Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Jak to będzie?

Posted by grypa666 w dniu 05/12/2009

Jak to będzie?,  Allseeingeye

Prędzej czy później globaliści ogłoszą rząd światowy i czy to będzie pod koniec tego roku, czy pod koniec przyszłego nie ma znaczenia. Panami przyszłego świata będą służby.
Od dawna już można zaobserwować wzmożoną agresję policji, w różnych krajach. Mimo iż jeszcze obowiązują jakieś zasady w formacjach policyjnych, funkcjonariusz jest zobligowany do przestrzegania prawa, kulturalnego zachowania z poszanowaniem praw osób cywilnych, tak przynajmniej to wygląda dla przeciętnego obywatela, że tak jest. Niestety policja jest szkolona dokładnie w innym kierunku, mają zaprogramowane mózgi na agresję, szczególnie widać to w USA – policjanci popadają w manię wyższości, przed każdą grubszą akcją biorą zastrzyk z adrelnaliną, dla nich rozpędzanie demonstracji to jest super gratka. To właśnie ma służyć nowemu porządkowi świata.

W obecnych czasach ludzie wyglądają inaczej niz dawniej – mają lekkie i wytrzymałe ciuchy, kolor skóry jest bardziej siny, są szczupli, zestresowani, chorują,  szybko się starzeją, cierpią na choroby nerwowe łącznie z szaleństwem, wiele jest przypadków przemocy domowej. Wchodzi nakaz instalowania kamer kontrolnych w mieszkaniach gdzie wychowuje się małe dzieci. Służba zdrowia jest tylko dla służb, przeciętny człowiek musi czekać nawet rok czasu na wizytę, najłatwiej może jednak uzyskać informację na temat stanu swojego zdrowia i zalecanych leków z terminala, który działa w tym wypadku jak komputer diagnostyczny. Żywność w sklepach jest o smaku plastikowym, niby wielka rozbieżność produktów dostępnych z każdego zakątka świata, ale smak wszystkiego jest identyczny. Nad miastami unosi się smog, nie widać nieba, słońce nie dociera do powierzchni bezpośrednio. Opylania dokonywane są przez rządy rzekomo po to by powstrzymać efekt cieplarniany.

A będzie jeszcze gorzej.

Kiedy ogłoszą już rząd światowy, wprowadzą pod pozorem bezpieczeństwa chipowanie ludności – a to już się zaczyna po cichu. Zostaną wprowadzone specjalne procedury, każdy obywatel USA i UE będzie musiał sobie zaaplikować elektroniczny chip RFID pod skórę jeżeli będzie chciał przekroczyć granicę swojego super państwa. Wtedy ogłoszą listę osób zachipowanych podczas pandemii w 2009r i przy innych okazjach – jak pobyt w szpitalu, czy przy szczepionce na grypę. Każdy będzie mógł sprawdzić w specjalnych terminalach czy ma już chipa. Terminale stawiane są już chyba w każdym mieście, chwilowo jako elektroniczne przewodniki turystyczne, kulturalne, informacja miejska. Początkowo wprowadzą jeszcze możliwość płatności i identyfikacji za pomocą chipa, będą prowadzone kampanie telewizyjne – za pomocą osób sławnych i lubianych będzie nam się wciskać największe narzędzie ucisku jakie kiedykolwiek skonstruowano na ziemi.

Jako ciekawostkę podam że firma Mondex – jest to twór połączonych komórek firm Motorola i Mastercard, miała już w 2007 r. 3 miliardy czipów, koszt wyprodukowania jednego urządzenia to niecałe 2$. Następną fazą byłoby wprowadzenie specjalnych ulg dla ludzi z czipem, jako pretekst posłużyłby fakt, że jest potrzebna mniejsza ilość personelu by obsłużyć danego osobnika, bo niby wszystkie podatki płaci ten osobnik przez specjalny terminal – a to jest bez kolejki i obniża znacznie koszty. Io samo dotyczyłoby służby zdrowia, zusów i innych urzędów.

Kiedy zaczipowane będzie już 90% społeczeństwa, zacznie się nagonka na niezachipowanych. Ludzie będą nękani, nachodzeni, wzywani do urzędów, na komendę, na rozmowy, straszenie, w końcu osadzenie w szpitalu psychiatrycznym, gdzie czipować będą na dzieńdobry wraz z wstępnymi badaniami i pobraniem krwi.
Przed społeczeństwem przedstawi się te osoby jako morderów, ciemnogród, psychicznie chore jednostki, nie zasługujące na życie w społeczeństwie.
W międzyczasie już teraz przechodzi kolejne kontrowersyjne prawo – osoby nieprzydatne, nieuleczalnie chore, noworodki z wadami będą dostawały refundowaną, bezbolesną i godną eutanazję (niedawno mówił o czymś podobnym red. Janusz Majcherek z Tygodnika Powszechnego w „Superstacji” – jako że musimy isć z „postępem czasu”, przyp. grypa666). Natomiast niedobitki które jeszcze nie zdążyły się zachipować dostaną chipa na ulicy, w urzędach, na skrzyżowaniach, nawet podczas kontroli drogowej. Jeżeli ktoś jest zagorzałym przeciwnikiem technologii zniewolenia, jest na tyle świadomy co mu właśnie wstrzyknięto pod skórę, będzie próbował w jakiś sposób usunąć ten implant, nawet gdyby miał sobie na żywca rozpruć rękę.

No i tu też jest „rozwiązanie”:
„Saudyjski inwestor próbował opatentować na terenie Niemiec podskórny chip radiowy zawierający uwalnianą elektronicznie śmiertelną dawkę cyjanku.
Najmniejszy model elektronicznej obroży zawiera mały moduł GPS, który umieszcza się pod naszą skórą. Dzięki temu odpowiednie służby mogą nas śledzić. Model „B” posiada jednak specjalną funkcję – zdalnie sterowany moduł uwalniający do naszego ciała śmiertelną dawkę cyjanku.  Inwestor twierdzi, że chip może być używany do śledzenia terrorystów, przestępców, politycznych dysydentów, nielegalnych imigrantów oraz zagranicznych przybyszów… a w razie przekroczenia terytorium… zabicia ich”- http://hotnews.pl/arttechnika-355.html

Załóżmy więc dodatkowe utrudnienie dla przeciwników NWO, teraz już pod totalną kontrolą, nie mogą usunąć czipa bo grozi to rozwarciem fiolki z jakąś trucizną, niekoniecznie cyjankiem, tylko trucizną która spowoduje zatrzymanie akcji serca, a sekcja zwłok nie będzie wykazywała innej nienaturalnej przyczyny śmierci. W między czasie wybuchnie np. kryzys demograficzny, okazaże się że nie ma komu pracować na utrzymanie emerytów. Społeczeństwo jest stare, niezadowolone i  z punktu widzenia władzy mało użyteczne – wręcz chore ze starości. W pewnym momencie zaczyna umierać jakby więcej ludzi, w telewizji mówią że jest jakaś epidemia nowego wirusa, dużo osób umiera na serce, 30% społeczeństwa wyparowuje w ciągu jednego sezonu grypowego. Ale nikt nic nie podejrzewa, przecież w telewizji mówili że była choroba, przeszła, minęła ważna że ja żyję. Tylko niewielka część społeczeństwa zdaje sobie sprawę co się dzieje naprawdę. Kontrolerzy z Rządu Światowego po prostu wyłączyli część społeczeństwa, ale niestety ci ludzie mają zamknięte usta, w temacie nie można nic się odezwać bo i ciebie wyłączą.

Nie wiadomo w końcu co ten chip jeszcze potrafi, może nawet gromadzi i przekazuje informację – albo jeszcze lepiej, może kontroler widzi co robię w danym momencie! Niektórzy ludzie, pracujący dla systemu, zaczynają również widzieć jego potworność, na świecie odczuwa się atmosferę że to maszyna rządzi światem, że to ten terminal na mieście od czipów, który teraz jest już wszędzie, bo zasięg chipów ewoluował niczym telefonia komórkowa w latach 90.   Nie wiadomo ile ludzi już zmarło przy próbach wyciągnięcia znamienia z ręki. Ludzie, którzy wcześniej pomagali wprowadzać system teraz eksperymentują w pojedynkę wyjmowanie czipa z ludzkiego organizmu, na trupach bez uruchomienia trucizny. W końcu udało się opracować i stworzyć urządzenie uwalniające człowieka z elektronicznej smyczy. Dokonał tego  naukowiec ze wschodu, udało mu się bo sam nie był zachipowany, w wielkim kraju w którym mieszkał panował zawsze duży bałagan więc wiele osób było jeszcze wolnych. Wielu innych naukowców interesujących się tematem zmarło nagle na serce. W kraju ludziom coraz gorzej się żyje, mimo wszechobecnej zaawansowanej technologii, wszechobecnej komputeryzacji społeczeństwo jest coraz uboższe. Wskaźnik samobójstw największy w historii i to globalnie. Wszelkie wystąpienia przeciwko polityce Rządu Światowego karane są śmiercią. Nie ma żadnych protestów i demontstracji, ludzie są stłumieni w sobie (już teraz w taktacie lizbońskim zalegalizowane są masowe morderstwa na demonstrantach! – jest to w przypisie do przypisu, przyp. grypa666).
Rozchodzi się plotka że ktoś wyjmuje chipy, w aucie, czarnej furgonetce, tak by tej ekipy nie namierzyli są ciągle w drodze. Sporo to kosztuje, ale każdy już ma dość wszechobecnej kontroli. Kontrolują o której wstajesz, czy się nie spóźniasz do pracy, czy się przypadkiem nie obijasz, o której chodzisz spać, czy nie masz za dużo środków na koncie. Nawet samochody są już na chip, nie kierujesz, wystarczy że sobie pomyślisz gdzie chcesz dotrzeć, auto to odczyta i dowiezie cię jak po szynach bezpiecznie do celu. Jest kilka takich ekip w kraju co uwalniają ludzi, którzy coraz bardziej poszukują takiej usługi. Rząd wprowadza specjalne programy ewidencyjne. Każda osoba zmarła jest sprawdzana na obecność chipa w ciele. Ludzie niezachipowani są zdejmowani z ulicy i wywożeni w nieznane miejsca. Odkąd zaczipowano populacje przestępczość spadła praktycznie do zera. Panowie z Nowej Globalnej Policji to już nie ci sami panowie co kilka lat temu. Ogólna charakterystyka to brzuchate goryle, nie zdolne już by kogoś doścignąć na piechotę, z dotykowym laptopem w ręce przypominającym szklaną tabliczkę, bez broni, bez pałki, teraz wystarczy nacisnąć guzik i delikwent kładzie się na ziemi sparaliżowany.
Tworzy się więc ruch oporu, każdy na własną rękę walczy z systemem, a gdy ruch osiąga dość potężne rozmiary, zaczyna się już prawdziwa wojna przy użyciu starej broni, ludzie łączą się przeciwko kontrolerom, policji światowej i żołnierzom ONZ. Ci którzy nie zdążyli usunąć chipa chowają się w domach, ci z nich którzy wyszli na ulicę kładą się trupem, nikt tych ciał już nawet nie usuwa.

Tak, właśnie na to czekaliśmy przez te 7 lat największego ucisku w dziejach ludzkości, tak to jest biblijny Armagedon! Niespodziewanie tworzy się ogromna burza na słońcu. Promieniowanie docierające do Ziemi niszczy wszystkie przekaźniki besti (BEAST = Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal. Trzypiętrowej wielkości komputer, ulokowany w administracyjnym budynku siedziby EWG). Terminale nie działają, całą elektronikę szlag trafił, ludzie posiadający czipy leżą na ziemi wijąc się z bólu. Litowe akumulatory nie wytrzymały promieniowania, kwas rozlał się i wędruje z krwią po ciele, tak zżerając je od środka. W ciągu kilku minut cała Policja Światowa leży na łopatkach, płacząc i krzycząc, ich ciała wypełniają się wrzodami, z miniuty na minutę ludzie jakby palili się od środka. Tak to właśnie może wyglądać.

Moi drodzy, możemy być pewni że dobro zwycięży, bestialski system zostanie obalony i usunięty raz na zawsze. Teraz zrozumcie że wszystko ma swoją kolej. Nie oczekujcie że jeżeli nagłaśniamy sprawę NWO, wszyscy wyjdą na ulicę już teraz i bezkrwawo panowie z UE, USA, Rosji i praktycznie wszystkich światowych rządów, powiedzą, ok. Nie chcecie, to dziękujemy, sami sobie rządźcie. To jest scenariusz dla naiwnych, nie ma takiego rozwiązania. Naszym celem jest to, że jak już ogłoszą oficjalnie NWO i czipowanie społeczeństw, żeby każdy wiedział o jaki podstęp tu chodzi i z jakim plugastwem ma do czynienia, choć na początku w to nie uwierzył, będzie wiedział o co w tym chodzi. Nie przekonywajcie innych na siłę, wystarczy poinformować czy rzucić temat. Pozdrowienia dla wytrwałych.

Komentarze 242 do “Jak to będzie?”

 1. ciekawa wizja przyszłości said

  wg mnie bardzo prawdopodobny scenariusz

 2. zyta said

  Bardzo dobry wpis. Tak wlasnie i ja sobie to wszystko wyobrazam.Pozdro.

