Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Światowi przywódcy i lubawiczerowie

Posted by grypa666 w dniu 09/02/2010

3-stopniowa struktura forum sypie się po ok. 50-iu komentarzach numerowanych (ok. 100 łącznie). Ponieważ trudno przewidzieć, w którym miejscu nastąpi rozsypka, zawsze nawet jeśli jest struktura, zaznaczajcie który komentarz komentujecie, kopiując jego nagłówek np. “@Lekarz 7 Luty 2010 @ 7:30 pm e” – Piotr Bein
†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††
MOZESZ ZAMIAST DATKU ZNALEZC ZAMOZNEGO SPONSORA DLA BLOGA — TAK SAMO BEDZIEM WDZIECZNI.
†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Światowi przywódcy i lubawiczerowie – czym to zauroczenie?

http://amalekite.blogspot.com/  inna wersja  http://www.radioislam.org/jewish-photos/manipulat-the-wold/world-leaders-manipulated.htm

wpisał Amalek 8.11.2006, tłumaczył Krzysztof Tarnawski 5. 2.2010

Zanim przejrzysz poniższe zdjęcia, dobrze byłoby coś rozważyć…

Pomyśl o ludziach którzy rządzą twoim krajem… z ich garniturami za tysiące dolarów, szykownymi limuzynami, obiadami za $200 – opłaconymi przez ciebie, oczywiście – ich licznymi lukratywnymi kontaktami z zamożnymi sponsorami korporacyjnymi, jak również ich powiązaniami z „dużymi bankami” oraz grupami „specjalnych interesów” wszelakiego rodzaju…

Pomyśl o TWOICH nietykalnych przywódcach

A teraz szczerze zadaj sobie pytanie:

Ilu z tych tak zwanych “liderów” w rzeczywistości znalazłoby czas aby się z nami spotkać, jeślibyśmy tego pragnęli?

Ilu z tych „przywódców” nie tylko znalazłoby czas na spotkanie z nami, ale zaprosiłoby nas do swojego środowiska pracy, tak że moglibyśmy im zaufać, tak że moglibyśmy wyrazić szczere pragnienia dobrobytu naszych obywateli i naszych rodzin?

Niezbyt wielu, słyszę jak mówisz.

Rzeczywiście, niezależnie od tego jak na to patrzysz, czy podziwiasz swych liderów czy ich lekceważysz, wszyscy wiemy, że zdecydowana większość z nich NIGDY dobrowolnie nie spotkałaby się z „nami”.

Przyjrzyjmy się lubawiczerom [ang. Chabad-Lubavitch]…

Ta ortodoksyjna grupa fanatycznie syjonistycznych Żydów – którzy ślepo wspierają najniebezpieczniejszy reżim apartheidu na Ziemi (w rzeczywistości jak zasadę wiary) – może poznać i ugościć dosłownie dowolnego polityka, na całej długości i szerokości tej samotnej planety.

Na ich skinienie i zawołanie, gojowscy przywódcy przymilają się, onieśmieleni kłaniają w pas, raczą najserdeczniejszymi spojrzeniami, najcieplejszymi uściskami dłoni, najdelikatniejszymi ze słów… i żadna ilość palestyńskiej czy libańskiej krwi, ani krew Rachel Corries z tego świata, ani nawet krew dzieci będących celem psychotycznych snajperów izraelskich finansowanych przez USA, ani ogrom łamania praw człowieka (wszystko to spowodował Izrael „umiłowany” przez lubawiczerów), nie jest w stanie zastopować, ani nawet umniejszyć wzniosłego wydźwięku takich spotkań…

Nie można kogoś winić jeśli odniesie wrażenie, że postacie z którymi spotykają się nasi przywódcy nie mogą być zwykłymi „ludźmi”, tylko są pewnie „Królami”! Bo MUSZĄ być niewyobrażalnie ważni by być tak łatwo, i tak regularnie, uwzględnianymi w terminarzu i kursować na spotkania z jednymi z najbardziej zapracowanych ludzi na ziemi.

Przecież nasi kryminogenni, wybrani(wyselekcjonowani) przywódcy spotykają się z jednostkami lub grupami tylko w przypadku, gdy takie spotkania przekładają się na głosy przy urnie wyborczej, nie?

Na przykład, gdy jest możliwość porobienia fotek dla lokalnego brukowca, lub gdy wynikiem pewnych zgromadzeń publicznych jest dobrze skalkulowany przypływ dolarów sponsoringu dla partii… lub gdy wizyta u umierających dzieci na oddziale onkologicznym szpitala (tuż przed wyborami, nie zapominaj) może skutkować nawalnym przypływem „dobrej woli” u zbytnio łatwowiernego, gotowego do oddania głosu elektoratu… Oczywiście, z wszystkich tych i innych powodów, lider polityczny rad zrobi miejsce w swoim drogocennym grafiku.

Lecz… gdy ostatni raz sprawdzono, Żydzi stanowili tylko 2% całkowitej populacji USA, i tylko 1.2% ogółu ludności Kanady, ledwie 1% populacji Francji i mizerne 0,5% i 0,45% ludności odpowiednio Wielkiej Brytanii i Australii. A dla lepszego zrozumienia, zwróć uwagę, iż z 13,000,000 lub coś koło tego Żydów żyjących na tej planecie, tylko 200,000 z nich twierdzi, że jest lubawiczerami!

Jest jasne jak słońce w południe, że odwoływanie się do grupy tak mniejszościowej, w normalnych okolicznościach, nie powinno, ba – NIE MOŻE – spowodować żadnego znaczącego wahania liczby potencjalnych głosów!

Tak więc, jeśli nie chodzi o „głosy”… to o co?

Musi być zadane pytanie: Gdzie ta lojalność naszych przywódców kłamie?

Dlaczego tak się uśmiechają do ludzi, którzy bezwstydnie popierają terrorystyczny reżim „Izraela”? Reżim, który bez prowokacji, okrutnie zaatakował każdego jednego ze swoich sąsiadów

Dlaczego nasi przywódcy tak lubią małą grupę ludzi, która widzi niewinne ofiary tego skażonego reżimu jako „nieskruszonych złoczyńców„, jako „agresorów„, tak samo „winnymi” postrzega żony i dzieci tych uciemiężonych ludzi?

To ryje umysł…

Czy nasi liderzy tak samo łatwo sympatyzowaliby z przedstawicielami nazistowskich Niemiec? Czy przyjęliby przywódców apartheidu południowoafrykańskiego – u szczytu jego władzy – mocnymi uściskami dłoni i pełnymi aprobaty uśmiechami?! Czy Pol Pot, Stalin lub Mao Tse-tung byłby przyjęty z otwartymi ramionami przez liderów dzisiejszego świata?

Czy poplecznicy tych faszystowskich dyktatorów byliby wspierani, czy pogardzeni?

Więc co w tym żydowskim ruchu supermacyjnym, Chabad… tej rasistowskiej, bezlitosnej grupie ludzi którzy ściskają rękę „demokratycznie wybranym” zachodnim przywódcom swoją prawicą, podczas gdy ich lewa dłoń uruchamia oszukańczy Telethon i „akcje charytatywne” z zamiarem wyekstrahowania jeszcze więcej pieniędzy od obywateli USA dla ciągle trwającej izraelskiej rzezi niewinnych kobiet i dzieci w Palestynie – (Czy 6 miliardów dolarów od podatników USA rocznie jest niewystarczające, Oh Izraelu?!)

O ile się nie mylę, czy tacy ludzie nie powinni być uważani za „wroga”? Albo przynajmniej, za grupę która powinna być unikana, bojkotowana i sankcjonowana (dopóki się nie opamięta), w szczególności przez liderów tego tak zwanego „miłującego wolność” Zachodu; tych którzy szczycą się przywództwem „Demokracji” gdzie honor i ludzka godność funkcjonują przynajmniej jako obietnice; liderzy którzy są dumni z notowań swoich krajów w zakresie „praw człowieka”, i przywodzeniu społeczeństwom które przynajmniej udają równouprawnienie i „sprawiedliwość dla wszystkich”?
Możesz osądzić człowieka po towarzystwie w którym się obraca… bo jesteśmy, każdy z nas, lustrzanym odbiciem naszych przyjaciół i popleczników – Znaj tę zasadę i to dobrze.

Wszyscy wiemy o absolutnej, surowej zbrodniczości stanu Izrael (i nie dbam o to czy jesteś pro-izraelski, lub udajesz jekiegoś rodzaju „neutralność” w tej sprawie: Wciąż o tym wiesz… po prostu jesteś w zaprzeczeniu) i że światowi przywódcy deklarujący lojalność wobec wyżej wymienionych cech, całują nie tylko stopy Izraela ale również tych z jego popleczników i pomocników – na porządku dziennym – jest wstrząsającym oskarżeniem zarówno przeciwko nim, jak i nam.

Bo, tak jak „…jesteś tym co jesz”, z pewnością staniesz się tym co wielbisz

To jest ostrzeżenie dla nas wszystkich, zwłaszcza tych z nas, którzy mieszkają tutaj na „Zachodzie”:

Czy TY jesteś gotów aby schemat okupacji izraelskiej został narzucony na twoją okolicę?

