Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

w Nowy Rok z optymizmem…

Posted by grypa666 w dniu 31/12/2009

w Nowy Rok z optymizmem…

Już za kilka godzin obchodzic będziemy Nowy Rok. Szczerze mówiąc, w momencie gdy wraz z Piotrem rozpoczynaliśmy prowadzenie blogu, Nowy Rok był tak odległy jak inna galaktyka. W świetle ujawnionych przez Jane Burgermeister faktów bylismy przekonani, że jesień 2009 będzie tragiczna dla świata, w szczególności dla Polski. Dzisiaj możemy jednak się cieszyć, że do tego nie doszło – że uniknęliśmy czarnych scenariuszy, które tu i ówdzie się pojawiały na blogu – w różnych postaciach, bądź jako epidemia śmiertelnej grypy zblizonej do „hiszpanki”, która miałaby spowodować panikę i masowe szczepienia, bądź wprowadzony we wszystkich krajach stan wyjątkowy – który usprawiedliwiałby podobne czynności oraz likwidację opozycji.

Tak się jednak nie stało. Akcja społeczna, a co za tym poszło służb specjalnych wielu krajów oraz reakcje nie do końca skorumpowanych polityków spowodowały, że plany depopulacji za pomocą sztucznie skonstruowanego wirusa oraz zabójczych szczepionek nie wypaliły. Niemała w tym zasługa kilku osób – wymienię tu przede wszsytkim dziennikarkę austriacką irlandzkiego pochodzenia Jane Burgermeister, która rzetelnie przygotowała opartą na dowodach skargę kryminalną wobec autorów super afery, nazwanej przez jednego z komentujących na tym blogu „Flugate” (flu – grypa po angielsku).
107 stronicowy pozew stał się wzorem dla dalszych poczynań, m.in. naszych. Kiedy w lipcu opublikowaliśmy jego streszczenie, od razu nastąpiła ostra reakcja czytelników, momentalnie mobilizując ich do działania.
To, że później nie wszystko zagrało jak powinno, ma w tym momencie drugorzędne znaczenie. Słowo bowiem się rzekło i przyniosło reakcje mediów. Warto tu zaznaczyć, że jako pierwszy zareagował tygodnik, za którym nie wszyscy przepadają – Jerzego Urbana „NIE”. Artykuł „Świnie szczepią ludzi” nagłośnił postać Jane Burgermeister i nie pozostawił wątpliwości o powadze problemu.
Później przypomniano sobie o ostrzeżeniach prof. Marii Doroty Majewskiej, jednej z najbardziej utytułowanych polskich specjalistów zajmujacych się m.in. skutkami szczepionek. To ona bez obawy zaatakowała firmy farmaceutyczne, które promują szkodliwe i nieskuteczne szczepionki.

W międzyczasie szum na temat „świńskiej grypy” rozniósł się po świecie, szczególnie w USA. Republic Broadcasting Network, jedna z najpopularniejszych niezależnych stacji radiowych w USA nadawała programy na teamt „świńskiej grypy” non stop – od poniedziałku do niedzieli. Najwięcej cennych informacji przekazała dr Rebecca Carley, w której programie częstym gościem była Jane Burgermeister. Dr Tru ott, który także gościł w swoim programie Jane, opublikował całą serię szokujących artykułów – niektóre z nich tłumaczyliśmy na blogu. Prof. Michael Chossudovsky z Kanady w swoim portalu globalresearch.ca, który można z całą pewnością uznać za jeden z najpoważniejszych źródeł informacjio kryminalnych aspektach globalizacji, potraktował „pandemie” jako temat nr 1 – przez kilka miesięcy z rzędu było to obok strony jane Burgermeister theflucase.com, najważniejsze źródło w tym zakresie.
Do walki włączył się na ostro 86 letni dr Stan Monteigh ze swoim Liberty Radio nadawanym w sieci GCN, gdzie również udziela się najsłynniejszy amerykański prezenter alternatywny Alex Jones. Alex włączył się dość późno, ale za to był niezwykle skuteczny i, jak to w jego stylu, wojowniczy.

W USA zagrożenie było o wiele poważniejsze niż w Europie – z uwagi na wolnościowe nastawienie społeczeństwa oraz powszechny dostęp do broni, światowe elity planowały tam coś w rodzaju apokalipsy. Miliony plastikowych trumien – krematoriw rozlokowanych w całych Stanach, obozy detencyjne, pociągi „śmierci” czy też totalitarne prawa wprowadzane systematycznie na długo przed „pandemią” – wszystko to miało jakis cel. Jaki – można się tylko domyślać.

To, że nie doszło do tragedii możemy zawdzięczać determinacji i odwadze wielu ludzi, w tym anonimowych – w służbach wywiadowczych, wojsku, politykom. Ktoś we Francji ujawnił dokumenty rządowe, z których wynikało, że planowane jest wprowadzenie stanu wyjątkowego i przymusowe szczepienia całej populacji tego kraju. Podobnie się stało w Anglii. My też dostawalismy wiele cennych informacji od anonimowych pracowników służby zdrowia, straży pożarnej, policji.

Polska odegrała bardzo ważną rolę w walce ze złem. Postawa polskiej Minister Zdrowia Ewy Kopacz przejdzie zapewne do historii – to był moment kluczowy, pani minister swoim zdecydowaniem przeychyliła szalę na naszą, ludzką stronę. Sataniści, bo tylko tak możemy ich nazwać, musięli cofnąć się do defensywy, w której tkwią do dnia dzisiejszego.

I nie zmarnujmy tej chwili, musimy się znów zmobilizować by doprowadzić sprawę do finału – ukarać morderców z grubymi portfelami, doprowadzić do międzynarodowego procesu na wzór Norymbergii. Na naszych oczach realizowano bowiem największe przestępstwo w historii ludzkości – depopulację, mającą na celu usunięce „zbędnej” i „zatruwającej atmosferę” części ludzkości, nazywanej przez wielu z nich „bydłem”.

Na blogu często sięgaliśmy do religii, bowiem jesteśmy przekonani, że za złem w postaci sztucznie skonstruowanych wirusów, zabójczych szczepionek, smug chemicznych, Codex Alimentarius itd., czai się zboczona sekta religijna, która zakłada swoja wyższość rasową, a jej bogiem jest Lucyfer. Dowodów na to mogliście znaleźć wiele. Piotr zatem reagował bardzo ostro wzywając imię Jezusa Chrystusa i Boga Wszechmogącego, wcale nie na daremno. Nie wszystkim to psaowało, nawet naszym zwolennikom, ale cóż – taka jest wiara – nie do każdego sumienia od razu przemówisz.

Pomijając różnice, byliśmy jednak zjedonczeni. Wiedzieliśmy gdzie jest zło i każdy w sój sposób z tym walczył – czy to poprzez rozlepianie ulotek, dystrybucję DVD, wsparcie finansowe czy organizowanie spotkań. Odezwały się autorytety, wielkie dzięki im za odwagę – pani dr Krystynie Brzeckiej z Wrocławia, lekarzom z Wrocławia, pani prof. Wandzie Brajczewskiej – Fiszer, która wsparła najwyszym autorytetem immunologa prof. Majewską, doktorowi Jaśkowskiemu i wielu wielu innym.

Proponuję na koniec roku wszystkim podanie sobie rąk – nawet tym skłóconym. Nie mam żalu do Szewczyka Dratewki, który w pewnym momencie stał się tematem ważniejszym od grypy – jeśli bowiem on – jak sam twierdzi, stoi po tej samej stronie, to niech czyni to co uważa za pożyteczne.

Czekają nas bowiem ciężkie czasy. To co się stało to tylko wierzchołek lodowy góry zła, która się wyłania. Nawet sama afera ze szczepionkami nie jest zakończona, wirus został rozpuszczony – tam i ówdzie notuje się zachorowania. Media będące w rękach kryminalistów przycichły, bowiem nagłaśnianie tej sprawy teraz, gdy zdemaskowano złoczyńców, nie jest im na rękę. Czekają na odpowiedni moment by znów uderzyć.
Musimy być na to przygotowani, działając w niezależnych grupach, mając za oręż przede wszystkim dowody w postaci faktów przytaczanych m.in. na niniejszym blogu. Tak więc sciągajcie stąd co się da – bowiem czeka nas atak właśnie na rzetelne źródła informacji.
Od Nowego Roku możemy się spodziewać restrykcji w internecie, może nawet blokady całych jego gałęzi. Bądźmy przygotowani na to, że będziemy musieli wrócić do metod z okresu Solidarności – druku ulotek i broszur. Mamy też do dyspozycji DVD, które powinniście kopiować.

W telewizji polskiej na szczęście pojawiło się szereg deamsujących programów.
Na koniec Starego Roku, TVN podarowała nam przyjemną niespodziankę. Red. Maciej Wójcik przygotował 13 minutowy program, który wyemitowano wczoraj, 30 grudnia w ramach cyklu „Uwaga”: http://www.youtube.com/watch?v=NHigU-YsKF0

Życzę Wam wszystkim Zdrowego i Spokojnego Nowego Roku, abyśmy rozwiązali raz na zawsze problem „Nowego Porządku Świata”.

Marek Podlecki (do tej pory „grypa666”)

Komentarzy 20 to “w Nowy Rok z optymizmem…”

 1. ALFA said

  Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,
  niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami.
  Nowy niech Wam przyniesie dużo zdrowia, wiele radości,
  a przede wszystkim morze miłości.

  życzy ALFA
  http://101zyczen.pl/images/news/nowy_rok_2010.bmp

 2. Wojwit said

  A ja życzę, żebyśmy doczekali się w końcu normalnego świata a w nim wolnych i niepodległych ojczyzn – krajów ludzi dobrej woli, rządzonych według zasad Chrystusowych przez najlepszych, najbardziej etycznych reprezentantów swoich nacji.
  Przyjdź Panie Jezu Królestwo Twoje!

  • Anya said

   A ja na początek życzę sobie i wszystkim innym by Codex Alimentarius sie rozsypał w drobny proch i zaginął w gąszczu historii, a plaga gmo nas więcej nie dosięgała.

 3. Bruno said

  Szczęścia, co radość daje, miłości, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, co nadzieje prowadzi, dni wypełnionych do końca, nowych wschodów słońca i niech więcej takich rzeczy Nowy Rok 2010 Ci użyczy.Dla Marka i Piotra oraz wszystkich piszących tu na blogu jak i nie piszących tylko czytających.

 4. alicja said

  ♥══★══●WITAM
  ●═★══♥ W OSTATNICH
  ♥══★══● DNIACH
  ●═★══♥ 2009 ROKU
  ═══★════★════★══
  `•.¸ )Jeszcze chwila jeszcze krok:)))
  ,,*¸.•)´A nadejdzie NOWY ROK:))))
  `,*`(.•´`)2010 r
  `~*`,*„*.*´¨)
  (¸.•´(¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
  ……\~~~~/…….\~~~~/
  …….\~~~/………\~~~/
  ……..\~~/………..\~~/
  ………\~/………….\~/
  ……….||……………||
  ……….||……………||
  ……./****\………/****\.
  Kiedy Nowy Rok nadchodzi
  kieliszek nie zaszkodzi
  kufel piwa to za mało
  litr szampana by się zdało
  trzeba opić wszystkie troski
  by następny rok był Boski.
  SERDECZNIE POZDRAWIAM
  ,•’„’•,•’„’•,.
  Życzę miłego oczekiwania
  na Nowy Rok *****
  ▓▓▓▓░░░▓▓▓░░░░░▓▓░░▓▓▓
  ▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓░░░▓▓▓░▓▓▓▓
  ▓░░▓▓░▓▓░▓▓░░▓▓▓▓░▓▓░▓
  ░░░▓▓░▓▓░▓▓░▓▓░▓▓░▓▓░▓
  ░░▓▓░░▓▓░▓▓░░░░▓▓░▓▓░▓
  ░▓▓░░░▓▓░▓▓░░░░▓▓░▓▓░▓
  ▓▓░▓▓░▓▓░▓▓░░░░▓▓░▓▓░▓
  ▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓░░░░▓▓░▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓░░▓▓▓░░░░▓▓▓░░▓▓
  W Nowym Roku życzę wszystkim samych radosnych chwil , rozwiązania wszelkich problemów
  abyście każdego dnia mieli styczność tylko z miłością i dobrocią .
  Dla wierzących opieki Boskiej .
  :))))))))))

 5. Stanisław said

  Wszystkim czytelnikom bloga w nadchodzącym 2010 roku życzę by ich marzenia się spełniły, a prowadzącym tego bloga dużo cierpliwości i wytrwałości w ich pracy.

  Stanisław

 6. Mery said

  Wszystkim blogowiczom lepszego Nowego Roku.
  Codex wchodzi w zycie.
  Oby przyszly rok przyniosl nam jak najmniej zlych niespodzianek. Obysmy mogli cieszyc sie wieksza iloscia slonca (mniej chemtraili).
  Aby jak najmniej dzieci i ludzi na calym swiecie mieli poszczepienne powiklania (wszystkie szczepionki). Aby ludzie coraz bardziej zdawali sobie sprawe ze szkodliwosci szczepionek i ukrytych celow rzadzacych elit.
  Obysmy potrafili sie obudzic zanim bedzie za pozno.
  Obysmy potrafili zblizyc sie do Boga i zrozumiec cel naszego zycia.
  Tego sobie i Wam zycze.
  Dziekuje Panie Piotrze i Panie Marku za wiele miesiecy waszej pracy. Mam nadzieje ze przyszly rok przyniesie wiecej funduszy i satysfakcji za Wasz trud.

  Dziekuje wszystkim piszacym tu; dzieki Wam czlowiek mniej czuje sie odludkiem w tym pokreconym swiecie.
  Pozdrwaiam 🙂

 7. Ewa said

  Na Nowy Rok Panski chcialabym nam wszystkim zyczyc Pokoju na swiecie i pokoju w sercach naszych.Niech dobry Jezus poblogoslawi tego bloga i wszystkich ludzi dobrej woli, niech otworzy oczy niedowiarkom a wierzacym da moc przekazywania prawdy.Zycze dla wszystkich duzo zdrowka i milosci wzajemnej.

 8. Brenda said

  Zeby 2010 byl naszym strzalem w dziesiatke!

 9. Margherita said

  Witam. Mam dla Was fajny dowcip polityczny. Bardzo mi się spodobał:

  http://www.voila.pl/388/urb26/index.php?get=1&f=1

 10. Bruno said

  Takie świadectwo znalazłem. Może ktoś chory w ciężkiej sytuacji sobie przeczyta.
  Przychylność Matki Bożej

  Gorąco pragnę podziękować Matce Bożej Licheńskiej za cudowną łaskę uzdrowienia. Księżom Marianom dziękuję za Msze św. odprawiane przed Cudownym Obrazem w intencji naszej mamy Stefanii. Jakże inaczej, jeśli nie cudem, można nazwać to, co spotkało naszą najdroższą mamunię?
  W kwietniu 1996 roku moja mama zachorowała na grypę. Szczegółowe badania wykazały, że jest to, niestety, nowotwór płuc. 30 maja 1996 roku odbyła się operacja. Była bardzo ciężka i stan naszej mamy był krytyczny. Lekarze nawet nie próbowali nas pocieszać. Poinformowano nas, że musiano usunąć jedno płuco, ponieważ naciek był potworny. Pobiegłyśmy z siostrą do ordynatora oddziału torakochirur-gii, pytałyśmy go – jakie on daje szansę przeżycia. Łudziłyśmy się, że doda nam otuchy. Niestety i tu dowiedziałyśmy się, że nadzieja jest nikła. Przeżyłyśmy okropny szok. Mama leżąca pod aparatami – to przerażający widok. Wychodząc od niej, położyłyśmy na jej łóżku obrazek Matki Bożej Licheńskiej równocześnie modląc się, by Maryja miała naszą kochaną mamunię w Swej opiece.
  Przed operacją mama planowała wyjazd do Lichenia, z którym była i jest związana modlitwą, pielgrzymką i ofiarą. Nie mogła jednak tego uczynić, ciągle coś przeszkadzało. Teraz, po rozmowie z lekarzami wiedziałyśmy, że jedyną pomocą dla ciężko chorej jest Cudowna Lekarka z Lichenia, Matka Boża Licheńska.
  Tego samego dnia (tj. 30 maja) w nocy pojechałyśmy z siostrą do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu, by tam błagać o zdrowie dla naszej mamy. W Licheniu byłyśmy o 5.00 rano. W lesie grąblińskim odbyłyśmy Drogę Krzyżową. Modliłyśmy się gorąco o powrót do zdrowia naszej kochanej mamy. (…) W kościele uczestniczyłyśmy we Mszy św., błagałyśmy jednego z księży, by dołączył i naszą intencję do porannej modlitwy.
  Pełne wiary w przychylność Cudownej Mateńki Bożej Licheńskiej, rozmodlone, udałyśmy się do źródełka po cudowną wodę. Do domu wróciłyśmy spokojniejsze. Natychmiast udałyśmy się do szpitala. Jakież było nasze zdziwienie, gdy zobaczyłyśmy mamę bez rurek, drenów i aparatów. Chora mogła nawet z nami rozmawiać. Codziennie podawałyśmy mamie cudowną wodę ze źródełka. Podawałyśmy wodę do picia i przemywałyśmy nią pooperacyjne rany. Jedna z pielęgniarek powiedziała nam, że rany goją się zadziwiająco szybko i dobrze. Z każdym dniem nasza mama nabierała więcej sił. Wszystkie panie na sali gorączkowały, a nasza mama nie…
  Na sali leżała także młoda kobieta, matka dwojga dzieci. Leżała już miesiąc, ponieważ rana po szwie pooperacyjnym nie chciała się goić. Obserwowała, jak nasza mamusia się modli, a my nacieramy ją wodą z Lichenia. Zaproponowałam tej pani wodę licheńską.
  Powiedziałam, by też się modliła i przemywała ranę tą wodą. Zrobiła tak i po tygodniu została jako zdrowa wypisana ze szpitala. Rana całkowicie się zagoiła. Widziałyśmy to razem z innymi obecnymi na sali. I tę kobietę objęła łaska Matki Bożej. (…) Wizytujący chorych lekarze dziwili się, że wszystko u mamy tak dobrze przebiega. Minęło 8 dni. Miały nadejść wyniki wycinków branych po operacji. Nadeszły i wywołały zdumienie, okazały się bardzo dobre. Na tę wiadomość mama uniosła się i głośno oznajmiła: „To cud!” Dziewiątego dnia po operacji była już w domu.
  Rodzina Stefanii Z.,
  Kielce

 11. zyta said

  Na wszystkie dni Nowego Roku
  Zycze Wam i sobie wiary w sercu i swiatła w mroku
  Obysmy jednym krokiem mijali przeszkody
  Bysmy czuli sie silni i wiecznie mlodzi.

 12. lekarka said

  Życzenia Noworoczne dla wszystkich ludzi dobrej woli miłujących prawdę, walczących by dobro na świecie zwyciężyło:
  „Życzę Ci odwagi do stawiania kroków w nowych dniach, niczym liter na czystej kartce dziennika, abyś pozostawiał po sobie niezniszczalne ślady, które przetrą drogę innym. Nie wstydź się swoich bosych stóp nie odzianych w doświadczenie. Niektóre trasy można pokonać jedynie niewinnością.” (tekst Agnieszka Trojanowska)
  Życzę wszystkim Bożego Błogosławieństwa w Nowym Roku 2010.

 13. JaWa said

  Duzo szczescia, wytrwalosci i pogody ducha. Niech Pan Bog ma wszystkich w opiece.

 14. gustaf said

  Wszystkiego Najlepszego !!!
  Obyśmy w takim , albo lepszym zdrowiu dożyli następnego Nowego Roku.
  A unych żeby wyszczypało :))

 15. Słoneczna said

  ” /…/
  By wszystko się nam rozplątało,
  Węzły, konflikty, powikłania.
  Oby się wszystkie trudne sprawy
  Porozkręcały jak supełki,
  Własne ambicje i urazy
  Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
  Oby w nas paskudne jędze
  Pozamieniały się w owieczki,
  A w oczach mądre łzy stanęły
  Jak na choince barwnej świeczki.
  Niech anioł podrze każdy dramat
  Aż do rozdziału ostatniego,
  I niech nastraszy każdy smutek,
  Tak jak goryla niemądrego.
  Aby wątpiący się rozpłakał
  Na cud czekając w swej kolejce,
  A Matka Boska – cichych, ufnych –
  Na zawsze wzięła w swoje ręce. ”
  Ks. Jan Twardowski

  Twórcom bloga, komentatorom, czytającym – dziękuję że jesteście!

 16. hanka said

  Życzę dużo energii, sił, środków, wytrwałości dla Panów Piotra i Marka w tej WOJNIE, na razie została wygrana bitwa

 17. annah said

  Modlitwa o cud o. Petra Mary Rookey.SM

  http://medziugorje.blogspot.com/2009/12/modlitwa-o-cud.html

 18. Bromba said

  W tym nadchodzącym 2010 roku życzę Wam Wszystkim jeszcze większej wewnętrznej siły i determinacji w podejmowanych dalszych działaniach,”przebiegłości węża” by ominąć wszelkie zasadzki i pułapki oraz zbudowania potężnej armii ludzi szczerych,dobrych serc,którzy nieść będą w świat prawdę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s