Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Aktualności, 14 grudnia, 2009

Posted by grypa666 w dniu 14/12/2009

Reakcja Faktów (TVN) na list dr Krystyny Brzeckiej i wrocławskich lekarzy do minister Ewy Kopacz

Dr Krystyna Brzecka

List opublikowaliśmy w: Poparcie dr Krystyny Brzeckiej i lekarzy dla Minister Ewy Kopacz https://grypa666.wordpress.com/2009/12/07/wyszukal-jasiu-07-12-2009/
zob. też: Dr Brzecka do bloga grypa666 oraz prognozy https://grypa666.wordpress.com/2009/11/18/dr-brzecka-do-bloga-grypa666-oraz-prognozy/

Materiał TVN można zobaczyć tutaj: http://www.tvn24.pl/28377,1633473,0,1,akcja-bez-reakcji,fakty_wiadomosc.html

Dr Krystyna Brzecka jest jedną z najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie. To ona była motorem niedawnego spotkania Jane Burgermeister na Akademii Medycznej we Wrocławiu, efektem jest wspólny list poparcia dla minister Kopacz, który publikowalismy kilka dni temu. Jak widać na pozytywne reakcje świata medycznego odnośnie odmowy zakupu nieprzetestowanych szczepionek, zareagowały także media. „Fakty”, z których do tej pory słyszeliśmy neimalże jednogłośną gloryfikację szczepionek i szczepień na świńską grypę, zmieniają ton. Bowiem tylko 2% społeczeństwa w Europie zdecydowało się na szczepienia, kraje które zakupiły dziesiątki milionów feralnych szczepionek, takie jak Norwegia czy Niemcy, nie wiedzą co z nimi zrobić.
Odmowa zakupu szczepionek ze strony min zdrowia Ewy Kopacz, „to ratunek dla Polski” słyszymy z ust spikera TVN. „Teraz (Ewa Kopacz) słyszy tylko słowa uznania, które mogą uzasadniać liczby. Przeciwko AH1N1 zaszczepiło się bowiem tylko 2% mieszkańców Unii”.
Dr Brzecka: „Dlaczego ja nie mam z całym zespołem podziekować za (…) ratunek dla Polski, przed zakupem szczepionek, które są jeszcze niedokładnie przetestowane”.
Prof. Andrzej Hendrich: „W momencie kiedy firmy nie chcą przejąć odpowiedzialno9ści za swój produkt, to jest podejrzane samo w sobie,  nieważne czy szczepionka jest dobra czy zła. Jeżeli coś robię to biorę odpowiedzialność za to. Jeżeli nie chcę to znaczy, że mam coś do ukrycia, coś być może jest źle…”
Co cóż, możemy mieć satysfakcję, że akcja szczepienia spaliła na razie na panewce. Jednak nie bądźmy pewni czy faktycznie to co za nią było być może ukryte nie powróci w innej formie. Poniżej list naszego czytelnika na ten temat.

=========================================================================

Jak inaczej zaaplikować mikroczip? Nasza Klasa cenzoruje?

nad. Grzegorz Smoliga
Mieszkam i pracuję w UK. Śledzę doniesienia na blogu od kilku miesięcy. Jestem duszą i ciałem z większością z nich, choć zdarzają się też takie, które nie powinny się tam znaleźć. Jednym z tematów jest mikroczip który mógł być umieszczony w szczepionkach przeciw grypie. Jak już wiadomo, akcja szczepień nie powiodła się, więc chyba wymyślono coś nowego, bardziej przemawiającego do wyobraźni. Poniżej podaję link do artykułu, który ukazał się ok. 2 godz temu na yahoo. Opisany jest mikroczip, który wykrywa raka prostaty (bardzo ważne dla mężczyzny) i raka piersi u kobiet( równie ważne dla nich). Myślę, że to będzie kolejna próba, tym razem oficjalną drogą, by ludzie takiego czipa sobie zaaplikowali. Będę się starał wyszukiwać tego typu informacje, które może się przydadzą innym.
Następna rzecz. Jakieś 2,5 tyg. temu wysłałem linka do Waszej strony wszystkim znajomym na Naszej Klasie i umieściłem posta na forum mojej szkoły. Nie wiem czy wszystkie wiadomości dotarły, bo dostałem tylko trzy (3!) odpowiedzi, ale co do posta na drugi dzień został usunięty. Potwierdza to teorię, o kontroli NK.
Jeśli będąc na emigracji, mogę jakoś pomóc, to z przyjemnością to uczynię. Wszelkie komentarze będę podpisywał swoim imieniem, bo nie chcę się ukrywać pod jakimś nickiem. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za ogrom włożonej pracy
http://uk.news.yahoo.com/21/20091213/tsc-microchip-detects-cancer-in-minutes-4b158bc.html
=========================================================================

Amerykański samolot rozpylajacy wirusy świńskiej grypy zestrzelony, jeszcze z 30 listopada 2009 r.

Zestrzelony samolot rozpylający

Zestrzelony samolot rozpylający

US Swine Flu Spray Plane Shot Down In China http://pakalert.wordpress.com/2009/11/30/us-swine-flu-spray-plane-shot-down-in-china/

Od grypa666: Nie wiadomo jak traktować poniższe „rewelacje”. Na razie podchodźmy do nich z dystansem, gdyż mogą być częścią wojny informacyjnej.

Zestrzelony samolot pilotowany przez agentów CIA miał na pokładzie ładunek ze zmutowanymi wirusami świńskiej grypy. Zestrzelenia dokonał izraelski „swat team” złożony z agentów Mossadu w celu zapobieżenia ataku na jedną z ich baz w Kirgistanie.
Na pokładzie Samolotu MD-11 produkcji Zimbabwe, zarejestrowanego w Wielkiej Brytanii było 3 agentów CIA, i 4 innych „pracowników” rodem z USA, Indonzji, Belgii i Zimbabwe. Wszyscy agenci zginęli, a pozostali są ranni.
Indonezyjczyk rzekomo przyznał się Chińczykom, że pracuje jako technik dla Amerykanów w tajemniczym Naval Medical Research Unit No. 2 (Dział Badań Medycznych Marynarki Wojennej USA), zlokalizowanym w Indonezji – który już dawno wg. oficjeli indonezyjskich powinien być zamknięty, gdyż nie jest „kompatybilny” z interesami tego kraju.
Najbardziej sensacyjna jest informacja, że ta tajemnicza baza w największym kraju muzulmańskim na świecie była założona w kooperacji z Instytutem Rockefellera, a celem jej działalnosci są badania nad zaraźliwymi chorobami wirusowymi, w tym nad grypą.
David Rockefeller, który stoi na czele swojego „Instytutu” od dawna nawołuje do poważnej redukcji populacji Ziemi. W czerwcu 1991 roku powiedział on przed Komisją Trójlateralną:
„Jesteśmy wdzięczni Washington Post, New York Timesowi, magazynowi Time i innym wielkim publikatorom, że ich dyrektorzy uczęszczali na nasze spotkania i byli dyskretni przez niemal 40 lat. Nie moglibyśmy realizować naszego planu dla ludzkości, gdyby przez ten czas znajdował się on w świetle jupiterów. Teraz jesteśmy już bardziej zaawansowani i przygotowani w marszu do rządu światowego. Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i bankierów światowych jest z pewnością lepsza niż narodowe samostanowienie praktykowane w poprzednich wiekach”

Ujawnionych przypadków z amerykańskimi samolotami rozpylającymi było więcej – jak np.26 czerwca jeden lecący z Pakistanu do Indii, a drugi w Nigerii, gdzie również aresztowano załogę. Chińczycy skontaktowali się z Hindusami i Nigeryjczykami w związku z tymi „ukraińskimi samolotami z amerykańską załogą”, obawiając się, że realizowany jest plan ludobójstwa z użyciem wirusów grypy H1N1.
Najdziwniejszym elementem budowy tych samolotów są systemy „usuwania zanieczyszczeń” w postaci skomplikowanej sieci „nanorurek” zainstalowanych w taki sposób w skrzydłach, że 45 kilkogamowe zasoby baków rozpylane są w postaci mgły.
Doniesienia o podobnych samolotach były również na Ukrainie, gdzie np. oficjele w Kijowie musieli zaprzeczyć jakiemukolwiek „opryskiwaniu” ponad miastem. Nastąpiło to po tym jak zaobserwowano lekkie samoloty ponad lasem, które rozpylały substancje w „celu walki z H1N1”. Lokalne gazety otrzymały ponoć setki telefonów od mieszkańców opryskiwanych okolic. Zostali oni ostrzeżeni by nie wychodzić w tym okresie na zewnątrz.  Co więcej, stacje radiowe były zmuszane do zaprzeczania tym doniesieniom – zostało to potwierdzone na forach internetowych i blogach.  Były także doniesienia o helikopterach rozpylajacych nad Kijowem, Lwowem, Tarnopolem i w innych miejscach Ukrainy.
Efekty tych opryskiwań były tragiczne dla Ukrainy, jak wynika np. z następującego raportu: „Niemal 40,000 ludzi zostało zainfekowanych od wczoraj na Ukrainie przez coś co nazywamy „plagą ukraińską”, lecz lekarze od niedawna są przekonani, że jest to silniejsza postać świńskiej grypy – zmutowana, która niszczy płuca i wypełnia je krwią”.
Najgorszym efektem tej postaci grypy jest to, że obecnie zabija ona ludzi we Francji, Norwegii, Brazylii, Chin, Japonii, Meksyku, Ukrainy i USA. 8,000 ludzi zmarło w Chinach, a grypa zaczęła nawet zarażać psy.

Ważnym elementem tych chińskich doniesień jest to, że celem samolotów były tajne bazy izraelskie w Kirgistanie, gdzie mieszka wielu Żydów Asszkenazyjskich (którzy stanowią prawie 80% populacji Żydow na świecie). Uważają oni ten teren za swoją ojczyznę duchową. Powracają oni tam po opresjach sowieckich, a Izraelczycy próbują odcyfrować starożytną Epopeję Manasa, dwadzieścia razy dłuższą niż Odysea i Iliada Homera. W Epopei znajduje się ponoć ostrzeżenia odnoszące się do czasów współczesnych, które w dziwny sposób są podobne do ostrzeżeń Majów odnośnie roku 2012.

=========================================================================

Szczepoterroryści i sardynki.

Analiza artykułu Antyszepionkowcy, Wysokie Obcasy http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,100961,7328404,Antyszczepionkowcy.html

Z ciekawą formą rzetelności wyszły ostatnio Wysokie Obcasy, dodatek do GieWu. Postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć w jaki sposób WO podchodzą do problemu szczepoterrorystów, czyli tych, ktorzy się nie chcą szczepić. Ustaliliśmy porządek myślenia autorów (-ek?)

1. Motto – przedstawić argument, który należy za wszelką cenę zwalczyć
WO coś tam niby cytują „Nie eksperymentuję na swoich dzieciach, bo sprawdziłam na sobie, że bez szczepienia można dobrze żyć „ Cytat banalny, więc banalni muszą być i ci, którzy tak twierdzą!

2. Kontra w postaci przekonywującego „dowodu”
w postaci „Oświadczenia Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny – w sprawie szczepionek”. Dobrze wygląda, bo oficjalny.
Zaczyna się od: „Przeczytaj Oświadczenie Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny – w sprawie szczepionek” z linkiem do http://bi.gazeta.pl/im/3/7321/m7321873.pdf
W oświadczeniu Narodowego Instytutu Zdrowia  podstawą jest „autorytet” czyli Europejska Agencja Leków EMEA. A zwykły czytelnik nie zada sobie trudów z jakich funduszy utrzymuje się ta EMEA. Odpowiedź znajdziemy m.in. w „European regulatory policies on medicines and public health needs”
„HOW EMEA IS FINANCED. Financial support for EMEA comes from two sources: a European Community grant and the fees charged to the industry for the evaluation of dossiers and other services, which for the year 2000 represented around 70% of its total budget (…)”
tłum: „W jaki sposób EMEA jest finansowana. finansowanie pochodzi z dwóch źródeł:  donacja z Unii europejskiej oraz opłaty od przemysłu za ocenę dokumentów i inne usługi, które w roku 2000 wynosiły około 70% całkowitego budżetu” Czyli, 70%, a może i więcej budżetu pochodzi od firm, które produkuja leki, m.in. szczepionki! Czy EMEA może być zatem neutralna i czy można polegać na opinii speców od lekarstw, którzy są opłacani przez ich producentów?
I tu jest chyba sedno całej sprawy – kto jest zwolennikiem szczepień i kto nalega na szczepienia? Sprawa jest otyle poważna, że szczepionki zawierają potencjalnie zabójcze składniki i ukrywanie tych faktów może się wiązać z problemami zdrowotnymi osób, które te szczepionki przyjmą, a nawet z ich śmiercią.
Blog ten powstał w reakcji na te alarmujące informacje o składzie szczepionek. O tym, że przynajmniej niektóre z nich zostały celowo skażone wirusem ptasiej grypy (pamiętne testy skażonych szczepionek w Czechach, po których laboratoryje zwierzęta zmarły, czy być może śmierć polskich bezdomnych w Grudziądzu gdy testowano na nich niebezpieczne szczepionki na ptasią grypę wmawiając, że są na zwykła). O tym oczywiście zero w dodatku do Wyborczej.

3. Straszenie.
WO cytują przepisy na temat obowiązku szczepień, całkowicie „zapominając” o „świńskiej grypie wokół szczepień na którą było najwięcej kontrowersji. WO straszą rozporządzeniami, a tu najlepiej podać paragraf: „Paragraf 15 rozporządzenia ostrzega: ‚O fakcie uchylania się od poddania obowiązkowym szczepieniom ochronnym, o których mowa w § 1, świadczeniodawca przechowujący karty uodpornienia zawiadamia pisemnie właściwego państwowego powiatowego inspektora sanitarnego’. Z praktyki wiadomo, że najbardziej oporni mogą zapłacić kary, a nawet trafić przed oblicze sądu (…)”
Oczywiście nie ma tu mowy o szczepieniach na świńską grypę, ale autorom artykułu to wcale nie przeszkadza – trzeba ludzi przestraszyć by się szczepili na byle g..wno!

4. „Teoria konspiracji”
Najlepszy jest cytat autorytetu: „Ruch antyszczepionkowy istnieje, rodzice świadomie narażają zdrowie swoich dzieci. Dla jednych są to powody ideologiczne, u innych religijne czy własne wyrobione przekonania. Nie można budować teorii, że Wielki Brat przemyca w szczepionkach jakieś specjalne substancje i za ich pośrednictwem chce zapanować nad ludźmi – denerwuje się dr Hudzik”. Co innego mówią dane – np. u dzieci Amiszy, którzy się w ogóle nie szczepią nie ma w ogóle autyzmu! To tylko mały przykład niekonsekwencji WO. Nic nie mówi się o skwalenie, nieskuteczności szczepionki w przypadku grypy, gdy wirus tysiace razy mutuje podczas epiedemii itd.

5. Walka z opozycją.
Podaje się fałszywe argumenty rzekomych lekarzy, którzy się nie szczepią bo: „Mama przekonywała mnie zawsze, że nie wierzy w skuteczność szczepionek, twierdziła, że te choroby już nie występują”. Więc jeśli świńska grypa występuje to już ten argument nie podpada, więc szczepienia muszą być bezpieczne.

