Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wszystko zaczyna się sprawdzać (cz. 2)

Posted by grypa666 w dniu 04/01/2010

cz.1 taśma 2 transkryptu: http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians_2.html
tłumaczyła i wpisała Ola 2.1.2010

taśma 1 + lucyferiański plan Rotszylda: https://grypa666.wordpress.com/2010/01/02/wszystko-zaczyna-sie-sprawdzac/
taśma 3: w tłumaczeniu
++++++++++++++++++++++
Zmiany ogólne
Zmieni się wygląd miejsc, staną się one mniej znajome po to, by starsi czuli, że czas na zmianę. Budynki będą zachowane jako pustostany, często zdemolowane, w miastach w takim stanie będą również całe ulice po to, by sprawiały wrażenie dżungli, wprowadzały depresyjny nastrój i stały się odpowiednie dla ‘wyrzutków’. Będą budowane budynki i mosty tylko po to, by w krótkim czasie legły w gruzach. Będzie więcej wypadków drogowych, kolejowych i samolotowych. Ludzie mają poczuć się mniej bezpieczni po to, by doszli do wniosku, że nic nie daje bezpieczeństwa. Wkrótce po tym spotkaniu, okazało się, że w miejscu mojego zamieszkania zawaliły się dwa nowe mosty, jedno centrum handlowe z ludżmi wewnątrz. W innym centrum handlowym wewnątrz czuło się dziwne wibracje, kiedy było wielu kupujących. Zastanawiałem się wtedy, czy dr Day mówił o tym właśnie budynku. Niektóre dzielnice miast będą dobrze utrzymane i zadbane, inne zmienią się w slumsy. Rozpadnie się poczucie sąsiedztwa. Przypomniałem sobie jego słowa: ‘uda nam się ograniczyć przestępstwa do slumsów po to, by zapobiec rozprzestrzenianiu się ich do innych, lepszych dzielnic’.

Wojna jest dobra: masz być mięsem armatnim; zmniejszaj populację, umieraj jak bohater
Wojna jest dobra, bo umiera się młodo, dostaje się szansę wykazania się wielką odwagą i bohaterstwem, umiera się młodo, a jeśli się przeżyje, jest się traktowanym z honorami. Nawiązał do obu wojen światowych mówiąc, że gdyby nie było tyle ofiar i wszyscy żyli i mieli dzieci, świat byłby już dawno przeludniony. Ale teraz przy takim poziomie wszelkich technologii wojna nie jest potrzebna, gdyż rządy mogą sprawować kontrolę populacji. Poza tym broń nuklearna mogłaby zniszczyć wszystko. Dawniej wojny można było kontrolować, obecnie już nie.

Terroryzm : wspaniałe narzędzie sprawowania ‘kontroli’
Będzie wykorzystywany w Europie i innych częściach świata. W tamtym czasie terroryzm nie był w USA konieczny i nie był planowany na najbliższą przyszłość. Byłaby inna sytuacja, gdyby trzeba było przekonać Amerykanów, że przez wiele lat żyli w dostatku, a teraz świat jest niebezpieczny, oraz, by wymóc posłuszeństwo amerykańskiego rządu wobec odpowiednich władz.

Współzależność globalna: ‘żeby wprowadzić coś nowego, trzeba zniszczyć stare’
Dyskutowano nt. przemysłu amerykańskiego, i wtedy po raz pierwszy usłyszałem określenie ‘globalna współzależność’. Plan polegał na tym, że różne części świata będą miały przypisane w jednolitym systemie globalnym różne role w zakresie przemysłu i handlu. Musiałby ulec zmianie prymat ST Zjedn i jego względna niezależność i samowystarczalność. Był to jeden z kilku razy, kiedy powiedział, że w celu stworzenia nowej struktury, najpierw trzeba zburzyć starą, i amerykański przemysł był jednym z tego przykładów. Nasz system będzie musiał zostać zredukowany w celu zapewnienia innym krajów szansy zbudowania swojego przemysłu, bo inaczej nie mogłyby konkurować z USA. A odnosiło się to szczególnie do naszego przemysłu ciężkiego, który będzie musiał ulec redukcji, podczas gdy te same gałęzie przemysłu powstałyby w innych krajach, zwłaszcza w Japonii.

Koniec patriotyzmu
I w tym momencie była krótka dyskusja nt. stali, w szczególności samochodów. Pamiętam, jak mówił, że samochody będą importowane z Japonii na równi z samochodami produkowanymi w kraju, ale japońskie będą lepsze. Produkty będą wykonywane w USA tak, by się psuły i rozpadały, po to, by ludzie chętniej kupowali towary z importu, wtedy pomoże to zagranicznym konkurentom. Jednym z przykładów była Japonia. W 1969 japońskie auta, czy były tu sprzedawane w ogóle, nie pamiętam, ale na pewno nie były bardzo popularne. Ale pomysł był taki, że mógłbyś z obrzydzeniem podchodzić na Forda, GM, Chrysler, ponieważ drobne rzeczy takie jak uchwyty do okien częściej by odpadały, pękały plastikowe części, które, gdyby zostały wykonane z metalu, byłyby trwalsze. Twój patriotyzm w zakupie amerykańskich produktów wkrótce zniknąłby, jeśli kupisz japońskie, niemieckie, lub importowane, lepsze w użytku, i lepiej na tym wyjdziesz. Patriotyzm się skończy.

Wspomniał o tym, że rzeczy będą się rozpadały, w jakimś innym miejscu. Nie pamiętam czy mówił o innych rzeczach oprócz aut, ale przypominam sobie, że miałem wrażenie, wyobrażałem sobie scenę, w której w rękach chirurga, w krytycznym momencie, na sali operacyjnej rozpadają się instrumenty. Czy mówił o tym w dyskusji? Ale w pewnej chwili powiedział o umyślnie wybrakowanych przedmiotach, na których nie można polegać, po to, by skończyć z patriotyzmem i by były one źródłem irytacji ludzi.

Utrata pracy: utrata bezpieczeństwa
I znowu pomysł, że nie będziesz czuł się bezpieczny, promocja hasła, że świat nie jest bardzo bezpieczny. USA miał być potęgą w dziedzinie informacji, komunikacji, wysokiej technologii, edukacji i rolnictwa. Ameryka miała być nadal czymś w rodzaju centrum systemu globalnego. Ale skończy się tu przemysł ciężki . Była uwaga, że środowisko zniszczone jest wystarczająco na skutek odpadów przemysłowych, niech inni męczą się z nimi. To miała być jakaś ‘zbawienna jakość’, do zaakceptowania przez Amerykanów. Zabierasz przemysł ale ratujesz środowisko. Tak więc ogólnie nic nie straciliśmy.

Zmiany społeczne – eliminacja ‘tradycji’
Zmiany społeczne miały być takie, że ludzie będą chętnie przenosić się na teren Pasa Słońca [południowe USA]. Byliby to, ludzie bez korzeni w nowej lokalizacji, a łatwiej jest zmienić tradycje w miejscu, gdzie jest wiele przeszczepionych osób, w porównaniu do próby zmiany tradycji w miejscu, gdzie ludzie dorastali i mieli rodziny wielopokoleniowe – gdzie mieli korzenie. Takie nowe systemy opieki medycznej. Jeśli przeniesiesz się z miasta przemysłowego płn-wschodu na południowy Pas Słońca lub płd-wschód, łatwiej ci będzie przyjąć wszelkiego rodzaju, np. tamtejszą kontrolowaną opiekę medyczną, niż mógłbyś zaakceptować zmiany w systemie opieki zdrowotnej, w miejscu w którym miałeś korzenie i rodzinne wsparcie. Również w tym duchu już wspomniano, użył liczby mnogiej zaimka osobowego “MY” – my przejmiemy kontrolę nad pierwszym z miast portowych … Nowy Jork, San Francisco, Seattle … pomysł taki, że jest to element strategii. Pomysł polegający na tym, że jeśli kontrolujesz miasta portowe zgodnie z twoją filozofią i stylem życia, reszta kraju będzie musiała się poddać. Szczególnie kiedy zniszczysz przemysł, odbierzesz ludziom pracę, przeniesiesz ich na inny teren, staną się bezrobotni i biedni, a wtedy zaakceptują każdą oferowaną im zmianę po to, by mogli przetrwać, i temu poświęcą swoją moralność i zobowiązania (społeczne). Ale to nie jest moja filozofia, ale filozofia mówcy.

Obywatele świata: światowy sport
Wróćmy na moment do przemysłu: część przemysłu ciężkiego pozostanie, na tyle by wykorzystać wiedzę mogącą się przydać, jeżeli plan nie wypali. Tak więc kraj nie pozostanie bez majątku i wiedzy/umiejętności. Pokładano nadzieję, że będzie specjalizacja światowa, ale, wtedy przy globalnej współzależności, będzie zanikać narodowa tożsamość. Każde z miejsc będzie zależeć od innego z powodu jakiegoś składnika niezbędnego do życia. Wszyscy staniemy się obywatelami świata, a nie obywatelami swojego państwa. I w ten sam sposób możemy mówić o sporcie. Zmieni się on w USA po to, by zlikwidować narodowość. Piłka nożna, popularna na całym świecie, zostanie spopularyzowana w USA, gdyż w tamtym czasie była tam prawie nieznana. Opracowano plan wyeliminowania baseball’u, postrzeganego jako amerykańską grę. Kiedy zaoferuje się wysokie zarobki jego zawodnikom, spowoduje to niechęć społeczeństwa, i w końcu sami wycofają się z gry. Te wysokie zarobki zawodników spowodują wyalienowanie zarządów klubów, i wtedy kibice baseball’u z pewnością zaczną wspierać piłkę nożną, a baseballowe staną się boiskami piłkarskimi. Nie mówił o tym aż tak wyrażnie, ale gdyby ta ‘międzynarodowość’ nie wystąpiła wystarczająco szybko, tak właśnie by się stało. […]

Myślistwo
Była mowa o myślistwie, w końcu to nic dziwnego. Myślistwo wymaga broni, która z kolei wymaga kontroli. Nie pamiętam tego dość szczegółowo, ale posiadanie broni będzie przywilejem, i nie każdy powinien mieć broń. Myślistwo nie jest wystarczającym powodem do posiadania broni, i dlatego broń winna podlegać kontroli. Osoby, które mają pozwolenie na polowanie, mogliby wypożyczać ją z oficjalnych źródeł. Podkreślał, że nie każdy potrzebuje mieć broń.

Sport dla dziewcząt: likwidacja kobiecości
Bardzo ważny był sport dla dziewcząt. Lekkoatletyka będzie promowana wśród dziewcząt. To miało na celu zastąpienie lalek. Lalki będą nadal, w niewielkiej ilości, ale nie będą one tak różnorodne. Nie będzie promocji lalek, ponieważ dziewczyny nie powinny myśleć o dzieciach i reprodukcji. Dziewczyny powinny więcej czasu spędzać na boisku, podobnie jak chłopcy. Dziewczęta i chłopcy naprawdę nie muszą się odróżniać. Za lalkami pójdą zestawy herbaciane, a wszystkie te rzeczy, które tradycyjnie były uważane jako kobiece, będą wycofywane, gdyż dziewczyny będą się poświęcać bardziej męskim zajęciom. Tylko jedną inną rzeczą jaką pamiętam było to, że sportowe strony dzienników będą pełne wyników zespołów żeńskich, obok wyników zespołów męskich. I niedawno to się właśnie rozpoczęło, po 20 latach w naszej lokalnej prasie. Wyniki sportowe dziewcząt obok wyników chłopców. Więc to wszystko zmieni wzór do naśladowania tego, w czym powinny wykazać się młode dziewczyny. Kiedy dziewczyna dorasta, winna wykazać się jako atleta, a nie oczekiwać, że zostanie matką.

Rozrywka: przemoc, seks i odwrażliwianie ws. seksu: przygotowywanie do ‘wypadków’
Filmy stopniowo staną się bardziej wyraźne w odniesieniu do seksu i języka. W końcu seks i ordynarny język są prawdziwe, więc dlaczego udawać, że nie są? Byłyby filmy pornograficzne w kinach i w telewizji. I w tamtych czasach nie było magnetowidów, ale dał do zrozumienia, że będą dostępne kasety, kasety i odtwarzacze wideo do użytku w domu, i filmy pornograficzne będą dostępne dla tych magnetowidów, jak również w sąsiedztwie kin i na odbiorniku telewizyjnym. Powiedział coś takiego:
’w filmach zobaczycie ludzi robiących wszystko co tylko można wymyślić’. Powiedział, że … wszystko to ma doprowadzić do jawnego seksu. To kolejny komentarz, który powtarzał kilkakrotnie – “jawny seks”. Przemoc będzie bardziej obrazowa. Miało to odwrażliwiać ludzi na przemoc. Może będzie potrzeba czasu, żeby ludzie mogli być świadkami prawdziwej przemocy i być jej częścią. Później będzie jasne, dokąd to zaprowadzi. Więc będzie bardziej realistyczna przemoc w branży rozrywkowej, która ułatwi ludziom przystosować się do niej. Zmieni się postawa człowieka wobec śmierci i nie będzie tak straszna, ale bardziej akceptowana , by nie był tak przerażony na widok martwych lub rannych. Nie potrzebujemy mieć gojów paraliżowanych tym co mogą zobaczyć. Człowiek nauczy się mówić:: “Cóż, nie chcę by to się mnie przytrafiło”.

Była to pierwsza wypowiedż sugerująca, że plan zakłada wiele strat w ludziach, które zobaczą ci, którzy przeżyli. Ten szczególny aspekt prezentacji przypomniał mi się bardzo gwałtownie parę lat później, gdy pokazywano film Samotny strzelec/Lone Ranger, na który wziąłem bardzo młodego syna, i na początku filmu były okropne sceny przemocy. Jedna z ofiar dostała kulą w czoło i w miejscu gdzie weszła kula były miazga i krew i pamiętam, ubolewając, że wziąłem syna, i pamiętam uczucie gniewu wobec lekarza, który przemawiał. Nie dlatego, że zrobił film, ale że zgodził się być częścią tego ruchu.

‘Muzyka stanie się gorsza’
Właśnie tak to powiedział. W 1969 muzyka rockowa stawała się coraz bardziej nieprzyjemna. Bardzo ciekawe było to, że tak się wyraził. Miała być “gorsza” … uznając, że już była zła. Teksty staną się bardziej seksowne. Nie będzie emitowana słodka nastrojowa muzyka, jak ta, którą napisano wcześniej. Wcześniejsza muzyka będzie nadawana przez niektóre stacje radiowe i na płytach dla starszych ludzi. I wszyscy mieliby coś w rodzaju własnej stacji radiowych. Starsi ludzie nie będą po prostu słuchać muzyki młodych, a młodzi ludzie zaakceptują takie byle co, ponieważ ono nada im tożsamość pokoleniową, i pomoże im odróżniać się od starszego pokolenia. […]

Dajcie nam młodzież
I znowu miał rację. Ten aspekt był swego rodzaju podsumowany opinią, że rozrywka będzie narzędziem wpływania na młodych ludzi. Nie zmieni to osób starszych, oni mają swoje poglądy, ale zmiany będą w całości kierowane do ludzi młodych, którzy są w wieku formacji, i starsze pokolenie będzie zanikało. Nie tylko nie można go zmienić, ale jest one mało ważne, tak czy owak. Kiedy przeżyją swoje życie i odejdą, młodsze pokolenie w trakcie formowania, będzie tym, które będzie ważne dla przyszłości w 21. wieku. Powiedział również, że wrócą wszystkie stare filmy, i pamiętam, że przypomniałem sobie szybko kilka starych filmów. Zastanawiałem się, czy zostaną one pokazane, te, o których pomyślałem, że chciałbym zobaczyć jeszcze raz. Wraz z powrotem wcześniejszej muzyki i starych filmów dla osób starszych, będą inne przywileje przyznane starszym: bezpłatny transport, przerwy na zakupy, upusty, zniżki podatkowe: wiele przywilejów, tylko dlatego że są starsi. To było określone jako swego rodzaju nagroda dla pokolenia, które dojrzało dzięki depresji i przeżyło ciężkie czasy II wojny światowej. Zasłużyli na to, i dostaną nagrodę – te wszystkie smakołyki i powrót dobrej starej muzyki i starych, dobrych filmów, co ułatwi przeżycie ostatnich lat w komfortowych warunkach.

Lata 1980 i 1990: Ponury żniwiarz. Ograniczenia w podróżach – ID-Czip, itd.
Następnie prezentacja stała się raczej ponura, bo kiedy to pokolenie odeszło, to byłyby w latach 80-tych i początku 90, gdzie jesteśmy teraz, większość tej grupy wiekowej odejdzie, to wtedy, stopniowo, będzie się zaciskać i to zaciskanie będzie przyspieszone. Stare filmy i stare piosenki zostaną wycofane, łagodniejsza rozrywka zostanie wycofana. Podróże, zamiast być ułatwiane dla starych ludzi … staną się bardzo ograniczane. Ludzie będą potrzebować zezwolenia na wyjazd i musieliby mieć dobry powód do podróży. Jeśli nie masz dobrego powodu, nie będziesz mógł podróżować, i wszyscy muszą mieć ID. Na pierwszy rzut oka będzie to legitymacja do noszenia przy sobie i trzeba ją pokazać, gdy pojawi się pytanie o nią. To było już zaplanowane, że później będzie opracowane jakieś urządzenie do wszczepiania pod skórę, które będzie kodowane by zidentyfikować daną osobę. Pozwoliłoby to wyeliminować możliwość fałszywych ID, a także by zapobiec stwierdzeniu: ‘zgubiłem moje ID’.

Trudności ws. tych implantów ID dotyczyły spreparowania takiego materiału, który pod skórą nie powodowałby reakcji na obce ciało – odrzucenie lub zakażenie, a to musiałby być materiał, w którym informacje mogą być rejestrowane i odczytywane przez jakiś skaner. Wymienił silikon, który w tamtym czasie uważany był za dobrze tolerowany. Służył on do powiększenia piersi. Kobiety, które myślały, że mają zbyt małe piersi, dostawały silikonowe implanty, i myślę, że to trwa nadal. Silikon był rozważany jako materiał w obydwu przypadkach … mógł przebywać w organizmie bez odrzucenia i jest w stanie zachowywać informacje pozyskiwane drogą elektroniczną.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Znalezione w e-skrzynkach

Przysyłacie listy (dzieki), czasem jakbyśmy byli wszechmocni i wszechwiedzący jak α & ω. Rzucamy więc kwestie i pytania na forum.

……………………………………………………………………………………………

Nagi szczęśliwy bo dojrzał wpisał ProtokolantSyjonu 1.1.2010
[…] Skala tego matrixa jest kurewsko przytlaczajaca. Znamienne jest, ze dopiero po moim wyjezdzie z Polski zdolalem sobie to wszystko poukladac. Zdjety znad glowy parasol michnikopropagandy, publicznej i prywatnej TV, odslonil prawdziwe zaplakane Polskie niebo. Stoje nagi, przestraszony ale szczesliwy bo znam juz oblicze tego dranstwa, ktore rujnuje nam kraj i doprowadza do zaglady calego swiata.

……………………………………………………………………..

Analiza nadesłał  Maciej Kucharczyk 31.12.2009
Witam, Krótka analiza wykazująca bezmyślność cytowania wersetu z Objawienia Św. Jana 13:18 „Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”
A więc mamy rewelacyjne odkrycie szóstek w kodzie kreskowym, na plastykowych kartach, systemach komputerowych oraz w symbolach bezrozumnych satanistów. Te rewelacyjne odkrycia zapewne były bardzo skomplikowane, czasochłonne i wymagające wielkich wysiłków intelektualnych i w ten sposób kwalifikują ich odkrywców do tego by nazwać ich zgodnie z wersetem pełnymi „mądrości” i „rozumu”. Zapewne kody kreskowe na towarach z hipermarketów są wyjątkowe – robienie zakupów w sklepie to przecież główny temat Biblii 🙂 🙂
A poważnie mówiąc to te rewelacyjne odkrycie są tak jaskrawe i widoczne dla ogółu ludzi, że wręcz głupoty trzeba żeby je skojarzyć z przytoczonym wersetem.
Wniosek jest zupełnie inny – treść tego wersetu jest znana od prawie 2000 lat, nic więc dziwnego, że są grupy/sekty/instytucje, które chciałyby przypisać sobie na siłę tą liczbę więc jej używają.
Szukać należy kogoś innego, kogoś kto do tej liczby nigdy by się nie przyznał, ukrywałby swoją ciemną przeszłość, głosił o sobie najlepsze rzeczy i cnoty. Do znalezienia kogoś takiego faktycznie trzeba rozumu i mądrości i dużej miary obiektywizmu. Pozdrawiam — M.K.
P.S. Jeśli jesteście obiektywni to możecie umieścić powyższą treść na swoim blogu z zachowaniem pogrubień, kursyw i koloru.

……………………………….

Nadesłał KS 2.1.2010
Szanowny Panie Doktorze – jesli znajdzie pan chwile czasu – prosze, niech pan zajzy na ten link. jest to strona z blogami ludzi, ktorzy maja wplyw opiniotworczy. Nazywaja siebie elita, sa wyksztalceni i inteligentni ale czestro „Inteligentni inaczej” .  http://klopotowski.salon24.pl/
Ja natrafilem przypadkowo na Klopotowskiego – facet robi ludziom wode z mozgow przywolujac jednoczesnie wartosci chrzescijanskie ktore jakoby posiadl. Ale sa tam tez ludzie, po  komentarzch ktorych, mozna sie zorientowac, ze maja jeszcze glowy otwarte. Jesli chce Pan dotrzec do ludzi – niech Pan budzi odurnialych intelektualistow. Niech im Pan uzmyslowi, ze intelekt jest darem Boga, charyzmatem z ktorego ich kiedys rozliczy – ze sposobu w jaki go wykorzystuja. Dar jesli nie sluzy dobru innych ludzi, a wykorzystywany jest do deprawacji-  jest strasznym narzedziem w reku grup Panu wiadomych. Stalin mial swoich poputczikow, to znaczy szczerze zaangazowanych ludzi wierzacych w idee komunizmu – oni byli mu potrzebni do zbudowania Imperium Sowieckiego Terroru. Bilderberg ma poputczikow w postaci wlasnie takich ludzi jak Pan KK. Ja mysle, ze on szczerze wierzy w bzdury, ktore pisze. Niech ich Pan budzi. ja dla takich ludzi jestem nikim. Nie mam tytulow, nie potrafie uzywac przeintelektualizowanych form. Jestem zwyklym robolem. Niech mu Pan wykaze jak smierdzacy jest jego sloik konfitur- to jego ostatnie wpis.

………………………………….

Nadesłał Kamil 1.1.2010

witam, od dłuższego czasu śledzę wasz blog i uważam że zrobiliście kawał dobrej roboty, odnieśliście niebywały sukces, min dzięki wam ludzie nie zamierzają się szczepić.
Na ślad tzw teorii spiskowych trafiłem powiedzmy 1,5 roku temu przez przypadek, wyszukiwarka prowadziła mnie od ukrytych znaków na banknotach, poprzez iluminatów, masonów aż do chmur chemicznych, szczepień itd.
wiele myślę na temat tego co się obecnie dzieje na świecie i ostatnio trapi mnie jedna myśl na którą nikt do tej pory chyba nie zwrócił uwagi.
oczywiście to są tylko przemyślenia, nie musza się wcale potwierdzić ale popatrzcie:
– ostatecznym celem tych tajnych ugrupowań jest rząd światowy i ograniczenie ludności do ok. 500 milionów, aby łatwiej było ich kontrolować
– na świecie prowadzona jest kampania szczepień, istnieją dowody na to, że szczepionki zawierają niebezpieczne substancje, więc ludzie niechętnie ( i słusznie) się szczepią
– jeśli z tego powodu DO TEJ PORY zaszczepiło się ok 2 proc. ludności (przy założeniu że na ziemii mieszka 7 miliardów to jest JUŻ to liczba 140 milionów)
– spekuluje się, że szczepionki zawierają mikroskopijne chipy, mające nas kontrolować
Nasuwa się więc pytanie: po co mieliby wstrzykiwać chipy osobom, które chcą unicestwić? A może w rzeczywistości przewidzieli oni opór ludzi i jest on zgodny z ich oczekiwaniami??
może w przyszłości jakąś straszną epidemię przetrwają tylko ci zaszczepieni?? ( po nadchodzącej wiośnie może być ich akurat 500 milonów!!). przetrwają oni, zaszczepieni, osłabieni przez chemię, zachipowani??? cel by się spełnił!!!!
trzeba się nad tym zastanowić, w każdym razie nie polecam szczepień, to zło z którym trzeba walczyć i nie tylko z tym. opór musi być na tyle wielki żeby żadne plany się nie sprawdziły.

………………………………………………

flavon nadesłał Robert 2.1.2010
Panie Piotrze, rozsyłamy Pańskie informacje gdzie tylko możemy, propagujemy je ze znajomymi wszędzie, każdą mozliwą i niemożliwą drogą, dokładamy także informacje o Codex Alimentarius, rozklejamy ulotki wszędzie gdzie przechodzimy. Mam nadzieje, że nasza energia nie pójdzie na marne. Myślę jednak, żę wróg zaatakuje z czasem ponownie. Mam pytanie, ja, moja rodzina, znajomi jemy suplement żywienia o nazwie Flavon, producentem jest Węgierska firma GéSz Gaál és Sziklás Kft, czy Pan ma jakieś informacje o tym produkcie ?

……………………………………………………………………………………………….

CODEX ALIMENTARIUS nadesłała Joanna Szuber 29.12.2009
Dziendobry, Co mozemy zrobic aby codex alimentarius nie przeszedl 31 grudnia 2009 ???  Napisalam do Pani Minister Kopacz. Jakie ” wy ” macie sugestie do akcji rzadowej i spolecznej? http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2421%3Awho-to-limit-our-vitamins-by-law-under-codex-alimentarius&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105

Komentarze 142 do “Wszystko zaczyna się sprawdzać (cz. 2)”

 1. hiub said

  Czy ktoś z was ma informacje odnośnie do CODEXU ALIMENTARIUS?, ponieważ nigdzie nie można znaleźć wiadomości czy Lech Kaczyński 31 grudnia 2009 roku podpisał go czy nie ?

  • mgrabas said

   jeszcze nie znalazłem, ale nowe akty prawne najszybciej publikowane są np. tu: http://www.abc.com.pl/aktualnosci-prawne , a w szczególności z zakresu zdrowia tu: http://www.abc.com.pl/akty-prawne-zdrowie

  • mgrabas said

   w międzyczasie udało się conieco znaleźć w temacie

   na początek tekst opublikowany 09.01.2007 r. na stronie Polskiej Federacji Producentów Żywności:

   Rozporządzenie UE nr 1925/2006 w sprawie dodawania do żywności witamin i składników mineralnych oraz niektórych innych substancji zostało opublikowane!
   W dniu 30 grudnia 2006 r. w Dzienniku Urzędowym UE OJ L404/26 opublikowano tekst rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie dodawania do żywności witamin i składników mineralnych oraz niektórych innych substancji.

   Rozporządzenie zacznie obowiązywać od dnia 1 lipca 2007 r.

   Żywność wprowadzona do obrotu lub etykietowana przed 1 lipca 2007r., która nie spełnia wymagań tego Rozporządzenia z uwagi na wcześniej obowiązujące wymagania krajów członkowskich, może być dostępna w obrocie do końca terminów przydatności do spożycia, jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2009 r.

   Rozporządzenie określa zasady dodawania do żywności witamin, składników mineralnych i innych substancji posiadających wartość odżywczą lub działanie fizjologiczne na organizm człowieka. Harmonizuje dotychczasowe przepisy ustawowe, wykonawcze lub administracyjne krajów członkowskich UE, tak aby zagwarantować skuteczne funkcjonowanie rynku wewnętrznego przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu ochrony konsumentów.

   Wymagania tego Rozporządzenia nie mają zastosowania do suplementów diety objętych Dyrektywą 2002/46/EC.

   Listy dozwolonych witamin, składników mineralnych i innych substancji wraz z wyszczególnieniem ich form chemicznych określono w załącznikach do Rozporządzenia, a także będą one wymienione wraz z dodatkowymi informacjami w publicznym Rejestrze Wspólnotowym.

   Zgodnie z postanowieniami art. 4 Rozporządzenia, nie można dodawać witamin i składników mineralnych do nieprzetworzonej żywności obejmującej w szczególności owoce, warzywa, mięso, drób i ryby, a także do napojów zawierających ponad 1,2% objętości alkoholu. Zakazem tym mogą zostać objęte dodatkowe kategorie żywności w świetle dodwodów naukowych oraz po uwzględnieniu wartości odżywczej tej żywności.

   W terminie do 19 stycznia 2009 r. Komisja może przedstawić propozycje maksymalnych dozwolonych ilości witamin i składników mineralnych, które mogą znajdować się w sprzedawanej żywności, z uwzględnieniem żywności oferowanej w formie skoncentrowanej lub odwodnionej. Przy ustalaniu tych ilości będą brane pod uwagę referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych dla danej populacji. Dodawanie witamin i składników mineralnych nie może naruszać zasad określonych w Dyrektywie 90/496/EC, w szczególności w zakresie % Dziennego Zalecanego Spożycia.

   Etykietowanie, prezentacja i reklama produktów zawierających dodatek witamin i składników mineralnych nie mogą wprowadzać konsumentów w błąd co do wartości odżywczej tych produktów, ani zawierać stwierdzeń lub sugestii, że zrównoważona i zróżnicowana dieta nie może zapewnić właściwych ilości składników odżywczych.

   Państwa członkowskie UE nie będą mogły ograniczać lub zakazywać handlu żywnością spełniającą wymagania Rozporządzenia i wspólnotowych aktów prawnych przyjętych do jego wykonania, poprzez tworzenie i stosowanie niezharmonizowanych przepisów krajowych regulujących dodawanie witamin i składników mineralnych. Rozporządzenie przewiduje dla krajów członkowskich możliwość wprowadzania uzasadnionych zakazów lub nakazów dodawania witamin i składników mineralnych do określonych grup żywności, jednak może to nastąpić wyłącznie w przypadku braku odpowiednich przepisów wspólnotowych i po powiadomieniu Komisji zgodnie z Procedurą Powiadamiania określoną w art. 12.

   źródło: http://www.pfpz.pl/nowosci/?id_news=222&lang_id=1

   a teraz konkretna próbka przepisów związanych z dyrektywą 2002/46/EC UE – tabela zmian dawek substancji szkodliwych dopuszczonych przez kodeks (zamiast dotychczasowych oficjalnie niedopuszczanych czyli zerowych) – z materiałów Sesji 2008 Komitetu KKŻ FAO/WHO ds. Ryb i Przetworów Rybnych (strona dostępna już tylko w archiwum Googli)

   _dodatek_________________proponowana ilość______dotychczas
   ==========================================================
   950 Acesulfame potassium_200 mg/kg_________całkowity zakaz
   951 Aspartame____________300 mg/kg_________całkowity zakaz
   954 Saccharin____________200 mg/kg_________całkowity zakaz
   955 Sucralose____________120 mg/kg_________całkowity zakaz
   Sulphites (220-
   225, 227, 228.
   539)_____________________30-150 mg/kg *)___całkowity zakaz

   *) dla częściowo przetworz. i dla całkowicie przetworz.

   dokument „CX/FFP 08/29/2 Sprawy skierowane do Komitetu przez Komisję Kodeksu Żywnościowego FAO/WHO i/lub inne Komitety Kodeksowe”

   źródło: http://209.85.129.132/search?q=cache:c7MKjJpoi8wJ:www.ijhar-s.gov.pl/komitet-kkz-faowho-ds-ryb-i-przetworow-rybnych.html+codex+alimentarius+projekt&cd=8&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

   • hjk said

    „Zgodnie z postanowieniami art. 4 Rozporządzenia, nie można dodawać witamin i składników mineralnych do nieprzetworzonej żywności obejmującej w szczególności owoce, warzywa, mięso, drób i ryby, ….”

    To akurat wygląda na dobre, zeby nie paskudzic dobrej żywności jakimiś dodatkami…
    Ale pewnie są tam dziesiatki innych podobnych i nie- przepisow – regulacji, typu jak na końcu w tabelce…

   • mgrabas said

    @ Hjk
    to tylko przykrywka, kolorowy papierek na zatrutym cukierku, żebyśmy łyknęli, bo przecież taki ładny z zewnątrz, a diabeł tkwi w szczegółach – jak np. propozycja zmiany: z dawki zerowej na proponowaną dawkę 300 mg Aspartamu E951/kg żywności itd. itd. itd.

   • hjk said

    juz tu chyba gdzies opisałem, ze chyba po czesci „legalizuja” w ten sposob to, co i tak od dawna robią, a podobnie chyba jest z ustawą o GMO

   • Margherita said

    A ten % Dziennego Zalecanego Spożycia wyliczany jest chyba na podstawie Psałterza Dawidowego (jak mawiał mój Dziadek). I oczywiście jest to zalecane spożycie dla jakiegoś bezpłciowego dziwolonga. Np podają w normach, że zaleca się spożycie 14mg żelaza/dzień dla człowieka. Ten co tę normę pisał, to chyba nigdy na lekcji biologi nie był. Widocznie chodził do takiej specjalnej szkoły, gdzie uczyli tylko o seksie, a o fizjologii już nie. Bo gdyby się taki specjalista od pisania norm zapoznał z elementarną wiedzą na temat człowieka, to by wiedział, że zapotrzebowanie na żelazo jest u kobiet większe niż u mężczyzn z dość oczywistych powodów. A brak żelaza i kwasu foliowego prowadzi do anemii, a w konsekwencji może doprowadzić do uszkodzenia serca. A to z kolei raczej uniemożliwia kobiecie posiadanie dzieci. I może tu jest pies pogrzebany…

 2. Jiri said

  W tym całym artykule w obu jego częsciach jest troche sprzecznosci np: najpierw ubrania beda bardziej wyzywajace a potem zanik kobiecości…Jakby ten kto to pisała był obłąkany i w kazdy mozliwy sposob chciał zniszczyć ludzkość…

  • hjk said

   sprzeczności są pozorne, czesto wynikają ze spojrzenia synchronicznego (równoczesnego), jednak gdy weźmiemy pod uwagę kolejność rzeczy, to w tym szaleństwie jest metoda: najpierw przez kuse stroje podkopac tradycyjna moralność, a potem jak sie rozbudzi żądze i zniweluje kobiecość, to skieruja sie one na wszystko: homo, zwierzeta, dzieci, rzeczy materialne, pieniadz, itd., spowoduje to ogólna rozwiazłość i chaos wszelkiego rodzaju, a o to „unym” chodzi.

   No ale o tym obłąkaniu już tu pisano, zresztą celem diabła jest bezsensowne, irracjonalne niszczenie, jako że oddzielił się od źródła miłości – Boga, więc pozostaje mu tylko szalona, ale pomieszana z jego straszną inteligencją nienawiść…

  • Ola said

   Jiri, tu chodzi o seks bez dzieci, ograniczanie populacji, też tak pomyślałam jak Ty przez chwilę kiedy tłumaczyłam, ale wszystko sie zgadza, pozdrawiam

   • Margherita said

    Z tym sportem to też jest trochę dziwne. Może to jest kwestia tłumaczenia, w końcu nie wszystko da się tak idealnie przetłumaczyć.
    Nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie. No, chyba, że się przesadzi, jak dzisiejsi sportowcy, żywieni chemią i wykańczani nadmiarem ćwiczeń. Ogólnie na zdrowy rozum to kobieta np tak zwyczajnie, bez popisów biegająca po parku jest lepszą kandydatką na matkę niż jej koleżanka spędzająca czas wolny na graniu w kolejną grę na kompie. Np kiedyś najwięcej dzieci rodziło się na wsiach, gdzie kobiety na bezczynność raczej narzekać nie mogły.
    Obserwuje się obecnie takie przesadzanie ze znaczeniem wyników na zajęciach WF. Już nie chodzi o to, żeby poprostu przyjść na lekcję (tak jak za czasów moich Rodziców). Teraz się liczy wyżej, szybciej, dalej. Skutek jest taki, że ze 40% uczniów na WF nie chodzi. Może to miał autor na myśli?

   • hjk said

    z tym sportem rozumiem to tak w duchu Arystotelesa: wg niego kobiety zajmują sie gospodarstwem domowym i domem (czego nieodlacznym „elementem” sa przeciez dzieci), czyli ekonomia (oikos- dom gr.), mezczyzni jego zaopatrywaniem i polityką,a jak trzeba wojną i walką, czego namiastką w czasie pokoju i przygotowaniem zarazem był wlasnie sport. Zajęcie mlodych kobiet i dziewczyn sportem to wyciagniecie ich z domu, gdzie ucza się od matek gospodarowania, gotowania, prowadzenia domu, przyjmowania gości, opieki nad dziecmi, leczenia domowymi sposobami, itp., itd. Potem sa niezdolne zajmowac sie domem, zaczynaja konkurowac z mezczyznami, staja sie niekobiece, niepociagające, daja tylko sex, ale nie daja ciepla, oparcia, itd. czyli kobiecości, nie chca miec dzieci, nie umieja stworzyc domu,staja sie singielkami, a o to chodzi unym…

 3. mary said

  http://wiadomosci.onet.pl/2104574,12,panika_w_usa_zamknieto_terminal_lotniska__bo_mezczyzna_przeszedl_po_niewlasciwej_stronie,item.html no podkrecaja spirale strachu i jeszcze bardziej ograniczja wolnosc i ponizaja ludzi. Strach latac -co odprawa na lotnisku to napromieniowanie – ci, ktorzy lataja maja szanse podzielic los dzieci Sefardyjczykow

 4. sikorka-bogatka said

  Dla dociekliwych podsyłam adres bloga, gdzie znaleźć można trochę tłumaczeń z oryginału przepowiedni Nostradamusa na temat grypy, spisku i ataku „ciał nadrzędnych przeciw podrzędnym”, HAARP i przyszłych rozgrywek. Niektórzy może znajdą tam podpowiedź jak się ochronić i na co postawić. Myślę, że pan Bein jest na drodze do odkrycia tego sposobu.
  Adres: http://pytyja.blox.pl/html

 5. Pelagia said

  po co schowaliście nr konta bankowego ?? do tej pory nie było kasy, ale za jakiś czas bede miała, to parę groszy wpłacę. trochę cierpliwości proszę dla biednych ludzików

  • gustaf said

   Jeśli możesz , jeśli Ciebie stać ,to nabyj (drogą kupna) płytkę na allegro . Jak nie chcesz odbierać, to nie musisz, prawda?
   Ale tam pewnie znajdziesz, jak dostarczyć pieniążki. Nawet jeśli w końcu z zakupu zrezygnujesz to nr. konta przeczytasz i wpłacisz ile chcesz.
   A płytką przecież możesz obdarzyć jakiegoś nieufnego i dobry uczynek uczynić.

   • mgrabas said

    na aukcjach Allegro użytkownika grypa666 też nie było n-ru konta, a teraz nie ma nawet aukcji tego użytkownika, czemu?

   • gustaf said

    Z tego co widziałem pb prosił Marka o naprawkę w tym i z kalendarzem, kalendarz już jest , teraz jeszcze toto naprawią , może czasu brakuje na wszystko?

  • gustaf said

   Przepraszam , sam sprawdziłem i już toto nie zadziałało , ale kalendzrz powrócił ( na dole po lewej) to pewnie wezno zacerujo dziure w tej skarpetce i wystawią do napełniania.

 6. ALFA said

  NO I KTO ZAPOCZĄTKOWAŁ TERRORYZM i MAMY TĄ AL-KAIDĘ
  http://blogmedia24.pl/node/22106

 7. ALFA said

  Stanisław Witkowski
  ŻYDZI,PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ ! ! !

  O przestępstwach żydowskich w II Rzeczypospolitej i obecnych planach wobec Polski czyli kto ma płacić za holocaust

  Wydawnictwo OJCZYZNA

  Warszawa 1994

  Warszawa ul. Nowogrodzka 25/35

  00-511 Warszawa tel: 628-5522
  http://www.papurec.org/related/przestancie.html

  to co robią to nie wolno mówić ,ale oni każdy naród mogą poniżać,a zwłaszcza POLSKĘ.

  • dario said

   alfa zapamiętaj żyd nigdy nie mówi prawdy i dlatego my nigdy z nimi się nie zgodzimy to jest jak ogień i woda nie do pogodzenia zwróć uwagę że każdy żyd podszywa się pod inne nazwisko a ma to właśnie z tym związek zawsze ściema i kamuflaż to jest ich podstawowe można powiedzieć przykazanie

   • dario said

    zobaczcie na liste żydów praktycznie cała elita w polsce ma ukryte nazwiska ty myślisz że to polak ale to nie jest prawda a gdy się zorientujesz co jest grane jest już za póżno kasa ukradziona u nas mówią na to wyprowadzona a żyd się cieszy bo znowu cię przechytrzył i wycyganił (zobacz kto ciebie reprezentuje w sejmie w tym kraju) http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm

   • ALFA said

    @Dario a wiesz jak żydzi uczą swoje dzieci jadąc do szkoły to śpiewają:
    CAŁY ŚWIAT NIENAWIDZI ARABÓW A NAJWAŻNIEJSZYM JEST KAŻDEGO PO KOLEI ZABIĆ
    wiesz to jest kraj chory I TO CIĘŻKO CHORY ,który potrzebuje PSYCHIATRII
    jak tak można uczyć dzieci i musimy to uświadamiać naszym dzieciom co jest dobre a co złe.I kto to jest żyd.I uczyć ich prawdy nie okłamanej historii.Tyle jest na internecie o prawdzie.Ale nie każdy,żyd jest zły .Ale ucierpieli ci najbiedniejsi ,a to zrobili bogaci żydzi!!!,aby zarabiać dalej na nich.

   • feli said

    Polecam: „Jak rozpoznac Zyda”

    http://solowiecki.boom.ru/jak_rozpoznac_zyda.html

   • dario said

    większość ludzi w polsce jest zwiedziona przez nich nie wiedząc kim tak naprawdę są i kogo reprezentują mam tu na myśli choćby ostatnich prezydentów w RP i wielu innych ukrytych pod polsko brzmiącymi nazwiskami aby nas w błąd wprowadzić i okłamać

 8. kasia said

  http://wiadomosci.onet.pl/2104714,11,szczepionka_przeciwko_swinskiej_grypie_byla_testowana_na_polakach,item.html
  Trzeba to naglosnic!!

 9. Mariuszsz said

  Teraz wiem dlaczego tak niewygodne jest Polskie Radio a zwłaszcza Trójka !

  • gustaf said

   Dla kogo niewygodne???
   Toć ,jak byś nie włączył to o Izraelu , „dobrych i mądrych” Żydach.
   Zdolnych takich i pracowitych.
   Nawet jeśli noszą polskie nazwiska.
   A jak zapytasz znajomych , to jesteś oszołom , bo nikt nie zna żadnego żyda, a jak zna jednego to on „taaaki sympatyczny”
   Ja do niedawna byłem stałym fanem trójki , ale teraz nie da się słuchać.
   Nie ma dobrze z mediami , są tylko polskojęzyczne.

  • monitorpolski said

   Zgadzam się z Gustafem. Dawna „Trójka” pozostała tylko z nazwy.
   W Polsce nastąpiło wrogie przejecie mediów – „prywatyzacja” to tylko kwestia czasu. Podobnie jak w Hollywwod jest już monopolizacja właścicieli – wywodzą się oni z jednej grupy społecznej.

   • Wojwit said

    @Monitorpolski

    Nie społecznej a narodowościowej! Zresztą są bardzo „aktywni” nie tylko w produkcjach filmowych czy telewizyjnych.

    „Żydowskie trolle na Internecie
    Opublikował/a Marucha w dniu 2010-01-04 (poniedziałek)

    Osoby jako tako rozgarnięte od dawna podejrzewały, iż fora internetowe niekoniecznie odzwierciedlają spektrum poglądów społeczeństwa, a to z powodu nie tylko cenzury, ale i zalewania ich przez zawodowych i półzawodowych żydowskich spamerów, centralnie sterowanych zarówno przez władze Izraela, jak i różne żydowskie organizacje typu ADL. Jednym z powołań życiowych owych kundli jest śledzenie na Internecie wszystkich miejsc, gdzie toczy się jakakolwiek dyskusja i zakłócanie jej na różne sposoby. Typowe miejsce, gdzie żydowscy spamerzy mają swobodę działania, to np. polskojęzyczny Onet.pl, gdzie żaden artykuł zawierający coś pozytywnego o Polsce lub Polakach (czy dowolny artykuł o Kościele) nie przejdzie bez zalewania go gnojem.

    Bodajże po raz pierwszy w Polsce otwarcie napisał o tym kilka lat temu Kataw Zar na łamach “Najwyższego Czasu”, ale oddźwięku specjalnie nie było, choć sprawa zorganizowanego systemu dezinformacji i wpływania na opinię publiczną powinna chyba poruszyć każdego myślącego człowieka.

    Na szczęście wiedza o żydowskich metodach rozsiewania dezinformacji wydaje się poszerzać i przestaje być klasyfikowana jako jeszcze jedna “teoria spiskowa”. I tak, w ciekawym artykule o prawie do krytykowania Izraela:
    http://tpmcafe.talkingpointsmemo.com/talk/blogs/d/r/dr_goldstein/2010/01/holding-israel-accountable-is.php
    autor napisał wyraźnie:
    This article is my personal opinion. I have no doubt it will be criticized, largely because Israel uses professional Internet trolls to spam opinions like this one. I have left the comments option turned on so you can see what I am talking about.

    W wolnym tłumaczeniu: “Artykuł ten wyraża moje osobiste poglądy. Bez wątpienia będzie krytykowany, głównie ponieważ Izrael używa zawodowych trollów internetowych do zalewania spamem wypowiedzi takich, jak moja. Zostawiłem otwartą możliwość dodawania komentarzy, aby czytelnicy mogli zobaczyć, o co mi chodzi”.

    Koniecznie warto zapoznać się też z artykułem:
    http://www.muzzlewatch.com/2009/07/14/that-angry-commenter-on-your-blog-may-actually-be-working-for-the-israeli-government/
    którego autor opisuje, jak izraelscy zdemobilizowani żołnierze i studenci otrzymują zapłatę za udawanie, iż są “zwykłymi” internautami i zostawianie proizraelskich wpisów na znanych witrynach – Twitter, Facebook, Youtube etc.

    A oto izraelskie strony, mówiące same za siebie:
    http://www.kibush.co.il/show_file.asp?num=34520
    http://www.giyus.org/partners.html

 10. Zorrro said

  Co do kodów kreskowych z liczbą wprowadzającą 666 to chcę powiedzieć krótko: odkryto takie liczby (system szóstkowego wartościowani tj A-6, B-12 C-18 itd przez ich sumowanie) w nazwisku Cezar Nero, Computer, Mark of Beast (znamię bestii) tak też się nazywa główny komputer U Europ.), Bil Gates, Lateinos ( star.rzymianin), Stur (bóg babiloński) i dziesiątki tysięcy w różnych językach i czasach. To znaczy, że świat od dawna jest naznaczony znamieniami zła, ale świat Boga w Trójcy ma także znak: jest nim 333 jako tajemnica trynitarna wcielenia się Boga Jezusa Chrystusa w celu odkupienia z niewoli szatańskiej człowieka!!! Żyjemy zatem w swiecie dwubiegunowym i nie powinniśmy się obawiać np używania przedmiotów z takimi kodami, jeśli świadomi jesteśmy w jakim systemie one funkcjonują i kto na nich trzyma łapę. Gorzej, jeśli np. zakupy w hipermarketach zaczynają zastępować praktyki duchowe, dając iluzoryczne spełnianie się, pseudo radość itp. Także bezrefleksyjne uczestniczenie w przestrzeni medialnej (jest już w Polsce ponad 100 kanałów TV w j. polskim) czy w kinie, myśli filozoficznej, uniwersyteckiej – wszystko to jest branie znamienia bestii (a liczba to człowieka) na czoło, ośrodek myśli. Jeszcze jedno spostrzeżenie: w łacinie „6” -to sex (podobnie w innych europejskich językach) czyli płciowość – to jest ta tajemnica ale po trzykroć – daje po trzykroć sex, czyli seksualną deprawację, rodzaj zwierzęcego uzależnienia od seksu. Dlatego w mediach jest tyle seksualizacji. To są znamienia szatańskie jakie człowiek bierze na rękę (wszelkie praktyki zaspokajania siebie w sposób nadużywający i deprawujący) i na czoło wszelka filozofia uchwytująca świat, od indywidualistycznych po uniwersyteckie sposoby jej opisu. Zatem same kody kreskowe dla czxłowieka wiary jeszcze nie są szkodliwe. Szkodliwe jest świadome wybieranie w/w praktyk jako alternatywy dla praktyk religijnych w tym przede wszystkim Miłości do Chrystusa i Matki Jego!!! Zaś chipy są o tyle niebezpieczne o ile wpływają na „zmuszenie” woli człowieka do wybrania przestrzeni opisanej przez znamię 666. Żyjemy w czasach Antychrysta Osobowego a to jest jego sieć od dawna przygotowywana – większość ludzkości już te znamię zła przyjęło… tylko w szczerej MODLITWIE jest jedyna nadzieja… mam wiele jeszcze do powiedzenia, ale mało tu miejsca…

  • 1o0 said

   Jeszcze ‚www’…’w’ w alfabecie hebrajskim odpowiada ‚6ste’.

   • hjk said

    dobrze ze w polskim ‚w’ jest gdzies na końcu w alfabecie i nijak sie nie da z tego wykrzesac tej liczby…
    No ale na klawiaturze w kompie jest pod 2 i 3, a jak wiadomo 2×3 =6 …

    lecz mozna pisac adresy bez www i działa…

  • gustaf said

   Jako niezależny religijnie się wypowiem.
   Szatan , czy Lucyfer od zawsze mąci i to we wszystkim.
   Jeśli chodzi o informację, to grzebie w pismach , Świętych też.
   Ale też próbuje wciskać swój diabelski „oręz” w ręce ludzi.
   Dla mnie numerologia ,to jakieś takie podejrzane.
   Ja nie znam „mądrzejszych” od siebie, nie mam autorytetów „moralnych” wśród ludzi, nie mam tych dylematów, który z tych „purpuratów” jeszcze jest po mojej stronie. Instytucje religijne mam po prostu w dupie.
   Wychowałem się „regionalnie” w wierze katolickiej, odrzuciłem firmową nadbudowę i mam jednego Szefa. Nie bulwersuję się i nie muszę przejmować zapijaczonym proboszczem, kolaborującym z bezpieką biskupem, pedofilnym kardynałem, handlującym kradzionymi samochodami i narkotykami kapelanem czy przeszłością nazistowską kogoś tam. Nie interesują mnie i nie szukam innych wzorców.
   Mam swój– „surowy”.
   Nie rażą mnie wycieczki religijne , nie przyłączam się do krucjat przeciwko , ani za . Każdego , w tym i mnie prowadzi jego Bóg i jego Anioł Stróż.
   I do wszystkich tutaj: Niech Was Bóg prowadzi !!!

   • kojak said

    Gustaf, tutaj podpisuję się rękoma i nogami. Mam niemal identyczne podejście.

   • Margherita said

    Ja też tak mam! Z tym, że przestałam być katoliczką z przyczyn filozoficzno-etycznych. Nie uważam, żeby słusznym było wartościowanie czynów człowieka ze względu na przedmiot czynu (jak w katolicyzmie). Sądzę, ze słuszne jest wartościowanie ze względu na motyw działania. Reszty w zasadzie nie zmieniałam. Poza tym stosunek do wszelkich chrześcijan (obojętne jakiego wyznania) mam pozytywny. Jeżeli ktoś jest katolikiem, to widocznie uważa, że tak jest dobrze. Także nie uznaję żadnego z ludzi (zwłaszcza żyjących!) za autorytet, choć sądze, że wielu jest mądrych i warto przemyśleć, co mieli do powiedzenia.

    A tak do wszystkich spierających się o „lepszość” którejś z religii: Jeżeli Kowalski wyznaje religię X, to automatycznie Kowalski MUSI uznawać, że jego religia jest „najlepsza”, bo żadna ze znanych religii nie dopuszcza innego poglądu.

   • hjk said

    troche sie mylisz, etyka katolicka bierze pod uwage nie tylko materie (przedmiot), ale i intencje (motyw), a nawet słusznosc (stosownosc, wlasciwosc wykonania)

    a co do religii ta moze byc najdoskonalsza, jednak zawsze wymaga zaangazowania, a jesli tego brak, to i tak moze nic nie dac…

   • Wojwit said

    Ale jest tylko jedyna prawdziwa religia, wlaśnie katolicka. Tylko w Kościele jest pełnia poznania prawd wiary. A ekumenizm to raczej ekumaniactwo. Szczególnie jeśli nie dotyczy powrotu na łono Kościoła schizmatyków, tylko prób pogodzenia ognia z wodą – wiary w Chrystusa z diabelskimi kultami i wprowadzenia synkretyzmu (trochę z tego, trochę z tamtego – tu dajmy na to katolickie pieśni a tu jakiś pląs, czy woo-doo, albo menora zamiast albo przed krzyżem…), a to jest najprzystępniejsze (bo przyswajalne)podawanie kłamstwa – razem z prawdą. A wiec stworzenia fałszywej religii.
    Odsyłam do:

    http://breviarium.blogspot.com/
    =================
    od pb: katolicy twierdza ze ich wiara jedyna sluszna i prawdziwa, prawoslawni ze ich, muzulmanie ze ich, new age-owce ze ich, masoni ze ich itd itd a diabel rece zaciera

   • Zorrro said

    Do Gustafa: mam nadzieję, że Boga, Jezusa Chrystusa i Jego i naszą Matkę kochasz mniej surowo…z jakości tej miłości wszak będziemy rozliczani!!!!

   • gustaf said

    @ Zorro i inni./ hjk zwłaszcza
    Ja nie muszę kochać Kościoła , ani nienawidzić.
    Ja mogę nienawidzić grzechy Kościoła .
    Z tym , że Kościół — to religia i „gusła”…
    Mowa o każdej instytucji.
    Ja wpisałem się pod hasłem „WIARA”, a nie – religia
    Rozróżnienie różnicy różnicuje różnicę.
    @ Wojwit przepraszam ,doczytałem do „prawdziwa” i stop : bełkotu nie skomentuję / proszę nie odpisuj…
    @Zorro , tak sam mam taką nadzieję i dzięki

   • Wojwit said

    Nazywasz bełkotem nie tyle moje osobiste zdanie, co całe magisterium Kościoła do sławetnego Soboru Watykańskiego II. Brawo! Myślisz,ze pisałbym na tak poważne tematy mając za podstawę wlasne widzimisię?

   • gustaf said

    skoro pytasz…
    Mając za podstawę własne widzimisię piszesz nie na temat

   • Wojwit said

    A pod podany przeze mnie adres bloga nawet nie zajrzałeś? Prawda?
    Prawdziwy typ nordycki i bez mydła jest czysty, a człowiek tak mądry jak ty, pewnie już więcej wiedzy nie potrzebuje? To, co masz wystarcza wszak, by liczące dwadzieścia wieków nauczanie Koscioła podsumować jednym słowem – bełkot! Prawdziwy z ciebie arbiter sapientie. Wiesz, w talmudzie piszą o takich rabinach, co to z samym Panem Bogiem wygrywali dysputy! Kariera przed tobą! Nie odpisuj więc mnie, niegodnemu.

   • gustaf said

    Do Boga się po prostu modlę, a nie dyskutuję .Resztę możesz doczytać w pierwszym wpisie .”Instytucje”, ich „ewolucje”,i ich pisaniny mam po prostu w dupie. Czytaj uważnie !!! dlatego też jesteś o lata świetlne od tematu.

   • Wojwit said

    Ale pogrzeb, to pewnie chciałbyś mieć katolicki? Podobnie z chrztem dziecka, nie?
    Tylko w nauce, to instytucja Kościoła ci śmierdzi.

   • gustaf said

    Ale ,żeś się mendo uczepił :))
    Prawdziwie po kat olicku, jakbyś mógł , Tobyś zabił, nie?
    Dlatego właśnie odrzucam Kościół, że faszyzmem, i taką tolerancją zalatuje. Śmierdzi to dobre słowo , zważywszy tendencje i preferencje :))
    Ja wierzę w Boga , a Ty grzeszniku w kościół

   • Wojwit said

    No, toś się do końca odsłonił! Ja wiem, ze jestem starym grzesznikiem i bez twoich wpisów. A ty jesteś teraz w tym miejscu, gdzie był ten faryzeusz modlący sie w synagodze. Poza tym, po co miałbym cię zabijać? Odrzucając pełnię Objawienia (tę dostepna w Kościele) sam się zabijasz – zatracasz na wieczność. Zawróc, póki czas. Może i ja zdążę…

    P.S. Jako dobry uczynek. Płyn Lugola, o który pytałeś, czy ktoś zna skład, to jodek w jodku potasu – JKJ.

   • gustaf said

    Dzięki za lugola.
    Po to się odsłaniałem, żeby być odsłonięty.
    A w Boga to i tak wierzę .
    Tyle że bez „pomocy”
    Bóg zapłać za dobre słowo

  • annah said

   Do Zorrro.
   Możesz podac pozycje z ktorych korzysales dochodzac do tej wiedzy. O czesci ksiazek wzmiankowales, podaj tytul, autora… Sa tego warte.
   pozdr.

   • Zorrro said

    x Gobbi „Do kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej”
    Anna „Boże wychowanie” t. 1,2,3,4
    Maria Valtorta „Poemat Boga człowieka” około 14 tomów
    ważne! M. Valtorta „Koniec czasów”
    Vassula Ryden (prawosławna mistyczka) „Prawdziwe życie w Bogu” tomów ok.16,
    ale przede wszystkim Ewangelie i „Apokalipsa” także listy n. testamentu.
    Wiara Katolicka jest najbliżej czystej prawdy inne religie są zubażane aż po czyste pogaństwo mimo to wszyscy jesteśmy jednym Kościołem jeśli uczciwie żyjemy w zgodzie z sumieniem. („Dominus Jesus ” – kard.Ratzingera) Choć obowiązkiem każdego człowieka jest szukać pełni PRAWDY. Dlatego to nie Bóg potępia tylko człowiek sam siebie przez hodowanie buntu w sobie wobec Prawdy!!!

   • annah said

    A na ktorym roku konczy sie ostatni przetlumaczony tom Vasuli ?
    Waltorty znam Poemat ..- moja ulubiona lektura czytalam ze cztery razy czesto łaczac z okresami liturgicznymi w kosciele. Do tej drugiej nie dotarlam jeszcze. Tak czulam, ze chowalismy sie na tej samej strawie duchowej.
    Potrzeba duchowego zaangazowania wielu, jakiejs krucjaty modlitewnej by spelnila sie obietnica Jezusa dana siostrze Faustynie Kowalskiej „Polske szczegolnie umilowalem(..) jezeli posluszna bedzie woli mojej wywyzsze ja w potedze i swietosci”
    Mysle ze z czasem rowniez na tym blogu mozna zorganizowac jakas nieustanna margaretke w intencji Ojczyzny, o wiernosc Bogu. A reszte zawierzmy Jemu, przez Ducha poprowadzi dalej swoje dzieci.

 11. hjk said

  zacytowany kamil napisał:
  „- spekuluje się, że szczepionki zawierają mikroskopijne chipy, mające nas kontrolować Nasuwa się więc pytanie: po co mieliby wstrzykiwać chipy osobom, które chcą unicestwić? A może w rzeczywistości przewidzieli oni opór ludzi i jest on zgodny z ich oczekiwaniami?? może w przyszłości jakąś straszną epidemię przetrwają tylko ci zaszczepieni?? (po nadchodzącej wiośnie może być ich akurat 500 milonów!!). przetrwają oni, zaszczepieni, osłabieni przez chemię, zachipowani??? cel by się spełnił!!!!”

  No tak, w takiej sytuacji nic, tylko sie zaszczepić…)))
  Lećmy szybko, bo jeszcze zabraknie tych scypionek i pomrzemy od strasznej zarazy…

  Jeśli rzeczywiście chipują ludzi w szczepionkach, to odpowiedz na ten problem jest taka, ze nie wiadomo, co „po drodze” do swych paranoidalnych „celów” zamierzają: moze najpierw chcą chipy wypróbować, może przeprowadzic jakies badania za ich pomocą na szerokiej populacji, może zbadać podatność osobnika na jakieś ew. sterowanie i kontrolę, może chcą z zaczipowanych zrobić jakichś zombie dostarczających jakiejś energii jak w „Matrixie”,itd.

  Nie jest wcale powiedziane, że WSZYSCY zachipowani maja zginąć, a moze chodzi o to, że to NORMALNYCH, niezachipowanych ma zostać 500 mln, a reszta z chipami będzie gdzieś wegetowała w jakichś podziemnych bunkrach czy bazach „koncentracyjnych” i pracowali tam jako niewolnicy na potrzeby NWO za minimum pożywienia? Wtedy też rozwiązałby się problem „przeludnienia”, bo tak naprawdę nie chodzi o ilość ludzi, tylko o ich konsumpcję. Nie trzeba ludzi exterminować, tylko wpedzić ich jak bydło do obozów, dać miskę zupy i zagonić do niewolniczej pracy jak w chinach, a problem sie rozwiąże. Niemcy i sowieci już to wypróbowali, dlatego chiny to ulubiony model NWO, jako ich twórcze połączenie.

  • Mariuszsz said

   Korea Północna „ćwiczy” takie rozwiązania.

  • 1o0 said

   No ale czipy wlasnie moga okazac sie nieocenionym dla nich narzedziem ‚wylaczania’ ludzi jetzeli faktycznie zawieraja trucizne…Pozatym patrzac na ich medialne propagandy szczepionek, nie wydaje mi sie ze liczyli za zasczepi sie max 2% ludzi, przy dobrych wiatrach…;p Po prostu sie przeliczyli i beda gotowali nam kolejne ‚niespodzianki’…To tylko ludzie, w dodatku psychopaci…Oni tez ucza sie na bledach, teraz nie popelnili bledu z 1976roku i nalozyli immunitety na firmy farm., nastepnym razem moga nie popelnic bledu jaki popelnili teraz i ocenzuruja internet…

   • Ola said

    1o0, czipy mają byc rzeczywiście po to , żeby wyłączyć człeka np kiedy nie chce się dostosować do systemu: konto bankowe – wyłączone, ID – wyłączona, opieka zdrowotna – wyłączona itd, nie będzie wolno stawiac najmniejszego oporu, i to wszystko, i człek jest nikim, w odstawce. pozdrawiam

  • monitorpolski said

   Pamiętasz co robili naziści? Tatuowali numery na więźniach, mimo że wiedzieli, że pójda do gazu lub zginą z chorób. Chipowanie to pociąg satanistów do porządku, numerków – teraz przejawia się to w „komputeryzacji” i zbieraniu danych. Chcą wiedzieć czy ich wrogowie jeszcze żyją czy nie. W chipie są informacje jakiego typu szczepionki delikwent otrzymał, a stąd jak długo pożyje. A propos numerków, ktoś tu na blogu pisał o numerach w numerze pesel, że ponoć zawierają informacje o rasie? Jeśli tak jest to należałoby założyc sprawę kryminalną tym, którzy to wymyślili – i to jak najszybciej. Rasizm jest przestępstwem w Polsce.

   • hjk said

    co do „numeromanii” unych, to ciekawe czy mozna sobie wyobrazić współczesne państwo bez niej?
    Odp.: mozna, pesel i inne tego typu „numerki” to przezytek z czasów kiedy nie było kompów i informatyki, a oczywiście w systemach totalitarnych było/jest to narzedzie upodlenia czlowieka.

    Kiedy teraz mamy komputery, to imie, nazwisko i data urodzenia (ew.imie ojca czy matki) wystarczy do kompletnego zidentyfikowania, bo literom odpowiadaja kolejne cyfry. Istnienie NIPow, pesli, itd. to skutek lenistwa instytucji i programistów (chyba ze tkwi za tym zła wola), powinni sie tym zajac jacys obrońcy praw człowieka, RPO, itp.

   • hjk said

    zastanawiam sie natomiast nad dowodami osobistymi (bo paszport chyba ma sens taki, ze niby w obcym kraju w razie czego stoi za mna powaga własnego kraju, oprócz podobnego totalitarnego jak dowody): czy to nie narzedzie totalnej kontroli i zniewolenia, czy konieczny gadzet ułatwiajacy zycie we wspołczesnym państwie. Zastanawiam sie tylko, jak dawniej ludzie przezyli i podrozowali tyle tysiecy lat bez dowodow i paszportow?

  • jerzy said

   Piszesz: „…może w przyszłości jakąś straszną epidemię przetrwają tylko ci zaszczepieni??”.

   Jeśli szczepionki zawierają w swym składzie skwalen, powodujący atak sił obronnych organizmu na swoje własne tkanki – i toksyczny związek rtęci jako adjuvant, to jak mogą zaszczepieni tą toksyną przetrwać – dzięki zaszczepieniu się – jakąś hipotetyczną przyszłą epidemię?

   Będą właśnie bardziej narażeni, ich system odpornościowy będzie bowiem osłabiony. Czyż fakty nie potwierdziły tego? W Szwecji pod koniec października 2 osoby zmarły na grypę A/H1N1, a w tym samym czasie 7 osób zmarło wkrótce po zaszczepieniu. A przecież był to dopiero początek szczepień masowych w Szwecji. Potem szwedzkie „merdia” przestały informować o zgonach poszczepiennych.

 12. hjk said

  http://wiadomosci.onet.pl/2104714,11,szczepionka_przeciwko_swinskiej_grypie_byla_testowana_na_polakach,item.html

  no ładnie…

  „Szczegóły w dzisiejszym „Superwizjerze” TVN o 23:15. Dziennikarze przypomną także, jak wyglądały badania kliniczne innej szczepionki sprzed kilku lat – przeciwko ptasiej grypie.”

 13. krytyka said

  nie interesuje mnie krytyka kto za kto przeciw itd. ja wam napisze dwa hasla i pare stron to czy ktos w to wierzy czy nie jego sprawa wg mnie podam wam prawde kto chce niech szuka na youtube.com i wpisze alex collier pl oraz arizona wilder pl polecam także quantumfuture.net oraz ukrytesprawy.org davidicke.pl zwlaszacza forum pora zaczac szukac kto jest wysoko za to odpowiedzialny polecam takze wyklady david icke oraz alex jones
  wiedza wymaga wysilku nikt nie mowi ze na tacy zostanie podana trzeba kopac tony smieci przerzucic miec wrazliwosc wnetrza by do pewnych rzeczy dojsc nikt nikogo za reke nie bedzie prowadzil kazdy ma prawo wierzyc w co chce i wg tego zyc
  ======================
  od pb: zadnych ton nie trza przerzucac, google „wolfgang eggert petition”

  • hjk said

   „kazdy ma prawo wierzyc w co chce i wg tego zyc”

   No nie każdy chyba, przesadziłeś trochę, i nie we wszystko, no bo co np. powiedziec o pedofilach, zlodziejach czy mordercach? Oni też wierzą w coś i chcą tak żyć…

 14. jerzy said

  Pouczjąca lektura.

  Widzę ścieżkę wyjścia z tej sytuacji. Ale jest ona wąska i mocno stroma. Tylko dla śmiałych;

  Mamy mózgi wykorzystane i używane tylko w 10% – powiadają znawcy przedmiotu. Pozostałe 90% czeka uśpione do innych czasów.

  Te czasy nadeszły. Trzeba te proporcje odwrócić.

  Bo jak nie, to będzie żle.

  A jak?

  Jest to możliwe. Nie będę nikogo pouczać, bo każda osoba musi znależć swoją własną drogę, odpowiednią dla siebie. „Szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a Wam otworzą”. Jest to szansa, bowiem w przeciwnym obozie mają mózg wykorzystany tylko w 5% (zaokrąglając), analizując ich strategię i jej wykonanie.

  • monitorpolski said

   Większość to nie wykorzystuje nawet 1%…
   ==============
   od pb: jak wykorzystac cos czego ni ma?

  • Martin said

   Jerzy może napisz w jaki sposób używać więcej niż 10% mózgu?
   Ciekawe zagadnienie.

   • jerzy said

    Analizuj od tej pory pilnie moje posty 😉 .
    Moje – i ewentuanie Cesarza Ferdynanda Trzeciego 😉 . Znajdziesz w nich pewne wskazówki, rozsiane jak rodzynki w cieście.

    A co łakomczuchu, chcesz wcinać garściami same rodzynki? A ciacho to co?

    Jeśli Ci napiszę i odsłonię tajemnicę, nigdy nie znajdziesz własnej ścieżki.

    Pociesz się jednak; ona istnieje 🙂 .

   • gustaf said

    Można stymulować implantem rfid

   • hjk said

    bravo gustaf – strzał w 10 z tym rfid – dzienna dawka śmiechu…)))

   • gustaf said

    @ Martin
    Nie gniewaj się , to taki żarcik…
    Skąd wiesz, że jesteś w grupie 10-cio procentowych?
    No , bo od razu planujesz taki „awans”?
    Taki „motoryzacyjny” przykład. Jak myślisz na jak długo starczyłoby silnika , gdybyś na jedynce ,na maksymalnych obrotach sobie jeździł ?
    Znam autentyczny przykład kobiecinki , nowego prawa jazdy z małego miasteczka , gdzie wrzucenie II biegu -to sprawa desperacji, nowego samochodu, i weekendowej wycieczki (tydzień po zakupie) :))
    Pisałem , że włosy blond? Nie? Bo po zagrzaniu silnika posłuchała porady, żeby dolać wody i dolała… pod pokrywę zaworów , do pełna :))

   • hjk said

    a znasz o takiej co zgubiła silnik, jak samochód stanął w trasie? Bo podniosła klapę maski i go tam nie było…)))

   • gustaf said

    A bagażnik zapchany jakimś złomem? :))

   • gustaf said

    Pierwsza część „żartu”, to autentyk, chłopaki 3 tygodnie w serwisie diagnozowali dziwne grzanie się silnika( w ramach gwarancji) i nie mogli dojść , czemu kobitka przyjeżdżała a wszystko co czerwone się na konsoli pali, ćwiczyli różne wymiany, objeżdżali autko i nic./ Wyszło dopiero, jak babeczka POWIOZŁA jednego z nich w miasto, wrócił siny :))
    Druga część zasłyszana :)) ,jakiś „nalewak” na stacji benzynowej doradził i tak , jakoś wyszło :))

  • hjk said

   kiedyś profesor na wykładzie poruszył ten mit 10% mózgu:
   po pierwsze myślimy i rozumiemy tak naprawdę za pomocą intelektu, który jest niematerialny (i tu sie normalnymi środkami nic nie zrobi, bo człowiek nie stanie sie aniołem ani Bogiem), zaś mózg „poznawczo” jest odpowiedzialny jedynie za obróbkę materiału wrażeniowego ze zysłów wewn. i zewn., zapamietywanie go i uzupełnianie wyobrażeniami, więc tu różne „podkręcanie” czy „dopalanie” zawsze jest na różny sposób możliwe. Ale ma różne skutki uboczne, a i efekty mogą być mizerne, bo to intelekt jest władza poznania i myślenia, jako sie rzekło. To trochę tak jakby do silnika malucha nalać ropy czy jakiejś super 98, podczas gdy był przystosowany do 78ki i liczyć na to, ze stanie sie superbolidem.
   Mozg poza tym zajmuje się np. trawieniem, hormonami, odpornością, itp. itd, wiec to jest te pozostałe 90%.
   Raczej można się spodziewać, ze gdy ktoś ma „mały intelekt” albo go nie używa, mozg zajmuje sie innymi funkcjami niż poznaniem i np 2% może wtedy wystarczyc, u kogoś kto myśli wiecej moze i 15% mozgu jest w to zaangazowane. Zresztą samo określenie tego % jest chyba wzięte z księżyca, bo trudno tu wskazać na jakąś sensowną czy racjonalną metodologie takiego pomiaru. wygląda na bajeczkę dla naiwnych typu tych wciskanych przez agentów scientologii złapanym na ulicy przechodniom…)))

   • gustaf said

    No dobra uczepiłeś sie tych %%
    A jeśli to prawda? Jeśli odpowiednio posmyrasz w zwojach mózgowych i np. się wyprostują , albo zwiną ?
    A te 10 % ,to jak ktoś ma większy łeb, to jest tego wykorzystania więcej ?
    Proponuję konkurs na przekorne wykorzystanie implantu RFID ( w ramach tych niecnych pozostałych 90 % potencjału) .
    Nagrodą niech będzie kontrolowany zakup płytki Grypa666 na ALLEGRO !!!
    Mam dwa typy:
    1 Dostarczenie orgazmu policjantowi kierującemu ruchem drogowym w W-wie
    2 Puszczanie poprzez te 90% nieużytków indiańskich znaków dymnych —nosem

   • hjk said

    eee, to Ty masz nosa z tymi %%ami – to wszak powszechny sposob na zwiekszenie czy podkręcenie „procentowości” w naszym społeczeństwie…)))

 15. Irena said

  „Dla szatana nie ma prawdy i kłamstwa, lecz wszystko jest jednocześnie prawdą i kłamstwem. Dlatego, według niego, można siedzieć w grzechach śmiertelnych i jednocześnie siedzieć w kościele. (…)
  Bóg, stwarzając świat, oddzielał jedną rzeczywistość od drugiej. Szatan miesza granice. Dla niego nie ma płci, nie ma granic moralności, nie ma ciemności i światła. Dobro jest złem, a grzech cnotą. Mężczyzna może być kobietą, możliwe jest małżeństwo między dwoma mężczyznami, dzieci nie muszą być niewinne, a Chrystus jest też Sai Babą albo Kriszną.”
  o. Augustyn Pelanowski
  http://goscniedzielny.wiara.pl/index.php?grupa=6&art=1115745880&dzi=1104759141

  O problemie zacierania owych granic między dobrem i złem, lucyferycznych planach, polecam też posłuchać w kazaniu tego samego fenomenalnego zakonnika na stronie:
  http://libra.kpsi.pl/vd/mp3/pelan_mp3.html (Rekolekcje wielkopostne 2009, dzień pierwszy: 1a-1d, właściwy temat zaczyna się pod koniec częsci 1a).

  • Zbyszko said

   Po to w końcu tworzy się rózne bóstwa, by porzez ich „rząd dusz” miec dostep do umysłów wiernych tym bóśtwom. Bóstwa jako narzędzia indoktrynacji.

  • hjk said

   tak mi sie zdaje ze troche sie ten zakonnik zapędził i szatana nie docenił – zna on doskonale gdzie jest prawda i gdzie fałsz, bo jak mówił w liście św. Jakub:”wierzysz ze jest jeden Bóg? słusznie czynisz, lecz i demony wierzą i drżą”…
   Natomiast to ze chce zniekształcic prawdę, zamazac, a w koncu zastapic kłamstwem, to fakt, bo wiadomo, ze od razu czasami sie nie da zlikwidowac prawdy, czasem to nawet niemozliwe, wiec pozostaje tylko ‚mieszanie”, zasiewanie chwastu, itp.

  • ONZ i nasz rozwój duchowy

   Czy ktos znalazłby czas na przetłumaczenie tych artykułow oraz info z oficjalnych stron ONZ, aby naród mogl sie zapoznac jak bardzo elita angazuje sie w New Age i jak bardzo sie troszczy o nasz rozwoj duchowy i przyjscie wyczekiwanego mesjasza?

   Fragment artykułu:

   W ostatnich latach obserwujemy niepokojący wzrost ekumenizmu i względności moralnej w zachodnim świecie. W czasach gdzie chrześcijaństwo ewangeliczne – jak również, Judaizm – są postrzegane jako zbyt „nietolerancyjne” albo „stwarzające podziały ”dla cywilizowanego świata,ruchy międzywyznaniowe, New Age oraz Uniwersalizm Unitariański zyskują na popularności. Nigdzie nie jest to bardziej oczywiste niż w Organizacji Narodów Zjednoczonych. Podczas zbierania materiałów do tego artykułu, przekonałem się, że w ONZ wpływowe moce torują teraz drogę antychrystowi. To co przeczytasz w tym artykule będzie tylko próbką najbardziej podstępnego zła jakie kiedykolwiek przeczytałem.
   Jeśli jesteś chrześcijaninem, ten artykuł może cię poruszyć. Jednakże, czuję bardzo mocno, że jest to konieczne aby uświadomić chrześcijan co do potężnego wpływu New Age na Organizację Narodów Zjednoczonych. Jedna, inna ważna uwaga. Ten artykułu nie opiera się na badaniach przeprowadzonych przez teoretyków konspiracji. Dokumentacja, pochodzi z oficjalnych źródeł.

   http://www.contenderministries.org/articles/UN_aaclucisPF.php

   http://www.aquaac.org/meetings/rttop.html

   http://www.freemasonrywatch.org/lucistrust.html

 16. Zbyszko said

  @ Codex Alimentarius. Myślę że postanowienia codexu bedą relizowane przede wsystkim poprzez produkcję i handel globalny tzw sieciowy niezależnie od tego czy będą obowiązywały przepisy codexu czy nie. Przypuszczam że „konserwujące” napromieniowywanie produktów, stosowanie pestycydów i uprawy GMO już są obecne w globalistycznych procesach technologicznych, tak jak od czasu naszego wstapienie do UE stsuje się nie mniej szkodliwą chemizację żywności. Pisanie do władz to jedna sprawa a druga to UŚWIADAMIANIE oraz WSPIERANIE drobnej lokalnej produkcji żywności i handlu detalicznego, wybieranie do koszyka marek LOKALNYCH (może mniej kolorowo opakowanych ale zdrowych) bo tylko w tym przypadku jesteśmy w stanie sami sprawdzić procesy technologiczne produkcji żywności. Wreszcie organizowanie się w lokalne stowarzyszenia na rzecz zdrowia, promujące wiedzę nt zdrowia ale także (np w wydawanych lokalnych gazetkach) uczciwych lekarzy (którzy nie są skorumpowani a np stosują naturalne metody leczenia np medycynę komórkową czy B17 w leczeniu raka), uczciwych producentów żywności, handlowców itd, informację gdzie można się zaopatrzyc w prawdziwą żywność ekologiczną itd, itp. Rejestrujmy LOKALNE STOWARZYSZENIA to jest naprawdę BARDZO SILNA BROŃ, bo zgodna z prawem. Może jakiś prawnik zamieściłby na blogu procedurę zakładania stowarzyszenia

  • damazy czorgut said

   szczepienia nie przeszły to i codex nie przejdzie
   ==============
   od pb: a co, jane sie zabrala za codex?

   • hjk said

    obawiam sie ze ten cały codex w sprawach istotnych to jest tylko legalizacja faktycznego stanu rzeczy, tak jak np w Polsce ma wejść jakas ustawa o GMO, a wieść gminna niesie, ze od dobrych chyba kilku-kilkunastu lat jest toto i tak uprawiane…
    Ale na niucha nie tego wyczujesz, jedynie instytut w Puławach ma laboratorium do stwierdzania zmian gen. w roślinach, a to kosztuje, a 2 można zapewne kupić wyniki…

   • gustaf said

    Tu się nie zgadzamy. Te sztuczne geny , są już u nas. Kłopot większy to ,to że nie wszystkie „opatentowane geny–czyli własność f-my Monsanto” są sztuczne. Jak codex i Unia wejdzie , to okaże się ,że rolnicy (piraci) pójdą na żebry. Bo nie wiedzą,że ich np. świnki łamią prawa autorskie

   • Jerzy said

    Nie popadaj w zwodniczy optymizm! Jest on gorszy jeszcze od pesymizmu.

    Pomiędzy pierwszą częścią Twej wypowiedzi a drugą nie zachodzi stosunek wynikania (czyli, inaczej mówiąc, wypowiedź Twa jest fałszywa).

    Codex Alimentarius nie przejdzie wtedy tylko, jeśli będziesz bardzo aktywny w przeciwdziałaniu.

    Jeśli Cię ręka zaboli od mordowania posłów, senatorów i innych wpływowych osób swoimi e-mailami protestacyjnymi.

    Musisz poruszyć Niebo i Ziemię.

    Musisz się zapalić i walić, i walić, i walić.

    A wtedy wielka rzesza eterycznych istot z odległych galaktyk i z naszej Galaktyki pospieszy w okolice Ziemi, aby Ci dopomóc (oto pierwszy rodzynek w cieście dla Martina, bo się dzisiaj mnie pytał na Forum, jak ma sobie zrobić w mózgu 90% zamiast 10%).

    A najlepiej porusz wybraną kobietę. Już ona Dyjabłu samemu pokaże, gdzie pieprz rośnie.

    Nie wierzysz? Wejdź na stronę Jane Burgermeister. Nawet sam Szatan się jej przestraszył 😉 .

   • hjk said

    „rzesza eterycznych istot z odległych galaktyk”

    hmmmm… to one są zbudowane z „eteru”? Ale podobno eteru miało nie być, jak pamiętam z lekcyj fizyki…
    znowu ściemniali w szkole?

   • gustaf said

    eter jest zalecany przez WHO jako składnik kropli do nosa dla kierowców TIR-ów, podobnie olej rycynowy jako syrop na kaszel dla cyklistów

   • Jerzy said

    Jak to nie było? Nie słyszałeś w szkole o „Balladynie” Słowackiego?

    W najważniejszych rzeczach wielki poeta ma więcej do powiedzenia, niż ortodoksyjna nauka i 1000 plebanów 😉 .

   • Jerzy said

    @Gustaw
    O prozo, prozo prozaiczna! 😐

   • gustaf said

    Mowa moja , w przeciwieństwie do wiązanej,czyżby rozwiązłą była ?
    Łomatko !!!

 17. Luc said

  Kiedyś Richard Stallman (twórca GNU) na jakiejs konferencji dostał RFID i obwinął folią aluminiową i powiedział, że zhakował RFID, miał potem Rychu problemy, bo ochrona nie chciała go wypuścić. Rychu jest za wolnośćią, a RFID ją zabiera. Przejdziesz gdzieś na mieście obok bramki i już wiedzą gdzie jesteś, jak pies nasra a Ty nie posprzątasz to Ci kare jebną….ludzie pragną nowinek technicznych, ale nie wiedzą ku czemu to zmierza…

  Co zrobisz jak Ci wszczepią RFID? koniec życia wiecznego wgł. Pisma Świętego….. paść z głodu, a może kraść ?

  Rzym też upadł…

  • Luc said

   Proszę wywalić wulgaryzmy, bo to skopiowałem pisząc z kimś na necie.
   ==============
   od pb: z „przyczyn technicznych” musielismy zlikwidowac etat sprzataczki, ale przywrocimy jak tylko znajdzie sie sponsor i miotla, wszystkie stare (znaczy sie miotly) polamal bein przy robocie

   • gustaf said

    Jakie wulgaryzmy???
    Mnie na ten przykład nie jest ważne kto, ani kim koło bramki nasra (może być nawet kanarek) , to i tak bym karę jebnął.

    A na poważnie. My tutaj sobie dzisiaj zbytkujemy , bo wszystko co ciekawe odbywa się na Onecie. Dziś cenzura puszcza tam takie kwiaty , że my tutaj , to mały pikuś. Prawda jest taka, że my przeciwstawiamy się temu , co ma nadejść, a tam piszą o tym co było i dopiero teraz ludziowcom oczy otwierają na „byłe”.
    Tusek nie pochwalił zmarłego kolegi w mowie pogrzebowej.

    Dla mnie „mydli się teraz na potęgę” oczy ludziowcom i kroi jakąś większą niespodziankę… Panowie CZUJ DUCH !!!!
    I Piękne Panie oczywiście

   • Luc said

    Jak widzę polskie społeczeństwo to dosłownie ręce opadają :/ Zero kultury, chęci zagłbienia wiedzy. Tylko tv, pilot w łapie i jestem panem…

   • Wojwit said

    Jak widzę, mamy na blogu do czynienia z człowiekiem renesansu. Z „Gustafa” jest nie tylko arbiter sapientie (o czym kilka wpisów wyżej) ale i arbiter chamorum. A dowcipny…
    Zażycie oleum ricinae przed jazdą na rowerze znasz pewnie, „Gustafie” z autopsji? Bo będąc tak mądrym „z natury” ulotki pewnie (jak i choćby kilku tylko wpisów z:
    http://breviarium.blogspot.com/)
    też nie przeczytałeś? Posprzątałeś po sobie, czy oddaliłeś się w pośpiechu? A może wlepili ci mandat? Kanarek, któremu byś……… nie zadzwonił na 997? Może ma w sobie wiecej wyrozumiałości niż ty.

    Reansumując. Najpierw poznaj temat, a potem dyskutuj. Używając inwektyw o bełkocie i pisaniu nie na temat, najpierw trzeba przeczytać, co napisał interlokutor, a nie posługiwać sie mową z rynsztoka. W takim słownictwie podobno jedna nacja ma szczególne upodobanie, zwłaszcza, gdy braknie merytorycznych argumentów. I nie są to Polacy…

   • gustaf said

    Wpisałeś chłopino komentarz pod moim wpisem .Ja NIE wpisuję się na ogół w dyskusjach religijnych. Przedstawiłem moje stanowisko odnośnie wiary .Nie wdaję się w krucjaty religijne , jakbyś nie doczytał.
    „Wycieczki” osobiste to , jak widać Twój sposób dyskusji, bo nie udało Ci się sprowadzić WIARY do religii. Nie muszę za Tobą podążać po blogach, bo moje stanowisko jasno określiłem. I nie wiem ,ale też nie jestem ciekaw , co za rewelacje masz na myśli podając jakieś linki.
    Ja Ciebie nie zawracam religijnie , więc wzajemnie uszanuj moją odrębność w fanatyzmie.
    Jeśli zaś jesteś ciekaw działania oleju rycynowego na cyklistów , sprawdź sam , bo ja nie mam tyle odwagi , by zadrzeć nogę . Co do nacji…
    Zaniki kultury w dyskusji , czy to aby dobry adres ?
    No , ale jakby co , to sobie poużywaj …
    Na zdrowie :))

  • hjk said

   a to dobre z tymi psimi czipami:
   melduje człek psią kupe na trawniku przed blokiem albo na publicznym chodniku, przyjeżdża policja, wbija tam tyczkę z rfid, służby namierzają pozycję g…, a potem komp. przeszukuje baze danych, jakie psy się tam o której włóczyły. jak coś znajdą, Wtedy przysyłaja mandat właścicielowi, ze nie posprzątał po „ulubieńcu” i nakazują mu z szufeleczką i miotełką posprzątać w terminie natychmiastowym lub wynajeta w tym celu firma za odpowiednią opłatą zrobi to za niego.

   jestem za rfid w stosunku do zwierzat z miast, bo zapaskudzonych chodników i trawników jest coraz wiecej.
   ==================
   od pb: w canadzie rozwiazano to bez hi-tech: jest prawo nakazujace sprzatac po piesku i ludzie sie stosuja az milo popatrzec

   • Brenda said

    I zeby tak jeszcze pety chipowali…

   • gustaf said

    I gówniarzom gumę do żucia

   • gustaf said

    Mają podobno w każdej gminie monitoring, mają fotoradary ,uzbrajają strażników i strażaków.
    Mogą każdego psa j..ć choćby za próbę zgarbienia na chodniku.

 18. 1o0 said

  Zauwazylem ze w mrozne dni przy ladnym niebie jest znacznie mniej albo nie ma wogole chemtraili…Nie wiem, moze mi sie wydawje…Ktos tam w wywiadzie mowil ze oprocz ton aluminium i innego shitu to grzyb zywiacy sie tym czym nasz uklad odpornosciowy, wiec moze po prostu w zbyt malej temperaturze ten grzyb zdycha i nie oplaca im sie nas osrywac…

  • toms said

   Czy ktos z Was przechodził w tym sezonie jesienno zimowym grypę , przeziębienie , czy w tej chwili przechodzi ???

   • 1o0 said

    Ja juz (odpukac) po….Dosc lagodnie, ale dlugo mnie trzymalo, tak jakby chcialo a nie moglo;p

   • Jaga said

    Ja też po, dość ciężko, ale leciałam na Oscillococinum i potem bylo ok.

 19. Sid said

  Latają, latają…

 20. aja said

  Niestety, w Poznaniu jak tylko kawałek niebieskiego nieba się pojawi, to zaraz paskudzą 😦

 21. hjk said

  niestety chyba mamy pierwszą ofiarę „grypy666”:

  dziś w dzienniku tv o 19.30 podali o 29 letniej kobiecie w 7mym miesiącu ciązy leczonej na domniemaną infekcję ah1n1, która zmarła w trakcje przewożenia do innego szpitala, bo pierwszy, do którego ja przyjeli, nie posiadał właściwej ku temu izolatki.

  tak to psychoza medialno-farmaceutyczna przesłoniła lekarzom słuszny osąd, wyniki wykazały brak wirusa, a podejrzewane jest serce, bo ustało w karetce krążenie…

  +wieczny odpoczynek+

 22. hanka said

  W polskich szpitalach testują szczepionkę na A/H1N1?
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-polskich-szpitalach-testuja-szczepionke-na-AH1N1,wid,11825234,wiadomosc.html

  • mgrabas said

   w szpitalach? dotąd testowano leki na ochotnikach (płacąc im podobno za test szczepionek ok. 6000 zł – wiadomość uzyskana pocztą pantoflową)przez firmy, które zarabiają na takich usługach dla koncernów farmaceutycznych jak np. w Krakowie http://www.monipol.com/strona.php

   • gustaf said

    Ciekawe czy ktoś potrafiłby połączyć miejsca testów z mapą zachorowań ? Pewnie nawet tutaj na blogu można archiwalia znależć…

  • hjk said

   tak, właśnie w szpitalach, nazywają to dla niepoznaki ‚programami’ (badawczymi)…

   Znam przypadek z kłopotami z donoszeniem ciąży: chcieli kobietę niemalże „na siłe” wciagnąć do testowania jakiegos leku podtrzymujacego ciaze przez cały pozostały czas, chociaz było tylko kilka dni potrzebne, w zamian oferowali jakies tam darmowe badania, opieke, do konca ciąży itd., (ale nie kase), bo jakis tam prac. nau. chciał sobie na ten temat napisac prace dr czy hab,na zlecenie koncernu ktory produkował preparat, chodziło o inny sposob podania .Kiedy grzecznie odmówiono, przedstawiono wątpliwosci, pokazano znalezione na necie artykuły, pan „profesur” był lekko wkurzony, pewnie kobiety z wiekszymi trudnościami ulegają tego typu presji, ileś tam leżących na patologii ciąży było już w ‚programie’…

   Czasami pewne działania medyczne są zasadne i mozna na tej podstawie przedstawić wyniki badan, ale czasami „czas goni”, trzeba znaleźć odpowiednią ilość „królików doświadczalnych”, tego wymagaja firmy, które płacą czy daja granty…

   To byłby osobny temat, jak są różne leki czy szczepionki testowane, na kim, za jaką cenę, przy jakiej informacji i zgodzie, itd. Inna sprawa, jak pisane są „prace naukowe” w różnych ‚drażliwych tematach’, np na zamówienie koncernów i jak tam z etyką zawodowa i ogólnoludzka…

 23. hanka said

  Szczepionka przeciwko grypie testowana na Polakach
  TVN Superwizjer
  Emisja:
  4 stycznia 2010, godzina: 23.15
  Szczepionka przeciwko wirusowi grypy A/H1N1 była testowana na Polakach. Zgodę wydało Ministerstwo Zdrowia. Podobny przypadek miał miejsce wcześniej, a w jego sprawie toczy się proces.

 24. Bruno said

  Coraz gorsza sytuacja na Ukrainie .
  Według Ministerstwa Zdrowia na grypę H1N1 i SARS ostatniej doby zmarło tam 38 osób. Łączna liczba zmarłych wynosi już 805 osób. Łączna liczba osób które chorowały od 29 października to 3850000 osób. W ciągu 24 ostatnich godzin zachorowało 41000 osób a z nich 3000 przyjęto do szpitali.

  • gustaf said

   Bruno . Taka prośba : masz to jakoś statystycznie ? Przez kilka kolejnych dni , dla porównania ?

   • Bruno said

    oni nie publikują takiego wykazu dziennego ale patrz na moje komentarze wsteczne i porównuj.
    —————————————————-
    tu komentarz mój z sytuacją na 31 grudnia
    Bruno
    02.01.2010 at 15:40
    Na Ukrainie zmarło już 727 osób na świńską grypę i SARS . Zachorowało łącznie prawie 3800000 osób.W ciągu dnia ostatniego roku zmarło 29 osób a przez 4 ostatnie dni 96 osób.
    Wzrost liczby zgonów na Ukrainie przyciąga uwagę opinii międzynarodowej, ponieważ sekwencje receptorów w stosunku do początkowych uległy zmianie pozycji 225 (D225G i D225N). Wyniki te doprowadziły do dalszej analizy przez inne kraje oraz sekwencje pobrane z próbek płuc u pacjentów w trzech regionach Rosji miał również D225G, co budzi obawy, że zmiana jest coraz bardziej rozpowszechniona, co może doprowadzić do katastrofalnych fal w nadchodzących tygodniach.
    Stan na 31 grudnia 2009 roku.
    —————————————————–
    tu masz z 29 grudnia
    Bruno
    29.12.2009 at 22:29
    Niepokojące są wieści z Ukrainy.
    Nastąpił znaczny wzrost ofiar śmiertelnych. Obecnie poziom zachorowań i śmiertelnośc osiągnął stan z początku epidemii (listopad 2009). W ostatnich 2 dniach zmarło po zachorowaniu na świńską grypę i SARS 42 osoby. Zachorowało juz od początku epidemii 3670000 a hospitalizowanych było 207013 osób. Łącznie zmarło 675 osób. w poszczególnych obwodach śmiertelność w ciągu ostatnich 2 dni wyniosła Donieck (7 łącznie 80), Charków ( 6 łącznie 29), Dniepropietrowsk ( 5 łącznie 32), Czerkasy ( 5 łącznie 25) i na Krymie (5 łącznie 13)Dane te podało dziś Ministerstwo Zdrowia Ukrainy.
    ———————————————–
    To dotyczy 1 dnia wcześniej
    Bruno
    29.12.2009 at 9:18
    Ostatniej doby na Ukrainie zmarło 19 osób na świnską grypę i SARS co daje łączną liczbę od początku epidemii 652 osoby.Dane z Ministerstwa Zdrowia.
    ———————————————–
    A tu jeszcze wcześniejszy
    Bruno
    28.12.2009 at 10:55
    Sytuacja na Ukrainie znów pogarsza się . Oto dwa raporty z Ministerstwa Zdrowia Ukrainy
    z 25 grudnia dotyczy stanu na dzień 24 grudnia
    od 29 października,na grypę i SARS zachorowało 3 414 040 osób
    zmarło 597 osób w ostatni dzień zmarło 19 osób.

    stan na 27 grudnia
    Ministerstwo Zdrowia Ukrainy potwierdziło 633 zgonów
    od 29 października, na grypę i SARS zachorowało 3 538 903 osób

   • Bruno said

    myślę że z tego możesz wykres ułożyć.
    od 24 grudnia 208 osób zmarło.Czyli w ciągu 10 dni 208 osób, a w ciągu 55 dni (od początku epidemii) 597 osób. No i 38 osób w ciągu ostatniego dnia to chyba najwyższa liczba od początku pandemii.

  • feli said

   Wg mnie, to co rozsiali rozprzestrzenia sie (SARS, dzuma plucna ??) i zartow nie ma. Jesli nie rozprzestrzenia sie w zastraszajacym tempie to tylko dzieki sporej higienie wsrod ludzmi i stosunkowo db odzywianiu sie choc chemtrailami obizaja nasza odpornosc ile sie da.

  • gustaf said

   To wygląda poważnie i bardzo blisko. Dziwne jest tylko to poszanowanie granic strefy Shengen przez tą bestię D225G

   • Bruno said

    Bo poszło bardziej w kierunku wschód południe.

    W Polsce podawałem liczbę
    mój koment
    Bruno
    28.12.2009 at 20:19

    Nie wiedziałem że w Polsce jest 116 ofiar świńskiej grypy a tak podaje niemiecki portal medyczny Arzte

    A dzisiaj ten portal podaje już 122 osoby.
    Czyli przybyło 6 osób od 28 grudnia

   • gustaf said

    czyli tutaj też, jak w temacie „Wszystko zaczyna się sprawdzać”.Pandemii nie ma bo Kopacz zauroczyła

 25. hjk said

  No, moi Drodzy, mam za sobą test MMS-a. Trzymałem go na specjalne okoliczności i kilka miesiecy przestał na półce, ale do wyjazdu na swieta wziałem go tak na wszelki wypadek do walizki…
  wiele osób o nim pisze i poleca, ale nie słyszałem tu relacji z działania, moze juz ktoś pisał, moze będe pierwszy.

  jakie były okoliczności? byłem juz troszkę podziebiony (trochę sie spieszyłem, aby zdazyc do kościoła, a tu okazał sie zimny i nie opalany, no ale po powrocie szybko wskoczyłem pod goracy prysznic i jakos nic sie nie działo, tylko po kilku dniach coś tam zaczeło smyrac w gardle, jakby schodzic nizej, pojawiły sie jakies epizodyczne kaszlniecia, radzilem sobie zwyklymi sposobami – cebula, czosnek, vitC i D, maca, CQ10.

  Jednak kolejnego dnia wybrałem sie na spacer, był lekki mrozik i troche sie zgrzalem, potem chwile czekałem na przystanku i jechałem z 10 min autobusem nieogrzewanym, a potem z 5 min szedłem. Jednak czułem na plecach mokrą koszulke i zimno. przebrałem sie w sklepie w swiezo zakupionego tshirta, na to reszta ubrań, ale niestety nie pomogło.
  wieczorem zaczał sie ból stawów i kości, ale nie było to dotkliwe. jazda zaczeła sie po przebudzeniu, trudno sie było poruszac, a był to sylwester. Gdy sie to nasiliło, siegnąłem po mms-a. Zaczałem od 1 kropli zgodnie z instrukcją i 5 cytryny, po 5 min. szklanka wody i całość wypijałem. po 6 godzinach doszedłem do przepisanych 6 kropel, do polnocy jeszcze zazyłem ze 2 dawki po 6 kropel, bez zadnych sensacji zołądkowych czy biegunek. wytrzymałem do 1szej, potem poszedłem spać. W nocy miałem jakąś gorączkę (u mnie rzadkosć), rano sie zakończyła, kosci przestawały bolec, zaczeły sie bóle miesni, szczególne w okolicach ramion i szyi, ale i pleców. w tym dniu zazyłem co 2 godz po południu 3 dawki po 6 kropel. Nastepnego dnia bole mieśni przeszły w nerwobóle mieśmi/skóry pleców,która była zaziebiona – zazyłem 2 dawki po 6 kropel.
  Kolejnego dni nerowobole sie skonczyły, pozostała słabość i potliwość. 2 dawki po 6 w odst. kilku godzin. dzisiaj juz nic nie zazywałem wybrałem sie na krótki spacer. kontynuowałem zwyczajne suplementy uwazajac, zeby vit C nie była mniej niz 2 g. przed i 1 godz po mms., oczywiście 3 razy dziennie dawa polskiego czosnku i 1 cebula dziennie. W tym czasie nie miałem ataków kataru, kaszel nadal okazjonalny przeszedł w taki z lekką wydzieliną. Nie wiem czy to grypa czy ciezkie przeziebienie i czy to mms mnie wyciagnął z tego, jednak od lat takich bólów jak te nie miałem, ostatnio w czasie grypy chyba z 4 i 12 lat temu…
  jesli szybkie pozbycie sie tego to zasługa mms, to wynik w miarę zadowalajacy.

  Czy miał ktoś jakieś inne doświadczenia z mms?

  • gustaf said

   na razie dzięki cytrynie ,czosnkowi w mojej okolicy cisza

   • toms said

    No to ja w okolicach Krakowa mam taki wywiad , od 23 grudnia zdarzyło mi się kilka razy wiecej wypić alkoholu – święta, urodziny i Sylwester i chodzic po dworze „rozhełstany”. Na wytrzeźwieniu w Nowy Rok były pierwsze objawy: poranny ból gardła , wczoraj czułem wieczorem lekko podwyższoną ciepłote ale nie mierzylem temp. i zaczynał sie katar wodnisty. Dzis wieczorem w tej chwili boli mnie juz troche gardło, ,mam wodnisty katar i bolą mnie mięśnie ale brak gorączki. Musze wytęzyc siły obronne aby rano nie obudzis się z bólem głowy, kości , mięśni i chorbą bo kto rozpali w centralnym …:)

   • gustaf said

    Co ja mam takiego w sobie , żeś z tym chlaniem właśnie pode mną się wpisał? Kumpla szukasz?
    :))
    Kto stawia?

  • hjk said

   nie moge sobie przypomniec, co to za składnik ma to flusimine, jak na spotkaniu zazyłem, przypominał mi jakies zioło czy olejek zazyty kilka dni wczesniej…
   pewnie to jakas mieszanka, ale ten byl jakis znany…
   ======================
   od pb: jodek potasu + jodan potasu + olejek gozdzikowy w wodzie destylowanej = nie do odtworzenia w garazu ;<)

   • gustaf said

    Olejek pewnie możnaby kupić .
    te od jodu w aptece (ostatecznie jodyna)
    Woda destylowana– ja tam różności destyluję w piwnicy (w nocy), wodę też potrafię przegonić ;))

   • gustaf said

    Zna ktoś skład płynu Lugola?

   • gustaf said

    W sumie to tak : Dentosept A + Jodyna ew. Lugola rozpuszczone w przegotowanej wodzie. A to w kuchni zrobisz . Taka prowizorka . Płukasz paszczę z gulgotaniem i połykasz.
    PB może być?
    ==============
    od pb: jak gucio wyfigurowal to musi co dobre choc nie orginal

   • hjk said

    gustaff & PB;
    oleje zazwyczaj nie rozpuszczaja sie w wodzie i stad trzeba jakiegos triku fizykochemicznego, aby tego dokonac…))

   • gustaf said

    @ hjk
    Zgadnij więc po co wkminiłem dentosept A ?

   • gustaf said

    Po wpisie @ Wojwita
    Lugola raczej nie polecam ,ale troszkę jodyny ?
    Gulgotać przy płukaniu gardzieli , nie żałować, a połykanie to +/- dla odważnych i zdesperowanych. Z dentoseptem , bo ma gożdziki.

 26. „Ola powiedział/a

  4 Styczeń 2010 @ 3:25 pm
  Jiri, tu chodzi o seks bez dzieci, ograniczanie populacji, też tak pomyślałam jak Ty przez chwilę kiedy tłumaczyłam, ale wszystko sie zgadza, pozdrawiam”

  OLa.Ten pomysl( i wile innych ,ktore tez sie sprawdzaja) zostal dokladnie opisany w „Brave New world” A.Huxleya late temu bardzo wiele:)Wiedzial przed czym ostrzega.Podobnie jak Orwell.
  Jerzy

 27. […] taśma 2 cz.1 […]

 28. […] taśma 2 cz.1 […]

 29. […] taśma 2 cz.1 […]

 30. […] taśma 2 cz.1 […]

 31. […] taśma 2 cz.1 […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s