Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Za wolność waszą i jot

Posted by grypa666 w dniu 09/01/2010

Piotr Bein 9.1.2010
Amerykańsko-Izraelski Komitet Spraw Publicznych (AIPAC), najpotężniejsze lobby polityczne w USA, zwykle gości najważniejszych przedstawicieli USA i Izraela na swej dorocznej konferencji. Niemal religijnie, politycy i kongresmani muszą wziąć udział, by wykazać poparcie. Inaczej Lobby Izraela załatwia negatywną prasę i pozbawia delikwenta wsparcia finansowego w wyborach, a lojalni dla AIPAC koledzy wetują jego ustawy proponowane ws. USA. B. senator ujawnił, że kongresmeni popierają Izrael z „lęku o klęskę każdego, kto nie robi tego, co chce Izrael” (11.12.2006 http://www.cnionline.org).
Amerykanie i ich sojusznicy stracili tysiące swoich żołnierzy w wojnach USA dla kompleksu jot. Podatnicy amerykańscy oddają Izraelowi 1/5 pomocy obcym państwom. USA wetowało niemal wszystkie rezolucje Rady Bezpieczeństwa ONZ karcące Izrael. Interwencjonizm USA zapoczątkował konfrontacje z grupami wyznaniowymi i narodami, które dążą do ograniczenia amerykańskiej hegemonii: ze światem słowiańskim, szczególnie Rosją i jej sojusznikami, oraz z powstańcami sunnickimi i szyickimi Irańczykami. Na Bałkanach, kompleks jot pchnął USA do interwencji w wojny domowe, którym można było zapobiec. Przez to Ameryka osłabiła Europę, swego największego sojusznika z tej samej co ona cywilizacji. Zraziła do siebie słowiańskiego sympatyka i wielbiciela. Zasadziła w Europie Konia Trojańskiego przeciw Zachodowi – dżihad i spowodowała powstanie dwu nowych państw radykalnego islamu w podbrzuszu Europy: Bośni i Kosowa.
Obawy o infiltrację przez kompleks jot wypłynęły wokół prezydentury prawosławnego, żydowskiego pochodzenia Dmitrija Miedwiediewa. Nikołaj Bondarik z nacjonalistycznej Partii Rosyjskiej powiedział: „Prezydent powinien być spokrewniony z narodem. Wyobraźmy sobie, że  Japonią rządzi prezydent-Chińczyk” (International Herald Tribune 26.2.2008). Na stronach Ruchu Przeciw Nielegalnej Imigracji, dyskuntant posunął się do porównania twarzy oligarchów Abramowicza i Bieriezowskiego z twarzą Miedwiediewa – antysemicki chwyt poniżej pasa, jakby Żydzi byli klonami. Naczelny rabin Moskwy i zarazem przewodniczący Europejskiej Konferencji Rabinów, Pinczas Goldschmidt oburzył się: „W l. 90-tych grupy posądzały Jeltsyna o żydowstwo. Tak samo George’a Busha. Każdego przeciwnego ksenofobii i rasizmowi niektóre koła widzą jako „internacjonalistę”, czy Żyda w jakiś sposób”. Goldschmidt zapomniał, że  Bush poparł Izrael w podboju Palestyńczyków (rasizm) i wypowiedział wojnę z terrorem islamskim (ksenofobia), a Jeltsyn sprzedał się US-NATO ws. Serbów. Nie twarz, matka czy nazwisko się liczą, tylko czyny.

Absurdy
Judeocentryzm wypływa w takich absurdach, jak prawo Izraelczyków do suwerenności przy jednoczesnej odmowie tego prawa Palestyńczykom i Kurdom. „Albańczycy kosowscy mają to prawo, ale nie Serbowie kosowscy ani bośniaccy” – odnotowuje Michel Collon, reagując na deklarację „niepodległości“ Kosowa w lutym 2008 r. Dodaje z ironią: „Jedynie ci, którzy „są z nami“ zasługują na samostanowienie […] zastąpmy słowo „demokratyczny“ wyrażeniem „z nami“, a „terrorysta“ – „przeciw nam“ „.
Na Kaukazie, Rosja zgodnie z prawem międzynarodowym obstaje przy niepodległości Abchazji i Płd. Osetii dlatego, że  konfliktową logiką „z nami – przeciw nam” Zachód próbuje przebudować Kaukaz, geostrategicznie zacieśniając krąg wokół Rosji. Jest to proces odwrotny do bałkanizacji Jugosławii, gdzie żeby rządzić, trzeba było podzielić całośc zgodną przedtem z ideą UE: współżycie grup etnicznych i narodowych. Na Kaukazie KWJ scala tereny i grupy w rosyjskiej sferze geostrategicznej pod swoje wpływy, by dobrać się do Rosji. Dlatego KWJ-owcy tak namiętnie i bezsensownie zarazem „przekonują“, że  Kosowo a Gruzja to zupełnie inne sytuacje. Putin bez trudu demaskuje to kłamstwo, np. w wywiadzie na RTR Planeta (31.8.2008) powiedział, że  podobieństwa są przygniatające: w obu przypadkach nienawiść etniczna niedoprzezwyciężenia doprowadziła do okrucieństw, a grupy ubiegające się o suwerenność na spornych terenach stanowią większość.
Podbój Palestyny przez syjonistów, który opisuje Ralph Schoenman, przypomina albański podbój Kosowa, gdzie po paru wiekach terroru i „podboju demograficznego” przez nieproporcjonalnie większą rozrodczość albańską, obcy neofaszyści przy poparciu KWJ dokańczają proces wypierania Serbów z ich kołyski narodowej i religijnej. Do tragedii Serbow przyczynił się Josip Broz Tito, chorwacki masonokomunista, którego mottem było: Im słabsi Serbowie, tym silniejsza Jugosławia. Podobnie jak żydokomuna w Polsce po II wojnie światowej, Tito więził i mordował (np. na wyspie Goli Otok) tysiące serbskich patriotów, którzy przeżyli wojnę. Tito uniemożliwił powrót do Kosowa Serbom wypartym stamtąd przez terror albańskich nazistów, zorganizowanych m.in. w jednostkach Waffen SS Skandenberg, a w miejsce Serbów osiedlał albańskich imigrantów, którzy nie mieli nic wspólnego z Kosowem.
Przed proklamacją państwa Izrael (15.5.1948), siły zbrojne syjonistów zajęły 75 % Palestyny wypędziwszy 780 tys. z 1,3 mln Palestyńczyków. Cytowany przez izraelską gazetę Al Hamishmar (7.9.1976) raport syjonistów pt. Koenig Report z 1976 r. nawoływał do „użycia terroru, zamachów, zastraszania, konfiskacji ziemi i likwidacji wszystkich służb socjalnych celem eliminacji ludności arabskiej w Galilei”. Kto nauczył się od kogo – ekstrema albańska od syjonistów, czy na odwrót? Podobnie jak większość państw ONZ odrzuciła „niepodległość“ Kosowa, większość potępiła w rezolucjach ONZ postępowanie Izraela wobec Palestyńczyków. Izrael nic sobie z tego nie robi. W 1996 r. raport amerykańsko-izraelskiego think-tanku pt. Clean Break doradził przyszłemu prezydentowi Netanjahu: „zastosować wszelką możliwą energię ku odbudowie syjonizmu”, np. wywrócenie Syrii i Iraku przez eksploatację tarć wewnątrz i zewnątrz państw arabskich, izraelsko-turecko-jordańskie obalenie Hussajna celem udaremnienia ambicji Syrii, bliskie związki z USA. KWJ-owiec od Bałkanów, neokon Richard Perle jest wpółautorem Clean Break (Washington Times 7.10.2002).
KWJ-owcy jak Perle obmyślili, czyją nienawiść wykorzystać przeciw komu na Bałkanach i dodali swą własną. Zbiorniki po paliwie zrzucone z bombowców NATO nad Jugosławią w 1999 r. nosiły napisy typu: Czy nadal chcesz być Serbem? Skorupę i napis na bombach rozerwałby wybuch; zbiorniki gwarantowały dostarczenie napisu do odbiorcy. Niekiedy samoloty NATO bombardowały cel cywilny ponownie po przerwie, zabijając ratowników i ranne ofiary pierwszego ataku. Serbska ingerencja w ambicje Hitlera podobnie rozwścieczyła go. Żerując na etnicznej nienawiści, Hitler manipulował emocjami bałkańskimi, próbując zgładzić Serbów.

Wspomóc terror
Agencje bezpieczeństwa i wywiadu USA były zaangażowane w terrorystyczny proces secesji Kosowa, o czym pisze kanadyjski profesor Michel Chossudovsky. W 1998 r. departament stanu USA usunął Wyzwoleńczą Armię Kosowa (WAK) z oficjalnej listy grup terrorystycznych, łamiąc rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 1160 z 31.3.1998. USA i NATO dostarczały WAK broń i szkoliły ją. Islamska konferencja w Pakistanie w październiku 1998 r. nazwała walkę WAK dżihadem (Wall Street Journal Europe 1.11.2001), a specjalny wysłannik USA w Bośni, Robert Gelbard, nazwał WAK islamską organizacją terrorystyczną (BBC 28.6.1998). W 1999 r. amerykańskie i brytyjskie służby specjalne oraz amerykańscy najemnicy, tj. byli wysocy oficerowie sił USA w ramach firmy Military Professional Resources Inc. (MPRI), szkolili ludzi WAK w jej północnoalbańskich bazach (Daily Telegraph 18.4.1999).
W styczniu 1999 r. neokon Morton Abramowitz wymienil opcje poparcia niezależności albańskiego Kosowa: zbrojenie i szkolenie WAK, usunięcie Miloszewicia, bombardowanie Serbii, utworzenie protektoratu NATO w Kosowie za pomocą sił lądowych (American Spectator June 1999). Goszczona z rodziną przez Serbów w l. 1936-1939 i parę lat po wojnie, Madeleine Albright zalegitymizowała WAK, robiąc mniejszościowych terrorystów albańskich reprezentantami wszystkich Albańczyków kosowskich w „negocjacjach“ w Ramboulliet, które zaszantażowały Serbów pod groźbą bombardowań ich kraju, by zgodzili się na inwazję lądową.
Albright była krypto-Żydówką, do czasu nagłośnienia sprawy na Zachodzie w 1997 r. Urodzona w Pradze z żydowskich konwertytów na katolicyzm, Anny Spiegel i Josefa Korbela, Madeleine relacjonuje ożywione opowiadania swych rodziców z obchodów Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia w ich dzieciństwie. Dziadkowie Madeleine mieszkali w miasteczku przy granicy niemieckiej, gdzie Żydzi zasymilowali się w miejscowe życie i zwyczaje, nie mając nawet na miejscu synagogi. Josef Korbel był przed II wojną światową czeskim dyplomatą, zmuszonym do ucieczki do Londynu, gdy na wiosnę 1939 r. do Pragi weszli hitlerowcy. W Londynie był doradcą czeskiego prezydenta na wygnaniu, Edvarda Beneša, a po wojnie powrócił do Czechosłowacji z tym rządem i został amabasadorem w Belgradzie. Czeski przewrót komunistyczny w 1948 r. wydał nań wyrok śmierci in absentia za działalność antypaństwową, więc wyjechał do USA, gdzie dostał azyl polityczny. Zachodni reporterzy w Belgradzie, gdzie Korbel był znanym, serbofilskim ambasadorem (1936-1938 i 1945-1948), spotykali ludzi, którzy pamiętali artykuły z późnych l. 1940-tych nt. konwersji Korbela na katolicyzm i śmierci jego rodziców w Szoa.
Sponsorowany przez USA i NATO terror WAK, stał się 24.3.1999 r. terrorem bomb „lotnictwa Albańczyków kosowskich”, tj. US-NATO. Bomb spadających na cywilów i cywilną infrastrukturę Jugosławii. Głównodowodzącym nalotami US-NATO był inny krypto-Żyd, gen. Wesley Clark, znany z dowodzenia okrutną akcją likwidacji „sekty” w Waco w Teksasie. Czyżby KWJ nie mógł znaleźć gojów na niemoralne role? W dniu rozpoczęcia nalotów, Europol przygotowywał raport nt. powiązania WAK z albańskimi gangami narkotykowymi (London Times 24.3.1999). Kiedy członkoie NATO zgodzili się zawiesić naloty na Prawosławną Paschę, Albright sprzeciwiła się tej „nadzwyczajnej wrażliwości”, bo byłaby niewłaściwa, prowokując obchody chrześcijańskiego święta podczas wojny Serbów z muzułmanami.

Wybierz jot
Podekscytowani reportażami z kampanii wyborczej na prezydenta USA w 2008 r. moi rozmówcy pytali: „Jak myślisz, kto wygra?” Odpowiadałem: „Nie gra roli, to samo zło”. Następowało zdumienie: „Jak to, Obama jest obiecujący, zrobi porządek, zmiany, chce wycofać się z Iraku.” USA wpakowało się w irackie bagno przez politykę neokonów. Wielu ludzi nie rozumie niuansów, ale chce, by polityka Ameryki zmieniła się na lepsze. W przeglądzie książki o neokonach, cytowany przez ww. Connelly, Evan Goldstein przewiduje, że  oni „usadowili się na długo; działają już od dziesięcioleci […] I chociaż profesjonalizacja ruchu neokonserwatystów częściowo zepsuła go jako żywotną siłę intelektualną w życiu amerykańskim, sam fakt, że  się tak dalece zinstytucjonalizowali w Waszyngtonie gwarantuje, że  pozostaną wpływową siłą bardzo długo po Iraku.”
Wybory prezydenckie w USA w 2008 r. dowodzą, że  Goldstein ma rację. Żydzi i Izrael są tak ważni, że  kandydaci musieli zapewniać o poddaństwie Izraelowi.  Tylko ekstremiści kwestionują prawo Żydów do ojczyzny. Robienie z tego kwestii wyborczej w USA, gdzie Żydzi stanowią mniej niż parę procent ludności, wskazuje, że  KWJ kontroluje politykę USA i będzie wyzyskiwać Amerykanów i poświęcać życie ich synów. Dlaczego kwestie Słowian, Chińczyków, Hindusów, muzułmanów czy Latynosów nie figurują w programach kandydatów na prezydenta USA? Lansowani przez KWJ kandydaci nie mówią o islamo-, słowiano- czy chrześcijanofobii, podstawowach neokonowej polityki. Nie mówią o precedensie uznania przez USA „niepodległości“ Kosowa, który może jak bumerang wrócić, kiedy Meksykanie, Latynosi czy Indianie zaczną domagać się secesji swych skupisk w USA. Neokoni napierali na secesję Kosowa na przekór rezolucji ONZ nr 1244 i prawu międzynarodowemu, a powoływali się na prawo w przypadku Płd. Osetii – jasna oznaka, że  chodzi o interesy KWJ.
Rabin grupy Agudath Israel of America, Yehiel Kalish nawoływał Żydów ortodoksyjnych w USA do głosowania pod dyktando syjonistów. Popierani kandydaci  muszą opowiadać się za „bezpieczeństwem i dobrobytem naszych braci w Izraelu, globalną wojną z antysemityzmem, zwiększeniem pomocy rządu dla naszych istytucji edukacyjnych, wzmocnieniem moralności społeczeństwa, polepszeniem jakości biur rządu w naszych dzielnicach, ochroną naszych społeczności i instytucji przed terroryzmem” (Hamodia 24.1.2008). Żydzi Prawdziwej Tory, grupa głosząca, że  „syjonizm jest w zupełnej sprzeczności z naukami tradycyjnego judaizmu” oskarżyli Agudah o „próby kompromitacji siły wyborczej Żydów ortodoksyjnych i zbezczeszczenia imienia Boga, przez danie kandydatom poznać”, iż Żydzi ortodoksyjni chcą tylko syjonizmu. Żydzi Prawdziwej Tory wezwali do głosowania na „najbardziej moralnie konserwatywnych kandydatów, jako lojani Amerykanie”, a nie Izraelczycy: „jeśli wszyscy kandydaci wiedzieliby, że  zdobycie głosów ortodoksów wymaga opowiedzenia się za moralnością w tym kraju, to byłoby to uświęcenie imienia Boga.”
Dopuszczeni do ostatecznej „rozgrywki” przez KWJ-owski filtr medialno-polityczny, „zróżnicowani” kandydaci na prezydenta, Hillary Clinton, John McCain i Barack Obama wszyscy złożyli hołd organizacjom Lobby Izraela i poparli wojnę z Iranem. Clintonowa dostała drugie po prezydencie najważniejsze stanowisko w administracji, sekretarz stanu. Parę dni po nominacji, amerykański Polak drugiego pokolenia na Florydzie i publicysta, Bruno Chapski zauważył przeczytawszy biografię Albright: „nie kompetetna i bardzo szkodliwa dla ludzkości”. Czy Clintonowa dorówna swym poprzedniczkom, Condi Rice i Albright?

Materiały źródłowe:
Piotr Bein „Judeocentrics and Mass Crimes” [w:] Christian Scherrer (redakcja) Genocide and Mass Violence in Eurasia. Comparative Genocide Studies 3 IFEK IRECOR: Moers 2009  http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/30/judeocentrics-and-mass-crimes/
Piotr Bein „Mass Deception on Mass Violence: The case of Serbs” [w:] Christian Scherrer (redakcja) Genocide and Mass Violence in Eurasia. Comparative Genocide Studies 3 IFEK IRECOR: Moers 2009  http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/30/mass-deception-on-mass-violence-the-case-of-serbs/
Michel Chossudovsky „Kosovo: The US and the EU support a Political Process linked to Organized Crime” 12.2.2008  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=8055
Edmund Connelly „Naming Neocons” [w:] Occidental Observer 22.1.2008 http://www.theoccidentalobserver.com/authors/Connelly-Neocons2.html
Michel Collon „Keep it simple” 26.3.2008 http://www.michelcollon.info
Ralph Schoenman The Hidden History of Zionism Chapter 4 http://www.marxists.de/middleast/schoenman/ch04.htm
Srdja Trifkovic „The Price of Hillary” 24.11.2008 http://www.chroniclesmagazine.org/?p=795#more-795

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Atak nad Detroit – syjonistyczne kłamstwa i plany
http://www.realzionistnews.com/?p=474
Brat Nathanael Kapner, Uliczny Ewangelista Prawosławny
tłumaczyła Ola Gordon

Zgodnie z planem
Niedoszły atak ‘terrorystyczny’ w Boże Narodzenie 2009 dokonany przez Omar Farouk Abdul Mutallab w samolocie Northwest Airlines z Amsterdamu do Detroit okazał się pojedynczym zwycięstwem militarnych syjonistów rządzących Białym Domem i Wzgórzem Kapitolińskim.
Pracując z Pentagonem i CIA, Siły Obronne Izraela i służby specjalne Mossad, określiły sobie cel na Bliskim Wschodzie, państwo Jemen graniczący z bogatą w ropę Arabią Saudyjską.
Jemen jest obiektem szczególnego zainteresowania militarnych syjonistów, gdyż zarówno Chiny – partner handlowy Jemenu, jak i Rosja – eksportująca do Jemenu broń, zyskują na znaczeniu na tych terenach. (Obama z Pokojową Nagrodą Nobla w dłoni, zbombardował i zabił 120 cywilów w Jemenie 16.12.2009.)
Z doniesień o tym, że  Mutallab „przyznał się” FBI, że był szkolony w Jemenie przez Al-Kaidę, przypadek ten dla syjonistów stanowi uzasadnienie konieczności angażowania się w „ataki wyprzedzające” przeciwko jemeńskim radykałom.
Tylko dwa dni po „ataku terrorystycznym Bożego Narodzenia”, (jak promuje go zarządzana przez żydów prasa), talmudyczny żyd, sen. Joseph Lieberman, przede wszystkim mistrz wojny w Iraku, powiedział Fox News, że „USA muszą prewencyjne działać w Jemenie”. Jak wygodne dla syjonistycznych żydów, którzy uwielbiają wysyłać dzieci amerykańskich gojów by umierały z ich powodu.
Tak więc próbą detonacji improwizowanej mieszanki chemicznej dokonanej w bieliźnie na pokładzie samolotu, 23-letni nigeryjski ‘terrorysta’ muzułmański Abdul Mutallab spełnił swoją rolę jako kozioł ofiarny Mossadu.
Zdarzenie to służy również do wykatapultowania syjonistycznych żydów i od nich zależących militarystów na wyższe wysokości władzy nad obywatelami USA i polityki wewnętrznej:
1 – Rozmieszczenie skanerów całego ciała na lotniskach
2 – Zachowanie przepisów Patriot Act
3 – profilowanie „ekstremistów” i „dysydentów”
4 – wznowienie wojny z terrorem przez Obamę
5 – zwiększenie uprawnień Bezpieczeństwa Wewnętrznego i żydów rządzących Kongresem
666 – przygotowanie mas do biernej akceptacji do wciśnięcia się ‘Wielkiego Brata/AntyChrysta’.

Syjonistyczna kontrola umysłu
Pod żydowskim zarządem media natychmiast zaczęły propagować wyprzedzające dowody wskazujące na to, że Mutallab był łatwo formowalną masą w większym spisku planowanym przez Mossad i jego kompanów z CIA i hinduskich służb RAW.
Wiadomości zdominowały setki doniesień o „niepowodzeniach służb”, i Obamie wzywającym szefów służb w celu omówienia ‘niepowodzenia’ i nawoływaniem do „zwiększenia bezpieczeństwa”.
I, oczywiście, mówi się nam, że Al-Kaida, że straszydło amorficznego wroga amerykańskich telewidzów, bierze odpowiedzialność za atak – wraz ze Obama obiecującym wykorzystanie „każdego elementu” w arsenale USA do odszukiwania i zniszczenia Al-Kaidy w Jemenie i na całym świecie.
Okrzyczany jako ‘Atak Terrorystyczny Bożego Narodzenia’ i ‘Spisek Bombowy Bożego Narodzenia’, okupowana przez żydów prasa chciałaby byśmy uwierzyli, że odnowa wojny z terrorem musi być prowadzona wobec amatorskiego eksperymentu dokonywanego w męskiej bieliźnie na siedzeniu samolotu. (Lekko przypalona bielizna stwarzająca dym i histeryczne krzyki żydówek, przyniesie więcej globalnego nieszczęścia i zgonów amerykańskich żołnierzy.)
Syjonistyczno-żydowskim mistrzom propagandy udało się po raz kolejny sprawić, by obywatele Stanów Zjednoczonych nie uświadomili sobie, że kolejna operacja ‘fałszywej flagi’ popełnianej przez Mossad i jego współpracowników miało miejsce na ziemi amerykańskiej.

Mossad znajduje łatwy cel
Jak wszystko wskazuje, wykształcony przez Brytyjczyków Omar Farouk Abdul Mutallab, który stał się radykalnym muzułmaninem, jako syn zamożnego bankiera z Nigerii, dla agentów Mossadu był prostym celem.
Jeśli rzeczywiście Mutallab był „agentem Al-Kaidy”, jak propagandyzuje żydowska prasa, jak to jest, że Mutallabowi pozwolono wejść na pokład samolotu, pomimo ostrzeżeń urzędników przez ojca? – To jego „bomba” wybuchła w bieliznie? – że opóźnił detonacji swojego chemicznego budyniu do czasu, kiedy samolot „przygotowywał się do lądowania?” – że „wydawał się … patrzył przed siebie” i poddał się bez walki producentowi filmu, który go „złapał”? – że nie krzyknął „Allah jest Wielki!” do swoich oprawców? – i że śpiewał jak kanarek do FBI po zatrzymaniu?
A kim był ten dobrze ubrany sponsor z Indii, który działał w imieniu młodego Mutallaba w związku z jego paszportem wielorazowego wejścia na lotnisku w Amsterdamie?
Według zeznań naocznych świadków, adwokatów z Michigan Kurta i Lori Haskellów, dobrze ubrany Hindus zorganizował wejście Mutallaba jako „sudańskiego uchodźcy” na pokład lotu 253 Northwest bez pokazywania paszportu oficerom bezpieczeństwa. (ICT, izraelska firma ochroniarska z intymnymi związkami z Mossadem, zajmująca się kontrolą bezpieczeństwa na lotnisku Schiphol w Amsterdamie.)
Haskellowie podkreślili, że nie było sprawy, czy Mutallab posiadał paszport czy nie – ale raczej, że pozwolono mu przejść przez stanowiska bez konieczności przedstawiania go. Kurt Haskell powiedział później, że ponieważ każdy paszport ma kod kreskowy z profilem posiadacza paszportu, to wykazałoby potępiające dowody przeciwko Mutallabowi.
Haskell i jego żona początkowo zgłosili to do CBS News, ale obecnie o tym się nie mówi. W syjonistyczno- żydowski sposób, CBS teraz twierdzi, że Mutallab miał paszport, co nie stanowi problemu. Dalsze ujawnianie zeznań Haskellów  jest obecnie wstrzymywane przez Żydów, którzy rządzą prasą i mediami.

Przygotowywanie mas do Wielkiego Brata
Talmudyczny sen. Joseph Liebermann wzywa do obowiązkowego skanowania nas wszystkich na amerykańskich lotniskach. Jeśli wygra, (żydzi na Wzgórzu Kapitolińskim zawsze wygrywają), niewinni Amerykanie traktowani jak podejrzani przez syjonistycznych władców w Waszyngtonie poddawani będą przed każdym lotem wirtualnemu ‘przeszukiwaniu na golasa’.
W wywiadzie dla Fox News na 27.9.2009, Lieberman, który przewodniczy Komitetowi Bezpieczeństwa Wewnętrznego Senatu, (dlaczego żydzi zawsze przewodniczą komisji Kongresu?), bronił „skanera na golasa” i dyskredytował obawy Amerykanów o swoją prywatność. „Bezpieczeństwo uchyla kwestię prywatności”, powiedział Lieberman – „te obawy są, szczerze mówiąc, nieuzasadnione”.
Żeby nie zostać wykluczonym spod żydowskiej kontroli nad „gojami”, były szef Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Michael Chertoff (także talmudyczny żyd), wspiera żądanie Liebermana na zapotrzebowanie na ‘skaner na golasa’. W rozmowie z NPR Radio 29.12.2009, Chertoff nie tylko akcentuje potrzebę skanerów, ale przyznaje, (wiele jąkania się tutaj), że jako „doradca” dla producentów urządzeń, ma interes finansowy w powszechnej instalacji.
Zarówno Lieberman jak i Chertoff reprezentują potrzebę amerykańskich żydów na pozbawienie obywateli Stanów Zjednoczonych, zarówno ich ubrania jak i wolności. Stanie nago przed żydami, którzy rządzą naszym narodem w celu skorzystania z przywileju latania, ma stać się wkrótce losem wszystkich podróżnych. Co będzie dalej kiedy podejrzani o terroryzm, będą szukani pod  każdym amerykańskim kamieniem? Przywilej do kupna i sprzedaży, to będzie dalej.
Ten przywilej będzie nadany tylko tym, którzy wylaserują na swoich czołach znak bestii. Big Brother, czyli Antychryst, już w drodze. I on będzie żydem…

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Za wolność  jot

Gaza grudzień 2009

http://pakalert.wordpress.com/2009/01/06/gaza-horror-large-photo-gallery-of-gaza-massacre-by-israel/

(wybrał, skadrował, opisał P. Bein)

Szkoła ONZ w Beit Lahia, Gaza, grudzień 2009

Szkoła ONZ w Beit Lahia, Gaza, grudzień 2009

Światowe oburzenie wbrew propagandzie KWJ o "terrorystach" w Gazie

Płód zabity przez armię Izraela w łonie ciężarnej matki, Gaza grudzień 2009

Siostra, żona? Gaza grudzień 2009

Brat? Gaza grudzień 2009

Chłopiec czyta modlitwę nad zabitymi, Gaza grudzień 2009

Reporter, Gaza grudzień 2009

Gaza grudzień 2009

Rozpacz ojca, Gaza grudzień 2009

Rozpacz matki, Gaza grudzień 2009

Gaza grudzień 2009

Gaza grudzień 2009

Gaza grudzień 2009

Policjanci palestyńscy zabici w ataku Izraela na Gazę, grudzień 2009

Sypialnia pięciu zabitych dziewcząt, Gaza grudzień 2009

Kobiety palestyńskie opłakują zabite dzieci z rodziny Balosza, Gaza grudzień 2009

Dzieci z rodziny Balosza, zabite w ataku izraelskim, w kostnicy szpitala w Beit Lahiya, Gaza Strip, 29.12.2008.

Panie Jezu Chryste, Synu Boży zmiłuj się nad duszami pomordowanych, przyjmij dzieci prosto do Siebie, ulżyj cierpień rannym, ukoj rodziny zabitych, błogosław Naród Palestyński…

Panie Jezu Chryste, Synu Boży zmiłuj się nade mną grzesznym, naucz mnie wybaczać winowajcom. rozluźniać pięści…

Komentarze 153 do “Za wolność waszą i jot”

 1. VIVIEN said

  TO STRASZNE TO STRASZNE TO TRAGEDIA!!!…. „OJCZE NASZ KTORY JESTES W NIEBIE ,SWIEC SIE IMIE TWOJE ,PRZYJDZ KROLESTWO TWOJE JAK W NIEBIE TAK I NA ZIEMI…. !!!” ludzie nie moga bez BOGA zyc – tak dalej to niemozliwe W STOSOWNYM CZASIE … ZEMSTA NALEZY DO BOGA !

  • mgrabas said

   Bóg nie jest mściwy

   Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim. (1 J 4,16)

   16 Lecz z kim mam porównać to pokolenie? Podobne jest do przebywających na rynku dzieci, które przymawiają swym rówieśnikom: 17 „Przygrywaliśmy wam, a nie tańczyliście; biadaliśmy, a wyście nie zawodzili”. 18 Przyszedł bowiem Jan: nie jadł ani nie pił, a oni mówią: „Zły duch go opętał”. 19 Przyszedł Syn Człowieczy: je i pije. a oni mówią: „Oto żarłok i pijak, przyjaciel celników i grzeszników”. A jednak mądrość usprawiedliwiona jest przez swe czyny».

   Biada nie pokutującym miastom

   20 Wtedy począł czynić wyrzuty miastom, w których najwięcej Jego cudów się dokonało, że się nie nawróciły. 21 «Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno w worze i w popiele by się nawróciły. 22 Toteż powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dzień sądu niż wam. 23 A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba masz być wyniesione? Aż do Otchłani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie działy się cuda, które się w tobie dokonały, zostałaby aż do dnia dzisiejszego. 24 Toteż powiadam wam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie».

   Objawienie Ojca i Syna

   25 W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: «Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. 26 Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. 27 Wszystko przekazał Mi Ojciec mój. Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić.

   Wezwanie do utrudzonych

   28 Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. 29 Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. 30 Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie». (Mt 11)

   Do każdego, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. (Mt 10,32)

   Wy jesteście solą dla ziemi. Wy jesteście światłem świata. Nie zapala się światła i nie stawia pod korcem ale na świeczniku. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie. (Mt 5, 12-16)

   Ja jestem krzewem winnym, wy – latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić. (J 15,5)

   A kto by chciał Mi służyć, niech idzie za Mną, a gdzie Ja jestem, tam będzie i sługa Mój. (J 12,26)

   Ja jestem drogą prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie… Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha Mojego głosu. (J 14,6 i 18,37)

   15 Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania. 16 Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela* da wam, aby z wami był na zawsze – 17 Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Ale wy Go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie. 18 Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was. 19 Jeszcze chwila, a świat nie będzie już Mnie oglądał. Ale wy Mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie. 20 W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was.

   Miłość objawiona

   21 Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje. Kto zaś Mnie miłuje, ten będzie umiłowany przez Ojca mego, a również Ja będę go miłował i objawię mu siebie». 22 Rzekł do Niego Juda, ale nie Iskariota*: «Panie, cóż się stało, że nam się masz objawić, a nie światu?» 23 W odpowiedzi rzekł do niego Jezus: «Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go, i przyjdziemy do niego, i będziemy u niego przebywać. 24 Kto Mnie nie miłuje, ten nie zachowuje słów moich. A nauka, którą słyszycie, nie jest moja, ale Tego, który Mnie posłał, Ojca.

   Posłannictwo Ducha. Pokój

   25 To wam powiedziałem przebywając wśród was. 26 A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem. 27 Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka! 28 Słyszeliście, że wam powiedziałem: Odchodzę i przyjdę znów do was. Gdybyście Mnie miłowali, rozradowalibyście się, że idę do Ojca, bo Ojciec większy jest ode Mnie. 29 A teraz powiedziałem wam o tym, zanim to nastąpi, abyście uwierzyli, gdy się to stanie. 30 Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie. 31 Ale niech świat się dowie, że Ja miłuję Ojca, i że tak czynię, jak Mi Ojciec nakazał. Wstańcie, idźmy stąd! (J 14)

   Bóg jest światłością i my mamy żyć w światłości

   5 Nowina, którą usłyszeliśmy od Niego
   i którą wam głosimy, jest taka:
   Bóg jest światłością,
   a nie ma w Nim żadnej ciemności.
   6 Jeżeli mówimy, że mamy z Nim współuczestnictwo,
   a chodzimy w ciemności, kłamiemy
   i nie postępujemy zgodnie z prawdą.
   7 Jeżeli zaś chodzimy w światłości,
   tak jak On sam trwa w światłości,
   wtedy mamy jedni z drugimi współuczestnictwo,
   a krew Jezusa, Syna Jego,
   oczyszcza nas z wszelkiego grzechu.

   Należy zerwać z grzechem

   8 Jeśli mówimy, że nie mamy grzechu,
   to samych siebie oszukujemy
   i nie ma w nas prawdy.
   9 Jeżeli wyznajemy nasze grzechy,
   [Bóg] jako wierny i sprawiedliwy
   odpuści je nam
   i oczyści nas z wszelkiej nieprawości.
   10 Jeśli mówimy, że nie zgrzeszyliśmy,
   czynimy Go kłamcą
   i nie ma w nas Jego nauki. (1J 1)

   39 Lecz niektórzy faryzeusze spośród tłumu rzekli do Niego: «Nauczycielu, zabroń tego swoim uczniom!» 40 Odrzekł: «Powiadam wam: Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą».

   Zapowiedź upadku miasta

   41 Gdy był już blisko, na widok miasta zapłakał nad nim 42 i rzekł: «O gdybyś i ty poznało w ten dzień to, co służy pokojowi! Ale teraz zostało to zakryte przed twoimi oczami. 43 Bo przyjdą na ciebie dni, gdy twoi nieprzyjaciele otoczą cię wałem, oblegną cię i ścisną zewsząd. 44 Powalą na ziemię ciebie i twoje dzieci z tobą i nie zostawią w tobie kamienia na kamieniu za to, żeś nie rozpoznało czasu twojego nawiedzenia». (Łk, 19)

   31 Wtedy powiedział Jezus do Żydów, którzy Mu uwierzyli: «Jeżeli będziesz trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli». 33 Odpowiedzieli Mu: «Jesteśmy potomstwem Abrahama i nigdy nie byliśmy poddani w niczyją niewolę. Jakżeż Ty możesz mówić: „Wolni będziecie?”» 34 Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu. 35 A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze. 36 Jeżeli więc Syn was wyzwoli, wówczas będziecie rzeczywiście wolni. 37 Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama, ale wy usiłujecie Mnie zabić, bo nie przyjmujecie mojej nauki. 38 Głoszę to, co widziałem u mego Ojca, wy czynicie to, coście słyszeli od waszego ojca». 39 W odpowiedzi rzekli do Niego: «Ojcem naszym jest Abraham». Rzekł do nich Jezus: «Gdybyście byli dziećmi Abrahama, to byście pełnili czyny Abrahama. 40 Teraz usiłujecie Mnie zabić, człowieka, który wam powiedział prawdę usłyszaną u Boga. Tego Abraham nie czynił. 41 Wy pełnicie czyny ojca waszego». Rzekli do Niego: «Myśmy się nie urodzili z nierządu, jednego mamy Ojca – Boga».
   42 Rzekł do nich Jezus: «Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. 43 Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście».
   48 Odpowiedzieli Mu Żydzi: «Czyż nie słusznie mówimy, że jesteś Samarytaninem i jesteś opętany przez złego ducha?» 49 Jezus odpowiedział: «Ja nie jestem opętany, ale czczę Ojca mego, a wy Mnie znieważacie. 50 Ja nie szukam własnej chwały. Jest Ktoś, kto jej szuka i sądzi. 51 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli kto zachowa moją naukę, nie zazna śmierci na wieki». 52 Rzekli do Niego Żydzi: «Teraz wiemy, że jesteś opętany. Abraham umarł i prorocy – a Ty mówisz: Jeśli kto zachowa moją naukę, ten śmierci nie zazna na wieki. 53 Czy Ty jesteś większy od ojca naszego Abrahama, który przecież umarł? I prorocy pomarli. Kim Ty siebie czynisz?» 54 Odpowiedział Jezus: «Jeżeli Ja sam siebie otaczam chwałą, chwała moja jest niczym. Ale jest Ojciec mój, który Mnie chwałą otacza, o którym wy mówicie: „Jest naszym Bogiem”, 55 ale wy Go nie znacie. Ja Go jednak znam. Gdybym powiedział, że Go nie znam, byłbym podobnie jak wy – kłamcą. Ale Ja Go znam i słowa Jego zachowuję. 56 Abraham, ojciec wasz, rozradował się z tego, że ujrzał mój dzień – ujrzał [go] i ucieszył się». 57 Na to rzekli do Niego Żydzi: «Pięćdziesięciu lat jeszcze nie masz, a Abrahama widziałeś?» 58 Rzekł do nich Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Zanim Abraham stał się, JA JESTEM». 59 Porwali więc kamienie, aby je rzucić na Niego. Jezus jednak ukrył się i wyszedł ze świątyni. (J 8)

  • Zbyszek S said

   Terror i prześladowania

   Reżim, którego ideologia opiera się na prawie silniejszego. Operowaniu dychotomiom „Wróg albo przyjaciel” i przekonaniu o możności powszechnego dysponowania ludźmi, siła rzeczy musi szczególną uwagę poświęcać dyscyplinowaniu społeczeństwa i kształtowaniu jego podstaw. Równanie szeregów, szkolenia światopoglądowe, ujednolicanie to metody realizacji tych celów. Alternatywą jest wykluczenie i ucisk i prześladowanie wszelkich obcych wrogów ideowych i wszystkich, którzy nie mogli lub nie chcą przynależeć do tak zrozumianej wspólnoty. Oprócz ludzi o odmiennych poglądach politycznych, których w obecnym czasie można podać reedukacji. W chwili obecnej świat dąży do wykluczenia kilku kategorii ludzi niepożądanych a społecznych. Mniejszości religijne, które nie okazały konformizmu a może dojść do tego, że będziemy mordowani ze względu na higienę rasową a nie, z racji „Obcości etnicznej” czy przesłanek społecznych. Metody wykluczania i prześladowań są najrozmaitsze od zakazu pracy poprzez pozbawienie wolności, maltretowanie cielesne i psychiczne. Instrumentem prześladowań stały się w Europie zarówno organy Państw normatywnych, władza prawodawcza i wymiar sprawiedliwości. Prześladując i zwalczając przeciwników i niepożądanych celowo stworzy się prawo i wymiar sprawiedliwości, który spowoduje, że przepisy prawa karnego za przestępstwa polityczne i inne narodowościowe na terenie Unii Europejskiej będą surowo karane. W rezultacie każda krytyka nieprzemyślany wyraz niezadowolenia, wszelka prywata i „Nie po linii”. Ocena Unii Europejskiej stanie się przestępstwem zagrożonym karom i nastaną idealne warunki dla wszelkiej maści donosicieli, i innych zdegenerowanych ludzi. W związku powyższym, że mój dziad zgiął w Obozie Koncentracyjnym Oświęcim mówmy stanowcze nie wszelkim totalitaryzmem. Teraz jest Palestyna, Grozny (Czeczenia), Afganistan, Iran, Irak a skończy się w Europie. Tylko katami naszymi będą……

   • alicja said

    Twój dziadek zginął, mojemu udało się przeżyć choć strasznie nim rzucali ,w jakiej kolejności nie-wiem, wiem ze ostatnie były Oświęcim stamtąd brał udział w marszu (chyba zwą go marsz śmierci ale nie jestem pewna ) do Mauthausen ,wyzwolony przez amerykanów 5- 5 1945 .Był wywieziony do stanów na leczenie miał propozycje pozostania i ściągnięcia rodziny ,wrócił do Polski , dla odmiany dostał tu za to ze należał do AK wylądował w wiezieniu stamtąd jak go wypuścili już długo nie pożył ,co Niemcy nie wykończyli to swoi dobili .Do niedawna nie wiedziałam ze siedział w Oświęcimiu, zbieram na razie informacje, dalsza cześć jego losu ma dojść , ponoć sporo tego i potwierdzają czy sprawdzają weryfikują raczej będzie tak.
    ================
    od pb: tak to byl marsz smierci; nie swoi dobili tylko ubecja=zydokomuna;

  • 44 said

   A co to jest niby? Ludzie gina od tysięcy lat. Ginęli takze za to, że nie przyjmowali wiary w Boga. Mieszko I był mordercą bardzo wyrachowanym i okrutnym…no tylko akurat zdjęć z tego nie ma. Ostatnio widziałem zdjęcia nawet bardziej drstyczne od tych powyżej ale z wypadków drogowych…tylko co z tego?! No co z tego wynika? Mam nadzieję, że nie dowiedzieliście się o okropnościach tego świata dopiero teraz. Jeżeli tak to wpółczuję
   =======================
   od pb: wiec nastepny pocisk dime, uranowy czy fosforowy na ciebie i twoich

   • 44 said

    nie o spokojnie…czekam na ta depopulacje, obozy FED, na te wagony bydlęce które opornych mają do tych obozów zawozić, czekam na nowa walute amerykanska, ogloszenie bankructwa USA, czekam na chowanie tych milionow ludzi w trumnach co to tutaj o nich gadka była a czekają na klientów w USA, czekam, aż suplementów nie będę mógł kupić w sklepie, czekam aż mi zakażą marchewke w ogrodku chodować, czekam az mnie przymusowo zaszczepią, aż mi ten cały czip wszczepią pod skóre…to powinno chyba wystarczyc…po co od razu bomby…
    ================
    od pb: przepraszamy ze nie zadowolilismy oczekiwan; bomby dlatego ze zmienilismy profil bloga – patrz zakladka „o nas” i motto pod nazwa bloga; nie my strzelamy pociskami podpisanymi przez lubawiczerow i pokolenie wychowane przez nich, nie my podkladamy bomby mosadowskie, a ktos musi te brudna robote wykonac, szczegolnie ze niemile widziana przez kompleks jot

   • alicja said

    Tak ludzie giną od tysięcy lat w najróżniejszy sposób ,każdy z nas widział coś drastycznego w swoim życiu ,żyjąc nie jesteś wstanie tego ominąć, ale jest jeszcze coś takiego jak człowieczeństwo ,współczucie ,takie zwykle ludzkie cechy ale jak ważne . Nam nie trzeba współczuć , myślę ze bardziej potrzebne to Tobie jeśli dla Ciebie czyjś ból cierpienie jest niczym .Współczuje.

   • navajo88 said

    najlepszy byłby DUM DUM ,ale z kolei Konwencja Genewska tego zabrania hahahaha .Tutaj masz rację ludzie giną nie ood tysięcy ,,ale od setek tysięcy lat …… Niestety lae takie jest życie ,ale najlepsze dopiero jest przed nami : brak zasobów wody pitnej ,brak zasobów ropy naftowej ,dalszy niczym nie pochamowany przyrost naturalny na ziemi ,a w kosmos narazie droga jest zamknięta i kto wie czy kiedykolwiek znajdziemy inną planetę podobną do ziemi i nadającą się do zasiedlenia . Ja widzę dalszy los ludzkości w siemnych barwach ,a nawet w czarnych barwach . Wiem że zemną dużo osób się nie zgodzi z tą wizją ale jeśli nic w tym kierunku nie zaczniemy działaś to jako cywilizacja zginiemy i to na zawsze z powierzchni ziemi . Wystarczy prześledzić ostatnie 2000 lat i wszystko staje się jasne ciągłe wojny i wojny przeplatane okresami pokoju,a wtym czasie ludzie zajmują się wynajdywaniem coraz to nowych broni ,a co będzie się działo jak naprawdę zacznie brakować wody pitnej na ziemi ???? Już teraz stolica Indi Deli leży pod ogomnymi ściekami wody ,kiedyś tam znadowały się spore zapasy wody pitnej ,a teraz ścieki . Konkludując przyszłośc widzę w siemnych barawach i to jaki świat pozostawimy po sobie dla następnych pokoleń

  • Kier said

   polecam „Przewodnik po Wielkiej Nowennie Fatimskiej” i inne. FATIMA nie powiedziała ostatniego słowa…
   http://www.sekretariatfatimski.pl

 2. szwadrony śmierci said

  „W STOSOWNYM CZASIE … ZEMSTA NALEZY DO BOGA !” bzdura sami musimy coś z tym zrobić jakby Boga to interesowało to by tego nie było to samo dot wszystkich innych zbrodni. Jak juz sie modlisz to pros zeby polala sie krew tych ktorzy za tym stoja!!! biernosc to ŚMIERĆ inaczej tego nie zatrzymamy.

  • mgrabas said

   @ Szwadrony śmierci, w czyim imieniu nawołujesz do zemsty i rozlewu krwi? po co piszesz kłamliwie sugestie na temat Boga? kogo masz na myśli pisząc my?

   • szwadrony śmierci said

    jak ci odpowiada zycie w iluzji twoja sprawa. Nie jestem przeciw jakiejkolwiek nacji czy religii tylko przeciw kazdemu kto pociaga za sznurki w efekcie czego masz powyzsze zdjecia. a kto to jest to nie wiem tv ci nie powie za to sie dowiesz wszystkiego o cyckach takiej a nie innej pop gwiazdy i przestan cytowac Biblie i jakies regulki Biblia moj drogi to tylko 66 wybiorczych ksiazeczek dlaczego nie ma wsrod nich np ksiegi wojen JHWH powinna byc wg pierwowzoru byla lepiej poczytaj flawiusza co w 70 r.n.e. spotkalo zydow z rak rzymian i gdzie byl Bog skoro to narod wybrany? wiem wiem zaraz powiesz ze zostal odrzucony przez to ze zabili Jezusa itd. Bog wg Bibli na ktora sie tak powolujesz kocha ofiary np gdy salomon zbudowal swiatynie bo dawid podobno za duzo krwi przelal to dziesiatki tysiecy bydla zlozono w ofierze wniosek jeden bog ten ktory te ofiary przyjal lubuje sie we krwi. skoro jest milosierny jak piszesz to dlaczego za zbieranie w sabat drew karal smiercia swoj narod? dlaczego z tych ktorzy wyszli z egiptu do ziemi obiecanej wszedl tylko jozue kaleb i lewici? wiesz dlaczego bo ten bog wymaga maksymalnego niewolnictwa!!! a oni tylko nie wyslali zwiadowcow do ziemi kaanan itd. Bardzo cie prosze przestan papugowac i cytowac bez zrozumienia ideii oraz glebi tylko zacznimj myslec i sprobuj przekonac swoja CHORA ideologia np ojca tego na zdjeciach wyzej ktory trzyma syna z urwana noga

   • szwadrony śmierci said

    prawo kazdego cywilizowanego kraju mowi ze mordercow powinno sie sadzic !!! a kto pociaga za sznurki poszukaj sam. napisalem post poprzednio zostal skasowany wiecej nie wchodze na ta strone, cenzura żyje. nie jestem przeciw jakiejkolwiek narodowosci czy religii tylko przeciw mordercom.

   • nnn said

    A jesli sie pomylisz i zabijesz przez przypadek niewinnego czlowieka, to co wtedy zrobisz?

   • krytyka said

    nie chce nikogo zabijac sprawy trze3ba rozwiazywac w ten sposob http://www.youtube.com/watch?v=p9cpvDzsL1w chodzi mi o to by terapia wstrzasowa ktora jest tu na blogu ruszyla sumioenia i obudzila ludzi

   • nnn said

    W ogrodzie Getsemani Jezus wypowiedzial bardzo wazne slowa:
    NADCHODZI WŁADCA TEGO ŚWIATA , NIE MA ON JEDNAK NIC SWEGO WE MNIE ” ( J 14,30)

    jak myslisz nienawiesc pochodzi od Boga czy od szatana? nawolywanie do nienawiesci rozwija pierwiastek boski czy diabelski. Co siejesz?Czyim siewca jestes? jakiemu zniwiazowi sluzysz?

   • gustaf said

    Nnn zastanów się nad hierarchią stawiając Boga na równi z szatanem. Ktoś kogoś stworzył i to jest początek. I jak dla mnie tu nie chodzi o walkę o istnienie i przetrwanie Boga, bo Bóg jest niezagrożony , tylko nasze dusze i Królestwo Boskie.
    Co do cywilizacji według Szwadronów , no tak , tu chodzi o ewolucje ustrojowe i w końcu o NWO . No bo wchodząc w „buty” Boga, to wszyscy jesteśmy „Chrystusami”.
    A to nie tak.

   • Taka tam... said

    zgadzam sie w 100% z @Szwadrony… czekajac na boska interwencje gina ludzie. w palestynie np. niewinni cywile. a ty czekasz. bo Bog… Bog naszych ziemskich problemow nie rozwiaze (ludzie otrzymali wolna wole, poznali dobro i zlo, i w tym momencie zaczyna sie proza zycia a konczy boska powszechna ingerencja w ziemskie sprawy). i odpowiedzialnosc za zbrodnie lezy na ludziach. i troche tez na nas bo jestesmy bierni wobec TYCH co to robia. tak nas wytresowano.

    ps1. to jest ciekawe jak wiara czasami przytlumia wspolczucie i zwyczajny ludzki instynkt samozachwawczy. jak ktos cie bije albo z siekiera na ciebie leci to oczywistym jest ze nie siedzisz grzecznie i nie modlisz sie, tylko SIE BRONISZ fizycznie. i o to tu chodzi. to jest rzeź na cialach, i tylko inne ciala moga temu zapobiec.

    ps2. tu nie chodzi o zemste lub rozlew krwi. ale o zatrzymanie zla ktore sie dzieje. TEGO nie zatrzymasz pieknymi slowami, usmiechem i miloscia. mozesz poczekac az samo wygasnie, czekac i patrzec jak gina ludzie.

    oczywiscie wiara moze nam pomoc i dodac nam sil w trudnych sytuacjach, ale bez naszego czynnego udzialu zadne cuda sie nie zdarza.

    BTW… NIE KRZYCZCIE NA MNIE PROSZE, PISZE TYLKO CO MYSLE I JAK TO WIDZE.

   • nnn said

    Zlem zla sie nie pokona. nienawiesc rodzi nienawiesc. Po to Bog nam dal rozum bysmy uzyli go. Sa inne sposoby. poczytaj lub obejrzyj film o Mohatmie Ghandim. Mysle ze jego slowa i dzialania najlepiej obrazuje problem wspolczesnosci, tylko ilu jest na swiecie takich Ghandich ktorzy rozwiazanie problemu najpierw zaczna od siebie-ktorzy, rozwina odwage, porzuca nalogi, nabeda sile wewnetrzna.

    Diabel od poczatku jest klamca i zabojca i to on wzmacnia nienawiesc, dla niego nie ma znaczenia kto kogo morduje byle mordowal.

   • nnn said

    Dla przypomnienia poczytaj sobie histori Jezusa i Barabasza. Dwie rozne drogi do wyzwolenia Izreala.Piszesz to samo co zydzi 2 tysiace lat temu i jak skonczyli? Chrzescijanie przetrwali a powstania zydowskie? Jesli powaznie sie poczyta historie to rozum i prawe serce zawsze jest silniejsze od piesci. Rozum i serce zawsze zaprowadzi do wolnosci.
    Rzecza najprostsza jest wziac karabin i zabijac. Ale by cos naprawde osiagnac trzeba miec rozum i serce.

   • Taka tam... said

    szanuje twoja opinie ale nie zgadzam sie. zobacz na te zdjecia. i teraz sobie wyobraz… pojedz tam i powiedz madrym ludziom o milosci, ze ci ktorzy leza we krwi sa tacy sami jak oni. POWODZENIA.

    poza tym to nie jest nawolywanie do nienawisci. ja ich np nie nienawidze. ale irytuje mnie to ze sie nie potrafia zachowac, mimo wielu napomnien. jak ktos sie nie potrafi zachowac i bije wszystkich w kolo to co sie z takim robi? separuje sie go od reszty ktora chce zyc w spokoju. inaczej bedziesz gadac jak w Polsce palestyne urzadza. chocbys wylal hektolitry milosci to nic nie da.

    ja rozumiem ginac walczac za idea, za wiare. ale TAM gina niewinni ludzie, dzieci, plody!. ktorzy po prostu chca zyc, w swoich domach na swojej ziemi. zaden ghandi tu nie pomoze ani Jezus.

    chrzescijanie mieli szczescie ze przetrwali. niestety palestynczycy tego szczescia raczej miec nie beda. no ale za to pojda do nieba. a potem to nie wiem, na nas przyjdzie kolej?

    ps. chybione prownanie. nie rozumiem jak sie ma sytuacja zydow i chrzescijan 2k lat temu do tego co przedstawiaja te zdjecia. czy sugerujesz ze ktos 2k lat temu szlachtowal w ten sposob?

   • nnn said

    przepraszam , nie nawolywalas wprost do nienawiesci, popieralas kogos kto nawolywal a ja odpowiedzialem ci tak jakbys nawolywala do nienawisci, przepraszam.
    zgadzam sie ze spora czescia tekstu ktory napisalas napisalas, tylko brakuje mi troszke czegos. napisalas ze nie chodzi ci o rozlew krwi ale nie podalas sposobu na zwyciestwo.
    Ale mysle ze zblizamy sie w mysleniu. ja nie akceptuje skrajnosci:
    -nieanwisci i rozlewu krwi oraz pieknych slow o pokoju nie popartych sila i wiara.
    pierwsza skrajnosc upodobnia nas do obiektu nienawisci i wynika z braku wiary w Boga
    a druga – mowienie o milosci bez konkretnych dzialan np. ” uspokojcie sie prosze- to biernosc wynikajaca z braku rozumu i serca potrzebnego do znalezienia rozwiazania ktora wynika z przylgniecia do tego swiata (nalogi, chwala itd.)
    Ale przyklad Ghandiego i Jezusa jest dla mnie najwazniejszym sposobem rozwiazania. Od nich sie ucze.

   • hjk said

    masz racje, problem jest taki, że trzeba z tym walczyć, jednak nie za pomoca zła i nienawiści, zgodnie ze słowami „kto mieczem wojuje od miecza ginie” i „nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”, jak mówił ksiądz Popiełuszko, chyba za św. Pawłem…
    No i jak mówił śp. J.M.Bocheński, „nie bądź głupi, nie daj sie zabić”…

    problem polega na wypracowaniu ‚pokojowych” , ale równie skutecznych metod walki.

    Najłatwiej byłoby iść, podłożyć ładunki np. pod supermarkety i zdetonować najlepiej w nocy, żeby nikogo nie zabić. Ale te prymitywne konstrukcyjnie budy zaraz pewnie by odbudowali. Więc chodzi o to, zeby ludzie tam nie kupowali, aby zmienić metalność ludzi przez edukację, propagande, itd. Może nie będzie natychmiastowych i spektakularnych efektów, ale z czasem to powinno sie zmienić.

    To samo i w naszym temacie walki z nwo. Niewatpliwie religia tu może pomóc, bo „nie walczymy przeciw krwi i ciału, ale przeciw pierwiastkom zła na wyżynach niebieskich” jak mówił św. Paweł do Efezjan, ale również należy zaproponować pewne działania w sferze materialnej, najlepsza w tym wszystkim jest na razie kontrpropaganda i ujawnianie prawdy, jako ze nwo działa skrycie, podstępem, na nieświadomości lenistwie, itd.

    Ci ludzie coś robią…))):
    http://www.rownolegly.pl/w-rowie/glowa-w-rowie/news/bozy-bojownicy-zrywaja-bilbordy,902830

   • zyd666 said

    @hjk powiedział/a
    9 Styczeń 2010 @ 5:25 pm,

    http://www.rownolegly.pl/w-rowie/glowa-w-rowie/news/bozy-bojownicy-zrywaja-bilbordy,902830

    „Boży bojownicy zrywają bilbordy

    Walka jest nierówna, ale oni nigdy się nie poddadzą /RÓW

    Piątek, 27 kwietnia 2007 (11:45)

    Wyruszają na krakowskie ulice po zmroku. Mają taborecik i rozkładaną drabinkę. Walka jest nierówna, przeciwnik potężny. Nigdy jednak nie ulegną, gdyż opatrzność jest z nimi, a moralna czystość polskich dziatek w ich rękach.

    Dlatego zrywają. Goliznę, złą i lubieżną. Pani Leokadia zna prawdę. Tu nie chodzi o rajstopy, bieliznę, operacje plastyczne czy telefony komórkowe. Wróg ewidentnie chce zgorszyć młodzież i dzieci, kazić niewinność duszy żrącym kwasem nieobyczajnych myśli. Na to nie może być zgody i ona się na to nie godzi.

    Co za czasy. Ludzie przechodzą obok, nikt nie zaprotestuje, nie krzyknie, nikt dzieciom oczu nie zasłoni, nie zedrze tego paskudztwa. Przerażająca jest ta społeczna znieczulica. Jak dobrze, że są jeszcze dobrzy i odważni ludzie, którym nie jest wszystko jedno. Dokładnie tacy jak Pan Rysiu. On wszystko rozumie. Wiele razy jej tłumaczył, że zalać nas chcą z tej Unii trującymi wyziewami, by omamiając błyskotkami, niszczyć dobre polskie obyczaje. Naród, bez dobrych obyczajów, to martwy naród. Dlatego musimy się bronić.

    Walczą wiec, choć walka to nierówna. Nieprzyjaciel jest lepiej zorganizowany, ma więcej środków i pieniędzy. Co uda im się zerwać, następnego znów jest naklejone. Ale im także sił i determinacji nie brakuje, więc bój trwa zażarty. Ile już razy pani Leokadia była pewna, że to koniec. Patrole straży miejskiej pojawiają się jak duchy. Gdyby ich złapali, byłby straszny wstyd. Co powiedziałyby wnuki? Czy docenią ich trud, troskę o czystość duszy, to niezwykłe poświęcenie?

    Tego nie wie ani pani Leokadia, ani nawet tak mądry pan Rysio. Gdy wczoraj wieczorem znów zaatakowali, o 4:17 na skrzyżowaniu ulic Kijowskiej z Królewską nie było nikogo. Dokładnie sprawdzili, żadnej policji, żadnych „strażaków”. Siedzieli na przystanku z dziesięć minut. Było chłodno. Świeże powietrze orzeźwiało, oczyszczając myśli. Pan Rysio wszedł na drabinkę, pani Leokadia intonując modlitwę czujnie wyglądała, czy ktoś czasem nie nadchodzi od strony ulicy Kijowskiej. Każdą komórką ciała czuła napięcie, gęste jak śmietana, które zalegało na przestrzeni tych parunastu metrów kwadratowych wokół bilbordu. Chwila była podniosła, serce waliło jej, jak nie przymierzając na pierwszej komunii, krzyżyk na piersiach dodawał otuchy. Nie było czasu na wahanie. Pan Rysiu z doświadczeniem zrywał bezwstydne fragmenty zdjęcia, po czym szybkim, zamaszystym ruchem skreślił śmiały napis: ŻYDY…”. (ł.s.)”

   • nnn said

    Co do porwanania Jezusa i Barabasza nie chodilo mi o palestynczykow i izraelczykow ale o osoby z tego bloga. Na tym blogu widac wyraznie dwie frakcje. tych co chca walczyc droga Jezusa i tych co chca walczyc droga Barabasza. Historia i biblia.

   • Głos66 said

    Do @Taka Tam
    Niewielu jest ludzi, którzy rozumieją co się dzieje w tym pojeb…m świecie.
    Większość potrafi tylko pieprzyć głodne kawałki o miłości i pomocy innym, powołując się przy tym na miłość Bożą.
    Chyba większość blogowiczów zapomniała, że wszystkie istniejące religie, wykorzystują przemoc, gwałty i rzezie, do nawracania na „prawdziwego” Boga. Boga, którego oni sami wyznają. Nie będę wspominał już o INKWIZYCJI czy DZICHADZIE, bo nie ma sensu, i tak większość nie zrozumie.
    To przecież w Starym Testamencie wyznawcy „prawdziwego boga” stosują zasadę „OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB”
    To przecież w Starym Testamencie jest napisane, iż Bóg za najmniejsze przewinienie będzie mścił się i karał do siódmego pokolenia włącznie.
    I w tym samym miejscu znajdujemy teksty, że Bóg zabijając ludzi robi to dla ich dobra.
    A jeśli to prawda, że zabijanie ludzi jest dla ich dobra – to NWO wykonuje tylko następne polecenia Boga, doprowadzając do depopulacji ludzkości.
    Bez względu na to, czy tym gównem kieruje Bóg, czy Szatan – to i tak musimy opowiedzieć się po jednej ze stron.
    Zastanawiam się po której stronie jest mniej kłamstwa, obłudy i niszczenia innych w imię miłości.
    ================
    od pb: jestes opozniony 2 tys. lat; Nowy Testament przekreslil rasistowskie interpretacje Starego, kiedy Chrystus nakazal milowac Boga bezgranicznie, a blizniego jak siebie samego; od tego momentu przestal istniec narod wybrany jako jednostka etniczna czy narodowa, a stal sie nim lud podazajacy za Nauką Chrystusową, bez wzgledu na pochodzenie, kolor skory itp sztuczne podzialy Boskiego stworzenia; nie rozumiem czemu ciagle przytaczacie Stary Testament = polecam komentarz Świętych Ojców do Ewangelii wg Św. Mateusza (Wydawnictwo Bratczyk, Hajnówka)

   • zyd666 said

    @P.B.,
    „Chrystus nakazal milowac Boga bezgranicznie”

    Ktorego Boga? Czy Jahve, ktory prowadzil swoj lud wybrany, i ktorego znamy ze starego testamentu?

   • Natan said

    POTĘPIAM IZRAEL za zbrodnię LUDOBÓJSTWA dokonywaną na narodzie palestyńskim!
    Te zdjęcia pod tym artykułem są jak zbiorowe mogiły. Tu tylko modlitwa.
    ….. i słowa potępienia dla Izraela (nawet jeżeli mój głos tu nic nie znaczy).
    Dlaczego nie ma żadnej petycji? Manifestacji przed izraelską ambasadą?
    Nikt tu nie widzi LUDOBÓJSTWA, tylko jeden Piotr Bein? a reszta jakąś niemoc (też intelektualną, sądząc po wpisach) okazuje?
    Co drugi koment puszcza tylko parę w gwizdek, a nawet boicie się napisać wyraźniej, bo to trzeba powtarzać:
    TO IZRAEL DOKONUJE NA NASZYCH OCZACH ZBRODNI LUDOBÓJSTWA,
    nie jakieś bydło, jak to oględnie ktoś ujął (bydło jest bardziej ludzkie), tylko cywilizowani i wykształceni ludzie, współcześni Żydzi z Izraela, Żydzi, którzy wierzą w Boga, czytają tę samą książkę co Wy, i zamierzają odbudować swojemu Bogu świątynię. Zaiste, jakiś krwawy ten WASZ bóg, skoro wasi bracia starsi w wierze już składają mu ofiary z niewinnych ludzi, może nawet jest gorszy od samego diabła?
    Chyba, że macie tę samą książkę, ale innego Boga, ale jak to możliwe?
    ========================
    od pb: wiele osob potepilo w komentarzach (bo nie prowadza bloga), ja stamtad wzialem material;
    nie zydzi z izraela, tylko globalny kompleks jot, w tym masoneria wszystkich kolorow, chrzescijanscy syjonisci itd = patrz mapke oficjalnych opinii o masakrze w Gazie na Boze Narodzenie 2008 r.

   • Natan said

    aha rozumiem, Izrael jest tylko narzędziem, w takim razie potępiam to nierozumne i bezmyślne, bezwolne narzędzie

   • VIVIEN said

    BRAVO PANIE PIOTRZE!!!! ….. SWIETA RACJA – JEZUS SWYM NOWYM PRZYMIERZEM jakie zawarl podczas PASCHY zniosl stare PRAWO- dane IZRAELITOM…. zastapil je NOWYM ! Nawet M.GANDI uszanowal to i powiedzial ,ze gdyby ludzie stosowali sie do TEGO CO NAUCZAL JEZUS nie byloby na SWIECIE ZLA !

   • Kier said

    Świat dzisiejszy nie jest święty. By się zmienić, potrzebuje pomocy z nieba. To my możemy ja stamtąd sprowadzić. Wiemy nawet, w jaki sposób! http://www.sekretariatfatimski.pl FATIMA nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa…
    polecam “Przewodnik po Wielkiej Nowennie Fatimskiej” i inne.

    także
    http://www.intronizacja.pl
    Czas Nagli i Czas prawdy–niechaj każdy się chroni pod berło mocy i władzy Jezusa Króla Polski, dokonując Aktu Jego Intronizacji

   • Natan said

    z tym Jezusem Królem Polski to jakieś przegięcie, Jezus już kiedyś odrzucił
    królestwo z tego świata, to chyba Lucek mu pół świata proponował czy jakoś tak, to dlaczego teraz miałby być królem w Polsce? ki diabeł podszeptuje tę intronizację?

   • Głos66 said

    Do @ pb. „nie rozumiem czemu ciągle przytaczacie Stary Testament”

    Iluminaci, Grupa Bildeberga, Syjoniści i Sataniści – posługują się tylko i wyłącznie Starym Testamentem.
    Jak sam pan stwierdził, Jezus zniósł stare prawo ZŁA, zastępując go nowym prawem DOBRTA.
    Z uwagi na to, szerzące się ZŁO, może, a nawet musi powoływać się tylko na teksty Starego Testamentu.
    =================
    od pb: talmudysci tak ustawili sprawy zeby wygladalo na fanatyzm chrzescijanski; faktycznie oni sa na szczycie piramidy wladzy i posluguja sie talmudem

   • Głos66 said

    Do @P.B.

    No właśnie, talmudyści – to nie Nowy, lecz Stary Testament.
    ===============
    od pb: doksztalc sie, masz powazne luki = niedlugo beda artykuly tutaj

 3. alicja said

  Słowa jakie się cisną na usta są najgorsze z najgorszych ,ta zbrodnia jest straszna , niech Bóg przyjmie zamordowanych do swego grona a morderców zmiażdży w najgorszych męczarniach .tu każda pomsta i kara będzie za mała.
  Rodzinom pomordowanych niech Bóg ześle ukojenie i pocieszenie .

  • Głos66 said

   Ile jeszcze 6-cio milionowy Izrael, będzie rządził 7-mioma miliardami ludzi na Ziemi ???
   ==================
   od pb: az wybijemy talmudycznym rabinom ze lbow rzekoma wyzszosc zyda nad wszystkimi i wszystkim

   • mgrabas said

    to nie Izrael rządzi, ale władca tego świata
    ========================
    od pb: dokladnie, izrael jest tylko narzedziem http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/29/lubawiczerowie/

   • Głos66 said

    I pewnie usłyszę, że władcą tego świata jest Szatan ?
    Bo wszędzie, nawet w kościołach, mówią że aktualnie na Ziemi żądzi miłosierny Bóg.

   • ALFA said

    SZATAN – SPRAWCA ZŁA

    Istnienia, obecności i działania szatana jako sprawcy zła na świecie nie można ignorować. W ostatnich czasach nie wspomina się o nim jednak zbyt często. Wielu uznaje, że w epoce racjonalizmu, rozwoju nauki i postępu technicznego nie wypada mówić o szatanie. Ludzi, którzy wierzą w jego istnienie i działanie uznaje się za „zacofanych”, „prymitywnych”, chcących „zastraszyć” innych piekłem.
    Szatan istnieje. Mówi o nim Pismo Święte (por. m. in. 1 Krn 21,1; Hi 1; Za 3; Mt 4,1nn; Mt 12,24nn; Mk 4,14nn; Łk 13,16; Łk 22,3; Łk 22,31; Dz 5,3; 2 Kor 2,10n; 2 Kor 11,13n; 1 Tes 2,18; 2 Tes 2,9; Ap 12,9). Chcąc, by rozszerzało się na świecie i w życiu każdego z nas dobro trzeba zachować czujność i trzeba walczyć.

    POKUSA

    Głównym sposobem atakowania nas przez szatana jest pokusa, poprzez którą może on podniecać i niepokoić nasze instynkty cielesne, manipulować wyobraźnią, mącić emocje, posługiwać się wspomnieniami.
    Szatan toczy nieustanny bój z Bogiem. Ta walka rozgrywa się w nas. On chce nas pokonać, aby posiąść każdego dla siebie, Bóg zaś chce nas pozyskać dla Siebie.
    Każdy człowiek narażony jest na ataki szatana i na jego zasadzki. Serce człowiecze wystawione na próby, szamoce się między dobrem i złem, bo, jak to pięknie wyraził ks. Włodzimierz Sedlak: …życie to ustawiczne zmaganie się, to ciągła walka, ale nie z kimś, tylko z samym sobą.
    W Ewangelii jest powiedziane:
    „Z wnętrza bowiem, z serca ludzkiego, pochodzą złe myśli, nierząd, kradzieże, zabójstwa, cudzołóstwo, chciwość, przewrotność, podstęp, wyuzdanie, zazdrość, obelgi, pycha, głupota. Całe to zło z wnętrza człowieka pochodzi” (Mk 7,14-15). A zatem polem walki jest serce człowieka. Trzeba, jak jesteśmy pouczani, własne serce codziennie ofiarowywać Bogu, dla oddalania pokus i po to, aby On mógł je oczyszczać i formować wedle Swego upodobania, ponadto pościć i czynić pokutę przez różne akty wynagradzające Bogu za nasze grzechy.

   • zyd666 said

    @mgrabas powiedział/a
    9 Styczeń 2010 @ 7:26 am,

    Ktoz jest tym wladca swiata, ktory posluguje sie swoim ludem wybranym?
    Ze starego testamentu wiemy, ze prowadzil ich kiedys Jahwe i jaki to byl Bog (morderca, pelen nienawisci i msciwosci). Moze nadal ich prowadzi skoro ich wybral i umilowal? Oni twierdza, ze spelniaja wszystko to, czego chce od nich ich Bog.
    Moze Jezus nauczajac milosci mowil o kims innym niz Jahwe, o Stworcy wszechrzeczy, bo Zydow nazwal synami Szatana?

   • mgrabas said

    w Starym Testamencie sam Bóg prowadził naród, który wtedy wybrał, ale to były czasy okrutne, a ludzie o twardych karkach i sercach z kamienia… Bóg tylko plagami był w stanie dotrzeć do ludzi tamtej mentalności
    od czasów Jezusa Chrystusa rodzinę Boga stanowi każdy człowiek, który naprawdę otwiera się na Boga i na drugiego człowieka, kocha i żyje według wskazań sumienia, szczerze szuka tego co się podoba Bogu i odpowiada na najgłębsze potrzeby bliźniego…
    trzeba badać swoje nastawienie i zamiary, porównywać ze wskazaniami Ewangelii, słuchać Boga bardziej niż ludzi, pamiętać, że tylko czyste serce widzi i słyszy prawdę…
    każdy, kto chce się zmienić, może prosić Boga o Ducha Świętego, a ta modlitwa zawsze będzie wysłuchana; w sumieniu zawsze będzie odpowiedź
    sumienie jednak należy uwrażliwiać…

   • feli said

    @mgrabas powiedział/a
    10 Styczeń 2010 @ 9:15 am,
    „w Starym Testamencie sam Bóg prowadził naród, który wtedy wybrał, ale to były czasy okrutne, a ludzie o twardych karkach i sercach z kamienia… Bóg tylko plagami był w stanie dotrzeć do ludzi tamtej mentalności”

    Nie przemawia do mnie to co piszesz. Czyz dzisiejsze czasy nie sa okrutne a ludzie nie maja twardego karku i serca? Czyz Bog Wszechocny nie mialby tyle mocy, zeby dotrzec do ludzi z miloscia a nie z plagami?
    Ten obraz Boga, ktory jest przedstawiony w Biblii, to obraz msciwego, zawistnego despoty i psychopaty upajajacego sie wladza i zadza krwi, okrutnego kosmity raczej a nie Boga Wszechmocnego, Stworcy Pradawnego, ktory byc moze jest miloscia.
    Coraz bardziej przychylam sie do wniosku, ze Biblia zostala super zmanipulowana mieszajac Jezusa z morderca Jehowa.
    Pozatym osobowy Bog Jehowa prowadzil tylko swoj narod czyli Zydow i gojom nic do niego a jemu do gojow.

    I nie mieszaj wiecej prawdziwego, niepoznawalnego Stworcy Pradawnego z morderca kosmita Jehowa.
    Poddaj tez skorygowaniu nauki Swiadkow Jehowy, ktorymi sie poslugujesz, bo nauki te “Joseph Franklin Rutherford(…)reprezentował świadków Jehowy (…)Nowe rozumienie czerpał, jak nauczał, z natchnienia ducha, który został do niego wysłany przez Boga z jednej z gwiazd gwiazdozbioru Plejad.”
    http://www.isnr.uksw.edu.pl/studenci/jehowa.htm

   • feli said

    Podobno w innych przekazach channeligowych Plejadianie przekonuja, ze Bog ma na imie Jahwe. Czy mowia prawde i czy dobrze nam zycza? A w ogole to kim oni sa, albo kto za nimi sie kryje? Moze to jacys pobratymcy mordercy Jehowy?

   • Natan said

    w takim razie to narzędzie nie jest dobre, działa na szkodę więc należy je precz odrzucić
    ======================
    od pb: o narzedziach decyduje kompleks jot, najpierw trzeba jego unieszkodliwic

   • Natanel said

    ….ale to narzędzie zadaje rany. W ten sposób, nazywając żydów, zabijających aktualnie palestyńczyków, tylko i wyłącznie narzędziem kompleksu jot czy nawet samego szatana, znowu robi się z nich jakąś nieświadomą ofiarę, a nie sprawcę i kreatora zła, to jest dosyć pokrętna retoryka, aczkolwiek nie neguję roli kompleksu jot w kreowaniu samoświadomych, współodpowiedzialnych i żądnych zniszczenia „narzędzi”
    ================
    od pb: niebawem zrozumiesz, przygotowuje serie tekstow, swiadomosc problemu widze jest slaba w polsce

   • Natan said

    myślę, że dobrze jest uświadamiać Polaków, ale jeszcze lepiej samo narzędzie kompleksu jot, czyli Żydów z Izraela,
    Jezus już raz im wybaczył „bo nie wiedzą co czynią”, a coś ich przedtem „zwiodło i opętało”, tych nieświadomych zwolenników zła należy uświadamiać i oświecać,
    dla pozostałych, którzy dobrze wiedzą co czynią i zło z premedytacją i świadomie wybrali, oraz mu z upodobaniem służą, wybaczenia nie było i nie będzie
    ====================
    od pb: zaczynasz zbaczac; pisalem ze izrael jest narzedziem kompleksu jot, a nie zydzi w izraelu; kompleks jot to sitwa globalna i nie tylko zydzi = nie czytasz bloga? po co pisac dla takich zydojadow jak ty? masz takze w biezacym artykule informacje o prawych zydach (naturei karta i pilot); zacznij czytac np. haaretz zeby zobaczyc jaki jest sprzeciw w izraelu co co polityki syjonistow i rabinatu lubawiczerow; a co o polskich katolikach ktorzy wierza ze potrzeba izraela do obrony przed potopem islamu?

   • Natan said

    a zatem nie wszyscy Zydzi z Izraela są straceni? Ok, przeczytam co mi poleciłeś.

   • Natan said

    ….a kto reprezentuje kompleks jot w Ameryce Południowej?
    ==============
    od pb: google ‚salbuchi’

   • Natan said

    pb: „= nie czytasz bloga? po co pisac dla takich zydojadow jak ty?”

    żydojadów? nie jem żydów z izraela zabijających palestyńskie dzieci i strzelających w brzuchy ciężarnych palestyńskich matek – są niekoszerni, bojkotuję też ich produkty o kodzie kreskowym zaczynającym się od cyfr 729…….
    ==============
    od pb: to teraz zastosuj to zawezenie definicji „Zyd” do swego pisania i bedzie pokoj

   • Natan said

    „żyd – syjonista jest niekoszerny” i tylko o takich tu piszę, których już pogonowski zdefiniował:

    http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=273

    http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=2002

    http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=1068

  • Zbyszko said

   Ten który Alcji wstawił jedną gwiacdkę jest takim samym bydlakiem, jak to panoszące się bydło!

   • Zbyszko said

    Trzeba zrobić liste bydlaków panoszących się na tym blogu i wystawiać ją za każdym razem by wszyscy ich od razu rozpoznawali

   • gustaf said

    Zbyszko ,proszę mniej ekscytacji, bo zaczynasz bluźnić, a o to z pewnością Ci nie chodzi. Przejmujesz narzędzia wroga.

   • mgrabas said

    Mt 7,1-3

  • alicja said

   Czasem mam wrażenie ze jest sporo wśród nas niewierzących ,akceptuje ich wybór .Ja wierze głęboko ze Bóg jest ,patrząc na to co się dzieje na ziemi trzeba być tłumokiem by nie wierzyć ze istnieje tez ta druga strona zło ,szatan .
   Rozumiem niewierzących bo sama w swoim życiu miałam moment zwątpienia w dużej mierze przyczynili się do tego księża .Przeszłam przez zwątpienie sama wyciągnęłam swoje wnioski , że przecież ksiądz to taki sam człowiek jak ja ma prawo do błędów, nie ma znaczenia czy zwykły kapelan czy papież ,oni są ludźmi ,dla mię wiara nie polega na warze w księdza ale wierze w boga i tylko w niego .Mówią tu się nie modlić tu działać zrobić coś z tym a co ja mogę zrobić ? co ty możesz zrobić ? petycje maja gdzieś , pojedziesz staniesz na barykady ?,ze śmiechu popękają .Jak można pomoc Palestynie skoro nie możemy pomoc Polsce ,jak można sprzątać u nich skoro u nas jest syf pod nosem z którym nic w zasadzie nie możemy zrobić .Może jeśli posprzątamy własne podwórko inni zaczyna sprzątać swoje ,jeśli zaczną się wszędzie porządki Palestyna tez zostanie oczyszczona .Niestety trzeba zacząć od swojego podwórka .
   W takiej sytuacji zostaje się tylko modlić o pomoc Boża dla ludzi którzy cierpią , ja im nie jestem wstanie pomoc ani ty który się śmiejesz z modlitwy do Boga o pomoc dla ludzi którzy cierpią katusze .
   Dla niewierzących życzę by znaleźli drogę do Boga w swych sercach .

 4. kalgier said

  Mam skrytą i zarazem przygnębiającą nadzieję że przepowiednie na 2012 grudnia, przebiegunowanie Ziemi, przelatująca Nibiru i cokolwiek jeszcze w inwentarzu matki natury, drastycznie acz skutecznie oczysści Ziemię….ci co dobrze żyją odejdą przynajmniej z podniesioną głową.
  ============
  od pb: Bog oczysci, jesli pomozemy w ‚przebiegunowaniu’ z satanizmu na bogobojnosc

  • przyjacielu said

   Wyjąłeś mi to z ust…

  • Kier said

   jeśli pomożemy

   Świat dzisiejszy nie jest święty. By się zmienić, potrzebuje pomocy z nieba. To my możemy ja stamtąd sprowadzić. Wiemy nawet, w jaki sposób! http://www.sekretariatfatimski.pl FATIMA nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa…
   polecam “Przewodnik po Wielkiej Nowennie Fatimskiej” i inne.

   także
   http://www.intronizacja.pl
   Czas Nagli i Czas prawdy–niechaj każdy się chroni pod berło mocy i władzy Jezusa Króla Polski, dokonując Aktu Jego Intronizacji

  • navajo88 said

   A co do roku 2012 to nie koniecznie musi być planeta Nibru ,Notradamus w swoich przepowiedniach mówi też o błękitnym świetle dobiegającm z głębin naszej galaktyki ,a także kalendaż majów i inne starożytne religie, a ostatnio uczeni zaczeli rozważaś teoretyczną możliwość wybuchu super nowej ,,ale pożyjemy i zobaczymy a tak wogóle to kalendaż majów muwi o dwó okresowym „końcu świata ” początek ma się rozpocząć 2012 od licznych i nagłych klęsk żywiołowych ,a zakończyć się 2024 roku czymś potężnym co ma spaść na ziemię w postaci ognia ,,,,ale jak mówię pożyjemy zobaczymy

 5. gustaf said

  Znałem te zdjęcia i jest ich o wiele więcej. To los obywateli Izraela.
  To im robi własny rząd i własna armia. Bo co ? Rasa nie tak czysta?
  Przestrzeni życiowej brak? Może jaki korytarz potrzebny do wolnego miasta?
  Może wróg klasowy i wrogowie ludu ?
  Ciężko Bóg doświadcza ludzkość, miejmy też w Nim nadzieję.

  • VIVIEN said

   ZEMSTA RODZI ZEMSTE – napisalam ze ZEMSTA NALEZY DO BOGA ! – lub jak kto woli SPRAWIEDLIWOSC- KAZDEMU WEDLUG TEGO JAK POSTEPUJE…. POBUDZANIE DO ZBROJEN – ZBIERZE SWOJE ZNIWO … i inni beda PLAKAC – WYOBRAZACIE SOBIE ZNOWU TAKI SCENARIUSZ JAK W II WOJNE SWIATOWA JAK TE FOTKI W POLSCE I EUROPIE?????? LUDZIE – wiem ze to NAIWNE NAWET z mojej strony – juz wczesniej o tym pisalam – nawet jesli sie wszyscy obudzicie i staniecie szeregiem do walki — nic to nie zmieni – dalej bedziemy plakac nad ofiarami !!! TU POTRZEBA BOGA – LUDZIE BOGA ! NIKT INNY NIE ZABIJE SZYTANA I NIE UWIEZI GO JAK TYLKO TEN JEDYNY ! jak nie wierzycie – to robcie co chcecie … WSPOLCZUCIA DLA RODZIN KTORZY STRACILI SWOICH BLISKICH – UBOLEWAM W SERCU – MODLE SIE ABY BOG WRESZCIE ZAKONCZYL TO WSZYSTKO – ZROBI TO W ODPOWIEDNIM CZASIE – PAMIETAJCIE ZE JESLI jest SZYTAN – TYMBARDZIEJ istnieje BOG ! jest jedno wyjscie moze z tej sytuacji : GDYBY WSZYSCY LUDZIE NA CALYM SWIECIE ODMOWILI POJSCIA DO WOJSKA I NIE BRALI BRONI DO REKI ANI JEDNEGO KAMIENIA – WTEDY WOJNY I KONFLIKTY PRZESTALYBY ISTNIEC! ale widzicie sami ze to nie jest mozliwe – ZBROJENIA TRWAJA A LUDZIE SA PODLI :::: NAWET WSROD NAS ! …. ZOBACZYLAM TE FOTY WCZORAJ I GORZKO ZAPLAKALAM ! – UWIERZCIE ZE ZMARLI MAJA LEPIEJ NIZ MY GDYBYSMY MIELI PATRZEC NA TO JAK NASI BLISCY I ZNAJOMI TAK UMIERAJA …. jak ” szczury ” NA ULICY – teraz jeszcze mozemy wybrac sobie – obejrzec te fotki – lub nie … nie chce o tym slyszec ani widziec – zamykam sie w domu i zyje wlasnym zyciem – TAKA ZNIECZULICA JEDNAK JEST STRASZNA ! ZNAM TAKICH … ktorzy sluchaja na chwilke zeby nie robic sobie problemow – bo po co – co mnie to obchodzi – mysla sobie …. nie powinno tak byc – OBOJETNIE JAKIE DZIECKO JEST ZABIJANE CZY TO ARAB CZY ZYD CZY KURD CZY POLAK – TO TRAGEDIA !!!!! Jak dlugo BEDZIEMY MOGLI ZYC W POKOJU U NAS ????? TEGO NIKT NIE WIE…

   • gustaf said

    Jeśli widzisz u nas pokój, to gratuluję.
    Skąd weźmiesz na życie, jak Zus padnie. Już teraz młodzi muszą płacić na renty i emerytury bieżące. Młodych jest i będzie coraz mniej, bo właśnie toczy się wojna z ludzkością , ja to widzę , a TY ? Zabija się szczepionkami , bronią biologiczną i innymi wynalazkami. Zabija się pojedyńczo płody i masowo bezpłodnością całe pokolenia. Odbierając historię i majątki narodowe zabija się całe narody. Nie jesteśmy wyspą szczęśliwości.
    To do czasu jest kwestią niemego przyzwolenia.Oby jak najkrócej

   • hjk said

    ZUS nie padnie, boby sie Tusek i cała reszta tej lodziarni musiała podać do dymisji, tak wiec spoko…))) przynajmniej nie przed wyborami…

    jak na razie poki co, dostaje zawiadomienia z różnych banków, w których mam/miałem kiedyś konto, jakie to one są bezpieczne, bo chroni je bankowy fundusz gwarancyjny….))) Więc tu coś się dzieje, póki co…

   • gustaf said

    Nie , no … nie rób se jaj
    Fundusz gwarancyjny w banku centralnym ….
    Przecież TO jest właśnie ta dziura przez którą wyciekają nasze pieniądze, dobra i własność narodu polskiego , żeby zasilić w broń Izrael.

   • gustaf said

    to jest 3,5% od każdej operacji na każdym kredycie włączając w to pożyczki na wypłatę emerytur przez ZUS

 6. Bruno said

  Kolejny komunikat z Ukrainy
  Zachorowało od początku pandemii 3987959 osób.
  Zmarło 882 osoby.W ostatnich trzech dniach 55 osoby zmarły.
  Analiza mutacji wirusa H1N1 na Ukrainie przestrzega przed groźną falą trzecią.

  http://www.recombinomics.com/News/01091001/Ukraine_882.html

  • hjk said

   W Polsce zazwyczaj koło 15 I jest szczyt zachorowań na grypę, tak więc brońmy sie!

  • hjk said

   Póki co w Polsce szczyt zachorowań na grypę zazwyczaj przypada na 15 I, więc trzeba się strzec…

  • feli said

   Bruno powiedział/a
   9 Styczeń 2010 @ 8:20 am,

   Czyli wszystko idzie powoli zgodnie z planem depopulacyjnym i tym co zdolal przekazac Joseph Moshe.

   • Wojwit said

    A wiecie, jakie jest prawdziwe imię tego trolla? To napiszcie jego nick z shiftem…
    To judasz!

 7. Zbyszko said

  Co za bydło!, kiedy ktoś w końcu zrobi porządek z tym bydłem! Czy ten głupi wpatrzony w telewizor świat nie widzi że to jest jedno wielkie bydło!

  • gustaf said

   Tak właśnie uni nas określają… bydło. Tak nas traktują , bo tak nas widzą. My im nie pasujemy do teorii ewolucji. Uni są nad.
   Tylko skąd i po co aż taka nienawiść.
   Pomyślmy , przecież my ich nie potrzebujemy , a uni nas tak.
   Wygląda na , że ktoś jest zbędny….

   • Wojwit said

    Chociaż mam do Ciebie pretensje za Twoje chamskie odpowiedzi na moje wpisy, to tym razem uznaję, że tym wpisem trafiłeś w dziesiątkę!

   • gustaf said

    Sorry , ale nie na wszystkie…

 8. A said

  Na swiecie jest coraz gorzej.Zło triumfuje…W Polsce coraz bardziej liberalnie. Coraz wiecej programów propagujących wolność w każdej dziedzinie. Homoseksualizm, zoofilia jest normalnym zachowaniem społecznym. Nawet prowadząca program, prowadzi rozmowę wykazując pełnię akceptacji dla poczynań swojego rozmówcy….
  http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=20735&b=1

  • Zbyszko said

   Ten biedny cudak jest tylko tą nędzną pochodną tego systemowego postępującego spustoszenia w tych młodych mózgownicach. Teraz jest to potrzebne by odwrócić uwagę i szerzyć tolerancję (także na te wszystkie zbrodnie w „imię powszechnego dobra”) a potem to takie i inne cudaki i tak zostana zutylizowane bo będą do niczego nieprzydatne i tylko będą niepotrzebnie babrać „prawdziwą” rasę.

  • Magda said

   Onet nie jest lepszy .. disiejszy na głownej artykuł nosi tytuł:

   Małe kobietki na ekranie:
   Małe dziewczynki są szczególnie kochane przez kino i widzów.
   SĄ ROZBRAIAJĄCE <——–(sugestia ?)
   I wielbione przez tłumy.
   ……

  • krzysiek said

   można walczyć z propagowaniem nałogów czy oswajaniem z pedofilią,
   za to ten xRONIx wydaje się być w porządku, z tego co powiedział:
   – jest narcyzem i biseksualistą
   – wyznaje miłość z wzajemnością,nic nie narzuca
   – zwraca uwagę na mądrość zwierząt i szacunek do nich
   – zoofilia.. tylko jeśli zwierzę wyjdzie z inicjatywą lol

   • gustaf said

    Tak samo dobrze ocenisz niesienie „dobra” i „miłości” przez pedofilów w stosunku do Twojego dziecka ?

   • krzysiek said

    @gustaw nie wiem o jakim „moim dziecku” piszesz. to chyba oczywiste że pedofile nie powinni mieć styczności z dziećmi (a mają, np. strażnicy domów poprawczych itp.) chyba nie wrzucasz do jednego worka pedofili i biseksualizu

 9. Zbyszko said

  Wypisujesz głupoty, jeżeli te zdjęcia ofiar cie nie poruszyły to nie chcę się wyrażać o twojej ateistycznej wrażliwości. Ciekwe czy wypisywałbyś takie głupoty gdybyś to ty był na tych zdjęciach. Bydło jest bydłem i trzeba to nazwać po imieniu a nie głupawo filozofować. Sam dałeś świdectwo swojego nędznego stanu ducha i przez to, sobie odpowiedź. I tyle!

  • przyjacielu said

   Sęk w tym, że śmierć już spowszedniała… Media ciągle mówią o wypadkach, wojnach, kataklizmach, tak, że te sprawy przestają nas obchodzić.
   Przykładowe myślenie ludzi:
   „Wojna? Ważne, że nie u nas. Biją się dla pokoju.” -> Pozwolę przytoczyć sobie cytat Stephena Kinga – „Zabijanie dla pokoju jest jak pie… się dla cnoty.”
   „Aborcja? Byliśmy młodzi i głupi, za szybko się to potoczyło./Płód nie jest człowiekiem.” -> Jeśli ktokolwiek uważa, że dziecko w brzuchu matki NIE jest człowiekiem, odsyłam do opowiadania „Przedludzie” Philipa Dicka. Może ta sprawa zacznie was interesować.
   Ludzie zapominają o tym, że CZŁOWIEK NIE MA PRAWA BAWIĆ SIĘ W BOGA. Niestety, ta zabawa niektórym bardzo się spodobała… I znieczulica wciąż rośnie.
   Taki off topic…

  • obserwator said

   Zdjęcia sa z pewnością poruszające, te czy inne wykonane na tej czy innej wojnie sa zawsze podobne, widzialem nie tylko zdjęcia ale tysiące takich rannych na żywo. Myślę że źle jest jeśli takich materiałów używa się w mediach publicznych aby wywoływać określone reakcje w ludziach, by wszyscy i tak zareagują , słowami ” o jakie to straszne” . Gorzej jest jeśli ktoś używa zdjęć ofiar wojny chcąc udawadniać swe racje a innych przedstawiać jako barbarzyńców. Na polu walki nikt nie ma racji, króluje tylko śmierć.Uważm że nie na miejscu jest publikowanie takich drastycznych materiałów na forum, to nie klinika chirurgiczna by prezentować tu zdjęcia z bloków operacyjnych.Kto z nas jest w stanie stwierdzic w jakim kontekście czasie i sytuacji zrobiono takie zdjęcia??? Żydowska czy arabska bomba trafiała w człowieka, kto jest w stanie to wszystko rozwikłać, chyba że wierzymy święcie w nieomylność mediów? Sprawy ostatniej „szalonej grypy” właśnie pokazały jaka jest obiektywnośc mediów. Nie twierdze że ofiar nie ma, ale zachowajmy rozwagę w wyciaganiu pochopnych wniosków i sądów nad ta czy tamta strona konfliktu.
   Co kolwiek powiemy wielu po tej czy tamtej stronie nie żyje jest rannymi lub kalekami, czy nasze dyskusje coś zmienią w ich życiu????
   Chcesz coś dobrego zrobić dla innych pomagaj żywym!
   ========================
   od pb: ty skad sie urwal? znaczy sie ofiary same sie pozabijaly i pokaleczyly? krasnoludki wystrzelily te pociski? tak, „krasnoludki” o takiej nieawisci do palestynczykow, ze doprowadzily ich do deseracji samobojcow bombowych i prymitywnych katiusz wycelowanych w izrael, kontra najnowoczesniejsza armia swiata, stosujaca zakazane bronie, z rozmyslem zabijajaca cywilow, dofinansowana przez podatnika usa namilardy dolcow rocznie… pokazujac ofiary, pomagamy zywym zdac sobie sprawe ze zla i zaczac dzialac skuteczniej

   • obserwator said

    Nikt nie mówi tu o samopozabijaniu, potkreslam jedynie, że nie ma w tym obiektywnego oceniania faktów- stwierdzenie z pańskiej strony jest wymijające. Zadałem pytanie o zdjęcia ofiar po stronie Izraela? Wynika więc że w Izraelu nikt nie ginie czy jak? A przeciez wiadomo że ofiary są tu i tam. Nie rozumiem jednej rzeczy na tym blogu. Odmienność zdania w danym temacie i od razu atak „uwaga wróg”. Dopóki Zarówno żydzi jak i palestyńczycy nie poznaja prawdy Ewangeli, nie sądzę by zaprzestali walczyć.
    ================
    od pb: ignorujesz fakt glownej winy i ludobojstwa ze strony izraela – patrz rezolucje onz; bedziesz 3-cia osoba ktora poprosze o opracowanie nt. terroryzmu palestynskiego; zdanie mozesz miec odmienne, aby trzymalo sie kupy i nie przeciagalo paly tam gdzie merdia juz ja umiescily

 10. Zbyszko said

  Trzeba sporządzić listę bydlaków panoszących się na tym blogu i wystawiać ją za każdym razem by wchodzący od razu ich rozpoznawali

 11. Brenda said

  Jiri ma racje. Zdjecia sa straszne, te zdarzenia sa straszne. Jednak poplaczemy teraz (tak jak ja wlasnie to robie), z zalu nad meka i niesprawiedliwoscia, po czym za momen nasze wzburzenie ulotni sie, bo normalny czlowiek nie jest w stanie udzwignac bolu calego swiata. Trzeba miec naprawde silny charakter zeby po obejrzeniu tych zdjec miec jeszcze sile wstac i bronic tych ludzi, miec kontakt ze smiercia na co dzien i byc moze ta smierc zadawac. Kto z nas ma sile pozostawic spokoj swoich rodzin i isc walczyc, byc moze zginac dla innych? Tworzenie kolejnego papierka z protestem nic nie da. Oflagowanie sie tez nie.
  Wydaje mi sie, ze wybierajac ludzi do zarzadzania naszym swiatem, powinnismy po kazdej kadencji rozliczac ich surowo. Powinnismy my wysuwac rzadania, a nie oni nam obiecuja. To my powinnismy powiedziec co oni maja zrobic zeby bylo lepiej.
  I ateistom, wierzacym i niezdecydowanym.

  • Taka tam... said

   popieram

   to wszystko dzieje sie dlatego, ze tak zwane surowe rozlicznie uznawane byloby jako zemsta (widac zreszta po niektorych tu komentarzach, fotki pokazuja rzeczywistosc a niektorzy nadal nie rozumieja ze miloscia tego problemu sie nie rozwiaze). Tak nas nauczono, ze nie mozna sie bronic. Mozna sobie pokrzyczec, wyzalic sie. Przytlumiono nam grupowy instynkt samozachwoawczy. Wzamian za taki instynkt mamy teraz tchorzostwo i nadzieje ze ‚mnie to nigdy nie dotknie’ i lepiej sie dla spokoju nie wychylac. Jak owce w rzezni.

   Trzeba milowac blizniego swego. Wiadomo. Ale niektorzy ludzie sa zwyczajnie zli. I w D. maja bliznich. Jak ktos lamie zasady i krzywdzi innych, powinien byc skutecznie separowany albo………. Ale ten swiat jest chory, pelen wystraszonych ludzi ktorzy sie nie bronia.

   • VIVIEN said

    ROZUMIEM CIE … ja jednak pisze za siebie – nie bylabym w stanie zabic nikogo nawet gdyby zrobil mi krzywde – przynajmniej tak mysle – byc moze w rzeczywistosci bronilabym sie – nie wiem : CZASEM STRACH I SYTUACJA PARALIZUJE – NIE OSZUKUJMY SIE – WALKI I OBRONY TRZEBA SIE UCZYC – NA MIESO ARMATNIE NAS SZKODA ! NIE JESTEM TCHURZEM ALE REALISTA ….szczota moge komus moze natrzaskac po karku co najwyzej …i co nadaje sie na cos? A TAK SERIO … to nikomu nie zarzucam co na ten temat mysli – CIEZKA SPRAWA TRAGEDIA ….

   • Głos66 said

    Do @Taka Tam

    Masz kobieto jaja.
    Pełen szacunek dla Twoich poglądów, w pełni się z nimi zgadzam.
    Tgrzba działać, a nie powoływać się cały czas na Boga i czekać, aż on za nas coś zrobi.
    Jak widać, syjoniści nie czekają na Boga, tylko sami działają jebiąc cały świat.

   • annah said

    Kto mieczem wojuje od miecza ginie..i tym sposobem tworzy sie bledne kolo, a nienawisc zatacza coraz szersze kregi(podobnie jak milosc),zważ ze moze dotknac takze Ciebie.
    Jesli nie wierzysz Bogu to chociaz stan przed prawda historii, ktora kolem sie toczy.

   • feli said

    Głos66 powiedział/a
    9 Styczeń 2010 @ 2:26 pm,

    Popieram Ciebie i Taka Tam.

   • alicja said

    Właśnie ale żeby cokolwiek uzyskać trzeba zacząć od własnego podwórka, tu gdzie jeszcze możemy coś wskórać zrobić .Im szybciej tym lepiej ,im szybciej tym większe nasze szanse .Z każda minuta naszego bezczynnego siedzenia ich szanse rosną nasze maleją .Palestyńczykom na razie nie jesteśmy wstanie pomoc ,mamy jeszcze szanse pomóc sobie samym i od tego trzeba zacząć

   • feli said

    @Taka tam… powiedział/a
    9 Styczeń 2010 @ 12:51 pm,

    Masz racje w tym co piszesz. Popieram Cie.

 12. Ignis said

  Ludzie się pytają „Jak Bóg może na to pozwolić?”. Na cierpienie i śmierć pokazane na tych zdjęciach i nie tylko, na całym świecie, teraz i w przeszłości. Prawda jest taka, że na to cierpienie pozwolili ludzie, z racji wolnej woli, która jest darem o Boga. Wydaje mi się, że dla Boga „śmierć” i cierpienie jest czymś innym, niż dla nas. Dla nas to koniec życia, odczuwania, obcowania z bliskimi, a cierpienie które poprzedza tą śmierć jest czymś straszliwym, czego najbardziej się boimy. A czym to wszystko jest dla Boga? Dla Boga, śmierć wiernemu mu syna lub córki, jest tylko momentem, w którym to dziecko w końcu Go ujrzy, to moment, w którym dziecko opuszcza ziemski padół i po prostu „przenosi się” do Jego domu, by być z Nim i cieszyć się jego miłością. My i Bóg inaczej patrzymy na śmierć, całkiem inaczej. A cierpienie? Czym jest cierpienie człowieka, jak nie tylko bodźcem, uczuciem, które w końcu mija – Bóg również cierpi, bo widzi jak szatan podjudza Jego dzieci, do zabijania się nawzajem. Bóg nie pozwala na cierpienie i śmierć, ale z racji tego, że dał nam wolną wole, chce byśmy czegoś się nauczyli, byśmy dali dowód wiary. Dlatego śmierć i cierpienie dzieje się z woli człowieka – i MY musimy temu wszystkiemu z NASZEJ woli zapobiec, a nie czekać, aż uczyni to Bóg. Być może właśnie dlatego, obdarował nas wolą – byśmy mogli walczyć ze złem i z szatanem. Jak myślicie, dobrze rozumuję?

  • nnn said

   W pelni sie zgadzam. Ja traktuje to zycie jako wedrowke. powrot do domu Ojca. to nie jest nasza ojczyzna i musimy zrobic wszystko poprzez rozwoj duchowy, intelektualny by wrocic do Ojca. A wladca tego swiata bedzie robil wszystko by nas zatrzymac.
   Jak dla mnie nie chodzi o to by sie izolowac od swiata ale by walczyc- za pomoca serca i rozumu. by toczyc bitwe na zewnatrz trzeba wpierw wygrac bitwe w sobie, porzucic nalogi, zle nawyki itd. Mamy wszystko co nam trzeba , musimy tylko uwierzyc i otworzyc sie na jego milosc, nie jestesmy sierotami, ale wpierw powinnismy uznac dzieciectwo Boze- przez nasladowanie jego syna. To moze troche religijnie brzmi ale jesli sie przyjrzymy najwybitniejszym postaciom historycznym to oni wlasnie nasladowali Jezusa bo tam tkwi zrodlo sily i mocy ktora jest w satnie zwyciezyc swiat.

   Wspolczesni terapeuci rodzinni uwazaja ze jesli kogos nienawidzisz to sie do niego upodobniasz, stajesz sie taki sam jak obiet nienawisci.

   • ALFA said

    W JAKI SPOSÓB POKONAĆ ZŁO?

    Odpowiedź jest prosta. Wskazówek udziela Pismo Święte, nauka Kościoła, a także Głos Boga, który przypomina nam odwieczne prawdy przez Swoich proroków.
    Bóg w ciągu dwóch tysięcy lat przemawiał do nas słowami proroków, przekazywał pouczenia za pośrednictwem mistyków, świętych, proroków, doktorów Kościoła i dusz wybranych. Wśród nich wymienię tylko św. Katarzynę ze Sieny, św. Gertrudę, św. Teresę z Avila, św. Małgorzatę Marię Alacoque, św. Bernadetę, błogosławione dzieci z Fatimy oraz ich towarzyszkę s. Łucję, św. Faustynę i jeszcze wielu, wielu innych.
    Wniosek jest tylko jeden: zło i jego ojca – szatana – można zwalczyć jedynie środkami duchowymi.

    PIERWSZY KROK: NAWRÓCENIE

    Przede wszystkim jesteśmy zawsze przez Boga wzywani do nawrócenia. Wszyscy. Oto pierwszy krok do pokonywania zła. Nawrócenie to nie jest jednorazowy akt polegający na uwierzeniu w Boga. To proces trwający przez całe życie, oznaczający odwracanie się od grzechu i stałe zwracanie serca ku Bogu. Oznacza również trwanie na modlitwie i ustawiczną walkę dobra ze złem w nas samych.
    Szatan toczy bój o serce każdego człowieka. Stara się tam wcisnąć chytrze i niespostrzeżenie. Jeżeli człowiek nie otworzy się na Boga, na miłość, na dobro lub uczyni to częściowo – szatan natychmiast stara się zawładnąć jego resztą.

    DRUGI KROK: ZDAĆ SIĘ NA POMOC BOGA

    Bóg zna i widzi borykanie się, zagubienie, bezradność i całe udręczeni człowiecze. I pragnie nam pomóc i zsyła nam cudowną pomoc z nieba, abyśmy nie błądzili. On wie jak trudno – człowiekowi skażonemu grzechem – żyć Ewangelią, ile potrzeba łaski, światła i mocy Ducha Świętego, aby właściwie rozumieć Słowo Boże, by umieć odróżnić dobro od zła i by mieć siłę do wytrwania w dobrym.
    Bóg w orędziach Swoich lub przekazywanych za pośrednictwem aniołów i Matki Najświętszej, dawanych nam w obfitości na przestrzeni ostatnich 2000 lat, wyjaśnia i tłumaczy Pismo Święte, pozwala nam lepiej poznawać Swoją Miłość, abyśmy Go coraz bardziej kochali i wskazuje nam właściwe drogi. Chce nas uchronić od błądzenia i od wszelkich niebezpieczeństw, jakie zagrażają naszym duszom i naszemu życiu doczesnemu.
    Boże ostrzeżenia i wskazówki przekazywane w objawieniach, jeśli są przyjęte z otwartym sercem, przyczyniają się do pogłębienia wiary, nadziei i miłości, do rozwoju naszego życia duchowego i w ten sposób przyczyniają się zawsze do odnowy Kościoła i do zwalczania błędów, oraz tego, co złe.
    Nie trzeba przesadnie bać się, że wszelkie objawienia są fałszywe. Mamy wskazówki w Ewangelii. Pan Jezus mówi, że prawdziwe, Boże objawienia, poznaje się po dobrych owocach. Fałsz i kłamstwo, jakkolwiek powodują pewne zamieszanie i dezorientację, nie utrzymują się na dłuższy czas i wcześniej czy później bywają zdemaskowane. Ponadto św. Paweł poucza wyraźnie, jak należy zachować się w stosunku do tych którzy mają objawienia (por. 1 Kor 14,12.26).
    Kościół zezwala obecnie na mówienie i pisanie o objawieniach, jeszcze zanim zostaną oficjalnie uznane za autentyczne. Prawdziwe objawienia są zawsze zgodne z Pismem Świętym i nauką Kościoła, a wszystkie razem wzięte, tworzą uzupełniającą się, przepiękną, harmonijną całość.

   • Inana said

    Wspolczesni terapeuci sami potrzebuja szybkiej terapii , dla siebie .

   • hjk said

    Mój kumpel podał mi definicję psychologa, terapeuty – jest to „płatny przyjaciel”…
    czujecie smaczek?

   • nnn said

    Majac na mysli wspolczesych terapeutow mialem przedewszystkim na mysli brata : Grün Anselm – lista jego ksiazek pod podanym linkiem. http://www.kmt.pl/indeksy/autorzy.asp?kstr=37
    Jest on szanowanym przez srodowiska koscielne jak i nie zwiazane z kosciolem niemieckim zakonnikiem- terpaeuta rodzinnym.

    Jeli chodzi o terapeutow to z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze ludzie widza problemy jesli od terapeuty oczekuja tego co powinni oczekiwac od Boga. poczatku nawrocenia. wielu ludzi uwiklanych w nalogi i inne slabosci chce sobie poradzic z pominieciem nawrocenia i tego oczekuja od terpaeuty, gdy tego nie otrzymaja to sa takie wpisy jak powyzej. terapeuta moze tylko korygowac prace Boga ale nie moz go wyreczac.

  • eteryczna ziemia said

   Moim zdaniem – całkowicie mylna koncepcja Boga. Bóg jest Bogiem żywych a nie umarłych. Bóg nie zna cierpienia ponieważ jest DOSKONALY, jest najwyzszą mądrością, największą dobrocią, najwyższą inteligencją, najwieksza miłością. Bóg jest wszędzie i we wszystkim, i mówić o Bogu to tak jak o powietrzu, które jest wszechogarniające i trudne do zdefiniowania. Wszyscy jesteśmy agnostykami.

 13. Igi said

  To sie qr…. w glowie nie miesci!!!!!!!!

 14. ddd3 said

  Bóg dał nam rozum abyśmy się mogli bronić gdy ktoś nas atakuje.

 15. Magda said

  Tymczasem Arni ogłasza Stan wyjątkowy w Kalifornii

  http://biznes.onet.pl/schwarzenegger-oglosil-budzetowy-stan-wyjatkowy,18491,3106884,1,news-detal

  zaczynają delikatnie…

  • Magda said

   we Wloszech zaś „wojna etniczna”

   http://konservat.cba.pl/arty/art0394.php

   szybko to leci …

   • feli said

    Magda powiedział/a
    9 Styczeń 2010 @ 3:46 pm,

    W artykule jest jedno znamienne sformulowanie:”Można zadać pytanie, co spowodowało wybuch. Najprostszą odpowiedzią było tradycyjne poprawno-polityczne: „ksenofobia i nietolerancja”. To niewątpliwie też, ale czy polityka europejska wobec tysięcy imigrantów przypadkiem nie nakręca tych negatywnych zjawisk?”

    Wg mnie polityka NWOeuropejska wobec imigrantów jak najbardziej nakręca te negatywne zjawiska aby z powstalego w ten sposob chaosu wylonil sie NWOporzadek.
    ==========================
    od pb: politykę imigracyjną narzucli zachodowi kompleks jot – czytaj prof. kevin mcdonald

 16. KrisT said

  Te zdjęcia sa drastyczne, bardzo drastyczne bo taka jest prawda specjalnie pomijana w oficjalnych merdiach. odwraca sie uwagę ludzi od tego co sie dzieje na swiecie serwujac mało znaczące info, np. o tym ze na wyspach spadło 20cm sniegu i maja tam kataklizm.
  specjalnie odwraca się uwagę ludzi karmiac za przeproszeniem informatycznym gównem wielkiego brata.
  większośc ludzi jest nieswiadoma tego co tam sie dzieje.

  wracajac do tematu zdjec, czy aby powielanie takich zdjec nie przysporzy blogowi kłopotow? Ktoś powoła sie na bezczeszczenie zwłok, ktoś inny powie ze blog zawiera niebezpieczne tresci propagujące przemoc, i agenciory zrobią „ciach” i stronka bedzie niedostepna.
  Zamiast oficjalnie publikowac takie zdjecia nie lepiej zapodac linki do nich?
  Ta strona i tak działa na nerwy agenciorom wiec nie dajmy im pretekstu do zamkniecia.pzdr.
  ========================
  od pb: jak roznica czy podac zdjecia pod linkiem czy sam link? „bezczeszczenie zwlok” – to zart? podobnie polskie ludziowce mowili mi: „pisanie o 9/11 jako o ‚inside job’ to brak szacunku dla zabitych w wiezach”; zdjec bedzie coraz wiecej, wylacznie dlatego ze komus sie nie podoba

 17. hjk said

  How Big Pharma profits off fear

  With Big Pharma raking in billions off swine flu fears, the last thing they need is a government handout.

  Yet Uncle Sam is busy playing Daddy Warbucks with YOUR lunch money, helping Swiss drugmaker Novartis open a new vaccine plant in North Carolina. You’ve generously contributed around $700 million to help Novartis build their shiny new drug factory — $220 million three years ago, and $486 million this year.

  And I’ll bet you didn’t even get a thank-you card.

  In return for this bad investment in a foreign company, the U.S. government gets the right to PURCHASE vaccine for 17 years. Not only that, but these vaccines will be created using a new and unproven biotech method that relies on dog kidneys instead of chicken eggs.

  In other words, this plan really is a dog.

  I’m a doctor, not an economist. But if this is someone’s idea of stimulus, you do the math: The plant now employs 191 people making an average of $50,000 per year. At that rate, it would take around 75 years for the government money put into this joint to make its way back into our own economy.

  Slice off a few years if you believe them when they say they’ll ultimately employ 350 people when the plant is fully operational in 2013 — in any case, it’ll be decades before Americans ever see that cash again.

  But don’t worry — I’m sure somewhere, a poor Swiss ski resort is hosting a group of free-spending Novartis executives.

  Maybe they’ll be joined by their yodeling friends at the World Health Organization. A report at World Net Daily says at least three of the WHO’s top flu „experts” have financial ties to vaccine makers.

  That sure explains a lot.

  Meanwhile, anyone who doubts that money is the real driving force behind swine flu fears only needs to check out Business Week magazine.

  A recent headline there tells whole story by itself: „How Big Pharma Profits from Swine Flu.”

  Careful there, Business Week. That kind of thinking would have gotten you branded a radical conspiracy theorist just a few months ago!

  # Just check out these big paydays off swine flu vaccine sales: $1.7 billion for GlaxoSmithKline
  # $700 million for Novartis
  # $500 million for Sanofi-Aventis Those figures are for the fourth quarter of 2009 alone — analysts expect them to grab similar piles of cash for the first quarter of 2010 as everyone from President Obama to Santa Claus push these needless vaccines on you and your children.

  Business Week also notes that vaccine sales are booming just in time: Patents on prescription drugs worth a combined $135 billion in annual sales are about to expire… with no new meds ready to replace them.

  And that means you can expect another phony swine flu scare any moment now. That’s not the only sickening swindle.

  Keep reading for the latest on Tamiflu…
  Hide and seek with Big Pharma

  Get ready for some more flu funny business — except you won’t be laughing when you hear about this one.

  Drug giant Roche is being accused of hiding key data from eight unpublished studies on its flu drug, Tamiflu… and, as a result, researchers now say there’s no evidence that the drug can reduce the risk of flu complications such as pneumonia.

  What are they hiding? Who knows — but you don’t lock the smartest and most attractive kids in the attic.

  The Cochrane Collaboration tried to update their earlier review of the research — but the company demanded a confidentiality agreement in exchange for access to those eight shady studies.

  I’m thrilled to say the researchers told Roche where to stick that agreement. Too bad that kind of integrity is all too rare.

  In an editorial that accompanied the new review in the British Medical Journal, editor Fiona Godlee tore into the company. She wrote that the studies originally used to back Tamiflu were written by Roche employees and consultants, and that one researcher named in a study even claimed no involvement in the project.

  Shady? You bet. Surprising? Not at all.

  It’s par for the course when it comes to Big Pharma.

  So here’s about all those researchers can say about Tamiflu now: It could reduce flu symptoms by about a day.

  And here’s what I can tell you about this dangerous drug: Its side effects include nausea, vomiting, stomach pain and diarrhea. Some patients experience severe allergic reactions, confusion, bizarre behavior, hallucinations, seizures, fever, sore throat and more.

  Some of these reactions are far more common than anyone wants to admit — especially in children, as I’ve warned you before.

  http://clicks.douglassreport.com//t/AQ/wiw/yBs/AAEZ2A/Ag/AghS6Q/1NO7

  Worth it? You decide — but I think you’re better off investing in another box of tissues and that extra day of rest.

  Never feeding the flu fears,

  William Campbell Douglass II, M.D.

 18. ALFA said

  Dlaczego lewica walczy z chrześcijaństwem?
  http://marekblaszkowski.salon24.pl/145445,dlaczego-lewica-walczy-z-chrzescijanstwem

 19. krzysiek said

  Kompleks JPC* z upodobaniem używa broni zakazanych konwencjami, np. artyleryjski ostrzał celów cywilnych Gazy białym fosforem i DIME
  (4:20 min filmik z wiadomości Aljazeera) http://www.youtube.com/watch?v=vZus0xbNa0o

  W ładunkach DIME materiał wybuchowy zmieszany jest z drobinami stopów metali na bazie wolframu, w niewielkim promieniu od detonacji ofiary maja nieuleczalne krwotoki jak po drobnym śrucie, ponadto działa geno-toksycznie. Krótki artykuł nt DIME (2 str. i bibliografia, ang.) http://www.hartford-hwp.com/archives/27a/308.html

  Ekstremiści religijni przy stanowisku działa samobieżnego (3 zjęcia, flaga Chabad Lubawitch w tle)

  Obrażenia po zastosowaniu w/w uzbrojenia (galeria 20+ zdjęć z opisami)
  http://www.uruknet.info/?p=52484

  *Judeocentric Power Complex

  • zyd666 said

   krzysiek powiedział/a
   9 Styczeń 2010 @ 3:46 pm.,

   Te zdjecia i tlumaczenia tekstu tez powinny byc naglosnione.

   Horrific Weapons Israel is Using Against Palestinians in GAZA

 20. ALFA said

  WHO nie boi się śledztwa w sprawie A/H1N1

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/szczepionki-najwiekszy-skandal-medyczny,1421883

 21. Luc said

  Zemsta za holokaust? Nic więcej nie napisze, bo mnie zbanują.

  • anna said

   Na Palestyńczykach a nie na Niemcach????
   =======================
   od pb: na niemcach a nie na syjonistach?

  • Natan said

   Pod pewnym artykułem dotyczącym świątyni żydowskiej, która ma zostać odbudowana, spotkałem się z następującym komentem, a raczej z żydowską kalkulacją, jego sens był następujący: ” myśmy przelali ponad 2000 lat temu krew jednego niewinnie i Bóg się od nas za to odwrócił, ale myśmy mu to już zapłacili krwią naszych poprzez holokaust”, ortodoksyjni Żydzi nawet holokaust interpretują poprzez swoją religię. A jeżeli holokaust zgotowali sami Żydzi swoim pobratymcom (niektórzy z nazistów byli pochodzenia żydowskiego) aby się wykupić przed klątwą sprzed dwóch tysiącleci, którą sami na siebie ściągnęli? – tylko czy to aby spodobało się Bogu? Czy przez to się „wykupili” czy może pogrążyli jeszcze bardziej? Ofiara powinna być dobrowolna. tylko dobrowolna ofiara dociera wyżej, wszystkie inne ofiary, zwłaszcza krwawe, są tuż przy ziemi i są pokarmem dla demonów. Wszyscy duchowi nauczyciele ludzkości o tym mówili i zastępowali krwawe ofiary z ludzi czy ze zwierząt, ofiarami symbolicznymi : z kwiatów, kadzideł, herbaty czy wina i chleba. Robili to już od wieków.
   ========================
   od pb: „holokaust zgotowali sami Żydzi swoim pobratymcom (niektórzy z nazistów byli pochodzenia żydowskiego)”
   potrzebujesz zimny prysznic: niemiecki antysemityzm wypracowali skrajni zydzi niemieccy, nazizm wymyslili syjonisci, a zafundowali zydowscy bankierzy = wspolnie wyniesli hitlera do wladzy; moim zdaniem ideologie szoa (zaglada zydow w holocauscie, tragedii wiecej niz 20 grup roznej masci) opracowala sekta talmudyczna obecnie u wladzy swiatowej, lubawiczerowie

   • Natanel said

    nie potrzebuję zimnego prysznica, wystarczy, ze śnieg za oknem pada, potrzebowałem tylko abyś to jeszcze raz napisał pod moim komentem

 22. rook said

  Ks. prof. dr hab. Jerzy Bajda o planach żydowskiej dominacji nad światem – Refleksje na tematy społeczne i narodowe, Radio Maryja (1.IX.2001)
  http://komandir.wrzuta.pl/audio/0ajKb422h1O/refleksje_na_tematy_spoleczne_i_narodowe_-_ks._prof._dr_hab._jerzy_bajda

 23. ALFA said

  Światem rządzi doskonale zorganizowany oraz skryty satanizm.

  Jest to grupa Iluminatów – (Synagoga Szatana), którzy posiadają okultystyczną, czyli ukrytą przed nami wiedzę. Ludzie ci ukrywają przed nami, a ich wiedza to starożytna wiedza tajemna, pochodząca od samego Lucyfera, czyli Szatana.

  Iluminaci ukrywają się przed nami poza parawanem bardziej liberalnych rządów państw, które są przez nich ustalane oraz ściśle kontrolowane. Kręgosłupem Iluminatów jest Watykan, a poszczególnymi gałęziami są organizacje jak Skull ‚n’ Bone, Thule Society, CFR, Bilderberg Group, Bohemian Grove, Różokrzyżowcy czy wiele innych. W przeszłości znamy Zakon Krzyżacki, Zakon Templariuszy czy jeszcze inne organizacje.

  Cechą wspólną owych organizacji jest wielbienie Szatana. Wiedza ta jest ukrywana przed nami i nawet adepci satanizmu twierdzą, że Szatan nie istnieje, a oni jedynie dążą do ukazania innej drogi człowieczeństwa, opartej na nauce i wolności umysłu. Większość niedoinformowanych adeptów w to rzeczywiście wierzy a sama Masoneria ujawnia owe detale doktryny lucyferiańskiej swym członkom dopiero na ostatnich dwóch stopniach wtajemniczenia w ten kult.

  Rozmawiając z jakimkolwiek satanistą nie można spodziewać się usłyszenia od niego prawdy. Powody są dwa.

  * 1. Jeżeli satanista zna owa prawdę, będzie ją przed nami ukrywał – wszak wielbi on ojca kłamstwa.
  * 2. Może on nie znać prawdy

  Jakąż tajemną wiedzę ukrywa się przed nami? Czyżby była ona wielce pożyteczna dla nas? Może jest ona wielce szkodliwa?

  Prawda jest raczej szokująca. Słowo Boże nazywa Szatana pierwszym kłamcą i pierwszym zabójcą. Okłamał pierwszą parę ludzką w Edenie oraz spowodował ich śmierć, stając się pierwszym mordercą. Jego działalność jest oparta więc na kłamstwie a celem wszystkiego co robi jest… śmierć!

  Dlatego ukrywa się on przed nami, oszukując nas w niemal każdym aspekcie naszego życia.

  Kolebką okultyzmu jest Kabała.

  Uważana za żydowski wynalazek, aczkolwiek jej rzeczywiste pochodzenie nie jest nam dokładnie znane. Jest wiadome, że Żydzi posiedli tę wiedzę podczas pobytu w niewoli babilońskiej po pierwszym zburzeniu Jerozolimy, które to było karą Boga Yahweh za czary, okultyzm oraz za wielbienie Baala, Marduka, Dagona, Astarte i wielu innych. Daje to nam dalszy element pochodzenia Kabały, czyli Babilon.

  Kabała jest więc głównym elementem tajemnej wiedzy, strzeżonej przez Iluminatów. Wiedza ta jest zawarta w geometrii, wymiarach geometrycznych figur oraz numerologii (Przykładem jest liczba 13 oraz piątek). Najprawdopodobniej wiele ważnych jej zasad nigdy nie zostało spisanych i nadal są nam nieznane. Owa najskrytsza tajemna wiedza jest powielana ustnie podczas bezpośrednich kontaktów z Lucyferem czy demonami.

  Istnieje także prosty sposób na ukrywanie wielu spisanych planów a klasycznym przykładem są tzw. Protokoły Mędrców Syjonu.

  Zastosowano dla nich kod – Protokoły pozornie wyglądają na plan żydowskiego supremacizmu nad światem. W Protokoły został wprowadzony kod, którego celem było wprowadzenie w błąd przypadkowego czytelnika w przypadku ich odkrycia.

  Zamiast słowa ‚Iluminaci’ wstawia się termin ‚mędrcy syjońscy’ a zamiast ‚mas’ stosuje się termin – ‚goje’. Szatańska sprytna pułapka.

  W ten sposób Protokoły te wyglądają pozornie na plan podboju świata przez Żydów.

  Prawidłowa nazwa powinna brzmieć: Protokoły Iluminatów.

  Składanie ofiar.

  Główną częścią satanizmu są ceremonie składania ofiar Lucyferowi oraz demonom. Najczęściej są to ofiary z ludzi a najwartościowszymi ofiarami są niemowlęta oraz dziewice.

  Historia ludzkości posiada doskonale udokumentowaną historię składania ludzkich ofiar na ołtarzach fałszywych bogów, czyli demonów.

  Także Słowo Boże podaje nam wiele przykładów starożytnego Izraela, który sam często ulegał presji demonów i poddawał się owym okrutnym obyczajom, za które Bóg ich karał.

  Składanie ofiar nie tylko polega na zabijaniu ludzkich ofiar, stosuje się także tortury. Jeszcze inną częścią rytuałów ofiarnych jest spożywanie krwi a nawet części ciał (kanibalizm) mordowanych ofiar. (Istnieje obecnie wiele prac w języku polskim na temat ofiar satanizmu. Link – Rytualne ofiary ludzkie)

  Cel tortur nie jest jednoznaczny. Są teorie, które twierdzą, że paniczny strach ofiar przez bólem oraz śmiercią wyzwala w nich negatywną energię o wielkiej mocy, która jest pożywką Szatana i demonów. Z drugiej strony ludzkie ciało podczas panicznego strachu oraz nieludzkiego bólu tortur wyzwala określone endokryny, enzymy czy inne wydzieliny organów ludzkich. Owe substancje dostają się do krwi. Świeża krew z takich ofiar po wypiciu daje podobno niezwykłe efekty spożywającym.

  Jeszcze inna teoria – osoby spożywające krew czy surowe organy z krwią przejmują genetyczne cechy ofiar. Z tej właśnie przyczyny pito krew zabijanych gladiatorów na arenach Rzymu.

  Wiele podejrzeń budzą transfuzje krwi, których produktem ubocznym jest poważna zmiana charakteru odbiorcy. Służby medyczne nie kwapią się z publikowaniem żadnych danych na ten temat – przyczyny wydają się raczej oczywiste.

  Przepisy rytualne są przez satanistów przed nami ukrywane. Przyczyną jest gniew społeczeństwa. Istnieje jednak dzieło Aleister’a Crowley’a, które dokładnie omawia sposoby oraz procedury owych rytuałów. Omawia także korzyści, jakie adepci satanizmu i okultyzmu uzyskują podczas rytuałów lub w związku z nimi. Crowley stał się nowoczesnym guru magii, okultyzmu i satanizmu.

  Seks, pedofilia, seks z nieletnimi, homoseksualizm i lesbianizm to także niezwykle ważne detale satanizmu.

  Oto przyczyny składania krwawych ofiar, głównie z ludzi, zwłaszcza z dzieci. Krwawe rytuały odbywały się przez tysiące lat i trwają nadal. Nic dziwnego, że Crowley jest nazywany najpodlejszym człowiekiem, jaki kiedykolwiek żył na ziemi. Zabijanie dzieci nie jest jedynym celem.

  Spójrzmy na rysunek przedstawiający Bahometa.

  Przedstawiona postać jest obojnakiem. Polska Wikipedia nie jest aż tak dokładna jak jej angielska wersja. W angielskiej wersji jest znacznie więcej informacji: tak na temat Crowley’a jak i na większość tego typu tematów. Ogólnie Bahomet przedstawia nam Lucyfera.

  Teraz widać wyraźnie, dlaczego homoseksualiści, lesbijki, obojnaki oraz wszelkie inne zboczenia seksualne są szczególnie chronione przez rządy. Pedofilia jest przez tych ludzi szczególnie ceniona a pedofile są chronieni.

  Pozornie walczy się z wszelkimi jej objawami, tymczasem rzeczywistość jest zupełnie odmienna. Walczy się jedynie z niezwykle jaskrawymi przypadkami, których nie da się już ukryć przed opinią publiczną.

  Istnieje jeszcze jedna, poważna przyczyna, dla której pedofilia jest także cennym dodatkiem do arsenału NWO.

  Pedofilia jest wyższym etapem homoseksualizmu, który jest jej korzeniem. Geje najpierw interesują się mężczyznami, potem zmieniają zainteresowani w kierunku najmłodszych. Tak właśnie rodzi się pedofilia.

  Fizyczne igraszki i przyjemności nie są jednak jedynym elementem pedofilii. Jest ona używana także do szatańskich rytuałów ofiarnych.

  Szczególną część tych nieludzkich rytuałów zawierają rytualne nadużycia dzieci. Temat owych nadużyć jest niezwykle obszerny na necie ale także istnieje wiele kłamstw, których celem jest nie tylko zminimalizowanie owych przestępstw. Wielu stara się o ich usprawiedliwienie oraz ukrycie ich przed masami. Istnieje tzw. klucz Dawida – określona procedura pedofilska penetracji analnej chłopca, która otwiera drogę ku opętaniu demonami. Podczas takiego stosunku następuje PODOBNO otwarcie tzw. trzeciego oka, oka duchowego i dziecko od tej chwili jest znacznie bardziej podatne na opętanie oraz totalną kontrolę przez demony.

  Piszę ‚podobno’ gdyż dowodów na to konkretnych nie ma. Natomiast jest kilka poszlak wskazujących na istnienie takiego prawdopodobieństwa.

  Pedofilia jest niezwykle rozpowszechniona, a rządy dążą systematycznie to zmniejszenia kar za takie wyczyny. Obniża się coraz bardziej legalny wiek seksu. Rozpowszechnia się i popularyzuje zawzięcie homoseksualizm, który jest właśnie preludium do… pedofilii.

  Istnieje wiele witryn i wiele ofiar takich procederów. Istnieją osoby, które były ofiarami takich wyczynów oraz nieludzkich tortur, które były zapoczątkowane przez znanego hitlerowskiego Dr. Mengele. Celem tortur rytualnych jest umożliwianie opętania demonicznego poprzez kilka demonów. Osoby takie są przygotowywane do tych rzeczy już w wieku lat trzech!

  Svali wyjawiła, że w USA jest 1 procent ludzi w ten sposób ‚przygotowanych’ na wypadek Nowego Świata Porządku. To wynosi ponad 3 miliony. System ten nosi nazwę – MK-Ultra. (Linki po angielsku! Temat wymaga olbrzymiego artykułu, jest bowiem dobrze udokumentowany, aczkolwiek niemal zupełnie w Polsce nie znany.)
  Niezwykły dowód na to, że owe rzekome ‚teorie konspiracyjne’ to nie teorie ale fakty, do których czasami rządy są zmuszone się przyznać.
  Przemyślmy sobie nieco głębiej owo krótkie oświadczenie Clintona.

  Clinton publicznie przyznał, że rząd USA stosował szatańskie rytuały nadużyć!

  Oto spiski rządów, które czasami ukazują się w pełnym świetle dziennym i w tym przypadku opinia publiczna była w stanie zmusić prezydenta USA do publicznych przeprosin.

  Znacznie więcej niezwykłych dowodów w linku… http://www.zbawienie.com/satanizm.htm
  =======================
  od pb: to z internetu? bzdury = iluminaci sa tylko uzytecznym do czasu pionkiem kompleksu jot, napisal to sam rotszyld w planie z 1773 roku czemu te bzdury pojawiaja sie tu od czasu do czasu? na nic pol roku prob edukacji

  • Jak mnie drażnią zakute łby said

   „Pedofilia jest wyższym etapem homoseksualizmu, który jest jej korzeniem. Geje najpierw interesują się mężczyznami, potem zmieniają zainteresowani w kierunku najmłodszych. Tak właśnie rodzi się pedofilia.”
   Ja pierdolę, co za brednie. Powiedz to np. starszym gejom, żyjącym w związku z jednym mężczyzną do 30-40 lat. Albo gejom mającym pociąg do mężczyzn starszych od siebie.
   To, o czym piszesz nie ma związku. Homoseksualizm to pociąg do własnej płci, pedofilia to pociąg do dzieci bez cech dojrzewania. Pedofilem może być homoseksualista, ale znacznie częściej są to heteroseksualiści, którzy posuwają np. swoje córeczki (np. Josef Fritzl – słyszałeś?). Jaki procent społeczeństwa to pedofile? Nie widzę żadnych konkretów, tylko naskakiwanie na homoseksualistów. A gdyby nie pewien brytyjski homoseksualista, Alan Turing, być może dziś nie miałbyś komputera i nie mógłbyś się dzielić z nami swoimi przykruchtowymi „rewelacjami”.
   Reszty nie czytam, bo skoro homoseksualizm utożsamiasz z pedofilią, to dalej mądrzej na pewno nie będzie.

 24. eteryczna ziemia said

  Co ta żydownia wyprawia? @Nn – jesteś nudny, tu potrzeba radykalnych działań, a nie pie-nia o miłosierdziu, które wcale nie pomaga. Bóg pomaga tylko tym, którzy sami sobie pomagają. Bóg nie ingeruje w brudy tego świata. Wolna wola, to jedno wielkie złudzenie. Dlaczego Jezus stale rezygnował z wwlasnej woli mówiąć: Nie moja wola aale Twoja niech się dzieje… inaczej-niech moja wola będzie Twoją wolą.Niestety taki świat musi zginąć, na dłuższą metę wszystko to jest nie do wytrzymania. Dlaczego ten porypany światek milczy wobec cierpienia palestyńczyków,widocznie karmia sie ich cierpieniem. Oligofrenia moralis. Zydownia – baraka!

 25. zyd666 said

  http://www.konservat.cba.pl/arty/art0396.php

  ” 9 styczeń 2010
  Orwell na lotniskach

  Po ostatnim nieudanym zamachu na samolot lecący z Amsterdamu do Detroit, prezydent Obama zażądał od osób odpowiedzialnych za system bezpieczeństwa zwiększenia skuteczności wykrywania potencjalnych zagrożeń, tak by w niekończącym się wyścigu o ochronę bezpieczeństwa być zawsze o krok przed przeciwnikiem.
  Wprawdzie już przed świątecznym atakiem zaczęto na wielu lotniskach Europy i Ameryki Pn. wdrażać system skanerów prześwietlających, ale nie jest on w stanie poradzić sobie z bardziej wyrafinowanymi sposobami ataku, niż nóż czy pistolet. Eksperci coraz częściej zastanawiają się nad dopuszczeniem do użycia technologii niczym z filmów science-fiction, które jak w filmie „Raport Mniejszości” potrafiłyby „przewidzieć przyszłość” i wskazać terrorystę.
  Takie technologie już istnieją, problemem może być jednak ich wdrożenie ze względu na spore kontrowersje wokół granic naszej wolności i zakres praw obywatelskich, które techniki te naruszałyby permanentnie.
  Oto trzy systemy, o których w ostatnim czasie mówi się najwięcej:

  Czytnik umysłu
  System opracowywany przez izraelską firmą WeCU Technologies, zakłada wyświetlanie na dużych ekranach w punktach wrażliwych na atak, obrazów związanych z terroryzmem. Idea ta opiera się na stwierdzonym fakcie, że człowiek, gdy zobaczy w nieznanym miejscu, bliski mu obraz, nie potrafi powstrzymać reakcji.
  Reakcją może być ruch gałek ocznych, szybsza praca serca, nerwowe odruchy czy też szybszy oddech.
  System WeCU wykorzystuje właśnie obserwację tych reakcji, ale nie polega tylko na systemie ukrytych kamer i czujników mogących wykryć niewielkie wzrosty temperatury ciała, czy rytmu pracy serca. W opracowaniu są o wiele bardziej skomplikowane i wrażliwe urządzenia, które będą mogły dokonywać takich pomiarów na duże nawet odległości.
  Jeśli system czujników wychwyci podejrzane reakcje u którejś z osób, będzie ona „wyłuskana z tłumu” i poddana już personalnemu sprawdzeniu przez pracowników ochrony.
  Trudno się nie oprzeć wrażeniu, że w pomyśle tym, zarówno reżyser „Raportu Mniejszości” odnalazłby ślady „pre-zbrodni”, jak i Orwell – „myślozbrodni”

  Detektory kłamstwa
  Innym pomysłem jest program opracowany przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA i nazwany Future Attribute Screening Technology (FAST). Jest to po prostu zaawansowany wykrywacz kłamstw, w którym oprócz standartowego rytmu serca i pulsu badane są inne reakcje organizmu. Podczas zadawania pytań testowych i udzielania odpowiedzi skanowana jest twarz badanego i reakcja źrenic.
  W publicznej demonstracji urządzenia w Bostonie w zeszłym roku, kierownik projektu, Robert Burns wyjaśnił, że system potrafi odfiltrować mimowolne reakcje fizjologiczne powstałe z prozaicznych powodów, takich jak chociażby stres i zdenerwowanie wynikające z samego faktu badania. Zaangażowani w projekt, oceniają jego skuteczność na ok. 80%
  Oczywiście w tym przypadku pojawia się problem, kto ma zostać poddany testom. Na wielkich lotniskach może być z tym problem, dlatego konieczne byłoby tzw. „profilowanie” pasażerów a więc kierowanie się kryteriami rasy, narodowości czy wyznawanej religii, przy wskazywaniu osób objętych badaniem. Z punktu widzenia praw obywatelskich i Konstytucji, takie rozwiązanie byłoby niezmiernie trudne do przepchnięcia.

  Model Izraelski
  Technologia, technologią, ale najbezpieczniejszymi póki co lotniskami na świecie są te w Izraelu a tam stosuje się wciąż stare i sprawdzone metody interpersonalne. Zamiast setek sensorów i kamer są drobiazgowi i wpatrujący się w oczy urzędnicy, choć bez dodatkowego snopu światła z lampki. Bagaż przeszukiwany jest długo i starannie, każda skarpetka zostaje odwrócona na drugą stronę a pasta do zębów wyciśnięta z tubki.
  Michael Goldberg z IDO Security Inc w Nowym Jorku, mówi że świat powinien się uczyć od Izraela, dla którego kwestia zabezpieczeń na lotniskach nie jest sprawą, która pojawiła się po 11.09.2001 r. „- Oni swój system doskonalą od 1956” – dodaje Goldberg.
  Także nie przejmując się żadnymi prawami i wolnościami obywatelskimi, Izrael stosuje na swych lotniskach „profilowanie”. Na lotnisku Ben Guriona, Żydzi przechodzą szybko i bezproblemowo przez bramki kontrolne, pozostali muszą się liczyć z poproszeniem ich na rozmowę i dokładną kontrolę w pokoju przesłuchań.
  Inną cechą tego lotniska jest to, że system zabezpieczeń składa się z koncentrycznych pierścieni i rozciąga się w sporej odległości od portu.

  konserwa”

 26. Libertarianin said

  Pierdolić syjonizm!! Prawdziwi Żydzi są przeciwko syjonizmowi!! A reszta liże dupę Rockefellerom, Rumsfeldom itp.. (censored!) i popiera zasrane NWO!! Przepraszam za mocne słowa, ale to co niektórzy wyprawiają to po prostu się w palę nie mieści!!

 27. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2108280,12,to_moze_byc_najpotezniejsze_narzedzie_wojenne,item.html
  foxnews.com, np/16:59 09.01.2010

  To może być najpotężniejsze narzędzie wojenne

  Rebelianci w Sudanie
  Naukowcy pracują nad specjalnym wzorem matematycznym, dzięki któremu będzie można przewidzieć ataki i zamachy powstańcze w różnych częściach świata – podaje serwis foxnews.com.
  Badacze z Uniwersytetu w Miami twierdzą, że równania mogą stać się w przyszłości najpotężniejszym narzędziem w wojnach.

  Wyniki zostały opublikowane w zeszłym miesiącu w czasopiśmie „Nature”. Naukowcy przeanalizowali 54 tysiące zamachów podczas kilkunastu wojen niemal na całym świecie, od Iraku po Kolumbię. Wyniki wykazały, że rozmiary i czas ataków powstańczych były zadziwiająco zbieżne.

  Krwawe zamachy na dużą skalę zdarzają się znacznie rzadziej od tych mniej groźnych. Jak odkryli badacze, ich stosunek w różnych krajach jest jednak prawie identyczny. – To nie jest przypadek – mówi Neil Johnson, profesor fizyki na Uniwersytecie w Miami. W badaniach analizowano takie czynniki, jak czas zamachów. Przykładowo między rebeliantami z różnych państw toczy się cicha rywalizacja o zwrócenie na siebie uwagi mediów.

  Naukowiec Sean Gourley powiedział, że wyniki mogą być wykorzystane do prognozowania wielkości i harmonogramu przyszłych ataków powstańczych. – Dzięki wzorowi będziemy w stanie przewidzieć prawdopodobieństwo ataku w danym regionie w określonym czasie – mówi.

  Forum (304)

  Scenariusz jest już dawno napisany :
  Najpierw Muzułmanie potem Chrześcijanie albo doprowadzić …
  zlykot 2010-01-09 21:49:15

  </A nie łatwiej po prostu zadzwonić do Obamy i zapytać co planuje? [3]
  ..
  ~angelfrankenstein 2010-01-09 21:45:27
  ========================
  od pb: angelfrankenstein is right on; ja bym poprawil jeszcze: zadzwon do lubawiczerow, oni wszystko wiedza w tych sprawach z wyprzedzeniem …z kodu biblijnego ;<)

 28. zyd666 said

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,72,89656501,0,Bojkot_Izraela_i_jego_produktow_Lista_.html

  Bojkot Izraela i jego produktów ! Lista …
  Autor: hanka_goralka 11.01.09, 21:31
  Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
  Izrael łamie prawo miedzynarowowe, konwencje ONZ, blokuje dostęp
  Czerwonego Krzyża do Gazy – Izraelskie człogi wjechały do Gazy,
  900 Palestynczyków nie żyje – cały świat POTĘPIA Izrael !

  Nie kupujcie Izraelskich produktów i owoców
  Bojkot izraelskich owoców:

  Lista:

  NESTLE, Mac Donald, Tchibo, DANONe, CNN, COCA COLA
  Carrefour

  kupując jeden owoc – kupujesz jeden pocisk, który zabije
  palestyńskie dziecko

  Dlaczego bojkotować izraelskie produkty?

  Ponieważ syjonisci zabijają Palestyńskie dzieci, DLATEGO!

  Jak rozpoznać produkt z Izraela?

  Zwróć uwagę na kod kreskowy. Pierwsze 3 cyfry oznaczają kraj
  pochodzenia produktu. Izrael to 7 2 9.

  Lista znanych kampanii, które są własnością Izraela, lub, które
  aktywnie wspierają Izraelski syjonizm [kolorem czerwonym zaznaczone
  są firmy z największym udziałem] :

  AOL – Time Warner (internet i film)

  Ambi Pur

  Apax Partners & Co Ltd

  Auchan

  Bali

  Ball Park

  Banana Republic (ubrania bawełniane, bielizna)

  Biotherm

  Bryan

  Buitoni

  Cacharel

  Caterpillar (buldożery, maszyny i pojazdy budowlane – jedyna firma
  na świecie budująca specjalne buldożery o przeznaczeniu militarnym
  do burzenia domów, używane szczególnie do burzenia domów w osiedlach
  palestyńskich)

  Calvin Klein (kosmetyki)

  Carnation (napoje)

  Carrefour

  Champion (bielizna)

  Clinique (kosmetyki)

  CNN (media, dziennik, wiadomości)

  Coca-Cola Kasher (soda, napoje) Lista produktow markowych Coca-
  Coli:

  A&W-Ko, Ambasa, Andifrut, Andina Nectar, Aqua, Aquarius, Aqvaris,
  Bacardi Mixers, Barq’s, Beat, Beverly, Bibo, Bimbo, Bimbo Break,
  Bistrone, Bjare, Bolt, Bonaqa, Bonaqua/Qa, Bonaqa Plus, Bori Bori,
  Bright And Early, Burn, caffeine free Coca-Cola, caffeine free Coke
  Light/diet Coke, Cafielle, Canada Dry-Ko, Canning\’s, Cappy,
  Caprice, Chinotto, Ciel, Citra, Charrua, Cherry Coke, Chinotto
  Light, Chivalry, Chotto Kaoru, Chuhai, Coca Ii, Coca-Cola, Cocoteen,
  Cool From, Nestea, Cresta-Ko, Cristal, Crush-Ko, Crystal, Dasani
  Water, Delaware Punch, diet A&W-Ko, diet Andina Nectar/Andina Nectar
  Lt, diet Barq’s, diet Canada Dry-Ko, diet Charrua, diet Cherry Coke,
  diet Coke/Coca-Cola Light, diet Cool From Nestea, diet Crush-Ko,
  diet Dr Pepper-Ko, diet Fanta, diet Hi-C, diet Hi Spot-Ko, diet Inca
  Kola, diet Kia Ora-Ko, diet Krest, diet Lift, diet Lilt, diet Minute
  Maid Soft Drink, diet Mello Yello, diet Mr Pibb, diet Nestea, diet
  Oasis-Ko, diet Schweppes-Ko, diet Sport-Ko, diet Sprite/Sprite
  Light, diet Squirt-Ko, diet Tai, Drim, Dr Pepper-Ko Emblem, Eva,
  Fanta, Fanta Bitter, Fanta Still, Finley, Fioravanti, Five Alive,
  Frazer & Neave, Fresca, Frescolita, Frisco, Fruitia, Fruitopia,
  Fruitopia Tea, Fruit Tree, Frugos, Fruktime, Georgia, Georgia Club,
  Gini-Ko, Gold Spot, Grand Blue, Grapette, Hachimittu, Hawai, Hi-C,
  Hires-Ko, Hi Spot-Ko, Hit, Horizon, Huang, Ice Mountain, Inca Kola,
  Itu, Jet Tonic, Jinmeile, Jozuni Yasai, Judor, Kapo, Kia Ora-Ko,
  Kin, Kinley, Kochakaden, Koumi Soukai, Krest, Kuat, Kuat Light,
  Kuli, Kyun, Lactia, Leafs, Lift, Lilt, Limca, Limonade, Master
  Chill, Master Pour, Maaza, Meijin, Meisuimeguri, Mello, Mello Yello,
  Mer, Mezzo, Migoro-Nomigoro, Minaqua, Minuano, Minute Maid, Minute
  Maid Ades And Punches, Minute Maid Juice To Go, Minute Maid Premium
  Choice, Minute Maid Soft Drink, Mireille, Mr Pibb, Nagomi, Namthip
  Water, Nectarin, Nescafe, Nestea, Nevada, New Vegitabeta, Nihon Alps
  Mori No Mizudayori, Nordic Mist, Nusta, Oasis-Ko, Ok, Old Colony-Ko,
  Parle, Pepe Rico, Pion, Play, Poms, Powerade, Private Label, Pulp
  Qoo, Quatro, Ramblin’ Root Beer, Real Gold, Red Flash, Red Lion,
  Refresh Tea, Rimzim, Rosalta, Roses-Ko, Royal Tru, Samson, Santiba,
  Saryusaisai, Schweppes-Ko, Seasons, Seiryusabo, Seltz, Sensun, Sera,
  Shanhaiguan, Shikikurabe, Shpla, Simba, Smart, Sokenbicha, Solo-Ko,
  Sonfil, Soonsoo, Southern Sun, Sparletta, Sparletta Ginger Beer,
  Sparletta Iron Brew, Splash, Sport-Ko, Sprite, Spur-Ko, Squirt-Ko,
  Stoney Ginger Beer, Sunfill, Sunfilled, Sunkist-Ko, Sun Valley,
  Surge, Tab, Tab X-Tra, Tahitian Treat-Ko, Tai, Tasters Choice, Tian
  Yu Di, Tiky-Ko, Thums Up, Top, Toppur, Tropical – Tccc, Tuborg,
  Squash, Tuborg Squash Light, Tutti-Ko Urge Variety Pack, Vegitabeta,
  Vital, Wink-Ko, Woorijip

  Crosse & Blackwell

  Danone PRODUKTY I PRZEDSIĘBIORSTWA STOWARZYSZONE:

  Strauss dairy, Danone jogurt, Jacob Biscuits, HP foods, Evian,
  Volvic, Galbani, LEA & PERRINS, LU Biscuits W 1998 Franck Riboud, w
  imieniu Danone, przyjął nagrodę Jubilee Award od izraelskiego
  premiera Netanyahu. Jest to nagroda przyznawana przez państwo Izrael
  tym osobom lub organizacjom, które przyczyniają się do wzmocnienia
  izraelskiej gospodarki.

  Instytut Danone został założony w Izraelu w lipcu 1998

  Delta Galil

  DIM

  Disney

  Donna Karan / DKNY

  Douwe Egberts

  Dr Pepper (soda, napoje)

  Estée Lauder (kosmetyki)

  Fox TV (20th Century FOX)

  Fruitopia (napoje)

  GAP (ubrania bawełniane, bielizna)

  Garnier (kosmetyki)

  Giorgio Armani (kosmetyki)

  Hanes (bielizna)

  Hema

  Hillshire Farm (żywność, wędliny)

  Home Depot (sieć sklepów – artykuły budowlane)

  Huggies (bielizna)

  Hugo Boss (kosmetyki)

  IBM (komputery)

  ICQ

  Intel (procesory)

  ITI ([Cinemacity, Imax] – Izraelska sieć multikin. Inwestycje w
  Polsce, Czechach, Na Węgrzech i w Rumuni.)

  J.C. Penny

  J-Crew

  Jimmy Dean

  Johnson & Johnson (leki, kosmetyki, produkty dla dzieci)

  Just My Size (bielizna)

  Kimberly-Clark

  KitKat (słodycze)

  Kiwi (pasta do obuwia)

  Kleenex (produkty papierowe, chusteczki, serwetki)

  Kotex (produkty papierowe, art. higieny)

  La Mer

  Lancome (kosmetyki)

  La Roche-Posay

  Leggs(pończochy, rajstopy)

  Lewis Trust Group Ltd

  Libby’s

  Lindex

  L’Oreal (kosmetyki)

  MAC Cosmetics (kosmetyki)

  Maggi (przyprawy)

  McDonald’s (sieć restauracji szybkiej obslugi – „fast food”)

  Maison Cafe

  M&S Marks & Spencer

  Maybelline (kosmetyki)

  Milkmaid

  Milo

  National Geographic

  Nescafé (kawa, napoje)

  Nestle (żywność, słodycze, napoje) PRODUKTY I PRZEDSIĘBIORSTWA
  STOWARZYSZONE:

  Nescafé, Perrier, Vittel, Nesquik, Maggi, Milkybar, KitKat, Lion,
  L’Oréal (jako udziałowiec)

  Na rynku polskim Nestle posiada Winiary.

  Nesquik (żywność, napoje)

  News Corporation

  NOKIA (telefony, telefonia komórkowa i telekomunikacja)

  Nur die

  Origins Natural Resources

  Perrier (napoje, woda pitna)

  Pickwick (herbata)

  Pilao

  Playtex (produkty papierowe, art. higieny)

  Prescriptives

  Pryca

  Pure Life

  Ralph Lauren (kosmetyki)

  Redken (kosmetyki)

  Revlon (kosmetyki)

  Sanex

  Sara Lee (żywność)

  Schweppes (soda, napoje)

  Selfridges

  Sky TV

  Sprite (soda, napoje)

  Star TV

  Structure

  Superior Coffee

  Tchibo

  The Limited Inc

  The Sun (prasa)

  The Times (media, prasa, wiadomości)

  Tommy Hilfiger (ubiory, obuwie)

  Starbucks (sieć kawiarni, kawa)

  Timberland (ubiory, obuwie)

  Vichy

  Victoria’s Secret (bielizna)

  Vittel

  Wonderbra (bielizna)

  • mgrabas said

   aż tyle tego?! kody kreskowe zaczynające się od 7 2 9
   a jak się zaczynają kody kreskowe produktów polskich?

  • mgrabas said

   poproszę jeszcze o podanie źródła

  • mgrabas said

   już znalazłem:

   000-139 USA & Kanada
   20-29 Towary ważone w supermarketach
   300-379 Francja
   380 Bułgaria
   383 Słowenia
   385 Chorwacja
   387 Bośnia-Hercegowina
   40-44 Niemcy
   45 Japonia (także 49)
   46 Federacja Rosyjska
   470 Kirgistan
   471 Taiwan
   474 Estonia
   475 Łotwa
   476 Azerbejdżan
   477 Litwa
   478 Uzbekistan
   479 Sri Lanka
   480 Filipiny
   481 Białoruś
   482 Ukraina
   484 Mołdova
   485 Armenia
   486 Gruzja
   487 Kazachstan
   489 Hong Kong
   49 Japonia (JAN-13)
   50 Wielka Brytania
   520 Grecja
   528 Liban
   529 Cypr
   531 Macedonia
   535 Malta
   539 Irlandia
   54 Belgia & Luksemburg
   560 Portugalia
   569 Islandia
   57 Dania
   590 Polska
   594 Rumunia
   599 Węgry
   600 & 601 Południowa Afryka
   608 Bahrain
   609 Mauritius
   611 Maroko
   613 Algeria
   619 Tunezja
   621 Syria
   622 Egipt
   624 Libia
   625 Jordania
   626 Iran
   627 Kuwejt
   628 Arabia Saudyjska
   64 Finlandia
   690-692 Chiny
   70 Norwegia
   729 Izrael
   73 Szwecja
   740 Gwatemala
   741 Salwador
   742 Honduras
   743 Nikaragua
   744 Kostaryka
   745 Panama
   746 Dominikana
   750 Meksyk
   759 Wenezuela
   76 Szwajcaria
   770 Kolumbia
   773 Urugwaj
   775 Peru
   777 Boliwia
   779 Argentyna
   780 Chile
   784 Paragwaj
   786 Ekwador
   789-790 Brazylia
   80 – 83 Włochy
   84 Hiszpania
   850 Kuba
   858 Słowacja
   859 Czechy
   860 Jugosławia
   867 Korea Północna
   869 Turcja
   87 Holandia
   880 Korea Południowa
   885 Tajlandia
   888 Singapur
   890 Indie
   893 Wietnam
   899 Indonezja
   90 & 91 Austria
   93 Australia
   94 Nowa Zelandia
   950 EAN – IDA
   955 Malezja
   958 Makao
   977 International Standard Serial Number for Periodicals (ISSN)
   978 International Standard Book Numbering (ISBN)
   979 International Standard Music Number (ISMN)
   980 Refund receipts
   981 & 982 Common Currency Coupons
   99 Coupons

   faktycznie 729 to Izrael
   a Polska to 590

   źródło: http://wipos.p.lodz.pl/zylla/ut/barcode/systemkodowy.html

 29. Magda said

  Satanistyczny KAT zagra na WOŚP w Białymstoku po „Światełku do nieba”

  …Stadnicki jest oburzony tym, że na koncercie, na który przyjdą rodziny z dziećmi, zagra zespół satanistyczny. I to w kulminacyjnym momencie – o godz. 20.20, po wysłaniu przez uczestników imprezy „Światełka do nieba”…

  >>>>O wyborze zespołów zdecydował sztab WOŚP<<<<

  Gdzieś już czytałam o Panu Owsiaku. Fajnie że robi dużo dobrego tylko dlaczego pod przykrywką sprzętu wciska satanistyczne treści ?
  Swoją drogą "Światełko do nieba" ma nowy wymiar względem informacj które można wyczytać tutaj czy na zbawienie.com

  http://www.fronda.pl/news/czytaj/satanistyczny_kat_zagra_na_wosp_w_bialymstoku_po_swiatelku_do_ni

 30. zyd666 said

  Dla mnie to jest jasne jak na dloni. Jak za dawnych czasow szli prowadzeni przez Jehowe i mordowali wszystkie ludy przed soba tak i teraz to czynia nadal.

  • mgrabas said

   nie zauważyli Syna Człowieczego w osobie Jezusa Chrystusa, nie usłyszeki Boga, a może nie chcieli usłyszeć

 31. Aśka said

  Nocna zmiana 1/7

 32. Rosomak said

 33. Libertarianin said

  Tutaj macie spot w obronie Palestyńczyków zrobiony przez PRAWDZIWYCH Żydów: http://www.youtube.com/watch?v=AhjXnPbl-64

 34. Libertarianin said

  Protest PRAWDZIWYCH Żydów przeciwko syjonistycznemu państwu „Izrael”: http://www.youtube.com/watch?v=pXWRo2_DjkQ&feature=related
  ================
  od pb: ogladajcie, zydojady i wstydzcie sie!
  filmik z demonstracji Naturei Karta kontra syjonisci:

  • Natan said

   filmik z demonstracji Naturei Karta kontra syjonisci:
   już to kiedyś oglądałem, ale myślałem wtedy, że takich Zydów jest bardzo mało, że są odosobnieni, a ich głos się nie liczy, tylko jako ciekawostka
   =========================
   od pb: a co zrobiles zeby ich glos sie liczyl?

   • Natan said

    od pb: a co zrobiles zeby ich glos sie liczyl?

    hmmm…….dobre pytanie,
    ale widząc tych rabinów, myślałem, ze to jakaś żydowska opozycja religijna, ktoś ich nawet skomentował, że dopiero czekają na swojego mesjasza, dlatego nie uznają panstwa izrael, itd… dla mnie to było nie do konca jasne o co chodzi z tymi rabinami i z tym mesjaszem, jeszcze nie byłem w temacie, dopiero co zetknąłem się z tym problemem i takie było moje pierwsze wrażenie
    ==================
    od pb: jest wielu zydow walczacych z judeocentrycznym dranstwem, ich popierajmy, bo furia syjonistow jot zwrocona jest przede wszystkim na nich, zeby tworzyc wrazenie jednosci mysli wszystkich zydow

   • Natan said

    to prawda, najpierw się jest człowiekiem (dobrym albo złym), a dopiero potem Zydem, Polakiem, etc….

 35. Aśka said

  http://www.powiernictwo-polskie.pl

  Ważne dla Polaków

 36. Natan said

  napisałeś: ” Big Brother, czyli Antychryst, już w drodze. I on będzie żydem…”

  czy masz na myśli kogoś konkretnego? już jest czy dopiero się pojawi? gdzie indziej przeczytałem, że większość swojego życia on spędził w USA….. kto to jest?

 37. feli(zyta) said

  Na stronie
  http://davidicke.pl/index.php/filmy/43-illuminati/181–campfema.html
  jest film w 2 czesciach odtwarzany tylko przez Vimeo. Tlumaczenie przez Redmuluc
  (http://vimeo.com/8639194)
  William Lewis Films
  Camp Fema American Lockdown

  „Przedstawiam Wam najlepszy film dokumentalny poświęcony obozom koncentracyjnym FEMA w USA. Niezwykły zbiór dokumentów i dowodów na odradzający się na naszych oczach faszyzm w USA, rząd amerykański zaczyna masowo wprowadzać i stosować podobne prawa jak naziści w Niemczech przed wybuchem II wojny światowej. Obozy, relokacje, spisy ludności, profilowanie obywateli, namierzanie GPS, markowanie domów, tworzenie oddziałów podobnych do Hitlerjugend, budowa obozów koncentracyjnych, USA na naszych oczach zmienia się w nowoczesną III Rzeszę, …to dopiero przygotowanie przed czymś znacznie gorszym, co ma wkrótce nastąpić.”

 38. obserwator said

  Przepraszam bądźmy trochę obiektywni- może by tak jeszcze serię zdjęć ataków arabskich w Izraelu, troche jestem zdziwiony, tym podkreślaniu na każdym kroku „krwawych żydowskich mordów” na palestyńczykach, W średniowieczu kiedy madiów nie było, to obrazy malowali, o „krawwych zydach, mordercach dzieci”. teraz media mają inne metody.
  Oczywiście wojny są niezaprzeczalne krew się leje, ale czy po stronie Izraelskiej mało zaabitych i rannych, gdzie sia zdjecie z pomoroowanymi i poszarpanymi cialami z izraela, a może tam nikt nie zginął??? czemu media tak faworyzują palestynę????Państwa którego biblijnie i tak co do faktu istnienia, udowodnić się nie da. mam wrażenie , że media międzynarodowe są pod presją (kiedyś bojówek Arafata) a teraz pewnie innych ugrupowań arabskich. Nie rozumiem czemu blog na temat grypy zajmuje się politykowaniem na coraz większą skalę?
  Zresztą pewnie mój komentarz i tak zaraz pojdzie na półkę pod nazwą ” uwaga dezinformatorzy” jak przycichła grypa to teraz temat żydów wraca, ech ludzie pomyślcie co wy robicie, czy Jezus by się tym zajmował???
  ================
  od pb: obserwator z bnai brith, apologeta judeocentrykow? nie sugeruj antysemityzmu, ty ‚sprawiedliwy’, bo go tu nie znajdziesz; zabitych w konflikcie w gazie grudzien 2008-styczen 2009: 9 izraelczykow (6 zolnierzy, 3 cywilow), a ponad 1000 palestynczykow w wiekszosci cywilow, w tym 1/3 dzieci.

  • obserwator said

   żenują mnie pańskie porownania, brawo jak na naukowca, najpierw zajmuje się pan grypą teraz „złym żydem”, jaki następny temat? Czy grypa666 w swym przesłaniu ujmuje równiez tych „złych żydów”. Ani ja ani pan ani nikt na tym zabawkowym forum nie rozstrzygnie problemów ludzi i sporów od setek lat. Dla pana ktoś kto chce mysleć inaczej niz pan od razu jest milośnikiem żydow judeocentrykiem itp. to jakaś obsesja, wszędzie żydzi żydzi żydzi- RATUNKU!
   Bóg zna koniec sprawy i to jest najważniejsze. Trochę to pan sę zachowuje jak by miał odpowiedzi na wszystkie pytania problemów na świecie, gratujuję! Za bloga dziękuję! pozdrawiam- może więcej pan zdzizała modląc się za tych swych wrogów.
   ==============
   od pb: sluchaj draniu, uspokoj sie albo wylatujesz, za oszczerstwa; obralem temat kompleksu jot, bo 10 lat badan wykazalo, ze to on ukartowal nieszczescia ktore badalem – anything wrong with it? ten blog jest do podzielenia sie wynikami moich badan, wiec albo przeczytasz moje angielskie teksty albo czekasz na nastepne odcinki tutaj albo wynocha; modle sie rowniez za takich jak ty z oczyma szeroko zamknietymi

   • Natan said

    haha… trochę tu postów o żydach i już pod obserwacją?
    Naprawdę czasami trudno jest zrozumieć Zydów, zwłaszcza syjonistów: zabijają palestyńskich cywilów, walczą z innymi Zydami niesyjonistami i twierdzą, że nie są źli tylko dobrzy? Najwidoczniej mamy inne definicje dobra.


    ==================
    od pb: filmik poza brutalnoscia syjonistow wspieranych przez rzad i lubawiczerow pokazuje jak lipne sa obrazki zydostwa jako jednolitej masy = w tych prawych zydach jest nadzieja na lepsze jutro, nie tylko w okupowanej palestynie = pownnismy mowic o nich wszem i wobec, popierac wszelkimi srodkami

   • Natan said

    w Polsce to wygląda tak:

    http://netureikartapl.republika.pl/
    ================
    od pb: niezla stronka, zobacz izraelskie zomo: http://netureikartapl.republika.pl/vi.html

 39. Ahaa, its nice dialogue about this piece of writing here
  at this webpage, I have read all that, so at this time me also commenting here.

 40. When I originally commented I clicked the „Notify me when new comments are added”
  checkbox and now each time a comment is added I get four e-mails with the
  same comment. Is there any way you can remove people from that service?
  Thank you!

 41. Your regional paper will certainly in some cases supply McDonalds discount coupons along with your telephone directory in the yellow page section. I was not able to find internet printable discount coupons that did not call for registering for a marketing site.

 42. […] http://feeds.engadget.com/~r/weblogsinc/engadget/~3/q7g0VbGZvXU/Category: Cam McDaniel   veep   futurama   vanessa hudgens   tiger woods […]

 43. Pret said

  Aw, this was a really nice post. Spending some time
  and actual effort to produce a superb article…
  but what can I say… I hesitate a whole lot and never seem to get nearly anything done.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s