Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Doniesienia i listy, 20.11.2009, cz. 2

Posted by grypa666 w dniu 20/11/2009

Spadek ilości szczepień w Austrii, Jane Burgermeister (mail) 20.11.2009
Dzisiaj ogłoszono, że w Austrii w tym tygodniu nastapił spadek o jedną trzecią ludzi, którzy zaszczepili się na świńską grypę (2000 w Salzburgu i 10,000 w Wiedniu), tym samym osiągając minimum w ostatnim okresie.
Nastąpiło to niezależnie od szeroko zakrojonej proszczepionkowej kampanii medialnej.
Z dużą dozą pewności można przypuszczać, że podobne tendencje obserwuje się w Niemczech i Szwajcarii. Kampania proszczepionkowa jest więc na progu upadku. Widać więc w pewnym sensie desperację gdyż taktyka masowych szczepień miała przynieść chaos i konflikty na tym tle, co z kolei byłoby powodem do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Jane Burgermeister uważa, że w takiej sytuacji niemożliwe będzie już wprowadzenie przymusowych szczepień w Europie i w USA. Maszyna propagandowa zaczyna więc szwankować, mimo, że uruchomione zostały wszystkie środki!
[komentarz grypa666: Zgadzałoby się to z akcją dezinformacyjną podjętą w.s. Ukrainy. Za wszelką cenę chce się zdyskredytować takie źródła informacji jak nasz blog czy strona Jane Burgermeister. My nie mamy zaplecza w postaci tysięcy reporterów na świecie, jak Reuters, ale źródło w postaci setek czy nawet tysięcy czytelników, jak się okazuje może być tez dobre, a może i nawet lepsze!. Ne dajmy się, działajmy tak dalej!]

Od P. Beina: a jakies zrodlo o Austrii jest, grypa666? Wlasnie przetoczyla sie burza na blogu ws. niezweryfikowanych e-poczt!
=========================================================================
Srebro koloidalne w postaci nano-cząstek, Michał 20.11.2009
Ludzie kupują w aptekach tzw. Srebro koloidalne, które posiada słabiutkie właściwości lecznicze. Jest ono wytwrzane tradycyjną metodą poprzez zanurzenie elektrod srebrnych w wodzie i przepuszczenie przez nie prądu. W tej metodzie powstają nano-cząstki relatywnie duże i mało skuteczne. Ponadto duże cząstki odkładają się w organiźmie co może doprowadzić do srebrzycy.
Dlatego jeśli już ktoś się decyduje na zakup takiego preparatu powinien kupić taki , który naprawdę działa. Pozwoliłem sobie zadzwonić do firmy http://www.nano-tech.pl produkującej metale koloidalne również dla przemysłu farmaceutycznego,  dla szpitali,  itd. W rozmowie z technologiem dowiedzialem się nieformalnie, że on satosuje koloid srebra wraz z rodziną od kilku lat i nikt praktycznie nie choruje. Aby bylo jasne: nie mam udziałów w tej firmie a swoją wiedzą dzielę się z tymi , którzy jej może nie posiadają.:)

Elektroeksplozyjne odparowywanie srebra – informacje ze strony www.nano-tech.pl
Im mniejsza nanocząsteczka, tym lepsza będzie biobójcza skuteczność roztworu. Optymalna wielkość nanocząsteczek metalu, to 1,5 do 5,0 nm, przy stężeniu 10 ppm .
Dla porównania wirusy mają wielkość od 15 do 150 nm, a bakterie od 350 do 1000 nm.
Podstawowym celem nanotechnologii jest wykorzystanie tych właściwości poprzez osiągnięcie kontroli na poziomie atomowym i molekularnym cząsteczek oraz opracowanie skutecznego sposobu ich wytwarzania i wykorzystania.
Te niezwykłe właściwości tych niezwykle małych drobinek metali, zostały wykorzystane w unikalnej metodzie opracowanej i opatentowanej przez polskiego fizyka M.J. Pike-Bieguńskiego, polegającej na rozpyleniu metalu w demineralizowanej wodzie. Czysty metal – w tym przypadku srebro – poddaje się działaniu prądu elektrycznego o bardzo wysokim natężeniu rzędu 50.000 Amperów! ( eleketroeksplozyjna metoda) Dochodzi do natychmiastowego odparowania metalu, a jednocześnie gwałtownego schłodzenia powstałej pary przez otaczające środowisko wodne.Odparowanie następuję tak gwałtownie że dochodzi do explozji – stad nazwa : elektroeksplozyjne odparowywanie.
Nanokoloidalne roztwory metali, to niezwykle małe klastery (płytki) z około 100 atomów każdy, zawieszone w idealnie czystej zdemineralizowanej wodzie. W opisywanych tutaj roztworach koloidalnych, cząstki metali stanowią zdecydowanie większą część procentową od jonów srebra (50-80 %).
Dzięki temu uzyskujemy największą powierzchnię czynną. Nanokoloidy metali wykazują silne działanie grzybo- i bakteriobójcze oraz inne właściwości, niespotykane przy stosowaniu tradycyjnych koloidów. Określa się je jako niejonowe, co oznacza, że silnie zdyspergowana faza metaliczna takich koloidów nie zawiera chemicznie przyłączonych ujemnych grup anionowych, sam zaś metal nie występuje tutaj w postaci dodatniego kationu.
Opisywane tutaj cząstki koloidalne stanowią mieszaninę faz krystalicznej i amorficznej. W szczególnych sytuacjach część amorficzna koloidu może być oddzielona od części krystalicznej. Przewodnictwo elektryczne koloidów jest wyższe od przewodnictwa czystego nośnika (fazy dyspergującej) a to z uwagi na występowanie tunelowego efektu przewodzenia. W związku z ogromnymi wartościami powierzchni czynnych cząsteczki koloidu zbliżają się do siebie na odległość zaledwie kilku odległości cząsteczkowych, które dla przypadku H2O wynoszą około 10 angstremów. Poza tym te nanocząsteczki pozostają w stałym ruchu (ruchy Browna). W czasie tych ruchów, uzyskują niewielkie dodatnie ładunki elektryczne, co powoduje, że odpychają się wzajemnie, a także z dużą łatwością wnikają do wnętrza bakterii i komórek, które zawsze mają ładunki ujemne.
Dlatego mówimy, że metale nanokoloidalne są aktywne.
Nie są to jednak ładunki typu jonowego, a wobec tego nanocząsteczki metali nie wchodzą w reakcje chemiczne z innymi jonami znajdującymi się w przyrodzie i organizmach. Nanocząsteczki metali są tak małe, że można je obserwować jedynie, przez mikroskop elektronowy.
ppm – to stężenie jednej tysięcznej grama metalu, w jednym litrze wody – (parts per milion – ang). Wirusy i bakterie są więc dużo większe od nanocząsteczek koloidalnych, które dzięki temu mogą swobodnie wnikać do wnętrza drobnoustrojów chorobotwórczych. Nanocząsteczki – szczególnie srebra, posiadają ogromną zdolność utleniania substancji, które je otaczają – nanokoloidalne srebro działa jak katalizator i upośledza enzym wykorzystywany przez drobnoustroje do przyswajania tlenu, powodując śmierć wszystkich mikroorganizmów jednokomórkowych. W efekcie mikroorganizmy te i ich formy wielopostaciowe, czy zmutowane, giną w około sześć minut po bezpośrednim kontakcie ze srebrem nanokolidalnym.
Ponadto organizmy chorobotwórcze nie potrafią wypracować odporności na np. nanokoloidalne srebro (a tak się dzieje, w przypadku antybiotyków), a ich mutacje są tak samo podatne na jego błyskawiczne działanie. W żadnym z badań naukowych nie zanotowano powstawania szczepów bakterii odpornych na działanie nanokoloidów.

Od P. Beina: Bylbym bardzo ostrozny z nowymi technologiami, szczegolnie na poziomie komorki i molekuly. Powyzszy tekst mowi „biobójcza skuteczność”. W temacie skutki broni uranowej wiadomo, ze metal zubozony uran nie szkodzi, jesli nie nosic go w kieszeni blisko narzadow rozrodcych czy trzymac na polce. Natomiast rozdrobniony na pyl w wyniku spalenia czy eksplozji, jest niezwykle szkodliwy — patrz np. http://piotrbein.wordpress.com/2009/11/18/lies-about-du-effects-like-about-h1n1-and-vax/

Zwracam tez uwage, ze proponenci technologii skrywaja lub ignoruja ujemne jej skutki. Zbadalem to na przykladie radioaktywnosci, broni uranowej, tytoniu, promieniowania elektromagnetycznego. O dziwo, we wsystkich tych przypadkach WHO pomagalo w sciemie!

Dlatego pozostane przy czosnku, glogu i pedalowaniu przez wiejski krajobraz pozlacany sloncem jesienno-zimowo-wiosennym, chocby dlatego, ze dostalem krecka od waszych „porad”.

Komentarzy 279 to “Doniesienia i listy, 20.11.2009, cz. 2”

 1. Man said

  Czyli AG 100 z apteki mozna o dupe roztrzasc? Jesli tak to jak to sie ma do picia np. raz dziennie mala lyzeczke od cukru?

  • Jose said

   No właśnie. Też mam AG 100. Czy ktoś jest w stanie napisać coś więcej o AG 100, do czego to się nadaje? Ktoś używa dłuższy czas?

   • zyta said

    Wlasnie znalazlam str.
    http://www.vibronika.eu/gensrebro.html
    a w niej zdanie:

    „Mam nadzieję iż udało mi się podać informacje które pozwolą każdemu na podjęcie własnej decyzji co do ilości stosowanego koloidu. Ja w razie choroby / stosując zapper Becka piję najczęściej 1 do 1,5 szklanek koloidu o stężeniu ok. 5 ppm dziennie, w 3 – 5 dawkach. (waga ciała lekko średnia). Wypijam rocznie dziesiątki szklanek. Zmiany w zabarwieniu cery nie zaobserwowałem :).”

  • wts79 said

   Nie jest tak. To jest reklama – nie ma różnicy. Nie rozumiem dlaczego to zamieszczacie – chyba że dostaliście za to pieniądze ale w takim wypadku powinniście o tym napisać. Srebro to srebro a kity o cząsteczkach to tak jak te w proszkach do prania…

   • Hop! hop! hop! said

    Jest gorzej, bo ten cenny skadinad blog promuje nie po raz pierwszy bardzo kontrowersyjne panacea. Teraz ktore formalnie sa… pestycydami!

    Znane sa efekty bakteriostatyczne wyrobow ze srebra: naczyn, sztuccow, ozdob, i dlatego sa one w tej formie zalecane jako pro-zdrowotne. Natomiast w rozdrobnieniu nano srebro wykazuje odmienne wlasciwosci!
    Ponizej cytuje wskazowki, ze sa to wlasciwosci szkodliwe dla zdrowia.

    Prosze sie zastanowic nad fragmentem reklamy – nie krypto, ale jawnej, ze drobiny nano srebra sa tak male, ze latwo przenikaja przez blony komorkowe bakterii i niszcza je. Warto zastanowic sie na dwoma faktami:

    1) w naszych cialach i na skorze jest od 2 do 3 kg zywych organizmow (taka jest norma dla doroslej zdrowej osoby), z ktorych wiekszosc jest nam potrzebna do zdrowia, lecz atom srebra nie rozroznia, ktora bakteria jest „dobra”, a ktora „zla”;

    2) z rowna latwoscia nano-czastki srebra wnikaja do komorek naszego ciala…

    Zycze wszystkim zdrowia i wiecej rozsadku w ocenie „modnych” rewelacji.

    dr biomed inz. Maciej Pokora

    http://www.alternet.org/healthwellness/89166/

    …Another red flag is silver. Manufacturers are lacing ordinary household objects — from toothpaste to teddy bears — with nanoparticles of silver, long known for its disinfecting powers. A recent experiment on nanosilver-containing socks, touted as odor-eating, found that silver particles leaked out into the wash water. Once there, the silver could interfere with water-treatment efforts, in part by killing good microbes as well as the nasty ones, and might threaten aquatic life (a fear supported by the zebrafish study).

    When Samsung started marketing a washing machine that emits silver ions two years ago, a national association of wastewater treatment authorities asked the U.S. Environmental Protection Agency to regulate such equipment as pesticides. And indeed, EPA has required some manufacturers to register nanosilver-containing products — like computer keyboards — as pesticides or drop their germ-killing claims…

   • Taka Tam... said

    ty wolisz zeby reklamowac tu np. szczepionki ktore zawieraja rtec, skwalen i formaldehyd? to by bylo dla ciebie w porzadku? bo w tv mowia ze dobre, no to kit tam ze rtec czy cos. autorytety mowia zeby sie szczepic.

    ps. nie slyszalam jeszcze zeby ktos umarl od srebra. od szczepionki tak.

   • Brenda said

    To bylo nie frair. Przeciez nie pisal o szczepionkach tylko o srebrze i proponowal zwrocic uwage na kruczki reklamy laikom. Ja tez do nich naleze, sama nabylam (droga kupna)srebro dla mojej rodziny i mojej siostry, ale nie ma co sie oszukiwac: dobra reklama to 70% sukcesu dobrej sprzedazy. Wiem cos o tym, bo pracowalam przy tym. Wiadomo, ze co jeden profesor to powie cos innego na ten temat. Trzeba wysluchac w miare wiekszosci, zeby miec jakotaka wiedze, a pozniej pozostaje nam intuicja.
    Nie negujmy wypowiedzi kogos kto sie zna na czyms wiecej z zracji wykonywania zawodu. Miejmy oczy otwarte i uczmy sie , bo nawet od dezinformatorow mozna czegos sie naumiec. 😉

   • Bartłomiej said

    Hop! hop! hop! powiedział/a
    21 listopad 2009 @ 3:59 am

    2 Votes

    Quantcast

    Jest gorzej, bo ten cenny skadinad blog promuje nie po raz pierwszy bardzo kontrowersyjne panacea. Teraz ktore formalnie sa… pestycydami!

    Znane sa efekty bakteriostatyczne wyrobow ze srebra: naczyn, sztuccow, ozdob, i dlatego sa one w tej formie zalecane jako pro-zdrowotne. Natomiast w rozdrobnieniu nano srebro wykazuje odmienne wlasciwosci!
    Ponizej cytuje wskazowki, ze sa to wlasciwosci szkodliwe dla zdrowia.

    Prosze sie zastanowic nad fragmentem reklamy – nie krypto, ale jawnej, ze drobiny nano srebra sa tak male, ze latwo przenikaja przez blony komorkowe bakterii i niszcza je. Warto zastanowic sie na dwoma faktami:

    1) w naszych cialach i na skorze jest od 2 do 3 kg zywych organizmow (taka jest norma dla doroslej zdrowej osoby), z ktorych wiekszosc jest nam potrzebna do zdrowia, lecz atom srebra nie rozroznia, ktora bakteria jest “dobra”, a ktora “zla”;

    2) z rowna latwoscia nano-czastki srebra wnikaja do komorek naszego ciala…

    Zycze wszystkim zdrowia i wiecej rozsadku w ocenie “modnych” rewelacji.

    dr biomed inz. Maciej Pokora

    http://www.alternet.org/healthwellness/89166/

    …Another red flag is silver. Manufacturers are lacing ordinary household objects — from toothpaste to teddy bears — with nanoparticles of silver, long known for its disinfecting powers. A recent experiment on nanosilver-containing socks, touted as odor-eating, found that silver particles leaked out into the wash water. Once there, the silver could interfere with water-treatment efforts, in part by killing good microbes as well as the nasty ones, and might threaten aquatic life (a fear supported by the zebrafish study).

    When Samsung started marketing a washing machine that emits silver ions two years ago, a national association of wastewater treatment authorities asked the U.S. Environmental Protection Agency to regulate such equipment as pesticides. And indeed, EPA has required some manufacturers to register nanosilver-containing products — like computer keyboards — as pesticides or drop their germ-killing claims…

    Poczytaj sobie o badaniach DR CLARK i DR BOBA BECKA.

   • CoZaSyf said

    Do HOPx3 !Czy dobrze rozumiem,ze ta grypa to Hiszpanka? http://www.pokl.am.wroc.pl/files/spam/materialy/Mikrobiologia/seminarium_1c.pdf

   • Hop! hop! hop! said

    @CoZaSyf powiedziala: Czy dobrze rozumiem ,ze ta grypa to Hiszpanka?

    Dobrze rozumiesz, ze trudno sie polapac, o co tu chodzi. Tytul jest „Ptasia grypa”, ale wewnatrz mniej jasno – jak w mediach. Ale po niedawnym apelu prof. Brydak, aby przestac wreszcie uzywac nazwy „swinska grypa” obecna sciema staje sie jakby jasniejsza.

    Sprobojmy zrozumiec sens projektu
    http://www.pokl.am.wroc.pl/files/spam/materialy/Mikrobiologia/seminarium_1c.pdf

    slajd 2
    Od 2003 roku na ptasią gryp grypę zachorowało na świecie ponad 390 ludzi, a 248 z nich zmarło

    Cz, 2009-01-08 09:00
    Ptasia grypa ponownie w Wietnamie…
    Obie dziewczynki jadły drób hodowany w gospodarstwie rodzinnym.

    A wiec od podobno najgrozniejszej ze wspolczesnych gryp, wciaz aktywnej ptasiej, przez 6 lat (2003-2008)zmarlo srednio ok. 42 osob rocznie, gdy na zwykla sezonowa na Ziemi srednio umiera ok. 1 mln. osob!

    od Slajdu 4:
    jeżyki i spiralki wirusopodobne (wizualizacja komputerowa, bo zdaniem wirusologa dr Stefana Lanki z GNM rzeczywistego wirusa podobno nie sfotografowano)

    Slajd 42:
    Grypa – pandemie XX w.
    A(H1N1) A(H2N2) A(H3N2)
    1918:“Hiszpanka” 1957:“Azjatycka” 1968:“Hong Kong”
    20-40 mln zgonów 1-4 mln zgonów 1-4 mln zgonów

    A wiec to tu jest grypa „amerykanka”, dla zmylenia zeby zatrzec slady zwana powszechnie „hiszpanką”,
    i zwrocmy uwage na liczbe ofiar: 20-40 mln zgonow.

    Slajd 52:
    WIRUS GRYPY PTASIEJ H5N1
    Szczep H5N1 ciągle ewoluuje…

    Slajd 56:
    ptasie wirusy grypy zasadniczo nie zakażają ludzi
    do roku 1997
    • 1997 Hong Kong – H5N1 – zakażenie 18 osób – 6 zmarło
    • równoczesna epidemia wśród ptactwa (H5N1)
    Badanie genetyczne wirusa z 1918 r. wskazują, że szczep H1N1 był szczepem ptasim, który zaadoptował się do organizmu człowieka

    A wiec znow „amerykanka”.
    „1997, Hong Kong, H5N1, zakażenie 18 osób, 6 zmarło” to brak zgodnosci z inforamcja na slajdzie 2, ze:
    „Od 2003 roku na ptasią gryp grypę zachorowało na świecie ponad 390 ludzi, a 248 z nich zmarło”
    A moze w 1997 w Hong Kongu 6 zgonow na co innego?

