Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Narasta Świadomośc.

Posted by grypa666 w dniu 13/12/2009

Narasta świadomość,

Oskarżenie dotyczy m.in. faktu, że w lutym 2009 roku austriacki oddział farmaceutycznej korporacji o nazwie Baxter rozprowadził w 16 laboratoriach 72 kilogramy szczepionek z wirusem ptasiej grypy. Odważny głos austriackiej dziennikarki przeciwko zbrodniczym planom i działaniom czynników rządowych i przeciwko wielkim korporacjom na usługach niedoszłych „właścicieli” świata zapoczątkował wręcz łańcuchową reakcję wielu ludzi, których głos i postawa mają ważne znaczenie dla milionów zwykłych obywateli. Jak już było wzmiankowane w jednej z poprzednich pogadanek, grupa z amerykańskiej formacji wojskowej „marines” przesłała do Jane Burgermeister pismo o charakterze odezwy, gdzie czytamy m.in.:

„Z radością popieramy prawdę ukazaną publicznie przez panią Jane Burgermeister. Udokumentowane przez nią fakty podajemy w międzynarodowym radio Talk Show. Jesteśmy świadomi, że obecnie satanistyczna elita przejęła władzę w wielkich narodach świata. Ale wierzymy, że rozpoczyna się odrodzenie sił dobrych, które zjednoczą się w walce o odpowiedzialną wolność ludzi na całym świecie, o wolność nauki, prasy i słowa. Wszyscy musimy zjednoczyć się w walce o wyzwolenie człowieka.

Świat zalewany jest kłamstwami, wywracaniem prawdy, okradaniem narodów przez elitę, która montuje wydarzenia wywołujące powszechny lęk przed sztucznie wywołaną epidemią chorób potrzebujących rzekomo szczepionek. A nie ma żadnego dowodu na to, że szczepionki te chronią przed chorobami. Wręcz przeciwnie, udokumentowane fakty mówią, że szczepionki powodują poważne chorobliwe skutki uboczne (dr. Viera Scheibner).

Kiedy masy poznają tą prawdę, wtedy światowa satanistyczna elita, w postaci faszystowskich rodzin Iluminatów, będzie doprowadzona pod Gilotynę i ukarana za jej zbrodnie przeciwko człowiekowi, przeciwko naturze i przeciwko Bogu, za zmuszanie ludzi na świecie do poddania się szkodliwemu szczepieniu. Świadomi prawdy amerykańscy żołnierze podejmą wszelkie wysiłki, aby ta prawda dotarła do ludzi tak, jak to czyni pani Jane Burgermeister i inni dociekliwi reporterzy”.

Oskarżenia i podanie do sądu organizacji międzynarodowych poparła Jane udokumentowanymi faktami, zebranymi i opublikowanymi w specjalnej broszurze. Powołując się na klasyfikacje agencji rządowych, zalecane szczepionki są bronią biologiczną, a wirus świńskiej grypy jak i ptasiej grypy zostały sztucznie stworzone i nie są tak niebezpieczne, jak podają wielkie media.

Wśród wielu innych głosów i publikacji, ukazujących prawdę o rzekomej epidemii świńskiej grypy, niezależne pismo „American Free Press” z 12 października 2009 roku opublikowało jakby podsumowanie całego problemu szczepionki. Publikacja zatytułowana: Szczepionka H1N1 pchana pospiesznie na rynek może być śmiertelna. Autor publikacji Ralph Forbes stawia na początku pytanie: Czy jesteśmy wszyscy doświadczalnymi  ludzkimi świnkami morskimi?

Światowa Organizacja Zdrowia – pisze dalej – jako dział Organizacji Narodów Zjednoczonych, na swojej stronie internetowej podaje, że ta ponad rządowa organizacja celowo rozprzestrzeniła wirusa pandemii wśród ludzi, oczywiście „dla naszego dobra”, aby zobaczyć, co się będzie działo.

Autor zapytuje dalej, dla jakich celów Światowa Organizacja Zdrowia czy ktokolwiek inny ma prawo używać ludzi jako doświadczalne świnki morskie bez ich wiedzy i przyzwolenia? Jedną z odpowiedzi jest to, że jeśli istnieje tajny spisek dla zdobycia władzy nad światem, potrzebna jest kontrola nad ludźmi. Następnie autor pisze, że wysoko postawione osobistości w grupie Bilderberg, w Radzie Polityki Zagranicznej, w Klubie Rzymskim i w innych organizacjach globalistycznych żądają, aby zlikwidować dwie trzecie ludzi na świecie. A niektórzy z tych tajnych i półtajnych organizacji globalistycznych żądają likwidacji 90 procent liczby ludzi na świecie. Ale zauważa autor sarkastycznie, że żaden z nich nie kwapi się do tego, aby być zabitym w imię światowego nowego porządku.

Globaliści nie tylko mają plan niesłychanego ludobójstwa, ale podają też sposoby, jak tego dokonać. Jedna z metod planowego ludobójstwa jest właśnie zastosowanie masowych szczepionek. Szczepionki te mają takie dodatki, które powodują poronienie,  niepłodność, choroby raka oraz choroby autoimmunologiczne. Niektóre rządy, wśród których pierwszym jest rząd Izraela, pracują nad tym, aby szczepionki wyniszczały tylko niektóre rasy, czyli ludzi z określonymi genami.

W dalszej części swojej publikacji autor podaje, jak chronologicznie, począwszy od sierpnia 2007 roku, przygotowywano wirusy i szczepionki, aby spełniły swoje ludobójcze zadania. W ramach tych przygotowań korporacje farmaceutyczne, produkujące szczepionki, zwolnione zostały z odpowiedzialności za skutki tych szczepionek.  Ale opór, jaki narasta wśród ludzi przeciwko szkodliwym szczepionkom, świadczy już wyraźnie, że siły zła nie będą w stanie zrealizować swoich ludobójczych planów.  Coraz więcej osób którzy pracują w tej dziedzinie udostępniają coraz więcej informacji na temat tych zagrożeń, jak Dr. Russell Blaylock, emerytowany neurochirurg amerykański.  Jego wypowiedz na temat badan i faktów o szczepionce na świńską grype można znaleść na youtube.com p.t. Russell Blaylock part 1 of 4.  Jeśli świadomość o prawdzie propagowanych szczepionek stanie się udziałem większej liczby ludzi, wtedy istnieje realna szansa na obronę przed tym zagrożeniem.  Te i wiele innych informacji można znaleść na mojej stronie www.henrykwesolowski.com

Chicago, 9 październik 2009 rok

Henryk Wesołowski

===================================================================

Po wzięciu szczepionki na świńską grypę przez kobietę w ciąży następstwem jest  uszkodzenie mózgu.

http://www.aftonbladet.se/nyheter/article6283276.ab

37-letnia kobieta z Göteborgu w Szwecji przechodziła ciążę bez żadnych powikłań.  Osiem tygodni przed spodziewanym urodzeniem otrzymała szczepionkę  Pandemrix na świńską grypę i po kilku dniach  miała objawy grypopodobne.

Jej  mąż, zastał ją na podłodze wczesnym rankiem „- była  godzina czwarta rano i słyszałem, jak upadła na podłogę w salonie. Pobiegłem tam i wyciągnąłem ją na kanapę i próbowałem rozmawiać  z nią, ale ona się tylko rzucała.
W szpitalu, lekarze stwierdzili że dostała krwotoku do mózgu i zdecydowali się natychmiast doprowadzić do urodzenia dziecka.

Przez trzy tygodnie, jej mąż spędzał czas w dwóch szpitalach, w jednym gdzie przebywał  jego syn który był  leczony z powodu wczesnego urodzenia i w drugim, gdzie jego żona jest leczona z powodu  krwotoku do mózgu.

I znowu stwierdzenie jakie znamy: „Jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, czy miało to coś wspólnego ze szczepieniem. Będziemy musieli analizować sprawozdania i badania. mówi profesor Jan Liliemark ze szwedzkiej Medical Products Agency.

============================================

Zbyszek S

// Pamiętajcie kim jesteście 1000 letnia historia. Nasi ojcowie zdobywali Moskwę a wy potraficie przekręcać historię i jak patolodzy radzieccy szukali duszy. W okolicy mięśnia sercowego nie znaleźli. Obwieścili światu, że duszy nie ma. Proponuję posłuchać pięć prawd Polaków. Poświęćcie temu dziesięć minut. Po drugie tysiąc letnia tradycja do czegoś zobowiązuje. Kiedy my mieliśmy swoją Państwowość Amerykanie biegali jak małpy po drzewach. Pamiętajcie o tym. Nie dajcie się manipulować.

=======================================================

zyta

“Rozbiór ściśle tajny

Rosja i Niemcy zawarły tajne porozumienie przewidujące możliwość ewentualnej interwencji zbrojnej Rosji w Polsce – alarmowała we wrześniu Agencja Wywiadu najważniejsze osoby w państwie. Jednak rząd zignorował ten wstrząsający meldunek.

Leszek Szymowski [z Najwyższego Czasu!, nr. 50 (1021). 12 XII.2009. Świetny numer, warto kupić cały w kiosku MD]

Manewry “Zapad 2009″ pokazały dobitnie, że NATO praktycznie nie reaguje, jeśli w pobliżu granicy państwa należącego do sojuszu wojska rosyjskie odbywają wielkie ćwiczenia

Z meldunku Agencji Wywiadu wynika, że pod koniec lata 2009 roku w’ Moskwie podpisany został tajny pakt wojskowy. Rząd rosyjski zagwarantował w nim rządowi niemieckiemu, że jeśli istotnie podejmie decyzję o interwencji zbrojnej w Polsce, zatrzyma wojska na linii Wisły i Sanu. Miało to stanowić gwarancję, że wojska rosyjskie nie zbliżą się do dzisiejszej granicy polsko-niemieckiej na Odrze i Nysie Łużyckiej i nie zagrożą oddalonemu o 80 kilometrów Berlinowi.

Ze wspomnianego meldunku wywiadu wynika również, że w zamian rząd niemiecki zobowiązał się nie angażować się w ewentualny spór między Polską a Rosją. Zagwarantował również, że relacje polsko – rosyjskie nie będą miały wpływu na współpracę energetyczną z rządem w Moskwie. Oznaczało to ni mniej, ni więcej tylko tyle, że nasz zachodni sąsiad wyraził zgodę na oderwanie od Polski części jej terytorium na rzecz Rosji. Uzyskanie gwarancji, że rosyjskie wojska nie dotrą dalej niż do brzegów Wisły, de facto tworzyłoby z okrojonej Polski buforowe państewko oddzielające Niemcy od Rosji.

Kierunek rosyjski”

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1579&Itemid=55

===================================================================

Fakty

19:09, 13.12.2009 /Fakty TVN

Akcja bez reakcji

To ratunek dla Polski – pisze do minister zdrowia grupa wrocławskich lekarzy i chwali, że nie kupiła szczepionek na świńską grypę. Bo ich zdaniem bez gwarancji bezpieczeństwa są zagrożeniem. Ewa Kopacz znalazła się w ogniu krytyki za zwlekanie z zakupem szczepionek. Teraz słyszy słowa uznania, które mogą uzasadniać także liczby. Przeciwko A/H1N1 zaszczepiło się tylko dwa procent mieszkańców Unii.

http://www.tvn24.pl/28377,1633473,0,1,akcja-bez-reakcji,wiadomosc.html

========================================

Komentarzy 166 to “Narasta Świadomośc.”

 1. Bruno said

  Takich ludzi więcej jak Łukasz na tym filmie i będzie dobrze,

  • bingo said

   http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/

  • Grzegorz said

   Jak już wiadomo, akcja szczepień nie powiodła się, więc chyba wymyślono coś nowego, bardziej przemawiającego do wyobraźni. Poniżej podaję link do artykułu, który ukazał się ok. 2 godz temu na yahoo. Opisany jest mikroczip, który wykrywa raka prostaty (bardzo ważne dla mężczyzny) i raka piersi u kobiet( równie ważne dla nich). Myślę, że to będzie kolejna próba, tym razem oficjalną drogą, by ludzie takiego czipa sobie zaaplikowali.
   Następna rzecz. Jakieś 2,5 tyg. temu wysłałem linka do Waszej strony wszystkim znajomym na Naszej Klasie i umieściłem posta na forum mojej szkoły. Nie wiem czy wszystkie wiadomości dotarły, bo dostałem tylko trzy (3!) odpowiedzi, ale co do posta na drugi dzień został usunięty. Potwierdza to teorię, o kontroli NK.

   Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za ogrom włożonej pracy

   http://uk.news.yahoo.com/21/20091213/tsc-microchip-detects-cancer-in-minutes-4b158bc.html

   • Margherita said

    Dajmy na to, że to jest takie potrzebne. Prawdopodobieństwo zejścia na skutek zawału lub udaru jest wielokrotnie wyższe niż na skutek raka piersi, czy też prostaty.
    Usunęli posta – wklej po raz drugi. Do skutku.

   • Grzegorz said

    Miałem na myśli, że gruczoł prostaty jest bardzo ważny, tak jak i piersi kobiet. Ludzie zrobią dużo by ochronić się przed rakiem, który jest podobno w 100% wyleczalny jak się go wcześnie wykryje, a o to niby chodzi w tym czipie. Tylko dlaczego nie nowotwór np. mózgu, płuc czy innych narządów?

   • goglowicz said

    Bo wedłog badań więcej osob choruje na prostate i piersi

   • Inana said

    Witam ! Jestem wieloletnim pracownikiem instytucji ktora zajmuje sie „leczeniem” nowotworow I po pierwsze ; wczesnie wykryty nie oznacza w 100% wyleczalny a czasem nawet w20% .Po drugie statystyki zachorowan na nowotwory sa delikatnie mowiac nieprawdziwe.Po trzecie nowotwory piersi i prostaty nie sa na pierwszych miejscach zachorowan .Nie dajcie sie oszukiwac i straszyc .Czlowiek przez cale swoje zycie wytwarza i usuwa rozne zmiany nazywane nowotworowymi . Czesto takie zmiany sa uznawane jako zlosliwe i poddawane nieludzkiemu „leczeniu” i czesto pacjent umiera z powodu „leczenia ” Wielu lekarzy nigdy nie zaaplikowaloby sobie ani nikomu z rodziny podobnej terapii.I nie wierzcie temu co sie mowi o nowotworach w sciemnianych mediach wszelkiej masci.Ps , kazde obce cialo wprowadzone do organizmu jest potencjalnie chorobotworcze.

   • Wojtek said

    Jest tylko mały szkopuł. Chip jest ciałem obcym. Były już badania z chipami wielkości ziarnka ryżu i prawie zawsze wokół chipu powstawał nowotwór.

    Możesz nie mieć nigdy raka prostaty/piersi, ale prawie bankowe jest, że złapiesz raka zw. z chipem. Pomijając wszelkie inne aspekty przyjęcia chipu, jaki jest sens tego rozwiązania ?!

    Wg żaden. Ale zaraz? To już n-ty artykuł o zaletach chipu. Czy nie odnosicie wrażenia, że ktoś Was(Nas) psychologicznie „znieczula” do przyjęcia „tego właściwego” chipu?

    Przykład: W projekcie reformy systemu zdrowia USA, o który jest teraz batalia jest jasny zapis, że tworzy się rejestr elektroniczny dla wszystkich obywateli z użyciem elektronicznego urządzenia wszczepianego w ciało.
    Zapis kredytów CO2 na karcie RFID/chipie RFID Też przebąkuje się o wprowadzeniu takich rozwiązań.

   • Grzegorz said

    Nie mówimy tu o czipach gigantach, ale o nanotechnologii. Tego „wynalazku” nie zobaczysz gołym okiem. Zgadzam sie w 100% z tobą,że próbują nas nie tyle znieczulić ile zachęcić do wszczepienia sobie tego czegoś. Żeby nie było żadnych nieporozumień, jestem PRZECIW wszelkim manipulacjom i okłamywaniu społeczeństw. Doświadczyłem tego na własnej skórze przed referendum w sprawie przystąpienia do związku socjalistycznych republik europejskich. Miałem okazję obejrzeć siebie w TVP3, gdzie moja wypowiedź została tak okrojona, że wyszedłem na nawiedzonego idiotę. Od tej chwili nie wierze niemal w nic co mówią media jak TV lub radio, niezależnie jaka to stacja

   • Margherita said

    Ty możesz nic „gołym” okiem nie zauważyć, ale komórki Twojego organizmu zauważną napewno. Taki czip zostanie potraktowany jak ciało obce – najpierw reakcja immunologiczna obliczona na zniszczenie intruza. Ponieważ to nic nie da dojdzie do ropienia z bezpośredniej okolicy tegoż czipa. Stąd już tylko krok do rozwoju raka. Podobnie jak z wbitą w skórę drzazgą.

   • opk said

    Dobrze, że nie stwierdzili iż kobieta dostała wylewu z powodu fazy Księżyca…

  • juty said

   Zgadza się, i mniej bitew o mikrofon bo nie tędy droga choć wyboista.

  • Grzegorz said

   A propo’s artykułu Zbyszka S
   Jeśli zainteresowałbyś się tylko trochę historią, to wiedziałbyś, co było 1000 lat temu w Ameryce zarówno Północnej jak i Południowej. Czuję się Polakiem, ale mierzi mnie takie nacjonalistyczne podejście jak Twoje. USA nie mają nic wspólnego z rdzennymi Amerykanami.Dzisiejsi Amerykanie to w 99% potomkowie emigrantów z naszego kontynentu To Europejczycy najechali i skolonizowali te ziemie, wyrzynając w pień ich mieszkańców. Często się to odbywało w imię krzewienia wiary. To Indianie – prawdziwi właściciele tych ziem – mogą powiedzieć, że gdy w Ameryce istniała wysoko rozwinięta cywilizacja ( Majowie, Inkowie) to po naszych terenach biegały mamuty.

   • Zbyszek S said

    Grzesiu,

    Na lekcjach historii, kiedy była omawiana historia Stanów Zjednoczonych byłem na wagarach. Wybacz uzupełnię swoje braki wiedzy.

    Twoje myślenie to myślenie Talmudzkie. Jesteśmy Polakami. Tekst nie był o Amerykanach tylko film mówił o pięciu prawdach, które każdy Polak powinien znać. Dlatego czytaj wcześniejsze moje posty. Na lekcji historii i prelekcje chodź sam. Jak masz coś ciekawego to napisz chętnie przeczytam, a nie Pier***, że ma nacjonalistyczne podejście. Roman Dmowski zemnie nie jest… ale starsi bracia w wierze okradli moją rodzinę i wywłaszczyli z całego majątku i z tego powodu mam być antysemitą. Tak kiedy niektóre narody biegały po drzewach były starsze cywilizacje grecka, Imperium Romanum, Egipska. I z tego powodu Grzesiu będziesz uczył mnie historii. Tak sobie myślę czy my Polacy potrafimy tylko Pier*** bez sensu. Grzesiu używam brzydkich słów, żeby ciebie w kur***. Ale i tak pozdrawiam.

   • Bruno said

    Grzegorz piosenka dla ciebie

   • zyta said

    @Bruno.
    wstyd mi za ciebie

  • hjk said

   tylko jak sie przed czyms takim bronić?

   http://wiadomosci.onet.pl/2094943,11,pomysl_rzadu_zla_wiadomoscia_dla_internautow,item.html

   Inna sprawa, ze mogą to juz robić i pewnie robią bez żadnej ustawy, pewnie chcą to zacząć oficjalnie wykorzystywac w różny sposob, bo teraz mogą nieoficjalnie…
   kafeje inetowe znikną albo bedą wpisywac dane z dowodów klientow?

   • Anya said

    http://www.sfora.pl/Policja-bedzie-cie-sledzic-w-sieci-I-cie-od-niej-odetnie-a14899

    Proponuję natychmiast zaskarżyć Tuska i domaganiem się osądzenia go przez naród.
    Prawa policji się zwiększają, a przestępczość jakoś nie maleje. To znaczy ze albo sprawcy przestępczości są związani z policją albo policja rzuca się tylko na uczciwych obywateli bojac się przestępców

   • hjk said

    jak sobie wyobrażasz sądzenie rpzez naród? dzieją sie wieksze przekręty podpadajace pod „sąd narodu”, a tu nic…
    Kto utworzy taki sąd? jedyną formą są wybory co 4 lata i jakoś nie widać specjalnych efektów… te same kliki rządza…

   • Gizmo said

    Wybory nie są żadnym sądem… Jak będzie trzeba to jest sfałszują (kto wie czy już teraz tego nie robią) lub wymyślą coś innego. Tak czy siak nie dadzą się odsunąć od władzy.

   • Bruno said

   • Margherita said

    Bo to nie policja tylko psiarnia. Policje to myśmy mięli przed wojną.

   • Inana said

    Nie bardzo mi sie podoba to wyrazenie gdyz wysoko sobie cenie zwierzeta. One nie zasluguja na porownywanie ICH z takim elementem. Sorry ze nie w temacie ale …

  • Jarecki said

   „Teraz My” na żywo … będzie rozmowa o grypie i będzie p. Kochanowski. Zapraszam

   http://media.onet.pl/media/live/LIVE10,/200912/c106c4bf24.wmv

 2. MIKOS26 said

  STRZELAJĄ HAARP’EM W NORWEGII!

  (Nie wiem czy to już było na blogu. W razie czego usuńcie).

  Dziwne zjawisko nad Norwegia zarejestrowano 9 grudnia tego roku. Wygląda to na HAARP!
  Gościowi na filmie wydaje się ze to UFO. Natomiast film podpisano: …”Rosyjska rakieta?”
  Wyraźnie widać strumień energii wydzielający się ze spiralnego obiektu w kierunku ziemi.

  Niezły efekt! Obejrzyjcie sami. Strumień energii/promieniowania, spiralny obiekt a w nim
  tworząca się dziura- tak jak by tunel. Przy ziemi wiązka się skupia i powstaje łuna.

  Pytanie kto to robi? USA-mani czy może rosjanie dorobili się już swojej wersji HAARP’a?
  Ciekawe czy to był tylko test czy może chcieli wywołać trzęsienie ziemi.
  Takie trzęsienie ziemi mogło by mieć wpływ na obradujących w Kopenhadze 🙂 (heh. nie żeby im pospadały kielonki ze stołów, ale aby postraszyć by doszli do porozumienia).

  Mam nadzieje ze nie będą tym g.. strzelać w terytorium Polandii.

  pozostałe filmiki:

  (Jaki to ma związek z rakieta? … Śmieszne. Na pewno rakieta nie zostawia takich „fajerwerków”. Facet trochę pokręcony. Hmm a może wystraszony?)

  (nieco lepsza jakość.) Moim zdaniem to jest HAARP.

  • juty said

   Obstawiam Blue Beam, który potrzebuje chemtrails a niekoniecznie HAARP choć pewnie nie jest to bez znaczenia.

   • MIKOS26 said

    Tak @Juty może to być również Blue Beam jako że nie wystąpiło trzęsienie ziemi lub inny skutek, choć nie koniecznie musiało.

    Jako dodatek powyższego postu:

    Wygląda na to że trzęsienie ziemi w Chinach w prowincji Syczuan było wywołane HAARP’em. To nie mały skandal.

  • Kris said

   Z tego co wiem to w Norwegii jest kawałek instalacji HAARP.

  • ZKRWIIKOSCI said

   Rosja ma juz dawno swojego HAARPA

   • opk said

    Zobaczcie OKO M-O-S-K-W-Y via google

   • Kosa said


    nic12344 (1 godzinę temu) Wyświetl Ukryj
    0
    Oznaczono jako spam
    Odpowiedz
    this is only the Istra High-voltage Research Center of the Russian Electrotechnical Institute and Pilot-production Plant of the High-voltage Research Center of the All-Russian Electrical Engineering Institute..these are tesla coils and big capacitors and have nothing to do with HAARP.. call them if you want : +7 495 9945400″

    Hmm no coz, przykro mi 🙂

  • Wojtek said

   To nie jest HAARP, tylko fragment lotu rakiety ICBM, THAAD albo czegoś podobnego 🙂

   • Wojtek said

    Tak wiem, mało „wystrzałowe, szokujące, chwytliwe” rozwiązanie zagadki.
    Ale zanim ocenicie mój post poszukajcie sobie sami zdjęć/video z nocnych startów rakiet THAAD, ICBM.
    Rozumiem teorie spiskowe, ale wszystko trzeba dokładnie badać. Nie wolno podawać nierzetelnych informacji, bo na tym nas łapią massmedia i potem dyskredytują cały ruch jako Czubkoland.

    Kiedy Księżyc przyświeca „od tyłu” rakiety na bezchmurnym niebie, powstaje coś a la efekt Tyndalla. Stąd jest taki efektowny „warkocz” za rakietą i bardzo jasny punkt, w miejscu gdzie jest sama rakieta.

    Natomiast wir jest związany z tym, że każda rakieta interkontynentalna wprowadzana jest celowo w ruch wirowy, żeby ustabilizować trajektorię lotu. Normalne, że za wirującą rakietą powstaje podciśnienie i vortex.

    Ktoś mi kiedyś na forum zarzucił, że rakiety startują pionowo.
    Owszem startują, tylko, ta faza lotu ICBM-a trwa max. kilkadziesiąt sekund, a przechył rakiety następuje już po kilkunastu sekundach od startu. Potem jest długa faza lotu gdzie rakieta leci „poziomo do Ziemi” będąc na orbicie okołoziemskiej. Cała akcja to kilkanaście-kilkadziesiąt minut.

    Moment, kiedy punkt na niebie gaśnie, to chwila kiedy silnik zostaje wyłączony, a stożka rakiety wyrzucone zostają głowice. Dlatego na filmie jest taki efektowny rozmywający się vortex.

    Ciekawe, że niedawno nad Moskwą zarejestrowano identyczny przypadek. Poszukajcie sobie klipu, bo tamten nie był tak tendencyjnie wyedytowany jak ten.

    Pozdrawiam

   • Margherita said

    I ten mechanizm działania rakiety jest taki sam (za wyjątkiem wyrzucenia głowic) odkąd je wymyślił von Braun.

  • navajo88 said

   Na pewno to nie jest HAARP!!!!!! i nie rakieta !!!!!

   • damazy czorgut said

    no to co to jest?

   • Wojtek said

    navajo88 o ile dobrze pamiętam lansuje UFO 😛
    To JEST pocisk ICBM. Z resztą Google prawdę Ci powie.
    Ale rozwiązanie zagadki chyba dla niektórych zbyt mało „porażające”
    i robią sobie jaja twierdząc, że to UFO, Blue Beam albo HAARP.
    Więc dodam jeszcze jedną absurdalną teorię: Latający Potwór Spaghetti!
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Lataj%C4%85cy_Potw%C3%B3r_Spaghetti
    I mam na potwierdzenie swojej teorii tyle samo co ci, którzy twierdzą, że to UFO, HAARP, Blue Beam, Smarkający Bóg Szypuła, Czarownica na Hipersonicznej napędzanej płynną plazmą Miotle :-/

    Porażka 😐

  • krzysiek said

   wyglądało jak test reakcji publicznej
   z wyglądu przypomina jakiś przewymiarowany reflektor z filtrem
   może to z projektu blue beam
   wersja oficjalna z systemem rakietowym buława jest tak żenująca jak
   oficjalne wytłumaczenie zawalenia się wtc-7

 3. bingo said

  To co zapisane wypełni się http://potop-exodus.w.interia.pl/proroctwa/69tygodni.html

 4. ALFA said

  Polska bez Polaków.
  http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1716&tytul=Polska+bez+Polak%C3%B3w.

  • zyta said

   „Do Polski tłumnie przybywają wycieczki młodzieży z Izraela z obstawą Uzbrojonych ochroniarzy z MOSADU. Pokazują im Warszawę i inne miasta polskie tłumacząc, że to wszystko co widzą na-leżało kiedyś do ich przodków, że właściwie jest ich i powinni przygotować się do zamieszkania tutaj i wejścia w posiadanie tego co im Polacy bezprawnie wydarli. Każdego dnia w Polsce osiedla się na stałe, otrzymując pracę i pieniądze kilkaset rodzin żydowskich, co jest utrzymywane w największej tajemnicy przed Polakami.(…) 100% gazet czasopism i periodyków jest w rękach Żydów z Gazetą Wyborczą na czele. Gazety te są polskojęzyczne i celowo nie informują Polaków o istotnych sprawach i zagrożeniach dotyczących narodu polskiego, wprowadzają zamęt i dezinformację.(…)Polska w przyszłości wg. założeń mafii żydowskiej ma liczyć 15 mil. Polaków , którym wystarczy szkoła podstawowa. Uniwersytety dla Polaków będą niedostępne z powodu wysokich opłat i ograniczeń administracyjnych. Pięć milionów Polaków pozbawionych zostanie pracy przez zniszczenie zakładów pracy, pobudowanych wysiłkiem całego narodu, oraz 3 mil. chłopów ma być zmuszonych do tułaczki za chlebem. Obszar Polski ma być oczyszczony z inteligencji patriotycznej, która daje się często wodzić za nos przez Żydów. Polska ma służyć jako przestrzeń dla kolonizatorów żydowskich.”

   to tylko fragmenty artykulu, ktory wart jest przeczytania .
   http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1716&tytul=Polska+bez+Polak%C3%B3w.

   • Jaga said

    To bardzo ciekawe Zyta co piszesz.
    Panie Piotrze czy mam Pan również informacje związane z tym co pisze Zyta. Niepokające to mocno.
    Ostatnio na jakimś programie publicystycznym (rzadko ogladam wiec nawet nie wiem jaki), byla symulacja w ile dni Rosja moze zając Polske cos ok kilka tygodni. Bylo tez o tych ćwiczaniach przy naszych granicach i o tym, że NATO nie reaguje.To co pisze w temacie bloga.

   • Wojtek said

    1. W Krakowie przede wszystkim kobiety żydowskiego pochodzenia, mieszkające na stałe są ochranianie przez MOSAD i noszą trójkątne naszywki/znaczki na ramieniu.
    2. Kiedyś [jakieś 4 lata temu] podczas 1 majowych obchodów grupka Żydów znalazła się niedaleko jakiś „ultrasów”. Rezydenci MOSADu na Kraków zjawili się do ochrony ZANIM policja zdążyła dojechać. Wiadomość szybko została podana przez pejsowaty i ksenofobiczny TOK FM [wł, koncern Agora z polakożerczym Michnikiem, bratem stalinowskiego oprawcy, Waną Rapaczyńską – Komisja Trójstronna, CFR] jednak tylko w jednym wydaniu wiadomości. Sam słyszałem.

