Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Brat Nataniel Kapner o Alexie Jonesie

Posted by grypa666 w dniu 05/12/2009

Brat Nataniel Kapner o Alexie Jonesie
Piotr Bein 5.12.2009

Znany „ewangelista uliczny” w USA, Żyd przekonwertowany na prawosławie, Brat Nataniel Kapner, napisał niby demaskatorski artykuł o wiodącym dysydencie Alexie Jonesie jako narzedziu syjonistów:  http://www.rebelnews.org/opinion/middle-east/123917-why-is-the-adl-promoting-alex-jones

Alex Jones

Należy być ostrożnym w obecnej propagandowej huśtawce w ciężkich czasach dla „unych”, np. nie wierzę wszystkiemu co się dzieje  wokół Climategate. Podobnie, jest coś „nie tak” w artykule Kapnera. Jones, nie Kapner, ostrzegał od początku o pułapkach „pandemii” H1N1. Dziwi mnie również, że Kapner nie wymienia riposty Jonesa na paszkwil Anty-Defamacyjnej Ligi ADL  wymierzony w grupy patriotyczne. Zrelacjonowałem paszkwil ADL i ripostę Alexa: https://grypa666.wordpress.com/2009/11/21/info-wojna-trwa/
Chyba po raz pierwszy Alex tak się zdenerwował , że nawet nie stosuje już kodu „Arabowie z Hollywood” (podobnie jak Icke mowi kodem o „jaszczurach”).
Znam rownież odważną „anty-satanistyczną” dzialaność Kapnera i chcę wierzyć, że gdzieś się pomylił, a nie że jest agentem ADL przeciw patriotom USA.  Alex Jones od jakiegoś czasu jest posądzany o pracę dla „unych”, moim zdaniem niesłusznie. Stąd wiele szumu dezinformacyjnego, ktory mógł podłapać Kapner. Na nieporozumienie wskazywałyby następujące informacje:
– Alexa mógł zostać wrobiony w występowanie w merdiach ‚syjonistow”. Zresztą przy dominacji tych mediów trudno teraz wystąpić gdzie indziej.
– Insynuacji z grubej rury w Jerusalem Post, ze Alex jest jakims guru (rabinem) syjonistów, nie popartej faktami.
– Brak wzmianek o „satanistach” nazywanych bezpośrednio po imieniu nie dowodzi domniemanej podwójnej gry Alexa; podobnie robi blog grypa666 czy patriotyczni księża katoliccy dla ochrony własnej przed wściekłościa tropicieli anty…
———————————————————————————————————————–
od grypa666: już na początku istnienia naszego bloga wysłalismy list do brata Nataniela Kapnera w.s. pandemii „świńskiej grypy”. Prosilismy o dokladne zbadanie sprawy podając linki do dowodów zebranych przez Jane Burgermeister. Nie było żadnej reakcji. Być może email został przejety przez „strażników”, ale jest też możliwość, że został zignorowany celowo. Dlatego należy być bardzo ostrożnym w wysuwaniu wniosków z informacji podawanych na radykalnych portalach. Alex Jones jest głównym punktem oporu Amerykańskich patriotów majacych na celu utrzymanie Republiki. Jego program radiowy i publikacje internetowe oraz telewizja, dochodzą codziennie do milionów ludzi na całym świecie. Przyklad ten pokazuje, że w rękach każdego jest potężna moc – trzeba tylko chcieć.

Komentarzy 88 do “Brat Nataniel Kapner o Alexie Jonesie”

 1. n said

  witam,mam pytanko do wszystkich bo nie wiem co zrobic z tym fantem.kilka dni temu odkrylem cos bulwersujacego i szokujacego.kilka dni temu bylem w sklepie-duzym,zamuslilem sie i wsluchalem w muzyke lecaca w sklepie,odkrylem iz oprucz muzyki-koledy leci cos wiecej,dzwieki niskiej czestotliwosci,rytmiczne powtazajace sie,troche mnie to zastanowilo,wiem ze puszczanie dzwiekow o odpowiedniej czestotliwosciach powoduje np synchronizacje mozgu pozwalajaca wejsc w wiekszy relaks,szybciej sie czegos nauczyc,lub wplywac na wieksza ilosc kpowanych towarow,jestem w szoku tym,nie wiem czy to w jednym ze sklepow tej sieci czy taki incydent dzieje sie we wszystkich filiach.czy jezeli np nagram ta muzyke np telefonem komurkowym da sie wyodrebnic i wyczyscic dany dziwiek ktory leci wraz z muzyka?czy sluchanie mozyki powyzej 30min jest szkodliwe i do czego moze doprowadzic.jezeli sa znawcy z tego tematu chetnie poslucham rady.

  • grypa666 said

   N, pisz na temat. Mogles to wpisac w komentarzu do poprzedniego artykułu. Bardzo możliwe, że ludzi nastrajają basami, ale bardziej prawdopodobne jest to, że się kumulują podobe dźwięki ze źródeł w różnych odległościach, co w przypadku basów wywołuje efekt jaskini.

   • grypa666 said

    Legndy? Jakie? Podziel się z nami. Śledzisz „legendy” na nasz temat zamiast zajać się tematami, o których piszemy i je sprawdzić?!
    Czy wiesz kto atakuje zazwyczaj messengera? Jak wykażesz, że dokumenty i artykuły, na które się powołujemy są fałszywe lub mają fałszywe przesłanki to wsadzimy twój komentarz na główny wpis! Obiecuję ci.
    Jak na razie to tylko działasz ogólnikami: źle o was mówią, Alex robi to za pieniądze itp. To nie jest argumentacja warta tego blogu, tu wchodzą naprawdę inteligentni ludzie i od razu wychwytują takie sztuczki lub brak konkretnego podejścia do tematów.

   • n said

    @grypa666 sorrki ale gdybym wpisal w poprzednim artykule to powiedzial bys ze tez nie na temat.interesuje mnie sprawa techniczna czy jest to mozliwe by wyselekcjonowac dana amplidude z nagrania telefonicznego.i jakie sa skutki dlugo trwalego sluchania danego naterzenia dzwieku np 16hz,czy sa jakies skutki uboczne.czy jest to mozliwe zeby sie uzaleznic od danej amplidudy dzwiekowej np gdy przez jakis czas bedziesz sluchal dziwiek o naterzeniu np 10hz czy z biegiem czasu bedziesz uzalezniony od danej czestotliwosci jak ma to w przypadku papierosow czy innych rzeczy.
    @Trwam przestan bajduzyc,interesuja mnie fakty na moj problem,to ze tv oglupia to wiadomo od chwili wymyslenia tego cacka.

   • n said

    Generator fal mózgowych?
    | Trackback |
    Etykiety: Ciekawostki, Inne techniczne, Po polsku, Techblog | 15:45:12

    Bo chyba tak należałoby przetłumaczyć nazwę programu BrainWave Generator. Twórcy twierdzą, że potrafi on wpływać na ludzką świadomość przy wykorzystaniu dudnień różnicowych… Zresztą takich programów, kaset i temu podobnych jest więcej. Sprawdźmy ile w tym prawdy a ile marketingu.

    Czysto techniczny wstęp
    Dudnienia różnicowe? Brzmi strasznie, ale jest wbrew pozorom bardzo proste. Zacznijmy od interferencji fal. Jeżeli mają tę samą częstotliwość to zaobserwujemy miejsca, gdzie fala wygaśnie, oraz takie, w których nastąpi jej maksymalne wzmocnienie. Proste – fizyka na poziomie gimnazjalnym.
    A co działoby się, gdyby źródła różniły się nieco częstotliwością? Ano powstałyby właśnie dudnienia różnicowe. Faza fali o większej częstotliwości „goniłaby” fazę tej o mniejszej i co jakiś czas powstawałyby całkowite wzmocnienia i wygaszenia niejako „otoczone” słabszymi wzmocnieniami i wygaszeniami. Np. zmieszanie fal o częstotliwości 300 i 310 Hz to da nam ton o częstotliwości ok 305 Hz, pulsujący 10 razy na sekundę. Jeżeli mimo to nie rozumiesz – ściągnij plik i posłuchaj. Częstotliwość dudnień róznicowych w przykładzie rośnie od 0 do kilku Hz (razy na sekundę), aby je usłyszeć należy użyć jakiegoś sprzętu stereo. Jeżeli są to głośniki to muszą być odpowiednio ustawione. Jeżeli ktoś nie wierzy to proszę posłuchać tylko lewego lub prawego kanału, a następnie obu naraz. Większość osób usłyszy owe dudnienie.
    Teraz idźmy dalej. Takie samo dudnienie usłyszymy również przy wykorzystaniu słuchawek stereofonicznych. Wówczas nie mieszają się same dźwieki, ale spowodowane nimi sygnały płynące do mózgu. Stąd też inna nazwa – dudnienia binauralne.

    Trochę biologii
    Też jej nie lubie, więc będzie naprawdę krótko. Pod koniec lat dwudziestych ubiegłego wieku Hans Berger odkrył, że mózg podczas swojej pracy generuje impulsy elektryczne, nazwane falami mózgowymi. Do ich pomiaru służy elektroencefalograf, który na szczęście częściej nazywany jest EEG.
    EEG pozwoliło na stwierdzenie, że mózg podczas różnych czynności generuje fale o różnej długości. Na tej podstawie wydzielono nastepujące „stany”: gama (ponad 40 Hz, wybitna aktywność), beta (13 – 30 HZ, aktywność), alfa (7 – 13 Hz, odprężenie), theta (3 – 7 Hz, półsen), delta (poniżej 3 Hz, sen), oraz theta (0,5 – 3 Hz, głęboki sen). Czasai wyróznia się też fale epsilon (poniżej 0,1 Hz), ale nie są one dobrze „opracowane „.

    No i co z tego?
    Ano to, że twórcy programów takich jak BrainWave Generator, Hemi-Sync , czy Sita, a także ludzie z Monroe Institute (którego założyciel zajmował się również out of body experience) twierdzą, że dudnienia różnicowe wpływają na fale mózgowe, które się do nich dostosowują. Rzeczywiście badania wykazują niekiedy podobne zachowania. Teoretycznie więc można się takimi dźwiąkami wprowadzić w sen, czy też inny stan świadomości – kiedy i u kogo to jednak działa, a kiedy nie – niestety nie wiemy…
    Na tym jednak nie koniec. Twierdzą oni, że dzięki dudnieniom różnicowym można zsynchronizować półkule mózgowe. Przez wiekszość czasu pracy naszego mózgu, któraś półkula dominuje i niejako dyryguje tą drugą. Stan ich synchronizacji, w którym obie półkule idealnie ze sobą współpracują i wykorzystujemy mózg lepiej niż zwykle występuje ponoć przy głębokiej medytacji i na krótko gdy zasypiamy i budzimy się. Technologia Hemi-Sync opracowana przez Roberta Monroe (na której oparte są te programy) ma poprzez dźwięki pomagać osiągać ten stan, a w rezultacie pomagać w koncentracji, osiąganiu stanów takich jak OOBE, relaksie, leczeniu nałogów…
    Oczywiście nie trudno zgadnąć, że te dźwięki to dudnienia binauralne (czasem o zmiennej częstotliwości) wzbogacone najczęściej o pink noise (szum różowy), a czasem o inne dźwięki (szum biały, czerwony), a także szum morza i temu podobne, które mają rzekomo wspomagać efekt. Przykłady: dudnienia o częstotliwości 10 Hz z różowym szumem, zmienna częstotliwość.

    Jednak tak jak to bywa z „wielkimi wynalazkami” tak i synchronizacja półkul za pomocą Hemi-Sync nie jest potwierdzona przez naukę. Z jednej strony są naukowcy twierdzący, że to placebo, a z drugiej opisy astralnych podróży wywołanych Hemi-Sync. Co w takim przypadku robi każdy ciekawski człowiek? 😉
    Pewnie, że próbowałem. Słuchałem jakieś dziesięć razy, ale tylko dwie próby dały jakikolwiek efekt. Za pierwszym razem, po godzinie słuchania wedle ustawień mających mi zapewnić lucid dreaming (pochwalę się, że kiedyś miałem) nie mogłem w ogóle zasnąć. Lucid dreaming z pewnością to nie było, ale efekt?
    Za drugim razem, gdy miałem teoretycznie doświadczyć „fazy” jak po LSD (bodajże stałe 22 Hz) było ciekawiej. Nagle stwierdziłem, że muszę zagrać na harmonijce. Po zagraniu dźwięku g słyszałem całą gamę dźwięków zaczynającą się od g. Nie znalazłem zależności pomiędzy częstotliwościami fal, choć może jakaś istnieje ;). Inne dźwięki nie powodowały niczego. Poza tym te ustawienia działaja na mnie w ten sposób, że gdy zdejmę słuchawki i coś mówię (albo ktoś mówi do mnie) to wydaje mi się, że głos dochodzi do mnie jakby przez głośniki. Jakbym mówił przez mikrofon i słyszał swój głos z lekkim opóźnieniem.
    Oczywiście niczego to nie dowodzi. Moja własna teoria mówi, że jest to efekt „słabego towaru” (all rights reseved). Chodzi mniej więcej o sytuację, w której kilkunastoletni „blokersi” paląc coś, co tylko w nazwie jest marihuaną, a w 80% składa się z majeranku, przeskakują się w „fazach” i nawet sami wierzą w swoje wymysły…

    Czy zachęcam do prób? Jeżeli macie wolny czas, chęci i zapał do bycia królikiem doświadczalnym we własnych badaniach to czemu nie… Jednocześnie chce podkreślić, że nawet twórcy tych programów, którzy chcą przecież na nich zarobić, ostrzegają, że nie należy ich używać, jeżeli ma się padaczkę, schorzenia neurolgiczne, bierze się narkotyki itd.. Napiszę nawet, że niektórzy naukowcy próbują udowodnić destrukcyjne działanie takich dudnień… Żeby nie było, że nie ostrzegałem 😉

   • mgrabas said

    może w tym miejscu warto wysłuchać co miała do powiedzenia pewna kobieta o działaniu mózgu i – mam nadzieję – będzie to dobrą inspiracją do refleksji nad naszą percepcją, funkcjonowaniem i stosunkiem do siebie na wzajem
    http://www.dailymotion.pl/video/xbbpe2_jill-bolte-taylor-my-stroke-of-insi_lifestyle

   • mgrabas said

    a tu jeszcze jeden człowiek budzący do myślenia…
    http://www.dailymotion.pl/video/xbbhl5_george-carlin-ten-system-trzyma-ciy_news

   • grypa666 said

    Sam sobie dałeś odpowiedź. Nie jestem fachowcem od dźwięków, aczkolwiek takiego znam. Infradźwięki w szczególnosci mogą wywoływac uszkodzenia, tak więc pewnie i dudnienie w sklepach może mieć niepożądane efekty. Pytanie czy to jest celowe jest dobre – warte osobnego opracowania. Wiadomo, że kreatorzy mody muzycznej celowo wprowadzali takie, a nie inne rytmy by zdezorientować i ogłupić młodych ludzi. Takie może być techno, rap, hi-hop..

   • gustaf said

    I tu właśnie można podsumować „N”-a i jego wpis.

    Artykuł opisuje odmóżdżanie przy pomocy ulicznych kaznodziejów,
    „N” pyta o prostowanie zwojów mózgowych za pomocą dźwięków.
    Ja od siebie dodam „stroboskopy” w reklamach TV.
    ” Dzień bez mojej tabletki” – to dzień stracony….
    Można mnożyć sposoby na uzależnienie ludzi od władzy: narkotyki, alkohol , fajne filmy na polsacie,….
    Może właśnie warto wrzucić taki temat na blogu ?

