Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

ONZ widzi ludzi jako złe potwory.

Posted by grypa666 w dniu 16/12/2009

ONZ widzi ludzi jako złe  potwory.

http://www.propagandamatrix.com/articles/december2009/121609_evil_monsters.htm (luźne tłumaczenie)

Nowy plakat kampanii sponsorowanej przez ONZ opisuje ludzi jako złe potwory okrutnie mordujące dzikie zwierzęta, jest obrzydliwym przykładem tego, jak eugenicy realizują wytyczony kierunek Klubu Rzymskiego przedstawiając człowieka jako wroga w wysiłku zbudowania rządu światowego pod pretekstem oszczędności ziemi.
Trzy plakaty które odwracają role „złych i dobrych” w słynnych horrorach Szczęki, King Kong, i Tarantula, charakteryzują ludzi, jako  potwory do zabijania bezbronnych gatunków.  Zostały one zaprojektowane w konwencji wędrownych gatunków dzikich zwierząt. http://www.cms.int/publications/Posters/posters.htm
Plakat kampanii jest sponsorowany przez organ Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska (UNEP), który jest ramieniem powstającego globalnego rządu obecnie zaawansowanego w Kopenhadze. Każdy plakat  ma  Logo UNEP w dolnej części obrazu. UNEP powołał organ o nazwie Międzyresortowy Zespół do spraw Zmian Klimatu (IPCC), a politycy tej organizacji, która starała się przekonać  że jest globalne ocieplenie i stać się najwyższa władzą w temacie ocieplenia, pomimo faktu, że stosowane przekręty przez naukowców IPCC zostały wyłowione i pokazane jako manipulowanie danymi.

 • Pierwszy plakat przedstawia człowieka jako pewnego rodzaju podwodną maszynę do zabijania.Obok zębów słowa „Evil Jaws”. (groźne szczęki)
 • Następny plakat odwraca pojęcie klasycznego King Konga, pokazując piękną blondynkę jako mordercę chcącą zmiażdżyć bezbronną Małpę w dłoniach. Kobieta występuje jako „przerażająca istota ludzka.
 • Trzeci obraz ukazuje człowieka chcącego zdeptać pająki. A w górze słowa: „Giant Terror 6 Feet High”.

Terroryści z globalnego ocieplenia  ukrywają swoje ludobójcze tendencje za eufemistycznym  językiem, a teraz bezczelnie ogłaszają, że ludzie są wrogami, i że muszą oni być wytępieni  masowo w imię matki natury.
Na stronie internetowej, o nagrodzonym filmie animowanym, sugeruje się dzieciom kiedy powinny popełnić samobójstwo gdyż „wykorzystają za duże ilości CO2”  www.news.com.au/technology/abc-website-tells-kids-when-they-should-die/story-e6frfro0-1111116454821, a ludzi przedstawia się jako śmiertelnego wirusa  www.youtube.com/watch?v=z6TU3OeNrhc .
Krwiożerczy eugenicy stosują chorą retorykę. Najbardziej niepokojącym aspektem kampanii jest to, że plakat jest sponsorowany przez ONZ. Fakt, że potężne organizacje globalistyczne  które postrzegają człowieka jako zło i plagę na naszej Ziemi są też umacniane polityką fałszywego założenia globalnego ocieplenia, które już teraz jest katastrofalna i przerażająca dla biedniejszych krajów.
Jak podkreślono niedawno, środki wprowadzone w imię cięcia emisji CO2  zabijają miliony ludzi w krajach trzeciego świata, powodując  podwojenie cen żywności na skutek wprowadzenia biopaliw a w efekcie masowy głód i śmierć  www.prisonplanet.com/third-world-under-attack-from-genocidal-climate-change-policy.html

Przejęcie zmian klimatycznych jest zainicjowane przez nienawistnych psychopatów, którzy pragną narzucić globalną politykę jednego dziecka http://www.prisonplanet.com/furious-reaction-to-sick-editorial-calling-for-global-one-child-dictatorship.html w imię ograniczenia przeludnienia.  Jak już dobitnie udowodniono przeludnienie jest mitem bez podstaw w rzeczywistości www.infowars.net/articles/december2009/101209Population.htm . Prawdziwym powodem globalnej eugeniki jest to, że wdrażając taką politykę, wraz z opodatkowaniem życiodajnego  dwutlenku węgla, gazu ziemnego, uzyskuje się absolutną kontrolę nad każdym aspektem naszego życia.

Propagandowe metody obrazowania człowieka jako wroga są doskonale dostosowane do tego programu, ponieważ wywołują w ludziach odpowiednie reakcje i tłumaczą, które aspekty życia powinny być regulowane, kontrolowane, czy nawet eliminowane (łącznie z eliminacją życia)  pod pretekstem zapobeżenia ekologicznej apokalipsie.
Światowe elity postanowiły podjąć takie podejście w 1991 roku, kiedy Klub Rzymski silna globalistyczna organizacja pozarządowa zobowiązała się do ograniczenia wzrostu ludności „W poszukiwaniu nowego wroga aby nas jednoczyć, wpadliśmy na pomysł, że zanieczyszczenie, groźba globalnego ocieplenia, brak wody, głód a wszystkie te zagrożenia są spowodowane interwencją człowieka … prawdziwym wrogiem, następnie, jest sama ludzkość. ” To ludzie rzekomo są  winni wytworzenia kryzysu globalnego ocieplenia jaki obecnie przejawia się na każdym poziomie, a każdy wydech jest zagrożeniem dla zdrowia publicznego.
Organizacja Narodów Zjednoczonych próbuje osiągnąć ten cel poprzez porozumienie w Kopenhadze, które nakłada podatek od transakcji finansowych oraz PKB który wpływałby prosto do kasy Banku Światowego i MFW by osiągnąć cel – jeden rząd świata i nowy porządek światowy.
http://www.prisonplanet.com/monckton-secretive-copenhagen-treaty-creates-larcenous-global-government-tax.html

Komentarze 62 to “ONZ widzi ludzi jako złe potwory.”

 1. grawitacja44 said

  To jest faktem ze czlonkowie ONZ/Bildeberg/KomisjaTrójstona/inneAGENDY sa czcielami panteistycznych starych religi (kannanejsko-sumeryjskie okultystyczne korzenie).I jak na wstepie jet to niestety nieublagalnym faktem to co jest napisane w tym poście.hmmm może zrobimy skleimy z tego jakis video-dokument i wrzucimy na youtube chanel…..

  • bingo said

   Chrześcijanie w świecie szatana http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/stosunek_do_swiata.htm

  • hjk said

   myslę, ze głosiciele takich idei, a podobnie zwolennicy eutanazji, a dalej aborcji, itd. powinni dac dobry przykład i zacząć od siebie…)))

   co tu wiecej powiedziec, ewidentne opętanie czy choroba psychiczna (w wersji dla niewierzących)…

  • Pelagia said

   faktem jest też, że wielu ludzi jest okrutnych wobec zwierząt. Jak ktoś chce mi zarzucić panteizm, to mówię – jestem praktykujaca katoliczką. Bóg jest miłością i kocha wszystko co stworzył. sadyzm wobec zwierzat jest cechą szatanską. Pisma św. Jana od Krzyża wyraźnie wskazuja, że przyroda jest stopniem, po którym człowiek dochodzi do Boga, nie można tego stopnia pomijac, lekceważyć ani niszczyć. Trzeba być dobrym nie tylko dla ludzi ale i zwierząt.
   homilia JPII wygłoszona w Zamościu w 1999 r.
   fragmenty zamieszczono w czasopiśmie Przyroda Polska 5/2005
   http://www.przyrodapolska.pl
   (słowa Papieża JPII z tej homilii :

   „..kontempluję piękno ojczystej ziemi, uprzytamniam sobie ten szczegolny wymiar zbawczej misji Syna Bożego. tu z wyjątkową mocą zdaje się przemawiać błękit nieba..,tu śpiew ptakow brzmi bardziej swojsko, a wszystko to swiadczy o miłości Stwórcy, o odkupieniu, którego Syn Boży dokonał dla człowieka i dla
   ŚWIATA . WSZYSTKIE TE ISTNIENIA MÓWIĄ O SWEJ ŚWIĘTOŚCI I GODNOŚCI…

   Każda działalność człowieka jako istoty odpowiedzialnej ma swój wymiar moralny. ..Degradacja środowiska godzi w dobro stworzenia ofiarowane człowiekowi przez Stwórcę jako nieodzowne do jego życia i rozwoju. Istnieje powinność korzystania z tego daru w duchu WDZIĘCZNOŚCI i SZACUNKU.
   Wszelkie działania, które nie uwzględniaja prawa Boga do swego dzieła, jak i prawa człowieka obdarowanego przez Stwórcę, sprzeciwiają sie przykazaniu miłości.
   Istnieje GRZECH CIĘŻKI przeciwko środowisku naturalnemu, obciążający nasze sumienie, rodzący poważną odpowiedzialność przed Bogiem- Stwórcą…..
   To co najbardziej zagraża stworzeniu, to brak poszanowania dla praw natury i zanik poczucia wartości życia….
   Prawo, które zostało przez Boga wpisane w naturę i można je odczytać za pomocą rozumu, skłania do poszanowania zamysłu Stwórcy….To prawo wyznacza pewien WEWNETRZNY PORZĄDEK, KTÓRY CZŁOWIEK POWINIEN SZANOWAĆ (!!!!!)
   Wszelkie działania, które sprzeciwia sie temu porządkowi, nieuchronnie uderza w samego człowieka.
   Zwracam się do wszystkich ktorym została powierzona odpowiedzialność za ten kraj: Niech tworza programy ochrony środowiska…Niech kształtują postawy poszanowania praw natury i życia! „

   • hjk said

    „sadyzm wobec zwierzat jest cechą szatanską.”
    „Wszelkie działania, które sprzeciwia sie temu porządkowi, nieuchronnie uderza w samego człowieka”.

    dokładnie tak. dlatego nie a innego wyjścia jak powrót do rodzinnych zagród i gospodarstw, gdzie człowiek na miare wlasnych mozliwości tworzył jakies „ludzkie” warunki dla zwierzat, szczeg. jesli chodzi o ich karmienie, swobodę, opiekę, itd.

  • Pelagia said

   jeszcze zacytuję słowa św. Faustyny Kowalskiej z Jej Dziennika, wynika z nich wyraźnie, że zbawienie osiagają nie tylko ludzie ale i zwierzeta !!:
   w.777
   dziś w duchu byłam w niebie i oglądałam te niepojęte piękności i szczęście,
   jakie nas czeka po śmierci.
   Widziałam, jak WSZYSTKIE STWORZENIA oddają cześć i chwałę nieustannie Bogu;
   widziałam, jak wielkie jest szczęście w Bogu, które się rozlewa na
   wszystkie stworzenia, uszczęśliwiając je i wraca do źródła wszelka chwała i cześć z uszczęśliwienia, i wchodzą w głębie Boże, kontemplują życie wewnętrzne Boga,
   Ojca, Syna i Ducha św., którego nigdy nie pojmą ani nie zgłębią.
   To źródło szczęścia jest niezmienne w istocie swojej, lecz zawsze nowe, tryskające uszczęśliwieniem wszelkiego stworzenia

   w. 1075 :
   WSZYSTKO, CO ISTNIEJE, JEST ZAWARTE WE WNĘTRZNOŚCIACH MOJEGO MIŁOSIERDZIA GŁĘBIEJ NIŻ NIEMOWLĘ W ŁONIE MATKI.

   • hjk said

    „WSZYSTKIE STWORZENIA”,
    chyba jednak s. Faustyna miała na myśli ludzi i aniołów, bo dla zwierzat raczej nie sa mozliwe sprawy typu „wchodzą w głębie Boże, kontemplują życie wewnętrzne Boga,”, jako że nie posiadaja poznania intelektualnego, ani nie sa niesmiertelne jak ludzie. Być moze „w niebie” Bóg nam wszystko „odtworzy”, zgodnie ze słowem z biblii o nowej ziemi i nowym niebie, jak np. gdy ktoś kochał swego psa, kota, inny lubil góry czy morze,itd.

   • Pelagia said

    to jest sprawa dyskusyjna. skąd my ludzie możemy wiedzieć, co zwierzeta mogą wiedzieć o Bogu – to jest tylko nasze zapatrywanie, tak nas nauczano, co jakiś nadęty filozof i teolog wymyślili. Bóg nie lubi teologów (i kurcze ma rację)nie rozumiemy zwierząt, one mogą widzieć Boga juz tu za życia. Faustyna mogła uzyć innego opisu, a nie wszelkie stworzenie. W innym miejscu Dziennika jest jej inna wypowiedź:
    w. 1120
    kiedy wyszłam do ogrodu, widzę jak wszystko tchnie radością wiosny. Drzewa przyozdobione w kwiaty …rozśpiewane i szczebiocące ptaszęta wielbią Boga i mówią mi : ciesz się i raduj – siostro Faustyno,.. Dusza moja tak bardzo jest wrażliwa na szmer łaski, umie rozmawiać
    ze wszystkim co jest stworzone i co mnie otacza i wiem dlaczego Bóg tak przyozdobił
    ziemię…

    Kościól kiedyś został uratowany nie przez teologa, czy filozofa, ale św. Franciszka – tego, kt. uważał, że zwierzęta mają duszę 🙂