Wejdź na strony zobaczyć zdjęcia lubawiczerów z:

Australia – Premier John W. Howard

Austria – Prezydent Thomas Klestil

Azerbejdżan – Prezydent Hajdar Alijew

Bułgaria – Premier Simeon II

Kanada – Premier Jean Chretein

Fiji – Prezydent Ratu Josefa

Francja – Prezydent Jacques Chirac

Francja – Premier Jean Pierre Raffarin

Niemcy – Knackerz Gerhard Schroeder

Niemcy – Prezydent Horst Kohler

Gwatemala – Prezydent Alfonso Portillo

Kazachstan – Prezydent Nursułtan Nazarbajew

Litwa – Prezydent Rolandas Paksas

Meksyk – Prezydent Vicente Fox

Rosja – Prezydent Władimir Putin

Turcja –  Minister Obrony Vecdi Gunul

Ukraina – Prezydent Wiktor Juszczenko

Ukraina – Premier Wiktor Janukowycz

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej – Prezydent George W. Bush

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

„HITLER MIAL RACJE”, SKANDUJA W  IZRAELU nadesłał W. Wlaźlinski 8.2.2010
Przpomnialem niedawno (takze wiele razy) o „pieknym pomniku Hitlera w Izraelu”  (Emil Ludwig) w kontekscie wdziecznosci za jego i jego najblizszego otoczenia  wklad w powstanie panstwa Izrael i ratowania Judaizmu. Pamiec o nim do dzisiejszego dnia w tym samym aspekcie nie zmienila sie. Nie wnikam w to czy to wiekszosc czy mniejszosc Zydow skanduje „Hitler mial racje!”,  „Hajl Hitler!”
Zydzi protestujacy przeciwko rasizmowi w Izraelu i pokojowo usposobieni nazywani sa „k…. i synami k…rw”, a wiec istnieje przekonanie ze w stosunku do takich Zydow Hitler mial racje, takze w „uszlachetnianiu” tej organizacji. (Nie jest wcale takie pewne czy to rasa, religia, nacja, narod. Tak wiec pozostaje tylko miano panstwo lub organizacja.)  Trzeba zdawac sobie sprawe z tego ze zawsze gineli albo ucierpieli najwiecej najbiedniejsi Zydzi i najbardziej niewygodni dla rabinow czy tej ekskluzywnej organizacji.
Wyobrazdzcie sobie, ze ktos w Europie czy Ameryce Polnocnej publicznie powiedzial „Hitler mial racje”. Jednak w Izraelu policja nie reaguje na takie skandowanie. Jak rowniez niewiele bylo reakcji na „Zabilismy Chrystusa, zabijemy takze was”, nie mowiac juz o setkach odrazajacych wypowiedzi najwyzszych dostonikow zydowskich w stosunku do gojow, jak ich nazywaja.
Zalaczam video na ten temat. (w j. angielskim).
http://www.richardsilverstein.com/tikun_olam/2010/02/07/israeli-extremists-shout-hitler-was-right/

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Zydowski fanatyk zniewaza Polakow wpisała Alfa 8.2.2010
Postby Jerzy Ulicki-Rek 08 Feb 2010 12:28 pm
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340 … 49,00.html
Czytajac takie slowa pochodzace z zydowskich zrodel trudno pozostac biernym. Autor, wykladowca na uniwersytecie w Tel Aviv, omawiajac przemowienie zydowskiego polityka wygloszone na terenie bylego obozu, tak pisze o roli Polakow czasie hitlerowskiej okupacji:
„Przemawiajac w Polsce, w obozie zaglady Auschwitz, nawiekszym w historii kompleksem nastawionym na ludobojstwo, KTORY BYL ZBUDOWANY (NIEPRZYPADKOWO) NA TERENIE pOLSKI I KTORY BYL ZARZADZANY PRZEZ POLAKOW, NETANYAHU PRZEMILCZAL ENTUZJASTYCZNA ROLE JAKA ODEGRALI POLACY W CZASIE HOLOKAUSTU.
TAM GDZIE MOWA O PRZESLADOWANIU ZYDOW, WYDAWANIU ICH W RECE NIEMCOW I ICH AKTYWNYM UDZIALE W MORDOWANIU NA SKALE PRZEMYSLOWA, POLACY USTEPOWALI JEDYNIE NIEMCOM.
SWOIM POSWIECENIEM W MORDOWANIU POLACY PRZEWYZSZALI CZASAMI NAWET NIEMCOW.
ZBRODNIE (na Zydach) BYLY KONTYNUOWANE NAWET PO KLESCE NIEMIEC. ZGODNIE Z OBLICZENIAMI OKOLO 1500 ZYDOW BYLO ZAMORDOWANYCH W SPONTANICZNYCH POGROMACH POCHWALANYCH PRZEZ NOWY REZIM. WIELE Z TYCH ZBRODNI MIALO MIEJSCE NA ULICACH MIAST PODACZAS GDY TLUM PODNIECONYCH POLAKOW WYRAZAL SWOJA RADOSC .
„SPRAWIEDLIWYCH GOJOW” BYLA W TYM TLUMIE GARSTKA,GDZIES NA MARGINESIE SPOLECZENSTWA”

Po przeczytaniu kolejnego plugawego klamstwa obrazajacego Polakow, ktorzy zyja dzisiaj i tych, ktorzy oddali swoje zycie ratujac Zydow przed internowaniem w obozach, po raz kolejny zaluje, ze ‚holocaust” to tylko mit.

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Izrael i USA przygotowują się na Iran

http://www.paltelegraph.com/columnists/peter-eyre/4075-israel-and-the-us-preparing-for-iran-part-1-the-military-perspective

Peter Eyre – Doradca ds. Bliskiego Wschodu 8.2.2010, tłumaczył-skrócił Piotr Bein

Ten rok przyniósł wspólne izraelsko-amerykańskie ćwiczenia „Juniper Cobra 10” u wybrzeży Izraela z udziałem armii Izraela IDF i 6-ej Floty USA, celem zapobiegania symulowanych ataków Iranu na Irak pociskami rakietowymi średniego i krótkiego zasięgu.

W ramach ćwiczeń USA więcej niż podwoiło swe zapasy broni w Izraelu, które „Izrael może użyć.” Podobnie jak w przygotowaniu do kryzysu libańskiego w 2006 r. i działań Płynny Ołów w 2008 r., byłyby to b. wyraźne oznaki, że USA i Izrael przygotowują się do uderzenia na obiekty jądrowe w Iranie. Marynarka USA ma już znaczne siły w Zatoce Perskiej, a teraz widzimy powolne wdrażanie izraelskich okrętów wojennych w regionie. Aby marynarka Izraela stacjonowała w takim miejscu, potrzeba zgody państw Zatoki Perskiej na wejście na ich wody terytorialne. Nie można w pełni zrozumieć, jak te islamskie kraje mogą wpuścić izraelskie okręty do ich strefy z zamiarem przeprowadzenia ataku na inny kraj islamski (Iran). Nic już mnie nie zaskakuje, zobaczywszy te same państwa odwracające się od Gazy i Palestyny.

Zadziwiające jest to, że ONZ i świat patrzy bez słowa, wiedząc, że to działanie będzie miało miejsce prawdopodobnie tak szybko, jak Massive Ordnance Penetrator (MOP, typ broni penetrującej) będzie gotowy do wykorzystania operacyjnego. Pentagon naciska na Boeinga, by przyspieszył rozwój i testowanie tej potężnej bomby w czerwcu 2010 r. prawie dwa lata przed planowaną operacją. USA może również chcieć skorzystać z Massive Ordnance Air Blast (MOAB), który był przeznaczony do użycia w Iraku i Afganistanie…

Militarnie rzecz biorąc jest to możliwe, że atak przerodzi się w pełną wojnę. Ale jeśli Izrael i USA zaatakują Iran, byłby to akt wojny w wyniku działań odwetowych Iranu na Izrael i cele USA. Iran ma znacznie zaawansowaną technologię wojskową, która może wyrządzić wiele szkód wśród agresorów, a kiedy by to nastąpiło, USA przeprowadziłoby dalsze ataki wywołujące wojnę. Przypuszczam, że USA, W. Brytania i kraje NATO naprawdę chciałyby zmiany ustroju … słyszałeś o tym wcześniej w Iraku i Afganistanie?

Wg nowych przepisów NATO, „atak na jedno jest atakiem na wszystkich”. Niedawno dodano zasadę  „atak na każdym obiekt wojskowy, rurociąg ropy czy gazu lub inny podmiot handlowy jest atakiem na wszystkich”. Widzimy jak zwykle, że USA może ostrożnie manipulować tym do całkowitego zaangażowania NATO, a raczej możliwej trzeciej wojny światowej. Każde  takie działanie USA i Izraela będzie zupełnie nieodpowiedzialnie, prowadzące do ewentualnych zgonów milionów ludzi w regionie… MOP ma ok. 6 m długości, masę całkowitą prawie 30 t, zawiera 5,3 t materiałów wybuchowych. MOP niesie bombowiec lotnictwa USA, B-2, a steruje do celu globalny system nawigacji… Choć Izrael i USA są na stopie wojennej, w 2010 r. mają również możliwość przeprowadzania ataków na Strefę Gazy, Liban i Syrię. Podobnie jak wszystkie konflikty „dziel i rządź”, Izrael jest w centrum b.  niestabilnego obszaru. Jeżeli zdecydują się oni prowadzić takie działania, jestem pewien, może to być również końcem Izraela…

Część 2 z tej serii będzie obejmować aspekt środowiskowy takiego ataku. Pokaże on, jak katastrofalny opad początkowo zatruje cały Bliski Wschód: Turcja – Afganistan – Pakistan – Indie i od północy M.  Kaspijskiego do Zatoki Adeńskiej. Armenia – Gruzja – Azerbejdżan – Turkmenistan – Uzbekistan, Tadżykistan – Kirgistan – Chiny – Nepal – Syria – Irak – Kuwejt – Arabia Saudyjska – Bahrajn – Liban – Izrael – Palestyna – Jordania – Egipt – Katar – ZEA – Oman – Jemen. Nie będzie uchroni się żaden kraj na Bliskim Wschodzie. Zanieczyszczenia spadną na te kraje w ciągu kilku pierwszych dni, a w ciągu 7-10 dni będą na całym świecie.