   • Wojtek said

    „Nastrajają basami” 😛

    N chyba chodzi o tzw. „dudnienia różnicowe” i to, że używa się tego do manipulowania mózgiem. Na „techniawkach” mixuje się odpowiednio wygenerowany dźwięk z muzyką, żeby ludzie mieli „trip” i czuli coś w stylu odurzenia narkotykowego, można tym zwalniać fale mózgowe do poziomu Alfa, wtedy mózg jest podatny na wszelkie sugestie, CIA używała tego przy programach psychomanipulacji jak MKUltra … encyklopedię można napisać o dudnieniach różnicowych.

    nagram ta muzyke np telefonem komurkowym
    Genialny pomysł…

    da sie wyodrebnic i wyczyscic dany dziwiek ktory leci wraz z muzyka?
    Pewnie, że się nie da. Nagraj sobie np. lecące radio, odtwórz i sam oceń w co można sobie wsadzić takie nagranie…:-)

    czy sluchanie mozyki powyzej 30min jest szkodliwe…
    Nie jest szkodliwe, w sensie, że nie stracisz słuchu, wzroku itp.

    …i do czego moze doprowadzic.
    źle przeprowadzone „odtworzenie” „dudnień” (a w sklepie trudno odpowiednio wyseparować kanały stereo, żeby dźiwięk z L trafiał do jednego ucha, a z R do drugiego) skończy się rozdrażnieniem i bólem głowy.

    Chyba, że do muzyki dołożono tylko „beat” o odpowiednim tempie, to skończy się tym, że zaczniesz powoli chodzić po sklepie, w odczuciu euforii z nadchodzących świąt, ferii barw i wpadniesz w stan bezmyślnego zombiee, chodzącego w zachwycie i wyrzucającego pieniądze na wszystko co kolorowe. Stan ten minie jak opuścisz sklep, więc luz 🙂 Tyle, że wtedy już będziesz opucowana/ny z kapu$$$ty 😀

    Zawsze zamiast do wielkiego Auchan*, Biedronki*, Tesco*, Carrefoura*, REAL* [generalnie te największe hipermegagiga wielkie sklepy są mistrzami psychomanipulacji] możesz iść do pani Zosi„, tuż za rogiem, albo polskich Bomi^, Alma^, Piotr&Paweł^

    No i oczywiście możesz sobie nosić MP3 z słuchawkami (koniecznie) dokanałowymi i olać system.

    *tylko przykład
    ^nie płacą mi za reklamę, ani nie jestem z nimi w jakikolwiek sposób związany
    „ Wstaw sobie jakieś imię
    ===========================
    od pb: teraz rozumiem dlaczego nie znosze tej muzyczki

   • n said

    @Wojtek, i o to mi chodzilo jakies konkrety,czy jest mozliwe iz dzwiek ten jest nie slyszalny dla ucha np w srodkowej czesci sklepu a jedynie w zalamaniach scian,czy takie zalamania moga sluzyc do wzmocnienia danego dzwieku i czy takie zalamanie moze dzialac jak tuba.czy manipulacja taka moze miec skutk uboczne dlugotrwale np chroniczne bule glowy itp,itd

   • Wojtek said

    Powiem może tak:
    Zabawy „dudnieniami różnicowymi” nie polecam. O ile zjawisko jest znane od dawna, o tyle nie słyszałem o jakiś mainstreamowych badaniach na temat długotrwałego używania, więc nie mogę jednoznacznie się wypowiedzieć.
    1. Dzwięk musi być słyszalny dla ucha, tyle że inną częstotliwość podaje się lewemu uchu a inną prawemu, mózg słysząc obie zaczyna dostosowywać swoją pracę do różnicy częstotliwości między lewym, a prawym kanałem. Tyle teorii.
    2. Nie, nie używa się żadnych załamań, wzmocnień i tub. Czym dokładniej podana częstotliwość, tym „lepiej”.
    3. Wg mnie po długim poddawaniu mózgu może się pojawić rozdrażnienie, skołowanie, zmęczenie i uczucie wypranej mózgownicy. Czy to może mieć później postać chroniczną? Jasne, jeśli pracujesz w takim otoczeniu, to wg mnie tak. Ale nie ma na to żadnych badań.

   • n said

    @Wojtek czy stosowanie takiej praktyki jest legalne?chodzi mi czy puszczanie tego w sklepie jest pewna forma manipulacji wiec czy ma jakies skutki prawne.

   • Wojtek said

    1. Można to próbować zaczepić o Art. 157 KK
    To po linii, że ten dźwięk jest nakierowany na naruszenie czynności narządu ciała.
    2. Można również próbować udowadniać, że to oszustwo z art. 286 KK
    3. Można poinformować również o tym Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, o niedozwolonej praktyce kupieckiej.

   • n said

    czyli suma sumarum pelny legal z tymi manipulacjami:D

   • wedkarz1960 said

    tak i to jest prawda.kiedyś juz niepamietam gdzie? czytałem taki artykuł na temat fal.ludzie myślą że angielscy kibice tak momentalnie sie uspokoili, prawie bez policj na stadjonach ,mogą przyjść nawet z małymi dziećmi na stadjon bez obawy.i tak jest prawdobodobnie są zastosowane jakieś fale które powodóją brak agresji a co więcej ;bierność.tak więc może być to zastosowane również w dużych sklepach a niemówiąc o chipermarketach.wydaje mi się że mają dziś taką technike że normalnym ludziom którzy nie zajmóją się takimi sprawami lub nic nie kumają nanic tłumaczenie . a szkoda.

   • n said

    ciekawe,a jakie sa skutki uboczne sluchania tego dziadostwa przez dluzszy czas

   • Mateusz said

    Raczej w takiej muzyce nie ma dudnień różnicowych, ponieważ one działają tylko kiedy słucha się ich w słuchawkach stereofonicznych. Wtedy (w dużym uogólnieniu) jeden dźwięk o określonej częstotliwość trafia do jednego ucha, drugi o innej częstotliwość do drugiego ucha a w głowie tworzy się dudnienie różnicowe (czyli różnica tych dwóch częstotliwości). Jeśli takie dźwięki lecą z głośników to zanim dotrą do słuchacza, częstotliwości się zmieszają i nie ma efektu dudnienia różnicowego.

    Oczywiście za pomocą dźwięków można wpływać na nasze odczucia, różne barwy dźwięków i wg. mnie puszcza się po prostu muzykę uspakajającą, żeby klient się dobrze czuł.

  • Trwam said

   Wplyw muzyki na nasze zachowanie jest znane od dawna.
   Oczywiscie trzeba miec trening (wyksztalcenie w reklamie) aby o tym wiedziec.
   Fale dzwiekowe docieraja do naszej swiadomosci (ale tylko wtedy, kiedy mamy „pustke w mozgu”, co ta „pustka w mozgu” znaczy innym razem.

   Te fale dzwiekowe (muzyka, glupie dialogi) w TV rozleniwiaja.

   Nie wierzycie? Przebywajcie jedna niedziele przed TV, a nastepna bez TV.

   • Margherita said

    Kiedyś, dość dawno temu, kiedy jeszcze miałam telewizor (teraz należę do tej 1% elity nie mającej telewizorów;) ) czasem go oglądałam. Wiedziałam już wtedy o tym (podobno) rozleniwiającym wpływie głupawych audycji. Nigdy jednak nie zauważyłam takiego wpływu u siebie, raczej zdenerwowanie i rozdrażnienie.

    Ostatnio wybrałam się do Realu.
    Muzyczka i nieprzeciętne ilości tandety zwalają człowieka z nóg. Poszłam tam po rękawiczki z promocji, bo mnie kuzynka namówiła. Poza wspomnianymi rękawiczkami nic nie nadawało się tam do kupienia. Czyli ogólnie normalka w markecie. Z jednym wyjątkiem. Podchodzimy do kasy, ekspedientka wprowadziła wszystkie kody. I się (dość bezczelnie) pyta: Kod pocztowy? Co to jest za pytanie? I to jescze w tej formie? Oczywiście dla zasady odmówiłam podania. Podobno ma to służyć „celom marketingowym” i tak zapewne jest. Moim zdaniem ma to jednak służyć też przyzwyczajeniu ludzi do podawania pewnych danych. Za 5-10 lat będą nas pytać o PESEL.

