Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

DESTABILIZACJA, DEPOPULACJA, PANDECEPCJA

Posted by grypa666 w dniu 07/12/2009

DESTABILIZACJA, DEPOPULACJA, PANDECEPCJA.

Wojciech Właźliński, 3. XII. 2009

Przysyłam dwa adresy (URL) do wykładów w formie video na tematy których znajomość powinna być w programach szkół  średnich.
Pierwszy w siedmiu częściach   http://www.youtube.com/watch?v=92PIuOx_2sc&feature=related prezentowany przez Thomas Schuman, byłego specjalistę KGB z Nowosti Press (ZSRR), pt. „Jak zniszczyć państwo”.
Schuman, obecnie już na Zachodzie mówi o metodach działania byłego KGB a przynajmniej części metod. Znając genezę Rewolucji Bolszewickiej, jej twórców, wykonawców, ideologów, sponsorów, ograniczenie się Schumana tylko do KGB jako sowieckiego aparatu świadczy o tym, że pozostaje w nim zakorzeniony w jego procesie ontogenezy zmysł „politycznie poprawnej” samocenzury. Trudno uwierzyć żeby on nie zdawał sobie sprawy z tego kto zrobił ten twór ZSRR, kto nim faktycznie kierował i kto go rozmontował kiedy już wykonał swoje zadanie. Dowodzi, obok innych rzeczy, wnioskując z całości wykładu, że wie o czym w dalszym ciągu nie wolno mu mówić i nie mówi, czemu wcale się nie dziwię. Tak zwany Komunizm można krytykować, są jednak sprawy o których w „zachodnich demokracjach” mówić nie wolno. Nich wiec nazywa się to KGB. Jeszcze lepiej byłoby „Carska Ochrana”.
Brakuje mi w jego wykładach przykładu Polski : destabilizacja, po czym posolidarnościowa „stabilizacja”, czyli „Wieki Sowiet”, czyli UE jak to teraz oficjalnie nazywa się. Podaje jedynie Czechosłowację, no ale to z dalszej historii. Amerykę i tak zwane „zachodnie demokracje” czeka jeszcze najpierw  „destabilizacja” (grypa nie zupełnie udała się. Zobacz   http://grypa666.worldpress.com ) po czym nastąpi „stabilizacja” z „Amero” a nie jakąś tam Amerykańską Konstytucją  z której i tak już nic praktycznie nie pozostało.
Przynajmniej podziękowanie należy się osobom które poświęciły swój czas na wprowadzenie tłumaczenia w polskich napisach.

Drugi wykład dotyczący już widma dalszej „stabilizacji” w UE i na świecie. http://www.youtube.com/watch?v=cucnSust7jo&feature=related
Tak, na świecie. Zaledwie kilka korporacji kontroluje produkcje żywności na świecie. Tak, na świecie. Zaledwie kilka firm farmaceutycznych kontroluje życie lub śmierć. Nazistowski rodem terror finansowany jest przez wielkie korporacje a teraz przez globalne korporacje których kontrola pozostaje w malej grupie osób, nawet mniejszej niż nam to wydaje się. W tych rękach tej malej grupy są wszystkie dziedziny życia poprzez interrelacje.
„Stabilizacja” o której mówi Schuman w połączeniu z depopulacja to jest Nowy Porządek Świata o którym mówiono w małych gronach „nadludzi” jeszcze pól wieku temu teraz jest programem oficjalnie wyrażanym przez najwyższych dostojników państwowych.
Trumny z których wielu sobie kpi, których zdjęcia dzięki internaucie wymknęły się kontroli to z pewnością tylko część tego co przygotowane jest w ukryciu.
„Świńska robota” (pandemia grypy), która miała przyśpieszyć realizacje NWO (New World Order) nieco zawiodła, tylko nieco, ponieważ plany są daleko bardziej rozległe, wolniej realizowane.

Społeczeństwa głosują ale nie wybierają swoich przedstawicieli którzy mogliby coś zmienić. W Polsce już przysłowiowo wygłosowano sobie nawet dwa razy Kwaśniewskiego (Stoltzmana). Po tym zmieniały się tylko nazwiska. W Ameryce nie lepiej. Obama wysyła do Afganistanu następne 30 tysięcy wojska. Ile już tam wysłał „kontraktorów” nikt nie wie. Najpierw destabilizacja potem „stabilizacja” a Indie i Pakistan są polem do popisu w „osiągnięciach”. Te dodatkowe 30 tysięcy są objawem niecierpliwości, zresztą juz dawno zapowiadanej.

Oglądając to video na temat depopulacji  „Codex Alimentarius” trzeba poświęcić więcej czasu oglądając związane z tematem inne videa w tej grupie, także z polskimi napisami. Wszystko to jest tak odrażające jak nauki Tal…udu czyli aż niewiarygodne. A jednak – z historii to wiemy.

Komentarzy 60 to “DESTABILIZACJA, DEPOPULACJA, PANDECEPCJA”

 1. wts79 said

  Ten pan nazywa się Jurij Bezmienov (ang. Yuri Bezmenov) i był jednym z najlepszych agentów dywersji i dezinformacji KGB. Definicja powyżej w stylu „Thomas Schuman, były specjalista KGB z Nowosti Press (ZSRR)” jest lekko śmieszna więc zainteresowanym polecam wygooglowanie pana Bezmenova ale nie czytać głupot z wikipedii 🙂

 2. Libertarianin said

  DODAM JESZCZE TO (WAŻNE):
  http://wiadomosci.onet.pl/2090811,12,cia_bez_zgody_sadu_bedzie_mogla_zajrzec_na_nasze_konta_bankowe,item.html

  • mgrabas said

   to oczywiste skoro wszystkie banki w końcu mają podlegać jednemu bankowi globalnemu, powiem więcej, każdy banknot będzie łatwy do namierzenia, jeśli byśmy nie powstrzymali tego, co mają w planach globaliści
   http://news.zdnet.co.uk/itmanagement/0,1000000308,2135074,00.htm
   http://news.zdnet.co.uk/emergingtech/0,1000000183,39116183,00.htm

  • igi said

   …NOZ SIE W KIESZENI PTWIERA!!!

   • igi said

    …z tych nerwow az mi sie literki pomylily.

   • Głos66 said

    Najlepiej to nie mieć nic wspólnego z bankami.
    Wówczas nie jesteśmy uzależnieni od nich, ani narażeni na inwigilację konta.

  • mary said

   to skandal, to jest przestepstwo -CIA – organizacja przestepcza/morderecy, zlodzieje/ kontroluja nasze konta w banku, gdzie sa polskie wladze, polskie sluzby, jak mozna dawac przyzwolenie na to? Co bedzie nastepne – chyba jednak przymusowe szczepienia, moga z nami zrobic wszystko. Nawet dziecko wie, ze nie ma zadnych terrorystow, nie ma BIn-Ladena, jak dlugo jeszcze swoje chore klamstwa i oszustwa beda wukorzystywac przeciwko nam?1 grudnia stracilisny niepodleglosc, Polski juz nie ma, zdrajcy „pseudopolacy” oddali nas wszystkich na pastwe psychopatow.Wstyd i haba dla tych, ktorzy tez powtarzaja te rozne brednie-cala ta bande – uczestnikow Konferencji Klimatycznej w Kopenhadze nalezy ubezwlasnowolnic i zamknac w szpitalu psychiatrycznym

   • mary said

    dziennikarzy z rezimowych merdiow nalezy pozbawic prawa wykonywania zawodu i tez do psychiatryka na leczenie, a merdia zlikwidowac. Czlowiek, ktory nie odroznia klamstwa od prawdy to chory na glowe.

 3. mgrabas said

  oto czym faktycznie jest traktat lizboński i UE

 4. ZKRWIIKOSCI said

  Tresc jest raczej jasna ale jesli ktos moze przetlumaczyc to poprosze

  przerazajaca jest niestety reakcja owiec stojacych w kolejce do podpisujacego (obowiazkowo z guma w pysku)autora

 5. ZKRWIIKOSCI said

 6. A said

  U mnie od tygodnia (o czym zresztą cały czas informuję) nie ma chemitrails. Zauważyliście też zapewne że przestało sie wogóle mówic o a h1n1, zgonach- temat szczepień nie istnieje. Wszedł w zycie traktat lizboński- o tym medialna cisza, zaczeła sie konferencja klimatyczna- CISZA!!!
  NIe wiem nak to rozumieć, ale naprawdę brzmi to złowrogo!!!! Ta cisza to nic dobrego nie wrózy-prawdopodobnie chcą cos przeforsowac, cos zrobic znacznie gorszego i potrzeba sprawiać wrazenie ze nic sie nie dzieje.

  • niesmugom said

   Jak coś się dzieje źle, jak się nic nie dzieje też źle. Widzisz smugi źle, nie ma smug też źle. Smutne muszą być wasze życia, ale to się da leczyć. Jako pierwsze lekarstwo radzę odstawić paranoiczne blogi i spróbować cieszyć się chwilą.

   • weiner said

    racja, a smug nie ma moi dordzy bo popatrzcie jaka jest pogoda za oknem . . . wczoraj było słonko ale dzień wcześniej padało więc powietrze było oczyszczone z gazów, pyłów itp a więc smugi kondensacyjne ( bo to SĄ SMUGI KOBDENSACYJNE) nie miały sprzyjających warunków aby sie utrzymać na niebie 😉 No ale pewnie zaraz mi ktoś powie że to cisza przed burzą i że specjalnie nie pryskają, tak to już tu jest, dobra wymówka nie jest zła 😉

  • Master of disaster said

   Nic się nie dzieje bo mają 9 grudnia tego roku w Kopenhadze szczyt klimatyczny, który ma zdecydować czy wprowadzamy NWO czy nie. Cisza medialna może świadczyć że na ten moment odkładają swoje plany (to i nie trzeba odwracać uwagi ludzi grypą, chemitrails i pandemią)…

   Albo może z racji wprowadzenia Rządu Światowego chcą zaaranżować przyjazną medialną atmosferę??

   Na dwoje babka wróżyła…

  • Brenda said

   Cisza moze oznaczyc: NIE PRZYPOMINAC! NIE WKURZAC PRZECIWNIKOW!… i dzialania zaoczne.
   Cisza to znaczy brak jakiejkolwiek informacji. Klamka zapadla i wystarczy tylko podpisik.

  • Margherita said

   Nie wiem, gdzie jest to „u Ciebie”, bo nie pamiętam gdzie mieszkasz.
   Ja wczoraj ok 14.30 w Śródmieściu (okolice Poczty Gł) Krakowa namierzyłam dwa dorodne chemitraile. Chociaż jakby trochę mniej latali, zwłaszcza w nocy. Może się dowiedzieli, że my wiemy, więc na jakiś czas dali sobie spokój, żebyśmy przestali patrzyć w niebo?
   A wiadomości normalka – jeden news o grypie/dzień.
   ==================
   od pb: to juz nawet urzedom pocztowym chemtrailsy nie odpuszcza?

 7. A said

  To po co tu wchodzisz zamiast cieszyc sie chwilą?

 8. Bruno said

  Przyda się jak się czyta takie dane:

  Nowe dane: 53 osoby zmarły z A/H1N1; „to poważna pandemia”

  Badania nad wirusem A/H1N1, fot. Adam Ciereszko
  PAP
  Do 53 wzrosła liczba zmarłych na terenie Polski, u których badania laboratoryjne potwierdziły obecność wirusa A/H1N1, wywołującego nową odmianę grypy – dowiedziała się PAP w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Od piątku liczba ta zwiększyła się o 15 osób.

  http://wiadomosci.onet.pl/2091032,11,nowe_dane_53_osoby_zmarly_z_ah1n1_to_powazna_pandemia,item.html

 9. Michał said

  Proponuję wysłać pytanie do Głuwnego inspektoratu Sanitarnego!

  http://www.mp.pl/artykuly/index.php?aid=1121&_tc=C33B1F5D7DF34C3297F8F7C6DC35850B

  Biuletyn Ministerstwa Zdrowia informuje, że w naszym kraju – w zależności od sezonu epidemicznego grypy – rejestruje się od paruset tysięcy do paru milionów zachorowań na grypę i choroby wywołane przez wirusy grypopodobne.[2] Zwłaszcza ostatnio odnosi się wrażenie, że w rzeczywistości liczby te są zdecydowanie większe, bowiem pacjenci, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji powikłań pogrypowych, usiłują grypę „przechodzić”. Zapadalność na grypę w Polsce w latach 1984-1999 (ogółem) waha się w przedziale 210-7020,5 (rys.). Szczyt zachorowań na grypę i inne grypopodobne choroby wirusowe przypada w Polsce, w zależności od sezonu, między styczniem a marcem. Liczba zgonów z powodu powikłań pogrypowych w danym roku jest różna i waha się w przedziale 66-5940 (dane z lat 1959-1999). Między styczniem a czerwcem 2000 r. w Polsce zarejestrowano 124 zgony z powodu grypy. Dane wydają się być tu również zaniżone ze względu na to, że jako przyczynę zgonu – zamiast grypy – podawano zaostrzenie już istniejących chorób, np. układu oddechowego i sercowo-naczyniowego oraz innych chorób przewlekłych, które wystąpiło podczas grypy. Z powodu grypy rocznie umiera na świecie około 10 000-40 000 ludzi.[3] W samym USA rejestruje się około 20 000 zgonów rocznie, a w sezonie epidemicznym 1999/2000 w Anglii zmarło 600 osób.
  A teraz news z dnia dzisiejszego!

  http://wiadomosci.onet.pl/2091032,11,nowe_dane_zmarly_53_osoby_z_ah1n1_to_powazna_pandemia,item.html
  Nowe dane: zmarły 53 osoby z A/H1N1; „to poważna pandemia”
  Do 53 wzrosła liczba zmarłych na terenie Polski, u których badania laboratoryjne potwierdziły obecność wirusa A/H1N1, wywołującego nową odmianę grypy – dowiedziała się PAP w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Od piątku liczba ta zwiększyła się o 15 osób.
  Do piątku wirusa

 10. ALFA said

  2 część afery klimatycznej -informacje

 11. ALFA said

  ALARM NAJWYŻSZEGO STOPNIA!

  9 dni przed Świętami Bożego Narodzenia, 15 grudnia 2009, zwolennicy GMO będą
  chcieli podstępnie przeforsować w Sejmie nową ustawę o GMO (*).
  Projekt nowej ustawy o GMO otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO, oszukuje
  Polaków wmawiając im, że jest możliwe współistnienie/sąsiadowanie upraw GM

  z uprawami tradycyjnymi, ignoruje stanowiska Sejmików Wojewódzkich oraz jest
  niezgodny z Konstytucją RP.

  TYLKO WSPÓLNYM wysiłkiem możemy spowodować, że posłowie odrzucą tę ustawę

  i zażądają zakazu MON810 (jedyna dopuszczona w UE uprawa GM) tak jak zrobiło
  to już siedem krajów UE: Grecja, Węgry, Austria, Luksemburg, Niemcy,
  Francja, Włochy. Zobacz mapę:
  http://www.icppc.pl/antygmo/2009/06/zakazy-na-gmo-w-ue/

  !!! PROSIMY WSZYSTKICH o wysyłanie listów do posłów i senatorów w ramach
  akcji: ‚AKCJA SPOŁECZNA PT. „ZADAJ PYTANIA
  POSŁOM I SENATOROM”‚. PROSIMY abyście odwiedzili posłów i senatorów,
  dzwonili do nich i zadawali im te pytania.
  List z pytaniami jest pod linkiem http://icppc.pl/stanowiska/?page_id=87

  Adresy e-mailowe posłów i senatorów z podziałem na województwa są na:
  http://icppc.pl/stanowiska/?p=201
  Adresy biur wg województw: http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html

  Na stronie http://icppc.pl/stanowiska można znaleźć wykaz posłów/senatorów,
  którzy już odpowiedzieli na pytania.

  Celem „AKCJI SPOŁECZNEJ PT.”ZADAJ PYTANIA POSŁOM I SENATOROM”‚ jest
  spowodowanie, aby posłowie i senatorowie podjęli niezależne działania, które
  doprowadzą do wprowadzenia w Polsce zakazu na MON810 oraz odrzucenia nowej
  propozycji ustawy o GMO.
  Jak zapewne Państwo wiecie, zdecydowana większość Polaków, podobnie jak
  większość pozostałych mieszkańców Unii, nie chce GMO. Próby wymuszenia na
  społeczeństwach akceptacji stosowania GMO przy produkcji żywności są
  niedemokratyczne i stawiają interesy wielkich, ponadnarodowych korporacji
  przed ochroną naszego zdrowia, naturalnej i kulturowej bioróżnorodności oraz
  lokalnej ekonomii. GMO to niesprawdzona, niebezpieczna technologia. Jej
  zwolennicy nie biorą pod uwagę wyników niezależnych badań wskazujących na
  potencjalne, poważne zagrożenia dla zdrowia i środowiska naturalnego oraz
  problemów, z jakimi borykają się rolnicy, których namówiono do stosowania
  nasion GM. Obowiązkiem Posła/Senatora jest reprezentować głos swoich
  wyborców!

  ================================
  ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside,
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi
  34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114
  biuro@icppc.pl http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

  (*) GMO – Genetycznie zModyfikowany Organizm – oznacza sztuczne wstawienie
  obcych genów do materiału genetycznego danego organizmu. Geny przenosi się
  przekraczając granice między gatunkami np. geny zwierząt przenosi się do
  roślin. Metody przy tym stosowane są nieprecyzyjne! Nigdy w przyrodzie takie
  organizmy nie powstają w sposób naturalny np.: pomidor z genem ryby,
  ziemniak z genem meduzy, karp i ryż z genami człowieka, sałata z genem
  szczura, soja i kukurydza z genami bakterii!

  więcej http://icppc.pl/stanowiska/?page_id=87 oraz http://www.gmo.icppc.pl
  http://www.polska-wolna-od-gmo.org
  PISZCIE I WYSYŁAJCIE NIE MA DUŻO CZASU

 12. ALFA said

  ALARM NAJWYŻSZEGO STOPNIA!

  9 dni przed Świętami Bożego Narodzenia, 15 grudnia 2009, zwolennicy GMO będą
  chcieli podstępnie przeforsować w Sejmie nową ustawę o GMO (*).
  Projekt nowej ustawy o GMO otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO, oszukuje
  Polaków wmawiając im, że jest możliwe współistnienie/sąsiadowanie upraw GM

  z uprawami tradycyjnymi, ignoruje stanowiska Sejmików Wojewódzkich oraz jest
  niezgodny z Konstytucją RP.

  TYLKO WSPÓLNYM wysiłkiem możemy spowodować, że posłowie odrzucą tę ustawę

  i zażądają zakazu MON810 (jedyna dopuszczona w UE uprawa GM) tak jak zrobiło
  to już siedem krajów UE: Grecja, Węgry, Austria, Luksemburg, Niemcy,
  Francja, Włochy. Zobacz mapę:
  http://www.icppc.pl/antygmo/2009/06/zakazy-na-gmo-w-ue/

  !!! PROSIMY WSZYSTKICH o wysyłanie listów do posłów i senatorów w ramach
  akcji: ‚AKCJA SPOŁECZNA PT. „ZADAJ PYTANIA
  POSŁOM I SENATOROM”‚. PROSIMY abyście odwiedzili posłów i senatorów,
  dzwonili do nich i zadawali im te pytania.
  List z pytaniami jest pod linkiem http://icppc.pl/stanowiska/?page_id=87

  Adresy e-mailowe posłów i senatorów z podziałem na województwa są na:
  http://icppc.pl/stanowiska/?p=201
  Adresy biur wg województw: http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html

  Na stronie http://icppc.pl/stanowiska można znaleźć wykaz posłów/senatorów,
  którzy już odpowiedzieli na pytania.

  Celem „AKCJI SPOŁECZNEJ PT.”ZADAJ PYTANIA POSŁOM I SENATOROM”‚ jest
  spowodowanie, aby posłowie i senatorowie podjęli niezależne działania, które
  doprowadzą do wprowadzenia w Polsce zakazu na MON810 oraz odrzucenia nowej
  propozycji ustawy o GMO.
  Jak zapewne Państwo wiecie, zdecydowana większość Polaków, podobnie jak
  większość pozostałych mieszkańców Unii, nie chce GMO. Próby wymuszenia na
  społeczeństwach akceptacji stosowania GMO przy produkcji żywności są
  niedemokratyczne i stawiają interesy wielkich, ponadnarodowych korporacji
  przed ochroną naszego zdrowia, naturalnej i kulturowej bioróżnorodności oraz
  lokalnej ekonomii. GMO to niesprawdzona, niebezpieczna technologia. Jej
  zwolennicy nie biorą pod uwagę wyników niezależnych badań wskazujących na
  potencjalne, poważne zagrożenia dla zdrowia i środowiska naturalnego oraz
  problemów, z jakimi borykają się rolnicy, których namówiono do stosowania
  nasion GM. Obowiązkiem Posła/Senatora jest reprezentować głos swoich
  wyborców!
  ================================
  ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside,
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi
  34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114
  biuro@icppc.pl http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

  (*) GMO – Genetycznie zModyfikowany Organizm – oznacza sztuczne wstawienie
  obcych genów do materiału genetycznego danego organizmu. Geny przenosi się
  przekraczając granice między gatunkami np. geny zwierząt przenosi się do
  roślin. Metody przy tym stosowane są nieprecyzyjne! Nigdy w przyrodzie takie
  organizmy nie powstają w sposób naturalny np.: pomidor z genem ryby,
  ziemniak z genem meduzy, karp i ryż z genami człowieka, sałata z genem
  szczura, soja i kukurydza z genami bakterii!

  więcej http://icppc.pl/stanowiska/?page_id=87 oraz http://www.gmo.icppc.pl
  http://www.polska-wolna-od-gmo.org

 13. ALFA said

  Wczoraj umieściłem w linku GORE UCIEKA POD POZ. 5 ŻEBYŚCIE PISALI DO KLUBÓW POSELSKICH
  ALARM NAJWYŻSZEGO STOPNIA!
  TYLKO WSPÓLNYM wysiłkiem możemy spowodować, że posłowie odrzucą tę ustawę

  i zażądają zakazu MON810 (jedyna dopuszczona w UE uprawa GM) tak jak zrobiło
  to już siedem krajów UE: Grecja, Węgry, Austria, Luksemburg, Niemcy,
  Francja, Włochy. Zobacz mapę:
  http://www.icppc.pl/antygmo/2009/06/zakazy-na-gmo-w-ue/

  !!! PROSIMY WSZYSTKICH o wysyłanie listów do posłów i senatorów w ramach
  akcji: ‚AKCJA SPOŁECZNA PT. „ZADAJ PYTANIA
  POSŁOM I SENATOROM”‚. PROSIMY abyście odwiedzili posłów i senatorów,
  dzwonili do nich i zadawali im te pytania.
  List z pytaniami jest pod linkiem http://icppc.pl/stanowiska/?page_id=87

  Adresy e-mailowe posłów i senatorów z podziałem na województwa są na:
  http://icppc.pl/stanowiska/?p=201
  Adresy biur wg województw: http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html

  Na stronie http://icppc.pl/stanowiska można znaleźć wykaz posłów/senatorów,
  którzy już odpowiedzieli na pytania.

  NIE MOGĘ CAŁEGO WRZUCIĆ WIDOCZNIE BLOKUJĘ

  • ALFA said

   GMO – z czym to się je? RAPORT
   Prawidłowa odpowiedz na to pytanie brzmi – właściwie ze wszystkim. A bardziej precyzyjnie
   byłoby powiedzieć, ze na dobra sprawie nikt dokładnie nie wie z czym, gdzie i kiedy żywność
   genetycznie modyfikowana dostaje się na nasze talerze. Taki stan rzeczy służy zwolennikom
   i producentom GMO jako argument do bagatelizowania problemu. Skoro GMO może być w batoniku
   czekoladzie, wędlinie czy płatkach śniadaniowych i wszyscy to jedzą, to o co chodzi? Po co robić hałas

   Instytut Spraw Obywatelskich jest organizacja społeczna, która od dłuższego czasu przygląda
   sie debacie na temat GMO w produkcji żywności. Zaniepokojeni dochodzącą do nas coraz większa
   ilością informacji ukazujących problemy generowane przez niekontrolowana obecność GMO,
   postanowiliśmy przedstawić je w taki sposób, aby unaocznić problemy kluczowe z punktu widzenia
   konsumentów. Obecna sytuacja jest niepokojąca. Z każdym miesiącem pojawiają się nowe informacje o tym,
   ze genetycznie modyfikowana żywność nie jest obojętna dla zdrowia człowieka. Rośliny GM
   są żródłem alergii, zatruć i mogą powodować nieznane jeszcze komplikacje i nowe choroby.
   Technologia, która przedstawia się zazwyczaj jako jedno z największych osiągnięć ludzkości,
   jest bardzo niestabilna. Rozsadek nakazywałby prowadzenie dalszych badań i pozostawienie
   eksperymentów w laboratoriach.

   http://www.stopcodex.pl/wp-content/uploads/2009/12/raport_gmo.pdf

 14. ALFA said

  From: Marek Balicki

  Sent: Friday, December 04, 2009 12:53 PM

  Subject: Re: 7 krótkich pytań

  ODPOWIEDŻ MARKA BALICKIEGO JEST ZA GMO TAK MJAK BYŁ ZA SZCZEPIONKAMI

  Szanowny Panie,

  Produkcja wysokiej jakości żywności metodami tradycyjnymi i ekologicznymi jest oczywiście szansą dla naszego rolnictwa i przetwórstwa. Natomiast nie podzielam argumentów na rzecz wprowadzenia całkowitego zakazu upraw GMO.

  Z poważaniem,

  Marek Balicki

  • Zbyszko said

   To może niech zacznie te nasady od swojego ogrodu

  • Aśka said

   Trzeba by mu wysłać jakieś materiały, aby się dokształcił. Szczególnie te o rozsiewaniu się (przenoszeniu upraw) oraz o szkodliwości tych roślin.

 15. ALFA said

  W ostatnim czasie wiele słyszymy na temat „Nowego Porządku Świata” (NWO – New Word Order). Czym jest ? Przez kogo został stworzony ? Po co został stworzony ?

  Postaram się w tym krótkim artykule napisać jak najprościej o tym co dotyczy nas wszystkich a czego jeszcze wiele osób nie może dostrzec. Nie jest to teoria spiskowa ani żadna spekulacja. Jest to system, który z dnia na dzień staje się rzeczywistością i tak na dobrą sprawę każdy może o tym znaleźć setki informacji jeśli zacznie szukać, a nie czekać na to, co powie Pan albo Pani prezenter w wiadomościach. Postaram się bardzo krótko powiedzieć tylko o najważniejszych rzeczach.

  Czym jest Nowy Porządek Świata ? Najprościej mówiąc jest systemem zarządzania nad całym światem przez grupę osób. Wzmianki na ten temat znajdują się w wielu książkach dotyczących grup wolnomularskich, masońskich już z XVII w. Jest to całkowicie totalitarny system, który ma za zadanie podzielić ludzi na 2 klasy – elitę oraz pracowników. Aby było to możliwe, owe elity starają się utworzyć na świecie tzw. sektory zarządzania.

  Jednym z takich sektorów jest wszystkim znana Unia Europejska, która powstała

  z inicjatywy zachodu. Kolejnym celem będzie utworzenie Unii północno-amerykańskiej, która będzie łączyć Kanadę, USA oraz Meksyk. Idąc dalej będzie utworzona Unia Afrykańska lub Południowo-Afrykańska, oraz Unia Narodów Azji Południowo – Wschodniej. I podobnie jak w Unii Europejskiej tak i w każdej innej będzie obowiązywać jedna waluta – w USA jest już rozważana kwestia wprowadzenia wspólnej waluty – amero. Każda z Unii będzie zarządzana przez rząd światowy, składający się z ludzi, którzy przez całe pokolenia, i za wszelką cenę dążyli do wdrażania NWO w życie.

  Kiedy przechodzisz na ulicy mijając znaki różnych firm, kiedy oglądasz telewizję, kiedy spotykasz ludzi, na każdym kroku można zauważyć symbolike masonów, (pra-początki – XII w), dla których NWO jest jak 10 przykazań dla katolików, oraz symbole illuminatów(1776 r.) a to wszystko = NWO = jeden system. Weźmy za przykład pewien banknot. Spora liczba osób, która widziała banknot jedno dolarowy zastanawiali się nad dziwnymi znaczkami, wzorami, które się tam znajdują.

  Na banknocie mamy łacińskie wyrazy: „Annuit coeptis”, „Novus ordo seclorum”, oraz

  „E pluribus unum”. W wersji najbardziej rozpowszechnionej „Annuit coeptis” tłumaczy się jako: „Nasz spisek został zakończony sukcesem”. Napis na szarfie nad orłem „E pluribus unum” tłumaczy się jako: „Wielu złączonych w jedno” i tutaj pojawiają się co najmniej dwa możliwe przekazy. Jest to odniesienie do stanów, z których składa się USA lub do charakterystyki typowej dla lóż masońskich – jako, że loże jednoczyły się bez względu na wiek, wyznanie, narodowość, rasę itd. „Novus ordo seclorum” oznacza prawie dokładnie „Nowy porządek wieków, czasów”, i jest oczywistym do czego się odnosi. Przyglądając się wizerunkowi orła dostrzeżemy pewne podobieństwa co do liczby: piór, listków, gwiazdek itp. Będzie to zawsze liczba 13 lub 33, o których jest już mowa w XII w kiedy przypatrzymy się informacjom związanym z templariuszami(ciekawostki templariuszy i ich powiązania z lożami masońskimi dostępne są w odrębnym artykule). Są to bardzo mocne, stare symbole lóż masońskich, i wielu ludzi zdziwiłoby się z jaką powagą ich członkowie je traktują. Co więcej, ta zależność występuje w wielu innych znanych wizerunkach – flaga ONZ, flaga USA(13 pasów), flaga WHO itd.

  Przez kogo został stworzony? Przez elity – sięgające tradycjami trzy, a nawet cztery wieki wstecz. Rodziny takie jak Rothschildowie, Rockefellerowie, Morganowie – od lat zasiadający w ławach takich grup jak Bilderbergowie. Historia tych rodzin oraz to co zdołali osiągnąć jest po prostu przerażając. Mówię tu o wywoływaniu krachów finansowych na skalę światową, finansowanie i wywołanie I i II wojny światowej.

  http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1684#komentarze
  TU JEST CAŁY ARTYKUŁ

 16. Zbyszko said

  Panie Piotrze a czy czasami nie jest to tak że ta cała afera szczepionkowa ma tylko odwrócić uwagę pospólstwa od prawdziwego uderzenia które nadejdzie w… 2012 roku, ale nie od tego całego Nibru, ale od… HAARP. Nibru sobie gdzieś tam przeleci (pewnie będzie widoczne z Ziemi) ale będzie potrzebne do stworzenia iluzji dla tych co przezyją i z otwartymi rękami powitają wychodzącą z bunkrów elitę. A to własnie HAARP wypali, wyniszczy, wysuszy, zaleje, pogrzebie żywcem całe kontynenty. Ci co zostaną sami zgłoszą się do zaczipowania bo to będzie podstawą otrzymania „talonów” na żywonść zeskładowaną w wojskowych bunkrach p/atomowych na pierwszy rozruch. Bo potem to już będą produkowali ją sami. Wtedy nie będzie już potrzebny żaden rząd światowy, żaden sejm, parlament, urząd, policja, służby specjalne, ochrony (po co? by przystojni dobrze zbudowani mężczyźni robili niepotrzebną konkurencje na rynku) nawet większość lekarzy bo wtedy wrócą wszystkie naturalne metody odżywiania i leczenia a raczej samoleczenia itd, itp. Wszystko to co do tej pory robiły te służby, teraz zrobi KOMPUTER. Potrzebni więc będą jedynie… informatycy oczywiście także zacipowani, ale tylko do serwisowania tych wielkich komputerów. Bo te komputery same będą wszystim zarządzały ale także i karały poszczególne niesubordynowane „numery”. Kary możliwe do wykonania czipem mogą być stopniowane od np impotencji, oziembłości poprzez wstrząsy elektryczne do uwolnienia cyjanku. Ochrona nie musi już być realizowana środkami dotyczasowymi czyli broń, kajdany itd itp, te atrybuty z cała pewnością znikną bo będą mogły stanowić zagrożenie. Może wystarczy pilot w ręku kogoś z elity albo nawet sama myśl. Niewolniczy materiał genetyczny będzie odnawiany (przepraszam za takie ujęcie) natomiast prawdopodobnie elita poznała już tajemnicę nieśmiertelności. Panie Piotrze i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Ale, jest coś czego elita powinna się obawiać i to bardzo. A mianowicie są to Polacy. Bo, Polacy jak znam życie to gdzieś tam w jakiejś starej kopalni utworzą coś na kształt świata znanego z filmu Seksmisja i tam „wychodują” normalnych niezaczipowanych ludzi którzy potem niewidoczni dla całego systemu (z osłabioną po jakimś już czasie czujnością) dokonaja przewrotu i na powrót zaprowadzą „normalność” czyli kłótnie na blogach, swary, przpychanki polityczne itd itp. I to tyle

  • Margherita said

   Tajemnicy nieśmiertelności (ciała ludzkiego, dusza jest nieśmiertelna) nie da się poznać. Taka opcja nie istnieje i nie może istnieć. To jest tylko w rękach Boga. A głupie ludzie (ta tzw „elita” jest naprawdę durna i psychicznie chora) od tysięcy lat kombinują jak wygłużyć życie zamiast cieszyć się z tych kilkudziesięciu lat, które dostli. 50 lat, a często nawet i więcej, to mnóstwo czasu. Można go dobrze wykorzystać.

  • gustaf said

   Nie miałbym pewności, czy te elity z ich przywiązaniem do spikowania i moralności potrafiłyby współistnieć . Jak dostosują ludzi do NWO , to potopią się nawzajem w łyżce wody. Jak nie będą mieć wrogów, to sami ocipieją i se znajdą w „rodzinie”. Zacznie się od nowa. Nowe wróci.

 17. Zenobiusz said

  No ,Zbyszko, zaczynasz kombinować.To dobrze.Rozważ następujące aspekty.Po co chować się w bunkrach ,przed bronią, której ciosy sie kontroluje? Nie lepiej zostać na powierzchni w strefach bezpieczeństwa ?.Przeanalizuj sobie, co działo się z cywilizacją na Ziemi: 3600 lat temu(wulkan na Therze)7200 lat temu(potop)i 10800 lat temu(Atlantyda i Lemuria).A HAARPa wtedy nie było.Poczytaj o wojnach „bogów”- Mahabharata,Wedy,Upanishady.Obawiam się, że czeka nas powtórka z rozrywki,tylko tym razem „bogowie”planety nie chcą dopuścić tych z Nibiru,mają na powitanie HAARPa i głowice nuklearne. Może moje wnioski są błędne ,ale wszystko trzeba brać pod uwagę.

  • Zbyszko said

   Zenobiusz, szkoda że komputer nie oddaje emocji, ale na końcu masz puentę która już sama w sobie nawiązuje do komedii więc chyba jednak taki jest ogólny wydźwięk tego wpisu, ale dzięki bo tylko wbogaciła się dyskusja

   • Zenobiusz said

    Zbyszko wejdź na Google Sky map i zobacz punkt o koordynantach 14h2m39s na 17st19’55,3″ Dwa kliknięcia powiększają obraz.Pozdrawiam.

   • Zenobiusz said

    Zbyszko wejdź na Google Sky map i zobacz punkt o danych: 14h2m39s 17st19″55,3″.Dwa kliknięcia powiększają obraz.Pozdrawiam.

   • Zbyszko said

    No, znalazłem. jakieś takie trochę zamglone

   • Zenobiusz said

    To jest planeta ,przemieszcza sie ,pomniejsz zdjęcie z jej namiarami zobaczysz dziwny czerwony prostókąt ,coś tam jest nie tak.Zapisz dane obiektów i śledź je.Na You Tube jest film ,świeży z całą flotą pojazdów, od Oriona lecących w stronę Ziemi,szokujący.Na razie sam ich nie znalazłem .Może po to są te dziwne kwadraty na niebie. Pozdrawiam.

   • Zbyszko said

    No rzeczywiście był tam taki kwadrat, mysłałem że w tym miejscy coś się może zepsuło ale rzeczywiście warto się temu przyglądać. Dzięki

   • Zbyszko said

    Może nie jest tak źle, może lecą z pokojową misją, by np nauczyć naszych posłów i senatorów podstaw prostoty ładu i porządku organizacyjnego państwa, podstaw demokracji i uczciwości. Bo cała reszta jest już tylko potem tego pochodną.

   • Zenobiusz said

    Zbyszko ,wejdź na Google Sky map i zobacz punkt o koordynantach : 14h2m39s 17st19’55,3″.Dwa kliknięcia przybliżaja obiekt.Pozdrawiam.

   • A said

    @Zenobiusz co to jest ten kwadrat? To nie przypomina niczego naturalnego tylko jakąś korektę techiczną jakby ktoś ten kwadrat wkleił.

   • Taka Tam... said

    na tej mapie pelno jest takich errorow. opamietajcie sie. 😉

 18. Zenobiusz said

  Szkoda ,ale moja trzykrotna próba odpowiedzi zakończyła się fiaskiem .Odpowiedż nie ukazała się.

 19. kulek said


  ======================
  od pb: nie wszystko z etykietka ‚kgb’ czy ‚iluminati’ musi byc prawda

 20. rzeczywistoscgryzie said

  Depopulacją metodą walki z CO2.

  “Rachunek zysków i strat wykonany przez Fundusz wykazał, że planowanie rodziny jest najtańszym sposobem redukowania emisji Co2. Każde £4 wydane na antykoncepcję, głosi raport, oszczędza jedną tonę CO2 zwiększającą efekt cieplarniany; podobna redukcja emisji wymagałaby zainwestowania £8 w sadzenie drzew, £15 w wykorzystywanie energii płynącej z wiatru, £31 w energię słoneczną i £56 w technologie pojazdów hybrydowych”

  Przeczytaj całość:

  http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com/2009/12/07/depopulacja-metoda-walki-z-co2-sugestie-funduszu-optymalnej-populacji/

  • Margherita said

   A każde posadzone drzewo, oprócz tego, że ładnie wygląda, pochłania także tonę CO2. Normalny człowiek posadzi kilka drzew, jak to czynili nasi przodkowie. I wychoduje gromadkę dzieci. Bilans wyjdzie na zero.
   Idioci, nazywani nie wiem czemu elitą, będę „planować rodzinę”. Oczywiście nie swoją. Jeżeli ktoś uważa, że ludzi jest za dużo, to proponuję, żeby dla dobra świata popełnił seppuku.
   ========================
   od pb: czlowiek posadzi drzewo, ono wezmie tone emisji co2, potem ze starosci drzewo padnie, przeksztalci sie w gazy cieplarniane co2, metan… obieg zamnkniety, zadnej netto redukcji emisji; w miedzyczasie czlowiek zetnie puszcze, zaora glebe pod hamburgery czy osiedla, uwolni sie do atmosfery pierwiastek wegiel zmagazynowany w humusie = netto dodatek do emisji gazow cieplarnianych;
   prosimy klubowiczow o wiecej nalukowych wyjatrzen — pan dr mgr inz. bioinzynierii maciej pokora nie bedzie oceniac

 21. Margherita said

  Coś w tym może być, bo my w domu mało chorujemy. Mieszkanie jest małe, więc większość rzeczy leży w pokoju albo w kuchni, także cebula. Teraz pozostaje pytanie, czy taką cebulę z wirusami mozna jeść na surowo?

 22. mgrabas said

  jeden światowy rząd? historia wciąż się powtarza…

 23. A ja chciałam Was zaiteresować bardzo ciekawym materiałem, dotyczacym interpretacjii biblii w kontekście bieżących wydarzeń. Szalenie ciekawy materiał. Aż się chce oglądać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s