  • bingo said

   O antychryscie jak go poznac i nie dac sie oszukac http://openforum.tezeusz.pl/openforum/forum_entry.php?id=9284&page=8&category=all&order=time
   Ewangelia – dobra nowina o Królestwie Bożym http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/dobranowina.htm

   • hjk said

    „Tomasz Aquinas przepisal Chrzescijanstwo jako religie Arystotelianska w swej znanej pracy pod tytulem „Summa Theoligica”, ktora jest absurdalna”

    tak absurdalne zdanie o gigantycznym dziele, które jeszcze jest i było fundamentem teologii chrześcijańskiej przez długie wieki i syntezą dorobku poprzednuich wielkich myślicieli, moze tylko napisać ktoś niespełna rozumu, jakiś szaleniec, a przy tym kompletny ignorant…

   • Wojtek said

    Dokładnie.

   • hjk said

    Nie bardzo rozumiem, po co tutaj ten link o wewnętrznych problemach zsekciałego protestantyzmu (ten o antychryscie), które to sekty prowadzą walkę miedzy sobą i wykazują, że to ona jest biblina i ma racje…?

  • hjk said

   Tak to sobie można wyobrażać…Podobnie jak w 1945: niby wyzwoleni zostaliśmy spod okupacji niemieckiej, ale już zbliżała sie „czerwona zaraza” i każdy sie zastanawiał „jak to będzie” – czy tak jak w Rosji?
   Podobnie teraz: „wyzwoleni” zostaliśmy z niepodległości 1.12 i teraz też możemy się zastanawiać…

   Ciekawe jest to:
   ” Prorok Jeremiasz byl prawdziwym prorokiem Bozym, ktory wiodl spor z wielu falszywymi prorokami. Prorocy ci przepowiadali wydazenia, ktore nigdy sie nie spelnily. Powodowali oni, ze lud Bozy ufal rzeczom, ktore nie wypelnialy sie, poniewaz Pan Bog nigdy nie przemawial przez tych zlych prorokow. Czytamy o tym w ksiedze Jeremiasza 28:15 „Sluchajze, Chananiaszu: Nie poslal cie Pan, a ty wywolujesz w tym ludzie falszywa ufnosc.””

   Iluż tu mamy fałszywych proroków „wywolujących w tym ludzie falszywa ufnosc”, a zdrugiej strony fałszywy strach i panikę…

  • Vebriq said

   Co za Orwellowska wizja!Gdyby mieli masowo i przymusowo chipować to moja śmierć bo się nie podporządkuję,rękę z chipem prawdopodobnie odrąbałbym sobie jakąś siekierą i umarłbym z wykrwawienia przed śmiercią prosząc Boga,aby nie interpretował tego jako samobójstwa,które byłoby jedynie efektem ubocznym tego,że chcę być wolny.Za dużo tu jednak wizji-póki co nie wierzę w szaleństwo ludzkości tak daleko posunięte-nic takiego się nie stanie bez wojny światowej przedtem.
   ================
   od pb: ty bys odrabal se reke, wiekszosc pojdzie na ugode z systemem, jak obecnie dala sie zmaterializowac i odmoralnic

   • Margherita said

    Wygląda na to, że w Krakowie szykuje się małe ognisko oporu ;).
    Oprócz materializacji i demoralizacji przez lata tłuczono ludziom do głów jeszcze jedno. Mianowicie, że nie ma nic ważniejszego niż życie w zanaczeniu – przeżyć za wszelką cenę. Pal licho wolność i godność, byle przeżyć. Jak zwierzę. A człowiek tym się różni od zwierzęcia, że w życiu ma parę ważniejszych spraw niż tylko przeżycie.
    ======================
    od pb: totez w krakowie gniazdo agenciurow, w tym w naszym ruchu

   • Zapsa said

    Ty nie wierzysz w szaleństwo ludzkości, ale szaleństwo trwa juz w najlepsze…Najgorsza jest choroba,której pacjent sobie nie uświadamia – i to jest domeną ludzkości niestety!

   • Wojtek said

    A jak Ci dadzą chipa Hitachi w postaci pyłku w zastrzyku, plasterku na otwartą ranę i zacznie Ci pływać w kwiobiegu, to co sobie odetniesz? Rękę, nogę, głowę, wacusia?

 3. pretorian_ said

  ja pierdziele… co za belkot…

 4. navajo88 said

  No nie ,ale takich bdrur to dawno nie czytałem ,sorry .
  Człowieku to jest nie możliwe ,a wiesz dla czego ????? to proste wystarczy zakryć ten twój wyimaginowany cip cięką blaszką ołowianą i tyle zostaje się z twojej kontroli elektronicznej !!!!! ,a to jest najproszczy sposób .
  Jak sobie wyobrażasz taką akcję w skali światowej kolego ,,co ???? przy 7 miljardach ludzi na ziemi ???? przy takiej rużnorodności ras ludzkich ???? ,ale z ciebie fantasta hahahahaha.
  To po prostu nie realne !!!!!

  • allseiingeye said

   No to się przekonamy niebawem czy to jest niemożliwe 🙂

   • Zenobiusz said

    Niedługo będzie mniej,a finalnie 500 000 000.Poczytaj sobie, bo jesteś nowy

   • toms said

    ktos tu wczoraj napisał że straszenie ludzi wywołuje wysyp wolnych rodników w organiźmie ,

    nie możemy życ jako obywatele USA i Kanady , bo mieszkamy w Polsce , dlaczego mam się przejmować agresją USA -mańskiej i Kanadyjskiej Policji , która zabija nawet Polaka zabiła???
    chodzi o to że w Polsce ma byc sprawiedliwie , a jak przyjdą podpalić nasz dom , STĄŃ u drzwi i tyle na temat bezsensownego wpisu

   • grypa666 said

    Nie bój, za kilka miesięcy będzie i u nas urzędowała policja EUROPEJSKA, i nie bój, ODPOWIEDNIO przeszkolona pod nadzorem ADL, jak to jest w SUA.

   • hjk said

    ale tu nikt nie straszy, to przewidywanie tego, co sie może stać…Trzeba do tego odpowiednio podejść, a nie popadać w paniczny strach…

    Podobnie mówił chyba wczoraj o tym „straszeniu” o. dyr. RM T.Rydzyk:”Czy jak idziesz do lekarza i ten ci mówi, ze masz cukrzyce czy raka, to znaczy, ze lekarz cie straszy? Chyba nie, tylko mówi to po to, żeby podjąć terapię…Albo jak inżynier stwierdza, że most jest przerdzewiały, to straszy? Nie, tylko chce powiedzieć, ze trzeba tu coś wymienić”…

   • Trwam said

    Hjk, piszesz:”Podobnie mówił chyba wczoraj o tym “straszeniu” o. dyr. RM T.Rydzyk:”Czy jak idziesz do lekarza i ten ci mówi, ze masz cukrzyce czy raka, to znaczy, ze lekarz cie straszy? Chyba nie, tylko mówi to po to, żeby podjąć terapię…Albo jak inżynier stwierdza, że most jest przerdzewiały, to straszy? Nie, tylko chce powiedzieć, ze trzeba tu coś wymienić”

    Jak lekarz ci mowi, ze masz chorobe to faktycznie cie straszy.
    A wiesz dlaczego, bo ten lekarz NIE ma niczego by ci pomoc!
    Na cukrzyce zalecaja isulune ZAMIAST ZMIANY DIETY!
    Na raka zalecaja chemioterapi zamiast zmiane diety!

    Hjk, albo ty bezwiednie zle interpretujesz wiadomosci, ktore posiadasz, albo celowo je znieksztalcasz.

    Jesli Rydzyk mowi takie niedorzecznosci, to nie zna on Biblii, bo w Psalmie 103:3 pisze, ze Pan Bog jeswt naszym lekarzem.
    Zreszta w Biblia daje tysiace informacji.

   • hjk said

    Za bardzo sie przejąłeś, to był taki przykład, a ty się czepiasz lekarza akurat, czemu sie nie uczepiłeś inżyniera?
    Inna sprawa to diagnoza, a inna zaproponowane leczenie. Tak nawiasem mówiąc to straszna wiadomość o raku czy cukrzycy i można się przestraszyć…Ale celem nie jest straszenie, tylko diagnoza stanu. Tak samo i tu możemy przypuszczać, że idą na nas straszne rzeczy, jak chociażby to, że nie mamy już niepodległości i kto inny o nas decyduje (inna rzecz, że tak już jest od 1939 roku, no ale teraz formalnie to sie stało). Zalezy, może i będziemy mieli szczęście, a nasi władcy tak jakoś o nas zadecydują, że nie będzie tak źle…

   • Vebriq said

    ja utożsamiam się z każdym cierpiącym
    człowiekiem bez względu na narodowość,kraj,rasę,język,religię itd.Dzisiaj inni,jutro-my,ludzkość jest atakowana jako całość i jako całość-uważam-musi się bronić,w jakim świetle moralnym stawia ciebie jeśli obojętne jest ci cierpienie kogoś bo jest amerykaninem czy żydem czy pochodzi z ludu Fulbe,jest tylko jedna ludzkość,Jezus Chrystus nie robił różnicy między ludźmi i ja też nie robię.

   • eminem said

    @allseiingeye masz u mnie wielkiego plusa za ten tekst :-)…

   • navajo88 said

    Pokaż mi człowieka który dobrowolnie da się zacipować !!!!!! . To są pobożne życzenia i tylko życzenia
    przedewszystkim nie ta technologia którą dzisiaj posiadamy , może za 50 lat lub 10 lat ,,ale nie dzisiaj i jutro , taka jest prawda i trzeba patrzeć na to realnie .

   • grypa666 said

    Możesz nie wiedzieć, że już masz czipa. co do zasięgu – pisalismy o tym kilka tygodni temu. Diody tunelowe mają mozliwość emisji kilku watów z miligramowego kryształka. Do odbioru sygnalu na kilkanaście metrów wystarczy 100 mikrowatów lub mniej. Jak to się odpowednio dopasuje, to wyjdzie, że wcale to nei jest niemożliwe. za antenę może służyć płyn ustrojowy, który jest przewodzący.

   • vindpust said

    Ja mam takie podejrzenia ze ci wszyscy politycy sa pochipowani. Zachowuja sie jak nakrecone roboty. Powtarzaja w kolko to samo niezaleznie co sie do nich mowi. Tak jakby program sie wlaczal.

   • Trwam said

    A moze uzywanie kart kredytowych jest juz dzisiaj chipowaniem?

    Nie wiem jak wiele ludzi w Polsce uzywa kart, wiem, ze w roznych rajach jest rozna aktywnosc uzywania kart.
    Np. w Holandii kilka lat temu uzywanie kart kredytowych bylo bardzo sporadycznie, al nie wiem jak jest dzisiaj.

    W skandynawii karty kredytowe uzywane sa codziennie, zawsze!
    Nie ma w skandynawii ludzi placacych gotowka!

   • hjk said

    Podobnie chyba jest we francji, jak ktos płaci gotówką to wydaje sie wszystkim podejrzany:-)
    Tak opowiadał kumpel…
    A co ża różnica czy banknot czy karta, i to i to wirtualny pieniądz, tyle że banknot bardziej uniwersalny, bo karty nie pozyczysz kumplowi, a kilka banknotów to i owszem…Ale i tak banknoty euro i pewnie $ też są już pochipowane, wiec nie ma to znaczenia.
    problemem są „sartcard”-y z chipem RFID odczytywanym na odległość.

   • navajo88 said

    Grypa666 ja wiem że nie mam tego czegoś !!!!!!! wiem to po swoim zachowaniu ,rozumiesz ??? .Po pierwsze jestem po udarze niedokrwiennym pnia muzgu !!!,to raz i wszelkie jakieś manipulacje na ojej osobie nic by im nie dały ,bo teoretycznie zakładając że już cipują to tylko zdrowych ludzi . Napewno mie nie zacipowali bo ja mam taki charakter że jak oni mówią mi że jest białe to ja natychmiast sobie mówię że to jest czarne

   • sun said

    Ale tak słaby sygnał da się bez problemu wytłumić. Kontrola chipem ma sens przy przekraczaniu specjalnie skonstruowanych urządzeniach, traci go jednak np. w leśnej głuszy, gdzie tłumienność takiej mocy jest praktycznie 100%. I co ty niby chcesz przesłać nadajnikiem GPS jeśliby był nawet w takim chipie ( co jest niemożliwe z technicznego punktu widzenia) sygnałem o mocy 100 lub mniej mW ? Samo zejście do podziemi w kopalni soli w Bochni czy Wieliczce skutecznie wytłumi sygnał o tak małej mocy. Trochę wyobraźni.

   • GoA said

    ALFA już ten tekst wklejał w innym wątku ale podam go tu jeszcze raz. Krok po kroku w imię „wygody, oszczędności i bezpieczeństwa” ludzie zgodzą się na wszystko (przynajmniej zdecydowana większość). Najpierw pozwolą sobie skanować palce i siatkówki a potem wszczepiać czipy. Krok po kroku – nawet nie zauważymy kiedy się to stało – chyba, że się obudzimy jako społeczeństwo…

    „Nadchodzą bankomaty biometryczne.