  • gość said

  • Zapsa said

   Muzyka to jedno, a rozpylanie relaksujących zapaszków to drugie. Przecież do galerii ne wchodzi się,by kupić co potrzebne – ale żeby nabić mamonę firmom,które wydają kupe kasy na ogłupianie cię właśnie po to.
   Wojtek dzięki, teraz już wiem czemu niektóra muza działa na mnie jak trawa 🙂 Szatan rządzi.

   • Wojtek said

    Oj, żeby tylko zapaszki. Odpowiednie kolory, wysokość regałów, ułożenie sekcji z chlebem na samym końcu, półki z drobnicą przy kasach i wg mnie najciekawsze: płytki na podłodze 😀
    Nie zastanawiało Was nigdy, dlaczego hipermarket potwornej wielkości ma posadzkę wypłytkowaną takimi małymi płyteczkami z dużą fugą w kontrastowym kolorze ? 😛
    Te płyteczki mają za zadanie przytępić logiczną część mózgu, wyłączyć myślenie i zrobić z Was zombiee na czas zakupów. To jedna ze skuteczniejszych metod 🙂

   • Adam said

    ach te „relaksujące zapaszki” mmmmmmmmm 😀

  • n said

   czyli w trakcie puszczania takich dzwiekow kiedy czlowiek np jest zrelaksowany mozna wplywac bardziej na niego niz normalnie.mozna podczas tych dzwiekow puszczac jednoczesnie np reklame nawolujaca do kupna np wiekszej ilosci skarpetek.w kazdym razie uwazam ze to ciekawy temat jak korporacje moga nami manipulowac gdzie kolwiek pujdziemy,jaki jest cel tego wszystkiego.moze jezeli stosuja takie techniki manipulacji to moze rowniez stosuja podprogowosc.

 2. grypa666 said

  od pb: a kto mowi cala prawde? – ja nie znam NIKOGO, kto mowilby na forum podobnym do alexowego to, co sam zbadalem; a jednak z pewnych wzgledow nie wolno mi tu wygarnac; „mowia” na temat takze wolfgang eggert i christopher bjerknes, ale nie z zasiegiem alexa

  • grypa666 said

   od pb: nawet niby odwazna burgermeister nie smie wylozyc calej prawdy, nazywajac unych ‚satanisci’; podobnie prof. chossudovsky z global research; tylko henry makow cos przebaknal wreszcie po latach – ale w jednym artykule!
   najlepiej sypia prawde Zydzi ortodoksyjni, ci od Tory, nie od Talmudu: Naturei Karta, JewsNotZionists…

   • Fraktal said

    Może dlatego taki Alex Jones czy David Icke jeszcze żyją nie mówią o wszystkim wprost, ale wierzę że są po naszej stronie
    ===================
    od pb: a czemu nie moge na tym blogu powiedziec tego, co napisalem w OPUBLIKOWANYCH JUZ pracach naukowych?

   • Jiri said

    William Cooper mowił całą prawde!! AS co do Jonesa mam złe przeczucia myśle ze uswiadomienie pewnej czesci społeczenstwa jest częscią ich wielkiego planu do panowania nad planetą.Najpierw atakują samych siebie zeby ludzie pozwolili im odebrać nasze prawa a potem moze buntuja nas zeby to prawo moc wykorzystac przeciw ludziom..
    =====================
    od pb: zamiast psieczucie podaj rozsadne argumenty, albo pojdziesz z trwam

   • Wojtek said

    OMG, teraz Cooper…

    1. Cooper, zwłaszcza pod koniec życia, zdradzał wszelkie objawy depresji maniakalnej i schizofrenii.
    2. (Jak sam twierdził) Pracował dla rządu USA, więc nie ma pewności, że nie był uczestnikiem MKUltra i te [często nie trzymające się kupy brednie] nie zostały mu zaszczepione w dyni zanim go wypuszczono na świat.
    3. Cooper został przyłapany na fabrykowaniu dokumentów dot. UFO i NWO i publikowaniu „fejków” na BBSie ParaNet. W swojej książcze „Behold a Pale Horse” na stronie 28. potem tłumaczył, że musiał puszczać fejki, żeby rząd myślał, że jest czubkiem i nic nie wie 😛 (niezły pacjent, nie?)
    4. Twierdził, że Grupa Bilderberg spotyka się w łodzi podwodnej pod lodową czapą, bo tylko tam ich nikt nie podsłuchuje.” Behold a Pale Horse”, strona 94. (Sorry Jiri, ale mamy Grupę Bilderberg na zdjęciach z różnych zakątków świata na żywo i w kolorze, filmy zdjęcia, dokumenty. Ani śladu żadnej łodzi podwodnej. A mamy między innymi dzięki… Alexowi Jonesowi)
    5. Nigdy nie pokazał żadnych dowodów, ani nawet poszlak na swoje teorie.
    6. Nic nowego z siebie ludziom nie powiedział, a swoje baśnie o NWO tworzył na podstawie ogólnodostępnych dokumentów.
    7. Ale już debeściakiem był, jak powiedział, żeby mu ludzie swoje złoto wysyłali, bo musi sfinansować swoją działalność xD

    Fajnie się go słuchało, ale to był taki ufologiczny Koszałek Opałek. U mnie ma specjalne miejsce w „Hall of Shame” razem z innymi osobistościami typu: D. Icke, Jordan Maxwell, Michael Tsarion, Peter Joseph, Acharya S, Phil Schneider i masa, masa innych bajerantów.

   • Wojtek said

    OMG, teraz Cooper…
    Cooper, zwłaszcza pod koniec życia, zdradzał wszelkie objawy depresji maniakalnej i schizofrenii.
    (Jak sam twierdził) Pracował dla rządu USA, więc nie ma pewności, że nie był uczestnikiem MKUltra i te [często nie trzymające się kupy brednie] nie zostały mu zaszczepione w dyni zanim go wypuszczono na świat.
    Cooper został przyłapany na fabrykowaniu dokumentów dot. UFO i NWO i publikowaniu „fejków” na BBSie ParaNet. W swojej książcze „Behold a Pale Horse” na stronie 28. potem tłumaczył, że musiał puszczać fejki, żeby rząd myślał, że jest czubkiem i nic nie wie 😛 (niezły pacjent, nie?)
    Twierdził, że Grupa Bilderberg spotyka się w łodzi podwodnej pod lodową czapą, bo tylko tam ich nikt nie podsłuchuje.” Behold a Pale Horse”, strona 94. (Sorry Jiri, ale mamy Grupę Bilderberg na zdjęciach z różnych zakątków świata na żywo i w kolorze, filmy zdjęcia, dokumenty. Ani śladu żadnej łodzi podwodnej. A mamy między innymi dzięki… Alexowi Jonesowi)
    Nigdy nie pokazał żadnych dowodów, ani nawet poszlak na swoje teorie.
    Nic nowego z siebie ludziom nie powiedział, a swoje baśnie o NWO tworzył na podstawie ogólnodostępnych dokumentów.
    Ale już debeściakiem był, jak powiedział, żeby mu ludzie swoje złoto wysyłali, bo musi sfinansować swoją działalność xD

    Fajnie się go słuchało, ale to był taki ufologiczny Koszałek Opałek. U mnie ma specjalne miejsce w „Hall of Shame” razem z innymi osobistościami typu: D. Icke, Jordan Maxwell, Michael Tsarion, Peter Joseph, Acharya S, Phil Schneider i masa, masa innych bajerantów.

   • Wojtek said

    LOL, trzy razy pisałem Ci odpowiedź, ale wszystkie nie zostały opublikowane, a jeśli próbuję cokolwiek napisać to kończy się tak samo.