6. Znów „teoria konspiracji”
Należy za wszelką cenę „wyjaśnić” nagłośnioną sprawę trujących składników w szczepionkach. I tu używa się sztandarowego obok antysemityzmu (tu go trudno jeszcze zaaplikować) – „teorii konspiracji”. A więc antyszepionkowcy, owszem „mają wiedzę, ale zupełnie odwrotnie ją interpretują”. Czyli są normalni inaczej.

7. Jeszcze raz walka z opozycją – zdyskredytować za wszelką cenę „czołówkę”!
A jest nią prof. Anna Dorota Majewska, dzięki której w dużej mierze właśnie nie mamy masowych szczepień na „świńską” w Polsce.
WO rzetelnie podają informacje o osiągnięciach prof. Majewskiej, jednak ostatnie zdanie należy znów do … EMEA, na którą powołuje się Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. Celem ataku jest „manifest opozycjonistów” czyli list prof. Majewskiej.
Ten fragment jest atakiem na naszą podświadomość: „Po przeczytaniu poniższego włos się zaczyna człowiekowi jeżyć. Skala kryminalnego oszustwa, które – bodaj kosztem życia i zdrowia milionów ludzi – ma napędzić wybranym kolejne miliardy dochodu, jest po prostu przerażająca” – dokonuje się go na zasadzie przesady, wyolbrzymienia, co ma efekt podobny do ośmieszenia. Prof. Majewska nigdy nie użyła powyższych określeń, jednak na zasadzie asocjacji autorzy artykułu niejako wsadzają je w jej usta powodując, że czytelnik odwraca się z obrzydzeniem.

Najlepsza jest końcówka: „Ale specjaliści się nie poddają i wychodzą z inicjatywą, podając argumenty proszczepionkowe. (…) dr Paweł Grzesiowski w ten sposób skwitował dyskusję o szkodliwości rtęci: ‚Pewnie państwo nie wiedzą, że zwykła puszka sardynek zawiera więcej rtęci (i to tej bardziej szkodliwej – metylortęci) niż szczepionka, podobnie łosoś i tuńczyk. Na Zachodzie odradza się ich spożywanie przez kobiety w ciąży i małe dzieci, a u nas wszystko zwala się na szczepionki’ „.

Czy widzicie to co ja? Od kiedy to wstrzykuje się do krwi sardynki pacjentom?

A nikt w artykule nie wspomniał np. o 200,000 dolarach nagrody, która czeka na tego lekarza lub badacza, którzy odważy się wypić zawartość szczepionki dla dzieci…
http://www.listen2yourgut.com/blog/gut/200000-to-any-md-wholl-self-vaccinate/

=========================================================================

Komentarzy 98 to “Aktualności, 14 grudnia, 2009”

 1. Trele said

  http://www.prawda.pun.pl/ Forum na temat rozprzestrzeniania prawdziwych informacji ludziom.

 2. Luc said

  http://www.wykop.pl/link/272574/internauto-policja-bedzie-miec-dostep-do-twoich-danych

  • Adam said

   Rodacy, to co jest zawarte w tym linku, te informacje, to jest przerażające! Mają nas jak na widelcu.. Jesteśmy w klatce, kontrolowani…

   a najlepsze jest to ze jak powiesz to ludziom znajomym, itd… będą mieli to głęboko gdzieś… tak bardzo stali się już niewolnikami…

   MUSIMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ! MUSIMY POWOŁAĆ ORGANIZACJE! I DZIAŁAĆ ! a nie tylko pisać… możemy prowadzić wojne informacyjna jak nabardziej, ale lepiej nam to pójdzie w organizacji…. szbciej, składniej….
   NIE DOCIERA DO WAS ZE ZYJEMY W WIEZIENIU? JAK PSY NA ŁAŃCUCHU? WIEDZĄ O NAS WSZYSTKO. Mogą sobie określić kto wchodzi na tego bloga dokladne adresy domow mieszkan itd… pewnie mogą nawet sprawdzić kiedy tego posta pisałem.

   Gdzie jest Bóg? Czy pomoże? Bóg nie pomoże jeśli sami sobie najpierw nie pomożemy!!!

   ZJEDNOCZMY SIĘ ALBO ZGINIEMY. To jest już walka na całego. Albo oni rozjadą nas i naszą barykadę czołgiem, albo my dosięgniemy ich najpierw koktajlem mołotowa!

   proszę o odpowiedzi…

 3. toms said

  CIA jest juz tak skompromitowana po niewykryciu zagrożenia 09/11 , torturowaniu ludzi religi muzułmańskiej i nieszczeniu państw Latynoamerykańskich i afrykańskich , że ta informacja mnie nie zdziwiła . Mam nikła nadzieję jednak że ludzkie pozostałości innych wywiadów świata , jakoś zbuforują te pomysły imperialistów …

 4. zyta said

  To sie dzieje.
  2009-12-14
  „Niemcy: więzienie za odmowę posyłania dzieci na kurs edukacji seksualnej

  Co najmniej osiem rodzin mieszanych rosyjsko-niemieckich z Salzkotten zostało ukaranych wysokimi grzywnami, a ostatnio ojcowie tych rodzin zostali skazani na karę pozbawienia wolności, za odmowę posyłania dzieci na obowiązkowy kurs edukacji seksualnej.

  Międzynarodowa organizacja chrześcijańska broniąca wolności religijnej i prawa do domowego nauczania w Europie – International Human Rights Group (IHRG) – poinformowała, że rodzice ci nie tylko odmówili posyłania dzieci na kurs edukacji seksualnej, ale także nie zgodzili się na ich udział w przedstawieniu zatytułowanym „Mein Körper gehört mir”, czyli „Moje ciało należy do mnie”, które instruuje je w jaki sposób należy odbywać stosunek płciowy(…)Tzw. Urząd ds. Młodzieży zaleca, by rodziców którzy nie chcą płacić grzywien, ani nie zmienią zdania po odbytej karze w więzieniu pozbawiać praw rodzicielskich. W 2007 r. pracownicy urzędu wraz z uzbrojonymi po zęby 15 policjantami wtargnęli w środku nocy do domu 15-letniej Melissy Busekros i zabrali ją od rodziców wbrew jej woli. Dzięki interwencji prawnej dziewczyna wróciła do rodziny po ukończeniu 16 roku życia. Obecnie międzynarodowa organizacja IHRG reprezentuje Hansa i Petrę Schmidtów, którzy walczą o odzyskanie praw rodzicielskich nad 14-letnim synem Aronem. Do tej pory rodzina ukarana została grzywnami w wysokości 13 tys. euro a ich dom trafił pod zastaw rządu.”

  c.d. na str.:
  http://www.piotrskarga.pl/ps,4570,2,0,1,I,informacje.html

  • mgrabas said

   trzeba nazywać sprawy po imieniu, pisać do decydentów sprzeciwy, ujawniać prawdę, nagłaśniać nadużycia
   druga strona nawet pisze petycje żeby osiągać swoje cele, powinniśmy się obudzić i wyrażać nasze zdanie w trosce o przyszłość dzieci
   tu nie chodzi o niewinne sprawy
   http://www.petycje.pl/petycja/4691/gwiazdy_aharry-ego_potteraa_w_polsce.html

   • mgrabas said

    następna petycja promująca wspieranie rzeczy przeciw naturze
    czy ktoś będzie miał odwagę się sprzeciwić tym tendencjom?
    http://www.petycje.pl/petycja/4117/prawo_do_zawierania_zwiszkow.html

   • hjk said

    „Właściwym sposobem zapewnienia równych praw obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej o orientacji homoseksualnej jest ustanowienie prawnej podstawy istnienia związków partnerskich, podstawy godnego życia w związku.”

