Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

UJAWNIENIE TAJEMNICY MASONERII cz.2

Posted by grypa666 w dniu 11/12/2009

UJAWNIENIE TAJEMNICY MASONERII cz.2 *

Ale o jakie to główne cele chodzi.

1. Powołanie światowego rządu, który przejmie realną władzę nad światem. Obecnie już takie gremium istnieje, ale działa nieoficjalnie zajmując się koordynacją i ustaleniem daleko idących planów

2. Całkowite zniszczenie kościoła rzymsko-katolickiego przez wewnętrzne rozbicie i podział wśród kardynałów, biskupów, kapłanów. Wprowadzenie do wewnątrz kościoła coraz ,więcej agentów, dywersantów, którzy zajmując różne stanowiska zrealizują do końca ich plan / tzn. lucyferyczny plan zniszczenia kościoła! a także czyniąc coraz większe zgorszenia dla wiernych, nie ponosząc za to żadnej kary od swoich przełożonych .. Bezwzględne tabu /milczenie/ w głoszeniu o istnieniu szatana i karze wiecznej w piekle. wychwalanie biskupów i wbijanie ich w pychę jacy to oni są postępowi, nowocześni i otwarci na dialog i kompromis. Było dla mnie wielką pociechą, kiedy uznali, ze jawna i zewnętrzna walka z kościołem nie przyniesie zaplanowanego zwycięstwa. Chrystus powiedział „A bramy piekielne nie zwyciężą go”.

3. Oderwanie dzieci od rodziców i umieszczenie ich w specjalnych ośrodkach, szkołach kierowanych przez ludzi masonerii. Poddanie  ich całkowitej i powszechnej demoralizacji, aby stały sie ludzkimi zwierzętami podatnymi na wszelką manipulacje i kłamstwo. Manipulując naukami ścisłymi należy przekonać ich, ze poza materia nic nie istnieje,. a człowiek sam dla .siebie jest bogiem i sam dla siebie ustala prawa.

4. W stosunku do ludzi, którym do końca nie uda sie zniszczyć resztek wiary w Jezusa Chrystusa, należy uczynić wszystko aby jednocześnie wierzyli we wszelkie zabobony, różne tajemne moce, gdyż całkowity materializm spowodowałby choroby psychiczne. A choroba psychiczna  zwalnia od winy i odpowiedzialności przed prawdziwym Bogiem. Chodzi o to aby po śmierci ponieśli za swe czyny jak największą karę i winę. Kierowane to było głównie do ludzi w Ameryce, Europie i Australii.

5. Powszechna i bez ograniczeń aborcja.

6. Powszechna i bez ograniczeń eutanazja ludzi starych i niepełnosprawnych.

7. Powszechna prostytucja i istnienie powszechnych domów publicznych.

8. Najwyższe  przywileje dla homoseksualistów , lesbijek, wszelkiego zboczenia· moralnego na całym świecie .

9. Wprowadzenie do powszechnego spożycia tajemnych substancji, które w organizmach kobiet i mężczyzn będą powodowały bezpłodność. Określone instytuty pracują nad tym. Chodzi o  wyprodukowanie  takiej substancji, której nie można by było wykryć i udowodnić, ze ma takie własności.

10. Forsowanie zawsze1ka cenę badań w genetyce aby przekroczyć krytyczną granice, która  spowoduje nieodwracalny stan  dla życia roślinnego i biologicznego na ziemi.

11.Dobrowolnie i bez ograniczeń spożywanie narkotyków. Zaniechanie karania za spożywanie.

12. Wykorzystanie na wielką skale magii, okultyzmu, spirytyzmu w mediach aby w sposób tajemny manipulować, zwodzić, ogłupiać a w końcu doprowadzić miliony ludzi do obłędu, aby powstał powszechny chaos, bezład i doprowadzić do wzajemnego mordowania..

13. Promowanie  za wszelką cenę ruchu nowej szatańskiej religii „New Age” wschodnich religii/ buddyzmu, hinduizmu! Finansowanie wszelkich sekt antykościelnych i satanistycznych,  zespołów rockowych .

14. Wprowadzenie jak tylko możliwie szybko chipowanie   ludzi na rękę lub czoło.  Należy wmówić im, ze to dla ich bezpieczeństwa. Gdy to sie stanie Centra masońskie przejmą całkowitą  kontrolę  ekonomiczną nad ludzkością .  Dlatego że bez tego znaku nie będzie można nic kupić ani sprzedać.  Opanują całą dystrybucje i handel na świecie.

15. Pozorne zwalczanie terroryzmu na świecie. W rzeczywistości podejmowanie tajnych działań, aby podsycać nienawiść i doprowadzać  do wzajemnego mordowania plemion w Afryce, Azji, Ameryce Południowej aby doprowadzić do całkowitej zagłady całych rejonów świata.

16. Za wszelką cenę ograniczyć  ilość ludzi na świecie aż do określonej ilości około 200 milionów.

Były omawiane jeszcze inne cele ale dotyczyły one nie całej ludzkości .tylko wybranych narodów i rejonów świata. W tej super tajnej naradzie uczestniczył mason także z Polski gdyż dla mocy piekielnych naród polski jest  wyjątkowo znienawidzony i do końca XX wieku był zaporą do realizacji ich celów. Po omówieniu celów i pouczeń nasz; główny  ziemski mag oznajmia, że będziemy się przygotowywać do złożenie ofiary na cześć najwyższego wodza Światłości /lucyfera/, który na te okoliczność specjalnie się zjawi. Ofiarą będą cztery dziewicze dziewczynki. Było nas czterech do zlożenia ofiary, gdyż  mag wcześniej dokonał tej ofiary, on miał tylko nadzorować. Każdy z nas miał dokonać gwałtu i  mordu na przydzielonej dziewczynce. Następnie po Odpowiednich  rytach mieliśmy je złożyć  jeszcze  żywe w ogień na cześć wodza: Mag miał udać się po dziewczynki aby je tu  przyprowadzić . Były to dziewczynki z  Azji prawdopodobnie  z  Indii. Wtedy zrozumiałem  grozę cierpienia i straszliwą śmierć w płomieniach ognia tych niewinnych  dzieci ..

Z natchnienia Bożego z całych sił zacząłem krzyczeć. „Ja tego nie uczynię. To nie są duchy waszych zmarłych  braci tylko demony, złe duchy, które przybrały ich ludzki wygląd aby was Oszukać . Jest to wielkie kłamstwo aby was całkowicie doprowadzić do opętania i  pozbawić wszelkiego zdrowego rozumu i wolnej woli. Gdy tak krzyczałem zaczęli  otaczać, aby mnie zabić. Gdy śmierć  była bliska zawołałem. „Jezu Chryste Synu Ojca Przedwiecznego – ratuj. Matko  Najświętsza Królowo Nieba i Ziemi – ratuj, Święty Michale Archaniele Książę Wojsk Niebieskich  – ratuj”. Nagle nastąpił oślepiający błysk. potworny nie do wytrzymania huk.  Na ich oczach  te piękne rzekomo szczęśliwe duchy braci zmarłych zaczęły przemieniać się ‚w straszliwe potwory,  których rozum ludzki nie jest wstanie sobie wyobrazić. Nieznany ogień  i zapach nie do wytrzymania. Potworny wygląd demonów tak przeraził masonów, że byli jak kamienne trupy. Kiedy znikły złe duchy nastąpiła nieznana ciemność  i w tej ciemności ujawniła się wizja piekła.  W tej wizji zobaczyli straszny wieczny los w mękach, prawdziwych zmarłych braci masonów, których wcześniej przedstawiały złe duchy jako szczęśliwych synów światłości przebywających rzekomo w krainie szczęśliwości.  Przed ich oczami przesuwały się następne wizje różnych czasów. Trudno sobie wyobrazić przerażenie masonów. Runął cały ich system pychy i pewność panowania. Jeszcze przed ta wizją obiecywano im i zapewniano  ich o milionach lat szcześ1iwego.życia w przyszłym ziemskim raju .. .A tu widzą  niewyobrażalne  cierpienia i męki znanych powszechnie w XX  wieku i wcześniejszych   wiekach filozofów, naukowców, finansistów, polityków, sędziów,  rzekomych Uczonych, nawet noblistów, judaszowych zdrajców itp. wizja zakończyła się na poziomie Piekielnego „holly vod „. Z tego właśnie poziomu nieznany ogień ogarnął  trzech masonów w tym, także głównego maga. Gdy ten ogień zbliżał  się do masona  z Polski chwyciłem go ręką i zacząłem  się modlić w  myślach o jego uratowanie. Ale  on był już cały czas  nieprzytomny. Stracił przytomność  na początku w czasie przemiany złych duchów. Jak się później okazało on nie doświadczył własnymi zmysłami wizji piekła. Po wizji, ogień nie cofnął się lecz już do końca palił tych trzech masonów. Ich  przeraźliwe krzyki były jeszcze większe niż tych dwóch satanistów, których pochłonął podobny ogień – szczegółowo to opisałem w swym świadectwie? Jak pisze Św. Paweł: ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani w sercu człowieka nie wstąpiło co Bóg przygotował tym co go miłują, to jest dla tych co przebywają w szczęśliwości  Nieba .

Odwrotnie jest w stosunku do tych co go nie miłują i świadomie odrzucają Jego Miłość i Jego Objawienie, to jest tych co przebywają w piekle. Dlatego mój rozum, ani słowa nie są w stanie opisać potworności cierpień w piekle i to, że jest to wieczny los. Ktokolwiek tego doświadczył nie będzie już obojętny na to co  dzieje się  w życiu ziemskim. Dlatego wszyscy święci i pobożni !udzie, którym dane było doświadczyć wizji piekła tak bardzo cierpią   i martwią się o przyszły los niepoprawnych grzeszników. Dopiero  w piekle jak ukazała wizja zdają sobie sprawę jaki los ich spotkał. Niestety już jest za późno. Czas ostatecznie dla nich minął. Co by dali aby można było cofnąć czas. Niektóre z tych zagadnień opisuje niezwykła książka „Ostrzeżenie za światów” autora Bonawentura Meyer. Gdy dyskutuje z ludźmi, którzy odrzucają istnienie piekła, zawsze im zadaje pytanie: Czy będziesz wiecznie żył i nigdy nie umrzesz? Prawda ta była znana od zarania życia ludzkiego, ale tą straszną prawdę  potwierdził nam Jezus Chrystus. Jedyna Droga, Prawda i Życie przez swe cudowne i chwalebne zmartwychwstanie. Prawdę tą ciągle przypominają nam Matka Boża w swych licznych objawieniach. Ktokolwiek temu zaprzecza lepiej byłoby dla niego aby sie nie narodził. Gdy  ogień piekielny  doszczętnie ich spalił i nic po nich nie zostało, Mason z Polski jeszcze był nieprzytomny. Modliłem się bez przerwy i prosiłem Niebo o ratunek, gdyż tylko spalony mag wiedział jak  z tego miejsca wyjść. Straciłem juz orientacje czasu ale ufność w moc Bożą i pokój duszy były niezachwiane. Gdy mason z Polski przeżył omdlenie z przerażenia wstrząsnąłem nim aby doszedł do siebie i nakazałem milczenie. Ale wyglądał on jak trup. Nagle nawiedziły mnie pokusy i myśli, że tu  na pewno skończymy życie, ale z drugiej strony przyszły mi myśli  że skoro „Bóg pokazał mi jak masoni są oszukiwani  i zwodzeni przez moce piekielne, to chyba po to aby ta tajemnica została ujawniona  światu … Gdy tak rozmyślałem i bez przerwy sie modliłem pojawiło się cudowne światło, ale jakieś inne od światła demonicznego . Chwyciłem masona z Polski i podążałem z nim za tym niezwykłym światłem. Pękały ściany, skały, ziemia sie rozsuwała a myśmy szli. W końcu znaleźliśmy się w jakiejś jaskini ..Niebiańskie światło znikło i  zobaczyłem światło dzienne w skale góry. Po wyjściu na zewnątrz padliśmy  na Ziemie. Martwiłem się, gdyż mason z Polski dalej nie mógł nic  przemówić i wyglądał jak trup. Zorientowałem się, że znajdujemy sie poza zasięgiem posiadłości masońskiej. Przebywaliśmy w tym  tajemniczym miejscu ponad  15 godzin. Nie będę ujawniał treści rozmowy  z masonem z Polski. Przed rozstaniem się prosił mnie o zachowanie absolutnej tajemnicy i ja mu to przyrzekłem. On mnie osobiście nie znał i nie ujawniłęm mu swej tożsamości. Poznał rzeczywistą prawdę choć nie doświadczył wizji piekła gdyż był nieprzytomny. Ale zobaczył przemianę złych duchów i cudowne wyprowadzenie nas z tajemnego miejsca wbrew wszelkim prawom materii ściany pękały, skały się rozsuwały, ziemia się przesuwała!.

Wskazałem mu trzech pewnych biskupów do jego wyboru, aby najpierw przedstawił tę sprawę wybranemu biskupowi na zasadzie spowiedzi a następnie z wybranym biskupem udał się do Rzymu i tam wobec całego świata ujawnił całe to zdarzenie. Powiedziałem mu, że stanie  się najsławniejszym nawróconym masonem jaki kiedykolwiek żył wcześniej. Miał to uczynić do 30 grudnia 2008 r. Niestety zginął tragicznie parę  miesięcy przed tą datą. Czy był to prawdziwy  wypadek wie tylko Bóg. Czy miało to jakiś związek z tym niezwykłym zdarzeniem? Ja tego nie wiem. Tajemnice zabrał do grobu.

Wnioski i nasuwające się pytania.

CDN…..
===============================================================================
*uwaga: Oba teksty – ten i w poprzednim odcinku są anonimowe. Krążą wśród uczestników pielgrzymek. Nie odpowiadamy za to czy odpowiadają prawdzie – wszystkich przepraszamy, że tego wyjaśnienia nie było na samym początku. Wynikło to z tego, że prawie cała redakcja była na wyjeździe. Ustaliliśmy, że z uwagi na interesującą treść, zamieściliśmy ten anonim. Jeśli wam nie podobają się pewne treści, wasza sprawa – materiał jest kontrowersyjny i do dyskusji. Nie będziemy go jednak zmieniać gdyż komus nie podoba się nawoływanie do Jezusa Chrystusa, itp. Natomiast pewne fragmenty musiały zostać wycięte z uwagi na panującą w Europie „Nieświętą Inkwizycję” czyli po prostu cenzurę faworyzującą pewne grupy społeczne i etniczne.

Komentarzy 137 to “UJAWNIENIE TAJEMNICY MASONERII cz.2”

 1. Bruno said

  • hjk said

   lepiej tego nie oglądać, były zastrzezenia w stosunku do tego filmu, sprawa jest podejrzana

   • Zenobiusz said

    To może nastepne na tej stronie nie będą podejrzane?

   • hjk said

    chodzi o to że na jednym z prawicowych portali pojawiły się zastrzeżenia po emisji w czasie swiat wielkanocnych chyba zeszłego roku, znajde może linka, http://www.bibula.com/?p=1852
    chyba goścu ma sporo racji
    a ten bardziej teologiczny :
    http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TD/rec_egzorcyzmyanneliese.html

   • hjk said

    Święty Michale Archaniele!
    Wspomagaj nas w walce,
    a przeciw niegodziwości
    i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.
    Oby go Bóg pogromić raczył,
    pokornie o to prosimy,
    a Ty, Wodzu niebieskich zastępów,
    szatana i inne duchy złe,
    które na zgubę dusz ludzkich
    po tym świecie krążą,
    mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

    Sancte Michael Archangele,
    defende nos in proelio;
    contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium.
    Imperet illi Deus, supplices deprecamur;
    tuque, Princeps militiae caelestis,
    Satanam aliosque spiritus malignos,
    qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo,
    divina virtute in infernum detrude. Amen.

   • Zenobiusz said

    Amen!! Bracie, Leon XIII towarzyszy mi co dnia.
    Michael-Któż jak Bóg.

    Potężna Niebios Królowo
    I Pani Aniołów
    Ty Która otrzymałaś od Boga
    Posłannictwo i Władzę
    By zetrzeć głowę szatana
    Prosimy Cię pokornie
    Rozkaż Hufcom Anielskim
    By ścigały szatanów
    stłumiły ich potęge
    a zwalczając ich wszędzie
    strąciły do Piekła
    Amen

   • Zenobiusz said

    A i tu miesza: miast potęgę ma być w tekście zuchwałość.
    Bądźcie trzeżwi,czuwajcie..

  • toms said

   charakterystyczne sa imiona Demonów m.in. Hitler i Neron — to ludzie , którzy eksterminowali miliony innych ludzi , rzadzili życiem i smiercią milionów. Ktos może widział „Jeźdzców nowej apokalipsy na miare wojen rzymskich czy 2 wojny swiatowej ??? bo Demon na pewno przyjdzie taka jest kolej rzeczy — może wrazliwi juz czują kto to taki wtedy był Neron, Hitler a teraz kto ? Królowa E. Prezydent O. Premier P. kto to taki ???

   • Zenobiusz said

    Hitler ,Neron itp. byli przypadkami tzw.opętania doskonałego .Nie byli sticte demonami.Np .nie byli w stanie czynić „cudów”.Nie wykluczone, że nam przyjdzie sie zmierzyć z rzeczywistością tego typu.Jeden już działa w świecie ,ale nie chcę go popularyzować bo jest ekstremalnie niebezpieczny.Twierdzi że był m.in. Jezusem i czyni cuda ,wskrzesza zmarłych.Ma ok.350 mln wyznawców.Na szczęście w Polsce jest ich garstka.Ci którzy sieę o jego sektę otarli, łatwo go rozpoznają w tym co napisałem.

   • aicha said

    Moglbys jednak podac kto to jest? Strasznie mnie to ciekawi

   • Zenobiusz said

    Potraktuję tą ciekawiść jako pierwszy stopień do wiedzy a nie do piekła.Sai-Baba.

   • zyta said

    Wg prof.Jana Pajaka, SaiBaba jest kosmita.

   • Fraktal said

    Skąd ta pewność że jest niebezpieczny? Zrobił Ci coś?Ja go nie znam tylko słyszałem o nim ale tego że wskrzesza jeszcze nigdy… Oczywiście wszyscy inni którzy mają „moce” są demonami gdyż tylko Jezus umiał tak czynić tak?

   • Krysznaita said

    Z Sai Babą to nie jest tak. Udaje on Boga, nie jest autoryzowany w żaden sposób, nie ma zwolenników wśród uczonych braminów, za to wśrod zwykłych ludzi. Tzw. cuda nie istnieją. To tylko materialne mistyczne umiejętności. Dawniej nawet demony posiadały takie umiejętności jeśli spelnialy określone wyrzeczenia. Nie ma więc roznicy czy jest to jogin czy osoba pragnąca kontroli nad innymi, trzeba tylko pełnic pewne wyrzeczenia i zadowolić odpowiednie bóstwo, dobre lub złe. To „złe” jest w cudzysłowiu, nie chcę się rozpisywać filozoficznie, w kazdym razie czlowiek odpowiada karmicznie za swoje czyny i wykorzystane moce, a jeśli nie ma czegoś a chce bardzo to może dostac trochę na zasadzie jak Twardowski podpisac pakt, wziąć na kredyt, który trzeba będzie spłacić. Wiedza o prawie karmy bardzo się przydaje. Dawniej nawet demony ją posiadały i działały tak aby wzbudzic w ludziach pożądanie, tak aby ludzie sami chcieli coś zrobić i odpowiadali za swoje czyny a nie oni. Oni jeśliby chcieli jawnie zabić ludzi zapłaciliby milionami lat na planetach piekielnych, więc działają tak abyśmy sami się kłócili, truli itd. Oni mogą mieć dużą wiedzę na temat działania karmy, jednak ponieważ są oszołomieni materializmem, działają w sposób demoniczny, pragnąc kontrolować innych, jak to w przypadku demonicznych istot, zazdrosnych o Boga bywa. Napisano w artykule, że promują buddyzm czy hinduizm oraz muzykę rockową. Brzmi to jak z Radio Maryja czy TV TRWAM, dlatego min. wątpię. Jezeli ludzie danej religii są czyści, to moze istnieć wiele religii i nie będą dla siebie zakłóceniem, a wręcz każdy skorzysta. Liczy się istota religii a nie metoda jej osiagania czy towarzystwo. Monopol religijny jest czymś sztucznym i jako taki jest tendencją jak u masonów, czyli zagrożeniem dla wolności. To może być fałszywy trop, odwrocenie uwagi, próba spowodowania chaosu, uprzedzenia i ukryty szowinizm, sekiarstwo. Tutaj podaję link do bardzo ciekawego artykułu o Sai Babie, pisanego przez hinduistę, a więc osobę znającą się na rzeczy. Warto poczytać cały artykuł, trochę dlugi, ale można zaznajomić się na czym polega tantra, co u nas mozna przetlumaczyć magia.

    Atmatattva Das Adhikari – Tantra, Mysz i Sai Baba – http://www.nama-hatta.pl/articles.php?article_id=204

    Inną kwestią filozoficzną, którą chciałbym podnieśc przy okazji, jest to, że nie istnieje nic niezależnie od Boga. Nie ma szatana niezależnego od Boga. Są siły można je okreslić ciemności po chrześcijańsku, ale to nie działa tak jak sobie wyobrażają. Ale dobry zrozumiały przykład mogę podać z Biblii – kuszenie Chrystusa. My sami odpowiadamy za nasze wybory. Nawet jak dajemy się opętać, zahipnotyzowac, to musi istnieć w nas tzw. moment krytyczny kiedy ktos może przejąc nad nami kontrolę. Alkohol rozbija aurę i silny strach, silna depresja – tego należy się wystrzegać. Strach jest nawet energią paliwem dla istot demonicznych. Móglbym wszystko uzasadniac filozoficznie ale to zajęłoby wiele stron i godzin pisania, aby wytlumaczyć strawnie te rzeczy, istota jednak jest taka aby być czystym wewnętrznie, przynależność nie ma znaczenia, rasa itd. Każdy sam odpowiada przed Bogiem a nie instytucja, gdyż każdy ma wolną wolę, nikt nie jest niewolnikiem instytucji, chyba, że na wlasne życzenie. Instytucje są formą zorganizowania, ulepszenia funkcjonowania więc są formą praktyczną. Nie musi na tym tracić istota rzeczy.

  • grypa666 said

   Dla mnie „zastrzeżeniem” jest to, że posżlo to w telewizyjnej 2-ce, która słynie bardzo „ciekawych” audycji…

  • Piter said

   Oglądać to to jest prawdziwe, znam tego księdza i reżysera, TO WSZYSTKO PRAWDA..

 2. seb said

  Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych,kto przyjmuje ciało Pana Jezusa ten bedzie żył na wieki
  ===============================
  AMEN!

 3. Zenobiusz said

  Truteń ,a może konkretniej.??

  • Zbyszek S said

   Dla wszystkich którzy mają dosyć systemu i zostali zniszczeni i okradzeni w ramach panującego ładu prawnego

   Niżej schemat organizacyjny iluminatów może to was zainteresuje.

   Myślę że nie długo gwiazda pomyślności zaświeci nad naszym krajem.

 4. !!! said

  to wszystko zaczyna wyglądać mi na manipulację
  czy ktoś ukradł hasła do bloga?
  ======================
  pb do ja@wp.pl
  manipulacja to jest od osob ‚podpisujacych sie” trzema wykrzyknikami
  :

 5. krzysiek said

  Jak ktoś preferuje filmy zamiast tekstu to polecam dwa,
  w nich dowody na plany elity do poziomu wywiadów wideo/skanów dokumentów

  Polska wersja HQ (napisy) EndGame: Blueprint for Global Enslavement

  9/11 Road To Tyranny HQ (ang.)

 6. Elo said

  I pomyśleć, że ten niegdyś całkiem rzeczowy blog zmienił sie w agitkę fanatyków religijnych, paranoików szukających spisku na swe marne, spędzane przed monitorem egzystencje. Nie bójcie się nikt was nie chce zabić, a zniewoleni i tak jesteście siedząc w swoich betonowych klitkach, dzwoniąc przez komóry i pławiąc sie w internecie. Szukacie wolności i wszędzie widzicie zgniliznę? Niech każdy kupi bilet do Ameryki Południowej, albo na Syberię, weźmie ze sobą siekierę i zaczyna życie w zgodzie z naturą. Z dala od kodeksów, gmo, grypy, czipów, masonerii i chemtraili. Problem w tym, że tego nie zrobicie bo za bardzo kochacie wygodę i jesteście zwykłymi tchórzami.
  ========================
  od pb: zeszlismy na psy, fakt, psie zboczonej masonerii i satanistow; siekiery trzymamy na lepsza okazje niz wycinanie puszcz we wrazych stranach – a ty w jakiej klatce zyjesz? bilet mozesz mi kupic do canady, wlasnie szukam srodkow, infoo wplatach lewy gorny rog

  • Zenobiusz said

   A na temat nic do powiedzenia?Jeszcze nie ma wytycznych ,jak reagować.??
   =========================
   od pb: sercem myslec trzeba bedzie

  • grypa666 said

   Ja (Marek) uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania, także na temat tekstu „Ujawnienie Tajemnicy…”. Dla mnie, choć nie jest bezpodstawny, jest to jednak anonim i przez to traci jakąkolwiek wartość jako dokument. Są jednak o wiele ciekawsze relacje z USA o wydarzeniach które się wydarzyły naprawdę i zostały skomentowane przez świadków. Będzie trochę roboty z tłumaczeniem wykładu byłego szefa FBI w San Francisco, Teda Gundersona, ale może warto?

  • Aśka said

   Illuminati Wywiad ze Svali Napisy Polskie Czesc1/9
   youtube.com/watch?v=0VYI7RqFZ68&feature=player_embedded

   NIESTETY FILM JUŻ USUNIĘTY. Chciałam Wam polecić, bo miałam skopiowanego linka, ale niestety przed wklejeniem na bloga sprawdziłam i niestety nie działa (tak jak zresztą wiele linków ostatnio)

   Ale radzę poszperać w wyszukiwarkach: Svali
   np. http://www.projectcamelot.org/svali.html

  • Elo said

   No własnie. Typowe… 🙂 Tak jestem agentem masonerii i co teraz? Nie boicie się, że mam was na widelcu? Przyjdą nocą kolbami w drzwi załomocą…

   • Zenobiusz said

    Na widelcu to od 32 stopnia wtajemniczenia.Na razie może hot-doga??

 7. Jarecki said

  Co tu się dzieje?

  ” grypa666 na wyjeździe” (9 grudnia)
  ” W związku z ważnym wyjazdem zespołu redaktorskiego blogu grypa666 nie jesteśmy w stanie przedstawić aktualności.” https://grypa666.wordpress.com/2009/12/09/grypa666-na-wyjezdzie/

  Skoro „grypa” jest na wyjezdzie.. to kto publikuje tego typu wpisy?
  ===========================
  od pb: sluchaj, geniuszku, gadac do siebie i w proznie umita: internet istnieje nawet na wyjezdzie, laptopy z kartami mamy a jak sie wyczerpia to stac nas (jeszcze) mimo waszej „hojnosci” na e-kafejke; ile wrzuciles do skarbonki ze jakiekolwiek wymagania stawiasz, szpiclu zafajdany

  • Jarecki said

   …no to pokazałeś na co cię stać „pb” kimkolwiek jestes pod tymi literkami.
   Skąd w Tobie tyle złości i nienawiści?
   Spytałem o to… „kto teraz publikuje wpisy?”
   a dostało mi się od „zafajdanych szpicli”
   („pb wróć!”)
   ========================
   od pb: wrocil jak widzisz; nie zadawj glupich pytan, nie twoja sprawa;
   a ty kto? nazwisko, imie, adres, cefalka itd.;

 8. Jarecki said

  i co to kurcze za moderacja komentarzy? (skoro juz wczesniej przeszedłem „rekrutacje”)

  .. blog przez te wpisy i moderacje spada na psy 😦 a szkoda…
  ==============
  od pb: blog spada na psy jak psy agenciurskie sie wpisuja; mamy dowod ze sluzyta masonerii;
  pytanie erotyczne tj. retoryczne: jesli te wpisy o satanistach to bujda, co was tak boli, a jesli prawda to wynocha;

  • ALFA said

   @Jarecki jeżeli kumasz ,to wiedz ,że to wszystko ma powiązanie z grypą,GMO,klimatem i wszystkim co się złego dzieje na świecie.

 9. Fraktal said

  A tak na poważnie to chciałbym poznać źródło tych rewelacji( choć domyślam się jakie to ). Z tego co mi wiadomo to MASONI nie odprawiają „czarnych mszy” a bardziej tajemne i wyżej postawione organizacje. Więc babcia czy kapłan co to wymyślili nie bardzo się orientują w tym temacie.
  ==================
  od pb: musisz sie wykazac na tym blogu zeby cie „satanisci” dopuscili do wyzszego stopnia wtajemniczenia i zebys to zobaczyl co relacjonuje ten „polityczny sf” — jesli te artykulyo satanistach to bujda, co was tak boli, a jesli prawda to wynocha;

 10. mary said

  http://wiadomosci.onet.pl/2093853,11,przelomowa_umowa_z_usa_amerykanska_armia_w_polsce,item.html B NO I MAMY KONIA TROJANSKIEGO – AMERYKANSKICH CHLOPCOW – PACHOLKOW ZYDO-MASONSKICH, OJ BEDZIE KOMU NAS PRZYMUSOWO SZCZEPIC, GDY W TYM SAMYM CZASIE POLSCY ZOLNIERZE PRZELEWAJA KREW W AFGANISTANIE, ZEBY CIA MOGLA PRZEJAC KONTROLE NAD UPRAWAMI OPIUM

  • grypa666 said

   Ruskich wygonilśismy, mamy nastepnych. Z deszczu pod rynnę…
   ==============================
   od pb: ruska to byla rus kijowska, a ty chciales powiedziec ‚sowietow’ a to nawety nie ‚ruski’

   • grypa666 said

    Zgoda, ale ruscy byli wśród sowietów, dlatego się to przyjeło.

  • Margherita said

   Nie martw się Mary, Jankesi sami się wystrzelają, to jest ich specjalność – friendly fire.

 11. seb said

  najpierw wyspowiadać się a różaniec w swoim czasie

 12. A said

  Na koniec tego tekstu chiałoby sie dodac- ” i obudziłem sie z ręką w nocniku”

  Ale cóz skoro ktoś pisze o polskim masonie, któy zginął tragicznie przed grudniem 2008 to mozna sie zastanwaiać kto to…

  • Zenobiusz said

   A wpisz se na „wielki Googlu mason” i poszukaj samodzielnie.

   • Brenda said

    13 lipca 2008 r. zginal profesor Bronisław Geremek.

   • Zenobiusz said

    No brawo.A zaraz zaczną tu pisać, że to autor tego tekstu go zabił żeby się uwiarygodnić.Jest wiele dziwnych materiałów na temat tej śmierci w necie.Poszukajcie.

   • mary said

    zydem to on byl i to takim, ktory nienawidzil Polakow z calego serca i jawnie nami pogardzal , ale napewno nie profesorem

   • grypa666 said

    Proszę o zaniechanie szerzenia „nienawisci rasowej”, mozna za to beknąć – po co wam to?
    Masoni to jedno, a Żydzi to drugie. Wśród Żydów są masoni, wśród masonów Żydzi, wśród Polaków też są masoni.

   • mizia said

    A JA ZNAM JEDNEGO ŻYDA -KTÓRY JEST :
    CZARNY , JEST KOMUNISTĄ I PEDZIEM W JEDNEJ OSOBIE TO NIE ZART – CZARNY ŻYD PEDZIO KOMUNISTA ……
    koszmar faszysty

   • ALFA said

    Bronisław Geremek (1932 – 2008)
    daty się zgadzają

   • Brenda said

    Z czym sie zgadzaja? Ja ciemna jestem i tylko rok smierci widze. Cos przeoczylam?

 13. Agent70 said

  Blog schodzi na psy… Smutne, ale prawdziwe!

 14. Marian said

  Ten tekst jest beznadziejny. Miesza fakty z fantazją, na niekorzyść faktów.
  Niemniej jednak same fakty zdają się potwierdzać przynajmniej część tych punktów.

  Stabilizacja Populacji – Kontrola Populacji [polskie napisy]

  Enviroment, Eugenics Quotes
  http://www.infowars.com/enviroment-eugenics-quotes/

  Canadian Newspaper Calls for Malthusian Global Population Reduction Policy
  http://www.infowars.com/canadian-newspaper-calls-for-malthusian-global-population-reduction-policy/

  ‘Ecoscience’ blames Judeo-Christian religions for overpopulation, environmental destruction
  http://www.infowars.com/ecoscience-blames-judeo-christian-religions-for-overpopulation-environmental-destruction/

  Former UNEP-Chieftain and Bilderberger Admitted to “International Consensus” on Population Policy
  http://www.infowars.com/former-unep-chieftain-and-bilderberger-admitted-to-international-consensus-on-population-policy/

  Eugenics Quotes: From lofty ideals to centralized population control and mass death
  http://www.infowars.com/eugenics-quotes-from-lofty-ideals-to-highly-centralized-population-control-run-by-psychopathic-maniacs/

  Jay Rockefeller Can’t Deny His Connection to Modern Eugenics
  http://www.infowars.com/jay-rockefeller-cant-deny-his-connection-to-modern-eugenics/

  Earth population ‚exceeds limits’
  http://news.bbc.co.uk/2/hi/7974995.stm

 15. grawitacja44 said

  Bohemian Grove – tajne organizacja do grona ktorej naleza bardzo zani nam politycy z TV.To co lonczy tych ludzi w tej organizacji to jest tym bardzo stary KULT KANANEJSKI (EGIPSKI).Zapraszam do zanajomienia sie z ta tematyka ,dla tego ze dla niektorych ten temat jest obcy.Wpisywac do ggogle (keywords): bohemian growe alex jones pl…… / to jest wierzcholek gory lodowej tego o czym niewiecie…. >> 9 czesci : http://www.youtube.com/watch?v=MTaSkDVz9CU&feature=player_embedded

 16. Cmarcek said

  Koniec świńskiej…początek koziej !!!

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7356764,Holendrzy_zaczeli_sie_bac_grypy____koziej.html?skad=rss

  • toms said

   Ktos chce wytruć europę zachodnią !!!!!!!!, dobrze że w Polsce jest dużo stado Baranów na Wiejskiej , kóz nie ma odeszły w 1989

   • CoZaSyf said

    Jak była ptasia zabijali drób,czemu nie zabija sie Świń?

   • Cmarcek said

    bo świnie mają gen, który jest opatentowany przez pewien koncern amerykański (nie pamietam nazwy) więc nie wybija swojego interesu!

   • gustaf said

    Mosato

   • zyta said

    MONSANTO

   • gustaf said

    połkłem nn :))

   • Głos66 said

    W Egipcie w tym roku z powodu żekomej świńskiej grypy zabili wszystkie świnie.

   • multan said

    Swinie mozna tylko zjesc, drób oprócz tego daje jaja, a kozy – mleko. W perspektywie planowego „oglodzenia” planety kozy sa przydatniejsze od swin.

  • grypa666 said

   Ciekawe kiedy będzie psia? To naprawdę będzie groźne bo dotknie służb…

 17. seb said

  Brawo Droga Redakcjo,każdy ma prawo do swojego zdania(temat jest niezwykle interesujący)

 18. CoZaSyf said

  A tak na marginesie p.Marek Podlecki był dzis przez chwilke „pokazany” w Superstacji/rano/.

  • grypa666 said

   Zgadza się, dawałem wywiad w przerwie między jednym a drugim daniem…
   Nie wiem co poszło, mówiłem o sztucznie odtworzonym wirusem „świńskiej” przez Taubenbergera.

 19. seb said

  samozapłony ludzi są możliwe,temat ten był poruszany w strefie11,teraz już wiem od kogo i jakich praktyk to się bierze

 20. seb said

  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kiedy_czlowiek_zamienia_sie_w_ogien_14233.html

 21. seb said

  http://www.voxdomini.com.pl/vox_art/emmerich.html

 22. Michał said

  http://wiadomosci.onet.pl/2093888,12,nadchodzi_nowa_grypa_kozia,item.html

  Nadchodzi nowa grypa: tym razem kozia
  Szykuje się kolejna grypowa panika? Jeszcze nie uporaliśmy się z wirusem tzw. świńskiej grypy, a media informują już o kolejnej odmianie – koziej. W Holandii zmarło na nią sześć osób – donosi niemiecki dziennik „Die Presse” na swojej stronie internetowej.

  • toms said

   Ktoś chce wytruć …. ludzi na tej planecie Kozioł jest uosobieniem Demona

   • mary said

    A JA WIDZE, ZE MY POLACY MAMY BARDZO WYSOKA ODPORNOSC NA GRYPY I TO BEZ SZCZEPIONEK – KOCHANI PRZECIEZ WLASNIE LECI KABARECIK -= HAHAHA TERAZ KOZI, ALE JAJA, ALE JAJA SA

   • Zenobiusz said

    To działa polski „Genius Loci”.

 23. Gizmo said

  W dalszym ciągu nie wierzę że tu wszystko jest tak jak dawniej i nic się nie dzieje. Dziwny wyjazd osób tworzących bloga, następnie pojawiają się dwa dziwne teksty, a teraz pod komentarzami niektórych pojawiaja sie odpowiedzi od pb ktore sa po prostu chamskie… Nie poznaje tego bloga. Dawniej odpowiedzi do komentarzy pb byly sensowne i merytoryczne, a dziś mamy jakis pokaz nienawisci. Kiedys była mowa o odchodzeniu do tematów typu religie itp. byla odpowiedz ze takie dyskusje pojawiaja sie w komentarzach i tworcy bloga z tym nic nie moga zrobic, tymczasem dzis, wczoraj w glownych wpisach wycieczki religijne… A jeszcze lepsze to wyglada jak jakis totalny fanatyzm religijny. Wydawalo mi sie ze tworcom bloga chodzi o cos innego i mimo swoich przekonan, pogladow, religii bedzie sie dalo zrobic cos wspolnie, ze nie bedziemy mieszac do tego rzeczy ktore dziela ludzi.

  Może i są jakies ciekawe argumenty w dzisiejszym tekscie, ale trzeba je umiec przedstawic, bo caly tekst traci dla mnie wiarygodnosc, po przeczytaniu niektorych fragmentow. Kosciol katolicki sam sie niszczy juz od lat. Od tego testu czuć fanatyzm religijny na odległość…

  Promowanie religii wschodu? Hinduizm, Buddyzm, przeciez to tacy sami ludzie jak my, a tu widze jakis ksenofobizm…

  To co tu sie wyprawia to jest chore… Albo ktoś włamaal sie na bloga i robi tu taki bajzel, chce sklocic ludzi, albo… wyszlo szydlo z worka i wlasnie zobaczylismy ze ten blog to byla jedna wielka sciema.

  • grypa666 said

   Nikt się nie włamał. Za swoje komentarze odpowiadają autorzy, ale chyba nie sądzisz, że takie teksty jak „Ujawnienie Tajemnicy” pozostaną bez reakcji. A są różne taktyki na zwalczanie dezinformacji, mniej lub bardziej skuteczne.

 24. Zbyszko said

  Do wszystkich którzy kwestionują poruszane tu ostatnio bardzo ważne tematy. Jak się niestety okazuje, sprawa szczepionek to tylko wierzchołek góry lodowej i CHWAŁA BOGU że ktoś to wyświetla na światło dzienne. Wy zaś krytykanci (być może agenci) zachowujecie się jak ludzie którzy uciekali z kina przed „jadącą na nich” lokomotywą. Otóż wyobraźcie sobie, że są ludzie- świadkowie którzy to przeżyli i cyniczne komentarze wasze tego nie zmienią. Jeżeli chcesz, jeden z drugim to skorzystaj z tych doświadczeń a jak nie, to przynajmniej nie zajmuj miejsca na blogu głupimi kompromitującymi cię wypowiedziami.

  • Gizmo said

   Bardzo ważne tematy? Nigdy nie twierdziłem że głównym problemem są tylko szczepioonki ale to co dzieje sie w ostatnich dniach to jest przegiecie, nie chodzi tylko o te dwa teksty, ale takze o komentarze pod nimi, a takze chamskie odpowiedzi pb. Kazdy ma prawo miec wlasne zdanie, chyba jeszcze nie wprowadzono cenzury? Nie zajmowac miejsca swoimi komentarzmi na blogu? Przeciez chodzi chyba o to by dyskutowac, a jesli ktos nie chce dyskutowac, twierdzac ze jego teoria jest jedyna prawdziwa to cos tu jest nie tak. To wyglada jak jakas sekta… Nie wiem czy ten wpis sie pojawi xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
   ==========================
   od pb: jak to nie wprowadzono cenzury? jedno nacisniecie guzika i wylatujesz — tym razem wyrzucam tylko polowe; dyskusje sa przywilejem, mozemy zamknac w kazdej chwili jak artykuly nie wystarczaja

   • Zbyszko said

    Gzimo, mozna wyjść z siebie jeżeli na takich obrotach funkcjonuje się w DOBREJ SPRAWIE, przekazuje się swoje i innych doświadczenia a tu jakieś dywersje, głupie i być może agenciarskie działania. Najgorsza jest ta świdomość że tą całą WIELKĄ ROBOTĘ robi się także dla tych którzy stawiają te kłody pod nogi. Ci, nazwijmy ich agenci także być może kiedyś z tego skorzystają a jak znam życie to wcisną sie wtedy na czoło jako kombatanci.

   • Zbyszek S said

    Utwór miażdży system i cały ten syf agenci, masoni, satanisci i inne śmieci.

 25. mgrabas said

  Google należy do Rady Stosunków Międzynarodowych (CFR)
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Council_on_Foreign_Relations
  a tu próbka działalności Googli (cenzurowanie niewygodnych informacji)
  http://www.2solitudes.com/articles/55/1/Google-Censors-Video-of-Stephen-Harper-Speech-at-the-CFR-Council-of-Foreign-Relations.html

 26. n said

  witam,jakis czas mnie nie bylo na tym blogu,ale dzis czytajac te tematy oczy z dziwienia mi malo nie wypadly z oczodolu,straszne.Ludzie o czym wy mowicie?!?przeciez to wszystko zapala pod schize i dodatek ta obluda.wiem ze mnie wykasujecie i zablokujecie no ale trudno,czyli osoba wyznajaca muzelmanizm czy buddyzm to juz osoby drugiej kategorii?te cale bzdury o ujawnieniu tajemnicy masonskiej kurka przeciez to wyzsany z palca belkot.autor w poprzednim poscie pisze ze boi sie o namierzenie go przez grupe masonow,chlopie czy ty sie jakiegos szaleju napil czy za duzo maryski wzioles,wystarczy ze ktos zainstaluje wyczke do liska i bedzie mial kazdego forumowicza IP na rece bez zadnych problemow.wielka konspiracja 😀
  Za pomoca wtyczki mozna kazdej osoby na tym blogu wykazac IP to na innej stronie mozna za pomoca tego IP wykzac miejsce nadawani danego delikwenta.O jakiej konspiracji en autor mowi na litosc Boska przestancie szezyc bzdury,niedlugo sie okaze ze osoby ktore maja czarne buty to agenci,straszne.Dzis na Wp podali ze jest nowa grypa o nazwie KOZIa I ZACZELA SWOJE PODBOJE W HOLANDII,niedlugo to cale zoo bedziemy mieli z tymi grypami.Szanowny panie Brein dzis ze znajomymi czytalismy pana blog i za chiny ludowe nie wiedzielismy o co panu chodzi,wszyscy mamy wyksztalcenie wyzsze ale z merytoryki pana wypowiedzi na pana blogu nasza wiedza umarla.za chiny ludowe nie wiadomo o co panu chodzi i ten slang skad pan go bierze?W ktoryms z artykulow najerzdza pan na rosjan ale o ile mi wiadomo to wlasnie w rosjii znajduje sie glowna siedziba panskiej wiary tak jak mojej w watykanie,straszne.pozdrawiam i mozece mnie wykasowac wisi mi to.

  • grypa666 said

   Proszę o spokój. Zeskanowany materiał jest do dyskusji. Piotr jest osoba raczej inteligentną i wie komu i jak odpowiedzieć. Czas pokaże czy miał rację – jak dotąd to co mówił kilka miesięcy temu się sprawdzało, na szczęście to szaleństwo świńskogrypowe zostało powstrzymane, nie bez naszego tu (mówię o wszystkich, także komentujacych) udziału. A co do „bzdur” to owszem, materiał nie jest ani udokumentowany ani podpisany – więc z definicji, nie jest żadnym dowodem. Są jednak inne dokumenty, które wskazuja na to, że nie jest bezpodstawny.
   Co do Rosjan i publikacji Piotra Beina – proszę o konkrety. Z tego co wiem, nigdy nie mówił źle o Słowianach.

   • Margherita said

    NIE ZOSTAŁO powstrzymane! Mafia sobie odpuściła na jakiś czas. Za parę lat, może za parę miesięcy znowu zaczną robić swoje!

 27. ElaZ said

  Może by jednak wrócić do bardzo ciekawych i różnorodnych publikacji o grypie ,zgodnych z tematem blogu, bo inne nie są tak dobre merytorycznie. Z całym szacunkiem. E.Z

 28. qwe said

  No dobra kociaki, oto kilka moich spostrzezen:
  – sapanie o to ile kto wrzucil do skarbonki, wyzywanie od psow, ze czytelnicy maja sie wynosic itp jest po prostu zenujace. Az trudno jest uwierzyc, ze jakis mod to przepuscil, wiec chyba to jest wasz tekst.
  ## nie wrzucil do skarbonki, to wynocha gdzie indzij poucac;
  jak kto ma psa w e-adrwsie, to go nazywam jak sie sam nazwal;
  mod to kxxx ja;
  jestem ‚bardzo’ zazenowany;

  – do dzis wierzylem w sporo rzeczy, ktore tu czytalem bo nigdy wczesniej nie czytalem komentarzy. zawsze skupialem sie na tym co na=pisal „ktos” na glownej stronie. Szanowalem p. Piotra Beina ale skoro trzyma sie on z takim chamstwem to znaczy, ze mu to nie przeszkadza. troszke wiecej pokory i kultury dla tych, dla ktorych utrzymujecie ten serwis.
  ## chamstwo tutaj to bein — dratewki nie czytasz?
  ten blog dla rownych (zeby) beina;

  A teraz cos o ostatnim waszym artykule: jezeli magia, wrozbiarstwo i pochodne sa grzechem to najwyzsza pora … zmienic religie na taka, jaka wyznawali nasi przodkowie. Wiara w patyk i obrazek jest szczerze mowiac smieszna, kto nie zajmowal sie czyms „powaznym” ten nie zrozumie ze „to zyje i jest prawdziwe” a wielkie religie to tylko sciema dla grzecznych dzieci.
  ## nawroc sie na co tam trzeba ci i przyjdz nas nawracac;

  Zanim jakis mod mnie zjedzie niech najpierw poczyta, nauczy sie i osiagnie jakis level w praktyce. Pieklo? ROTFL – nie straszcie nas pieklem. Jezus jest astralem 5 poziomu, nad nim jest jeszcze nieskonczona ilosc potezniejszych istot, tych ktore wyrzekly sie zla – czyli o wyzszych wibracjach dla scislosci. O plejadanaj, kasjopejanach itp i naturalnie o jaszczurach, z ktorymi kombinuja nasza zaglade zarzadcy NWO ktos z was w ogole slyszal? Czipy maja glownie wyrzadzic ludziom wierzacym w MOC krzywde, maja nas odciac od przekazow duchowych. Ale co ja sie bede pocil – pogoglujcie sobie.
  ## Panie Jezu Chryste Synu Bozy zmiluj sie nad bratem moim qwe@qwe.pl

  btw: po co wy sie chowacie za „anonimowoscia” a my mamy podac swoj adres email? Czy tropienie po IP i numerze portu juz nie wystarczy? Przeciez sa takie wspaniale narzedzia zeby znalezc kazdego…
  ## popieram, dlatego ujawniam choc twoj e-adres powyzej
  =========================
  od pb: wtrety ## powyzej

  • Marcin said

   Witam.
   Ja chciałbym się tylko z Panem nie zgodzić na temat tego co Pan pisze na temat Jezusa Chrystusa.
   Pozdrawiam

 29. damazy czorgut said

  o co chodzi? Wyjazd, jakieś brednie? Nie bardzo to już rozumiem. Sorry spadam stąd!

 30. Brenda said

  A mnie to sie spodobalo:
  WP podaje:

  „Zarejestruj się w rządowym programie przeciw A/H1N1

  Zarejestruj się w rządowym programie przeciw świńskiej grypie – takie e-maile dostają internauci na całym świecie – donosi firma AVG Technologies, zajmująca się zwalczaniem cyfrowych zagrożeń. To pułapka – skorzystanie z linku powoduje ściągnięcie groźnego trojana. ”

  W koncu ktos pomyslal, bo jak glupoty nie da sie wytrzebic, to trzeba podstepem.

 31. Tsa tsa said

  Proponuje obejrzenie :
  youtube.com/user/crewEKS#p/u/112/dfibYtt2fmk

 32. Anya said

  Punkt 13 częściowo się kłóci z resztą.
  Trzonem buddyzmu i hinduizmu jest moralność, miłość, współczucie dla wszystkich istnień.(wyłączam tu oczywiście pop-buddyzm Nydalha albo Kapelau)

  • Inkwizytor said

   Jasne, wszczególnie wsółczucie,moralność i miłość do wyrzynanych katolików w Indiach. Satanistyczna „wiara” ten hinduizm

   • Anya said

    Pierwsze słyszę o zabijaniu katolików w Indiach. Moze chodziło o „pseudo-muzułmańską” Indonezję?

   • Anya said

    Ok doczytałam, faktycznie to co mówisz to prawda, tylko jest małe ale – prześladowanie chrześcijan nie tyczy sie hinduizmu samego w sobie tylko nacjonalistycznych partii (oraz nastrojów), które chcą z Indii stworzyć hinduistyczne państwo teokratyczne.

   • Zenobiusz said

    Poczytaj sobie Jidu Krishnamurtiego.Kiedyś szedł przez las i napotkał nadnaturalnej wielkości czarną kobrę.Nie bacząc na jego yogiczne moce, szykowała się do ataku.I wtedy właśnie ,przypomniał sobie jak w dzieciństwie, Matka mówiła mu o Bogu którego ma przywołać ,gdy wszystko inne zawiedzie a śmierć zajrzy mu w oczy.Przypomniał sobie to imię i ze wszystkich sił zakrzyknął Jezu ratuj.Kobra znieruchomiała i po chwili jej nie było.Zniknęła czy odpełzła,nie wiedział.Dalej też było ciekawie ale to dalej może sama już znasz.

   • hjk said

    „moralność, miłość, współczucie dla wszystkich istnień”
    Naprawde dla wszystkich/?
    To jest podejrzane, ja bym demonom nie wspolczul…

 33. seb said

  Benjamin Lewertow 1932-2008

 34. ou said

  Tekst intrygujący ale i tak uważam, że powinien się znaleźć na blogu np. Piotra a nie na tym o… grypie choć to wszystko jest ze sobą powiązane no ale od tego są różne strony traktujące o tym czy tamtym a nie o wszystkim naraz bo dla niezorientowanych będzie to dezorientacja zamiast zrozumienia, gdyż nie są w stanie tego wszystkiego przyswoić i jeszcze zrozumieć, bo zbyt trudna to tematyka niestety.

 35. Margherita said

  „Przejechałam” się po poprzednim tekście, to i teraz se nie daruję.

  ad 1. To się przynajmniej zgadza, to jest główny cel mafii.
  ad 2. To nie jest walka z KK, to jest walka z wszystkimi religiami! I se to ludzie zapamiętajcie. Kościół Katolicki jest niszczony w pierwszej kolejności jako najsilniejszy. Drudzy będą muzułmanie.
  ad 3. Orwell w czystym wydaniu i to jest prawda.
  ad 4. O czym ten człek gada?
  ad 5-8. Ponieważ NWO jest tak popieprzone, że nawet to trudno z jednym razem ogarnąć, to jest rzeczą naturalną, że normalni ldzie tego nie poprą. I dlatego mafia znalazła sobie takich a nie innych sojuszników. Zapamietajcie se ludzie, NWO to nowoczesna odmiana komunizmu. Komunizm musi mieć swój proletariat i ma: gejów, lesbijki, eko-terrorystów, innych zboczeńców…
  ad 9 i 10. Jak się chce naprawdę zaszkodzić ludziom i Ziemii, to trzeba coś poprzekręcać wewnątrz organizmu, logiczne, nie?
  ad 11. Nic władzy do tego, co ja mam w apteczce, paniatno? A jak nie to mogę to władzy wytłumaczyć koktajlem. Mołotowa oczywiście.
  ad 12 i 13. Żeby się na takie bzdury jak New Age nabierać, to najpierw trzeba wierzyć w inne bzdury o duszkach, czorcie na rozstajach, itp. Wybaczy Gall Anonim tą wycieczkę osobistą.
  ad 14 i 15. O czipach i terrorystach wiele tu już powiedziano, nie mam nic do dodania. Władza ludowa zrobi wszystko dla „bezpieczeństwa” ludu.
  ad 16. I tu się właśnie ujawniają w całej okazałości psychopatyczne zaburzenia u mafiozów. Mamy do czynienia z bandą czubków i to wcale nie jest pocieszająca informacja.

  I tu do akcji wchodzi następna porcja oparów o działaniu halucynogennym.
  Nie od dziś wiadomo, że jedną z „prób” podczas przyjmowania do gangów jest dokonanie zabójstwa przez początkującego gangstera. No to się jeszcze jakoś kupy trzyma, rachunku prawdopodobieństwa trochę mniej. Dalej jest już gorzej.
  No tu już mamy działanie czegoś w rodzaju LSD-25, po tym się ma takie wizje stworków-potworków.

  Dla równowagi będzie trochę logiki na średnim poziomie trudności: Zastanówcie się szanowni państwo, co by się stało, gdyby ta zgromadzona na miejscu banda mafijna zobaczyła taki teatr. Toż by się cały ten spisek w oka mgnienu w diabły rozleciał. A się nie rozleciał, jeszcze grypę wykombinował. Ciekawe, nie?
  Zamartwiającemu się o losy grzesznych tego świata pt Autorowi, polecam, żeby się trochę pomartwił o swój stan psychiczny.

  Cała ta radosna twórczość wygląda mi na dzieło pewnego ks.prof. z Krakowa, tak po analizie lingwistycznej sądząc. Onegdaj straśnych duchów się dopatrzył kiedy mnisi buddyjscy w Tyńcu swój teatr (sorry za dyskryminację) odprawaiali. Proponuję, żeby się chłop wreszcie zdecydował co on właściwie wyznaje – Boga w Trójcy Św, czy jakieś potworki. Zresztą, jak sam twierdzi, szurnięci nie grzeszą i to jest cała jego nadzieja.
  A kim był mason z Polski, to już tam wyżej parę osób podawało, chyba prawidłowo.

  Boże, czym się te ludzie na pielgrzymkach zajmują…

  • Zenobiusz said

   Margherita,zapamiętaj z tego tekstu, tylko wołanie o pomoc autora.Naucz się go na pamięć.Może Ci kiedyś uratować życie.

  • asdf said

   No to ja tez sobie pozwole,

   gdy sie popatrzy na Kosciol Katolicki, czy Islam tak troche zboku to wydaje sie, ze sa to dwie rozne strony medalu, ktory byl i jest narzedziem w rekach tych lunatykow, np pomogli wyniszczyc resztki starozytnej wiedzy, gdzie sie dalo w imie ‚jednego boga’.
   Moze to tylko kolejna dezinformacja?

   • Zenobiusz said

    Nie, tylko z tego boku nie widać o co chodzi.Popatrz po prostu z bliska ,może zobaczysz prawdę.

   • asdf said

    Widze, ze mocno cie to boli chlopie

   • Margherita said

    Jeśli chodzi o islam, to trzeba wiedzieć, że to co obecnie widzimy jako islam w wersji bojowej, to wcale nie jest jego forma pierwotna. Początkowo muzułmanie nie zajmowali się nawracaniem siłą (owszem zajmowali sąsiednie kraje i pobierali podatki, jednak nie jakieś znacząco wyższe). Póżniej ok IX w. Arabowie zostali podbici przez Turków Seldżuckich i to oni wymyślili bojową wersję islamu i zajęli się niszczeniem nauki. Z historią chrześcijaństwa było podobnie – też początkowo nikt nie rozwalał ośrodków nauki. A w V w. do Europy przybyli barbarzyńcy. Chrześcijaństwo interpretowane bardzo powierzchownie im się spodobało. A jako, że były to dzikusy, zaczęli oni zaprowadzać swoje porządki. Później różnie bywało, najczęściej jeszcze gorzej.
    To co widzisz obecnie w TV, to co możesz przeczytać w ustawach (!), sondażach to nie jest dzieło 12 Apostołów i ich następców. To jest coś takiego, jakbyś barbarzyńskich Gotów albo Wandalów nauczyła czytać (niekoniecznie ze zrozumieniem) pisać (bez znajomości ortografii) i klikać. Ludzie, którzy bezmyślnie niszczą wszystko, czego sami nie wymyślili, to są właśnie tacy barbarzyńcy (czasem z komórką w ręce) albo psychopaci. Ogólnie z religiami, jako takimi nie ma to nic wspólnego.

 36. hjk said

  mam wrazenie, ze chodzi tu o śp. Bronka Geremka, który zmarł w dosc tajemniczym wypadku, a jest tajemnicą poliszynela, ze był wysoko postawiony w Grand Oriencie,,,

 37. hjk said

  http://demotywatory.pl/561740/MISJA-MEDIOW

 38. Julia said

  A moim zdaniem PB dobrze pisze! Wszyscy przeciwnicy bloga jesteście zwykłymi agentami i chcecie doprowadzić do upadku tego wspanialego celu jakim jest ostrzeganie społeczeństwa. Jak się nie podoba i nie płacicie to wynocha! wasza „hojność” to poprostu żenada.

  • Zenobiusz said

   Julio masz absotutną racje.,a ten mój koment pod spodem to pozostałość po obśmiewaczu tematu ,który rakiem sie wycofał tak że kontekst do wszystkich przytłumiaczy powyżej jest kierowany.Polek zawsze się bali i dla tego tak je teraz próbują niszczyć moralnie,upezpładniać itd.

 39. zyta said

  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1715&tytul=SEKRETNY+PROJEKT+MASON%C3%93W

  „Dodał: Orion • Dodany: • 2009-12-07 19:43:09 Wyświetleń: 1845
  SEKRETNY PROJEKT MASONÓW
  Objawienia maryjne, UFO-logiczne, a także duchy z którymi kontaktują się guru New Age nawołują do połączenia świata w jeden wielki system, który stanąłby ponad różnicami religijnymi i narodowymi. …
  Ocena:
  86.666666666667
  6 głosów
  (Oceń artykuł)
  1
  2
  3
  4
  5
  Skomentuj Komentarzy (30) Drukuj Zmień szerokość Wyślij

  Objawienia maryjne, UFO-logiczne, a także duchy z którymi kontaktują się guru New Age nawołują do połączenia świata w jeden wielki system, który stanąłby ponad różnicami religijnymi i narodowymi.

  Papież oraz liderzy ruchu New Age nie są osamotnieni w tych dążeniach. Od wieków pracują nad tym masoni. Masoni są duchowymi spadkobiercami wierzeń i symboli starożytnych religii misteryjnych sięgających Kabały, islamskiego sufizmu, templariuszy i różokrzyża.

  Wielu z nich zajmuje kluczowe pozycje w polityce i ekonomii, stąd ich duży wpływ na wydarzenia o międzynarodowym znaczeniu. Pomimo antychrześcijańskiego charakteru Wolnomularstwa, duchowni wielu kościołów, nawet biskupi w Watykanie czy Światowej Radzie Kościołów przynależą do masonerii.(1)

  Wolnomularstwo to braterska wspólnota dobroczynna czy też religia? Albert Pike – kapłan tego ruchu – odpowiada: „Każda Loża Masońska jest świątynią religii, a jej nauki pouczeniami o religijnym charakterze… Jest światową, wieczną i niezmienną religią…”(2) Kto jest źródłem jej natchnienia? Pike odpowiada: „Lucyfer, Niosący Światło! …Lucyfer, Syn Jutrzenki!”(3)

  Lucyfer postrzegany jest przez zwolenników sekretnych okultystycznych towarzystw jako dobry bóg, który niczym Prometeusz przyniósł ludzkości ukrytą wiedzę i moc. Lucyferyzm streszcza się w tym, że człowiek może stać się Bogiem przez iluminację, czyli kolejne stopnie wtajemniczenia. O „wewnętrznej” doktrynie, jak o tym, kto jest faktycznym bogiem religii masońskiej, wtajemniczeni dowiadują się dopiero na wyższych stopniach, które wymagają złożenia tzw. „krwawej przysięgi”, obligującej do tajemnicy. W rezultacie, niewielu opuszcza loże masońskie, a z nich tylko nieliczni ośmielają się przestrzec innych przed wyznawaną tam religią.

  Albert Pike przyznaje:

  „Istnieją niebieskie stopnie, ale są zewnętrznym dziedzińcem świątyni. Nowicjuszowi ujawnia się część symboli, lecz wprowadza się go specjalnie w błąd poprzez ich fałszywą interpretację. Nie jest naszym zamiarem, aby je pojął. Zmierzamy do tego, aby sądził, że je pojął. Prawdziwe wyjaśnienie tych symboli jest zarezerwowane dla adeptów wyższego stopnia.”(4)

  Carl Claudy, autorytet w ruchu masońskim, powiedział: „Masoneria nie wyróżnia żadnego Boga ani wyznania wiary; domaga się jedynie, abyś wierzył w jakieś bóstwo, nadając mu jakie chcesz imię…”(5) Albert Pike twierdzi, że Wolnomularstwo to religia „wokół której mogą się zgromadzić ołtarze chrześcijan, judaistów, muzułman, hindusów, zwolenników Konfucjusza i Zoroastry, aby zjednoczyć się jako bracia w modlitwie…”(6)

  Masoneria, podobnie jak większość sekretnych towarzystw o podłożu okultystycznym, ma na celu religijno-polityczne zjednoczenie świata. Rozumiejąc, że wymaga to globalnej ekonomii, masoni od pokoleń pracują nad scentralizowaniem światowego systemu bankowego. Działalnością tą kieruje kilka rodzin promujących globalizm przez wpływowe międzynarodowe organizacje, jak np.: Federal Reserve System, Bildenbergers, Council on Foreign Relations, czy Trilateral Commission.(7)

  Plan masonów sięga roku 1776. Adam Weishaupt, były jezuita, profesor prawa kanonicznego w Ingolstadt, założył wówczas w Bawarii tajne lucyferyczne stowarzyszenie Illuminati (łac. „Oświeceni”), do którego mieli wstęp wyłącznie najbardziej wtajemniczeni masoni. Nazwa luminarzy nawiązuje do „oświecenia” sekretnymi naukami Lucyfera (którego imię w języku łacińskim znaczy „Niosący Światło”). Luminarze wyżsi stopniem wtajemniczenia utrzymują bezpośredni kontakt z demonami w przeświadczeniu, że są to istoty wyższego rzędu.

  Gary H. Kah tak pisze na temat tego, co jest planem wszystkich sekretnych towarzystw okultystycznych:

  „Illuminati przyświecał jeden cel – wprowadzić w życie plan znany tylko najbardziej wtajemniczonym członkom loży masońskiej. Zakładał utworzenie Nowego Porządku Świata. W tym celu starano się pozyskać przyczółki w kluczowych kręgach ustawodawczych rządów europejskich, aby za pośrednictwem swych ludzi okupujących wysokie pozycje w administracji wywierać wpływ od wewnątrz na podejmowane na tym szczeblu decyzje.”(8)

  Weishaupt przekonał wielu przywódców chrześcijańskich, że Illuminati jest chrześcijańską organizacją zmierzającą do zjednoczenia świata pod wodzą Chrystusa. Illuminati szybko zyskało potężny wpływ na loże masońskie w Europie, posługując się nimi do krzewienia globalizmu. Wysiłki te zaowocowały krwawą Rewolucją Francuską i Październikową, choć oba totalitarne systemy nie spełniły pokładanych w nich nadziei.(9)

  Kiedy Stany Zjednoczone zaczęły wyrastać na światową potęgę, stowarzyszenie założone przez Weishaupta stopniowo przeniosło punkt ciężkości działań do Ameryki. Dziś niemal każdy prezydent i przywódca USA to członek któregoś z sekretnych stowarzyszeń promujących okultystyczny porządek świata.

  O ich potężnym wpływie na rządy świata wiadomo coraz więcej. Natomiast o ich wpływie na kościoły świadczy to, że 27 listopada 1983 roku Jan Paweł II odwołał wszystkie bulle papieskie, skierowane na przestrzeni wieków przez kościół przeciwko masonerii, pozwalając katolikom na członkostwo w sekretnych towarzystwach. Nie przypadkiem odtąd czołowi liderzy podejmują papieża z bezprecedensową pompą, wspierając ideę globalnego kościoła pod egidą papiestwa.

  Według wierzeń masonów i różokrzyżowców, Stany Zjednoczone wprowadzą świat w nową erę Wodnika, przed 2025 rokiem.(10) Ameryka ma zainicjować nowy porządek świata, pierwszy globalny system religijno-ekonomiczno-polityczny obejmujący całą ziemię, na czele którego stanie Wielki Lider.

  Symbol ilustrujący tę misję masonów widnieje na odwrocie banknotu 1-dolarowego. Umieszczono go tam w czasach Roosevelta, który był masonem 33 stopnia. Jest nim piramida z wszechwidzącym okiem egipskiego Boga podziemnego świata Ozyrysa używana w starożytnych religiach misteryjnych.(11) Piramida będzie kompletna, gdy na świecie zapanuje reżim Antychrysta, symbolizowany przez złowieszcze oko Wielkiego Brata. Nad nim widnieją słowa Annuit Coeptis, czyli „On nam sprzyja”, które wyrażają wiarę w opatrznościową rolę Ameryki w losach świata. Niektórzy uważają, że data 1776 (MDCCLXXVI) na każdym banknocie odnosi się faktycznie do roku założenia Illuminati. Napis pod nią brzmi Novus Ordo Seclorum, czyli „nowy porządek świata” pochodzi z przepowiedni Sybilli zanotowanej przez Wergiliusza, która dotyczy przyszłości państwa rzymskiego.(12) Umieszczenie go na amerykańskim banknocie stanowi ciekawe powiązanie między pogańskim Imperium Rzymskim, które posłużyło Szatanowi za narzędzie do prześladowania ludu Bożego w czasach apostolskich, a rolą jaką ma odegrać w czasach końca amerykańska Bestia z Ziemi tworząc Obraz Bestii i prześladując Resztkę Bożą (Ap.13:14-15; 12:17).

  Fragment pochodzi z książki:

  Jonatana Dunkel

  „Apokalipsa: Ostatnie wydarzenia na ziemi w proroctwach Pisma Świętego”.

  Przypisy:

  1. Zdaniem wielu badaczy papież Jan Paweł I zginął, dlatego że usunąć masonów z Kurii Rzymskiej. O śledztwie w tej sprawie pisze między innymi David Yallop, W imieniu Boga, Warszawa: Da Capo, 1993.

  2. Albert Pike, Morals and Dogma of the Ancient and Accepted Scottish Rite of Freemasonry, Washington, D.C. House of the Temple, 1966, s. 213, 219.

  3. Ibid., s. 321.

  4. Ibid., s. 819.

  5. Cyt. w: David Hunt, Global Peace, Eugene, Oregon: Harvest House, 1990, s. 159.

  6. Ibid.

  7. Archibald E. Roberts, The Most Secret Sciences, Fort Collins: Betsy Ross Press, 1984, s. 56.

  8. Gary H. Kah, En Route to Global Occupation, Lafayette, Louisiana: Huntington House, 1992, s. 25.

  9. Zob. John T. Robinson, Proofs of a Conspiracy, London: Creech, Cadell, Davis Publ., 1797.

  10. Michael Howard, The Occult Conspiracy, Rochester, Vermont: Destiny Books, 1989, s. 86-87.

  11. Trzynaście gwiazd nad głową orła układa się w heksagram, który jest jednym z głównych symboli okultystycznych, podobnie zresztą jak sama liczba trzynaście i ptak – Feniks, który w starożytności reprezentował Szatana. Symptomatyczne, że znaki te widnieją również na pieczęci prezydenta USA, mocarstwa, które w czasach końca zgodnie z Apokalipsą ma przemówić głosem Szatana (Ap.13:11).

  12. Ibid. s. 86.

  Jan Paweł II i Nowy Porządek Świata:

  • Zenobiusz said

   Zyta aż mnie zatkało.On nie popiera NWO, tylko nawołuje do cywilizacji miłości ,miast cywilizacji śmierci .Nie można wyrywać jednego zdania z kontekstu całego życia i nauczania.Czy wiesz, że wieść o zamachu wywołała okrzyki radości w lozy rzymskiej, która właśnie obradowała?Czy wiesz, że w szpitalu w czasie transfuzji podamo Mu krew zakażoną „megawirusami”.,tak bardzo chcieli mieć pewność, że nie przeżyje.Zmiłuj się dziewczyno nad sobą.

   • zyta said

    Dla mnie byl,choc przykro to mowic, tez marionetka w rekach prawdziwych wladcow tego swiata.

   • hjk said

    marionetką?! a moze musiał balansować nad przepaścią, bo jest az tak źle…

    ale to ciekawe:
    „O ich potężnym wpływie na rządy świata wiadomo coraz więcej. Natomiast o ich wpływie na kościoły świadczy to, że 27 listopada 1983 roku Jan Paweł II odwołał wszystkie bulle papieskie, skierowane na przestrzeni wieków przez kościół przeciwko masonerii, pozwalając katolikom na członkostwo w sekretnych towarzystwach. ”

    moze cos wiecej, jakiś link, bo nie wiem, czy papieze mogą sobie ot tak coś odwoływać z dokonań poprzednikow…

  • mgrabas said

   przepowiednia Malachiasza

  • mgrabas said

   @ Zyta

 40. zyta said

  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1709&tytul=Proroctwa+Mitara+Tarabi%C4%87a
  Fragment, warto przeczytac calosc z komentarzami.
  „Proroctwa Mitara Tarabića
  O swoich wizjach przyszłości opowiedział swojemu ojcu chrzestnemu, miejscowemu duchownemu prawosławnemu, Zacharemu Zacharićowi (1836-1918), który zapisywał wszystko w małym notatniku…(…)Przewidywania dotyczące wydarzeń w okresie III wojny światowej

  Kiedy zaczną więcej medytować, zbliżą się do mądrości Boga, ale będzie już za późno, ponieważ ci źli zdążą już spustoszyć całą Ziemię, i ludzie zaczną masowo umierać. Potem ludzie zaczną uciekać z miast na wieś i będą szukali gór z trzema krzyżami i tam, wewnątrz, będą w stanie oddychać i pić wodę. Ci, którzy uciekną, ocalą siebie i swoje rodziny, ale nie na długo, ponieważ dojdzie do wielkiego głodu. Będzie dużo żywności w miastach i wsiach, ale będzie ona zatruta. Wielu będzie ją jadło z powodu głodu i umrą natychmiast. Ci, którzy będą pościć do końca, ocaleją, ponieważ Duch Święty ocali ich i będą blisko Boga. Najwięksi i najbardziej rozgniewani uderzą w najpotężniejszych i najbardziej rozwścieczanych! Kiedy wybuchnie ta okropna wojna, biada armiom, które będą latać po niebie; lepiej będzie tym, którzy będą walczyć na ziemi i wodzie. Ludzie prowadzący tę wojnę będą mieli swoich naukowców, którzy wymyślą różne dziwne kule armatnie. Kiedy one wybuchną, to zamiast zabijać rzucą zaklęcie na wszystko, co żyje – ludzi, armie i zwierzęta. To zaklęcie uśpi ich i będą spali zamiast walczyć, ale później wrócą do zmysłów. My nie będziemy walczyć w tej wojnie, ale inni będą toczyć bitwy nad naszymi głowami. Palący się ludzie będą spadali z nieba nad Pożegą [miasto w Serbii]. Tylko jeden kraj na końcu świata, otoczony wielkimi morzami, tak duży jak nasza Europa [Australia?], będzie żył w pokoju bez, jakichkolwiek kłopotów… Ani w nim, ani ponad nim nie eksploduje żadna kula armatnia! Ci, którzy uciekną i skryją się w górach z trzema krzyżami, znajdą tam schronienie i zostaną ocaleni, by żyć dalej w obfitości, szczęściu i miłości, ponieważ nie będzie już więcej wojen…”

  • hjk said

   „będą szukali gór z trzema krzyżami ”
   Od lublina chyba najbliższa jest w Kazimierzu nad wisłą…

 41. hjk said

  http://demotywatory.pl/495880/Grypa-C2H5OH

 42. hjk said

  http://demotywatory.pl/464846/AH1N1-10-000-zgonow

 43. darek said

  Jejku co za bełkot…

 44. horac said

  na poczatku ten blog mial jakis sens, teraz teksty z goscia niedzielnego i wkrecanie sobie tematow spiskowych na sile aby podtrzymac poziom strachu

 45. Seb said

  Pan Jezus powiedział do Św.Piotra że bramy piekielne nie przemogą KK.Dlatego radzę poczytać Biblię i nie fałszować misji KK.Nie jesteście sami,będę z wami aż do skończenia świata.Jezus działa i czyni takie same cuda jak kiedyś,poprzez charyzmatyków O.Bashobora,Tardiff,Marta Robin,O.Pio,….którzy oddaliby życie za Jezusa i jego Kościół Katolicki.

  • mgrabas said

   proszę, żeby każdy kto powołuje się na Biblię, podawał namiary na fragment, który ma na myśli, czyli księgę, jej nr rozdziału i wiersze

 46. Casspi said

  Ha ha ha bzdury , po co mieliby Kośćiół niszczyć , skoro kośćiół jest na usługach NWO ? nie czytam dalej . Historia wyssana z palca .

 47. Zeus said

  Kilka pełnych wersji filmów … pewnie niektórzy juz je widzieli, dla innych jesli jeszcze nie to polecam do zobaczenia:

  1 ESOTERIC AGENDA
  2 Money as Debt – Pieniądze jako dług
  3 Wake Up Call
  4 Alex Jones – Obama – Wielkie Oszustwo
  5 Ameryka: Od Wolności do faszyzmu
  6 Alex Jones – TerrorStorm Final Cut
  7 Alex Jones – EndGame
  8 Alex Jones Martial Law
  wszystkie z napisami polskimi.

  http://iluminaci.pl/filmy

  jest tez pare ciekawych informacji o masonerii : http://iluminaci.pl/masoneria troche o grupie bilderberg : http://iluminaci.pl/bilderberg i kilka ciekawych innych artykułów

 48. Zdzichu said

  Z tego, co mi wiadomo – to po stworzeniu światowego państwa (z wszystkimi jego założeniami) masoneria ma zostać wybita do nogi!!!
  Nie będzie już potrzebna!!!

 49. Luc said

  http://future.wp.pl/kat,111394,title,Korzysci-z-homoseksualizmu,wid,11758212,wiadomosc.html?smg4sticaid=194ca

  Zmniejszenie populacji… wszystko zaplanowane, a Pismo Święte jednoznacznie potępia praktyki homoseksualne !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s