   • Jiri said

    Argumenty? A czy tak nie jest?

   • Wojtek said

    Nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi.
    1. Facet puszcza fałszywki >> zostaje przyłapany >> tłumaczy się tak pokracznie, że sam się dodatkowo wkopuje.
    2. Został wielokrotnie złapany na umyślnym kłamaniu. Koniec. Jest spalony. Koniec dyskusji w temacie.
    3. Puszczał nie swoje teksty, jako swoje. To plagiat. Został na tym przyłapany.
    4. Oczerniał Jonesa nie pokazując żadnych dowodów na poparcie swoich tez.
    Ale to nie ważne, Ty Jiri pomimo wszystkiego będziesz wierzył gościowi na słowo. No nie mam komentarza…

   • Jiri said

    Argumenty ?A nie jest tak?

   • Trwam said

    Fraktal, piszesz : „Może dlatego taki Alex Jones czy David Icke jeszcze żyją nie mówią o wszystkim wprost, ale wierzę że są po naszej stronie”

    Napisales moje mysli. Nie mowia calej prawdy, bo chca zyc.
    JFK powiedzial prawde i co sie z nim stalo?

    Takich przykladow jest wiele (jesli sie zna historie, ta prawdziwa).

    Teraz, kilku wczesniej niezrozumialo moich wpisow. Mnie nie chodzi o to, ze ktos musi pisac (mowic)100% (bo zaden czlowiek tego nie napisze, nie powie…, to juz dawno zostalo powiedziane).

    Mnie chodzilo o stwierdzenie faktu, ze nie pisza 100% prawdy.

   • Rico said

    sa trzy prawdy ŚWIETA PRAWDA, TEŻ PRAWDA I GÓWNO PRAWDA TERAZ ZYJEMY W GÓWNO PRAWDZIWYM ŚWIECIE I TEN BLOG CHCE TO ZMIENIC I CHODZI O WOLNOSC MOJA TWOJA I KAZDEGO CZLOWIEKA NA TEJ PLANECIE

   • mgrabas said

    oto 100% prawdy o tym co zostaje nam przekazywane podprogowo, a jest tego wokół dużo więcej…
    MTV Życzy Wam – Masońskich Satanistycznych Świąt
    http://www.dailymotion.pl/video/xbe5i9_mtv-yyczy-wam-masoyskich-satanistyc_news

   • Jiri said

    Aż dziw ze jeszcze żyją Icke juz zaczyna swirowac z tymi reptalianami,nie zwariujmy…Wiecie mnie boli to ze nic nie robimy i mam pytanie co mozemy zrobić? Byle jak najszybciej i na co czekamy? jest nas za mało?mamy za słabe karty,ktorych nie mamy w czym poprzec?czy jak?Bo wkurza mnie to ciagle siedze i czekam na cos ciekawego albo na tej stronce albo gdzie indziej i sie informuje z roznych audycji czy to Alexa czy z grypa666…A zacznijmy jakos działac ja jestem chetny choć nie wiem jak,ale ciagle informuje ludzi a to rozmawiałem z rodzina a to z ze znajomymi i w pracy nawet zaczałem o tym wszystkim mowić i widze ze ludzie albo traktuja mnie z lekcewazeniem albo maja to gdzieś i sobie pomyslałem co jest kur** z tymi ludźmi,oni chyba uwierza w to dopiero wtedy jak im w wiadomosciach powiedzą -Tak,chcielismy was pozabijac i przy kazji zgarnac troche kasy–a przypuszczam ze wtedy tez by sie nie przejeli bo liczyli by na to zeby nasz rząd sie tym zajął bo co my mozemy przeciez to nasi przywodcy sa od tego by nas bronić..Tak jestesmy nauczeni ze tak ma wyglądac nasze zycie szkoła potem praca i 22% dla panstwa na niewiadomo co.A tak moglibysmy byc wolni zeby w szkołach uczyli dzieci –Gońcie za marzeniami za swoim powołaniem –bo kazdy z nas ma napewno swoje powolanie kiedy to pieniądze przestałyby sie liczyć i robiłby cos w co wkladałbyby całe serce ,dusze i był z tego dumny..NIe potrzebujemy ropy ani innych paliw ,istnieja juz silniki a to na wodor ktore wydzielają H2O i wiele innych alternatywnych źrodeł energii,nie chcemy wojen można by życ w pokoju szczesci u i w czystym srodowisku gdby ci wszyscy naukowcy skupil;i sie na tych dobrych ekonomicznych celach na alternatywnych źrodłach energii i polepszyć swiat..Dlatego walczmy juz teraz!!!Nie pozwolmy by robli tego co im sie podoba i dbali tlyko o własne interesy..Uświadamiajmy ludzi i przedewszystkim zróbmy cos jakis duzy krok ku wolności…

   • vindpust said

    David Icke i jemu podobni byli i sa w dalszym ciagu uwazani za oszolomow. Tak sobie chodza i bredza i narazaja na posmiewisko.

  • Trwam said

   Grypa666, ty nie znasz nikogo, ktory mowi cala prawde?

   Grypa666, a czy ty wiesz o istnieniu Biblii?

   A tak na marginesie Grypa666, to dlaczego wpisy sa porozrzucane? Czy macie problemy?
   =======================
   od pb: napisalem ‚nikogo’ przez male ‚n’; problemy z rozrzutem — patrz wiele, wiele poprzednich dyskusji

 3. eminem said

  Uczniowie zapytali Jezusa
  “… jaki będzie znak twojego przyjścia i końca świata?”
  Jezus odpowiedział
  “Baczcie, żeby was kto nie zwiódł”

  • Wojox said

   Acz aż dziw,, że teraz wszyscy brną po kolana,,, w bagnie,,, nauk, teorii i bajań o nowych wcieleniach, przemianach, duchowych odrodzeniach, Reptalianach, I innych zwodzeniach. Wiadomo komu „pali” się pod nogami, Demony dwoją się i troją aby zwieść maximum ludzi. Jezus powiedział że Bóg zbawi ludziom prostotą swej ewangelii. Jednak dal mas to wszystko ma nieziemski charakter ,,

   Nikt nie zna dnia ani godziny,, poza tym. :: Ludzie „WYSZUKUJĄ” zanim się ziści…
   Jedynie Biblia (ponoć jak piszą tu niektórzy, zafałszowana)., podaje proste wyjaśnienia,,,
   Nie będę owijał w bawełnę… Znajdźcie sami,, pomagają ci co pukają… door to door…
   ======================
   od pb: jesli mowa o swiadkach jechowy, sekta powstala z inicjatywy masonskiej; chrzescijanin powinien czytac Biblie codziennie (tu grzesze co dzien); gadki o kosmitach, new age, reptylianach – wiadomo zmylka na antychrysta

   • bingo said

    Racja wszystko co trzeba wiedziec jest w Biblii ” W sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i naszego zgromadzenia się wokół Niego, prosimy was, bracia, 2 abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć bądź przez ducha1, bądź przez mowę1, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakoby już nastawał dzień Pański. 3 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo2 i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia2, 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć3, tak że zasiądzie w świątyni Boga3 dowodząc, że sam jest Bogiem” Drugi
    List do Tesaloniczan roz 2 wer 1- 4

 4. grypa666 said

  @Trwam: Moja rodzina rowniez zginęła na Sybirze. Jest to temat, którym zajmuję się profesjonalnie, zbieram materiały i robię filmy.
  Nie wiem co to ma do wyrażenia „towarzysz broni”, który jest dobrym tłumaczeniem z „brother of arm”. Pamiętaj, że Piotr jest Kanadyczykiem polskiego pochodzenia.
  Alex ma rację, że za to co roi bierze forsę. Inaczej by już dawno go nie było. Zauważ, że na kopiowanie i dystrybucje filmow daje zgodę, w przeciwieństwie do rodziny Aarona Russo, która zablokowała całą niezależną dystrybucją, łącznie z google.
  Efekt się liczy, a Alex obudził miliony. Wcale nie myślę, że jest to w planach „unych” taki Alex Jones.
  =======================
  od pb: „kanadyjczyk polskiego pochodzenia” LOL
  chyba Polak mieszkajacy w Kanadzie zwazywszy ze zrobilem dla Polski wiecej niz niejeden rodak czy polonus uwazajacy sie za Polaka; w Polsce wladze uwazaja mnie za Polaka, w Kanadzie za Kanadyjczyka, a ja sluga Bozy, jakikolwiek paszport w kieszeni, szukam Prawdy;
  nie wiem czemu ktokolwiek mialby tlumaczyc sie z „towarzysza broni”, niech pacany i ‚antyruskie’ koltuny zajrza np. na
  http://www.google.pl/search?q=towarysz+broni+wiki&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a
  ty tez droga grypo666 co czesto psujesz sprawy w dobrej wierze; czy odpowiesz mi grypo666 na PILNEGO emaila o co prosze od paru dni?