    W połowie 2010 roku w Polsce zaczną działać bankomaty biometryczne. Na razie to nowinka, ale zdaniem ekspertów bankomaty biometryczne będą zastępować klasyczne urządzenia do wypłaty pieniędzy – donosi forsal.pl.
    Jako pierwsze, bankomaty biometryczne zamierzają wprowadzić sieci BZ WBK oraz Euronet. Eksperci przewidują, że w 2011 roku w Polsce będzie działało nawet 3 tys. takich urządzeń
    – choć są one droższe od klasycznych bankomatów o 10 proc.”
    link: http://www.sfora.biz/Nowe-bankomaty-zamiast-karty-palec-a14536

   • vindpust said

    Kilka lat temu rozmawialam z kolego mojego syna, ktory chwalil sie wachlarzem kart platniczych. Niby na zarty powiedzialam ze juz wkrotce nie bedzie ich potrzebowal bo bedzie mozna sie zachipowac i tam wszystkie te dane. Chlopak az podskoczyl z radosci.

   • hjk said

    w lublinie bilety miesieczne MPK maja już postać kart ze zbliżeniowym chipem RFID, banki wydaja płatnicze karty zbliżeniowe też z tego rodzaju chipem…Mają być paszporty i dowody os.
    powoli małymi kroczkami do celu…
    prawie każdy ma juz komórkę, niektórzy nawet dwie…ipody, mp3 i 4…bluetoothy…
    potem będzie chip np. w zegarku, bo to „ułatwi zycie”..
    Albo chip nie musi miec duzej mocy, wystarczy ze skomunikuje sie z komórką jak bluetooth i juz.

   • GoA said

    @ Hjk
    dziś na tvn24 był materiał o płaceniu za kawę … zegarkiem 😉 W zegarku zamontowany jest układ działający jak karta płatnicza tyle, że właśnie jak piszesz – zbliżeniowo. I mimo, że każdy z nas w tej chwili jest ochipowany (bo nie znam nikogo, kto nie ma komórki albo karty płatniczej) w tej chwili możemy te „zdobycze cywilizacji” (chociaż tak naprawdę to są zdobycze cywilizacji – dopóki nie użyje się w ich złym celu) po prostu wyrzucić do śmieci – jeśli w grę będzie wchodzić biometryka to po nas…
    ====================
    od pb: myslalem ze w miejsce zegarkow mamy komorki

   • gustaf said

    Na niezależnej w ciekawostkach cywilizacyjnych zapodali o redukcji 25 mln komórek (tzw. z tanich źródeł) , bo ich „uszkodzenie” polegało na braku IMEI
    Służby nie mogły ich identyfikować, ani kontrolować.
    A to tylko w Indiach

   • hjk said

    ale imei łatwo możesz sobie zmienić – są programy do tego, no chyba ze jest jakis „ukryty” imei, którego nie da sie zmienic i nikt nie wie poza producentem.

    Pierwszy procesor w masowym uzyciu – słynny Z-80 miał dwie listy instrukcji – oficjalną i „tajną”, czyli wojskową. Podobnie moze być z chipami w komórkach czy komputerach.

   • hjk said

    Aha, w warszawie i lublinie działa tez w MPK system mpay-a, ze za przejazd zamiast biletu mozesz płacic komórką – aktywujesz konto, przelewasz kasę, a potem tylko wysyłasz sms-a z nrem autobusu…

   • allseiingeye said

    U nas na basenie dostajesz chipa w kształcie zegarka na rękę, otwiersz nim szawkę, zastępuje bilet na bramkach, płacisz za bufet, a regulujesz należność przy kasie za wykorzystany limit czasu itd zczytany z chipa.

   • eminem said

    @navajo88
    Odpowiem na twoje pytanie…Ludzie sami tego zapragną…. Jeśli chodzi o technologię, to odpowiem, że bardzo byś się zdziwił czym USA dysponują….

   • navajo88 said

    Eminem zgadzam się z tobą wszystkiego nie wiemy ,bo to są głęboko skrywane tajemnice yechnologiczne USA ,ale z tym wsztrzepianiem cipów to lekka przesada to może być dopiero możliwe za jakieś 50 – 100 lat
    ==========================
    od pb: technicznie mozliwe juz jest, tylko jeszcze nie do zaakceptowania przez wiekszossc

   • hjk said

    historia przyspiesza…
    Tobie sie wydaje ze to będzie za 50 – 100 lat, a tu może być 5-10 lat…

   • Vebriq said

    NIE WOLNO PRAGNĄĆ WIĘCEJ BEZPIECZEŃSTWA-NIE BÓJCIE SIĘ PONOSZENIA RYZYKA,wolny człowiek umie ryzykować i kalkulować ryzyko,niewolnik socjalizmu natomiast stale ogląda się na opiekuńcze służby,takie czy owakie,na państwo,rodzinę,religię,guru itd.Jestem za religią,ale dobra religia czyni człowieka bardziej wolnym a nie zniewolonym.
    =====================
    od pb: kto uchroni zycie ziemskie, straci wieczne, a kto straci zycie na ziemi, zyska je na wiecznosc

   • navajo88 said

    co do komurek ,jeśli posiadasz komurkę z wszelkimi bajerami to możesz się bać a jeżeli tylko i to starej generacji to znaczy z przed 3 lub 5 lat i tyko na kartę to spoko hahahaha

   • zerrkos said

    Mowisz 50 lat? Gdzies czytalem, ze tajna technologia jest kilkadziesiat lat w przodzie w stosunku do tego co znamy obecnie. A patrzac dalej jak rozwoj nowych technologi przyspiesza to te 50 lat latwo zamienic na 100 lat. Czas jest pojeciem wzglednym.

   • ZKRWIIKOSCI said

    Odpowiednia propaganda i ludzie sami o niego poprosza

   • Margherita said

    Pokazać Ci takich ludzi? To będzie jakieś 60% ludzkości, ciężko ich będzie przyprowadzić w gromadzie.

   • ester said

    Zapomniałeś o codex alimentarius, zapomniałeś o masowych „szczepieniach”. Aby system-chip zadziałał, istnieje potrzeba zmniejszenia liczby ludności.

   • allseiingeye said

    może też być na odwrót, najpierw zachipują, później zredukują i nie będzie już możliwości by protestować a co dopiero stawiać opór

  • Jack said

   Do navajo88 Zakryj komórkę ręka i zobacz czy działa naiwniaku. Do tego jest tez potrzebna redukcja populacji do 500tys. bo łatwo kontrolować. Myślę że taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny.

   • grypa666 said

    500 mln. Tyle jest napisane na kamieniach Georgia Guidstones. Taki sam wynik podała laureatka Nobla (nazwisko mi w tej chwili wyleciało) – wyszlo jej to z obliczeń ile ludzi mozna kontrolować.

   • navajo88 said

    Grypa666 500 mln ?????????????? z 7 Mlidw ludzi !!!!!!!! to jest chore !!!!
    ==========================
    od pb: zgoda, to chore mowic o odludnieniu z 7 mld na 0,5 mld — ale to unych wypowiedzi, nie nasze — nowicjusz na blogu ?

   • Zenobiusz said

    Oczywiście że to jest chore ,ale więcej im nie jest potrzebne,cała reszta to zbędny balast.Wyobraź sobie że masz na swojej działce 10tyś. królików.Ale byś opylał, strzelał i latał z pałką ,byle zostało jak najmniej.Oni tak to widzą .My zaśmiecamy piękny ogród „ich” pięknej planety.

   • Wojtek said

    Jak to było?
    Prawda przechodzi trzy fazy:
    1. Najpierw wyśmiewanie
    2. Potem gwałtownie się jej przeczy
    3. A potem prawda jest oczywistością…
    Arthur Schopenhauer – jeden z twórców psychomanipulacji

    Ty navajo88, za mało poczytałeś, albo jeszcze programowanie z telewizorka się w Tobie odzywa.
    Ten blog nawet w 10% nie pokazuje tragedii jaka nas czeka i jak daleko zaszliśmy.
    Gdyby Ci powiedzieli, to posikałbyś się w pieluszki i ze strachu zrobił sobie krzywdę.

   • Zenobiusz said

    Oczywiąście 500 mln to tzw czeski bład w moim poście.
    ===============================
    od pb: wg wiki czeski blad = konkretny rodzaj błędu polegający na przestawieniu kolejności dwu sąsiednich znaków w tekście. Czeskie błędy zalicza się do literówek. Odpowiednikiem czeskiego błędu w mowie jest przestawienie głosek lub sylab

   • Zenobiusz said

    No i co z tego że mnie nie lubisz?

   • navajo88 said

    Wojtek w pieluszki się nie posikam hahahaha bo prawie kończę 58 lat ,a na programowaniu się trochę znam i z kompami mam już do czynienia od roku 1989 ,akże spoko ,a na blogu każdy może wyrażąś swą opinię i nie każdy musi się z daną opinią zgadzać

   • navajo88 said

    nie trzeba zakrywaś jej ręką wystarczy ze otoczysz ją mareiałem trudno przenikalnym i szlus ,ja to prubowałem ,,a zresztą zawsze możesz zrezygnowaś z komurki hahahaha ,ale sam wiesz jak dzisiaj trudno obejść się bez telefonu komurkowego . Pamiętaj na każdy sposób jest zawsze jakiś sposób ,tylko trzeba pomyśleć ,capito !!!

   • hjk said

    Coż za naiwność – jeśli zasłonisz rękę z chipem w „centrali” uruchomi się alarm i specbrygada zacznie poszukiwanie ciebie od miejsca, skąd jeszcze dochodził sygnał…
    Ciekawe co zrobią, jak cie w końcu dopadną…

   • allseiingeye said

    dokładnie, mają wyjście na każdą ewentualność, my też musimy mieć 🙂

   • Wojtek said

    … albo czip uruchomi odpowiednią procedurę i wypuści cyjanek lub lit do organizmu. Dzieciaku, nie zdążysz nawet pomyśleć o Bozi i rzeczach ostatecznych.

   • navajo88 said

    Hjk nie ręką tylko specjalnie skonstruowaną zasłoną ,a jaką to inna historia ,no trzeba być niezłym wariatem żeby na nich czekać hahahahaha . Spoko nie wiem ile masz lat ,ale ja znam jeszcze paru ludzi krórzy swego czasu śpiewali w KL Auswitz piosenkę ” Stoi sobie komin murowany ,,ale my go wykiwamy ” i niekturzy faktycznie wykiwali ten cały komin

   • navajo88 said

    Wojtek ja o bozi nie myślę ,poprostu w to nie wierzę że jest jakiaś bozia .Ja wierzę w naukę i odkrycia i trzeżwo patrzę na świat

   • hjk said

    No znam tę piosenkę z kaset, tylko ciekawe jak ten komin „wykiwali”? Poczekali az obóz wyzwoliła armia czerowna czy amerykańska? Należeli do obozowego ruchu oporu? OK, im sie moze udało, ale co z tysiacami innych?

   • navajo88 said

    I jeszcze jedno credo zielonych beretów ! „Jeżeli masz wroga i nie możesz go na razie pokonać to zaprzyjażni się z nim i potem go wykończ ,,,cierpliwość jest cechą bogów i odziałów specjalnych ” Amen;
    ===========================
    od pb: czyli frankisci to bogowie?

   • navajo88 said

    nie frankiści tylko GEEN BEERET’S ,czyli US.SPECIALL WARFARRE TO FORCE SOLDERS

  • weiner said

   Masz całkowitą racje, twórcy tego bloga się już dawno zagalopowali w swoich oskarżeniach bez pokrycia (bo dowodem nie mogą być filmika z you tuba no sory:/), swoich „górnolotnych” teoriach spiskowych i innych bzdurach. Współczuję głupoty ludziom którzy dali się nabrać na ten stek kłamstw, najlepiej to się spakujcie i ukryjcie gdzieś w górach to może was nie dorwą i niezaczipują. Za dużo się matrixa naoglądaliście „wybrańcy”.

   • allseiingeye said

    Ten wątek który opisałem to jest SF, ponieważ jeszcze się nie wydarzyło, ale niestety wszystkie poszlaki i wątki poboczne które dzieją się już dziś wyraźnie wskazują na powyższy scenariusz

   • weiner said

    O ludzie, gdyby tak patrzeć co na co wskazuje to można by tysiące scenariuszy wymyśleć, radzę swoją fantazję i wyboraźnie przelewać na papier a nie wbijać sobie i innym do głowy

   • eminem said

    Podpowiem troszkę
    „wolfgang eggert petition”…Spisek to może był kilkaset lat temu teraz jest już finisz…..

   • grypa666 said

    Proszę w punktach – które z naszych postulatów się nie spełniły, które z podanych faktów / dokumentów nie są prawdziwe?
    Teksty typu „oskarżenia bez pokrycia” czy tez „oszołomy”, „teorie spiskowe” to ulubione epitety tych, którzy nie mają argumentów na obalenie prawdy. Czyli agenciorów.