Wzywam ONZ, UK, UE, Rosję, Chiny, Japonię i wszystkie ww. kraje do rozwiązania tego niecierpiącego zwłoki problemu, oraz zapewnienia, że USA i Izrael nie zaatakują Iranu, oraz że dyplomacja bez zagrożenia jest jedynym sposobem, aby dojść do pewnego kompromisu. Być może, jeśli USA i reszta świata zastosują ten sam nacisk na Izrael, jak na Iran, możemy zobaczyć fair play. Na pewno jeśli Izrael ma nieograniczone i niekontrolowane możliwości jądrowe i zostaną one uznane za zagrożenie dla świata islamskiego, zdrowy rozsądek powinien przeważyć. Obecnie jest to po prostu czysta amerykańsko – izraelska agresja, jaką widzieliśmy już wiele razy.

Komentarze 92 do “Światowi przywódcy i lubawiczerowie”

 1. Luc said

  http://www.wykop.pl/link/296744/rzetelnie-pozamiatanie-w-sprawie-ah1n1
  http://www.wykop.pl/ramka/296790/depopulacja-ludzkosci

 2. CoZaSyf said

  „45zasad zniewolenia albo Plan Bermana”-J.Ulicki-Rek.Jak mozna punkt po punkcie zniszczyc Polaków-to się naprawde dzieje!Teraz!i juz nie ma planu dalej… http://polskawalczaca.blogspot.com/2007/06/45-zasad-zniewolenia-albo-plan-bermana.html

 3. Dawid said

  no to kila slow od siebie. Wydaje mi sie, ze USA i Izrael szukaja pretekstu do wojny z Iranem. Pewnie go znajda. Plan juz jest. Palacym problemem ‚pewnej grupy’ jest obudowa Swiatyni Jerozolimskiej. Jednak zlota kopula znajdujaca sie na obiekcie budynku jest przeszkoda w realizowaniu powzietego planu. Kopula stanowi swietosc dla arabow i nie moze byc ruszona. Dobrze byloby gdyby sama sie zawalila, ale stoi mocno. Woja z Iranem stanowilo by tlo w zniszczeniu kopuly i zrzuceniu tego na Iran lub nie. Jedank USA i Izrael potrzebuja pewnej ‚zadymy powietrznej’, aby ..no wlasnie co? Zobaczymy niedlugo.
  ============
  od pb: co zrobia z wsiekloscia muzulmanow na calym swiecie? us-izrael przegina pale

  • nn said

   Jesli w tym wersecie jest mowa o 3 swiatyni to zgadzam sie z toba.
   „Co się zaś tyczy przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i spotkania naszego z nim, prosimy was, bracia, (2) abyście nie tak szybko dali się zbałamucić i nastraszyć, czy to przez jakieś wyrocznie, czy przez mowę, czy przez list, rzekomo przez nas pisany, jakoby już nastał dzień Pański. (3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, (4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga. (5) Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem? (6) A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie. (7) Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola. (8) A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego. (9) A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, (10) i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. (11) I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, (12) aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. (13) My jednak powinniśmy dziękować Bogu zawsze za was, bracia, umiłowani przez Pana, że Bóg wybrał was od początku ku zbawieniu przez Ducha, który uświęca, i przez wiarę w prawdę. (14) Do tego też powołał was przez ewangelię, którą głosimy, abyście dostąpili chwały Pana naszego, Jezusa Chrystusa. (15) Przeto, bracia, trwajcie niewzruszenie i trzymajcie się przekazanej nauki, której nauczyliście się czy to przez mowę, czy przez list nasz. (16) A sam Pan nasz Jezus Chrystus i Bóg, Ojciec nasz, który nas umiłował i dał pocieszenie wieczne, i dobrą nadzieję z łaski, (17) niech pocieszy serca wasze i utwierdzi was we wszelkim dobrym uczynku i w dobrym słowie.” 2 List do Tesaloniczan rozdział 2 wersety 1-17

   • zyta said

    @nn powiedział/a
    9 Luty 2010 @ 12:20 pm,

    -dzieki za przypomnienie. Bardzo aktualny tekst.

  • CoZaSyf said

   Co tam nie mozna ruszyc?A małe trzęsionko” i po ptokach!

  • Zbyszko said

   Wychodzi na to że Muzułmanie są naszymi sprzymierzeńcami
   ================
   od pb: wszyscy goje sa sprzymierzencami przeciw kompleksowi jot = uny sie tego b. boja, robia wszystko zeby sklocac

 4. zyta said

  kawal od Maruchy
  http://marucha.wordpress.com/humor/
  Bóg wysłał na ziemię 3 posłańców, aby sprawdzili co tam na świecie. No i po powrocie, każdego zaczeły opowiadać:
  – Sytuacja w USA – zbroją się i boją się – relacjonuje pierwszy
  – Sytuacja w Rosji – zbroją się i nie boją się – relacjonuje drugi
  – Sytuacja w Polsce – nie zbroją się i nie boją się – relacjonuje trzeci
  Na to Bóg uśmiecha się dobrotliwie i rzekł:
  – Eeech, ci Polacy.. Jak zwykle liczą na mnie

  • mgrabas said

   inny kawał (z tego samego źródła):

   Pewien człowiek przyjechał na międzynarodowe lotnisko Ben-Guriona z dwoma dużymi torbami. Zatrzymał go agent celny, otworzył jedną torbę i zobaczył, że jest pełna pieniędzy w różnych walutach.
   Agent pyta pasażera:
   – Skąd masz te pieniądze?
   Człowiek odpowiada:
   – Nie uwierzysz mi, ale podróżowałem po całej Europie i wchodziłem do wszystkich napotkanych toalet publicznych. Za każdym razem, gdy zobaczyłem sikającego człowieka, łapałem jego organ i mówiłem: “Albo ofiarujesz pieniądze na rzecz Izraela, albo ja odetnę twoje piłeczki.”
   Oszołomiony agent celny mamrocze:
   – Eeeee…. to bardzo interesująca historia… Ale co masz w drugiej torbie?
   Człowiek na to odpowiada:
   – Nie uwierzbyłbyś jak wielu ludzi w Europie nie popiera Izraela.

  • Buka said

   To ja też coś dorzucę:
   Dzień Polaka
   Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie,
   wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki
   wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim
   banku zleca internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego
   samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy.
   Po uzupełnieniu żarcia o hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino
   wraca do domu. Gotuje na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej
   kanapie i… szuka pracy w polskiej gazecie – znowu nie ma!
   Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy??????

   • hjk said

    To tylko pokazuje rozmiar zniszczeń…Niektóre z tych rzeczy były polskie, tzn. sami produkowaliśmy…
    Są opracowania naukowców, ze doszło do uwstecznienia zasobów pracy, kapitału narodowego i technologii w ciagu ostatnich 20 lat, min. prof. Artur Śliwiński na podstawie danych empirycznych.

   • MIZIA said

    do tego aby to widzieć nie potrzeba przynajmniej mi naukowca – ALE MŁODZI POLACY NIE PAMIETAJĄCY TEGO CO BYŁO PRZED 20 LATY WIDOCZNIE MUSZĄ W KSIĄŻKACH PISANYCH PRZEZ WYBITNYCH FACHOWCÓW SZUKAĆ WYJAŚNIEŃ – O ZGROZO – W POLSCE TO NAWET NIEMA FABRYKI OŁÓWKÓW I CO JEST NAJŚMIESZNIEJSZE PRZECIETNY ZACHODNI EUROPEJCZYK CZESTO PYTA CZY POLACY SĄ AŻ TAKIMI DURNIAMI ŻE NAWET NIEPOTRAFIĄ OŁÓWKA SOBIE WYPRODUKOWAĆ….
    POLSKA KOJAŻY IM SIE Z JEDYNYM WYROBEM -WÓDA- OSTATNIO USWIADAMIAŁEM PEWNEGO FINA ŻE JEST W BŁĘDZIE TO NIE POLACY PRODUKUJA W POLSCE TĄ WÓDE – strasznie był zdziwiony ze nawet monopole państwowe sprzedane
    DORZUCIŁEM ŻE NAWET TOTOLOTA SPRZEDALI – BO SIE IM NIE OPŁACAŁO – powiedział żebym przestał sobie z niego durnia robić – zwyczajnie nie uwierzył – choć prawdę mówiłem – ech życie polaka
    =================
    od pb: bez przesadyzmu mizia, ulice sa nadal polakow

   • Kier said

    młodzi nie pamiętają – a kto ich wychował – jaka szkoła , a gdzie byli rodzice, dziadkowie…jakie młodzieży chowanie…dzisiaj się co poniektórzy dziwują jak młodzi głosują

 5. Lamb said

  >>Jedank USA i Izrael potrzebuja pewnej ‘zadymy powietrznej’, aby ..no wlasnie co? Zobaczymy niedlugo<<
  tzn?? miesiące? lata?? 🙂

  • rogią już zadymę na Haiti said

   a jeśli chodzi o plany rozpoczęcia budowy światyni Salomona, to muszą najpierw zrobic bum na kopułę by potem rozpocząc budowę. Jeśli oni chca rozpozcąć budowe w marcu( jesli sie termin nie zmieni), to muszą się trochę pospieszyć. Dla mnie to kwestia miesięcy. I tak teraz wszystko wisi na włsoku
   ====================
   od pb: pospieszyc? bum bum na purim 28.2.2010, zamach terroru islamskiego, pare dni na aj waj, koparki i buldozery wchodza zeby „szukac pogrzebanych pod gruzami” jak na haiti, niemozliwi islamisci przeszkadzaja, trzeba otoczyc silami idf i onz…

 6. Lamb said

  • zyta said

   @Lamb powiedział/a
   9 Luty 2010 @ 7:57 am,

   -wg mnie ten film to kolejna manipulacja.

   • Buka said

    @Zyta, niedawno pisałaś o dolegliwościach córki(o ile dobrze pamiętam)i tak przyszło mi do głowy czy nie warto by było zastosować Pau d’Arco,info o nim np tu- http://www.eioba.pl/a79001/pau_darco_skarb_inkow .

   • zyta said

    @Buka powiedział/a
    10 Luty 2010 @ 12:25 am,

    -dzieki serdeczne. Z pewnoscia zastosujemy, bo i na cukrzyce dla mnie to tez sie przyda.

   • annah said

    Ten film wiele faktow ktorym obecnie podlegaja ludzie w zwiazku z wyznawana do niedawna w sposob prawy religia chrzescijanska nazywa po imieniu. „Ubogacanie” odwiecznych chrzescijanskich korzeni w niektore pojecia czy ryty glownie religii wschodu jest owym biblijnym odstepstwem od ktorego rozpocznie sie Apokalipsa.
    Jesli negujesz te fakty to albo nie znasz Pisma Swiętego albo dzialasz dla tego zwodniczego nurtu. Zastanow sie po ktorej jestes stronie „Pol prawdy jest calym kłamswem”.

   • zyta said

    @annah powiedział/a
    10 Luty 2010 @ 6:37 am,

    -oprocz prawdy we filmie jest wiele przeklaman i wg zydowskiego powiedzenia pol prawdy jest calym klamstwem, film ten jako calosc jest manipulacja. Ja jestem po stronie prawdy. Do korygowania swoich pogladow mam swoj rozum otrzymany od Stworcy i nauki Jezusa, ktore sa wszem dostepne.

   • annah said

    Nauki Jezusa sa wszem dostepne, nawet sekty je wykorzystuja interpretujac do woli, dlatego w imie Prawdy osobiscie korzystam z madrosci Magisterium KK, by nie ulec zbiorowym halucynacjom i lucyferianskim wypaczeniom. Zastanawiam sie natomiast czy satysfakcja z programowego niszczenia Prawd Objawionych chrzescijanstwa jest jedyna gratyfikacja dla Twego mozołu pod X nickami.

   • mgrabas said

    @ Annach, co masz na myśli pisząc o „programowym niszczeniu Prawd Objawionych chrzescijanstwa” ?
    https://grypa666.wordpress.com/2010/02/09/swiatowi-przywodcy-i-lubawiczerowie/#comment-46884

   • zyta said

    @annah powiedział/a
    10 Luty 2010 @ 6:35 pm,

    -nikt nie jest i nie bedzie moim przywodca oprocz Jezusa. A Twoja zlosliwa wypowiedz swiadczy tylko o Tobie i tym, ktory Cie prowadzi.

   • annah said

    Tu – okreslenie ‚manipulacją’ tresci religii ktorą wyznają – to do Mgrabasa

   • mgrabas said

    @ Annah, kto manipuluje, w jaki sposób i którymi treściami? masz coś konkretnego na myśli, czy tylko tak powiedziałaś, ogólnie? bo dla mnie takie ogólne stwierdzenia, bez wyjaśnienia i poparcia konkretami, są mało przekonywujące

   • annah said

    Nie ja uzylam tego okreslenia i nie do mnie winny byc skierowane pytania, jesli rzeczywiscie chcesz dociec co Zyta miala na mysli. Ten film nie budzi żadnych moich zastrzezen co do prezentowanych tresci i formy w jakiej zostaly przedstawione , bo wywodzi sie z tego samego gruntu co moja wiara. Swoim wpisem dalam wyraz iz nie zamierzam godzic sie na szkalujace okreslenie pod adresem katolickiego filmu.

   • mgrabas said

    @ Annah, rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie

   • annah said

    Proszę

 7. Stanisław said

  Konieczna jest zmiana polityki USA wobec Izraela – ale tego nie będzie do czas, do kiedy w rządzie USA zasiadać będą ludzie popierający ślepo to agresywne państwo jakim jest Izrael.

  • kojak said

   Raczej do póki synowie narodu wybranego bedą zasiadać w rządze…

   • nn said

    prawdziwy żydzi sie nawroca do Jezusa Mesjasza.Sa tez tacy ktorzy uwazaja sie za zydow a nimi nie sa ale sa synagoga szatana jak mowi Mesjasz w Objawieniu Jana roz 2 wer 9 i roz 3 wer 9.Kazdy kto nalezy do Mesjasza jest narodem wybranym

   • mgrabas said

    odczytać należy cały fragment i starać usłyszeć co mówi Duch:

    7 Aniołowi Kościoła w Filadelfii napisz:
    To mówi Święty, Prawdomówny,
    Ten, co ma klucz Dawida,
    Ten, co otwiera, a nikt nie zamknie,
    i Ten, co zamyka, a nikt nie otwiera.
    8 Znam twoje czyny.
    Oto postawiłem jako dar przed tobą drzwi otwarte,
    których nikt nie może zamknąć,
    bo ty chociaż moc masz znikomą,
    zachowałeś moje słowo
    i nie zaparłeś się mego imienia.
    9 Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana,
    spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami –
    a nie są nimi, lecz kłamią.
    Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami,
    a poznają, że Ja cię umiłowałem.
    10 Skoro zachowałeś nakaz mojej wytrwałości
    i Ja cię zachowam od próby,
    która ma nadejść na cały obszar zamieszkany,
    by wypróbować mieszkańców ziemi.
    11 Przyjdę niebawem:
    Trzymaj, co masz,
    by nikt twego wieńca nie zabrał!
    12 Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni Boga mojego
    i już nie wyjdzie na zewnątrz.
    I na nim imię Boga mojego napiszę
    i imię miasta Boga mojego,
    Nowego Jeruzalem, co z nieba zstępuje od mego Boga,
    i moje nowe imię.
    13 Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów. (Ap 3)

  • Julka said

   W stosunku do USA i innych krajów też opracowali i wdrożyli „plany Bermana” z modyfikacjami. Dlatego mając wpływ na wybory w USA, trzymają w garści decydentów.

  • CoZaSyf said

   Stanisław! Jestes marzyciel!

 8. annah said

  Poczytajcie sobie te świadectwa, Panie Piotrze Panu dedykuje w szczegolnosci, zreszta p. Świtoń juz wskazał kierunek w waszej rozmowie. Mam podobne doswiadczenie we wlasnym zyciu, tutaj fragment z sasiedniego bloga
  „Czy mnie to osobiście dotknęło? Oczywiście. Pierwsza sprawa, która uderza, to fakt, jakie miałem szczęście, zostając włączony w tę sprawę. Pamiętam, kiedy pierwszy raz zaczynałem badać mistyczne doświadczenia w Kościele, kiedy w pokorny sposób zaczęło się moje poszukiwanie. Jestem prawnikiem. Kiedyś do mojego biura przyszedł ksiądz. Wówczas nie praktykowałem wiary. I opowiedział mi, jak się modli, by stała się rzecz niemożliwa. Chciał kawałek ziemi na kościół. Umieścił tam jakiś obrazek i modlił się z nadzieją na cud. I okazało się, że cud się stał. Osoba, która była właścicielem tej ziemi, przyszła do mnie następnego dnia, mówiąc, że chce się jej pozbyć za bezcen. I wtedy zrozumiałem, że jeżeli ludzie się modlą o to, co niemożliwe, to się to staje.”
  Prosze sie nie gniewac ze jestem nachalna, czas nagli, trzeba sie przestarajac z myslenia o przykrych faktach, ktore wciaz beda wychodzic na dzialanie w Prawdzie.

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/02/08/cud-eucharystyczny-w-argentynie/

  • Lamb said

   Tak trzeba sie modlic ale o to co zgodne z Bozą wolą. Nie można modlić się o to, aby nie zrealizowało się to co Bóg zapowiedział w proroctwach.
   Posłuchaj sobie pierwsze kilkanaście sekund wykładu-brzmi rozsądnie a przedw wszytstkim jest interpretacją Słowa Bożego

 9. MIZIA said

  po moich ostatnich wpisach zostałem okrzykniety na blogu kims w rodzaju „BELZEBUBA”

  WIEC – CIAGNĘ DALEJ- wmoich fantazjach

  http://biznes.interia.pl/news/wall-street-przez-europe-wyprzedaje-banki,1436405

  • MIZIA said

   o zimie terz fantazjowałem wiec

   http://polskalokalna.pl/news/zima-nie-odpuszcza-do-polski-wroca-mrozy,1436466

   o tym zapomniałem pofantaziowac ale wklejam

   http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/news/na-poludniu-polski-zatrzesla-sie-ziemia,1436416

   w kwestii głodu światowego plan realizowany NIEBAWEM BEDĄ WAS INFORMOWAC

  • MIZIA said

   PS DO FACHURÓW OD ZŁOTA – co sie dzieje przecie muwiliscie że złoto juz zdrożeć nie moze bo to w brew logice….

