Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

List od pastora … jak się okazuje – dezinformacja

Posted by grypa666 w dniu 20/11/2009

To all English speaking readers: As we found out from our own investigation in Poland, the letter below does not state the truth. Probably this is a a part of disinformation campaign. What we see from reports on our blog www.grypa666.wordpress.com, the situation in Ukraine is normal, the life goes on, kids go to schools, borders are open – there is no reason to panic. We are getting tens of reports from people who have businesses with Ukraine, track drivers, and people who have friends there. Please, don’t use this letter to spread fear.

I have a dear brother in Christ who lives about 30 miles from me.  His grown daughter spent two years in the Ukraine as a missionary, and knows a lot of people in the Ukraine.  She called friends in the Ukraine yesterday to learn the truth about the situation there.  It took her several hours to even get through on the phone as she had to be „checked out” before they would let her call go through.  Anyway, she finally got through and when she told the people why she was calling they were absolutely shocked.  They couldn’t believe that she had even been able to get through to them.  Here is what they told her.
The entire nation of Ukraine is under quarantine by the World Health Organization and by their own Ukrainian government.  No one is allowed to enter the nation, and no one is allowed to leave.  All transportation in or out has been grounded.  All border crossings are closed and heavily guarded.  All schools in the country are closed.  Most businesses are shut down.  No large gatherings of people are permitted.  Only medically necessary and government vehicles are permitted on the streets.  People are generally confined to their homes.  Not a word of what is happening is being printed or reported on by the news media.  There is a complete news blackout.  And people are dying by the hundreds every day.  A few bodies are being buried when possible.  Most are being burned.  Almost everyone in the country is wearing masks or bandanas over their faces for protection.  The disease is highly contagious and thousands of new cases are occurring daily.
The folks in the Ukraine that our sister talked with told her they were thankful that she was not there, and begged her to ask God’s people everywhere to pray for them.  God have mercy!
Now dear brother, you have the verification you wanted.  I wish I could have told you that the reports were not true and everything was okay.  But I knew that wasn’t the case even before my dear brother called me with this report from his daughter.  Brother, this is what we are facing right here in America.  I suggest you convey this information on to your son in Albuquerque and tell him to take extreme precautions to protect himself and his family, for from what you told me this disease has already reached Albuquerque.  If the Lord doesn’t come right away for His people we are all going to be staring death in the face; horrible excruciating painful death.
The worst part of this is the whole thing is a man created disease deliberately being spread by the New World Order Satanic S.O.B.’s for their own agenda of „population reduction.”  God have mercy!  And some preachers today are so spiritually dimwitted that they no longer believe in or preach „the total depravity of man.”  Sic!  I am leaving for … right now and will be gone all day.  I won’t be home until about 8 p.m. tonight, so I won’t be able to answer your emails today. Share this information with whomever you feel led to share it with.   Pray for me, and I will be praying for you and for all of God’s people.  God bless you dear brother.
„Even so, come, Lord Jesus,” Revelation 22:20. Pastor R.
————————————————————————————–
Uwaga, dzięki waszym doniesieniom już wiemy, że poniższy list jest prowokacją rozprzestrzenianą drogą mailową do tzw. mediów alternatywnych w celu ich zdyskredytowania.
O prowokacji może świadczyć wybrana forma – listu „pastora”. Zawsze taka informacja jest bardziej wiarygodna. Pastor jednak sie nawet nie podpisał, czyli de facto jest to anonim! Oto tłumaczenie fragmentów:

List od pastora

(…) Mój drogi brat w Chrystusie mieszka 30 mil ode mnie. Jego dorosła córka była na misji w Ukrainie przez 2 lata i zna stamtąd wiele osób. Wczoraj zadzwoniła do znajomych na Ukrainie by dowiedzieć się jaka jest prawda o sytuacji. Zajeło jej to kilka godzin gdyż „sprawdzano ją” zanim pozwolono się dodzwonić. Kiedy ostatecznie udało jej sie dodzwonić, to ludzie z którymi rozmawiała byli zaszokowani jej pytaniami. Nie mogli uwierzyć, że nie mogła się nawet do nich dodzwonić. Oto co jej powiedzieli.
Całe państwo Ukraina jest pod kwarantanną zarządzaną przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) i Rząd Ukraiński. Nikomu nie wolno wjechac na  teren państwa i nikt nie może go opuścić. Wszelki transport na zewnątrz i do wewnątrz został wstrzymany. Wszystkie przejścia graniczne są zamknięte i mocno chronione. Wszystkie szkoły w kraju sa zamknięte. Większość biznesów jest zawieszona. Zabrania się większych zgromadzeń ludzkich. Na ulicach dozwolone są tylko pojazdy medyczne i rządowe. Ludzie w zasadzie są uwiązani we własnych domach. W mediach nie ma ani słowa o tym co sie tam naprawdę dzieje.  Jest to kompletna cisza medialna. Ludzie umieraja setkami codziennie. Niektóre ciała sa grzebane, jeśli jest to tylko możliwe. Większosć jest spalana. Niemalże każdy obywatel nosi maskę ochronną lub opaskę na ustach. Choroba jest wysoce zakaźna i tysiące nowych przypadków notuje się codziennie.
Ukraińcy, którzy rozmawiali z naszą siostrą byli wdzięczni że jej tam nie było i błagali ją  i innych wiernych o modlitwę za nich. Bóg jest litościwy!
Teraz, drogi bracie, mam dla ciebie potwierdzenie, którego chciałeś. Bardzo bym chciał, żeby doniesienia były nieprawdziwe i wszsytko bylo w porządku. Ale wiedziałem, że tak nie jest, nawet zanim mój drogi brat do mnie zadzwonił i powiedział o tym co doniosła mu córka. Bracie, oto co nas czeka tutaj w Ameryce. Sugeruję ci żebyś przekazał tę informację swojemu synowi w Albuquerque i poradził mu przedsięwziąć nadzwyczajne środki w celu zabezpieczenia siebie i własnej rodziny, gdyż z tego co mi mówiłeś choroba doszła już do Albuquerque. Jeśli Bóg na czas nie pomoże swoim ludziom, wszyscy staniemy w obliczu śmierci – okropnej, straszliwej, pełnej bólu.
Najgorszym w tym jest to, że cała zaraza jest specjalnie wytworzona przez ludzi spod NWO (New World Order, Nowy Porządek Świata) aby zrealizować ich satanistyczny pomysł „redukcji populacji”. Boże zlituj się! (…)
===================================================================================================
W związku z nowymi dez-informacjami z Ukrainy powtarzamy wczorajszą informację, którą uzyskaliśmy od naszego znajomego.
Ukraina: tysiące ofiar szczepionek? grypa666 19.11.2009
Zaznaczam, że przedstawione tu informacje nie zostaly nigdzie potwierdzone. Pochodzą od jednej osoby, która próbowała się dostać do swojej znajomej mieszkającej ok 100 km od granicy z Polską. Jadąc tam zatrzymała się 60 km od granicy i zaczęła rozmawiać z miejscowymi ludźmi. Ci, bardzo przejęci poradzli jej by dalej nie jechała, gdyż jest tam „pomór”. Są miejscowosci, w których na ulicach leżą martwi ludzie, wykopane sa masowe groby, d których złożono ciała i zalano wapnem. Mają to być ofiary jakiejś niesprawdzonej szczepionki, którą właśnie tam zaaplikowano.
Próbowalismy zweryfikować te sensacyjne doniesienia – nigdzie jednak (poza Mizią) nie ma takich informacji. Co więcej, kamerki internetowe zainstalowane w większych miejscowościach w tym regionie pokazuja calkiem normalne codzienne życie. Także doniesienia telefoniczne od kilku osób z Drohobycza, Lwowa i okolic nie wskazuja na jakiekolwiek „masowe ofiary”. W rozmowie z Jane Burgermeister analizowaliśmy wszystkie możliwości, łącznie z prowokacją nakierowaną na rzetelność bloga. Jane przypomina jednak o kilku ciekawych faktach: pewne, podające rzetelne informacje blogi na Ukrainie zostały wyłączone; są także doniesienia, że na zlecenie prezydenta Juszczenki (którego Jane określa jako tamtejszego reprezentanta NWO) opozycjoniści wobec szczepień są systematycznie zamykani w aresztach. Być może więc na Ukrainie przeprowadza się test z jakąś morderczą formą szczepionki? Czas pokaże.
Czy w XXI w. możliwe jest ludobójstwo bez wycieku informacji? Większość naszych rozmówców uważa, że nie. Ale są też głosy, że poprzez to, że na Ukrainie są jeszcze tereny w których nie ma dostępu do internetu, a przecież i internet czy telefony łatwo jest wyłączyć, więc być może pod hasłem „kwarantanny” ukrywa się makabryczne eksperymenty.
===================================================================================================
Jane Burgermeister ostrzega
W rozmowie z Jane Burgermeister analizowalismy co się naprawde dzieje na Ukrainie. Powyższe doniesienia powinny zostać zweryfikowane zanim przyjmie je się za pewnik. Zauważmy, ze w liście nie ma żadnych konkretów jak nazw miast. Nawołuje się do Boga, natomiast żaden pastor zapewne nie użyłby okreslenia New World Order. Sugeruje to operację dezinformacyjną służb specjalnych. Być może testuje się drogi przepływu informacji na wypadek gdy faktycznie zostanie podjęta decyzja o kwarantannach. Rozwój epidemii w Polsce i w innych krajach sprawia, że opcja kwarantanny dla całego kraju jest możliwa. Jeśli faktycznie wirus jest tak groźny jak „hiszpanki” z 1918 roku to scenariusz w „liście pastora” może się zrealizować i w Polsce. Mamy wiele dowodów na to, że wirus został sztucznie spreparowany. Nie powinnismy pozwolić tym samym ludziom, którzy tworzą ludobójcze wirusy zarządzać naszym krajem.
Jane Burgermeister uważa, że możliwe jest by NWO krok po kroku, kraj po kraju dokonywał egzekucji na całych narodach.
Bardzo prosimy o nadsyłanie informacji do nas co sie naprawdę dzieje na Ukrainie. Być może stoimy przed najwiekszym wyzwaniem w całej historii – ratunku naszego gatunku przed zagładą.

Prosimy blogowiczow o przeczesywanie niezaleznych sajtow ukrainskich, rosyjskich, chinskich…
===================================================================================================
Tu potrzeba psychiatry!
Informacje, które otrzymalismy od mieszkańca Lublina, który cześto wyjeżdża do Drohobycza i Lwowa: Sytuacja na Ukrainie wraca do normy. Nie dajmy się zwariować – tu trzeba lekarza, ale psychiatry. Jeszcze kilka dni temu miałem gosci z Ukrainy, mój znajomy dziennikarz jedzie tam jutro!

jak jest więc prawda? Czy możliwe jest, że pewne regiony są zamkniete, poczas gdy w kraju toczy sie normalne zycie? Czy możliwa jest całkowita cisza medialna na temat tego co tam się dzieje?
===================================================================================================
Paweł: Odnośnie listu pastora-  przedwczoraj przyjechał (…) pracownik oddziału naszej spółki na Ukrainie. Jeśli będę miał więcej informacji to napisze.

Komentarzy 280 do “List od pastora … jak się okazuje – dezinformacja”

 1. Mimik said

  Panie Piotrze bardzo proszę aby Pan nigdy więcej nie popełniał takich gaf jak: Tusk na prezydenta, czy Kopacz na prezydenta.
  W ten sposób kompromituje się Pan na maxa!
  Domyślam się, że przez długi czas przebywał Pan za granicą. Stąd być może słabe rozeznanie w polskiej tzw. polityce.
  W tej chwili mam dwie tezy odnośnie tego co obserwuję:
  1. Jest Pan agentem służb specjalnych i strona powstała aby manipulować społeczeństwem.
  2. Jest Pan wspaniałą osobą, która trochę się pogubiła w zetknięciu z tzw. polską polityką.

  Proszę zajrzeć do doskonałego artykułu Urbasia:

  OBŁUDNICY

  http://urbas.blog.onet.pl/

 2. Mimik said

  Bardzo proszę aby zaprzyjaźnione portale, które walczą z tym bankowym świństwem zamieściły za uzyskaniem zgody artykuł z blogu Urbasia.
  Ustawa hazardowa, którą dzięki gierkom służb specjalnych próbuje się właśnie przepchnąć będzie ostateczną rozgrywką i rozłoży Polskę zupełnie. Dojdzie do tak ogromnych spekulacji walutowych, że nikt już nie pomoże nam i naszym dzieciom. Tutaj chodzi o gigantyczny przekręt!!!

  GONIĆ RYŻĄ BANDĘ!!!

  • Mimik said

   Sposób wykasowania wiadomości skłania mnie do przyjęcia drugiej opcji, czyli:
   2. Jest Pan wspaniałą osobą, która pogubiła się (mam nadzieję na chwilę) w polskiej tzw.polityce.

   Wspólnie pokonamy to zło

   Serdecznie Pozdrawiam!

   • pustelnik said

    Jaka krótką pamięć mamy , minęło 60 lat i nić już nie pamiętamy pamięć się zresetowała . Samoloty latają z wczasowiczami do Temelina może ? inni pewnie w domu bo ich nie widać , jeszcze inni patrzą w kamerki tak jak ten strażnik któremu muzeum obrobili puszczając stary film . Uciekajcie do Arki( Najświętsza Maryja Panna ) tylko tam ocalejemy . Nie marnujcie szansy bo diabeł już liczy ile dusz pociągnął do piekła żebyście czasem nie zajęli tronów w niebie po tych którzy zostali strąceni z nich na ziemię .

    Co się dzieje , Pastor nas ostrzega w trosce o nasze dusze , ( jak myślę i tak wnioskuje z tego co napisał ) trzeba być przygotowanym aby może i stanąć niedługo przed BOGIEM. Gdyby on teraz milczał to kamienie by do nas krzyczały . Więc ja także może zostanę potraktowany jak on ale biada mi jakbym teraz was nie ostrzegł . Słuchajcie Henocha i Eliasza oby BÓG dał się przebłagać krwią i modlitwami wiernych Chrystusowi do końca . Kto z Chrystusem ten niech zadba o przygotowaną duszę ( spowiedź i życie w łasce uświęcającej ) bo nie wiemy kiedy PAN powoła .
    To już mój ostatni wpis i pewnie inni powiedzą i dobrze . Kto mnie posłucha dobrze zrobi .

    W czasie wypełnienia jak ja rozumiem objawienia z La Salette uciekajmy pod płaszcz naszej Królowej Polski tak jak nasi Ojcowie .

  • jowram said

   Rozwiązać sejm,zmienić ordynację wyborczą!!!

   „JOW głupku”

 3. Tu jest krótki artykuł z konferencji egzopolityki o tym co jest ukrywane i co się dzieje na świecie, też odnośnie szczepionki. To wyjaśni dlaczego giną ludzie.
  http://gry-planszowe.waw.pl/Files/Alex_Collier.zip

 4. MadziA said

  Z jednej strony informacje,że zaraza,że zamknięte granice .. z drugiej,że ludzie mają znajomych, którzy co kilka dni jeżdzą na Ukrainie i nie jest tak źle …

  Paranoja ..

 5. A-ta said

  Witam.
  Przeczytalam umieszczone tu doniesienia z Ukrainy. Nie wiem, w co wierzyć. Mój znajomy pracuje na wschodzie kraju m.in. przy odprawach owoców na Ukrainę. Wczoraj był na takiej odprawie. Powiedział mi,że nie widzi żadnych zmian, że transporty Z Ukrainy jak i NA Ukrainę są takie jak zawsze. Stoi to w sprzeczności z informacjami j/w o zamknięciu granic.

  • grypa666 said

   Dziękuję. Daltego zamieścilismy ten wpis – by rozwiać wątpliwości. Być może „list pastora” to prowokacja obcych służb majaca an celu zdyskredytowanie niezależnych źródeł informacji.

   • wszechstronny said

    Boshe ale mnie zestresowaliście…. ale spokojnie. Zadzwoniłęm do mojego wujka który jeżdzi tirami po Europie i powiedział, że w tym tygodniu przejeżdzał przez Ukraine i nic dziwnego nie widział baaa nawet mówi że rzadko sie widuje tam ludzi w maseczkach. Tyle wiem.
    P.S.Prosze aby jeśli ktoś ma odrobine czasu żeby napisał mi o co chodzi z tym srebrem koloidalnym bo nie wiem czy kupić
    -tzn. na co działa
    -jak stosować (przed czy w trakcie)
    -cena

   • wts79 said

    http://www.suplementydiety.pl/index.php?id=3
    Kosztuje około 30 zł za 250 – 300 ml.

   • wszechstronny said

    Dziękuje bardzo 🙂

   • Bartłomiej said

    Wpisz sobie w wyszukiwarce „srebro koloidalne” albo poszukaj info na blogu, ten temat ciągle się przewija.

   • grypa666 said

    Pozniej bedzie wpis o srebrze, przedrukujemy to co napisał Michał.

   • Zapsa said

    „Ag 100, zwane naturalnym antybiotykiem, zawiera srebro najwyższej czystości (99,999%). Zabija 650 szczepów bakterii. W przeciwieństwie do antybiotyków, nie niszczy dobroczynnej flory bakteryjnej. Jak dotąd, nie stwierdzono aby chorobotwórcze mikroorganizmy uodporniły się na jego działanie. Wspomaga leczenie przeziębień, kataru, kaszlu, grypy, anginy, zapalenia gardła, zatok, oskrzeli, płuc i innych infekcji bakteryjnych. Jedyny w Polsce preparat na bazie koloidu srebra, dopuszczony do sprzedaży w aptekach.”
    – można stosować zapobiegawczo od 1-6 łyżeczki dziennie,ja stosuję, gdy czuję, że mnie „rozbiera”: wlewam do kielona i wznoszę toast za szczepy bakterii,które właśnie mają zginąć 🙂 Od czasu, gdy stosuję tj.od lata nie chorowałam
    -cena się waha od ok 22 zł za buteleczkę wzwyż. Najlepiej kupić w sklepie internetowym.Podobno są też różne stężenia,ale tego nie zgłębiłam

    Enjoy 🙂

   • Wojtekk said

    Nawet taniej bo za 19,99zł znajdzie się na znanym portalu 300 ml buteleczki srebra koloidalnego.

   • Vebriq said

    link do producenta srebra i innych produktów koloidowych
    http://www.nano-tech.pl

   • ALFA said

    Srebro Koloidalne jest bezpieczne,nietoksyczne,działa jak antybiotyk,zabija ponad 650 patogenów,niszczy grzyby i pleśń,zabija pasożyty,wspomaga rozwój komórek,nie akumuluje się w organiżmie,nie podrażnia błoń śluzowych,nie uzależnia,nie zawiera wolnych rodników,oczyszcza wodę,działa przeciw zapalnie,odkaża powierzchnie zewnętrzne,jest bioprzyswajalne ,nie podrażnia spojówek,nie reaguje z lekami,wzmacnia odporność organizmu,jest bezpieczne dla kobiet w ciąży i matek karmiących ,bezbarwne i bezzapachowe
    stosowanie wewnętrzne na:
    katar,

   • ALFA said

    Srebro Koloidalne jest bezpieczne,nietoksyczne,działa jak antybiotyk,zabija ponad 650 patogenów,niszczy grzyby i pleśń,zabija pasożyty,wspomaga rozwój komórek,nie akumuluje się w organiżmie,nie podrażnia błoń śluzowych,nie uzależnia,nie zawiera wolnych rodników,oczyszcza wodę,działa przeciw zapalnie,odkaża powierzchnie zewnętrzne,jest bioprzyswajalne ,nie podrażnia spojówek,nie reaguje z lekami,wzmacnia odporność organizmu,jest bezpieczne dla kobiet w ciąży i matek karmiących ,bezbarwne i bezzapachowe
    stosowanie wewnętrzne na:
    katar,grypa,zapalenie migdałków,czyraki ,świąt odbytu,rzeżączka,czerwonka bakteryjna,hemoroidy,zapalenie pęcherza moczowego,zatrucie toksyczne krwi,zapalenie najądrza,różyczka,artretyzm,zapalenie opłucnej,reumatyzm,cholera,cukrzyca,półpasiec,syfilis,
    zapalne prolemy jelitowe,grużlica,aids,malaria,koklusz,zapalenie płuc,pasożyty krwi,przerost prostaty,ostry gościec stawowy,przeżiębienia,dur brzuszny,oczyszcza organizm.
    stosowanie zewnętrzne:
    infekcje uszów i oczu,trądzik,oparzenia w tym słoneczne,zmiany skórne,brodawki miękkie skóry,ostre zapalenie spojówek,ospa wietrzna,zapalenie skóry,otwarte rany i skaleczenia,ukąszenia owadów,łuszczyca,grzybice skóry.Roztwór stosuje się doustnie,miejscowo, dopochwowo,doodbytniczo,dożylnie,domięśniowo,do płukania gardła oraz jako krople do uszu i oczu.

   • Lekarz said

    http://www.nano-tech.pl/pl/wyniki_badan/1/
    http://www.medserwis.pl/nm.asp?p=6176,1,2872,92017
    Ja stosuję ten preparat http://www.naturalnamedycyna.pl/index.php?option=content&task=view&id=334
    Po powrocie do domu płuczę gardło i połykam.
    W razie infekcji noso-gardła i/lub oskrzeli – można stosować w inhalacjach (potrzebny inhalator)
    W zapaleniu zatok czołowych – zakraplam do nosa w pozycji leżącej z głową odchyloną do tylu, aż poczuję w zatokach.
    Można zakraplać do oczu (w razie zapalenia spojówek), roztwór nie jest drażniący.
    No i oczywiście doustnie wg instrukcji.

   • Kornik said

    Też polecam srebro Ag100 – tylko to jedno z tego, co wiem jest w sprzedaży aptecznej, co daje gwarancję, że jest skuteczne i w formie nieszkodliwej dla zdrowia w przypadku oczywiście stosowania wg ulotki.
    Dla niecierpliwych krótkie info

    Dobrej jakości srebro koloidalne jest silnym antybiotykiem o szerokim spektrum działania. Może znacznie zmniejszyć symptomy i czas trwania prawie każdej infekcji bakteryjnej. Srebro posiada zdolność wiązania się z grupami tiolowymi, co hamuje oddychanie bakteryjne, uszkadza replikację komórek poprzez wiązanie z bakteryjnym DNA. W zetknięciu z wirusem, grzybem, bakterią czy jakimkolwiek jednokomórkowym patogenem srebro koloidalne działa jak katalizator hamując działanie enzymów, które umożliwiają organizmom jednokomórkowym oddychanie. W rezultacie w ciągu kilku minut organizmy te giną. Niektórzy przypisują przeciwbakteryjne działanie srebra efektowi oligodynamicznemu, który polega na tym, że niskie koncentracje jonów niektórych metali działają toksycznie na organizmy jednokomórkowe.

    Antybiotyczne działanie srebra koloidalnego udokumentowano na ponad 650 różnych szkodliwych mikroorganizmach. Jony srebra nie wykazują toksyczności wobec komórek ludzkich.

    A dla chętnych link do pelnej wersji artykułu

    http://www.naturalnamedycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=334&Itemid=59

 6. tak tylko pytam? said

  „Całe państwo Ukraina jest pod kwarantanną zarządzaną przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) i Rząd Ukraiński. Nikomu nie wolno wjechac na teren państwa i nikt nie może go opuścić. Wszelki transport na zewnątrz i do wewnątrz został wstrzymany. Wszystkie przejścia graniczne są zamknięte i mocno chronione. Wszystkie szkoły w kraju sa zamknięte. Większość biznesów jest zawieszona. Zabrania się większych zgromadzeń ludzkich. Na ulicach dozwolone są tylko pojazdy medyczne i rządowe. Ludzie w zasadzie są uwiązani we własnych domach. W mediach nie ma ani słowa o tym co sie tam naprawdę dzieje. Jest to kompletna cisza medialna. Ludzie umieraja setkami codziennie. Niektóre ciała sa grzebane, jeśli jest to tylko możliwe. Większosć jest spalana. Niemalże każdy obywatel nosi maskę ochronną lub opaskę na ustach. Choroba jest wysoce zakaźna i tysiące nowych przypadków notuje się codziennie.
  Ukraińcy, którzy rozmawiali z naszą siostrą byli wdzięczni że jej tam nie było i błagali ją i innych wiernych o modlitwę za nich. Bóg jest litościwy!”

  ale bujdy na resorach!!!! Wlasnie wczoraj wrocilem z Ukrainy, nikt nie robil mi problemow z wyjazdem, calkowicie normalna procedura wyjazdowa (odstac swoje, kontrola celna + pieczatka w paszporcie). Wiec nie zamieszczajcie takich bzdur, bo glowa mala.

  takze tych obywateli w maskach nigdzie nie widzialem, no moze kilku nawiedzonych, gora 10.

 7. Mimik said

  Zamieściłem jako pierwszy wpis dotyczący ustawy hazardowej.
  Przepraszam wszystkich, że trochę nie na temat.
  Jednak to wszystko jest ze sobą powiązane.
  Niegodziwcy właśnie w ten sposób się finansują.

  Proszę zajrzyjcie do doskonałego artykułu na blogu Tomasza Urbasia.

  OBŁUDNICY

 8. wts79 said

  List pastora… świetne – może od razu napisać List Papieża bo w Polsce to będzie bardziej wiarygodne.

  Robi się tu coraz gorzej – być możne chcą was ośmieszyć. Zamieszczajcie potwierdzone informacje – samoloty potwierdźcie u spotterów http://www.forum.spotter.pl/ a doniesienia z Ukrainy sami macie wśród komentatorów bloga.

  • grypa666 said

   To ty nas dyskredytujesz. Co jest złego w prośbie do blogowiczow o pomoc w weryfikacji informacji?
   W ten sposób wykrywamy dezinformację. Gdzie widzisz info rodzaju: „doniesienie z ostatniej chwili” czy „uwaga wojna!” ?

   • wts79 said

    To lepiej wyraźnie pisać: „prosimy o pomoc w weryfikacje poniższej informacji”. A odnośnie tego listu to był on ewidentnie sprzeczny ze wszystkimi doniesieniami od blogowiczów na temat Ukrainy, od razu widać było że fałszywka dla amerykańskiej ludożerki. Czy ja dyskredytuje? Raczej nie – tym że krytykuję pewne działania to raczej przyczynia się do podniesienia poziomu weryfikacji informacji – wy (grupa redagująca) powinniście być pierwszą i najważniejszą zaporą odsiewającą 90% fałszywek. Cenię was i szanuję – świetna, potrzeba i dobra robota! Za to dziękuję. A to że czasem wsadzę jakąś szpilkę to wynika tylko i wyłącznie z mojej chęci przysłużenia się dla dobra waszego dzieła – szczerze tego pragnę.

   • toms said

    Jak się organizuje Blog na temat społeczno-polityczne jak najbardziej najwrazliwsze bo dotyczące życia i śmierci każdego z Polaków , to sie wczesniej ma ludzi tak zaufanych jak brat czy kumpel z ławki z zpodstawówki po 2 sztuki na sąsiednie kraje czyli Rosja , Ukraina , Węgry , Litwa i tak dalej . weryfikacja róznych doniesień o podejrzanych zjawiskach ( masowe śmierci zarazonych , kwarantanny, przymusowe szczepieniaitp) przez osoby logujące sie na anonimowych danych to SKANDAL . każdy sredniej jakości agent obcego wywiadu lub wewnętrzny agent Zewnętrznych podejrzanych grup : Bilderberg, Illuminaci –rozgrywa cały blog w 3 dni . Jedna osoba zaczeła to robić – ale Polacy nie głupcy jednak 🙂

 9. mimi said

  pytaKtoś coś tu kręci bo do mojego znajomego przyjechała właśnie teściowa z Ukrainy i powiedziała, że żadne takie cuda się nie wydarzyły a grypa jak to grypa…wszystko w normie
  ===============================
  od p.b.: a moja tesciowa pod Brzdackiem pyta jaka swinianka? – warchlak OK, maciorka w blotku, a prosiaczki juz zezarte

 10. Adam said

  Dzisiaj ok godz 12 tej nad Wodzisławiem śląskim na wysokości ok 200 300 mb przeleciały cztery samoloty wojskowe w szarych barwach i poleciały w kierunku Rybnika wyglądały jak samolot Casa , nie wiem co transportuje się na takiej małej wysokości nad miastami gdzie najbliższe lotnisko jest w Pyrzowicach lub Ostrawie i jednocześnie cztery samoloty na raz . Mieszkam tu 30 lat i to jest pierwszy takie przelot , piszę to kontekście wspomniany tutaj oprysków jakie miały miejsce w Ukrainie .
  =================================
  od p.b.: widziales oprysk, zrobiles zdjecie? jak nie to bananki

  • wszechstronny said

   Hmm no nie wiem. Casa z tego co pamiętam to ma barwy niebieskie wiec raczej trudno, żeby to były barwy wojskowe (transporter w końcu:) ) a przlot czterech na takiej wysokości to wydaje mi sie że narobił więcej hałasu niż cztery czołgi przejeżdzajace przez miasto 😉 Ludzie nie dajcie sie ogłupiać! Nikt w biały dzień nie opryska nas do tego jeszcze oznakowanym samolotem! Powtarzam przecież jeśli oni nas wykończą to automatycznie staną wszystkie fabryki wszystkie instytucje i będzie sytacja typu kryzys 2008 razy 10. To jest dla nich nieopłacalny biznes, bo wtedy kasy już nie zobaczą predzej radziłbym uwierzyć w nanochipy w strzykawce.

   • Wojtek said

    A po co im kasa? Kasę już mają. Od dwóch wieków nas cyckają. Oni chcą władzy, władzy absolutnej! 95% majątku na kuli ziemskiej należy do ca. 6500 osób [wg rachuby Kissingera] więc po co im kasa, się pytam, skoro już ją mają? Dwa po co im kasa, która jest warta dokładnie tyle, ile papier i druk na tym papierze.

   • wszechstronny said

    ha ha dobry jesteś 🙂 tylko nie zdajesz sobie sprawy że władze to oni już mają 🙂 Kryzys wyłonił najlepszych z najlepszych 😦 ale nie oszukuj sie bez głupich roboli to nie utrzymają tego co jest obecnie. Nie neguje tego co moze sie stać, jednak warto czasem troche sie nad tym wszystkim zastanowić (oczywiście posiadając odpowiednią wiedze na tematy współczesne)

   • Wojtek said

    Nie, nie mają. Agenda 21 wciąż leży, wciąż nie mamy całkowicie bezgotówkowego obiegu pieniędzy, a plan depopulacji globu, jak to opisywał J. Holdren [teraz doradca Obamy], w swojej książce Ecoscience, nie zrealizowany, dzieci nie wychowuje CPS, a ludzie nie są licencjonowani, żeby się rozmnażać, i nie żyją w megaaglomeracjach. Wszechstronny, ja odrobiłem zadanie domowe…

   • wszechstronny said

    no widze właśnie tylko literatura troche nieodpowiednia była widze, aczkolwiek też o tym czytałem tylko że proponuje od czasu do czasu poczytać coś normalnego 🙂

   • Wojtek said

    Widzisz Wszechstronny, najpierw próbujesz zbijać i obśmiewać, że to bajki i konspiracyjne historyjki, jak Ci pokazuję, że to oficjalne dokumenty Klubu Rzymskiego, albo z konferencji UN w Rio, albo książka typa, który jest eugenikiem i doradzając Obamie realizuje swoje chore pomysły, to mi zarzucasz, że powinienem sobie poczytać „Plastusiowy Pamiętnik”. Powiedz mi, ile Ty masz lat? Śmigasz po domu w śpioszkach, bo po poziomie Twoich komentarzy, wnioskuję, że jeszcze nie. Trzymaj się, i dorośnij w końcu.

   • Inside Job said

    Poruczniku Wszechstrony! Zle spelniacie powierzone wam zadanie dezinformacyjne. Czy myslicie, ze ludzie nie wiedza, ze do zmiany koloru samolotu wystarczy wiaderko farby? Padnij i odmaszerowac do czyszczenia latryny!

   • wszechstronny said

    A podobno to ja pisze komentarze „z jajem” 😀

  • Kosa said

   o prosze jak gladko przeszły opryski na Ukrainie, rozumiem ze to juz aksjomat? a dowodów nadal niet

  • Mars said

   I akurat w tym rejonie o którym piszesz pojawiają się chemistrale . Wodzisław-Radlin . Co jakiś czas nad tym obszarem(swego czasu w weekendy godzina-10.00 – 12.00/13.00 przy bezchmurnym niebie widoczne jak na dłoni . Ostatnio to się uspokoiło . Nie mówię żeby tu jakiś powiązań na siłę szukać ale skoro wspomniałeś o tym regionie to dorzucam takie info 🙂

 11. GEE said

  Superprzepis na świńską grypę – podobne leczyć podobnym:

 12. NICC1 said

  Bzdura, bzdura, bzdura…….Czysta prowokacja.

 13. NICC1 said

  Bez sensu ze zamieszczacie niesprawdzone i takie ktore sami uwazacie za prowokacje tresci w takiej formie……….Na tlusto ze az bije w oczy, jakby byl to superwazny, potwierdzony news….Przeciez to kompletna bzdura….Mam 2 znajome studentki z ukrainy na uczelni…myslicie ze one nie maja kontaktu z rodzicami…? Jakbyscie sami szukali sensacji jakiejs, jak te glupie media…Obnizacie tylko w ten sposob wiarygodnosc i JAKOSC bloga….

 14. Wojtek said

  Niestety, chyba zaczęło się 😦

  5 małych, szarych, nieznakowanych samolotów latających nisko i obok siebie opryskuje w tej chwili Kraków-Prokocim 😦
  Samoloty były widziane z kampusu Collegium Medicum UJ.

  Nie mówimy o chemtrails, ale o samolotach latających 100-200m nad ziemią!

  Informacja z 12:30 — 20 listopada 2009

  • Wojtek said

   Postaram się to info zweryfikować, ktoś jeszcze musiał zwrócić na to uwagę. Jeżeli to nie były CASA z Balic (też szare), to Jeden tylko Pan Bóg raczy wiedzieć, co to było.

   • Adam said

    Możesz zadzwonić do różnych miejsc w Wodzisławiu wiele osób to widziało bo było z tego powodu dosyć głośno tzn. hałas ,to nietypowa sytuacja i ludzie zwracają na to uwagę , tym bardziej że w okolicy nie ma lotniska wojskowego czy poligonu , Obawiam się czegoś poważnego po tym przelocie , dam znać jeśli coś wydarzy się związanego z nagłym wzrostem np chorób .

