Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Piotr Bein 7. Za roznoszenie ulotek policja katuje. Niemcy podpisały umowę z GSK już w 2007 roku.

Posted by grypa666 w dniu 01/12/2009

Na rzecznika trzeba prawnika?

Margherita powiedział/a1 grudzień 2009 @ 9:44 pm e
Quantcast

Czy na sali jest prawnik?
Potrzebuję pomocy w napisaniu doniesienia do prokuratury na niedorzecznika. Myślę, że można go oskarżyć o wywieranie nacisku na Min. Zdrowia w celu dokonania zakupu szczepinek potencjalnie szkodliwych dla zdrowia. Także umowa jest niekorzystna dla Polski. Prosze o pilną pomoc w sformłowaniu takiego doniesienia. Wyślę je do prokuratury krajowej, tak zresztą temu niedorzecznikowi obiecałam, że jak od złoży doniesienie na Kopaczową, to ja złaożę na niego.
od grypa666: Jeśli nie chcecie przez komentarze, proszę się skontaktować ze mną na monitorpolski@yahoo.com.
Sprawa jest poważna, bowiem wygląda na to, że rzecznik poprzez naciski karne chce promować nieprzetestowane szczepionki, za które firmy nie chca w ogóle odpowiadać! Co więcej, z tego co się dowiedzieliśmy od Jane Burgermeister oraz z artykułów pisanych przez ekspertów w tej dziedzinie, szczepionki z uwagi na swe składniki (skwalen, rtęć, wirus ptasiej grypy itd) są w świetle prawa europejskiego i amerykańskiego są bronią biologiczną. Promowanie takich „lekarstw” zakrawa na bioterroryzm. Proszę mnie wyprostować jeśli nie mam racji.

==========================================================

Niebezpieczne szczepionki, Piotr Bein – część 7

Piotr Bein

Koniec listopada 2009, Polska jak na razie uratowana – dzięki odważnej decyzji min. Ewy Kopacz, która nie podpisała skandalicznych tajnych umów z firmami farmaceutycznymi i w ten sposób ocaliła Polaków od niebezpiecznych i nieprzetestowanych szczepionek.

Prof Wanda Brajczewska-Fischer

W reportażu wypaowadają się także profesjonalistki biorące udział w seminarium zorganizowanego w Warszawie poświęconemu wprowadzanemu w krajach eurpejskich tzw. Code Alimentarius. Jedną z nich jest znany immunolog, prof. Wanda Brajczewska – Fischer. Piotr Bein tym razem wypowiada się nieco bardziej optymistycznie odnosnie przyszłości. Coraz więcej ludzi zaczyna się orientować, że w szczepieniu bardziej chodzi o wywołanie chaosu i szkodę niż o pomoc chorym ludziom. Potwierdzają to zresztą wypadki śmeirci wielu osób, które przyjęły szczepionkę. Efekty nie muszą zresztą występować od razu, skwalen działa podstępnie – system obronny zaczyna traktować własny organizm jako ciało obce i z nim walczyć, poczynajac od ukladu nerwowego.
bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=lQW4Im4awZc&feature=player_embedded
link na DailyMotion  > Piotr Bein, niebezpieczne szczepionki, cz. 7
====================================================

Policjanci skatowali 22-latka roznoszącego ulotki?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Policjanci-skatowali-22-latka-roznoszacego-ulotki,wid,11737621,wiadomosc_prasa.html?ticaid=19343&_ticrsn=3

Stłuczenie głowy, twarzy, kręgosłupa, obolałe od wykręcania rąk przedramiona i pokaleczone od klęczenia kolana – to, jak utrzymuje Michał P. i jego rodzina, efekty nocnego zatrzymania i przesłuchania przez poznańską policję. Do incydentu miało dojść w nocy ze środy na czwartek 26 listopada na ul. Owidiusza w Poznaniu.

– Roznosiłem ulotki, gdy zobaczyłem dwóch ubranych na czarno mężczyzn biegnących w moim kierunku i krzyczących „mamy cię gnoju!” – relacjonuje 22-letni student. – Powalili mnie na ziemię, a gdy zapytałem, o co chodzi, usłyszałem „zaraz się dowiesz skur… o co chodzi” – mówi. W tym czasie na miejsce podjechały kolejne nieoznakowane auta. Według studenta mężczyźni mówili, że są z policji, lecz nie pozwolili spokojnie obejrzeć swoich odznak.

– Nie widziałem ani radiowozów, ani umundurowania. Nic poza latarkami i pistoletami. Gdy nie usłyszałem odpowiedzi, dokąd mnie zabierają, przestraszyłem się, że to nie są funkcjonariusze, ale zwykli przestępcy – opowiada pobity chłopak, który postanowił uciec

====================================================

Tajne umowy Niemiec z firmą GSK na szczepionki przeciwko pandemii.

Niemcy podpisały tajne umowy z firmą GSK już  w 2007 roku w celu przygotowania się do śmiertelnej pandemii .

http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2009/11/20/swine-flu-pandemic/germanys-secret-virus-vaccine-contract-revealed.html

BILD ujawniła umowę z firmą farmaceutyczną GlaxoSmithKline (GSK) które są najprawdopodobniej podpisana w wyniku obaw i lęku przed wirusem ptasiej grypy. Umowa zaczęła obowiązywać po wybuchu pandemii świńskiej grypy. W gazecie Bild  można przeczytać fragmenty „Porozumienie pomiędzy rządem niemieckim i  GSK” w zakresie przygotowania szczepionki na wirusa zabójcę w Niemczech: GSK oferuje wszystkim regionom w Niemczech możliwość  zakupu 25 procent produkcji  szczepionki pandemicznej w Dreźnie, do maksymalnej ilości potrzebnej do zaszczepienia 50 procent ludności Niemiec. Cena zakupu to 7 EUR plus podatek  . Cena 1 EUR obejmuje elementy antygenu a 6 EUR składniki wspomagające. Uzgodniono, że GSK będzie dostarczać  tygodniowo dane ilości szczepionek. GSK nie ma obowiązku przestrzegania  terminów dostawy. GSK jest wolne od wszelkich roszczeń o odszkodowanie przez osoby trzecie, jak i nie ponosi kosztów finansowych lub jakichkolwiek działań prawnych poniesionych przez inne instytucję. Czyli: Jeżeli powstaną niespodziewane poważne działania niepożądane producent będzie miał bardzo ograniczoną odpowiedzialność. Strony zobowiązują się do traktowania wszelkich informacji, które są wymieniane w ramach tej umowy jako poufne. Zamówienia na dostawy kończą się jak również jego realizacja w przypadku końca pandemii lub dnia 31 grudnia 2012.

==================================================================

Niemiecki profesor dr Adolf Windorfer  ostrzega Świńska Grypa zabije 35000 osób w Niemczech do końca zimy 2009 a 30 mln  zachoruje.

http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2009/10/21/professor-in-swine-flu-warning/deadly-virus-will-kill-35000-in-germany.html

=====================================================

Węgry – od 50 do 70 tysięcy chorych, 1,7 mln zaszczepionych.

http://ukraineplague.blogspot.com/2009/12/hungary-50-to-70-thousand-sick-17.html

Na Węgrzech do tej pory zaszczepiono 1,7 mln, liczba tych co przeszli chorobę na świńską grypę wynosi od 50 do 70 tysięcy – powiedział krajowy Szef Komitetu pandemicznego Ferenc Falus w Budapeszcie dziś na konferencji prasowej. John Gal dyrektor Uniwersyteckiej Kliniki powiedział że wczoraj zmarła 21 –letnia kobieta w 6 miesiącu ciąży, a badania pokazują że mutuje się nowy wirus który stanowi poważne zagrożenie zapalenia płuc i w dalszej części niewydolność serca i nerek. Dyrektor powiedział że kobietę przyjęto w czwartek do szpitala z objawami grypopodobnymi natychmiast przystąpiono do intensywnej opieki medycznej podłączono ją do respiratora i zastosowano sztuczną wentylację płuc. W piątek stan zdrowia kobiety był stabilny i odłączono ją od respiratora . Stan ten utrzymywał się do niedzieli. W poniedziałek nawrócił kryzys  ponieważ wirus zaatakował jej serce i nerki. Po południu w poniedziałek przystąpiono do cesarskiego cięcia ale dziecko urodziło się martwe a wkrótce zmarła również matka. Profesor powiedział że obecnie na oddziale intensywnej terapii mają 6 kobiet w ciąży.

====================================================

Liczba zgonów z powodu grypy i SARS na Ukrainie osiągnęła 431, w ostatnim dniu  śmierć poniosło 7 osób.

http://www.eurolab.ua/news/ukraine-news/29621/&

Liczba zgonów z powodu grypy i SARS na Ukrainie na dzień 30 listopada osiągnęła 431 osób, w ciągu ostatniego dnia, siedem osób zmarło, podało na stronie internetowej Ministerstwo Zdrowia Ukrainy. Epidemia grypy i SARS na Ukrainie rozpoczęła się w dniu 29 października W tym czasie zachorowało 1 milion 841 tysięcy 927 osób. Ministerstwo Zdrowia nie prowadzi  statystyk dla grypy A/H1N1 . Według danych, które nie zmieniają się przez ostatnie dni, ten szczep potwierdzony jest  w 255 przypadkach, z czego 17 to ofiary śmiertelne.

Przypomnijmy, że Rząd powiedział, że wkrótce na Ukrainie pojawi się druga fala epidemii. Premier Yulia Tymoshenko powiedział, że WHO przewiduje, że na grypę na Ukrainie umrze co najmniej 34 tysięcy osób w wariancie optymistycznym, a w przypadku najczarniejszego scenariusza 240 tysięcy osób

========================================================

Grypa H1N1 atakuje Indyki w USA.

http://www.vetsweb.com/news/us-outbreak-of-pandemic-h1n1-in-birds-710.html

USA: wybuch pandemii H1N1 u ptaków.
01 grudnia 2009
Władze USA AG poinformowały o wykryciu pandemii wirusa grypy A/H1N1 w stodole z indykami u 3270 ptaków w Wirginii.
Prawdopodobne, indyki zostały niedawno zarażone wirusem przez robotnika rolnego, który miał objawy grypopodobne. Farma była i pozostaje pod zwiększoną kontrolą w zakresie bezpieczeństwa biologicznego.
Kolejność wydarzeń:
* Znaczny spadek produkcji jaj stwierdzono tylko w jednej stodole 16 listopada.
* Przypuszczenie pandemii A/H1N1 został zgłoszony do APHIS i próbek laboratoryjnych zostały przedstawione National Veterinary Services Laboratories 23 listopada.
* Potwierdzenie pandemii wirusa grypy A/H1N1 30 listopada.

USDA Animal Plant Health Inspection Service (APHIS) i Virginia Department of Agriculture and Consumer Services oświadczyły prowadzimy kompleksowe badania epidemiologiczne tego wydarzenia.

Komentarzy 157 to “Piotr Bein 7. Za roznoszenie ulotek policja katuje. Niemcy podpisały umowę z GSK już w 2007 roku.”

 1. Bruno said

  Polska prosi Szwecję o szczepionki na A/H1N1

  Polska zwróciła się do Szwecji o zakup lub przekazanie szczepionek przeciw świńskiej grypie – dowiedziała się nieoficjalnie korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon. Chodzi o nadwyżki preparatów, które Sztokholm zakupił dla swoich obywateli.

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/szczepionki-zwrot-w-polityce-resortu-zdrowia,1405057

  • toms said

   u nas brakuje „sztucznych płuc” po 400 000 za sztuke , dobrych lekarzy zawsze bystrych i zawsze ludzkich !!!

   vide dziewczyna 30 lat umarła bo nie podłaczyli jej w pore do respiratora i nie wdrożyli niestandardowego leczenia zapalenia płuc i jest śledztwo w Rzeszowie !!!

   gdyby było sztuczne płuco , nie udusiłaby się a po 7 dniach może wyleczyliby płuca

  • mizia said

   PRZYKRO MI ZE MIAŁEM RACJE NAWET BYŁO TO NA PRZEKUR PIOTROWI NA TEMAT MINISTER – WARTO BY BYŁO ODSZPERAC MOJE POSTY OCZYWIŚCIE TE NA TEMAT – NAWET WCZORAJ PISAŁEM ZE „ŚWIETA BEDĄ SMUTNE DLAA NAS” – nie bedę pisał a nie mówiłem że w stosownym czasie szczepionki sie pojawia TAK CZY TAK – DUZO PRZED NAMI W NADCHODZACYCH DNIACH REWELACJI ………

   • Głos66 said

    Mizia, coby iść na rewolucję to trza mieć z kim.
    Coraz więcej widzę ludzi z wypranymi mózgami.
    I choć by był przyjacielem, albo i wrogiem – a łon stoi po środku i lezie tam gdzie go zawieją (ani gorący, ani zimny, ledwo letni)
    I z kim toć robić rewolucję,jeno z kim ?

   • igi said

    A racje apropo czego miales? To ze sa jakies niepotwierdzone informacje co do prosby polskich wladz skierowanych PODOBNO do rzadu szwecji o zczepiopnki z nadwyzek to jeszcze nie znaczy ze jakies szczepionki beda w polsce dostepne. A juz napewno nie znaczy ze sie dzieje w polsce cos wiecej niz sie dzialo do tej pory. Po co ty ludzi straszysz? Tyle ludzi co umiera teraz na rozne odmiany grypy i komplikacje z grypa powiazane umieralo i w poprzednich latach tylko nikt o tym nie pisal bo temat byl poprostu nie popularny ,a teraz wielkie ogolno-swiatowe halo jest to ma prasa pozywke. Nie wariujcie ,jak ktos napisze ile ludzi na raka umiera w polsce to dopiero powod do strachu bedzie… Dajecie sie wpuszczac w mediom w maliny jak dzieci. A co do twoich Miziu informacji ,to sledze je juz od ponad miesiaca i… (zaraz sie na mnie wirtualny lincz odbedzie..) zadna ,powtarzam ZADNA z nich sie jeszcze nie potwierdzila. Ale ze bladzic jest rzecza ludzka i mam prawo sie mylic to prosze popraw lub nawet oswiec mnie jesli sie myle i cokolwiek udalo ci sie trafnie „wykrakac” lub ze swojego palca „wyssac”…

    Pzdr.

    -Ostatni Rozsadny-

   • ZKRWIIKOSCI said

    duzo racji Igi
    gdyby sie sprawdzalo co pisze Mizia to juz dawno wszyscy powinnismy ziemie gryzc, miec ogolnoswiatowy stan wojenny,totalna epidemie w Polsce i zdychac w wielkich meczarniach(ale tylko te marne niewykonczone jeszcze niedobitki)a Kopaczowa spiewala by piesni wychwalajace szczepienia

    pozdrawiam

    ps. nie ostatni na szczescie

   • GoA said

    co prawda to prawda 🙂

  • krzysiek said

   może jest potwierdzenie z innego źródła

  • krzysiek said

   Pani Minister się trzyma!
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kopacz-szczepionek-nie-bedzie-biore-odpowiedzialnosc,wid,11738774,wiadomosc.html?ticaid=19346

   POTRZEBNE DALSZE POPARCIE
   PROPONUJĘ REGIONALNIE ZBIERAĆ PODPISY LEKARZY Z PIECZĄTKAMI
   A SKANY PUBLIKOWAĆ NA TYM BLOGU

   • Margherita said

    Czy na sali jest prawnik?
    Potrzebuję pomocy w napisaniu doniesienia do prokuratury na niedorzecznika. Myślę, że można go oskarżyć o wywieranie nacisku na Min. Zdrowia w celu dokonania zakupu szczepinek potencjalnie szkodliwych dla zdrowia. Także umowa jest niekorzystna dla Polski. Prosze o pilną pomoc w sformłowaniu takiego doniesienia. Wyślę je do prokuratury krajowej, tak zresztą temu niedorzecznikowi obiecałam, że jak od złoży doniesienie na Kopaczową, to ja złaożę na niego.

   • krzysiek said

    Jako odwet medialny, możnaby np. oskarżyć go o sprowadzanie broni biologicznej/współudział w ludobójstwie np. skwalen>sterylizacja>Konwencja dot. Zapobiegania i Karania Zbrodni Ludobójstwa, hrweb.org/legal/genocide.html Art. 2 d lub 3 e

   • Margherita said

    Nie przejdzie. Korupcja to lepszy zarzut – jest nadzieja, że się tym zajmą.

  • krzysiek said

   DOWÓD NA TOKSYCZNOŚĆ ADJUWANTÓW/SKWALENU

   http://www.veteransfamiliesunited.org/squaleneII.pdf

  • Man said

   Ciekawe jaka bedzie odpowiedz Ministerstwa Zdrowia..

  • Ferdynand III Cesarz Austro-Węgier said

   Epidemia grypy w Polsce wygasa i to zdecydowanie. Ma się ku końcowi w najbliższych paru tygodniach. Dotyczy wszystkich szczepów wirusa, nie tylko A/H1N1 🙂 .

   Zobacz cyfry z głównej tabeli, na samej górze strony na witrynie PZH:

   http://www.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/2009/G_09_11D.pdf

   i porównaj z cyframi tabeli z poprzedniego tygodnia

   http://www.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/2009/G_09_11C.pdf

   a nawet i z jeszcze poprzedniego.

   http://www.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/2009/G_09_11B.pdf

   Jeśli znasz matematykę, odczytasz ich wymowę.

   Nabierz trochę otuchy i nie bój się tak, zupełnie bez potrzeby. Tym bardziej, że Pani Minister Kopacz zamierza wytrwać do końca (patrz jej ostatnia wypowiedź z 1 grudnia, Krzysztof podał odsyłacz). Oczywiście należy dalej dbać o swe zdrowie i odporność 🙂 .

   • Margherita said

    Sorry, że się czepiam, ale zobaczyć to ja mogę co najwyżej liczby złożone z cyfr.

 2. memoria said

  http://www.haaretz.com/hasen/spages/1131599.html
  http://konservat.cba.pl/arty/art0296.php
  http://www.israeltoday.co.il/default.aspx?tabid=178&nid=20063

  Ponoć pewien rabin z Wilna imieniem Eliasz przepowiedział w 18. w. datę odbudowy trzeciej świątyni jerozolimskiej. Rozpoczęcie odbudowy ma mieć miejsce 16. marca 2010 i zbiec się w czasie z ponownym poświęceniem największej synagogi Hurva w dzielnicy żydowskiej. Synagoga ta zostanie poświęcona 15. marca 2010. Jest więc możliwe, że to proroctwo się spełni.

  • eminem said

   Jest jeden mały problem Meczet Al-Aksa. Jestem ciekaw jak go żydzi rozwiążą….

   • Cmarcek said

    Jak go mają rozwiązać? Ruda jałówka juz żyje więc tylko wybudowanie świątyni…

   • Cmarcek said

    Jak to jak? Wybudują ją i tyle. Ruda jałówka juz się urodziła kilka lat temu. Jak pamiętam to chyba w 1997

   • Głos66 said

    Sprawdzali czystość jałówki 7.04.1997 roku i stwierdzili, że nie jest czysta bo kilkanaście włosków miała w innym kolorze.
    Ale druga bodajrze z 2003 czy 2005 roku jest całkowicie czysta – i czeka już na rzeż co by jej krwią skropić nową świątynię.

   • Margherita said

    Boże co za czubki, ci od tej jałówki. Zresztą czretoletnia to już nie jest jałówka…

   • Głos66 said

    Jałówka – samica bydła w wieku powyżej 6 miesięcy, przed pierwszym wycieleniem, czyli do wieku 18–24 miesięcy.
    Ale jeśli nie była kryta, to nawet w wieku pięciu lat nadal jest jałówką.

   • gustaf said

    To jak z wiedźmą i niewiastą; wiedza się liczy.
    Wie- to wiedźma.
    Nie wie – to niewiasta

  • grypa666 said

   Wszystko tworzone jest sztucznie by sprawialo wrażenie zgodnosci z przepowiedniami biblijnymi.
   Dlatego prawdziwi Żydzi tak protestują przeciwkotemu oszustwu, które wg ich wierzeń skończy się kolejnym Holocaustem.

   • igi said

    To nie jest sztuczne tworzenie niczego ,to co sie dzieje wykracza daleko ponad wladze … ,taka jest kolej rzeczy ,taka my ludzie sobie przyszlosc stworzylismy. Stworca wiedzial o tym od dawna jak bedzie ,ostrzegl nas ,pokazal droge po ktorej powinnismy podazac aby tego uniknac… ale my nie ,my jestesmy madrzejsi… no to teraz bedziemy mieli.

   • Aśka said

    Też biorę pod uwagę tę hipotezę, że ktoś celowo realizuje to, co w Biblii napisano.

   • gustaf said

    A dla niedowiarków nadlata NIBIRU !!!

 3. dja70 said

  http://ubezpieczenia.wp.pl/kat,113552,title,Finansowy-zastrzyk-na-grype,wid,11737293,wiadomosc.html

  […]Jest pierwsza firma, która sprzedaje ubezpieczenia od grypy typu A/H1N1.
  – Są różne prognozy co do tej grypy. Jedna z nich mówi, że fala zachorowań się do nas zbliża. Ryzyko istnieje, szczepionek nie ma, my więc wychodzimy z propozycją do osób, które walczą o swoje zdrowie – mówi Jan Bogutyn, prezes InterRisk[…]

  Podłączają się do źródełka kasy…

  • Margherita said

   To akurat jest jeszcze dość normalne. Może nawet bym takie kupiła, nie teraz, ale przed wakacjami. Sporo straciłam na chorowaniu.

   • reeofputrefaction said

    Szczepienie nie ale ubezpieczenie tak…to jest dopiero paranoja. przeciez to jest jedno i to samo koryto do ktorego sie podlaczaja obie strony – naiwnosc ludzka i sterowalnosc.

    pozdrawiam

   • GoA said

    ale jakby Marghericie zwrócili pieniądze za czas choroby – to może ona by zarobiła a nie oni. Chociaż ja to w ogóle jestem jakoś wrogo do ubezpieczeń nastawiona – nie lubię jak ktoś na strachu zarabia 😉

   • Margherita said

    I powiem Ci, że nieźle bym zarobiła. Ten tydzień nieobecności w pracy mocno mnie po kieszeni trzepnął.

 4. stary said

  a w mediach oficjalnych nadal cisza!!

 5. toms said

  Zauważam że faza dezinformacji rzadowej i medialnej w sprawie grypy powoli dochodzi do maximum absurdu i szczytować będzie gdzieś na przełomie roku. Epidemiologicznie to strasznie dziwne jest to że na Ukrainie jest o 100 razy gorzej niż w Mesyku a nie robią kordonów sanitarnych , albo zamknięcia granic dla ruchu prywatnego , sytuacja w Polsce jest lepsza o niebo a mamy miejsc w szpitalach 10 razy mniej niż na Ukrainie.

  Ludzie prości myślą nawet i znajomy barman pytał mnie ( jego córka -żona oficera niemieckiej armii w Niemczech zaszczepiona lepsza szczepionką obowiązkowo na Ah1N1, chorowała 3 dni po szczepionce – dawali im w 1 dzien szczepionke na AH1N1 i sezonówke!!! , pytał mnie czy rok temu w listopadzie też umarły 24 osoby zdrowe w wieku 6-55 lat na grype w Polsce??

  Wiedac że rzady Unii i państw prosłowiańskich ( Rosja , Serbia, Białoruś ) nie podają już prawdziwych informacji i przejawiają politykę „cichej dyplomacji”. Wszystko chcą utajniać , chować pod stół, prawdy sie nie dowiemy :((((

 6. Man said

  @Mizia & all

  Jednak Mizia mial racje. Jest w mediach sztuczne opoznienie o podawaniu zgonow zeby nie robic paniki. Moja informacja z wczoraj niestety sie potwierdzila o zamknieciu wszystkich oddzialow w 1 z szpitali z powodu AH1N1 i niestety dzis lokalne radio podalo, ze osoba tam lezaca zmarla. Komentarz lekarza -> AH1N1 + inne dolegliwosci, ale jakie nie podano. W mainstreamowych mediach komunikatu jeszcze o tym nie widzialem.

  • toms said

   Pamiętaj o tym że u nas jest oficjalnie 12 000 nosicieli HIV , i jak działa HIV + A/H1N1 ???

   nie mówię że zgony są tylko tych osób !!! ale ciekawe jak działa na posiadacza HIV zakażenie A/H1N1

   • Man said

    Osoba ktora zmarla to mezczyzna lat 60.

   • Man said

    Dodam tylko, ze info w lokalnych mediach juz bylo o 9 rano a w mainstream dalej 24 ofiary. W Dabrowie Gorniczej podobno tez ktos dzis umarl..

  • NICC1 said

   ‚zeby nie robic paniki’…wp 1strona, glowna informacja: ‚W Polsce nawet połowa chorych na grypę ma A/H1N1’.
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-Polsce-nawet-polowa-chorych-na-grype-ma-AH1N1,wid,11738874,wiadomosc.html?ticaid=19348

   • Ferdynand III Cesarz Austro-Węgier said

    To co cytujesz jest hucpą. Zwróć uwagę na nieprecyzyjne określenie: „nawet połowa”. Badanie, jaki jest szczep wirusa grypy u całej populacji jest zbyt kosztowne, bada się wyrywkowo, bez ładu ani składu. Nie podaje się wielkości próbki statystycznej, nie podaje się metody badania. Informacje medialne w rodzaju „nawet połowa” są bezwartościowe, młodzi dziennikarze nie są kształceni w statystyce.

   • GoA said

    tak – ale z drugiej strony wszyscy jakoś pod wpływem tego co media podają wierzą, że tzw AH1N1 jest groźniejsza od zwykłej. Po raz pierwszy w historii raportuje się każdą śmierć z powodu grypy. To jest największy sukces koncernów farmaceutycznych. Mój znajomy, który mieszka w Hiszpanii przeszedł grypę AH1N1 (trwała 5 dni i była lekka) i od hiszpańskiego lekarza usłyszał, że ma szczęście, że zachorował akurat na świńską „bo jest łagodniejsza”. Więc może to, że koło połowy Polaków chorujących na grypę choruje na AH1N1 powinno być dobrą wiadomością – tylko dlatego, że daliśmy się ogłupić – uznajemy, że to coś złego…

 7. Zbyszek S said

  Witam moim drodzy blogowicze,

  Dzisiaj chciałbym się podzielić z wami takimi przemyśleniami. Stworzony blog miał nas chronić i zorganizować oraz samo-kształcić. Po kilkumiesięcznej lekturze jestem pełen obaw, że niektórzy z nas manipulują blogiem w niewiadomych celach wiadomych tylko im. Pamiętam lata, 80 kiedy kilkakrotnie byłem przesłuchiwany przez SB. Na każdym przesłuchaniu chciano mi wmówić a wręcz udowadniano, że SB ma nasze nagrania i wszystko o nas wie. Co okazało się po latach wielką fikcją. A panowie, z SB nie posiadali, żadnej wiedzy operacyjnej tylko tworzyli swój wirtualny świat „Świat według SB”. Przeraża mnie, że wiele wpisów, które są wartościowe nie są w żadne sposób docenione przez, blogowiczów ale wpisy gdzie „Leje się krew” „Trup ścieli się gęsto” „Krew, flaki ból przemijania”. Takie wpisy znajdują największy aplauz.

  Większość tych wpisów nie sprawdza się i są to urojenia: „Nieprawdziwe przekonania danej osoby na temat rzeczywistości, które mogą przybierać wiele różnych form”. Na przykład urojenia prześladowcze, wielkościowe. Przykładowo ktoś piszę, że na Ukrainie był trzy dni i rozmawiał z lekarzami i jest miliony chorych. Taki przykład a gdzie zdjęcia, filmy, które miały być. Wydaje mi się, że może chodzić o zaburzenia myślowe. Poczucie, że myśli zostały nasłane albo są odciągane z umysłu w niektórych przypadkach dana osoba może mieć poczucie, że jej myśli są odsłaniane i powinni je słyszeć inni. Powodowane to jest zmianami emocjonalnymi i wolicjonalnymi. Emocje, uczucia stają się spłycone. Dochodzą do tego jeszcze doświadczenia owładnięcia. Osoba ma poczucie misji. Jej umysł i ciało posiada moc jak „Turbodymomen”, „Supermenem”, „Batmanem”. Pojawiają się na naszych stronach wpisy, że człowiek o zdrowych zmysłach i poczuciu przyzwoitości po prostu się śmieje. Przepraszam najmocniej, nikogo nie chce obrazić, ale dość bzdur pod tytułem „Za dziesięć dni się wszystko wyjaśni”, „Po świętach się wszystko wyjaśni”. Z taki tekstami to do wróżki tam jest kula i należy z niej czytać, jaka będzie przyszłość. Jako blogowicze nie powinniśmy dawać się podpuszczać chorym ludziom, którzy mają poczucie misji. Delikatnie mówiąc wzrasta we mnie złość, że naprawdę moglibyśmy coś zrobić. A tak jak zwykle przez kilku durniów wszystko się rozpadnie. Uważam, że taniej sensacji należy szukać codziennie w „Faktach” i innych brukowcach, których nie brakuje. Na koniec mała przepowiednia.

  „NIE WYSTARCZY ŚMIAĆ SIĘ Z GŁUPCÓW”

  Dawno, dawno temu był sobie głupiec, któremu kazano kupić mąkę i sól. Zabrał ze sobą talerz – tylko ich nie zmieszaj – powiedział mu człowiek, który go posłał. Sklepikarz nasypał na talerz mąki. Kiedy odmierzał sól, głupiec powiedział do niego:
  -Pokarzę ci gdzie ją dasz, żeby nie zmieszała się z mąką. Odwrócił talerz mąka oczywiście wysypała się na podłogę. Za to sól bezpiecznie dotarła na miejsce.
  -Proszę o to sól – Powiedział głupiec do swojego mocodawcy.
  -A gdzie mąka
  -Powinna być tutaj – odparł głupiec, odwracając talerz. Teraz z kolei teraz sól się wysypała.

  Śmiejecie się z głupca, ale czy wam samy się nie zdarza, postępować z waszymi myślami tak jak on z mąką i solą. (Idries Shah)

  • mizia said

   WIESZ CO CZŁOWIEKU

   http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/a-jednak-polska-prosi-szwecje-o-szczepionki,1405057

   PISZ COS CIEKAWEGO BO NIEDŁUGO CIE ZASZCZEPIA – A MOZE TOBIE KTOŚ PŁACI ZA BAGATELIZOWANIE ZAGROZENIE – BO Z TYM OPTYMIZMEM NA POLU WALKI WYGLADASZ JAK NIESPEŁNA ROZUMU
   WIEC – WARIAT , CZY KAPUSTA OPŁACONY
   ps. a na tym SB to podpisywałeś coś

   • mary said

    CHYBA NASJLEPSZA METODA TO ZBAGATELIZOWAC SWINSKA GRYPE, BO TAKIEJ NIE MA, NATOMIAST WALCZYC ZE SZCZEPIONKAMI I WHO I NIE DAC SIE DYMANEJ MOCNO PROPAGANDZIE, ZNAJOMYCH SYN JEST W MOKSYKU, TAM NIE MA TEZ SWINSKIEJ GRYPY, JEST TYLKO OCZYWISCIE NACHALNA PROPAGANDA, A MEKSYKANIE JEDZA PAPRYKE I SIE SMIEJA

   • NICC1 said

    Zgadzam sie ze Zbyszkiem calkowcie…Rzygac mi sie chce jak patrze na twoje CAPSLKOCKOWE posty chlopie…Az kipi od ciebie nienawiscia, agresja, nieposkromionym pesymizmem i calkowitym brakiem znajomosci ortografii…Twoje czarne wizje nie sprawdzily sie juz 100razy, siejesz tu calkowita beznadzieje, chaos, panike i strach. Widac z daleka ze karmisz sie tym i uwielbiasz paralizowac strachem kolejne osoby…Jeszcze NIGDY niczego konstruktywnego tu nie napisales, nie doardziles, co mozemy robic, jak dzialac, jak sie zabezpieczyc….Tylko: ZOBACZYCIE!!!!!!!!!! SZYKUJCIE SIE!!!!!!!!!! OJJJ BEDZIE SIE DZIALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!….kurr no paranoja, nie o to w tym wszytskim chodzi, jak masz jakies przemyslenia, spekulacje to mozesz normalnie to napisac….Nikt na tym blogu nie uzywa tak idiotycznej formy jak ty…I nie pisze tego dlatego ze przerazaja mnie twoje posty, a ja glupi nie zdaje sobie sprawy z tego co sie dzieje/stanie i wydaje mi sie ze bedzie git, tylko ze cholernie zle emocje wprowadzasz na tym blogu, gdzie raczej powinnismy sie jakos choc troche wspierac…I zawsze uzywasz trybu oznajmujacego w kwestiach domyslow,a jak mowielm juz bardzo wiele razy nie sprawdzily sie twoje najczarniejsze z czarnych scenariusze…Odpusc sobie troche czlowieczyno…

   • NICC1 said

    Poprzedni post kieruje oczywiscie do ‚mizia’…

   • stary said

    całkowicie się zgadzam z zasadą – jak coś wiesz to wal prosto z mostu i najlepiej ortograficznie i nie mieszaj.

   • Zbyszek S said

    Droga miziu
    1. Czytaj ze zrozumieniem
    2. Kapustę kupuj w sklepie
    3. Listy podpisywali kapusie i ludzie małej wiary i pod pręgierzem aparatu ale ludzie którzy mieli rodziny i po prostu się bali. Ale my wolni Polacy mieliśmy w dupie wasze metody i nigdy nas nikt nie złamał i nie złamie chyba że nas twoi koledzy zabiją

    Pamiętaj o tym mizia

    mizia nie pal głupa nie obrażaj i zachowuj się jak prawdziwy człowiek systemu. Uczyli cie socjotechnik i co? I była ocena Ndst a w Kiejtanach na mazurach kolega był? Mało o tobie mizia wiemy może ty tylko w zomo byłeś a zresztą i tak byłeś komunistyczną męd…. Miziaczku proszę cię nie pouczaj prawdziwych Polaków bo kiedy my walczyliśmy o wolną Polskę to ty na chleb mówiłeś beb oj mizia mizia życzę spokojnej nocy pamiętaj o tej niebieskiej później zielonej tabletce na noc bo jak ich nie weźmiesz to jutro kosmici lądują u ciebie w domu a zaraza wyląduje razem z nimi. Pamiętasz kiedyś pisałem o filmie psy Pasikowskiego chyba go nie oglądałeś ale w ramach tego że mam dziś dobry dzień życzę tobie żeby światło opaczności spowodował żeby ci kosmici jutro cie jednak nie przylecieli.

   • mizia said

    pamietam TO TY LOLEK – KOLEGA BOLKA – JAK WYZEJ PISZESZ O TAKE POLSKE WALCZYLISCIE
    TO TAKE POLSKE MATA Z TAKIMI – JAK TY EGZĘPLAZAMI – O TAKE TRAKTATA ŚCIE WALCZYLI Z BOLKIEM –

  • mizia said

   WIESZ DLACZEGO TAK PISZE – Z DUZYCH DLATEGO ŻEBY TAKIE ZGREDY JAK WY MOGŁY DOJŻEĆ TRESC A ŻE WYRAŻNIE TO WIDZĄ , ŻE SA BYKI ORTOGRAFICZNE WŁASNIE DLATEGO ZE DUŻE LITERY .
   A CO DO TREŚCI TO MUSI BYĆ TAK DLATEGO ŻE POWÓD TEN SAM CO U GRYPY -WKLEJKA GRYPY666

   grypa666: Piotr Bein nie jest ani autorem wpisu o grupie Bilderberg, ani autorem filmu. Poglądów Piotra Beina na to kto jest na górze “piramidy” nie możemy publikować gdyż skńczyłoby się to naszym aresztowaniem, albo i usunięciem.

   • toms said

    „grypa” 666 to komentarz Mizia czy grypa666?

   • Obsertwator said

    Mizia

    znam dobrego lekarza – psychiatre
    polecam ci go.

    bo widze ze jzu popadliscie w paranoje TY i GRYPA

    jak cos wiecie – mowcie
    jak nic nie wiecie to mordy w kubel

   • mizia said

    PROWOKATOR – reklamuje własnego psychiatre

   • ZKRWIIKOSCI said

    Mizia sorry ale juz chlopie calkiem Ci odbilo

  • toms said

   Jest jesszcze coś takiego jak „operacje plaster miodu” , każdy bardzo dobrze poinformowany wie o co chodzi , mam nadzieję , że do blogu nie jest podłaczony zdalnie żaden wróg

  • grypa666 said

   Zbyszek S. Jeśli masz zastrzeżenia co do Ukrainy, to nie do nas. Starliśśmy się zweryfikować doniesienia, „list pastora” jak pamiętasz uznaliśmy za prowokacje. Natomiast wracając do SB i papierów – fakt, że realizowali zadania nawet fabrykując zeznania.
   Teraz mamy troche inną sytuację – gromadzone są wszystkie nagrania rozmów telefonicznych, wszsytkie maile, publikacje! Analiza jest dokonywana przez superkomputery, człowiek, slabe ogniwo nie jest już potrzebny. Jakie można wysnuć wnioski? Otóż każdy twój krok jest rejestrowany, twoje działania są możliwe do przewidzenia, opozycja polityczna niedługo przestanie istnieć, po prostu nie będzie takiej możliwości – każdy kto podskoczy zostanie usunięty poprzez eksplozje czipa z arszenikiem czy cyjankiem (opatentowane!). Teraz mamy ostatni moment by powiedzieć nie, rok może trzy. A potem zacznie się prawdziwy „Holocaust”

   • mizia said

    do zbyszek s sa tkzwane słowa klucze które sa wychwytywane w necie telefonii wszelkiej masci poszukaj tematu w necie „słowa klucze w inwigilacji ” POTEM JAK CHCESZ SPRUBÓJ DZWONIĆ NP LUB PISAĆ SMS , LUB POSTY – URZYWAJAC TYCH SŁÓW CZESTO CONAJMNIEJ 4 TAKIE SŁOWA W 1 MINUTOWEJ TRANSMISJI – GWARANTUJE CI ŻE U TWYCH DRZWI STANIE ZAŁOGA „G” – tak po okolo 10 dniach najpierw bedzie rozmowa ……..
    ps. DLATEGO PISZĘ JAK PISZE – DUZE LITERY małe litery , rarzace błędy , -AUTOMAT TO WYŁAPUJACY TO „DEBIL” JEŚLI COS MU NIE PASUJE Z WZORCEM ODRZUCA – DLATEGO NP TWOJE POPRAWNE POSTY -BEDĄ WYŁAPANE WSZYSTKIE WIWKSZOŚĆ MOICH PÓJDZIE BOKIEM – ALE JAK RAZ ZWRÓCISZ NA SIEBIE UWAGĘ ZAJMA SIE TOBA ZYWI WYŁAPYWACZE A WTEDY KICHA – NAWET NIE ZDAJESZ SOBIE SPRAWY JAKIE INFO JEST ZBIERANE I NA JAKIE NAWET Z pozoru duperelowate tematy.

   • NICC1 said

    Hahhahahha:D Jak widac sytuacja spowodowala, ze niektorzy przekroczyli juz prog swojej odpornosci psychicznej…..Chlopie opanuj sie bo stoisz u progu schizofrenii.

   • stary said

    o maszynach analizujących tekst słyszałem, ale ten blog (jeżeli jest taka potrzeba) to jest i tak przez kogoś przeglądany. Także możesz pisać jak chcesz i tak Cię już namierzyli.

  • igi said

   Wyglada na to ze blogowicze zaczynaja sie budzic…
   Jeszcze raz zaznaczam ze nie jestem wrogiem pana „Ponurego Orendownika” MIZI ale to juz jest przesada co on wygaduje. Popieram panskie zdanie panie Zbyszku ,moze bez tej czesci z zaglebianiem sie w czyjas psychike ale z reszta zgadzam sie w 100%

  • Ferdynand III Cesarz Austro-Węgier said

   Słuchaj, dzięki temu postowi masz felieton tygodniowy w każdej polskiej niezależnej gazecie 😉 .
   Jeśli nawet koloryzuję trochę, to możesz spróbować, gdyż masz talent. Wydaje mi się tylko, że trochę za bardzo podpierasz się psychologią, przy pomocy której każdy może sobie wyjaśnić wszystko i to tak jak chce. Rzecz jest prostsza;

   Czy słyszałeś o dawnej grze w „Pomidor” ?
   Zbiera się kilka osób, jedna mówi na ucho sąsiedniej osobie np: „Zjadłam pomidor z cebulką”.
   A druga do sąsiedniej osoby: „Zjadłam pomidor z cebulką i czosnkiem”. A ta znowu do sąsiada: „Anna najadła się cebuli z czosnkiem”. Itd.
   A ostatnia osoba powiada „Ojojojoj! Anna codziennie pojada sobie cały pęk świeżej cebuli, jaszcze zagryza czosnkiem, bo się grypy boi, a potem jeszcze golnie sobie tęgi łyk kieratówki – ale chuch od niej jedzie!”.

   Wiele też zależy od doboru słów: Porównaj na przykład:

   „Antoni poprowadził Marię w leszczynę”.

   Z:

   „Antek poszedł z Mańką w krzaki”.

   Sytuacja na Ukrainie jest poważna, powinniśmy pomóc (a tu czytałem, bodajże czy nie na blogu, że nasze dary są cofane), ale 400 zmarłych na grypę nie jest katastrofą epidemiologiczną. Czytałem w prasie, że na Ukrainie dziennie umiera 8 osób na aids. To coś mówi o odporności wielu ludzi (a przeważnie chodzi tu o młodych), wielu Ukraińców. Wyniszczony organizm łatwiej narażony jest na komplikacje, na zapalenie płuc. A to jeszcze w dodatku znaleźli się szubrawcy, którzy postanowili Ukraińcom w tej sytuacji trochę „pomóc” przez spryskiwanie jej mieszkańców jakimiś tajemniczymi paskudztwami.

  • antyMizia said

   Zgadzam się z tobą dlatego właśnie jakiś czas temu zmieniłem nicka, temu blogowi nie wróżę już więcej wzniosłych celów i zwycięstw. Niektórzy się pogubili. Został „Super Express” …

 8. Andre said

  Odnośnie pobitego przez policję 22-latka: to nie jest odosobniony przypadek.

  We wczorajszym opolskim dodatku Gazety Wyborczej na pierwszej stronie artykuł „Chce od policji 2 mln zł odszkodowania”. Chodzi o pobicie niewinnego człowieka w opolskiej komendzie w czasie kryminalnego przesłuchania. Sprawa miała miejsce 4 lata temu. Pokrzywdzony twierdzi, że bardzo się zmienił po tamtych traumatycznych przeżyciach. Mówi, że stał się nerwowy i źle teraz radzi sobie z sytuacjami stresowymi. Na domiar złego zdarza się, że różni policjanci wytykają go na ulicy mówiąc: „o, to ten”. Czasem próbują go też sprowokować,np. na dyskotece.

  Policja jednak skargi przyjmuje i nawet podpowiada obywatelom, jak to zrobić:
  http://www.gazeta.policja.pl/portal/997/646/28768/Bija__Raport_o_torturach.html

  • Margherita said

   Psiarnię się powinno rozgonić, nienawidzę ich. Bezpośrednio mi za skórę nie zaleźli, ale moim znajomym tak. W razie czego (jakiś stan wojenny, czy wyjątkowy) uważam, że największym zagrożeniem dla obywateli będzie właśnie psiarnia. O armię jestem wmiarę spokojna, tam jest więcej normalnych ludzi.

   • mizia said

    w policji pracuja aktualnie jeszcze ludzie w przedziale wiekowym 35 -45 lat chodzi o tych sierżant do aspirant ci co pracują na ulicy – 95% z nich TO BYLI ZOMOWCY – mozna to łatwo sprawdzić ale nie trzeba BO TO PRAWDA.

   • Brenda said

    Kiedy dzialalo ZOMO mialam 13 lat. Teraz mam 40. Jak Tobie wyszlo to 95% ???

   • mizia said

    oddziały zomo zostały definitywnie rozwiazane w 1990 MIESIAC GRÓDZIEŃ roku MAM WIELU BYŁYCH ZNAJIMYCH PO TEJ SŁUZBIE NAWET Z OSTATNIEGO ROKU

   • mizia said

    W ZASADZIE KISZCZAK UTRZYMYWAŁ TE ODDZIAŁY W GOTOWOŚCI DO KONCA KADENCJI JAK PREZIEM RP ZOSTAŁ JARUZEL TAK NA WSZELKI WYPADEK A SB MIAŁA CZAS DO 1993 ROKU ABY PALIĆ ARCHIWA I NAWET PREZYDENT BOLEK IM NIE PRZESZKADZAŁ

   • Brenda said

    Czyli przedzial wiekowy obecnych ex-zomowcow to 40-45 lat.

   • mary said

    na posterunkach panuje koszerny zaduch, przypominam, ze po wojnie mielismy dostawe[…] od Stalina, to oni stanowili”elite” w Polsce, bo Stalina nir mial zaufania do Polakow, Polak nie mogl byc sedzia, prokuratorem, komendantem milicji – narod wybrany, ten duch – ja jestem cos a ty jestes niczym, typowo […] traktowanie drugiego czlowieka, te paskudne obyczje az sie niestety sie wzarly w mundury policji i chyba tego nie sie wyplemi tak naprawde policjanci sa groteskowi i zalosni, znam paru – typowe zakute po[…] lby – budzi to we mnie wesolosc, smieje sie z glupkow a oni mysla, ze ich lubie
    ========================================================================
    grypa666: prosze bez takich uogólniających komentarzy. To jest właśnie „anty…”. Nie zawsze mozemy moderować, kontrolujcie się. Chyba, że macie za zadanie prowokowanie?

   • Vebriq said

    a jak rozgonić?Wiesz WHO trzeba rozwiązać,świat trzeba zbawić i uszczęśliwić,ale JAK?

   • Margherita said

    Czymś w rodzaju UKM-2000;) albo M60

   • mary said

    tak, psiarnia – to tylko gorzala i kurwy, rozgonic to bractwo. zabawne to, ze do normalnych ludzi odnosza sie z wyzszoscia – wysfiechtane, brudne mundury, mordy bylejak ogolone, a smieeeerdza jak capy

   • pyrek said

    Nie przesadzaj, policjanci tak jak i inni ludzie są rożni, ja poznałem nie jednego policjanta któremu zbyt wiele zarzucić nie mogę. No możne kilku z nich było średnio bystrych 😉 ale to nie tragedia.
    Pewnie policjantom nie podoba się okeslenie psiarnia tak jak mi nie podoba się okeslenie polaczki.

   • grypa666 said

    I tu mam dla was niespodziankę. Ja uważam, że „psiarnia” jest potrzebna! Zauważyłem, że uny maja swoich delegowanych do zaogniania konfliktów pomiedzy społeczeństwem i policją. Podobne działania są wykonywane w USA, policjanci są tak szkoleni by myśleli, że są lepsi, że stoją powyżej prawa. Druga część tej gry to właśnie tworzenie dystansu. A nam potrzebny jest kontakt ze stróżami prawa, musimy się nauczyć ich przekonywać do naszych racji i informować o tym co się naprawdę dzieje. Policja i armia to najważniejszy cel pozytywnej propagandy. Kto cię obroni gdy przyjdzie jakiś zbir z policji „europejskiej”? Ty czy ja nie mamy broni, ale policja i wojsko ma. Jeśli będą zorientowani to stana w twojej obronie, jeśli świat przyjmą wg „Faktów” cię zniszczą za rzekomy anty… Pomyślecie o tym, to bardzo ważne żeby policja i wojsko współpracoway ze społeczeństwem, a nei były traktowane jako wrogowie.

   • Zapsa said

    Ważne jak cholera,zwłaszcza że są warunkowani do pomiatania obywatelem. Większość niestety jest średnio bystra – i to uważam nie jest bezcelowa. nie bierze się na sługę bystrzachę mającego jakieś szałowe poglądy.Znam kilku Policjantów zaledwie,może z 7dmiu. tylko jeden jest „normalny”. Kolejny po pijaku np. chwali się że podczas kłótni z zoną przyłożył jej spluwę do głowy, inny po pijaku gdy cała rodzina spała po imprezie próbował wejść przez okno do łazienki swojej szwagierce – kolejni to chłopcy,których rozrywka na słuzbie jest objeżdżanie miejscowych dziewcząt ze wsi, bo dziewczęta lubią mundurowych itd.I pomimo że ten normalny jest moim dobrym kolega, nie rekompensuje mi opinii o reszcie Policji.Kiedyś zresztą opowiadał o koledze ze szkoły policyjnej, który uważał się za super Skinheada,”nienawidził czarnuchów i innych brudasów”,a jak dziewczyna zaszła w ciążę i dowiedział się że to córka – nie chciał dziecka, bo on akceptuje tylko synów.
    Ja się tylko zastanwiam, kto ich przyjmuje?? Ja nie wierzę,że to jest bezcelowe. Jeżeli przyjmuje sie tego typu półgłowy na stróżów prawa – to nie może być dobrze.

   • Zapsa said

    Oczywiście że Policja nie jest od pomocy obywatelom,a od wykonywania rozkazów. Jeszcze nigdy mi nie pomogli,choć mieli okazje.Panuje tzw. spychologia: zgłaszasz sprawę na P. i koleś za wszelką cenę ci będzie wmawiał,że ta sprawa to nie na Policję..to się nie nadaje,oni nic nie zrobią,oni tylko mogą przyjąć zgłoszenie o wybitej szybie w samochodzie byś dostał ubezpieczenie i za to im całuj tyłki…W tym samym czasie na innym komisariacie znajomy Policjant sprawę przyjmie,gdyby nie ten znajomy,to by cie odesłali z kwitkiem – norma.
    Ja też uważam,że jednym z największych zagrożeń są recydywy pod płaszczykiem munduru..

   • Margherita said

    Mam taką samą opinię o psiarni. Nigdy i w niczym mi nie pomogli. Jak usłyszą, że dzwoni młoda osoba, to z zasady nie reagują. Jak chcę ich do czegoś wezwać (mieszkam w „dzielnicy cudów” jak to nazywa moja babcia) telefonowanie zlecam babci. Wystraszony głos starszej pani jeszcze potrafi podnieść szanowne niewymowne panów mundurowych. Oni przestali być stróżami prawa. Zresztą policja ma w kraju nad Wisłą długą tradycję walki ze społeczeństwem.

  • multan said

   „Naprawde to nie wiem jak jest
   i za co beda bic w tym roku”

   • gustaf said

    Dostaną zaległe wypłaty i z tej radości znowu będą się łasić do władzy . Ale mnie rozczuliły okrzyki „złodzieje ” wczoraj!!. Szkoda ,że nie „Gestapo”

 9. fhng said

  Dla szukających filmiku (dwa tematy wstecz).

  Fragment z filmu:
  „Wezwanie do przebudzenia” na YT.

  Cele iluminatów zostały osiągnięte w 90 procentach.

  AVI, 7 MB.

  http://rapidshare.de/files/48769308/cele_iluminatow_zostaly_zrealizowane_w_90_proc.avi.html

  • ass said

   fragment z lat 80, a skoro wtedy juz było 90% to teraz po 11 wrzesnia, 2 wojnach, kryzysie, epidemii, traktacie lizbońskim podbili juz pod 99,99

 10. ALFA said

  http://www.monsanto.pl/nasiona/hodowla_w_polsce/
  MONSANTO URZĘDUJE W POLSCE OD 1990
  NIE KUPUJCIE OLEJU RZEPAKOWEGO

  • mary said

   dzieki za info, to cenny news,zgodnie z kodeksem zywieniowym zywnosc ma byc obowiazkowo napromieniowana, kupuje na allegro dozymetr- 10 zl, bez przebadania dozymetrem nie kupie jednej marczewki

 11. jowram said

  poniedziałek, 30 listopada 2009
  Czterdziesta rocznica wejścia w życie NOM-u
  40 lat temu, w pierwszą niedzielę Adwentu 1969 r. weszło w życie papieskie zezwolenie na odprawianie Mszy św. według Nowego Porządku (Novus Ordo) .

  40 lat tego najbardziej chyba nieudanego eksperymentu w dziejach Kościoła zdecydowanie wystarczy.

  Warto w tym momencie przeczytać przemówienie papieża Pawła VI, wygłoszone tuż przed wejsciem w życie Novus Ordo. Z perspektywy minionych 40 lat widać jasno, że architekci nowego obrządku doskonale zdawali sobie sprawę z faktu iż doprowadzą do monstrualnego bajzlu w liturgii. Przynajmniej byli szczerzy. Najsmutniejsze jest to, że papież w swoim przemówieniu uzasadniającym wyrugowanie łaciny z liturgii powołuje się na rzekome „posłuszeństwo Soborowi”. Temu samemu Soborowi, który w Konstytucji o Liturgii nakazał zachować łacinę w liturgii oraz uznał chorał gregoriański jako pierwszy pośród wszystkich rodzajów śpiewu liturgicznego. Jaki jest wynik eksperymentalnego obdarzenia biskupów rolą „tłumaczy Soboru” to chyba każdy z nas widzi na własne oczy i słyszy na własne uszy. Zupełnie zaś nie rozumiem, jakim cudem „tchnienie Ducha Świętego wzywa Kościół do dokonania zmiany”, która jak przewidywał papież, a jak wiemy dziś – spowodowała totalny zamęt i zamieszanie, głównie pośród kapłanów i pobożnych wiernych!

  (…)Nowy porządek Mszy – to zmiana odnosząca się do czcigodnej tradycji wieków; dlatego dotyka ona naszą dziedziczną spuściznę religijną, która – wydawało się – powinna cieszyć się nietykalną stałością i przywodzić nam na usta modlitwę naszych przodków i Świętych, i umacniać w nas wierność dla naszej duchowej przeszłości, którą czyniliśmy dla siebie aktualną, aby ją potem przekazać przyszłym pokoleniom. Przy tej sposobności chciejmy lepiej zrozumieć wartość tradycji historycznej oraz Świętych obcowania.
  (…)
  Powinniśmy się .przygotować na to wielorakie zakłócenie, które idzie w parze z wszelkimi nowościami wciskającymi się w nasze stałe przyzwyczajenia. Będziemy mogli stwierdzić, że więcej zamieszania doznają osoby pobożne, ponieważ mając własny, godny respektu, sposób słuchania Mszy św., poczują, że są odrywanie od swojego zwyczajnego biegu myśli, a zmuszanie do stosowania się do innych. Sami nawet kapłani, być może, doświadczą pewnych trudności pod tym względem.

  Co należy czynić w tej szczególnej i historycznej okoliczności? Przede wszystkim – przygotować się. Wprowadzana nowość nie jest drobnostką. Nie powinniśmy dać się zaskoczyć widokiem, a może nudnością, jej form zewnętrznych. Obowiązkiem osób inteligentnych, uświadomionych wiernych jest dobrze się poinformować co do nowości, o której mowa. Nie będzie to trudno dzięki tak wielu dobrym inicjatywom kościelnym i wydawniczym.

  Jak mówiliśmy innym razem, dobrze będzie zdać sobie sprawę z motywów, które wpłynęły na wprowadzenie tej tak ważnej zmiany. Najpierw posłuszeństwo Soborowi, które staje się posłuszeństwem Biskupom, jako tłumaczom i wykonawcom jego przepisów. Ten pierwszy motyw nie jest czysto konieczny, czyli dotyczący przepisu zewnętrznego. Wiąże się on z charyzmatem czynności liturgicznej, to znaczy z mocą i skutecznością modlitwy eklezjalnej, w której autorytatywny głos ma Biskup, a następnie również kapłani – wspomagający go w posłudze i podobnie jak on działający w zastępstwie Osoby Chrystusa. To wola Chrystusa, to tchnienie Ducha Świętego wzywa Kościół do tej zmiany.
  (…)
  Rzecz jasna, że większą nowością, jaką tu się zauważy, to sprawa języka. Już nie łacina będzie głównym językiem Mszy św., lecz język potoczny. Dla tego, kto zna piękno łaciny, jej siłę, zdolność wyrażania rzeczy sakralnych, z pewnością zastąpienie jej językiem ludowym będzie wielką ofiarą. Tracimy mowę wieków chrześcijaństwa, stajemy się jakby intruzami i profanami w literackim zakresie wyrażania przeżyć sakralnych, i w ten sposób utracimy znaczną część tego zdumiewającego niezrównanego faktu artystycznego i duchowego, jakim jest śpiew gregoriański. Naprawdę, mamy powód do użalania się i pewnego lęku: czym zastąpimy ten język anielski? Jest to ofiara z wartości nieocenionej. A dla jakiego celu? Co może być droższe nad te ogromne wartości naszego Kościoła?

  Odpowiedź wydaje się banalna i prozaiczna; ale jest ona przekonywająca, bo ludzka, bo apostolska. Ważniejsze jest zrozumienie modlitwy niż dawne jedwabne szaty, w jakie się ona po królewsku przyoblekała; ważniejsze jest uczestniczenie ludu, tego ludu nowoczesnego, nasyconego słowem jasnym, zrozumiałym, dającym się przetłumaczyć w konwersacji świeckiej.

  Gdyby boska łacina miała trzymać z dala od nas dziatwę, młodzież, świat pracy i spraw doczesnych; gdyby miała być ciemną przesłoną zamiast przezroczystym kryształem, to czy my, rybacy dusz, zrobilibyśmy dobrą kalkulację zastrzegając jej wyłączne panowanie w konwersacji modlitewnej i religijnej? Co mówił św. Paweł? Czytajmy 14 rozdział pierwszego listu do Koryntian: „W Kościele wolę powiedzieć pięć słów według mego rozeznania, by pouczyć innych, niż dziesięć tysięcy wyrazów według daru języków” (19 itd.). A święty Augustyn, jakby komentując te słowa, mówi: „Byleby tylko wszyscy byli pouczeni, nie trzeba się bać profesorów” (PL 38, 228, Serm. 37; por. też Serm. 299, p. 1371). A zresztą, nowe przepisy ogólne o Mszy św. postanawiają, że wierni „powinni umieć razem śpiewać w języku łacińskim przynajmniej niektóre stałe części Mszy, zwłaszcza wyznanie wiary i modlitwę Pańską „Ojcze nasz” (nr 19). Ale pamiętajmy o tym dobrze – dla naszej zachęty i pokrzepienia – że przez to bynajmniej łacina nie zniknie w naszym Kościele. Pozostanie ona szlachetnym językiem akt Stolicy Apostolskiej; zostanie jako narzędzie szkolne do studiów kościelnych i jako klucz umożliwiający dostęp do spuścizny naszej kultury religijnej, historycznej i humanistycznej; i to – w miarę możliwości – w blasku nowego rozkwitu.
  (…)
  Ale pozostaje jeszcze jedna trudność praktyczna, która – ze względu na wzniosłość świętego obrzędu – jest niemałej wagi. Jakże będziemy sprawować ten nowy ryt, skoro nie mamy jeszcze kompletnego mszału i skoro tyle jeszcze istnieje niepewności odnośnie do jego stosowania? – Otóż, będzie to korzystne, gdy na zakończenie odczytamy wam niektóre wskazówki, pochodzące od kompetentnych czynników urzędowych (…)

  i pomyśleć, że całe 7 (SIEDEM) lat wcześniej bł. Jan XXIII surowo napominał wszystkich, którzy chcą wyrugować łacinę z Kościoła, a zwłaszcza z liturgii… Cóż takiego się stało w ciągu tych 7 lat?
  Napisał Dextimus dnia 30.11.09

  • Poszukiwacz said

   A dlaczego by nie wrócić do prostoty oddawania czci Bogu, jaką cechowało wczesne chrześcijaństwo? Pierwsi chrześcijanie, w tym apostołowie obchodzili w zasadzie jedynie biblijny sabat (nasza sobota, czas od piątku wieczór do soboty wieczór) jako 7 dzień tygodnia poświęcony przez Boga przy stworzeniu i wieczerzę Pańską, na pamiątkę ofiary Jezusa na krzyżu. Zbierali się wspólnie po domach w celu wielbienia Boga modlitwą i pieśniami, nie budowali wystawnych kościołów zdobionych złotem i pięknymi obrazami. Nawiasem mówiąc oddawanie czci obrazom zostało zabronione przez Pana w 10 przykazaniach (tych biblijnych, spr. 2 Mojż. 20, 4-6). To samo tyczy się pośrednictwa „świętych”, aniołów czy Marii. Jezus kilkakrotnie podkreślał że tylko przez niego wiedzie droga do Ojca – „Ja jestem drzwiami dla owiec” (Jan 10, 7), „Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie” (Jan 14, 6). To tyle na razie z mojej strony jeśli chodzi o wiarę, jestem zmęczony po pracy i więcej mi się nie chce pisać ;).

   • VIVIEN said

    JESZCZE TROCHE ……. OBWOLAJA POKOJ I BEZPIECZENSTWO… POTEM ZAJMA SIE RELIGIA! – KTORA I TAK IM KOLCEM W OKU – ZA DUZO GEB DO PODZIALU MAJATKIEM SWIATA- A POZATYM LUDZIE NIE CHCA WIECEJ OSZUSTW ZE STRONY ICH WSZYSTKICH – I PAPIEZ NIE POLSKI TYLKO NIEMIECKI – POCHODZI Z BAWARII – NIEDALEKO INGOLSTADT- WIEC KTO WIE MOZE SPOKREWNIONY Z JAKIMS Z „ILLUMINATI”.JAK ZRUUCA RELIGIE – KAZDY POWIE : SZKODA SZKODA – ALE NIE RUSZA PALCEM.// CZESC 7 PIOTRA BEIN – POTRZEBNA ! LEPIEJ SIE SLUCHA NIZ CZYTA! STRASZNY SCENARIUSZ !!! PRZED NAMI – MIZIA MA RACJE – INNI ROWNIEZ – CHORE UMYSLY STWARZAJA TAKA SYTUACJE ( GLOWY PANSTW) – I INNE OBRZYDLIWOSCI;TRZEBA MYSLEC ICH KATEGORIAMI ABY ZROZUMIEC! BO NORMALNY ZDROWY UMYSL NIESTETY NIE POTRAFI TEGO WSZYSTKIEGO POJAC I POMIESCIC? JAK MAMY NAD TAKIMI WIADOMOSCIAMI PRZEJSC DO PORZADKU DZIENNEGO????? IDE ULICA – JESZEM W SKLEPACH W PRACY – PATRZE LUDZIOM W OCZY PATRZE NA MLODZIEZ – JAKZE PRZEWROTNA W SWYCH MLODYCH UMYSLACH – I ZAL SCISKA MI GARDLO! SERCE WYJE Z BOLU I WOLA O POMSTE DO BOGA!!!! JAK BARDZO ZAL MI TYCH WSPANIALYCH USMIECHOW NA TWARZACH – NAWET NIEZNANYCH MI LUDZI….NAWET JESLI KTOS NIE ROZUMIE TEGO CO PISZE MIZIA – BO PONOSI GO BUJNA FANTAZJA – NIE JEST WROGIEM! POPROSTU NIE MOZE ZROZUMIEC – JAK TO MOZLIWE??? – TO POPROSTU NIEMOZLIWE!!!!! A JEDNAK JEST ! MINIE TROCHE CZASU ZANIM ZDROWY DOROSY CZLOWIEK ZROZUMIE! WSZYSTKICH NAS ZASKOCZYLO TO !!! MIMO ZE ZNAMY PRZEPOWIEDNIE Z BIBLI BADZ INNE – MIMO TO ZASKOCZY JESZCZE ! TAK MI PRZYKRO!!!!!!!

  • konraduk said

   Biorac pod uwage ze Jezus znal najprawdopodobniej 2 lub nawet 3 jezyki (aramejski- w tym jezyku przemawial (rodowity jezyk zydow). greke (rozmowa greczynki z Jezusem )i byc moze lacine wyobraz sobie taki przypadek.
   Przybyles dziesiatki kilometrow by spotkac sie z Jezusem. Widzisz go wchodzacego na gore, Slyszysz ze zaczyna przemawiac i…. nic nie rozumiesz. Wlasnie sie rozpoczelo jedno z najwazniejszych przemowien Jezusa- Kazanie na górze ale ty nic nie rozumiesz bo Jezus przemawia po grecku ktory to jezyk byl przewaznie zarezerwowany dla administracji rzymskiej i handlu.
   Albo drugi przypadek- jestes jednym z apostolow np. Sw Piotr- rybak, Jezus zaczyna jedne z najpiekniejszych przemowien znane z Ewangelii Jana. Zaczyna sie ostatnia wieczerza, Jezus zaczyna przemawiac w lacinie a ty i najprawdopodobniej wiekszosc uczniow (moze z wyjatkiem celnika mateusza ktory mogl znac lacine) nie rozumiesz ani slowa.
   Mozna jeszcze wspomniec w pierwszych wiekach chrzescijanstwa jezykiem miedzynarodowym byl jezyk grecki stad wiekszosc ewangelii i listow byla napisana w tym jezyku by DOTRZEC do jak najwiekszej liczby osob.
   ….

   Języki używane w czasach Jezusa zrodlo: http://pixartmedia.home.pl/szlomo/index.php?option=com_content&task=view&id=147&Itemid=328

   W czasach Jezusa (I wiek n.e.) Żydzi mówili przeważnie w języku aramejskim. Język hebrajski jest poświadczony w zwojach z Morza Martwego i księgach Miszny (podstawowe księgi Talmudu, napisane przez wybitnego rabina Jehudę haNasi’ego ok. 200 roku n.e.). Był używany raczej jako język liturgiczny i literacki, rzadziej jako język mówiony. Grecki dialekt koine (gr. „powszechny”) był językiem handlu międzynarodowego oraz administracji rzymskiej. Był powszechnie znany w miastach. Po łacinie mówiło się przeważnie w wojsku rzymskim, dlatego łacina nie wywierała prawie żadnego wpływu na sytuację językową imperium rzymskiego.

 12. A said

  Swojego czasu firma GSK wyprodukowała szczepionkę na boreliozę, którą zaraziła wszytskich, którzy ja przyjeli. Ludzi Ci mają zniszczone zdrowie. Sprawe wyciszono ale wświetle obecnej sytualcji warto o tym wspomnieć.

 13. A said

  Mam pytanie, które padło już wczesniej ale nie moge odnaleźć gdyż wskoczyło gdzies nie po kolei. Czy mozecie mi powiedzieć cos wiecej nt związku 2paca z illuminati. W necie nie mozna zbyt wiele znaleźć po polsku.

 14. Bruno said

  • jaki dr Bein?

   dlaczego manipulujecie ludzmi?
   BEIN NIE MA TYTUŁU DR.!!!!

   a jeśli już to dr inż.

   Jakakolwiek inna pisownia tytułu naukowego jst CELOWĄ MANIPULACJĄ!!!!

   tym bardziej ze wielokrotnie o tym wam mowilem!!!

 15. krzysiek said

  HIT FILMOWY PIOTR BEIN CZ.7

  http://www.dailymotion.pl/video/xbc8m9_niebezpieczne-szczepionki-piotr-bei_news

  http://www.sendspace.com/file/g7n54s

 16. ALFA said

  Stanowczo protestuję przeciw formie reklamy szczepionek uodparniających przeciwko pneumokokom. Reklamy te są emitowane w telewizji publicznej, w pasmach adresowanych do dzieci i rodziców, pod hasłem kampanii społecznej „Stop pneumokokom”. Ogłoszenie o konieczności szczepień ochronnych leży w gestii Głównego Inspektora Sanitarnego.

  Uznajemy, że reklamy ukazujące w TVP mają charakter komercyjny, a co gorsze zawierają treści dyskryminujące. Stają się trudnym dylematem dla rodziców, których status majątkowy lub aktualna sytuacja finansowa nie pozwala na zakup dość drogiej szczepionki dla swoich dzieci, pomimo, że je kochają, sprawują nad nimi troskliwą pieczę, prawidłowo odżywiają oraz przez higieniczny tryb życia starają się je uchronić od schorzeń. Nie można publicznie twierdzić, że dzieci kochają tylko ci rodzice, którzy kupują szczepionkę – jak to prezentuje reklama. Jest to nadużycie, jawna dyskryminacja oraz różnicowanie rodziców i dzieci. Takie działanie mogą wywołać u dzieci fałszywy obraz rodziców lub sygnalizują, że nie są przez nich kochane.

  To, że koncern farmaceutyczny, w pogoni za zyskiem nie przebiera w środkach, oburza mnie, ale nie dziwi. Natomiast uważam, że w procederze tym nie może uczestniczyć telewizja publiczna.

  Ewa Sowińska
  Rzecznik Praw Dziecka

  • Margherita said

   Zaraz, zaraz, scypionki są na receptę, no nie? A leków „na receptę” reklamować nie wolno!!! Już pomijam absurdalność samych recept {„Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się problemy nie znane w żadnym innym ustroju”}. Ta sprawa nadaje się do zgłoszenia, nie pamiętam gdzie się to zgłasza. Chyba w ministerstwie zdrowia.

   • mieki said

    Hehe, naśmiewasz się z socjalizmu, a sama chcesz „DONIEŚĆ” na reklamę jakiejśtam szczepionki – hipokryzja? 🙂

    A tak na marginesie, sprawa jest jest dość stara, i była reakcja na nią. Reklamami farmaceutykow zajmuje się Główny Inspektorat Farmaceutyczny, i jak widać nie próżnuje: http://www.gif.gov.pl/?aid=205 (sekcja WSTRZYMANIE REKLAM).

    Ja tam nie widze nic zdrożnego akurat w reklamach leków na receptę (bo ktoś i tak musi tą receptę sobie załatwić, zanim ten lek kupi) – większe problemy widze w sprzedaży specyfików typu Etopiryna, APAPY, Gripexy i inne takie w hipermarketach, ludzie wpier*ja tego na potęge, i tu jest największy zysk firm farmaceutycznych a nie na jakiśtam szczepionkach, gdzie QA kosztuje kupe kasy (trzeba załatwiać transport w odpowiednich warunkach, krótka data przydatnosci do użycia, monitoring serii oraz dostaw.

   • Margherita said

    Osłabiasz mnie bardziej niż H1N1. Ograny ścigania w demokratycznym kraju nie działają same z siebie. Tak działe bezpieka lub Inkwizycja. Zapamiętaj to sobie. Żeby organ ścigania lub kontroli zaczął działać musi być wniosek. Niektórzy są zobowiązani do składania takich wniosków, np premier. Szczegółów prawa wykładać tutaj nie będę, bo mi się nie chce.
    W jeszcze bardziej normalnym społeczeństwie obywatelskim (póki co długo takiego mieć nie będziemy) tego typu sprawy załatwia się zasypując telewizję lub producenta listmi protestacyjnymi. I to powinno zadziałać z pominięciem biurokratycznej maszyny. Taka idealistyczna wersja świata.

 17. ALFA said

  INFORMACJA PO BRIEFINGU po posiedzeniu Krajowego Komitetu ds. Pandemii Grypy

  MINISTERSTWO ZDROWIA
  RZECZNIK PRASOWY

  Warszawa, 26 listopada 2009 r.

  INFORMACJA PO BRIEFINGU
  po posiedzeniu Krajowego Komitetu ds. Pandemii Grypy

  25 listopada 2009 roku odbył się briefing prasowy po kolejnym posiedzeniu Krajowego Komitetu ds. Pandemii Grypy z udziałem wiceministra zdrowia Adama Fronczaka, Głównego Inspektora Sanitarnego Andrzeja Wojtyły oraz ekspertów w dziedzinie grypy, chorób zakaźnych oraz położnictwa i ginekologii.

  Podczas briefingu została przekazana informacja o obserwowanym aktualnie w Polsce i 13 innych krajach UE wzroście zachorowań na grypę, podczas gdy w pięciu innych krajach Unii Europejskiej liczba zachorować spada. Do tej pory w Polsce potwierdzono 736 przypadków zakażenia wirusem A/H1N1, a 15 osób zmarło.

  Według danych Światowej Organizacji Zdrowia 80% przypadków zakażenia wirusem A/H1N1 przebiega w sposób łagodny. Z powodu grypy sezonowej na świecie corocznie choruje od 330 mln do ponad 1,5 mld osób, a umiera od 0,5 mln do 1 mln osób. Obecnie odnotowano około 500 tys. zachorowań oraz 6770 zgonów.

  Wiceminister zdrowia Adam Fronczak poinformował również, że szczepionka przeciwko grypie sezonowej jest w ciągłej sprzedaży w co drugiej aptece w kraju, a kolejne partie są sprowadzane.

  /-/ Piotr Olechno
  Rzecznik Prasowy

 18. pytek said

  Poniewaz nie wszyscy wracaja do starych postow,wiec wkleje tu ponownie:
  @zyta i jaga:polecam ten artykul do przeczytania.
  Bliska mi osoba dostala po zapaleniu gardla ,bolow duzych stawow.Badania praktycznie niewiele wykazaly.Dostalam rade od mojej znajomej i ja zastosowalam.Bole stawow minely po paru miesiacach stosowania sproszkowanej dzikiej rozy(z jogurtem lepiej smakuje).To bylo dwa lata temu.Czytalam o tym w obcojezycznych czasopismach.
  http://www.rynekzdrowia.pl/Reumatologia/Dzika-roza-ukoi-bole-stawow,13338,11.html

 19. artek said

  to co w końcu z tym Szewczykiem – Dratewką. Wypadało by sprawę wyjaśnić.
  tutaj
  ====================================================================
  grypa666: Co mamy wyjaśniać, nie rozumiem? Nie macie swojego rozumu? Jeśli się wam Bein i blog nie podoba, są tysiące innych!

  • fhng said

   Ludobójstwo za plecami a tu „wojna” w sprawie mikrofonu 😦 żenada…

  • toms said

   Po pierwsze to Pan Bein używa własnego nazwiska , aco to kto to jest „Szef czy k…., Dra tefka „?

   Oprócz tego padły bardzo mocne oskarżenia wzajemne – o agenturalność !!!!

 20. xxx said

  odnośnie GMO lista artykułów które można zakupić
  http://www.icppc.pl/antygmo/czarna-lista/

  jeśli coś znajdziecie to dodawajcie do listy – pisząc maile pewnie dopiszą na tej stronce

 21. mary said

  a ja chyba strzela drinka ze zgryzoty W DNIU 1 GRUDNIA 2009 POLSKA STRACILA NIEPODLEGLOSC – NASI PRZODKOWIE ZA TE ZIEMIE KREW PRZELEWALI, DALISMY SIE NAJPIERW ZYDOM OGRABIC Z MAJATKU – ZLODZIEJSKA PRYWATYZACJA, OPCJE WALUTOWE, SPEKULACJE ZYDOWSKICH BAKOW NASZA WALUTA, A TERAZ DYBIA NA NASZE ZYCIE I ZDROWIE – SZCZEPIONKI. PANSTWA POLSKIEGO PRAKTYCZNIE JUZ NIE MA – NIKT NAS JUZ PRZED NIMI NIE OBRONI, ZROBIA Z NAMI CO BEDA CHCIELI -ah, naprawde strzele drnika, najgorsza jest BEZSILNOSC

  • Poszukiwacz said

   Cały dowcip polega na tym że naszym państwem od dawna rządzą obce służby specjalne (moja i nie tylko moja prywatna opinia), dlatego „tutaj jest jak jest”, jak śpiewał kiedyś Paweł Kukiz. Polski nie ma w zasadzie od zakończenia II WŚ. Obalenie komunizmu to zwyczajna ściema, dalej steruje nami ten sam aparat, tylko ludziom pozwolono „obalić” dawny system, a ściślej ujmując uwierzyć w to że go obalono. Teraz kiedy ludzie myślą że jest demokracja i kapitalizm i wierzą że są wolni, latwiej ich kontrolować. Logicznym jest, iż jawna tyrania spotyka opór ze strony ciemiężonych, dlatego zaoferowano nam to samo w innym, ładniejszym opakowaniu, pod nazwą „wolność”. Najlepiej to ujął kiedyś Goethe: nikt nie jest bardziej zniewolony niż ten, kto myśli że jest wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest. Cała nasza scena polityczna to zwykły teatrzyk kukiełek, którymi poruszają obce mocarstwa, a istnieje tylko po to żebyśmy myśleli że mamy demokracje i mamy jakiś wpływ na to co się dzieje z naszym krajem. Polski moi drodzy już dawno nie ma. Teraz trwa wielka wyprz resztki majątku narodowego – stocznie, koncerny energetyczne, o bankach już nie wspomnę bo chyba już tylko zrzeszenie banków spółdzielczych dysponuje przewagą polskiego kapitału (chyba nawet 100%). Polska przedsiębiorczość też ma się coraz gorzej, w czym mocno pomogły słynne opcje walutowe. No ale zagraniczni właściciele „naszych” banków swoje zarobili i o to chodziło. Obawiam się że nadchodzi czas, w którym już tylko krwawa rewolucja cokolwiek pomoże, lub też wyręczy nas powrót Króla królów i Pana panów, czego chyba sobie i nam wszystkim bardziej życzę.

   • VIVIEN said

    JESTEMTEGO SAMEGO ZDANIA CO POSZUKIWACZ:! – WALNE DRINA Z WAMI JAK MARY- MIMO ZE NIE POMOZE ZALANIE „MORDY”:) TO TAK SYMBOLICZNIE ZA I Z BLIZNIMI!:)

   • mizia said

    o TO TO

   • multan said

    „Co nam obca przemoc wziela, szabla odbierzemy”-tradycyjnie, z boska pomoca.

  • Margherita said

   Wymyśliłam symbol dla przeciwników scypień, nwo, traktatu lesbijskiego (to nie jest literówka), itp. Czarna kokardka z wstążki lub aksamitki (wersja bardziej wypasiona) z opornikiem. Wstążkę trzeba złożyć w kształt kokardki i zeszyć, zawiązana będzie krzywa. a następnie z wierzch doczepić opornik (raczej jasny, żeby go było widać) a od spodu agrafkę. Wersja retro: ze starym opornikiem z dowolnego urządzenia. Do agrafki od spodu można doczepić łańcuszek, a na nim przywiesić coś w rodzaju medalika, polską złotówkę (będzie jeszcze bardzij wymowne), krzyżyk, itp. Kokardkę można podszyć ogrągłym kawałkiem tafty ciemno szarej lub biało-czerwonej. Pole do popisu jest duże.

 22. Aśka said

  W artykule:
  Tajemnicza grupa Bilderberg
  Opublikował/a grypa666 w dniu 30 listopad 2009

  w komentarzach były następujące wpisy:

  grypa666 powiedział/a
  30 listopad 2009 @ 5:32 pm
  Rate This

  od pb: udowodniles ze masz klapki; ten artykul i komemntarze to wielkie nieporozumienie – granie na reke najwyzszemu poziomowi wladzy, ktorego nie wymienia artykul — google “wolfgang eggert petition”; przykro mi ze grypa666 niweczy kilka miesiecy pracy na ten temat na tym blogu — czas sie pozegnac?

  Magda powiedział/a
  30 listopad 2009 @ 1:49 pm
  5 Votes

  ciekawy filmik Alexa Jonesa związany z tematem:
  Dark Secrets Inside Bohemian Grove 1/9 (Napisy PL)

  grypa666 powiedział/a
  30 listopad 2009 @ 5:37 pm
  2 Votes

  od pb: nie o nich chodzi – kiscie sie we wlasnym zmylkowym sosie, kiscie sie… a o scypionkach zapomnielista? wejda tylnymi drzwiami, a wy bzdeth wklejata i ogladata zamiast analizowac, syntetyzowac kompletna scieme i wysnuwac wnioski dla obrony narodu
  Odpowiedz

  grypa666 powiedział/a
  30 listopad 2009 @ 5:40 pm
  1 Votes

  od pb: zastepczy i zmylkowy! bilderberg ani banksterzy nie sa u szczytu wladzy
  Odpowiedz

  Margherita powiedział/a
  30 listopad 2009 @ 7:36 pm
  Rate This

  To kto jest?!! I jeszcze ważniejsze: jak tego ktosia znaleźć?
  Odpowiedz

  Aśka powiedział/a
  30 listopad 2009 @ 11:52 pm
  Rate This

  no właśnie, kto?
  Odpowiedz

  Takie stanowisko utrzymywał Pan Piotr Bein 30 listopada 2009. Czyli negował udział klubu Bilderberg w kreowaniu naszej rzeczywistości. W dzisiaj opublikowanym filmie Pan Piotr natomiast wygłasza takie słowa:

  „W dalszym ciągu Polacy zastanawiają się, jaką metodę zastosować, bo słusznie widzą, że dotychczasowe metody powołania jakiejś solidarności, czy czegoś takiego, nie zda egzaminu, dlatego że wiedzą, że półtajne władze mają swoje metody i mogą podważyć wszystko [od tej pory w tle napis: Club Bilderberg]. Ci ludzie nie są pociągnięci do odpowiedzialności karnej. W Austrii umorzono [koniec napisu Club Bilderberg] śledztwo przeciwko nim, dlatego że oni kontrolują system prawny, system sprawiedliwości.”
  ______
  Panie Piotrze, proszę niech się Pan określi w tym temacie. Proszę tej prośby nie traktować jako ataku na siebie, bo wdzięczna jestem Panu, że rozpropagował Pan temat szczepionek w Polsce, który mnie nurtował zanim powstał ten blog i już wcześniej szukałam na ten temat informacji. Jak zawzięcie? – świadczy o tym m.in. fakt że jako pierwsza odkryłam ten blog i jestem pierwszą osobą, która wpisała na nim komentarz.
  ================================================
  grypa666: Piotr Bein nie jest ani autorem wpisu o grupie Bilderberg, ani autorem filmu. Poglądów Piotra Beina na to kto jest na górze „piramidy” nie możemy publikować gdyż skńczyłoby się to naszym aresztowaniem, albo i usunięciem.

  • Aśka said

   Dzięki za odpowiedź. A jakaś podpowiedź 😉 może być?

   • Taka Tam... said

    bylo pare razy o tym na blogu juz… wystarczy czytac DOKŁADNIE i troche miedzy wierszami. nawet chyba bylo conieco w poprzednim artykule o ukraince.

   • TAKA TAM
    napisz do slownie kto!

    a jak nie wiesz to milcz

   • mizia said

    A TY UCHOLU CO PROWOKUJESZ – MADREJ GŁOWIE DOSC DWIE SŁOWIE – A TY ŻADASZ TAKICH INFO – POCO CI TEN DOWÓD HĘ

   • Zenobiusz said

    Co jest?Rezerwa kadrowa weszła, czy nowy zestaw personalny ? Toć tu dzisiaj cała zgodna grupa jednopoglądowców trzeźwomyślnych się objawia.Idźcie się napić to zaczniecie myśleć.I wara od Mizi.!!!

   • NICC1 said

    Jednoczesnie inna grupa nam sie objawila…Wyp*******ć na onet mizie zenobiusze…! Tam nie istnieje zadna kultura konwersacji ani wymiany pogladow.

 23. jowram said

  Minęła godzina 24 i nic. Po prostu, nic się nie dzieje specjalnego. Tak jak wtedy gdy zaczyna się nowy rok, poza hałasem fajerwerków nic właściwie specjalnego się nie dzieje. A jednak pijemy szampana ściskamy się i całujemy, składamy sobie życzenia. Teraz przestała istnieć Polska, jej terytorium stało się częścią wielkiej, obejmującej całą prawie Europę, Ojczyzny Wielu Narodów. Jej mieszkańcy stali się członkami wielkiej, miłującej się Rodziny. Spełniło się marzenie Adolfa Hitlera. Nie ma fajerwerków, ale też nikt specjalnie po tej naszej byłej Ojczyźnie nie płacze. No była, była, a teraz nie ma. Dosyć się już „na była”. Wystarczy już tej nienormalności. Dosyć już tej krwi, przelanej, za jakieś tam wymyślone ideały. Nie chcemy już oddawać za nią życia, jak nasi rodzice, dziadowie i inni. W ogóle nie chcemy niczego oddawać. Teraz mamy nową, lepszą, bo dużo większą

  O J C Z Y Z N Ę

  Teraz to dopiero będziemy mieli kasę, będziemy jeść, pić i oglądać TV?
  No zobaczymy.
  Bardzo jestem ciekawy, ile też czasu potrzeba by nasza nowa władza zdecydowała się pokazać nam swe oblicze.
  Kiedy, dowodem odwagi stanie się taka mała, biało-czerwona wstążeczka przypięta oczywiście po wewnętrznej stronie klapy marynarki?

 24. elcia said

  Bezpieczeństwo ?? szczepionki na AH1N1 nie ustalone dla:dzieci, kobiet w ciąży i karmiących matek

 25. wojtek said

  za kilka dni konferencja ,,klimatyczna” w Kopenhadze. Jeśli nastąpi ,,traktat” – świat nigdy już nie będzie taki sam. ONZ rozpuszcza wieści, że traktatu nie będzie, Znaczy – uważają, że będzie ( grożbą, oszustwem, przekupstwem, … ) . Ratunku !

  Link do naprawdę pełnej informacji o tym skandalu

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1549&Itemid=44

 26. Bruno said

  Rosyjski profesor Igor Panarin który pierwszy sformułował ponad 10 lat temu, że Stany Zjednoczone całkowicie się rozpadną jak ZSRR przed końcem 2010 r. i ostrzega, że chaos może zacząć się rozwijać już za dwa miesiące.

 27. Głos66 said

  Przed 1.12.2009 Bruksela miała problem aby przymusić wiele suwerennych państw do poddaństwa i przymusowego szczepienia.
  Teraz, gdy stworzyli Unię jako jedno państwo, już nie cofną się przed przymuszaniem wszystkich obywateli UE do szczepienia.
  Dopiero teraz się zacznie.
  Widać, iż sataniści zaczęli wdrażać swój plan wielo frontowo i równocześnie w UE i USA.
  Jeśli my jako społeczeństwo, jako ludzie, nie stworzymy ruchu na rzecz wolności jak to się stało 20 lat temu w Polsce – to dupa zbita, lufa w krzokach i będzie pozamiatane.

  Pamiętajmy:
  – Egipt był i przeminął
  – Grecja była i przeminęła
  – Rzym był i przeminął
  – Rzesza była i przeminęła
  Tako i Unia Europejska jest, ale także przeminie, bo taka jest kolej rzeczy (TO NIEUNIKNIONE).

 28. VIVIEN said

  WSZYSTKO SIE ROZPADNIE! A KARTELE FARMACEUTYCZNE ZE SMIETANKA NA SZCZYCIE TROJKACIKA ZBIERAJA FORSE I PRZETAPIAJA NA ZLOTO … TYLKO GDZIE SIE CHCA SKRYC? WYBUDUJA SOBIE „STATEK OLBRZYM” ZE SZCZEREGO ZLOTA NA ZAMOWIENIE W CHINACH ??? JAK W FILMIE „ROK 2012” PRZED KARA BOGA ! NIE UMKNIE NIKT! DRANIE!!!

  • mizia said

   NORY SA JUZ DAWNO PRZYGOTOWANE TYLKO OSTATNIO WYMIENIA SIE ZARCIE NA SWIERZE ORAZ UZUPEŁNIA ZAPASY I DZIEJE SIE TO NA CAŁYM SWIECIE -dziwne ..

   • Zenobiusz said

    BO CZAS JEST BLISKI.

   • igi said

    …jak taki zorientowany jestes to maze daj namiar na taka nore ,moze i my sie zalapiemy…;)

   • Zenobiusz said

    nO MASZ cI LOS. TO NIE MACIE PRZYDZIAŁU SŁUŻBOWEGO.?BIEDACTWA.zACZNIJCIE WIĘC KOPAĆ.

   • igi said

    …kto sluzyl ten sluzyl no nie panie Zenobiuszu… byly ****

   • Zenobiusz said

    A kto służy ten służy ,uważny czytelniku makulatury.

   • Aśka said

    poszukaj we wpisach pod wczorajszymi artykułami

   • navajo88 said

    i ja też mogę się załapać ?????? hehehehe ,,, witajcie jestem nowy na waszym blogu

   • Taka Tam... said

    zamiast sie zalapywac do tych ich nor, lepiej zalejmy je betonem jak oni juz tam w srodku beda albo zaspawajmy wejscia, dla pewnosci w promieniu 100km min od wyjscia. 😉 od razu na ziemi sie poprawi.

   • Margherita said

    Wymyślono już taką specjalną bombę podciśnieniową do wykurzania nieprzyjemnych ludków z jaskiń…

 29. VIVIEN said

  Konferencja Klimatyczna w Kopenhadze – o czym ? Drukuj Email
  Wpisał: Wojtek Jaroń
  30.11.2009.

  Konferencja Klimatyczna w Kopenhadze za parę dni – 20 tysięcy delegatów – o czym będą obradować ?

  [przesłał mi p. Wojtek Jaroń http://www.jaron.salon24.pl Publikuję, bo tu dużo odnośników do „literatury” internetowej, przemilczanych przez me®dia MD]

  Skrótowa informacja prasowa , szczegółowe wyjaśnienia niżej :

  1. Zawarte w materiałach przygotowanych do podpisana w formie traktatu – deklaracje poszczególnych krajów zmniejszenia emisji o co najmniej 80 do 95 procent do 2050 roku – implikują albo destrukcję cywilizacji przemysłowej do roku 2050 albo dramatyczne zmniejszenie liczby ludności do roku 2050 albo jedno i drugie. Przez lata dyskusji nad ,,ociepleniem” wymieniano liczbę 50% do 2050 która była dostatecznie nierealna i trwały ciągłe spory . Nagle, w ostatniej chwili propaguje się 80-95 % zamiast 50% i to w sytuacji kryzysu?

  2. Przyjęcie pakietu klimatycznego w rzeczywistości ma służyć zwiększeniu dominacji USA i silniejszych krajów G20 nad słabszymi krajami (które nie mają środków żeby się przestawić na najnowocześniejsze technologie) , obciążenie ich gigantycznymi kosztami i upadkiem. Silny opór wobec traktatu klimatycznego istnieje też w USA, gdyż pomimo ograniczenia swobód obywatelskich ( w wyniku wprowadzanych drakońskich ograniczeń – nastąpi racjonowanie energii – każdy człowiek dostanie jakiś niewielki przydział energii – energia na kartki) osłabi też pozycję rządu USA w stosunku do pozostającego w cieniu rządu cieni ,,grupy trzymającej władzę nad klimatem” – powiązanej głównie z sektorem bankowym.

  3. Przygotowane na Konferencję są deklaracje proklamujące Rząd Światowy. Spodziewane powołanie Rządu Światowego ma służyć dominacji silniejszych nad słabszymi – dokładnie tak jak się to dzieje w mechanizmie Unii Europejskiej. O ile istnieją problemy związane z niszczeniem środowiska, to sposób ich ,,rozwiązania” proponowany przez Konferencję – służy jedynie przejęciu władzy nad światem przez silną grupę ,,trzymającą władzę nad klimatem” a powiązaną z sektorem bankowym – który to sektor bankowy będzie zainteresowany przejmowaniem za bezcen wybranych przedsiębiorstw przemysłowych upadających z powodu podatku klimatycznego.

  4. Polska będzie w grupie państw ,,bogatych i rozwiniętych” dlatego nie będzie dotyczyła Polski pomoc zaoferowana przez Rząd Światowy dla krajów najbiedniejszych ( Least Developed Countries ) , natomiast Polska prawdopodobnie będzie zobowiązana do przekazania do 2% dochodu narodowego GDP na pomoc dla krajów najbiedniejszych.

  5. Grożące bankructwo USA jak i groźba destabilizacji systemu finansowego m.in. przez ogłoszenie niewypłacalności różnych krajów i wielkich banków – powoduje że „miękka gra” się skończyła, nastąpił okres „wolnej amerykanki”. Okres taki, gdzie w ,,materiałach na konferencje” podaje się ordynarne i oczywiste kłamstwa.

  6. Afera ,,climategate” z wykradzeniem przez ,,hackera” tysięcy stron dokumentacji z największego instytutu naukowego Climate Research Institute zajmującego się klimatem (koordynującego też ,,pracę” wielu mniejszych instytutów ,,pracujących” nad klimatem ) – obnażyła ogromne manipulowanie danymi w kierunku udowodnienia ,,na siłę”, iż ,,ocieplenie” jest spowodowane emisjami powodowanymi przez cywilizację przemysłową. Jest uznawana przez media aktualnie za ,,najgłośniejsżą aferę w historii nauki”.

  7. Obiegł cały świat wykład Lorda Moncktona (byłego doradcy Margaret Thatcher) na temat fałszu konferencji klimatycznej – z dnia 14 października 2009r. obalający w sposób naukowy mity i kłamstwa związane z ociepleniem klimatu, oraz wskazujący na ukryty cel powołania Rządu Światowego (na samym Youtube ponad 3.5 miliona odtworzeń).

  8. ONZ nagłaśniając sprawę ,,emisji CO2” całkowicie pomija znacznie poważniejsze aspekty ochrony środowiska, takie jak zatrucie środowiska pestycydami i środkami ochrony roślin, zatrucie środowiska metalami ciężkimi, zatrucie środowiska substancjami chemicznymi, zatrucie środowiska przez GMO i masę innych itd. Dzieje się to jedynie dlatego, że ograniczenie emisji Co2 to jedyny z istniejących aspektów ochrony środowiska który:

  -pozwoli rzucić na kolana gospodarki wielu krajów

  -pozwoli zarobić fortuny na handlu emisjami ( Al Gore już zarobił pierwszy miliard na handlu emisjami …)

  -pozwoli wprowadzić Rząd Światowy

  9. Główny doradca Obamy ds. klimatu ( media nazywają ,,carem klimatu” ) , była szefowa EPA (Agencja Ochrony Środowiska ) Carol Browner to socjalistka. Poprzednie miejsce pracy – Międzynarodówka Socjalistyczna. Powrót Polski do komunizmu ? My w Polsce wiemy co to jest komunizm w praktyce!

  Główny minister ds. klimatu w Anglii Ed Miliband – jest synem wielkiego teoretyka marksizmu Ralpha Millibanda (spoczywa na cmentarzu niedaleko swojego idola Karla Marksa) , a jego dziadek Sam Milliband walczył w Armii Czerwonej – m.in. w Bitwie Warszawskiej 1920 – pod wodzą Lwa Trockiego. W 1920 Polska sama powstrzymała komunizm.

  10.Krótki kurs historii ONZ

  ROZWINIĘCIE PORUSZONYCH WYŻEJ ZAGADNIEŃ

  ad1. Z opublikowanych na oficjalnej stronie Konferencji materiałów przygotowanych na Konferencję przez Grupę Roboczą, gotowych do podpisania po wyborze opcji : http://unfccc.int/resource/docs/2009/awglca7/eng/inf02.pdf wynika między innymi:

  a) punkt 31b strona 16 : alternatywne warianty do podpisania, w każdym z nich następuje zobowiązanie do ograniczenia emisji o co najmniej 75 do 95 % do roku 2050

  podobne zapisy o narzucanej redukcji emisji dochodzącej do 95 % znajdują się w innych miejscach tego dokumentu:

  -str. 14

  -str 59

  -str 69

  -str 70

  -str 72

  podobne zapisy ( narzucana redukcja emisji nawet do 95 % ) znajdują się w dokumencie nazwanym , propozycją Climate Treaty ze strony organizacji pozarządowych :http://unfccc.int/resource/docs/2009/smsn/ngo/157.pdf

  -str 6

  -str 7

  -str 18

  -str 64

  -str 125

  b)istotne wyjaśnienie co do obowiązującej aktualnie doktryny maltuzjanizmu ( zmniejszenia liczby ludności ) w rządzie USA:

  John Holdren, szef doradców naukowych Obamy ( http://en.wikipedia.org/wiki/John_Holdren ) , jest zwolennikiem teorii Malthusa ( redukcji ludności ). Opublikował w 1977 książkę ,,Ecoscience” ( dostępna łatwo w internecie np. zombietime.com/john_holdren ) w której między innymi proponował drastyczne metody zmniejszenia liczby ludności takie jak:

  -dobrowolne lub przymusowe aborcje

  -dobrowolne lub przymusowe sterylizacje

  -dodawanie do żywności i wody substancji powodujących bezpłodność. Współautorem ,,Ecoscience” był wysoki urzędnik administracji USA w tym czasie.

  Realizacja postulatów Holdrena w zawartych w ,,Ecoscience” na dzień dzisiejszy :

  – masowo realizowany jest tylko trzeci – około plus-minus połowa młodzieży w krajach Zachodu jest bezpłodna w wyniku otrzymywanych zanieczyszczeń ( GMO, pozostałości pestycydów, pozostałości substancji chemicznych zwłaszcza plastyków, dodatków do żywności – konserwantów itd, trucizn zawartych w kosmetykach itd ). To zatrucie środowiska nie jest jest to przypadkiem, lecz efektem przyzwolenia zawartego w świadomej polityce USA od lat 70 XX wieku.

  – Sterylizacja jest oferowana dobrowolnie za niewielką dopłatą w szeregu krajach 3 świata.

  – od czasów ,,Ecoscience” nastąpił znaczny postęp naukowy w sprawie sterylizacji, a zwłaszcza podstępnej sterylizacji poprzez szczepienia na inne choroby co było stosowane m.in. na Filipinach ( 3 mln sterylizacji kobiet za pomocą szczepionki na tężca ) i w Afryce Subsaharyjskiej ( 150 mln sterylizacji – bezpłatne szczepionki na HBV polio ) .

  d) artykuł podsumowujący wielowymiarową politykę depopulacji po 100 dniach Obamy:

  http://www.lifesitenews.com/ldn/2009/may/09050808.html

  Obama’s First 100 Days_ The anti-life plan is now established

  ad2.a) Celem polityki USA jest coś, co można nazwać afrykanizacją całych krajów i regionów a następnym terenem do destrukcji jest Europa.

  Większość krajów Afryki jeszcze w latach 70 XX wieku było krajami gdzie sprawnie funkcjonowała cywilizacja mimo biedy – np. dobrze funkcjonowała służba zdrowia, szkolnictwo itd. W wyniku przyjęcia doktryny maltuzjanizmu przez rząd USA ( opublikowanie memorandum Kissingera NSSM 200 w 1974 roku, http://www.population-security.org ) nastąpiła szybka destabilizacja kontynentu przez sponsorowanie lokalnych wojen, liczne akcje szczepień zatrutymi szczepionkami i inne.

  Aktualnie Europa jest najsłabszym kontynentem, najbardziej narażonym na ,,Afrykanizację”. W kontekście wzmacniania Euro z którym Europa nie umie sobie poradzić- podupadną przemysły eksportowe Europy – ostatni silny bastion Europy.

  b) na tą chwilę nie można sobie wyobrazić zgody Chin i Indii na taką formę traktatu – gdyż te kraje doskonale wiedzą że to będzie ich szybki koniec – w sytuacji kryzysu światowego i przegrzania ich własnych gospodarek. Na tą chwilę Chiny i Indie żądają ograniczenia emisji do 2020 przez wszystkie kraje rozwinięte o 40 % – gdyż wiedzą, że to jest niemożliwe do przyjęcia:

  http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601130&sid=a_I_pO3NPvwU

  dokument senatu USA : India nie zgodzi się na zmniejszenie emisji: 9 lipca 2008:

  http://epw.senate.gov/public/index.cfm?FuseAction=PressRoom.Facts&ContentRecord_id=09DF614E-802A-23AD-46C9-8A90FCB5569A

  raport rządu Indii na temat klimatu : w rozdziale 1.4 stwierdza : ,,nie ma żadnego udowodnionego związku działalności człowieka z ociepleniem klimatu” :http://pmindia.nic.in/Pg01-52.pdf

  w tym miejscu możnaby też dodać, że Polska Akademia Nauk też kwestionuje teorię ,,ocieplenia spowodowanego przez człowieka” :http://www.washingtonexaminer.com/opinion/blogs/Examiner-Opinion-Zone/Polish-Academy-of-Sciences-Questions-Gores-Man-Made-Global-Warming-Theory-43618922.html

  http://www.kngeol.pan.pl/images/stories/pliki/pdf/2.Stanowisko_KNG_w_sprawie_zmian_klimatu.pdf

  c) wątpliwa także jest zgoda na proponowany traktat ze strony Brazylii i Rosji.

  d) Europa Zachodnia po wielu latach inwestowania w energię odnawialną, stała się sceptyczna:w RFN planuje się budowę nowej generacji elektrowni węglowych:

  http://www.guardian.co.uk/environment/2009/jan/13/climate-change-united-states-eu

  e) RFN jest liderem nowych energii ( nr 2 na świecie w elektrowniach wiatrowych i nr 1 w słonecznych). Teraz odchodzą od tego gdyż jest to kosztowna utopia : średni koszt kWh z elektrowni słonecznych 59 centów, podczas gdy z elektrowni atomowych 2.5centa, inne źródła do 10 centów; elektrownie słoneczne produkują 0.6% energii a koszt ich subsydiowania – 12.4 mlrd USD w 2008. Subsydia w przeliczeniu na 1 miejsce pracy: USD 240.000 rocznie ! : http://network.nationalpost.com/np/blogs/fpcomment/archive/2009/10/21/germany-s-renewable-myth.aspx

  f) USA jest gotowe do natychmiastowego uruchomienia inwestycji w 400 kilometrów kwadratowych elektrowni słonecznych – w wypadku przymusu stosowania nowych

  technologii, uzyskają dodatkową wielką przewagę nad Europą ( opisane w tym samym artykule Guardian powyżej )

  f) dotychczasowa realizacja protokołu z Kyoto stała się całkowitą farsą i paranoją :

  http://www.guardian.co.uk/environment/2007/jun/02/india.greenpolitics

  ( artykuł ,,Prawda o Kyoto- wielkie profity, mała redukcja emisji” )

  – w Korei i Indiach powstały wielkie fabryki produkujące ekonomiczną fikcję , których jedynym sensem ekonomicznym jest spalanie gazu ( niepotrzebnie wytwarzanego ) o nazwie HFC-23 którego spalenie w specjalnym piecu daje tyle ,,kredytów dwutlenku węgla” co uniknięcie spalenia 11.700 ton węgla. Te fabryki otrzymują ogromne premie z tytułu , ratowania środowiska” pomimo że zatruwają środowisko innymi toksycznymi substancjami ( ignorowanymi przez protokół z Kyoto )

  -następuje szalona spekulacja ,prawami do emisji na której zarabiają spekulanci ( główny orędownik ocieplenia w USA Al Gore :ponad miliard USD ) i wielkie koncerny, na szkodę małych podmiotów nawet takich jak szkoły czy szpitale : np. Uniwersytet Bigmingham został zmuszony do zakupienia , praw do emisji” za 92.500GBP – gdyby chciał je dzisiaj sprzedać to uzyskałby może 1000GBP

  g) realizacja projektów ograniczających emisję zgodnie z Kyoto przerodziła się w całkowitą paranoję – gdyż niszczą one warstwę ozonową co jest jeszcze grożniejsze dla środowiska http://www.reuters.com/article/environmentNews/idUSL137011320070813

  g) szczegółowy opis przygotowań do wprowadzenia ,energii na kartki, :

  http://wattsupwiththat.com/2009/10/20/revealed-the-uk-government-strategy-for-personal-carbon-rations/

  h) o tym, że angielski minister środowiska Milliband jest zwolennikiem ,,energii na kartki” jest

  nawet w wikipedii : http://en.wikipedia.org/wiki/David_Miliband

  i) w czasie wyborów prezydenckich 2008, znana z niedyskrecji Sarah Palin, udzieliła informacji co do długoterminowych planów USA co do Europy Środkowej:,,Dlaczego możemy być zmuszeni do zaatakowania Rosji”

  http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1054808/Sarah-Palin-breaks-silence-TV-interview-tells-America-Why-to-war-Russia.html

  ad3. Wprowadzenie Rządu Światowego :

  ONZ przez cały czas systematycznie dąży do wprowadzenia Rządu Światowego

  Dokument opublikowany przez organizację pozarządową NGO

  http://www.sovereignty.net/p/gov/timeline.html

  pokazuje historię tego ukierunkowanego działania ONZ pomiędzy 1945 i 2001, a także

  historię zdarzeń pomiędzy 1891 a 1945 które też – zdaniem tej organizacji – były zamierzonym ciagiem działań ukierunkowanych na stworzenie Rządu Światowego.

  Na stronie tej samej NGO http://www.sovereignty.net/p/gov/rise/risetoc.htm

  opisany szczegółowo jest mechanizm dążenia ONZ do przejęcia władzy.

  Ta sama NGO cytuje przemówienie dyrektora UNDP na konferencji w Rio 1997 pt. ,,globalny rząd w celu zrównoważonego rozwoju” http://www.sovereignty.net/p/gov/ggspeth.htm

  a) punkt 38 strona 18 i 19 – opisuje zasadę działania Rządu Światowego bez użycia tej nazwy wprost:

  – Uprawnienia tego Rządu Światowego są ogromne,

  – Nie jest on wybierany ( w całym tekście proponowanym 181 stron nie jest użyte ani razu

  słowo odnoszące się do wyborów )

  – poszczególne kraje które zgadzają się w wyniku podpisania Traktatu na utratę/ograniczenie

  suwerenności wobec Rządu Światowego nawet nie wiedzą jakie ten rząd ma uprawnienia.

  – nie jest jasne w jaki sposób będzie funkcjonowało opodatkowanie bogatych krajów, jedynie przymiarki na stronie 181.

  b) na stronach 50, 51, 52, 53, 85, 137, 139, 140, 141, 142, 153, 159, 163, 164, 166, 167, 169, 170, 171 i 173 są opisane detale działania nowo powoływanego Rządu Światowego ( przy czym ani nie używa się tej nazwy ani nie ustala ostatecznie jaką będzie miał nazwę Rząd Światowy)

  c) nie jest to wyjaśnione czarno na biały, ale należy przyjąć, że Rząd Światowy będzie czerpał ogromne zyski z proponowanego handlu emisjami Co2 ?

  d) Proponowanie przyjęcie Rządu Światowego ( na wzór Unii Europejskiej ) ustanowi redystrybucję w postaci wprowadzenie globalnego podatku. na rzecz Rządu Światowego ( czego nawet EU jeszcze w pełni nie wprowadziła). Mówi się o podatku obrotowym w wysokości 2% GDP płaconym przez kraje bogate na rzecz Rządu Światowego i przeznaczonego ,,do redystrybucji wśród krajów najmniej rozwiniętych”. W sytuacji kryzysu – nawet 2% podatku obrotowego będzie zabójcze dla wielu krajów.

  e) kilka linków ze znanych mediów na temat powołania Rządu Światowego w Kopenhadze:

  http://www.prisonplanet.com/chuck-norris-copenhagen-talks-to-forge-one-world-order.html

  http://blogs.theaustralian.news.com.au/janetalbrechtsen/index.php/theaustralian/comments/beware_the_uns_copenhagen_plot/

  http://blogs.telegraph.co.uk/news/jamesdelingpole/100014325/copenhagen-a-step-closer-to-one-world-government/

  http://online.wsj.com/article/SB10001424052748703574604574500580285679074.html

  ( Wall Street Journal : ,,Traktat Kopenhaski i groźny atak na władzę ze strony ONZ” )

  ad4. Lista krajów ,,bogatych” – czyli tzw. ,,Annex 1” – dawców funduszy : http://unfccc.int/parties_and_observers/parties/annex_i/2774

  ( na tej liście jest 41 pozycji : cała Europa z Rosją, Białorusią, Ukrainą i Turcją, poza tym Australia,

  Kanada, USA, Japonia, Nowa Zelandia, . Brak na liście krajów ,,bogatych” takich krajów jak Chiny, Indie, Korea, Taiwan, Brazylia i wielu innych itd. ) . Chiny, Taiwan , Korea itd. są na liście nazwanej ,Non-Annex’ ,,biednych krajów” : http://unfccc.int/parties_and_observers/parties/non_annex_i/items/2833.php

  ( razem z Burkina Faso, Kiribati itd. ) .

  ONZ wskazuje jeszcze listę najbogatszych krajów mających być największymi dawacami kapitału na potrzeby ONZ : ,,Annex II” mającej 24 pozycje. http://unfccc.int/essential_background/convention/background/items/1348.php

  Nie ma tam wymienionej Polski – ale jest wymieniona pozycja,,European Economic Community” – czyli należy rozumieć, że Polska też należy do krajów mających najwięcej bulić ?

  W tym miejscu – można tylko powiedzieć dwie rzeczy:

  a) najbardziej uderzona w wyniku ,Traktatu’ będzie Europa ( USA i Japonia zawsze sobie poradzą – zawsze miały dużą bazę produkcyjną w ,,biednych” krajach ) – natomiast koncerny europejskie mają dużo filii w Europie Wschodniej, która będzie uderzona , Traktatem’ jako ”kraje bogate”.

  b) nie można inaczej nazwać jak nieprawdopodobną bezczelnością ze strony ONZ umieszczenie Ukrainy Białorusi Rumunii czy Grecji czy Islandii – w ,,grupie krajów bogatych” a Chin Indii Brazylii Korei w grupie krajów biednych !

  c) przykładowa ( niepełna ) lista podpunktów traktatu wskazujących na grożące ogromne obciążenia budżetowe dla Polski w wyniku przyjęcia Traktatu:

  -str 125 punkt 4: kraje z ,,Annex II” mają zabezpieczyć trwałe i pewne finansowanie

  na rzecz rozwoju krajów rozwijających się

  -str 126 cześć 2 punkt 6 : dostarczanie kapitałów dla krajów rozwijających powinno zależeć od

  ich potrzeb ( tu jest jakiś komunizm w tym stwierdzeniu – i jak zawsze w komunizmie- kto będzie decydował o tym podziale według potrzeb)

  -str 134 ,,alternatywa 1”: podatek 2 USD od każdej tony emitowanego Co2 ( !!! )

  -str 134 ,,alternatywa2”: podatek od każdego towaru ( na rzecz Rządu Światowego ) wyprodukowanego w krajach ,,Annex I””

  -str 135 ,,opcja7” : podatek 2% od każdej transakcji na rynku finansowym w krajach ,,Annex I” ( tu by się ONZ obłowiło ! )

  -str 135 opcja8 : kary za zbyt małe ograniczenie emisji

  -str 145 punkt 71: nowo powstający ( w wyniku traktatu ) Światowy Fundusz Zmiany Klimatu będzie docelowo powiązany z mechanizmami wynikającymi z traktatu Kyoto. Szczerze mówiąc, w tym śmierdzi jakimś grubym wałkiem.

  -str 145 punkt 76 podpunkt d) : ,,narzucić finansowe kary w wysokości co najmniej 10-krotnej wartości rynkowej (..) z powodu każdej emisji przekraczającej uzgodnione zobowiązanie do redukcji ”

  d) wypowiedź Prezydenta Klausa na konferencji w Waszyngtonie 04.11.2009

  -traktat klimatyczny ,,to największy w historii wzrost podatku”

  http://www.klaus.cz/Klaus2/asp/clanek.asp?id=G2mBVPC6Q3ik

  e) wypowiedz dr Bolesława Jankowskiego, wiceprezesa firmy doradczej Badania Systemowe Energ-Sys.,,Polska należeć będzie do największych płatników nowej polityki”

  http://energetyka.wnp.pl/jankowski-energ-sys-swiatowe-porozumienie-ws-redukcji-co2-szkodliwe-dla-polski,94433_1_0_0.html

  – Sukces rokowań klimatycznych w Kopenhadze lub w kolejnych rundach negocjacyjnych oznacza wejście w fazę aktywnej polityki redukcji emisji CO2, której podstawy naukowe są słabo udokumentowane, która prowadzić będzie do ogromnych zmian w światowej gospodarce – zauważa Jankowski..Przekonuje, że po raz pierwszy działania polityczne w tak wielkim stopniu wpłyną na relacje ekonomiczne na całym świecie. Pojawią się nowe rodzaje podatków i quasi podatków węglowych i ogromne przepływy finansowe z tym związane. Kluczowe dla rozwoju gospodarczego zasoby (uprawnienia do emisji CO2) zostaną poddane kontroli na szczeblu międzynarodowym, a poszczególne państwa nie będą w stanie wpłynąć na jego kształt tego systemu ani zrezygnować z uczestnictwa w nim.- Z perspektywy Polski trudno dostrzec jakiekolwiek pozytywy polityki głębokiej redukcji emisji gazów cieplarnianych. Polska należeć będzie do największych płatników nowej polityki, zarówno poprzez ponoszenie ogromnych kosztów transformacji energetyki jak i poprzez bezpośrednie wpłaty na rzecz państw rozwijających się w ramach składki UE. Skończą się dotychczasowe możliwości zarobku na sprzedaży praw emisyjnych przez rząd Polski. Po roku 2020 prawie pewna jest też utrata przychodów ze sprzedaży uprawnień emisyjnych na rzecz centralnego funduszu unijnego – prognozuje Bolesław Jankowski.- Już te kwestie wskazują, że sukces Kopenhagi oznaczać będzie energetyczne trzęsienie ziemi w Polsce. I nie wiadomo, czy na wstrząsach energetyki się skończy – zastanawia się wiceprezes Energ-Sys. (19.11.2009)

  Ad5) Pomijam analizy zadłużenia USA, wklejam kilka świeżych linków na temat możliwego bankructwa różnych krajów:

  -http://www.thedailycrux.com/content/3455/Porter_Stansberry/eml : ,,bankructwo USA jest teraz pewne”

  -http://www.marketoracle.co.uk/Article15360.html ,,silne spadki na giełdzie giełdy w Londynie przez obawę o bankructwo Dubai”

  Jako ilustracja sposobu działania środowiska bankowego ( w USA od 2009 jest szeroko używane słowo ,,banksters” na określenie środowiska bankowego ) : debata w Kongresie USA nad wprowadzeniem pakietu ratującego banki tzw ,,bailout” 2 października 2008 : kongresman Brad Sherman mówi w filmie, kilku z nas powiedziano że wkrótce będzie stan wojenny jak zagłosujemy na nie” : http://www.youtube.com/watch?v=p6KRXnYgu5I

  ad6) a) wykradzione przez ,,hakera” zbiory dokumentów największego instytutu zajmującego się klimatem CRU w Anglii – dowodzą naciągania naukowych faktów przez zwolenników teorii globalnego ocieplenia. Też są dyskusje ,,jak uciszyć” naukowców o odmiennych poglądach. Pełna lista dokumentów jeszcze nie jest opublikowana, są one stopniowo udostępniane. Pełny zbiór dokumentów liczy prawdopodobnie ca najmniej 169 MB. Duży zbiór dokumentów ( 164.7 MB Megabajtów po rozpakowaniu) jest na znanym serwerze wikileaks:

  http://www.wikileaks.com/wiki/Climatic_Research_Unit_emails%2C_data%2C_models%2C_1996-2009

  duży zbiór emaili w formie tekstowej – możliwej do przeszukiwania – jest zamieszczony między innymi: http://www.eastangliaemails.com/index.php

  opinia w wielkiej gazecie angielskiej:

  http://blogs.telegraph.co.uk/news/jamesdelingpole/100017393/climategate-the-final-nail-in-the-coffin-of-anthropogenic-global-warming

  b) Natomiast, szefowa administracji Obamy ds. ekologii stwierdziła, ,,że te dokumenty nie zmieniają jej przekonania i determinacji podpisania Traktatu : oświadczyła, że za „naukową wiedzą na temat ocieplenia stoi 2500 naukowców którzy się pod tym podpisali”. Natomiast, ta liczba 2500 może aktualnie dość szybko topnieć, gdyż reputacja naukowców z tej grupy ucierpiała dramatycznie w wyniku ,,climategate”, i może nie być już tak dobrze z grantami na badania.

  http://www.washingtontimes.com/news/2009/nov/25/climate-czar-says-e-mails-dont-change-anything/

  -natomiast, na stronie http://www.petitionproject.org już 31.486 naukowców w tym 9.029 ze stopniem doktora – i to tylko z jednego kraju USA – podpisało petycje przeciwko uznawaniu globalnego ocieplenia jako dowiedziony naukowo fakt .

  -dokument Senatu USA z 11.12.2008 : Ponad 700 znanych międzynarodowych naukowców JEST PRZECIWNYCH teorii ocieplenia spowodowanego przez człowieka

  http://epw.senate.gov/public/index.cfm?FuseAction=Minority.Blogs&ContentRecord_id=2674e64f-802a-23ad-490b-bd9faf4dcdb7

  dokument Senatu USA : ,,Horror prześladowań przeciwników teorii ocieplenia”

  http://epw.senate.gov/public/index.cfm?FuseAction=Minority.Blogs&ContentRecord_id=865DBE39-802A-23AD-4949-EE9098538277

  dokument Senatu USA ,,rok 2008 końcem teorii (antropogenicznego ocieplenia klimatu)”

  http://epw.senate.gov/public/index.cfm?FuseAction=Minority.Blogs&ContentRecord_id=37AE6E96-802A-23AD-4C8A-EDF6D8150789
  c) Po ujawnieniu ,,climategate” zaczęły się wylewać brudy z innych krajów – okazało się, że instytuty większości krajów naciągały dane klimatyczne, gdyż przewidywały, że kraje z ,większym ociepleniem” dostaną w przyszłości różne bonusy. Masę odnośników na temat fałszowania danych w różnych krajach jest w artykule i 355 komentarzach do niego :http://wattsupwiththat.com/2009/11/25/uh-oh-raw-data-in-new-zealand-tells-a-different-story-than-the-official-one/#more-13215

  Setki stron internetowych prześcigają się w analizowaniu tysięcy stron wykradzionych przez ,,hackera”. Przykłady:

  -znany publicysta George Monbiot opublikował wycinek z emaila dotyczący manifestu powołania rządu światowego. Ten email nie znajduje się w zbiorze opublikowanym w Wikileaks ani też nazwisko profesora Kattweizela nie jest znane. Mimo tych poważnych wątpliwości znaków zapytania, podaję linki do tej publikacji jako ilustrację do nieraz chaotycznych dyskusji:

  – w emailu znalazł się tekst, Do Kawalerów Węglowych. Panowie, kulminacja naszego wielkiego planu zbliża się szybko. (,,,) Komunistyczny Rząd Światowy, zbliża się do punktu kulminacyjnego w Kopenhadze. Przez 185 lat od kiedy nasz wielki mistrz znany laikom jako Joseph Fourier ( wynalazca efektu cieplarnianego, ważna figura w Rewolucji Francuskiej ), cała społeczność naukowców pracowała na ten dzień (dalej uczony się rozwodzi, cytując jako rzekomych wielkich mistrzów swojego zakonu Kawalerów Węglowych naukowców takich jak między innymi Svante Arhenius i Max Planck itd.):

  http://www.guardian.co.uk/commentisfree/cif-green/2009/nov/23/global-warming-leaked-email-climate-scientists

  to samo w : http://www.smh.com.au/opinion/politics/at-last-proof-the-science-of-global-warming-is-a-scam-20091124-jga0.html?comments=54

  też w

  http://www.globaldashboard.org/2009/11/24/more-leaked-climate-email/.

  Inny email , #1048799107, z kolei zawiera przygotowywane expose Rządu Światowego

  http://www.infowars.com/hacked-climate-emails-include-calls-for-earth-government-as-foundation-of-new-world-order-splitting-of-america/

  Inny email zawierał ,,Manifest Rządu Ziemskiego z dnia 27.03.2003””:

  http://www.whatreallyhappened.org/ru/content/hacked-climate-emails-include-calls-‘earth-government’-foundation-new-world-order-splitting-

  też

  http://socioecohistory.wordpress.com/2009/11/26/hacked-climate-emails-include-calls-for-%E2%80%98earth-government%E2%80%99-as-foundation-of-new-world-order-splitting-of-america

  kilka wybranych plików spośród tysięcy opisujących m.in. naginanie wyników naukowych:

  http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=419&filename=1089318616.txt

  http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=484&filename=1106322460.txt

  http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=307&filename=1051190249.txt

  http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=891&filename=1212063122.txt

  http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=490&filename=1107454306.txt

  http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=914&filename=1219239172.txt

  http://junkscience.com/FOIA/documents/HARRY_READ_ME.txt

  b) dla ilustracji na czym polega ,,debata naukowa” na temat globalnego ocieplenia

  przytoczę artykuł wielkiej angielskiej gazety pt. ,,Naukowcy Otrzymali Grozby Za Negowanie Zmian Klimatu”- ( dwóch profesorów otrzymało grozby śmierci i zostali całkowicie wyizolowani ze społeczności naukowej oraz pozbawieni funduszy) :http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/1545134/Scientists-threatened-for-climate-denial.html

  c) inny przykład na ,,debatę naukową” w zakresie klimatu : dokument Senatu USA który

  potwierdza poważne pogróżki kryminalne jakie otrzymał krytyk ocieplenia:

  http://epw.senate.gov/public/index.cfm?FuseAction=Minority.Blogs&ContentRecord_id=04373015-802a-23ad-4bf9-c3f02278f4cf

  d) dla ilustracji, na czym polega ,,debata naukowa” na temat globalnego ocieplenia przytoczę fakt, iż po wyemitowaniu w angielskiej telewizji filmu ,,Wielkie Oszustwo Globalnego Ocieplenia” ( 76 minut, http://video.google.com/videoplay?docid=-5576670191369613647#

  http://www.filmweb.pl/f464967/Globalne+ocieplenie+-+wielkie+oszustwo,2007

  http://www.greatglobalwarmingswindle.co.uk

  stacja telewizyjna otrzymała jawne i oficjalne żądanie jego ocenzurowania

  – artykuł ,,Gang Naukowców Chciał Ocenzurować Film” http://www.rightpundits.com/?p=674

  W filmie, między innymi, podane są proste i oczywiste fakty:

  -CO2 nie jest zanieczyszczeniem, ale naturalną substancją która jest głównym pożywieniem

  wszystkich roślin, a zwiększenie stężenia CO2 przyspiesza wzrost roślin.

  -CO2 występuje w minimalnym stężeniu około 0.05% w atmosferze

  -wulkany produkują więcej CO2 niż ludzie

  -zwierzęta produkują więcej CO2 niż wulkany

  -procesy gnicia i kompostowania w naturze produkują więcej CO2 niż zwierzęta

  -oceany wydzielają więcej CO2 niż wszystkie powyższe źródła CO2 razem wzięte

  e) obiektywną ocenę ,,climategate” można przeczytać na stronie globalwarming.org prowadzonej przez Instytut Wolnej Przedsiębiorczości cei.org nazwany przez Wall Street Journal ,,najlepszym instututem w zakresie środowiska”

  -Establishment Globalnego Ocieplenia Jest Nagi:http://www.globalwarming.org/2009/11/20/the-global-warming-alarmist-establishment-bare-naked/

  -ocena ,,climategate” na stronie wielkiej gazety ,,Telegraph” : http://blogs.telegraph.co.uk/news/geraldwarner/100018034/climategate-%20%20e-mails-sweep-america-may-scuttle-barack-obamas-cap-and-trade-laws/

  (,,może nawet doprowadzić do upadku rządu USA, w niektórych krajach mogą być postępowania karne wobec wyłudzających granty za pomocą fałszowania danych i wyników”)

  ad7) Lord Monckton jest słynną postacią w Anglii – jego dziadek doprowadził do

  porażki faszyzmu w Anglii w 1936 – abdykacji sympatyzującego z Hitlerem króla

  Edwarda 8.

  -Pełny wykład Lorda Moncktona http://www.youtube.com/v/stij8sUybx0 (1 godz. 35 min). Lord Monckton m.in. przedstawił dowody, że ocieplenie nie jest wynikiem działania człowieka. Przedstawił prezentację faktów naukowych obalających mit o ociepleniu spowodowanym przez człowieka.

  -Na Youtube są setki skrótów i kompilacji wykładu Lorda Moncktona – na przykład http://www.youtube.com/v/PMe5dOgbu40 ( 4.13 min ) zatytułowany ,,Obama zrzecze się suwerenności USA” . Łącznie wykład Lorda Moncktona był oglądany 3.5 miliona razy w ciągu kilku tygodni.

  -nowe wykłady Lorda Moncktona na zlecenie organizacji wyborców ,,Minnesota Majority”

  -http://www.youtube.com/watch?v=avgYKMvfnfk część 4 – 21.11.2009

  -http://www.youtube.com/watch?v=s7knN8RLW5g część 3 –

  -http://www.youtube.com/watch?v=iyVX3vl4a5M część 2 – 20.10.2009

  filmy z polskimi napisami :

  -http://www.youtube.com/watch?v=LkKVX8hiu08 ,,Uwaga uwaga nadchodzi” (4 min.)

  -Wyciąg z prezentacji Lorda Moncktona którą użył w trakcie słynnego wykładu ilustrując kłamstwa zwolenników ,,ocieplenia klimatu” w załączeniu ( plik monckton_2009.pdf dostępny m.in. w internecie http://www.friendsofscience.org/assets/documents/monckton_2009.pdf ). W tej prezentacji obala szereg mitów i kłamstw propagowanych przez zwolenników ,,ocieplenia klimatu” . W szczególności:

  -w latach 1100-1300 było znacznie cieplej niż obecnie pomimo braku ,,emisji”.

  -najbardziej widoczny reprezentant ,,ocieplenia klimatu;; Al Gore sam nie wierzy w podniesienie poziomu morza- w 2005 roku kupił posiadłość w San Francisco nad samą zatoką .

  -już w dwa tygodnie po publikacji w internecie naukowego wykładu Lorda Moncktona, ONZ oświadczył, że podpisanie traktatu w Kopenhadze prawdopodobnie się nie uda : http://news.yahoo.com/s/ap/20091027/ap_on_re_us/un_un_climate_change_7

  -wywiad Lorda Moncktona 07 lipca 2009 :,,Prawdziwym celem Oszustwa Klimatycznego Jest Powołanie Rządu Światowego a Następnie Genocyd”

  http://www.21stcenturysciencetech.com/Articles_2009/Genocide_GW.pdf

  – Bronisław Wildstein pisze na blogu http://blog.rp.pl/wildstein/2009/11/23/wnioski-z-przyszlosci/

  ,,Parę dni wcześniej hakerzy wrzucili do Internetu dokumenty klimatologicznego instytutu Uniwersytetu Wschodniej Anglii, który stanowi ważny element naukowego zaplecza ONZ w kwestii wpływu człowieka na globalne ocieplenie. Odsłaniają manipulacje, naciski na media, traktowanie inaczej myślących naukowców jak wrogów, których należy zniszczyć.

  O tym Bendyk nie pisze [ dotyczy to artykułu w dzienniku Polska] , natomiast zauważa finalnie: “Klimat nie jest [w tej grze] stawką, ale dobrym pretekstem, by na nowo poustawiać świat”. Święte słowa. Nowa generacja zbawców świata zaczyna go ustawiać ponad naszymi głowami. Oczywiście dla naszego dobra.”

  ad9. -Carol Browner bezpośrednio przed objęciem stanowiska w rządzie pracowała w Międzynarodówce Socjalistycznej, poprzednio była wiele lat asystentką Ala Gore ( największego krzykacza na temat ocieplenia, który już zarobił na ociepleniu swój pierwszy miliard )

  http://www.washingtonexaminer.com/opinion/Browner_is_an_environmental_radical__and_a_socialist_seriously_010809.html

  ( oprócz stanowiska szefa DEA ma też stanowisko nazwane ,,Asystent Prezydenta ds. Energii i Zmiany Klimatu ) . Carol Browner była wymieniana ( razem z Aleksandrem Kwaśniewskim ) w składzie ,,Commission For A Sustainable World Society” – organu Międzynarodówki Socjalistycznej . Kopia strony internetowej CSWS z pierwszych dni 2009 – http://24ahead.com/images/si-csws-cache-as-of-011009.jpg

  http://spectator.org/blog/2009/01/12/carol-browner-a-socialist

  http://www.washingtontimes.com/news/2009/jan/12/obama-climate-czar-has-socialist-ties

  W pierwszych dniach stycznia 2009 – nazwisko Browner zostało wykreślone ze strony Międzynarodówki Socjalistycznej, oraz ze wszystkich organizacji ,,ekologów” powiązanych z Al Gore w tym : National Audubon Society, the League of Conservation Voters, the Center for American Progress , Alliance for Climate Protection.. Informacja, że pracowała w Międzynarodówce Socjalistycznej została też wykreślona z Wikipedii.

  Z tym, że Międzynarodówka Socjalistyczna źle wykreśliła jej nazwisko i jest ciągle widoczne pod: http://www.socialistinternational.org/print.cfm?ArticleID=1915

  Pani Browner powiedziała, że nie zmieni zdania na temat ,,globalnego ocieplenia” pod wpływem ,,climategate”

  -Ed Miliband jest szefem DECC – Ministerstwa Energii i Zmiany Klimatu od początku istnienia

  tego ministerstwa – od 03.10.2008

  O dziadku Ed Millibanda walczącym w Czerwonej Armii przeciwko Polsce – pisze m in gazeta angielska :

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1054850/Who-f–lecture–Russian-ministers-extraordinary-rant-David-Miliband.html

  o ojcu i dziadku też : http://en.wikipedia.org/wiki/Ralph_Miliband.

  10.Krótki kurs historii ONZ. ONZ dokonał najgenialniejszej operacji Public Relations w historii : większość ludności uważa ONZ niemal za dobroczynną organizację, która chce pomóc ,,zwykłemu człowiekowi” – podczas gdy w rzeczywistości ONZ reprezentuje interesy największego kapitału i największych koncernów . Podaję garść faktów z historii ONZ :

  a)Organizatorem ONZ z ramienia USA był bliski współpracownik umierającego Roosevelta Alger Hiss

  b)Alger Hiss był pierwszym sekretarzem generalnym ONZ. Alger Hiss opracowywał Statut ONZ.

  c)emblemat ONZ jest podobny do emblematu ZSSR

  d) Szefem Sił Wojskowych ONZ ( ,,undersecretary general for political and security council affairs,,) zawsze od 1946 był komunista z Rosji ( od 1992 do ? -Vladimir Petrowsky). Funkcja ta jest nazywana ,,Podsekretarz Generalny ds. Polityki i Rady Bezpieczeństwa ”. Oprócz kontroli funkcji militarnej i policyjnej ONZ to stanowisko kontroluje energię atomową i rozbrojenie. Dowodzi to, że istnieją tajne umowy co do ONZ. Funkcja ta była i jest utajniana – nie istnieje strona wikipedii dotycząca tej funkcji, natomiast poszczególni agenci ZSRR są wymieniani z nazwiska na stronach ONZ ( m.in. Zinchenko, Ustinov, inni ) jako pełniący wskazaną wyżej funkcję.

  e)Alger Hiss nie mógł być więcej Sekretarzem ONZ bo okazało się, że jest szpiegiem na rzecz ZSSR i w 1949 został oficjalnie skazany. Fakt podejrzenia o szpiegostwo już w 1945 potwierdziły wiele lat później przejęte w 1945 telegramy z ZSSR odtajnione przez NSA. Po tym fakcie , nazwisko Hiss zostało wykreślone z listy Sekretarzy Generalnych ONZ i oficjalnie pierwszym sekretarzem jest ,,socjalista,, Trygve Lie ( od 1946 ) .http://en.wikipedia.org/wiki/Trygve_Lie – artykuł Wikipedii potwierdza, że Trygve Lie znał m.in. Lenina, a także załatwił dla Lwa Trockiego azyl w Norwegii.

  http://whqlibdoc.who.int/publications/1991/9290211407_(chp2).pdf

  Czyli – konstytucja ONZ napisana jest przez rosyjskiego szpiega Algera Hissa !

  f)Każdy Sekretarz Generalny ONZ był znanym ,,socjalistą”, za wyjątkiem Sekretarza Nr 3 – U Thanta, który był oficjalnie marksistą.

  g)Konferencja Założeniowa ONZ rozpoczęła się 25.04.1945 w pełni księżyca i w okresie okultystycznego wielkiego święta Wesak

  http://www.lucistrust.org/en/arcane_school/twelve_spiritual_festivals/taurus

  http://www.lucistrust.org/en/meetings_and_events/three_major_spiritual_festivals

  h) Wewnątrz struktury ONZ znajdują się jedynie dwie organizacje mające charakter religijny. Żadna inna światowa religia nie prowadzi tam działalności. Są to:

  h1)Lucis Trust lucistrust.org

  h2)Społeczność Ery Wodnika http://www.aquaac.org/un/spiritun.html

  ad h1)co do Lucis Trust, współpracującego z ONZ w wielu zagadnieniach, nie chciałbym się wiele zagłębiać, jedynie dodam, że na ile rozumiem Lucis Trust jest administratorem jedynego ,,pokoju do medytacji” na terenie ONZ . http://www.un.org/apps/sg/sgstats.asp?nid=3102

  (sekretarz generalny mówi do Papieża :,mamy 6 języków oficjalnych ale nie mamy oficjalnej religii, lecz mamy pokój do medytacji”)

  W centrum ,,pokoju do medytacji” znajduje się 6.5 tonowy blok rudy żelaza (?)

  Natomiast ,,Ołtarz” w ,,pokoju do medytacji” – jeżeli coś ma wyobrażać to chyba tylko

  ,,mistrza chaosu” – szatana?

  Lucis Trust zaczęła szeroką działalność edukacyjną i wydawniczą w zakresie hardkorowych wydawnictw ezoterycznych w XX wieku pod nazwą ,,Lucifer Trust”. Prawdopodobnie przez jakiś czas adresem tej organizacji był : 666 United Nations Plaza.

  Dementi Lucis Trust :,,Nie istniał Lucifer Trust, istniała tylko Lucifer Publishing Co”

  http://www.lucistrust.org/en/arcane_school/talks_and_articles/the_esoteric_meaning_of_lucifer

  Lucis Trust jest członkiem Rady Ekonomiczno-Społecznej ECOSOC do której należą 54 kraje: http://en.wikipedia.org/wiki/Lucis_Trust

  Ad h2) co do Społeczności Ery Wodnika, jest to oparte na maksymalnie uproszczonej religii okultystycznej łatwej do zrozumienia w języku popkultury i przeciętnego zjadacza chleba.

  Krótki opis działań prowadzących do ,,globalnej religii” znajduje się między innymi na stronie organizacji pozarządowej Freedom 21 : http://freedom.org/reports/ggreligion.htm

  ,,Powstawanie globalnej religii”

  i) żaden program ONZ nie osiągnął celu jaki ( przynajmniej oficjalnie – dla publiczności ) miał.

  Wystarczy, że wspomnę w tym miejscu, przykładowe sukcesy ONZ od 1945 roku w następujących zagadnieniach: i1) nierozprzestrzeniania broni jądrowej, chemicznej i biologicznej

  i2)Korea i3) Wietnam i4) Rwanda i4)Kambodża (Pol Pot) i5) Darfur i6) Bośnia i7) East Timor Nawet małe konflikty ( Rwanda, Darfur, Kambodża ( Pol Pot) ,Bośnia )– ONZ był bezsilny, nie umiał nic zaradzić na postępujący genocyd ( chyba, że uznamy, że ONZ nie ma nic przeciwko genocydowi ? )

  j)Od powstania ONZ w 1945 było więcej wojen niż kiedykolwiek w historii ,

  k) Jednym z dominujących programów ONZ aktualnie jest Agenda 21 – program związany głównie ze zmniejszeniem liczby ludności świata.

  http://www.un.org/esa/dsd/agenda21/res_agenda21_00.shtml

  Styl i język tego opracowania podobny jest do stylu w jakim były pisane dokumenty KPSS lub PZPR ale je przerasta o głowę.

  l) konstytucja ONZ napisana jest w stylu, językiem oraz w duchu Konstytucji ZSSR, jak też kopiuje myśli zawarte w tej Konstytucji

  http://www.yale.edu/lawweb/avalon/un/unchart.htm

  http://www.rosja.osman.livenet.pl/zrodla/konstytucja_zsrr.pdf

  Nie dziwi to, jeśli wiemy, że konstytucja ONZ została napisana przez rosyjskiego szpiega Algera Hissa.

  m) Uniwersalna Deklaracja Praw Człowieka – jak wiemy – szeroko mówi o prawach człowieka.

  Ale Art 29 tej Deklaracji mówi, że nie są dopuszczalne żadne prawa i wolności, które nie są zgodne ,,z celami i zasadami ONZ”.

  n) wiele akcji szczepień organizowanych przez ONZ WHO i UNICEF kończyło się aferami ( Brazylia, Filipiny,Nigeria, Tajlandia, inne ) – szczegółowy opis naukowy na stronie http://www.whale.to/m/sterile.html oraz

  http://loveforlife.com.au/node/6741

  m) przykładem ,,dobroczynnego działania ONZ dla ludzi” jest wchodzący w życie od

  1.1.2010 globalny pakiet ustaw okołomedycznych nazywany w mediach ,,Codex Alimentarius”. Co do Codex Alimentarius wchodzącego w życie z inicjatywyONZ można powiedzieć co następuje:

  m1) mimo opracowywania go w strukturach ONZ od ponad 20 lat – prawie nikt z publiczności nikt o nim nie wie ( brawo ONZ )

  m2) http://www.naturalnews.com/026663_CODEX_food_health.html

  (miliardy umrą po wejściu w życie ,,Codex Alimentarius”

  m3) najlepsza informacja alternatywna o ,,Codex Alimentarius” jest dostępna na stronie

  prowadzonej przez znanego emerytowanego generała wywiadu USA Alberta Stubblebine

  (m.in b. szefa akademii wywiadu armii USA )

  http://www.healthfreedomusa.org

  http://www.healthfreedomusa.org/?page_id=165

  (jak Codex jest formułowany i narzucany krajom )

  http://www.healthfreedomusa.org/?page_id=219

  ( Generał Bert komunikuje: możemy zwyciężyć )

  http://www.healthfreedomusa.org/?page_id=161

  ( szczegółowe informacje o Codex Alimentarius )

  http://www.healthfreedomusa.org/index.php?page_id=162

  ( Codex Alimentarius szybki kurs )

  m4)http://bi.gazeta.pl/im/6/6610/m6610126.mp3

  audycja radia TOK FM o Codex Alimentarius 46 minut

  m5)http://codex2010.weebly.com/czym-jest-kodeks.html

  m6)http://ww6.tvp.pl/19827,20091120943861.strona

  Fakty TVP o upadku sklepów zielarskich po 1.1.2010 ( od 6 min. 35 sek. )

  m7) http://praca.gazetaprawna.p

 30. Jacek said

  Dzis nad Oswiecimiem wieczor i noc dlugo latal/y samoloty. Bzyczy to jak stare babowce. Jeszcze nigdy nie slyszalem tak dlugo.
  Tak jakby krazyl.

 31. Bromba said

  http://www.halat.pl/wedliny.html Zagrożenia zdrowia ze strony wędlin -dr Zbigniew Hałat

  • toms said

   Kilko dni temu jeszcze nie wiedziałem , ale dzis już wiem Capslockowi sie zdradzili … każdy inteligentny blogowicz już wie kto jest kto !!!!!!!!! to się stało dziś, bo podpuszczeni dali się sprowokowac:)

 32. igi said

  Blog nam sie podzielil panowie… Na tych co Mizi jeszcze sluchaja i na tych co juz maja dosc jego pro-katastrofalnych fantazji. Ja wszystko zrozumiem ale niektore sprawy zaszly za daleko ,niszczycie ten blog o wiele bardziej skutecznie niz zrobili by to „oni” a do tego brawo se jeszcze bijecie bo wam na interii napisali to co mieliscie nadzieje przeczytac ,a o tym ze prasa od zawsze pisala to co sie dobrze sprzedaje to nagle wszyscy zapomnieli. Kiedys polecilem ten blog paru dobrym znajomym ,mysle sobie niech i oni sie dowiedza co w trawie piszczy… teraz mi sie wstyd im na oczy pokazac ,osmieszacie siebie i swoich czytelnikow.
  Mozecie wykasowac ten wpis tlumaczac sobie dla wlasnego spokoju ze agencior jestem i akcje destabilizacyjna prowadze ,ale prawda jest taka ze jesli ten post zniknie to tylko dlatego ze prawda w oczy kole.
  Opanujcie sie ,powruccie do zetelnych informacji ,niech ten blog znow bedzie nasza bronia przeciwko „nim” a nie przeciw nam samym..

  -Ostatni Rozsadny-

  • Man said

   Jakbyscie konfrontowali coniektore fakty z tekstow Mizi to byscie wiedzieli, ze facet mowi prawde. Moze nie do konca wszystko jest true na ta chwile i udowodnione ale duzo sie ujawnia, wiec dziwie sie krytyce jego wpisow.

  • Głos66 said

   Właśnie tak panocki, właśnie tak.
   Za dużo blogowiczów skupia się na wizjach Mizi, zamiast skupić się na NWO lub np. na Kodeksie Żywnościowym.

   Ze dwa miesiące temu rozsyłałem adres tego bloga gdzie się tylko dało, a teraz tego troszkę zaczynam żałować ze względu na takie „dziwne” wpisy Mizii i innych wielbiących wizje a mnie fakty.
   Agenciurom chodzi dokładnie o to, abyśmy zajęli się pieprzeniem trzy po trzy, zamiast tym co się dookoła nas dzieje. Jest to dokładne, zaplanowane działanie członków Iluminatów i ich sługusów.

 33. navajo88 said

  witam wszystkich

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s