chodzi tylko o odpowiednie poparcie 🙂 ………TO DOBRY I LEGALNY SPOSOB ! ALE CZY JEST JESZCZE NA TO CZAS ? LEPIEJ POZNIEJ NIEZ WCALE ! BO CHYBA NIE MACIE ZAMIARU TAK JAK KIEDYS MIZIA NAMAWIAL NA PARTYZANTKE W LESIE ? ” BO TO BYLOBY JAK Z MOTYKA NA KSIEZYC ” ZEBY COS WSKURAC POTRZEBNI POLACY ZWOLENNICY W POLICJI WOJSKU ITD INACZEJ MARNE SZANSE : EWA KOPACZ POPARLA NAS LUDZI JESLI CHODZILO O SZCZEPIENIA – ZE TO NONSENS ITP ITD – MACIE KOGOS KTO POPRZE I SIEDZI NA ODPOWIEDNIM STOLKU ? KIM JEST SWITON ? JAKIS DZIWNY MA AKCENT TAKI NIE POLSKI – SORY NIE CHCE TU NIKOGO OBRAZAC ;ALE CHCE PRZYPOMNIEC ;ZE NIKOMU NIE MOZNA NA 100% UFAC – POCHODZI ZE SLASKA ? A CZY SLASK POLSKI ? W NIEMCZECH OD DAWNA SLYSZALAM JAK TO SLAZACY W TELEWIZJI TYLKO CZEKAJA NA TO ABY SLASK POWROCIL DO NIEMIEC .SORY TO TYLKO MOJE MALO ZNACZACE ZDANI PEWNIE OBERWIE MI SIE ZA TE SLOWA . KTOS Z WAS ZAWSZE MNIE ZBLUZGA – NIE JEDNEMU MOZE NADEPNE NA PALCE , ALE TO PRAWDA !OGLADALAM SETKI REPORTAZY JAK SIEDZA SLAZACY W KNAJPACH NA ZEBRANIACH A KSIADZ RAZEM Z NIMI POPIJAJA I SIEJA SIE I MOWIA PO NIEMIECKU – NIE WIERZE POLITYCE SLASKIEJ ! CZYZBY TU NA TEJ ” SZACHOWNICY „GRALI ” IG FARBEN I z IG FARBEN II ????? TAK CZY OWAK CHCA SIE NAS POZBYC – LEPIEJ ZEBYSMY SIE WYRZNELI MYSLA ZAPEWNE I TAK MYSLI pan BRZEZINSKI ZAPEWNE… CZAS OKARZE CO SIE BEDZIE DZIALO MIEDZY ROZPOCZETA GRA A JEJ KONCEM…

   • Julka said

    Wystarczy wziąć miotły i ruszyć jednocześnie na siedziby sprzedajnych, ale absolutnie masowo.

   • Fraktal said

    Pochodzę ze śląska i powiem Ci że mało kto chciałby dostać się pod okupację niemiecka. Oczywiście wariaci i zdrajcy wszędzie się znajdą. Śląsk jest POLSKI. Zresztą sprawdź skąd pochodzą polanie .

   • Wojwit said

    @VIVIEN (11.II.A.D.2010. g.11:03 am)
    Wiesz, ze dzwonią ale nie wiesz, w którym kościele. Masz rację – renegaci czyli V.kolumna bardzo się na naszym Śląsku rozzuchwalili za niemieckie pieniądze, ale zważ – ostatni spis powszechny wykazał, że w województwie śląskim do tzw. „narodowości śląskiej” przyznało się raptem 3,2% ludności. Są głośni i butni, bo pewnie mają za co tę propagandę robić i nikt się im poważnie nie przeciwstawia. Sprzyjają im też w wielu miejscach tzw. „polskie” władze. A my siedzimy cicho. Piszesz, że p. Kazimierz Świtoń ma dziwny (to znaczy jaki?) akcent? Nie jest to jednak akcent śląski, jak mniemasz, ale o wiele lżejsza i mniej chropawa mowa. Za to serce ma POLSKIE. Jeżeli byśmy mieli choć cząstkę tej wiary, z którą On walczy za Krzyż i Polskę… Nieufność – cecha czasem dobra, bo pomocna, by nie dać się zwieść na manowce tu cię jednak zawodzi, wszak „po owocach ich poznacie”. Na pewno nie jest to taki ktoś jak Kutz, który pełni obowiązki dyżurnego Ślązaka. A co do obrazu Śląska (i innych regionów Polski) istniejących w tzw. powszechnej świadomości. Winne temu są durnowate schematy, którymi une starają się utrwalać w widzach – vide filmidła z Bercikami, ujkami (Slodovy z „Halo, Hans”) Eberhardtami etc., że na Śląsku to mieszkają filogermańscy Ślązacy i już. No ewentualnie kilku przyjezdnych („goroli”), a w górach same Janosiki, Pyzdry i Kwicoły (no i hoże Maryny). Ale ad rem. Trzeba się jednoczyć wokół takich Ludzi jak p. Kazimierz Świtoń, bo nawet tak wybitne jednostki niewiele zdziałają nie mając oparcia w narodzie. A im to oparcie będzie mocniejsze – tym zdziałać będzie można więcej. Dla nas. Dla Polski.

   • Julka said

    Bo taka jest nasza rzeczywistość: liczy się kto głośniej krzyczy, może być: kogo nagłośnią merdia. Trzech uczniów też zrobiło ogólnopolską wrzawę medialną na temat krzyży w szkołach.

   • MIZIA said

    jaka partyzantke nie przypominam sobie

  • MIZIA said

   ODPOWIEDZ DO ILU JEST TAKICH W POLSCE
   NA 100% OBYWATELI JEST:
   – 70% – ZAJETYCH PRZEZYCIEM Z DNIA NA DZIEŃ -nie maja czasu i pieniazków nawet na gazetke nie mówiac o
   – 20% – tak zwani nadzorcy – POLICJA ,WOJSKO, URZEDNICY ,ITP
   MAJA CIUT WIECEJ OD TYCH 70% -pieniazków i sa codziennie uswiadamiani ze jak cos bedzie nie tak – błyskawicznie laduja w gronie 70% – skutecznie trzyma ich to w ryzach .
   – 7%- to zwykli zdrajcy umozliwiajacy unym -robienie kantów
   POD OSŁONA PARAWANU JAKIM SA ONI – maja za zadanie firmować wszystkie kanty jako POLACY.
   -3% – TO LUDZIE WIEDZACY CO JEST I JAK JEST

   NIE WLICZAM – POLAKÓW POZOSTAJACYCH NA WYGNANIU POZA GRANICAMI.

   • POLAKÓW POZOSTAJACYCH NA WYGNANIU POZA GRANICAMI ok 18 miln said

    z czego ponad 10 Chicago i 500 tys Kanada

   • POLAKÓW POZOSTAJACYCH NA WYGNANIU POZA GRANICAMI ok 18 miln said

    Przepraszam ponad 10 min USA

  • Aśka said

   Zolnierz polski powiedział/a
   11 Luty 2010 @ 10:55 am

   Dlaczego kazdy sobie rzepke skrobie a nie wystepujecie w JEDNYM WIELKIM OGOLNONARODOWYM ZRYWIE chociazby wsparcia.
   _____________
   http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/miasto/zgromadzenia_zgromadzenia.php
   prześledź sobie protesty w Warszawie, a będziesz wiedział. Tyle ich jest (zobacz archiwum – bo luty to niezbyt dobry miesiąc do protestów – lepiej lepić bałwany), ale wszyscy protestują osobno.

   Zryw trzeba zorganizować. A ci, którzy organizują protesty w W-wie, mogą liczyć tylko na swoich członków… no może z 5 osób się tylko przyłączy, kolejne pięć przechodząc pozytywnie skomentuje-poprze akcje, pięć porozmawia, wymieni poglądy .. i tyle … trwa to od lat … sama na kilkunastu byłam … a my ble, ble, ble

 15. MM said

  Czy myśleliście o tym by przeciwstawić się legalnie temu co sie w Polsce dzieje i dotrzeć do prawdy.
  Załóżcie partię!
  Chodzi tylko o odpowiednie poparcie 🙂

  • MIZIA said

   JAKA SAMOOBRONA BYŁA – NIECH KARZDY OCENI SAM ALE CHODZI O TO ŻE WYROSŁA NA FALI NIEZADOWOLENIA SPOŁECZNEGO – widać to byłoprzez całe ich „5 minut” na scenie politycznej ze oni nie z tej bajki CO PO. UW, AWS,PIS,SLD
   WIEC SKONCZYLI WŁASNIE TAK

   http://wiadomosci.onet.pl/2127202,11,lepper_i_lyzwinski_skazani_wyroki_wiezienia_bez_zawieszenia,item.html

   A WIECIE CO ROBI I GDZIE DZISIAJ PRZEBYWA PANI KRAWCZYK OFIARA TYCH GWAŁTÓW I MOLESTOWAŃ
   – OTÓŻ MIESZKA W LONDYNIE – WE WŁASNYM -POWTAŻAM WŁASNYM MIESZKANIU I NIEŻLE ZARABIA W PEWNEJ MIEDZYNARODOWEJ FIRMIE
   – kiedys tam pracował niejaki KAZIMIERZ.

   WIEC MYSLE ZE ZAŁOŻENIE PARTII TO GŁUPI POMYSŁ – chyba trza cos innego

   • zyta said

    MIZIA NA PREZYDENTA!

    od mg: raczysz żartować sobie
    Polska potrzebuje mężów stanu, a nie krzykaczy

   • MIZIA said

    lepiej tak nie pisz bo sie p.b oburzy ze mu wchodzę w kampanie
    =========
    od JP: w razie czego winę na moderatora przerzućcie( nic nie widziałem z kokpitu)
    ================
    od pb: cap! przylapalem was na spisku = za kare bedziecie pisac artykuly przez nastepny tydzien; z listy grypa666, tylko bein na prezia rp!
    ====================
    od JP: piszcie na co odpowiadacie , bo z kokpitu nie widać !/ jaki cap ?

   • zyta said

    „Polska potrzebuje mężów stanu, a nie krzykaczy”

    -mezowie stanu zostali wycieci w pien, powinienes o tym wiedziec. Jednym z niewielu ich potomkow jest MIZIA, ktory nadaje sie jak najbardziej ze swoja wiedza i checia patriotycznego dzialania w celu stworzenia prawdziwej Polski. Jest jedynym, ktoremu naprawde zalezy na Polsce i Polakach. Czy ktos tu pisal tak duzo i tak wyraznie o cierpiacej Polsce? Czy to co pisze MIZIA to frazesy?
    Do kazdego mozna sie zawsze o cos przyczepic. Najlepiej negowac i nic pozatym nie robic.

   • MIZIA said

    ŻEBY TERAZ W DOSYĆ SZYBKIM CZASIE TU COKOLWIEK ZMIENIC NA + POTRZEBNI SĄ LUDZIE POKROJU CHROBRY, KRZYWOUSTY , PIŁSUDZKI
    bo czasu juz niema

   • mgrabas said

    osobiście wolałbym, żeby ludzie pokroju Piłsudskiego nie dorwali sie do władzy, eliminowanie wrogów przez pozbawianie ich życia to nie jest rozwiązanie godne mąża stanu, tu potrzeba męża stanu, który porwałby naród i podniósł jego świadomość, jak np. Gandhi, a nie kolejnego dyktatora…

   • MIZIA said

    DO MARABAS ZAPAMIETAJ SOBIE ŻE NA ZBÓJA TRZEBA ZBÓJA
    JAKBY STALIN (ZBÓJ) NA ZBÓJA HILLERA
    CZEKAŁ W BEZ RUCHU LUB URZADZI GŁODUWKE CAŁEJ ROSJI W PROTEŚCIE ŻE HITLER JEST NIEDOBRY – to dzisiaj byś szprechał po nimiecku i żeczywiście jak gandi śmigał w przescieradle
    ps. a chrobry i krzywousty ci pasuja – to sobie sprawdż jakimi metodami oni sie posługiwali
    A WIDZISZ DZIŚ SĄ WIELCY – zapewniam cie że nawet im współcześni cierpli na wiadomości w jaki sposób dopinali celów politycznych

   • Mery said

    Dobrze @Zyta mowisz.
    @MIZIA jest realista, fajny facet. Dobrze Mizia piszesz o Polakach; zrozumiales ze pojecie „patriotyzm” dzisiaj oznacza zupelnie cos innego niz kiedys. „Duma narodowa” to geby nie wyzywisz. Niech sie patriotyzmem zajma kukielki (politycy), a nie my. Nam wpieraja ze mamy kochac nasz kraj kiedy sami go grabia i zadluzaja nasze wnuki.
    Masz racje Mizia zywnosc juz staje sie luksusem. Ceny zywnosci beda w zwiazku z manipulacja pogoda rosly w oszalamiajacym tempie. Jedzenie bedzie najbardziej sroga bronia w dziejach ludzkosci.

    Dzieki Mizia za cala twoja wspolprace, za twoj przekaz informacji. I nie przejmuje sie tymi co nie wierza; niech zyja powietrzem i swoja duma narodowa. Wszystko co napisales o Polakach (a nikogo nie obraziles) to niestety prawda.
    „Takie orly, a tak wyglada nasz kraj…” Dobrze to ujales.
    Pozdrawiam.

   • MM said

    Sugerujesz MIZIA, że pani K to był sabotaż, żeby rozwalić samoobronę?

   • Aśka said

    A Ty myślisz, ze było inaczej?

   • hjk said

    tylko ruchy oddolne raz a 2 to pomysł bojkotu wyborów i pikietowanie lokali wyb, masowa akcja informujaca

  • Stanisław said

   Szanowny panie MM – boję się że z partią będzie tak jak z Solidarnością. Ideały szlachetne, zejdą w końcu na psy po przez zapoczątkowanie wewnętrznych tarć. Wiadomo że uny, czy raczej pisząc jasno żydo-komuna nie pozwoli by w demokratyczny sposób naród się odrodził. Tu trzeba inaczej – jak ? zapewne się pan domyśla.

   ( Ileż to razy już było próbowane w ciągu ostatnich lat ? Zawsze do zdrowej tkanki partii , ugrupowania dołączali się ONI by mieszać i mieć kontrolę na „motłochem”. Społeczeństwo tak już ogłupili że bez naprawdę silnego wstrząsu nic się nie uda )

   • MIZIA said

    własnie masz pan racje – zakładanie partii to gra na ich zasadach pozatym oni w tym układzie maja pozycje krupiera i własciciela tegoż kasyna pod nazwa polska dymo-kracja

   • grypa666 said

    od pb: miziaku, nie slychac cie…

   • MIZIA said

    składam w koncu te dane na gróby wpis a jest tego sporo i zeby był sens i chronologia co z czego wynikło – bo niektórym trza pónkt po punkcie

   • MIZIA said

    ŻECZYWIŚCIE ŚWIAT SIE KONCZY – ZA BYCIE PEDERASTĄ SĄ PRZYZNAWANE EMERYTURY

    http://wiadomosci.onet.pl/2127477,12,emerytury_dla_homoseksualnych_partnerow_kleru,item.html

   • Aśka said

    Stanisław powiedział/a
    11 Luty 2010 @ 2:58 pm

    Zawsze do zdrowej tkanki partii , ugrupowania dołączali się ONI by mieszać i mieć kontrolę na “motłochem”.
    _____
    więc trzeba bazować na tych stowarzyszeniach, organizacjach, ruchach i innych tworach patriotycznych, które już od lat działają … tak myślę

   • hjk said

    jakies zjednoczenie by sie przydalo, ruch, platforma nieobywatelska…

   • Aśka said

    już jest, pisałam o tym wcześniej

  • OlaLa said

   Jasio przychodzi do taty i pyta:
   > tato co to jest polityka?
   > Tato mówi:polityka synku to:
   > -kapitalizm, ja jestem kapitalizm bo ja zarabiam
   > -twoja mama to rząd bo rządzi pieniędzmi
   > -dziadek to związki zawodowe bo nic nie robi
   > -pokojówka to klasa robotnicza bo sprząta i pracuje
   > – ty synku jesteś ludem bo tworzysz społeczeństwo
   > -a twój mały braciszek to przyszłość
   > Jasio mówi: tato ja się z tym prześpię i może zrozumie
   > Jasio poszedł spać. W nocy budzi go płacz małego brata który
   zrobił w
   > pieluszkę. Jasio poszedł do pokoju po mamę, ale nie mógł jej
   obudzić
   > więc poszedł do pokoju pokojówki.
   > Wchodzi a pokojówka zajęta z tatą, a przez okno zagląda dziadek,
   Jasia
   > nikt nie zauważył bo szybko wyszedł, wrócił do swojego pokoju
   > uspokoił braciszka i poszedł spać. Rano Jasio wstał i zszedł na
   dół
   > tato mówi do niego:
   > -no i co Jasiu już wiesz co to jest polityka ?
   > -tak tatusiu wiem
   > -Kapitalizm wykorzystuje klasę robotniczą, związki zawodowe się
   temu
   > przyglądają podczas gdy rząd śpi, lud jest ignorowany, a
   przyszłość
   > leży w gównie.
   > To jest polityka tatusiu.

   • zyta said

    @OlaLa powiedział/a
    11 Luty 2010 @ 9:28 pm,

    -swietne. Tak wlasnie jest.

 16. Simon said

  Historia może się powtórzyć

  Rok Tygrysa jest rokiem zmian. Chiński rok kalendarzowy ma 60-letni cykl. Oznacza to, że mieliśmy już wcześniej do czynienia z energią tego samego rodzaju w roku Tygrysa 1950. Był to rok, kiedy świat konkurował w tworzeniu bomby atomowej. Prezydent Harry S. Truman zapoczątkował budowę bomby wodorowej w styczniu 1950. Związek Radziecki stwierdził, że posiada bombę atomową w marcu tego roku. Z kolei w czerwcu, w Korei wybuchła wojna i wojska amerykańskie wystąpiły w obronie Korei Południowej. Chińskie wojska wkroczyły do Korei w listopadzie i rozpoczęły zmasowany atak przeciwko Korei Południowej. Także pierwsza wojna światowa rozpoczęła się w roku Tygrysa oraz konflikty w Iraku i Sudanie, Chiny najechały Tybet. Wszystkie te wydarzenia są gorzkimi lekcjami z przeszłości mówiącymi nam o destrukcyjnej energii elementu „metalu”.

