Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

BLOGOWICZE PISZĄ

Posted by grypa666 w dniu 28/11/2009

BLOGOWICZE PISZĄ

jarek e-poczta 27, 2009
Subject: sprawa agentow big pharma
witam. pisałem ostatnio na forum waszego bloga o sytuacji na portalu onet.pl. owszem, trwa tam wzmożona aktywność lewicowych bojówek, uprzykrzających życie zwolennikom prawicy. ośmieszanie, oszczerstwa, wulgaryzmy, zastraszanie to oczywiście codzienność, ale interesujący jest inny fakt. otóż od zeszłego tygodnia nasiliła się na tamtejszych forach działalność ludzi podstawionych przez koncerny farmaceutyczne. piszą oni posty lobbujące za szczepionkami, straszą ludzi nową grypą.
ich cechy charakterystyczne:
1.nick. Agent big pharma koniecznie musi mieć nick wpływający na podświadomość człowieka. Przykładowe nicki to: virus, dr_med, doktor, doctor, expert, ekspert, dr, lekarz, tylko prawda, miecz_prawdy (tego agenta zdemaskowałem).
2.Agent koniecznie, w każdym poście ma się odwoływać do tego, że jest prawdziwym ekspertem i naprawdę zna się na branży. Przecież pracuje tam od wielu lat, no nie? Najlepiej, aby jego post zaczynał się właśnie od tego, że jest ekspertem, lekarzem, znawcą, specjalistą, i Bóg jeden wie, kim jeszcze. To oczywiście obrzydliwa prowokacja, gdyż agent żadnym ekspertem nie jest, jego związek z medycyną zaczyna i kończy się na tym, że jest opłacany przez wielki koncern.
3.Koniecznie, w każdym poście powołuje się na zdanie międzynarodowych, europejskich, zagranicznych czy zachodnich organizacji.
4.Sprawa grypy. Agent big pharma czasami podkreśla to, że nowa grypa jest prawdziwym, realnym zagrożeniem (co jest kłamstwem). Oczywiście, tego zagrożenia nie można lekceważyć, najlepiej od razu się zaszczepić, i to na dwa rodzaje grypy naraz.
5.Socjotechnika. Człowiek piszący na zlecenie wielkich korporacji musi pisać w odpowiednim tonie. Czyli tak dobierać słowa, aby symulować w ten sposób wręcz skrajną pewność siebie, czy demonstrować znajomość tematu i dobre zeń zapoznanie. Agent musi sprawiać wrażenie, że to, co mówi jest rzeczą oczywistą.
tak więc jest to zjawisko nowe na portalu, który jest opanowany przez ruch antyszczepionkowy. jutro będę publikował na ten temat u siebie, mam nadzieję iż da to ludziom do myślenia. pozdrawiam i ślę głosy poparcia.

Truther 28.11.2009
Czosnek rządzi… robilem dzis zupke… wladowalem o niego czosnku “jak trza” 😀 :D:D, smakuje jak “ta lala” 😀 , a tu dla czosnkowych maniakow czosnkonutka 😀
http://w530.wrzuta.pl/audio/1B74TPGTMt7/teatr_muzyczny_roma_-_czosnek
Czosnek rządzi… robilem dzis zupke… wladowalem o niego czosnku „jak trza” :D:D:D, smakuje jak „ta lala” :D, a tu dla czosnkowych maniakow czosnkonutka 😀
http://w530.wrzuta.pl/audio/1B74TPGTMt7/teatr_muzyczny_roma_-_czosnek

jkk  28.11.2009
Właśnie wcinam… 🙂 akcja pożyteczna tylko żeby czosnek był wartościowy najlepiej z własnej uprawy a nie importu niewiadomego (lub właśnie wiadomego) pochodzenia.

krzysiek 28.11.2009 o 16:18
bezzapachowe – czyli pachnące – stosowanie czosnku:
Na “świezy” oddech po czosnku jest rada! Nalezy czosnek spozywac razem z barszczem czerwonym. Np 1 czubata łyżeczka barszczu cz. z słoiczka do tego pół kostki rosołku, 2-3 zabki czosnku i zalewamy wrzątkiem. Sam bulion nie zabija zapachu, natomiast barszcz tak! Nawet jeśli cos czuć co minimalnie…pozdrawiam zyczę zdrowia!

Michal 28.11.2009 o 15:35
Szczepionki, które są oskarżane współcześnie o wykorzystywanie ludzkich linii komórkowych z abortowanych płodów, WI-38 i MRC-5, są następujące (7):
http://www.rodzinakatolicka.pl/index.php/kompendium/37-kompendium/12003-szczepionki-z-abortowanych-dzieci-skandal-czy-konieczno

A) żywe szczepionki przeciwko różyczce (8):
– jednoskładnikowe szczepionki przeciwko różyczce Meruvax ® II (Merck) (USA), Rudivax ® (Sanofi Pasteur, Fr.) oraz Ervevax ® (RA 27 / 3) (GlaxoSmithKline, Belgia);
– skojarzone szczepionki MR przeciwko różyczce i odrze, skomercjalizowane pod nazwą MR-VAX ® (Merck, USA) i Rudi-Rouvax ® (AVP, Francja);
– skojarzone szczepionki przeciwko różyczce i śwince wprowadzane do obrotu pod nazwą Biavax ® II (Merck, USA),
– skojarzone szczepionki MMR (odra, świnka, różyczka) przeciw różyczce, śwince i odrze, sprzedawane pod nazwą MMR ® II (Merck, USA), ROR ®, Trimovax ® (Sanofi Pasteur, ks.) oraz Priorix ® (GlaxoSmithKline UK).

B) inne szczepionki także sporządzone z wykorzystaniem linii komórek ludzkich z abortowanych płodów:
– dwie szczepionki przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A – produkowana przez Merck (VAQTA), druga produkowana przez GlaxoSmithKline (HAVRIX), obie z nich zostały przygotowane przy użyciu MRC-5;
– jedna szczepionka przeciwko ospie wietrznej, Varivax ®, produkowana przez Merck z użyciem WI-38 i MRC-5;
– jedna szczepionka przeciwko polio, unieszkodliwiony wirus polio szczepionka Poliovax ® (Aventis Pasteur, Fr.) z użyciem MRC-5;
– jedna szczepionka przeciw wściekliźnie, Imovax ®, produkowana przez Aventis Pasteur, pobrana z zakażonych diploidalnych komórek ludzkich, szczep MRC-5;
– jedna szczepionka przeciwko ospie, ACAM 1000, przygotowana przez Acambis przy użyciu MRC-5, ciągle w trakcie rejestracji.

tomekgo 28.11.2009
[…] Zanim dacie się zaszczepić na cokolwiek, podsuńcie lekarzowi do podpisu taki oto dokument. Ciekawe czy podpisze?

POŚWIADCZENIE SZCZEPIENIA (>ściągnij wzór poświadczenia)

Ja …………………… oświadczam,że szczepionka (nazwa,producent,nr serii) …………………………………….. przeciwko ………………….. ,którą zaaplikowałem/am (imię i nazwisko ) …………………………………. dnia ………. w (przychodnia,szpital) …………………………………. jest szczepionką w pełni bezpieczną dla życia i zdrowia . Zapewniam, że po zaszczepieniu nie wystąpi choroba, przeciwko której szczepionka została przygotowana i wykonano szczepienie oraz nie wystąpią żadne inne powikłania bezpośrednie* czy zgon.

Oświadczam, że jako lekarz jestem zaznajomiony/a z ustawą o niekorzystnym wpływie szczepień (Dz.Ust.Nr 241 poz.2097 – ‘Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 23.12.2002 r. w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych). W wypadku wystąpienia jakichkolwiek fizycznych lub psychicznych powikłań poszczepiennych i ich następstw jako osoba odpowiedzialna za zaszczepienie zobowiązuję się zapłacić stosowne odszkodowanie w wysokości ……………………………..zł (jako koszty leczenia, rehabilitacji i opieki) w stosunku do ofiary lub jego rodziców/opiekunów prawnych jeśli w wyniku tej szczepionki dozna urazów czy upośledzenia.

Niniejsze oświadczenie stanowi również podstawę do dochodzenia pośrednich odszkodowań od firm czy instytucji mogących być powiązanych z tą sprawą na drodze sądowej w oparciu o stosowne przepisy prawa polskiego lub dekretów prawnych Unii Europejskiej.
……………………………………… …… ………………………………….
miejscowość dnia
……………………………………… ……….. ……………………………….
podpis lekarza w pełnym brzmieniu pieczątka lekarza
* zapalenia, porażenia lub inne uszkodzenia mózgu (np. autyzm); uszkodzenia nerek; zapalenia wątroby; objawy neurologiczne takich jak encefalopatia, zespół nieustannego płaczu (krzyku), drgawki, zespół hyperaktywno-hypotensyjny; przewlekłe zapalenie stawów; plamica małopłytkowa; poszczepienne porażenne poliomyelitis; nowotwory.
Komentarz ze strony http://www.zyciepw.pl/jan-pietrzak-poltuskalia#comment-78821

Komentarzy 60 to “BLOGOWICZE PISZĄ”

 1. ALFA said

  http://icppc.pl/pl/index.php?id=68&s=rewolucja_w_angielskim.htm
  REWOLUCJA W ANGIELSKIM ROLNICTWIE
  ANGLICY GÓRĄ NIE POLACY POWINNI BYĆ GÓRĄ I WALCZYĆ O NASZYCH ROLNIKÓW MUSIMY IM POMÓC

 2. bingo said

  http://nickycruz.ovh.org/imperia_czasow_konca.html

  • grypa666 said

   Mam zastrzeżenia do artykułu. Jeśli autor uzywa słów: „11 września 2001 roku arabscy terroryści zaatakowali dwie wieże Centrum Światowego Handlu w Nowym Jorku wprowadzając nie tylko Amerykę, ale i cały świat w zupełnie nową erę” to ja dziękuję. Dezinformacja!