   • Pelagia said

    zapomniałam dodać – te słowa, to są słowa Jezusa wypowiedziane do św. Faustyny:
    w. 1075 :
    WSZYSTKO, CO ISTNIEJE, JEST ZAWARTE WE WNĘTRZNOŚCIACH MOJEGO MIŁOSIERDZIA GŁĘBIEJ NIŻ NIEMOWLĘ W ŁONIE MATKI.

    nawet Jezus nie mówi wszyscy ludzie i aniołowie, tylko wszystko co istnieje. A więc więcej stworzen niż ludzie i anielstwo (jasne oczywiście)

 2. toms said

  „TO NIC NIE DA” takie tylko blogowanie , należałoby wzajemnie kupowac u siebie towary i usługi z znakiem Anty-NWO, przekreślone 666 lub inne propozycje , trzeba nawzajem się wspierac jak żydzi – w disporze – jak przyjeżdza do Warszawy wycieczka to jedzą w hotelu Warszawa ( juz chyba nie istnieje) ale 10 lat temu tylko tam jedli bo właścicielem resteuracji był żyd

  • zyta said

   tak, bierzmy przyklad z Zydow, jak oni umia sie zorganizowac i wspierac…
   Antychrześcijańskie skandale w Pałacu Prezydenckim, Sejmie – a społeczeństwo śpi, usypiane również przez zjudaizowanych przedstawicieli Kościoła
   Aktualizacja: 2009-12-15 4:35 pm

   http://www.bibula.com/?p=16619
   Z okazji żydowskiego święta Chanuka, w Pałacu Prezydenckim oraz w polskim Sejmie po raz kolejny zapłonęły świeczki na Menorach – symbolu religii antychrześcijańskiej.

   W odróżnieniu do poprzednich lat, na uroczystości w Pałacu Prezydenckim nie był obecny Prezydent RP i przewodziła jej żona Prezydenta, pani Maria Kaczyńska, która wraz z Sekretarzem Stanu Kancelarii Prezydenta, panią Ewą Juńczyk-Ziomecką wręczyła w imieniu Prezydenta RP ordery i odznaczenia “osobom zasłużonym dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce oraz w działalności na rzecz dialogu polsko-żydowskiego”.

   • hjk said

    nie ma sie tu czym za bardzo bulwersować, jeśli obchodzi sie takie swieto w sejmie, to widać znacząca jego część ma takie pochodzenie lub jest judeofilska, co w zasadzie na jedno wychodzi, mozna by sie bulwersowac tym, ze robią to tak ostentacyjnie, no ale jak mówi powiedzenie, „lepsza naga prawda…”

   • igi said

    …o matko ,czym tu sie podniecac. Czy to juz naprawde wiekszych problemow niema?

    Ps: Zapomnialas dodac „A Mizia mowil ze tak bedzie”… xD

 3. OSeT said

  Nawiązując do wypowiedzi Rate This z tej strony mogę jeszcze dodać jeden link
  http://zbawienienews.blogspot.com/.
  Tak rzeczywiście jest w księdze apokalipsy.
  Tylko dlaczego kościołach nikt nie zwraca uwagi na ten aspekt?
  I na inne zapowiedzi zbliżania się czasów końca.

 4. trele said

  http://www.prawda.pun.pl/

 5. Zbyszko said

  Ta obłuda polega także na tym że to Globalizm wyciął w pień niektóre lasy tropikalne w prawie 100%

  • Pelagia said

   Globalizm także toleruje (albo sam prowadzi) okrutne rzezie fok, delfinów, wielorybów, okrutne mordowanie ptaków niby chorych na ptasią grypę ( pamietam w jaki sposób to robiono – koszmar)teraz chcą inne zwierzaki mordować. A teraz udają miłość do przyrody. Iluminaci – informuję was -nie wszyscy ludzie mają sklerozę, nie wszyscy ludzie chodza naćpani, jeszcze wielu ludzi kojarzy fakty. Pamiętamy te zbrodnie na ludziach i zwierzetach

 6. Peter said

  Obserwuję temat od kilku tygodni i zwykłą ignorancją byłoby stwierdzenie, że to urojenia. Bardzo zaskakująca jest jednak postawa ludzi do o koła. Ten temat ich „męczy”. Obejrzą jakiś pojedynczy film, stwierdzają, że to straszne i wracają do codzienności jako kółka zębate machiny NWO. Poziom ogłupienia i konformizmu intelektualnego wydaje się przerażający.
  Jednak z drugiej strony, obserwując reakcje ludzi na portalach typu onet, interia, wp, okazuje się, że bardzo duża grupa jest świadoma w co się tutaj gra. Szczepienia, GMO, suplementy diety, Iran, konferencja klimatyczna… komentarze wyraźnie pokazują, że coś tu ludziom śmierdzi. Jednak poza krzykami nic się nie robi w tej sprawie. Sam muszę stwierdzić, że nie mam pojęcia w jaki sposób „coś” zrobić. Sam dla siebie zbieram informacje, czasem jak jest ku temu okazja to sprzedam sprawę w formie streszczenia komuś znajomemu. Jenak dłuższa niż pięciominutowa rozmowa na ten temat kończy się stwierdzeniem, że ich to nie obchodzi, irytuje, „cóż mogą zrobić”…
  Jak dla mnie to wciąż jesteśmy w sytuacji, że w każdym momencie można zamknąć pod dowolnym zarzutem niemal każdego uczestniczącego w tym blogu i nikt nie będzie wiedział co się stało z tym albo tamtym o ile w ogóle zostanie zauważone jego „zniknięcie”. Na razie jesteśmy grupą proroków nadchodzącego zła i jedyne co w większości możemy robić, to próbować interpretować i przewidywać fakty, a na końcu stwierdzić „A NIE MÓWIŁEM?”. Czy byłoby złym pomysłem gdyby istniały jakieś spotkania na których można by się dzielić spostrzeżeniami i wiedzą? Robimy to co prawda na blogu, ale tak jak blog jest wirtualny, tak nasza siła jest raczej wirtualna. Nie chcę tu umniejszać zasług wszystkich zaangażowanych w tworzenie tego miejsca w sieci bo „Świadomość rośnie” w społeczeństwie i ja również jestem Waszą „ofiarą”. Jenak w perspektywie planowanej cenzury stron www, wystarczy prosta prowokacja aby ta i podobne strony zniknęły, a my stracili ze sobą kontakt. To na prawdę jest proste do zrealizowania. Czy spotkania w różnych miastach, lokalnie byłyby trudne do zrealizowania?

  • ZKRWIIKOSCI said

   Spotkania pewnie nie bylyby trudne do zorganizowania tylko ze kiedys blogowicz Vebriq bodajze (sorki jesli niepoprawnie) zorganizowal takie spotkanie w Krakowie i…
   przyszla jedna dziewczyna,pomimo ze trombil o nim kilka dni i nawet porossylal maile
   sam dostalem maila i z zalem stwierdzam ze nie moglem przyjechac
   mnie tlumaczy chociaz to ze mam do K. 1500km i nie zawsze czas i fundusze na takie wyskoki

   naprawde przerazajace jest to ze w takim miescie jak Krakow na tego typu spotkanie wsrod blogowiczow znalazla sie jedna chetna osoba

   rece opadaja
   kazdy jest mocny w gebie ale jak przychodzi do jakiegokolwiek dzialania wychodzi z nas
   no wlasnie sami pomyslcie co z nas wychodzi
   naprawde wierzycie ze temat nas ominie bo jestesmy uswiadomieni?
   schowamy sie w skrytkach z kapusta kiszona w jednej kieszeni i flaszka w drugiej i juz bedziemy bezpieczni?
   jesli my nic nie robimy po za pieprzeniem na blogu to czemu dziwimy sie i krytykujemy ludzi,ktorzy nie chca o niczym wiedziec lub po prostu nie wiedza
   kto jest wiekszym ignorantem?
   my czy oni?

   obudzimy sie pewnego dnia z poszarzala skora,niedozywieni,zaszczuci,inwigilowani i z czipem w dupie stojac w kolejce do komory gazowej

   • ikg said

    Dziewczyna przyszła, własnym oczom nie wierzę, do tej pory sądziłem, że miejscem kultu dla nich jest solarium i salon piękności ale nie słyszałem, że mądrości. Co się porobiło 😉

   • ZKRWIIKOSCI said

    nie wiem jakie dziewczyny spotykales dotad w zyciu
    wyglada na to ze mialem wiecej szczescia
    moze przestan szukac plci pieknej po solariach stary

   • ikg said

    Trafiłeś w sedno, staram się szukać tych „z bibliotek” ale tam tylko mole żrące książki…
    Ja akurat trafiam na przedstawicielki niewiele myślącej większości niestety a ambicje mam wysokie pewnie dlatego jestem na tym blogu i nie tylko tu, zamiast zwiedzać
    i podziwiać lokale rozrywkowe.
    Ale kiedyś trafię w 10 🙂
    Cierpliwość to moja domena choć jej pokłady pewnie nie są niewyczerpane 😉

    p.s.
    sorry za ot.

   • ZKRWIIKOSCI said

    no coz
    czasem dobrze trafic na niewiele myslaca przedstawicielke …
    ale zaraz
    ja tu przeciez chcialem o czyms innym

   • hjk said

    „Ale kiedyś trafię w 10”

    Naiwniaku…)))

    (to żart:-)
    Ale powodzenia, to wszystko są zawsze zdarzenia jednostkowe, wszystko sie zdarzyc może…)))

   • grypa666 said

    Problem jest z nami taki, że mielismy kilka koniecznych wyjazdow (trzeba z czegos zyc). Kazdy wyjazd dalej, to koszty plus 2-3 dni wyrwane. Ale spotkanie wiekszej grupy by sie przydalo – choc niektorzy twierdza, ze bylaby to najwieksza gratka dla agentow… zdjecia, nagrania, itd.

   • ZKRWIIKOSCI said

    Grypa moim zdaniem pieprzyc agentow
    beda chcieli to i tak nas znajda
    nie czesto zgadzam sie z Mizia ale tutaj mial calkowita racje
    zorganizujmy spotkanie blogowiczow

    my tez wezmiemy kamery to i agentow bedziemy mieli jak na widelcu
    a przynajmniej ich mordy

    ps. pozdrowienia dla agentow
    pamietajcie kochani ze po nas przyjdzie kolej na was bo dla NICH jestescie takim samym scierwem jak my tylko jeszcze potrzebnym
    ale niedlugo

   • hjk said

    poki jest net mozna zrobic spotkanie wirtualne na blogu, jakas burze mozgów, i tu i w realu agenci i tak będą żerować, myśle, że każdy wokół siebie powinien zbudowac grupki zaufanych osob, uswiadamiac rodzine ew. wybranych znajomych, zbierać kontakty i namiary, natomiast gdyby zammkneli neta, wtedy się spotykać, a poki co koordynowac się przez bloga i robić tradycyjne spotkania z tworcsmi bloga, seminaria,rozne sympozja, wykłady, odczyty, np. organizowane przez uczelnie, kluby GP, itd. o ciekawej tematyce i tam się poznawać i spotykać…
    Cały czas siac ulotki, majle, linki, walczyć na forach… najwazniejsza jest rosnaca swiadomosc i gotowość…
    tyle na razie ode mnie

   • ZKRWIIKOSCI said

    tak sobie mysle ze jesli przez strach przed agentami mamy zrezygnowac ze spotykania sie to my juz jestesmy chodzacymi ,przerazonymi trupami

    jeszcze zyjemy i mozemy decydowac o tym co chcemy i gdzie chcemy
    kiedy zabraknie nam mozliwosci podejmowania tych decyzji to wtedy juz po nas

    nie mowcie mi prosze ze to juz sie stalo i przestanmy do cholery sie bac bo to prosta droga na szafot

   • Wojtekk said

    Nie rozumie Was. Jest wolność spotkań, dlaczego nie mamy tego robić?

   • hjk said

    tak pomyślałem i wymyśliłem, ze cos muszą zrobic z tymi krajami 3 i 4go świata…jeśli NWO ma sie opierac na technologii i czipowaniu, to jak to sobie wyobrazic w afryce czy azji?
    albo w indiach czy chinach?
    musza te ziemie stechnizcyzowac, albo ludnosc jakos eksterminowac…
    nie ma innego wyjscia,,,
    na razie poszli na exterminacje, przynajmniej w afryce – podsycanie konfliktow plemiennych i wojen sasiedzkich, szerzenie epidemii,(jak aids), głód…

 7. kalgier said

  A tutaj przykład tego co robią ci ‚prawi’ by nas ochronić przed kolejną epidemią grypy (tym razem koziej) http://fakty.interia.pl/swiat/news/36-tys-koz-trzeba-wybic-z-powodu-koziej-grypy,1412556

  Problem wg mnie poważny bo chyba chodzi o to by wybić zdrowe kozy z normalnych hodowli tak aby zrobić więcej miejsca dla ‚żywności’ genetycznie modyfikowanej, bo kto wie skąd hodowcy wezmą młode kozy może od firm które sprzedadzą im jakieś ‚podrasowane’ kózki?? dla mnie to żenada, wybijać 36tyś z powodu niby choroby. Niech obrońcy praw zwierząt zarządają naukowych dowodów istnienia owej grypy – nie dostaną. Tylko ‚naukowe’ poświadczenia od ‚autorytetów’ nauki że taki wirus istnieje i trza wybić trochę zdrowej żywności by zastąpić ją chorą.
  Poza tym w jednej z wsi (woj. Wlkp) gdzie mieszka moja znajoma zaproponowano jej, w związku z tym że w całej hodowli (120 świń) znaleźli jedną chorą świnię – na co? Zapomniała bo to nie było istotne….- pokaźną sumę za wybicie całej hodowli, jako rekompensatę, jako że kwota musiała być zawrotna (nie wiem jaka, nie chciała powiedzieć) zgodziła się bez wahania…
  Więc tak oto działa ciche wybijanie naszej trzody by wprowadzić dobry grunt pod ‚nową żywność’ , może tu chodzi o codex alimentaris, a może jeszcze potworniejsze rzeczy powstały w chorych umysłach…. Warto zwrócić na ten fakt uwagę i dowiadywać się gdzie jeszcze wybijają zwierzaki hodowlane by nas truć w przyszłości chemią i uzależniać od wybranych dostawców żywności.

  • ja said

   uny chcą nas głodem wziąść – na wsi wybita większość bydła, gdyby zamknęli dostawy żarcia do marketów to umieramy z głody, polskich firm produkujących jedzenie już zostało niewiele….

   • ikg said

    Po co wybijać zdrowe zwierzęta, które ewentualnie mogą być zakażone?

    Po żeby w ich miejsce wprowadzić odmiany ze zmienionym DNA i OPATENTOWANE.

    Po co wybijać ludzi lub skłaniać ich do tego żeby sami to zrobili ano po to żeby zrobić na ziemi miejsce dla kogoś innego…

    A po za tym to jest kult Gai – matki Ziemi.

   • ZKRWIIKOSCI said

    moim zdaniem niestety to ludzie ludziom gotuja ten los
    nie wierze w jaszczury ,kosmitow,anunakich i cholera wie kogo jeszcze
    ludzie ludziom

    to tylko ludzie i nie dajmy sobie wmowic ze to bardziej rozwiniete od nas istoty
    moze tylko tysiac razy bardziej pazerne i pojebane niz my wszyscy razem wzieci

    sory za lacine

   • kukaracza said

    Witam ponownie…
    Zgadzam się z przedmówcą. To zapewne ludzie ludziom…. . Jeżeli będa chcieli nas zastraszyć abyśmy myśleli, że nie mamy szans i ulegli, to możliwe, że zmontują jakąś szopkę w stylu „latających talerzy-najeźdźców”. A nawet gdyby było inaczej to i tak ich rozje…… 🙂

    Nie dajmy się zastraszyć przez manipulację, bo w końcu cały czas właśnie to robią [„jakaś tam grypa”, „niszczenie klimatu przez co2”]! Widać to juz coraz jaśniej z perspektywy kilku miesięcy.

    Zasrani agenci bedą mieli nad nami władzę jeśli się ich wystraszymy, i przestaniemy działać, czyli nagłaśniać niewygodne fakty. Strach nas tylko sparaliżuje a wtedy koniec….

    …i jeszcze jedno……. pamiętajcie, że w kwestiach jakiejkolwiek wiary najłatwiej o niepotrzebny konflikt….I tzw. „Oni” pewnie na to liczą. Ze skłóconymi łatwiej się walczy,….. albo i wcale.

  • hjk said

   moze uda sie, ze chłopstwo wróci do hodowli kilku sztuk bydła i drobiu przy gospodarstwie jak było dawniej, moze spadnie spozycie miesa na rzecz warzyw, bedzie zdrowiej, byle tylko warzywa były zdrowe…

   W Polsce to jeszcze mozliwe i w roznych „zacofanych” krajach jak ukraina czy białorus, bałkany?…moze dlatego tak niszcza ta ukraine, kiedys spichlerz europy…

 8. Peter said

  Te plakaty są stworzone na podobieństwo antysemickich plakatów w nazistowskich Niemczech. Przyzwyczajają nas do tego, że tym razem nie Żyd, a każdy człowiek jest złem. Po prostu szok. Będą prowadzić sąsiada na rozstrzelanie, a my nie będziemy w nim widzieli człowieka, tylko emitera CO2 i niszczyciela planety. Jak sąsiad zapali skrywaną w schowku żarówkę typu Edison wykonamy telefon do odpowiednich służb, a oni się już nim zajmą. To brzmi idiotycznie, tylko czy właśnie nie bierzemy udziału w preludium to takiej rzeczywistości?

  • vindpust said

   Ta cala propaganda moze byc tylko robiona przez nie-ludzi nienawidzacych ludzi.

   • Peter said

    Przepraszam, ale nie nadążam…
    Wystarczy, że jakas grupa ludzi czuje się lepsza od innych znadując sobie na to odpowiednie uzasadnienie i to wystarczy do uważania innych za szkodniki, źródło tyfusu i wszawicy w „zdrowej” reszcie społeczeństwa. To nie musi być różnica etniczna, narodowściowa czy religina. Wystarczy, że to nie „nasi”, a zasługują na eliminację. Niestety ludzka psychika jest pod tym względem prosta i przerażająca. Były eksperymenty pokazujące jak proste mechanizmy rządzą grupami.
    Tutaj mamy do czynienia z organizacja posiadającą ogromne zasoby i nie prowadzą jej „pryszczaci”, a rodziny mające wielowiekowe doświadczenie w manipulowaniu społeczeństwami. Scenariusz z lat trzydziestych odgrywa się na naszych oczach.

  • Aśka said

   Styl grafiki faktycznie przypomina tamte czasy i okres socjalizmu. Też na to zwróciłam uwagę. No może prócz tego pierwszego z ludzką szczęką.

  • hjk said

   tak było, zaprzańcy chodzili pod domami i podsłuchiwali, czy ktoś nie słucha „wolnej europy”…

 9. Margherita said

  Oj coś mi się zdaje, że jakiś tłuściutki bażant znajdzie się na moim noworocznym stole. Tak mnie namawiają, to się chyba skuszę. Bażant ma się rozumieć ekologiczny, prosto z lasu.

 10. Margherita said

  Na onecie jest sonda: Czy jesteś za powszechnym dostępem do broni?
  Bardzo ciekawe jest, to że nie doprecyzowano do jakiej broni. I jak myślicie: jaki procent stanowi odpowiedź „nie”?

  • ikg said

   Faktycznie niedopowiedzenie, bo nie wiadomo czy do Broni czy Zosi 😉
   ale za dostępem do broni dla Polaków niestety ale nie jestem choć niektórym by się przydała na nadchodzące czasy.

 11. MIKOS26 said

  Witam. Przepraszam że nie na temat, ale uznałem że to ważne. W razie czego usuńcie. Tylko proszę nie na bananki. 🙂

  Tyle się mówi o ociepleniu, konieczności ograniczenia Co2, że zanieczyszczamy środowisko produkując energie z surowców kopalnych.
  Okazuje się że można uzyskiwać tanią, darmową i czystą energie. Firma Steorn prezentuje swój wynalazek: ORBO. Z tego co się dowiedziałem wynalazek ten bazuje na „Zero point gravity” tj. Energii punktu zerowego.

  Poniższy tekst jest tłumaczeniem google’m + własnym, artykułu oficjalnej strony firmy STEORN. http://www.steorn.com/news/releases/?id=1161
  Natomiast pod adresem http://www.steorn.com/orbo będzie można obejrzeć prezentacje na żywo.

  Jeśli znajdę czas i wyrazicie zainteresowanie projektem ORBO to wybiorę się do Dublina i nakręcę film z prezentacji i wstawię później link do filmu.

  „”Steorn Zapowiada publiczne zademonstrowanie Technologii Orbo.

  Steorn ma przyjemność poinformować, że publiczne pokazy swojej kontrowersyjnej technologii Orbo rozpoczną się dziś w Dublinie i kontynuowane będą przez następne sześć tygodni.

  Technologia Orbo, która była rozwijana przez sześć lat dostarcza bezpłatną, czystą i stałą energie w miejscu użytkowania. Może zasilać wszystko od telefonu, lodówki po samochód. To jest kontrowersyjne, ponieważ jest to technologia „over-unity”, co oznacza, że produkuje więcej energii niż zużywa bez degradacji jej elementów składowych. Jest to oczywiste naruszenie prawa zachowania energii, który stanowi, że energia ta nie może być wytworzona, ani zniszczone. Konsekwencje nie tylko dla produkcji energii, ale dla społeczeństwa jako całości, są głębokie.

  Publiczne demonstracje (prezentacje) – w skład których wchodzą badania na żywo i sesje powtórkowe – odbędą się w Waterways Visitor Centre, Grand Canal Basin, Dublin. Zaczynają się dzisiaj, 15 grudnia 2009 i potrwają do 31 stycznia 2010 (z przerwą między 24 grudnia a 4 stycznia włącznie). Demonstracje będą także transmitowane pod adresem http://www.steorn.com/orbo.

  „Jest to decydujący moment dla firmy”, powiedział Sean McCarthy, Steorn CEO „i potencjalnie dla nas jako gatunku. Istnieje teraz możliwość zmiany wszystkiego. Pod koniec okresu sześciu tygodni demonstracji, deweloperzy będą mieli możliwość dostępu do naszych technologii i rozpocząć proces rozwoju produktów napędzanych technologią Orbo. Demonstraca w Waterways jest początkiem rewolucji Orbo. „”

  • ja said

   jeden już wymyślił silnik zasilany chyba wodorem i co ? i go utopili razem ze statkiem jak chciał zademonstrować swój prototyp

   • POli said

    Uzywa sie, uzywa, w nastepnym roku wchodza do Dani na rynek samochody hybrydowe, czyli benzynowo- wodorowe.
    Piersza stacja wodorowa juz zostala otwarta. Wiec kazdy kraj moze zainwestowac w nowosci , tylko trzeba chciec. Akurat dani maja chopla na punkcie ekologi i robia wszytsko w tym kierunku.

  • hjk said

   Jest to oczywiste naruszenie prawa zachowania energii, który stanowi, że energia ta nie może być wytworzona, ani zniszczone. ”

   Bzdury…prawo zachowania energii jest tylko uszczegółowieniem ogólnej zasady że „z niczego nic nie powstaje”…
   narusza, ale prawo zachowania ZNANEJ NAM energii (albo znanej nam formy energii), a jest oczywiste, ze jakas inna energia (czy inna jej postac) jest przetwarzana na elektryczną, czyli taka, która jest dla nas najbardziej ‚strawna” w naszym obecnym świecie.

   Juz Arystoteles pisał, ze zadaniem natury jest wyposazyc istoty, które powołała do życia w wystarczajacą do zycia ilość pokarmu, podobnie jak to sie dzieje z matkami i ich potomstwem u wszystkich zwierzat.

   czyz nie „cudem” jest to, ze z jednego ziarenka wyrsta kłos, w którym jest kilkadziesiat ziaren? Kto zna taka inwestycje, zeby REALNIE w ciagu roku powiekszyc swoj kapitał tyle razy?

   To samo musi być z energią, wszechswiat jest nieskonczonym jej źródłem, pełno energii jest w ziemi, na ziemi, wokół ziemi, trzeba tylko to wykorzystac

   • Fredek said

    ja widzialem juz ten patent z tymi magnesami moze z rok temu i cos mi sie wydaje ze jakis Polak to wymyslil

 12. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2097182,12,zatrwazajace_dane_ws_umieralnosci_na_gruzlice,item.html

  PAP, ŁC/00:08
  Zatrważające dane ws. umieralności na gruźlicę
  Gruźlica nie jest chorobą przeszłości. Obecnie jedna trzecia światowej populacji, tj. 2 mld osób, jest zakażona prątkiem gruźlicy. Choroba rozwinie się u 10 proc. z nich – mówiono w środę w Warszawie na otwarciu wystawy „Ludzkie oblicza gruźlicy”.
  Na wystawie znalazły się zdjęcia fotografów z 4 krajów świata – z Rosji, Chin, Indii i RPA – w których gruźlica ciągle stanowi ważny problem zdrowotny i społeczny.

  Gruźlica jest jedną z najstarszych znanych chorób gnębiących ludzkość. Wywołują ją bakterie – prątki gruźlicy (Mycobacterium tuberculosis). Dominującą postacią jest gruźlica płucna, ale choroba może dotyczyć wielu innych narządów i tkanek ciała, jak układ nerwowy, kostno-stawowy, układ naczyniowy, moczowo-płciowy, skórę. Istniejąca szczepionka nie zapewnia ochrony przed płucną postacią gruźlicy, może natomiast chronić przed najgroźniejszymi postaciami tej choroby, jak gruźlicze zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych czy uogólnione zakażenie gruźlicze.

  Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), w 2008 r. na świecie na gruźlicę zachorowało 9,4 mln ludzi, a zmarło 1,4 mln, przypomniała na otwarciu wystawy dr hab. Maria Korzeniewska-Koseła, kierownik Zakładu Epidemiologii i Organizacji Walki z Gruźlicą w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie.

  Jej zdaniem, ważny problem stanowi współistnienie HIV/AIDS i gruźlicy. 15 proc. przypadków gruźlicy (1,4 mln wszystkich nowych zachorowań) dotyczy właśnie osób chorych na AIDS, który jest stanem najsilniejszego zahamowania aktywności układu odpornościowego. Do najważniejszych czynników grożących aktywacją choroby należą właśnie niedożywienie i osłabienie odporności.

  „Rozkład gruźlicy na świecie jest niesprawiedliwy. Europa jest pod tym względem uprzywilejowana, bo tylko 5 proc. przypadków tej choroby stwierdza się właśnie w krajach europejskich. Najwięcej zachorowań – ponad 80 proc. – występuje w biednych krajach Azji i Afryki Subsaharyjskiej” – podkreśliła dr hab. Korzeniewska-Koseła. Najgorzej sytuacja wygląda w Indiach, Chinach, Indonezji, RPA, Nigerii, Bangladeszu, Etiopii. Duży odsetek zachorowań notuje się też w Rosji i krajach byłego ZSRR, gdzie ogromnym problemem jest gruźlica wielolekooporna (MDR-TB), czyli postać choroby oporna na przynajmniej dwa antybiotyki przeciwprątkowe.

  Na liście państw najbardziej dotkniętych tą postacią gruźlicy znajduje się aż 13 byłych republik radzieckich, w tym Azerbejdżan, Mołdawia, Kazachstan, Ukraina, Uzbekistan, Białoruś, Gruzja, a także państwa nadbałtyckie – Estonia, Łotwa, Estonia.

  Pojawiła się również postać gruźlicy skrajnie opornej na leczenie (XDR-TB), tj. takiej, która nie daje się leczyć nie tylko dwoma najsilniejszymi antybiotykami przeciwgruźliczymi pierwszego rzutu, ale też dwoma lekami drugiego rzutu.

  Jak oceniła dr hab. Korzeniewska-Koseła, występowanie zmutowanych prątków opornych na leki jest wyłącznie efektem działalności człowieka, tj. nieprawidłowego leczenia, np. nieprzestrzegania przez pacjentów zaleceń lekarskich i przerywania terapii na własną rękę. W krajach biednych jest to często związane z przerwami w dostawach leków, wskutek czego pacjenci zaczynają brać inny lek, a później znów wracają do poprzedniego. W Azji na przykład sytuację pogarsza fakt, że leki przeciwprątkowe są w wolnej sprzedaży i pacjenci mogą je kupować na własną rękę.

  Według specjalistki, w Polsce zachorowania na gruźlicę są ciągle częstsze niż w krajach Europy Zachodniej, jednak kwalifikujemy się i tak do krajów o dobrej sytuacji epidemiologicznej. W 2008 roku odnotowano u nas ponad 8 tys. zachorowań na gruźlicę, czyli 10-krotnie mniej niż w 1957 r., kiedy to powstał w Polsce rejestr chorych na gruźlicę.

  Wówczas chorowało też więcej dzieci i młodzieży. Obecnie zachorowania dotyczą najczęściej osób w wieku średnim i podeszłym, czyli tych, które najprawdopodobniej zaraziły się prątkami w latach 70. i 80., a choroba uaktywniła się u nich w związku z osłabieniem odporności. W Polsce w niektórych grupach wiekowych, np. między 50. a 60 . rokiem życia, mężczyźni chorują 4-krotnie częściej niż kobiety. Często są to panowie samotni, o niskim statusie materialnym, nadużywający alkoholu i palący, podkreśliła dr hab. Korzeniewska-Koseła.

  W Polsce, o tym, że gruźlica nie przeszła jeszcze do przeszłości przypominają m.in. przypadki choroby przywiezione z podróży zagranicznych – turystycznych, np. do Indii, czy biznesowych za wschodnią granicę.

  Otwarta w środę na Zamku Ujazdowskim w Warszawie wystawa „Ludzkie oblicza gruźlicy” ma przypominać o tym, że nie jest ona wcale „chorobą przeszłości”, zwłaszcza w niektórych rejonach świata. W tym roku wystawała odwiedziła już m.in. Nowy Jork, Waszyngton, Genewę, Brukselę i New Delhi.

  Prezentowane na niej zdjęcia wykonali czterej fotografowie z krajów, w których gruźlica ciągle zbiera duże żniwo – Song Hangjian z Chin, Serge Golowach z Rosji, Subhash Dharma z Indii oraz Damien Schumann z RPA.

  Wystawa została zorganizowana z funduszy globalnego programu „Partnerstwo Lilly MDR-TB zainicjowanego w 2003 r.”, którego celem jest walka z wielolekooporną postacią gruźlicy. W ramach programu firma Eli Lilly i jej 17 partnerów, m.in. Światowa Organizacja Zdrowia, Międzynarodowa Federacja Pielęgniarek, Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża oraz Czerwonego Półksiężyca oraz wiele ośrodków akademickich i instytucji prywatnych dąży do zwiększenia dostępności do leków przeciwprątkowych w krajach najbardziej dotkniętych ta chorobą.

  W ramach programu firma nie tylko przekazuje leki przeciwprątkowe potrzebującym krajom, ale też udostępniła technologię ich produkcji czterem firmom generycznym – z Rosji, Chin, RPA oraz Indii.

  • hjk said

   „Istniejąca szczepionka nie zapewnia ochrony przed płucną postacią gruźlicy, może natomiast chronić przed najgroźniejszymi postaciami tej choroby, jak gruźlicze zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych czy uogólnione zakażenie gruźlicze.”

   dobrze ze sie przyznali, od lat to było juz wiadome, całkowitym fiaskiem zakończyła sie kampania masowych szczepien w Indiach chyba ze 20-30 lat temu, wiecej chorujących było wśród szczepionych, autor szydził sobie, ze ta wiedza wymagała az 20 lat zeby sie do usa i europy przedostac z indii…na zachodzie juz tej głupoty nie ma…A i chyba prof.dr Majewska optuje za „uracjonalnieniem”…

   „Morze to jest szerokie i głebokie” – tak sie kiedys mawiało…
   gdzie dowody, gdzie badania? Po co jeszcze utrzymywać ten nonsens tych szczepień? A moze wszczepiany wirus/bakteria jest zaczątkiem ew. gruźlicy, jak znajdą się korzystne warunki?

   G…o prawda, mam kumpla chorego na gruźlicę kosci, nota bene skończył medycyne, jakoś go to nie uchroniło…no tak, ale „moze chronić”…pewnie zże może…w ten sposob wszystko moze, a najlepiej stosując to wypowiedziec zyczenie, zeby mnie chroniło…

   wracajmy do zaklęć, tym razemm nie przez babę, szamana czy znachora, ale w naukowym periodyku, w gazecie, tv, na portalu…
   natura ludzka sie nie zmienia, człowiek jak był zabobonny tak pozostaje i nic tego nie zmieni, „uny” o tym doskonale wiedzą i na tym żerują

   • Margherita said

    Najlepsza ochronę przed gruźlicą stanowi dobre odżywienie. To jest choroba ludzi niedożywionych. Niekoniecznie chudych, można być niedożywionym grubasem. Taki efekt otrzymuje się jedząc dzień w dzień w macdonaldzie. Moja babcia twierdziła, że jak się mleka nie pije, to się choruje na gruźlicę i tak mnie straszyła kiedy nie chciałam pić. Teraz sie mówi, ze mleko takie cudowne nie jest, ale i tak je lubię zwłaszcza latem. Chociaż kiedy byłam dzieckiem nie znosiłam mleka.

 13. Dominik said

  Odnośnie Codexu i wprowadzania ograniczeń na sumplementy.

  Mam nieodparte wrażenie, że niestety wprowadzanie Codexu odbywa się perfekcyjnie, krok po kroku, po cichu, i wprowadza się to perfidnie za naszymi plecami, wbrew zdaniu ignorantów, którzy twierdzą, że nikt nie zabroni sprzedaży witminek w aptekach.

  Otóż zrobiłem sobie rundę po mieście, szukając w aptekach suplementów naturalnej witmiany C, pozyskiwanej np. z aceroli. Jakieś pare miesięcy temu witaminę C szwedzkiego producenta – firmy Naturell można było spokojnie dostać w większości aptek w ilości min. 1 sztuki. Obecnie apteki nie mają tego na stanie. Te które mogą sprowadzać je z hurtowni – okazuje się że nawet tam brakuje. Z ciekawości zadzwoniliśmy do producenta, z pytaniem o dostępność. Okazało się, że produkt został wycofany, ponieważ producentowi nie opłaca się już tego produkować – jeden ze składników podrożał i produkcja już się nie opłaca.

  Można się tylko domyślać, iż dziwnym trafem, jeden ze składników wymaga większej atestacji i „certyfikatów” niż obecnie, co skutkuje tym, iż producent musiałby zainwestować w badania, co z kolei może mu się nie opłacać. Pisano parę miesięcy temu, że „dobrowolnie przymusowe zalecenia” Codexu nakażą producentom wielomilionowe wydatki aby udowodnić skuteczność natury.

  A teraz co sądzą panie z apteki, gdy są pytane o kwestie codexu i sprzedaży suplementów w 2010. Otóż nic! Nikt nie wspominał im o tym, że coś się pod tym kątem zmieni w nowym roku. Pytanie – naprawdę tak będzie, czy celowe wprowadzanie w błąd? Czy po prostu personal aptek jest niedoinformowany i postawi konsumentów w nowym roku w nieprzyjemnym położeniu?

  A witamina C owszem jest: syntetyki oraz te zaprawiane aspartamem. Koncerny farmaceutyczne już zacierają ręce… 2010. to będzie dla nich dobry rok.

  Popytajcie w aptekach w waszych miejscowościach to się przekonacie.

  • hjk said

   tez chciałem o tym napisac, ale w 2 aptekach powiedzieli, ze brak aceroli to skutek paniki grypowej i ze ludzie wszystko wykupili, zas hurtownie nie nadazaja z importem, a i producenci tez.

   czyzby nasz blog az tak był czytany…?)))

  • Man said

   Natur C Active – w dowolonym zielarskim. Bedzie dostepne w 2010.

  • Pelagia said

   Dominik – potwierdzam. jak rozmawiałam z paniami w sklepie zielarskim nt. Codex Alimentarius, to popatrzyły jak na wariatkę. „”No przeciez wszystkie produkty sa wpisane na listę do sprzedaży, żadnych problemów nie bedzie””
   Jednocześnie same przyznają, że już coraz mniej firm produkuje tanie, pojedyncze zioła, przechodza na dużo droższe mieszanki. Tak więc tylko gotowe zestawy na konkretne schorzenia. Samemu nie bedzie już tak łatwo zrobić sobie zestaw ziołowy jaki chcemy 😦

  • Zbyszko said

   Polecam preparaty witaminowe i minerałowe propagatora tzw medycyny komórkowej Dr Rath, m.in. wit C z bioflawonidami. Dostepne na stronie http://www.dr-rath.com/index_pl.html Niestety są tylko dostępne przez internet z Holandii. Może znalazby się jakiś importer w Polsce i rozprowadzałby je np w sklepach zielarskich. Do tych preparatów można mieć pełne zaufanie bo jak już pisałem Dr Rath kontynuuje dzieło dwukrotnego lureata nagrody Nobla w dziedzinie medycyny Linusa Paulinga. Dla niewtajemniczonych link do wykładu o medycynie komórkowej http://www.youtube.com/watch?v=4ScpH1KnED4 filmik nazywa się: jak się nie leczyć i nie chorować

   • Zbyszko said

    Medycyna komórkowa cały czas się rozwija i wszystko wskazuje na to jeżeli nie dobiją ja koncerny bigfarma, zdominuje świat. po prostu tak jast skuteczna że stanowi zagrożenie dla Bigfarmy. Więc jest to dobry pomysł na lokalne certyfikowane biznesy rodzinne. W Warszawie powstała już filia Instytutu Dra Ratha

 14. hjk said

  troche nie na temat, ale:
  kompromitacja, ze to Watykan jako pierwszy musi ogłaszać męczennikiem zamordowanego przez komuchów kapłana, aby wszyscy zrozumieli, ze komunizm był zbrodniczym ustrojem, bo naszych posłów i senstorów na to nie było stać…
  Czesi juz dawno to zrobili wraz z dekomunizacją…

  http://wiadomosci.onet.pl/2097169,12,w_sobote_koniec_najwazniejszego_etapu_beatyfikacji_jana_pawla_ii,item.html

 15. tomekgo said

  DLA PATRYJOTÓW I KATOLIKÓW

  http://www.piotrnatanek.pl/

 16. zawiesina said

  Historia została napisana na dzień dzisiejszy juz dawno , dawno , a dziś tajne stowarzyszenia , do których należą wszystkie rządy , wojsko , koncerny , wdrażają w życie zapisane karty …..
  Tak było zawsze w historii ludzkości ,
  ale dziś widoczne jest to szczególnie jasno ….
  Opozycja w całości , która niby wiele demaskuje , ma na celu kanalizowanie energii …
  Taki Cavid I C E K (przchrzcił sie na Icke) , w swojej książce „Jestem sobą ,jestem wolny , Przewodnik dla robotów ” – co za bezczelny tytuł! ), twierdzi w 1996 r. w sposób bardzo bezczelny , że nasze myśli będą powodem zmian klimatu , wybuchów wulkanów , tsunami … itd… ta cała jego książka to jeden wielki bezczelny śmieć masoński ,
  a udaje człowieka …
  bestia ….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s