    Slajd 71:
    Ile będzie ofiar śmiertelnych?
    Year Population Death Toll per 100.000
    1918 1.8 bln 50 mln 2.8


    Next 6.5 bln 180 mln 2.8

    Uwaga 1: pomiedzy slajdem 42 a slajdem 71 na „amerykanke” zwana powszechnie „hiszpanką” domarlo 10-30 mln. ludzi!

    Uwaga 2: w roku „Next” wskaznik zgonow ma byc taki, jak w warunkach sanitarnych i poziomu wiedzy medycznej 90 lat temu. Gdzie tak naglasniany postep w medycynie?

    Slajd 72:
    Los jednostki w czasie pandemii
    Zmienny:
    • zakażenia asymptomatyczne
    • zakażenia łagodne
    • zakażenia ciężkie
    • zakażenia śmiertelne
    Wirtualnie każdy człowiek na Ziemi ulegnie zakażeniu.
    Dla większości szczepionka ani leki nie będą
    dostępne.

    Pytanie: jak mamy rozumiec slowo „wirtualnie”?
    Poniewaz pojecie kojarzy sie z komputerami, czy kazdy czlowiek ma ulec zakażeniu przez internet? Wirusy komputerowe? A moze przez telewizje?

    Slajd 73 tj. Grande Finale:
    Fenomen wszystkich chorób zakaźnych
    Patogeny ewoluując w ludzkiej populacji stają się mniej wirulentne

    Tu zgoda. Ptasio-amerykankowo-swinski ewolujac tez slabnie. Skoro najzjadliwszy komponenet H5N1 zabil na Ziemi ok. 42 osob rocznie, cos mocniejszego trzeba by wymyslic. Oprysk?

    UFF! Koniec. Mozna zgasic swiatlo i isc do domu.

    W sobote po polnocy na TVPinfo na „dokumentalizowanym” filmie Discovery pt: „Flu Time Bomb” zobaczylismy, ze po-radziecki ekspert od bioweapon dr Alexander Shestopalov wie o tym dobrze i upolowana kaczke, podejrzewana przez narratora o „birdflu”, wyciagnal z jeziora gola reka. Dopiero potem kostiumolog wydal mu rekawiczki i maseczke. Pokazali sie tez statysci ubrani w kreacje z folii, ktore juz znamy z innych klipow na tropach ptasiego wirusa…

    @Pytek – dziekuje za cieple slowo.

    dr biomed inz. Maciej Pokora

   • pytek said

    @Hop Hop,czyli Michala:dobrze,ze o tym napisales.

   • grypa666 said

    To nie jest nasz artykuł. Wyraźnie podane jest źródło – to jest cytat. W tytule jest do tego napisane: „Doniesienia i listy”, cytat nadesłał Michał.
    Jesli macie zamiar nas atakować za cytowanie to poszukajcie sobie innego bloga.

   • Tomek said

    Witam,
    jestem wiernym czytaczem tego blogu, ale Panie Piotrze z całym szacunkiem podwanie na stronie głównej pewnych „doniesień i listów” też jest działaniem świadomym. Selekcjonują Państwo informacjie i zamieszczają te które wydają się wam najbardziej wartościowe. Więc te cytowanie jest w pewien sposób subiektywnym wypowiadanem sie na pewien temat. Nie można atakować ludzi którze maja na temt szczególnie kontrowersyjny i trudny (czym sie leczyć) odmienne zdanie, może warto ich też czsem posłuchać w tej sprawie, ba zawsze złoty środek jest najleszy. Czy weżmie Pan na siebie odpwoiedzialność (bo jest Pan tu Autorytetem i wiele osób Pana sucha jak „księdza w kościele”) za jeśli np. srebero okaże się szkodliwe albo witamina C w bardzo dużych ilościach…
    Nie popadajmy, w skrajności, w skrajnośći….
    P.S. Sam zażywam srebro i vitamine C 1g dziennie, ale z chęcią posłucham jeśli ktoś ma coś na ten temat do powiedzienia, bo nie jestem w tej sprawie specjalisą i biorę informacje na ten temat z blogu.
    ==========================
    od p.b.: nie wiem do konca o co biega; nie jestesmy w stanie czasowo, kadrowo ani objetosciowo zamiescic wszystkich „porad” jednoczesnie; staramy sie zamieszczac wszystkie „porady” (za ktore oczywiscie nie bierzemy odpowiedzialnosci, bo nie jestesmy nadsylajacymi ani medykami, a jesli ktos uzywa noza do krojenia swego gardla zamiast chleba to wybaczcie…); jesli jakis cud znachorstwa tropikalnych ludow przeciw swiniakowi uszedl naszej uwadze, prosimy przyslac ponownie

   • Tomek said

    odnśnie witaminy c, kupiłem ją w tabletakch rozpuszczalnych firmy ADDITIVA, jedna tabletka 1g Vitaminy C + aspartam do smaku…..
    czy zna ktoś może taki premarat bez tego świństwa
    bo mam mieszane uczucia jak go pije…..

   • Tomek said

    Panie Piotrze ja zdjae sobie z tego sprawe, i bardzo szanuje Pana i Pana pracę. Mało jest takich ludzi jak Pan, jedynie chciałem zwrócić uwagę żeby nie krytykować i nie oczerniać odrazu ludzi którzy maja odmienne poglady na różne tamety niż załyżyciele blogu i wielu blogowiczów. Podstawą jest dyskusja i „burza mózgów” osób które maja różne informacje z róznych źródeł a także poglądy. A do nas już należy osobiście abyśmy filtrowali je i czytali z rozumem.

    Pozdrawiam i życzę Panu dużo siły i aby motywacja Pana nie opuściła.

    P.S. jeste grafikiem komputerowym jak była by potrzebna jakaś pomoc z chęcia pomogę (prosze tylko nie pisać na miala z formularza)

   • Aga said

    Pierwsze lepsze z allegro
    http://allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=witamina+c+1000

   • wedkarz1960 said

    WITAM.TOMEK ja biore GOLD-VitC.jest to witamina500mg z bioflawonoidami cytrusowymi-to bardzo ważne bo tak witamina c wystepuje w naturze.na opakowaniu a ni na ulottce nic nie pisze o aspartanie koszt 16 pln w aptece . wpisz w google i poczytaj czy czy ci pasuje ,FIRMA OLIMP.POZDRÓWKA

   • grypa666 said

    od p.b. do tomka: ws. grafiki napisz do monitorpolski@yahoo.com chetnie skorzystamy, np. potrzeba wrzucic na grafike ogloszenie o spotkaniu k. kazimierza dolnego dn. 26-go bm. a grypa666 moze miec wiecej potrzeb;
    wciaz nie wiem o co ci chodzi – kasujemy prowokacje, obrazanie, wpisy-nic, szowinizm, koltunerie, rasizm… (no i to i owo przez pomylke)

   • gustaf said

    W naszych czasach nie da się kupić nic, „gotowego” i do tego „zdrowego”. Bez nakładu własnej pracy nie możesz „lekarzu lecz się sam”.
    Wszystko z apteki pochodzi po kolei z hurtowni, potem od importera, następnie od firmy , która nakleja swoje firmowe „NIKE” lub „ADIDAS” , i dopiero od tego, co to robi w Chinach albo w Indiach.

    Do Tomka : Jak sobie kupisz i zakisisz kapustę od znajomego chłopa , i to biednego(nie stać go na zakup nawozów),to dostaniesz bez aspartamu.
    Jeśli dodatek jakiegoś „dodatku” nie przekracza 5%, to w „składzie” nie ma obowiązku podawać.Nawet , jeśli to jest np. 2, a nie 5% , to i tak tam aspartam jest( albo i coś bardziej „świńskiego” :))).

   • Hop! hop! hop! said

    Dzis dr Bein dodal komentarz, w ktorym przyznal, ze od tych porad, jak leczyc co i czym – dostal „krecka”.
    Jesli sie dziwie, to tylko temu, dlaczego tak pozno?

    Racje ma @Tomek, ze publikujac selektywnie niektore posty redaktorzy w duzym stopniu firmuja ich tresc, nawet gdy podaja nicka autora. I powstaja sytuacje „kreckogenne”. Pod artykulem „Nie badzmy jako te ptaki!” grypa666 opublikowala post @zyta 14.11.2009: Jeszcze o antybiotykach… m.in. … „I jeszcze na temat stosowania antybiotykow. Wiadomo, ze sa podawane CODZIENNIE do pasz zwierzat, ktorymi sie zywimy jako hormony wzrostu i zyja, wprawdzie ze szkoda dla nas, ale jednak…”

    Lapsus w sam raz dla „ludziowcow” nauczonych w internecie! Antybiotyki jako hormony?

    Antybiotyki w tuczu zwierzat daja przede wszystkim do 30% oszczednosci na paszy na kilogram zywca, bo tyle zzarlyby zabite bakterie pokarmowe. To zysk producenta, a my jemy substancje pochodne i zasmiecamy nasz organizm.

    Czytalem wiele postow @Zyty na tym blogu i sporo bylo trafnych, ale ten jest zbyt kontrowersyjny i robi zle wrazenie u tych, co sie nieco znaja, bo jest poplatany, jako ze:

    – nie mozna ordynowac silnych lekow na podstawie internetu;
    – nie mozna decydowac o branych antybiotykach bez lekarza;
    – nie wszystkie lekarstwa moga byc rownie szkodliwe;
    – antybiotyki nie sa uzywane w tuczu „jako hormony wzrostu”, itp.

    Zaznaczam, ze ja rowniez mam duzo dystansu do lekarzy, ale i nieco wiedzy o tym, jak bardzo sa skomplikowane interakcje pomiedzy lekami, ze prawdopodobnie sa minimalne dawki antybiotykow, aby nie zniszczyc ich skutecznosci na przyszlosc, itp. Przez 8 lat prowadzilem badania w renomowanym osrodku rehabilitacyjnym i pozostaje do dzis w rozlicznych kontaktach z naukowacami na swiecie w branzy biomed.

    Doprawdy uczenie sie medycyny z internetu nie jest bezpieczne, choc daje zludzenie, ze sie duzo wie!
    A zagadnienia te sa skomplikowane i multidycyplinarne, wiec trudnosci w ocenie co jest mniej, a co bardziej szkodliwe/pomocne ma nawet dobry lekarz bez glebszej wiedzy w mikrobiologii, i odwrotnie. Hormeza to zjawisko leczenia substancjami toksycznymi.

    Zalecajac ostroznosc co do nano-srebra bynajmniej nie propaguje szczepionek. Przyznaje sie: raz sie zaszczepilem na grype w 1995 roku podczas kontraktu w Szwecji pod wplywem silnych naciskow pracodawcy. Przez kolejne 2 miesiace mialem grypo-podobny stan chroniczny, wiec poznalem na sobie, jak to dziala. Jeden z pacjentow w Szwecji usprawniany m.in. z ortotyka mojej konstrukcji byl sparalizowany z Guillain-Barre Syndrom…

    Jak wzmocnic swoja immunologie? W 1973 po rwaniu zeba w Royal Dental Hospital w Londynie przywiozlem jakiegos bakcla, ktory mi dal 5 angin pod rzad w ciagu 3 miesiecy. Antybiotyki nie pomagaly. Pomogl madry lekarz s.p. dr Antyporowicz, ktory odstawil wszystkie leki i zalecil mi zimne prysznice po kazdej kapieli. Stosuje to do dzis i nie choruje.

    Oprocz tego polecam pestki z grefrutow (trudno znalezc w odmianach seedless), bo jest to jeden z bardziej wartosciowych owocow! Witaminy najlepiej w postaci swiezych owocow i warzyw, a nie „Cebionu”, ktory sie kiepsko wchlania. Wchlanianie jest lepsze w ruchu. Ale w goraczce nalezy ograniczyc ruch, bo wtedy pewne frakcje mazi stawowej w naszych stawach rozpadaja sie tracac strukture cieklokrystaliczna i wlasciwosci smarne. Czosnek systematycznie, ale przy dysfunkacjach watroby nalezy nie przesadzac podczas samej choroby, bo watroba powinna wtedy skutecznie usuwac metaboloty chorobowe, a nie „dlawic sie” dosc ciezko strawnym czosnkiem.

    Reasumujac: rozsadny kompromis, bo zycie i zdrowie jest ciaglym kompromisem!

    Pozdrawiam wszystkich blogowiczow oraz naszych dzielnych nawigatorow. A w tym specjalne uklony dla @Zyty, @Takiej Tam, i @Aski…

    dr biomed inz Maciej Pokora

   • Wojox said

    Tomku ,, jesteś grafikiem komputerowym,, więc osobą o wysokim intelekcie. Więc uznaję cyt „+ aspartam do smaku…..
    czy zna ktoś może taki premarat bez tego świństwa
    bo mam mieszane uczucia jak go pije…..”, że to był sarkazm. Bo osoba z wysokim IQ raczej od dawna nie korzysta z E951(Aspartam). Srodek ten doprowadza do kurczenia się mózgu w tempie geometrycznym.

    Może dojść do sytuacji że nie odróżnisz tabletu od myszki…

    Co do „burzy mózgu”.. Polacy to specyficzny rodek. Wszyscy zawsze mają inne zdanie i wszyscy jednocześnie mają rację.

    Co do witamin i preparatów polecam AZ-Medica, oraz Calivita.
    Korzystam regularnie z Vitamina c-1000, oraz sok NONI,,
    Wiem że działa, 100 % nie reklamuję, nic z tego nie mam.

   • ALFA said

    Koloidalne srebro ma silny ładunek dodatni; większość antybiotyków nie posiada tak silnego ładunku dodatniego. Sprawia to, że srebro dosłownie wyszukuje i niszczy patogeny, zamiast tylko dryfować aż przypadkiem wpadną na siebie. To działanie zostało dość trafnie określone przez dr Roberta Becka jako efekt „srebrnego pocisku”. – Srebro zabija od razu utleniając patogen. Antybiotyki w ogóle nie działają na wirusy, a jeśli chodzi o bakterie – antybiotyk zabija bakterię w momencie, gdy zaczyna się ona dzielić (antybiotyki typu penicylina), lub zapobiega podziałowi bakterii (antybiotyki typu tetracykliny). W pierwszym przypadku może upłynąć kilka dni zanim bakteria zacznie się dzielić, w drugim przypadku bakteria w ogóle nie ginie, a jedynie blokowana jest jej replikacja. W obu przypadkach system immunologiczny musi sam sobie poradzić z większością wszystkich patogenów. W przypadku srebra zabijane są one wszystkie i natychmiast. – Srebro jest katalizatorem. Tak wiec, gdy tylko srebro utleni patogen, traci on swój ujemny ładunek i po prostu odpływa, a srebro Mozę zaatakować kolejny chorobotwórczy organizm. Antybiotyki zazwyczaj wiążą się z patogenami i na każdy wyeliminowany patogen zużyta zostaje jedna cząsteczka czy też molekuła antybiotyku.

   • Xagog said

    No dobra,ale na czym polega selektywne działanie srebra?Zacząłem je pić,ale miewam wątpliwości co do tego selektywnego działania.Niby zabija tylko szkodliwe bakterie,ale na jakiej zasadzie-tego nie moge znaleźć nigdzie.Bo jeśli zabija wszystkie,jak leci,to to nie jest zbyt dobre.Nie chcę się pozbywać korzystnej dla mnie flory bakteryjnej z mojego organizmu.

  • Margherita said

   Jakby na to nie patrzyć srebro koloidalne jest lekiem. Leków NIE BIERZE się bez choroby. To nie jest środek odżywczy, jak np witaminy i minerały.

 2. Mery said

  Do @Margherita, @Slawek, @Em…

  Astma i alergie to nic innego jak ODWODNIENIE ORGANIZMU!!!
  Kiedy w organizmie brakuje wody nastepuje nadmierna produkcja istaminy, a co za tym idzie problemy z ochrona przeciwwirusowa i slabosc systemu immunologicznego.
  Zwiekszcie ilosc czystej wody (nie herbaty czy sokow) najlepiej do minimum 2 litrow dziennie i zwiekszcia ilosc soli w diecie (ta pozwala na zatrzymywanie wody w organizmie).
  Astma i alergie to nastepne wielki oszustwo wspolczesnej medycyny!
  zrodlo: http://www.disinformazione.it

  • Margherita said

   A to bardzo ciekawe, co mówisz.
   Tylko skąd tu zdobyć naprawdę czystą wodę? Tej w butelce niedowierzam, a to co leci z kranu jest żółto-oliwkowe. Normalna woda jest niebiesko-zielona. Widać to po napełnieniu wanny lub dużej umywalki.
   Fakt, że ja uwielbiam bardzo mocną herbatę prawie bez cukru. I soli też właściwie nie używam.
   Natomiast co do alergii, to ona jednak istnieje. Mam opracowane co mnie uczula (kilka gat. roślin). I specjalnie się tym nie przejmuję – unikam tych alergenów i już. Zresztą niektóre trawy już mi dały spokój – kończy się na paru kichnięciach. Nie wszyscy ludzie muszą być tacy sami.

   Anemia to też nie jest jakaś tragedia tylko brak przystosowania do współczesnej diety. Zapewne przeprowadzka do lasu i zmiama menu na dziczyznę rozwiązałaby ten problem. Ale to nie możliwe więc muszę łykać żelazo. Gorzej, że w falvicie zmieniono ilość żelaża z 32,5 na 14 mg!!! Dzienna norma dla kobiety to 18 mg! A to jest podobno preparat do leczenia anemii. Coś mi sie zdaje, że jest to działanie tzw Codex Alimentarius.

   • Mery said

    Sprobuj czysta wode a sie przekonasz.
    Wystarczy zeby byla przegotowana, ta w butelkach nie warto kupowac bo czesto dodaja fluor czy na przyklad arszenik (bo woda w butelkach nie jest klasyfikowana jako „pitna” a jako „terapeutyczna” wiec wobec prawa jest tylko do okresowego picia wiec moze zawierac trucizny…)
    Sprobuj zalozyc filtr na kran z woda chociaz ten kuchenny gdzie uzywa sie woda do picia. A jesli nie masz filtra to przegotowuj ta co masz.
    Astma i alergie sa ze soba powiazane bo to nic innego jak problem istaminy. Czytalam opracowania lekarzy na ten temat i uwierz mi sama bylam zaskoczona.

    Co do anemii to najlepiej brac zelazo w tabletkach (bo nasze przetworzone jedzenie juz prawie nic nie zawiera) ale zelazo ZAWSZE nalezy podawac razem z witamina C (na przyklad popijac sokiem owocowym) bo jesli bierze sie samo to zostaje niewchloniete i wydalone z organizmu. Jesli suplement zelaza spowoduje zaparcia jedz siemie lniane na czczo (wieczorem wsypac 1lyzke siemia do szklanki zimnej wody, zostawic na noc).

    Wiec milego picia wody (powtarzam- nie herbaty czy czegos innego- nasz organizm zostal stworzony do picia wody)
    i napisz za pare dni jak sie czujesz.