 3. krzysiek said

  Usuwanie zapachu czosnku – znalezione na szybko rady z polskiego internetu:

  Można go usunąć dzięki prostym metodom: zaraz po zjedzeniu należy wypić mleko, albo żuć liście pietruszki, ruty, bądź palone ziarenko kawy.
  Zapach można złagodzić, lub całkowicie się go pozbyć, przez żucie goździków, imbiru, natki pietruszki lub przez ssanie ziaren kawy.

  Aby pozbyć się zapachu czosnku z dłoni, należy je umyć w słonej wodzie i nawilżyć sokiem z cytryny.

  Podobno pozytywne działanie ma także pocieranie dłoni przez kawałek aluminium
  lub mycie wodą z mydłem i pocieranie o stalowy przedmiot typu zlew lub nóż.

  Przykry zapach czosnku może być osłabiony przez natkę pietruszki, selera albo lubczyku.

  Aby pozbyć się intensywnego zapachu czosnku, należy zjeść jabłko, pietruszkę (natkę lub kawałek korzenia), surowy bób lub… pogryźć ziarenka palonej kawy.

  Aby się go pozbyć lub przynajmniej złagodzić, należy żuć inne intensywnie pachnące przyprawy – goździki, marynowany imbir, ziarna kawy lub natkę pietruszki. Najlepszym sposobem na to, by zapach ten nikomu nie przeszkadzał, jest jednak wspólne degustowanie czosnkowo okraszonych dań.

  Rady w jęz. angielskim http://ezinearticles.com/?How-to-Get-Rid-of-Garlic-Smell&id=1245852

 4. Anya said

  http://www.pardon.pl/artykul/10245/unia_to_nowy_zsrr_pis_walczy_z_traktatem_lizbonskim/

 5. Zbyszko said

  Ale super POŚWIADCZENIE SZCZEPIENIA, czy ktoś może podpowiedzieć jaką kwotę można wpisać jako odszkodowanie?

 6. Margherita said

  @ Mary

  Mam pytanie: GDZIE KUPUJESZ CYTRYNY?! Oczywiście są w sklepach, ale jak je widzę to mam mdłości. Kiedyś lubiłam grejpfruity. Teraz są tylko greckie i hiszpańskie – od razu widać, że są naprane. Od roku albo i lepiej nie jadłam cytryn 😦

  @ Do wszystkich

  Od kiedy zaczęli rozpylać te paskudne chemitrails? Proszę o w miarę dokładną datę.

  @ Taka Tam …

  „ale zalozmy jednak ze Twoje leczenie nie pomoze (roznie to bywa) i bedziesz musial byc hospitalizowany… bedziesz stawial opor wtedy? albo zwyczajnie jesli bedziesz mial wypadek (czego nie zycze) albo padniesz na ulicy i pogotowie Cie zgarnie… to co wtedy? nie dasz sie zabrac do szpitala, a jesli dasz to zaplacisz za hospitalizacje?”

  A miałam taki przypadek.
  Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak „będziesz musiał być hospitalizowany”. Jeszcze żyjemy w państwie (mniej więcej) prawa. Lekarz MA OBOWIĄZEK uzyskać zgodę na leczenie pacjenta i odwiezienie go do szpitala. Jak mu (doktorkowi) się da (niekoniecznie) kulturalnie do zrozumienia, że ma się oddalić – to sobie pójdzie.
  A moja „przygoda” wyglądała tak: wylądowałam na oddziale toksykologii z podejrzeniem (graniczącym z pewnością) zatrucia CO. Znalazłam się tam dlatego, że nie byłam w stanie pyszczyć zanim znalazłam się w karetce. Do pełnej świadomości doszłam dopiero na izbie przyjęć. Sądzę, że tą awanturę pamiętaję do dzisiaj. Zagroziłam im wszystkim czym się dało. Jeszcze nie skończyłam tyrady, a już pielęgniara znalazła kartkę papieru, długopis i powiada: prosze o oświadczenie, że nie wyraża Pani zgody na leczenie. Oczywiście im to oświadczenie dałam. Na koniec dostało się moim Starszym, żeby więcej takich głupich pomysłów jak wzywanie pogotowia nie mieli.
  Gdyby mnie zgarnęli do szpitala bez mojej zgody, to tak bym się broniła, że nie wyrażałam zgody to i płacić nie będę. Analogicznie jak w przypadku kiedy przysyłają Ci jakiś szajs typu mapa/kalendarz a potem każą za to płacić. Oczywiście nie masz takiego obowiązku.

