Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Rosja żąda śledztwa w sprawie korupcji WHO. Puławy ostrzegają przed kolejnym wirusem.

Posted by grypa666 w dniu 29/11/2009

Rosja może zrezygnować z członkostwa w WHO, w przypadku potwierdzenia się  zmowy firm farmaceutycznych z urzędnikami WHO.

Listopad 27, 2009  http://newsru.com/russia/27nov2009/vozz.html

Doniesienia w zachodnich mediach  o korupcji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), z firmami farmaceutycznymi trzeba sprawdzić. Jeśli dane te się potwierdzą Rosja może zawiesić swoje członkostwo w organizacji, powiedział członek komitetu Dumy Państwowej Rosji w sprawie zwalczania korupcji wsparcia legislacyjnego Rosji Igor Barinov.

Przypomnijmy, według niektórych mediów konsultanci WHO, którzy otrzymywali pieniądze od firm farmaceutycznych, mogli wpłynąć na decyzję tej organizacji – w wyniku czego po raz pierwszy od ponad 40 lat – oficjalnie zostało ogłoszone wprowadzenie szóstego, maksymalnego poziomu zagrożenia pandemią  grypy A/H1N1 na całym świecie . Według tych mediów  pandemia grypy świńskiej może być największą korupcją naszych czasów.

WHO uznająca pandemie grypy świńskiej  w świecie, w pierwszym etapie wezwała wszystkie kraje do stosowania leku Tamiflu   produkcji Szwajcarskiej. Przypomnijmy, ten lek wywołał falę krytyki w Rosji  ze względu na możliwe działania niepożądane. Według Barinova  Rosja nie może pozostać bez reakcji na oskarżenia WHO o podejrzenie  korupcji. Musimy wszystko dokładnie przeanalizować, przed podjęciem decyzji – powiedział dziennikarzom w piątek. W przypadku potwierdzenia się  tych doniesień należy podnieść kwestię, czy udział Rosji w pracach WHO jest na miejscu, do zawieszenia członkostwa włącznie. Według niego, Rosja wydała już na walkę z nowym wirusem  ponad 4 miliardy rubli, które zdaniem parlamentarzysty, mogły być wykorzystane w innych palących problemach społecznych. Barinov wezwał przedstawiciela  organizacji i członka zarządu WHO Vladimira Starodubova do śledztwa międzynarodowego. Zasług WHO w walce z malarią, ospą, HIV / AIDS w 20 wieku, nikt nie kwestionuje, ale teraz musimy dowiedzieć się, czy WHO przeżarł wirus korupcji. Z kolei Główny Inspektor Sanitarny Rosji Giennadij Oniszczenko,  mówiąc w piątek o wzajemnych spotkaniach z agencją  Prokuratora Generalnego, w celu przestrzegania przepisów w zakresie obrotu narkotykami, powiedział również, że brak było porozumienia w w zakresie walki z grypą świń na świecie. Szanowana międzynarodowa organizacja od samego początku miała kurs na obrót szczepionkami, i uniemożliwiła producentom z Rosji do zajęcia pozycji na rynku szczepionek na H1N1 – powiedział i zaznaczył, że Rosja nie pomogła stworzyć monopolu , że monopol został nałożony za pomocą obcych agencji. Wielu lekarzy twierdzi, Tamiflu jest jedynym narkotykiem na świecie, zdolnym do walki z grypą świńską, mimo to WHO potwierdziło 39 przypadków infekcji wirusem, który był odporny na Tamiflu. Tymczasem liczba potwierdzony laboratoryjnie przypadków grypy A/H1N1 na świecie, według oficjalnych danych, 15 listopada przekroczyła 525 tysięcy, 6750 zmarło według podanego 20 listopada oświadczenia wydanego przez WHO.

======================================================

Polska szykuje się na atak Wirusa Zachodniego Nilu

Zapowiedź cynicznego ludobójstwa?, Maria Sobolewska

Opublikowano: 29.11.2009 http://astromaria.wordpress.com/2009/11/27/zapowiedz-cynicznego-ludobojstwa/

Są dwie możliwości: albo prof. Tadeusz Wijaszka, dyrektor Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach i jego pracownicy są jasnowidzami i potrafią zobaczyć, co zdarzy się w przyszłości, albo są głupcami, którzy wygadali się z kolejnego wielkiego i ohydnego spisku knutego w tajemnicy przez nasze ukochane koncerny farmaceutyczne. Wirtualna Polska donosi .“Wzrost liczby zachorowań na grypę A/H1N1 powinien w Polsce potrwać jeszcze ok. dwóch tygodni, a później prawdopodobnie nastąpi gwałtowny spadek – powiedział szef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa Przemysław Guła, opierając się na analizach przeprowadzonych przez biuro. Tymczasem naukowcy przygotowują się już do walki z tzw. Wirusem Zachodniego Nilu, który może pojawić się w Polsce latem.”Że co proszę? Wprost nie wierzę własnym oczom! Ale to nie urojenia, to się dzieje naprawdę:

“Wijaszka poinformował również, że specjaliści z laboratorium w Puławach przygotowują się teraz do walki z innym wirusem – tzw. Wirusem Zachodniego Nilu, który może zagrozić Polakom latem. – Jest on prawie w 100% śmiertelny dla człowieka. Objawy są podobne jak w przypadku grypy – wysoka gorączka, nudności, bóle głowy i bóle mięśni. Z tym wirusem trudno walczyć, ponieważ przenoszą go komary, ale jest już szczepionka. Niestety jeszcze nie tak skuteczna, jakbyśmy chcieli – dodał. Polscy naukowcy na razie szukają śladów obecności wirusa w naszym kraju. Badane są ptaki i konie, które na tę odmianę są szczególnie wrażliwe. – Wirus ten po raz pierwszy pojawił się w Afryce w latach 50., później pojawił się w Europie – we Francji i Włoszech, a następnie w Stanach Zjednoczonych – zaznaczył. Jak dodał, prawdopodobieństwo, że trafi również do Polski, jest duże.” Teraz już rozumiem. Wirus tym razem naprawdę będzie zabijał, nie tak, jak “świńska” grypa, która zawiodła oczekiwania swoich twórców. Ale oczywiście nie ma sprawy, przecież jest szczepionka. Jakimi my jesteśmy niewiarygodnymi wprost szczęściarzami, prawda?! Nie chcieliśmy się szczepić na grypę, kpiny sobie robiliśmy, nasza minister zdrowia dokonała sabotażu, który odbił się echem w całym świecie i przez nas koncerny farmaceutyczne straciły grube miliardy euro. Bóg Mamon się wkurzył i żąda krwi. Żarty się skończyły i przyszedł czas zapłaty. Wygraliśmy więc jako nagrodę specjalną wirusa, który pochodzi z zamorskich krajów i nigdy wcześniej nawet nie próbował zwiedzać naszej nieprzyjaznej, wręcz zabójczej dla niego strefy klimatycznej. Jako premię dodatkową dostaniemy wraz ze szczepionkami skwalen jako adiuwant, rtęć jako konserwant i uwaga, najważniejsze: nanochip. Taki sam (no, przepraszam, trochę mniejszy i nowocześniejszy), jakie dostają nasze pieski i kotki, żeby się nam nie zgubiły w wielkim mieście.

Zauważyli Państwo, jak ten profesor Wijaszka lekko przeskoczył z tematu grypy, która właśnie kończy swoją karierę na temat wirusa Nilu? Zupełnie jakby mówił o repertuarze kina: pierwszy film schodzi właśnie z afisza, ale mamy już dla państwa następny.

Dla niego temat wirusa Zachodniego Nilu jest czymś oczywistym, bo on nad tym pracuje od miesięcy, jeśli nie od lat. Z tego zapewne powodu nie zachował należytej ostrożności przy formułowaniu swojej wypowiedzi. Publiczność, w przeciwieństwie do ekipy naukowców, nie jest bynajmniej tak obeznana z tym tematem, wręcz przeciwnie, dla nas to coś zupełnie obcego, istna bajka o żelaznym wilku.

Dla nas ten wirus do wielka egzotyka, wielu ludzi mogło o nim w ogóle nie słyszeć. Wprawdzie wiele lat temu docierały do nas wiadomości, że gdzieś daleko, za siedmioma górami i siedmioma morzami, w gorącym i egzotycznym kraju szaleje mordercza zaraza, ale przecież gdzie Afryka, a gdzie Polska, to nie nasz problem. Kiedy więc nagle słyszymy takie wygłaszane jako niemal pewniki zapowiedzi rodzi się pełne zaskoczenia pytanie “jakim niby cudem wirus znad Nilu miałby przeskoczyć do Polski?

Gdyby przynajmniej coś tę inwazję zapowiadało, np. choćby tylko kilka przypadków zachorowania w tym roku gdzieś u sąsiadów, w Niemczech czy na Ukrainie, taka zapowiedź miałaby sens i nie wzbudzałaby podejrzeń. Ale nic takiego się nie zdarzyło. Może był jeden czy dwa przypadki, ale wiele lat temu i od tamtej pory nic się nie działo. Skąd więc przygotowania na inwazję tego wirusa, jako na coś oczywistego i nieuchronnego? Czy nie wydaje się to wielce podejrzane?

Już słyszę, jak jakiś przemądrzały i wszystkowiedzący racjonalista przekonuje niedowiarków, że przecież ludzie latają samolotami i mogą przenosić wirusy po całym, wielkim świecie, może się też zdarzyć i tak, że w podróż samolotem wybierze się komar, że przez przypadek uda mu się szczęśliwie wlecieć i równie szczęśliwie wylecieć z tego samolotu i że w końcu, cały, zdrowy i pełen chęci do kąsania wysiądzie w Warszawie na Okęciu. Załóżmy, że jest to możliwe. Pozwólcie jednak, że głupio spytam: a dlaczego w takim razie gorączka Zachodniego Nilu nie przywędrowała do nas wtedy, kiedy była jej epidemia? Skąd wiadomo, że przywędruje latem 2010 r. skoro nigdzie w okolicy nie ma aktywnego źródła zakażenia? Jaki jest powód do tak zdecydowanych działań właśnie teraz?

Komentarzy 127 to “Rosja żąda śledztwa w sprawie korupcji WHO. Puławy ostrzegają przed kolejnym wirusem.”

 1. Zbyszko said

  Chyba w końcu powinna się tym zająć prokuratura

 2. weiner said

  Jakbyście chcieli wiedzieć to wirus Zachodniego Nilu jest już w Polsce 😉 http://www.wprost.pl/ar/?O=63134 Więc ewentualne przypadki zachorować które mogą się zdarzyć nie musza być spiskiem

 3. Igi said

  Bardzo mnie interesuje sprawa tego wirusa zachodniego nilu. Oni sobie z nas chyba jaja robia! Co to ma byc? Czy tan pan „profesor” podal ta informacje jako oficjalna??? Czy ktos sie go rownie oficjalnie zapyta skad on ma takie informacje ,czy w tym porypanym kraju niema juz zadnych instytucji dzialajacych na rzecz obywateli??? Jak dozyjemy lata i sie jego prporctwa sprawdza ,to osobiscie ***************.

  • Igi said

   …a i jeszcze jedno. Czy da sie tym wirusem zarazic od innego czlowieka czy tylko poprzez ukoszenie komara? Bo jesli tylko od komara to luzik ,no chyba ze ow wirus „przypadkiem” zmutuje co wcale by mnie nie zdziwilo…

   • Ala said

    Mieszkam w New Jersey jakieś 8-10 lat temu mieliśmy wirus zachodniego nilu . Teraz z perspektywy czasu zastanawiam się czy nie była to jakaś próba ,ewentualnie pod pozorem wirusa podtruwanie społeczeństwa .
    Moje przypuszczenia kierowane sa tym ze podawali w TV jakieś tam przypadki śmiertelne i zachorowań ale osobiście nie spotkałam osoby która by chorowała lub znała nawet taka osobę . Co do podtruwania to od godziny 12 -3 w nocy był zakaz wychodzenia , klimatyzacje w domach i wszelkie nawiewy miały być wyłączone ,specjalne samochody pryskały dom w dom jakimś płynem , trojącym komary , na dziś mam pytanie czy na pewno tylko komary

 4. ooo said

  To dość dziwne, nie wierzę żeby Rosja nie była stroną n.w.o skoro skala tego jest globalna (Miedwiediew prezentujący Suprę).

  • ProtokolantSyjonu said

   Rosja oskarzajaca innych o korupcje – to brzmi dosc smiesznie 🙂 i nalezy obserwowac te doniesienia jako calosc globalnej ukladanki. Kolejny ruch na wielkiej szachownicy.

 5. ooo said

  Z tym wirusem Zachodniego Nilu to (pewnie tak jak z a/h1n1, skoro można opatentować szczepionkę na 3 lata przez „pandemią” to można
  i „przewidzieć” kiedy „nowy” / sztuczny wirus nas „zaskoczy” 😉

  • ooo said

   Skoro chcą użyć komarów jako latających strzykawek „roznoszących „szczepionkę” to czemu nie miałyby roznosić innych wirusów jak dotąd vide malaria.

 6. ALFA said

  GORĄCZKA ZACHODNIEGO NILU
  Infekcja u wielu osób przebiega bezobjawowo lub daje łagodne objawy. Jeśli dochodzi do rozwinięcia się choroby, objawy pojawiają się po 2 – 15 dniach. W postaciach lekkich choroba może dawać objawy rzekomogrypowe (gorączka, ból głowy, bóle mięśni), czasem drobną wysypkę lub powiększenie węzłów chłonnych. W cięższych przypadkach objawy są bardziej nasilone a przebieg gwałtowny, mogą dołączyć się nudności, wymioty, trudności w połykaniu, kręcz szyi, osłabienie mięśni, utrudnienie chodu, zaburzenia koordynacji, parkinsonizm, zaburzenia świadomości. U osób immunoniekompetentnych istnieje zwiększone ryzyko ciężkiego przebiegu choroby, aż do zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu czy ostrego porażenia wiotkiego (ang West Nile Poliomyelitis). Zdarzają się także przypadki śmiertelne.

  W badaniach laboratoryjnych w przebiegu choroby stwierdza się umiarkowaną leukocytozę z limfocytopenią i niedokrwistość.

  U niektórych osób dochodzi do całkowitego wyzdrowienia, ale u części pacjentów obserwuje się powikłania pod postacią przewlekających się dolegliwości mięśniowych, bólów głowy, uczucia zmęczenia, depresji, zaburzeń pamięci i koncentracji oraz zaburzeń funkcjonowania.

  SARS, ebola, gorączka zachodniego Nilu to jedne z najgroźniejszych wirusów-zabójców, jakie mogą dopaść człowieka. Wirus opryszczki to przy nich niegroźny ratlerek. Nie jest to seryjny morderca. Atakuje bez fajerwerków i komunikatów o setkach ofiar.

  „Wirusami tymi możesz się zarazić najczęściej drogą kropelkową, czyli nie jesteś w stanie jej uniknąć. Wystarczy, że ktoś kichnie. Możesz zarazić się też przez pocałunek lub przez stosunek płciowy.

 7. vindpust said

  Moje przemyslenia na temat tego co sie dzieje:

  Przestepstwo staje sie przestepstwem w chwili gdy wychodzi na jaw.
  Dopoki jest utrzymywane w tajemnicy to nikt z niewtajemniczonych nie wie i wlasciwie to nie ma przestepstwa. Swiadomosc wiekszej ilosci ludzi tego co sie dzieje powtrzymuje przestepcow przed dalszym dzialaniem wybrana metoda.
  Czego sie boja?
  Bo ze boja sie to nie ulega watpliwosci.
  W przeciwnym wypadku juz dawno zatruliby nas na smierc. Jak na razie to wyglada to na pokaz, wzbudzeniu leku, dokarmianiu matrixowego komputera lekiem.
  Cos ich powstrzymuje przed ostatecznym krokiem, tylko co?

  Gdy coraz wiecej ludzi zobaczylo co jest grane ze swiniakiem to swiniak nagle przestaje byc grozny. Strasza jeszcze mutacja ale to tez widze jako strachy na lachy.

  Nasza swiadomsoc ma ofromna moc.
  Jakis rok temu bralo mnie przeziebienie. Bylam wtedy pod wrazeniem ksiazki Davida Icke w ktorej pisal ze wszystko jest iluzja. Skoro to iluzja to grypa to tez iluzja.
  Wiec powtarzalam sobie: nie moge byc przeziebiona bo to tylko iluzja, nie ma przeziebien. Tej nocy spalam niespokojnie, budzilam sie i w polsnie powtarzalam ze to tylko iluzja,ze nie moge byc przeziebiona. Czulam jak to przeziebienie mnie bierze i dalej powtarzalam. Pozniej zasnelam i rano obudzilam sie bez najmniejszych oznak przeziebienia.
  Z tego by wynikalo ze inteligencja naszego ciala, czy wiara w cos robi to rzeczywistym albo to odrzuca.

  • zyta said

   Dobry wpis. Za malo sie tu mowi o tych rzeczach, ze wszystko jest iluzja.

  • Ala said

   Ciekawe to stwierdzenie z iluzja , interesuje mię jak taka iluzja choroby ma się w stosunku do dzieci , 6 miesięczne dziecko na przykład

  • niesmugom said

   Przeziębienie to nie iluzja, a Icke to oszołom który wierzy, że rządzą nami reptilianie – kosmiczna rasa ludzi jaszczurów 🙂

   • Maromag said

    I nie wiesz jak sie skutecznie przed nim i calym pozostalym scierwem ochronic ? -to Ci podpowiem – MMS i otwarty umysl. Co do Icke , to nie on pierwszy o tym mowi i nie ostatni – ale nimi nie musimy sie przejmowac dopoki bedziemy rzeczywiscie otwarty umysl. Zdroweczka zycze.

 8. mary said

  RZAD -NASZ WROG

 9. mary said

  WHO – NASZ WROG

  • Margherita said

   Pytałam Cię o to ostatnio, ale Cię na forum nie było, więc pytam ponownie:

   Gdzie kupujesz cytryny?! Pisałaś, że je jesz. Oczywiście są w sklepie, ale obawiam się, że naprane aż miło.

   Zgóry dziękuję za odpowiedź.

   • mary said

    wITAJ MARGHERIKO – cytryny kupuje na ryneczku albo w pobliskim warzywniaku. omijam supermarkety, bo to co tam sprzedaja to PASZA, ktora nie nadaje sie dla ludzi, zwroc uwage np. kapusta jest nienaturalnie zielona – sam azot. oczywyscie gwarancji nie ma zadnych – cytryny to import – wiec je parze wrzatkiem. ostatnio odkrylam nafte lecznicza, stosujemy z mezem od miesiaca, czuje sie po tym jakby mi ubylo 20 lat, a maz sie zdziwi, bo zapomnial juz dawno jak sie wchodzi na 3 pietro bez zadyszki. chcialam dokupic, ale niestety Petroleum d5- nagle zniknelo z rynku – czyzby Codeks Alimentatius?

   • Margherita said

    W markecie to ja mogę co najwyżej kupić rękawiczki z promocji. Tej padliny, o pardon wędliny i tych „warzyw” na pewno nie kupię. Zacznijmy od tego, że na dziale spożywczym smród poprostu zwala z nóg. Jednak ludziom z bazaru też tak do końca nie ufam, na własne oczy widziałam jak się pryska po truskawkach na tydzień przed zbiorem… Najgorzej jest z owocami.
    A co sądzisz o tzw sklepach ekologicznych /ze zdrową żywnością?
    Mam taki w okolicy jabłka mają dobro, gruszki też. Jarzyna jest najczęściej nie do kupienia.
    Nafty nigdy nie próbowałam, myślę jednak, że ta tzw kosmetyczna też się nadaje do wypicia jeśli nie ma dodatków.

   • mary said

    ZDROWA I PEWNA ZYWNOSC JEST TYLKO Z WLASNEGO OGRODKA,

   • ooo said

    > Mary.

    Czy aby na pewno żywność opryskana chemtrails, kwaśnym deszczem itp. jest aż tak zdrowa, no na pewno lepsza niż sztucznie pędzona ale też zawiera różne „dodatki” z powietrza lub wody np. metale ciężkie.

   • anna said

    Mój wujek prowadził kilka lat gospodarstwo „ekologiczne” z certyfikatem, a nawozów używał ile się dało. Kontrole miał tylko 2 razy. Za pierwszym razem jak przyjechali skontrolować to ciotka zrobiła ciacho, kawę i nic nie sprawdzili. Za drugim razem kontrolerzy pojechali w pole, zobaczyli że nic nie robione i certyfikat odebrali. Więc teraz, jak ktoś mi mówi o sklepach z ekologiczną żywnością, to śmieję mu się w twarz :].

   • hjk said

    naprawde ekologiczne jest teraz niemozliwe, chyba ze bedzie kosztowac z 5-10 x drozej niz zwykłe – bo tyl;e pracy wymaga reczna obróbka, by nie stosowac oprysków (aczkolwiek nawozy w rozsadnej ilosci sa do zastosowania), a jak nie zastosuje sie oprysków, to czesc zjesc musi robactwo, stad wyzsza cena…

   • Słoneczna said

    czasami robię zakupy w Makro. Potem te same co tam owoce i warzywa widzę w „zdrowej żywności ” – tyle że 3 krotnie droższe. Na pytanie- skąd mają tak dorodne kiwi , takie same jak w Makro _ własciciel, zawołany przez ekspedientkę odpowiedział że są przywożone specjalnie z Australi samolotem ( stąd ta cena) i są, owszem, z tej samej firmy co w Makro tyle że z tej częsci plantacji która jest prowadzona ekologicznie ! Od tej pory nie kupuję nic w sklepach ze zdrową(???) żywnoscią i Wam tez nie radzę.

   • Maromag said

    Bede do znudzenia powtarzal – MMS (MIRACLE MINERAL SUPPLEMENT )Jima Humble i zapomnijcie o swinskoptaciej grypie ,szczepieniach przeciwko NICZEMUY , cholerze , dzumie , malari i uodparnia na idiotow ktorzy probuja nami manipulowac. Zdowka zycze

  • zyta said

   Ja ddalabym jeszcze, ze religie, to nasz wrog.

   • vindpust said

    My sami jestesmy dla siebie najwiekszymi wrogami.

   • grypa666 said

    Fanatyzm religijny…

   • hjk said

    religia chrzescijanska czy raczej katolicka (ew. prawosławna, bo tu różnice doktrynalne sa chyba znikome) przez wieki została przepracowana pod kątem zgodności z danymi rozumu od roznej strony, wiec jako taka nie stanowi zagrozenia…
    co innego inne, ktore mmoga zagrazac pewnymi skrajnościami, niezgodne z koncepcja człoweika jako osoby, jego działania czy poznania, itd.

  • Vebriq said

   Rosja,nasz przyjaciel?Chyba teraz tak…ale raczej oni się tam żrą teraz o władzę na górze,plan grupy z USA zawiódł i Rosja i nie tylko Rosja spróbuje teraz wyrwać dla siebie większy kawałek globalnego tortu niż jej przedtem oferowano,to dobrze-niech się żrą,nigdy nie myślałem o tym,że będę pochwalał kiedyś zimną wojnę,a teraz…zimna wojno wróć,niech Stany i Rosja nadal rywalizują i celują do siebie nawzajem byleby tylko to gwarantowało spokój od planów globalnego superpaństwa i swiatowego super zamordyzmu i byleby wojna była zimna,nie gorąca i prawdziwa.

   • Vebriq said

    no może przesoliłem..ma być walka ideologiczna,ale bez wojen peryferyjnych,niech się kłócą to może pożyjemy trochę dłużej i obmyślimy ludzkości lepszą obronę..

 10. mary said

  SYJONISCI – NASZ NAJWIEKSZY WROG

  • ALFA said

   RYCERZE EULOGII

   Budynek, w którym spotykają się Rycerze Eulogii.

   Czaszka i kości (skull @ bones), tajne stowarzyszenie – bractwo działające na Uniwersytecie w Yale, ich symbolem jest czaszka i dwie skrzyżowane kości. Wywodzi
   się z D-K-E (Delta-Kapa-Epsilon) (LINK!- przepowiednie biblijne-2012), jej członkami są: G.W.Bush – prezydent USA, jego ojciec – G.H.W.Bush, wcześniej jego ojciec – Prescott, John Kerry, W.H.Teft i bardzo dużo innych znanych nazwisk ze świata polityki, nauki, biznesu…

   Skull@Bones działają w tajemnicy.
   G.W. Bush publicznie zapytany o tą organizację powiedział:
   „jest to tak wielki sekret, że nie mogą o nim mówić”
   i senator Massechusetts John Kerry na pytanie
   – co możesz powiedzieć o Skull@Bones … odrzekł
   „nie za dużo, to jest sekret”.

   Znane jest całej Ameryce i coraz większej części świata, że większość
   amerykańskich polityków, biznesmenów, sportowców, artystów, naukowców
   i innych czołowych liderów przynależy do bractwa Czaszka i Kości.

   S@B zwane jest inaczej „Bractwem Śmierci” lub „Klubem Eulogii.”

   Lista prezydentów USA, którzy byli jej członkami:

   1. 19 prezydent USA – R.B. Hayes
   2. 26 przezydent USA – T. Roosevelt
   3. 38 przezydent USA – G.R. Fort
   4. 41 przezydent USA – G.H.W.Bush
   5. 43 przezydent USA – G.W.Bush

   Członkowie S@B
   – po lewej stronie, pierwszy od zegara – G.H.W. Bush,

   S@B po raz pierwszy była ujawniona publicznie w programie „60 minut”
   w amerykańskiej TV jako: konspiracyjni terroryści, obwiniani za łamanie
   prawa i wszystkie złe rzeczy jakie dzieją się na świecie.

   Organizacja ma już prawie 200 lat, założona była w roku 1832 przez
   Huntingtona Russella i jest najbardziej sekretnym bractwem na świecie.
   Członkowie posiadają sekretne imiona i sekretne stopnie wtajemniczenia.
   Imię nadane w pierwszej inicjacji noszą do końca swojego życia. Obierają imiona
   mitologiczne ale są one uzależnione od doświadczeń seksualnych członka grupy,
   np: długi demon, krótki demon … etc… Obaj Bushowie mają stopnie Pi.

   W budynku, w których się spotykają, zwanym „grobowcem” jest dużo
   prywatnych pokoi ale najbardziej sekretną komnatą jest kwadratowa komnata 322 zabezpieczona żelaznymi drzwiami. W pokoju 322 odbywają się najbardziej sekretne przysięgi i inicjacje – głębsze wtajemniczenia. Właśnie stąd – jak donoszą różne informacje – wychodzą instrukcje, np; jak walczyć z grupami religijnymi, stąd wyszedł między innymi anty-katolicyzm, który przenoszą dalej grupy „New Age”, czasami duże grupy ludzi zupełnie nieświadomie pomagają S@B. Większość konspiracyjnych tematów rodzi się na tajnych spotkaniach. Bractwo słynne jest z różnych dziwnych rzeczy, przeciwnych jakie są ogólnie przyjęte w normalnym świecie. Najbardziej kontrowersyjne są zachowania seksualne bractwa. Nie wolno im pić alkoholu, piją inne napoje w kubkach przypominających ludzką czaszkę. W ich otoczeniu można zauważyć dużo szkieletów, trumien, okultystycznych rytualnych przedmiotów, a na rytualnym ołtarzu stawiają czaszkę i kości.

   Alexandra Robbins; autorka kilku książek na temat S@B tak wyjaśnia tajemnicę
   tej organizacji. W roku 322 zmarł grecki orator Demosthenes. Po jego śmierci bogini
   Eulogia, zwana boginią krasomówstwa, której symbolem była czaszka i dwie skrzyżowane kości razem z nim odeszła z ziemi. Powróciła w roku 1832 i zamieszkała w budynku – grobowcu, gdzie spotykają się członkowie S@B. Bractwo spotyka się tam 2 razy
   w tygodniu, śpiewają na jej cześć hymny a siebie nazywają Rycerzami Eulogii.

   Rycerze Eulogii mają w swoim grobowcu szkielet ludzki, zwany
   przez nich Madam Pampadour i czaszkę ludzką o imieniu Geronimo.

   Każdego roku w szeregi bractwa zasila 15-stu nowych studentów
   z Uniwersytetu w Yale. Dostają na wstęp po 15 000$ i zegarek.

   Ręka demona (cornuti – z włoskiego)

   S@B na początku swojego istnienia była organizacją skupiająca tylko
   mężczyzn, ostatnio chociaż w bardzo małym stopniu są wprowadzane też kobiety.
   Po inicjacjach nadaje się im zaprzysiężone imiona i uczestniczą w życiu bractwa.

   Mają na własność swoją wyspę (Deer Island) na rzecze St.
   Lawrence między USA i Kanadą. Wyposażona w domy, w sportowe
   obiekty, baseny a nawet w amfiteatr. Wyspa jest letnią rezydencją S@B.

   Ci, którzy uciekli z bractwa zdradzają ich sekrety. Coraz więcej
   szczegółów wychodzi na światło dzienne. David Icke (LINK!) kontaktował
   się z kobietą imieniem Kathrin, była w rękach S@B jako niewolnica, tz, „sex-maszyna”.
   W swoich książkach opisał dużo jej przeżyć, odkrył ciemne tajemnice wielu
   słynnych ludzi i obnażył seksualne zachowania członków tajnego bractwa.

   Czaszka i kości

   Symbol ten jest bardzo stary, ukazał się na nagrobkach
   chrześcijańskich niedługo po śmierci Jezusa, innymi słowy znaczy –
   „memento mori”. Używają go również do swoich rytuałów masoni.

   „Memento mori – wszystko przepadnie,
   śmierć jest tutaj i śmierć jest tam.
   Śmierć jest zapracowana w każdym miejscu.
   Śmierć jest ponad nami i my umrzemy.”

   Po raz pierwszy usłyszałam o S@B w roku 1993 w amerykańskiej sieci TV.
   Już wówczas mówiło się otwarcie o jej działalności. W okresie prezydentury Busha zapanowało na ten temat w mediach większe milczenie. W roku 2001 przeczytałam książki D.Icke, byłam zaszokowana ich treścią. Dzisiaj ludzie mówią już otwarcie, zadają kłopotliwe pytania członkom S@B. Najbardziej przerażającą jest, że tą organizację – chociaż
   więcej osób nadal woli milczeć – posądza się o rytualne morderstwa.

   Znane są w USA przypadki, kiedy policja odkrywa miejsca rytualnych
   morderstw na specjalnych ołtarzach, ofiary są poświecone szatanowi. Na
   świecie działa niezliczona ilość ugrupowań satanistycznych. Ostatnio zamieszczona
   została w internecie informacja – dnia 18 lutego 2008 – znaleziono ciała 2-ch chłopców
   bez głów, jeden 2 lata, posiadali na swoich zwłokach znaki rytualne i byli posypani
   sekretnymi popiołami, (nazwisko i imię informatora nie jest ukryte, jest znane).

   Adolf Hitler był „nawiedzony’ na punkcie okultyzmu. Naziści używali
   symbolu czaszki i dwóch skrzyżowanych kości. Nosili ten symbol
   gestapowcy, znani ze swoich sadystycznych zachowań.

   • Taka Tam... said

    a nie jest to czasami jakas zaslona dymna zeby odwrocic uwage od iluminatow/bilderbergow i innych tego pokroju? tak mi przeszlo przez mysl ze moze to jakas mala sciemka…

   • zyta said

    Przeciez to sa wlasnie ci iluminaci i bildelbergowie.

   • Vebriq said

    http://tajemnicatajemnic.vox.com/
    tutaj masz sporoo Illuminatich,Bilderbergach,Skulls and Bones i takich tych-paramasońskie tajne organizacje

   • ooo said

    Kryptonim Busha starego i młodego:
    „Gog” & „Magog”

    Do pobrania (napisy PL):

    http://rapidshare.com/files/309467244/The_President_Who_Told_The_TRUTH__PL_.avi

    Jedyny prezydent, który miał cohones i powiedział prawdę a za prawdę czekała go jedynie śmierć zamiast wdzięczność i działanie.

    To dlatego iluminaci nazywają ludzi i traktują ich jak…

   • VIVIEN said

    ….. dobry filmik…MOWE JF K.znam….. i musze przyznac , ze dopiero niedawno zrozumialam wreszcie o czym TWEN CZLOWIEK MOWIL….PRZEDTEM ZAWSZE ZASTANAWIALAM SIE CO ON MOWIL? …. TERAZ OTWORZYLY MI SIE OCZY LECZ PARE MIESIECY TEMU…. teraz wiadomo – daczego tajemnica strzalow – jeszcze tajemnica…. NIEWYGODNY TAJEMNICA! NIE MOZEMY SIE BAC LUDZI!!!! TO TYLKO LUDZIE!!! A CZY POWINNISMY BAC SIE SZYTANA ? I DEMONOW??? CO NAM MOZE ZROBIC??? – TYLKO NAS ZABIC! NIC WIECEJ!!!! ALE NIE UJDZIE MU TO BEZKARNIE! NIECH TYLKO DOTKNIE „ZRENICY OKA BOGA”- A BEDZIE KONIEC ! PROCZ USWIADAMIANIA LUDZI – POLECAM ABY ZAINTERESOWAC SIE BOGIEM! MOWIE SERIO! JA CZYTAM BIBLIE – I TO MI POMAGA ABY ZACHOWAC ROWNOWAGE I ROZSADEK ! – W TYM WSZYSTKIM – POLECAM BIBLIE – USPOKOI WAS I BEDZIECIE MOGLI ZASNAC SPOKOJNIE BEZ STRACHU PRZED TYM WSZYSTKIM…POWODZENIA W PODEJMOWANIU ODSPOWIEDNICH DECYZJI…..JESLI WALCZYMY Z DEMONAMI I SZATANEM I JEGO ORGANIZACJAMI – POTRZEBUJEMY TEGO KTO POLOZY IM KRES- A TO TYLKO MOZE BYC BOG! SORY ZA MOJA PRAWDE! ALE WLASNIE TAK MYSLE…. NIE JESTEM FANATYCZKA RELIGIJNA – KAZDY FANATYZM JEST ZLY! ALE BOGA SIE NIE WYPRE – MUSI BYC!!!- SAMI NIE DACIE RADY !……. A BOG MA PLANY CO DO OSOBY SZATANA I JEGO ARMII- CZYTAJCIE BIBLIE A DOWIECIE SIE !!!- NIE WYSTARCZY NAPISAC NA RAMIENIU: GOTT MIT UNS! ; ALBO BOG Z NAMI – I CO WY NA TO?……chcialabym moze aby bylo inaczej – naleze do osob dosc zadowolonych z zycia jak narazie….ALE NIE DA SIE INACZEJ- DRANIE NAS ZAMECZA….. a ja jestem tylko bezbronna male istota- kobieta…….. NIE BLONDYNKA !

   • hjk said

    Bog to prawda a nie fanatyzn,
    słusznie prawisz, Viv

   • toms said

    czy do pobrania z Rapid jest ten sam filmik co na YT ?

  • bingo said

   Protokoły Mędrców Syjonu http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/pms.htm

  • grypa666 said

   Kurde, piszcie na temat! Proszę znów nie prowokować.

 11. ALFA said

  2012
  KATASTROFY NIE BĘDZIE
  http://www.angelus-silesius.pl/articles/2012_katastrofa.html

  • mizia said

   NIEBYŁ BYM TAKI PEWNY – OCZYWIŚCIE POMIJAM WSZELKIEGO RODZAJU PRZEPOWIEDNIE I PRZECZUCIA TU MASZ KONKRETNE ŻETELNE I PRAWDOPODOBNE :’
   http://www.nautilus.org.pl/?articlesid=1877

   • mizia said

    DOKŁADNIE PRZED TYM CONIEKTÓRZY PRZYGOTOWALI WYPOSAŻONE SCHRONY – I SA TO AGENDY RZADOWE – ISTNIEJE TEORIA KTÓRA MÓWI ŻE WŁAŚNIE TERAZ CHCA ZDEPOPULOWAĆ LUDZKOŚĆ ŻEBY CI CO NIE BEDZIE DLA NICH MIEJSC W SCHRONACH NIE POWYŁUSKIWALI ICH Z NOR W KTÓRYCH SIE ZAMKNA JAK ROZPETA SIE TEN PĘD W SREDNIOWIECZE – NAJZABAWNIEJSZE W TYM JEST TO ŻE PYTANIE NIE BRZMI CZY TAKI IMPÓLS NASTAPI ALE KIEDY BO NASTAPI NAPEWNO – I TO JEST JESZCZE CIEKAWE ŻE W KAŻDEJ CHWILI DOSŁOWNIE RADZĘ POCZYTAĆ NA TEN TEMAT BO ZATA TEORIA NIE STOJI – SABA, JACKOWSKI, LUB INNY JASNOWIC TYLKO ZETELNE BADANIA I PILNY MONITORING TEGO ZJAWISKA

   • ALFA said

    http://www.angelus-silesius.pl/articles/rok_2012.html

   • ALFA said

    @Mizia co ma być to będzie od tego się nie uchronimy ,ale mam nadzieję,że będziemy witać 2013 i szampana pić ,jak nas choroby nie wykończą.

   • Zenobiusz said

    MIZIA BYŁ TAKI KAWAŁ.NA PLACU CZERWONYM DWÓCH STARCÓW PADA SOBIE W RAMIONA.OKAZUJE SIĘ ,NIE WIDZIELI SIĘ OD REWOLUCJI.NO, ALE JAK SIĘ ROZPOZNALIŚĆIE,PADA PYTANIE.NU KAK PA PAŁATKAM.Sądzę że jak po wszystkim wygrzebię się z prywatnego bunkra, to pierwszym człowiekiem jakiego spotkam , będziesz Ty ,bo reszta tu stasznie niekumawsza.. Poznam Cię po płaszczu.

   • mizia said

    DOBRE – HE HE

   • grypa666 said

    No to najpierw my ich zdepopulujmy, czas się wziąć w garść. Czytacie ten blog, a co robicie? Gdzie organizacje, gdzie akcje ulotkowe, macie jeszcze net do dyspozycji, a co bedzie jak go zamkna?

   • Bartłomiej said

    Gówno robią, po 100 złotych każdy by na konto wpłacił i były by fundusze, 750 śmieszne, zamknij blog i niech sobie radzą, info z onetu i pieluchomajty na mikołaja.

 12. Zbyszek S said

  AMERYKAŃSKA MANIA

  Słowo „mania” znaczy szaleństwo. W terminologii psychiatrycznej oznacza stan wzmożonego nastroju i aktywności stanowiący składową choroby afektywnej dwubiegunowej (maniakalno – depresyjnej). W obecnym stanie elity Amerykańskie są nasilonym stanie maniakalnym nazwany hipomanią. Co na to wskazuje:

  1. Wojna w Iraku i Afganistanie.
  2. Przygotowania do wojny w Iranie.
  3. Próba wywołania wojny Indie – Pakistan (Atak Bombaj).
  4. Próba wywołania wojny Chiny – Rosja.
  5. Polityka koncernów farmaceutycznych i ogłoszenia pandemii.
  6. Ogłoszenie stanu podwyższonej gotowości w USA oraz szczepienia na dużą skale.

  Wszystko to wskazuje, że ludzie, którzy to przygotowują mają potężne problemy. Praktycznie jest to program Brzezińskiego – obecnie doradca Obamy. Początki fascynacji depresją sięgają lat 80 – 90, XX wieku. Prócz depresji występują również stany biegunowe i jej przeciwieństwa. Zaczęto również dostrzegać aspekty tych stanów w interpretacji współczesnych zjawisk społecznych i kulturowych. Dlaczego o tym piszę? Ktoś pytał czy to robią ludzie chorzy? Odpowiadam tak. Fascynująca jest książka „Hypomanic edge” Autor John Gartner. Autor przedstawia biografie osób, dla których stany wzmożonego nastroju aktywności stanowiące niewątpliwie element występujących u nich zaburzeń afektywno dwubiegunowych umożliwił im dokonanie niezwykłych osiągnięć. W ich gronie jest Aleksander Hamilton, William Penn, Andrew Carnegie. Twórcy potęgi Hollywoodu jak Mayer i Selznick. W dużym procencie byli to, bowiem ludzie skłonni do podejmowania ryzyka często znacznego. W obliczu nieznanego lądu i nieznanej przyszłości. Słowo „mania” posiada również znaczenie często używane w języku potocznym a mianowicie nieokiełznanej obsesji dążenia do czegoś. Należy sobie również zdawać sprawę, że jednostki bardzo wybitne były obciążone tym przekleństwem a zarazem darem, jakim jest choroba dwubiegunowa przykłady Balzac, Beethoven, Napoleon, Churchill Sir Winston, Coppola Francis Ford, Dickens, Freud Sigmund, Hemingway, Hendrix, Hugo Victor, Lincoln Abraham, Mozart, Newton, Osborne Ozzy, Vincent van Gogh i wielu innych bardzo znanych aktorów, pisarzy, polityków. Nie wymieniałem tutaj specjalnie rodzin bankowych jak Wartburg itp. Myślę, że znajdziecie sobie wiele ciekawych informacji na ten temat. Ziemia stała się, dlatego taka, że człowiek potrzebuje ciągle więcej i nigdy nie ma dość.
  Trzeba się przygotować, że „Amerykańska bańka” globalizacji i chciwości pęka i będzie powodem wielu zdarzeń, na które musimy być przygotowani. Maniakalne społeczeństwo ma niesamowity apetyt na życie ale znamy bogate cywilizacje przeszłości (Egipt, Imperium Romanum) i wiemy jaki był finał. Ronald Regan cyt:

  „Ameryka to wyjątkowy kraj
  Usytuowano ją tutaj, pomiędzy oceanami
  Aby odnaleźli ją wybrani ludzie…
  Jest latarnią nadziei dla reszty świata.”

  Stany Zjednoczone stanowią niezwykłe doświadczenie ludzkości „Nigdy w dziejach… tak liczni nie zawdzięczali tak wiele tak nielicznym” Winston Churchill Izba Gmin 13 maja 1940. Cytat dotyczy dzielnych ludzi. Niech będzie to przesłaniem tego wpisu.

 13. Zbyszko said

  Skoro wg proroctw naukowców ptasia czy ta świńska (czy jakoś tak) grypa ma potrwać tylko jeszcze jakieś dwa tygodnie to nasza kochana MINISTER ZDROWIA PANI EWA KOPACZ wyczuwając to oszustwo swoim czujnym nosem zarobiła dla Polski chyba niezłe pieniądze. Pomijam oczywiście inne o wiele ważniejsze wzgledy. Proponuję żebyśmy wystąpili o przynajmniej 10% dla NIEJ z tego co zaoszczędziła. Co wy na to?

  • mizia said

   OJ BARDZIEJ CZUJNI BYLIŚCIE JAK „GRYPA” ZACZEŁA SIE NA UKRAINIE – A WIECIE ŻE NA POMORZU WYZNACZONO JEDEN SZPITAL GDZIE BEDZIE SIE Z OKOLICZNYCH WOJEWÓDZTW ZWOZIĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE CHORYCH NA GRYPĘ – TWORZY SIE COŚ W RODZAJU GETTA – A TERAZ PYTANIE SKORO TO TAKIE NIE GROŻNE DLACZEGO TWORZY SIE TAKI OSRODEK – SZCZEGÓŁY ZNAJA LEKARZE Z GDAŃSKA I W MEDIACH LOKALNYCH POSZPERAJCIE – KOLEJNE PYTANIE CO JEST PRZYCZYNA ZGONÓW – I ZAGATKA ILU LUDZI W POLSCE JEST W STANIE CIEŻKIM Z POWODU”GRYPY” – LEKARZE KTÓRZY MAJA I MIELI BEZPOSREDNI KONTAKT Z TYMI CHORYMI – PRYWATNIE OSTRZEGAJA O ŚMIERTELNYM ZAGROŻENIU – OFICIALNIE JESLI TO KTOŚ POTWIERDZI NP W MEDIACH NIEMA PRACY W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM – TO JEST CENA ZA UTRZYMANIE SPOKOJU – RUSZCZIE TYŁKI I DOWIEDZCIE SIE CO SIE DZIEJE W OKÓŁ WAS –

   • Zbyszko said

    Ok, tylko jak myslisz co by było gdyby na dobre ruszyła akcja szczepień. Przecież nie wiadomo czy aby nie są to ofiary szczepień

   • ALFA said

    http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/8,48625,7257978.html
    tu jest trochę materiału ŚWIŃSKA GRYPA NA POMORZU

   • ALFA said

    http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091129/POMORZE/305970187
    http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/83471,najwiecej-chorych-na-grype-na-pomorzu,id,t.html
    Najwięcej chorych na pomorzu

   • ALFA said

    http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/83471,najwiecej-chorych-na-grype-na-pomorzu,id,t.html

   • ALFA said

    Kolejne śmiertelne ofiary świńskiej grypy na Pomorzu
    AK
    2009-11-26, ostatnia aktualizacja 2009-11-26 20:35

    W Pomorskiem walkę z wirusem A/H1N1 przegrało ósma osoba. Mężczyzna nie był obciążony chorobami przewlekłymi

    Fot. Robert Kowalewski / AG
    ZOBACZ TAKŻE

    * Starogard Gdański. Zmarła chora zarażona wirusem A/H1N1 (25-11-09, 13:08)
    * Dzień Dawcy Szpiku w Gdyni: I ty możesz kogoś uratować (24-11-09, 20:31)
    * W Człuchowie zmarła kolejna ofiara świńskiej grypy (23-11-09, 09:21)
    * Pomorskie: u nas grypy jest najwięcej (17-11-09, 20:37)
    * Kolejne szpitale zostały zamknięte z powodu grypy (17-11-09, 13:06)
    * Gdańsk. 8 osób z podejrzeniem ciężkiej grypy w szpitalu (16-11-09, 16:44)
    * Świńska grypa: Pomorze w gotowości (15-11-09, 23:00)
    * Jak chronić się przed A/H1N1 (15-11-09, 23:00)

    * Świńska grypa na Pomorzu

    SERWISY

    * Zdrowie

    W środę wieczorem zmarł w szpitalu w Słupsku 53-letni mężczyzna z gminy Główczyce. Od kilku dni mężczyzna zarażony wirusem A/H1N1przebywał na OIOM-ie podłączony do respiratora. Lekarze zdiagnozowali u niego obustronne zapalenie płuc i niewydolność oddechową. Przebadano rodzinę mężczyzny – u nikogo nie potwierdzono obecności wirusa.

    Wcześniej w środę, w Starogardzie Gdańskim zmarła 49-letnia kobieta. Rozpoznano u niej zapalenie płuc, nie pomogła terapia antywirusowa. Pacjentka trafiła na OIOM, gdzie zmarła z powodu niewydolności krążeniowo-oddechowej. Pacjenci nie byli obciążeni dodatkowymi chorobami, tak jak wcześniejsze ofiary świńskiej grypy w Pomorskiem.

    – To daje razem już osiem osób, które zmarły w naszym województwie z powodu nowej grypy – mówi Jerzy Karpiński lekarz wojewódzki. – Do „starych” przypadków trzeba było doliczyć osoby, u których badania na obecność wirusa przeprowadzono już po śmierci, np. kobieta w ciąży, która zmarła na początku listopada w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku. W tej chwili w pomorskich szpitalach leży 120 osób z podejrzeniem nowej grypy. Dziewięć przebywa na oddziałach intensywnej opieki medycznej, to najcięższe przypadki.

    Tymczasem poprawił się stan gdańszczanki w ciąży zarażonej nową grypą, która przebywa w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku. Kobieta oddycha już samodzielnie.

    Źródło: Gazeta Wyborcza Trójmiasto

   • ALFA said

    http://www.tvn24.pl/12690,1631154,0,1,smierc-z-ah1n1-na-podkarpaciu,wiadomosc.html
    Kolejna ofiara na Podkarpaciu
    zmarła 31 letnia kobieta

   • grypa666 said

    Na Pomorzu dużo pryskali – wynika to nawet z wpisów na blog. Plus nocne samoloty

   • ALFA said

    A wiecie czemu tam tak pryskają bo się najwięcej nas boją lata 70 i 80 naj więcej,żeśmy wojowali,a my mówiliśmy ,że Krakusy i Warszawiacy to ch.je ,a nie Polacy.

   • kierowca bombowca said

    Mizia, Twoje wielkie litery źle się czyta. Możesz pisać normalnie? 🙂

   • Man said

    W Lodzkim zdaje sie juz tez tak jest, ze ciezkie przypadki od razu wioza do Lodzi do ktoregos szpitala. Za ciekawostke podam, ze w jednym z miast w Polsce, w 1 z szpitali po stwierdzeniu podejrzenia zakazenia osoby AH1N1 zamknieto na WSZYSTKICH oddzialach odwiedziny. Info sprawdzone i raczej z wiadomego powodu.. A media cisza. Brawo Mizia!

  • Zbyszko said

   No to chyba ktoś szykuje u nas scenariusz francuski

  • Ferdynand III Cesarz Austro-Węgier said

   Wypisujesz takie rzeczy, że rzadko się to spotyka. Miliony młodzieży w Polsce w Polsce spało dotąd snem bierności. Ale gdy się w końcu obudzili, dzięki blogowi grypa666 w duzej mierze – unisono strzelają gole do własnej bramki. Jak ich tego oduczyc? Polska nie potrzebuje żadnego zewnętrznego wroga, mając taki kwiat młodzieży.

   Czasem, w czym nie pomogą wychowawcy – może pomóc wielki pisarz lub poeta. Lektura Cypriana Norwida może oświecić młodszych ludzi. Dzieła Wszystkie, a szczególnie Listy i pisma prozą (oczywiście poezję też są warte czytania). Norwid jest Wieszczem, wielkim nauczycielem narodu, wielkim i niedocenianym.

   @Zbyszko: Zanim napiszesz coś takiego jak teraz – pokaż to komuś, poradź się. Zanim coś przedsięweźmiesz na własną rękę – też się poradź kogoś.

 14. oko1 said

  Z tych wszystkich informacji ktore otrzymujemy i je potem ukladamy powoli wychodzi na to ze te wszystkie instytucje i organizacje miedzynarodowe i narodowe (ktore powinny sluzyc narodom) sa organizacjami przestepczymi i mafijnymi. Juz nie ma sie co ludzic ze te organizacje i ci ludzie w tych organizacjach chca naszego dobra. Mysle ze dla naszego dobra te wszystkie organizacje powinne byc jak najszybciej rozwiazane i rozliczone przed wszystkimi narodami. Tu juz nie chodzi o jeden kraj czy narod, tu chodzi o nas wszystkich na calym globie. Nie moze byc tak ze garstka ludzi chce decydowac o zdrowiu i zyciu wszystkich ludzi na ziemi. To jest chore, nie mozemy dopuscic do tego bo nas wymorduja. Historia lubi sie powtarzac, trzeba wyciagac wnioski z historii.
  Tak sobie mysle, czlowiek to najgorsza istota na tej ziemi, inne gatunki zwierzat walcza o przetrwanie swojego gatunku z ludzmi jest odwrotnie, czlowiek dla paru papierkow potrafi zabic innego czlowieka.
  Powinna powstac koalicja miedzynarodowa do walki ze zlem, do waliki z szalencami ktorzy dbaja tylko o swoje dobro. Ludzie chca zyc i cieszyc sie zyciem a nie wywolywac strach i wojny. Nam nie sa potrzebne zbrojenia, bomby atomowe, bron chemiczna i biologiczna. Przeciez na ziemi moze byc calkiem inne zycie. Pomyslec tylko ze to pieklo na ziemi wywoluje garstka ludzi, ludzie ci ktorzy powinni byc wylapani i osadzeni dla dobra naszej planety.
  Blog ten czytaja tez i rozni agenci, rozne sluzby roznych panstw, i musicie wiedziec ze wy tez powinniscie przemyslec cala sytuacje, macie tez rodziny, i predzej czy pozniej oni wezma sie i za was, nie ludzcie sie ze was zostawia w spokoju.
  Zycie na ziemi na prawde moze byc calkiem inne.

  pozdrawiam

  • Aśka said

   do takich wniosków doszłam, jak mnie w 2004r. zus niesłusznie obciążył składkami … szukając w necie pomocy zobaczyłam, że te instytucje, które powolane zostały do pomocy, są ze sobą powiązane, a o niektórych z nich wiedziałam, że to machiny iluminati, więc dałam sobie spokój, aby zwracać się do nich o pomoc … Ludzie uświadomcie sobie, że żadna pomoc w państwie nie istnieje … obowiązuje tylko jedna zasada „licz na siebie”

  • mary said

   BRAWO – BARDZO MADRZE I DOSADNIE

 15. Margherita said

  Z Rosją to lipa, chodzi o to, że pewnie sami mają jakiś lek na grypę a do tego kryzys (i to taki prawdziwy), więc nie chcą, żeby im kasa uciekała za granicą. I tyle. Ale to jest nawet dobra wiadomość – jakby co można się będzie ukryć w Rosji. Moi przodkowie Sybir zwiedzali, co prawda nie z własnej woli, to i ja mogę.

  Sprawa „wakacyjnego” wirusa zachodniego nilu vel „grypa krokodyla” (nie pamiętam kto tą świetną nazwę podał).
  Albo Wijaszka jest jasnowidzem, albo idiotą albo … sumienie go ruszyło i nas ostrzega, jakkolwiek by to dziwnie nie brzmiało. W każdym razie śmiertelność „krokodylej grypy” z całą pewnością nie wynosi 100%. Takich efektów to można oczekiwać od sepsy, nie od chorób układu oddechowego, które są stosunkowo mało szkodliwe.

  Lato zapowiada się „ciekawie”. Alarmujące będzie pojawienie się plagi komarów. Proponuję takie gadziny odławiać, pakować do woreczków zaciskowych (na woreczku napisać date i godzinę złapania), następnie do pudełka po serku/lodach i do zamrażarki. Tak dla celów dowodowych. !!!!!

  Komary i inne insekty są rozsiewane z samolotów, zazwyczaj b. nisko lecących. Z domu można je wypłoszyć witaminą B complex rozpuszczoną w wodzie (najtańsza wersja na rynku to „multiwitamina). Roztwór kilku tabletek może stać parę dni. Smród jest ciężki do zniesienia, ale zaprawieni w smrodzie czosnkowym sobie poradzą 😉 Do tego moskitiery na okna i jakoś ten kataklizm przeżyjemy.

 16. Margherita said

  A teraz opryski w Krakowie:

  Rynek Główny: 2009.11.29 od godz. 16.35 przez ok 20 min
  Na rynku odbywają się targi świąteczne (!)
  Przeloty kilku – min 5 samolotów odrzutowych transportowych średniej wielkości. Zostawiły one liczne smugi widoczne w świetle księżyca. Wysokość lotu – ok 2 tys. m. O godz. 16.45 nisko (500-1000m) nad kamienicami od strony poczty przeleciał niewielki samolot o sylwetce podobnej do Su-22.
  Od godz 17.40 była powtóra z tej akcji na mniejszą skalę i bez tego domniemanego Su-22.

 17. Reader said

  Artykuł „Zapowiedź cynicznego ludobójstwa” ukazał się pierwotnie na blogu Astromarii (http://astromaria.wordpress.com/2009/11/27/zapowiedz-cynicznego-ludobojstwa/

  Wypadałoby podać pełne źródło, tak jak to zrobiono na stronie Wolne Media.

 18. dawid said

  mms miracle mineral supplement Poczytajcie o tym preparacie i niech kazdy sie zaopatrzy to moze nasz najwiekszy dar

 19. Aśka said

  Jest jednak coś co bezpośrednio obciąża WHO. Ewentualnie mogłabym zrozumieć, że w WHO pracują amatorzy i specjaliści (niezależni – zaznaczam) mogli wprowadzić amatorów w błąd odnośnie istnienia grypy i konieczności stosowania szczepionek. Natomiast o współudziale WHO świadczy fakt, że WHO obniżyła kryteria ogłaszania pandemii (jeżeli dobrze pamiętam zrobiła to w tym roku) i w ten sposób umożliwiła nawet zastosowanie przymusu szczepień. Tak więc, nie wymiga się od współwiny. O informacji w 1989 roku w dzienniku brytyjskim o tym, że będzie taka pandemia nawet nie wspomnę, bo świadczy o tym, że to ukartowany plan, a pracownicy WHO musieliby naprawdę wykazać się dużą dawką indolencji. Tylko, czy wtedy mogą w takiej instytucji pracować?

  Jeżeli w WHO pracują amatorzy, to niestety, ale państwa, które podpisały swój akces, powinny go zrewidować, ponieważ narażają swoich obywateli na szkody. W ręce amatorów scedowały to, co obywatele mają najcenniejszego, czyli zdrowie.

 20. ewka said

  Mizja wiesz moze ilu jest zmarlych na grype w Polsce do dzisiaj?.Mnie te rachunki ani rusz nie chca sie zgodzic z tymi oficjalnymi .pozdrawiam

  • mizia said

   TEGO SIE NIE DOWIESZ BO NAWET TE OFIARY PODAWANE W TV W AKTACH ZGONÓW MAJĄ WPISYWANE WSZYSTKO TYLKO NIE A/H1N1 – NASI OKAZALI SIE LEPSI NIZ UKRAIŃCY W ZAKŁAMYWANIU – PEŁNA ZASŁONA MEDIALNO URZĘDNICZA.

  • mizia said

   ZRESZTA CIAGLE SŁYSZYCIE COŚ TAKIEGO – 18 OFIARA GRYPY – ZA CHWILĘ WYCHODZI LEKARZ LIUB URZĘDAS I DO KAMERY ŚCIEMNIA – PRZYCZYNA ZGONU – OGÓLNE DOLEGLIWOŚCI WYNIKAJACE Z INNYCH SCHOZEŃ – A WY MYSLICIE RZE CI NASI NIEBOSZCZYCY TO NIE MAJA CZARNYCH PŁUC TAK JAK CI Z UKRAINY – PRZECIE TA ZARAZA TU Z TAMTAD PRZYSZŁA TO CHYBA LOGICZNE ZE TERZ MUSZA BYĆ CZARNE PRAWDA …

 21. hjk said

  „gustaf powiedział/a 27 listopad 2009 @ 7:51 pm
  Wszystkie żywność z marketów , te psujące sie są naświetlane RTG. Możesz sprawdzić w Sanepidzie .
  Od dawna i na pewno. Olbrzymimi dawkami !!!”

  To ciekawe, bo kiedys chciałem kupić jakieś urzadzenie mierzace radioaktywność czy dozymetr i trudno to gdziekolwiek znaleźć…
  Moze ktos wie?
  Ciekawe jak by sie z tym gadzetem przejsc po polkach w smarkecie

  • zyta said

   „W przypadku Polski dopuszcza się obecność na rynku „atomowych”ZIEMNIAKOW, CEBULI, CZOSNKU, SWIEZYCH I SUSZONYCH PIECZAREK, oraz SUSZONYCH WARZYW. Pochodzą one z eksportu, gdyż Polska nie prowadzi napromieniowania żywności na skalę komercyjną, a podwarszawski zakład, który ma pozwolenie na taki proceder, stosuje tę technologię tylko eksperymentalnie, gdy otrzymuje na to granty. Polska, podobnie jak wszystkie kraje Unii Europejskiej, dopuszcza także do obrotu napromieniowane przyprawy.”
   http://peb.pl/polityka-i-spoleczenstwo/576671-codex-alimentarius-3.html

   ” Napromieniowywanie żywności to zabieg polegający na poddaniu jej działaniu dużych dawek kobaltu-60 lub cezu-137, albo działaniu elektronów o prędkości bliskiej prędkości światła napędzanych przez akceleratory linearne. Takie napromieniowywanie jest odpowiednikiem 1 miliarda prześwietleń rentgenowskich klatki piersiowej. Napromieniowywanie rozpoczyna reakcję łańcuchową w żywności, zmieniając jej strukturę molekularną i zawartość składników odżywczych. Zwolennicy uważają, że napromieniowywanie zabija bakterie, ale w rzeczywistości stwarza ono niezidentyfikowane związki chemiczne, których spożycie niekoniecznie jest dla człowieka bezpieczne.(…)Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej przy Organizacji Narodów Zjednoczonych jest odpowiedzialna za zachęcanie krajów by stosowały „pokojowe” technologie nuklearne, między innymi napromieniowywanie żywności. Organizacja ta mniej troszczy się o zdrowie i bezpieczeństwo publiczne niż o ochronę interesów przemysłu nuklearnego.
   Światowa Organizacja Zdrowia (…) Opierając się na nierzetelnych badaniach i ignorując istniejące dowody na temat niebezpieczeństwa napromieniowanych produktów żywnościowych zadeklarowała, że taka żywność jest bezpieczna.(…)Kraje, które pozwalają na napromieniowywanie żywności:
   Włochy: czosnek, zioła, ziemniaki, cebule, przyprawy, itd.
   Holandia: suszone owoce, przyprawy, płatki zbożowe, rośliny strączkowe, krewetki, itd.
   Zjednoczone Królestwo: ziarna zbóż, rośliny strączkowe, owoce i warzywa, kurczaki, owoce morza, itd.
   Belgia: drób, ziemniaki, mrożone krewetki, cebula, białka jaj, żabie udka, itd.”
   http://zb.eco.pl/publication/napromieniowanie-zywnosci-i-europejskiej-farmy-rodzinne-p1115l1

  • Dominik said

   Do pomiaru promieniowiania można wykorzystać dozymetry, polskie są niestety drogie (2000 zł), ale jak poszukać, można kupić na ruskim targu rosyjskie dozymetry (max 300zł). Można też sprowadzić z Ukrainy. Koszt to ok. 700zł. Wystarczy przeszukać fora osób robiących wycieczki w pobliże Czarnobyla.

  • gustaf said

   Promieniowanie rtg to nie kobalt. Nie chcę się spierać z Zytą . Nie kopiuję dokumentów . Wiedzę nabyłem osobiście .
   Tu nie chodzi o świecenie żywności , tylko o zabicie bakterii.
   Nie zmienia to smaku , może powodować wtórne promieniowanie metali ciężkich zawartych w żywności , pewnie w granicach jakiejś normy. Tym niemniej nie wszyscy wiedzący o tym je kupują. Zauważcie, norma (kilka dużych zdjęć w roku)nie szkodzi bakteriom za bardzo , a tam są zabijane w dużym procencie. np gnijąca po jakimś czasie cebula w samym środku,albo jabłko zdrowe z zewnątrz, a gnijące od środka(nawet te obite).Napromieniowuje się pewnie w dużych partiach , stąd trochę niedokładnie, choć pewnie to komuś wystarcza.

 22. ewka said

  Rzeczywiscie ciagle jest 16 albo 17 ofiara tak od paru dni maja klopaty z liczeniem wyraznie sie gubia.Aile jest na intensywnej terapii tez pewnie nie wiadomo

 23. Karki89 said

  Zenobiusz mozesz mi podać na maila gdzie mieszkasz … bo nie neguję tego, że jednym z kilku celów chemtrails jest zakrycie widoku planety Nibiru, bo w końcu co to nas ma obchodzić, a tylko zadawano by kolejne „głupawe” pytania. Mój mail karkim@interia.pl
  Sprawą wpływu „obcych” cywilizacji na historię ludzkości zajmuję się nawet dłużej, niż zagadnieniem „teorii spiskowych”, czy raczej po już 1,5 rocznym przeszkoleniu, w badaniu globalnego spisku ;] O Nibiru słyszalem już trochę, mam lekko mieszane uczucia co do tego, ale nie neguję, zresztą hipotez co ma nastąpić w przeciągu tych 3 lat, które nas czekają do 2012 roku jest tyle, że łeb pęka 😀 Także co ma być to będzie, ale wiedzmy jedno … zostaniemy o wszystkim poinformowani jako ostatni ;/

  • Karki89 said

   Chodzi mi o ten schron, który „niby” to posiadasz specjalnie na tą okazję 😀 Bo może skorzystam z okazji… no chyba, że ten schronik jest wyłącznie dla Ciebie i rodziny 🙂

  • Weteran z Vietnamu said

   Karki89 jak nibru przyleci do nas to i tak nic nam nie pomoże i co za rużnica czy nas powiadomią wcześniej ,czy póżniej !!!! . Pomyśl chwilkę jak by teraz ogłośili że za trzy lata coś walnie w ziemię to jak myślisz co by się działo ???????? . Powiem ci : Chaos i anarchia i kto wie czy oni nie mają trochę racji , a nawet jak walnie to i tak nikt nie ocaleje ,a ci co zginą trochę póżniej to bendą mogli żąłowaś tym kturzy zgineli w jednej chwili ,,, i to właśnie tutaj może być pogrzebane całe sedno sprawy

 24. wisznu said

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/francja-pobili-sie-o-szczepionki-na-ah1n1,1403879

  we francji juz sie szarpią o szczepionki.ciekawe czy to prawda jak tam przedstawiaja

 25. Emerson said

  Myle ze warto w tej sytuacji zwrocic uwage na sprawe globalnego ocieplenia ktorego mit , elity moga wykorzystac jako przyczyne rozwoju i przenoszenia chorob tropikalnychy… i pretekst do kolejnych szczepien …

  • p. said

   Tak „ocieplenie klimatu” to kolejny temat kotrym należy się zająć!

   Skandal po odkryciu oszustwa klimatologów
   http://www.sfora.pl/Skandal-po-odkryciu-oszustwa-klimatologow-a14019
   więcej: http://doskonaleszare.blox.pl/2009/11/Yet-Another-Nail-in-the-Coffin.html

   a i jeszcze na koniec: George Carlin na temat ratowania naszej planety…

  • mizia said

   LUDZIE RAZ NA ZAWSZE ZAKONOTUJCIE SOBIE RZE NIEMA ZADNEGO OCIEPLENIA KLIMATU W ZWIĄZKU Z DZIAŁALNOŚCIĄ CZŁOWIEKA.
   JEST NATOMIAST FAKTEM OCIEPLENIE – KTÓRE DOTYCZY CAŁEGO UKŁADU SŁONECZNEGO -pisałem o tym nawet przed wypłynięciem sławetnych danych na temet ocieplenia.
   OCIEPLENIE TO ZACZEŁO SIE W OKOLICACH 1998 ROKU TEMPERATURA WZRASTA NA WSZYSTKICH PLANETACH I JEST TO FAKT – cytat:

   Panel uczonych, zorganizowany przez National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA) i NASA, ogłosił 29 maja, że maksimum 24 cyklu można spodziewać się w maju 2013 r. i będzie wtedy 90 plam (link na naszej stronie internetowej). Ma to być najsłabsze maksimum od 1928 r., kiedy to pokazało się tylko 78 plam. Ale tej opinii nie podzielili wszyscy paneliści – niektórzy uważają, że w maksimum będzie zaledwie 70 plam. Takie przepowiednie słabo się sprawdzają, ponieważ nastąpiła zmiana magnetyzmu

   OCIEPLENIE MA ZWIAZEK ZE ZMIANĄ MAGNETYZMU SŁOŃCA I NARAZIE NIKT Z MADRYCH TEGO ŚWIATA NIEWIE W JAKI SPOSÓB W TEJ CHWILI ZACHODZĄ TAM PROCESY FIZYCZNE – SPRAWA JEST TAK POWAŻNA ŻE WIELE KRAJÓW ZDECYDOWAŁO SIĘ NA UTWOŻENIE MIEJSC UKRYCIA GDZIE GROMADZI SIĘ POZA ŻARCIEM – WIEDZĘ PISANĄ – I WSZYSTKO CO POMOŻE W ODDTWORZENIU CYWILIZACJI – skupcie się na tym zagrożeniu bo jest ono realne – a nie jakieś wersje z magiczną datą 2012 – W ODRÓŻNIENIU OD MITÓW TO ZAGROŻENIE JEST OFICJALNIE POTWIERDZONE I TRWAJA GORĄCZKOWE PRZYGOTOWANIA – ŁACZNIE Z TYPOWANIEM LUDZI DO UCHRONIENIA KTÓRZY NAWET NIE WIEDZĄ O TYM ŻE SĄ NA TYCH LISTACH

   • mizia said

    SPRAWA TA JEST BARDZO – ŚCIŚLE ZWIAZANA Z BIBLIĄ – WIECIE CO SIĘ STANIE PO PRZEJŚCIU TAKIEJ FALI WYRZUCONEJ ZE SŁOŃCA – ABSOLUTNIE WSZYSTKO CO JEST ZWIĄZANE Z ELEKTRONIKĄ , I ZASILANIEM ELEKTRYCZNYM ZOSTANIE ZNISZCZONE – WYOBRAŻCIE WIĘC SOBIE NP JAK KTOŚ MA W TAKIM MOMENCIE CHIP -W CIELE – ZOSTANIE ON ZNISZCZONY A JEGO CIAŁO W OKOLICY TEGO CHIPA ZOSTANIE SKARZONE CO SPOWODUJE – STRASZNE ZMIANY SKÓRNE- POZATYM W JEDNEJ CHWILI ZOSTANIE ZNISZCZONA CAŁA WŁADZA BANKIERÓW, POLITYKÓW – BEDZIE STAN TAKI JAK NP W 1400 ROKU –
    KONIEC KOŃCÓW BEDZIE TO WYGLADAŁO NA INTERWENCJE BOSKĄ

   • Aga said

    Jeżeli chodzi o elektronikę to wszystkiego nie zniszczy. Zwykłym ludziom się oberwie, ale istnieje coś takiego jak klatka Faradaya i wojsko, czy ktokolwiek się szykuje na taką ewentualność(słońce, czy bomba atomowa – wszystko jedno) ma przygotowane odpowiednie pomieszczenia.

   • mizia said

    mylisz sie skala tego zjawiska jest tak poteżna że nawet niema pewnosci co do sprzetu ukrytego w schronach.
    ale impuls ten zupełnie nieszkodzi żywym istotom – POPROSTU ZOSTANIEMY COFNIECI O 300 LAT W ROZWOJU – I TO JEST JEDEN TYLKO SKUTEK DLA NAS –

   • mizia said

    POSZPERAJ NA TEN TEMAT :

    TU MASZ W PRZYBLIZENIU JAK TO MOZE WYGLADAĆ -NAJLEPSZE JEST TO ZE NIKT BEZPOSREDNIO OD TEGO NIE UMRZE-

    że Słońce stać na coś większego, na „super-impuls”, który niczym hekatomba uderzy w Ziemię. Co to mogłoby oznaczać dla naszej cywilizacji? Prawdziwą apokalipsę.

    By fundacjanautilus at 2009-08-22

    Praktycznie natychmiast stopiłyby się wszystkie sieci przesyłania energii. Stają pociągi, tramwaje, metro, unieruchomione zostają lotniska i dworce kolejowe. Brak sygnalizacji świetlnej powoduje gigantyczne korki na ulicach miast, ale można śmiało założyć, że samochody zamieniają się i tak w bezużyteczny złom. Nie działają windy, stacje benzynowe, telefony, radio i telewizja, satelitarna nawigacja, staje cały przemysł. Brakuje wody, przestaje działać służba zdrowia, handel, banki, systemy komputerowe. Kiedy taką sytuację w „malej skali” mieli mieszkańcy Nowego Jorku i kilku innych miast w sierpniu 2003 r., wtedy nazwano to „blackout”.

    Tamten blackout trwał tylko parę godzin. Tym razem cywilizacyjna katastrofa może ogarnąć całe kraje i kontynenty, a nawet glob, i trwać wiele miesięcy, a może nawet lat. To nie scenariusz filmu grozy, lecz wnioski z raportu National Academy of Sciences (amerykańskiej akademii nauk) (link do pełnej wersji raportu – na naszej stronie internetowej), ostrzegającego przed kataklizmem, którego rozmiarów do tej pory nigdy nie zaznaliśmy.

   • Weteran z Vietnamu said

    zgadza się Midzia !!!!!!!!!

 26. limon said

  Witam, nad moją miejscowością niedaleko Dobczyc (woj.małopolskie), przelatywał bardzo nisko samolot – wyglądał na pasażerski. Dosłownie leciał nad domami, szczerze mówiąc myślałem, że zaraz wyląduje na pobliskiej zaporze… Nie widać było że coś rozpyla, aczkolwiek po lekturze waszego bloga – wszystko jest możlwie… Było to w ubiegły czwartek, 26.11

 27. Aśka said

  Referendum ws medycyny naturalnejhttp://www.eu-referendum.org/polski/petitions/natural_remedies.php

  Wzywamy wszystkich odpowiedzialnych polityków Unii Europejskiej do przeprowadzenia „Referendum w sprawie medycyny naturalnej”, które każdemu obywatelowi Europy zapewni łatwy i nieskrępowany dostęp do terapii witaminowych i pozostałych środków naturalnych.

  PODPISZ

 28. Aśka said

  List otwarty do Prezydenta, Premiera i Sejmu RP
  http://www.globalnaswiadomosc.com/listotwarty.htm

  Przeczytajcie koniecznie

 29. pretorian_ said

  Tychy, ok 10 przypadkow Ah1n1 i szpital wojewodzki zamkniety dla odwiedzajacych.

  Rozbawily mie dzisiaj informacje ze swiata. TVN FAKTY – na poczatek zamach na „Newskij Express”, nastepnie cos z polityki a dalej najlepsze! O Soltysach i ich obowiazkach, dwoch Panach, ktorzy spotkali sie po 60 latach oraz HIT! Mysliwy pokazywal jak wywabia lisa roznymi metodami… nie udalo mu sie…

  Wiadomosci na TVP1 bardzo podobnie….

  Dzis zmarla kolejna osoba na grype…

  • gustaf said

   Też to oglądałem, radosny obraz z tymi smutnymi na początku i na końcu.
   Z tymi „myśliwymi” to hicior.
   Powinni jeszcze pokazać , jak naśladują zapachy.

 30. toms said

  Wygląda na przygotowania do ogromnych zamieszek na terenie zachodniego wybrzeża…

 31. xxx said

  http://www.stopcodex.pl/2009/11/polskim-sklepy-zielarskie-zagrozone/

  Ministerstwo Zdrowia wydało rozporządzenie, które znacząco zawęża asortyment produktów leczniczych dopuszczonych do sprzedaży poza aptekami. Na liście brakuje niemal dwustu środków dotychczas dopuszczonych do sprzedaży w sklepach zielarsko-medycznych. Teraz będzie je można nabyć wyłącznie w aptekach.

  Unia Polityki Realnej sprzeciwia się nowym regulacjom rynku preparatów leczniczych.

  Jak tak dalej pójdzie to Korwin-Mikke będzie moim idolem

 32. A said

  Zastanawia mnie po pierwsze:
  Czy Ci, którzy pracuja przy opryskiwani- piloci, przcownicy obsługi, którzy montują te trucizny do samolotów wiedzą o co kamman?
  Moznaby sądzić, ze oni nie wiedzą co robią, ale przecież jeśli pracują tak blisko toksycznych substancji to muszą być jakoś zabezpieczeni bo pochorowali by sie w ciągu pół roku. Czy naprawdę nikt, z licznych ekip mechaników, chemików, pilotów, obsługi lotniska, kontroli lotów- nikt nie puszcza pary z ust….
  Po drugie- nie słychać nic o tym zeby te trucizny były w jakiś sposób dostraczane do Polski.
  Po trzecie czy sądzicie ze rząd i politycy, którzy też to wszytsko wdychaja nie wiedzą co sie dzieje? Czy oni wszyscy są w to zaangażowani?

  Nadmieniam, ze chemitrails nie poddaje wątpliwosci u mnie śmigają jak szaleni.

 33. ALFA said

  wysyłąjcie listy do parlamentarzystów:

  AKCJA SPOŁECZNA PT.ZADAJ PYTANIA POSŁOM I SENATOROM

  Szanowna Pani Poseł/Szanowny Panie Pośle,
  Szanowna Pani Senator/Szanowny Panie Senatorze,

  jak zapewne Państwo wiecie zdecydowana większość Polaków, podobnie jak większość pozostałych mieszkańców Unii, nie chce GMO (*). Oficjalne zakazy na uprawę MON810 (jedyna dopuszczona w UE uprawa GM) wprowadziło już siedem krajów UE: Grecja, Węgry, Austria, Luksemburg, Niemcy, Francja, Włochy. Zobacz mapę: http://www.icppc.pl/antygmo/2009/06/zakazy-na-gmo-w-ue/

  Próby wymuszenia na społeczeństwach akceptacji stosowania GMO przy produkcji żywności są niedemokratyczne
  i stawiają interesy wielkich, ponadnarodowych korporacji przed ochroną naszego zdrowia, naturalnej i kulturowej bioróżnorodności oraz lokalnej ekonomii. GMO to niesprawdzona, niebezpieczna technologia. Jej zwolennicy nie biorą pod uwagę wyników niezależnych badań wskazujących na poważne zagrożenia dla zdrowia i środowiska naturalnego oraz problemów z jakimi borykają się rolnicy, których namówiono do stosowania nasion GM.
  Aktywna postawa mieszkańców Polski i innych krajów Unii oraz niektórych rządów wymaga zdecydowanego wsparcia z Państwa strony!

  Biorąc po uwagę, że obowiązkiem Posła/Senatora jest reprezentować głos swoich wyborców piszemy do Pani/Pana z prośbą o odpowiedź na poniższe pytania. Pytania te są umieszczone na stronie internetowej http://icppc.pl/stanowiska/ Z przyjemnością umieścimy tam również Pani/Pana odpowiedzi. W ten sposób szersze grono wyborców będzie miało szansę zapoznać się z Pani/Pana stanowiskiem. Odpowiedzi prosimy odesłać na adres: Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC,
  34-146 Stryszów 156, tel./fax +48 33 8797114, biuro@icppc.pl

  PYTANIA – PROSIMY O KRÓTKIE ODPOWIEDZI – DZIĘKUJEMY!

  1.Czy Pani/Pana zdaniem szansą polskiego rolnictwa i przetwórstwa jest:
  a) produkcja wysokiej jakości żywności metodami tradycyjnymi i ekologicznymi?
  b) produkcja niezdrowej żywności z użyciem GMO i dużej ilości środków chemicznych?

  2.Czy popiera Pan/Pani stanowisko zdecydowanej większości Polaków, którzy chcą jeść żywność bez GMO
  i chcą aby Polska była wolna od GMO?

  3.Czy jest Pani/Pan świadoma/y, że we wszystkich krajach, w których dopuszczono uprawy GMO nastąpiło zanieczyszczenie upraw tradycyjnych i ekologicznych pomimo stosowania odległości między tymi uprawami zgodnie z obowiązującymi przepisami?

  4.Czy popiera Pani/Pan ideę całkowitego zakazu na uprawy GMO w Polsce w tym szczególnie wprowadzenia
  w trybie natychmiastowym zakazu upraw MON810 (idąc za przykładem Francji, Niemiec, Węgier, Austrii, Luksemburga, Grecji, Włoch)?

  5.Czy jest Pani/Pan świadoma/y, że niezależne badania przeprowadzone w czterech różnych krajach europejskich (Francja, Rosja, Włochy, Austria) wykazały, że szczury i myszy karmione paszą z GMO miały poważne zmiany w komórkach wątroby, trzustki i jąder a w drugim – trzecim pokoleniu stawały się bezpłodne?

  6.Czy poprze Pani/ Pan odrzucenie projektu nowej ustawy o GMO, która otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO, oszukuje Polaków wmawiając im, że jest możliwe współistnienie/sąsiadowanie upraw GM z uprawami tradycyjnymi, ignoruje stanowiska Sejmików Wojewódzkich oraz jest niezgodna z Konstytucją RP?

  7.Czy jest Pani/Pan gotowa/y wziąć osobistą odpowiedzialność za uwolnienie GMO do środowiska?

  Imię i nazwisko PODPIS
  (czytelnie)
  (*) GMO – Genetycznie Modyfikowany Organizm – oznacza sztuczne wstawienie obcych genów do materiału genetycznego danego organizmu. Geny przenosi się przekraczając granice między gatunkami np. geny zwierząt przenosi się do roślin. Metody przy tym stosowane są nieprecyzyjne! Nigdy w przyrodzie takie organizmy nie powstają w sposób naturalny np.: pomidor z genem ryby, ziemniak z genem meduzy, karp i ryż z genami człowieka, sałata z genem szczura, soja i kukurydza z genami bakterii!
  Na stronie Ministerstwa Środowiska można przeczytać:
  „… Organizm genetycznie zmodyfikowany to organizm inny niż organizm człowieka, w którym materiał genetyczny został zmieniony w sposób nie zachodzący w warunkach naturalnych…”

  http://w314.wrzuta.pl/plik/75DrxhYRtok/list_do_poslow_i_senatorow_w_sprawie_gmo

  http://w201.wrzuta.pl/plik/aNFt8XUdqyR/poslowie_gmo_2_1

 34. ALFA said

  Wojsko pomoże szczepić Francuzów
  IAR 19:54

  Kolejka do punktu szczepień w Lyonie
  (fot. AFP / PHILIPPE MERLE)

  Francuski resort obrony skierował wojskowych lekarzy, by wzmocnić ekipy zajmujące się szczepieniem ludności przeciwko grypie A/H1H1. Podziękowania za decyzję złożyła ministrowi obrony, szefowa resortu zdrowia.

  Roselyne Bachelot poinformowała również, że w ciągu kończącego się tygodnia została podwojona liczba ośrodków szczepień. W poniedziałek było ich około 600, w środę liczba ta wzrosła do 900, a teraz szczepienia są prowadzone w prawie 1200 miejscach w całym kraju.

  W ten sposób władze francuskie starają się odpowiedzieć na niespodziewanie duże zainteresowanie Francuzów szczepieniem przeciwko grypie A H1N1. Choć wcześniej panowało tu raczej sceptyczne nastawienie do walki z epidemią, po rozpoczęciu szczepień zgłosiły się tłumy chętnych. Oczekiwanie na przyjęcie szczepionki trwa niekiedy kilka godzin.

  • Pelagia said

   jak Francuzi mają takie kłopoty organizacyjne, to może nasi milusińscy z warszawskiego stadionu im pomogą w szczepieniach. sami tez zrobią szczepionki np. z fabry do włosów – bedzie tanio 😉 [mają doświadczenie – z farby do włosów robili alkohol]

 35. kujaw said

  http://wiadomosci.onet.pl/2086848,11,1,1,item.html

  Znów nasz kochany RPO powiedział, co wiedział. Może napiszemy jakąś petycję o odwołanie go ze stanowiska?

 36. GoA said

  rzecznik „praw obywatelskich” znowu dał głos: „Tak dalej być nie może. Ludzie umierają, grypa się rozprzestrzenia, nie przedsięwzięto środków, nie przygotowano kraju, służby zdrowia do tej epidemii, o której było wiadomo kilka miesięcy temu. I wreszcie nie ma tej szczepionki: ani dla grup wysokiego ryzyka, ani dla normalnych ludzi – powiedział w Kontrwywiadzie Janusz Kochanowski, Rzecznik Praw Obywatelskich.

  Rzecznik Praw Obywatelskich dodał, że wierzy ekspertom Światowej Organizacji Zdrowia, że szczepionka przeciwko grypie jest skuteczna i bezpieczna. – Jej eksperci stwierdzili, że ta szczepionka jest bezpieczna i nie jest szczepionką bardziej niebezpieczną niż te, które są przy sezonowej grypie stosowane – stwierdził.

  – Jestem zrozpaczony tym, co się dzieje. Wczoraj umarła kobieta, która osierociła troje dzieci i nie należała – o ile wiem – do grupy wysokiego ryzyka – dodał Kochanowski. Jako powody podał głupotę i nieodpowiedzialność właściwego sektora za to, że doprowadził do takiej sytuacji. – Przecież w każdym rozsądnym kraju było od miesięcy wiadomo o zbliżającej się pandemii grypy, były poszczególne stopnie tej pandemii i należało się do tego przygotować – wyjaśniał rzecznik.”

  link: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ludzie-umieraja-grypa-sie-rozprzestrzenia,wid,11732158,wiadomosc.html

  Chyba pownien zmienić nazwę swojego urzędu na „rzecznik praw koncernów farmaceutycznych”

  • hjk said

   a po co rzad ma tu coś kupować i tym sie przejmować? jak ludzie czują sie zagrożeni to niech sie zorganizują, zrzucą na szczepionki, udadza do firmy baxter czy innego glaxo i se kupią…przeciez te firmy tylko na to czekają…

   • GoA said

    mi się wydaje, że rząd mógłby kupić – ludzie, którzy chcą się zaszczepić (i tak głośno się w tej sprawie wypowiadają) – powinni mieć taką możliwość – powinni się gdzieś zarejestrować zgłaszając chęć zaszczepienia, podpisać papier w którym biorą na siebie pełną odpowiedzialność za skutki tej szczepionki (co za problem skoro są przekonani, że szczepionka jest błogosławieństwem)i rząd mógłby im taką szczepionkę dostarczyć (oczywiście odpłatnie). Tylko jakoś szczerze wątpię czy pan Kochanowski i jemu podobni na tej liście by się w ogóle znaleźli…

 37. chani said

  Może oni nam „rozsieją” tą zarazę i tym razem nie będzie wyjścia i kupimy szczepionki

 38. Ferdynand III Cesarz Austro-Węgier said

  Kilka dni temu ukazał się tu artykuł o rzekomym zagrożeniu epidemią Zachodniego Nilu w Polsce i szczepieniami przeciwko tej gorączce. Cytat z tego artykułu:

  “Wijaszka poinformował również, że specjaliści z laboratorium w Puławach przygotowują się teraz do walki z innym wirusem – tzw. Wirusem Zachodniego Nilu, który może zagrozić Polakom latem. – Jest on prawie w 100% śmiertelny dla człowieka. Objawy są podobne jak w przypadku grypy – wysoka gorączka, nudności, bóle głowy i bóle mięśni. Z tym wirusem trudno walczyć, ponieważ przenoszą go komary, ale jest już szczepionka. Niestety jeszcze nie tak skuteczna, jakbyśmy chcieli – dodał. Polscy naukowcy na razie szukają śladów obecności wirusa w naszym kraju. Badane są ptaki i konie, które na tę odmianę są szczególnie wrażliwe. – Wirus ten po raz pierwszy pojawił się w Afryce w latach 50., później pojawił się w Europie – we Francji i Włoszech, a następnie w Stanach Zjednoczonych – zaznaczył. Jak dodał, prawdopodobieństwo, że trafi również do Polski, jest duże.”

  Kilka faktów na ten temat, by nie zatracić czujności, ale jednoczesnie nie ulec panice:

  Inaczej, łatwiej rozprzestrzenia się grypa, inaczej gorączka Zachodniego Nilu; Grypa – drogą kropelkową; jeśli ktoś stanie w kolejce w markecie i osoba w kolejce zacznie kasłać przed siebie – szanse zarażenia są duże. A kropelek nie widać.

  Gorączka Zachodniego Nilu rozprzestrzenia się przez komary. Komar musiałby uciąć Polkę kub Polaka chorego na tę chorobę, napić się jego krwi a potem usiąść na zdrowej osobie i uciąć ją z kolei do krwi. Nie jest to tak prawdopodobne, wirusy grypy unoszą się w powietrzu na drobniutkich kropelkach niewidocznych, komara widać i słychać jego brzęczenie.

  Można się wysmarować czymś odstraszającym komary, jest dużo mikstur w sprzedaży, można się zabezpieczyć moskitierą, jest czas na przygotowanie domowych środków ochronnych do lata, nawet taniej niż przeciw grypie.

  Gorączka Zachodniego Nilu jest chorobą tropikalną, jak malaria, na którą chorują i umierają miliony ludzi w krajach tropikalnych. Też ją roznoszą komary. A jednak ani malarii, ani „krokodylaka” nie było w Polsce od czasów Mieszka I (a można przypuszczać, że nawet wcześniej). Chorobie tropikalnej potrzebne jest „coś” dodatkowo, nie wystarczy życzyć Polakom eksterminacji i depopulacji naszego narodu, aby zamanipulować tym „czymś”, bardzo nieuchwytnym.

  Swiat wirusow i bakterii ma swe sekrety:

  Np. Odporność na trąd daje krzyżową odpornosć na gruźlicę i na odwrot, odpornosc na gruzlicę daje krzyżową odporność na trąd. Trąd skończył się w Europie – i przyszła gruźlica, która go wyparła. Oba bakcyle walczą o te same płyny ustrojowe człowieka, gdy jedne go opanują (np gruźlica) to dla drugiego (np dla bakcyla trądu) nie ma już miejsca. Może z tym się wiąze, że choroby tropikalne nie dotarły do Polski? Może np to, że pijemy dużo kefiru lub jogurtu, który zawiera zdrowe, pożyteczne bakterie sprawia, że nasze płyny ustrojowe nie wpuszczają już innych zjadliwych drobnoustrojów? To oczywiście żart, ale może tu w grę wchodzić coś w tym rodzaju 🙂 .

  Dlatego nie poddawajmy się emocjom. Wiele osób piszących na tym blogu dostało jakiejś nerwicy lękowej.
  Spieszą na forum dyskusyjne po codzienna swoją dawke dreszczyku, strachu, zupełnie jak kinoman, któremu do szczęścia potrzebny jest dreszczowiec przed snem, że wieżowiec się pali, albo rekin pożera kąpielowicza 😉 . ja też lubię dreszczyk w kinie, ale bez przesady, w miarę, o wiele bardziej lubię komedię jako gatunek.

  „Jak dodał, prawdopodobieństwo, że trafi również do Polski, jest duże.””. Aby obliczyć prawdopodobieństwo, trzeba mieć w mianowniku ułamka pewną liczbę, która oznacza liczbę wszystkich wystąpień w Polsce tej gorączki na przestrzeni dziejów, a w liczniku też jeszcze inną liczbę, która oznacza liczbę zachorowań w jakims innym okresie, o mniejszej czasowej rozpiętości. Jeśli obie te liczby równe są zeru, to nie można tego obliczyć ani nawet przystąpić do obliczeń (pamiętaj cholero nie dziel przez zero). Jest to wtedy naukowy bełkot, bardzo pospolity w świecie nauki.

  Trzeba widzieć niebezpieczeństwo we właściwych proporcjach, a nie jak dziecko, któremu się mówi: „Przyjdzie pan doktor i cię zabierze” 🙂 . Niech ktoś umieści sobie monetę 10 gr tuż przed samym okiem; a stanie się tak wielka, że przesłoni cały świat.

  A swoją drogą Polsce dobrze by zrobiło, gdyby wypowiedziała członkostwo w WHO. Wymaga to jednego machnięcia piórem.

  Wziąć przykład z Putina 😉 .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s