  Drugi element roku Tygrysa należy do elementu „drzewa” i reprezentuje wczesną wiosnę. Kluczowy aspekt energii Tygrysa zawiera ziarno ognia. Historia wykazała, że Tygrys jest związany z energią atomową. 12 lutego 1950 (dzień Tygrysa, miesiąc Tygrysa, rok Tygrysa) Albert Einstein ostrzegał, że wojna nuklearna może doprowadzić do zagłady ludzkości. 13 lutego 1950 USA straciło bombowiec z ładunkiem bomby atomowej w pobliżu zachodniego wybrzeża Kanady. ZSRR 8 marca ogłosił, że ma swoją pierwszą bombę atomową. Również w elektrowni jądrowej w Czarnobylu doszło do wypadku w 1986 roku (rok Tygrysa, dzień metalu).

  • eteryczna ziemia said

   @Simon
   Metalowy Tygrys jest pokojowo nastawiony do świata, co oznacz, że będzie mniej konfliktów i powodów do niepokoju. Metalowy /Złoty/ Tygrys jest symbolem potegi i zwyciestwa, a jego głowne cechy to: lojalność i sprawiedliwość. Ogólnie rzecz biorąc Rok Metalowego Tygrysa będzie korzystny tylko dla ludzi odważnych /tchórze nie mają żadnych szans na powodzenie/

   Szczegółowa prognoza na rok Metalowego Tygrysa
   http://feng-shui.wieszjak.pl/ogolnie/214429,Prognoza-na-rok-2010.html

   • Simon said

    To ciekawe bo ja w kilku źródłach widziałem, że jest wręcz odwrotnie i rok metalowego tygrysa ma przynieść wiele konflktów i być znacznie bardziej niebezpieczny od zeszłego ziemskiego Bawołu. Zresztą obecna sytuacja na Bliskim Wschodzie wydaje się to potwierdzać…

    Dla mnie to Twoje źródło jest lipne i opiera się na złej analizie.
    Czytałem o tym w sprawdzonych źródłach i jestem pewien że rok metalowego tygrysa będzie zły i może przynieść poważne wojny czy też zamachy.

   • eteryczna ziemia said

    @Simon
    Tylko częściowo masz rację.
    Tygrys-Metal symbolizuje prostote,czystość,stanowczość.
    To ten,który dzieli, tnie, jego zachowanie będzie srogie i zarazem niewinne, postanowienia twarde, oscylujące miedzy destrukcją a pięknem /oraz: ascezą a ekstazą/.
    Jest symbolem energii, jest zwykle skłonny do wiekszych lub mniejszych cięć. Tak wiec w tym roku bedza ciecia w zakresie: obłudy, niesprawiedliwości, fałszywych poglądów, itp. ciemnych i pokreconych zjawisk, coś na wzór chirurgicznego ciecia chorych organów.

 17. CoZaSyf said

  U Urbasia talbot napisał-III wojna trwa.A ja znalazłam taki film z D.Icke-III wojna światowa,przeczytaj więcej-http://www.youtube.com/watch?v=IhwLkyvPpV0&feature=player_embedded

 18. Luc said

 19. Konsekwentna obrona polskości prowadzona przez prof. J.R. Nowaka naraziła go za to na różne ataki i szkalowanie w kraju (na łamach „Gazety Wyborczej”, „Wprost”, „Tygodnika Powszechnego”, „Midrasz”, etc.). Ciągle próbuje się blokować dotarcie do jego książek na terenie całego kraju. W 2002 r. doszło do wystąpienia przeciwko 3 książkom prof. J.R. Nowaka ze strony prokuratury w Tychach. Sprawa zakończyła się fiaskiem po wielkiej serii wystąpień w obronie książek prof. J.R. Nowaka ze strony o. Tadeusza Rydzyka, prezesa KPA Edwarda Moskala i licznych innych działaczy polonijnych, kilku interpelacji poselskich, kilkudziesięciu profesorów i in. Niepowodzeniem zakończyła się również podjęta w 2003 r. próba zaskarżenia broniącej prawdy o Polsce książki „100 kłamstw J.T. Grossa” w prokuraturze warszawskiej. Teksty Profesora J.R.Nowaka bezpośrednio ukazują prawdę o pseudo elitach politycznych, próbach fałszowania polskiej historii przez pseudo historyków, manipulacjach i cenzurze w mediach, antypolonimie, aferach. Profesor Jerzy Robert Nowak jest mistrzem polemiki, swoje teorie podpiera faktami, potrafi bezpośrednio i odważnie demaskować obłudę i kłamstwa, co najczęściej kończy się ucieczką przeciwników od dyskusji

  • szach said

   Co może zrobić jeden czlowiek modlitwą,uporem,odwagą.Na stronie http://www.dzieckonmp.wordpress.com film nagrany przez tvp o Kazimierzu Świtoniu.
   Narzekanie ani nawet wiedza nie zmienią świata,lecz dzialanie.Niech każdy sobie odpowie,co zrobil dla swej Ojczyzny,dla Polaków.Pewnie „mocherowe berety” robią więcej dla Polski,niż większość tu obecnych na forum-no chyba,że tu są wymienieni.

  • Ola said

   są jeszcze mądrzy naukowcy, właśnie prof JR Nowak i prof Wolniewicz, którzy bronią Polski, ale, niestety, sami nic nie zrobią. Niedawno prof Wolniewicz miał sprawę sadową, powiedział co chciał powiedzieć, wyjaśnił światłemu sądowi.

   Słuchajcie, czytaliście dzisiejszy top art o zasobach gazu w Polsce u Gajowego Maruchy? Następna afera złodziejska. Polecam.
   Poza tym b mądra audycja dzisiaj w tv Trwam/Radio Maryja na w/w temat Rozmowy niedokończone
   Temat: Polski gaz ziemny – pomijane źródło energii.
   Gość: red. Wiktor Stanisław Michałowski – redaktor naczelny kwartalnika „Rurociągi”. To ekspert gazowo-rurociągowy, fantastyczny Pan.

 20. :( said

  nie pozwólcie się jednak sprowokować uny już dawno przygotowali dla Was obozy

  • CoZaSyf said

   😦 Juz od dawna trwa nagonka na szpitale-a to ze bhp,że aparatura stara.Czyżby zamienic je w jw.?Czy prezent” dla kolesi?Podobno maja w usa prywatne wiezienia i całkiem niezły biznes na tym kręca!!!

 21. CoZaSyf said

  Juz kiedys pisałam,że można COŚ zrobic.Kibice piłkarscy/często nazywani kibolami/ zrobili akcje KONIECPZPN- im sie udało! http://www.youtube.com/watch?v=2cUVPrtgiYY&feature=player_embedded

  • szach said

   Co K.Świtoń w pojedynkę osiągnąl .Polecam film tvp na http://www.dzieckonmp.wordpress.com

  • Fraktal said

   Z teo co wiem to sąd kazał zamknąć tą stronkę internetową.

  • grypa666 said

   od pb: komentarz pod filmikiem
   „Warto aby z metod kibiców piłkarskich zaczęli czerpać obywatele i zorganizowali się w walce przeciwko korporacjom, bankom, ZUS-owi, itp. pasożytom, które okradają obywateli. Więcej o tym w serwisie Obywatelskie nieposłuszeństwo – obnie info”
   warto by kibice wzieli sie tez za sprawy witalne dla narodu = cyrk, sport i rozrywka to odwracanie uwagi i rozpraszanie energii mlodych

 22. APEL DO POLAKÓW W KRAJU I NA OBCZYŹNIE !

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/02/11/apel-do-polakow-w-kraju-i-na-obczyznie/

  • szach said

   ciekawe ilu ruszy tylek i coś zrobi w tej sprawie.Gadać i biadolić wielu potrafi(widać ilu forumowiczów na blogu obecnych).Zobaczymy czy jakieś czyny pójdą za tym pisaniem.

  • ALFA said

   O konspiracji
   Wbrew temu, co sugeruje Kajka na blogu Aleksandra Ściosa, ja też (tak jak on) sądzę, że dopóki to możliwe, należy głosić na dachach to, co uderza w neokomunistyczny system. Rzekłbym nawet, że tego rodzaju działania doskwierają sternikom tego systemu o wiele bardziej niż gdyby się podejmowało „aktywność konspiracyjną”. Jeśli zresztą przypomnimy sobie, jak sami esbecy zakładali drukarnie i infiltrowali solidarnościowe podziemie, to od razu uświadomimy sobie, iż działalność konspiracyjna wcale nie jest łatwa do prowadzenia (ba, ze swej istoty narażona jest na natychmiastową infiltrację). Po drugie taką działalność stosunkowo łatwo dezawuować w mainstreamie na zasadzie „a, coś tam sobie jakieś oszołomy w podziemiu robią, głoszą, ale to nie jest ważne, zresztą, nie wiadomo, kto to, skąd on i o co mu chodzi” itp. Zresztą w sytuacji, gdy blogi konserwatywne są dość licznie odwiedzane i czytane, mijałoby się z celem „chowanie ich” gdzieś i szukanie dróg dojścia do odbiorców na nowo. Oczywiście, jeśli, tak jak pisze Ścios w odpowiedzi Kajce, dojdzie do pełnego zamordyzmu w Polsce, to trzeba będzie zmienić strategię działania (mam nadzieję, że wtedy znowu Kościół włączy się w walkę, tylko że już bez chęci „negocjowania” z zamordystami). Na razie jednak trzeba korzystać z tego, co daje o wiele większe możliwości dla wspólnotowego kontaktowania i komunikowania się obywateli i odbudowywania świadomości narodowej aniżeli działanie podziemne.

   Nie byłoby potrzeby uruchamiania tak wielkiej machiny propagandowej (takiej, jaką urządzono za III RP właśnie z kartelem na rynku medialnym, gdzie olbrzymia większość środków przekazu ładuje odbiorcom do głów dosłownie to samo tylko na różne sposoby), gdyby nie sądzono, że właśnie głosy oficjalne, publiczne – nawet jeśli rozproszone i marginalizowane – stanowią istotne zagrożenie dla systemu. Nikt by się nie zabierał za zwalczanie „niszowych pisemek prawicowych”, RM czy blogosfery, gdyby nie płynęły stamtąd głosy celnie uderzające w machinę zakłamania. Jeden tekst Ściosa robi wyrwę w monolicie tak dużą, że funkcjonariusze Ministerstwa Prawdy musieliby rok pracować dzień w dzień, by tę dziurę zabetonować, a i to przy założeniu, że Ścios nic nie pisałby przez 365 dni. Warto zresztą zauważyć, jak znowu na s24 pojawiają się coraz ostrzejsze ataki na konserwatywnych blogerów – nie wiedzieć czemu całkowicie tolerowane przez administrację i red. Jankego (osobiście pisałem o tym do Ephorosa i nic), co widać dobitnie choćby na przykładzie cytowanym na moim blogu przez andy’ego (link poniżej). Tego typu ataki nie biorą się bez powodu. Gdyby adresaci tychże ataków, jak choćby wspomniany Ścios, nie pisali czegoś sensownego, istotnego, prawdziwego i obnażającego zakłamanie III RP, to by nikt sobie nie zdzierał gardła na wycie i zagłuszanie. Mechanika zagłuszania jest dokładnie taka sama jak w czasach peerelu, w których, mimo totalnego władania mediami, czerwoni musieli jeszcze uruchamiać specjalne urządzenia, by utrudniać odbiorcom docieranie do RWE, „Głosu Ameryki czy „bibisyna”.

   Należy konsekwentnie poszerzać przestrzeń wolności słowa, ponieważ coraz więcej przesłanek (znowu odwołam się do Ściosa – niedawno pisał o bondaryzacji, teraz pisał o bezpieczniackim zagrożeniu, jakie niesie ze sobą kandydatura Jamajki) przemawia za tym, że proces rekomunizacji naszego państwa wszedł w fazę decydującą i jeśli opozycja się nie obudzi, i nie zacznie aktywizować w formie kontrofensywy w stosunku do tego procesu, to się ocknie w sytuacji dość podobnej do tej, w jakiej była, jeśli chodzi o ostrzał medialny, za czasów kaczystowskich, tylko, że będzie już nie po stronie rządowej, lecz najwyżej na ulicznych wiecach. Konspiracja ma tę zaletę, że się robi coś, o czym wielu nie wie, lecz ma tę podstawową wadę, że mogą się do nas – właśnie ze względu na „tajemniczość” i „skrytość” działań – dołączyć ludzie podający się za antykomunistycznych zapaleńców, a tak jak Maleszka, pracujących dla policji politycznej. Nie wykluczam zatem działań konspiracyjnych, lecz jeszcze nie teraz i nie w taki sposób, jak to robiła pierwsza Solidarność. Może SW ustrzegła się błędów Solidarności, tworząc struktury rozproszone i w dużej mierze impregnowane na inwigilację – tak czy tak jednak czasy dziś mamy inne i samą wizję działań antysystemowych należy do nich dostosować, nie zaś naśladować rozwiązania, które, niestety, okazały się mało skuteczne, jak wiemy, ponieważ system w chwili swej największej słabości przeciągnął na swoją stronę „wybrańców” opozycji i zawarł układ, w którym egzystujemy do dziś – układ udający normalne państwo.

   http://cogito.salon24.pl/155907,necandus
   http://cogito.salon24.pl/155907,necandus#comment_2193808
   http://cogito.salon24.pl/155907,necandus#comment_2193826
   http://freeyourmind.salon24.pl/155716,synowie-dziada#comment_2193521

 23. reekofputrefaction said

  Ten madry Pan napisal:
  ‚Ostatnio demokratycznie wybrany prezydent suwerennego państwa został napadnięty przez Syjonistów i powieszony za to, że zlikwidował sektę powodującą destrukcję państwa, w jego miejsce na siłę zainstalowano dyspozycyjnych kundli i mieszańców przy milczącej aprobacie całego świata.’

  O kogo chodzi bo nie kumam. Jesli o Saddama to Panu Reporterowi sie chyba priorytety pozajaczkowaly.
  =================
  od JP : Więc proszę o odzajączkowanie..

  • reekofputrefaction said

   ale o S.H. chodzi czy nie, bo krzem na serwerze po proznicy sie marnowac bedzie…

   bo nie rozumem w takim razie okreslen:

   ‚demokratycznie wybrany prezydent’ – w jaki sposob Saddam doszedl do wladzy w 1979?? Demokratycznie?? w wolnych wyborach?? z kim rywalizowal w takim razie??
   ‚zlikwidowal sekte powodujaca destrukcje panstwa’ – w sensie?? to ze likwidowal to wiem, ale kogo to juz mniej precyzyjne – ta sekta to Kurdowie?? Persowie?? Szyici??
   ==============
   od JP : jedno jest pewne , nie mieszkańcy i obywatele Iraku są beneficjentami „pomocy”, ale to oni koszty ponieśli i ponoszą nadal
   ===========
   Odzajaczkowanie: wpisanie Saddama jako ‚demokratycznego prezydenta’ w uzasadnienie teorii o wszechwladzy zydowskiej i opanowywaniu przez nich swiata jest co najmniej zenujace. Rownie dobrze mozna by tam wstawic Pinocheta i Pol-Pota (zeby byla rownowaga po obu stronach barykady).
   ======================
   od JP: też widać podobieństwa do Iraku ? Afganistan, Palestyna i Haiti w realizacji i Iran w planach „demokratyzacyjnych” ?

   • grypa666 said

    od pb @reekofputrefaction 11 Luty 2010 @ 3:24 pm e
    zionie matolstwem: kompleks jot macza paluchy od ‚konfliktow balkanskich; poczytaj moje referata na prawym marginesie oraz ‚wolfgang eggert petition’ nastepnie wracaj tu na dyskusje

   • reekofputrefaction said

    Jawohl!
    Pojde sie douczac i na pewno przytakne ze Zydzi rzadza nami. A Irak Saddama byl wolnym krajem gdzie kazdy mogl robic coo chcial. I pelnie swobod demokratycznych posiadal. Tylko widocznie przez matolectwo tego nie dostrzegam.

    Wypowiedz byla nie o ‚kompleksie jot’ a o niezrecznym sformulowaniu w komentowanym artykule. Gdzie tu matolstwo??
    ====================
    od JP: na jakiej podstawie i w/g jakiego prawa oceniasz ustrój i stosunki społeczne suwerennego państwa i wolnego narodu ?
    To była sprawa wewnętrzna Iraku . Reszta , to sprawa merdialna. Rozejrzyj się, bo mamy ten sam z unemi problem.

   • reekofputrefaction said

    Na podstawie relacji ludzi ktorzy stamtad uciekli chociazby. Tak sie sklada ze mam Kurda w rodzinie. I irackich znajomych.

    Wedlug jakiego prawa – wedlug kryteriow uzytych w artykule powyzej chociazby.

    Bylem, jestem i bede przeciwny interwencji w Iraku, a wlasciwie spodsobu w jaki zostala przeprowadzona, ale po to sa uklady miedzynarodowe i ludzka solidarnosc, zeby ludobojstwo zostalo nazwane ludobojstwem i ograniczone/powstrzymane.