  • Zbyszko said

   Chemtrails można było zobaczyć na naszym niebie już wiele lat temu. Z całą pewnością ok 10lat

  • Taka Tam... said

   no tak ale mi chodzilo o hospitalizowanie w sytuacji gdy jest bezposrednie zagrozenie zycia. nie jakies tam chorobki ktore mozna probowac leczyc w domu.

   przyklad: lezysz z urwana noga na ulicy i sie wykrwawiasz, jestes nie przytomna. co wtedy? jest taka zasada ze sie ratuje… troche przewrotne jest to co mowisz. bo ja mialam na mysli sytuacje ekstremalne.

   ps. skoro bylas zatruta CO (rozumiem ze nieprzytomna skoro nie moglas pyszczyc) to co powinni ludzie z Twego otoczenia zrobic? popatrzec jak umierasz?

   ja rozumiem ze medycyna jest be i fe, sama omijam jak moge, ale sa takie ekstremalne przypadki kiedy lekarz jest potrzebny. i z tego co wiem pracy swojej za darmo nie wykona (np doszywajac Ci noge) 😉 to by bylo troche nie fair wobec tych co placa skladke, jakies ubezpieczenie trzeba miec ktore pokryje leczenie w takiej sytuacji, chyba ze ktos woli z wlasnej kieszeni.

   • Margherita said

    Takiej pełnej utraty świadomości nie miałam, ale byłam trochą za słaba, żeby głośno protestować. Dobrze mi zrobiła ta podróż karetką i świeże powietrze.
    Wyleczyłam się wapnem (calcium gluconicum) i wit C. Jakoś tak na wyczucie. Do tego herbata, kefir i napar z głogu, bo mi serce dokuczało (arytmia). Po dwóch tygodniach przeszło.

  • jkk said

   Masowo chemtrails zaczęły się pojawiać nad Polskim niebem od podpisania przez Polski rząd akcesji do NATO (2004 r.?).
   Czy wcześniej były chemtrails nie pamiętam.

   • CoZaSyf said

    PL w NATO od 1999r Od 2004 w JUNI

   • dario said

    dzisiaj znowu czymś nas spryskali z takich cienkich smug zaczęła się robić powoli taka mgła żeby ktoś był w stanie sprawdzić,zbadać,co zawiera właśnie ta pozostawiona sztuczna chmura? jakie substancje się w niej znajdują?i co najgorsze z tych cienkich smug praktycznie tak to się rozszerzyło że całe niebo jest zasłonięte przez taką cienką mgiełkę?

   • Aśka said

    w Bielsku też opryski na całego

   • grypa666 said

    Chyba nie było, pamiętałbym, przyjeżdżałem do Polski co roku. Muszę sprawdzić na nagraniach wideo. Sądzę, że pojawiły się po 2004 roku.

 7. Marcin said

  No i musieliście zacząć do doczepienia się lewicy :/

  • grypa666 said

   Nie dziel Polski na lewicę i prawicę – to jest sztuczny podziałżebyśmy mieli się czym zająć.
   Tak jak w USA demoraci – republikanie. Na górze rządzą ci sami ludzie i się z nas śmieją. czas połączyć wysiłki POLAKÓW w kierunku ratowania narodu.

 8. Zbyszek S said

  Madsen na RT: Izrael może zaatakować Iran?

  Komentarze z http://www.infowars.com

  322skull Says:
  November 27th, 2009 at 11:58 pm 27 listopada 2009 at 11:58 pm
  Rothschild mówi … Nie byli ostrzegani …. Jesteśmy światy ogrodników …. Będziemy wykorzystywać nasze plastikowe pudełka na wszystkich komputerach mięsa nie jest już potrzebna … my own you … będziemy mieli naszą drogę … ???>>>#@http : / / http://www.youtube.com/watch?v…..r_embedded

  UKinNJ Says:
  November 28th, 2009 at 12:21 am 28 listopada 2009 at 12:21 am
  Nasza rasa jest rasa panów.. Jesteśmy boskie bogami na tej planecie. Jesteśmy tak różne od ras, ponieważ są one od insektów. W rzeczywistości, w porównaniu do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepsze. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest panować nad ras. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez nasz przywódca będzie pasł rózgą żelazną Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako niewolników. „- Isra-hell premiera Menachem Begin (1977-1983)

  Lobo Says:
  November 28th, 2009 at 12:48 am 28 listopada 2009 przy 1248: jestem
  Jeśli nie, ale kiedy inwazji na Iran … Historia pokazuje, że gdy jesteśmy w trudnej sytuacji cieśniny, nasz naród idzie na wojnę …
  „Każde pokolenie potrzebuje nowej rewolucji” – TJ
  Obraz w nowym porządku świata
  http://www.youtube.com/watch?v=EBfHFJPKpiM http://www.youtube.com/watch?v=EBfHFJPKpiM

  Turner78X Says:
  November 28th, 2009 at 1:58 am 28 listopada 2009 przy 158: jestem
  A tak na marginesie, jeśli ataki Izraela Iran, nie wiem dokładnie, co się wydarzy, ale wiem, to nie będzie dobre ani dla tych narodów, ani na całym świecie. Żyjemy w świecie kultury i obecnie rządzone przez szaleństwo i nieuleczalnie chorych może przynieść wyników.
  zobcity1 Says:
  November 28th, 2009 at 5:33 am 28 listopada 2009 at 5:33 am
  O to nad chodzi Armagedon.
  322skull Says:
  November 28th, 2009 at 12:47 pm 28 listopada 2009 at 12:47
  Rothschild mówi …. Mamy posprzątać załogi gotowe …. http://www.youtube.com/watch?v=PqjC9Wa3sxE za wszelkie chwasty we miss wprowadzenie w naszym plastikowe pudełka …. Będziemy wykorzystywać nasze pola w jedną lub w inny … .???>>>#@http://www.youtube.com/watch?v=PqjC9Wa3sxE

  • Margherita said

   Jak narazie, to wojny na Bliskim Wschodzie nie mają tendencji rozłazić się po świecie (na szczęście). Do wywołania III wś najlepsza jest zadyma na Bałkanach (niepodległe Kosowo?) albo na Kaukazie (Gruzja? Azerbejdżan?)

  • ALFA said

   Jak się coś wydarzy to już w 2008 roku
   TUSK OBIECUJE IZRAELOWI ,POLSKA PÓJDZIE NA WOJNĘ Z IRANEM
   ja mówię nie ma sprawy ,tylko TUSK pozbiera wszystkie dzieci posłów a nie masze,to jest problem Izraela chce im się wojenki to niech walczą cały czas kogoś zaczepiają,prowokują już to znamy
   http://www.pardon.pl/artykul/4531/tusk_obiecuje_izraelowi_polska_pojdzie_na_wojne_z_iranem

   • hjk said

    Tuwim – rżnij karabin w bruk czyli „do prostego człowieka”

    Gdy znów do murów klajstrem świeżym
    przylepiać zaczną obwieszczenia,
    gdy „do ludności”, „do żolnierzy”
    na alarm czarny druk uderzy
    i byle drab, i byle szczeniak
    w odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
    że trzeba iść i z armat walić,
    mordować, grabić, truć i palić;
    gdy zaczną na tysiączną modlę
    ojczyznę szarpać deklinacją
    i łudzić kolorowym godłem,
    i judzić „Historyczną racją”
    o piędzi, ichwale i rubieży,
    o ojcach, dziadach i sztandarach,
    o bohaterach i ofiarach;
    gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
    pobłogosławić twój karabin,
    bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
    że za ojczyznę bić się trzeba;
    kiedy rozśeierwi się, rozchami
    wrzask liter z pierwszych stron dzienników
    a stado dzikich bab kwiatami
    obrzucać Zacznie Ťżołnierzykówť
    O, przyjacielu nieuczony,
    mój bliźni z tej czy innej ziemi!
    wiedz, że na trwogę biją w dzwony
    króle z panami brzuchami;
    wiedz, że to bujda, granda zwykła,
    gdy ci wołają: „Broń na ramię!”,
    że im gdzieś nafta z ziemi sikła
    i obrodziła dolarami;
    że coś im w bankach nie sztymuje,
    że gdzieś zwęszyli kasy pełne
    lub upatrzyły tłuste szuje
    do jakieś grubsze na bawełnę.
    Rżnij karabinem w bruk ulicy!
    Twoja jest krew, a ich jest nafta.
    I od stolicy do stolicy
    Zawołaj, bronią swej krwawicy
    „Bujać – to my, panowie szlachta!”

    Juz to cytowałem, ale nie zaszkodzi w tym kontekscie…

   • jkk said

    Niech idzie sam, z Bogiem 🙂

  • zyta said

   Szokujace wideo.

   Ciekawe jak dlugo i ile jeszcze bedzie cierpienia i panoszacego sie zla aby zainterweniowal Bog-Stworca.
   Wg prof.J.Pajaka, Bog-Stworca interweniuje, gdy zlo osiagnie dno. Robil to nie jeden raz podobno.

   • bingo said

    Przeczytaj Biblie wszystko ci sie rozjasni

   • grypa666 said

    Jest grupa Żydów, która właśnie taką tezę uznaje – że Bóg interweniuje w przypdku gdy zło bedzie wszechobecne. Najlepszą metodą aby stało się to jak najszybciej jest czynienie zła. Czy chcecie przyjąć tę metodę?

 9. Margherita said

  To poświadczenie szczepienia powinno jeszcze zawierać PESEL zaszczepionego lub nr dok tożsamości (dowodu osobistego/paszportu – wpisać jaki dokument) oraz miejsce na wpisanie kwoty słowami. Nazwa przychodni powinna być pełna z adresem i NIP-em.

 10. hjk said

  http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/11/28/Shocking-Swine-Flu-Vaccine-Miscarriage-Stories.aspx

  Swine Flu Alert — Shocking Vaccine Miscarriage Horror Stories
  Alert – szokujące horrorowate przypadki poronień

 11. Mariuszsz said

  Działania, agenturalne, dezinformacyjne czy też prowokatorskie wskazują, że to co się robi jest słuszne i prawdziwe a hipotezy odkrywają realną prawdę. Ktoś wydaje duże pieniądze na takie działania, więc znaczy to, że ma dużo do stracenia. Jeżeli Ktoś prowadzi takie działania z własnej nieprzymuszonej woli i to za darmo – nie mogę tego skomentować gdyż nie jestem specjalistą psychiatrii klinicznej.

 12. hjk said

  „tomekgo 28.11.2009
  […] Zanim dacie się zaszczepić na cokolwiek, podsuńcie lekarzowi do podpisu taki oto dokument. Ciekawe czy podpisze?”

  Zazwyczaj takie coś skutecznie odstrasza od nastawania na rodziców by szczepić dzieci…)))

  Problem jednak w tym, ze może się znaleźć jakiś wariat, który to podpisze, a wtedy zaskoczony i zszokowany rodzic może się zgodzić…

  I gdyby się (co nie daj Bóg) coś z tego stało, co wymienione w tym oświadczeniu, to weź człowieku z jednej strony dochodź się z tą kliką, która wzajem się obstawia i ucieka od przyznania, że „powikłania” jest w wyniku szczepienia, kiedy jesteś znękany powstałą chorobą czy kalectwem dziecka . A potem weź i odkrecaj skutki tych „powikłań”, czy jak w swej mowie – trawie mówią – „odczynów poszczepiennych”…

  • grypa666 said

   I tak durnie będą szczepić swoje dzieci, będą stac w kolejce po to by je „ratować” przed pandemią.

  • Aśka said

   Tak, to co piszesz jest wielce prawdopodobne. Mi pi kwietniowym szczepieniu na wzw wysiadły stawy. Lekarz, który mnie kierował na to szczepienie nie zareagował, kiedy chwilę po tym przyszłam z bolącymi stawami, mimo że przez całe życie nie miałam żadnych kłopotów zdrowotnych, także związanych ze stawami. Dał skierowanie do chirurga i reumatologa. Dopiero po kilku miesiącach wpadłam na to, że stawy zaczęły mnie boleć z tydzień po zaszczepieniu i powiedziałam o tym reumatologowi, to powiedział, że nie są to objawy po szczepieniu. Kiedy zaczęłam drążyć temat powiedział, że szczepienia mogły tylko zainicjować. Nie wypełnił żadnej karty, która jest przewidziana przez system w celu kontrolowania przypadków poszczepiennych. Lekarz internista zupełnie zanegował związek ze szczepionką i stwierdził, że nawet gdyby faktycznie tak było, to trudno jest jednoznacznie stwierdzić związek miedzy szczepieniem a chorobą.

   Faktycznie więc, jeżeli lekarz podpisze takie oświadczenie, to i tak trudno będzie mu udowodnić, że objawy, których wcześniej nie mieliśmy, a po szczepieniu wystąpiły, są związane z przyjęciem szczepionki.

   To oświadczenie może ewentualnie działać jako straszak dla lekarza mającego skierować na szczepienie i to pod warunkiem, że szybko sobie nie uzmysłowi, że i tak udowodnienie związku przyczynowo-skutkowego jest prawie niemożliwe przy tak działającej mafii farmaceutycznej.

   • Margherita said

    Którą szczepionkę dostałaś?
    Ja byłam zaszczepiona Engerixem B (GSK) w wieku 11 lat. Objawy oboczne: znaczne osłabienie, zawroty głowy, kłopoty z koncentracją, omdlenia. I tak przez pół roku. Żaden lekarz się oczywiście nie domyślił przyczyny tych nietypowych u dziecka dolegliwości.

   • Aśka said

    Hepavax-Gene

 13. hjk said

  „Jeżeli Ktoś prowadzi takie działania z własnej nieprzymuszonej woli i to za darmo – nie mogę tego skomentować gdyż nie jestem specjalistą psychiatrii klinicznej.”

  sa tacy fanatycy szczepien i chyba jednak robią to bezinteresownie… nawet byłem świadkiem odwiedzając kiedyś wysoko postawioną w sanepidzie osobę, jak rozmawiała z takiem jednym przez telefon…

  tak samo zdarzali sie ideowi komuniści…w co trudno uwierzyc dzis kiedy mamona króluje…

  Po prostu ludzie tacy z jednej strony nie wiedzą o wielu rzeczach a z drugiej strony nie chca przyjac do wiadomości sprzecznych z ‚wyznawanymi” pogladami faktów czy informacji…

  • Były Naiwny said

   @Hjk – Typ osobowiściowy, o ktorym piszesz, to tzw. „pozyteczny idiota”. Nawet nie wie, ze odwala czarna robote na korzysc cwaniaczkow.

 14. xxx said

  CZOSNEK

  a jak to wygląda z czosnkiem w postaci tabletek (kapsułki) nie lubię czosnku a ten się połyka no i nie śmierdzi 🙂

  czy są jakieś argumenty przeciw ?

  • Skania said

   Nie wiem, czy ktos podawal juz ten link: http://vaccine-reactions.blogspot.com
   To blog, ktorego autor zbiera wszelkie informacje na temat reakcji po szczepionkach przeciwko H1N1 (po angielsku).

  • Aśka said

   Ja czosnek kroję w baaaardzo drobną kosteczkę, kładę na łyżkę, wlewam trochę wody i połykam popijając kilkoma łykami wody. Zupełnie tak, jakbym brała syrop, czy rozpuszczoną tabletkę. Nie śmierdzi, sprawdzone.

  • jkk said

   Różnica jest zasadnicza:

   Natura to Natura a syntetyczne to sztucznie wytworzone, zazwyczaj gorsze od naturalnego.

  • Anya said

   Zasada prosta – im mniejszy zapach czosnku tym słabsze działanie i mniej wartości odżywczych.
   Jak juz bierzesz czosnek w tabletkach to musi śmierdzieć tak jak normalny inaczej nic nie jest wart : )(ale też niezapomnij sprawdzić czy przy jego produkcji nie używano jakichś substancji zapachowych)

 15. toms said

  Hymn przeciw NWO i Bilderberg przeciw NWO:

 16. Atena7777 said

  Zawsze wieczorem zjadam chlebek z masełkiem, czosnkiem i cebulą, mniam, mniam. Działa to na mnie jak narkotyk – nie mogę po prostu opuścić tego codziennego rytuału – czy już jestem uzależniona????
  Dzięki takiemu uzależnieniu i stosowaniu jeszcze innych naturalnych metod po prostu nie choruję, ostatnie moje przeziębienie miałam początkiem stycznia tego roku, a od tego czasu nic…………………………ani katarku, ani kaszlu, a gdy nawinął się jakiś lekki ból gardła to sreberkiem popłukałam i po sprawie…………………
  Ludzie nie dajcie się ogłupić przez kolorowe reklamy i „wspaniałe” specyfiki bo na dłuższą metę to Was zgubi, te pozornie ładnie wyglądające pigułeczki i miło uśmiechający się lekarze, którzy Wam to przepisują zapędzą Was wcześniej czy później pod ścianę płaczu, a z tamtąd będzie już trudniej wrócić…………………….. i pamiętajcie, że TYLKO MATKA NATURA jest NAJLEPSZĄ MATKĄ dla naszego organizmu i nie zapominajmy o tym bo możemy później tego żałować!!!
  Życie mamy tylko jedno i nie bądźmy żywym przedmiotem eksperymentów big farmy i nie dajmy się wygnieść jak te cytryny z naszych oszczędności na rzecz tych koncernów, które tylko czyhają na nasze zdrowie a nawet życie.
  Aby otrząsnąć się z tego pigułkowego amoku warto oglądnąć ten reportaż: http://waldek1984.wordpress.com/2009/08/01/das-pharma-kartell/

  • grypa666 said

   Tak, nie trzeba żadnych medykamentów – czosnek i sreberko przy pierwszym bólu gardła i po chorobie! 3 dni temu to samo zrobiłem, byłem zdrowy przez 1 noc po 3 ząbkach czosnu (polsiego!) i łyżeczce srebra. Wcale nie biorę tego codziennie!

 17. http://nietylkokontrowersje.com/viewtopic.php?t=2085&sid=cc79ffc77e93c3d257a91506263d5b60

 18. Związkek Socjalistycznych Rabowanych Republik

 19. Aśka said

  Lekarze nie chcą przyjąć (spróbować) dziecięcej szczepionki… nawet za 200 000 dolarów!
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1502&Itemid=53

 20. oko1 said

  mozna zapoznac sie z lista agentow :

  http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=418

  pozdrawiam

 21. Atena7777 said

  Jeżeli chodzi o ewentualne skutki uboczne szczepionek i roszczenia z nimi związane to można powiedzieć, że takie roszczenia w świetle prawa nie będą chyba respektowane ponieważ osoba poddająca się szczepieniu musi podpisać odpowiedni dokument.
  Wujek mojej mamy, prawie 80 letni starszy pan (jeździ jeszcze samochodem) poszedł się zaszczepić na tę nową grypę, ale na wstępie dostał papier do podpisania, ale on głupi nie jest i wszystko czyta i jak widział ile tam jest wypisanych ewentualnych skutków ubocznych to powiedział, że nie będzie się narażał, oddał kartkę, podziękował i pojechał do domu………………….. Tak więc za skutki szczepień nie odpowiada ani koncern, ani nawet rząd, a cały czas toczy się dyskusja, że za skutki szczepień odpowiada rząd, ale wg mnie jest to nieprawda bo skoro ten naiwny co się zaszczepi podpisze taki papier to jest już ugotowany, a jak coś mu się stanie po szczepieniu to oni najwyżej mogą mu powiedzieć WIDZIAŁY GAŁY CO PODPISYWAŁY!!!
  Rząd w tym całym łańcuszku staje się tylko dealerem tych szczepionek.
  Tak mi się ten łańcuszek fajnie skojarzył:
  Big pharma to mafia
  Rząd to dealer
  Biorca trucizny to zabłąkana owca
  Przedmiot transakcji jest taki sam – igła i strzykawka z trucizną, z tą tylko różnicą, że zamiast w żyłę dają w mięśnie………………………………
  I narkomania i szczepienia zmierzają w tym samym kierunku!!! Tylko, że legalizację tych drugich zrobili już dużo wcześniej…………………..
  Widać, że Polska nie chce popierać takiego procederu i być oficjalnym DEALEREM!!!

 22. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2086509,12,genewa_wybijano_szyby_i_palono_samochody,item.html
  PAP, Pog/00:01 29.11.2009

  Genewa: wybijano szyby i palono samochody

  Agresywni przeciwnicy Światowej Organizacji Handlu (WTO) rozbijali okna banków i witryny sklepów i podpalali samochody w Genewie na dwa dni przed spotkaniem ministrów organizacji – poinformował rzecznik policji Patrick Puhl.
  W sumie jednak licząca ok. 3 tys. uczestników sobotnia manifestacja przeciwko WTO przebiegała spokojnie. Na transparentach widniały hasła: „Powstrzymać kapitalizm, precz z WTO” czy „WTO jest wrogiem klimatu”.

  Według agencji, część demonstrantów wybijała szyby w każdym napotkanym budynku. Podpalono kilka samochodów. Na głównej handlowej ulicy Genewy wybuchały fajerwerki.

  Puhl poinformował, że sytuacja z czasem uspokoiła się, a marsz wrócił na wyznaczoną wcześniej trasę. Policjanci z oddziałów prewencyjnych od kilku dni blokują drogi prowadzące do siedziby organizacji. Rzecznik policji dodał, że zgodnie z instrukcjami władz w Bernie do Szwajcarii nie zostali w piątek wpuszczeni trzej Południowi Koreańczycy, którzy zamierzali wziąć udział w protestach i warsztatach.

  W opinii przeciwników WTO, polityka handlowa organizacji przyczynia się do powstawania biedy zarówno w krajach biednych, jak i bogatych przez ograniczanie rolników w państwach rozwijających się i pogarszanie warunków pracy w krajach uprzemysłowionych.

  W czasie spotkania rozpoczynającego się w poniedziałek USA, Chiny i inne handlowe potęgi mają podjąć próby ożywienia światowego handlu i wydostania światowej gospodarki z recesji. Poprzednim spotkaniom ministrów handlu WTO towarzyszyły znacznie gwałtowniejsze protesty. Tym razem jest nieco inaczej, ponieważ na zbliżającej się sesji nie będą omawiane żadne konkretne założenia, jak np. nowe porozumienia handlowe. Ostatnie tzw. ministerialne spotkanie WTO odbyło się cztery lata temu w Hongkongu.

 23. Michal said

  Co tym sądzicie?

  DRAGON SERPENT EGG SOLAR SYSTEM
  OF REPTILIAN QUEEN JUBILEE
  (NAPISY PL) (VIDEO)

  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_dragon_serpent_egg_solar_system_of_reptilian_queen_jubilee_napisy_pl_video.html

  • Zenobiusz said

   Szokujący i na prawdę skłaniaący do przemyśleń film.Nikt go nie będzie komentował, bo już nowy wątek no i ludzie uciekają od trudnej prawdy.

 24. ARNOLD said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,31-letnia-kobieta-z-AH1N1-zmarla-w-Rzeszowie,wid,11730071,wiadomosc.html

 25. Gizmo said

  To co dziś dzieje się nad Krakowem to jest masakra… Rano niebo było zachmurzone, ale słońce w końcu się przebiło i zrobiło się bezchmurne niebo. Wystarczyła 1 godzina i… Patrzę się na niebo a tam cała masa śladów pozostawionych po samolotach… I do tego co jakiś czas przelatują kolejne, przed chwilą leciały dwa które przecięły swój tor lotu. Te smugi wiszą i wiszą, na niebie robi się syf, rozszerzają się. Nie znam się na samolotach, nie wiem może dawniej nie patrzyłem tak często w niebo jak ostatnio, ale to wygląda okropnie a ja nie pamiętam by dawniej na niebie było aż tyle tego… Nie pamiętam taki wielkich smug po samolotach… To wygląda jak jakiś atak, dziś niedziela, ładna pogoda, cała masa ludzi na spacerach, na zakupach, w kościołach. Nie wiem już co o tym myśleć, początkowo wydawało mi się że z tymi samolotami to lekka przesada, ale to co dzieje się na niebie daje do myślenia…

 26. Aśka said

  na tvp 1 właśnie nagonka na homeopatię prowadzona w stylu szczepionek

 27. Michal said

  RETURN OF THE NEPHILIM
  (NAPISY PL) (VIDEO)

  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_chuck_missler_-_return_of_the_nephilim_napisy_pl_video.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s