   • wszechstronny said

    Nie można tego ignorować, bo ma racje z tymi filmami z YT. Dla mnie osobiście You Tube to największy śmietnik z całym necie, więc jego oskarżenia mają podstawy bo połowa Waszych argumentów opierała sie właśńie na YT (Waszych=blogowiczów)

   • ZKRWIIKOSCI said

    jesli zakladasz ze wszystkie filmy na YT to stek bzdur poprzyj prosze swoja wypowiedz argumentami obalajacymi wiekszosc informacji zawartych chocby w filmach Alexa
    Oczywiscie ze jest wiele bzdur na YT ale twierdzenie ze wszystkie one to bujda mija sie z prawda

   • hjk said

    Ale filmiki z YT niczego nie dowodzą, tylko ILUSTRUJĄ pewne sprawy, no chyba ze podają pewne fakty, np. jakieś powiązania, itd. W takim chyba celu umieszczają je blogowicze. Dowody to podała J.Burgermeister i lezą w prokuraturze, kto nie wierzy może pojechac do Austrii i zapytać, czy taka sprawa jest w toku…
    =======================
    od pb: sprawe ‚umorzono’, po zmianie policmajstra od takich rzeczy

   • hjk said

    nawet jak umorzono, to powinny być w archiwum albo dzienniku wnoszonych spraw, no chyba ze wszystko po orwellowsku wyczyszczono i wydrukowano od nowa…

   • Vebriq said

    też w to nie wierzę,ale nie uważam tego wariantu za niemożliwy a tylko za mało prawdopodobny w tym momencie,najpierw musi być wojna,10-20lat chaosu a potem kto wie…przeciwko chipom trzeba się organizować teraz bo potem przegramy z propagandą,kto w 1988-1989 słyszał o normalności homoseksualnych „małżeństw”?A dzisiaj?Tak to się robi,powtarzaj coś przez 20 lat to w końcu wypierzesz ludziom mózgi..:(
    Powtarzaj przez 5 pokoleń,że przymusowe wstrzykiwanie dzieciom czegoś tam jest dobre dla ich rozwoju to potem matki będą się biły o szczepionki dla swoich dzieci nawet nie zważając na ich płacz,ból i opór.
    ========================
    od pb: ktos wie, skad zabobon nt. 13? wynik dlugowiecznego prania mozgow

   • Margherita said

    Wiesz, wychowałam się w kulcie szczepionkowym. Tyle, że coś mi w tych szczepieniach nie pasowało. Tak intuicyjnie, bo cóż może rozumieć 10-cio letnie dziecko. Od 11 rż nie przyjęłam żadnej szczepionki. Na własną rękę, rodziców nie informowałam o szczepieniach, a kiedy je przeprowadzano – wychodziłam ze szkoły. Usprawiedliwienia pisałam samodzielnie;).
    ====================
    od pb: przykro nam, musimy doniesc baxterowi o twym przestepstwie

   • hjk said

    @pb:
    ))))))))))))))))))))))

   • Pelagia said

    i za to Cie Margherita lubię 🙂
    a rodzicom trzeba pomagać i wyręczac w czym się da. np. w pisaniu zwolnień 🙂

   • Magdalena said

    W piatek 13-go pazdziernika 1307 roku (sorry, jezeli pomylilam daty) krol Francji skosil co do jednego templariuszy. Stad prawdopodobnie wzial sie ten zabobon, dla nich faktycznie pechowy dzien.
    =================
    od pb: wiec powinien to byc dzien/liczba pozytywna dla wiekszosci, a nie jest – dlaczego?

   • Magdalena said

    A kto powiedzial, ze nie jest? Ja bralam slub 13-go, niedlugo stuknie 20-sta rocznica i nie narzekam 🙂 . Moze za duzo sie szpadlem owczesni narobili w tym dniu? 🙂 . A moze, skoro 12-tu apostolow (bo juz wtedy Konstantyn zrobil porzadek), 12-cie miesiecy, to ten nastepny mial byc zly?
    A dlaczego dla wiekszosci ta liczba nie jest pozytywna? (propaganda?).

   • hjk said

    pranie mózgu przez iluminatów, Jezus +12 uczniów to 13, MBoska objawiała sie 13go w Fatimie, Papież przezył zamach 13go, po podliczeniu wiele dat i ilosci dni czy cyf wychodzi zawsze 13 lub dwukrotność, data smierci 2.4.2005 to 13, godzina 21.37 tez, ilość dni pontyfikatu to chyba 31 tys.itd.
    Mowi sie wręcz o kodzie JP2…

   • murek said

    dlaczego wojna? od 1989 staciliśmy 80% mocy wytwórczych, (jeszcze stocznie były)
    jesteśmy na poziomie z 1945 (jak po wojnie)
    i nadal ‚się poprawia’ bez wystrzału…

 5. gregor said

  A może by tak juz teraz tej BEAST wyciagnąć wtyczkę albo wpuścić jakiegos wira ? Po co będziemy czekać i spekulować .
  No chyba że wolicie – … zachipowana dorożka , zachipowany dorożkarz , zachipowany koń … Gałczyński sie w grobie przewróci .

  • Zenobiusz said

   To jest jakiś pomysł.Hackerzy do dzieła.

   • hjk said

    wirus nie działa, bo pewnie ten komp nie chodzi na windowsach…)))

  • Taka Tam... said

   i myslisz ze sobie nowego nie stworza albo nie naprawia? 😛 chcialabym zebys mial racje, ale niestety ten pomysl to jedynie leczenie objawow… jedynym wyjsciem jest tak jak w tekscie: edukacja – ale nie na sile, a w ostatecznym momencie, reszte tych niereformowalnych z gory…. wiadomo co 😉 bo po dobroci wolnosci nikomu nie oddadza. to sa ludzie chorzy i uzaleznieni od wladzy.

   PS. swietny tekst. mimo wszystko optymistyczny. :X tez mam nadzieje ze odzyskamy swoj instynkt samozachowawczy ktory nam stlumiono.

 6. A said

  Własnie po to zaczęli depopulację, aby tą liczbę ludności zmienjszyć. Nikt nie bezie zmuszał nikogo do przyjecia czipa. Zrobią to tak że ludzie bedą sami sie o te czipy prosić. Spójżcie na swiat, gdzie ludzie sprzedaja własne narządy. To tak jak z telefonami komórkowymi czy kartami płatniczymi. Aktualnie aby pracować w korporacji musisz mieć konto do przelewów wynagrodzenia, kasę do łapki wypłaca co najwyzej Antoś na budowie. To samo bedzie z czipami- wiekszosc przyjmie czipa ze wszlekimi tego udogodnieniami. Pieniadz papierowy powoli przechodzi do lamusa, niedługo bedzie tylko pieniadz elektroniczny. Sklepy bezgotówkowe już są przygotowane. Tak więc czipy wejdą lada chwila i zaręczam że nikt sie temu nie przeciwstawi-wręcz przeciwnie. Tych co gadają o NWO i zniewoleniu pozamykają w kaftany, zresztą ci co nie przyjmą czipa nie bedą mogli funkcjonowac w społeczeństwie więc i tak szybko zejdą na jego margines jako bezdomni, bezrobotni przestepcy, którzy z głodu beda okradać bezgotówkowe warzywniaki. Juz kilka lat temu na targach w NIemczech Claudia Schiffer reklmowała bezgotówkowy sklep. Ile jeszce do momentu realizacji tych planów- rok? dwa? – góra 5….
  Ostatnio w banku mówili mi ze przygotowują tzw karty zblizeniowe- to już prototyp czipa. Nastepnie wszczepią go w skórę.

  • vindpust said

   Ja w dalszym ciagu wszelkie zakupy robie pieniedzmi papierkowymi, nawet wieksze zakupy. Karte platnicza mam dopiero od ok. 2 lat i to tez uzywam ja przy zakupie czegos przez internet. Robilam to swiadomie, jako protest przeciwko systemowi bezgotowkowego jaki chca wprowadzic.

   • A said

    No co zmieni ten protest? Wiesz o nim tylko ty…a tak naprawdę jest on ze tak pwoiem połowiczny bo jednak karte masz i jej choćby sporadycznie używasz. A jak z pensją- czy ktos ci ją wypłąca do reki, bo raczej takiech firm już jest niewiele. Ja dostaje wypłate na konto, mam zlecenia stałe na spłaty kredytów a po tym jak mi ukradli portfel z całą gotówką staram sie miec przy sobie nie wiecej niż 100-200zł w razie kradzieży- bo karty zawsze mozna poblokować. Czipy to koniecznosć- i tylko te kilkadziesiąt osób, ktre wie o co kmman próbuje protestowac. ALe i tak wiekszosc tu to ludzie normalnie funkcjonujący w społeczeństwoe i gdy dostaną ultimatum wiążace sie z wyjsciem poza jego nawias to gwarantuje ze niewielu sie zdecyduje.
    Sądze też że te wszytstkie protesty, bunty- to też jest w jakimś stopniu kontrolowane i sterowane.

   • vindpust said

    Ja sama z pewnoscia nic nie zrobie, ale jakby wszyscy placili gotowka to moze by cos pomoglo.
    A ta gotowke to sobie trzymam w wewnwtrznej kieszeni kurtki, a w portfelu mniejsze sumy.

   • A said

    No wiedzisz ale to własnie WSZYSCY zdecydowali płacić kartami. Karta płaci nawet moja wiekowa babcia – trzyma ją w kieszeni po tym jak po raz czwarty młodzi chuligani wyrawali jej torebkę z emeryturą. Ja nie sądzę aby karta kredytowa była uosobieniem zła wszystko jest dla ludzi i ma nam ułatwiać zycie a nie utrudniać. Czip rfid też nie jest zły sam w sobie, pomyśl jak zmniejszyłaby sie przestepczosc, pomyśl że nie musisz bać sie o to ze ktoś uprowadzi, skrzywdzi twoje dziecko, czy nagle załabnie twoja chora na cukrzycę babcia i nie będzie wiadomo co sie stało. Czip sam w sobie to super sprawa ale wiemy, ze ten czip bedzie niewłasciwe wykorzystany. Będzie się wiązał z oddaniem pokłonu antychrystowi a to już insza inszosć 😉

   • Zenobiusz said

    Oj A@. Jak mogłeś dopuścić by Twoją wiekową Babcie cztery razy okradli??? Ach, to młode pokolenie egoistów.I teraz klepiesz sobie na komputerze ,a Babcia pewnie jest sama przed Świętami.Popraw się Smyku.

   • Magda said

    a ja mam od lat karty bankowe i wiecie,że nie używałam tego g.. ani raz.
    Tylko gotówka.
    Ja mam płacić za to ,że wyciągnę MOJE pieniądze z bankomatu jakąś prowizję, a niby za co.
    Niech się banki bujają.Na mnie nie zarobią i tyle.

   • grypa666 said

    Czipy to niewola. I módl się dzisiaj o siebie i swoje dzieci jak przyjcdzie moment gdy będziesz musiał/a odejść bo przyjdzie twój moment na eutanazję. Nie mamy wyjścia tylko z tym diabelskim systemem, który chce wprowadzić grupa szaleńców. Najlepszą drogą walki jest edukacja ludzi. Powinny już dzisiaj powstawać latające uniwersytety jak w czasie wojny. Gdy przyjdzie moment, że będziemy Palestyńczykami we własnym kraju to będzie już za późno – zostanie samowysadzanie się.

   • hjk said

    „Sądze też że te wszytstkie protesty, bunty- to też jest w jakimś stopniu kontrolowane i sterowane.”

    Dokładnie – jak w PMS – „Jesteśmy po wszystkich stronach barykady i nawet poza nią”…
    Po to by skanalizować realną opozycję, tak jak Solidarność ’80 była (ubocznie) między innymi po to, by wyłuskać ew. przywódców społecznych i wyrzucic ich na emigrację, opornych zlikwidowac, jak ks. J.Popiełuszke, Zycha, Suchowlca i ew. in.

   • allseiingeye said

    Popieram, ja robię dokładnie tak samo.

   • Margherita said

    Nie posiadam konta, ubezpieczenia, telefon mam na kartę (numer zna ledwie parę osób). Jakoś żyję i mogę pracować. Wypchajmy się na tę cudowną technologię, przynajmniej do czasu, aż nie będzimy mieć pewności, że jest to bezpieczne.

   • stary said

    to jest niegłupie, ale ja muszę mieć konto bo inaczej mi nie zapłacą. Cała budżetówka chyba musi mieć konta.

   • Margherita said

    No budżetówka musi. Chociaż ja bym się kłuciła, że nie muszę, bo konto jest płatne, a ja nie mam obowiązku tracić SWOICH pieniędzy na widzimisię pracodawcy. Ja na szczęście pracuję wyłącznie na umowy o dzieło.

 7. Były Naiwny said

  @allseiingeye – popatrz jakie zainteresowanie sluzb wywolal Twoj interesujacy tekst.

  Sluzba nie druzba – nawet w wolna sobote trzeba siac dezinformacje.

  • allseiingeye said

   Nie bardzo wierzę w agentów, czasem rzeczywiście wejdzie czy tu czyna onet czy na inny portal jakiś urzędas z ministerstwa i walnie na złość. Co do działań na blogu wydaje mi się że są ludzie którzy się po obrażali, czasem zwyczajnie ludzie z odmiennym światopoglądem, czasami ktoś wie o co tu chodzi ale tak bardzo pragnie odkryć że to jest tylko zły sen, albo urojenia, zadaje niewygodne pytania, podważa wypowiedzi innych w nadziei że ktoś jednak się wygada że to tylko sf dopasowane do rzeczywistości w taki sposób, że sam to kupił. Jednak tak się nie dzieje i ludzie ci łapią agresję, źli sami na siebie że ich (domniemanie błędny) światopogląd nie został zaakceptowany na forum przez ludzi których zna tylko z nick. Takie są typy tzw „agenciurów” :).

   Nie twierdze bynajmniej, że blog nie jest pod obserwacją. Pozdrawiam

   • allseiingeye said

    I zapraszam do krytyki i rozwijania własnych wątków. Szukanie, szperanie, sprawdzanie to jest to co nas wyróżniło, dlatego wiemy co się święci, dlatego szukajcie, szperajcie i podważajcie dalej.

   • navajo88 said

    POPIERAM !!!!!!!!

   • Były Naiwny said

    @Allseiingeye

    Chcialbym zwrocic uwage na pominiety aspekt Twojego eseju. Takze innych tekstow na tym blogu i poza nim. Chodzi o te szacunkowe 10% spoleczesntwa, ktore nie bedzie sie dawalo zaczipowac – doslownie i w przenosni, czyli takze juz TERAZ.

    Otoz jest to prawdopodobnie ta sama czesc spoleczenstwa, ktora okreslana jest jako odporna na reklamy, a to ma zwiazek z odpornoscia na manipulacje. Jest nas (tu: wiekszosc sympatykow grypa666 patrzacych z dystansem na szczepionki) GARSTKA. Ale to wlasnie ten „trudny margines” spedza sen z oczu wladzy, ktora ma swiadomosc, ze nie ma nad nami kontroli, ani wiekszego wplywu na nasze poglady i dzialania. Z drugiej strony „Oni” zdaja sobie takze sprawe, ze dysponuja wykonawcami malo bystrymi, zastraszonymi i przekupnymi – a wiec oddzialami kiepskiej jakosci, choc wyposazonymi w czarne mundury, maski, kaski, tarcze, palki, sikawki, gaz, tizery, podsluchy i inne gadzety. To wszystko oparte jest na przyuczaniu do slepego wykonywania rozkazow, podawaniu srodkow narkotyzujacych, zaciemnianiu mozgu, indoktrynacji, szantazu, zastraszaniu i wabieniu jakakolwiek „marchewka”. Sadze, ze aparat bezposredniego ucisku to tez ok. 10 % spoleczenstw. Do tego nalezy dodac sfere w wiekszosci poslusznej administracji, stanowiacej wraz z rodzinami kolejne ok. 20 % populacji.

    Po drugiej stronie barykady – na tym etapie w wiekszosci krajow Zachodu jeszcze wirtualnej – jestesmy my, ta 10-cio procentowa AWANGARDA, ludzie o solidnych zasadach swiatopogladowych, rozeznani w roznych aspektach zycia, gotowi do poswiecen dla dobra innych. Jednym ze zrodel tej sily moralnej sa zasady religijne, ktore dlatego sa tak bezwzglednie atakowane, bowiem wiara potrafi sprawiac, jesli nie cuda, to z pewnoscia integracje wewnetrzna oraz spoleczna.

    Jezeli przyjac te szacunki za wiarygodne, to wtedy pozostaje 60% populacji ludzi zdezorientowanych, a takze oportunistow „rznacyh glupa” w czekiwaniu na okazje, zeby sie do tych przylaczyc, gdzie to sie bedzie bardziej oplacalo.

    Krakowskim targiem podzielilbym ten duzy segment spoleczenstwa po polowie tj po 30%, i oportunistow oddal na tym etapie bez walki. Wtedy bilans prowadzi do wniosku, ze warto pozyskac zrozumienie, poparcie i wspolprace ludzi uczciwych a zdezorientowanych. Zatem 40% jest realne i stanowi znaczna sile, ktora bedzie systematycznie rosla w miare rozwoju sytuacji, podobnie jak rosl i rosnie teraz odsetek przeciwnikow imperialnych wojen kiedyz w Korei, Wietnamie i Iraku, a teraz w Afganistanie i Palestynie.

    To jest wciaz demokratyczna mniejszosc, czym nie warto sie przejmowac w czasach, gdy „neo-demokracja” i tak jest uprawiana przez – jak nazywa ich red. S. Michalkiewicz – „starszych i madrzejszych”. Przy tak zarysowanym bilansie zasobow ludzkich nie chcialbym byc w polozeniu nawet tych „najstarszych i najmadrzejszych”. Zwlaszcza w perspektywie kilkuletniej.

    Na pewno nie obedzie sie bez ofiar – jak zawsze w przeszlosci. Ale zabici przywodcy stana sie znow czczonymi meczennikami, a pomordowane masy beda zapalnikiem powodujacym wzburzenie mas pozostalych przy zyciu, a takze stopniowa erozje motywacji u co bardziej wrazliwych, wyczarterowanych – czesto bez przekonania – do roli czynownikow.

    Dziekujac @Allseiingeye za inspiracje jestem ciekaw co o tym myslicie.

   • navajo88 said

    Były Naiwny Masz rację ci co nie poddają się tej całej ogłópiającej reklamie medialnej to zapewnie zdrowa część społeczeństwa i ja do niej się zaliczam i ja napewno nie ulegnę tym wpływą masmediów ,a co do reszty ,,,, jest takie powiedzenie jak człowiek nie oberwie porządnie po dupie i nie zaliczy choć by jednego porządnego łomotu w życiu to nigdy nie zmądżeje ,ja to mam już za sobą !!!!!

   • allseiingeye said

    Zgadzam się z tym co piszesz o nas i o społeczeństwie, najprawdopodobniej tak jest. Wiele pominąłem wątków, bo zamiast krótkiego opowiadania, powstała by książka, nie wiadomo czy nie kilku tomowa 🙂 Dzięki za wartościowy wpis

   • gustaf said

    @Były Naiwny
    Jeśli tak chcesz wyliczać …..
    Proszę o zwrócenie uwagi na taki aspekt.
    Już Lenin (pewnie po lekturach Marxa i Engelsa), jako środek do realizacji celów wiadomych , wprowadził czynnie eliminację min. 10 % ludności.
    Motywacja polegała na wywołaniu i skierowaniu agresji na „wrogów ludu”.
    Wyeliminowaniu przeciwników w tym inteligencji, bojarów , ale także ludu(chłopów).
    I na koniec zastraszeniu pozostałych.
    Lenin założył i wykonał 10%
    Stalin i Hitler – wiadomo, a my teraz mamy mieć „gorzej” , „najgorzej”
    I nie łudzę się , że to są (nie)ludzie, co to się zawahają.

   • Janosik said

    ZWALCZAJ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

   • grypa666 said

    A ja wierzę, ciągle mnie straszą…

   • allseiingeye said

    Ale nie koniecznie wpisują się na forum, to jest moje zdanie, ale mam prawo się mylić…

   • pyrek said

    Tak samo jak masz prawo kłamać?

   • allseiingeye said

    Nikt nie ma prawa kłamać

   • allseiingeye said

    Słuchaj Pyrek, jak coś do mnie masz to napisz na maila, to wyjaśnimy sobie
    weseeingu@gmail.com

   • navajo88 said

    No Grypa666 coś jesteś za bardzo strachliwa hahahaha ,a myszy się boisz ????? . To teraz wiadomo dlaczego jesteś tak mało zjadliwa hahahahaha Jimi Hendrix in Woodstock

 8. ALFA said

  WIELKI BRAT W TWOJEJ ODZIEŻY

  http://www.grazingsheep.com/artp/nauka/2004/2004_11_RFID_ubrania.htm

 9. Ja (ten Pierwszy Ja) said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Internauci-do-boju!-Wielkie-pieniadze-do-wygrania,wid,11750550,wiadomosc.html

  Jednym słowem szukają odpowiedzi na pytanie, czy jednak będzie trzeba wyłączyć całego neta, czy tylko niektóre usługi.

 10. igi said

  Bardzo smutny artykul… Prawdopodobny bo w tym porypanych czasach niema rzeczy nie mozliwych ,ale na szczescie opisujacy najczarniejszy mozliwy scenariusz ,ktory wcale nie musi sie zrealizowac. Zreszta mala jest na to szansa bo jak pisalem kiedys ,ludzie sie powoli budza ,nie sa az takimi debilami zeby nic nie dostrzegac i w tym nasza nadzieja.

  • Margherita said

   Zasada nr 1 to przygotować się na najgorszy możliwy scenariusz. Jeszcze nigdy się na tym nie zawiodłam. Prawdopodobieństwo wystąpienia aż takiego koszmaru jak w tym artykule jest niewielkie/średnie (ok10%). I jest to wystarczająco dużo, żeby zacząć działać.
   Proponuję stworzenie gotowego do działania ruchu oporu. Jednak do działania należy przejść dopiero wtedy, gdy mafia (zwana „unymi”) wykona pierwszy ruch. Jeżeli „uni” będą mieli słodką pewność, że jakakolwiek próba dalszego ograniczania naszej wolności źle się dla nich skończy, to się (na jakiś czas) odczepią. Będzie wtedy trochę spokoju. Ten czas trzeba będzie wykorzystać na zniszczenie mafii cywilizowanymi metodami.

   • Vebriq said

    czy masz już konkretny plan tego ruchu oporu?ktoś tu zaproponował zbiorowe napisanie publikacji ostrzegawczej-może gdyby coś wydać dużego,to coś się ruszy,nie lubię Zeitgeist movement z powodu jego fałszywych tez o religii,ale im się udało wytworzyć spory ruch i my musimy też to zrobić

   • Margherita said

    Taka unowocześniona wersja AK. Odpowiednio przygotowana do działania, min 100 tys ludzi. Nasz społeczny straszak. Nie może być tak, że mafia nas straszy, a my kładziemy uszy po sobie. Niech mają pewność, że tak łatwo im nie pójdzie. Narazie mam wstępny plan organizacji (z oczywistych powodów nie podam tutaj) i zarys planu akcji odwetowej w razie podjęcia przez ew. rząd światowy akcji czipowania. Bardzo mi się podobał ten list do szwedzkich dziennikarzy – zacznijmy w tym stylu przemawiać do tej bandy. To przestępcy mają się bać, a nie porządni ludzie.
    ===================
    od pb: te sto tys. musi miec poparcie wiekszosci narodu

   • hjk said

    „nie lubię Zeitgeist movement z powodu jego fałszywych tez o religii”

    Może to być kolejny ruch do wyłapania wszystkich opozycjonistów jak Solidarność ’80

    Mnie tez nie spodobały sie tezy o religii – to że bywa wykorzystywana do celow politycznych tak jak np. nóz do zabijania nie przekresla samej istoty religii…

 11. ALFA said

  JAK KTOŚ NAM PODSKOCZY TO PO PROSTU WYŁĄCZYMY MU CHIPA

  CHIPY DO ŚLEDZENIA KAŻDEGO TWOJEGO RUCHU NA ZIEMI

  • Marian said

   Ten filmik zawierał fragmenty filmu „Ameryka Od Wolności do faszyzmu” Aarona Russo – na youtube
   W cz. 9 – jak może wyglądać w przyszłości zamówienie pizzy !!!

   A to reklama IBM bezgotówkowych zakupów z chipem
   IBM RFID commercial- Shopping in the Future as a Chipped Human

   IBM współpracował z nizistami dostarczając maszyny liczące do obozów koncentracyjnych…

   O powiązaniach koncernów z nazistami (nie wiem czy już ktoś wstawiał linka)
   Dr Rath – kartel farmaceutyczny

   O fabryce IG Auschwitz mało kto wie.

   P.S. co do komentarzy, żeby się skupiać na grypie – wszystkie te tematy są ze sobą powiązane…

   • allseiingeye said

    Popieram, wszystkie te tematy składają się w całość i prą w jednym kierunku.

 12. Aśka said

  Do artykułu dodam tylko słowa zawarte w:
  Wywiad z H.W.Rosethalem z 1976 r. Opublikowany przez C.H.Weismana w 1992 r.
  (The Harorld Wallace Rosenthal Interview 1976 by Charles A. Weisman, published June 1992).

  „A więc my jesteśmy bezpieczni tak długo, jak nasza wola jest silniejsza, albo jak wolanarodu (białego) jest skierowana na manowce, rozproszona i bez przywódctwa.
  MY nigdy nie będziemy zwaleni z tronu słowami, tylko siłą!.

 13. ALFA said

  NWO Poznaj Prawdę co w oczy kole

 14. ALFA said

  BESTIA ATAKUJE
  http://www.polonica.net/Bestie_Konca_Czasow.htm

  • allseiingeye said

   Nie zgadzam się z główną tezą artykułu że za wszystkim stoją żydzi. Nie, nie dajcie się zwieść 🙂 heh jak to brzmi ….
   To nie są Żydzi tylko WIELONARODOWCY, podobie jak monarchie anglieskie które w tym uczestniczą, niemieckiego pochodzenia z korzeniami w starożytnym Izraelu.

   • Piotr Bein said

    swietne sf, allseeingeye, czy moge wrzucic na moj blog piotrbein.wordpress.com?
    mit o zydach winnych wszystkiemu propaguja uny dla podtrzymywania antysemityzmu, zeby miec pretekst do dzialan przeciw „antysemitom” jak bein

   • allseiingeye said

    Panie Piotrze proszę korzystać z moich materiałów do woli, są publiczne, Pozdrawiam

   • Margherita said

    Masz rację, określenie „Żyd” jest nie precyzyjne. Dla większości ludzi z mojego pokolenia (+20) Żyd to zwykły obywatel Izraela, człowiek tak jak i my nie mający wiele wspólnego z polityką. Ponieważ wśród owych „unych” jest wiele innych nacji, a ich działania jako żywo przypominają posunięcia grup przestępczych nazywam ich poprostu mafią.
    =====================
    od pb: google „wolfgang eggert petition” i zobacz kto nakreca rozmaite odmiany unych; Zyd to nie obywatel Izraela, tylko jakiegokolwiek kraju, z racji pochodzenia rozstrzyganego przez rabinow; nawet jesli wyrzecze sie zydostwa, jest w ksiazkach rabinow Zydem; polecam edukacje poza dyskusjami na blogach jak ten, ktore niestety nie grzesza wiedza

   • ester said

    Nie można myśleć systemem Hilterowskim – zwalać wszystko na żydów. Aczkolwiek faktem jest, iż duża część rządzących posiada korzenie żydowskie. Zastanawia mnie czy Bóg żydowski prowadzący naród wybrany do celu na pewno jest tym za kogo się podaje?