   • Margherita said

    CASA jest dosyć duża. Pozatym weźcie ludzie pod uwagę, że samoloty wojskowe lataja znacznie niżej niż cywilne. I nie sądzę, żeby do toksycznych oprysków użyto wojska!

    Coś jednak lata. I chyba coś pryska. Nie sądzą jadnak, żeby te opryski były szczególnie toksyczne. Myślę, że jest to jakaś sybstancja drażniąca, powodująca lekki kaszel i kichanie. Jeszcze nie teraz, narazie muszą uśpić naszą czujność.
    Ta noc (19/20 11) była wyjątkowo spokojna nad Śródmieściem (też jestem z Krakowa;), nie słyszałam ani jednego samolotu, a zawsze mnie to budzi.

    Masz rację, wojskowi piloci latają z ułańską fantazją. Miałam kiedyś w kręgu, że się tak wyrażę, pośrednich znajomych pilota z Balic, ale on już jest na emeryturze (jakimś cudem jej dożył;), i nie mam z nim kontaktu.

  • Kosa said

   a widzisz ten oprysk? to rub k…wa zdjecia. juz nerwica czlowieka moze wziac, to kazdy lecacy samolot pryska? puknij sie człowieku, oprysk widac doskonale gołym okiem, wiec cykaj foty i ujawniamy „spisek”. O tempora, o mores, co za ludzie ;|

   • NICC1 said

    A przy takiej pogodzie, slonce (pod duzym kontem dodatkowo), 0 chmur oprysk widac by bylo perfekt.

   • Adam said

    Skąd taka pewność że oprysk broni biologicznie aktywnej musi być widoczny , może nie musi to wyglądać jak chmura dymu , może trzeba tego gówna niewiele , ktoś podawał tutaj o jakie ilości może chodzić przy takich opryskach w zależności od skuteczności i powierzchni oprysku . może na takie miasto wystarczy 1 litr tego gówna .

   • MadziA said

    ..a wszystko to póki co gdybanie ..

   • Wojtek said

    1. Nie mieszkam na Prokocimiu, dostałem telefon. Gdybym tam był sam, zrobiłbym zdjęcia czymkolwiek.
    2. Nie, nie widać gołym okiem. Ludzie, gdzie Wy k* żyliście przez ostatnie 30 lat?! To nie DDT opryskiwane z kukuruźnika. Poczytajcie sobie o tym amerykańskim (o zgrozo!) An-124 złapanym przez Chińczyków, linki do art. podawałem już gdzieś w komentarzu.
    3. Na razie obstawiam, że to były CASY. Już widziałem nie raz tych pilotów latających jak totalne poje*. Pokażę ciamajdzie zdjęcia CASY i sprawa się wyjaśni (albo będzi poważny powód do sraczki)

   • Kosa said

    1. Nie mieszkam na Prokocimiu, dostałem telefon. Gdybym tam był sam, zrobiłbym zdjęcia czymkolwiek.

    ahaaaaaaa ;];];];];]

   • Wojtek said

    Dziękujemy za cenne i jakże merytoryczne uwagi.

   • wts79 said

    A jakie mają być jak każdy tu pisze że zobaczył samolot i to na pewno ICH samolot?
    Powtarzał będę do znudzenia: zweryfikować samoloty u spotterów, zrobić zdjęcia, nakręcić film itd. Ja uznaję na chwilę obecną ze teoria o samolotach jest po to żeby:
    1. zdyskredytować ruch antyszczepionkowy
    2. odwrócić uwagę od realnych działań

   • grypa666 said

    Na temat tego CIA/Mossad aka NICC1 napisałem powyżej.

   • ALFA said

    http://www.youtube.com/user/redmuluc
    PREZYDENT KTÓRY POWIEDZIAŁ PRAWDĘ

 15. przmik said

  Ludzie… Po co komu takie newsy od tego pastora???!!! przeciez to bujda i kpiny z tej strony. Ukraina zamknieta? W ktorym miejscu sie pytam. Skonczcie z tymi teoriami spiskowymi!! Osmieszacie sie tylko i nic wiecej. Prawdziwych faktow na tej stronie nie ma, sa jakies wpisy nawiedzonych pastorow czy panikarzy piszacy o wszystkim i o niczym, przy czym wszelkie informacje sa wyssane z palca!

 16. wszechstronny said

  Nie wiem czy powinno tak być ale jeśli te informacje sie nie potwierdzą to wydaje mi sie że ten artykuł byłoby lepiej usunąc z bloga bo naprawde wywołuje panike (wiem sam po sobie). Powtarzam jednak. Jeśli sie nie potwierdzą…
  A częśc faktycznie jest kłamstwem bo wystarczy zadzwonić na pierwsze lepsze lotnisko i zapytać sie kiedy jest najbliższy lot na Ukraine (sprawdzałem 🙂 )

 17. Rico said

  POWOLI WCHODZI NA BLOG DEZINFORMACJA PSYCHOZA I APOKALIPTYCZNE MYSLI HMMM

  • Polak potrafi said

   Rico tak masz rację większość komentarzy to wypowiedzi rezonerskie inaczej mówiąc takie pierdolenie o wszystkim i o niczym. Niby wszystko się wie, wszystko się przeżyło – „Same duże głowy”. Chciał bym abyście wreszcie zrozumieli, że nie po to tyle serca i pracy w stworzenie tego blogu włożył Pan Bein, Marek i inni współpracownicy. A niektórzy robią sobie z tego jaja „Proponuję czytajcie i uczcie się historii bo co po nas to pierdolona pustka”. Nasze pokolenie urodzone w latach 50, 60, naprawdę dostało w dupę. Wiele tragedii osobistych przez to, że żyliśmy w kraju zniewolonym. Teraz kiedy mamy wolność, sprzedaliśmy naszą ojczyznę za judaszowe srebniki i jakiś blogowicz odpisuje mi, że nie wszyscy w służbach są beee, że może jak coś się będzie działo to poprą lud. W 1981 było nas 10 milionów pod sztandarami solidarności i pytam się czy 13 grudnia zbuntowała się jakaś jednostka. Nie mówię o jednostce ludzkiej bo wile było przypadków nie wykonywania rozkazów ale jednostka, dywizja, brygada nie nie było takiego przypadku. Może i lepiej. Ale teraz niech nikt mi nie mówi, że nagle jak coś się stanie niektórzy dostaną olśnienia. Bzdury na kółkach. Dlatego można mieć odmienne zdanie i trzeba je mieć ale wtedy kiedy nabierze się do życia pewnego dystansu i doświadczenia życiowego. Bo wszystko wskazuje, że cały czas jesteśmy dymani w du…pe tylko dlaczego między sobą mamy prowadzić dyskusje akademickie które do niczego nie prowadzą. Nie żyję przeszłością. Dostałem od życia solidną lekcje, którą odrobiłem. Od pięciu lat walczę o swoje prawa konstytucyjne z aparatem RP. I co? Powinna obowiązywać zasada „DURA LEX SED LEX” ale prawo w naszej ojczyźnie jest dla wybranych.Dlatego jeszcze raz proszę nie popełniajmy tych błędów, które popełniło moje pokolenie większości przegrane i oszukane chociaż włożyło bardzo dużo serca w niepodległość. Dedykuje wam utwór KULTU z roku 1987 „Hej czy w nie wiecie”.

   Pozostańcie z Bogiem.

 18. Obsertwator said

  http://wiadomosci.onet.pl/2081701,12,zabijali__by_ludzki_tluszcz_sprzedac_na_kosmetyki,item.html

  po prostu nie skomentuje: kule w łeb i do piachu

  • Magda said

   „Organy ścigania podejrzewają, że tłuszcz został sprzedany europejskim firmom kosmetycznym i farmaceutycznym, choć jak dotąd nie zgromadzono na to bezpośrednich dowodów”
   ———————————————————
   kula w łeb i dla sprzedających i dla kupujących-nie ma popytu-nie ma podaży-koniec kropka

 19. NICC1 said

  Napisalem to dla tego, zeby uswiadomic niektorym ze zwykle smugi kondensacyjne NIE MUSZA znikac od razu.

 20. uosiers said

  Sądzę, że weryfikacja sytuacji na Ukrainie może być prosta. Jeżeli ktoś mieszka przy granicy z Ukrainą, ma na pewno kogoś, kto jeździ tam niemal codziennie, bądź prowadzi tam interesy.
  Zapytajcie znajomych przedsiębiorców czy im się biznes z Ukrainą kula.
  Ja takich osób nie znam. Więc czytelnicy tego bloga z okolic przygranicznych do dzieła. Tylko nie wymyślajcie historyjek a opisujcie same fakty.

  http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/tresc?WCM_GLOBAL_CONTEXT=pl/serwis-sg/ruch_graniczny/komunikaty_o_utrudnieniach_w_ruchu/komunikat+dot.+sytuacji+na+polsko-ukrainskiej+granicy+panstwowej/

  http://www.mf.gov.pl/dokument.php?const=2&dzial=525&id=189953

  • Mickey said

   O wlasnei dobrze, ze ktos pyta. Ja mieszkam praktycznie przy granicy, sam nie jezdze ale mam znajomych ktorym wlasnie interes kwitnie. Znajomy juz smieje sie ze mnie jak tak pytam. Mowi, ze tam jezdzi, wszystko jest ok, jedynie widac naprawde rozpowszechniona propagande. Jakis czas temu kiedy byla wywolana ta panika dotyczaca Ukrainy to jakis czas nie jezdzily autobusy (prawdopodobnie dlatego, ze chetnych nie bylo) a teraz jezdza juz normalnie. W lokalnych gazetach pisze nawet ze celnicy nie maja obowiazku nakladania masek (jak kto woli). Paniki zadnej tez podobno tam nie ma. Oczywiscie te informacje dotycza raczej strefy przygranicznej ale logiczne jest, ze jakby glebiej dzialo sie cos okropnego to ludzie przy granicy by o tm wiedzieli. Ja np uwazam, ze w miare sie orientuje co sie dzieje w centrum naszego kraju, mam znajomych itd, to czemu on mieliby nie wiedziec? Spokojnie, ten list pastora jest najlepszym dowodem, ze chca nas przestraszyc. Choc reki nie dam uciac, takie tam moje zdanie;p

 21. Magda said

  wklejam fragment art. z „Naszego dziennika”:

  Unijny prezydent konferuje z członkami Grupy Bilderberg na temat utworzenia ponadnarodowej administracji podatkowej
  Unijne „przystawki”

  Jeszcze traktat lizboński nie wszedł w życie, a dynamika tworzenia ponadnarodowego superpaństwa unijnego nabrała tempa. Istnieje już ponadnarodowa służba dyplomatyczna, rozważa się utworzenie służby celnej, a teraz konsultowany jest projekt ponadnarodowej administracji podatkowej. Belgijski premier Herman Van Rompuy, nowo wybrany „prezydent Unii Europejskiej”, spotkał się z członkami Grupy Bilderberg. Na konfidencjonalnym obiedzie zaprezentował wizję przyszłego finansowania Wspólnoty poprzez… stworzenie jednego europodatku. ”
  (…)”Politycy i biznesmeni spotykają się co roku na obradach elitarnej Grupy Bilderberg. Nazwa tej nieformalnej organizacji pochodzi od nazwy holenderskiego hotelu w Osterbeek, w którym w maju 1954 r. po raz pierwszy zebrali się członkowie tego klubu. Tym razem takie wydarzenie miało miejsce w Valley of Dutchess, dawnym klasztorze położonym na przedmieściach Brukseli. Wśród gości znaleźli się belgijscy przemysłowcy, prezes organizacji Bilderberg Etienne Davignon, były sekretarz stanu USA Henry Kissinger oraz luminarze światowego biznesu i polityki międzynarodowej. Miejsca spotkań są zwykle ściśle chronione przez miejscową policję i agencje rządowe. Charakterystyczne dla tej organizacji jest unikanie rozgłosu, dlatego zjazdy odbywają się w poufnych miejscach. Co prawda w szczytach biorą udział dziennikarze, jednak są specjalnie wyselekcjonowani i składają obietnicę dyskrecji, dlatego nie zdają szczegółowych relacji ze spotkania.”
  Wojciech Kobryń
  źródło i cały tekst tutaj:
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20091120&typ=sw&id=sw01.txt
  ————————————————————
  Niedawno Kasia (chyba nie pomyliłam) wklejała na ten temat filmik

 22. GoA said

  a Mizia co na te doniesienia o tym, że wszystko jest ok na Ukrainie? Tak tylko pytam – z ciekawości…

  • mizia said

   Z TYM PASTOREM TO CHYBA JAKIEŚ ŻARCIKI SĄ –
   PS. SPROSTOWANIE NIGDY NIGDZIE NIE PISAŁEM O STOSACH TRUPÓW I JAKICHŚ DOŁACH ŚMIERCI –

   WKLEJKA PONOWNA O CO NAPRAWDĘ CHODZI:

   TO JEST SEDNO SPRAWY POPIERAM W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI I KAZDEJ KROPCE I PRZECINKU:

   Ja (ten Pierwszy Ja) powiedział/a
   19 listopad 2009 @ 11:12 pm

   1 Votes

   Nadal obstawiam, że akcja szczepionkowa to odwrócenie uwagi.
   Wybicie populacji bronią biologiczną (nazwijcie patogen jak chcecie-na moje nie ma się on nijak do H1N1) także nie jest celem. Jest tylko środkiem. Celem jest CHAOS i to, co nastąpi później. Ocalali (nie ocaleni) będą sami błagać o pomoc. A pomoc będzie tylko na zasadzie coś za coś.

   Czy kiedykolwiek zastanawialiście się co może doprowadzić do załamania się systemu państwowego?
   Nasz kraj jako rzekoma ostoja dobrobytu pośród szalejącego na świcie oceanu kryzysu uplasował się na 1-szej pozycji w rzekomym rozwoju gospodarczym Europy. Wzrost gospodarczy, wzrost zamożności społeczeństwa, wzrost średnich pensji, niewielkie bezrobocie i tak dalej pierdzielenie o Szopenie.

   A jaka jest rzeczywistość skrzętnie skrywana przez media? To wie każdy, kto zwraca uwagę nie tylko na pierwsze strony gazet.

   Bujamy się jako kraj na cieniutkiej lince. Po jej przecięciu powstanie CHAOS.
   Ta sama sytuacja dotyczy naszych sąsiadów. Ukraina nie jest przypadkową ofiarą.

   W ciągu tygodnia inkubacji i niecałych 3 tygodni działania “wirusa” Ukraina ma wyłączone z obiegu 2-3mln ludzi z czego większość w wieku produkcyjnym.

   A teraz wyobraźcie sobie, że w ciągu 3 miesięcy (zimowych miesięcy!) w kraju nazwijmy go Polską choruje np. 6-8 mln osób w wieku produkcyjnym. Zgonów notujemy np. 60 000 a w szpitalach mamy umieścić (nie wiem w jaki niby sposób) kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy osób.
   Przemyślcie sobie wszelkie aspekty od społecznych, przez gospodarcze i polityczne a na demograficznych kończąc takiej sytuacji. Zaznaczam, że liczby wziąłem z powietrza ale nie trzeba być “specem” z WHO by ich nie wykluczyć.

   To z CHAOSU wyłoni się NWO. Nie z ogłoszenia go w mediach. Ogłaszanie to tylko przygotowanie ludzi na to, co ma nadejść.

   Co do złota i srebra a także innych dziwnych “konsolidacji” na rynku międzynarodowym i zagrywek NWO.

   Ostatecznym planem jest powstanie Rządu Światowego – to wiadomo.
   Wydaje mi się jednak, że NWO opierać się będzie na powrocie do okresu FEUDALNEGO z wszystkimi tego konsekwencjami. Grunt jest już na to przygotowany od dawna. To samo dotyczy operacji związanych ze srebrem i złotem. Walutę na coś trzeba przeliczać. System oparty na tych metalach (z wyjątkiem “pazernych” zawirowań głównie w okresach wymiany – psucia pieniądza oraz w okresach przejścia – z pazerności – na miedź, był stabilnym systemem w okresie kilkusetletnim. Nie negujcie tego – gotowe rozwiązania są często najlepszymi. Wszystko zależy od otoczki społecznej.

   Popieram akcję bezpośrednich info od znajomych ze szpitali i placówek medycznych. W mediach niczego się nie dowiemy. W momencie ogłoszenia niewesołych wieści nasze Państwo leży. A nasi ziomkowie wraz z nim.
   Odpowiedz
   Jose powiedział/a
   19 listopad 2009 @ 11:27 pm

   Rate This

   Jeżeli dojdzie do tego ciężka zima, dużo zachorowań to infra strukturalnie i gospodarczo będzie kiepsko. Problemy z transportem czegokolwiek itp. Przypomnijcie sobie porządne zimy z lat 80-tych.
   Odpowiedz
   Ja (ten Pierwszy Ja) powiedział/a
   20 listopad 2009 @ 12:01 am

   Rate This

   Tu nie chodzi o problem transportu!

   Zapomnieli już wszyscy jak wygląda nasz budżet? To, że o nim się już nie mówi, to nie znaczy że się mu “polepszyło”!
   Samorządy zadłużone po uszy w bankach (tego nie przeczytacie w gazecie i nie usłyszycie w TV).

   Wiesz co stanie się w momencie stwierdzenia epidemii w Polsce? Wtedy wyjdzie szydło z wora i usłyszycie w jakim stanie NAPRAWDĘ są finanse i gospodarka Polandii.

   Spadek realnej wartości PLN o 60% do innych walut to optymistyczna prognoza. Spadek “wzrostu” gospodarczego do -10% do -20% to realna prognoza. Wiesz co to oznacza dla ludzi z kredytami??? Dokładnie tyle co wyłączenie spod jurysdykcji państwa kilkunastu procent nieruchomości prywatnych na terenie kraju na rzecz obcego hm… sam sobie dopisz.
   Wiesz co to oznacza dla zadłużonego Państwa? Boje się napisać.
   Możliwości oddziaływania finansowego rzucaniem walut na rynek przez rząd skończyły się przy ostatnich spekulacjach walutowych (a tam w grę wchodziły nie oszukujmy się wręcz zabawne kwoty).
   Ja mówię powyżej o dezintegracji całej struktury państwa (od wywozu śmieci zaczynając a na obronności kończąc). Problemy z transportem będą na szczęście w pierwszej fazie. Potem już nikogo nie będzie to martwić…

   • mizia said

    PS SZCZEPIONKA BEDZIE URZYWANA W PRZYPADKU ZWALNIANIA TEPA EPIDEMII – COŚ W RODZAJU „SMARU ŻEBY SZYBKO I BEZ PRZESTOJÓW SZŁO DO PRZODU” -bo kto normalny podczas epidemii szczepi kogokolwiek na cokolwiek kazdy pamieta pytanie lekarza przed podaniem nawet anatoksyny – CZY ABY NAPEWNO NIE JEST PRZEZIEBIONY -a teraz nikogo o nic sie nie pyta tylko wali działkę- I TO JEST WBREW PRZEPISOM O SZCZEPIENIACH I TYLE

   • pytek said

    @mizia
    A skad masz te wiesci?Czyzby mi cos umknelo i w Polsce juz szczepia?

   • mizia said

    P.S – PISAŁEM JUŻ ŻE TERAZ SKUPCIE SIE NA LOKALNYCH INFORMACJACH CO DZIEJE SIE W POLSCE -A DZIEJE SIE OJ DZIEJE- KTOŚ ZAPRZEPROSZENIEM UKRAINA TERAZ WAM ZAWRACA KONTRAFAŁDĘ – SPECJALNIE – TERAZ TO INTERESUJCIE SIE POLSKA BO TO JEST W WASZYM INTERESIE
    NP. W KROŚNIE STRAJK I BURDY W SZPITALU WŁADZUNIA CHCE ZAMKNAC SZPITAL – właśnie teraz k….

   • mizia said

    dawajcie takie info naprzykład: w opolu szpital zakażny – brak miejsc – a chorzy dalej sie zgłaszaja
    zobaczycie co bedzie w polsce w poniedziałek

   • M said

    Szpital w Krośnie chcą zamknąć bo 118 lekarzy uważa, że z obecnym dyrektorem nie da się współpracować.
    -zacznijmy od tego,że ludzi się tumani polityką dyrektor, że z pis ktoś tam inny z po i coś tam, że niby dlatego chcą zamknąc
    -konflikt się zaczął od wprowadzenia mierzenia czasu doktorką czyli, że mają od xx do xx być tu a nie przebywać w prywatnych gabinetach zbijając kasę
    -zamknięcie szpitala nawet na jakiś czas może spowodować na stałe likwidację oddziałów np. okulistycznego co ogólnie rzecz biorąc doprowadzi do pogorszenia i tak słabej opieki w tym regionie
    -zamknięcie szpitala w obecnym czasie jest LUDOBÓJSTWEM w tym regionie(szpital Sanok, Jasło brak miejsc)
    -lokalne portale są stronnicze i prawdy się z nich nikt nie dowie
    -nastroje społeczne są takie:
    * ludzie są bardzo wkurzeni,że zamykają szpital
    * z drugiej strony widzą szanse ukrócenia „lekarzom”, którzy już dobre kilka lat lecą w Krośnie w h..

    To są moje osobiste spostrzeżenia.

   • Wojtekk said

    Do pogotowia oddziału zakaźnego we Wrocławiu, do szpitala na Koszarowej,lekarze kierują osoby z byle katarkiem czy przeziębieniem. W poniedziałek na dyżur bliskiej mi osoby trafiło około 30 takich przypadków. Z tego widać że nawet lekarze sugerują się pod wpływem mediów. Ah1n1 to wirus dużo łagodniejszy niż zwyczajna grypa – dziś nawet artykuł na naturalnews – aspiryna zabija 400% więcej ludzi niż H1N1!!!
    http://www.naturalnews.com/027548_swine_flu_vaccines_death_risk.html

   • mizia said

    I TO JEST WŁASNIE DYSKUSJA JAKA POWINNA TU SIE ODBYWAĆ JA PYTAM I DOSTAJE ODPOWIEDŻ – A NIE JAKIEŚ PRYMITYWNE WSTAWKI O PASTORACH – LUB SEKCJACH ZWŁOK WYKONANYCH NA POGOTOWIU- ALE TO INFO DURNOWATE ŁATWO ZDEMASKOWAC BO PISZACY – WSKAZUJE ŻE SEKCJE WYKONANO NA POGOTOWIU -A KAZDY Z NAS WIE ZE TO W POLSCE NIEMOŻLIWE – I ZE TO MUSIAŁ PISAĆ KTOŚ NIEMAJACY POJECIA O POLSKICH REALIACH -SPOSÓB ŁACZENIA WYRAZÓW ŚWIADCZY ŻE JEST TO KTOŚ Z OBSZARÓW ANGLOSASKICH

 23. wszechstronny said

  Dałaczam sie do apelu kolegów wcześniej piszących! Jak na razie nikt żadnych oprysków nie widział, wiec dopóki tego sie nie potwierdzi to temat jest z typy X-files. W taki piękny dzień jak dzisiaj obojętnie czym oni tam nie pryskają to musi być coś widać. Ja czekam z lornetką w pogotowiu (tylko nie jestem pewien czy wcześniej fajki mnie nie wykończą bo przez ta epidemie zacząłem straszne ilości palić)

  • Wojtek said

   Podaję Ci linki, które mam pod ręką, przeczytaj sobie, może skazisz sobie mózg jakąś mądrą myślą, a PO lekturze mów, że nikt nie opryskuje nieba. Tu Ci podaję linki z massmediów, aka nie konspiracyjne źródła.

   http://www.guardian.co.uk/environment/2008/sep/01/climatechange.endangeredhabitats
   http://http//www.crosswalk.com/news/11572945/
   http://en.wikipedia.org/wiki/Stratospheric%20sulfate%20aerosols%20%28geoengineering%29
   http://http//www.telegraph.co.uk/news/worldnew
   http://www.latimes.com/news/nationworld/world/la-fg-rain31jan31,0,39372.story
   http://www.time.com/time/world/article/0,8599,1930822,00.html
   http://www.time.com/time/health/article/0,8599,1916965,00.html
   http://www.infowars.com/holdren-forced-to-respond-to-controversy-over-totalitarian-population-control-proposals/
   http://www.infowars.com/us-government-mad-scientists-geo-engineer-atmosphere/

   lista mogłaby się ciągnąć na kilka kartek A4. Jak Cię zainteresuje temat, to poproś podeślę więcej.

   • uosiers said

    Nie obrażaj. Edukuj. Ja, dopóki tu nie zajrzałem, też o „opryskach” nic nie wiedziałem.
    Komentarz z mózgiem mogłeś sobie odpuścić. Nie zbuduje się w ten sposób zaufania ani wiarygodności. Jak każdy, kto nie jest w temacie i przyjdzie na ten blog „z ulicy” będzie miał wpinaną szpilę, bo: nie wierzy, chce źródeł, jest sceptyczny, to długo tu nie zabawi.
    Moim zdaniem misją tego bloga jest uświadamianie, a nie gnojenie. Trochę pedagogicznego podejścia, czasami zęby w ściane i będzie nas co raz więcej.

   • Wojtek said

    Jesteś tu pewnie nowy, wiec powiem Ci, że Wszechstronny jest naszym nadwornym obalaczem teorii spiskowych. Facet jakby mógł, to by udowodnił, że przyciąganie ziemskie to „teoria spiskowa”. Poczytaj, w takim tonie są utrzymywane jego komentarze.

    Lubię ludzi, którzy do wszystkiego podchodzą z rezerwą, ale bez kitu. Media na świecie, doradcy prezydenccy, naukowcy od paru ładnych lat mówią, że nas opryskują, i śmieją się z nas w żywe oczy, ale przychodzi taki Wszechstronny, i powie, że to wszystko teoria spiskowa, i może jeszcze wrzuci do wora z teoriami o UFO, zeby zdyskredytować. Nie mam litości, dla ch*** gości. Kropka. Szkodzą tym, którzy są chętni się edukować.

   • uosiers said

    No jestem nowy, to fakt. Mnie komentarze Wszechstronnego się podobają. Są z lekkim jajem, co ja akurat lubię. Natomiast te komentarze nie są nastawione agresywnie.

    Wojtek, proponuję zejść z tonu i ewentualnie nie komentować. Ja Mizia już nie komentuję, chociaż mi się sporo wypowiedzi nie podoba.

   • wszechstronny said

    Zaczynam coraz bardziej doceniać Mizie bo przynajmniej nikogo nie ocenia. A Ty? Zaczne od tego, że Twój komentarz kupy sie nie trzyma. I powiedz jakie to teorie spiskowe obaliłem. Mizia ma racje. co poniektórzy pojawiają sie na blogu żeby kogoś zgnoić i niepotrzebnie traca na to czas. Ja starałem sie coś wyjaśnić, wprowadzić odrobine nadziei ale z tego co piszesz to wnioskuje, że najlepiej skoczyć z dachu i finał. Nie jesteś tu po to żeby mnie oceniać. A czytać to możesz sobie co zechcesz bo napisałem „proponuje” w poscie wyżej a jeśłi już taki bojowy sie robisz to wyjdż z domu sobie ulżyj, bo chyba troche ciśnienie sie u Ciebie wzmaga. Chamstwo na tym blogu jest na porządku dziennym. Od dezinformacji są inni na tym blogu tylko jeszcze nie zauważyłeś (teraz powinienem chyba napisać coś o Twoim wykształceniu tak? albo o wieku… pogubiłem sie już jak to leci po kolei, zrezsta zaraz napiszesz więc zobacze 🙂 )

   • Wojtekk said

    Też zagalopowałem się kilkakrotnie na Mizia za co przeprosiny ślę.
    W tym całym chaosie medialnym, jak ktoś nazwał blackout najistotniejsze informacje będą od nas samych skonfrontowane dodatkowo z innym niezależnym źródłem – mam zerowe zaufanie do onet , interia itp. mediów.

   • wszechstronny said

    @Uosiers nie jest nowy bo komentował kilka moich postów i choć zdenerwowania na moją osobe nie mógł ukryć ;)to dzisiaj po zapoznaniu sie z wszystkim wiem że miał troche racji więc dziekuje za linki ale Twój drugi komentarz zniechęcił mnie do czytania więc mój mózg zostaje bez zmian.

   • Wojtek said

    Czegoś nie kąsam, co jest „z jajem”? Ignorancja Wszechstronnego jest taka zabawna, czy te jego błazeńskie gnieciuchy, którymi raczy komentarze?


    Twój drugi komentarz zniechęcił mnie do czytania więc mój mózg zostaje bez zmian

    Racja, poddaję się. Nie nałożę wszystkim do głowy, to jak zawracanie kijem Wisły.

    Żyj sobie Wszechstronny w swojej błogiej głupocie i stój z tą lornetką, bo tylko przez nią zobaczysz drogę do lepszych czasów…
    … a z Tobą reszta kółka wzajemnej adoracji i znakomita część tego Narodu.

   • wszechstronny said

    po co ja mam to czytać? Najpierw wysyłasz mi jakieś linki a po chwili jedziesz po mnie jakbym conajmniej sam rozsiewał trucizne. Nikt z dobrymi intencjami tak nie robi. Widze, że masz troche zbyt duże mniemanie o sobie samym a o życiu nic nie wiesz albo bardzo mało. Wiec ja sobie popatrze mimo wszystko przez moją lornetke (choć nie ma na razie na co) a Ty siedz sobie spokojnie tylko pamiętaj że jęsli to sie sprawdzi to i tak po Ciebie przyjda panie inteligentny… Nie wiem jak ocenić własne komentarze, ale Twoje to raczej nie zaliczają sie do wybitnych pod żadnym wzgledem. Nawet gnoić nie potrafisz bo najpierw coś piszesz a po chwili sie wycofujesz. Dobra zresztą nieważne 🙂 PEACE 🙂

   • agata said

    Z jednej strony masz racje, duzo ludzi nie ma zielonego pojecia co sie dzieje, jak i dlaczego. Ale…Zanim cos tam naskrobia i wrzuca na blog, niech najpierw odrobia swa prace domowa i poczytaja o co w tym wszystkim chodzi. Informacji jest pelno, nawet na samym blogu na glownej stronie jest pelno linkow do roznych informacji. Czytania wystarczy na cale dnie (i noce).

   • wszechstronny said

    A po co ja mam to czytać? Najpierw wysyłasz mi jakieś linki a po chwili jedziesz po mnie jakbym conajmniej sam rozsiewał trucizne. Nikt z dobrymi intencjami tak nie robi. Widze, że masz troche zbyt duże mniemanie o sobie samym a o życiu nic nie wiesz albo bardzo mało. Wiec ja sobie popatrze mimo wszystko przez moją lornetke (choć nie ma na razie na co) a Ty siedz sobie spokojnie tylko pamiętaj że jęsli to sie sprawdzi to i tak po Ciebie przyjda panie inteligentny… Nie wiem jak ocenić własne komentarze, ale Twoje to raczej nie zaliczają sie do wybitnych pod żadnym wzgledem. Nawet gnoić nie potrafisz bo najpierw coś piszesz a po chwili sie wycofujesz. Dobra zresztą nieważne 🙂 PEACE 🙂

   • Vebriq said

    a czy widziano,że coś rozpuszczają/pryskają,zostawiają ślady? Jeśli nie to info jest nie na temat,swoją drogą ZAPRASZAM NA SPOTKANIE 24.11.2009 STUDENCKA 15,KRAKÓW,KLUB PRALNIA(W NOWEJ LOKALIZACJI)GODZINA 18.00
    (to było do doniesienia o 5ciu samolotach w Krakowie-nie wiem czemu nie chciało mi wstawić)poza tym popieram powyższe zdanie Uosiersa-nie lżyjmy się nawzajem,szukajmy tego co konstruktywne.

   • wszechstronny said

    Musze zapamiętać że jak sie kogoś obśmiewa to najpierw o wykształceniu (jakieś kółka adoracji) a potem wiek lub stan z jakiego pochodzisz (…) 🙂 dzieki Wojtek jak sam widzisz czegoś mnie jeszcze nauczyłeś 🙂

   • Wojtek said

    Czyli jednak nie poczytasz, żeby następnym razem nie robić z siebie pośmiewiska z chemtrails, a innych potencjalnie zainteresowanych prawdą, dalej będziesz zniechęcał swoimi głupawymi występami do szukania prawdy na własną rękę?

    Będziesz dalej szedł w zaparte, że temat nie istnieje i spłycał wszystko do osobistych wycieczek?

    Przeczytałem (a raczej przebrnąłem) przez wszystkie Twoje komentarze i ani jedno zdanie, ANI JEDNO nie dotyczyło sedna sprawy. Kupa mizerno-rynsztokowych wygłupów, i tyle.

    Weź chłopie okaż trochę męskiej ambicji i zasuwaj z czytaniem, przetraw to, a potem uświadamiaj innych, którzy nie wiedzą co się w świecie dzieje, zamiast się zachowywać jak urażona panienka.(żebym Cię jeszcze obraził, to może do jakiegoś stopnia zrozumiałbym te Twoje lamenty)

   • wszechstronny said

    Dobra „chłopie” nikt Ci nie kazał nigdzie brnąć a jeśli uważasz że nikogo nie obraziłeś to ciekawe czy powiedziałbyś mi to co napisałeś prosto w oczy 🙂 nie wierze 🙂
    Ale ok tak musi być chyba. Z tego co wiem ( a wiem na pewno ) to poglądy P.Beina (nie tylko te grypowe) są uważane przez większość ludzi którzy miała z nim stycznośc za conajmniej „dziwne” 😉 więc taki już chyba nasz los. Z tym że on jest zdecydowanie po jednej stronie barykady a ja na razie wstrzymuje sie w swoich poglądach, natomiast Ty nie zaliczasz sie do żadnych grup czy stron. ‚
    Twoje linki słabe raczej i powołujesz sie na żródłą które m.in. pomyliły mrówkojada z kosmitą itd. itp.
    P.S. Nigdy nie zaprzeczałem, że chemtrails nie istnieją!!!

 24. Libertarianin said

  Ludzie kochani!! Wszystkie informacje trzeba DOKŁADNIE WERYFIKOWAĆ!! Bo tego typu „kwadratowe jaja”, jak nagły „pomór” na Ukrainie, mogą być celowo zamieszczane jako próba dezinformacji. To samo się tyczy tajemniczych oprysków. Trzeba to zbadać, a dopiero póżniej pisać, że może tu chodzić np. o użycie broni biologicznej. UWAŻAM, ŻE SŁUSZNIE UMIEŚCILIŚCIE TEN TEKST O RZEKOMYM PASTORZE, ZE WSKAZANIEM O MOŻLIWOŚCI CELOWEJ DEZINFORMACJI, KTÓRA PROWADZONA JEST PRZEZ PEWNE ELITY.

 25. M said

  Witam
  Pragnę zauważyć, że kilka dni temu pewien blogowicz(nie pamiętam już nicka) pisał, że kolejnym etapem będzie próba ośmieszenia niepoprawnych źródeł informacji, jak widać sprawdza się.

 26. Skania said

  Pozdrawiam ze Szwecji. „U nas” liczba smiertelnych przypadkow „polaczonych” ze swinska grypa wzrosla do 11 (info na dzien 19.11.09). W artykulach prasowych zwracano uwage na fakt, ze umarli sami mezczyzni, w wiekszosci samotni (nie bylo komu kontrolowac rozwoju choroby i odpowiednio szybko zareagowac). Problem w tym, ze jeden z nich zostal dwukrotnie wyslany do domu, po tym, jak zglosil sie do przychodni – obejrzala go pielegniarka i zalecila Alvedon (paracetamol). To normalne praktyki tutaj… Nikogo nie dziwil fakt, ze facet byl tak oslabiony, ze nie potrafil wypowiedziec swojego numeru personalnego (polski PESEL). Kiedy w koncu go przyjeli do szpitala, jego organizm byl tak wycienczony, ze zapadl w spiaczke, byl podlaczony pod sztuczne pluca, po 2 tygodniach zmarl. Tu jest artykul na ten temat: http://www.metro.se/2009/11/16/53061/han-fick-radet-att-ta-alvedon-dog/
  Na dzien wczorajszy wsrod ofiar sa rowniez kobiety i 1 dziecko 😦 (3-letni chlopiec, ktoremu tez odmowiono przyjecia do szpitala). Nie jest potwierdzone, ze we wszystkich przypadkach przyczyna smierci jest swinska grypa.

  W Szwecji podaja, ze szczepionka przeciwko swinskiej grypie jest bezpieczna dla kobiet w ciazy: http://www.dn.se/nyheter/sverige/annika-linde-1.992424
  http://www.dn.se/nyheter/sverige/olika-syn-pa-vaccination-for-gravida-1.992425
  Ponadto zmniejszono granice wiekowa dla dzieci, ktore mozna zaszczepic – z 3 lat na 6 miesiecy: http://www.dn.se/nyheter/sverige/svininfluensan-smabarn-bor-vaccineras-1.993347

  Ja jestem obecnie w 21 tyg. ciazy i nie zamierzam sie zaszczepic, moj maz rowniez i naszego 5-letniego syna rowniez nie zaszczepilismy.

  • Skania said

   A tu info na temat ofiar, znalezione w wiarygodnych zrodlach w internecie (po szwedzku):

   Zmarli przez infekcje grypowa:
   1. mezczyzna 55 lat
   2. m. 40 lat
   3. m. 50 lat
   4. chlopiec 3 lata
   5. m. 60 lat
   6. m. 50 lat
   7. m. 55 lat
   8. m. 50 lat
   9. m. 62 lata
   10. kobieta 20 lat

   (jakos nie zgadza sie teoria, ze ludzie po 50-tce moga sie czuc bezpieczniej, bo ten wirus atakuje mlodszych)

   I info, ze na dzien 18.11.09 zmarlo 10 doroslych i 1 dziecko – nie znalazlam jeszcze info o tej 10-tej doroslej osobie. Nie potwierdzono, ze swinska grypa jest glownym powodem smierci tych ludzi:
   2009-11-18 10:41
   Hittills har tio vuxna personer och ett barn med svininfluensan dött i Sverige. Det är ännu inte fastställt om influensan har varit den direkta dödsorsaken i alla fallen.

   Zmarli po otrzymaniu szczepionki:
   1. mezczyzna 50 lat (zmarl 12 godzin po szczepieniu, byl chory na serce)
   2. kobieta 60 lat (zmarla 2 dni po szczepieniu, miala jakas chorobe miesni)
   3. m. 55 lat (zmarl 12 godzin po szczepieniu, byl chory na serce i cos jeszcze)
   4. k. 90 lat (znaleziona martwa 2 dni po szczepieniu, miala chorobe miesni)
   5. k. 74 lata (zmarla 4 dni po szczepieniu)
   6. dziecko 2 lata (zmarlo tydzien po szczepieniu)

   • Maxi said

    Przypominam, ze oficjalnie podawane „grupy ryzyka” to kobiety w ciazy, dzieci, osoby starsze i obciazone chorobami.
    Jakos nie zgadza sie to z danymi , w Polsce i widze w Szwecji…, cos tu nie gra.

   • Skania said

    Dokladnie, a w Szwecji SZCZEGOLNY nacisk klada wlasnie na szczepienie kobiet w ciazy i malych dzieci… Zastanawia mnie, dlaczego zmniejszyli dolna granice wiekowa szczepien dla dzieci z 3 lat na 6 miesiecy? Czy tak boja sie swinskiej grypy, ze ryzykuja podaniem szczepionki mlodszym dzieciom, zeby je „chronic”, czy po prostu maja nadwyzke szczepionek i chca je komus wcisnac? (szczepienia sa darmowe, szczepionki zakupil rzad).

 27. Wojtek said

  Ludzie, dzięki Bogu jest taki Blog jak ten. Co z tego, że masa artykułów jest niezweryfikowana, czy później okazuje się disinfo, puszczonym przez jakiegoś pastora (albo już prędzej przez COINTELPRO) Macie świeże info, które na własną rękę czy wspólnie można weryfikować. To chyba lepsze niż totalny blackout jak w mass-mediach?!

  Śmieszny zabieg, że ktoś chce ośmieszyć ten blog z tego powodu.

  • mizia said

   własnie zamiast info o grypie bo to ludzi w tej chwili interesuje – JEST CHYŻYRUJ CAŁY DZIONEK PIERDZIELI JAKI CÓD W POLSCE SPOWODOWAŁ W DWA LATA – A KPACZ WYLICZA ILE KUPILI SAMOCHODÓW -KARETEK I JAKIE TO LADOWISKA DLA CHELIKOPTERÓW BEDĄ BUDOWAĆ

   • Magda said

    szkoda,ze nie podała informacji o stanie polskich respiratorów i o ewentualnym (czyt.koniecznym) zwiększeniu ich ilości.

 28. toms said

  Prezydent Unii chce usunąć godła narodowe
  Nowy prezydent Unii, Herman van Rompuy, chce zastąpić symbole narodowe ogólnoeuropejskimi. Chce też uczynić z Unii federację państw. Jeszcze w tym tygodniu zgłaszał propozycje wprowadzenia nowych, obowiązujących w całej Wspólnocie podatków – pisze brytyjski „Daily Mail

  Przypominam Hermann jest z grypy bilderberganki

  uwaga na ludzi ze służb specjalnych którzy prowadza panikarskie propagandy na tym, blogu

 29. uosiers said

  Dobrze, że wyszła sprawa „pastora”. Teraz wiecie dlaczego wielu z czytelników bloga chce jakiegoś potwierdzenia. Historyjkę niestworzoną też mogę wymyślić i opublikować.
  Mieszkamy w różnych częściach Polski, z tego co przeczytałem również osoby z zagranicy tu się udzielają. Każdy z nas ma rodzinę, znajomych, kontakty. Nie jest problemem zapytać co się dzieje w jakiejś instytucji, firmie. Tak można zbudować realny obraz tego co się dzieje, ale muszą to być informacje rzetelne, a nie wyssane z palca.

  http://www.wsse.olsztyn.pl/info,news,550

  • toms said

   List Pastora to czysta prowokacja obcych służb specjalnych !!! cyber patrole naszej policji powinny się tym zająć

  • mizia said

   SORY ALE W PRAWDZIWOSĆ TEGO LISTY OD PASTORA TO MÓGŁ BY TYLKO UWIERZYĆ KRETYN SKONCZONY – ALBO PRZECIETNY OBYWATEL STANÓW ZJEDNOCZONYCH – BO AUTOREM TEGO BZDETA ŻENUJACEGO JEST WŁASNIE JAKIŚ USAMAN.

 30. dja70 said

  Powtórzę jeszcze z innego wpisu:
  Nad Oława i okolice Wrocławia dzisiaj czyściutkie niebo! Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy! A patrzę codziennie od kilku miesięcy. Obserwuje dodatkowo na tym radarze co NICC1 podał. Samoloty latają i nie zostawiają smug!
  Naprawdę dawno dobrych kilka miesięcy nie widziałem tak niebieskiego nieba!
  Pozdrawiam, Darek.

  • Wojtekk said

   Potwierdzam.
   Pierwsze chmurki dziś dopiero od 14tej.

  • wazai said

   Za to wczoraj dali popis do wiwatu!

   • Jaga said

    U nas wczoraj latali. Ja na grypy i przeziebienia nie choruje.Na oko nie bylam chora 10 lat.Spedzialam troche czasu na dworze, z nikim chorym sie nie widzialam.Dziś wstalam chora zaczelo sie od gardla i w koncu temperatura, lamanie w kosciach, rozbicie. Wzielam leki homeopatyczne, czosnek itd. Nie wiem jaka to grtpa, ale grypa. Bede pisac co sie dzieje czy sie pogarsza itd.

 31. Wojtekk said

  Cieszę się na konkluzję która wyszła po liście pastora.
  Cieszę się bo myślimy, analizujemy i konfrontujemy otrzymane informacje, sprawdzamy źródła.
  W mojej opinii strona Burgermeister również otrzymała podobne „zmyłki”, np ten artykuł o zarazie dżumy w Polsce, w Białymstoku. Żadne inne info tego nie potwierdza.

  • toms said

   na takie fałszywe informacje dotyczace masowych morderstw , grobów, działań sa odpowiednie paragrafu w KK

  • monitorpolski said

   Burgermeister wysłała do mnie list „pastora” z prośbą o weryfikację. Stąd ten wpis.
   ==============================
   od p.b.: dziennikarka sledcza, chrzescijanka, sama nie potrafila zweryfikowac?

 32. Wojtekk said

  Panie gość:
  Errare humanum est.
  I nie ma sensu oceniać.

 33. toms said

  Ja tez jestem rozczarowany tendencją , która sie na blogu rozwija : mało konkretów – fotokopie zawiadomienia o przestępstwie jakie złozyła z Ambasadzie USA w Wiedniu pani J.Burgermeister, brak wyników badania powietrza w miejscach zmasowanych lotów chemitrails w Polsce , brak zgłoszenia chooćby tego faktu w polskiej Prokuraturze , brak profesjonalizmu – w prowadzeniu moderacji –> nie wolno przpuszczać jawnej dezinformacji mającej na celu zastraszanie porządnych ludzi z kręgu anty NWO

 34. piotr said

  skoro wam tak latają te śmigłowce i inne różne samoloty co to tak rozpylają to czemuu tego nie nagracie mamy wam na słowo wierzyć , może to plota wyszła z jednego portalu ktoś raz u siebie zobaczył jakiś samolot wojskowy i to tyle , a po drugie to informacje z Ukrainy są różne , że ludzie w niektórych miejscach czyli ich miejscowości są poddanie kwarantannie a inni mówią że ogulnie jest dobrze , a te miejscowości w których tak się dzieje że ludzie leżą na ulicach to jakie to miejscowości ?

  • toms said

   niestety Ci co tu dezinformują to juz zoorganizowana grupa, od dzis bedę tylko obserwował blog , bo nie warto nawet dac się namierzyć administratorom po IP , bo nie wiadomo gdzie ten log trafia

  • GEE said

   A ja się dołączę do powyższej wypowiedzi i zapytam:
   Skoro opryskują nas już od kilku tygodni (albo i dłużej), to dlaczego jeszcze nie chorujemy? No bo chyba nie bierzecie pod uwagę tych paru zachorowań na AH1N1 (= Hoax 1 Nonsense 1).

  • piotr said

   Do portalu grypa66 wielu ludzi pisze ale nie uznajcie tego odrazu za prawdę , niech dadzą jakieś dowody a skoro komuuś codziennie helikopter wojskowy nad głową lata to tak ciezko za którymś razem to nagrać chyba że tylko oazyjnie raz przeleciał i wszystko wyolbrzymiono niby nie skłamał 🙂
   a i podają na http://www.wp.pl USA: wirus A/H1N1 zmutował – jest odporny na tamiflu
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,USA-wirus-AH1N1-zmutowal—jest-odporny-na-tamiflu,wid,11706998,wiadomosc.html
   podaje bo różnie może być zaraz mogą to zablokować 😛

 35. wszechstronny said

  Ok Mizia miał znowu racje w regionalnych gazetach jest napisane więcej (przynajmniej na razie) proponuje również słuchac radia regionalnego bo też tam dużo muwia o zachorowaniach.
  Kalisz 15:00 – czysto
  apteki – puste (zapasy są ale np srebra koloidalnego nie kupiłem 😦 a byłem w 11 aptekach)
  przychodnia – w normie (tzn. więcej do badania niż chorych)
  szpital – tak samo h…wy jak zawsze
  na ulicach – standard
  na niebie – cisza
  Wasz oddany wszechstronny dezinformator

 36. Taka Tam... said

  http://wyborcza.pl/1,76842,7274769,Bakteryjni_saperzy.html

  wiem ze to nie o grypie… ale dla tych co watpia ze ktos by mogl zrzucac na ludzi jakies bakterie… w dodatku z samolotu… oni sie z tym specjalnie nie kryja i rozne pomysly w glowach maja. ale co tam, to wszystko dla naszego dobra. i zero zastanowienia sie jak taka bakteria zadziala na ludzi i ekosystem.

  no chyba ze to info to zmylka i ma na celu urabianie swiadomosci ludzkiej, warunkowanie spoleczenstwa ze bakterie lecace z nieba to szczescie i super wynalazek…

  PS. tak wiem wiem ze to GW, ale lubie sobie zajrzec czasem co tam knuja, no i znalazlam to…

  • toms said

   Pomysł iście diabelski z tymi bakteriami

  • uosiers said

   Najważniejsza z tego artykułu (moim zdaniem oczywiście) jest ostatnia sentencja:

   „Taki czujnik minowy to wspaniały przykład tego, jak naukowe innowacje mogą służyć społeczeństwu – mówi dr Alistair Elfick nadzorujący badania. – To także przykład na to, iż nowoczesne techniki pozwalają zaprojektować mikroorganizmy w konkretnym celu”

   Daje do myślenia… i nie chodzi mi tu o służeniu społeczeństwu…

 37. wszechstronny said

  nie na temat grypy ale daje do myślenia bo świadczy to o tym że nie wszyscy są ślepi
  http://wiadomosci.onet.pl/2081528,11,zabawa_sie_skonczyla__zludzenia_opadly__nadziei_nie_ma_w_ogole,item.html

 38. Bruno said

  Wracamy do info:

  Oficjalne dane z Ukrainy.
  Według Ministerstwa Zdrowia Ukrainy
  Od początku epidemii zachorowało- 1540514 osób
  zmarło – 354 osób

  Na podstawie danych statystycznych pochodzących centrali w Kijowie
  Na Ukrainie przeciwko grypie chorych: 2618873
  zmarło – 601 osób

  Yulia Tymoshenko, powiedziała dziś że epidemia grypy oraz ostra infekcjia wirusowa dróg oddechowych spada na Ukrainie.

  Według Ministerstwa Zdrowia, w ciągu poprzedniego dnia zmarło 18 osób na grypę lub ostrą niewydolność oddechową na Ukrainie. Ponadto, powołując się na wyniki badań, które odbyły się w Londynie i w Stanach Zjednoczonych, Stepan Havrysh powiedział, że pandemia grypy nie zmutowała na Ukrainie.Zauważył także, że druga fala epidemii może wystąpić w grudniu lub styczniu.Na dziś według pierwszego zastępcy sekretarza Narodowej Rady Bezpieczeństwa i Obrony,został przekroczony próg epidemiologiczny w 20 regionach.

  Począwszy od poniedziałku, 23 listopada kwarantanna zostanie zniesiona w Iwano-Frankowsku i we Lwowie.
  Edukacja w instytucjach edukacyjnych Tarnopola zostanie wznowiona w poniedziałek, 23 listopada.

 39. obserwator co sie tu dzieje said

  Poruczniku Gosc! Padnij i odmaszerowac do latwiejszych zadań.

 40. jyu said

  A ktoś słyszał o kwarantannie w Berlinie, podobno od co najmniej 3 dni, sprawa do sprawdzenia od osób tam mieszkających. Podobno są problemy z wyjazdem i przyjazdem.

 41. Krakowiak said

  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Informacje-ktore-zatajaja-media,wid,11704307,wiadomosc.html

 42. M said

  Mi też nie przeciążenie pewnie;)

 43. Salus said

  u mnie (Lodz) tez nie chodzil

 44. vindpust said

  Wczoraj (19.11) Norwedzy protestowali przeciwko szczepieniom.
  100 osob bralo udzial.

  http://www.nrk.no/nyheter/1.6873828

  • wedkarz1960 said

   WITAM.i to jest fajna informacja, ludzie zaczynają się budzić.

   • Głos66 said

    Widze, że szybkie, a nawet bardzo szybkie to budzenie jak na 5 milionów Norwegów. (100 osób protestowało – no cóż)

   • GEE said

    Może zadziała efekt setnej małpy 🙂

 45. hannah said

  Mieszkam w UK w Reading,od kilku godzin zaczely sie problemy z wejsciem na bloga grypa666.Raz wchodze bez problemow a za chwile pokazuje sie plansza ,ze nie ma takiej strony.Co jest grane?

 46. Ł4zik said

  Rozmawiałem właśnie z rodziną która ma kontakt ze swoją rodziną na Ukrainie… pytałem go o sytuacje, zdziwił się że o to pytam bo wszystko jest normalnie fala przeszła i była panika owszem ale to tyle.Jego rodzice chorowali tydzień ale wyzdrowieli.On mieszka w Polsce ale żadnych niepokojących wieści nie słyszał.

 47. Vebriq said

  Wymień z nazwy jeśli znasz wszystkie regiony/obwody ,w których próg epidemii został-wg ukraińskich władz przekroczony.do pana Gosc:błędnie zakładasz ,że czytelnicy wierzą ślepo w to,co piszą na tym blogu,nie jest z naszymi umysłami aż tak źle…,zgadzam się z opinią,że ten blog słabnie w ostatnich kilku dniach,ale już samo jego istnienie jest pewnym dobrem i pełen szacunek dla jego twórców za to,co robią.Trudno też od nich wymagać aby sami weryfikowali wszystko.

 48. Zbyszko said

  Dziwię się tym wszystkim funkcjonariuszom NWO, przecież dopuki MY jesteśmy (MY tzn Narody,jescze kompletne tego świata) doputy oni są bezpieczni. Jak już NAS wytępią, bo ich rękami się to odbywa, to oni będą niepotrzebni. Ba, oni będą stanowili zagrożenie dla NWO. Więc z całą pewnością jakoś zostaną unieszkodliwieni. Jak,- nasz Pan Bóg jedyny raczy wiedzieć.

  • Taka Tam... said

   im nie jest potrzebne 6 miliardow ludzi. obejda sie np z 1 miliardem niewolnikow. wiec spoko… my nie znaczymy nic. juz teraz zreszta widac jaki jest brak szacunku do ludzkiego zycia. chyba nie rozumiesz pojecia depopulacja. raczej nie chodzi o wyrzniecie wszystkich.

   • Margherita said

    Tego nie ma co rozpatrywać w kategoriach potrzebności. To tak jakbyśmy dyskutowali nad logiką działań Hitlera.. Mamy do czynienia ze zwykłymi czubkami, którzy się powinni leczyć na głowę. Normalny człowiek nie wpadnie na pomysł „redukcji polpulacji”.

 49. multan said

  Nie, tzn próbowalem wejsc i dostawalem komunikat, ze strona wygasla…

 50. emerem said

  Co o tym myślicie ? Samolot nie jest liniowy, nie ma rejestracji, miejsca startu, ani celu. Co wam przypomina jego tor ? Screena z radaru zrobilem pare minut po godz. 16

  • Wojtek said

   Chińczycy zmusili do lądowania amerykański(!!) An-124, miał na pokładzie 45 ton jakiejś chemii. Najpierw leciał na nieistniejącym cywilnym callsign-ie, a w powietrzu zmienił go na wojskowy. To samo ze squawk-iem. Chińczycy po uziemieniu samolotu i inspekcji stwierdzili, że samolot miał wypaśną aparaturę do rozpryskiwania chemii. Całą akcją opisała gazeta z RPA. PoGoogluj trochę, znajdziesz link.

  • emerem said

   Zapytałem o ten lot na forum spotter.pl i szybko dostałem następującą odpowiedź:
   „Testowanie nowego dopiero co poskładanego Arbuza A321 (starty z Hamburga-Finkenwerder XFW). Póki co ma reg D-AZAE.”

   [URL=http://img690.imageshack.us/i/lot2.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6144/lot2.th.jpg[/IMG][/URL]

  • emerem said

   Zapytałem o ten lot na forum spotter.pl i otrzymałem następującą odpowiedź:
   „Testowanie nowego dopiero co poskładanego Arbuza A321 (starty z Hamburga-Finkenwerder XFW). Póki co ma reg D-AZAE.”

 51. Bruno said

  Dalsze dane z Iranu

  14 uczniów zmarło w ciągu ostatnich tygodni na wirusa H1N1 ptasiej grypy;
  Wszystkich ofiar jest już 100 podał Tehran Times.

  466 nowych przypadków tej choroby odnotowano w ciągu ostatnich siedmiu dni, osiągając ogólą liczbę zarażonych wirusem H1N1 – 3128.
  Pierwszy przypadek w Iranie zachorowania na grypę świńską to 16-letnia Amerykanka irańskiego pochodzenia i był on pod koniec czerwca.

  • Bruno said

   Komentarze z witryny Ukrainskiej na temat grypy tłumaczone translatorem

   o biologicznej broni, też słyszałem i sposób, w ukraińskich miejsc, w języku angielskim, trzy tygodnie temu. Myślę, że pogłoski, tylko nie wydają (((((

   Pytanie – gdzie dokładnie na Ukrainie obawy Baxter? Odpowiedź – nie daleko od Tarnopolskaja (http://en.wikipedia.org/wiki/Baxter_International)

   Jednak po kliknięciu na link do Wikipedii, lokalizacja Baxter nie znajdzie – zostały one usunięte kilka tygodni temu.
   Ale nie wiemy, co ludzie są szczepione w innych krajach! A nie fakt, że mamy będziemy robić właśnie to, że szczepionka szczepienie, a nie jakiś nowy MADE specjalne dla Ukrainy.
   Miałem dwóch lekarzy (bardzo inteligentna), które obracają się w wysokich kręgach, którzy wierzą, że jestem bardzo zaufania, powiedział w żadnym wypadku nie były szczepione przeciwko grypie H1N1, bardzo niebezpieczne i mogą być jego konsekwencje tak szybko, jak szczepionki i oczywiste od wielu lat i człowieka i wiemy, że nie będzie miała wpływu szczepionki.

   Stany Zjednoczone wysłały ponad $ 200 milionów na budowę w laboratorium Ukraina zbierania danych i diagnozowania zagrożeń biologicznych, będą przechowywane w laboratoryjnych szczepów patogenów najbardziej niebezpiecznych chorób, które powodują, takich jak dżuma, cholera, wąglik, i wiele innych ???

   I co do statystyk? Stocznia jest już 20, a statystyki nie zmieniły się z 17 cyfr. Wcześniej szybko określonymi nowych informacji.

   Bot, do shto przeciwko Polshy oficyalno eta odno do shto realno eta vtoroe.Ludei przeciwko reanimacyah na mnogo bolshe – prosto ob gavaryat ne Etam, shtoby pugat ne nikovo …
   Eta Polskij sajt, gde informati grypa Novom o na mnogo bolshe: https://grypa666.wordpress.com/

   Ludzie umierają Jak leczyć niż leczyć? Mój Zach jeden dzień zmarła moja matka w wieku 57 i córkę 23 lat.

   Wiarygodne informacje: od Ministerstwa Zdrowia doszło do oficjalnej, aby wszyscy lekarze nie pisać grypy diagonoz i patomorfologii (tak, aby nie zepsuć statystyk) nie wyraźne rozkazy, aby napisać przyczyną zapalenia płuc śmierci. Wszelkie inne diagnozy.

   Znam lekarz powiedział mi, że zebrane naczelny lekarz i poleciła, aby nie pisać diagnozy grypą i zapaleniem płuc. Nigdy. Oto ci i prawdy !

   Nasz sklep poufne terapeuta powiedział, że były one zabronione pod groźbą zwolnienia z pracy, diagnozy grypy (zapis ARI, ARI). I wiem, że od 15 listopada w reanimacji naszych małych miastach jest 8 osób z rozpoznaniem bakteryjne zapalenie płuc, ale SES jest zabroniony. I tak wiem, że od 15 listopada w reanimacji naszego miasteczka jest 8 osób z rozpoznaniem bakteryjne zapalenie płuc, ale SES jest zabroniony.

   Wtorek 10.11 – wysoka gorączka, pogotowia obniżyć temperaturę i zapraszamy do rozmowy pogotowia GP. Wtorek 10.11 – wysoka temperatura, obniżyć temperaturę i zapraszamy do rozmowy GP. Policjant natychmiast wysłał na skierowanie do szpitala, pogotowia zebrać. Policjant natychmiast wysłał do odesłania do szpitala, pogotowia zrywane. Jaka była traktowana nie wiem. Co to jest traktowane nie wie. Zaproponowali temiflyu 700-800 UAH jeden strzał i ma trzy jak to zrozumiał. Zaproponowali temiflyu 700-800 UAH jeden strzał i ma trzy jak zrozumiałem. pieniędzy od krewnych Nie wahaj się i podjąć … pieniądze od krewnych, nie wahaj się i podjąć … teraz drugi dzień na oddziale intensywnej terapii, nie była w oddychaniu, resuscytacja z 3000 UAH dziennie i dać szansę 10%. teraz drugi dzień na oddziale intensywnej terapii, była nie oddycha, do resuscytacji 3000 UAH dziennie i dają 10% szans. Czy nie jest to podobne do opisu grypy świń? Czy to nie jest podobne do opisu grypy świń? Podejścia te są oceniane w Europie przeciwko rządowi na epidemię! Podejścia te są oceniane w Europa przeciw rządowi epidemia!

   Przeczytaj zawarcia doktora medycyny na Bukowinie. To nie jest zapalenie płuc. To jest coś czego jeszcze nie stworzył instrukcje leczyć. Ta choroba płuc serca. A my, w Kamenetz-Podolsk, jak dziś dla mnie osobiście, wiadomo było, ginie 30 osób na dzień w szpitalu rejon, podczas gdy innym to miasto Narkotyki nie dać ludziom wolne, jak nasz premier krzyczy na wszystkich kanałach telewizji …

 52. pol said

  Widze ze patrzycie i niewidzicie istotnych rzeczy, zasłona dymna grypy juz działa bo oto wybrano praez UE z grupy Bilderg, jego nazwisko wymieniał w filmiku ostrzegającym eurodeputowany z włoch (ten filmik dostepny u waldka) a wy tego wogole niezauwazyliscie tylk oo dupie maryni za przeproszeniem pieprzycie….!!!!!!!!! a jego imie 🙂 Hermann (Pan ludzi) zeby bylo zabawniej….

 53. Angie-Poland said

  Nie wiem, czy to fakt, czy tylko plotka, ale ok 30 km od Płocka, w niejakim Bromierzyku jest starsza kobieta chora na AH1N1. Wczoraj moja koleżanka odwiozła syna do lekarza z bardzo wysoką gorączką, diagnoza brzmiała- „prawdopodobnie angina” i do domciu… Mam tylko nadzieję…

 54. mylogi said

  koniecznie zobacz to zdjecie !!!!

  szczepionki dopuszczone, widac jakie skutki uboczne beda !!!

  info na zdjeciu

  http://www.bankfotek.pl/view/455492

 55. mizia said

  NA CO WARTO ZWRUCIC UWAGE W PONIEDZIAŁEK:
  1- CO TAM Z LECHEM K.
  2- CZY ODDZIAŁY SZPITALNE JESZCZE POSIADAJĄ JAKIEŚ ŁUŻECZKA -WOLNE …..
  3- ILE JEST CHORYCH , A ILU JUZ NAS OPUŚCIŁO
  4 – CZY PRZYPADKIEM JAKIS SFRUSTROWANY OJCIEC NIE POBIŁ LEKARZA NA IZBIE PRZYJEC ZA NIE PRZYJECIE SKIEROWANEGO DZIECKA NA ODDZIAŁ SZPITALNY………
  5- DLACZEGO NIE BEDZIE W POLSCE OFICJALNIE ZADNEJ EPIDEMII…….
  A TO NA SOBOTE I NIEDZIELE….
  A CO BEDZIE TO BĘDZIE.
  ps. jest wieczur lekki mrozik cisza że aż w uszach piszczy ,kominek napalony miodzik w kufelku….
  NADCHODZACY TYDZIEŃ ZDAJE SIE BYC ROZSTRZYGAJACY I ROZWIEWAJACY WSZELKIE DOMYSŁY

  • yoga said

   Mizia, może trochę jaśniej? Człowieku, tutaj niektórzy już żyć normalnie z nerwów nie potrafią. A nie każdy ma możliwość zamknąć sie w domu i przez 3 miesiące z niego nie wychodzić… Jakie wątpliwości zostaną rozwiane? Czego się dowiemy?

   • Mimik said

    Dowiemy się o kolejnych przekrętach bandy tuskowej.
    Oczywiście dzięki kolejnym przekrętom sondaże skoczą jeszcze wyżej 🙂

  • Margherita said

   Mizia, bardzo Cię proszę, pisz po polsku. Wiem, czepiam się. Ja też mam dysgrafię, ale z nią walczę (przy pomocy edytora tekstu;). Już nam wystarczy, że nas „europeizują”. W każdym Twoim wpisie jest min. 5 błędów ort. Jak tak dalej pójdzie, to okaże się, że Polacy jednak gęsi i swojego języka nie mają.

   • Mimik said

    Dobrze, że Piotr Bein czasami czuwa nad tym blogiem, bo pożal się …
    Apeluję aby weryfikować każdą informację przed zamieszczeniem na blogu. Podobnie z komentarzami. Jeśli ktoś nie poda źródła, albo nie uprawdopodobni swoich wywodów w rozsądny sposób, wtedy komentarz powinien być skasowany.
    Czy Wy w ogóle wiecie, że podlegacie pod Kodeks Karny pisząc kłamstwa??
    Może to zrobić każdy użytkownik, który chce zaszkodzić blogowi i zgłosić sprawę na Policję. Do czasu wyjaśnienia takich kłamstw blog zostanie zapewne zamknięty. Za pisanie kłamstw, plotek i głupot grozi do 3 lat więzienia.

   • Mimik said

    dla uściślenia…
    Popieram starania w walce z NWO…
    Kłamstwem i plotkowaniem nie wygra się z tym dziadostwem

   • mizia said

    I ZA TAKI WPIS PÓJDZIESZ SIEDZIEC – zgodnie z ichnich kodeksami…….

   • Mimik said

    Obserwuję wpisy od kilku tygodni.
    Nacechowane są „wszystkowiedzeniem”.
    Na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z młokosami, który obserwują kilka zagranicznych portali i na ich podstawie piszą: zobaczycie to albo tamto.
    Wiedziałem, że nawet nie jesteście zdolni do polemiki.
    Większość z was gdy tupnąć nogą to się zes…a.
    Klepią tylko w te klawiaturki
    Minęło już sporo czasu odkąd powstał blog i założę się, że Piotr Bein ledwo wiąże koniec z końcem.
    Ciekaw jestem ile płyt DVD kupiliście
    Potraficie tylko pisać i kuglować jak dzieci na przerwie w szkole.
    Gdy przychodzi do działań to najczęściej jest wielkie s….e

   • Mimik said

    Do większości bywających i wpisujących komentarze.
    Ja obserwuję ten blog.
    On wciąż żyje wyłącznie w internecie.
    Wy byście może i chcieli robić wielkie rzeczy.
    To chciejstwo kończy się jednak na wyszukiwaniu filmików, informacji….

    Kto pierwszy ten lepszy…kopiuj wklej, kopiuj wklej, kopiuj wklej.

    Trzeba się pokazać masowo, wyjść do ludzi.

    Inne organizacje potrafią,,,Wy niestety na razie tylko anonimowo klepiecie.

   • Mimik said

    My ostatnio robiliśmy demonstrację pod pałacem prezydenckim.

    Kilkanaście osób plus zgraja gamoni robiących zdjęcia jak małpom w cyrku.

    A dlaczego kilkanaście???

    Dlatego, że większość woli klepać w klawiaturkę w zaciszu domowym popijając kakao

    TFU!

   • Angie-Poland said

    Gościu, ty mnie zaczynasz irytować! Przestań klepać w klawiaturkę, bo się zgrzejesz i pozacierasz! „Ja obserwuję, ja śledzę, ja jaja..chyba se robiE! Tracisz czas popijąjąc kakao a tam się pali! Nie zabieraj miejsca a blogu, bo moje filmiki nie powchodzą, a mam jeszcze parę o takich ćwokach demonstrantach…..

   • Angie-Poland said

    Medal chcesz?

   • Mimik said

    uderz w stół a nożyce się odezwą…

    Tak się broni honoru i cnót..działaniem a nie kuglowaniem.

    http://www.mmwarszawa.pl/6015/2009/10/10/manifestacja-przeciwnikow-traktatu-lizbonskiego?category=pics

    Piotr Bein miał z pewnością wielkie aspiracje aby stworzyć coś wielkiego.

    Myślę, że się trochę zawiódł…On Wam tego nie powie.

   • Mimik said

    tak samo kuglowali Żydzi przed II wojną światową.
    „Raptem” o rety SS mani zaczęli ich kopać po dupach.
    Większość popełnia ogromny grzech zaniechania, uspokajając sumienie, że pitolenia na blogach są wielkim wyczynem moralnym i przysparzają cnót oraz odwagi.sic

   • Bruno said

    Przed chwilą oglądałęm w telewizji ten oto film tylko w języku polskim.
    prosze sobie zobaczyć a potem dopiero negować opryski z samolotów,

    http://video.google.com/videoplay?docid=7964362014319375838#

   • Angie-Poland said

    Nie za późno na manifest?

   • Mimik said

    Za późno to może dla tych kilku babć 80 letnich, które przy mnie stały.
    Średnia wieku manifestacji 70 lat
    Wstyd!
    Gdzie się podziała cudowna młodzież??
    Gdzie blogowicze grypy?
    Przecież info było na stronie

    Ano młodzież siedzi sobie w ciepełku anonimowo i się podnieca przed internetem coraz to nowszymi pierdołami new age, chemtrials ,ku wielkiej uciesze NWO.

    -Słyszałeś Mosiek Hitler mówił że wymorduje wszystkich Żydów,
    -Słyszałem, coś tam mówią..Ja też słyszałem, że szczepionki będą
    -No i kilka osób padło
    -No a jak
    -I co z tym zrobimy?
    -Trzeba mówić ludziom i ostrzegać
    -Tak masz rację
    I tak sobie ostrzegali kilka lat, aż tu nagle AJ! ŁAJ! LOS LOS

   • Mimik said

    O trochę się zagalopowałem z chemtrials. Zjawisko jest ewidentnie podejrzane. Chodziło mi w tym przypadku aby działać, a nie wiecznie śledzić.

    „Liczenie kłów rekina nic nie da i tak pożre”

    TRZEBA DZIAŁAĆ!

   • Mimik said

    nie wszyscy…zapewne są pozytywne wyjątki.

   • mizia said

    DO Mimik JAK BYM CIE MIAŁ NA DŁUGOŚC RĘKI TO ….. LEPSZYCH OD CIEBIE I WIEKSZYCH CHOIRAKÓW SWOJEGO CZASU DOPROWADZAŁEM DO PŁACZU I ŻEBRANIA NA KOLANACH
    A ZTYM TUPANIEM TO SOBIE W DOMU TRENUJ TYLKO NIE ZAMOCNO BO PRZYJDZIE SĄSIAD Z DOŁU I SKUJE CI JAPE ZA ZAKŁUCANIE SPOKOJU.

   • Angie-Poland said

    Mizia,
    ty się zrelaksuj chłopie, daj ćwokom zaistnieć.
    Mimik,
    a ty nie obserwuj tylko daj przykład!
    I m…. w kubeł!

   • mizia said

    NO PROSZE ZNOWU ORTOGRAFIA – ZAMIAST CISKAC SIE CZYTAJ MOJE POSTY I UCZ SIE JEZYKA OBCEGO
    DO STRASZYCIELA ZE MNIE ZAMKNA – NO TO ZAMKNA NIE MRTW SIE I NIE STRASZ KRYMINAŁEM PRZY OKAZJI INNYCH

   • Mimik said

    Przeczytaj uważnie jeszcze raz kto co napisał i kto kogo straszy.

    Ogólnie to Wy wszyscy straszycie się nawzajem wiadomościami
    Zapanowało jakieś cholerne helołin na tym blogu.
    Zamiast konkretnych wartościowych komentarzy, w większości jest litania z filmikami i pitolenie.
    Żyjecie marzeniami i chłoniecie informacje jak smok wawelski wodę.
    Smoka wawelskiego woda zabiła.
    Pamiętajcie o tym

   • Mimik said

    Ilu z Was złożyło jakiekolwiek pisma do prokuratury i innych urzędów o które prosił Piotr Bein??

   • Mimik said

    Tomasz Urbaś wczoraj na swoim blogu zamieścił prośbę o wysyłanie e-maili do Posłów. Wysłano setki e-maili! W wyniku czego przyspieszono głosowanie nad ustawą hazardową. Sądzę, że niektórzy są już zes…i wiedząc o tym iż kwestią czasu jest nagłośnienie wielkiego szwindla związanego z tą ustawą.

    Wszyscy powinniśmy DZIAŁAĆ, a nie straszyć się nawzajem, plotkować.

    Jeśli chcesz odciąć NWO od koryta przynajmniej w Polsce to wysyłaj maile do prezydenta!

    Więcej to da jak pierdzenie na blogu o niczym

   • Mimik said

    Blog musi zaistnieć na maxa!

    Jak najwięcej osób decyzyjnych w Polsce powinno poznać poglądy tutaj prezentowane.

    Dlatego przestańcie kuglować, plotkować i straszyć się nawzajem nie sprawdzonymi wiadomościami, polecać sobie filmiki, a zacznijcie działać!

    Większość wartościowych filmików już wszyscy przecież oglądaliśmy.

    Ja wysłałem setki artykułów, m.in. z tego blogu do kilkunastu posłów, senatorów i prezydenta
    Sądzę, że takie działania są najbardziej skuteczne.

    Nadchodzi chwila, że nawet niektóre polityczne sprzedawczyki się ockną.

    Nikt Wam nie zabroni przecież wysyłać maili.

    Można to przecież zrobić „anonimowo”

   • Magdalena said

    @Mizia
    Daj spokoj z kryminalem. Nie szkoda by bylo tego miodziku zmarnowac? 🙂

  • uosiers said

   W kwestii punktu drugiego, to już jest z tym problem w niektórych szpitalach.

  • mizia said

   ALE TO NAS CHYBA NIESTETY NIE OMINIE – A PRZYNAJMNIEJ NIE TYCH CO ……..

   • Mimik said

    no i mamy potwierdzenie, że mamy do czynienia z dziecinadą…
    niby co taki komentarz ma wnieść dobrego?

    Zapewne służby specjalne brechtają się gry patrzą na takie wpisy i są bardziej pewni ,że nic im nie zagraża.

    Blog potrzebuje profesorów, myślicieli, inteligencji, a nie dziecinady i błazenady.

    Pryszczaci już narobili bigosu podczas ostatnich wyborów „zabierając babci dowód”
    i wierząc w cuda i Irlandię

   • mizia said

    PROFESOROWIE TO ZADZĄ TYM KRAJEM OD 20 LAT Z WYJATKIEM JEDNEGO PRZYGŁUPA – KTÓRY SIĘ PO DRODZE TRAFIŁ I PRAWIE MAGISTRA- TWOI IDOLE
    – BUZEK
    – GEREMEK vel ……
    – KRZAKLEWSKI …….
    i wielu wielu innych przezto polska to … ZAPYTAJ CO SADZĄ O TYCH ELITACH SWIATOWE AUTORYTETY TE PRAWDZIWE

   • Mimik said

    Jestem pewien, że scena z Gladiatora przysłuży się wielu sprawom o które walczymy 🙂

 56. sprytnyzbycho said

  Witam, mam prosbe zeby ktos zamiescil link do europejskiej strony powiklan po szczepieniach bo nie moglem jej znalesc. Chodzi mi o ten sam site o ktorym mowila p.kopacz. Pozdrawiam

 57. Margherita said

  Nikt, dosłownie nikt nie zwrócił uwagi na jeden szczegół:

  PASTOR na UKRAINIE ?????????

  „Mój drogi brat w Chrystusie (czyli też pastor, no nie?) mieszka 30 mil ode mnie. Jego dorosła córka (chyba też jakiegoś wyznania protestanckiego, nie?) była na misji w Ukrainie (protestancka misja na Ukrainie???) przez 2 lata”

  A od kiedy to? Ukraińcy są prawosławi! Jest też trochę grekokatolików i katolików, ale niewielu.

  Ludzie, czy Was niczego w tych szkołach nie uczyli?!

  I bez paniki. My wszyscy jesteśmy potomkami ludzi, którzy hiszpankę przeżyli. Więc mamy na nią odporność! Dlatego to choroba przebiega dość łagodnie.

  Masowe ludobójstwo oczywiście jest możliwe i to nawet bez wycieku informacji. Nie ma jednak fizycznej możliwości „posprzątania” po wymordowaniu 80% populacji. Tego się nie da zrobić. I dlatego to nie grypa jest niebezpieczna, tylko szczepionki. Szczepionka powodująca znaczne osłabienie organizmu (=skrócenie życie o kilkanaście, kilkadziesiąt lat) i do tego jeszcze bezpłodność jest w chwili obecnej najbardziej optymalnym sposobem zredukowania populacji, zakładającym stopniowe wymieranie ludzi. I oczywiście przejmowanie ich majątków przez tą mafię.

 58. Bruno said

  w Norwegii odkryto zmutowaną wersje wirusa H1N1.

  SAN FRANCISCO (MarketWatch) – Norweski Instytut Zdrowia Publicznego powiedział w piątek, że znalazł zmutowaną wersję wirusa H1N1 u trzech pacjentów w Norwegii, z których dwóch zmarło. Instytut twierdzi że taka mutacja wirusa sprawi podatność na głębsze zakażenia dróg oddechowych i spowoduje większe problemy. Jednak teraz, „Nic nie wskazuje, że zmutowany wirus może mieć znaczenie dla wpływu szczepionki lub wpływu leczenia przeciwwirusowego”.
  Instytut napisał w oświadczeniu wysłanym na swojej stronie internetowej

  http://www.marketwatch.com/story/norway-finds-mutated-version-of-h1n1-virus-2009-11-20?siteid=msn

 59. ARNOLD said

  http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091120/KROSNO/437227169
  ===============================================
  http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091120/DEBICA/530838264

 60. M said

  Oficjalne informacje z TV(Teleexpress (tvp 1 17:00), Informacje(polsat 18:50), Program lokalny(tvp Rzeszów 17:30) ja nie oglądałem bo im nie wierzę, ale rodzicielki nadal nie przekonałem, to pytam jej co tam o grypie?
  Jak się okazało ani słowa o grypie! Totalna cisza(niczym na UA,pisano już na blogu że tak bedzie…), a wczoraj czy przedwczoraj gdyby mogli to by cały cały program poświęcili, wniosek: wszyscy chorzy doznali cudownego ozdrowienia nikt nie zachorował i ogólnie gra gitara, wrócono do normalnego urabiania ludzi…

  • mizia said

   ZATO W PONIEDZIAŁEK BEDZIE OJ BEDZIE…….

   • kubsonn said

    Nagle wielka medialna cisza sie zrobila, heh ‚epidemia’ zalosne…A skad niby wiesz ze cos ma byc w poniedzialek? Tydzien temu pisales ze w zeszly poniedzialek miala ‚peknac’ sprawa epidemii w norwegii i nic…Moze troszke wiecej dystansu zamiast straszyc wszystkich i siac zamet i poruszenie?

   • mizia said

    SPRAWA DOJRZEWA POSPRAWDZAJ CO DZIEJE SIĘ NAOKOŁO POLSKI I TROCHĘ DALEJ PODPOWIEM CI :
    WĘGRY, LITWA , BUŁGARIA ,UKRAINA ,AUSTRIA ,SŁOWACJA , RUMUNIA , CZECHY ,NIEMCY ,ROSJA – SPRAWDŻ SOBIE ILE JEST PRZYPADKÓW ZACHOROWAŃ TAM NA A/H1N1 PODAWANYCH OFICJALNIE AILE W POLSCE OFICJALNIE – Z TYCH DANYCH JAKTO PAN TUSK MÓWI -JESTEŚMY WYSPĄ NA MORZU PANDEMII- A TERAZ MI ODPISZ W JAKIM CELU SIĘ FAŁSZUJE W POLSCE LICZBĘ CHORYCH JEŚLI A/H1N1 TO JEST BANALNA INFEKCJA JAK MÓWI POLSKI MINISTER ZDROWIA, WICEMINISTER, P .BRYDAK , I CAŁY KOMITET PANDEMICZNY

   • mizia said

    PS. DLACZEGO DO TEJ CHWILI NIE JEST JAWNIE PODANA NAZWA TEGO CZEGOŚ CO POWODUJE ZGON NA SKUTEK TOTALNEGO WYNISZCZENIA PŁUC.

   • mizia said

    W USA STWIERDZONO 4 PRZYPADKI WIRUSA A/H1N1 CAŁKOWICIE ODPORNEGO NA WSZYSTKIE LEKI ANTYWIRUSOWE –
    PS. MOZE KTOŚ COŚ WIE O SŁOWIE
    „AZAZEL” – to moze być zwiazane z tym wszystkim – to wszystko zaczyna przybierać jakiś irracionalny charakter.
    PS.TEN SAM WIRUS CO W USA ZNALEŻLI JEST W NORWEGII OD 3 TYGODNI TYLKO TERAZ WAM POWIEDZIELI

   • Zanobiusz said

    Azazel- upadły anioł.,googlnij Waść sobie

  • kasia said

   Dokladnie dzis ogladalem wiadomosci na polsacie i tez ani slowa o grypie. Pewnie nic nie mowia bo nikt nie zmarł. Mizia co bedzie w poniedzialek?

   • Kosa said

    Troche dystansu, juz w ubiegły poniedziałek miała być apokalipsa. Co z tym poniedziałkiem, magiczny jakiś? A może Mizia pracuje w redakcij Fakt sobie tutaj po pracy (i w pracy) odreagowuje 😉

 61. sprytnyzbycho said

  ponawiam prosbe o linka do europejskiej strony powilan po szczepionce z ktorej czerpala informacje min.kopacz

 62. R said

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/who-wirus-swinskiej-grypy-mutuje,1400204

 63. Krzysztof said

  Siema

  Jestem z podkarpacia, chłopaki jeżdzą po paliwo, na granicy celnicy nie noszą już masek i rękawiczek, to jedna wielka ściema z pandemią , wszyscy się z tego śmieją, nie było żadenej padnemii, grypa tam jest co roku.

 64. Anna said

  Czy to odwrócenie uwagi nie ma na celu wprowadzenia „odpowiedniej” ustawy hazardowej? Cos bardzo im sie spieszy z jej przyjęciem. Odsyłam do poniższego linka. http://urbas.blog.onet.pl/2,ID394787168,SL394807963,index.html

 65. GEE said

  Zaprawdę powiadam Wam – NIE MA ŻADNYCH WIRUSÓW.
  To XIX-wieczny wymysł!
  http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=525&Itemid=577
  http://educate-yourself.org/cn/stefanlankaviralfraudexposed04may09.shtml

 66. Krzysztof said

  A może te sztuczne pandemie są tylko po to aby odwrócić uwagę społeczeństw państw europejskich od utraty suwerenności przez podpisanie Traktatu Lizbońskiego.

 67. kasia said

  http://wiadomosci.onet.pl/2082134,16,who_wirus_ah1n1_mutuje,item.html
  I co teraz powiedza ci co sie zaszczepili? Zaszczepili sie na marne? Dobrze tak owieczkom.

  • GEE said

   Skoro ludzie nie bardzo boją się wirusa świńskiej grypy, to się go medialnie mutuje – moze zmutowanego będą się bardziej przestraszą.
   A gdzie się podział zeszłoroczny „straszny” wirus ptasiej grypy? A gdzie jest SARS?
   Czy jak się wirus zmutuje, to mamy w efekcie 2 różne wirusy czy tylko 1 zmutowanego?

  • krzysiek said

   napisali w końcu że również tamiflu jest lipne – czyżby wyszły ostatki z hurtowni

 68. grawitacja44 said

  dezinformacja poprostu – medialna propaganda – tak naprawde nic si enie dzieje – masmediowe klamstwa i tyle / jestesmy w sieci pajaka kto jest tkaczem ?

 69. dja70 said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Juz-400-przypadkow-zakazenia-AH1N1-w-Polsce,wid,11706785,wiadomosc.html?ticaid=1923e

  Już 400 przypadków zakażenia A/H1N1 w Polsce

  Do piątku w Polsce stwierdzono 400 przypadków zakażenia wirusem grypy A/H1N1 – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.

  Nowe przypadki zakażenia wirusem stwierdzono m.in. w Suwałkach w woj. podlaskim. Specjalistyczne badania wykazały wirusa u trojga pacjentów przebywających w tamtejszym szpitalu wojewódzkim – poinformował rzecznik Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku Andrzej Jarosz. Na nową grypę zachorowała 23-letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn z wieku 31 i 44 lat.

 70. Łukasz said

  Boję się : ( Sam jestem teraz lekko przeziębiony chyba, osłabiony, lecz przez tą „kampanie reklamową” o dobroci tych szczepionek to myślę nad pojechaniem do Niemiec i zaszczepieniem się. Jestem z grupy ryzyka, gdyż mam astmę oskrzelową. I coraz bardziej panika we mnie wzbiera, gdy choć zwykłe przeziębienie (mam nadzieję) załapałem. Pozdrawiam.

  • Mickey said

   Teraz emocje biora gore i mozesz zrobic cos glupiego… Jeszcze raz przeczytaj to co piszesz – CHCESZ SIE ZASZCZEPIC ZE STRACHU! a PRZECIEZ O TO „IM” CHODZI. Wyluzuj, moi, znajomi, siostra itd przeszli grype i juz gra. Kuruj sie domowymi sporobami, ew. pojdz do lekarza. Szczepionka przy Twojej astmie pewnie moze sie skonczyc jeszcze gorzej. Oczywiscie ja tylko wyrazam swoje zdanie, zrobisz jak chcesz. Jednak szczepic sie ze strachu??

   • Łukasz said

    Masz rację, już całkowity chaos mam w głowie. Ale coraz bardziej zaczyna przypominać komedię – te wszystkie informacje o grypie od WHO.

  • jedi_hamster said

   obserwuj objawy. nowa odmiana H1N1 nie atakuje gornych drog oddechowych, uderza bezposrednio w pluca. klopoty z oddychaniem, bole stawow i miesni, wysoka goraczka – to oznaki ze nalezy sie zaczac martwic.

  • Em said

   Również mam astmę, i nie mam zamiaru się szczepić. Spokojnie, teraz ten zastrzyk już i tak nie wiele pomoże, a raczej zaszkodzi. Wzmacniaj lepiej organizm. Zboku z lewej strony jest kolumna znajdziesz tam informacja ,,jak się chronić”.

  • Margherita said

   I ja choruję na astmę. W średnio wrednej wersji – lekki atak kaszlu raz dziennie. Czy słyszałeś, żeby nasi dziadkowie chorowali? O astmie słyszy się od mniej więcej 30 lat. Tak się to dziwnie zbiega z masowymi szczepieniami.
   Nie bój się tej grypy – ja już na nią chorowałam. Chyba. Objawy sie zgadzały, zaraziłam się w połowie września od obcokrajowca w tramwaju. Całość trwała cztery dni. Cholery można od tej gorączki 40-sto stopniowej dostać, a do tego kaszel i zawroty głowy. Nic nie brałam poza naparem z lipy i rosołem. O srebrze koloidalnym jeszcze wtedy nie wiedziałam.

   • Łukasz said

    Ja mam tą astmę potwierdzoną na podstawie „JEDNEGO” ataku, który miałem z 8 lat temu. Wylądowałem wtedy w szpitalu, i później jedynie podduszanie z powodu stresu może – a nigdy więcej tego ataku. Leki przez jakiś czas stosowałem, później zauważyłem, że i bez leków czuję się b. dobrze. Ostatnio stwierdzono, że bardzo poprawił mi się stan ogólnie tej mojej astmy – jak? Nie wiem, widocznie sam się cofnął xP.

    Dziękuję, że się wypowiedziałaś! Ktoś kto ma astmę, i przeżył to. Dziękuję. Kamień z serca, dzięki Twej wypowiedzi. Wiadomo, że nie każdy przechodzi to tak samo, lecz…zajaśniało światełko nadziei :).

   • Margherita said

    Matko, ja nigdy i niczego nie brałam;)

    Zachorowałam w ostatniej klasie liceum, chyba z powodu stresu, jednen z mioch krewnych ciężko wtedy chorował. Miałam koleżankę, też chorą, łykała te sterydy i koszmarnie po tym utyła. Powiedziałam sobie, że nie będę się leczyć. Inna sprawa, że takiego koszmarnego ataku astmy, jak to niektórzy opisują, nie miałam nigdy. Jak kaszlę, to przez kilka minut i po sprawie. Tylko biegać na długim dystansie nie mogę nie mogę.
    Astma to choroba w 50% z nerwów. Dlatego trzeba się przedewszystkim uspokoić. No i zapewnić sobie świeże i nawilżone powietrze. Ja sobie ustawiam wodę z olejkiem (sosnowy, lawednowy albo napar z septosanu) na podgrzewaczu, żeby zwiększyć wilgotność powietrza. Wcześniej wietrzę pokój.

    Mnie się jeszcze jedna „przyjemność” na A trafiła – anemia.

   • Margherita said

    A to normalne jest. Jak wyjdziesz z wilgotnego pomieszczenia do suchego (ogrzewany pokój, nie daj Boże w bloku jest bardzo suchy, za bardzo jak dla nas) to dochodzi do lekkiego skurczu oskrzeli. Po otwarciu okna (na zewnątrz powietrze jest dość wilgotne) oskrzela dochodzą do siebie.
    Nie martw się tak strasznie, sześćdziesiątki dożyjemy;)
    Zawsze jak się zaczynam tak zamartwiać, że co to będzie, jak ja sobie dam radę, itp, to sobie powtarzam, że nie ja jedna jestem chora. Np Che Guevara (komunista, a tacy na pomoc Opatrzności liczyć nie mogą;) ) pomimo astmy był partyzantem. Moja kuzynka mi to kiedyś opowiedziała i tak sobie to zapamiętałam. A sam wiesz, jakie są warunki w południowo-amerykańskiej dżungli.

   • Mery said

    Astma i wszelkie alergie to nic innego jak ODWODNIENIE ORGANIZMU!!!
    Jezeli czlowiek pije zbyt malo wody (a powinien 8-10szklanek dziennie) powstaje problem z istamina w oskrzelach.
    Sprobuj pic czysta wode plus bierz szczypte soli na jezyk (sol powoduje zatrzymywaniw wody w ciele). Pamietaj ze herbata czy sok to nie woda plus cos tam.
    Studia naukowe udowodnily ze i osoby ktore maja po trzydziesci lat zostaja zupelnie wyleczeni kiedy pija duza ilosc wody i zwiekszaja ilosc soli.
    Sprobuj a zobaczysz,
    Astma i alergir to kolejne wielkie oszustwo wspolczesnej medycyny!

  • krzysiek said

   łukasz,znając składniki szczepionek/agendy tych którzy za tym stoją, wolałbym przejść h5n1 niż dać sobie wstrzyknąć „to coś”

 71. Maxi said

  Uwaga,
  1 wiadomosc: W CHINACH EPIDEMIA
  Dżuma – miasto zamknięte
  Dwie osoby zmarły, a dziesięć kolejnych jest zarażonych dżumą płucną. Władze podjęły natychmiastową decyzję – zamykamy miasto.
  2 wiadomosc:WHO: wirus A/H1N1 mutuje
  Badania nad próbkami wirusa grypy – Wirus A/H1N1, czyli tak zwanej „świńskiej grypy”, mutuje – informuje Światowa Organizacja Zdrowia. Mutację stwierdzono w trzech próbkach wirusa, które przesłał norweski publiczny instytut zdrowia.

  Wydaje sie, ze te info zostana polaczone – „naukowcy” odkryja, ze to nie dzuma, ale zmutowany „wirus”, a potem przy ogronmej ilosci zachorowan nikt juz nie bedzie wiedzial jaka jest prawda.

  Moze Mizia ma racje?
  =================================
  od p.b.: zrodlo do nr 1? notka prasowa who z 17.11.2009: wstepne wyniki anali 34 probek w laboratoriach who w anglii i usa: h1n1 NIE mutuje; dzisiejsze info wyglada na probe dezinfo – 3 probki z norwegii, brak oswiadczenia who itp.

 72. Zapsa said

  Info z Holandii:

  Koleżanka dostała zawiadomienie z gminy,że MUSI zaszczepić dziecko na świńską grypę – mało tego – mają to być dwie dawki! Jest zszokowana.

  Wiecie coś od swoich znajomych???

  • Margherita said

   Musi to na Rusi.
   Całe lata dostawałam takie świstki następującej treści:
   „Wzywa się Małgorzatę W… do stawienia się z dzieckiem w celu szczepienia przeciwko różyczce/tężcowi/czort wie czemu jeszcze”.
   Wrazie niestawiennictwa – kara śmierci i sąd ostateczny. Już się boję.
   Chodziło oczywiście o mnie, a nie o dziecko. Tak sformułowane pismo zawiera wadę prawną (nie mam dzieci) i zawsze toto olewałam. Mam całą kolekcję, chyba z 15 sztuk. Jak były szczepienia w szkole, to poprostu szłam na wagary.

 73. Mickey said

  Do Pana Piotra:

  Wpis o tym pastorze nasunal mi pewna mysl. Jest on w 2 jezykach. Moze dobrym pomyslem byloby zamieszczanie NAJWAZNIEJSZYCH artykulow takze w jezyku angielskim? Zyskalibysmy wtedy dostep do ludzi z innych krajach, ktorzy moga miec bardzo okrojone informacje. Gdyby tlumaczenie niektorych tekstow stalo sie zwyczajem to napewno nawet google wyrzucaloby ta stronke po wpisaniu slow kluczowych w jezyku angielskim. Prawdopodobnie nie w kazdym kraju istnieje az tak aktywny sajt na temat grypy jak ten a jak wiemy i tak odwiedza nas sporo osob z zagranicy.

  Ps. Wielu z Was pisze o tym jaki na tym blogu zapanowal smietnik. Moze i tak ale pamietajmy, ze to nasza wina (oraz agentow) i zupelne zapanowanie nad tym graniczy z cudem. Dlatego zamiast wypisywac gorzkie slowa trzeba wspierac Pana Piotra, umiejetnie wychwytywac wartosciowe informacje oraz pamietac by samemu nie pisac bzdur. Zycze wytrwalosci panie Piotrze…

 74. WWA said

  Od ponad godziny Warszawa – Birlany słychać silnik/i samolotu/ów śmigłowych. Co się dzieje??? Potwierdzi ktoś???

 75. anty-naiwna said

  Mimik, jestes naiwny/a!!!
  Wierzysz w demokracje, a ja na prawde nie wiem dlaczego?

  Twoj wpis:”Wszyscy powinniśmy DZIAŁAĆ, a nie straszyć się nawzajem, plotkować.

  Jeśli chcesz odciąć NWO od koryta przynajmniej w Polsce to wysyłaj maile do prezydenta!”
  Mailami mozemy sobie zadki podetrzec!

  Mimik NIE MA DEMOKRACJI Nigdzie!!!
  Jeśli chcesz odciąć NWO od koryta uswiadamiaj ludzi caly czas, ale na milosc Boga nie pisz o polslach…, bo oni wszyscy sa skorumpowani!

  • Angie-Poland said

   A ja tam wysyłam i w zadku mam czy skorumpowani. Nazakładałam jeszcze więcej skrzynek pocztowych i rąbię spod wielu adresów, coby się nie wydało 😉

 76. Angie-Poland said

 77. Angie-Poland said

  http://www.aidsbiowar.com/page2.htm

  dobra lektura na temat Aids

 78. Matt said

  Ja uważam, że jest możliwe wydzielenie obszarów, na których dokonywano by testów śmiercionośnej szczepionki bez wiedzy ludzi i mediów. Przyjrzyjmy się Ukrainie, to wielki kraj, to po pierwsze. Po drugie biedny i dość zacofany. Jest tam pełno mniejszych i większych wsi dosłownie odciętych od świata, w których można bez problemu przeprowadzać podobne eksperymenty. Nie wspominając juz o tym jak proste by to było mając kogoś w rządzie Ukrainy, lub mając za soba jednego z ukraińskich oligarchów, w którego posiadaniu są np. główne media, wtedy to nie stanowiło by praktycznie żadnego problemu. Wbrew pozorom na Ukrainie wszystko jest możliwe i bynajmniej nie zdziwiłbym się gdyby na prawde się tam coś działo o czym nikt nie mówi głośno.

  Zapraszam także do siebie: http://egotrippin.wordpress.com

  Pozdrawiam

 79. krzysiek said

  POSTĘP W SPRAWIE
  ponownie ten link-mainstream media dopuszczają nieskuteczność szczepionek i tamiflu
  http://wiadomosci.onet.pl/2082134,16,,1,drukuj.html

 80. eska said

  Znalezione w necie: http://blogs.news.com.au/heraldsun/andrewbolt/index.php/heraldsun/comments/hadley_hacked

  dla niedowiarków negujących istnienie teorii spiskowych w wymiarze globalnym.

 81. Fredek said

  hakerzy ukradli maile naukowcow potwierdzające że cała ta klimatyczna szopka to ściema, ale jaja ,na o2 podali 🙂
  http://www.sfora.pl/Skandal-po-odkryciu-oszustwa-klimatologow-a14019

 82. ALFA said

  Wirus ptasiej grypy H5N1

  W 2005 roku za największe zagrożenie uznano możliwość wybuchu epidemii ptasiej grypy (szczegółowe omówienie w Med. Prakt. 3/2006, s. 184-190 – przyp. red.). Niedawno przeprowadzona analiza genetyczna wirusa grypy[1] H1N1, który spowodował pandemię „hiszpanki” w 1918 roku, wykazała, że wszystkie jego 8 genów miało skład genetyczny bliższy wirusom wywołującym grypę u ptaków aniżeli wirusy atakujące inne gatunki. Świadczy to o możliwości zakażenia człowieka wirusami grypy ptasiej ulegającymi adaptacji i w efekcie – o możliwości przenoszenia się z człowieka na człowieka. Do pandemii grypy może dojść wskutek wymiany materiału genetycznego pomiędzy wirusem grypy ptasiej i ludzkiej lub bezpośredniego przeniesienia wirusa na człowieka z adaptacją do warunków nowego gospodarza.

  Okazało się także, na podstawie rekonstrukcji wirusa H1N1, że ten „historyczny” wirus jest 100 razy bardziej letalny dla myszy aniżeli jakikolwiek inny znany wirus grypy.[2] Poza tym, podobnie jak u chorych na grypę wywołaną wirusem H5N1, wirus H1N1 wywołuje u myszy „burzę cytokinową” (duże ilości cytokin prozapalnych, takich jak interferony typu I, TNF-alfa, interleukiny 6 i 8 ) oraz szybko powoduje zapalenie płuc i zgon.[2]…

  TO ZNACZY ŻE MAMY TE DWA WIRUSY NARAZ

 83. Bruno said

  Przed chwilą oglądałęm w telewizji ten oto film tylko w języku polskim.
  prosze sobie zobaczyć a potem dopiero negować opryski z samolotów

  http://video.google.com/videoplay?docid=7964362014319375838#

 84. czytajaca said

  czytam was od paru tygodni i powiem wam ze … smiech.
  1. temat bardzo powazny info prawdziwe etc. no i co z tego?
  mam wrazenie ze na tym blogu siedzi 10 starszych nastolatkow kotrrzy
  1. nie wiedza nic o zyciu
  2. podniecaja sie i wydaje im sie ze wiedza wszystko.
  jak widze wpisy ze ktos tam jest chory na astme itd a wydaje mu sie ze wyleczy sie z dzumy srebrem, czy tez mms to tez smiech.
  ludzie musicie zrozumiec, ze wiedza i madrosc to cos co przychodzi z czasem, po latach pracy. jezeli dajecie zdrowotne czy jakiekolwiek inne rady to dobrze byloby miec minimum pojecia o wlasnym zdrowiu czy tez minimum doswiadczenia.
  osobiscie wydaje mi sie ze najwiecem moze zdzialac prawda wyrazana w kosciele czy tez w RM i trwam. to moze przyniesc pozytywny efkt. co jeszcze? modlitwa i nawrocenie sie tak jak jest podane w najstarszej ksiazce. uczcie sie dzieci i modlcie sie

 85. Mery said

  Skoro juz wiadomo czemu ludzie choruja na raka (glownie niedobor witaminy B17) to czy myslicie ze medycyna nie odkryla przyczyny dlaczego ludzie choruja na grype czy przeziebienia?

  zrodlo: http://www.mednat.org/vaccini/influenza_suina4.htm
  ” Psychiatra Doktor John Cannell wyprobowal na swioch pacjentach-wiezniach z wiezienia o podwyzszonym poziomie bezpieczenstwa w Kalifornii, dzialanie witaminy D.
  Zaden ze swoich 32 pacjentow nie zachorowal na grype kiedy to grypa „szalala” (kwiecien 2005). Pacjenci nie zarazali sie rowniez od innych chorych wiezniow.
  Tak pozytywny efekt zawdziecza sie duzym dawkom witaminy D, ktorej powszechnie brakuje ludziom w krajach uprzemyslowionych.
  Wiecej informacji na
  http://www.medicalnewstoday.com/articles/51913.php.

 86. bebea said

  @ Bruno
  Na jakim to bylo kanale w TV?
  (Jesli to puscili w polskim discovery – to niezla sensacja)

 87. Skania said

  W obliczu rozprzestrzeniajacego sie wirusa, chyba bezpieczniej i madrzej jest siedziec w domu i popijac to przyslowiowe kakao, niz zbierac sie na zgromadzeniach. Dzialac mozna tez w zaciszu domowym, wysylajac maile tam, gdzie trzeba, rozsylajac wazne wiadomosci do znajomych, itd. Mysle, ze sam fakt istnienia takich blogow, jak ten, juz duzo daje, poniewaz dzieki temu wielu z nas dowiedzialo sie o rzeczach, o ktorych wczesniej nie mialo pojecia. Nie wiem, o co ten szum? Przeciez my juz dzialamy!

 88. ali said

  Ale po co ta cisza? Ten nagly medialny grypowy przestoj?? Po to zeby nagle wyskoczyc z ogromnymi liczbami zachorowan i zgonow? Jak myslicie? Z jednej str sie ciesze ze mniej slysze o tym swinstwie, ale z drugiej mega mnie to niepokoi…taka jakby cisza przed burza…Myslicie ze szykuja dla biednej Polski cos ‚extra’…? To samo z ukraina…czemu taka cisza???

 89. kks said

  witam, chciałbym tylko powiedzieć że studiuje w Tarnopolu na Ukrainie. Popieram to wszystko bo nie tylko ja ale i moi znajomi widzą co się dzieje. Mogę pomagać sprostowywać wszelakie różne informacje a również informować o nowych wydarzeniach z samego epicentrum 😉
  ==============================
  od p.b.:nie wstydz sie, wal; tylko skad wiemy czy ty nie jaki pastor?

 90. sielakos said

  Ten post jest totalnie nie czytelny. Próbowałem go przeczytać, ale zatrzymałem się na początku po oczy bolą i nie da się tego nawet czytać. Taką ilość treści trzeba dobrze zorganizować. tutaj jest kompletny brak organizacji.

 91. Nazwa said

  Prosze przeczytajcie. To heretyk protestancki, ale moze warto przeczytac
  http://davidwilkersoninpolish.blogspot.com/2009/03/pilne-przesanie.html

  Zobaczcie koniecznie datę

 92. […] List od pastora … jak się okazuje – dezinformacja To all English speaking readers: As we found out from our own investigation in Poland, the letter below does not state […] […]

 93. Heya i am for the first time here. I found this board and I find It really useful & it
  helped me out much. I hope to give something back and help others like you helped me.

 94. An outstanding share! I have just forwarded this onto a coworker who has been conducting a little research on this.

  And he actuially ordered mme breakfast simply because I discovered it for him…
  lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!!
  But yeah, thasnx for spending some time to talk about this
  issue here on your web site.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: