Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Kompleks jot na Bałkanach

Posted by grypa666 w dniu 13/01/2010

Naloty US-NATO na Jugosławię 1999

Piotr Bein 13.1.2010

Niektórzy komentatorzy na blogu wytykają, że wszędzie węszę judeocentryków (próbują wcisnąć antysemicko, że „Żydów”!) i zboczyłem z tematu „pandemii” na religijne. Tymczasem pogłębiam temat kompleksu jot. Nie wiedziałem, że pisanie o masowych rasistowskich zbrodniarzach, dla ktorych im gorzej na świecie tym lepiej, byłoby tematem religijnym. Owszem, są elementy religijne, lecz nie tylko one decydują o złu jot.

Nic ciekawego się nie dzieje na polu pandemicznym — chyba nie myślicie, że dochodzenia UE czy WHO ws. świniaka dadzą coś pożytecznego, skoro złoczyńca ma dochodzić nt. swych zbrodni… Już Burgermeister trafiła na poszlaki powiązania z, jak to-to najpierw nazwała „iluminatami”, a w końcu „satanistami”. Badałem temat ukrytych władz, NWO itd. przez ostatnich 10 lat, wyniki opublikowano naukowo, można poczytać po angielsku tutaj:

http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/30/judeocentrics-and-mass-crimes/

http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/30/mass-deception-on-mass-violence-the-case-of-serbs/

http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/31/judeocentrics-behind-balkan-interventionism/

http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/28/revisionism-role-reversal-and-restitutions/

http://piotrbein.wordpress.com/2009/11/26/operation-danish-cartoons/

http://piotrbein.wordpress.com/2010/01/05/dirty-uranium-weapons-cover-ups/

Wśród krytyków są agenciury (dziekujemy za dowód ważności bloga i tematu dla sprawy polskiej i ogólnoludzkiej) i osoby po prostu ogłupione wszechobecną, długoletnią papką  merdialną. Dla nich warto przetłumaczyć ww. prace na polski — czy są ochotnicy?

Na razie proponuję powolną (z braku środków i czasu) edukację artykulikami ograniczonymi do kilku stron, przez co trudno ogarnąć całość. Nieco wniosków ogólnych po polsku jest tu:

http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/29/lubawiczerowie/

http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/30/ciemny-kontynent-europejscy-pomocnicy-hitlera-w-przeprowadzeniu-holocaustu/

http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/28/list-otwarty-do-dr-aliny-calej-zydowski-instytut-historyczny/

Kompleks jot zaczął planować kampanię bałkańską już w l. 1980-tych, a plany neokonów, trzonu Lobby Izraela w USA, skupiły się na tym regionie długo przed pokazaniem palcem na „Al Kaidę” w Afganistanie i Husajna w Iraku. Czy to normalne, że z wielu badaczy tematu bałkańskiego tylko badacz ludobójstwa XX-XXI wieku Bein napisał referat naukowy demaskujący rolę kompleksu? Zamiast szydzić z tego FAKTU, dratewstwo przeklęte, udowodnijcie, gdzie się mylę lub kto przede mną zdemaskował kompleks jot na Bałkanach.

Kompleks ukrywa się m.in. przez zatajanie prawdziwych obrazów wojen, które planuje z wyprzedzeniem, nakręca merdialnie, „dyplomacją” i na wiele innych sposobów oraz z których korzysta w końcu po trupach gojów. Zdjęcia ofiar w Gazie wywołały szok, ale i oczekiwaną reakcję agenciurów. Na Bałkanach kompleks jot utworzył dwa państwa radykalnego islamu przeciw europejskiej cywilizacji życia, zadał cios ostoi bałkańskiego chrześcijaństwa – Serbom, kradnąc im kolebkę państwa i religii Kosowo, wypierając także z innych ziem ich ojców od stuleci: Chorwacja, Bośnia… w końcu zasadzając wolnościowym Serbom, podobnie jak w Polsce, reżim żydomasoński przychylny „strukturom atlantyckim” — termin kryjący prawdziwy cel judeocentryzmu: Nowy Porządek Swiata drogą UE i Unii Północnoamerykańskiej.

Zatem jadziem z tym koksem bałkańskim, zaczynając nie od „secesji” Słowenii, Chorwacji i potem Bośni, tylko od późniejszych 78 dób nieustannych nalotów NATO począwszy od 24.3.1999. Wszystkie materiały poniżej pochodzą z mej ksiażki „NATO na Bałkanach” dostępnej z Wydawnictwa Bratczyk, Hajnówka, tel. 085 682 25 65. Szukam sponsora rozszerzonego wydania.

Zanim stukniesz w klawiaturę do komentarzy, przeczytaj całość ww. prac. Inaczej komentarz będzie skasowany — zbyt dużo na blogu pustego gadania, szermierki słownej i sofizmatów zamiast rzeczowości.

Niektórzy z kompleksu jot w bałkańskiej "misji humanitarnej" US-NATO: prezydent Clinton, rzecznik NATO Shea, brytyjski minister Cook, sekretarz stanu Albgright-Korbel, reporterka CNN Amanpour, Solana z wierchuszki UE, gen. Wesley Clark...

Państwa NATO: 700 mln ludności, 23 mln km². Łączny PKB 1300 razy większy od PKB Jugosławii z 11 mln ludności, 101 tys. km².

Pionek kompleksu jot Tony Blair z albańskim zbrodniarzem wojennym z Kosowa, Haszimem Thaczi.

Zbrodniarze wojenni: piloci kanadyjscy z kampanii nalotów na Jugosławię (od lewej): ppłk Yves Tessier, mjr Alain Pelletier, ppłk Sylvain Faucher: uczucie ulgi, że NATO wygrało. (foto Phill Snel Maclean’s http://www.macleans.ca/pub-doc/2000/ 03/27/Cover/32434.shtml)  Żołnierz kanadyjski  może  odmówić wykonania zadania, jeśli gwałci Konwencję Genewską. Kanada ochoczo zakupiła od USA inteligentne bomby wartości pół miliarda USD i ochoczo spuściła je na Jugosławię w kilku pierwszych dniach napadu. Rząd nie zapytał parlamentu ani podatników o pozwolenie.

Załogi bombowców B-52H Stratofortress z 2-go Skrzydła Bombowego w bazie Barksdale w stanie Louisiana i 5-go Skrzydła Bombowego w bazie Minot w Północnej Dakocie na odprawie przed rozruchem silników w brytyjskiej bazie RAF w Fairford, przed misją wyrzucania pocisków sterowanych na cele w Jugosławii. Załogi obu Skrzydeł stanowiły 2-gą Grupę Wykonawczą w ofensywie powietrznej wspierającej kampanię NATO, Siła Sojusznicza. (foto: US Air Force, sierż. zawodowy Efrain Gonzalez http://www.defenselink.mil/multimedia/)

Pilot NATO wraca do rodziny po nalotach na rodziny serbskie.

Lotnicy NATO pisali na bombach i zbiornikach paliwa, które bombowce odrzucały nad Jugosławią. Serbscy chłopcy trzymają taki szmelc wojenny z napisem: Czy nadal chcesz być Serbem?

+++++++++++++

Miasta i wioski

20 minut po rozpoczęciu Operacji Siła Sojusznicza o godzinie 20:40 dnia 24.3.1999 r. bomby NATO trafiły zakłady lotnicze Lola Utva w Panczewie pod Belgradem, jako jeden z pierwszych celów wojskowych. Kiedyś Lola Utva produkowało myśliwce J-22 Orao (Orzeł) i samoloty ćwiczebne Utva 75, ale zakład podupadł w wyniku wojny domowej i sankcji Zachodu. Zaprzestano produkcji wojskowej, naprawy spadły na b. niskie obroty. Kadłuby Orłów kiedyś wyprodukowane dla Rumunii leżakowały w stosach jak metalowe trumny, nie warte więcej niż bezwartościowy złom – pisał William Arkin w artykule w Bulletin of Atomic Scientists (maj-czerwiec 2000), podziwiającym naloty NATO.  Na zdjęciu Arkina widać „wojskowy” charakter zbombardowanego zakładu. (www.bullatomsci.org/issues/2000/mj00/mj00arkin.html). Po nalotach, propagandysta NATO Arkin w błyskawicznej podróży po Jugosławii oczacował straty na 500 osób, a było ich ponad 2 tys.

Wielkanoc (3.4.1999), Belgrad w płomieniach. Od ataków wyleciały szyby w większości domów. Wiele osób raniło szkło, odłamki i gruz. Tego dnia cudzysłów odpadł od „Adolf Clinton”. 6.4.1941 roku Adolf Hitler kazał zniszczyć stolicę Serbii. Kompleks jot uwielbia święta chrześcijańskie. Albright powiedziała, że zaprzestanie nalotów w Wielkanoc byłoby nietaktowne ze wzgl. na muzułmanów bałkańskich, za których NATO wstawiło się.

W schronach: Nie jesteśmy  pieczarkami, żeby rosnąć w piwnicy.

Dewastacja Aleksinaca (5.4.1999).

Nisz: (1) Budynki mieszkalne. (2) Most 12 Lutego po ataku 8.5.1999 r. Zginęło 2 cywilów. Był odbudowany przez Serbów, gdy odwiedziłem miasto w sierpniu 2000 r.

Kobieta niedoniosła marchewek. Jedna z ofiar bombek rozpryskowych zrzuconych na rynek w Niszu. Broń okrutna, zakazana Konwencjami Genewskimi, a NATO użyło przeciw ludności.

3-letnią Milicę Rakić zabił odłamek bomby, gdy siedziała na nocniczku 17.4.1999 r. o 21:30 podczas nalotu na Batajnicę.

Sanja Milenkowić, 15-letnia geniuszka matematyki zabita drugą bombą NATO, gdy ratowała w rzece koleżanki ranione w ataku na most w Warwarinie (30.5.1999).

Więzienie Istok.

Hotel Jugosławia w Nowym Belgradzie.

Zakłady Zastawa w Kragujewacu. Jak w wielu miejscach kraju, gdzie Serbowie stanęli ludzkimi tarczami powstrzymać naloty, pracownicy własnymi ciałami bronili miejsca pracy, z którego żyła ponad połowa miasta.

Zniszczona fabryka AGD, Sloboda w Czaczaku.

Unikalne dzieło inżynierii i architektury most kolejowy im. Żeżelja w Nowym Sadzie łączył Jugosławię z Budapesztem i Europą.Ponad 20 bomb NATO nie zdołało zburzyć mostu. Zawalił się po nieustannych nalotach NATO.

Zbrodniarz wojenny kompleksu jot na Bałkanach, gen. Michael Short.

Most Waradinski w Nowym Sadzie. Główny wodociąg miasta biegł tędy. W nalotach, budynki przy dojazdach do mostu straciły okna i tynki, a w zabytkowym Petrowaradinie pospadały dachówki od eksplozji. Gen. Michael Short przyznał, że celem nalotów po porażkach militarnych stała się ludność i zniszczenie infrastruktury cywilnej, żeby zniechęcić do socjalistycznego reżimu Miloszewicia — głównego celu kampanii bałkańskiej kompleksu jot, obok utworzenia państw islamu w Europie przeciw cywilizacji chrześcijańskiej. Short wyjaśnił prasie naloty, które zabiły i raniły tysiące cywilów: Jeśli obudzą się bez prądu w domu, gazu w kuchence, a most, po którym dojeżdżają do pracy jest zamknięty i leży w Dunaju na następne 20 lat, myślę że zaczną pytać ‘Ej, Slobo. Co to ma znaczyć? Ile jeszcze mamy cierpieć?’ Kością w gardle Shorta tkwiła świadomość inat – serbskiej przekory w obronie własnej. Inat ukształtował się przez wieki jarzma tureckiego. Short o nalotach na mosty (International Herald Tribune 14.5.1999): most, na którym mieli koncert rockowy i stali z tarczami celowniczymi na głowach – to musi zniknąć o trzeciej rano [ulubiony czas nalotów NATO].

Ofiary i zniszczona ambasada Chin. Zginęły 3 osoby, kilka rannych. Belgradczanie oddają hołd zamordowanym. US-NATO tłumaczyło się pomyłką z powodu przestarzałych map wywiadowczych. Ambasada stoi w szczerym polu w Nowym Belgradzie. Nie ma możliwości pomyłki.


Zbombardowane studio Radia i Telewizji Serbii w Belgradzie, w odwecie za pokazywanie zdjęć ze zniszczeń przez NATO. Dwa dni przed nalotem, telewizja CNN na misji w Belgradzie otrzymała poufną informacje od dyrekcji w Atlancie, że budynek RTS będzie zniszczony, więc muszą się wynieść. Dzień potem serbski minister informacji Aleksandar Wuczić otrzymał zaproszenie do wystąpienia w CNN w programie Larry King Live. Miał stawić się w budynku RTS o 2:00 rano 23.4.1999 roku, lecz spóźnił się. Pierwsza bomba eksplodowała o 2:06 w makijażowni. Zginęło kilkanaście osób. US-NATO oskarżyło …dyrektora studia, że nie ostrzegł personelu.

+++++++++++++

Konwoje Albańczyków kosowskich…

wracających do swych miejscowości, zamiast w góry i do Macedonii, jak przykazali stratedzy NATO i Wyzwoleńcza Armia Kosowa dla efektu propagandowego. Podobno NATO bombardowało Kosowo w „interwencji humanitarnej” w obronie Albańczyków kosowskich.

14.4.1999 NATO zbombardowało (8 razy!) konwój albański na drodze Prizren – Dziakowica. 73 zabitych, 43 rannych.

Reportaż MSNBC po bombardowaniu konwoju pod Dziakowicą: „rzeź wzdłuż drogi dłg. 10 km… absolutnie żadnych śladów serbskiej obecności wojskowej”.

13.5.1999 NATO kilkakrotnie zbombardowało konwój ok. pół tysiąca Albańczyków kosowskich powracających do wioski Korisza. NATO użyło m.in. broń uranową. 48 zabitych, przeważnie dzieci, kobiety, starcy, a 60 ciężko rannych,  wg rządu Jugosławii.

Albański filmik o masakrze w Koriszy
http://www.youtube.com/watch?v=ZIaJL4-f6gE
W następnym filmiku  rzecznicy kompleksu jot usprawiedliwiają się, że NATO atakowało cel wojskowy, a cywile znaleźli się tam jakoś. W jednej z kłamliwych wersji, siły Jugoslawii użyły uchodźców jako tarczę ludzką. Armia Jugosławii nie potrzebowała tarcz ludzkich, wyszła z Kosowa jako niezwyciężona, z minimalnymi stratami własnymi w ludziach i sprzęcie, ku zdumieniu obserwatorów zachodnich.
http://www.youtube.com/watch?v=Swm7D4sPraY

"NATO, zrób mi przysługę -- nie rób mi już więcej przysług!"

+++++++++++++

Pociąg pod Grdelicą
12.4.1999 samolot NATO F-15 Eagle (Orzeł) odpalił AGM-130, pocisk sterowany kamerą w nosie (zdjęcie poniżej) na pociąg pasażerski nr 393 relacji Belgrad-Skopje, jadący ok. 20 km/godz. — ograniczenie szybkości na tej wijącej się trasie pełnej starych mostów i przepustów. co widziałem kilka razy przejeżdżając tam pociągiem.  Znany przedtem z masakry „sekty” w Waco w Teksasie, krypto-żydowski głównodowodzący nalotami na Jugosławię gen. Wesley  Clark tłumaczył się z następnej „pomyłki”: w pole celownicze wymierzone w cel wojskowy – most, pociąg wjechał nagle z szybkością ponad 100 km/godz. Samolot wrócił i wystrzelił drugi pocisk, mimo że w kamerze 1-go pocisku widać było pociąg pasażerski na moście.  Dwu-osobowy F-15E ma radar APG-70 sprzężony z autopilotem,  zdolny wyliczyć moment wystrzelenia pocisku, żeby trafił w cel ruchomy (pociąg) w momencie przejazdu przez cel stały (most). W ułamek sekundy załoga F-15E może zmieniać trajektorię pocisku (jak chwali się samo NATO na zdjęciach z innych nalotów), ale  tego nie zrobiła. W okolicy nigdy nie było żadnych wojskowych instalacji. Od początku agresji NATO, mostów nie pilnowało wojsko. Ponad 50 osób zabitych, nieznana liczba „zaginionych”. Rannych nie było w pociągu, tylko w okolicznych domach, które uległy zniszczeniu od wybuchów.

Pocisk AGM-130. Masa ok. 1 t, koszt 800 tys. USD. Przymocowana rakieta nośna odpada pod koniec lotu. Za okienkiem w czubku mieści się kamera wideo i system przekaźnikowy. Dwa AGM-130 trafiły w pociąg pasażerski nr 393 pod Grdelicą. notuje pozycję samolotu i przesyła dane do centralnego komputera, mapy cyfrowej w obu kabinach itp. Radar APG-70 pozwala wykrywać cele naziemne z większych

W bazie w Aviano sierż. Bonnie Harris i lotnik 1-ej klasy, Lictor Arredondo, obsługa uzbrojenia, przydzielona do 48-go Skrzydła Bojowego z Lakenheath, przygotowują broń dla F-15. (foto starszy sierż. Keith Reed http://www.af.mil/photos/Apr1999/990600a.html)

Zniszczony most oraz 2-gi i 3-ci wagon składu.

Wnętrze drugiego wagonu, na 1-szym planie zwęgleni pasażerowie. W wagonie nr 3 nawet to się nie ostało.

Kolejarz Zoran Jovanović, ur. 1964.

Ciało kobiety wyrzucone wybuchem z wagonu.

Spalone ciała ofiar nr 2 - 9. Nr 2 to Petar Mladenović ur. 1952, reszta niezydentyfikowana.

+++++++++++++
Z „NATO na Bałkanach” P. Beina
Stela  Jowanowić z telewizji w Niszu, laureatka międzynarodowych nagród
za filmy dokumentalne, straciła męża Radomira pod Grdelicą. Zwłok nigdy nie
odnaleziono. Napisała 8.1.2000 r. do Truth in Media licząc, że list dotrze do
zbrodniarzy: „Chciałabym im posłać zdjęcia moich córek Milicy i Smiljki. Mają 16
i 18 lat i przez niego lub nich spędzą resztę życia bez ojca […] Chciałabym posłać
im zdjęcia ludzi, których zabili swoimi ‘małymi prostokątnymi monitorami’ […]
Może wtedy patrząc w twarze swoich kochanych osób – na pewno muszą mieć
kogoś, z kim dzielą życie, może wtedy sprawy stałyby się trochę cięższe również
dla nich? […] Natomiast my, pomimo tak bezmyślnych ludzi damy sobie jakoś
radę, tak jak dotąd. Bo mamy coś, czego oni nie mają – duszę!”
Odwiedziłem Stelę, Milicę i Smiljkę wiosną 2003 r. Dziewczyny pogodziły
się z losem. Były na studiach, z optymizmem patrząc w przyszłość nowej Serbii
i Jugosławii. Stela w dalszym ciągu topiła boleść po stracie męża, pracując na
okrągło. Pracowała w miejscowej organizacji…  Sorosa.
Wróciwszy do Vancouveru napisałem Koncert dla Pociągu nr 393
pod wrażeniem wizyty w Grdelicy, pod wpływem dźwięków natarczywie
przychodzących do głowy.

Miarowy rytm zębatek
pod wstęgą gumy
z procesją skorup po nadzienie
toną prochu, obwodów
i kamery
w czubku
AGM-130

Stuk wózka na złączach betonu
Wiezie dwa tłuste
nowiutkie AGM-130
w bazie lotnictwa Aviano
stempel czwór-rożnej gwiazdy
wg rekwizycji z dowództwa
w Ramstein.

Whitney  Huston śpiewa z walkmana
pani lotnik Arrendondo.
Sierżant Harris w koszulce z Disneylandu
(podobną ma żona i synek w Utah)
pogwizduje do wtóru, podłączając
pępowiny pod brzuch
F-15E.

„Tysiąc ofiar Serbów”
hipnotyzuje 2 roboty w kabinie.
Hełmy maskują dusze i twarz
przed człowieczeństwem,
chronią w mózgu piętno
widziane w telewizji w kantynie,
produkcji CNN.

Silniki najlepszego myśliwca na świecie
ryczą na chorągiewkę
w dłoni lotnika w ciemnych okularach
(od optyka w Kansas City)
i mundurze polowym
najlepszego na świecie
USA.

Orła nie słychać, nie widać
z wysokich niebios.
Radary Jugosławii
śledzą złowieszcze ptaszysko nad Niszem,
pytają wyrzutnie
milczącym spojrzeniem,
Spotkamy się?

Powietrze gwiżdże
o plastik kabiny
2 najlepszych w Lotnictwie.
10-4 potwierdza Orzeł krąży.
Oczy wlepione w krzyżyk,
dłonie na drążku nintendo
nie drgną.

Pociąg nr 393
pospiesza po szynach do celu
przez sady kwitnące śliwami wzdłuż
Jużnej Morawy (tej dziwki),
by ją przekroczyć i przemknąć
pod trasą E75 (jebaną)
ku Skopje.

Świszczy bomba
szpiegując most.
Najlepszy na świecie komputer miarkuje
spotkanie najgorszego pociągu.
W dzień kwietnia bezchmurny
najlepszy radar tropi w podczerwieni.
To APG-70.

Turkocze za stacją pociąg
lżejszy o najgorszych ludzi,
co przeżegnają się
3 palcami przed Krzyżem
z koślawą poprzeczką
na Wielkanoc w krzyżyku
w bombowcu.

Elektrowóz dudni po moście
tłumi plusk rzeki, lecz wygrywa gwizd.
AGM-130 rozrywa pociąg.
Podmuch zmiata wędkarza.
Huk zagłusza ból odrywanej ręki;
znaleźli ją potem
na wzgórzu.

Uszy na bezpańskich głowach
nie słyszą jęku rannych
i dogorywających.
A oczy,
spryskane spaloną krwią,
z lotu ptaka nie widzą
ognia ni dymu.

Ciągnie z rozpędu
krwawy kikut wagonu i staje bezradna
w deszczu zwęglonych kawałków
ciał, bagażu i wnętrz przedziałów.
Skaczący do wezbranej rzeki
nie słyszą agonii towarzyszy podróży
pod Grdelicą.

Szlochy bliskich ryją martwe imiona
cyrylicą na czarnym marmurze.
Rozerwana para ma nagrobek
bez dzieci czy Nagrody Nobla.
Nowa stal mostu tuli zwiędłe wieńce
od rodzin, budowniczych,
pytając Dlaczego?

…Przy nowym moście E75
Niemiecka rodzina rozciąga się.
Czarny mercedes wyczyszczony z cyrylicy
rusza spod czarnego pomnika
na plaże jońskie.
Za 2 tygodnie rodzina wraca
do rytmu zębatek  …dla następnej misji NATO.

Miejscowy Serb Petar (podczas nalotów NATO palił opony dla zasłony dymnej mostu) i Bein przy nagrobku małżeństwa Markowiciów przy torach pod Grdelicą, gdzie zginęli w pociągu nr 393 od bomby NATO. Za nasypem torowiska widać barierę odbudowanego mostu drogowego na E75, zniszczonego w tym samym nalocie.

Komentarze 143 to “Kompleks jot na Bałkanach”

 1. R32 said

  Wstrząsające! Naprawdę się we mnie zagotowało. Uff… Panie Bein – szacunek za włożoną pracę na rzecz research’y.
  Niech każdy to przeczyta i poogląda.
  Myślę, że zacznie się to przekładać na szacunek między ludźmi, bo musimy ewoluować i zdać sobie sprawę z tego, co robimy albo na co zezwalamy.

  • szach said

   Rządy masonerii w Meksyku w latach 20tych i 30tych XX wieku pokazują ten ich „raj na Ziemi”.Świetnie to obrazuje art.prof.J.R.Nowaka. http://www.guadalupe.opoka.org.pl/pliki/masmek.htm
   Wojna z Bogiem musi być przegrana co widać w rewolucji francuskiej ,przegral i Bonaparte i bolszewicy i Hitler i wszyscy którzy walczyli z Kościolem skończyli marnie.Bo przeciwnik Boga może wygrać bitwę,ale wojny nigdy nie wygra.

  • MagdaS said

   wracając do wczorajszego wątku o drożeniu jedzenia :

   http://www.sfora.biz/Ta-zima-wpedzi-cie-w-bankructwo-a15947

   * http://www.tvn24.pl/-1,1637890,0,1,zaplacisz-za-ciezka-zime,wiadomosc.html
   * http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zobacz-co-zdrozeje-z-powodu-zimy_126293.html

   • mizia said

    TO DOPIERO POCZĄTEK – JESIENIA WIELU TU PISAŁO O POTRZEBIE GROMADZENIA ZAPASÓW – IMIELI RACJE
    Z POWODU GŁODU MOZNA WPROWADZIC ZAMORDYZM A JAKA KONTROLA I NIKT SIE NIE WYŁAMIE JAK Z SCYPIONKA – albo weżmie albo nie – KAZDY CHCE ZREC – sami nastawią sie do czipowania przy dystrybucji zarcia 99% to zrobi i bedzie dokładnie słowo w słowo jak w biblii – NIE DOSTANIESZ ANI NIE KUPISZ NIC DO ZARCIA JAK NIE BEDZIESZ W BAZIE DANYCH – PROSTE

    WIELE ZECZY NIE MOZNA PISAĆ PRZED CZASEM BO SAMI OBWOŁACIE PARANOIKIEM PISZACEGO W CIĄGU KILKU NAJBLIZSZYCH TYGODNI ZOBACZYCIE JAK ZARCIE W CIAGU KILKU GODZIN BEDZIE DROŻAŁO – ZA TYM STOI ONZ – WMO

   • MagdaS said

    no dobrze… załóżmy ze prawda jest co piszesz ?
    jaki sens ma robienie zapasów ? przecież one sie skonczą i co dalej ?
    bedziesz tak czy inaczej MUSIAL przyjac znaczek.
    Chyba ze masz ciekawsze rozwiazanie – ale jak to ma sie znowu do planety „X” , marduk xena czy jak ja tam chcesz nazywac ?

    Jedno sie drugiego nie trzyma .. po co komu „wielki ucisk” jesli wiekszosc ludzi zginie od uderzenia (a przeciez NASA i Vatican wiedza…? w tym przypadku albo rybki albo akwarium.

   • mizia said

    to sa 2 zupełnie niezależne od siebie sprawy POZATYM NIC NIE PIERDYKNIE I NIEMA ZADNYCH KSEN I INNYCH MARDUKÓW – NO CHYBA ZE SA TO BOCHATEROWIE JAKIEJŚ TELENOWELI BRAZYLIJSKIEJ
    WIEKSZOSC LUDZI NA ONYCH SZCZĘŚCIE ROZUMUJE TAK JAK TY CZYLI TAK JAK ONI CHCĄ – NP. JAK PÓZNA JESIENIA PIOTR PISAŁ ZE BAXTER WYSŁAŁ DO CZECH 72 KILO ŻYWEGO WIRUSA PTASIEJ GRYPY JAKO MATERIAŁ SZCZEPIONKOWY T WIEKSZOSC PISAŁA ZE JEST WARIATEM – TERAZ JAK TVN W SWOICH TENDENCYJNYCH FILMIKACH O TYM PIERDNOŁ WSZYSCY PRZYJELI TO ZA FAKT – BO W TYLEWIZOZE POWIEDZIELI MUSIBYC PROWDA – I NIMA W TV -BUSTWIE NI SŁOWA O PIOTRZE ALE DRATEWKI I INNI PSEŁDO REDAKTORZY SA ODKRYWCAMI SPISKU – WIEC CZEKAJ AZ CI TVN WYSWIETLI

   • mizia said

    PS JA NIEMAM ZAMIARU NIKOGO DO NICZEGO PRZEKONYWAC JESTEM EGOISTA
    LUBIĄCYM WIEDZIEĆ TROCHE WIACEJ OD PROSTEGO LUDU – NIE JESTEM CZŁOWIEKIEM Z MISJA .
    PS. DOWIEDZ SIE CO TO TAKIEGO ROZBŁYSK CARINGTONA – TO 3 SPRAWA KTURA WISI NAD ŁBAMI LUDZKOSCI

   • mizia said

    A TU COŚ NAMACALNEGO
    RZAD OGRANICZA – DOSTEP DO CHEMIOTERAPII , OGRANICZE DOSTEP DO DIALIZ – to sa fakty – a wiesz poco – żeby zapewnic kosztem życia tych ludzi równe i terminowe dostawy dla byłłych …. BROŃ BOZE ŻEBY CHOC ZŁOTÓWKĘ MNIEJ LUB PÓŻNIEJ OTRZYMALI TO NASTEPNE ZAGROZENIE…

    http://fakty.interia.pl/polska/news/ustawa-dezubekizacyjna-niezgodna-z-konstytucja,1423813

   • MagdaS said

    ehh Mizia…

    Mizia:” to sa 2 zupełnie niezależne od siebie sprawy POZATYM NIC NIE PIERDYKNIE I NIEMA ZADNYCH KSEN I INNYCH MARDUKÓW – NO CHYBA ZE SA TO BOCHATEROWIE JAKIEJŚ TELENOWELI BRAZYLIJSKIEJ” a troche wyzej piszesz o planecie X (nazywanej tez Marduk , Xena itp), watykanie nasa itd…zdecyduj sie czy cos pierdyknie i nasa oraz watykan o tym wiedza czy tez nie.

    Co do Twojego oświecenia względem mnie – nie oceniaj – ja tego nie robię.
    Skad wiesz czy ogladam TVN ? 🙂

    Co do rozbłysku carringtona – no tak może się wydarzyc podobna sytuacja ale czy to wiesz od wczoraj ? Ziemia od zawsze jest narażona na milion przeróznych sytuacji i jakoś nic takiego sie nie stało…

    Siejesz defetyzm bez ładu i składu.
    Dalej ne będę już dyskutowała bo widzę że TY wiesz lepiej , Ty jesteś bądź co bądź oświecony a ja ciemną masa sprzed Tv. to tyle 🙂

    (że Ci jeszcze żyłki nie pękły to aż dziw)

   • Taka tam... said

    cos mi sie zdaje ze ktos tu przyszedl odwracac nasza uwage od tematu… moge sie mylic… ale tak to wlasnie wyglada…

   • szach said

    sory Mizia,ale to pomieszanie z poplątaniem.Jak Majowie i inne starożytne „uczone”ludy umialy przewidzieć koniec świata czy jakieś pojawienie się planety 3 tyś lat później,a nie przewidzialy końca wlasnej cywilizacji?Cale to krakanie o przebiegunowaniu Ziemi,planecie której nie ma itd to to samo co gadanie o zatopionej Atlantydzie i mądrych Atlantach co znali lepiej niż naukowcy dziś astronomię,geologię,matematykę,fizykę -tylko wybuchu wulkanu parę metrów od nich nie przewidzieli i wszyscy zginęli (nie wszyscy ,bo podobno uciekli na jakąś inną planetę i piją nektar z Zeusem).Albo ci „mądrzy” Majowie(którzy istnieli naprawdę) skladali ofiary ludzi by przeblagać bogów. Dajcie spokój z tymi bajkami odwracającymi uwagę ludzi od spraw istotnych tj:kompleksu Jot,Bilderbergów,masonów,
    niesprawiedliwości ,ludobójstwa,inwigilacji,
    utraty wolności przez Narody,grupy spoleczne,osobistej.Wprowadzanie tematów Nibiru itp to mącenie ludziom w glowach i dyskredytowanie tego bloga,jako opartego na rzeczywistych zdarzeniach i niszczenie pracy p.Piotra z poglądami którego można się zgadać lub nie ,ale nie można mu zarzucić pisania bajek w stylu S-F
    ================
    od pb: dobrze gadasz, flacha dla ciebie; na szczescie s-f trzymamy w komentarzach, nie przedarla sie do glownych artykulow i tak zostanie = jest tyle tematow rzeczywistych ze nie trza parac sie s-f

   • mizia said

    na półkuli pólnocnej rekordy zimna i NIESPOTYKANE MROZY
    NA PÓŁKULI POŁUDNIOWEJ NIESPOTYKANE UPAŁY
    TO NA BANK JEST NIENORMALNA SYTUACJA – TAM SUSZA WSZYSTKO ZNISZCZY A U NAS NA PÓŁNOCY WSZYSTKO WYMARZNIE = BRAK PAPU
    ps. i to nie jest sf.
    http://wiadomosci.onet.pl/2110411,12,to_byla_najgoretsza_noc_od_108_lat_nie_w_polsce,item.html
    ===========================
    od pb ; najgoretsza od 108 lat tzn. bylo juz goraco wtedy; mrozy niszcza szkodniki i sa potrzebne – zapytaj ogrodnika, nie monsanto

   • mizia said

    ps. moze jkiiś swiatły tu obecny mnie OŚWIECI DLACEGO TAK SIE ZBIEGŁO ZIMA STULECIA W JEDNYM CZASIE Z LATEM STULECIA
    ====================
    od pb: zeby srednia wyszla normalna

   • ALFA said

    @ Mizia zimy stulecia to pamiętam lata 50 i 60 to były zimy.W mediach podają teraz jaka to zima i to dotyczy rocznika 70-80-90 bo nie widzieli zimy.ha ha ha

   • Magda said

    O kurcze …. ja głupia myślałam że jak jest styczen i zima to musi byc zimno -a tu wychodzi ze to anomalie 😐 to juz lekka paranoja. Jednak w 99 czy w 2000 nie pamietam dokladnie, byla zima z -25stC i jakos nie bylo wtedy szumu.
    Chociaż biorąc pod uwagę cykle słońca to był 99 rok (11 lat – cykl slonca) Idealnie pasuje.

    Co do przewidywania wieku słońca,różnych rzeczy to wszystko to jednak teorie. Ostatnio czytałam (nie pamietam strony) że metoda aktywnego węgla za pomocą ktorej tak doskonale poznają wiek różnych rzeczy wcale nie jest taka doskonała. Odległości od planet też są inne niż się zakłada. Nie wspominając o geocentryzmie vs heliocentryzm.

    Tak czy inaczej Mizia – informacje które posiadasz, zdobywasz na stronach internetowych – dokładnie jak cała reszta z nas. Nie rozumiem wieć twojego zacietrzewienia i poniekąd wywyższania się na zasadzie ja wiem a wy nie. Prawda jest taka ze wiesz tyle co cała reszta. Każdy może się TYLKO domyślać.

    Proszę Cię więc nie rzucaj tutaj pustymi słowy (zaczytanymi na „tajnych ” stronach itd…(co do tajności, rzeczy na ktorych się opierasz na przyklad watykan i jego tajne top secret kosmos teorie” jakby byly naprawde tajne to gwarantuje Ci ze bys ich nie poznał) a własnie ludzie ktorym sie wydaje ze nie ogladaja TVN wiedza i sa lepsi od innych g… za przeproszeniem wiedza – za to wierza w tajne przez poufne ) powodzenia i naprawde nie spinaj sie tak bo Ci żyłki trzasną a na operację oka czeka sie kilka lat!

   • mizia said

    do MAGDA jesli chodzi o Polske to ok. ale np kraje w GB, PORTUGALIA , HISZPANIA I NP USA DAKOTA MINUS 55 STOPNI C. -OSTATNI TYDZIEŃ , CHINY MINUS 45 C.
    DLAMNIE DZIWNE

   • mizia said

    PS DO MAGDA KTO CZEKA TEN CZEKA NA OPERACJE – NIE WSZYSCY SA STUJKOWYMI W KOLEJKACH …..

   • Magda said

    @Mizia – oczywiście – zapomniałam że Ty jesteś lepszy, jak to robisz ze nie czekasz ? masz specjalne /rządowe\ furtki ? 😛

    Co do -55 owszem pytałam ludzi w >USA< jaka jest temp .. wiesz co powiedzieli ? :):) ze to bzdura…

    "Byłeś w stanach ? HA widzisz a ja znam kogoś kto był ! "

    P.S. Ciekawe skad masz info o -55 z TVN ktorego tak nie lubisz ?

    Pozdro
    Mizia

   • Man said

    @Mizia

    Nie przejmuj sie tym co pisza niedowiarki i pisz co wiesz. Warto dla osob ktore po czesci swiadome tego co sie dzieje! Niedowiarki kiedys i tak sie przekonaja pewnie do czego to wszystko zmierza. Zastanawia mnie czym wg Ciebie jest ta Nibiru? Kometa?

   • mizia said

    DO MAN – TEGO CZYM JEST TO NIBIRU TAK NAPRAWDĘ NIEWIE NIKT DOKŁADNIE ALE JEST TROCHĘ INFO NA YT W FILMIKACH TYCH Z INFO
    TU JEST WMIARE OGÓLNY ZARYS CZYM JEST TO COŚ

   • ALFA said

    Evo Morales zwołuje alternatywny szczyt klimatyczny

    Evo Morales zaprasza do Boliwii aktywistów, naukowców i rządowych oficjeli z całego świata na alternatywną konferencję klimatyczną.
    BOLIWIA. “Ustanowienie uniwersalnych rozwiązań dla ochrony Matki Ziemi”, m.in. tymi słowami, prezydent Boliwii Evo Morales, zapraszał we wtorek aktywistów, naukowców i rządowych oficjeli z całego świata na alternatywną konferencję klimatyczną, jaka odbędzie się w Cochabambie między 20 a 22 kwietnia.

    W odpowiedzi na porażkę szczytu klimatycznego w Kopenhadze w grudniu 2009, konferencja w Cochabambie ma zakończyć się wiążącymi umowami.

    Morales zapowiedział, że chce wywrzeć nacisk na kraje wysokouprzemysłowione, aby te przyznały się do “klimatycznego długu” jaki mają wobec krajów biednych. Rozpocznie również starania na rzecz powołania międzynarodowego trybunału ds. zbrodni klimatycznych.

    Prezydent Boliwii zaznaczył, że będzie to spotkanie z udziałem rdzennej ludności, ruchów społecznych, ekologów i naukowców oraz z udziałem rządów, “które chcą pracować z ludźmi”. W swoim przemówieniu na zgromadzeniu w Kopenhadze, Morales krytykował kapitalizm i imperializm, które jego zdaniem przyczyniły się do negatywnych zmian klimatycznych ignorując prawa natury i prawa rdzennej ludności.

    Na zeszłorocznym szczycie klimatycznym w Danii, reprezentanci 193 państw uzgodnili, że zostanie stworzony fundusz pomocowy dla krajów biedniejszych, ale nie sprecyzowano w jaki sposób pieniądze mają znaleźć się w kasie funduszu.

    Boliwia była jednym z pięciu krajów, które zablokowały Porozumienie Kopenhadzkie wynegocjowane przez prezydenta Baraka Obamę argumentując, że zostało podpisane w małym gronie wybranych państw.

    Morales potępił państwa wysokorozwinięte, które obiecały krajom rozwijającym się 10 miliardów dolarów rocznie wsparcia na projekty klimatyczne, gdy tym czasem wydają “biliony na niepotrzebne wojny” w Iraku i Afganistanie.

   • Magda said

    Z filmu :
    4:32
    zdjecia czegoś z 2002 roku
    4:50
    Nibiru bedzie widoczne przez PIERWSZYCH OBSERWATORÓW 15 maja 2009 roku. Jako slaby czerwony punkt.

    Nastepna klatka:
    5:01
    zdjecie wykonane przez amatora w 2007 jak wygladalo nibiru autor zapewnia nas ze zdjecie jest PRAWDZIWE

    na owym zdjęciu ładnie widać palemke i oczywiscie nasze nibiru SIC!

    Do maja 2011 bedzie widoczne golym okiem 🙂
    zdjęcie jak wnosze zrobione jest przez lunete ? tylko aparatem ?

    – jesli luneta to niezle łapie palmy kwiatuszki ocean i widoczna w 2009 roku planete (zakrzywienie czasoprzestrzenne z 2007)
    jesli aparatem to już w ogole sie kupy nie trzyma …

    Mizia teraz pojechaleś … Twoje teorie wygasly razem z tym filmem ktorego chyba do konca nie zrozumiales.

   • Magdalena said

    @Mizia
    Pisz,pisz,bo widze, ze to lubisz. Tylko przestan tak panikowac, bo facetowi (szczegolnie z twoich kregow) to nie przystoi. Cytat: „DZISIAJ O 14- 50 BEDZIE NIEBEZPIECZNIE BLISKO ZIEMI NIEZNANY OBIEKT 70% ŻE MOŻE SPAŚĆ NA ZIEMIĘ”.
    Tylko prosze zrewiduj poglady, zapisz na kartce, a potem sie ich trzymaj. Bo „pierdyknie-nie pierdyknie”, nawet baba na dwoje wrozyla. 🙂
    Wogule taki panikarsko-plotkarski styl blizszy jest kobietom.
    A moze chcesz wywolac panike wsrod nas?

   • Man said

    @Mizia

    Interesuje sie tym tematem od jakiegos czasu i znam troche tych materialow. Tez mi sie wydaje, ze o ile to prawda to moze byc Planeta badz Kometa, ale raczej w nas nie pieprznie. Predzej jakas zblakana asteroida choc i to moze byc tez i asteroida. Jak to mowia „czas pokaze..”.

   • Magda said

    jak na DOWIARKA MAN
    to dużo tutaj – wydaje mi się , o ile to prawda,bądź,ale raczej,choc i to może.

    Wnioski – czas pokaże – rewelacja jak na krzykaczy 🙂 A JAKIEŚ KONKRETY PANOWIE ?

    Myślę że ten temat mamy zamknięty.

   • Magda said

    @Mizia cytując Ciebie samego:

    mizia powiedział/a
    13 Styczeń 2010 @ 2:25 pm

    ODSZUKAJ …. – AŻ SIE ŻDZIWISZ

    Polecam program Stellarium (wszystkim ktorzy się chociaż troszkę astronomią interesują, lub chcą popatrzeć sobie na gwiazdy)
    Program jest dostępny pod Windowsa jak i pod unix’y. Patrząc sobienasymulacje (ruchome) można się naprzykład w trosceo własne nerwy dowiedziec ze taki punkt koło śłońca widoczny to naprzykład Wenus
    specjalnie dlaCiebie Mizia :

   • Magda said

    @Zenobiusz – nie wiem co Cię tak dziwi
    uważam że argumenty w stylu planeta X widoczna będzie w 2009 a widziana już była przez amatora w 2007 – powinny dziwić.

    Dla mnie ten argument w postaci filmu jest po prostu przytoczoną bezmyślnie, próba przekazania niesprawdzonych informacji

    Co do bunkrów – jesli widziales inne filmy na YT to nie powinieneś mieć w ogóle wątpliwośći co do tego że bunkry są słabą ochroną, bo fala uderzeniowa będzie tak ogromna ze zerwie część nawierzchni / powierzchni ziemi (watpie zeby 50 m starczyło). Co do przetrwania – no cóż komu będzie dane temu będzie – jestem wierząca więc nie bede stawiala siebie nad innych. Wierz mi ze w czasie jakby sie coś pokazało to stanę sobie na dworze i zapale spokojnie papierosa w oczekiwaniu. Nie wiem czy bym chciała żyć na planecie tak przemielonej i oglądać totalny chaos oraz znieszczenie. Oszczędź więc swoich sugestii co do ageniurstwa z mojej strony – ja dokladnie jak Ty probuję się czegoś dowiedzieć.

   • Magdalena said

    @Zenobiusz
    Dziwi cie wysyp pan? No, jezeli facet ( o Mizi pisze) jest tak malo konkretny, nie moze sie zdecydowac, zmienia zdanie w kazdym wpisie i panikuje, to nie dziw sie, ze jest odzew. A ze akurat kobiety zwracaja uwage na takie rzeczy? Coz. Kazdy wytlumaczy to sobie sam ( moze meska lojalnosc? 🙂 ).
    Po co ta atmosfera grozy w kazdej wypowiedzi? Teksty typu „cos na nas leci, oj leci, zaraz spadnie, prawie spada…”. Takich wpisow nalezaloby sie spodziewac po kramarce-panikarce, a nie powaznym facecie i widze, ze ogolnie obeznanym.
    I prosze nie rob ze mnie „merytorycznie przygotowanej do tematu”, bo zaraz dojdziemy do tego, ze jestem agentem. 🙂
    Tematu Nibiru nie mam w intencji osmieszac, sama przeczytalam kilka ksiazek na ten temat i uwazam temat za bradzo ciekawy.

  • mizia said

   DZISIAJ O 14- 50 BEDZIE NIEBEZPIECZNIE BLISKO ZIEMI NIEZNANY OBIEKT 70% ŻE MOŻE SPAŚĆ NA ZIEMIĘ – taki odłamek forpoczta n… 10 dni temu mini kometa spadła na słońce dane z nasa weryfikacja w necie – BARDZO DUŻO ODŁAMKÓW PCHA PRZED SOBĄ A WIECEJ WLECZE ZA SOBA

   PYTANKO KTO I DLACZEGO CHCE UKRYĆ TO CO PONIZEJ PYTANIE DO WSZYSTKICH – dla mało zaawansowanych w tej materii wyjasniam ze obserwacja skuteczna tego rejonu jest mozliwa tylko na sprzecie którym dysponują 2 osrodki na ziemi – DLATEGO WASZ SASIAD ASTRONOM Z LUNETĄ WYKONANA Z RURY PCV – LUB KTÓRY SOBIE KUPIŁ W REALU SPRZET – NIC NIE MÓWI – proste

   • mizia said

    ps. obydwa osrodki kontroluje w 100 % nasa
    jeszcze raz PYTAM KTO I DLACZEGO UKRYWA TO
    OFICJALNE MEDIA ROSYJSKIE PODAJA TO JAKO FAKT A OSTATNIO NAWET DZIENNIKI WŁOSKIE …

   • Taka tam... said

    gdyby chcieli to ukryc, to by jakos sensowniej wyfotoszopowali fotke nieba a nie na chama walili czarny kwadrat. wtedy nikt by nie zauwazyl i plota w net by nie poszla miedzy owieczki. a tak, mamy cos w rodzju kontrolowanego wycieku, Bog wie czy prawdziwej informacji.
    moze zwyczajnie chodzi o to zebys Ty myslal ze oni chca cos ukryc przed Toba i zebys glowkowal nad tym zamiast skupic sie na konkretach.
    PS. a od kiedy to ufamy googlom 😛
    i z calym szacunkiem, kazdy mysli co chce, ja tylko wyrazam swoja opinie i nie neguje opinii innych ani nie naklaniam do zmian niech sobie wierza w co chca 🙂
    ==================
    od pb: podobne do histerii „pandemii” = nie ma ale jest; dobrze myslisz, taka tam

   • MagdaS said

    Mizia – już kiedyś pisałam na ten temat.
    Najprościej udowodnić że coś „jest” – „ukrywając to” – nawet jesli tego nie ma.

    Czyli wystarczy stworzyć czarny kwadrat w google maps (dlaczego uważacie ze jest to miejsce jedynie sluszne ? w innych momentach krytykujecie google) tak więc tworząc czarny kwadrat, tworzy sie teorie o czymś ukrytym. Wlasciwie ludzie sami ją tworzą.

    Dalej: sama sprawdzałam – „współrzędne” ktore są wszem i wobec podawane kierują nas na miejsce kolo pasa oriona (gwiazdozbiór oriona). Swego czasu pojawiały sie informacje o tym ze widac to COS na poludniu a bedzie widoczne w 2012 juz nawet w Polsce. Co jest oczywistą bzdura, bo pas oriona jest widoczny w Polsce (pas oriona ? o i znowu mamy odwolanie do piramid bo to one stoją w jednej linii z pasem oriona 🙂 itd…)

    Napedzanie maszyny pod tytulem koniec świata 2012 …. dajcie spokój już.

   • mizia said

    a kto ci powiedział ze w 2012 coś się wydarzy STRASZNEGO TO ……
    TU MASZ

   • mizia said

    I TU TOZE

   • mizia said

    ODSZUKAJ CO OFICIALNIE TWIERDZI W TEJ SPRAWIE WATYKAN – AŻ SIE ŻDZIWISZ

   • ALFA said

    Interpretacja kalendarza majów który kończy się 21.12.2012 r.

    Według tak zwanych proroków, w tym właśnie czasie Majowie przepowiedzieli zagładę świata. Prawdą jest jednak że Majowie nie przepowiedzieli zagłady świata a koniec kolejnej epoki! Interpretacje tej przepowiedni są najróżniejsze, ale skupmy się na faktach! Kalendarze majów opierały się na niesamowicie dokładnych badaniach nieba, kolejne okresy w ich kalendarzach oznaczają wejście naszego układu słonecznego, w nową epokę astronomiczną! Aktualnie znajdujemy się w astrologicznym gwiazdozbiorze ryb, koniec kalendarza majów wyznacza okres w którym przejdziemy w astronomiczny okres wodnika. Oznacza to wyłącznie, że zmienia się położenie równika niebieskiego na tle sfery niebieskiej! Nie ma to więc żadnego znaczenia dla życia na naszej planecie!

   • mizia said

    to temat jeszcze bardziej przerastajacy niektórych tutaj piszacych NIEDA SIE UKRYC ŻE COŚSIĘ DZIEJE ANORMALNEGO PIERWSZE DELIKATNE SYGNAŁY BYŁY JUŻ JESIENIA ROKU 2009 BYŁO W MEDIACH ZWIERZATA GŁĘBINOWE ZACZEŁY SIE POJAWIAC W WODACH PRZYBRZEŻNYCH JAPONII MALAJÓW I BORNEO OCZYWISCIE LUDZIE OLALI TO OPRUCZ FACHOWCÓW KTÓRZY BYLI ZDZIWIENI CO SPOWODOWAŁO TĄ MIGRACJE – BYŁY TEORIE ZE COŚ SIĘ DZIEJA W GŁEBINACH A KONKRETNIE JAKIES ZMIANY SKORUPY ZIEMSKIEJ

  • ALFA said

   Nibiru zderza się z ziemią co 3600 lat! – Tej bujdy tłumaczyć nie trzeba, mam nadzieję że każdy z czytających ma wystarczająco wyobraźni by domyślić się że dwa ciała astronomiczne tej wielkości nie mogą się zderzać więcej niż raz!

   Nibiru uderzy w ziemię w roku 2012! – Wiemy już że nie istnieje żaden, obiekt który mógłby być, opisywaną w przepowiedniach Nibiru. Postanowiłem zapytać jednak czy istnieje jakikolwiek obiekt

   większy niż asteroida który może zagrozić ziemi.

   Ja- Czy jakakolwiek planeta lub planeta karłowata może zderzyć się z ziemią w roku 2012?

   D.M- Nie. Wszystkie planety są w stabilnych orbitach.

   Nibiru pociągnie za sobą warkocz komet które zniszczą ziemię!- Wielu „proroków” twierdzi że Nibiru mijając ziemię spowoduje, że lecące za nią obiekty wytrącone z pasa asteroid uderzą w ziemię. Jeszcze inni twierdzą że przechodząc pomiędzy ziemią a słońcem wytrąci nas z grawitacyjnych ryzów i wyrzuci z orbity! Na niektórych filmach i w artykułach pojawia się zdjęcie Sedny kolejnej planety karłowatej (w rzeczywistości nie została ona sklasyfikowana jeszcze jako planeta karłowata, astronomowie wahają się czy nie jest dużą planetoidą) dlatego postanowiłem zapytać i o nią.

   Ja- Jak długo będziemy czekać aż Eris zbliży się do najbliższego punktu do słońca. I czy przetnie ona orbitę którejkolwiek z planet?

   D.M.- Eris nigdy nie zbliży się bardziej niż na odległość około 6 bilionów metrów od słońca.(4,43 bilionów metrów to najmniejsza odległość Plutona od słońca przyp. autora) Eris jak każda planeta karłowata jest bardzo mała, bardzo odległa, i bardzo słabo widoczna. (co powoduje że przy tak krótkim okresie obserwacji ciężko przewidzieć datę dotarcia do tego pkt. Ja jednak pokusiłem się o skorzystanie z programu symulującego ruch ciał niebieskich „mitaka” by sprawdzić kiedy na oko to nastąpi. Nikt z nas nie dożyje tego dnia, bo według aktualnych danych stanie się to w okolicach 2265r przypis. autora)

   Ja- Czy Sedna jest aktualnie w najbliższym punkcie od słońca?

   D.M- Sedna również ma stabilną orbitę i nie zbliża się do słońca.

   Nibiru jest Brązowym karłem! (Pozostałość po słońcu, gazowa planeta nie wielkich rozmiarów i o potężnej masie. Przyp. Autora) – Są wśród tych „proroków” tacy którzy twierdzą że zagraża nam wygasła gwiazda która zbliżając się do naszego układu, pod wpływem słońca zapłonie na nowo i zaistnieje ponownie jako gwiazda, zmieniając trajektorie planet w naszym układzie, bądź spowoduje wielkie katastrofy na ziemi. Są to również bujdy.

   Ja- Czy jest jakikolwiek obiekt w systemie słonecznym który mógłby być brązowym karłem?

   D.M.- Nie. Jeśli by był, został by odkryty dekady temu dzięki obserwacji nieba w podczerwieni z przestrzeni kosmicznej.

   Przebiegunowanie ziemi.

   W wielu przepowiedniach na rok 2012, powtarza się informacja o przebiegunowaniu ziemi. Wielu interpretatorów próbuje przekonać nas że przebiegunowanie ziemi zachodzi co jakiś czas. Jest to przeinaczanie faktów, Przebiegunowanie ziemi ani innej planety jest nie możliwe i nigdy nie miało miejsca. To o czym powinniśmy rozmawiać i o czym wspomina nauka to przebiegunowanie magnetyczne ziemi. Niejeden czytający zapyta :Jaka jest różnica? Pierwszy oznaczał by odwrócenie się planety „do góry nogami” drugi oznacza zmianę pola magnetycznego.

   Przebiegunowanie magnetyczne ziemi spowoduje nieopisane katastrofy!- W wielu przepowiedniach pojawiają się informację jakoby to wydarzenie miało spowodować powstanie potężnych fal wody z oceanu, trzęsienia ziemi na niespotykaną skalę, zmianę orbity, zmianę kierunku ruchu. Są to wszystko bujdy. Ponadto zmiana kierunku ruchu obrotowego bądź jego zanik jak podają niektóre źródła, miały by spowodować w. w. katastrofy a prorocy ci podają nam sposoby jak się uchronić! Znając prawo zachowania pędu każdy z nas może wyobrazić sobie że gdyby obiekt poruszający się z prędkością 1.6655 km/h (Prędkość obrotu na równiku przyp. Autora) nagle się zatrzymał wszystko co na nim stoi wystrzeliło by w przestrzeń, ale jest to i tak teoria gdyż zajście takie nie ma prawa nastąpić!

   Ja- Czy zmiana pola magnetycznego ziemi może spowodować zmianę trajektorii jej orbity?

   D.M.- Nie. Magnetyczne odwrócenie zdarza się w nieregularnych odstępach co około 400 000 lat. I nie ma żadnych konsekwencji ani dla rotacji ani dla orbity ziemi.

   Ja- Czy może spowodować trzęsienia ziemi?

   D.M.- Nie.

   Ja- Czy może spowodować wielkie fale wody z oceanu?

   D.M- Nie.

   Ja- Więc na co wiemy, że przebiegunowanie magnetyczne ziemi będzie mieć wpływ?

   D.M.- Po zamianie, nasze kompasy będą wskazywać południe zamiast północy. W trakcie przenoszenia (które potrwa prawdopodobnie kilka tysięcy lat) nasze kompasy magnetyczne nie będą działać.

   Przebiegunowanie Magnetyczne Słońca!

   Jest to najciekawsza z przepowiedni na rok 2012, ponieważ wiemy że będzie mieć miejsce. To z czego większość z nas nie zdaje sobie sprawy, to fakt że jest to zupełnie normalne zdarzenie. Zachodzi ono co 11 lat. Ostatnie miało miejsce w 2001 roku, część z nas pamięta na pewno, ostrzeżenia w TV by wyłączyć komputery, komórki itp. gdyż promieniowanie może je uszkodzić, jak i to by oglądać niebo gdyż jeśli będzie czyste ujrzymy zorzę polarną. Naszą niewiedzę wykorzystują „wieszcze grozy” by posługując się tym faktem (co ciekawe fakt ten przytaczany jest także przez przeciwników teorii przebiegunowania magnetycznego ziemi, lecz efekty jakie ma ono wywołać są równie mocno przesadzone) zasiać strach w naszych umysłach.

   Przebiegunowanie Magnetyczne Słońca wyłączy jonosferę ziemi i wszyscy zostaniemy napromieniowani i umrzemy!- Jest to teoria przedstawiana zarówno przez zwolenników końca świata 2012 jak i tzw. sceptyków innych teorii, co pokazuje jak mało wiemy o świecie dookoła nas. Jest to oczywiście bujda. Żeby zdezaktywować jonosferę ziemi wiatr słoneczny musiał by być tak potężny że słońce straciło by większość swej energii. Naukowcy nawet nie przyjmują takiego scenariusza za prawdopodobny.

   Ja- Czy jak przewidują niektórzy naukowcy kolejne przebiegunowanie magnetyczne słońca, wygeneruje silniejszy niż ostatnio wiatr słoneczny; może to spowodować dezaktywację jonosfery ziemi?

   D.M- Nie. Przechodzimy przez ten cykl słoneczny co 11 lat, i większość z nas nawet tego nie zauważa.

   Ja- Więc co w takim razie spowoduje na ziemi?

   D.M.- Nic wielkiego. Możliwe że jaśniejsze zorze.

   Ja- Czy zorze widziane w takiej skali, i wiatr słoneczny którego są efektem, będą mieć wpływ na organizmy żywe?

   D.M- Nie.

   Ja- Ale czy będą mieć wpływ na elektronikę? I jeśli tak, czy powinniśmy obawiać się tego wpływu?

   Znaczy czy będą mieć wpływ na nasze komputery osobiste,telewizory,komórki. I jak długo potrwa ten efekt, dłużej niż same zorze?

   D.M.- Tak, mogą mieć wpływ na elektronikę satelitów. Niektóre satelity są wyłączane na kilka godzin w trakcie burzy słonecznej by chronić ich elektronikę.

   Przebiegunowanie Magnetyczne Słońca spowoduje przedwczesne przebiegunowanie magnetyczne ziemi.- Jest to bardzo częsta teoria wśród proroków 2012. Obiekty te są tak odległe od siebie że ich magnetyzm nie ma na siebie wpływu, więc są to również czcze pogróżki.

   • mizia said

    NIC W NIC NIE PIERDYKNIE ANI NIE ZDERZY SIE
    A CI CO PISZĄ CO BEDZIE TO SĄ ….. DELIKATNIE MÓWIAC

    FAKT JEST TAKI ZE COŚ LECI – NAZWA ROBOCZA A NIECH MU BUDIET I NIBIRU
    PS. A GDYBAĆ TO SOBIE MOZNA ” GDYBY NA D… ROSŁY GRZYBY TO D… Z CZASEM STAŁA BY SIĘ LASEM.

   • MagdaS said

    OK leci leci – I CO ? co z tego wynika ze cos leci w kierunku ziemi jeśli jak sam twierdzisz 🙂 NIC W NIC NIE PIERDYKNIE.

    Bo głównie to bym chciała własnie przeczytać – narazie nie moge z tych chaotycznych wypowiedzi wyciągnać żadnej informacji .

    -Watykan wie ze cos leci
    -Nasa wie ze cos leci
    -Mowili o tym w rosyjskiej i wloskiej telewizji
    -nie pierydknie

    TO MIZIA NAPISZ KONKRETNIE CO SIE STANIE (w/g Ciebie)

   • mizia said

    DO ALFA A CO Z TYMI 2 FILMAMI Z OFICIALNYCH DZIENNIKÓW – SPREPAROWANE

   • mizia said

    PEWNIE NIEWIARYGODNE BO BYŁ TO DZIENNIK WŁOSKI I ROSYJSKI A ZAPOMNIAŁEM ZE MONOPOL NA PRAWDE MA TVN -SORKI
    TYM TOKIEM ROZUMOWANIA MOZNA ZAZUCIC PIOTROWI ZE ZDJECIA Z JUGOSŁAWI SAM Z KOLEGAMI SFINGOWAŁ- DOWÓD – NIE BYŁO W TVN – A idzcie wy wszyscy w p……. jak powiedział sofronow

   • MagdaS said

    w/g mnie dziennik rosyjski czy tez włoski nie sa wcale w lepszym położeniu niż tvn dlaczego wiec im bardziej wierzyc ?

    To zas co pisze ALFA ma sens….po prostu

   • ALFA said

    Specjalne ułożenia planet.

    Wiele z teorii opiera się na „faktach” według których, w 2012r. Nasz układ znajdzie się w centrum naszej galaktyki,czy w specjalnej jej lokacji. Inni twierdzą że planety naszego układu znajdą się wtedy w jednej linii. Są to oczywiście również bujdy. p. David Morrison na stronie NASA odpowiada na pytania związane z tą próbą wprowadzenia zamętu. Przytoczę tu jedną z jego wypowiedzi, na pytanie co się wtedy stanie:

    „Nic się nie stanie. Ludzie których nazywa pan „profesjonalistami” są artystami którzy jak wszyscy inni sprzedają bujdę 2012. Na pewno wiedzą że ziemia nie przejdzie przez środek galaktyki, a pozycja ziemi w galaktyce nie ma związku ze zmianami w jej polu magnetycznym. ….. „
    Jak widać wszystkie przepowiednie związane z zagładą na rok 2012 są wyssane z palca i nie mają poparcia w nauce ani obserwacjach astronomów amatorów. Nie ma się więc czego obawiać! Uczy to nas jednak jednej ważnej rzeczy! Nigdy nie wolno ufać teoriom bez ich własnoręcznego potwierdzenia. Pozdrawiam i życzę spokojniejszych dni.
    Jakby miał być koniec świata to sprzedajmy wszystko i bierzmy kredyty i zwiedzajmy świat i używajmy póki się da.

    Co ustawienia planet, jest ono widoczne na obrazkach poniżej


   • ALFA said

    Specjalne ułożenia planet.

    Wiele z teorii opiera się na „faktach” według których, w 2012r. Nasz układ znajdzie się w centrum naszej galaktyki,czy w specjalnej jej lokacji. Inni twierdzą że planety naszego układu znajdą się wtedy w jednej linii. Są to oczywiście również bujdy. p. David Morrison na stronie NASA odpowiada na pytania związane z tą próbą wprowadzenia zamętu. Przytoczę tu jedną z jego wypowiedzi, na pytanie co się wtedy stanie:

    „Nic się nie stanie. Ludzie których nazywa pan „profesjonalistami” są artystami którzy jak wszyscy inni sprzedają bujdę 2012. Na pewno wiedzą że ziemia nie przejdzie przez środek galaktyki, a pozycja ziemi w galaktyce nie ma związku ze zmianami w jej polu magnetycznym. ….. „
    Jak widać wszystkie przepowiednie związane z zagładą na rok 2012 są wyssane z palca i nie mają poparcia w nauce ani obserwacjach astronomów amatorów. Nie ma się więc czego obawiać! Uczy to nas jednak jednej ważnej rzeczy! Nigdy nie wolno ufać teoriom bez ich własnoręcznego potwierdzenia. Pozdrawiam i życzę spokojniejszych dni.

    Jak ma być koniec świata to radzę sprzedać wszystko i nabrać kredytów zwiedzać świat i hulać ile się da!!!

    Co ustawienia planet, jest ono widoczne na obrazkach poniżej

   • navajo88 said

    Wszystko pięknie wszystko znamy i wszystko rozumiemy ,ale czynnik zwanym X zawsze może się pojawić i kto wie co się jeszcze może wydażyć i jak zazwyczaj mawiam :Pożyjemy zobaczymy bo nasza wiedza o wszechswiecie jak na razie jest mała co z tego że wmiarę rozumiemy istnienie czarnych dziur we wszechświecie jak nie mamy pojęcia jakie w nich zachodzą zjawiska fizyczne i co się dzieje we wnętrzu czarnych dziur !!!! ,a to tylko jeden z wielu przykłdów a co do naszego słońca ,ono prawdopodobnie istnieje już 4,5 miliarda lat !!! a jeśli już znależliśmy się w sytuacji żaby siedzącej w naczyniu z ciepłó wodę i ta woda jest nadal podgrzewana i żaba nawet tego nie podejrzewa ,,co !!! znacie tą teorjię !!!! . Można jeszcze wiele przytoczyć przykładów z tej łączki zwanej Wszechświat ,ale jak mówię pożyjemy zobaczymy

   • navajo88 said

    A ta teoria dwóch żąb mówi : że jeśli weżmiemy jedną zabę i wrzucimy do naczynia z wrzącą wodą to żaba natychmiast wykoczy z tej woby ,,ale jeśli włożymy drugą żabę do naczynia z wodą i zaczniemy ją powoli podgrzewać ,,to żaba się nie zorientuje i się po prosyu w niej ugotuje ,a to jest taka analogia do tej teorro odnoszącej się do słońca i jego wieku i naszego dalszego istnienia jako wiodącego gatunku na ziemi ,a po za tym istnieje jeszcze coś takiego jak nagłe wymieranie gatunków na ziemi i ostatnie takie wymieranie miało miejsce około 65 milonów lat temu w okresie wyginięcia dinozaurów , i to także czeba mieć na uwadze ,a zasoby naturalne szybko się kończą;
    ===============
    od pb; koncza ci sie moze w spizarni, a naturalne raczej nie;
    energia – praktycznie niewyczerpalne slonce; naklady na te energie rozwiazalyby problem szybciej niz wojny toczone podobno w imie ropy;
    wiatrowa niewykorzystana (jeszcze pare lat temu lobby atomowe pl opluwalo wiatraki, a teraz widze stoja w miejscach ktore byly ‚nieoplacalne’; niemcy coraz wiecej ich stawiaja, widze ich co rok wiecej jadac z/do lotniska w berlinie);
    energia plywow morskich, pradow rzek i strumieni – praktycznie nieruszona, kłody od unych;
    energia atomowa celowo zabrudzona = uny ukryli technologie ‚spalania’ wszelkich substancji radioaktywnych = napisalem artykul bodajze w zielonych brygadach, nie pamietam keywords;
    poklady metanu sa tak ogromne ze emisje wprowadzilyby glob w ere dinozaurow (ocieplenie);
    zarcie
    przejedz sie po swiecie, zobacz ile ziemi niewykorzystanej, w tym pustynie, zobacz co mozna zrobic z pustyni (izrael, bogate kraje arabskie) jak sie chce i sa srodki zamiast na wojny i scypionki;
    ile zarcia sie marnuje celowo zeby utrzymac cene, monopol;
    osadnictwo
    bzdura ze nie ma miejsca = nie ma woli i sprawiedliwosci = celowo;
    bzdura ze miasta musza stac sie slumsami = celowo (patrz np. miasta kanadyjskie, skandynawskie, austriackie…)
    odsunac od wladzy satanistow a zapanuje raj na matce-ziemi

   • navajo88 said

    Słońce nie jest niewyczerpalną składnicą energi i ono kiedyś zacznie na początek zwiększać swoją objętośc i pożre swoją koroną planetę Merkury ,Wenus i częściowo Ziemię i to się stania za jakieś około 4.5 do 7,5 miliarda lat ,ale co najśmieszniejsze to jest to że wielkie wymieranie może się już zaczęśc za koło 1 – 2 tysiące lat ,,i co wtedy ????? . To jest świat w kturym żyjemy i bez kturego się nigdy nie obejdziemy ,a wyprawy do innych układów planetarnych ,lub innych gwiazd to jak na razie można sobie pomiędzy bajki włożyć lub liczne teorie naukowe

   • ALFA said

    @Zenobiusz ja już nikomu nie ufam,świat jest zakłamany.
    A co ma się stać to się stanie na pewne sprawy nie mamy wpływu.A o co możemy walczyć to będziemy walczyć.

   • mizia said

    do alfa walka walka ale zapowiada sie ze prawie nikt nie chce wierzyc w nic poza info z tv CHODZI O TO ZEBY JAK NAJWIECEJ LUDZI PRZETRZYMAŁO I WYGLADA NA TO ZE KAZDY BEDZIE MUSIAŁ TO UCZYNIC INDYWIDUALNIE TO ZE KTOS LUB COS USILNIE NASTAJE NA RODZAJ LUDZKI JEST FAKTEM I WIDZĘ ZE WSZYSTKIE CHWYTY ZACZYNAJA BYC DOZWOLONE W CELU ZNIEWOLENIA I PEŁNEJ KONTROLI NAD TYMI CO POZOSTANA PO ZARAZACH , KATAKILIZMACH ,WOJNACH I TP ITD.

  • PvelP said

   • PvelP said

    filmik spekuluje na temat wywołania HAARP’em trzęsienia ziemi na Haiti. Oglądajcie puki nie zniknął! Dwa filmiki o podobnej tematyce dziś szlag trafił!
    =================
    od pb: hipoteza dosc prawdopodobna; joe vialls udowodnil ze tragiczne tsunami na Boze Narodzenie pare lat temu spowodowala miniatomowka zdetonowana w rowie tektonicznym przy wybrzezu indonezji

 2. Deact said

  Ale ten blog zdziadział! W czasach, kiedy jego treści pokrywały się z nazwą-aż przyjemnie było poczytać. Teraz przypomina on witrynę jakiejś sekty 😦

  • grypa666 said

   od pb: tak mialo byc! dolaczasz czy splywasz?

   • Deact said

    Jasne, że spływam! Zbyt się cenię, abym wchodził między świry. Ukłony!
    ================
    od pb; dzieki za wizyte

   • ALFA said

    @Deact Baj Baj!!! jesteś młody i nie znasz życia trzeba pożyć ,żeby coś wiedzieć o życiu idż pograć sobie w grę,która wypierze ci mózg.A życie przyniesie ci wiele niespodzianek.

  • ALFA said

   @Deact nie podoba ci się ten blog nie musisz tu zaglądać ,tu jest pisana prawda ,jaki los może człowiek człowiekowi zgotować przy rządzących psychopatach.I módl się ,żeby taki los nas nie spotkał.

  • kasia said

   Deact
   Masz w pelni racje, kiedys tu byly ciekawe informacje o grypie a teraz sa o jakiejs sekcie zydowskiej z drastycznymi zdjeciami.
   =============
   od pb: kompleks jot to nie sekta i nie zydowska

   • hjk said

    niedługo moze będzie powrót do tematyki grypy…
    a troche zdjec i opisów sie przyda, zeby wiedziec, z kim sie ma do czynienia i mobilizowac do dzialania
    ==============
    od pb: do zarazy powrocimy gdy bedzie warto = obecnie manipuluja procesem dochodzeniowym, nie bede marnowal na to czasu, poczekamy na wpadki

   • Głos66 said

    Do @Kasia „a teraz sa o jakiejs sekcie zydowskiej”

    Tak Kasiu, to prawda:
    – właśnie ta sekta chciała ludziom zamydlić oczy na temat świńskiej grypy
    – właśnie ta sekta chciała ludziom zamydlić oczy na temat globalnego ocieplenia
    – właśnie ta sekta chce wprowadzić Znak Bestii w CZIPACH
    – i ta sama sekta powoduje wszystkie wojny na świecie.
    Tak, to właśnie oni: ILUMINACI (wielce oświeceni) – Sataniści – Władcy tego świata.
    P.S. Oglądnij sobie film na DVD pt. „Fakty i Akty” – (i nie jest to film rozbierany).
    ====================
    od pb: skad ta pewnosc, glos66? iluminaci sa narzedziem komplesku jot, do pozbycia sie po wykonaniu zadania powierzonego w xiii wieku przez rotszyldow

   • grypa666 said

    od pb: poprawka: w XVII wieku

   • Adam said

    @ Kasia…

    przecież sprawa świnskiej grypy jest już praktycznie załatwiona. Teraz należy to tylko monitorować…

   • VIVIEN said

    KASIA PISZE:”:Masz w pelni racje, kiedys tu byly ciekawe informacje o grypie a teraz sa o jakiejs sekcie zydowskiej z drastycznymi zdjeciami.”::::::::::::………………………………………..CO TY PLECIESZ KASIA ? CIEKAWE INFORMACJE O GRYPIE??? TOZ TO BYL HORROR PSYCHICZNY ! … terazniejszosc ! nasze zycie zagrazalo … i w tej chwili jeszcze zagraza – pewnie bardziej niz kiedys …. ale musze przyznac ,ze te drastyczne fotki z GAZY albo JUGOSLAWII… byly ! nie wzbudzimy zmartwych ludzi i dzieci .ktore cierpialy … mozemy zapobiec naszym glosem … VETO w razie nastepnej TRAGEDII …. a grypa – byla i jest problemem:::…. PSYCHICZNIE MECZACYM – LUBISZ HORRORY I WYOBRAZANIE SOBIE JAK BEDZIEMY PADAC NA JAKAS ZMUTOWANA CHORUBSKO -MAM DOSC tematow co zjesc aby pozyc dluzeej itd… czosnek i czosnek brrrrrrrr – toleruje znosze czasem zjadam ale mam go juz dosc hahahaa CIESZE SIE ZE MOZEMY CHOC TROCHE ODETCHNAC! …WIOSNA W KROTCE I GRYPA PRZYJDZIE …. co tez chcesz z tego jakies foty ?

  • gustaf said

   @ Deact
   Wszystkim, a Tobie w szczególności kilka prawd w przekładzie religijnym na nasze.
   Wnioski wolne dla każdego…
   http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html

   Dla mnie taki , wolny od podtekstów religijnych.
   W trosce o zdrowie warto by poszukać dostawcy koszernej żywności.
   Ot , tylko po to , by nie zdechnąć jak pies jedząc to co „bydło”

  • nnn said

   Ludzie na tym blogu wszedzie wietrza agentow a stosuja metody i kulture wypowiedzi dokladnie pokrywajca sie z komunistami w latach 1944-1989. wystarczy poczytac w starych gazetach w jaki sposob zwracano sie do opozycji.

   Czyli zdanie ktore kiedys podalem a ktore zostalo odrzucone sie sprawdza
   Nienawiesc powoduje ze upodabniamy sie do obiektu naszej nienawisci. dlatego Jezus przestrzegal przed nienawiscia. Bo nienawisc to narzedzie wymyslone przez sztana do klonowania zla.

   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx[bzdury usunal pb]
   P.Bein ma pelne prawo usuwac wypowiedzi. Przyszeldem na ten blog wspomodz dobra sprawe, ale przez kilka m-cy mojej obecnosci na tym blogu zauwazylem ze powoli sie wykruszaja pewne wartosciowe osoby- nie agenci. Ja ze swojej strony moge zacytowac znane powiedzenie:
   JA WYCHODZE- OSTATNI GASI SWIATLO.

   Co do wszystkich tych ktorzy trzymaja za klamke. Walczyc bedziemy musieli ale tylko prawe serce pomoze nam zwyciezyc. Do zobaczenia na polu bitwy.
   ===========================
   od pb: obiecalem wywalac wpisy niedoinformowane; z wielkim przekonaniem o swej ignoranckiej racji piszesz o obozach koncentracyjnych i gwaltach == propaganda kompleksu jot, ktora podtrzymujesz po dobrych kilku latach zdemaskowania! ty chcesz tu moraly prawic o prawym sercu i nienawisci?

 3. Marek said

  Wielkie dzięki Piotrze że otwierasz nam oczy, prosimy o więcej artykułów.

 4. Taka tam... said

  ja moge sprobowac potlumaczyc ten pierwszy artykul panie Piotrze… albo chociaz jego czesc.

 5. A said

  Od kliku dni nie wchodzę już na bloga. Czemu mają służyć te brutalne zdjecia?
  Wiem ze świat jest okrutny, ale ten blog czytaja ludzie o trochę wiekszej wrażliwości. Ja wymiękam. Mogę poczytać o tym co sie dzieje ale ilość i szczegółowość tych obrazów jest nie do przeżycia. Dziś zajrzałam na blog sądząc ze poczytam co aktualnie sie dzieje w sprawie szczepionek, czipów itp a tu kolejna porcja z rzeźni. Dla mnie to trochę za duzo więc żegnam wszystkich. Mam nadzieję że autorzy bloga wezmą pod uwage moją delikatną sugestię, chciałbym móc uczestniczyć w dyskusjach.

  • Marek said

   temu mają służyć żeby świat przestał być tak okrutny

  • Taka tam... said

   nie zgodze sie, a powiem wiecej, takie fotki powinny byc pokazane w jak najwiekszej ilosci miejsc w merdiach glownego nurtu oczywiscie z adekwatnym opisem co by ludnosc wiedziala kto nami rzadzi i jaki ma szacunek do zycia ludzkiego. powinny byc wyslane do naszych rzadzacych i innych tego typu z dopiskiem ze my wiemy co sie moze stac i jak sie stanie wzgledem nas to nie popuscimy 😉

   ps. niektorzy wieszaja w miejscach publicznych zdjecia aborcjonowanych plodow/dzieci. czemu by nie wieszac tego typu zdjec… np zdjecie rozwalonych dzieci z palestyny z opisem ‚zobaczcie co robia XXX’ … albo chociaz tych z Serbii albo skadkolwiek inad gdzie straznicy swiatowego pokoju dokonuje rzezi… trzeba ludziom oczy otwierac 🙂 zeby pozniej jakis p******k czy kto inny nie jechal do Afgani walczyc za nasza wolnosc…

   a tak swoja droga do TV czy do tworcow gier komputerowych nie skarzycie sie o drastycznosc. 😉 albo o to ze was oklamuja.

   • hjk said

    dokładnie tak z tymi grami, a miliony dzieciaków mniejszych czy wiekszych w to graja
    ====================
    od pb: gry subtelnie przygotowuja do nwo, roli biernych obywateli, miesa armatniego…

   • VIVIEN said

    JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA!… dreczy kogos wrazliwego sumienie ? My nie jestesmy winni… NIECH SOBIE KAZDY MAJACY CZYSTE SUMIENIE POWIE: DO CZEGO NIE PRZYLOZYLEJ REKI – NIE JESTEM WINIEN… to pomoze osobom wrazliwym – Pamietajcie – ogladajac takie zdjecia – przyzwyczajamy sie i jeli zobaczymy na zywo – to prawdopodobnie ominie nas -TEN OLBRZYMI SZOK ! wole byc przygotowana …. niz ze zdziwienia rozpaczy szoku i rozczarowania potracic zmysly !!! NIEPRZYJEMNY TEMAT OFIARY BYLY I JESZCZE GORSZE – PRZYKLAD :LADNE PARE LAT TEMU – SPOTKALAM na placu zabaw pewna mloda JUGOLKE sympatyczna i plakala dosc mocno – obserwowala swe bawiace sie dziecko… zapytalam dlaczego placze czy moge w czyms pomoc – nie potrafila po niemiecku ani po polsku ale jej jezyk pozwolil na zrozumienie mi tej zbieraniny slow w roznych jezykach – udalo jej sie opuscic teren ostrzeliwany dosc wczesnie … plakala sama na lawce …. tak ciezko jej bylo… opowiadala jak maz potrafil rozciac brzuch ciezarnrj wlasnej zony poniewaz nie byla po jego stronie … a co dopiero moze OBCY UCZYNIC OBCEMU? DENVER …..”OBRAZKI ” MOWI SAM ZA SIEBIE…..

  • grypa666 said

   od pb: nie wchodzisz? :<)
   o cipach i scypionkach mozesz wygooglic; tego co tu pokazuję z jugoslawii juz coraz mniej na necie, musialem prosic serbow o zdjecia; ostrzezenie: bedzie wiecej… Chorwacja, Bosia, Kosowo; polecam ci do CZYTANIA art. o zmylce w srebrenicy — oparty na analizie trupow ale bez zdjec = prawdy nie dojrzysz bez grzebania sie w trupach i chodzenia po szpitalach, kostnicach …czy ktos ma pojecie co naprawde zdarzylo sie z ukrainka? tacy jak ty stchorzyli przed kostnicami i policją to i guzik wiemy; no więc idz w bezpieczenstwo sterylnego netu, przekonany o "najgorszej zbrodni ludobojstwa w europie od ii wojny swiatowej":
   http://de-construct.net/e-zine/?p=9034

  • Ewa said

   Ksiazki z obrazkami sa przeznaczone przewaznie dla malych dzieci.Wyroslam juz z dziecinnych sukienek i nie ogladam obrazkow,moge najwyzej przeczytac.To bylo do A.Obrazy dzialaja na wyobraznie a te tutaj sa jak najbardziej prawdziwe.Trzeba je ogladac,nawet jesli to boli, bo musi zabolec.Nastepnie trzeba zadac sobie pytanie dlaczego tak jest?,kto chce wojen i jaki z nich pozytek?Pan Piotr tam byl i dziekuje mu za te makabryczne zdjecia.Powiem tak,pierwszy raz w zyciu cos takiego ogladam i bede te zdjecia pokazywac dalej.Naga prawda o wojnie miesci sie wlasnie w tych fotografiach.A gdzie sa ci,co zrzucali tam te bomby?czy moga spac spokojnie?Swiat potrzebuje przebudzenia,bo taniec na lodzie dobiega konca.
   ====================
   od pb: ci co zrzucali: kilka zdjec, urywek i wiersz z ksiazki sa wlasnie o tym = slepa nienawisc do ‚wroga’ z ekranu cnn, ok bombardowac niewinne rodziny i wrocic do swojej; napisy na bombach i odczepnych zbiornikach paliwa…

  • Brenda said

   Mam bardzo liczna rodzine i powiem wam, ze nikt, NIKT z nich nie ma pojecia co wyprawia sie na swiecie. Owszem , domyslaja sie, ale nie widza co tak na prawde wyprawia sie w imie wolnosci. To dobrzy ludzie, ktorzy potrafia ostatnim groszem wspomoc potrzebujacego, ale na tym sie konczy.
   Przedstawiane zdjecia sa niedostepne dla zwyklych ludzi. Nie kazdy ma internet, nie kazdy ma dostep do tych materialow. Ludzie chodza do Kosciola i tak na prawde nie wiedza o co sie modlic. Modlitwa ma wielka moc, ale rozpraszana jest marzeniami nowym samochodzie. Czesto ludzie modla sie o byt swoich bliskich, bo tak zgnebiono czlowieka by sie istotnymi sprawami nie zajmowal, a moze wystarczylo by sie modlic o milosc bliznich? Moze udaloby sie wymodlic szacunek do innego czlowieka?
   Ale wracajac do tych materialow: powinny byc dostepne dla nieuswiadomionych. Niech maja wybor. Nie myslmy sobie, ze rencista, emeryt, albo jakas kobiecina po szescdziesiatce, ktorej pozosto juz tylko pilnowanie wnukow, nic nie wnosza do sprawy. Nie tylko mlodzi maja cos do powiedzenia i nie tylko oni moga zawalczyc o sprawiedliwosc i milosc. To nie zawalidrogi.
   Rozpowszechniajcie te zdjecia, niech nie gnija w archiwum.
   ===========
   od pb: a propos starszego pololenia jest w ‚wszystko zaczyna sie sprawdzac cz.4’

  • mizia said

   TE ZDJĘCIA POWINNY BYĆ W TV – pytanko dlaczego ich niema – komu zalezy zeby ich nie było – TYM CO UWAŻAJĄ ŻE ” JESTEŚ PIECZARKĄ I NALEŻY TRZYMAĆ CIE W CIEMNOŚCI I KARMIĆ GÓWNEM”
   A KIM ONI SA – jak to piotr powiada JUDEOCENTRYCY

 6. Bruno said

  Czas na info z Ukrainy
  Za Ministerstwem Zdrowia komunikat z 12 stycznia.
  Zachorowało od początku epidemii 4106091 osób
  W ciągu ostatniej doby zachorowało 53814 osób.
  Zmarło 940 osób.
  Ostatniej doby 22 osoby, poprzedniej doby 22 osoby.
  Najwięcej osób ostatnio umiera w Kijowie i w Doniecku.

  • mizia said

   A WIESZ ILE W POLSCE – zapewniam cie ze liczby terz sa ciekawe – ale jest oficialne wytyczne zabraniajace wykonywania tych statystyk obowiazuje od 18 .12.2009 roku na wyrażne polecenie wspaniałej minister kopacz ……..

   • Bruno said

    W Polsce według statystyk prowadzonych przez niemiecki portal medyczny Arzte 148 osób zmarło.
    ================
    od pb: bruno, proponuje rownolegle podawac statystyki za ten sam okres dot. wypadkow drogowych, zgonow od prawdziwych chorob itp = nie bedziemy nakrecac histerii unych = sa wazniejsze tematy

   • gustaf said

    PB i @ Bruno
    Ja proponuję mniej pracy…. z tych samych stron, ale dla porównania statystyki z zeszłego roku.

   • grypa666 said

    od pb: miala racje, po co nakrecac histerie zaplanowana przez unych

  • hjk said

   http://blogs.healthfreedomalliance.org/blog/2010/01/06/intravenous-vitamin-c-saves-nz-man-with-flu-damaged-lung/

   • hjk said

    czyli dożylne wstrzyknięcie wit. C uratowalo gościa ze zniszczonymi po grypie plucami

   • ALFA said

    @Hjk to tak jak,pisałem na początku grypy na Ukrainie witamina C i aminokwasy dożylnie.W latach 50 leczono tak raka i pomagało.Stosowano dożylnie witaminę C 100000mg i nikomu nie zaszkodziło.Daje to do myślenia!!!

 7. ALFA said

  Konflikt na Bałkanach pochłonął ponad 200 000 ofiar. Kilka tysięcy kobiet zostało brutalnie zgwałconych, a ich mężów i synów bito i torturowano. Po upływie pół wieku od II wojny światowej na terenie Europy – w byłej Jugosławii – znów powstały obozy koncentracyjne. W wyniku czystek etnicznych ponad 2 miliony ludzi utraciło swoje domy, stając się uchodźcami.

  Ostatnia wojna w Kosowie i Jugosławii wygnała z domów około 800 000 Albańczyków i ponad 160 000 kosowskich Serbów. W wyniku działań wojennych zginęło, według różnych źródeł, od 500 do 2000 cywilów.


  ===================
  od pb: alfa, ostrzeglem w artykule ze wywalam komentarze od rzeczy;
  zrodlem tych merdialnych danych jest bregovic?
  skad wzielas liczbe ponad 200 tys. ofiar? wojna w bosni wg propagandy pochlonela cwierc miliona MUZULMANSKICh ofiar = po analizie okazalo sie ze kniej niz 100 tys …i to ze wszystkich stron konfliktu! podobnie podrobiono wszelkie inne dane, w tym srebrenica zeby wygladala na ludobojstwo: http://de-construct.net/e-zine/?p=9034
  zgwalcono ze wszystkich stron, najmniej przez serbow, ogolem dziesiatki, setki kobiet, wiele serbek – na pewno nie tysiace kobiet;
  ponad MILION serbow wyparto z odwiecznych domow, oni stracili najwiecej terytorium, kosciolow itd.; pozostali rozbici miedzy kilka nowych tworow panstwowych, w tym 2 nowe panstwa radykalnego islamu, podczas gdy albanczycy scalaja wielka albanie, a europa sie integruje usuwajac granice takie jakie narzucili rozbitym serbom;
  albanczykow z kosowa nikt nie wygnal, tylko wyzwolencza armia kosowa i nato kazaly wyniesc sie dla pozoru kryzysu humanitarnego = wrocili zaraz po konflikcie wraz z milionem nielagalnych z albanii;
  ‚wg roznych zrodel’ – latwo sprawdzic kto klamie, wspomnialem w artykule, wiec po co szerzyrz natowska propagande?
  obozy koncentracyjne? za duzo czytasz literatury holokaustycznej; byly obozy przejsciowe po kazdej stronie konfliktu, albanskie obozy smierci przez wyjecie organow;
  czy tak konfabulujecie na inne tematy = czas zamknac komentarze? …albo przeczytac ksiazke ‚nato na balkanach’

  • nnn said

   A co o kilkudziesieciu tysiacach zgwalconych przez serbow kobiet (byly gwalcone wielokrotnie az do poczecia dziecka) oraz o o kilkudziesieciu obozach koncentracyjnych prowadzonych przez serbow. Mysle ze warto przedstwiac prawde calkowicie. W tej wojnie i jak i wiekszosci wojen zbrodniarze sa po obu stronach.

   • Taka tam... said

    no przeciez Alfa napisal ze byly gwalcone… btw… zrodla moze jakies o tych kilkudziesieciu tysiacach (tylko nie z wyborczej pls)

    a temat jest taki ze nie dyskutujemy tu ktora strona dopuscila sie gorszej zbrodni, ale to KTO TYM MANIPULOWAL i nadal manipuluje. bo to sie znikad nie wzielo.

   • nnn said

    ale nie bylo napisane przez kogo byly gwalcone i kto prowadzil obozy koncentracyjne przed nalotami a to duza roznica.

   • Taka tam... said

    no ale ty tez nie mowisz nam co bylo przed obozami i przed tym zanim byly gwalcone. bo to tez moze byc ciekawe.

    takie rzeczy nie biora sie z nikad. i o to tutaj chodzi. skupiasz sie na tym co merdia mowia i lykasz to co tam serwuja.
    ===============
    od pb: dokladnie! poznalem temat balkanski na wylot

   • Taka tam... said

    ja tylko dodam, zeby nie bylo, 😛 ze kiedys myslalam tak jak wszyscy o Serbii i jej mieszkancach. Wstyd przyznac, ale tak bylo. Zaczelam jednak zmieniac swoj poglad po tym jak zaczelam gadac z paroma Serbami. Od nich to wiem ze zanim doszlo do tych wszystkich wojen wzrastala liczba muzulman i grasowali oni bandami po kraju utrudnajac zycie. (nie wiem kto to inspirowal czy oni tak sami z siebie itd…) W kazdym razie od tego sie zaczelo.

    Druga zas rzecz ktora wplynela na mnie, to byly te wydarzenia po utracie Kosowa. Byla tam taka demonstracja czy protest Serbow w Belgradzie. Moi znajomi tam pojechali. Niektorzy podobno rodzinami szli, gdyz byla to normalna pokojowa demonstracja (pomijajac ten incydent z ambasada usa, ktora splonela). Pozniej okazalo sie ze tam ktos w tej ambasadzie zginal w plomieniach… W dosc niewyjasnionych okolicznosciach. Po czasie okazalo sie ze byl to czlowiek z ktorym pare razy gadalam przez internet. Spokojny mlody gosc. Przyjechal do Belgradu z rodzicami. Jego historia zas wygladala podobno tak, ze byli zmuszeni do wyjscia z Kosowa i osiedlenia sie gdzies indziej. Zanim do tego doszlo ‚podobno’ byl swiadkiem jak ci tam z albani zabijaja jego babke w dosc drastyczny sposob o czym nie bede sie tu wypowiadac… Pisze podobno bo tej historii o babce dowiedzialam sie po calym tym nieszczesciu. No i z tego co sie orientuje to to byl raczej dzieciak nawet nie wiem czy byl pelnoletni, nie pamietam. No w kazdym razie… Trzeba sie wczuc w sytuacje tych ludzi. Trzeba miec oglad tego jak tam naprawde jest i jak sie zyje.

    Do dzis zastanawiam sie jak doszlo do tej smierci i czy ogolnie bylo jakies sensowne sledztwo, dlaczego on sie tam znalazl i gdzie byli wtedy straznicy budynku… Akurat w ten dzien postanowili oficjalnie oglosic ze nie pilnuja (pewnie troszke pilnowali gdzies tam z kata jakiegos) 😉 … bo nawet jesli tam wszedl to co go zatrzymalo…

    PS. A Serbia to bardzo piekny kraj. Mam nadzieje ze kiedykolwiek w mym zyciu nawiedze to miejsce.

   • nnn said

    i zeby bylo jasne, nie popieram nalotow ale nie popieram tez tego co robili serbowie. Kiedys w tamtych czasach tez bylem za serbia ale zmienilem zdanie gdy poczytalem dokladniej geneze wojny. W tej wojnie nie bylo dobrej strony.
    ======================
    od pb: no i co wyczytales o tej genezie i skad?

 8. Wojciech said

  więcej artykułów tego typu ( ze zdjęciami w tle, trzeba to zobaczyć żeby zrozumieć co tak naprawdę przechodzą ci ludzie!!!)!!! to tej pory nie miałem pojęcia co tak naprawdę dzieje się w Palestynie, i jak to było w byłej Jugosławii!!! dzięki!!!!

 9. Praworządny Obywatel NWO said

  Nasze zachowanie podczas konfliktu w Jugosławii było skandaliczne.Rozmawiałem kiedyś z Serbem z Belgradu.Nie krył ogromnego żalu do Polaków,którzy tradycyjnie byli darzeni dużą sympatią w Jugosławii.Obyśmy kiedyś nie byli w podobnej sytuacji.Pamiętam też relację reportera TVP z pierwszych dni bombardowań Serbii. Mówił on,że prawdopodobnie Amerykanie zastosowali tam jakąś nową broń bo w jednej chwili nastąpiła przerwa w dostawie prądu w całym kraju.Nie wiedziałem kompletnie o co może chodzić.Widziałem jednak później dziwne smugi na serbskim niebie.Po latach wiem,że to chemtrials.Czyżby zastosowali wtedy HAARP? Wiadomo,że „Amerykanie”( cudzysłów zamierzony)wykorzystują takie konflikty do testów nowego uzbrojenia. Wie może ktoś coś więcej na ten temat?
  ===============
  od pb: haarp mogla tez zastosowac rosja, bo nato narzekalo na dlugotrwale zachmurzenie przeszkadzajace nalotom; energetyke wylaczyly bombki grafitowe ktore wyrzucajac sieci grafitowe na stacje rozrzadowe itp powoduja krotkie spiecia

  • szach said

   w Polsce byly manifestacje z poparciem dla Serbii,niestety media milczaly o tym http://www.youtube.com/watch?v=QEeJPlXlsmY&feature=related
   Czy to nie dziwne,że państwa Europy tak szybko uznaly niezależność Kosowa ?

   ==================
   od pn: to swiadczy o tym, na sznurku ktorego kompleksu sa panstwa ‚europejskie’

  • hjk said

   „Nasze zachowanie podczas konfliktu w Jugosławii było skandaliczne”

   jakie nasze?
   przeciez wiadomo kto wtedy rządził – „nasi”…
   ==================
   od pb: zgoda, ale wiekszosc narodu dala sie zmylic nie zadajac pytan;
   dostawalem wtedy odzywki typu: „my po stronie nato, nie ruskich”, „to serbscy ustasze mordowali w ii w.s.”, „serbscy ludobojcy, biedni albanczycy”; solzenicyn obwinil bardziej rosjan, ktorzy dali sie poniesc zydobolszewii, niz sprawcow rjewoljucji – owczesny kompleks jot: zydobolszewie, miedzynarodowy syjonizm i banskterow;

   • mary said

    tez bym bardzo se zyczyla, zeby na swiecie zaczeto wreszcie rozrozniac np. chalaciarzy polskiego obywatelstwa od Polakow a Niemcow od aszkenazi niemieckiego obywatelstwa, Amerykanow od ………..Syjonistow, Satanistow itd, we wszystkich krajach- rozrozniac wreszcie te wedrowna cholote znad Wolgi od narodow

 10. Praworządny Obywatel NWO said

  Prosiłbym również żeby nie zaniedbywać tematu grypy i szczepionek.W mainstreamie ukazało się ostatnio sporo ciekawych artykułów.Po raz kolejny znakomity artykuł napisała pani Maja Narbutt w Rzeczpospolitej.Tytuł mówi wszystko. Poniżej link.

  http://www.rp.pl/artykul/416924_Polowanie_na_kroliki_doswiadczalne.html
  ==============
  od pb: do zarazy powrocimy gdy bedzie warto = obecnie manipuluja procesem dochodzeniowym, nie bede marnowal na to czasu, poczekamy na wpadki; temat jot trzeba ciagnac, oni sa odpowiedzialni nie tylko za wojny, eugenike, nwo – ale ledwo wyrabiamy z ola – mozecie pomoc, zacznijcie pisac art. nt. grypy

  • szach said

   szczepionkę na AH1N1 testuje się na Polakach-przyznaje W.Łuszczyna http://news.money.pl/artykul/szczepionke;przeciwko;ah1n1;testowano;na;polakach,77,0,572749.html

  • Jaga.baga said

   Ogarnia przerażenie jak łatwo ludzie dają się oszukiwać. Najbardziej żal ludzi starszych, którzy ślepo ufają lekarzom. Niedawno sama taka byłam. Trudno nawet tych ludzi przekonac, że lekarze robią to dla kasy a nie dla ich dobra. Oczywiście lekarz lekarzowi nierówny i są tez tacy co pomagają. Jednak ogrom i fakt, że to dotyczy „góry” – przeraża.

   • hjk said

    trudno, za naiwność trzeba płacic…
    ten blog troche otwiera ludziom oczy…
    zreszta kto troche dłuzej pozył wyrobił sobie zdanie o specach w białych kitlach, ze są ‚różni”, jak piszesz, i trzeba uważać…

 11. szach said

  Im więcej przywódcy mówią o pokoju,tym więcej wojen.A gdzie wojna ,tam lzy,śmierć,kalectwo i wszelkie inne tragedie niewinnych ludzi.W jaki sposób na bagnetach można przynieść pokój? Nie można.Jak na ironie wysyla się Polskich żolnierzy do Afganistanu czy Iraku mówiąc,że jadą na „misję pokojową”uzbrojeni po zęby.I popatrzcie na djęcia dzieci w Izraelu,które z radością podpisywaly bomby mające zabijać ich rówieśników w Gazie.Od tego trzeba zacząć,że rośnie nowe pokolenie oswojone z przemocą,które nie przyniesie światu pokoju bo zabito w nim ludzkie uczucia.
  ===================
  od pb: mlode serca zaprogramowane na nienawisc = zapytaj izraelczykow na marszach zycia w auschwitz

  • hjk said

   „podpisywaly bomby mające zabijać ich rówieśników w Gazie”
   pewnie im powiedzieli ze to na terrorystów chcacych ich pozabijac…
   =====================
   od pb: plus to ze goj to owad na 2 nogach, bydlo, a zyd to wybraniec boga = patrz idoktrynacja przez rabinow terroru talmudycznego wsrod armii, podobnie wsrod mlodziezy izraelskiej, ale nie mam odnosnika

 12. hjk said

 13. ALFA said

  Zbrodnie amerykanów na afgańskich dzieciach – która wypływa ze stosowania przez armię amerykańską bomb ze zubożonym uranem.
  Jakie dzieci się rodzą po użyciu bomb ze zubożonym uranem.
  KTO WRAŻLIWY NIECH NIE OGLĄDA.ALE MUSIMY WIEDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE W ŚWIECIE DO CZEGO TA TECHNIKA DOPROWADZA.JAK MOGĄ SPAĆ SPOKOJNIE CI CO ZRZUCAJĄ TAKIE BOMBY.TEŻ MAJĄ MATKI,ŻONY i DZIECI.
  .http://www.rense.com/general74/afgg.htm

  Kosowo

  Inna szokująca wiadomość – dotycząca zbrodniczej działalności kosowskich Albańczyków.

  W naszym imieniu – polskojęzyczna polityczna hołota uznała za legalne takie działania – zgodnie z duchem Unii Europejskiej.

 14. ALFA said

  DO POZ 13
  http://www.rense.com/general74/afgg.htm

 15. krzysiek said

  agm-130 kierowane na pociąg 393

  http://www.youtube.com/watch?v=kNf0yxqaL38
  http://www.youtube.com/watch?v=ou57RuvWtFg
  ============================
  od pb: w 2-gim filmiku (2-ga bomba) celowniczy znow widzi pociag a jednak nie odchyla trajektorii pocisku

 16. hjk said

  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=19854

  Z Ojczyzny Jezusa
  o. dr Jerzy Kraj (2010-01-10)

  „…Jednym z najbardziej smutnych wydarzeń zakończonego roku jest w opinii patriarchy pacyfikacja Strefy Gazy przez wojsko izraelskie. Rozpoczęta 27 grudnia 2008 roku operacja „płynny ołów” miała na celu, według strony izraelskiej, likwidację członków i zniszczenie infrastruktury Hamasu w Strefie Gazy.”

 17. hjk said

  http://tnij.org/gaa1

  Z Ojczyzny Jezusa
  o. dr Jerzy Kraj (2010-01-10)

  „…Jednym z najbardziej smutnych wydarzeń zakończonego roku jest w opinii patriarchy pacyfikacja Strefy Gazy przez wojsko izraelskie. Rozpoczęta 27 grudnia 2008 roku operacja „płynny ołów” miała na celu, według strony izraelskiej, likwidację członków i zniszczenie infrastruktury Hamasu w Strefie Gazy.”

 18. MagdaS said

  Straszna zadyma się tutaj robi….moze jakieś FORUM ?

 19. Storm said

  Powstaje profesjonalny i ponadnarodowy Ruch ludzi „Świadomych”, przyłącz sie do nas i „walcz” z nami przeciwko Traktatom, GMO, micro chipom, Kodeksem żywnościowym, szczepionkom, wojnami itp. jeżeli chcesz wstąpić lub pomóc naszemu stowarzyszeniu. Napisz do nas na gadu gadu. Nasz nr to 7194505” Zapraszamy!
  =================
  od pb; lista celow rosnie, a winni pozostaja niezidentyfikowani; nie prosciej uderzyc w centrum dowodzenia?

  • Marek said

   od lipca piszesz że zakładacie… dacie radę do końca roku?

   • Storm said

    podaj swojego maila to wyślę ci prezentacje
    przygotowanie takiej organizacji to nie jest prosta sprawa
    zgłoś swoje członkostwo zamiast wyśmiewać się z ludzi którzy próbują coś działać to dowiesz się wszystkiego
    pozdrawiam

 20. Rafał said

  http://www.jewish.org.pl/do_pobrania/koszer_list_280108.pdf

  na czym ta koszerność polega?

  nasze jest zatrute więc żeby przeżyć może trzeba to kupować….

  • Rafał said

   a może właśnie o to w tym codex chodzi żebysmy zaczeli kupowac koszerne żarcie tak jak amerykanow w stanach nauczyli …. http://www.bibula.com/?p=1526

   bo tak chca nas zabic bo jestesmy chrzescijanami gdybysmy nimi nie byli nie bylo by takiej sytuacji jaka jest teraz….

  • alicja said

   spytaj się jak chcesz ja nie kosher ja swojska 😉 https://forum.jewish.org.pl/index.php
   uważaj na ciśnienie bo lubi tam skoczyć w każdym razie mi

   • nikt said

    Racja, jest tam jedna „pani”, która trąca nie tyle czosnkiem co zadufaniem w sobie. Niestety my goje możemy czytać tylko część „otwartą” natomiast to co najistotniejsze znajduje się w części niedostępnej dla takich jak my…
    Aczkolwiek z tej części dostępnej można np. dowiedzieć się jacy z nich je..ni konfidenci-przeczytają gdziekolwiek jakąś sensowną, napisaną „ładnie, składnie” krytyczną wypowiedź( w żadnym wypadku nieobelżywą- napisaną zawsze przez osoby oczytane, wykształcone-co można wywnioskować po treści postów) na swój temat i już zgłaszają do odpowiednich władz. Ba, można nawet dowiedzieć się jaki jest finał takiego zgłoszenia: zamknięcie strony, wytoczenie sprawy „krytykantowi” etc. Dawno, dawno temu przeczytałam większą część tego forum i jedno jest pewne: oni uważają się za lepszą rasę.

 21. Rafał said

  A może założymy partie mniejszościową coś typu „Polska Partia mniejszości w Sejmie RP” – może dzięki temu wpuszczą kilku Polaków do Sejmu RP

  nie to żeby się prosić ale zobaczcie sami opanowali wszystko, wojska nie mamy a to co mamy ma wyprany mózg

  jak będziemy podskakiwali za mocno to wprowadza stan wojenny i zamordyzm – naślą na nas jakieś NATO i tak się ta zabawa skończy, przykładów w historii było wiele

  zobaczcie oni się wspierają nawzajem, któryś ma problem to dzwoni do gminy i mu pomagają

  a u nas co? u nas robimy dużo hałasu i nic z tego nie wynika… zakładamy ruchy obrony świata i tylko się z nas śmieją…. to nie był przytyk ale po pół roku kolega piszący wyżej powinien mieć coś więcej niż samo gg)

  a może założymy sobie Polską Gminę – gdzie będzie trzeba udowodnić polskie pochodzenie?

  wiem jesteśmy we własnym kraju ( a może tylko tak się nazywa) i to wszystko było by nonsensem gdybyśmy potrafili zadbać o własne interesy

  ale nie potrafiliśmy i teraz przyznajmy się ale mogą z nami zrobić wszystko co im się podoba

  więc po co walczyć? wszyscy chcą normalnie żyć a krwi naszej było w historii przelane bardzo dużo

  • Rafał said

   hmm a może trzeba założyć własny sejm, kto powiedział że kraj musi mieć tylko jeden

   • Rafał said

    mają swój sejm a my założymy swój , ale monolog już sam ze sobą gadam:)

   • mary said

    a wlasciwie dlaczego nie

   • gustaf said

    no właśnie pełna , jednogłośna zgoda przynajmniej..
    Głosowania wszystkie wygrasz też jednogłośnie.
    Ale za to satysfakcja z ruchu oddolnego-bezcenna.
    Czekałem z poparciem na cztery gwiazdki 😛 i z nieśmiałości na pierwszy odzew 🙂

  • Storm said

   jakbyś wpisał ten nr gg to dowiedziałbyś się że numer organizacji jest dostępny w opisie
   ale to tego trzeba by wykazać jakąś inicjatywę a z tego co widzę to mało jest takich osób na tym forum
   Najłatwiej jest dostać wszystko pod nos

 22. Magda said

  http://www.giertych.pl/?sr=!czytaj&id=161&dz=1&x=1&pocz=0&gr=

  Prof. dr hab. Maciej Giertych
  Poseł do Parlamentu Europejskiego
  Os. Białoboka 4, 62-035 Kórnik

  17 maj 2009

  Wielebny Księże Proboszczu!

  Po pięciu latach posłowania do Parlamentu Europejskiego pragnę podzielić się następującymi refleksjami:
  1) Wbrew intencjom „ojców założycieli” Schumana, Adenauera i De Gasperiego (katolików) Unia Europejska nie rozwija się na fundamencie chrześcijaństwa, ale w sposób laicki czy wręcz anty-chrześcijański.
  2) Dominuje poprawność polityczna obejmująca obronę „orientacji seksualnych”, „zdrowia reprodukcyjnego” (czytaj aborcji i antykoncepcji) oraz wszystkich wyznań z wyjątkiem katolickiego.
  3) Dąży się do jednolitego państwa federalnego, z rządem centralnym w Brukseli i podległymi mu regionami o dużej samodzielności, natomiast rządy państw członkowskich mają tracić swoje kompetencje na rzecz Brukseli i regionów.
  4) Tendencje wymienione w § 2 i 3 utrwala prawnie Traktat Lizboński.
  5) W Polsce Traktat Lizboński jest popierany przez wszystkie siły w Sejmie (PO, PIS, SLD, PSL), gdyż wszystkie one zagłosowały za jego ratyfikacją.
  6) Tylko katolicka Irlandia zdobyła się na zablokowanie Traktatu Lizbońskiego. Twórca tego sukcesu, Declan Ganley, próbuje teraz zorganizować siły przeciwne temu traktatowi na skalę europejską poprzez założenie ugrupowania „Libertas”.
  7) W Parlamencie Europejskim tylko wielo-państwowe bloki z liczną grupą europosłów są w stanie wpływać na bieg spraw.
  8) Ugrupowania przeciwne Traktatowi Lizbońskiemu startują do Parlamentu Europejskiego z listy „Libertas”.

  Łączę wyrazy poważania, zatroskany o przyszłe oblicze Polski i Europy,

  Prof. dr hab. Maciej Giertych
  Poseł do Parlamentu Europejskiego

  • Magda said

   Dla przypomnienia

   O ewolucji inaczej niż w książkach … aż chce się powiedzieć – gość miał rację…ale skutecznie zrobili z Niego głupa.

   http://www.giertych.pl/pliki/evolution.pdf

   • Magda said

    Badania rosyjskie dowiodły, że wszystkie mamuty padły uduszone. I to błyskawicznie – w żołądku jednego z nich znaleziono niestrawione kaczeńce, a – to sprawa trochę wstydliwa – samce miały sztywne członki. Tak zawsze jest w przypadku uduszonych samców.

    Uduszone mamuty ze sztywnymi członkami posłużyły jako poszlaka wskazująca, że mamucia katastrofa wydarzyła się nie tak dawno, jak się

    ewolucjonistom wydaje. – Bo w czasach gorączki złota na Alasce jadano befsztyki z mamuta. A mięso nie przetrwałoby tak długo – uzasadniał Giertych.

    Druga poszlaka wskazująca na słabość teorii ewolucji – zdaniem Giertycha – to dinozaury. – Badania pokazują, że dinozaury były współczesne ludziom. Ze wszystkich kultur docierają informacje, że je pamiętamy. Szkoci – potwora z Loch Ness, my – smoka wawelskiego, a Marco Polo pisał, że smok był zaprzężony do karety cesarskiej w Chinach – przekonywał Giertych.

    Potem pokazał słynną planszę pokazującą etapy rozwoju człowieka – od australopiteka do homo sapiens. – To fałszerstwo! Najpierw włochaci i czarni, potem nadzy i biali – a przecież na podstawie szczątków kopalnych nie sposób tego stwierdzić – objaśniał wykładowca.

    Zresztą i neandertalczyk, i australopitek to według Giertycha lipa. – Jeden z naukowców pokazał mi zdjęcie amerykańskiego boksera. Miał wszystkie cechy neandertalczyka. Tacy ludzie są wśród nas. To rasa człowieka, kiedyś może bardziej rozpowszechniona, ale wciąż istniejąca – mówił Giertych. Australopitek zaś to po prostu małpa.

    – Całe to datowanie jest nieprawdziwe. To, że mówimy o milionach lat, wynika z błędu naukowców z XIX wieku. I to kładzie całą tę ewolucję. Nie było na nią czasu. Jest za to dewolucja, gatunki wymierają, a materiał genetyczny ubożeje – podsumował Giertych. Dodał, że doszedł do tych wniosków jako naukowiec, nie jako czytelnik Biblii.

 23. ALFA said

  Trucizna w kawie rozpuszczalnej
  Miesięcznik „Świat Konsumenta” zlecił niezależnemu laboratorium w Niemczech zbadanie ośmiu marek kawy rozpuszczalnej z polskiego rynku….
  W kawie Astra Classic wykryto 21,8 mg/kg ochratoksyny A, czyli ponad dwa razy więcej niż zezwalają normy. Kawa z taką zawartością trucizny powinna być wycofana z rynku. Druga kawa o podwyższonej zawartości ochratoksyny to Woseba Domowa (8 mg/kg). W kawie rozpuszczalnej przepisy dopuszczają w Polsce maksymalną zawartość ochratoksyny na poziomie 10 mg/kg. Ale na przykład w Niemczech nie może jej być więcej niż 6 mg/kg.

  Ochratoksyna A – trucizna produkowana przez pleśń – jest szczególnie toksyczna i niebezpieczna dla zdrowia. Działa rakotwórczo, uszkadza czynności nerek, powoduje wady rozwoju płodu i zaburzenia układu odpornościowego oraz uszkodzenia układu nerwowego. Raz spożyta z żywnością (np. z kawą), pozostaje w naszym organizmie przez długi czas wyrządzając szkody.

  „Świat Konsumenta” zlecił niezależnemu laboratorium w Niemczech zbadanie ośmiu marek kaw rozpuszczalnych z polskiego rynku. Zbadano w nich między innymi zawartość ochratoksyny A. Oto wyniki:

  * Nescafe Classic: 0,63 mg/kg

  * Cafe Prima Finezja: 0,64 mg/kg

  * Maxwell House: 0,69 mg/kg

  * Elite Pedros: 1,40 mg/kg

  * Posti Club Café: 1,53 mg/kg

  * Tchibo Family: 1,56 mg/kg

  * Woseba Domowa (1. próba): 4,90 mg/kg

  * Astra Classic (1. próba): 4,90 mg/kg

  * Astra Classic (2. próba): 5,00 mg/kg

  * Woseba Domowa (2. próba): 8,00 mg/kg – – nr partii: DEC/2004 LOT. 352A/3

  * Astra Classic (3. próba): 21,80 mg/kg – nr partii: 08-2006 / P257-218
  Kawa Astra Classic została w teście zdyskwalifikowana.

  Kolejną zagrażającą zdrowiu substancją, którą „Świat Konsumenta” zlecił do zbadania w ramach testu, był akryloamid.

  JAK NAS NIE WYTRULI SZCZEPIONKAMI TO ŻYWNOŚCIĄ;

  • Magda said

   Historia firmy Woseba to historia ciągłego rozwoju. WOSEBA Sp. z o.o. powstała w Ostrowie Wielkopolskim w styczniu 1991 roku. Nieprzerwanie pozostaje w rękach jej założycieli i jest firmą wyłącznie z polskim kapitałem.
   ===============================================
   Rozwój Firmy

   Astra od początku:

   Poznańska Palarnia Kawy Astra jest najstarszym miejscem palenia kawy i konfekcji herbat w Poznaniu. Stworzona w 1973 roku, w krótkim czasie stała się liderem swojej branży.

   W marcu 2007r. – jako jedyna palarnia – wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności PN-EN ISO 22000.

   ===============================

   Dziwnym trafem te dwie POLSKIE firmy maja najwiecej i tylko w ich przypadkach podane sa numery norm ?

   DLACZEGO ?

   • Magda said

    Dlatego że
    Nascafe = NEstle (kilka art wstecz stało że to ż-dowskie)

    Cafe prima – Sara Lee mająca swoją centralę w Chicago działa w 58 krajach i sprzedaje produkty wśród ponad 180 grup narodowościowych.

    Mxwell house – Maxwell House is a brand of coffee manufactured by a like-named division of Kraft Foods. (bez komentarza)

    dalej nie chce mi sie sprawdzac…. bo pewno wszystko to samo g…

   • Magda said

    Chciałoby się napisać że te testy są wręcz ANTYPOLSKIE …
    Pomyslcie sami nad resztą.

 24. Zbyszko said

  Jesteśmy w Nato więc, jesteśmy zbrodniarzami wojennymi tak jak kiedyś hitlerowskie Niemcy.

 25. ALFA said

  NO TO LECIMY DALEJ CO NAS TRUJE TO KOSMETYKI
  Kosmetyki mogą zaszkodzić twojemu zdrowiu
  Impotencje, przedwczesne dojrzewanie, zaburzenia metabolizmu funkcji rozrodczej może spowodować stosowanie niektórych kosmetyków – doszli do wniosku członkowie fundacji i czasopisma konsumenckiego „Pro-Test”. Właśnie rozpoczęli akcję przeciw składnikom kosmetyków zaburzającym gospodarkę hormonalną.

  Joanna Wosińska, zastępca redaktora naczelnego „Pro-Test”, powołuje się na duńskie badania, z których wynika, że dziewczynki zaczynają coraz wcześniej dojrzewać, a odpowiedzialne za to są parabeny, ftalany i inne substancje wchodzące w skład kosmetyków.

  – Stąd nasza akcja – tłumaczy Joanna Wosińska. – Zwrócimy się z problemem do producentów kosmetyków eurodeputowanych, by stosowanie tych środków zostało zabronione.

  – Na liście figuruje siedemnaście preparatów znanych marek: AA, Adidas, Celina, Cleanic, Dove, Eucerin, Farmona, Kanion, Maybelline, Nicea, Olay, Oriflame, Venus,Avon,Ziaja,Nivea,A-Z Medica,Bell,Coty,La Roche-Posay,L’Oreal i Wella. Zawierają one następujące substancje: methylparaben, propylparaben, ethylparaben, butylparaben. Wszystkie te związki to konserwanty.

  KREMY,BALSAMY,KREM DO RĄK,TUSZ DO RZĘS,LAKIER DO PAZNOKCI,KREM DO GOLENIA,CIEŃ DO POWIEK,

 26. cezary said

  witam mysle ze czas z tym swiatem skaczyc bo to do dobrego nie idzie . powini wszyscy pasc na twaz i błagac boga o przebaczenie bo kara bedzie wielka wiara to dar . ale Bóg lubi jak się go szuka. Ja go szukam i wieze w moc modlitwy szczerej i prawdziwej z serca duszy i ciała . prosze o codzienna modlitwe za polske najlepiej różancowa. Pozdrwiam was Bracia i Siostry trwajcie w wieze.

 27. Luc said

  Discovery HD – Szkoła przetrwania: Syberia odc. 2 HD [LEK PL]

  Część 2:
  –część 1 (udostępnianie na stronach www wyłączone)

  43 minuty 46 sekund bardzo ciekawego materiału

 28. magdaswro said

  Ciekawostka dla uzytkowników MOZILLA / FIREFOX
  Proszę wstawić w pasku adresu:
  about:mozilla

  a oczom naszym ukaże się „przepowiednia” ? Oczywiście to tylko ciekawostka i sama w sobie mówi o Firefoxie 🙂 je
  Dla osob z explorerem lub innymi tekst daję poniżej- duże litery sa wytłuszczone w oryginale 🙂

  „Mammon spał. A ODRODZONA BESTIA potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu POŚWIĘCONE, a z PRZEMYŚLNOŚCIĄ lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w ŚWIĘTYCH SŁOWACH przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym POWIADALI. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.”

  z Księgi Mozilli, 11:9
  (wydanie dziesiąte)

  • magdaswro said

   inne ciekawe rozdziały w http://pl.wikipedia.org/wiki/Ksi%C4%99ga_Mozilli ;););)

   ” A Bestia nadejdzie otoczona gęstą chmurą wściekłości.
   Dom niewiernych zostanie zrównany z ziemią, a oni sami smażyć się będą w piekle. Ich znaczniki będą migać aż do końca świata.”

   ” A imię Bestii niechaj będzie legion. Liczba jej niechaj tysiąc tysięcy razy zwiększona zostanie.
   Stukot milionów klawiatur niby burza ogromna niechaj obejmie ziemię, i niech zadrżą poplecznicy Mammona.”

   I tak oto w końcu upadła Bestia, a niewierni uradowali się. Nie wszystko jednak zostało stracone, albowiem z popiołów powstał ptak przeogromny.
   Ptak spojrzał z góry na niewiernych i uderzył w nich ogniem i gromem. Oto bowiem Bestia odrodziła się z mocą odnowioną, a słudzy Mammona przyklękli przerażeni.

   :):)

 29. Mariusz said

  Mam pytanie – czy w zw. z apelem odnośnie tłumaczenia artykułów z blogu dr Piotra są jacyś chętni? Myślę że jeżeli jakoś byśmy podzielili pracę to mogłoby to wyjść dosyć sprawnie. Tylko trzeba dobrze to zorganizować.
  ==============
  od pb: zorganizowalem juz, jest troje tlumaczy, potrzeba wiecej, piszcie na piotrbein@yahoo.com

 30. […] żołnierze byli oskarżani o rozmaite rzeczy w Iraku, że o Serbach nie wspomnę (O Serbach? https://grypa666.wordpress.com/2010/01/13/kompleks-jot-na-balkanach/. Admin) . Szwedzki dziennikarz jako Szwecja dokonał antysemickiego zamachu na Izrael. W ten […]

 31. […] żołnierze byli oskarżani o rozmaite rzeczy w Iraku, że o Serbach nie wspomnę (O Serbach? https://grypa666.wordpress.com/2010/01/13/kompleks-jot-na-balkanach/. Admin).  Szwedzki dziennikarz jako Szwecja dokonał antysemickiego zamachu na Izrael. W ten […]

 32. […] żołnierze byli oskarżani o rozmaite rzeczy w Iraku, że o Serbach nie wspomnę (O Serbach? https://grypa666.wordpress.com/2010/01/13/kompleks-jot-na-balkanach/. Admin) . Szwedzki dziennikarz jako Szwecja dokonał antysemickiego zamachu na Izrael. W ten […]

 33. […] Kompleks jot na Bałkanach « Grypa666′s Blog […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s