    Nie wiedziałem, ze jakieś prawo panstwowe jest konieczną podstawą jakiegokolwiek zwiazku, a tym bardziej godnego życia… A bez prawa będzie niegodne???Dobrze wiedzieć…)))

    Ciekawe, jak wygladało życie rodzinne, kiedy nie było państw ani kościółów…)))

    Nie dziwie sie, że cywilizacje upadają..Po prostu widać istnieje pewne masa krytyczna głupoty, która jeśli zostanie przekroczona, powoduje lawinową reakcje zniszczenia wszystkiego wokół…

   • mgrabas said

    kolejna sprawa wobec której możemy zająć stanowisko
    (protest przeciw zmuszaniu obywateli i przeciw karaniu za to co należy do wolności osobistego wyboru obywateli)
    http://www.petycje.pl/4607

   • hjk said

    „Proszę nie zapominać, że to właśnie w Polsce rozeszło się ponad 4 500 000 egzemplarzy książek autorstwa J.K.Rowling, a
    każdą ekranizację obejrzała w kinach rekordowa ilość widzów („Kamień Filozoficzny” – 2,51 mln widzów, „Komnata
    Tajemnic” – 1,67 mln widzów, „Więzień Azkabanu” – 1,04 mln widzów, „Czara Ognia” – 1,36 mln widzów, „Zakon
    Feniksa” – 1,12 mln widzów i „Książę Półkrwi” – 1,2 mln widzów).
    Krakowska premiera „Księcia Półkrwi” 20 VII br. pokazała, że nasz kraj i MY, potteromaniacy, potrafimy zorganizować tego
    typu imprezę i godnie reprezentować naszą ojczyznę, na którą w jej trakcie skierowane były oczy całego świata.”

    O rany, ależ głupota…
    Albo propaganda…
    Nie do wiary ze tyle ludzi i tyle tych ksiazek…jesli to prawda, to czarno widze przyszlosc…

  • hjk said

   Nie od dzis wiadomo ze Niemcy to kraj totalitarny…

 5. Dominik said

  Szczepionki szczepionkami, a na naszym podwórku parę nowych rzeczy:

  1) coraz ostrzejsze próby przepchnięcia cenzury internetu pod płaszczykiem ochrony mas przed „marginesem społecznym” – zerknijcie np. na linki na stronie Vagla

  Cytuję za Autorem:


  O czym mówimy? Na przykład o art 51 ust. 2 Konstytucji, zgodnie z którym „Władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym”. Mówimy o art 54 ust. 1 Konstytucji: „Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji”. O art 49 Konstytucji: „Zapewnia się wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się. Ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach określonych w ustawie i w sposób w niej określony.”

  Kluczowy jest art. 31 Konstytucji:

  1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
  2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.
  3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

  To nie tylko wzorce polskie. Mówimy zatem o art 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka: „Każdy człowiek ma prawo wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice.” Mówimy o art 8 ust. 1 Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności: „Każdy ma prawo do poszanowania swojego życia prywatnego i rodzinnego, swojego mieszkania i swojej korespondencji” oraz ust. 2 tego przepisu: „Niedopuszczalna jest ingerencja władzy publicznej w korzystanie z tego prawa, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przez ustawę i koniecznych w demokratycznym społeczeństwie z uwagi na bezpieczeństwo państwowe, bezpieczeństwo publiczne lub dobrobyt gospodarczy kraju, ochronę porządku i zapobieganie przestępstwom, ochronę zdrowia i moralności lub ochronę praw i wolności osób”.

  Jeszcze trochę i okaże się, że nasza konstytucja jest „przestarzała” i trzeba ją co najmniej „dostosować do unijnych/światowych” standardów. Wtedy nie będzie już zmiłuj się.

  2) kolejny „znawca tematu GMO” wypowiedział się w tonie pozytywnym o GMO. Janusz Cichoń. Więcej w linku icppc.pl/stanowiska/ – Stanowiska polityków w sprawie GMO. „nie róbmy z Polski skansenu” – to tylko pokazuje jak lekceważąco w stosunku do nas i do sprawy potrafi zachować się polityk. Dodajmy polityk z tytułem doktora nauk ekonomicznych i mgr z rolnictwa.

  Nic tylko współczuć nam takiej współczesnej „kadry naukowej”.

 6. Em said

  Wysłałam wczoraj petycję do 12 posłów w sprawie GMO, łącznie z raportem. Dzisiaj jest zaplanowane przepchnięcie ustawy wprowadzenia upraw GMO na terenie Polski.Jest to bardzo ważne w niedalekiej przyszłości dla nas i naszych dzieci, jaką będziemy mieli żywność. Taka żywność jak np.zmodyfikowane dwie marchewki będą miały tyle karotenu co jedna i wiele jeszcze innych kombinacji stworzonych przez naukowców szaleńców. Więc, te kombinacje modyfikowanej żywności niebawem będą miały ogromny wpływ na nasze zdrowie i życie.

 7. oko1 said

  zobaczcie jakie wierszyki juz pisza o nas Polakach:

  http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=423

  Zabraklo nam takich ludzi w sejmie i nas sprzedali:

  • VIVIEN said

   DOBRE TO! :)DOBRE!I JESZCZE SLOWKO NA TEMAT ZE NK CENZURUJE… o tak !MOJA ZNAJOMA WRZUCIA PARE LINKOW Z BLOGU GRYPY666- DLA ZNAJOMYCH NA SLEDZIKA- WSZYSTKIE PIOTRA BEIN- JANE BURGERMEISTER- AIRPORT DALLAS-O OSZUSTWIE KILM. – PRZEMOWIENIE LORDA I WRZUTE Z OBRADOW EU GDZIE ANGLIK WE WSPANIALY SPOSO OSMIESZA RZAD EU I PRZEBIERA SIE W STROJ KURCZAKA- SUPER SPRAWA – ZNAJOMI SIE USMIALI JA TEZ – A MOJA ZNAJOMA NIE MOZE SIE ZALOGOWAC NAWET NA SWOJ PROFIL- ALBO KTOS NADUZYCIE ZGLOSIL ALBO POPROSTU NK ZABLOKOWAL JEJ DOSTEP DO NK – A SZKODA -WESOLA I KREATYWNA DZIEWCZYNA – OD 4 DNI NAWET NIE RACZA DAC ODPOWIEDZI CO SIE STALO! I CO? – FAJNIE NIE? WRACAJAC DO TEJ WRZUTY NA GORZE TO MOCNA!!!! A KOMORE JUZ WYRZUCILAM! –

  • Zbyszko said

   to że LPR jest partią najbardziej wyśmiewaną i atakowaną przez oficjalne media świadczy tylko na jej korzyść i potwierdza jej wiarygodność. Szkoda że ludzie tego nie widzą i dają się wpuszczać w takie maliny przez satanistyczne media

   • hjk said

    LPR jest ok, tylko liderzy chyba zostali „ziluminowani”, obawiam się…

 8. Zobaczcie czym” ozdobione” sa niemieckie dowody ttp://www.wemepes.ch/pdf/Ausweis.pdf

  • Atena7777 said

   Ciekawe to jest i uderzajace podobienstwo, sama taki nosze, ale nigdy nie zwrocilo to mojej uwagi co to za bochomazy na tym dowodzie sa…………., ale teraz jak wiem to od razu ten wizerunek rzuca mi sie w oczy, straszne, dobrze ze jeszcze trzech 6 tam nie ma…………..

   • o istocie rzeczy said

    Atena, mozesz zeskanowac „wzorki” i wyslac do admina zebysmy wszyscy mogli zobaczyc to cudenko?

 9. hjk said

  Nowe dowody osobiste zmienią Polskę. Tusk szykuje rewolucję

  Kolejka do wymiany dowodów osobistych Fot. Jerzy Undro
  PAP
  „Metro”: Z dala od politycznego zgiełku rząd Tuska szykuje prawdziwą rewolucję: elektroniczne dowody tożsamości. Dowody przyszłości mają pomóc Polsce gonić szybko rozwijający się świat oraz odmienić nasze urzędy.

  http://wiadomosci.onet.pl/2095676,11,nowe_dowody_osobiste_zmienia_polske_tusk_szykuje_rewolucje,item.html

  NWO nadchodzi…

 10. damazy czorgut said

  Odnośnie GMO to może by zacząć gadać z trochę „innej beczki” – Polska jest przecież krajem zasobnym, jest w stanie produkować żywność bez problemu w sposób naturalny, ekologiczny – to niech tłumaczą po jaką ch… GMO.

 11. hjk said

  Jeszcze do tematu „co ma grypa do religii, haarpu,smug, etc.”
  Do wszystkich bezmyślnych (ci może zaczną myśleć) i tępych idiotów:

  Jak sama nazwa wskazuje, składa sie ona z 2 cześci: grypa i 666.
  Co sugeruje ze po pierwsze nie jest to zwykła grypa (tzn blog nie jest o niej), a 666 to obciążona odpowiednią symboliką liczba. Zdaniem założycieli bloga (a na pewno nie tylko ich,co potwierdzaja wpisy czytelnikow), sprawy kryjące się za symboliką są powiązane z tą pseudoepidemią, co zostało już nie raz wykazane. Jeśli komuś się to nie podoba i szuka informacji tylko o grypie, niech sie zwróci do chyba już co najmniej kilkunastu adresów temu poświęconych. Tu zajmujemy sie własnie grypą666 i wszelkimi jej powiazaniami.

  Tyle na ten temat i apeluję do moderatorów o bezwzgledne kasownanie wpisów typu: „no znowu jakieś odjazdy religine, spiskowe, chemiczne, etc. spodziewałem/am się, oczekiwałem itd.”

  • Fredek said

   po za tym oryginalna 1 strona Jane Birgermaister nazywala sie birdflu666, a ta strona miala byę po prostu jej polskim odpowiednikiem- zostawiono więc przetlumaczoną nazwę strony.

 12. Cap Matifou said

  People from all the world are supporting Ms. Kopacz. We are aware of the machinations of the NWO. We’ll protect our children.

  Too bad this is only partially a joke

  Cap Matifou, Hungary

 13. Bruno said

  Ptasia grypa powraca w Wietnamie.

  http://www.chinaview.cn 2009-12-15

  Hanoi, 15 grudnia (Xinhua) Departament Weterynarii przy Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi powiedział na swojej stronie internetowej we wtorek.- Ptasia grypa pojawiła się ponownie w północnej prowincji Wietnamu Nguyen. zabijając 405 drobiu,
  Choroba wybuchła w dwóch gminach tajskich w prowincji Nguyen od 9 do 11 grudnia.

  Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się ptasiej grypy, władze lokalne podjęły działania prewencyjne, w tym niszczenie 4100 kaczek, 102 kurcząt i 17.750 jaj drobiu w gminach dotkniętych.

  • Mariusz said

   Z takiej epidemii, krótka choroba do głodu. Skoro wybija się całe hodowle, jeśli to przybierze większą skalę, może doprowadzić do gorszych skutków niż sama grypa. Zauważcie, że nie wybija się jedynie chorych sztuk, ale wszystkie podjerzane.

   • Mariusz said

    miało być krótka droga^

   • hjk said

    to jest droga do podniesienia cen, to raz, a po drugie mozesz miec racje z tym głodem. Po trzecie dotyczy to tych chorych i przerazajacych ferm, w których zwierzaki trzymane są w „nieanimalnych” warunkach, ktore same w sobie powinny być zlikwidowane,a w to miejsce powinie nastapic powrot do normalnych rolniczych gospodarstw, gdzie zwierzaki były przy chałupach w jakichś bardziej znosnych warynkach, normalnie hodowane i karmione, a nie jakimiś podejrzanymi paszami i gmo…

  • hjk said

   ptasia nas nie obchodzi, bo roznosi sie przez nozdrza ptaków, które mja nieco powyzej 40 st.C, człowiek ma o wiele ponizej i wirus ginie. No chyba, ze ktos skądinąd ma tak wysoką temperaturę. Albo tak zmutowali tego wira, ze nie ginie ponizej 40 st., ale nie wiem, czy tak ‚celowane” mutacje daje sie uzyskac…
   Dlatego chcieli to rozprzestrzenić w szczepionkach, bo normalnie sie nie da…

  • Atena7777 said

   Moze pora przejsc na wegetarianizm, organizm nie obciaza sie miesem, a czlowiek czuje sie o wiele lepiej, pol roku nie jadlam miesa i czulam sie super…………
   Zreszta niejeden tu juz wklejal filmiki o diecie surowej dzieki ktorej organizm sie oczyszcza i zdrowieje wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo………….

 14. Czosnek said

  Sorrki,ale nie można dodawać komentarzy do artykułu „Co ma grypa do religii”,a ja mam chyba coś ciekawego.
  Antychryst jest blisko i niebawem nadejdzie – ogłosił papieżowi arcybiskup Bolonii, kardynał Giacomo Biffi. Sensacyjną wiadomość podał podczas postnych rekolekcji dla watykańskich hierarchów. Mało tego. Kardynał jest zdania, że antychryst będzie „pacyfistą, ekologiem i ekumenistą” w jednej osobie.
  http://www.dziennik.pl/swiat/article22889/Kardynal_ostrzegl_papieza_przed_antychrystem.html
  Szerzej ta spraw jest omówiona tutaj
  http://www.michaeljournal.org/KrotkaopowiescoAntychryscie.htm
  Szczęść Boże

  • mgrabas said

   gdybyśmy dowiedzieli się, że mamy, dajmy na to, jeszcze tylko miesiąc życia, to czy coś byśmy zrobili?
   co mianowicie? może warto rozważyć pojednanie się z kimś bliskim? może warto przezwyciężyć urazy i odwiedzić kogoś i okazać mu serce?
   coś naprawić

   • hjk said

    słyszałem to wczoraj na rekolekcjach, ksiadz wykorzystał nawet motyw „2012”, co ciekawe powiedział, ze byłoby to nawet sensowne, boby skłoniło ludzi do nawrócenia…
    Jedyny problem to ci, którzy jeszcze nie poznali Chrystusa, a ktorych jest wiekszość, wobec tego nie godzi sie, aby wkrótce był ogolny koniec swiata.

    Ale kazdego moze spotkac jego osobisty koniec swiata czyli smierc, a na to trzenba byc gotowym i temu służa te adwenty co roku w kosciele…

 15. kujaw said

  Świat pozna „teorię spiskową” wokół rządów Busha

  http://wiadomosci.onet.pl/2095849,441,1,1,item.html

  „Technicy komputerowi rozpoczną prace nad odzyskaniem 22 milionów e-maili napisanych przez ludzi z administracji prezydenta George’a W. Busha. Wcześniej biały dom twierdził, że e-maile zaginęły – informuje serwis CNN.
  Jak oświadczyła grupa badawcza występująca pod nazwą Krajowe Archiwum Bezpieczeństwa z Uniwersytetu Jerzego Waszyngtona, chodzi o e-maile z lat 2003-2005. Jak jednak zaznacza Melanie Sloan z organizacji Obywatele na Rzecz Odpowiedzialności i Etyki, mogą minąć lata zanim wszystkie e-maile zostaną upublicznione. Organizacja ta w 2007 roku złożyła pozew do sądu domagając się ujawnienia elektronicznej korespondencji.

  Kontrowersje wokół e-maili dotyczą sprawy zwolnienia z pracy dziewięciu sędziów federalnych w 2009 roku. Gdy komitet Kongresu zażądał od administracji Busha ujawnienia dokumentów związanych z tą sprawą, Biały dom oświadczył, że miliony e-maili zniknęły z serwerów. Organizacje obywatelskie uznały, że otoczenie Busha naruszyło prawo do jawności informacji.

  Scott Stanzel, były zastępca rzecznika George’a W. Busha twierdzi jednak, że organizacja Obywatele na Rzecz Odpowiedzialności i Etyki „próbuje zbudować teorię spiskową wokół standardowych zagadnień branży IT”.

  – Zawsze podkreślaliśmy, że istnieją odpowiednie systemy informatyczne archiwizowania i odzyskiwania danych. Jest wielka różnica między tym, co nie zostało zarchiwizowane w odpowiedni sposób, a tym, co zostało uznane przez niektóre osoby za zaginione – stwierdził.

  Wyrok sądu zezwala na przywrócenie utraconych danych z okresu 94 dni. 40 z tych dni wybrano w sposób statystyczny; 21 zasugerował sam Biały Dom, a 33 zostały wskazane przez organizacje obywatelskie jako „historycznie ważne”, jako że dotyczą okresu sprzed wojny z Irakiem oraz okresu poprzedzającego zwolnienie sędziów.

  Tłumaczenie: Onet.pl”

  Czyżby w końcu..?

 16. ALFA said

  Medycyna jakiej nie znacie – Wielka Farmacja

 17. Stefan said

  „Teraz My” – Janusz Kochanowski

  RPO „przygnębiony” szczepionkami… Grypa i polityczne powikłania z nią związane. Czyich interesów broni rzecznik praw obywatelskich – obywateli czy koncernów farmaceutycznych?

  http://tnij.org/e55r

 18. ALFA said

  TEORIE SPISKOWE-FILM Z MELEM GIBSONEM
  w pierwszych 4 minutach filmu jest wiele informacji,większość wymienionych przez niego „TEORII SPISKOWYCH”
  http://www.tv-klub.co.cc/filmy-zagraniczne/film-95/index.html

  • CoZaSyf said

   Czy ktos ma film na podstawie książki Naomi Klain pt.”DOKTRYNA SZOKU”?przydałoby sie tutaj go miec.

  • hjk said

   extra filmik, Mel dobrze zaczął, ale potem troszkę złagodził wymowe, zeby przemycic co dotychczas powiedział…

   • hjk said

    cytat „na dobry spisek nie ma dowodu, bo nie byłby spiskiem” czy jakoś tak…

  • zyta said

   Z You Tube:
   „Darek20121
   8. August 2009
   (Weniger Infos)
   Unia Europejska zamierza juz w grudniu 2009r wprowadzić Codex Alimentarius (kodeks żywieniowy) który delegalizuje medycynę naturalną w tym zioła i suplementy, WITAMINY !!! Cała żywność ma być poddawana „oczyszczaniu” poprzez napromieniowanie (podczas tego procesu faktycznie giną bakterie, grzyby i wirusy ALE żywność ta traci też wartości odżywcze) co sprawia że dłużej wygląda na przydatną…
   Zarobić też ma firma psychopatów Monsanto na modyfikacjach genetycznych… Naturalne ma być nielegalne…. wejdź na http://www.stopcodex.pl/
   Kategorie: Nachrichten & Politik
   Tags:
   codex alimentarius kodeks żywieniowy trucizna depopulacja NWO rząd światowy GMO korupcja UE 2012 plejadianie kasjopeja ”

   Mel Gibson o Codex Alimentarius i o blokowaniu dostępu do witamin

 19. marslim said

  Naval Medical Research Unit 2
  http://www.med.navy.mil/sites/nmrc/Pages/namru_2.htm

 20. Aśka said

  PODATEK KOSZERNY w POLSCE

  http://www.jaron.salon24.pl/141595,podatek-koszerny-w-polsce

  TUTAJ SPIS PRODUKTÓW, do których Polacy kupując je, dopłacają organizacjom żydowskim
  http://krakow.jewish.org.pl/pliki/1192126369.pdf

  Bojkot?

  • Pelagia said

   Aśka – serdeczne dzięki za ten wykaz. Pzydałoby się jadnak jakieś omówienie tego. np. piszą, że każda maka, czy ryż – czy to znaczy, że kazdej firmy maka lub ryż (lub inne produkty)??
   Albo jesli kupuje masło garwolińskie na bazarze, to tez dopłacam, czy tylko, gdy kupuje w markecie ??
   może to głupie pytania z mojej strony, ale ta tabelka nie jest dla mnie jasna. Wiele z tych produktów jest mi potrzebnych na codzien i wg tej tabelki są koszerne bez względu na firmę. nie mogę się połapać

   • antyMizia said

    To ja ci powiem tak (przykład z kosmosu): Na rynku jest kilku producentów cukru. Żadnemu z nich nie zależy na certyfikacie koszerności – to o ile produkt (w tym przypadku cukier) nie koliduje z wyznaniem żydowskim to stwierdza się, że wszystkie produkty tego typu są koszerne (takie podejście ma na celu promocję certyfikacji koszerności)

    Powiedzmy że pojawia się producent, któremu szczególnie zależy na „wartości” koszerności. Płacąc odpowiedni podatek koszerności i spełniając odp. wymagania co danego produktu (z reguły „podkładka”), utrzymuje się i ogłasza jego certyfikację a zdejmuje się ją z produktów, których producenci podatku nie uiścili. (promocja, promocją ale czas zarobić!)

    Inny przypadek, gdy dany rodzaj produktu w ogóle nie jest koszerny… ale i od tego mogą być odstępstwa. W takim przypadku wystarczy uiścić podatek i spełnić jakieś szczególne wymagania certyfikującego, które musi spełnić producent (z reguły – podkładka jw.)

    Tak to mniej więcej działa …

   • Pelagia said

    dzięki za info 🙂

   • Aśka said

    jak są zamienniki, to kupuję produkty innych firm, a jak nie ma, to trudno się mówi … na razie

  • ALFA said

   http://krakow.jewish.org.pl/pliki/1192126369.pdf

   Dla przykładu: są tam pieczywaz różnych piekarni, mąki (Aurora, PPZ itp), makarony, produkty firm Dr.Oetker, Kamis, Masterfoods (słodycze), Ferrero, Kopernik(wszystkie chyba pierniki i inne wytwory),Olej Kruszwica, dżemy ?owicz, kawy Tchibo, herbaty Tetley, Lipton, napoje XL energy, Next.., a piwo Heineken z Żywca, twarogi (itp.) z Garwolina; to tylko przykłady.

   Płacimy podatek 0,o1 % BOJKOT TYCH PRODUKTÓW

   • Aśka said

    ALFA, płacimy nie tylko 0,01% ceny towaru.

    Do tego dochodzą różnego rodzaju opłaty ponoszone przez producenta: wstępna, okresowa oraz na rzecz rabinów – okresowo dokonujących inspekcji. W samych Stanach Zjednoczonych jest 1200 takich inspektorów. Największe przedsiębiorstwa zatrudniają rabinów – inspektorów na pełnych etatach.

    To wszystko podwyższa cenę tych towarów. Tak więc, placimy nawet podwójnie.
    Raz, że te opłaty na rzecz rabinów podwyższają cenę, to jeszcze od tej ceny 0,01procent znów ląduje w kieszeni rabinów.

 21. Marian said

  2009 pierwszym rokiem światowego rządu !!!
  New EU President Rompuy announces 2009 as „first year of global governance” !!!
  Sees Copenhagen as step towards global management
  http://www.oldthinkernews.com/Articles/oldthinker%20news/new_eu_president_herman_van_romp.htm
  mniej więcej 1:57

  Hieny
  Janusz Korwin-Mikke
  W Kopenhadze zebrał się tłumek cwaniaków – i jeszcze większy tłum idiotów. Tych, co wierzą tym cwaniakom.
  http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/hieny,1410692

  GLOBALNA armia
  http://www.infowars.com/flashback-u-s-navy-global-force-for-good/
  Co ciekawe adres internetowy to navy.COM czyli commercial (przecież navy.gov było by bardziej stosowne).

 22. gekon said

  a gdy jeden z dziennikarzy (chyba?) streścil zdanie Michnika słowami „siedziałem w więzieniu, to miałem rację” tłum politycznie poprawnych rzucil się na niego i przegrał on proces w sądzie (bo rzekomo włożył w usta Michnikowi coś czego ten nigdy nie powiedział dosłownie – mniej więcej takie było uzasadnienie). ot, moralność giewu…

 23. Aśka said

  http://www.polskatimes.pl/warszawa/stronaglowna/133112,artystyczny-kibuc-stanal-na-muranowie,id,t.html

  „Będzie on opowiadał o początkach nowego żydowskiego osadnictwa wymyślonego przez artystkę Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce. Jego symbol to Orzeł Biały na tle gwiazdy Dawida.”

 24. Bruno said

  Puls biznesu zamieścił artykuł pt.

  8 miejsc, gdzie przetrwasz koniec świata.

  Biznesmeni już szukają schronienia.

  http://pb.pl/a/2009/12/15/8miejsc_gdzie_przetrwasz_koniec_swiata

  • hjk said

   no tak, tylko co z niewolnikami którzy na nich pracują??
   sami sie nimi staną?

  • toms said

   Biedni , niedoinformowani, stereotypowi zginą przy piewrszych kataklizmach , niestety będzie to większość społeczeństwa:(

   • Brenda said

    Niedoinformowani to sa ci co to klecili. Pozbierali co kto nabyl i dorobili sensacje. Jak ekonomia rypnie to wszedzie. Jak przyjdzie jakas fala, trzesienie Ziemi to tez nie ma ratunku. Mysle, ze jak przyjdzie co do czego to nikt sie nie uratuje. No chyba, ze cud bedzie, ale wiadomo, ze na cud to trzeba sobie zasluzyc. 😉

   • toms said

    Bogatych stac nawet na łodż podwodną mniejszych rozmiarów , za 50 mln dolarów – dla przypomnienia majątek pani Madonny to 450 mln dolarów . Łodź zabezpieczy przed promieniowaniem z ataku jądrowego i potopem , nie zabezpieczy przed ewentualnym podwyższeniem temperatury powyżej 500 C lub obniżeniem poniżej 100 C moerzone na powierzchni ziemi .Da się w akiej łodzi przetrwać pół roku

 25. Marian said

  „Celem jest zdobycie władzy, a nie troska o klimat” PROF. ZBIGNIEW JAWOROWSKI
  http://www.tvn24.pl/-1,1633667,0,1,8222celem-jest-zdobycie-wladzy–a-nie-troska-o-klimat8221,wiadomosc.html

 26. hjk said

  dobrze, ze tylko w momencie nawiazywania połączenia, a nie cały czas…))

  • Zbyszko said

   Własnie że cały czas i nawet video, bo każdy telefon ma już teraz kamerę a nawet dwie z przodu i z tyłu komórki żeby było widać niezaleznie od połozenia komórki.

   • vindpust said

    Jakie szczescie ze ja nie mam zadnej komorki do wyrzucania bo nogdy nie kupilam, a powodem bylo ze nie chcialam sobie promieniowac glowy.

   • hjk said

    jak nie rozmawiasz dłużej niz 2-3 min dziennie i uzywasz funkcji głosnomówiacej, nie powinno być groźne…
    aha, i nosisz wyłączoną, a włączasz jak chcesz zadzwonić…

 27. toms said

  Tajemniczy proszczepionkowy Profesor zausznikiem szaleńca Kochanowskiego

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7365036,Doradca_Kochanowskiego_pracowala_dla_koncernow_medycznych_.html

  Zapewniał, że nie konsultował swoich wypowiedzi o grypie i szczepionkach z Agatą Tyszkiewicz. – Ona bierze udział w moim zespole komunikacji społecznych, w zebraniach raz na tydzień. Nie rozmawiam z nią o sprawach merytorycznych, bo to nie należy do jej obowiązków – tłumaczył Janusz Kochanowski. Dodał, że jego bezpośrednim doradcą w sprawie grypy jest „profesor medycyny”. Nie wymienił nazwiska.

  • oko1 said

   jak takiego szkodnika sie pozbyc? przeciez widac na odleglosc ze jest umaczany i broni firm farmaceutycznych a nie nas zwyklych ludzi.
   Powinien natychmiast ustapic z tego stanowiska.
   Tacy ludzie sa u wladzy, to nie on jeden taki.

 28. Gizmo said

  Czemu nie można zamieszczać komentarzy pod tematem o religii? Sądziłem że sprawy wiary i religii uda się uniknąć na tym blogu, ale jak widać coraz bardziej nie da się od tego odejść… Hmmm mam mieszane uczucia jeśli chodzi o tematy religijne. Nie podoba mi się to że chrześcijanie uważają się za kogoś lepszego, ja zostałem wychowany w religii chrześcijańskiej, i niestety takie odczucia mam odnośnie tego tematu. Wyznawcy innych religii nie mają żadnych szans na zbawienie, błądzą, są poganami etc. Według mnie nie liczy się to czy ktoś jest chrześcijaninem, islamista czy buddystą, liczy się to kto jakim jest człowiekiem. Często sporo osób odwoluje sie do Biblii i uważam że tam rzeczywiście można szukać odpowiedzi na niektóre pytania, tylko że sporo rzeczy jest takich które można interpretować na różne sposoby.

  Czasem zastanawia mnie że skoro sporo osób potrafi wszędzie znalezc jakis spisek, to czemu nikt nigdy poważnie nie zastanowi się nad sensem religii takim jaki ma ona obecnie? Religia jest jednym z elementów konfliktów na tym świecie, a gdyby tak się wgłębić w niektóre religie to okazałoby się że w gruncie rzeczy są one bardzo zbliżone do siebie. Czy komuś zależało by powstał taki rozłam religijny na świecie? Pewnie tak. Często można tu przeczytać że siła tkwi w kościele chrześcijańskim itd. Jeśli wierzyć we wszystkie teksty zamieszczane na tej stronie to czy ktoś wierzy jeszcze że jakikolwiek kościół jest czysty? Jeśli wszyscy politycy są zamieszani w jakąś grę, to zamieszany niestety jest w nią także kościół, to jest zbyt wielka instytucja by mogła o niczym nie wiedzieć i być czysta jak łza.

  Nie będę sie rozwodził nad kościołem chrześcijańskim bo to nie ma sensu. Nie piszę że ta czy tamta religia jest zła, problem tkwi według mnie w instytucjach i w chrześcijaństwie zaczyna się już w Watykanie. Myślę że warto czasem obiektywnie popatrzeć się na kościół, na religię, nie można być ślepo zapatrzonym.

  • zyta said

   @Gizmo powiedział/a
   15 grudzień 2009 @ 6:13 pm,

   popieram cie.Pozdro,

  • oko1 said

   cos w tym jest

   pozdrawiam

  • Anna said

   A gdyby przyjąć że Bóg jest jeden wielki, wszechmocny i miłosierny tylko nazywany przez ludzi inaczej? Wszyscy modlimy się do jednego Prawdziwego Boga. Zastanawia mnie jeden fakt.. A co jeśli urodziłabym się w kraju który wyznaje inną wiarę niż katolicyzm? Modliłabym się do Boga takiego jakiego znam. Jakkolwiek nazywałby się oddawałabym cześć mojemu Bogu, którego uznaję za Stwórcę i największe dobro. Czy po śmierci nie miałabym wstępu do nieba tylko dlatego że nie poznałam Boga katolickiego? Moja modlitwa byłaby równie pełna nadziei i oddająca chwałę co modlitwa katolika ale w nieco innym wymiarze.
   Nigdy nie miałam okazji zapytać o to księdza czy zakonnika.
   Ot, takie przemyslenia..

 29. zyta said

  Od:
  Zespół STOPCODEX.pl

  „W związku ze zbliżającym się głosowaniem, nad ustawą o GMO w polskim sejmie, rozesłaliśmy do posłów list intencyjny oraz obszerne opracowanie o negatywnych skutkach GMO (genetycznie modyfikowanych organizmów). Oprócz listu i opracowania stworzyliśmy krótki materiał wideo

  Również i Was zachęcamy, wyślijcie list do swojego posła z zapytaniem, jakie stanowisko zabierze podczas głosowania nad ustawą o GMO. Możecie też wysłać zbiorczego maila do wszystkich posłów. Sprawdź czy Twój poseł zamierza ryzykować naszym zdrowiem?

  Wejdź na http://www.fnbg.org, znajdź swojego posła i napisz do niego!

  DNIA 15.12.2009 czytanie ustawy o GMO w Sejmie!”

 30. toms said

  Wojna w rejonie IRAK-Afganistan -Pakistan -IRAN jest na włosku
  pytanie czy zaczną w Styczniu czy w Lutym 2010

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/pakistan-odmowil-usa-stany-zagrozily-nalotami,1411907

 31. mtk said

  Officials Recall 800,000 Swine Flu Shots For Children
  Wycofanie 800,000 szepionek przeciwko świńskiej grypie dla dzieci

  ATLANTA (AP) – Setki tysięcy świń strzałów grypie dla dzieci zostali wezwani, ponieważ badania wskazują dawek szczepionki straciło moc, urzędników zdrowia rządu powiedział we wtorek. Wycofania jest około 800.000 ampułko-strzykawki przeznaczone dla dzieci w wieku 6 miesiąc prawie 3 lata. Zdjęcia wykonane przez Sanofi Pasteur, były rozprowadzane na terenie całego kraju w zeszłym miesiącu, a większość z nich już zostały wykorzystane zgodnie z Centers for Disease Control and Prevention. Lekarze byli powiadomieni o dobrowolne wycofanie się we wtorek. Dr Anne Schuchat, ekspert grypy CDC, podkreślił, że rodzice nie trzeba niczego robić lub do zmartwień. Szczepionka jest wciąż bezpieczna, powiedziała. Kwestią jest szczepionka siły. Badania wykonane przed strzały zostały wysłane wykazały, że szczepionki były wystarczająco mocne. Ale testów przeprowadzonych tydzień później wskazane siła spadła nieco poniżej wymaganego poziomu. Dlaczego moc spadła nie jest jasny. Dzieci w tej grupie wiekowej mają otrzymać dwie dawki, rozmieszczonych około miesiąca od siebie. Urzędników Zdrowia nie sądzę, dzieci powinny dostać zaszczepione ponownie, nawet jeśli dostał dwie dawki z tej samej partii, powiedział Schuchat. Świńskiej grypy szczepionka jest dostępna od początku października i od tego czasu producenci wydała około 95 milionów dawek do wypłaty Stany Zjednoczone. przypomnieć zdjęcia zostały wykonane przez Sanofi Pasteur, dział szczepionek z siedzibą we Francji Sanofi-Aventis Group. Firma poinformowała o wynikach siłę do urzędników państwowych i nie dobrowolne wycofanie. Sanofi Pasteur przedstawiciel nie może natychmiast uzyskać komentarza wtorek. Sanofi Pasteur rachunki się jako nr 1 producenta szczepionki przeciwko grypie na świecie. To sprawia, że szczepionki przeciwko grypie w miejscach we Francji

 32. mtk said

  Officials Recall 800,000 Swine Flu Shots For Children

  ATLANTA (AP) – Hundreds of thousands of swine flu shots for children have been recalled because tests indicate the vaccine doses lost some strength, government health officials said Tuesday.

  The recall is for about 800,000 pre-filled syringes intended for young children, ages 6 months to nearly 3 years. The shots, made by Sanofi Pasteur, were distributed across the country last month and most have already been used, according to the Centers for Disease Control and Prevention.

  Doctors were notified of the voluntary recall on Tuesday. Dr. Anne Schuchat, a CDC flu expert, stressed that parents don’t need to do anything or to worry. The vaccine is still safe, she said.

  The issue is the vaccine’s strength. Tests done before the shots were shipped showed that the vaccines were strong enough. But tests done weeks later indicated the strength had fallen slightly below required levels. Why the potency dropped isn’t clear.

  Children in that age group are supposed to get two doses, spaced about a month apart. Health officials don’t think children need to get vaccinated again, even if they got two doses from the same lots, said Schuchat.

  Swine flu vaccine has been available since early October, and since then manufacturers have released about 95 million doses for distribution in the United States.

  The recalled shots were made by Sanofi Pasteur, the vaccines division of France-based Sanofi-Aventis Group. The company reported the potency findings to the government officials and did a voluntary recall. A Sanofi Pasteur representative could not immediately be reached for comment Tuesday.

  Sanofi Pasteur bills itself as the No. 1 manufacturer of flu vaccines in the world. It makes flu vaccine at sites in France and in Pennsylvania.

 33. toms said

  Białoruś polem eksperymentalnym wprowadzenia Państwa Orwellowskiego

  http://www.rp.pl/artykul/2,406633.html

  • oko1 said

   Na Bialorusi nie ma ludzi bezdomnych i zebrakow, tam nie pozwolono na tzw.”prywatyzacje” i dlatego dzisiaj jest wielki krzyk na Bialorusinow. Nie dali sie nabrac i oszukac tak jak w Polsce.

   • Fredek said

    z dziś słyszałem w TV ze w PL jest pół miliona bezdomnych, mało?

   • Pelagia said

    Fedek – spoko – niedługo będzie więcej bezdomnych Polaków. W dzisiejszej GW na stronie 28 jest o tym, jak szybko przygotowują przepis ułatwiajacy kamienicznikom wyrzucanie lokatorów. A właściciele dodatkowo będa płacili mniejsze podatki gruntowe. Jednocześnie znosi się w polsce obowiązek meldunkowy. Czyli każdego obcego można do Polski przywieźć na czas wyborów (tak nam zrobili kiedyś niemcy) i zagłosuje na ulubieńca obcych a nie Polaków.

   • toms said

    Bo jest tam system komunistyczny , jak powiesz coś nie po mysli Dyktatora to zajebią cię

 34. ALFA said

  „CELOWO PODAWANO NAM NIEPRAWDZIWE DANE O A/H1N1 ”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Celowo-podawano-nam-nieprawdziwe-dane-o-AH1N1,wid,11780689,wiadomosc.html?ticaid=19494

 35. Wojox said

  Żyjecie ciągle CIAŁEM i je bronicie i na głowie stajecie,,, a walka toczy się o co innego…

 36. hjk said

  http://energia.sl.pl/changelings_pl.htm
  „Jaszczury” Icke’a w innym ujęciu J.Pająka, ale podobnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s