Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Czy Obama przygotowuje sie do wojny domowej?

Posted by grypa666 w dniu 12/12/2009

Czy Obama przygotowuje się do wojny domowej?

Na podstawie  „Is Obama Really Preparing For Civil War?” , Chuck Baldwin,  infowars.com,  11.12.2009

Oto skrótowe opracowanie artykułu byłego kandydata na prezydeta USA z ramienia Partii Konstytucyjnej, Chucka Baldwina.

Na początku Baldwin sięga do mało wyróżniającego się raportu opublikowanego w European Union Times (EUTimes.net)
„Rosyjscy Analitycy Militarni donoszą Putinowi, że Prezydent USA Barack Obama wydał rozkaz głównemu dowodzącemu Komendy Północnej (USNORTHCOM), generałowi Sił Powietrznych Gene Renuartowi, by zaczął w trybie natychmiastowym powiększenie sił zbrojnych do 1 miliona, w terminie do 30 stycznia 2010 r. Według tego raportu spodziewany jest wybuch wojny domowej w USA jeszcze przed końcem zimy.
Obama w ciągu ostatnich trzech tygodni zwoływał liczne obrady swojej rady wojennej w związku ze spodziewaną implozją systemu bankowego, debatując w jaki sposób sobie z nią można najlepiej poradzić, jednocześnie utrzymując dominację militarną USA w świecie.
Rosyjscy analitycy nazywają to „last ditch gambit” i uważają, że nie ma wcale pewności iż skończy się sukcesem.
Obama może się obawiać, że w USA zacznie się woja domowa jak tylko ludzie zaczną sobie zdawać sprawę ze stopnia w jakim banki i rząd ich splądrowały – a nastąpi to wcześniej niż się wydaje. Ponad 220 milionów Amerykanów jest uzbrojonych po zęby i są gotowi do eksplozji.
Chociaż możliwość wybuchu wojny domowej w USA jest ignorowana przez propagandę medialną w USA, to inaczej jest w Rosji gdzie czołowy rosyjski analityk polityczny, profesor Igor Panain od dłuższego czasu ostrzega, że ekonomiczny chaos w USA od dłuższego czasu potwierdza jego obawy że Stany Zjdnoczone zmierzają do kolapsu.”

Baldwin uważa, że nie należy ignorow2ać powyższego raportu, mimo że nie wygląda wiarygodnie, gdyż jest więcej podobnych informacji. Powołuje się na artyluł Alice Schroeder na Bloomberg.com zatytułowany “Arming Goldman With Pistols Against Public” (Goldman zbroi się w pistolety przeciw społeczństwu).
Okazuje się, że bankierzy z Goldma Sachs Group, Inc. nawet ci z wyższej półki, zaopatrują się w broń i przygotowują do potyczki na wypadek ataku zbrojnego na banki. Nie ma wątpliwości, że Amerykanie mają dobry powód by znienawidzić międzynarodowych bankierów – potwierdził to nawet niedawno dyrektor generalny Goldmana Henry Paulson zeznając przed Kongresem ubiegłego lata „ludziom nie podobają się różnice w zamożności, ale jeszcze wierzą w system i w kapitalizm rynkowy. Ale jeśli nastąpi całkowite załamanie to zaczną kwestionować podstawy sytemu”.
Bailout (przejęcie spłaty długów banków i instytucji prywatnych przez państwo, przyp grypa666) miał za zadanie ukryć sposobyza pomocą których bogaci zarabiają – nie z pomocą wolnego rynku, lecz właśnie jego braku. Goldman Sachs uchylił rąbka tajemnicy gdy się okazało, że zysk z działalności osiągnął 27 miliardów tylko podczas pierwszych 9 miesięcy tego roku.
Podczas gdy społęczeństwo się skręcało w finansowej agonii, okazało się, że profity zarobione na bazie kapitału z pieniędzy podatnika wypłaca się ogromne bonusy pracownikom tej instytucji. Jeśli się okaże, że prole (proletariat) faktycznie zaczną wymachiwać widłami przed drzwiami na Park Avenue i na Round Hill Road, możemy być pewni, że chłopaki z Goldmana będą zamelinowani w swoich bunkrach uzbrojeni po zęby.
Baldwin kontynuuje – czyżby analitycy rosyjscy i Wall Street wiedzieli coś czego my nie wiemy? Czy dlaczego George W. Bush zainicjował USNORTHCOM, a Obama powiększa jego liczebność? Tłumaczy to też te obozy detencyjne, które są budowane od pewnego  czasu, opuszczone obiekty militarne z nowymi ogrodzeniami, wieżami obserwacyjnymi itd. Czyżby wstęt Amerykanów do tych oszustów i złodziei z rządu federalnego i na Wall Street osiągnęł punkt wrzenia?Nie ma wątplwości, że ludzie są wściekli, a mają na to powody. Baldwin kontynuuje swoją krytykę:
Oszukańcze polisy finansowe Rezerwy Federalnej i jej popleczników w Białym Domu dosłownie zbankrutowały kraj. Rzeczywiste bezrobocie przekracza
prawdopodobnie 20%. Podatki, wraz z wysokimi opłatami, regulacjami, restrykcjami, karami, mandatami na każdym poziomie przekraczają próg wytrzymałości. Praca Amerykanów jest zastępowana przez wykorzystywanie siły roboczej innych krajów (tzw. outourcing), a Barack Obama pogłębia skutki nieodpowiedzialnych posunięć Busha wciągając Amerykę głębiej w zależność od innych krajów – kosztem bilionów dolarów, poświęcając tysiące żyć ludzkich.
Urząd podatkowy (IRS) wciąż szykanuje i poucza uczciwych obywateli, wyciskając z nich ostatnie soki.
Najbliższa przyszłość będzie wyglądać jeszcze gorzej wraz z wprowadzeniem obłędnych umów globalnych w sprawie klimatu, które są podpisywane w Kopenhadze czy też nowej ustawy zdrowotnej, która przechodzi obecnie przez Kongres.

Baldwin twierdzi, że nadużycie władzy, agresja w stosunku do filarów wolności oraz aroganckie przepisy w zakresie opodatkowaniai wydatków, które mają swoje źródło w Waszyngtonie i na Wall Street są o wiele bardziej skandaliczne niż to czego doświadczali Geroge Washington i jego ludzie w latach 1775-76 z rąk Korony Brytyjskiej. Nie ma wątpliwości, że gdyby Thomas Jefferson, Patrick Henry i Sam Adams żyli dzisiaj to wiedzieliby że należy zrobić wszystko by banksterzy z Goldmana Schasa pochowali się w swoich bunkrach już lata temu.
Rewolucja jest potrzebna! Ale nie rewolucja anarchii przeprowadzana za pomocą wideł. Rewolucja francuska jest przykładem nieskuteczności tej strategii. Rewolucja powinna odbyć się w poszczególnych stanach – aby odzyskały swoją suwerenność i wolnośc osobiste. Właśnie to zrobili przodkowie w 1776 roku.
Dokument założycielski Stanów Zjednoczonych (The Declaration of Independence) ustanawia poszczegołne stany jako „wolne i niezależne”. I takie one są. Stany Zjednoczone nie są jednym krajem z rządem centralnym. Są konfederacją państw członkowskich zjednoczonych w dobrowolnej unii, przy czym każdy stan ma prawo i moc samookreślenia, a uprawnienia przekazane rządowi federalnemu są odpowiednio określone i ograniczone, co zostało zupełnie zignorowane, a to w efekcie spowodowało, że kiedyś potężna republika została wymazana.

Teraz jest więc czas by poszczególne stany przeciwstawiły się wyzwaniu w postaci tyranii emanującej z Waszyngtonu.

Baldwin następnie przytacza wypowiedź sprzed kilku tygodni Dr Eda Vieiry, prawnika z 4 stopniami z Harwardu, który odnosił sukcesy w rozprawach w Sądzie Nawyższym. Opinia Vieiry może stanowić wzór dla gubernatorów stanowych i prawodawców, którym zależy na uratowaniu wolności.(Publikacje Vieiry są na http://www.newswithviews.com/Vieira/edwin201.htm ).
Uważa on, że stany powinny ponownie powaołać milicje. W większości przypadków pozwalają im na to ich konstytucje. W niektórych stanach nazywa się to Gwardią Stanową. Wszystko co jest potrzebne do ich powołania to rozkaz gubernatora. Także potrzebe jest wprowadzenia alternatywnego pieniądza, szczególnie w postaci srebra i złota. Innymi słowy, powinny zostać stworzone prywatne gospodarki z ich własnymi bankami i środkami płatniczymi. Stany powinny również odrzucić międzynarodowe umowy rolne tworząc niezależne rolnictwo i energetykę.

Baldwin sądzi, że pierwsze stany, które się zdobędą na te ruchy natychmiast zaczną się rozwijać w niesamowitym tempie – z uwagi na napływ sił patriotycznych, a to z kolei na zasadzie domina pociągnie pozostałe stany (są pogłoski, że działania niepodległościowe podjęły już takie stany jak Alaska, Oklahoma, Texas, Montana, New Hampshire, Indiana, Tennessee i South Carolina).
Tego typu rewolucja będzie zgodna z prawem,z konstytucją, moralna oraz co najważniejsze zgodna z prawami Natury i z Bogiem. W międzyczasie niech się Barack Obama nadal obawia wojny domowej. Z obserwacji przeprowadzonych przez Baldwina w Waszyngtonie wynika, że politycy i biurokraci są największymi paranoikami na świecie. Problemem jest to, że rządza władzy u wyznawców idei Machiavellego zazwyczaj skutkuje w pogłębieniu represjach i ograniczeniu wolności społeczeństwa. A to oznacza, że poszczególne stany nie powinny się wahać i zacząć wprowadzać co potrzeba.

Komentarzy 307 to “Czy Obama przygotowuje sie do wojny domowej?”

 1. toms said

  Gdyby faktycznie doszło do gwałtownych zamieszek na tle niezależności poszczególnych stanów w USA , odbije się to tornadem na rynkach finansowych Europy , dolar drastycznie spadnie na wartości , a euro pójdzie do Góry . Firmy handlowe będą miały problemy , generalnie ludzkość wstrzyma oddech na kilka dni . Sytuację spróbują wykorzystać Rosja i Chiny . Juz dawno powinniśmy dązyc do zbliżenia z Finlandią , Francją i Hiszpanią oraz Włochami to nasi naturalni sprzymierzeńcy.

  • navajo88 said

   Sorry ja też nie na temat , a mianowicie przed wczoraj media podały o obserwacji dziwnego zjawiaska nad Norwegią ,a dzisiaj Sekrety Ameryki podają o takim samym zjawisku dzisiejszej nocy nad Chinami . Ja tego komentować nie bendę ,ale towszystko zaczyna robić się coraz dziwniejsze ,ale pożyjemy zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie

  • Zbyszko said

   chyba wydaje się jednak że naszymi naturalnymi sprzymierzeńcami są jednak kraje byłego bloku wschodniego no i może własnie Finladia

  • n said

   Z calym szacunkiem ale o tym ze rynki finansowe pikuja w dol trabilem wam juz od kilku miesuiecy chyba nawed jak ten blog powstal.Wiekszosc z was jednym uchem wpuscila do glowy a drugoim wypuscila.Tu nie trzeba byc zadnym wielkim ekonomista czy filozofem by zrozumiec co sie dzieje.Na swiecie jest nadmiar pieniadza wirtualnego a raczej jego szkodliwych aktywow ktore w zaden sposob nie moga byc pokryte wartoscia pieniadza rzeczywistego,i chocby wszystkie kraje swiata zebrali by wszystkie pieniadze swiata co do ostatniego grosza nie byli by wstanie pokryc dlugow.W chwili obecne rynki finansowe wizualnie wygladaja jak nieboszczyk na skraju smierci ktory sztucznie podtrzymywany jest za pomoca kroplowek przy zyciu.Przeciez juz dawno mowilem wam co sie dzieje na gieldach w jeden dzien dana splka idzie o 1% w gore a nastepie przez kilka dni idzie gielda w dol np w sumie o 1,5% i to sie dzieje rytmicznie.W ten sposob juz od roku firmy,instytucje pozbywaja sie zlych aktywow.Najwiekszym bledem jakim zrobily rzadu bylo dofinansowywanie bankow.Nic to nie dalo a jedynie przedluzylo wegetacje nieboszczyka,to tak jak umierajacemu lekarze podali by srodki wzmacniajace i sztucznie go by potrzymywali przy zyciu.I nie wierzcie ze kryzys sie skonczyl i ze juz po recesji,bzdura na resorach,wielkie bum jeszcze przed nami i to takie ze sie nie pozbieramy.Caly system finansowy w obecnym funkcjonowaniue musi padnac czy wam sie to podoba czy nie.Liczniki musza sie wyzerowac,nie da sie inaczej i juz.Co moge wam poradzic,hmm miejcie troche zlota,gdyz zloto bedzie najwartosciowym platikiem tak jak to zawsze bylo,w najblizym czasie wedlug mnie i moich znajomych ropa powinna wywindowac tak jak zloto.A co do zota,jak przewertujecie poprzednie posty to zobaczycie w nich jak mowilem ze zloto wywinduje,poniektorzy z was nie bede wskazywal paluchem mowili ze to glupota no i,no wlasnie no i.Najwarzniejsze jest to by w trakcie takich krachow ludzie nie stracili czlowieczenstwa,nie wpadajcie w panike,bo i tak nic nie da,pomagajcie sobie na wzajem.Panika i zadyma nic tu nie pomoze lecz jeszcze bardziej zaszkodzi.

   • Wojox said

    Cyt : „I nie wierzcie ze kryzys sie skonczyl i ze juz po recesji,bzdura na resorach,wielkie bum jeszcze przed nami i to takie ze sie nie pozbieramy.”

    Racja na rację, jak powtarzam to moim kolegom to śię śmieją ze mnie. Że kryzys był, minął i złote czasy przed nami.

    Nie widzą tonącego okrętu, bo jest za duży do spostrzeżenia jak się na nim stoi. A on tonie na pewno, jak to przyjdzie, to żywioły z sykiem stopnieją….

   • Margherita said

    „Na swiecie jest nadmiar pieniadza wirtualnego a raczej jego szkodliwych aktywow ktore w zaden sposob nie moga byc pokryte wartoscia pieniadza rzeczywistego,i chocby wszystkie kraje swiata zebrali by wszystkie pieniadze swiata co do ostatniego grosza nie byli by wstanie pokryc dlugow.”

    Zapewne o taki stan rzeczy chodziło.

    Mnie tu pasuje cytat z Kisielewskiego – „To nie kryzys, to wynik”.

  • mary said

   http://www.youtube.com/watch?v=tlwbiepBqmo&feature=player_embedded jak znam zycie ci poubierani na czarno zadymiarze to agenci Mosadu – sa pieniadze jest demonstracja – ciekawe, kto to finansowal? czzby ci sami co finansowali zydo-solidarnosc?

   • CoZaSyf said

    Kopenhaga 700 osób aresztowanych/TVN-24/spodkanie może /jednak/zakonczyc sie sukcesem.Gdzie buk-Al Gore się chowa?

 2. Adam said

  Witam,

  wybaczcie że bezpośrednio nie na temat- ale pośrednio tak.
  Zdaje się dzisiaj- został dokonany akt zdrady państwa- niejaki Klich podpisał umowę o stacjonowaniu okupacyjnej armii USA na teranie naszego kraju, i stacjonować ona będzie już od.. 2010 roku… oczywiście „dla bezpieczeństwa i dobra nas wszystkich”

  Jak wiemy- historia lubi się powtarzać. Zmienia się tylko czas, inne są zwyczaje i „znaki czasu” etc, ale mechanizm pozostaje taki sam. Przychodzi mi na myśl tylko jedna analogia historyczna, bo też inna przyjść nie może. ŻYJEMY OBECNIE W CZASACH SASKICH. To są analogicznie, DRUGIE CZASY SASKIE wieku XVIII tego, gdy władza była w agonii, była uzależniona od obcych mocarstw, które z łatwością wprowadzały swoją wolę na terenach RP.

  Jakiś miesiąc temu, nowy ambasador USA w Polsce, na antenie TVN24 powiedział, że Polska zwiększy swoją obecność militarną w Afganistanie… co wywołało reakcje naszego MSZ, które było tym zdumione i oświadczyło że żadnego zwiększania liczebności naszych sił w Afganistanie nie będzie. Upłynął miesiąc… i jest decyzja o wysłaniu dodatkowego 1tys żołnierzy!
  Jak to wygląda? Że ambasador USA wiedział już z góry wcześniej od swoich zwierzchników co zrobią Polacy wcześniej od Polskich władz i nie uznawał za stosowne nawet skonsultować tego z nimi przed udzielanym wywiadem!! A co zrobiły władze? Oczywiście posłusznie wojska wysłały….
  Obecnie obserwujemy ostatnie podrygi wolności.
  2010- obce wojska w kraju.
  2010- cenzura internetu….
  a od…1989 roku- gówno ffybiurcze nadal pierze mózgi Polakom i wpędza ich w kompleksy

  w zasadzie zastanawiam się, czy mogliśmy gorzej trafić? Przecież nikt nie zmarnował tak swojej szansy w 89 roku jak Polska. Ciągle czekam, ufam że podobnie Wy, na Tego który przyjdzie i to wszystko oraz te wszystkie śmieci które tak szkodzą Polsce, wysługują się obcym mocarstwom, pozamiata…
  pytanie czy i kiedy nadejdzie…

  • Wojox said

   Jak fajnie że wszyscy widzą wdupewłażenie ,, to robiliśmy zawsze najlepiej. Kto zna historie ten rozumie. Powiedzmy iż nigdy nie potrafiliśmy się rządzić. Mamy doskonałych naukowców, chętny do pracy naród i beznadziejny zawsze rząd.
   Moglibyśmy mieć własne samoloty, nawet procesory komputerowe i inne wynalazki. Ale po co jak wszystko „musimy zapożyczyć”. Szkoda słów…

   • eminem said

    @wojox my Polacy nie mamy władzy nad Polską, mają ją syjonistyczni żydzi i volksdeutsche … Mieliśmy ogromną szansę w 1917 roku kiedy Rada Regencyjna przejmowała władzę a 7 października 1918 roku ogłosiła niepodległość i co i trafił się marksista Piłsudski… Mieliśmy szansę w 1992 roku i co i Trafił się Bolek….

    P.S. Nie każdy kto mówi po Polsku jest POLAKIEM,

   • ALFA said

    Więc dlaczego Polacy siedzą cicho, bo mają już tak naprane mózgi,przecież solidarność to stworzyli ci pseudo Polacy
    cały czas mówiłam ,że to żle wróży ,ale wszyscy się śmiali i dalej się śmieją.
    I na tym blogu też nie wszyscy wiedzą co się kroi.Młodzi tak ,jak pisano w części 2 masonerii ,nie mają pojęcia co się dzieje.Trzeba brać się za młodzież bo znowu pójdą głosować na tych ,co nie trzeba.Młodzi odsunęli się od kościoła,Lucyferowi o to chodzi ,żeby młodzież była nie posłuszna,rozwydrzona, słuchała muzyki satanistycznej,zażywała narkotyki,uprawiała seks,piła nie możemy na to pozwolić,musimy walczyć o zmianę edukacji.

   • Adam said

    czasem zastanawiam się jak wyglądać będzie nasz kraj za 20-30 lat….
    kiedy patrze się na moich rówieśników- 22-25 lat… Gówno Fyporcze zrobiło im taką wodę z mózgu że szok…a jak masz inne poglądy od nich.. nie kochasz okupanta (USA), etc.. to jesteś oszołom antysemita i burak…
    Chyba wszystko jest już przegrane u nas jeśli chodzi o państwowość polską i duch narodowo-wyzwoleńczy… Czy ktoś widzi punkt zaczepienia od którego możnaby zacząć odbudowe?
    Wojne informacyjna od 20 lat robił czerwony biuletyn propagandowy.. wychował juz 1 pokolenie przez 20 lat i wpłynął znacząco na inne.. te starsze i młodsze… sytuacja jest beznadziejna..

   • Aśka said

    A ja znam młodych ludzi 20-25, którzy walczą o Polskę i są bardzo zaangażowani. Nie jest tak źle. Trzeba tylko ludzi zjednoczyć … ale kto to ma zrobić … nie wiem

   • mary said

    Szef mojego znajomego jest zydem udajacyn Polaka, ale to zydostwo widac na kazdym kroku – to zly, arogancki czlowiek, chciwy na pieniadze, wszyscy przy nim wyzdychaja z niedozywienia i ze zgryzoty, a bestii wciaz malo – kupuje i kupuje, powieksza swoj majatek i wnet kazalby sie w dupe calowac – takie tam obrzydliwe zydowskie scierwo

   • eminem said

    @Mary nie oceniaj wszystkich żydów w ten sposób…

   • Zbyszek S said

    Pamiętajcie kim jesteście 1000 letnia historia. Nasi ojcowie zdobywali Moskwę a wy potraficie przekręcać historię i jak patolodzy radzieccy szukali duszy. W okolicy mięśnia sercowego nie znaleźli. Obwieścili światu, że duszy nie ma. Proponuję posłuchać pięć prawd Polaków. Poświęćcie temu dziesięć minut. Po drugie tysiąc letnia tradycja do czegoś zobowiązuje. Kiedy my mieliśmy swoją Państwowość Amerykanie biegali jak małpy po drzewach. Pamiętajcie o tym. Nie dajcie się manipulować.

   • Zbyszek S said

    Czy naród, który nie pamięta o swojej historii i swoich bohaterach jest coś wart. Tego nie robili Geremkowie, Bolkowie czy inni agenci. Szkoda, że nikt nie pamięta o tym.

   • Filip said

    Drugi filmik ok… ale zakończenie z tym „wolnym referendum w sprawie wejścia do UE” …i z czego tu się cieszyć. Z dezczu pod rynnę.

   • net23 said

    Obcy trzymają Nas za gardło ogromnym długiem…
    Oddaliśmy media więc mogą nami manipulować…
    Edukacja to palący problem wymagający podniesienia poziomu nauczania…

    Warto zobaczyć

    http://www.dailymotion.pl/video/x9rtkg_przedsibiorstwo-holokaust-antypolon_news

   • pyrek said

    Bardzo dobre filmy, jedynie należy być ostrożnym w ocenie tego o izraelskich turystach.

   • Wojwit said

    Ten dług został juz spłacony w całości koszerlichwiarzom (wraz z wymaganymi, zbójeckimi odsetkami) przed 1989r. Wiedział o tym Michał Falzmann. Chciał tę wiedzę ujawnić. Dlatego go zabili (oficjalnie – miał zawał). Choć jego nazwisko może kogoś zmylić – nie był Żydem. Walerian Pańko (prezes NIK) też miał dziwny wypadek samochodowy, poseł Filip Adwent tak samo. Wszystkich tych wspaniałych Polaków łączyło umiłowanie ojczyzny, odwaga i prawdziwa, rzetelna praca dla dobra Polski.
    „Une” bardzo pilnują, żeby nic dobrego dla Polski nie powstało, nie urosło. Ale jak się obudzimy, a najaktywniejsi zaczną uprawiać ten ugór (wypalony wylanymi hektolitrami Gufna), to z Bożą Pomocą wyrośnie tu wspaniały ogród i przerośnie chwast, który tak bujnie się na naszej ziemi rozplenił!

   • CoZaSyf said

    Na you Tube wpisac Oszołom to film o Falzmanie.

  • Zee said

   no więc właśnie,
   nie potrzebujemy amerykańskich baz wojennych [ ani żadnych innych unijnych niemieckich, etc. ]

  • eminem said

   Odliczanie się zaczęło!
   Narada wojenna w Damaszku

   Debka odsłania więcej szczegółów wizyty irańskiego ministra obrony Ahmeda Vahidi i wysokich rangą oficerów w Damaszku. Delegacja Iranu przybyła tam na posiedzenie syryjsko-irańskiej komisji obrony. Podczas obrad, Irańczycy mieli oświadczyć, że Teheran oczekuje izraelskiego ataku w ciągu miesiąca. Wedeług irańskiego wywiadu, Jerozolima dostanie „zielone światło” od prezydenta Obamy po świętach Bożego Narodzenia, do czego zmusza Amerykanów całkowite fiasko polityki dialogu i niemożność wprowadzenia skutecznych sankcji.

   „Odliczanie się zaczęło, zbliżamy się do końca” – powiedział wspólnej komisji Vahidi, – „Musimy z wyprzedzeniem sformułować nasze strategiczne partnerstwo”.
   Wydaje się, że to jest właśnie zasadniczy powód wizyty w tak silnym składzie w Damaszku, Iran doskonale zdaje sobie sprawę że kończy się czas słów i gierek i należy wespół ze swym najbliższym sojusznikiem ustalić twarde zasady współpracy wobec jak to nazywają „amerykańsko-syjonistycznej agresji”.
   Syria musi się zatem zobowiązać do wspólnych działań militarnych przeciwko Izraelowi, bo silniejsze więzy między tymi państwami są skuteczniejszym elementem odstraszania.
   Na razie jedyne co Vahidi uzyskał to cytowane przez agencję IRNA słowa syryjskiego ministra obrony, Alego Habiba, że atak na Iran przez którekolwiek państwo będzie uznane za atak na Syrię a agresor naraża się na współmierny odwet.

   Źródła na które powołuje się Debka donoszą, że zwrot ten jest dla Irańczyków niewystarczający, ponieważ brak w nim jasnego zestawienia konkretnych działań wojskowych, jakie Syria gotowa jest podjąć.

   Generał Vahidi przybył do Damaszku we wtorek 8.12 na pokładzie specjalnego samolotu wojskowego. Stoi na czele prawdopodobnie największej delegacji wojskowej jaka kiedykolwiek była w Damaszku. W jej skład wchodzą przedstawiciele wszystkich rodzajów sił zbrojnych, Gwardii Rewolucyjnej a także służb wywiadowczych. W tym samym czasie do syryjskiej stolicy przybyli także inni uczestnicy gry, delegacja libańskiego Hezbollahu z samym Hassanem Nasrallahem na czele.
   Od Hezbollahu oczekuje się że w najbliższych dniach rozpocznie ostrzał terytorium Izraela by przyciągnąć uwagę świata i jednocześnie odwrócić ją od irańskiego i syryjskiego programu jądrowego. Ma to być atak uprzedzający ofensywę medialną planowaną przez administrację Obamy a skierowaną zwłaszcza w syryjski program o którym się dotąd mniej mówiło.

   • eminem said

    Albert Pike (ur. 29 grudnia 1809 w Bostonie, zm. 2 kwietnia 1891 w Waszyngtonie) -amerykański poeta, dziennikarz, prawnik wojskowy i wolnomularz.

    Miał on wizję, którą dokładnie opisał 15 Sierpnia 1871r. Opisuje on bardzo graficznie
    plany na trzy wojny światowe, które są konieczne, aby doprowadzić do Jednego Światowego Porządku. Mimo, że miało to miejsce na wiele lat przed Pierwszą Wojną Światowa to zadziwia niesamowitą dokładnością.

    I WOJNA

    „Pierwsza Wojna Światowa musi mieć miejsce, aby pozwolić Illuminatis powalić potęgę carów w Rosji i stworzyć z tego państwa fortecę ateistycznego Komunizmu. Rozbieżności utworzone pomiędzy Brytyjskim i Germańskim imperium przez agentów
    Illuminatis będą użyte do rozpętania tej wojny.
    Pod koniec tej wojny zostanie zbudowany komunizm, aby zniszczyć inne rządy i osłabić ich religię.”

    II WOJNA

    „Druga Wojna Światowa musi być podżegana poprzez wykorzystanie różnic między Faszystami i politycznymi Syjonistami. Wojna ta musi być tak zaaranżowana, aby Nazizm został zniszczony a polityczny Syjonizm pozostał wystarczająco silny, żeby utworzyć suwerenne państwo Izrael na ziemi palestyńskiej. Podczas Drugiej Wojny Światowej, międzynarodowy Komunizm musi nabrać wystarczających sił, aby zrównoważyć moc Chrześcijaństwa, które w ten sposób będzie pohamowane i pozostanie pod ścisła kontrolą aż do czasów, w których będziemy go potrzebowali do ostatecznego społecznego kataklizmu”
    (Czytelnicy kwestionujący to, że terminy Nazizm i Syjonizm nie były znane w 1871 r. powinni wiedzieć, że obie te nazwy zostały „wymyślone” przez Illuminatis przed rokiem 1871. Słowo Komunizm natomiast powstało we Francji na cztery lata przed
    wybuchem Rewolucji a stworzył je Nicolas Edme Restif de La Bretonne.

    III WOJNA

    „Trzecia Wojna Światowa musi mieć miejsce na bazie różnic, podsycanych przez agentów Illuminatis, pomiędzy Syjonistami i Światem Muzułmańskim.
    Wojna musi być tak zorganizowana, aby Syjoniści i Muzułmanie wyniszczyli się nawzajem. Podczas gdy inne narody, zostaną jeszcze raz podzielone tym tematem i będą zmuszone do walki aż do całkowitego fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego wyczerpania. My wtedy powinniśmy uwolnić nihilistów i ateistów i powinniśmy sprowokować przerażający socjalny kataklizm, który w całym swoim terrorze jasno ukaże narodom efekt absolutnego ateizmu, źródła bestialstwa i najbardziej krwawych zamieszek.
    Wówczas wszędzie, obywatele, zmuszeni do samoobrony przed światową mniejszością rewolucjonistów, wyniszczą tych niszczycieli cywilizacji a masy
    rozczarowane Chrześcijaństwem, których deistyczny duch, od tego momentu, pozostanie bez kompasu i jakiegokolwiek kierunku, pragnące ideału, lecz niewiedzące gdzie złożyć swoją adorację, otrzymają prawdziwe światło uniwersalnej Manifestacji
    doktryny Lucyfera, ostatecznie wystawionej na publiczny widok. Ta manifestacja będzie wynikiem generalnego reakcyjnego ruchu, który nastąpi po
    zniszczeniu Chrześcijaństwa i ateizmu, obydwu zwyciężonych i wyniszczonych w tym samym czasie.”

   • eminem said

    Kiedyś Antymaterialny napisał:
    ———————————————
    CZY PAMIĘTACIE?? CZY ŚPICIE JESZCZE??? KOLEJNY RAZ ZAMIESZCZAM

    Od długiego czasu….Wielu z Was nie wierzy…szydzi ….chichocze….było już tak w historii świata…
    Kolejny raz zamieszczam słowa Izajasza. Jedyny prorok którego przepowiednie sprawdzają się w 100%!!!!!

    „Gdy wielkie ptaki nie dotykając ziemi zadadzą cios Persji (od 1935r. Iran), szykuj się mądra i głupia panno, nadejdzie Książę Pokoju..twój Pan Odwieczny”

    Słowa te są wyryte w skale w San Bartolo. Oraz w świętych księgach z Guadalupe!

    ~Antymaterialny, 08.04.2006 12:39

   • mgrabas said

    @ Eminem
    czy możesz podać źródło cytowanego fragmentu biblijnego? (nazwę księgi, nr rozdziału, n-ry wierszy)

   • eminem said

    @mgrabas to jest post Antymaterialnego, 08.04.2006 12:39

    Te słowa nie pochodzą z Biblii….

   • CoZaSyf said

    A oto nastepni TERRORYSCI na celowniku…http://waluty.onet.pl/kraje-zrzeszone-w-organizacji-alba-wprowadza-nowa-,18529,3071757,1,news-detal

  • Margherita said

   Masz rację. I nawet hasła nawołujące do nieograniczonej konsumpcji są podobne. Wtedy było: „Za króla Sasa jedz, pij, i popuszczaj pasa”. A dziś mamy: „Kredyty chwilówki, najtańsze. Finansujemy Twoje marzenia”.

   • Adam said

    i najgorsze jest to ze nic z tym nie mozemy zrobic.. jesteśmy ciagle podzieleni.. albo kłócimy sie ze soba i rozbijamy się, albo szukamy sposobu wciąż.. albo boimy się wziąć czynny udział..

   • Margherita said

    Po pierwsze nie brać kredytów! Da się, naprawdę. Jeżeli już koniecznie trzeba pożyczyć, to prywatnie, między znajomymi. Po drugie – nie kupować rzeczy nie potrzebnych. Jeżeli ma się takie w domu – sprzedać na Allegro. Porządek będzie gratis. Po trzecie – w miarę możliwości omijać markety, dajmy zarobić naszym kupcom. Trzeba odciąć mafię od kasy.

   • Tomek said

    Co z tego, że kupię w osiedlowym sklepie jak sprzedawca sam kupuje towar w markecie?

  • Anna said

   Adamie, słychać już odgłos Jego kroków.

 3. Peter said

 4. damazy czorgut said

  Mnie się wydaje, że powinniśmy liczyć sami na siebie, nie szukać pomocy w sojuszach. Historia pokazuje, że zawsze byliśmy „rolowani”. Zasada „ograniczonego zaufania” lub jego zupełnego braku. Odnoszę wrażenie, że nasz rząd działa na usługach innych, nie znam nikogo, kto chciałby mieć jakąś tarczę antyrakietową, stacjonujące obce wojska. Rząd się ze zdaniem Polaków nie liczy.

  • Margherita said

   I tak, i nie. Nasze sojusze, w których, jak piszesz byliśmy „rolowani”, zawierane były przez Polskę w wyjątkowo niekorzystnych dla nas sytuacjach. Absurdem jest liczyć na pomoc sojuszników, kiedy do przedsięwzięcia zwanego sojuszem nic się samemu nie wnosi. Innymi słowy: zawieraliśmy sojusze po przyciśnięciu do muru przez przeciwników, a naszymi sojusznikami stawały się kraje wielokrotnie silniejsze. Sojusz ma sens z krajem o podobnej sytuacji militarno-gospodarczej. Wtedy sojusznicy wzajemnie się szanują. Przykładem jest wielowiekowe przymierze Polski i Litwy. USA Polski w tym wydaniu nie potrzebują i potrzebować nie będą (pomijając kwestię mafii Illuminatich). Niestety to jakoś słabo dociera do łepetyn, zwłaszcza tych mędrków z Wiejskiej.

   • damazy czorgut said

    Pięknie to Pani napisała – sojusz jest możliwy tylko z równym sobie! Traktuje się poważnie tylko silniejszych i tylko bogatych. Zatem sojusz to tylko wzajemny interes i skierowany przeciwko komuś. Naga prawda, polityka i tyle! Szkoda, że nasz rząd tego nie rozumie chyba, że nie działa w naszym interesie. Z wyrazami szacunku

   • ALFA said

    @Margherita z wiejskiej to do nich nic nie dotrze,bo ich trzeba wymienić,oni są przeciw co dobre dla Polski,rządzą nie odpowiednie osoby.A liczyć możemy tylko na siebie,bo wszyscy robią wszystko na swoją korzyść ,a nie naszą.
    Nie powinniśmy się godzić na wojsko z USA,co dalej będziemy ich utrzymywać z naszych podatków,jak tych z przed 1989 roku.

   • zyta said

    przeciez ci na Wiejskiej to ci, co zaoruja nasz kraj (jak wypowiedzial sie sam P.B.) wiec jak mozna sie jeszcze ludzic, ze dzialaja w naszym interesie?

  • net23 said

   Spowiedź agenta (1/6)

 5. Odnosi Pan wrażenie… Przecież to jest wiadome od dawna… Rządzą nami obce siły mające swoje korzenie u źródeł… w Berlinie i Moskwie.

  Z wyrazami życzliwości!

  • Wojtek said

   A mnie panie Stanisławie się wydaje, że kurtyna już spadła i zaczyna być coraz bardziej widoczne, że te dotychczasowe podziały na lewicę, prawicę, Wschód, Zachód, Żydów, Gojów są o kant stołu. Coś albo jest zakorzenione w kulcie Lucyfera, a z tego wynika antyludzkość i antypolskość, albo coś odnosi się do prawdziwego Boga. I tak dla rozwiania złudzeń tych, którym jeszcze nie po drodze z Bogiem, a Lucyfera już zdążyli poznać jako źródło wszelkiego zła – ten podział to dychotomia — bez szarości pomiędzy bielą a czernią.

   Pozdrawiam

  • Anna said

   Uwaga, Radio Erewań.

 6. karol said

  http://wiadomosci.onet.pl/2094008,11,tusk_kupimy_szczepionki__gdy_producent_wezmie_za_nie_odpowiedzialnosc,item.html

 7. hjk said

  Włochy: fiasko akcji szczepień na A/H1N1; wykorzystano zaledwie co 70. dawkę

  http://wiadomosci.onet.pl/2094474,12,wlochy_fiasko_akcji_szczepien_na_ah1n1_wykorzystano_zaledwie_co_70_dawke,item.html

  czyzby i tam docierał nasz blog???)))

 8. gregor said

  Nie ma się co dziwić świadomośc Ziemian wzrasta w postępie geometrycznym i ni ezatrzymają nas jakieś tam Normany Sachsy czy Rockefelerrry

 9. Zee said

  cała nadzieja w Ronie Paulu i ludziach skupionych wokół niego. Paul pracował w armii i ma duże poparcie w kręgach zawodowych wojskowych i policji.
  Ja osobiście nie mam złudzeń, jest przecież kukiełką ludzi Nowego Ładu, nawet kiedyś napisałem opowiadanie jak „Nowy Mesjasz” wprowadza stan wojenny
  http://officyna.cba.pl/nak.html
  http://wolnemedia.net/?p=14510

 10. Zee said

  aha, i jeśli dobrze pamiętam to zgodnie z amerykańskim prawem i konstytucją, na mocy porozumienia z 1845 roku Teksas może wystąpić z Unii Stanów Amerykańskich,

 11. Wojox said

  Jednym z pierwszych działań które zaskoczą świat będzie usunięcie Babilonu Wielkiego.

  • CoZaSyf said

   Kiedy,data?moze doczekam>

   • Jaga said

    A skąd ma ktos date wiedzieć jak BIblia mowi, że nie zna jej NIKT. Mówi o znakach…otworz Biblie i czytaj…co mowil Jezus…a gdy zobaczycie, że te rzeczy zaczną siedziać…np Ew. Mateusza…

  • Głos66 said

   Zdefiniuj czym i gdzie jest Babilon Wielki.

   • Mistrz said

    Nie chodzi mu o hmmmm Babilon, który mieści się w Iraku ;]. Na pewno ma na myśli religie światowe. W Biblii religie zostały nazwane „Babilonem Wielkim”.

   • Głos66 said

    Jeśli chodziło by o religie , to zniszczenie wszystkich religii na raz oznaczało by największą wojnę religijną wszechczasów.

   • navajo88 said

    Ciekawe w jaki sposób to miało by się stać ,,,co ??? .Każdy człowiek ma jakąć wiarę i to nie zależnie od wyznania i pochodzenia ,ludzie mają to zakorzenione we krwi ,a konkretnie w genach i to od zarania istnienia gatunku ludzkości ,aha i kto to miałby zrobić ???

   • Mistrz said

    Hehe religia to manipulacja… a co za tym idzie wywiera duży wpływ na ludzi i nie oszukujmy się praktycznie narzucają swój tok myślenia. A nam ludziom zabraniają myśleć logicznie.

    Pytanie kto się przyczyni do tego upadku?? Można powiedzieć że cała „Elita Światowa” no jak to inni mówią Iluminaci. Sorry … osoby znające temat na pewno wiedzą że celem Iluminatów jest władza, kontrola czy majątek [$]. A np. taki kościół katolicki ma bardzo bardzo duży majątek i kontrole nad częścią społeczeństwa. Czy Elita pozostawi ten kąsek komuś innemu?? Hmmmm nie sądzę.

    Przecież sami widzimy że wychodzą filmy które uderzają nie tylko w kościół katolicki ale we wszystkie inne wyznania. Filmy jak: „Przekroczyć Horyzont Zdarzeń”, „Zeitgeist”, „Kymatica” itp. Ktoś celowo to wydaje do opinii publicznej.

    Na pewno jak @Głos66 pisał: „to zniszczenie wszystkich religii na raz oznaczało by największą wojnę religijną wszechczasów” ale co na to poradzić jak przez lata nami manipulowano, wpajano kłamstwo i jakieś historię, które nic nie miały powiązania do rzeczywistości.

   • Margherita said

    @ Mistrz
    Pzecież nikt Cię nie zmusza do wyznawania czegokolwiek, w demokratycznym państwie prawa można być ateistą. Za poszczególnymi religiami nie stoi już żaden państwowy bat. A jednak trwają, większość ludzi delkaruje jakąś wiarę. To daje do myślenia.

   • Mistrz said

    @Margherita
    Wiem że nikt mnie nie zmusza, bo sam myślę i mam już jako tako zdanie na temat całego tego systemu i świata ;]. Po prostu napisałem co mi leży na wątrobie. Cała „Prawda” nie została ujawniona nam ludziom. Każda religia mówi swoją prawdę.

    A to że B.W. tonie to wiem na podstawie Biblii tak jak pisał „Wojox”.

    Według Biblii w ciągu 1 dnia ma upaść cały system religijny tak zwany „Babilon Wielki”. I tak wszystkie kanony biblijne nie zostały ujawnione… a szkoda. :/

   • Wojox said

    Objawienie Jana 17 rozdział 17 wers : „Bo Bóg włożył to do ich serc, żeby wykonali jego myśl, żeby wykonali swoją jedną myśl….”

    Nie dziwcie się TAK,, to jest wola Boga, to jest wyrok od Boga na religii fałszywej, tej co siedzi nad wieloma wodami …(wody symbolizują ludy).. Z kontekstu wcześniejszych wersetach wynika iż wykona to Bestia (rządy ludzi, ciemięskie).

    WYKONAJĄ MYŚL, WPADNĄ NA POMYSŁ, DZIWNIE WSZYSCY RAZEM…
    Dla ostrzeżenia jakie to ważne przeczytajcie Objawienie Jana 18:4.
    Jest na Ziemi lud który już jest tak zjednoczony, że niejako stoją na uboczy do czasu ostatecznego, a zarazem widzicie ich non stop…

   • Mistrz said

    Nie wiem dlaczego ale takie mam wewnętrzne odczucie że jesteś hmmmm… Czy mam to publicznie napisać…?? „Badaczem Biblii” ?? Tak się kiedyś nazywali. Bo bardzo masz podobny tok myślenia jak „Oni”. Ale dobrze piszesz :]. Pozdrawiam.

   • Wojox said

    Tak byłem, jestem i chcę być cały czas. To dla mnie wielki zaszczyt.

   • zyta said

    @Wojox,
    ja tam nic do nikogo nie mam, ale wiem, ze S.J. sa narzedziem w rekach Illuminatow i przez nich sa sponsorowani. Za duzo dowodow na to jest w necie, zeby bylo czyims tylko fantazjowaniem czy zlosliwoscia. Moglabym pisac b.duzo na t.t. ale to nie miejsce na takie pisanie. Sam poszukaj jesli chcesz np., ile, gdzie i jakie znaki Illuminaci poumieszczali w publikacjach S.J.(bo mlubuja sie w umieszczaniu wszedzie swich znakow). Sprawdzalam, bo niedowierzalam poczatkowo. Ci ludzie sa tak samo poddawani manipulacji jak reszta ludzkosci a moze nawet bardziej bo zabierane im sa radosc i czas na zycie, ktore dal nam Stworca do przezycia tu i teraz.

   • Mistrz said

    @Zyta masz 100% racje. Sam nawet to zważyłem w ich publikacjach.
    http://www.piotrandryszczak.pl/cokryja.html – taki mały dowód.

    Nie ma co oceniać każdą religie lub wyznanie [plusy czy minusy]. Każdy ma głowę, każdy ma wybór i każdy musi dojść do tego że „Prawda to prawda nigdy nie może być podważalna”. Trzeba uszanować człowieka i jego poglądy.

   • zyta said

    @Mistrz powiedział/a
    13 grudzień 2009 @ 9:44 pm,
    tylko to chodzenie po domach S.J. i naklanianie ludzi do ich wyznania, oraz przekonanie o ich wyzszosci z przeswiadczenia, ze tylko oni maja monopol na prawde o Stworcy, przypomina mi za bardzo wszechobecne naklanianie do szczepionek, jako tez panaceum na zdrowie i zycie. Dlatego to co robia jest wg mnie rowne z dzialaniami NWO.

   • Mistrz said

    Wiem to nie od dzisiaj Zyta. Wielokrotnie z nimi rozmawiałem i mam wyrobione zdanie.

   • Wojox said

    Cyt: „bo zabierane im sa radosc i czas na zycie, ktore dal nam Stworca do przezycia tu i teraz.”

    Nik mi nic nie zabierał, żadnej radości. Obserwuję tę waszą „radość”. Imprezowanie, palenie, narkotyki, sex na boku, wulgaryzmy itp. To „Wasz Pan dał Wam to do przeżycia tu i teraz”

    Fajna ta interpretacja teraźniejszego szczęścia. Chodzenie po domach jest przywilejem. Wykonywaniem dzieła ratowania ludzi. Zrozumiecie to w swoim czasie..

   • Wojwit said

    Dlaczego używacie dziwnych skrótowców? Wprowadzacie tym czytelników w błąd, powodując niewłaściwą (pomyłkową) ocenę wpisów. Dla mnie skrót S.J. to Sodalicias Jesu – Towarzystwo Jezusowe (zakon jezuitów). Jeżeli chcecie już pisać skrótami, to pierwszą literą tamtych „domokrążców” jest „ś” a nie „s”.

   • Jaga said

    Kazda religia ma znaki iluminatow, warto sprawdzic…kazda. Ale nie oznacza, ze NWO nimi rzadzi. Gdyby NWO kierowalo SJ to nie mogliby obnarzac sami siebie piszac o ONZ-bestia, i wiele innych. To, że w kazdej organizacji sa tajniacy to prawda, sa wszedzie, ale to nie oni kieruja religia choc może tak być, że na cos wpływa mają.

   • Jaga said

    @Zyta
    Bez urazy, ale Swiadkowie pieniądze mają z innych źródeł. Jeśli chodzi o znaki to jak pisałam ma je każda religia,sam papież ma na tym czym ma pokryta głowę…To ,że coś pisze w necie nie znaczy, że prawda.A napisze Ci dlaczego NWO nie kieruje Swiadakami.
    Po kolei.
    Swiadkowie stawiaja na rodzine jako najważniejsza, NWO przeciwnie.
    Zakaz np. pornografii, NWO ją rozprzestrzenia.
    Swiadkowie kładą duży nacisk na spędzanie czasu w rodzine a NWO wysłało kobiety do pracy, aby odprowadzano więcej podatków i dzieci poszły do przedszkola a nie wychowywały się w domu,bo silny dom to silny naród a my co mamy…
    Jawnie obnażają prawdę o rządach światowych , nawet o tym że chcą zaprowdzić nowy porządek.Swiadkowie mówią o nowym świecie, a o tym pisze Biblia.
    Warto zanim się coś napisze zbadać do końca. Kiedyś już pisałam, że ludzie nie mają wiedzy i się wypowiadają na tematy o których nie wiedzą za wiele.
    Ale coz zaraz się na mnie rzucicie…

  • damazy czorgut said

   czy to nie jest fantazjowanie?

 12. zoltek said

  Na wielu blogach zaczynają się pojawiać sugestie, że jednak coś się wkrótce wydarzy. Daty to między 2010-2012. Jedni widzą Nibiru inni kometę, która walnie w Ziemie jeszcze inni kolaps systemu finansowego na świecie. Może to być też kolejna wojna nawet światowa, UFO i co tam kto chce. Tylko co ja biedny mały żuczek zakredytowany po uszy mogę zrobić, kiedy tak właściwie jestem niewolnikiem banków i bankierów? Kompletnie nic, cokolwiek się nie wydarzy mogę sobie co najwyżej fora, blogi poczytać, przynajmniej dopóki ich nie zamkną. Wojny i katastrofy były a banki i bankierzy i tak przetrwają i będą nas dalej niemiłosiernie skubać. Będą dalej wybierać nam polityków, przywódców, będą dalej opłacać lojalnych naukowców, dalej będzie zakłamanie, hipokryzja, nihilizm, hedonizm. Dalej ludzie będą chcieli tylko i wyłącznie powiększać swoje bogactwo. A ja nie widzę przywódcy duchowego, który naszą kompletnie zdegenerowaną moralność potrafiłby odbudować. Na to trzeba całych pokoleń. Jeśli jakieś z tych w/w zdarzeń doprowadzi do wojen to nawet tu piszący będziemy się wzajemnie zabijać dla kawałka chleba. Dopiero wtedy zobaczymy jacy naprawdę jesteśmy zdegenerowani. Dokąd to wszystko nas zaprowadzi?

  • Wojox said

   I tu masz sedno tego o czym piszesz. Bankierzy etc.. kryzys dotyczy przede wszystkim systemu pieniężnego, jego istnienia, w jakiejkolwiek formie. Dawno wyliczyli że świat sobie da radę bez forsy. Kasa służy tylko jednemu. Żeby żyli koło siebie MULTIMILIONERZY i żebracy. Bo co ich nakręca ? To że oni mają a Ty nie. To jest całe zło. Gdyby fundusze były inaczej rozdzielane w pewnym momencie wszyscy doszliby do wniosku że są niepotrzebne… Co do nadmiaru ludzi na Ziemi to bzdura, Ziemia dałaby radę wyżywić 45 miliardów ludzi. Okazuje się że większość naszej planety „stoi odłogiem”….

  • Margherita said

   Tak wydarzy się. Obecny system gospodarczy (i bynajmniej nie jest to żaden kapitalizm! takowy się skończył w 1914) doprowadzony został do granic absurdu. Wpuść komunistę/euro-biurokratę na Saharę to piasku zabraknie. Dłużej się już nie da tego ciągnąć, a do absurdalnego systemu gospodarczego dochodzi jeszcze pospolite złodziejstwo ze strony koncernów. Ten system państwa opiekuńczego w połączeniu z pseudo-demokracją padnie w niedalekiej przyszłości z wielkim hukiem. A największym zargożeniem dla ludzkości będzie intensywna propaganda dążąca do skłócenia ze sobą poszczególnych narodów. Nie wolno dopuścić do kolejnej wojny (choćby tylko zimnej) między narodami.

   • Adam said

    a ja chcę żyć, jestem młody, i proszę Boga żeby pozwolił mi nacieszyć się życiem jescze i urokami latynoamerykańskich kobiet… :))

  • navajo88 said

   a po co dałeś się zakredytować ,,co ???? sorry żartuję ,ale pamiętaj co ma być to i tak będzie

  • damazy czorgut said

   A czy jak minie ten rok 2012 to ten przedział czasowy Apokalipsy będzie się wydłużał? A może będzie coś innego?

   • navajo88 said

    A co to jest ta APOKALIPSA !!!!!! ,to tylko słowa na określenie zjawiska kture może a nie musi nastąpić ,pożyjemy zobaczymy hahahahaha ,aleradzę mieć zawczasu spakowaną walizkę ,,,sorry troszkę przesadziłem hahahaha

 13. Bruno said

  Prof. Igor Panarin już 7 stycznia tak pisali w Interia

  http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/analityk-usa-rozpadna-sie-w-2010-roku,1238964

 14. alus said

  http://globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=16494

  Dokładna analiza tego co się dzieje i po co. Warto przeczytać..

 15. grawitacja44 said

  Zpraszam do zainteresowania sie moze z tej strony tej tematyki
  „Rodzinna oligarchia Bushów-Prawdziwa rzeczywistosc sieci terrorystycznej-Oczyszczanie rasy ludzkiej i eugenika miedzynarodowa”
  LINK: http://grawitacja44.wordpress.com/2009/12/12/oligarchia-rodzina-bushow-prawdziwa-rzeczywistosc-sieci-terrorystycznej-oczyszczanie-rasy-ludzkiej-i-eugenika-miedzynarodowa/

  Wszysko na temat panie i panowie……

 16. kasia said

  No i mnie dopadła grypa. Od 2 dni leże i staram sie przezyc 😀 Teraz dopiero doczolgalam sie do komputera i moge o tym napisac. Boli mnie gardło, mam suchy kaszel i goraczke, do tego dreszcze brrrr. Mam nadzieje ze przezyje to choróbsko i bede mogla dalej zajmowac sie moim kontem.

  • jgk said

   Zdrowia Kasiu jeszcze przed świętami 🙂 3maj się. Pozdrawiam!

  • oko1 said

   rowniez zdrowia

   3maj sie

  • zyta said

   Kasiu, kuruj sie i wracaj szybko do zdrowia. Ja jem b.duzo wit.C i cynkiem, kompleks witamin tzw.A-Z, plasterki cytryny z cukrem (pomaga na bol gardla), wygrzewam sie lampa czerwona (gardlo, twarz- 20 min) zazywam tez 3-4 xdz.Parkemed 500mg(Mefacit, Acidum mefenamicum, kwas mefenamowy). Polecaja tez Pyralgine(Nowalgine w Austrii).

   • pyrek said

    Zero cukru, cukier znacznie osłabia układ odpornościowy.

   • ALFA said

    Zero lampy nie każdy może, to przestroga miałem skutki uboczne.Nie każdy organizm jest taki sam.Tego nie możemy polecać.

   • ALFA said

    @Zyta nie polecaj Pyralginy nie każdy,może brać.Po pyralginie czasami życie mija.

   • Jaga said

    Pyralgin jest bardzo toksyczny i powinien byc wycofany, niszczy szpik kostny. NIE POLECAM!!!

  • kasia said

   Dzis juz jest lepiej. Temperatura 37.0, tylko zostal straszny ból głowy. Chyba jednak obejdzie sie bez wizyty u lekarza. Poki co lecze sie domowymi sposobami i jest dobrze.

   • VIVIEN said

    KASIU NA ZAPALENIE – TYLKO ZIMNE! – POMAGA – ( PO WYCIECIU MIGDALKOW – ZIMNE LODY)NA GRYPE CIEPLA PIERZYNA

   • zyta said

    Bol glowy siadczy o braku wody w organizmie albo goraczce. Dr Gerson poleca jablka na migrene.

   • zyta said

    A tu o zdrowym jedzeniu:
    7 kroków by zachować młodość cz1z 8

   • zyta said

    Tu tez o zdrowym jedzeniu:
    Surowa dieta Paula Nisona przepis na zdrowie 1z9

   • Jaga said

    @Zuta
    Czasem na migrene nie chce pomoc nic…miewam te z porazeniem i zwykle,jeszce nikt nie pomogł na moja migrene, a miewam czesto czasem kilka razy w tygodniu.

   • Margherita said

    Dużo zdrowia! Trzymaj sie.
    Ta grypa mija bez leczenia, chociaż objawy są wyjątkowo wredne. Miałam okazję sprawdzić na sobie.

  • toms said

   Miałem identyczne objawy w lutym tego roku , tylko niepotrzebnie brałem aspiryne na zbijanie gorączki , bo podobno wystarczy tylko pyralgina.

  • navajo88 said

   Kasia to z ciebe jest szczęściara hahaha przynajmniej masz czołg do czołgania się do kompa ,,a ja nimam łoj cio to bydzie łoj

 17. Skania said

  Wejdzie w koncu moj komentarz?

  Jakis czas temu wrzucilam Wam informacje:

  Skania powiedział/a
  8 grudzień 2009 @ 1:38 am

  We wczorajszym “Metro” napisali, ze polska minister Ewa Kopacz poprosila Göran’a Hägglund’a o szczepionki ze Szwecji:
  http://www.metro.se/se/article/tt/2009/12/06/influensa/index.xml

  A tu artykul na ten temat na stronie szwedzkiego radia:
  http://www.sr.se/ekot/artikel.asp?artikel=3286895

  Mysle, ze nie pisaliby o tym tutaj, gdyby to nie byla prawda.

  ________________________________

  We wczorajszym „Metro” jest artykul na temat szczepionek – ze Szwecja bedzie musiala prawdopodobnie WYRZUCIC nadwyzke, ktora im zostanie (wg artykulu zakupili 18 mln.), poniewaz wystarczy 1 dawka szczepionki, a z 9 mln. ludnosci nie zaszczepia sie przeciez wszyscy (na razie zrobilo to ok. 6 mln. – niezla propaganda, nie?). Autorzy artykulu (i nie tylko) uwazaja, ze to byla bardzo niekorzystna umowa z producentem szczepionek (GSK) i ze pol miljarda koron szwedzkich zostanie wyrzucone w bloto, a mozna by za to nakarmic ponad 100 tys. dzieci przez rok (takie porownanie jest w tekscie). Na koniec podsumowano, ze te masowe szczepienia wymyslono po to, zeby zamaskowac niekorzystnie podpisana umowe… Przeciez cos trzeba zrobic z tymi szczepionkami – szczepcie sie wiec ludzie 😉
  Tu link do artykulu: http://www.metro.se/2009/12/10/51572/sverige-kastar-vaccin-for-en-halv-mil/#

  P.S. Skoro chca wyrzucic szczepionki, dlaczego wiec Polska nie moze odkupic tych szczepionek od Szwecji?

  • Zbyszko said

   Scania, chyba coś ci sie porobiło na mózgu. Polska ma odkupić szczepionki od Szwecji?!, może jeszcze od Niemiec, Francji i nie widomo kogo jeszcze. Idź lepiej dalej leżeć przed telewizorem

   • gustaf said

    Po cichutku ,pod osłoną nocy zamienimy się na Prawo do Emisji 3 mln ton CO2 za np 6 mln dawek szczepionek na kozi szczep świnnej grypy.

   • Skania said

    Zbyszko, na mozgu to sie chyba Tobie poprzestawialo :/ Napisalam o tym w zwiazku z prosba p. Kopacz o szczepionki, a czy je kupi, czy nie… Ja mam to gdzies, ale ludzie chca miec prawo wyboru. Ja sama sie nie zaszczepilam, jak juz pisalam wielokrotnie i swojej Rodziny rowniez. Rzad szwedzki odmowil sprzedazy dla Polski, a skoro maja nadwyzke, to zapytalam dlaczego odmowil. To wszystko :/

    Czlowiek wstawia informacje, zebyscie wiedzieli, co sie dzieje na swiecie, a Wy tylko bluzgac potraficie :/ Szkoda czasu na tego bloga i komentujacych, a tak dobrze sie zapowiadalo :/

   • Zbyszko said

    oK Scania, widocznie Cie nie zrozumiałem. Przepraszam i pozdrawiam

 18. ALFA said

  MARTWY SIĘ O POLSKĘ
  http://opoka.giertych.pl/owk22.htm
  http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1716&tytul=Polska+bez+Polak%C3%B3w.

  • ALFA said

   http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1717&tytul=Panie+Marsza%C5%82ku!+Wysoka+Izbo!

  • Zbyszko said

   Alfa, powaznie mnie zmartwiłeś tym artykułem, bo za Żydami którzy teraz osiedlają się w Polsce przyjadą do nas Arabowie z atakami terorystycznymi, tym bardziej że Izrael znowu coś tam szykuje na Bliskim Wschodzie.

   • ALFA said

    PROGRAM ODZYSKANIA POLSKI ZRĄK ZABORCY : ŻYDÓW W POLSCE.(PROTOKÓŁY OBRAD MĘDRCÓW SYONU)

    Polski naród przeżył blisko 300 letnie zabory i niewolę zadaną mu przez rodzimych zdrajców i zaborców : Rosję, Prusy i Austrię. Główna przyczyną zaborów była nowa w Europie Polska demokracja i pierwsza konstytucja które powstawały równocześnie z powstaniem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Sąsiedzkie mocarstwa , gdzie władza była dynastyczna od Boga -poczuły się zagrożone nowym systemem politycznym Polski. Pobłogosławione przez ówczesnych Papieży dokonały zniesienia Polski z mapy świata. Mocarstwa te przez setki lat prowadziły akcje wynarodowienia Narodu Polskiego i likwidacje jego tożsamości.

    Najgorszego jednak spustoszenia, demoralizacji i zniszczenia moralnego dokonano w czasach PRL – w czasach okupacji żydowskiej pod patronatem ZSRR i od 1989 pod patronatem Izraela .

    Polska obecnie znalazła się w momencie ostatecznego unicestwienia poprzez niewolnicze wejście do Unii Europejskiej a Naród Polski jest przeznaczony na siłę robocze w nowym systemie zniewolenia w XXI wieku. Przejście do Unii, likwidacja Polskiej państwowości jest wykonywane dla blokady odpowiedzialności ekip PRL i ekip obecnych przed Narodem Polskim ZA UWLASZCZENIE DOBR NARODU.

    Poniżej przedstawiamy : „Protokóły Mędrców Syonu”Odpowiednio SKOMENTOWANE do zadania przez nas wymaganego stanowią program ROZPOZNANIA przeciwnika wyborczego aby odzyskać Polskę dla Polaków. Głównym celem jest poinformowanie biorących w akcji PR o metodach postępowania zaborców którzy opanowali Polskę od 1945 roku.Nie ma potrzeby nikogo przekonywać o skuteczności oddziaływania na ludzkość tych mądrości i mechanizmów tam zawartych.
    ŻYDZI:
    – URATOWALI ISTNIENIE SWÓJEGO NARÓDU PRZEZ 2000 LAT.
    -OPANOWALI WSZYSTKIE ŚRODKI FINANSOWE I MEDIALNE SWIATA
    -MAJĄ BEZPOŚREDNI WPŁYW NA POLITYKE USA , ROSJI I CHIN

    Instrukcja opracowana na podstawie Protokółów przez Bermana dla ujarzmienia Polski nie tylko zdała egzamin ale działa do dziś!

    Celem dla Żydów jest opanowanie całego świata podczas gdy my chcemy tylko odzyskać nasz ojczysty kraj a więc zadanie nasze jest 1000 razy mniejsze! Ponadto głównym celem prezentacji artykółów jest poznanie metod i reguł działania Żydów którzy opanowali władze i wszystkie znaczące elementy administracyjne Polski.
    Duma POlska- Husaria
    Szczególnie wyrażnie to występuje w działaniu systemy sprawiedliwości , prawa i konstytucji które wykonano według cywilizacji żydowskiej podczas gdy Naród Polski jest wychowany i żyje w cywilizacji Łacińskiej. Ponadto pokazana jest tu metoda ich walki z kościołem który także ( Episkopat Polski ) jest już w rękach Żydów. Na ponad 7000 parafii ponad 2000 jest tez w rękach Żydów i agentów UB. Poniewaz celem i podstawa polskiej Polski bedzie wiara katolicka trzeba sie oprzec na tych parafiach gdzie ona jeszcze jest.Zadaniem naszym będzie wyłuskać te dobre 5000 parafii i na nich oprzec nasze działanie oraz na zakonach gdzie sie znajda wyksztalceni zakonnicy

    Akcja POSPOLITEGO RUSZENIA odniesie jednak sukces gdy będziemy polegali głównie na sobie !! Przeciwnik osłabił organy państwowe , redukuje policje , likwiduje wojsko -przygotowując Polske do łatwego przejęcia przez Unię- i to właśnie powinniśmy wykorzystać !

    Nasza droga do odzyskania Polski jest calkowicie legalna poprzez wybory : prezydenta. Do sejmu, senato i samorzadow ! Poprzez Komitety Obrony Obywatelkiej zawierajace w sobie Komitety Wyborcze Wyborcow przy Pospolitym Ruszeniu masowym przystapieniem do wyborow mazna nie tylko zmniejszyc ilosc mandatow istniejacych partii prowadzacych od 20 lat rabunek i zniszczenie Polski ale nawet je zlikwidowac sprowadzajac do ilosci ponizej wymaganego minimum parlamentarnego. Osoby pragnace zajac sie czynnie w odzyskaniu Polski powinni dokladnie zapoznac sie z Protkolami co pozwoli im na bezbledne rozpoznanie przeciwnika i wyeliminowanie go z wyborow poprzez poinformanie o tym fakcie wybrcow. Np. Fakt zmiany nazwiska na polskie przez Zyda zeby udawac Polaka natychmiast eliminuje go z wyborow jako oszusta wyborczego!

    Międzynarodowy spisek żydowski przeciw chrześcijańskim narodom i chrześcijańskiej cywilizacji.
    Dosłowne tłumaczenie tajnych dokumentów żydowskich wraz z objaśnieniami Drukowane w USA na zamówienie: „Komitetu Obrony Wiary Chrystusowej”. Wszystkie prawa publikacji rozpowszechniania bardzo pożądane. Tekst autentyczny z roku 1920.

   • ALFA said

    Nakładem Spółki Wydawniczej ‚Książka Polska’
    1920

    SŁOWO WSTĘPNE

    Wzrastające coraz bardziej wśród społeczneństwa polskie­go zainteresowanie kwestią żydowską powoduje w nim coraz większe zainteresowanie tzw.”Protokółami Mędrców Syonu” będącymi właściwie dokładnie, drobiazgowo przemyślanym pro­gramem podboju świata przez żydów. Ponieważ pierwszy na­kład wydania „Protokółów Mędrców Syonu” wydany przez To­warzystwo Obrony Wiary Chrystusowej, jest już na wyczerpa­niu, wydajemy nową wersję z dodatkiem wstrząsającym dla czytelnika.

    Otatnimi czasy coraz więcej i częściej mówi się o planach i dążeniach żydowskich, zmierzających do podboju przez nich całego świata i podporządkowaniu wszystkich narodów świata, władzy narodu żydowskiego. Równocześnie ze strony żydów czynione są próby zaprzeczenia temu, próby mało przekonowu-jące i niepoważne. Jak więc jest w istocie?

    Otóż stwierdzić należy, że plany podboju całego świata przez żydów i podporządkowania władzy żydowskiej wszystkich narodów świata nie są żadną nowością. Znane są już one nie od dziś, nie od wczoraj, ani nawet od stu, czy dwustu lat, ale od lat tysięcy. A pierwsze wskazówki i dowody istnienia i nurtowa­nia wśród żydostwa znajdują się w żydowskich księgach świę­tych.
    Rzecz zrozumiała, że cytaty, wzięte z ksiąg Mojżesza i in­nych żydowskich ksiąg świętych, miały pewne znaczenie i moc obowiązującą wobec żydów dopóty, dopóki żydzi nie sprzenie­wierzyli się Bożemu posłannictwu, kiedy nie tylko odrzucili na­ukę Jezusa, jako zapowiedzianego im Mesjasza, ale nawet ok­rutnie go zamordowali. Wówczas wielkie przyrzeczenia i zapo­wiedzi Boskie, zawarte w księgach Mojżesza i innych, straciły swoje znaczenie i swoją obowiązującą moc. Dlatego też dalsze powołowywanie się na nieżydów, jest karygodnym z ich strony nadużyciem, za które też Bóg spuszcza na nich od czasu do czasu srogie kary, jakich prawie od dwóch tysięcy lat, społe­czeństwa narodów nieżydowskich są świadkami.

    Zauważyć przy tym jeszcze raz należy, ze aczolwiek Jezus Chrystus, jako Mesjasz, spetnit wszystko, co przepowiedzieli o Nim Prorocy, żydzi jak nie uznali w Nim wysłannika Bożego, tak i nie uznają Go do dziś, wierząc uparcie, że zapowiedziany im Mesjasz będzie potężnym królem, mającym za zadanie zapro­wadzić na całym świecie królestwo mesjańskie, będące właści­wie królestwem żydowskim. W królestwie tym żydzi, jako „naród wybrany” będą warstwą panującą a reszta narodów ma być ich niewolnikami.

    Jezus Chrystus nie ziszczał przecież tych ściśle materialistycznych nadziei i oczekiwań żydowskich. Nie był wojownikiem i potężnym władcą ziemskim. Dlatego też został przez żydów odtrącony, a nawet jak to wyżej powiedziane potwornie zamor­dowany. Za co? Za to, że głosił hasło: „Miłujcie nieprzyjaciół wa­szych, dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą i módlcie się za prześladujących i oczerniających was”.
    Tak wzniosłe hasło nauki Chrystusowej było czymś niepoję­tym dla żydów, narodu skażonego bardziej pierwisatkiem krwi szatańskiej z faktu grzechu pierworodnego Ewy z szatanem, plemienia Kainowego na wskroś zmaterializowanego i dyszące­go straszliwą zemstą Kainową do innych narodów. Nie dość na tym. Było ono także kamieniem obrazy dla żydów, oczekują­cych Mesjasza, jako pogromcy narodów nieżydowskich, mści­ciela krzywd rzeczywistych i urojonych, jakich żydzi doznali od nich, odnowiciela królestwa izraelskiego i budowniczego nowe­go potężnego państwa żydowskiego na całym świecie. O tak właśnie pojmowanym Mesjaszu żydzi mówią bardzo wiele w ca­łym szeregu różnych pseudoproroczych pismach swoich, któ­rych tutaj nie sposób wyliczyć, tak wielka jest ich liczba.
    Najciekawsze i najcharakterystyczniejsze we wszystkich tych pismach jest to, że prawie jednogłośnie przedstawiają one czasy przyjścia Mesjasza jako epokę powszechnych walk, za­burzeń, wojen i przewrotów rewolucyjnych, a samego Mesja­sza, jako mściciela i pogromcę narodów nieżydowskich oraz twórcę wszechświatowego państwa żydowskiego, w którym ży­dzi będą narodem panującym nad pozostałymi. Równcześnie żydzi sądzą, że na nadejście czasów mesjańskich nie powinni cierpliwie wyczekiwać z założonymi rękoma, lecz przeciwnie, powinni dążyć wszystkimi siłami do przyśpieszenia ich nadej­ścia, by tym samym niejako zmusić Mesjasza do wcześniejsze­go pojawienia się na Ziemi. W tym celu żydzi już w pierwszych wiekach chrześcijaństwa wywołali cały szereg wojen i zamie­szek w państwie rzymskim, wojen i zamieszek, które miały po pierwsze: osłabić i zniweczyć państwo rzymskie, co zresztą w końcu V-go wieku osiągnęli; po drugie: zniszczyć chrześcijań­stwo, jako twór znienawidzonego i zamordowanego przez nich _ezusa Chrystusa, co jednak udaje im się przeprowadzać w os-:anich czasach przez zmodernizowanie Kościoła, po Soborze Watykańskim II. Kiedy to przed nim Kościół wprowadzał do ży­cia społecznego wiernych, zazdrości godną harmonię i jedno­cześnie doskonalił ich duchowo w myśl zasad i wskazań nauki Chrystusowej.

    Wspaniały rozkwit chrześcijańswa oraz powstawanie i roz­wój całego szeregu nowych państw, opartych o kulturę i cywila-cję chrześcijańską, w najwyższym stopniu niepokoiło żydostwo, Które w tamtych czasach, po klęskach jakie nań spadały wraz upadkiem państwa rzymskiego, leczyło zadane mu rany, równo­cześnie przebudowując się wewnętrznie, według zasad i wska­zań Talmudu, który też swoimi niezliczonym nakazami i zakaza­mi, niczym żelaznymi obręczami, ściskał i zamykał coraz bar­dziej żydostwo, czyniąc je społeczeństwem niesłychanie zwar­tym i posłusznym woli i rozkazom jego „nieznanych naczelni­ków”.Wprawdzie w międzyczasie, żydzi próbowali za pomocą mahometanizu zwalczyć chrześcijaństwo, ale to trwało niedługo, bo po pierwsze mahometanizm uwolnił się i uniezależnił od wpływów żydowskich i mimo bezprzecznego sprzyjania żydo-stwu zawódt także jego nadzieję i oczekiwania: nie stał się po prostu narzędziem tajnym zamierzeń i celów żydowskich, czym był właśnie w pierwszym okresie swego rozwoju. Po drugie: na­rody chrześcijańskie, wzmógłszy się na siłach, wystąpiły wresz­cie zaczepnie do walki z islamem, zadając mu cały szereg po ważnych klęsk i zmuszając go ao cofnięcia się z zajętych pozy­cji nie tylko w Europie, ale nawet i w Azji (wyprawy krzyżowe).
    Klęski islamu żydostwo odczuło bardzo boleśnie, bowiem zniweczyły one jego ówczesne plany podboju świata, poważnie przy tym osłabiając jego potęgę i znaczenie w Europie, a nawet grożąc mu całkowitą zagładą.
    Wobec takiego stanu rzeczy należało szybko zmienić ów­czesne metody działania i przystosować się do nowych warun­ków, skierowując żydostwo na nowe tory rozwoju. Na rozkaz „nieznanych naczelników” narodu żydowskiego dzieła tego pod­jęli się: Mojżesz Majmonides i współcześni mu kabaliści. Na czym polegała ich praca? Na ponownym nawiązaniu ścisłej łą­czności pomiędzy żydostwem, a światem Chrześcijańskim -łączności, która wskutek ogarnięcia żydów przez talmud, zosta­ła w średniowieczu zerwana i pozbawiła przez to żydów bezpo­średniego wpływu na ogół państw chrześcijańskich, tworząc je­dnocześnie wśród nich dla żydów fakyczne ghetto na długi czas przed jego prawnym powstaniem.
    Podczas gdy Majmonides dziełami swymi oddziaływał głów­nie na inteligencję żydowską, kabaliści pracowali nad żydowski­mi masami. Pod wpływem ich wspólnego, pozornie niezgodne­go z sobą wysiłku, pękły wreszcie organizacyjne okowy Talmu-du, niepotrzebne już żydostwu, które wówczas było już tak wy­tresowane, że bez żadnych trudności, dostosowywało się po­słusznie do wskazówek i poleceń swoich „nieznanych naczeln-ków”.
    Odtąd też rozpoczyna się nowy okres przygotowawczy ży­dów dookoła przyśpieszenia nadejścia czasów mesjańskich. W okresie tym kolejno mamy refomację, ten wytwór ducha i mó­zgu żydowskiego, która spowodowała rozłam w dotychczas jed­nolitym chrześcijaństwie zachodnim i wstrząsnęła potężnie jego podwalinami, oraz szeregiem poreformacyjnych ruchów rewolu­cyjnych, opartych o podłoża sekciarskie i wojny religijne, w któ­rych inspirowaniu i kierowaniu udział żydów został już niezbicie dowiedziony.
    W pierwszych latach poreformacyjnych (mniej więcej 1517-1540) żydzi do tego stopnia wierzyli w swoje zwycięstwo nad Kościołem katolickiim, że nawet publicznie określali już czas, w którym Izrael zostanie wywyższony i zapanuje nad światem”. Jednocześnie zapowiadali nadejście Mesjasza raz na rok 1529, innym razem na rok 1530, 1531, 1533, 1534, przy czym doda­wali, że nastąpi to nie później jak do 1540 roku, jeszcze przed upływem 5300 roku według kalendarza żydowskiego.
    Jednak te żydowskie nadzieje i rachuby zawiodły na całej li­nii. Zamiast bowiem Mesjasza, pojawiły się antysemickie pisma Marcina Lutra, który wreszcie przejrzał, do czego go żydzi użyli i używać nadal zamierzali i gwałtownie przeciwko nim wystąpł. Wystąpienie Lutra przeciwko żydom musiało na nich podziałać jak grom z jasnego nieba, tym więcej, że było ono niesłychanie gwałtowne:
    Nigdy nie było pod słońcem narodu krwi żądniejszego i mściwszego, – pisał Luter – niż ci, którym się zdaje, że są naro­dem przez Boga wybranym aby zobowiązani byli i musieli mor­dować pogan. Największą rzeczą jakiej spodziewają się od swe­go Mesjasza, jest to, że powinien swym mieczem wymordować i zatracić cały świat.
    Żyd, to jest serce żydowskie, jest drewniano-kamienno-dia-belsko-stalowo twarde, niczym niewzruszone… gdy przyjdzie Mesjasz, to on ma zabrać całemu światu złoto i srebro i pomię­dzy nich rodzielić…” Pod ich bożnice i szkoły należy podkładać ogień, a kto może, niech dorzuca do niego smoły i siarki. Kto dorzuciłby do tego piekielnego ognia, uczyniłby dobrze. A czego nie chwyci się ogień, potrzeba posypać grubo ziemią, ażeby ża­den człowiek nigdy nie zobaczył kamyka lub żużla z tego. Tak samo trzeba połamać i zniszczyć ich domy, a ich samych jak cy­ganów pozamykać pod dachem lub w chlewie, aby wiedzieli że nie są panami świata. Potrzeba żydom odebrać urzędową opie­kę i zamknąć przed nimi drogi, bo nic na wsi nie mają do szuka­nia. Potrzeba im zakazać wszelkiej lichwy i odebrać im wszelki majątek, klejnoty, złoto i srebro, bo wszystko co posiadają ukra­dli swoim rozbojem lichwiarskim, bo w inny sposób żyć nie umieją… Bogacą się naszym potem i naszą krwawicą, my staje my się coraz biedniejsi wskutek ich wyzysKu. wysysają nas jak pijawki, jak zmora leżą nam na piersiach te przeróżne szelmy i leniwce; te brzuchacze chlają i żrą i dobre czasy spędzają w naszych domach, za wszystko bluźnią jeszcze Panu Jezusowi, kościołom, księżom i nam wszystkim grożą i życzą śmierci i w szelkiego nieszczęścia”.
    Rzecz zrozumiała, że następstwa wystąpienia Lutra przeci­wko żydom były dla nich opłakane: nastały znowu czasy strasz­nych pogromów żydostwa.
    W ogóle zaznaczyć należy, że niemal cały wiek XVI i pierw­sza połowa XVII były okresem niezliczonych prób żydowskich wywołania w Europie powszechnej zawieruchy, która miała w zakończeniu oddać władzę nad narodami europejskimi w ręce żydostwa. Czasy te są także okresem pojawienia się wśród ży­dów całego szeregu fałszywych „mesjaszów”, którzy na polece­nie „nieznanych naczelników” podniecali ciemne masy żydow­skie i zachęcali je do ponoszenia coraz to nowszych ofiar na rzecz maniackich planów podboju całego świata przez „naród wybrany”.
    Ale te wszystkie wysiłki się nie udały: żydostwo znowu spo­tkał sromotny zawód. Mimo to nie zrezygnowało ono ze swoich tajemnych planów. Po krótkim bowiem leczeniu otrzymanych ran przystąpiło do ponownej reorganizacji wewnętrznej, mającej na celu przygotowanie się do świeżej akcji. I znowu mamy przy­gotowania na dwa fronty: na zachodzie, głównie inteligencja ży­dowska wykreśla nowe drogi postępowania i penetrowania w głąb społeczeństw rdzennych. – Mojżesz Mendelssohn, na ws­chodzie, przygotowuje i tresuje, ciemne, fanatyczne masy ży­dowskie do wydatnego poparcia wysiłków „nieznanych przeło­żonych”. Izrael z Międzyborza, a po jego śmierci Dob Beer z Międzyrzecza, organizują żydów w związki chassydzkie, które nawiązują tradycją do dawnych historycznych związków chas-sydzkich, znanych w czasach rzymskich ze swojej rewolucyjnej działalności.
    Jednocześnie „nieznani przełożeni” światowego żydostwa chodzą do wniosku, ze bez oparcia się na jakims terytorium, by na stałe było w niepodzielnym władaniu żydów, nie uda się opanować pod swoją władzę narodów europejskich. i że wówczas najwięcej żydów było już skupionych na zie-liach polskich, i że wszystkie czynniki społeczne były na ich iługi, oraz że Polacy ze wszystkich narodów europejskich naj-Ddniej obchodzili się z żydami, przeto „nieznani naczelnicy” zeznaczyli ówczesną Polskę na ziemię obiecaną” żydów w Europie i polecili Jakubowi Frankowi założyć na jej terytorium coś w rodzaju niepodległego państwa żydowskiego, na wzór dawnych zakonów rycerskich. Zresztą nie było wówczas podat-niejszego terenu w świecie na założenie królestwa żydowskiego – sd Polskę, której szlachta, czego warn właśnie trzeba – mówił –ank do żydów, jest dobra i głupia, jej królowie nie byli nigdy od niej mądrzejsi, dla was zaś byli zawsze jeszcze lepsi, niż ona. Gdy wypędzonych z ziem zachodnich przodków naszych przyjęła szlachta polska na swoją ziemię, wnet poznali w tej zie­mi nową”obiecaną”.
    Udała się nowa akcja żydowska na zachodzie Europy, głów­nie we Francji, gdzie żydzi w imię rzekomej wolności, równości craterstwa wszystkich ludzi, rozpalili pochodnię rewolucji, która nie spełniła także w całej pełni rachub żydowskich, bo poprze­stała tylko na Francji, resztę Europy pozostawiając we względ­nym spokoju. Przyniosła ona jednak od razu żydom wielkie ko­rzyści najpierw we Francji w postaci równouprawnienia oraz utorowała ścieżki dla nadania żydom równouprawnienia w całej Europie, a tym samym przyczyniła się niesłychanie do wzrostu :ch potęgi i znaczenia w świecie w ciągu XIX i XX w.Ten wzrost znaczenia i potęgi żydów w świecie przypominał im marzenia mesjańskie, tj. od tysięcy lat snute skrycie plany opanowania pod swoją władzę całego świata. I znowu żydzi w ciągu XIX wieku zaczęli zręcznie siać niepokoje między naroda­mi rdzennymi i podburzać je do coraz to nowych wojen, które przyniosłyby żydostwu olbrzymie korzyści, wzmacniając go wy­datnie zarówno gospodarczo jak politycznie i kulturalnie. Dzięki właśnie tej powszechnej niezgodzie narodów-gospodarzy, żydzi umacniali w icn krajach swoje stanowisKo, zdobyli równoupraw­nienie, ba, nawet przywileje i chwycili w swe ręce rządy nad światem. Kapitał zrabowany podstępnie narodom rdzennym dał im do tego siłę. Opanowawszy następnie przy pomocy wolno-mularstwa ruch nacjonalistyczny XIX stulecia i zakaziwszy go materialistycznym handlarsko-przemysłowym światopoglądem i kabalistyczną filozofią, żydzi uczynili europejską myśl nacjona­listyczną narzędziem własnych celów.
    Naturalnym dla żydów wrogiem jest Kościół chrześcijański, powinniśmy zatem ze wszystkich sił naszych wszczepiać weń wolnomyślność, sceptyzm, niewiarę, schyzmę a podniecać wszelkie kłótnie i swary między rozmaiymi sektami chrześciań-skimi. W logicznym porządku rzeczy, zacznijmy od księży, gło­śmy przeciwko nim otwartą wojnę, otaczajc ich podejrzeniami i drwinkami, śledząc pilnie i wyjawiając skandal prywatnego ich życia.
    Powinniśmy starać się pozyskać wpływ na młodzież. Pre­tekst postępu cywilizacji, pociąga za sobą równouprawnienie wszystkich religii, a zatem wystarczy najzupełniej do wykreśle­nia nauki religii z programu chrześcjańskich szkół. Żydzi zaś po­trafią otrzymać katedry nauczycielskie we wszystkich tychże chrześcijańskich szkołach i zakładach wychowania. Wypłynie stąd, że religijne wykszatłcenie pozostać musi w zakresie domo­wego wychowania; a ponieważ na to nie starczy dość czasu w n ajwiększej części familii chrześcijańskich, rzecz naturalna, że duch religijny stopniowo upadać będzie, aż do zupełnego zatra­cenia. Wywłaszczenie Kościoła z posiadłości ziemskich sprawi to, iz w krótkim bardzo czasie posiadłości te, jako należące do rządów, przejdą w nasze ręce za pożyczki, jakich tymże rządom czynić nie przestaniemy, a wszystkie te okoliczności wyjdą na naszą korzyść i potęgę, do której dążymy.
    Wszelki handel połączony ze spekulacją i wypływającymi z nich korzyściami, nie powinien wychodzić z rąk naszych, boć przecież – że tak powiem – jest wrodzonym prawem żydów. Najpierw powinniśmy zawładnąć handlem spirytusu, masła, ziar­na i sierści, a wtedy będziemy posiadali w naszych rękach rol­nictwo i całe gospodarstwo wiejskie. My potrafimy dostarczyć zawsze ziarna dla wszystkich, lecz jeżeliby powstały jakieś nie-ukontentowania między ludem, wypływające z drożyzny i z niej pochodzącej nędzy – z łatwością możemy zwalić winę na rządy i wzniecić jakieś zamieszanie, bo każda rewolucja, oraz każde wstrząśnienie, przysparza nam kapitału i zbliża do wytkniętego tego celu.
    Wszelkie posady rządowe muszą nam być dostępnymi, a skoro tylko je otrzymamy, przebiegłość i pochlebstwa żydow­skich faktorów i rozmaitych klas i postaci dopomogą nam dojść tam, gdzie są prawdziwe wpływy i prawdziwa potęga. Rozumie się samo przez się, że mowa jest o takich posadach tylko, które przyniosą ze sobą zaszczyty, władzę przywileje i z tego wszyst­kiego wypływające zyski, albowiem te posady, których udziałem jest wiedza i praca a mierne wynagrodzenie, mogą zostawać przy chrześcjańskich. Prawnictwo jest dla nas bardo ważną rze­czą. Adwokatura to wielki krok naprzód, bo fach ten, prowadzą­cy do najwyższych szczebli godności, najwięcej idzie w parze z chytrością i krętactwm jakie są w nas i od dzieciństwa wpajane i uważane za zalety, a które tak potężnie mogą dopomóc nam wznieść się do władzy i do wywierania wpływu na stosunki na­szych naturalnych, a śmiertelnych nieprzyjaciół… Chrześcijan.
    I czemużby żydzi nie mogli być ministrami oświaty publicz­nej, kiedy tyle razy byli już ministrami skarbu? … – Żydzi muszą rówrież stanąć wszędzie jako prawodawcy, aby znieść prawa Goi, iów (niewiernych grzeszników), wymierzone przeciw dzie­ciom Izraela. My zaś z naszej strony, zostańmy wiernymi na prawom, przekazanym nam przez ojców naszych, to jest: chowaniu w sercach naszych nieprzebłaganej nienawiści do ów i nieprzyjaciół Izraela…
    ztą już nie potrzebujemy praw do obrony naszej, bo ta-z tzw. postępem cywilizacji zostały prawie wszędzie w Eu-! już nam nadane. W obecnej chwili powinniśmy się starać ?ycie takich jeszcze praw, które wyłącznie mogą być korzy­li dla naszego ludu, jak np. łagodne prawo o bankructwie, ilone w celu humanitarnym, stałoby się w naszym ręku bo-kopalnią złota, aniżeli niegdyś owe nieprzebrane kopalnie Kalifornii.
    Żydzi powinni stanąć na czele wszystkich towarzystw spekulayjnych, nie narażając się jednakże na żadne niebezpieczeń-m, które by mogło powstać z naużycia praw krajowych, jakie zez swą przebiegłość powinni zręcznie omijać i dlatego powin-się oddawać takim tylko naukom, które idą w parze z chytro-i przebiegłością im wrodzonymi, a które z tego powodu są nich łatwiejszymi. Najporęczniejszym jest dla żydów kiero-ć się na doktorów prawa i medycyny, kompozytorów muzyki i autorów w najrozmaitszych przedmiotach ekonomicznych, a to z przyczyny, że wszystkie te powołania i zajęcia nierozłączne są ze spekulacją. Co do sztuk pięknych nasi wynajdą rozmaite spo­soby na dobre przyjęcie debiutanta i chociażby ten był zwykłą marnością, potrafią otoczyć go pewnym kadzidłem pochlebstw zachęty.
    W naukach znowu medycyna i ekonomia polityczna należą do naszego plemienia. Doktor medycyny dopuszczony bywa do najskrytszych tajemnic familijnych… w jego rękach jest życie na­szych wrogów. O doktorach prawa, już wspomnianym było… W ekonomii zaś politycznej bardzo łatwo jest zamącić głowę, że białe jest czarnym, a czarne bywa białym.
    Pownnismy popierać starania chrześcijan o zastąpieniu aktu ślubnego, odbywanego w kościele, prostym kontraktem przed urzędnkiem cywilnym, bo wówczas ujrzeć będzie można żony i ich córy zdążające do naszego obozu, gdzie złoto przyciągać je będzie. Jeżeli ztoto jest pierwszą potęgą tego świata, to niezawodnie drugą jest prasa, lecz cóż ona może znaczyć bez współudziału pierwszej? Wszystkie zatem wyżej przytoczone zasady, rady i myśli wówczas dopiero się zrealizują, gdy prasa będzie nam po­dwładną. Nasi więc powinni i muszą objąć kierownictwo prasy codziennej w każdym kraju. Jesteśmy chytrzy i zręczni i włada­my groszem, potrzeba zatem za pomocą wielkich dzienników politycznych kształcić i kierować opinią publiczną, według na­szych wyłącznie interesów: krytykować dzieła i scenę i uzyskać wpływ na publiczność, czyli na proletariat.
    Takimi drogmi postępując krok za kroczkiem, odeprzemy chrześcijan od wszelkiego wpływu i podyktujemy całemu światu to wszystko, w co ma wierzyć, co szanować, czym pogardzać co przeklinać. Powtórzymy żałobny płacz Izraela i skargę na ucisk, który tak długo nas dławił!…
    Wtedy pojedynczo występować będą nasi nieprzyjaciele, atakując dążności nasze; lecz masy głupie i ciemne będą po na­szej stronie.
    My zaś, dzierżąc prasę w naszych dłoniach, będziemy mogli zamieniać prawość w nieprawość; bezcześć podnieść do praw­dziwej czci, będziemy mogli wstrząsnąć nietykalną dotąd insty­tucją rodziny, rozbić jej członków na oddzielne cząstki… będzie­my mogli wykorzenić to wszystko, w co doychczas wrogowie na­si wierzyli… będziemy mogli zrujnować kredyt, podburzać draż­niące namiętności, wydać wszelkiemu i wszystkim wojnę otwar­tą, narzucić sławę lub pogrążyć w otchłań bezcześci kogo i co tylko chcemy!
    Wszystko to, niechaj wyrytym zostanie w pamięci Izraelity!…
    Potęga nasza rozwinie się w olbrzymie drzewo, którego ko­narami będą: szczęście, bogactwo, potęga i rozkosz używania. Każdy więc Izraelita powinien nieść pomoc drugim. Skoro ty­lko jeden kroczy naprzód, niechaj ciągnie innych za sobą, a je­żeli mu się noga poślizgnie, niechaj wszyscy biegną mu na po­moc. Jeżeli, któryś z naszych jest podciągnięty przez sąd chrze­ścijański za przekroczenia praw kraju w którym zamieszkuje, in­ni .ydzi powinni mu dopomagać, lecz tylko w takim razie, jeżeli się praktycznym wcielaniem go w życie i która by równocześnie opiekowała się żydami na całym świecie, udzielając im potrzeb­nych rad, pomocy i wskazówek, jak postępować mają. Tak więc powstał w Paryżu w 1860 roku, a więc rok po zjeździe praskim „Wszechświatowy Związek Żydowski” (Alliance Israelite Univerale), założony przez Adolfa Cremieux’ego. Że „Wszechświatowemu Związkowi Żydowskiemu”, „niezna­ni przełożeni” poruczyli zadanie praktycznego wcielania w życie programu podboju świata przez żydów, świadczy o tym najlepiej manifest jaki Adolf Cremieux ogłosił przy założeniu tegoż „Zwią­zku”. W manifeście tym czytamy:
    Wszyscy żydzi za jednego i każdy za wszystkich: nauka ży­dowska powinna zapanować na całym świecie; największy nasz wróg, chrześcijaństwo – rozkłada się, trafione w głowę; naszą na­rodowością jest religia ojców naszych i nie uznajemy innej, nasza sprawa jest wielka i święta, jej pomyślne zakończenie jest zapew­nione, sieć pajęcza, którą Izrael zarzucił na całą kulę świata po­większa się i rozszerza z dniem każdym, a proroctwo naszych ksiąg świętych nareszcie się spełnia, bliski jest czas, w którym Je­ruzalem stanie się domem modlitwy wszystkich narodów i ludów, tam flaga jedynego Boga żydowskiego powiewać będzie i zatknię­ta zostanie na najdalszych krańcach świata, umiejmy wykorzystać nadarzające się sposobności, nasza potęga jest ogromna, uczmy się używać jej ku chwale zwycięstwa naszej sprawy. Czego mamy się obawiać? Niedalekim jest dzień, w którym wszystkie bogactwa, wszystkie skarby ziemi będą w rękach dzieci Izraela.

 19. mizia said

  TROCHĘ NA OTRZEZWIENIE – WYWIADY WOJSKOWE I CYWILNE KRAJÓW CYWILIZOWANYCH WIEDZA ZE OBAMA ZAPLANOWAŁ NA STYCZEN ATAK NA IRAN I NOWOŚC PAKISTAN – PRZEJECIE ARSENAŁU JADROWEGO NA DRODZE POMOCY W WALCE Z TERRORYSTAMI – OD PARU MIESIECY AGĘCI CIA DESTABILIZUJA PAKISTAN TO JEDNA SPRAWA ATAKI BIOLOGICZNE NA EUROPE BEDĄ NADAL TRWAŁY NIEDLUGOBARDZO SPEKTAKULARNY ATAK – niebawem sie wszystko wyjasni – bedzie to jedna z chorób których oficialne juz niema – kombinowanie wrzucenia w srodowisko a/h1n1 czegos co spowoduje mutacje – pruby cały czas sa realizowane – Z KAD WIEM WIEM I TYLE

  • Anette said

   ok, przyjmijmy że tak się może wydarzyć, moje pytanie – jak się uchronić (zabezpieczyć), albo inaczej, jak się chronią ci, co wiedzą więcej (jak np wojskowi i ich rodziny)?
   I gdzie ma nastąpić atak, w jakim kraju konkretnie?

  • CoZaSyf said

   Mizia! jak mamy przezyc te czasy-bezpiecznie?.jak uchronic dzieci?

   • NICC1 said

    Kogo ty pytasz? Co to wyrocznia? Żalosne…’WIEM I TYLE’ buhaha, ty juz tyle rzeczy ‚wiedziales’ ze ło oszołomie….Przestan shizowac ludzi…

   • Man said

    Zacznij ukladac puzzle i mysl.. Mozliwe, ze ma niestety racje.

    http://konservat.cba.pl/arty/art0315.php
    http://konservat.cba.pl/arty/art0321.php

   • mizia said

    WIEM BO W ODRÓZNIENIU OD CIEBIE MAM MÓZG ZAMIAST TEGO ….. CO TY TAM MASZ LICZY SIE
    ps. masz szczescie ze admin poprzedniego mojego posta nie wpuscił – truj gitare gdzie indziej

   • NICC1 said

    Tylko wydaje ci sie ze cos masz, a wiele razy udowodniles juz ze tak nie jest. Uzywasz trybu oznajmujacego w spekulacjach i 100razy juz nie sprawdzilo sie to co pieprzysz. Zdecydowanie nie jestem optymista jezeli chodzi o perspektywe przyszlosci, ale po co tak chrzanic, dobijac wszystkich i czekac z zapartym tchem na kolejne ‚niusy’, zwlaszcza ze sam pewnie juz zauwazyles ze nie sprawdzily sie twoja wypociny.
    ps: o rany! ale mam dzis szczescie!! uff co za fart.

   • gustaf said

    Strasznie żałośnie pytasz kolego.
    Zamiast wrzasków Mizia odpowiem ja, spokojniej:
    Na pewno nie obejdzie się bez Twojego udziału i bez udziału Twoich dzieci. Tego nikt za nikogo załatwiać nie będzie .
    Będzie trzeba wybrać stronę i tej bronić. Jak się uda, to uświadamiać innych , bo w kupie cieplej.
    Na pewno trzeba bronić zasad, prostych i Polskich : Bóg, Honor, Ojczyzna.
    A i tak wszystko w ręku Boga

   • Głos66 said

    Nie w rękach Boga, lecz naszych – ludzkich.
    Bóg nie stanie do walki na barykadach jak trzeba będzie bronić życia przed NWO.

   • Zenobiusz said

    Jeżeli mieszkasz w Polsce ,to nie będzie tak żle.Należy zadbać o zapas żywności na parę miesięcy o długim terminie przechowywania,zainteresować się źródłami wody na wypadek nie działania wodociągów.Ważne, mogą być awaryjne źródła zasilania.Z tym wszystkim bez paniki, jest jeszcze parę miesięcu czasu ,conajmniej.Nie 2 lata jak wszędzie piszą.Na wsiach i działkach zapas opału i paliwa gromadzone nie na hura,a dyskretnie.Panika to najgorsze co nas może spotkać.Dobrze mieć piec do wypieku chleba i odświerzyć wiedzę jak to się robi.Sok z klonu jest dobry, gdyby jednak było ekstremalnie ,wywierca się otwór wkłada rurkę i podwiesza naczynko.Warto wiedzieć gdzie rosną i zrobić próbę.Należy poznać metodę „BSM samoleczenie”(patrz Google), bo lekarstw może nie być.Dobrze kupić i poznać podręcznik sztuki przetrwania,zasady pierwszej pomocy medycznej w przypadku obrażeń.Tyle w skócie z moich przemyśleń.

   • Margherita said

    Mnie się bardzo spodobał podręcznik: „Pierwsza pomoc w warunkach ekstermalnych” wyd. Bellona. Przynajmniej podaje coś bardziej konkretnego niż: kontroluj czynności życiowe chorego, wezwij pogotowie. Mam też „Aptekę natury” Górnickiej i „Wróćmy do ziół leczniczych” Klimuszki. Wiele ciekawych informacji da się znaleźć w inernecie – trzeba zrzucić do edytora tekstu i wydrukować.

   • CoZaSyf said

    Dzieki Margherita! mam „swoje lata”do dilerów piguł nie chodze.Damy rade.

   • CoZaSyf said

    Mam 1szt.dorosłego syna,1szt.5lat wnusia.Z rozpedu napisałam o ochronie dzieci,aby płaczliwiej było…

   • toms said

    Cos jest na rzeczy , bo facio , który ma kilka sklepów w Polsce powiedział mi że w styczniu będzie baaardzo żle w ekonomii , może mnie nie chciał straszyc i ma informacje z innych źródeł…. ciekawe , co o tym wszystkim będą myślały dzieci do 17 lat w USA, Europie i Iranie , co ich zafajdani rodzice powymyslali , dzieci sa ok , Rodzice to z USA , Europy i , Chin to zabójcy dorośli sa zli

  • Man said

   Mam nadzieje, ze jednak ten scenariusz im nie wyjdzie bo atak na 2 Panstwa naraz to moze byc „kuniec” :/

   • mizia said

    na pakista nie bedzie ataku pakistańczycy sami poprosza pod nawałem ataków nieznanych sprawców o przysłanie wojska w celu zabezpieczenia ARSENAŁU JADROWEGO ABY NIEWPADŁ W RECE „NIEZNANYCH SPRAWCÓW TERRORU” – A WTEDY PAKISTAN POD KONTROLĄ USAMANÓW BEDZIE ZAPLECZEM DO PROWADZENIA WOJNY Z IRANEM AMERYKANIE NIE DURNIE LEPIEJ ZROBIĆ NAJAZD Z PAKISTANU NA JAKNAJSZERSZEJ LINI FRONTU NIŻ Z DESANTU MORSKIEGO

   • Wojox said

    Myzia zobacz tu : Izajasza 13:5-10, porównaj z Mateusza 24:29-31 oraz Sofoniasza 1:14-15……………
    Te wydarzenia tylko są zbiegiem ku jednemu….

   • Jaga said

    Mizia nie uważa Biblie za autorytet Woyox. To kim jestes ja wiem, ale niewielu moze Cie rozpoznac, tak jak ja.Dla mnie Biblia to autorytet,a Mizia wierzy w istnienie Nibru i inne stwory.

   • Jaga said

    Nie zauważylam Wojox, ze napisałeś kim jestes. A co do Mizi to niewiem czy nie pomyliłam z Zenobiuszem,jeśli tak to przepraszam.

  • mizia said

   TO DLA TYCH WSZYSTKICH KOCHAJACYCH SIE W POTWIERDZENIACH Z NETA.
   ps. jeśli USAMANI i izrael zaatakuje a to pewne to tym razem zgodnie z przepisami STAN WOJENNY BĘDZIE WPROWADZONY NA TERYTORIUM U.S.A i OBAMA NIE BEDZIE SIE MUSIAŁ WCALE SIE Z TEGO TŁUMACZYĆ BO JEŚLI PAŃSTWO JEST W STANIE WOJNY TO LOGICZNE ŻE STAN WOJENNY MUSI BYĆ NA ICH TERETORIUM – POZATYM JAKBY JEDNAK JAKIEŚ NACHAŁY SIE DOPYTYWAŁY DLACZEGO TEREZ JEST STAN WOJENNY NA TERYTORIUM USA – A NIE BYŁO GO PODCZAS WOJNY WIETNAMSKIEJ I AGRESJI NA IREK TO ODPOWIEDŻ BEDZIE ZE WZGLĘDU NA WYSOKIE PRAWDOPODOBIEŃSTWO WYSTAPIENIA ATAKÓW DYWERSANTÓW I TERRORYSTÓW A na poparcie w ŚWIĘTA BEDZIE JAKAS AKCJA NA TERENIE USA PRZYPOMINAJACA ROZMIARAMI
   ATAK NA PENTAGON I WIEŻE W.T.C – czekac i obserwować

   WKLEJKA DLA LENIWYCH

   11 grudzień 2009
   Odliczanie się zaczęło!
   Narada wojenna w Damaszku

   Debka odsłania więcej szczegółów wizyty irańskiego ministra obrony Ahmeda Vahidi i wysokich rangą oficerów w Damaszku. Delegacja Iranu przybyła tam na posiedzenie syryjsko-irańskiej komisji obrony. Podczas obrad, Irańczycy mieli oświadczyć, że Teheran oczekuje izraelskiego ataku w ciągu miesiąca. Wedeług irańskiego wywiadu, Jerozolima dostanie „zielone światło” od prezydenta Obamy po świętach Bożego Narodzenia, do czego zmusza Amerykanów całkowite fiasko polityki dialogu i niemożność wprowadzenia skutecznych sankcji.

   „Odliczanie się zaczęło, zbliżamy się do końca” – powiedział wspólnej komisji Vahidi, – „Musimy z wyprzedzeniem sformułować nasze strategiczne partnerstwo”.
   Wydaje się, że to jest właśnie zasadniczy powód wizyty w tak silnym składzie w Damaszku, Iran doskonale zdaje sobie sprawę że kończy się czas słów i gierek i należy wespół ze swym najbliższym sojusznikiem ustalić twarde zasady współpracy wobec jak to nazywają „amerykańsko-syjonistycznej agresji”.
   Syria musi się zatem zobowiązać do wspólnych działań militarnych przeciwko Izraelowi, bo silniejsze więzy między tymi państwami są skuteczniejszym elementem odstraszania.
   Na razie jedyne co Vahidi uzyskał to cytowane przez agencję IRNA słowa syryjskiego ministra obrony, Alego Habiba, że atak na Iran przez którekolwiek państwo będzie uznane za atak na Syrię a agresor naraża się na współmierny odwet.

   Źródła na które powołuje się Debka donoszą, że zwrot ten jest dla Irańczyków niewystarczający, ponieważ brak w nim jasnego zestawienia konkretnych działań wojskowych, jakie Syria gotowa jest podjąć.

   Generał Vahidi przybył do Damaszku we wtorek 8.12 na pokładzie specjalnego samolotu wojskowego. Stoi na czele prawdopodobnie największej delegacji wojskowej jaka kiedykolwiek była w Damaszku. W jej skład wchodzą przedstawiciele wszystkich rodzajów sił zbrojnych, Gwardii Rewolucyjnej a także służb wywiadowczych. W tym samym czasie do syryjskiej stolicy przybyli także inni uczestnicy gry, delegacja libańskiego Hezbollahu z samym Hassanem Nasrallahem na czele.
   Od Hezbollahu oczekuje się że w najbliższych dniach rozpocznie ostrzał terytorium Izraela by przyciągnąć uwagę świata i jednocześnie odwrócić ją od irańskiego i syryjskiego programu jądrowego. Ma to być atak uprzedzający ofensywę medialną planowaną przez administrację Obamy a skierowaną zwłaszcza w syryjski program o którym się dotąd mniej mówiło.

   Artykuł ten wymaga paru słów komentarza. Portal Debka jest niewielkim portalem prowadzonym przez raptem 6 osób a odwiedzanym każdego dnia przez kilkaset tysięcy internautów. Swą popularność zawdzięcza on wyjątkowo trafnym analizom i przewidywaniom i niesamowicie wręcz wiarygodnym informacjom. Choć nie ma na to dowodów, wydaje się że, źródła na które Debka się powołuje są mocno ulokowane w Mosadzie a może także w wywiadzie wojskowym – Amanie. Informacje ujawniane tym razem są alarmujące ale mając na uwadze dotychczasową wiarygodnośc portalu, należy je potraktować z pełną powagą.

   konserwa

   • mizia said

    A PRZY OKAZJI ZAŁATWIA START NWO W USA I WSZYSTKIE SPRAWY GOSPODARCZO FINANSOWE – NAJBARDZIEJ WKU … SIE CHINOLE JAK ZOSTANA Z MASA PAPIERU G.. WARTEGO KTÓRY KUPILI OD USAMANÓW
    ps. wykup złota prawie zakonczony za tym stoja USA I IZRAEL – POPYTAJCIE MACHERÓW Z GIEŁD

   • CoZaSyf said

    Dzien zaczynam od Konservy nwo i grupy…

   • CoZaSyf said

    Grypy666 miało byc.

  • mizia said

   A DLA EUROPY ja osobiście stawiam na czarna ospę ….

   • jgk said

    Czarna ospa miała być w 2005 wraz z zaledwie kilkunastoma tysiącami ofiar. Wtedy coś nie wypaliło.

   • mizia said

    OSPA POJAWI SIE W JEDNYM Z KRAJÓW EUROPEISKICH TAM GDZIE DUZO – CIAPATYCH –
    dostana ja od TYCH CO STOJA ZA A/H1N1 nastąpi to prwaie równoczesnie z atakiem na iran -tak dla zmyłki będzie gotowy SPRAWCA NIKT ALE TO NIKT NIE BEDZIE WIERZYŁ ZE MÓGŁ TO ZROBIC KTOŚ INNY EUROPEISKIE NACJE W ODWECIE BEDĄ DOKONYWAŁY NA TYCH SPOŁECZNOŚCIACH LINCZU CO POCIAGNIE ZA SOBA UPADEK I CHAOS W TAKICH KRAJACH JAK FRANCJA , WIELKA BRYTANIA, NIEMCY , A W KONSEKWENCJI PODSYCI POPARCIE DLA ATAKU NA IRAN . to załozenia pewnego opracowanego planu – jeden ze scenariuszy rozwoju wypadków.
    ps. WOJNE POPIERAJA JUŻ PRAWIE WSZYSTKIE SIŁY ŚWIATOWEJ FINANSIERY I GOSPODARCZYCH ORGANIZACJI TO ZE DO TEJ PORY NIC SIE NIE WYDAŻYŁO TO TYLKO WYNIK BRAKU POPARCIA DLA TAKIEJ AKCJI PRZEZ W/W SITWY
    „WOJNA I CHAOS MUSI BYC PONIEWAZ WSZYSCY SOBIE WSZYSTKO JUZ KUPILI BRAK POPYTU -= BRAK MOZLIWOŚCI UDZIELANIA KREDYTÓW WIEC NALEŻY WSZYSTKO ZNISZCZYC WPROWADZIĆ NWO I OD NOWA KUPNO -PRODUKCJA KONSUMPCJA – I NAJWAŻNIEJSZE BEDZIE POTRZEBA UDZIELANIA NIEBOTYCZNYCH KREDYTÓW-
    ALE NAIPIERW MUSI DOJŚC DO WYTRZEBIENIA 60% LUDNOŚCI ŚWIATA I ZNISZCZENIA 90 % INFRASTRUKTÓRY – a potem beda nam obiecać wieczny pokój ale na nowych ich zasadach…
    STAWIAM NA FEUDALIZM

   • Zły porucznik said

    Człowieku nie mądrzyj się tak tylko poświęć czas na naukę ortografii

   • mizia said

    DO Zły porucznik WIESZ GDZIE JA MAM TAKICH JAK TY RAZEM ZORTOGRAFIA A
    NAPeWNO NIE MAM ZAMIARU PISAC ZGODNIE Z ORTOGRAFIA w necie na forach – a ty pomysl dlaczego….
    JAK JESTES TAKI PORUCZNIK TO W POWINIENNES WIEDZIEC A JAK NIE TO JESTEŚ ZWYKŁY SZEREGOWY HI HI

   • Man said

    Coniektorzy to maja chyba problemy z czytaniem tego co pisze Mizia. Mimo malych i DUZYCH liter mi sie czyta normalnie wiec sie od niego odj.. Niech mowi co wie i co MOZE sie wydarzyc. Nie chcialbym na miejscu coniektoryh obudzic sie z reka w nocniku.

   • zyta said

    MIZIA, dzieki za poszerzanie horyzontow myslowych. Pozdro.

   • damazy czorgut said

    dowody, źródła itd. – to jest chyba punkt wyjścia

   • VIVIEN said

    MOWCIE CO CHCECIE – JA STAWIAM NA „KROLESTWO” TAK JAK MIZIA ALE RACZEJ TE OPISANE W BIBLII.NIC WAM BRON NIE POMOZE I ZAMIESZKI – BEDA TRUDNE CZASY DO ZNIESIENIA ! PRZYGOTUJMY SIE PSYCHICZNIE! NIE DAJCIE SIE SPROWOKOWAC! A DZIECI NASZE KTO BEDZIE BRONIL? – NIE CZAS NA DZIECI!!! ZYJCIE JAKBYSCIE NIE ZYLI ! CZY KTOS ZASTANAWIAL SIE KIEDYS NAD TYMI SLOWAMI Z BIBLII? … TERAZ SZCZESLIWSI CI KTORZY DZIECI NIE MAJA! MNIEJ ZMARTWIEN W TE DNI – POMYSLCIE! JAK WIDZE ZE ZLE BEDZIE – REZYGNUJE Z DZIECI! – TO RADA! PO CO MAMY WLOSY RWAC Z GLOWY! …. A NA MIESO ARMATNIE NIECH POSZUKAJA INNYCH! POKORNE CIELE DWIE MATKI SSIE! – ZACZYNAM ROZUMIEC DLACZEGO NIEMCY NIE CHCA MIEC DZIECI! A WY?

   • Brenda said

    Vi, kto Tobie powiedzial, ze Niemcy nie chca dzieci?! Nie znam rodziny gdzie sa jedynaki. Mlodzi do 30-tki deklaruja, ze nie chca, a pozniej i tak zegar biologiczny wygrywa. Tam da sie utrzymac dziecko, dwoje, panstwo pomaga, za recepty nie placi sie, rodzinne tez calkiem (bez porownania z Polskim). Jasne, ze jak czasy niespokojne to czlowiek ma dylemat, ale w koncu to dla nich chcemy lepszy swiat i dla nich nie poddajemy sie. To my mozemy zdecydowac jakie beda nastepne pokolenia, to dzieci nas motywuja do bycia lepszym. Najgorzej zmrozic sie strachem i przestac zyc. O to im chodzi. Karmia sie naszym strachem i bezczynnoscia.

   • njg said

    @ Vivien

    Właśnie dlatego, że kocham swoje dzieci ich nie mam, nie miałbym sumienia powoływać ich na ten zgniły świat dlatego, że właśnie je kocham choć jeszcze ich nie mama, zdecyduję się dopiero jak da się już normalnie żyć bez zap…. na dług i „elity”.

   • Wojox said

    VIVIEN racja 100 %,, już dawno się ze mnie śmiali jak mówiłem że nastanie WIELKI UCISK, Biblia to podstawa. Są też nauki demonów i musimy znaleźć prawdę. Ja znalazłem lata wstecz i wszystko brnie do finału : Sofoniasza 1:14

    Mizia dużo ma wiedzy i logiki w rozumowaniu, tylko zawsze jakiś „leszczyk” wyskoczy z krzaków z bzdetnym textem..

   • pytek said

    O ile wiem to dzieci nie chca miec w tych niespokojnych czasach S.J.

   • Jaga said

    Dzieci nie chcą w tych czasach ludzie mający choć troche wyobraźni. Co im dadza jesc od nowego roku jak wejdzie kodex zywnosciowy…GMO czy te substancje rakotworcze, które będą uznane za nieszkodliwe a jest ich 3300…no…

  • Margherita said

   Obojętne skąd masz te informacje, nie mam możliwości ich zweryfikowania, ale dwie rzeczy się zgadzają. Mianowicie – nie ma lepszego czasu na zaatakowanie Iranu niż przełom grudnia i stycznia oraz najlepszą metodą na zajęcie Teheranu jest uderzenie równocześnie z terytorium Iraku (i po to właśnie potrzebne było jego zajęcie!) oraz Afganistanu i Pakistanu. Z czego Afganistan jest ważniejszy dla osiągnięcia celu. Upss, nieprzyjemnie się robi…

   • mizia said

    OTO CHODZI WOJNA NA 2 FRONTY WYKONCZY KAZDEGO ALE IRAN MOZE MIEC NIESPODZIANKĘ

   • Man said

    @

    Kuku – w sensie atom?

   • zyta said

    Wg przepowiedni 3 wojna ma byc krotka. Jakas rakieta (atomowa?)ma spsc do oceanu, co spowoduje zalanie czesci USA . Dodatkowo, jak mowi Duncan O’Finioan we filmie „Project Camelot – Duncan O’Finioan 8/8 (PL), kraj ten bedzie rozszczepiony na pol, fizycznie, z polnocy na poludnie(od 2,47 min) a w srodku rzeka ognia…Caly film jest wart ogladniecia.
    Project Camelot – Duncan O’Finioan 8/8 (PL)

   • toms said

    Mizia , wg Twoich doniesień dzis powinno chorowac 1 mln Polaków na czarną ospę

   • toms said

    co nie oznacza że masz nie donosić:)

   • damazy czorgut said

    skąd macie taką wiedzę z zakresu taktyki wojennej?

   • Margherita said

    Pytanie jest zwykłe, czy złośliwe?
    Lata zbierania informacji. Od przedszkola marzyłam, żeby wstąpić do wojska. Choroba pokrzyżowała te plany, ale wiedza zostaje 😉

  • igi said

   ….albo masz troche racji ,albo znow sie zblaznisz. Osobiscie obstawiam to drugie.

   • igi said

    …male sprostowanko.
    Co do wojny w Iranie to chyba wszyscy od przynajmniej 6 m-cy wiedza ze sie szykuje wiec zadna to niespodzianka ani odkrycie. Co do czarnej ospy to… patrz wpis powyzej.

   • CoZaSyf said

    A Afruka pęka wzdłuż kontynentu.To do tego filmu od Zyta.

   • navajo88 said

    Potwierdzam!!!!!! i prawdopodobnie to nie koniec i dalszy ciąg nastąpi tylko pytanie KIEDY!!!!!

   • Margherita said

    Igi to, że Amerykańcy wleźli do Afganistanu jeszcze się jakoś dało wytłumaczyć Osamą. Kiedy weszli do Iraku było więcej niż oczywiste, co kombinują. A myślisz, że po co Sowieci pchali się do Afganistanu w `79? Daktyli im się zachciało?

  • mgrabas said

   @ Mizia
   miałbym wyłączyć własne myślenie i słuchać Twoim „proroctw” i tanich sensacyjek obliczonych na zastraszanie i odwracanie uwagi? przestań krzyczeć dużymi literami, już Ciebie przejrzałem i zapewne inni też do tego dojdą, o co Ci naprawdę chodzi, jaki jest Twój ukryty cel
   oto co się już stało

   i co się dzieje nad naszymi głowami na całym świecie

   GMO, Codex alimentarius, plany zachipowania i wyniszczenia ludzi, to wszystko na co zwraca uwagę Piotr Bein, twórcy tego blogu i mnóstwo ludzi na YouTube, to jest ważne, a nie tanie sensacyjki mające odwrócić uwagę

   • zyta said

    @mgrabas,
    prosze bez osadow, bo i ciebie ktos osadzi. Jak dla ciebie to co pisze MIZIA to tanie sensacyjki, to nie czytaj. Wielu czyta jego madre wypowiedzi i jest mu wdzieczna.

   • pytek said

    Jak to sa madre historyjki wedlug Ciebie, to gratuluje poziomu.Piszcie sobie na e-maile i uwolnicie reszte od tych bzdur.To ,ze tu rozmnozyly sie osobowosci to nie nowina.Mizia tak sie zaglopowal w jednym watku ,ze zaczal pisac bez bledu i malymi literami.Nicki mu sie mpomieszaly.

 20. luc said

 21. Ola said

  i na potwierdzenie j.w.

  Rosyjscy analitycy wojskowi przekazali premierowi Putinowi 26.11.09 wiadomość, że prezydent Obama wydał rozkaz szefowi US North Com gen. Gene Renuart, by ‘natychmiast rozpoczął’ zbieranie wojska tak, by na 30.01.2010 był 1 mln żołnierzy. Prezydent dostał ostrzeżenie o możliwości wybuchu wojny domowej przed końcem zimy.
  Obama ostatnio miał wiele spotkań nt. najlepszego sposobu ocalenia amerykańskiego systemu bankowego i utrzymania amerykańskiej hegemonii wojskowej nad światem.
  W tym tygodniu Obama ma wygłosić orędzie do narodu: zwiększenie obecności wojska w Afganistanie o dziesiątki tysięcy żołnierzy, ale w tym samym czasie ma tak rozwinąć front, by ponad 800,000 żołnierzy powróciło do USA z ponad 800 baz w około 39 krajach. W ten sposób uda się opanować ‘eksplozję przemocy’ spodziewaną w chwili, kiedy obywatele amerykańscy dowiedzą się o tym, że gospodarka państwa zbankrutowała.
  Według rosyjskich analityków, Obama będzie próbował utrzymać naród przed rozpadem państwa. Dziesiątki tysięcy żołnierzy wyśle do Afganistanu, stamtąd do Kandaharu, gdzie Amerykanie i ich sojusznicy z NATO podejmą się ostatecznej próby zabezpieczenia ich rurociągu TAPI (Turkmenistan, Afganistan, Pakistan i India), bez którego państwa zachodnie, z powodu braku alternatywnych źródeł energii, i odcięte od olbrzymich zasobów centralnej Azji (zabiegają o nie Chiny i Rosja), załamią się zupełnie.
  Międzynarodowa Agencja Energetyczna (IEA) śle raporty, że należy przemilczeć zbliżający się deficyt ropy, gdyż taka wiadomość spowodowałaby paniczny jej zakup i wzrost obaw Amerykanów, że utracą dostęp do ostatnich źródeł ropy na świecie.
  Działania Obamy stały się tak alarmujące, że szef IMF – Dominique Strauss-Kahn, ostrzegł, że ‘stymulujące działania’ zachodu (ograniczające się do drukowania banknotów bez pokrycia), stały się ‘zagrożeniem dla demokracji’, kiedy miliony obywateli zorganizują bunt przeciwko swoim rządom z powodu ograbienia ich z pieniędzy i przyszłości.
  Ostrzeżenie IMF zostało zignorowane, zaś szef Federal Reserve Bank (St Louis) – James Bullard powiedział, że USA będzie kontynuował ‘stymulujące działania’, gdyż one ‘pozwolą amerykańskim decydentom na większą elastyczność’. Jest to najbardziej absurdalne stanowisko, szczególnie ze względu na niespotykaną dotąd niemożliwość spłaty długów.
  Jeden z największych banków europejskich – Societe Generale, ostrzegł swoich klientów, by przygotowali się na ‘całkowite globalne załamanie gospodarki’. Sporządzono listę 45 zagrożonych globalnych pożyczkodawców.
  Badanie opinii społecznej mówi, że poparcie Obamy wśród białych Amerykanów zmalało do 39%. Biali stanowią 74% z 398 mln obywateli. Raport mówi o ‘ponad 220 mln uzbrojonych po zęby obywateli gotowych na wszystko’.
  Outdoor Wire, największy amerykański dziennik elektroniczny, mianował Prezydenta Obamę na ‘najlepszego sprzedawcę broni roku’, który został wybrany na prezydenta przez elitarne klasy po to, by zniewolić Amerykanów.
  Czyżby miała spełnić się przepowiednia prof. Panarina sprzed lat, zamieszczona wcześniej w The Wall Street Journal, że Ameryka zbankrutuje, będą straszne rozruchy, a nawet rozpad państwa?

  Całość:
  http://www.fourwinds10.com/siterun_data/government/new_world_order/news.php?q=1259350141

 22. jgk said

  Tu jest prezentacja jak tworzy się kasę z powietrza. Z 1000 zł „powstaje” ok. 30.000 (trzydzieści tysięcy złotych) nigdy nieistniejących wirtualnych pieniędzy „pieniądz bezgotówkowy”. Kiedyś w filmie badano zawartość „cukru w cukrze” a teraz powinno się zbadać ilość pieniądza w pieniądzu. 😉

  Mechanizm kreacji pieniądza przez system bankowy (piramida finansowa i dług)

  http://www.nbportal.pl/prezentacje/kreacja.html

 23. Peter said

  no ja też nie na temat, ale jednak wiele spraw tworzy pewną całość. Ja się dzisiaj „zbulwerowałem” tym:

  http://www.rp.pl/artykul/9157,397228_Przeliczanie_ludzi_na_megawaty.html

  Początek artykułu:
  ONZ, organizacja powołana do naprawy relacji między narodami, po pół wieku działalności doszła do wniosku, że część problemów ludzkości zniknie, jeżeli znikną ludzie – pisze Tomasz Wróblewski

  • jgk said

   To jest zażeganie problemu na zasadzie:

   „jak boli głowa, uciąć głowę” i po problemie, widać już gołym okiem, że ten świat coraz bardziej stacza się po równi pochyłej w swoim zatraceniu ergo widocznie musi upaść żeby powstać na innych zasadach byle nie (tfu, tfu) nwo.

 24. CoZaSyf said

  Może nie na temat,ale warto o tym poinformowac-A I D S OSZUSTWO NAUKOWE http://www.youtube.com/watch?v=lwYHUTkaUsw&feature=player_embedded

  • zyta said

   Dzieki za ten film, zaraz puszczam go w obieg mailami.

   • CoZaSyf said

    Zyta! Trzeba poszukac cos przeciwko tej czarnej ospie/od Mizi/

   • zyta said

    Myslisz, ze sie odwaza z ta ospa? Zbyt byloby to widoczne (objawy).
    Leczenie tylko objawowe. Nie chce tu siac paniki, kazdy zainteresowany moze poczytac w Wikipedii.

   • CoZaSyf said

    ???? do Zyta.

   • pytek said

    Widze ,ze macie nowy temat,ktorym bedziecie sie ekscytowac.To dorzuccie jeszcze goraczke Denga,zolta febre ,malarie,cholere i co tam jeszcze wasza wyobraznia ogarnie.Zapas strachu murowny na dwa tygodnie.Waglik juz przerabiano,dzume tez.

  • net23 said

   Dodam tylko następny link na ten temat
   Czym jest AIDS ? 1/13

   Oszustwa szczepionkowe, AIDS, globalne ocieplenie, prowokacja 9/11, wojny itd. – wszystko to i wiele innych rzeczy wpisuje się w światowe oszustwo ,ludobójstwo oraz globalnego zniewolenie…

 25. Zbyszek S said

  “Is Obama Really Preparing For Civil War?” , Chuck Baldwin, infowars.com, 11.12.2009

  Czytałem ten artykuł na stronie infowars.com artykuł był ciekawy ale o wiele ciekawsze są komentarze czytelników amerykańskich jeżeli to się sprawdzi to naprawdę czeka nas piekło na ziemi. Z zawodu jestem politologiem moja opinia jest taka że to jest prawdziwe zagrożenie to powinno, wielu obudzić, może uruchomić lawinę domina. Serdeczne dzięki za publikację tego artykułu na blogu (Dzięki Marek)

  Pozdrawiam

 26. Karki89 said

  Zenobiusz sprawdź tylko, czy dotarła do Ciebie moja wiadomość mailowa, bo jak nie to wyślę to powtórnie. Co do postu o rozpadzie USA i możliwej wojnie domowej, ludzie przeca roz*******l miał się zacząć we wrześniu, o ile dobrze kojarzę, tylko im nie wyszło z AH1N1 i tyle. Wtedy Amerykanie mieli zostać pozbawieni broni palnej i to wtedy miał upaść ten cały system finansowy. To, że odwlekliśmy to w czasie, podziękujmy sobie, ale coraz więcej faktów pokazuje, że tylko odsunęliśmy apokalipsę o kilka miesięcy. Tak, że napewno rozpocznie się w 2010 roku. Pamiętacie zamachy w Bombaju pod koniec 2008 roku??? Już wtedy mieli poróżnić Pakistan i Indie. Pamiętacie kilkudniowe walki w strefie Gazy ?? Już wtedy Izrael miał zaatakować Iran i Palestynę. Nie mam zamiaru siania paniki, ale uważam, że teraz cokolwiek zrobią, teraz może im ten zapłon zapalić.

  • Zenobiusz said

   Karki doszła ale maile wracają zły adres.Pozdrawiam.

   • Karki89 said

    Rzeczywiście coś się poknociło, ale chyba to co miało dojść to doszło 🙂 Odpowiem wtedy,gdy będę mógł 🙂
    Pozdr

 27. ALFA said

  http://www.naturalnegeny.pl/petycja/
  TO JEST TEZ WAŻNE PODPISUJCIE PETYCJĘ

 28. Gizmo said

  Hmmm jakoś nie zdziwił mnie tytuł tego artykułu. Nie tak dawno temu gdzieś na jakiejś stronie miałem okazję czytać interpretacje przepowiedni Nostradamusa i według pewnej osoby zanim wybuchnie IIIWŚ będzie wojna domowa w USA, choć to tylko tak w ramach ciekawostki:). Zresztą z samych obserwacji można wyciągnąć taki wniosek, że wszystko powoli do tego zmierza.

  Tak jak ktoś napisał nie ma żadnych wątpliwości że niestety żyjemy w ciekawych czasach w złym tego słowa znaczeniu, a co gorsze to wszystko wskazuje że będzie jeszcze ciekawiej… Ja nie mam wątpliwości że już niedługo coś się stanie. Nawet jeśli nie ten rzad swiatowy nie jakies grypy majace na celu likwidaje czesci ludzi, to predzej lub pozniej wybuchnie III wojna swiatowa, co do tego nie mozna mieć watpliwosci. Zbyt wiele dziwnych rzeczy dzieje sie w ostatnim czasie by moc byc optymista.

  Mnie najbardziej martwi to co juz kiedys pisalem zobojetnienie ludzi… Przygladam sie twarzom ludzi na ulicach i w nich… nie ma życia. To wyglada jakbysmy byli martwi za życia… Wiekszosc mysli ze takie sprawy jak grypa, jak zanieczyszczanie srodowiska, jak wojny, i jak wszystkie te inne historie ich nie dotycza, wiec nie beda sie w to mieszac. Wola siedziec przed tv i podniecac sie jakimis idiotycznymi, bezsensownymi klotniami naszych polityków… Albo oglądać pewne programy które robią ludziom wode z mózgu… Nie da sie ukryc ze wszystkim namieszano niezle w glowach. Szczerze mowiac nie widze zadnych perspektyw na przyszlosc… Ludzie sie nie poderwa, nie sa w stanie, wiekszosc zrobi wszystko co im sie kaze. Takie inicjatywy jak ten blog sa dobrym pomyslem o czy kilka razy juz pisalem, ale… Wedlug mnie takie teksty jak w te wczoraj i w czwartek powoduja ze ja na przyklad do tego blogu podchodze juz z pewnym dystansem, czyli po prostu nie mam juz do niego pelni zaufania, sadze ze tak moglo byc tez z innymi osobami.

  Ostatnio przeczytałem książkę Orwella „1984”, to chyba dobra książka na te czasy. Od kilku juz lat media w pewnym sensie chca wplywac na nasz sposob myslenia. W USA chyba udalo sie to swietnie, niektórzy ludzie nie maja o niczym pojecia, odzywiaja sie fast foodami, co chwile Ameryka z kims tam prowadzi wojne, wiec ludzie do tego przywykli. U nas ktoś tez świetnie odwala swoja robote. Kiedyś zwrócilem uwage na to ze jeśli w telewizji o dziwo pojawiaja sie jakies filmy historyczne, dokumentalne to sa one w nocy, tak by nikt nie ogladal… Jestesmy zalewani cala fala jakis glupich, bezsensownych, bezwartosciowych informacji i wiekszosc ludzi na ich podstawie wyrabia sobie pewne poglady, opinie itd. Mowiac prosto wiekszosc ludzi tanczy tak jak im zagraja… 😦

  Polska traci niepodleglosc… 😦 W kraju beda stacjonowac obce wojska i to bez naszej zgody, wszystko w tym kraju robi sie bez naszej zgody. A panstwem rzadzi banda zlodzieji. Pytanie jest tylko jedno skoro jest tak zle to co trzeba zrobic? Nikt tego nie wie i pewnie nie bedzie nigdy wiedzial. Tu przydalby sie jakis tajfun ktory sprzatnal by wszystkich co tak caly czas kombinuja z powierzchni ziemi. To jest niestety nie realne, nikt nie porwie za sobą calego panstwa, calego swiata. Ludzie obudzą się dopiero wtedy gdy coś zacznie się dziać, ale wtedy być może będzie już za póżno…

  • Głos66 said

   Gizmo, myślę że zainteresował by cię film pt. „Equlibrium” (chyba dobrze napisałem tytuł).
   Ten film idealnie wpisuje się do Twojej kolekcji po książce Orwella “1984″.

  • CoZaSyf said

   Problemy z kurczącym sie rynkiem pracy,likwidacja firm,niskie uposażenie,wydłuzenie czasu pracy/nawet do 10-14h/,gonitwa za pieniadzem oraz wiele innych ważnych wiadomosci z merdiów to ponad siły przecietnego Polaka.Ludzi przeraza NIEMOC wobec prawa,poczynań rzadu i ogólnej niesprawiedliwosci.Chemtrails tez wpływa na znuzenie,a wieczorem „jak oni spiewaja na lodzie”Usypianie przeciez trwa od dawna!Ludzie nie rozumieja,ze doHtor ich podtruwa pigułami,dziennikarz nie podaje prawdy,nauczyciel steruje dziecmi a ksiadz kłamie!!!I tak zapędziłam sie daleko…

   • Zenobiusz said

    Jak chronić dzieci:,Patrz pod pytaniem.Dodatkowo:mężczyźni powinni odzyskać kondycję fizyczną,przypomnijcie sobie zaprawę poranną z wojska,kobiety, które chcą, też powinny ćwiczyć póki jest właściwy pokarm w odpowiedniej ilości.Kto ma podstawy prawne niech wystąpi o pozwolenie na broń.Wiem że znowu zaczną się kpiny ,ale jeśli moje rady uratują chodźby jednego człowieka ,który ich nie zlekceważy to warto.

   • Margherita said

    Kpiny? Z czego?
    A tak do wszystkich partyzantów mam proste pytanie: ilu z was umie rozpalić ognisko bez gotowej rozpałki i tak, żeby nie było specjalnie widoczne?

   • Zenobiusz said

    No właśnie.Ale harcerstwo i partyzantkę wielu ma we krwi.Kobiety powinny być jak Sara Connors z Terminatora.

   • navajo88 said

    do wszystkich partyzantów kto potrafi zjeśc na surowo dzikie zwierzę i popić to tylko wodą ????

   • Margherita said

    Nie mam zamiaru wyśmiewać idei zainstalowania się w lesie „w razie czego”. Zwracam tylko uwagę, że 99% mieszczuchów zostawionych samotnie w lesie rano nie dożyje wieczora.

   • damazy czorgut said

    To ma sens. Człowiek obecnie jest bardzo uzależniony od praktycznie wszystkiego, nie jest samowystarczalny, a na dodatek traci sprawność na potęgę. Kiedyś nie było samochodów, dużo się chodziło, wiele rzeczy wykonywało samemu itd. Obecnie przeciętny mężczyzna nie potrafi praktycznie nic zrobić i uważa, że to jest dobrze. Tyłek należy ruszać – organizm który tego nie robi powoli umiera – w takie mechanizmy natura nas obdarzyła. Ludzie sami nie zmienią nawyków – to pozornie jest wygodne, to niby są oznaki luksusu, a to według mnie jest współczesnym niewolnictwem.

   • Gizmo said

    To jest problem… Pewnie ze starszymi pokoleniami jest lepiej, ja jestem z tego młodszego i tu jest fatalnie… Na swoim przykładzie wiem że gdyby przyszło mi zyc w jakis ciezkich warunkach to pewnie bym nie przetrwal i tak samo jest z wiekszoscia moich rowiesnikow. Jedyny pozytyw u mnie jest taki ze od malego uprawialem rozne sporty wiec pod wzgledem fizycznym nie jest zle. Tak wiec gdy przyjdzie co do czego to moim zdaniem mlodzi ludzie majac do wyboru ryzyko, czy w miare jako takie zycie wybiora to drugie. Od jakiegos czasu chodzi mi po glowie pytanie czy gdyby obecne pokolenie 18-20 latkow znalazlo sie w takiej sytuacji jak ich rowiesnicy na poczatku IIWS to czy potrafiliby walczyc w obronie Polski. Według mnie nie… Przywiazanie do kraju u mlodych ludzi jest baaardzo male. Jeszcze niedawno mialem okazje przekonac sie o tym w szkole. Szkoly robia swoje, nie wzbudzaja patriotyzmu i wiekszosc ludzi uwaza sie teraz za europejczykow, niektorzy nawet wstydza sie ze sa Polakami.

    Według mnie mlodych ludzi w ostatnich latach chciano jak najbardziej uzaleznic od innych, chciano by nie potrafili nic zrobic sami, a najlepiej gdyby w ogole nie potrafili sami myslec… Niestety ale chyba w sporej wiekszosci to sie powiodlo…

   • Margherita said

    @ Gizmo
    Umiejetność przeżycia w trudnych warunkach nie jest wrodzona, tego mozna się nauczyć i to dość szybko. Tak się składa, że reprezentuję tu pokolenie 20-sto-paro-latków. Myślę, że pod względem psychicznym wystarczająca ilość moich rówieśników byłaby stanęłaby na wysokości zadania. Znacznie gorzej jest ze zdrowiem i kondycją fizyczną młodych ludzi.

    PS mnie też uczono w szkole, że jesteśmy „Europejczykami”. Ze skutkiem odwrotnym do zamierzonego…

   • CoZaSyf said

    To było do Gizmo,który pisze o zobojetnieniu ludzi wobec obecnej sytuacji.Ja przestałam sie odzywac do ludzi,bo chciałabym ostrzec i niestety…juz dosc mam ukradkowych spojrzen z politowaniem wobec mojej osoby!

   • Zenobiusz said

    Co Za Syf..Pytałaś Mizi jak chronić dzieci, pod tym pytaniem są moje sugestie.Pozdrawiam.

   • CoZaSyf said

    ok.A co do życia bez „wygód”dam rade.Wychowania na wsi sie nie zapomina.

   • !!! said

    bo nie należy tłumaczyć, a dać karteczkę z wypisanymi najważniejszymi sprawami,niech sami szukają

    karteczkę np. w formie wizytówki

   • njg said

    Ja takie ulotki robiłem w formie przejrzystej, czytelnej i „wizytówkowej”.

    „Niech szukają i czytają,
    a jak nie chcą niech spadają”… 🙂

   • VIVIEN said

    HAHAHA HAHAHA:)DOBRE! PRAWDA!

   • CoZaSyf said

    Taaaa suuuper.Dzięki!Vivien za wsparcie.

  • jgk said

   Już Mickiewicz pisał:

   …” bez życia, bez ducha, to szkieletów ludy”…

   Znamienne i niestety prorocze są to słowa, jakże aktualne.

   • njg said

    i jeszcze bez serca…

    Odnośnie Orwella i 1984 r. to pomylił się on zaledwie o kilkanaście lat.

    Polecam film dokumentalny:

    „Orwell przewraca się w grobie”.

  • Margherita said

   „Mnie najbardziej martwi to co juz kiedys pisalem zobojetnienie ludzi… Przygladam sie twarzom ludzi na ulicach i w nich… nie ma życia. To wyglada jakbysmy byli martwi za życia… ”

   Mam podobne refleksje. Najwięcej tych umarlaków w Krakowie można zaobserwować pod Bagatelą. A to jest punkt przesiadkowy … studentów. Tak, to przeraża.

   • A said

    Ostatnio się przygladam ludziom- chodzą jak zombie, zamysleni, smutni, przygnębieni. Jak nie ludzie. Cos sie dzieje..

  • Zbyszko said

   Gzimo, wszystko jest ok co piszesz, ale o przedostatnich artykułach na tym blogu nie trafiłeś. Otóz wyobraź sobie że są różne poziomy poznania i związanej z nią percepcji. Z całą pewnością spotkałeś już ludzi którzy ciebie rozumieją i tak samo jest jakby w drugim kierunku. My też nie rozumiemy wszystkiego co nas otacza i jest jeszcze poza zasięgiem naszej percepcji. Kwestią otwartego umysłu jednak jest to, czy jesteśmy gotowi by takie treści przyjąć. Miej więc umysł otwarty

  • alus said

   Oczywiście, że „1984” to książka, którą musowo przeczytać. Przedstawiona rzeczywistość idealnie odpowiada temu co jest w USA.

   Nawet pewne wątki się zgadzają:
   Goldstain = Obama (seanse nienawiści są w telewizji)
   Naginane statystyki = ministerstwo Prawdy
   Sposób przedstawiania wojen = jak Saddam walił w Iran to był przyjaciel, jak chciał Euro to był wróg.

   I wiele wiele innych. Orwell był wizjonerem…

   • Gizmo said

    No i oczywiscie jest to ksiązka ktorej nie ma w spisie lektur i nie przerabia sie jej w szkolach… Tak wiec wiekszosci mlodych ludzi jej po prostu nigdy nie przeczyta. Ja bym jej nie przeczytal, gdyby nie to co sie zaczyna ostatnio dziac. W sumie to nie jest dziwne ze w szkolach sie tej ksiazki nie przerabia, najlepiej by przeczytalo ja jak najmniej ludzi.

   • Margherita said

    Przecież tych książek ze spisu lektur nikt nie czyta! Są opracowania, po co tracić czas na bzdury?

   • librarian said

    Pozwolę sobie wtrącić małą uwagę: być może nie na szeroką skalę – nie jestem w stanie tego stwierdzić – ale „Rok 1984” omawia się w szkołach średnich. Pytanie „czy i co z tego wynika?”, to już inna sprawa.

   • Gizmo said

    U nas w szkole na pewno nie omawialiśmy tej książki, nawet nie było jej w spisie lektur. Może zależy to od nauczyciela? Nie wiem w każdym razie na pewno nie jest to książka obowiązkowa w każdej szkole.

   • pytek said

    W szkole sredniej na „zachodzie „jest to obowiazkowa lektura.

   • Pablo said

    ‚1984’ czytałem lata temu. Na początku myślałem że opisuje komunizm. Po pewnym czasie doszło do mózgu że opisywał coś więcej. To co się teraz święci.
    I wtedy zadałem sobie pytanie, czy on był wizjonerem czy może miał dostęp do pewnych informacji i po prostu starał się przekazać je ludzkości…

   • njg said

    Film:

    „Orwell przewraca się w grobie”

  • Wojtekk said

   Zatrważa mnie nieobecność i marazm ludzi.
   Wczoraj wracając z tesco gdzie jak zawsze po obejrzeniu składu produktów kupiłem 1 z 4 które miałem zaplanowane idąc przez tescowy parking usłyszałem ogromny huk i wizg z kierunku północnego. Najpierw spojrzałem w tamtą stronę a tam z elektorciepłowni ogromna chmura dymu wydobywając się zasłoniła część i tak nie widocznego nieba. Zaraz potem spojrzałem na ludzi, nikt z obserwowanych (50-80 osób?) nie zwrócił nawet na to uwagi! Jak bardzo można upaść i nie mieć świadomości tego co się nawet dzieje wokoło? Ludzie to zaprogramowane robociki, nażreć się do pracy, wypróżnić się, siąść przed ołtarzem bożka – tv. Tragedia! I nie szkoda mi tych osób, swoją ignorancja sami na siebie podpisują wyrok. Wśród większej części znajomych, gdy wspomnę zaledwie o szkodliwości aspartamu czy o tym że nie widać nieba od 2 tygodni przez chemtrails, dostaję etykietkę „sekta, oszołom, teoretyk spiskowy”. Ci ludzie są chorzy na umyśle. Manipulowani przez system i oni uważają się za wszystkowiedzących , zazwyczaj specjalistów we wszystkim, bo przecież oni to usłyszeli od gadającej zakłamanej sprzedajnej, krawaciarskiej gęby. Bo „oni” Ci w ekraniku powiedzieli, samemu nie konfrontując, nie sprawdzając niczego i nadto uznając to za swoją własną, wyrobioną opinię.
   Ci ludzie to chodzące zombie i niestety na swoje żądanie obudzą się z ręką w nocniku.

   Zaczęło się na poważnie i jeszcze w tym tygodniu, przed świętami spodziewajcie się czegoś „ekstra”. Później pójdzie i tak wszystko zgodnie z planem, bo przecież nie mamy wpływu na tamto otoczenie, na nic co góra bez naszej zgody czy nawet wiedzy robi. Porządek możemy zrobić tylko w sobie i ewentualnie swoim bliskim otoczeniu.
   Z setkami ton aluminium w atmosferze nic nie zrobimy. Słońce widać tylko czasem jak przez mleczną szybkę.
   Starajcie się pozbywać pomocy urządzeń elektronicznych i nabywać wiedzę o tym jak przetrwać bez „darów” cywilizacji.
   Wiedzę przechowujcie na papierze, nie darzcie zaufaniem zapisu magnetycznego, są nikłe szanse że w ogóle przetrwa.

   • Gizmo said

    Tak samo jest gdy na przyklad ktos zaslabnie na ulicy, czy kogos zaczną bic, albo okradna na ulicy itd. Reszta ludzi w znacznej wiekszosci udaje że nic nie widzi, ze nic sie nie dzieje, lepiej nie robic sobie samemu problemow.

    W pewnym sensie zycie opiera się tylko na tym by wstac, isc do na ogol nielubianej przez nas pracy, wrocic wykonczony i wsciekly po pracy, nastepnie pora na odpoczynek przed tv, gdzie ogladamy jakies idiotyczne programy, ponarzekamy na monotonie zycia, na beznadziejna prace i w koncu pora isc spac i tak codziennie… W koncu przychodzi dzien wolny i nie potrafimy nic z nim zrobic, siedzimy i martwimy sie że jutro do pracy… W glowie sa tylko problemy takie jak praca, pieniądze, rodzina itd. Nikomu nie chce sie skupiac na jakis rzadach swiatowych, problemach w innych panstwach, zanieczyszczaniu ziemi itd., bo przeciez mamy wlasne powazniejsze. Media kaza skupiac sie wlasnie na tych sprawach, liczy sie kasa, sukces, pieniadze, liczy sie to by byc kims w tym swiecie. A zeby to miec musisz byc swietnie wyksztalcony, znalezc swietna prace, praca praktycznie musi stac sie najwazniejsza rzecza w zyciu.

    Niebo rzeczywiscie od kilku dni jest zachmurzone… Samolotow zostawiajacych smugi chemiczne nie widzialem juz od kilku dni, bo po prostu nieba nie widac, nie wiadomo co dzieje sie nad tymi chmurami, pewnie lataja tam jak opetani. Chcialbym wreszcie zobaczyc slonce, ale chyba sie tego nie doczekam… A jesli sie pojawi to bedzie przymglone przez jakies sztuczne chmurki.

    To by uczyc sie jak przetrwac bez darow cywilizacji jest chyba najlepsza rada jaka mozna dzis udzielic. Poki jeszcze jest mozliwosc korzystania z internetu i mozna poszukac roznych ciekawych informacji. Moze na tej stronie podano by jakies linki czy wstawiono jakis osobny artykul na ten temat?

   • A said

    Bardzo dobre spostrzezenie. Samoloty pojawiają sie gdy tylko nie ma chmur- latają jak opętani. Cóż rozmowa z ludźmi nic nie daje – bo bedziesz wywrotowcem i oszołomem. Nikt nic nie chce wiedzieć bo po co? Wydaje mi sie że lada chwila coś telepnie tym swiatem, i wyciągnie świat z marazmu tyle ze już bedzie za późno. A ja cóż jak ktos kiedys fajnie napisał: popcorn, okulary 3d i obserwuję 🙂

   • Wojox said

    Ty to ja ?? czy ja to Ty ?? Też jestem Wojtek K…
    Obserwuję ludzi i skład każdego „gówna” co kupuję w sklepie. Żaden Aspartam i Acesfulkam K się nie prześliźnie…

  • Wojox said

   Cyt „Przygladam sie twarzom ludzi na ulicach i w nich… nie ma życia”. Jak dobrze że są tacy ludzie jak Ty. Ja robię to samo, patrzę na twarze ludzi i myślę co w Was siedzi ?? O czym myślicie ??
   Ja zapewne wyglądam dziwnie, kiedy wyszedłem z samochodu pod marketem (coś muszę jeść, syn mówi zawsze jedźmy tato po naszą paszę), zaglądam na niebo, chmury złowieszcze dookoła. Mało kto widzi że są to już sztuczne chmury. 100 % chemtraili (okolice Preston, Anglia). Wyglądają jak pofalowane kołdry, a nad nimi prześwitują smugi nowych dodatków. Patrzę na ludzi, nikt tego nie widzi, palą papierosy, pchają swoje pełne wózki z aspartamem i mleczkiem od krówki i inną przetworzoną na max żywnością…

   Konkluzja „ŻAŁOŚĆ”

 29. murek said

  też tak kiedyś powtarzałem za TVP,
  a to Olejnik że to nie było na poważnie z tymi 100 milionami dla każdego – Wałęsa,
  niedawno z to samo z PO zrobiła,
  a to że teraz (1995) trochę pocierpimy- Balcerowicz- a potem będzie lepiej,
  ale w 1997 narobili bezrobocia, i mi się światełko zapaliło komu…
  a potem znowu ściema z wejściem do UE,
  ja tam zauwarzyłem że nawet dwudziestoparolatkowie są jakieś takie komuną przestraszone, a tu już 20 lat mija od ‚upadku’,
  a czy interesujesz się polityką czy nie i tak przyjdą po ciebie…

 30. Jiri said

 31. Aśka said

  Likwidować polisy na życie? Ktoś może coś w tym temacie poradzić? Nie znam się na tym, niestety

  • Luc said

   Tak wszystko zlikwidujmy… Jacy ludzie są teraz podatni na manipulację…

  • Luc said

   Taaa zlikwidujmy siebie, a najlepiej to pójść im na rękę i się zabić. Jacy ludzie są teraz podatni na manipulację ;/

  • CoZaSyf said

   Tez się nie znam na tym,ALE zawsze licz na siebie! popytaj emerytów co im obiecywali a co dostali!Wszystkie takie towarzystwa to zgraja zł..dz..i w imię prawa.

 32. Luc said

  http://ultraxs.com/share-0E26_4B243B69.html

 33. Aśka said

  http://waluty.onet.pl/kraje-zrzeszone-w-organizacji-alba-wprowadza-nowa-,18529,3071757,1,news-detal

  Kraje zrzeszone w organizacji ALBA wprowadzą nową walutę
  Tagi: Kuba, waluty, Wenezuela
  H.Chavez
  H.Chavez | Fot. AFP

  Kraje Ameryki Łacińskiej zrzeszone w antyliberalnej organizacji ALBA mają zamiar wprowadzić już w styczniu – do rozliczeń międzyrządowych – nową walutę zwaną „sucre” – poinformował w sobotę kubański wiceminister spraw zagranicznych Rogelio Sierra.

  Nie powstaną nowe banknoty, bo „sucre” będzie na początek walutą wirtualną, wykorzystywaną do rozliczeń między rządami państw lewicowego bloku. Ma to zmniejszyć uzależnienie od dolara, jako głównej waluty w handlu międzynarodowym i ograniczyć zarazem uzależnienie od samego Waszyngtonu.

  ALBA zrzesza dziewięć państw: Ekwador, Honduras, Nikaraguę, Saint Vincent i Grenadyny, Antiguę i Barbudę, Dominikę, Boliwię, Wenezuelę i Kubę. Głównym animatorem tej organizacji jest prezydent Wenezueli Hugo Chavez. Kraje ALBY mają lewicowe rządy, nastawione na wzajemną pomoc oraz współpracę i w większości przeciwne idei wolnego handlu pomiędzy Amerykami, lansowanej przez Waszyngton.

  W niedzielę w Hawanie rozpocznie się szczyt z udziałem przedstawicieli państw ALBY; oczekuje się, że wezmą w nim udział prezydent Nikaragui Daniel Ortega i prezydent Boliwii Evo Morales. Hugo Chavez przebywa w Hawanie już od piątku.
  […]

 34. ALFA said

  Holendrzy drżą przed ”kozią grypą”

  Holendrzy przestali już bać się „świńskiej grypy”, ale władze straszą ich nową chorobą – tym razem zwaną „kozią grypą” lub „gorączką Q”.
  Wirus może przenosić się z kóz bezpośrednio na ludzi. Według holenderskiego Ministerstwa Zdrowia z jego powodu zmarło już sześć osób, a zaraziło się – 2300. Resort rolnictwa zarządził wybicie kilkudziesięciu tysięcy kóz.

  Najbardziej dotknięte epidemią „koziej grypy” są prowincje na wschodzie i południu Holandii, gdzie stada kóz są największe. Spośród 350 kozich ferm w tym kraju obecność wirusa „gorączki Q” stwierdzono w 55.

  Objawy „koziej” grypy u ludzi są podobne jak w innych infekcjach grypowych – to wysoka gorączka, bóle gardła, głowy i mięśni oraz uczucie zmęczenia. Chorobę zwalcza się antybiotykami.

  • Zenobiusz said

   Ciekawe jest to, że kozy ,przy absolutnym minimaliżmie wymagań w hodowli poza stadem,dają wysoko wartościowe mleko(jak uchronić dzieci).By hodować kozę wystarczy byle spłachetek ziemi i buda z desek z podściółką z trawy.Więc kto, może niech hoduje kozy,na przekór temu co się dzieje,a i króliki na własny użytek,pare kurek.Na wsi należało by zwiększać pogłowie bydła i świń do celów niekomercyjnych,miasta mogą za jakiś czas być naprawdę wygłodzone.Należy przypomnieć sobie, jak się robi wino domowe .pomyśleć o aparaturze do destylacji,żarnach mechanicznych.Nie istotne ,jakie będą szczegóły tego co nadchodzi:wojna, Nibiru tsunami czy inny czynnik.Wszystko zapowiada nagłe załamanie dotychczasowego modelu cywilizacji.Musimy być gotowi.

   • Margherita said

    No nie jest tak cudownie. Zwierzak łatwo może zamarznąć. Budę najlepiej zrobić w technologii a`la kanadyjczyk ze styropianem. Albo z ziemią między dwiema warstwami desek. Jeżeli kózka ma być jedna, to będzie problem. Trzeba jej będzie zapewnić jakieś ogrzewanie. Podobnie jest z kurami – w zimnie się nie niesą, jak mawiają ludzie na wsi. Kiedy zwierząt jest więcej same się grzeją od siebie. Optymalnym rozwiązaniem jest zrobienie wspólnej budy razem z sąsiadami i sprzątanie jej metodą dyżurów.

   • zyta said

    Dobrze myslicie Margherita i Zenobiusz. Przydaloby sie wiecej takich ludzi.

   • Wojox said

    Doglądam codziennie setki tysięcy kurcząt, nawet je powiedzmy oswajam, do tego stopnia że mi wchodzą do rąk same. Mając zaledwie 15 dni.
    Żyję 7 miesiąc bez TV. Tylko mam Playstation 3 więc wchodzą w grę tylko filmy na płytach. Powiem szczerze nie brakuje mi „matrixa” typu TVN itp..

    Co do zwierząt mam tu cały przekrój, bydło, owce, kury, króliki i bażanty oraz kaczki.
    Powiem szczerze jest to lepsze towarzystwo od ludzi… (od większości..)

   • Margherita said

    A to niedawno przyłączyłeś się do elity anty-TV. Ja już od 6 lat nie mam telewizora. Tylko jak już oswoisz te śliczne kurczątka, to ich potem nie zjesz 😉 Mnie się marzy własna działka i uprawianie warzyw. Narazie nie do zrealizowania.

    Jeszcze inną metodą hodowania zwierząt przez mieszczuchów (którzy w końcu cały tydzień muszą pracować) jest powierzenie za zapłatą tej opieki lokalnym gospodarzom. Na wsi jest dużo ubogich rencistów, którzy chętnie by sobie trochę dorobili. Przy okazji można ich zacząć uświadamiać co do grypy & Co.

   • Aśka said

    To marzenia mamy podobne 🙂

   • Jaga said

    @Wojox
    Zazdroszę Ci…skąd jesteś??

 35. Zeus said

  Ciekawy film Alexa Jones o Obamie: – Alex Jones – Obama – Wielkie Oszustwo

  http://iluminaci.pl/filmy/alex-jones-obama-wielkie-oszustwo

 36. Jarecki said

  Na jedynce mowia o szczepionkach.. wlasnie wypowiada sie p. prof. Majewska

  • Mariusz said

   Została zaszczekana, nawet w pewnym momencie prowadząca jej przerwała, bo inni muszą się wypowiedzieć.

  • krzysiek said

   zdaje się było sześciu na dwoje,
   udowodniono że trawa nie jest zielona,
   przelew do big pharma wpłynął dla tvp1

 37. Andre said

  Amerykańscy komendanci policji zapowiadają masakrę ludności cywilnej, do której ma dojść w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

  Kto zna angielski, niech posłucha:

  Former Kansas State Trooper Greg Everson: ‚U.S. Forces Plan DIRECT ACTION AGAINST American Citizens’

 38. njg said

  W dniu 13.12.2009 melduję 2 miliony odsłon bloga grypa666.

  Gratulacje!

  • toms said

   jak będzie 16 mln to powiem że naród jest świadomy i ma zdywersyfikowane rózne żródła informacji

 39. Aśka said

  patriotycznie

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1578&Itemid=45

 40. Aśka said

  przeczytajcie o tajnym pakcie wojskowym podpisanym pod koniec lata 2009 pomiędzy Rosją a Niemcami

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1579&Itemid=55

  • gustaf said

   Pakt rosyjsko-niemiecki.
   Jak powiązać z obowiązującą mapą Mniemiec z 2006 r., to wyraźnie widać , o co w tym wszystkim chodzi. W tym kontekście stacjonowanie USArmy nie jest najgorszym rozwiązaniem. Pokojowe Rozjemcze siły rosyjskie, lub Wehrmaht zaprowadzający ordnung to nie jest najlepsze rozwiązanie. Choćby w związku z braterskością uczuć.

   • Margherita said

    Gdyby ryby miały tryby to byłyby okrętem podwodnym 😉
    Jeżeli chodzi o USA, to „normalne” USA, bez NWO, mogłyby być jednym z najlepszych sojuszników Polski. Pod warunkiem, że Polska stałaby się cokolwiek silniejszym krajem. No, wszystko jeszcze przed nami.

   • gustaf said

    Chodziło mi o ” normalne „

  • zyta said

   „Rozbiór ściśle tajny

   Rosja i Niemcy zawarły tajne porozumienie przewidujące możliwość ewentualnej interwencji zbrojnej Rosji w Polsce – alarmowała we wrześniu Agencja Wywiadu najważniejsze osoby w państwie. Jednak rząd zignorował ten wstrząsający meldunek.

   Leszek Szymowski [z Najwyższego Czasu!, nr. 50 (1021). 12 XII.2009. Świetny numer, warto kupić cały w kiosku MD]

   Manewry „Zapad 2009″ pokazały dobitnie, że NATO praktycznie nie reaguje, jeśli w pobliżu granicy państwa należącego do sojuszu wojska rosyjskie odbywają wielkie ćwiczenia

   Z meldunku Agencji Wywiadu wynika, że pod koniec lata 2009 roku w’ Moskwie podpisany został tajny pakt wojskowy. Rząd rosyjski zagwarantował w nim rządowi niemieckiemu, że jeśli istotnie podejmie decyzję o interwencji zbrojnej w Polsce, zatrzyma wojska na linii Wisły i Sanu. Miało to stanowić gwarancję, że wojska rosyjskie nie zbliżą się do dzisiejszej granicy polsko-niemieckiej na Odrze i Nysie Łużyckiej i nie zagrożą oddalonemu o 80 kilometrów Berlinowi.

   Ze wspomnianego meldunku wywiadu wynika również, że w zamian rząd niemiecki zobowiązał się nie angażować się w ewentualny spór między Polską a Rosją. Zagwarantował również, że relacje polsko – rosyjskie nie będą miały wpływu na współpracę energetyczną z rządem w Moskwie. Oznaczało to ni mniej, ni więcej tylko tyle, że nasz zachodni sąsiad wyraził zgodę na oderwanie od Polski części jej terytorium na rzecz Rosji. Uzyskanie gwarancji, że rosyjskie wojska nie dotrą dalej niż do brzegów Wisły, de facto tworzyłoby z okrojonej Polski buforowe państewko oddzielające Niemcy od Rosji.

   Kierunek rosyjski”

   http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1579&Itemid=55

   • Gizmo said

    To wyglada jak pakt podpisany przed IIWS… Czyzby czekala nas powtorka z historii? Fakt jest taki ze Niemcy nigdy nie pogodzili sie z utrata szczegolnie Slaska, a mysle ze takze takie tereny jak Wielkopolska i Pomorze chetnie przyjeliby pod swoje skrzydla. Zreszta ciekawe jest czy nie chodzi tez o to co znajduje sie w tych bunkrach w Gorach Sowich, to do dzis jest niewyjasniona sprawa.

    Gdy pare lat temu podczas jakis tam rozmow ktore schodzily na tematy polityki mowilem ze Niemcy predzej lub pozniej postanowia upomniec sie o „swoje”, wszyscy odpowiadali ze przeciez zyjemny w UE, ze Niemcy nigdy nie zdecyduja sie na taki krok, ze przeciez inne panstwa na to nie pozwola, ze pomoze na USA. Podczas IIWS tez mieli nam pomoc inni a pozniej okazalo sie ze wszyscy mieli nas w d… Po wojnie tez pokazano gdzie nas maja. Teraz tez nikt sie z nami nie liczy, choc niektorzy uwazaja ze jest odwrotnie. Wiekszosc osob, wieksze zagrozenie wiaze z Rosja, ja nie wiem czemu ale jakos bardziej nie podobaja mi sie Niemcy…

   • gustaf said

    Powiem tak: Po to większość Polaków głosowała za wejściem do Unii, by więcej nie mieć kłopotów z Rosją i rosjanami. Ta właśnie większość doznała dobrodziejstwa tych, co Ci się bardziej podobają.
    Jeśli tego nie zauważasz , toś ciemny, albo ….znacznie gorzej…
    Poza tym nie ma lepszej , czy gorszej niewoli.

   • Gizmo said

    Ja nie napisałem że ze strony Rosji nic Polsce nie grozi, wręcz przeciwnie, uważam że Rosjanie też chętnie wkroczyli by do naszego kraju. Tylko sądzę że większość ludzi jest zaślepiona nienawiścią do Rosji, a Niemcy wcale nie są takimi świętoszkami jak sądzi większość. Co do UE to lepiej nie komentować, bo wejście do niej okazało się wielkim błędem i tyle.

   • Gizmo said

    Poza tym nigdzie nie wspominałem o lepszej czy gorszej niewoli… Niewola to niewola. Nie pisałem byśmy oddali się pod panowanie Rosji by ustrzec się Niemiec. Wszyscy patrzą na to co robi Rosja uważając Niemców za przyjaciół, a jeśli ktoś uderzy w Polskę pierwszy to będą to nasi zachodni sąsiedzi tak samo jak podczas IIWS. Im zależeć będzie bardziej bo mają u nas coś co uważają za swoje.

 41. Bruno said

  USA Grozi nam grypa glonowa

  http://www.mcclatchydc.com/226/story/80528.html

  • njg said

   To już wygląda na Combined Disaster.

   idą święta więc może grypa od karpi i choinek jeszcze nas czeka, co za debile są
   u władz.

 42. grawitacja44 said

  „Wspólnym wrogiem ludzkości jest człowiek.
  W poszukiwaniu nowego wroga, aby połączyć nas, podszedł
  z poglądem, że zanieczyszczenie, groźba globalnego ocieplenia,
  niedobór wody, głód i jak pasuje rachunku. Wszystkie te
  zagrożenia spowodowane przez człowieka, i tylko dzięki
  zmiana postaw i zachowań, które mogą być przezwyciężone.
  Prawdziwym wrogiem jest więc sama ludzkość. ”
  – Klubu Rzymskiego,
  Premier środowiska think-tank,
  Specjaliści z ONZ

  Dla akademickich środowisk luminarzy i techno-eugeników wizję przyszłości, TRANSHUMANIZMU niesie sztandar elita “Lucyferian” w 21. wieku. Dzięki inżynierii genetycznej i biotechnologicznej wydłużenia życia ciała fizycznego, transhumaniści próbuja osiągnięcia tego samego celu, co ich mistrz ”Lucyfer”.Podążając za oświeceniowymi wartościami politycznymi, transhumanizm zmierza do wykorzystania światowych zasobów wiedzy dla polepszenia sytuacji ogólu elit . Transhumanizm zaprzęga rozum, naukę i technologię by osiagnac ostateczne cele tajnej wladzy swiatowej.Transhumanisci wierza ze osiagna wieczna mlodosc scalajac sie z technologia. Wielu transhumanistów monitoruje potencjał nowych technologii i innowacyjnych systemów społecznych do swoich egoistycznych celow.Wiele lat temu,transhumanisci powiedzieli,ze jesli nie zaakceptujesz argumentacji i ulepszen nie bedziesz mogl dostac pracy.I tak sie dzis dzieje.Elita przodujaca w cyfrowej rzeczywistosci, to samobojczy nihilisci.Samobojczy nihilisci wiedza, ze niemaja juz zadnych konkretnych celow.Wola jednak robic cokolwiek,niz nie robic nic.Z radoscia przyjmuja idee zagladynuklearnej, lub zaglady calkowitej i zdaja sobie sprawe ze technologia ma tak potezny potencjal destrukcyjny.Wolna ludzkosc nie moze pozwolic psychopatycznym technokratom,z urojeniami wielkosciowymi napowtorzenie bledow swoich przodkow.Poniewaz tym razem istnieje wysokie prawdopodobienstwo,ze w swym dazeniu do bycia “BOGIEM” zniszcza wszystko, łącznie ze soba.Teraz obiecuja niepokonana tyranie,przy ktorej poprzednie zbledna pod przykrywka niby wojny z “terroryzmem” na czele ktorej stoi agenda ONZ z B.Obamą.W czasie II Wojny przeciwko hitlerowskiemu ostatecznemu rozwiazaniu stanely wolne narody i armie.Ale gdy powstanie Ogolnoswiatowy Rzad, nikt nie bedzie w stanie powstrzymac planu redukcji globalnej populacji.Dla odpornych na psychomanipulacyjny program,wybudowano juz setki obozow FEMA po calych Stanach jak i nie tylko i nie koniecznie pod nazwa fema.W pogoni za redukcja populacji,zadna metoda nie jest odrzucana.Ciemne typy chca za pomoca broni biologicznej (chemtrails) wywolac serie epidemii.Jedna gorsza od drugiej.A w tym samym czasie rozszerzac panstwo policyjne zeby wesprzec planowa eksterminacje.A wszystko w imie zwalczania niewidzialnych terrorystow.

 43. multan said

  Podobno Berlusconi dostal w pysk- czyzbysmy byli w ofensywie 🙂 Dzis widzialem reklame bodaj „Rzepy” z dodatkiem- notesem. W prezentacji gadzetu zwrócilem uwage, ze w otwartym notesie pierwszym slowem rzucajacym sie w oczy (i jedynym, które zdazylem przeczytac) bylo: „SZCZEPIENIA”.

  • msg said

   Człowieku, ten gość zadarł z prezydentem UE, który publicznie mu się odgroził. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Chyba nie sądzisz, że każdy może podejść i szczelić np. Tuska w twarz. W polityce nie ma przypadków – zapamiętaj to dobrze. Bajkę o psychopacie zostaw massmediom.

   • multan said

    „Terroryzm tortowo-jajeczno-pomidorowy” dowodzi, ze jest to jednak wykonalne. Znam osobiscie zamachowców od Kwasa w Paryzu. Ekscesy z przelamywaniem kordonów ochroniarzy w USA, Danii i Wloszech maja (moim zdaniem)obnazyc rzekoma „nieudolnosc” goryli politycznych bonzów i sprowokowac NWOpornych do nierozwaznego dzialania. Tez nie wierze w przypadki, zwlaszcza w ich nahalna powtarzalnosc.
    A na konflikt Silvio z carem UE mam stara maksyme: „Niech sie wilki gryza miedzy soba”.

 44. krzysiek said

  Poszukiwane firmy do utylizacji odpadów niebezpiecznych:

  http://www.tvn24.pl/28377,1633473,0,1,akcja-bez-reakcji,fakty_wiadomosc.html

 45. Bruno said

  Taki artykuł znalazłem Piotra Beina

  http://zb.eco.pl/zb/143/military.htm

 46. mary said

  http://www.polonica.net/Tajna_wladza_swiata2.htm

 47. Bruno said

  MICHNIK TRAFI JEDNAK ZA KRATKI?

  http://www.niezalezna.pl/article/show/id/28325

  12 października portal nczas.com jako pierwszy podał, że sąd wojskowy w Warszawie zamierza wydać nakaz tymczasowego aresztowania Stefana Michnika, stalinowskiego sędziego wojskowego, przyrodniego brata Adama Michnika. Inicjatywa wyszła od Instytutu Pamięci Narodowej. Nasze informacje potwierdziła m.in. Polska Agencja Prasowa która dziś podała, że Wojskowy Sąd Okręgowy rozpatrzy wniosek o areszt dla mieszkającego w Szwecji brata szefa “Gazety Wyborczej”.
  Poprzednio, w sierpniu 2009 roku, Wojskowy Sąd Garnizonowy nie uwzględnił wniosku IPN, bo uznał, że brat Adama Michnika był sędzią i by mu zarzucić przestępstwo, należało najpierw zwrócić się do sądu dyscyplinarnego o uchylenie immunitetu. Jednak Wojskowy Sąd Okręgowy uznał, że żaden immunitet nie chroni Stefana M.
  Stefan Michnik ma na koncie co najmniej dziewięć wyroków śmierci na niewinnych ludzi (część została wykonana). Te “incydenty” miały miejsce w latach 50. Po 1956 roku wszyscy skazani zostali zrehabilitowani (w tym również pośmiertnie), a III RP czyny byłego sędziego zakwalifikowała jako zbrodnie sądowe.

 48. Rico said

  czytam blog Grypa 666 od pewnego juz czasu rowniez inne strony poswiecone tematyce NWO itp i widze ze jestesmy jak te baranki idace na rzeź…nic tu w realu sie niedzieje cisza tylko w necie jakas tam walka sie toczy…Ludziom potrzeba tu w realu kogosc kto pociagnie ich do walki…ktos powie ze BEZEDURY gadam ale co mam zrobic isc na miasto zwołac manifestacje krzyczec STOP NWO, STOP CODEX ALIMENTARIS lać sie z Policja jak tak naprawde chodzi o garstke popaprancow ktorzy sa winni temy syfowi….no nie mozemy krzywdzic innych tak samo zagrozonych i nie swiadomych ludzi…tu potrzeba zupełnie innego sposobu walki jakiego hmmm nie mam pojecia moze takiego jaki obrał Konrad Wallenrod hmmm….

  • mgrabas said

   podpisz petycję http://www.petycje.pl/petycja/4264/nie_przymusowym_szczepieniom_na_grype_a-h1n1_-_list_otwarty.html

   • mgrabas said

    petycja przeciw GMO
    http://www.petycje.pl/petycja/4708/stop_dla_genetycznie_modyfikowanych_organizmow!.html

   • mgrabas said

    Sprzeciw wobec propozycji Pakietu telekomunikacyjnego
    http://www.petycje.pl/4626

   • mgrabas said

    pomysł ograniczania Internetu mądrze skomentował jeden z internautów (Wiktor Zdarski):
    „Jeśliby posłużyć się logiką szanownego posła (a właściwie jej brakiem), to należałoby zwrócić uwagę, że pornografia dziecięca szerzy się nie w jakiejś tam sieci TOR, lecz w Internecie w ogóle, a medium to zawiera także inne strony o wszelkiego rodzaju szkodliwych treściach, od pedofilii po przepisy na konstrukcję bomby atomowej. Będąc konsekwentnym, Poseł powinien proponować zakazanie pod groźbą kary korzystania z Internetu w ogóle.
    Rozwijając swą poselska karierę, panelizację szanowny poseł powinien próbować rozciągać także na kuchenne noże (którymi też można skrzywdzić dziecko), oraz samochody (zapewne pedofile używają ich do dowożenia dzieci na sesje zdjęciowe), nie wspominając o oczywistym karaniu przebywania dorosłych w otoczeniu dzieci, które to przebywanie szalenie utrudnia wykrywanie pedofilów, bo nie wiadomo, czy dorosły przebywa z dziećmi przypadkowo, czy dlatego że chce je skrzywdzić.
    Jeśli ktoś myśli, że powyższe propozycje są niedorzeczne, powinien wiedzieć, że są one w całkowitej zgodzie z brakiem logiki szanownego posła. Powinien także wiedzieć, że sieć TOR to nie jakaś podejrzana sieć wymiany treści pedofilskich, co zdaje się sugerować Krzysztof Brejza, lecz narzędzie pozwalające ludziom komunikować się w sposób anonimowy, bez nadzoru władzy i jako takie najczęściej stosowane jest w krajach panującej dyktatury, ucisku i totalitaryzmu. W tym miejscu trzeba stwierdzić, że poseł Brejza, który zasłania się dobrem dzieci, stoi na politycznym poziomie oficjeli Chińskiej Republiki Ludowej, dla których sieć TOR jest największą bolączką, pozwalającą politycznej opozycji na komunikację między sobą oraz resztą świata poza kontrolą władzy. Gdyby nie sieć TOR, do dziś światowa opinia publiczna nie wiedziałaby jakich przestępstw dopuszczają się w niektórych zakątkach świata politycy tacy jak szanowny poseł Brejza. Nie pozwólmy szanownemu posłowi na wprowadzenie totalitarnych zakazów w sercu demokratycznej Europy. Propozycje zakazywania narzędzi, tylko dlatego, że mogą one służyć do popełnienia przestępstwa nie da się nazwać inaczej niż głupotą lub skandaliczną próbą ograniczania wolności obywateli.
    Z poważaniem.”
    źródło: http://www.inowroclaw.info.pl/aktualnosci.php?akcja=news&id=11130

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s