Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Co ma grypa do religii

Posted by grypa666 w dniu 15/12/2009

Co ma grypa do religii
Piotr Bein 15.12.2009

Nowa mapa wyznan w Rosji pokazuje: 95 % wiernych należy do tradycyjnych wyznan, sadzac z analizy zarejestrowanych 23 tys. religijnych organizacji. W l. 2004 – 2009, procent prawoslawnych wzrosl z 53,2 do 55,1, muzulmanow z 16,3 do 17,1. Procent buddystow, judaistow, charyzmatykow i pogan pozostal niezmieniony odpowiednio przy 0,8, 1,3, 7,2 i 0,1. Swiadkowie Jehowy, wyznawcy Moona i mormoni dramatycznie skurczyli się z 5,8 do 3,1% ogolu wiernych. Katolicy i starowiercy skurczyli się nieznacznie do, odpowiednio, 1% i 1,2%. Starowiercow i katolikow, liczniejszych od buddystow i pogan, notka prasowa podaje w drugiej kolejnosci. (9.12.2009 http://www.interfax-religion.com/?act=news&div=6722 ). Będzie o co wsadzac kije w rosyjskie mrowisko! Na prostszych religijnie Balkanach ‚satanisci’ potrafili stworzyc piekielko szybciej niż w 10 lat… W rosyjskiej mozaice religijnej, „pandemia” WHO to lipa. Wsrod 10,5 tys. z ogolu 20,5 tys. rosyjskich pielgrzymow do Mekki w br., tylko 3 przywiozlo A/H1N1, ladujac w szpitalu w stanie niegroznym. (14.12.2009 http://www.interfax-religion.com/?act=news&div=6735 )

Będzie tez mial czort co miotac chwostem z Rosji na jewrope i mir. Obradujac nad zjednoczeniem się, trzy organizacje muzulmanow rosyjskich potepily szwajcarskie referendum przeciw budowie minaretow przy meczetach w Szwajcarii. (10 .11. 2009 http://www.interfax-religion.com/?act=news&div=6726 ). Hierarchia kosciola w Szwajcarii z kolei potepila wole ludu ws. minaretow jako nietolerancje. Co przypomina wole jewropejskich moznych przeciw woli referendow ws. Traktatu L(ucyferanskiego) i woli ludu wloskiego, zeby zachowac Krzyz. Widac lud nie dorosl do yntylygencji wladcow.

Strasznie nietolerancyjnie, wrecz antysemicko, zachowala się prawoslawna grupka kilkudziesieciu swieckich wichrzycieli w Kiszyniewie z okazji Chanuki. Wyniesli oni bowiem bez pozwolenia menore postawiona za pozwoleniem w centrum stolicy Moldawii dwa dni wczesniej przy fladze Unii Jewropejskiej i zlozyli ja pod pomnikiem Sw. Stefana Wielkiego Moldawskiego, który regularnie przepedzal muzulmanskie najazdy, za kazdym z 36 starc jako zwyciezca fundujac monastyr, m.in. 10 na Sw. Gorze Atos (obecnie enklawa prawoslawia monastycznego w Grecji). Antysemici wolali, ze „nie pozwola zydom rzadzic Moldawia”. Policja i przedstawiciele ambasady Izraela przybyli na miejsce religijnej zbrodni po fakcie. (14.12.2009 http://www.interfax-religion.com/?act=news&div=6734 ) Menore przeniesiono w asyscie policji pod pomnik Holocaustu. Rzad Moldawii osadzil antysemicka demonstracje: „Republika Moldawii jawi się praworzadnym, demokratycznym panstwem, ktore gwarantuje podstawowe prawa i wolnosci obywatelom, a tepi nienawisc, nietolerancje, ksenofobie i inne negatywne przejawy”. (14.12.2009 http://www.sedmitza.ru/news/891709.html )

Luceferanskie podstepy pandemiczne probowala w ub. miesiacu ukrocic armia moldawska, przydzielajac kazdemu z jej 6,5 tys. zolnierzy do spozycia niewielka cebule i parę zabkow czosnku dziennie. (17.11.2009 http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020223,title,Zolnierze-beda-jesc-czosnek-zeby-nie-chorowac-na-grype,wid,11701100,wiadomosc.html )

============================================================================
„Religie” a grypa komentarz czytelnika „o istocie rzeczy” 17.10.2009
https://grypa666.wordpress.com/2009/10/17/przejawy-satanizmu-cd/

Pomijając wszystkie zawarte w tym blogu wypowiedzi, spory i wątki, po raz czwarty wtrącę jeszcze swoje dwa grosze. Zagadnienie, które niżej poruszę nawiązuje bezpośrednio zarówno do poprzednich, jak też do powyższego artykułu i można powiedzieć, że w pewnym sensie jest ich rozwinięciem. Temat ten jest oczywiście niezmiernie rozległy i ten mój wpis ma na celu jedynie zaznaczenie tego niezwykle poważnego problemu. Tak, więc – przynajmiej kilka słów
– o istocie rzeczy
1. Spoglądając na ta całą hucpę z grypą z całkowicie duchowej strony, na początku stwierdzamy, że całą sprawę nakręcają właśnie panowie – iluminaci (to chyba większość rozumie i jest o tych w artykułach). Nie ważne w jakim sie znajdują kraju, na jakim są stanowisku i w jakiej organizacji, czy to ONZ, czy WHO czy jeszcze jakieś inne tam cholerstwo, ale ważne że jednym głosem i zasadniczo działają w jednym kierunku.
2. Trzeba sobie uświadomić, że (ogólnie nazywając) masoneria, a w szczególności ta “wysoko” oświecona – iluminacka, to już nie jest ani stowarzyszenie gnębicieli świata, ani jakiś klub zboczonych pedofilów, czy też tylko elitarna i niedostępna organizacja, ale jest to RELIGIA. Kto przeczytał ostatnio zamieszczone materiały powinien już to zrozumieć, do kogo jeszcze nie dotarło, lub nie wierzy – niech sie douczy. Udawadniać tu nie będę, bo materiałów o tym jest mnóstwo, a to jeszcze tylko założenie wstępne. Skoro religia, to jaka? Ano – mówiąc też ogólnie – lucyferianizm, czyli szatanizm, tyle że w lepszym, czyli bardziej zamaskowanym, dostępnym tylko dla elit – opakowaniu. Można tak powiedzieć, ponieważ wszem i wobec wiadomo, że iluminaci za boga poczytują sobie upadłego niegdyś anioła – lucyfera – szatana.
3. Następna kwestia, nie podlegająca dyskusji (dla tych co sie na tym znają), a wynikająca z punktu drugiego. Ludzie ci, są OPĘTANI. To nie żart. Opętany wcale nie musi od razu biegać, krzyczeć i mordować. Znany jest stan opętania doskonałego, kiedy to demon kierujący człowiekiem nie zdradza bez powodu swej obecności, a widoczne staje sie ono tylko w obrzydliwie przewrotnych, antyludzkich, anyBoskich i wszelkich innych złych czynach. Nie chodzi tu o jakieś zwykłe grzeszenie, nie chodzi również o to, że ci ludzie (czy jeszcze ludzie???) są nasyconymi perwersją zboczeńcami, ale przede wszystkim o to, że oni świadomie oddają się na własność szatanowi, nie mogąc (i najprawdopodobniej nie chcąc) się już później wycofać, gdyż po wejściu na tą drogę nie można wyzwolić się z tego już tylko o własnych siłach ,a szatan od tej pory zmusza ich do wszelkiej przewrotności, do nienawidzenia Chrześcijaństwa i ludzi – stworzonych na obraz Boży i podobieństwo.
Dla takich nie ma już zasad, przykazań np. nie zabijaj, nie kradnij, nie pożądaj, itd. Oni – wyzwoleni od przykazań, od religijno- moralnych “zabobonów” mogą już i kraść i zabijać, gwałcić i w ogóle, to oni stają się prawem, ponad całym światem i jakimkolwiek zdrowym rozsądkiem. Dowodów mnóstwo – wystarczy się rozglądnąć.
4. Istotą rzeczy nie jest ani sama grypa, ani ich podłe grzechy, ale właśnie ich satanizm. Również z tego powodu można przypuszczać (i jest na to sporo poszlak i dowodów) planuje się uśmiercenie w jak najszybszym czasie mnóstwa nieprzygotowanych do tego ludzi. Środki i sposoby mogą być różne, jeśli np. cała ta pandemia nie wypali, to można coś przygotować coś następnego, byle skutecznie. Może być to jakaś wojna np. atomowa, lub może jeszcze cokolwiek innego. Technologie są dziś tak rozwinięte, że zawsze można coś wymyślić, ale tak naprawdę, to chodzi o szybkie ubicie mas totalnie nieprzygotowanych do tego ludzi. Dlaczego?
Po pierwsze, szatan od wszystkich swoich wyznawców domaga się, zawsze się domagał – ofiar. Nie ważne, że jest się wysoko postawionym urzędasem o nienagannych manierach. Tacy (w dalszm ciągu tkwimy w iluminatach) nie poprzestają tylko na bardzo skrycie dokonywanych przez nich mordach, bywa i tak, że nie mordują nikogo własnoręcznie, ale gdy już pokażą światu swe zęby i rogi, potrafią zamordować na raz całe miliony, np. – grubo podszyte masonami były: rewolucja francuska, rewolucja meksykańska, hiszpańska, żydo – masońsko – bolszewicka (październikowa) i jeszcze kilka można wyliczyć.
Po drugie. Całe te masy niewierzących ludzi, lub jeśli nawet wierzących, to nierzygotowanych gdzie się znajdą po śmierci ? Wiem, że ateiści będą tu zębami zgrzytać, ale piszę przede wszystkim do wierzących. Nie trudno zgadnąć, że mnóstwo z nich nie osiągnie zbawienia. We wszystkich normalnych przypadkach, nawet w przypadku chorby śmiertelnej, ale przewlekłej, człowiek, nawet taki ateista ma możliwość nawrócenia, spowiedzi itd. A tu, już czasu może nie być !!!
5. Ostatnie. Ostatecznym celem tego całego p… globalizmu, tej nachalnie promowanej demoralizacji (odmózgowienia) społeczeństw, jest wpowadzenie na świat jednego “genialnego” przywódcy religijno – politycznego, przed którym masońska zgraja padnie na kolana, a jest on dobrze znany pod nazwą: ANTYCHRYST
Mamy to w Piśmie Świętym, ale nie tylko, bo kto czytał np. “Tajne Zapiski Magów Hitlera” dowie się, że wśród szatanistów istnieją specjanlne demoniczne rytuały “NA SPROWADZENIE NA ŚWIAT ANTYCHRYSTA” – przypadek?
Cała ta sprawa z grypą, z zamiarem (ekspresowej) “depopulacji” świata powinna być odczytywana w tym kontekście. Jeśli im wyjdzie, będzie krokiem milowym do realizacji ostatecznych zamiarów.
Kto wierzący, kto umie myśleć – niech się zastanowi, a więcej na ten temat można poszukać na własną rękę. Dopóki mamy (w miarę) wolny internet, nie powinno to sprawić zbyt wiele trudności.

Sorry, the comment form is closed at this time.