   • ALFA said

    @Jaga poniżej o tym jest link od Janosika

   • mieszko1 said

   • Zbyszko said

    Trzeba to przetłumaczyć na nasz język i pokazywać młodym Polakom bo obecna edukacja jest już całkowicie wyjałowiona z patriotyzmu

   • Janosik said

    http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm

   • ALFA said


    Czy Pan chciałby pominąć fakt, że Żydzi rosyjscy, niemieccy i amerykańscy prowadzą od początku wojny kampanię oszczerczą przeciw Polakom, oskarżając ich o masakrowanie Żydów w czasie, w którym żadną miarą nie było pogromów urządzanych przez Polaków, natomiast były pogromy w Rosji.

    Czyż Pan zapomniał o orgii kłamstw i kalumnii, kiedy to Żydzi usłowali wykazać światu, że Polska nie zasłużyła sobie na niepodległość? Czyż pan przypuszcza, że takie „przyjacielskie” przysługi oddawane Polsce przez Żydów, w czasie gdy ta pierwsza rwała więzy długo­trwałej niewoli, mogły podnieść uczucie sympatii Polaków względem Żydów?

    A czy nie słyszał Pan nigdy o żydowskich lichwiarzach i spekulantach w Polsce, którzy sprzedawali środki spożywcze Austriakom i Niemcom, pozbawiając kraj resztek pożywienia?

    Naród Polski przechowa dla przyszłych pokoleń i powtarzać będzie Żydom słowa Natana Straussa, że im szybciej nadejdzie dla Polski godzina nędznego końca, tym bardziej on i jego zwolennicy radować się będą.”

   • ALFA said

    C.D
    „Stosunek Żydów do narodu polskiego opierał się zawsze na wielkim oszustwie” (s. 9)

    „Żydzi po większej części dochodzili do bogactw drogą nielegalną” (s. 10)

    „oszukiwanie Polaków nie płynęło wyłącznie z chęci wzbogacenia się, ale odgrywały tu rolę także względy ideowe” (s. 11)

    „[Żydzi] mają posiąść Polskę, a ponieważ Żydzi są i pozostaną narodem obcym, przeto zaczną nas usuwać z naszej ojczyzny.” (s. 15)

    „Za lat kilkadziesiąt będą stanowili połowę ludności, a jeszcze po jednym pokoleniu większość będzie po ich stronie i podówczas z nami koniec.” „[Żydzi] Stworzyli Ligę Narodów i rzeczywiście uciekli się pod jej opiekę” (s. 16)

    „Walka, rozgrywająca się dzisiaj o stworzenie Judeopolski nie posiada analogii w żadnym innym państwie na świecie, […] Musi więc przeciwstawić się żydostwu zbiorowa wola narodu polskiego.” (s. 22)

    „Nadszedł czas, głoszą syjoniści, do walki z Polską. Musimy usunąć „gojów” z ich ziemi, jak niegdyś Josue usunął Chananejczyków z ich rodzinnego Chanaan.

    Ziemia Lechów należy się nam. Tutaj założymy nowy Syjon, tutaj okażemy nową potęgę i zmusimy gojów i akumów, że złotej gwieździe Dawida kłaniać się będą. […[ Rozpoczęła się walka tu, gdzie jesteśmy najsilniejsi i gdzie mamy najlepsze widoki wygrania. Ziemia polska to nasz nowy Syjon !” (s. 32)

    Dlaczego występuję przeciwko Żydom? – Milla Wydawnictwo, Warszawa 2001, s. 35 [reprint wydania z 1923 r.]

    Ks. prof. Józef Kruszyński – Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

   • ALFA said

    C.D
    “Żydzi muszą pracować nad zwycięstwem i ugruntowaniem komunizmu, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie największą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję” Jakub Berman

    Laureat „pokojowej nagrody Nobla”, (pomimo, że był znany z haniebnych zbrodni i mordów Palestyńczyków) były premier Izraela Menachem Begin, precyzyjnie wyjaśnił stanowisko i cel żydów i istnienia dzisiejszego Izraela, mówiąc:

    „Nasza rasa (mówiąc o żydach) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” – Menachem Begin, były premier Izraela, o zgrozo …laureat „pokojowej nagrody Nobla”

   • Zbyszek S said

   • Margherita said

    Słyszałam już dość dawno o tych wycieczkach z obstawą. Mieszkam w Krakowie i to okolicy Kazimierza, Żydów chodzi tu mnóstwo, dnia nie ma żebym ze 20 nie spotkała. Ale jak żyję nie widziałam, żeby mieli jakąś ochronę!

    Zawsze chodzą w grupkach po kilka osób. Oprócz wyglądu można ich poznać z dużej odległości po wyraźnych objawach nerwicy (dotyczy dorosłych). Tak się kręcą i rozglądają niepewnie. Gdyby mieli broń, to by się chyba tak nie bali. Mają wyraźną alergię na chustki i arafatki, widać, że im się to źle kojarzy. Poza tym nerwowym rozglądaniem się zachowują się normalnie. Nieraz się zdarza, że mnie pytają o drogę.

   • Wojtek said

    Ale jak żyję nie widziałam, żeby mieli jakąś ochronę!

    A ten przypadek? Nie odosobniony z resztą.

    Pobicie przez agentów izraelskiej ochrony Roberto L., o czym doniosła kilka dni temu Gazeta Wyborcza, jest ostatnim dzwonkiem alarmowym, po którym powinno się w końcu rozwiązać, raz na zawsze, sprawę ochrony izraelskich wycieczek w Polsce.

    Incydent, który zdarzył się na Kazimierzu nie jest pierwszym tego typu przypadkiem, ani w Krakowie, ani w Polsce. Ambasada Państwa Izrael w Warszawie dostaje informacje o podobnych zajściach dość regularnie.
    […]

    Nie, ten artykuł nie pochodzi ze strony Młodzieży Wszechpolskiej, ale z koszernej, antypolskiej i ksenofobicznej Gazety Wyborczej !!

    Źródło: Forum Żydów Polskich [swoją drogą co za idiotyczna nazwa]
    http://fzp.net.pl/kom28.html (przedruk)

    Coś tu Margherita nie bangla…

   • Margherita said

    Twierdzę, że JA nigdy takiego zjawiska, jak Żyd pod ochroną nie widziałam. Osobną kwestią jest to, że jak chcą mieć ochronę (ludzie mają różne paranoje) to powinni zatrudnić naszą firmę.

  • Aśka said

   przytaczam komentrz pod artykulem, który podała ALFA: Polska bez Polaków.
   http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1716&tytul=Polska+bez+Polak%C3%B3w.

   Dax napisał:
   2009-12-11 12:52:29

   PRZEMÓWIENIE JAKUBA BERMANA DO ŻYDÓW W POLSCE STENOGRAM Z TAJNEGO REFERATU TOW. JAKUBA BERMANA WYGŁOSZONEGO NA POSIEDZENIU EGZEKUTYWY KOMITETU ŻYDOWSKIEGO W KWIETNIU 1945 ROKU
   Żydzi maja okazje do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwerdzic go w przekonaniu, ze rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli. Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami – prasa, filmem, radiem. W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej. W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemyślu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych – centrale handlowe, spółdzielczość. W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silna pozycje w dziedzinie handlu. W partii zasotosowac podobna metodę – siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować. Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko. Należy również tworzyć typowe ośrodki przemysłowe i rolnicze, głownie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu – obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosować przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi bylibyśmy słabo obeznani. Uznać antysemityzm za zdradę główna i tępić go na każdym kroku. Jeżeli stwierdza się, ze jakiś Polak jest antysemita, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy. Żydzi musza pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższa pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejsza pozycje. SA niewielkie widoki na to, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to ta droga mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanowc komunizm. Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcja międzynarodowa, zdradzi ja i uzna, ze racje mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie rożne koncepcje ustrojowe – komunizm i kapitalizm – zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce. Trud Żydów pracujacaych wokół Roosevelta doprowadził do tego, ze USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, ze w przypadku zwycięstwa Osi, a głownie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata. Dlatego tez Żydzi sowieccy poświecili dla tego celu krew narodu rosyjskiego, a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały. Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków – 36.200, Kijów – 17.800, Moskwa – 53.000, Leningrad – 61.000, w zachodnich republikach 184.730. Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie inteligencja żydowska dawne kupiectwo żydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. SA to kadry budowniczych Polski – tzn. Zgodnie z projektem Politbiura – fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogol Żydów będzie rozlokowany głownie w centrach kraju. Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjęliśmy nowa, zespalająca cele narodu żydowskiego z polityka ZSRR. Podstawowa zasada tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce. Każdy Żyd musi mięć świadomość, ze ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem narodu żydowskiego, ze jakkolwiek liczba Żydów w stosunku do stanu przedwojennego ulęgła olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują większa solidarność. Każdy Żyd musi mięć wpojone to przekonanie, ze obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu. Kwestia żydowska jeszcze jaki czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na nasza korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie. Według danych wojewódzkiego Komitetu Żydowskiego na terenie Śląska Górnego i Dolnego jest obecnie ponad 40.000 Żydów. Około 15.000 Żydów ma być zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach (Dzierżoniów) i Nysa sa przewidziane do tych celów. Akcja osadnicza jest finansowana z żydowskich funduszów zagranicznych i państwowych. Żydzi celowo tworzą nowa, choć chwilowo nieznaczna koncentracje elementu żydowskiego, kładąc podwalinę pod zawód rolnika i robotników przemysłowych. Jest to budowanie podłoża szerszych celów politycznych. Powyższy tekst jest przedrukiem z książki „O Narodowych Siłach Zbrojnych – SZ.” plk. dypl. Stanisława ¯ochowskiego, byłego Szefa Sztabu Dowództwa SZ., Wyd. Retro, Lublin, 1994. W kwietniu 1945 roku Żyd Jakub Bergman był Sekretarzem Stanu Rady Ministrów, członkiem Biura Politycznego PPR, członkiem Tymczasowego Rządu Jedności Narodu i Sekretarzem Polej Syjonu. Polak, który wykradł stenogram referatu BERMANA, został skazany na karę śmierci zmieniona w drodze laski na karę dożywotniego wiezienia. _________________

   • Janosik said

    Archiwum kategorii ‚Historia’
    O narodzie żydowskim
    http://7dni.wordpress.com/category/historia/

   • Zbyszko said

    Polska, Polacy zostali powierzeni modlitwami naszego Papieża Jana Pawła II szczególnej opiece Matce Boskiej Królowej Polski. Papież modlił się także w intencji innych okupowanych, uciemiężonych narodów. Informacje o tym jak bardzo blisko naszego Pana Boga był nasz Papież Jan Paweł II coraz częściej wydostają się poza mury Watykanu. Okupanci muszą się liczyć z wielkim brzemieniem wielopokoleniowego ciężkigo grzechu który biorą na siebie. Chociaż jest bardzo mało prawdopodobne by teraz (wygodnie dla siebie) mieli tego świadomość

   • Zbyszko said

    Uzupełniając: okupanci biorą na siebie brzemię tej całej masy grzechów (także ciężkich) popełnionych przez zdemoralizowanych przez nich ludzi. Może wygodnie jest teraz omijać wielkim łukiem księdza, rabina, pastora… może ze strachu. Chociaż, czy w ten sposób uda się od tego ucieć?

   • Gizmo said

    Jan Paweł II był bez wątpienia wielkim człowiekiem, tylko zastanawia mnie czy nie wiedział o tym co się dzieje lub będzie się dziać, czy nie mógł o tym mówić, bo był w jakiś sposób zastraszany? Jakoś ciężko uwierzyć w tą pierwszą wersję, bo przecież chyba głowa kościoła wie o wszystkim. W takim razie co jest grane? Czy wszyscy są w jakiejś zmowie?

   • mgrabas said

    papież to tylko człowiek, już bywało w historii, że Kościół błądził…
    lepiej czytaj Ewangelię, choćby Mt 24

   • Gizmo said

    Kościół niestety pogubił się już daaaawno, daaawno temu. Pamiętam ostatnią próbę przemówienia Jana Pawła II, kiedy nie był w stanie nic powiedzieć, może miał zamiar wtedy coś wyjawić, bo stwierdził że śmierć się zbliża i trzeba ostrzec ludzi? Bo tak jak napisałem nie wierzę by nic nie wiedział…

   • wedkarz1960 said

    czy kosciół błądził? przez tyle wieków błądził? tyle ludzi wyrżnał. w imie boga. to jest twoim rozumowaniem bładzeniem? rozumiem błądzenie przez jakiś czas ,ale krótki czas. a nie przez wieki i stulecia wyżnanie ludzi. to jest bładzenie?papierz nasz o wszystkim wiedział. tylko moim zdaniem nie pozwolono mu mówić o pewnych sprawach. papież był użyty do rozwalenia komuny, i tyle.przypomnijcie sobie głosowanie .ile dostał głosów po pierwszej turze? czyż nie polityka w watykanie? niechce mi sie nawet pisac o tych sprawach dalej. normalny człowiek wie o co chodzi. a jak sie nie orjetóje to czuje wewnatrz siebie. i to jest budząca sie swiadomość moja i nie tylko?

   • Zbyszko said

    Nasz Papież Jan Paweł II z całą pewnością był świadomy zagrożeń i bezsilności na „ziemskim poziomie” opętanym przez Szatana. Ale głównym jego przesłaniem było wpojenie nam nam że nie jesteśmy bezsilni, że naszym wielkim i ostatecznym orężem jest nasza WIARA. I dlatego tak wiele energii, Szatan poświęca obecnie na wytępienie naszej WIARY. Nasza WIARA jest potężną siłą której Szatan sie boi. Jak wielka jest ta siła tu na Ziemi mogliśmy się juz wiele razy w naszej historii Polski przekonać. Pewnie niedowiarki powiedzą „a skąd ON to wie?” ano, wie. Są liczne świadectwa (a pojawiają się coraz nowsze) na to że nasz Papież Jan Paweł II był i jest bardzo blisko Naszego Pana Boga.

 5. Tita said

  Myślę że do przemyślenia te spostrzeżenia.
  „MANIPULACJA – techniki:

  Informację (zwłaszcza pobudzającą emocje), która dotarła pierwsza do naszej świadomości, trudno z niej usunąć czy przekształcić logicznymi racjami.

  Wszyscy manipulują przekazując informacje dobrane tak, by wytworzyć w odbiorcy określony obraz rzeczywistości i motywację do określonych działań.

  UPRZEDZENIA ma każdy, są to emocjonalne odniesienia do nie poznanej do końca rzeczywistości.
  Kierują one mną, jeśli zaprzeczam ich istnieniu we mnie.
  Nie będę musiał się nimi kierować, jeśli je sobie uświadomię.

  OSZCZERSTWO PROMUJE OSZCZERSTWO bo wywołuje emocje, przyciąga uwagę, jest powtarzane choćby z zaprzeczaniem. Jest łatwą i skuteczną techniką manipulacji. (negatywna ocena może być budująca, gdy jest prawdziwa a oceniany czuje, że oceniający ma dobre intencje)

  Jeśli wydaje nam się, że mamy DO WYBORU TYLKO DWIE OPCJE przeciwstawne, to prawdopodobnie jesteśmy manipulowani. A obie opcje są nagłaśniane, infiltrowane, kontrolowane, kreowane (a może są w zmowie?). Najłatwiej można uchwycić kogoś emocjonalnie przez tak wykreowany, dychotomicznie uproszczony, walczący świat. Może to być walka klas, partii, religii, cywilizacji, płci, … Lud karmiony walką na scenie politycznej w małoistotnych sprawach, ma niezauważać jak jest zniewalany, okradany, … Za taką sceną chce być jeden reżyser, więc będzie blokował informacje o niezależnych od niego środowiskach, starał się pomniejszyć ich znaczenie lub je niszczył.
  Przyjrzyjmy się Polsce i światu, historii i współczesności.”
  czytaj więcej
  http://pedagog.umcs.lublin.pl/~wafra/manipul.htm

  • Jiri said

   BRAWO nic dodać nic ująć :)Patrzcie mamy tu link do historii polskiej gdzie bitwy z udziałem husarow jest przedstawiona jako silna armia w podnioselej muzyce az samemu chciałoby sie byc takim husarem i alczyc dla Polski a tu zaraz informacja o zydach ktorzy rzekomo chcą zasiedlic Polske nie mowie ze to nie prawda ale prawda tez nie nie mam zadnych dowodow na to poszukam moze zajme stanowisko pozdro…

 6. mary said

  http://www.polonica.net/Tajna_wladza_swiata2.htm swiadomosc swiadomoscia, ale co z tymi diablami zrobic? przyroda lubi rownowage, jest problem to musi byc rozwiazanie, trzeba tylko dobrze poszukac

  • hjk said

   odpowiedzią jest ujawnienie i działanie wbrew utajnionym celom samozwańczych pseudoelit na poziomie jednostek.
   Nawet jeśli ‚uświadomionych’ bedzie niewiele, to zawsze wiecej niż tych utajnionych. Elitarność i oszustwo to ich atuty, masowość i jawność to atuty ich przeciwników…

 7. Trele said

  CZY KTOŚ UMIE ZROBIĆ FORUM NA KTÓRYM OMAWIANE BYŁY BY PLANY UŚWIADAMIANIA LUDZI W RÓŻNY SPOSÓB?

  • kierowca bombowca said

   Na http://www.opornik.com można zrobić forum, potrzeba kogoś rozsądnego do prowadzenia 🙂 kontakt turist07@gmail.com

  • !!! said

   bardzo prosta sprawa,musisz zdobyć serwer który obsługuje php i mysql

   następnie ściągnąć gotowe forum np. stąd http://phpbb3.pl/ , rozpakować pliki forum i wgrać je na serwer, następnie wejść pod adres http://twojanazwaserwera/install

   odpala się strona instalacyjna forum, podajesz nazwę sql oraz hasło, później kasujesz (po instalacji) folder install (dla bezpieczeństwa).

   Ustawiasz forum, przekierowywujesz swoją domenę na adres folderu forum i gotowe

   całość pracy od zdobycia serwera do zakończenia instalacji to ok. 1 godzina roboty, później konfiguracja trochę czasu zajmie

   dodatkowa zaleta takiego rozwiązania jest to że możesz udostępnić innym swój spakowany sql wówczas masz pewność że nawet jak ci skasują forum to jego kopia może być bardzo szybko zainstalowana w nowym miejscu)

   na tej stronce http://www.zlecenia.przez.net są aukcje informatyków którzy za nie duże pieniądze pomogą w tym wszystkim gdybyś miał problem

   • opk said

    Po co się „męczyć”, są darmowe fora z automatyczną instalacją i darmowym hostingiem – podajesz nazwę i opis forum i już piszesz posty.

    Jak się dobrze uwiniesz to zajmie to minutę, a darmowych for jest już kilka.

    Oczywiście istnieje ryzyko, że skasują o ile będzie za bardzo odbiegało od przyjętych „norm” cokolwiek to znaczy (promowanie skrajnych ideologii itp.)

    Własne forum (serwis) zawsze lepsze ale od czegoś można a nawet trzeba zacząć.

   • !!! said

    tak ale gotowe mogą skasować i nie masz dostępu do kopii sql a to jest najważniejsze

    jeśli poświecisz godzinę czasu i zainstalujesz sam to masz dostęp do wszystkiego a przeniesienie na nowy adres jest prostym i szybkie zadanie (o ile robisz kopie własnego sql)

   • Aśka said

    Mnie już taką bezpłatną stronę zamknięto (bez żadnego powiadomienia, oczywiście). Wszystkie materiały tam zamieszczone nt. bezprawia w polskim sądownictwie przepadły.

   • opk said

    Trzeba było mieć kopię i wstawić gdzie indziej albo wystawić w necie via ftp albo dawać ludziom na płycie cd,dvd albo mówić – sposobów jest mnóstwo ale osób które robią jak Ty czy my jeszcze za mało. Ale przyjdzie czas, że koryto na górze się zatrzęsie jak się okaże, że cały świat żyje na długu / kredycie i jest de facto bankrutem (trupem).

   • Trele said

    Dzięki w najbliższym czasie postaram się coś takiego zrobić 😛

   • kierowca bombowca said

    Jestem programistą, wiem co zrobić 🙂 ale nie mam na to czasu. Udostępnię niezbędne zasoby. Darmowe odpadają (ads, spyware, brak backupu, pokrętne regulaminy, brak gwarancji 24/7 online…). phpbb3 chyba dość dobre jest, w razie czego mogę zainstalować i oddać komuś do konfiguracji.

   • kierowca bombowca said

    Osobiście jednak preferuję mniej zasobożerne fora, jak np. to z phorum.org 🙂

   • Wojtek said

    Eee… phpBB by Przemo, to dopiero jest badziew. Potrafi zwalić na kolana nawet mocnego dedyka 😛

  • Trele said

   Chyba jednak sobie nie poradzę ;/ komp mi ledwo chodzi

   • Wojtek said

    Wywal Windowsa, wstaw jakąś dystrybucję Linuxa (Ubuntu Desktop 9.10 jest świetne i banalne w zainstalowaniu i obsłudze, Fedora 12 jest świetną dystrybucją i wciąż łatwa w obsłudze) Linuxy są mniej zasobożerne, starszy komp lepiej je udzwignie.

    Skoro masz zamiar administrować forum, obsługa Linuxa (a standardem są serwery na Linuxie z Apache jako serwerem WWW, PHP5 i bazą danych MySQL) tylko Ci zaprocentuje na przyszłość.

    No i Linux nie ma backdoorów dla służb specjalnych jak Windowsy, bo w 99% jest oparty na otwartym kodzie 🙂

  • Trele said

   UDAŁO MI SIĘ COŚ TAKIEGO STWORZYĆ WCHODZCIE I POMAGAJCIE http://www.prawda.pun.pl/forums.php

 8. hannah said

  Poczytajcie tutaj,jest wiele ważnych wiadomości.

  http://organichealthadviser.com/

  • zyta said

   http://organichealthadviser.com/archives/new-h1n1-vaccines-to-be-grown-in-dog-cells-african-green-monkey-kidney-cells-worm-viruses-and-genetically-engineered-e-coli-bacteria

   „Tłumaczenie (angielski > polski)
   Nowe H1N1 szczepionek Uprawiane w Dog Komórki Afryki Green Monkey Kidney Komórki Worm Wirusy i inżynierii genetycznej bakterie E.coli

   Obecny H1N1 grypy świń produkcja szczepionki opiera się głównie na rosnące H1N1 grypy świń wewnątrz jaj kurzych. Jednakże proces ten okazał się zbyt wolny, by podobać się producenci szczepionek, nowe „nowatorskich” procesy są opracowywane, aby proces produkcji szczepionki na szybsze i bardziej wydajne. Według „Washington Post”, niektóre z dziwacznych nowych metod produkcji szczepionek opracowywany jest użycie komórek pies rośnie szczepionki, przy użyciu inżynierii genetycznej bakterii E. coli rosną szczepionki i wstawienie inżynierii genetycznej genów wirusa grypy na robaka, który następnie infekuje komórki jajników Caterpillar. Ponadto niektórzy producenci rozważają powrót do starej metody, które stosowane African green komórek nerki małpy rosnąć szczepionki przeciwko grypie.

   Czy wszystkie tego dźwięku daleko fetched?

   Po tym wszystkim, którzy chcieliby mieć szczepionki wstrzykiwane do ciała, która była uprawiana w środku ktoś pies?

   Niestety to nie jest science fiction.

   To jest fakt nauki.

   Masywny nowej fabryki szczepionek w Północnej Karolinie otwarty 1 grudnia która będzie produkować szczepionki przeciwko grypie z wykorzystaniem komórek psa zamiast jaj kurzych. Instrument ten został zbudowany z 487 milionów dolarów z funduszy federalnych rządu USA.

   Dlaczego się wydawać, że rząd USA jest zawsze rzucają setki milionów dolarów na naprawdę myśli naprawdę zły?

   Czy ktoś z was tam być naprawdę wygodne o szczepionki wstrzykuje się, że był uprawiany wewnątrz komórek psa?

   Ale to naprawdę się dzieje.

   Washington Post odnotowano również na innych dziwacznych nowych metod produkcji szczepionek, które są opracowane przez firmy farmaceutyczne …..

   * VaxInnate z Cranbury, New Jersey wyprodukował eksperymentalną szczepionkę H1N1 grypy świń przy użyciu inżynierii genetycznej bakterii E. coli.

   Bakterie E. coli?

   Czy to rzeczywiście brzmi jak dobry pomysł, aby ktoś?

   Czy ktoś w tej firmie mają nawet odrobina zdrowego rozsądku?

   * Nauki białka w Meriden, Connecticut poszukuje FDA do sprzedaży szczepionki wyprodukowanej przez wstawienie inżynierii genetycznej genów wirusa grypy na robaka, który następnie infekuje komórki jajników Caterpillar.

   Tak, to brzmi zdecydowanie bezpieczniejsze i łatwiejsze niż rosnące szczepionki wewnątrz jaj kurzych.

   Nie.

   * Baxter International ostatnio otrzymała zgody na sprzedaż H1N1 grypy świń szczepionki w Europie, który wykorzystuje dziesiątków lat linii afrykańskich zielonych komórek nerki małpy.

   Ale to tylko prawo europejskie?

   Zły.

   Baxter pracuje również nad wersją tej szczepionki w Stanach Zjednoczonych.

   Dlaczego Baxter zawsze muszą być w samym środku tych rzeczy?

   Dyskusja na temat firmy, że rząd powinien zbadać sprawę.

   Ale prawda jest taka, że te nowe metody produkcji tylko zrobić naprawdę złej sytuacji jeszcze gorzej.

   Widzisz, to, co producenci szczepionek już przyznać, są w tych szczepionek wystarczy, by Twoje włosy stają na głowie.

   Przestrzegane naturalnego zdrowia naukowiec Stephen Lendman spełnił wykaz składników powszechnie spotykane w szczepionki przeciwko grypie, które mogą lub nie mogą zostać dopuszczone do płytek na opakowaniu. Poniżej fragment doskonały artykuł Stephen Lendman zatytułowany „Bezskuteczność i zagrożeń związanych z Flu Shots „…..

   ****

   Miliony dobrowolnie roczne strzałów grypie nie znając ich szkodliwych składników. Z odmian przez producenta, zawierają wiele stabilizatory, Neutralizatory, agentów bilansowej oraz środków konserwujących, w tym:

   – 25 mikrogramów rtęci (thimerosalu), znany neurotoksyny, jeden mikrogram to za toksyczne, zgodnie z PZH, rtęci i wszystkie jego związki są toksyczne, narażenie na nadmierny poziom może trwale uszkodzić lub śmiertelnie zranić mózgu i nerek; „nawet” ekspozycji do bardzo małych ilościach „może również spowodować” reakcje alergiczne, uszkodzenia układu nerwowego i śmierci „to również związane z autyzmem;

   – Wodorotlenek glinu i fosforanu, wiadomo, że są związane z niektórych chorób neurodegeneracyjnych, w tym choroby Alzheimera; Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (OSHA) sprawozdania x-ray dowodów zwłóknienia płuc wśród pracowników studia, ale również, że u pacjentów poddawanych długo -dializy nerek okres rozwoju zaburzenia mowy, otępienie, lub drgawki;

   – Formaldehyd, znanym czynnikiem rakotwórczym, zgodnie z National Cancer Institute, jest to również związane z problemami górnych dróg oddechowych oraz wpływ na system limfatyczny i układu krwiotwórczego (odnoszące się do ludzkich komórek krwi);

   – Żelatyna, polisorbat 80 i żywicy – składniki, powodując ciężkie reakcje alergiczne;

   – Siarczan amonu, podejrzanych przewodu pokarmowego, wątroby i układu oddechowego toksyczne i neurotoxicant;

   – Sorbitol, podejrzanych przewodu pokarmowego i wątroby, toksyczne;

   – Fenoksyetanol (przeciw zamarzaniu), podejrzanych rozwojowych i reprodukcyjnych toksyczne;

   – Beta-propiolakton, znanym czynnikiem rakotwórczym i podejrzenia przewodu pokarmowego, wątroby, układu oddechowego, skóry i toksyczne narządów zmysłów;

   – Gentamycyny antybiotyk;

   – X100 Triton, silnych detergentów;

   – Tkanek zwierzęcych i płynów, w tym potencjalnie zakażonej krwi koni, królików mózgu, nerek, pies nerki małpy, zarodków kurzych, jaja kurze, kacze jaja, krwi świni i świń (świnia), białko tkanki;

   – Cieląt i bydła w surowicy płodu;

   – Zanurzone komórki nowotworowe;

   – Diploidalnych komórek z poronionych tkanek płodu

   ****

   Czy na pewno chcesz tych rzeczy wstrzykiwane do Ciebie i Twojej rodziny?

   Rtęć jest drugim najbardziej toksycznych substancji znanych ludzkości.

   Czy to naprawdę świetny pomysł jest wstrzykiwanie go do krwi swoich dzieci?

   Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego autyzmu jest mało znany wśród amiszów (którzy nie szczepią swoich dzieci), natomiast w pozostałej części społeczeństwa amerykańskiego autyzmu jest absolutnie eksploduje?

   W rzeczywistości, nowych badań rząd uznał, że 1 na 91 dzieci USA będą rozpoznane w pewnym momencie swojego życia z autyzmem.

   To jest coś do myślenia.

   Jeden ze składników nawet na liście Lendman, że jest powszechnie spotykane w szczepionkach jest polisorbat 80, które było związane z niepłodność u samic myszy.

   Czy na pewno chcesz ryzykować niepłodności po prostu czują się trochę bezpieczniej z łagodną chorobą jak H1N1 grypy świń?

   Prawdą jest, że coraz większa liczba lekarzy jest mówienie o niebezpieczeństwach tych szczepionek. Czy ich słuchać ?…..

   W przypadku pominięcia go w rzeczywistości, że dziesiątki na dziesiątki na dziesiątki H1N1 grypy świń historie efekt stronie horror już wylewanie in dużej liczby osób ulega wypadkom w tej szczepionki.

   Jeśli masz H1N1 historia szczepionki akcji, zachęcamy do odwiedzenia tej witryny i nowe akcje, co się stało.

   Wykazano, że coraz więcej ludzi wykształconych, co jest w tych szczepionek, mniej prawdopodobne jest, że aby je. Ludzie zasługują na możliwość podjęcia świadomej decyzji o tych zdjęć, ale niestety media przedstawia jedynie jedną stronę sporu.

   Jeśli rozważa podjęcie szczepionki, należy pomyśleć dwa razy zanim to zrobisz. Edukację przed szczepienia. Nie należy ślepo ufać świata „służby zdrowia” lub urzędników, którzy mają w kieszeni przemysłu farmaceutycznego. Get informacji i tworzeniu własnych decyzji. Nie ma zbyt wiele w grę wchodzi, aby inni mogli robić swoje myślenie dla Ciebie.
   Zaproponuj lepsze tłumaczenie”

   • zyta said

    http://organichealthadviser.com/archives/an-avalanche-of-reports-of-adverse-reactions-to-the-h1n1-swine-flu-vaccine-and-yet-world-health-authorities-continue-to-insist-that-it-is-safe

    „Avalanche sprawozdań działań niepożądanych szczepionki przeciw H1N1 Grypa świń – a World Health Władze nadal domagać się, że jest bezpieczny

    Czy grypy świń szczepionki są bezpieczne? Jedynie niewielka część populacji zostało zaszczepione w większości obszarów do tej pory, a przecież już nie ma lawiny doniesień o niekorzystnych reakcjach na H1N1 grypy świń szczepionki. Raporty są napływającym z całego świata, nawet jeśli media wydają się bardzo niechętne do sprawozdania w tych sprawach. Widzisz, większość czasu media nie chce zgłosić na „rzadko” reakcji na szczepionkę H1N1 grypy świń, ponieważ nie chcą „Alarm” społeczeństwa. Uczucie w mediach głównego nurtu, że korzyści są szczepione znacznie przewyższają ryzyko. Oczywiście, że jest pełne obciążenie nonsens. Kiedy się czyta raporty działań niepożądanych szczepionki w tym artykule, należy pamiętać, że większość działań niepożądanych szczepionki, takie jak autyzm, zaburzenia neurologiczne, choroby autoimmunologiczne, zespół Guillain-Barré, paraliż, niepłodność i rak może potrwać kilka tygodni lub miesięcy do wykazania się. Aby tak wiele doniesień o niepożądanych pojawia się tak wcześnie jest bardzo kłopotliwy znak – i jeszcze służby zdrowia na świecie w dalszym ciągu twierdzą, że H1N1 grypy świń szczepionka jest całkowicie bezpieczna.

    Cóż, jeśli czytasz nasz poprzedni artykuł zatytułowany „Shocking H1N1 Grypa świń Szczepionka poronienie Historie kobiet ciężarnych”, to już wiesz, że szczepionki przeciwko grypie świń jest całą pewnością nie jest bezpieczne dla kobiet w ciąży.

    Ale czy to bezpieczne dla społeczeństwa jako całości?

    No

    Nawet szef Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych jest otwarcie przyznając, że „nie ma szczepionki, nie ma nic, że jest w 100 procentach bezpieczne.

    Ale czy korzyści przeważają nad ryzykiem?

    Rozważ to pytanie, jak można przeczytać następujące sprawozdania media na temat działań niepożądanych szczepionki H1N1 grypy świń …..

    A 14-letniego chłopca, który mieszka w Virginia boryka się chodzić po schodzili z odnotowano przypadku zespół Guillain-Barre zaledwie kilka godzin po otrzymaniu szczepionki H1N1 grypy świń.

    -Mimo że tylko niewielki procent francuskich populaton zostało zaszczepione, jedna młoda kobieta we Francji już rozpoznano zespół Guillain-Barré po przyjęciu szczepionki H1N1 grypy świń.

    -W jednej szkole w Szwecji, gdzie uczniowie byli masy szczepione Pandemrix H1N1 grypy świń szczepionki, 130 233 uczniów w szkole wezwał chorych dni po szczepieniu.

    -Nine studentów w Mississippi zostały niedawno wpadł do szpitala po przeżywa poważne reakcje H1N1 grypy świń szczepionki.

    -Jedno dziecko w Michigan został niedawno opuścił sparaliżowany po zażyciu FluMist H1N1 grypy świń szczepionki.

    21-boy miesięcy w Niemczech zmarł okropną śmiercią po otrzymaniu szczepionki H1N1 grypy świń.

    -W Kanada, jednego człowieka 17 miesięcy synka rozwiniętych gorączka dni po otrzymaniu grypy świń strzał i cierpiał zajęcia cztery dni później został rzucili się do szpitala.

    -In Brooklyn, jeden sześcioosobowy letnia dziewczyna z padaczką otrzymał H1N1 grypy świń szczepionki bez pozwolenia, a ona zareagowała tak na poważnie to, że znalazł się w szpitalu.

    -Głównych niemieckich gazet jest rzeczywiście przyznać, że co najmniej siedem osób zmarło do tej pory w Niemczech po wstrzyknięciu szczepionki H1N1 grypy świń Pandemrix.

    A-4-letniego chłopca w Szwecji był podobno na skraju śmierci po zażyciu szczepionki H1N1 grypy świń.

    -Oficjalnie łącznie 8 osób zginęło od H1N1 grypy świń szczepionki do tej pory w Szwecji.

    -Trzecia kobieta w Portugalii straciła dziecko po przyjęciu szczepionki H1N1 grypy świń.

    -Jerusalem Post niedawno poinformowała o śmierci 75-letniego mężczyzny w dwa dni po otrzymał H1N1 grypy świń szczepionki.

    -Rząd chiński jest przyznanie się, że dwie osoby, które zmarły w Chinach po otrzymaniu kraju produkowane H1N1 świń szczepionki przeciwko grypie.

    , 42 lat kobieta, Kanady, który został zaszczepiony na H1N1 grypy świń teraz umarł z wirusem.

    -Inna kobieta Kanada upadł i musiał zostać zabrany do szpitala na noszach po wstrzyknięciu dotarcia z H1N1 grypy świń szczepionki.

    -Co najmniej 10 osób w Northwest Territories aś reakcje alergiczne na H1N1 grypy świń szczepionki.

    -Dziennikarz pracujący dla niemieckiego magazynu „Der Spiegel” poinformował, że stał się bardzo źle z bardzo wysoką gorączkę, dreszcze i nudności ciężką zaledwie kilka dni po otrzymaniu szczepionki przeciwko grypie świń.

    Ale sprawozdań powyżej są tylko wierzchołkiem góry lodowej. Istnieje o wiele więcej problemów, które nie są rozprawy o.

    Na przykład po to rzeczywiste reakcje na szczepionki przeciw grypie sezonowej i H1N1 grypy świń szczepionki, zgłoszone przez pielęgniarka w Nashville, Tennessee …..

    * Regularne Grypa Szczepionka dwie godziny po podaniu leku, pacjent miał poważne uczucie pieczenia w ich ręce i nogi, ból głowy i nudności lub wymioty.

    * Regularne Grypa szczepionką drętwienie ramion gdy strzał był podawany dwa dni.

    * Regularne Grypa szczepionką Zwiększenie / nieprawidłowe ból z wysypka w miejscu wstrzyknięcia przez dwa do trzech dni.

    * Regularne Grypa szczepionką około dwa do trzech tygodni po szczepieniu, pacjenta wystąpiły Bell mózgowe. Porażenie Bella jest stan, w którym pacjent odczuwa twarzy opadające / paraliż z powodu awarii / zapalenie nerwów czaszkowych VII. Pacjentów odnotowano również bóle całego ciała, ból głowy i złe samopoczucie na 1-2 tygodnie. Porażenie Bella jest idiopatyczną / cryptogenic w naturze, a diagnoza jest stworzony po wykluczając innych możliwości. Pacjenta lekarz stwierdził, że regularne Grypa Szczepionka mógł spowodować Bell mózgowe.

    * Grypa świń Szczepionka zwiększone bóle całego ciała, nudności lub wymioty, ból głowy na 2 tygodnie do dwóch odrębnych pacjentów.

    * Regularne Grypa szczepionką rozmawiałem z Afryki starszych mężczyzn amerykańskiego o jego dziadka … Stwierdził, jego dziadek był zupełnie zdrowy człowiek, który nie brał codziennie leki i nie ma choroby. Dziadek swoją pierwszą grypy sezonowej szczepionkę w wieku 70 lat i zmarła dwa dni później. To także stało się mój pradziadek, jak wyjaśnił mi moja babcia. Zarówno sezonowych ofiar grypy były zdrowe, bez choroby, a nie brał codziennie przepisane leki były osoby starsze, ale phsycially dopasowanie i zmarł w ciągu 2-3 dni po szczepieniu.

    * Regularne Grypa szczepionką ból w klatce piersiowej, nudności lub wymioty i silne bóle głowy był zarzut wielu pacjentów … występujących w ciągu 3-6 godzin od podania.

    Nie tylko może świń grypą szczepionka powoduje ciężkich działań niepożądanych, ale dla niektórych osób może to oznaczać nawet potencjalnych śmierci. 4 lata chłopca z Rochester, Minnesota prawie umarł po otrzymaniu szczepionki H1N1 grypy świń. Just check out the video news report poniżej ….

    Kilku czytelników na naszej stronie siostra Bird pandemii grypy, zgłaszało również silne reakcje na H1N1 grypy świń szczepionki …..

    Ann:

    Mój przyjaciel został zdiagnozowany w / dziś GBS. Miała szczepionki H1N1 we wtorek. Obudziła się piątek ranek. z jednej strony twarzy paralized, teraz prawie cała jej twarz jest paralized. Ona jest od transfuzji krwi i osocza tonight. Ona będzie przeniesiony do szpitala Barnes wkrótce bardziej szczegółowe testy. Dla tych, którzy śmieją się nasilenia tej dziwnej, nieznanej choroby i szczepionki Mam nadzieję, że stały dostęp do informacji, a nie niewiedzy.

    Carrie:

    Jestem pracownikiem służby zdrowia … .. tylko szczepionki oferowanych pracownikom było żywej szczepionki. Postanowiłem go pobrać i być „świnka morska” zamiast mojego malucha. Odebrane spray do nosa we wtorek, obudził środę ból gardła i nosa, duszno, czwartek było straszne przeciążenia w klatce piersiowej / kaszel, gorączka i bóle głowy podziału, w piątek wszystkie objawy były gorsze, a ja nie mogłam oddychać! Stwierdzono u mnie w piątek z H1N1 i zapalenie płuc … .. dobre mam szczepionki, prawda?

    Na innym blogu, jeden czytnik zgłaszane bardzo smutne H1N1 świń szczepionki przeciw grypie horrorem …..

    rsmitty:

    Amy dostała H1N1 przeciwko grypie dziś i miał nieprzyjemnych reakcji. Chciałbym, aby każdy mógł wiedzieć czemu mogą one strzeż się, czy i kiedy pojawi się same. Nie otrzymuję jeden siebie.

    Ona straciła słuch, ale diarreah, czuli się jak miała zamiar zemdleć, serce serce bardzo Racey, poczuła, jak nie mogła oddech, była legato swoim przemówieniu głowie czułem się bardzo niewyraźne / mgły itp.. Ona naprawdę nie chce się go na początku, a lekarz mówił jej do niego. Powiedziała, że nie będzie to kolejny, że to na pewno. Powiedziała, że myśleli, że zginą. A jakby miał wylew. Ona jest w porządku, teraz jednak miała chwilę dla niej czuć się lepiej. Trzymano ją w biurze na chwilę, aby mieć oko na nią.

    Następujące raporty są z jednej strony, że zostało dokumentujących reakcje H1N1 grypy świń szczepionki Kanada …..

    Audrey:

    Tak więc połączenie Aaron dostał Wed około 18 ton na rok. stare Scott, który miał skok!! Rozmawiałam z koleżankami mama Kerrie, który jest naszym przyjacielem. Nadal jest w śpiączce. Mówili to bakteryjnych i zwrócił się do specjalisty z państw. On jest krwawienie z mózgu i wielu narządów wewnętrznych. Ubiegłej nocy Kerrie zostawił mi komunikat lekarzy i specjalistów rozmawiałem z rodzicami i przyznał, że ma szczepionki przeciwko H1N1 !!!!!!!!!!!!!

    Kobiety w ciąży:

    Słyszałem kilka pielęgniarek i pracowników mówi dziś o dzieciach którzy otrzymali H1N1 strzał …. Myślę, że chłopiec w oddalonym o 2 zmarło strzału (zadam około potwierdzenia), a wiele dzieci mają zdobyć naprawdę zwolnienie od strzału, niektóre dzieci mają zdobyć grypy świń od strzału. rozmawiałem z 4 osób dziś, że dostał strzał, ale naprawdę super chorych. Bylem tutaj od czwartek … i udał się do kliniki moje OB i są wydając zdjęcia kobietom w ciąży w klinice, a miejsce był zapakowany. one próbowały vax mnie 3 razy, ale muszę odmówić!

    Barb:

    Mój znajomy dzisiaj wspólne, że jej przyjaciółka córki (nastolatek) miały vax, i tego samego dnia była kąpiel i został tam źle … poczuła zawroty głowy aż do przejścia obecnie, nie można przekazać, udało się palto domu, szef przędzenia i dostałem schodach otworzyła drzwi żeby mogła się krzyczeć o pomoc, bo nie wiedzą, co się z nią dzieje. Minęła się do drzwi.

    Następujące raporty z grupy Facebook nazwie „H1N1 Reakcje Szczepionka „…..

    Pamela Genge-Way:

    Miałem vacine w piątek około 2:00 pm i około 10:00 w nocy, zacząłem wyrwanie w ulach. Nigdy nie miałem ule przed tym. Wszystkie ule rozpoczął, łączącej, crazy swędzenie!! Byłem jak miałem opalaniu na całe ciało. Zaczął puchnąć w ramieniu, dłoni, nóg, stóp, brody i warg. Moje nogi są jeszcze obrzęk, swędzenie, ale nie teraz. Dzięki Bogu!

    Melissa Steinhart:

    Moje 3 yr old got shot, 2 dni później zszedł z katarem, wysoką gorączką (103) i ogromny ból głowy. 36 godzin później, gorączka odeszła, ale ból pozostał. Nikt w jej szkole był chory lub jest chory, więc wiem, że to był ten strzał. NO WAY mi się 2 jeden ..
    Heather noell:

    Mam znajomego, który w starszych ciotka otrzymała H1N1 szczepień i umarł grypy świń dwa tygodnie temu.

    Sheryl Colbourne:

    Moja 10 miesięcy synek miał igły rano sat … 9 godzin później rozwinięte Gorączkę 100-102 i bardzo wznieść się na nogi, didnt want to pieszo lub indeksowania.

    Jennifer Griffith:

    Mój lekarz traktuje 4 yr old, który był zupełnie zdrowych przed dostał Swine/H1N1 szczepień kilka tygodni temu. Jego mózg rosło, i dano mu 2 tygodnie żyć tak, jak jego ciało jest zamykany. Jak dziś się żyje, ale mój lekarz nie jest pewien, czy on zamierza zrobić.

    Lisa Engle:

    wpadł mama który był wściekły po szczepień syna w zeszłym tygodniu. ramię nadal jest spuchnięta i zapaćkany, on miał gorączkę i wymioty, ponieważ był.

    Mona Tannous:

    Took My 2 rok i 10 miesięcy do strzału wczoraj. Moja 10 motyli wydaje ok bez reakcji. Moja córka 2 zrobił rok spać w nocy. Kroki z ramienia bardzo ciężki i myślę, bóle stawów, ponieważ była wskazując na kolana. Wtedy zaczęła niska gorączka. Ona vomitted. Wtedy obudziła się znowu narzeka na ból brzucha i vomitted innym razem!

    Po przeczytaniu tych opowiadań, jest pan pewien, że chcesz dostać się wstrzyknięcia szczepionki H1N1? Dzięki Kongresowi Stanów Zjednoczonych, jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych i dostać grypy świń szczepionki nie można pozwać każdego, jeśli coś pójdzie źle. Jesteś sam jest odpowiedzialny. Czy na pewno chcesz mieć toksyczne gulasz, które mogą zawierać rtęć, aluminium, formaldehyd, Triton X100 i polisorbat 80 (między innymi goodies) wstrzykuje się bezpośrednio do krwi?

    Czy na pewno?
    Zaproponuj lepsze tłumaczenie”

   • zyta said

    http://organichealthadviser.com/archives/the-health-care-reform-bill-establishes-a-program-called-no-child-left-unimmunized-against-influenza-which-will-use-elementary-and-secondary-schools-as-flu-vaccination-centers

    „Tłumaczenie (angielski > polski)
    Health Care Reform Bill Określa program o nazwie „No Child Left Unimmunized przeciw grypie, które będą wykorzystywały podstawowych i średnich szkół Grypa Szczepienia Centers

    Dla rodziców, którzy są zaniepokojeni szczepionek, opieki zdrowotnej, ustawy reformy niedawno przeszła przez US House of Representatives zawiera bardzo niepokojące wieści. Dział 2524 ustawy na stronie 1391 z siedzibą program o nazwie „No Child Left Unimmunized przeciw grypie”, która będzie używać podstawowych i ponadpodstawowych w Stanach Zjednoczonych jako centra szczepienia przeciw grypie. Możesz przeczytać całą ustawę dla siebie tutaj, ale większość ludzi po prostu nie mamy czasu, aby przeczytać całą ustawę, ponieważ jest fest 1990 stron. Prawda jest taka, że to, co się dzieje, gdy rząd jest zaangażować w opiekę zdrowotną. Rodzice szybko jest pozbawiony prawa do decyzji zdrowie swoich dzieci.

    Oczywiście projekt ustawy wskazuje również, że uczestnictwo w programie jest dobrowolne, ale jak „dobrowolne” będzie to dla większości rodziców, gdy posyłają swoje dzieci do „centrum szczepień przeciwko grypie” każdy dzień, w którym urzędnicy szkoły są sortowane na „urlop No Child Left Behind przeciw grypie? W rzeczywistości jest to, że wolność wyboru stylu życia organicznego dla nas i naszych dzieci jest stopniowo wypchnięte istnienia.

    Na stronie 1392 z opieki zdrowotnej, ustawy reform, opisuje cel „No Child Left Unimmunized przeciw grypie” programu:

    Program w tej sekcji są przeznaczone do podawania szczepionki zgodne z zaleceniami Centers for Disease Control and Prevention’s Komitetu Doradczego ds. Szczepień Practices (ACIP) za roczne szczepienia wszystkich dzieci od 5 do 19 roku życia.

    Ustawa ta zapewni, że z roku na rok dzieci bardziej amerykańskie niż kiedykolwiek dostanie podskoczył ze szczepionkami pełny niszczących toksyn.

    Ale przynajmniej jest dobrowolne, tak byśmy wszyscy jeszcze zrezygnować z programu, prawda?

    Dobrze, że to, co myśli wielu rodziców będzie w przypadku szczepionki przeciwko H1N1 grypy świń w tym roku.

    Ale zamiast rodziców, którzy nie chcą, aby ich dzieci szczepionych na H1N1 grypy świń odkrywają, że ich dzieci zostały zaszczepione w szkole bez powiadomienia i bez ich zgody. Oto kilka przykładów …..

    * Rae Lynn z mama Cafe specjalnie kółkiem „nie” w sprawie zezwolenia poślizgu dotyczące H1N1 grypy świń szczepionki tylko się przeraził, aby dowiedzieć się później, że jej 5 lat córeczka była podawana do nosa mgły grypy świń szczepionki w szkole.

    * Wściekła matka Ohio poinformował, że 7 lat jej syn, który miał problemy z lekami, został zaszczepiony na H1N1 grypy świń w szkole przed jej woli.

    * Trzy dzieci w Nowym Jorku zostały „omyłkowo” biorąc pod uwagę H1N1 grypy świń szczepionki bez zezwolenia.

    * W Brooklynie, jeden sześcioosobowy letnia dziewczyna z padaczką otrzymał H1N1 grypy świń szczepionki bez pozwolenia, a ona zareagowała na to tak bardzo, że znalazł się w szpitalu.

    * Jeden ojciec w Kentucky skacze szalony, ponieważ jego 7 lat chłopiec otrzymał H1N1 grypa świń szczepionki „przez przypadek”.

    * Jeden news outlet w Ohio stwierdzili, że H1N1 spray do nosa szczepionki podano do całej grupy maluchów bez zgody w tak zwany jest „wielkim błędem”.

    Widzisz, to jest zawsze „wypadku”, kiedy to nastąpi, a jeśli strzał kończy powoduje autyzm, zaburzenia neurologiczne, choroby autoimmunologiczne, zespół Guillain-Barré, paraliż, niepłodność, nowotwory, a nawet śmierć zawsze jest zwany „przypadek” Oczywiście, ponieważ szczepionka jest całkowicie bezpieczne i nigdy nie stwarza żadnego z tych rzeczy.

    W rzeczywistości „No Child Left Unimmunized przeciw grypie” program reformy opieki zdrowotnej, projekt ustawy jest bezpośredni zamach na naszą wolność, zdrowie i zdrowie naszych dzieci. Należy uzyskać te informacje w celu jak największej liczby osób można tak, że ten program może być zatrzymany przed nim się uruchamia.
    Zaproponuj lepsze tłumaczenie”

    -to tylko niektore artykuly ze str,.ktora podal hannah powiedział/a
    14 grudzień 2009 @ 1:32 am, warto zapoznac sie z reszta art. chocby tlumaczonych przez Google

 9. Atena7777 said

  Dzieci wiedza najlepiej co to sa szczepionki:
  http://www.youtube.com/watch?v=hnmJUAkFO8w – szczepionki na wesolo……………

 10. zyta said

  http://organichealthadviser.com/archives/400000-vials-of-flumist-vaccine-containing-live-swine-flu-are-on-the-way-to-california

  „400000 fiolek FluMist szczepionkę zawierającą żywe Grypa świń są w drodze do Kalifornii

  As you read this, 400000 dawek FluMist grypy świń szczepionkę zawierającą żywe grypy świń albo już przybyli lub trafić wkrótce w Kalifornii. Miliony są rozpowszechniane w Stanach Zjednoczonych. Własnych wstawić FluMist pakietu ostrzega, że u osób zaszczepionych, „należy unikać bliskich kontaktów z osób z obniżoną odpornością na co najmniej 21 dni”. Dlaczego? Bo kto zostanie zaszczepiona może potencjalnie rozprzestrzeniania się grypy świń do innych. W ciągu następnych kilku tygodni, miliony Amerykanów zamieni się potencjalnie niebezpiecznych przewoźników choroby.

  W przeciwieństwie do H1N1 świń strzałów szczepionkę przeciw grypie, która podobno zawiera tylko martwe grypy świń, FluMist spray do nosa szczepionka zawiera żywe rzeczywiste grypy świń.

  Więc kiedy szczepionki FluMist podawany jest do ciebie, to pozwolić im żyć spray grypy świń prawo do nosa.

  Czy to naprawdę wydaje się dobrym pomysłem?

  Czy zdrowy rozsądek trzeba by biegać i żyć grypy świń wstrzyknięciu do nosa?

  Cóż, liczba szpitali USA decydują, że szczepionka spray do nosa, nie ma sensu, albo.

  Na przykład, niektóre szpitale w obszarze Denver ogłosiły, że będą one odrzuceniu FluMist grypy świń szczepionki, ponieważ „nie chcą zagrozić pacjentom.

  W rzeczywistości nie ma wiele obaw o potencjalne skutki uboczne tej szczepionki grypy świń w populacji ogólnej. Nowa sonda AP, przeprowadzone między 1 października a 5th, że 72 procent Amerykanów martwi świń efekty szczepionki przeciw grypie stronie.

  72 procent?

  Dlaczego tak wielu osób zainteresowanych na temat tej szczepionki?

  Według służby zdrowia, żywo grypy świń w FluMist Szczepionka została „osłabiona”, ale służby zdrowia wciąż zalecając bardzo małe dzieci, kobiety w ciąży i osób, które ukończyły lat 49 nie powinny FluMist spray do nosa, a zamiast tego powinniśmy czekać dla świń strzałów szczepionkę przeciwko grypie, które zawierają martwe grypy świń.

  Ale dlaczego one takie zalecenia, jeżeli szczepionka FluMist było tak samo bezpieczne jak inne?

  Rzeczywistość jest taka, że jeśli Amerykanie wiedzieli jak bardzo grypy świń było wniesienie do nosa, bardzo niewiele osób zapewne go for it.

  Według dr Sherri Tenpenny, gdzieś między 10 mln EUR i 100 milionów cząstek wirusa grypy świń są wstrzykiwane do nozdrzy pacjenta podczas podawania szczepionki FluMist.

  Jeśli jesteś rodzicem, to jak się czujesz ktoś strzykawką 10 milionów żywych cząstek wirusa grypy świń do nosa dziecka?

  Nie tylko, ale prawda jest taka, że miliony Amerykanów, którzy otrzymują FluMist szczepionki w ciągu najbliższych dni będzie potencjalnie rzuca go tam, gdzie idą.

  Czy to nie brzmi cudowne?

  I zgodnie z ulotką, kto otrzyma FluMist szczepionka może przenosić grypę na okres do 21 dni.

  Wystarczy sprawdzić własne wstawić FluMist pakietu: „FluMist odbiorców ® powinni unikać bliskich kontaktów z osób z obniżoną odpornością na co najmniej 21 dni.”

  Czuj się ostrzeżony.

  Ale rzeczywistość jest taka, że świń strzałów grypa nie będzie bezpieczne zarówno. W rzeczywistości jest to, że są masowo nad szczepieniem naszego społeczeństwa i to jest przyczyną szerzącego się problemy zdrowotne.

  W ostatnim wywiadzie, dr Andrew Moulden opisane absolutnej eksplozji w niektórych chorób i dolegliwości w Stanach Zjednoczonych, że wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia obwiniają nad szczepionkami …..

  1 na 6 dzieci ze szczególnymi trudnościami w uczeniu się.
  12-15% dzieci z attention deficit disorder.
  1 na 87 z spektrum autyzmu – 1700% wzrost od ponad dziesięciu lat.
  1% nagłej śmierci niemowląt
  40 zabitych i 15.000 istotnych niepożądanych reakcji Gardasil
  1 na 15 na 65 z otępieniem, 1 na 8 na 85
  Syndrom chronicznego zmęczenia
  Fibromialgia
  Zaburzenia zajmowaniu
  „West” syndrom
  Globalne opóźnienie rozwoju
  1 na 450 z cukrzycą typu 1
  1, 2 mężczyzn i 1 na 3 kobiety, zachoruje na raka w ciągu życia.

  Aby uzyskać więcej informacji o tym, dlaczego szczepionek są potencjalnie niebezpieczne, przeczytaj nasz poprzedni artykuł zatytułowany: „szczepionek Bad For You”.

  Rzeczywistość jest taka, że trzeba wziąć odpowiedzialność za własne zdrowie i zdrowie swoich bliskich. Nie pozwól, gadającej głowy w telewizji (która nie może wypowiadać się przed dużym Pharma, ponieważ wydają miliony na reklamę w jego sieci) czynią te kluczowe decyzje zdrowia dla Ciebie.

  Czy własne badania i podjąć świadomą decyzję. Twoje zdrowie może po prostu od niej zależne”

 11. sameKamienie said

  dawno nie slyszalem czegos tak glupiego jak te piec prawd polakow. LoL.

  • ALFA58 said

   Trzeba być Polakiem przez duże „P” aby je zrozumieć. Nie każdemu zna krwawą historię swojego narodu. A warto ją poznać, aby docenić wysiłki swoich przodków dążących do niepodległości. To dzięki nim mówimy teraz w ojczystym języku, również w szkołach i urzędach. Trzeba być czujnym, aby nie powtórzyła się historia z 17 września 1939 roku. Jak czytałem wcześniej nowy tajny pakt o nieagresji między Rosją a Niemcami został już podpisany!

   • mgrabas said

    za późno
    trzeba było nie głosować za wstąpieniem do UE i wybierać Patriotów

  • Bruno said

   Same kamienie dla ciebie

 12. A said

  Jakoś wokół mnie ta swiadomosc nie narasta..jestem jedyną osob, która mówi i interesuje sie tematem i mimo wysłania wielu maili udało mi zaintersowac tematem tylko dwie osoby. Zainteresować na tyle że przyjęły to do wiadomości – i co z tego??? NIC!!

  Coraz bardziej widzę, że po prostu musi sie coś stać bo ten swiat sie nie zmieni.
  A propos zauważyliście że prawie codziennie w tv śniadaniowej rządzi jacykow lub inni przedstawiciele grupy kochających inaczej? Uczą nas tolerancji, przyzwyczajają do nowych zasad wprowadzonych traktatem lizbońskim…

  A najważniejsze: Czy mamy jakieś wiesci z kopenhagi??? Minął półmetek- nie zadziwnia was ta medialna cisza?

  • opk said

   Poniosą wysoką cenę swojej ignorancji a nawet arogancji.

   Ziarna od plew muszą zostać odsiane i dlatego tak to wygląda. Nie ma samych ziaren ani samych plew.

   przysłowie chińskie:

   „Trudno oczekiwać udanych zbiorów gdy ziarno źle zasiano”.

  • mary said

   a niech sie naprawde jakis wstrzas stanie, bo inaczej pocichutku i nawet nie wiadomo kiedy zacisna swoje brudne lapy na naszej szji

  • mgrabas said

   @ A
   https://grypa666.wordpress.com/2009/12/04/konferencja-klimatyczna-w-kopenhadze-rekordowa-ilosc-20-tysiecy-delegatow-%e2%80%93-o-czym-beda-obradowac/#comment-36723

  • hjk said

   „jestem jedyną osob, która mówi i interesuje sie tematem i mimo wysłania wielu maili udało mi zaintersowac tematem tylko dwie osoby”

   ze 100 znajomych na naszej klasie odzew wyraził 1, czyli jest nas 2 na 100…to tak jak mówił kiedyś znajomy marketer domowy – na 100 osób 2-3 kupią twoj produkt…
   ale z drugiej strony oznacza to ze ok. 350 tys osob w kraju zainteresowało sie problemami…sporo…

  • Margherita said

   Nie agituj wśród znajomych! To jest zasada. I tak Ci nie uwierzą. Zacznij od farmaceutki z pobliskiej apteki, od pani z jarzyniarnii. Potem idź na pocztę, i tak niby od niechcenia powiedz, że coś te smugi na niebie dziwne są, bo dawniej szybko znikały.

   Pamietasz kampanię reklamową telefonów Hejah? Zaczęło się od takiej łapki czerwonej i nikt nie wiedział o co chodzi. A potem powolutku ujawniano dalsze szczegóły. Jeżeli podejdziesz do kogoś i dramatycznym głosem zaczniesz nawijać, że NWO się zbliża, to masz pewność, że zostaniesz uznana za wariatkę. I nie wiń ludzi, za to, ze tak reagują. To jest normalne i prawidłowe. Informacje trzeba podawać porcjami – nikt nie zaczynał cię uczyć matematyki od logarytmów i rachunku pochodnej!

   • opk said

    Potwierdzam że lepiej działa informacja podana mimochodem (niby od niechcenia) niż celowo, ja tak robię bo inaczej faktycznie skutku nie odnosi
    a tak jest większa szansa, że kogoś zaintryguje.

    Warto też próbować z pozycji osoby „wiedzącej więcej” np. na temat kryzysu, że już kilka lat wcześniej eksperci ostrzegali ale nikt nie chciał słuchać
    a teraz są tego większe konsekwencja a można był jak był na to czas lepiej się przygotować etc.

    Ogólnie popieram tezę Margherity 🙂

   • Wojtek said

    Ja codziennie przeglądam, drukuję artykuły z anglojęzycznych mass-mediów, gdzie politycy/redaktorzy jasno mówią: depopulacja 90% ludzkości, podatek CO2, polityka jednego dziecka i przymusowa aborcja na kolejne, odebranie dzieci rodzicom i indoktrynacja w państwowych ośrodkach, licencjonowanie, kto ma prawo rodzić dzieci, retencja, powszechna inwigilacja, skanery ciała, prześwietlające do nagiego ciała, dokumenty z RFID, biometryką i DNA ta lista nie ma końca.

    Kiedy inni przeglądają w chwili na kawę pudelka, lulę, naszą klasę, facebooka ja siedzę przy swoim kompie i zataczam się ze śmiechu, sobie mruczę pod nosem „o, k***, ale jaja. No koniec świata” Ludzie sami z ciekawości podchodzą, a wtedy im wręczam kopię artykułu z pozaznaczanymi najważniejszymi rzeczami. Przeczytają, trochę się wystraszą i potem odkładają kartkę/kartki. Nikt mi nie powie, że jestem oszołomem, bo to przecież „oficjalne” źródła. 😀
    Po dwóch tygodniach kartki z tymi artykułami walają się wszędzie, co jeszcze bardziej działa na psyche, a ja w końcu mogę podać np płytkę z: „Endgame. Blueprint for Global Enslavement”

 13. mary said

  http://wiadomosci.onet.pl/2094943,11,pomysl_rzadu_zla_wiadomoscia_dla_internautow,item.html No i rzad kombinuje przeciwko nam, dla naszego dobra – dla ochrony zdrowia i moralnosci. obawian sie, ze w internecie nie przeczytam juz o zdrowotnosci pietruszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!ALARAM A ten „nasz” zasrany Rzad moze by sie zajal wlasna moralnoscia i moralnoscia swoich mocodawcow. – banda oszustow, zlodzieji, bandytow i pokretnych kretaczy

  • zyta said

   Tu caly tekst:
   „Pomysł rządu złą wiadomością dla internautów
   „Dziennik Gazeta Prawna”: Policja i inne służby będą mogły praktycznie poza kontrolą nadzorować aktywność w internecie.
   Takie prawo da im jeden z przepisów nowelizacji ustawy hazardowej. Rząd chce przy okazji walki z e-hazardem, by wszystkie służby bez decyzji sądu mogły zażądać od operatora internetowego dostępu do danych użytkowników. W ten sposób dowiedzą się bez problemu, z jakich usług drogą elektroniczną użytkownicy korzystają. Nie będzie tu miało znaczenia, czy prowadzone jest czy nie postępowanie – w projekcie zapisano, że może to być działanie w celu zapobiegania przestępstwom.

   Zmiany mają objąć również ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Ich swoboda może zostać ograniczona, jeżeli jest to niezbędne ze względu np. na ochronę zdrowia i moralności publicznej – czytamy w gazecie.”

 14. Nie z Tej Ziemi said

  Smieszni jestescie z tym HARPEM!!!! Wszystko podciagac pod HARP??? Bez sensu….

 15. Bruno said

  Zachowanie Pani minister nie pasuje do standardów panujących w obecnej ekipie rządzącej,gdybyż to byli Zbycho,Miro i im podobni ,to by nas szczepiono co tydzień.

  • KrisT said

   Bruno, zachowanie pani minister nie pasuje bo nas rząd nie ma pieniędzy na zakup szczepionek! Z taką dziurą budzetową i długiem, w kraju gdzie nie ma kasy na ważniejsze potrzeby, nie ma sie co dziwic ze nie chcą kupic szczepionek a pózniej jeszcze dodatkowo wypłacać odszkodowania. Bynajmniej pierwszy raz się cieszę ze zyję w tym kraju…
   Choc z drugiej strony szczepionki należałyby sie większosci ludziowcom w tym kraju, taka jest prawda.

   Próba uświadamiania znajomych idzie każdemu z nas bardzo opornie, jak mówię o aspartamie, rtęci w scepionkach, opryskach to słyszę w odpowiedzi „w końcu na cos trzeba umrzeć” , lub ” a co, chcesz umrzec zdrowym?”

   Jak ktos kiedyś powiedział „cycki opadają..”
   Wracając do tematu roku 2012, Nibiru i tym że coś za nia leci (obcy?) przypomnę słowa pewnego stygmatyka GIORGIO BONGIOVANNI o którym kiedyś był nadany filmik (ładnych kilka lat temu, chyba 8-10) powiedział on ze w 2012r. obcy sie ujawnią! Być może te słowa tez trzeba dodac do tej ogromnej układanki ktorą teraz składamy.
   Powiedziałem wtedy, „poczekam 10 lat i jak nie przylecą to go odnajdę w tych włoszech…. 😉 „

   • hjk said

    „słyszę w odpowiedzi “w końcu na cos trzeba umrzeć” , lub ” a co, chcesz umrzec zdrowym?”

    też sie spotykam z tą głupotą i odpowiadam tak: „O nie moi drodzy, nie ma lekko. Zanim umrzecie, musicie jeszcze zasilić lekarzy i farma kartele. A wiec do śmierci droga przez męke. Czy chcecie umierać długo, młodo i w męczarniach czy lekko, krótko i na starość?”
    mają dylemat…))

 16. mig33 said

  W USA BANKSTERZY WYKUPUJĄ BROŃ BOJĄC SIĘ MOŻLIWYM NASTĘPSTWOM W POSTACI REWOLUCJI OBYWATELI!
  http://www.infowars.com/goldman-sachs-bankers-buy-guns-to-defend-against-populist-uprising/

  W POLSCE RZĄD ROBI PODOBIE, WYSZŁO ZAMÓWIENIE Z KANCELARII PREZYDENTA NA PRYWATNĄ OCHRONĘ!
  NIE WIERZĄ POLICJI, NIE WIERZĄ WOJSKU, BOJĄ SIĘ MAS!
  http://www.prezydent.pl/AuctionDownload/pl/240/192/gfx/prezydent/userfiles/files/bip/zamowienia_publiczne/ochrona_wiejska/ogloszenie_o_zamowieniu_ue.pdf

 17. hjk said

  co do actimela z reklamy w google to znalazłem na stronie o gmo, że jest z modyfikowanych gen. produktow, a osobiste doswiadczenie takie żem zglupiał od reklamy i dawałem to 4 letniemu synowi, a po pewnym czasie miał ogromne kłopoty z robieniem kupki, (czasami nie chciał i 7 dni!) które miały jakąs dziwną gumową konsystencję i kolor. lekarze nie wiedzieli co sie dzieje ani co zaproponować . przez przypadek brat mi powiedział coś takiego, że jego teściowej lekarka proponowała actimel na rozwolnienie. Wiec odrzuciłem actimel i po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Tak wiec w tym wypadku sprawdza sie powiedzenie, że jak reklamują (a juz to trwa chyba od 3 lat) coś nachalnie, to musi być szmelc, bo co dobre samo sie sprzedaje…

  • mgrabas said

   kidyś oglądałem program omawiający skutki takiego „wspomagania” organizmu bakteriami Lactobacillus casei, otóż takie wyręczanie organizmu powoduje jego dysfunkcję i w efekcie obniżenie odporności, a nie jej zwiększenie, jak możnaby myśleć czytając ulotki reklamowe promujące te produkty (nie wspominam o całej chemii w nich zawartej, nierzadko zawierającej nawet rakotwórczy słodzik Aspartam)

   • Dominik said

    W zasadzie probiotyczne działanie ma kefir, przy czym kefir jest produktem naturalnym, czego w żaden sposób nie można powiedzieć o actimelu. Najlepszy oczywiście zrobiony w domu, a nie kupny.

    Zresztą mając w pamięci działanie mainstreamowych tv wcale się nie dziwie nachalnym reklamom – w końcu mają w tym swój cel. Wciskanie shitu i obniżanie odporności, aby móc zapewnić zbyt innym lekom np. gripexom czy innym takim wynalazkom.

    Ciekawe linki:

    link1

    kto się boi actimela? [link]

   • elka said

    Historia actimela jest taka, że został wymyślony jako lek dla ok.1,5-2% całej populacji, dla ludzi, których organizmy same nie wytwarzały bakterii Lactobacillus casei. A że chorych było mało to i kasy z tego mało, więc co zrobiono?? ogromną reklamę na cały świat i ludzie to łyknęli. Jeszcze jedno, jeśli się actimela bierze przez dłuższy czas, to organizm już przestaje sam wytwarzać tą bakterię i jest się praktycznie zdanym na picie actimela do końca życia. Kiedyś w sklepie widziałam jak babcia dała wnuczkowi wypić dwa, jeden po drugim, bo „pić mu się chciało”.Zgroza!!

  • Magdalena said

   Dobrych rzeczy nie trzeba reklamowac, bo ludzie beda to sobie wysylac z drugiego konca swiata. Reklama potrzebna jest gownu(nie jestem pewna czy dobrze odmieniam 🙂 ),na ktore nie ma zapotrzebowania.

   A co do kupek (zatwardzenia), nie piszesz, czy byl z tym problem, ale jesli tak, to polecam sok ze sliwek.

 18. hjk said

  sprawa jest prosta: „dziś prawdziwych amerykanów już nie ma…”

  • opk said

   i nigdy też nie było, „amerykanie” wywodzą się z napływowej ludności po zajęciu terenu i wyrżnięciu tubylczej ludności czyli Indian.

   • hjk said

    mialem na mysli tych z poczatkow i srodka 20 wieku…

   • wedkarz1960 said

    amerykanie to są indjanie. a reszta to czy to naród? to jakiś twór a nie naród, czyż narodem można nazwać zlepek? który ma około 300 lat?

 19. net23 said

  Być może społeczna świadomość narasta ale nie ma to znaczenia dla tych którzy realizują swoje plany…

  Czy wyjaśniono i ukarano winnych prowokacji 9/11

  Czy wyjaśniono i ukarano winnych agresji na Afganistan i Irak? Czy ukarano winnych ogromnych zniszczeń i ludobójstwa?

  Czy ukarano winnych skażenia materiału śmiercionośnym wirusem? Czy ukarano kogoś za dopuszczenie do stosowania leku który nie miał wymaganych badań bezpieczeństwa? Czy ukarano winnych zawierania tajnych umów przez rządy poszczególnych krajów z prywatnymi firmami?

  http://www.dailymotion.pl/video/xafhsr_bayer-ywiadomie-sprzeday-szczepionk_news
  http://www.alternatywa.com/modules.php?name=News&file=print&sid=2464

  http://wolnemedia.net/?p=11836

  Czy uświadamiano społeczeństwu czym jest Codex Alimentarius?
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Fritz_ter_Meer


  http://www.stopcodex.pl/
  http://fnbg.nazwa.pl/pliki/Czym%20jest%20Codex%20Alimentarius.pdf

  Dlaczego narasta spożywanie trucizn przez ludzi?

  Czy nagłaśnia się niebezpieczeństwa związanego z GMO?

  http://wolnemedia.net/?p=10925  Czy w głównych mediach podjęto temat tzw „chemitrals”?


  Czy w głównych mediach podjęto temat „climatgate”?  http://www.kngeol.pan.pl/images/stories/pliki/2.Stanowisko%20KNG%20w%20sprawie%20zmian%20klimatu.pdf

  Co to jest NWO?


  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20091009&typ=my&id=my11.txt

  Wypowiedz Peresa …

  Marzenia psyhopatów…
  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_marzenia_o_nowym_9_11_napisy_pl_video.html

  Wszystko za ŻYCIE…. – polecam ten film …

  Czy jesteśmy świadomi tego, że w przypadku odcięcia nas od niezależnych mediów nasza wiedza o współczesnym świecie będzie już wyłącznie MATRIX’em?

 20. CoZaSyf said

  Cieplutki” materiał p.t.Medycyna jakiej nie znacie-http://prawda2.info/viewtopic.php?t=10050 /zamiescił RISPONAR rowniez na swoim koncie,na you tube/

  • zyta said

   Ripsonar
   14. Dezember 2009
   (Weniger Infos)
   „… Oskarżam kampanie farmaceutyczne o to,
   że przekładają zysk nad profilaktykę
   swój sukces ponad ludzkie życie
   pieniądze ponad śmiertelność
   chytrość ponad wyleczenie…” Karl Loven

   Drogi Widzu!
   Czy zastanawiałeś się dlaczego dzisiejszy przemysł formacyjny przejawia chęć tylko wygenerowania zysku, a nie prawdziwej pomocy?
   Dlaczego traktują nas jak zwykły rynek zbytu.. nic więcej?
   Dlaczego konstrukcja leczenia jest tak pogmatwana? Recepty, kolejki, prośby, zwątpienie…a nawet łapówki, aby wykonali to, co przyrzekali dla służby ratowania innego człowieka?
   Dlaczego korporacje farmaceutyczne stały się tak potężne że przeniknęły do władz państwa, doradzają, tworzą sami sobie badania na swoje leki, narzucają swoją wolę oraz akceptują poprzez zmanipulowaną Światową Organizację Zdrowia??

   Jeżeli jesteś głodny i ciekawy wiedzy zapraszam do obejrzenia materiału:

   …. Po pierwsze nie szkodzić…. Czy słowa Hipokratesa naprawdę są mottem dzisiejszej farmacji?

   Źródła:
   „Od grabarza do lekarza” – Jerzy Maslanky
   „Zbrodnie przemysłu farmaceutycznego” – Braithwaite John
   „Źródła finansowe komunizmu i nazizmu czyli w cieniu Wall Street” – Pierre de Villemarest

   Inne:
   Wykłady i wiedza:
   Ian Crane
   Dr. Rath

   -naprawde dobry film, polecam wszyskim, oraz do rozprowadzenia

   Medycyna jakiej nie znacie – Wielka Farmacja

  • mgrabas said

   zdrowie na sprzedaż

 21. Wyspa said

  Nie wiem czy zauważyliście ale w ostatnich faktach w których mówili że w UE zaszczepiło się jedynie 2% ludzi na A/H1N1 to powiedzieli że na jesień 2010 będzie szczepionka która będzie połączeniem zwykłej szczepionki na grype sezonową + szczepionką przeciwko A/H1N1! Więc nie będzie można się za rok zaszczepić na zwykłą grypę bo w prezencie od razu otrzyma się szczepionkę na A/H1N1!!!

  • Margherita said

   Po pierwsze szczepienia mają sens ewentualnie na ciężkie choroby o bardzo wysokim współczynniku śmiertelności i przy dużym prawdopodobieństwie zarażenia. Czyli np na gruźlicę.
   Grypa do takich chorób się nie zalicza.

   Żeby się przekonać, czy w ogóle mamy o czym dyskutować należy porównać prawdopodobieństwo powikłań po szczepionce z sumą prawdopodobieństw zarażenia i śmierci/kalectwa w razie choroby.
   Podaję przykład jak to policzyć.
   Dane:
   – szczepionka X w 1 na 100 000 przypadków prowadzi do ciężkich powikłań (typu porażenie nerwów)
   – prawdopodobieństwo zarażenia 1 na 500 osób
   – prawdopodobieństwo śmierci/kalectwa 1 na 3 000 chorych.

   Obliczenia: „/” oznacza kreskę ułamkową
   1/100 000 = 0,00001 %
   1/500 * 1/3 000 = 0,002 * 0,0033 = 0,0000066%

   0,00001 > 0,0000066, stąd wynika, że choć szczepionka X wydaje się być bezpieczną, jej stosowanie nie ma większego sensu.

   • Margherita said

    Teraz zastanówcie się, dlaczego nigdy nie podawano Wam takich obliczeń ani w TV, ani u lekarza.

  • wedkarz1960 said

   przecież to już dawno wiadomo ,jak nie kijem to go pałą . ale faktycznie idzie świadomość zwykłych ludzi.i to jest b. dobre. ktoś wyżej napisał że rozmawia z ludzmi i wysyła linki, i odpowiada 2 procent ludzi i że to jest mało. faktycznie mało. ale to jest coś. jeszcze troche , jeszcze pare miesięcy i to nie będzie 2 procęt ,tylko 10 .ludzie się budzą i to jest dobre czyż nie?

 22. A said

  Słuchajcie cos sie zaczyna. Te spirale w norway i china to mogą być jakies finalne testy bluebeam jeszcze przed samym końcem kopenhagi. Ściema z grypą swiń nie wyszła, szczepionki sie nie sprzedają jedyne co się udało to chemitrails. Znajomy lekarz pediatra powiedział ze są jakieś dziwne zachorowania wsród dzieci – objawy dusznosci, ucisku w płucach – szczególnie nasilające sie w nocy. Mozna przypuszczać, ze w tych opryskach jest coś co osiada w płucach.
  Słysząc doniesienia o róznych zarazach za chwile zaatakują czymś znacznie poważniejszym niż nieudana grypa co w połączeniu z opryskami zadziała szybciej i skuteczniej. Lada chwila wykrystalizuje sie apogeum kryzysu gospodarczego i schorowani osłabieni, załamni ludzie ujrzą na niebie mesjasza, ktory zaprowadzi nwo.

  • Gizmo said

   W sumie to wygląda na to że niedługo coś się wydarzy, pytanie tylko co i gdzie? Okres Wigilia-Nowy Rok będzie chyba idealny, w sumie może lepiej by coś się wydarzyło? Może ludzie otworzą oczy?

   A co do spraw zdrowotnych to nie wiem jak to wygląda na dzień dzisiejszy. Mnie złapało jakieś dziwne przeziębienie, nigdy nie miałem tak dziwnego bólu gardła, co prawda przeszło, ale od wczoraj wróciło znowu choć ból gardła jest już zwykły to jednak przyplątał się kaszel i katar… Ogólnie już od kilku tygodni nie mogę wrócić na normalne obroty. Noce to jest masakra, czasem budzę się po kilka razy, rano zawsze ból gardła, ogólnie od pewnego czasu zle sypiam. Nie wiem na ile ma to związek z tymi opryskami czy tego typu sprawami, ale dawniej jakoś noce przesypiałem spokojnie.

   • mary said

    EJ, kolego nie przesadzaj, ptzyjrzyj sie temu co jesz na codzien, rzuc kazda rzecz na internet, zeby wiedziec jaki ma wplyw na Twoje zdrowie, czy daje odczyn kwasowy czy zasadowy na krew. kONIECZNIE ZOBACZ CO TO JEST rownowaga kwasowi-zasadowa organizmu – i bedzie jasne dlavzego Ty jestes chory a kto inny zdrowy jak byk. jedna z majgorszych i najczesciej wystepujacych. praktycznie jest we wszystkim, trucizn z jaka mamy do czynienia – to CUKIER, CUKIER i jeszcze raz CUKIER – A MALO TEGO LUDZI SKARMIANI CUKREM SA agresywni, a jakie mieso w nadmiarze jest szkodliwe, KARMIENI MIESEM ZACHOWUJA SIE JAK PYJANY RUSEK NA BERLIN. Trzeba myslec, co sie zjada i sie nie uzalac na choroby – OT CALA TAJEMNICA

  • mgrabas said

   W Ewangelii według św. Mateusza czytamy słowa Chrystusa (Mt 24):

   Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu (…) przyjdzie pod moim imieniem (…). I wielu w błąd wprowadzą. (…) wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich (…) z powodu mego imienia. (…) wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. (…) kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. (…) ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi (…). I wtedy nadejdzie koniec. (…) Powstaną (…) fałszywi (…) i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. (…) przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali (…) i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona. (…) Czuwajcie (…) w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie. (…) Któż jest (…) wiernym i roztropnym (…) ? Szczęśliwy (…) sługa, którego pan, gdy wróci, zastanie przy tej czynności. (…) nadejdzie pan (…) w dniu, kiedy się nie spodziewa, i o godzinie, której nie zna. (…)

  • Zee said

   jakiś czas temu otrzymywałem dziwne informację że około 17 grudnia może zostać w Polsce wprowadzone znaczne ograniczenie wolności [stan wojny ze społeczeństwem ]
   ale dlaczego tak miałoby być i z jakiego powodu?
   -czyżby efekty rozmów w Kopenhadze i „Traktat kopenhaski?
   i czemu tak się śpieszą z cenzurą
   http://sierp.libertarianizm.pl/?p=202
   bo o sukienki polityków nie chodzi

  • mindek said

   dziś w nocy u nas latały dziwne samoloty, nigdy wcześniej nie latały tak nisko i wolno, a od jakiegoś czasu czuje ciężar na płucach, kumpel mówi ze dziś on taki ciężar czuje, syn kaszle zwłaszcza wieczorem, córka koleżanki tez kaszle w nocy – coś się szykuje?, profilaktycznie zacząłem jeść czosnek, pic srebro i jeść kapustę kiszona

  • 1o0 said

   Ludzie nie przeginajcie…No jakbyscie sami sie juz nie mogli czegos doczekac…’Finalne testy bluebeam’….czlowieku do bluebeam to jeszcze kilka latek conajmniej jest…A chemitraile sa na niebie od 2005roku, nie od 2 tygodni…’Lada chwila wykrystalizuje sie apogeum kryzysu gospodarczego i schorowani osłabieni, załamni ludzie ujrzą na niebie mesjasza, ktory zaprowadzi nwo.’ – dzizys co za twierdzenie, rece opadaja…Jakbys na to czekał…..Kryzys bedzie sie poglebial, ale jeszcze soobie poootrwa. A jakies bluebeamy to mysle po (odpukac) 3WŚ by byly ewentualnie dopiero…Juz na skraju wyniszczenia fizycznego i moralnego ludzi…na pewno nie przed 2012 rokiem. 2020 najwczesniej wg mnie…Przeciez to wszytsko trwa od wielu wielu lat, nic nie wydarzy sie w miesiac czy rok…I zamiast tylko siedziec, krakac i czekac z zapartym tchem na nowe ‚niusy’, lepiej cieszyc sie ostatnimi chwilami wzglednej normalnosci…Ja mimo wszystko nie trace nadziei…

   • A said

    Jasne lepiej siedzieć i cieszyc sie chwilami „względnej normalnosći”… a gdzie masz tą normalność bo ja jej nie widze. Moze jak ludzie zdadzą sobie sprawe że to ostanie chwile to coś zrobią ze swoim życiem- nie sądzisz? To co piszę to tylko hipotezy, wątpliwosci, pytania – może retoryczne. Ja nie zamierzam siedzieć i cieszyc sie zatrutym powietrzem i brakiem dostepu do zdrowej zywności. Zamierzam mówic ludziom co sie dzieje, żyć na ile to możliwe w pełnej swiadomosci czasów, chronić zdrowie swoje i swojej rodziny na ile to możliwe. Twoje podejscie to taka zgoda na prowadzenie na rzeź ale cóz takie poglądy przewazają wokoło. Nie rozumiem tylko po co uaktywniasz sie na blogu jeśli nie sądzisz ze żyjesz w normalnym swiecie.

   • 1o0 said

    Przeczytaj mojego poprzedniego posta jeszcze raz, moze za 2gim zrozumiesz…bo widze ze zgubiles sens. Ja rowniez staram sie informowac kogo tylko sie da, ale w tym wszystkim jednoczesnie nie popadac w paranoje…A ty piszesz o rzeczach ktorych pewnych byc nie mozesz, ze zaraz sie stana…i najlepiej sie od razu do grobu polozyc…

   • A said

    sory nie czytam dennych wypowiedzi 😦

 23. SŁAWEK said

  http://wiadomosci.onet.pl/2095571,441,wyciekly_niepokojace_dane_iran_oszukal_swiat_ws_broni_atomowej,item.html

  • Wojwit said

   Identyczna propaganda w merdiach jak przed atakiem na Irak.

  • opk said

   usrael znajdzie broń chemiczną w Iranie w postaci Domestosa i Ace na półkach sklepowych i będzie „zmuszone” do interwencji. Już to przerabialiśmy w Iraku.

 24. Magda said

  Co to za ściema z tą interwencją wojsk niemieckich?

 25. gustaf said

  Lech Kaczyński trzyma się w chorobie z daleka od spraw ważnych dla Polski, w celu pokazania się w kampanii wyborczej jako patriota , który nie maczał rąk w przekrętach i zdradzie państwa i narodu. Wie co się dzieje i w końcu podpisał Tratataktat łamiąc Konstytucję RP i zdradzając Naród.

  • Magdalena said

   Tak mi sie kojarza „Chlopi” Reymonta (pewnie przez Wiejska) i wywiezienie Maryny na taczce. I taka akcja:
   przed Wiejska postoj taczek i co lepszego zdracje zaprasza sie na przejazdzke 🙂

 26. Margherita said

  http://wiadomosci.onet.pl/2095604,12,sad_krzyze_moga_zaklocic_rozwoj_osobowosci,item.html

  Zastanawiam sie co zakłuciło rozwój osobowości sędziego…

 27. Jarecki said

  “Teraz My” na żywo … będzie rozmowa o grypie i będzie p. Kochanowski. Zapraszam
  (wklejam ponownie link. dałem wcześniej ale sie zagubił w gąszczu komentarzy)

  http://media.onet.pl/media/live/LIVE10,/200912/c106c4bf24.wmv

 28. zyta said

  „14 grudzień 2009
  UK: Antykatolicka ustawa

  Brytyjski rząd przygotował ustawę o równości, uderzającą przede wszystkim w kosciół katolicki. Jeśli wejdzie ona w życie, a ma być głosowana jutro przez Izbę Lordów, biskupi którzy odmówią wyświęcenia na księży, homoseksualistów, kobiet czy osób pozostających w związkach małżeńskich i partnerskich, narażą się na horrendalne kary finansowe, konfiskatę dóbr a nawet więzienie.”

  wiecej na:
  http://www.konservat.cba.pl/arty/art0326.php

 29. Fredek said

  wywiad z rzecznikiem od szczepionek teraz na tvn

 30. Michau said

  http://wolnemedia.net/?p=18799

  – na świecie zaczęło się i w niektórych miejscach już w zaawansowanej formie, widać czas i na Polskę.

 31. zyta said

  Leczcie sie ORGONEM.
  Odkrywca ORGONU , to dr Wilhelm Rath. Zostal zabity, bo nie chcial sie wyprzec swoich odkryc ani przestac leczyc chorych ORGONEM. Rzekomo zmarl na atak serca pare dni przed wyjsciem z wiezenia, gdzie go zamknieto za sprawa FDA. Spalono jego ksiazki i zniszczono mu laboratorium. Wiedze zachowalo kilu jego uczniow-laborantow. Te wiadomosci mnie osobiscie ostatecznie przekonaly, ze ten czlowiek odkryl prawde jak dr Gerson, ktorego tez zamordowano przeciez tak jak i wielu innych.
  Warto przeczytac o dr Wilhelmie Rath:

  http://galeriatechniki.blogspot.com/2008/08/orgon.html
  http://free.of.pl/z/zlabs/podstawy/orgon/reich/reich.htm

  A tu troche o ORGONIE:
  „Energia Orgonu jest kosmiczną życiową energią, fundamentalną stwórczą siłą znaną ludzkości od dawna zwłaszcza przez osoby żyjące w kontakcie z naturą, określana wielokrotnie poprzez różne spekulacje naturalistycznych badaczy, lecz teraz została fizycznie wydzielona i zademonstrowana. Orgon został odkryty przez dr Wilhelma Reicha, który zidentyfikował wiele z jego podstawowych własności. Dla przykładu energia orgonowa promieniuje ze wszystkich ożywionych i nieożywionych substancji. Może również z łatwością, choć z różną prędkością, przenikać wszystkie formy materii. Wszystkie materiały oddziaływują z orgonowa energią przez przyciąganie i pochłanianie jej, lub odpychanie i odbijanie. Orgon może być uwidoczniony, zmierzony, sfotografowany i fizycznie odczuty. Jest rzeczywistą, fizyczną energią, a nie jakąś metaforą czy hipotetyczną siłą.” ze str.:

  http://chomikuj.pl/Markowski/Pliki+tekstowe+mix/Podr*c4*99cznik+Akumulatora+Orgonu

  gdzie mozna pobrac plik jedynej przetlumaczonej na j.polski ksiazki „Podrecznik Akumulatora Orgonu”

  Na str. http://orgoniseafrica.com/ mozna teraz kupic rozne produkty jak generator srebra koloidalnego (ok.20 euro) czy zapper (od 20 do 40 euro)oraz chembustera (ok.200 euro)taniej o 10% (akcja do 18.12)

 32. Bromba said

  http://wiadomosci.onet.pl/2095676,11,nowe_dowody_osobiste_zmienia_polske_tusk_szykuje_rewolucje,item.html
  „… W zamian dostaniemy podobny plastik, ale o wiele bardziej zaawansowany technologicznie, z wbudowanym mikroprocesorem, na który będzie można wgrywać elektroniczne informacje oraz pliki ze zdjęciami. Dziś rząd ma przyjąć założenia specjalnej ustawy, która stworzy podwaliny dowodowej rewolucji.”

 33. mgrabas said

  komentarze pod chemtrailami są zablokowane, więc tu to zamieszczę
  pierwszy z filmów został zarejestrowany nocą

  autor filmu mówi, że w ciągu pół roku zaobserwował 3-krotnie takie suche opady
  na drugim filmie dr Chris Pister mówi wprost o tym, co i w jakim celu jest rozpraszane w naszym środowisku

  polecam uwadze cały kanał użytkownika tankerenemy na YouTube, póki jeszcze nie jest zablokowany, z niego możemy się dowiedzieć dość sporo o technologiach wojskowych, m. in. o inteligentnym pyle smart dust i wojskowej technologii D.A.R.P.A.

  • mgrabas said

   oto inny składnik smug chemicznych – włókna

   film ten uświadamia skalę tego problemu
   na YouTube jest wiele filmów pokazujących skutki przeniknięcia takich włókien do wewnątrz organizmu
   a oto strona z filmem, na którym zarejestrowano pod mikroskopem rozrastanie się sieci tych włókien
   http://www.carnicom.com/culture3.htm
   więcej – morgellons, morgellonka

 34. Woah! I’m really loving the template/theme of this blog. It’s simple, yet
  effective. A lot of times it’s challenging to get that „perfect balance” between user friendliness and appearance. I must say you’ve done a superb job with this.
  In addition, the blog loads extremely quick for me
  on Safari. Exceptional Blog!

 35. Wow that was strange. I just wrote an very long
  comment but after I clicked submit my comment didn’t show up. Grrrr… well I’m not writing all that over again.
  Anyhow, just wanted to say fantastic blog!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s