   • hjk said

    @MIZIA,
    jak sie tak zastanowic, to „nie może” zdrożeć, bo co to znaczy, ze „drożeje” w spadającym $ czy PLN? Nic nie znaczy, tzn. nie ma realnego wzrostu, jest tylko rosnąca gora papierowego pieniadza, która „szuka towaru”. Ktoś kiedyś obliczył, że jeśliby chciec pokryc wszystkie $$ w złocie, uncja musiałaby kosztować…10 tys. $, a było to z kilka lat temu…
    Kto ostatni zostanie z papierem, ten s…f…))

    A co do realnego wzrostu, trzeba by sporzadzic jakiś koszyk dóbr i porównać doń ceny złota dzis i przed laty…

   • hjk said

    prawda jest taka, ze funkcjonuja 2 obiegi pieniadza – jeden zwiazany z realnymi dobrami, z codziennym zyciem ludzi, a drugi z machinacjami finansowymi, całkowicie pusty i wielokrotnie wiekszy niz ów ‚realny’. Gdy znikną bariery je odzielajace, np na skutek jakiegos krachu, wtedy zacznie sie megatsunami, ale finansowe…
    a potem ekonomiczne, tj. gospodarcze i nastąpi „reset” z nieobliczalnymi konsekwencjami…

  • hjk said

   ogólnoświatowy krach bankowy powstrzymali rok temu, widac jeszcze nie byli gotowi…

   niebezpieczenstwo jest takie, ze po upadku syndyk moze wyprzedawac wszelkie aktywa danego banku, a wiec np. zastawy hipoteczne, w celu choc czesciowego splacenia wierzycieli. Zazwyczaj przy jednostkowych upadłościach to jakis inny bank prejmuje bankruta, no ale jak by coś takiego wystapiło w skali masowej, to nie wiadomo, co by sie dzialo. Chyba rzady musialyby wszystko znacjonalizowac i trzymac na tym reke, albo…

   wprowadzic wlasnie NWO z nowym „pieniadzem”, sytemem platniczym, itd. Ludzi majacych jakiekolwiek długi chyba by musieli wziac w niewolę, gdyz nigdy nie mogliby sie wypłacic…
   Wtedy ludzie sie zgodza na wszystko, nawet na chipa, a kto np. w usa nie ma długów? nieliczne jednostki…

  • Magdalena said

   @MIZIA
   Jest zima, to musi byc zimno.
   ===============
   od pb: to juz nie z powodu oziebienia klimatu? bo w vancouverze niespotykanie cieply styczen-luty, snieg na olimpiade dowoza ciezarowkami pareset km

 10. CoZaSyf said

  Rosja zmodyfikowała pojęcie ws zagrozenia. http://www.wprost.pl/ar/186487/Rosyjska-doktryna-torpeduje-wysilki-normalizacyjne-NATO/

 11. KrisT said

  Mizia przestań!!!!
  Pisałeś ze będą mrozy pod koniec stycznia pocz. lutego po -40, -45stC. i nic!!!
  To ze zima bedzie długa ostatnio chyba wyjasniłem? składa się na to zmiana aktywnosci słonecznej, zabawa haarpem i… chemtrale po kilku latach zasnuwania ziemi przed promieniowaniem słonecznym zrobiło swoje.
  A ponadto wystarczy wybuch duzego wulkanu aby średnia temp. spadła o 0.5-1-2 stC !! Co jest udokumentowane!. Jak widać czynnikow jest wiele,a kilka aktywnych.
  I co ma lokalne trzęsienie ziemi do twoich super nietrafionych przepowiedni? De facto nie trzęsienie ale odprezenie (tąpnięcie) wywołane naruszeniem calizny górotworu!!! przez działalnośc człowieka! Chyba nie chcesz nikomu wciskac kitu ze to tsumani zrobili haarpem..
  Jedyne ostanio trzesienie było pod bełchatowem w okolicy kopalni odkrywkowej, oficjalnie powiedziano ze przez wydobywanie wegla brunatnego, tylko ze jego wydobywa się metodą odkrywkową która nie narusza niczego pod ziemia! a samo trzesienie było na gł. ok 40km, wiec ich oficjalne tłumaczenie jest smieszne.
  Dodam jeszcze ze w naszym kraju jest kilka uskoków przez co mogą wystapic małe trzęsienia ziemi.
  A odnosnie głodu, zima jaka jest kazdy widzi, tam śnieg, tam powodzie, tam susza itd. wiec w naturalny sposób będzie drozsze żarełko….
  Oczywiscie uny tak kombinuja aby nam dowalic tylko ze nie możemy wszystkiego, przyczyn czysto naturalnych zwalać na nich…
  przestan juz straszyc i siac panike,oraz robic z igły widły, dramatyzujesz niepotrzebnie i wyolbrzymiasz…
  ============
  od pb: u was zima millenium a w vancouverze snieg woza ciezarowkami pareset km na igrzyska; wy trzesiecie portkami jak sie zatrzesie troszke polska ziemia, a tu grozi tsunami i trzesienie w skali 5-7 richtera z podmorskiego poslizgu tektonicznego, statystycznie lada rok; jesli trzesienie zbiegnie sie z wiosenna fala na rzece fraser, pojda waly na kurzawkach i woda zaleje nizinne vancouver (tylko bez glupich pomyslow dla al kaidy!)

  • MIZIA said

   widocznie się pomyliłem i trafiło w mongolię – ale ta pomyłka wynika z tego że polske od mongolii juz niewiele rózni pod wzgledem gospodarczym

   • VIVIEN said

    byly w Siedlcach: minus 45 stopni C REKORD !

   • KrisT said

    prawie trafiłeś w sedno sprawy…. jak na taki piękny kraj z takimi mozliwosciami i dobrami naturalnymi jestesmy przez sprzedawczyków w takim bagnie. Odpisałes po częsci sarkastycznie, ech… co do gospodarki i stanu tego państwa zgadzam sie z Tobą.

 12. CoZaSyf said

  Do Stanisława i wszystkich!WAZNE!Dokad prowadzi Lisia nora???Odnośnie przywódców świata!!!Niejaki Mark Brzeziński/syn tegoz Brzezinskiego/jest doradca Obamy i dalej m.in. Obama,B.Clinton,M.Brzezinski pisali prace na uniwerku Oxford pod okiem” niejakiego Zbigniewa Pełczynskiego,który z kolei jest członkiem m.in.w Fundacji Batorego.Zbieg okolicznosci-cut? http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Pe%C5%82czy%C5%84ski I http://pl.wikipedia.org/wiki/Fundacja_im._Stefana_Batorego

 13. VIVIEN said

  W TV niemieckiej podawali pare dni temu ,ze IRAN mieknie i zgadza sie na jakis tam uklad i chce wspolpracowac- zastanowilo mnie to – pomyslalam ,ze musza miec noz na gardle … Dzis we wiadomosciach juz nie mowi sie ze IRAN chce rozmow – tylko ze IRAN ma to … i jest JUZ niebezpieczny !- biedne DZIECI IRANU – LUBIE TYCH LUDZI SA SYMPATYCZNI I ZYCZLIWI . Poznalam wiele rodzin Perskich uciekli wtedy do Niemiec podczas dlugiej tragicznej
  wojny IRAK – IRAN – PAMIETAJA CZASY REZA PACHLAWI I CHCIELIBY ZYC JAK W 70 tych latach. WIELU Z PERSOW JEST W KANADZIE I USA – I JESTEM PEWNA ZE NALEGAJA ABY USA ZROBILI COS – ZEBY ZMIENIC POLITYKE KRAJU – DUZO NASLUCHALAM SIE Z UST PERSOW – NORMALNYCH LUDZI CO TAM DZIALO SIE ZA CZASOW HOMEINIEGO : JAK UCIEKALY RODZINY Z IRANU. Nie wolno im bylo wyjechac wszystkim wiec matka z corka niby na wypoczynek do TURCJI – syn w wozie zamoczony w serwatce mlecznym kwasie gdzie przewozili w niej sery…. tam siedzieli po kilka dni – podoparzane cialo mlodych chlopcow – bolalo niemilosiernie- pozniej z ranami wsiadali i dalej na wierzchu przez gory do Turcji gdzie na nich czekal ktos – Leczenie ich ran i stanu wyczerpania trwal ok poltora roku – wszystko tylko po to aby ochronic mlodzikow przed wojskowa sluzba – ktora jak wiemy konczyla sie smiercia …. Nie wiem co sadza dzis ci ludzie o tym ,ze chca zwalic ich religie i tradycje – jestem pewna ,ze JEDNI BEDA PLAKAC INNI CIESZYC SIE – NIE WSZYSCY KOCHALI HOMEINIEGO , FAKT JEST ZE TO STRASZNE CO MA SIE WYDARZYC I NA DODATEK PEWNIE WYJDZIE SPOD KONTROLI – NIE NA DARMO ZBIERAJA ZLOTO – CO KOMU PO PIENIADZACH . COS SIE BEDZIE DZIALO . I BEDZIE TO LUDOBOJSTWO ! DLA ZYSKU DLA DEPOPULACJI A BIEDNYCH ZLOZA NA OLTARZU SZATANOWI …TRAGEDIA !!!

  • hjk said

   To co piszesz przywdzi mi na myśl ten ichni Holokaust – ofiara całopalna…
   Pytanie tylko kto, kogo i komu ją w niej złożył…i w jakim celu…

 14. Rico said

  a wiec agresja na Iran bo tak trzeba to nazwac moze być początkiem III w.ś hmmm w sumie jest to logiczne by po jej zakonczeniu wprowadzic NWO przestraszona ludzkosc okropnosciami wojny pojdzie za haslami jeden narod jedna religia i jedna armia by nie było nigdy wojen i staniemy sie Ziemianami…bo w sumie do tego zmiezaja oswieceni…swiat wydaje mi sie dziwny niezrozumialy a wszystko przez to ze Prawda zostala przed nami ukryta. Czym jest ta Prawda nie wiem moze tym kim jestesmy dokąd zmierzamy kim jest Bóg i czego od nas wymaga moze to ktora religia jest prawdziwa a moze to ze religia to bicz na motloch by moc władac masami czy tez mamy sie samodoskonalic i zyc w miłosci do wszystkich….eeeech

 15. Buka said

  Ech,właśnie na tvp3 leciał „edukujący” program odnośnie nowych dowodów,paszportów.Co ciekawe dowiedziałam się ,że wg nich te dane (np odcisk palca wskazującego)nie będą nigdzie zbierane i przechowywane?!?Tylko zakodowane w dokumencie? A wbudowany mikrochip z antenką jest wspaniały,gdyż „sam decyduje ,kiedy przekazać dane” 🙂 ? Czym więc jest ta budowana przez nasz rząd megabaza wszelkich danych obywateli… Pranie mózgu na całego ma się świetnie,a najgorsze,że ludzie w to uwierzą.

 16. .... said

  Ratujmy Laboratorium

  http://supermozg.gazeta.pl/supermozg/1,91629,7503990,Przywrocmy_Laboratorium_.html

 17. Talbot said

  Komunikat
  Niestety strona musi powrócić, mam nadzieję że chwilowo do starej wersji, pozbawionej komentarzy. Chciałbym przeprosić wszystkich tych, którzy z ich pomocą potrafili prowadzić fajne, czasem stojące na bardzo wysokim poziomie dyskusje. Było to niewątpliwie wzbogacenie strony, jednak nie biorące pod uwagę złej woli i chorób psychicznych. Wystarczy jedna taka osoba, by zniszczyć wysiłek i pracę wielu. Gdyby ktoś z użytkowników czuł się na siłach i miał ochotę nieodpłatnie pomóc w stworzeniu nowego systemu komentarzy, biorącego już pod uwagę eliminację niezrównoważonych uzytkowników prosze o kontakt pod adresem konserwa@konservat.cba.pl
  ========
  od pb: o ktorych stonach mowisz? „niezrównoważonych uzytkowników” usuwamy moderowaniem 24/7/365

 18. bloff said

  Obejrzyjcie 7 części

  A potem chociaż przejrzyjcie ten artykuł https://grypa666.wordpress.com/2010/02/06/slodkie-trucie-mozgow-gojom/

  Ojj nasze pokolenie przeżyje ciekawe czasy ;/

  • zyta said

   @bloff powiedział/a
   9 Luty 2010 @ 8:33 pm,

   -super, ze dales Przekroczyc Horyzont Zdarzen. Rzeczywiscie horyzont myslowy zostaje przekroczony po obejrzeniu tego filmu (wszystkie serie i ich czesci). Tak bylo przynajmniej u mnie. Najwartosciowszy film ostatnich czasow. Dawalam go tu pare raze, ale zostal odrzucony jako nev age ?! On jest taki nev age jak ja swieta krowa.

 19. Wstrząsająco proste przepisy na zdrowe życie

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/02/09/wstrzasajaco-proste-przepisy-na-zdrowe-zycie/

 20. lacoss said

  ZAUWAZYLEM ZE GDY KILKA RAZY DODALEM NA TYM FORUM LINKI DO FILMOW NA YOU TUBE
  DODAM ZE BYLY TO FILMY O POLSCE NASTAWALA DLUGA CISZA…
  WSZYTSTKIE TE FILMY ZOSTALY USUNIETE A BYLO ICH KILKA TYSIECY ODCINKOW……….
  COZ MOGE POWIEDZIEC SWIETNA ROBOTA…
  NA TYM BLOGU WSTAWIACIE BZDURNE ARTYKOLY OBRAZAJAC INNYCH TYLKO I WYLACZNIE W
  CELU ZDENERWOWANIA OSOB TU PISZACYCH I WYSTAWIENIE ICH NA ODSTRZAL
  DZIWNE ZE JAKOS WASZE WSZYSTKIE BZDURNE, BEZWARTOSCIOWE FILMY DALEJ MOZNA
  OGLADNAC..
  SPRAWA JEST PROSTA JAK KTOS PISZE ZLE O POLAKACH TO NIE MA KOMU ZWROCIC MU
  UWAGI . WNIOSEK JEST PROSTY TO NIE JEST BLOG DLA POLAKOW.
  DZIEKUJE ZA UWAGE PROSZE WYKASOWAC WSZYSTKIE MOJE KOMENTARZE
  ====================================
  od pb: konkretnie ktore artykuly sa bzdurne? masz @kontakt, nigdy nie dostalem uwag twych dot. glownych artykulow;
  nie czaduj – napominanie o samo-poszanowaniu narodu jest nieustannie;
  zachowales te filmiki? prywatne zbiory nic nie rozwiaza bez skoordynowanej akcji: ciaglego czuwania na youtube itp (rowniez na sajtach – wiele np. z moich tekstow poznikalo stopniowo), archiwizowania, rozpowszechniania niezaleznymi kanalami (sajty, dvd itd) == podejmujesz sie, czy bedziesz tu wrzeszcal moraly?
  zapraszam do stworzenia filmoteki na blogu lub osobnym sajcie wordpress.com

  od mg: @ Lacoss, słowa: ” JAK KTOS PISZE ZLE O POLAKACH TO NIE MA KOMU ZWROCIC MU UWAGI” są niesprawiedliwe, staramy się żeby tak nie było, poczytaj choćby reakcje na komentarze MIZI, a najlepiej przyjmij zaproszenie do współtworzenia tego blogu 🙂
  system komentarzy na wordpress.com jest mocno niedoskonały, łatwo głupieje i nie bardzo wiadomo co z tym zrobić, poza tym wpisy zawierające niektóre słowa kluczowe lub zawierające linki automat wrzuca do poczekalni i dopiero po ich ręcznym przywróceniu są publikowane, ale nie trzeba się zrażać, popatrz na MIZIĘ, chociaż sporo wpisów MIZI jest usuwanych, MIZIA nic sobie z tego nie robi i dalej uprawia swoją radosną twórczość 😉 jeśli mamy przeciwstawić się NWO, to powinniśmy w sobie wypracować właśnie taką postawę, zamiast narzekać czy zniechęcać się, podjąć działania odpowiedzialne i skuteczne

 21. Ala said

  Poniedziałek, 8 lutego 2010
  Poziom chamstwa IP

  Czy jeżeli ludożerca je nożem i widelcem – to postęp? – pytał Stanisław Jerzy Lec. Pytanie jest aktualne, wystarczy poczytać wpisy internatów na różnych portalach. Z jednej strony Internet, czyli wysublimowana technika, nóż w prawej ręce, widelec w lewej, z drugiej ludożercze wrzaski, chamstwo, wyzwiska i ordynarne kłamstwa, kierowane pod adresem innych. Dla wielu rodaków elektroniczne fora stały się okazją do wylewania frustracji, lęków i agresji. Są oni niczym kibole, którzy mecze wykorzystują jako pretekst do wzajemnego lania się po buziach. Pojawił się jednak bat na wirtualnych kanibali – IP.

  Adres IP należy do zbioru danych osobowych i administratorzy stron internetowych powinni go udostępniać osobom, które chcą się domagać ochrony swych naruszonych dóbr osobistych – orzekł Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie. Co oznacza, że każdy, kto poczuje się znieważony, bez większego trudu ustali dane znieważającego osobnika. A potem wiadomo – prokuratura, adwokat, sąd i wyrok, z wyłożeniem kaski na odszkodowanie w tle.

  Myślę, że po paru takich wyrokach ludożercy dobrze się zastanowią, zanim wstukają w okienko „Twój komentarz” zwroty „cham”, „menda”, „złodziej” czy „bydlę”. Oczywiście przytaczam te łagodniejsze, bo nasza pomysłowość w bluzgotwórczości dowodzi, że bardzo zdolny mamy naród. Bluzgotwórczość chroni się przy tym gadaniną o wolności słowa, choć równie dobrze można by uznać, że w ramach wolności wyrażania opinii wolno przywalić adwersarzowi młotkiem po głowie. Dlatego postuluję, aby wszystkie redakcje portali dobrowolnie zamieszczały adres IP przy każdym wpisie, co powinno odstraszyć choć część bluzgotwórców.

  Poza odstraszaniem ludożerców, ujawnienie adresu IP przez redakcje znacznie utrudni działania osobników, którzy wpisują komentarze podpisując się różnymi nickami, aby spotęgować przeświadczenie, że cały naród nie lubi lub lubi Ixa czy Ygreka. Dzięki IP od razu zobaczymy, że „solo”, „bolo” i lolita” to ten sam osobnik – a już na pewno ten sam komputer.