    Rozumujac w ten sposob ‚wewnetrzna sprawa Iraku’ to Czeczenia byla/jest wewnetrzna sprawa Rosji, Korfodan Sudanu, a Tutsi/Hutu-Rwandy, Burundi i DRK.
    ==============
    Od JP : trzeba rozumować i kojarzyć w ten sposób: Saddam nie tylko został usunięty/bo stał się niewygodny/ on też został wstawiony,
    i to też jest ingerencja. Prawa narodów i państw nie są gwałcone od 5, czy dziesięciu lat. Są gwałcone i to trzeba zakończyć i od tego zacząć. Rozliczyć zaszłości w następnej kolejności. Na razie donauczajmy się,/ przy kominku–póki zimno i ciemno na dworze

 24. Ola said

  zobaczcie jakie w USA kwadratowe …

  Prezydent Obama

  Amerykańskie Grand Jury: Obama nigdy nie był studentem Columbia University (Nowy Jork).
  10.02.2010
  http://americangrandjury.org/investigators-declare-obama-never-attended-columbia-university
  Dr Manning zatrudnił zespół śledczych w celu sprawdzenia powyższej deklaracji. Wnioski śledztwa:
  – Uniwersytet nie ujawnia faktu, czy „rzekomy” dyplom wydany był na nazwisko Barry Soetoro czy Baracka Husseina Obamy. Nie ma ogólnodostępnych materiałów odnośnie tego dyplomu.
  – Obama twierdzi, że był studentem Columbii w latach 1982 i 1983, ale śledczy nie znaleźli w dokumentach z lat 1981-1984 nazwiska Baracka Obamy w rejestrze, programach, klubach sportowych, dokumentach wydziałowych, ogłoszeniach, roczniku, listach członków klubu, listach stowarzyszeń, listach nagród, listach dziekańskich, gazecie uczelnianej, studenckim radio/telewizji, listach pracowników, pracodawców, pracowników fizycznych.
  – nie ma jego nazwiska na wydziale Nauk Politycznych, końcowego rocznika
  – nie ma żadnych dokumentów uniwersytetu z jego nazwiskiem, które mogłyby pokazać gdzie mieszkał, pracował, grał w ciągu badanych 4 lat
  – żadna z osób, z którymi rozmawiali śledczy: profesorowie, pracownicy, studenci (z rozpatrywanych roczników) nie pamiętała Obamy, co stanowi niepodważalny dowód.
  Na stronie jest film z dr Manningiem.
  + + +
  Świadectwo urodzenia Obamy: czyste oszustwo
  1.04.2009
  http://americangrandjury.org/barrack-obamas-birth-certificate-a-pure-fraud
  Secretarz prasowy Białego Domu – Gibbs, niechcący zamieszał administrację Obamy w przestępstwo, kiedy powiedział: „świadectwo jest w Internecie, gdyż my je tam umieściliśmy”.Dr Ron Polarik, uważany za autorytet i ekspert ws. „podrobionych” Świadectw Żywych Urodzeń (COLB) napisał list do Amerykańskiego Grand Jury nt. świadectwa zamieszczonego w internecie:
  „1.06.2009
  W listopadzie 2008 udowodniłem, bez cienia wątpliwości, że rzekome świadectwo nie istnieje! Mówimy tu o nieistniejącym dokumencie, co jest przyczyną, że nikt go nie widział. W Internecie jest spreparowana kopia świadectwa.
  Ale nie wygląda ono jak prawdziwa kopia prawdziwego świadectwa z 2007 roku. Wiem to, ponieważ zeskanowałem ponad 500 prawdziwych świadectw. Wiem również jak to lewe świadectwo zostało zrobione.
  Problemem nie jest to, czy można użyć kopii prawdziwego świadectwa by udowodnić status obywatelstwa w chwili urodzenia, ale to, że prezydent (wraz z licznymi wspólnikami) popełnili udokumentowane przestępstwo oszustwa tworząc fałszywy dokument tożsamości, sprzeczny z prawem federalnym i stanowym. Mówimy tu o przestępczym zachowaniu amerykańskiego senatora i prezydenta USA.
  Ta kopia lewego świadectwa została wykorzystana w celu oszukania USA, jego obywateli i rząd, by uwierzyć, że Obama urodził się na Hawajach, wobec czego jest obywatelem od urodzenia. To oszustwo wykorzystano również po to, by inni nie mogli zobaczyć prawdziwego, oryginalnego świadectwa.
  Udokumentowane oszustwo podlega karze za każde przestępstwo w wysokości do 5 lat więzienia i 250,000 USD kary.
  To czyni p. Obamę nie kwalifikującym się na sprawowanie urzędu prezydenta.
  I na tym powinniście się skoncentrować”.
  Na stronie są 2 kopie świadectw: 1. Obamy (z Internetu) i 2. prawdziwej wydanej na Hawajach.
  Prawdziwy COLB zawiera informację miejsca urodzenia rodziców noworodka, jak również ich adresy.

 25. 108.

  A jak my (Żydzi? – H.P.) mówimy, że musimy się szybko zintegrować z Europą, to jest to nasza kontra na polskość. A. Szczypiorski: „Gazeta Wyborcza”, 20 XII 1992 r.

  Tradycje narodowe to rezerwat mitów, co więcej, polskie mity naro­dowe są to w większości mity martwe. Marcin Król: „Życie Warszawy”, 11 III 1994 r.

  Zużyte, skompromitowane słowa „patriotyzm”, „polskość”, „Ojczyz­na”, nie odrodziły się w III Rzeczypospolitej. Aleksandra Jakubowska: „Wprost”, 3 IV 1992 r.

  * * *

  Dla Polaków nie ma miejsca na ziemi. Czesław Miłosz’: Rok myśliwego.

  Polska nie jest nikomu potrzebna. Polski może nie być. Polski nie było przez 123 lata. Adam (Aaron) Szechter vel Adam Michnik.

  * * *

  Największym zagrożeniem dla Kościoła w Polsce jest nacjonalizm. Tymczasem Kościół w świecie staje się coraz bardziej uniwersalistyczny. Jeżeli nie pozbędziemy się nacjonalistycznych ciągot, to grozi nam zmar-ginalizowanie i oderwanie od głównego nurtu Kościoła Powszechnego na świecie. Jezuita Stanisław Musiał.

  * * *

  Śmieszna polska nędza, polska ksenofobia, prowincjonalizm, nasz mentalny lamus i zaścianek. S. Tym, „Wprost”, 8 III 1992 r.

  * * *

  Polska jutra może się podzielić na Mazowsze, Wielkopolskę, Górny Śląsk i Dolny Śląsk. Krzysztof Bielecki, były premier.5

  * * *

  (…) palanty patriotyczne, palanty martyrologiczne, patriotyczno-naro-dowe gnioty. Tomasz Jastrun, syn stalinowskiego poety Mieczysława Jastruna”.

  1. Miłosz już w Wilnie kolaborował z bolszewikami, a po wojnie został za to nagrodzony kilkuletnią pracą

  w dyplomacji. Otrzymał Nagrodę Nobla, podobnie jak Wisława Szymborska, autorka panegiryków socrealizmu.

  2. Zob. J. Jasiński: Michnikowi Polsku niepotrzebna. „Nasza Polska”, 16 X 1996 r.

  3. Tak oświadczył w deklaracji złożonej w imieniu Polski w Brukseli 3 marca 1993 r. (Zob. Stanisław Wysocki: Żydzi w Trzeciej Rzeczypospolitej, 1997, s. 51).

  4. Zob. Stanisław Wysocki: Żydzi przeproście. Wyd. Ojczyzna 1998, s. 56.

  109

  Wszystko niemal, co przedstawia się w polityce jako NARODOWE, jest ponure i syczące nienawiścią. Andrzej Osęka, „Gazeta Wyborcza”, 21 X 1991 r.

  (…) apele o tworzenie państw narodowych, dające się słyszeć również w naszym kraju (chyba jeszcze nie całkiem waszym! – H.P.), oznaczają w praktyce wezwanie do nowej dyskryminacji mniejszości narodowej. Historyk Jerzy Tomaszewski, „Polityka” 5 V 1990.

  Zgadzam się z gombrowiczowskim obrazem naszego społeczeństwa, w którym panoszy się polactwo, kościółek i nasz prowincjonalizm. Przed tym się bronię. Jerzy Stuhr, aktor’.

  * * *

  Istotne jest jednak nie zagrożenie nacjonalistyczne, ale zagrożenie, ja­kie niesie ze sobą tak zwany Polak-katolik, czyli cichy nacjonalizm. Marcin Król, „Res Publica”.

  * * *

  Trzymanie się tradycyjnego rozumienia racji stanu, czy też głoszenie haseł narodowych (…) oddala nas od Europy. Marek Wąsowicz, „Rcs Publica”, 4/1991.

  * * *

  Polska była biednym, głupim krajem, zidiociałym na skutek swoich nieszczęść. Kazimierz Kutz, „Gazeta Wyborcza”2.

  * * *

  Treść słów „ojczyzna”, „patriotyzm” zaczęła przypominać dawno nie­uporządkowany składzik, w którym rzeczy cenne leżą obok bezwartościo­wych rupieci. Jerzy Sosnowski, „Gazeta Wyborcza” 12 VIII 1994 r.

  * * *

  Przestańmy uważać, że literatura polska musi istnieć. Nawet jeśli zni­knie, i tak będzie istniała jakaś literatura. Każdy będzie mógł sobie coś wy­brać z ogromnej światowej oferty. Kinga Uuniii, „Ex Libris” (dodatek „Życia Warszawy”), 48/1994.

  Krzewi się fanatyzm religijny w Polsce i nacjonalizm wraz ze źle ma­skowanym antysemityzmem. Maria Szyszkowska-, „Wprost”, 13 VI 1993 r.

  1. „Tygodnik Solidarność”, 14 V 1993 r.

  2. Zob. „Lad”, 22 VIII 1993 r.

  3. Zob. P. Bączek: „Gazeta Polska”, 16 XI

 26. eteryczna ziemia said

  Przesłuchanie w sprawie szczepionek
  http://www.stopcodex.pl/2010/02/przesluchanie-w-sprawie-szczepionek

  Jestem pod wrażeniem, jaki wspaniały człowiek…

 27. eteryczna ziemia said

  20 stycznia ub.r. Barack Obama na stopniach Kapitolu w Waszyngtonie składał przysiegę.
  Jednak po raz pierwszy w historii przekazywany z dawien dawna rytuał przysiegi został naruszony. Artykuł nt. „Podwójnej przysiegi Obamy” można przeczytać w „Nieznanym Swiecie” /nr luty-2010/
  Ponadto w wymienionym miesięczniku jest obszerny artykuł: „Kto i dlaczego ukrywa prawę o niektórych szczepionkach-poruszający materiał faktograficzny.

  • Brenda said

   Z tego co mowili to pomylil sie gosc, po ktorym Obama mial powtarzac. Podobno Obama powiedzial poprawnie, ale i tak zrobili pozniej powtorke chyba w jego gabinecie.

 28. dlaczego zydow nalezy izolowac said

  Motto:
  „Laureat „Pokojowej Nagrody Nobla” (pomimo, ¿e był znany z haniebnych zbrodni i
  mordów Palestynczyków), były premier Izraela Menachem Begin, precyzyjnie wyjasnił stanowisko, cel
  Zydów i istnienia dzisiejszego Izraela, mówiac: „Nasza rasa (mówiac o ¿ydach) jest Rasa
  Mistrzów. Jestesmy swietymi bogami na tej planecie. Ró¿nimy sie od ni¿szych ras poniewaz wywodza sie
  one od insektów. Faktycznie porównujac je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzeta, owce w
  najlepszym przypadku. Inne rasy sa uwa¿ane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest
  rzadzenie ponad nizszymi rasami. Nasze ziemskie królestwo bedzie rzadzone poprzez naszych liderów za
  pomoca rózgi zelaznej. Masy beda lizac nasze stopy i słu¿yc nam jako nasi niewolnicy”. –
  Menachem Begin. (za: Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982.
  (Pamietniki prezydenta Cartera)”.

 29. eteryczna ziemia said

  Nie na temat ale ważne – na świecie bedzie mniej cierpienia, no i ta zmiana w świadomosci…
  http://www.Sfora.pl/W-Chinach-juz-nie–zjesz-psa-a16432
  /a w Polandii jedza !?/
  Koty – ze wszystkich zwierząt – są najbardziej wrażliwe na ból, a w Chinach zanim trafia na stół, są obdzierane żywcem ze skóry, a następnie wrzucane do wrzatku.

 30. ALFA said

  2010-02-09 W Sejmie o GMO
  http://www.mos.gov.pl/artykul/2126_pliki_audio/11039_2010_02_09_w_sejmie_o_gmo.html

 31. Aśka said

  http://fronda.pl/news/czytaj/katechizm_na_miare_ekumenizmu_nie_ma_zgody_bedzie_po_katolicku

  DrukujKatechizm ekumeniczny – wystarczy, że zatwierdzi go Kościół

  * Kategoria: Kościół
  * czwartek, 11 lutego 2010 10:50

  Oryginalną formułę ekumenicznego katechizmu zaproponował przedstawicielom niekatolickich wspólnot chrześcijańskich kard. Walter Kasper. Miałby on być wprawdzie opracowany z niekatolikami, ale zatwierdzony wyłącznie przez stronę katolicką.
  ____________
  A potem to już tylko new age … jesteśmy już o krok

 32. eteryczna ziemia said

  Polacy są winni. Dlaczego Zydów wymordowano w Polsce?
  Co wy na to?
  http://www.kciuk.pl/Polacy-sa-winni-Dlaczego-Zydow-wymordowano-w-Polsce-r4194

 33. ALFA said

  wracam do głównej

  o. Tomasz Podiadło CSsR

  Program „Czysty Polak”
  Lista Żydów i osób pochodzenia żydowskiego w Polsce

  I jesze jeden piękny Rocznicowy prezent z samego Chicago. Pan Zdzisław Jesse Brzeziński stworzył cudowną witrynę POLONICA.NET. Możecie tam sprawdzić, czy macie zdrowe korzenie, czy jesteście Polakami i myślę, że tak, a jeśli nie, to i tak będziemy wdzięczni za wspomożenie naszego Dzieła!

  http://www.ojciec-dyrektor.de/zydy.htm

 34. witosPL said

  Przydatny programik do zrobienia backupu tej strony – WinHTTrack Website Copier 3.43-9 . Do pobrania m.in stąd: http://www.httrack.com/page/2/ . Program pobiera na dysk kompletne serwisy internetowe w celu przeglądania offline. Program zachowuje oryginalną strukturę pobranej witryny. Ściągając automatycznie zmienia odnośniki wewnętrzne. W razie czego informacje nie przepadną 😉

 35. Zbyszko said

  Popieramy Lige Polskich Rodzin

  • oko1 said

   Liga Polskich Rodzin I Samoobrona to dwie Polskie partie polityczne ktore nie braly udzialu w rabunku naszego majatku narodowego.
   Dlatego taka nienawisc na Romana Giertycha i Andrzeja Leppera. Nie ma na nich hakow, wiec zrobiono prowokacje aby skazac i niedopuscic do wyborow.
   Pozatym te dwie partie nie siedzialy przy okraglym stole.

  • oko1 said

   nie pokazalo sie

 36. ALFA said

  MAMY NASTĘPNYCH PREZYDENT LECH KACZYŃSKI NADAŁ OBYWATELSTWO
  14 OSOBOM POSZKODOWANYM W MARCU68

  Na podstawie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i ustawy o obywatelstwie polskim Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński postanowieniem z 12 lutego 2008 r. nadał obywatelstwo polskie następującym osobom: Nora Lerner, Marek Karliner, Dan Karliner, Tal Karliner, Miriam Bernstein, Dani Borten, Leonard Furmański, Hana Gamerman, Eva Ada Grunhut, Bracha Kookva-Shlomo, Yafa Lustgarten, Izrael Perlman, Barbara Rapaport, Tamar Yeger.

  http://www.prezydent.pl/x.node?id=1011848&eventId=16527853

 37. ALFA said

  CZEGO BOI SIĘ MARSZAŁEK POLSKIEGO SEJMU ?MILCZENIE
  I TO CZŁOWIEK KTÓRY MA STARTOWAĆ NA PREZYDENTA
  SZUKAJCIE HAKI NA KAŻDEGO ZAWSZE COŚ SIĘ ZNAJDZIE

  ..) Nie wiem czy nadszedł już czas, czy może dopiero nadejdzie, gdy za milczenie w sprawie Bronisława Komorowskiego zapłacimy wszyscy. Szczególnie zaś ci, którzy zwodzeni (…) dostrzegają rzeczywistość, tylko na odległość dzielącą ich od ekranu telewizyjnego.(…)
  Co zrobił Bronisław Komorowski?

  Oto do marszałka polskiego Sejmu przychodzi człowiek, który w latach 80. był dwukrotnie szkolony przez KGB, współodpowiedzialny za niszczenie akt byłej WSW i działania na szkodę państwa polskiego. Człowiek, znany w środowiskach biznesowo-politycznych, między innymi tych, w których poszukuje się winnego zamordowania generała Papały. Człowieka tego i jego sprawę, anonsuje marszałkowi jeden z generałów Wojska Polskiego, którego III RP uhonorowała najwyższymi odznaczeniami. Pan Komorowski doskonale wie, z kim ma do czynienia, oraz w jakiej sprawie ma spotkać się z tym człowiekiem. Podczas spotkania człowiek ten wyraźnie i jednoznacznie „sugerował możliwość dotarcia albo do tekstu, albo do treści całości lub fragmentu dotyczącego mojej osoby-aneksu do raportu WSI” – stwierdza sam Komorowski. Ta propozycja, to nic innego jak oferta przestępcy – sprawcy, który poszukuje pasera, gotowego zapłacić żądaną cenę i ułatwić wykonanie roboty.

  Marszałek Sejmu wyraża zainteresowanie przestępczą ofertą wykradzenia aneksu do Raportu – dokumentu, objętego najściślejszą tajemnicą państwową. Jest zainteresowany przestępstwem – „Ja wyraziłem wstępnie zainteresowanie jego propozycją.” Przez kolejne ponad dwa tygodnie Komorowski odbywa różne spotkania z innymi oficerami WSW i WSI.

  http://solidarni.org/publicystyka/polska/afera_marszakowa/milczenie

 38. bloff said

  Ewa Kopacz w Watykanie, papież się z nią wcale nie spotkał

  Polityk, która przyczyniła się do aborcji u 14-latki, była gościem prestiżowego spotkania w Watykanie. To wywołało zamieszanie i dezorientację. Czy papież rzeczywiście wyróżnił Ewę Kopacz?

  „Nie tak dawno środowiska katolickie głośno domagały się ekskomuniki dla Ewy Kopacz (…). A wszystko przez to, że Kopacz interweniowała w szpitalu w sprawie 14-latki, której lekarze nie chcieli przeprowadzić aborcji. Minister tłumaczyła, że jako urzędnik wykonuje prawo. Działacze katoliccy podnieśli jednak wrzask, że minister zdrowia pomogła w aborcji. A za to grozi ekskomunika. Jednak nie wszyscy w Kościele tak uważali. W czwartek Watykanie Ewa Kopacz otwiera obchody 25-lecia Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia i spotka się z Benedyktem XVI.” – głosi lakoniczna, ale dość emocjonalna notka w tabloidzie „Super Express”.

  Ton tekstu w bulwarówce oddaje dobrze, w jaki sposób mogła zostać odebrana watykańska wizyta minister zdrowia Ewy Kopacz przez osoby niechętne nauczaniu Kościoła bądź nie rozumiejące istoty problemu. Czy po tym, jak minister Ewa Kopacz w istotny sposób przyczyniła się do zabicia dziecka „Agaty” rzeczywiście została „wyróżniona przez papieża”?

  Przede wszystkim minister Kopacz nie spotkała się z Ojcem Świętym. Na stronie Ministerstwa Zdrowia widnieje jedynie informacja o tym, że Ewa Kopacz została zaproszona na obchody powstania papieskiej rady. Rzecznik prasowy Minister Zdrowia Piotr Olechno zaprzecza jednak w rozmowie z Fronda.pl, jakoby w programie wizyty minister znalazła się audiencja, czy spotkanie z papieżem Benedyktem XVI.

  Jak to się stało, że szefową resortu zdrowia zaszczycono zaproszeniem do Stolicy Apostolskiej? Wszystko za sprawą watykańskiego „ministra zdrowia” – ks. abp. Zygmunta Zimowskiego. To on zaprosił ją teraz do Watykanu.

  Kopacz, deklarująca się jako katoliczka, mieszka w diecezji radomskiej, której przewodzi właśnie przewodniczący watykańskiej Rady ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia. Gdy w 2008 roku w jednym z programów telewizyjnych minister oświadczyła, że wskaże 14-latce z Lublina szpital, gdzie ta będzie mogła dokonać aborcji, wierni prosili biskupa Zimowskiego, by potwierdził, że Kopacz zaciągnęła na siebie ekskomunikę. Choć Kościół oficjalnie naucza, by politykom popierającym aborcję nie udzielać Komunii Świętej, ówcześnie jeszcze biskup Zimowski prośby o reakcję zbył milczeniem.

  – Był to jednoznaczny brak męstwa – komentuje w rozmowie z Fronda.pl poseł PO Jacek Żalek i zaznacza, że chodzi mu nie tyle o zachowanie minister Kopacz, ile o reakcję biskupów. – Jak się zachowała minister, każdy widział. Ale o ile polityk ma pewne prawo do zachowań, które będą budziły wątpliwości moralne, to biskup ma w takiej sytuacji bezwględny obowiązek nazywania białego białym, a czarnego czarnym – mówi kolega klubowy Ewy Kopacz.

  – Wtedy Pani mister zachowała się jak polityk bez kręgosłupa moralnego. Miała zapewne poczucie, że ludzie wokół chcą tej aborcji – wskazała szpital, teraz uznała, że wizyta w Watykanie będzie dobrze widziana, więc pojechała – mówi portalowi poseł z Białegostoku. – Wydaje się, że teraz albo Watykan nie jest do końca konsekwentny, albo dyplomatyczne służby watykańskie nie do końca mają rozeznanie w sprawie – ocenia całą sytuację poseł Żalek.

  Ta hipoteza wydaje się całkiem prawdopodobna w kontekście ostatnich doniesień o kłopotach abp. Rino Fisichellego. Hierarcha ten wypowiedział się „nieortodoksyjnie” w sprawie aborcji u zgwałconej brazylijskiej 9-latki, co wywołało kontrowersje i obiegło media na całym świecie. Papież o sprawie dowiedział się dopiero po wielu miesiącach. Dlatego niewykluczone, że Benedykt XVI o „sprawie Agaty” również nigdy nie słyszał, skoro miała rozgłos właściwie tylko w Polsce.

  Jacek Żalek zwraca też uwagę, że może wyjaśnienie zaproszenia Ewy Kopacz leży gdzie indziej. Do Watykanu przyjeżdżają przecież różni ludzie, a sam papież spotkał się z prezydentem USA Barackiem Obamą, któremu do poszanowania życia jeszcze dalej, niż minister Kopacz. – Kościół zawsze daje człowiekowi szansę i nadzieję na poprawę. Sam fakt, że minister została publicznie uznana za osobę, która reprezentuje katolickie wartości, może na nią podziałać dwojako: albo uzna, że nie musi już nic robić, bo i tak jest uznawana za katoliczkę, albo zmobilizuje ją to do pracy nad sobą, by mogła lepiej reprezentować te wartości – uważa Żalek.

  Rzeczywiście, wśród pozostałych gości spotkania Rady ds Duszpasterstwa Służby Zdrowia była m.in. Margaret Chan – szefowa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), która to organizacja również nie jest znana z obrony życia nienarodzonych. Pozostaje więc mieć nadzieję i modlić się, by wyróżnienie dla obu wpływowych kobiet przyniosło dobre owoce, a nie zgorszenie.

  źródło:http://fronda.pl/news/czytaj/kopacz_jak_obama_jedzie_do_watykanu

 39. ALFA said

  Nasi biedni politycy
  Polityk, czyli darmozjad, złodziej, hipokryta, łapówkarz, kłamca, stręczyciel, oszust, morderca i zbrodniarz w jednym, to takie stworzenie, które wyrwie staruszkowi lekarstwo, dorosłemu chleb, a dziecku cukierki sprzed nosa, aby tylko wypłacić sobie za to sowitą pensję z premią, dopłatą i wszelkimi dodatkami, oraz wygodnie żyć kosztem innych, nabijając się z nich przy okazji. Oczywiście wszystko dla dobra wyborców. Zdepcze, zbluzga, opluje, oczerni lub obrzuci błotem każdego kto stanie mu na drodze do realizacji tego świetlanego celu jakim są darmowe, nie kosztujące wysiłku, milionowe zarobki. Wszystkie chwyty dozwolone. Polityk to największe nieszczęście w historii. Czysta mafia w białych rękawiczkach. To plaga gorsza od wybuchu wulkanu, trzęsienia ziemi, powodzi, zarazy, pożarów i deszczu meteorytów. I to wszystkiego tego naraz. Choćby z tego powodu że te kataklizmy mijają, a politycy trwają przy korycie i nie dają się oderwać od stołków. Niczym świnie, obżerają się na wyrost, więcej niż można i niż by wymagała tego przyzwoitość, potrzeby, dobre maniery, czy zdrowie. Praktycznie nie ma takiego świństwa, do którego nie byliby zdolni. A wszystko to pod płaszczykiem prawa, immunitetu. I to również politycy d***kratyczni, dyktatorów nawet nie wspominając. A co dzieje się za kulisami? O ilu rzeczach nie wiemy? Jakie tu działają mechanizmy i co kto robi? Można się domyślać najgorszego. Do morderstw politycznych włącznie. Jacek Dębski, zabójstwa Papały, Masy, Sekuły i innych są tego najlepszym dowodem. O czym oni wiedzieli że trzeba ich było usunąć? Albo ostatnie zagadkowe wypadki samobójstw w sprawie Krzysztofa Olewnika? Kto wierzy w samobójczą śmierć strażnika więziennego, który akurat pilnował sprawców śmierci K. Olewnika? Powiesił się bo miał długi? No kto wierzy w te bajeczki, to życzę zdrowia. Po prostu za dużo wiedział! Podobnie jak i inni. W tej i tylu podobnych sprawach.

  Albo obecna sprzedaż stoczni. Jakie tam odchodzą przekręty i co chodzi naprawdę? List odstrasza inwestorów? Pusty śmiech. I takie durnoty wciskają ludziom, a ciemny lud kupuje. Tajemniczych inwestorów zresztą, o których mało kto co wie. Rzekomo z Kataru choć cała wierchuszka spółki matki, obsadzona przez dawnych agentów Mosadu. Ale przecież byłych agentów spotyka się tylko na cmentarzu. O co więc chodzi? Kto chce tu się wzbogacić? Jakby przez stocznie mało zarobili do tej pory? A stoczniowcy rzekomo walczą o swoje miejsca pracy i dają się wykorzystywać na potęgę w tej ciemnej grze. Gdyby rządowi rzeczywiście zależało na miejscach pracy, to pomijając już całą masę innych działań, jak likwidacja szeregu przywilejów, ministerstw i ustaw; nie ogłaszali by planu antykryzysowego jak obecnie. A tak wychodzi taki były agent, tajny współpracownik SB „Znak” (ksywka Michał Boni) i mówi że uratuje miejsca pracy. Ciekawe jak? Dorzucając dodrukowanych pieniędzy bez pokrycia do pożaru? Płacąc za uratowanie nierentownych, przynoszących straty firm z budżetu, czyli kieszeni wszystkich? Wyrzucając na nie pieniądze? Nie pozwalając na powstawanie firm nowych, sprawniejszych, konkurencyjnych? Zwiększając w taki sposób inflację? Powodując drożyznę? Zubażając obywateli? Interwencjonizm gospodarczy? Zadłużając Polskę i skarb państwa? Jakbyśmy mało mieli długów? Zwiększając kontrolę państwa nad procesem gospodarczym? Dorzucając pieniądze dla pracowników firm, które to pieniądze się wcześniej tej i innym firmom w zwiększonych podatkach ukradło? W zwiększonych opłatach? Nie łudźmy się. Na razie podwyżek nie ma być, ale tylko na razie. Potem będą. Bez tego się nie obejdzie. Choćby inflacja – ukryty podatek. Polska może już właśnie wychodzi z kryzysu, to oni ją w ten kryzys tym programem z powrotem sru! A jak! Ile banki zarabiają przez kreatywną księgowość w czasach kryzysu? Ilu to chce kredytów? Tylko im na rękę? Banki czułyby się najlepiej gdyby był kryzys permanentny. Wtedy naprawdę zarabiają. To ich żywioł!

  Albo obecny numer z nowo – starą partią SD i kandydaturą na prezydenta innego tajnego współpracownika SB „Must’a” (ksywka Andrzej Olechowski). I jak się do tego ma to, że akurat teraz, całkiem przypadkowo, wicepremier od niszczenia gospodarki i przeszkadzania w rozwoju kraju, specjalista od nocy teczek, Waldemar Pawlak, nagle grozi zerwaniem koalicji? Jakiś duży nacisk na obecnego premiera. Nagłaśnianie spadku sondaży. Ciekawe kto chce ubić jaki targ i za jaką cenę. Oczywiście za kulisami. Oficjalnie się tego nie dowiemy. Zobaczymy tylko po zagryzionych buldogach jakie będą wylatywać spod dywanu. Obecny premier jest oczywiście fatalny, ale lepszego i tak by nie wybrano w d***kratycznych wyborach.
  http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Polityka-Polska/531124,Nasi-biedni-politycy.html

 40. ALFA said

  Lech Kaczyński w Mosadzie… a konflkt gruziński.

  Kto faktycznie i dlaczego wywołał konflikt na Kaukazie? Jaki związek z obecnym kryzysem miały częste wizyty prezydenta RP w Gruzji, Izraelu oraz USA? Czy kryzysu nie wywołano by przyspieszyć lokacje wojsk USA w Polsce?
  http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=389

  • bloff said

   Żydowscy żołnierze Hitlera

   Jan Marek Chodakiewicz: Żydowscy żołnierze Hitlera

   Jeden z wojennych losów: Alex Kurzem – mały Żyd z Białorusi trafił do Łotewskiego Waffen-SS, gdzie został maskotką pułku. Jego zadaniem było m.inn. wabienie czekoladą i cukierkami żydowskie dzieci broniące się przed wejścim do wagonów mających zawieźć je na śmierć. Alex żyje do dziś i mieszka od 1949 r. w Australii. Dziś wstyd mu za to, co robił jako dziecko. Zdjęcia dorosłych Żydów służących w armii Hitlera nie są publikowane.

   Ponad 150,000 osób pochodzenia żydowskiego walczyło w szeregach wojsk III Rzeszy. Co więcej, odbywało się to za osobistym pozwoleniem Hitlera. Nie zawiódł się na nich. Do takiego wniosku doszedł młody historyk amerykański na podstawie setek wywiadów z niemieckimi kombatantami żydowskiego pochodzenia oraz tysięcy dokumentów wydobytych z niemieckich archiwów.

   Swoje rewelacje Bryan Mark Rigg opublikował w pracy Żydowscy żołnierze Hitlera: Nieznana historia nazistowskich praw rasowych oraz mężczyzn pochodzenia żydowskiego w wojsku niemieckim.[1] Już sam tytuł brzmi jak oksymoron. Co? Żydzi służący u Hitlera? Jest to dla większości zupełnie szokującym absurdem. Dla niektórych zapewne zabrzmi to jako jakieś antysemickie pomówienie, spisek.[2]
   Ale przecież tak nie jest. Większość z nas, a już napewno prawie każdy przeciętny człowiek, stara się zrozumieć świat w oparciu o rozmaite stereotypy. W pewnym sensie pomagają one nam funkcjonować, szczególnie na wstępnym etapie życia, który u człowieka inteligentnego i ciekawego nie trwa zbyt długo. Wraz z nabieraniem doświadczenia życiowego, w miarę upływu czasu, przestajemy się dziwić gdy napotykamy kolejnego szczodrego Szkota, nasz znajomy Anglik jest cholerykiem, a przyjaciel Amerykanin ani nie żuje gumy ani nie trzyma nóg na stole przy jedzeniu. Jednym słowem zaczynamy dostrzegać całą gamę ludzkich postaw, złożoność zachowań, czy uwarunkowań czynów. Konserwatysta dostrzega, że jądro istoty rzeczy pozostaje jasne, chociaż do pewnego stopnia zacierają się kontury zjawisk. Rozumiemy więc, że subtelnie skonstruowane paradygmaty to nie prostackie stereotypy, nawet jeśli mają ze sobą wspólne pewne podstawowe rzeczy. Na przykład, stereotyp „niekulturalnego Amerykanina” odzwierciedla do dużego stopnia brak kultury osobistej u młodego pokolenia, ludu szczególnie, ale oczywiście nie starej elity USA. Właśnie takim procesem budowania paradygmatu Niemców żydowskiego pochodzenia zajął się Bryan Mark Rigg. Autorowi chodziło o wzbogacenie naszej wiedzy o antysemityźmie, o eksterminacji Żydów – wbrew prostackim stereotypom. Jest to podejście naukowe bardzo nam bliskie.
   Badania własne

   A było tak. Chyba dekadę przed wydaniem książki na korytarzach uniwersytetów Ligi Bluszczowej (Ivy League) słyszeliśmy o badaniach Rigga. Nasza uczelnia, Columbia University, miała umowę z Yale. Każdy kto chciał od nas mógł jeździć tam; i odwrotnie. Jeden z gości wspomniał, że powstaje tam słabo udokumentowane magisterium o żydowskich żołnierzach Hitlera. Inspiracją tej pracy był film Agnieszki Holland „Europa, Europa.” Autor oparł się rzekomo jedynie na kilku wspomnieniach. Nic szczególnego. Ale mimo oporu swych profesorów Rigg zdecydował pisać na ten temat doktorat. Uparł się. Został sam.

   W 1994 /1995 byłem w Cambridge University w Anglii. Poszedłem posłuchać wykładu profesora Jonathana Steinberga. Specjalizuje się on we włoskim aspekcie eksterminacji Żydów podczas II wojny. Jako jeden z niewielu docenia rolę Papieża i Kościoła w akcji ratowania ludności żydowskiej. Wspomniał wtedy dwie interesujące rzeczy. Po pierwsze, w Australii brał udział w procesie Ukraińca z SS-Wachmannschaften oskarżonego o mordowanie Żydów w Winnicy. Ale ten wywinął się prokuraturze twierdząc, że go wtedy w mieście nie było. Pokazał też autentyczne dokumenty. Sędzia zwolnił oskarżonego, podatnik australijski zapłacił ponad 1 mln. dolarów kosztów tego procesu. Australijski wymiar sprawiedliwości nie zrozumiał, że daty były wedle kalendarza prawosławnego. SS-man jak najbardziej był obecny w rzeczonym czasie w Winnicy podczas mordów.

   Więcej na : http://www.eioba.pl/a85324/zydowscy_zolnierze_hitlera

 41. Art. 54 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej: said

  Art. 54 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej:
  1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

 42. Dawid- Sprawa Leppera said

  Nie jestem ekspertem zajeło mi kilka minut aby sprawdzić informacje. A. Lepper jest sądzony za pomównia minn. o pomównienia W. Cimoszewicza ,że ojciec był „zbrodniarzem, który zabijał Polaków”. Jednak okazuje się, ze Lepper miał rację. Po prostu powiedział prawdę i za to został obiążony grzywną. Jeśli ta sparwa zosatła potraktowana niesprawiedliwie, to co dopiero inne.

  Marian Cimoszewicz(ojciec Włdizmierza):”We wrześniu 1940 roku powołany zostałem do Armii Czerwonej”. Służył w Informacji Wojskowej, brał udział w zwalczaniu podziemia niepodległościowego.Zarzaz zaraz..co to za okreslenie ‚podziemia niepodległościowego’ ? Żołnierze wyklęci – określenie żołnierzy podziemia niepodległościowego i antykomunistycznego, stawiających opór zbrojny próbie sowietyzacji Polski i podporządkowania jej ZSRR w latach 1944-1963.

  zródło:http://pl.wikipedia.org/wiki/Marian_Cimoszewicz

  Mam pytanie, czy tacy ludzie robią w Polsce? Czy syn zbrodniarza Polaków po II wojnie powinien wogóle pracować w sejmie?

 43. Luc said

  Sposób na trumnę…
  http://funtuna.blogspot.com/2010/02/interesting-idea-for-coffin.html

 44. hjk said

  http://wiadomosci.onet.pl/2127496,11,rzad_promuje_rozpad_rodzin_odbieranie_dzieci,item.html

  niedawno była dyskusja na blogu no i mamy, chyba jak pisze H.Pająk „konspiracje czas zaczynac”…

 45. zyta said

  http://wolnemedia.net/?p=20006

  Departament zdrowia GB oświadczył, że liczba nowych zachorowań na H1N1 jest bardzo niska. Mimo to program szczepień jest kontynuowany.

 46. zyta said

  http://wolnemedia.net/?p=20001

  Dzień Niepodległości
  W Polsce i na świecie następuje intensyfikacja prac legislacyjnych związanych z zagrożeniem katastrofami lub wojną. Z jakiego powodu?(…)W sprawie ewentualnego kataklizmu występuje coraz więcej „przypadków”. Nadchodzi czas aby zadać władzy pytania:

  1. Dlaczego następuję intensyfikacja prac legislacyjnych związanych z zagrożeniem katastrofami lub wojną?

  2. Czy Polsce i światu grozi kataklizm?

  3. Jeżeli tak, to dlaczego informacja o kataklizmie jest utajniana?

  4. Jakie plany przygotowano w związku z kataklizmem?

  5. Czy przewidziano ewakuację z terenów zagrożonych, czy jedynie akcję ratunkową po przejściu kataklizmu, akceptując milionowe ofiary?

  6. Czy rządzący utrzymujący zagrożenie w tajemnicy i wprowadzający w błąd swoich rodaków utracili legitymację do pełnionych funkcji?

 47. zyta said

  http://wolnemedia.net/?p=20014

  Australijski rząd padł ofiarą cyberataku zorganizowanego przez Anonymous – grupę sprzeciwiającą się cenzurze określonych rodzajów pornografii.

  -a mozeby tak u nas zastosowac taka metode rowniez jesli chodzi o inne sprawy?

 48. zyta said

  http://wolnemedia.net/?p=20011

  Hiszpanie popierają pomysł strajku generalnego przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego
  Opublikowano: 12.02.2010 | Kategoria: Wiadomości ze świata | Drukuj

  HISZPANIA. Co drugi dorosły mieszkaniec Hiszpanii opowiada się za zorganizowaniem strajku generalnego przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego z 65 do 67 lat.

  Według uczestników sondażu, premier Jose Luis Rodriguez Zapatero okłamał społeczeństwo zapewniając wielokrotnie, że nic nie grozi systemowi emerytalnemu. Uważają też, że podnosząc wiek emerytalny obecny lewicowy rząd działa wbrew prawom pracowników.

  Największe centrale związkowe zapowiedziały na 23 lutego masowe manifestacje w tej sprawie.

  Autor: Akai47
  Źródło: Centrum Informacji Anarchistycznej
  kom.:
  che 12.02.2010 01:38 :
  Słuchajcie, jak nam bojkot wyborów nic nie przyniesie to też możemy naszej władzy włączyć strajk generalny. Ciekawe, czy zastrajkują urzędnicy ?

  -no wlasnie, Hiszpanie potrafia wyrazic swoj sprzeciw, a my Polacy nie?

  • a my powinniśmy się na razie przyglądać i po prostu wiedzieć co się dzieje , strajki generalne niewiele zmienią

   • zyta said

    @mediapolska powiedział/a
    12 Luty 2010 @ 9:36 am,

    -sprzeciw wszelkiego rodzaju (oprocz krwawego) zawsze cos daje (wiele przykladow). Nie mozna juz czekac.

   • malwa said

    ja tez byłam przeciwna przelewowi krwi ale widzę że samym gadaniem niczego się nie zmieni uni nie słuchają naszych apelów i sami nam władzy dobrowolnie nie oddadzą chyba potrzeba ofiar aby coś się zaczęło faktycznie zmieniać?

 49. Głos66 said

  Panie Piotrze, z całym szacunkiem dla Pana wartościowych artykułów odnośnie SYJONIZMU, ale nie rozumiem dlaczego właśnie teraz nagłaśnia Pan tą sprawę zapominając o „CODEX ALIMENTARIUS”.

  Mam głosy z kilku miast Polski, że w aptekach nie można już kupić większości witamin – apteki mówią że zamówią w hurtowni, po czym okazuje się , że w hurtowni wyczerpały się zapasy.

  Budowa III Świątyni Salomona to ważny temat, ale uważam, że Kodeks Żywnościowy bardziej nas Polaków dotyczy niż Wzgórze Świątynne.

  Może wpierw zajmijmy się naszym podwórkiem, aby nabrać doświadczenia, a później będziemy wiedzieć co zrobić z „czerwoną jałówką”.

  Pozdrowienia

 50. ALFA said

  Elżbieta Jakubiak: Sikorski to zdrajca
  Warszawa. – Radek Sikorski (46 l.) to kolega z PiS. Mam nadzieję, że będzie o nas pamiętał i będziemy często gośćmi w pałacu – tak ironicznie skomentowała w Radiu Zet Elżbieta Jakubiak (44 l., PiS) ewentualną kandydaturę szefa polskiej dyplomacji na urząd prezydenta Polski.

  Według Jakubiak, Platforma jednak nie wystawi Sikorskiego, ale marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego (58 l.). Dlaczego? – Nieufność do Sikorskiego wewnątrz partii jest ogromna, oni pamiętają mu, że był członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Raz zdradzi, zawsze zdradzi – twierdzi posłanka PiS.

  RÓBCIE SONDAŻ SIKORSKI NA PREZYDENTA

  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/radek-sikorski-kandydatem-na-prezydenta_128274.html

 51. kompresor said

  Jestem przerazony.
  Wiele przemawia za tym, ze to wszystko prawda i oklamuje sie nas na bierzaco.

 52. ALFA said

  „Stosunek Żydów do narodu polskiego opierał się zawsze na wielkim oszustwie” (s. 9)

  „Żydzi po większej części dochodzili do bogactw drogą nielegalną” (s. 10)

  „oszukiwanie Polaków nie płynęło wyłącznie z chęci wzbogacenia się, ale odgrywały tu rolę także względy ideowe” (s. 11)

  „[Żydzi] mają posiąść Polskę, a ponieważ Żydzi są i pozostaną narodem obcym, przeto zaczną nas usuwać z naszej ojczyzny.” (s. 15)

  „Za lat kilkadziesiąt będą stanowili połowę ludności, a jeszcze po jednym pokoleniu większość będzie po ich stronie i podówczas z nami koniec.” „[Żydzi] Stworzyli Ligę Narodów i rzeczywiście uciekli się pod jej opiekę” (s. 16)

  „Walka, rozgrywająca się dzisiaj o stworzenie Judeopolski nie posiada analogii w żadnym innym państwie na świecie, […] Musi więc przeciwstawić się żydostwu zbiorowa wola narodu polskiego.” (s. 22)

  „Nadszedł czas, głoszą syjoniści, do walki z Polską. Musimy usunąć „gojów” z ich ziemi, jak niegdyś Josue usunął Chananejczyków z ich rodzinnego Chanaan.

  Ziemia Lechów należy się nam. Tutaj założymy nowy Syjon, tutaj okażemy nową potęgę i zmusimy gojów i akumów, że złotej gwieździe Dawida kłaniać się będą. […[ Rozpoczęła się walka tu, gdzie jesteśmy najsilniejsi i gdzie mamy najlepsze widoki wygrania. Ziemia polska to nasz nowy Syjon !” (s. 32)

 53. ALFA said

  Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:

  „W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.

  Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.

  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce – mówi Sandeuer – to żydowska głowa nałożona na polski tułów.

  Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.”

  „Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.

  Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi – pisał Sandauer – a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy” – pouczał żyd Artur Sandauer.

  Ileż ten cyniczny żyd okazał wobec Polaków pogardy i kpiny, tłumacząc w ten sposób żydowską dominację nad Polakami, osiągnietą krwawymi zbrodniami jego rodaków.

  Ale czyż nie miał racji …?

  Podstawowa uwaga, …ta żydowska głowa, ten łeb, …to nie jest własny łeb, to nie nasz łeb, …to łeb obcej i nienawistnej hydry!

  Z pełną powagą, odpowiedzialnością i z przekonaniem stwierdzamy, że w Polsce nie istnieje polska inteligencja, nie istnieją polskie elity, ponieważ prawdziwie polska inteligancja zginęła, została wymordowana podczas II wojny światowej, (podczas okupacji, w części okupowanej przez Niemcy hitlerowskie przez zbrodniarzy niemieckich, a w części okupowanej przez Związek sowiecki przez żydobolszewickie hordy zbrodniarzy sowieckich, ukraińskich, litewskich i białoruskich), oraz w kolejnych latach, po wojnie, w okresie stalinizmu, przez żydokomunistycznych zbrodniarzy spod znaku NKWD, MBP, PPR, KBW, UB i SB, …owa „elita” zwana obecnie „inteligencją” to w ponad 90% żydzi i osoby pochodzenia żydowskiego,

  w Polsce, w brew kłamliwym informacjom sygerujacym 20 tysięczną mniejszość żydowską, co jest oczywistym oszustwem i kłamstwem – [chyba, …że liczone są tylko osoby w rządzie, w sejmie, na urzędach i decyzyjnych stanowiskach] – stanowczo twierdzimy, że według wieloletnich badań i obserwacji, liczba osób z pochodzeniem żydowskim wynosi obecnie w Polsce conajmniej 6 milionów osób [przypuszczamy, że żydostwa w Polsce, może być nawet połowa ludności Polski – redakcja polonica.net].

  „Dużo nas zginęło, to prawda, ale tych co zostali wystarczy, aby wami (Polakami) rządzić.” (Problem antysemityzmu, „Kultura” nr 1-2/1957, Paryż)….

  za wszystkie zbrodnie, zdrady, dywersje, kolaboracje, donosy, ludobójstwa i spiski – oby czas wasz się skończył, obyście się w swoich knowaniach pomylili, obyście nie zaznali nigdy spokoju, obyście nie mogli spać spokojnie, oby polska ziemia przesiąknięta męczeńską krwią polską nie chciała was dłużej nosić, obyście po tysiąckroć otrzymali to – czym płacicie wszystkim wokół, oby dosięgła was wszystkich sprawiedliwość i pomsta, jeżeli nie od nas …niech spadnie na was wszystkich trwoga i straszna pomsta od Boga! Obyście ostatecznie zrozumieli, i szczerze żałowali wszelkiego zła jakieście od pierwszego do ostatniego dnia dokonali. AMEN!!

  „Sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby świat miał zginąć.”

  • masz baracie racje said

   Zyjemy w Polsce, ona nas nie chroni. Zydzi trzyzmaja lape. Jak ty nie mas ukladow i bogatej rodziny to uczcziwie pracy nie znajdziesz

 54. ALFA said

  Gniewne reakcje USA pod adresem Europy. „To cios i porażka”

  Parlament Europejski
  – Odrzucenie przez Parlament Europejski umowy SWIFT o udostępnianiu USA europejskich danych bankowych przez Unię Europejską wywołała gniewne reakcje w USA.
  „Washington Post” pisze, że decyzja PE jest „ciosem w wysiłki administracji prezydenta Baracka Obamy na rzecz kontynuowania tego kontrowersyjnego programu śledzenia przepływów funduszy terrorystów, zainicjowanego za rządów prezydenta Busha”.

  http://wiadomosci.onet.pl/2127431,12,amerykanie_oburzeni_decyzja_pe,item.html

  Dziennik podkreśla, że europarlament głosował przeciw porozumieniu pomimo usilnego lobbowania za nim w ostatnich dniach przez wiceprezydenta Joe Bidena, sekretarz stanu Hillary Clinton i ministra skarbu Timothy Geithnera.

  Ambasada amerykańska przy UE oświadczyła, że USA „są rozczarowane” postanowieniem PE i nazwała je „porażką we współpracy między USA, a Unią Europejską w walce z terroryzmem”

 55. Czy Beskidzka Golgota jest dziełem diabła??

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/02/12/beskidzka-golgota-jest-dzielem-diabla/

 56. ALFA said

  CIEKAWY ARTYKUŁ

  Holokaust – mity, fakty, fałsz, propaganda – kto tu mąci? – druga strona opowieści o super zagładzie Żydów. Czy kiedykolwiek dowiemy się jaka jest prawda?
  Artykuł z cyklu „niebezpieczne tematy?”…

  Niektórzy moi znajomi mówią, że Polakom nie wolno kwestionować holokaustu, bo jak wyjdzie na wierzch, że Niemcy nie zabili 6 milionów Żydów, to ci Niemcy będą mieli pretekst do odebrania Polsce Ziem Zachodnich. Ja twierdzę, że pomimo zakazów w Unii Europejskiej (patrz niedawne aresztowanie Dawida Irwinga, procesy Ernesta Zundela czy Gemara Germana), trzeba się starać ujawniać prawdę o kłamstwach „Aliantów”.
  Niezadługo wszystkim będzie przecież wiadomo to, o czym ja już słyszałem 35 lat temu od Żydów w USA, że to Polacy zorganizowali holokaust i że aby im to umożliwić Hitler swe obozy eksterminacji umiejscowił na terenach Polski! POSŁUCHAJMY DRUGIEJ STRONY
  Imperium kłamstwa – budownictwo potęgi Żydów zawadą w rozwoju gojów.

  66 pytań i odpowiedzi
  http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=artykuly&id=834

  • reekofputrefaction said

   ‚trzeba się starać ujawniać prawdę o kłamstwach “Aliantów”.’

   trzeba sie starac, wyjasniac i dociekac. ale ta strona to jedna wielka bzdura. z 66 pytan i odpowiedzi wynika ze Niemcy w latach 30. chcialy, jak kazde normalne panstwo na swiecie, odciac sie od Zydow i usunac ich ze spoleczenstwa. Jewreje nie zrozumieli i nie chciali wspolpracowac wiec trzeba bylo ich skoszarowac i oddzielic od zdrowej tkanki spolecznej. A krematoria pelnily tylko funkcje sanitarne. No i cjanowodor wogole nie byl uzywany w komorach gazowych – to wymysl propagandy – tez pomysl, zeby insektycydu uzywac na ludziach, no wiecie Panstwo.

   do zbicia argumentow wystarcza trzy slowa – Treblinka, getto, Edelman.
   ======================
   Od JP; Nie cyjanowodór , tylko Cyklon B produkcji „IG Farben”. Ta firma istniała przed Hitlerem, za Hitlera i istnieje (pod inną nazwą) do teraz i produkuje Cyklon B do teraz. Ale też firmowała Hitlera , Stalina i paru innych(S.Husseina-jakiś czas) , jak również firmuje obecnie m/innymi akcję szczepionkową. to w ramach edukacji. Warto poczytać …

   • reekofputrefaction said

    uzycie slowa cjanowodor bylo skrotem myslowym, zeby nie rzucac stereotypowym ‚zyklon-b’. na marginesie: nikt nie produkuje Cyklonu B. Nazwa taka nie istnieje w handlu – z wiadomych wzgledow. Produkowane sa srodki o skladzie identycznym z naturalnym:).
    Warto poczytac. Zgadzam sie.

  • 6mln zydow ? a zkad oni sie tak namnozyli w czsie wojny? said

   KLAMSTO GONI KLAMSTWO

 57. Dawid- Zydzi beda mieli za mna problem said

  Oni nie roumieja natury Slowian bo nimi nie sa. Bede patrzyl przeciwnikom na rece i krzyczal. Po czterech latach pobytu tu w UK decyduje sie na powrot to kraju. Do mojej ojczyzny. Przezywam okres przebudzenia i swiadomosci. Jestem bardzo wsciekly! Co bede robil i z czego zyl to moj problem. Polska potrzebuje Polakow, nie polaczkow. Zadne pieniazde nie wplyna na moja postawe.Zadne pieniadze na swiecie nie sa w stanie uczynic mnie szczesliwym. Ja ich nie poterzebuje. Stanowia dla mnie bardzo polowiczna wartosc. Nie moge zyc dostatnio i byc szczesliwy. Nie moge przygladac sie jak moi baria cierpia. Urodzilem sie w Polsce i jestem Polakiem. Jestem tez chrzescijaninem a to podwone zagrozenie dla moich wrogow. Widze, ze wielu moich znajomych martwi sie i przytomnieje. Wydaje mi sie,ze bez rewolucji nie ruszymy. Nie zamierzam tracic czasu na przygladanie sie powolnego zgonu. Mam cel nie boje sie i to jestem Ja.

  • zyta said

   @Dawid- Zydzi beda mieli za mna problem powiedział/a
   12 Luty 2010 @ 5:27 pm,

   -z takimi jak Ty jest szansa zbudowac nowa Polske bez nieproszonych gosci.

 58. zyta said

  http://marucha.wordpress.com/2010/02/12/nato-zakazuje-wstepu-do-kosciola/

  NATO zakazuje wstępu do kościoła

  Opublikował/a Marucha w dniu 2010-02-12 (piątek)
  J(…)ak nam donoszą, w tym roku wojsko wprawdzie pojawi się na obchodach, ale nie wejdzie do Kościoła. Nowy regulamin NATO tego zabrania. Wyjątek czyni się dla pocztu sztandarowego. Wiejscy chłopcy, wychowani od urodzenia w katolicyzmie, nie mają prawa wejść do kościoła, gdyż noszą polski mundur. Czy jeszcze polski?

  Podczas poprzedniej okupacji niemieckiej major Hubal nie bał się okazać jawny sprzeciw niemieckim zarządzeniom. Pojawił się na Mszy Świetej ze swymi ludźmi, demonstracyjnie okazując, że tu jest i będzie Polska.

  Podczas obecnej okupacji niemieckiej – bo czymże jest członkostwo w Unii? – kosmopolityczna cywilbanda kierująca polskim wojskiem ma swe kupione u Armaniego spodnie przyklejone do d…y z powodu rozwolnienia ze strachu, jaki budzi u nich sama myśl przeciwstawienia się w czymkolwiek starszym i mądrzejszym(…)

 59. zyta said

  http://marucha.wordpress.com/2010/02/12/przemoc-w-rodzinie-moze-zwalczyc-tylko-likwidacja-rodziny/
  Przemoc w rodzinie może zwalczyć tylko likwidacja rodziny

  Opublikował/a Marucha w dniu 2010-02-12 (piątek)

  Szumowiny, jakie z nadania Niemiec i Izraela (kolejność obojętna) rządzą Polską nie ustają w atakach na polską rodzinę.

  Rząd chce przepchnąć przez Sejm wyjątkowo szkodliwy, kagańcowy projekt nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Niektóre z proponowanych przepisów nie tylko drastycznie redukują autonomię rodziny, ale generują wręcz jej rozpad.

  Forum Kobiet Polskich ostrzega przed omnipotentną rolą tzw. zespołów interdyscyplinarnych, które będą mogły nawet wbrew woli skrzywdzonej osoby dorosłej rozpatrywać jej przypadek. Co gorsza, takie decyzje jak odebranie rodzicom dziecka, które do tej pory były zastrzeżone dla sądu, podejmować będą także organy administracyjne. Tak jak to ma miejsce w przypadku niemieckich Jugendamtów.

  – Jestem przeciwny już samej nazwie tej ustawy. To powinna być ustawa o przemocy, a nie o przemocy w rodzinie. Bo przemoc jest wszędzie, a tu mamy do czynienia z sugestią, że jej eskalacja następuje w rodzinie – uważa poseł Piotr Stanke (PiS) z sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

  Projekt przewiduje m.in., że ofiarom przemocy ma być udzielana bezpłatna pomoc, w tym poprzez uniemożliwienie osobom stosującym przemoc wspólnego mieszkania oraz kontaktowania się z osobą pokrzywdzoną. Ale rząd proponuje również rozwiązania, które stanowią daleko posuniętą – na wzór niemiecki – nieuzasadnioną ingerencję w życie polskich rodzin.

  W myśl nowych przepisów pracownik socjalny miałby prawo do zabrania dziecka z rodziny biologicznej bez wcześniejszej decyzji sądu, do czego obecnie (ale jedynie w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia dziecka) mają prawo policja i kuratorzy sądowi. – Wprowadzenie tej nowelizacji stworzy szczególny nacisk na zabieranie dzieci z rodzin zamiast udzielania im długotrwałej i wszechstronnej pomocy – zwraca uwagę Ewa Kowalewska, prezes Forum Kobiet Polskich(…)Zaakceptowany przez Radę Ministrów projekt jest obecnie procedowany przez sejmową komisję. Prawdopodobnie zostanie zaakceptowany, jeżeli tak zdecyduje większość rządowa. Wówczas jedyną możliwością uniknięcia wprowadzenia w życie przepisów pozostanie weto prezydenckie albo zaskarżenie regulacji do Trybunału Konstytucyjnego.
  Maria S. Jasita

  No cóż, takich rządzących sobie wybrało polskie społeczeństwo – w tym Matki Polki Katoliczniczki – to teraz niech oddają zaraz po urodzeniu dzieci na wychowanie do rodzin zastępczych, najlepiej złożonych z trzech pedałów i jednego pedofila. I morda w kubeł. Sami tego chcieliście.
  kom.:
  Guła powiedział/a
  2010-02-12 (piątek) @ 12:47:56
  Na Ukrainie domy dziecka to przechowalnie organów wewnętrznych. Wszystkie środki prowadzą do celu.

  • hjk said

   „No cóż, takich rządzących sobie wybrało polskie społeczeństwo – w tym Matki Polki Katoliczniczki – to teraz niech oddają zaraz po urodzeniu dzieci na wychowanie do rodzin zastępczych, najlepiej złożonych z trzech pedałów i jednego pedofila. I morda w kubeł. Sami tego chcieliście.”

   To nie tak – H.Pająk w „konspirację czas zaczynać” pisze o oszustwach wyborczych – to nie myśmy wybierali, tylko uny – maja w kazdej komisji swych przedstawicieli, maja dane kto jest poza krajem i podstawieni ludzie głosują zamiast nieobecnych. A ze za granicą sa miliony ludzi, to przy małej frekwencji to wystarcza na przechylenie szali – taki jest mechanizm, o ile zrozumiałem, bo nie czytałem jeszcze tylko przekartkowałem…

  • mgrabas said

   nawiązując do https://grypa666.wordpress.com/2010/02/11/lista-mosadu/?replytocom=47241#comment-47241 widzę więcej kwestii, wymagających ich nagłośnienia i poszukania rozwiązań:
   1. przeważnie oddanie spraw rodziny w ręce sądu = rozbicie rodziny
   2. faktem jest, że najgorsza przemoc dokonuje się w czterech ścianach
   3. polityka rządu jest antyrodzinna, kluczowe dla Polaków decyzje podejmowane są przy dezinformacji mediów będących w obcych prywatnych rękach, szumie medialnym i z ominięciem pytania Polaków o wolę większości
   4. ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana, żeby kolesie zawsze byli na wygranej pozycji, a naród praktycznie nie miał wpływu na podejmowane decyzje, zaś przedstawiciele władzy byli zwolnieni od odpowiedzialności za nadużycia
   5. jest wiele spraw dotyczących Polaków, ale władze pytań od obywateli zdają się nie dostrzegać – np. pytania o zanieczyszczanie nieba smugami chemicznymi, pytania o GMO, pytania o politykę UE
   6. powinno powstać ogólnonardowe forum nieskrempowanej wymiany informacji na takie tematy
   może powinniśmy zbudować listę tych wszystkich istotnych spraw i zmusić przyszłych kandydatów do władzy o zajęcie wobec tych spraw jednoznacznego stanowiska, a później patrzyć im na ręce i konsekwentnie ich rozliczać oraz żądać zdawania sprawy z tego co zrobili, robią i mają zamiar zrobić
   co myślicie o tym?

   • hjk said

    jak ich rozliczyć? nie ma mechanizmów, jedyne co to nie wybrac ich na nastepny raz, ew. podawać do sądów, ale tam wiadomo jak jest –
    Wypowiedź Danuty Olewnik-Cieplińskiej ws. prac komisji badającej okoliczności porwania i śmierci K. Olewnika:
    http://tnij.org/ole111

    może muszą powstać „podziemne” sądy jak za okupacji?

    To: „może powinniśmy zbudować listę tych wszystkich istotnych spraw, itd.”
    jest godne poparcia i od tego trzeba zacząć, myslę, że każde z licznych stowarzyszen i środowisk skupionych wookół czegoś (SOiRP, geotermia, afery prawa,ruch JRNowaka, koła, fundacja o codexie,…, itd.) ma liste takich istotnych spraw i nawet propozycje rozwiązań, zawsze są tam jacyś specjaliści albo experci, trzeba doprowadzić do jakiegoś porozumienia, tak jak jest w Am. Pd. Unia Stowarzyszen Polonijnych, jakiegoś „centrum” koordynacji…

   • mgrabas said

    nie „rozliczyć”, a rozliczać i informować społeczeństwo o faktach
    nie chodzi mi o karanie, lecz o jawność i konsekwencję żądania od przedstawicieli by się rozliczali z tego jak pełnią powierzoną im funkcję
    wszystko jest jeszcze w sferze pomysłów, a nieprzyjaciele zrobią wszystko by takim pomysłom łeb ukręcić
    już myślałem, że nikt nie zauważy mojego wpisu i nie podejmie…
    łatwiej skrytykować innych, promować siebie, spamować, krzyczeć, kłócić się
    to czego dotknąłem to wierzchołek góry lodowej, zarys myśli, którą trzeba wprowadzić w życie
    są chętni do tej pracy dla Polski?

 60. Lamb said

  Brytyjskie media informują o odkryciu informatyków z Cambridge, którzy złamali zabezpieczenia kart kredytowych. Ich zdaniem jest to recepta na kradzieże na masową skalę.

  Cała brytyjska prasa donosi o przełamaniu bariery elektronicznych zabezpieczeń kart kredytowych i debetowych. Wprowadzenie kodu PIN miało zabezpieczyć banki przed oszustami, którzy rozpracowali poprzedni system zapisu danych na paskach magnetycznych. Elektroniczny chip uważano dotąd za barierę nie do pokonania, o ile właściciel nie zdradził się ze swoim numerem PIN.

  http://biznes.onet.pl/karta-z-chipem-tez-jest-slabo-zabezpieczona,18543,3176427,1,news-detal

  Tymczasem zespół informatyków z Uniwersytetu w Cambridge wykrył metodę dokonywania zakupów i pobierania pieniędzy z karty przy pomocy dowolnej kombinacji PIN. Dzieje się to dzięki elektronicznej „dezorientacji” łącza między terminalem w sklepie, czy bankomacie a serwerem w banku. Profesor Ross Anderson z Cambridge powiedział dziennikowi „Daily Telegraph”, że jest to jedna z największych luk w systemie zabezpieczeń bankowych w historii.

  Dziennik „Independent” cytuje innego członka zespołu, który oświadczył, że przed tą nową metodą oszustwa nie obroniła się żadna z kart kredytowych na rynku brytyjskim

  • hjk said

   i któregoś dnia okaze sie, ze wszyscy nie tylko ze nie maja pieniedzy, ale jeszcze debet do granic mozliwosci…

 61. zyta said

  http://www.bibula.com/?p=18271

  Szpiegował z miłości do Izraela
  Aktualizacja: 2010-02-11 10:43 pm
  Gdyby Polak za pieniądze szpiegował na korzyść obcego, nawet zaprzyjaźnionego państwa, okrzyknięto by go zdrajcą. Gdy robił to amerykański obywatel, urodzony i wykształcony w USA, inni też amerykańscy obywatele, okrzyknęli go bohaterem gdyż robił to z miłości do Izraela. Czyż w związku z tym nie należy się spodziewać że każdy osobnik nazywający się Polakiem, ale również mieniący się synem Izraela, gdy zajdzie taka potrzeba zdradzi nasz kraj i wyda wszystko co mu się uda zdobyć obcemu wywiadowi. Co więcej w swym mniemaniu nie będzie zdrajcą, będzie bohaterem. Jeżeli tak to chroń nasz Panie Boże przed takimi obywatelami(…)Ciekawe jak społeczeństwo amerykańskie zareagowałoby na fakt że służby specjalne Izraela operujące za amerykańskie pieniądze nie tylko wynagradzały amerykańskiego obywatela za działalność szpiegowską ale wiadomości od niego uzyskane przehandlowywały ze Związkiem Radzieckim w tym czasie zdeklarowanym wrogiem USA. Konkluzja że izraelski Azorek znowu ugryzł rękę swego pana nigdy nie powinna powstać w umysłach amerykańskich podatników, dlatego Jonathan Pollard ma zapewniony dożywotni wikt i opierunek w systemie penitencjarnym USA.

 62. zyta said

  http://www.bibula.com/?p=18223
  Oddaj dziecko, bo chce je wziąć Austriak
  Aktualizacja: 2010-02-10 5:01 pm

  Austriacki urząd do spraw młodzieży Jugendamt-Freistadt odebrał Polce 10-letniego syna i chce go oddać do adopcji Austriakowi, byłemu konkubentowi matki, choć mężczyzna nie jest ojcem chłopca

  Austriacki urząd do spraw młodzieży Jugendamt-Freistadt bezprawnie odebrał syna Marzenie Zdebiak, Polce mieszkającej od kilku lat w Austrii, i umieścił go w zakładzie opiekuńczym w Langenstein. Mimo że chłopiec jest obywatelem polskim, austriackie służby traktują go jak swoją własność, którą mogą dowolnie dysponować, i zabroniły matce kontaktów z synem. Działania Jugendamtów zmierzają do tego, by pozbawić matkę praw rodzicielskich, a dziecko przekazać Austriakowi, byłemu konkubentowi kobiety, który nie może mieć własnych dzieci. I urzędnikom nie przeszkadza fakt, że nie jest on ojcem chłopca, a jest za to podejrzewany o skłonności sadystyczne i powinien zostać poddany badaniom(…)Tymczasem pracownicy organizacji polonijnych podkreślają, że bez pomocy polskiego rządu 10-letni Kacper zostanie oddany do adopcji Austriakowi, a to grozi nie tylko odsunięciem go od matki, ale i poddaniem germanizacji.

  -czy znajdzie sie ktos, kto pomoze tej Polce w odzyskaniu syna Polaka? Watpie, zeby to zrobil zzydzialy polski rzad.

 63. gtgt said

  Protokoły mędrców Syjonu to sfałszowany dokument tak by oczernić Żydów. Jak daleko jesteście od prawdy !! Co więcej sporządzony jest przez masonów, którzy siedzą w KK po uszy, a papiestwo jest na bardzo wysokim stopniu wtajemniczenia tych wyznawców lucyfera. Pod przykrywką chrześcijaństwa zmusza się was do czczenia boga słońca i wielbienia szatana!
  =================
  od pb: nowy na blogu a stara prowokacja z protokolami; gdzies je ujrzal na blogu?
  wyobraz sobie ze caly watek sklecilem nawet w referatach naukowych bez jednego odnosnika do protokolow!
  przeczytaj wszystko na blogu w kat. ‘kompleks jot’, ‘banksterzy’, “lubawiczerowie” szczegolnie plan rotszylda z XVIII w. i zamelduj sie z powrotem;
  Panie Jezu Chryste Synu Bozy zmiluj sie nad gtgt

  • Nie ma antysemityzmu w Polsce. Oni sa jak w kazdym innym narodzie, ale nie ma u nas zrodla czy nasilenia. To klamstwa. Nie mam nic przeciwko zydom i ich dzailaniaom na rzecz swoich interesow. Problem polega na tym, ze oni uzywajac pieniedzy i wplywow osmieszaja polakow. Mowia np: to wy braliscie udzial w mordowaniu zydow, wy! przyznacie sie, powiedzcie wreszcie.. Jest to perfidnym oszustwem, manmilulacja i szkodliwa propaganda. Polecam wykad dr. hab. Bogusława Wolniewicza :

   • annah said

    Słowa pieśni wielkopostnej /o której mówi prof. Wolniewicz w trzeciej czesci prelekcji/ uznanej za antysemicką.
    Panie Profesorze, najwyższy szacunek za budzenie Ducha narodowego, zresztą dla calego
    Patriotycznego Trio za wasz niewdzięczny trud, obyście ujrzeli obiecaną siostrze Faustynie Kowalskiej, i nie tylko jej, odnowioną Polskę!

   • hjk said

    „Zwyciezca śmierci, piekła i szatana,
    wychodzi z grobu dnia trzeciego z rana
    naród niewierny trwoży się przestrasza
    na cud Jonasza, Alleluja”

    Naród wybrany stał się niewierny przez odrzucenie Chrystusa – taka prawda teologiczna jest zawarta w tej pieśni. Oczywiście nie należy tego pojmować w kategoriach „rasistowskich”, chodzi o osobisty wybór, wszak w samym „narodzie wybranym” byli ci, którzy przyjęli Chrystusa (np. św. Paweł) i ci, którzy odrzucili…”Naród niewierny” oznacza tych ostatnich z „narodu wybranego”…

   • VIVIEN said

    Hmmmmmm …… nie -wiem, nie -wiem … moze nie rozumiem dobrze sugestii i podtekstow ale jestem pewna ze Prof. Dr. Hab.Boguslaw Wolniewicz suderuje GROBOWE MILCZENIE i takiej postawy podejmnie sie wiekszosc tych zgromadzonych w wieku podeszlym Ludzi w Tlumie . Inteligentnie zamyka USTA ? ( tylko mnie zaraz nie skrrzyczcie za MOJE wlasne zdanie – sympatyczny DZIADEK z mycka na glowie )

  • Julka said

   A dowodem, że to sfałszowany dokument jest audycja tvn z udziałem redakcji ijdysz cajtung.Że masoneria siedzi w Watykanie, to wiemy, a nawet wiemy jaki papież się z nimi kumał oraz, że dalej mają niewątpliwe wpływy. Tradycyjny Kościół ostro potępia masonerię, a masoneria zwalcza Kościół. Sprawdż kim był Weishaupt i kim są w większości obecnie oświeceni ludzie. To oni tworzą zamordyzm, jakiego ,świat nie znał. Chrześcijaństwo jest po drugiej stronie bieguna.

 64. zyta said

  Nigel Farage komentuje zestaw nowych komisarzy. Zauważa wśród nich wielu osób z komunistyczną przeszłością. Podejmuje również kwestię zagrożeń płynących z Artykułu 121 traktatu lizbońskiego.
  Komuniści przejmują władzę nad Unią Europejską

  • Ewa said

   Jak widze i slysze Farage to moje serce sie raduje,
   dlaczego my mamy takich szubrawcow w unii?
   jak ich widze to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera(wszak pochodze z kieleckiego)
   choc nigdy w zyciu nie zabilam nawet kury na rosol…

   • VIVIEN said

    Ewa powiedział/a
    12 Luty 2010 @ 8:40 pm

    Jak widze i slysze Farage to moje serce sie raduje,//// :)))) I JA LUBIE TEGO GOSCIA JAK NARAZIE ::: hahahhahaha ale on w opozycji – nie wiadomo jak pialby – jego CELOW koncowych nie znamy…

 65. zyta said

  http://waldek1984.info/
  Odpowiedź na Wiadomość z Arecibo
  UFO, Wszechświat
  No Comments »
  Wiadomość Arecibo to transmisja radiowa skierowana do potencjalnych obcych cywilizacji pozaziemskich, wyemitowana w kosmos 16 listopada 1974 roku, za pomocą największego ziemskiego radioteleskopu w Arecibo.

  Wiadomość zawierała zakodowane w kodzie dwójkowym informacje o strukturze kwasu DNA, wyglądzie człowieka, liczbie ludzi na Ziemi, miejscu Ziemi w Układzie Słonecznym oraz samym radioteleskopie w Arecibo. Została wysłana w kierunku kulistej gromady gwiazd M13 w gwiazdozbiorze Herkulesa (Gromada Herkulesa, NGC 6205). Długość wiadomości wynosiła 1679 bitów. Wysłana została na częstotliwości 2380 MHz (długości fali 12,6 cm). Nadawano ją przez trzy minuty.

  JerzyKarma (vor 18 Stunden)
  Jest to komunikat istoty z obrazu. Potwierdza on, że niektóre rządy otrzymały prezenty technologiczne od określonych obcych, oraz że umowy zostały niedotrzymane przez obcych. Teraz zaś szykują coś niedobrego. Rządy niech na nich uważają. Grozi dużo bólu dla całej ludzkości. Jednak jeszcze jest czas na zwrot ku sprawom duszy. W kosmosie istnieją dobre istoty, które będą się starały nam pomóc. Zamkną kanał /drogę/ z którego przybywają oszuści.

  The Arecibo message Answered (PL)

 66. Lamb said

  Znany projektant popełnił samobójstwo. Nie wiem czy mozna wiązać z tym dramatycznym krokiem fakt, że był on gejem a jego stroje nosiły gwiazdy ze stajni masońskiej jak lady gaga czy rhianna. Trochę to dziwnie zabrzmi ale te jego ubiory to jakies demoniczne są…
  NIe wiem jak dla was ale dla mnie to jest jednym duchem inspirowane…

  http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,7551587,Projektant_Alexander_McQueen_popelnil_samobojstwo.html

 67. bloff said

  Mizia powiedz mi, jakbym założył partię pomógł byś mi kraj odbudować?

 68. ALFA said

  To kłamstwa.

  Od dziesiątków lat, w tym także w ostatnim 20 – to leciu, manipulowano informacją geologiczną. Np. coroczne Bilanse Zasobów Kopalin (PIG) informują, że mamy jedynie 150 mld m3 gazu (na 10 lat eksploatacji) i 19,5 mln ton ropy (na 1,3 roku eksploatacji).

  Jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej, z chwilą przekazania zasobów w celu rozpoznania, od razu wiadomo, że pod Kutnem zasób gazu przekazany w 2007 roku FX Energy to ok. 500 mld m3, a gaz przekazany firmie Chevron w 2009r. (obie firmy z USA) to ok. 1000 mld m3 (1 bln). Zasoby te po prostu, były dawno, poprzez kilka tysięcy wierceń w latach 60 i 70 – tych XX wieku i inne (satelitarne) w latach następnych, rozpoznane, a informacje utajniono polskiemu społeczeństwu i przekazywano agenturze KGB.

  Nie ujawnienie tych zasobów było i jest tym na rękę, którzy mają biznes na sprowadzaniu gazu z Rosji.

  Już szlak trafia człowieka,jak nie dociera do ludzi to wszystko co się dzieje w naszym kochanym kraju.Tak się zastanawiam ,czy pamiętacie jak były podwyżki w końcu lat 60 i początki lat 70 i ludzie protestowali ,jakoś potrafili się zmobilizować do protestów a teraz wszystko siedzi cicho.Czy naprawdę są tacy ciemni i nie widzą co się wokół nas dzieje.Że niedługo nie będzie POLSKI. O to słowa Jana Pawła II
  „TO JEST NASZA OJCZYZNA ,TO JEST NASZE BYĆ I MIEĆ, NIKT NIE MOŻE ODEBRAĆ NAM NASZEGO BYĆ I MIEĆ”
  „Megaprzekręt”
  http://1616.salon24.pl/155948,megaprzekret

  • hjk said

   Manipulacje w sprawie GMO w Polsce:
   http://tnij.org/gmo111

   Sprawa składowania dwutlenku węgla w Polsce prof. dr hab. inż. Ryszard Kozłowski (2010-02-12)
   czyli jak nas dymaja (wykupili tu zakłady, olewają ekologię i nic nie inwestują, a my zapłacimy kary za nadmierną emisję, mimo że właściciel niepolski):
   http://tnij.org/dym111

  • glołber said

   cyt z wątku:
   słowa Jana Pawła II
   “TO JEST NASZA OJCZYZNA ,TO JEST NASZE BYĆ I MIEĆ, NIKT NIE MOŻE ODEBRAĆ NAM NASZEGO BYĆ I MIEĆ”
   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx [cenzura pb]
   =====================
   od pb: glolber, znajdz se rownego do oszczerstw

  • glołber said

   Panie Piotrze, jak się domyślam co do pb. Mam do Pana wielki szacunek za ogrom wiedzy i do tego co pan uczynił, i rozumię też postęp jaki pan dokonał na drodze od ateizmu do chrzescijaństwa. Pana blog czytam i czerpię z niego garściami dla własnego zbudowania. Jednak moja opinia (co pragnę sobie zaznaczyć) do postawy tematycznej osoby nie była oszczercza, ale obiektywna. Chyba Panu przy takim ogromie wiedzy nie brakuje tej o jezuitach i ich silnych powiązaniach z banksterami. A to że w praktyce rządzi zawsze generał jezuicki w watykanie, a nie papież, to chyba Panu wiadomo. A jednak nie było to łatwe zadanie lawirować tej osobie w tak szatańskim zwodzeniu, jakie jest czynione przez tego arcymistrza „architekta od 7-iu boleści”, rękami ludzkimi i poprzez przeróżne ludzkie organizacje z religijnymi włącznie. Każda religia i to nawet chrześcijańska jest zapaprana pokrzywionymi dogmatami przez tego nieszczesnego „architekta” z którym to sam Bóg ma kłopoty. Jakby nie było jest to jego syn.
   Ma jakiś tam plan załatwienia sobie tej sprawy, więc nam ludziom tego nie wyjawi do końca, bo to jest strategiczna rozgrywka z tym architektem.

 69. Zbyszko said

  Jeżeli w jakimś kraju panoszy się policja innego państwa, to znaczy że ten kraj jest pod okupacją tego państwa

  • zyta said

   @Zbyszko powiedział/a
   12 Luty 2010 @ 8:47 pm,

   -wyzwolilismy sie spod wielu okupacji, a spod tej, czy tez sie wyzwolimy?

 70. CoZaSyf said

  Antysemityzm według Lisa i Hołowni http://www.youtube.com/watch?v=1leFU8xbKFk&feature=player_embedded

 71. Wojtekk said

  Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu zamieściłem komentarz o Alexie Jones i to jak uważam jego komitywę z NWO, więc oto i potwierdzenie moich „przeczuć”:

  http://pracownia4.wordpress.com/2009/12/28/alex-jones-prawicowy-wichrzyciel-kreujacy-%E2%80%9Eposzukiwaczy-prawdy%E2%80%9D-na-wariatow/

  http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2738%3Ahow-relevant-is-alex-jones-and-infowars&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=pl

  • annah said

   Podzielam w duzej czesci poglady z artykulu, roztaczanie czarnych wizji przyszlosci ma sens jedynie wtedy kiedy się informuje o środkach prowadzacych do zaradzeniu złu, albo chociaż roztacza obraz szczesliwego końca tej transformacji przed którą stoi ziemia wraz z całym stworzeniem, ale bez wiary w Boga i bez Jego pomocy to sie nie moze udać. Można więc uczciwie zapytać ‚Po co właściwie on to robi’

 72. marslim said  od mg: w przypadku zamieszczania takich wpisów (zawierających tylko sam film) aż prosi się o chociaż dwa słowa opisu, a dopiero po nich o link do filmu
  podobnie zamieszczanie wpisów zawierających tylko link lub tylko linki, bez słowa informacji, nie jest tak dobrym rozwiązaniem, jak krótki opis + link (lub kilka linków ilustrujących poprzedzające je opis)

 73. bloff said

  Nazywam się Michał N. ur 23.03.1991 (18 lat) nick bloff/Maxelix moje życie było bardzo pokręcone, przeżyłem dobre 16 lat w Polsce aż nagle sprawy rodzinne tak się potoczyły, że moja mama rozwiodła się i wyszła za Niemca.. Tak znalazłem się w Dojczlandi po krótkim kursie Niemieckiego (6 Miesięcy) dostałem ofertę pracy w zakładzie produkującym kabiny prysznicowe 🙂 W wieku lat 17 dostałem pozwolenie o prace od ministra finansów. Moja mama sprzątała u jego przyjaciela i po prostu poprosiła.. Tak mogłem wieku 17 lat stać się niezależnym człowiekiem, właśnie kończę robić prawko i w końcu chcę wypełnić swoją misję na tym świecie, od urodzenia czuje jak bym wszystko przeżył z min 100 razy czuje się świadom, że któryś raz dane jest mi żyć na ziemi, wieku 14 lat mówiłem, że czuje jak bym przeżył już wszystko i jak bym umarł to nie żałowałbym, ale wyszło inaczej..

  Nie wiedziałem jak naprawdę wygląda świat, do czasu, aż wyszła ta afera ze szczepionkami, wtedy przeżyłem terapie wstrząsową obudziłem się i myślę moja dojrzała dusza prowadzi mnie do mojego życiowego planu. Albowiem od afery prosiłem mojego Boga Stwórce, Wyższe Ja i Ducha Świętego o pomoc dla Polski, chciałem wrócić do swojego kraju i żyć w nim jak najdłużej..

  W końcu doczekałem się dostaje „pomysł” w kilku częściach, główny plan już otrzymałem teraz wszystkie łączące się z nim rzeczy powoli z czasem odbieram.

  Chodzi mi o założeniu Partii Politycznej, legalnie i bezlitośnie z rzucić świnie z rządu. Potrzeba mi 60 ludzi, którzy mają pomysły jak odbudować Polskę w każdej dziedzinie. Ok powiedzmy, że założyliśmy, przekroczyliśmy ten teren, pewnie i tak byśmy nie byli zauważeni z początku przez Polaków, bo zapewne inne partie będą nam cisnąć, znalazłem idealne poparcie. W przygotowaniu mam już 20+ zespołów Hiphopowych + Reegae które na pewno poprą nasze stanowisko, albowiem chodzi mi oto żeby każdy zespół które nas poprze, nawoływał do swoich fanów do poparcia nas ! Wyobraźcie sobie ten przypływ mocy ile ludzi to jest 1mln++ (Nasza rodzina HipHop Kultura jest duża, bardzo duża!) Wystarczy 100 tys ludzi i poprzez Demokracje Bezpośrednią możemy robić z rządem co chcemy! Zorganizujemy jak najszybciej nowe wybory prezydenckie cały aktualny rząd u karzemy, odejdziemy od Unii Europejskiej i NATO, za naszym przykładem będziemy nawoływać stare państwa Słoweńskie (państwa takie jak Ukraina, Bialorus, Litwa, Lotwa. Slowacja, Czechy, Mołdawia, Rumunia, Bułgaria) o podobne działania abyśmy utworzyli własną Unię stać się jednym państwem od morza do morza reszta krajów niech robi sobie co chce nie nasza sprawa. Zmienimy wygląd naszej waluty (stare banknoty nie będą już nic warte) zbudujemy w Polsce własną fabrykę pieniędzy i każdy dostanie tyle samo powiedzmy 3500 zł tyle, że każda rzecz np. wynajem mieszkania 100 zł żywność na miesiąc – 20 zł takie ceny by panowały w naszym kraju gdybyśmy mieli już wystarczająco pieniędzy by rozdać firmom by zatrudniali ludzi i utworzyli PRAWDZIWĄ sprawiedliwą Ekonomie każdy zarobi popracuje dostaje dom i możliwości życia, gaz, ropa i prąd w naszym państwie będzie za darmo będziemy nie zależni od nikogo w końcu myślę tak powinniśmy wynagrodzić ludziom którzy oddali życie za OJCZYZNE .

  Wybrany Prezydent wzywałby wszystkich Polaków do swojego kraju niech wrócą inteligenci wykształceni ludzie aby tworzyć nowe technologie wiecie o co chodzi. . Każdy z nich kto wróciłby dostałby pieniądze dom miałby warunki do życia wszystko tylko by wrócił do kraju, żeby się wszyscy znowu zjednoczyć.

  Pomyślcie każdy wie z historii, że to Polacy ze względu na swój honor, odwagę i poświęcenie jest największym zagrożeniem na świecie!! Skutecznie nas spróbowali wytępić, ale chce pokazać, że z Polakami się zadziera!!

  Cały ten przypływ myśli otrzymałem jak usłyszałem od mojej babci, jak usłyszała: T. Rydzyk mówił, że mamy takie bogactwo pod ziemią a my musimy biedę klepać!

  Dała mi przykład jak ukarać tych wszystkich złych polityków, żeby ich w ogóle nie utrzymywać, mianowicie pokazać im jak my przez te wszystkie lata my musieliśmy żyć, dać im 200-500zł na miesiąc i niech spróbują przeżyć z miesiącu na miesiąc. Brak dostępu do usług medycznych, wystarczy już im tego luksusu, że kiedy chcą na zawołanie lekarz do nich biegnie a my musimy czekać na chuj wie ile miesięcy na same głupie badania.

  To są moje wstępne plany, co na pewno dojdzie jeszcze innych „pomysłów”

  Ktokolwiek wspiera moją ideologię zapraszam do współpracy kontakt w nicku (link).

  Mizia chciałbym w Partii najbardziej, usłyszeć twoje poglądy i co by zrobić w Polsce.

  Piotra Beina również, dzięki temu człowiekowi, zrozumiałem, że każdy ma obowiązek narażać nawet swoje życie w dla dobra swojego kraju.

  Na moim blogu na pewno w najbliższym czasie ukaże się obszerniejsze info jak sobie wszystko bardziej w głowie poukładam.

  Kocham Was Rodacy chce wrócić do swojego kraju i wśród swoich żyć po kres swoich dni!

  Więc będę starać się jak mógł a zwami na pewno się uda, pokażmy kolejny raz, że potrafimy się zorganizować i dać popalić!!

  • mgrabas said

   ogromny zapał! aż miło patrzeć
   czy przetrwa przeciwności i czy nie popadnie w skrajności?
   na pewno warto powyjaśniać wiele kwestii, rozumiem, że w tym celu powstał blog http://swiadomepowstanie.wordpress.com/

  • Ewa said

   Zarazaj swoim entuzjazmem wszystkich tych,ktorym na sercu lezy Dobro Ojczyzny.
   A Twoja mlodosc jest wielkim atutem,nie przeszkoda.
   Pora wywietrzyc gabinety marionetkowych ,nie naszych rzadow.
   Oda do mlodosci Mickiewicza niech przyswieca celom.
   Kiedys nieznany nikomu Stan Tyminski pojawil sie na polskiej scenie politycznej i o malo nie zostal prezydentem.
   Jesli stworzysz partie,jestes skazany na sukces.
   Ludzie sie budza i zaglosuja za Polska dla Polakow!
   Dzialaj wiec dla Dobra Ojczyzny i niech Cie Bog blogoslawi!

   • zyta said

    @bloff powiedział/a
    12 Luty 2010 @ 10:33 pm,

    -przylaczam sie do glosow popierajacych Twoje dzialania.
    ” W przygotowaniu mam już 20+ zespołów Hiphopowych + Reegae które na pewno poprą nasze stanowisko, albowiem chodzi mi oto żeby każdy zespół które nas poprze, nawoływał do swoich fanów do poparcia nas ! Wyobraźcie sobie ten przypływ mocy”
    -swietny pomysl z tymi zespolami.

 74. grzes22220 said

  LUDZIE CZYTAJCIE BO TRUDNO W TO UWIERZYC http://gegenjay.wordpress.com/2009/03/22/hitler-o-polakach-polacy-sa-najbardziej-inteligentnym-narodem/

 75. Michał said

  Polscy specjaliści od przejęć !!!

  http://www.rp.pl/artykul/246927.html

  Wśród polskich bankierów inwestycyjnych przeważają mężczyźni po studiach finansowych, prawniczych czy naukach matematycznych. Znacznie wyżej niż wykształcenie cenione są osobiste predyspozycje i kontakty. Znane nazwisko otwiera mnóstwo drzwi. Dlatego do branży coraz częściej trafiają byli politycy, jak choćby Kazimierz Marcinkiewicz. Goldman Sachs

  Kazimierz Marcinkiewicz

 76. Wojwit said

  Ola powiedział/a u Maruchy:

  http://marucha.wordpress.com/2010/02/12/nato-zakazuje-wstepu-do-kosciola/#comment-33063

  2010-02-12 (piątek) @ 15:30:36
  Grecja poligonem doświadczalnym NWO
  11.02.2010
  “Tutaj wszyscy ludzie władzy mają ją z grabieży narodu greckiego, lub z posiadania koneksji z tymi, którzy to robią”

  Christos
  dla http://www.henrymakow.com
  Mam 26 lat i mieszkam w Grecji. Piszę ten list w celu poinformowania was o nowym prawie wprowadzonym wczoraj w Grecji.
  Minister finansów oznajmił wczoraj, że od 1.01.2011 zakazane będą wszystkie transakcje finansowe w wysokości ponad 1.500 euro. Każda transakcja powyżej tej sumy będzie mogła być dokonana tylko kartą kredytową lub czekiem. Oficjalne wyjaśnienie mówi, że uderzy ono we wszystkich tych, którzy nie płacą podatków. Ale my wiemy, że to nie jest prawdą.

  Wydaje się, że NWO chce zrobić z Grecji poligon doświadczalny dla nowych przepisów. W ciągu ostatnich miesięcy, Grecję zaatakowano bez litości. Zostaliśmy nazwani kłamcami, oszustami, fałszerzami, złodziejami. Grożą nam ciągle wyrzuceniem nas ze strefy euro oraz niepłaceniem. [Oskarżenia te] nie są prawdą. … Problemem jest, w oparciu o ich oskarżenia i (wirtualną) złą sytuację finansową Grecji, będą wprowadzać eksperymentalne prawa ich NWO.

  Nowy rząd partii socjalistycznej, wybrany 4 miesiące temu, zapomniał o wszystkich swoich obietnicach, jest zdeterminowany, aby wprowadzić prawo dające obywatelstwo nielegalnym imigrantom po upływie 5 lat, bez wyjątku. Jest nas 10 mln Greków, a prawie 3 mln w większości nielegalnych imigrantów, którzy uzyskają greckie obywatelstwo i uzyskają prawo do sprowadzania swoich rodzin również … W Pakistanie pojawiły się nawet reklamy o treści “za 5000 euro możemy dostać się do Grecji, na darmowe studia, do pracy, by zakładać rodziny oraz uzyskać paszporty UE”…

  A teraz to… Poprzedni rząd wprowadził nową kartę tożsamości, w celu zbierania danych o osobie od urodzenia. Ten rząd będzie zakazywał transakcji w gotówce ponad 1500 euro, by każdy z nas miał kartę kredytową. Oczywistym pierwszym krokiem jest wprowadzenie zakazu wszelkich transakcji gotówkowych, a następnie scalenie tej nowej karty tożsamości z systemem kredytowym, a później …. zainstalowanie tej kompletnej karty w naszym ciele …

  Morale nasze jest niskie, ponieważ społeczeństwo zdezorganizowane przez imigrację i propagandę, a my nie będziemy walczyć z tymi przepisami. Wy żyjący w świecie zachodnim, bądźcie przygotowani, bo oni planują to samo dla was!

  Ogólna sytuacja

  Spróbuję przedstawić moją opinię o sytuacji w Grecji.

