Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Gore ucieka. Gore odwołuje. Aresztować Al Gore’a!

Posted by grypa666 w dniu 06/12/2009

Gore ucieka. Gore odwołuje. Aresztować Al Gore’a! FEELING THE HEATH?

Gore ucieka w panice z podpisywania książki w Chicago. Gore Flees in Panic from Chicago Book Signing. http://www.larouchepac.com/node/12520 , 25.11.2009, tlum. Maciej 26.11-5.12.2009
koniecznie przeczytaj też poprawioną wersję referatu: Konferencja Klimatyczna w Kopenhadze. Rekordowa ilość 20 tysięcy delegatów – o czym będą obradować

Na początku lat 1980. w Central Parku w Nowym Jorku Henry Kissinger uciekł w ładowni samochodu dostawczego przed ekipą LaRouche. Teraz otyły faszysta w pośpiechu uciekł przed wściekłym tłumem, jak Al Gore zrobił to dziś w Chicago. Po pojawieniu się w księgarni w centrum Loop Gore został otoczony przez demonstrantów z grupy zwykłych ludzi pod nazwą „We Are Change” (My Jesteśmy Zmianą – organizacja zawiązana przez Łukasza Rudkowskiego przyp. tłum.) gdy podpisywał swoją najnowszą faszystowską dłużyznę o przekręcie globalnego ocieplenia (pt. „Nasz wybór” Our Choice. przyp. tłum.). Gore wyszedł z księgarni, zbiegł w dół, wsiadł do czekającego samochodu i próbował pospiesznie odjechać, gdy protestujący dogonili go protestując wokół samochodu. Organizatorzy z Midwest LYM (LaRouche Youth Movement) obecni na miejscu aby protestować przeciwko oszustowi od globalnego ocieplenia, byli także świadkami, jak Tłusty Albert uciekał w pośpiechu.

Nie daj się zwieść. To małe wydarzenie jest typowe dla spraw jakie mają miejsce w całym kraju gdy faszyści, którzy dali ci niemal zniszczenie Stanów Zjednoczonych i napaść globalnego ciemnogrodu, nie chodzą już po ulicach zadowoleni z siebie w przekonaniu, że właśnie rozchodzą się po popełnieniu zbrodni. Dynamika masowego uderzenia objawia się na tysiące sposobów, każdego dnia. A najnowsze rewelacje na temat „dowodu namacalnego” w postaci maili z centrum propagandy globalnego ocieplenia na Uniwersytecie Wschodniej Anglii uczyniły życie Al’a Gore’a trochę bardziej żałosnym. Jak napisał Percy Shelley w „The Mask of Anarchy” (Maska anarchii): „jest nas wielu, ich niewielu”

http://www.youtube.com/watch?v=AwkR3uuZMIM&feature=player_embedded

Podobna akcja We Are Change w Nowym Jorku
http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8760

Nie ważne jak, byle by się kręciło! Specjalista od pogody Tony Pann wylicza istotne błędy  zamieszczone w najnowszej książce Al’a Gore’a „Nasz wybór”. Pomniejsze zaczynają się już na okładce, m.in. kierunek huraganu pokazanego koło Florydy jest sprzeczny z zasadą klimatologii, wynikającą z prawa Coriolisa.
http://www.examiner.com/x-11224-Baltimore-Weather-Examiner~y2009m11d23-Mistakes-in-Al-Gores-new-book-begin-with-the-cover

Już po wszystkim, Al Gore. Porzuć kreowanie lukratywnego carbon-przekrętu, przyznaj że nigdy nie było „konsensu” oraz zwróć nagrodę Nobla. Oskara za „Niewygodną prawdę” (An Inconvenient Truth) możesz zatrzymać, bo to jest prawdziwy majstersztyk w kategorii ‘propaganda’. http://www.infowars.com/its-over-al-gore

Odebrać Gore’owi prestiżowego Oskara – żądają członkowie Akademii Roger L. Simon i Lionel Chetwynd
http://latimesblogs.latimes.com/washington/2009/12/al-gore-oscar-global-warming.html

Zlikwidować ONZ, aresztować Al Gore’a – wzywa lord Christopher Monckton, były doradca Margaret Thatcher
http://www.prisonplanet.com/lord-monckton-shut-down-the-un-arrest-the-warmist-criminals.html

3.12.2009. Gore odwołuje wykład w Kopenhadze, wystawiając nabywców biletów. Gore cancels on Copenhagen lecture – leaves ticketholders in a lurch. http://wattsupwiththat.com/2009/12/03/gore-cancels-on-copenhagen-lecture-leaves-ticketholders-in-a-lurch

Ogłoszenie w „Washington Post”: “Czy uścisnąłeś kiedykolwiek dłoń wice-prezydenta USA? Jeśli nie, to teraz masz szansę. Spotkaj się z Al’em Gore’em w Kopenhadze podczas ONZ-owskiej Konferencji nt. Zmian Klimatu” podała Duńska komisja turystyczna, pomagająca panu Gore’owi w promocji jego najnowszej książki „Nasz wybór” (Our Choice) na temat globalnego ocieplenia we wszystkich jego alarmistycznych aspektach. “Bilety na to wydarzenie są w różnych cenach. Jeżeli chcesz mieć wszystko, to możesz nabyć bilet VIP, za który masz szanse uścisnąć dłoń Al’a Gore’a, dostać egzemplarz książki „Nasz wybór” i zrobić zdjęcie z autorem. Impreza dla VIP-ów kosztuje DKK 5.999 ($ 1.209) i ta cena obejmuje drinki i przekąski.” Ale wygląda na to, że rośnie teraz niepewność dot. konferencji w Kopenhadze. Kiedy mały Al wyciąga wtyczkę to wiesz, że się sypie. Były wice-prezydent USA odwołał swoje wystąpienie, na które ponad 3.000 Duńczyków kupiło bilety i zapewne dostaną za nie zwrot, choć mogą stać się rarytasem kolekcjonerskim za 10 lat. Ciekawe ile osób zrzuciło się po $1.200 za uścisk dłoni Al’a? Może nie wystarczająco wielu, żeby mógł pokryć koszty podróży prywatnym odrzutowcem?

2.12.2009 Jesse Ventura: HAARP i modyfikacja pogody, Tru TV: http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8708

=============================================================================

FluGate 3 – Obama i Baxter

Barack Obama has shares in Baxter. 10.11.2009, http://fto.co.za/news/barack-obama-has-shares-baxter-2009111015772.html , tłum. pandemia666 18.11.2009

whatreallyhappened.com

Prezydent USA Barack Obama posiada akcje korporacji Baxter, którą wielu obwinia o odpowiedzialność za pandemię świńskiej grypy H1N1. W roku 2005 Barack Obama nabył za $50. 000 pakiet udziałów w dwóch firmach. Wkrótce potem w tym samym roku 2005 Barack Obama, wówczas jako senator, przedstawił pierwszą kompleksową ustawę w odpowiedzi na zagrożenie pandemią ptasiej grypy (AVIAN Act S. 969). Ale jeszcze bardziej interesujący jest fakt, że przyznano ponad $60 milionów dolarów na szczepionki przeciwko ptasiej grypie (2007), która wtedy nie rozprzestrzeniła się. Facet z pewnością wie co planuje, i sądzę że to jest ta zmiana, w którą możesz wierzyć – zmiana z inwestora na prezydenta.

Komentarz pandemia666: Duńscy dziennikarze nagłośnili ostatnio korupcyjne układy wokół ekspertów WHO. Ale znane są mroczne powiązania z Big Pharma także polityków. Biznes szczepionkowy wspiera rodzina Bushów. W 2002 roku na podstawie ustawy Homeland Security utajniono dane o szkodliwości thimerosalu – rtęciowego składnika szczepionek powodującego autyzm  u dzieci. Twórca tego składnika firma Eli Lilly dostała immunitet od pozwów, a w jej Zarządzie był George Bush senior <http://www.wsws.org/articles/2002/dec2002/vacc-d10.shtml&gt;. W zacytowanym ostatnio na naszym blogu wywiadzie „Spisek świńskiej grypy” b. szefowa służb medycznych Finlandii dr Rauni Kilde potwierdziła podobne zaangażowanie b. ministra obrony USA Donalda Rumsfelda. Jednym z głównych haseł wyborczych kandydata na prezydenta B. Obamy było słowo „CHANGE” (zmiana), czym u wielu wyborców rozpalił on nadzieje na istotne zmiany wobec rozczarowania prezydenturą G.W.B. Busha. Ale obiecanki m.in. stopniowego wycofania wojsk z Afganistanu nie zostały spełnione, a wręcz tegoroczny laureat pokojowej nagrody Nobla wkrótce ma ogłosić zwiększenie liczebności kontyngentu o 30.000. Gorycz sarkazmu na końcu informacji z Południowej Afryki jest tym większa, że 18.11.2009 Obama odwołał obiecywaną na styczeń 2010 likwidację obozu w Guantanamo <http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/8366376.stm&gt;.
Faktycznym powodem jest obawa o kompromitację oraz o masowe pozwy o odszkodowania za uwięzienie bez dowodów na udział w działalności terrorystycznej setek więźniów przetrzymywanych przez kilka lat w bazie na Kubie bez procesu i z pogwałceniem konwencji międzynarodowych. W dniu 22.11.2009 sąd w Algierii uniewinnił dwóch swoich obywateli po 7-letniej odsiadce w Guantanamo <www.polskieradio.com/kategoria.aspx?kat=18> .

******************************
South African news blog, http://fto.co.za/news/barack-obama-has-shares-baxter-2009111015772.html
Barack Obama has shares in Baxter, Tuesday, November 10, 2009 – 22:00
The President of the United States, Barack Obama has shares in Baxter, the company many say is responsible for the h1n1 swine flu pandemic. Back 2005 Barack Obama bought $50,000 worth of stock in two companies. Right after he bought the shares also in 2005 Barack Obama (still a senator at that time) introduced the first comprehensive bill to address the threat of avian influenza pandemic. AVIAN Act (S. 969) Then it makes it even more interesting that over $60 million dollars was awarded for a vaccine against the bird flu (2007) that at the time did not mutate till afterwards. The guy sure knows his planning, I guess that is change you can believe in. From investor to President.

Komentarze 82 to “Gore ucieka. Gore odwołuje. Aresztować Al Gore’a!”

 1. Jiri said

  Zobaczymy jak nas przedstawią,pewnie będa teksty w stylu–ci ludzie wierzą…- z zaznaczeniem na wierzą…

  • eminem said

   Bardzo wymowne jet to że oszust i kłamca Al Gore zdobył pokojową nagrodę Nobla, a Irena Sendlerowa która uratowała 2500 dzieci żydowskich z getta Warszawskiego tego wyróżnienia nie otrzymała….Obrazuje nam to tylko stopień fałszu i zakłamania oraz obłudy „Elit „…….

   • Margherita said

    Komitet noblowski był elitą chyba przez parę lat po założeniu. Teraz jest to co najwyżej czerwona elita.

 2. bingo said

  Rzad wrogiem http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/rzad_wrogiem.htm

 3. Peter said

  Po raz kolejny świetna robota ze strony redakcji. Dzięki za Waszą czujność i cenne informacje na bieżąco.
  Oby wszyscy zdeprawowani ludzie czekajacy na koniec świata się rozczarowali, a górę wzięła prawda i rozsądek.
  Moze już czas szykować cele więzienne i „Trybynał Norymberski II” dla pana Gora i spółki?

 4. allseiingeye said

  Heh, ma szczęście że to było w chicago, bo w warszawie to by dostał wpierd…l 😀

  • Jiri said

   hehhe ta jeszcze kose pod żebro i by sie skonczyło ;P

  • grypa666 said

   W Częstochowie też?

   • allseiingeye said

    Jakby go dali na wyciągnięcie ręki 😀

   • allseiingeye said

    w najgorszym wypadku by dostał butem 😀

   • Brenda said

    Jaaasne. :/ Macie kilku przekretasow na wyciagniecie reki i jakos nikt ich siegnac nie moze.

   • allseiingeye said

    tak ogólnie to myślałem żeby wskrzesić taki stary pomysł i aatakować wrogów ludu na tzw „ciastem w twarz”. Posiadam tort, kamerę by nakręcić zdarzenie, posiadam transport i środki, ale potrzebuję jeszcze kamikaze. Jest ktoś chętny? 😀

   • Brenda said

    No ciasto mi sie podoba 😀 pomidory tez dobre, bo „krwawe”.

  • !!! said

   w Warszawie to by nikt nie przyszedł….

 5. ALFA said

  Wiem że nie na temat ale to też bardzo pilne chodzi o naszą żywność
  ALARM NAJWYŻSZEGO STOPNIA!

  9 dni przed Świętami Bożego Narodzenia, 15 grudnia 2009, zwolennicy GMO będą
  chcieli podstępnie przeforsować w Sejmie nową ustawę o GMO (*).
  Projekt nowej ustawy o GMO otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO, oszukuje
  Polaków wmawiając im, że jest możliwe współistnienie/sąsiadowanie upraw GM

  z uprawami tradycyjnymi, ignoruje stanowiska Sejmików Wojewódzkich oraz jest
  niezgodny z Konstytucją RP.

  TYLKO WSPÓLNYM wysiłkiem możemy spowodować, że posłowie odrzucą tę ustawę

  i zażądają zakazu MON810 (jedyna dopuszczona w UE uprawa GM) tak jak zrobiło
  to już siedem krajów UE: Grecja, Węgry, Austria, Luksemburg, Niemcy,
  Francja, Włochy. Zobacz mapę:
  http://www.icppc.pl/antygmo/2009/06/zakazy-na-gmo-w-ue/

  !!! PROSIMY WSZYSTKICH o wysyłanie listów do posłów i senatorów w ramach
  akcji: ‚AKCJA SPOŁECZNA PT. „ZADAJ PYTANIA
  POSŁOM I SENATOROM”‚. PROSIMY abyście odwiedzili posłów i senatorów,
  dzwonili do nich i zadawali im te pytania.
  List z pytaniami jest pod linkiem http://icppc.pl/stanowiska/?page_id=87

  Adresy e-mailowe posłów i senatorów z podziałem na województwa są na:
  http://icppc.pl/stanowiska/?p=201
  Adresy biur wg województw: http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html

  Na stronie http://icppc.pl/stanowiska można znaleźć wykaz posłów/senatorów,
  którzy już odpowiedzieli na pytania.

  Celem „AKCJI SPOŁECZNEJ PT.”ZADAJ PYTANIA POSŁOM I SENATOROM”‚ jest
  spowodowanie, aby posłowie i senatorowie podjęli niezależne działania, które
  doprowadzą do wprowadzenia w Polsce zakazu na MON810 oraz odrzucenia nowej
  propozycji ustawy o GMO.
  Jak zapewne Państwo wiecie, zdecydowana większość Polaków, podobnie jak
  większość pozostałych mieszkańców Unii, nie chce GMO. Próby wymuszenia na
  społeczeństwach akceptacji stosowania GMO przy produkcji żywności są
  niedemokratyczne i stawiają interesy wielkich, ponadnarodowych korporacji
  przed ochroną naszego zdrowia, naturalnej i kulturowej bioróżnorodności oraz
  lokalnej ekonomii. GMO to niesprawdzona, niebezpieczna technologia. Jej
  zwolennicy nie biorą pod uwagę wyników niezależnych badań wskazujących na
  potencjalne, poważne zagrożenia dla zdrowia i środowiska naturalnego oraz
  problemów, z jakimi borykają się rolnicy, których namówiono do stosowania
  nasion GM. Obowiązkiem Posła/Senatora jest reprezentować głos swoich
  wyborców!

  Serdecznie pozdrawiamy Jadwiga i Julian
  ================================

  • Rafik said

   ANTYMATERIALNY ZAKOŃCZYŁ 12 LETNIE „ŚLEDZTWO”.
   NIESTETY NIE JEST DOBRZE 😦

   TRZEBA BYĆ NAPRAWDĘ MOCNYM ŻEBY TO OGARNĄĆ.

   • Mariusz said

    Rafik czy mógłbyś być mniej lakoniczny. Nie jestem jasnowidzem, rozwiń temat.

   • Rafik said

    W skrócie naprowadzę Was na sprawę jaką otrzymałem dzisiaj o północy w mailu. Jest tego bardzo dużo. Widać ,że Anty się napracował.
    Nie mogę opublikować tego maila. Myślę, że nic się nie stanie jeśli zamieszczę:

    1. Słońce jest w „przeddzień” wielkich zmian magnetycznych
    2. Zmienia się proces jonizacji chmur (jonizatory) gęstość chmur
    3. Powstają „dziury w niebie”, które według Apaczów i Majów miały być oznakami zmian magnetycznych.
    4. Czerwone niebo
    5. Niespotykane zjawiska optyczne.
    6. Gęstość atmosfery.

   • grypa666 said

    A nie jest to aby wynik wieloletnich chemtrailsów + HAARP?
    Coś za dużo mówimy o wszechwiedzących Majach, zapominajac o tym, że mamy wrogów ludzkosci wśród nas, którzy są gotowi wykorzystac wszystkie mity i legendy przeciwko nam.

   • Rafik said

    Raczej nie.
    Wszystko jest opisane na hieroglifach w różnych miejscach świata.
    Majowie dokładnie opisywali cykl plam słonecznych i związane z tym perturbacje.

    Teraz zaczynam rozumieć dlaczego:
    Illuminaci, Rząd Światowy, Depopulacja, prywatne armie itd.

    Można byłoby brać pod uwagę, że różni badacze i archeolodzy są w zmowie na temat Majów itd. Tylko że większość z nich jest właśnie wyśmiewanych

   • Taka Tam... said

    a ja nie rozumiem dlaczego depopulacja (i nigdy nie zrozumiem cokolwiek by sie nie dzialo, ten kto wpadl na p-omysl depopulacji juz nawet do psychiatryka sie nie nadaje), bo jesli zagraza nam naturalna zaglada to po co oni by chcieli jej pomagac zamiast zabunkrowac sie zawczasu? no chyba ze jest tak jak mowi grypa ze te efekty o ktorych mowisz to efekt chemtrailsowania i haarpu.

    co do slonca i magnetyzmu spierac sie nie bede, bedzie co ma byc… ani my ani UNE nie maja na to wplywu, cokolwiek by nie robili.

   • Głos66 said

    do Taka Tam

    Depopulacja potrzebna jest UNYM, aby doprowadzić około 2012 roku do wymiany cywilizacji na naszej planecie.

    Naturalnej zagłady jeśli chodzi o przebiegunowanie to w roku 2012 nie będzie.

   • Rafik said

    Opis zagłady cywilizacji spisanej w Mezopotamii i Egipcie:

    Około 10 lat pne
    „LaAnnufa – bracia zwołaliśmy naradę aby omówić proces wielkich zmian klimatycznych, z którymi staną nasi prawnukowie. Natychmiast musimy organizować wędrówkę ludu w inne miejsca ziemi.

    Około 9804-5 pne Hieroglify w Egipcie
    „Panujący Ozyrys podejmuje kroki mające na celu konsolidację wszelkiej władzy. Formuje prywatne armie i służby ochrony. Prowadzi wszelkie działania mające na celu zyskać wierność mieszkańców. Nie cofa się przed terrorem i spiskami. Systematycznie zwalcza rebeliantów. Buduje banki nasion. Tysiące łodzi. Planowana jest depopulacja poprzez wojny, głód, choroby

   • Rafik said

    10 tys lat oczywiście

   • grypa666 said

    Czy sądzisz, że wiedza astronomiczna i naukowa kapłanów egipskich stala na wyższym poziomie niż obecna? Mimo, że ejst wiele przekazów na to wskazujacych ja byłbym ostrożny z taką opinią. Nie ma żdnych dowodów, że mieli np. spektrograf. Więc mogli się opierać na badaniach bezpośrednich przez ciemne szkiełko. Jak mogli więc opracować model Słońca> Jedyne wytłumaczenie to cyklicznosć – mieli przekazy sprzed dziesiątków tysięcy lat (Atlantyda?) o zachowaniu się cyklicznym Sońca i z tego ekstrapolowali. Tu może być klucz.

   • Rafik said

    Oczywiście że z przekazów od poprzednich cywilizacji.
    Anty pisze, że najbardziej prawdopodobny scenariusz to brak plam słonecznych do roku 2015 i w roku 2016 nagły zryw magnetyzmu słonecznego.
    Kończy się era Ryb i Zaczyna Wodnika.
    Zgadzało by się to wszystko z przepowiedniami starożytnych kultur, szamanów i sławnych alchemików.

   • Rafik said

    Według badań znanych naukowców „nomadzi” na Jukatanie pojawili się nagle około 9-10 tys lat temu.
    To również się zgadza. Oni po prostu tam przypłynęli.

   • Głos66 said

    Era WODNIKA zaczęła się w maju 2000 roku.

   • ALFA said

    PRZEPOWIEDNIE INDIAN PLEMIENIA HOPI-HOPI
    http://www.google.pl/ig?hl=pl#max6

   • Ala said

    czy o któraś z tych przepowiedni chodzi

   • Ala said

   • Wojtek said

    Nie mogę opublikować tego maila.
    Dlatego pozdrawiam tego „researchera” z słowem:
    Bullshit

   • Rafik said

    Nie jest to żadna bzdura, tylko prawda. Najgorsze jest to, że „uznani” naukowcy nie biorą pod uwagę możliwości większego kataklizmu, tylko wyłącznie małą epokę lodowcową od 2016 roku. Stąd ogromne projekty zaopatrywania Europy ,USA , Chin i Rosji energią słoneczną. Polska również przyjęła program 2009-2016 rozwoju technologii pozyskiwania energii słonecznej.

   • Rafik said

    http://www.fpl.com/environment/solar/desoto.shtml

    http://www.desertec.org/en/

    http://www.rp.pl/artykul/73891,98063.html

   • Rafik said

    Wśród naukowców wrze i trwa spór o to czy będziemy mieli do czynienia z wielką zagładą, czy z epoką lodowcową. Tak czy inaczej trwają intensywne przygotowania do najbliższych lat.

    http://www.fpl.com/environment/solar/desoto.shtml

    http://www.desertec.org/en/

    http://www.rp.pl/artykul/73891,98063.html

   • Rafik said

    Tajne służby wiedzą o zagrożeniach.
    Myślę, że Anty ma rację.
    Trwa obecnie spór o rozmiar tych zmian i trwają intensywne przygotowania do nich.
    Wiąże się to z różnymi wielkimi projektami, które obserwujemy. Włączając masowe szczepienia

   • Wojtek said

    Rafik, dajże spokój.

    Ktoś się miał rzekomo napracować przy badaniu sprawy, z Twojego komentarza wynika, że to niby jakaś bomba-odkrycie, chciałbyś żebyśmy Ci uwierzyli na słowo, bo żadnych tekstów źródłowych nam nie pokażesz? No wybacz przyjacielu, moją krótką ripostę, ale dla mnie ten „risercz” funta kłaków nie wart. Nie obrażaj się, tak to wygląda.
    Dopóki nie zobaczę sam dowodów, dokumentów, poszlak i razem z innymi nie będę mógł się nad tym zastanowić i usłyszeć opinii innych, proszę Cię Rafik oszczędź tych piorunujących odkryć, tylko niepotrzebny szum się robi, a osobom dopiero wchodzącym w odkrywanie prawdy robisz wodę z mózgu i mętlik.
    Pozdrawiam (szczerze) serdecznie

   • Zenobiusz said

    Dunastoletnie śledztwo polegało na czytaniu Nexusa itp.powazh żródeł.oraz wyprawach dookoła stołu.Patrz:http://www.niesamowite.fora.pl/przepowiednie,20/noc-czerwonego nieba,117.html

   • Wojox said

    Rafik trafiłeś w dziesiątkę. Nasze spostrzeżenia są zgodne do twoich punktów.

    1. Słońce jest w “przeddzień” wielkich zmian magnetycznych
    Oczywiste, Słońce tryskało burzami magnetycznymi, ostatnio zamilkło i naukowcy czekali z OTWARTYMI JAPAMI, bo cisza trwała za długo. Za 3 lata Nasz Układ Słoneczny wejdzie w równik Drogi Mlecznej naszej Galaktyki.
    Następować będą zjawiska „podwójnego słońca”. Coś na kształt nasuniętych na siebie kółek, lub jajowatego słońca w pionie. Chemtraile coraz częściej spryskują horyzont w trakcie zachodu. Słońce próbuje się „przebić” i udaje mu się to. Musi nieźle uderzać w chmury że potrafi je rozgonić w swoim obszarze.

    2. Zmienia się proces jonizacji chmur (jonizatory) gęstość chmur.
    Chmury są dziwne, znacznie opadły, dla tych ludzi co obserwowali zjawisko opadania linii horyzontu nie stanowi to kłopotu.

    3. Powstają “dziury w niebie”, które według Apaczów i Majów miały być oznakami zmian magnetycznych.
    Magnetyzm ziemski jest niestabilny, w niektórych miejscach szczątkowy.
    Będą kłopoty z GPSami i innymi urządzeniami bazującymi na magnetyźmie Ziemi.
    4. Czerwone niebo
    Czerwone niebo zwłaszcza po przeciwnej stronie zachodu słońca.
    Przypisuję to zjawisko chmurom z aluminium, chemtraile doklejają się do siebie. Zjawisko to przypomina nawijanie waty cukrowej.
    5. Niespotykane zjawiska optyczne.
    Tęcze malutkie na chmurach, nawet jak przechodzą przez tarczę księżyca.
    Zjawisko spowodowane w 100 % chemii z chemtraili.
    6. Gęstość atmosfery.
    Wg. mojej oceny kumuluje się „syf”, atmosfera jest coraz mniej przenikliwa.

    Moja konkluzja zawsze taka sama, i ma coraz więcej zwolenników, bo jest prawdziwa. ZASŁONA na niebo. Jest coraz bardziej szczelna. Czemu ma służyć ? Zostawiam gawiedzi, Nibiru, projekcje na chmurach, zasłona na słońce (wit D3) oraz wiele innych.

    Ale jedno jest pewne : To zasłona na niebo

    P.S. Tempo wzrasta, nowa metoda, start „brudnej” rakiety. Tańsza metoda od tysięcy startów samolotów…..

   • navajo88 said

    Wojox a jak nie na Nibru to na co ,na latające Tależe ????? . Proponuję poczekać do roku 2012 i jak nastąpi koniec to sruuuu wszyscy pujdziemy w diabły w zaświaty

  • ALFA said

   (*) GMO – Genetycznie zModyfikowany Organizm – oznacza sztuczne wstawienie
   obcych genów do materiału genetycznego danego organizmu. Geny przenosi się
   przekraczając granice między gatunkami np. geny zwierząt przenosi się do
   roślin. Metody przy tym stosowane są nieprecyzyjne! Nigdy w przyrodzie takie
   organizmy nie powstają w sposób naturalny np.: pomidor z genem ryby,
   ziemniak z genem meduzy, karp i ryż z genami człowieka, sałata z genem
   szczura, soja i kukurydza z genami bakterii!
   więcej http://icppc.pl/stanowiska/?page_id=87 oraz http://www.gmo.icppc.pl
   http://www.polska-wolna-od-gmo.org
   ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside,
   Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi
   34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114
   biuro@icppc.pl http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

  • Peter said

   Dla tych co mają wątpliwości czy GMO będąc zjadanym może mieć wpływ na zdrowie i ogólnie o co na prawdę chodzi w GMO i ich uprawie w pobliżu tradycyjnych upraw: http://www.youtube.com/watch?v=2IiZ4cqY7x0

   • gustaf said

    Próbują opatentować dzieło Boga, albo Natury;
    dla jasności powiem że i powietrze w tym CO2 próbowali.
    Jeśli oddychasz , to płać. To chore i trzeba to wyleczyć !!!

  • mag said

   hej,właśnie wysłałam listy do posłów z wielopolski,tylo byłabym wdzięczna za podpowiedź jak zamieścić ewentualną odpowiedź na pytania na podanej stronie? pozdrawiam:)

 6. gregor said

  Najprościej uciec albo sie powiesić jak się narozrabiało … Ewentualnie powiedzieć że sie wykonywało rozkazy … Koniec jest bliski dla illuminatti , bilderbergów , bankierów i jeszcze innej masci popaprańców …

  • Margherita said

   Obyś miał rację. Kiedy zaczął sie „kryzys”, to już się ucieszyłam, że w końcu diabli wezmą znienawidzone przeze mnie korporacje. Jeszcze się nie zdążyłam ucieszyć a tu się okazało, że cały ten „kryzys” to jedno wielkie złodziejstwo … wzmacniające korporacje.

 7. mgrabas said

  tekst o HAARP (napisany 21.01.2005)

  HAARP – broń geofizyczna

  NIE MA ŻADNYCH WĄTPLIWOSCI; HAARP ATAKUJE
  Broń geofizyczna

  Czy można sobie wyobrazić broń, przy której bomba atomowa to dziecinna zabawka? Oręż globalny, którego siła zdolna jest modyfikować pogodę-wywoływać w wybranym miejscu planety, trzęsienia ziemi, huragany i wysokie na kilka pięter powodzie i długotrwałe susze, a nawet-gdy zajdzie potrzeba, zniszczyć wszelkie życie? Czy istnieje uzbrojenie, za pomocą którego unicestwić można każdy system łączności, przesyłania energii, unieszkodliwić lecące samoloty, rakiety lub pojazdy kosmiczne, zaglądać bez pośrednictwa satelity za horyzont lub pod powierzchnię ziemi, powodować samodetonację amunicji lub gazociągu i co-najbardziej niewiarygodne-manipulować na ogromną skalę ludzkimi umysłami?

  W Polsce o ”broni geofizycznej” prawie się nie mówi, chociaż jej pojawienie się może zmienić świat w stopniu większym niż skonstruowanie broni palnej czy nuklearnej. Nie ma o niej nawet wzmianki w Wielkiej Encyklopedii PWN, choć prace nad jej skonstruowaniem trwały od połowy lat 60. Jedna z nielicznych, przetłumaczonych na język polski, pozycji książkowych poświecona realizowaniu właśnie projektu w tej dziedzinie- praca Jerego E. Smitha, HAARP broń ostateczna-jest nieosiągalna w Centralnej Bibliotece Wojska Polskiego…..

  O informacje na jej temat też trudno u źródła, czyli w krajach, które prawdopodobnie pracowały nad stworzeniem takiej broni. Naukowcy zaangażowani w prace badawcze przeważnie milczą zasłaniając się Ustawą o Bezpieczeństwie Narodowym, bądź wypowiadają się lakonicznie i uspokajająco. Twierdzą, że to nad czym pracują, to cywilne projekty badawcze, mogące zostać wykorzystane co najwyżej do konstrukcji urządzeń o czysto defensywnym charakterze, np.: monitorowania zagrożeń czy doskonalenia łączności. Broni geofizycznej nikt oficjalnie nie ma. Jej posiadania zabrania ONZ-towska konwencja ENMOD (Techniczna Modyfikacja Środowiska) o zakazie militarnego używania technik modyfikacji środowiska naturalnego. Czy jest ona przestrzegana, skoro nie przewidziano w niej możliwości inspekcji?

  Rok testów

  W sierpniu 2000 roku Rosyjska Duma zwróciła się z dramatycznym apelem do ONZ i społeczności międzynarodowej o ustanowienie międzynarodowej kontroli nad prowadzonymi przez USA doświadczeniami zmierzającymi do zbudowania broni geofizycznej. W apelu Dumy zawarta była informacja, że większość testów zaplanowana jest na rok 2003. Rosyjscy parlamentarzyści ostrzegali, że niektóre z tych eksperymentów mogą mięć nieprzewidywalne konsekwencje dla środowiska naturalnego, gdyż ich przedmiotem są: jonosfera i magnosfera ziemi.
  Działanie broni geofizycznej, opiera się na idei oddziaływania na te środki za pomocą dostatecznie silnych i skumulowanych fal ultrakrótkich. Mogą one podgrzewać fragment jonosfery-podobnie jak kuchenka mikrofalowa podgrzewa mrożonki. Powoduje to odkształcenie tej warstwy atmosfery. Można ją unosić, odginać, a nawet tworzyć z niej coś na kształt gigantycznych soczewek elektromagnetycznych skupiających promienie słoneczne w określonych punktach. Każdy kto bawił się kiedykolwiek zwykła soczewką i kalką papiery, wie, co oznacza taka możliwość.
  Siła sygnału emisyjnego jest przez bombardowane ośrodki wielokrotnie wzmacniana i przekierowywana w stronę powierzchni planety jako monstrualnej już mocy wiązka. Użycie takiej broni elektromagnetycznej wywołać może różnego rodzaju katastrofy-trudne jest jednak do rozpoznania, bo impuls emisyjny trwa bardzo krótko i jest niewidoczny dla oka. Atakowany obiekt nie zdaje sobie z sprawy z dokonywanej agresji. Kataklizmy będące skutkiem ”magnetycznego strzału” wydają się efektem zwykłego działania sił natury. To, że siły natury mogą być sztucznie wzbudzane i kierowane, nie mieści się jeszcze w wyobraźni wielu ludzi, którym wojna kojarzy się z konwencjonalnym polem walki-ruchem wojsk, artyleryjską kanonadą i bombami. Tymczasem już wkrótce może wyglądać ona zupełnie inaczej.
  Wzbudzona przez emitery potężne impulsy elektromagnetyczne są w stanie nie tylko modyfikować pogodę , ale także powodować awarię wszystkiego, co ma związek z elektrycznością, wywołać sztucznie trzęsienie ziemi (ostatnio w Iranie) o ogromnej sile wzbudzanej w płynnym jądrze ziemi, niszczyć wybrane cele za pomocą plazmy oraz przesyłać fale bezpośrednio do mózgów (emitery mają możliwość nadawania tych samych fal co mózg) wywołując odmienne stany emocjonalne. Za pomocą takich nadajników można nawet wypalać w jonosferze dziury, wystawiając wszystko co pod nimi na zabójcze działanie promieni kosmicznych.
  Ludzie ostrzegający przed skutkami rozwoju tej broni twierdzą, że jej zastosowanie może rzucić na kolana całe narody. Jeśli w porę nie ustawimy skutecznej międzynarodowej kontroli, to skończy się era demokracji, a zapanuje totalitaryzm. Rządzić będzie wąska grupa dysponująca tą nową technologią.

  Diabelska harfa

  Wiele poszlak potwierdza obawy Rosji, że oręż geofizyczna nie jest już tylko wymysłem hollywoodzkich scenarzystów i pisarzy science fiction. Istnieje i wszedł właśnie w fazie intensywnych testów. W końcu ubiegłego roku niedaleko miejscowości Gakona na Alasce zakończony został pierwszy etap realizacji programu HAARP zakładający budowę ogromnego jonosferycznego emitera fal ultrakrótkich, 73 000 razy silniejszego od największego obecnie istniejącego nadajnika radiowego i dodatkowo mającego zdolność skupiania sygnału emisji w jednym punkcie. Drugi mniejszy emiter istnieje w miejscowości Tromse w Norwegii, a trzeci-najsilniejszy systemu-ma wkrótce powstać na Grenlandii.
  Gdy na początku lat 80. rozpoczynano realizację tego projektu, był on częścią słynnej Inicjatywy Obrony Strategicznej (SDI) nazywanej ”programem Gwiezdnych Wojen”. Obecnie twierdzi się, że jest to projekt cywilny, mający służyć badaniu głównych warstw atmosfery. Ale głównym jego udziałowcem nadal pozostaje Departament Obrony USA (NASA). Niepokój Rosjan jest w pełni zrozumiały. Rosyjski program badań w tej dziedzinie został wstrzymany w latach 90, laboratoria zamknięte, a wielu naukowców biorących udział w doświadczeniach lat 80 wyemigrowało do USA. Niektórzy z nich , jak, np. Prof. Roland Zinurowicz Sagdiejew, były dyr. Radzieckiego Instytutu
  Badawczego Przestrzeni Kosmicznej, czy prof. Troicka, kierująca w latach 80, analogicznym programem ”Araks” , pracują obecnie w Stanach Zjednoczonych przy HAARP. Po ukończeniu projektu (około 2025r.) w zasięgu działania amerykańskich nadajników znajdzie się w praktyce cała północna półkula do szerokości 45 równoleżnika, a więc cale terytorium Rosji.

  Znaki na niebie

  Nie trzeba być zwolennikiem spiskowej teorii dziejów, by zwrócić uwagę na szereg dziwnych faktów, które miały miejsce w ostatnich dwóch latach: 4 sierpnia ub.r o godzinie 4.14 po południu, w normalny słoneczny dzień miała miejsce największa w historii awaria sieci energetycznych, która na kilkanaście godzin pogrążyła Stany Zjednoczone i cześć Kanady. W chwili awarii nie było żadnego przeciążenia sieci. Pracowało ona na 75% swoich możliwości, kiedy nagle z niewiadomych powodów nastąpił monstrualny wzrost napięcia przeładowywującego system.
  Nie było w tym czasie żadnych klasycznych przyczyn takich zdarzeń jak wzmożona aktywność magnetyczna ziemi. Zjawisko powstało nagle w klika minut po włączeniu na pełną moc nadajnika w Gakona. Poza pozbawieniem prądu blisko 50 mln ludzi, zdarzenie to nie miało żadnego wpływu na amerykańską obronność czy gospodarkę. Nastąpiło w kilka chwil po zamknięciu giełdy i objęło swym zasięgiem stany bez większego znaczenia ekonomicznego czy militarnego. Departament Obrony miał jednak okazję do dokładnego przeanalizowania skutków takiego ”blackoutu” dla systemu, obrony kraju. W ciągu następnych miesięcy na całej półkuli północnej miała miejsca cała seria podobnych zdarzeń. Oto ich zestawienie

  18.08 Gruzja
  23.08.Helsinki
  28.08.Londyn
  18.09 Honduras
  23.09 Szwecja/Dania
  28.08 Włochy
  7.10 Wiedeń

  Nietrudno zauważyć zadziwiającą regularność tych ”awarii’. Prawdopodobieństwo, że jest to czysty zbieg okoliczności, jest równe temu, że ktoś dwa razy z rzędu trafił szóstkę w Totolotka. Kto więc i dlaczego je spowodował?
  Podobną serią dziwnych zdarzeń były w ubiegłych latach światowe zjawiska pogodowe. Od początku roku wielu obserwatorów widziało na niebie bardzo dziwne obłoki o regularnych geometrycznych kształtach. (Ich zdjęcia są dostępne na wielu stronach internetowych). Są to ewidentne ślady pozostawione przez potężne emisje elektromagnetyczne w atmosferze.
  Ilość tzw. anomalii pogodowych zdecydowanie przewyższa ich liczbę z ostatnich dekad. Wszyscy pamiętają kuriozalne obrazki przedstawiające Jerozolimę pod śniegiem, czy monstrualne, nie notowane od 100 lat letnie upały i susze w Europie. W ubiegłym roku te same obszary zostały nawiedzone przez powodzie. Do tego ogromna liczba palących się lasów oraz nagłych niezwykle silnych tajfunów pustoszących np., Chiny czy Koreę Północną .Wielu ludzi wątpi w wytłumaczenie, że to jedynie emisja gazów cieplarnianych do atmosfery.
  Niektórzy jak np. ukraiński deputowany Jurił Salomotin, przewodniczący komisji do spraw likwidacji skutków awarii w Czarnobylu, otwarcie oskarżają Amerykanów o testowanie możliwości nowej broni geofizycznej HAARP.

  Jako cywilny projekt naukowy HARPP omija wszelkie procedury kontroli zjawisk, jakim podlegają wszelkie systemy broni. A jego potencjalna moc jest wprost niewyobrażalna. Wystarczy powiedzieć, że tropikalny sztorm może mieć siłę około 10000 jednomegatonowych bomb wodorowych. Kontrolowanie trzęsień ziemi, może w kilka sekund zniszczyć wielomilionowe miasta, unicestwić każdą infrastrukturę. Bez prądu, energii i komunikacji nie może funkcjonować żadne państwo. Z drugiej strony światowe katastrofy ekologiczne są argumentem za poddaniem państw kontroli międzynarodowej i stworzeniem jednego tzw światowego rządu czyli tzw .nowego światowego ładu zapowiadanego na rewersie jednodolarówki. Czy topniejące alpejskie lodowce i zaciemniony Nowy Jork są tylko wybrykami kapryśnej natury, czy może już zwiastunem nadchodzącej globalizacji?

  http://www.frazpc.pl/b/96619

  • Wojox said

   Pogoda w Korei północnej to ponoć „kara boża”.
   Z kolei ich bracia z południa nie narzekają.
   Anglicy też mają regularne opady w swoich rolniczych terenach, jak
   chociażby Lancashire.

   H.A.A.R.P to cała masa dziwnych perturbacji pogodowych, łącznie z
   pożarami, suszami, ulewami, huraganami itp….

  • pyrek said

   Wywiad radiowy z polskimi naukowcami na temat systemu HAARP

 8. kasia said

 9. Były Naiwny said

  @Mgrabas wielkie dzieki za sciage o HAARP.

  BYC MOZE TO JEST KLUCZ DO ZROZUMIENIA CO SIE DZIWNEGO DZIEJE Z KLIMATEM NA ZIEMI? Bo wobec obecnych przeciekow z CRU nie wykluczone, ze uzywano HAARP do wzmozenia atmosfery zagrozenia i zmian klimatycznych – moze bardziej zaleznych wlasnie od tej instalacji niz od emisji CO2.

  Czy ktos natrafil na swiezsze informacje niz z 2005 roku? Albo o HAARP w Rosji i w Chinach? Pamietam, ze kilka lat temu ukazal sie – najwidoczniej przez niedopatrzenie – artykul we Wprost lub Polityce nt nowoczesnej broni pogodowej. Potem SZAAAA! Za to dla dystrakcji naszej uwagi na okraglo o kalendarzu Majow, Nibiru, reptilianach. Sporo osob daje sie na to nabrac.

  Przejrzalem nowy program b. gubernatora Minnesoty Jesse Ventury, ktorego na Alasce nie wpuszczono do obiektu HAARP. Ale sa wymowne spostrzezenia okolicznych swiadkow oraz syna pomyslodawcy, a takze wykretne wypowiedzi dwoch badaczy. Linki do poszczegolnych odcinkow:

  http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8708
  http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8709
  http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8710
  http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8712
  http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8714
  http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8715

  • Aśka said

   w archiwum wprost znalazłam to:
   http://www.wprost.pl/ar/13736/Pogoda-na-zyczenie/

   • Były Naiwny said

    @Aśka dzieki – jak zwykle jestes niezawodna!

    To chyba ten artykul, ale brak nazwy „HAARP” i nazwiska wynalazcy – Bernard Eastlund. Jest tylko taki fragment:

    …Ross Hoffman, meteorolog z Atmospheric and Environmental Research w Lexington, uważa, że dzięki technice komputerowej pogodę nie tylko jesteśmy w stanie przewidywać, ale nawet możemy nią sterować, wprowadzając do atmosfery niewielką ilość energii we właściwym miejscu i czasie. Badaniami Hoffmana zainteresowała się NASA, a jej Institute for Advanced Concepts zdecydował się na finansowanie dalszych prac badawczych…

    Wiecej znalazlem na http://www.haarp.net/ w artykule „The Military’s Pandora’s Box” by Dr. Nick Begich and Jeane Manning.
    Dr Begich wystepuje w koncowym odcinku raportu Ventury. Tu m.in. taki fragment o futurologu strategicznym Z. Brzezinskim:

    …As early as 1970, Zbigniew Brzezinski predicted a „more controlled and directed society” would gradually appear, linked to technology. This society would be dominated by an elite group which impresses voters by allegedly superior scientific know-how. „Angels Don’t Play This HAARP” further quotes Brzezinski:

    „Unhindered by the restraints of traditional liberal values, this elite would not hesitate to achieve its political ends by using the latest modern techniques for influencing public behavior and keeping society under close surveillance and control. Technical and scientific momentum would then feed on the situation it exploits,” Brzezinski predicted.

    His forecasts proved accurate. Today, a number of new tools for the „elite” are emerging, and the temptation to use them increases steadily. The policies to permit the tools to be used are already in place. How could the United States be changed, bit by bit, into the predicted highly-controlled technosociety? Among the „steppingstones” Brzezinski expected were persisting social crises and use of the mass media to gain the public’s confidence…

    „Nasz” Zbig jest very smart!

 10. SwineFlu said

  Nagła dymisja ministra środowiska czyż nie brzmi to jak „nagła bezradność” ?!

  • Zbyszko said

   raczej: SUMIENIE

   • Były Naiwny said

    @SwineFlu powiedział/a: „Nagła dymisja ministra środowiska czyż nie brzmi to jak “nagła bezradność” ?!”

    @Zbyszko powiedział/a: „raczej: SUMIENIE”

    Prawdopodobnie nie chcial sie podporzadkowac w sprawie zajecia stanowiska w Kopenhadze zgodnego z „oczekiwaniami”. Tylko kogo?

  • gustaf said

   Daj Bóg, by to był syndrom Kopaczowej : „po moim trupie”

  • VIVIEN said

   CZY UMWELT- MINISTER NOWICKI CO SIE PODAL DO DYMISJI/ PODAWALI W TV GERMANY /TO MINISTER SRODOWISKA O KTORYM PISZESZ TU??? …A TO CIEKAWE !- TO CHODZI RACZEJ O KLIMA / ZWIAZANE RACZEJ Z TEORIA AL GORE NIE ZE SZCZEPIONKAMI …. STRASZNIE SIE SPIESZA …. eu chce natychmiastowa pomoc DAC/ KLIMA – BOJA SIE I ZACZYNAJA SZALEC Z WIADOMOSCIAMI W NIEMIECKIEJ TELEWIZJI… LUDZIE CO WIECIE WIECEJ? MOWCIE

 11. Master of disaster said

  Chemtriale na Woodstock 1969

 12. Marian said

  Ciekawe te powiązania polityki i biznesu.
  Na stronie tamiflu.com jest info, że trzeba zgłaszać „nietypowe” zachowania! Niezalecany kobietom w ciąży. Produkowany przez Roche, którego włascicielem jest Gilead Sciences. A w zarządzie Gilead Sciences był Donald Rumsfeld pracujący również dla FDA (i jako sekretarz obrony), któremu zawdzięczamy trujący aspartam. Na interii jest informacja, że dzieci w Japonii po tamiflu skakały z okien … artykuł z 2007 „RMF: Uboczne efekty działania leku Tamiflu”. Jednym ze składników tamiflu jest Propylene glycol – używany w kosmetykach jako rozpuszczalnik, działaja rakotwórczo. Silnie toksyczny w razie spożycia (uszkadza wątrobę, układ nerwowy i nerki).
  http://fakty.interia.pl/newsroom/news/rmf-uboczne-efekty-dzialania-leku-tamiflu,892153
  http://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm
  Tamiflu drug made with cocktail of chemical ingredients, linked with bizarre behavior
  http://www.naturalnews.com/021110.html
  http://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Rumsfeld
  Ale towarzystwo rządzi tym światem …

 13. Wojox said

  Ten gest Baracka Obamy, takie niepozorne satanistyczne pozdrowienie. Przynajmniej się nie kryją komu służą. Łącznie z Benedyktem papieżem … Co za ironia…. A ludzie jak cielęta na rzeź, chodzą i machają chorągiewkami,,, DEMOKRACJA to najbardziej zmanipulowany system rządzenia. Co za różnica kogo wybiorą jak wszyscy kandydaci pochodzą ze stajni Szatana…

 14. Marian said

  Na stronie tamiflu.com jest info, że trzeba zgłaszać „nietypowe” zachowania! Niezalecany kobietom w ciąży. Produkowany przez Roche, którego włascicielem jest Gilead Sciences. A w zarządzie Gilead Sciences był Donald Rumsfeld pracujący również dla FDA (i jako sekretarz obrony), któremu zawdzięczamy trujący aspartam. Na interii jest informacja, że dzieci w Japonii po tamiflu skakały z okien … artykuł z 2007 „RMF: Uboczne efekty działania leku Tamiflu”. Jednym ze składników tamiflu jest Propylene glycol – używany w kosmetykach jako rozpuszczalnik, działaja rakotwórczo. Silnie toksyczny w razie spożycia (uszkadza wątrobę, układ nerwowy i nerki).
  http://fakty.interia.pl/newsroom/news/rmf-uboczne-efekty-dzialania-leku-tamiflu,892153
  http://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm
  Tamiflu drug made with cocktail of chemical ingredients, linked with bizarre behavior
  http://www.naturalnews.com/021110.html
  http://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Rumsfeld
  Ciekawe te powiązania polityki i biznesu.
  Ale towarzystwo rządzi tym światem …

 15. Aśka said

  Znana organizacja pozarządowa Electronic Frontier Foundation pozwała kilka agencji rządowych USA za nieinformowanie o praktykach śledczych stosowanych względem internautów.

  Fundacja uważa, że władze wykorzystywały Facebooka, MySpace, YouTube i Twittera, aby zbierać informacje o podejrzanych w sprawach kryminalnych. Najpoważniejszą tego typu sytuacją było oskarżenie pewnego antyglobalisty o informowanie protestujących podczas niedawnego szczytu G-20 o działaniach policji. Dowody zebrano przez Twittera.
  […]

  Źródło: webhosting.pl

 16. Aśka said

  http://webhosting.pl/Google.sledzi.teraz.twoje.wyszukiwania.nawet.gdy.jestes.niezalogowany

  Google śledzi teraz twoje wyszukiwania – nawet gdy jesteś niezalogowany
  TAGI: prywatność , google , wyszukiwarka , ciasteczko
  2009-12-06 12:45:00 | Adam Golański
  Google śledzi teraz twoje wyszukiwania – nawet gdy jesteś niezalogowany

  Wiele osób korzystających z usług Google’a zauważyło, że jeśli zadają wyszukiwarce pytania, podczas gdy są zalogowani przez Konto Google, to wówczas uzyskane wyniki różnią się od tego, co mógłby uzyskać użytkownik niezalogowany. Koncern z Mountain View uwzględniał dane o historii wyszukiwań i kliknięciach, których się dopuszczał użytkownik, aby dostarczyć mu „bardziej adekwatne” wyniki. Od tego weekendu Google będzie w ten sam sposób śledziło użytkowników niezalogowanych.

  „To jest świat Google’a, a ty po prostu w nim żyjesz” – ta fraza ciśnie się na usta po zapoznaniu się z treścią wpisu na oficjalnym blogu internetowego giganta. Nowa usługa będzie wykorzystywała anonimowe ciasteczka na komputerze użytkownika, aby personalizować wyniki wyszukiwania na bazie ostatnich 180 dni wyszukiwań. W górnym prawym rogu listy wyników ma być wyświetlany link, prowadzący do informacji o tym, w jaki sposób wyniki zostały „dostrojone” do internauty i jak można usługę wyłączyć (bo domyślnie jest włączona).

  Wszystko to oczywiście dla dobra użytkowników, „aby dostarczyć im bardziej relewantnych wyników wyszukiwania” – jak stwiedził rzecznik firmy, Nathan Tyler. Google dostrzegło bowiem tyle zalet w systemie personalizacji wyników dla zalogowanych użytkowników, że doszło do wniosku, że każdy powinien cieszyć się tymi benefitami.

  Obrońcy prywatności już się skarżą: Marc Rotenberg, dyrektor wykonawczy grupy EPIC (Electronic Privacy Information Center) stwierdził: „Kluczowym problemem jest to, że Google śledzi teraz użytkowników wyszukiwarki, którzy celowo zdecydowali się nie logować do swojego konta – eliminuje się w ten sposób jeden z ostatnich pozostałych mechanizmów prywatności dla usług Google’a”.

  Więcej o nowej usłudze w poniższym wideo:

  Źródło: googleblog.blogspot.com

 17. Libertarianin said

  NO I WYSZŁO SZYDŁO Z WORA! WYSZŁY KŁAMSTWA AL’A GORE’A!! ALE ZARYMOWAŁEM!! A PROPOS LYNDONA LA ROUCHA -CHOĆ Z NIEKTÓRYMI JEGO POGLĄDAMI SIĘ NIE ZGADZAM, TO JEDNAK TRUDNO MU ODMÓWIĆ RACJI W PEWNYCH KWESTIACH DOTYCZĄCYCH GLOBALNEGO OCIEPLENIA. TWIERDZI ON M. IN., ŻE BUJDY O GLOBALNYM OCIEPLENIU I KONIECZNOŚCI ZWIĘKSZENIA PRODUKCJI BIOPALIW ROŚLINNYCH, MOGĄ DOPROWADZIĆ DO JESZCZE WIĘKSZEGO GŁODU W KRAJACH TRZECIEGO ŚWIATA. SKORO BOWIEM LUDZIE ZWIĄZANI Z NWO I OPOWIADAJĄCY BREDNIE O „GLOBALNYM OCIEPLENIU”, CHCĄ M. IN. ŻEBY KRAJE TRZECIEGO ŚWIATA ZWIĘKSZAŁY PRODUKCJĘ ROŚLINNĄ, PRZEZNACZONĄ DLA BIOPALIW (W KRAJACH GDZIE LUDZIE UMIERAJĄ Z GŁODU!!), TO TRZEBA TO NAZWAĆ BARBARZYŃSTWEM!! OPRÓCZ TEGO SUROWE OGRANICZENIA I REGLAMENTACJE ZWIĄZANE Z EMISJĄ DWUTLENKU WĘGLA POWODUJĄ I BĘDĄ POWODOWAĆ STAGNACJĘ GOSPODARCZĄ WIELU KRAJÓW. NAJTRAGICZNIEJ MOŻE ONA WYGLĄDAĆ W KRAJACH TRZECIEGO ŚWIATA. POZA TYM SPÓJRZCIE NA AL’A GORE’A! LATA PO ŚWIECIE PRYWATNYM ODRZUTOWCEM, A LUDZIOM KAŻE JEŹDZIĆ DO PRACY NA ROWERACH, BO MU „STRASZNY” DWUTLENEK WĘGLA PRZESZKADZA!! OT CWANIACZEK!!
  http://www.youtube.com/user/soulinka4#p/a/u/0/ij7vSbFVhlc

  • Wojtek said

   1. Od siebie dodam, że każde zmniejszenie CO2 przekłada się na wyższą umieralność w krajach Trzeciego świata, gdzie energia elektryczna jest luksusem. I są to obliczenia ONZtowskiego IPCC, a nie tak zwana teoria spiskowa.
   2. Al Gore (albo lepiej: Whore :-P) już zarobił ponad miliard dolarów na handlu emisjami CO2.
   3. Podatek od CO2, tzw. kredyt CO2, który każdy człowiek będzie miał zapisany na karcie z chipem, ma służyć wg elit(!) finansowaniu Rządu Światowego
   4. Sprawa CO2 ma KRYTYCZNE znaczenie dla naszej przyszłości. Jeżeli uda się przeforsować ten podatek, to po przekroczeniu skromnego limitu CO2 zapisanego na karcie [a będzie on odliczany przy kupnie biletów, paliwa, żywności, art. przemysłowych] Wasze (i moje :-/) nominalne opodatkowanie będzie wynosić między 75% a 90% !! [dane na podstawie amerykańskiej ustawy Cap&Trade] Efektem ma być, jak no nazywają elity neofeudalizm, gdzie oni są suzerenem, czy panem lennym, a my (w najlepszym wypadku) wasalami, lub też niewolnikami pańszczyźnianymi bez prawa do leczenia i higieny zdrowotnej (Codex Alimentarius), podsłuchiwani, śledzeni „zmanipulowani, by kochać swoją niewolę i swoich panów” (Huxley) i zabijani w sytuacji, gdy tylko pomyślimy o wolności lub wypowiedzeniu posłuszeństwa naszym panom. (skanery mózgów/myśli są już testowane przez TSA na amerykańskich lotniskach (!!)

   Libertarianin, uwaga na przyszłość: proszę przestań pisać całe komentarze z CapsLockiem, to wcale nie wyróżnia Twoich komentarzy, wręcz przeciwnie, źle się czyta, a nadużywanie Capsa jest po prostu niekulturalne.
   ===================
   od pb: ad 1. zakladajac ze co2 = energia elektryczna, ktory to pewnik chce utrzymac lobby ropy i gazu; lobby atomowe z kolei argumentuje: trzeba zmienic elektrownie weglowe i olejowe na atomowe = zeby tylko nie bylo normalnie i zdrowo na ziemi;

   ad 2. prelekcje naukowe nt. zmiany klimatu przez polityka gore to wielkie nieporozumienie – nie nagroda nobla a pierdel dla niego; bez wzgledu na kierunek zmiany klimatu (czy nawet zadnej zmiany!) banksterzy zawsze znajda „rynki” do lupienia; tu obale kretynski argument „hackerow” ze naukowcy ipcc brali udzial w oszustwie dla pieniedzy, slawy itd = naukowcy zarobiliby tylez z oziebienia klimatu (czy zadnej zmiany) bo ich zajeciem sa badania, tak jak szewca – robic buty, niewazne sandaly czy kozaczki;

   ad 3. la\czenie podatku za co2 z klimatologami jest wielka zmylka, przykrywka dla banksterow i szuji jak gore; noz wynaleziono do krojenia miesa, a ktos zastosowal do zabicia brata; atom mozna wykorzystac pokojow albo do terroru nuklearnego = kto z was wie, ze zamordowano wynalazce reaktora przerabiajacego odpady promieniotworcze do ZERO radioaktywnosci? komu zalezy na tym, zeby nie bylo zdrowo i normalnie? google ‚wolfgang eggert petition’;

   ad 4. umiarkowane hamulce ekonomiczne w konsumpcji kopalin na energie (emisje gazow cieplarnianych) byly kilkanascie lat temu zamierzone naukowo na spowolnienie ocieplenia; jakies diably podchwycily idee do kontroli swiata; jednoczesnie obserwowalem rozkwit techologii odnawialnej produkcji energii (wiatrowa, sloneczna, plywowa, strumieniowa = te dwie ostatnie sa kanadyjskie z osobiscie znanych mi kregow wynalazcow) i tlamszenie ich przez lobby ropy i gazu (poprze rzady, np. w kanadzie trudno zalozyc sobie generator wiatrowy czy strumieniowy na dzialce, nawet jesli zobowiazesz sie do dostarczania nadmiaru energii do sieci ogolnej)

 18. Libertarianin said

  A najlepsze są te natarczywe „sondy” i „testy” związane z globalnym OCIPIENIEM 🙂
  Pamiętam jak kiedyś wyskoczył mi taki banner i (z ciekawości) zajrzałem na stronę jakichś pseudo-ekologów straszących „globalnym ociepleniem z winy człowieka”. Rozwiązałem test i szczerze mówiąc kopara mi opadła.. Jak na tamte czasy prowadziłem bardzo „ekologiczny” tryb życia (wegetarianizm, segregowanie odpadków domowych itp.. itd..). I co mi wyszło?? Że „potrzeba by 3 takich planet jak nasza, żeby mogły wytrzymać taki styl mojego życia”!! (sic!). Przecież to jest jakaś obłędna propaganda, która ma na celu zrobienie ludziom wody z mózgu!! Kolejna rzecz to „ekologiczne” żarówki „energooszczędne”, które zawierają rtęć i wytwarzają silne pole elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości.. Jakoś o tym pseudo-ekolodzy nie mówią, bo i po co?!? To jest zwyczajne pranie mózgów robione dla kasy („globcio”). Ktoś dostrzegł, że na ‚globalnym ociepleniu” można zarobić, poza tym jest z czym walczyć, więc można projektować rząd światowy do walki z „globciem”. Wszystko według modelu: problem- reakcja-rozwiązanie (problem-reaction-solution). Jeżeli nie ma realnego problemu to twórcy nwo stwarzają sztuczny, aby móc łatwiej realizować swoje cele..
  A propos „winy człowieka” za ocieplenie klimatu:

 19. Libertarianin said

  Tutaj macie link:

 20. jowram said

  Oddaj Nobla oszuście

  Opublikował/a Marucha w dniu 2009-12-04 (piątek)

  Oprócz urodzonego na Hawajach Kenijczyka, udającego Amerykanina, drugim naszym faworytem jest Al Gore, bojownik o poprawienie klimatu, miłośnik środowiska i charyzmatyczny przywódca grupy szubrawców działających na rzecz rządu światowego.
  Al Gore z miną idioty

  No i co, możecie mi nakukać!

  Al Gore nagle zrezygnował ze swego planowanego, obliczonego na duży efekt medialny wystąpienia na zbliżającej się “Konferencji Klimatycznej” w Kopenhadze – dosłownie kilka dni po ujawnieniu afery “Climategate”, czyli fałszowania danych klimatologicznych przez tzw. naukowców. Wydaje się, iż między jednym a drugim zaistniał jakiś związek.
  Dyrektor CRU (Climatic Research Unit) Phil Jones przed paroma dniami zrezygnował ze swej funkcji na Uniwersytecie East Anglia z tego samego powodu.

  Ruch Ala Gore był słuszny. Jedyne, co powinno się na jego miejscu zrobić, to zniknąć z pola widzenia, zapaść się pod ziemię, wyjechać na Kubę czy gdziekolwiek. Gore tego jednak nie uczyni.

  Ostatnio wszędzie, gdzie pojawiał się Al Gore aby podpisywać swą nową, pseudonaukową, pełną fałszerstw książkę, pojawiały się również grupy aktywistów, m.in. “We are the change”, zadające niewygodne pytania i wznoszące nieuzgodnione z nikim okrzyki. Jedyną “odpowiedzią” Ala Gore było szczucie swych goryli, aby siłą usuwali aktywistów z pola jego widzenia.

  Pupilek mediów i “ekoprorok” nie ma teraz łatwo i ciekawe, jak się z tego wywinie. Nie tylko został zdyskredytowany, ale i ośmieszony, gdy kilka dni temu usiłował coś bredzić na temat geotermii. Nawet lewicujący John Stewart w popularnym “Daily Show” kpił sobie, że “globalne ocieplenie zostało zdemaskowane dzięki Internetowi, który Pan wynalazł” [aluzja do jednego z durniejszych wystąpień Ala Gore, w którym przypisał sobie zasługę wynalezienia Internetu – adm].

  Doszło do tego, że Lord Mockton wezwał do zaaresztowania Ala Gore jako oszusta, co oczywiście nie będzie miało miejsca, a szkoda. Przyjemnie było by zobaczyć go za kratkami.

  Były wiceprezydent przez całe dekady usiłował cenzurować muzyków rockowych, twierdził iż wynalazł Internet i czynił oszukańcze obietnice, iż organizacja NAFTA jest dobra dla USA. Obecnie został ujawniony nie jako przyjaciel Ziemi i środowiska, ale cyniczna kanalia, zdeterminowana stać się pierwszym miliarderem na handlu dwutlenkiem węgla poprzez swego partnera, firmę Goldman Sachs, skądinąd złodzieja i oszusta na wręcz niewyobrażalną skalę, odpowiedzialnego od kilkudziesięciu lat za każdy większy kryzys finansowy na świecie.

  Sprawa Ala Gore mówi jednakże coś więcej, nie tylko o samym Gore’u, ale i o setkach milionów ludzi, którzy przecież kiedyś chodzili do szkoły i powinni coś tam pamiętać o okresach ociepleń i ochłodzeń.Dają sobie jednak bez problemów wciskać substancję, która z daleka śmierdzi kitem. Gotowi są zrezygnować z jedzenia grochówki, aby dopomóc walce z “ociepleniem”.

  Żałosne, biorąc pod uwagę cały niewysłowiony prymitywizm tej manipulacji.

  Jeszcze więcej mówi to o samych naukowcach. Nie, nie wszyscy poparli globalne oszustwo (np. Polska Akademia Nauk wypowiedziała się swego czasu bardzo rozsądnie na ten temat). Ci jednak, którzy to uczynili, nie różnią się niczym od płatnych prostytutek i zaslugują na miano naukowych dziwek, które każdy może kupić.

 21. rook said

  Spisek klimatyczny – artykuł Jana Marii Jackowskiego z Naszego Dziennika
  (2009-12-06)
  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=102008

 22. chani said

  Co myślicie o Obamie? Ten gest ręką „rogi diabła” i ten uśmiech.

 23. Zee said

  taki gest mudra [ tak zwane rogi] występuje w wielu kultórach i tradycjach, nie wiem czemu sataniści przywłaszczyli go sobie /względnie przypisano im

  przy okazji błagam: uratuj Ziemie przed zagładą!
  http://art-jop.blog.onet.pl/Uratuj-Ziemie-przed-zaglada,2,ID395710085,n

  • Głos66 said

   A co ta mudra ma oznaczać według Ciebie Zee ?

   • Wojtek said

    Tego jeszcze nie było „El diablo” został hinduską mudrą 😀 ROTFL
    Zee, jak teraz policja mnie zatrzyma, to pokażę im środkowy palec, tak zwane „Fuck you!”
    Na pewno założą mi sprawę karną o obrazę funkcjonariusza na służbie, to ja wtedy przed sądem powiem, że to była „mudra”, „specjalny układ dłoni i palców mający mieć działanie energetyzujące, wzmacniające i kierujące umysł w stronę wyzwolenia” (to cytat z Wiki) i że „przynoszą harmonię emocji i umysłu, zdrowie fizyczne i wynikającą z niego sprawność seksualną(!)”

    Teraz nawet gest Kozakiewicza można ładnie nazwać. To już nie sp***, ale tzw. „mudra”, dobroczynny gest wzmagający popęd seksualny 🙂

 24. rook said

  Masoneria i kryzys – Rozmowy niedokończone (2009-12-02)
  Prawie 3 godzinna audycja z udziałem dr. Stanisława Krajskiego o masonach, satanistach, rządzie światowym, NWO itp.
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=19208

 25. GoA said

  http://wiadomosci.onet.pl/2093296,12,tusk_zmiazdzony_w_rankingu,item.html
  „Premier Donald Tusk zajął przedostatnie miejsce w kategorii „zaangażowanie w sprawy klimatyczne”, w rankingu brukselskich korespondentów oceniających przywódców państw UE. Dziennikarzom nie spodobała się jego „zaciekła obrona narodowych interesów w debacie na temat zmian klimatycznych”. Gorszy w tej kategorii był tylko premier Włoch Silvio Berlusconi.”

  🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s