  Ale mniejsza o takich zapaleńców. Bardziej istotne, jak zadziwiająco wysoki jest poziom frustracji narodowej, którą widać na forach. Założę się, że większość bluzgotwórców to ludzie, którzy wiedzą jak się je nożem i widelcem, nie bekają po obiedzie, myją zęby, chodzą do kościoła i mówią „dziękuję”. Lecz w domowym zaciszu, przy komputerze, ujawniają ciemną stronę swej jaźni. Niczym Doktor Jekyll i pan Hyde nagle sięgają do mrocznych podkładów swej duszy, aby oblać kogoś pomyjami, aby rzucić potwarz, uczynić zło, a przez to wyładować swoją frustrację, swój strach, który rodzi agresję. „X, ty jesteś zwykłą gnidą, szkoda że twoja matka nie zrobiła aborcji”; „Y to złodziej, żyd i pedał, tak samo jak ta jego banda, która rozkrada kraj”; „Z się szlaja, to alkoholiczka” – i już ludożerca czuje ulgę, radość z napełnienia brzucha emocjami tego, kogo nadział na wirtualny nóż i widelec.

  Dlatego właśnie ujawnianie IP i ściganie bluzgotwórców będzie miało też negatywne skutki. Twierdzę bowiem, ze poziom frustracji w społeczeństwie nie zależy od możliwości wyładowywania jej na forach. Jeżeli bluzgotwórcy będą obawiać się konsekwencji wylewania frustracji w Internecie, to zaczną ją wyładowywać w realnym świecie – na ulicach, w tramwajach, w biurach, w warsztatach, w sklepach no i w domach, bo zupa była za słona. Dlatego proponuję, aby obok boisk dla orlików rząd stworzył ogólnonarodową sieć sal treningowych do rozładowywania nienawiści. W nich każdy będzie mógł poboksować, kopnąć w manekin, rzucić siekierą do tarczy, zmieszać szambo w wiadrze lub, kołysząc się na linie pod nierównym sufitem, wydać nieartykułowany okrzyk.

  http://www.wprost.pl/blogi/boguslaw_mazur/

  • Wojwit said

   @Ala
   No jasne, do sal treningowych. I niech nas w spokoju rozkradną do końca!
   I jeszcze ukarzą… Nie, nie za to, że nie pozwalaliśmy sobie odebrać tego co nasze, że broniliśmy się. Nie, jeszcze trzeba nam zamknąć usta, bo złodzieje mogliby stracić komfort kradzieży.
   Reansumując tematy z linków z ostatnich dni na blogu:
   1) odbierają dzieci czyniąc krzywdę w majestacie prawa; 2) cenzurują – bodbierają swobodę wypowiedzi – już nie kultura, lub jej brak jest miarą wypowiadającego się lecz rychły proces o odszkodowanie – a pieniążki dla prawników… Ci to będą mieli radochę; 3)odbierają możliwość zdrowego odżywiania się; 4)robia nam wodę z mózgów – bo głupimi łatwiej rządzić; 5)chcą nas wytruć m.in szczepionkami; 6)szykują wojnę jądrową
   A my jeszcze przyklaskujemy, kiedy odbierają nam przyrodzoną wolność i idziemy potulnie jak barany na rzeź. Bo to wszystko jest właśnie przeciw NASZEJ WOLNOŚCI ludzie…

   • gostek said

    Lolek to oczywiscie-ja gostek,ale zakodowal sie moj poprzedni nick z dnia jak bylam poirytowana kiedy moje komentarze nie wchodzily ,albo znikaly i pojawialy sie ponownie za jakis czas.

   • gustaf said

    Ja gustaf niezależnie od tego , czy jestem moderatorem , czy nie , zostałem wywołany do tablicy.
    To ja jestem winien Twojego szastania się po blogu z obrzucaniem pomówieniami. To ja jestem winien Twoich iluś wpisów na temat cenzury i to pod wieloma nickami i potem odwoływaniem ich. Jakby to kogoś obchodziło i jakby to był Twój blog. Przez dwa dni prześladujesz innego blogowicza , wyzywacie się niewybrednie i potem macie pretensje. Kolejny dzień zaczynasz awantury o cenzurę , jakbyś miała większe prawa od innych. Bo Twoje cenne wyzwiska wylatują.
    Piotr publikuje , Ty komentujesz i taka powinna być zasada. Jak Ci się nie podoba , to się po angielsku wynosisz i kwita. Ciekaw jestem , czy potrafisz zachować się na poziomie , czy też znajdziesz nowy powód do rozróby i zmian nicków.
    Jak znam ten skrypt/program , to teraz będą Ci się zdarzać częściej znikania wpisów, bo programowi podpadłaś) 🙂 , zwłaszcza po ok. 50 postach( program świruje) i co ? Będziesz musiała poczekać na ręczne przywrócenie wpisu. Program nie banuje nicków , tylko IP . Program blokuje spam , a nie nick. To dla jasności. Blog to nie magiel , ani bazar/ też dla jasności. I nie Ty ustalasz na tym blogu co jest cenzurą .

   • gostek said

    ,co inni pisza w komentarzach,to zacznij pisac pamietniki.Wtedy krytyki nie uswiadczysz.Dopoki blog jest publiczny, musisz sie liczyc rowniez z krytycznymi uwagami np.odnosnie cenzurowania wpisow.
    ========================
    od JP to nie jest publiczny blog , to jest blog -grypa666
    To nie jest niczyje , bo państwowe/ na interii nie ma cenzury tam się ciskaj
    Stawiam wniosek o ban
    od mg: ban byłby przesadą, ale ogólne ostrzeżenie wszystkich dyskutantów przed agresywnymi wpisami i brakiem szacunku dla adwersarzy przydałoby się…

  • Taka Tam (Alicja)... said

   juz widze jakie to by dalo pole do naduzyc. zaleznie od tego kto poda definicje bluzgow i kto bedzie stal na strazy kultury i bedzie mial dostep do edycji zamieszczonych komentarzy. bo jak wiemy np na wordpressie wlasciciel moze ingerowac w ich tresc. moze inne portale tez tak maja? zreszta… 😉

   swiat jest jaki jest, ludzie sa jacy sa, owszem troche kultury by sie czasem przydalo ale chyba nie tedy droga. tu potrzeba edukacji od dziecka a nie bata. bluzgatorzy beda istniec. i to sie dzieje nie tylko w Polsce. w tzw. ‚cywilizowanych’ krajach rowniez. 😉 ludzie beda sie nadal nienawidziec i zabijac. coz jesli beda to robic z pieknymi slowy na ustach… 😉 moze estetycznie bedzie to lepiej wygladalo.

   a co do nozy… wielu ludzi zabija nozami. zakazmy uzytkowania noza. od dzis kroisz chleb czy cokolwiek palcem.

   PS. ten fragment – i wszystko jasne przeciw jakim ‚bluzgom’ to skierowane: „Założę się, że większość bluzgotwórców to ludzie, którzy wiedzą jak się je nożem i widelcem, nie bekają po obiedzie, myją zęby, chodzą do kościoła i mówią „dziękuję”.” – a co ci ktorzy chodza do meczetu czy synagogi to nie bluzgaja?… Tragedia… Szczescie ze nie uczeszczam do zadnego z powyzszych bo bym sie poczula dyskryminowana.

 22. wiktor said

  Co do odbudowy Świątyni w Jerozolimie… musi być odbudowana, bo tak jest napisane.
  W tej chwili naród Żydowski współpracuje z amerykanami do czasu jak się zorientują, że Brak Banana jest prawdziwym przeciwnikiem Chrystusa
  (antychrystem) a gdy w nowej Świątyni ustawi ohydę spustoszenia – obwoła się mesjaszem.

  Część „narodu wybranego” zorientuje się i będą mieli przegwizdane, Banan wydyma przy okazji Bilderbergów, bo to będzie prawdziwy Antychryst…

  Po niedługim czasie, powróci Jeszua prawdziwy Zbawiciel Świata i jako Żyd, (co wielu się nie podoba) będzie królował przez 1000 lat.
  Dziś wielu z nas nie zdaje sobie z tego sprawy, że Jezus jest prawdziwym Żydem i jako król żydowski będzie Panował nad Amerykanami, Polakami, Ruskimi, Niemcami, Chińczykami itd.

  …bo tak jest napisane!
  ===================
  od JP ktoś napisał taki scenariusz, teraz rola reżysera(jak to skręci) , na końcu jest montaż (NWO), lub…… demontaż
  Z Bożą pomocą , ja obstawiam… demontaż

 23. vdfv said

  Już kiedyś pisałem, że system komentarzy / skrypt wordpress jest niepraktyczny, mało użyteczny bo problematyczny. 😦
  ===============
  od JP też to widuję
  jak się wpisuję 🙂

 24. Dla przypomnienia, gdzie lezy Polska
  ==================
  od pb: bombowe fotki, chwytajace slowa i muzyka dla mlodych = co z tego jak to „nieoplacalne” trza oddac „bardziej zaradnym”

 25. zyta said

  http://wolnemedia.net/?p=19941
  Trwają przygotowania do operacji “Musztarak”
  Opublikowano: 09.02.2010 | Kategoria: Wiadomości ze świata | Drukuj

  WIELKA BRYTANIA. Minister obrony Wielkiej Brytanii Bob Ainsworth przygotowuje społeczeństwo na możliwość poniesienia dużych strat ludzkich w Afganistanie, w związku z ofensywą na południu tego kraju angażującą 4 z 9,5 tys. brytyjskich żołnierzy służących w kontyngencie afgańskim.

