Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Czy Francja wprowadzi stan wojenny ??

Posted by grypa666 w dniu 03/12/2009

Politycy we Francji  jakby dążą do tego.

http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2165%3Afrench-government-about-to-implement-full-scale-martial-law-in-pandemic-crackdown&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=pl

Francuski rząd ma zamiar wprowadzić  na terenie kraju  najwyższy poziom pandemii co umożliwi wdrożenie na pełną skalę stanu wojennego, zgodnie z raportem w Le Figaro.
Środki dopuszczone na mocy tego najwyższego poziomu pandemii, 6, obejmują
* Przymusowe Szczepienia
* Przymusowąj kwarantannę / izolację
* Obowiązkowe noszenie maseczek / respiratory dla pracowników służby zdrowia
* Dystrybucję plastikowych toreb na ciała zmarłych
* Zakaz zgromadzeń publicznych
* Zakaz transportu materiałów pocztą
* Zamknięcie wszystkich szkół i uczelni
* Ograniczony ruch
* Ograniczony dostęp do szpitali, domów spokojnej starości, do więzień i innych   instytucji społecznych
* Ograniczenia w transporcie, a także w dostawach żywności i innych materiałów

Przejście do poziomu 6 stopnia pandemii według instrukcji WHO we Francji  spowoduje ograniczenie ludziom ich podstawowych praw obywatelskich w tym czasie, a rząd powoła infrastruktury masowych szczepień dla całej populacji i dokona mobilizacji jednostek wojskowych do pracy w specjalnych ośrodkach szczepień.

Tylko około 85 osób we Francji zmarło z powodu grypy świń według władz, znacznie mniej niż w przypadku regularnej grypy.

Nie ma wiarygodnych danych dotyczących czy liczby zgonów były naprawdę z powodu grypy świń a i ile było zgonów z powodu grypy sezonowej które mogły być sklasyfikowane jako świńska grypa przez rząd, jak wykazano że tak było w Szkocji.

Według francuskiego rządu, dwóch do trzech milionów ludzi odwiedziło lekarza i podejrzewa się u nich grypę świńską – i to wystarczy do wydania drakońskiego prawa i wprowadzenia obowiązkowego szczepienia niesprawdzonymi i toksycznymi szczepionkami, od  których przedsiębiorstwa farmaceutyczne mają brak odpowiedzialności.

Czy ludzie z Francji w celu poddania poniżającego szczepień z toksycznych substancji powodujących uszkodzenia długi termin i śmierci – w wielu przypadkach rzeczywiście natychmiastową śmierć – przez życie w pełni oczach całego świata?

A czy rząd Francji, a konkretnie prezydent Nicolas Sarkozy, minister zdrowia Roselyne Bachelot i minister obrony Hervé Morin, naprawdę uważają, że mogą uciec od odpowiedzialności od tego masowego mordu poprzez zamykanie granic i zamykanie Internetu ?

Nie mogą.

My, ludzie  świata nie możemy się zgodzić, aby dokonano tego przestępstwa, a ludzie odpowiedzialni za nie byli bezkarni.

Nie możemy pozwolić na to co ma miejsce we Francji czy w każdym kraju na świecie.

Nadszedł czas, aby rozwiązać  WHO, i doprowadzić tych przestępców rządzących we  Francji i innych przed sąd.

http://www.lefigaro.fr/sante/2009/12/01/01004-20091201ARTFIG00023-grippe-a-passage-au-niveau-6-envisage-.php

Tu na Radio: http://www.youtube.com/watch?v=7thWsw9Qms8

Komentarzy 176 to “Czy Francja wprowadzi stan wojenny ??”

 1. x!om said

  Kiedy mozemy przejsc do rekoczynow ?

  • nie możemy to najgorsze rozwiązanie

  • Zenobiusz said

   Oj prowokatorek.Palnij sam siebie w czółko i zacznij myśleć ,to nie mecz piłkarski ,kibolku.

   • x!om said

    Taaaa ciekawe jak. Się będziesz bronił jak przyjedzie pod Twój dom duza zielona cizarowka i wyjdą z niej panowie w maskach i kombinezonach i np bedą chceli zabrać Twoje dziecko , te będziesz nadal robił rewolucje internetowa ? Widzisz ty sobie pisz posty i wyzuwaj ludzi od kiboli a ja będę się przygotowywał na najgorsze i w chwili gdy stawką będzie życie mojej rodziny lub moje to nie będę mial wyrzutow żeby pójść w ogień rozumiesz człowieku ? Tylko teraz pytanie czy jesteśmy gotowi zatrzymać ta machine zanim w rzeczywistość zamienia się nasze najgorsze oczekiwania ? Jestem maksymalnie wdzięczny za Internet i jego informacje , ale na internecie ostatnia walkę jaka widziałem to w World of Warcraft

   • Zenobiusz said

    Spokojnie, jeszcze jest dużo czasu ,a nawoływanie do przemocy ,może tylko dać pretekst do cenzury w internecie.Nikt nie będzie na razie podjeżdżał cieżarówkami,ale, może się okazać, że po cichu jednego dnia ,bez wiedzy rodziców zaszczepi się dzieci w szkołach i przedzszkolach.Tu trzeba być czyjnym.!!Sugeruję by zawczasu złożyć w szkole i przedszkolu za potwierdzeniem na kopii pismo ,kategorycznie zabraniające szczepienia dziecka z podaniem ogólnego uzsadnienia względy wyznaniowe.Nikt nie ma prawa wypytywać o szczegółyowych względów wyznaniowych.Mógł Piłsudski przejść na luteranizm dla kobiety?My możemy zostać masowo np Swiadkami Jehowy,a najlepiej Amishami,w obronie życia naszych dzieci i rodzin.

   • Zenobiusz said

    Możliwe jest także tworzenie w ramach oficjalnych kościołów
    :Katolickiego,Prawosławnego,Ewangielickiego itd. ruchu czcicieli Sw Pawła który powiada”Choruje kto między wami niech idzie do starszych zboru a oni wyłożą na nim ręce i będą się modlić,a Pan ich uzdrowi”,A nie niech da się zaszczepić.Praktykuje to Ruch Odnowy w Duchu Świętym,dość liczny w Kościołach.Napływ blogowiczów do tych wspólnot dał by silnego licznego sojusznika i zmusił chierarchów do zajęcia stanowiska w całej sprawie.

   • Taka Tam... said

    sam sobie zaprzeczasz, tym twoim papierkiem o nieszczepieniu dziecka to oni sobie podetra jesli bedzie ogloszony przymus szczepieniowy. sam zreszta powiedziales ze moga dzieciaka zaszczepic po cichu. czyli zdajesz sobie sprawe z tego do czego ONI sa zdolni.

    myslisz dlaczego jestesmy tacy bierni wobec tego co sie dzieje? brakuje nam instynktu samozachowawczego BO NAM GO ONI TLUMIA i jak te owce idziemy… bo sie boimy cokolwiek zrobic.

    powazne pytanie teraz bo widze zes poinformowany a mnie ciekawosc zzera: to ile czasu nam zostalo? mniemam ze wiesz i nas ostrzezesz kiedy bedzie za pozno na cokolwiek juz. z gory dzieki za odpowiedz.

   • hjk said

    Jeśli już to zdajae sie słowa te nie są z listu sw. Pawła a św. Jakuba…
    rozdz 5:
    13 Spotkało kogoś z was nieszczęście? Niech się modli. Jest ktoś radośnie usposobiony? Niech śpiewa hymny. 14 Choruje ktoś wśród was? Niech sprowadzi kapłanów Kościoła, by się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana. 15 A modlitwa pełna wiary będzie dla chorego ratunkiem i Pan go podźwignie, a jeśliby popełnił grzechy, będą mu odpuszczone.

   • Aśka said

    Ja już swojemu dziecku (16 lat) powiedziałam, że jakby w szkole miały być jakiekolwiek szczepienia, to ma wszelkimi sposobami nie dać się zaszczepić. Nawet jeżeli jedyną drogą ucieczki byłyby okna. Moje dziecko wie to już od września.

   • Wojox said

    Zenobiusz, nie ładnie by było się podszywać pod np. Świadków Jehowy, jak to widzisz ? Świadkowie jako jedyni wykonują nakaz Jezusa, głosząc dobrą nowinę o Królestwie Bożym. Nic nie mówią o NWO. Wzorem modlitwy wzorcowej : „Przyjdź Królestwo Twoje” oczekują go tu na Ziemi.
    Co do sprawy zatrzymania „machiny” zła, to nikłe szanse. Jezus zapowiedział że „nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od stworzenia świata”. Więc to mamy przed sobą. Więc opinia X!om-a będzie w przyszłości realizowana, czy chcecie czy nie. To będzie podsycać władze do masakry i koło się zamknie. Jezus mówił dalej : „A gdyby nie były skrócone owe dni, nie przeżyłaby ŻADNA ISTOTA”.

    Radzę się zastanowić i przypomnieć sobie modlitwę wzorcową, Na samym początku Jezus wskazuje : …”Ojcze któryś jest w niebie, święć się IMIĘ Twoje”…. Sam wielokrotnie powtarzał.. „wsławiłem Twoje imię i jeszcze wsławię”… Na pewno nie chodzi tu o trójcę,,, fałszywą doktrynę..

    Świadkowie mają rację i to go głoszą jest słuszne. Nic już tego świata nie naprawi, tylko Królestwo Boże…

   • Ala said

    Asiu moje starsze dzieci tez wiedza bronic się rekami i nogami .Boje się o najmłodszego, on ani nie ucieknie, ani nie powie mi ze do czegoś takiego doszło .
    W zasadzie to boje się go do szkoły poszczać .Jeśli tu się nasili sytuacja po prostu będę sama warowała pod szkolą od początku do końca zajęć ,nie mam innego pomysłu.

    I niestety powinny zacząć się jakieś działanie w tym kierunku ,nie mowie wychodzić na ulice ale powinny być jakieś ustalenie co i jak w razie nasilenia się tego w Polsce ,powinno dojść do spotkania i omówienia wszelkich ewentualności ,na ostatnia chwile pewnych rzeczy nie można zostawiać w konkretny sposób trzeba się się zorganizować już teraz .Potem raczej może się okazać ze potrzebne są już czyny a nie narady i rozpatrywanie co i jak .Przezorny zawsze ubezpieczony .Mogę wam życzyć siły pomysłowości i oby wszystko poszło jak najlepiej

   • Ala said

    Wojox To co według ciebie to tylko siąść i czekać aż nas powybijają powytruwają bo tak napisane w piśmie SW ? Jaka masz pewność ze akurat tego pisma nie pozmieniali na swój własny użytek ? skąd wiesz co w nim jest prawdziwe a co przez nich na ich własny użytek dodane lub zmienione ? Nie neguje wiary , nie neguje Biblii ale nawet przy tej księdze trzeba uważać wszem i wobec wiadomo ze odbiega od oryginału a oryginału nie dadzą w wolnym dostępie bo to im nie na rękę , a z jakich powodów ? może właśnie o to chodzi by ludzie myśleli ze nic tego świata nie zmieni i szli jak baranki na żeś.Nie zamierzam spokojnie się patrzeć jak jacyś pomazańcy mordują moje dzieci

   • VIVIEN said

    DOBRE !:) 🙂 NAPRAWDE DOBRE! 🙂 SWIADKAMI JEHOWY MASOWO SIE NIE ZOSTAJE OT TAK…NIE PALA; NIE PIJA W DUZYCH ILOSCIACH ;NA DRAGACH NIE SA; BEZPARTYJNI I NIE BIORA BRONI NAWET DO REKI – KIEDYS SIEDZIELI WE WIEZIENIACH ZA ODMOWE SLUZBY WOJSKOWEJ A PODCZAS II WOJNY SWIATOWEJ JAKO PIERWSI POJECHALI DO OBOZOW PRACY NIEMIECCY SWIADKOWIE /ODMAWIALI HITLEROWSKIEGO POZDROWIENIA FLAGI ITD- JAKO JEDYNI PODCZAS WOJNY NIE MIELI SPLAMIONEJ KRWIA RAK/ WYDAJE MI SIE ;ZE NIKT NIE JEST W STANIE PODSZYC SIE POD SWIADKOW – POLACY PRZY POBORZE DO WOJSKA JUZ TAK ROBILI 🙂 – PANOWIE W MUNDURKACH ZNAJA TEN TRIK I SA OBCYKANI W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH BIBLIJNYCH….. no chyba ze ktos zacznie sie BIBLIA INTERESOWAC i zmieni stan SERCA. A SWOJA DROGA CZYZ TO NIE CIEKAWE ? BADZCIE ROZSADNI I PAMIETAJCIE STARE POLSKIE : „POKORNE CIELE DWIE MATKI SSIE”…..TYLKO CZEKAJA ABY WPROWADZIC STAN WOJENNY – A CO TO OZNACZA -TO WIEMY ! ZAKAZY ZAKAZY ZAKAZY I NAKAZY NAKAZY !!! //ALA -DOWODEM ZE BIBLIA JEST ORYGINALEM JEST CHOCBY TAK JAWNE ISTNIENIE SZATANA I JEGO DEMONOW – MALO LINKOW OGLADALISMY – O ILLUMINATACH ? I ORG:BILDERBERG ?

   • Wojox said

    VIVIEN masz 100 % racji. Słuchałem tych pytań jak miałem 18 lat, na komisji wojskowej w WKU. Zebrali nas około 30 mężczyzn w różnym wieku i jeździliśmy od psychologa wojskowego do innego majora. I tak nas psychicznie wzywali co 2 tygodnie (rok 1987). Później wyjechałem na Śląsk, do kopalni. Ale odroczenie dostawałem nie jako górnik ale z ustawy o związkach wyznaniowych i taki mam wpis w książce wojskowej.

    Świadkiem Jehowy trzeba być i żyć prawdą co dnia.. Pozdrawiam,,

  • hjk said

   cały czas trzeba działac, ale jakie masz czyny na mysli?

   • x!om said

    Chociażby działania które nie przejdą bez echa w mediach , trzeba przechytrzyc wilka i tyle , ale dobrze by się stało żeby przenieść się z netu w realia i dostarczać ludziom nadzieji niech inni na necie piszą o tym co my możemy zdzialac w realiach

   • Survivor said

    Moim zdaniem jest ogromna ilość ludzi uświadomionych w kwestii zbrodni, która się dokonuje i jestem przekonany, że kiedy w mediach pokazali by ruch ludzi, którzy sprzeciwiają się temu w manifeście to natychmiast by do nich dołączyli. Widać, że każdy z was aż drży, żeby oprócz pisania na necie zrobić coś w realu i jeśli zobaczycie ruch przeciw szczepieniom to do niego dołączycie, czyż nie?
    Zatem każdy się boi podjąć jakąś konkretną inicjatywę w formie manifestu, demonstracji na dużą skalę itp. Ale jeśli już duża grupa się na to zdecyduje, to niewyobrażalna ilość ludzi ich poprze, tego jestem pewien – takie jest moje zdanie 😉

   • Gizmo said

    Dokładnie nikt nie podejmie sam inicjatywy, bo co tu dużo pisać w pewnym sensie każdy czuje jakąś niepewność. Pisze się o jakimś ruchu oporu, ale jego nigdzie nie widać, ani nic o nim nie słychać, jak na razie jest on tylko w internecie, czyli w pewnym sensie jest tylko wirtualny, jest fikcją… Dopiero gdyby stał się on widoczny, gdyby ludzie zobaczyli że rzeczywiście w realu coś takiego istnieje to myślę że przyłączyło by się do niego coraz więcej ludzi. Przez lata oduczono nas tego byśmy działali, byśmy potrafili coś zrobić wspólnie i ludzie nie są ufni jeśli chodzi o tego typu inicjatywy, bo przecież łatwiej jest udawać że czegoś nie ma i zostawić wszystko po staremu.

   • Ala said

    Masz racje , nie za bardzo się orientuje na dzień dzisiejszy w kryteriach Polski ale zastanawia mię czy nie dało by podjąć współpracy np z radiem lokalnym tymi najmniejszymi placówkami medialnymi , to ze główne media są na usługach rządów wiadomo, jak się maja regionalne rozgłośnie radiowe , tu właśnie niektóre małe regionalne podają częściowo prawdziwe info ,ta metoda jeśli by wyszła większa ilość osób by się dowiedziała (nie wszyscy maja internet).Po za tym cześć osób może traktować jako jakieś plotki pogłoski ,tak mieli by coś w rodzaju potwierdzenia .
    Opracować konkretne ulotki z zawartym streszczeniem sytuacji i z adresami www gdzie mogą więcej info zdobyć , rozdawać pod szkołami kościołami przychodniami .Tu na necie tez by się przydała strona gdzie w jednym miejscu są włożone wszystkie info bez zbednych dialogów by nie było za dużo do przewalania zanim się znajdzie konkrety ,np: szczepienia i zawarte wszystko związane ze szczepieniami bez komentarzy itd … i przede wszystkim bez teorii kosmitów jaszczurek czy jakiś jeszcze innych dziwów ,to odbiera powagę wszystkiego .

   • hjk said

    „Sugeruję by zawczasu złożyć w szkole i przedszkolu za potwierdzeniem na kopii pismo ,kategorycznie zabraniające szczepienia dziecka z podaniem ogólnego uzsadnienia względy wyznaniowe.”

    Jak ktoś powiedział, gdy do tego dojdzie, to sobie takim oświadczeniem mozna…itd.

    Lepiej załozyć coś w rodzaju „komitetu kolejkowego” i pełnić na zmianę „straż obywatelską” pod szkołami i przedszkolami, w razie czego straż zawiadamia reszte rodzicow i robią „marsz na szkołe”…Jak nie wyłączą netu czy komórek, lepiej miec jakies inne środki łaczności…

    Ew. znaleźć w urzędach swoich „agentów”, ktorzy powiadomią za wczasu, ze „coś sie kroi”…

   • stary said

    higienistka w szkole praktycznie nie może dotknąć ucznia, a co dopiero zaszczepić!

   • Margherita said

    Narazie….

 2. NICC1 said

  Masakra….:/// Ale czy to pewne??

  • toms said

   Tak za kilka dni a dokładnie 13 grudnia wprowadza w Polsce stan wojenny dla grypy , którrej nie ma , ale dla zasady

   • igi said

    ….a skad ty zes te info wytrzasnol??? Czyzbys badal z Mizia? 😉

   • toms said

    Nie to była absurdalna wypowiedx w związku z absurdalna informacją o stanie wojennym we Francji

   • vindpust said

    Tak jak ja to odbieram to na razie jest „ze maja wprowadzic”, ze to propozycja. Bardziej wyglada mi to na zastraszenie, zeby zajac czyms ludzi, odwrocic ich uwage od Kopenhagi.

    Jest moze tu ktos z Francji?
    Dobrze byliby miec informacje od mieszkanca co sie dzieje.

   • NICC1 said

    Bzdura.

  • allseiingeye said

   Odstresujcie się trochę, dobry kawałek dla wszystkich 😀

  • Margherita said

   To jest propozycja, takie badanie nastrojów w społeczeństwie. O upadku naszej cywilizacji świadczy to, że w ogóle ktoś na taki pomysł wpada.

 3. GoA said

  Sorry, że trochę nie na temat – ale ten artykuł mnie powalił!!!

  link: http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Leczyli-go-na-AH1N1-ale-wirus-byl-odporny-na-Tamiflu,wid,11746234,wiadomosc.html

  „W Holandii zmarł pacjent, u którego wykryto mutację wirusa grypy A/H1N1 – poinformował Holenderski Instytut Zdrowia i Środowiska. – Pacjent był ciężko chory. Leczony był na tzw. nową grypę i okazało się, że wystąpiła u niego mutacja wirusa odporna na lek Tamiflu – poinformował rzecznik instytutu Harald Wychgel.

  Według holenderskiej agencji ANP, chory przebywał w szpitalu w Groningen na północy kraju. Był jednym z trzech pacjentów w Holandii, u których wykryto mutację wirusa grypy A/H1N1.

  – Dzięki testom DNA wiedzieliśmy jeszcze przed jego zgonem, że miał mutację wirusa odporną na szczepionkę – dodał Wychgel.

  Do tej pory tylko we Francji i Norwegii doszło do zgonów osób zarażonych mutacją wirusa A/H1N1.”

  Na moje wyczucie ta informacja oznacza, że zmarły był zaszczepiony na AH1N1 – inaczej po co by o tym pisali?

  • hjk said

   niekoniecznie był …
   ano po to napisali, zeby przemycic info, ze „scypy’ sa nieskuteczne, bo nie obejmuja wirusa, albo ew. ze mutacja pochodzi wlasnie ze „scypy”…taki koment ktos wstawil na onecie, ze dziwnym trafem te ‚mutacje” jakwią sie ta,. gdzie były masowe szczepienia

   • GoA said

    no tak – ale oni zacytowali jedynie słowa rzecznika instytutu, który wprowadził szczepienia w Holandii. Dla mnie raczej wygląda to na próbę wytłumaczenia własnym obywatelom czemu zmarł człowiek, który był zaszczepiony – inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć sobie słów rzecznika jakby nie było dającego własną twarz szczepieniom…

   • hjk said

    moze i masz racje…jeśli tak, to najlepszy dowód, ze jak podasz palca, wciagną ci reke a potem całego…i po tobie…
    Nie wolno sie poddawac…

 4. ktoś mi coś ciekawego kiedyś powiedział na temat bestii

  bestia atakuje wtedy kiedy jest słaba

  oni są bardzo słabi dlatego atakują, musimy się wszyscy temu przeciwstawić

  przed całkowitym upadkiem mogą jednak wymordować wielu niewinnych ludzi

  ich pieniądze bez ludzi nie mają żadnego znaczenia i oni o tym wiedzą

  wiedzą że to już ich koniec, dlatego chcą jak najszybciej zniszczyć ile się da

  • Zenobiusz said

   Jeśli oni to naprawdę zrobią ,to bedzie ich koniec.Mają w okolicach stolicy silną społeczność muslimów, którzy prędzej spalą miasto, niż dadzą sie tak potraktować ,bo autochtoni chyba już faktycznie są odmóżdzeni i do niczego ,skoro wybierają takiego dziwnego osobnika na Prezydusia.Chyba że i oni w końcu zaskoczą ,tak jak przy referendum w sprawie europlujskiej konstitusi.

   • Zenobiusz said

    Dziwne, ale Nostradamus chyba pisał, że Paryż spalą sami jego mieszkańcy???

   • monitorpolski said

    I o to chodzi – chaos. Z chaosu ma się narodzić NWO i rząd światowy

   • eminem said

    Doktryna Hegla z chaosu porządek. Zadziwiające jest to że zarówno Hegel jak i Kant przygotowali podstawy filozoficzne pod NWO.

   • Magdalena said

    @Zenobiusz
    Ty jeszcze wierzysz w sprawiedliwe wybory gdziekolwiek?

  • hjk said

   troche jest w tym racji, info rozchodzi sie przez net, coraz wiecej ludzi widzi, ze dotychczasowy porzadek sie wali jak kostki domina i kto za tym stoi, chca przez terror wprowadzic NWO…Trzeba sie opierac i jak wszystko runie byc gotowym do odbuowy cywilizacji na zdrowych zasadach

 5. Jiri said

  • z sieci said

   masakra ten nasz Buzek w tym parlamencie…

   Po czyjej stronie on stroi :/

   • M said

    Żartujesz? Wyglądasz na zdziwionego zachowaniem Buzka, a nie dziwiło Cię jak ta menda kopała w dupę naród polski przez ostatnie lata?

   • z sieci said

    przez ostatnie lata, w sumie od 89 wszyscy po kolei kopią naród polski, od prawa do lewa

    zaskoczył mnie natomiast brak bezstronności jako przewodniczącego, o problemach z wysławianiem nie wspomnę bo to żenada

    lipa wielka a nie reprezentacja naszego kraju

   • rewr said

    Przecież to rząd Buzka rozwalił oświatę i służbę zdrowia

  • hjk said

   zalosne było to, gdy z bojaźnią jak uczniak jakiś sie oglądał na Barrosego chyba, czy „dobrze przeszkadza” NIgelowi..(((
   A pewnie zza wczasu przygotowana lewaczka wyrecytowała swą kwestię…

 6. Wojwit said

  Zapowiedź cynicznego ludobójstwa?

  Są dwie możliwości: albo prof. Tadeusz Wijaszka, dyrektor Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach i jego pracownicy są jasnowidzami i potrafią zobaczyć, co zdarzy się w przyszłości, albo są głupcami, którzy wygadali się z kolejnego wielkiego i ohydnego spisku knutego w tajemnicy przez nasze ukochane koncerny farmaceutyczne. Wirtualna Polska donosi:

  Wzrost liczby zachorowań na grypę A/H1N1 powinien w Polsce potrwać jeszcze ok. dwóch tygodni, a później prawdopodobnie nastąpi gwałtowny spadek – powiedział szef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa Przemysław Guła, opierając się na analizach przeprowadzonych przez biuro. Tymczasem naukowcy przygotowują się już do walki z tzw. Wirusem Zachodniego Nilu, który może pojawić się w Polsce latem.

  Że co proszę?

  Wprost nie wierzę własnym oczom! Ale to nie urojenia, to się dzieje naprawdę:

  Wijaszka poinformował również, że specjaliści z laboratorium w Puławach przygotowują się teraz do walki z innym wirusem – tzw. Wirusem Zachodniego Nilu, który może zagrozić Polakom latem. – Jest on prawie w 100% śmiertelny dla człowieka. Objawy są podobne jak w przypadku grypy – wysoka gorączka, nudności, bóle głowy i bóle mięśni. Z tym wirusem trudno walczyć, ponieważ przenoszą go komary, ale jest już szczepionka. Niestety jeszcze nie tak skuteczna, jakbyśmy chcieli – dodał.

  Polscy naukowcy na razie szukają śladów obecności wirusa w naszym kraju. Badane są ptaki i konie, które na tę odmianę są szczególnie wrażliwe. – Wirus ten po raz pierwszy pojawił się w Afryce w latach 50., później pojawił się w Europie – we Francji i Włoszech, a następnie w Stanach Zjednoczonych – zaznaczył. Jak dodał, prawdopodobieństwo, że trafi również do Polski, jest duże.

  Teraz już rozumiem. Wirus tym razem naprawdę będzie zabijał, nie tak, jak “świńska” grypa, która zawiodła oczekiwania swoich twórców. Ale oczywiście nie ma sprawy, przecież jest szczepionka. Jakimi my jesteśmy niewiarygodnymi wprost szczęściarzami, prawda?!

  Nie chcieliśmy się szczepić na grypę, kpiny sobie robiliśmy, nasza minister zdrowia dokonała sabotażu, który odbił się echem w całym świecie i przez nas koncerny farmaceutyczne straciły grube miliardy euro. Bóg Mamon się wkurzył i żąda krwi. Żarty się skończyły i przyszedł czas zapłaty. Wygraliśmy więc jako nagrodę specjalną wirusa, który pochodzi z zamorskich krajów i nigdy wcześniej nawet nie próbował zwiedzać naszej nieprzyjaznej, wręcz zabójczej dla niego strefy klimatycznej. Jako premię dodatkową dostaniemy wraz ze szczepionkami skwalen jako adiuwant, rtęć jako konserwant i uwaga, najważniejsze: nanochip. Taki sam (no, przepraszam, trochę mniejszy i nowocześniejszy), jakie dostają nasze pieski i kotki, żeby się nam nie zgubiły w wielkim mieście.

  Jedyna nasza nadzieja w Rosjanach, którzy żądają śledztwa w sprawie spisku:

  Pojawiające się w zachodnich mediach informacje o korupcyjnym spisku między Światową Organizacją Zdrowia a farmaceutycznymi gigantami, koniecznie trzeba sprawdzić. Jeśli oskarżenia się potwierdzą, Rosja może zawiesić swój udział w pracach organizacji – poinformował Igor Barinow członek komisji zdrowia w Rosyjskiej Dumie.

  Barinow wezwał Władimira Starodubowa rosyjskiego przedstawiciela przy WHO, do wszczęcia dochodzenia – Nikt nie wątpi w zasługi WHO w zwalczaniu malarii, ospy, czy HIV w XX wieku. Teraz jednak trzeba wyjaśnić, czy sama organizacja nie jest zarażona wirusem korupcji – powiedział Barinow.

  Polityk uważa, że Rosja nie może pozostawić bez reakcji oskarżeń pod adresem WHO. – Istnieją poważne oskarżenia o korupcję w łonie Światowej Organizacji Zdrowia. Koniecznie musimy przeprowadzić międzynarodowe dochodzenie. Jeśli informacje potwierdzą się, będziemy zastanowimy się nad zawieszeniem swojego członkostwa w WHO.

  (…)W sprawie korupcji w WHO wypowiedział się także rosyjski federalny główny inspektor sanitarny Giennadij Oniszczenko, który stwierdził, że jedna z poważanych organizacji międzynarodowych, od momentu pojawienia się wirusa nowej grypy, wspiera tylko jeden preparat (Tamiflu) w walce przeciwko grypie.

  Zauważyli Państwo, jak ten profesor lekko przeskoczył z tematu grypy, która właśnie kończy swoją karierę na temat wirusa Nilu? Zupełnie jakby mówił o repertuarze kina: pierwszy film schodzi właśnie z afisza, ale mamy już dla państwa następny.

  Dla niego temat wirusa Zachodniego Nilu jest czymś oczywistym, bo on nad tym pracuje od miesięcy, jeśli nie od lat. Z tego zapewne powodu nie zachował należytej ostrożności przy formułowaniu swojej wypowiedzi. Publiczność, w przeciwieństwie do ekipy naukowców, nie jest bynajmniej tak obeznana z tym tematem, wręcz przeciwnie, dla nas to coś zupełnie obcego, istna bajka o żelaznym wilku.

  Dla nas ten wirus do wielka egzotyka, wielu ludzi mogło o nim w ogóle nie słyszeć. Wprawdzie wiele lat temu docierały do nas wiadomości, że gdzieś daleko, za siedmioma górami i siedmioma morzami, w gorącym i egzotycznym kraju szaleje mordercza zaraza, ale przecież gdzie Afryka, a gdzie Polska, to nie nasz problem. Kiedy więc nagle słyszymy takie wygłaszane jako niemal pewniki zapowiedzi rodzi się pełne zaskoczenia pytanie “jakim niby cudem wirus znad Nilu miałby przeskoczyć do Polski?

  Gdyby przynajmniej coś tę inwazję zapowiadało, np. choćby tylko kilka przypadków zachorowania w tym roku gdzieś u sąsiadów, w Niemczech czy na Ukrainie, taka zapowiedź miałaby sens i nie wzbudzałaby podejrzeń. Ale nic takiego się nie zdarzyło. Może był jeden czy dwa przypadki, ale wiele lat temu i od tamtej pory nic się nie działo. Skąd więc przygotowania na inwazję tego wirusa, jako na coś oczywistego i nieuchronnego? Czy nie wydaje się to wielce podejrzane?

  PS2: Już słyszę, jak jakiś przemądrzały i wszystkowiedzący racjonalista przekonuje niedowiarków, że przecież ludzie latają samolotami i mogą przenosić wirusy po całym, wielkim świecie, może się też zdarzyć i tak, że w podróż samolotem wybierze się komar, że przez przypadek uda mu się szczęśliwie wlecieć i równie szczęśliwie wylecieć z tego samolotu i że w końcu, cały, zdrowy i pełen chęci do kąsania wysiądzie w Warszawie na Okęciu. Załóżmy, że jest to możliwe. Pozwólcie jednak, że głupio spytam: a dlaczego w takim razie gorączka Zachodniego Nilu nie przywędrowała do nas wtedy, kiedy była jej epidemia? Skąd wiadomo, że przywędruje latem 2010 r. skoro nigdzie w okolicy nie ma aktywnego źródła zakażenia? Jaki jest powód do tak zdecydowanych działań właśnie teraz?

  Za: Wierni Polsce,cytowany tekst zaczerpnięty z astromaria (wordpress).

  • Jay Dee said

   Faktycznie ciekawe. Przecież problemem dla nas będzie gruźlica odporna na wszystkie antybiotyki. Słyszałem o niej już 3 lata temu i nikt się nie przejmował. Teraz na Ukrainie ludzie od niej umierają. W Kazachstanie 22% wszystkich przypadków gruźlicy – to właśnie ta. Po co szukać cudów znad Nilu?

   • jenii said

    dzisiaj szczepi się małe dzieci na ospę, świnkę, wzw, i inne pierdoły a na gruźlicę już nie

   • hjk said

    człowieku, to na co sie szczepi dzieci po urodzeniu (zwykła TB – jeszcze kilka late temu w PL sie to robiło), nie ma nic wspolnego z antybiotykooporną gruźlicą…

 7. Margherita said

  Cokolwiek by sie działo, nawet epidemia ospy prawdziwej, żaden rząd nie ma prawa do wprowadzania stanu wojennego. Rządy sobie to prawo uzurpują! Rząd ma jedynie prawo i obowiązek wprowadzać zalecenia, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy, co do sposobów zapobiegania zarazie. Ponadto rząd może (nie musi) finansować całe to przedsięwzięcie.

  • elcia said

   ale przypominam ze od 1-12-09 wszedl traktat lizbonski , teraz juz wszystko moga

   • Były Naiwny said

    Przesadzasz! Nie wszystko.

   • hjk said

    no tak, na przykład nie stali sie przez to niesmiertelni i wieczni…)))

   • Margherita said

    Mogą w sensie, że mają taką techniczną możliwość. Ale nie mają prawa! Tak samo jak Hitler nie miał prawa mordować ludzi, chociaż miał taką możliwość i to robił. Ja na to mówię „pułapka myślenia pozytywistyczno-prawnego”. To, że coś tam zostało uchwalone, to jeszcze nie znaczy, że mamy bezwzględny obowiązek tego przestrzegać. Lex iniustissima non est lex.

  • gustaf said

   Tak dla przypomnienia: 13.12.1981 spawacz powiedział , że rada państwa kazała wprowadzić i on posłusznie , acz niechętnie wprowadził. Trwała sesja sejmu .
   \Miał , czy nie miał prawo ? Zrobił to , a przecież nie mógł.

 8. potrzebna zbroja husarska galowa od zaraz ;] 183cm, 75kg, czarne skrzydla poprosze. 07846443858 JackOFF
  W zbroi moge pojsc na wojne ;]

  A gdyby zrobic demokratycznie wybory? Dwa wilki vs owca z „wyrownywaczem” szans ;]

 9. NICC1 said

  Vaccination centres across France are facing endless queues of anxious patients as the number of people seeking to be vaccinated against swine flu rose sharply in the past week. The army’s health service has been called in to help meet demand.
  (…) 😦

  • NICC1 said

   Idzie pełną parą….

   • Były Naiwny said

    @NICC1, poczytaj na Flucase o Holandii, jak telewizja pokazala tam kolejke oczekujacych ludzi – wedlug komentarza – do szczepienia. A okazalo sie, ze to byla kolejka do sklepu z wyprzedaza!

    Moi drodzy, troche wysilku umyslowego zanim ponownie wpadniecie w ekscytacje i … paniczke.

   • NICC1 said

    No okok ale jak tu nie wpadac w ‚paniczke’ jak sie widzi wlasnie na na flucase ten art ktory wlasnie komentujemy…Chyba ze myslisz ze to fake…

   • Margherita said

    Propaganda jak w Sowietach. To zresztą już jest Związek Socjalistycznych Republik Europejskich.

   • krzysiek said

    no ale reuters podaje że 1.300.000 osób we francji wyszczepili
    nowoczesne starylizacja/ludobójstwo pełną parą

   • hjk said

    najlepszy dowod, że nieświadoość (głupota)zabija…

  • gustaf said

   W niedzielę na N .Geografic o 21 o pandemii ma być.
   A repertuar w tv to same fikcje , straszaki

 10. hjk said

  Nieoficjalna wiadomośc potwierdzajaca prognozy i dane Mizi – w lubelskim zmarł chłopaczek 7 lat na płucną odmianę „ukrainki”, sekcja podobno wykazała czarne płuca; był blyskawiczny przebieg choroby, co „ciekawe” (a raczej niezbyt ciekawe) dzieciak chodził do konca do szkoły, wszystko potoczyło sie b.szybko, inny podobno w ciezkim stanie, szkoła zamknięta…

  Lekarze i ich znajomi – tyle plotka- podobno wykupują stosowne antybiotyki i przy grypie je profilaktycznie zazywają, co chyba jest bez sensu bo wierza, ze to powikłanie, a z tego co dotad było powiedziane na blogu wynika, że to nie powikłanie tylko inny patogen…

  • Były Naiwny said

   Czy to nie ten sam chlopaczek, o ktorym ktoras z telewizji podala, ze przyczyna zgonu bylo „zapalenie miesnia sercowego”?

   • hjk said

    to info mam z poczty pantoflowej a nie z mediow, wiec nie wiem…czy ten z mediow z lubelskiego byl?

   • Magda said

    nie wiem,czy o tę osobę pytasz,ale w łódzkiem zmarł 16-latek właśnie z problemami krążeniowymi.To jednak nie było w tym tygodniu lecz wcześniej

  • toms said

   jak ja lubie takie posty , „podobno” to spadnie za miesiąc Nibiru…

   • hjk said

    tu nie chodzi o twory hipotetyczne jak Nibiru (co nie zmienia faktu, ze moze okazac sie to prawdziwe), ale o realne wydarzenie i inne okoliczności, o ktorych ‚mówią ludzie’…
    juz sam fakt „mówienia” jest niepokojący, byc moze ktos sieje dezinfo, ale pochodzi od wiarygodnych osób…
    dlatego nieoficjalna, bo nikty tego nie podpisze, trzeba by dotrzec do wyników sekcji…

   • navajo88 said

    pamiętajcie nie ma dymu bez ognia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Zenobiusz said

    Nibiru możesz zobaczyć sam. Wejdź na strone http://www.google.com/sky/ w wyszukiwarce wpisz: cancer (gwiazdozbiór Raka) i poszukaj czerwonej plamki o koordynantach 8h59m11,0s 18’8’2,8″ to jest Nubiru .Jak przykryjesz ją łapką i klikniesz trzy razy po dwa kliknięcia zobaczysz zbliżenie i dowód że NASA fałszuje dane tj mapę.Po co ? nie wiem, być może obiekt jest bliżej niż sie wydaje.Kliknij napis historyczne nałoży Ci się mapa dawna nieba – nie ma tam tego obiektu .a pozostałe jaśniejsze są.Pozdrawiam

   • Zenobiusz said

    Dziękuję za pomoc z linkiem.

   • Zenobiusz said

    Nigdzie na Googlu nie ma tego materiału ,są tylko dyskusje z czasów ,gdy po prostu w tym miejscu był czarny prostokąt teraz coś się zmieniło dopiero dzisiaj udało mi sie to namierzyć ,mam nadzieje że to zmiana na lepsze i wkrótce pojawią się nowe informacje, bo dotychczas była totalna blokada z wkładaniem między bajki.Oglądajcie ,póki znowu nie zmienią zdania. Najlepiej gdyby to ktoś zapisywał.Ja nie potrafie tego dobrze zrobić.Pozdrawiam niedowiarków.

   • Zdzihoo said

    Obiekt, który wskazałeś, to http://bit.ly/6alQsx, numer w katalogu Henry Drapera HD 76830, gwiazda pulsująca, o której pierwszy raz wspomniano w literaturze w roku 1926 (koordynaty od tamtej pory się nie zmieniły :-).

    Nie planeta ani obiekt ruchomy. Daleko poza Układem Słonecznym.

    Pozdrawiam

   • Zenobiusz said

    Uf.Wreszcie ktoś kompetentny.Masz rację .Twój link nie pozostawia złudzeń.Czy mógłbyś przy okazji sprawdzić czym są takie kwadraty na zbliżeniach.Występują tylko w niektórych obszarach i są interpretowane jako fałszerstwa.Może są to tylko elementy konstrukcji mapy?.Ja daleki jestem od szukania sensacji na siłę, ale brak informacji nt.ewentualnych nieuchronnych zdarzeń do ktorych należało by się przygotować mocno mnie niepokoi.Z Nwo pandemią skażeniami można jakoś walczyć.Kataklizmy naturalne są bardziej nieprzewidywalne i znamienne w skutkach.Wymagają innych przygotowań.Ja dalej będę śledził niebo .Proponuję byś jako zdaje się lepiej zorientowany robił to samo. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za weryfikację mojego błędu.

  • igi said

   ….podobno nad Lodzia widziano zaprzeg Swietego Miklolaja.
   Nie wiem ile w tym prawdy ale tak ludzie gadaja…

 11. Krk said

  Dobra mam pytanie.Czy ktoś umie zrobić forum w którym były by tylko tematy na temat działań,spotkań,propozycje działań???

 12. Daniel said

  Dlaczego pojawil sie ten glowny wpis?
  Wszyscy wiemy, ze do stanu wojennego we francjii nie dojdzie, ale nawet gdyby doszlo, to jaki to ma panie Piotrze zwiazek z Polska?

  Czy pan jest jednym z nich?
  Czy chodzi o to by nas zasraszyc?
  Coraz wiecej ludzi zadaje sobie to pytanie, ja tylko je cytuje.

  • NICC1 said

   No jak widac niestety chyba pewnosci nie ma co do tego ze nie wejdzie…Skad u Ciebie taka pewnosc? (oczywiscie byloby super gdybys mial racje;)

   • Daniel said

    N1CC1 napisal/a „No jak widac niestety chyba pewnosci nie ma co do tego ze nie wejdzie…Skad u Ciebie taka pewnosc? (oczywiscie byloby super gdybys mial racje;)”

    Czyli wedlug ciebie byloby super, gdybym mial racje?
    Czyli zyczylbys sobie, abym mial racje!
    Pytanie brzmi: dlaczego?
    Dlaczego byloby super dla ciebie?

   • GoA said

    dlaczego by chciał, żeby nie doszło do wprowadzenia stanu wojennego we Francji? To w tym jest coś dziwnego? 😉

   • Daniel said

    Uzyj szarych komurek, a odpowiedz znajdziesz.

   • NICC1 said

    On uzl szarych komorek i odgadl moje intencje. TAK. Zyczylbym sobie zeby ten fragment zdania:’do stanu wojennego we francjii nie dojdzie’ byl prawdziwy. Byloby dla mnie super.

   • Margherita said

    @ Daniel

    Proponuję użyć słownika ortograficznego.

  • monitorpolski said

   Daniel, Piotr jest na wyjezdzie – ma spotkanie z czytelnikami w Szczecinie.
   Wstawiliśmy na szybko ten wpis bo ludzie domagali się wyjaśnienia co się dzieje we Francji. Są to informacje ze strony Jane Burgermeister oparte na LeFigaro, jeśli masz jakies zastrzeżenia to pisz do nich.

   • jktgg said

    Mam pytanie, bo mam kogoś w Szczecinie kto by poszedł, dlaczego nic o tym nie było wiadomo!

    Czytam na bieżąco i nijak nie pamiętam jakiejkolwiek zapowiedzi spotkania w Sz-nie – jakieś „cichociemne” działania tylko dla wybranych?!

    a później się dziwicie, że na spotkanie przyszła lokalowa pani sprzątaczka i szatniarz bo nikt inny
    o niczym nie wiedział. To wygląda na „kółko wzajemnej adoracji” wśród osób, które już i tak są poinformowane a nie ma spotkań dla tych, którzy jeszcze nic nie wiedzą a niektórzy by przyszli choćby z ciekawości.

   • p vel p said

    dokładnie, jak bym wiedział o spotkaniu w Szczecinie, sam bym się wybrał, wziął rodzinę i znajomych, ale jakoś żadnej informacji nie zauważyłem niestety…

   • Daniel said

    Monitorpolski:”…Wstawiliśmy na szybko ten wpis bo ludzie domagali się wyjaśnienia co się dzieje we Francji…”

    Przeczytaj to kilka razy, moze dowiesz sie jak to brzmi:
    „…Wstawiliśmy na szybko ten wpis bo…”
    „…Wstawiliśmy na szybko ten wpis bo…”

   • NICC1 said

    Uuu widze glowka zaczyna sie przegrzewac…….

   • grypa666 said

    Nie masz się już czego czepić?
    Napisz cos od siebie, załóż blog, moderuj go to pogadamy.

   • yuju said

    Ja z kolei o ile się nie mylę to wyjazd się planuje a nawet jeśli nie i jedzie się np. z wa-wy a to trwa samochodem 8 godzin, pkp 5 lub 6 godz. to można zdążyć powiadomić.

    Wk… się! znajomi by poszli, kupili płytę, posłuchali a ja przy okazji spotkania obejrzał bym i porozmawialibyśmy o tym i puścili info dalej w świat.

    Ja rozumiem, że Redakcja jest nieliczna, ja też się nie obijam ale podstawowe informacje organizacyjne czy spotkania powinny (mimo wszystko)
    BYĆ NAM KOMUNIKOWANE! z jak największym wyprzedzeniem o ile to możliwe.

    Np.: p. Piotr wsiada w pociąg czy samochód a chwilę wcześniej wstawia info na blogu, że będzie tu czy tam i wszystko jest OK.

   • pytek said

    O ile mnie pamiec nie myli to P.B. pochodzi ze Szczecina.Tylko po co dorabiac do tego ideologie o spotkaniu z czytelnikami.Czytelnikami czego?Bo chyba nie bloga ,skoro nikt tu nic nie wie.

   • grypa666 said

    Wiesz ile mamy adresow mailowych? Czy sadzisz, ze wszsytko się musi odbywac przez blog, ktory czytają także prowokatorzy?

   • Pelagia said

    mam nadzieję, że Pelasia zostanie poinformowana o spotkaniu grudniowym. Jeśli blisko Warszawy, to może przyjadę

   • yuju said

    A prowokator nie może się zapisać do lity mailowej i też się dowiedzieć, to taki może a ja nie ?!?!?!

   • pytek said

    Rozumiem -tajne przez poufne.A co ma do tego ilosc adresow e-mailowych?
    U mnie w robocie ,jak ktos sie chce urwac wczesniej ,to tez mowi ,ze ma wazna kurso-konferencje.To lepiej brzmi niz zwykle urywanie sie z roboty.

  • Aśka said

   „Wszyscy wiemy, ze do stanu wojennego we francjii nie dojdzie (…)”
   Nie wszyscy, bo np. ja wierzę, że może dojść, jeżeli Francuzi ew. cały oświecony świat nie przeciwstawi się tym zapędom.

   • Margherita said

    Oczywiście, że może dojść. Być może prawdopodobieństwo tego, że stan wojenny we Francji zostanie wprowadzony jest równe 2%, ale to nie oznacza, że nie jest to możliwe. Oznacza tylko, że ryzyko jest niewielkie. Żeby to zrozumieć, to trzeba by być uczonym podstaw matematyki, a tego CELOWO nie uczono przez w ciągu ostatnich 30 lat.

  • vindpust said

   Pan Piotr pisze co sie dzieje, a nie zastrasza. Jesli ktos sie boji to ma okazje przyjrzeniu sie swoim lekom. Pan Piotr nie wyciagnal sobie tej informacji z nosa tylko podal to co Figaro napisalo. Jaki jest cel tego artykulu to albo zastraszyc ludzi, albo zmusic do prtestow i potem wprowadzic stan wojenny zeby rozprawil sie z terrorystami, albo walcza zeby to wprowadzic, albo odwrocic uwage od czegos innego.

   To potrzebny jest obserwator a nie ktos kto slepo we wszystko wierzy i podnieca sie kazda wiadomoscia i sieje panike.

 13. igi said

  Odpowiedz na tytul artykulu….

  NIE ,NIE ZOSTANIE…

 14. Daniel said

  Sorry jestem zbyt zmeczony, aby czytac wszystkie wpisy, ale uwazam, ze francja nie wprowadzi takiego stanu.
  Nie ma na to zadnej mozliwosci.

  Kazdy, kto zna francuzow wie, ze to niemozliwe!

  • Jay Dee said

   No, to fakt. Ale grypa może być pretekstem na wypadek załamania finansów. CHociaż Oni akurat nie powinni się tak tym przejmować jak |Grecy, Irlandczycy, pribałtyka czy nawet Holania.

  • Natan said

   Dlaczego jesteście zmęczeni? Spójrzcie w górę i najwyżej, spójrzcie na niebo. U mnie jeszcze wczoraj było błękitne i świeciło Słońce. Ale od razu zaczęły po nim latać żelazne smoki i puszczac dym ogonem. Nie było ani jednej chmurki, tylko to co z samolotów. Dzisiaj niebo jest sine, szare, bez ani jednego prześwitu, wygląda tak jakby miało padać, ogólnie jest dosyć ciemno, ale przez cały czas od wczoraj nie ma na niebie ani jednej chmury więc padać raczej nie będzie. Ludzie wokół są zmęczeni, wszystko jest jakby ospałe i porusza się w tej szarej mazi dwa razy wolniej – to nie jest mgła (w samo południe). To tylko wyziewy z tych samolotów. Po prostu zasłonili Słońce. To się dzieje od kilku miesięcy codziennie. Wystarczy odrobina niebieskiego nieba by zaraz zaczęli po nim mazać. Rozmazują swoje paski i X-y po całym niebie, raz nawet zaobserwowałem dziwne ewolucje, trzy X-y obok siebie, nikt tak nie lata, jeden X dali też na Słońce. Dlatego róbcie chembustersy, choćby chałupniczo i w skali mikro, bo… pośniecie. Może tylko takie coby wam aure oczyściły z tego świństwa, nawet te mniej profesjonalne…….

   • Natan said

    Asfalt i parapety…. pojawiły się na nich mikroskopijne kropki, choć nie spadła ani jedna kropla deszczu – to wyglada jak oprysk z areozolu i jest wszedzie. Powietrze jest inne, jakby gęstsze. Jeszcze latem, zwłaszcza w sierpniu, całe drzewa były tym umazane, niektóre liście żółkły od tego i miały dziwne plamy. Gdy wchodziłem na takie drzewo, zwłaszcza w taki dzień jak dziś, to aż całe się lepiło, a mnie zaczynało kręcić się w głowie, bo nie było czym oddychać wśród lepkich liści. Owoce na krzakach aż się lepiły, pytałem: -czy były czymś pryskane? -Nie, nie były…
    Pamiętam tylko parę dni w którym było normalne niebo, wiał wtedy silny wiatr, ogólnie jakby wichura, połamane gałęzie, szybko przesuwające się chmury etc, ale różnica pomiędzy dniem z opryskiem, a bez oprysku – radykalna, to był zupełnie inny świat, może taki istniał kilkanaście lat temu i już nikt o nim nie pamięta. Potem znowu zaczęli latać i robić swoje szare alternatywne niebo pod błękitnym niebem. Dziwnie Słońce przez to potem wygląda, jakby przesłonięte przybrudzonym kawałkiem folii, aż całkiem nie zniknie.To nie jest mgła, kontury przedmiotów są ostre, widoczność jest dobra. Brak chmur. W czym ono właściwie znika skoro chmur nie ma?

   • Natan said

    Nie sposób żyć w takiej atmosferze, jak tak dalej będzie, pakuję się i jadę gdzieś do buszu na drugi kontynent – ja bez Słońca żyć nie mogę. Czasami zazdroszczę aborygenom, nie mają nic, ale nikt im nieba nie psuje i Słońca nie zasłania. Dzisiaj znowu mazali po niebie, ale tylko w prześwitach. Od dwóch dni po gruntownych opryskach nawet w dzień jest ciemno i tak, jakby zaraz miało lunąć, ale przez ten czas nie spadła ani jedna kropla deszczu. Na niebie nie ma chmur, tylko ono jest jakby „przykryte” jak garnek pokrywką, tym „czymś” z samolotów. To nie jest miejski smog. To jest to „coś” rozmazane dwa dni wcześniej po niebie przez samoloty, dzisiaj zaczęło lekko się rozwiewać i całe niebo wyglądało jak uszkodzona pajęczyna pełna kurzu, albo jakby ktoś brudną szmatą zakurzoną szybę przetarł. Miejscami jednak intensywnie niebieskie spod sinego zaczęło przebłyskiwać i i na parę minut pojawiło się piękne Słońce, wyglądało na to, że zrobi się słonecznie i niebiesko, choć do południa było ponuro, ciemno i szaro.Od razu pojawiło się parę samolotów i zaczęli ciąć po niebie bardzo długie i szerokie (rozłażące się na boki) chemitrailse, na dodatek „jeździli” tylko po tych niebieskich prześwitach, w kilkanaście minut potem Słońce znikło i znowu sine alternatywne niebo, takie jak wcześniej – ogólnie totalna depresja, w samo południe jest wtedy ciemno jakby już był wieczór.

   • grypa666 said

    Nigdzie nie uciekniesz. Weź się do roboty i pisz artykuły, przepisuj, kopiuj płytki DVD, cokolwiek. Stań na ulicy z dużym napisem. To naprawdę nie jest już zabawa.

   • Natan said

    Obserwuję niebo. Piszę o tym. Myślisz, ze mnie to bawi?

   • Natan said

    Lubię proste życie, z dala od cywilizacji, chciałem jechać do klasztoru zen w Japonii, gdzieś w środku lasu na jakichś skałkach, myślę o tym od dawna. Mi się japońscy aborygeni kiedyś przyśnili z wielkim Czerwonym Słońcem (ale może to Nibiru było…) ……………będę wspierał duchowo poszukiwania prawdy;)
    ==================
    od pb: a my ci z wdziecznosci chemtrailsy poslemy od czasu do czasu, zebys mruczac mantry nie zapomnial cywilizacji …smierci

   • Natan said

    W pobliżu są ze trzy czy cztery ogromne maszty od telefonii, sieć energetyczna oraz niewielka stacja transformatorowa, wokół monitoring, a a nad głową chemitrails… myślisz, ze jestem niepoważny? gdy piszę o tym, że tęsknię za Słońcem? mam je tylko na monitorze swojego kompa. Walczycie o zdrowie i wolność Waszych ciał bez szczepionek czy czipów, ale nie zauważacie jak wam zabierają Słońce. Chcecie być jak te szczury w bunkrach czy w hipermarketach pod jarzeniówkami ciągle?


    do pb
    na ten mentalny chemitrails robię chembustera, na razie też tylko mentalnie;)

   • Natan said

    U mnie zaczęło się od chemitrails, a właściwie od jednej chmury z chemitrails.. Zjawisko to najpierw zaobserwowałem w realu, dopiero potem znalazłem w necie informacje na ten temat. Chciałem sfilmować orły krążące nad wzgórzem, przy okazji sfilmowała się dziwna chmura. Niebo wtedy było intensywnie błękitne, tylko ta jedna nietypowa chmura, była bardzo długa, ciągnęła się prawie przez całe niebo i rozchodziła na boki, przy bezwietrznej pogodzie, to było w sierpniu. Nie skojarzyłem jej z samolotami, akurat wtedy już nie przeleciał żaden, a potem już nie patrzyłem w niebo,co do tej chmury – uważałem , że jest to zjawisko naturalne, tylko bardzo nietypowe. Dlatego zacząłem szukać informacji na ten temat. Dopiero już w necie od tej jednej chmury w realu doszedłem do chemitrails, WHO, NWO, etc… aż to tematu szczepionek. Zacząłem od chemitrails i wracam do chemitrails – szczepionki będą lub nie, NWO będzie lub nie – „to” już istnieje. I ma wpływ na ludzi. Nauczyłem się rozpoznawać chmury sztuczne i odróżniać je od naturalnych, już po przelocie samolotów z opryskami, gdy chemitrails rozejdzie się po niebie i zaczyna przypominać chmury: te sztuczne mają inne kształty, kolor, specyfikę, czasami mieszają się z naturalnymi i … też się różnią. Wiem jaka potem będzie pogoda, nie potrzebuję już prognoz. Ale to co się od miesiąca dzieje już nie jest chmurami z chemitrails tylko… szczelnym chemitrailsowym alternatywnym niebem pod błękitnym niebem, to już nie są chmury, to jest jakby szary koc z „czegoś”, alternatywna atmosfera ze swoim „niewiadomym” składem. Już sam fakt, że „to” przesłania Słońce ma duży wpływ na ludzi, chociaż może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. W sprawie przymusowych szczepień jeszcze można protestować, ale w sprawie chmur na niebie? Co można zrobić? Wziąć do zbadania deszczówkę w której raz coś jest, a innym razem nie? Z tych sztucznych chmur deszcz nie pada, a gdy zmieszają się z prawdziwymi różnie z tym bywa. No i kto zbada wpływ zasłaniania ludziom Słońca na nich? Może tylko mnie ten brak Słońca przeszkadza? Może nie wszędzie tak się dzieje?Pisałem o zrobieniu chembustar i kryształach, wyśmiano mnie;) Podobnie ludzie reagują na chemitrails – chmury to chmury i … tyle.

   • Natan said

    Parę lat temu byłem na jakimś dziwnym forum, gdzie jakiś wariat od Atlantów (a raczej człek opętany, mówiło przez niego jednocześnie kilka duchów, wasz „misio” przy nim to kiepska imitacja) przepowiadał: „noc czerwonego nieba”, twierdził, ze będzie to zjawisko bezdyskusyjne i widoczne na całym świecie, wszędzie, że wtedy na niebie pojawi się „anielskie pismo” i dużo rzeczy będzie się wtedy działo (tzw. w potocznym rozumieniu będą to cuda), i że ten kosmiczny spektakl będzie dziełem jakiegoś „Cudotwórcy”, ziemskiego cudotwórcy, wielu ludzi da się wtedy zwieść…. dla jednych będzie tam Ufo,dla innych będą symbole religijne nawiązujące do proroctw, etc, każdy zobaczy to co chce i w co wierzy… wszystko na tym „czerwonym niebie”…. skoro chemitralse świecą pod wieczór na czerwono i różowo, a także chmury z nich… a niebo całkowicie pokryte nimi staje się prawie czerwone o zmierzchu, a zjawisko chemitrals można już zaobserwować na całym świecie, nad większymi skupiskami ludzi i nasila się …. może oni tak sobie niebo pod te cuda, które mają nadejść przygotowują? i coraz bardziej zaczyna przypominać tablicę po której można pisać?

   • Natan said

    Wariacki prorok od Atlantów już parę lat temu przepowiedział, że ten spektakl na „czerwonym niebie” będzie po to by zwieść jak największą ilość ludzi by mogli się powszechnie zaprzedać swojemu „Cudotwórcy” , ale kim jest ten Cudotwórca nie powiedział, wiadomo tylko, że jest człowiekiem, że jest na ziemi jako człowiek. Na tamtym forum jednak pisano lepsze SF niż tutaj;)

   • navajo88 said

    Bo nie chcą żebyśmy coś zobaczyli na niebie jak się zbliża do nasz ,oni mają kontrolę nad największymi teleskopami pełną kontrolę ,,a wy ???? co macie????? nic i należy podchodzić do tematu w miarę obiektywnie i rozważnie i co najważniejsze , zawsze z trzeżwym osądem .

   • Natan said

    ….ale ci którzy bez przerwy patrzą w siny i migający monitor swojego kompa pewnie nie widzą różnicy;)

   • navajo88 said

    Właśnie i to jest najgorsze , ale co ma być to i tak będzie hahahahaha

   • navajo88 said

    Natan a powiedz ty mi czy to srebro do picia jest wogule co kolwiek warte , czy to tylko taka ściema ???

   • Natan said

    Srebro koloidalne jest ok, ale należy je pić z umiarem, bo zrobisz się od tego niebieski, nie więcej niż 20 kropel dziennie i nie dłużej niż przez miesiąc, potem – przerwa. Szlachta kiedyś na srebrnych zastawach jadała, i srebrnymi sztućcami, i trochę tego srebra przenikało zawsze do potraw od czego robiła się „błękitna krew” – ich skóra miała lekko błękitnawy odcień, przedawkowali chyba to srebro – ale rzadko się przeziębiali i odporni byli, i jakoś żyli bez szczepień oraz firm farmaceutycznych, tylko na samych ziołach, miodzie i srebrze dla wzmocnienia, wszystko to pili jako nalewki;) no może oprócz srebra z którego jedli i też z niego pili. Działa jak antybiotyk. A gdy jeszcze uwierzysz w to, że działa, zaczyna działać podwójnie.

   • Natan said

    Piję kryształową wodę zamiast srebrnej, to takie litewskie gusła;) Pewna Litwinka od której kupowałem kiedyś kwarce górskie dała mi gratisową garść ułomków (kwarców z utrąconymi końcówkami) i łamaną polszczyzną powiedziała, żebym zalał je wodą i taką wodę pił codziennie i że to mi organizm oczyści. Ale nie wiem czy mi się „efekt piezo” od tego nie zrobi, przed którym ktoś na tym forum mnie wcześniej ostrzegał, że wywala na prawą rękę i na czoło jako 666, wszak to poganka była, a i kryształy z pogańskiego straganu, zawalonego samymi pogańskimi kamykami, na jakichś targach ezoterycznych kupiłem. Targi jak targi, dużo różnego syfu, ale kwarce tam można było kupić i wybrać jaki się chce.

  • NICC1 said

   Pieprzenie….Jaka cecha ich mentalnosci mialaby sprawic ze nie dadza sobie wprowadzic stanu wojennego? Dlaczego ta sama cecha nie powstrzymuje ich przed DOBROWOLNYM masowym szczepieniem sie? 1.3mln ludzi, bojki o szczepionki w pktach szczepien…..Nie maja totalnie swiadomosci tego co sie dzieje…Mysla ze szczepionki sa dla ich dobra, wiec pomysla ze stan wojenny tez jest dla ich dobra….ku walce ze ‚smiercionosnym wirusem’…

  • VIVIEN said

   ……no co wy ? WE FRANCJI MLODZIEZ MIESZANA ROZRABIA- WYSTARCZY PODPALIC AUTO A JUZ JAZDA- NIE KONIECZNIE FRANCUZI…TEN ICH BOSS – TO ZIMNY DRAN! DYKTATOR PIERWSZEJ KLASY TO JEGO DZIELO TEN TRAKTAT LIZB:POPRAWIL NA TRESCIWSZY – BO KONSTYTUCJI NIKT NIE CHCIAL- TO DYKTATOR I NAPEWNO TANCZY NAGO W TEXASIE PRZED MOLOCHEM! STAN MOZE BYC WPROWADZONY – ABY NIE MUSIELI SIE TLUMACZYC W GAZETACH PRZED SWIATEM JAK WPIORA JAKIEMUS SNIADEMU…

 15. Luc said

  Ja zrozumialem,ze jest taka mozliwosc,ze ta marionetka farmy Bachelot moze wprowadzic stan pandemi 6,bo niema az tylu chetnych do szczepien.Zawyza sie statystyki pozoruje sie zamykanie szkol tylko z jakas tam lista nieobecnosci uczniow,kumuluje sie przypadki sezonowej grypy poto zeby wprowadzic stan wyjatkowy.Kampania telewizyjna szczepien we Francji byla klamliwa,wysmiewali internet(czyli tak jak by sie tych informacji internetowych bali,pozniej znowu sound bites-oddzwieki zagluszajace z jakims tam demagogiem).To ze zaszczepilo sie 1.3miliona,moze tyle niedoinformowanych Francuzow uzbierali,ale dalej nie beda mieli az tylu chetnych,dlatego beda chcieli wprowadzic stan pandemi 6.Mam nadzieje ze nie jest zapozno.Byloby dobrze zeby ktos mogl tlumaczyc osobno teksty p.Piotra lub J.Burgermeister po francusku

 16. xxx said

  Takie informacje zawsze przed spotkaniem „wielkich” klimatologów a zwłaszcza teraz kiedy coraz więcej wychodzi na światło dzienne

  Najwyższe na świecie posiedzenie rządu08:31 2009-12-04, PAP, AK , świat, Onet.pl Wiadomości: Świat
  Posiedzenie rządu Nepalu odbyło się w piątek na wysokości ponad 5200 metrów nad poziomem morza. Premier i ministrowie chcieli zwrócić w ten sposób uwagę na zagrożenie, jakim jest globalne ocieplenie dla lodowców w Himalajach.

 17. stan35 said

  W tekście francuskim z „Le Figaro” pod tytułem „Grippe A : l’alerte maximale envisagée en France”(Yves Miserey 01/12/2009 | Mise à jour : 10:10) nie ma mowy o przymusowych szczepieniach w przypadku wprowadzenia 6 stopnia pandemmii świńskiej grypy, więc w tekście
  ” News – Highlighted News” z (Środa, 02 Grudzień 2009 13:52 )

  „*forced vaccination
  *forced quarantine/isolation
  *compulsory wearing of face masks/respirators for health personnel
  *the distribution of plastic body bags for the „deceased”
  *a ban on public gatherings
  *a ban on transporting documents by courrier
  *closure of all schools and education establishments
  *restricted movement
  *restricted access to hospitals, old people’s homes, prisons and other social institutions
  *restrictions in transport, also of food and other supplies”

  więc sformułowanie: „*forced vaccination” oznaczające „przymusowe szczepienia” zostało bez uzasadnienia dopisane. W jakim celu?
  Tekst francuski nie zawiera sformułowania: „Forcé les vaccinations”

 18. A said

  To co sie dzieje we Francji i być moze tak bedzie w innych krajach moze mieć zwiazek z tym co sie dokona za 4 dni- mam na myśli utworzenie rządu światowego.

  • Pelagia said

   za 4 dni ? wtedy jest 8 grudnia.

   8 grudnia obchodzimy święto Matki Bożej – wtedy od 12 do 13 tej jest Godzina Łaski – można wyprosić wiele łask dla siebie i dla świata

   • A said

    Raczej matka „boza” niewiele tu moze zrobić. Jeśli masz na myśli Marię- to ona była człowiekiem „oto ja służebnica Pańska” tak mówiła o sobie ta święta kobieta. Bóg zakazuje modlić sie do jakiegokolwiek człowieka i nazywa to obrzydliwiością. Mozesz za to modlić się do Boga o łaskę aby dał ci poznanie i przeprowadził przez ten czas. Planów elit raczej nie zmienimy. Biblia takie rzeczy zapowiada, co wiecej zapowiada, ze bedzie jeszcze gorzej ale mozemy mieć ten przywilej oglądać to z Bożą mądroscią i na ile się da z podniesioną głową przeciwstawiać sie złu.

   • Pelagia said

    nikt nie zmusza nikogo, aby prosił Matke Bożą o pomoc. tak samo nikt mi nie zabroni. Przez wiele lat strasznego cierpienia własnie wstawiennictwo Maryi mi pomogło. Biblię dobrze znam, sam sobie doczytaj – jest w ST o roli Niewiasty. Jak ktoś wierzy w to że Jezus jest Bogiem, to naturalne,że Jego Matkę uznaje za Matke Bożą. Jezus się narodził, prawda ? tak jest właśnie w Biblii. Nie przybył jako chmurka czy deszcz, tylko narodził sie jako człowiek. Nie ma więc sensu, abyś katolików pouczał, wiemy w co wierzymy.

   • A said

    Poczytaj sobie drugie przykazanie – tylko Boze drugie przykazanie a nie zmienione przez kosciół katolicki. Mozesz sie modlić do kogo chcesz ale wiedz Bóg to osądzi. Maria było swtworzeniem a jak stworzenie moze byc matką Stwórcy? Zastanów się logicznie jak człowiek moze być matką Boga. Maria była naczyniem jakie Bóg uzył w błogosławiony sposób. Do końca była słuzebnicą, w całej biblii nie masz ani jednej wzmianki ze mozna sie do niej modlić. NIe zatwardzaj swojego serca, bo Bóg mówi ze ktokolwiek doda choć jedno słowo do Słowa Bozego spadna na niego plagi tu opisane. Ale to oczywiscie twój wybór- ludzie modlą sie do róznych rzeczy…NIe zmieniajmy tematyki bloga- tu tematem sa szczepienia i nwo a nie sprawy czyjejś wiary i modlenia sie- Bóg rozsądzi. Powodzenia!

   • Pelagia said

    za stara wiedźma jestem abyś mnie pouczał. gdy żyłam wiele lat w piekle, dostałam wiele łask od Boga (właśnie w kościele katolickim, szanującym Maryje jako Matkę Bożą) aby to wytrzymac. Dostałam tez od Boga pomocnika – właśnie Matke Bożą. Syn jest tam gdzie Jego Matka, Syn najszybciej wysłucha Matki. naucz się czytac ze zrozumieniem – nigdzie nie napisałam, że ktoś musi się do Maryi modlic, jest wyraźnie napisane- MOŻNA – wyprosić a nie trzeba. zrozumiałeś wreszcie ??
    Ja nikogo nie zmuszam,. więc nie rozumiem, dlaczego ktoś mi zabrania ?? Teamat uważam za zakonczony

   • Margherita said

    To jest taki trochę dziwne określenie „modlić się do św XXX”. Przyjęło się tak mówić, choć jest to sformułowanie mylące. W rzeczywistości chodzi o modlitwę „ze świętym”. Inaczej – tak na chłopski rozum – mówiąc, modlitwa „do śiętego XXX”, to taka prośba: „Święty XXX, popchnij tam u góry, tą moją sprawę, please, bardzo mi to potrzebne”.

   • Magda said

    dziękuję za przypomnienie o Godzinie Łaski,mnie się wydawało,że to będzie 9-tego.

   • El klima said

    Rząd światowy powstał grubo ponad 100 lat temu, ale nie sądzę żeby do 4 dni w pełni się ujawnił i zaczął funkcjonować na zasadach do których dąży.

   • Anna said

    Matka Boża nie była takim samym stworzeniem jak wszyscy ludzie.Była NIEPOKALANIE POCZĘTĄ wskutek boskiej interwencji. Gamety rodzicielskie nie pochodziły od rodziców naturalnych lecz wprost od Stwórcy. Dlatego była wyłączona spod grzechu pierworodnego, który przekazywany jest dziedzicznie.Bóg w cudowny sposób przygotował matkę Swemu Synowi.Dojrzałych w wierze katolików(protestanci nie przyjmą żadnego pozabiblijnego objawienia) zachęcam do lektury objawień włoskiego kapłana ,don Guido Bortoluzzi zawartych w wydanej przez niego BIBLIJNEJ KSIĘDZE RODZAJU gdzie Bóg ujawnia współczesnemu światu naturę grzechu pierworodnego.Dlaczaego właśnie teraz?Ponieważ historia ludzkości zatoczyła koło i w laboratoriach tworzone są hybrydy zwierzęco – ludzkie.

   • VIVIEN said

    CO ZA BZDURA!!!!!!!!! ZACZNIJ CZYTAC BIBLIE! ……….cos tu pomylilas chyba – to Jezus byl POCZETY BEZ POMOCY ZIEMSKIEGO ……:) POLACY MAJA NIE TYLKO WYPRANY MOZG PRZEZ PANSTWO ALE I PRZEZ RELIGIE ! TO BIBLIA JEST PODSTAWA CHRZESCIJANSTWA- A NIE ZE RELIGIE SOBIE DOBIERAJA BIBLIE I WYMYSLAJA JAKIES DOGMATY !

  • NICC1 said

   A co jest za 4 dni? Ta konferencja w kopenhadze?

 19. Rico said

  i bedziemy miec powtórke z historii lud francji ma juz doswiadczenie w rewolucjach…NWO na szafot…

 20. Aśka said

  Czy poniższa informacja może mieć jakiś związek z cenzurą? Nie znam się na tym.

  http://poczta.onet.pl/oferta/komunikaty.html

  • mieki said

   Tak, Illuminaci z tepsy (wiadomo najwiekszy operator) blokuja port 25 zeby nie mozna bylo sie komunikowac poczta elektroniczna. 🙂

  • Margherita said

   E, nie, spokojnie. Zresztą możesz ze skrzynki korzystać przez stronę onetu, pojawi się jak klikniesz „poczta”. To jest o wiele bardziej wygodne, niż przez outlooka.

 21. xxx said

  może dlatego zaczęła Ukraina

  http://www.pb.pl/4/a/2009/12/02/10_panstw_z_najbardziej_niebezpiecznym_dlugiem

  • Rambo said

   Widać, że państwa, które układały się z faszystami podczas II wojny światowej mają dzisiaj najlepiej

  • Rambo said

   Widać, że państwa, które układały się z faszystami podczas II wojny światowej, dziś mają najlepiej

 22. Marek said

  jak dla mnie ta cala sprawa ze swinska grypa jest juz ocno przedawniona, nie wierze aby za pomoca szczepien zabijac ludzi.

 23. stary said

  czy to są wiarygodne źródła?

 24. tmsz said

  Może większość Francuzów chętnie da się zaszczepić. Nie uszczęśliwiajcie ludzi na siłe.

 25. Zbyszko said

  Na dzień dzisiejeszy to można jedynie jak najszerzej jak się da uświadamiać ludzi. Bo ludzie dalej myślą że ten obecny świat to jest jeden wielki taniec z gwiazdami

  • Marek said

   wcale nie, dowod? Ty tak nie myslisz a takich jak ty czy ja sa miliony. Ludzie wcale nie sa tak „glupi” jak sie powrzechnie mowi!

 26. gregor said

  Tez mi się wydaje że jak wprowadza ten stan wojenny we Francji to ludzie rusza na władze jak kiedyś . Znów będzie masakra . Nie zapominajmy dodatkowo że Francja to kraj pełny cudzoziemców głownie z Afryki z którymi i tak juz władza nie może sobie dac rady .
  Ja tam nie nawołuje do walki ale jak ludzie nie będą mieli wyścia i zostanie zagrożone ( ich zdaniem ) życie i wolnośc to złapią za broń bez względu czy jest to moralne czy nie … Bóg nam niestety nie pomoże ani miłoś cna która jest za późno . NWO idzie po przysłowiowych trupach do celu i się tym nie przejmuje .

  • grypa666 said

   „Łatwiej obecnie jest zabić milion ludzi niż kontrolować milion ludzi” Zbigniew Brzeziński. Nie tak dawno…

   • Margherita said

    Zawsze było łatwiej zabić niż upilnować. Zwłaszcza dawniej, kiedy ludzie mogli zwiać do lasu i tam żyć.
    Do wszystkich PT partyzantów, całkiem bez złośliwości, ile bylibyście w stanie wytrzymać w lesie (teraz, nie latem!), zakładają, że nie zabieracie z sobą nic do jedzenia? Jeżeli wychodzi Wam, że parę godzin, to radzę wyciągnąć wnioski.

   • VIVIEN said

    ….BRZEZINSKI TO TEZ ZIMNY DRAN! Z RYJA JUZ MU ZLE PATRZY! ///Margherita powiedział/a

    //”Zawsze było łatwiej zabić niż upilnować. Zwłaszcza dawniej, kiedy ludzie mogli zwiać do lasu i tam żyć.
    Do wszystkich PT partyzantów, całkiem bez złośliwości, ile bylibyście w stanie wytrzymać w lesie (teraz, nie latem!), zakładają, że nie zabieracie z sobą nic do jedzenia? Jeżeli wychodzi Wam, że parę godzin, to radzę wyciągnąć wnioski”- .// MASZ RACJE ZACZNIJCIE RUSZAC GLOWAMI A NIE ZARAZ ZA SZABELKI !…. NAJPIERW POMYSLCIE ABY ZROBIC ZAPASY ZYWNOSCI – JUZ PISALAM ;ZE GOSPODARZE SA BARDZO WAZNI – WIES JEST WAZNA – KTO TAM WSIACH – NIECH PORUSZA PROBLEM !!! NA WSIACH POLSKICH MAJA ZAPLECZA MAJA MOZLIWOSCI TRANSPORTU GDY BRAKNIE PALIWA NA STACJACH – BO ZAMKNA KURKI – KAZDA RODZINA W MIESCIE POWINNA MIEC ZNAJOMYCH NA WSI – ABY DOJSC DO POZYWIENIA! – WSPIERAJCIE „GLOWA” TYCH ZE WSI I TAM ZACZNIJCIE !!!! SWOJE RUCHY OPOZYCJI I OBRONY ! NIE OD NAJWYZSZYCH TYLKO OD DOLU DO GORY! A MOZE ZACZNIJCIE OD KOGOS KOMU LEZY NA SERCU LUB NA KIESZENI DOBRO POLSKICH WSI? MOZE KTOS W RZADZIE – KTO ZA POLSKA I WSIA! A CO MOWI BOKSER NA TO???? CO MOWI BOXER NA SZCZEPIENIA??? MOZE BOXER PODLAPIE MYSL ! – TEN WIE JAK ROBIC ZADYME! WIECIE KOGO MAM NA MYSLI??? TEGO Z KTOREGO SIE WYSMIEWAJA WSZYSCY ;ALE MA SILE PRZEBICIA CA?: TAKI WAM POTRZEBNY – KTOS W RZADZIE – CO POWIE WSZYSTKO I SIE NIE BOI – BOXER!

 27. ALFA said

  „Do prostego człowieka”

  Gdy znów do murów klajstrem świeżym
  przylepiać zaczną obwieszczenia,
  gdy „do ludności”, „do żołnierzy”
  na alarm czarny druk uderzy
  i byle drab, i byle szczeniak
  w odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
  że trzeba iść i z armat walić,
  mordować, grabić, truć i palić;
  gdy zaczną na tysięczną modłę
  ojczyznę szarpać deklinacją
  i łudzić kolorowym godłem,
  i judzić „historyczną racją”
  o piędzi, chwale i rubieży,
  o ojcach, dziadach i sztandarach,
  o bohaterach i ofiarach;
  gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
  pobłogosławić twój karabin,
  bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
  że za ojczyznę – bić się trzeba;
  kiedy rozścierwi się, rozchami
  wrzask liter z pierwszych stron dzienników,
  a stado dzikich bab – kwiatami
  obrzucać zacznie „żołnierzyków”. –
  – O, przyjacielu nieuczony,
  mój bliźni z tej czy innej ziemi!
  wiedz, że na trwogę biją w dzwony
  króle z panami brzuchatemi;
  wiedz, że to bujda, granda zwykła,
  gdy ci wołają: „Broń na ramię!”,
  że im gdzieś nafta z ziemi sikła
  i obrodziła dolarami;
  że im coś w bankach nie sztymuje,
  że gdzieś zwęszyli kasy pełne
  lub upatrzyły tłuste szuje
  cło jakieś grubsze na bawełnę.
  Rżnij karabinem w bruk ulicy!
  Twoja jest krew, a ich jest nafta!
  I od stolicy do stolicy
  Zawołaj, broniąc swej krwawicy:
  „Bujać – to my, panowie szlachta!”

  Bujać to my, panowie szlachta.

  Do zobaczenia na ulicach Kopenhagi! =)

  • ZKRWIIKOSCI said

   Alfa mam nadzieje ze wezmiesz kamerke i dasz tu jakis filmik z Kopemhagi.

   Jesli dobrze pojdzie to moze tez tam bede.

 28. Zenobiusz said

  Mam pytanie, jeżeli ktoś jest kompetentny.Czy otrzymujące sie w powietrzu na dużej wysokości rozpylane cząsteczki metali, mogą powstrzymać rozprzestrzenianie się w atmosferze pyłu wulkanicznego .??? W kalderze Yelowstone narastają zjawiska zapowiadające erupcję ,podobnie jest w Toba .Zorientowani mogą obserwować centrum Yellowstone na stronie http:/www/nps.gov/archive/yell/oldfaithfulcam.htm.Może ktoś zrobi z tego linka.Obraz jest uaktualniany co 30 sekund.Ciekawe komu potrzebny taki monitoring.To kamera rządu USA.To wszystko może na prawdę mieć drugie dno.Zbliżanie się Nibiru uruchamia erupcję.Poczytajcie o skutkach dla USA

  • Pelagia said

   ogladałam film – chyba „Superwulkan”. Wynika z niego, że wszystkie kontynenty beda zasypane pyłem i na długo odcięte od słońca. Jeśli więc coś faktycznie monitorują na bieżąco i wiedzą, że wulkan Yellowstone może wybuchnąć, to tym bardziej nie powinni nam słońca zasłaniac chemtrailami!

  • yuju said

   Zenobiusz, źle podałeś linka co widać przecież „gołym okiem”.

   2010 r.- operacja „Miś Yogi” 🙂 (dla wtajemniczonych 😉

   Prawidłowy link:

   http://www.nps.gov/archive/yell/oldfaithfulcam.htm

   p.s.
   działa.

   • Zenobiusz said

    Yaju !!! Dzieki serdeczne za prawidłowy link. Nie wiem jak wy, ale ja będę sobie codziennie profilaktycznie patrzył co się tam dzieje.

  • navajo88 said

   Patrzcie uważnie w niebo !!!

 29. Marian said

  Potrzebny jest list otwarty do polskich dziennikarzy i polityków. I żeby było o nim naprawdę głośno. W sprawie climategate, chemtrails, aspartamu, NWO, kodeksu żywnościowego i wielu innych w TV i radio cisza. Większość społeczeństwa jest zbyt ogłupiona i obojętna żeby nawet szukać informacji. Trzeba ich atakować informacjami, żeby się obudzili. Niestety tylko tak można wygrać tą wojnę informacyjną.

  Najlepiej aby powstała partia, zrzeszenie zajmujące się tego typu sprawami, wtedy może rząd i media zaczną traktować to poważnie i traktować poważnie nas – naród. Partia, która by mogła np. zamawiać emisję programów informacyjnych, reklamy społeczne, publikować książki, filmy itp. Demokracja już się kończy, ale może jeszcze ostatnimi siłami ludzie będą w stanie odwrócić ten zabójczy trend, zanim będzie za późno.

  W senacie USA senatorowie wzywają to przesłuchań w sprawie climategate. O climategate mówi The New York Times, BBC, foxnews, a u nas cisza. Ktoś jest odpowiedzialny za manipulację informacjami i powinno się wskazać palcem kto.

  Inhofe Raises Climategate at Senate Hearing

  Rep. Miller on ClimateGate and Cap and Trade

  Przecież jest to sprawa, co do której również polski rząd powinien zająć stanowisko !!!
  TO JEST WOJNA INFORMACYJNA – TRZEBA JĄ WYGRAĆ JEŚLI CHCEMY UNIKNĄĆ PRAWDZIWYCH WOJEN.

 30. A said

  Wiele faktów wyszło na jaw, zobaczycie jak teraz ich działania przyspieszą.

  • igi said

   Mi sie wydaje ze sytuacja juz im sie wymkla z pod kontroli. Mialo byc tak pieknie ,ludzie mieli sie szczepic na nowa grype nie zadajac pytan a tu takie rozczarowanie… Stanu wyjatkowego nie uda im sie wprowadzic nigdzie raczej bo ludzie wbrew ich przewidywaniom az tacy oglupieni jeszcze nie sa i nawet sceptycy i zupelni olewatorzy zaczynaja dostrezgac ze dzieje sie cos podejrzanego ,ze ich ktos w trombe robi… Nie mowie ze raptem zrezygnuja ze swoich planow ,ale wyglada na to ze beda sie musieli posunac do czegos duzego i na szczescie na tyle czytelnego ze zostana zdemaskowani. A potem to juz tylko wojna (nie wiem jeszcze w jakim wymiarze) miedzy ludzmi i nimi. Jak by na to nie patrzec to bedzie sie dzialo ,ale przy odrobinie szczescia dotknie to glownie ich i to baaaardzo bolesnie.

 31. Krk said

  http://wiadomosci.onet.pl/2090145,12,klimatgate_-_ujawnione_e-maile_wywolaly_burze_sa_dowody,item.html

 32. ALFA said

  http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1658
  Nie na temat stanu wojennego w Francji
  ale dobrze wiedzieć co się kupuje nie zdrowego GMO

 33. […] Czy Francja wprowadzi stan wojenny ?? […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s