Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Mateczki w służbie kompleksu jot

Posted by grypa666 w dniu 25/01/2010

Mateczki w służbie kompleksu jot
Piotr Bein 25.1.2010

Wykaz emocji Dicka Cheney, współautora z neokonami Projektu Nowego Stulecia Ameryki, który "przewidział" 11.IX. 2001 r. jako niezbędny do rozpoczęcia "wojen bez końca", począwszy od "wojny z terrorem".

Podobny artykuł opublikowałem w magazynie analiz za polską racją stanu „Info nurt” w Kanadzie. Zawierał informacje od współpracownika, którego zwerbowałem, śp. Joe Viallsa, eksperta od niewyjaśnionych katastrof. Po sabotażu przez polskojęzyczne służby, magazyn kontynuował jako „Wir”. Byłem wice-naczelnym obu, a naczelnym Krzysztof Dzikowski, który po zamachu na „Wir” zmienił profil magazynu. Nie wiedziałem wtedy, kto to „Amerykanie” itd. w bieżących konfliktach i wojnach… Dziś temat wzbogacają także dochodzenia niezależnych od tamtego czasu. Kompleks jot nie liczy się z życiem ludzkim ani środowiskiem. Wytłumaczenie ich barbarzyństwa przeciw stworzeniu Boga i Cywilizacji Życia znajdujemy w talmudycznej rabinicznej „religii”, o czym wkrótce.
Odsunąłem się od „Wiru” po zmianie jego profilu. Nie leży mi temat zdrowie, bez szukania winnych zagrywek jak „pandemia” H1N1 i większych, długoplanowych zbrodni przeciw ludzkości. Nie żądajcie więc uwiązania do tematu grypy, bo są ważniejsze. Nie żądajcie ukrywania prawdy w źle pojęte imię obrony polskich autorytetów narodowych. Bez prawdy nic nie wyjdzie, a tylko staniecie się użytecznym narzędziem największych naszych wrogów.
Dziś 1-sza część kulisów  paru tajemniczych katastrof.

Czy tym cywilizacja śmierci zaszantażowała Jana Pawła II w zastosowaniu do Polski, dokąd bezkarnie przywozili samolotami CIA więźniów-terrorystów na tortury, a millery, kwachy i kaczory udawali głupa? Wykonawców zamachów bombowych w Polsce za karę polityki Jana Pawła II dla Cywilizacji Życia nie zabrakłoby: „Czeczeńcy”, „Al Kaida”, „Albańczycy kosowscy” – wszyscy na usługi kompleksu jot.
………………………

"Odnosimy korzyść z jednego, tj. z ataku na wieże WTC i Pentagon oraz z amerykańskich zmagań w Iraku." - premier Izraela Netanyahu na Uniwersystecie Bar-Ilan kwiecień 2008.

Każdą wojnę poprzedza wywołanie „obronnego” motywu – od propagandowej eksplozji okrętu Maine, która rozpoczęła wojnę USA z Hiszpanią w 1898 r., przez znany zawczasu atak japoński na Pearl Harbour, po „masakrę” w Raczaku przed nalotami na Jugosławię.
Atakami 11.IX zyskano poparcie społeczne dla wojen ze terroryzmem, które zdaniem nieżydowskiego usłużnego idioty kompleksu jot, wiceprezydenta Cheney’ego „mogą nie skończyć się za naszego życia”. Władze nie przeszkodziły planowanym zamachom, aby zyskać pretekst globalnej wojny, a nawet mogły mieć w atakach udział: porwane samoloty były typu sterowalnego z centrali ochrony lotnictwa. Nie podając kontrargumentów elity zbywają dowody jako „teorie spiskowe”, co przypomina krzykliwe odrzucanie zarzutów syjonistycznym poczynaniom Izraela: „antysemityzm!”
Wojny będą trwać aż „wszystkie grupy gdziekolwiek na świecie dysponujące siłą polityczną, gospodarczą czy militarną zdolną przeciwstawić się globalnej dyktaturze zostaną zniszczone” – pisał strateg amerykański Zbigniew Brzeziński w książce z 1997 r. Wielka szachownica. Stąd naloty na Jugosławię, na b. sprzymierzeńców USA — talibów w Afganistanie, definicje państw „osi zła”, „dowody” na broń masowego zniszczenia w posiadaniu „Saddama”, a teraz podobne bzdury o Iranie i Al Kaidzie w Pakistanie. Stąd naiwne, nieścisłe tłumaczenia niektórych zamachów przypisywanych „Al Kaidzie” (np. terror w Mumbaju) oraz detali zdarzeń zainscenizowanych przez agentów kompleksu jot, np. majtkowy terrorysta nad Detroit.

W Kuta Beach
Okropne skutki eksplozji w Kuta Beach na wyspie Bali 12.10.2002 r. naprzeciw lokalu uczęszczanego przez Australijczyków wstrząsnęły ich rodakami. Turyści z Australii stracili życie i odnieśli obrażenia. Jako jeden z niewielu narodów niemuzułmańskich, Australijczycy sprzeciwili się „wojnom z terroryzmem”, talibami i Irakiem. Dla Al Kaidy logiczniejsza byłaby bomba przy klubie nieopodal wypełnionym Amerykanami. Od początku oficjalne wyjaśnienia miały luki.
Podano, że wybuch miał miejsce w pojeździe zaparkowanym na ulicy, ale ani słowa że eksplozja pozostawiła po sobie krater średnicy 6 m głęboki na 1,5 m. Tego nie potrafią nawet największe wybuchy na powierzchni. Bomba musiałaby wbić się w ziemię lub zostać podłożona w kanale. Stal zbrojeniową w konstrukcjach żelbetowych 17 m od epicentrum ogołociło do czysta, na co potrzeba energii podmuchu niemożliwej do osiągnięcia z repertuaru bomb w oficjalnych wyjaśnieniach.
Na Bali nie doliczono się dziesiątek ofiar. Po największych zamachach daje się poskładać zwłoki i fragmenty ciał w łączną masę odpowiadającą ilości ofiar, z poprawką na zwęglenie. Wioski na Bali symbolicznie zakopywały puste trumny, bo z ofiar, pracowników na miejscu wybuchu, nic nie zostało. Po prostu wyparowały. Na innych pogrzebach w trumnie z piaskiem leżał mały fragment ciała zidentyfikowany przez DNA. Dane o wyparowanych turystach pozostały tajne.
Tylko eksplozja „małej atomówki w teczce” (mateczki) potrafiłaby wyparować ofiary i ogołocić beton. Wytwarza kulę ognia o słonecznej temperaturze i potworny podmuch. W Kuta Beach zamieniła w opary wszystko organiczne w pobliżu, a tym, którzy przeżyli, poparzyła skórę w sposób nieznany doświadczonym lekarzom ratującym ofiary przewiezione do Australii.
Mateczki są znacznie sprawniejsze od swych przodków z 1945 r. Nie marnują energii na promieniowanie gamma i beta, które zabiło tysiące w Hiroszimie i Nagasaki. Pozostawiają trudne do wykrycia acz niebezpieczne promieniowanie alfa o niskim natężeniu, jak broń uranowa użyta w Iraku, na Bałkanach i w Afganistanie (cykl Piotr Bein „Wojenna historia zubożonego uranu” w Zielonych Brygadach) oraz ostatnio w Libanie i Syrii.
Ekipy na Bali miały liczniki Geigera. Podobnie jak w „badaniach” ONZ (UNEP) na pobojowiskach uranowych w Jugosławii, nie mogły oczywiście wykryć nimi promieni alfa. Pracująca na miejscu eksplozji w Kuta Beach federalna policja Australii dopiero po tygodniach pracy założyła maski i szczelne ubiory ochronne. 9.11.2002 r., zaledwie 3 dni po opublikowaniu w prasie Indonezji podejrzenia o mateczce, rząd brytyjski ogłosił możliwość ataku „brudną bombą” Al Kaidy. Minister wycofał ogłoszenie, ale dając czas na publikację na Zachodzie. Podobną dezinformację zastosowano w 1993 r. po eksplozjach w Londynie i po ataku bombowym na WTC, kiedy ITN World News podał, że po kradzieżach uranu 235 terroryści mogliby zbudować i zdetonować brudne bomby, zmuszając policję, by nie podchodziła do miejsca wybuchu. Nawet jeśli terroryści chcieliby narażać się na przedwczesne wykrycie i śmierć nosząc uran, to nie mieliby powodu przeszkadzać władzom w dotarciu do miejsca zamachu. Pogłoski były na wypadek, gdyby ktoś wykrył ślady skażenia promieniotwórczego w miejscach eksplozji.

Dolny Manhattan odcięty od świata 11.IX, bez prądu, telefonii, internetu, jak w ataku bombowym na WTC w 1994 r. Kompleks WTC w centrum. Ratownicy nie mogli użyć walkie-talkie, dowódca nie mógł zawiadomić strażaków w WTC, żeby uciekali. Grafika i opis Karl Moor.

W WTC

Doktor na Manhattanie z licznikiem Geigera zmierzyła podwyższone promieniowanie wkrótce po katastrofie. Mogło jednak pochodzić ze sprzętu w gabinetach medycznych w WTC oraz z wykrywaczy dymu. Obserwatorzy podejrzewają bronie nowej generacji: neutronową, ukierunkowanej energii (DEW), wodorową… Zwłok „zaginonych” ok. 2000 osób w gruzach nie było, znikły nawet buty poległych w budynkach strażaków. Broń neutronowa niszczy materiał organiczny pozostawiając inne netknięte. W gruzach wykryto deuter i tryt – mogły powstać tylko w wyniku eksplozji bomby wodorowej. Ale beton WTC rozsypał się w drobny pył, co nie jest normalne dla bomby neutronowej.
Nie naruszając okolicznych budynków, broń DEW ukierunkowana z podziemi w górę mogła rozbić beton w pył. Jedno z amatorskich nagrań wideo pokazuje poświatę w kształcie słupa wśród dymu i pyłu walącej się wieży WTC. Zsynchronizowana z detonacjami ładunków rozmieszczonych na piętrach do kontrolowanego wyburzenia, broń DEW byłaby w stanie rozbić beton, tynki gipsowe w drobny pył, jako   pióropusze wystrzeliwane z walących się budynków i wraz z dymem tworzące chmurę pyroklastyczną, rozłażącą się po ulicach Manhattanu. Ciepło rzędu temperatury na Słońcu w epicentrum eksplozji DEW wyparowałoby stal, zamieniając ją na aerozol, co tłumaczy np. częściowo wyparowane belki stalowe w WTC7, który runął po południu, dobre kilka godzin po WTC1 i 2, mimo że były tylko dwa samoloty-pociski. Ludzi wewnątrz tych budynków zamieniłoby w parę i dym, jak na Bali.

Zastygła stal
Agencja American Free Press opisała zastygłą stal w podziemiach wież, gdzie przedtem stało 47 stalowych słupów. Odkrycie potwierdzili Peter Tully, prezydent firmy odgruzowania i Mark Loizeaux, prezydent firmy, która zaplanowała sprzątanie. Loizeaux powiedział o plackach stopionej stali „na dnie szybów wind w każdej z dwu wież WTC, siedem poziomów pod powierzchnią”.
Tajemnicze źródło ciepła, które stopiło słupy o ściance grubości 10 cm, być może wiąże się z dwoma niezwykle silnymi wstrząsami tuż przed zawaleniem się każdej z wież. Podziemne eksplozje mateczek potrząsnąwszy budynkami pomogłyby im runąć. Intensywne ciepło jądrowej eksplozji stopiłoby podstawy słupów.
Tymczasem rozpowszechniono wyjaśnienie, że od pożaru na poziomie wniknięcia samolotu zmiękły lekkie kratownice podtrzymujące betonowe stropy. Stropy zawaliły się, pozbawiając słupy bocznego usztywnienia. Te zaczęły się giąć i łamać, posyłając w dół coraz większą masę zarwanych stropów. W ciągu sekund proces przeszedł od góry do dołu w spektakularnym domino. Tylko jak czas walenia równa się czasowi wolnego spadania? Ułamek sekundy na połamanie elementów każdej kondygnacji razy kilkadziesięt kondygnacji to jednak kilka dodatkowych sekund – gdzie one?

Dewastacja przez dwa samoloty i paliwo. WTC1 i 2 zaprojektowano na uderzenia samolotów i pożary. Co zrujnowało WTC3, 4, 5, 6, 7?

W świetle sejsmogramów wyjaśnienia inżynierów-konstruktorów też są lipne. Jednoczesne podcięcie wszystkich podstaw słupów wewnętrznych wyglądałoby jak w wersji inżynierskiej. Tylko mateczki potrafiłyby tego dokonać. W WTC7 też znaleziono zastygłe kałuże stali, powiedział Loizeaux.
Eksperci od gruzów sądzili, że stal stopiło paliwo lotnicze z samolotów albo papiery, dywany i inne materiały palne napakowane w szyby wind siłą walących się pięter. Ale to niemożliwe, bo wytwarzają temperaturę nieco ponad połowę punktu topnienia stali.
Wideo z zawalenia północnej wieży pokazuje, że najpierw zawalił się maszt telekomunikacyjny na szczycie. To wskazuje na zawalenie się najpierw trzonu wieży składającego się z 47 słupów. Zapytany o najlepszy sposób zniszczenia wieży WTC, Loizeaux odparł: „środki wybuchowe w piwnicy, aby masa budynku powyżej pomogła zawalić konstrukcję”.

Larry Silverstein, właściciel kompleksu WTC, jeden z wielu Amerykanów podejrzanych przez Ruch Prawda 11. IX w spisku rządowym z 2001 r.

Obserwatorium w Palisades 34 km od WTC zanotowało uderzenia samolotów w wieże jako minimalne wstrząsy. Stosunkowo znaczniejsze trzęsienia towarzyszyły procesom walenia się wież lecz na ich początku zaznaczyły się niezwykłe szczyty. Na początku 10-sekundowego zawalenia się południowej wieży o godzinie 9:59:04, szczyt mierzył 2,1 w skali Richtera, a na początku 8 sekund walenia się północnej wieży o godzinie 10:28:31 — 2,3 Richtera.

Oba szczyty miały miejsce zanim tysiące ton stali spadły na ziemię. Thorne Lay z Uniwersytetu Kalifornii w Santa Cruz powiedział, że „ostre, krótkotrwałe szczyty” charakteryzują podziemne wybuchy jądrowe. Szczyty były 20 razy silniejsze od wstrząsów wskutek walących się budynków. Energia, która spowodowała szczyty przekraczała wiele razy maksymalną energię padających wież. Nawet gdyby masę każdej z wież skupić w gęstych kulach, spadających ze średniej wysokości wież, nie powstałaby podobna sygnatura sejsmiczna.

C.d.n. a materiały źródłowe w ostatnim odcinku.

Grafika http://www.dockersunion.com/vb/showthread.php?t=509
Prawa autorskie do tekstu Piotr Bein

Komentarzy 107 to “Mateczki w służbie kompleksu jot”

 1. Wojtekk said

  Przygotowanie do ulokowania wojsk USA w Morągu – warmińsko-mazurskie.
  Zaczęło się drażnienie niedźwiedzia rosyjskiego.
  Z tego co widzę z przyszłego miejsca stacjonowania wojsk USA, możliwe że szykują się do inwazji/blokowania obwodu kaliningradzkiego.
  Litwa oraz Białoruś zostaną potraktowane są w przyszłych zdarzeniach co najmniej neutralnie.
  Rząd który zgina kark do samych stóp USA, nawet nie pyta ludność swojego kraju na stacjonowanie obcych wojska na terenie Polski.
  Zresztą czy nasz kraj istnieje już tylko z nazwy?
  Przerabialiśmy podobną sytuację za komuny, to co mamy teraz za dupokracji.
  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1822&tytul=SOFA+trafi%C5%82a+ju%C5%BC+do+Sejmu+
  ====================
  od pb: z deszczu pod rynne… beda wysylac drony z moraga na kaliningrad?

  • monitorpolski said

   Przygotowania do wojny Europy z Rosją. Cel – wybicie jak największej ilości Chrześcijan – Słowian.
   ================
   od pb: nihil novi, stare knowania rotszyldowsko-rabiniczne rasistowskich talmudystow nienawidzacych Chrystusa, uwazajacych nas chrzescijanskich slowian za wroga wiekszego od islamistow, bydlo na dwoch nogach, cialem i dusza nizszego rzedu niz wybrani przez nich samych tzn. unych = niedlugo cykl i na ten temat;

  • hjk said

   „porwane samoloty były typu sterowalnego z centrali ochrony lotnictwa.”

   oczywiste to było w przypadku jednego z tych samolotów, który nie leciał „prosto”, tylko trafił w wieżę będąc „w skręcie”, bo widać nie mógł się nakierować, albo „coś go znosiło”. A to już wyższa szkoła jazdy, a raczej tylko komputerowe sterowanie, a nie ręczne…

   No ten i jeden z samolotów który „zaginął”,jak dobrze pamiętam, czyli „rozbił się” gdzieś w polu – prawdopodobnie został zestrzelony, jak załodze udało się go odłączyć od zdalnego sterowania i obezwładnic „pseudoporywaczy”, którzy coś tam mieli udawać…

  • Adam said

   może będzie i z tego wojna.
   Natomiast ja pomimo ogromu zla i beznadzieji w tym, widzę możliwą szansę na odzyskane ukradzione nam ziemie z powrotem i włączenie granicach Polski…mimo że jesteśmy już Polską tylko z nazwy, przesiedleńczym narodem któremu wszystkie miasta podczas wojny poza Krakowem zostały zniszczone a wraz z nimi ogromna część narodowej tożsamości, któremu wymordowano inteligencje przez hitlerowców i przez komunistów, któemu od 20 lat przy pomocy michnika wpaja się samobiczowanie i kompleksy… mimo iż jesteśmy narodem emigrantów, taniej siły roboczej, pracowników zmywaku… wysmiewanymi ludzmi poza granicami kraju..

   aktualnie jestem w Hiszpanii. ja tu sie nie mogę z żadną Hiszpanką umówić bo jak słyszy że jestem Polakiem to od razu koniec rozmowy…

  • eminem said

   Brzeziński powiedział kiedyś, że największym problemem są Rosja i Chiny. Państwo smoka od tak nie stało się potęgą gospodarczą.

  • 44 said

   Gra i bucy. Kiedys czytałem tu, że wszystko dosłownie jest we władaniu „moznych” tego świata. Czytałem, że możni posiadaja władze nad telewizjami, prasą, internetem a nawet, że mają władzę na RZĄDAMI poszczególnych państw które to rządy MUSZĄ podporzadkowac sie władztwu „możnych” gdzyż w innym wypadku straca władzę tą którą własnie pełnia…Mało tego: władza którąpełnia jest im NADANA pzez „możnych” i TYLKO I WYŁACZNIE DZIEKI „MOZNYM” JĄ W OGÓLE SPRAWUJĄ…!!! Do moznych należa wszelkie telewizje a TVN jest pod ich włądaniem bez żadnej dyskusji. No oczywiście rząd Tuska równeż, razem z cała platformą, do tego prezydent także, jego brat, jako były premier oczywiście również itd itd…Jednoczesnie była tu jakaś lisa członków grupy Bildenberg do której to grupy należą (taki patriotyczny gest:) pani Hanna Suchocka oraz pan Olechowski. No i oglądam dzisiaj ten sprzedajny TVN, bedący opłacany i „muszący” gadać tak jak im bildenbergi nakazują,a tam wywiad z „bildenbergiem” który to Olechowski w sposób polityczny staje sie wykluczonym z ubiegania się o władzę w kraju nad Wisłą przez rząd Tuska który to rzad na zlecenie „możnych” ktorzy są bildenbergami, pełni władzę w kraju w którym Olechowski stara sie o pełnie władzy na zlecenie „moznych” bildenbergów…Niezłe jaja co? Kumacie w ogóle o co tym bildenbergom chodzi…aaa wiem…oni stosuja świadome zmyłki a wy zagłosujecie tak, jak ich zmyłki nakazują czyli na KACZORA:))))…Dobra. Kniec na dzisiaj:)
   ==============
   od pb: niezla analiza, 44; staraj sie dawac odnosniki do wnioskow ktore przekazujesz w 1-szej polowie = ‚slyszalem’, ‚czytalem’ nie jest argumentem dla kogos kto nie uslyszal/przeczytal sam

 2. Wojtekk said

  Daj mi argument, choć jeden który potwierdza „zło” Jana Pawła II
  Miałem możliwość spotkać Jana Pawła II dwukrotnie i zamienić z nim dosłownie kilka słów.
  On dźwigał wielki ciężar, balansował na granicy. Wiedział że tak jak poprzednik oraz J.F.K. może zostać zamordowany za ujawnienie tajnych informacji czy zły ruch.
  Poczytaj sobie więcej o zamachu na Jana Pawła II i możliwej wojnie nuklearnej w latach 80tych. Osobiście uważam, że wziął cierpienie na siebie by uchronić Polskę i Europę przed atomowym konfliktem.
  Zostawił po sobie bardzo wiele, duch w narodzie i łączenie religii. Odwołał i opóźnił wiele planów „elit”, możliwe że bez jego działań w roku 2000 bylibyśmy już zaczipowani i nie mógłbyś pisać tego co teraz.
  Jednym słowem oczerniasz wielkiego człowieka, pytam się Ciebie: CO TY ZROBIŁEŚ DLA POLSKI??? CO BYŚ ZROBIŁ W SYTUACJI TAKIEGO KONFLIKTU W JAKIM ON BYŁ?
  =================
  od pb: slysze, nie musisz wrzeszczec; gdzie kochasiu neguje ww. lub uwlaczam JP2? co zrobilem dla polski – patrz cefalka, referaty na prawym marginesie = a ty? co bym zrobil na miejscu JP2? nie zartuj, ja mialbym sie z Nim rownac?
  jak sie dobrze nie wytlumaczysz, pozegnamy sie