  Będzie to największa ofensywa wojskowa przeciw talibom w Afganistanie od czasu inwazji w 2001 roku. Skoordynowane siły amerykańskie, brytyjskie i afgańskie maja uderzyć na centralną prowincję Helmand znajdującą się w tzw. “Zielonej Strefie” – to najniebezpieczniejszy rejon w Afganistanie. W operacji wezmą udział siły specjalne, śmigłowce Apache, samoloty bezzałogowe i czołgi. Wszystko to przeciw tysiącowi ciężko uzbrojonych powstańców. Data rozpoczęcia operacji jest utrzymywana w najściślejszej tajemnicy.

  “Planowana ofensywa będzie toczyć się w środowisku, które w żaden sposób nie jest bezpieczne, a straty wśród żołnierzy są czymś, czego trzeba się spodziewać. (…) Nigdy nie da się prowadzić operacji całkowicie wolnych od ryzyka” – oznajmił opinii publicznej minister obrony Wielkiej Brytanii Bob Ainsworth.

  Dowódcy wojskowi ostrzegają, że ofensywa może pochłonąć najwięcej ofiar ze wszystkich dotychczasowych operacji przeprowadzonych od 2001 roku.

  Opracowanie dla Wolnych Mediów: Robert Kupc
  Na podstawie: Polska Agencja Prasowa, Onet.pl

  Kom.:
  Rad 09.02.2010 09:21 :
  Biedni głupcy nie mogą znaleźć pracy we własnym kraju to zginą za niego he he.
  Więcej bydła na rzeź, to takie prawe, moralne humanitarne…
  Zawsze jednak bedzie mi żal tamtejszych tubylców broniących własnych rodzin, kultury i ziemi :(.
  Czy to ciągle nie może dotrzeć do tych jeb. bydlaków, czy zrozumieją gdy krew ich bliskich poleje się w ich własnym kraju ! ? Czy będą myśleć że to już nie ich własni bracia, siostry lecz zmienieni masowymi środkami przekazu “terroryści” Zaczną zabijać się między sobą. Pragnę rozumu dla ludzi i bezwarunkowej miłości, tak dużo i tak niewiele.

 26. zyta said

  http://marucha.wordpress.com/2010/02/09/z-kraju-walczykow-straussa-i-kanclerza-hitlera/
  Z kraju walczyków Straussa i kanclerza Hitlera

  Opublikował/a Marucha w dniu 2010-02-09 (wtorek)

  On też odbierał dzieci rodzicom

  Austriacki urząd do spraw młodzieży Jugendamt-Freistadt bezprawnie odebrał syna Marzenie Zdebiak, Polce mieszkającej od kilku lat w Austrii, i umieścił go w zakładzie opiekuńczym w Langenstein. Mimo że chłopiec jest obywatelem polskim, austriackie służby traktują go jak swoją własność, którą mogą dowolnie dysponować, i zabroniły matce kontaktów z synem. Działania Jugendamtów zmierzają do tego, by pozbawić matkę praw rodzicielskich, a dziecko przekazać Austriakowi, byłemu konkubentowi kobiety, który nie może mieć własnych dzieci. I urzędnikom nie przeszkadza fakt, że nie jest on ojcem chłopca, a jest za to podejrzewany o skłonności sadystyczne i powinien zostać poddany badaniom.

  19 stycznia tego roku austriacki Jugendamt-Freistadt odebrał matce 10-letniego Kacpra i umieścił go w zakładzie opiekuńczym Sozialpödagogische Wohngruppe SOLA w Langensteinie. Powodem odebrania dziecka była wyrażona przez jego matkę chęć powrotu do Polski. Od tego momentu kobieta widziała się z synem tylko raz, przez dwie i pół godziny. Wizyta odbyła się pod kontrolą pracowników austriackiego urzędu, którzy pilnowali, by matka mówiła z chłopcem wyłącznie po niemiecku, chociaż dziecko bardzo prosiło, by rozmawiać w języku ojczystym. – Jedyny raz od zabrania synka widziałam go podczas odwiedzin 30 stycznia. Miałam wtedy wyznaczony czas od godz. 12.00 do 14.45 – podkreśla Marzena Zdebiak w rozmowie z “Naszym Dziennikiem”. Polka miała wizytę u synka wyznaczoną także na 6 lutego, jednak została ona odwołana, gdyż w tym dniu chciał się spotkać z dzieckiem jej były konkubent Manuel Kolloross, który w najmniejszym stopniu nie jest z chłopcem spokrewniony. Pracownicy Jugendamtu zadecydowali jednak, że na pierwszym miejscu prawo do odwiedzin chłopca ma ich obywatel(…)Kobieta skarży się, że Kolloross szybko zmienił swoje postępowanie wobec niej, zaczął stawać się tyranem: zabronił jej jakichkolwiek kontaktów z polskimi znajomymi, stosował przemoc fizyczną – bił ją i dusił(…)Kolloross – pomimo wyraźnych sprzeciwów matki – zmuszał do codziennej, przerastającej możliwości 10-letniego chłopca, pracy w gospodarstwie(…)Dzięki pomocy pani Teresy z Wiednia – która kilka lat temu przechodziła podobną walkę z Jugendamtem – Marzenie Zdebiak udało się znaleźć mieszkanie dla niej i jej syna w Wiedniu. Kobieta obecnie poszukuje pracy. Ma bowiem nadzieję, że jeśli podejmie pracę i zdecyduje się zostać w Austrii, Jugendamt odda jej dziecko. Tymczasem pracownicy organizacji polonijnych podkreślają, że bez pomocy polskiego rządu 10-letni Kacper zostanie oddany do adopcji Austriakowi, a to grozi nie tylko odsunięciem go od matki, ale i poddaniem germanizacji.
  Marta Ziarnik

  I co na to przedstawiciele polskich władz? Nic. G*wno ich obchodzi, iż formalnie rzecz biorąc polski obywatel jest bezprawnie porwany przez urzędy austriackie. A groźba germanizacji? Śmiechu warte w “zjednoczonej Europie”, gdzie jak wiadomo “keine Grenzen”, wszyscy się przyjaźnią i razem tańcują wesołego walczyka.” Koniecznie przeczytac reszte na stronie.

  • zyta said

   Na Wolnych Mediach (radio)jest wstrzasajacy wywiad z matka-Polka, ktorej Jugendamt odebral jej syna-Polaka.

 27. zyta said

  http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/sport/vancouver–prostytutki-boja-sie-nawalu-pracy,53418,1

 28. zyta said

  http://polskalokalna.pl/news/wstrzas-na-slasku-trwa-ewakuacja-gornikow,1436855

  Wtorek, 9 lutego (17:20)
  Aktualizacja: Wtorek, 9 lutego (18:03)
  Wstrząs w kopalni – dwóch górników nie żyje

 29. zyta said

  http://wolnemedia.net/?p=19932
  Obdżektor skazany na 3 miesiące więzienia
  Opublikowano: 08.02.2010 | Kategoria: Aktywizm |
  1 lutego Sąd Rejonowy w Mińsku skazał 21-letniego Ivana Mikhailau na 3 miesiące więzienia za odmówienie pełnienia służby wojskowej.
  Kom.:
  adhdthule@gmail.com 09.02.2010 15:15 :
  Odmawiam odbywania służby wojskowej. Odmawiam w jakikolwiek sposób, pośredni lub bezpośredni przyczyniania się do zbrojeń w tym: płacenia podatków, chodzenia do pracy, kupowania biletów na przejazd. Pieniądze (choćby w małym stopniu) idą na zbrojenie się Państwa Polskiego. Nie chcę swoimi uczynkami przyczyniać się w żaden sposób do zabijania ludzi. Nie godzę się z tym i nigdy godzić się nie będę. Pragnę oświadczyć, że żyję w taki sposób, iż unikam tych wszystkich narzuconych przez państwo obowiązków. Jednocześnie nie korzystam z zasiłków, które rzekomo Państwo Polskie udziela. Jestem gotów ponieść wszelkie konsekwencje mojego postępowania, włącznie z “karą” więzienia.

  Rafał

 30. Talbot said

  Chiny grożą odwetem

  http://www.konservat.cba.pl/arty2010/art0489.php

 31. […] rząd i instytucje rosyjskie zdominowane przez Zydów. Putin wysługuje się żydomasonerii.” We wpisie z 8.2.2010 linkuję do zdjęć nie tylko Putina z […]

 32. […] rząd i instytucje rosyjskie zdominowane przez Zydów. Putin wysługuje się żydomasonerii.” We wpisie z 8.2.2010 linkuję do zdjęć nie tylko Putina z […]

 33. […] Putinolog nie (bo kto paprałby się w szambie i dorównałby mistrzowi StopSy?), ale np. Bein ocenił ten miszmasz prawdy i hasbary: Co w tych chwytach słowiańskiego czy chrześcijańskiego/prawosławnego? Na pewno nic w etykietce “Chutin-Puj” na marginesie StopSy, która odstrasza od kliknięcia. Niemniej jednak wszedłem, szukam, nieznane tematy … ale są też w jakiejś mierze mi znane, [tu analizy 3 artykułów] z wnioskiem: moczowe dziennikurestwo. Krytyki Rosji zamieszczam i wykorzystuję od dawna, np. tu. Publikowałem też seksowne kontakty lubawiczerów, nie tylko z Putinem. […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: