Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

List otwarty do szwedzkich dziennikarzy

Posted by grypa666 w dniu 02/12/2009

List otwarty do szwedzkich dziennikarzy, Mikis Mizarakis

tłum. z angielskiego Robert Kujawa.
Oryginał: http://www.wordmworld.net/uncategorized/open-letter-journalists

Do wszystkich dziennikarzy działających w Szwecji. Prawda wyszła na jaw. Wasi zwierzchnicy zostali zdemaskowani. Pracodawcy Waszych zwierzchników zostali zdemaskowani. Szef pracodawców Waszych zwierzchników został zdemaskowany. Prawda wyszła na jaw. Powtarzam: znamy całą prawdę.
Najstraszniejsze przestępstwo naszych czasów skierowane przeciwko ludzkości ma miejsce właśnie teraz, na naszych oczach – i Wy, szwedzcy dziennikarze nie mówicie o tym. Powtarzam:  Najstraszniejsze przestępstwo naszych czasów skierowane przeciwko ludzkości ma miejsce właśnie teraz, na naszych oczach – i Wy jesteście cicho.
Do wszystkich dziennikarzy pracujących w Szwecji: tym listem chcę powiedzieć Wam, że macie wybór. Albo od razu, bez zwłoki, zaczniecie informować, co tak naprawdę dzieje się w tym kraju i na całym świecie – albo, od dzisiaj, będziecie postrzegani jako współsprawcy finalizacji niewyobrażalnie przerażającego przestępstwa przeciwko Szwedom i przeciwko ludziom z całego świata.
Powtarzam: Do wszystkich dziennikarzy pracujących w Szwecji – natychmiast, zaczniecie informować, co tak naprawdę dzieje się na świecie, inaczej jesteście uważani za wrogów Narodu Szwedzkiego.
Bierność już nie jest rozwiązaniem. Cisza nie jest wyjściem. Propaganda nie jest wyjściem. Dezinformacja również nie jest rozwiązaniem. Począwszy od dzisiaj, środy 11 listopada 2009 roku, zaczniecie pisać, mówić i pokazywać nam prawdę.
Wasi pracodawcy, korporacje medialne w Polsce i na całym świecie są w obecnej chwili kontrolowane przez najstraszniejszą światową zorganizowaną grupę przestępczą, jaka kiedykolwiek istniała. Wiemy, że zawładnęli Waszą instrumentami Waszej pracy.
Aftonbladet, Expressen, Svenska Dagbladet, Dagens Nyheter, Metro, The Swedish Radio, The Swedish Television, TV4, i cała reszta sługusów zła – wiemy, że teraz jesteście wykorzystywani jako główne źródło propagandy, w Szwecji, dla najstraszniejszej zbrodni, jaką ludzkość kiedykolwiek widziała
Wiemy, że za ten spisek odpowiadają instytucje i ludzie, począwszy od Wall Street, poprzez Biały Dom, Światową Organizację “Zdrowia”, ONZ, Unię Europejską, największe koncerny farmaceutyczne, konferencję klimatyczną w Kopenhadze, giganty medialne, szwedzką bankowość, szwedzką prasę, szwedzkie organizacje lekarskie oraz do odpowiadające im instytucje na całym świecie.
Wiem, że brzmi to co najmniej „nieprzyjemnie”, ale jeśli nie potraktujemy tego poważnie, sprawy mogą przybrać zdecydowanie bardziej „nieprzyjemny” obrót. Zróbmy to teraz. Dzisiaj. Zupełnie poważnie. Nie ma się z czego śmiać. Nie lekceważmy tego. Nie ignorujmy tego. Zbrodnia, która dzieje się właśnie teraz na naszych oczach jest częścią okropnego, skomplikowanego spisku, który może – jeśli ani ja, ani Ty nie podejmiemy natychmiastowych działań – przynieść tak wielką ilość bólu i cierpienia, jakiej nikt nie potrafi sobie wyobrazić, dla nas i dla przyszłych pokoleń.
Nazywacie to wariackimi teoriami spiskowymi, a nawet nie próbujecie zgłębić wiedzy na temat tego, co tak naprawdę dzieje się na świecie: skończcie z tym absurdem raz na zawsze.
Prawda wyszła na jaw. Wiemy, co się dzieje. Większość ludzi w Szwecji i na świecie nie ma pojęcia o tym, co dzieje się na świecie, ale według mnie jest wystarczająco dużo ludzi, którzy są świadomi, by, jeszcze raz, powtórzyć to ultimatum: Począwszy od dzisiaj, 11 listopada 2009, Wasza praca będzie polegała na przekazaniu prawdy o świńskiej grypie, szczepionkach i trwających masowych szczepieniach w Szwecji oraz na całym świecie.
Jeśli odmówicie tego wezwania to ja i wszyscy inni, którzy mają świadomość o tym, co się dzieje, również wszyscy Ci, którzy w niedalekiej przyszłości zaczną rozumieć, będziemy trwać  – do końca Waszej kariery, do końca Waszego życia – w przekonaniu, że to Wy jesteście odpowiedzialni za ucieczkę od prawdy, bierne obserwowanie i nie podejmowanie działań, podczas, gdy ta odrażająca zbrodnia jest realizowana
Wszyscy szwedzcy dziennikarze, to do Was należy krytyka tych, co są u władzy. Waszą pracą jest informowanie nas, gdy nadużywają swojej siły. Waszym obowiązkiem jest powiadamianie szwedzkiego narodu o aktualnych wydarzeniach. Czego w tym momencie nie robicie. W rezultacie konsekwencje będą fatalne, jeśli natychmiast nie zaczniecie robić tego, co powinniście i macie obowiązek robić.
Nawet jeśli mam nadzieję, że się obudzicie to nie zamierzam czekać, ani polegać na nadziei. Z tego powodu utworzyłam stronę „VaccinationNews” (pol. vaccine – szczepionka). Mój serwis informacyjny nie jest tak wymyślny, jak bandyckie gazety, dla których pracujecie, ale traktuje o sprawach, które Szwedów powinny interesować znacznie bardziej, które Szwedzi wręcz potrzebują wiedzieć – prawdzie o świńskiej grypie, szczepionkach i masowych szczepieniach. Link do codziennych wiadomości informujących o świńskiej grypie, szczepionkach i masowych szczepieniach znajduje się tutaj: http://www.wordmworld.net/bubble-words/vaccinationsnyheterna (w jęz. szwedzkim)
Na wypadek, gdybyście Wy, dziennikarze, chcieli napisać prawdziwe artykuły, lecz Wasi szefowie zabroniliby ich publikacji, to możecie je wysłać na „VaccinationNews”, wtedy opublikuję je na stronie.

To samo do narodu szwedzkiego. Najgorsze, co możemy teraz robić to czekać, aż ktoś inny podejmie działania. Musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Musicie, Wy, wziąć sprawy w swoje ręce.
Aktualnie dysponujemy fantastycznym środkiem komunikacji, jakim jest Internet. Musimy wykorzystać korzyści płynące z tego faktu. Dzięki Internetowi możemy komunikować się bezpośrednio z każdym, wysyłając link, filmy wideo, dokumenty, artykuły. Bardzo ważnym jest, żebyśmy docenili naszą wolność komunikacji. Równie ważne jest, abyśmy rozpowszechniali tę informację, którą rządy, główne media i inni mający władzę próbują przed nami zataić, jak najlepiej i jak najszybciej.
Porozumiewajcie się z ludźmi wokół Was, zarówno w codziennym życiu, jak i przez Internet. Rozmawiajcie, dyskutujcie, zadawajcie pytania, myślcie krytycznie, wymieniajcie pomysły, wysyłajcie link, zamieszczajcie informacje na facebook’u, twitterz’e, blogach, różnych forach i propagujcie słowa, że nasza przyszłość jest niepewna, róbcie to w każdy możliwy sposób.
Każdego dnia, nasza wolność jest nam zabierana, zarówno w Sieci, jak i w naszych społecznościach, czego nikt nawet nie zauważa. Jeśli chcemy wygrać tę bitwę, musimy dać z siebie wszystko, sprawdzić, na co nas stać. Teraz, właśnie teraz, natychmiast.

=========================================================================================

To jest przetłumaczona wersja listu, który 11 października 2009 roku został wysłany do dziennikarzy pracujących dla korporacji medialnych w Szwecji i później szeroko rozpowszechniony przez bardzo szybko rosnący antyszczepionkowy/antyNWO ruch społeczny. Możecie używać (właściwie jest to wręcz wskazane) tego listu, jako wzoru do otwartego listu, który możecie wysłać do dziennikarzy w Waszym państwie. Również, jeśli znacie inne języki obce, możecie przetłumaczyć ten list. Chwilowo wszystkie prawdziwe wiadomości o kłamstwie świńskiej grypy są w języku angielskim. Jest to rozpowszechniony język, ale nadal jest wiele ludzi, którzy nie potrafią się nim posługiwać. Musimy sprawić, aby te informacje były dostępne jak największej ilości języków. Jeśli przetłumaczysz list, możemi mi go wysłać, a ja opublikujęgo na tej stronie, gdzie wrzuciłem razem wiele informacji o tej tematyce.
———————————————————————————
Niestety ani dziennikarze, ani mieszkańcy Szwecji nie zrozumieli jeszcze, jak poważna jest sytuacja. Powiem wprost: Nasze życia ważą się na szali. Życie naszych dzieci ważą się na szali. Życie naszych wnuczków również ważą się na szali.
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście jak doszło do tego, że Hitler, około 70 lat temu, doszedł do władzy i sterroryzował cały świat przez dekadę, a nikt go nie mógł zatrzymać, to myślę, że nie potrzebujecie zgłębiać na ten temat wiedzy. Zamiast tego powinniście po prostu obejrzeć się wkoło, teraz, w tym życiu, w tym świecie. Tak to się stało. I znowu się dzieje.

Jednym z największych pytań naszego wieku jest, czy ludzkość nauczyła się czegoś z pomyłek, które popełniła wtedy, w połowie dwudziestego wieku, czy znów, tak jak wtedy będziemy stali sparaliżowani, ślepi na prawdę, ignorujący, posłuszni władzom, intelektualnie i emocjonalnie zahipnotyzowani, kiedy najpotężniejsi ludzie na planecie będą kontrolować ludzkość według swojego widzimisie, kierując nas ku demoralizacji, jakbyśmy byli stadem głupi, mały owieczek?
Dokładnie tak o nas myślą, jak o owieczkach. Sługach. Niewolnikach. To do nas należy decyzja, czy zaakceptujemy to, bo tak robiliśmy przez setki lat, czy jednak ostatecznie, raz na zawsze, zdamy sobie sprawę, jak, właściwie, doskonałą istotą jest każdy z nas, i zabierzemy zarówno potężne pozycje, jak i środki i zasoby do nich prowadzące tym w zasadzie kilku, acz diabelskim ludziom. Wierzę, że nadszedł na to czas. Mam nadzieję. Wiem.

Jeśli nie zaczniecie, Wy, dziennikarze, informować o tym, co dzieje się na całym świecie wtedy my, Szwedzi, obarczymy Was odpowiedzialnością za pośredniczenie w zbrodni, co wiąże się z przyczynianiem się do zadawania przeogromnego bólu naszym przyjaciołom, naszym braciom i siostrom, naszym rodzinom, dzieciom i wnukom, również Wam samym. Nie popełniajcie tego błędu. Teraz, przeczytawszy ten list, jest czas, abyście podjęli decyzję.
Prawda jest znana. Cała ta historia ujrzy światło dzienne. Nie wierzcie niczemu innemu. Jeśli myślicie, że możecie uciec dzięki swojej bierności – mylicie się. Jeśli myślicie, że będziecie mogli zrzucić winę na kogoś innego – mylicie się. Jeśli czujecie się bezsilni – mylicie się. Musicie zacząć wykonywać swoją robotę.
Zanim przejdę dalej, chciałbym przekazać poniższą wiadomość niektórym z Waszych pracodawców i dyrektorów: Jan Helin (Editor in Chief, Aftonbladet), Raol Grüntahl (CEO, Schibsted), Thomas Mattson (Editor in Chief, Expressen), Jonas Bonnier (CEO, Bonnier), Thorbjörn Larsson (Editor in Chief, Dagens Nyheter), Lena K. Samuelsson (Editor in Chief, Svenska Dagbladet), Mats Svegfors (CEO, the Swedish Radio), Eva Hamilton (CEO, the Swedish Television, Jan Scherman (CEO, the TV4-group): wiemy, że Wy, beznadziejne i żałosne śmiecie jesteście marionetkami dla międzynarodowej organizacji kryminalistycznej, która właśnie stara się zatruć całą populację Szwedów. Wiemy, że wykonujecie polecenia dla nich, najbardziej odrażających kryminalistów jacy stąpali po naszej planecie, poprzez publikowanie wszystkiego, co chcą, żebyście publikowali, poprzez przekazywanie nam tylko tego, które oni chcą, żebyście nam przekazali, poprzez pokazanie nam tylko tego, co oni uważają za stosowne.

Mówiąc “Maria Antonina”, “Ludwik XVI”, “1793”, “gilotyna” – jakie obrazy ukazują się w Waszych malutkich, zepsutych mózgach? Jeśli ktokolwiek z Was pokaże jeszcze choć jeden afisz o szczepionce przeciwko świńskiej grypie, jeśli ktokolwiek przekaże choć jedną nieprawdziwą informację o trwających masowych szczepieniach, jeśli ktokolwiek z Was będzie nadal uciekał od przekazania Szwedom wszystkich informacji, które rządy i rządzący na całym świecie starają się ukryć przed obywatelami, jeśli ktokolwiek nadal będzie karmił nas swoim przekonaniem, że wszystko jest w najlepszym porządku i nie ma się o co martwić, jeśli ktokolwiek z Was, zaczynając od dzisiaj, 11 października 2009, będzie dalej okłamywał szwedzki naród, oszukiwał Szwedów, wprowadzał dezinformację, odwracał uwagę mieszkańców od naprawdę ważnych kwestii, będzie musiał słono za to zapłacić.

Chciałbym, aby każdy z nas odpowiedział na powniższe dwa pytania:

 1. Komu jesteście wierni i lojalni – obywatelom Szwecji, czy najbardziej podstępnym kryminalistom na całej planecie?
 2. Od kogo bierzecie rozkazy?

Wróćmy do Szwedzkich dziennikarzy. Domniemywam, że wielu z was od dłuższego czasu, uświadomiło sobie, że dzieje się coś podejrzanego. Domniemywam, że wielu z Was od dłuższego czasu jest zwykłymi narzędziami dla propagandowych maszyn takich, jak Aftonbladet, Expressen, Svenska Dagbladet, Dagens Nyheter, Swedish Radio, Swedish Televison i innych podmiotów indoktrynacji narodu szwedzkiego.
Również podejrzewam, że wielu z Was już zaczęło się w to zagłębiać, a może i w pewnym stopni zaangażowało się w jakąś dziennikarską pracę. Ale z jakiegoś powodu, wszyscy jesteście cicho. Podejrzewam, że zostaliście siłą zmuszeni, żeby nie pisać o tych sprawach. Podejrzewam, że boicie się wyrzucenia z pracy, w razie, gdy zaczniecie robić to, co do Was należy. Możliwe, że niektórzy z Was byli nawet zastraszani. Współczuję. Ale wierząc, że to jest wystarczające usprawiedliwienie Waszej ciszy mylicie się.
Jeśli nie przerwiecie natychmiast tej ciszy zostaniecie – gdy to wszystko się wyda, co zdarzy się niedługo – przez cały naród szwedzki, zasypani lawiną furii, przy której cokolwiek, co Was teraz przeraża, będzie jak kropla wody przy całym oceanie.

Fakt, że określacie się mianem dziennikarzy jest hańbą. Aktualnie jesteście niczym więcej, niż tylko płaszczącymi się piszącymi dziwkami, sprzedającymi swoje pióra i rozumy tym niewiarygodnie cynicznym ludziom, którzy zniszczyli ekonomię całego świata, którzy umieścili maskotkę Barack’a Obamę w Białym Domu i upewnili się, że dostał Pokojową Nagrodę Nobla, podczas, gdy jego politycy gwałcą i grabią całą planetę, którzy upewnili się, że ten aktor i jego kryminalni koledzy wykonali największą kradzież wszechczasów, okradając amerykańskich podatników z setek miliardów dolarów, gdy rozdawali nazywane przez nich „pakiety antykryzysowe” tym samym bankierom – oszustom, którzy przygotowali cały kryzys ekonomiczny od początku, którzy upewnili się, że wszystkie sprzymierzone rządy na całym świecie zrobiły to samo (włącznie ze szwedzkimi zdrajcami), którzy – w austriackim laboratorium – zmutowali wirusy ptasiej grypy, świńskiej grypy i ludzkiej grypy, tworząc wirusa nazwanego A(H1N1), którzy w końcu wytworzyli szczepionki, o których zapewniają, że „chronią” przed genetycznie wytworzonym wirusem A(H1N1), którzy wypuścili wirusa na całą ludzkość, którzy wyprodukowali kłamstwo, że nowy i „nieznany” wirus rozprzestrzenił się wśród meksykańskich świń, którzy wytworzyli kłamstwo, że potocznie zwana „świńska grypa”, która jest wynikiem tego wirusa, jest śmiertelnym zagrożeniem dla ludzkości, którzy stworzyli kłamstwo, że stawiamy czoła pandemii na wielką skalę, którzy upewnili się, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) – która jest pod ich kontrolą – zupełnie bezpodstawnie wprowadziła szósty stopień pandemii świńskiej grypy, przez co, w około 200 krajach, które podporządkowują się decyzji WHO, masowe szczepienia mogą się zacząć bez żadnej kontroli bezpieczeństwa szczepionek, co będzie prowadziło – to już się dzieje – do egzekwowania wojskowego prawa w każdym z krajów świata, co z kolei prowadzi do tego, że cała populacja naszej planety stawi czoła wymuszanym siłą szczepieniom, za którymi podąża kolejny zastrzyk który wceluje w system immunologiczny ludzi, dzięki czemu – trójfazowy atak tą bronią biologiczną – wykonają oni światowe ludobójstwo, po czym budowniczowie tej maszyny będą mogli ustanowić globalną, faszystowską, totalitarną dyktaturę używając Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ, UN) – która jest pod ich kontrolą – jako podłoża potęgi dla nowego światowego rządu, i kiedy śmierć spowodowana masowymi szczepieniami oraz kradzież po tytułem „kryzys finansowy” tak mocno osłabią ludzkość na całym świecie, nie będziemy mogli się zbuntować. A robiąc to wszystko, te kryminalistyczne mózgi będą mogli zatrzymać i umocnić swoje pozycje potęgi i w tym samym czasie utwierdzić pozycję zmylonych mas ludzi, jako swoich nieświadomych niewolników.
Prawda wyszła na jaw. Taki jest ich plan. A Wy, wszyscy szwedzcy dziennikarze milczycie.

Na szczęście istnieją jeszcze prawdziwi dziennikarze. Jedną z nich jest Jane Bürgermeister, która pierwsza zaprezentowała dowody istnienia niesłychanie straszliwej zbrodni, która właśnie rozwija się w Szwecji, jak i na całym świecie. Wszystkie informacje dostępne są dla każdego, szczególnie dla Was. A Wy nadal milczycie. Te dowody zostały potwierdzone, potwierdzone ponownie i jeszcze raz potwierdzone.

Mijają kolejne dni, a ten potężny spisek idzie naprzód, również z każdym dniem walka o to, żeby się nie powiódł, również idzie naprzód – i Wy, wszyscy szwedzcy dziennikarze, milczycie.
Powinniście wstydzić się samych siebie. I potraficie spojrzeć swoim dzieciom w oczy? Potraficie spojrzeć się samym sobie w oczy? Poziom szczerości, który wszyscy dziennikarze w Szwecji zaprezentowali przez minione lata jest tak przerażająca niski, że Wy, których praca polega na krytykowaniu ludzi trzymających władzę, nie jesteście warci więcej, niż śmierdzące szczury.

Jeśli odrzucacie to wszystko, mówiąc, że to bezsensowna teoria spiskowa i nie próbując nawet przeszukać informacji na ten temat, zmieniacie się we wrogów narodu szwedzkiego. Waszą pracą jest szukanie tych informacji, oglądanie, badanie, kwestionowanie, ale jeśli nawet nie zbliżacie się do tego, nawet nie mówicie o tym, ani nie ośmielacie się stawić temu czoła, jesteście nikim więcej, jak marnymi pachołkami służącymi niewiarygodnie małemu gangowi super przestępców, którzy od wieków torturowali ludzkość i przez kolejne dekady będą to kontynuować.
W celu uczestniczenia w podstawowej informacji o tym wszystkim, możecie przeczytać podsumowanie Jane Bürgermeister o tym przestępstwie klikając na poniższy link: http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=355&Itemid=56&lang=en

Na wypadek, gdyby brzmiało to dla Was zbyt niewiarygodnie, żeby można było uznać za prawdziwe, co w zupełności rozumiem (jednocześnie nie jest to zbyt racjonalny sposób myślenia), możecie po prostu zacząć przeszukiwać wszystkie dowody.
Przykładowo, możecie przeczytać dwuczęściowe memorandum od WHO napisane w 1972 roku,  które mówi, jak – w trzech krokach – zamienić szczepionkę w śmiercionośną broń: najpierw osłabić system immunologiczny, później wstrzyknąć dużą dawkę wirusa, z którym osłabiony organizm nie da sobie rady, na końcu wstrzyknąć adiuwanty, które wywołają masową reakcję zapalną, i tzw. burzę cytokinową.
Tutaj możecie przeczytać wyżej wspomniane memorandum: http://theflucase.com/downloads/WHO_Memo_1_searchable.pdf
Również tutaj: http://theflucase.com/downloads/WHO_Memo_2_Searchable.pdf
Kontynuując, możecie rzucić okiem na zgłoszenie patentowe szczepionki przeciwko “świńskiej grypie”, które złożyła firma farmaceutyczna Baxter przed nagłym pojawieniem się „nieznanego” wirusa świńskiej grypy w Meksyku. http://www.theoneclickgroup.co.uk/documents/vaccines/Baxter%20Vaccine%20Patent%20Application.pdf
Baxter jest również tą samą spółką, która w austriackim laboratorium wyprodukowała wirusa „świńskiej grypy” i wcześniej w lutym tego roku wysłała 72 kg fałszywie oznakowany skażony materiał szczepionkowy do laboratoriów na całym świecie w celu rozprowadzenia wirusa. Dowód na to, i inne zdarzenia, można przeczytać na 134 stronie dokumentu Bürgermeister, gdzie zestawiła w jednym miejscu istotne dowody, że świńska grypa, szczepionka i masowe szczepienia są bardzo skomplikowanym planem ludobójstwa.
Oskarżonymi są (między innymi): Barack Obama (Prezydent, USA), David Nabarro (Koordynator ds epidemii grypy, ONZ), Margaret Chan (Dyrektor Generalna, WHO), Robert Parkinson (Dyrektor, Baxter International), Daniel Vassella (Dyrektor, Novartis International), Andrew Witty (Dyrektor, GlaxoSmithKline), George W. Bush (były Prezydent, USA), Bill Gates (Fundacja Bill’a and Melindy Gates’ów),  Kathleen Sibelius (Sekretarz Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA), Janet Napolitano (Szefowa Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego), David de Rothschild (Bankier), David Rockefeller (Bankier), George Soros (Bankier) and Alois Stöger (Minister Zdrowia, Austria). Dokument jest tutaj: http://theflucase.com/downloads/Evidence_of_the_use_of_pandemic_flu_to_depopulate_USA.pdf
Warte przeczytania są również zarzuty, które zostały złożone  do FBI. Oskarżeni to (między innymi): WHO, ONZ i korporacje farmaceutyczne Baxter i Novartis. Można to przeczytać klikając na poniższy link: http://theflucase.com/downloads/Criminal_Charges_FBI-US.pdf
Jeśli chcielibyście podejść do sprawy z innej strony, zamieszczona została lista ponad 75 linków do różnych filmów, nagrań dźwiękowych, artykułów prasowych oraz ważnych dokumentów potwierdzających to wszystko. Innymi słowy, cała wiedza na ten temat dostępna jest przy pomocy kilku kliknięć myszą i znajduje się tutaj: http://www.wordmworld.net/bubble-words/the-information-war-mainstream-media-vs-truth

Na tej stronie znajdziecie, oprócz innych różnych rzeczy, dokumentację o wirusie świńskiej grypy, szczepionkach, kampanią propagandową korporacji medialnych i masową przykrywką sprawy. Może to brzmieć znajomo do tego, co właśnie się dzieje – tak, to jest podobne, pomijając fakt, że zaczęło się w 1976 roku i to była tylko próba przed tym, co będzie później, przed tym, czego dzisiaj doświadczamy. http://www.youtube.com/watch?v=S_9I1L_P370
Możecie też, przykładowo, posłuchać nagrania niewiarygodnie wpływowej i nie znanej większości ludziom Rady Stosunków Międzynarodowych (ang.Council on Foreign Relations (CFR) – która blisko współpracuje z rządem amerykańskim, gdzie dyskutują o tym, jak główne media powinny kreować błędny obraz niedostatku w celu kreowania sztucznego popytu i zapotrzebowania. Taktyka ta jest stosowana przez korporacje medialne zarówno w Szwecji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i wielu innych państwa świata.  http://www.youtube.com/watch?v=FsKsgHbxuc0

Warto posłuchać kogoś tak niezwykłego, jak nieskorumpowana opinia Minister Zdrowia Polski, Ewy Kopacz, traktująca o świńskiej grypie i szczepionkach. Gdzie jesteś Panie Ministrze Opieki Społecznej Göranie Hägglund? Gdzie jesteś Pani Minister Zdrowia Mario Larsson? Dlaczego jesteście tak cicho, zdemoralizowane kreatury, nazywające siebie przywódcami Szwedzkiego Narodu? Czyje rozkazy wykonujecie? http://www.youtube.com/watch?v=IlqWFV098xw
Gdzie jesteś Premierze Fredriku Reinfeldt? Wiemy, że Ty wiesz, co się dzieje. Wiemy, że jesteś małą żałosną maskotką gangu Bilderberg.
Gdzie jesteś, Ministrze Spraw Zagranicznych I były Premierze Carlu Bildt? Wiemy, że jesteś jednym z najstraszniejszych ludzi, którzy kiedykolwiek stąpali po szwedzkiej ziemi i maskotkowym mistrzem szwedzkiej polityki.

To jest przekaz do Was I do wszystkich, których to dotyczy – wiecie, kim jesteście (chociażby Minister Finansów Anders Borg i Minister Edukacji Jan Björklund): Wasze dni są policzone. Jesteście Skończeni. Finito. Sayonara. Żegnajcie.
I do wszystkich Was, tchórzy, którzy określają się mianem polityków, niezależnie do jakiej partii należycie – począwszy od socjaldemokratów, lewaków, przez partie Zielonych, liberałów, chrześcijańskich demokratów aż do konserwatystów i partie centralne, spadacie. Żaden jeden z Was nie miał odwagi, żeby powstać i powiedzieć prawdę Szwedom, dlatego właśnie jesteście skończeni. Nadszedł czas, żeby obywatele Szwecji zdali sobie sprawę z tego, że jesteście niczym, jak tylko nieudacznikami, kretynami, małymi ogłupionymi klaunami, którzy są już wykopani z kontrolowania innych ludzi.
Powróćmy do dziennikarzy. Możecie również przeczytać artykuł o niejakim Joseph’ie Moshe, mikrobiologu MOSSADu  (izraelski Instytut Wywiadu i Zadań Specjalnych), który w desperackim geście ujawnienia prawdy zrobił audycje w radiu i powiedział, że wirus był produkowany w laboratorium firmy Baxter na Ukrainie i miał zostać użyty jako broń biologiczna. Niedługo potem, amerykańska służba bezpieczeństwa aresztowała go, mówiąc, że zagroził podłożeniem bomby pod Białym Domem. Później nikt już o nim nie słyszał. O tym możecie przeczytać tutaj: http://www.unfictional.com/joseph-moshe-mossad-bioweapon-swine-flu-vaccine-westwood .

Pamiętając sytuację na Ukrainie, która nadal ewoluuje, a którą szwedzkie media zupełnie ignorują, sprawa Moshe powinna być szczególnie interesująca. http://www.infowars.com/reported-cases-of-mystery-flu-in-ukraine-double-in-two-days/
Bezcenną stronę Jane Burgermeister możemy znaleźć tutaj: http://www.theflucase.com

Żeby zrozumieć, co łączy te sprawę z nadal aktualnym kryzysem finansowym, jak również zrozumieć, kim naprawdę jest Barack Obama (który jest najniebezpieczniejszym wilkiem w skórze owcy i najsprawniejszym oszustem, jakiego świat jeszcze nigdy nie widział) możecie obejrzeć film „Upadek Republiki” http://www.youtube.com/watch?v=VebOTc-7shU
Żeby zrozumieć, jak bardzo banki i bankierzy wplątani są w kryzys finansowy, podstawą może być ten bardzo dobrze napisany artykuł, jak bank emisyjny Goldman Sachs, który jest pod kontrolą tych samych ludzi mających władzę nad Białym Domem, WHO, ONZ, UE, agencjami prasowymi takimi, jak Reuters i Assosciated Press, bankami, np. JP Morgan i Rothschild Bank, the Federal Reserve, korporacje farmaceutyczne, jak Baxter, Novartis i wiele innych najpotężniejszych instytucji z całego świata, politycznych, biznesowych, farmaceutycznych, głównych mediów, bankowych, rozrywkowych itd., z góry znanych, jako te, które niszczą ekonomię: http://www.mcclatchydc.com/227/story/77791.html
Jeśli macie kłopot ze zobrazowaniem sobie całej sytuacji, możecie przeczytać dokładne wyjaśnienie, jak działa odpowiedzialna za to grupa kryminalistów, którzy nazywani są Iluminatami, w artykule „Grypa nie jest największym niebezpieczeństwem – jest nim szczepionka!” (org. Flu is not the biggest danger – it’s the vaccine!”) napisanym przez David’a Icke: http://www.davidicke.com/content/view/25191

Oczywiście wszystko to może dla niektórych Was nadal być zagmatwane, co rozumiem. Kłamstwa, którymi byliśmy karmieni są tak masowe, głoszone od dawien dawna oraz są tak wymyślne i skutecznie zatuszowane, że każdy ma prawo się zagubić. Ale nie pozwolimy się nam zagubić. Byliśmy zagubieni przez zbyt długo
Teraz nadszedł czas, żeby Naród Szwedzki zaczął rozumieć, gdzie są prawdziwe oblicza siły, które dyktowały ewolucję ludzkości przez wieki, żeby ludzie zrozumieli siły, które zaplanowały potworności mające właśnie miejsce i miały miejsce od tak dawna, że wydaje się to ludziom niemożliwe.
Ale to jest możliwe. Zawsze powinniśmy pamiętać, jak niesamowicie cyniczni są Ci ludzie, jak bardzo gardzą życiem i jak – w negatywnym znaczeniu – niesamowicie fantastyczni są. To jest Wasza praca, wszyscy szwedzcy dziennikarze, żeby zacząć mówić Szwedom wszystko w tej sprawie. Natychmiast. Nie będziemy tolerować kolejnego dnia propagandy, czy milczenia. Wybór jest Wasz. Karty zostały rzucone.

Jeśli chcecie informacji przydatnej do Waszej pracy, jeśli chcecie znać kawałki układanki, jeśli chcecie zacząć analizować prawdziwych władców świata, jeśli chcecie głosić prawdę szwedzkim obywatelom, to wierzę, że będziecie mogli kopać głębiej przy pomocy kolekcji kluczowych słów i linków, które zamieściłem poniżej.
Prawda została odsłonięta. Nadal będziecie milczeć?
Zło chce, żeby te informacje były ukrywane przed nami.
Miłość pragnie, aby te informacje zostały przekazane dalej.
/Mikis Mazarakis
Bezpośredni link do tego listu: http://www.wordmworld.net/uncategorized/open-letter-journalists

INFORMACJE, KTÓRE MAJĄ BYĆ UKRYWANE PRZED NAMI:
1. Historia Światowej Bankowości. For example: http://www.fourwinds10.com/resources/uploads/pdf/the_brief.pdf
2. Rothschildowie For example: http://www.youtube.com/watch?v=8F4IGwuKdUQ
3. The Rothschildowie, Światowe Banki Centralne For example: http://www.youtube.com/watch?v=uG4y1xg0kSQ&feature=related
4. The Rockefellerowie For example: http://www.youtube.com/watch?v=rUNoFodlIOY
5. Rothschildowie, Rockefellerowie, Federal Reserve T ex: http://www.land.netonecom.net/tlp/ref/federal_reserve.shtml
6. Goldman Sachs For example: http://www.youtube.com/watch?v=ZCWN4M5RkQI
7. Goldman Sachs, Federal Reserve, Timothy Geithner, Lawrence Summers For example: http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=12953
8. Federal Reserve, Alan Greenspan, above the law For example: http://www.youtube.com/watch?v=ol3mEe8TH7w
9. Zbigniew Brezinski, “The Grand Chessboard” For example: http://sandiego.indymedia.org/media/2006/10/119973.pdf
10. Rockefeller, Zbigniew Brzezinski, Trilateral Comission For example: http://www.youtube.com/watch?v=KKq_rpFPidw
11. Zbigniew Brezinski, Columbia University, Barack Obama For example: http://www.davidicke.com/content/view/18281
12. House of Windsor, Battenberg, Queen Elizabeth, Nazi Roots For example: http://abundanthope.net/pages/article_3812.shtml
13. Rockefeller, The Bilderberg Group For example: http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=7781
14. Cecil Rhodes, Africa, Round Table For example: http://www.youtube.com/watch?v=9iRHbBiHuuA
15. Rothschild, Cecil Rhodes For example: http://en.wikipedia.org/wiki/Cecil_Rhodes
16. Rothschild, Rockefeller, Round Table For example: http://www.terrorism-illuminati.com/round-table
17. Bush, Hitler, Nazi For example: http://www.guardian.co.uk/world/2004/sep/25/usa.secondworldwar
18. Bill Gates, Ted Turner, Rockefeller, Al Gore, Warren Buffet, George Soros For example: http://www.oldthinkernews.com/Articles/oldthinker%20news/elites_launch_global_impact.htm
19. George Soros For example: http://www.larouchepub.com/other/2001/2832_soros.html
20. George Soros, Sweden, financial crisis, 1992 For example: http://wwwc.aftonbladet.se/nyheter/9806/12/soros.html
21. George Soros, Carl Bildt (Foreign minister, former Prime Minister of Sweden), central bank reserve, 1992 For example: http://www.internetional.se/fischerpolt.htm
22. Carl Bildt, Bilderberg, Zbigniew Brzezinski, Trilateral Comission For example: http://www.eaec.org/svenska/carl_Bildt_vargen_i_f%C3%A5rhuset.htm
23. Bilderberg, Athens, May 2009, Carl Bildt, Jan Björklund, Timothy Geithner, Rockefeller For example: http://www.nyapolitiken.biz/bilderberg/bilderberg-agenda-avslojad.html
24. Bilderberg, Ottawa 2006, Carl Bildt, Wallenberg, Fredrik Reinfeldt (Prime Minister of Sweden) For example: http://www.svd.se/naringsliv/nyheter/artikel_3787597.svd
25. Bilderberg, G20, Timothy Geithner, Ben Bernanke, Anders Borg (Finance Minister of Sweden) For example: http://www.bilderbergbook.com
26. Bilderberg, Athens, May 2009, Carl Bildt, Jan Björklund (Head of Liberal Party), Jacob Wallenberg, Paul Wolfowitz, Queen Beatrix, Henry Kissinger, David Rockefeller, Lawrence Summers, Daniel Vasella For example: http://www.infowars.com/bilderberg-2009-attendee-list/
27. Daniel Vasella, Novartis, Swine Flu, Vaccine T ex: http://birdflu666.wordpress.com/2009/07/19/novartis-recalls-h1n1-vaccine-two-months-before-h1n1-outbreak-in-mexico/
28. Swine Flu, Vaccine, Daniel Vasella, Novartis, George Soros, Barack Obama, George Bush, Rockefeller, de Rothschild, Bioterrorism evidence, criminal charges For example: http://theflucase.com/downloads/Evidence_of_the_use_of_pandemic_flu_to_depopulate_USA.pdf
29. Queen Elizabeth, Queen Beatrix, Rothschild, Rockefeller, Bush, Barack Obama, Clinton, Illuminati, New World Order For example: http://www.wordmworld.net/bubble-words/benjamin-fulford
30. Rothschild, Rockefeller, Illuminati, Freemasonry, New World Order For example: http://www.youtube.com/watch?v=tLzRlLS4V-w
31. New World Order, George Bush For example: http://www.youtube.com/watch?v=7a9Syi12RJo
32. New World Order, Barack Obama For example: http://www.youtube.com/watch?v=iotc10SGzxY
33. New World Order, Henry Kissinger For example: http://www.youtube.com/watch?v=KD3BqK-9ZiU
34. New World Order, Gordon Brown For example: http://www.youtube.com/watch?v=dbFcaQpqqt4
35. Henry Kissinger, Bill Clinton, George Bush, Tony Blair, Gordon Brown, New World Order, Al Gore For example: http://www.truthandliberty.com/New_World_Order.html
36. Al Gore, Global Warming scam, 31000 scientists For example: http://www.newsmax.com/newsfront/al_gore_global_warming/2008/05/19/97307.html
37. Al Gore, Global Warming scam, Barack Obama, Timothy Geithner, Lawrence Summers, Goldman Sachs, New World Order, Copenhagen For example: http://www.youtube.com/watch?v=VebOTc-7shU
38. John F. Kennedy, secret societies, assasination For example: http://www.youtube.com/watch?v=FnkdfFAqsHA
39. Zbigniew Brzezinski, Trilateral Comission, Council on Foreign Relations, War on Terror For example: http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=15686
40. Trilateral Comission, European Council on Foreign Relations, Urban Ahlin (Swedish congressman), Socialdemocratic Party For example: http://sv.wikipedia.org/wiki/Urban_Ahlin
41. Göran Persson (former Prime Minister), Leif Pagrotsky (former Finance Minister), the Wallenberg family, Investor, Bilderberg For example: http://www.dn.se/nyheter/de-rikas-hemliga-motesplats-1.596647
42. Bilderberg, Henry Kissinger, Queen Beatrix, Carl Bildt  For example: http://www.bilderberg.org/2000pics.htm
43. Zbigniew Brzezinski, Council on Foreign Relations, Al-Qaeda For example: http://www.takeoverworld.info/brzezinski_note.html
44. Al-Qaeda, Osama bin Laden, Tim Osman, CIA  For example: http://www.youtube.com/watch?v=c-v34Lf0g6U
45. Osama bin Laden, Tim Osman, Zbigniew Brzezinski For example: http://www.youtube.com/watch?v=OJTv2nFjMBk
46. Al Qaeda, 9/11, inside job For example: http://www.youtube.com/watch?v=1Yx9NRX37SM
47. Osama Bin Laden, Benazir Bhutto, assasination  For example: http://www.youtube.com/watch?v=f1uLdmct8_E
48. Osama Bin Laden, audio tapes, fabricated intelligence For example: http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=3009
49. Barack Obama, Zbigniew Brzezinski, New World Order, Goldman Sachs, George Soros For example: http://www.scribd.com/doc/13607099/Webster-Griffin-Tarpley-Barack-H-Obama-the-Unauthorized-Biography

Komentarze 242 to “List otwarty do szwedzkich dziennikarzy”

 1. ALFA said

  LIST OTWARTY DO PREZYDENTA,PREMIERA i SEJMU RP 29.11.2009

  http://mediapolska.wordpress.com/

  • toms said

   Sensowna inicjatywa , ale poseł , co ma 10 000 ma miesiąc i zapewniony opierunek , rzadko kiedy w tej błogości myśłi o nieprzyjemnych rzeczach takich jak grypa, przemoc, tajne sądy , manipukacja , spisek antypaństwowy , antynarodowy

  • Stanisław said

   Zgadzam się z wypowiedzią Toms-a – nasi posłowie bardzo rzadko robią coś rozsądnego dla kraju, a ci którzy się wyłamują z szeregu, są ośmieszani. Podobnie ma się rzecz na niższych szczeblach władzy. Smutne to ale prawdziwe.

   • vindpust said

    To przeslanie dla duzo ludzi nie pozostanie obojetne. W niektorych obudzi sie watpliwosc czy rzeczywiscie sluza dobrej sprawie. A ziarenko zasadzone zaczyna kielkowac…

    Nastawienie do tego co robimy jest wazne zeby osiagnac dobry rezultat. jezeli z gory zaklada sie ze: „to i tak nic nie da” to nie warto tego robic bo najprawdopodobniej to sie nie uda.

    Kazda osoba ktora otwiera oczy jest wazna. Kazda. Chocby byla to na razie tylko jedna. Po niej przyjda nastepne i nastepne a potem to juz potoczy sie lawina tych otwartych oczu.
    Zobaczcie tylko jak w ciagu ostatnich miesiecy swiadomosc ludzi sie zmienila.
    To dopiero poczatek.

  • Zbyszko said

   Bardzo odważna, trafna i cenna inicjatywa. Uważam że wszystkie blogi powinny ten list opublikować i tworzyć listy popacia dla redaktora Bartłomieja Szteligi

 2. omega said

  Po pierwsze mamy sie NIE bac!
  Po drugie to co davidcke pisze 10%, a czasami wiecej to glupoty. Nawet rense.com pisze mniej glupot.!
  Nie dajmy sie zastraszyc!

  Ludzie, kazdy kto zna system odpornosciowy organizmu czlowieka powie wam, ze strach, panika, zdenerwowanie zabija wit.C.
  Mam nadzieje, ze wiecie jakie znaczenia w immunologii (obronnosci) czlowieka ma ta witamina (C).

  Aby sobie poradzic ze strachem powinnismy sie tym nie przejmowac, najlepiej czytac Dobra Nowine, a wiec Nowy Testament. Aby lepiej zrozumiec NT, powinnismy czytac Stary Testament.

  Pamietajmy, ze w Biblii jest wiele symbolizmu, a w Starym Testamencie jest wiele opisow grzechu, jak np. ksiega Estery(Estera popelnila grzech mordujac ludzi).

  • ALFA said

   @OMEGA to sieć i czytaj książki i nie przejmuj się samo się wszystko rozwiąże, wiemy jakie ma znaczenie witamina C bo człowiek jej nie wytwarza dlatego nam zabierają witaminy.Widać u ciebie strach czytaj dziecko czytaj.

   • omega said

    ALFA, dzieciaczku mylisz sie, ja sie nie boje.
    Poczytaj dzieciaczku, poczytaj, bo jak na razie piszesz niedorzecznosci.

    Specjalne pytanko do ciebie ALFA (dzieciaczku), napisales :”…wiemy jakie ma znaczenie witamina C bo człowiek jej nie wytwarza…” , a jaka dzieciaczku witamine czlowiek wytwarza?

    Zapedziles sie dzieciaczku.

   • Były Naiwny said

    SPOKOJ prosze!

    Sytuacja jest zbyt dramatyczna, zeby sie docinkami czestowac.

   • omega said

    Naiwny, kogo prosisz o co?

   • xbary said

    …I jak tu z takimi ludźmi wykonać ruch społeczny 😦

   • ZKRWIIKOSCI said

    Xbary jaki ruch spoleczny?Tu ludzie wchodza po to zeby napedzic sobie stracha coniektorymi wpisami i narkotyzowac sie tym przez reszte dnia.
    I nie daj Boze zebys chcial cos zdzialac
    dzialania nie sa mile widziane – zabieraja czas na czytanie katastrofalnie chorych wizji

   • Margherita said

    Wit D pod wpływem promieniowania UV.

  • Wojtek said

   „Po pierwsze mamy się nie bać” — Omega, wyrwałeś z kontekstu tę wypowiedź Luke Rudkowskiego. Mamy się nie bać iść i mówić ludziom prawdę. Taki był kontekst wypowiedzi.

   To nie tak, jak tu już wcześniej paru sobie wyinterpretowało, że wystarczy się przestać bać, i już NWO może nam wszystkim naskoczyć.

   Nie demonizuj stresu. „PO COŚ” go wszystkie żywe istoty dostały. Dobrze ukierunkowany powinien się włączać w sytuacjach zagrożenia życia. Problem, że społeczeństwo zatraciło zdrowy stres. Pokażesz Kowalskiemu dokumenty ONZ, że elita chce go zabić, a on zamiast się zestresować i wkurzyć, mówi: „i co z tego”.

   D. Icke pisze pierdoły bo wykonuje polecenia jakiejś istoty, od której otrzymuje channelingi, sam o tym parę razy powiedział. Sam nie wymyślił tych (co gorsza niespójnych) ezoterycznych teorii o matrixie, globalnej świadomości i dlatego wiele w tym co głosi jest tak zbieżne z ruchem New Age. DLATEGO kiedyś już pisałem, to że ktoś mówi, że jest NWO jest złe, nie tworzy z tego kogoś naszego przyjaciela. Icke może nawet sobie nie zdawać sprawy, że kieruje nim coś znacznie większego i inteligentniejszego niż on sam.

   Podsumowując: D. Icke to fajny gość, poszedłbym nawet z nim na piwo, ale Broń Panie Boże nie bierzcie na serio tego, co mówi. To nie jest nasz przyjaciel, pomimo, że też nie lubi NWO.

   • Piotr Bein said

    zgadzam sie 100% z opinia wojtka

   • redmuluc said

    Absolutnie…ale tak się złożyło że DI nie toleruje New Age (wy chyba nie macie w ogóle pojęcia czym jest New Age), nie toleruje religii jako systemu kontroli umysłu (wdrożony przez 6 głównych rodów rzymskich)Icke jest niebezpieczny jedynie dla ograniczonych ludzi tymi systemami. Poza tym nigdy nie zmienił żadnego swojego zdania (Turn Of The Tides 1996), nigdy nikogo nie oczerniał, nie obrzucał błotem, nie wdawał się przepychanki z osobami które go zaatakowały. Aby ocenić wartość jego badań należy je samemu zacząć badać a nie wypisywać głupoty.

   • Wojtek said

    Redmulc Parę lat temu też słuchałem D.I. Ale kiedy facet zaczął w wywiadach mówić, że ma przekazy od jakiś bytów niematerialnych to załączyła mi się czerwona lampka i… zacząłem bardzo dokładnie badać tego gościa.
    Przykro mi, ale facet może mówić że nie lubi New Age, ale teorie świadomości, bezczasu, bezwymiarowości to jest hardcorowy New Age, i nic nowego.
    Teorie o Zetanach, Szarakach, o tym, że UFO kontroluje NWO, że politycy w USA i UK to Reptalianie, którzy zamienili się w ludzi przez shapeshifting to z kolei miks fantazji i channelingów od sprytniejszych od D.I. istot, które też mają w tym swój cel, a które grają tym człowiekiem.
    D.I. żyje w iluzji, którą te istoty mu szczepią w umyśle i jest tylko ich (dobrym) narzędziem.
    Lubię tego gościa, na prawdę, ale równocześnie jest mi go bardzo szkoda. Szkoda mi również ludzi, których zwodzi. D.I. wygląda jak klasyczny przykład opętania, i proszę nie mów mi Redmulc że nie wiem o czym mówię…

   • x!om said

    Czy jest możliwość żeby otrzymać wersje tego listu w języku angielskim , mieszkam w USA i zajmuje się poligrafia , mam kontakty w prasie,tv,radio polonijnej jak i amerykańskiej i z chęcią przekazalbym to w ich ręce , a nóż ktoś będzie miał jaja , społeczeństwo w USA jest mega oglupione …. To straszne wszędzie na przystankach widać plakaty szczęśliwych dzieci zaszczepionych na wirusa 😦 z góry dziękuje i jak będę operował dodatkowymi funduszami to wydrukuje swoim kosztem około 100 tysięcy ulotek , pomysły i pomoc przy treści ulotki miłe widziane keep up the good work

   • klhn said

    Przecież jest podany link do oryginalnej wersji po angielsku!

    pod samym tytułem i napisem tłumacz. …

   • zyta said

    A ja uwazam D.Icke za przyjaciela swojego i calej ludzkosci. Dzieki niemu wyszlam z depresji i to on otworzyl mi oczy na rzeczywistosc. Mnie nie interesuje, czy ktos ma przekazy i od kogo tak samo jak nie interesuje mnie czyjas religia czy to nevage czy inna. Ja mam swoja i to mi wystarcza. David mowi, zeby teraz nie zajmowac sie tym czyja religia jest lepsza ale, zeby wspolnie walczyc z NWO. Nie powinno sie o nim pisac ani o nikim innym, ze wygaduje pierdoly bo to samo o nas ktos moglby napisac. Nie osadzaj a nie bedziesz osadzany. David I. nie osadza a wy tu jego tak. Nie wiem, kto z was postepuje bardziej sprawiedliwie i kto jest wiekszym przyjacielem ludzkosci, wg mnie D.Icke.

   • Obsertwator said

    Przyjaciel Ludzkości? o mamo macie juz naparwde popaprane w tych mozgach.

    Czlowiek nigdy nie bedzie przyjacielem czlowieka. NIGDY
    bo to sprzeczne z naturą.
    Kropka Koniec.
    PS. KAZDY MA SWOJ CEL. I NIC NIE JEST ZA DARMO.

   • Fraktal said

    Ja go bardzo szanuje, na wiele spraw otworzył mi oczy. Ale jedno trzeba wiedzieć , żeby nikomu w nic dosłownie nie wierzyć ( nawet Biblii). Uważam że jest po naszej stronie , jakieś 10% jego teorii wydaje się czystą fantazją, ale możliwe że robi to celowo. Główne najważniejsze przesłania są moim zdaniem poprawne i słuszne, nie mieszając do tego np. jaszczurów (Chociaż jakieś 600 la temu też nikt nie wierzył że Ziemia nie jest centrum Wszechświata.)

   • gustaf said

    DI ma sposób na życie . Ma swoich „wiernych”.
    Nie szkodzi większym w zarabianiu kasy.
    Każe wiernym się zaszczepić , to się zaszczepią.
    Jako sportowiec , byłby dawno na sportowej emeryturze, jako dziennikarz miałby ” wyścig szczurów” , jako niezależny celebryta ma samograja/katarynkę i niewielką konkurencję. Ma „mikro strefę wpływów”
    To co się dzieje , to wynik wojny o te „strefy”.
    Ukraina jest właściwie stracona dla Unii(nadaje się na poletko doświadczalne) , Polska wykonuje przedziwne polityczne i gospodarcze „sarabandy”. Jakby nie postąpić , to żle. Koszty finansowe, zdrowotne i moralne i tak poniosą „normalni” ludzie.
    Rosja chce sprzedawać swoje „szcepionki”.
    Kto teraz podgarnie więcej , ten się do władzy i kasy dorwie .
    Pytanie tylko : Czemu właśnie teraz taka determinacja i pośpiech ? Co takiego się zdarzyło, że właśnie teraz ? I wreszcie : Komu to służy ?

   • klhn said

    Powiem tak, nie należy nikomu wierzyć bezkrytycznie, to co mówi David oczywiście nie wszystko można zweryfikować obserwując rzeczywistość – czy to się sprawdza czy nie. Jeśli czegoś co mówi nie rozumiemy nie oznacz to, że tego nie ma ale też nie, że na pewno jest.Wieloma swoimi wypowiedziami np. odnośnie nwo jest zbieżny z Alexem Jonesem.
    Czytajcie, słuchajcie, obserwujcie i wyciągajcie własne wnioski nikomu nie wierzą ci nie ufając tak na 100 %

    Po prostu korzystajcie z tego co najlepsze z tego co ta osoba ma do przekazania, jak sam zresztą mówi obowiązku wierzenia w to nie m
    i jak sam mówi niech każdy sam sprawdza to co on mówi; faktem jest, ze nie wszystko jest / da się sprawdzić np. „shapeshifting” więc to akurat na razie odłóżcie na półkę a być może kiedyś czytając Biblię zastanowicie się jak to możliwe, że Ewa rozmawia z wężem (gadem) – to dla tych, którzy święcie wierzą w Biblię.

   • gustaf said

    Ja nie czuję, się specjalnie zażenowany faktem, że nie widzę gadów w ludziach , ani głosów nie słyszę.

   • olga said

    Wojtek pisze:“Po pierwsze mamy się nie bać” — Omega, wyrwałeś z kontekstu tę wypowiedź Luke Rudkowskiego. Mamy się nie bać iść i mówić ludziom prawdę. Taki był kontekst wypowiedzi.”

    Jaki Rudkowski? O kim ty piszesz?

    Nie demonizuj stresu. “PO COŚ” go wszystkie żywe istoty dostały.

    Well, baby stres ma zly wplyw na organizm czlowieka. To jest udokumentowane przez naukowcow na calym swiecie.

    Jesli tego Wojtku nie rozumiesz, to sie powaznie rozchorujesz!

    A po za tym, czy Piotr ma tez strone „myszki mikki”, gdzie cenzura dzwignia opinii?

    Nie wiem, ale przekonam sie po tym, czy zostanie to przez moderatora doprowadzone do „druku”.

   • Wojtek said

    „Jaki Rudkowski? O kim ty piszesz?”
    a cóż to? Google znów się popsuło?? JFGI!
    + Watek się ciągnie od paru dni po komentarzach pod artykułami. Warto by było je wcześniej poczytać, A POTEM komentować.

    Well, baby stres ma zly wplyw na organizm czlowieka. To jest udokumentowane przez naukowcow na calym swiecie.
    Dziubku, przyznaj się, masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, tak? Pewnie powtórzę co już napisałem, ale może rozjaśnię Ci trochę temat. Wszystkie zdrowo reagujące zwierzątka (ludzie również) w sytuacji zagrożenia życia powinny reagować stresem.
    To NORMALNE I ZDROWE zachowanie, które poprzez mechanizm Fight-or-flight, fight-or-flight-or-freeze response, acute stress response ma żywą istotę uchronić przed utratą życia. Dlatego antylopy uciekają przed lwami, myszy przed kotem, a muchy przed gazetą.
    Ludzie zostali pozbawieni tego mechanizmu przez szereg socjotechnik. Poczytaj sobie A. Huxleya, on był jednym z ludzi, którzy wypracowali te socjotechniki.
    Jesli tego Wojtku nie rozumiesz, to sie powaznie rozchorujesz!
    Kochana, jeśli nie zrozumiesz, że stres ma Cię napędzać w sytuacjach zagrożenia życia do ucieczki lub walki, to powiem Ci że się nie rozchorujesz. Ty po prostu marnie zginiesz!

    Próbujesz mi wmówić, że ja twierdzę, że stres nie ma złych konsekwencji. Tylko że ja nigdzie niczego podobnego nie twierdzę. Tyle że przewlekły stres, a reakcja obronna o której Ci piszę to dwie różne rzeczy, a Ty wrzucasz obie do jednego wora. Może warto przeprosić się przynajmniej z wikipedią a POTEM komentować?

    A po za tym, czy Piotr ma tez strone “myszki mikki”, gdzie cenzura dzwignia opinii?
    Miało być chyba złośliwie, a wyszło niezrozumiale. Poproszę jasno i logicznie. W imieniu swoim i Piotra.

   • Olga said

    Wojtek, skad u ciebie tyle pogardy? Chcesz wygrac „argument”, czy chcesz podyskutowac?
    Ci, ktorzy chca podyskutowac wymieniaja sie pogladami, a ci, ktorzy chca wygrac argument sa ignorantami.

    Rutkowskiego nie znam, bo nie mam takiej potrzeby. To, ze wy tutaj na tej stronie robicie z niego „mesjasza” to jest wasz problem!
    Jak was czytam, to sie dziwie, ze Michnika nie wybraliscie na waszego patrona, albo ta Walc’owa…

    I jeszcze jedno Wojtku po co piszasz na temat strachu i stressu nie majac zadnych badan (ani zdrowego rozsadku) na poparcie?

    Czy uwazasz komentatorow za idiotow?
    Bo jesli tak uwazasz, a jestes na tej stronie dluzej ode mnie, a wiec ich znasz, to byc moze masz racje.

   • Wojtek said

    OMG, Wszechstronny się „reinkarnował”. Teraz w spódnicy. No nic, mam jeszcze trochę cierpliwości 🙂
    Pogarda? Ale to Ty przecież zaczęłaś, bo niby jak „to” nazwać: –>
    A po za tym, czy Piotr ma tez strone “myszki mikki”, gdzie cenzura dzwignia opinii?

    Rutkowskiego nie znam, bo nie mam takiej potrzeby.
    Przepraszam, ale w pierwszym komentarzu pytałaś, kto to jest, a teraz mówisz, że nie chcesz wiedzieć, kto to? Olga, trochę konsekwencji! 🙂

    Jak was czytam, to sie dziwie, ze Michnika nie wybraliscie na waszego patrona, albo ta Walc’owa…
    Widocznie za mało nas czytasz, albo nie rozumiesz, co czytasz, bo nigdzie nie usłyszysz tyle negatywnych opinii o korporacyjnych mediach, jak tu.
    I jeszcze jedno Wojtku po co piszasz na temat strachu i stressu nie majac zadnych badan (ani zdrowego rozsadku) na poparcie?
    Tym tekstem załamałaś mnie całkowicie. 😦
    Otwórzże kobieto Wikipedię i poszukaj haseł, które Ci podałem w komentarzu powyżej. Wikipedia istnieje, i to nie jest teoria spiskowa, fight-or-flight-or-freeze response, acute stress response również istnieją i są pojęciami naukowymi z dziedziny „fizjologii obrony”.
    Aldous Huxley co prawda nie istnieje, ale żył między 1894 a 1964r. Serio. Nota biograficzna jest również na Wikipedii.
    Książka, w której opisywał techniki psychomanipulacji całymi narodami to „Brave New World” z 1932r.
    Możesz sprawdzić prawdziwość każdego mojego twierdzenia, potem tu wrócić i udowodnić, że mówię nieprawdę. Czekam z niecierpliwością. 🙂

    Czy uwazasz komentatorow za idiotow?
    Przepraszam, ale na podstawie powyższego, to chyba ja powinienem mieć prawo zadać Tobie to pytanie. 🙂

    Pozdrawiam serdecznie

   • Zapsa said

    JA tam lubię stres czasem, bo działa na mnie mobilizująco 🙂 Jestem 200% wydajniejsza, i jest fajnie, potem się relaksuję.

  • zyta said

   A tutaj o nabywaniu wiedzy. Fragment rozmowy z jednym z Iluminati (Rozmowa Jan Vana Helsinga z iluminatem w 2003 roku ( fragment z książki ) )
   „Zmieniłem temat i wspomniałem o naszych dzieciach, po czym dodałem, że media celowo ogłupiają ludzi, utrzymują ich na niskim poziomie intelektualnym, dostarczając taniej rozrywki. Iluminat odpowiedział :

   „Oczywiście. Ale ludzie mogą przecież wybierać ten czy inny kanał. My zapewniamy nie tylko pozbawiającą duchowości pornografie, ale również spektakle teatralne i koncerty. Czy sądzi pan, że obejrzałem choćby jeden taki talk-show? To jest coś dla ludzi na najniższym poziomie umysłowym . Chcemy tę hałastrę czymś zająć, żeby nie robiła jakichś innych głupstw. Za kilka lat wszyscy ci ludzie będą mieli układy elektroniczne pod skóra i wtedy już nie narozrabiają. Czy sądzi pan, że moje dzieci i dzieci innych rodzin w naszym środowisku dostosowują się do trendów, które akceptuje większość młodych ludzi ? Bynajmniej. Nasze dzieci są zadbane i eleganckie, chodzą do elitarnych szkół , władają różnymi językami i myślą globalnie. Wychowujemy przyszłych przywódców. Wpajamy im dumę i każemy trzymać się prosto. Niech pan się przyjrzy młodzieży, pochylonej, nieumiejącej spojrzeć prosto w oczy ani nawet przyzwoicie uścisnąć ręki czy rozmawiać w zrozumiały sposób. Przyznaje: my kusimy młodych ludzi, ale każdy z nich musi sam zdecydować, czy ulegnie pokusie i sam za to odpowiada.”

   Zaprotestowałem: Tak, ale pewną rolę odgrywają też wasze programy telewizyjne, a oprócz tego kłamstwa i zafałszowania historii, którymi ludzie są dziś atakowani – przez wasze środki masowego przekazu….

   „To nie tak, mój młody przyjacielu. Czyż pan sam nie dotarł do prawdy? Czyż nie otrzymał pan wszystkich książek i innych tekstów , których pan poszukiwał? I czy nie znalazł pan w nich potwierdzenia tego, co pan przeczytał albo może przeżył wcześniej? Czyżby nie odkrył pan samodzielnie niejednej tajemnicy tego świata? Kto szuka ten znajduje! Ale większość ludzi wcale nie chce szukać. Dlatego właśnie nie traktujemy ich inaczej niż zwierzęta, bo te również niczego innego nie szukają. Czy to jasne? Kto nie korzysta ze swego rozumu i nie walczy o wolność osobistą, ten nie odczuwa jej braku . Wiedza jest przecież dostępna! Jest wszędzie. Ale kto tego nie chce dostrzegać, ten widzieć nie będzie. Pan przecież wie, że my się nie ukrywamy. Właściwie nigdy się nie ukrywaliśmy. Nasza symbolika jest widoczna na znakach firmowych i emblematach, za pośrednictwem artykułów prasowych i telewizji mówimy ludziom, że dążymy do stworzenia państwa nadzorującego, a oni się nie sprzeciwiają. Zgoda, przyznaję, że długo usypialiśmy ich czujność. Ale mimo wszystko – teoretycznie mogli coś zmienić. My jednak nie możemy pozwolić, by coś nam przeszkodziło, to jest niedopuszczalne”

   http://www.permedium.pl/rz-d-wiatowy-to-realny-plan/co-my-licie-o-tym-tek-cie-prosz-o-maile.html

   • zyta said

    A tu inny ladny kawalek o obcych i fanatykach religijnych:
    „W oczach iluminatów „darmozjadami” są na przykład ludy Afryki, bo niczego nie produkują,a tylko by brały, nastawiają się więc na konsumpcje i – co więcej – „rozmnażają się ci ludzie jak króliki ( takimi słowami posłużył się ów iluminat).

    Jego zdaniem, na całym świecie masy są jak zwierzęta i tak też się zachowują. Ludzi trzeba uważać za bydło i odpowiednio traktować. „A co robi się z bydłem? – jest ono znakowane!! „ I dlatego wprowadza się implanty elektroniczne pod ludzką skórę” – tak brzmiała jego argumentacja.

    Jakkolwiek ją ocenimy, trzeba powiedzieć o jeszcze jednym czynniku w tej erze, a mianowicie przemożnym wpływie inteligentnych istot spoza naszego Układu Słonecznego, które nie pozostawiają ziemskim iluminatom żadnego wyboru. Czy przypominacie sobie istoty pozyskujące tutaj coś, czego im pilnie potrzeba?

    Gdyby przeciętny obywatel wiedział, co naprawdę dzieje się tutaj, na naszej planecie, to pewno potrafiłby na wszystko spojrzeć inaczej. Dlatego właśnie iluminaci starają się powoli uświadamiać masom realia poprzez produkowanie w Hollywood filmy fantastycznonaukowe.

    Wniknęło to jednoznacznie podczas mojego dialogu z owym iluminatem. Wprawdzie nie nagrałem tej rozmowy,ale po spotkaniu zrobiłem notatki, które chciałbym teraz zacytować :

    „ Panie Holey, przecież pan widzi, że właściwie mamy już ten nowy ład. George Bush senior proklamował go oficjalnie w 1990 roku. Cały świat dowiedział się o tym z telewizji. Teraz nie jest to już żadną tajemnicą . Ale już wcześniej wszelkie drogi prowadzące do nowego ładu były utorowane, istniały też ustawy, które go zapowiadały. Nowy ład świata nastanie, zresztą innego wyjścia nie ma. Sam pan pisał w swoich książkach – wszyscy je znamy – o obcych cywilizacjach, które pojawiły się i nadal pojawiają na naszej planecie. A my sprzysięgliśmy się z nimi. Za coś, czego tamci przybysze potrzebowali z naszej planety, otrzymywaliśmy technologie. A ludzie się dziwią, że w latach pięćdziesiątych rozpoczęła się rewolucja w technice… Ale tego nie można ludziom powiedzieć – jeszcze nie można. Z kim te bardzo inteligentne istoty, które nas odwiedzają, miałyby tutaj rozmawiać i pertraktować? Z arabskim szejkiem, szejkiem może z buddyjskim mnichem, raczej bujającym w obłokach niż chodzącym po ziemi? Z anatolijskim Turkiem, Meksykaninem z getta w Mexico City, sycylijskim Włochem czy może alpejskim góralem? Oni nie są reprezentantami naszego świata. Już w latach pięćdziesiątych zasiadali w naszych gremiach przedstawiciele innych światów i trafili nawet do Pentagonu i wszędzie udzielali nam poparcia, gdy wyrażaliśmy chęć przyśpieszenia działań na rzecz utworzenia rządu globalnego przy pomocy ONZ. Środki, jakie stosujemy, żeby osiągnąć ten cel, nie zawsze są chwalebne. Każdego, kto będzie stawiać opór, zniszczymy. Przyszłością rodzaju ludzkiego jest kosmos. Współpraca z jego mieszkańcami będzie możliwa dopiero wtedy, gdy staniemy się jednym światem. Wtedy nie powinna już wybuchnąć żadna wojna. Dlatego właśnie narzucamy światu ten rodzaj rządu globalnego, a ludzie będą musieli do niego przywyknąć. Poinformowaliśmy rządy wszystkich państw o naszych zamiarach i o tym, że są dwie możliwości – albo dobrowolne współdziałanie, albo wymuszenie. Te państwa które będą się opierać, czeka wojna. Albo rozpętamy w tych państwach rewolucje albo wykończymy ich gospodarkę. Chyba nie sądzi pan, że przybysz z Wenus zechce, by jakiś muzułmanin objaśniał mu Koran… Pojawi się wtedy jeszcze jeden problem. Przybysze z innych światów rozumieją boskość inaczej niż narody tego świata. Nie znają ani Mojżesza, ani Jezusa czy Buddy. Oczywiście zdążyli się dowiedzieć o ich istnieniu i respektują te religie, ale tylko o tyle, o ile sprzyjają pokojowej komunikacji. Wiara izolująca tych przybyszów z obcych światów albo uznająca ich wręcz za wrogów nie może w tym świecie przetrwać. Przygotowujemy zatem ten świat do stałego kontaktu z całym kosmosem. Niejedna grupa naszych partnerów pochodzi spoza Układu Słonecznego i wyglądają te istoty inaczej niż my. Czy sądzi pan, że byłoby one skore do dyskusji z fanatykiem religijnym? Dobrowolne odżegnanie się od fałszywych wierzeń nie nastąpi – przekonały nas o tym rozmowy z przedstawicielami różnych orientacji religijnych. Będziemy więc musieli tych ludzi zdemoralizować.””

    http://www.permedium.pl/rz-d-wiatowy-to-realny-plan/co-my-licie-o-tym-tek-cie-prosz-o-maile.html

   • Były Naiwny said

    Trzebaprzyznac, ze autor ma sporo wyobrazni, wiedzy o wspolczesnym swiecie i potrafi to razem splesc w nizle sprzedajaca sie literature typu s-f. Charakterystyczne, ze illuminaci podobno czerpia moc i techmnologie spoza Ziemi m.in. z Wenus.

    W co jeszcze @Zyta uwierzysz, zeby trwac w uspokajajacym przerazeniu, ze wlasciwie nic juz nie mozna poradzic, bo „ONI” maja moce nadprzyrodzone – jak napisal facet w ksiazce, i setki mu podobnych? A tak na prawde maja Hollywood od krecenia iluzji, media do jej rozpowszechniania, a takze MicroSofty, Vodafony i GPS-y do szpiegowania nas, oraz maja psychologow spolecznych, ktorzy podpowiadaja, jak najlepiej wykorzystywac slabosci ludzkiej psychiki, aby z ludzi robic sheeple.

    Stac Cie, zeby nie stawac sie sheeple!

   • A said

    wszystko sie zgadza, ale jeśli oni wierzą w ufoludki to juz są dla mnie śmieszni

   • Anya said

    Zabrakło w tych wywodach Plejadian i Kasjopejan.
    Co do tych kontaktów z obcymi to o tym Wanga wspominała, ale nie mówiła o tworzeniu rządu światowego tylko o rasach spoza ziem które szukają kontaktu z człowiekiem.
    Co do kosmitów z Wenus to zwróćcie uwagę jak w starożytności nazywano tę planetę – phosphoros po grecku, a po łacinie – Lucyfer czyli nosiciel światła (inna sprawa – dopiero chrześcijanie z niego uczynili upadłego anioła).

   • Ester said

    Wiara a Fakty

    Drogi internauto/tko. Proszę spojrzeć nieco krytyczniej na swoje przekonania. Niech dane ci będzie poznanie trochę z uniwersalnej prawdy:

    „Prawdomówny przemienia się w ciągu dnia czterdzieści razy, a obłudnik trwa w swoim jednym stanie przez czterdzieści lat.”

    „Człowiek prawdomówny to ten, kto nie troszczy się o to, że opinia ludzi o nim może zmienić się na gorszą. Nie lubi on badania ludzi co do pyłku w pięknie uczynków i nie wzdraga się przed tym, że ludzie badają zło w jego uczynkach.”

    Istnieją podstawowe fakty odnośnie „UFO”:
    -Starożytne pisma, chociażby sumeryjskie, nie są wymysłem pop „kultury”, tak samo zresztą jak średniowieczne malowidła
    -Ilość obserwacji, zdjęć i materiałów daje do myślenia, tylko naiwny ignoruje wszytko co nie jest zgodne z jego światopoglądem.
    -Człowiek 200 lat temu wierzył że Ziemia jest centrum wszechświata, dzisiaj wierzy, iż jest centrum biologicznym wszechświata.

    Dobrze jest czasami spojrzeć na niebo i zadać sobie kilka pytań, jeśli zabraknie odwagi, użyj rachunku prawdopodobieństwa.

    Uważam, iż można być pewnym faktu istnienia życia poza Ziemią równie bardzo jak tego, iż nie krąży wokół Słońca.
    Nie musisz się skupiać i wierzyć w jego aspekty, starajmy się jednak nie przekreślać całej pracy człowieka z powodu istnienia w jego światopoglądzie, jednego przekonania niezgodnego z Twoim.

    Mogę przypuszczać, iż dopuszczasz fakt istnienia horoskopów i nie kierujesz się kupnem gazety / wjeściem na portal internetowy z powodu jego publikacji nawet jeśli w niego nie wierzysz.

    Czy sformułowanie „jedyną prawda” z jedynego właściwego źródła nie wzbudza ani krzty twoich podejrzeń?

   • zyta said

    @Były Naiwny ,
    nie zauwazyles cudzyslowia, to nie sa moje poglady, wiec nie odnos ich do mnie
    Moje wnioski sa nieco inne ale nie bede ich tu wywlekac po proznicy

   • Były Naiwny said

    @Zyta, cudzyslow zauwazylem, ale zaczelas calosc od „A tutaj o nabywaniu wiedzy.”

    W ten sposob dalas nam sygnal: czytajce tu jest zawarta WIEDZA…

    Ale z Twojego wyznania po naszej polemice, ze „to nie sa moje poglady…Moje wnioski sa nieco inne”
    odnosze wrazenie, ze zastanowilas sie i pewne argumenty trafily do Ciebie. A to jest bardzo dobry znak!

    Bo przeciez nasze dyskusje powinny sluzyc rzeczowej wymianie argumentow w poszukiwaniu PRAWDY.
    Jako Byly Naiwny bylem w swoim czasie tez pod wrazeniem legend o UFO, ladowaniach Amerykanow na Ksiezycu i innych niesamowitosciach owinietych w fakty, aby latwiej nas omotac. Wśród takich intencjonalnych kłamstw szczególnie skuteczny jest właśnie sofizmat tj. nieprawda wymieszana z prawdą, ażeby całość sprawiała wrażenie prawdy obiektywnej. Zaawansowanymi sposobami kłamania są też selektywne przemilczenia, albo kreatywna semantyka.

    ID spelnia podwojna role: pozotywna – bo budzi zaspanych, i negatywna – bo przebudzonym wciska kit owiniety w fakty.

    Nasza rola jest oddzielic ziarna od plew. Tak bylo zawsze, jest i pozostanie. AMEN.

   • zyta said

    @Były Naiwny powiedział/a
    2 grudzień 2009 @ 2:59 pm,

    zle odniosles wrazenie co do mnie, wiem co napisalam i to podtrzymuje
    napisalam o nabywaniu wiedzy przez Iluminatich i ich potomstwo i o tym byl cytowany frag., co powinno dac nam do myslenia (jestesmy daleko w tyle za nimi)

   • SŁAWEK said

    Zobaczcie jaszczury są wśród nas:)http://www.youtube.com/watch?v=9aHk7mv-71M&feature=related

   • SŁAWEK said

    jaszczury są wśród nas http://www.youtube.com/watch?v=9aHk7mv-71M&feature=related

   • SŁAWEK said

 3. NICC1 said

  Rozwala mnie juz ten dzwiek…Samolot przelecial nad moim mieszkaniem tak cholernie nisko ze masakra:/ Mam nadzieje ze to przypadek a nie ‚dezynfekcja’…:/

  • mizia said

   to KARA za podskakiwanie bede ci latał nad łbem CAŁA NOC

   • NICC1 said

    Heheh widze ze caly czas sobie podbijasz komantarze glupi debilu LOL. Nie wierze zeby byli na tym blogu inni ludzie oprocz ciebie i zenobiusza, na tyle glupi zeby podbijac ten komentarz. Takze daj se wiec juz spokoj, udowodniles wszytskim ile jestes wart lamusie.

  • mizia said

   TO NIE DEZYNFEKCJA TYLKO OPRYSK NA ROBACTWO SAM ZAMAWIAŁEM W TYM REJONIE – SPECIALNIE DLA CIEBIE -robaczku

   • NICC1 said

    Ale jestes zalosny palancie, wlasnie uswiadomiles to wszytskim do konca. Twoje kompleksy bija od ciebie na kilometr szczurku. Nie wychodzi w zyciu to chociaz na blogu ‚pokozacze’ tak?:D Smutek, smutek i jeszcze raz smutek. Odejdz od tego komputerka troszeczke, obierz chociaz ziemnieki, wypierz skarpetki, niech mama nie robi wszytskiego za ciebie.

   • Mariusz said

    Uważaj, bo zaraz Ci zdalnie zepsuje komputer.

   • ZKRWIIKOSCI said

    i to tak ze przez miesiac sie nie pozbierasz a pozniej to juz bedzie za pozno 🙂

   • NICC1 said

    I nie podbijaj sobie sam komentarzy ‚spryciulko’ hehe;)

  • Piotr Bein said

   to jest wpis-nic, zasluguje na wywalenie

   • Natan said

    „Wampira na forum należy karmić dwa razy dziennie”;) Wy chyba jeszcze nie byliście na stronkach gdzie takich wampirów latają tabuny. Nic nie dzieje się bez przyczyny, a i wampiry mogą czegoś nauczyć, mnie np. kontakt z innym wampirskim forum doprowadził do poznania energii kryształów, mam nawet sporą kolekcję kwarców górskich. Chcę zbudować chembuster, ale nie według przepisu, który jest w internecie. Według mnie rozbijanie kryształów młotkiem , czy też „duszenie” ich w żywicy łącznie z metalowymi opiłkami to barbarzyństwo. Są może jakieś inne sposoby na zbudowanie chembustera?

   • gustaf said

    Możnaby poklęczeć na grochu, nosić w kieszeni kasztany albo w trzy osoby wkręcać „Osram”

   • Natan said

    Powodzenia w „tfórczej konstrukcji”, ale chyba nie zrozumiałeś pytania, które nie było skierowane do Ciebie.

    Pytałem się tylko tych, którzy wiedzą: ktoś już zbudował chembustera? Czy te elementy, które wymieniłem (m.in. opiłki żelaza, może być aluminium, miedź etc.) można zestawić nieco inaczej, tak by nie uszkodzić kryształów? Tak by potem można było je wyjąć i np. ewentualnie oczyścić lub użyć do innych celów? I jakiego rodzaju mają to być kryształy, kwarce przeźroczyste czy dymne, czyli białe czy czarne (mają trochę inne zastosowanie i właściwości).

   • Natan said

    Przecież można zrobić bio-bustar, po prostu nosić przy sobie odpowiednio zaprogramowane kryształy kwarcu, metalowe opiłki każdy już w sobie ma (od chemitrails i szczepionek), tylko jeszcze jakoś te kryształy należałoby powiązać z miedzią i zrobić im odpowiednie „uziemienie” 😉 Dzięki Gustaf za inspirację.

   • Natan said

    Zjawisko piezoelektryczności można wzmocnić umieszczając niektóre kryształy np. w butach.

    http://www.mlodytechnik.pl/?id=cwz&i=147

    poza tym efekt pizoelektryczności już występuje w organizmach żywych.

   • Natan said

    Kryształy polane żywicą lub w jakiś sposób „zablokowane”, będą się dusiły i nie będą działały w 100% swoich możliwości w takim środowisku, co nie znaczy, ze nie będą działały w ogóle. Będą, ale odpowiednio lepiej potraktowane działałyby znacznie efektywniej. Wielkość kryształu nie jest ważna, małe ale odpowiednio uformowane kryształy, potrafią być „silniejsze” od tych dużych (np. obustronnie ostro zakończone). Kryształy z utrąconymi końcówkami mają swoją nazwę, są to tzw.”wojownicy”, ale nie są to kryształy w rodzaju tych masakrycznych po operacji „rozbijania młotkiem”, zachowują swoją formę i pozostałe falsety. Po potraktowaniu kryształów, np. młotkiem, miazga z kryształów przestaje oddziaływać przez formę, kryształ ma dosyć „uporządkowaną powierzchowność”, robienie w tym chaosu co ma na celu? Najprawdopodobniej w chembusterze działają tylko te kryształy nieuszkodzone, które układa się koncentrycznie, oraz te umieszczone w miedzianych rurach, jeżeli tylko nie są kryształową miazgą i nic ich nie blokuje (chodzi o zakończenia kryształów).

   • gustaf said

    Natan:
    — proszę—
    Przy rozwijaniu inspiracji starannie unikaj umieszczania „piezo” na czole i prawej ręce.
    Ja nie zaprzeczam chemtrailom ,ale nie uważam ich za zagrożenie ciągłe.
    To , jak szczepionki… od czasu do czasu , żeby coś tam zasiać i jak przyjdzie pora uaktywnić . I nie myślę , że jakieś panaceum na to znajdziesz na YT . Ja szanuję olbrzymią wiedzę przeciwnika i jego przewrotność.
    Chembustery to jak jakieś murzyńskie gusła, za przeproszeniem. Pamiętaj o fałszywych prorokach .Układanie rozetek , pantogramów z kamyczków . Nie ,no proszę….
    Zdrowia Życzę.

   • Natan said

    Kryształy kwarcu to nie kamyczki. Nie jestem leworęczny. Czasami umieszczę kryształ pod poduszką aby mieć lepsze sny. Już dawno dałem sobie kryształy kwarcu na prawą rękę i na czoło, a zatem Twoje ostrzeżenia są mocno spóźnione.

   • Natanel said

    sugerujesz, że mi od efektu „piezo” w tych miejscach 666 wyskoczy? na razie nic się nie pojawiło, ale wezmę pod obserwację

   • Natan said

    Chemitrails mam na swoim niebie codziennie. No wiesz, ja laik jestem, nie znam się ani na chemitrails ani na tworzeniu chembustars, to dlatego się pytam. Olbrzymią wiedzę przeciwnika też bym szanował gdybym ją znał, ale nie znam się. Co do przewrotności – nigdy tego nie szanowałem. Szanuję kryształy kwarcu, fajne są.

  • zyta said

   A mnie sie podobaja powyzsze wpisy MIZI, znow sie posmialam a smiech to zdrowie.

  • Atena7777 said

   Jak to właściwie jest z tymi podejrzanymi samolotami bo z reguły piszecie, że lecą nisko i strasznie ich głośno słychać, ja natomiast też zaczęłam obserwować niebo nie tylko w dzień, ale także jak jest już ciemno. Od paru dni obserwuję dziwne zjawiska z samolotami (może wcześniej też to było tylko, że nie obserwowałam tego tak jak teraz), które lecą cicho nie robiąc prawie żadnego hałasu. Siedzę przy kompie obok okna i co jakiś czas zerkam w okno. Okno wychodzi na południe i właśnie od południa nadlatują jakieś samoloty, a tak właściwie nawet mi się wydaje jakby wisiały w powietrzu. Zwykły samolot jak przeleci to widzę go przez okno kilkanaście sekund, a te o których piszę też zmierzają w północną stronę w moim kierunku, ale tak wolno, że stoję w oknie parę minut i cały czas widzę ten sam samolot. Potem przechodzę do okna od strony północnej i czekam aż nadleci, leci sobie, a potem jak jest trochę już daleko to zatacza kółko tak jakby leciał znowu na południe.
   Zauważyłam też, że są to określone godziny, około 17, 19 a potem między 21 a 22 i jest ich parę i lecą w odstępach około 10 minutowych, ale tak, że jeden przeleci i właściwie go jeszcze widać, a już widzę kolejny który nadlatuje. Myślę sobie, ok, może jestem już przewrażliwiona tymi samolotami i teorią z opryskami, nagrywam te rzeczy, ale też nie wszystko i dalej się zastanawiam co to za samoloty i jaki mają cel bo przecież tak wolno samoloty pasażerskie nie lecą i to jeszcze nie po parę sztuk. Dzisiaj jednak doszłam do wniosku, że pasażerskie to raczej nie są bo przed moim oknem wisiały na niebie 3 sztuki, wisiały tak jakiś czas blisko siebie, a potem rozleciały się w przeciwne strony, a jeden z nich skręcił o 90 stopni i przeleciał przed tym samolotem obok którego wcześniej leciał. Jak wrzucę to na YT to może ktoś znajdzie jakieś logiczne wytłumaczenie………………………
   To jak to jest z tymi odgłosami, słychać je czy nie, bo te moje podejrzane samoloty są cicho.

   • gustaf said

    Wyjaśniam, jak to z tymi samolotami.

    Po prostu latają .
    Codziennie
    Potrafią latać po ciemku
    Wydają dźwięki
    Czasem latają „na luzie”, jak mają z „górki”.
    Panu Piotrowi po ciężkiej pracy z redagowaniem artykułu „wlatają” już po drugim komentarzu na temat.
    Tak , jak przysłowiowy „pomidor”.
    Takie remedium , cokolwiek w temacie , to zaraz „OOOOOO!!!!! ….znowu leci samolot”

  • Zapsa said

   A mnie rozwalają przepychanki słowne tutaj. Czytam i własnym oczom nie wierzę, że można wkładać tyle energii na mieszanie się z błotem, na blogu mówiącym o światowym spisku przeciwko ludności. Jak małe pchełki skaczące sobie do oczu.

 4. toms said

  Czy dzieciaki na tym blogu mogłyby nie zaśmiecać rozmowami , które móżna tolerować na gg.

  Na świecie, przez grupę możnowładców , którzy sobie uzurpują bez Boda , władze na tym światem od 2001 roku drastycznie gwałcone jest prawo międynarodowe !!! Jeśli pozwalali sobie w 1940-46 na ludobójcze operacje i wspieranie wojny poprzez bankierwstwo i przemysł międzynarodowy i zginęło kilkadziesiąt milionów ludzi , to co im teraz przeszkadza , co ich teraz blokuje ??? blokują ich resztki prawdy i resztki odwagi w nas

  • Wojtek said

   Masz rację Toms, obrzucają się, a w tym czasie mogli by coś poczytać, albo otworzyć swojego bloga, albo wypalić CD z filmami dla sąsiadów, zrobić ulotki dla swojego osiedla/kolegów. Wystarczy, by każdy „kumaty” poświęcił godzinę dziennie. Tylko jedną godzinę. A ludzie tu zachowują się jak Polacy na „saksach” — jeden drugiego utopiłby w łyżce wody.

 5. mizia said

  no tak widzę ze juz czas na pożadny elaborat z mojej strony

 6. pissed off said

  Tyle razy Piotr Bein pisal kto jest u wladzy ponad tymi osobami wymienionymi na koncu artykulu. Czemu ciagle te odwracanie uwagi? Wczoraj bylo o oklepanych bilderbergach, dzis o wszystkich tylko nie ‚satanistach’… O co tu chodzi? Kto cenzuruje i w oczywisty sposob selekcjonuje informacje i dlaczego?
  Ten autor listu niby chce uderzyc w sedno, w ludzi stojacych za zmylkami medialnymi, a nie wymienia sprawcow na samej gorze. Hmmm…

  • Były Naiwny said

   Autor Mikis Mazarakis jest pisarzem i filmowcem z rejonu Sztokholmu.
   Szkoda ze w tekscie sa pomylki co do daty: 11 listopad to sroda, ale w tlumaczeniach pojawia sie tez 11 pazdziernik.
   Ale najwazniejsza jest tresc.

   • kujaw said

    http://www.wordmworld.net/uncategorized/open-letter-journalists

    Zapewniam Cię, że w oryginale jest napisane, że list został wysłany 11 Października. być może pomyłka samego autora.

    Wszystkie sugestie nt tłumaczenia proszę wysyłać na kujaw@o2.pl

   • kujaw said

    Źle się wyraziłem. W angielskim tłumaczeniu są różne daty, raz pojawia się październik, raz listopad. Powinna nastąpić korekta.

   • Były Naiwny said

    @Kujaw, dziekuje za sprostowanie i za tlumaczenie.
    Niewdzieczna jest rola tlumacza, zwlaszcza gdy ma do czynienia z popelnionymi „oczywistymi” kiksami.

    Ale to tez nasza rola – czytelnika, zeby sprawdzic, skonfrontowac i oddzielic ziarna od plew.
    Wazny jest przekaz – ten jest klarowny. Ale szkoda ze okraszony bledem w dacie tak wazkim wobec dynamiki wydarzen.

   • Skania said

    W oryginale szwedzkim: http://www.wordmworld.net/bubble-words/oppet-brev-journalister
    pojawia sie tylko data 11 listopad (onsdagen den 11 november 2009), wiec mysle, ze ten „11 pazdziernik” to blad, ktory wystapil podczas tlumaczenia tekstu.

   • kujaw said

    Chyba napisałem, żeby sugestie WYSYŁAĆ NA MAILA!
    Jesteście beznadziejni, zamiast siedzieć i marnować godziny pisząc bzdety wzięlibyście się za robotę i zrobili chociażby coś takiego jak ja, mimo iż nie jestem ekspertem z języka angielskiego i zajęło mi to dużo czasu. A ze szwedzkim to mam wspólnego tyle, co z jedzeniem kału.
    Jeśli coś jest wg Was ŹLE, to wyżej podałem maila.

   • Skania said

    @Kujaw

    Troche kultury! Sam jestes beznadziejny :/
    Odechciewa sie cokolwiek pisac na tym blogu.

  • igi said

   ….bo o panach w kapeluszach sie na glos nie mowi. I trzymaj sie tego lub grypa bedzie jednym z twoich mniejszych zmartwien.

   Ps: Mam nadzieje ze nie posunelem sie za daleko.

 7. Piotr Bein said

  znow nawijanie o iluminatacvh i grupie bilderberg! a gzie ‚satanisci’ jak pyta pissed off? google ‚wolfgang eggert petition’

  • Maciej Pokora said

   Do dr Piotra Beina:
   prosil Pan o krytyczne glosy dot. Climategate. Jane Burgermeister opublikowala tekst Johana Niklassona ukazujacy podobienstwo w manipulacjach lobbystow na rzecz Global Warming do dzialan lobbystow na rzecz pandemii swinskiej grypy. Podobne metody (strach plus dezinformacja) i podobne cele: podporzadkowanie ludzi przez „elite” Nad-Ludzi. Mam nadzieje, ze wobec ujawninonych faktow zrewiduje Pan swoje kilkuletnie doswiadczenia zawodowe w tej dziedzinie. Global Worming = globalne zrobaczywienie.

   http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2098%3Acimategate-tricking-humanity-into-an-era-of-total-control&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=pl

   Z pozdrowieniami
   MP

  • gustaf said

   Ja przypuszczam , a właściwie jestem pewny ,że dodanie wątku o :”satanistach”, Nibiru lub czegoś w tym stylu niezależnie od intencji, wiedzy i faktów dałoby pretekst do „rozwalenia” treści i wskazanie następnego „oszołoma”.
   Taki wyważony tekst jest bardziej strawny.

   • Głos66 said

    To, że dla Ciebie jest coś ciężko strawnego – nie oznacza, że tego w ogóle nie ma.
    Tak samo jest z „oszołomami” mówiącymi o Nibiru lub o czymś w tym stylu.
    To, że tego nie akceptujemy- nie znaczy, że tego nie ma.

  • eminem said

   Kluczem do rozwiązania zagadki jest Jezus Chrystus i Biblia, dodałbym jeszcze od siebie oraz „Żydzi”, zresztą wciąż na coś oczekujący 🙂

 8. allseiingeye said

  A tak poza tematem to spójrzcie na to co się w Szwecji wyprawia
  nie wiem czy śmiać się czy płakać 😀

  • Tyst said

   A pewien(pewna) jesteś ze to Szwecja?

   • nikt said

    Z tego co słyszę to chłopak śpiewa po niderlandzku. Wbrew powszechnej opinii, że to Holandia jest wylęgarnią wszystkich zboczeń i wynaturzeń-to właśnie Szwecja a nie Holandia wygrywa konkurencje w zawodach na najbardziej wypaczone społeczeństwo. Stąd pewnie błąd co do lokalizacji tego godnego pożałowania występu. To dowód jak silna indoktrynacja dzieci przez lobby pro-homo czy jak tam zwał.

   • vindpust said

    To nie jest ze Szwecji.

   • nikt said

    No przecież piszę, że z Holandii.

   • Skania said

    Tak jak napisal Vindpust – po szwedzku to na pewno nie jest.

    A ja nie wiem, czy sie smiac, czy plakac na takie teksty – w kazdym kraju sa homoseksualisci i maja prawo do „normalnego” zycia, czy to ich wina, ze urodzili sie z inna orientacja seksualna? Wielu z nich to wybitni artysci, naukowcy, itd. Brak slow na ten brak tolerancji :/

  • ZKRWIIKOSCI said

   Holandia -wiem bo tu mieszkam i racza nas tego typu bzdetami non stop.
   A tak przy okazji – to najbardziej policyjne panstwo jakie widzialem.

   • ZKRWIIKOSCI said

    a biura podrozy organizuja specjalne wycieczki dla pedofili – KURWA MAC!!!

  • Anya said

   Mi to nie przeszkadza ,o ile taka homo-para to dobrzy i wartościowi ludzie. Pary heteroseksualne też mogą być wylęgarnią plugactw.
   Jednak śpiewanie takich żenujących piosenek w massmediach nie wskazuje na szlachetność intencji.

  • Zapsa said

   si si, a w gdańskim przedszkolu czytano dzieciom bajkę o pingwinach gejach. jesteśmy blisko…coraz bliżej.

 9. Dominik said

  Polecam przemówienie Nigela Farage’a w parlamencie europejskim:

  Nigel Farage o Hermanie Van Rompuyu i Cathie Ashton

  Szkoda że tak niewiele polityków ma odwagę nagłaśniać takie rzeczy…

  • p vel p said

   ktoś dobrze zauważył, ekspedientka do marketu w wymaganiach ma znajomość j. angielskiego, a przewodniczący parlamentu europejskiego nie musi się nim posługiwać?? co za żenada, pieprzona marionetka, broni swoich jak wściekły pies,

  • Michał said

   Az się płakać chce!
   Nigel jest super.

  • Michał said

   Ja tego nie mogę oglądać bo aż się we mnie k…wa* gotuje!!!

   „Nie” znaczy „nie”!

   Jerzy Buzek – Nigel Farage 0:1 [PL]

   Jerzy Buzek o Traktacie Lizbońskim (PL)

   • ASM said

    Kurwiszony propaguja interesy wlasne nie spoleczenstw!
    Krew zalewa to malo powiedziane!
    To juz zaczyna byc katastrofalne w skutkach!

    ASM

   • mary said

    BUZEK SPRZEDAWCZYKU – CHCESZ WALCZYC Z KRYZYSEM? – TO ZYDOWSCY BANKIERZY POD SAD ALBO LEPIEJ OD RAZU STRYCZEK

   • Wojtek said

    Jak się narody Europy „pokapują”, że mają rękę w nocniku to, nie chcę być złym prorokiem, ale tacy jak Buzek będą mogli mówić o wspaniałomyślnym miłosierdziu gdy spotka ich los N. Ceausescu…

   • Wojtek said

    Mnie zalała jak wyszedł ten węgierski babsztyl-mastodont, z pianą na ustach, z ogniem w oczach, podnietą erotomana tragicznie łamanym angielskim wstawiał laurkę tym zdrajcom. To już było ponad moje siły. Załamka.

    Nigel jest wyszczekany jak pies sołtysa. 😀
    Słuchałem go też w audycji Alexa Jonesa. Był w poprzednim tygodniu. Miodzio, rozkosz dla smakosza, polecam poszukać na YouTube TheAlexJonesChannel albo civilian37 powinni wrzucić ten epizod 😀

   • Zapsa said

    Całe to pieprzenie jest dosłownie o niczym, totalne mielenie słów, żuje i żuje wciąż to samo pod innym hasłem.

  • Aśka said

   Konsternacja Baroso po przemówieniu Nigela – wspanialy widok …
   tylko dlaczego w całym parlamencie EU tylko jeden taki Nigel …

 10. elcia said

  Świńska grypa – medyczny „wałek” stulecia -zapewne nie ostatni Jestem obecnie w USA i tutaj właśnie zrozumiałem, o co chodzi z tą całą świńską grypą… Chodzi o to samo, o co zawsze chodzi, gdy nie wiadomo o co… – o PIENIĄDZE!

  Wystarczy pójść do dowolnego marketu w USA, stanąć w kolejce do kasy i… zrozumieć, o co chodzi z tą całą Swine Flu. Pani w kasie może nam zamiast wydania reszty psiknąć do nosa szczepionką FluMist, albo za 24,99 wcisnąć nam w przedramię albo prosto w pośladek strzykawkę (Flu Shot) i już jesteśmy zaszczepieni na ptasią, świńską czy jelenią grypę. Ja oczywiście nastawiłbym do tego szczepienia dupę, by mnie w nią pocałowano! Za dobrze czuję swoim jeszcze niezakatarzonym nosem, że to jest jeden, WIELKI „wał” koncernów farmaceutycznych na ogłupionym do granic możliwości gatunku, zwanym kiedyś homo sapiens! Grypa była zawsze

  Ludzie zawsze na nią chorowali, a mięczaki czy roznosiciele innych chorób (m.in. AIDS) umierali przez komplikacje pogrypowe. Śmiertelne komplikacje mogą być też przy wyrwaniu zęba, wszczepieniu sztucznych cycków czy zjedzeniu orzeszków przez ludzi na nie uczulonych. Grypa ta, niby to naukowo czy medycznie nazwana dla większego efektu psychologicznego grypą typu A podtypu H1N1, H1N2, H3N1, H3N2, czy H2N3 nie jest wcale bardziej zaraźliwa czy zabójcza niż inne grypy, na które ludzkość choruje od setek lat! W Chinach odnotowano 3,700 przypadków owej grypy i… zmarła na nią tylko jedna osoba.

  Na Ukrainie na ponad 100 zmarłych na grypę, świńską jej odmianę miało tylko kilka osób. Umierają ludzie na Filipinach, w Tajlandii, w krajach trzeciego świata, bo tam umiera się z głodu, brudu i na AIDS. Nieważne, na co umarli, ważne, kto płaci za właściwe wypisanie aktu zgonu…

  W czasie, gdy będziemy czekać na kolejną śmiertelną ofiarę świńskiej grypy pochodzącą ze świata zachodniego, kilkaset tysięcy ludzi umrze na raka (6 tysięcy dziennie umiera na samego raka płuc), kilkadziesiąt tysięcy zejdzie z tego świata na zawał serca. Kilka tysięcy ludzi zginie w wypadkach drogowych (w samej Polsce około 17 osób dziennie), czy w wyniku błędów lekarskich (w samych USA 300 osób każdego dnia). Więc o co tu chodzi z tą świńską grypą, na którą zmarło wg. szacunków WHO zaledwie od 1,5 do 5 tys. ludzi?

  Kasa rządzi

  O kilkadziesiąt miliardów dolarów, które koncerny farmaceutyczne chciały zarobić na tych szczepionkach. Najpierw nastraszyć całą kulę ziemską tym, że „albo szczepionka, albo śmierć w męczarniach”. Później wcisnąć te szczepionki rządom nastraszonych państw i zmusić owe państwa, by je wcisnęły w ramiona lub pośladki swoich obywateli. Belgia dopiero niedawno wycofała się z projektu przymusowych szczepień! W USA też miały miejsce kolosalne naciski na to, by szczepienia były obowiązkowe. Anglia i Francja, jako że chyba rozgryzły ów spisek, i poczuły, że dały się nabić w ampułkową butelkę już ogłaszają na wolnym międzynarodowym rynku, że odsprzedadzą swoje do niczego potrzebne szczepionki.

  I tyle!

  Gdy widzę w amerykańskich mediach kampanię informacyjną o Swine Flu, to od razu widzę także te pazerne ręce Sinovac Biotech, Hualan Biological Engineering, Baxtera i innych firm, które produkują szczepionki. W talk-show Jimmy Kimmel Live na ABC TV, prowadzący dał się zaszczepić w programie na żywo, pokazując, jakie to łatwe, proste i prawie przyjemne, i że każdy sam może to sobie zrobić w domu. Baa… wszystko teraz jest w Stanach antyFlu. W sklepach dostaniemy za darmo chusteczki antybakteryjne do wycierania sobie dłoni, twarzy, wszędzie (w sklepach, urzędach, szkołach) stoją sanitizatory (specjalne płyny bakteriobójcze, które należy wcierać w dłonie najlepiej ciągle). W każdym sklepie możemy dostać szczepionkę, nawet w One Dollarowym za1$ możemy sobie coś kupić na grypę – pewnie plaster z żeńszenia prosto z Chińskiej Republiki Ludowej. Jedna firma przeczyści nam klimatyzację, by wygonić z niej grypę, a inna zamontuje do naszej klimy specjalny filtr mikrocząsteczkowy, który nie pozwoli grypie hasać po mieszkaniu. Tylko skąd ona ma się tam wziąć – prosto z gorącego kotła grzewczego klimatyzacji?

  LUDZIE, nie dajcie się zwariować!

  Umrzecie prędzej na raka, na zawał serca, przez Waszą otyłość, czy w wyniku zanieczyszczenia środowiska, albo zastrzeleni przez bandytę, a nie na Flu!

  Oczywiście już nawet nie chcę pisać, co za komplikacje może powodować samo szczepienie (szczepionkami konserwowanymi rtęcią). W szczepionkach są też inne toksyny, bo szczepionki zazwyczaj są robione zgodnie z zasadą „co nie zabije, to wzmocni”… I zgodnie z drugą zasadą, że gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o PIENIĄDZE! Miliardy dolarów. Nie zdążycie się zaszczepić w tym roku, nie bójcie się za 3-4 lata wymyślą kolejne „śmiertelne zagrożenie” – może wtedy dacie radę! Minister Zdrowia czy Donaldu Tusku chwali szczepionki i każe się szczepić? Cwany, oni dostaną zupełnie inne szczepionki, niż Wy! Robione chwilę przed wszczepieniem, więc bez rtęci i innych śmieci.

  Na koniec najbardziej wymowna scena związana z grypą, jaką tutaj (w Ameryce) ujrzałem w telewizji. Przed jednym z punktów szczepień, gdzie chętnych do zaszczepienia się było kilka tysięcy, a kolejka chętnych na wkłucie igły ze szczepionką sięgała horyzontu (trzeba było czekać ok. 8 godzin na swoją kolej), co pewien czas z wysokiego piętra budynku, w którym to się działo wychodziła na balkon kobieta z megafonem i ogłaszała: „Nie bójcie się, dla wszystkich wystarczy! Nie pchajcie się, wszyscy dostaniecie szczepionkę. Nie panikujcie…”

  Przypomina Wam to coś? Bo mi słowa egipskich kapłanów przemawiających ze szczytu świątyni do robotników – „Nie lękajcie się, jeśli będziecie bez słowa sprzeciwu pracować od świtu do nocy za miskę ryżu budując Faraonowi piramidę, to Cheops wspaniałomyślnie nie ześle na was plag egipskich…” http://interia360.pl/artykul/winska-grypa-medyczny-quot-walek-quot-stulecia-zapewne-nie-ostatni,28244

  • mary said

   W POLSCE NAWET DZIECKO WIE, ZE AMERYKANIE TO NAROD ANALFABETOW, JAK WYGLADA WIEKSZSC Z NICH – SPASIONE , BEZMYSLNE, LEDWOTRZYMAJACE SIE NA NOGACH HIPOPOTAMY – TO MIALBY BYC WZOR DO NASLADOWABIA????? NNNEEEVVVVEEERRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • grypa666 said

    A kto ich do takiego stanu doprowadził? Zastanówcie się…

   • Margherita said

    Był kiedyś taki dowcip: Co się stanie kiedy wszystkich polskich policjantów wyśle się do USA? Przeciętny poziom inteligencji po obu stronach oceanu ulegnie znacznemu podwyższeniu 🙂

  • Zapsa said

   U nas to Domestos bodajze ma taki spot reklamowy teraz w TV „Zabija wirusa grypy już w kilka sekund.Wystarczy przetrzeć!”

 11. A said

  Wygląda na to, ze jednak miliony ludzi sie zaszczepiło. Póki co skutków poszczepiennych w postaci masowych zgonów nie widać..Czyli może jednak plan był inny. Może zwyczajnie – chodzi o pieniądze a nie o eksterminację? JEszcze jedno, jeśli takie portale, blogi jak ten by IM zagrażały to mają juz podstawy prawne aby je unieszkodliwić. Zastanówice sie czemu tego nie robią??

  • Michał said

   Nie zwracają na nas uwagi ponieważ nie zagrażamy realnie. Dopóki sobie tu gadu gadu nic nie zrobią. Robimy troszkę hałasu więc czy warto się nami zajmować? Wrony robią wrzawę i nikt do nich nie strzela:)

   • A said

    A może my mamy specjalne zadanie-nie jesteśmy w stanie im zaszkodzić ale mamy wywołac panikę, lęk, strach, poczucie bezsilności…
    Moze mamy zrobić wrzawę, która pozwoli IM na realizację czegoś innego- jakiegoś gorszego scenariusz?
    Jak mówie ludziom co sie dzieje to patrzą na mnie jak na świra- nikt nic nie wie, nikt w nic nie wierzy. Ludzie widzą tylko czubek własnego nosa. Mówie im żeby patrzyli w niebo – a na to słyszę: zawsze tak było- rząd by nie pozwolił aby nas ktoś truł, bo niby ci co to robią też oddychają tym samym powietrzem, wiec po co by to robili. Nikt nie wie nic o bildenbergach ani ze ich członek został prezydentem unii europejskiej.
    Ludzie nie chca słuchać! Za to wszyscy jakich znam chca sie szcepic na a h1n1. Wczoraj byłam w dużym centrum medycznym- ludzie chodzą w maskach :)))

   • vindpust said

    Wlasnie, to ze nas truja swiadomie jest tak trudne do zaakceptowania. Gdy to sie uzmyslowi to caly swiatopoglad zaczyna sie walic. Udawanie ze sie tego nie widzi to w pewnym sensie samoobrona zeby nie zwariowac.

   • Aśka said

    też mi tak mówią:
    jeżeli by tak było jak mówisz, to nic więcej, tylko od razu kłaść się do trumny, a ja chcę żyć, cieszyć się swoją rodziną, pracą
    albo
    nie chcę o tym słyszeć, bo słysząc to od razu się denerwuję

  • grypa666 said

   Przypominam, że żołnierze amerykanscy, ktorzy byli szczepieni podczas wojny w Zatoce Perskiej zaczeli chorować na „Gulf War Syndrom” kilka lat później. Chorobe łączy się m.in. ze skwalenem, który powoduje to, że system immunologiczny zwalcza własny organizm – rozpoczynając od systemu nerwowego. Symptomy moga być na początku niewyraźne, by po latach stać się paraliżem. Wg danych niezależnych 300,000 żołnierzy choruje, a tysiace już nie żyje. Obecnie dziecko otrzymuje w szczepionce 60,000 większą dawkę skwalenu niż żołnierz amerykański podczas Wojny Perskiej. Na szczęście nas nie szpikuje się zubożonym uranem, który zapewne miał też wpływ na rozwj tej choroby. Jednak efekty będą widoczne, a skwalen w szczepionce to nie wszystko…

   • Zbyszko said

    Ciekawe czy nasi żołnierze którzy teraz w wiekszej części przebywają na „pokojowych misjach” też byli czy będą szczepieni? Bo jeżeli tak to nam rozbebeszą armię

   • Margherita said

    To my jeszcze mamy armię?!!!

  • ASM said

   A dlaczego ma sie ktos was bac? Czy mnie np? Dlaczego?
   Odpwoeidz wydaje sie bardzo preosta, nie stanowicie i nie stanowie zadnej konkurencji…
   ASM

  • gustaf said

   Niektóre kraje ustawami gwarantują sobie „konieczność” powtórzenia szczepień. Poza tym sama „hitra” natura grypy wskazuje ,że wraca jak komornik.
   Tak, jak w kawale „sprzed stanu wojennego” Na wiadomość o przygotowywanym ataku chińskim na Polskę pewien generał martwił się o brak miejsca na pochówek tychże chińczyków.

 12. Zbyszko said

  Proponuję by WOŚP Jurka Owsiaka zagrała w tym roku przeciw grypie, codexowi itd. To także a może przede wszystkim dotyka dzieci. Co Wy na to?

  • Michał said

   SUPER, tylko czy Owsiak to jeszcze Owsiak?

  • hjk said

   byłby to dobry dowod ostateczny na to, czy owsiak to marionetka w rekach „onych” czy jakiś mini-„zbawca” ludzkości

  • ZKRWIIKOSCI said

   a moze bysmy tak najpierw Owsiaka zapytali?
   czy zdecydujemy sami?

  • mary said

   jestem za, niech Owsiak wreszcie zagra dla ludzi a nie dla sprzetu dla szpitali – W KAZDYM DZIALANIU NAJWAZNIEJSZT POWINIEN BYC CZLOWIEK A NIE ZYSK I INFRASTRUKTURA

  • wts79 said

   To wy wierzycie w Owsiaka? 😀 Przecież to marionetka systemu – robi akcję żeby ratować niewydolny system lecznictwa który finansujemy już pod przymusem czyli mają dwie składki: jedną przymusową drugą dobrowolną, dzięki temu ta fikcja trwa a nieudolni politycy i dyrektorzy szpitali zacierają ręce że maja kasę a my jak te barany im dajemy nagrodę za nieudolność i lenistwo; takie działanie wpaja nam do głów propaganda że pomaganie państwowej służbie zdrowia jest dobre a nikt nie zapyta dlaczego jest tak źle skoro służba zdrowia to taki wspaniały wynalazek? Państwowa służba zdrowia to element trzymania nas za mordę – dzisiaj ludzie już nawet nie zwracają uwagi że płacą co miesiąc 250 zł składki zdrowotnej a już od 50 zł mają abonament w prywatnej klinice!!! Potem idziemy do takiego lekarza państwowego (większość ludzi chodzi) a tan nam aplikuje nie to co dobre dla nas ale to co mu kazali ci co mu płacą pod stołem (koncerny) plus ci co mu płacą nad stołem (czyli ministerstwo które wzięło w łapę za umieszczenie konkretnych leków na liście leków refundowanych – miliardy złotych!!!). Obowiązkowe ubezpieczenia i służba zdrowia to narzędzia robienia z nas niewolników – zabiera nam się pieniądze, zabiera nam się odpowiedzialność za własne życie, aplikuje się nam chemię i trucizny i wmawia że to dla naszego dobra. Nie dajcie się ogłupiać politykom i ich wspólnikom takim jak Owsiak. Ja się tylko zastanawiam dlaczego tak wielu lekarzy jest po ciemnej stronie? Tak im kasa potrzebna że za pieniądze mogą nawet uśmiercać ludzi? Ale po akcji z pavulonem to już mnie nic nie zdziwi. Lekarze są w większości albo po złej stronie dla zysku albo zrobiono im pranie mózgów na tych wszystkich konferencjach – mam na to potwierdzenie od znajomego lekarza który za każdym razem jak mu mówię o naturalnych metodach to mówi że to szarlataneria i ciemnota i że tylko chemia się liczy… Smutne czasy…

   • Wojtek said

    Dodajmy, że pieniążki z akcji WOŚP tylko w ułamku są wydatkowane na sprzęt medyczny.

    Lwia część pokrywa koszty organizacji „Przystanku Woodstock”
    O tym, że to bardzo wątpliwe etycznie, jak i to że sam „Przystanek” jest co najmniej niesmaczny nie wspomnę. Eh…

   • Skania said

    Dobry wpis.

    Dodam tylko, ze pamietam rok (a pewnie bylo takich wiecej), kiedy zlote serduszko wylicytowala jakas piramida finansowa i tak wyprali swoje brudne pieniadze…

   • Aśka said

    Właśnie w wieczornych tvn-owycht zw. „Faktach” powiedzieli, że Owsiak zagra na rzecz dziecięcych szpitali onkologicznych … a może nas dzisiaj podsłuchali i szybko zainteresowali się tematem

 13. hjk said

  http://advancedpurificationresearch.com/

  Pod koniec artykułu linki do innych o „pandemii”:
  PANDEMIC AND MMS RESOURCES
  [Here] – Mike Wallace interviews a woman paralyzed by 1976 forced vaccinations.
  [Here] – Threat of Global Pandemic Analyzed.
  [Here] – Dr Sandra Perlingieri: Components of M1N1 Vaccines.
  [Here] – Feds Can Quarantine Anyone With Flu-Like Symptoms.
  [Here] – Attorney Robert Kennedy – Vaccines: Deadly Immunity.
  [Here] – Full screen of Vaccine clickable items. GOOD. Basic Vaccination Info is here.
  [Here] – Depopulation by Inoculation at http://www.farmwars.info (slow loading).
  [Here] – Twenty MMS protocols related to various health situations by Jim Humble.
  [Here] – Articles about MMS and how to apply it to specific situations.
  [ Here ] World Health Organization ADMITS RELEASING VIRUSES purposely, allegedly to test them. [ National Vaccine Information center – NVIC] GOOD – exemption forms, vaccine ingredients, worst vaccines.

 14. Anette said

  Śmierć chłopczyka po szczepionce, zaszczepiono go pomimo, że miał wadę serca i był po operacji

  http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2009/11/18/swine-flu-tot-tragedy/my-boy-finlay-agonising-death-after-vaccination.html

  • mary said

   CZLOWIEK JAK KUPUJE LEKARTSWA W APTECE – TO COS NIECOS WSPOMINAJA O SKUTKACH UBOCZNYCH W ULOTCE, NATOMIAST W SZPITALACH POPROSTU, BEZ DYSKUSJI PODLACZAJA KROPLOWKE, NIE INFORMUJAC ANI USTNIE ANI NA PISMIE – CO NAPRAWDE PODLACZAJA I JAKIE JEST Z TEGO POWODU ZAGROZENIE DLA ZYCIA CHOREGO I MAMY KWIATEK – WIEKSZOSC CHORYCH NA RAKA UMIERA NA ZAPALENIE PLUC. O TYM SIE PRAKTYCZNIE NIE MOWI, PRZYZWYCZAILISMY SIE I LEKAEZOM NIE PATRZY SIE NA RECE – DORADZAM, KONIECZNIE PYTAC CO WPUSZCZAJA W ZYLE I SPRAWDZAC NA INTERNECIE. ONI BAZUJA NA NIEWIEDZY LUDZI – TO SA MORDERSTWA SZPITALNE. A CHEMIOTERAPIA – TO POPROSTU IPERYT CZYLI BRON CHEMICZNAhttp://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=391&Itemid=273

   • mary said

    http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=391&Itemid=273

   • A said

    Ale jednak w wiekszosci przypadków raka chemia jest ratunkiem.

   • ZKRWIIKOSCI said

    jakim ratunkiem?
    poczytaj statystyki ile osob zyje po chemii przez nastepne 3-5 lat
    widzialas/es kiedys ludzi po chemii
    wiesz co sie z nimi dzieje
    uklad immunologiczny zamiast walczyc z choroba jest rozpierdzielany na strzepy

   • A said

    Tak się składa, ze znam osoby, które wygrały z rakiem dzięki (lub mimo-skoro tak twierdzicie) chemii i funkcjonują normalnie. Bez nawrotów ponad 10 lat. Znam dwie takie osoby osobiście a wśród dalszych znajomych znam wiecej. Nie ośmieliłabym sie negowac tego ze chemia niejednokrotnie jest ratunkiem.

   • ZKRWIIKOSCI said

    byc moze – ja mam po prostu inne doswiadczenia zwiazane z tym tematem
    mialem 3 przypadki raka w najblizszej rodzinie i troche sie na to napatrzylem
    niestety bylo to jakis czas temu i swiecie jeszcze wtedy wierzylem ze chemia czy operacja pomoga bo nie ma przeciez alternatywy

    a pozniej sie dowiedzialem ze po chemi zyje 5% ludzi po uplywie 5 lat – to nieciekawa statystyka nie uwazasz?

   • A said

    Każdy patrzy po swoich doświadczeniach. U mnie w rodzinie nie było raka, na szczęscie nikt nie miał takich dylematów. Wiem, ze lekarze stosująu siebie chemie gdy zachorują. Jak by to było narzędzie zbrodni to by nikt nie leczył sie w ten sposób. Bardziej stawiam na to, ze śmierć powowduje nowotwór i trudno go wyrugować nawet przy pomocy chemii. Jak pisałam znam ludzi, którzy wygrali z rakiem, nawet osoby medialne np. Anastazja, Kylie Minogue, Lans Armstrong i wielu innych. Trudno sie sprzeczać w obecnych czasach gdy wiemy jak nas trują ale nie mam 100% pewnosci że chemia to samo zło. Inaczej powiem o szczepionkach na a h1n1 :))

   • ASM said

    Gdyby ludziska, naukowcy i inni inzynierowie od chemii itd, wzieliby sie za projekty badawcze celem likwidacji raka, nowotworow, to wierze ze taka burza muzow by przyniosla rezultat i nie byloby wiecej tego typu problemow. Nie wierze rowniez w to, ze Aids nie da sie zniszczyc!

    Lepiej produkowac bombe atomowa niz skupic srodki finansowe na badania pomocne ludzkiemu zdrowiu!!!

    Co za pierd..ny swiat!!!

    ASM

   • klhn said

    Dokładnie! Skoro można było stworzyć HIV za kilkanaście milionów dolarów (memorandum kongresu usa z 1969 r. można sobie przeczytać w kongresowej bibliotece) – to można i zwalczyć choćby i za kilkaset milionów to żaden problem skoro 1 dzień wojenki w Iraku kosztuje 400 mln. dolarów – na każdą broń jest antybroń.

    Po prostu nikomu na tym nie zależy bo to się nie opłaca dlatego ukrywa się (wiem to z dobrego medycznego źródła) antyrakowe działanie stężonej witaminy C.

   • mieki said

    Jak Ci nie odowiada leczenie szpitalne to lecz się w domu. Nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma. Zastanawia mnie po co ludzie chodzą do szpitala i nie zgadzają sie na procedury medyczne, które są robione tam. Skoro wiedzą lepiej, to niech się sami leczą.

   • Taka Tam... said

    a mnie zastanawia dlaczego ludzie wchodza na tego bloga jak im tresc nie odpowiada zamiast isc poczytac np pudelka czy inne g**no

    skoro ci ten blog nie odpowiada to zaloz swojego i pisz lepsze teksty 😉

   • mieki said

    Ale tu sa lepsze teksty niz na pudelku.

   • klhn said

    Mieki, bez obrazy ale Ty chyba masz coś miękkiego za bardzo… 😉 tam gdzie trzeba ale nie tak jak trzeba 😉

   • mieki said

    Podziel sie prosze swoimi przemysleniami na blogu, My illuminaci jestesmy ciekawi Twoich mysli.

   • Margherita said

    O tym jaki lek zostanie podany lekarz ma psi obowiązek poinformować. Sam z siebie jednak tego nie zrobi, bo oprócz wiedzy medycznej w ciągu 6-ciu lat studiów jest szkolony w pospolitym chamstwie. Miałam niejedną okazję obserwować jak to szkolenie wygląda.

  • klhn said

   Bo „leczą” nas również pazerni imbecyle, którzy DOSKONALE wiedzą (lub przynajmniej) powinni, że szczególnie dzieciak i to z wadą serca i po 4 operacjach jest mega osłabiony immunologicznie (po operacji antybiotyki żeby nie wdało się zakażenie etc.)
   Strach się leczyć u doktorów Mengele…

 15. bobik said

  Mam pytanie.

  Jak przebiega proces szczepienia przeciwko h1n1 od strony technicznej?
  Jakieś ankiety imienne, jakaś dokumentacja, nr seryjne igieł etc. ?
  Jak wyglądają procedury?

  nie mogę tego zlokalizować w necie.

  • mieki said

   A jak wyglada proces zjadania chleba od strony technicznej ? Jakies ankiety ? Dokumentacja co zjadles? Co z chlebem ktory zawiera skwalen ? Numery seryjne na nalepkach z piekarni? Jak wygladaja procedury? Nie moge w necie znalezc 🙂

  • vindpust said

   Sama jestem ciekawa. Tak sie sklada dzisiaj mam wyznaczony czas na szczepienie. Byc moze pojde zeby przekonac sie jak to sie odbywa a potem zwieje. Jak cos sie samemu zbada to sie wie najlepiej.

   • mieki said

    To wyglada to tak, idziesz do lekarza, przeprowadza wywiad czy sie nadajesz do szczepienia, zaglada w gardlo, pyta czy jestes uczulona na jajko kurze, czy bylas szczepiona na grype w ciagu ostatnich paru lat, czy bylas hospitalizowana, czy przyjmujesz jakies leki, czy masz jakies choroby przewlekle. Potem podpisujesz ze sie chcesz szczepic (przynajmniej w CM LIM), potem cie szczepia, i naklejaja nalepki, badz zczytuja kod z opakowania i wrzucaja go do Twojej dokumentacji medycznej. Pozostajesz w przychodni przez 20 minut tak na wszelki wypadek jakby wystapily jakies komplikacje. Ot cala tajemnicza procedura.

  • Margherita said

   Z tego co można zobaczyć na filmach video o szczepieniach, szczepionka na świńską grypę jest podawana igłą wbijaną pod kątem prostym na całą długość igły (ok 2-3cm) Moim zdaniem tą metodą trafia się w okostną. Nie wiem co mają w tej sprawie do powiedzenia lekarze. Moja śp ciocia, przedwojenna pielęgniarka, twierdziła, że takie podanie obojętne czego, może sie źle skończyć (uczyła mnie robienia zastrzyków). Jak byłam dzieckiem to szczepionka była podawana pod kątem 45, na głębokość 1,5 cm. No, jest różnica, jakby nie patrzyć…

  • gustaf said

   gdzieś czytałem , bez potwierdzenia ,że dokładnie ma być identyfikwana „fiolka ” ze szchipionką i spisana/ przypisana ,
   tak ,jakby numer serial.
   Nie pamiętam skąd to wygrzebałem , a zapomniałem , bo mnie to nie dotknie/ nie po dobroci…
   Te filmy instruktażowe , to można o kant potłuc.

   SWINIE W TRW CZESTOCHOWA
   Vebriq 24.11.2009
   Ten blogowicz w firmie miał firmowe/przymusowe szczepionki, może on coś powie…..albo już gdzieś to stoi napisane…

 16. A said

  Nie wiem jak u was, ale u mnie od dwóch dni tzn wczoraj i dziś nie pryskają. W niedzielę latało po 5 samolotów na raz, w poniedziałek – coś dziwnego bo leciał smolot, który zostawiał ciemoszarą smugę (???!!!) i ogólnie nasuwali jak szaleni-niebo było w iksy. Od wczoraj niesamowity kontrast-zupełny spokój i cisza, zero pasków. NIebo zachmurzone wiec albo latają ponad chmurami albo odpuścili. I niech mi nikt nie mówi że to normalne przeloty, bo niby czemu jedego dnia lata kilkanaście samolotów zostawiających smugi a potem ani jednego nie widać.

  • Margherita said

   Skąd nadajesz?!!!

   W Krakowie dzisiaj też sobie zupełnie odpuścili. Specjalnie poszłam na spacer zobaczyć co się dzieje. Zauważyłam tylko 2 (dwa) samoloty pasażerski (światła zielono-czerwone). I nic, spokuj. Lekka naturalna mgła tuż przy ziemi, niebo czyste.

 17. Brenda said

  Dolna Saksonia.
  Wczoraj o ok. 22 godziny ogladalam czyste, mrozne niebo z pelnia ksiezyca. Pod poswiata przelecial jeden samolot odrzutowy ciagnac za soba smoge. Za pietnascie minut nastepny NAROBIL rownolegla. To byla tylko mala czesc nieba, ktora widzialam. Obserwowalam je przez nastepne 1,5 godziny. Zrobily sie szerokie i nie znikaly.
  Widzialam wiele samolotow pasazerskich, ale rzadne nie „brudzily”.

  Dzisiaj na wschodzie niebo znow pokratkowane.

  • mieki said

   Ojej, i co z tego że leciał samlot i zostawiał smugi kondensacyje?

  • Brenda said

   A to, ze mam ten widok przez 24 godziny na dobe i owe „czadowe” smugi sa obecne przez pare godzin. No i jeszcze jedno: ja i moja rodzina nie mamy zadnego kontaktu fizycznego z innymi ludzmi, a wszyscy przechodzimy grype: temperatura, suchy kaszel, dreszcze, „lamanie w kosciach”, bol miesni.
   A podobno grypa to wirus, ktorym mozna sie zarazic od innych ludzi?

   • mieki said

    Trzeba było się zaszczepić, ja się zaszczepiłem, mam kontakt z ludźmi, wszyscy chorowali odemnie z zespolu, a ja jakoś się trzymam. 😉

   • krzysiek said

    mieki, musiałeś wziąć 2 dawki bo po jednej ludziowce zwykle chorowali na grype; )

   • mieki said

    Nic nie musialem, pracodawca pokrywal koszta to sie zaszczepilem. Na grype sezonowa jest jedna dawka o ile mi wiadomo.

   • Atena7777 said

    Mieki, Ty sie tak nie ciesz, bo ja kiedys tez sie szczepilam a chorowalam na grype dopiero w marcu i to tak ciezko, ze lekarka myslala, ze mam zapalenie pluc, wszystko jeszcze przed Toba…….. Nie musisz zachorowac na grype, ale jak Ci organizm zacznie szwankowac to pomysl sobie czyja to sprawka, moze wtedy jakies trybko w glowce Ci zaskoczy………..

 18. krzysiek said

  Przerywnik muzyczny – należąca do pierwszej czwórki topowych grup metalowych MEGADETH skomponowała płytę zainspirowaną filmem Alexa Jonesa EndGame, teksty albumu są w całości anty-NWO.

  MEGADETH „Endgame” lyrics:
  Attention! Attention! All citizens are ordered to report to their District detention centers! Do not return to your homes; do not contact anyone! Do not use any cellular or GPS devices! Surrender all weapons at once! Attention! This way to the camps!(…) youtube.com/watch?v=HdqyTmfDwk0

  Film – polska wersja HQ (napisy)
  youtube.com/watch?v=W7jeEs1m9wU&feature=PlayList&p=39F056EDD46A1CC1&index=0&playnext=1
  Film – angielska wersja HQ full length youtube.com/watch?v=x-CrNlilZho

  • NICC1 said

   Wczesniej tez juz mieli taki charakter…Zobacz teledysk i tekst ‚Symphony of Destruction’

   Mustaine ma glowe na karku i narzedzie – teksty piosenek zeby zrobic cos dobrego….

 19. Zbyszko said

  Wirtualna Polska ostrzega że za 6 miesięcy będzie epoka lodowcowa
  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,i,wid,11738391,wiadomosc.html?ticaid=59354
  więc chyba co bardziej wystraszeni polecą się na te mrozy zaszczepić… przeciw mrozom

  • ASM said

   media wykonuja pewne dziaania dotyczace reklam…
   sensacyjne filmy o koncu swiata, trzeba podgrzewac atmosfere aby u ludziach zasiewac strach, a nastepnie taki osobnik szybko poleci do kina nabijac kase filmowca, oby filmowca.

   Dziadowskie manipulacje czlowiekiem, oby jak najmniej naukowych i racjonalnych wiadomosci, tylko smieci …

   ASM

  • wszechstronny said

   Czytać nie umiesz to głosu nie zabieraj! Nie za 6 miesiecy tylko w ciągu 6 mesiecy. Istotna różnica panie. Nie ma nic prostszego nic wrzucić milion bezużytecznych linków na strone i siać panike siać, siać, siać! Niedobrze oj niedobrze…

  • dud said

   Wirtualna P…. jest strona szatanska. Maja cenzure jak za stalina! Kazdy, kto ma taka cenzure jest z diabla rodem! Jesli nie wierzycie, skrytykujcie ich, cokolwiek, a zobaczycie ich prawdziwe oblicze = BAN!
   Wirtualnej nie wolno krytykowac tak samo jak 6 milionow…

 20. Prrivan said

  Er,kto to pisał że nie mówią nam całej prawdy o stanie zdrowia Kalks…znaczy się Kaczyńskiego?

  http://www.tvn24.pl/0,1631667,0,1,prezydent-znow-chory,wiadomosc.html

  • ZKRWIIKOSCI said

   tak ta sama osoba, ktora juz go „usmiercila” 2 tygodnie temu.
   a kto to chyba wszyscy wiedza

 21. andrzej said

  „Odkrycie antybiotyków okrzyknięto największym postępem w historii współczesnej medycyny. Według mnie zastosowanie MMS jest jeszcze ważniejsze.”
  To tylko kródki cytat na temat MMS: całość:

  http://www.igya.pl/z_ostatnich_dni/mms_nie_zabija_wszystkich_szkodliwych_mikroorganizmow_.html

 22. Andre said

  Mam taka sugestie, a własciwie pytanie. Czasem w Radio Maryja pojawia sie wiele sensownych osob i opinii poruszane sa tematy o ktorych nie slychac w innych mediach. Moze warto byloby np. felietonistom tego radia zaproponowac pewne tematy do poruszenia. Na przyklad dr Halatowi na temat kodeksu zywnosciowego, prof. Piotrowi Jaroszynskiemu sprawy dotyczace NWO, afer wokol ogloszonej pandemii itp ?? Przedstawiajac im znane nam zrodla, newsy itd. Skoro to radio porusza czasem np. temat masonerii , moze rozpowszechni tez zagadnienia poruszane na tym blogu. RM wbrew pozorom ma spora sile przebicia
  Dla niezorientowanych w tematyce felietonow RM podaje namiar na przykladowy felieton prof Jaroszynskiego
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=19188

 23. Bruno said

  Miliony Irańczyków zakażonych grypą świńską.
  Minister Zdrowia Iranu Mazreh Waheed-Dastzherdi powiedział, że po wykonaniu badań u ponad miliona osób w kraju zanotowano wynik dodatni na wirusa A/H1N1.
  Minister powiedział na konferencji prasowej w Teheranie, że Ministerstwo Zdrowia publikuje jedynie potwierdzone dane. W tej chwili na grypę świńską w Iranie,zmarło 140 osób.
  Władze stwierdziły lekarzom możliwość nowej fali grypy świń po powrocie z Arabii Saudyjskiej, wielu pielgrzymów.
  Aby zmniejszyć ryzyko nasilenia epidemii,będzie specjalna kontrola wszystkich pielgrzymów w drodze powrotnej, przy wjeździe do Iranu.
  Tymczasem władze zamknęły setki szkół i uniwersytetów, z obawy przed epidemią.
  http://www.mignews.com/news/health/world/271109_225759_41301.html
  Jeśli to prawda – można postawić tezę że Iran został zaatakowany bronią biologiczną! W Iranie nie jest obecnie zimno, a jeśli są miliony osób, które chorują, to byłoby więcej niż jakikolwiek inny kraj w tej chwili.

  • Bruno said

   Na Ukrainie liczba zgonów z powodu grypy i SARS wzrosła do 440 osób.
   Ogólnie rzecz biorąc, od 29 października, na grypę i ostrą niewydolność oddechową zachorowało 1 milion 893 tysięcy 315 osób, ostatniego dnia zachorowało – 51 tysięcy 388 osób, hospitalizowanych osób z epidemią było 114 tysięcy 503 osób.
   Ministerstwo Zdrowia przewiduje, że do druga fala pandemii grypy może się rozpocząć w styczniu 2010, a trzecia na początku wiosny. W związku z tym planuje się utworzyć nieredukowalny zapas leków i niektórych zestawów i urządzeń.W profilaktyce grypy w gabinecie powstał Komitet Naukowy ds. szczepień, który skupi się na strategii w celu zapewnienia szczepień dla osób chorych na szczególnie niebezpieczne choroby.

   • gustaf said

    Chcą szcepić chętnych chorych na inne choroby?
    Czy na siłę ?

  • monitorpolski said

   W międzyczasie 142 osoby spadły z drabiny, a 800 zrzuciło się z okna z powodu żony…

 24. Obsertwator said

  mam pytanie :
  kto uzywa MMS?

  prosze nie dawac linkow
  tylko chce sie dowiedziec czy naparwde to „cos” cudo dziala? Bo soe truc nie chce

  • andrzej said

   Używam sam z grupką znajomych razem ok 9 rodzin- w różnym wieku- od dzieci do SENIORÓW— wyniki jak dotychczas zgodne z opisami Jima Humble-rewelacyjne – nie do przyjęcia w w tradycyjnym sposobie leczenia :
   np angina ropna + zapalenie gardła-max 24 godz
   ( przy protokole zmniejszonym prze mnie -4krople co 8 godzin)

 25. Bruno said

  7 -letni chłopiec z Podlasia zmarł na h1N1
  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091202/PODLASKA/440219094

  • vindpust said

   Ze Szwecji.

   Wlasnie bylam i na wlasne oczy sprawdzilam jak odbywaja sie szczepienia w Szwecji (przynajmniej tu gdzie ja mieszkam).

   Duzy portowy magazyn. Na schodach brudno i smierdzaco. Na hali szczepien jest 10 stanowisk do szczepien. Po przyjsciu trzeba sie zarejestrowac co oznacza pokazanie papieru ktory dostalo sie do domu (albo jak sie nie ma to mozna wypelnic na miejscu). Trzeba wylegitymowac sie. Na tym papirze sa 3 pytania odnosnie czy jest sie uczulonym na jajka, czy mialo sie reakcje na poprzednie szczepienia i czy zazywa sie Waran (nie wiem co to).
   Jest tez miejsce na wpiski szczepiacego.

   No a potem tylko wystawic reke do szczepienia.

   Byly tam 4 osoby do zaszczepienia sie.
   Zadnych tlumow, zadnej dramatyki.

 26. Bruno said

  Świńska Grypa – A/H1N1 stan zagrożenia państwa wprowadzony przez prezydenta Obame

  http://patrz.pl/filmy/swinska-grypa-ah1n1-stan-zagrozenia-panstwa-ostrzezenie

 27. Bruno said

  Atak obcego na Polaka

  • Pelagia said

   Bruno – dzięki za filmik !!! to jest rewelacyjny dokument potwierdzający ataki „obcych”. po takim ataku nasz rodak zapewne mówi cienkim głosem 😉
   Ale jak ktos jest przygłup, to daje jedzenie blisko siebie, zamiast rzucac daleko. Krokodylianin, zamiast czekać na łaskę , to sam osobiście chciał sobie jedzonko wziąć

 28. Anya said

  Tutaj się robi ostry chaos.
  Wiecie dlaczego oni mają nad nami przewagę? Bo duchowo stoją od nas znacznie wyżej.
  A my jesteśmy faktycznie jak zwierzęta, lubimy się bać, żywimy się lękiem i straszymy nawzajem jaszczuroludami i podajemy bzdurne cytaty biblii (jak mniemam bez wniknięcia w treść i pełnego zrozumienia).
  Nasz podstawowy błąd – ufamy prawu. Prawo nie istnieje tak naprawdę ,jest sztucznym wytworem stworzonym do kontroli zastraszonych ludzi.
  Jeśli wszyscy zignorujemy prawo i rządzących to oni będa mogli sobie pisać ustawy sami dla siebie. Z policją jakoś damy sobie radę.
  Przestańmy się nawzajem straszyć i jak już informujmy o konkretach, zwiazanych z posunięciem tych co stoją przeciw nam i wszelkiemu życiu na ziemi.Oni sami nic nie mogą zdziałać, wysługują się jedynie naszymi rękoma – bo żyjemy w lęku i z bezgraniczną naiwnością pchamy się pod skrzydła prawodawców i rządzących.

  • Brenda said

   No mnie tez prawo wkurza. Ale jak pomysle, ze paru recydywistow rowniez, to jakos mi przechodzi.
   Oczywiscie sa rozni bandyci. Np. w bialych rekawiczkach.
   Kazdy kij ma dwa konce.

   • Margherita said

    Wkurza was to prawo, bo ono nie jest normalne. Poprostu jest źle napisane. Prawo jest tworem naturalnym, każda nawet bardzo prymitywna społeczneść ustala swoje prawa. Może jednak dojść do sytuacji kiedy prawo nie odzwierciedla reguł rządzących społecznością, jest „sztuczne”, lub też może być ono narzucone „z zewnątrz”. I taką sytuację mamy w Polsce, w odniesieniu do niektórych przepisów.
    W prawoznawstwie (inaczej: teorii prawa) istniało kilka nurtów, m.in. tzw pozytywizm prawniczy (z Orzeszkową i Prusem nie ma to nic wspólnego). Teoria ta zakłada, że prawem jest to co zapisano w ustawach, w wyniku odpowiedniej procedury (w Polsce: to co uchwalił Sejm, a Prezydent podpisał). A treść nie ma znaczenia, ważne, że napisała to legalna władza. Dura lex, sed lex. I to się sprawdza – do czasu…. Władza bowiem, nawet leglna nie musi być dobra. Hitler do władzy doszedł w demokratycznych wyborach. To jest właśnie skrajny przykład do czego może doprowadzić fanatyzm w stosowaniu pozytywizmu prawniczego. Przeciwstawnym nurtem jest tzw szkoła praw natury. Prawo naturalne, brzmi świtnie, naturalne, bez konserwantów :). Skojarzenia są pozytywne. Do czasu, aż za „prawo naturalne” (bo co to właściwie jest, to „prawo naturalne” ???) ktoś uzna szariat. Efekty można oglądać w Arabii Saudyjskiej. Trzecią istotną szkołą jest tzw. realizm prawniczy i tu za prawo uznaje się to, co jest powszechnie akceptowane. Problem pojawia się gdy zaczynamy rozmawiać np z gangsterami na temat, tego co powinno być prawem. Ten system w skrajnym wydaniu prowadzi do anarchii. W praktyce uzywa się czegoś pośredniego między pozytywizmem, prawem naturalnym i realizmem. Niestety obecnie coraz więcej opini propaguje pozytywizm prawniczy, co na dłuższą metę nie kończy się dobrze…

 29. Michał said

  Wiecie że myśli ludzkie mają moc sprawczą.
  Jeśli tak jest to nasz blog jest zajebistym generatorem negatywnych energii.
  Nie pomyśleliście że może właśnie o to chodzi iluminatom?
  Za DARMO generujemy negatywne myśli, które tylko pomagają w urealnieniu napisanego scenariusza. No bo dlaczego od lat straszy się nas wojnami, chorobami itd?
  Pamiętam bajkę w której demon atakował dzieci. One się bały a on rósł w siłę. Kiedy dzieci zaczęły się śmiać potwór skurczył się aż wreszcie zniknął.
  To tylko moje takie rozmyślania……….

  • vindpust said

   Tez mam takie przemyslenia, Michal.
   Tylko ze ten potwor byl niezaleznie od tego czy bylismy tego swiadomi czy nie. Wzbudzal leki. Teraz tez wzbudza. Coraz wieksza swiadomosc tego co sie dzieje wzbudza lek. I tu chodzi o to aby stac sie swiadomym tego leku i tego ze on nie jest nasz. My go czujemy ale on nie jest nasz. Mozna popatrzec na siebie z boku jak sie boi, co sie dzieje we wnetrzu, jakie wzbudza emocje i ten dystans powoduje ze leki rozplywaja sie.

   Nieswiadomy lek jest grozny.
   Swiadomy – gdy sie go obserwuje prowadzi do uwolnienia go.

  • klhn said

   Wiem o co Tobie chodzi (patrz: badani Masaru Emoto, wpływ emocji i myśli na rzeczywistość) ale zróbmy taki mentalny eksperyment: cofnijmy się w czasie o ponad 70 lat (w wyobraźni) wyobraź sobie, że śmiejesz się z nazizmu, Hitlera… i co znikł ???

   Gdy nic nie będziesz robić w kierunku dobra,
   to zło nie mając żadnej przeciwwagi
   zeżre ciebie z kopytami…

   • klhn said

    uzupełnienie:

    Żydzi stojąc na rampie kolejowej w Auschwitz też myśleli pozytywnie, że przyjechali do sanatorium, zaraz się nimi zaopiekują i wyślą do kąpieli, zamiast szumu wody zdążyli tylko usłyszeć ssssyk gazu…

    Naiwni do samego końca. Tak więc widać, że tzw. „pozytywne myślenie” popularyzowane przez „new age” może pokazywać całkowicie fałszywy obraz rzeczywistości, którego nijak nie dało się odmienić samym tylko myśleniem, bowiem na świecie są też inni ludzie, którzy akurat myślą zupełnie odmiennie, często na opak.

    Fajnie w krótkim wywiadzie / wykładzie zobrazował to

    Michael Badnarik

    Micheal Badnarik – Od wolności krok po kroku [Napisy PL]

   • bednar said

    Wspaniały ten krótki film. Powinien być przyklejony na górze strony, bo mobilizuje do samostanowienia o sobie i do działania w obronie tego prawa.
    Administratorze, czy da się to zrobić?

   • bednar said

    Przepraszam użytkowników za wprowadzenie w błąd. To ja Aśka napisałam powyżej.
    Pomyłkowo zamiast do okienka „znajdź” wpisałam słowo do pola z moim nickiem, a potem o tym zapomniałam i wpis poszedł ze zmienionym nickiem.

   • Aśka said

    😉 roztrzepana jestem dzisiaj

   • monitorpolski said

    Sprawdze czy film dotyczy grypy…
    Moze w koncu uruchomimy te strone z wideo, artykulami itd. Jest gotowa, nie ma kiedy wlozyc materialow..

  • pytek said

   Juz dawno o tym pisalem.

   • pytek said

    Uzupelnienie,bo weszlo gdzie indziej-nie dajcie sie zastraszyc.Myslenie ma moc sprawcza.Nie na darmo sie mowi o samospelniajacej sie przepowiedni.

  • monitorpolski said

   Te myśli nie są negatywne. Szukanie rozwiązania, porady w.s. zdrowia, informowanie o prawdzie – gdzie tu jest negacja? Negatywne myśli starają się wsadzić agenci zaprzeczając faktom.
   My myślimy pozytywnie o przyszłości, inaczej byśmy się w to w ogóle nie bawili.
   Zauważcie, że to działa! W Polsce nadal nie ma masowych szczepień!!!

 30. xxx said

  kiedy było info z onetu że prezydent wraca ze szpitala i reszta w domku?

  bo jeśli do niedzieli ma brak antybiotyki to chyba ciężko z nim

  od kiedy był w szpitalu?

 31. wszechstronny said

  Dziwi mnie jedna rzecz a mianowicie jakoś odkąd zachorował nie widziałem Leszka, więc nie wiem czy coś przeoczyłem we wiadomościach czy może…

 32. Obsertwator said

  Cześć

  skad kupujecie MMS? i w jakiej jest cenie?

  skad kupujecie Flusimine09 i w jakiej są cenie.

  proszę o sprawdzone adresy bo jak zauwazylem namnozylo sie sklepow z mms.

  chcialbym kupic i wybrobowac sprawdzone przez was krople.

  ktore ” Dzialaja *

  zal mi kasy na „niesprawdzone” sklepy

  pozdrawiam

 33. ewka said

  onet.pl

  30 osob zmarlo -podal w srode Glowny Inspektor Sanitarny

  • pytek said

   @Ewka-a ile sie urodzilo?
   Tego juz nie podali ,czy nie warte przytoczenia?Ludzie umierali i beda umierac ,poki co nie jestesmy niesmiertelni.

 34. Aśka said

  http://www.podatki.biz/artykuly/16_9000.htm
  02.12.2009
  <b?Wyższa składka do unijnego budżetu

  Polska wpłaci w tym roku do budżetu Unii Europejskiej o ponad 1 mld zł więcej, niż przewidziano w ustawie budżetowej. Środki na ten cel będą pochodziły z rezerwy celowej na współfinansowanie unijnych projektów. Przedstawioną wczoraj przez ministra informację w tej sprawie zaakceptował rząd.

  W budżecie państwa na rok 2009 na wpłaty do budżetu UE zarezerwowano 12 mld 373,8 mln zł. Rada i Parlament Europejski zdecydowały o przyjęciu 10 budżetów korygujących, co sprawiło, że wysokość wpłat poszczególnych państw członkowskich uległa zmianie.

  Zmieniła się również kwota, jaką Polska ma wpłacić do wspólnej unijnej kasy – obecnie jest to 13 mld 413,5 mln zł, to jest o 1 mld 39,7 mln więcej niż zaplanowano w ustawie budżetowej na bieżący rok. Do listopada do budżetu UE wpłacono 12 mld 143,5 mln zł.

  Według Ministerstwa Finansów pieniądze na pokrycie zwiększonej wpłaty do budżetu Unii można uzyskać z rezerwy celowej, z której finansowane są projekty z udziałem środków Unii Europejskiej. Ich stan na koniec listopada pozwala na sfinansowanie składki – zapewnił Jacek Rostowski.
  T.Sz., CIR

  ________
  jak się to przeliczy na statystycznego obywatela i braki, których ten obywatel na co dzień doświadcza, to rodzi się wniosek, by czym prędzej stamtąd czmychnąć … a jak weźmie się pod uwagę fakt, że uczestnictwo w unii wiąże się z ograniczeniem praw, to powiedzieć można: czego my w niej jeszcze szukamy

  • Aśka said

   poprawiam
   jak się to przeliczy na statystycznego obywatela i spojrzy na braki, których ten obywatel na co dzień doświadcza, to rodzi się wniosek, by czym prędzej stamtąd czmychnąć … a jak weźmie się pod uwagę fakt, że uczestnictwo w unii wiąże się z ograniczeniem praw, to powiedzieć można: czego my w niej jeszcze szukamy

  • dario said

   czyli nam unia nie jest do niczego potrzebna a wprost przeciwnie zubaża już i tak biedne społeczeństwo według mnie polska powinna wycofać się z unii a należeć tylko do grupy schengen po co mamy utrzymywać ten cały gang urzędników unijnych a nie jest on przecież tani w utrzymaniu

   • dario said

    według mnie unia europejska jest stworzona tylko dla dobrobytu elity urzędników którzy żerują na milionach obywateli przypomina mi to wieżę babel gdzie bóg poplątał ludziom języki poprostu nic dobrego mi się z tym tworem już nie kojarzy

   • Margherita said

    Jak każdy socjalizm w wersji czystej i klasycznej.

   • dario said

    wieża babel=parlament europeski w brukseli

   • monitorpolski said

    Nie, UE jest ogniwem pośrednim w stworzeniu rządu światowego. Jeśli im to nie wyjdzie to mechanizmy UE posłużą do anihilacji ludności Europy – być może poprzez wytworzenie wojny wewnętrznej (elementy muzułmańskie kontra biała Europa).

 35. Bruno said

  POLSKA BEZ POLSKI…

 36. Ala said

  Nigel Farage ujawnia powiązania Cathie Ashton z komunistami i służbami sowieckimi. Jerzy Buzek daje mu do zrozumienia, że dla dobra Unii nie życzy sobie by tego typu sprawy były publicznie nagłaśniane.

  On jest zabójczy przydał by się choć jeden taki w naszym rządzie

  • Michał said

   Nigel jest nieprawdopodobny. To pozostałość prawdziwego patriotyzmu z niesamowitą inteligencją. Każdy kto go słucha nie może wyjść z podziwu – moi znajomi. Facet mówi cholernie konkretnie, rzeczowy. Praktycznie nie można się do niego o nic przyczepić. Jasne zwarte fakty.
   Buzek jest bardzo zdenerwowany:)

 37. mizia said

  miałem pisac elaborat ale wymysliłem ze lepiej by było zeby zorganizowac jakies spotkanie wszystkich którzy tu pisza – poniewaz jest mase tematu który powinien byc poruszony a takie pisanie tu na blogu to – … pozatym spotkanie w realu to zupełnie co innego – to spotkanie miało by charakter załozycielski – pozatym wielu nawet wrogow poznalo by sieosobiscie a wtedy przestali by byc wrogami

  • mizia said

   PANIE PIOTRZE CZAS POZBIERAC LUDZI I SIE ZORGANIZOWAC CZAS PRZEDSWIATECZNY SPRZYJA NAWET TYM KTORZY PRZYJADA Z ZAGRANICY DO SWOICH BLISKICH – JAIEKOLWIEK ZORGANIZOWANIE SALI I NOCLEGU TO TERAZ OKOŁO 10 % STAWKI ZWYKŁEJ – MYSLE O JAKIMS OSRODKU JESIORA LASSY – TAKI POZA NORMALNYM RUCHEM TURYSTYCZNYM – NAWET JA WYLEZE ZE SWOJEJ NORY – SPRZET DO ODTWARZANIA MAT. VID I INNY KAZDY MOZE JAKOS ZORGANIZOWAC
   MYSLE O TAKIEJ 3 DNIÓWCE TO W TEJ CHWILI MOZLIWE NAWET ZA 150 ZŁ OD OSOBY ………….
   PS. DO P.B – ZAŁOZE POCZTE ZA3 DNI ODEZWE SIE NA MAILA

   • mizia said

    jesli mozna niech admin wrzuci taki temat na g\łówny watek zobaczymy co z tymi blogowiczami

   • monitorpolski said

    Wrzucimy. Najpierw trzeba się zastanowić nad miejscem i opłatą za koszty. Jak wsadzimy komunikat to zobaczymy ile osób jest chętnych.

  • Fredek said

   Mizia, a ty sie pojawisz na tym spotkaniu ? 🙂

  • Ala said

   Mizia super pomysł ,był by to krok i to duży do przodu .Jeśli dojdzie do takiego spotkania mam nadzieje ze będzie mi dane przeczytać jakieś streszczenie .
   Trzymam kciuki by się udało ,najwyższy czas zacząć działać nie tylko pisać.

 38. Gizmo said

  Czytam niektóre wpisy i mam wrażenie że odchodzi się od tematu… Nie chodzi o to że nie trzyma się tematu grypy, ale odjazdy w stronę Nibiru, kosmitów czy Biblii to już chyba trochę zbyt duże odchylenie… Ja powiem tak w istoty pozaziemskie wierzę, ale zachowuję to dla siebie, to nie ma znaczenia w tej sprawie, a jakie mają zamiary nie mam bladego pojęcia i w pewnym sensie to nie jest istotne. Walczmy z tym co widzimy i wiemy gdzie jest, walczymy z tym że z ziemi robi się coraz większy śmietnik, że truje się nas, nasze rodziny, zwierzęta. Co do tej planety, komety czy czegoś tam co ma uderzyć w ziemię, na chwilę obecną nie ma chyba żadnych 100% dowodów na to że coś takiego się stanie. Jeśli rzeczywiście ma uderzyć a nie rozprawimy się z tym co obecnie mamy to o tym że jakaś planeta, się zbliża dowiemy się gdy będzie już za późno. A to że to wiemy nic nam nie da… Wycieczki religijne też nie mają sensu… Tu nie chodzi o to by nawracać innych, ale by zrobić coś wspólnie ponad podziałami. Biblia na pewno jest księgą, z której można wyciągnąć jakieś wnioski, ale ile osób tyle interpretacji jednego zdania… Po co tracić na to energie? Trzeba zająć się faktami i walczyć z tym co widzimy, z tym z czym możemy coś zrobić.

  Trochę ten blog się rozłazi… Nie wiem czy może ktoś to robi celowo? Chodzi o to by skłócić ludzi? Dzięki temu nigdy nie uda się niczego zrobić wspólnie, bo każdy ma swoje zdanie, swoje opinie, swoje poglądy i tylko jego zdanie jest najważniejsze i prawdziwe. Każdy widzi tylko czubek własnego nosa, ale nikt sam nic nie zrobi. W sumie coraz bardziej nie wiem jaki jest cel tego bloga… Ok, informowanie nas o tym co się dzieje na świecie, o niebezpieczeństwach takich jak szczepionki na świńską grypę, no ale co dalej? Jeśli nic z tym się nie będzie robić, to może lepiej być nieświadomym tego co nas czeka? Co któryś wpis to jest straszenie różnego rodzaju historiami, z których pewnie połowa nie jest prawdziwa… Tylko, że jak na przykład będziemy zmuszani do szczepień to większość to zrobi bo nie będzie żadnej alternatywy… Co uciekać? Gdzie? Walczyć? Samemu? Przeciwko komu? Mam wrażenie, że brniemy w ślepy zaułek, piszemy o czymś, niektórzy mają dość sporą wiedzę na pewne tematy, ale nic z tym nie robimy. Poza tym robi się z tego wszystkiego masło maślane…

  • mizia said

   DLATEGO PROPONUJE TO CO POWYZEJ TWOJEGO WPISU JESLI NIE TO ….. PISZMY SOBIE DALEJ TAKIE TAM … I PRZEKONUJMY SIE NA ODLEGŁOSC – kto ma racje a kto nie ja wiem ze oni – maja kase na działalnosc my nie

   • mizia said

    ALE I NA KASE SA SPOSOBY – LEGALNE OCZYWIŚCIE –
    jest taka zasada ze niektórym z ta kase ciezko a niektórym -przychodzi jak oddychanie

  • monitorpolski said

   Musisz nas zrozumieć. My (grypa666 – Marek, Piotr i dwóch stałych współpracowników) robimy blog w czasie wolnym. U Piotra to wyglądało przez dłuższy czas, że 16 godzin dziennie to był ten czas „wolny”, u mnie (grypa666) jest różnie – czasem siedzę nad blogiem cały dzień, czasem poświęcam półtorej godziny dziennie. Jesli uda nam się z tego utrzymać to będziemy chętnie do waszej dyspozycji 12 godzin dziennie. Na razie jednak blog będzie miał wzloty i upadki jeśli chodzi o wpisy. Nad dobrym artykułem pracuje się kilka dni, nad tłumaczeniem nieco krócej, ale to też jest czasochłonne.
   Natomist jeśli dyskusja się rozbija przez komentarze to tu już nasza rola jest ograniczona – nie zawsze można moderować, a na pewno są ludzie nieprzychylni naszym działaniom, co więcej – sowicie opłaceni przez firmy i agencje.

 39. ALFA said

  http://pracownia4.wordpress.com/2009/10/05/laczenie-punktow-masowa-depopulacja-jest-tuz-tuz-a-tajny-oddzial-urzadza-swiat-po-swojemu/#more-1280

  MASOWA DEPOPULACJA

 40. Michał said

  Jak wam się podoba?

  http://www4pl.dr-rath-foundation.org/pharma_business/20080514_cochrane.html

  http://www.kurkiewicz-family.com/norymbergia-bruksela.htm

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Fritz_ter_Meer

 41. ALFA said

  – III wojna światowa a nowy porządek świata –

  „Ludzie myślą stadnie, szaleją stadnie, lecz odzyskują zmysły pojedynczo”

  • Dan.... said

   Ta III wojna trwa od dawna. To jest ta „niewidzialna” wojna. To sa wszystkie zbrodnie kaina=…., USA=komunistow=syjonistow….
   My wiemy kto ja zwyciezy i wiemy, ze rzeka Eufrat wyschla, krolowie ze wschodu wejda (weszli) sucha noga…

   Polecam Biblie i historyczna prawde.

 42. mizia said

  a pamietacie jak pisałem ze prezydent= a/h1n1 – YERAZ PRZYSZEDŁ CZAS NA POWIKŁANIA -TAK JAK NA UKRAINIE –
  PODAJA ANTYBIOTYKI ….. CIEKAWYM CZY TERZ PŁUCA BEDZIE MIAL CZARNE

 43. zdrowie 777 said

  Kilkuset z nas pisalo i nasze wypowiedzi „zniknely”.
  Czy ta strona internetowa jest wolna dla wszystkich? A moze tylko dla swoich, tak samo jak inne media z TV wlacznie?
  Nasi obserwatorzy donosza, ze tutaj wpisy gina. Sprawdzmy to.
  Jesli na tej stronie nigdy nie zginely zadne wpisy (nawet najbardziej krytyczne), wtedy ta strona jest OK, ale jesli zginely i jesli ten wpis zginie, to umiescimy ta strone na naszej liscie stron politycznie sprzedajnych.
  —————————————
  Nie znikały i nie znikną jak będzie pisane na temat. Politycznie sprzedajnych?? – nie mamy nic wspólnego z politykami a sami nimi też nie będziemy to Twoja ambicja nie nasza.

 44. norge said

  Z norwegii, zaszczepiono wielu. wsrod moich znajomych-znajomych: wszyscy, ktorzy sie szczepili mieli natychmiastowe „skutki uboczne”.
  Dzisiaj 2 grudzien kilkunastu uczniow w klasie mojego dziecka (12 lat) zostalo zaszczepionych. Jutro dowiemy sie ilu z nich nie przyjdzie do szkoly.

  Czas to wiedza.

 45. monitorpolski said

  Chciałem to już dawno napisać…
  Moim zdaniem szczepionki to jest wykonanie wyroku. Pamiętajmy, że za tymi pomysłami jak wykończyć ludzkość stoją fanatycy religijni. Zwróćmy uwagę, że zastrzykami już się wykonuje wyroki (lethal injection)! Jeśli ktoś mi mówi „zaszczep sobie zdrowie” to dla mnie jest nie tyle kpina co akt terroryzmu słownego. Zastrzyki powinny nam się kojarzyć z wykonaniem wyroku, a nie z leczeniem!
  Nie mówię tu oczywiście o szczepieniach takich jak penicylina czy kroplówkach – bo tu wiemy co się dostaje do krwioobiegu.
  W przypadku grypy wstrzykuje się nam coś, czego składu nawet nie mamy prawa znać, w najbardziej intymną naszą część – wnętrze naszego ciała!

 46. sjoroverijomsborg said

  Cześć, jestem Sjöröveri Jomsborg młody Szwedzki dziennikarz który tak jak Ty stara się walczyć o prawdę. To nie jest łatwe w kraju takim jak Szwedzja, gdzie zawsze jest polityczna poprawność i trzeba uważać co się mówi. Twój list dotknął mojego sumienia. Nie mogę znieść stałej fałszowania prawdy, ale trudno jest zebrać siły, aby przeciwstawić się wszechobecnemu kłamstwo. Takie tekstów dają nadzieję w sercu, że moje walka ma sens. Przepraszam za słaby Polski, dopiero od niedawna uczę się Waszego języka. Ale kocham Wasz kraj, Papież i Lech Wałęsa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s