  • toms said

   pan Pająk był 10 lat temu uważany za oszołoma , a teraz wszystko się sprawdza i jest doceniany nawet przez centrowych historyków !!!!

  • Janosik said

   Świadkowie Jehowy nie przyjmą ZNAMIENIA BESTII i to będzie na pewno jedna z liczniejszych grup przeciwstawiających się tym działaniom tak jak było z wojskiem woleli iść do więzienia tak też będzie ze znamieniem bestii.

 15. ProtokolantSyjonu said

  ja pierdziu,
  jakie litowe akumulatory, jakis kwas w krioobiegu?

  koles, chyba za mocno poszalales w piatek… 😉

  • allseiingeye said

   Ten wątek który opisałem to jest SF, ponieważ jeszcze się nie wydarzyło, ale niestety wszystkie poszlaki i wątki poboczne które dzieją się już dziś wyraźnie wskazują na powyższy scenariusz i nie chodzi tu o detale jak baterie litowe, czy litowo jonowe, czy już o wiele bardziej zaawansowane technicznie, w żadnym miejscu nie wyznaczyłem daty kiedy to może nastąpić. Chodzi o schemat, a główne przesłanie jest do ludzi, żeby się nie przejmowali jak kogoś próbują obudzić, a ten on reaguje dziwnym spojrzeniem, neguje, śmieje się itd, nie zważajcie ludzie na to, róbcie swoje, jak napisałem nie walczcie z ludźmi by uwierzyli w dla nich jeszcze teorie spiskowe. Niech tylko mają świadomość co się święci, niech tylko mają tą wiedzę do czego tak naprawdę ta polityka ma posłużyć. Nie zrażajcie się, informujcie ludzi, nawet gdy nie uwierzą od razu, kiedyś na pewno się obudzą i nie pozostaną bierni w celach, w które zmieniono ich domy.

  • Zenobiusz said

   No widzisz, nie powiedzieli wam ,jak wam wszczepieli. Cóż służba nie drużba..No to masz przechlapane.Już do końca bedziesz tak siedział i zawijał w sreberka.

   • Janosik said

    David Rockefeller, rok 1991 „Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek.”
    ===================
    od pb: rotszyld 1773: zrobimy taki chaos i taka wojne ze goje beda nas blagac o wprowadzenie nwo

   • Vebriq said

    nie ja,jeśli dojdzie do wojny w Polsce to powiem sobie to,co kiedyś Adolf Bocheński:”Z tej wojny nie wypada wracać żywym”Oczywiście fajnie byłoby przeżyć,ale nie za wszelką cenę,wolę dla siebie śmierć od niewoli..
    Tak myślę,że te wizje się jednak nie sprawdzą i dojdzie do tego dzięki oporowi takich ludzi jak my,mamy doprowadzić do tego,aby się to nie stało.

  • grypa666 said

   Czipy są gotowe, pisalismy już o tym kilka tygodni temu. Zasilanie z płynów ustrojowych, wielkość 1/100 mm albo i lepiej.

   • hjk said

    dokładnie, płyn ustrojowy uzyty jako elektrolit, wystarczy ze chip bedzie miał powłokę z 2 różnych metali i już bedzie napiecie el.potrzebne do zasilania

  • Piotr Bein said

   napisz lepsze sf

 16. Gaara said

  Co to w ogóle za wpis? Czy wy nie zapomnieliście ze zajmujecie się grypa i szczepionkami? Powyższy wpis to są spekulacje, które podajecie jako fakt, tracicie na wiarygodności. Ludzie wykształceni zaczną odchodzić od was, a przyciągać będziecie jedynie fanatyków teorii spiskowych i spekulantów.
  ==================
  od pb: …oraz agenciurow…

  • Zenobiusz said

   No patrz Pan ,to faktycznie skandal.Grypą się zajmować i szlus.Jeszcze jacyś spekulanci zaczną spekulować na cenach chipów, taż to niedopuszczalne.To podniesie cenę szczypionek na czarnym rynku, jak ludzie się dowiedzą że w nich są chipy i wtedy nie wszyscy będą się mogli zaszczypić.To szkandał.I to by było na tyle jak mawiano .

   • Gaara said

    Pańska ironia jest jedynie pokazem pseudointeligencji, nie rozpatrywałbym tego w kategoriach skandalu. W internecie jest cała masa miejsc na których wypisuje się tego typu spekulacje. Blog o nazwie grypa666 jest miejscem gdzie jak domniemam pisze się o grypie(666). Po co poszerzać tematykę o tego typu teksty, tracąc tym samym na fachowości i rzetelności strony. Jestem z blogiem od początku jego powstania, od dłuższego czasu przejawia się tutaj tendencja, ze ukazuje się coraz mniej sprawdzonych informacji a coraz więcej chybionych teorii. Jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

   • Piotr Bein said

    proste: nie wchodzic tu

   • Gaara said

    Nie wchodzić? Nie widzę powodu, aby tu nie wchodzić, po za seria SF, można tu znaleźć wiele interesujących informacji, dzięki którym poprzez ich analizę można dojść od wielu ciekawych wniosków. Natomiast widzę, ze staje Pan w opozycji do konstruktywnej krytyki, krytyka powinna być przyjmowana jako z aprobata, jako zjawisko sprawdzające zasadność przedsięwzięć.

   • gustaf said

    A w ogóle to, „Prawdziwa cnota krytyk się nie boi”
    Pozdrawiam P B
    Ja tam taki cnotliwy już nie jestem, czasem nerw puści..

   • eminem said

    @ Gara, pseudo szczepionka jest tylko jednym elementem w dążeniu do określonego celu.. To od twojej inteligencji zależy czy będziesz gotów wykonać następny krok…

   • Gaara said

    Nie pozostaje mi nic, jak tylko się zgodzić.

   • Aśka said

    Gaara napisał/a: „Blog o nazwie grypa666 jest miejscem gdzie jak domniemam pisze się o grypie(666). Po co poszerzać tematykę o tego typu teksty, tracąc tym samym na fachowości i rzetelności strony.”
    Zupełnie niepotrzebnie wziąłeś te symboliczne 3 szóstki w nawias, a to istotna część nazwy bloga. I to one właśnie tłumaczą, dlaczego oprócz grypy zajmujemy się innymi tematami, jak np. szeroko pojęty (pojemny) temat NWO, do którego przynależą te wszystkie sprawy, o których napisał w artykule ~allseiingeye

  • allseiingeye said

   gdzie tam jest napisane że to jest fakt? Jak może być fakt skoro się jeszcze nie wydarzył. To co jest powyżej to jeden z możliwych scenariuszy i jak wszystko pujdzie dalej tą drogą, to może się sprawdzić. Tyle, nie zrozumiałeś tekstu Gaara i ot całe to twoje zamieszanie.

   • Gaara said

    Jako fakt, który się wydarzy.

   • Piotr Bein said

    komediant roku; z definicji fakt to cos co sie wydarzylo

   • Gaara said

    Fakt z definicji to coś co się wydarzyło, lecz ta sama definicja nie wyklucza przewidywania faktów – czyli wydarzeń które najprawdopodobniej będą miały miejsce. I w kontekście faktu, który się wydarzy właśnie to miałem na myśli. Niemniej jednak chodziło mi o to ze aktualnie mamy zbyt mało dowodów, aby snuć tak szczegolowe wizje niedalekiej przyszłości. To co pisze nie jest przejawem niechęci do blogu, lecz pokazania ze powoli zaczyna błądzić, całym sobą wyrażam aprobatę do podobnym przedsięwzięć jak to, lecz ludzi można uświadamiać z bardziej efektywnym skutkiem, a tego typu teksty jedynie odstraszają.
    =====================
    od pb: brzmie jak zepsuty gramofon: zapraszamy do wspolpracy, napisz cos lepszego

   • gustaf said

    nie można w każdym poście w kółko maglować . Czasem trochę dystansu , a czasem jakaś wizja.
    Choćby dla odreagowania.
    Stres zabija , a stres absolutny , to w ogóle absolutnie.

   • Aśka said

    Gaara powiedział/a:
    „(…) faktów – czyli wydarzeń które najprawdopodobniej będą miały miejsce. I w kontekście faktu, który się wydarzy właśnie to miałem na myśli.”

    Gaara, w takim razie, to hipoteza, a nie fakt

   • Magdalena said

    A mozeby tak zrobic „dzien dobrego dowcipu”? Oczywiscie w ramach odstresowania sie. Jest takie powiedzenie „lepiej zartowac niz chorowac”. Kazdy wpisalby kilka dowcipow, moglyby byc nawet o grypie.
    ======================
    od pb: no nie zartuj, ja co dzien dowcip-kuje

   • Magdalena said

    A moze dow-cip(chip)-kujesz?(to aluzja do nano). Jestem za. Czasem trzeba rozluznic atmosfere, bo inaczej zwariujemy i zadne szczepionki nie beda juz potrzebne.

  • weiner said

   To ci się dzieje na tym blogu przechodzi ludzkie pojęcie. Nawołuje twórców do powrotu do głównego tematu bo naprawde przesadzacie. Nie dość że oskarżacie bez dowodów i w sumie niewiadomo kogo to jeszcze nawołujecie ludzie do walki z … no właśnie z czym? Bo chyba sam autor tego artykułu tego niewie ale takie propoagandowe teksty mogą doprowadzić do nieszczęścia, mało szaleńców po świecie chodzi i z internetu korzysta? Jak ktoś pisze bzdury o UFO to sądze że bardziej szurnięci też się znajdą. Więc razdze uważać i nie pisać takich rzeczy bo może sie to źle skończyć.

   • allseiingeye said

    Nie zauważyłem w którym miejscu było nawoływanie do walki :D, możesz mi to wkleić tutaj? Gdzie ty widzisz oskarżenie kogokolwiek, mało masz dowodów wokół siebie co się święci, w takim wypadku można domniemywać w którym kierunku to idzie. Proszę czytać ze zrozumienie, jeżeli trzeba przeczytać dwa, trzy razy, a nie po łebkach.

   • weiner said

    podejrzewam że nie masz 10 lat więc powieneś wiedzieć że niektórych rzeczy nie trzeba pisać wprost, można ukryć między wierszami 😉 Wystarczy zobaczyć co się dzieje w komenatrzach, co ludzie piszą i wszystko jasne. A jeśli chodzi o oskrażanie to akurat nie o ten artykuł, w innych byli wymieniani np. ludzie z imienia i nazwiska którzy sa w jakiejś tam grupie która podobno dąży do przejęcia władzy i depopulacji. A dowodów dla mnie jest mało, sa niewystarczające jak na tak poważne teorie które jak dla mnie są wyssane z palca. Szkoda że bardziej was zajmuje wymyślanie tego w jaki sposób zginie ludzkość świata niż to że np. w Polsce umarła kolejna osoba na świńska grypę … dno

   • eminem said

    dowód proszę grupa Bilderberg

   • allseiingeye said

    jedynym wpisem mówiącym coś o namawianiu do walki jest twój wpis. moje przesłanie jest zupełnie odwrotne…
    =======================
    od pb: juz dzieci rozpoznaja tu prowokacje – jestescie nudni, agenciury; na du-watch to byli profesjonalisci! musielismy doksztalcac sie 24 godz. na dobe… w koncu podejrzewalismy ze uny stosuja przeciw nam bardzo inteligentne softboty

   • Zenobiusz said

    Poproś szefa o zmianę przydziału, bo Ci nerwy puszczają.Internet jest pełen maeriałów na ten temat .Jak skończysz służbę, to w domciu sobie poczytaj.Prawdę lepiej znać zawczasu.No chyba że już Cię zachipowali.

   • weiner said

    tak, od 10 lat jestem szczęśliwym posiadaczem czipa 😉 może i mi nerwy puszczają, poprostu na ludzką głupotę otwiera mi się nóż w kieszeni

   • Wojox said

    Ja też regularnie kupowałem Chipa, ale nie wytrzymałem konkurencji, PC World Computer, Enter, itp.. Nie mogłem mieć wszystkiego na raz..

   • Gaara said

    To się nazywa argument, aż zal ciągnąc dyskusje dalej…

   • Gaara said

    Oczywiście było to skierowane do Zenobiusza.

   • Zenobiusz said

    Do Gaara.Więc darujcie sobie ten trójgłos w dyskusji ,zbyt jesteście czytelni.

   • grypa666 said

    To jest główny nurt. I nie odwracaj uwagi. W szczepionkach znajdują się czipy, prawdopodobnie nie we wszsytkich. Szczepienie jest najpewniejszą metodą wszczepienia czipa. Pisaliśmy o ksztatach strzykawek, rodzaju wstrzykiwania i o chipach – to jest kontynuacja. Choć, jak autor pisze, artykkuł jest SF, to istota rzeczy opisanych oparta jest na istniejących „wynalazkach”.