  • Lekarz said

   Panie Piotrze,
   Re: Czy tym cywilizacja śmierci zaszantażowała Jana Pawła II w zastosowaniu do Polski, dokąd bezkarnie przywozili samolotami CIA więźniów-terrorystów na tortury, a millery, kwachy i kaczory udawali głupa? Wykonawców zamachów bombowych w Polsce za karę polityki Jana Pawła II dla Cywilizacji Życia nie zabrakłoby: „Czeczeńcy”, „Al Kaida”, „Albańczycy kosowscy” – wszyscy na usługi kompleksu jot.
   Dlaczego sugeruje Pan, że JPII był skłonny ulegać szantażom w kwestiach moralnych?
   Bardzo Pana proszę, z całym szacunkiem, niech Pan przestanie wypowiadać się na temat Papieża. Proszę przyjąć, że niewiele Pan na ten temat wie, a Pańskie spekulacje są nieuzasadnione, krzywdzące i obraźliwe. Prawda jest taka: nikt od niego nie zrobił do tej pory więcej w walce z cywilizacją śmierci. Dlatego zasługuje na szacunek. Niedawno zacytowałem na tym blogu jego najważniejsze wypowiedzi na temat aborcji. Proszę przeczytać.
   Wojtekk, dziękuję za Twój głos w obronie Papieża. Dołączyłeś do klubu sprawiedliwych (vide ostatnia interwencja Bruna).
   =======================
   od pb: nie okazalem szacunku? moze zejdziesz laskawie na bok? przemyslalem decyzje watykanu nt balkanski i to jest jedyny dla mnie wniosek; druga moja hipoteza to danie piguly lub zastrzyku JP2 gdy trafil do szpitala po zamachu, potem dawkowanie mu spreparowanych info: metoda z podrecznikow wojskowych PsyOp w stos do decydentow = ile wiesz o tym?
   probujesz mnie cenzurowac i napietnowac? wiec prosze przejdz na inne fora; opublikuje urywki z mej knigi na ten temat = tj. jesli przestaniecie te fanatyczne wrzaski, a jak nie przestaniecie to zamkne forum, bo pracowac mi nie dajecie = nie podoba sie blog to baj baj

   • xxx said

    znowu strzela nie w kolejności

    więc jeszcze raz

    Przedstawicielstwo ONZ w Mongolii ostrzegło władze tego kraju, że wyjątkowo ostra tegoroczna zima, która doprowadziła do zamarznięcia ponad miliona sztuk bydła, spowoduje znaczne braki żywności i wzrost ubóstwa mieszkańców.

   • xxx said

    W związku z wysokimi mrozami rosną ceny warzyw i owoców. W porównaniu ze styczniem zeszłego roku trzeba za nie w hurcie płacić od 15 do 33 procent więcej – wynika z danych podwarszawskiego Rynku Hurtowego w Broniszach.

   • MIZIA said

    do piotra przypomnij sobie moje wpisy o wywołaniu głodu – TO JEST DOPIERO POCZATEK – NIECH ADMIN ODSZUKA MOJE WPISY I WŻUCI TO NIE BAJECZKA

   • Sid said

    Moim zdaniem wywołanie głodu w Polsce stanowiłoby dla pomysłodawców tego „zacnego” planu nie lada problem. Po pierwsze – mamy mocno rozwinięte drobne, przydomowe rolnictwo, którego wyplenienie działaniami prawnymi trwałoby latami. Po drugie – kwitnie handel bazarowy, w mniejszych miejscowościach uniezależniony od giełd spożywczych, czy hipermarketów. Chłopi sami ustalają ceny w odniesieniu regionalnym. Ostre podwyżki w sklepach automatycznie ściągną do miast drobnych handlarzy, którzy z pewnością również będą chcieli zarobić na ogólnym podwyższeniu stawek za żywność, jednak wzajemna konkurencja stanowi tutaj skuteczny hamulec brania cen z sufitu. Myślę, że o wiele łatwiej wywołać głód w krajach „zachodnich”, gdzie nie funkcjonują w/w. Głód jednak wydaje się najsilniejszym motorem pchającym masy do rewolty, a czy tego właśnie chcą ludzie, którzy od lat zabiegają o to, by nikt nie dowiedział się o ich poczynaniach i przypadkiem za bardzo się nie wkurzył?

   • xxx said

    tak ale jak wiosną przyjdzie niespodziewany mróz to przydomowe ogródki szlak trafi

   • Luc said

    A może o to chodzi ? Dodaj do tego Codex…….

   • magdaswro said

    z drugiej strony … jesli zapanuje głód to wszyscy się rzucą na „mocno rozwinięte drobne, przydomowe rolnictwo”, którego starczy na ? 2-3 tygodnie ? przy takiej ilosci osób.

    Własne rozmawiałam ze znajomą pracuje w hurt. spozy. podobno ceny ida co tydzien o jakies 10% w gore ..

    Napisala tak :”do czerwca będzie sajgon

    Podobno dość mocno drożeją konserwy – w sumie / mało kto kupuje to krzyku nie bedzie ,a i z konserwy mozna pozyc dluzej – dlatego ten krok wydaje sie byc ……no zobaczymy. Następny monit cen w hurtowniach – sobota.

   • MIZIA said

    mizia powiedział/a
    16 Styczeń 2010 @ 11:30 am

    PISZE O TYM OD 4 DNI NA TYM BLOGU BO SPRAWA WEDLE MNIE JEST JUZ W TOKU REALIZACJI

    WKLEJKA STAREGO POSTA.

    mizia powiedział/a
    13 Styczeń 2010 @ 2:42 pm

    10 Votes

    TO DOPIERO POCZĄTEK – JESIENIA WIELU TU PISAŁO O POTRZEBIE GROMADZENIA ZAPASÓW – IMIELI RACJE
    Z POWODU GŁODU MOZNA WPROWADZIC ZAMORDYZM A JAKA KONTROLA I NIKT SIE NIE WYŁAMIE JAK Z SCYPIONKA – albo weżmie albo nie – KAZDY CHCE ZREC – sami nastawią sie do czipowania przy dystrybucji zarcia 99% to zrobi i bedzie dokładnie słowo w słowo jak w biblii – NIE DOSTANIESZ ANI NIE KUPISZ NIC DO ZARCIA JAK NIE BEDZIESZ W BAZIE DANYCH – PROSTE

    WIELE ZECZY NIE MOZNA PISAĆ PRZED CZASEM BO SAMI OBWOŁACIE PARANOIKIEM PISZACEGO W CIĄGU KILKU NAJBLIZSZYCH TYGODNI ZOBACZYCIE JAK ZARCIE W CIAGU KILKU GODZIN BEDZIE DROŻAŁO – ZA TYM STOI ONZ – WMO

   • Anna said

    To przestaje byc śmieszne.. Najgorsze jest to , że te Twoje bajki sprzed kilku miesiecy okazują sie prawdą.. Ok, wyjadę do cieplego kraju i co? co ja tam bede robic, za co życ? Nie przyjmę chipa i wiem że bede wykluczona z życia społecznego. co dalej??

   • Anna said

    post do
    MIZIA powiedział/a
    25 Styczeń 2010 @ 5:17 pm

   • pytek said

    @anna
    A ktore to niby bajki okazaly sie prawda?Pusc wodze czarnej fantazji ,moze i Tobie uda sie w cos trafic.Ja pamietam ,rozne stadia wlacznie z zaszywaniem sie trolla w lesie i zywieniem kapucha.Widac inni maja krotka pamiec.No i co ziemianke sniegiem zasypalo?.To teraz cieple kraje na tapecie?Pomarzyc dobra rzecz.A jakie wrazenie robi sie na innych…
    Widac jelonkow nie brakuje.
    Coz, ja dosc czesto jezdze do cieplych krajow,niedawno wrocilam i ponownie wyjezdzam,ale glownie turystycznie.Tak ,ze pomyslcie o urlpie ,a nie o ewakuacji,nie dajcie sobie macic w glowie.

   • Anna said

    Mizia czy wyciągniesz jeszcze jakieś asy z rękawa czy to juz najgorsze info jakie miales dla nas?

   • anty_troll said

    Nie siej paniki trollu – moi tesciowie od 20 lat robia w handlu spozywka i warzywami i zadnej podwyzki cen czy paniki nie ma i nie bedzie – do wszystkich przestraszonych, w styczniu z reguly jest zimno i pada snieg i nikogo oprocz drogowcow to nie zaskakuje – zastanowcie sie co wy piszecie wogole.
    Zacznijcie zyc i wychodzic z domow a nie tworzyc historie wyssane z palca (mizia czy jak mu tam ile ty masz lat 13? nie karmijcie tego trolla bo napewno ma dobry z was ubaw)

   • pytek said

    @anty_troll
    Chyba nie wiesz jeszcze ,ze ten troll jest pod szczegolna opieka PB.Wielokrotnie stawal w jego obronie mimo,ze przytaczane bzdury siegaly kosmosu.W razie czego ma jeszcze pare nickow ,pod ktorymi sam przyznaje sobie racje.

   • grypa666 said

    od pb: wiekszosc komentarzy jest bzdurna = mam zamknac forum?

   • mgrabas said

    @ Grypa666 : od pb: wiekszosc komentarzy jest bzdurna = mam zamknac forum?

    moja odp.: https://grypa666.wordpress.com/2010/01/25/mateczki-w-sluzbie-kompleksu-jot/#comment-45323 – nie wiedzieć czemu, wpis wbił się w środek wątku, zamiast bezpośrednio pod wpisem komentowanym

   • pytek said

    @magdaswro
    Pamietam takich tu na blogu , co polki w piwnicach zapelnili konserwami.Sklepy sie pozbyly niechodliwego towaru,a osobnik bedzie sie teraz meczyl nad tymi konserwami.A wystarczylo straszenie paru troli.Jak ludzie daja soba manipulowac.

   • gustaf said

    Warto się tym giełdom przyglądać, bo „Przyjazne Państwo” Palikota
    coś blisko tego grzebało

  • onnn said

   Postapil bym jak Chrystus. Jesli uzalezniony od sexu J.F Kenneddy mial wystarczajaco odwagi umrzec za prawde.Gdy to samo uczynil M.L King oraz Mohatma Gandhi oraz setki ludzi z roznych ras, religii na przestrzeni wiekow. To jakie jest tlumaczenie. W koncu od kogos musimy oczekiwac przykladu ktos musi nam pokazac jak cenna jest prawda. Kompromis ze zlem zawsze konczy sie kleska co dobitnie nam pokazaly negocjacje elit europejskich z Hitlerem w latach 30-tych XXw.

   Jezus zaś im odrzekł: „Nadeszła już godzina, aby Syn Człowieczy doznał chwały. Uroczyście zapewniam was: Jeśli ziarno pszenicy wrzucone w ziemię nie obumrze, pozostanie tam samo; jeśli zaś obumrze, przynosi obfity plon. Ten, kto kocha swoje życie, traci je; ten zaś kto nie przecenia swojego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne. Jeśli ktoś mi służy, niech idzie za Mną. A gdzie ja jestem, tam będzie tez mój sługa. Jeśli ktos Mi służy, Ojciec okaże Mu cześć.

   Ewangelia wg Św. Jana 12, 20-33

  • Wojtekk said

   To ja nie rozumiem. Moja odpowiedź była odnośnie postu osoby o nicku „Hmmm” która to została usunięta a mój post sobie został.
   Albo ktoś próbuje namieszać na blogu, albo moderatorzy się nie dogadujecie.

   • Wojtekk said

    I z całym szacunkiem dla Pana Panie Piotrze. Nie zmienię o Panu opinii po tym co dzięki działaniom tego bloga udało się osiągnąć w sprawie próby szczepień.

 3. Stanisław said

  Panie Piotrze – dziękuję za materiały jakie umieszcza Pan na tym portalu oraz na swoim blogu. Proszę się nie przejmować ujadaniem kundli polskojęzycznych oraz reszty „poprawnie” politycznych. Te ich szczekania są tylko dowodem iż pisze Pan o ważnych sprawach, które Oni chcieliby ukryć przed nami.
  =============
  od pb: dla takich jak pan warto sie poswiecac

  • monitorpolski said

   To nie jest tylko to. „Kundle” to czasmi zwykli ludzie, którzy nie są przygotowani na taki szok informacyjny. Przechodze to codziennie rozmawiając ze znajomymi, a ci przecież nie są agenciorami. Człowiek za jednym razem moze przyjać 10% informacji, które nie są zgodne z jego światopoglądem. Artykuły na tym blogu nie są zgodne przynajmniej w 90% z tym co nam wałkują media. W jai sposób udalo im się tego dokonać? Poprzez pranie mózgów dziennikarzy. Wiekszość tych, których znam, nawet rzetelnych dziennikarzy, nie przyjmuje do wiadomości tych niewygodnych informacji. Dopiero jak się „okazuje” po dłuższym czasie, że miałem rację to zaczynają myśleć – ale nadal zwalają to na karb przypadku. Sprawa „świńskiej grypy” była szczególna – ileż ja wysłałem maili do znanych dziennikarzy, karcąc ich wprost, że brak reakcji oznacza śmierć ich dzieci. Jeden znany dziennikarz gdy go spotkałem powiedział wprost, że mój mail musiał wylądować w spamie bo go nei dostał. Ale dostał ten, który mówił o zleceniu. I tu jest najgorszy problem – ludzie są ZAHIPNOTYZOWANI.
   =================
   od pb: ludzie sa skorumpowani! nie na darmo ich miejsce pracy rozasadni nazywaja merdia lub mendia, ich samych press-tytutki, a zawod dziennikurestwo; myslisz ze w tvn fakty okrolili nasza ulotke, nazwali nas ‚niedouczone inteligenty’ i zasugerowali bein-pedofil z niewiedzy? myslisz ze dratewstwo nie wie co robi i za jakie wynagrodzenie?

   • Zbyszko said

    To prawda, TV indoktrynuje ludzi dla potrzeb Aparatu, naukowymi metodami hipnozy, neurolingwistyki itp, więc jedyną szansą na uniknięcie tego jest po prostu wyłączenie telewizora.

   • Stanisław said

    Ja u siebie zauważyłem iż nie oglądając TV i praktycznie nie słuchając radia mam lepsze samopoczucie – od czasu gdy mam stałe łącze internetowe wiedzę staram się czerpać z tego medium. To coś jak w stanie wojennym – słuchało się kilku rozgłośni nadających po Polsku a następnie wyciągało się wnioski.

    Dziś jednak ONI doszli do wniosku że takie medium jak internet jest wręcz niebezpieczne ! Dlatego pod przykrywką walki z patologią jaką jest pornografia i tematy pokrewne, będą starć się ukrócić dojście do naprawdę niezależnych źródeł informacji.
    ==============
    od pb: zauwaz ze porno, terroryzm wprowadzili uny do cywlizacji zycia celem jej rozbijania

  • krzysiek said

   9/11 jest dobry na początek do otwierania oczu osobom niewierzącym w „teorie” konspiracji. wystarczy skonfrontować co podają główne media i to że wieże ewidentnie zostały wysadzone, wtc-7 „złożył się na samą myśl że mógł zostać trafiony”. liczba stowarzyszonych architektów i innych specjalistów domagających się ujawnienia prawdy przekroczyła 1000 http://www.infowars.com/1000-architects-engineers-officially-demand-new-911-investigation/
   ==============
   od pb: to sa grupy w usa? komentator u alexa napisal: „dodaj 120 mln amerykanow z bronia”; przelomowy raport naukowy 9 chemikow z uniw. w kopenhadze nt. nano-termitu 11.IX jest typowy dla ogolnoswiatowego oburzenia = uny nie maja lekko, miarka sie przebrala, beda starali sie sklocic, odwrocic uwage, walic z jeszcze grubszej rury znajac ich historie; modlmy sie o pomoc Boga w naszych pacyfistycznych dzialaniach przeciw rotszyldowsko-talmudycznemu zlu

 4. Aśka said

  PAŃSTWO POLICYJNE UMACNIA SIĘ
  http://wiadomosci.onet.pl/2117144,11,powstanie_nowa_sluzba_mundurowa,item.html
  PAP, Pog/07:02 25.01.2010
  Powstanie nowa służba mundurowa
  „Rzeczpospolita”: Kompetencje Straży Ochrony Kolei minister spraw wewnętrznych i administracji chce przekazać policji – informuje gazeta.
  Ma powstać policja kolejowa, która będzie kontrolowała przestrzeganie przepisów porządkowych na obszarach kolejowych, w pociągach i innych pojazdach kolejowych. Będzie też dbała o ochronę życia i zdrowia ludzi na dworcach i w pociągach.

  Funkcjonariusze SOK będą mogli zostać policjantami kolejowymi po przeprowadzeniu specjalnego postępowania kwalifikacyjnego. Policja kolejowa przejmie też mienie SOK.

  Powodem zmian jest negatywna ocena dotychczasowego zarządzania bezpieczeństwem na kolei.

  Projekt stosownej nowelizacji ustawy o transporcie kolejowym znajduje się w fazie uzgodnień międzyresortowych – czytamy w gazecie.
  __________
  NA SZPIEGOWANIE PRZYZWALA SIĘ TAKŻE PRACODAWCOM
  http://biznes.onet.pl/pracownik-bez-tajemnic,18563,3151558,1,prasa-detal
  Pracownik bez tajemnic
  25 stycznia 2010
  Fot. Stock Photo

  Poszerzenie katalogu informacji, jakich będzie się mógł domagać pracodawca od pracowników i kandydatów do pracy rozważa minister pracy Jolanta Fedak, a wnioskuje o to generalny inspektor ochrony danych osobowych – informuje „Rzeczpospolita”.

  Na skutek proponowanych w kodeksie pracy zmian, pracodawca będzie mógł teraz m.in. żądać informacji o przynależności związkowej, referencji z poprzednich miejsc pracy, a nawet przeprowadzić test psychologiczny określający portret osobowościowy kandydata.

  W niektórych branżach np. bankowości, możliwe będzie też skanowanie tęczówki czy pobieranie odcisków palców.

  Dopuszczona ma być też kontrola służbowych skrzynek poczty elektronicznej, twardych dysków firmowych komputerów czy monitorowanie pracowników za pomocą nawigacji satelitarnej.

  Natomiast cytowany przez gazetę Michał Serzycki, generalny inspektor danych osobowych uważa, że badania wariografem nie powinny być stosowane na co dzień ale tylko tam, gdzie wprost jego użycie dopuszczają przepisy rangi ustawowej.

  Autorem propozycji jest GIODO na wniosek przedsiębiorców, których zdaniem obecnie przyjmowanie pracownika przypomina loterię – czytamy w gazecie.

  PAP (przegląd prasy)

  • monitorpolski said

   Jedyne wyjście to inicjatywy obywatelskie łaczące ludzi, co spowoduje powstanie nowych partii / ugrupowań politycznych. Duża ilość takich ugrupowań jest niemożliwa do kontroli, a zatem można wygrać w wyborach lokalnych, a to z kolei pozwoli na zwycięstwa ogólnopolskie. Taką formę odzyskania władzy przez naród proponuje w USA Jim Condit Junior (poszukajcie w google) – i chyba to sę tam dzieje jako „tea parties”. Mamy wzór, zacznijmy to naśladować Spotkania internetowe to za mało – trzeba organizować takie dyskusje w miastach / miasteczkach. Czy sądzicie, że agenci zinfiltrują 5000 takich grup?

   • Zbyszko said

    To prawda, bardzo cennymi formami takich inicjatyw jest powoływanie stowarzyszeń w różnych sprawach społecznych, gdzie niejako przy okazji można na te tematy rozmawiać

   • Aśka said

    Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu właśnie tak zaczynało. Jesienią 2006r. skrzyknęło się 15 osób. W styczniu 2007r. zarejestrowaliśmy stowarzyszenie w KRS. W tej chwili współpracujemy z kilkunaścioma stowarzyszeniami, które walczą w różnych tematach, a z kilkoma zawiązaliśmy Federację Organizacji Patriotycznych i ciągle namawiamy do zakładania następnych stowarzyszeń w rejonach, gdzie takowe nie działają.

    Tylko tak możemy zebrać osoby, które dość mają tej wszechobecnej paranoi. A co do infiltracji, kilku takich, którzy chcieli mącić już wyrzuciliśmy.

    Narodzie budź się i działaj, zamiast lamentować i trwożyć się.

   • Lekarz said

    Tak. Przypomnij sobie lata 1980-1981, a także 1982-1989. Zrobili to bardzo skutecznie. Organizacje, które nie zostały zinfiltrowane należały do nielicznych wyjątków (ja znam tylko jedną). Lista TW jest bardzo długa…

    To co powyżej nie znaczy, że Twój apel nie zasługuje na poparcie. Apel jednak nie wystarczy. Potrzebny jest silny IMPULS DUCHOWY, taki jak wezwanie JPII 2.06.1979:
    Niech zstąpi Duch Twój!
    Niech zstąpi Duch Twój!
    I odnowi oblicze ziemi.
    Tej Ziemi!

    http://www.zse.glogow.pl/download/warszawa1979.pdf

   • Lekarz said

    Do Monitorpolski

    Re: Czy sądzicie, że agenci zinfiltrują 5000 takich grup?

    Tak. Przypomij sobie lata 1980-1981, oraz 1982-1989. Lita TW jest bardzo długa…

    Sam apel nie wystarczy. Potrzebny jest silny IMPULS DUCHOWY. Taki ja wezwanie JPII 2.06.1979:
    Niech zstąpi Duch Twój!
    Niech zstąpi Duch Twój!
    I odnowi oblicze ziemi.
    Tej Ziemi!
    http://www.zse.glogow.pl/download/warszawa1979.pdf
    =============
    od pb: spoko, wiekszosc tw to to tacy jak marek podlecki ktory zmuszony do „rozmowy” umowil sie z kolegami w konspiracji co powie ubustwu …tzn ubectwu

   • Stanisław said

    Boję się że powstanie nowych partii, czy też ugrupowań politycznych pro Polskich w dłuższej mierze i tak będzie skazane na upadek. Dlaczego ? Żeby przyjmować do takiej organizacji ludzi, należałoby ich dokładnie prześwietlić, bo może powtórzyć się sytuacja z roku 1980 gdy powstawała Solidarność, to do jej szeregów weszli dywersanci z ramienia ówczesnej przewodniej siły narodu. Oni to doprowadzili do totalnej infiltracji tego ruchu i gdy generał ogłosił stan wojenny, to bezpieka wiedziała kto jest kto i praktycznie większość ludzi internowała ( tych najbardziej niewygodnych z wilczym biletem wysłano z kraju ). To jest jedno a drugie to media. Brak jest tak naprawdę rozgłośni RTV, w której można dowiedzieć się czegoś innego niż to co leci w 1 czy też 2 publicznej ( ponoć oni spełniają misję ! jaką misję ? ) Ktoś powie że jest Radio Maryja – fakt pełni ona jakąś rolę odtrutki na ten bełkot powszechnie dostępny, lecz nie o wszystkim tam też można się dowiedzieć. Kilka razy ( pomijając telefony prowokacyjne ) dzwoniący zadają pytania, które powinny być ( moim skromnym zdaniem jako słuchacza ) rozwinięte przez gościa, albo ojca prowadzącego, jednak temat niewygodny jest wyciszany, albo stwierdza się iż ta audycja nie jest akurat o tym co słuchacz mówił. Reasumując – bez w 100% wolnego medium nawet najlepsza partia mająca szlachetne cele nie przebije się do władzy.

   • Aśka said

    http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=33&pid=2248
    Kandydat na prezydenta R.P naszego narodowego środowiska powinien wystąpić z następującym programem:

    – zaproponować zmianę Konstytucji R.P, począwszy od preambuły do konkretnych zapisów dotyczących min. wprowadzenia zapisu o wyższości naszej Konstytucji nad wszelkimi innymi ponadnarodowymi prawami, wykreślić zapis art. 90 o możliwości oddawania polskich praw na rzecz struktur ponadnarodowych, wyeliminować zapis z Konstytucji o blokowaniu zaciągania zobowiązań finansowych w NBP przez Rząd R.P. i inne.

    – zapewni przeprowadzenia inwentaryzacji majątku narodowego, jego prawidłową wycenę oraz dokona bilansu tzw. dotychczasowej prywatyzacji tego majątku.

    – dokona bilansu zysków i strat przynależności Polski do struktur ponadnarodowych jak: UE i NATO i innych.

    – wycofa natychmiast polskie wojska z okupacji Afganistanu i Iraku.

    – zapewni, że w Polsce nie będzie żadnych obcych baz wojskowych.

    – zapewni, że jako zwierzchnik sił zbrojnych, będzie budował system obrony terytorialnej połączony z budową prawdziwej profesjonalnej, zawodowej Armii Polskiej, zapewni uzbrojenia Armii w najbardziej nowoczesny sprzęt zbrojeniowy.

    – na arenie międzynarodowej, będzie działał w pierwszej kolejności na rzecz Polskiej Racji Stanu, Polskiego interesu narodowego, dążył będzie do zmiany dotychczasowego kształtu UE z fasadowej, skompromitowanej, skorumpowanej, antydemokratycznej struktury w organizm europejski o filozofii gospodarczej w pełni z niepodległymi państwami Europy, w skład którego będą wchodzić Państwa z wschodu i z zachodu, by spełnił się postulat Papieża Jana Pawła II który brzmiał: ,,Europa będzie wtedy bezpieczna, gdy będzie oddychać dwoma zdrowymi chrześcijańskimi płucami”.

    – zapewni o kierowaniu się w swojej posłudze dekalogiem, autentycznie będzie wspierał i walczył o rodzinę, ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

    – będzie umacniał naszą ponad tysiąc-letnią tradycję narodu polskiego.

    – realizował będzie program samowystarczalności energetycznej Polski, wspierał rozwój gospodarczy Polski, dbał o Polską myśl techniczną, polskie instytuty badawczo-rozwojowe, zwalczał wszelkie patologie mafii finansowej i gospodarczej, przejawy szalejącej lichwy w naszym kraju.

    – wspierał będzie rodzinne gospodarstwa rolne, nie wpuści do naszego kraju nasion i żywności genetycznie modyfikowanej.

    – przebuduje Polski wymiar sprawiedliwości, doprowadzi do lustracji ekonomicznej sędziów, prokuratorów, komorników oraz wysokiej rangi oficerów wojska polskiego oraz policjantów.

    – przebuduje cały system polskich służb specjalnych, tak aby ich służba, służyła Polsce i narodowi polskiemu, zamiast jak dotychczas obcym służbom.

    – zapewni poprawę dochodów emerytom i rencistom, dokona pilnego bilansu zysków i strat OFE, rozważy spłaszczenia dochodów podatkowych Polaków.

    – zaproponuje ekonomiczne rozwiązania bardzo korzystne dla młodych małżeństw i ich dzieci.

    – przedstawi program ratunkowy dla polskiej służby zdrowia, tak by w opiece zdrowotnej najważniejszy był pacjent zamiast dodatni wynik ekonomiczny służby zdrowia.
    _____
    na podanej stronie pisze Zygmunt Wrzodak

    a na stronie http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=33&pid=2233
    pisze tak:
    List otwarty
    Opis: Do Anny Walentynowicz, Andrzeja Gwiazdy i Kornela Morawieckiego!

    Szanowni Państwo,

    W związku z Państwa apelem do Polaków w którym zwracacie się o poparcie w zbliżających się wyborach prezydenckich dla L. Kaczyńskiego obecnego Prezydenta R.P. oraz apelujecie o poparcie dla partii PiS, uważam, że robicie poważny błąd. Bez żadnej analizy, bez oceny blisko pięcioletnich rządów L. Kaczyńskiego. Próbujecie przekonać Polaków, aby oni tak w ciemno głosowali na L. Kaczyńskiego. Nawet nie mówicie, co on takiego dobrego zrobił dla Polski i Polaków by znowu na niego głosować.
    __________
    to tylko mały fragmencik tego listu

   • Aśka said

    pod pierwszym linkiem pisze też o RM, o prezydenturze L. Kaczyńskiego, nawołuje do połączenia sił, które reprezentują różne środowiska myśli narodowej.

    A tekst jego otrzymali:

    Otrzymują: Biskupi, Radio Maryja, TV Trwam, środowiska katolickie, media oraz znani politycy, którzy reprezentują różne środowiska narodowe:

    Gertruda Szumska, Robert Strąk, Adam Śmiech, Edward Ośko, Sylwester Chruszcz, prof. Jacyna – Onyszkiewicz, Witold Tomczak, Jan Jarota, Marian Brudzyński, Urszula Krupa, Zdzisław Jankowski, Janusz Rakowski, Adam Biela, Marian Daszyk, Tadeusz Skowron, Jan Kula, Stanisław Szyszkowski, Józef Sztorc, Stanisław Papież, prof. Janusz Szarliński, prof. Stanisław Borkacki, Stanisław Zadora, Jan Łopuszański, Witold Bałażak, Roman Kafel, Marian Barański, Wojciech Błasiak, Paweł Połanecki, Henryk Pająk, Marek Kawa, Andrzej Kredkowski, Janusz Dobrosz, Jan Grudniewski, Stanisław Gudzowski, Andrzej Mańka, Elżbieta Ratajczak, Zenon Tyma, Zofia Krasicka-Domka, Piotr Krutul, Halina Szustak, Mariusz Grabowski, Rafał Wiechecki, Przemysław Andrejuk, Edward Ciągło, Aleksander Nowak, prof. Anna Raźny, Tadeusz Cichocki, Stan Tymiński, Gabriel Janowski, gen. Julian Lewiński, Mateusz Piskorski, Filip Chrzanowski, Grzegorz Lorek, prof. Romuald Szeremietiew, Ryszard Majdzik, prof. Zbigniew Wrzesiński, Szymański Leszek, Paweł Ziemiański, Andrzej Mikołaj Gąsienica, Jan Kobylański, Andrzej Lepper, prof.. Ryszard Kozłowski
    ___________
    niestety, mimo że jest mnóstwo stowarzyszeń narodowych i myślących po polsku i dla Polski, żadne z nich jego propozycji nie dostało.

  • Aśka said


   posłuchajcie utworu o wolności

 5. anna said

  http://wiadomosci.onet.pl/2117130,12,szoah_to_zydowski_wymysl,item.html
  ================
  od pb: dajecie te linki ale malo nadrych mysli na ich temat = forum nie jest do powielania mendiow

  • gustaf said

   W ciągu 4 godzin 2800 komentarzy- większość popierających
   ale też róŻni szaleją.
   OOOOPS —2500 z groszami
   Wojna jakaś ??
   Możnaby im link do nas podrzucić 🙂

  • anna said

   http://wiadomosci.onet.pl/2117208,11,polski_posel_szydzi_z_nagrodzonej_noblem_zwalonej_prognozy,item.html

   niektórzy się budzą 😀
   =============
   od pb: dobre i z humorem!

  • monitorpolski said

   Moim zdaniem to jest prowokacja. Shoah był i Piotr wyjaśnia kto za nim stoi. Albo bkp Pieronek nie zna szczegolow, albo ma w tym jakis cel – jak napiętnowanie Polaków jako „antysemitów”. Za podobne poglądy kilka osób odbywa (ła) kary więzienia w Niemczech, a prof. Finkelstein stracił pracę.
   ==============
   od pb: jak na biskupa wypowiadajacego sie bezprecedensowo, to pieronek tak sie nadaje jak al gore do gadki o zmianie klimatu; ‚holocaust’ jest wyrazeniem judaistycznym, np. uzytym przez new york times w l. bodajze 1920-tych do okreslenia ludobojstwa na ormianach; w obozach zgineli jako jedni z pierwszych bardzo liczni radzieccy wiezniowe wojenni, lacznie hitlerowcy zaglodzili na smierc dobrze ponad 3 mln tych wiezniow = czemu pieronek ich pominal?

   • gustaf said

    Dobrze ,że powiedział. Ruszył głowami. Prowokacja , czy nie.

   • hjk said

    ale on nie neguje holokostu, tylko robienie z tego propagandowki i wzkoryzstywanie do niegodnych celow, a takze pomniejszania czy pomijania martyrologii innyzch nacyj
    =================
    od pb: manipulacje unych widac w uzywaniu slowa Holocaust = naukowo jest to tragedia ponad 20 rozmaitych grup etnicznych, religijnych, politycznych z rak nazistow (ktorych do wladzy wyniosl i popieral owczesny kompleks jot, a wiechuszka hitlerowska to skrajni zydowscy syjonisci niemieccy; natomiast tragedia zydowska w Holocauscie nazywa sie Szoa; caloksztal martyrologii i cierpien Polakow przed, w czasie i po II w.s. nazywa sie Golgota Polska

   • gustaf said

    dla dokładności „nienależnych profitów”
    to nie brak żydowskiej martyrologi jest zarzutem , tylko czerpanie korzyści niezasłużonych

   • ALFA said

    A TAKIEGO MIELIŚMY PREZYDENTA
    #

    Lech „Bolek” Wałęsa – Lejba Kohne – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, agent SB – od lat 70tych, Tajny Współpracownik SB pseudonim „Bolek”, hucpiarz, świnia Orwell’owska, zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – tajne rozmowy w Magdalence i „okrągły stół”; Odegrał ogromną rolę w zablokowaniu autentycznego rozliczenia z komunizmem i utrzymaniu polityki “grubej kreski”, przywrócił świadczenia zbrodniarzom z UB i SB; przyczynił się do zniszczenia autentycznej „Solidarności” i antykomunistycznej i niepogległościowej prawicy w Polsce; kawaler Orderu Orła Białego – był prezydentem żydokomuny i wszystkich UBeków.

    Oto słowa pułkownika Wojska Polskiego: „Widziałem akta Wałęsy, zebrane przez nasz wywiad wojskowy. Ojcem Wałęsy był niemiecki Zyd Kochne, służący w wojsku niemieckim. Bronił w 1945 roku Gdyni przed nacierającą armią sowiecką. Wraz ze swym oddziałem zdążył się wycofać drogą morską na zachód Niemiec i tam poddał się Amerykanom. Udowodnił swoje ukrywane przed Niemcami żydostwo i został zabrany do USA. Tam umarł w dostatku. Wałęsę wychowywał brat ojca, który pozostał w Polsce”; więcej o „Bolku” Wałęsie tu — http://www.polonica.net/Lech_…czy_Bolek.htm
    A TU CAŁA LISTA I WROGOWIE „1”POLSKI.
    http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm

   • ALFA said

    – Tadeusz Pieronek – Mosze Michlis – Biskup – pochodzenie żydowskie –
    modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego, członek powiązanej ze
    światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji
    im. Stefana Batorego” – fundacja założona w Nowym Jorku przez żyda, masona,
    spekulanta gieldowego George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim
    rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji). W PRL została ona zarejestrowana w dniu
    7 maja 1988 roku w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga. Były to czasy reżimu agenta
    sowieckiego Wojciecha Jaruzelskiego.
    CAŁA LISTA BISKUPÓW
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,69,42755118,75871501,Re_biskup_i_to_w_polskokatolickim_kosciele_.html

  • gustaf said

   Cytat z Piotra

   „Każdą wojnę poprzedza wywołanie „obronnego” motywu –”

   Radzę poczytać pierwsze komentarze. To jawna mobilizacja.

 6. Ewa said

  Przeraza mnie stan twojego umyslu,na czyich uslugach jestes?szatan przez ciebie przemawia!
  Polemika z toba nie ma sensu,gdyz musialabym zejsc do twojego poziomu,a tego nie uczynie.
  Ktos kiedys napisal-Milosc pozwala byc temu-co inne.

  • Ewa said

   Moj komentarz byl do wpisu @hmmmm obrazajacego Papieza,widze,ze zostal on slusznie usuniety.
   =================
   od pb: ‚obrazajacego’ to niedopowiedzenie, widzialem w spamie = dzieki wam, moderatorzy

 7. magdaswro said

  następny syf

  http://biznes.onet.pl/grozne-operacje-bumaru,18564,3151562,1,prasa-detal

  Zarząd koncernu zbrojeniowego „Bumar” zaciągnął 18 mln dolarów kredytu pod zastaw 80 proc. akcji firmy Radwar, produkującej m.in. radary – ustaliła „Rzeczpospolita”. Eksperci są oburzeni, a MON nic o tym nie wiedział.

  Zakłady spłacą czy nie ?
  stawiam na NIE …juz teraz na okolo wyprzedają a nie wprost.

 8. MIZIA said

  TO JEST ŁADNY PRZEPIS

  http://interia360.pl/artykul/niezalezni-historycy-do-wiezien,30018
  ===================
  od pb: bron nas Boze przed rewizjonistami jak mark weber z ihr = przeczytajcie co orzekl ws jedwabnego (nie moge odszukac urla); ci negujacy szkodza odklamaniu Golgoty PL, juz od dawna pisze o tym; dobrze ze jest takie prawo (przeciw tym „z zamiarem obrony sprawców tych aktów lub wyrażenia solidarności lub identyfikowania się z nimi”), niedobrze ze naduzywaja je judeocentrycy, ktorzy znieksztalcajac i blokujac prawde (np. syjonistyczni sprawcy szoa) i ustanawiajac monopol na nia (takze o holokauscie innych) sami sa winni wg tego prawa = bronia sprawcow, solidaryzuja i identyfikuja sie z nimi;

 9. KrisT said

  Ciekawy art panie Piotrze, od siebie dodam ze w WTC był uzyty „termit” który zapalony nie daje sie ugasic i topi z łatwością stal.Jego zastosowanie mozna zauwazyc na filmach. Dodatkowo konwencjonalne wybuchy,uzycie ładunkow kierunkowych zrobiły swoje.O zastosowaniu małej bąbki atomowej pierwszy raz słyszę, ciekawa teoria warta przemyślenia. Kiedyś na discovery był film o rosyjskich „mateczkach” było ich z 12 sztuk (nieoficjalnie znacznie wiecej), niestety w wyniku pierjestrojki 😉 rozpadu zssr znaczna częsc tych walizeczek zmieniła włascicieli i do dzisiaj nikt nie wie gdzie one są!!!
  p.s. moze Mizia ma jedną??? ;-)….
  =======================
  od pb: nastepne odcinki o termicie; 12 mateczek lol – w samej tylko dimonie maja wiecej; a o kuleczkach slyszales? stay tuned

 10. xxx said

  Mizia coś dla Ciebie

  Przedstawicielstwo ONZ w Mongolii ostrzegło władze tego kraju, że wyjątkowo ostra tegoroczna zima, która doprowadziła do zamarznięcia ponad miliona sztuk bydła, spowoduje znaczne braki żywności i wzrost ubóstwa mieszkańców.

  • MIZIA said

   A CO WY MYSLELISCIE ZE JA WAM PIERDOŁY WCISKAM – jak sie pije z kim trza to sie wie co trza z wyprzedzeniem

   • Ala said

    Mizzia czy jest możliwość z Toba innego kontaktu niż przez forum , mam parę pytań ale one nie nadają się na og

 11. zyta said

  Z radia austriackiego.

  Boeing 737 z 90 osobami osobami runal do morza.

  Beirut (dpa) – Przed libanskim wybrzerzem rozbil sie wczesnie rano samolot z 90 osobami na pokładzie. Ethiopian Airlines Boeing 737-800 był na trasie z Bejrutu do Addis Abeby.
  Pasazerowie pochodzili glownie z Etiopii i Libanu.

  Czy to zabawy Haarpem czy naturalny wypadek?

 12. eminem said

  …..”dowódca strażaków powiedział mi, że nie są w stanie zatrzymać rozprzestrzeniania się ognia … i podjęli decyzję aby wysadzić(pociągnąć w dół) a później oglądaliśmy jak budynek zawala się” – Używa tej samej terminologii „pull down” co saperzy którzy zajmują wysadzaniem takich obiektów…
  =============
  od pb: troche wiecej o tym w nastepnych odcinkach = wg niektorych analitykow wtc7 zawiera tajemnice 11.IX

 13. Wojtekk said

  Podziękowania dla PO i Tuska balladą.

  Ps: strona Waldka nie wczytuje się, ktoś wie co się z nią stało?

 14. Ola said

  Z tekstu Piotra: „rząd brytyjski ogłosił możliwość ataku „brudną bombą” Al Kaidy.” Przypadkowo znalazłam stronki, właściwie to blogi/zapiski agentów MI5, tak sobie siedzą i każdy z nich wspomina i opisuje wydarzenia. Kiedy się to czyta zaczyna się włos jeżyć. Już kiedyś wspomniałam, że tsunami to nic innego jak kolejna „próba” eliminacji ludzi, w czym zasługę miało Esso (wiercili dziury w dnie oceanu, aż trudno sobie to wyobrazić, by tam założyć jakiś ładunek). I ile było ofiar w owe Boże Narodzenie? Mnóstwo. Nic tylko zrobili sobie zabawki i nimi się bawią, padalce.Tyle mają uciechy…
  Wczoraj BBC world pokazał program o teoriach spiskowych. 7 lipca, kiedy to bomby wybuchały w Londynie, młodzi muzułmanie, jak mówi policja angielska, wyjechali z Luton do Londynu pociągiem o 7.40. A potem okazało się, że tego dnia ten właśnie pociąg nie kursował. Pasażerowie, którzy przeżyli bomby w metrze mówili, że widzieli dziury w podłogach i wagonu i autobusu. To byli ci, którzy zostali wyrzuceni na zewnątrz w chwili wybuchu, mieli szczęście. A elity swoje – al kaida i inni, dla których nie ma miejsca na ziemi.

 15. Luc said

  http://www.wykop.pl/ramka/289807/ang-usa-moze-byc-juz-oficjalne-uznanie-za-panstwo-korporacyjno-faszystowskie
  http://rawstory.com/2010/01/olbermanns-special-comment-freedom-speech-destroyed
  http://digg.com/politics/Olbermann_Freedom_of_speech_has_been_destroyed

 16. zyta said

  Teorie Spiskowe część 1 – HAARP (Napisy PL) 1/4

  Serial dokumentalny, w którym były amerykański gubernator Jesse Ventura wraz z zespołem badaczy i ekspertów próbują przeanalizować niektóre spośród największych teorii spiskowych naszych czasów.
  Badają tematy takie jak 11 września, HAARP, globalne ocieplenie czy tajny rząd światowy.
  Sprawdzają dostępne dowody, rozmawiają z ekspertami oraz naocznymi świadkami aby dociec szokującej nieraz prawdy.
  Oficjalnie HAARP to amerykański projekt badań nad jonosferą. Czy możliwe, iż faktycznie jest bronią “dnia sądnego” potrafiącą zmieniać pogodę, zestrzeliwać satelity, a nawet… kontrolować ludzkie umysły? Jesse Ventura wraz z zespołem zmierzają na północ do arktycznej tundry na Alasce, gdzie stają oko w oko z najpotężniejszą spiskową bronią.

  I to jest chyba “bron sadnego dnia”, ktora wypelnia proroctwa biblijne i inne. No bo wiekszosc ludzi ma to do siebie, ze jak do czegos sie dorwie to musi bawic sie do skutku, az nie dokona samozniszczenia. Tak bylo prawdopodobnie w porzednich cywilizacjach, ktore ulegly samozagladzie wiec moze i tak byc teraz.
  Zachecam do ogladniecia, bo trzeba wiedziec co moga jeszcze zrobic na Ziemi i z naszym mozgiem a to nie sa zarty.

 17. zyta said

  Za
  http://waldek1984.info/2010/01/24/smierc-na-zywo-cnn-robi-krok-do-przodu
  Śmierć na żywo – CNN robi krok do przodu

  Zastrzeleni za “kradzież” ryżu – to tytuł piątkowej “top story” w CNN. Materiał wideo opowiada historię dwóch młodych mężczyzn postrzelonych przez haitańską policję. Kamery krążą nad umierającym na ulicy człowiekiem, a reporter relacjonuje: “on umiera”.

  Krótkie nagranie, które przez kilka godzin było głównym materiałem na stronie CNN.com, pokazuje historię dwóch młodych mężczyzn postrzelonych przez policjantów w Port-au-Prince, stolicy Haiti. Mężczyźni byli podejrzani o kradzież ryżu, ale zarzut ten wydaje się wątpliwy. Na tym skupia się CNN, próbująca bronić dobrego imienia mężczyzn. Jednocześnie reporter i kamerzyści telewizji krążą nad oboma Haitańczykami, nagrywając ich cierpienie, a w przypadku poważniej rannego – ostatnie chwile.

  Żaden z leżących na jezdni mężczyzn w trakcie trwania nagrania nie otrzymuje pomocy. Nikt z nimi nie rozmawia, nikt nie tamuje krwawienia, nikt nie ratuje im życia. Na nagraniu widać przerażonego młodego chłopaka. Jest ranny w okolicach miednicy. Wygląda jakby nie rozumiał co zaszło. – Jest w szoku, ale może mówić – relacjonuje dziennikarz. Nikt z przechodniów, z obecnych na miejscu policjantów, ani też nikt z ekipy TV, z nim nie rozmawia, nikt nie próbuje mu pomóc. Nie wiadomo, czy ktokolwiek w ogóle wezwał karetkę.

  Mężczyzna, który na nagraniu próbuje złapać oddech, dławiąc się własną krwią, zmarł. “Jego ciało leżało na ulicy półtorej godziny” – to wszystko, co na ten temat mówi reporter występujący na filmie. Źródło.

 18. zyta said

  Za
  http://wolnemedia.net/?p=19617
  Monsanto ujawnia pełny raport na temat GMO
  Opublikowano: 25.01.2010 | Kategoria: Wiadomości ze świata, Zdrowie | Drukuj

  Biotechnologiczny gigant Monsanto produkuje co najmniej trzy typy kukurydzy które uszkadzają nerki i wątroby.

  Skutki na zwierzętach laboratoryjnych zaobserwowano już w po trzech miesiącach – czytamy na “The Daily Mail”. Urzędnicy każdy z nich dopuścili do sprzedaży. Jemy je w Europie, jedzą je Amerykanie.

  W efekcie testowania ich na szczurach podnosił się w ich organizmach poziom cukru we krwi, poziom triglicerydów był na poziomie szkodliwym dla wątroby a w urynie i krwi stwierdzano nadmierne stężenie hormonów.

  Dopiero długa kampania przeciwników genetycznie modyfikowanej żywności sprawiła, że korporacja musiała ujawnić pełny raport na ten temat.

  Jeden z typów kukurydzy zmieniono tak, by stał się odporny na preparaty chwastobójcze a pozostałe dwa zabezpieczono przed atakami pasożytów.

  Opracowanie: Renegade
  Źródło: Centrum Informacji Anarchistycznej
  Komentarze z W.M:
  monsanto to taki korporacyjny doktor mengele… ktoś powinien wysadzić ich w powietrze.

  Nie zaskakuje mnie to. To są najszybciej wykrywalne skutki, a o dalekosiężnych strach myśleć. Zresztą liczy się tu i teraz! Nieprawdaż? Dlatego jeśli możemy to nie żryjmy korporacyjnych produktów, bo czy tak naprawdę musimy? Nie musicie odpowiadać… to pytanie retoryczne

  Chronmy siebie i naszych bliskich i nie jedzmy tych trucizn GMO o ile to mozliwe. Sprawdzajmy wszystko na etykietach produktow. Przekazujmy wiadomosci znajomym i nieznajomym. Skoro inne sposoby zawodza, takie postepowanie moze przyniesc efekty.

 19. A said

  W temacie dbania o zdrowie polecam przejrzeć listę kosmetyków zaburzajacych gospodarkę hormonalną. Ciekawe kto pozwala na aplikowanie nam takiego syfu. Godne uwagi są zwłaszcza kosmetyki dla dzieci
  http://www.pro-test.pl/article_suplement/60853,60860/Lista%20kosmetyk%C3%B3w.html

 20. krzysiek said

  w popularnym ostatnio serialu na tru.tv jesse ventura, qmpel alexa jonesa, nawiedza struktury podziemne przygotowywane na wypadek jakiegoś kataklizmu. program robiony tak żeby się lekko oglądało, starają się bazować na faktach w odróżnieniu od np. miszungu i dezinfo projectu camelot. odcinek nie ma żadnej definitywnej konkluzji, można spekulować czy elity zamierzają porządnie strzelić z haarpa a może jednak nadchodzi coś z kosmosu. albo tylko chcą schować się przed zbuntowanym społeczeństwem. albo jak dotychczas, boją się ataku nuklearnego lub są przesądni nt 2012. to tak w kontekście wypowiedzi rockefellera z 1994 r. „All we need is the right major crisis and the nations will accept the New World Order”

  starsza część dot. haarpa z polskimi napisami http://www.tnij.org/fluv
  ==================
  od pb: po tym co te rotszyldowskie jelopy zrobily ostatnio juz chyba nikt nie da sie zastraszyc = patrzcie na patriotow amerykanskich od paru lat przyczajonych z bronia, na 95% ludnosci prawidlowo reagujacej na „panndemie”; teraz trzeba tylk oni edac sie rozbic, patrzyc na rece rodakom co za mamone ida na rotszyldowskich osilkow w wojsku i policji

 21. krzysiek said

  właśnie w uk oznajmili że zamierzają w 2012 wprowadzić szpiegowskie mini-drony do rutynowego monitoringu cywili: http://www.youtube.com/watch?v=IG8G2AiMweE ciekawe czy do tego czasu zamierzają np. rozbroić licznych brytyjskich myśliwych

 22. Aśka said

  APEL W OBRONIE PRAW KONSUMENTÓW DO NATURALNYCH METOD DB ANIA O ZDROWIE
  25 Sty 2010, 13:35

  Od:
  Zespół STOPCODEX.pl »

  Dotyczy:odrzucenia propozycji oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, przygotowanych w ramach wdrożenia ROZPORZĄDZENIA (WE) NR 1924/2006

  26 stycznia 2010 roku Komisja Europejska (KE) będzie próbowała uzyskać akceptację Parlamentu Europejskiego dla pierwszego pakietu oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności i składników pokarmowych wydanych w ramach wdrażania ROZPORZĄDZENIA (WE) NR 1924/2006 w sprawie oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących żywności. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że oświadczenia te zostały wydane w sprzeczności do głównego celu Rozporządzenia, tj. ochrony konsumenta, w oparciu o wadliwe założenia naukowe.
  Konstrukcja Rozporządzenia i praktyka jego interpretacji i stosowania przez KE i Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) budzi nasz najwyższy niepokój.

  Więcej łącznie z analizą rozporządzenia i apelem do Europosłów tutaj: http://www.stopcodex.pl/2010/01/w-sprawie-oswiadczen-zywieniowych-i-zdrowotnych-dotyczacych-zywnosci/

  Przyłącz się do akcji!

 23. Aśka said

  http://biznes.onet.pl/polskich-politykow-ustawa-o-praniu-pieniedzy-nie-d,18543,3151093,1,news-detal
  22 sty, 10:25
  Odsłuchaj Stronicowanie/Cała treść A A A
  Polskich polityków ustawa o praniu pieniędzy nie dotyczy

  * Katarzyna Gontarczyk OnetBiznes

  Ustawa o praniu brudnych pieniędzy i przeciwdziałaniu terroryzmu nie obejmuje specjalnym nadzorem polityków (osób na eksponowanych stanowiskach) mieszkających w Polsce. Dodatkowo prześwietlani będą natomiast klienci na eksponowanych publicznie stanowiskach mieszkający zagranicą. Ustawa znowelizowana została w październiku 2009, a jej przepisy obowiązywać będą nie tylko banki, ale i deweloperów czy dealerów samochodowych od 22 kwietnia 2010

  Gdyby premier Berlusconi, albo inny znaczący zagraniczny polityk, dyplomata czy ktoś z ich rodziny zdecydował się na założenie konta w Polsce, wykupienie polisy na życie, czy zleciłby przelew powyżej 15 tys. euro, bank musiałby bardzo skrupulatnie sprawdzić i przeanalizować jego zlecenie, a także postarać się ustalić źródło pochodzenia wprowadzanych przez niego do obrotu wartości majątkowych.
  […]

  Kiedy polski polityk zakłada konto, robi przelewy i inwestycje, bank czy inna instytucja w Polsce w myśl nowelizacji ustawy nie ma obowiązku tak szczegółowego dodatkowego sprawdzania. Zaostrzone rygory wobec swoich polityków wprowadziły Hiszpania i Rumunia.
  […]

  • gustaf said

   Tu dla odmiany , może ktoś namówi swoją firmę?
   Wiedziałem , że gdzieś to widziałem, można coś zrobić…

   Witam, Bardzo Was wszystkich prosimy o PILNE zgłaszanie do Marszałka Sejmu
   udziału w wysłuchaniu publicznym dotyczącym nowej ustawy o GMO.
   TO NIEZWYKLE WAŻNE ABY BYŁO DUŻO OSÓB, które są przeciw GMO; przeciw nowej ustawie i za natychmiastowym zakazem MON810.

   UWAGA! Zgłaszajcie się w imieniu swoich WŁASNYCH organizacji bowiem muszą to być organizacje zarejestrowane. Poniżej informacja jak to zrobić.

   Wysłuchane publiczne dotyczące rządowego projektu ustawy – Prawo o
   organizmach genetycznie zmodyfikowanych (druk nr 2547) odbędzie się w dniu
   9 lutego 2010r., o godz. 10.30, w gmachu Sejmu RP (sala kolumnowa).
   Prosimy o przesłanie informacji o zrobionych zgłoszeniach.

   Pozdrawiamy, Jadwiga i Julian

   =============================
   Pomóż nam prowadzić kampanię przeciwko GMO – czytaj

   http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

   ZGŁOSZENIE-JAK TO ZROBIĆ:

   Trzeba pobrać formularz (formularz zgłoszenia do Marszałka Sejmu chęci
   udziału w wysłuchaniu publicznym) ze strony:

   http://www.sejm.gov.pl/lobbing/lobbing1.html

   Wypełniony formularz należy:
   1. przesłać faxem do gabinetu Marszałka na numer: 22 694 19 03 z dopiskiem
   do gabinetu Marszałka, wysłuchanie publiczne 9 luty br. ustawa o GMO lub
   złożyć na miejscu w biurze podawczym sejmu też z dopiskiem do gabinetu
   Marszałka, wysłuchanie publiczne 9 luty br. ustawa o GMO;
   2. przesłać pocztą na adres:
   Kancelaria Sejmu
   Gabinet Marszałka Sejmu
   ul.Wiejska 4/6/8
   00-902 Warszawa
   tel. +48 (22) 694 10 54
   fax +48 (22) 694 19 03

   Zgłosić się może osoba prawna lub fizyczna. Różnica jest tylko w wypełnianiu
   pól formularza. Osoba fizyczna wypełnia dodatkowo pole C (jeśli działa na
   rzecz osoby prawnej), Przynajmniej tak to wynika z formularzy, które zostały
   zgłoszone przy okazji innych wysłuchań. Osoba prawna załącza aktualny wypis
   z KRS.
   Jeśli zgłaszasz się jako np. radna (osoba fizyczna działająca na rzecz
   społeczeństwa), to oczywiście nie musisz mieć KRS.

 24. Bromba said

  Ewentualny głód czy duży skok cen żywności może być też dobrą okazją do przekonania ludzi o „dobrodziejstwie” GMO i konieczności szerokiego jego zastosowania.

 25. grypa666 said

  https://grypa666.wordpress.com/komunikaty-2/

 26. Luc said

  http://www.sadistic.pl/nowe-systemy-anty-terrorystyczno-nigeryjskie-na-lotniskach-vt29675.htm

 27. […] Mateczki w służbie kompleksu jot […]

 28. mgrabas said

  moim zdaniem, 100 razy lepsze od zamknięcia forum, byłoby usuwanie spamu i robienie dalej swojej roboty, dla dobra wspólnego
  albo
  utworzenie poddziału „spam” i zamiast kasowania, tam wrzucać to, co zamiast pomagać, przeszkadza
  pozdrawiam serdecznie Piotra Beina i całą Załogę i Gości

  p.s. w Przemyślu wróciła prawdziwa ZIMA i śnieg zwiąże wszystkie chemtrailowe paskudztwa

  🙂

 29. Graal said

  Witam!
  Czy to forum wariatów z zespołem maniakalno-paranoicznym? Czytając te wpisy to napewno! Więc jestem u siebie w domu! Pozdrawiam Was moi drodzy i umiłowani bracia i siostry. Ja też obserwuje wzmożoną działalność obserwacyjno-dywersyjną w mojej okolicy. Ostanio CIA chcąc pozbyć się dowodów (!)wysłało kilka dokumentów do zniszczenia, które przypadkiem trafiły do mnie. Mówią one o „mateczkach” dokładnie tak jak w tekście Beina! Są tam również plany rozmieszczenia bombek wodorowych tzw. wodorusi. Niedługo je zamieszcze na stronie paranoicywariaci.pl
  Pozdrawiam i życzę wielu odjazdów umysłowych!!!
  =============
  od pb: witaj, ciesze sie ze znalazles tu swojskosc; a tak przy okazji = czemu grzebiesz w tak starych artykulach? jesli chcesz zwrocic na siebie uwage, radze wybierz nowsze dyskusje

 30. […] Mateczki w służbie kompleksu jot cz. 1 […]

 31. […] Mateczki w służbie kompleksu jot cz. 1 […]

 32. […] a) zarzuty inż Piotra Beina: w gruzach WTC nazajutrz po katastrofie odkryto podwyższone promieniowanie. Zwłok zaginionych 2000 osób nie odnaleziono, znikły nawet buty strażaków poległych w tym wydarzeniu. Beton z wież WTC rozsypał się w drobny pył. Agencja American Free Press opisała zastygłą stal w podziemiach wież, gdzie przedtem stało 47 stalowych słupów. Były to zastygłe, stalowe placki. Przypuszcza się, że takie zniszczenia daje wybuch małej bomby wodorowej, tzw ‘mateczki’, umieszczonej w piwnicach WTC, która była by zsynchronizowana z materiałami wybuchowymi znajdującymi się na wyższych kontygnacjach. Inna teoria mówi o kilku ‘mateczkach’ ułożonych na poszczególnych kontygnacjach. Prywatnie dodam, że jeden z oficjalnie wypowiadających się ekspertów powiedział, iż samoloty uderzające w wieże WTC musiały być naładowane materiałami wybuchowymi aby w ogóle móc dokonać takich zniszczeń. Pamiętam tą opinię, usłyszaną przeze mnie z telewizji, jak dziś. Oficjalnie cytowani eksperci tłumaczą, że takie zniszczenia dokonało paliwo lotnicze z samolotów i materiały znajdujące się w wieżach WTC. Tymczasem jest to niemożliwe, gdyż te materiały nie są w stanie stopić stali; prawa fizyki temu zaprzeczają. Liczne zdjęcia i zeznania świadków potwierdzają fakt spływającego w dół, płynnego metalu, z wież WTC. Więcej na: część pierwsza tekstu Piotra Beina – klik […]

 33. […] a) zarzuty inż Piotra Beina: w gruzach WTC nazajutrz po katastrofie odkryto podwyższone promieniowanie. Zwłok zaginionych 2000 osób nie odnaleziono, znikły nawet buty strażaków poległych w tym wydarzeniu. Beton z wież WTC rozsypał się w drobny pył. Agencja American Free Press opisała zastygłą stal w podziemiach wież, gdzie przedtem stało 47 stalowych słupów. Były to zastygłe, stalowe placki. Przypuszcza się, że takie zniszczenia daje wybuch małej bomby wodorowej, tzw ‘mateczki’, umieszczonej w piwnicach WTC, która była by zsynchronizowana z materiałami wybuchowymi znajdującymi się na wyższych kontygnacjach. Inna teoria mówi o kilku ‘mateczkach’ ułożonych na poszczególnych kontygnacjach. Prywatnie dodam, że jeden z oficjalnie wypowiadających się ekspertów powiedział, iż samoloty uderzające w wieże WTC musiały być naładowane materiałami wybuchowymi aby w ogóle móc dokonać takich zniszczeń. Pamiętam tą opinię, usłyszaną przeze mnie z telewizji, jak dziś. Oficjalnie cytowani eksperci tłumaczą, że takie zniszczenia dokonało paliwo lotnicze z samolotów i materiały znajdujące się w wieżach WTC. Tymczasem jest to niemożliwe, gdyż te materiały nie są w stanie stopić stali; prawa fizyki temu zaprzeczają. Liczne zdjęcia i zeznania świadków potwierdzają fakt spływającego w dół, płynnego metalu, z wież WTC. Więcej na: część pierwsza tekstu Piotra Beina – klik […]

 34. […] a) zarzuty inż Piotra Beina: w gruzach WTC nazajutrz po katastrofie odkryto podwyższone promieniowanie. Zwłok zaginionych 2000 osób nie odnaleziono, znikły nawet buty strażaków poległych w tym wydarzeniu. Beton z wież WTC rozsypał się w drobny pył. Agencja American Free Press opisała zastygłą stal w podziemiach wież, gdzie przedtem stało 47 stalowych słupów. Były to zastygłe, stalowe placki. Przypuszcza się, że takie zniszczenia daje wybuch małej bomby wodorowej, tzw ‘mateczki’, umieszczonej w piwnicach WTC, która była by zsynchronizowana z materiałami wybuchowymi znajdującymi się na wyższych kontygnacjach. Inna teoria mówi o kilku ‘mateczkach’ ułożonych na poszczególnych kontygnacjach. Prywatnie dodam, że jeden z oficjalnie wypowiadających się ekspertów powiedział, iż samoloty uderzające w wieże WTC musiały być naładowane materiałami wybuchowymi aby w ogóle móc dokonać takich zniszczeń. Pamiętam tą opinię, usłyszaną przeze mnie z telewizji, jak dziś. Oficjalnie cytowani eksperci tłumaczą, że takie zniszczenia dokonało paliwo lotnicze z samolotów i materiały znajdujące się w wieżach WTC. Tymczasem jest to niemożliwe, gdyż te materiały nie są w stanie stopić stali; prawa fizyki temu zaprzeczają. Liczne zdjęcia i zeznania świadków potwierdzają fakt spływającego w dół, płynnego metalu, z wież WTC. Więcej na: część pierwsza tekstu Piotra Beina – klik […]

 35. […] a) zarzuty inż Piotra Beina: w gruzach WTC nazajutrz po katastrofie odkryto podwyższone promieniowanie. Zwłok zaginionych 2000 osób nie odnaleziono, znikły nawet buty strażaków poległych w tym wydarzeniu. Beton z wież WTC rozsypał się w drobny pył. Agencja American Free Press opisała zastygłą stal w podziemiach wież, gdzie przedtem stało 47 stalowych słupów. Były to zastygłe, stalowe placki. Przypuszcza się, że takie zniszczenia daje wybuch małej bomby wodorowej, tzw ‘mateczki’, umieszczonej w piwnicach WTC, która była by zsynchronizowana z materiałami wybuchowymi znajdującymi się na wyższych kontygnacjach. Inna teoria mówi o kilku ‘mateczkach’ ułożonych na poszczególnych kontygnacjach. Prywatnie dodam, że jeden z oficjalnie wypowiadających się ekspertów powiedział, iż samoloty uderzające w wieże WTC musiały być naładowane materiałami wybuchowymi aby w ogóle móc dokonać takich zniszczeń. Pamiętam tą opinię, usłyszaną przeze mnie z telewizji, jak dziś. Oficjalnie cytowani eksperci tłumaczą, że takie zniszczenia dokonało paliwo lotnicze z samolotów i materiały znajdujące się w wieżach WTC. Tymczasem jest to niemożliwe, gdyż te materiały nie są w stanie stopić stali; prawa fizyki temu zaprzeczają. Liczne zdjęcia i zeznania świadków potwierdzają fakt spływającego w dół, płynnego metalu, z wież WTC. Więcej na: część pierwsza tekstu Piotra Beina – klik […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s