Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wszystko zaczyna się sprawdzać (cz. 4)

Posted by grypa666 w dniu 12/01/2010

http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians_3.html
Transkrypcja wywiadu Randy Engel’a, dyr. Amerykańskiej Koalicji dla Życia, z dr Larry/Lawrence Duneganem 10.10.1991 w Pittsburgh, Pennsylvania.
Tłumaczyła Ola Gordon, wytłuszczenia P. Bein

Taśmy 1 i 2 były wspomnieniami dr Dunegana z prelekcji dr Richarda Day’a (aktywista NWO) w 1969.
•    taśma 1 + lucyferiański plan Rotszylda https://grypa666.wordpress.com/2010/01/02/wszystko-zaczyna-sie-sprawdzac/
•    taśma 2 cz.1 https://grypa666.wordpress.com/2010/01/04/wszystko-zaczyna-sie-sprawdzac-cz-2/
•    taśma 2 cz.2 https://grypa666.wordpress.com/2010/01/05/wszystko-zaczyna-sie-sprawdzac-cz-3/

Taśma nr 3 – dr Dunegan mówi o spotkaniu z dr Day’em

Randy Engel (RE) : Dlaczego mamy nie rozpocząć opisem człowieka, o którym mówisz na tych taśmach. Krótka wzmianka o jego wykształceniu, a szczególnie jego relacjach z elitą zajmującą się kontrolą populacji. Myślę, że to było kartą dostępu do tych informacji.
Dr Lawrence Dunegan (D.L.D.): Dr Day był szefem Wydziału Pediatrii na Uniwersytecie Pittsburgh w latach 1959 – 1964, póżniej zrezygnował z pracy na uniwersytecie i został Dyrektorem Medycznym Amerykańskiej Federacji Planowanego Rodzicielstwa.
R.E: To miało miejsce kiedy… około 1965 – 1968?
D.L.D: Około 1964 lub 65 do 1968 lub 69, potem odszedł… nie wiem dokładnie dlaczego, nie znałem go aż tak dobrze. Byliśmy więcej niż znajomymi… byłem studentem i mógł mnie widzieć na wykładach, więc znał moje nazwisko jako studenta, prawdopodobnie poprawiał niektóre z moich prac pisemnych itd. Oczywiście znałem go jako wykładowcę – siadałem w audytorium i słuchałem tego co mówił o chorobach… i robiłem notatki.
R.E: To co jest dla mnie interesujące to fakt, że nie jest tak znany naszym słuchaczom jak Mary Calderone i Allen Gootmacher. W pewnym okresie byli dyrektorami medycznymi Planowanego Rodzicielstwa, ale dr Day nie był znany. Prawdę mówiąc, kiedy przejrzałem archiwa SIECUS, było w nich bardzo mało informacji z jego nazwiskiem. Więc nie był jednym z lepiej znanych dyrektorów medycznych, ale chcę powiedzieć, że prawdopodobnie wiedział co się dzieje, a może nawet lepiej niż ktokolwiek inny przed lub po nim. Czy możesz opisać ten konkretny wykład, podać orientacyjną datę, co to była za okazja, i trochę o słuchaczach?
D.L.D: To było … Towarzystwo Pediatryczne Pittsburgh organizuje około cztery spotkania rocznie, z jakimś prelegentem mówiącym na tematy medyczne związane z pediatrią, i to było nasze wiosenne spotkanie. Zawsze odbywa się pod koniec lutego lub na początku marca. To był marzec 1969 i miało miejsce w restauracji „Lamont”, dobrze znanej w Pittsburgu. Piękne miejsce. Obecnych było, powiedziałbym, około 80 osób. Głównie lekarze, jeśli nie wyłącznie lekarze. Głównie pediatrzy, a zwłaszcza pediatrzy chirurdzy i radiolodzy, i inni, którzy byli zaangażowani w opiekę medyczną nad dziećmi, choć być może nie byli to pediatrzy jako tacy.
R.E: I prelekcja odbyła się, przypuszczam, po posiłku?
D.L.D: Bardzo dobrym posiłku, każdy siedział wygodnie i syty, w idealnym stanie do przyswojenia tego, co miało się wydarzyć.
R.E:  Ale kiedy słuchasz taśmy, on mówi najbardziej … nie tylko skandaliczne rzeczy, ale takie, z powodu których, jako pediatra, spadłbyś  z krzesła… na przykład, gdy mówi o leczeniu raka. Wśród słuchaczy byli prawdopodobnie lekarze, którzy być może leczyli jakieś dziecko, lub znali dziecko, które bardzo potrzebuje szczególnej terapii. I usłyszeć to, że niektóre z metod leczenia raka leżały w Instytucie Rockefellera, i do tego, z tego co wiem z taśmy, każdy tylko siedział … i się nawet nie odezwał. To znaczy on mówił o fałszowaniu danych naukowych, podczas gdy każdy jakby ziewał i… jak długo trwała ta prelekcja?
D.L.D: Dwie godziny. Mówił przez ponad dwie godziny, dłużej niż robili to inni prelegenci, i to jest ciekawe… nie skończył, robiło się póżno, i powiedział: „jest tego dużo, dużo więcej, siedzielibyśmy tu całą noc, ale nadszedł czas by zakończyć”.
Według mnie ważne jest to, że było tego dużo więcej niż zdążyliśmy usłyszeć. Na początku prelekcji, nie jestem pewien czy o tym wspomniałem na pierwszej taśmie czy nie, ale na początku powiedział: „zapomnicie większość tego, co zamierzam powiedzieć wam dzisiaj”.
Wtedy pomyślałem, że chyba to prawda. Mamy tendencję do zapominania. Wiesz, kiedy ktoś mówi godzinami, zapominasz wiele z tego, co mówi. Ale istnieje coś takiego jak siła sugestii i nie mogę powiedzieć na pewno, ale zastanawiam się, czy to nie była sugestia, kiedy wszyscy byliśmy po dobrej kolacji, zrelaksowani i słuchaliśmy – przyjęliśmy tę sugestię i zapomnieliśmy, bo wiem, że wielu moich kolegów, którzy tam byli razem ze mną – kilka lat później – mówią: „Pamiętasz, kiedy dr Day powiedział to czy tamto?” Mówili: „Tak, coś w rodzaju … czy tak powiedział? Trochę to pamiętam”. Jednak większość nie była pod wrażeniem, co dla mnie było zaskoczeniem, bo … weźmy przykład leczenia raka. Ale powiedział kilka rzeczy, które …
R.E: O lekarzach zarabiających za dużo…?
D.L.D: Tak, zmiana wizerunku lekarza. Masz być po prostu dobrze zarabiającym technikiem raczej niż profesjonalistą, wydającym niezależny wyrok na niezależnego pacjenta. Myślałem, że wiele rzeczy powinno być obraźliwe i wywołać reakcję lekarzy, ponieważ byli lekarzami. Byłem zaskoczony małą reakcją. A potem inne rzeczy, na które, mogłem się spodziewać, zareagują po prostu dlatego, że byli ludźmi i myślę, że większość uczestników spotkania wyznawała mniej lub więcej judeo-chrześcijańską etykę i zasady postępowania, i to je naruszało. Szczególnie jeden z moich znajomych, o którym myślałem, że będzie zdruzgotany, tak jak ja, jakby się uśmiechnął … wcale mu to nie przeszkadzało. Pomyślałem, ojej, to jest zaskakujące.
R.E: Czy to może dlatego, że jest wybitny? Był  …
D.L.D: Autorytetem … autorytetem? Tak, myślę, że coś w tym jest. To szacunek. Należy mu się szacunek.
R.E: Być może nie przywiązywał znaczenia do tego co mówił, albo może … taki w porządku facet.
D.L.D: Często słyszałem opinię, „on taki porządny facet. Nie mogę uwierzyć, że mówił o rzeczach”… O tym mogę tylko spekulować. Ale według mnie wtedy było mi w to trudno uwierzyć. Myślałem, że to jakiś wymyślony przez kogoś fantastyczny plan, który nigdy nie będzie zrealizowany, gdyż jest nie z tej ziemi. Oczywiście teraz przekonujemy się, że jest wprowadzany krok po kroku
R.E: Zanim przejdziemy do konkretów, myślę, że możemy mieć wiele korzyści z tej taśmy. Jedną z nich jest to, że gdy wiemy co chce opozycja i jakie stosuje techniki – wtedy możesz zorganizować odporność na wszystkie rodzaje manipulacji i tak dalej. Według mnie wiedział, że miał cztery lub pięć tekstów na określone tematy – i powtarzał je w kółko.
Na przykład według mnie tak ważna sprawa, by ludzie mogli rozróżnić powód pozorny od prawdziwego. Innymi słowy, jeśli chcesz by ktoś coś zrobił wiedząc, że na początku będzie się temu sprzeciwiał, bo to sprzeczne z jego zasadami moralnymi lub wiarą, musisz jeden powód zastąpić innym, który zaakceptuje. I wtedy, kiedy już zaakceptuje, staje się to faktem dokonanym, i nie ma odwrotu.
D.L.D: Zgadza się. I w związku z tym powiedział – ‘”ludzie nie zadają odpowiednich pytań”. Zbyt łatwowierni. I to, jak sobie przypominam, skierował do Amerykanów. Czułem, że Europejczycy według niego byli zbyt sceptyczni i bardziej wyrafinowani. Amerykanie są zbyt łatwowierni i nie zadają odpowiednich pytań.
R.E: Jeśli chodzi o ten brak … prawie brak rozeznania. Myślę, że w zasadzie tak mówił. Byli łatwo oszukani lub zbyt ufni. Rzeczą, która przemknęła przez mój umysł dość szybko, np. w szkołach … jak szybko został wprowadzony tzw AIDS. To mnie zdziwiło, bo jeśli jakaś grupa oświadczyła publicznie, że chcą wprowadzić pojęcie sodomii lub coraz wcześniej inicjować seksualnie dzieci, i to miało być powodem, większość rodziców, jak sądzę, nie zaakceptowałoby tego. Więc trzeba wymyślić inny powód i oczywiście powodem tzw AIDS edukacji była ochrona dzieci przed tą choroba. Ale faktycznie, jak się okazuje, to naprawdę było wielkim dobrodziejstwem dla homoseksualistów, gdyż poprzez różne rzeczy takie jak Project Dziesięć, teraz mają dostęp do naszych dzieci i to od najmłodszych lat.
Te programy zaczynają się w K-12, i wyobrażam sobie są również w szkołach ponadmaturalnych (college) i poza nimi, tak aby obejmowały ogromny zasięg. Mówiąc o dzieciach, myślę, że ten prelegent …upierał się by mówić o starych ludziach, że oni pójdą w odstawkę, więc przypuszczam, że nacisk na przywódców tego NWO jest naprawdę naciskiem na młodzież.
D.L.D: Z pewnością. Nacisk na młodzież. Powiedział to wyrażnie. Osoby poza pewnym wiekiem… mający swoje przyzwyczajenia, nie dadzą się zmienić. Mają pewne zasady i je wyznają. Ale jeśli dotrzesz do młodych, oni są elastyczni. Kształtujesz ich tak jak chcesz. I taka jest prawda. Nastawieni są na młodych. Myślą, że „wy wapniaki, nie postrzegacie wszystkiego tak jak my, będziecie odchodzić, lub kiedy nadejdzie odpowiedni czas, pozbędziemy się was. Ale musimy ukształtować młodych tak jak chcemy”.
Teraz chciałbym powiedzieć coś więcej o homoseksualiźmie, nie myślę, że znalazło się to na pierwszej taśmie, ale było o tym, przede wszystkim:
„będziemy PROMOWAĆ  HOMOSEKSUALIZM”
I po drugie: „Zdajemy sobie sprawę, że to dziwne zaburzenia w zachowaniu. Jednak jest to kolejny element w prawie dżungli, ponieważ ludzie, którzy są na tyle głupi, aby iść tym torem, nie nadają się na mieszkańców naszej planety i pójdą w odstawkę”. Nie twierdzę, że w ten właśnie sposób to powiedział, ale to się zbyt nie różniło, kiedy mówił o kreowaniu niektórych chorób. A kiedy przypominam sobie jedną wypowiedż, potem drugą, to uważam, że AIDS jest chorobą, która została stworzona w laboratorium, i myślę, że służy to jednemu celowi, aby pozbyć się ludzi, którzy są tak głupi, aby podążać naszym programem odnośnie homoseksualizmu. Niech sami się wykończą.
Trudno mi wyjaśnić, ile tego dokładnie pamiętam, a ile to czysta spekulacja. Ale podsumowując to – to myślę, że to, co się dzieje … „Jeśli jesteś na tyle głupi, aby dać się przekonać naszej promocji homoseksualizmu, nie zasługujesz by mieć swoje miejsce i prędzej czy póżniej wpadniesz w odstawkę. Pozbędziemy się ciebie. Dokonamy wyboru . .. ludzie, którzy przeżyją to ci, którzy są na tyle mądrzy, by nie dać się oszukać naszej propagandzie”. Czy to ma sens?
R.E:  Z pewnością to ma sens dla nich. I myślę również, że ta wczesna inicjacja seksualna jest nadrzędna wobec wszystkich celów, o której porozmawiamy póżniej. Ale było o seksualizacji ludności … kiedy mówił na taśmie, w zasadzie, „wszystko dobre / róbta co chceta”, i myślę, że to właśnie obserwujemy. To nie jest tak, że, powiedzmy, że ktoś może nie przyjąć homoseksualnego stylu życia dla siebie, ale w wyniku propagandy na pewno będzie dużo bardziej tolerancyjny dla tego typu zachowań. Więc to jest odwrażliwianie, nawet osoby, która nie ma z tym nic wspólnego.
D.L.D: Dzięki sile propagandy nie waż się sprzeciwiać homoseksualistom, gdyż nazwiemy cię homofobem. Nie waż się sprzeciwiać któremuś z naszych programów dla kobiet, gdyż będziesz męską  szowinistyczną świnią. To tak jak z antysemityzmem. Jeżeli ta etykieta zdobędzie wyższą cenę w kulturze, jej posiadacze będą ją mieli na zawsze. Łatwiej jest milczeć.
R.E: Kolejnym tematem była sprawa „zmiany”. A ja chcę dowiedzieć się o zmianach w stosunku do religii i rodziny, ale w czasie przesłuchiwania tej taśmy pamiętam, że kiedy poszedłem na Mszę, przed ołtarzem były tancerki. Więc kiedy usiadłem i miałem szansę, aby odsłuchać taśmę, pomyślałem, jako katolik, że to było … jeśli mówisz o skutecznej zmianie, prawdopodobnie najtrudniejsze, i najgorzej było uczestniczyć w naszej tradycyjnej Mszy, że rzeczy, które praktykowali  i wierzyli katolicy przez tak długo i … w tym mniej więcej czasie było to spotkanie, pod koniec 1969 roku, wszystko zaczęło stawać na głowie, tak bardzo, że myślę, wiele ludzi czuje się teraz, gdy idą do kościoła, gdzie już jest NWO, myślę, że jesteś już prawie w stanie ciągłego niepokoju, ponieważ nie jesteś pewny … Co nas jeszcze może spotkać?
Spójrz na ten mały śpiewnik, oczywiście zmienił się radykalnie, i zobacz, zamiast „braci” masz ‘”ludzi”, zauważ, jeszcze coś dziwnego dzieje się z „ołtarzem”, teraz to „stół”. Pojęcie Boga jako wiecznego, nauki Jezusa Chrystusa jako wiecznej, a więc wieczność nauk Kościoła zależy od autorytetu Boga, a Bóg powoduje zmianę Bożym sposobem. Doprowadza mnie do szału, kiedy ci ludzie mówią: „Nie, przejmijmy rolę Boga, ustalmy co zmienić, a czego nie zmieniać, więc jeśli mówimy, że homoseksualizm czy coś innego jest moralne dzisiaj … nie było wczoraj , ale jest dzisiaj. Powiedzieliśmy tak, a zatem jest to moralne. Możemy zrobić to jutro na niemoralne”. I to jest uzurpacja roli Boga w celu określenia, w co robotnik, zwykły człowiek ma wierzyć.
D.L.D: Tak, pomysł jest, że jeśli każdy przyzwyczai się do zmiany, większość ludzi nie będzie pytać: „Kto zdecydował, co i jak należy zmienić?”  Większość ludzi po prostu się przystosuje, jak długość ubioru i styl obuwia i tego typu rzeczy. Więc to jest uzurpacją władzy Boga, a jeśli czytasz Manifest Humanistyczny, a gdzieś na początku, w części wprowadzającej, mówią, „rozum ludzki jest najwyższym dobrem”. Cóż, dla każdego człowieka, to co nazywasz najwyższym dobrem, to jest twój Bóg. Więc dla tych ludzi rozum ludzki będąc najwyższym dobrem jest bogiem. A gdzie jest ludzki rozum? W mózgu jednego lub większej liczby ludzi. Więc ci ludzie, w rzeczywistości … nie wiem, myślę, że są tak szczerzy by to powiedzieć, ale czy wiedzą, czy nie, mówią  „Ja jestem bogiem. My jesteśmy bogami, ponieważ decydujemy tym, co jest moralne, co będzie moralne jutro , co ma być moralne w przyszłym roku. My decydujemy o zmianach „.
R.E: Zgadza się. . I oczywiście w skrócie, właśnie wytłumaczyłeś ludzki potencjał, Nowy Wiek, wszystkie nowe ruchy ezoteryczne, które widzieliśmy. Jednak w odniesieniu do zmian, zdawał się przyznać, że było kilka podmiotów, które tradycyjnie już blokowały te zmiany, a zatem czyniły ludzi odpornych na ciągłą manipulację. I oczywiście jednym z nich jest rodzina, i to właśnie babcie, dziadkowie, nasze pochodzenie etniczne i tak dalej, i byłem pod wrażeniem wszystkiego, co wydawał się wymienić, czy to gospodarka, muzyka … miały ogólny efekt na zmniejszenie roli rodziny i zwiększenie władzy państwa. To było stałym tematem, a więc gdy oceniamy rzeczy, myślę, że jedną, którą powinniśmy sobie powiedzieć : „jaki to ma wpływ na życie rodzinne, na rodzinę?” i myślę, że gdyby każdy kongresman czy senator zadał to pytanie, prawdopodobnie niewiele by się działo na Kapitolu, ponieważ prawie wszystko miałoby wpływ wypierający, szkodzący życiu rodzinnemu, i wzmacniający i rozszerzający kompetencje rządu.
D.L.D: To ma cel pozorny i cel prawdziwy.
R.E: Tak, i to jest bardzo ciekawe, że możesz to powiedzieć jako i tzw  profesjonalny doradca. Drugim czynnikiem jest cały ten czynnik religii, mówił przede wszystkim o religii bez dogmatu, religii, która miałaby trochę ze wszystkich innych tradycyjnych religii, tak, że naprawdę nikt nie czułby się skrępowany, i powiedział, raczej pobłażliwie, że niektórzy ludzie potrzebują tego, a jeśli potrzebują, to wyprodukujemy coś, czego potrzebują. Ale oczywiście to nie może być nic, co by określało co było absolutem moralnym lub prawem naturalnym. Oznacza to, że głównym celem tej grupy kontrolerów, oczywiście, był i jest Kościół katolicki i wspomniał Kościół katolicki w szczególności.
D.L.D: Religia jest ważna, ponieważ jest wieczna, a my … ludzie, którzy stosują się do kościoła nie kupimy naszych zasad o zmianie. Ale jeśli tworzymy własną religię, jeśli określimy, co jest religią, wtedy możemy ją zmienić tak jak nam odpowiada. Tak, Kościół katolicki … czułem, że mi schlebiano, siedząc tam jako katolik, słysząc podkreślenie, że Kościół jest jedną przeszkodą, powiedział: „Musimy to zmienić. A kiedy Kościół katolicki się rozpadnie, reszta chrześcijaństwa łatwiej się rozleci”.
R.E: Powiedział tak: „Możecie myśleć, że kościoły będą przeszkodą, ale chcę wam powiedzieć, że one nam pomogą”, ale nie powiedział że pomogą nam, wszystkie oprócz kościoła katolickiego… „One nam pomogą”, i na nieszczęście…
D.L.D: Miał rację.
RE: Nie powiedział tego wyraźnie, ale znów był to jeden z tych tematów, który wyszedł… najwyraźniej wiedział, że naprawdę ważne było użycie słów, bo wspomniał o tym w odniesieniu do wielu rzeczy, takich jak Biblia. Tak samo jako psychiatra Miralu wspomniał, że „jeśli chcesz kontrolować ludzi, najpierw kontroluj język”. Słowa są bronią. Widocznie bardzo dobrze o tym wiedział, i myślę, że kontrolerzy jako całość dobrze o tym wiedzą. Oczywiście to część ich kampanii.
Ale to małe oświadczenie o słowach, że „słowa zostaną zmienione”. Kiedy to usłyszałem,  pomyślałem … „zamiast mówić ołtarz” mówisz „stół”. Zamiast mówić „ofiara” mówisz „posiłek” w odniesieniu do Mszy świętej”, a ludzie mówią: „To nie jest ważne”. Oczywiście wiesz, że to BARDZO ważne, w przeciwnym razie, dlaczego mieliby to zmieniać? W przeciwnym razie, dlaczego przechodzić cały ten nonsens, jeśli to nie jest ważne? To oczywiście dla nich ważne, bo wiedzą, ze zmiana słów zmienia pojęcia.
D.L.D: Wkładają wiele wysiłku i czasu, aby to zmienić i nie wkładają wysiłku w rzeczy, które NIE są ważne, więc tak, masz absolutną rację. Kapłan nie odgrywa już roli … w niektórych przypadkach nie odgrywa już takiej roli jak dawniej. Ponieważ słowa mają znaczenie. Jest słownikowa definicja, ale myślę, i wszyscy wiemy, że pewne słowa mają znaczenie, co jest trochę trudno wyrazić słowami … ale mają znaczenie.
Więc tak, kontrolowanie języka … myślisz w swoim języku. Myślisz w języku angielskim czy hiszpańskim czy innym jaki znasz, ale kiedy myślisz, mówisz do siebie i mówisz do siebie słowami, tak jak rozmawiasz z innymi ludźmi. A jeśli możesz kontrolować język, w którym ktoś mówi do siebie lub ktoś mówi do drugiego, przeszedłeś długą drogę do kontrolowania tego, co ta osoba potrafi, o czym potrafi myśleć, i to ma w sobie część zarówno włączającą, jak i wyłączającą. Ty nadajesz ton…

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Noam Chomsky – oszust w lingwistyce, podwójny agent w spisku zniszczenia Amerykanów trockizmem

Dick Eastman 10.1.2010, tłumaczenie-skrót Piotr Bein 11.1.2010

Kiedy B. F. Skinner wynalazł warunkowanie sprawcze, podstawę modyfikacji zachowania i analizę funkcyjną zachowania, włącznie z werbalnym i myśleniem — dał światu narzędzie kontroli nad ludźmi. Noam Chomsky miał za zadanie zdyskredytować książkę Skinnera  pt. Verbal Behavior i zastąpić nową naukę Skinnera lipą nazwaną  psycholingwistyką, co można porównać z usunięciem tablicy Mendelejewa z chemii i zastąpieniem jej teorią o wyimaginowanych substancjach. Zydzi wywieźli psychologię Skinnera do Izraela dla siebie, a w USA każdy psychiatra i psycholog żydowski dostał za zadanie rozłożyć Skinnera na łopatki.

Chomsky zawsze był agentem syjonizmu, jego majaczenia ligwistyczne nic nam nie dały, a jego wojna ze Skinnerem na uniwersytetach USA ograbiła nas z prawdziwej behawiorystyki, socjologii i ekonomii w ramach judeocentrycznego planu ogłupienia Ameryki i wprowadzenia profesorów-syjonistów. Chomsky uczestniczył w tym ogłupianiu, w odwodzeniu studentów  od potrzebnych analiz i wyników badań, żeby pogłębiać amerykańską bezradność wobec żydowskiej kontroli psychologicznej. Chomsky to akademicki syjonista-stróż. Uczył lingwistyki na Massachussets Institute of Technology (na wstyd i hańbę tej niegdyś cenionej instytucji), ale w żadnej debacie nie zmierzył się z oponentem. Talmudyczny syjonista Chomsky odmawia szukania winy za 11 IX w Izraelu, albo głównej roli Rotszyldów w historii. Jego książki o historii i polityce ekonomii pomijają to nazwisko. Chomsky jest jednym z tych, którzy osoby obwiniające żydów za 11 IX jako akcji fałszywej flagi, nazywają niewykwalifikowanymi do wyrażania opinii wartych uwagi. Zydzi uważani za intelektualną elitę USA są w globalnym kompleksie jot, włącznie z New York Times, Nation, Rolling Stone, Village Voice i setką in. żydowskich publikacji zaangażowanych w info-wojnę na śmierć i życie z tobą i mną.

Zydzi wykonali 11 IX. Chciałbym tylko, żeby większy procent z nich przyznało to publicznie, bo oni wszyscy wiedzą. Niech modlą się, żeby klasa średnia znalazła lidera mogącego ocalić żydów od nadchodzącej destrukcji […].

+++++++++++++++++++++++++++

Grypa, depopulacja, pandecepcja nadesłał Wojciech Właźliński 11.11.2010

Drodzy Przyjaciele.
Przekazuję Państwu siódma cześć serii wideo zrobionych przez dr. Piotra Beina w związku z „pandemią grypy”. Zakładam że poprzednie części są już znane. Jeśli nie to są dostępne jako „related”. http://www.youtube.com/watch?v=DibVQMbNABk&feature=related
Jest już 11 styczń, 2010. Wyjątkowo niskie temperatury od dziesięcioleci, a może więcej ( jest dopiero 11 stycznia), panują w ogromnej części świata. Zarówno sprawy „pandemia grypy” jak i „globalne ocieplenie” stały się dowodami na oszustwa (decepcja) które przybrały rozmiar globalny, pandecepcji, także w sferze zwanej naukową.
W jednym i drugim przypadku oszustwa zostały zdemaskowane i ich następstwa częściowo zneutralizowane dzięki jeszcze anemicznemu lecz budzącemu się zaangażowaniu się społeczeństw w to co faktycznie jest demokracją. Zaangażowaniu nie poprzez oficjalnych liderów lecz zupełnie oddolnie wbrew tym liderom.
Kim byli oficjalni liderzy i są dalej, ( „mianowane autorytety” ) , w minionych dziesięcioleciach co najmniej, liderzy społeczni, polityczni, w sferze zawodowej i wszystkich ważnych dziedzinach, od prezydentów państw do szatniarzy, jak byli i są selekcjonowani, jak zatwierdzani i uwiarygodniani wiemy, choćby tylko z jednych z pierwszych rąk, poza innymi, jakim był Jozef Światło (Izak Fleischfarb) który uciekł z Polski na Zachod 5 grudnia 1953.
http://www.ipn.gov.pl/portal/pl/203/1587/Jozef_Swiatlo.html
To my jesteśmy odpowiedzialni za to co wokół nas się dzieje i my ponosimy negatywne lub pozytywne tego konsekwencje natychmiast lub w dalszej perspektywie.  To nie jest już teraz, całe szczęście, ten rodzaj terroru, przynajmniej w Europie, ( z wyjątkiem Jugosławii ) jaki był z pod znaku Hitlera lub jeszcze gorszy lub porównywalny bolszewickiej Rosji z pod znaku ZSSR. Terror pozostaje jednak terrorem bez względu na pochodzenie. Nie znaczy to że przestał on istnieć wraz z upadkiem Hitlera i ZSSR.  Istnieje on dalej pod innymi znakami. Widzimy to po Palestynie, Jugosławii, Iraku, Afganistanie i w innych regionach. Nawet nie dalej jak rok temu w Palestynie w Gaza przeprowadzonym z nie wyjątkowym w historii okrucieństwem wobec Gojów.
Sprawa „Pandemii grypy” oraz „Globalnego ocieplenia” daje jednak nadzieje że budząca się z obojętności świadomość społeczna i idąca za nią aktywność społeczna, dzięki której zdemaskowano oszustwa przynajmniej w stosunkowo wąskiej dziedzinie, stanie na drodze panoszącemu się tupetowi: „ I co z tego że nam udowodniliście”. (nie koniecznie w sadzie bo na to nie można liczyć współcześnie)
To dzięki jakże nielicznym ale licznym oddolnie zaangażowaniem społeczeństwa z pominięciem „mianowanych autorytetów” przynajmniej wstrzymano ludobójstwo pod hasłem „Pandemia”. To oddolne zaangażowanie nie mogło już nawet być ignorowane przez niektóre „globalne” media. Wstrzymano, chwilowo wstrzymano przynajmniej planowanym sposobem, co nie znaczy ze zaniechano. Niech to będzie ostrzeżeniem. Opinia społeczna w powiązaniu z wiedza, aktywnością i zaangażowaniem ma ogromna siłę. Stad tyle wysiłków w celu jej neutralizowania.

Komentarze 182 do “Wszystko zaczyna się sprawdzać (cz. 4)”

 1. Wojtekk said

  Zauważyłem jedną zbieżność, dwa z ostatnich lat największe spiski tj. epidemia świńskiej grypy i globalne ocieplenie wyszły na jaw praktycznie w tym samym czasie. Dało mi to do myślenia, że oni chcą teraz zrobić sobie przeciwko sobie jak najwięcej „dowodów” aby dać nam pole do powstania/buntu.
  Nie po to zrobiono zapis w traktacie lizbońskim zabijanie z prawem ludzi w tłumie. Gdy powstanie się zacznie, zacznie się pacyfikacja i zsyłki. Potem przyjdzie kolej na ustanowienie nowej, bardziej totalitarnej władzy (dla naszego bezpieczeństwa) i inne cudowne rzeczy.
  Starajcie się o spokój, tamte dranie dążą do prowokacji i konfrontacji.
  To tak jak Alex Jones to szczur wpuszczony w ciżbę żeby wywołać taką jaką oni chcą wywołać akcję. Czyli ogólnonarodowe powstanie. To śmierdzi, rewolucją francuską, albo bolszewicką, których skutki były opłakane dla społeczeństwa.
  ====================
  od pb: imho alex jones nie nawoluje do powstania, wrecz powstrzymuje; poniewaz madrze gada i demaskuje co trza, acz powoli i oglednie zeby nie daz sie zezrec, rozpuscili i nim pogloski jak te ktore powtarzasz = jakie masz dowody przeciw alexowi?

  • CoZaSyf said

   A co sie stanie „dobrego” jak bedzie spokój? Czy nie to samo? /zsyłki,pacyfikacja ucisk/

   • Wojtekk said

    Siłą jest bierny opór, to czego uczył Ghandi.

   • CoZaSyf said

    A najlepszą obrona atak! Czy zaprzeczysz?

   • CoZaSyf said

    A inny powiedział-najlepsza obrona jest atak.Zawsze są 2 wyjscia!Nie nawołuje tu do niczego tak sobie klikam.

   • hjk said

    myślę tez, że szerokie uświadomienie społeczeństwa – już to przerobiliśmy w komunie, kiedy pod koniec już chyba tylko człowiek mocno ograniczony (by nie powiedzieć „idiota”) wierzył w te ich „ideały”. Informacja ma teraz chyba nawet ważniejszą rolę niż cokolwiek innego, najlepszym dowodem na to opanowanie przez nich merdiów, a tam, gdzie jeszcze jest wolność, sianie dezinformacji i niepokoju.

    Np. zwróciłem ostatnio uwagę na sianie paniki w mediach w sprawie pogody – np. przed sylwestrem mówili o trzaskajacych mrozach, jak sie okazało, było kilka st. poniżej 0, ostatni weekend miał być tragiczny jeśli chodzi o opady śniegu – owszem były, ale tylko w kilku województwach…

  • Wojtekk said

   Nie mam dowodów. Powoduje to moja intuicja i kieruję się wyłącznie obserwacjami tego jak i co przekazuje (nie widziałem na przykład żadnego materiału na stronie Infowars o chemtrails/bluebeam/haarp). To moja prawda, dla innych mogę się mylić, słuchajcie tylko swojego ja.
   ==================
   od pb: a dlaczego mialby zabierac glos na kazdy temat? dal sie wciagnac w ‚debate’ o zmianie klimatu i strasznie skopal, bo nie ma w redakcji ekspertyzy

   • krzysiek said

    alex ostatnio szczyci się tym że od kilkunastu lat porusza temat chemtrails a ostatnio oficjalnie rządy potwierdziły te programy.
    odnośnie haarp.. użyj search na infowars, wyrzuci m.in. http://www.infowars.com/haarp-attack/ z 2008 r.
    alex świetnie budzi masy,zwykle w rozważaniach dochodzi do poziomu „offshore bankers/illuminati” jest to skalkulowane na skuteczność lub narzucone. z climategate powoływał się na potwierdzenie autentyczności zhakowanych e-maili
    ==================
    od pb: emaile byly autentyczne ale ich interpretacja jak piesc w oko; autor u alexa pisal bzdurnie o ‚zyciodajnym co2’ i opdatkowaniu za oddychanie; znam nieco temat ale do dzis nie jestem przekonany o racji sceptykow; przytacza sie petycje podpisane przez dziesiatki tys. ‚naukowcow’ tylko ze wiekszosc z nich pojecia nie ma o temacie

   • net23 said

    Jesli Pan pb nie jest przekonany o racji sceptyków to znaczy że popiera oszusta Al Gore’a
    Globalne Ocieplenie – Globalny Szwindel – cz.1

    Chmury słuchają się gwiazd 1z6

    Przed Kopenhagą: dr Tomasz Teluk o ideologii globalnego ocieplenia

    KOMITET NAUK GEOLOGICZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK

    Click to access 2.Stanowisko%20KNG%20w%20sprawie%20zmian%20klimatu.pdf


    ===================
    od pb; nie wiem jak u was, net23, ale tam gdzie ja sie obracalem, filmiki, prezentacje przez politykow, insynuacje hakerskie, opinie populistyczne i glosowanie nie licza sie za nauke; mozesz mi pokazac niesfalszowane dane sredniej globalnej rocznej temperatury? ucziciwe wyniki uczciwego dochodzenia ws rzekomych oszustw naukowych? jeszcze dochodzen nie bylo a ty juz masz zdanie wyrobione; identycznie, barany w polsce, okrzykneliscie serbow ludobojcami; szczegolnie mnie rozbroiles tym PAN, gdzie masz np. prostytute naukowa, jaworowskiego, co wypowie sie na kazdy temat aby zaplacili tylko; srasznie mnie przekonal dr teluk, widze jak brednie pseudo-naukowe moga oglupic ludziowcow filmikami:
    – co2 jest zyciodajny w kontekscie klimatu = kwestia banksterskiego podatku za emisje co2 nie ma nic wspolnego z obiektywna nauka o klimacie;
    – klimat zawsze sie zmienial = a kto mowi ze nie? zagrozenie polega na szybkim bezprecedensowym tempie obecnych zmian wskutek emisji antropogennych gazow cieplarnianych, nie tylko co2 (jesli dane nie sa podrobione, a na to jeszcze nie ma dowodu);
    – udzial antropologicznego co2 w atmosferze wynosi tylko 1/4%, dlatego nie moze miec wplywu = malutkie zmiany stezenia co2 zmieniaja drastycznie efekt cieplarniany;
    – para wodna ma najwiekszy efekt = a kto mowi ze nie ma? efekt cieplarniany danej substancji mierzy sie sila cieplarniana, np metan jest 24 x silniejszy niz co2;
    – jeszcze wyzsze stezenia co2 byly w czasie dinozaurow (srednia globalna wyzsza o 15 st C od obecnej!) niz w cytowanej polowie xix wieku = to jest dowod na sfalszowanie danych temperaturowych albo ze emisje antropogenne nie maja wplywu na klimat?
    – 40 tys. naukowcow podpisalo petycje = wejdz jeden z drugim na te petycje i zobacz ze wiekszosc ma tyle do klimatu co ja do marsjanina = nauka przez glosowanie = wolalbym zobaczyc dowody rzekomego falszerstwa naukowego;
    – cytowanie ala gore jako typowego autorytetu ociepleniowcow to jaies nieporozumienie = cytujac go dr teluk zniza sie do tego samego poziomu manipulacji socjotechnicznej, ktora uzyl gore;
    – szczyt kopenhaski nie byl forum naukowym tylko politycznym;

   • net23 said

    Panie pb widzę, że jednak Al Gore jest dla Pana większym autorytetem niż ludzie poddajacy w watpliwość wpływ działaności człowieka (emisja Co2) na klimat Ziemi. Inwektywy pana w postaci „baranów” są tu chyba nie na miejscu… Jeśli nie widzi pan globalnego oszustwa którego celem jest opodatkowanie ludzi to jest już Pana sprawa. Likwiduje się stosowanie zwykłych żarówek pod pozorem oszczedności energii a na ich miejsce zaleca się wielokrotnie droższe i niebezpieczne dla środowiska żarówki zawirające rtęć. Klimat ziemski zmieniał się zawsze i są na to dowody naukowe. Nie ma natomiast wiarygodnych dowodów naukowych że emisja CO2 przez człowieka ma wpływ na klimat Ziemi. Jeśli jest Pan zwolennikie zawracania kijem Wisły to trudno – Pana argumentacja jest niestety mało przekonująca…

  • Xagog said

   Masz dużo racji. Potrzebujemy rewolucji, ale dla dobra nas wszystkich powinna to być rewolucja bezkrwawa, bez przemocy. Pytanie czy to jest realne, biorąc pod uwagę mentalność ludzi? Mam nadzieję że tak.
   I dzięki wielkie za te transkrypty, bo samemu być może nigdy bym na nie nie trafił. Tylko potwierdzają wiele rzeczy które intuicyjnie widzę, rozwiewają wiele wątpliwości.

  • jerzy said

   Dajesz się ponosić wybujałaj fantazji co do Alexa Jonesa i innych Twych przypuszczeń. Trzymaj się faktów.

   To przecież Jones informuje ludzi, to on robi to, co Ty sam powinieneś robić; ilu posłów powiadomieś o niebezpieczestwie GMO, ilu senatorów – 7 II jest drugie czytanie ustawy o GMO. Masz się do tego zapalić i walić i walić i walić! A jak ktoś się zapalił, lżysz go od najgorszych. Nabierasz złych nawyków. A nie masz dowodów ani nawet poszlak.

   Alex powinien startować w 2012 razem z Ronem Paulem, niech wygra jeden z nich.

   • Magdalena said

    Skad wiara w sprawiedliwe wybory?
    Ja mysle, ze juz teraz wiadomo kto bedzie startowal i kto wygra.
    Powiesz sceptyczka-nie realistka.
    ===================
    od pb: historia bilderbergow dowodzi ze figury ustalane sa pare lat na zas

   • Wojtekk said

    Witam, jeśli to Ty jako Magdalena zadałaś mi kiedyś pytanie. To myśląc o tym samym , to właśnie przygotowuję się.

   • Magdalena said

    Pytanie zadalam, ale dotyczylo czasu przeszlego. Nie bardzo teraz rozumiem, jak mozna sie do tego przygotowac.
    Kiedys z Twojej wypowiedzi zrozumialam, ze jestes z Wroclawia, stad padlo pytanie o Tropa. 🙂
    Rownie dobrze moglabym zapytac o Prochnika(dawna).
    Poprostu ze stylu wypowiedzi skojarzylam Cie z pewna osoba. Ale jak Tropa nie kojarzysz, to chodzi o inna osobe.
    Pozdrawiam.

  • Angie-Poland said

   Co mnie strasznie irytuje to fakt, że za każdym razem, gdy ktoś zaczyna podważać czyjś autorytet/intencje- natychmiast pojawia się grupa expertufff, którzy to niby lata poświęcili na badanie tematu i oczywiście „też tak myślą” i gnoją ofiarę! Każde nowe g…. czytają jak biblię! No ***** ********** ***!
   A jak dla mnie to te newsy o Alex’ie to można o kant… Strasznie pokręcona filozofia jak na wyznawcę NWO, IMHO of course….

  • Woijtekk said

   Dla mnie A.J. nadal stanowi zagrożenie, jest jak trutka dla szczura.
   99% prawdy i 1% trucizny, którą nam wyrafinowanie wciska i my nieświadomie ją konsumujemy.
   Gdyby stanowił poprzez informacje które zamieszcza i przekazuje masom jakiekolwiek zagrożenie dla rządów, już dawno byłby „wyeliminowany” z obiegu przez odpowiednie służby.
   Według mnie jest on pionkiem odpowiednich osób.
   I oby zbrojna rewolucja, której ziarno niesie w swoich przekazach A.J. nie dojdzie do skutku, bo będzie to gwoździem do trumny dla narodu USA i być może reszty zamerykanizowanego świata.
   Czas pokaże i mam nadzieję że się mylę…
   ===============
   od pb: pokaz gdzie alex nawoluje do czynu zbrojnego; pokaz innego kto tyle mowi, pisze przeciw unym

   • Angie-Poland said

    Dlatego pozwala się takim istnieć, bo wszyscy myślą tak jak ty. Zostawiają ich w spokoju, aby ludzie spokojnie mogli myśleć o nich jako oszołomach…

   • Wojtekk said

    Nie uogólniaj, nie myślę tak „jak wszyscy”. Mam indywidualną świadomość i to jest dar którego zatracić nie pozwolę.
    Nie podawaj tak jak mainstream – wszyscy to wszyscy tamto, kieruj się sobą i wyłącznie swoim ja bo inaczej się zgubisz w natłoku informacji i sugestii systemu.

   • Wojtekk said

    Niech sobie mówi, może o to im chodzi. To jest nawoływanie aby być „anty” do rządzących.
    Jak tylko uda się rozpętać rewolucje mas, to będzie piękny pretekst do otworzenia obozów FEMA.
    Jeśli tylko po dostarczeniu informacji społeczeństwu jakie to rząd szwindle robi i na tyle dojrzeje świadomość amerykanów aby podjąć się czynu, już się tym zajmą oni.
    Ale mam nadzieję że się nie uda i będzie tak jak z internetem (kod 666) który miał w zamiarze służyć ogólnej kontroli systemu.
    Przyszłość pokaże co było racją , nie ma sensu wdawać się w kolejne argumenty i antyargumenty. Wystarczy zaczekać – po owocach ich poznacie.

 2. annah said

  Pozwole sobie jeszcze raz wrzucic do odsluchania ten bardzo konstruktywny glos ks. prof. Jerzego Bajdy zapodany w dn 9.01, przez Rooka, proby zaradzenia tym barbarzynskim planom na polskim gruncie

  Ks. prof. dr hab. Jerzy Bajda o planach żydowskiej dominacji nad światem – Refleksje na tematy społeczne i narodowe, Radio Maryja (1.IX.2001)
  http://komandir.wrzuta.pl/audio/0ajKb422h1O/refleksje_na_tematy_spoleczne_i_narodowe_-_ks._prof._dr_hab._jerzy_bajda

 3. Fredek said

  oglądajcie 2 , program o inwigilacji i chipach własnie się zaczął:)

  • Aśka said

   A tutaj opis tej audycji (z programu tvp2 http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=-1)
   Film dokumentalny, 47 min, Wielka Brytania 2007

   Po 11 września 2001 roku rządy krajów Zachodu, w ramach walki z terroryzmem, wdrożyły nowe programy
   masowej inwigilacji obywateli. Nowoczesne metody inwigilacji przenikają do naszego życia nawet bez naszej wiedzy. Miliony kamer monitoringowych obserwują nas na ulicach, w sklepach i urzędach. Analizowane są zapisy naszych wizyt w internecie, transakcji bankowych, płatności kartą kredytową, rozmów telefonicznych, przejazdów publicznymi środkami transportu (jeśli jesteśmy użytkownikami kart zbliżeniowych). Nowe dowody tożsamości (nieobowiązkowe) i paszporty zawierają dane biometryczne, takie jak odciski palców, trójwymiarowy obraz twarzy i zapis tęczówki oka – w sumie delikwent ubiegający się o któryś z tych dokumentów musi dostarczyć 49 prywatnych informacji gromadzonych w Krajowym Rejestrze Danych. Wkrótce policja będzie znała każdy nasz krok. Brytyjskie Biuro Ochrony Danych Osobowych opublikowało raport na temat inwigilacji społeczeństwa. Przyszłość zapowiada się jeszcze bardziej niepokojąco, ale władze twierdzą, że nowe technologie pomagają zwalczać przestępczość
   i terroryzm. Autorzy filmu kwestionują jednak to stanowisko i udowadniają, że totalna inwigilacja nie tylko narusza prawo obywateli do prywatności, lecz czasami ułatwia wręcz działanie przestępcom, przed którymi miała nas chronić.
   W Wielkiej Brytanii działa najwięcej w Europie, a może także i na świecie kamer monitoringowych. Mają one
   zapobiegać m. in. kradzieżom na parkingach, rozbojom i napadom, kradzieżom aut, eliminowaniu przestępców z ulic.
   Taśmy z nagraniami przechowywane są przez 30 dni. Tylko w systemie pobierania opłat za wjazd do centrum
   Londynu działa 700 kamer, które co sekundę filmują jedno auto.
   Kiedyś filmowano wyłącznie osoby podejrzane, dziś podejrzewa się wszystkich i wszystkich się filmuje. Około 15 lat temu pojawiło się nawet określenie społeczeństwo ryzyka oznaczające, że wszyscy stanowimy zagrożenie i trzeba nas pilnować. Ostatnio rząd przyznał jednak obywatelom prawo wglądu do informacji zgromadzonych na ich temat, w tym również zapisów z kamer monitoringowych. Ale wielu ludzi twierdzi, że to zapis czysto iluzoryczny.
   Instytucje monitorujące nie udostępniają taśm, ignorując podania obywateli.
   Brytyjski rząd interesuje się nie tylko dorosłymi mieszkańcami kraju, zamierza też stworzyć bazę danych
   osobowych ponad 11 mln najmłodszych Brytyjczyków, a wszystko to w ramach zwiększania ich bezpieczeństwa.
   Jednak dzieci polityków i sławnych ludzi baza ta nie obejmie.
   Równie silnej inwigilacji podlega od czasu ataku na World Trade Center społeczeństwo amerykańskie.
   Narodowa Agencja Bezpieczeństwa, upoważniona do kontrolowania międzynarodowych rozmów osób powiązanych
   z Al Kaidą i innymi organizacjami terrorystycznymi podsłuchiwała przy okazji rozmowy milionów niewinnych obywateli.
   CIA ma dostęp do europejskich kont bankowych. Po 11 września rząd George’a Busha uchwalił wręcz cały pakiet
   ustaw umożliwiających masową inwigilację. Zdaniem Ala Gore’a nie poprawiają one jednak wcale ogólnego
   bezpieczeństwa, gdyż służby specjalne muszą badać takie ilości materiału, że często przeoczają to, co
   najważniejsze. Za to notorycznie naruszają prawa obywatelskie. Ostatnio amerykańska firma Verichip zaczęła wszczepiać ludziom układy scalone. To kolejny krok na drodze do powszechnej inwigilacji. Ale już wiadomo,
   że implant chipowy, który miał być niezawodnym identyfikatorem, można łatwo podrobić lub złamać chroniące go zabezpieczenia.

   tytuł audycji: Z bliska i z daleka – Podejrzane społeczeństwo

 4. CoZaSyf said

  Żolnierz amerykański mówi o sensie wojny.Odkrywa kto jest prawdziwym wrogiem. http://www.youtube.com/watch?v=KFU4QCMFoTg&feature=player_embedded

 5. Luc said

  Do Piotr Bein wysłałem Ci e-mail ze szczegółami ws. „oczekiwania wiadomości na akceptację moderatora” Twoja lucy… 😛 *
  * – żart 😀
  =============
  od pb: dzieki, bardzo pomocne; myslalem zes laska*
  * – zart 😛

  • feli said

   Luc powiedział/a
   12 Styczeń 2010 @ 3:02 am,

   Dobre. Jak wstawiasz usmiechy, bo innym nie wychodza?

   • Luc said

    Normalnie 🙂

    Dwukropek )
    Średnik 😉
    Dwukropek 😛
    Dwukropek 😀

    itd…

   • Luc said

    Normalnie 😉

    Dwukropek ) „: )” pisane bez cudzysłowów i bez odstępu pomiędzy : a ) tak jak w gg
    Dwukropek średnik
    Dwukropek D
    Dwukropek P

    itd…

   • krzysiek said

    uśmiechy nie pasują wizualnie do tego blogu imo

   • Xagog said

    Uśmiechów nigdy za wiele 🙂

 6. feli said

  GLOD NADCHODZI!

  http://wolnemedia.net/?p=19340

  Zatrzymano aktywistów FNB w Petersburgu
  Opublikowano: 12.01.2010 | Kategoria: Wiadomości ze świata | Drukuj

  ROSJA. Niedzielna akcja Food Not Bombs w St. Petersburgu zakończyła się zatrzymaniem rozdających jedzenie aktywistów.

  Ok. 30 minut po rozpoczęciu serwowania jedzenia potrzebującym, koło grupy FNB zatrzymał się samochód milicji, po chwili na miejsce podjechał drugi wóz, z którego wysypali się funkcjonariusze i zaczęli informować zgromadzonych o tym, że karmienie ludzi bez zezwolenia jest nielegalne. Jak widać wg przedstawicieli władz legalnie można głodować i klepać biedę, do nielegalnych czynów należy natomiast dzielenie się jedzeniem.

  Milicjantom udało się wyciągnąć jedna osobę z grupy i zaciągnąć ją do samochodu, przy próbie wyciągnięcia kolejnej zostali już powstrzymani przez zgromadzonych, wezwali więc posiłki. Po “nielegalnie” dzielących się jedzeniem podjechały kolejne dwa milicyjne wozy, zatrzymano 7 uczestników akcji. Po kilku godzinach wszystkich wypuszczono; cała siódemka dostała zarzuty złamania przepisów administracyjnych.

 7. zyta said

  http://wolnemedia.net/?p=19303

  O co chodzi pod “kaszubskim Wawelem”?
  Opublikowano: 11.01.2010 | Kategoria: Wiadomości z kraju | Drukuj

  GDAŃSK-OLIWA. Czy arcybiskup Głódź zamierza zamknąć dla publiczności Park Oliwski i tak jak zapowiadał abp Gocłowski stworzyć tam wewnętrzny ogród dla kleryków? Czy temu służą ponowne starania o uznanie własności części parku przez kurię? Być może tak. Równie możliwy jest jednak zupełnie inny scenariusz. Wczoraj – w niedzielę – o sprawie zawłaszczania mienia publicznego informowano za pomocą ulotek rozdawanych w Parku.

  – Kościół Katolicki – największy posiadacz ziemi w Polsce, nie zaspokaja już swojej pazerności drogimi gruntami. Teraz przyszła pora na Park Oliwski, miejsce, które należy do nas, mieszkańców Gdańska. Park Oliwski służy wypoczynkowi i reakcji całych rodzin, to tam udają się na spacery zakochani, tam tradycyjnie fotografują się nowożeńcy. Park służy wszystkim. Dlaczego zachłanność kleru ma to zmienić? Były metropolita gdański Arcybiskup Tadeusz Gocłowski twierdzi: “młodzi klerycy też potrzebują miejsca do odpoczynku”, a my pytamy, czemu ma to się odbywać kosztem mieszkańców Gdańska? Dlaczego Kościół chce: przejąć, odgrodzić i zamknąć dostęp do części Naszego Parku? – przypominają trójmiejscy Młodzi Socjaliści.

  – To już kolejna próba zagrabienia publicznego mienia przez przedstawicieli hierarchii kościelnej. Blisko półtora roku temu abp Głódź zaplanował przejęcie części Parku i oddanie go pod miejsce na spacery dla przyszłych księży. Już wtedy Młodzi Socjaliści wyraźnie pokazali swój sprzeciw, bo cóż wyjątkowego ma w sobie kleryk, że nie może spacerować wśród zwykłych ludzi? Czy administracja kościelna jest przedsiębiorstwem gromadzącym nieruchomości? Czy nie powinni Oni położyć nacisku na kształtowanie duchowości swoich wiernych? Czy pomysłem na działalność instytucji kościelnych ma być gromadzenie dóbr doczesnych? – tłumaczy Marcin Matuszewski (PPS-MS). – Domagamy się rezygnacji z tych planów! – wzywają działacze.

  Półtora roku temu powstała strona park-obronimy.pl, na której można wyrazić swój głos sprzeciwu. Strona nadal istnieje, póki istnieją finansowe zakusy biskupa.

  Przypomnijmy, co miało miejsce półtora roku temu, gdy nastąpiła pierwsza próba przejęcia parku przez biskupa.

  Jak dowiedziała się nieoficjalnie redakcja Kaszubskiego Socjalistycznego Portalu Informacyjnego, celem nie jest zamknięcie parku, lecz strategia przewiduje coś zupełnie odmiennego. Teraz biskup dąży do uzyskania formalnego aktu własności parku, po to by – gdy go uzyska – wykazać się “dobrą wolą” i zaproponować miastu wymianę bezgotówkową, grunt za grunt. Biskup “będzie skłonny oddać tę część parku” w zamian za inną intratną działkę w mieście. Przez to przedstawi się w dobrym świetle, jako ten, który jednak nie chce parku zamknąć, a uzyska od miasta bardziej dochodową i mniej konfliktową nieruchomość.

  – Jeśli rzeczywiście tak sprawy się potoczą, to znaczy że kuria ma świetnych strategów i genialnych handlowców. Chcę tylko przypomnieć, kogo Jezus wyrzucił ze świątyni. Kupców właśnie. Ponieważ są sprawy, które z handlem, biznesem i pogonią za majątkiem zwyczajnie nie licują – ocenia Alicja Szczypta (PPS-MS). – Kościół jest po to, by zapewniać posługę duszpasterską tym, którzy jej potrzebują, a nie po to, by gromadzić nieruchomości lub inne dobra materialne – dodaje.
  Wróć myślami do parku. Parku nas, obywateli. Apolitycznego, publicznego i nie służącego niczyim interesom.
  Autorzy: A. Szczypta i G. Ilnicki
  Źródło: Kaszebsko Rewolucejo
  W obronie Parku Oliwskiego

  • hjk said

   moze by ta kaszebska rewolucja zajeła sie swym krajaninem Donaldem i jego poczynaniami…

  • annah said

   Bez obrazy, szanuje inne religie, szczegolnie wtedy gdy wierny podarza za ich wskazaniami, jest „goracy” w wyznawaniu Boga, natomiast nie moge zrozumiec dlaczego Polacy, potepiaja ksiezy i KK zamiast go bronic. Czy nie widzisz ze podcinasz galaz na ktorej siedzisz. Czym jestesmy bez chrzesciajnstwa i wiary ojcow, czym mamy sie kierowac jak nie przykazaniem milosci Boga i blizniego. Popatrz na zachod, sa kraje gdzie starzy boja sie isc do szpitala , bo sie ich zabija, a przeciez nie zawsze tak bylo, sadzac po faktach dojdzie do tego i u nas.
   O ksiezach, tak jak i o mnie i o tobie mozna powiedziec rozne rzeczy, dlaczego widzisz drzazge w oku swego brata, a belki w swoim nie dostrzegasz,. Gro ksiezy to uczciwi, oddani swej sluzbie ludzie, dlaczego pluja im w twarz?
   Uczestniczac w tym stajemy w szeregach wrogow ojczyzny , naszej tozsamosci a nawet panstwowosci. Przebudzcie sie w koncu, w tej chwili mozemy juz tylko liczyc na Boga, zbyt daleko rozeszla sie zgnilizna moralna, to z serca ludzkiego bierze sie zlo czy dobro. Kazdy z nas na to przyzala badz nie. Zdecyduj po ktorej jestes stronie, obys nie byl letni, „bo Cie wypluje z wnetrznosci moich” mowi Pan.
   Walka toczy sie w kazdym sercu, to jest nasz „front wojenny” na ten moment, wojny sa czubkiem gory lodowej i zaleze od wyborow ogolu na dana chwile, kazdy grzech jest bolem zadanym ofierze w ktorej cierpi Bog, nawet jesli zlo czynisz samemu sobie. Ratunkiem jest modlitwa, kazdy jak potrafi czy lubi, byle sercem, ja wybieram rozaniec.
   Zyta to dygresja, nie personalnie.
   ==============
   od pb: obrzydzani epolakom kk jest celowa akcja kompleksu jot = patrz wpisy agenciur chocby na tym blogu = na poczatku wsrod atakow agentow na beina byl „katol”, ale sie przejechali matoly!

   • annah said

    http://angelus.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=63&Itemid=79

   • Ewa said

    Mlodzi socjalisci- tyle sie o nich ostatnio slyszy,a to chca krzyze pozdejmowac bo przeszkadzaja a to teraz na Kosciol robia nagonke.Ja uwazam,ze swoja energie mogliby wykorzystac w bardziej pozyteczny dla wszystkich sposob.Narkotyki,alkohol,przemoc,prostytucja nieletnich to sa sprawy wazniejsze niz walka z kosciolem.
    ====================
    od pb: typowe wodzenie mlodych za nos, wykorzystywanie ich idealizmu = przedmiot nagonki ujawnia kontrolerow tej mlodziezy: kompleks jot

 8. zyta said

  MS: Park oliwski

  • Jaga.baga said

   Zwlacza religie ogólnie od dawna.

  • feli said

   @Zenobiusz powiedział/a
   12 Styczeń 2010 @ 6:30 am,

   A coz tak na mnie naskoczyles? Sama chce wiedziec o co tu chodzi. Nie mieszkam Polsce, ale duchem tam jestem i interesuje mnie co tak naprawde sie dzieje. Uwazasz, ze z kk jest wszystko ok? Ja tak nie uwazam i ciagle poszukuje prawdy.
   Jezyk masz niewybredny jak na chrzescijanina, chyba, ze jestes tylko katolikiem.
   Co do nicka, to chyba kazdemu wolno zmieniac jak chce. Za duzo moich wpisow pod jednym i rzeczywiscie praca na dwa etaty na tym blogu. Musze chyba sobie dac spokoj, bo coraz wiecej agresji mnie spotyka. Pozdro.

  • zyd666 said

   Ale z tego nicka zrezygnowalam, bo juz jest „jeden”.
   Wyluzuj.
   A co do tego parku oliwskiego, to jestem jak najbardziej za tym, zeby byl dostepny dla ogolu a nie tylko dla klerykow.
   A tak a´propos to nie naleze do zadnej religii, bo wszystkie czynia krzywde czlowiekowi i takie jest moje zdanie. Staram sie postepowac wg nauk Jezusa i to mi wystarcza.

 9. feli said

  PAZERNOSC I OKRUCIENSTWO LUDZI NIE ZNA GRANIC!

  http://wolnemedia.net/?p=19323&cpage=1#comment-17711
  Ukraina zabija psy w ramach przygotowań do Euro 2012
  Opublikowano: 11.01.2010 | Kategoria: Aktywizm, Wiadomości ze świata | Drukuj

  UKRAINA. Władze ukraińskiego miasta Ługańsk w ramach przygotowań do Euro 2012 wypowiedziały wojnę bezpańskim psom. Psy są wyłapywane i uśmiercane zastrzykami usypiającymi.

  Wśród nich są nie tylko bezpańskie psy, ale także zwierzęta, które uciekły właścicielom z domu lub oddaliły się zbyt daleko na spacerze.

  Decyzję tłumaczy się tym, że w Ługańsku jest port, do którego będą przybywać kibice jadący na stadion do Doniecka, a bezpańskie psy mogłyby ich zaatakować lub zrobić na kibicach złe wrażenie.

  Za każdego psa władze płacą 100 grywien (ok. 10 euro). Władze na akcję wyasygnowały 100 000 euro, z których zostanie wydanych najwyżej 10 000 euro, a pozostałe 90 000 trafi do podziału między urzędników.

  Podobne praktyki odbywają się w innych, najbardziej skorumpowanych miastach Ukrainy.

  Psy po uśpieniu wrzucane są do specjalnie wykopanych dołów, a gdy zbierze się ich odpowiednia ilość, zakopywane. Na poniższym filmie można zobaczyć skutek akcji i właścicielkę psa, która szuka swego pupila.

  Przeciwko zabijaniu psów na Ukrainie przygotowano petycję, którą możesz podpisać. Petycja dostępna jest TUTAJ.

  Na podstawie: pl.indymedia.org, youtube.pl
  Opracowanie dla “Wolnych Mediów”: Maurycy Hawranek
  Ukraine corrupt municipality bosses kill stray animals for EURO 2012 in Lugansk

  ====================
  od pb: dzis psy, jutro ludzie; pod trupami psow jest zywy szczeniaczek! ok minuty 1:58

  • feli said

   @P.B.,
   Ja nie ogladalam filmu, bo nie dam rady. Wystarcza mi zdjecia z Gazy.
   Rzeczywiscie, dzis psy ale czy jutro a nie juz dzis ludzie? Wg mnie, ludzie od zawsze sa traktowani czasem gorzej niz zwierzeta.

  • zyta said

   BOJKOTUJCIE CYRKI! TAM ZWIERZETA TEZ CIERPIA!

   http://wolnemedia.net/?p=19317
   Stereotypia – choroba zwierząt
   Opublikowano: 11.01.2010 | Kategoria: Aktywizm | Drukuj

   Zbliża się niestety kolejny sezon wykorzystywania zwierząt. Wiele cyrków zaczyna swoje przedstawienia już w lutym. Film nagrany w polskim cyrku Arena 20 marca 2009. Chore psychicznie słonie, to niestety codzienność polskich cyrków.

   Podczas występów na cyrkowej arenie 2 słonie kiwają mechanicznie głowami w lewo i w prawo, robią to automatycznie. Zachowują się podobnie jak zwierzęta osadzone w zoo. Świadczy to wyraźnie, o postępującej chorobie psychicznej zwierząt – zoopsychozie.

   Kiwające głowami zwierzęta – dla człowieka, który ma choć trochę empatii dla zwierząt – stanowią bardzo smutny widok, który jeszcze bardziej świadczy o tragicznym ich położeniu. Niestety setki ludzi siedzących na widowni cieszy się i śmieje, nie chce widzieć tragedii zwierząt, które cierpią właśnie przez ludzka próżność i brak serca.

   NIE WYCHOWUJ KOSZTEM ZWIERZAT !!! Cyrki od stuleci były rozrywką dla ludzi, niestety zwierzęta w nich występujące postrzegają to zupełnie inaczej. Cyrk jest śmieszny lecz nie dla zwierząt. Aby zwierzęta wykonywały polecenia tresera muszą być do tego przystosowane. Miedzy bajki należy włożyć informacje od właścicieli cyrków, iż zwierzęta same z siebie będą wykonywały cyrkowe pokazy.

   WOLNOSC DLA ZWIERZAT!!!
   STOP TRESURZE!!!

   Źródło: Centrum Niezależnych Mediów Polska
   estera1986 10. Januar 2010 Gdy zapada kurtyna, wszystko się zmienia. Kończy się spektakl, a zaczyna codzienne życie. Dla zwierząt spektakl to kilka lub kilkanaście minut, wydawałoby się minut szczęśliwych i radosnych, po których niestety przychodzą normalne godziny w ciasnych klatkach, z ohydnym jedzeniem i wściekłymi pracownikami.

   Wielomiesięczne tournee oznaczają dla zwierząt podróże w ciasnych klatkach umieszczonych na ciężarówkach. W wędrujących cyrkach nie sposób jest zapewnić zwierzętom, szczególnie tym dużym, elementarnych warunków bytowych. Przez większość czasu są przywiązane łańcuchami. Wiele z nich jest chorych psychicznie.

   Stereotypia zaburzenie psychiczne, polegające na uporczywym powtarzaniu tej samej czynności.

   http://www.stopcircussuffering.org/
   http://empatia.pl//str.php?dz=4

   Cyrk Arena choroba psychiczna zwierzat Stereotypia

  • hjk said

   co za marnotrawstwo i barbaria, może lepiej oddać chinczykom, oni jedzą psy…

   • annah said

    Ostatnio, kroluja tam w restauracjach zupki z nienarodzonych dzieci.

   • Pelagia said

    hjk- a wiesz, że azjaci przed smiercią okrutnie na żywca je torturuja, bo to ma niby poprawiac smak mięsa ?? Kto krzywdzi zwierzę, człowieka też skrzywdzi

  • Aśka said

   okrucieństwo „ludzi” przeraża …

  • szach said

   watahy glodnych bezpańskich psów są niebezpieczne dla ludzi.Teraz jednak ludzie zamiast milować bliźnich ,milują zwierzątka.Ponieważ są to stworzenia Boskie należy im się godne traktowanie,ale przesadna milość jaką są otaczane,podczas gdy cierpienia innych ludzi nie robią wrażenia to dewiacja.Wlaściciele piesków wypuszczają je na noc (bo mój piesek nie gryzie)i nie martwią się,czy ten zwierzak nie będzie zagrożeniem dla innego czlowieka,a potem wylewają krokodyle lzy jak piesek zaginie.A psy walęsają sie glodne i agresywne,zwlaszcza w zimie i nikt nic z tym nie robi do czasu,aż zagryzą jakieś dziecko. Wtedy wszyscy podnoszą lament.
   Powinny być jeszcze kary dla wlaścicieli,których psy biegają bez nadzoru,o brudzeniu trawników miejskich nie wspomnę.Lubię zwierzęta,ale tysiąckroć bardziej kocham ludzi i uznaję ich prawo do bezpiecznego poruszania się po okolicy.
   ==============
   od pb: ty merdialny reporter? z twej dramatyzacji wynika, ze nalezy wysterylizowac swiat; zboczency ludzcy chodza na wolnosci az zaatakuja dziecko = dlatego wytepisz cala ludzkosc? sprobuj zamieszkac na wsi bez kotow, zniszcza cie myszy = zapytaj mnichow od tysiacleci; dla twego bezpieczenstwa wladze rowniez wprowadzaja skanery; jezdze rowerem po swiecie, najwiecej psow goni mnie szczerzac zeby w krajach gdzie ludzie maja popieprzone, np. w polsce szczuli mnie pitbulem; w strefie srodziemnomorskiej popieprzeni nienawidza psow (np. albanczycy kosowscy zabili psy serbow z nienawisci do tych ostatnich, potrafia przejechac rannego psa na drodze czego bylem swiadkiem); dzikie psy (i koty) wplotly sie w krajobraz w cieplych krajach, dajac cos pozytecznego (tepienie myszy, wyjadanie ze smietnisk); w krajach o normalnych ludziach psy uciekaja przede mna, albo nie boja sie podejsc i byc przyjaznymi;
   ty niegramotny czy lubisz byc za a nawet przeciw? w opisie filmiku wyraznie pisze, ze wladze zabily niepotrzebnie psy li tylko z korupcji – zobacz ile zdrowych, pieknych okazow w rowie, jak zali sie nad ta bezmyslnoscia ukrainka w filmiku; pies jest lojalnym przyjacielem czlowieka, dobrze traktowany nie zaatakuje nikogo; oduczylem krolika zlych nawykow zaszczepionych przez zle traktowanie przez poprzednich wlascicieli, mozna oduczyc i niegrzecznego psa – trzeba milosci, nie tylko do czlowieka ale do calego stworzenia Bozego; lubie gdy na wycieczkach rowerowych dolacza do mnie jakis pies-rebeliant i towarzyszy mi kilometrami, az dobije wlasciciel i przypomni gdzie dom; brudzenie trawnikow rozwiazano w kanadzie prosto: kara dla wlasciciela, dziala jak czar

   • szach said

    Drogi panie Piotrze.Z calym szacunkiem dla pana ,proszę czytać ze zrozumieniem.Różnica między nami jest taka,że przed panem psy uciekają,natomiast ja uciekalam przed psami .Zwierzę ma slużyć czlowiekowi,natomiast teraz tendencja jest zupelnie inna-piesek ma zastąpić dziecko więc mamy sklepy z ubrankami dla piesków,z bucikami..ba ,mamy hotele i salony kosmetyczne dla piesków,a karma dla zwierząt leży na pólce w sklepie obok kaszki dla niemowląt.
    A co do popieprzenia ludzi o którym pan pisze,to myślę,że w Polsce-przez duże P- ten odsetek jest jednak mniejszy,niż gdzie indziej na świecie.Na tym zakończę bo to temat oboczny dyskusji.Dla dobra blogu proszę usunąć oba komentarze i skupmy się na meritum.
    =============
    od pb: przecie wyraznie napisalem ze reakcja psow wydaje sie zalezec od klimatu i psychiki ludzi: psy gonia mnie w krajach gdzie i ludzie by to chetnie zrobili; a ciuszki, salony dla ludzi to nie bzdura? mozna korzystac wedle uznania to samo z milusinskimi; to ze ludzi indoktrynuje ktos na zbocznie od dzieci ku innym obiektom ‚milosci’ to nie wina zwierzat chyba tylko ludzkiej glupoty, ze sie da wrobic; bezpanskie zwierzeta sa wykladnikiem psyche ludzi wsrod ktorych zyja, wiec uwazam ze na temat

  • eteryczna ziemia said

   Człowiek to ludzkie zwierze, musi zabijać zeby zyć. Wyzwolenie ludzi musi iść w parze z wyzwoleniem zwierzat. Potraktują nas tak samo jak my traktujemy zwierzeta. Rachunek musi być wyrownany.

 10. Prana said

  Ta strona stracila wirygodnosc od kad zaczely pojawaic sie religijne odnosniki…przeciez religia jest narzedziem do manipulacji tlumem i stworzona zostala przez tych samych ludzi co tworza nam to pieklo na zimii… a watykan wspolpracuje z nimi przeciez JP2 nalezal do klubu bilderberg…nie mozna tych spraw traktowc tak wybiorczo brac co sie podoba i co pasuje katolikowi to globalne rzady bez udzialu kosciola nie przejda
  ====================
  od pb: „religijne odnosniki” – nie narzekales jak ładowali ateisci, new age itp. -owce;
  jp2 bilderberg – dowody prosze;
  „katolikowi” – bein prawoslawny

  • antyMizia said

   Co do insynuacji że JP2 był na spotkaniu Grupy Bilderberg wielokrotnie już prostowałem te brednie ale tak to już jest, gdy komuś nawet nie chce sprawdzić faktów i rozpowszechnia kłamstwo!

   Owe spotkanie grupy Bilderberg ’99 odbyło się podobno w dn. 3-6 czerwca 1999 (nie wiem, nie byłem, nie widziałem) a tymczasem Papież Jan Paweł II – rankiem, 5 czerwca wylądował na lotnisku w Gdańsku, czym zainicjował swoją ponowną, siódmą już z kolei, pielgrzymkę do naszego ojczystego kraju. Poniżej podaje link, w którym prześledzono pobyt Papieża w dniach 3, 4 czerwca:

   http://kmerian.blogspot.com/2008/06/did-pope-john-paul-ii-attend-bilderberg.html

   To są brednie Luc! Proszę: Nie rozpowszechniaj kłamstw bo przez to zło przybiera na sile!

   • grypa666 said

    od pb: no wlasnie, przyklad propagandowego pomowienia = pelno ich na internecie; jak myslicie dlaczego zajelo mi 10 lat zeby odwiklac sprawe balkanska? a wy tu chcecie w jeden dzien poustalac ‚fakty’… osobiscie chce wierzyc, ze JP2 to dobry czlowiek, wymanipulowany przez szare eminencje „watykanskie”

  • antyMizia said

   @Zenobiusz dzielnie walczysz!

   Serdecznie cię pozdrawiam 🙂

  • Luc said

   antyMizia Taka prośba jak odpisujesz komuś to pisz nick (bez odstępów) to się pogrubi tekst, ewentualnie @nick, bo muszę CTRL + F i szukać frazy „Luc”, czy ktoś mi nie odpisał.

  • zyta said

   A co to, juz wszyscy zaopomnieli, ze Watykan jest tuz pod szczytem rzadzacej piramidy, i ze zawsze tak bylo, bo nie bylo wladcy bez zgody „kaplanow”?
   ===============================
   od pb: watykan jest zinfiltrowany, obezwladniony, zaprzezony do sluzby tym u wladzy = stad absurdy jak:
   – pojecie judeo-chrzescijanstwa i dzien judaizmu w kosciele,
   – komisja rabiniczno-biskupia dazaca do promowania talmudycznych (oszustwo) 7 praw noego jako podstawy moralnosci chrzescijanskiej (ze zguba dla chrzescijan, bo jedno z praw noego nakazuje scinac ich za balwochwalstwo),
   – zjudaizowana liturgia katolicka,
   – falszowanie Slowa itd
   patrz: reverend ted pike, maurice pinay blog – wszystko swietnie udkumentowane, podparte argumentem teologicznym = nie tak jak na naszym blogu pyskowki religijne, odwodzace od tematow artykulow

   • eminem said

    @Zyta
    Jedyną prawdą jest Jezus Chrystus….. Biblią się kieruj……. Niestety PB ma rację Ekumenizm i Modernizm wniknął jak wilk w owczej skórze do Kościoła….. św Pius X powiedział w czasie swojego pontyfikatu, że wróg nie jest na zewnątrz, ale już wewnątrz Kościoła…………….. Nam dał Jezus wskazówki odnośnie naszych czasów poznasz drzewo po owocach jego…….

  • Luc said

   Warto obejrzeć. W filmie „Oczy Szeroko Zamknięte” serwowali papkę ala „skull’s and bones”
   ======================
   od pb: otworzcie oczy = iluminati ani watykan nie sa u szczytu wladzy: google „piotrbein judeocentrics and mass crimes”

  • Xagog said

   Pamiętajcie że religia i wiara to niekoniecznie idące ze sobą w parze, dwie odmienne rzeczy.
   =====================
   od pb: mnie zdumiewa ze ciagle to trza przypominac…

  • grypa666 said

   od pb: nickow moza miec ile kto chce i czuje zamilowanie do potworkow; debatujcie rzeczowo, zamiast pomowieniami i wycieczkami osobistymi; na dowod nie przytaczajcie filmikow bo wiekszosc z nich jest gatunkiem nienaukowym

 11. Ronin said

  tak ta strona zaczyna przypominac momentami katolicki portal wyzwolenie…a szkoda bo uwazalem ja za jedna z najlepszych
  =================
  od pb: ronin-prana, nie nauczyli na szkoleniu ze admin widzi twoj ip?

  • Luc said

   Skoro ten sam IP to pewnie stałe łącze, a nie ADSL jak neostrada, czy netia, dialog. A myślałem, że mamy dzieci neo tutaj. Jak szkolili to ktoś wagarował 😉 Trolle zaburzają sensowne komentarze. Z drugiej strony się czepią o cenzurę te błędne dzieci onetu 😀

  • Luc said

   A zgaduj zgadula. Tak się składa, że jestem addicted to Internet and comp.

   • grypa666 said

    od pb: zenobiusz i luc, przestancie; luc (Łukasz) okazal sie w emailach pomocnym mlodym czlowiekiem – patrz nowe marginesy bloga; podajcie sobie rece i przejdzcie do porzadku dziennego ze nie ma zgody na opinie i poglady, szczegolnie religijne; jest dosc wroga wspolnego zeby na nim sie skupic zamiast wzajemnie wyniszczac

  • nnn said

   Zenobiusz niech zgadne jestes katolikiem, sadzac po sposobie i kulturze twoich wypowiedzi.
   tak na marginesie nikt z tych ktorych wymieniles nie obrazil nikogo personalnie, zglaszal tylko uwagi do niektorych spraw. sluszne czy nie sluszne, mieli prawo, takie samo prawo jak P.Bein na usuniecie tych komentarzy (to jego blog).
   Wiele moich wypowiedzi zostalo usunietych, choc nikogo nie obrazalem tylko wyrazilem w sposob kulturalny moja opinie na temat nienawisci. Ale nie mam do nikogo pretensji – w koncu wlasciciel blog ma pelne prawo do moderacji wypowiedzi.ja zrobilem co mi nakazywalo sumienie, nie moglem milczec gdy obraz Boga byl zaklamywany. I moje ego nie zostale naruszone z powodu usuniecia wypowiedzi bo ci od ktorych sie ucze tez tego doswiadczali.

  • Nnn said

   Jestem w szoku twoja odpowiedzia.jestem sociologiem z wyksztalcenia. nigdy nie malem do czynienia z zadna forma polityki, jakiejkolwiek oragnizacji z nia zwiazanej a juz tym bardziej zwiazanej z komunizmem. itd. wychowalem sie w katolicyzmie duzo zawdzieczam katolickiej jezuickiej odnowie w duchu swietym. od kilku lat nie przebywam w kraju. historia, duchowosc te tematyki mnie intersuja. nie chce cie obrazac ale moge stwierdzic na podstawie historii ze biorac pod uwage twoje wypowiedzi to jestes katolikiem z sredniowiecza ktory kazde opozycyjne glosy nazywal glosami szatana i skazywal na stos. historia pokazala ze jednak ziemia jest okragla i krazy wokol slonca a nie plaska unoszona przez slonie jak glosil kosciol w tamtym czasie.
   Nie korzystam z zadnych skryptow, tylko ze swego sumienia. a ty z jakich skryptow korzystasz, bo jakos w ewnagelii czy nauczeniu kosciola katolickiego nie moge odnalesc wytycznych do twego zachowania.

  • hjk said

   @nnn
   skończ Waść juz te jałowe dyskusje, napisz cos na temat artykułu lub blogu

  • Mrowka said

   Rzygac juz sie chce na to wtlaczanie Boga w wasze ochydne pojmowanie milosci. Nic o tym nie wiecie! Jestescie pyszni i za to zaplacicie. Nic pokory! Nic!

  • zyta said

   @Mrowka powiedział/a
   12 Styczeń 2010 @ 4:30 pm,

   Przykre, ale niestety MASZ RACJE.

  • nnn said

   No coz jak pojezdzisz po swiecie to zauwazysz ze jest bardzo duza roznica pomiedzy ludzmi z takich krajow jak Wlochy, Portugalia, Polska , Malta a innymi krajami. Dostrzegl bys jaka jest roznica w podejsciu do pracy, uczciwosci, poszanowania prawa, szacunku do innych. Czlowiek poza krajem nabiera dystansu do wielu spraw. To na tyle dlaczego zapytalem czy jestes katolikiem. Ja obecnie jestem areligijny, nie chce przynalezec do zadnej religii i traktuje wiare jako cos duchowego zwiazanego z codziennymi wyborami.
   Z doswiadczenia i wiedzy wiem ze ludzie ktorzy widza wszedzie agentow i zlo bez racjonalnej przyczyny sa albo chorzy psychicznie (paranoja) albo maja zaburzenia osobowosci- tzw. projekcja- rzutuja na innych swoje wady.

   Znalem kiedys osobiscie kogos kto w latach 2000-2003 twierdzil ze ma dar proroctwa, zostal uznany przez biskupa kosciola katolickiego w duzym miescie Polski. W zyciu prywatnym jego kultura wypowiedzi byla podobna do twojej. Znalem go osobiscie, bylem jedyna osoba z jego otoczenia ktora podchodzila do tego sceptycznie. Po owocach ich poznacie – powiedzial Jezus. W mlodosci bral ciezkie narkotyki (lsd, amfetamina), nabawil sie psychozy ponarkotycznej, ktora przerodzila sie w pewna odmiane schizofrenii. Byl leczony na to w szpitalu psychiatrycznym. Byl uzalezniony od sexu.Wiem jak potoczyly sie jego losy. 3 lata temu powrocil do narkotykow i strego zycia.

   Nie wchodze juz w tematy duchowosci- bo nie odpowiedziales mi na pytanie z jakiego ty skryptu korzystasz. ja korzystam z ewnagelii i doswiadczen ludzi ktorzy zrobili duzo dobrego dla ludzkosci.
   Co do sredniowiecza, proponowalbym zaznajomic sie wpierw z pochodzeniem nazwy sredniowiecze. Odpowiedz na temat tej epoki tkwi w nazwie. Ze juz nie wspomne o historii wypraw krzyzowych, szczegolnie tej dzieciecej. oraz sexualnosci Watykanu w tamtym czasie. wiedza nie boli.
   Jest to bolesne , bo dazymy do podobnych celow ale Nie mam zamiaru wchodzic tu w dyskusje bo widze ze na tym blogu zwycieza koncepcja podazania droga Barabasza. No coz historia napewno odpowie na roznice w podejsciu.
   Tak wiec nie widze sensu dalszej dyskusji.

  • nnn said

   A dla tych ktorzy chca podazac i wlaczyc inna droga niz Zenobiusz poza ewnagelia polecam goraco ksiazki:
   – „7 nawykow skutecznego dzialania-„S.Covey
   – „dzikie serce-tesknoty meskiej duszy”-John Edlegre
   Jezus mówi nam: „który król, mając wyruszyć, aby stoczyć bitwę z drugim królem, nie usiądzie wpierw i nie rozważy, czy w dziesięć tysięcy ludzi może stawić czoło temu, który z dwudziestoma tysiącami nadciąga przeciw niemu?” (Łk 14,31)
   Dlatego uwazam ze do tej walki trzeba sie przygotowac. A tylko prawe serce, wypelnione miloscia Boga moze nam pomodz wygrac. Bo walczyc bedziemy musieli.Powodzenia dla wszystkich.

  • Zenobiusz said

   Bruno@ Prośiłbym żeby ich dziś zostawić, jako ilustrację metod działania.To niemal nobilituje blog i ważność poruszanych tu zagadnień

  • Prana said

   Zenobiusz legionami to chodza katolicy i sa w stanie nawet zabic w imie wiary oczywiscie kazdego kto stanie im na drodze nie zwarzajac na przekonania religijne ani uczucia innych …tak jak ty obrazasz moje

  • Ronin said

   Oj Panowie cenzorzy pozwalacie jednym obrazac ludzi a jak sie bronia to usowacie ich posty …tak komuny ninawidzicie a robicie to samo co komunistyczna cenzura …brawo…nie wiele roznicie sie od tych z ktorymi walczycie

  • Luc said

   Nie wiem jak trzeba być inteligentnym, żeby nie skojarzyć: Luc … Lucas … Łukasz….

  • ZKRWIIKOSCI said

   klase i poziom to blog mial kiedys teraz to …
   pozdrawiam
   ===============
   od pb; nie rozumiem po co sie szmacisz z takim lajdactwem tutaj

   • kojak said

    Miałem napisać dokładnie to samo, ale mnie uprzedziłeś. Widząc za to bezsensowną przepychankę słowną wstydzę się, że na tą stronkę rozdawałem linka znajomym, mówiąc o zagrożeniu szczepionkowym :/
    ===================
    od pb: bardzo przepraszamy za zawod …ale w dalszym ciagu jeden z lepszych zbiorow nt. ‚pandemii’ nie? zapraszamy do pisania wiecej o grypie bo dla mnie temat sie wyczerpal z przekazaniem WHO i UE sledztwa nad soba

  • eteryczna ziemia said

   Slowa Jezusa z Ewangelii wg Sw. Mat.:
   Biada wam, uczeni w Pismie i faryzeusze, obłudnicy. bo ZAMYKACIE KROLESTWO NIEBIESKIE przed ludzmi. Wy sami tam nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść innym.
   Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzice morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę, a kiedy nim już zostanie, to robicie z niego dwukrotnie bardziej winnym piekła niż wy sami.
   Biada wam, uczeni w Pismie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów powielanych, ktore zewnatrz wygladaja pieknie, lecz wewnatrz pełne są szkieletów i wszelkiego plugastwa. Tak i wy wydajecie się na zewnatrz pobożnymi, ale wewnątrz jesteście pełni obłudy i nieprawości. Amen.

  • Luc said

   ZenobiuszTak jak pisze Piotr… po kielichu co? 😉 Polacy umieją się jednoczyć przeciwko jednemu (wspólnemu) wrogowi…

 12. mizia said

  zdaje sie że nadchodzi CZAS NA ODEBRANIE ORDERÓW ZA ZDEMASKOWANIE GRYPY PRZEZ TWÓRCÓW WIRUSA – JAK TO ZWYKLE BYWA – nie udało sie zarobic jako siewcy wirusa wiec zarobia jako DETEKTYWI OD ZDEMASKOWANIA SPISKU HI HI HI – TO SĄ DOPIERO PRZE —- ALE LUDECZKOWIE OCZYWIŚCIE SIE NA TO ZŁAPIA BO IM W TELEWIZORNI POWIEDZIELI ZE TAK JEST

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/pandemia-swinskiej-grypy-byla-falszywa,1422955

  • mizia said

   PS. DO ZENOBIUSZA NORA ZE SPRZETEM ZAMKNIETA I ZAPLOMBOWANA dlatego sie znaczek zmienił ale niedługo znowu bedzie stary znaczek bo bedę się melinował ponownie – JEST COS GORSZEGO OD GRYPY MYŚLE ZE WSZYSCY ZACZNA SIE PRZEKONYWAC O TYM ZE ……. TO KWESTIA PARU TYGODNI DŁUZEJ TEGO SIE NIEDA UKRYWAC GWARANTOWANY SZOK – PIOTR SIE BARDZO ZDZIWI ZE TO O CZYM PISAŁEM KILKA RAZY BRAŁ ZA LIPĘ – ja terz w to za bardzo nie wierzyłem – aprowizacja róznych podziemnych kryjówek- rzadowych nadal trwa i nie sa to tylko produkty żywnosciowe
   ===================
   od pb: wzorem burgermeister zbierz dokumenty i zacznij kampanie

   • mizia said

    MAŁA PODPOWIEDZ TYM RAZEM REJWODZIC BEDZIE ONZ – WMO
    bedzie wywołany wielki głód
    TEN WIR W SZWECJI NA NIEBIE TO BYŁO NIE Z ZIEMI NA NIEBO ALE ODWROTNIE ……
    RADZĘ TERAZ MONITOROWAC W/W AGENDE …
    =================================
    od pb: wir w norwegii byl z haarp w nowej stacji; teraz mamy wir w szwecji z haarp w kosmosie?

   • mizia said

    ZA PARĘ TYGODNI BEDZIE POWSZECHNIE WIADOMO TERAZ BEDZIE FALA DROBNYCH INFO W MEDIACH -KTÓRE PO ZŁOZENIU W CAŁOSC DADZA PEŁNY OBRAZ TEGO CO SIE STANIE DLA UWARZNYCH OBSERWATORÓW BEDZIE TO OSTRZERZENIE KTÓRE POZWOLI SIE PRZYGOTOWAC INDYWIDUALNIE – WOJSKO I INNE SŁ POD PŁASZCZYKIEM ZAMIESZANIA PRZYGOTOWYWAŁO SPRZET I ZAPASY – CO NAJŚMIESZNIEJSZE W PRZEKONANIU ŻE ZAGROZENIEM BEDZIE A/H1N1 – FALA GŁODU DOTKNIE LUDZKASC GLOBALNIE – NAWET W KRAJACH BARDZO BOGATYCH BEDZIE BARDZO ŻLE – ALE TO BEDZIE TYLKO PRZYGRYWKA DO CAŁOSCI STAREGO PLANU CEL TEN SAM – a wiec oczekujmy info o nagle drozejącej żywności początkowo bedą podawane jakies banalne przyczyny ale ZAUWAŻYCIE ŻE SYGNAŁY TE BEDĄ NAPŁYWAĆ Z REJONÓW GDZIE O JAKIEJKOLWIEK CENIE ZAPOROWEJ NA ZYWNOSC NIKT BY NAWET NIE POMYSLAŁ …
    ================
    od pb: nic nowego, to sie kotluje od ok. roku

   • Man said

    @Mizia

    Nibiru czy Haarp i efekt – glod?

   • Magdalena said

    @Mizia
    Moim zdaniem slaby z ciebie „wrozb”. Twoje czarne wizje sie nie sprawdzaja. Chyba lubisz byc w kregu zainteresowania?

   • mizia said

    PO 1 TO NIE WRÓŻBY PO 2 DZIĘKUJ BOGU ZE SIĘ NIE SPRAWDZAJA – A MYŚLISZ ZE JAKBY IM NIE PRZESZKADZANO TO BY SIE NIE SPRAWDZIŁO – WYOBRAŻ SOBIE CO BY BYŁO JAKBY JEDNAK UDAŁO SIĘ IM WSZCZEPIĆ ŻYWE WIRUSY TE CO WYSŁALI DO CZECH – BYŁ BY KONIEC – I NA DZIEŃ DZISIEJSZY NAWET NIEWIEM CO BY BYŁO ALE BYŁO BY BARDZO ALE TO BARDZO ZLE

   • Magdalena said

    @Mizia
    Widzisz, ze wrozb jest w cudzyslowie. Natomiast jak nazwac twoje przewidywania? Nie wiem. Pozwol, ze przytocze cytat:
    „JEST COS GORSZEGO OD GRYPY MYŚLE ZE WSZYSCY ZACZNA SIE PRZEKONYWAC O TYM ZE ……. TO KWESTIA PARU TYGODNI DŁUZEJ TEGO SIE NIEDA UKRYWAC GWARANTOWANY SZOK”. I co to ma byc? Jest milion rzeczy gorszych od grypy, wiec pewnie w cos trafisz. Bedzie duzo szokow w niedalekiej przyszlosci i o tym wiemy wszyscy, no ale Mizia ten szok przeciez przewidzial w wypowiedzi z 12 stycznia.
    Nie chodzi mi o to, ze nie lubie tych twoich wpisow, tylko na poczatku mialam nadzieje, ze mamy tu kogos konkretnego, kto moze wniesc jakies znaczace info, ale w tej chwili twoje wpisy kojarza mi sie tak: duzo dymu, a jak wiatr rozwieje dym, to sie okazuje, ze plonela opona. Po co ta otoczka grozy?
    Domyslow i przewidywan spodziewam sie po paniach kramarkach.
    Natomiast po facecie spodziewam sie konkretow. Poprostu.
    Pozdrawiam.

   • Jaga.baga said

    Jak myślicie co leci niedaleko od naszej planety?

    http://wiadomosci.onet.pl/2110126,16,tajemniczy_obiekt_minie_dzisiaj_ziemie,item.html

   • Bromba said

    To jest bardzo prawdopodobne,kiedyś wstawiałam tu linka z info o ustawie Dumy kontrolującej przede wszystkim ceny podstawowej żywności od 1.02.10r – http://www.rp.pl/artykul/19420,408126_Duma_przejmuje_kontrole_nad_handlem_w_Rosji.html
    A tu mamy kolejną informację o tym co dzieje się z naszą pogodą -występuje zjawisko „blokady cyrkulacji powietrza”jak podała WMO http://wiadomosci.onet.pl/2109169,12,za_fale_chlodow_odpowiada_rzadkie_zjawisko,item.html

   • ALFA said

    @Mizia masz rację już dzisiaj trąbili o tym w
    AGROBIZNESIE to początek

   • Igi said

    Ooo… Mizia mordo ty moja jednak zyjesz , a ja juz sie
    o ciebie martwilem 😉
    Myslalem ze cie NWO-wcy dopadli…
    Co tam za rewelacje nam przynosisz tym razem?

    Ps:Powiem szczerze ze nudno tu bez ciebie, wracaj…:)

   • hjk said

    poki co ostatnio drożeje sok pomarańczowy i cukier, ten dość gwałtownie…
    http://stooq.pl/q/?s=oj.f&c=1y&t=l&a=ln&b=1
    http://stooq.pl/q/?s=sb.f

   • Mrowka said

    MIZIA, odgrazales sie, ze podasz jakas liste: kto gdzie i kim. A moze to nie Ty?

    Do sprzataczki: Dzieki za wykasowanie mojego wpisu. Ale najwidoczniej poskutkowal.

   • mizia said

    materiały sa ALE JAK PRZYSZŁO CO DO CZEGO ABY JE FIRMOWAĆ WŁASNA TWARZA LUB NAZWISKIEM – PRAWDZIWYM W CELU UWIARYGODNIENIA WSZYSCY SIĘ WYCOFALI – CYTUJE „ZA STARY JESTEM NA SZUKANIE PRACY – NIEMAM OCHOTY Z RODZINA GŁODOWAC , I TP I TD
    PS. JAKBYM MIAŁ MILION DOLCÓW NA ZABEZPIECZENIE BYTU TYCH LUDZI TO BY COŚ BYŁO OJ BY BYŁO – a tak dudy w miech

   • mizia said

    ps z tego wszystkiego tak sie w.. ze wyjechałem do GB NA BARDZO DŁUGO – tak miało byc ale po 3 tygodniach mi przeszło bo WIEM ZE
    Poland is a wonderful country!
    Польша является прекрасная страна!
    Polsko je nádherná země!
    Polen ist ein wunderbares Land!

   • Mrowka said

    Nie szkoda Ci wlozonej pracy? Musi byc insygnowane Twoim/czyims podpisem? Mysle, ze i bez tego nie jednemu zatrzesly by sie gacie. Oczywiscie mam na mysli tych od Lucka. 🙂

   • Mrowka said

    U nas i tak najciekawiej. 😉

   • Magdalena said

    @Mizia
    A co z twoja twarza, nie moze firmowac?

  • Wojtekk said

   Jest nawet lepiej niż ordery, Niemiecki rząd przeznaczył dla GSK i Novartis po 10 milionów euro dla każdego z osobna na badania nad szczepionką pandemiczną.
   Im więcej skopiesz tym więcej i wyżej się dostaniesz, przypomina mi się Anioł z serialu Alternatywy.

   http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2524%3Agerman-government-gave-gsk-and-novartis-10-million-euros-each-to-develop-pandemic-vaccine&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=pl

  • xxx said

   Mizia

   ZE TO O CZYM PISAŁEM KILKA RAZY BRAŁ ZA LIPĘ

   a o czym pisałeś bo nie zawsze byłem w stanie czytać – może coś istotnego przeoczyłem

   TEN WIR W SZWECJI NA NIEBIE TO BYŁO NIE Z ZIEMI NA NIEBO ALE ODWROTNIE …

   co masz na myśli ….

   drożejąca żywność – czy to wg Ciebie będzie tak nagle … jak to ma się rozłożyć w czasie

  • reekofputrefaction said

   PB napisal:
   od pb: wir w norwegii byl z haarp w nowej stacji; teraz mamy wir w szwecji z haarp w kosmosie?
   A skad te informacje?? Ja wiem ze jestesmy deinformowani i ze Rosja wcale nie testowala Bulawy wtedy – ale skad to przekonanie o ‚nowej stacji haarp’??
   Bardzo mnie to zastanowilo.
   Pozdrawiam
   =====================
   od pb: poszukaj w filmikach o spirali, bylo na blogu; facio zamiescil zdjecie nowej stacji haarp w norwegii, wytlumaczyl wszystkie anomalie zjawiska spirali, poswiata nad gorami skad wychodzil ‚ogon’

 13. ALFA said

  Od 10 stycznia juz jest
  http://www.illuminatidvd.com/

 14. Prrivan said

  Hurra,dzielni agenci Mossadu po raz kolejny zatriumfowali w walce z przeważajacymi siłami okrutnego wroga narodu!

  http://www.tvn24.pl/0,1637718,0,1,iranski-profesor-zginal-w-zamachu,wiadomosc.html

  • krzysiek said

   tvn24: „W wyniku bomby podłożonej przez agentów syjonistycznych i amerykańskich poważnie uszkodzone zostały dwa samochody i motocykl, a także strzaskane szyby w okolicznych budynkach” – podkreśliła telewizja, dodając, że naukowiec zginął „śmiercią męczeńską”.

 15. lekarka said

  Pandemia świńskiej grypy to fałsz? „Chodziło o to, żeby zarobić”
  Szczepionka przeciwko nowej grypie, fot. PAP/EPA
  PAP
  Pandemia świńskiej grypy była fałszywa, a zamieszanie z tą chorobą miało na celu tylko jedno: dać zarobić, i to grube miliardy euro, międzynarodowym koncernom farmaceutycznym.
  Tak mocne oskarżenia pod adresem producentów szczepionek wysuwa Wolfgang Wodarg, przewodniczący podkomisji zdrowia Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Jego zdaniem doszło do zmowy między koncernami a ekspertami Światowej Organizacji Zdrowia. Ci ostatni dali sygnał, że jest już pandemia, choć tak naprawdę takiego zagrożenia nie było.

  Wodarg, niemiecki socjalista, jest inicjatorem pomysłu przesłuchań ws. świńskiej grypy. Jego zdaniem między koncernami produkującymi szczepionki przeciw wirusowi A/H1N1 a specjalistami Światowej Organizacji Zdrowia mogło dojść do zmowy, a miliony ludzi narażono na kontakt z niebezpiecznymi szczepionkami. Przesłuchania w tej sprawie rozpoczną się pod koniec miesiąca.

  Wodarg wskazuje teraz na desperackie próby wielu krajów, które uwierzyły w zapewnienia specjalistów, że nadciąga pandemia, i zakupiły ogromne ilości szczepionek, z którymi nie wiedzą, co teraz począć. Tylko Brytyjczycy wydali na szczepionki miliard funtów, a szef tamtejszego NSZ Liam Donaldson kazał swym ludziom szykować plan ratunkowy na wypadek, gdyby świńska grypa zabiła 65 tys. ludzi.

  Szykowano nawet dodatkowe miejsca w kostnicach, przygotowywano wojsko na ewentualność zamieszek, do których mogłoby dojść po fali zachorowań. Te złowieszcze prognozy na szczęście się nie sprawdziły. Bo przypadków śmierci na Wyspach, związanych ze świńską grypą, jest ok. 250, a zwykli Brytyjczycy zdali sobie sprawę, że zagrożenie jest niewielkie i nie chcieli się masowo szczepić.

  Tylko czekano na sygnał

  Wiele rządów miało już gotowe kontrakty podpisane z firmami farmaceutycznymi, te ostatnie miały zagwarantowane pieniądze, i to bez żadnego ryzyka. Czekano tylko na ogłoszenie przez Światową Organizację Zdrowia pandemii i aktywację kontraktów – tłumaczy teraz Wodarg.

  Aby to wszystko się kręciło po myśli producentów szczepionek, firmy farmaceutyczne, jak twierdzi niemiecki specjalista, zatrudniały ekspertów i agencje, których zadaniem było podsycanie stanu zagrożenia.

  Brytyjscy dziennikarze, idąc tym tropem, ustalili np., że sir Roy Anderson, naukowiec, który doradzał brytyjskiemu rządowi w sprawach świńskiej grypy, miał też umowę z firmą GlaxoSmithKline, która dawała mu rocznie 115 tys. funtów. To ta firma produkuje szczepionki przeciw świńskiej grypie i stała się jednym z największych beneficjentów pandemii.

  Reakcja koncernu była do przewidzenia: przecież pandemię ogłosiła Światowa Organizacja Zdrowia w oparciu o odpowiednie przesłanki. Nie wiadomo, jak dla koncernów skończą się przesłuchania w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy, ale już dziś jest jasne, że najwięcej problemów mają te rządy, które zdecydowały się pospiesznie na zakup ogromnych ilości szczepionek i teraz nie wiedzą, jak się pozbyć tego kosztownego balastu. Zwłaszcza że w wielu europejskich stolicach pojawiły się głosy podobne do tych wypowiadanych przez Wodarga i jego ludzi. Parlamentarzyści w Paryżu, Rzymie i innych miastach pytają: czy za tymi zakupami stały firmy farmaceutyczne?

  Zanim specjalne komisje udzielą na te pytania odpowiedzi, poszczególne kraje głowią się nad pozbyciem się zapasów szczepionek przeciwko świńskiej grypie. Tym problemem żyje Francja, której rząd zakupił 94 mln sztuk szczepionek za 860 mln euro. Zapowiadana pandemia nie nadeszła, a sygnały, że takie szczepienia wywołują skutki uboczne, sprawiły, że zaszczepiło się tylko 5 mln Francuzów.

  Paryż prowadzi rozmowy ze służbami medycznymi Meksyku i Ukrainy oraz krajów rejonu Zatoki Perskiej. Ale już dziś wiadomo, że kilkudziesięciu milionów szczepionek nie uda się sprzedać.

  Francuski ból głowy

  Francuskie media stwierdzają, że urzędnicy odpowiedzialni za pozbycie się szczepionek działają niefachowo, skoro domagają się od nabywców takiej samej ceny, jaką zapłacono w chwili zakupu. Tymczasem z informacji Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że liczba zachorowań na świńską grypę, która przyczyniła się do śmierci ok. 10 tys. ludzi na świecie, spada i bez promocyjnych cen Francuzom plan pozbycia się szczepionek nie powiedzie się.

  Na całej linii zawiodły też kalkulacje francuskich lekarzy, którzy najpierw namawiali do zamówienia takiej liczby szczepionek, by można było każdego obywatela zaszczepić dwa razy. Teraz okazuje się, że wystarczyłaby jedna szczepionka. W cieniu tych dyskusji są oskarżenia , że za szałem zakupów stało lobby firm farmaceutycznych.

  Równie gorąca atmosfera wywołana przez świńską grypę jest we Włoszech. Jest to już przedmiot debaty politycznej. Przewodniczący klubu rządzącej partii Lud Wolności Maurizio Gasparri chce, by parlament sprawdził, w jakim stopniu branża farmaceutyczna stała za zakupami szczepionek przeciwko świńskiej grypie. Gasparri domaga się specjalnego dochodzenia w tej sprawie pod nadzorem parlamentu.

  Strach przed szczepionką

  Podobnie jak Francuzi, tak i Włosi nie kwapili się do szczepień przeciwko tej chorobie – uczyniło to tylko 1,5 proc. mieszkańców Italii. Na dodatek przebieg choroby był, wbrew ostrzeżeniom, łagodny, co jeszcze bardziej zniechęciło mieszkańców do masowych szczepień.

  Zdaniem Gasparriego za decyzją o zakupie milionów szczepionek musiały stać potężne międzynarodowe koncerny farmaceutyczne i domaga się on teraz, by ujawnić te firmy, które dzięki manipulacjom o zagrożeniu pandemią zarobiły ogromne sumy. Włochy wydały na szczepionkę przeciwko świńskiej grypie ponad 200 mln euro.

  Jednak w odpowiedzi na pytanie, czy świat może już odetchnąć z ulgą i ogłosić koniec zagrożenia świńską grypą, przedstawiciel Światowej Organizacji Zdrowia Keiji Fukuda oświadcza, że jest na to za wcześnie.

  – Pandemia grypy A/H1N1 jeszcze się nie skończyła – mówi Fukuda, ale jego głos niknie w dyskusji na temat: czy była pandemia świńskiej grypy, czy nie?

  Kazimierz Sikorski

  • hjk said

   pandemia moze i lipna, jak od poczatku stoi na blogu, ale scypionki jak najbardziej realne, o czym tez na blogu juz od pół roku…
   mało brakowało, by każdemu wciskali moze i na siłe…

   • gustaf said

    @ Bruno
    W tym oto miejscu widziałbym Ukrainę i info o grypie

  • jerzy said

   Rządy szukają wszędzie na gwałt durniów 😀 .
   Ale większych od nich samych trudno będzie znależć, oj trudno, jeśli w ogóle.

   Winnych nie będzie; Za dużo tych osłów i popaprańców 😛 .

 16. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2109527,12,pandemia_swinskiej_grypy_to_falsz_chodzilo_o_to__zeby_zarobic,item.html
  Polska/11:01 12.01.2010
  Pandemia świńskiej grypy to fałsz? „Chodziło o to, żeby zarobić”

  Szczepionka przeciwko nowej grypie, fot. PAP/EPA
  PAP
  Pandemia świńskiej grypy była fałszywa, a zamieszanie z tą chorobą miało na celu tylko jedno: dać zarobić, i to grube miliardy euro, międzynarodowym koncernom farmaceutycznym.
  Tak mocne oskarżenia pod adresem producentów szczepionek wysuwa Wolfgang Wodarg, przewodniczący podkomisji zdrowia Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Jego zdaniem doszło do zmowy między koncernami a ekspertami Światowej Organizacji Zdrowia. Ci ostatni dali sygnał, że jest już pandemia, choć tak naprawdę takiego zagrożenia nie było.

  Wodarg, niemiecki socjalista, jest inicjatorem pomysłu przesłuchań ws. świńskiej grypy. Jego zdaniem między koncernami produkującymi szczepionki przeciw wirusowi A/H1N1 a specjalistami Światowej Organizacji Zdrowia mogło dojść do zmowy, a miliony ludzi narażono na kontakt z niebezpiecznymi szczepionkami. Przesłuchania w tej sprawie rozpoczną się pod koniec miesiąca.

  Wodarg wskazuje teraz na desperackie próby wielu krajów, które uwierzyły w zapewnienia specjalistów, że nadciąga pandemia, i zakupiły ogromne ilości szczepionek, z którymi nie wiedzą, co teraz począć. Tylko Brytyjczycy wydali na szczepionki miliard funtów, a szef tamtejszego NSZ Liam Donaldson kazał swym ludziom szykować plan ratunkowy na wypadek, gdyby świńska grypa zabiła 65 tys. ludzi.

  Szykowano nawet dodatkowe miejsca w kostnicach, przygotowywano wojsko na ewentualność zamieszek, do których mogłoby dojść po fali zachorowań. Te złowieszcze prognozy na szczęście się nie sprawdziły. Bo przypadków śmierci na Wyspach, związanych ze świńską grypą, jest ok. 250, a zwykli Brytyjczycy zdali sobie sprawę, że zagrożenie jest niewielkie i nie chcieli się masowo szczepić.

  Tylko czekano na sygnał

  Wiele rządów miało już gotowe kontrakty podpisane z firmami farmaceutycznymi, te ostatnie miały zagwarantowane pieniądze, i to bez żadnego ryzyka. Czekano tylko na ogłoszenie przez Światową Organizację Zdrowia pandemii i aktywację kontraktów – tłumaczy teraz Wodarg.

  Aby to wszystko się kręciło po myśli producentów szczepionek, firmy farmaceutyczne, jak twierdzi niemiecki specjalista, zatrudniały ekspertów i agencje, których zadaniem było podsycanie stanu zagrożenia.

  Brytyjscy dziennikarze, idąc tym tropem, ustalili np., że sir Roy Anderson, naukowiec, który doradzał brytyjskiemu rządowi w sprawach świńskiej grypy, miał też umowę z firmą GlaxoSmithKline, która dawała mu rocznie 115 tys. funtów. To ta firma produkuje szczepionki przeciw świńskiej grypie i stała się jednym z największych beneficjentów pandemii.

  Reakcja koncernu była do przewidzenia: przecież pandemię ogłosiła Światowa Organizacja Zdrowia w oparciu o odpowiednie przesłanki. Nie wiadomo, jak dla koncernów skończą się przesłuchania w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy, ale już dziś jest jasne, że najwięcej problemów mają te rządy, które zdecydowały się pospiesznie na zakup ogromnych ilości szczepionek i teraz nie wiedzą, jak się pozbyć tego kosztownego balastu. Zwłaszcza że w wielu europejskich stolicach pojawiły się głosy podobne do tych wypowiadanych przez Wodarga i jego ludzi. Parlamentarzyści w Paryżu, Rzymie i innych miastach pytają: czy za tymi zakupami stały firmy farmaceutyczne?

  Zanim specjalne komisje udzielą na te pytania odpowiedzi, poszczególne kraje głowią się nad pozbyciem się zapasów szczepionek przeciwko świńskiej grypie. Tym problemem żyje Francja, której rząd zakupił 94 mln sztuk szczepionek za 860 mln euro. Zapowiadana pandemia nie nadeszła, a sygnały, że takie szczepienia wywołują skutki uboczne, sprawiły, że zaszczepiło się tylko 5 mln Francuzów.

  Paryż prowadzi rozmowy ze służbami medycznymi Meksyku i Ukrainy oraz krajów rejonu Zatoki Perskiej. Ale już dziś wiadomo, że kilkudziesięciu milionów szczepionek nie uda się sprzedać.

  Francuski ból głowy

  Francuskie media stwierdzają, że urzędnicy odpowiedzialni za pozbycie się szczepionek działają niefachowo, skoro domagają się od nabywców takiej samej ceny, jaką zapłacono w chwili zakupu. Tymczasem z informacji Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że liczba zachorowań na świńską grypę, która przyczyniła się do śmierci ok. 10 tys. ludzi na świecie, spada i bez promocyjnych cen Francuzom plan pozbycia się szczepionek nie powiedzie się.

  Na całej linii zawiodły też kalkulacje francuskich lekarzy, którzy najpierw namawiali do zamówienia takiej liczby szczepionek, by można było każdego obywatela zaszczepić dwa razy. Teraz okazuje się, że wystarczyłaby jedna szczepionka. W cieniu tych dyskusji są oskarżenia , że za szałem zakupów stało lobby firm farmaceutycznych.

  Równie gorąca atmosfera wywołana przez świńską grypę jest we Włoszech. Jest to już przedmiot debaty politycznej. Przewodniczący klubu rządzącej partii Lud Wolności Maurizio Gasparri chce, by parlament sprawdził, w jakim stopniu branża farmaceutyczna stała za zakupami szczepionek przeciwko świńskiej grypie. Gasparri domaga się specjalnego dochodzenia w tej sprawie pod nadzorem parlamentu.

  Strach przed szczepionką

  Podobnie jak Francuzi, tak i Włosi nie kwapili się do szczepień przeciwko tej chorobie – uczyniło to tylko 1,5 proc. mieszkańców Italii. Na dodatek przebieg choroby był, wbrew ostrzeżeniom, łagodny, co jeszcze bardziej zniechęciło mieszkańców do masowych szczepień.

  Zdaniem Gasparriego za decyzją o zakupie milionów szczepionek musiały stać potężne międzynarodowe koncerny farmaceutyczne i domaga się on teraz, by ujawnić te firmy, które dzięki manipulacjom o zagrożeniu pandemią zarobiły ogromne sumy. Włochy wydały na szczepionkę przeciwko świńskiej grypie ponad 200 mln euro.

  Jednak w odpowiedzi na pytanie, czy świat może już odetchnąć z ulgą i ogłosić koniec zagrożenia świńską grypą, przedstawiciel Światowej Organizacji Zdrowia Keiji Fukuda oświadcza, że jest na to za wcześnie.

  – Pandemia grypy A/H1N1 jeszcze się skończyła – mówi Fukuda, ale jego głos niknie w dyskusji na temat: czy była pandemia świńskiej grypy, czy nie?

  Kazimierz Sikorski

 17. ALFA said

  NWO – Polska
  NWO: Większości zapewne kojarzy się z sekretnymi stowarzyszeniami, spiskami masonerią, a co oryginalniejszym ludziom z grupką knujących ludzi w jarmułkach. Ale czym jest i jak wpływa w praktyce na nasze społeczeństwo. Największe nasilenie działań tej „elity” bez wątpienia ma miejsce w USA. Wprowadzanie totalnej kontroli nad żywnością poprzez uniemożliwianie obywatelom uprawiania żywności na własną rękę (delegalizacja ogródków to mainstreamowyn news. Jako powód podaje się niemożność zidentyfikowania hodowanych rzeczy, a w końcu każdy może być terrorystą…), FEMA buduje obozy, amerykańska armia dosłownie najeżdża własny kraj, ludzie toną w długach i zwracają swój wzrok w stronę marionetek w stylu Obamy lub McCaina jak kto woli. Ale nie to o tym chcę tu napisać.

  Wielu „antyamerykanów” mówi, że Polska tak naprawdę jest marionetką Stanów Zjednoczonych, ja wprowadzam poprawkę i mówię, że Polska jest marionetką tych samych ludzi co Stany. W Ameryce aby dać ludziom fałszywe poczucie wyboru utworzono i funduje się dwie partie. Ludzie mogą kłócić się i spierać nt. republikanów i demokratów, a kiedy coś idzie nie tak żądają zmiany lidera, którego widzą w osobie prezydenta jak np. ostatnio Georga Busha. Po 11 września były te manifestacje, ludzie często mówili „Czemu nie wybraliśmy Kerrego” a nawet nie chciało im się sprawdzić, że zarówno Bush jak i Kerry są członkami tej samej organizacji nazwanej Skull&Bones (tak, tak tej samej, któa zajmuje się kultem śmierci, a jej członkiem był mr. Hitler) Bush się do tego przyznał, Kerry zapytany zaczął zachowywać się lekko mówiąc dziwnie. Nigdy jednak większość opinii publicznej nie zwraca się do prawdziwej władzy. Jeżeli miałbym wskazać jeden budynek, w którym się ta władza znajduje to jednym z jej szczebelków jest bank rezerw federalnych, który jest tak federalny jak separatyści z Osetii Pd. Dopiero co Obama przedstawił budżet zakładający, że połowa wydatków w 2010 roku będzie pochodziła z długu czyli innymi słowy z pieniędzy dodrukowanych i pożyczonych przez bank rezerw.

  Ale to Ameryka, a jak to działa w Polsce?

  Całkiem podobnie. Po euforii związanej a wyborem SLD w 2001 roku wszelkie nadzieje zostały zawiedzione i został praktycznie wprowadzony bliźniaczy jak w USA system dwupartyjny + SLD + PSL. Chociaż tak naprawdę powinienem powiedzieć tylko + PSL bo jak to później pokażę SLD jest tym samym co dwie największe partie.

  Cytat
  Poland
   Joseph Retinger (1954-1960), Założyciel Grupy Bilderberg

   Hanna Suchocka (1998), Pierwsza kobieta premier

   Andrzej Olechowski (1994-1999, 2003), były lider, założyciel Platformy Obywatelskiej.

   Aleksander Kwaśniewski (2008), były prezydent.

  Oto lista „polskich Bilderbergów” z latami uczes
  tnictwa w spotkaniach w nawiasie. Czym jest grupa Bilderberg? Jest ona absolutnym szczytem piramidy zwanej Illuminati, powiązana z mniejszymi klubami jak np. wspomniane Skull&Bones, Klub rzymski, Bohenian groove itp. (Członkiem Bohenian Groove są Bushowie i jest to nagrane jak biorą udział w staro-babilońskich obrządkach ku czci Molocha odgrywając pantomimę składanie ofiary z dziecka z wielką sową w tle)

  I tak dochodzimy do naszej sceny politycznej na której po jednej stronie mamy pochodzącą w prostej linii od grupy Bilderberg PO, a z drugiej PiS z Kaczyńskimi na czele, którzy krótko mówiąc najprawdopodobniej nawet niewiedząc w co grają służą tym samym interesom co choćby nasz gruziński kumpel Sakaszwili, który z kolei otwarcie powiedział iż w jego wojnie nie chodzi tylko o Gruzję, ale o to jak będzie wyglądać Europa i świat. (Włączcie sobie obrady parlamentu europejskiego! Tam już bez czajenia nawołuje się do rządu światowego) Do tego mamy SLD z panem Kwaśniewskim niemającym może ostatnio największych wpływów w SLD, ale ma swoją kukiełkę Olejniczaka i stąd widzieliście ten rozłam w którym to Olejniczak zdecydowanie zwracał się w stronę centrum (PO) ,mieliśmy Palikota (którym nawiasem mówiąc nie jest zwykłym idiotą) nawołującego do koalicji z SLD, a teraz mamy grzebanie przy PSL i koalicji.

  Celem wprowadzenia NWO jest totalna kontrola populacji z czipami (W USA chyba już teraz czipuje się imigrantów i bezdomnych) na finiszu. Dopiero co minister Kopacz zaproponowała wprowadzenie przymusowych szczepień! Co jest złego w szczepionkach? W Afryce ludziom wszczepia się wirusa HIV i to też jest przyznany mainstreamowy news, dodawanie ogłupiającej rtęci to standart, ale pozostańmy na naszym podwórku.
  I NIE MOŻEMY POPIERAĆ W WYBORACH SLD-PSL-PO-PIS

 18. Kuba said

  Kościół a masoneria
  Polscy biskupi i kapłani podzieleni w nim zostali na „jastrzębie” i „gołębie’: „Jastrzębie” to ci, którzy reprezentują ortodoksyjny, tradycyjny nurt w Kościele, w sposób otwarty i jednoznaczny bronią prawd wiary i moralności, głoszą naukę Kościoła, występują przeciwko temu, co sprzeczne z wiarą i moralnością. „Jastrzębie’; jak pisze Wysocki, można rozpoznać po tym, że są w sposób wyraźny negatywnie ustosunkowani do masonerii. „Gołębie” to, ci, którzy są postępowi i „otwarci na świat” oraz „gotowi do dialogu’; którzy uważają, że dialog i współpraca z masonerią są nie tylko możliwe, ale i wskazane. W swoim artykule Wysocki stwierdza: „Cóż, mamy prawo sądzić, że to wszystko, co głosi ksiądz Rydzyk na temat rzekomych związków masonerii z diabłem nie jest traktowane poważnie również przez niemałą część polskiej hierarchii kościelnej, uważającej słusznie, iż tego rodzaju retoryka raczej szkodzi interesom Kościoła niż pomaga w umacnianiu jego autorytetu w społeczeństwie. Nie będziemy tu cytować imiennie polskich prałatów i biskupów, którzy wykazują wobec innowierców, czy braci odłączonych, w tym także wolnomularzy postawę znacznie bliższą duchowi Vaticanum Secundum, niż to wyczytać można z kolejnych oficjalnych komunikatów o posiedzeniach polskiego episkopatu. Fakt, iż w Kościele katolickim, istnieje jak w każdym masowym ruchu społecznym podział na tzw. jastrzębi i gołębi jest powszechnie znany. Rzecz, w tym, że niestety w kościele polskim głos decydujący w sprawach istotnych dla wzajemnych stosunków między Kościołem i masonerią mają, póki co, od wielu lat głównie ci pierwsi” .

  Charakteryzując dominację „jastrzębi” Wysocki mówi: „Żywimy uzasadnioną naszym zdaniem nadzieję, iż istniejąca obecnie dominacja jastrzębi w episkopacie polskim oraz wśród części kleru i klerykalnych działaczy świeckich nie będzie trwała wiecznie. Osądowi ludzi wierzących i praktykujących to, co określa się jako wartości chrześcijańskie pozostawiamy odpowiedz na pytanie o wartość jaką ma przekazywany przez niektórych i hierarchów i działaczy katolickich znak pokoju, skoro wielu z nich nie tylko po wyjściu z kościoła, ale jeszcze w trakcie nabożeństwa głoszą z ambony słowa nienawiści i pogardy do bliźnich, których Chrystus każe im przecież miłować…”
  Jak można skomentować te słowa dziś w 2009 r. po trzynastu latach? Co przez te trzynaście lata zdarzyło się w polskim Kościele? Czy zmiany, które w nim zaszły były zgodne z oczekiwaniami masonerii?
  Niestety odpowiedź na to ostatnie pytanie wydaje się być oczywista: twierdząca.
  Wyraźnie dziś dominację w polskim Kościele zdobyły „gołębie’: a znaczna część „jastrzębi” przestała być aktywna przynajmniej w taki sposób, który byłby widoczny dla wiernych. Formacja O. Rydzyka trwa co prawda i odnosi wciąż nowe sukcesy, ale stała się swoistą samotną wyspą w Kościele. Wsparcie dla niej ze strony „jastrzębi” widać tylko w dwóch perspektywach. Po pierwsze, zabiegi wszystkich tych, którzy chcieliby o. Rydzyka trwale wyeliminować są bezskuteczne. Po drugie, część biskupów deklaruje publicznie od czasu do czasu w taki czy innych sposób swoje dla niego poparcie.
  Pewnym punktem kluczowym w procesie dominowania polskiego Kościoła przez „gołębie” była sprawa arcybiskupa Stanisława Wielgusa. Odnieśli tutaj wyraźne i spektakularne zwycięstwo umacniając w olbrzymim stopniu swoje wpływy.
  Takie rozstrzygnięcie tej sprawy jakie nastąpiło naruszyło w sposób drastyczny podstawy funkcjonowania Kościoła, o którego sile stanowi przecież między innymi to, że jest całkowicie autonomiczny i w żadne sposób nie ulega żadnym zewnętrznym wpływom, szczególnie wpływom ze strony sił z istoty antykatolickich.
  Wszystko wskazuje na to, że część „gołębi” uświadomiła sobie, już po fakcie, wagę tego co się stało, co spowodowało, że ich poglądy i postawy zaostrzyły się, zbliżyły się do poglądów i postaw „jastrzębi”
  Te jednak „gołębie” które cały ten proces inicjowały i wspierały w pełni świadomie, zyskały, jak się wydaje, pozycję, która umożliwiła im zdobycie decydującego głosu w polskim Kościele, przynajmniej w tych sprawach, które są publiczne, lub których echa docierają do społeczeństwa.
  Źródło:
  Stanisław Krajski
  „Masoneria polska 2009”, s.121

 19. krzysiek said

  Artykuł na Nacion.com stwierdza powodu strajku w Sanofi dostawa szczepionek H1N1 na Kostarykę wstrzymana

  http://www.nacion.com/ln_ee/2010/enero/12/pais2222485.html

 20. tomekgo said

  Kulisy polityki USA

  http://oczyszerokozamkniete.wordpress.com/2010/01/12/kulisy-polityki-usa/

 21. tomekgo said

  Wielki Brat już patrzy

  Podejrzane społeczeństwo (Suspect Nation) Lektor PL 1/5

  • hjk said

   potwierdza to teze poniższą, ze narody staja sie wrogiem, które trzeba kontrolować, inwigilować, kontrolować, eksploatować…

 22. zyta said

  http://www.konservat.cba.pl/arty2010/art0402.php
  „11 styczeń 2010
  Czy talibowie pochodzą z Izraela?
  Nie tak dawno temu świat zelektryzowała wiadomość, że jeden z największych obecnie „żydożerców” sam jest Żydem. Chodzi oczywiście o prezydenta Iranu, Mahmuda Ahmadinedżada, którego rodzina w latach 50-tych ubiegłego wieku przeniosła się z prowincji do Teheranu i zmieniła nazwisko, porzucając dotychczasowe – Sabourjian – typowe dla Żydów mieszkających w Persji.
  Wkrótce może przeczytamy, równie sensacyjną informację, że najzagożalsi wrogowie Izraela, walczący w szeregach talibów i Al Kaidy są w rzeczywistości potomkami „zaginionego plemienia”, a więc mają jak najbardziej żydowskie korzenie.” c.d. na w/w str.
  =================
  od pb: google „wolgang eggert petition”; historyk niemiecki podaje p[are faktow wskazujacych na to ze rzeczywiscie ahmanedzidad jest krypto-judeocentrykiem

  • hjk said

   tak naprawdę dla „nich” wrogiem są narody i potencjalni niezalezni przywódcy, a przedmiotem do zagarnięcia są różnego rodzaju zasoby naturalne. Wszystkie wojenki, kryzysy, zamachy to tylko szopki urządzane dla ludu, zeby przełknąć kolejne „postępy” NWO i spacyfikować narody, a jak trzeba zdepopulować…
   Nie wiem, czy są w ogóle jacyś „niezalezni” rządzacy, którzy są w stanie jakoś sie przeciwstawiać planom NWO – Ahmedineżad? Chavez? Kacyk z Korei płn? Castro? Jakiś jest chyba przywódca afrykański, który oponował przeciw terrorowi szczepionkowemu who…

 23. Zbyszko said

  Książkę „Nato na Bałkanach” Dr Piotra Beina, można kupić w Wydawnictwie Bratczyk Hajnówka 085 682 25 65 , za zaliczeniem pocztowym

 24. Jiri said

  „Za dwa lata nie kupisz już ziół w aptece ”
  http://wolnemedia.net/?p=19343

 25. Włodeczek said

  [quote]
  Chomsky zawsze był agentem syjonizmu, jego majaczenia ligwistyczne nic nam nie dały
  [/quote]
  Nie zgodziłbym sie z tym twierdzeniem, ponieważ w informatyce na przedmiotach zwanych Teoria Języków i Automatów często korzysta się z prac Chomskiego:
  – Gramatyki w postaci Chomsky’ego (Gramatyka bezkontekstowa jest w PNC jeśli nieterminal przechodzi w 2 nieterminale albo 1 terminal)
  – Hierarchia Chomsky’ego [http://pl.wikipedia.org/wiki/Hierarchia_Chomsky%27ego]

  Chomsky znany jest również ze swoich analiz dotyczacych mediów, a także krytycznego stanowiska wobec polityki zagranicznej i gospodarki wolnorynkowej kolejnych rządów w Stanach Zjednoczonych – nazywa ją neokolonializmem i oskarża USA o stosowanie terroryzmu. Jego radykalnie lewicowe poglądy polityczne przejawiają się również w zarzutach pod adresem współczesnych demokracji zachodnich, w których podnosi m.in. problem manipulowania opinią publiczną. Model propagandy proponowany i empirycznie testowany przez Chomsky’ego i Edwarda Hermana zakłada, że informacje w mediach „prywatnych” są filtrowane tak samo mocno jak w mediach rządowych, tylko dokonuje się to poprzez inne filtry.
  Źródło: http://wazniak.mimuw.edu.pl/index.php?title=Biografia_Chomsky
  =================
  od pb: co z tego jak ten geniusz jest apologeta 9/11, israel lobby = zjawisk donioslych dla dziejow, oczywistych dla gimnazjalisty; tak samo jak wierzysz w jego podreczniki na kursach informatycznych, podchwycisz jego idee na te wazniejsze tematy; chomsky np. twierdzil ze wojny usa popycha pogon za ropa i gazem, co jest absurdem zbitym przez sam przemysl i przez fakty = na balkanach nie chodzilo o zadna rope czy korytarze, one i tak powstaly, np. rosyjski bez wystrzelenia jednego pocisku, a amerykanski przebiega daleeeeko od kosowa i bazy bondsteel = latwiej bylo zalozyc baze do ochrony rurociagu w macedonii

  • Włodeczek said

   >> tak samo jak wierzysz w jego podreczniki na kursach informatycznych, podchwycisz jego idee na te wazniejsze tematy;
   Oczywiście zgadzam się z Panem.

   Chomsky wykorzystuje swój autorytet, który zawdzięcza swoim teoriom w lingwistyce (wykorzystywanym m.in. w edukacji) i dlatego łatwiej mu zwieść ludzi którzy znają go jako lingwistę a nie znają się na zawiłościach w polityce międzynarodowej.
   Ludzie nie posiadają dostatecznej wiedzy by samemu wyrobić sobie opinię na wiele tematów, dlatego słysząc głos „autorytetu„, uznają, że to co mówi jest prawdą i nawet nie starają się nad tym zastanowić a co dopiero podważyć.

   Serdecznie pozdrawiam,

 26. Libertarianin said

  Cytat: „Wstrzymano, chwilowo wstrzymano przynajmniej planowanym sposobem, co nie znaczy ze zaniechano. Niech to będzie ostrzeżeniem. Opinia społeczna w powiązaniu z wiedza, aktywnością i zaangażowaniem ma ogromna siłę. Stad tyle wysiłków w celu jej neutralizowania”.

  Z tego co mówił Aaron Russo w wywiadzie dla Alexa Jonesa, to wiadomo, że „klamka zapadła”. Na początku twórcy NWO kłamali i robili wszystko żeby zaatakować Irak i Afganistan. Obecnie zaś robią wszystko, żeby zaatakować Iran. Same skutki ekonomiczne takiego ruchu mogą być dla świata katastrofalne, nie mówiąc już o ewentualnej eskalacji konfliktu zbrojnego. No ale tak właśnie wygląda „liberalna” „demokracja”. Kto jest prezydentem unii europejskiej??! Herman van Rompuy!! Wieloletni uczestnik zlotów Klubu Bilderberg!! Nie został wybrany w żadnych wyborach powszechnych, tylko przez „elity” dla „elity”. Nie łudzcie się! Gdyby nie należał do Clubu Bilderberg, to również nigdy nie zostałby Prezydentem ue!! Śmieszą mnie niektórzy politycy, którzy mówią peany na cześć unii europejskiej. Mówienie o „demokracji” i „wolności” w tym wypadku, to jest jakaś groteska!! Nawet nie zdają sobie sprawy jak bardzo są groteskowi..

  • szach said

   Tu filmik o totalitaryzmie w UE :

   Dodam tylko jeszcze,że wystarczy zobaczyć jacy to Polacy piastują funkcje w PE — Buzek,Lewandowski…Nie sprawdzili się w kraju, ale dla UE są w sam raz?

 27. Libertarianin said

  To też jest mocne!! Tak właśnie wygląda „demokracja” w Unii Europejskiej (posłuchajcie tego gościa):

  • reekofputrefaction said

   OK.
   Odwazny Gosc. Nie pierwszy raz zreszta Borghezio wyskakuje z niepopularnymi i niepoprawnymi politycznie tezami.

   Inna sprawa, ze nie bardzo wierze w czyste intencje ludzi podpalajacych spiacych bezdomnych czy opryskujacych kobiety srodkami dezynfekcyjnymi.
   ===================
   od pb: kto podpala i opryskuje?

  • Damazy Czorgut said

   powiedział … i co z tego wynika?

  • Damazy Czorgut said

   powiedział … i co z tego wynika?

  • Mery said

   Dajcie sobie spokoj z wloskimi politykami… Narod wloski jest tak zniewolony albo bardziej oglupiony ze musze stwierdzic ze Polacy to przy nich niezle sie trzymaja. Wlosi maja konsumowac i zmieniac ciuszki (tak naprawde wyprodukowane w Chinach a metka doszyta jest juz tu, przepisy na to pozwalaja) co roku.
   To ze czasami zdarza sie komus powiedziec jakas czastke prawdy…To juz nic nie zmienia, to za malo.
   ================
   od pb: niedoceniacie narody, podobnie inni moga mowic (i mowia) o polakach; w ostatnich kilku latach wlosi zdemaskowali tajna armie nato – gladio, konszachty jot z ekstrema islamu we wloszech, handel niewolnicami, narkotykami itp mafii balkanskich przez italie oraz pokazali palec zakazowi Krzyza…
   wymien, co w tym okresie zdolali zrobic polacy

   • Mery said

    Niestety wielkosc tego narodu skonczyla sie juz dawno. Ta „wielkosc” to kreuja media (wszystkie w posiadaniu prywatnym politykow), tak samo zreszta jak falszywy dobrobyt ktory sciaga tylu cudzoziemcow tutaj.
    Smieci od ponad 25lat fruwaja, islamisci buduja swiatynie gdzie chca, narkotyki to chyba do kupienia sa na kazdym rogu,zdarzaja sie klasy gdzie na 20 dzieci 2 jest wloskich reszta cudzoziemcow. Dlugo by wymieniac…
    No ale na pewno dzialaja wiecej niz Polacy, z tym sie zgodze.
    No chyba nie zostaje nic innego jak modlic sie do Krzyza…
    ================
    od pb; majac tyle innych atrakcyjnych rzeczy w swym kraju, wlosi nigdy nie swiecili przykladem ze smieciami; myslisz ze zalew islamem to ich wina? poczekaj, zobaczysz i w polsce jak sie nie obudzisz na celowe obrzydzanie gojow gojom; modlitwa bardzo wazna, obronili sie (na razie) przed proba usuwania Krzyzy; czy ty mieszkasz wsrod nich? wyczuwam nutki zazdrosci, zawisci, nienawisci z powodu niespelnienia sie?

   • Mery said

    To co pisze to mniej wiecej to co Wlosi mysla. Oczywiscie ze islam to nie ich wina. Smutne jest to ze Wlosi dostaja mniej ochrony socjalnej od cudzoziemcow; mysle ze jest to robione celowo aby podburzac przeciwko sobie narody.
    Ten kraj posiadal niesamowity potencjal, i nie chodzi tylko o historie czy zabytki kultury. Produkcja obuwia, odziezy, oliwy, serow typu mozarella czy grana padano, kafli, i tak dlugo by wymieniac… Mogliby przewodzic na swiecie w wielu rzeczach; niestety do ruiny doprowadzil ciagle ten sam rzad.
    Tak, jestem zawiedziona ale nie Wlochami tylko rzadzacymi ktorzy odarli ten kraj z pieniedzy i bogactwa. A moglby tu byc pepek swiata.
    Jedno wiem na pewno- zylo mi sie o wiele lepiej jako Polce niz Wloszce.
    ====================
    od pb: to smutne, podobnie jest w kanadzie, polak ma male szanse na imigracje, kolorowych wpedzaja

 28. antyMizia said

  Co ten czarnuch bierze?

  Test encykliki o której mowa:
  http://www.vatican.va/holy_father/benedict_xvi/encyclicals/documents/hf_ben-xvi_enc_20090629_caritas-in-veritate_pl.html

  Ale on powołuje się nie na jej bezpośredni przekaz,
  tylko na artykuły Reuters’a… Szkoda słów aby komentować te wypociny. Pomiesznie z poplątaniem :/

 29. KECmar said

  Jak WHO zabierze się za śledztwo to dopiero będzie wałek

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7446375,WHO_zapowiada_sledztwo_ws__swinskiej_grypy.html?skad=rss
  ===============
  od pb: to tak jak miedzynarodowe trybunaly unych ds. jugoslawii i rwandy = morderca sądzi ofiary

  • KECmar said

   Witam P. Piotrze
   Może i tak ale to było szyte tak grubymi nićmi, że prawda i tak nie może i nigdy nie wyjdzie na jaw. To tak jak komisja ds. Olewnika. Świadkowie po kolei umierali, a prawda i tak nie wyszła i nie wyjdzie na jaw…
   Mam nadzieję, ze się mylę…
   Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości

   • Mafii juz podziekujemy... said

    tu chodziło o gigantyczny szwindel stali

    nie znam szczegółów ale główne osoby w państwie brały w tym udział

   • KECmar said

    Nie ważne o co chodziło ważne, że nikt prawdy się nie dowie tak jak w opisywanych wyżej tematach

  • KECmar said

   Witam P. Piotrze,
   może i tak ale ja jakość nie wierze w uczciwe dochodzenie. Tutaj prawda nie może ujrzeć światla dziennego. To tak jak w komisji ds Olewnika. W tym przypadku nawet świadkowie umierali w dziwnych okolicznościach. To w w/w sprawie może być gorzej. Obym się mylił.
   Pozdrawiam serdecznie i życze wytrwałości

 30. Kuba said

  Alfa, proszę Cię nie reklamuj mi tutaj sekty i nie powołuj się na fałszywych proroków. Dowiedz się więcej na temat masonerii w kościele, zobacz jak próbuje zniszczyć ta organizacja kościół zwłaszcza katolicki. To co zalinkowałęś nie oznacza, że musimy się odwrócić od chrześcijaństwa.

 31. hjk said

  „Ale było o seksualizacji ludności … kiedy mówił na taśmie, w zasadzie, “wszystko dobre / róbta co chceta”, i myślę, że to właśnie obserwujemy. To nie jest tak, że, powiedzmy, że ktoś może nie przyjąć homoseksualnego stylu życia dla siebie, ale w wyniku propagandy na pewno będzie dużo bardziej tolerancyjny dla tego typu zachowań. Więc to jest odwrażliwianie, nawet osoby, która nie ma z tym nic wspólnego.”

  ZNOWU MIELIŚMY FESTIVAL ORKIESTROWY CZ1 „charytatywna”, w wakacje będzie „rozrywkowa” – woodstok-owa

 32. mylogi said

  coraz zadzie tu zagladam.
  tendencja religijna jest mocna
  nikomu nie podam linku tu bo byloby mi glupio.
  wczesniej podczas „swiniawki” popularyzowalem bloga.

  ale to i tak pewnie nikogo nie interesuje.
  kurs obrany i widze ze jak ktos sie wychyli to… po lapach.

 33. GoA said

  Nie wiem czy oglądacie TVN24 – ale zwrot jaki wykonała stacja w stosunku do rządu PO jest porażający. Dziwnym trafem zbiegło się to z momentem, w którym pani Kopacz powiedziała NIE haraczownikom z koncernów farmaceutycznych. Początkowo TVN atakował ją jedynie za to, ale kiedy okazało się, że propaganda proszczepionkowa nie trafia na podatny grunt – zmieniono strategię. Od tego momentu ataki na rząd a w szczególności na panią Kopacz idą innym torem. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że rząd zezwolił na testowanie szczepionek na świńską grypę w Polsce sugerując hipokryzję pani minister. Komunikatu ministerstwa dementującego tę informację oczywiście nikt nie zauważył ( http://www.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=q101&ms=&ml=pl&mi=&mx=0&mt=&my=0&ma=014381 ). Następnie wybuchła afera dotycząca finansowania niestandardowych chemioterapii – mimo, że ministerstwo przeznaczyło na ten cel więcej pieniędzy niż poprzednie rządy – uchybienie, które powstało gdzieś na drodze pomiędzy ministerstwem, NFZ-tem a szpitalami (dobrze byłoby się przyjrzeć jak do tego faktycznie doszło) przedstawia się jako osobistą winę minister Kopacz i cytuje się wpisy z forum TVN24.pl domagające się natychmiastowej dymisji pani minister jako dowód, że społeczeństwo ma jej dość (moje wpisy na tym forum jakoś wejść nie chciały… 😉 ) Od czasu kiedy idea wprowadzenia szczepionek upadła TVN stał się najbardziej wrogą PO stacją w Polsce. Myślę, że koncerny farmaceutyczne, których długie macki sięgają wszędzie wyprodukują jeszcze nie jedno uchybienie ( w końcu co to za problem dla nich zrobić trochę zamieszania w ochronie zdrowia) a usłużne media z rozkoszą przypiszą winę pani Kopacz. Wiem, że wielu z Was bardzo tego rządu nie lubi – tyle, że jego upadek będzie oznaczał powrót do ministerstwa panów pokroju Balickiego czy Piechy. Oczywiście informacje pojawiające się tu i ówdzie w mainstreemie na temat Rady Europy mówiącej o śledztwie w sprawie szczepionek czy o fiasku akcji szczepionkowej w Europie nikogo w TVN24 nie zainteresowały. Sam TVN zrobił kilka programów o szczepionkach ale było to raczej podanie ludziom informacji, o których od dawna wiemy – chyba jedynie po to, żeby je zneutralizować (żeby nie było, że nic nie powiedzieli) – dodatkowo informacje te pokazywały się jedynie w programach typu Uwaga czy Superwizjer – które traktowane są raczej jako odpowiednik Faktu czu Superekspresu – żadnej poważnej debaty na ten temat nie było co pozwala panom takim jak Fransyniuk rzucać pod adresem pani Kopacz oskarżenia o „kłamliwie przedstawianą sprawę szczepionek” (wypowiedź z dziś z Faktów po paktach)
  Pozdrawiam wszystkich

 34. Magda said

  Powiedzcie – jaki sens ma dalsze życie wobec tego co piszecie ?

  Jaki sens ma np
  -zabranianie ziół w aptekach w 2011 jeśli w 2010 bedzie wielki głód?
  -wymianę starych identyfikatorów na nowe w okresie od 2011 do 2018
  Jesli cos sie zacznie dziac to juz raczej nie skonczy.

  Mizia … nie wiem skąd bierzesz swoje teksty i „wiedze”, brzmi to dość dramatycznie i ile w tym prawdy ? Na pewno można się przestraszyć.

  Nie wiem co mnie bardziej przeraża…
  – to że jest to możliwe ?
  – to ze nie moge nic zrobic ?
  – to że w ogóle wiem ?

  • ja said

   możesz zrobić bardzo wiele
   wyjdź na ulice i przekazuj wiedzę LUDZIOM
   99% społeczeństwa nadal śpi
   nie może tak być żeby paru gałganów którzy średnio umieją pisać po POLSKU zniszczyło nasz 1000 letni NARÓD

  • Magdalena said

   @Magda
   Nic nie jest przesadzone. Nie ma osoby, powtarzam-nie ma osoby, ktora znalaby przyszlosc. Tylko BOG zna przyszlosc. Wielu jest czarnowidzow, ale popatrz sama, wedlug Mizi Polska jak dluga i szeroka miala lezec pokosem tej zimy. A ciagle zyjemy i mamy sie nie najgorzej. Nie twierdze, ze wszystko bedzie w porzadku, ale nie mozemy wszystkiego „lykac” bezkrytycznie. Trzeba poprostu starac sie zyc, najlepiej jak potrafimy, a nawet gdyby smierc, to po tamtej stronie bedziemy w domu.

 35. Ciekawy wywiad z demonem

  http://dzieckonmp.wordpress.com/

 36. deded said

  Niedługo spodziewajcie się postów typu:

  „NADCHODZI KONIEC ŚWIATA TYLKO W KOŚCIELE KATOLICKIM JEST RATUNEK – JUŻ DZIŚ SIĘ ZAPISZ!! To Twoja jedyna szansa!! Spodziewam się, że cały ten NWO jest popierany przez KK. Świadczą o tym wypowiedzi papieża, który dąży do odnowienia Rzymu i ustanowienia Antychrysta. Pokazuje to również „ekumenizm” z innymi bogami.

  Papież popiera rząd światowy: http://idzpodprad.salon24.pl/118321,papiez-popiera-rzad-swiatowy

  Obrażasz Pan na swoim blogu Boga, Jezusa – Żyda, Marię – Żydówkę. Jesteś Pan agentem NWO. Świadomie albo z głupoty.

 37. ALFA said

  KONIEC RELIGII

  ==========
  od pb: taa, na pewno; bezbozny maher bedzie uczyl wiary; niech zacznie od powiedzenia prawdy o 9/11 = jest filmik na ktorym po chamsku zmyl osobe probujaca powiedziec prawde na jego programie; nie na darmo maher jest osoba medialna, jego filmik nt religii i wiary jest karykatura tego co robia judeocentrycy ze wszystkimi religiami nakrecajac ekstreme; dlaczego filmik pokazal wiele religii i przywodcow tylko nie lubawiczerow majacych decydujacy wplyw na polityke i zycie globalnie? filmik wiedzie prosto do wniosku potrzeba ekumenicznej Jednej Religii Swiatowej gwarantujacej pokoj; z tego co zbadalem potrzeba odsunac judeocentrykow od wladzy nad zydami i gojami

 38. :( said

  dla przypomnienia, pisałem już o tym kiedyś ale przeoczyliście
  wokół każdego miasta w w Polsce jest masa magazynów logistycznych z czego duża część jest pusta od dawna
  każda hala ma ok 10 tyś m2 czyli hektar pod dachem
  tych hal tylko w okolicach Warszawy jest minimum 50
  zgadnijcie po co im tyle magazynów?
  10 lat temu nie było żadnych i wszystko się jakoś mieściło
  zgadnijcie na co można przerobić te hale w dwa dni?
  =====================
  od pb: pomieszczenia dla bezdomnych po ataku haarp?

  • Aśka said

   celowość ich mnie też zastanawia … wokół nich (mimo że wielkie) prawie nic się nie dzieje – nie ma załadunków, wyładunków, a ich architektura jest bardzo przerażająca

  • ja said

   Czy w Polsce czekają puste obozy koncentracyjne dla POLAKÓW?
   czy już nie przerabialiśmy tego…?
   Kochani jeszcze mamy czas chociaż zostało go niewiele…
   nie wolno Wam brać broni do ręki – oni tylko na to czekają, macie uświadamiać całe społeczeństwo głownie policje i wojsko
   =================
   od pb: uswiadamiamy, uswiadamiamy… o obozach bylo, m.in ze w try miga mozna oproznic pare wiezien – tylu w polsce pozostalo patriotow

 39. ja said

  nie wolno Wam się bać jeśli chcecie żyć musicie zmienić wiedzę całego społeczeństwa, jeśli tego nie zrobicie zamordują Was wszystkich, proszę o tym pamiętać!
  ============
  od pb: a ty z innej planety?

 40. iwia said

  Komunistyczny ideolog Marks nazywał siebie uczniem Weishaupt’a. Tu jest o tym, co bracia słowianie sądzą o masonach:
  ==================
  od pb: „komunistyczny” dla nas, z judeocentrycznej stajni co produkuje nam glupim gojom parszywe -izmy: takze kapitalizm, bolszewizm, liberalizm, noekonserwatyzm, relatywizm… i -cje: tolerancje, emancypacje, imigracje, demokracje, integracje…

 41. krzysiek said

  tekst do busha seniora w pizzerii – bezcenne
  „mordercza,syjonistyczna kupo gówna”

  http://www.infowars.com/%E2%80%98f-you%E2%80%99-angry-man-swears-at-george-h-w-bush-at-houston-restaurant/
  =======================
  od pb: „stalowe jaja” komentuje ktos pod filmikiem – zgadzam sie, wiecej takich!

 42. Kris said

  Lew Tołstoj
  Odbudowanie Piekła
  ROZDZIAŁ IV
  Cóż to takiego „kościół”? – zapytał surowo Belzebub, nie chcąc wierzyć, że jego słudzy okazali się mądrzejsi od niego.
  – Kościół to jest coś takiego, że gdy ludzie kłamią i czują, że im się nie wierzy, wtedy, powołując się na Boga, mówią: „Jak Boga kocham, prawdą jest to, co ja mówię”; to właściwie jest kościół, z tą tylko osobliwością, że ludzie, którzy uznali się za kościół, nabierają przekonania, że są nieomylni, i dlatego nie mogą się już potem wyrzec żadnego, choćby raz tylko wypowiedzianego głupstwa. Tworzy się zaś kościół w taki sposób: ludzie wmawiają w siebie i w innych, że nauczyciel ich, Bóg, po to, by objawione przez niego ludziom prawo nie zostało fałszywie wytłumaczone, wybrał szczególnych ludzi, i oni to jedynie, lub ci, na których przeleją tę władzę, mogą dokładnie tłumaczyć jego naukę. Ludzie więc, którzy nazywają siebie kościołem, twierdzą, że są w posiadaniu prawdy nie dlatego, że to, co głoszą jest prawdą, a dlatego, iż uważają siebie za jedynych prawowitych spadkobierców uczniów samego nauczyciela – Boga.
  W manipulacji tej, podobnie jak w cudach, była pewna niedogodność, taka mianowicie, że ludzie jednocześnie mogli utrzymywać każdy o sobie, że są członkami jedynego prawdziwego kościoła (działo się to zawsze). Nasza wygrana polegała jednak na tym, że skoro raz tylko ludzie powiedzieli: „My stanowimy kościół” i na tym zapewnieniu zbudowali naukę, wtedy nie mogli już zrzec się wypowiedzianych przez siebie słów, niezależnie od tego, jak wielkim byłyby głupstwem i cokolwiek mówiliby inni ludzie.
  – Dlaczego jednak kościół przekręcił naukę na naszą korzyść? – zapytał Belzebub.
  – Powód jest prosty – ciągnął dalej diabeł w pelerynce – ludzie ci uznawszy się za jedynych tłumaczy prawa boskiego i przekonawszy o tym innych ludzi, stali się tym samym panami ich losu i posiedli nad nimi władzę zwierzchnią. Posiadłszy zaś tę władzę, naturalnie urośli w pychę i w większości przypadków ulegli zepsuciu, wskutek czego wzniecili przeciwko sobie oburzenie i gniew ludzki. W celu pokonania swych wrogów, nie dysponując innym orężem niż przemocą, zaczęli prześladować, skazywać na śmierć i palić na stosie wszystkich, którzy ich władzy nie uznawali. W ten oto sposób samo przyjęte stanowisko zmuszało ich do przekręcania nauki tak, aby usprawiedliwiała ich złe życie i okrucieństwa, które stosowali wobec swych wrogów.

 43. Kris said

  „Postępuj wobec innych tak, jak byś chciał, aby postępowano wobec ciebie”. W jaki sposób można to przekręcić?
  – Stosując się do mych rad, posługiwano się w tym celu różnymi sposobami – kontynuował diabeł w pelerynce. -Ludzie opowiadają bajkę o tym, jak dobry czarodziej, ratując człowieka od złego czarodzieja, zamienił go w ziarnko kaszy jaglanej i jak zły czarodziej, przedzierzgnąwszy się w koguta, gotów był już zadziobać owo ziarnko, lecz dobry czarodziej wysypał na ziarnko całą ćwierć tychże ziaren. I zły czarodziej nie mógł już ani zjeść wszystkich ziaren, ani znaleźć tego, które zjeść zamierzał. To samo, idąc za mą radą, uczynili ci ludzie z nauką tego, który nauczał, że całe prawo polega na tym, aby drugiemu czynić to, co chciałbyś, aby i tobie czyniono: ogłosili, że świętym wykładem prawa boskiego jest 49 ksiąg i uznali każde słowo w nich zawarte za dzieło Boga – Ducha Świętego. Tak więc wysypali na prostą, zrozumiałą prawdę taką kupę rzekomo świętych prawd, że stało się niemożliwością przyjąć je wszystkie i znaleźć pośród nich tę, która ludziom jest potrzebna. Na tym polega pierwszy sposób. Drugi sposób, którego oni używali z dobrym skutkiem przez więcej niż tysiąc lat, polega na zabijaniu i paleniu wszystkich tych, którzy chcą głosić prawdę. Obecnie sposób ten wychodzi z użycia, lecz nie porzucają go całkowicie, bo chociaż już nie palą ludzi próbujących ujawnić prawdę, to jednak tak ich szkalują, tak zatruwają im życie, że tylko niewielu odważa się ich demaskować. Na tym polega drugi sposób. Trzeci zaś sposób polega na tym, że uznając się za kościół, a więc za nieomylnych, uczą, gdy im to jest potrzebne, rzeczy wprost sprzecznych z tym, co jest powiedziane w Piśmie: „Ale wy nie nazywajcie siebie rabbi; albowiem jeden jest nauczyciel wasz, a wy wszyscy jesteście bracia. I ojcem nie nazywajcie nikogo na ziemi; albowiem jeden jest ojciec wasz w niebiosach”. Oni zaś mówią: „Myśmy ojcami, myśmy nauczycielami waszymi”. Albo powiedziane jest: „Ale ty, gdy się będziesz modlić, wejdź do komórki swojej i zamknąwszy ją, módl się do ojca twego w ukryciu, a ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie”. Oni zaś nauczają, że trzeba się modlić gromadnie, w. świątyniach, przy dźwiękach muzyki i pieśni. Albo powiedziane jest w Piśmie: „A ja powiadam wam, abyście zgoła nie przysięgali”, oni zaś nauczają, że trzeba przysięgać na bezwzględne posłuszeństwo władzom, nie bacząc na to, jakie mogłyby być żądania tych władz. Albo powiedziane jest: „Nie zabijaj”, oni zaś nauczają, że zabijać można i trzeba na wojnie i z wyroku sądowego – zakończył diabeł w pelerynce, wywrócił ślepia i roześmiał się, rozwarłszy paszczę po same uszy.

 44. Libertarianin said

  Moja odpowiedż dla „Reekofputrefaction”: nie popieram tej włoskiej partii do której należy Borghezio. Uważam natomiast, że jego wypowiedż na temat niedawno „wybranego” prezydenta UE jest trafna i odważna. Dlatego postanowiłem ją tutaj wrzucić. Zaś samym nacjonalizmem się brzydzę, tak samo jak brzydzę się nwo!

 45. Luc said

  Fotki z trzęsienia Ziemi w Haiti http://erooups.com/2010/01/15/omg_of_the_day_terrible_consequences_of_earthquake_in_haiti_viewer_discretion_is_advised_80_pics.html

 46. […] Wszystko zaczyna się sprawdzać (cz. 4) […]

 47. […] taśma 3 cz.1 […]

 48. […] taśma 3 cz.1 […]

 49. […] taśma 3 cz.1 […]

 50. […] taśma 3 cz.1 […]

 51. […] taśma 3 cz.1 […]

 52. […] negujące władzę jot nad polityką bliskowschodnią USA są syjonistami lewicowymi, np. Noam Chomsky i jego wyznawcy. Nigdy nie analizują procesu prawodawczego, najwyższych decyzji w państwie, […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s