Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

USA: przygotowania do wojny domowej?

Posted by grypa666 w dniu 17/12/2009

Czy Stany Zjednoczone wprowadzą wkrótce nową walutę opartą na złocie?

nad. Wojciech Właźliński (USA)
Jeszcze nie zatwierdzona ustawa, ale „krok po kroku…” W przygotowaniu do powrotu parytetu srebra i złota jako nastepnego stopnia przejściowego i narzędzia akumulowania trwałych wartości wersus „virtualnego dolara” przez twórców „kosz…ego porządku świata” w zachodniej częsci globu. Przedtem bylo odwrotnie.
Cytuję z załączonego tekstu. „Codziennie spotykam się z kolejnymi dowodami na to ze Stany Zjednoczone przygotowują się do wprowadzenia złota i srebra jako standardu, czekając tylko na ostateczną zapaść, która może nastąpić nawet w najbliższych dniach”

Hi, Are anybody now something about?
(NOTE: NOT ACTED UPON AT THIS TIME – DO NOT PANIC. IT IS GOOD TO BE AWARE AND PREPARE)
From: B.W.
Subject: Road to Roota FREEDOM – Signs of Gold/Silver Banking Implementation
Date: Wednesday, December 16, 2009, 9:51 PM
Everyday I run across more proof that the United States is preparing to implement a new gold/silver standard… they are just waiting for the final implosion which is due any day. The latest legal move toward gold/silver money is Georgia House Bill HB430 which legally authorizes banks to deal in gold and silver coins for deposit as well as to pay taxes. http://www.legis.state.ga.us/legis/2009_10/versions/hb430_LC_21_0297_a_2.htm
„To amend Title 7 of the Official Code of Georgia Annotated, relating to banking and finance, so as provide a short title; to provide legislative findings; to define certain terms; to require any bank or lending institution serving as a depository for the state or any department or agency of the state to offer and to accept gold and silver coin for deposit; to amend Title 50 of the Official Code of Georgia Annotated, relating to state government, so as to provide legislative findings; to define certain terms; to require the exclusive use of gold and silver coin as tender in payment of debts by or to the state; to provide for related matters; to provide an effective date; to repeal conflicting laws; and for other purposes.” The Road Signs cannot be more clear on the Road to Roota!

============================================================================

Czy Obama przygotowuje się  do stłumienia powstania narodowego?

Podane poniżej opracowanie proszę przyjąć z rezerwą. Jest napisane na podstawie publikacji ze strony dezinformacyjnej http://www.whatdoesitmean.com. Zamieszczamy je tylko dlatego, gdyż dotyczy tematu poruszonego w artykule Chucka Baldwina, który zamieściliśmy kilka dni temu. Dezinformacja polega na tym by w morzu prawdy ukryć ważne ziarno fałszu. Zdecydujmy sami co moze być prawdą, a co nie.

Jak pisze agent ukrywajacy się pod pseudonimem Sorcha Faal, przed wizytą w Rosji Sekretarza Generealnego NATO Andersa Fogha Rasmussena, premier Rosji, Putin, otrzymał dokumenty wskazujace na to, że prezydent Obama uzyje połączonych sił zbrojnych USA i Kanady w celu zdławienia „powstania”, które się zawiąże w styczniu po ogłoszeniu bankructwa Kalifornii.
Niedawno trzeci co do wielkości stan USA, Nowy Jork, ogłosił „nadzwyczajną sytuację finansową” odmawiając przekazania miastom należnych im 750 milionów dolarów. Gubernator NY stwierdził tylko, że „stan już nie ma pieniędzy”. Sytuacja stanu Nowy Jork jest niczym w porównaniu z Kalifornią, gdzie 5-letni deficyt budżetowy sięga 100 miliardów dolarów. Rosyjscy ekonomisci ostrzegają, że może to wywołać „chaos społeczny” wśród 36 milionowej populacji tego stanu.
Raporty z USA rzeczywiscie potwierdzają ruch wojsk – przegrupowania kanadyjskich oddziałów specjalnych wraz z zaopatrzeniem i 1000 czołgów, do Kalifornii. Rosyjscy analitycy ostrzegają, że Obama chce wprowadzić specjalną policję na wzór hitlerowskiej Gestapo, o nazwie „Siły stabilizacyjne USA”, oparte na niesławnej RAND Corporation (jednen z najpotężniejszych think-tanków armii amerykańskiej). Celem tej „policji” będzie „kontrola i demoralizacja” jakiejkolwiek opozycji wobec rządu federalnego.
Co więcej, nowe przepisy dotyczace „opieki zdrowotnej” uczynią wszystkich obywateli praktycznie niewolnikami rządu. We wiadomościach telewizji Fox News ukazał się niedawno reportaż pod tytułem „Powinieneś się obawiać najnowszego planu ‚Wielkiego Brata’ Obamy”, w którym podkreślono, że w świetle tego planu każdy obywatel, nie tylko pracownicy federalni, będzie rozpatrywany jako „urzędnik cywilny”. W takim systemie nieistotna stanie się jednostka, wszyscy będą pracować dla państwa, które będzie pełniło rolę jedynego opiniodawcy, decydenta i sędziego. ( Czyli dokładnie jak w niemieckim nazizmie).
Niezależnie od kroków, które podejmie adminstracja, los Ameryki jest już przesądzony – ze względu na ogromny dług tego kraju, który z uwagi na ograniczenie wydatków przez Amerykanów, nie może być spłacany nawet przez zakup obligacji przez Chiny. Rezerwa Federalna i inne instytucje finansowe stały się przez to największymi kupcami własnych długów.
Sorcha Faal uważa, że winę za kolaps USA ponosi bezpośrednio prezydent Obama, który wspólnie z Georgem Bushem sprzedał kraj dla Wall Street poprzez umieszczenie w administracji rządowej bankierów, a ci zniszczyli przyszłosć ekonomiczną Stanów, plądrując je z korzyścią dla swojej klasy, co więcej – zaopatrując upadające banki w 352 miliardy dolarów pochodzące z handlu narkotykami.
W chwili obecnej w niegdyś wielkim USA istnieje epidemia głodu wśród dzieci, a majszybciej rozwijające się miasta to „Obamaville” – miasta-namiotów, mależące do nowych bezdomnych, co przypomina tysiące miast-bud zwanych Hooverville podczas Wielkiej Depresji.
Dodatkowe zamieszanie sieje propaganda medialna, według której recesja jest już bliska, choć dane wskazują np., że spośród 2 milionow osób, które utraciły niedawno pracę mało kto ma szanse ją odzyskać. Jak zwyle, ludzie są trzymani w nieświadomości, tak samo bywa z prawdziwymi danymi dotyczącymi bezrobocia.
Co więcej, po raz pierwszy w historii stosuje się nowe, bezlekowe metody wymazywania pamięci, które zostały dopracowane w USA. Dokonywane są one poprzez media – radio, telewizję i filmy. Próby z fluoryzacją wody już nie są skuteczne, dlatego stosuje się atak medialny na podświadomość, za pomocą ktorego blokuje się pewne wspomnienia.
Kolaps ekonomiczny to nie jest jedyne niebezpieczeństwo, które czeka ten kraj. W ubiegłym tygodniu przedstawiciele Bayera – firmy produkującej modyfikowne genetycznie rośliny, przyznali się, że nie są już w stanie kontrolować rozrzestrzeniania się genetycznie zmodyfikowanych roślin, mimo, że „wdrożyli już najbardziej skuteczne metody wstrzymania rozrostu”, co grozi zniszczeniem upraw roślinnych w USA i destrukcją Natury.
Tym razem nie wiadomo czy Amerykanom, podobnie jak wiele razy przedtem, uda się obudzić z przez siebie wywołanego letargu aby domagać się zwrotu tego co im zabrano. Wszystko jednak na to wskazuje, że kroczą w bezmyślnym marszu ku otchłani.
Oryginalny artykuł: http://www.whatdoesitmean.com/index1309.htm
============================================================================
komentarz grypa666: Można się zapytać co maja powyzsze informacje do pandemii grypy. Otóż dla kogoś, kto na bieżąco śledzi blog i podawane tu doniesienia, jest jasne, że to co się dzieje na świecie ma jeden cel – powołanie rządu światowego i likwidacja większosci populacji (depopulacja). Stany Zjednoczone są największą przeszkodą dla NWO gdyż jest tam pona 200 mln sztuk broni w rękach obywateli. Zauważmy, że wszystkie kraje, niedawno zostały zaatakowane przez „połączone siły demokratyczne”, miały prawo do posiadania broni! Nawet „tyran” w postaci Saddama Husseina pozwolił ludziom mieć w domach broń. Atak grypy, czyli sztucznie stworzonego wirusa, miał osłabić społeczeństwo – wszak każda forma osłabienia „wroga” jest dobra. I, mimo że na razie im nie wyszło, nie ma gwarancji, że nie powtórzą numeru w następnym sezonie grypowym – może nawet na wiosnę.

Komentarze 124 to “USA: przygotowania do wojny domowej?”

 1. Margherita said

  W XIX-to wiecznej Polsce nawet zaborcy nie ograniczali Polakom dostępu do broni palnej, chociaż ludność polska mniej więcej co 20 lat organizowała jakieś powstanie. W tzw „wolnej” Polsce obywatel nie ma prawa do posiadania nawet mocniejszej wiatrówki, o karabinku automatycznym nie wspominając. I jest to w dodatku zgodne z wolą tzw większości przez lata ogłupianej przez merdia.

  • bingo said

   ” Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. 10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. 11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec. ” Ewangelia Mateusza roz 24 wersety 6 – 14
   Co by sie nie dzialo ufajcie do konca Ewangelii – DOBREJ NOWINIE
   http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/dobranowina.htm

   • hjk said

    ktoś związany z ruchem charyzmatycznym mówił, ze kiedyś na spotkaniu modlitewnym było proroctwo, ze po czasach wielkiego kryzysu nastąpi powszechna i wielka ewangelizacja, tak aby dosłownie każdy człowiek mógł usłuszeć ewangelię i dopiero wtedy nastąpi koniec swiata, czyli ponowne przyjście Chrystusa jako króla i sędziego.

   • Gizmo said

    Ale w sumie z tego co pamiętam w Apokalipsie nie ma chyba jednoznacznie użytego stwierdzenia o końcu świata? Może się mylę ale jakoś ja nigdy tego tak nie odbierałem, przynajmniej nie koniec świata w takim sensie w jakim większość osób rozumie. Ma zostać pokonany antychryst i zapanować pokój przez tam ileś lat. Apokalipsa jakby ma być ostatecznym rozprawieniem się ze złem. Przynajmniej ja tak to zawsze odbierałem a nie jako koniec w sensie koniec. Koniec czegoś jest zawsze początkiem czegoś innego. Szczerze nie wierzę w koniec świata w takim sensie w jakim jest on przedstawiany.

    Jak już jestem w temacie Biblii to zastanawia mnie co musi zrobić ten antychryst? Przecież nie może posługiwać się przymusem i przemocą (przynajmniej nie na początku), w pewnym sensie musi jakoś do siebie przekonać większość ludzi. Musi zrobić coś co sprawi że większość ludzi mu zaufa, zrobić coś co sprawi że nawet osoby które dziś piszą na tym forum i teoretycznie są świadome tego co się szykuje, będą sobie zadawać pytanie czy rzeczywiście są po tej dobrej stronie. Że tak napiszę musi zrobić jakieś show.

    Zawsze zastanawiało mnie też to imię bestii. Cytat z Apokalipsy wygląda tak:
    „Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”
    O co chodzi z tym przeliczeniem liczby? Wyraznie napisane jest że jest potrzebna mądrość i kto ma rozum niech tę liczbę przeliczy. Liczba to 666, ale o co chodzi z tym przeliczeniem?

    To tak odnosząc się przy okazji do tematów Biblijnych:)

   • yitg said

    Może przeliczyć na podstawie liter z alfabetu (hebrajskiego?) wtedy wychodzi, że 666 = VISA

   • hjk said

    Ciekawe masz uwagi, sensem działania antychrysta jest odwiedzenie ludzi od Boga za wszelką cenę, a jak się da, to jeszcze czczenie go jako Boga czy zamiast Boga w miare możności świadomie, a nawet nieswiadomie.

    Mozna to zrobić za pomocą różnych dóbr, bo ludzie na zło sie nie dadza złapać, np. powszechny dobrobyt i pogrążenie w materializmie i konsumpcji oddala ludzi od myślenia o Bogu czy śmierci, szerzenie ateizmu, zajęcie ludzi bezsensowną rozrywką i pracą, wrzucenie w kanał doznań seksualnych czy narkotycznych…itd.

    Tylko nie wiem, czy demony są do tego w ogóle zdolne, czy ich zdemonizowana natura nie pcha ich do podżegania do morderstw, wojen, zniszczenia, kłamstwa, oszustwa, powodowania strachu, przerażenia, głodu wszelkiego mozliwego cierpienia, niezgody, kłótni, itd.

    Co do końca swiata to chyba św. Paweł czy Piotr wprost pisał o tym, że gwiazdy sie w proch rozpadną, a niebo zwinie się jak księga (wtedy były na zwojach)…

    Chrystus mówił o kataklizmach i wstrząśnietych mocach niebios, ale naprawdę końcem świata będzie Jego powtórne przyjście na ziemie, co akurat nie musi sie wiazac z jakas katastrofą czy kosmicznym zniszczeniem…W każdym razie życie już będzie inaczej wyglądało, sw. Paweł pisał, że ci, których to zastanie za życia nie umrą, tylko od razu przejdą do życia „przyszłego”.

    Natomiast znajomy ksiądz mówił, że dla poszczególnego człowieka „końcem świata” jest jego indywidualna śmierć i spotkanie z Bogiem i o to chodzi Kościołowi, żeby ludzie na ten fakt byli gotowi przez łączność z Bogiem i prowadzenie dobrego życia, a jakaś „kosmiczna apokalipsa” ma wtórne znaczenie…

   • nikt said

    Ano właśnie o to chodzi, że nikt nie wie bo to swego rodzaju szyfr, kod, do którego nikt nie zna „klucza”-metody jak to przeliczyć, co brać pod uwagę. Jeśli ktoś chciałby dajmy na to włamać się do cudzego komputera i zna np: jakieś istotne dla tego kogoś daty, imiona, hobby etc wówczas klucza szuka w pierwszej kolejności wśród tych wyżej wymienionych (data urodzin bliskiej osoby, imię psa, kotka, dziecka itp), czyli ma jakiś punkt zaczepienia a my nie mamy nic albo… wręcz przeciwnie-666 jest tym kluczem, tyle, że my nie potrafimy się nim posłużyć.

   • hjk said

    Prof. Jan Pająk pisze o biblii, ze w odpowiednim momencie „sama się otwiera” czytajacemu i we włąsciwym momencie objawia swoje tajemnice.Watpie, zeby to stało sie w sposobo „naukowy” czyli powszechny i dla wszystkich, raczej poszczególny człowiek to zaczyna rozumiec i dla niego jest to skierowane. To sprawa jednostkowych interpretacji. No chyba, ze w czasach ostatecznych „otworzy” sie dla wszystkich…

   • Margherita said

    Koniec, czy nie koniec – wiele razy już miała ta Apokalipsa nastąpić. Wiesz, ja się nad tym specjalnie zastanawiać nie będę. Zamierzam poprostu żyć zgodnie ze swoimi przekonaniami. A co ma się stać, to i tak się stanie.

   • bingo said

    Jak nie bedziesz znala okolicznosci w jakich przyjdzie Mesjasz mozesz byc zwiedziona falszywymy cudami czy przez falszywych prorokow polecam czytac Biblie

  • Zbyszek S said

   „Amerykańska mania ciągle więcej, ale nigdy dosyć”. Paradoks bogactwa polega na tym, że wszystko kiedyś się kończy amerykańska bańka globalizacji i chciwości, dominacji nad światem mu wreszcie pęknąć, kto się do tego przyczynił? Ten naród, który wymyślił weksel łamiąc w ten sposób zasady prawa rzymskiego, co pociągnęło za sobą możliwość stworzenia akcji, obligacji, itp., bez pokrycia w majątku ziemskim. Zasiedlił Amerykę, wcześniej wygnany z Portugalii, Hiszpanii i praktycznie z całej Europy. Znalazł schronienie w Polsce, czego odczuwamy skutki. Tak doprowadził do takiego chaosu, że należy sobie zadać pytanie: Czy Amerykanom grozi powstanie? Myślę, że tak, ale jeżeli wybuchnie powstanie to nie będą to zrywy samobójcze jak w naszej historii, kiedy to zaborcom było na rękę, aby dane powstanie wybuchło, bo wtedy ci, którzy poparli powstanie byli wywłaszczani ze swoich majątków na rzecz, kogo spytacie? A jak myślicie? Tak, tak starszych braci w wierze. Amerykanie to nie Polacy, nie pozwolą sobie w sytuacji dla nich tak dramatycznej na jakieś dziwne gierki. Chętnie napisałbym w kilku słowach jak to może wyglądać, ale znów będą głosy antysemita i podobne teksty, ale w skrócie, jeżeli chwycą za broń to wierzcie mi, że takiej rewolucji świat jeszcze nie widział. Dlaczego tak piszę, bo Amerykanie to wolny naród, składający się z różnych narodów. Wierzcie mi, że Włosi, Grecy, Serbowie, Polacy mieszkający w Stanach to nie banda baranów. Czekająca na rzeź niewiniątek. Żeby było ciekawiej dali sobie radę z prohibicją to i dadzą sobie radę z Czarnym Prezydentem „rasista”. Tak biały człowiek to biały człowiek. Jeżeli ktoś myśli inaczej to trudno. Najważniejsze dla Amerykanów będą zasady zachowań społecznych. Jeżeli do tej pory udało im się zachować wartości rodzinę i podstawową komórkę jakom jest rodzina to Ameryka podniesie się z kolan. A jeżeli są wyobcowani i stracili sen życia a liczy się tylko komercja i bogactwo to koniec. Ale myślę, że to temat na długi referat. Chciałem się tylko podzielić tym, że zwykli Amerykanie będą w stanie w chwili zagrożenia się zjednoczyć i posiadając odpowiednie narzędzia nie dać się zamknąć w obozach FEMA lub innych miejscach odosobnienia. Na koniec mojego komentarzu część wizualna – filmowa.

   • grypa666 said

    Tak, poznałem takich Amerykanów. Jest ich wielu. Jak powstaną to będzie huragan.

  • toms said

   Jakie zabezpieczenia macie na serwerze jeśli chodzi o dane IP osób ktore wpisują komentarze ? dzis miałem 2 telefony sądujące prawdopodobnie ze służb

   • Zbyszek S said

    Mam telefon na podsłuchu od kilku dni. Pozdrawiam służby.

   • grypa666 said

    Nie mamy żadnych zabezpiezeń. A czy robimy cos niezgodnego z prawem? Jesli jesteście na podsłuchu to ci co to robią są krymnalistami, nie my.

   • Zbyszek S said

    W Polsce aktem najwyszego rzędu do tej pory jest Konstytucja RP w której mamy zagwarantowane prawa obywatelskie.

    Ja nie robie nic co by naruszało obowiązujące prawo w RP, tylko pytam się dla czego te prawo działa w jedną strone w stosunku do mojej rodziny do kilku lat stosuje się metody stalinowskie łącznie z areztami wydobywczymi i innymi metodami operacyjnymi tylko dla tego że podniosłem ręke na system ale w poprzednim systemi byłem niewygodny to i teraz jestem znów nieporządaną jednostką przeznaczoną do utylizacji.

    Dlaczego tak się stało? Bo ostałem wywłaszczony z całego swojego majątku, na który pracowałem wiele lat. Ale niestety interesy w Polsce są dozwolone do pewnego momentu i dla ludzi z układu. Taka jest rzeczywistość przez to co jakiś czas mam telefon, jak mam. Myślę i trzeba zdawać sobie sprawę że każdy aktywny blogowicz który sensownie pisze i stanowi realne zagrożenie ma stworzony portret psychologiczny i to nie jest żadna fantazja tylko takie są wymogi systemu.

    Polecam strony internetowe ABW, CBŚ, CBA dowiecie się jak wygląda praca aparatu legalne strony i kto umie troche myśleć, a nie ma trocin w głowie wyciągnie właściwe wnioski. Ja często się chamuje w swoich komentarzach ale tylko przez szacunek dla osób, które stwarzyły ten blog. Ja przeżyłem swoje piekło i mam w dup…. ich metody operacyjne to oni mają problem że nie przestrzegają prawa i są zorganizawaną legalnie grupą, która nie przestrzega Konstytucji RP.

    Pozdrawiam służby

 2. Abi said

  Niech mnie ktos oswieci. Czy powinnam pedzic do banku i wycofac oszczednosci?

  • yitg said

   Nie leć do banku bo pozostali już nic nie dostaną 😉

  • Wojtek said

   … a za zebrane oszczędności kup sobie złoto albo srebro lokacyjne, póki jeszcze jest. ~1120 USD/uncję to i tak bongos promocja. Ze trzy sklepy w internecie i z jeden niemiecki bank wciąż sprzedają.

   Podwyżek stóp procentowych w Polsce w 2010 nie będzie, więc bardzo prawdopodobne, że złotówka będzie bardzo klepana po czterech literach, poza tym mamy zapaść w finansach publicznych, monumentalny dług publiczny i jeszcze do tego zadłużamy się w postępie geometrycznym. W tym tempie za 2-3 lata grozi nam scenariusz z Zimbabwe.[jeśli Rosati, człowiek wiadomej proweniencji, takie rzeczy przebąkuje, to znaczy, że jest tragicznie, naprawdę tragicznie]
   Dolar tej nocy dotykał kursu 3zł(!!), a Euro w tej chwili kosztuje 4,20zł.

   • yitg said

    raczej monstrualnego długu, szczególnie usa ale też i Francja, Grecja etc.

   • aaaa said

    chlopcze nie wiesz nic o ekonomii to sie nie wypowiadaj i nie wprowadzaj w blad, aktualna cena zlota do nadmuchana banka spekulacyjna w ciagu 6 miesiecy wroci do poziomu sprzed ponad roku.

    zadłużenie jakie mamy w wiekszości jest zadłużeniem wewnętrzym, nasze zadłużenie zewnętrzne jest jedne z najmniejszych w europie.

    prosze nie siej paniki

  • damazy czorgut said

   najlepiej nie mieć nic to się nic nie traci – to jest dość wygodne w wielu sytuacjach

   • Wojtek said

    Pogadamy, gdy [nie daj Boże!] będziesz głodny i bez dachu nad głową, na ulicy przy -15 st. C.
    Chciałbym słyszeć ten sam optymizm.

    Głupie gadanie :-/

   • yitg said

    Nie przesadzaj, Damazy nie miał na myśli żeby być gołodupcem, można coś mieć, żyć skromniej, ustalić inne priorytety w życiu żeby nie zap…ć na wszystko.
    Nie chodzi przecież o to żeby nie mieć gdzie mieszkać i nie mieć co zjeść ani w co się ubrać ale także niekoniecznie kupować kieliszek szampana za 1200 dolarów jak Gore. p.s. Jemu akurat łatwo przyszło, łatwo poszło 😉

   • toms said

    Kup sobie złoto lokacyjne i jak przyjdzie godzina X zostaniesz w z siuśkami w nocniku !!!!!!!!!!

   • Abi said

    czemu?

   • Wojtek said

    Brawo, Toms. Intelektualnie nie wyrosłeś jeszcze z nocnika.

   • Wojtek said

    Staram się zrozumieć, tę apatię, i to zagryziactwo, które prezentuje sobą Toms. Chłopie, nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to po prostu nie zabieraj głosu. Może tego nie rozumiesz, ale większość ludzi odwiedzających ten blog szuka rozwiązań, a nie przychodzi tu, żeby wyładowywać swoje frustracje i tak bezczelnie obnosić się ze swoją głupotą.

    Spoko, przywykłem, że nawet moja rodzina i sąsiedzi patrzyli na moje pomysły jak na fanaberie.
    Zmienili zdanie, jak moje pomysły zarobiły 2x. Mój sąsiad, który też nie chciał słuchać, z powodu kryzysu i swojego uporu stracił większość majątku. Wisi mi i powiewa, co myślisz, Toms, serio.

    Ja mam rodzinę bliższą i dalszą, znajomych i sąsiadów. Wielu z nich nie udało się tak, jak mnie, a przy syfie, który ten świat nam serwuje, oni mogą przyjść po pomoc do mnie. Coś Ci w tym zakutym łbie na słowo „ludzka solidarność” dzwoni? Dalej będziesz siedział i pierdział w oponkę, czy w końcu zaczniesz myśleć, jak z tego co masz, zrobić najlepszy użytek?

  • Margherita said

   Ja ze swojego marnego kieszonkowego kupuję różne takie srebrne duperele (wisiorki, broszki, pierścionki) stare zegarki i inne takie antyki. Jakiejś wielkiej wartości toto nie ma, ale zawsze coś. Jak mam wolne pieniądze, to kupuję. Tak wogóle to kolekcjonuję biżuterię i zegarki. Z zasady kupuję to co jest tanie – teraz kupiłabym raczej srebro i to najchętniej poniżej ceny rynkowej (na pchlich targach trzeba szukać). Złoto jest już piekielnie drogie i to jest w tej sytuacji dość ryzykowna inwestycja, bo jednak cena może spaść. Jeśli złoto, to raczej w biżuterii, bo ta jeszcze nie podrożała tak strasznie.

  • grypa666 said

   Nikt cię nie będzie oświecał, przynajmniej nie my – bo zostaniemy posądzeni o sianie paniki. Mogę tyle powiedzieć, że dolarów bym nie trzymał. Jak możesz kupic metale szlachetne to raczej nie stracisz. Popatrz się jak pnie się w górę cena złota – od dłuższego czasu.

   • Wojtek said

    Grypa666 ma rację.
    Możemy Ci sugerować, ale nikt nie podejmie decyzji za Ciebie, dwa nie wolno nam doradzać w sprawach finansów.
    W tej chwili trzymanie pieniędzy w skarpecie nie jest najmądrzejszym pomysłem.

 3. Jiri said

  i co grypa sie konczy i trzeba jakos utrzymac popularność bloga?

  • Wojtekk said

   A czy widziałeś że jakaś grypa w ogóle się rozpoczęła?

   • Jiri said

    chodziło mi o temat grypy,przperaszam ze nie dodałem tego we wczesniejszym wpisie

   • bingo said

    Grypa to tylko mala czesc ukladanki

   • Jiri said

    juz 28 września miały bys jakies przymusowwe szczepienia we francji czy stan wojenny czy cos i nic nie było nawet nie zostało tu wspomniane ze nic sie nie stało tylko przemilczane ogolnie moje zdanie i tak jestesmy czescia tego całego planu i chocby nie wiem co to i tak sie stanie to co ma sie stac czyli bedzie rząd swiatowy,bedą microchipy bo za mało sie staramy nie wiecie co robić bo tak zostalismy wychowani ze musimy miec kogos kto nas bedzie kierował samodzielnosci nw szkole cie nie nauczą masz swoje zycie oprzeć na szablonach ktore sa dla ciebie przygotowane od kiedy sie urodziłeś a wszystko jest ustalone od bardziej dawna niz pewnie nam sie wszystkim wydaje i cała opozycja i wszystkie protesty wszyscy ci co sa przeciwko tez sa czescia tego planu i zamiast nie robic nic robmy cokolwiek bo ja rozmawiam z kim sie da na te tematy i nieraz zostałem wysmiany a najczesciej ignorowany bo jest nie do uwierzenia dla normalnie spokojnie zyjacych ludzi ktorym jest dobrze tak jak jest po co sie martwic niech se zyja chwila i je łapia poki jeszcze je mają juz nie obchodzi mnie uswiadamianie takich ludzi bo to nic nie daje tylk o zrobmy cos konkretnego idźmy do telewizji jesli mamy tak powazne informalcje i dowody tkore zebrała Jane to czemu nie mozemy z tym isc do telewizji??? a jak ktos ma jakikolwiek pomysł to niech sie nim chwali byle by cos zmieniał…

   • Wojtekk said

    Dobrze że informujesz ludzi. Pomimo ich niechęci. Wiele osób którzy widzą co się dzieje jest wyśmiewanych i utożsamianych jako sekciarz i oszołom. A jest zupełnie odwrotnie, to Ci zniewoleni przez system są psycholami – to strażnicy tego systemu, o którego istnieniu nie mają nawet pojęcia, uwikłani w swoje zajęte i pełne problemów „życie”.
    Faktycznie szczepienia miały się odbyć już na przełomie września i października. Dzięki istnieniu mi.n. tego bloga i doinformowaniu części populacji nie doszło do masowych szczepień. Karta NWO została przebita, niestety oni znów wyciągają następną – czipy, podatek CO2 i ta gra będzie trwać.
    Co do zaistnienia w TV tematu grypy i szczepień z innego punktu widzenia niż korporacyjnego, nie ma co marzyć. Mainstream to część tego ruchu prowadzącego do zniewolenia ludzkości. Zauważ że temat grypy nagle zniknął ze wszystkich wiadomości. Jak to? Pandemia, epidemia, Ukraina w grypowej ruinie. To gdzie program który choćby ukaże, jak teraz wszystko wraca do normalności? Dlaczego tego nie ma, dlaczego w akcie „Świńska grypa” kurtyna zapadła bez zakończenia? I dwa, dlaczego w mediach nie ma informacji o tym jakim przekrętem okazał się tamiflu. O jego toksyczności i o pieniądzach które zostały skasowane przez koncerny farmaceutyczne a które sponsorowały rządy czyli my podatnicy. Nie mówię już nawet o wałku z samymi szczepionkami czy reszcie spraw…

    O to nasz bożek, nasz jedyny i nieomylny wyrabiacz opinii. Przedstawiony jako sztuczny robot, ubrany garnitur w krawacie, który przez cały program wygląda jakby napełniony powietrzem balon miał pęknąć. Za kłamstwa które powodują szkody w umysłach społeczeństwa dostaje dziesiątki tysięcy złotych.
    Praca na chwałę idealnego plastikowego i zniewolonego świata.

   • Xagog said

    Po pierwsze – znaki przestankowe.Po drugie – nie tylko Ciebie wyśmiewają kiedy o tym mówisz, więc nie biadol. Większość z nas tak ma w normalnym życiu. Nie idziemy gęsiego z resztą społeczeństwa tylko obserwujemy i analizujemy, co jest przyczyną naszej alienacji.

   • Jiri said

    co jest przyczyną naszej alienacji?wychowanie ,widocznie wiekszosc z nas w dziecinstwie zadawała duzo pytań i nie chciało wierzyc w nic na słowo,przynajmniej ze mna tak było a dzieki temu blogu mamy dwie drogi wyboru dobrą i złą,czyli jednak mamy uklad zamkniety a moze jest jeszcze jak a napewno są,tylko czy to bedzie droga,ktora moze sprawiac ze dotychczasowe drogi mogą zmienic swoje znaczenie na odwrot,,,czy ci wszyscy dobrzy naukowcy i lekarze i tak dalej nie zrobili czegos w sądzie ,nie pozwali nikogo??? czy tylko informowali ludzi moze to jest wielka uladanka ,ktora wychodzi poza tą dotychczasową w ktora wierzylismy a moze nawet ten blog jest jej częscia skoro wg. apokalipsy i tak sie ma wszystko wypełnic co jest w niej napisane moze odciagaja nas od prawdziwego wroga?? nie mowie i w tym momencie nie wierze ze tak jest ale tylko wspominam o mozliwosciach a mozliwe jest wszystko…

   • hjk said

    w naszym temacie grypy czy szczepień, to co tu sobie ludźmi głowe zawracać, idzcie do waszych lekarzy i przychodni i tam popróbójcie waszych sił i zobaczycie co wam odpowiedzą, a dla ludzi lekarz jest wyrocznią i najwyższym autorytetem – pamiętajcie, ze wsród prostego ludu (a takie pochodzenie ma chyba z 90% społeczeństwa) lekarz, nauczyciel i ksiądz to była jedyna inteligencja i tak pozostało, a teraz jeszcze dodatkowo tv dla ludzi ciemnych jest autorytetem…

  • Jiri said

   tern blog zajmuje sie informowaniem ludzi o roznych sprawach w recz czasem niepojetych w ludzkim rozumie znanym do tej pory…co kazdy z nas robi z tymi informacjami oprocz tego ze je wchłania???

   • grypa666 said

    G.r.y.p.a.6.6.6. to jest skrót. Całe hasło zawiera bardzo szerokie treści.

  • hjk said

   kolego te informacje sa po to wlaśnie zeby je chłonąć i podawac dalej, a w zalezności od sytuacji kazdy bedzie wiedział, co dalej robić.A jak ktoś nie wie, to i tak mu nic nie pomoże, tak jak z tym, ze kostki domina juz zaczynaja sie przewracac – grecja, kalifornia, itd.

   Moze ze szczepieniami czekaja na chaos ekonomiczny lub wojne z Iranem i in.

  • Jiri said

   nieprawda własnie ich ukladanka sie wypełnia

  • grypa666 said

   Jasne! A co, chętnie byś nas widział w koszu?

 4. Fraktal said

  Nie wiem czy ktoś juz to podawał. Sesje channelingowe. Moim zdaniem bardziej wiarygodne niż projekt cheops. Przeczytajcie sobie częsci fali , a przede wszystkim transkrypty sesji. Są z lewej strony u dołu.
  http://quantumfuture.net/pl/index.htm

  • Wojtek said

   Sesje channelingowe. Moim zdaniem bardziej wiarygodne niż projekt cheops.
   Projekt cheops przecież sam tych bredni nie wymyślał, tylko przez tę kobietę-medium dostarczał w drodze channelingów.
   Projekt cheops został zdemaskowany, a Ty próbujesz wciskać ludziom jakieś inne, nowe channelingi?

   Fraktal, wylecz się w końcu z UFOmagicznej naiwności. Channelingi pochodzą od istot demonicznych, wrogich Tobie i ludzkości.
   Zawsze były związane z okultyzmem/opętaniami/magią. Nie jest mi znany ani jeden pozytywny przykład channelingów. Za to znam wiele złych, o np: Hitler był kierowany channelingami, należał do Stowarzyszenia Vril/Loża Oświeconych. Patrz czym to się skończyło – milionami bestialsko zabitych Polek i Polaków, najbardziej znienawidzonego narodu na Ziemi, za opóźnienia i wielokrotne niweczenie planów Lucyfera. Popytaj, ja mam w swoim środowisku dwóch masonów, którzy to potwierdzają.

   • zyta said

    Wojtek powiedział/a
    17 grudzień 2009 @ 2:32 pm,
    ” Channelingi pochodzą od istot demonicznych”

    -ten tez czerpal stamtad wiedze

    „Joseph Franklin Rutherford(…)reprezentował świadków Jehowy (…)Nowe rozumienie czerpał, jak nauczał, z natchnienia ducha, który został do niego wysłany przez Boga z jednej z gwiazd gwiazdozbioru Plejad.”

    http://www.isnr.uksw.edu.pl/studenci/jehowa.htm

   • hjk said

    natrafiłem ponowwnie ostatnio na strone i materiały Jana Pająka, ma on podobne zdanie, tylko wyrażone w jezyku bardziej naukowym o demonicznym pochodzeniu UFO, chanelingów,itd.

 5. redmuluc said

  Niby jak mają to zrobić, skoro zewsząd docierają do nas informacje że USA nie posiadają już żadnych rezerw złota ?

  • mary said

   banksterzy maja wielkie zapasy zlota z ograbionych skarbcow podziemni wyburzonych budynkow World Trade Center. poza tym wczesmiej i caly czas robili zapasy zlota, ciekawe czy przyjdzie taki moment. ze beda sie nim dlawic

  • Wojtek said

   Wyobraź sobie, że:
   Jest taka sytuacja, że w Ameryce jest ekonomiczne Zimbabwe, inflacja wynosi 1500% tygodniowo. Amerykanie muszą płacić drakońskie podatki związane z Cap&Trade+C02 i kredyty, ale nie mają kasy. Żeby im nie pozabierano nawet bielizny w której stoją zaczną wyciągać złoto i srebro, które tak od 2001r. hurtowo kupowali. W ten sposób rząd i banki legalnie przejmą nawet tę resztkę eliminując możliwość barteru między Amerykanami. DOPIERO kiedy skonfiskują złoto wprowadzą obowiązkowe chipowanie. Jasne już?

   • hjk said

    to wtedy wszystko musza skasowac, bo barter nie polega na złocie, a na wymianie jakichkolwiek przedmiotów uzytkowych i nawet nie-

   • Wojtek said

    Nie bądźmy Kononowiczami.
    Owszem barter polega na wymianie czegokolwiek, tylko, że to niepraktyczne i trudne do wykonania. Plus, większość ludzi nie ma nic wartościowego, poza swoją pracą.

    Złoto/srebro ma płynność, było pieniądzem przez tysiące lat, i jest rozpoznawalne wszędzie przez wszystkich. Za uncję można było kupić w starożytnym Rzymie togę, pas i sandały. Dziś za uncję kupisz dobry garnitur, buty i pasek.

   • hjk said

    chłopie, piszesz jakbyś nie przeżył stanu wojennego…)))

    Kazdy doskonale sobie radził bez zadnego srebra i złota, zreszta w całym schyłkowym okresie komunizmu polski pieniądz w ogóle nie miał żadnego znaczenia bo liczyło się co innego: znajomości, dolary, układy, to co kazdy jakoś potrafił „zdobyć” zorganizować czy skombinować..

   • Wojtek said

    Hjk, to (jeszcze w miarę) wolny kraj. Rób co uważasz za stosowne, co mnie to obchodzi.

   • grypa666 said

    Kononowicz to świetny gość. Jakby tacy byli wszyscy to nie byłoby kłopotów – wszędzie byłaby policja!

  • Ala said

   Skup złota już się rozpoczął .W tv lecą reklamy dosłownie na każdym kanale , wystarczy włożyć złoto w kopertę wyslac do nich a oni przyślą ci dolce za które możesz wybrać się z rodzina na wspaniale wakacje ,kupić nowe autko , po prostu dostaniesz kupę kasy a jak w realu tej kasy dostają nie wiem , ale reklama wygląda bardzo zachęcająco

   • Wojtek said

    Do tego dokładają się na każdym kroku dez-informacje w mediach, że złoto spadnie z powrotem do $500/oz i żeby ludzie inwestowali w giełdę 😀 [nb. disinfo sieją ci sami ludzie, którzy, gdy złoto było w okolicach $300, twierdzili, że nigdy nie podrożeje. Oczywiście podrożało 4X!]

 6. yitg said

  Czytać o NAU, Amero, FEMA Camps…

  • yitg said

   „Zabawki” już jadą…! FEMA Camps „sanatorium leczące” z materializmu i fałszywego obrazu rzeczywistości już czeka!

 7. Talbot said

  Sam nie wiem co robić. Tak źle i tak źle, chociaż widać, że szykuje się rewolucja ekonomiczna, dlatego Tusk i inne rządy zaczęły zadłużać swoje budżety, bez umiaru.

  • yitg said

   Czytałem wczoraj art.: polski zus i budżet pada zadłużony po uszy, usa bankrutem, Grecja deficyt budżetowy sięgnie 134 % PKB – świat się stacza po równi pochyłej.

   • yitg said

    Francja: 1,5 biliona euro długu państwowego 🙂 po sto tysięcy złotych niespłacalnego długu (w przeliczeniu) / per capita.

   • yitg said

    USA: 150000 (sto pięćdziesiąt tysięcy) długu zł (w przeliczeniu) / per capita.

    Licznik długu usa:

    http://www.usdebtclock.org

    Cały świat żyje na kredyt pochodzący z produkcji wirtualnej kasy – jak to się odbywa, że system finansowy w Polsce „tworzy” z 1000 zł niemal 30000 zł nigdy nieistniejących fizycznie wirtualnych pieniędzy można zobaczyć na prezentacji:

    http://www.nbportal.pl/prezentacje/kreacja.html

    Światowa bańka spekulacyjna (czy ktoś tego chce czy nie) musi pęknąć, cudów nie ma 😉

   • yitg said

    Całkowity dług każdego Amerykanina to:

    345852 dolary / per capita czyli:

    Jeden milion trzysta czternaście tysięcy złotych
    (w przeliczeniu usa na zł przy kursie 3,8 / usa)
    per capita.

    Wynika z pozycji z tabeli na samym dole na czerwono, całkowity dług:
    (na każdego):

    http://www.usdebtclock.org

    i finita per capita 😉

    Marry Christmas 😉

   • Talbot said

    Dług publiczny w Kraju Kwitnącej Wiśni naprawdę kwitnie – w tym roku przekroczył 200% PKB. Gdy spojrzeć na zadłużenie netto (pomniejszone o aktywa finansowe rządu, między innymi papiery skarbowe innych państw, w tym głównie USA) sytuacja nie wydaje się być tak dramatyczna – stanowi ono „jedynie” 90% PKB.

   • hjk said

    na tym tle Polska to oaza spokoju zblizamy sie dopiero (wg oficjalnych danych) do 50% pkb, no ale inni tez podaja info w oparciu o „oficjalne dane”

   • Wojtek said

    Rok dwa góra trzy i dołączymy do światowej czołówki. Polska zadłuża się w tempie 1500zł na sekundę. O kończę post, a dług urósł o kolejne 15000zł. Oczywiście, lwią część jesteśmy winni prywatnym instytucjom a la IMF i WB czyli Rockefellerom, Rothschildom, Warburgom i reszcie. O właśnie stuknęło 30000zł. I tak dzień i noc, świątek piątek czy niedziela 😦

  • ZKRWIIKOSCI said

   robcie zapasy jedzenia,srodkow czystosci,ziol itp. poki jeszcze nas na to stac albo poki jeszcze sa dostepne

   • ZKRWIIKOSCI said

    generator pradotworczy i zapas paliwa tez nie jest glupim pomyslem

   • Łohoho said

    Łohoho człowieku, i myślisz że każdego na to stać? Wielu nie ma nawet za co przeżyć, a co dopiero zapasy robić czy generatory prądu kupować.

   • ZKRWIIKOSCI said

    jesli nie stac Cie na swieczki i makaron to moze lepiej i z internetu zrezygnuj
    chodzi mi o to ze w przypadku upadku gospodarki te rzeczy moga z dnia na dzien zmienic cene o kilkaset procent a wtedy ludzie o ktorych piszesz juz sobie tego na pewno nie kupia

   • Zenobiusz said

    Stare alternatory samochodowe ,napędzane wiatraczkiem własnej konstrukcji najlepiej na zasadzie wirującego poziomo koła,system przełożeń zegarowych i akumulatory.Można samemu wymyślić „generator prądu”Sadźcie gdzie się da wierzbę energetyczną..

   • hjk said

    wlasnie dlatego masz robic te zapasy roznych rzeczy, ze w razie czego komus pomozesz a ktos tobie

 8. ass said

  aaaa tam pinkolicie, bedzie dobrze, piękny złoto-usty barack nas uratuje 😛 przepedzi na 4 wiatry te złe niedobre gazy cieplarniane, złapie osame, i uratuje swiatową ekonomie. mówie wam 🙂

 9. Kaballah said

  Popierwsze to wyłączcie pieprzoną telewizję i odłączcie sie od netu.

 10. Kaballah said

  Leczcie sie sami zrezygnujcie z lekarzy i zacznijcie byc sami za siebie odpowiedzialni to takie proste!!!!

 11. danuta said

  No jak najbardziej się z tym zgadzam.Mnie nie trzeba tłumaczyć,że to wszystko razem do kupy ma swoje,,jedno”znaczenie.Cały czas jestem na czuwaniu.A wiadomości w radiu czy TV wcale nie słucham.I tak tam podają tylko to co chcą.

 12. zionizos said

  co myślicie otym ? Ja uważam, że że „oni” wiedzą iż spoełczeństwo się budzi podobnie jak w czasie II wojny światowej Żydzi widzieli co się dla nich szykuje w Polsce opaski na rekę później getto zniesione prawa itd. I co na gadaniu się skończyło przecież nie zabiją ich muszą mieć darmową siłę roboczą Naziści. I tak krok po kroku plasterek po plasterku jak to się skończyło? Dziś jest identycznie. Myślicie że oni nie mają pod kontrolą opozycji? Co opozycja robi oprócz mówienia. Opozycja „kontrolowana” to najsilniejsza broń. Przykład z naszego podwórka rok 1989 i lata wcześniejsze balon emocji społeczeństwa nadmuchany tak, że mało nie pęknie i co wstawili swojego człowieka tw „Bolka” jako wentyl bezpieczeństwa by powietrze zeszło powoli ludzie jak w amoku uwierzyli i przestali samodzielnie mysleć tylko w iokonę „Bolka” uwierzyli. I co wyszło nam to na dobre? Jak dzisiaj żyjemy? jaką mamy gospodarkę? Handel leży produkcja też supermarkety zabiły drobny handel drobną produkcję mają swoich podproducentów mają takie ceny i tandetne produkty jakie chcą a nam się wmawia że jak ładnie wygląda opakowanie jak ładnie pachnie to ok a toże że tam same trucizny to nie mówią, media wolą się rozwodzić o wielkości piersi takiej a nie innej pop gwiazdy, albo o gumach rajdowców formuły 1 niż o tym że w Afryce właśnie x ludzi umiera wskutek chorób. Jesteśmy w więzieniu bez krat z kontrolowanym życiem w 100% zabierają nam wszystko czas chleb uczucia i tylko gonią w jedną stronę jak jakieś robactwo i uczą nienawiści, bezduszności. Iluzja, że mamy wolną wolę. Powoli wprowadzają eugenikę w życie a my mamy wzorem Żydów skończyć na komentowaniu bo nasi liderzy tylko to robią. Dlaczego jest tak jak jest? Izolują społecznie zakazują palenia w barach np w Irlandii bo tam sie ludzie spotykają i żyją. Dają na maxa gier komputerowych filmów rozrywek :samotnych” bo chcą izolować wszystkich nas od siebie byśmy sobie zazdrościli, nienawidzili się itd. Sąsiad sąsiada zna mniej niż bohaterów klanu itp. Gdzie te ławki przed blokami jaki kiedyś gdy byłem dziecikiem i ludzie godzinami przesiadywali? Gdzie dzieciaki grające w piłkę albo na sankach na dworze. Zamiast tego mają x-boxa i gry. Wtłaczają nas w iluzję coraz bardziej tak, że opór bedzie żaden gdy zaczną UŚMIERCAĆ WPROST.Nie cytujcie mi tutaj Bibli, kościoła itd. wg mnie to też pewna kontrola mas .Inkwizycja ile ludzi zamordowała ??? Moja rada jest taka bo wszystkim się nie pomoże niech każdy zadba o rodzinę i tych co mają otwarte umysły nic na siłę ! Po co na siłę kogoś budzić jak woli żyć i umierać w iluzji? Nie będę głeboko wnikał w ideologiczne sprawy i uwarunkowania nie potępiam tego co „Oni” robią. Pamiętacie I częś Matrixa i to jak Morfeusz na krześle spętany słyszy że rodzaj ludzki jest dla ziemi niczym wirus. Wszystko niszczy dla dobra swojego gatunku ?? Czy to nie jest prawda? Jako rodzaj ludzki powodujemy to że Ziemia płacze jej świat zwierzą i roslin umierają gatunki całe a my? więcej i więcej itd. Nie winię tu nikogo z osobna tylko to jest świadectwo prawdy dot. całej populacji. Trzeba zmienić zasady na samym szczycie by to zmienić. Mówi się o NWO czy to taki zły twór? to jest jak nóż narzędzie , które do czegoś służy mozna nożem pokroić chleb i posmarować masłem a można również urżnąć głowę przypadkowej ofierze. Bądźmy obiektywni a nie tylko zakochani w rodzaju ludzkim i ludziach. NWO w rękach miłosiernych, dobrych, empatycznych to skarb w rękach bezdusznych, złych, egoistycznych okropny ból i cierpienie. I z czasem rozpadnie się gdyż jest to wbrew prawom wszechświata, który zawsze dąży do równowagi. A nam jako mieszkańcom ziemi i naszej planecie ona jest bardzo potrzebna.

 13. ja said

  wszystkie kraje posiadają długi….. wiec jest ktoś kto im pożycza…. czyli ten ktoś albo drukuje te pieniądze i je pożycza i póxniejżąda zwrotu z odsetkami

  gdzie się podziały narodowe pieniądze państw?

  gdzie się podziało złoto które kiedyś gwarantowało wypłacalność? czy wymienione zostało na te papierki które wydrukowali?

  to wszystko jest jakiś czarny sen… z tego co czytałem wcześniej – grupa drukarzy ukradła prawo do drukowania pieniędzy i oni nazwali sami siebie bankierami i te wydrukowane pieniądze kiedyś pożyczali fizycznie teraz nawet tego nie muszą robić wystarczy że dopiszą parę zer w komputerze… przecież to jest jakiś cyrk….

  oj będzie sie działo ….

  • Wojtek said

   1. RPP drukuje. Teraz w trybie turbo, dlatego mamy inflację [wg ich kreatywnych obliczeń] 3,3%
   2. Balcerowicz sprzedał za czapkę gruszek na wyraźny prykas Banku Światowego i IMF. Bez tego banksterzy nie pożyczyliby nam „wspaniałomyślnie” swoich bezużytecznych-drukowanych papierków na lichwiarski-niespłacalny procent.
   3. Cyrk to jest, że przeciętny Kowalski ma tę wiedzę w d*** i woli piwo/mecze/ju ken dans/pudelka/lulę/kozaczka i to, czy Dyda Ohyda wyskoczy z trumny z gołym dupskiem na Sylwestrowym darciu japy, potocznie nazywanym spektaklem.

   • ja said

    a rpp to drukarnia państwowa czy też drukarze którzy nazwali się rpp?

    Polska to kraj mlekiem płynący, wystarczą zdrowe zasady

    w tym kraju jest teraz wszystko chore…

    przykłądem niech będzie

    otwórz byle jaki zakład wulkanizacyjny, po miesiącu od otwarcia masz 25 różnych inspekcji

    mój znajomy ostatnio załatwiał wodę – zezwolenie na zdrową wodę od sanepidu do nowej knajpy, powiedział że bardzo chciał zrobić to uczciwie…. ale nie dało się ponieważ w warszawie cała woda posiada pałeczki coli a ta jego badana zawierała od 8 do 25

    kosztowało go to 300 zł i woda już była zdrowa na papierze oczywiście:)

   • Wojtek said

    Rada Polityki Pieniężnej (RPP) to taki polski FED. Nasz system jest stworzony na wzór amerykańskiego. Też mamy bank centralny, rząd nie ma możliwości kreacji pieniądza, ilość pieniądza nie jest ściśle związana z wyprodukowanymi dobrami/usługami, a RPP nie podlega nikomu i niczemu i z niczego nie musi się tłumaczyć, bo jest konstytucyjnie niezależna. Zbiera się co jakiś czas to gremium, grzebie w nosach i podnosi lub obniża ilość pieniędzy w obiegu przez regulację stóp procentowych. Znaczy się zgaduje sobie, bo do tego się to sprowadza. Skutek jest taki, że Twoje 100zł w portfelu cały czas traci moc nabywczą i za 100zł możesz kupić coraz mniej. Płacisz taki ekstra podatek, który się nazywa inflacja.

    Aha, oczywiście też mamy rezerwę ułamkową, więc bankierzy mogą na podstawie tych bezużytecznych złotówek, tworzyć nowe bezużyteczne złotówki przez dopisywanie zer, i jeszcze robić to na procent!
    Dziurę w budżecie z kolei można zaklejać tylko pieniędzmi z kredytów pozyskanych w bankach komercyjnych, a że kredyty są tak drogie, że nie jesteśmy ich w stanie spłacać, to na pokrycie kosztów kredytu zaciągamy kolejne kredyty popadając w spiralę długów. Kiedyś jeszcze sprzedawali srebra rodowe, czyli majątek narodu, na który cały naród harował przez dziesięciolecia, oczywiście BEZ wiedzy narodu w drodze tzw. prywatyzacji. Niestety, wszystko już rozkradli, i ten patent się skończył.

    To tak w telegraficznym skrócie. Jesteśmy 2, 3 lata od finansowego Armagedonu, takiego jakiego jeszcze Polacy nie widzieli. Nawet w dwudziestoleciu międzywojennym.

   • zuux said

    teraz jest nowy patent: sprzedaż ziemi 😦 http://biznes.onet.pl/rzad-szuka-gotowki-w-ziemi,18490,3029386,1,prasa-detal

    cichy podbój naszego kraju. Głośna była ratyfikacja traktatu lizbońskiego, ale i tak wiekszosc obywateli ma to w d..

 14. zyta said

  Jeszcze o Kopenhadze. Dobrze sie czyta taki tekst.
  „Janusz Korwin-Mikke o konferencji klimatycznej.
  W Kopenhadze zebrał się tłumek cwaniaków – i jeszcze większy tłum idiotów. Tych, co wierzą tym cwaniakom.

  Cwaniacy – to ci, którzy robią pieniądze na „walce z GLOBalnym OCIepleniem”. Są to OGROMNE pieniądze. Setki miliardów wydane w gotówce – i biliony strat poniesionych przez mieszkańców krajów rządzonych przez te hieny.

  Skąd będą pochodziły te pieniądze? Z naszych kieszeni, oczywiście. W ciągu kilku lat cena elektryczności pójdzie w górę o 60 proc. – bo te sk***ysyny muszą się nakraść. Sam p. Albert A. Gore jr. zarabia na „handlu nadwyżkami CO2″ 100 mln dol. rocznie, więc bardzo Mu zależy, by ten handel trwał – i się rozwijał. Jest kompletnie obojętne, kto to CO2 sprzedaje, a kto kupuje – ważne, by cwaniacy zarobili.”
  c.d. na:
  http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/hieny,1410692,3439

 15. Wład said

  A pryskają na was jeszcze? Bolą was głowy?

  • ja said

   teraz jest taka pogoda że nic nie widać

  • Margherita said

   Wydaje mi się, że sobie odpuścili. Między 11 a 16 bm nie zaobserwowałam ani jednego samolotu. Przed chwilą przeleciały dwa (Kraków, Śródmieście). Powietrze też jest takie czyste bez mgiełki. Sądzę, że przy tej temperaturze opryski nie mają większego sensu.

 16. zyta said

  Uwazajcie, zeby nie robic zdjec, zwlaszcza pociagom w Stanach bo tam “prawo zabrania robienia zdjęć pociągów”.
  „Gdy fotograf Andrew Ciechowski robił spokojnie zdjęcia siatki odgradzającej stację kolejową Diridon w San Jose w stanie Kalifornia, nagle z tyłu padło elektryzujące ostrzeżenie: “Odwróć się powoli!”. Dwóch policjantów, którzy pojawili się znienacka, zażądało od fotografa, “uzbrojonego” jedynie w aparat Canon 5D Mark II, danych identyfikacyjnych, prawa jazdy, numeru Social Security, numeru rejestracyjnego samochodu (którego nawet nie było w pobliżu). W międzyczasie nadciągnęły dalsze posiłki policyjne”.
  c.d. na:
  http://www.bibula.com/?p=16598

  • zyta said

   „Fotografowie i turyści w Wielkiej Brytanii żalą się, że są często traktowani jako „potencjalni terroryści na misji rozpoznawczej”.
   http://wolnemedia.net/?p=18854

   „Dwie niemieckie reporterki relacjonujące protesty w czasie szczytu klimatycznego zostały zatrzymane w przez duńską policję podczas pracy.”
   http://wolnemedia.net/?p=18840

   • zyta said

    „Uzbrojeni w tasery policjanci w londyńskim metrze
    WIELKA BRYTANIA. Specjalnie wyszkoleni policjanci uzbrojeni w paralizatory – tzw. tasery – rozpoczęli swoje pierwsze patrole w londyńskim metrze i kolejce naziemnej.

    Program prowadzony będzie przez 3 miesiące. Jak zastrzegają stróże prawa, tasera używać będą do interwencji, jedynie w wyjątkowo ekstremalnie niebezpiecznych sytuacjach.

    Opracowanie: Polskie Radio Londyn
    Źródło: eLondyn”
    http://wolnemedia.net/?p=18852

   • Margherita said

    A co jest sytuacją niebezpieczną, „to my decydujemy”. Znamy, to znamy, nabrać się nie damy.

 17. zyta said

  „Miliony dolarów na promowanie aborcji na świecie. Amerykański Kongres przyjął ustawę”
  http://www.bibula.com/?p=16653

 18. zyta said

  „Zaprezentowano logo Euro 2012
  Opublikowano: 17.12.2009 | Kategoria: Wiadomości ze świata | Drukuj

  UKRAINA. W Kijowie zaprezentowano publicznie logo Euro 2012. Prezentacji dokonał Michel Platini – Prezydent UEFA.
  Logo wyglądem przypomina kwiat. Ze wspólnej łodygi wyrasta piłka i dwa kwiaty w barwach flag narodowych dwóch państw.
  W tle można dostrzec Gwiazdy Dawida stylizowane na piłki nożne ułożone w kształt jednej dużej Gwiazdy Dawida.
  Autorem logo jest szwajcarski artysta Gerry Hofstetter.
  Na podstawie: sport.wp.pl, newworldorder.com.pl
  Opracowano dla “Wolnych Mediów”
  Uzupełniono o spostrzeżenia czytelników
  zdjecia na W.M.:
  http://wolnemedia.net/?p=18814

  • ja said

   naciągana interpretacja moim zdaniem

   • zyta said

    Wg mnie nic nie jest naciagane. To Zydzi (choc jeszcze nie wszyscy) rzadza juz od poczatku dziejow nad innymi a teraz to tylko sa kosmetyczne zabiegi w celu usankcjonowania ich pelnej wladzy. To ten narod jest przeciez wybrany przez „bogow” (Szatana?)i uwaza sie za ich nastepcow na Ziemi.
    My, goje, nie mamy co tu szukac. Czeka nas okrutny los (wystarczy przejrzec Biblie) jesli nie zainterweniuje jakas boska sila. Wielu juz ten los spotkal. Ci, co w to jeszcze nie wierza sa podobni do idacych do komor gazowych rzekomo pod prysznic.
    A jak „litosciwie” obchodza sie ze zwierzetami, mozna zobaczyc na filmie „Ziemianie”. Do ogladania tylko dla tych o silnych nerwach.

    http://video.google.com/videoplay?docid=-7105458742770657802#

  • Gizmo said

   Też wydaje mi się że to lekka przesada z tym logiem… Natomiast podczas prezentacji można było zobaczyć w Kijowie w oddali na niebie rozpuszczone smugi chemiczne. U siebie dawno ich już nie widziałem, bo cały czas niebo totalnie zachmurzone…

   • zawiesina said

    Niebo jest zachmurzone , ale te plastikowe dziwne chmury są właśnie skutkiem rozpylanych chemtrailsów .
    Gdy staniesz w cichym miejscu to usłyszysz , jak w chmurach lub nad chmurami buczą bez przerwy samoloty , w dzien i noc .
    A gdy będziesz uważnie obserwował niebo to dostrzeżesz , jak w nielicznych wolnych od chmur przestrzeniach – wyżej są rozpylone świeże chemtralsy .
    Bestie niszczą nas z każdej strony .

  • Margherita said

   Niektórym się to logo z seksem kojarzy 🙂 Może trochę przesadzona ta dodatkowa interpretacja, może nie. Czas pokaże.

  • Jiri said

   ja na tym logu widze głowe Bathometa nawet kilka razy ;P

  • Jiri said

   a moze to nie jest głowa kozła a głowa barana ,atrybut żydów 😀 co Wy na to?

 19. zyta said

  „Prof. Schachtschneider nt. traktatu lizbońskiego i państw partyjnych”

  „odDymarkow
  29. November 2009
  (Weniger Infos)
  Profesor Schachtschneider jest siłą przewodnią eurosceptyków w krajach niemieckojęzycznych. Od Maastricht, przez euro, do Lizbony rzeczowo sprzeciwiał się Unii Europejskiej. Traktat Lizboński uważa za przystanek do stworzenia Wielkiego Państwa. Wg profesora nie ma obecnie demokracji, ponieważ Republiki bardzo szybko przeistaczają się w państwa oligarchii partyjnych, kierowanych przez liderów poszczególnych frakcji. To tłumaczy też, dlaczego RFN, III RP czy UE nigdy prawdziwymi demokracjami
  nie będą.”

 20. zyta said

  http://marucha.wordpress.com/

  „EBOR chce na Białoruś

  Opublikował/a Marucha w dniu 2009-12-17 (czwartek)

  EBOR będzie wspierał kredytami Białoruś.

  Rada dyrektorów EBOR (Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju) przyjęła 15 grudnia nową trzyletnią strategię wobec Białorusi. W wydanym tego dnia komunikacie stwierdzono, że pozwoli ona bankowi rozszerzyć swoje operacje w tym kraju, pod warunkiem jednak, że białoruskie władze będą realizować reformy prowadzące do rozwoju gospodarki rynkowej. Podkreślono, że przyjęcie strategii poprzedzone było szerokimi konsultacjami z działającymi na Białorusi organizacjami obywatelskimi, z białoruskimi władzami, ze społecznością międzynarodową i innymi zainteresowanymi stronami. W dokumencie stwierdzono też, że podobnie jak w poprzednich strategiach, priorytetem EBOR w stosunku do Białorusi pozostaje nadal wspieranie rozwoju sektora prywatnego.

  Jak na razie Białoruś okazała się niechętna kapitalizmowi, liberalizmowi i wolnemu rynkowi według modelu Sorosa-Sachsa – na czym wychodzi dobrze. Jej przemysł się rozwija, eksport (m.in. do USA) rośnie, buduje się drogi bez zgody i “dopłat” Unii Europejskiej, długi są śmiesznie małe, a co najważniejsze – podejmuje własne decyzje, nie oglądając się na Brukselę.
  Dobrze życzymy naszym słowiańskim sąsiadom, więc mamy nadzieję, iż władze Białorusi nadal nie będą realizować żadnych reform prowadzących do rozwoju tzw. gospodarki rynkowej, czyli do przekazania majątku narodowego w ręce narodu starszego i mądrzejszego oraz wywołania bezrobocia. Wspieranie sektora prywatnego odbędzie się zaś nie przez jego grabież i wyprzedaż za bezcen oszustom zza granicy.

  Wiemy doskonale, czym są “działające na Białorusi organizacje obywatelskie”, czym jest “społeczność międzynarodowa” i przez jakie tuby się wypowiada. Wiemy też, kto to są “zainteresowane strony” i czym się interesują. Wystarczy spojrzeć na Polskę, gdzie udało im się zrealizować swoje plany i której dług jest już w zasadzie nie do spłacenia – wszystko dzięki międzynarodowym bankom, funduszom i innym lichwiarzom, z których łap niesposób się wyrwać, gdy raz się w nie wpadnie.”

 21. Talbot said

  Jeżeli nadrukowali wirtualnych pieniędzy, których fizycznie nie ma, to komornik nie może nic zabrać. Dobrze rozumuję?

  • mgrabas said

   źle, komornik może zabrać to co jest materialne

   • Talbot said

    Jeżeli pieniądze leżą na lokacie, a bank nie ma pokrycia w gotówce, to nie może mi zabrać pieniędzy z konta, bo zbankrutuje.

   • 7jer said

    Zdecydowana większość nie dostanie swojej kasy bo jej nie ma, no chyba, że poproszą wydruk bankowy z informacją o posiadanych pieniądzach – spróbuj tylko coś za to kupić 🙂

 22. ALFA said

  Komórkowy Orwell polskiego rządu
  http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1734&tytul=Kom%C3%B3rkowy+Orwell+polskiego+rz%C4%85du

 23. ZKRWIIKOSCI said

  Monsanto zdobylo nagrode w Kopenhadze

  http://wolnemedia.net/?p=18841

 24. oko1 said

  ciekawa strona :

  http://oczyszerokozamkniete.wordpress.com/

  pozdrawiam

 25. VIVIEN said

  UWAGA -WLASNIE W TV PODALI ZE W USA ZBANKRUTOWALO JUZ 140 BANKOW – w tym miesiacu az 8 BANKOW – COS SIE NA SWIECIE POTEZNEGO SZYKUJE!!!!

 26. navajo88 said

  Dzisiaj kupiłem sobie Colta .045 Automatic Combat i jestem gotowy na wszystko ,nawet na przybycie planety Nibru hahahaha

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s