   • Piotr Bein said

    grypa666, poslalem ci pilnego emaila

   • Margherita said

    Czy te czipy istniały już 12 lat temu? Potrzebna mi ta informacja, bo ostatni kontakt ze strzykawką miałam 12 lat temu (szczepionka Engerix B).
    =======================
    od pb: nano-czipy opracowano ostatnio; wtedy byl duzy jak fasolka

   • Piotr Bein said

    napisz wiec cos madrego nt scypionek

  • Piotr Bein said

   tylko matolki jak ty biora to za fakt (dokonany) LOL

   • Gaara said

    Zasadniczo fakt z definicji jest do zdarzenie które miało miejsce w określonym miejscu i czasie, W tym sensie faktem nie może być zdarzenie, które nie miało jeszcze miejsca, można jednak mówić o przewidywaniu przyszłych faktów, czyli zdarzeń które najprawdopodobniej się wydarzą i pisząc fakt który się wydarzy miałem właśnie to na myśli. Nie bardzo rozumiem dlaczego w ten sposób prowadzicie kontrargumentacje, która nie ma związku z sednem tego co pisze, po za tym nie są to tylko moje wątpliwości.

   • net23 said

    Gentelmeni o faktach nie dyskutuja…
    Co innego to hipotezy, spekulacje, przewidywania itd. o których można dyskutować na ile są one mniej lub bardziej prawdopodobne…
    =====================
    od pb: relatywizm, heh? obiektywna prawda (fakt) nie istnieje?

 17. multan said

  Straszna wizja. Ale na wszystko znajdzie sie rada. Przeciez wieszczy sie wileka przyszlosc naszemu krajowi. Walka z „wielkim uciskiem” zaczela sie w naszym kraju (nie mam watpliwosci, ze blok sowiecki 1917-89 byl wielka „próba” dla NWO) i wcale sie nie zakonczyla. Obecnie ulegla zaostrzeniu w zwiazku z wyraznym ruchem „unych”. Oszukany naród budzi sie. Wolniej, niz moglibysmy sobie tego zyczyc, ale to fakt(chocby popularnosc bloga o tym swiadczy). Obecnie jestesmy na poczatku drogi do zwyciestwa. Niech kazdy na nie ukierunkowuje swe dzialania i wybory, tak by zarówno czynnie jak i biernie starac sie je przyblizyc.
  Sama wolnosc slowa to jeszcze nie wszystko-wazniejsza jest wolna mysl, majaca sluzyc czlowiekowi.

  Osobiscie stawialbym obecnie na ogólnokrajowy masowy ruch spoleczny, w którym- przy braku sformalizowania i zachowaniu duzej dywersyfikacji centrów organizacyjnych(jak naprzyklad ten blog), zapewnialby duzy stopien bezpieczenstwa od infiltracji i innych ingerencji, a dawalby znaczna mozliwosc koordynacji dzialan w np.uswiadamianiu spoleczenstwa. Brak jednej „wladzy” powodowalby niemoznosc skaptowania lub prejecia jej(najlepszym sposobem na nieunikniona rewolucje jest…pokierowanie nia). Ruch, w przeciwienstwie do partii, czy organizacji spolecznej jest malo podatny na ciosy.
  @Gustaf zaproponowal abysmy nosili widoczny znak naszego sprzeciwu, tak by „móc sie widziec na ulicy” i wzbudzac ludzka ciekawosc. Uwazam, ze to bardzo dobry pomysl. Chocby dlatego, ze wkrótce mozemy bac sie gromadzic. Bron biologiczna nie zostala wybrana przypadkowo. W koncu niesprawiedliwa wladze zazwyczaj obala tlum niezadowolonych obywateli.

  • Piotr Bein said

   dobrze gada; moj ksieulo parwoslawny ( z lemkow wywalonych z pld-wsch polski) ciagle mi przypomina: panie piotrze, Bog jest z nami, Jego plany oznajmiaja sie przez dzialania ludzi dobrej woli

   • ulj said

    Zgadza się, po owocach ich poznacie, niektóre są zgniłe i z robaczkami 🙂 (tfu)

  • gustaf said

   Ja noszę taki 2cm i do tego zielony , ale przyznam się ; jeszcze nikt mnie nie zaczepił. Zanęcam przy tym wonią czosnku i też nic , bo np. moi znajomi uodpornili się(zaszczepili :)) czosnkiem).
   Na razie sam zaczepiam textami i informuję o grypie i takichtam poprzez sarkazm, Chyba takich natychmiastowych efektów nie można oczekiwać. No ale trza zaczynać od podstaw …
   =========================
   od pb: wielu praktykow na blogu zauwazylo, ze nie da sie walic prawdy ludziowcom, to proces wymagajacy czasu i taktyki, niestety

 18. Wojox said

  I wylał 5 anioł czaszę gniewu bożego,,,,

  Wtedy się skapnęli że za tronem Bestii siedzi ON….Szatan…

 19. tmsz said

  Większość umów o pracę lub kredyt będzie zawierała punkt ‚zgadzam się na dobrowolne wszczepienie czipa z cyjankiem’

 20. Gaara said

  Zasmucające jest to, ze ludzie którzy utożsamiają się z całkowitym odrzuceniem masońskiego systemu, ludzie którzy na kazdym kroku głoszą pogody nawołujące do otwarcia oczu na prawdę, łykają tego typu teksty bez jakiejkolwiek analizy źródeł i traktują to jako całkowitą prawdę. Tracąc dystans do tego typu tekstów, tracicie obiektywizm sytuacji.

  • Piotr Bein said

   na razie jedynym takim jestes ty

   • Gaara said

    Zapewniam iż nie, jestem aktywnym działaczem przeciwko masońskiemu systemowi, lecz widzę, ze nie jest to miejsce aby się ujawniać, ponieważ później możne to zostać wykorzystane przeciwko mnie. Sam styl rozmowy jest dziwny, nie prowadzi się tutaj polemiki, z odmiennym zdaniem, lecz ucina dyskusje właśnie poprzez takie wypowiedzi.

   • allseiingeye said

    Ty straciłeś dystans do tekstu 🙂

   • pyrek said

    @Gaara nie jesteś sam, ja też widzę że ludzie tu nie rzadko dają się wpuszczać w maliny.
    Podziwiam Twoją wytrwałość.

  • Aśka said

   Gaara piszesz: „łykają tego typu teksty bez jakiejkolwiek analizy źródeł i traktują to jako całkowitą prawdę.”

   Gaara my tego nie łyknęliśmy po tym tekście, który napisał ~Allseiingeye. My to wiedzieliśmy już wcześniej poprzez masy przeczytanych różnych tekstów, z różnych źródeł i obserwacji rzeczywistości. Allseiingeye tutaj ładnie ubrał to w słowa i przedstawił w bardzo przejrzystej formie. Za co wielkie dzięki dla autora tego artykułu.

 21. stary said

  Przepraszam – to są jakieś konkrety, czy tak sobie pierdzielicie. Ja też dużo filmów się naoglądałem.

 22. Brenda said

  A mnie smuci, ze wiecej sie tu fantazjuje, przewiduje najgorsze i wlasciwie… oczekuje sie tego z niecierpliwoscia. Jak ludzie potrafia sie pieknie umartwiac sami! 😦
  Po cholere snuc jakies czarne scenariusze, prorokowac „sceny akcji” dla znudzonych zyciem rzeczywistym? Wiadomo do kad swiatowi bandyci darza, trzeba z tym walczyc, ale po co to wizualizowac?! Po co taplac sie w strachu?! Juz doszlismy przeciez, ze ci zli zywia sie naszym lekiem. Dostrzegajmy zlo dnia dzisiejszego a nie machamy reka, bo klamka zapadla. Jesli bunt jest w nas i nie dopuszczamy , ze oni wygraja to jeszcze nie przegralismy. Nie odbierajmy sobie nadzieji po przez wizje nieunikalnego upadku dobra, szargania nim, traktowania tego jak hazardu. Trzeba byc niezlym egoista by sie przy tym bawic.

  • Piotr Bein said

   dla mnie artykul ma wydzwiek optymistyczny; co do snucia scenariuszy – Zydzi w gettach nie wierzyli w scenariusz zaglady

   • Gaara said

    Żydzi przed ww2 nie widzieli nawet niemalże namacalnych dowodów szykującego się holokaustu.

   • eminem said

    A czy my je teraz dostrzegamy ?

   • hjk said

    sluszne pytanie, zagłada 90% ludzi wydaje sie tak straszna ze az niemozliwa…
    co tam 90%, i bolszewickie 10% byłoby straszne

   • Brenda said

    To nie jest optymizm tylko wyrocznia. Od poczatku w tym tekscie wiadomo, ze bedzie zle, bedzie jeszcze gorzej, a pozniej przyjdzie happy end. Czyli bedzie co ma byc i nie mamy na to zadnego wplywu. Takie wyciagam wnioski z powyzszego. Jak „przewiduje” wiekszosc prorokow pewna grupa ludzi musi isc na odstrzal i nie wazne czy beda winni czy tez nie. Tak ma byc, bo bylo zawsze. No i zawsze bylo niemila niespodzianka.
    Myslalam, ze na tym blogu celem jest ominiecie tych wszystkich czarnych scenariuszy i najmniej drastyczna metoda obronienie sie.
    Ale wiecej tu zwolennikow przygody rodem plaszcza i szpady.
    ====================
    od pn: brenda, napisz cos, opublikujemy

   • Margherita said

    Brenda, zawsze tak będzie. W każdej grupie są frakcje jastrzębie i frakcje gołębie. No, cóż zaliczam się do tej pierwszej;). I to w wersji raczej skrajnej. Dlatego mam się nie pchać do władzy, a jeśli już to musiałabym walczyć ze swoją naturą.

 23. Anna said

  Pan Henryk Pająk, 11 grudnia o godż. 17-tej ,gości w Poznaniu,w Księgarni SURSUM CORDA przy Rynku Łazarskim.

 24. Zbyszko said

  Żeby ci policjanci i wszyscy którzy tak lubią tą adrenalinę wiedzieli jak ona niszczy zdrowie, to z całą pewnością nie chcieli by nawet o niej słyszeć. Z całą pewnością dowiedzą się o tym (a może i nie) jak już będzie za późno.

 25. wszechstronny said

  Hej wszyscy! Słyszał ktoś może p Patricku Gerylu?

 26. Trwam said

  Wracajac do szczepionek, to czytam: ze nie maja one tego samego skladu.
  Innymi slowy typowy sklad szczepionek to : rtec i inne skladniki umieszczone na ulotce szczepionki, ale nie ma tam „przypadkowych” skladnikow szczepionki, tzw. zanieczyszczenia. Tymi zaniczyszczeniami moze byc lupiez, wlos…, wlasciwie wszystko i wlasnie dlatego kazda szczepionka jest inna i bedzie wywolywac inne dzialania uboczne.

  Gdyby ta szczepionka byla czysta, widzielibysmy tylko podobna dzialania uboczne.

  Tak samo jak np. zarazenie czystym wirusem grypy ma typowe objawy. Jesli wirus jest nietypowy (skonstruowany w laboratorium), mamy nietypowe objawy.

  • Były Naiwny said

   @Trwam – przy takim czytaniu rzeczywistosci mozesz nie potrwac dlugo. Niestety biologia nie jest tak prosta, jak np. mechanizm zegarka.

   Po pierwsze: rozni ludzi maja rozne cechy osobnicze i dlatego nawet na identyczny czynik (np. szczepionka) reakcje ich organizmow beda rozne.

   Reszte poznaj studiujac artykuly opublikowane poprzednio na tym blogu. Zajrzyj tez do Nowej Germanskiej Medycyny.

  • ester said

   Plaga różnorakich chorób – wersja mikrobiologa, który niespodziewanie ujawnił ja w mediach – w nią jestem najbardziej skłonny uwierzyć, mając na względzie jego spektakularne aresztowanie na długo przed akcją szczepień. Trudno uwierzyć mi w oficjalną wersję – Pan w jadący do pracy VW beetle planował zamach na Biały Dom.

 27. ulj said

  Dla tych, którzy piszą wyżej, że rfid może będzie dopiero za 50 – 100 lat, jesteście niedoinformowani, w potężnym naiwnym błędzie 😉

  One JUŻ SĄ, czekają tylko na „ten” moment żeby zostać ogłoszone i wszczepiane, z tym, że może to się już odbywać w wersji nano wraz ze szczepionkami co ogłoszono w 1989 r. w gazecie brytyjskiej.

  Szczegóły, informacje, rekalmy RFID itp.:

  Pozdrowienia z filmu „Matrix” 1999 w którym Neo wyciągano chipa” 😉

 28. Baba.Jaga said

  Dobrze wiedzieć, co się dzieje i co się może zdarzyć. Ale twierdzenie, że coś się wydarzy na pewno, że pewne przewidywania są dla naiwnych, nie ma sensu i nie służy pozytywnemu rozwojowi sytuacji. Bo WSZYSTKO może się zdarzyć i potoczyć w niewiarygodny sposób. Rozwijanie po raz kolejny ciemnych scenariuszy niczemu nie służy. Potęguje tylko niepokój, strach i obawy ludzi. A co za tym idzie przyciąga inne takie emocje, one nie pozostają bez oddźwięku. Ja wiem, że oni nie mają szans. I tyle.
  =====================
  od pb: there goes sf to the dustbin…

  • net23 said

   Jeśli dziś nie będziemy rozmawiać o zagrożeniach to jutro pod wpływem nachalnej propagandy damy się zachipować jak stado baranów ponieważ na początku będą pokazywane tylko pozytywne elementy tego systemu… Moim zdaniem nalezałoby już dziś zastanowić sie nad produkcją scanera który wykrywałby chip’a u osób które nawet o tym nie wiedzą…
   To co pokazywane jest na filmikach to technologia już przestarzała – obecne chipy są tak małe, że trudno jest je dojżeć gołym okiem…
   =========================
   od pb: dobrze ze nas ostrzegles o nano-cipach …tzn. -czipach; eh ten klawisz zet!

