Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

HAARP – Anglosaska tajemnica?

Posted by grypa666 w dniu 18/12/2009

HAARP – Anglosaska tajemnica*

Trzeba miec duzo silnej woli, zeby wszystkim stanom populacji i wszystkim krajom jednakowo dokuczac !

Pragnę Państwa zapoznać i uczulić na tajną, anglosaska broń HAARP, co po polsku znaczy – Aktywna Aureola wysokiej częstotliwości fal – program doświadczalny.
HAARP, to nie tylko Alaska. Na Kuli Ziemskiej jest wiele amerykańskich i angielskich baz HAARP-a. Nie znalazłam nigdzie wykazu tych baz, ale z różnych publikacji dowiedziałam sie o sześciu z nich. HAARP jest bronią, która działa w oparciu o wynalazki Nikoli Tesli, który zapoczątkował bezprzewodowe przesyłanie prądu i fal radiowych.
Badania nad tą bronią zostały zapoczątkowane już w 1900 roku. Broń ta jest o bardzo wielorakim zastosowaniu. Najbardziej jest znane wykorzystanie tej broni przy zmianach pogodowych, trzęsieniach ziemi i tworzeniu tajfunów. Prawie zupełnie nie jest znane używanie tej broni do wszelkich wybuchów, do możliwości sterowania samolotem czy samochodem, a także każdym komputerem. Wiadomo jest, że ta broń korzystając z bioprądów istot żywych na Ziemi, może dotknąć w każdej chwili każdego człowieka i zwierzę. Każdy może zmierzyć swoje bioprądy zwykłym woltomierzem.
Działanie broni HAARP jest niewidoczne i niesłyszalne, dlatego ludzie nie zdają sobie sprawy z jej istnienia. To działa tak, jak przesyłanie fali radiowej. Można to też porównać do działania telefonii komórkowej. Tajne publikacje na temat tej broni mówią o działaniu na ludzi tylko w aspekcie badań mózgu ludzkiego i możliwosci jego sterowania.
W róznych językach można na ten temat znaleźć wiadomości. Mało się mówi o działaniu broni HAARP na całe ciało ludzkie. Broń ta może dotykać człowieka i zwierzę na całym ciele wywołując różne bóle i powodując lub symulując przeróżne choroby. Intensywne działanie broni HAARP na ludzkie organizmy zaczęto stosować na całym swiecie już 1960 roku. W roku 1930 przeprowadzono pierwsze próby zdalnego dotykania ludzi i zwierząt falami Tesli, które mogą być prądowe i radiowe. Ta działalność broni HAARP jest zupełnie nieznana szerszemu ogółowi. Najbardziej powinni znać ją lekarze na całym swiecie, którzy zarabiają pieniądze dzięki dużej ilości pacjentów.
Moje hasło brzmi: „Pamiętaj, wielu lekarzy o broni HAARP wie. Szczegolnie chirurdzy. Tylko wtedy lekarz będzie z Tobą inaczej rozmawiał, jak będzie wiedział, że Ty też o niej wiesz”. Ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość tej broni. Znajomość jej wielorakiego działania może zmienic tok wielu spraw w sądzie. Proszę pamiętac, że broń HAARP dzięki swoim falom i możliwości obserwowania oraz słyszenia ludzi, może kraść każda technologię i każdą informację. Pomaga jej w tym od lat program ECHELON. Pamiętajmy, głos i obraz są przekazywane dzięki falom. To wlaśnie dzięki temu, operator komputera, który wysyła fale do człowieka i z nim się łaczy, może tego człowieka widzieć i słyszeć. Ta technika jest stosowana już od dawna w programach HAARP-a, który jest utrzymywany przez Amerykański Departament Obrony w USA. W Anglii jest prawdopodobnie tak samo.
Jak dziala ta broń wiedzą tylko trzy panstwa na swiecie : USA, W. Brytanie i Rosja. Rosja od 1954 jest zwiazana ukladem z USA o tajności najnowszych technologii iwiedzy o  kosmosie.
Tyle ogólnych wiadomości o tej strasznej broni.

HAARP i MEDYCYNA

Jeżeli źle się czujesz. Masz jakieś bóle i wyniki laboratoryjne wskazują na jakieś zmiany w organiźmie, to pamiętaj, że może to być spowodowane ingerencją HAARP!!!!
W dzisiejszych czasach trudno rozdzielić HAARP-a i Medycynę. Jest to prawie niemożliwe z uwagi na możliwość ingrencji HAARP -a na zdrowie i życie ludzkie. Dzięki HAARP-owi stworzono wielki przemysł medyczny. Już po samym zapotrzebowaniu na personel medyczny na całym świecie, widać wyraźnie, że ludzie częściej chorują. Dla każdego rządu są ważne wysokie podatki od wysokich zarobków lekarzy i firm farmaceutycznych.
Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z wpływów HAARP-a na ich zdrowie i życie. HAARP może symulować i wywoływać bóle, które mogą zmieniać miejsce i trwac tylko okresowo, np. tylko w dzień lub tylko w nocy. HAARP może zatruwać organizm, powodować zawały serca, wszelkiego rodzaju choroby rakowe, wylewy krwi do mózgu, różne choroby oczu oraz może powodować różne niegojące się rany. Operatorzy mogą wprowadzać czy symulować wiele chorób, do tej pory znanych i nieznanych. Ludzie się leczą nie zdając sobie często sprawy z tego, że większość lekarstw wyniszcza ich organizm i kieszeń. Czasami czując poprawę zdrowia myslą, że to zasługa lekarstwa. W większości wypadków jest to tylko symulacja HAARP-a, żeby uwierzyć w zbawienność leku, często bardzo drogiego.
Trzeba też wiedzieć, że HAARP każde lekarstwo może zniwelować w naszym organiźmie. Przekonałam się o tym, jak nie zadziałał zastrzyk znieczulający u dentysty. Pamiętajmy, wszelkie niedomagania naszego organizmu zawsze powinny się objawiać gorączką. Nawet miesiączka u kobiety. Jak nie ma gorączki, a coś nam dolega, to niewątpliwie jest to sprawa HAARP-a. Obserwujmy swój organizm przynajmniej przez siedem dni. Wiekszość dolegliwości spowodowanych przez broń HAARP objawia się własnie bezgorączkowo. Stały się modne wszelkie choroby wirusowe, które objawiają się bezgorączkowo. Wszystkie te choroby muszą być wywoływane przez broń HAARP, bo pojęcie wirus zostało wynalezione na użytek komputera. Choroby wirusowe w Polsce w latach 50-tych były jeszcze nieznane. Dzisiaj o dziwo, nawet ludzie chorzy na raka czy inne straszne choroby, nie mają gorączki i do śmierci są bardzo aktywni.
HAARP prawie nigdy nie działa na jedną osobę bez końca. Ma do obsłużenia miliony ludzi. Lekarze i farmokologia mają się coraz lepiej dzięki działalności HAARP-a. Działalność HAARP-a jest objęta tajemnicą i sam ten fakt juz napawa niepokojem. Wielu ludzi odczuwa dziwne czyjeś działanie na swój organizm, ale nie umie tego nazwać i nie wie komu to przypisać. W tej chwili przed tą bronią nie ma w zasadzie ucieczki. Można ją wykryć w naszym organizmie analizatorem spectrum [może już teraz jest coś nowszego]. Nie można jej niestety zneutralizować.
Moim zdaniem należy wrócić do pięciu podstawowych lekarstw :penicylina, pabialgina, akron, krople na zołądek i kropelki na serce [wszystko w starym wydaniu]. Nigdy proszę nie brać żadnych lekarstw, które nie maja podanego składu i ulotki o szkodliwości. Pamiętajmy, prawdziwej chorby możemy się dopiero nabawić przez zażywanie nowomodnych lekarstw, które starają się zawladnąć Polską i resztą świata. Lekarze za przepisywanie leków w dużych ilościach mają różne profity od firm farmaceutycznych. Rak był praktycznie nieznany dopóki nie wprowadzono przymusowych szczepień przeciw krowiance. Pamiętajmy też, że rak w Polsce jest dopiero od 1960 roku. Inne choroby zaczęły napływac po nim. Nie wspomnę o operacjach, ktore w wieęszości są nie do przeprowadzenia. Kończyły się i kończą przecięciem skóry i jej zaszyciem. Jest to świadectwo dla pacjenta i płatnika. To jest od dawna wielka tajemnica lekarzy.
Najlepiej jednak przy wszelkich dolegliwościach pytać lekarza, czy nie jest to wpływ działalności programu HAARP. Żądać badania aparatem wykrywającym promienie czy fale HAARP-a. Do minimum ograniczyć zażywanie wszelkich leków. Przestać wierzyć lekarzom, którzy w większości wiedzą o działalności HAARP-a.
Na działanie HAARP-a może być narażony każdy człowiek w różnoraki sposób. Trzeba dużo czytać na ten temat. Nic w tej chwili nie jest tak ważne, jak różnorakie działanie HAARP-a na całym swiecie. Na stronach internetowych można znaleźć dużo rzeczy na ten temat w różnych językach. Trzeba wystukać na wyszukiwarce „HAARP broń” w różnych językach lub „Człowiek i HAARP” albo „Sekret HAARP”, albo „Kontrola Umysłu”. Ważny jest też dział – Broń Psychotroniczna. Na stronach polskich praktycznie prawie nic nie ma na ten temat. Pamiętajmy, że lekarze chirurdzy różnych specjalizacji o tej broni wiedza od dawna na Zachodzie. Ta broń istnieje od 1948 roku.
Przestańmy więc ślepo wierzyć lekarzom. Przestańmy ślepo przyjmować przepisane lekarstwa. Słyszałam, że niektóre zawierają nawet uran. Wiele lekarstw jeżeli nawet ma podany skład, to często jest on niepełny.

ZĘBY i ZWIERZĘTA

Zdrowy ząb nie powinien boleć. Szkorbut powinien występować w dzisiejszych czasach bardzo rzadko. Objawia się krwawieniem dziąseł i awitaminozą. Zaczynają się ruszać nawet zdrowe zęby. Niemniej jest to proces raczej mało bolesny. Działalność HAARP-a symuluje często szkorbut, ale bez krwawienia. Często bolą zdrowe zęby, a nawet zaczynają same wypadać. Mnie usunęli bezbolesnie ze zdrowych dziąseł zdrowy ząb jedynkę na przodzie. Wypadł na podlogę. W dzisiejszych czasach, kiedy nie brakuje nam słodkiej wody i pożywienia, szkorbut nie ma racji bytu. Przestał istnieć. Wymyślono więc parodontozę i wypadają nam zdrowe zęby ze zdrowych dziąseł albo się w nich ruszają. W encyklopedii jest zaznaczone, że przyczyna parodontozy jest nieznana. Ząb, który nie jest zepsuty na czarno nie powinien nigdy boleć. Pamiętajmy, że na nasze zęby czesto działa HAARP dla zarobku dentystów. Dzisiaj wielu ludzi musi często odwiedzać dentystę. Najczęściej kończy się to extrakcją. Dotyczy to często nawet ludzi młodych i w średnim wieku.
Pamiętajmy, że bóle uzębienia bardzo czesto sprawia nam HAARP. Są to czesto bóle bardzo ostre ale np. w nocy zęby nie bolą. Bóle zębów, tak jak wszystkie inne bóle powinny zmieniac temperaturę ciała. Sprawdzanie temperatury, to podstawowa czynność dbania o zdrowie. Prawidłowa temperatura, to 36.6 C.
Druga sprawa na którą chcę zwrócić uwagę, to zwięrzeta domowe. Weterynarze dzięki działalności HAARP-a prosperują swietnie. Nasze zwierzęta bardzo często dzisiaj chorują i wymagają opieki lekarskiej i leków często bardzo kosztownych, a nawet różnych „operacji”. Pamiętajmy, że nasze zwierzęta tak samo jak my są narażone na działanie promieni i fal HAARP-a, który dziala korzystając z bioprądów istot żywych na Ziemi. Sugeruję, żeby nawet listownie o dzialalność HAARP-a pytać rząd państwa w którym mieszkamy.

WAGA

Trzeba bardzo zwracać uwagę na jedzenie przy istnieniu HAARP-a i jego możliwej ingerencji w nasz organizm. Jeżeli zauważymy, że z naszym apetytem coś się dzieje, to należy zachowac spokój i jeść tyle i tylko tyle co do tej pory. Ludzki mózg juz jest dosyć dobrze przez HAARP-a znany i wprowadzając do niego odpowiednią energię w odpowiednie miejsce mozgu jest w stanie nim manipulowac. Może to się stać bez żadnych oznak, zupełnie bez naszej swiadomości, bo mogą zagnieździć się w nocy podczas snu. Najwyżej zaboli troche glowa. Jedzenie, to bardzo ważny czynnik dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. HAARP może nas pozbawić zupełnie apetytu i łaknienia [anoreksja- zawsze mnie zastanawiało, jak ci ludzie jeszcze żyja i są zdrowi i w pełni władz umysłowych?]. HAARP może też sprawić, że zaczynamy jeść ponad miarę bez żadnego opanowania i ludzie zaczynają osiągać monstrualne rozmiary i wagi, co przy normalnym funkcjonowaniu organizmu nigdy nie bylo możliwe. Nie wspomnę o tym, że HAARP może dodatkowo każdego człowieka napompować i wyssać. Robiono na mnie takie próby wielokrotnie. Czym to robią, to oczywiście nie wiem. Mogą też zmieniać smak pokarmów, czyli nasze odczucia. Możemy czuć samą sól w pokarmie zupełnie niesłonym i odwrotnie, nie czuć smaku soli czy cukru. To samo dotyczy innych smaków. W każdym razie już teraz cały przemysł dietetyczny kwitnie i wszystkie gabinety ćwiczeń. Póki tam płacisz, to jakoś chudniesz. Jak przestaniesz do nich chodzić, to tyjesz znowu, mimo, że przecież więcej nie jesz. Ważną rzeczą jest regularne wypróżnianie się. HAARP jest w stanie pozbawić człowieka uczucia chęci załatwiania się – parcia. Możemy przestać odczuwać taką potrzebę, co oczywście prowadzi natychmiast do zaburzeń w całym organiźmie i do zaparć. Ta możliwość wprowadzana przez HAARP jest dla czlowieka bardzo niebezpieczna !!! Chcę jeszcze zwrócić uwagę na takie drobiazgi , jak regulowanie wzrokiem. Mogą w każdej chwili kogoś oślepić. Wywoływć też mogą różne choroby oczu. Ostatnio modna jest jaskra i zaćma. Do stołów operacyjnych są straszne kolejki. Teraz już prawie kazdy, kto jest po sześćdziesiątce ma te choroby. Pokazali się rosyjscy lekarze okuliści, ktorzy cudotwórczo przywracają wzrok, szczególnie krótkowidzom, za duże pieniądze. Dużo ich pracuje podobno w Poznaniu. Dostali w Polsce pozwolenie na prywatną praktykę. Jestem pewna, że współpracują z HAARP-em. Przecież chory nie wie, kto faktycznie naprawia mu jakąkolwiek operowaną część ciała. Na zakończenie powiem tylko, że można strasznie przygryźć sobie bok języka. Mnie się to trafia zawsze wtedy, jak coś mówie nie po ich mysli. Zaznaczam tylko, że jest to bardzo bolesne. Można też bardzo poparzyć się jedzeniem, szczególnie z microfalówki – może nie stygnąc nawet tylko jego część. Mogą też strzelać tłuszczem z patelni czy z garnka np. przy smażeniu czegokolwiek. Na dowolnie wybraną część ciała przez HAARP, leci wtedy gorący tłuszcz – czasem w bardzo dużych ilościach. Może się też zapalić płyta. Bardzo wielu ludzi męczą też hemoroidami. Mnie też męczyli w różnych okresach czasu. Pojawiają się one bez żadnej wyraźnej przyczyny i bez temperatury oczywiście.

OBSERWACJE 

Można w HAARP-a nie wierzyć, ale ja jestem juz osiem lat królikiem doświadczalnym HAARP-a i bardzo dużo wiem na ten temat. Mnie HAARP ładuje i eksperymentuje na mnie jawnie czyli tak, żebym to czuła i wiedziała, że ktoś mi to robi. Widocznie potrzebują takich ludzi, bo oni się nie leczą. Mają czysty organizm. Wiem jednak, że potrafią to robić w ukryciu i wtedy ludzie myślą, że są chorzy i zaczynają się leczyć, poddają się róznym niepotrzebnym operacjom i nadal choruja. Choroba się ciagle nawraca. Często jeszcze za to placą. Ja nie zażywam żadnych leków. Cały czas przeprowadzają na mnie różne eksperymenty. Najcześciej bardzo bolesne i zawsze wtedy, jak wieczorem położe się do łóżka.Trzesą mi czasami głową, jak ją tylko przyłoże do poduszki. Zawsze wtedy myśle o naszym Papieżu Janie Pawle II. Z własnego doświadczenia wiem, do czego są zdolni i myslę, że zawładneli też Nim. Utrzymywali Go przy życiu w strasznych męczarniach, bo te Parkinsony i Alzheimery to jest też ich wymysł, jak dziesiatki innych chorób. Parkinson czy Alzheimer, to są bardzo drogie choroby. Miesięczna dawka leków na Alzheimera kosztuje w Polsce 4 tys. zł. Drogie choroby powoduje się ludziom bogatym. Jestem tego pewna. Przez to, że działaja w sekrecie, to ludzie rzadko o nich w ogóle wiedzą i nie podejrzewają podstępu. Są tacy, co wiedzą, ale boją się odezwać, bo sa zastraszani torturami albo uważa się ich za nienormalnych i często leczy się ich psychiatrycznie. Trzeba pamiętać, że nielicznym tylko pokazują swoje możliwości. Na milionach ludzi działają bez ujawniania się i w zupełnym sekrecie. Ja postanowilam mówic o tym głośno i przestrzegać ludzi przed tą bronią. Ja się już nie boję. Zresztą nigdy się nie bałam, ale nie znałam nazwy broni, którą mnie torturują. Teraz wiem, że to jest własnie HAARP. Jedyna tego typu broń na świecie w tej chwili, która może w ten sposób działać. Przez osiem lat poznałam wiele jej mozliwości i chce je ludziom przekazać i ostrzec. Być może po to przeżyłam i mimo zadawanych tortur jestem jeszcze sprawna. Póki będę mogła dojść do komputera, to będę ludzi ostrzegać i namawiać do wszelkich możliwych interwencji u władz państwowych. Operatorzy, którzy mną się zajmowali, nie przypuszczali, że bedę kiedyś o tym pisać do ludzi. Ludziom często coś dolega i nie wiedzą, skąd się to bierze, jak to nazwać i komu przypisać ? Teraz miedzy innymi bedą wiedzieli ode mnie. Działanie tej broni może objawiać się bezsennością. Częste budzenie się w nocy. Może się też objawiać straszną agresją, z którą sobie bardzo trudno poradzić. W ten sposób w dzisiejszych czasach produkuje się morderców, wariatów i samobojców. Do perfekcji mają opanowane tez powodowanie strachu i zwiazane z tym rózne efekty słuchowe. Mogą też umieszczać głosy w głowie, w gardle i w nosie. Mogą zamazywać pamięć. Powodować czasową lub przewleklą amnezję. Mogą powodować różne stany psychiczne i cielesne, które człowiekowi są zupełnie nieznane. Szczególnie to wszysko dzieje się w nocy. W dzień jest najcześciej wszystko w porzadku po takich seansach. W dzień torturują ludzi objawami różnych chorób. Mogą powodować uderzenia krwi do głowy. Mogą ocieplać i wychładzać organizm. Nie ma to nic wspólnego z gorączkowaniem. Mogą też powodować wypadki. Do perfekcji mają opanowane powodowanie potykania się, nawet na parkiecie. Przy takim potknięciu o upadek jest bardzo łatwo. Potrafią też spowodować zawrót głowy ludziom będącym na wysokosciach !!! W ogóle wszystko mogą powodować !!! Każdy objaw innego samopoczucia, jak normalny, to trzeba zawsze sie zastanowić, czy to nie jest HAARP. Każdy z tych efektów mogę rozwinąć na życzenie. Gama możliwości jest ogromna ! Sprawa jest bardzo poważna, bo teraz juz nikt nie mówi o tej broni. Takie są moje refleksje i obserwacje na ten temat.

TRUCIE

HAARP na przesyłanej fali może przesłac każda truciznę. Z własnego doświadczenia wiem, ze HAARP może zatruć każde jedzenie i picie. Zarówno to, które juz mamy w domu jak i to, które jest w sklepie czy w restauracji. Wiele razy zatruwano mi jedzenie i picie i to czasem truciznami bardzo szybko działajacymi. Wystarczył jeden łyk czegoś lub kęs jedzenia i traciłam przytomność. Mnie od razu reanimowano, bo ja wlaśnie jestem królikiem doświadczalnym, ale innych ludzi truje się skutecznie w różnych dawkach. Ja już teraz się nie boję i stało mi się obojętne, co ze mną zrobią, więc jem i pije wszystko nawet jak czuje, że coś w tym jest. Czasem jest jednak nie do przełknięcia. Kiedyś robiłam np. dziesięć herbat, żeby nie czuc jakis dziwnych substancji w nich zawartych. Trzeba też pamiętać, że czasem wypicie jednego kieliszka alkoholu przy HAARP-ie, może spowodować kompletne zamroczenie alkoholowe. Mogą człowieka zrobić kompletnie pijanym. Jest to niesamowita potęga. Tak jak powiedziałam, przed HAARP-em nie ma ucieczki dla zwykłego człowieka. HAARP co bedzie chciał, to z nami zrobi. Trzeba tylko inaczej zacząć oceniać różne sytuacje dziejące się w nas i wokół nas, a także na swiecie. To jest podstawa do lepszego poznania działalności HAARP-a i walki z nim.

PAPIEROSY

ostatnio czytam o truciźnie zawartej w papierosach. Sama palę i wiele razy doświadczyłam, jak HAARP przesyła mi do papierosów różne substancje, które czasem powodują prawie natychmiastowe zatrucie organizmu. Każdy papieros z tej samej paczki ma inny smak. Mnie jest juz wszystko jedno, co ze mną zrobią, więc palę dalej. Po niektórym papierosie reanimują mnie natychmiast. Ktoś może nie rozumieć na czym to polega, ale to jest tak wysoka technika, że są w stanie reagować natychmiast na stan mojego organizmu i czuje tylko przyśpieszone płynięcie krwi w moich żyłach. Właśnie w tej chwili tak się dzieje po kilku pociągnieciach papierosa. Oni często w ten sposob reagują – truja mnie, jak powiem jakąś mysl głośno przeciawko nim albo na temat polityki. Ludzie myśla, że jest to wina wytwórni papierosów, że chorują. Z całą stanowczościa stwierdzam, że może to być wina HAARP-a !!!! Dodam tylko jeszcze, że rzucenie palenia nic nie da, bo potrafią przesłać wokoło ciebie takie powietrze, że będziesz musiał oddychać tylko tym czym oni chcą. Mogą też przesyłać różne narkotyki i w ten sposób uzależniać młodych ludzi i nie tylko młodych. Wiele razy przesyłali mi jakąś amforę i jakieś inne – chyba narkotyki, których nie znam, ale zaczęło w pewnym momencie mi tego brakować. Było to coś szybko uzależniającego, po czym miałam wspaniały humor. Mogą też przesyłać różne zapachy, które często mogą służyć do poróżnienia ludzi między sobą. Są też w stanie zatrzymać wszelkie powonienie i dzięki temu można nie czuć dymu we własnym domu, co jest bardzo niebezpieczne. Wydaje mi się, że bardzo ważne jest informowanie o tym wszystkim najbliższych. Ja wiem, że nic nie mogą poradzić, ale mogą nas wesprzeć. Nie bedą wyśmiewać. Te wszystkie sprawy są nieznane i trudne do zaakceptowania. Trzeba się jednak pogodzić z tym, że one są naprawde. Nie dziś, to jutro mogą spotkać ciebie lub kogoś najbliższego. Zwracajmy szczególną uwagę na to co mówią dzieci i nigdy nie twierdźmy, że nie mają racji. Nie przypisujmy im kłamstwa. Pamiętajmy – wszystko jest mozliwe !!! To jest bardzo ważne !!!

SAMOCHOD I MIESZKANIE

W 2002 roku leżałam w szpitalu. Leżałam sobie na łóżku i nagle wyskoczyłam jak z katapulty. Nie uderzyłam się o podłogę. Wylądowałam na jakiejś powietrznej poduszce, która delikatnie posadziła mnie na podłodze. Było to coś niesamowitego, ale jednocześnie bardzo imponujacego. W szpitalu byłam tydzień. Każdej nocy strasznie bolała mnie głowa. To był straszny ból, który zaczynał sie o godzinie 23.00 i twał do 6.00 rano. Po takiej nocy czułam się, jak skowronek. Nic mi nie dolegało i nie potrzebowałam snu. Kładłam się wieczorem do łóżka i o 23.00 zaczynał się znowu straszny ból głowy, który trwał do 6.00 rano. Tak było przez siedem dni. Mam w domu czajnik elektryczny ze świetlna kontrolką. Włączam wode do gotowania, to zapala się kontrolka i to widze. Nie zawsze jednak czajnik zaczyna gotować wodę. Czasami upływa 5 minut zanim zastartuje przy włączonej kontrolce oczywiście. Uwaga ! Pod prysznicem można zostać poparzonym. Ciepłotą wody potrafią tak manipulować jak prądem. Kiedyś szukałam zródła tej energii, która zawładnęła moim ciałem. Szukałam jej w prądzie, bo takie miałam odczucia, że jak siedzę pod żarówką, to mnie więcej ładuje. Sprawdzałam wszystkie gniazdka prądowe w mieszkaniu. Robiłam to kilkakrotnie. Zawsze wyłączałam główny korek, żeby nie złapał mnie prąd przy zmianie kabelków w gniazdkach. Kiedyś zapomniałam wyłączyć główny korek i prąd by mnie zabił gdyby nie HAARP, który natychmiast wyłączył cały pion. Dziękowałam im wtedy głośno, bo oni mnie słyszą i widzą, tak zresztą, jak każdego kogo mają w swoich rękach. Ktoś może zapytać, skąd to wiem ? Wiem, bo w moim przypadku odpowiednio reagują moim ciałem, jak coś powiem albo coś zrobię, co im się podoba albo nie podoba. Moje ciało reaguje od razu na ich zadowolenie lub dezaprobatę. Trzeba uważać, żeby nie stać się ich zabawką !!! Wszysko co mam w posiadaniu jest pod ich kontrolą. Potrafią podgłaśniać mi radio albo ściszać. Potrafią z mojego radia stereofonicznego wydobyć kwadrofonie z pięknymi efektami. Włączona płyta CD odgrywa czasami więcej utworów, jak ich posiada w wykazie. Mają też w posiadaniu mój samochód. Kiedyś jadę sobie i zdjęłam nogę z gazu, bo chciałam zwolnić, a samochód ruszył do przodu, jak szalony. Dałam po hamulcach i leciutko dodałam gazu, a samochód znowu wyrwał. Wtedy się zorientowałam, że to oni sterują moim samochodem. Mogą też uśpić na chwilę kierowce. W ten sposób mogą powodować wypadki samochodowe. Mnie na dosyć pustej drodze tylko pokazali, jak to się robi. Z samochodem mogą zrobić dosłownie wszystko : unieruchomić silnik lub hamulce, zepsuć i pewnie wysadzić w powietrze też. Dlatego zalecam ostrożną i wolna jazdę, żeby był zawsze czas na reakcję. Przy jeździe ponad 60 km. na godzinę jest dużo trudniej wychwycić czyjąś ingerencję na nasz pedał gazu czy kierownicę. Często wydawało mi się, że ktoś bywa u mnie w domu. Mieszkałam wtedy sama w swoim oddzielnym mieszkaniu. Pod moją nieobecność ktoś bywał u mnie w domu i czasami w nocy jak mnie uśpili. Pamietałam to jak przez sen. Zmieniłam więc zamki. Zaczęli się wtedy ze mną drażnić, juz nie na żarty, a ja ciągle zmieniałam zamki i ich kody. Wydałam mase pieniędzy na to wszystko. Kosztowało mnie to masę nerwów, a najgorsza była bezsilność. Wreszcie skapitulowałam z hasłem „niech się dzieje co chce”. Doszłam do wniosku, ze otwierają każdy zamek u każdego. Mogą wchodzić do każdego mieszkania, kiedy tylko chcą. Firma HAARP robi z ludzi swoich konfidentow, często bez ich swiadomości, którzy w różny sposób dokuczają ludziom kontrolowanym przez HAARP-a. Ponieważ mają swoich konfidentów, to mogą ludzi odwiedzać w domach. Mogą gwałcić i zarażać różnymi chorobami, mogą wywozić w inne miejsca. Dzisiaj nawet nie można być pewnym, czy dzieci są na pewno partnera z którym żyjemy, bo kobieta może nic nie wiedzieć, że jest przez kogoś obcego zapłodniona. Usypiają domowników łącznie z psami i robią co chcą. Usypiają manipulując mózgiem za pomocą fal. Czasem tylko na prześcieradle zostają ślady w postaci spermy czy krwi lub ślady brudnych buciorów. Czasem też „pokazują” się jednemu z domowników. Wtedy nikt nie chce mu wierzyć. Zaznacze też, że kiedyś w nocy w domu włożono do mojej torebki pieniadze. Innym razem włożyli mi pieniądze do szuflady. Sporą sumę. HAARP może pomagać mi nawet ruszać rękoma i przebierać szybko nogami, może mnie pchać do przodu i zatrzymać w miejscu. Może pomagać mi nieść jakiś ciężar, który się staje jak piórko, a czasami lekka rzecz może ważyć bardzo dużo. Może to mieć duży wpływ na wyniki sportowców na różnych zawodach sportowych. Wybrańcom mogą pomagać. Drzwi garażowe napędzane elektrycznie, mogą się same otwierać o każdej porze dnia i nocy. SEX Kiedyś w szpitalu poczułam pociąg do dosyć szpetnej kobiety. Zaczęła mi się podobać i zaczęłam czuć fizyczne do niej pożądanie. Zdarzyło mi się to pierwszy raz w zyciu. Trwało to może przez dziesięć minut. Później jak patrzyłam na tą kobietę, to już nic do niej nie czułam i ubolewałam nad tym, że taka jest brzydka. Jestem szaloną estetką. Dzisiaj wiem, ze HAARP może wpływać na nasz seks i na preferencje płciowe. Nad tym pracowali już bardzo Niemcy podczas II Wojny Światowej. Jedno jest dla mnie pewne, ze HAARP tworzy dzisiaj te całe rzesze pederastów, lezbijek i pedofilow, żeby osłabic wartość prawidłowej rodziny, a co za tym idzie zmniejszyć ilość rodziców i potomstwa w wielu narodach. HAARP może wpływać na nasze życie płciowe. Możemy czuć nawet bardzo częstą potrzebę współżycia i o niczym innym nie mysleć. Możemy też dzięki HAARP-owi zatracić zupełnie nasze libido. Stosunki mogą być bardzo bolesne i odstraszać. Gama możliwości ingerencji HAARP-a na życie płciowe jest bardzo rożnorodna i bardzo niebezpieczna. Poznałam te możliwości dosyć dobrze. Mogę o nich napisać broszure i opisywać mozliwości na żądanie. Przed HAARP-em jest tylko jedna obrona. Trzeba głośno o tym mówić i znać jego działanie i mozliwości. Domagać się od władz państwowych i lekarzy wyjaśnień w tej sprawie. TECHNIKA Zapomniałam sie ustosunkować do inwigilacji ludzi przez tą broń. Istnieje ona też już od dawna, bo każdy człowiek ma w sobie magnes [bioprądy], do którego te promienie mogą trafić. Od wielu lat technika poszła bardzo do przodu i na falach można już przesyłac nawet lasery, nie wspomnę o gazach, zapachach i nawet różnych drobinach, na których czasem można złamać ząb. Przesyłają też tlen, powietrze i roznego rodzaju likwidy, które pompują w ciało. Mnie tak powiększali piersi kilka razy. Mogą też zmieniać skład chemiczny naszego organizmu, bo kiedyś wypływała ze mnie jakaś ciecz w kolorze żywej zieleni, ktorą brudziłam majtki. Kiedyś, jak zacięłam się dosyć głeboko, to z rany leciał mi czarny, gęsty smar. Innym razem, kilka dni mój kał byl zupełnie biały. W każdym razie, ja w swoim organiźmie czułam wielokrotnie jakieś obce substancje chemiczne. Nie jestem pewna, czy nie mogą zmieniać wyników na wszelkich badaniach. W każdym razie moja siostra raz miała widoczny kamień w woreczku zółciowym, a raz nie. Tak się powtarzało kilka razy. Fale te mogą też przesyłać głosy i rózne dzwięki, które nie koniecznie muszą pochodzić z kierunku z którego je słyszymy. Na przyklad, słyszymy obok nas hamujący samochód, a tak naprawde ten samochód mógł zahamować bardzo daleko od nas. Potrafią przenosić dzwięki. Myslę, że potrafią na tych falach przesyłać też prąd czy iskre zapalną. Na tych falach przesyłają też różne obrazy, jakbym patrzyła na telewizję. Tylko kolory byly takie bure, ale na prostokątnym ekraniku. Przesyłają oczywiscie też głos. Potrafią tym głosem tak modulować jakbyś słyszał kogoś dobrze znajomego, kogo poznajesz po głosie. Ten aspekt jest często używany do tego żeby z ludzi zrobić nienormalnych. Oni to teraz nazwali sobie schizofrenią i wszystkich tych ludzi przymusowo leczą jakimiś lekarstwami, bo ludzie słyszą głosy w głowie, czy widzą jakieś obrazy przed oczami. Wiem, że przesyłają też głos bezpośrednio do ucha. W tej chwili ta technika jest na bardzo wysokim poziomie. Co mi się przypomni, to bedę pisała. SLAD Ludzi poddaje się różnym testom. Piszą o schizofrenii i jej uleczeniu przez jakieś egzorcyzmy. Do mnie to zupełnie nie trafia, bo niby ich uleczono, najczęściej po to, żeby zamknęli buzie. Nazywa się to zgubieniem śladu. Ja oczywiście nie watpię w to, że wielu ludzi zgłasza jakieś prądy w swoim ciele – o czym zresztą powiedział mi nawet mój lekarz. Robi się wszystko, żeby tych ludzi wprowadzić w błąd i przypisuje się im różne choroby, żeby nie trzeba było wydać swojego sekretu, że przeprowadza się na tych ludziach bezprawnie jakieś badania oraz, że zwyczajnie im się dokucza i nie tylko. Miliony ludzi jest doprowadzanych do choroby i do śmierci. Nikt nie zdaje sobie z tego sprawy, że jego właśnie zaatakował HAARP, bo broń ta jest niewidoczna i niesłyszalna. Czasem tylko może ktoś usłyszeć taki przydzwięk przelatujacego prądu. Wiekszość ludzi nawet nie wie, że taka broń istnieje. Przecież HAARP działa tajnie i nie może garstce ludzi przyznać racji w ich odczuciach i sugestiach. Dlatego trzeba zacząć głośno na ten temat mówić !

CYTAT
– 1 Cytat z książki „HAARP BRON OSTATECZNA” – „Nie wszyscy badacze byli profesjonalistami. Jefferey Dalhmer, skazany za seksualny kanibalizm, nie zamierzał zabić żadnej ze swoich ofiar. Usiłował stworzyć przypominającego zombie seksualnego niewolnika, jednak jego eksperymenty, obejmujące głównie wiercenie dziur w głowach i nalewanie przez nie kwasu, były po prostu nieco zbyt okrutne. Niektóre techniki stosowane przez profesjonalistów, szczególnie nazistów, były równie „subtelne”. – Mnie jeszcze w głowie dziury nikt nie wywiercił, ale torturują mnie z dużą zaciekłością. Ja rozumiem, że ktoś przeprowadza na mnie bezprawnie eksperymenty, ale ciągłego sprawiania mi bólu nie rozumiem. Przez tyle lat nie pozwalają mi spokojnie w nocy spać. Przez tyle lat grzebią w moim mózgu i w ciele sprawiając mi ból i dyskomfort. Do bestialstwa zaliczam wkładanie innych ludzi we mnie. Ja wiem, że będzie to trudno zrozumieć szerszemu ogółowi, ale jakoś to robią i wtedy człowiek czuje się strasznie. Ma w sobie kogoś, kto ma nawet inna ślinę i oddech, komu czasem śmierdzi bardzo z ust. Często ten ktoś jest tęższy ode mnie więc mnie powiększają. Często nalewają czegoś w moje ciało. Staje się wtedy wiotkie jakieś i powiększa się biust, brzuch , pośladki. Mogą powodować straszne skurcze w nogach i innych częściach ciała, co szczególnie w wodzie może być bardzo niebezpieczne. Powiększyli mi też kostkę jednej nogi. Zresztą przy nogach ostatnio ciągle mi coś robią. Czasami mam bardzo spuchnięte i zdrętwiałe. Bardzo popękały mi wszystkie naczynia. Czasami bardzo boleśnie ściągają mi coś z lewej nogi przez piętę. Wtedy kostka w nodze przybiera normalny kształt, ale za jakiś czas znowu mi do niej coś wciskają, co jest mniej bolesne jak wyciąganie. Mogą też wydłużać i skracać kończyny. Mnie wydłużyli lewą nogę i teraz mam trudności ze staniem w miejscu. Bardzo drętwieją mi ręce w każdej pozycji. Nawet jak jadę samochodem. W łóżku drętwienie łączy się ze strasznym bólem. Mogą też przez dłoń przepuścić prąd. To są ich jakieś ostatnie wymysły. Stosują mi to w sklepie na zakupach. Przepuszczają mi prąd przez palce, kiedy uważają, że nie powinnam czegoś kupować. Wiem, że lekarze od pewnego czasu pacjentów z drętwieniem dłoni kierują na operacje nadgarstków. U nas do tego zabiegu jest kolejka. Podejrzewam, że jest to tylko operacja na zarobek. Tak jak wiele, wiele innych. Są okresowe mody na odpowiednie operacje. Obserwuje to już od lat. Żyję wśród Polonii i widzę, że prawie każdy już był operowany na coś. Przeszli już prawie wszyscy tak modne bajpasy, kolana, nadgarstki, biodra i inne operacje. Wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy chorzy na to samo. Rak piersi wykosił z Polonii znaczną część Polek. Teraz jest modny rak krtani i trzustki. Właśnie z tych względów proszę wszystkich o pierwsze pytanie u lekarza o HAARP-a. To jest bardzo poważna sprawa. Znęcają się nad ofiarą na rożne wyrafinowane sposoby. Ofiarą może być każdy zupełnie nieświadomie, bo nie zdaje sobie sprawy z istnienia broni o takich możliwościach.
CYTAT
– 2 Cytat z książki HAARP BRON OSTATECZNA – „Doktor George H Eastbrooks [1895-1973], przemawiając jako kierownik wydziału psychologii na Colgate University, powiedział: „Mogę zahipnotyzować dowolnego człowieka bez jego wiedzy i świadomości tak, że popełni zbrodnię przeciwko Stanom Zjednoczonym”. Doktor Eastbrooks, w chwili gdy wygłosił to oświadczenie, był jednym z największych autorytetów w dziedzinie hipnozy. Powiedział on też urzędnikom w Waszyngtonie, ze garstka 200 wyszkolonych hipnotyzerów może stworzyć armie podlegających kontroli umysłu członków piątej kolumny w ogarniętej wojną Ameryce.” – Napisze teraz moje zdanie na ten temat osiągnięte przez moje doświadczenia i przypuszczenia. Uważam, że takich hipnotyzerów na całym świecie bardzo przybyło. Są to ludzie HAARP-a, którzy działają w celu odwrócenia uwagi od właściwego sprawcy usypiania i penetracji [badania] mózgów w tym czasie. Nic nie wiem na temat hipnozy. Wątpię żeby w ogóle istniała. Wychodzę z założenia, że każdy mi może wmówić co chce jak ja w tym czasie spałam. Jeżeli chodzi o usypianie, to HAARP ma opanowane to wszechstronnie. Może uśpić tak, ze wszystko słyszysz co dookoła się dzieje. W tym czasie możesz mieć nawet marzenia senne. Może cię uśpić natychmiast. Nawet nie zdążysz nic pomyśleć. Może cię uśpić tak twardo, że nawet jak będzie cię ktoś gwałcił, to nie będziesz o tym wiedział, chyba że rozbudzi cię w jakimś stopniu przed zakończeniem seansu, a po przebudzeniu będzie sperma a czasem krew na twoim łóżku. Mogą cię też wozić gdzieś na różne spotkania i w razie czego nie wyprzesz się niczego, bo wszystko jest dokładnie filmowane i nagrywane. Mogą to zrobić z każdym w zależności od potrzeb, nawet politycznych. Mnie też tak kiedyś wywieźli z jednego szpitala do drugiego na jakieś specjalistyczne badania. Tyle mi dali wtedy zapamiętać. Czułam się na drugi dzień bardzo poobijana. Dzięki tym sposobom mogą zarazić cię jakąś chorobą weneryczną i innymi liszajami. Pamiętaj zawsze o tym, że twoją rodzinę mogą uśpić tak, że nikt nic nie usłyszy i o niczym nie będzie wiedział, co dzieje się w Twoim domu. Szczególnie jak masz oddzielną sypialnię. Nie wierze w jakieś rozmowy przeprowadzane podczas snu. Hipnoza została szeroko wprowadzona na Ziemi na użytek HAARP-a. Kiedyś tego nie było. Nawet nagrania nic nie dają, bo oni umieją podkładać twój własny głos. Tego doświadczyłam słuchając głosów przekazywanych przez nich do mojej głowy. Słyszałam nawet głos mojego ojca i osób już nieżyjących, a także moich znajomych. Te sprawy są dosyć trudne do zrozumienia dla ludzi, którzy jeszcze tego nie przeżyli, ale ja o nich pisze po to żeby nie dać zrobić z siebie głupka w razie takiej zaszłości. Mogą też wprowadzić do ludzkiego mózgu komendę „idź” i wtedy taki człowiek idzie tam gdzie oni chcą. Prawdopodobnie dzięki temu ginie tyle ludzi. Nigdy nie wiadomo, co kogo spotka i kiedy jemu dobiorą się do skory. Przeżyłam też śmierć zaaranżowaną przez HAARP. Zostaje bardzo nikła świadomość i nic w Twoim organizmie już nie pracuje. Już się nie ruszysz. Jesteś nieboszczykiem. Czy jest ten stan w jakiś sposób wykorzystywany? Nie wiem. Nie jestem pewna, czy odpowiedni lekarz nie może wypisać aktu zgonu? Myślę, że musi jednak z czymś się wiązać wprowadzanie ludzi w taki stan. Nie jestem pewna, czy nie bawią się ludźmi pod ziemia. To są moje przypuszczenia, ale mowie o nich z przekonaniem i czekam na zmartwychwstanie. Mogą w ten sposób symulować też śmierć kliniczną.

PRZYPADKI

HAARP wywoływał u mnie straszny strach i panikę działając odpowiednio na mój mozg. HAARP może z łatwością zmieniać nastroje człowieka. To dzięki HAARP-owi byłam przez odpowiednie stymulacje pocięta wzdłuż i w szerz. HAARP wkładał mi do gardła odpowiednia barwę głosu i nagłośnienie, dzięki czemu mogłam być śpiewaczką czy piosenkarką pierwszej klasy. Nie wątpię, że korzysta z tego masa tych sławnych i robiących na glosie wspaniałe pieniądze. Połomskiemu np. głos się w ogóle nie starzeje. HAARP już w tej chwili ma prawie nieograniczone możliwości, dlatego tak ważne jest aby przyzwyczaić się pytać o HAARP-a w każdej możliwej sytuacji. Jeżeli cokolwiek Ci się dzieje, to najpierw pomyśl o HAARP-ie. Tak jak dzisiaj: wstawiłam zupę do gotowania. Zaczęła kopcić płyta. Włączyłam wentylator i zaczęło skwierczeć. Zdjęłam garnek z płyty, patrzę a na płycie jest jakiś olej. Umyłam to wszystko. Postawiłam garnek, a historia się powtarza, tylko że obok płyty wypływa jakiś olej na moich oczach. Zdjęłam garnek. Sprawdziłam, że nie jest dziurawy i postawiłam go na płycie z powrotem. Olej już teraz wypływał na kuchenkę. Dopiero jak się zaczęłam śmiać, że do mnie zaczną przyjeżdżać pielgrzymki, żeby to zjawisko oglądać, tak jak do pewnego kościoła na południu naszego stanu. Do tego kościoła jeżdżą pielgrzymki oglądać posążek Matki Boskiej, z której oczu wypływa jakiś olej, który już na rożnych uniwersytetach badali, a ona wciąż płacze olejowymi łzami i ludzie jeżdżą się do niej modlić. Cala sprawa była kilka razy w telewizji. Ja mojej kuchenki do telewizji nie podałam, tylko głośno stwierdziłam, ze HAARP się nudzi i cały proces ustał. Już kiedyś tak miałam, że moja kuchenka na prąd do gotowania działała tylko wtedy, jak leciała woda z kranu. Takich rożnych przypadłości może być setki jeżeli nie tysiące. Pamiętaj więc człowieku, żeby najpierw pomyśleć o HAARP-ie jak cokolwiek Ci się stanie !!!

ZAKONCZENIE

Dzisiaj bardzo mało ludzi wie cokolwiek o broni HAARP. Wiadomości o tej broni docierają do ludzi prawie tylko z „drugiego obiegu”. Jeszcze przed rokiem 2000 tych wiadomości było więcej w prasie i w książkach wydawanych na ten temat. Dzisiaj nakłady książek się wyczerpały. Nowych wydawnictwa boja się wydać, bo już dzisiaj wiadomo, ze można to przepłacić życiem czy zdrowiem i że nikomu nie można nic udowodnić. Niektóre organizacje rozmawiają na temat broni HAARP w Unii Europejskiej, ale do publicznej wiadomości przedostaje się na ten temat niewiele albo nic. Nawet ci co wnoszą petycje na rożne fora międzynarodowe nie są w stanie udowodnić pełnego zakresu działania broni HAARP. Z tych wiadomości, które mam, to największą walkę z ta bronią podejmują Rosjanie mimo, że od 1954 roku maja podpisana umowę z USA o tajności najnowszych technologii i kosmosie. Mówią o tym na forum ONZ i w Unii Europejskiej. Właściciele tej broni dobrze znają ludzką mentalność. Dobrze wiedzą, że człowiek człowiekowi nie wierzy. Dzięki temu działają dziesiątki lat bez żadnej kontroli i bez ludzkich niepokojów. Ludzie nic nie wiedząc o tej broni i nie znając jej możliwości nie czuja niepokoju. Większość ludzi jak nie usłyszy o czymś w telewizji lub nie przeczyta w przysłowiowej „Gazecie Wyborczej”, to uważa, ze sprawa nie istnieje. „Nie wiecie, czego nie wiecie”. Każde opisane wyżej działanie HAARP-a mogę rozwinąć na żądanie ! Goska: Rocznik 1951. maryla@iinet.net.au Zeskanowaną książkę pt. „HAARP bron ostateczna” mogę przesłać przez internet.

PRZYDATNE LINKI
http://www.zwiastun2009.republika.pl
http://www.youtube.com/watch?v=itRs-YNX8MI&feature=related
Film z lat 90-tych nakrecony dla amerykanskiej telewizji. Polskie napisy.
http://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc
http://www.youtube.com/watch?v=FU_6f_x4qy8&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=g9WxpB5ekQQ&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=L8SGzdEOObo&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=wpb6JCMZcMQ&NR=1
PAMIETAJMY- TO WSZYSTKO WYGLĄDA ZAWSZE BARDZO NATURALNIE
nad. Gośka
===============================================================
*Powyższy artykułrzymaliśmy pocztą mailową. Nie odpowiadamy za jego treść ani za fakty w nim przedstawione. Nie możemy się też odnieść merytorycznie – przytoczone fakty nie są nam znane, a w prasie , nawet niezależnej, jest bardzo mało informacji o HAARP. Trudno jednak zgodzić się z teorią, że „wszystkiemu co złe winna jest HAARP”.  W ten sposób można „udowodnić” praktycznie wszystko, a nie ma to żadnego związku z nauką. Aby mówić o jakichś „falach” czy „promieniowaniu”, należałoby określić o jakiego typu promieniowanie chodzi. Aby się wgłębić w temat należałoby się zająć dokładniej pracami Tesli czy też jego następców. NIe ma jednak wątpliwości, że HAARP istnieje – w internecie krąży wiele zdjęć siatek anten nadawczych np. na Alasce. Czy mają one za zadanie modyfikację pogody, czy też ingerencję w nasze zdrowie i psychikę – do czego nzwiązywał artykuł? Niewątpliwie do sprawy należy wrócić i dogłębniej ją zanalizować. Grypa666

Komentarze 152 to “HAARP – Anglosaska tajemnica?”

 1. Sceptyk said

  widziałem zdjęcia tych anten, to że istnieje wiele technologii o których nam nie mówią to jest jasne

  jednak sceptycznie podchodzę to powyższego opisu

  nie dlatego że neguje cos czego nie znam ale proszę też popatrzeć na to z pewnej innej perspektywy

  czytając taki tekst dochodzimy do wniosku że jesteśmy przegrani, że mogą zrobić z nami wszystko co chcą…

  jaka pewność że ta technologia wywołuje w sposób kontrolowany tyle dolegliwości które są opisane wyżej??

  czy przypadkiem nie wmawia nam się pewnych rzeczy?

  przecież uny niepotrzebują żadnych haarpów do trucia nas mają od tego zatrute jedzenie, wodę, lekarstwa

  zmieniać pogodę to co innego niż powodować ból lewego zęba w dolnej szczęce kowalskiego z ciemnogrodu….

  dezinformacja może być podana celowo – dojdziemy do wniosku że nic przecież nie da się zrobić… ten artykuł może posiada wiele prawdy ale też wiele fałszu i opisuje bardziej wizje autorów niż stan faktyczny

  • kalgier said

   też tak odczuwam i nie należy się jedynie pogrążać w beznadziejności istnienia, jednak świadomość tego do czego ludzie mogą i są zdolni jest ważna również by baczniej obserwować innych, siebie, że nie wszystko jest jak w reklamie. Z obrazu beznadziejności wynika jedna droga a mianowicie, jeśli nie ma nikogo potężniejszego niż źli ludzie knujące swe złe plany za naszymi plecami, jak bóg, inni opiekunowie Ziemi, jakieś starożytne mądre duchy pragnące nam pomóc to mamy przesrane, a jeśli są to jest to naszym zadaniem by stać się im równym i pomóc samym sobie.

   • o istocie rzeczy said

    „obraz beznadziejności”,”starożytne mądre duchy”, „beznadziejność istnienia” – to dobre na jakąś stronę poświęconą poezji.
    Zamiast twierdzić, że Boga nie ma, porozmawiaj lepiej z jakimś księdzem. Zbiża się okres Bożego Narodzenia, więc dobra ku temu okazja, może i Tobie coś się w życiu przejaśni.

   • Zbyszek S said

   • toms said

    może to teza kontrowersyjna ale możliwe , że Księdza Jerzego zabili i torturowali agenci Illuminatów – ponieważ już gdzies czytałem że sa źródła świadczące że w ramach KGB i STASI działały wtyczki Illuminatów , ponoć sam pomysł zabójstwa JP@ to był pomysł Illuminatów

   • gustaf said

    No i czym się tak ekscytujesz ?
    Mniejsze litery( pisz bez caps lock’a).
    Włącz w edytorze polskie znaki, i nie rób błędów ortograficznych.
    W swoistej prostocie przekaz prostacki.
    No i z tymi głupkami wreszcie , to pisz za siebie.

   • gustaf said

    zniknął wpis który skomentowałem

   • ZKRWIIKOSCI said

    Jestem jedna z pierwszych osob,ktore mowily o HAARPie i nawet czesc blogowiczow patrzyla na mnie jakbym przedstawial smoka wawelskiego
    Nie dobrnalem do konca tej publikacji bo wiekszych bzdur nie widzialem juz dawno
    po prostu nie moge tego zmeczyc – moj mozg zaczal sie lasowac przy bolu zembow powodowanych przez HAARP
    papier czy blog oczywiscie wszystko przyjmie – ja niestety a moze na szczescie nie
    Nie neguje mozliwosci HAARPa ale ludzkie pieprzenie i paranoja tez powinny miec jakies (jakiekolwiek) granice.

   • VIVIEN said

    KIEDYS MOWILI O UFO LUDKACH KTORE LUDZI PORYWALI I ROBILI Z NIMI EKSPERYMENTY ! W UFO- NIGDY NIE WIERZYLAM ALE W LUDZI PORYWANYCH – TAK ! MUSZA PRZECIEZ ROBIC DOSWIADCZENIA!!! A KTO SIE NA NIE ZGODZI DOBROWOLNIE ? COS W TYM JEST ! A WIADOMO ZE I TAK CIEZKO UWIERZYC – GOSKA MOZE MA PROBLEM WIEKSZY 🙂 ALE ZAUWAZCIE JAK WSPANIALE NAPISANE SA TE WYWODY – ANI JEDNEGO BLEDU STYLISTYCZNEGO – CZY WSZYSTKO ZERZNIETE Z KIAZKI? NIE NEGUJCIE – OBOJETNIE KTO TO NAPISAL – NAPISAL DO TEPYCH LUDZI W PROSCIZNIE JEZYKA ABY MOGLI ZROZUMIEC- A I TAK NIE CHCA – CZY TO WIARYGODNE INFO ??? HMMM PODZIELCIE NA POL! A TO I TAK DUZO % WIARYGODNOSCI ABY ZANIEPOKOILO LUDZI …. POZDRAWIAM GOSKE – OBOJETNIE KTO JEJ TO WYRZADZIL CZY LUDZIE CZY SZATAN – NIE WIEM ALE PRZYKRE ZE KOBIETA CIERPI ! ::::::::::

  • o istocie rzeczy said

   Cały ten fantastyczny tekst nadesłany przez „Gośkę” jest klasyczną próbą deziformacji polegającą na sprowadzeniu tematu do rangi chorej groteski.
   Nieobeznany w temacie „zielony” czytelnik najprawopodobniej da się nabrać, przeczyta te bajki, a potem stwierdzi, że to wszystko kompletne bzdury i więcej już się nie będzie nad tym zastanawiał. I o to właśnie chodzi.
   Oczywiście strona grypa666 też na tym ucierpi, bo część tych naiwnych „zielonych” zakwalifikuje ją do rzędu niekompetentych stron powielających jakieś śmieci.
   Co do pani „Gosi”, to nie zdziwię się, jeśli jest to jakiś obdarzony fantazją pracownik służb specjalnych, celowo ośmieszający ten bardzo poważny temat.

   • alek said

    zgadzam się z tobą całkowicie. Jeste to celowo wytworzony artykuł, by wprowadzić kompletną dezinformację na temat HAARP. art. z pewnością jest stworzony przez wojskowego/agenta, który wiernie służy systemowi.

    pamiętajcie,że mamy wojne, a dokładnie infowojnę
    zmanipulowane informacje, dezinformacje, zakryte fakty, ukryta prawda o prawdziwej naturze człowieczeństwa oraz stek kłamstw (takich jak ten art.) to prawdziwa broń, która jest od lat wytoczona przeciwko ludzkości.

    jesteśmy inteligentni więc ogarniamy to i jesteśmy w stanie wyłapywać, płaszczyzny na których nas oszukują. pamiętajcie: Kto ma wiedzę, ten ma władzę. Trzeba myśleć, analizować i kombinować, by wyjść zwycięsko z „INFOWAR”

   • Talbot said

    Wiadomo, jakie służby mamy na myśli…..

   • Zbyszek S said

    Litości ……… Słuchajcie co mówi Al Pacino ………
    Na czym polega życie …….
    Albo zwyciężymy jako zespół albo przegramy jako jednostki …….

    Dlatego trzeba się organizować, a nie ciągle narzekać, bać się. Ostatnie chwile by cokolwiek zrobić
    Chyba że każdy z nas będzie samotnym jeźdzcem lub samurajem.

    POLACY NASTAŁA WIEKOPOMNA CHWILA ALBO NASZEJ CHWAŁY ALBO …….

    W OBRONIE WOLNOŚCI NALEŻY TOCZYĆ ZDECYDOWANĄ WALKĘ CHOĆBY Z NARAŻENIM ŻYCIA

    NIEWOLA TO NAJGORSZE Z NIESZCZĘŚĆ

   • Adam said

    popieram Zbyszka!

    Pisałem to samo pare dni temu na tym forum, chyba 2 aratykuły niżej!

    ZJEDNOCZYĆ SIĘ I ORGANIZOWAĆ !! STRUKTURY TWORZYĆ!!

   • o istocie rzeczy said

    Alek, zobacz tutaj:http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?paged=2

   • Zenobiusz said

    Opis autorki wskazuje raczej na opresję demoniczną,co mogą potwierdzić inne publikacje.

   • kierowca bombowca said

    Dezinformacja, brak kompetencji i rodem z s&f przekręcanie poznanych dawno zjawisk fizycznych. A z tą trucizną na falach radiowych to już przesada! 🙂

  • 7jer said

   Film o HAARP:

   Dziury w niebie i technologie Tesli – HAARP

   playlista:
   http://www.youtube.com/view_play_list?p=B45C1F1ABB691B6B&search_query=dziury+w+niebie

   1 odc. /4

   • 7jer said

    p.s.

    Spójrzcie na mowę ciała tego czubka, kłamie jak z nut…

   • Aśka said

    ja znalazłam 5 odcinkowy
    Dziury w Niebie – HAARP i Udoskonalone Technologie Tesli 1/5
    youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc&NR=1

   • Aśka said

    Polscy Naukowcy o Systemie HAARP – Broni XXI Wieku 1/4

   • 7jer said

    HAARP BROŃ OSTATECZNA

    JERRY E. SMITH

    od autora:
    Jestem przekonany, że HAARP może sprowadzić ekologiczną katastrofę, która
    w porównaniu z katastrofą tankowca „Exxon Valdez” byłaby jak bomba atomowa
    w porównaniu z fajerwerkami z dnia 4 lipca.
    Mam nadzieję, że doszliście do takich samych wniosków.
    Im więcej ludzi powiadomimy o tym zagrożeniu, tym większe mamy szansę, żeby mu zapobiec.
    Wszystko zależy od Was. W końcu to Wasza planeta.

    http://rapidshare.de/files/48858412/H-A-A-R-P-Jerry_E._Smith-eb.zip.html

   • hjk said

    ten rapid share mnie denerwuje…((
    moze na polską „wrzutę” to dac, jak nie sa jakies gigabajtowe pliki,,,

  • krzysiek said

   btw, HAARP ma swoją stronę
   http://www.haarp.alaska.edu/

  • damazy czorgut said

   to jakieś wypociny

 2. Peter said

  Przepraszam, że nie na temat, ale oto kolejny krok jest przygotowywany:
  http://wiadomosci.onet.pl/2097949,12,usa_zbroja_holenderskie_wyspy__by_zaatakowac,item.html

 3. Sid said

  Artykuł rodem z marnego opowiadania w Fantastyce.
  Nie neguję istnienia tej broni, ale wynurzenia Autorki są wyjątkowo denne i paranoiczne. Rak po 40 latach palenia fajek też zapewne będzie skutkiem działania HAARP.
  Pozdrawiam

  • obserwator said

   Dokładnie tak jak przedmówca powiedział, prosze publikujmy bardziej naukowe materiały, nikt tu nie twierdzie że nie ma HARP-a, ale publikacja tego artykułu daje wyjątkowe wrazenie relacji schizofremicznej. Przepraszam jak najem się fasoli i potem mam gazy na max, to też HARP- strzela?
   Potzrebny artykuł naukowca bardziej obiektywnie napisany a nie teksty typu strzejają do mnie z oleju na patelni, upd dziś smażę conieco rybek, musze uważać żeby do mnie harpowcy nie sprzelali z patelni.
   PROSZE O ARTYKUŁY NAUKOWE A NIE FANTASTYCZNO – NAUKOWE!

  • CoZaSyf said

   To Goska pisała znamy to z http://prawda2.info/prawda.php

   • bloff said

    Jak najprościej sprawdzić czy to prawda czy fałsz?

    Moje hasło brzmi: “Pamiętaj, wielu lekarzy o broni HAARP wie. Szczegolnie chirurdzy. Tylko wtedy lekarz będzie z Tobą inaczej rozmawiał, jak będzie wiedział, że Ty też o niej wiesz”.

    Przejść się do lekarza, ze symulować chorobę i powiedzieć o HAARP.

 4. Talbot said

  Jak to ma działać?
  Aby wywołać ból u „gostka” w Zimbabwe, trzeba wpisać jego PESEL i kliknąć ENTER ?

  • hjk said

   dokładnie,a dalej komputer wysyła info do stacji sieci komórkowej, te namierzają jego komórkę, inne gadzety sprawdzaja, czy komórkę ma przy sobie, a nie na półce regału, dane o wspołrzednych sa wysyłane do haarpa i tam nakierowują sie anteny, komputery określaja moc i rodzaj wiazki i następuje strzał…Po czym gościu zaczyna np. wymiotować…

   • o istocie rzeczy said

    Choćby nawet ten system był już tak dopracowany (co w przytoczonym przez Ciebie przykładzie jest możliwe), to i tak nie zmienia to faktu, że artykuł jest groteskowy, a „Gośka” albo pracownikiem służb dezinformacyjnych, albo ma żółte papierki.

   • hjk said

    )))))

   • o istocie rzeczy said

    mamy wspólnego znajomego ;)))))

 5. Praworządny Obywatel NWO said

  To jest niestety psychicznie chora kobieta.Należy współczuć.Ale sam HAARP to rzeczywiście szatańska broń o niewyobrażalnych możliwosciach.Wyszła na ten temat ciekawa książka.
  „HAARP – broń ostateczna” Jerry E. Smith
  Amerykański program naukowy fasadą, za którą kryje się najniebezpieczniejsza broń świata.

  Co by się stało, gdyby istniała broń, która pozwalałaby zniszczyć wszystkie satelity na orbicie i międzykontynentalne pociski balistyczne? Sprowadzać na wybrany cel falę promieniowania równie niszczącego jak bomba nuklearna? Zaglądać głęboko pod ziemię? Manipulować pogodą? Przesyłać bezpośrednio do głów milionów ludzi rozkazy „poddaj się” lub „bądź posłuszny”? Taka broń byłaby w stanie rzucić na kolana całe narody bez oddania nawet jednego strzału…
  W żadnej księgarni internetowej nie ma już tej publikacji>może wiecie,gdzie to można dostać?

 6. Praworządny Obywatel NWO said

  Na temat HAARPA była też 2 lata temu ciekawa audycja w Polskim Radiu:
  Kolejną ciekawą sprawą jest (proszę nie zgrzytać zębami) możliwość… zakłócania pracy ludzkiego mózgu na odległość. Do wspomnianego „prześwietlenia” Ziemi użyto fal o częstotliwościach, na jakich nadaje ludzki mózg (sygnały elektryczne generowane przez ludzki system nerwowy mają częstotliwość w granicach 5 – 15 Hz). Powraca także po raz kolejny problem jonosfery jako anteny (fale odbite od niej miałyby mieć właśnie takie „mózgowe” częstotliwości). CIA prowadzi od kilku lat program MK ULTRA dotyczący używania fal elektromagnetycznych w celu wpływania na samopoczucie ludzi (pod koniec lat ’90 pojawił się nawet w Kongresie USA projekt ustawy dopuszczającej rozpędzenie demonstracji przy pomocy urządzeń generujących fale elektromagnetyczne o niskich częstotliwościach). A przecież ludzie w niewytłumaczony jeszcze do końca w jednoznaczny sposób „słyszą” zorzę… Czy wszystko to może prowadzić do stworzenia nowego rodzaju broni? Z medycznego punktu widzenia fale o niskich częstotliwościach bardzo negatywnie oddziałują na organizmy żywe – powodują podniesienie poziomu cukru, cholesterolu, wzrost ciśnienia, arytmię serca. A gdyby użyć tego w czasie wojny? „Ciemna strona mocy HAARP-a” to także ewidentnie negatywne oddziaływanie na organizmy zwierząt, zwłaszcza tych używających do swych wędrówek ziemskiego pola magnetycznego.
  Jak to przeczytałem to od razu pomyślałem o tych wielorybach,które z niewiadomego powodu „gubią” się
  i wpływają na mielizny.Teraz już wiem,że to HAARP.Jest tam oczywiście zawsze cała masa ekologów,którzy próbują je ratować.Wysnuwają oni jakieś teorie o samobójstwach wieorybów,ale o HAARP nikt z nich nie ośmieli się zapytać.To w większości pożyteczni idioci a wierchuszka to skorumpowane przez NWO świnie.
  Całość tekstu z PR. tutaj
  http://www.polskieradio.pl/nauka/artykul.aspx?id=21446

  • Talbot said

   Jakiś czas temu, z terenu Niemiec wypuszczono kilka tysięcy gołębi, które miały dotrzeć do Polski. Dotarło tylko kilka procent z nich. Nigdzie na trasie przelotu, nie zaobserwowano padniętych ptaków. Może było to działanie HAARP, które zakłóciło zmysł nawigacji przestrzennej?

 7. allseiingeye said

  Zobaczcie ten film!!! Nie wiem czy to haarp ale to jest dziwne.

 8. Mariusz said

  Dla dobra bloga, proszę zdejmijcie ten artykuł z pierwszej storny. Nie żebym nie wierzył w HAARP, bo wiem, że istnieje i ma wielkie możliwośći, ale ten artykuł jest po prostu śmieszny. Ten moment z wykorzystaniem HAARP do strzału w patelnię z tłuszczem, a tłuszcz uderza wtedy w człowieka, po prostu rozłożył mnie na łopatki. No kurczę, czytajcie teksty przed ich wrzuceniem.

 9. wojtek said

  HAARP istnieje i może podobno wiele, ale nie aż tyle. Artykuł jest moim zdaniem śmieszny, albo ma taki być.

  • Wojtek said

   A słyszeliście o tym, że mamy w Europie unijny odpowiednik HAARP we Włoszech? Nazywa się LOTR i już był parę razy próbowany na mieścince, niedaleko której jest zlokalizowany.

 10. PY said

  Prowokacja?Nerwica?Opetanie?
  Takie skojrzenia nieodlacznie nasuwaly mi sie w trakcie czytania tego postu.

 11. PY said

  I jeszcze 1 komentarz ode mnie. Przebrnalem przez calego posta!!Nie bylo to latwe na mnogosc oderwanych od siebie objawow bez zwiazku przyczynowo-skutkowego (czyzby nawyk po lekturze „GW”?;))
  Sam mialem rozne powazne problemy zdrowotne,nastomiast nie przyszloby mi do glowy zwalac wszystkiego na HAARP!!!Z jednej prozaicznej przyczyny: PO CO KTOS MIALBY AKURAT NA MNIE TO TESTOWAC????Zwlaszcza, ze ludzie w najblizszym otoczeniu NIC takiego nie odczuwali!!!
  Wydaje mi sie, ze autorka postu cierpi na jakas potezna nerwice sytuacyjna, ma ogromne niedobory zywieniowe i duuuuzo infekcji bakteryjno-pasozytniczo-grzybicznych!Polaczenie boreliozy, candidy, owsikow, wlosoglowki i lambii moze dawac objawy znacznie gorsze od opisanych!!!!
  Takze polecam autorce gruntowne przebadanie sie biorezonansem w celu wyeliminowania prawdziwych przyczyn bardzo zlego samopoczucia. Zreszta nie tylko autorce….
  Pozdrawiam!

  • gustaf said

   Ja polecałbym tej Pani czosnek w dużej ilości ;))
   I zimnej wody , do wypicia i polania
   Na pewno nie zaszkodzi…

 12. ALFA58 said

  Ten opis wskazuje raczej na opętanie autorki
  przez złe moce lub zaawansowaną chorobę psychiczną
  powiązaną z delirium, a nie działanie systemu HAARP.
  Przypadek raczej nie do wyleczenia.

 13. KrisT said

  Autorka tego art. wg lekarza psychologa miałaby schizofrenie paranoidalną… Boże tosz to art. prowokacyjny!!!! ktos chce ośmieszyć naszego bloga i pisanie prawdy o projekcie HAARP!!!
  Zdejmijcie to bo jak czytam ze kuchenka działała dopiero jak leciała woda z kranu (czyzby nie było masy na kablu??) i za pomoca fal mozna przesłać trucizną do papierosa do konkretnego człowieka to mi „scenka” opadła…
  W zakrezie HAARPa nalezy uswiadamiać ludzi ale na Boga nie w taki idiotyczny sposób!!

  Oczywiście fakt faktem fale radiowe, mikrofale, zmienne pola lektromagnetyczne o odpowiedniej częstotliwości i mocy mogą zakłócic pracę naszego mózgu, powodowac omamy, zwidy, itd. a nawet spowodować uszkodzenia narządów wewnętrznych i wiele innych schorzeń. Ale będzie to w tym przypadku (haarp) oddziaływac na wiekszą ilosc ludzi…Nie ulega wątpliwości ze bron ta może być niebezpieczna dla ludzi ale nie uswiadamiajcie ludzi po przez takie artykuły bo zostaniemy ośmieszeni!!! A im (agenciorom) o to właśnie chodzi!

  a propo czy ktos coś wie na temat paktu klimatycznego? bo w merdiach totalna cisza! Ci z NWO niezle muszą teraz kombinować…

  • Sacri said

   w serialu Alternatywy 4 rozwniez mialy miejsca takie cuda, ale w tedy nikt nie wiedzial o Haarpie 😀
   poza tym tekst tej kobiety to paranoja, czytalem te ksiazke o ktorej wspomina (posiadam ja rowniez), ale bzdury o ktorych ona pisze to nawet w szmatlawcu typu Fakty chyba nie ma.

 14. Bruno said

  Ukraina nie chce być odpowiedzialna za szczepionki przeciwko pandemii grypy A/H1N1

  Ministerstwo Zdrowia uważa, że warunkiem uzyskania od Światowej Organizacji Zdrowia szczepionki na grypę A/H1N1 jest że odpowiedzialność za możliwe powikłania po szczepieniu weźmie producent. Tak na konferencji prasowej powiedział naczelny lekarz Aleksander Bilovol.
  Ministerstwo Zdrowia wyraziło swoją dezaprobatę w stosunku do wcześniej sformułowanego przez WHO stanowiska, że ukraińskie władze powinny wziąć na siebie odpowiedzialność za ewentualne powikłania po szczepieniu przeciwko grypie A/H1N1.

 15. Bruno said

  Na Ukrainie liczba zgonów z powodu epidemii grypy i SARS wzrosła do 518 osób.Według Ministerstwa Zdrowia,w ostatnim dniu zmarło 5 osób a zachorowało 94 211 osób.Razem od początku epidemii na Ukrainie zachorowało 2 896 890 osób.
  Próg epidemii jest przekroczony w 13 regionach kraju: Krym, Winnica, Wołyń, Dniepropietrowsk, Donieck, Zaporoże, Kirowograd, Lugansk, Nikolaev, Połtawa, Sumy i regionów Czerkaskaja, jak również w Sewastopolu.

 16. Bruno said

  WHO: 35 krajów rozwijających się otrzymują szczepionki przeciwko grypie A/H1N1 w ramach pomocy.
  Aby uzyskać pomoc od władz WHO kraje rozwijające się muszą spełnić trzy warunki:
  – trzeba wysłać formalny wniosek
  – Zgodzić się z WHO na jej wymagania dotyczące stosowania szczepionek
  – opracować plan szczepień zgodnie z zaleceniami WHO.

  Azerbejdżan, Afganistan i Mongolia dostanie szczepionki przeciw grypie A/H1N1 w najbliższych tygodniach. W czwartek powiedział wczoraj główny ekspert od grypy Światowej Organizacji Zdrowia Keiji Fukuda.
  WHO ofiaruje około 180 milionów dawek szczepionki przeciwko A/H1N1.

 17. obserwator said

  To prawda, znam podobny przypadek kobiety, która może o HARPIE nie mói , ale opisy sa bardzo podobne, głosy, gwałcenia w nocy, prez niewidzialnego dawce spermy, popychania szturchania, zatrute jedzenie to standard! No i całe mnóstwo innych objawów! poc publikujecie relację chorej osoby, czy to jakaś prowokacja?

 18. kojak said

  http://wiadomosci.onet.pl/2098171,12,tajemniczy_obiekt_zauwazono_nad_kremlem,item.html

  Czyżby zaczęło się „jednoczenie” świata do walki ze wspólnym wrogiem? 😀 Najśmieszniejsze jest to, że dziś śniło mi się, jak zaatakowali nas obcy (lekko pod styl wojny światów) 😀

  • KrisT said

   Ogromna piramida unosząca się na moskiewskim kremlem… przez kilka godzin! Wiec mam pytanie gdzie filmiki? Przeciez przez kilka godzin mozna nakręcić mnóstwo materiału i przeprowadzic badania!A tu proszę zero reakcji merdiow tylko kilka amatroskich filmików.
   I dziwi mnie ze lotnictwo nie zostało poderawane! Ruscy nie wiadomego pochodzenia obietowi raczej by nie podarowali takiego naruszenia przestrzeni powietrznej i fak przebywania bezposrednio nad Kremlem!.
   Następna sprawą jest to ze obiekt wisiał, był ogromny i jego pochodzenie nie zostało zidentyfikowane! Co kwalifikuje to cos do miana NOLa (ang. UFO)ale wg. przedstawicieli władzy to nie jest NOL….Coś mi tu smierdzi…
   Jedynie co mi przychodzi na mysl to to ze NOL a raczej załoganci mieli kilku godzinne posiedzenie z „niedzwiedziem” na kremlu co sugerowały brak zainteresowania obiektem wojskowych i nie poderwania migów….
   Albo to info nadaje sie do faktów albo ktoś z kims się ugaduje poza naszymi plecami…

   ps. kilka lat temu byłem swiadkiem jak przelatywała „piramida” na niebie,trudno ocenic wielkosc ale nie był to duzy obiekt. miałem nawet gdzies na kompie zdjęcie jak znajde to wkleje. Było to w przmyslu i obiekt leciał w kierunku… wschodnim.

   • tajler said

    Dokładnie, lekka lipa, jeżeli to wisiało przez kilka godzin, to mielibyśmy relacje LIVE w telewizji jakiejś a na necie setki albo tysiące filmów, a tu tylko jeden film nagrany z auta w komórce. Jakbym takie coś zobaczył to chociaż bym auto zatrzymał żeby się przyjrzeć… nie zdziwiłbym się gdyby to była jakaś kampania reklamowa filmu s-f (kampania w stylu Project Cloverfield…).

   • antyMizia said    Jak dla mnie to dalsze testy hologramów zw. z projektem BlueBeam.
    Kto wie, może od ostatniej prezentacji w Norwegii i Chinach to już jest oficjalny release. Nie dajcie się zwieść!

   • mizia said

    tak no to w jakim celu te projekcje MADRALO

   • AntyMizia said

    Aby w odpowiednim momencie zaszczepić w ludziach strach i wykorzystać go do kontroli nad tłumem. Ludzie powinni się teraz jednoczyć i przede wszystkim skupić na odnowie duchowej. Trzeba być bardzo czujnym aby nie dać się zwieść szatanowi i jego sługom. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Ten właśnie czas warto wykorzystać na wewnętrzny dialog z Bogiem a nie da się tego zrobić bez gruntownej spowiedzi, szczerego żalu za grzechy i przyjęcia Komunii Świętej. Tak uważam. I pomimo wszystko – pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

    PS. Wylazłeś już ze swojej norki? Płuca w porządku? 😉

   • pytek said

    AntyMizia,tez tak mi sie wydaje,ze to kolejne testy.

   • mizia said

   • VIVIEN said

    MIZIA – PLIS TYLKO NIE UFO – PO POMYSLE ZLE O TOBIE!!! TO NIE UFO TYLKO PEWNIE ZNOWU KOMUS SIE POBAWIC CHCIALO I Z LUDZI PONABIJAC – NIE MA INNYCH LUDZI W KOSMOSIE!

   • allseiingeye said

    Chłopie, czytaj czasem wiadomości 🙂

    http://lajt.onet.pl/wiadomosci/2098171,0,9,0,1,wiadomosc.html

  • bloff said

   Chodzi o ten filmik:

  • hjk said

   „dziś śniło mi się, jak zaatakowali nas obcy..”

   ostatnio takie sny miałem w dzieciństwie…)))
   za bardzo sie przejmujesz lub za dużo się naczytałeś…
   albo „obcy” już dawno nas zaatakowali tylko w sposób skryty, zgodnie z wieloma linkami tu podawanymi, albo to czysty sajensfikszyn…

  • Jurika said

   Hehe, ja mialam taki sen trzy,cztery dni temu. Szlam przez miasto i widzialam nisko lecace obiekty :)) Niestety zadnych piramid :/

  • navajo88 said

   hahahahaha ,a gdzie film co ?????

 19. Bruno said

  Ciekawy film po angielsku pt. teoria spisku – globalne ocieplenie

  Część 1: http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8980
  Część 2: http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8981
  Część 3: http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8982
  Część 4: http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8983
  Część 5: http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8984
  Część 6: http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8985

 20. Bruno said

  Wielu urzędników wysokiego szczebla,jak również eksperci ostrzegają, że kryzys gospodarczy może doprowadzić do niepokojów na świecie – nawet w krajach rozwiniętych:
  Dzisiaj, Moody’s ostrzegła, że przyszłe podwyżki podatków i cięć wydatków mogą wywołać niepokoje społeczne w wielu krajach zarówno rozwijających się jak i w krajach rozwiniętych. Piszą że rok 2010 będzie „burzliwym rokiem dla suwerennych emitentów papierów dłużnych.
  http://www.telegraph.co.uk/finance/economics/6819470/Moodys-warns-of-social-unrest-as-sovereign-debt-spirals.html

 21. Bruno said

  Prawie jeden na dwóch pracowników w Detroit jest bezrobotnych, według raportu The Detroit News. Jest to liczba znacznie wyższa niż oficjalne dane rządu, który podaje i tak oszałamiające 30 proc.

 22. allseiingeye said

  Ludzie! Zobaczcie te filmy! Co jest grane??? Czy to ma związek z tą spiralą na niebie w Norwegii i Chinach w zeszłym tygodniu??

  Proszę, niech ktoś mi to racjonalnie wytłumaczy

  • One_cik said

   Czy na 1 i na 3 filmie obraz z kamery się czasem nie trzęsie trochę inaczej niż obiekt filmowany?

 23. 7jer said

  Phil Schneider ostrzegał przed efektami współpracy usa z „szarakami” (obcymi), ostatnio ostrzegał w listopadzie 1995 r. gdyż potem został skrycie zamordowany.

 24. Zee said

  czytałem już ten tekst w „wolnych mediach” ładny kawałek temu,
  -po tym tekście wielu moich znajomych zaczęło niestety traktować „Wolne media” z dystansem

 25. Malag said

  >Troche z innej beki ale warto zobaczyć

  http://www.cdaction.pl/news-10436/australia-ocenzuruje-internet.html
  http://wyborcza.pl/1,75477,7373676,Chiny_dusza_internet.html

  PS: wczoraj słyszałem w radiu że nasz cudowny rząd chce tez ocenzurować w Polsce internet zasłaniając się aferą hazardową :/ facking illuminati

 26. Fraktal said

  Nie wydaje m się żeby haarp miało aż taką władzę. Myślę że to może mieć związek z chipowaniem ludzi, a sam chip działa jak odbiornik i dopiero po zachipowaniu można by było nami „manipulować”. Po za tym kłóciłoby się to wolną wolą daną nam przez Boga.

 27. Alonso said

  RANY CO ZA BZDURY! Klepnijcie się w łepetynę i pomyślcie o tym gdzie znajduje się wiarygodność tej witryny po takich banialukach.

  Z logicznym myśleniem widzę ciężko, więc podpowiem: wiarygodność poszła w cholerę, przestaję czytać ten denny blog. Na jedną sensowną informację przypada 10 farmazonów. A te dzisiejsze sajens fikszyn to już szczyt idiotyzmu.

  • o istocie rzeczy said

   Cały ten fantastyczny tekst nadesłany przez “Gośkę” jest klasyczną próbą deziformacji polegającą na sprowadzeniu tematu do rangi chorej groteski.
   Nieobeznany w temacie “zielony” czytelnik najprawopodobniej da się nabrać, przeczyta te bajki, a potem stwierdzi, że to wszystko kompletne bzdury i więcej już się nie będzie nad tym zastanawiał. I o to właśnie chodzi.
   Oczywiście strona grypa666 też na tym ucierpi, bo część tych naiwnych “zielonych” zakwalifikuje ją do rzędu niekompetentych stron powielających jakieś śmieci.
   Co do pani “Gosi”, to nie zdziwię się, jeśli jest to jakiś obdarzony fantazją pracownik służb specjalnych, celowo ośmieszający ten bardzo poważny temat.

   • VIVIEN said

    TAK TAK TEZ MIALAM KOLEZANKE GOSIE KTORA MOWILA ZE GOLABKI SIADAJA NA PARAPET I KRZYCZA :GROCHU DAJ :)))))))))))))……a moze to ta sama ? ALE BEZ POWODU NAM TYCH INFO NIKT NIE WRZUCA? ODWRACAJA UWAGE SZCZEPIONEK??? I CHCA ABYSMY POMYSLELI ZE SKORO MAJA TAKIEGO HAARPA TO SZCZEPIONKI BZDURA – MAJA HAARPA – TO FAKT – ALE AZ TAK DUZO MOGA?! -WTEDY USMIERCILIBY NA ZAWALY WIECEJ LUDZI NIZ PRZEZ SZCZEPIENIA… JA TU WIDZE WALKE CONAJMNIEJ DWOCH FRONTOW !!! AMERYKI I EU :::::KTO WYGRA ?????????? OBOJETNIE!!! POLSKA PRZEGRALA!

 28. tomekgo said

  dlatego początkujących trzeba „nawracać” powoli i delikatnie nie odrazu HARPPEM I CHEMITRALIS

  http://oczyszerokozamkniete.wordpress.com/

 29. Angie-Poland said

  To było mocne! F…. Może i – jak ktoś wspomniał- zakrawa na s-f, ale dziś większość faktów brzmi jak s-f. Mówię faktów, bo powoli prawda wychodzi, a wcześniej negowana i wyśmiewana przeciez tak ochoczo…

 30. Tita said

  Artykuł jest niewątpliwie paranoidalny!!!Trzeba przy tym przyznac,że nietrudno zebrawszy te wszystkie informacje o rzeczach,które na nas szykują wpaść w paranoje-pewnie o taki skutek tez im chodzi.
  Tak sobie myślę ,ze najważniejsze w tej całej sytuacji nie jest to co oni zrobią, bo robią to i tak ,najważniejsze jest co My(każdy z osobna i w rezultacie wszyscy razem) zrobimy!!!Przede wszystkim każdy w codziennym życiu może wiele zmienić,skończywszy z hipokryzja,czyli przestać ślepić się w ogłupiacza TV,nie robić zakupów w hipermaketach,bojkotować wszystko co globalne i wybierać(wspierać) regionalne produkty,nie brać kredytów,generalnie przestać korzystać z tego co oferują,nawet jeśli będzie to mniej komfortowe.
  Oni bazują na naszej pysze i lenistwie podtykając nam różne rozwiązania które maja nam ułatwić życie,zaoszczędzić czas, a tak naprawdę oddalamy się przez to od natury.Jeśli my tego nie przyjmiemy jeśli będziemy konsekwentni i będzie nas coraz więcej nie będą mieli odbiorców.
  Powrót do natury-to jedyne rozwiązanie,wiedza o hodowli roślin leczniczych i jadalnych.
  W temacie „rosnąca świadomość” jest post o wybijaniu zwierząt,żeby wprowadzić zmodyfikowane przez nich.Może czas uświadamiać rolników, w nich jedyna nadzieja,oni tak naprawde mają lepsza sytuacje od nas, mieszkających w mieście.Wystarczy że odetną nam prąd i jesteśmy w totalnej kropce bez jedzenia i ciepła.Musimy się usamodzielnić, przywrócić utraconą wiedzę o naturze, wypchniętą przez pseudo postęp,który w dużej mierze nas uwstecznia.

 31. kacu said

  Witam,

  Zupełnie offtopic, kilka portali podało informację o przekroczeniu granicy irackiej przez wojska irańskie, na razie lokalnie, i zajęciu jednego z szybów naftowych na terytorium Iraku… Goebels wiecznie żywy, w Gliwicach we wrześniu 39′ to Polacy atakowali niemiecką radiostację…

 32. 7jer said

  Zaczyna się propaganda wobec Iranu i „trzeba będzie” wkrótce zaprowadzić tam „demokrację” za pomocą bombardowania i stabilizowania czołgami 😉

 33. Robbo said

  A może tta osoba z opisu jest opętana? Idź do egzorcysty. Może to nie HAARP…

 34. mikosz said

  Autorka tego e-maila jest najprawdopodobniej chora psychicznie. Spamuje tym durnym tematem na forum wolnych mediów. Ma tam nick Goska. Między innymi pisała, że pod wpływem HAARP-a krew jej się ścięła, zamieniając w czarną maź. Po co wrzucacie takie bzdety pierwszego lepszego paranoika. Kompromitujecie się przez sam dobór tematów i ludzi, którzy Wam je przysyłają. Klauzulka od redakcji na dole wcale nie usprawiedliwia.

  • 7jer said

   Faktycznie to już przegięcie i nie sądzę żeby tak było. Trzeba było wstawić info
   o samym HAARP, video oraz tytuł książek na ten temat i wystarczyło by bo ten opis to tylko odstrasza tym bardziej, że uważam, że rozmija się z prawdą.

 35. Meeg said

  Nie wiem jak to ma się do HAARP ale :
  http://wiadomosci.onet.pl/2097959,12,fala_trzesien_ziemi_w_japonii,item.html

  Japonię nawiedziło ok. stu wstrząsów sejsmicznych; najsilniejszy o mocy 5, 2 st. odnotowano na południowy-zachód od Tokio; siedem osób zostało rannych – poinformował amerykański instytut geologiczny (USGS).

  100 ? dość dużo

  Pozdrawiam (stała czytelniczka Meeg)

 36. Aśka said

  Dziwne zjawisko

  • mizia said

   PRZEJRZYJ INFO O NUBIRU -bez wzgledu co o nim sadzisz

   • bloff said

    No jak ku… nie wierze, że już tak można Nibiru zobaczyć. W nocy zlokalizowałem jakąś czerwoną planete między gwiazdami ale to była kropka odpowiadająca -> . 😐

   • Man said

    @Mizia

    Ktore info? Swoja droga na prawda2 byl koles o nicku Prrivan ktory dosc sporo pisal o „mozliwym” Nibiru ale zniknal pewnego dnia i zero sladu po nim a szkoda 😐

  • o istocie rzeczy said

   Widziałem to na własne oczy; trwało to jakieś pół godziny.
   Widocznie „ktoś” grzebał w jonosferze.

 37. Aśka said

  Masowa Kontrola Umysłu (Mind Control) – Mass Media 1/3

 38. krzysiek said

  niech żyje zwykła żarowka….. próbują się do nas dobrać przez eko-świetlówki. przystępny tekst z 1 min filmikiem
  http://www.wykop.pl/ramka/272988/swietlowka-kompaktowa-czyli-my-ekofrajerzy-frycz66

  • Anna said

   facet powinien otrzymać Nobla za wykrycie eko-szwindla przenajmniej będzie podparta dowodami czego nie można powiedzieć o pokojowej Obamie..:/ Faktycznie ładni z nas eko-frajerzy!:D Eko-logia=Eko-biznes
   Patrzcie ile śniegu za oknem!:D

 39. Aśka said

  Michael Tsarion – Architekci Kontroli – Program I (Napisy PL) 01/13

 40. ALi Baba said

  Polecam psalm 103:3

  Ludzie NIE ma takiego zagrozenia na ziemi, aby Bog nie mogl sobie z tym poradzic!

  Bog ma reke nad wszystkim, poczytaj ksiege Hioba, jesli nie rozumiesz!
  Dziwi mnie, ze katolicy NIE znaja Biblii!

  Katolicy, mam do was pytanie: na czym opiera sie katolicyzm?
  Jesli nie na Biblii, to na czym?
  A jesli na Bibli, to dlaczego katolicy Biblii nie znaja, nie czytaja…

  Z Biblii wynika, ze nie ma takiej sily, ktora nas zniszczy. Grypa nas nie ziszczy, HAARP nas nie zniszczy…, nic nas nie zniszczy, chyba, ze damy sie zniszczyc, ze ulegniemy propagandzie szatana.

  • o istocie rzeczy said

   Owszem nie zniszczy, ale tylko tych, którzy na Bożą pomoc będą zasługiwać. Jako przykład dam słynne ocalenie kilkunastu osób w czasie wybuchu bomby atomowej w Hiroszimie, o ile dobrze pamiętam 8 zakonników, a reszta świeckich.
   Cała pozostała populacja miejscowych katolików wyparowała po kilku sekundach. Wniosek z tego taki, żę nie wystarczy być katolikiem, albo wierzącym, nie wystarczy wierzyć w papieża, ale trzeba się Bogu podobać, a żeby się Bogu podobać, trzeba żyć sprawiedliwie, modlić się, unikać grzechów, i nigdy nie tracić do Boga i Matki Bożej zaufania.

   • AntyMizia said

    Obydwaj macie rację. Jedna uwaga do @O istocie rzeczy: Jeszcze należy pamiętać o pokorze dla Jego Boskiej Woli. O tym przypadku czytałem i do tej pory często go przywołuję w myślach. Wg. mnie ci ludzie mieli po prostu jeszcze coś do zrobienia lub pozostali jako świadectwo Jego Mocy. Wierzę, że nasze życie się nie kończy na tym materialnym świecie.

   • o istocie rzeczy said

    Zgadzam się

   • VIVIEN said

    ZIEMIA TO CO? TWOIM ZDANIEM WYLEGARNIA ANIOLOW ?

   • nnn said

    I podazac oraz nasladowac w zyciu Jezusa bo tylko on jest droga, prawda i zyciem oraz widzialnym obrazem Boga. Chcesz wiedziec jaki jest Bog, poczytaj o Jezusie.

    A zlo juz przegralo , teraz walka sie toczy o to ile osob a soba pociagnie. Swiat nalezy do zla ale z kazdym dniem nadchodzi czas panowania dobra.Zlo uzywa klamstwa i dazy do zabojstwa ale ma tyle sily ile mu oddadza ludzie.

    Ostatnio czytalem taka metafore-

    Jesli wejdziesz do pokoju w ktorym panuje ogromna ciemnosc i zapalisz nawet najmniejsze swiatelko to ciemnosc zniknie. Ale jesli wejdziesz do pokoju w ktorym panuje ogromna jasnosc to potrzeba ogromnej, przeogromnej ciemnosci by ja zakryc.

 41. Bruno said

  Jesteś terrorystą!!!

  • allseiingeye said

   Jako terroryści musimy ćwiczyć,, by nas nie złapali jak będą gonić 😀

   • AntyMizia said

    Dobre, dobre 🙂 Widzę, że tematyka bloga się poszerza 🙂 Pomimo, że nie mam najlepszej kondycji to jeśli ta Pani by próbowała przede mną uciec to i tak bym ją dogonił 😉

   • VIVIEN said

    :)))))))))))))))))))))) DOBRE !

  • ZKRWIIKOSCI said

   Bruno strzal w 10
   swietny filmik

  • mgrabas said

   Nie tak dawno Joanna Kluzik-Rostkowska wpadła na pomysł, żeby wprowadzić specjalny rejestr, który pomagał by w identyfikacji przypadków bicia dzieci. Jeżeli takie pomysły kiedyś zostaną zrealizowane to staniemy się państwem cyborgów – uważa Janusz Korwin-Mikke

 42. wedkarz1960 said

  należy wieżyc w boga i tylko w niego i w nic poza nim .takie jest moje zdanie. dlaczego znikaja posty?

  • o istocie rzeczy said

   Coś, albo ktoś je zjada 😉
   Co do wiary w Boga, to się z tym jak najbardziej zgadzam, tylko że w Boga przez duże „B”

 43. mgrabas said

  czy naprawdę warto dla oglądalności posuwać się do zamieszczania aż tak żenujących tekstów?

  • o istocie rzeczy said

   Prawdopodobnie administrator z braku czasu materiału tego dokładnie nie przeczytał, no i wyszła kicha.
   Jest takie powiedzenie – „co nagle, to po diable”, czyli, że lepiej się dwa razy zastanowić, zanim się raz coś opublikuje.

 44. ZKRWIIKOSCI said

  Jestem jedna z pierwszych osob,ktore mowily o HAARPie i nawet czesc blogowiczow patrzyla na mnie jakbym przedstawial smoka wawelskiego
  Nie dobrnalem do konca tej publikacji bo wiekszych bzdur nie widzialem juz dawno
  po prostu nie moge tego zmeczyc – moj mozg zaczal sie lasowac przy bolu zembow powodowanych przez HAARP
  papier czy blog oczywiscie wszystko przyjmie – ja niestety a moze na szczescie nie
  Nie neguje mozliwosci HAARPa ale ludzkie pieprzenie i paranoja tez powinny miec jakies (jakiekolwiek) granice.

 45. KrisT said

  Kurcze, czy administrator usunie w końcu ten debilny tekst Goski, albo przynajmniej napisze wielgalachnymi czerwonymi literami ze to PROWOKACJA I PRÓBA OSMIESZENIA PROJEKTU HAARP! przez ludzi chorych badz agenciorów, zanim totalnie sie osmieszymy i stracimy wiarygodnosc po tym jak ją z wielkim trudem zaczęlismy zyskiwać!??

  W końcu nie po to napisałem kilkset komentarzy z linkiem do tej strony na interii aby czyms takim się ośmieszać (nas wszystkich) i tracic wiarygodnosć!! Takimi tekstami tej wojny nie wygramy…

 46. Mariuszsz said

  Ktoś, gdzieś na tej stronie wspominał, że tajne technologie są o 20 lat do przodu z codziennością. Już działa komputer kwantowy znaczy, że wprowadza się go do użytku codziennego więc coś takiego jak HAARP to nie je bajka.

  http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Google-stworzylo-komputer-kwantowy,wid,11778146,wiadomosc.html?ticaid=194e0

  http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Komputery-przyszlosci-dzialaja-w-wielu-rzeczywistosciach-na-raz-i-juz-istnieja,wid,11531736,wiadomosc.html

  Spotkałem się kiedyś z taką teorią, że zdolność całkowitego kontrolowania danej technologii musi iść w parze z rozwojem duchowym. Toki „bezpiecznik natury”

 47. mariusz z lachine said

  Stek bzdur i wymyslona fantazja . Gratuluje glupoty . HAARP to niekonczacy sie temat wszystkich oszolomow wierzacych w spiskowa teorie dziejow . Zreszta ci co wierza w przymusowe szczepienia przeciwko grypie , jak tez i zamaskowane rece tajemniczych grup NWO w to zamieszanych ( czytaj rozprowadzajacych zatrute szczepionki , rozpylajace trucizny w powietrzu etc… ) to taka sama grupa zaklopotanych i niedowartosciowanych ludzi. Polecam udanie sie do dobrego psychiatry szanowana autorko tego artykulu .

 48. […] HAARP – Anglosaska tajemnica? HAARP – Anglosaska tajemnica* Trzeba miec duzo silnej woli, zeby wszystkim stanom populacji i wszystkim krajom […] […]

 49. hjk said

  „Stek bzdur i wymyslona fantazja . Gratuluje glupoty . HAARP to niekonczacy sie temat wszystkich oszolomow wierzacych w spiskowa teorie dziejow”

  Tak to może wyglądac…0))))
  Ale by były ja…a, jak by to wszystko było prawdą…))
  I okazałoby się, że „oszołomy” mieli racje…
  Nigdy nic nie wiadomo, nie ma sie co excytować, różne mozliwości trzeba brać pod uwagę…

 50. xbary said

  Ten post o haarp, wygląda mi na to że albo ktoś włamał na bloga i wstawia artykuły, albo nie czytają tego administratorzy którzy tu coś wstawiają, albo pan Piotr B. poprostu sprzedał wszystko i odpowiednie osóbki tutaj sieją bzdety.

  Co mam powiedzieć tym osobom którym podałem adres tego bloga, bo są tu ważne informacje?? w ogóle głupio mi.

  • Zenobiusz said

   Zwróć uwagę znajomych, na fakt umieszczania przez kogoś materiałów o istniejącej tajnej broni i o świadomej dezinformacji na jej temat.Najlepiej fałszuje się informacje mieszając, prawdę z absolutną niewiarygodną fikcja.Jeśli takie teksty się pojawiają ,należy zadać sobie pytanie komu na tym w Polsce, zależy a sam tekst analizować pod tym kątem.Taki jest sens zamieszczenia go jak sądze.Jest to co najmniej dowód na globalne działanie „unych” w zakresie wojny informacyjnej.Z jakichś względów jesteśmy ważni jako obiekt dezinformacji.Dlaczego?? Szukajmy wspólnej odpowiedzi.

   • xbary said

    Zdaję sobie sprawę z jakie może mieć możliwości ten Haarp, są rzeczy logiczne które potrafi tylko zaprzeczyć TV i inne śmieciowe media. Najbardziej irytuje mnie to że poważny temat a tu artykuł z opowieściami osoby chorej psychicznie, bo inaczej tego niemożna stwierdzić.
    np. „….Do perfekcji mają opanowane powodowanie potykania się, nawet na parkiecie. Przy takim potknięciu o upadek jest bardzo łatwo. Potrafią też spowodować zawrót głowy ludziom będącym na wysokosciach !!! W ogóle wszystko mogą powodować !!! ….”

    Oczywiście internet to wolne media, ale nie mieszajmy świadomie choroby psychicznej z czymś nawet bardziej kontrowersyjnego niż zjawisko UFO.

  • VIVIEN said

   :)))))))))))))))))))) JAJA CO? PANIE PIOTRZE? GDZIE PAN JEST ?

 51. hjk said

  http://zezorro.blogspot.com/2009/12/kopenhaga-346c.html

  Znajduje się w nim bowiem kluczowe dla dalszych czarodziejskich poczynań uznanie „naukowej zgody” według czwartego raportu klimatycznego IPCC oraz zobowiązanie do redukcji planetarnej emisji gazów cieplarnianych o 50%. To wystarczy do dalszych akcji. Drżyjcie narody. Co prawda nie wiadomo, kto i ile będzie musiał obciąć o 50% (i co), ale za to wiadomo kto ustala kryteria i kto będzie to liczył. To jest ukryty przez media sens dziwnego ni to sukcesu, ni to porażki Kopenhagi. Naukowy konsens czarów klimatyczych właśnie został zatwierdzony umową międzynarodową. Zezowaty zawsze mówił, że nauka to potęga.

 52. Tomek said

  Całe szczęście, że pod artykułem znalazł się komentarz.

 53. Czajkowski Wieslaw said

  Goska fajna Babka z 1951 roku, dlatego halucynuje potrochu. A wszyscy, jak moga, do tego dodaja w natloku. I gra Jej trwa, az z HAARP pozostanie trawa.

 54. damazy czorgut said

  o groźnych Harpiach to słyszałem

 55. Numriel said

  Dlaczego HAARP?
  Bo tylko to konkretnie wypłynęło i jest rozgłaszane.
  Z dystansu wygląda to dosyć niepoważnie,jakaś instalacja która odpowiada za manipulacje pogodą,twoim umysłem i cenami marchewki w Mozambiku.
  W rzeczywistości jeśli rozwiązania techniczne istnieją to są one tajne i jest ich cała paleta.
  Twój umysł rzeczywiście może być manipulowany,tak samo jak pogoda i ceny marchewki… ale jedną jakąś instalacją na Alasce?
  Trudno to sobie wyobrazić choć niektórzy mają o wiele bogatszą wyobraźnie od innych. 🙂

 56. Marcin said

  Nie wykonalne z powodów technicznych:
  Nie jest możliwe atakowanie osobno każdej osoby (ile osób naraz musiało by takie urządzenie obsługiwać, co ze zwykłą interferencją (zakłóceniami) pomiędzy sygnałami wysyłanymi do poszczególnych osób(mówimy przynajmniej o kilkudziesięciu milionach równoległych sygnałów naraz)? Jak można by dokładnie w terenie miejskim „wycelować” w konkretną osobę biorąc pod uwagę prędkość przechodzenia fal elektromagnetycznych przez różne materiały? Jak liczna musiała by być obsługa takiej maszyny, aby kierować promieniowaniem w kilkadziesiąt milionów ludzi naraz?

  • gustaf said

   Nie czepiajmy się szczegółów , dobra?
   HAARP potrafi w peta trafić ,
   W zdrowego zęba wsadzić bolenie, a nawet spowodować wyplucie zdrowego zęba lub połknięcie.
   To w człowieka nie trafi ?
   Spoko , za każdym razem i to tego samego.
   Mało to nieszczęść po Bożym Świecie chodzi ?
   Wystarczy czosnek na odrobaczenie i dieta bez grzybków halucynków.
   A tak w zasadzie ,to można z ciekawości poczytać tą „historię choroby”.
   Można z tego dobry scenariusz machnąć do filmu …
   Albo opowiadać szeptem w nocy po zgaszeniu światła , brrr :))

   • mgrabas said

    Do leżącego na ławce mężczyzny podchodzą policjanci. Jeden z nich mówi: – Dokumenty poproszę. – Nie mam – odpowiada mężczyzna. Policjanci na to: – No to idziemy! – No to idźcie!

 57. Praworządny Obywatel NWO said

  Polecam dobry artykuł o kontroli umysłu:
  http://www.globalnaswiadomosc.com/mindcontrol.htm

 58. Aśka said

  http://pclab.pl/art40160.html
  Rzecz o holografii

 59. innocentbystander said

  Właśnie strona straciła w moich oczach wiarygodność , chyba więcej tu nie będę zaglądał jak publikujecie taki shit.
  „HAARP przesyła mi do papierosów różne substancje” hehe a mi wczoraj słoik ogórków otworzył

 60. Zeus said

  http://www.iluminaci.pl/haarp

  HAARP (ang. High Frequency Active Auroral Research Program) jest programem prowadzonym na opuszczonym poligonie wojskowym w Gekona, Alaska. Według oficjalnych źródeł, celem programu jest badanie jonosfery przy użyciu fal o wysokiej częstotliwości. Instalacja składa się głównie z wielkich anten, które podczas działania, wysyłają małą wiązkę do jonosfery, po czym ta odbija je. Nagrzany obszar jonosfery działa podobnie jak zwierciadło. …….
  ciekawy artykuł – stary ale dobry

 61. sabra said

  Juz słyszałam podobna historie było to sporo lat temu .
  Kobieta przyszła ze swoim radiem- magnetfonem i udowadniała jak jest dręczona przez – jakies słuzby wojskowe ,np.jejmąz wchodzac do wanny był razony jakby prądem jej syn postradał rozum .Jej wybijano zeby a racej same wypadały zdrowe ze zdrowych dziaseł .Stało sie to np kiedy jechała autobusem ze znajoma .Znaczyło to ze jest kontrolowana wszedzie i ze nie jest wstanie sie przed ” nimi ukryc” .Radzzilismy by poszła do ksiedza czy gdzies indziej i prosiła o rade duchowa .
  Była u niej Tvp i z Akademi i wojskowi – badano dociekano i niz nie znajdywano .Twierdzili ze to choroba .
  Pokazywał wycinki z gazety ze cos podobnego spotykało męzczyzne z innego miasta i był to opisane w tamtejszej gazecie , oczywiscie tez mu nie wierzono i uznano za chorego psychicznie .
  Teraz po przeczytaniu art Goski „”” i obejzeniu na youtube o kobiecie która tez opowiada ” niestworzne rzeczy ” uwazam ze COS w tym jest innego a nie sama choroba .

 62. dzarno said

  Początek artykułu czytałam z zainteresowaniem. Ale jak doszłam do momentu o tym, że „oni” mogą strzelać tłuszczem z patelni w dowolną część ciała… nie no, przepraszam bardzo, przekonałam się, że moja wiara, że wszystko jest możliwe, ma swoje granice. Niewątpliwie HAARP to interesujące zagadnienie, być może jeden z brakujących klocków w układance, ale jeżeli ta pani na serio opisała swoje doświadczenia, to albo jest poważnie chora… albo mamy przesrane 😉

 63. Prosument said

  Ona jest delikatnie mówiąc pierdolnieta.Wypisuje te brednie na różnych forach które później dzieki świrom(albo agentom)takim jak ona są wszędzie ośmieszane,a często zawierają całkiem ciekawe rzeczy.Na jednym forum czytałem że HAARP powiększył jej piersi.Kompletny debil.Musi byc walnięta bo normalny człowiek nie będzie się ośmieszał w taki sposób.Chyba że ktoś jej za to płaci.

  Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone.Co do tego pierwszego nie mam pewności.Albert Einstein.

 64. nie znacie said

  proszę o dawanie wiarygodnych artykułów, czasem odnoszę wrażenie że czytam stronę dla paranoików. Musicie być wiarygodni i dawać wiarygodne rzeczy, a gdy czytałam ten artykuł mialalam wrazenie, ze autorka jest niezdrowa psychicznie. Czasem mnie zupełnie do siebie zniechęcacie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s