  Przede wszystkim, nie ma zaufania do polityków. Większość ludzi nie wierzy im i wiedzą, że to szumowiny, ale nadal w każdych wyborach głosują na tych samych ludzi. Dzieje się tak dlatego, że obiecują korzyści w celu uzyskania głosów. Większość polityków są członkami tajnych stowarzyszeń i mają bliskie związki z USA i elitami europejskimi. Nasz obecny premier jest nawet obywatelem amerykańskim …

  Sytuacja młodego człowieka żyjącego w Grecji i nie mającego koneksji, jest beznadziejna. Bez koneksji będzie miał poważne trudności, jeśli chce dostać się do dobrego Uniwersytetu (lub dokończyć studia bez wręczenia łapówki), jeśli chce znaleźć pracę, lub otworzyć własną firmę. On będzie musiał wstąpić do wojska, podczas gdy uprzywilejowani młodzi ludzie z koneksjami legalnie go unikną.

  I nie ma sensu szukanie miłości … Oczywiście ładne kobiety wybiorą bogatszych mężczyzn, ale w Grecji kobiety nawet o umiarkowanym wyglądzie preferują mężczyzn z głębokimi kieszeniami. Wolą dzielić się ważnymi mężczyznami niż mieć mężczyznę tylko dla siebie.

  A ważni mężczyźni w Grecji to oszuści. Grecja nie produkuje nic, poza wyjątkiem zasobów naturalnych i przemysłu turystycznego. Korupcja jest tak duża, że wszystkie siły wytwórcze są zatopione. Tak więc tutaj wszyscy ludzie władzy mają ją z grabieży narodu greckiego, lub z posiadania koneksji z tymi, którzy to robią. Kobietom (i ich rodzinom) oczywiście nie chodzi o to. Tak długo, jak ktoś jest bogaty, jest pożądany, a jego wartość jako człowieka nie ma znaczenia.

  Pomimo słabej sytuacji ekonomicznej (ale nie na tyle beznadziejnej, by podejmować tak straszne środki), osoby przy władzy doznają przyjemności atakując tradycyjne zwyczaje, prawosławie, oraz tradycyjnych greckich patriotów. Oni chronią nielegalnych imigrantów oraz przemilczają zbrodnie. Atakują chrześcijaństwo w mediach, w szkołach itd. Z miejsc publicznych usuwają wszystkie symbole chrześcijańskie.

  Media

  Greckie media to sterta śmieci. Przez największą część dnia, większość dużych stacji telewizyjnych pokazują programy z dyskusjami o stylu życia greckich “VIP-ów”, stosunków seksualnych itp. Jest kilka programów “politycznych”, wszystkie próbują ukryć prawdę, oraz odwrócić uwagę ludzi na sprawy o trywialnym znaczeniu. Propaganda jest krzykliwa. Poprzedni rząd był dosłownie zniszczony przez sieci telewizyjne. One bardzo promowały obecny rząd, tak bardzo, że poprzedni premier był zmuszony do ogłoszenia nowych wyborów, mimo iż jego rząd trwał tylko dwa lata.

  Obecny premier złożył obietnice, z których żadna nie została spełniona po wybranych. Zaledwie kilka dni po wyborach, zajął się planami NWO. Stworzył sztuczną dramatyczną sytuację finansową, aby móc wprowadzać wszelkie prawa jakie chciał, plus dawać pieniądze swoim przyjaciołom… On “spreparował” nasz budżet, przeniósł płatności z 2010 na 2009, dochody z 2009 na 2010, w celu zrobienia większego deficytu i możliwości twierdzenia w 2010, że “poprawił” gospodarkę … Nie oznacza to, że nasz poprzedni premier nie był marionetką, tylko, że nie był w stanie spełnić warunków NWO jak nowy rząd.

  Ogromne afery gospodarcze są wykrywane każdego dnia, a pogrzebane przez greckie media propagandowe. Najbardziej uczciwi ludzie są tak zafrapowani pracą w 2 i 3 miejscach, aby nakarmić ich rodziny, że nie mogą walczyć z tą korupcją. Grecy pracują średnio więcej godzin tygodniowo niż w innych krajach UE, mają dużo mniej płacone, a płacą więcej za te same produkty. Z powodu zdrajców w rządzie, prasie i mediach, unijne gazety i środki przekazu nazywają nas leniwymi. Mówią, że musimy pracować jeszcze więcej i dostawać nawet mniej … Oczywiście nie jest to prawdą. Grabież narodu greckiego została zorganizowana przy ich pomocy. Ale to długi temat i nie będę o tym mówił.

  Wnioski

  W kilku słowach … życie w Grecji jest okropne. Ponieważ jestem programistą, wiele razy myślałem o wyjeździe do lepszego kraju i tam zamieszkać. Ale nie chcę porzucić mojej ojczyzny … jeszcze. Byłbym skłonny do walki z tym systemem, ale nie widzę żadnego sensu, ponieważ ten system jest tak głęboko zakorzeniony, że nie może zostać rozwiązany za pomocą tylko kilku osób.

  Powodem napisania poprzedniego listu był taki, że ponieważ to nowe prawo zakazujące transakcji pieniężnych powyżej 1.500 euro jest tylko kolejnym krokiem na drodze do społeczeństwa bezgotówkowego, a jest ono wdrażane w Grecji jako fazie testowej. Jestem przekonany, że to tylko kwestia czasu, zanim większość zachodnich krajów będzie miało podobne prawa.

  • Wojtekk said

   Tych zasrańców od NWO zgubi PYCHA I AROGANCJA.
   Wprowadzają zmiany i zakręcają śrubę systemu na tyle szybko i bezmyślnie , że na każdy ich krok coraz więcej ludzi się budzi.
   przede wszystkim waluta i media ich główne środki działania/przekazu muszą upaść.

  • CoZaSyf said

   A u nas inaczej jest? To samo!Dla mas wszystko w czasie „przyszłym niedokonanym”.Dla siebie po cichutku ustawy sie przemyca i dokręca srube ludkom na zasadzie raz w morde raz cukierek.W tv komisje,reklamy,seriale,słupki POparcia,wzajemna adracja,pedały,majtki muchy itp.Jak czytam pod niusami na onecie posty to wpadam w depreche-jakie mamy /NIE/swiadome społeczenstwo,A jak to dobrze swiadczy o MISJI spełnionej przez MERDIA!

 77. zyta said

  http://gegenjay.wordpress.com/2009/03/22/hitler-o-polakach-polacy-sa-najbardziej-inteligentnym-narodem/

  -to jest naprawde dobre.

  „Władze amerykańskie znalazły po wojnie w jednym z bunkrów frankfurckich tajny memoriał Adolfa Hitlera do Heinricha Himmlera z 4 marca 1944 roku. Zawarł w nim zdumiewającą apologię narodu polskiego.

  W polskim internecie furorę robi wycinek prasowy z “Głosu Wielkopolski” z 1947 roku, który powołując się na istniejącą wówczas agencję United Press przywołuje szokujące słowa Adolfa Hitlera:

  „Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

  Na podstawie ostatnich badań, powadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki” – pisał kat Polaków.”

  -moze dlatego Jugendamty w Niemczech i Austrii na sile chca zatrzymac polskie dzieci jako swoich obywateli, zeby sobie podniesc wskaznik inteligencji na przyszlosc?

  No i widzicie, jestesmy naprawde mocni. Trzeba tylko uwierzyc w swoja moc i dzialac. My naprawde potrafimy sie wyzwolic spod kazdej okupacji i spod zydowskiej tez.

  • bloff said

   Dzieki Zyta, za link wydrukuje i powiesze w robocie niech niemcom żal xxxx ściska

   „..Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany..”
   ===========
   od JP: XXXX – cenzura , słowo na D

   • eteryczna ziemia said

    @Bloff i inni
    Nie do wiary?
    Nie do wiary, że opinia takiego zbrodniarza wywołuje takie zainteresowanie.
    Czy to niektórym imponuje, że „hitlerek” tak pozytywnie oceniał Polaków???
    Chyba nie jest on dla nikogo żadnym autorytetem /jedynie był specem od zabijania/.
    I ty Bloff chcesz rozsławić hitlerka czy …

   • cieciorak said

    Czepiasz się….
    Czytaj ze zrozumieniem.
    W/g Ciebie nie zauważać, że tacy jak Hitler byli , są i będą ?

   • Search the Web on Snap.com said

    @Cieciorak
    …tacy jak Hitler byli,są i będą.
    Wg mnie Hitler był jeden a hitlerków wielu.
    …”No widzicie, jesteśmy naprawdę mocni. Trzeba tylko uwierzyć w swoją moc i działać”
    Opinia Hitlera o Polakach wzmacnia naszą wiarę w siebie i dodaje nam mocy. No pięknie. Jaki jest /twój, mój, nasz, wasz/ szystem wartości? jesli mam być usatysfakcjonowana tym co rzekł Hitler!

    od mg: Hitler? ten zakompleksiony psychopata? my wiemy kim jesteśmy i bez Jego opinii

 78. Wojtekk said

  MAM DO WAS WSZYSTKICH GORĄCĄ PROŚBĘ
  Zamiast wklejać cały artykuł, proszę wklejcie linka i krótko poinformujcie o czym dany odnośnik jest.
  Rolka w myszce grzeje mi się od tego przewijania, a oczy grzęzną w natłoku informacji.
  Działanie takie usprawni przeglądanie bloga i da bardziej przejrzyste pojęcie o danych tematach.

  od mg: dzięki za tę uwagę, to bardzo dobry pomysł, aby we wpisach nie cytować zbyt długich fragmentów, które utrudniają przeglądanie całości wątku
  również wpisy zawierające tylko same linki, bez słowa opisu, też nie są tak dobre jak wpisy z kilkoma słowami opisu i linkiem do całości (źródła)

 79. Dawid- odkryleś coś niesamowitego said

  Datego ufam własnemu sercu a nie propagandzie z zewnątrz o polakach. Powyższy artykół potwierdza moją miedawną rozmowę z pewnym Urkaińcem. Dtwierdził on; wy Polacy potraficie w trudnych warunkach przetrwać i zlaeźć najlepsze wyjście. Drugi przyklad, czy przypadkowym jest poziom intelektualny Polskich dzieci w UK? Okazuje sie, ze dzieci Polskie w UK mają wyższe oceny i wyniki od dzieci innych.

 80. http://www.youtube.com/watch?v=VKtwdmIHOLs and TRANSLATION to Polish:
  Waszym obowiazkiem jest aby przeslac faks do prezydenta Stanow Zjednoczonych, ich chce abyscie wiedzieli co panie i panowie. Ze ten glupi polak*( bardzo obrazliwy wyraz,POLLACK, taki jak,czarnuch, kurwa. Np. Gdyby rabin Friendman mowil ponizajaco o murzynie to by go nazwal glupim czarnuchem, lub dumb nigger/a aby obrazic Polaka nazwal Papieza „dumb Pollack”) Jan Paweł II,powiedzial ze przyszlosc Jeruzalemu nie moze byc ustalana przez Izrael, Watykan powiedzial ze taka strategia jest moralnie i legalnie nie do przyjecia. To bylo powiedziane przez tego komuniste Papieza. Znowu obrazil Żydow, Jeruzalem jest nasza stolica, nie nalezy do nikogo/zadnego z nich. Krol David go stworzyl. Nie nalezy do zadnego glupiego polaka, nie nalezy do zadnego muzułmanina arabskiego, no i ten głupi polak, ten smierdzacy, stary HUJ/COCKER, ten smierdzacy stary HUJ/COCKER przyjezdza do Jeruzalemu na rocznice i ma czelnosc przyjezdzac tu i mowic nam abysmy przestali zabijac/ponizac/niszczyc Chrzescijan. To jest problem, my nigdy nie zabilismy ich, my nigdy nie masakrowalismy ich,to jest problem, oni zawsze nas zabijali i oni nam to mowia do dzisiejszego dnia.

 81. Franek said

  Wita co ?
  Cytom wos i cytom juz lot dysc downa i nimoge sie nadziwic jaki tu groch z kapusta u tego pocciwiny Pietra B. z tej Kanadyji co to w tym roku pan bucek snigu pozolowol i na tym rozpozcenty lolimpiadzie ,znacy sie urobku piniedzy swiatowych ludzie lomia sobie kosci ,a jeden nawet sie zanil na pocatek.
  Lo co mi chodzi ,ano loto,ze tak dyly byc ni moze zo madre ludziska sie staraja a glupie wszycko psuja !
  Panie Pieter !
  Wez tych wszystkich co tu ci maca wsodz do jednego wora i wyslij gdziesik w te sputniki .bo lone ci bruzdza !!!
  Przeciez to juz nie forum ino zwykly zgielk jak na jarmarku w tarnowie za casow zydowskich bywalo.
  Przecie tak sie daly nie do aby jedni i mondre ludzie dobrze pisali a te smule wlaza ci w parade i pisa tak ze te trzecie ludzie ino mentlyk w glowie maja.
  Albo zrobita jedne polskie forum na spolke z ty Maciejcykowym chlopokiem co to prowdy sie nie boji pisac ale tyz tylko u siebie i to dlatygo ze jak puscil na swoje fora smulowa cholote i polskich gniotow sprzedawcykow,to z forum http://www.suwerennosc.com zrobily mu tyz targowice.No moze mnijsa niz twoja .
  Tak ni mozno i dobrze wom ten jakisik wojok polski radzi.
  Zrobta jedno a dobrze a nie bigos,bo jesce bardi ogupita polokow,ktorym nawet kosciol w glowie poprzewrocol i dzisioj modla sie do zydowskigo boga. A jaki to bog jak sie dol ukrzyzowac ?
  Maciejcyk dobrze ludziskom radzi: Ludzie zejdcie z krzyza ,bo do usrany smierci bedzieta na nim wisiec !
  To tako mondro kobita jakosik Oginska (ladne nazwisko cosik od ognia musi mic) napisola wom i nom prowde,ze cza ZMARTWYWSTAC ,Bogus Porymba ja popar i to wszystko nakrecili i dali ludziskom aby se obejrzaly i co ogladalyscie je ,mizie ,kizie i inne ???
  Gowno prowdo ,jak pytom ludzi to mowia,ze to ino jezusik mogl zmartwystac bo byl synem bozym a wy wszysckie chyba od diabla pochodzicie ,bo pisecie tylko i co z tygo wslo – SMROD KAPUSCIANY,smierdzi jak z wychodka na podhalu nawet cosnkiem.
  Bywojta i zrobcie cosik ale nie taki smrod.
  Wy pietrze i Edek jak chcecie cosik dobrygo dlo Polokow zrobic to podajte se rynce i tak jak wom zolnirz radzi zrobcie to.
  O rewolucyji w Polsce przestancie mazyc ,zodne powstanie w Polsce sie nie udlo,bo je obcy wom robily .Polok nimo glowy do organizowanio bitki ,bo bije dzie popadlo roz w pysk a roz w dupe ,przyjdzie junijnozgraja co to polske rozkradla i rozbrojila i wszystkich wos copkami nakryja bo tyle wos bedzie.
  Z zydami czeba inacy jak to swoi marysce mowie – po co idzies i kupujes u zyda,po co mu piniadze niesiesies ,zyda ca omijac z daleka i jak nie bedzie miol kto u nigo kupowac i nie bedzie mu nios piniedzy do jigo zlodziejskigo banku to zyd saom padnie albo sie wyniesie tam gdzie wsy maja raj.
  Dobze wom radze,jo do zyda nie ide po nic nawet gdy mi soly brakuje.
  Bywojta do nastepnygo razu.
  Franek z pod Bilgoraja
  ============
  od pb: worek to tu mamy byzpicnie pod lokiem tsymamy zgraje; groch z kapustym to tyroz demokracja siem nazywa;
  do zyda nie chodzis a lon ci lapem w kiseni tsymo, pokradl kilkadzisiont milionuf milionuf (cyli tych bilionuf dolaruf cy ojro po polsku) gojom w ostatnim rocku na calem swicie;
  naracta sie ze swom marycka cy w gminie bilgorajskij co tu robic i powicta nam, bo nam lby parujom od pomyslonku a tyn kompliks jot jak byl tak jest i nizadlugo w gminach swoich mic bendom, soltysa do lubawiceruf zapisom;
  robta jak chceta w gminie, a ja na ksyzu powise, bo tak lubawicerom nipasuje i latwij do Bozi trafic jak uny kare scincia na nas hsescyjan majom bo my hsescyjany jak tyn Jan Hscycil Swinty

 82. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2128081,12,kolejne_trzesienie_ziemi_na_pacyfiku,item.html

  PAP, KLe/06:52 13.02.2010

  Kolejne trzęsienie ziemi na Pacyfiku
  Trzęsienie ziemi o sile 6,3 stopni w skali Richtera wystąpiło w pobliżu archipelagu Tonga, na południowym Pacyfiku – poinformował amerykański instytut geofizyczny USGS.
  Nie ma doniesień o ofiarach lub szkodach materialnych.

  Do wstrząsów doszło pod powierzchnią morza, blisko 100 kilometrów na południowy wschód od stolicy Tongi, Nuku’alofa, na głębokości około 10 km.

  • Wojtekk said

   10.00 km to ta sama głębokość na której spowodowano (dla niektórych – wystąpiły) ponad 40 wstrząsów na Haiti.

 83. monitorpolski said

  Nie miałem czasu wcześniej wejść na blog i tę dyskusję.
  Sprawę red. Maciejczyka znam, wiem że obecnie jest w Chicago i chyba mu nic nie grozi. Wyjątkowy człowiek, bez cienia hipokryzji, jak to się mówi „wali z grubej rury”. Ma szansę stać się męczennikiem i taka opcja byłaby chyba najlepsza dla sprawy. Najlepiej jakby dali mu karę śmierci za „antysemityzm” żeby nauczyć szacunku gojów do Zydów. Podejrzewam, że takie opcje są rozpatrywane, ale doświadczenie nakazuje by go wykończyć inaczej. Dlatego męczą jego starą matkę, dlatego wysyłają mu listy – stare ubeckie sposoby męczenia ludzi przez rodzinę.
  Czy możemy coś z tym zroić?
  Owszem – wystawić kandydaturę red. Maciejczyka na Prezydenta. Czy jest ktoś odważny by to zrobić?

 84. Luc said

 85. Pawlik Bronisław said

  Dziękuję!
  Jeszcze Polska nie zginęła!
  Jeszcze zabrzmi prawdy róg!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s