Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

PERFIDNY TEKST + MONITOROWANIE

Posted by grypa666 w dniu 01/02/2010

PERFIDNY TEKST PERFIDNEJ NATURY
Wojciech Właźliński 29. 1. 2010

Nie pierwszy raz uchodzący za poważny dziennik, New York Times, publikuje sadystyczny tekst skierowany przeciwko Polakom.  Kłamstwa jednego, Tomasza Grossa w tym wypadku, stają się podstawą do propagowania kłamstw innych. Długi elaborat  w którym  WILLARD GAYLIN,  “ „HATRED. (Nienawiść) CONFRONTING EVIL HEAD-ON”, stara się uzasadnić w perfidny sposób okrucieństwo o które autor tego paszkwilu oskarża Polaków opublikowany został w New York Times 3.8.2003.
Nie pierwszy to i z pewnością nie ostatni z serii systematycznie ukazujących się na rożnych kontynentach paszkwili na Polskę i Polaków. Dość charakterystyczną  rzeczą jest fakt, że nasilenie tego typu oskarżeń zawsze idzie w parze z nasilaniem terroryzmu i okrucieństwa wobec Palestyńczyków a także wobec innych społeczności

Zacietrzewiony w swojego rodzaju literackim sadyzmie autor nie zdawał sobie sprawy z samooskarżania. Oskarżając Polaków w celu odwrócenia uwagi od całej masy zwyrodnień i okrucieństw wobec Palestyńczyków trwających ponad pół wieku brnął chyba tylko nieświadomie w samooskarżaniu i uzasadnianiu żydowskich zbrodni.

Gaylin opisuje i oskarża Polaków o zbrodnie które jedynie on lub jemu podobni (Gross) mogli sobie wymyślić i przeprowadzać (Wandea, Rewolucja Francuska, Rewolucja Bolszewicka, Wołyń, rzeź Armeii jednej z pierwszych ośrodków kultury chrześcijańskiej, nie wymieniając wielowiekowych okrucieństw sięgających Stary Testament i Talmud. Gaylin przypisując Polakom zbrodnie usiłuje w perfidny sposób podawać ich genezę, pochodzenie, uzasadnienie, wrodzone skłonności, wręcz genetykę ich pochodzenia oraz okoliczności. Jest to w wielkim stopniu prawda tylko że nie odnosi się do Polski i Polaków lecz do jego własnej nacji:

„…ponieważ jest to dozwolone, ponieważ im wolno”. Mając taką możliwość….”

Tak i niestety The New York Times korzysta z tego i rabinickiego wyroku na pastwienie się nad Polskim Narodem. Wyroku który wydal główny „rabin” żydowskiej diaspory, Sekretarz Generalny Światowego Kongresu Żydów, Israel Singer. Oświadczył publicznie (19.4.1996):

„…Polska będzie atakowana i upokarzana na oczach całego świata jeśli nie spełni żydowskich żądań…”

Tak i niestety The New York Times korzysta z tego.

Niby poważny dziennik a za nim inne publikują te bzdury i wbijają je w głowy ludzi nieświadomych faktów. Wbija się kłamstwa, „ponieważ wolno….” i nie ma sprzeciwu, przy pomocy wszystkich możliwych środków propagandy jakie Żydzi mają do swojej dyspozycji, „ponieważ jest dozwolonym…”, i nie ma sprzeciwu,  kłamać, że miedzy innymi

„w Polsce w miejscowości Jedwabne Polacy zamordowali 1600 Żydów a zanim ich zamordowali torturowali ich i upokarzali, wydłubywali oczy kuchennymi nożami, rozczłonkowywali ich przy pomocy prostych narzędzi rolniczych, topili kobiety w płytkiej wodzie. Dzieci nabijali na widły i przed oczyma ich matek wrzucali je na rozżarzone węgle. Wszystko to w akompaniamencie kwiku radości i śmiechu ich dotychczasowych sąsiadów.”

Że spędzili ich w końcu do stodoły i spalili ich.
Autor tego artykułu w swoim sadystycznym transie tłumiącym sens, jak głuszec na tokowisku, nawet nie był w stanie opanować swoim intelektem tego, że zmieszczenie 1600 osób na powierzchni 19m x 7m jest niemożliwe. To był zewnętrzny wymiar fundamentów stodoły. Wszystko to ponieważ Żydzi „mają takie możliwości…”
Mają możliwości, tupet i odwagę pisać:

„Nawet w nazistowskich Niemczech całe społeczności „normalnych” ludzi nie zdobyły się na czyn zniszczenia swoich sąsiadów. Zwykle pozostawiali to fachowcom pasywnie przyzwalając im na to. W Polsce całe społeczności ochotniczo dokonywały rzezi swoich sąsiadów i byli zachwyceni tą działalnością.”

Dlaczego? – autor tego artykułu ma czelność pisać w ten sposób – daje sobie sam odpowiedz, zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego w tym swoim delirium, że oskarża swój własny naród piszac o Polakach (jeśli w ogóle są podstawy do tego żeby nazywać go narodem). Oskarża także wszystkie inne narody o milczenie,” bo wolno”, „bo jest okazja”, ” bo jest dozwolone”, to co dzieje się przez ponad pół wieku w Palestynie.

Przytaczam wyjątek z opracowania prof, J. R. Nowaka na temat jednej z bardzo wielu (Nowak wymienia 400 jeszcze przed rzezią w Gaza w końcu 2008) terrorystycznych, bestialskich, zbiorowych i indywidualnych morderstw przeprowadzonych na Palestyńczykach. Akcjach w których bestialstwo jest wspólna, typową i charakterystyczną cechą nie tylko w terrorze w Palestynie lecz w Wandei i w ogóle Rewolucji Francuskiej, Rewolucji Bolszewickiej i objętych nią państwach, także po II W. Ś., Wołyniu, rzezi Armeii, nie wyczerpując tej listy.

[„Rzeź Palestyńczyków w wiosce Deir Yassin”, fragment dot. rzezi w wiosce Deir Yassin zaczerpnięty z artykułu „Prawda o Kielcach 1946 r.” Prof. Jerzy Robert Nowak, Nasz Dziennik, 4. 7.2002. Skrót WW]
„Masakra
W nocy z 8 na 9 kwietnia 1948 roku 132 mężczyzn (72 z Irgunu i 60 ze Sterna) zebrało się do planowanego ataku na wioskę arabską. […] Przez dwa kolejne dni terroryści Irgunu i Sterna zabijali w najokrutniejszy sposób swoje ofiary, niektórym z nich obcinając głowy. Według oficjalnego raportu głównego przedstawiciela Międzynarodowego Czerwonego Krzyża w Jerozolimie dr. Jacquesa de Reyniera, zamordowano 52 dzieci i rozcięto brzuchy 25 ciężarnych kobiet. Sam de Reynier znalazł m.in. ciało jeszcze żywej, potwornie okaleczonej dziewczynki. Licznym Arabom, masakrując ich, obcięto genitalia. Jacques de Reynier z obrzydzeniem wspominał, jak piękna izraelska dziewczyna pyszniła się swym nożem ociekającym krwią. […]”

Na http://piotrbein.wordpress.com/2010/01/30/perfidny-tekst-perfidnej-natury/  jest artykuł WILLARD GAYLIN(A), “ „HATRED.  CONFRONTING EVIL HEAD-ON”,  w oryginale w którym zmieniłem niektóre imiona własne oraz dałem krótkie moje dopisy. Oryginalne ale podstawione pod nie zamieniona słowa pozostawiłem w jako przekreślone. Wprowadzone moje słowa zaznaczone są tłustym drukiem.  Jakże niewiele było do tego potrzebne. Ograniczyłem się tylko do terenu Palestyny bez wnikania w rozmiar żydowskich zbrodni i ludobójstwa ukrywających się pod nazwą „zbrodni komunizmu”, z ostatnich czasów a sięgających czasów biblijnych łącznie z rzezią Persów. Czyżby Willard Gaylin  aż tak obawiał się prawdy o zbrodniach swojej nacji żeby tłumić ją przypisywaniem zbrodni innym? tym dla których jest świętością ten który poświęcił siebie dla dobra innych w przeciwieństwie do tych którzy czczą Passover czyli śmierć innych dla swojego interesu. Należy wybrać altruizm Wielkanocy lub egoizm Passover.

Zapamiętać powinno się słowa Roberta Leverant, miedzy innymi,

„To co Żydzi czynią Palestyńczykom jest odrażającym. Partycypowanie w tym gdzie Żydzi mówią  „My jesteśmy ofiarami” jest ponad moimi możliwościami strawienia tego.”

Sięgając głębiej trzeba też zapamiętać słowa Jezusa Chrystusa o tej nacji.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

MONITOROWANIE
Wojciech Wlazlinski 31. I. 2010

Przekazuje dwa materialy audio-wizualne w ramach „monitorowania”. Na ten temat wspominalem juz zaraz kiedy w USA ustanowiono na najwyzszym szczeblu administracji bo w samym Departamencie Stanu specjalne biuro do monitorowania antysemityzmu z dokladnym okresleniem co to biuro uznaje za antysemityzm. W skrocie, antysemityzmem uznano wszystko co ma w sobie slwo Zyd, zydostwo, Izrael, lacznie ze Syjonizmem i jest w stosunku do tego w jakis sposob, bezposrednio lub posrednio krytyczne.
Posluzylo to jako wzor do wykonania w innych panstwach bedacych pod tym samym „koszernym parasolem”. Rzad polski poslusznie wykonal polecenie. Opublikowany zostal elaborat autorstwa Aleksandra Gliszczyn’ska, Katarzyna Se’kowska-Kozl’owska, Roman Wieruszewski, pod tytul’em, Monitorowanie tres’ci rasistowskich, ksenofobicznych i antysemickich w polskiej prasie. Raport przygotowany na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnetrznych i Administracji (MSWiA). Poznan’skie Centrum Praw Czl’owieka Instytutu Nauk Prawnych PAN, Poznan’ 2007. Na czyje zlecenie MSWiA wydal zlecenie nie podano. Opublikowany raport ogranicza sie do polskiej prasy i zaznaczonych w tytule „…tres’ci rasistowskich, ksenofobicznych i antysemickich.”

Zdumiewajacym w tym raporcie jest to, ze mimo zaznaczenia:  „…tresci rasistowskich, ksenofobicznych…” nie ma tam ani slowa na temat ksenofobii i rasizmu skierowanego  przeciwko Polakom. Jest natomiast wiele groz’b w stosunku do Polakow. Obrona, przeciwstawianie sie antypolonizmowi, antypolskiemu rasizmowi i antypolskiej drastycznej ksenofobi jest karalna, przypomina Raport i podaje odpowiednie „paragrafy”, celem zastraszenia.
http://74.125.155.132/search?q=cache%3AikBMZk_HP2AJ%3Awww.mswia.gov.pl%2Fdownload.php%3Fs%3D1%26id%3D4589+MSWiA+gliszczy%C5%84ska&hl=en&gl=us

Albo w  pdf   http://www.mswia.gov.pl/download.php?s=1&id=4589

Nie sadze zeby celem autorow Raportu byla promocja nazwisk osob ktore zostaly tam wymienione do ukarania, jednak do tego sprowadza sie to i jest to jedyna pozytywna strona tego Raportu, poniewaz istnieje jeszcze inny monitoring i a w nim te osoby maja bardzo wysokie uznanie wsrod Polakow i zasluguja na szacunek. Jesli dalej pojdzie ten typ monitoringu i aktualnej „poprawnosci politycznej” wyrazony przez autorow tego Raportu, to w koncu to co teraz nazywane jest antysemityzmem stanie sie zbawcze takze dla Zydow. Przede wszystkim tych najbiednieszych Zydow, bo oni sa zawsze ofiarami  swoich rabinow a poprzez nich swoich syjonistycznych organizacji.

Szkoda ze w j. angielskim ale dobre i to. W kazdym kraju i kazdym jezyku istnieja dwa monitoringi z tym ze jeden z nich jest baaardzo cierpliwy. Znajacym j. angielski bardzo polecam.

Oraz takze jeden wielu tego rodzaju, zwiezly i tresciwy:

Dosyc dlugi lecz bogatszy w szczegoly:
http://video.google.com/videoplay?docid=2894821400057137878&ei=PFNjS9CYAZnC-QbsuszJCA&q=Documentary+%27The+Israel+lobby+-+The+influence+of+AIPAC+on+US+Foreign+Policy%27#

Komentarzy 181 to “PERFIDNY TEKST + MONITOROWANIE”

 1. krzysiek said

  HAARP – broń sejsmiczna http://wolnemedia.net/?p=19732

  • CoZaSyf said

   Czytałam,że rosjanie tą metoda wywołali wybuch w Czaronbylu,poniewaz był im potrzebny teren.http://www.eksel.user.icpnet.pl/opowiadania/4miszmasz/czarnobyl10.php i tutaj http://www.historycy.org/index.php?showtopic=40891

  • ALFA said

   NIE NA TEMAT ALE DZISIAJ PROGRAM TVN „TERAZ MY” O GODZ 22:30 BĘDZIE O ŻARCIU CZYM NAS FASZERUJĘ

   • ALFA said

    JESZCZE DODAM
    Apel Polskiej Akademii Nauk w sprawie szkodliwości GMO
    Komitet Ochrony Przyrody Polskiej Akademii Nauk (PAN) wystosował bezprecedensowy apel w sprawie zagrożenia zdrowia i środowiska ze strony GMO. Eksperci PAN wskazują na realne zagrożenie bioróżnorodności Polski ze strony wprowadzanych do środowiska organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

    modyfikowane genetycznie ziemniaki szkodziły nie tylko mszycom (do czego zostały zaprojektowane), ale także wielu innym organizmom, w tym pożytecznym owadom, jak biedronka dwukropka, która w naturze kontroluje populacje mszyc. Co jeszcze bardziej niepokojące, dieta oparta na modyfikowanych ziemniakach hamowała wzrost szczurów laboratoryjnych, zwłaszcza jeśli bazowały na niej przez dłuższy czas, zaburzała prawidłowy rozwój kluczowych organów wewnętrznych i osłabiała układ odpornościowy.

    Wysiew i sadzenie roślin modyfikowanych genetycznie – uodpornionych na herbicydy zwiększy ilości zużywanych środków chwastobójczych. W związku z tym, że będą one niszczyć tylko chwasty, nie zaś uprawy, rolnicy będą mogli stosować herbicydy albo w większych ilościach, albo o większej toksyczności. Jedynie uprawy odporne na działanie środków chwastobójczych mogą przetrwać kontakt z takimi herbicydami, uprawy, które nie zostały poddane manipulacjom genetycznym skazane byłyby na wyginięcie.

   • ALFA said

    COŚ MNIE BLOKUJĄ JESZCE NIE DO KOŃCA NAPISAŁEM A JUŻ BYŁO NA BLOGU
    CIĄG DALSZY DO W/W ARTYKUŁU
    GMO jest szkodliwe dla ludzi i zwierząt – objawy zatrucia mają w Ameryce Południowej już rozmiary epidemii wśród robotników rolnych pracujących przy uprawach GMO. Chodzi tu o poronienia i trudności z donoszeniem ciąży.
    http://ekologia.re.pl/artykul/3789.html

   • Magda said

    Tatarella i Tarabella
    28.01.2010.

    1. Postanowiłem moich czytelników zamęczyć, a niektórych wręcz wypłoszyć z mojego bloga nudnymi jak flaki z olejem relacjami z mojej pracy w Europarlamencie. Jeszcze dwie, trzy takie relacje i liczba komentarzy, systematycznie juz przekraczająca sto pod kazdym wpisem, skurczy sie do mniej niz dziesięciu.

    Rozpatrywaliśmy raport posła Tarabelli o obowiązkowym etykietowaniu żywności.

    Mamy takiego sympatycznego posła belgijskiego Tarabellę. Jest też inny sympatyczny włoski poseł Tatarella. Tatarella i Tarabella. Raport Tarabelli przegłosowaliśmy właśnie wczoraj. Chodzi w nim o zaostrzenie wymogów w zakresie etykietowania żywności, tak aby każdy konsument dobrze wiedział, czym się zatruwa.

    2. Do raportu Tarabelli wniosłem dwie poprawki. W pierwszej z nich wnioskowałem o wprowadzenie obowiązku informowania, że produkt spożywczy zawiera składniki GMO, czyli pochodzące z roślin bądź zwierząt genetycznie zmodyfikowanych, albo też zwierząt karmionych paszami GMO. Z tym GMO jak państwo wiecie jest problem, są przeciwnicy (ja do nich się zaliczam) i zwolennicy, którzy zawzięcie walczą o pełne otwarcie Unii Europejskiej na uprawę i konsumpcję GMO i są oni bardzo silni, gdyż wspierają ich propagandowo wielkie koncerny biotechnologiczne.

    I wyobraźcie sobie państwo – wygrałem! Moja poprawka wprowadzająca obowiązkowe oznaczanie zawartości GMO przeszła z przewagą jednego głosu – 21 do 20. Bardzo mnie to ucieszyło i wprawiło w blogostan….przepraszam, w błogostan.

    3. Gorzej poszło z drugą poprawką, w której wnosiłem o wprowadzenie obowiązku znakowania mięsa pochodzącego z uboju rytualnego, dokonywanego bez oszołomienia. Chodzi o ubój rytualny żydowski (kosher) i islamski (halal). W którym podrzyna się zwierzętom gardła w pełnej świadomości. Ten niehumanitarny ubój nie mieści się w europejskich standardach, ale jest utrzymywany ze względów religijnych. W ubiegłej kadencji jako sprawozdawca rozporządzenia o ochronie zwierząt w czasie zabijania próbowałem przeforsować unijny zakaz uboju rytualnego, ale nie udało się. Nie udało się również wprowadzić obowiązkowego znakowania mięsa z takiego uboju.

    Wróciłem do tej sprawy przy raporcie Tarabelli i znów niestety porażka. Wspólne lobby muzułmańskie i żydowskie w tej sprawie okazało się wystarczająco silne, żeby obronić swoje zasady i moją poprawkę zablokować. .

    4. Rzecz w tym, że zakres uboju rytualnego dalece wykracza poza religijne uzasadnienie. We Francji 80 procent owiec zabijanych jest bez oszołomienia, choć muzułmanów i Żydów razem wziętych jest w tym kraju nie więcej niż 10 procent. Poza tym religijni Żydzi konsumują tylko przednią część zwierzęcia, a tylną, żeby nie wyrzucać, oddają na rynek. Wydawałoby się to oczywiste, że skoro Żydzi czy muzułmanie oznaczają swoje mięso, że jest halal czy kosher, to inni konsumenci też powinni mieć prawo do właściwej informacji. Niestety to nie przeszło. Ludzie kupują na rynku mięso, nie wiedząc, że pochodzi ono z uboju rytualnego, a przecież powinni mieć prawo to wiedzieć.

    5. Po posiedzeniu komisji obecny na jej obradach przedstawiciel społeczności belgijskich Żydów serdecznie dziękował posłom za odrzucenie mojej poprawki.

    Ja się doigram z tą moją wrażliwością na los zwierząt. Wisi w powietrzu oskarżenie o antysemityzm.

    artykuł z blogu pana Janusza Wojciechowskiego
    http://januszwojciechowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1069&Itemid=42

   • ALFA said

    PRZYKRO ALE WIDZĘ ŻE W „TERAZ MY” DALI CO INNEGO NIŻ ZAPOWIADALI

  • grypa666 said

   od pb: marek glogoczowski uwaza, ze trzesienie na haiti wywolala atomowka zdetonowana w rowie tektonicznym k. hawajow:
   http://piotrbein.wordpress.com/2010/02/02/us-haiti-relief-a-rehearsal-for-latin-america-deployment/

 2. hjk said

 3. krzysiek said

  Zdjęcia ukazujące przychylność czołowych polityków wobec ekstremistów rabinatu talmudycznego http://amalekite.blogspot.com/

 4. hjk said


  Helena Wolińska

  • Zbyszko said

   To, zwierzęta potrafią być wdzięczne za pomoc okazana im przez człowieka. Co to za ludzie?!

   • mary said

    bo to nie sa ludzie, to narod przebrany albo inaczej – wybrany przez diabla

  • ALFA said

   Prof. Jerzy Robert Nowak „Przemilczane zbrodnie”

   Ujawniło się, ze ogół żydowski we wszystkich miejscowościach, a już w szczególności na Wołyniu, Polesiu i Podlasiu (…) po wkroczeniu bolszewików rzucił się z całą furią na urzędy polskie, urządzał masowe samosądy nad funkcjonariuszami Państwa Polskiego, działaczami polskimi, masowo wyłapując ich jako antysemitów i oddając na lup przybranych w czerwone kokardy mętów społecznych.
   (Dowódca AK, gen. Stefan Rowecki-„Grot”, 25 września 1941 r.)

   Żydzi „są dla NKWD nieocenionym wprost biczem przeciw ludności polskiej”.
   (Komendant Okręgu Walki Zbrojnej AK – ppłk., później generał, Nikodem Sulik, 25 lutego 1941 r.)

   Dlaczego (…) dotąd oficjalne koła żydowskie nie potępiły jawnej zdrady i innych zbrodni, jakich się wobec Polski i polskich obywateli dopuszczali przez cały czas okupacji sowieckiej?
   (Gen. Władysław Sikorski, 11 czerwca 1942 r.)

   Wśród kolaborantów, którzy przybyli, aby pomagać sowieckim siłom bezpieczeństwa w wywózce wielkiej liczby niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci na odległe zesłanie i przypuszczalnie śmierć, była nieproporcjonalnie wielka liczba Żydów.

   Dziś zbrodnie te są niemal całkowicie przemilczane, podobnie jak zbrodnie prosowieckich kolaborantów ukraińskich i białoruskich, wspierających zdradzieckich najeźdźców Polski od wschodu. Czas najwyższy odsłonić pamięć antypolskich zbrodni prosowieckich Żydów, zwłaszcza teraz, w chwili, gdy coraz gwałtowniej próbuje się publicznie kalać imię Polski, pierwszego kraju, który ośmielił się zbrojnie przeciwstawić potędze militarnej nazistów.
   http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_5.html

   • Zbyszko said

    Polska, pierwszy Kraj który przeciwstawił się militarnie faszyzmowi a przez to i holokaustowi faszystowskiemu, dostawał i dostaje „podziękowanie”.

   • mary said

    nie jestem antysemita, bo to cale „zydostwo” nie ma nic wspolnego z semitami, miejsce potomkow Chazarow jest nad Wolga i tam powinni wyp……ac, sami albo z nasza pomoca. Nieufnie przygladam sie ludziom o geograficznych nazwiskach, nie lubie juz ludzi o podejrzanych nazwiskach. Niedlugo wybory – nie glosujmy na chalaciarzy, jak ich rozpoznac? to juz chyba kazde dziecko wie

   • Zbyszko said

    Ok, ale na kogo głosować?
    ===================
    od pb: CZY w ogole glosowac? uny wyjda na swoje z kazdym – patrz lepper, giertych…
    proponuje zbojkotowac gremialnie wybory, z gremialnym pisaniem wszedzie dlaczego: przez unych totalna kontrola przed w czasie i po

   • Zbyszko said

    Bardz dobra myśl. Tylko że co przebąkiwali o wprowadzeniu wirtualnego głosowania

   • hjk said

    to dobry pomysl pod warunkiem masowego propagowania bojkotu i masowego ogłaszania, to mógłby byc początek rewolucji, jesli frekwencja wyniosłaby np. 10%.
    No i trzeba uświadomic proboszczów, zeby nie gadali z ambon, że „głosowanie to obowiazek”, tylko mówili, że system jest tak skorumpowany, ze jakiekolwiek głosowanie obraca sie przeciw ludziom. Mowil o tym JRNowak, ze w 91 w pierwszych autentycznie wolnych wyborach naród wyautował komuchów, ale pokretna ordynacja i zdrada elit doprowadzily do zwyciestwa komuchow w 93, ktorzy tez oszukali, bo nie przywrocili „warunków jak za komuny”, kiedy w wybranych dziedzinach faktycznie było lepiej…

   • monitorpolski said

    Bojkot nie wyjdzie. Należy za wszelką cenę spróbować kontrolować komisje wyborcze. Poprzez media alternatywne, które nie są kontrolowane przez syjonistów, jak ten blog, promować polskich kandydatów. Stworzyć łatwą do drukowania gazetkę wyborczą, w której znajdą się te informacje, jak i podane zostaną fakty odnośnie antypolskich kandydatów – i czym nam grozi niewłaściwy wybór. To musi być akcja masowa.
    Powtarzam, bojkot nic nie da, do urn pójdą tylko „uny” i ogłupieni – swoich i tak wybiorą.

   • Magda said

    też ciekawa pozycja:
    http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_21.html

 5. andrzej said

  obrona Papieża Piusa XII
  „grzegorz_z_chetyna
  dzisiaj, 00:33

  Papież Pius XII był orędownikiem ludności żydowskiej.
  Proszę nie wierzyć fałszywym oskarżeniom jakoby ów Ojciec Święty miał kolaborować z Niemcami. To celowy cios, który wyjaśnię w prosty sposób.

  Otóż, proszę sobie zadać pytanie, dlaczego pierwsze rządy wolnego państwa Izrael w tym sławetna minister spraw zagranicznych Golda Meir uważała Piusa XII za niezłomnego obrońcę narodu żydowskiego? Po jego śmierci wydała nawet oświadczenie następującej treści, `Życie naszej epoki zostało ubogacone przez głos, który wyrażał wielkie prawdy moralne ponad zgiełkiem codziennych konfliktów. Opłakujemy wielkiego sługę pokoju.’ Z kolei żydowski historyk Pinchas Lapide napisał w swej książce `Rzym i Żydzi’, że Kościół Katolicki przyczynił się do ocalenia od 700 tysięcy do 880 tys. Żydów od pewnej śmierci z rąk przywódców nazistów.

  Żydzi bardzo dobrze wiedzieli, że sprawujący wtedy posługę Papież, poprzez ukrywanie ludności żydowskiej w kościołach, stonowaną politykę wobec III Rzeszy, ratował życie wielu tysięcy osób. W marcu 1940 r. Pius wystosował apel w postaci listu do Joachima Ribbentropa, nawołujący do zaprzestania mordów na Żydach, a w swoich radiowych przemówieniach wielokrotnie apelował o zakończenie wojny. W 1941 i 1942 r. „New York Times” nazywał apele papieża „samotnym głosem w ciszy i ciemności, w jakich pogrąża się Europa”. Dla przykładu, ostra, agresywna i niedyplomatyczna krytyka polityki Adolfa Hitlera przez holenderski protestancki episkopat, skończyła się natychmiastową ripostą w postaci zagazowania 40 tys. holenderskich obywateli pochodzenia żydowskiego uwięzionych w getcie. Taką politykę szanowni oponenci preferowalibyście ? Nie sądzę.

  Warto przyjrzeć się z bliska samej otoczce domniemanej „czarnej legendy” owego Papieża. Nigdzie indziej jak nie w państwie opartym na kłamstwie czyt. ZSRR, dorobiono Piusowi XII biografię Papieża-kolaboranta, choć do eskalacji pierwszych aktów nienawiści doszło na terenach NRD.
  Otóż Pius XII wyraził stanowcze potępienie dla komunizmu, był wielkim orędownikiem zwalczania go na wszystkich płaszczyznach, gdyż uważał ów ustrój za niezwykle niebezpieczny. Kiedy Europa zachodnia świętowała zakończenie wojny, Papież nie mógł pogodzić się z łatwym przejęciem Europy środkowej przez Związek Radziecki. W myśl komunistycznej maksymy „Pokaż mi człowieka, a znajdziemy na niego paragraf” stało się.
  Komuniści wiedzieli jak zaatakować aby znaleźć poparcie w swej odwetowej rozgrywce. Osobie niewinnej, dorobiono paskudną biografię. Papież, dzięki któremu wielu tysiącom Żydów ukrywanych w klasztorach i komnatach watykańskich uratowano życie, był i w dalszym ciągu jest pomawiany o kolaborację z ich hitlerowcami.

  Zamiast opluwać tego wielkiego przecież człowieka, warto wpierw czytać dużo na ten temat i nie przyjmować osądów innych, lecz z dozą obiektywizmu generować swój własny pogląd na tę sprawę.
  Chociaż nie jestem osobą zbytnio praktykującą religijne obrządki, aż się prosiło aby zainterweniować w sprawie, gdy głupota bierze górę nad mądrością i pokorą.”

  CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!!!!!!!!!!!!!!

  • hjk said

   „W brytyjskich archiwach odnaleziono dokumenty, rzucające cień na postawę Piusa XII wobec Holokaustu i wskazujące na to, że nie chciał on otwarcie potępić hitlerowskich władz Niemiec – ogłosili włoscy historycy Mario J. Cereghino i Giuseppe Casarrubea, specjalizujący się w badaniach w londyńskim archiwum Kew Gardens.”

   Ale lizusostwo…Cd. tego co napietnował prof. Wolniewicz w podanym w komenncie do chyba 2 art. wstecz linku…
   No niechby „potępił otwarcie”, to daliby mu faszyści włoscy, a potem niemieccy popalić i całemu duchowieństwu w Europie…
   Teraz będą wszystkich oskarżać, ze „Nie chcieli umierać za holokost”…

   http://wiadomosci.onet.pl/2121389,12,nowe_dokumenty_rzucaja_cien_na_piusa_xii_dlaczego_milczal,item.html

 6. Ola said

  Na stronie http://pulsemedia.org/2010/01/26/yoav-shamirs-defamation/ jest bdb film zatytułowany DEFAMATION (Zniesławienie), wyreżyserowany przez Yoav Shamira.

  Celem Shamira jest zbadanie, czy żydofobia istnieje naprawdę, jak podaje ADL (Anti-Defamation League / Bnai Brith) i czy trzeba z nią walczyć. Film zabiera go do USA, Izraela, Rosji, Polski i na kilka ciekawych spotkań i rozmów. W filmie występują, oprócz Abe Foxmana, Norman Finkelstein, John Mearsheimer, David Hirsch i Uri Awneri (Haaretz). Jest też rabin Hecht, który twierdzi, że Foxman propaguje „antysemityzm”, ponieważ z niego się utrzymuje… on musi stworzyć problem, bo potrzebuje pracy” (w około 31 minucie filmu), występuje też para, która przyznaje, że ADL zapewnia im forum do odkrywania tożsamości żydowskiej (w około 44 minucie).

  Co jest najbardziej uderzające, to szerzenie strachu i zagrożenia na terenie Izraela: pranie mózgów nastolatków jest nadzwyczajne. Mają wszczepione, by dostrzegać dyskryminację tam, gdzie jej nie ma. To co widzimy jest kulturą niebezpiecznie wojowniczą. Co więcej, film wskazuje na konsekwencje szowinistycznej (i choć nie badanej tutaj supremacji) ideologii, w której żydowscy działacze etniczni jak Foxman promują tożsamość żydowską wokół niebezpiecznego pojęcia zawsze etnicznie nienawidzonego i szkalującego. Pozytywnym skutkiem jest to, że Defamation wyśmiewa je, ale czyni to w sposób pośredni. Namawia żydów by raczej patrzyli w przyszłość, a nie w wysoce selektywną i toksyczną przeszłość.

  + + + + +

  Film pokazuje agresywne wulgarnie zorganizowane nagłośnienie strachu wśród Izraelczyków i syjonistycznych żydów. „Jesteśmy tak wychowywani, by wierzyć, że jesteśmy nienawidzeni”, mówi izraelska uczennica w drodze do obozu koncentracyjnego Auschwitz. „ADL zapewnia nam możliwość bycia żydem”, mówi starsza amerykańska żydówka.

  Shamir daje nam okazję zobaczyć, jak bardzo źle zachowują się młodzi Izraelczycy kiedy przybywają do Polski. Widzisz ich pogardę wobec miejscowej ludności i brak szacunku dla narodu polskiego i instytucji. Można również zobaczyć Izraelczyków wykazujących nienawiść względem innych. Z jakiegoś powodu są przekonani, że każdy tam jest tak bezlitosny, jak oni. Izraelska młodzież przesiąknięta strachem, ale dobrze się bawi, można ją oglądać kiedy organizuje tańce w autobusie do Auschwitz. Można ich zobaczyć jedzących chipsy podczas oglądania więźniów Muzułmanów* pijących rozwodnioną zupę.

  Shamir pokazuje niezwykłe zdjęcia Abe Foxmana ze światowymi liderami. Szef ADL z dumą nalega na sprzedaż swojego ulubionego produktu. Shamir przedstawia ofertę ADL bardzo prostymi słowami. „My (ADL) będziemy waszymi sojusznikami w amerykańskim Kongresie, wszystko czego potrzebujemy to, byście w zamian walczyli przeciw antysemityzmowi razem z nami”. Shamir zdaje sobie sprawę, że jeśli Foxman i ADL mogą zagwarantować bezpłatny karnet do amerykańskich korytarzy władzy, to „antysemicki” przekaz w „Protokołach Mędrców Syjonu” jest raczej istotny i powinien być otwarcie dyskutowany.
  Widzimy Foxmana i jego międzynarodową misję, kiedy rozmawia z prezydentem Ukrainy zapewniając go, że ADL mógłby z łatwością pomóc mu w Ameryce, jeśli nie będzie „wiązał holokaustu z holodomorem (ukraiński holokaust). „To będzie miało odwrotny skutek, jeśli będzie mowa o takim związku”, mówi Foxman ukraińskiemu przywódcy.

  Można się zastanawiać, dlaczego Foxman, który zarabia na życie żydowskimi nieszczęściami, jest tak niechętny, by pozwolić Ukraińcom na refleksje na temat przeszłości lub podzielić się nimi z innymi?

  Jest to rzeczywiście dobre pytanie i uważam, że przede wszystkim wchodzi tu w grę żydowska wybrańczość. Foxman nie chce, by jego racja bytu tzn. holokaust, miała konkurować, być przyćmiona lub nawet została kwestionowana przez jakiegokolwiek inne ludobójstwo. Ale to idzie dalej, jak potwierdza profesor Harvardu Yuri Slezkine w swoim arcydziele Żydowskie stulecie, żydzi w rzeczywistości byli „gorliwymi katami Stalina”. Bolszewiccy żydzi w dużym stopniu byli zaangażowani w ludobójczą zbrodnię przeciwko narodowi ukraińskiemu i nie tylko. W przypadku gdyby ktoś chciał przeczytać o „żydach Stalina” w izraelskiej gazecie syjonistycznej. Kolumna Severa Plockera w Ynet jest dobrym miejscem na rozpoczęcie. „Nie możemy zapominać, że niektórzy z największych morderców naszych czasów byli żydami” mówi syjonista Plocker. Abe Foxman musi to wszystko wiedzieć. Twierdzi, że Ukraińcy nie powinni łączyć ich straszliwej przeszłości z szoa, ponieważ wie, że zbyt wielu jego ludzi było bezpośrednio zaangażowanych w zbrodni przeciwko narodowi ukraińskiemu.

  W przeciwieństwie do Uri Avneri i Normana Finkelsteina, którzy pojawiają się w filmie i twierdzą, że przesadza się z antysemityzmem, ja naprawdę wierzę, że niechęć do polityki żydowskiej szybko wzrasta. Ja jednak odróżniam judeocentryczne pojęcie antysemityzmu od antypolitycznej niechęci wobec żydowskiej ideologii. Nie uważam antyżydowskiej działalności za formę anty-antysemityzmu lub nienawiści rasowej, gdyż żydzi nie są ani Semitami, ani nie tworzą żadnej ciągłości rasowej.

  Wzrost nienawiści w stosunku do jakiejkolwiek formy polityki żydowskiej i żydowskiego lobby jest reakcją na ideologię plemienną, szowinistyczną i supremacyjną. Jeśli polityczni żydzi, bez względu na to czy są to syjoniści czy „żydowscy antysyjoniści” przejmują się swoją utratą popularności, wszystko, co muszą zrobić, to nauczyć się patrzeć w lustro. Autorefleksja jest wyzwoleniem tak długo, jak się jest wystarczająco odważnym, aby spojrzeć prawdzie w oczy

  * Fizycznie wyczerpany więzień w obozie koncentracyjnym.

  http://www.gilad.co.uk/writings/defamation-must-be-seen-a-film-review-by-gilad-atzmon.html

  http://www.rense.com/general89/def.htm

  Fragment dialogu z filmu, między Yoavem Shamirem (YS) i Uri Avnery (UA – Haaretz):
  YS: Czy walka z antysemityzmem to dobry temat?
  UA: Nie jestem już tak pewny. Nie wiem już kto komu służy. Czy oni (ADL) służą nam, czy my im … Żaden z nich nie walczy z antysemityzmem. Oni walczą z krytyką Izraela. Są to dwie całkowicie różne rzeczy. W Ameryce prawie żaden antysemityzm nie istnieje. Jeśli istniał jakikolwiek antysemityzm, lobby nie działałoby tak jak działa. Zjawisko zwane antysemityzm istnieje tylko w izraelskich mediach oraz w świadomości żydowskich ważniaków na świecie, którzy walczą z „antysemityzmem” by zarobić na życie. … Nigdy nie było lepiej żydom w Ameryce..
  YS: Czy chcesz powiedzieć, że antysemityzm to izraelski wymysł? Żydowski wymysł?
  UA: Dzisiejszy antysemityzm? Oczywiście… W Ameryce, gdzie żydzi mają tak wielkie wpływy, boją się własnego cienia. W każdej chwili, za każdym drzewem, ukrywa się antysemita. To nonsens. Ale nie ma nic takiego… Antysemici? Żeby ich dojrzeć, potrzebujesz szkła powiększającego.

  Film do obejrzenia (nie wiadomo jak długo) również tu:
  http://www.channel4.com/programmes/defamation/4od – 3022029

  • CoZaSyf said

   OLA!Swietna robota!!! Zawsze od Ciebie jest wszystko przetłumaczone i dzieki Ci za to!/jestem kaleka-nie znam ang/

  • Lekarz said

   Film został zablokowany.
   Szybcy są.

   • Fredek said

    hm, czy moze ktos wytlumaczyc , dlaczego ktos wypuszcza „kontrowersyjny filmik” na Youtube i jednoczesnie blokuje go w niektorych krajach? Może da się zobaczyć przez proxy na stronie tego kanału, komu sie uda niech da znać- bo u mnie pojawia napis ze musze mieć najnowszy flash

   • skullfullofmaggots said

    na stronie channel 4 dziala. zaden spisek w tym ze nie ma go na YT. prawa autorskie. w ten sam sposob np. nie ma na YT teledyskow niektorych kapel (np. Possessed).

   • Search the Web on Snap.com said

    W Polsce na stronie http://www.channel4.com/programmes/defamation/4od#3022029 nie działa.

 7. eminem said

  Film nie związany z tematem wątku, ale wart obejrzenia „Elementarz”…

  P.S. Z dedykacją dla Mizi

 8. MIZIA said

  A WPOLSCE WRESZCIE FINAŁ GŁOŚNEJ SPRAWY POLSKIEGO PRZECIEBIORCY
  kto tu zadzi i komu zależy żeby była to pokazówka

  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/dolnoslaskie/legnica/news/najslynniejszy-polski-piekarz-zaplaci-245-tys-zl,1432771

  • MIZIA said

   przed chwilą USUNIĘTO PONAD 180 KOMENTARZY DO TEGO ARTYKULIKU
   CIEKAWE KTO TO ZROBIŁ I NA CZYJE POLECONKO – komentarze jakie były sie domyślacie z tematu art. – ONI SIE ZACZYNAJA BAĆ – i SŁUSZNIE ZIMA WASZA WIOSNA NASZA

   • MIZIA said

    Z POWROTEM JUZ JEST TYLKO 90 KOMENTARZY OCENZUROWANO I WYCIETO POŁOWE – BRAWO -to i tak nic nieda – gorsi od stalinowców TE SK… SYNY

   • Fraktal said

    Pewnie przez pomyłkę albo mają łopoty z serwerem. Nikt w demokratycznym państwie nie usunąłby tylu komentarzy. Przecież u nas nawet jeansy można kupić bez problemu i na koncert Dody iść…

   • gustaf said

    Nie można ??
    od 10.26 do 10.36 około 1300 wpisów zniknęło

    W ciągu 4 godzin 2800 komentarzy- większość popierających
    ale też róŻni szaleją.
    OOOOPS —2500 z groszami
    Wojna jakaś ??
    Możnaby im link do nas podrzucić 🙂
    Odpowiedz

    *
    gustaf powiedział/a
    25 Styczeń 2010 @ 10:33 am

    10.32 —3043 głosy
    Odpowiedz
    *
    gustaf powiedział/a
    25 Styczeń 2010 @ 10:36 am

    10.35 –2138
    Odpowiedz

   • MagdaS said

    hahaha oj oj oj nie zauważyliście że wszedzie na onecie przy forum jest napisane BETA (już N czasu) ? Beta to beta może zawodzić 😛

   • nikt said

    O „ty naiwny człowieku”!!! Był czas, że całymi dniami siedziało się przed kompem i na bieząco monitorowało niektóre artykuły. Już ja wiem jak to potrafią usuwać i w jakiej ilości. Niektóre portaliki są tak spryciarskie, że nawet jeśli wypuszczą „nie mile widziany” komentarz to umieszczają go tam gdzie nikomu już się nie chce czytać. A wiadomo, że wiekszość ludzi albo nie ma czasu albo nie robi dochodzenia i nie sprawdza gdzie co jest( z małymi wyjątkami-czyli np: ja:D). W związku z czym wiele wartościowych komentarzy (takich, które otwierają ludziom oczy, wskazują gdzie ludzie powinni szukać prawdy) trafia tam, gdzie nikt ich nie przeczyta, pomiędzy inne komentarze, wysłane zupełnie innego dnia, o zupełnie innej porze. A przecież normalnie komentarze „na wierzchu” są zawsze te pisane na „bieżąco”, oczywiście z komentarzami do komentarzy rzecz wygląda nieco inaczej ale jeśli rozwiniemy komentowany-komentarz wówczas i tak chronologia czasowa bije po oczach.
    P.S. Proszę się nie obrażać za tę „inwektywę” na początku. Absolutnie nie taki był mój zamiar aby ubliżać czy ironizować. Niestety ale prawda o otaczającym nas świecie jest tak porażająca i szokująca, że człowiek stara się nie dopuszczać jej do siebie jako faktu.

   • ALFA said

    TYCH STRON UNIKAJCIE – jeśli chcecie myśleć niezależnie.

   • monitorpolski said

    Coś ty Fraktal, z Marsa spadł?!

   • ALFA said

    TAK JAK MIZIA JUŻ PISAŁ BĘDĄ POWOLI WDRAŻAĆ NOWE CHOROBY i KATAKLIZMY
    USA nastawiają się na toczenie kilku wojen naraz
    Pentagon nie będzie już przygotowywał armii Stanów Zjednoczonych do równoczesnego toczenia dwóch dużych, konwencjonalnych wojen. Zamiast tego będzie nastawiał ją na toczenie większej ilości konfliktów i to o różnym charakterze. Tak podano w ogłoszonym w poniedziałek projekcie strategii Pentagonu.
    Nowe podejście strategów wojskowych zastąpi niemal 25-letnią koncepcję planowania bojowego, pozwalającą toczyć i wygrywać dwie konwencjonalne wojny, w dwóch rejonach świata. Nowa doktryna ma pozwolić na stworzenie siły bojowej zdolnej bronić interesów USA na całym świecie, przed całą maścią zagrożeń, od zamachów terrorystycznych po ataki w cyberprzestrzeni.

    Zmiana zostanie przedstawiona w tegorocznym Czteroletnim Przeglądzie Obronnym (Quadrennial Defense Review), dokumencie wydawanym z upoważnienia kongresu, w którym opisywane są przyszłe zagrożenia i wojskowe wymogi ich zmniejszania.

    – Nie ma już potrzeby traktować znaczniejszych konfliktów regionalnych jako jedynego, czy głównego kryterium ustalania liczebności, kształtu, czy oceniania armii USA – podano w projekcie, do którego dostęp jako pierwszy uzyskał portal Inside Defense.

    Przegląd zostanie zaprezentowany w tym samym dniu, w którym Pentagon przedstawi swój budżet na 2011 rok.

    Według przedstawicieli Pentagonu, sekretarz obrony Robert Gates będzie wnioskował o 708 miliardów dolarów, obejmujących finansowanie wojen w Iraku i Afganistanie. Jest to suma o 44 miliardy większa niż tegoroczny budżet, który opiewa na 664 miliardy dolarów amerykańskich.

    Ostatni znaczący przegląd został wydany w 2006 roku i zdaniem Pentagonu, od tego czasu w świecie zaszły bardzo istotne zmiany.

    Przegląd z 2006 roku skupiał się przede wszystkim na groźbie potężnej wojny konwencjonalnej z Chinami i pobrzękiwaniu przez nie szabelką w sprawie Tajwanu. Podkreślano w nim także potrzebę większego i intensywniejszego zaangażowania sił specjalnych w Iraku i Afganistanie.

    Tegoroczny przegląd wciąż podkreśla zagrożenie ze strony Chin, ale zapisano w nim potrzebę obrony przed wzrastającą liczbą coraz groźniejszych cyberataków, jednocześnie nie wiążąc bezpośrednio Chin z ostatnimi atakami tego typu, podali urzędnicy z Pentagonu. W dokumencie skupiono się również na chińskiej koncepcji uderzenia wyprzedzającego i uniemożliwienia przeciwnikowi określenia celu następnego dużego ataku.

    „Roztropność wymaga stwierdzenia, że w przyszłych konfliktach ataki mogą zostać przeprowadzone za pomocą broni kinetycznej i niekinetycznej (wykorzystanie ładunków wybuchowych i laserów), jak również na szeroką skalę zostaną wykorzystane możliwości zwiadu i komunikacji satelitarnej” – podano w raporcie.

    W przeglądzie bardzo mocno podkreślono konieczność zaspokojenia wielkiej potrzeby na bezzałogowe samoloty, takie jak Predator czy Reaper, które stanowią podstawowe typy tej kategorii maszyn latających, wykorzystywanych przez siły powietrzne USA, zarówno do przeprowadzania zwiadu, jak i dokonywania ataków. Samoloty wykorzystywane są w Iraku, Afganistanie oraz nad Pakistanem, a sekretarz Gates stwierdził, że Pentagon potrzebuje ich więcej.

    Według projektu przeglądu i przedstawicieli armii USA, Pentagon chciałby zwiększyć liczbę samolotów służących na niebie ponad strefami bojowymi z około 40 do 50 w 2013 roku i 65 do 2015 roku.

    W przeglądzie podkreślono również potrzebę nauki lepszego i efektywniejszego wykorzystania bezzałogowych samolotów w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i wykorzystania nowych technologii.

    Podkreślenie znaczenia bezzałogowych samolotów to tylko jeden ze sposobów, w jaki Pentagon zmienia swoje podejście i przygotowuje się na obecne i przyszłe konflikty.

    W dokumencie znalazła się też informacja o tym, że w Iraku i Afganistanie nadal najważniejszym zabójcą sił amerykańskich są przydrożne bomby. Dlatego wytyczne zawierają potrzebę chronienia amerykańskich wojsk poprzez lepsze szkolenia i wywiad.

    Dane wywiadowcze pokazują też, że terroryści planują wejść w posiadanie materiałów biologicznych, chemicznych i nuklearnych, a Pentagon nadal uznaje broń masowego rażenia za główne zagrożenie przyszłości, co oznacza, że będzie naciskał na lepszą wykrywalność broni tego rodzaju, zwanej w skrócie WMD (weapons of mass destruction).

    „Departament zwiększy swe możliwości zwalczania zagrożeń WMD, skupi się na wymaganiach wywiadowczych, wzmocni i zwiększy międzynarodowe partnerstwo, aby nie dopuścić do rozprzestrzeniania takiej broni” – czytamy w raporcie.

    W dokumencie z 2006 roku, priorytetem amerykańskim były siły ds. operacji specjalnych (SOF – special operations forces), a nowy dokument kładzie również nacisk na lepsze wsparcie dla elitarnych żołnierzy.

    To wsparcie miałoby obejmować nowe śmigłowce szturmowe, które mogłyby lepiej chronić żołnierzy podczas misji wojennych, ale także dodatkowy personel, który wzmocniłby wywiad oraz komunikację z żołnierzami SOF.

    Autorzy dokumentu wzywają do zwiększają liczby śmigłowców – czegoś, czego, jak powiedział Gates, wojsko nigdy nie będzie miało dość. To kluczowe narzędzie w wojnie w Iraku i Afganistanie, które pozwala szybko i bezpiecznie przemieszczać żołnierzy i sprzęt. Są one także niezbędne w takich działaniach humanitarnych, jakie prowadzone były po huraganie Katrina, a także ostatnio przy udzielaniu pomocy ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti.

    Skupiając główne wysiłki wojskowe na Afganistanie, w raporcie czytamy, że priorytetem jest przekazanie tam większej liczby śmigłowców.

    „Kiedy operacje wojskowe w górskim terenie Afganistanu mają coraz większy zakres i stają się coraz bardziej intensywne, potrzebne będą większe możliwości mobilności powietrznej, aby mieć pewność, że siły koalicyjne i afgańskie będą otrzymywały niezbędne zaopatrzenie znajdując się w odległych miejscach” – czytamy w dokumencie.

    Ale Pentagon, przygotowując nowe wytyczne dla przyszłych konfliktów, zauważa też, że można je prowadzić w bardziej odpowiedzialny sposób pod względem ekologicznym, wykorzystując na przykład więcej energii słonecznej i biopaliw. Wskazuje też na fakt, że Departament Obrony „przekazuje wytyczne ekologiczne” do setek baz rozmieszczonych w całym kraju.

    Jednak większym wyzwaniem stojącym przed Pentagonem są przyszłe konflikty, które toczyć się będą w związku z mniejszą liczbą zasobów, czy katastrofami ekologicznymi. Autorzy raportu nazywają te scenariusze związane ze zmianą klimatu „przyspieszaczem niestabilnej sytuacji” i sugerują, że wojsko musi planować operacje tam, gdzie klimat jest jednym z istotnych czynników (podnoszące się poziomy wód, topniejąca pokrywa lodowa na Arktyce). Zauważają też, że zmiany klimatyczne mogą doprowadzić do rozprzestrzeniania się chorób, masowych migracji oraz braku najbardziej potrzebnych zasobów.

    Tłumaczenie: Onet.pl
    http://wiadomosci.onet.pl/2121621,441,usa_nastawiaja_sie_na_toczenie_kilku_wojen_naraz,item.html

   • Fredek said

    ten ich raport dla ludziowców to wiecie gdzie możecie wsadzić

   • MIZIA said

    BEDĘ TAKIE TEKSTY WSADZAŁ AŻ SIE K… OCKNIECIE

    W 2012 roku ma zdarzyć się cud…

    Poniedziałek, 1 lutego (05:51)

    – Mieszkając samotnie w jednopokojowym nieogrzewanym i pozbawionym energii mieszkaniu czuję się jak wyrzucony poza margines społeczeństwa intruz…

    Moje życie to żebranie, bieda i powolne zapominanie, co to ludzka godność. Marzę o normalnym życiu bez konieczności walki o każdy dzień i każdą kromkę chleba. Marzę, by zasnąć w czystej pościeli, w ciepłym mieszkaniu.

    Tymczasem czekam na 2012 rok, bo wtedy według bezdusznych urzędników, którzy traktują mnie jak menela, stanie się cud. Przyznając mi czasowy zasiłek do 2012 roku myślą chyba, że wtedy odrosną mi nogi. Więc ja też czekam.czytaj dalej

    Ciągle walczy o przetrwanie

    Mariusz Laszuk z Bielawy mimo młodego wieku został tragicznie doświadczony przez życie. Chociaż nie jest osobą bezdomną, jego życie to pasmo nieustannej walki o przetrwanie. Pięć lat temu w wyniku odmrożenia stracił obie nogi na wysokości kolan. Będąc osobą niepełnosprawną, wymagającą szczególnej opieki, żyje samotnie w nieogrzewanym, pozbawionym energii jednopokojowym mieszkaniu na pierwszym piętrze. Żyje z tego, co wyżebra od wrażliwych na ludzką krzywdę ludzi, bo zasiłek z opieki społecznej w wysokości 480 zł nie starczy na długo.

    – Pomimo tego, że nie mam nóg i poruszam się na wózku, to muszę od lekarza dojechać do apteki, zdobyć pieczątkę na papierku z ceną leku, zawieść go do opieki społecznej i z powrotem wrócić do apteki po lek. To jakaś paranoja biorąc pod uwagę, że jest środek zimy i chodniki zawalone są śniegiem – żali się Mariusz. – Chcąc żyć, musiałem nauczyć się sobie radzić. Przecież samotnie mieszkam na pierwszym piętrze. Cały czas jestem zdany na czyjąś pomoc. Sam przecież nie zniosę wózka ze schodów, ani nie nanoszę drzewa na opał – dodaje.

    – Nie mam ciepłego ubrania. Stare rzeczy zniszczyły mi się ze starości i z brudu, bo nie mam jak ich wyprać. Te spodnie, to jedyna moja para. Kurtki też nie mam – wyznaje.

    Chciałby mieć pracę, którą mógłby wykonywać w domu i już kilkakrotnie deklarował chęć podjęcia takiego zajęcia. Niestety, bez skutku.

   • Zbyszko said

    Może jakieś bliższe szczegóły, gdzie mieszka to może można by jakoś pomóc

   • Stanisław said

    Dokładnie to samo pytanie co „Zbyszko” napisał

   • Lamb said

    http://www.tygodnik.dzierzoniowski.info/content/view/3953/2/ tu szczegóły można dowiedziec sie o kontakt do chłopaka

   • Stanisław said

    Ten „numer” z piekarzem tylko potwierdza to że prawo jest dla złodziei, aferzystów i wszelkiej maści ścierwa politycznie poprawnego. Kiedy wreszcie przejrzymy na oczy ? by do rządu nie wybierać takich farbowanych Polaków ?

   • CoZaSyf said

    Stanisław!Dodaje jeszcze,ze musza nalezec do „jedynie słusznej,Demokratycznej partii”

   • Wojtekk said

    Niewolnicy po 450 zł a ‚super’ oseł po 45000 zł.
    koniec tej farsy nadchodzi.

   • MIZIA said

    PROPONUJE PO CIEZKIEJ ZIMIE ZAKNCZONEJ W KWIETNIU ZAFUNDOWAC WIOSNE LUDÓW

   • Aśka said

    Czekam na to z utęsknieniem

  • Zbyszko said

   Za jednym zamachem piecze się dwie pieczenie 1) dobijanie Polaków zepchnietych na margines 2) dobijanie polskiej przedsiębiorczosci. Takim samym dobijaniem polskiej przedsiębiorczości była pokazowa akcja Hanna Gronkiewicz Watz z warszawskimi kupcami, by tym ostatnim także w innych rejonach Polski nie przyszło do głowy budowanie nowoczesnych kupieckich hal targowych które mogły by przyczynić sie do rozbicia globalnego handlu i produkcji. Widać po której stronie stoi HGW. Gdańszczanie mają możliwość dokonywania zakupów w takiej zabytkowej kupieckiej Hali Targowej.

   • CoZaSyf said

    Wczoraj ALFA wkleił-Kto dał Polsce 400miliardów?Mozna teraz zobaczyc kto utrzymuje Pl?bo te kolosy płacą podatek obcym.A tak na marginesie nawoływałam do bojkotu np.kin-i co sie dzieje?Avator bije rekordy za naszą kase wzbogacaja się uny.ZENADA-ludzie! http://finanse.wp.pl/gid,11902455,galeria.html?ticaid=1990e

   • Stanisław said

    Co do kin – kiedyś w moim mieście było kilka kin, ale od czasu jak powstało MULTIKINO ( pejsatego inwestora ) pozostałe poszły w odstawkę, ale to nie tylko sprawa kin – proszę zobaczyć co dzieje się latem – jak za dotknięciem „czarodziejskiej różdżki” powstają pijalnie piwa,a na kulturę ( biblioteki ) brak jest funduszy. Dochodzi już do tego, by moja osiedlowa biblioteka miała jakieś ciekawe pozycje książkowe, my czytelnicy sami się składamy na zakupy, bo państwo skąpi grosza. Jest jeszcze jedna sprawa jaka mnie dobija – idąc wypożyczyć książkę muszę mieć kartę ( coś jak bankomatowa ) i cała operacja jest zapisywana w sieci. Powie ktoś że się czepiam – to jest udogodnienie – tak jest ale kto mi da słowo że zebrane dane w ten sposób ktoś nie wykorzysta. Słyszy się przecież że niektóre firmy zanim przyjmą pracownika do zakładu, robią wywiad co to za gość. Mając informację z takiej sieci można wyrobić sobie zdanie co to za człowiek i jakie może mieć poglądy, zainteresowania itp.

   • monitorpolski said

    Aby z tym walczyć należy iść z prądem, a nie pod prąd. Nic nie zdziałasz biedoleniem, młodzi nie pójdą do biblioteki bo tak nauczyły ich media. Najlepszą drogą jest praca od podstaw – jak w pozytywizmie. Można tu wykorzystać obecną technologię – np. stworzyć serię edukacyjnych DVD, dobrze zrobionych, zawierających prawdę o historii Polski, podstawy nauki, technologii itd. Świetne są programy w Discivery „Jak to jest zrobione” – może to niewiele, ale zmusza ludzi do myślenia, no i daje podstawy technologiczne. Amerykańskie dzieci na pytanie „skąd się bierze mleko?” odpowiadają „z fabryki” – tak daleko posunięte jest ogłupianie.
    Seria DVD + publikacje edukacyjne w internecie mogą zastąpić w pewnym momencie skorumpowane szkolnictwo. Raz zrobiony film pozostaje na zawsze – może być wykorzystany do szkolenia nowych pokoleń. Książka niestety pójdzie w zapomnienie, chyba że znów wpoimy młodym miłość do słowa drukowanego.
    Myślę, że bardzo ważna jest strategia walki informacyjnej.
    Ten blog jest przykładem świetnej bazy wiadomości zakazanych przez syjonistycznie kontrolowane media. Kopiujcie wszystko co się da.

   • Zbyszko said

    @Zbyszko 12:46pm O ile chodzi o HGW, to wiadomo po co to robi, ale dziwię się tym bezpośrednim wykonawcom tego rozboju na warszawskich kupcach. Przecież oni też mają rodziny dzieci i muszą kupować żywność. Czy to tak trudno pojąć że jak już rozpinkolą cały niezależny handel kupiecki (a za tym i rzemieśliniczą wytwórczość) to potem już tylko pozostaną te zatrute globalne produkty podobne do żywności.

   • monitorpolski said

    W ten sposób działa tyrania – za pomocą durni bojących się o utratę pracy. Nie ma kary za takie występki – jakby jeden z drugim poczuł zagrożenie to by nie robili tego. Dlatego w USA jest prawo do posiadania broni.

  • Aśka said

   film Wszystkich won! nie przeszedł przez sito cenzury polskalokalna.pl

 9. MagdaS said

  http://biznes.onet.pl/nord-stream-bez-pieniedzy-z-ebi,18567,3169401,1,prasa-detal

  hahah DOBRA jest + dla Niej.

 10. MagdaS said

  i oprócz powyższego – że rurociągu może nie byc 😀
  to ponizsze o AIDS i HIV przełomowe wydarzenie

  HOUSE OF NUMBERS …

  http://pracownia4.wordpress.com/2010/01/18/prawda-o-aids-i-hiv-w-filmie-%E2%80%9Ehouse-of-numbers%E2%80%9D/

  świat zaczyna się budzić (albo rybki albo akwarium) jesli szybko czegoś nie zrobia to już nie zdążą.

 11. Luc said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Sejm-uzbroi-Polakow-Rewolucja-w-dostepie-do-broni,wid,11910486,wiadomosc_prasa.html

  Broń w walce przed NWO? Nastraszą teraz ludzi, że się nawzajem pozabijaą. Pewnie w gimnazjum już będą nosić tak jak w poczciwej, dobrej Ameryce. Potem każdy będzie potencjalnym terrorysta, a że ludzie się pozabijają to jest im to na rękę.

  • CoZaSyf said

   Pewnie kolesie wietrzą biznes!na tvp-info wczoraj o 23,45 do 1-szej był dokument jak robia kase agenci kgb na broni dla Afryki.Stworzona republika Mołdawii zajmuje tam przewodnia role.Namawiam sledzic tvp-info przed północa idą naprawde niesamowite dokumenty.

  • gustaf said

   Ja myślę o innym przekręcie . Chodzi o selekcje tych , co w żadnym innym momencie nie dali by się „namierzyć”. Pracują w szarej strefie, Zusów nie płacą , a jakoś dziwnie potrzebują broni. Wiadomo co kto dostanie, wierni broń a reszta szpadlem.

 12. USA nastawiają się na toczenie kilku wojen naraz

  Pentagon nie będzie już przygotowywał armii Stanów Zjednoczonych do równoczesnego toczenia dwóch dużych, konwencjonalnych wojen. Zamiast tego będzie nastawiał ją na toczenie większej ilości konfliktów i to o różnym charakterze. Tak podano w ogłoszonym w poniedziałek projekcie strategii Pentagonu.

  http://wiadomosci.onet.pl/2121621,441,usa_nastawiaja_sie_na_toczenie_kilku_wojen_naraz,item.html

 13. CoZaSyf said

  Znalazłam tu apel naukowców PAN w.s.GMO i wiele innych ciekawych art.http://ekologia.re.pl/

 14. Stanisław said

  Może jeszcze kilka słów na temat tego co jest napisane w głównym tekście – może choć raz weźmy sprawę w swoje ręce i takich co szkalują nasz kraj ( dla przykładu wystarczy jedna osoba ) zróbmy taki motyw jak Icki zrobiły z Adolf Otto Eichmann. Pokazowy proces i dobra kara ( nie więzienie ) tylko zakucie w dyby i kara chłosty transmitowana publicznie, powinna dać na przemyślenie pozostałym na wolności polakożercą.

  • Ola said

   @ Stanisław, prof J R Nowak to robi, ale, niestety, jest odosobniony. Nie widac innych naukowców, którzy by się tym zajęli. Może trzeba założyć Polish Anti Defamation League, ale… czy znalazłby sie jakiś prawnik (pisze w l. pojedynczej).

   @ CoZaSyf, dzieki za komplement

   pozdrawiam trzeżwo myślących

   • robak said

    Zgadzam się, prof. J.R.Nowak robi w tej mierze naprawdę bardzo wiele, i jestem dla jego przeogromnej pracy i wiedzy pełen podziwu i wdzięczności, ale niestety wychodzi przy tym na jaw, iż wiele rzeczy tak istotnych dla dobra wspólnego Narodu (a biorąc pod uwagę różne inne okoliczności to może nawet dla jego przetrwania) – robią tak nieliczni jak prof. J.R.Nowak, prof. Piotr Jaroszyński czy prof. Anna Raźny. Przecież tacy wspaniali ludzie potrzebują wsparcia nie tylko „ojca dyrektora” (o ile nie ma w jego działalności jakiejś mistyfikacji i drugiego dna). Ale czy można się temu dziwić, że oni nie mają na swoich usługach całych instytutów, stowarzyszeń, środków, możliwości etc. lecz tylko pot i łzy skoro wcześniej niemal całkowicie „utrącono” naszą inteligencję i patriotów? Kto ma nas teraz bronić przed potwornymi oszczerstwami kłamstwami o których pisze tu Wojciech Właźliński, a których straszliwych konsekwencji możemy zgodnie z zapowiedzia Singera wkrótce doświadczyć?. Uważam, że Polacy nie są wcale żadnymi „anty-coś-tam” ale ich prawem i obowiązkiem jest się bronić przed tego typu i innymi zarzutami w duchu historycznej prawdy, i Pan W.Właźliński robi to za nas. A propos, w sieci znajdują się jego świetne „Impresje Współczesne”, także te sprzed wielu lat. Na podstawie tamtych materiałów można się przekonać o słuszności przewidywań i ocenić wiarygodność jego sądów:

    http://homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/public/pubmain.html
    (na dole tamtej strony znajduje się index artykułów – polecam!)

    Dla mnie to wielki i odważny Człowiek, w pewnym sensie wykonuje w USA podobną pracę jak w Polsce prof.J.R.Nowak. Chwała im Obu za ich męstwo w nierównej walce jaką podjęli o uczciwość i prawdę oraz wdzięczność i modlitwa o dalszą siłę dla nich i opiekę Opatrzności. A nade wszystko o wiarę, przebudzenie, więź i roztropność w działaniu wszystkich LUDZI DOBREJ WOLI – tych z ponadczasowego songu Czesława Niemena:

    którego słowa w kontekście artykułu W.Właźlińskiego nabierają dodatkowej mocy i znaczenia.

    „Dziwny jest ten świat
    Dziwny jest ten świat,
    gdzie jeszcze wciąż
    mieści się wiele zła.
    I dziwne jest to,
    że od tylu lat
    człowiekiem gardzi człowiek.

    Dziwny ten świat,
    świat ludzkich spraw,
    czasem aż wstyd przyznać się.
    A jednak często jest,
    że ktoś słowem złym
    zabija tak, jak nożem.

    Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
    i mocno wierzę w to,
    że ten świat
    nie zginie nigdy dzięki nim.
    Nie! Nie! Nie!
    Przyszedł już czas,
    najwyższy czas,
    nienawiść zniszczyć w sobie.

    Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
    i mocno wierzę w to,
    że ten świat
    nie zginie nigdy dzięki nim.
    Nie! Nie! Nie!
    Przyszedł już czas,
    najwyższy czas,
    nienawiść zniszczyć w sobie.

   • Aśka said

    Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu współpracuje z prof. Jerzym Robertem Nowakiem, w ramach Federacji Organizacji Patriotycznych.

    http://www.fop.iap.pl/pl/14036/0/ORGANIZACJE_ZALOZYCIELSKIE_FEDERACJI.html

    Organizacje Założycielskie Federacji

    Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu, 43-300 Bielsko-Biała
    ul. Iglasta 28, tel./fax: (0-33) 499 27 91
    email:info@aferyibezprawie.org http://www.aferyibezprawie.org

    Stowarzyszenie Obrony i Rozwoju Polski, 35 -074 Rzeszów Al. J. Piłsudskiego 8-10, tel.: (0-17) 862 28 46, email: zg@soirp.iap.pl http://www.soirp.iap.pl

    Stowarzyszenie „LEX” ŁÓDŹ ul. Próchnika 1
    – Dariusz Wolniakowski tel. kom. 506 646 968; e-mail: soppws@poczta.onet.pl http://www.stowarzyszenielex.republika.pl

    Fundacja „Nowe Życie” Rzeszów, 35-074 Rzeszów, Al. J. Piłsudskiego 8-10, tel.: (0-17) 862 28 46 e-mail: ak@fnz.rzeszow.pl http://www.fnz.iap.pl

    Stowarzyszenie Związek Dolnośląski, 52-207 Wrocław, Ul.Czołgistów 38, tel.: (0-71) 368 13 07

    http://www.fop.iap.pl/pl/13809/0/ZARZAD_FEDERACJI.html

    Zarząd Federacji

    Zarząd Główny

    1. Pan Andrzej Klimek – prezes
    2. Pani Krystyna Pasek – wiceprezes
    3. Pan Jerzy Jachnik – wiceprezes
    4. Pan Adam Maksymowicz – wiceprezes
    5. Pan Stanisław Dworak – sekretarz
    6. Pan dr inż. Jan Gąsior – skarbnik
    7. Pan prof. dr hab. Jerzy Robert Nowak – członek zarządu
    8. Pan Dariusz Wolniakowski – członek zarządu
    ==============================
    od pb: wstepujcie, wspierajcie, dzialajcie, broncie przed dratewstwem…

   • Zbyszko said

    Bardzo cenny „wynalazek”

   • MagdaS said

    Patrząc na strukturę tego stowarzyszenia to znowu nic sie nie zmienilo.
    Najwiecej jest prezesow i czlonkow zarzadu ….

   • Aśka said

    Ktoś musi to ciągnąć, nie uważasz. Wielka praca jest do wykonania. Federacja ma łączyć nie dzielić. Zastanów się najpierw, zanim piszesz. Coś konstruktywnego masz do powiedzenia?

   • monitorpolski said

    Aśka, Napisałem do ciebie mail w pewnej bardzo ważnej sprawie. To tak na wypadek gdyby „nie doszedł”.

  • Aśka said

   do tego trzeba mieć jeszcze polskie sądy,
   niestety my ich nie mamy!

   • Aśka said

    Dla zainteresowanych system sprawiedliwości w Polsce. Nagranie z przesłuchania Krajowej Rady Sądownictwa na stanowisko Prokuratora Generalnego – styczeń 2010
    mms://video.tm2.pl/ns/nagranie.wma

    Oczywiście ten prokurator nie przeszedł „sita”, bo chciał istotnych dla nas Polaków zmian. A kiedy skończył swoje przemówienie, to jego kandydaturę członkowie KRS starali się go zdyskredytować. I tylko jego!

 15. Secundo said

  Mizia.
  Mariusz to postać fikcyjna czy prawdziwa ? Gdzie na mapie te Bielawy ? Jakiś bliższy namiar.

  • gustaf said

   Bielawa, a nie Bielawy

  • MIZIA said

   TU

   http://polskalokalna.pl/news/w-2012-roku-ma-zdarzyc-sie-cud,1428587

   • A said

    Muszę się odnieść do poprzedniego postu.
    Dobrych kilka lat temu czytałam książkę chyba „Wielki ucisk” (nie jestem pewna tytułu) ale mówiła o zagrożeniach jakie niesie ze sobią przyjęcia czipa. Była dla mnie tak przerażająca, że już wtedy powiedziałam sobie że nigdy tego nie nie dam sobie wszczepić. Jednocześnie wzywała do żarliwej modlitwy, zwłaszcza modlitwy różańcowej.

    Kiedyś juz Wam wspominałam, że wspominano też o krzyżu, który rzekomo pojawi się na niebie i wszyscy bedą go widzieć. Będzie to, jeśli dobrze pamiętam, koniec „ucisku”. Lub znak jego końca.

    Nie wiem co mysleć o tym Nibiru. Szczerze mówiąc jestem mocno sceptyczna. Jeśli to coś, co chcieliby ukryć przed nami, to myślę że strony byłyby natychmiastowo usuwane, blokowane. Podobnie z tymi którzy głoszą rózne dziwne teorie spiskowe. Czy Icke jest faktycznie na tyle wiarygodny?

    Sceptycyzm obudził się we mnie m.in. wtedy gdy obejrzałam 2 filmy w których był ten sam fragment wypowiedzi jednego z członków FED’u ale w obu przypadkach przedstawiony, a raczej wyrwany z kotekstu tak aby pasowal do całości przedstawionego tematu. Zaskoczyla mnie ta manipulacja.

    A tu coś o wielkim ucisku i ile trwał będzie na podstawie Biblii:
    http://www.gotquestions.org/Polski/ucisk-7-lat.html

   • A said

    Proroctwa Biblii

    http://www.gotquestions.org/Polski/proroctwa-czasach-ostatecznych.html

   • Wojtekk said

    Co do znaku krzyża na niebie , to można to przedstawić na niebie już teraz jest to technologia w rękach rządzących zwana HAARP projekt BLUEBEAM.
    Tutaj znak krzyża na niebie:

   • A said

    Wojtekk to ma byc krzyz od Boga a nie jakas jego pokrzywiona wersja z Haarp’u:)

   • annah said

    John Leary nadal otrzymuja oredzia, nowsze sa nieprzetłumaczone. Zapewne chodzi o tę pozycję

    http://home.ica.net/~domurad/Ksiazka.htm

    http://home.ica.net/~domurad/Tekst.html

   • A said

    Dzięki Annah, nie jestem w stanie sobie przypomniec czy właśnie to ta książka. Jednak przesłanie tak samo przerażające jak w tej którą czytałam.

    Dedykuję poniższe słowa wszystkim tym, którzy uważają, że mogą się zaczipowac a potem w razie konieczności zniszczyć go..:

    „..Małe chip, gotowe do użytku, są już w posiadaniu rządu (USA). Bardzo bogaci ludzie, politycy, kontrolujący światowy rynek, w pewnym momencie zaprezentują światu chip jako urządzenie niezbędne, przekonując wszystkich o korzyściach jego wszczepienia. Po pewnym czasie ludzie będą zmuszani do przyjęcia go. Wkrótce będziecie musieli ukrywać się, jak już wam mówiłem. Pamiętajcie nie dajcie sobie wszczepić chipu w rękę ani w czoło, bo będziecie zgubieni.
    Ci, którzy myślą, że mogą później wyciągnąć chip, łudzą się tylko, ponieważ od momentu wszczepienia będą pod kontrolą Antychrysta. Jak widzicie, te wydarzenia są doniosłe i przygotowujcie się duchowo, fizycznie do walki ze złymi siłami. Ufajcie i miejcie nadzieję tylko we Mnie, a Ja was obronię. Skrócę tę próbę i wkrótce zatryumfuję po oczyszczeniu ziemi. Miejcie cierpliwość, a Ja was wyprowadzę do chwały Mego Królestwa.”

 16. Secundo said

  Faktycznie.Ta pomyłka z niepotrzebnej emocji.

 17. Karki89 said

  Przypomniałem sobie, że swego czasu na nieistniejącej już stronie tajemniczyswiat.ija.pl był tekst o logu letniej olimpiady w Londynie w 2012. Logo tutaj http://www.rzeczy.net/dzieje_sie_640.php
  Do czego zmierzam część ludzi intryguje ten kwadracik w środku, gdyż wszystko na zewnątrz jest czytelne i nie pozostawia złudzeń. Ludzie doszukują się w tym jakiejś ukrytej symboliki, że niby przedstawiono na tym logo obiekt UFO itd. Piszę to dlatego, że Londyn jest wg. badań p.Davida Icke’a centrum globalnej sieci tajnych stowarzyszeń, więcej info na jego stronie http://www.davidicke.com. Dochodzę do wniosku, że możliwy jest scenariusz oficjalnego proklamowania nowej religii lucyferycznej/talmudycznej podczas tej olimpiady jak i oficjalny kontakt nas z pozaziemską inteligencją. Oczywiście do tego czasu elity mają mieć już sytuację „klarowną” i do tego czasu ma się spełnić scenariusz Iluminatów w związku z III wojną światową i zniszczeniem Muzułmanów, Żydów, Chrześcijan jak i Ateistów i wtedy oczywiście dają nam rozwiązanie: nową religię i nowego „boga” Lucyfera. Co przyniesie przyszłość to się okaże, gdyż nie wiadomo, czy elity są w odwrocie, czy ta farsa ze szczepionkami, to było wkalkulowane ryzyko i mają przysłowiowego asa w rękawie i go nie wykarzystają… Bo jak patrzę na to co mówi p. MIZIA to ja niewiem, czy to aż takie nierealne, może sieje panikę, ale należy się przygotować na najgorsze, a mówię o tej zimie i o tej zwariowanej pogodzie, czy w czerwcu kartofle będą kosztować 10 zeta, jak p.MIZIA powiedział, okaże się ;]

 18. Secundo said

  A tak nawiasem, jakiś ty czujny Gustaf .Nie chciałoby mi się reagować na taki drobny błąd . Nie znam was dobrze. Zawsze jesteś taki szybki i akuratny ?

 19. ALFA said

  Masz tu przykład dzieci normalnych, uczciwych Żydów

  Żydzi mają taką mentalność – goj to dla nich śmieć, z którym mogą zrobić co chcą.

 20. ALFA said

  Maryland: Nie jeden, a trzech Żydów malowało swastyki na żydowskiej szkole i synagodze

  Jak informowaliśmy we wtorek, 7 października br. (BIBULA: Maryland: „Antysemickie napisy” na synagodze malowane przez Żyda) na podstawie zdawkowej informacji umieszczonej w dzienniku The Baltimore Sun, aresztowano trzech mężczyzn pod zarzutem „wyrządzenia szkody instytucji religijnej”. Dziennik baltimorski przyznał półgębkiem, że namalowane swastyki na żydowskiej szkole i synagodze, były dokonane przez trzech mężczyzn, z których „jeden […] jest członkiem synagogi Baltimore Hebrew Congregation”.

  Izraelska agencja JTA powołując się na pismo Baltimore Jewish Times, przyznaje jednak, że „aresztowano trzech Żydów powiązanych z antysemickimi napisami […] którzy rzekomo [sic!] zniszczyli plakaty zapowiadające jesienną kampanię [żydowskiej] organizacji Baltimore Associated.”

  „Rzecznik policji powiedział, że śledczy nie uważają przypadku za motywowny nienawiścią.”

  KOMENTARZ BIBUŁY: Tak więc mamy jeszcze bardziej klarowną sytuację: swastyki namalował nie jeden „członek Baltimore Hebrew Congregation” – jak zdawkowo pisał dziennik The Baltimore Times – lecz bardzo konkretnie: trzech Żydów – jak pisze izraelska agencja JTA. Oczywiście w takim przypadku nie może być mowy o żadnym przestępstwie z motywami nienawiści (Hate-crime), nie może być mowy, gdyż najzwyczajniej w świecie prawdopodobnie wykonywali zlecone zadanie powiększenia statystyk „antysemityzmu w Ameryce”. Wygląda na to, że bez tzw. antysemityzmu Żydzi nie potrafią już żyć i muszą go kreować lub prowokować – wzmacnia to wtedy ich „wyjątkowość” i status „ofiary”, konieczne czynniki stałej mobilizacji diaspory.

  http://www.bibula.com/new/display.php?textid=02580

 21. Ola said

  @ ALFA 6.19 przecież już od dawna takie metody stosowali. A taki cytacik?

  „Istotne jest, by cierpienia żydów. . . nasiliły się. . . Pomoże to w realizacji naszych planów. . Mam doskonały pomysł. . . będę sprawiał by antysemici likwidowali żydowskie majątki. . . Antysemici pomogą nam w ten sposób, że nasilą prześladowania i opresję żydów. Antysemici będą naszymi najlepszymi przyjaciółmi”.
  Więc antysemityzm, który jest głęboko zakorzenioną siłą w podświadomości mas, nie zaszkodzi żydom. Myślę, że jest to korzystne dla budowy żydowskiego charakteru, edukacji przez masy, co doprowadzi do asymilacji. Ta edukacja może nastąpić tylko poprzez cierpienie i żydzi się dostosują’.

  Teodor Herzl, założyciel syjonizmu w 1897

 22. Lamb said

  http://www.chrzescijanin24.pl/ze-wiata/news/1134-mer-moskwy-w-naszym-miecie-nie-bdzie-parad-gejow-i-lesbijek-to-dzieo-szatana.html
  nie będzie parady gejów!!!!

 23. ALFA said

  Jeśli jesteś świadom kłamstw i manipulacji ze strony elity bogaczy rządzących tym światem,

  jeśli masz dość ogłupiania mas i wywoływania nowych wojen, jeśli chcesz przeciwstawić się planom

  totalnej dyktatury Nowego Porządku Świata i chcesz odmienić oblicze Ziemi:CZAS PRZEBUDZENIA
  OTWÓRZ OCZY
  RAZEM ZMIENIMY OBLICZE ZIEMI
  OBUDZMY SIĘ

 24. WIDMO ZAGŁADY I SZANSA RATUNKU DLA ŚWIATA

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/02/01/widmo-zaglady-i-szansa-ratunku-dla-swiata/

 25. adamol said

  Przepraszam, nie doczytałem jeszcze do końca raportu mswia n.t. „Monitorowania treści … „,
  jestem w trakcie „Przedsiębiorstwa Holokaust”,
  ale po kilku stronach tego raportu jestem lekko w szoku,
  to nic innego jak ich (…) broń na Nas !
  Chciałbym jednak żeby ktoś mądrzejszy i bardziej rozumny zaproponował jak można to obrócić przeciwko antypolonom …

 26. Jiri said

  Co jest blogowicze bloga wpędzającego w depresje i w obłędy? 😀 Jesteście uwzględnieni w wielki plan i to ze wydaje wam sie ze jestescie poza nim jest juz dawno ustalone(tak wąłsnie macie myślec,teraz sie zbuntujcie kiedy juz sami odebraliscie sobie swobody) ;D

 27. Aśka said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Haitanczycy-Amerykanie-przejmijcie-wladze-nasz-rzad-nic-nie-robi,wid,11914704,wiadomosc.html

  Haitańczycy: Amerykanie przejmijcie władzę, nasz rząd nic nie robi
  PAP | dodane 22 minuty temu 01.02.2010

  Mimo zapewnień władz Stanów Zjednoczonych, że na zniszczonym trzęsieniem ziemi Haiti władzę sprawuje miejscowy rząd, amerykańskie media relacjonują z Port-au-Prince, iż nadal wszystkim kierują agendy USA i ONZ. Co więcej, Haitańczycy mają za złe swojemu prezydentowi, że nic nie robi i coraz częściej mówią, że powinien się nimi zająć rząd USA.

  Prezydent Haiti Rene Preval jest praktycznie niewidoczny i nie zapewnia przywództwa – donosi poniedziałkowy „New York Times”. Od kataklizmu z 12 stycznia tylko raz przemówił do narodu i Haitańczycy uważają, że „nic nie robi”. „Przedstawiciele ONZ i rządu amerykańskiego prywatnie mówią, że nie uważają, by Preval stanął na wysokości zadania” – pisze gazeta, komentując, że na Haiti istnieje „próżnia przywództwa”.

  Według „Washington Post”,
  Haitańczycy chcą, by rząd USA przejął władzę w ich kraju
  Dziennik przytacza wypowiedzi mieszkańców Port-au-Prince, którzy mówią, że ich rząd „nic dla nas nie robi” i „rząd amerykański powinien się nami zająć”.

  Oficjalnie, administracja USA zajmuje się jedynie rozprowadzeniem pomocy humanitarnej dostarczanej przez ONZ i organizacje pomocowe z różnych krajów. Kieruje tym amerykańska Agencja Pomocy Zagranicznej (USAID) z Pentagonem, który zapewnia logistykę. Na Haiti przebywa obecnie około 6500 żołnierzy USA.

  Zadania ochrony porządku przypadają misji pokojowej ONZ. Taki podział pracy ustalono w umowie między USA a ONZ 21 stycznia. Została ona podpisana bez udziału przedstawicieli haitańskich, co zdaniem obserwatorów było symbolicznym potwierdzeniem, że rząd haitański de facto nie działa.
  […]

  • Zbyszko said

   Znamy te stare, niestety sprawdzone knify.

  • MIZIA said

   a to haiti

   • MIZIA said

   • KrisT said

    Mizia w jakim celu wsadziłes te filmiki? przecież to są stare fałszywki…ogladałem gdzies na necie jak były robione…Takie filmy uny i inne agenciury produkują aby osmieszyc ufologię. Dlatego badacze tego zjawiska tak sceptycznie podchodzą do filmów i zdjec o tak dobrej jakosci.

   • MIZIA said

    zgadnij – TO TEST CZY TEN BLOG JESZCZE ZYJE SADZĄC PO ODZEWIE NA PROWOKACJE – no cóz sprawa chyba jasna

 28. Wojtekk said

  Hunzowie dożywają w doskonałym stanie zdrowia fizycznego i umysłowego ponad stu lat.
  Pracują aktywnie do końca swych dni, nie ma tam pojęcia emerytury, a mężczyźni dziewięćdziesięcioletni zostają ojcami.

  http://www.b-17.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4&Itemid=4

  • annah said

   Ta strona moze sie przydac jesli sprawdza sie prognozy o podwojeniu nowotworow. Jest tu wyczerpujaca wiedza na temat co zrobic by wyzdrowiec, czy nie zapasc na raka, polecam

 29. CoZaSyf said

  To było do przewidzenia! Amerykanie-przejmijcie władze na Haiti! http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Amerykanie-przejmijcie-wladze-rzad-Haiti-nic-nie-robi,wid,11914704,wiadomosc.html

 30. pawel17 said

  ogladalem wlasnie donalda u lisa..i jak zwykle u nas jest wszystko bajkowo..i zeby nie fantastyczne ruchy koalicji donkowej to dopiero bysmy mieli dramat.a tak mamy cud bo deficyt niewielki i gospodarka najlepsza w eurolandzie.widziales to mizia?nawet z wielblada zrobia labedzia i przy okazji wszystkich oszukaja..

 31. pawel17 said

  w mojej mikrometropoli na pensje nauczycieli nawet nie maja…pierwszy raz nie zaplaca wszystkim w terminie

  • MIZIA said

   bo kasy niema BO JEST MIEDZY INNYMI :

   W najnowszym „Obywatelu” dr Krzysztof Pietrowicz bardzo ciekawie opisuje największe afery gospodarcze III RP. Tak się składa, że na każdy rok od 1989 znalazł się co najmniej jeden wielki przekręt, choć mniejszych pewnie było wielokrotnie więcej.

   Rok 1989

   Afera Alkoholowa, związana z tym, że na nie handlowy import alkoholu nie była potrzebna koncesja. Każdą ilość sprowadzanego alkoholu można była zadeklarować „na własny użytek”. Genialne w swojej prostocie, prawda?

   Rok 1990

   Afera FOZZ, czyli wykup zadłużenia zagranicznego komunistycznego państwa i obrót tymi wierzytelnościami. Dziś, jak stwierdza dr Pietrowicz, wydaje się pewne, że Fundusz Obsługi Zadłużenia Zagranicznego został powołany przez służby specjalne.

   Rok 1991

   Afera Art-B, czyli pierwszy polski oscylator ekonomiczny (wielokrotne lokowanie – i dzięki temu oprocentowywanie – tych samych pieniędzy). Tak właśnie powstawała elita finansowa wolnej Polski. Pierwszy milion, jak wiadomo, trzeba było ukraść. Czy na pewno dziś jest inaczej?

   Rok 1992

   Afera Bogatina, obywatela USA, założyciala Pierwszego Komercyjnego Banku w Lublinie. W swojej ojczyźnie David Bogatin był poszukiwany za przestępstwa podatkowe. Dr Pietrowicz zwraca uwagę, że w aferze Bogatina, tak jak wcześniej i później w wielu aferach pojawiać się będą te same osoby i te same powiązania. A mówiono nam, że układ nie istnieje…

   Rok 1993

   Afera Normiko Holding, spółki powołanej przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Spółka, której działania przynosiły same straty, de facto prowadziła drenaż środków skarbu państwa.

   Rok 1994

   Afera sprzętowa, czyli fikcyjne darowizny sprzętu dla szpitali i sanepidów. Fikcyjne, bo za darowizny naliczano długi, które następnie sprzedawano na rynku wierzytelności.

   Rok 1995

   Afera prywatyzacyjna w Cementowni Ożarów. Negocjacje w imieniu inwestorów prowadził Marek Dochnal.

   Rok 1996

   Afera Programu Powszechnej Prywatyzacji, czyli uwłaszczenie się części klasy politycznej dzięki powołaniu Narodowycyh Funduszy Inwestycyjnych. Typowy przykład „kapitlaizmu politycznego”, który dzięku układom i znajomościom przekształca się w kapitalizm finansowy.

   Rok 1997

   Afera ws. budowy Laboratorium Frakcjonowania Osocza. Sprawa skończyła się tym, że laboratorium nigdy nie postwało, a budżet państwa musiał spłacać kredyt na jego budowę, zaciągnięty przez prywatną frimę, która wyłudziła państwowe poręczenie.

   Rok 1998

   Afera towarzystwa ubezpieczeniowego Polisa, czyli sieć powiązań między kierownikami w Polisie, a spółkami skarbu państwa, które się w niej ubezpieczały. Po raz kolejny należy zapytać: Czy mityczny układ to naprawdę tylko mit?

   Rok 1999

   Afera wekslowa w PKP. Dzięki wekslom wystawianym przez osoby zarządzające powiązanymi spółkami można było wytransferować z PKP mnóstwo pieniędzy. Typowy przykład traktowania państwa jak prywatnego folwarku.

   Rok 2000

   Afera TON AGRO, czyli spólki powiązanej z Agencją Własności Rolnej Skarbu Państwa. Jak stwierdza dr Pietrowicz, prawdopodobnie dzięki wyciekom informacji „wybrańcy”, którzy kupowali ziemię rolną później np. wykorzystywali ją na własne inwestycje. Inaczej mówiąc mechanizm odralniania działek, o którym później także będzie głośno.

   Rok 2001

   Afera Stella Maris, czyli handel fakturami i zawieranie umów na usługi, które faktycznie nigdy nie były wykonane. Pieniądze z wypłat za fikcyjną pracę, po wielokrotnymm wypraniu, wracały do osób, które fikcyjne umowy podpisywały.

   Rok 2002

   Afera prywatyzacyjna Farbyki Wagon S.A. Dzięku ustawionemu przetargowi tzw. „grupa słowacka” przejęła pakiet kontrolny w FW S.A., po to tylko, aby doprowadzić ją do upadłości.

   Rok 2003

   Afera hazardowa. Sejm zmienił w tym roku ustawę o grach losowych, zakładach wzajemnych i grach na automatach. W przypadku osób pracujących nad tą ustawą widać typowy przykład konfliktu interesów, podobnie zresztą jak w obecnej aferze hazardowej w PO.

   Rok 2004

   Afera korupcjna w Ministrestwie Finansów. Działalność przekupnych urzędników trwała w zasadzie 10 lat, zanim została wykryta. Z aferą związana jest osoba biznesmena Henryka Stokłosy.

   Rok 2005

   Afera Digit Serve, czyli inwestycje na rynku finansowym na zasadzie piramidy. Wypłacanie obiecanych zysków ze środków napływających od nowych klientów. Jak pisze dr Pietrowicz, afera jest przykładem powrotu aferzystów, kórzy mimo udowodnionego udziału w poprzednich przekrętach, nadal mieli chętnych do współpracy.

   Rok 2006

   Afera Warszawskiej Grupy Inwestycyjnej, której w tym roku odebrano licencję. Grupa zartudniała wielu polityków, sponsorowała wydarzenia sportowe, i dzęki temu tworzyła atmosferę zaufania. W rzeczywistości finansowała wiele niejasnych inwestycji. W sprawę zaangażował się także wymiar sprawiedliwości USA.

   Rok 2007

   Afera spółki Interbrok, kolejnej piramidy finansowej.

   Rok 2008

   Afera w spółce Chemia Polska. Sprawa związana ze współzależnością między rożnymi spółkami skarbu państwa, w tym Chemią Polską. Efektem była utrata kontroli skarbu państwa nad budżetowym majątkiem.

   Polecam bardzo serdecznie opracowanie dr Pietrowicza, nie tylko zawzględu na jego rzetelność, ale także ze względu na jego dużą wartość „obywatelską”. Dr Pietrowicz przypomina wiele pikantnych szczegółów, wiele do dziś niewyjaśnionych powiązań i spraw. Lektura obowiązkowa dla każdego dla kogo „dobro współne” nie jest pustym frazesem.

 32. ALFA said

  NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT

 33. Ala said

  Wywiad ze Stewartem Swerdlowem – Kontrola Umysłu i Programowanie

 34. Bromba said

  http://di.com.pl/news/21011,0,Internet_pod_butem_korporacji_dzieki_ACTA.html
  http://di.com.pl/news/30153,0,ACTA_Kolejne_tajne_rozmowy_juz_w_kwietniu.html

 35. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2122055,12,odmowisz_przeswietlenia__nie_polecisz,item.html
  PAP, KLe/00:10 02.02.2010

  Odmówisz prześwietlenia, nie polecisz
  Na brytyjskich lotniskach Heathrow i Manchester wprowadzono skanery ciała wraz z obowiązkiem poddania się tej formie kontroli i sankcją w postaci cofnięcia z lotu w razie odmowy.
  Wiadomość potwierdził minister ds. transportu Lord Adonis w pisemnym oświadczeniu przedstawionym Izbie Gmin. Wskazał, iż maszyny pozwolą wykrywać obiekty ukryte na ciele i zastrzegł, iż nie wszyscy pasażerowie będą w ten sposób prześwietlani.
  […]
  – Podróżni mający opory przed tą formą rewizji osobistej nie powinni być stawiani przed przymusowym wyborem pomiędzy zachowaniem osobistej godności i wejściem na samolot. Rząd twierdzi, że chroni wolne społeczeństwo, ale dopuszcza się inwazji w naszą prywatną sferę życia – powiedział dyrektor lobby Big Brother Watch Alex Deane.

 36. Luc said

 37. Luc said

  http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/new_world_order_map.htm

 38. Luc said

  http://puddydunne.wordpress.com/2009/09/30/the-doomsday-implant/

 39. rook said

  Wykład prof. Anny Raźny m.in. o imperializmie amerykanskim

  http://komandir.wrzuta.pl/audio/1DMEkAcxT3S/imperializm_amerykanski_-_prof._dr_hab._anna_razny

 40. Lici said

  Dbajmy o siebie jeszcze raz o znaczeniu witaminy C

  http://new-arch.rp.pl/artykul/15821_Wielka_batalia_Linusa_Paulinga.html

 41. MagdaS said

  Moze dla przypomnienia w kwestii Haiti i nie tylko:
  post nr 2 http://kodczasu.ronus.pl/forum/viewtopic.php?t=710&start=0

 42. MagdaS said

  uhjymmm za chwile caly rynek zywności w Polsce to będzie Kraf Foods amerykanskie i wtedy moga juz walic nam w zoladek co chcą.

  http://biznes.onet.pl/co-sie-stanie-z-wedlem,18566,3170701,1,news-detal

 43. MagdaS said

  Nastepna „dobra” wiadomosc :

  http://wiadomosci.onet.pl/2121947,12,izrael_w_ue_to_moje_najwieksze_pragnienie,item.html

 44. MagdaS said

  z serii łaczenie punktów 🙂

  http://pracownia4.wordpress.com/2010/01/12/laczenie-punktow-cz-4-jak-na-ziemi-tak-i-na-niebie/


  Podwaliny pod wielką niespodziankę? Woda na księżycach

  Plusk! Sonda LCROSS odkrywa ogromne złoże wody
  Głęboka dziura zaobserwowana na powierzchni księżyca
  Sonda Cassini przesyła przedzimowe zdjęcia Enceladusa
  Jeziora lodowych księżyców pełne życiodajnej zupy

  Wielki zderzacz hadronów: Sprawa bagietki

  Wielki zderzacz hadronów ponownie zablokowany… kawałkiem bagietki
  Podróżujący w czasie ptak sabotuje zderzacz?
  Wierząc w SUSY: Czego tak naprawdę poszukuje wielki zderzacz hadronów

  • MagdaS said

   Polecam równiez na wyżej zamieszczonym linku jest „cos dziwnego” w sekcji Listopadowy deszcz.
   Gdzie wyszczególnione sa co raz czesciej spadajace metoeryty na ziemie + filmy z tych zdarzeń. (KILKA) SIC!

 45. MagdaS said

  I dośc fajne zdanie :”

  Dosłownie dla każdego istnieje jakiś program dezinformacyjny. Nie ważne, kim jesteś – czym się interesujesz, jakie są twoje przekonania, na czym się koncentrujesz – istnieje strona internetowa zamieszczona po to, żeby cię zwieść i skierować twoje myśli i uwagę na z góry zaplanowane tory. – Laura Knight-Jadczyk

  Pani Jadczyk kto nie wie to znana dosc osoba obeznana z tematem channelingu z „ludzikami” z Kasjopeii

  http://quantumfuture.net/pl/kto.htm

  tak czy inaczej coś w tym jest

  • annah said

   Z powyzszym zdaniem P. Jadczyk sie zgadzam, ale czy nie bierze ona pod uwage ze jej ludziki moga byc podstawionymi bytami demonicznymi. Skad u niej ta pewnosc że nie wspolpracuja z programem dezinformacyjnym. W tej sferze czesto zdarzaja brzemienne w skutki pomylki.

   • MagdaS said

    Annah – raczej chodziło mi własnie o zdanie, co do Kasjopejan … pozostawiam do własnej interpretacji bądź i/lub wierzeń – ja nie kupuje.

    Tym bardziej ze jej przekazy bardzo pokrywaja sie z ickiem 7 wymiarów ple ple ple

   • annah said

    Posluchaj Icka „Duchowym przebudzeniu”, czuje ze zaczyna sie ‚budzic’ tylko trudno mu sie przyznac, musialby stwierdzic ze jego caly dorobek jest wart mniej niz szufla piachu.

   • A said

    Za dużo tego Icka. Uważam, że gdyby był wiarygodny, szybko usunęli by go lub skutecznie uciszyli. Blokują wiele stron, filmików i komentarzy, ale Icka jest pełno. Nie zastanawia Was to? Wolniewicz za wyrażane opinie wyleciał z Uniwersytetu Warszawskiego bo był niepoprawny politycznie. Weryfikujcie informacje które zewsząd spływają. Manipulacja jest wszechobecna.

   • annah said

    To pewne jak w banku, dlatego we wlasnym zakresie probuje odlaczyc sie od narzucanej propagandy, bojkotuje wiekszosc mediow – zastepujac ksiazka, zakupy w marketach – wypadami do lasku, unikajac tlumow sama wybieram ludzi z ktorymi chce sie spotykac, kupujac mozliwie z pierwszej reki, leczac sie alternatywnie, przekazujac dzieciom wiare; przykladow jest wiecej, kazdy dzien niesie jakies wybory.
    Czy to sie mi udaje do konca nie wiem, ale mam przekonanie ze to dobra droga.

 46. Secundo said

  Dwa i trzy dni temu miały miejsce systematyczne „sypnięcia” śniegiem – w całym mieście , trochę różniące się od normalnego opadu śniegu . Były to właśnie sypnięcia białą , lekką , grudkowatą substancją podobną do śniego- gradu . Te drobne grudki leżały na normalnym sniegu wyraźnie się z niego wyodrębniając poprzez swoją obcą strukturę .Dało się go zbierać dłonią , jak ziarno. Wieczorem radio poinformowało , że miały miejsce opady śniegu „ziarnistego”. Czy w innych miastach było podobnie ?

  • Jerzy said

   E, Ty, Secundo, musisz koniecznie pójść po poradę do gabinetu psychologa 🙂 . Gdyby był zbyt zajęty, to mu powiedz, że Cię do niego przysłał Ferdynand III, Cesarz Austro-Węgier, to może Cię przyjmie poza kolejnością 😉 .

   Trochę za bardzo ulegasz nastrojom panikarskim, dajesz wiarę najbardziej fantastycznym pogłoskom.

   Ale dzisiaj to żem się przednio uchachał 🙂 .
   Za Twoją przyczyną.

 47. CoZaSyf said

  Przesłanie iranskiego ruchu oporu http://waldek1984.info/

 48. CoZaSyf said

  WSZYSTKIM zainteresowanym-tutaj jest program tvp-info!Dotyczy to b.ciekawych pozycji dokumentalnych nadawanych w tej stacji ok płn. http://s.v3.tvp.pl/repository/attachment/d/2/4/d24598b45776e19e937edec1f9fd83bc1263558677085.doc

 49. cezary said

  http://www.intronizacja.popieram.net/index.php?lista=401

 50. Lamb said

  Jak to sie zaczęło cała sprawa z zatrutymi szczepionkami, pandemią, codexem to mówiłam ludziom co sie swięci. Oczywiscie mało kto mi wierzył, mało kto słuchał. Wiekszosc nawet nie otworzyła maili ode mnie i nie obejrzała filmów o zatrutych szczepionkach. Ktoś gdzies słyszał że jest jakiś facet i jakaś „nawiedzona” (cytuję) dziennikarka co wszędzie węszy spisek i co raz nakreca aferę. Teraz sprawa przycichła. Znajomi pyatją z półuśmiechem o co kaman. Szczepionki okazały sie wielka sciemą. Artykuły o rzekomym przymusowym szczepieniu całych populacji to brednie bez prawa wykonalnosci. Wciaz pamietam artykuły o przymusowym szczepieniu Greków i jakiś nic takiego nie miało miejsca. COdex alimentarius- cóż wszystkie suplementy i zioła nadal są dostepne – są nawet w takich samych cenach. Na bazarach wciaż są obecni sprzedawcy z ogródkowymi jabłkami, porami i tym co jeszcze sie trzyma zimą. NIe wątpię, ze w lecie wylegną babcie z pomidorkami i ogórkami z własnych hodowli. Ja mam swój szczypiorek, pietruszkę i to co można hodować na parapecie i jakos nikt mnie nie każe. Mozecie mi wytłumaczyć co sie stało z globalnym spiskiem na nasze życie? Nie podważam tych wiadomosci ale po prostu jestem ciekawa jak postrzegacie te fakty, bo ucieczka w antysemickie ataki nie zmieni fakty, ze cos sie miało wydarzyc i sie niestety (lub stety) nie wydarzyło.

  • jacek said

   To o co pytasz dzieje się cały czas, poczytaj o oszustwie z aids i hiv, poczytaj o chemioterapii która jest podawana w celu uśmiercenia pacjenta, poczytaj o badaniach związanych z mammografią i wywoływaniem raka piersi u kobiet, poczytaj o sterylizacji szczepionkami HPV

   Pomysł ze szczepieniami padł prawdopodobnie z powodu dużego naporu z internetu lub ktoś w jakiś dużych mediach się wyłamał i dalej poszło na cały świat

   codex alimentarius i wszystkie suplementy – cieszymy się z tego powodu że i te kwestie przystopowały

   dowodem na to że ten problem dalej istnieje są ustawy prawne unii europejskiej – zapisz się do stopcodex.pl i dostaniesz newsletter – są martwe ustawy które na szczęście w PL jeszcze nie działają

   spisek trwa nadal tylko spiskowcy zaczynają się bać o własne tyłki widząc co się dzieje – czy zmieniają plan? tego nie wiem, wiem natomiast że realizacja każdego planu tego typu to kilka kilkanaście lat

   zagrożenie istnieje nadal ponieważ ludzie odpowiedzialni nie zostali ani osądzeni ani ukarani i najprawdopodobniej nie będą…

   całkiem możliwe że znormalnieje trochę – jednak problem cały czas pozostaje nie rozwiązany, to jest tylko kwestia czasu a uderzą ponownie być może w inny sposób i ze wzmocnioną siła…

  • Ala said

   COdex alimentarius- cóż wszystkie suplementy i zioła nadal są dostepne – są nawet w takich samych cenach.

   O tak są dostępne te same nazwy firmy ,suplementy ,ale wystarczy porównać zawartość witamin w witaminach .Wszystko złudne dla oka .Przez przypadek załapałam na jakiej zasadzie to funkcjonuje , to już weszło w życie lecz subtelnie .Mojemu najmłodszemu kupuje cały czas witaminy jednej firmy o tej samej nazwie ,nawet etykieta się za te 6 lat nie zmieniła, ale co odkryłam w zeszłym tygodniu .Porządki na stryszku i jakimś cudem znalazła się zaplatana stara buteleczka z witamin ,byłam bardzo zdziwiona jak porównałam skład .Owszem te same witaminy ale gdy w starej skala witamin przykładowo E -200% D 150% w nowej niby tej samej E jest 100% D 50% ,ta sama witamina ale jaka różnica .Niestety ale wszystkie witaminki zostały zmniejszone w swej zawartości a dawkowanie łyżeczka od herbaty pozostało .Idąc dalej tym tropem mogą zmieszać nie informując i nie wycofując ,możliwe ze w pewnym momencie zatrzymają dane co do składu witamin i tak będziemy podawać dzieciom witaminki które nie zawierają witamin a maja tylko smak i kolor. Ludziska siedzą cicho a oni swoje osiągnęli

   • Lamb said

    Ja kupuję ginko, wit c w dawce 1000 i zioła na oczyszczanie- nic sie w tej kwestii nie zmieniło- składy i dostępność identyczna. Co do szczepionek na ah1n1 to w społeczeństwie nadal panuje pogląd „zła pani minister nie kupiła nam szczepionek” wniosek- ludzie by sie zaszczepili z wieeelką chęcią. Czyli „źli” mogliby nadal wykończyć masy bez mrugnięcia okiem- ale jakos nie nie wykończyli, tylko obarczyli wnią koncerny farmaceutyczne. Ruch antyszczepionkowy nadal jest marginalny i postrzegany jako oszołomstwo. Wiekszosć społeczeństwa nie postrzega szczepionek jako zagrożenia, nie mówiąc o pozostałych wagonikach tego pociągu jak chemitrails, haarp itp

   • Ala said

    Wywiad ze Stewartem Swerdlowem – Kontrola Umysłu i Programowanie , powyżej podałam linki na film warto obejrzeć . Ciężko wyjść ze śpiączki i nie ma co się ludziom dziwić .Trzeba być dobrej myśli ze stopniowo będą się budzić bo to jedyna szansa na wolność . We mnie tez na pierwszy ogień był śmiech , zaprzeczenie i niedowierzanie a jednak pobudka nastąpiła .Na pewno nie można milczeć ,trzeba starać się delikatnie uświadamiać zaczynając od tego co dana osoba jest wstanie na dzień dzisiejszy zaakceptować i stopniowo dodawać jedyny sposób .

   • ALFA said

    Lamb idż do sklepu zielarskiego i zapytaj się ile już wycofano,powoli wycofują niedługo już nie kupisz jak nie będziemy walczyć

    Za dwa lata nie kupisz już ziół w aptece

    > Kończy się era legalnego ziołolecznictwa.
    >
    > Od 2011 większość ziół zniknie z aptek w krajach UE.

    > Czytaj tutaj: http://www.stopcodex.pl/2010/01/za-dwa-lata-nie-kupisz-juz-ziol-w-aptece/
    >
    >
    >
    > Suplementy znikają – czy jeszcze ktoś nie dowierza??
    >
    > Od stycznia nie będzie można sprzedawać jako żywność preparatu spełniającego kryteria leku
    >
    > Według nowych przepisów środki z pogranicza suplementów i leków nie będą już mogły być sprzedawane jako żywność.
    > Czytaj tutaj : http://www.stopcodex.pl/2009/12/suplementy-zniakaja-czy-jeszcze-ktos-niedowierz

  • ALFA said

   @Lamb za mało czytałaś artykułów WHO ogłosiło 6 stopień pandemii ,a 6 stopień to już mówi o przymusowym szczepieniu w 194 krajach należących do WHO. W USA były w niektórych stanach przymusowe szczepienia,gdzie kierowano sprawę do sądu.Do przymusowych szczepień byli zmuszani lekarze i pielęgniarki i właśnie ,żeby nie nagłośnienie tych szczepień za pewno by doszło.Więcej czytaj a póżniej się wypowiadaj.Poczytaj każdy kraj zakupił tyle szczepionek co ma obywateli ciesz się ,że Polska nie kupiła.Bo ci co kupili teraz nie wiedzą co mają zrobić z tymi szczepionkami.Bardzo mnie cieszy ,że ciemnota się śmieje bo za nich ,ktoś inny wykonał robotę ,że ich nie zaszczepiono. A TU SOBIE POSŁUCHAJ http://www.youtube.com/watch?v=E–AvvqDBp4&feature=related

  • mgrabas said

   @ Lamb, poczytaj w Biblii o Noem i potopie, wtedy też byli prześmiewcy, niedowiarkowie, tylko Noe zrobił co miał do zrobienia i ocalił swoich bliskich

 51. „Jeżeli Polska nie odrodzi się duchowo, nie porzuci swych grzechów, to zginie, bo czyni Mi straszną zniewagę…”

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/02/02/list-otwarty-w-sprawie-intronizacji-jezusa-chrystusa-na-krola-polski/

 52. Magda said

  http://biznes.onet.pl/najwieksze-poklady-ropy-na-swiecie,18493,3170947,3030583,57,2,news-detal

  …Na drugim miejscu znalazły się złoża West Qurna w Iraku, gdzie jest podobno 21 miliardów baryłek ropy. W tym miesiącu spółka joint venture między ExxonMobil a Royal Dutch Shell zdobyła kontrakt na pierwszy etap eksploatacji pola naftowego i wydobycie 9 miliardów baryłek…

  oczywiscie bez komentarza, szkoda tylko ze Polacy tam „walcza” ale interes dla nas to żaden …

 53. hjk said

  Coś kiepsko z mrozami, była odwilż i dzis już słyszałem ptaszka, ktory zawsze odzywa sie na wiosne…)))
  No i nie było chemtraili mimo pieknego nieba

  • KrisT said

   No faktycznie nawet u mnie nie było ostanio chemtrali, a jesli chodzi o mrozy, masz na mysli przepowiednie mizi o 40sto stopniowych mrozach na koncu stycznia- poczatku lutego? Pisałem ze nic z tego nie będzie.. 😉 a usamani nie wejdą do iranu, moze w drugiej połowie roku choc i to jest pod znakiem zapytania….pzdr.

 54. grypa666 said

  dla mizi od gucia poczta „spec-sluzb” (nalezy sie zlotowka do skarbonki za te usluge pocztowa):

  przypominam majetnym ze tak jak teksty tym bardziej grosiwo nie rosnie u nas na drzewkach – pb

 55. Wojtekk said

  Kolejne mondrości elit:

  Światowa Organizacja Zdrowia do powołania dla ochrony Internetu proponuje sztab Microsoftu.
  Wprowadzenie licencji typu prawo jazdy do surfowania na internecie.

  http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2684%3Aqwe-need-a-world-health-organisation-for-the-internetq-says-microsoft-executive-at-davos&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=pl

  • mgrabas said

   ojej! jak tak dalej pójdzie, wprowadzą ptakom licencję na śpiewanie, a pieskom na robienie kupy ;)))

  • gustaf said

   Światowa Organizacja Zdrowia szuka pandemii w internecie.
   Tam w końcu najwięcej wirusów

 56. ALFA said

  Zamach na JFK- Sensacje XX-wieku
  http://w646.wrzuta.pl/audio/0WFqWojQo2y/dallas1
  http://w617.wrzuta.pl/audio/1n4ZFRpP2Vy/dallas2
  Warto posłuchać.Przedstawia całkiem inną prawdę niż Komisja Warrena, według mnie było co najmniej 2 snajperów, a zleciła to C.I.A. z mafią współdziałając.

  • gostek said

   @ALFA
   Odgrzewane kotlety.Jak dlugo mozna walkowac to samo.W necie jest wyczerpujaco omowione dlaczego zginal JFK .I nie masz racji co do dwoch snajperow.Pogrzeb dokladniej ,to moze zmienisz zdanie.Co do Komisji Warrena to zadnej Ameryki tu nie odkryles.
   Na naszym podworku tez nie brakuje takich sensacji-niektorzy strzelaja sami do siebie po pare razy -w celach samobojczych rzecz jasna.
   Zauwazylam ,ze w czesto nawet pod tym samym artykulem sa zamieszczane te same linki na ten sam temat.Kazdy chce sie wykazac nie czytajac poprzednikow?Czy chodzi o ilosc podbitych postow?
   Sezon ogorkowy jak mowia dzinnikarze.Nikt nie szczepi na sile ,nie spadla na nas zaraza z Ukrainy,trup nie sciele sie gesto,nie ma 40 stopniowych mrozow ,nie ma glodu ani globalnego ocieplenia.Cos pominelam?Po pieknej zimie przyjdzie rownie piekna wiosna i nalezy cieszyc sie zyciem ,zamiast zadreczac sztucznie stworzonymi problemami.Dobrze trzymac reke na pulsie i byc w temacie ,ale bez samoudreki.Informowac ,a nie siac niczym nieuzasadniona panike.Juz raz pisalam-stres obniza odpornosc.

 57. gostek said

  @ALFA
  W przypadku JFK wazniejsze jest pytanie-dlaczego zostal zabity ,a nie ilu bylo strzelcow.Jak sie dowiesz dlaczego ,to bedziesz mial odpowiedz na czyje zlecenie.Zawsze jest motyw.Ci co chca wiedziec ,to wiedza.

  • hjk said

   jest a przynajmniej był filmik na YT pokazujący jak strzela do niego szofer lewą ręką przez prawe ramie, a prawą trzymajac kierownice i tyle w temacie…

 58. CoZaSyf said

  Ikona kanału
  Subskrybuj
  Anuluj subskrypcję
  starshielder
  22 XI 2009
  (więcej informacji)
  (mniej informacji)
  Czy chcesz subskrybować?
  Zaloguj się lub utwórz konto!
  Chuck Missler jest absolwentem Amerykańskiej Akademii Morskiej w Annapolis. Posiada wykształcenie technologiczne. Pracował w Amerykańskim Departamencie Obrony i w zarządach wielu firm związanych z …
  Chuck Missler jest absolwentem Amerykańskiej Akademii Morskiej w Annapolis. Posiada wykształcenie technologiczne. Pracował w Amerykańskim Departamencie Obrony i w zarządach wielu firm związanych z przemysłem zbrojeniowym (TRW Incorporated, Ford Motor Company, Western Digital, Helionetics inc. i innych). Otrzymał stopień mistrza inżynierii na Uniwersytecie w Los Angeles, w Kalifornii). Uczestniczył w projekcie budowy bombowca B-2. Najbardziej jest jednak znany z prowadzenia chrześcijańskiej organizacji „Koinonia House” (www.khouse.org) która publikuje wiele naukowych materiałów w odniesieniu do zagadnień z Pisma Świętego. W tym wykładzie Chuck Missler dokonuje analizy Biblii pod kątem istnienia obcych cywilizacji, UFO, upadłych aniołów i demonów. Te pozornie niepowiązane rzeczy w świetle jego analizy Pisma Świętego otwierają nowy sposób patrzenia na historię świata, aktualne wydarzenia i ewentualną przyszłość.Film „Return of The Nephilim”-Pl http://www.youtube.com/watch?v=zhCHiwVRPXo

 59. Luc said

  http://blogs.riverfronttimes.com/dailyrft/2010/02/saint_louis_university_center_for_vaccine_development_smallpox_bioterrorist_threat.php

 60. hjk said


  haiti

 61. Luc said

 62. Krzysztof W said

  Monitorowanie treści rasistowskich, ksenofobicznych i
  antysemickich w polskiej prasie

  Raport ten, sporządzony na zlecenie MSWiA, wygląda na fałszywkę, mającą na celu zdeskredytownie władz polskich. Niestety, jest prawdziwy.
  Treść jego, to dokładna kopia działalności żydowskiej Ligii Przeciw Zniesławiającej (ADL).
  Instytucja ta ma swoją stronę internetową i podaje na niej miesięczne zastawy wypadków ‘antysemityzmu’ w każdym, najmniejszym kraju świata. Są tam notowane takie wypadki, jak np. ‘nieprawomyślna’ wypowiedz nauczycielki szkoły podstawowej w jakiejś pipidówce w Boliwii.
  Dwa, dosyć ciekawe wypadki utkwiły mi w pamięci. Agent ADL doniósł z Włoch, że tamtejsza fabryka obuwia wytłacza na podeszwach produkowanych butów wzory, które mogą być uznane za ‘antysemickie’. Na tej samej stronie ADL zamieściła kilkadziesiąt kolorowych plansz z wizerunkami tajemniczych znaków, które odczytać mógłby jedynie znawca kabały, a które miały zawierać symbole ‘antysemickie’. Przywódca ADL, Foxman wystosował natychmiast list do właściciela fabryki, żądając przeprosin i wycofania tej partii obuwia. Biedny przemysłowiec kajał się, przepraszał, twierdząc, że projektanci zmieniają co jakiś czas wzory kratki podeszwowej, i być może, przypadkiem wymyślili coś podobnego do znaku kabalistycznego.
  Wspaniałomyślnie, Foxman przyjął przeprosiny i zapewnienia o wycofaniu obraźliwego znaku.
  Strona internetowa ADL z tryumfem odnotowała to zwycięstwo, wzywając swych agentów i sympatyków do wzmożonej czujności.
  Drugi wypadek, to donos agenta ADL ze Środkowego Wschodu. Zakłady BMW zamieściły tam reklamę swych samochodów z mapką, wskazującą biuro sprzedaży w Palestynie. Oczywiście -następny list Foxmana do prezesa BMW, dr Panke, żądający sprostowania. Sprostowanie wraz z ubolewaniem dr Panke zostało akceptowane z ostrzeżeniem, aby się nie powtarzały tego rodzaju wypadki.
  Takich spraw znajdzie czytelnik tysiące na stronie internetowej ADL. Komu więc jeszcze potrzebny Rząd Światowy, skoro Foxman ze swojego nowojorskiego biura potrafi wysyłać dyrektywy i polecenia do każdego zakątku świata?
  Ale to nie wszystko. Tak, jak dawniej hitlerowcy używali żydowskich policjantów w gettach dla kontrolowania współziomków, tak i teraz każdy kraj musi zatrudniać własnych gojów dla kontrolowania przejawów ‘antysemityzmu.’ (proszę zwrócić uwagę, że zdanie to podpada pod nowy kodeks praw, sprecyzowanych przez Monitor: – porównywanie polityki prowadzonej przez współczesne państwo Izrael do polityki Nazistów. A w Polsce grozi za to kara więzienia. Zresztą cała treść mojej wypowiedzi prowadzi prosto do kryminału).
  Nie będę już więc wspominać Uni Europejskiej, bo za to grożą równie ciężkie kary: ‘ Za współczesną formę ksenofobii uznaje się również wyrażanie wrogości wobec idei jednoczenia się państw i narodów Europy w ramach Unii Europejskiej, które stanowi zarazem wrogi lub znieważający stosunek wobec poszczególnych państw członkowskich i obywateli Unii Europejskiej.’
  Za komuny także mieliśmy ‘wolność słowa’, byle by nie skierowaną przeciw ustrojowi. Podobnie definiuje tą ‘wolność’ Raport: ‘Przedstawiając zarys kryteriów przyjętych na potrzeby niniejszego badania należy wyjść od podstawowego założenia, iż wolność wyrażania poglądów
  gwarantowana przez art. 54 Konstytucji RP nie jest wolnością absolutną…… nie budzi wątpliwości zasadność wyłączenia spod „parasola ochronnego” zasady wolności słowa wypowiedzi o charakterze rasistowskim, ksenofobicznym i antysemickim’.
  Definicja ta jest następnie rozwinięta bardzo szeroko: ‘Z uwagi na przyjętą, jak już wcześniej wspomniano, strategię „wczesnego ostrzegania” autorzy zdecydowali się na wskazanie także treści pozostających na pograniczu mowy nienawiści, często zawoalowanych w formie aluzji, satyry lub cytatu’. Stąd też Raport podciąga pod ‘antysemityzm’ następujące zdanie z gazety Najwyższy Czas: ‘Niektórzy Eskimosi umieją czytać – a przynajmniej oglądać dzienniki telewizyjne..’. No coż, całkiem jak z Leninem – mówimy Partia, a myślimy Lenin! Tyle, że zamiast Partii – Eskimosi, a zamiast Lenia, Żydzi!. Gdzie tu jednak miejsce dla kar za krytykę Unii Europejskiej, kodeks nie mówi.
  W wypadku tego Raportu – Monitora trudno powstrzymać się od ‘zawoalowanej’ satyry.
  Przy wyliczaniu wszystkich, podlegających pod kodeks karny ‘antysemityzmów’, Raport powołuje się na uchwały ‘Deklaracji i Planie Działania Światowej Konferencji przeciwko Rasizmowi, Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i Pokrewnym Formom Nietolerancji,która odbyła się w Durbanie, w Republice Południowej Afryki, w dniach 31 sierpnia –7 września 2001 r., ‘’
  Otóż autorzy Raportu chyba nie wiedzieli, że właśnie na tejże Konferencji powzięto uchwałę, potępiającą Izrael jako państwo rasistowskie, a syjonizm jako ideologię rasistowską. Uchwała ta została zatwierdzona większością głosów, w wyniku czego delegaci Izraela, USA i kilku innych satelickich krajów wyszli, trzasnąwszy drzwiami.

 63. Basically Lego bricks and sets help kids to think inside and outside the box.
  In 1947, together with his son Godtfred, Kristiansen obtained samples of interlocking plastic
  bricks produced by Kiddicraft. But are you aware that Lego also produce
  electric toy trains and that they not only have trains,
  but also locomotives, track, rolling stock, train stations, signal houses and a whole
  load of other track side buildings and they all have the logo construction theme running through them.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s