  • Wojox said

   “unych” ……Oni ci właśnie pozwalają jednym pisać teorie i bzdety. Żeby gawiedź miała „pokarm”,, i niestety ma. Przykład Alexa. to odciąganie ludzi od prawdy. Podobnie David Icke. Wszystko prosto wyjaśnia Biblia. Rzeczywiście wszechświat jest zamieszkały. Miriady miriadów Aniołów zamieszkuje Galaktyki (Plejady, Oriona i inne). Dla wielu są to wcielenia 4,5,6 wymiarów, a Bóg to Energia (Moc, bezpciowa siła i inne dziwactwo).

   Szkoda klawiszy na stukanie takich niedorzeczności. Co do cyt „a ja sluga Bozy, jakikolwiek paszport w kieszeni, ”
   Bądźcie poważni,, wielu sług, nawet nie wie komu służy, jak się dowie ,,,,, to czasami cicho siedzi…. Jezus mówił wielokrotnie iż jego Królestwo nie jest z tego świata,więc o co walczycie ??, O coś co jest już przeznaczone na zagładę ??
   =====================
   od pb: wojox, jestes goloslowny — jak alex zwodzi lud mowiac o niebo wiecej niz cnn, onet, tvn czy giewu?

  • Zenobiusz said

   Trwam: znień nicka bo bredząć jak dotychczas, obrażasz telewizję, któtej nazwę wpisałeś na sztandar.

 5. Zbyszek S said

  Witam moi Drodzy Blogowicze,

  Dzisiaj chciałbym się podzielić z wami moimi przemyśleniami. Będzie to ciąg dalszy wpisu z dnia 01.12.2009 r., który ukazał się pod artykułem: „Piotr Bein 7. Za roznoszenie ulotek policja katuje. Niemcy podpisały umowę z GSK już w 2007 roku”. Wpis numer 7. Dzisiejszy temat moich przemyśleń to sukces tego blogu, i jakie twarze ma ten sukces. Wielu blogowiczów za wszelką cenę chce spłycić ten blog i sukces, jaki Piotr Bein i Marek osiągnęli. W ciągu kilku miesięcy zarejestrowało się około 2 milionów blogowiczów. Nie jeden profesjonalny portal dysponujący dużymi zasobami finansowymi i dużą ilością współpracowników i pracowników na etacie chciałby mieć takie wyniki. Dzięki temu sukcesowi wielu z nas może patrzeć na otaczającą rzeczywistość całkiem inaczej wiemy, co nam zagraża, co szykują elity dla nas i jak chce się nas po raz kolejny zniewolić. Można powiedzieć, że my Słowianie jesteśmy niezwykle skromni, bo po prostu nie wypada eksponować swoich osiągnięć, chwalić się nimi. Na dodatek to jest karane społecznie, a nikt nie chce poddawać się tej karze. Dlatego na tym blogu tyle agresji, wewnętrznych pretensji, że Ziustek napisał to a Gutek tamto. Ogólna anarchia. Ja bym to nazwał tak po prostu polskim piekłem lub tym, co Wańkowicz nazwał „Kundlizmem”?. Przed tym, że zawiści niektórzy chcą zawsze ściągać nas w dół, pouczać i rozwijać swoje chybione tezy. Da się odczuć, że ludzie, którzy stworzyli ten blog mogą być zmęczeni naszym podejściem do sprawy. My żądamy a nic nie dajemy w zamian jak w powiedzeniu:, „Co mi dała Polska, a odpowiedz brzmi, co ty synu dla Polski zrobiłeś”. Myślę, że w Polsce panuje kultura zawiści i nie warto chwalić się, pokazywać swoich osiągnięć i kusić tego złego, który zaraz zacznie ściągać nas w dół. Sukces grozi społecznym odwetem. Przykładem tego jest SZEWCZYK DRATEWKA. i jego pomówienia. Nie będę się zagłębiał w to, bo to nie moje małpy, nie mój cyrk. Pamiętam, że w chwili zagrożenia, jako ludzie potrafiliśmy z sobą współpracować. W jakim sensie my Polacy jesteśmy nieodporni na sukces i kobiety są bardziej odporne przykład Minister Zdrowia Pani Kopacz. Jedyny Minister w Europie i na świecie, który powiedział firmą farmaceutycznym nie. Nie ważne, z jakiego powodu, ale ilu z nas nie potrafi wypowiedzieć słowa nie, swojej żonie, szefowi, dziecku. Jak trudno jest powiedzieć słowo nie albo mamy dwie twarze. Dlatego szanujmy ludzi, którzy de fakto dla nas stworzyli tą stronę byśmy uniknęli różnych pułapek. Dlatego obserwując wpisy po pierwszym grudnia znów pojawiają się nowi filozofowie, którzy nie potrafią pisać bez gniewu i stronniczości tylko są zaślepieni swoimi racjami. Zdaje sobie sprawę, że powodzenie rodzi pychę, ale wierzcie mi nie możemy tego zmarnować, bo już druga taka okazja może się nie powtórzyć. Nikt nie jest z nas bez wad. Wszyscy popełniamy błędy. Człowiek ma wady i trudno się ich ustrzec. Wielu z nas chętnie wierzy w to, co chce wierzyć. Dzieląc się z wami tymi wszystkimi przemyśleniami chciałbym, aby ci, którzy nam nie sprzyjają mieli świadomość, że nie jesteśmy już tłumem, pospólstwem, który jest najgorszym rzecznikiem prawdy tylko, że kochamy prawdę, chcemy by pisano i mówiono prawdę a kłamców nienawidzimy. Nie jest to mowa pochwalna. Chciałbym, żebyśmy my, jako blogowicze wreszcie się spotkali i ci, którzy aktywnie działają mogli się realizować i przekazywać swoje doświadczenia i wiedzę innym na tym blogu. Często możemy się nie zgadzać z tym, co mówią inni, ale wtedy będzie prowadzony jakiś dialog, który pozwoli rozwinąć ten blog jeszcze bardziej.

  Prawda

  W zbudziła zamęt w umysłach wszystkich uczonych islamu.
  Wszystkich, którzy studiowali Psalmy.
  Każdego żydowskiego rabina.
  Każdego chrześcijańskiego księdza.
  =================================
  od pb: witaj Zbyszku S, dlugo wyczekiwany glosie rozsadku; chcialbym byc na takim zebraniu, jakie proponujesz, zeby zobaczyc jak sie Polacy budza i usamodzielniaja, ale juz przed sylwestrem moze mnie nie byc w kraju — jak sobie wyobrazasz spotkanie z noclegiem i dojazdem dla wiekszosci raczej niezamoznej? na krakowskie spotkania chetnych z Wroclawia nie bylo stac przyjechac…

  • zionizos said

   bardzo głębokie i mądre słowa, Wszyscy gramy do jednej bramki nie kłóćmy się tylko spróbujmy zorganizować na boisku by praca dała wymierne efekty

  • gustaf said

   Popieram mocno, jak nie wiem co…

   Nie dało by rady gutka zamienić na np. Wziutka?
   bo może ktoś się na mnie zemździć ;))
   ==============================
   od pb: nie boj nic, abys sie tylko nie zebzdzil; cerbery czuwaja, nic ci nie bendzie

  • igi said

   …dobrze gada.

  • grypa666 said

   Dziękujemy Zbyszku za miłe słowa. To jednak nie my, a czytelnicy odniesli sukces. O was bowiem wpłyneły najcenniejsze informacje, wertowaliście jak armia wywiadowców po necie, a służby czytały, czytały i …. chyba stwierdziły, że coś w tym jest. Potem posżły artykuły w prasie, materiały w telewizji, najpierw nieśmiałe, poźniej ostre. I w samym centrum minister Kopacz, która zrobila najwięcej. I mimo nacisków nadal trwa na swej pozycji. Ugiął się Kaczyński, ugiął się Klaus, a Kopacz nie. I to ona, wraz z Jane Burgermeister są głównymi inhibitorami poczynań globalnych faszystów w aferze w świńską grypą – dwie kobiety. Zauważmy, że najwaleczniejsze są właśnie kobiety – one czują intuicjnie, że walka jest poniżej pasa i nie odpuszczą.
   A co do Dratewki – nawet nie znamy imienia gościa więc co będziemy sobie flaki pruć. Im o to chodzi żebyśmy tracili czas na potyczki personalne, znamy to ze sztucznie wywołanych konfliktów w mediach alternatywnych w USA, tam działali też „mieszacze”, tak sprytnie, że portale traciły główny wątek działalności i czytelność spadała. Taki było z Wing TV, tak było z iamthewitness.com z audcjami Michaela Collinsa Pipera, Johna Stadtmillera – choć udało się odzyskać popularnosć, to kilka miesiecy było stracone. My nie popełnimy tego samego błedu – do was należy ocena naszych intencji.

 6. Trwam said

  pb pisze ” pb: nie badz goloslowny i nie wal anegdotek, tylko podaj uzasadnienie, ze alex dziala wylacznie dla forsy, nie dbajac o retelnosc i prawde; daje ci do godz. 22-ej; nie damy opluwac towarzyszy broni, chocby dzielil nas od nich ocean, inna kultura i jezyk”

  Ten moj poprzedni wpis byl adresowany do ciebie pb!

  pb, czy ty masz jakies uprzywilejowane miejsce na tym forum?
  =====================
  od pb: oczywiscie, ze mam przywileje admina – jestem przecie wspolzalozycielem i wspolredaktorem grypa666 – a ty ktos i skad?
  patrz jak juz wyleciales za wulgaryzm o 19:43; JAK NIE OCHLONIESZ, ZNIKNIESZ W OGOLE NA TYM BLOGU

  Szkoda mi ciebie pb.

  • Zbyszko said

   Trwam, jeżeli sądzisz że uda ci sie uniknąć zaczipowania (być może tobie powiedzieli że nie zostaniesz zaczipowany) to jesteś w głębokim błędzie. A jeżeli jakimś cudem tobie się to uda, to twoim biskim i potomnym z całą pewnością już, nie. A jeżeli oni odkryją kiedyś że to własnie ich ojciec czy dziadek tak zaciekle walczył o to czipowanie to możesz być pewny że z całą pewnością przekopią ci grób.

   • Jiri said

    No to własnie informujmy ludzi zeby nie chcieli tego zachipowania wtedy rząd bedzie musiał nam zagrozic albo dać jakies ultimatum a przeciez to wolny kraj wolna ziemia i kto bedzie przypuszczał by rzad w demokjratycznym i wolnym panstwei bedzie groził obywatelom?

 7. Jiri said

 8. Rico said

  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1706&tytul=Architekt+Richard+Gage+(AIA)+podwa%C5%BCa+oficjaln%C4%85+wersj%C4%99+11+wrze%C5%9Bnia

 9. lekarka said

  Dotyczy wpisu Antysemity: ten blog czytają także katolicy – zwolennicy Radia Maryja, do których ja się zaliczam i nie życzę sobie zamieszczania komentarzy pełnych nienawiści na ten temat. Jeśli nadal takie wpisy będą, niestety będzie to oznaczało jedno: blog osiągnie dno, a już jest blisko. Miało być na temat niebezpieczeństw szczepień, rozumiem też niebezpieczeństwo NWO, chipy itp, ale sianie nienawiści do wiary katolickiej to już za dużo. Żegnam towarzystwo. Więcej już się nie odezwę.
  ======================
  od pb: jak widzisz obrazalski, wpis znikl i to dosc szybko jak na darmowego cerbera; chcesz szybszego serwisu, pomoz nam

  • oko1 said

   Do Lekarki, czesto czytam co piszesz, a piszesz ciekawe rzeczy i przydatne dla nas. Nie ma sie co zloscic, przez to ze odejdziesz z tego blogu my ucierpimy na tym. Na pewno wiesz ze blog ten jest niewygodny dla „kogos” i oni robia wszystko aby nas wszystkich sklocic, boja sie nas gdyz jest nas coraz wiecej. Wiec nie zwracaj uwagi na prowokacyjne wpisy, i napisz cos ciekawego o zdrowiu od czasu do czasu.
   pozdrawiam

 10. lekarka said

  Zwracam honor. Właśnie zauważyłam, że usunięto wpis antysemity jak zdążyłam wysłać moją wypowiedź. Cieszę się i pozdrawiam. W takim razie będę z wami. Chcę tylko coś wyjaśnić. Wcześniej zauważyłam wypowiedź, że internauci podpisujący się nickiem lekarz, lekarka, czy inne z branży Sł. Zdrowia są agentami. Mylicie się bardzo. Pan Piotr poznał mnie osobiście w Lublinie i chyba przekonał się, że jestem osobą wiarygodną. Zresztą moje poprzednie wpisy też jakoś nie wskazują na agenturalność.
  ===========================
  od pb: agenciurow rozpoznaja i klasyfikuja nasi specjalisci; nick nie ma nic do rzeczy

 11. ulj said

  a chcieć to móc (moc) sprawcza działania 🙂

 12. Były Naiwny said

  @Wojox: „Wszystko prosto wyjaśnia Biblia… Miriady miriadów Aniołów zamieszkuje Galaktyki (Plejady, Oriona i inne)…”

  Czy to w Biblii przeczytales o tych miriadach Aniołów zamieszkujacych Plejady, Oriona i inne?

  • Ala said

   @Wojox: “Wszystko prosto wyjaśnia Biblia… Miriady miriadów Aniołów zamieszkuje Galaktyki (Plejady, Oriona i inne)…”

   Czy to w Biblii przeczytales o tych miriadach Aniołów zamieszkujacych Plejady, Oriona i inne?

   ha ha zapominacie ze ziemie tez wystarczy wejść na forum cudowny portal a poznacie upadłe aniołki białe niebieskie i jakieś tam jeszcze .Pewnie i tu na forum siedzą ,już aniołki wyłazić z ukrycia

 13. Zbyszek S said

  „Hawana miasto utracone” polecam gorąco. Modle się o to abyśmy kiedyś nie powiedzieli Polska kraj utracony tylko dla tego że byliśmy bierni.

 14. pyrek said

  „„Polski” rząd zdecydował się na wysłanie do okupowanego przez NATO Afganistanu kolejnych 600 żołnierzy.”
  http://radicalinfo.wordpress.com/2009/12/03/rozkaz-z-waszyngtonu-wiecej-polakow-do-afganistanu/#more-748

  • Wojtek said

   No a kto będzie pilnował handu opium i heroiną?! Tyko się wojna zaczęła a produkcja podskoczyła o ponad 100%
   CIA musi skądś brać kasiorę na finansowanie „czarnych projektów” i ultranowoczesnej technologii szpiegowskiej do zniewalania narodów.
   ======================
   od pb: google „kosher nostra johnson”

  • ALFA said

   Jeżeli rząd się zgodził a jest ich 460 posłów i chcą wysłać 600 żołnierzy ,to zapewne mają tyle swoich dzieci ,to niech jadą wyjdziemy ich pożegnać i życzyć ,żeby wrócili cali i zdrowi

 15. ziomek said

  wspieramy społeczność dziennikarzy obywatelskich

  http://climategate.socialgo.com/

  materiały dostarcza m.in. Alex Jones
  =========================
  od pb: sa\d czarownic, beda pomnazac opinie w nieskonczonosc, po goebbelsowsku; alex jones, slynny klimatolog amerykanski

 16. hack3ers are with u said

  po co dyskutować z pseudo-informatorami?
  Piotr i ekipa! odwaliliście kawał dobrej roboty, ale nadal trzeba informować i informować… kto ma się obudzić to się obudzi
  Peace!
  ~hack3rs are people 2~
  http://climategate.socialgo.com/
  =======================
  od pb: witamy hackerow, ale climategate wymaga jeszcze znajomosci tematu oraz miezaleznego dochodzenia; z agenciurami uwielbiam „dyskutowac”

 17. gustaf said

  Trwa i trwa mać.
  ;))Ja Wam mówię : wódki nie będzie, dróg nie będzie, niczego nie będzie!!!

  dla przejrzystości ;)) Kononowicz

 18. Jiri said

  wypchaj sie pb o co Ci chodzi? too juz przeczucia nie mozna mieć przeciez jesli to jest plna nad plannami nie podadza zadnych argumentow wystarczy mysleć za siebie a nie za ani za tv ani za internet tylko za siebie!!!!
  =======================
  od pb: myslec tak ale nie psie-czuc — nazywamy to spekulacja, wiec podasz jakies uzasadnionko czy sie bedziesz prze-komarzal jak natretny komar?

 19. demonoid76 said

  Alex Jones agentem? Nonsens. On odwaza sie mowic prawde, gdyby nie Jones wiele spraw uleglo by zatuszowaniu.Fakt ze zdobyl popularnosc i moze dlatego padają oskarzenia tych ktorzy są zawistni (lub robią to celowo). W jakim celu?
  ===================
  od pb: w celu zakneblowania, nastraszenia ludziowcow do niego

 20. Margherita said

  Grecka psiarnia daje się we znaki młodzieży nazywanej „agresywnymi ludzmi”. Jak na całym świecie zresztą.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7334725,W_Atenach_zatrzymano_ok_100_mlodych_agresywnych_ludzi.html

 21. Olewam system said

  Chce się podzielić moimi przemyśleniami. Wiem, że fascynaci Alexa Johnsa mnie tutaj zlinczuja ale od początku jakoś nie podobał mi się ten gość. Oglądałem jego akcje i jego filmy. Porusza ciekawe zagadnienia ale właśnie mam pewne ale.
  Popierwsze słyszałem o tym, że A. J. był współpracownikiem CIA, agentem sie nie przestaje byc od tak sobie, podrugie kształcił się u Jezuitów albo miał z nimi jakieś powiazania dawno temu.
  Jakim cudem udało mu się wejśc do pilnie strzezonego ośrodka Bohemian Grove i jeszcze nagrać to na kamerze??? Ten ośrodek jest tak obstawiony przez agentów, że troche to podejrzane. Podrugie Alex Johnes jest osobą bardzo znaną na całym świecie. Jest to też osoba medialna. Dlaczego elity pozwoliły mu na tak wiele. On czesto nawołuje do rozwiązań siłowych i powstania czyli dokładnie to co jest na ręke globalistom. Gdyby był zagrożeniem dla światowych elit to by już dawno nie żył. Niewiem dla czego ludzie całkowicie ignoruja filmy Wiliama Coopera. To był gość, który miał potężną wiedzę i próbował ludziom otworzyc świadomość na to co sie dzieje. On był zagrożeniem mówił prawdę niestety jego zdjęto i zamordowano. Panie Piotrze Bein robi Pan dużo dobrego ma Pan dobre chęci ale w niektórych tematach jest Pan ignorantem i dlatego nie stanowi Pan wielkiego zagrożenia dla globalistów. Ludzie, którzy mogli wpłynąć na masy i mogli otworzyć oczy innym zostali dawno zdjęci i już nie żyją. To tyle…
  =====================
  od pb: ignorantem jestem w wiekszosci tematow, jak kazdy; a co konkretnego moglbys dodac? ze ci sie alex nie podobal, ze slyszales… to za malo – staramy sie podniesc poziom dyskusji, a nie obnizac;
  alex nie nawoluje do powstania zbrojnego; agentem cia byl tez np. Wayne Madsen ktory mowi o syntezie wirusow pandemicznych w laboratoriach usa i kanady; b. wysokim urzednikiem cia byl patriota Herbert Meyer, ktorego artykul przetlumaczylem https://grypa666.wordpress.com/2009/09/23/rewolucja-bez-korupcji/
  moze np. napisz nam jak obstawiony jest bohemian grove i jak cie nakryli, gdy probowales wejsc tam;
  osobiscie znam wielu zagrazajacych porzadkowi swiata i wciaz zyja;
  to by bylo na tyle… a teraz na przodzie, czyli rzecz najwazniejsza – uwazam coopera za zmylkowca lub ignoranta, jesli nie blazna (filmik ze nie zydzi wladaja mediami w usa); zadne tajne stowarzyszenia, wladze dzierzy od tysiacleci konkretna grupa – poczytaj wolfganga eggerta lub moje referaty podsumowujace (po angielsku);

  • Aśka said

   Czy przesłania Wolfganga Eggerta można gdzieś poczytać po polsku. Mnie się nie udało znaleźć.

 22. fiore11 said

  Co do programu „pewnej stacji telewizyjnej” robiącej reportaż we Wrocławiu.

  Po pierwsze – należy wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o „Uwagę” I TVN; niech ludzie wiedzą na co się piszą.

  Po drugie – Ja odrzuciłem ich propozycję organizacji takiej szopki w Lublinie. I nie rozumiem Pana Marka, który na taką akcję we Wrocławiu się zgodził.
  Jeśli najbardziej czerwona z czerwonych stacji nadaje programy nt. szczepień typu „Teraz my”, a socjalistka Pani Kopaczowa wycofuje się (na razie) z zakupów szczepionek, to jest to wyraźne podkreślenie, że cała bajka o świńskiej grypie już dawno przebrzmiała i być może wróci za parę miesięcy w formie lisiej grypy.
  P.S. W tej chwili Pani minister ma porównywalne prawa do urzędnika urzędu województwa (Polska) w stosunku do państwa (ZSRE).

  Po trzecie – Jeśli jest to jednak wasz sposób na promocję w tv tego bloga, to jestem pewien, że żadne komentarze o satanistach, tajnych elitach władzy, iluminatach, smugach chemicznych, codex’ie alimentarius, bio-chipach, gmo i innych palących sprawach, nie zostaną puszczone na wizję. Przypuszczam, że będzie to kolejny zmanipulowany materiał. A to TVN umie robić najlepiej. No ale kto ma być mistrzem cenzury jak nie uczniowie Goebbelsa i Urbana?
  =====================
  od pb: uwaga czerwoni (rot schild) na blogu – to jakis antykomunista

 23. […] Przedtem ubolewałem, że nawrócony na prawosławie Nataniel Kapner dał się zwieść. Już podczas „pandemii“ w grudniu 2009 poruszyłem temat, także o szczuciu psów ADL na patriotów jak […]

 24. […] Przedtem ubolewałem, że nawrócony na prawosławie Nataniel Kapner dał się zwieść. Już podczas „pandemii“ w grudniu 2009 poruszyłem temat, także o szczuciu psów ADL na patriotów jak […]

 25. […] that my converted brother in Christ Nathanael Kapner got bamboozled. As early as the H1N1 hoax in December 2009 I wrote on the subject, also on ADL dog barking at patriots like […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: