Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

„UWAGA” – ciekawy program w TVN na temat świńskiej grypy

Posted by grypa666 w dniu 30/12/2009

Uwaga:  za zawartość swych wpisów i artykułów odpowiada każdy autor — tzn. nihil novi. Nie rozumiem, po co uwaga w poprzednim artykule. – Piotr Bein
odpowiedź: Dopóki Piotr pisal na terenie Polski, dopóty obowiązywało go prawo polskie/europejskie. Od momentu wyjazdu do Kanady jego publikacje (a jest ich większość) podlegają prawu kanadyjskiemu. Dlatego przekazuję blog i odpowiedzialność za publikacje Piotrowi. Marek Podlecki (dotąd grypa666)

Odpowiedz na odpowiedz: odpowiadam tylko przed Bogiem, podcieram sie lucyferianskimi ‚prawami’ i histerią, ktora je podpiera niewynajęta nawet – przeciw Prawdzie. Zastraszenie, terror działają …od stuleci, co opisuje m.in. Izrael Szahak w polskim tłumaczeniu. — PB

=================================================================================================

“UWAGA” – ciekawy program w TVN na temat świńskiej grypy…

nadeslal Tadeusz Chołda 30.12.2009

Witam
Polecam do obejrzenia program na temat świńskiej grypy dzisiaj, tj. środa 30.12.2009r. o godz. 19:45 program: „UWAGA” w TVN.

Materiał nagrywany do tej audycji był w listopadzie, czyli w zupełnie innych realiach (obecnie wiadomo już o wiele więcej niż to miało miejsce w czasie kręcenia materiału) ale najważniejsze, że ujrzy on nareszcie światło dzienne. Jego emisja nastąpi dopiero dzisiaj. W międzyczasie wiele spraw z tego „szatańskiego spisku” tj. sztucznie wywołanej „pandemii” przez wyprodukowanego w laboratorium wirusa, ujrzało światło dzienne i zostało wyjaśnionych.
Niestety „jakieś siły” nie dopuszczają do wyjaśnienia i ujawnienia wszystkich kulis i wątków tej największej w świecie afery. Nasuwa się pytanie: czy spiskowcy odpuszczą?

W chwili obecnej ewidentnie już wiadomo, że pandemia świńskiej grypy została wyreżyserowana miedzy innymi po to, aby koncerny farmaceutyczne zarobiły na tym krocie a przy okazji zostały zrealizowane inne cele, które w oficjalnych mediach są przemilczane.
Są na to niezbite dowody oraz potwierdza to wiele faktów. Niezrozumiałe jest dlaczego nie wyjaśnia się roli w tym spisku, poważnych organizacji międzynarodowych takich jak WHO, ONZ i innych, oraz rządów niektórych krajów a także polityków i ekspertów z naukowymi tytułami. Nie bada się i nie analizuje całego splotu
powiązań i układów jakie w tym przypadku występują. Na pewien czas sprawa świńskiej grypy przycichła. Obawiam się jednak, że była to cisza przed burzą, ponieważ ci (nazwijmy ich „architektami tego Świata”) którym małe grono osób pokrzyżowało plany, tak łatwo nie odpuszczą. Za dużo musieliby stracić.
Ciekawe jest, co obecnie wymyślą i jaką taktykę przyjmą? Właściwie to pewne ruchy można już w chwili obecnej przewidzieć.
Jedno jest pewne, że przed myślącymi ludźmi jest wiele do zrobienia i czeka nas bardzo ciężka praca. O tym świadczy dokładna analiza tego, co jest podawane w mediach.
Wtajemniczeni przekazują, że w nowym roku zagrożenie wróci. Pytanie tylko w jakiej postaci? Jak się okazuje odpowiednia propaganda robi swoje, niektórzy coraz bardziej domagają się przeprowadzenia szczepień przeciwko świńskiej grypie.
Z drugiej strony coraz więcej ludzi jest świadome tego, co nam zgotowały w ramach spisku różnego rodzaju światowe organizacje i koncerny farmaceutyczne. Ciekawe jak został zmodyfikowany ich szatański plan tak, aby udało się ludzi kolejny raz zmanipulować i zrealizować swoje niecne plany?

Serdecznie pozdrawiam
Tadeusz Chołda

Polecam sprawdzone strony z informacjami:
http://www.soirp.iap.pl/
https://grypa666.wordpress.com/
http://www.globalnaswiadomosc.com/
http://mini-ster.pl/

Komentarzy 90 to “„UWAGA” – ciekawy program w TVN na temat świńskiej grypy”

 1. vindpust said

  Mozna by jakos nagrac ten program i pokazac na necie…? Zagranica tez chcialaby obejrzec.

 2. Adam said

  Będę oglądał. Zapowiada się ciekawy materiał.

 3. kasia said

  Moze nagram i wysle na dailymotion.

 4. alicja said

  czekam na program .
  Niewiem czy nie bylo juz wczesniej podawane , zapowiada sie ze jednak beda wprowadzone skanery ciala
  „Bezpieczeństwo pasażerów jest ważniejsze, niż wątpliwości dotyczące prywatności”
  Środa, 30 grudnia (11:20) Więcej na temat: Holandia
  Władze Holandii zapowiadają wprowadzenie wkrótce do standardowej kontroli pasażerów na lotniskach skanerów ciała. Urządzenia takie „rozbierają” na ekranie prześwietlanego człowieka, wykrywając, co ma na i w ciele.
  Demonstracja działania skaneru ciała
  Demonstracja działania skaneru ciała /AFP

  Jednocześnie rząd w Hadze wezwał Unię Europejską, aby pozwoliła na używanie takich skanerów w całej Europie.
  czytaj dalej

  Holenderski minister sprawiedliwości Ernst Hirsch Ballin poinformował o tym we wtorek wieczorem podczas rozmowy telefonicznej z minister ds. bezpieczeństwa narodowego USA Janet Napolitano.

  Prawie wszystkie holenderskie partie polityczne deklarują, że poprą wprowadzenie skanerów ciała, ponieważ bezpieczeństwo pasażerów jest ważniejsze niż wątpliwości dotyczące prywatności.

  Jednak wprowadzone muszą być jasne zasady, jak postępować ze zeskanowanymi „rozbieranymi zdjęciami” i kto w razie wątpliwości może je oglądać – domaga się tego liberalna Partia Ludowa na rzecz Wolności i Demokracji.

  W ubiegłym roku po protestach eurodeputowanych z propozycji wydania rozporządzenia w sprawie stosowania na lotniskach krajów UE skanerów ciała wycofała się Komisja Europejska.

  źródło informacji: INTERIA.PL/PAP http://fakty.interia.pl/swiat/news/nagie-skanery-na-holenderskich-lotniskach,1417750
  ===================
  od pb: pomuszmy zondom, chocmy na nagusa

  • krzysiek said

   od lat gromadzą DNA w bankach krwi, teraz skany biometryczne ciała. do tego można podejrzewać że promieniowanie nie jest obojętne dla zdrowia….. jeżeli tak chętnie umieszczali wirusy rakowe w szczepionkach…….

  • Wojwit said

   Przecież my dla „unych” to bydło…
   A propos. Publiczne rozbieranie do naga we wszystkich rodzajach łagrów jako celowo stosowany poniżający „element procesu wychowawczego”, by więźniowie, odarci z godności, coraz mniej czuli się ludźmi.

   • grypa666 said

    od pb: kiedy pare lat temu odmowilem zaplacenia slonego mandatu (tym wiekszego gdy zobaczyli zem obcokrajowiec) za przejscie przez puste skrzyzownie na czerwonym swietle zeby zdazyc sie odlac do klozetu a nie w spodnie, trafilem do „hotelu” jak to nazwal kulduralny policjant w cywilizowanym czarnym mundurku i zgrabnej czarnej czapeczce z orzelkiem demokratycznej polski, odnoszacy sie do mnie ‚panie piotrze’; w ‚hotelu’ zobaczylem szare sciany, rozchlestane szare zydokomunskie mundury, zargon pamietny jeszcze z czasow aresztowan za brak tarczy szkolnej na rekawie po godzinie policyjnej (tzn. milicyjnej) czy niedzialajace swiatlo przy rowerze; przed przyjeciem do hotelu kazali mi sie rozebrac, odwrocic tylem i wypiac (b. chetnie!) zeby mogli sprawdzic czy w anusie nie przemycam pocisku miedzykontynentalnego z glowica nuklearna

   • zyta said

    http://www.bibula.com/?p=4874

    Traktowanie ludzi jak bydło: Nowojorski Subway wprowadza bezsiedzeniowe wagony
    Aktualizacja: 2008-12-29 3:07 pm

    Nowojorski Miejski Zarząd Transportu (MTA) planuje od kwietnia przyszłego roku uruchomienie pilotowego programu polegającego na likwidacji siedzeń w wagonach metra.

    Pomysł pozbawienia siedzeń w nowojorskich wagonach Subway‘a, ma ponoć umożliwić przewiezienie dodatkowych 18% pasażerów. 10-wagonowy skład pociągu ma zawierać cztery wagony “bezsiedzeniowe” i obsługiwać pasażerów w godzinach szczytu.

    Podobny projekt jest obecnie wdrażany również w Bostonie.

    Liczni nowojorczycy krytykują pomysł wprowadzenia pozbawionych siedzeń wagonów, które będą stanowić znaczne utrudnienie, szczególnie dla ludzi starszych.

    Na podstawie: WCBSTV
    Tags: social engineering

   • Fredek said

    no niezle, ja juz nie wracalbym do „wolnej”Polski po tym incydencie , szacunek

   • Zbyszko said

    A Ty myślisz że w „Twoim” kraju cos takiego nie może się zdarzyć?

   • Fredek said

    Wyluzuj Zbysio, ja wyjezdzalem z PL i wracalem dziesiątki razy, znam wiele oblicz bycia w i za , teraz jestem w PL bo uznałem ze tak trzeba, „mimo pokus” a co będzie dalej zobaczymy , pozdrawiam

   • Zbyszko said

    Fredek, gratuluje że uważasz „że tak trzeba”

   • Fredek said

    Nie masz czego gratulować, w pewnym momencie zdałem sobie sprawę że miejsce Polaka jest w Polsce a nie szukanie szczęścia gdzieś w obcych panstwach mimo perspektywy błogiego tam życia – po prostu dla mnie to była pustka której nie potrafiło nic wypełnić

  • Pelagia said

   to ogłaszam konkurs – co najsmieszniejszego i gdzie ludzie powinni sobie naklejać albo przyczepiac do ciała, gdy beda mieli przechodzic przez skan??

 5. hanka said

  Gazeta Wyborcza zaatakowała w dzisiejszym wydaniu „TVN Fakty” za krytykę w sprawie szczepień dziewcząt na HPV.
  Biedne dziewczęta te zaszczepione nie wiedzą że szczepienia HPV to jeden z elementów depopulacji.
  Tekst z GW poniżej:

  Antyszczepionkowe „Fakty”
  Sławomir Zagórski 2009-12-30, ostatnia aktualizacja 2009-12-29 23:13
  „Fakty” TVN w niedzielę i w poniedziałek wyemitowały materiały podważające zasadność szczepień dziewcząt przeciw wirusowi HPV powodującemu raka szyjki macicy. „Fakty” sugerują, że chodzi wyłącznie o nabijanie kabzy firmom farmaceutycznym.
  Sławomir Zagórski. „Szczepionka nie chroni przed rakiem – tłumaczy autor obu materiałów Marek Nowicki. Zabezpiecza wyłącznie przed zakażeniem wirusem HPV, i to nie wiadomo na jak długo. O tym, czy szczepionka zmniejszy liczbę przypadków raka, przekonamy się dopiero za 20 lat. Ministerstwo Zdrowia i NFZ nie uległy presji firmy zabiegającej o refundację szczepionki. Dlatego zaczęto wpychać ją gminom i rodzicom, oni zaś, ogłupiali, wysupłali na nią pieniądze. A przecież wystarczyłoby, wzorem Skandynawii, robić częste badania cytologiczne i problem raka mielibyśmy z głowy.”
  Przykro, że kilkumilionowa widownia w Polsce ogląda takie rzeczy. Szczepionka przeciw wirusowi HPV powstała kilka lat temu. Wyprodukowano ją dlatego, że wykryto nierozerwalny związek między przewlekłym zakażeniem HPV a ryzykiem wystąpienia raka szyjki (przyznano za to medycznego Nobla 2008). Jest to związek 50-krotnie silniejszy niż między długotrwałym paleniem papierosów a ryzykiem raka płuc. Nie ma innego nowotworu, który miałby tak dogłębnie poznaną przyczynę.
  Szczepionka przeciw HPV nie może działać z dnia na dzień, jak chce reporter „Faktów”. Specjaliści twierdzą, że najskuteczniejsze jest szczepienie dziewcząt przed inicjacją seksualną, a więc przed pierwszym zetknięciem się z wirusem. A ponieważ na raka chorują głównie kobiety po pięćdziesiątce, na efekt trzeba poczekać wiele lat.
  Można przez ten czas nie robić nic i przyglądać się dalej, jak Polki zakażają się wirusem, ale można działać – czyli zarówno szczepić, jak i wysyłać na cytologię. Ideałem jest, by do ginekologa szła matka z córką -pierwsza na cytologię, a druga na szczepienie. Co wcale nie oznacza, że córka po zastrzyku może już zawsze czuć się bezpiecznie. Są bowiem rzadkie odmiany wirusa, na które nie ma szczepionki, a które mogą prowadzić do raka.
  Nawet w krajach, w których aż 70-90 proc. kobiet robi regularnie cytologię – w Szwecji, Norwegii, Wlk. Brytanii, Niemczech – nie udało się całkowicie wyeliminować raka szyjki. I dlatego również tam zdecydowano się szczepić dziewczynki przeciw wirusowi HPV. Ponadto, im więcej profilaktycznych badań, tym mniej przypadków raka, ale poniżej pewnego poziomu zachorowań zejść trudno, gdyż cytologia nie jest bardzo czułą metodą i nie wykrywa wszystkich zmian przedrakowych.
  Tego wszystkiego reporter „Faktów” albo nie wie, albo może wie, ale sensacja zawsze sprzedaje się lepiej niż wiedza. Szkoda, że w żadnym z ostatnich wydań „Faktów” nie zmieściła się informacja, że szczepionka przeciw HPV jest od jesieni 2008r. w Polsce na liście szczepień zalecanych, co oznacza, że specjaliści i ministerstwo oficjalnie uznali, że to bezpieczny i skuteczny preparat.
  Szkoda, że zabrakło też miejsca na wiadomość, iż 10 kwietnia br. Światowa Organizacja Zdrowia zaleciła włączenie szczepień przeciw HPV do narodowych programów szczepień. Rozumiem, że Polska może nie mieć pieniędzy na zaszczepienie dużej liczby młodych obywatelek naraz (koszt trzech zastrzyków to ok. 1200zł na głowę). I całe szczęście, że ciężar ten wzięły na siebie niektóre gminy i niektórzy rodzice.
  Zniechęcanie ich do tego i wyśmiewanie się z naiwności uważam za nieetyczne. Tym bardziej w kraju, w którym co roku na raka szyjki zapada 3,5 tys. kobiet, z czego połowa umiera.