   • Magdalena said

    @PB
    Panie Piotrze, zeby pan nie wykrakal, bo jak te bez „z” beda w wersji nano…

   • gustaf said

    Mam pomysł !!!
    Te skanery. Trzeba z ludźmi , którzy mają smykałkę do robótek ręcznych pogadać, żeby zrobili jakieś prototypy.
    W najgorszym razie, jeśli nie będą działać, można będzie ostentacyjnie nosić je w klapie marynarki.
    Martwi mnie tylko jedno. Nie sztuką będzie wykryć c’z’ipa.
    No bo jeśli tenże umiejscowi się w zwojach mózgowych, to wyciągnięcie może spowodować efekt jednego zwoju.
    Trzeba w związku z tym opracować może metodę na chwilowe i odwracalne prostowanie zwojów mózgowych.
    Na prostej zasadzie : ocipiał- odcipiał i odwrotnie

   • allseiingeye said

    MOże jakieś pole elektromagnetyczne przemieściłoby chipa w miejsce łatwiejsze do usunięcia? 🙂

 29. Były Naiwny said

  @Baba.Jaga: „Rozwijanie po raz kolejny ciemnych scenariuszy niczemu nie służy. Potęguje tylko niepokój, strach i obawy ludzi.”

  @Brenda: „To nie jest optymizm tylko wyrocznia. Od poczatku w tym tekscie wiadomo, ze bedzie zle, bedzie jeszcze gorzej, a pozniej przyjdzie happy end. Czyli bedzie co ma byc i nie mamy na to zadnego wplywu.”

  Macie duzo racji! Bo wiadomo, ze wszyscy lepiej funkcjonujemy, gdy mamy pozytywna podbudowe i jasna przyszlosc. To sie mniej wiecej sklada na odczucie, ktore nazywamy NADZIEJA. Pozbawiac kogos nadziei jest jedna z form tortur. To jest jedna strona naszego egzystencjalnego medalu.

  Strona przeciwna jest realizm i prawdopodobny rozwoj wydarzen. Nie warto calkiem wykluczac negatywnych scenariuszy, bo gdy choc jeden z nich chocby czesciowo sie spelni – to mozemy nagle tym zaskoczeni, jak ten indyk, co w sobote mial przygode z ucietym lbem… Warto cwiczyc swoja wyobraznie jak to bedzie, gdy w perspektywie postarzejemy sie, dostaniemy zmarszczek, zdrowie zacznie FIZJOLOGICZNIE szwankowac – bo latwiej nam bedzie wejsc w ten trudny okres zycia, i bardziej swiadomie korzystac z komfortu, ktory mamy teraz, a w rezultacie – lepiej sie przygotowac na to, co nieuchronne, aby moc z tym co nam przyniosa lata w miare pogodnie funkcjonowac.

  Ja tak rozumiem role tego typu przekazow jak dzisiejszy esej @Allseeingeye. Powinnismy sie nauczyc wyciagac korzysci, niwelujac jednczesnie straty spowodowane wzbudzonym niepokojem. Takie procesy hartuja czlowieka. Chyba ze jest tak slaby, ze nie nadaje sie do hartowania. Wtedy trzeba takie teksty omijac. Trudno.

  • Baba.Jaga said

   Przekazywanie wiadomości, informowanie jak najbardziej. W końcu wszyscy chcemy by coraz więcej ludzi było coraz bardziej świadomych. Jedynie ten ton wydaje mi się nie na miejscu:

   „Prędzej czy później globaliści ogłoszą rząd światowy i czy to będzie pod koniec tego roku, czy pod koniec przyszłego nie ma znaczenia. Panami przyszłego świata będą służby.”
   „A będzie jeszcze gorzej.”

   Po co? Jasne, dobrze posiadać informacje, wiedzieć, co się może wydarzyć, ale po co przedstawiać to w ten sposób? Bezcelowe wydaje mi się także wciąż i wciąż wyobrażanie sobie jak to może być, jak wszystko może się wydarzyć. To niczemu nie służy, może jedynie podupadnięciu na duchu. A nie hartowaniu.

 30. Mariuszsz said

  Dobry tekst. O optymistycznym zakończeniu. Daje nadzieję. Pozytywne doładowanie energii do działań, także, na poziomie mentalno duchowym. Chcemy czy nie chcemy ale tam też toczy się walka o naszą przyszłość, choćby tylko prowokowały nieprzychylne , NWO-wcą, zbiegi okoliczności.

 31. Olewam system said

  Dobrze napisane!!! Moi drodzy niestety smutne jest to, że system tak działa, że niestety ludzie przyjmą NWO z otwartymi rekami.
  Istnieja miliony bezmózgowców, którzy ufaja temu systemowi i niechcą nic widzieć. Załamka jak usłyszałem od kolegi, że pieniądze to najwspanialszy wynalazek w dziejach ludzkości. Porażka do niego nic nie dociera, że pieniądze to tylko wirtualny szit nie mający pokrycia!!! Ludzie jak sie im mówi to zatykaja uszy. Niestety uratuja się nieliczni Ci co to wszystko wytrzymają reszta zginie marnie i nic na to nie poradzicie.

 32. Olewam system said

  Podrugie przestańcie siać panikę!!! Co to znaczy „niestety damy się zachipować” tzn, że się poddajesz i jak wejdzie Nwo to wystawisz rączke na chip??? Myślę, że wielu z was mimo wszystko powie Nie i nie mysli o tym by się chipować. Oni sobie mogą wprowadzać NWO ale ludzi nikt żadna siła nie zmusi do chipowania.
  Mnie przynajmniej nikt nie zmusi. Staniecie przed wyboorem przyjąć znamie besti czy wybrac wolnośc nawet kiedy będzie ona wiązała sie ze śmiercią. Ja sie nie boje smierci i wybieram drugą opcje nie mam zamiaru być robotem. Ciekaw jestem ilu z Was cwaniaczki jak będzie miało stanąc oko w oko z takim wyborem nie posra sie w gacie. Zobaczymy wtedy kto jest taki oddany Jezusowi. Założe się, że wiele tych pseudo wierzących porobi się w majty i pójdzie na chipowanie.

  Ostatnie zdanie należy do ludzkości. Powiemy NIE albo się zgodzimy na wszystko. NWO nie będzie wprowadzony siłą ludzie sami go zarządają…

  • grypa666 said

   Moja znajoma w Georgii też tak mówiła: „nie zaszczepią mi dzieci!”. Teraz chce uciekać do Polski bo szczepią wszystkie po kolei. A co ma wyjść z bronią i strzelać?!

   • Olewam system said

    To po co tam jeszcze siedzi jak ma możliwość niech ucieka do Polski. Tutaj jeszcze jest bezpiecznie ale przebywać teraz na terenie Usa z własnej woli jeśli ma się alternatywe jest jak dla mnie głupotą. Tym bardziej jeśli ma dzieci.

  • stary said

   rozumiem, że się nie posrasz

 33. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2699,2090628,slaskie_kilkaset_osob_ewakuowano_z_teatru,wydarzenie_lokalne.html
  „Po wyprowadzeniu widzów rozpoczęło się wietrzenie teatru, a strażacy rozpoczęli w nim badanie składu atmosfery. Przyrządy pomiarowe nie wykazały one niczego niebezpiecznego”
  ____
  Może ktoś ma znajomości wśród strażaków i po dużych opryskach mogliby zbadać atmosferę?

 34. Aśka said

  sonda na onecie

  Czy obawiasz się skutków globalnego ocieplenia?
  Ogółem oddano głosów: 33843

  Tak 9650 29%
  Nie 20931 61%
  Nie wiem 1701 5%
  Nie interesuje mnie to 1561 5%
  ==================
  od pb: kocham sondaze wsrod ignorantow i to w momencie kompletnego zamacenia tematu!
  ja mialem nadzieje na cieplejsza kanada na stare kosci, a tu nici

 35. Marian said

  Jeszcze zrobią tak, że ludzie będa stać w kolejkach po nową lepszą wersję czipa. Na święta będą promocje. Dostajesz nowego czipa i zniżkę zakupy, albo wstęp na zakupy w centrum miasta normalnie zamkniętego dla hołoty (tzn. tych nie rządowych). Kto będzie miał starego czipa (takiego nie pozwalającego np. na odczyt składu krwi itp) będzie się wstydził, bo to będzie obciach mieć starego czipa…

  • hjk said

   a potem powiedzą, że niestety wykryto wadę w starym czipie powodującą raka po kilku latach i zeby się zgłaszac po nową wersję…ale nie panikować, zeby nie tworzyły sie kolejki i korki na uliach do szpitali…

 36. navajo88 said

  Dzisiaj o godzinie 21 do 23 na kanale Nat Geografic będzie leciał film o świńskiej grypie i ciekawe czy to będzie zwykła propangadówka made in USA ,czy żetelnie zrobiony film . W każdym razie ja mam zamiar go sobie obejżeć

 37. zerrkos said

  Chipy z trucizna. To juz zostalo wlasciwie wsczesniej wymyslone. Elektoniczne urzadzenia zamkniete szczelnie z kwasem. Podczas proby otwarcia kwas sie wylewa i niszczy elektronike i parzy palce? Widac powedrowalo to do chipow, ktore sa wykorzystywane w wiadomym celu. Wszystko pieknie, ale wlasnie nikt nie mowi ludziom co sie stanie jak nastapi burza na sloncu? Pewnie ci z rozrusznikami i implantami pierwsi padna. No i oczywiscie chipowcy. Znam ludzi, ktorzy sa chipami zachwyceni. Nie wiedza wlasciwie nic o tej techniologi a ja pochwalaja. Ale tu nie chodzi o technologie tylko ideologie przeciez. Wiadomym jest od dawna, ze weilkie wynalazki, albo zostaly gdzie ukryte przed ludzmi, albo wykorzystane przeciwko nim. Nie wiem jak mozna byc tak naiwnym, ale niektorzy wierza, ze z chipem mozna bedzie lepiej zyc. Nie zdaja sobie jednak sprawy, ze beda niewolnikami i beda zyli w big brotherze w ciaglym strachu. Ale co tu dywagowac ma byc 3,5 roku ucisku jakiego swiat nie znal. Pozyjemy to sie przekonamy.

 38. sun said

  Najlepsze to jest to: źródło hotnews, a pod artykułem jest Opracowanie: hotnews Źródło/autorstwo: r.k. No bo to niby wszystko jest fajnie, wszystko da się strawić, tylko że ja już jestem taki typ, że fajnie mi się czyta, ale konkretne źródło. Teksty, że „znalazłem w internecie” nie przemawiają do mnie. Fajnie byłoby, aby autor tekstu trochę bardziej się postarał dobierać źródła. Nie będąc też zwolennikiem traktatu Lizbońskiego, proszę o konkretne w nim źródło o zapisie stanowiącym legalizację mordów na demonstrantach. O ile pozostałe rzeczy czyta się z przymkniętym okiem, o tyle ten urywek jest delikatnie mówiąc niedorzeczny.

 39. title said

  To co planuja ludzkosci — to tylko diabel(ich bog) lucyfer mogl im podsunac do tych „zakutych glow”,ale im sie to nie uda, bo jeszcze jest KTOS WSZECHMOCNIEJSZY I WSZECHPOTEZNY od nich. Mozna tym roznej masci personom,powiedziec; czym jestes przed BOGA obliczem? prochem i niczym!!!!”Z prochu powstales i w proch sie obrocisz”TYLE NA SWIECIE BIEDY,NIESZCZESC,KRZYWD,a tym bogatym bestiom marzy sie wladztwo nad swiatem????? TFU! FUJ!

 40. lidia said

  Jeżeli chodzi o ten czip jest zagrożenie ,że go już nie wyjmiesz ze swojego ciała ,czytałam ,że wypala się, aż do kości ,żeby być w tobie na zawsze.Tak ,że jeżeli go przyjmiemy zginiemy na wieki,a jeżeli nie będą nas torturować,zmuszą nas w ten czy inny sposób.

 41. Wolf said

  Hm… Dla mnie to bardzo prawdopodobna wersja zdarzeń. Nie chodzi tu nawet o to,czy patrzy się na to jak na wypełnienie się proroctw z Apokalipsy,czy też jako na scenariusz niezwiązany z religią w żaden sposób.
  Zastanawia mnie (mam na myśli ‚wersję” z Apokalipsą) jedno: czy ludzie,tworzący ten plan,konstruktorzy BEAST i RFID nie mają świadomości,jak marnie skończą? Myślę,że czytali Biblię i wiedzą,jak kończy się Apokalipsa… Czy ktoś,pilnujący własnej korzyści,ryzykowałby wiecznym potępieniem dla kilku garści złota i (choćby) kilkudziesięciu lat życia w dostatku/ Życie przecież kiedyś się kończy,w przeciwieństwie do Wieczności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: