Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Aktualności prawie poświąteczne…

Posted by grypa666 w dniu 26/12/2009

Życzenia świąteczne dziennikarki z Jamajki – „Wszystko czego chcę na Święta Bożego Narodzenia to szczepionka na świńską grypę”
All I want for Christmas is my flu vaccine, Dahlia McDaniel, The Gleaner – Jamaica http://www.jamaica-gleaner.com/gleaner/20091223/health/health4.html

Jak podsumowała artykuł Jane Burgermeister – to jest typowy przykład historyjki propagandowej, która omija istotne informacje i zawiera wyssane z palca stwierdzenia.

Autorka artykułu w The Gleaner z Jamajki (czyżby tam też chorowali na świńską?) nawiązuje do artykułu sprzed roku gdy nawoływała do zaszczepienia się na grypę sezonową. Wtedy jeszcze nie wiadomo było (może z wyjątkiem kryminalno-farmaceutycznych kręgów, przyp. grypa666) o szczepionkach na świńską. W świetle wynurzeń dzielnej Dahlii, Jamajka z niecierpliwością oczekuje dostaw tego trudnego do zdobycia „eliksiru zdrowia”. Mimo, że minęło już 3 miesiące od zaaprobowania szczepionki, produkuje się ja już w setkach milionów, nikt jednak nie mówi kiedy pojawi się na Jamajce, czy mieszkańcy tej wyspy się doczekają się wreszcie ratunku? ( Zauważmy, że nie ma słowa o tym kto, po co i kiedy tę szczepionkę zaaprobował, przyp. grypa666).
Wiadomo, że Rząd Jamajki na pewno się tym zajmie, kwestia tylko kiedy?
Dziennikarka, która jest zarazem farmaceutką (a nie czasem szamanką?, przyp. grypa666)  dalej ciągnie swe dywagacje, tym razem w bardziej fachowym tonie. Okazuje się, że szczepionka ma za zadanie spowodować by organizm zaczął produkować antyciała przeciw danej chorobie. No i że w przypadku naszych szczepionek, żaden ze składników nie może spowodować choroby (a co z osłabionymi wirusami grypy? Co z rtęcią, co ze skwalenem? przyp. grypa666)

Otóż szczepionka składa się z:

 • antygenu – to jest wirus tak spreparowany, że jest „nieaktywny”. Ma on na celu spowodowanie mechanizmu obronnego w organizmie. Wirus nie jest aktywny, więc nie dostaniemy od niego grypy (a co z Baxterem, który wysłał do 18 laboratoriów broń biologiczną w postaci żywego wirusa ptasiej grypy? Co ze szczepionkami Novartisu, które tak niefortunnie testowano na polskich bezdomnych?, przyp. grypa666). Organizm nasz zatem wyprodukuje antyciała, które zwalczą i osłabionego wirusa ze szczepionki i tego prawdziwego – grypy, który może nas zarazić ale tylko po zaszczepieniu (nie ma słowa o tym w jaki sposób producenci szczepionek przewidzieli jaki antygen mają wyprodukować i to dawno przed „pandemią”, przyp. grypa666).
 • adjuwantu – związku chemicznego (np. związku aluminium, nie ma w ogóle mowy o rtęci czy skwalenie! przyp. grypa666), który ma za zadanie zwiększenie efektywności szczepionki. Oznacza to, że ilość antygenu (osłabionego wirusa) może być znacznie mniejsza. Autorka rzetelnie jednak wspomina, że istnieją szczepionki bez adjuwantów i że są nawet bezpieczniejsze. Okazuje się też, że w USA nie ma licencjonowanych szczepionek z adjuwantami (a w Europie chcieli nas zaszczepić tym świństwem z adjuwantami! przyp. grypa666).

Kogo należy zaszczepić? Ludzi z poważnymi komplikacjami zdrowotnymi takimi jak zapalenie płuc, uszkodzenia serca, z odwodnieniem – ci ryzykuja najwięcej jeśli choroba ich dotknie. Kolejna grupa to dzieci poniżej piątego roku życia, osoby starsze, kobiety ciężarne, diabetycy itp, itd.

Na koniec dziennikarka nawiązuje do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życząc wszystki Wesołych oczywiście, ale pod żadnym warunkiem żeby „świńska grypa” ich nie zepsuła. Jeśli jesteś więc w grupie ryzyka to zaszczep się od razu – jeśli na Jamajce pojawi się szczepionka. I to jest jedyne życzenie dzielnej dziennikarki z The Gleaner…

===============================================================================

Serbska opozycja jest przeciwna szczepionkom na „świńską grypę”, Focus Information Agency,
http://www.focus-fen.net/index.php?id=n204549

Jak podaje serbska gazeta Danas, opozycja w parlamencie tego kraju jest przeciwna szczepieniom na tzw. „świńską” grype. Jest to wyraz bojkotu ze strony opozycji wobec nacisków koalicji rządzącej. Powodem odmowy mają być niepewność dostaw, niepotrzebe wydatki na pośrednika oraz fakt, że w Serbii na dzień dzisiejszy nie ma wystarczająco dużo szczepionek by pokryc nimi grupy ryzyka w tym kraju.

===============================================================================

Większość pracowników służby zdrowia Irlandii nie została zaszczepiona na „świńską grypę”
, Independent, Irlandia, 18.12.2009
http://www.independent.ie/health/swine-flu/majority-of-health-workers-have-not-had-swine-flu-jab-1980689.html

Mniej niż jedna piąta pracowników służby zdrowia w Irlandii została zaszczepiona na „świńską grypę”. Liczba ofiar tej choroby wynosi w chwili obecnej 22 osoby. Według irlandzkiej gazety, pracownicy służby zdrowia szczepią się bardzo niechętnie – w niektórych szpitalach jest to poniżej 10% personelu. Na 110,000 pracownikow irlandzkiego HSE (Health Service Executive), wliczając w to administrację,mniej niż 30,00 osób przyjęło szczepionki. Wraz z innymi pracownikami liczba ta może sięgać 50,000 – co jest mniejsze niż 1/5 ogólnej liczby.
Pielęgniarki, które zajmują się szczepieniami doniosły, że szczególnie mało szczepi się lekarzy HSE. Rzecznik HSE oświadczyła niedawno, że pracownicy oraz społeczeństwo będą zachęcani do przyjęcia szczepień (co potwierdza np. kampania proszczepionkowa na stronie internetowej HSE: http://www.hse.ie/eng/services/news/Campaigns/vacc.shortcut.html ), dodała też, że w pewnych regionach ilość zaszczepionych jest znacznie większa, nawet do 50%, szczególnie w szpitalach, w których występuje problem „świńskiej grypy”. Zaapelowała do tzw. grup ryzyka – dzieci, kobiet ciężarnych, osoby które mają problemy ze zdrowiem oraz ludzi powyzej 65 roku życia, aby się zaszczepiły.
Jednak według lekarki z Dublina, dr Juliet Bressan, wielu lekarzy się nie szczepi, gdyż uważają, że są odporni na tę chorobę. „W ogóle lekarze nie chcą się na cokolwiek szczepić, ale my nie wiemy jakie są tego przyczyny” powiedziała. Dodała, że mimo iż jej mąż złapał wirusa kilka miesięcy temu, sama się nie zaszczepiła i dalej nie ma zamiaru tego zrobić. Uważa, że ponieważ podobny wysiew wirusa nastapił w 1968 roku i dlatego ludzie urodzeni przed tym rokiem są odporni. W dalszym ciągu wywodów dr Bressan twierdzi, że większość ludzi nie ma wystarczajcej wiedzy medycznej by stwierdzić czy potrzebują się zaszczepić, natomiast lekarze ją mają i mogą podjąć decyzję opartą na naukowych kalkulacjach. Uważa, że powodem szczepień nie jest jednak zabezpieczenie pracowników służby zdrowia, a zatrzymanie ekspansji wirusa.
Z liczb ujawnionych niedawno przez Departament Zdrowia wynika, że ilość zgonów zwiększyła się o 2 osoby, ale liczba zarażonych wciąż się zmniejsza. Okazuje się, że osoby niedawno zmarłe miały inne poważne probelmy ze zdrowiem.
Jak wynika z raportu dr Joan Gilvarry z Irlandzkiej Rady Medycznej (Irish Medicine Board), ponad 500,000 Iraldnczykow zostało zaszczepionych, spośród których 790 zareagowało w sposób niepożądany.

===============================================================================

Tomasz Lis przedstawia – „Świńska grypa atakuje”
, TVP2 z 23 listopada 2009

Dla tych, którzy nie oglądali programu „Tomasz List przedstawia” z 23 listopada na temat „świńskiej grypy” przypominamy go w formie linku do YouTube:
Część 1:

Część 2:

Komentarzy 45 to “Aktualności prawie poświąteczne…”

 1. kojak said

  Ciekawa sprawa… w skrócie myślowym „przepalarka RFID”

  http://gadzetomania.pl/2009/12/25/rfiddler-bron-z-fimow-scifi-ktora-naprawde-dziala-wideo/

 2. IREK said

  i tak jak ktos przewidywał ze w swieta bedzie atak terorystyczny i niby był jest to przykrywka do wywolania moze kolejnej wojny lub zastraszenia ludzi,,,co wy na to

  • Anya said

   Raczej wzmożonego zatrudniania podglądaczy-fetyszystów do pseudoantyterrorystycznych szeregów.

   http://www.pardon.pl/artykul/10476/terrorysci_atakuja_a_pasazerom_na_lotnisku_przeswietla_majtki/1

  • ALFA said

   Amerykańskie władze od co najmniej dwóch lat wiedziały, że niedoszły zamachowiec z samolotu amerykańskich linii Northwest, lecącego z Amsterdamu do Detroit, może mieć związki z terrorystami – podała agencja Associated Press, powołując się na anonimowego przedstawiciela władz.

   USA są jak Bóg , wiedzą wszystko zanim się coś wydarzy ale i tak nie reagują żeby zapobiec nieszczęściom…pozostawiają ludziom wolną wolę! Tak było i w tym przypadku! Co za wspaniały Naród!Tylko że rządzą psychopaci i chcą opanować świat strasząc atakami terrorystycznymi.

  • Zee said

   terroryści znajdą zawsze pretekst żeby zniewalać wolnych ludzi,
   dlatego ciągła aktywność w obronie własnej jest niezbędna,

   -nieustająca obecność, ot to, i nie ma innej rady

   • Pajo said

    ja bym w tym stwierdzeniu zamienił jednak słowo „terroryści” na „antyterroryści”

 3. Zbyszko said

  Więc, ze względu na możliwość zdalnej (także kryminalnej) manipulacji, powinna upaść idea nowych dowodów osobistych z czipami

 4. MORDERCY PRYSKAJĄ.... said

  mordercy pryskali dzisiaj przed południem nad Warszawą, część smug utrzymuje się jeszcze teraz….

  ta mafia niczego się nie boi wykończą nas jak robactwo….

  przykre to że mało kto wie z jakiego powodu umiera….

  Polacy są tak zmanipulowani że mało kto cokolwiek rozumie i w dodatku wysyłają cie do psychiatry mimo iż sami powinni być leczeni…

  Mili Państwo czy możecie już wyrzucić swoje telewizory i zacząć widzieć prawdziwą rzeczywistość a nie tą matrixową…???

  Serce się kraja jeśli widzisz że w biały dzień na twoich oczach mordowani są twoi Rodacy a ty nic nie możesz z tym zrobić….

  nawet jak pokazujesz im dowody to oni nie chcą ich oglądać….

  płacicie jeszcze tym mordercom za to że was eksterminują…

  cóż jeśli naród jest taki głupi to zasługuje na zagładę….

  nie ma już POLSKI niedługo nie będzie Polaków…..

  • Zee said

   „nie ma już POLSKI niedługo nie będzie Polaków….”

   -e tam w Londynie jest podobno milion polaków, nie inaczej w N.Y i Chicago, nie mówiąc o innych miejscach od Białorusi po Kanadę i Nową Zelandię
   =================
   od pb: czyli stajemy sie jak zydzi diasporą

 5. Zee said

  “Wszystko czego chcę na Święta Bożego Narodzenia to szczepionka na świńską grypę”

  -niech zaszczepi pana Kochanowskiego, on tak bardzo tej szczepionki pragnie
  [niech ma czego chce]

 6. fuManchu said

  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a999740429d7695.html

  smugi chemiczne nad Płockiem, dziś, tj. 27.12.2009 ok. godiny 14

  • pyrek said

   Dziś górny Śląsk jak i Małopolska nieba praktycznie nie było widać z powodu oprysków.
   Chodź wczoraj było ładnie bez oprysków.

   • Mariusz said

    Dzisiaj nad Wrocławiem intensywne opryski. Co godne uwagi, dzisiaj zaobserwowałem efekt, o którym do tej pory tylko słyszałem, czytałem lub widziałem go na zdjęciach i filmach. A mianowicie kolory tęczy na smudze, czyli zaszło zjawisko refrakcji. Już nie potrzebny zwykły deszcz, żeby zobaczyć tęczę.

 7. Anna said

  Ok, ok wszystko jest fajnie, świetnie się uświadamiamy, mamy już nieomal pełną wiedzę co bedzie działo się w najbliższych latach. Mizia szacujesz okres 10-15 lat na doprowadzenie do końca ich planu. Zdajecie sobie sprawę z tego, że kto podda się zaczipowaniu wówczas jest przegrany, oddał pokłon bestii (moje słowa skierowane sa do osób wierzących). I nie pieprzecie mi głupot o wymontowaniu tego dziadostwa bo skąd możecie wiedzieć czy czip nie bedzie Wami manipulował juz na starcie w taki sposób żebyście zapomnieli o jego demonatażu, żebyście nawet o tym nie pomysleli.
  Jesteście gotowi na rezygnację z pracy, z powszechnego leczenia, zakupów, wykluczenia z życia społecznego?? Brak czipa to jakby brak numeru Pesel obecnie. Idź do banku, do zakładu pracy bez tego numerku. Jesteś nikim. Niedefiniowalny. Nikt nie będzie z Toba rozmawiał.

  Jesteście gotowi na odmowę czipu? Bo przeciez po to tu jesteście żeby uświadamiać innych.. Jesteście gotowi na ten ucisk?

  • mary said

   NIE, NIE, NIE- nie ma i nie bedzie przyzwolenia na czipy i scypionki http://wiadomosci.onet.pl/2101895,12,zagrozenie_wojna_religijna_oto_cena__jaka_mialy_zaplacic_usa,item.html z zydzi kombinuja napuscic na siebie muzulmanow i chrzescijan, wywolac wojne, zeby sie powybijali nawzajem – caly swiat w ogniu, do czipowania przewiduja tych co sie ostana po wojnie

   • ja said

    możliwym też jest że w związku z tym że nie udało im się zaszczepić ludzi w tym roku i wychodzi z tego afera, moga swoje plany przesunąć w czasie, np. o 15-20 lat, dla nich 20 lat to nie jest problem, wychowają następne pokolenie i następny taki numer pójdzie juz dużo łatwiej

   • eminem said

    Nie zostało im wiele czasu, dlatego się śpieszą…..Patrz Biblia….. Musi objawić się człowiek zatracenia. Od momentu zniesienia ofiary z ciała i krwi CHrystusa będzie miał 3,5 roku…… Dla nas będzie to największy ucisk…………….

  • hjk said

   phil schneider szacował w filmie z 95 r czas wprowadzenia nwo na 30-40 lat, 15 juz upłynęło, pozostaje 10-15, jako ze sprawy przyspieszaja

  • hjk said

   „Jesteście gotowi na rezygnację z pracy, z powszechnego leczenia, zakupów, wykluczenia z życia społecznego?? Brak czipa to jakby brak numeru Pesel obecnie. Idź do banku, do zakładu pracy bez tego numerku. Jesteś nikim. Niedefiniowalny. Nikt nie będzie z Toba rozmawiał.”

   To jest w sytuacji, gdy byłoby tylko jedno oficjalne spoleczenstwo, ale moze byc alternatywne, tak jak szara strefa w gospodarce. Chyba ze z gory wyklucza alternatywe i stanie przed alternatywą jak za czasow rew. franc: liberte fraternite egalite ou…la mort…

 8. ALFA said

  No i głupie matki pozwalają szczepić młode dziewczyny przeciwko
  HPV lekarze wypowiadający się nie wiedzą ,czy faktycznie te szczepienia chronią przed rakiem „DOPIERO ZA 20 LAT BĘDZIE WIADOMO” tak będzie wiadomo,że są bezpłodne.Już na szczepionkach zarobiono 23 miliony. Wiadomość TVN.

  • Jose said

   No ale TVN zachowało się asekuracyjnie. Przynajmniej tyle z tego dobrego, że potwierdzili, iż nie ma żadnych dowodów na skuteczność działania szczepionki. Równie dobrze mogą pociągnąć temat, że to kolejna paranoja „antyszczepionkowców”. Oby na jednym newsie się nie skończyło i ktoś miał odwagę otwarcie mówić o szczepionkach przeciw nibyHPV.

  • Bromba said

   To nie są głupie matki tylko ogłupione propagandą.Zapewne chcą uchronić swe dzieci przed chorobą,a wmówiono im,że to jest „fantastyczna,skuteczna”szczepionka.

  • hjk said

   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2875

   Głupota czy kryminalne działanie Rady Miasta Gdynia?

   Ostrzezenie do wszystkich rodzicow przed tzw szczepionka przeciwko HPV!

   • Zbyszko said

    Chyba należy to rozsyłać do wszystkich znajomych którzy mają małe dzieci

 9. odechciewa się żyć said

  w tym całym burdelu już nie wiadomo jak żyć…. ludzie którzy mieli nas chronić – chcą nas zamordować i obrabować nasz pozostały majątek

  jeśli jesteś uczciwy i praworządny, stosujesz się do nakazów to cie zamordują – leczeniem ,jedzeniem, powietrzem, wodą

  jeśli jesteś nie uczciwy to cie zamkną do kryminału

  czy możecie mi powiedzieć jak żyć??? lub gdzie uciekać?

  • Mickey said

   Spokojnie, w tym wszystkim reprezentujesz zla postawe. Najwazniejsze (czesto sie o tym mowi) to zamiast walczyc z tym co zle lepiej jest pomnazac dobro i na nim sie skupic. To wszystko…

   Powiem Ci jak zyc: Jesli chodzi o sprawy fizjologiczne (bo chyba to miales glownie na mysli) to daj mi sie przekonac, ze ludzkie cialo jest chodzacym cudem. Np. magazynujaca sie w mozgu rtec jest usowana poprzez wlosy itd. Istnieje ogromna liczba sposobow jakimi Twoj organizm potrafi sie przed tym wszystkim bronic i zawsze znajdzie sie nowy sposob. Biorac pod uwage stopien w jakim nas „truja” juz dawno nie powinno nas byc. A jednak mamy sie calkiem niezle. Wszystko czego Ci potrzeba by Twoj organizm byl niemozliwa do pokonania twierdza jest poprostu odczuwanie milosci, szczescia, radowanie sie, docanianie tego co masz, podziwianie tego co piekne, pielegnowanie wrazliwosci itd. Pamietaj, ze w organizmie ktory jest zdrowy pod katem psychicznym / emocjonalnym nie moze rozwinac sie choroba. Na codzien oczywiscie unikaj napojow z aspartamem i wszystkich tego typu trucizn ale myslac o tym jaki prezent robisz dla swojego ciala a nie o tym jakiego zla uniknales a jakiego jeszcze nie. Od wszystkiego nie uciekniesz ale mozesz byc ponad tym.

   Uswiadamiaj innych, dzialaj ale z miloscia a nie eksponujac nienawisc do „wrogow”. Powtarzaj sobie, ze kazdy nastepny dzien bedzie lepszy od poprzedniego a Ty i Twoi bliscy bedziecie cieszyc sie wspanialym zdrowiem. Jesli jestes wierzacy sam wiesz co jeszcze mozesz zrobic. Wybaczaj i pamietaj, ze zamiast zwalczyc wrogow lepiej jest doprowadzic ich do nawrocenia pokazujac potege milosci…

   Glowa do gory, swiat jest piekniejszy i lepszy niz Ci sie wydaje ale tego nie powiedza w wiadomosciach, musisz dostrzec to sam, „chcij zyc”:) 🙂 🙂

   • Zbyszko said

    Zachęcam do poszperania po blogu, tu jest bardzo, bardzo dużo mądrości jak żyć, także w sensie biologicznym. Niestety ta zawarta tu wiedza jest bardzo, bardzo zagrożona z powodu wycieńczenia finasowego blogu. Więc np: jak ktos znajdzie coś ciekawego dla siebie to… wpłaca na blog, tyle ile może. Myśle że nie trzeba się wstydzić że będzie to np tylko 10zł, bo jeżeli tych 10-cio złotówek będzie więcej (a jest nas sporo wchodzących na blog) to nazbiera się na spłacenie sporego już długu i normalne funkcjonowanie blogu. W innym wypadku po wpisaniu http://www.grypa666.wordpress może się okazać że znajdziemy tylko NIE MA TAKIEJ STRONY…

   • hjk said

    Masz rację z tym pozytywnym nastawieniem, potwierdza too ewangelia odnośnie wiary w Jezusa, ale tu podobna sytuacja:
    Ew. Marka, rozdz. 15,w 17: Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; 18 węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie.

  • grypa666 said

   pb do Odechciewa: polecam kurację w Monastyrze Ujkowice k. Przemysla

 10. jaszczur said

  jak żyć?? niech życie będzie modlitwą…wtedy nie macie się czego bać…naszą jedyną skuteczną bronią jest modlitwa i jedność. Inne środki stworzą tylko pozory skutecznej walki.

  • Brenda said

   Dzisiaj niechcacy pomyslalam jak to jest z moim kontaktem z Bogiem. No modle sie czasami, czesciej rozmawiam, a wlasciwie mowie do Niego.
   I nagle tafila mnie mysl: moze tak zamkniesz sie w koncu i zaczniesz sluchac co mowi Bog?!
   W jednym momencie pojelam o co chodzi. Raczej nie licze na to, ze zaczne slyszec Boga, ale zrozumialam jak On moze do mnie przemawiac. Gestem czlowieka, slowem, sytuacja zaaranzowana przez Niego, np. kontakt jednej osoby z druga i wcale nie musza sie znac lub kochac.
   Sprawa jest prosta: On cos „mowi” i a ja powinnam dac satysfancjonujaca nas oboje odpowiedz, np. zyczliwoscia, usmiechem, lagodnoscia i zrozumieniem w miare mozliwosci.
   Nie jestem nadgorliwie religijna, ale ostatnio poprostu zastanawiam sie nad bylejakoscia swojego zycia. Bylejakimi mozna pomiatac i ustawiac po katach.
   Choc to takie trudne: bronmy sie.

   • Mickey said

    Mam dokladnie tak samo, dopiero kiedy zechcialem to dostrzeglem ile dobra (nawet takiego drobnego), ile usmiechu i pozytywnych uczuc mozna wokol siebie wywylac. Czasem wystarczy poprostu przestac czynic zlo i przykrosc. Trafnie ktos powiedzial, ze zeby zmienic swiat wystarczy zmienic siebie. Bardzo podoba mi sie ta mysl bo sprawia, ze przestaje sie czuc bezradny, wrecz przeciwnie.

   • grypa666 said

    od pb: piekne wpisy – jaszczur, brenda, mickey… jestesmy na tropie, poszukiwanie Boga trwa cale zycie; tylko swięci zblizają sie do Niego tak, ze „idą zywcem do nieba”; nam pozostalo blądzic i szukac, nie ustając …jak pisze brenda – wsluchiwac sie

   • hjk said

    ‚W jednym momencie pojelam o co chodzi. Raczej nie licze na to, ze zaczne slyszec Boga, ale zrozumialam jak On moze do mnie przemawiac. Gestem czlowieka, slowem, sytuacja zaaranzowana przez Niego, np.”

    lub np. czyimś wpisem na blogu…)))

   • ynjkgf said

    Przypomina mi się kawał z tym związany:

    „Ktoś prosi Boga o wygraną w totolotka, prosi, modli się i tak w kółko przez kilka lat.
    W końcu wkurzony Bóg odzywa się z chmury i mówi:
    Dobrze już wystarczy Twoich próśb (pewnie miał ich już dosyć;)

    ale wyślij w końcu ten cholerny kupon.” 🙂

 11. ;) said

  Bardzo mądre słowa;)

 12. Bromba said

  http://fnbg.nazwa.pl/pliki/GJIHARS.pdf Odpowiedź Kampanii NNN i Kampanii Natura bez Granic na oficjalne stanowisko w sprawie „Petycji w obronie wolności dostępu do naturalnych środków leczniczych,terapii i żywności” Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych

 13. hjk said

  moi drodzy, opisze am w skrocie co mi sie przytafilo w czsie swiatecznych rozmow: miałem rozmowe w 2ma budowlancami o WTC i mowie im, ze niemozliwe, zeby to sie zawaliło od uderzenia samolotu i tlacego sie paliwa, bo te wiezowce były tak projektowane, że itd, Na co ono inteligentnie i ze znawstwem praktyki: no tak projekty mogły byc swietne, ale wykonanie juz nie: dostawcy mogli fuszerowac stal i beton, wykonawcy niedbale realizowac, kontrolerzy wzieli w łapę, itd. strach sie bać jak sie ich posłuchało, w czym mieszkamy,,,Troche ich przekonał argument o tempie zawalania, ze niemozliwe, zeby sie zawalało w tempie swobodnego spadku, bo zawsze sa jakies opory…

  w zwiazku z tym przyszedł mi pomysł, zeby im dac płytki z jakimis materialami filmowymi, ale miałem problem, od czego zacząc? tj. od ktorego filmiku?i jakie tam włożyc i w jakiej kolejnosci? Nasz temat skwitowali kasą zarabianą przez koncerny i tworzeniem wirusow, aby potem sprzedawac na nie szczepionki…

  A zatem: kto ma pomysły na płytę: jakie filmiki i w jakiej kolejności do uswiadamiania nieswiadomych o nwo i całym bagnie z tym zwiazanym?

  moze takie plyty mogłyby sie stac cennym narzedziem w walce…

  • Zbyszko said

   Jest taka kompilacja na YouTube: Zwalczaj NWO (lub Zwalczaj Nowy Porządek Świata) jest to właśnie połaczenie fragmentów filmów w jedną całość pokazującą o co chodzi z tym NWO

  • Mickey said

   Jesli sa budowlancami to chyba jadnak najbardziej zainteresuje ich ten film o WTC. A w sumie o to chodzi by zainteresowac, potem juz sami zaczna szukac. Filmow jest juz naprawde sporo, najlepiej zaczac od tych ciekawych i lekkostrawnych.

   Jak sie zainteresuja to moze ktorys z tych: Endame, wake up call, esoteric agenda.

  • Magda said

   film dotyczy zamachu na WTC 9/11

  • ynjkgf said

   „Płyty Prawdy”

   ale bez zeitgeist i temu podobnej ezoterycznej i „new age -owej” propagandy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s