  • ALFA said

   Powiem jedno niech panny nie panny,nie zmieniają partnerów,jeden partner i ryzyko z głowy.Kobiety za dużo używają seksu zmieniając partnerów.A chłopy też skaczą z kwiatka na kwiatek i pieron wie co roznoszą.

   • foo said

    dokładnie! wystarczy, że ludzie nie będą kopulować z kim popadnie tylko znajdą sobie jednego partnera/partnerkę na stałę i oboje będą dochowywać sobie wierności, przy okazji kobitka mogłaby zrezygnować z farmakologicznej antykoncepcji i problem z HPV znika, tak samo znika wiele innych problemow czego swietnym przykładem jest uganda gdzie dzieki programowi promowania wstrzemiezliwosci seksualnej (zamiast promowania antykoncepcji) znacząco ograniczono zachorowalnosc na aids.

  • Wojwit said

   Prosze nie zapominać, że wielokrotna mammografia bardzo zwieksza ryzyko wystapienia raka sutka.

 6. Zbyszko said

  Bardzo polecam obejrzenie jak młoda Ukrainka artystycznie ujęła poruszane tu tematy

  • ALFA said

   Naprawdę ma talent przepięknie” TO JEST TALENT”

   • Wojwit said

    Genialna!
    Wielu współczesnym „wybitnym artystom” polecam obejrzeć ten film. Może zrozumieją w końcu pojęcia sztuka i artyzm. Choć szczerze wątpię. W ich (dyplomowanych często gęsto w różnych „ASP-ach”) głowinach pojawiają się za to prawdziwie „odkrywcze pomysły” – a to genitalia na krzyżu powieszone namalować, a to znów papieża przywalonego meteorytem „zainstalować”, albo obsikać obraz Jezusa Chrystusa – ot, taka „sztuka” unych dla unych. Wysokich lotów „Zachęta”.

  • mizia said

   super SUPER SUPER – TALENT

  • zyta said

   Tu tez talent na czasie.
   Susan Boyle – Silent Night

  • Igi said

   SWIETNE!!!

 7. Jose said

  Chipy w dowodach osobistych od nowego roku. Stare dowody będą sukcesywnie wymieniane na nowe. Z biegiem czasu zostanie zniesiony obowiązek meldunkowy. Co będzie dalej, to raczej było wiadome od dawna…

  • Zbyszko said

   Jak nie będzie obowiązku meldunkowego to np w czasie wyborów mogą być dowożeni do urn obcy „wyborcy”

   • Wojwit said

    A „głosowanie elektroniczne”?
    Tu dopiero może być „zabawa”, przecież znów muszą wygrać ci, co trzeba. Sami swoi…

   • gustaf said

    To będzie zabawa?… Taka sama ,jaką już mają w totalizatorze sportowym spółka skarbu państwa

   • foo said

    bez przesady 😉 w polsce cuda nad urną nie przejdą, a w czasach gdy bardzo duza czesc spoleczenstwa jest mobilna meldunek jest zbedny. co do „dowozenia wyborcow” to co za roznica – wazne by system byl szczelny tak by kazdy glosowal raz, a gdzie to juz indywidualna sprawa. poza tym gdyby ktos probowal czarowac z dowozeniem to zawsze musi liczyc sie z tym ze to bron obosieczna 🙂 przypadkiem wolnosciowcy lub np muzulmanie czy tez eskimosi moga przejac wladze w tym czy innym powiecie 🙂
    a to ze wciaz wybory wygrywa ta sama ekipa – no coz – bydlo glosuje bydlo wybiera … a ze bydlo jest zdalnie sterowane…

   • gustaf said

    To nie tak… W takim np. Sopocie na wybory samorządowe dowożono do urn chętnych , a nie mogących. Wygrał wiadomo kto… dowożący. Dlatego właśnie , że system jest szczelny. Nie ma cudów nad urną , na pewno nie w Sopocie. Tam się liczy skrupulatnie. Wynik jest ustalony na długo przed głosowaniem.

   • krzysiek said

    z upublicznioną liczbą głosów może być tak jak z liczbą „potwierdzonych” przypadków AH1N1 czyli pełna dowolność

   • hjk said

    hahaha, nie przejda? od 20 lat przechodza…wielu ludzi ma na to dowody lokalnie (ja tez – zagłosowalem na malo znanego polityka i przychodze pod lokal, a tam 0 – null głosów – moze nie chcialo im sie wyszczegolniac i przypisali zbiorczo do partii, no ale innych wyszczegolnili), ale nie ma na globalną manipulację, bo nikt nie jest w stanie lub nie sprawdza tego. dlatego choc stlin czy lenin mowił „niewazne kto jak głosuje, wazne kto liczy głosy”, to ja mowie „niewazne…itd, wazne kto ogłasza wynik”…

   • Margherita said

    A „cud nad urną” unio-referendum to co? Frekwencja podobno była ponad 70%, ja mieszkam naprzeciwko lokalu wyborczego. Widziałam mniej ludzi niż do wyborów samorządowych.
    =================
    od pb: referendun o akcesji do ue to ewidentne oszustwo; za granica liczyli jako uprawnionych do glosowania tylko tych, co sie zglosili uprzednio do konsulatow; reszte (99%) po prostu zignorowano; tą manipulacją podwyzszyli procent uprawnionych ktorzy glosowali, podobno do wymaganych 51%; natomiast w kraju liczono za uprawnionego kazdego obywatela powyzej 18 lat, niekaranego itd.; gdyby nie ten szwindel, dodatkowe ok. 10-15 mln polonusow ktorzy olali referendum przechyliloby szale uprawnionych a nie-glosujacych na niekorzysc jelit

 8. A said

  Dyskusja nt wszczepiania mikroczipów. NIe wiem na ile to jest wiarygodne ale warto posłuchać

  • A said

   Pierwszy męski głos mówi „ma pani rację, takich zjawisk jest bardzo dużo jest tylko kwestia jak społeczeństwo powinno się o tym dowiadywać”….hm nic nie powiem czyżbyśmy o czymś nie wiedzieli co już sie dzieje…

  • alicja said

   A tak z ciekawości czy są jakieś sposoby by wykryć samodzielnie chipa w swoim organizmie lub u bliskich . W związku właśnie z filmem pomyślałam czy oby na pewno wiemy co nasze dzieci maja w swoim organizmie po pobycie w szpitalu , nawet jeśli chodzi o poczęcie .Jak by coś było to na pierwsza turę sprawdzała bym swoje najmłodsze on tyle miał pobytów w szpitalu i narkoz ze , właśnie może mieć to gówno w sobie a ja nawet nie wiem .

 9. tomekgo said

  małe kompedium wiedzy na temat koncernów farmacutycznych

  http://oczyszerokozamkniete.wordpress.com/2009/12/30/koncerny-farmaceutyczne/

 10. Mery said

  Panie Piotrze nie rozumiem tych uwag na temat brania odpowiedzialnosci za tresci na blogu. Czyzbyscie autorzy bloga mieli „lekkie spiecie”?
  ======================
  od pb: marek odreagowal z powodu tekstu windsor group ktory mialby skazac go na ciupe;
  za to sprzataczka bein ma czas i musi sprzatac po innych, zaraz pojdzie pod drzewko dorwac dolcow kanadyjskich bo marek zlikwidowal konto na datki (zreszta nic z tego nie dostalem bo wszystko idzie na zus firmy marka czyli na haracz dla banksterow); nie wiem po co zostawil w spadku allegro i jakies stowarzyszenie polityczne z ktorym nigdy sie nie widzialem i od polityki stronię; sprzataczka nie bedzie zagladac w laskawie poprawiony z prywatnego na yahoo adres kontaktowy bo tam za duzo bzdur;
  poza tym samo happy family;
  moze oddamy blog siemaszce albo dratewce?
  widze jedno wyjscie na zachowanie bloga: zglosi sie do wspolnego redagowania grupa zaufanych osob, dostanie id i pw, bedzie szukac i opracowywac teksty i na zmiane wstawiac i pilnowac dyskusji albo dyskusje wylaczymy;
  ja musze wystawic na internet wyniki moich badan z ostatnich 10 lat, ktorych nie ma na necie lub znikaja jedno po drugim – potrzebuje pomoc techniczna – zobaczcie jakie kulfony wychodza na http://www.piotrbein.wordpress.com

  • monitorpolski said

   Nie ma spięcia. ja po prostu nie mam czasu. Marek
   ======================
   od pb: marek odreagowal z powodu tekstu windsor group ktory mialby skazac go na ciupe;
   za to sprzataczka bein ma czas i musi sprzatac po innych, zaraz pojdzie pod drzewko dorwac dolcow kanadyjskich bo marek zlikwidowal konto na datki (zreszta nic z tego nie dostalem bo wszystko idzie na zus firmy marka czyli na haracz dla banksterow); nie wiem po co zostawil w spadku allegro i jakies stowarzyszenie polityczne z ktorym nigdy sie nie widzialem i od polityki stronię; sprzataczka nie bedzie zagladac w laskawie poprawiony z prywatnego na yahoo adres kontaktowy bo tam za duzo bzdur;
   poza tym samo happy family;
   moze oddamy blog siemaszce albo dratewce?
   widze jedno wyjscie na zachowanie bloga: zglosi sie do wspolnego redagowania grupa zaufanych osob, dostanie id i pw, bedzie szukac i opracowywac teksty i na zmiane wstawiac i pilnowac dyskusji albo dyskusje wylaczymy;
   ja musze wystawic na internet wyniki moich badan z ostatnich 10 lat, ktorych nie ma na necie lub znikaja jedno po drugim – potrzebuje pomoc techniczna – zobaczcie jakie kulfony wychodza na http://www.piotrbein.wordpress.com

  • AntyMizia said

   Panie Bein, już wcześniej zauważyłem te kulfony i prośbę o pomoc przy ich formatowaniu.
   Mała rada: przy listach, spisach i skorowidzach formatowanych w HTML najłatwiej jest je wstępnie sformatować np. w notatniku a później objąć je tagami

    (...) 

   . Przy prezentacji takiego fragmentu ma pan pewność, że będzie wyświetlany za pomocą czcionki o stałej szerokości (tzw. fixed). Proszę spróbować! 🙂
   ===============
   od pb: skorowidz nie tak wazny; odnosniki do notek nie dzialaja

   • AntyMizia said

    Ucięło najważniejszy fragment. A miało być:

    … objąć je tagami <PRE> (…) </PRE> …

 11. zyta said

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/mariusz-kilian-w-szpitalu-aktor-walczy-o-zycie,1417262,6081

  Mariusz Kiljan w szpitalu. Aktor walczy o życie
  Wtorek, 29 grudnia (12:56) Więcej na temat: świńska grypa
  Lekarze walczą o życie aktora Mariusza Kiljana. Artysta przebywa na oddziale intensywnej terapii wrocławskiego szpitala zakaźnego. Jego stan jest ciężki. Ma kłopoty z oddychaniem. Aby ułatwić organizmowi walkę z chorobą, wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej.

  Mariusz Kiljan i Anna Guzik na planie serialu „Hela w opałach”/fot. M. Niwicz /Agencja SE/East News

  Aktor trafił do szpitala w Wigilię. Skarżył się na bóle kości i głowy, miał wysoką gorączkę. Nagle jego stan gwałtownie się pogorszył.

  Jutro lekarze będą wiedzieli, czy organizm mężczyzny został zaatakowany przez wirus A/H1N1.

  Mariusz Kiljan to popularny polski aktor teatralny i filmowy. Szerszej publiczności znany jest między innymi z serialu „Hela w opałach”. Grał też w „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” i w „Świecie według Kiepskich”.

 12. zyta said

  http://www.konservat.cba.pl/arty/art0366.php
  30 grudzień 2009
  Atak odwetowy w Jemenie?

  Władze USA w porozumieniu z rządem Jemenu rozpatrują mozliwość dokonania odwetowego uderzenia na obozy Al Kaidy na terenie Jemenu. Ma to być reakcja na nieudany zamach do jakiego doszło w Boże Narodzenie w samolocie lecącym na trasie Amsterdam-Detroit. Nigeryjski zamachowiec, Omar Farouk Abdulmutallab, który próbopwał odpalić ładunek umieszczony w swych majtkach, przyznał później, że przeszedł szkolenie w Jemenie a także stamtąd otrzymywał instrukcje.
  Zebrane dowody wskazują na to, że Abdulmutallab był gorącym entuzjastą Anwar al-Awlakiego, radykalnego duchownego, który swą siedzibę ma właśnie w Jemenie. Amerykański Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego łączy Awlakiego także z zamachami na WTC, wskazując na wpływy jekie wywierał na porywaczy 4 samolotów.

  Obecne przygotowania według telewizji CNN, koncentrują się na wyborze celów, tak by wybrać te które miały największy związek z atakiem na amerykański samolot. Rozpatrywane jest użycie pocisków cruise, myśliwców lub bezzałogowych samolotów.
  Nie byłaby to pierwsza militarna akcja USA w tym państwie. 17 grudnia doszło już do ataków na obozy Al Kaidy w których wzięły udział samoloty bojowe USA, choć oficjalnie Waszyngton nigdy tego nie potwierdził. Także źródła irańskie powołując się na rebeliantów Houthi donosiły o czynnym wsparciu jakiego siłom rządowym i Saudyjczykom udziellai Amerykanie.

  Amerykańskie zaangażowanie w Jemenie znacząco wzrosło w połowie listopada, kiedy Waszyngton podpisał z Saną porozumienie o pomocy wojskowej. Z jednej strony jest to wynikiem szyickiej rebelii na północy, wspieranej przez Iran, z drugiej coraz większej migracji bojowników Al-Kaidy i talibów z Afganistanu i Pakistanu do Somalii i właśnie Jemenu.

  konserwa

 13. ALFA said

  http://uwaga.onet.pl/140107,reportaze,szczepic_sie_czy_sie_nie_szczepic,wideo_detal.html
  SZCZEPIĆ SIĘ CZY SIĘ NIE SZCZEPIĆ UWAGA TVN
  =======================
  od pb: omg! sztampa nieudolnego polskiego dziennikurestwa; „zwolennicy burgermeister” = zrobili z nas, majewskich i milionow na swiecie jakas sekte, jakby materialy dowodowe nie staly niezaleznie a poza burgermeister nikt nie mial pojecia o wyobrazeniu czy nie umial czytac po angielsku; na samym poczatku jest bzdura o zrodle pandemii (traktowanej w calym programie bez cudzyslowu): swinska grypa a tu wstawka o PTASIEJ grypie w wiadrach od baxtera; taki a taki zmarl na swinska grype (testowano?) a scypionek wciaz ni ma = a reportazyk o nieboszczyku co sie nie zaszczepil na sezonowke? == dobrze ze mnie Opatrznosc uchronila od wywiadu z tymi blaznami telewizorni pl = krawaciki, garniturki, dobre wychowanie a we lbach sieczka, w duszach pusto, wulgarni po wylaczeniu kamery; dzieki wam dratewstwo, ze obrzydziliscie beina wersalskiej telewizorni pl

 14. zyta said

  http://www.konservat.cba.pl/arty/art0362.php
  29 grudzień 2009
  Słonie dokonały osądu
  Dokładnie rok po fali pogromów chrześcijan w Orisie stado słoni zniszczyło wioski, w których mieszkali ich prześladowcy. Teraz to oni szukają schronienia w obozach, w których jeszcze kilka miesięcy temu chronili się chrześcijanie – donosi „Nasz Dziennik”
  Jak informuje na swoich stronach internetowych archidiecezja w Kolombo, dokładnie w dniu pierwszej rocznicy ataku na chrześcijan z Orisy, dzikie słonie, które wynurzyły się niespodziewanie z dżungli, stratowały dom i zagrodę lidera hindusów. Zwierzęta wyrządziły podobne szkody w gospodarstwach pozostałych ciemiężycieli, doszczętnie niszcząc ich uprawy. W największe jednak zdumienie wprowadza fakt, że niszczycielskie ataki ominęły sąsiadujące domostwa chrześcijan.

  W sumie w trakcie ataków zginęło 7 osób, kilka kolejnych zostało rannych, a 2,5 tys. mieszkańców pochodzących z 45 wiosek, które zwierzęta niemal zrównały z ziemią, szuka schronienia w byłych obozach chrześcijan – czytamy w „Naszym Dzienniku”.

  Indyjska społeczność jest bardzo zaskoczona tymi atakami. Zwierzęta pokonały ponad 300-kilometrową drogę. Pracownicy rezerwatu, z którego pochodzą słonie, podkreślają, iż nie są w stanie znaleźć żadnego logicznego wytłumaczenia ich zachowania.

  Za PiotrSkarga.p
  ==================
  od pb: slonie madrzejsze od ludziowcow; jest gdzies filmik pokazujacy oplakiwanie zabitego krewnego przez slonie

  • eteryczna ziemia said

   @ Zyta – a wczesniej było tak:
   Wielki mord zwierzat w Nepalu /25.11.2009/
   http://www.efakt.pl/320-tys-zwierzat-poszlo-pod-noz-FOTO,artykuly,57951,1.html

   a tu -byc może- rewanż za mord na zwierzetach, kiedy to dziki /ale…/ sloń zabił 11 osob -tez w Nepalu 09.12.2009
   http://wiadomosci.onet.pl/2092927,69,item.html

   Slonie reaguja natychmiast w odróżnieniu od ociężalych, bez refleksu bawołów
   /kiedyś zamieściłaś taki filmik-o bawołach/

  • zyta said

   Zwierzeta Bibli nie czytaly ale wiedza madroscia od Stworcy co i jak robic. My tez, gdybysmy wsluchali sie w glos serca, wiedzielibysmy…

  • nnn said

   Bog jest miloscia i w zwiazku z tym to nie on skierowal te slonie. Jesli tak przedstawiamy Boga to zawlaszczamy jego wymuszajac by stanal po ktorejs stronie konfiktu. Szatan jest tym ktory poprzez klamstwo wzmacnia nienawiesc i prowadzi do morderstw . Bog jest bogiem milosci i jego celem i zadaniem jest przemieniac ludzi poprzez milosc.
   To co sie stalo mozna wytlumaczyc na zasadzie prawa przyciagania to czego sie boisz na ciebie przychodzi. Mozliwe ze sami sobie wymierzyli kare poprzez swiadomosc zla ktore wyrzadzili i strachem przed kara sciagneli ja na siebie. Ale wykorzystali prawa natury. Bog na pewno chcial ich przed tym uratowac poprzez glos sumienia ktory mowil o naprawie szkod ktore wyrzadzili, jednakze mozliwe ze zatwardzialosc ich serca wraz z religijna swiadomoscia kary spowodowala ze sciagneli ja na siebie ale wykorzystujac prawa natury i umyslu.

   • zyta said

    Wg mnie Stworca jak najbardziej kieruje wszystkim i tymi sloniami tez, bo to on je stworzyl. Nie kieruje do konca tylko ludzmi, bo im dal wolna wole. Kto chce to szuka kierownictwa Stworcy i czyni dobro pod jego wplywem, kto nie, to czyni zlo wokol wszystkiemu i wszystkim.
    Sugerowanie sie tylko i wylacznie prawem przyciagania jest pewnego rodzaju bezboznoscia, bo to prawo tez zostalo stworzone przez Najwyzszego.

   • rgrgg said

    Bog nie zabija w kazdym razie nie ten bog ktorego ja znam.

   • nie znacie said

    a czemu Bóg nie zabija? idac dalej waszym torem myslenia do nieba pojda wszyscy, no bo w koncu w piekle jest zle. a o potopie i o Morzu Czerwonym nie slyszeliscie? pomyslcie nad pojeciem sprawiedliwosci.

 15. zyta said

  http://www.bibula.com/
  CYTAT TYGODNIA
  “UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków.”
  Maria Dąbrowska w Zapiskach w swym dzienniku pod datą 17 czerwca 1947 r.

 16. zyta said

  http://www.bibula.com/?p=4873
  Menora w “sercu Europy”, przed głównymi siedzibami Unii Europejskiej
  Aktualizacja: 2008-12-29 2:52 pm

  Europejskie Centrum Społeczności Żydowskiej (EJCC) wraz z Europejską Radą Społeczności Żydowskich (ECJC) wspólnie po raz pierwszy zorganizowały publiczne wystawienie Menory w Brukseli i uroczystość zapalenia świec. Olbrzymia menora wystawiona została na głównym placu Rond Point Schuman, naprzeciw głównej siedziby Komisji Europejskiej i Rady Unii Europejskiej. Zapalenia pierwszej świecy w – jak określa agencja EJP – “sercu Europy”, dokonano 21 grudnia br. z udziałem przybyłych delegatów ze społeczności żydowskich Londynu, Paryża, Berlina i Amsterdamu.

  W Polsce w tym roku, już po raz drugi w historii, zapalenia świecy menory dokonał prezydent Lech Kaczyński. Pierwszą publiczną osobą, która w tzw. niepodległej Polsce zapaliła świecę na tym symbolu żydowskiej religii, a w praktyce współczesnym symbolu dominacji i ekspansjonizmu judaizmu, był marszałek Sejmu RP Marek Jurek.

  Na podstawie: EJP

  Tags: bnai-brith, jewish control

  • Wojwit said

   Ciekawe. O tym postępku Marka Jurka nie wiedziałem. Nie zakonotowałem ujawnienia się tego „wybitnego Polaka i patrioty”. Nie-żyd nie może celebrować żydowskich obrządków… Wiedzieliście o tym?

 17. jowram said

  Dziwne wydarzenie w Indiach

  Opublikował/a Marucha w dniu 2009-12-30 (środa)

  Zwrócono mi uwagę na opisane w “Naszym Dzienniku” dziwne wydarzenie, które z powodu Świąt przeoczyłem.

  Hinduiści szukają schronienia w obozach, w których do niedawna kazali mieszkać chrześcijanom.
  Atak rozwścieczonych słoni.

  Dokładnie rok po fali pogromów chrześcijan w Orisie stado słoni zniszczyło wioski, w których mieszkali ich prześladowcy. Teraz to oni szukają schronienia w obozach, w których jeszcze kilka miesięcy temu chronili się chrześcijanie.

  W lipcu 2008 roku w indyjskim stanie Orisa rozpoczęły się krwawe prześladowania tamtejszych chrześcijan. W wyniku kilkumiesięcznych aktów agresji zginęły setki wyznawców Chrystusa, a tysiące kolejnych zostało rannych i zmuszonych do opuszczenia swoich domów. Agresorzy przez wiele tygodni z niezwykłą pasją niszczyli i bezcześcili Kościoły i domy chrześcijan, porywali księży i zakonnice, podkładali bomby pod świątynie itp.

  Tymczasem dokładnie w dniu pierwszej rocznicy ataku na chrześcijan z Orisy wsie, w których mieszkają ich prześladowcy, zostały zniszczone przez stada rozwścieczonych dzikich słoni. Jak informuje na swoich stronach internetowych archidiecezja w Kolombo, tego dnia zwierzęta, które wynurzyły się niespodziewanie z dżungli, stratowały dom i zagrodę lidera hindusów. Podobne szkody wyrządziły w gospodarstwach pozostałych ciemiężycieli, doszczętnie niszcząc ich uprawy. W największe jednak zdumienie wprowadza fakt, że niszczycielskie ataki ominęły sąsiadujące domostwa chrześcijan.

  W sumie w trakcie ataków zginęło 7 osób, kilka kolejnych zostało rannych, a 2,5 tys. mieszkańców pochodzących z 45 wiosek, które zwierzęta niemal zrównały z ziemią, szuka schronienia w byłych obozach chrześcijan.
  Indyjska społeczność jest bardzo zaskoczona tymi atakami. Zwierzęta pokonały ponad 300-kilometrową drogę. Doszło nawet do tego, że zaczęły wkraczać w rejony miast. Pracownicy rezerwatu, z którego pochodzą słonie, podkreślają, iż nie są w stanie znaleźć żadnego logicznego wytłumaczenia ich zachowania.

  Marta Ziarnik

  Od admina: pisałem niejednokrotnie, iż Hindusi czczą demony, a ich religia jest po prostu wersją satanizmu. Stąd też i zwierzęca nienawiść do chrześcijan wśród tego tak rzekomo “uduchowionego” ludu, będącego natchnieniem dla pokoleń durniów zafascynowanych głębią filozofii wschodniej.

  • GoA said

   do admina – dobrze by było nie wrzucać wszystkiegoo do jednego worka. Filozofia wschodu to filozofia o wielkiej głębi – trzeba ją jednak poznać (najlepiej nie z broszurek widzących szatana we wszystkim) zanim zaczyna się o niej wypowiadać. Nazywanie durniem kogoś tylko dlatego, że nie idzie tą samą drogą co mówiący świadczy jedynie o mówiącym. Wydaje mi się, że trzeba bardzo uproszczonej wizji świata, żeby durniami nazwać De Mello czy Junga (pierwsze z brzegu nazwiska zafascynowanych buddyzmem myślicieli zachodu, które przychodzą mi do głowy).To co fascynuje wielu ludzi w filozofii wschodu to zdecydowanie buddyzm a nie hinduizm. Jeśli Ty jesteś osobą, która uważa siebie za chrześcijanina a z taką lekkością rzucasz osądy na prawo i lewo to nie jesteś najlepszą wizytówką dla chrześcijaństwa. Przykro się to czyta.

   • hjk said

    co do de mello to chyba jakis urzad kosciola zajal sie jego pismami, a jung to juz chyba czysty okultyzm i ezoteryzm…

   • GoA said

    kluczowe w Twoim zdaniu jest „chyba” – czytałeś Junga czy wiesz to od kogoś kto przeczytał go za Ciebie? 😉 Dla mnie jeden i drugi to ludzie bardzo blisko Boga. Ale nie o to toczy się spór. Chodzi o to, że cokolwiek się myśli na temat ich pracy nazywanie ich durniami jest delikatnie mówiąc arogancją.
    Naklejenie sobie na czole czy na sztandarze naklejki „chrześcijanin”, nic nie znaczy – to samo zresztą dotyczy naklejek „buddysta” czy „ateista” – to jak człowiek siebie określa nie ma żadnego znaczenia – ważne jest to jakie daje świadectwo swoim życiem. Bóg jest miłością – świadectwo miłości dał Chrystus mówiąc o kochaniu bliźniego, nadstawianiu drugiego policzka i pozwalając się zabić – żaden człowiek, który w sercu zamiast miłości ma nienawiść nie idzie za Chrystusem – i nie jest ważne jak gwałtownie będzie przekonywał, że to co robi, robi w imię Chrystusa.
    Tak się jakoś dziwnie składa, że filozofia wschodu pomaga odnaleźć miłość i pomaga się nią dzielić z innymi. Filozofia wschodu pomaga człowiekowi zanurzyć się we własnym wnętrzu (we własnym sercu) – a kiedy człowiek to robi odnajduje Boga. Nazywanie tego satanizmem tylko dlatego, że komuś nie podoba się to, że na sztandarze akurat nie ma krzyża jest smutne. Smutne jest to, że ludzie powołując się na Chrystusa kompletnie zaprzeczają Jego nauce.

   • hjk said

    junga stety albo niestety nie czytalem – po prostu nie ma czasu czytac wszystkiego, trzeba czytać rzeczy najlepsze…))) wiem natomiast ze jest on guru wszelkich okultystów i ezoterystów… Nie można ich nazwać durniami, badali czy inspirowali sie tzw. „filozofią wschodu”, choc to oczywiscie nie jest filozofia w naszym, tj. zachodnim słowa rozumieniu, no chyba ze f. pojmiemy b. szeroko, jak np. politycy mówią, że „rząd ma swą filozofię działania”…))
    Może i to coś komuś pomoże, oby tak było, byle nie zaszkodziło.
    Ja tam wiem, że nie ma potrzeby odwoływania sie do żadnego wschodu, bo nasza myśl europejska jest tak bogata, że nic wschód nowego ani niezwykłego nie wnosi (tak mi sie wydaje, niech ktos mnie sprostuje, kto sie w to zagłebiał), a wraz z chrześcijaństwem, ktore jest absolutnym ewenementem i czymś niezwykłym w historii, cywilizacja europejska zostałą wyniesiona na – dosłownie – absolutne wyżyny. Inna rzecz, czy chcemy się tym kierować w życiu i myśleniu, czy odwołujemy się tylko jako do tradycji ew. zewnętrznych znaków…
    ==========================
    od pb: wg uduchowionych chrzescijan, np. mnich Serafim Rose z Kalifornii, tak jungizmy jak i religie/filozofie wschodu sa zsatanizowane; sprobuje sklecic jakis artykulik na temat, a jesli kto ma gotowca, prosze przyslac

   • GoA said

    Ktoś mądry pod postem Anyi napisał: „co innego wierzenia oparte na jakichś wizjach, spekulacjach, domysłach, a co innego setki lat praktyki i doświadczeń” ( 😉 ) – tym właśnie jest filozofia wschodu – opiera się na praktyce i doświadczeniu. Są oczywiście mistyczne nurty chrześcijańskie – wystarczy poczytać św. Jana od Krzyża na przykład – także odwołujące się do praktyki i doświadczenia. Każdy mistycyzm odnosi się do doświadczenia – i każdy mistycyzm zmierza do doświadczania Boga (czy Miłości – jak zwał tak zwał) – zmierza do zjednoczenia się z Bogiem. Nie chodzi mi o to, żeby porównywać jedno z drugim – po co to robić? Chodzi mi o to, że Boga można odnaleźć jedynie we własnym sercu – nie odnajdzie się go w umyśle – niestety to co jest kwintesencją naszej cywilizacji to kult umysłu (to nasza cywilizacja jakby nie było wymyśliła chociażby szczepionki 😉 ). Piszesz, że wschód nie wniósł niczego nowego – skąd możesz to wiedzieć skoro przyznajesz, że myśl wschodu jest Ci obca? Szkoda, że tak łatwo skreślasz przez tysiąclecia wypracowywaną wiedzę (czy raczej naukę pozwalającą zanurzyć się w sercu – bo to właśnie wnosi wschód – proste sposoby na zanurzenie się w sercu) opierając się jedynie na zasłyszanych gdzieś opiniach. Nauki wschodu zostały dane wszystkim ludziom – tak samo jak nauczanie Chrystusa – nie widzę żadnego powodu, żeby z nich nie korzystać. Niestety jest wielu ludzi, którzy z jakiegoś powodu nie chcą, żeby człowiek doświadczał Boga we własnym sercu – może wynika to z tego, że takim człowiekiem bardzo trudno jest manipulować. W moim zyciu medytacja zmieniła wszystko – dopiero teraz zaczynam rozumieć czym jest współczucie i czym jest człowieczeństwo. Wybór należy do każdego człowieka – czy chce się stawać miłością czy też woli opierać się na intelektualnych argumentach, żeby przekonać wszystkich, że ma rację (pod takim czy innym sztandarem). Tyle, że choćby posiadł całą wiedzę i wszystkie argumenty przemawiałyby na jego korzyść a miłości by nie miał będzie jako miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący ;). Pozdrawiam serdecznie.

   • zyta said

    @GoA powiedział/a
    31 grudzień 2009 @ 2:19 pm,

    -podoba mi sie Twoj tekst.

   • GoA said

    Dziękuję Zyta. 🙂
    Tobie i wszystkim czytającym ten blog życzę Nowego Początku w Nowym Roku. Wbrew pozorom, im „ciemniej” na zewnątrz tym łatwiej odnaleźć światło, które jest w każdym z nas. Życzę każdemu z nas odnalezienia tego światła 🙂

   • eteryczna ziemia said

    Anthony de Mello był kapłanem Kościoła katolickiego.
    W swojej ksiażce >Spiew ptaka< podaje czarujacy obraz relacji między Bogiem a Jego stworzeniem.
    Bóg "tańczy" swoje stworzenie. Bóg jest Tancerzem, stworzenie jest tańcem.
    /Tancerzem jest Bóg, tańcem -człowiek/. Taniec jest czymś innym niz Tancerz, lecz mimo to,taniec nie może zaistnieć bez Tancerza…(?)

  • Anya said

   „pisałem niejednokrotnie, iż Hindusi czczą demony, a ich religia jest po prostu wersją satanizmu. Stąd też i zwierzęca nienawiść do chrześcijan wśród tego tak rzekomo “uduchowionego” ludu, będącego natchnieniem dla pokoleń durniów zafascynowanych głębią filozofii wschodniej.”

   Taaa ,a makrobiotyka to pewnie dieta samego księcia piekieł. Pewnie to pozwala zachować mu moc, wieczną młodość i witalność.

   • hjk said

    co innego wierzenia oparte na jakichś wizjach, spekulacjach, domysłach, a co innego setki lat praktyki i doświadczeń – religia i jej doktryna a medycyna to dwie dosyć różne dziedziny ludzkiej działalności i nie nalezy tego mieszać, trzeb być świadomym odrębności. wierzenia moga być całkowicie chybione, a doświadczenie w leczeniu poparte licznymi sukcesami i wieloletnią praktyką…

 18. hjk said

  http://www.sott.net/articles/show/186565-41-U-S-Counter-Terrorism-and-Intelligence-Agency-Veterans-Challenge-the-Official-Account-of-9-11

  czy 11 09 01 to legalna robota al KAIDY nie mająca nic wspólnego z rządem ?

 19. hjk said

  od blogowiczow T.Urbasia

  Czy to nie ciekawe że po raz pierwszy w historii wszyscy …
  Czy to nie ciekawe że po raz pierwszy w historii wszyscy Izraelscy dyplomaci zostali wezwani do kraju w tym samym czasie?

  http://tiny.pl/hmhhk

 20. zyta said

  http://www.bibula.com/?p=17041
  Ślepota pasterzy w Australii: Kościół chce cenzury Internetu
  Aktualizacja: 2009-12-29 2:49 pm

  Australijski Kościół z zadowoleniem przyjął rządowe propozycje filtrowania niektórych stron internetowych. Chodzi szczególnie o witryny prezentujące przemoc i pornografię. „To bardzo rozsądny krok, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Internetu – stwierdził odpowiedzialny za sprawy medialne w australijskim episkopacie bp Peter Ingham. – Od zawsze takie było nasze stanowisko. Jeśli filtrowanie nie spowoduje niepożądanych efektów w internecie, to będzie to bardzo pozytywny krok w kierunku zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa w sieci”.

  Australijscy eksperci rządowi zakończyli już etap testów filtrów, które będą montowane przez dostawców usług internetowych (ISP). Podobne rozwiązania funkcjonują już w wielu krajach Unii Europejskiej. Klasyfikują one dany materiał i ewentualnie wpisują na indeks stron zablokowanych w sieci. Podobnie treści tego typu zakazane są w publikacji czy w innych wizualnych mediach – czytamy w oświadczeniu australijskich biskupów.

  se/cathnews

  KOMENTARZ BIBUŁY: Oczywiście kluczem we wszystkich tego typu działaniach sił pragnących ograniczenia dostępu do zasobów internetowych, jest użyte w powyższej informacji słówko “szczególnie”. Posługiwanie się bowiem retoryką “zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa w sieci”, czy też odmieniana przez wszystkie nobliwe przypadki “walka z pornografią w Internecie”, są tylko pretekstem do prawdziwego celu: likwidacji możliwości wyrażania niewygodnych opinii. Oczywiście żeby było jasne: zawsze staliśmy po stronie walki z plagą pornografii, ale pasterze australijscy chyba nie zdają sobie sprawy, że stają się wygodnym narzędziem do wprowadzenia totalnej kontroli Internetu, właśnie pod płaszczykiem walki z pornografią…”c.d. na stronie bibula…

  • hjk said

   no tak, jest tu niebezpieczenstwo, jednak gdy sie ścisle i konkretnie umówimy, że nie wolno pokazywac jakiejkolwik golizny w necie…

 21. hjk said

  inne oblicze chipa
  http://technowinki.onet.pl/wiadomosci/niezwykly-sposob-wykonywania-tatuazu,1,3061932,artykul.html

  • Wojwit said

   Jeszcze ludzie, czy juz cyborgi? Dzieci Boże, czy dzieci diabła? I to pytanie postawione na koncu tekstu, ktore brzmi jak zachęta… Panie Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami.

 22. hjk said

  nowa waluta nadchodzi…)))
  http://zezorro.blogspot.com/

 23. hjk said

  http://www.examiner.com/x-8698-Sacramento-UFO-Examiner~y2009m12d29-Breaking-News-Japan-Space-Agency-Announces-The-Proof-Of-Civilization-On-Earths-Moon
  Japan space agency announces proof of civilization on earth’s moon

 24. piotrkumys said

  proba tych tagoW umieszczonych pod spodem

     

 25. Truther said

  Mam pytanie z innej beczki. Jakiś czas temu światło dzienne zobaczył MMS2 (Miracle Mineral Supplement 2), to jest „podchlorek wapnia”, jeden z preparatów, który służy do dezynfekcji basenów czy oczyszczania wody… zna ktoś sklep z zaopatrzeniem dla basenów, który miałby w sprzedaży ludzkie opakowania podchlorku wapnia?

 26. annah said

  Sprobuj popytac w sklepikach chemicznych przy wydzialach chemii, ale nie wszystko kupic moze osoba fizyczna…

 27. hjk said

  (1 J 2,18-21)
  „Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina. Wyszli oni z nas, lecz nie byli z nas; bo gdyby byli naszego ducha, pozostaliby z nami; a to stało się po to, aby wyszło na jaw, że nie wszyscy są naszego ducha. Wy natomiast macie namaszczenie od Świętego i wszyscy jesteście napełnieni wiedzą. Ja wam nie pisałem, jakobyście nie znali prawdy, lecz że ją znacie i że żadna fałszywa nauka z prawdy nie pochodzi.”

  Ciekawe czytania na dziś dzień…

  • hjk said

   i jeszcze piekniejszy fragment z ewangelii – koniec roku skłania do zamyśleń…:
   „(J 1,1-18)
   Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało. W Nim było życie, a życie było światłością ludzi, a światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła. Pojawił się człowiek posłany przez Boga – Jan mu było na imię. Przyszedł on na świadectwo, aby zaświadczyć o światłości, by wszyscy uwierzyli przez niego. Nie był on światłością, lecz /posłanym/, aby zaświadczyć o światłości. Była światłość prawdziwa, która oświeca każdego człowieka, gdy na świat przychodzi. Na świecie było /Słowo/, a świat stał się przez Nie, lecz świat Go nie poznał. Przyszło do swojej własności, a swoi Go nie przyjęli. Wszystkim tym jednak, którzy Je przyjęli, dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię Jego – którzy ani z krwi, ani z żądzy ciała, ani z woli męża, ale z Boga się narodzili. A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas. I oglądaliśmy Jego chwałę, chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca, pełen łaski i prawdy. Jan daje o Nim świadectwo i głośno woła w słowach: Ten był, o którym powiedziałem: Ten, który po mnie idzie, przewyższył mnie godnością, gdyż był wcześniej ode mnie. Z Jego pełności wszyscyśmy otrzymali – łaskę po łasce. Podczas gdy Prawo zostało nadane przez Mojżesza, łaska i prawda przyszły przez Jezusa Chrystusa. Boga nikt nigdy nie widział, Ten Jednorodzony Bóg, który jest w łonie Ojca, /o Nim/ pouczył.”

 28. XYZ said

  Slonie madrzejsze od Polakow,potrafia rozpoznac wroga ,ktory ich gnebi.
  „Specjaliscie od hinduizmu” polecamy przeanalizowanie postepkow Zydow od pieciu tysiecy lat po dzien dzisiejszy i zastanowienie sie nad ich „miloscia gojow”.
  Wtedy gdy to uczynisz moze zaczniesz Zydow inaczej milowac i nie bedziesz juz nadstawial drugiego policzka ! Jezus dal sie ukrzyzowac ale MY POLACY MUSIMY ZEJSC Z KRZYZA i tez ZMARTWYWSTAC !
  Uczynimy to pierwsi przed innymi ukrzyzowanymi narodami,za nami pojada inni.
  Dosyc zydowskiej „milosci” i obludy !!!
  ===============
  od pb: przypominam – nie uogolniac; np. w III rzeszy rozpetany przez syjonistow antysemityzm uderzyl w najmniej winnych Zydow oszczedzajac syjonistyczne badziewie, ktore przezylo wojne, wyemigrowalo do obu ameryk, a teraz pyta prezesa usopal-u, kobylanskiego, na rozprawie w w-wie, dlaczego on nie wpuszcza polskich zydow na swe zebrania;
  czy ktos ma dane co do liczby zydowskich hitlerowcow, ktorzy zwiali do am. poludniowej?

  • zyta said

   http://www.bibula.com/

   „Cytaty wrogów Polski

   „Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.”

   Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów”

  • zyta said

   W moim odczuciu tych porzadnych Zydow jest zdecydowana mniejszosc i oni z pewnoscia beda obronieni przez samego Stworce.

 29. zyta said

  http://cia.bzzz.net/izrael_mordechai_vanunu_znow_w_areszcie

  Izrael: Mordechai Vanunu znów w areszcie
  Yak, Wto, 2009-12-29 21:44 Świat | Militaryzm | Represje

  Mordechai Vanunu, człowiek, który spędził 18 lat w więzieniu za ujawnienie izraelskiego programu zbrojeń jądrowych, otrzymał karę aresztu domowego. Sąd ma rozpatrzyć zarzuty dotyczące podejrzenia o złamanie warunków zwolnienia z 2004 r. Vanunu ma zakaz kontaktowania się z obcokrajowcami.

  Jak powiedział rzecznik policji, Vanunu miał się spotkać z „wieloma obcokrajowcami”. Nie podano o kogo chodzi. Jednak jak powiedział adwokat działacza pokojowego, chodzi o obywatelkę Norwegii, z którą Vanunu się spotyka. Kobietę przesłuchiwała policja.

  Już w 2007 r. skazano go na sześć miesięcy więzienia za rozmawianie z nie-Izraelczykami. Pisaliśmy o tym tutaj. Mordechai Vanunu był inżynierem w elektrowni jądrowej w Dimona. W 1986 r. Mordechai został porwany z Włoch przez służby specjalne Izraela i oskarżony o przekazanie zagranicznym dziennikarzom „tajemnic państwowych”. Wówczas, program objęty był najwyższą tajemnicą. Władze Izraela przyznały się do posiadania broni jądrowej dopiero w 2000 r.

  Przemawiając dziś w sądzie w języku angielskim – Vanunu odmawia posługiwania się jęz. hebrajskim w proteście przeciw temu jak jest traktowany – powiedział: „Państwo Izrael ma 200 bomb wodorowych, broń atomową i neutronową. Władze nie potrafią się do tego przyznać. Ale nie brakuje im odwagi, żeby mnie wsadzić do więzienia.”

  • hjk said

   pamietam raz była w tv uroczystosć z Auszfica z oficjelami, jakas rocznica czy wizyta Benedykta, rozni ludzie przemawiali, jednej zydówce puscily nerwy i powiedziala cos w tym stylu, ze izrael ma uzbrojenie i bomby (nie pamietam czy wspomniala o nuklearnych), dlatego zeby cos takiego jak holokost nie mogło sie wiecej powtorzyc…

   My te tak powinnismy myslec, zeby 1 i 17 09. 39 nie mogły sie powtorzyc, aczkolwiek ostatnie 20 lat mogoby inaczej wygladac – mówił o tym wczoraj w RM Michalkiewicz o alternatywie do „jedynego słusznego” planu Balcerowicza

 30. zyta said

  Mozna Cie posadzic Piotr o uogolnianie wlasnie, bo spora czesc tych „ludziowcow” wcale sie nie „podsmichiwala”. Dzieki, ze wkleiles te linki dla przypomnienia.
  =================
  od pb: tepimy uogolnienia, wiec potepiam swoje wyrazenie; z doniesien blogowiczow wynikalo, ze proby opowiadania o tych rzeczach konczyly sie znaczacym pukaniem w czolo

 31. Wow, that’s what I was looking for, what a material! existing here at this webpage, thanks admin of this website.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s