   • jenii said

    a może ten preparat pomoże ja go osobiście używam http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=421&lang=pl&gclid=CKmy8s_dm54CFc4WzAodnEa8kw

   • Margherita said

    Naszczęście producenci falvitu i ascoferu pomyśleli już o połączeniu Fe i Vit C;) Zaparcie to jeden z efektów przedawkowania Fe i złej pracy wątroby z tego powodu. Trzeba wtedy pominąć jedną tabletkę. Siemię jest dobre i jeszcze silimarol. Już tyle lat łykania mam za sobą;) To jest zresztą rodzinna choroba, specyficzna dla kobiet.

    A czy ta substancja, to nie jest „histamina”?

    Histaminę „zbija” skutecznie ceteryzyna 10mg (sprzedawana jako zyrtec, alerdec itp). Ale ma wredne objawy uboczne – senność i zawroty głowy. To środek do stosowania w ostateczności. Działa nawet w pierwszej fazie szoku anafilaktycznego, bo już taki przypadek wyleczyłam (naszczęście nie u siebie;)

   • kristof said

    do margherity:
    najlepszym i jedynym sposobem na czystą i zdrową wodę W DOMU, jest filtr odwróconej osmozy (RO).Obecnie te urządzenia bardzo potaniały (dobrej jakości filtr kupisz już za 500 pln).Warto wcześniej poczytać na internecie o wodzie,tej w kranie, butelkowanej,jak i o samych filtrach(RO).
    Odradzam filtry tzw. nakranowe,jak i dzbankowe.Są to poprostu wylęgarnie bakterii.
    Możesz skorzystaś z usług firmy,która montuje takie zestawy, jednak jest to dość kosztowne.Lepiej samemu kupić przez int.W sieci jest kilku poważnych sprzedawców.Co do montażu,to najlepiej we własnym zakresie,potrzebny będzie ktoś,kto choć troszkę ma zacięcie techniczne:mam na myśli mężczyznę z wiertarką(może być sąsiad).Do zestawu powinna być dołączona instukcja co i jak.Jeśli chodzi o samo urządzenie,to polecam podstawową wersję RO 5 lub RO 6 koniecznie z mineralizatorem. Odradzam wersje zbyt rozbudowane(większa cena) jak również najtańsze (no name)No i pamiętaj o cyklicznych wymianach wkładów.

  • Atena7777 said

   Od dziecka miałam alergię na szereg alergenów (pyłki), kurz, sierść kota, psa… czyli ponad 30 lat… w tamtym roku oczyszczała wątrobę metodą Clark (ona pisze, że także znika szereg alergii) w sumie 6 razy oraz 2 miesiące stosowałam codziennie generator Becka, w tym roku zapomniałam co to jest chusteczka do nosa, a objawy miałam na prawdę ciężkie i dokuczliwe. Wody jednak nie piję dużo chociaż może powinnam… czyli w moim przypadku nie miało to związku z wodą.

   • Mery said

    Dzieci staja sie czesto alergikami po szczepionkach. Nie bez powodu pediatra pyta czy daje sie dziecku na przyklad jajko. Niektore szczepionki sa stworzone na substancjach z jajka; jak ma potem dziecko nie uczulac? (nie mowiac o innych skladnikach…)

    Ale zauwaz ze mamy czesto daja jeszcze malutkim dzieciom soczki czy herbatki, uwazajac ze te maja wieksze wartosci odzywcze.I nie daja w ogole wody.
    Blad, juz od najmlodszych lat trzeba pic czysta wode.

   • Margherita said

    Moje problemy, najpierw katar sienny, po 5 latach astma, zaczęły się po podaniu szczepionki Engerix B.
    Jako „dobrą” wspominam tylko szczepionkę przeciwko gruźlicy i przeciwko tężcowi. Nie wiem, czy obecnie stosowane są te same preparaty.
    Właściwie tylko szczepienie na gruźlicę ma sens, bo u dorosłych nie ma możliwości wytworzenia odporności – szczepionka działa tylko na dzieci. Tężec zagraża zaś dzieciom bardzo aktywnym, które „poznają świat”. Sądzę, że mnie to uratowało przed chorobą. W wieku 5 lat pokaleczyłam się zardzewiałym drutem kolczastym. Stało się to na wakacjach, o udzieleniu pomocy lekarskiej nie było mowy. Dzieci, które jeżdżą na takie wakacje na tężca powinny być szczepione. To straszna choroba, zazwyczaj śmiertelna. Natomiast koklusz, odra, różyczka, itp, o śmiertelności poniżej 5% (i przy małym prawdopodobieństwie zakażenia) nie wymagają aż takiej ochrony.

  • Jose said

   Jakiś czas temu robili testy wodzie z lokalnego źródła głębinowego, a która to woda jest dostarczana do mieszkań w naszej miejscowości. Okazało się, że jest czystsza oraz zawiera około 5 x więcej mikroelementów niż te „dobre” w sklepie, reklamowane w TV.

  • grypa666 said

   od p.b.: akurat znam inne ‚zalecenie’ – nie spozywac soli bo zatrzymuje niepotrzebnie wode w organizmie — badz tu madry z wami :<(
   wode mozna pobierac nie tylko z butelek (diabli wiedza co do nich laduja) – ja wiekszosc wody biore przez owoce, warzywa i zupy – przyzwoitki zdrowia ekologicznego dziwia sie ze zyje bez butelki w plecaczku — aleksander wielki byl cwiczony w przetrwaniu przy duzym wysilku bez wody, jedzenia, snu – zmarl zdrow jak jego konie, od rany zadanej przez wroga

   • grypa666 said

    od p.b.: najlepiej czuje sie kiedy jade rowerem przez caly dzien, dzien po dniu, jedzac nieraz smiecie z mcdonalda, achoruje tylko jak zapomne zabek czosnku/dzien — mysle ze organizm spala wtedy wszystko, jak dunskie spalarnie smieci w kazdej wiosce, bez dymu i zanieczyszczenia powietrza

   • hjk said

    Co do soli to problem jest jeden – albo jemy wypraną z mikroelementów sol warzoną (i jodowaną), czyli czysty NaCl (z antyzbrylaczami) albo sól morską niewarzoną, z mikroelementami, taka jest wskazana…
    ===========================
    od p.b.: tej ostatniej moglem sie nachapac garsciami nad morzem srodziemnym (np. k. aigues mortes w prowansji), ale wygladala nieapetycznie z wodorostami i zdechlymi rybkami

   • Mery said

    Kazdy powinien pic czysta wode!
    Nie mozna liczyc wody w herbacie czy owocach jako „osobna” wode.
    Nie bez powodu telewizja uczyla kiedys „diet bez soli”. Macie odpowiedz dlaczego liczba alergikow podwaja sie co roku.
    Mozna jesc sol, ale ta zawsze idzie w parze z POTASEM (1:3).
    Czym wiecej solisz, tym wiecej potasu powinienes uzywac.
    Zadaniem soli w organizmie jest zatrzymywac wode (ktora wyparowuje wraz z oddechem), a gdy brakuje i wody i potasu ludzie maja alergie i astme!!!

    Skoro mowa o potasie-
    OTYLOSC JEST SKUTKIEM BRAKU POTASU.
    Potas powoduje usuwanie toksyn poprzez nerki; gdy go brakuje cialo przetrzymuje odpady metabolizmu w ciele, Dlatego ludzie staja sie grubi.
    Warto brac potas w tabletkach bo w jedzeniu jest go zbyt malo.
    Mimo ze potas to pochodna witaminy C to warto go kupic osobno jako suplement.

    Wloski blog medyczny z ktorego czerpie te informacje jest najczesciej odwiedzanym blogiem przez…lekarzy.

   • pytek said

    Zabawa z potasem bywa niebezpieczna.Odradzam.

   • Mery said

    Nikt nie mowi o „zabawie”.
    Cialo ludzkie rowniez potrzebuje potasu.

   • pytek said

    Cialo ludzkie potrzebuje uzupelniania potasu z zewnatrz ,tylko w niektorych chorobach.Nie masz pojecia o czym pleciesz.Nadmiar potasu powoduje zatrzymanie akcji serca.Jak chcesz zmierzyc ile go nabralas?Na oko?Zycze milych eksperymentow na wlasnym organizmie jak Ci brak wrazen,ale nie polecaj go innym.

   • Margherita said

    Zartzymanie akcji serca powoduje chlorek potasu (KCl) w wodnym roztworze, podany dożylnie. Jest to środek używany w USA do wykonywania kary śmierci;)
    Po wypiciu nic się nie stanie.
    Należy pamiętać, że każda substancja jest toksyczna, nawet czysta woda – po przekroczeniu pewnej dawki, oczywiście.
    Ja się urządzam tak, że biorę 1 tabletkę falvitu co drugi dzień, co dziennie 1 vicard (taki środek z żeń-szeniem na serce, b dobry) a jak trzeba to jeszcze ascofer.
    Trzeba się tylko nauczyć ile i czego organizm potrzebuje na dobę oraz ile można przyswoić z jedzenia. To nie są skomplikowane obliczenia, tym bardziej, że organizm znosi wachania +/- 50%.

   • Mery said

    Tak osobiscie biore potas w tabletkach.
    Oczywiscie w odpowiednich dawkach.
    I nie brak mi wrazen- jak to ujales. Nic Tobie do tego.
    Nikt Cie nie zmusza i masz prawo wierzyc w co chcesz.

   • pytek said

    W falvicie to sa ilosci tak sladowe,ze nie ma o czym gadac.Zatrzymanie akcji serca ,oprocz podania dozylnego potasu w zbyt duzej dawce powoduje rowniez ,przekrocznie jego stezenia we krwi powyzej okreslonego poziomu.Potasu nie podaje sie bez powodu.A w zestawach witaminowych sa to sladowe ilosci.

   • pytek said

    Mozesz sobie robic co tylko chcesz, tylko nie oglaszaj tego na blogu ,bo glupimi radami mozesz zabic ludzi,ktorzy Ci uwierza.

  • ALFA said

   PASOŻYTY POWODUJĄ WIELE CHORÓB
   wszystkie pasożyty lubią witaminy, mikroelementy, szczególnie żelazo i hormony, białkowo-węglowodanowe pożywienie i cukier. Pożerają one to wszystko i wydzielają toksyny, pochłaniając erytrocyty i osłabiając odporność. A to jeszcze nie wszystko. Osiągając określone stadium rozwoju, po prostu blokują układ immunologiczny, upośledzając tym samym tkanki narządów.
   Do charakterystycznych objawów u kobiet należą:

   – zapalenie jajników
   – bolesne miesiączki z obfitymi upławami
   – spadek sił, zakłócenie cyklu miesiączkowania
   – torbiele i kaszaki macicy, mastopatia
   – zapalenie nadnerczy, pęcherza moczowego i nerek.

   Do ogólnych objawów można zaliczyć takie czynniki jak:

   – wrażliwa skóra
   – zwiększona ilość piegów
   – różne znamiona na skórze
   – bóle głowy
   – wczesne pojawienie się zmarszczek na twarzy
   – pęknięcia na piętach
   – rozwarstwiające się i łamliwe paznokcie
   – zgrzytanie zębami w nocy
   – zakłócenia snu
   – nieprawidłowości układu immunologicznego
   – częste przeziębienia
   – astma oskrzelowa
   – zaparcia, luźny stolec
   – gazy, wzdęcia
   – bóle stawów i mięśni
   – alergia
   – anemia, niska hemoglobina
   – utrata apetytu
   – ciągłe zmęczenie a nawet nerwowość

 3. Peter said

  Dzisiaj o 0:00 na TVP info zaczął się film dokumentalny „Grypa atakuje” o epidemii Hiszpanki, ptasiej grypie i badaniach nad tymi wirusami. Lecę oglądać dalej. Szkoda, że nie mam możliwości nagrania tego.

 4. ali said

  Ale po co ta cisza? Ten nagly medialny grypowy przestoj?? Po to zeby nagle wyskoczyc z ogromnymi liczbami zachorowan i zgonow? Jak myslicie? Z jednej str sie ciesze ze mniej slysze o tym swinstwie, ale z drugiej mega mnie to niepokoi…taka jakby cisza przed burza…Myslicie ze szykuja dla biednej Polski cos ‚extra’…? To samo z ukraina…czemu taka cisza???

  • Peter said

   chyba już po ciszy: http://wiadomosci.onet.pl/2082134,16,who_wirus_ah1n1_mutuje,item.html

   • hjk said

    „Odmiana wirusa A/H1N1 pojawiła się w kwietniu. Jest to nowy szczep – mieszanka świńskich, ludzkich i ptasich wirusów. ”

    Czyli objawili w onecie to, co już czytaliśmy na blogu po spotkaniu z wynalzaca leku na aids w lublinie…

    Tylko ze jego specyficzna cechą w porównaniu z sezonówką był brak mutacji, wskazujący na pochodzenie z laboratorium, ale jesli sami przyznają że mutuje, to co w takim razie z ichnią szczepionką?Bo „stara” czyli obecna na rynku zmutowanych wirusow nie obejmie i znowu trza czekać kilka miesięcy na „nowe wybawienie”?

   • Aśka said

    W tym samym artykule napisano:

    „Zmiany mogą mieć znaczenie zarówno dla tego, jak łatwo wirus przenosi się między ludźmi, ale też, jak poważne są objawy i skutki infekcji u osób chorych. Epidemiolodzy obawiają się mutacji wirusa A/H1N1 – trzeba więc wyjaśnić, jak do niej doszło i przewidzieć konsekwencje. Na razie nie ma powodów, by przypuszczać, że wykryte zmiany osłabią skuteczność obecnie dostępnych szczepionek.”

   • grypa666 said

    p.b. do hjk: to samo mowia od dawna eksperci — nie czytales u nas na blogu?

   • Margherita said

    Okaże się, że wprawdzie szczepionka nie działa, ale jednak może działać. Więc choć to strata pieniędzy, to kłóć trzeba koniecznie ;)))

   • grypa666 said

    od p.b.: manipulacja dziennikurewska oswiadczenia who: wg 3 z 70 probek z norwegii, h1n1 mutuje jak w innych mniejszosciowych przypadkach i nie ma znaczenia w calym obrazie; 17.11.2009 who podalo wstepne badania na 34 probkach: NIE mutuje; moim zdaniem pozorna przerwa w histerii, bo unym cos nie wyszlo i obraduja nad dalsza strategia

  • kamil said

   bo na ukrainie już nie ma grypy miałem wczoraj gościa z tarnopolu i mówi że nigdy nie było tam aż tak wielkiej grypy jak trąbiono o tym w mediach mówi że grypa to polityczna chu…nia (rozumcie to jak chcecie)

 5. maszamasza said

  Informacja od znajomego z Ukrainy,mieszka w małym mieście niedaleko Doniecka.
  Pisze,że sytuacja jest niejasna odnośnie epidemii.Jest dużo zmarłych,ale nie tyle ile pokazuje się w mediach.W Doniecku zmarły 4 osoby,a u nich w mieśnie nie ma ani chorych,ani tym bardziej ofiar śmiertelnych, które są głównie z zachodniej Ukrainie.Uważa się, że ilość śmierci jest zawyżana,gdyż tak jest wygodnie politykom, którzy zdecydowali się to wykorzystywać w walce politycznej.Już niektórzy politycy i kandydaci na prezydenta,występują prawie jak bojownicy z grypą i zbawcy narodu.I że chcą przenieść uwagę ludzi z wyborów na epidemię.Typowa polityczna psychomanipulacja.Mówi,że ogląda BBC, gdyż informacje ukraińskie i rosyjskie są nieobiektywne.I że epidemia nie tak wielka jak pokazują w telewizji.

  • hjk said

   tez słyszałem głosy od postronnych ludzi niezwiązanych specjalnie z tematem, że jest ta epidemia tam wykorzystywana politycznie.Może pieką „rzadzacy” dwie lub wiecej pieczeni za 1 zamachem: eksperyment na ludziach, zamieszanie polityczne wywołane i wykorzystane do walki wyborczej, a moze cos jeszcze…

   • grypa666 said

    p.b. do hjk: i tak szerzy sie legenda – jedna pani drugiej pani…

  • grypa666 said

   p.b. do maszamasza: czy znajomy monituje kostnice?

   • maszamasza said

    Znajomy nie monitoruje kostnic.Przesłał mi po prostu informację o tym,co się tam uważa na ten temat i jak to wygląda u nich w mieście.

  • Margherita said

   Donieck to duże (ponad mln mieszkańców), przemysłowe (=zanieczyszczone) miasto. Taka liczba zgonów to właściwie brak zgonów. Dobra, wiem, dla rodzin to tragedia.
   Np na oddziałach kardiologii latem 1 zmarły/dzień to norma, dość się nasiedziałam po szpitalach u moich krewnych, żeby to zaobserwować.

 6. aleksandra said

  USA: wirus A/H1N1 zmutował – jest odporny na tamiflu
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,USA-wirus-AH1N1-zmutowal—jest-odporny-na-tamiflu,wid,11706998,wiadomosc.html

  • hjk said

   takie infa pojawiaja sie na niezależnych portalach od co najmniej pół roku, jak dobrze pamietam, aczkolwiek nie dotyczyły tylko „swinianki”…jeśli podali info, znaczy, ze widać zapasy sa juz wysprzedane…moze ostatnie poszły na Ukraine? i wypchnęli „nieskuteczne dziadostwo” gromadzone przez rzady od lat w zwiazku z „ptasią”

 7. zyta said

  Dla przypomnienia, jakby niektorzy zapomnieli lub niedowierzali jaki los jest nam gotowany.
  Lotnisko Denver w Kolorado. Symbole masońskie, malowidła ukazujące ludobójstwo, tajemnicze podziemia i… jak to zwykle bywa w naszym wolnym społeczeństwie: milczenie władz, brak zainteresowania ze strony mediów i masa pytań bez odpowiedzi.

  Tajemnice lotniska Denver

  • toms said

   to nie jest wolne społeczeństwo , USA stale upodabniają sie do Chin i ZSRR każda ustawa od 1999 roku w sposób szczególny zwiększa kazdy poziom kontroli … nad obywatelami

   ma to na celu łagodne przeście do ! 1 = ego superpaństwa USA – Chino- Rosji

   gdy do tego dojdzie los Polski jest fizycznie i politycznie oraz gospodarczo zagrożony

 8. Maxi said

  @to Jedi
  Bez obrazania, nasze wpisy to burza mozgow, fakty prasowe i naoczne relacje i osobiscie ja nie mam takiej pewnosci co do “faktow” prasowych jak Jedi, ze wirus, ze mutacja.
  Wazne,ze udalo sie wmowic ludziom istnienie wirusow chorobotworczych , istnienie AH1N1w lagodnej postaci, teraz wystarczy podsunac im informacje o hiszpance, historie wykopanych zwlok, mutacjach segmentarnych, zatrzymanie agenta w internecie, który ostrzega o wirusach, ogniskach zachorowan z licznymi zgonami, z plucami krwotocznymi i zaczna sie bac, o tym zreszta pisza od 2004 roku , a teraz staje sie “jasne jak slonce”, ze wirus zmutowal i wszyscy pojda pod igle. W panice nikt nie bedzie badal, czy w ogniskach licznych zgonow nie chodzi o Yersinia pestis postac plucna, bo wszyscy wiedza, ze to “powrot hiszpanki”, tylko takiej , na ktora akurat mamy szczepionke. Paradoksalnie TEN BLOG UTWIERDZA W WIERZE W AH1N1, strach przyjdzie sam, jak odetna siec, GSM,

  O to im wlasnie chodzi – wszystkich zaszczepic – zwlaszcza kobiety w ciazy i dzieci, zeby nie bylo mlodej warstwy populacji.

  Po pierwsze wirusow chorobotworczych nie ma, poniewaz nikt nigdy nie udowodnil naukowo istnienia wirusow, co polega na izolacji wirusa i krystalizacji bialek kapsydu. Wirusy maja rzekomo zarazac miliony osob, maja byc odporne na warunki zewnetrzne, maja unosic sie w sumie tonami w powietrzu a zadna technologia nie wykrystalizowala nanogramowych krysztalkow bialek wirusow chorobotworczych – pojawiaja sie tylko sporadyczne zdjecia i testy (te z dna nie wiadomo czyje to dna, bo sondy do testow dostarcza … ten sam kto zrobil szczepionke).
  Po drugie nigdy nie uzyto wirusow do atakow terorysycznych, a podreczniki do broni biologicznej podaja … trudnosci z izolacja materialu i stad slabe zastosowanie, za to anthrax, yersinia i cala gama toksyn bakteryjnych owszem.
  Po trzecie likwidacja ludzi z opryskow na globalna skale jest nierealna – technicznie i ciezko znalezc chetnego pilota na depopulacje kilku miliardow. Pare zrzutow dla przykladu dla owiec gdzie jest zagroda można zrobic.
  Po czwarte w szczepionkach moze byc material genetyczny – jeszcze nie wiem jaki- podawany domiesniowo tak, jak do terapii genowej, który zmienia geny gospodarza – można wyleczyc – można również zaszkodzic, sa materialy, ze powiklania sa podobne jak po szczepieniach p/wirusowych, ze zgonami wlacznie. Profesorowie zajmujacy sie tym dawno wspominali, ze terapia genowa to bron atomowa w biologii, ale oczywiscie nie pisza o tym w gazetach. Taka szczepionka spowodowalaby stopniowe, w ciagu kilku miesiecy, nieuchronne zniedoleznienie ludzi i ich smierc, pojemniki czekaja, kalecy nie beda stawiac oporu, a moga sie uratowac dajac sobie wszczepic chipa lub wspolpracowac itp. Nikt nie zapyta o sprawiedliwosc, wszyscy, jak w KL Auschwitz beda chcieli przezyc.
  Po piate w opryskach mozliwe jest zastosowanie nie tyle bakterii , co egzotoksyn, z doskonala penetracja do oskrzelikow, równiez toksyn binarnych, co do zludzenia przypomina pluca w – Yersinia lub Hiszpance.

  Wydaje mi sie, ze to co obserwujemy to spektakl iluzjonisty. Wszyscy znajduja sie na kilku poziomach wiedzy, a co jest prawda, a co falszem to licho wie.

  Obym okazal sie idiota z chorymi rojeniami.
  ===============================
  od p.b.: zgadzam sie co do info-mgly; pilot nie musi byc swiadom ze pryska; wg niezweryfikowanego doniesienia machanika na necie, instalacje opryskowe sa w wielu samolotach regularnych linii, dzialaja automatycznie, zbiorniki napelniaja ci od gownowozow, od ktorych naturalnie stroni smietanka mechaniczno-pilotowa

  • GEE said

   „Jesteś panem tego, co zrozumiałeś, i niewolnikiem tego, czego nie rozumiesz. Jeśli nie rozumiesz siebie, jesteś niewolnikiem własnych myśli, nawyków, emocji, wiedzy, doświadczenia, mądrości, działania.
   „Jak można być niewolnikiem wiedzy, mądrości?” — możesz zapytać.
   Można, jeśli wiedza, doświadczenie i mądrość nie prowadzą Cię do coraz wspanialszego życia. Jeśli każdy kolejny dzień nie jest coraz lepszy i nie stajesz się coraz szczęśliwszy, to znaczy, że działania, które wykonujesz, nie idą w kierunku Twojego dobra.
   To kto wtedy je dyktuje i dla czyjego dobra je wykonuje?
   Dyktują je Twoje nawyki, które nie są Twoje, tylko zostały Ci wprogramowane przez proces edukacji i wychowania. Edukacja to program rządowy, a więc normalne, że mamy być mrówkami i pracować dla rządu.”

   Kto Wam przekazał wiedzę o wirusach?
   Czy wszystko co wiemy o wirusach jest logiczne? Np. niezwykle zdolności mutacyjne. Oficjalnie są one główną przyczyną, dla której zawsze, kiedy jesteśmy o krok od pokonania wirusa, on okazuje się od nas sprytniejszy potrafiąc przechytrzyć kolejna kombinacje leków: Wirus ów zmienia się bez przerwy i czyni to z wielka szybkością. Praktycznie każde jego kolejne pokolenie przybiera nowe szaty, zaś liczba wirusów tworzonych w ciągu jednej doby może wynosić 109. Znalezienie skutecznej broni przeciw tak przebiegłemu wrogowi wydaje się wiec graniczyć z cudem.
   Albo bajka o wirusowej czapce niewidce:
   „Latencja jest to stadium „uśpienia” wirusa, stan ten może trwać od kilku godzin do kilkudziesięciu lat. Wirus w tym stadium przyjmuje formę pro-wirusa, gdzie wbudowywuje swój materiał genetyczny w genom gospodarza.
   Podczas kiedy wirus jest w latencji, jest niewykrywalny. Nie da się go zobaczyć pod mikroskopem ani wykryć za pomocą badania biochemicznego (ma czapkę niewidkę). Jest on również nieszkodliwy. Jego destrukcyjne działanie zaczyna się wtedy, kiedy latencja się skończy.”

   Czy jak się wirus zmutuje, to mamy w efekcie 2 różne wirusy czy tylko 1 zmutowanego?
   Gdzie są wirusy, które były chorobotwórcze rok lub 30 lat temu? Wyginęły czy nadal mutują się. A może się na nie wszystkie co roku uodparniamy? To na ile wirusów grypy już jesteśmy uodpornieni, a ile tkwi w nas w formie pro-wirusa?
   Jeżeli wirus AH1N1 zmutuje się tylko raz to już będziemy mieć do czynienia z 2 wirusami, które nadal niezależnie mogą się mutować. Zakładając, że wirusy grypy mutują się tylko raz w roku – z jednego robią się 2 różne, można policzyć ile wirusów przybyło od 1918 roku – dokładnie 618 970 019 642 690 137 449 562 112
   Dziwnie się mutują te wirusy i są słabowite – wygląda na to, ze tylko jeden rocznie przeżywa i atakuje jak się trochę oziębi na dworze.
   Dlaczego w tym roku nie ma wirusa ptasiej grypy ani SARS? Czyżby dopadła je latencja?

   Na te i inne wątpliwości dotyczące wirusów jest jedno logiczne wyjaśnienie – że wirusów po prostu nie ma.
   http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=525&Itemid=577

   • SPOKO said

    @GEE, rowniez uwazam, ze oficjalnie przekazywana nam wiedza o wirusach jest niespojna. Polecam wywiad pt: „Bez paniki” z wirusologiem dr Stefanem Lanką, opublikowany na grypa666 w dniu 7 listopad 2009.
    Ale o ile dobrze zrozumialem wywod dr Lanka, to nie neguje on istniania wirusow, a tylko ich samodzielna role w wywolywaniu chorob. Wirusy sa to frakcje proteinowe (bialkowe) tak male, ze przenikaja przez pory w saczkach ceramicznych. Z kolei sa mikrobiolodzy, ktorzy zycie definiuja jako kodowanie bialek. Podobnie jak bialka, takze wirusy przensza informacje, a wiec w odpowiednich warunkach moga sie posrednio poprzez bakterie przyczynic do powstania choroby. Zwlaszcza gdy szwankuje uklad odpornosciowy. Podobno wedlug dr Lanki obiektywnie nie znaleziono wirusow szkodliwych dla zdrowia. Niezaleznie czy ma on tu racje, czy nie, to jednak nie twierdzi, ze wirusow nie ma.
    Apeluje do wszystkich blogowiczow o wieksza ostroznosc w wyciaganiu wnioskow.
    dr biomed inz Maciej Pokora
    ====================================
    od p.b.: to tvn, giewu i rzepa tez wirusy? wszak nosza informacje ludziowcom ;<)

   • CoZaSyf said

    tu jest w~łasnie dyskusja o wirusach http://prawda2.info/viewtopic.php?p=116087&highlight=#116087

  • GEE said

   Jak się dobrze poszuka to można znaleźć co można wszczepiać jako adiuwant:
   http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19646748?itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_RVDocSum&ordinalpos=11

   TNF-α (ang. Tumor Necrosis Factor, czynnik martwicy guza, czynnik nekrozy nowotworów), kacheksyna lub kachektyna (z łac. cachexio – wyniszczenie, ang. cachectin) – cytokina związana z procesem zapalnym produkowana głównie przez aktywne monocyty i makrofagi oraz w znacznie mniejszych ilościach przez inne tkanki (adipocyty, keratynocyty, fibroblasty, neutrofile, mastocyty oraz niektóre limfocyty) http://pl.wikipedia.org/wiki/TNF-α

  • jedi_hamster said

   to nie sa „fakty” prasowe, to sa fakty naukowe. lepiej naucz sie angielskiego i poczytaj co wstawilem w komentarzu pod poprzednim wpisem na blogu, nim zaczniesz krytykowac. jestem w kontakcie z kims, kto ma do czynienia z badaniami nad tym wirusem. badaniami niezaleznymi, by odkryc co NWO kombinuje. wiec na przyszlosc… polecam nie oceniac na oslep, bo a noz widelec okaze sie, ze bredzisz.

  • monitorpolski said

   Chyba Maxi ma rację, o tym, że szczepionki mogą być długoterminową bronią już od dawna wiemy. Mapa genowa człowieka pozwala na zaprojektowanie białek, które po wstrzyknięciu mogą uaktywnić po dłuższym czasie (kilka lat!) produkcję wirusa (fragmentu DNA), który stanie się przyczyną śmiertelnej choroby.
   Pytanie jednak co mamy zrobić w chwili obecnej żeby popsuć plany tym masowym zbrodniarzom?
   Moim zdaniem jedyne co możemy to informować. Różni ludzie to czytają, także ci którzy mogą zrobic coś bardziej konkretnego.
   Czy wirusy są czy ich nie ma w tym przypadku nie jest aż tak istotne – ludzie chorują, są pewne środki, które leczą, ale raczej nie są nimi szczepionki ze skwalenem i thimerosalem.

 9. Atena7777 said

  Byłam wczoraj z synkiem na spacerze, śliczna pogoda, niebieskie bezchmurne niebo, słoneczko świeciło, a ja siedziałam na ławce i obserwowałam niebo, właściwie nie było co obserwować bo nic specjalnego się nie działo. Od czasu do czasu przeleciał jakiś samolot, ale to były raczej pasażerskie bo nie zostawiały za sobą długiej smugi, ale zawsze była takiej samej długości niezależnie ile ten samolot się przesunął. Mogliśmy korzystać ze wspaniałej pogody, żadnych chemtrails, pomyślałam, że może dali sobie spokój…. na tym spacerku byliśmy między 13 a 15. O 15 wróciliśmy do domu, lubię jednak co jakiś czas popatrzeć przez okno co się dzieje na niebie, podeszłam do okna i normalnie aż mnie cofnęło, jak zobaczyłam widok za oknem, a przecież dosłownie 10 minut wcześniej wróciliśmy i niebo było ślicznie niebieskie, aż nie do uwierzenia… więc aparat i kamera poszły w ruch. Robiłam zdjęcia między 15.30 a 16.30, a gdy słońce już zaszło zaczął się unosić dziwny szary smog, na dalszych zdjęciach to prezentuję, takie szare rzeczy często widać po takich opryskach przy wschodzie i zachodzie słońca.
  Tu ta prezentacja wspomniana wyżej:

  A tutaj kamerą: http://www.youtube.com/watch?v=mKjAajerZ5M
  Dodam jeszcze, że było to w Hamburgu…
  ===============================
  od p.b.: dobry poczatek; nastepnie spraw sobie fototeleskop do robienia zdjec dysz; nastepnie organizuj grupe, ktora regularnie bada opady i koreluje je ze smugami;
  na wesolo: wiem skad te smugi — polska mafia naftowa opanowala paliwa lotnicze i dolewa wody ;<)

 10. igi said

  Eh… marna to pociecha ze gdzies tam ponoc spada zainteresowanie ludzi sczepionkami a moze nawet wzrasta ich swiadomosc co do zagrozen jakie ow szczepionki ze soba niosa.
  Swinska grypa sie ludzi nastraszyc nie udalo to teraz zarty sie skonczyly i prawdziwe zarazy zaczna sie po swiecie szezyc. Nie twierdze ze nasze dzialanie majace na celu informowanie spoleczenstwa niema znaczenia lub sensu ,bo ma i to wielkie ,ale obawiam sie ze nic to nie zmieni w sprawie realizowanego przez elity planu. Tak dlugo jak rzady sa pod ich pantoflem tak dlugo jestesmy bezbronni i skazani na ich bezduszny plan wymordowania wiekszosci populacji. Moze w obecnej chwili wszystko to wyglada bardziej jak przepychanki ,ale poczekajmy jeszcze m-ac moze dwa a nie poznamy swiata na ktorym zyjemy. Przykro mi to mowic drodzy blogowicze ,ale w obecnej sytuacji tylko cud moze nas uratowac….
  Powodzenia…
  ================================
  od p.b.: nie cud tylko dzialania jak nasze opoznily plany unych; to dopiero poczatek info-wojny, slabi odpadna, wytrwaja info-wojownicy; w usa uny sie lamia — patrz nastepny artykul; zaatakowanu alex jones mowi w imieniu amerykanskich patriotow: mamy was gdzies, mozecie nas zabic, na nasze miejsce przyjda inni

  • monitorpolski said

   Organizacja, ludzie, organiacja i wzajemne informowanie.
   Protest kilkuset tysięcy przeciwko chemtrailsom zamknąłby raz na zawsze tę działalność.
   Także np. protesty pod redakcjami fałszywych gazet dałyby im popalić.
   Pikiety pod domami prostytutek dziennikarskich, pseudoplityków itd.
   Po prostu nie myślimy, a to jest takie proste.

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Zgadzam się. Jednak do tego potrzeba wielkiej odwagi. Potrzeba ludzi, którzy nie będą bali się zdjąć maski anonimowości. Wklejać linki i filmiki potrafi mój 5 letni synek. Bez urazy. Wczoraj były doskonałe wpisy od „Mimik” obrazujące całkowity bezwład większości młodych osób tutaj piszących. Pozdrowienia
    ===============================
    od p.b.: tak jest, strachem was maja!

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Tak bardzo wyśmiewane „moherowe babcie” potrafią się zjednoczyć i walczyć o różne prawa. Sądzę…baaa jestem nawet pewien, że gdyby te wspaniałe starsze osoby mogły tyle zrozumieć z otaczającego ich świata, gdyby miały taką świadomość jaką posiada większość z Was obecnie, wtedy nie usiedziałyby spokojnie na tyłku.

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Nie namawiam absolutnie do użycia siły. To najgorsze co można zrobić. Namawiam do wielkich pokojowych demonstracji.
    ===========================
    od p.b.: masz szczescie zes sie skorygowal

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Mimik pisał:

    „Nie wstyd Wam, że geje, lesbijki, prostytutki potrafią się zorganizować w złej sprawie, a Wy w dobrej nie potraficie?”
    ==========================
    od p.b.: „sie”? za tym stoi ogromna machina mendialna, forsa itp. narzedzia ‚satanistow’

   • Antymaterialny@vp.pl said

    To prawda.
    Pisać można wiele.

    http://www.dziennik.pl/swiat/article486786/Prezydent_Unii_chce_usunac_g%20%20odla_narodowe.html

    Antymaterialny wczoraj doniósł, że od 2014 roku nie będzie obowiązku meldunkowego. Zastanówmy się dlaczego?
    Po co obowiązek meldunkowy, jeśli w każdej chwili będą wiedzieli gdzie przebywasz, jaką masz temperaturę ciała, co jadłeś, gdzie itd..być może jeszcze szersze informacje.
    Od 2012 roku każdy nowo produkowany samochód będzie wyposażony w nadajniki. Na tej podstawie będzie rozbudowywany ogromny system kontroli ludzkości,.

   • Brenda said

    Oj, cos mi sie zdaje, ze te tzw. moherowe berety to ktos znalazl a nie one sie same zrzeszyly. Poprostu pewien czlowiek zauwazyl grupe ludzi, ktora w zasadzie nigdzie nie nalezy i wykorzystal ich wiare i swoista reklame do swoich celow.
    A jak dzialaja partie? Powiedza to co ludzie chca uslyszec i niestety wykorzystuja naiwosci i dobre intecje ludzi do nabicia wlasnej kieszeni.
    Ale fakt, ze ludzie z tamtego pokolenia sa bardziej honorowi, lojalni i gotowi walnac piescia o swoje prawa. Szkoda tylko, ze tak marnuja swoj potencjal i pomagaja nie temu co potrzeba.
    ============================
    od p.b.: no pewnie ze znalazl, podobnie jak antysemityzm „wyssany z mlekiem matki polaka”

   • CoZaSyf said

    Własnie!Tacy kibice/koniecpzpn/ piłki noznej potrafią sie zgadac a my co?

   • Polak potrafi said

    Geniuszu

    Negatywność niszczy człowieka od wewnątrz i atakuje go od zewnątrz!!!

    Nikt tu się nie ukrywa jak byś czytał blog dokładnie to byś to wiedział.

    Są dwa typy ludzi, którzy nigdy nie idą naprzód, to ci, którzy robią tylko to, co im się każe, oraz ci którzy nie wykonują nawet tego, co im zlecono. Przemyśl co piszesz i nie obrażaj nikogo a syna geniusza poszli od razu do oxfordu.

    Tchórze zawsze potrafią napędzić strachu innym.

   • Polak potrafi said

    Do antymaterialnego

    Geniuszu

    Negatywność niszczy człowieka od wewnątrz i atakuje go od zewnątrz!!!

    Nikt tu się nie ukrywa jak byś czytał blog dokładnie to byś to wiedział.

    Są dwa typy ludzi, którzy nigdy nie idą naprzód, to ci, którzy robią tylko to, co im się każe, oraz ci którzy nie wykonują nawet tego, co im zlecono. Przemyśl co piszesz i nie obrażaj nikogo a syna geniusza poszli od razu do oxfordu.

    Tchórze zawsze potrafią napędzić strachu innym.

   • Margherita said

    Jak to mawia mój Tata: My już jesteśmy umówieni. Teraz umów mnie z pozostałymi 500 tysiącami.

  • igi said

   …ja troche nie o tym panie Piotrze. Chodzi mi o to ze ci satanisci przprowadza swoj plan w taki czy inny sposob ,zbyt dlugo i starannie go przygotowywali zeby teraz sie poddac. Wymorduja nas wszystkich jak bedzie trzeba ,rowniez naszych nastepcow jak i nastepcow nastepcow… Moze zagalopowalem sie troche mowiac ze tylko cud nas moze uratowac …a moze wcale nie ,bo jedyny ratunek to nagle przebudzenie sie ludnosci swiata i staniecie do walki o wlasne zycie i wolnosc ,a to juz niestety zakrawa na cud.

   • grypa666 said

    od p.b.: na ten ‚cud’, tj. normalny odruch ludzki czekamy, najpierwszy obudzil sie w usa – patrz nastepny artykul wieczorem, wlasnie opracowalem z witryny alexa jonesa, dodajac wlasne 3 grosze w kontekscie polski i ‚pandemii’

   • Margherita said

    Zazwyczaj jestem bardzo nieufna wobec spiskowych teorii dziejów. Zawsze staram się znaleźć racjonalne wytłumaczenie. I nawet ja zaczęłam wierzyć w spisek Illuminatów. Dlaczego inni mieliby nie uwierzyć?
    Obudzą się w ostatniej chwili. Człowiek ma taki system wczesnego ostrzegania, który sprawia, że nagle zaczynamy odczuwać dziwny, nieuzasadniony niepokój. A potem dzieje się coś niedobrego.

 11. Św. Augustyn said

  Cuda nie zdarzają się wbrew naturze, lecz tylko wbrew temu, co jest nam znane w naturze.

 12. ktosik-tam said

  W odniesieniu do komentarza zamieszczonego w wpisie blogu – chciałbym zobaczyć elektryka, który „widział w życiu” 50000 amperów (mam uprawnienia SEP). U mnie po sąsiedzku, w instytucie elektrotermii nie mieli takich osiągnięć (tam używają prądu o wielkim natężeniu m. in. do topienia metali).

  • kik said

   A pioruna pan nigdy w życiu nie widział?

   • ktosik-tam said

    OK. Jeżeli tylko na potrzeby produkcji srebra koloidalnego ta firma dostała przyłącze bezpośrednio do lini co najmniej 110kV (tyle co dla małej fabryki) to uwierzę.

    Chyba, że mają zasilanie z pioruna, jak Pan sugeruje.

    Albo powiem inaczej. Jeżeli przez przeciętną kadź do elektrolizy udałoby się komuś przepuścić te 50000A choćby przez ułamek sekundy, to pewnie pisaliby o tym w gazetach (ale w jakiej rubryce…).

  • grypa666 said

   od p.b.: znajomy (prawoslawny szczeciniak pochodzenia rosyjsko-zydowskiego, rodzina wymordowana przez ‚bolszewikow’) jako energetyk w stoczni warskiego naprawial instalacje elepstryczna wys. napiecia – jak pieprzlo, oslepl i prosor przez dlugi czas przywracali mu wzrok – widzial najpierw jasnosc wekuista, ktora powoli przeksztalcila sie w kolory itd – dobry znak wg prosora ze nie oslepl na dobre; nie wiem ile amperow; pomagalem mu elektryfikowac budowana cerkiew w szczecinie, tzn. utykalem patykami kable w kanaly wykute przez niego w cegle i betonie; dzis wszystko dziala o dziwo! polecam szczeciniakom zajrzec na ul. Zygmunta Starego o 10-tej rano w niedziele i pomodlic sie za pomyslnosc ws. ‚pandemii’ i in. spraw unych

 13. marslim said

  The Secret – Prawo przyciągania [PL]

  http://www.megavideo.com/?v=8IU6FLT2

  • marslim said

   Tak jak cały czas działa na nas grawitacja (i kilka innych praw fizycznych), tak samo działa Prawo Przyciągania. Można w to wierzyć lub nie, jednak jeśli uznamy to za głupotę, to nic się nie zmieni w naszym życiu na lepsze (za to na pewno na gorsze). Świadomość tego, że cały czas oddziałuje na nas to prawo daje doskonałą szansę na pozytywną zmianę.

   Jest to “ślepa” siła, która czeka na to, co wysyłamy w świat, aby móc nam dać więcej tego samego. Jeśli cały czas skupiamy się na chorobach czy braku pieniędzy, narzekając i martwiąc się, to prawo przyciągania przyciągnie nam więcej tego samego (czyli więcej chorób czy jeszcze większy brak pieniędzy). Jeśli jednak działamy świadomie, skupiając się na rzeczach które chcemy mieć i doświadczać – jak choćby doskonałe zdrowie i obfitość finansową, to Prawo Przyciągania również przyciągnie do nas więcej tego samego (czyli tym razem więcej zdrowia i pieniędzy).

   PP nie interesuje to, na czym się skupiamy, o czym mówimy czy myślimy. Ono po prostu reaguje na te słowa, myśli, emocje, wibracje i zgodnie ze swoim działaniem sprawia, że otrzymujemy od świata więcej tego samego. Dlatego tak ważne jest poznanie zasad działania Prawa Przyciągana, oraz wykształcenie w sobie nawyku świadomego kierowania uwagi na rzeczy które się chce, a nie na te, których nie chce.

   Pewne jest, że Prawo Przyciągania działa. Każdy z nas niejeden raz doświadczył jego działania, bądź zauważył, jak przejawia się ono u innych.

   Teraz już wiemy jaki jest mechanizm tego działania – dlatego możemy wykorzystać je, aby przyciągać do siebie więcej tego co się pragnie, a mnie tego, czego nie chce.

   Szczegóły w filmie dokumentalnym The Secret w linku powyżej

 14. allseiingeye said

  WHO: Wirus świńskiej grypy mutuje

  Są mutacje w wirusie świńskiej grypy – poinformowała Światowa Organizacja Zdrowia. Stwierdzono je w trzech próbkach wirusa w Norwegii.

  Zmiany mogą mieć znaczenie zarówno dla tego, jak łatwo wirus przenosi się między ludźmi, ale też, jak poważne są objawy i skutki infekcji u osób chorych.
  Pierwsze informacje wskazują, że mutacje dotyczą pierwszych dwóch śmiertelnych przypadków na terenie Norwegii i jednej osoby ciężko chorej. Nie można wykluczyć, że to spontaniczne zmiany, do których doszło w organizmach tych osób. Niestety nie można również wykluczyć, że podobne mutacje mogą pojawić się u większej liczby pacjentów.

  Epidemiolodzy obawiają się mutacji wirusa A/H1N1 – trzeba więc wyjaśnić, jak do niej doszło i przewidzieć konsekwencje. Na razie nie ma powodów, by przypuszczać, że wykryte zmiany osłabią skuteczność obecnie dostępnych szczepionek.

  Odmiana wirusa A/H1N1 pojawiła się w kwietniu. Jest to nowy szczep – mieszanka świńskich, ludzkich i ptasich wirusów. Objawy nowej grypy są podobne do tych towarzyszących sezonowej. Występuje gorączka, osłabienie, brak apetytu, kaszel, a u niektórych osób także katar, ból gardła, nudności, wymioty i biegunka. Jednak w większości przypadków choroba przebiega łagodnie.

  U czterech osób w Karolinie Północnej wykryto świńską grypę odporną na najpopularniejszy lek antywirusowy tamiflu – poinformowały tamtejsze władze sanitarno-epidemiologiczne.

  Agencja Assiciated Press odnotowuje, że dotychczas stwierdzono na świecie 52 przypadki odpornej na tamiflu świńskiej grypy, wywoływanej przez wirusa A/H1N1.

  Eksperci od dawna wskazywali na niebezpieczeństwo mutacji wirusa i związane z tym ryzyko nieskuteczności leków i szczepionek.

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/who-wirus-swinskiej-grypy-mutuje,1400204

 15. mizia said

  WITAM MIAŁEM WAM DAĆ SPOKUJ DO PONIEDZIAŁKU – JAK PAMIETACIE W CZWARTEK PISAŁEM ŻE POMIĘDZY PIATKIEM A PONIEDZIAŁKIEM BYĆMOŻE SIĘ DOWIECIE CO JEST PRZYCZYNĄ ZARAZY – JEDNAK SPRAWY PRZYŚPIESZYŁY NAWET MNIE ZASKAKUJĄC – CZEŚĆ WIEKSZĄ PRAWDY NAGLE DZISIEJSZJ NOCY PODANO DO OFICJALNYCH MEDIÓW – T/J – STAN OREGON USA -POTWIERDZONO 4 PRZYPADKI LEKOODPORNEJ MUTACJI WIRUSA
  NORWEGIA PODANO ŻE STWIERDZONO PRZYPADKI ZAKARZEŃ MUTANTEM ODPORNYM NA TAMIFLU – do P.B sprawa super bunkra i zapasów żarcia
  NA CAŁYM ŚWIECIE SĄ GRUPY LUDZI KTÓRZY POSIADAJA WIEDZĘ O TYM WSZYSTKIM I TRWAJA BŁYSKAWICZNE PRZYGOTOWANIA MIEJSC SCHRONIENIA
  ps. cała ta akcja PRAWDOPODOBNIE MA NAZWĘ „AZAZEL” I MA CHARAKTER PONAD NARODOWY.
  W TEJ CHWILI RADZĘ SIE TERZ PRZYGOTOWAĆ NA JAKIŚ OKRES CHAOSU GOSPODARCZO POLITYCZNEGO – PRZEDEWSZYSTKIM NIE WOLNO DOPUŚCIĆ DO ZACHOROWANIA ZA WSZELKĄ CENĘ – STOSOWAĆ NAWET PRZESADZONE DAWKI NATURALNYCH WZMACNIACZY ORGANIZMU I JESZCZE JEDNO MASECZKI RADZĄ JE POSIADAĆ NA WSZELKI WYPADEK . PÓZNIEJ WRZUCĘ KONKRETY W WIEKSZEJ ILOŚCI…
  ======================================
  od p.b.: “BŁYSKAWICZNE PRZYGOTOWANIA MIEJSC SCHRONIENIA” — stad tyle ekstra lotow?

  • Brenda said

   Czy ta blyskawicznosc przygotowywan to chodzi o te, ktore trwaja pare ostatnich lat, czy tez ostatnio nabralo to szczegolnego tempa?
   A jesli to wszytko bylo planowane od kilkunastu, kilkudziesieciu lat to skad to zaskoczenie? Wymsklo sie spod kontroli? Chyba jeszcze nie, co?

   • mizia said

    NIE TO SIE DZIEJE OD PARU TYGODNI GDY O TYM PISAŁEM W KONTEKSCIE NORWEGII ZOSTAŁEM OKRZYKNIETY GŁUPKIEM…
    ps. zwrućcie uwagę ze od kilku dni skupiaja sie ataki na moje posty -ludzi nagle pojawiajacych sie na tym forum – zaczyna sie od ortografii a potem nawet wczoraj bespośrednio sie o mnie pisze ze jestem zagrozeniem i skoncze w pierdlu. -DZIWNE
    =============================
    od p.b.: olewaj ich, rob swoje

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Od Jacek:

    O banku nasion w Norwegii było wiadomo już od dawna. Robiliśmy podkład do polskiej wersji na Discovery

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Od Jacek

    a jeśli chodzi o przypadki mutacji wirusa to niestety prawda. Wirus mutuje i tak miało być.
    Jeśli ta mutacja się nie powiedzie to skorzystają z ataków terrorystycznych zarazkami dżumy

   • mizia said

    jesli jestes taki sprytny to niech tam teraz sprubuje sie ktoś zbliżyc pod ten schron – bank nasion…….

   • Margherita said

    Ja Ci od „głupków” nie wymyślam. To, że banda Illuminatów (robocza nazwa) może istnieć i nie życzyć ludzkości nic dobrego jest na 90% pewne. O co może chodzić ludziom do obłędu bogatym, jeśli nie o władzę?
    Nawet jeśli trochę przesadzasz, to przesada w tym przypadku nie jest szkodliwa.
    Ps Mnie to „zwruccie”, „spokuj” itp poprostu kłują po oczach. A wystarczy napisać komentarz w Wordzie i przenieść metodą Ctrl C, Ctrl V.
    ===========================
    od p.b.: wyrzucasz 10 lat moich badan w bloto = nie 90% tylko 150%!

  • Antymaterialny@vp.pl said

   OD Jacek:
   Depopulacja musi nastąpić, ze względu na zmianę klimatu i inne zagrożenia globalne.
   Podejście tajnych agend jest takie, że jeśli poradzą sobie z tymi zagrożeniami, wtedy depopulacja i tak przyniesie dla nich wielkie korzyści w postaci panowania nad całą Ziemią.
   Spodziewana jest mała epoka lodowcowa.
   Spodziewany jest również impakt asteroidu powyżej równika.
   Najbardziej prawdopodobny jest impakt w Atlantyk.
   Zjawisko chemtrials to nic innego jak globalny projekt mający na celu zminimalizować skutki zagrożeń wymienionych powyżej.
   ==========================
   od p.b.: srali muchy bedzie wiosna… takich bzdur dawno tu nie bylo; akurat pracowalem pare lat dla nie-rzadu kanady nt. przystosowan do zmian klimatu; wniosek: zeby nie wiem jaki byl burdel z klimatem czlowiek nie w ciemie bity i sie przystosuje

   • Antymaterialny@vp.pl said

    tak czy inaczej muszą zrobić depopulację, aby ludzie się nawzajem nie pozjadali jak w czasie wielkiego głodu na Ukrainie.

   • marslim said

    do p.b.
    No i warto jeszcze wspomnieć tutaj o wczorajszym newsie o wykradzeniu e-maili udowadniających, że globalne ocieplenie to szwindel.

   • jedi_hamster said

    zmiany klimatu to brednie. albo inaczej, owszem, ziemia sie ociepla. tak jak wszystkie planety ukladu slonecznego, na co sa naukowe dowody. dzialalnosc czlowieka ma na to wplyw niemal zerowy, a cala akcja jest jedna wielka machinacja – polecam poszukanie w sieci pliku FOI2009.zip – archiwum z ponad tysiacem wiadomosci mailowych i dokumentow, jakie hacker wyciagnal z jednego osrodka w UK kilka dni temu.

   • marslim said

    tutaj do pobrania:
    http://thepiratebay.org/torrent/5171206/Hadley_CRU_Files_%28FOI2009.zip%29

   • pytek said

    antymaterialny:zgadza sie to co piszesz z moimi podejrzeniami.Pytanie jest czy wiedza gdzie walnie,czy sie tylko domyslaja.A bank nasion jest moim zdaniem po to ,aby odbudowac cywilizacje.Co do epoki lodowcowej tez zgoda.Widze ,ze sa nadal ludzie ,ktorzy potrafia dodac dwa +dwa.Jak pisalem wczesniej ta cala grypa to dowrocenie uwagi.Ja przynajmniej tak to widze.

   • Magdalena said

    Globalne ocieplenie=globalna sciema, to jest wspaniala informacja. Jak dojdzie do szerszej publiki (gazety, tv) i przekonaja sie, ze rzady oklamywaly ich tyle lat, to moze zaczna kwestionowac inne „prawdy” gloszone przez rzady i „autorytety”. Widze tu ogromna szanse dla akcju antyszczepionkowej.
    HAKERZY-moze tak stronka who?

   • marslim said

    nie martw się Magdaleno – i tam się w końcu włamią i wszystko upublicznią 🙂
    Ps.polecam obejrzenie filmiku i stosowanie tego codziennie! Samymi naszymi pomyślnymi myślami jesteśmy w stanie ich powstrzymać. „ONI” to stosują, stosujmy i my. powstrzymajmy ICH, ich własną bronią.
    http://thepiratebay.org/torrent/5171206/Hadley_CRU_Files_%28FOI2009.zip%29

   • marslim said

    ups, nie ten link wdarł się powyżej

    http://www.megavideo.com/?v=8IU6FLT2

   • Magdalena said

    @Marslim
    Pryznam szczerze, ze ta ksiazka jak dla mnie jest troche komercyjna, choc znam kilka osob, ktore stosuja ja na „dolek”. Ja na dolek psychiczny stosuje Joseph Murphy „Potega Podswiadomosci”. Daje powera i ochote do zycia. Ale oczywiscie wszystko jest dobre, co potrafi wyzwolic w nas nowy zapal i chec walki ( nie wrecz oczywiscie 🙂 , chodzi mi o pokonywanie codziennych trudnosci zycia).

   • Magdalena said

    A film z checia obejrze, bo tylko czytalam ksiazke. Dzieki.

  • Brenda said

   Azazel wg Wilkipedii:
   „Według wierzeń hebrajskich jest aniołem, który odszedł z nieba, dołączając do stronników Lucyfera. Zbuntował się przeciwko nakazowi oddania hołdu Adamowi, wypowiadając przy tym słowa: „Syn ognia nie będzie się kłaniał synowi ziemi” (aniołowie powstali z bezdymnego ognia, a Adam z gliny). Tradycja hebrajska mówiła, iż był on wynalazcą makijażu i broni białej, a także jednym z aniołów, którzy obcując z ludzkimi kobietami spłodzili olbrzymów-gigantów, na zgubę których zesłany został Potop. W późniejszym okresie zaczęto Azazela (błędnie zresztą) utożsamiać z diabłem czy też odpowiednikiem Szatana. (…..)
   W Chrzescijanstwie:
   W Ewangeliach naśladowcy diabła ukazani są jako kozły, podczas gdy zwolennicy Chrystusa jako owce (Mt.25:32). Co ciekawe, w podobny sposób jak w tej przypowieści Jezusa, ukazani są w dawnej literaturze żydowskiej ludzie w dniu sądu: po jednej stronie sprawiedliwi, a po drugiej nieprawi; nieprawi są ukazani jako „ludzie Azazela”.
   Apostoł Jan nawiązał w 20. rozdziale Apokalipsy, zarówno językiem, jak i symboliką do ceremonii usunięcia grzechów w Dniu Pojednania (Kpł.16:21), identyfikując kozła dla Azazela z diabłem.
   Czy kozioł dla Azazela odgrywał jakąś zbawczą rolę? Niektórzy tak przypuszczają, ze względu na to, że kozioł ten niósł na sobie zapis grzechów ludu Bożego. Czy kozioł dla Azazela mógł reprezentować Chrystusa, tak jak kozioł dla Jahwe?
   Nie, gdyż w przeciwieństwie do kozła dla Jahwe i każdej ofiary jaką składano w świątyni, krew drugiego kozła nie była przelewana, zaś zgodnie z Biblią „bez rozlania krwi nie ma odpuszczenia” (Hbr.9:22). Kozioł, którego krew nie była przelewana, nie mógł reprezentować ofiary Chrystusa.
   Nie, gdyż kozioł dla Azazela nie miał żadnego udziału w dziele pojednania. I nie mógł mieć, gdyż złożenie zapisu grzechów na kozła i usunięcie go na pustynię, zaczynało się dopiero, kiedy świątynia była już oczyszczona z grzechów krwią kozła dla Pana (Kpł.16:20), który reprezentował ofiarę Mesjasza.
   Nie, gdyż usunięcie kozła dla Azazela nie symbolizowało dzieła pojednania, lecz ostatnią fazę sądu Bożego: wykonanie wyroku, a więc – eliminację grzechu i diabła, który był jego źródłem.
   Azazel w Dniu Pojednania nie otrzymał też w koźle żadnej ofiary czy modlitwy. Zbawcze dzieło Mesjasza, którego krew miała oczyścić lud Boży, symbolizował kozioł dla Jahwe. Kozioł dla Azazela zapowiadał jedynie los, jaki przypadnie tym, których reprezentował, a więc Szatanowi i jego aniołom.
   Udziałem kozła dla Azazela była śmierć na miejscu bezludnym i pustynnym, które Septuaginta oraz Nowy Testament oddają słowem abyssos (Ap.20:1-10). W Apokalipsie oznacza ono miejsce wygnania Szatana, zanim zostanie on unicestwiony w jeziorze ognia, zwanym gehenną (Mt.25:41; Ap.20:14-15).”
   Jednym slowem „czadowa” nazwa. :/
   =================================
   od p.b.: sorka z kokpitu nie widze – to nt. mutacji wirusa czy co?

  • Zanobiusz said

   Obaj wiemy co to znaczy.Zmienili wariant .
   Bunkry w Norwegii.
   =============================
   od p.b.: …wojskowe bazy podziemne w usa i jugoslawii, tunele w szwyjcarii… przypominaja mi sie noce na warcie w harcerskich obozach przy ognisku, opowiadanie strachliwych historii – a jak ptaszek pierdnal w krzakach, zrywalismy sie szukajac podchodzacych

   • Zanobiusz said

    Do P.B.Wiedziałem że sobie przypomnę skąd się znamy.Z harcerstwa.

   • Zanobiusz said

    Żle Cię wyszkoliliDh P.B.Moi chłopcy nie opowiadali sobie na warcie bajeczek tylko bezszelestnie pojedynczo bez latarek przemykali w terenie,byli lepsi od komandosów, bo w czasie interwencji w Czechosłowacji unieruchomili samolot który miał lecieć nad Bratni Kraj.Czuwaj.

  • mizia said

   kiedy kilkanascie dni temu pisałem na tym forum o zwożeniu żapasów żarcia do super bunkra w NORWEGII mój post wtedy na tle innych wygładał „JAKBY ŚPIEWAŁ STO LAT NA STYPIE” dlatego nie pisze już o czym ś co moze sie wydażyć za 10 dni bo wtedy wszyscy sie żoładkują zamiast SIE ZABEZPIECZAĆ
   do p.b wpisujcie przy każdym nowym temacie notkę o BEZWZGLEDNEJ POTRZEBIE ZABEZPIECZANIA SIE PRZED ZARAŻENIEM
   TO WAŻNE – sprawy nabrały takiego tępa ze niusy beda juz spływały oficjalnie – NAJPRAWDOPODOBNIEJ UTRACONO KONTROLĘ NAD ZARAZĄ I SPRAWY SA JUŻ POZA MOŻLIWOŚCIĄ OKIEŁZNANIA – APELUJĘ JESZCZE RAZ NIECH KAŻDY ZABEZPIECZA SIEBIE I RODZINĘ PRZED ZARAŻENIEM .
   p.s dochodzą słuchy że działania CHIŃCZYKÓW ZWIAZANE Z WYWOŁANIEM OPADÓW SPOWODOWAŁY ZACHWIANIE GLOBALNEJ RÓWNOWAGI METEOROLOGICZNEJ ZMIANY KTÓRE MIAŁY TRWAĆ LATA ZMIENIŁY SIE W TYGODNIE I MIESIACE SA JUZ DOWODY NA TO NIEZWYKŁE ZJAWISKA W PRZYRODZIE I ANOMALIE POGODOWE – W ANGLII OSTATNIO A KONKRETNIE WCZORAJ W NIEKTÓRYCH REGIONACH SPADŁO – 300 LITRÓW WODY NA 1 METR KWADRATOWY – U WYBRZEŻY JAPONII W PŁYTKICH WODACH POJAWIŁY SIE NAGLE ZWIERZATA ZAMIESZKUJACE GŁEBINY MORSKIE – MIEDZY INNYMI GIGANTYCZNE MEDUZY 2 METRY SREDNICY NIEZWYKLE JADOWITE – ICH NAGŁA MIGRACJA JEST ZAGATKĄ – NAUKOWCY PRZYPUSZCZEJA ŻE COS NIEPOKOJACEGO DNIEJE SIE NA ZNACZNYCH GŁEBOKOŚCIACH POŁOZONEGO DNA MORSKIEGO.
   ===============================
   od p.b.: o wzmacnianie organizmow blogowiczow apelujemy publikacja „porad”; gdyby rownoczesnie ze zwozeniem zarcia do bunkrow norweskich byly potwierdzone raporty o przeprowadzkach z manelami rodzinnymi do podziemnych baz w usa, w argentynie i na tajne bazy kosmiczne, to bym cie wzial powaznie; dziwy natury jak zwierzeta pierzchajace dlugo przed nadejsciem trzesienia ziemi, czy wieloryby popelniajace zbiorowe samobojstwo na plyciznach, zdarzaja sie od czasu ich stworzenia; chinskie sztuczne opady nad pekinem to pestka w porownaniu do haarp i odpowiednika w rosji (takze w chinach?), czy do sztucznych trzesien ziemi jak to na gwiazdke kilka lat temu ktore wywolalo tsunami w azji; na dnach morskich caly czas dzieja sie ‚niepokojace’ rzeczy: wybuchy wulkanow i gejzerow, ruchy tektoniczne, wyzwalanie metanu z gabczastych struktur lodowych (prawdopodobnie przyczyna trojkata bermudzkiego – statki wpadaja w potezny babel metanu unoszacy sie z dna, a samoloty napotykaja nan w powietrzu i tez spadaja)

   • Zanobiusz said

    Azazel powstał z ognia.Znakiem ognia jest swastyka.Na jej planie zbudowano lotnisko w Denwer.

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Jeśli piszesz „dochodzą słuchy” to napisz ską te słuchy dochodzą.
    =============================
    od p.b.: oraz czy masz czyste uszy…

   • mizia said

    WZMIANKI 0STATNIE 72 GODZINY Z INFO TV JAPOŃSKIEJ I BBC BRYTYJSKIE W FORMIE MINI NIUSÓW CIEKAWOSTEK MOZNA WYSZPERAĆ BEZ PROBLEMU
    W SPRAWIE INPAKTU PRZEGAPIŁEŚ OSTATNIE 30 DNI 2 EKSPLOZJI OBIEKTÓW W ATMOSWERZE ZIEMSKIEJ JEDEN NAD ATLANTYKIEM I DRUGI W USA – SPRAWDŻ W NIUSACH ZE ŻRÓDEŁ POWYZEJ – i nie były to zjawiska o skali pierdniecia

   • igi said

    No z calym szacunkiem dla pana i panskiego wkladu na rzecz informowania ludzi o nadchodzacych zagrozeniach panie Mizia ,to dzis pan wypil chyba o jednego za duzo…
    Ze niby cos sie zbliza co w ziemi wielka dziure zrobi w ktora wszyscy „powpadamy”??? Jak to sie ma do wczesniejszych doniesien o szczepionkach ,epidemiach ,ludobujstwach ,obozach fema i Bog jeden wie o czy to jeszcze mowa byla? Przeciez gdyby to byla prawda to te (nazwijmy ich umownie SUKINSYNY) napewno by o tym wiedzialy i nie marnowaly by czasu i pieniedzy na jakies tam epidemie. Wystarczylo by im wejsc do dziury i czekac az jakas tam kometa wymorduje wiekszosc ludzkosci… bez nerwow ,bez ryzyka itp…

    Ludzie nie wprowadzajmy zamieszania i histerii bo nie tego teraz nam potrzeba.

   • grypa666 said

    od p.b.: dajcie spokoj mizi, ogorcow zabraklo to i czysta inaczej dziala ;<)

   • igi said

    …a jeszcze jedno. Mieszkam w UK ,sledze tutejsze media jak tylko moge dokladnie ale wzmianki o jakichs tam ekspolozjach czegos tam gdzies tam ,nie znalazlem. Moze jakis link na potwierdzenie…?

   • świnia said

    @ Mizia

    Z kalendarza starego astronoma

    Dwie świnie trzymają ryje w korycie i żrą
    Jedna się odzywa do drugiej
    Ej wyciąg ryj na chwile z tego koryta i mnie posłuchaj !!!
    Ten gościu co prowadzi te gospodarstwo i sypie nam żarcie do koryta
    To tylko czeka aż nam waga do 150 kg podejdzie
    A wtedy nas załatwi i zrobi z nas szynki ….cdn

    Brak chmur na niebie i potrzeba tworzenia ich sztucznie to normalne – zawsze tak było
    Masowe trzęsienia ziemi w coraz większej skali normalne – zawsze tak było
    Katastrofalne powodzie są normalne – zawsze tak było
    Topienie się lodowców na byłych biegunach normalne – zawsze tak było
    Chore drzewa , kwiaty , owady normalne – zawsze tak było
    Brak plam na słońcu normalne – zawsze tak było
    Wojny ogólno światowe normalne – zawsze tak było
    Schrony podziemne normalne – zawsze tak było
    Totalna kontrola wszystkiego i wszystkich normalne – zawsze tak było
    Meteoryty z nieba jakby mi ryżem ktoś na głowę sypał normalne – zawsze tak było
    Tajfuny w Europie normalne – zawsze tak było
    Pekin na biegunie północnym normalne – zawsze tak było
    Waszyngton na biegunie południowym normalne – zawsze tak było
    Pastwiska na Antarktydzie normalne – zawsze tak było
    W Polsce winnice strefy równikowej normalne – zawsze tak było
    Palmy w Warszawie i rafy koralowe w Sopocie normalne – zawsze tak było

    A ty już przestań z tymi teoriami spiskowymi żryj !!!

   • grypa666 said

    od p.b.: dezinformacja – zawsze tak bylo

   • CoZaSyf said

    I wszysko jest „w porządku”.?

   • CoZaSyf said

    Do Mizi 50nr.pardon

   • CoZaSyf said

    Rozrzuca posty w cały świat! Tu opisane jak to widzi i cos o bunkrach na 2012.Zapowiada,ze rządy schronią sie i zostawią nas na pastwe chaosu-http://21grudzien2012.com.pl/przygotowania_do_wydarzen_2012_roku.html

   • Zanobiusz said

    Oni dalej jak gęś kluski będą łykać każdą ciekawostkę ,zamiast zająć się sednem sprawy.Nie wiem ile jest czasu, myślę że góra pól roku a może tydzień .Dla tego zasłaniają niebo.W Polsce tylko niewielu ucierpi, ale groza będzię straszna.Płaczę w sercu nad wielu innymi narodami .

   • Wojtek said

    „W Polsce tylko niewielu ucierpi” Przepowiednie…?? 😛
    Świat się zglobalizował, jeśli nasi sąsiedzi ucierpią i nam się oberwie rykoszetem, bo nie będzie informacji, towarów i usług od których nasza codzienna egzystencja zależy.

   • Zanobiusz said

    Geologia,geografia,astronomia.Będziemy jedynym narodem w pełni zdolnym nieść pomoc w Europie.
    Nie przepowiednie.
    Przykro mi.

   • Wojtek said

    Ja tylko mówię, że:
    1. Masę produktów się do Polski importuje, nie jesteśmy samowystarczalni.

    Kiedy kierowcy ciężarówek w Grecji zastrajkowali na 3 dni i przestali wozić samo żarełko do supermarketów, to greckie aglomeracje stanęły na krawędzi wojny domowej. Stacje paliw ochraniało wojsko i policja z ciężką bronią.
    Gdyby jakiś biblijnych rozmiarów kataklizm dotknął np. Francję, Holandię, Niemcy, GB… to nam się oberwie rykoszetem, nawet jeśli nie będzie zniszczeń naturalnych. Wyjdz sobie na ulicę tak jak stoisz i pomyśl, że z tym co masz na sobie musisz przeżyć kolejne kilka lat. Żadnych ubrań, środków czystości, leków… I jeszcze musisz ponieść pomoc innym… Sorry, nie widzę tego.
    Gdyby Polska była Chinami to i owszem, ale nie jest.

   • Zanobiusz said

    Obawiam się że tamte kraje zostaną niemal unicestwione.W Atlantyk uderzy potężny Bolid i tsunami zatrzyma się dopiero w Brandenburgii.Ja też nie wierzę w żadnych kosmitów,nie o to chodzi.Utajnienie danych z satelity monitorującego zagrożenie parę miesięcy temu i zasłanianie nieba ,to tylko niektóre elementy.Cała reszta to zamęt mający pozwolić na dyskretną ewakuacje do schronów tych których wybrano by nie zginął gatunek.W 2012 przejdzie Nubiru i wtedy będą kataklizmy dodatkowe.Amerykanie szykują się z Rosją i Chinami i nie tylko do rozstrzelania tego co nadlatuje ale efekt
    może być różny.Rozpisałem się.Jezus jest Panem!!!

   • mizia said

    ja terz tam mieszkałem na JA PRZYNAJMNIEJ MAM OBYWATELSTWO G.B – A TY – POZATYM O TYCH METEORYTACH BYŁO NAWET W TVN CHŁOPIE A W G.B TO WIESZ JAKIE SA INFO – WOJNA BY WYBUCHŁA W EUROPIE MOZE ZA 3 DNI BYŚ SIE DOWIEDZIAŁ – i przestań pierdzielic ze coś pisałe jak nie pisałem…

   • elka said

    potwierdzam, było w wiadomościach

   • igi said

    …a co kogo interesuje jakie ty masz obywatelstwo to raz..
    …dwa:”i przestań pierdzielic ze coś pisałe jak nie pisałem…
    ” …co do czego??? o.O…
    Wiecej juz nie bede dyskutowal bo zaraz bedzie ze agencior jestem i pruboje cie zdyskredytowac. Nie unos sie czlowieku bo ja tu pruboje sie faktow tzrymac i je ustalac a jak ktos fantazjuje to mu to wprost wytkne, przyzwyczajaj sie…
    ===========================
    od p.b.: spoko, agenciorow mianuje sprzataczka, Mizia jeszcze na nia nie awansowal ;<)

   • Zanobiusz said

    Igi .W dawnej Polsce w takiej sytuacji zwłaszcza szlachcic właził na czworakach pod ławę i głośno obwieszczał”Zełgałem jako ten pies”.To się nazywało odszczekać niesłuszne zarzuty.Pozdrawiam.

   • wszechstronny said

    Pamiętam, że na kilku ogolnodostępnych portalach było a jakiejś katastrofie w atmosferze jednak nie mogę teraz tego znależc więc z linkami krucho.
    Ale czy nie wydaje Wam sie że jakikolwiek wybuch w atmosferze, przypadkiem nie spowodowałby jakichś trwałych szkód w elektronice? Bo z tego co wiem to ewentualna eksplozja nuklearna a górnych partiach atmosfery może wyłączyć prąd na całym komtynencie. Dziwne to ale … mogę sie mylić 🙂

   • Brenda said

    A prosze Cie bardzo:

    Mała asteroida spłonęła w ziemskiej atmosferze nad Indonezją , 8 października br.,miała na pewno średnicę ok. 10 m,weszla w atmosfere z prędkością ok. 70 tys. km/h. Asteroida spaliła się na wysokości 20 km, co wytworzyło potężną falę energii. Zadne obserwatorium astronomiczne na świecie nie zauważyło zbliżającego się meteorytu.

   • Brenda said

    No i ciekawe jest to, ze NASA bombardowalo tego samego dnia ksiezyc.

   • Wojtek said

    Brawo! A jeśli dodamy, że w poprzednim stuleciu Armia amerykańska prowadziła eksplozje nuklearne w wysokich partiach atmosfery, wierząc, że „możliwe jest podpalenie atmosfery” i skutkiem czego, do dziś mamy wielką dziurę w ozonową to, to wcale nie musiała być asteroida. Mogła być, nie musiała być…

   • mizia said

    niezauwarzyło bo nadleciał z kierunku na który jest ustawiony NOWY TELESKOP SOHO – SPRAWDŻCIE SOBIE KTO I GDZIE GO ZAINSTALOWAŁ- zapodaje filmik INNEGO NIEMAM POD REKA NIE CHODZI – MOZE OBECNI TU NAUKOWCY WYJAŚNIA CO WIDAC NA ZDJECIACH

   • Zet said

    Poprzedni wpis miał znalezc sie pod wpisem Mizi (68)

   • Wojtek said

    Zet, znajdź sobie na YouTube konto gościa o nicku Nowheretorun1984 i zapomnij o ściemie z Nibiru 😀

    Nibiru to fake temat zastępczy dla rozszczepienia oddolnych ruchów patriotycznych na całym świecie. Ze statystyki wynika, że jakaś grupa patriotów i ludzi poszukujących prawdy uwierzy w Nibiru, a wtedy mass-media wrzucają CAŁY ruch 9/11, antyszczepionkowy, anty-codexowy anty-NWO do jednego wora z wariatami, którzy wierzą w UFO, Nibiru, Chupacabrę, latającego Potwora Spaghetti, [wstaw tu sobie co jeszcze chcesz] skutkiem czego, CAŁY ruch jest zdyskredytowany i przedstawiany jako oszołomiony!

   • Zet said

    Wojtek: Nibiru to fakt. UFO to fakt. Obejrzałem zaprononowane przez Ciebie „deception 2012” filmik, (który powstał ponad rok temu) i tezy odnośnie Nibiru/Planet X są już nieaktualne. Wg mnie właśnie wiele rzeczy ma być tematem zastępczym do Nibiru.

   • Wojtek said

    Chyba nie mówimy o tym samym filmiku, Zet.
    1. „2012 Deception” to prezentacja z 17 listopada 2009, ma 57min. Nie jestem pewien, czy mówimy o tym samym.
    2. Pewne rzeczy podstawowe błędy w założeniach jak wyjątkowe ułożenie planet tego grudnia 2012, precesja Słońca, to, że teleskopem można zrobić zdjęcie Nibiru przez zasłaniający go pas planetoid i gruzu kosmicznego, czy przekręty przy interpretacji kalendarza Majów, nie mogą „się zdezaktualizować”. Coś, albo jest obiektywną prawdą, albo obiektywnym kłamstwem.
    3. Nie lubię ludzi, którzy promują 2012, bo zostali wielokrotnie przyłapani na kłamstwach, albo współpracy z środowiskami NWO.
    Michael Tsarion — facet był (nadal jest?) Rózokrzyżowcem. Dowiedzione ponad wszelką wątpliwość. Jego matka również. Nagle zrobił się pro-truth? Wybuchł furią, kiedy na spotkaniu człowiek mu przypomniał tę plamę na życiorysie.
    Peter Joseph — współtwórca Zeitgeista — nowojorski iluminat, a sam film opłacony przez nowojorskich iluminatów – przyjaciół. Facet się z tym zbytnio nie czai. Plus nie wiemy jakie jest jego PRAWDZIWE imię, wiemy tylko że to którym się posługuje jest fake.
    Jordan Maxwell — Teozof — też niby pro-truth się zrobił? Przeciekawy i DZIURAWY życiorys. Masę razy przyłapany na kłamaniu i tłumaczeniu rzeczywistości w kluczu teozoficznym. J.M. To nie jego imię, to którym się posługuje przybrał po przeczytaniu jednej z prac teozofki-arcykapłanki Lucyfera — A. Blavatsky. Bohater nazywał się Jordanus Maximus. Nie wiem, czy jeszcze żyje, rok temu słyszałem, że był spłukany finansowo i z zaawansowanym rakiem. Postać legenda.
    To samo Acharya S, David Icke, Alan Watts… itp. itd. Ta lista nie ma końca. Wszyscy wierzą w „zmianę świdomości”, nadejście Mistrza Maytreyi, przylot UFO, które nas uratuje przylatując z Nibiru… Wszystko podane w sosiku New Age i teozofii.

    Kojarzysz The Disclosure Project — Ci wszyscy wojskowi, ATC policjanci, którzy widzieli UFO, kosmitów itp. Wiesz kto sponsoruje to stowarzyszenie?! Trzymaj się: D. Rockefeller J.D. Rockefeller i Familia R. Ten sam, który na spotkaniu Grupy Bilderberg 2009 kierował frakcją elity, która chciała rozpocząć eksterminację ludzkości NATYCHMIAST

    No dobra przyznaję, ja też kiedyś kupiłem historyjkę o Nibiru, Planecie X itp. i o tym, że Plejadanie przylecą nas uratować przed nami samymi, i że Wielka Federacja Galaktyczna i że w ogóle po Nibiru czeka nas raj na Ziemi. 😛 Też uwierzyłem w The Disclosure Project. Tylko, że po jakimś czasie zacząłem łączyć to do kupy i okazało się, że cała ta akcja kompletnie się nie trzyma i ci ludzie wkręcają w coś.

    A teraz w co wierzy Wojtek:
    1. Tak, wierzę, że coś mega śmierdzącego wydarzy się w latach od 2010 do 2014. Nie wiem co, ale czuję, że to będzie taki przekręt, że nawet najlepsi się na to nabiorą. Może uruchomią Blue Beam Project i ONZ zaprezentuje nam przez swojego człowieka B. Creme fałszywego Mesjasza? A może III wojna? Nie wiem, czuję że będzie smród wszech czasów.
    2. Tak wierzę, że coś nadludzkiego lata w przestrzeni. I coraz bardziej jestem przekonany, że UFO to fenomen demoniczny, nie kosmiczny i jest przygotowaniem na fałszywą katastrofę, z której uratuje nas fałszywy Mesjasz ONZtu. Zjem własne włosy jeśli jest inaczej.

    Może się mylę, może Zet ma rację. Jedno jest pewne, ludzie którzy promują cały ten 2012 shit pracują dla drugiej strony. Plus ta teoria jak dla mnie się nie trzyma kupy.

    Fajne dyskusje z tematu 2012:
    http://www.bautforum.com/showthread.php?t=07145
    http://www.bautforum.com/against-mainstream/10214-about-mayan-2012-item.html
    http://www.bautforum.com/against-mainstream/10724-2012-debunking.html
    http://www.bautforum.com/conspiracy-theories/43775-pole-shift-idea-origins.html
    http://www.bautforum.com/against-mainstream/53904-earth-passing-thru-galactic-center-2012-didnt-already-happen.html
    http://www.bautforum.com/conspiracy-theories/55386-earths-magnetic-field-2012-a.html
    http://www.bautforum.com/space-astronomy-questions-answers/63109-how-can-sun-aligned-galactic-centre.html
    http://www.bautforum.com/conspiracy-theories/63449-whole-2012-poles-flip-nonsense.html

   • grypa666 said

    @Wojtek napisał/a 22.11.2009 o 0:50
    „Chyba nie mówimy o tym samym filmiku, Zet…”

    Wojte, dzieki za ten komentarz. Wszyscy ci „guru” promują jedno, a milczą o drugim – ważniejszym. O tych c to robia (Bein, Bjerknes, Duke) raczej cicho, a jak gośno to w atmosferze skandalu. Nie znaczy to, że np. Alex Jones czy Icke wykonują złą robotę, widać to po niedawnym ataku ADL, ale nie powinniśmy sie dać wmanewrować Tsarionom i Maxwellom w pochłaniające nasz cenny czas bzdury.

   • Vebriq said

    Czy chodzi o tego Alana Wattsa,który pisał książki o buddyzmie,taoizmie,zenie itp.?(czytałem to i owo jego).
    Nigdy w życiu nie wierzyłem w żadne Nibiru,żadnych kosmitów,żadnego zeitgeista(chociaż go poznałem z grubsza),żadne teozoficzno-new’ageowskie śmieci,szanuję wielu ludzi,którzy z pobudek religijnych,duchowych itp.rozpowszechniają te śmieci w dobrej wierze,ale mam osobisty dystans,trzymajcie się Jezusa Chrystusa,szczególnie obecnego w Eucharystii,przy Eucharystii nic złego nie może się wam stać,co najwyżej śmierć ciała,ale nie duszy.Uważajcie też na to,co modne i popularne,raczej czytajcie nieoficjalne lektury,pisma sprzed dwustu i 300 lat a nie nowe kolorowe śmieci,przeważnie nie sprawdzone,niekiedy wartościowe może,lecz brak czasu na sprawdzanie,jest wiele dobrego pokarmu duchowego tylko trzeba dobrze wybierać.Apokaliptyczne spekulacje,spiskomanie itp nie służą działaniu,które jest teraz najbardziej potrzebne,piszcie nie o tym co myślicie a o tym,co robicie.

   • Jose said

    Cholercia to znaczy że Sumerowie pierdzielili głupoty o Planecie Przejścia, planetach naszego układu słonecznego i innych ciekawych zjawiskach kosmicznych, które potwierdza współczesna nauka? Kurdę, w takim razie taką samą dyskredytację czeka kalendarz księżycowy, ekliptykę, znaki zodiaku, system sześć dziesiętny… ale się narobiło.

   • Jose said

    O masz ci los, rzuciło mi post gdzieś bez sensu…

   • wszechstronny said

    Eeee….. a może oni chemtrailsami chcą zasłonić Nibiru? Bo jeśli jest już widoczna to….
    ======================
    od p.b.: a ja mysle ze uny zwiewaja przed ukrainka na tajne stacje kosmiczne whadlowcem columbia i nie chca zebysmy widzieli, a w nocy slyszeli, wiec kazali latac samolocikami

   • Zanobiusz said

    Brenda dzięki za wskazcie.Pozdrawiam.

   • Wojtek said

    Musiałaby chyba ta eksplozja się wydarzyć ściśle w jonosferze, ale nie wiem :-/ Skoro w latach ’60 tych Ruskie i Amerykanie wyścigowali się, kto wysadzi większy ładunek nuklearny w atmosferze, a nie słyszałem, o jakiś szczególnych wyłączeniach, to chyba nie jest to zawsze efektem.
    ==========================
    od p.b.: do wylaczania pradu i komputerow oraz dlugotrwalych pradow bladzacych jest specjalna bron elektromagnetyczna

   • wszechstronny said

    Do p.b. wydaje mi sie, ze wybuch nuklearny wyzwala impuls elektromagnetyczny wiec coś musi sie stać z elektroniką wiec specjalna broń niepotrzebna jest

   • Anna said

    oj Mizia, Mizia.. przez Ciebie to na zawał to umrzemy..;) informacje typu bombatic telefantastic;)
    Tak na poważnie to jesli takowe zjawiska miały miejsce jaki był cel w zatajeniu tych informacji?
    Czy możesz podac źródło, jakiś link celem wzbogacenia mojego strachu?;)

   • Zanobiusz said

    Wpisz na googlu- Kosmiczne kamienie od teraz ściśle tajnei poczytaj

   • Zanobiusz said

    Zróbcie z tego linka bo ja dalej nieumnyj czełowiek.

   • jenii said

    Zanobiusz czy o ten link ci chodzi? http://pracownia4.wordpress.com/2009/06/15/kosmiczne-kamienie-od-teraz-scisle-tajne/

   • Zanobiusz said

    Tak Dzięki serdeczne.Wiec Panie i Panowie atakujący Mizię że siE napił jedżcie, bo zabraknie dla was miejsca w bunkrach.

   • grypa666 said

    od p.b.: taaa, od milionow lat kamienie spadaja w atmosfere, a usa je teraz upanstwowilo i ‚utajnilo” zeby swoje wybuchy haarp na kamienie zwalac

   • Jan said

    @ Mizia

    jesteś już blisko prawdy , dalsza część w Biblii na ostatnich stronach . Budowniczy schronów znają ją , wierzą prawdzie w przeciwieństwie to innych . Im wystarczy UFO , bestia , i chip .
    Ci którzy mają mało dostaną dużo więcej a ci którzy nie mają to nawet i to zostanie im zabrane .

   • mizia said

    JA NIE JESTEM BLISKO TYLKO ….ALE TEMAT JEST O WIELE SZERSZY NIZ TU PROBLEMY PORUSZANE .
    KONIEC KOŃCÓW DLA WIEKSZOSCI TU PISZACYCH ZBLIŻAJACE SWIĘTA BEDĄ NAJGORSZE W CAŁYM WASZYM ZYCIU – DLATEGO JANIE JA JESTEM TAM GDZIE JESTEM A RESZTA SIE CISKA W NIEPEWNOŚCI PROPAGANDY ŚWIATOWEJ – SPRAWA GRYPY I SZCZEPIEŃ TO TYLKO JEDEN PROBLEM BEDACY SKŁADNIKIEM WIELKIEJ AKCJI – O NAZWIE DEPOPULACJA – TO MOZE JEST BRUTALNE ALE TAK JEST – DŁUGO BY PISAĆ I WYKŁADAĆ CO SIE Z CZEGO WZIEŁO I DO CZEGO MA DOPROWADZIĆ MYŚLĘ ZE OKOŁO 5% TU PISZACYCH WIE O CO CHODZI Z TYM WSZYSTKIM I CO JEST TERAZ WARZNE -RESZTA NIESTETY Z GŁUPAWYMI PYTANIAMI NA USTACH ZOSTANIE POZAMIATANA NA ŚCIUŁKĘ – NAWÓZ POD NOWE UPRAWY.
    ===========================
    od p.b.: mozliwe, tsunami uny tez puscili na Boze Narodzenie, lubuja sie w swietach swoich i cichs; ja starowierny prawoslawny, tj. wg starego kalendarza, tj. Boze Narodzenie 7-go stycznia — czy tez bedzie ciezko dojechac do cerkwi, Mizia? moze jednak warto przejsc na judaizm?

   • Zanobiusz said

    Mizia chodzi o posprzątanie na czas, żeby motłoch nie zakłócał spokojnego zajęcia miejsc w bunkrach przez wybranych.I tyle.

   • mizia said

    DOKŁADNIE TAK

   • świnia said

    @ mizia

    o ryju , jest spoko ja wiem i ty wiesz a oni wiedzą że my wiemy , nie wypada od nawozów itd bo nawet świnia ma godność .

    Dla Rzymian jestem Rzymianinem dla Hebrajczyów Hebrajczykiem Pustelnikiem dla Pustelników a świnią dla otwarcia oczu wszystkim .

    Zrobimy dobrze jak powiemy wszystko co nam wiadomo bez napięcia ala poniedziałkowego teatru kobra ssssssssssssssssssssssss

   • pytek said

    Kobra to byla w czwartki.Reszta sie zgadza.

   • pytek said

    To mialo byc do postu swini.Wiem,wiem u nas action ma sie zaczac od kazdego poniedzialku.

  • mizia said

   WIRUS MUTANT POJAWIA SIE W CORAZ WIEKSZEJ ILOSCI PANSTW EUROPEISKICH W NOCY BYŁO INFO O USA I NORWEGII TERAZ NABIERZACO ZACZYNAJA SPŁYWAC INFO W OFICJALNYCH MEDIACH CIEKAWE JAKTO SIE STAŁO ZE TEJ NOCY NAGLE STWIERDZONO ZE JEST ON OBECNY W WIELU KRAJACH I POJAWIŁ SIE PRAWIE RÓWNOCZESNIE W MAŁYCH ODSTEPACH GODZINOWYCH.

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Mizia, to nie jest żadne odkrycie.
    Takie było założenie aby wirus mutował.
    Nikt nie wypuścił by wirusa, który mógłby zarazić i uśmiercić nie odpowiednie grupy osób.
    Najważniejsze osoby były wcześniej zabezpieczone

   • Zanobiusz said

    Mizia .Nie wymknęło się spod kontroli, tylko pierwszy wariant nie wypalił.Wizus okazał się słabszy niż sezonówka,i zaczęły się budzić Narody,dzięki takim blogom jak ten.Kto chce odpowiadać na trudne pytania i ryzykować że straci wszystko.Były kontrowersje między nimi.Właśnie przegrało miekkie skrzydło.Wchodzi wariant jastrzębi .Wirus lekooporny.Już nie trzeba chipować.Azazel narodził się z ognia.Symbol ognia to swastyka.Lotnisko w Denwer jest na planie swastyki.Przemyślcież to. Czuwaj.

   • Margherita said

    Już wczoraj ludzie pisali na forum onetu takie złoścliwości: a w którym to laboratorium ten wirus zmutował, w gsk czy baxtera?

    Ten aH1N1 to jest dokładnie coś takiego, co sama wymyśliłam parę lat temu. Serio. Zastanawiałam się jak Polska mogłaby się obronić w razie napaści takiej jak w `39. I wykombinowałam sobie, że najlepsza byłaby niegroźna grypa powodująca wysoką gorączkę! I teraz koncerny wychodowały coś takiego. Nikomu nie mówiłam o swoim pomyśle. To jest zresztą nie pierwszy mój pomysł, na który równocześnie wpadł któryś z koncernów. Np na pół roku przed macdonaldem wymyśliłam deser czekoladowo-wiśniowy. Już lepiej żebym niczego nie wymyślała.
    ==========================
    od p.b.: nie rezygnuj, wymysl cos na unych, tylko nam nie mow!

   • pytek said

    Ja ogladalem w tym tygodniu program w norweskiej telewizji ,pokazujacy wnetrze tego bunkra na Spitzbergenie,ktory jest bankiem nasion i prawdopodobnie bedzie sluzyl odbudowie cywilizacji.

  • pytek said

   @mizia:
   Byla tam norweska ekipa telewizyjna,pokazali ten magazyn od wewnatrz.

 16. Brenda said

  Ludzie! Co Wy chrzanicie! To, ze jest taki temat, jakis cytat wcale nie oznacza wprowadzanie w blad! Przeciez pisze JAK WOL, ze to tylko ciekawa informacja. Ciekawa wcale nie oznacza , iz musi byc po naszej mysli. Przeciez swego wroga trzeba znac, nie?!
  Ja nie rozumie dlaczego tutaj neguje sie w ogole dyskusje, ale jest ogolny przyklask na wklejanie filmikow i hasel, powtarzanych do znudzenia. Dla tych co dopiero sie zainteresowali? A niech pofatyguja sie pare dni tygodni w stecz!
  Uczmy sie, rozrozniajmy bzdety od rzeczowych informacji.
  ============================
  od p.b.: madrze brenda gada

 17. vindpust said

  Aparat do wytwarzania wlasnego homeopatycznego lekarstwa.
  http://neovita.com.pl/cem-tech-terapia-falami-milimetrowymi-cena-10008364-p-176.html

 18. Matt said

  Nie dziwi spadek szczepień, w niektórych państwach wykorzystano 20% i mniej zakupionych szczepionek. Jak się okazuję ludzie nie są jednak aż tak głupi jak by się co poniektórym chcącym nam zaszkodzić wydawało. Polska jak na razie podwójnie zyskała, ludzie się nie szczepią niepewną szczepionką a państwo zaoszczędziło na jej kupnie, propsy dla pani Kopacz 😀
  PS Świetna robota z tym blogiem. Umieściłem małą reklamę Twojego bloga na swoim. Może to nie wiele ale zawsze ktoś zaglądnie, a każda osoba choć trochę uświadomiona jest cenna.
  Zapraszam również do siebie: http://egotrippin.wordpress.com
  Pozdrawiam
  =====================
  od p.b.: dzieki, tak trzymac

 19. Wojox said

  Racja Panie Piotrze. od 2 miesięcy pakuję w siebie co dziennie:
  1)2 ząbki czosnku
  2)1 cebula surowa, zjadam jak jabłko.
  3)dodatkowo sok z cytryny, czasami grapefruit, więcej owoców i warzyw na surowo.

  Nawet katarek mi się nie pokazał, choć jestem w Anglii a tu ponoć pandemia, której nie widzę ?
  Co do szczepień, mój syn jak miał roczek, po szczepionce na drugi dzień dostał zapalenia ucha środkowego. Po tym seria bolesnych zastrzyków z gentamycyny. Od wtedy jestem anty-szczepieniom..
  ================================
  od p.b.: uwazac z preholowaniem czosnku – 1 zabek/dzien wystarczy, aby co dzien

  • kasia said

   Ja polecam 1 zabek czosnku na kanapke z pomidorem i cebula. Posolic i popieprzyc i smacznego :d Zdrowe i dobre.

  • Magdalena said

   Jak po tym czosnku poruszac sie w „ludzkim kregu”? Pietruszke probowalam, nie dziala na 100%. Zawsze jest zapach.

  • Margherita said

   Zapomniałam dopisać swoje ulubione lekarstwo na wszelkie infekcje w gardle i oskrzelach – Esberitox N. Pod tą nazwę kryje się wyciąg z jeżówki, stary, dobry specyfik z babcinej apteczki.

 20. Brenda said

  Cos na wirtualnej rzucili to co wiemy juz od paru tygoni. Tylko w jakim celu?…

  http://studio.wp.pl/i,Cheerleaderka-ofiara-szczepionki,mid,824779,pres,1,seq,1,type,0,uid,7766,wideo.html?ticaid=1924c&_ticrsn=3

 21. Bruno said

  niemieccy lekarze wydali ostrzeżenie przed szczepionką przeciw grypie H1N1.

  7 osób zmarło po szczepieniu szczepionką GlaxoSmithKline Pandemrix w niemczech.

  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=16208

  • Magdalena said

   Rodziny zmarlych po szczepionce powinny jak najszybciej zaczac sadzic swoje rzady o odszkodowania, moze wiecej bedzie tych ostrzezen oficjalnych.

 22. Nie z tej Ziemi said

  Wiecie co? tak czytam ten blog i żal mi Was co poniektórych. O niektórych sprawach macie mizerne pojęcie. Śmiesza mnie nazewnictwa „Sataniści”. Co to znaczy „Satanista”? Ja nie akceptuje nauki kościoła. Jestem antyreligijny i co mnie też wrzucicie do worka „Satanista”? Nie mam nic wspólnego z czymś takim. Nie oddaje czci żądnemu lucyferowi ani innemu bożkowi. Oczywiście dla osób „religijnych” jestem „Satanistą” bo przecież Oni jak i część z Was myśli dwutorowo. Jak nie jesteś katolikiem to zostaje „Satanista” innej opcji nie ma. To tylko pokazuje szczególnie Pan, Panie Bein to się tyczy jak jest Pan na poziomie duchowym manipulowany. Walczy Pan z tymi, którzy manipulują ale dał sie Pan sam złapać w tą ich manipulację. Nie wie Pan o tym, że wszystkie systemy religijne to dzieło „Iluminatich”??? Nie wie Pan, że to oni te religie kontrolują? Nie zdaje sobie Pan sprawy z tego, że Oni maja z Pana pośmiewisko jak Pan tutaj wypisuje bzdety o Satanistach i uważa, że jest tylko grzesznikiemi i o czekaniu na cud. Pora się ocknąć. Dla Was został przygotowany Blue Beam:) Dla powagi sytuacji proszę przestać chrzanić o antychrystach, lucyferach itp. Ludzie ocknijcie sie wkońcu, że religie Was trzymają w garsci i na tym poziomie jesteście dalej kontrolowani.

  Do tego zacznijcie wkońcu uzywać swojego mózgu. Chrzanicie o srebrze koloidalnym ale macie póki co cała masę srodków naturalnych, które też działaja antywirusowo.
  W każdym supermakecie znajdziecie nierafinowane oleje. Źródło – Omega 3 i 5 oraz witamina E, „Olej lniany”, Olej Słonecznikowy. Do tego Vilvacora do zaparzania jak herbata w postaci prawdziwej kory, a nie pigułki, Oliwa z oliwek itp. Starać się kupować oleje ze znaczkiem eko. W Carfurze można je dostać w niskich cenach.

  Kolejną taka bardzo korzystną rośliną jest ostopest plamisty. Fantastycznie działa na odtruwanie wątroby i całego organizmu.

  I zapamietajcie jedno nie ma mowy o podnoszeniu broni albo o walce i wojnie. Ta walka toczy sie na poziomie świadomości i tak było zawsze. Kto świadomy ten wolny, a reszta owieczki do strzyżenia.

  I takie info na koniec „ZION” nie jest szczytem piramidy. Jest jeszcze coś po wyżej ale ten kto jest pod wpływem religii nigdy tego nie pozna. Na tym poziomie macie bardzo ograniczona percepcje.
  =============================
  od p.b.: jak bardzo chcesz to cie wrzucim do satanistow przez male s, ale watpie ze sie tam nadajesz — google ‚wolfgang eggert petition’; co to jest bylo tlumaczone nie raz, termin umowny zeby nie denerwowac bnai brith w stolicy (niejednej); polecam definicje i tlo oraz najnowsze ich ‚osiagniecia’ w mej pracy pt „judeocentrics and mass crimes” opublikowanej w br. w wydawnictwie naukowym;
  jestem prawoslawny, nie katolik, wpisz w wiki, zeby nastepni konsultanci jak ty nie marnoweali czasu;
  „nie zdaje” sobie sprawy z illuminati, bo oni sa li tylko jednorazowa rekawiczka do wyrzucenia na smietnik historii przez prawdziwych ‚satanistow’ po wykonaniu zaplanowanego dla nich zadania (patrz plan rotszylda z 1773 r.); rzadzic bedzie siedem praw noego (google ‚noahide law’), traktat lizbionski jest wstepem;
  o antychrystach poradz Ojcom Kosciola Chrzescijanskiego (od pierwszych wiekow po Chrystusie) i takim doglebnym myslicielom jak Ojciec Serafim Rose (+ l. 1980-te ) z kalifornijskiego monastyru Sw. Hermana z Alaski ;
  bardzo mi osdpowiada ‚kontrola’ przez bezkoltunskie prawoslawie;
  ad 4 ostatnie akapity – z nieba nam spadles, „nie” wiedzielismy; masz honorowe czlonkowstwo – za matolstwo

  • agata said

   @ nie z tej ziemi

   A gdziezzes sie ty tyle sieczki najadl, ze ci kompletnie sie mozg wyjalowil.
   Z takimi „rewelacjami” to nie tutaj moj panie. Tu ludzie troche mysla. Glos te swoje odkrycia do takich bezmozgowcow jak ty.

  • Vebriq said

   wielokrotnie tu już mówiono,że termin „sataniści”jest umowny i przyjęty ze względów hmmm…technicznych,jakoś do ciebie nie dotarło to.

  • Wojox said

   Oczywiście że religie to wszystko namieszały. Ale jak ktoś poczyta Biblię, oczy mu się oczyszczą. Jezus zapowiedział odstępstwo, i niestety wszystkie religie (oprócz oczywiście jednej, jakże miałoby być inaczej) tkwią w tym odstępstwie, łącznie z prawosławiem (sorry Panie P.B). Jan w Objawieniu podaje informację o Upadku Babilonu i żeby było ciekawie, egzekucja odbędzie się niebawem z wyroku samego Boga. Stąd ostrzeżenie żeby wyjść z niego. Już widać że świat się jednoczy, ja to mówię że zakładają ONZ-towi kły. Po tym zjednoczeniu narody zrzucą z siebie „nierządnicę” Babilon Wielki (Ogólnoświatowe Imperium Religii fałszywej). Jezus powtarzał iż świat tkwi w mocy niegodziwca, nieszczęsnego Szatana (tłumaczymy jako przeciwnik, potwarca). Niestety ludzie są satanistami nieświadomie, czy należą do jakiegoś kościoła czy też nie, bo władzę nad światem sprawuje właśnie Szatan. Niestety jego czas dobiega kresu. Objawienie podaje iż po egzekucji Babilonu Wielkiego, zapłaczą jedynie kupcy Ziemi, a po tym nastanie wielki ucisk jakiego nie było od stworzenia świata (słowa Jezusa). Dalej Jezus powiedział że gdyby nie zostały skrócone owe dni, nie przeżyłoby żadne CIAŁO… Więc zagrożenie może być na poziomie wszystkich, ludzi i zwierząt..

   • Piąty said

    Moim zdaniem wszystkie religie tkwią w odstępie. Bez wyjątku. Uważam, że da się rozkaz z góry by np cała UE zlikwidowała religie. Jak tego dokonać? Wystarczy ludziom zabrać prąd na tydzień i aż do skutku.

   • agata said

    Dlaczego uzywasz slowa niestety. „Niestety jego czas dobiega kresu”. Bardzo dobrze ze jego czas dobiega kresu a nie niestety.

  • pytek said

   @Nie z tej ziemi:podoba mi Twoj wpis.Rozwin temat ,ale obawiam sie ze Cie wysmieja bp wiem co chcesz powiedziec..Tez uwazam ,ze religie to sposob kontroli obywateli.Wiara jest czyms innym ,ale w co sie wierzy ,to juz prywatna sprawa i nie potrzeba do tego instytucji.

  • Margherita said

   Trzeba tych „onych” jakoś nazwać. Ja wolę o „onych” mówić „mafia”. To dobrze oddaje wewnętrzne relacje między tym towarzystwem spod ciemnej gwiazdy.
   Też nie jestem katoliczką. Wierzę jednak w Boga.
   Nie zgodzę się z Tobą i z Pytkiem, że religia to sposób kontrolowania społeczeństwa. Już nie. Inkwizycja już nie istnieje. Religia to pewien usysematyzowany zbiór wierzeń. Jest to nasza własna kontrola nad tą złą cząstką naszej natury. Ci tzw Illuminaci/mafia zatracili tą zdolność kontroli nad sobą. I to ich zgubi.

   „Ta walka toczy sie na poziomie świadomości” do chwili kiedy konował ze strzykawką w towarzystwie lokalnego oddziału wojska/policji zapuka do twych drzwi. Niemożliwe? Jedną z zasad strategii jest przygotowanie się na najgorszą możliwą ewentualność. Nigdy mnie jeszcze ta zasada nie zawiodła.

 23. Zanobiusz said

  Ponieważ załamał się wariant szczepień,wirus był o dziwo za słaby a narody obudzono,kto chce odpowiadać na nieuniknione pytania i stracić wszystko.? Operacja Azazel to wariant ostatecznego rozwiązania.Wyjęto asa z rękawa.Wirus lekoodporny.

 24. ppp said

  to jak jest z tym ludobujstwem ? Jane oskarzyla ze WHO szczepionkami cche przeprowadzic ludobujstwo. A na razie tylko pare osob zmarlo, ale jest to tylko odsetek promila zaszczepionych wiec sa to normalne skutki uboczne. Ale ci co sie zaszczepili i przezyli przynajmniej sie juz uodpornili na wirus. To jak to jest z tym ludobujstwem, podajecie wiele informacji wiele roznych teorii, ze niby szczepionki powoduja bezplodnosc, ze czipa wstrzykna i juz sam nie pamietam co jeszcze. Prosze mi wytlumaczyc na czym to cale ludobujstwo polega skoro tak wszystko wiecie? Rozumiem ze rozpracowaliscie elity skoro sa oskarzone one o ludobujstwo. A jak sie okazuje rzucacie teoriami na lewo i prawo. Wydaje mi sie, ze wiecei ze cos dzwoni ale nie wiecie w ktorym kosciele. I jeszce ten MIZA sieje zamet na blogu, podaje jakies niesprawdozne historie, a w dodatku robi bledy jak male dziecko i pisze z Caps Lockiem. W szkoel nie ucyli , ze duza litera zaczyna sie tylko zdanie? Od czytania tego bloga mozan na prawde zwariowac.

  • kasia said

   Obejrzyj ten film to sie dowiesz:

  • agata said

   a ty tez robisz bledy i tez cie nie ucyli w szkole i bledy robisz. Nie siej zametu. a tlumaczyc to ci nikt nic nie bedzie. sam se poszukaj, info jest duzo. Rusz tylek zacznij czytac, mysles i kojarzyc pewne fakty a nie czekac az ci gotowe podadza na talerzu.

  • marian said

   Earth population ‘exceeds limits’
   http://news.bbc.co.uk/2/hi/7974995.stm

   The Georgia Guidestones
   1. Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature

   • marian said

    Przy okazji prośba żeby ktos to przełumaczył (bo mój angielski nie jest tak dobry) i dodał do działu artykuły. Tym bardziej, że to nie są „jakieś tam teorie …” tylko fakty. Jeśli chodzi o ten „The Georgia Guidestones” wystarczy wpisać w googla albo na youtube, żeby się dowiedzieć więcej.

  • Mariusz said

   Według Ciebie śmierć dla pewnego odsetka osób to naturalny objaw uboczny? Ręce opadają, ciekawe czy gdyby ten objaw uboczny dotknął Twojej rodziny (czego nie życzę nikomu), też byś tak spokojnie mówił o naturalnym objawach ubocznych. Fan eugeniki?

   • ppp said

    Ale na razie wiecej osob umarlo od grypy niz od szczepionki, wiec gdzie jest ta szkodliwosc szczepionki? I jak WHO chce zabic 5mld ludzi szczepinka ktora ma znikoma smiertelnosc? Opryskaja nas czyms a potem zaszczepieni umra? Powoduje bezplodnosc? W sumie bezpolodnosc byla by najlepsza. Bez szumu i w nastepnym pokoleniu mamy mniej ludzi. Czy moze po prostu zeby wstrzykanc czipa? Teorycy spiskowi przesciagaja sie w coraz to leszych wersjach teorii spiskoych. I komu tu ufac? Moze Jane wie jak jest na prawde. Zawsze zastanaiwalo mnie skad ona tak wszystko wie. Mowiac takei rzeczy trzeba byc pewnym, a jak sie nie sprawdzaja to znaczy, ze ten ktos lekko fantazjuje…
    =========================
    od p.b.: tylko uny wiedza jaki byl/jest plan; faktem jest ze niektorzy wirusolody (dr ott) wytkneli iz ptasia grypa w scypionce pandremix moze rekombinowac z grypa zwykla cy h1n1 na zabijake; drugi fakt- scypilo sie zaledwie pare-kilka procent zamiast masowo, wiec jesli plan przewidywal wiecej zeby rozpoczac zaraze-zabijake, spalil na panewce

  • Vebriq said

   Jane Burgermeister nie oskarżyła WHO o „plany”, ale oparła się na faktach:72 kg wirusa birdflu domieszano do szczepionki baxtera wysłanej z Orth Am Donau,materiał pochodził z dostaw od WHO-i to są fakty.Nie można nikogo oskarżać o „plany” natomiast mamy pewne fakty: niebezpieczny skład szczepionek,brak jakichkolwiek testów,świadome wprowadzanie ludności w błąd przez WHO i Emea -to są fakty,immunitet koncernów na wypadek roszczeń odszkodowawczych-fakt,”spodziewany wysoki odsetek zgonów w wyniku poszczepiennych powikłań”-kolejny fakt,poczytaj opinie lekarzy np. z Aten…8 nowych szczepów grypy na Ukrainie-mamy uwierzyć,że taka ilość weszła tam do obiegu w sposób naturalny?!Ja rozumiem dwa szczepy lub trzy,ale nie 8!To są fakty szanowny panie,na Ukrainie i już nawet u nas giną ludzie,nie ma żadnego”planowanego ludobójstwa”-ono jest teraz,dzieje się właśnie-ta zaraza z Ukrainy-czymkolwiek ostatecznie okaże się być-pojawiła się tam w wyniku ludzkiej działalności,jest antropogenna(vide zapowiedzi pana Josepha Moshe i True Otta) i nitki prowadzą do koncernów big pharma,poza tym nic nie wiem,interesują mnie wyłącznie fakty,nie domysły,niech się pan obudzi bo musimy komuś zgotować nową Norymbergę!Ludzie giną teraz,giną od zarazy powstałej z powodu ludzkiego działania,czy temu pan także zaprzeczy?To właśnie nazywam ludobójstwem,nie jest tak,że ono nas czeka,ono już jest,pora się obudzić!

  • Margherita said

   Nie wytrzymam, zaraz komuś krzywdę zrobię;) Ludobójstwo!!!!!!! a nie „ludobujstwo”, czy inne takie potworki. Ludzie to nie jest głupawa kreskówka o „włatcah”.

 25. kasia said

  Moze w koncu ludzie zaczna myslec. Szczegolnie ci z PISu co tak opluwali Kopacz:
  http://studio.wp.pl/i,Cheerleaderka-ofiara-szczepionki,mid,824779,pres,1,seq,1,type,0,uid,7766,wideo.html?ticaid=1924d

 26. kaka said

  Ofiara „szczepionki” przeciwko A/H1N1…

  http://studio.wp.pl/i,Cheerleaderka-ofiara-szczepionki,mid,824779,pres,1,seq,1,type,0,uid,7766,wideo.html

 27. wazai said

  Czytam tu prawie wszystko z wieloma rzeczami się zgadzam z innymi mniej,ale w tych postach chyba Cię troochę poniosło! Przypominasz mi trochę p.Urbasia z tym tekstem.

  • wazai said

   TO miało być dla Antymaterialnego pod16

   • Antymaterialny@vp.pl said

    od Jacek:
    Nie myślisz chyba, że buduje się hermetyczne bunkry przeciwko grypie.
    Antymaterialny jest już na 99% pewny, że chodzi o impakt ciała obcego.
    Stąd również misja ARES i bombardowanie księżyca.
    Tomasz Urbaś jest tak samo bliski prawdy jak Piotr Bein.
    Wszystko się łączy, a nie wyklucza.
    ==============================
    od p.b.: zebys sie w centrum ziemi schowal, nie uchronisz sie od impaktu; bunkry popekaja jak skorupka jajka

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Depopulacja wydaje się niezbędna, jeśli to prawda.
    Problem tkwi w etyce…Nikt nie dał prawa człowiekowi aby decydował o losie całych społeczeństw.

   • Taka Tam... said

    sorka bo nie rozumiem w jaki sposob depopulacja jest niezbedna… ze niby uchroni planete przed impaktem (jesli to prawda, a deopulacje rozumiem przez swiadome ludzkie dzialania prowadzace do redukcji ludnosci)? czy niezbedna zeby oszczedzic biednym owieczkom cierpien? no przepraszam… ale takie twierdzenia troszke smierdza. z calym szacunkiem.

    jak na moje, to lepiej poczekac az impakt nastanie i wtedy slabsi zgina silniejsi przetrwaja w uczciwej walce, a nie jakies depopulacje urzadzac i propagowac. i ze niby kto bedzie decydowal kto ma umrzec a kto nie? bzdura kompletna i nie do zaakceptowania.

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Oczywiście przy dużym impakcie tak może się stać, że wszystko się rozleci i Ziemia na pół
    Zależy od wielkości ciała obcego, kąta pod jakim uderzy, pierwiastków z jakich się składa itd…

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Jeśli obiekt będzie miał średnicę przypuśćmy około 100 metrów, wtedy wpadając w Atlantyk (co jest najbardziej prawdopodobne) wywoła falę tsunami, która zaleje dokładnie te kraje w których jest larum szczepionkowe. Cały czas wszystko skupia się wokół półkuli północnej. Oczywiście istnieje możliwość impaktu w inne rejony. Naukowcy mogli już obliczyć przybliżone miejsce uderzenia

   • Taka Tam... said

    no i w tym celu prewencyjnie nalezaloby wytluc ludnosc tych krajow by uchronic ich od fali tsunami… ? prosze jasniej bo jakos logiki w tym nie widze a w milosierdzie elit nie wierze, a bardzo chcialabym zrozumiec co probujesz nam przekazac.

   • M said

    No właśnie jeśli miało by być bum to po co te szczepionki? Po co mordować ludzi skoro za te 3 lata( bo chyba o to słynne 2012 chodzi?)

   • pyrek said

    Znają prędkość lotu asteroidy, która gdzieś tam leci? I wyliczyli miejsce uderzenia uwzględniając obrót ziemi… ale pier**lisz

 28. Magda said

  ja bym chciala nawiazac do jednego z filmików do ktorego link jest umieszczony w multimedia – http://www.youtube.com/watch?v=v1kkthOd8OY&feature=related czyli medialna propaganda chipa . t co mozna zobaczyc w minucie 1:29 jest całkiem niezłe.
  SAVES LIVES :
  1- zmiany klimatyczne 🙂
  2- drwina
  3- spryskanie bronia chemiczna
  4- nowy porzadek swiata
  5- mikrochipy 🙂

  ogladajac takie info w tv mozna nie zauwazyc wszystkiego swiadomie, jednak oko i tak to przeczyta. (ze nikt nie zwrocil na to uwagi ? ) nie lubie teorii spiskowych ale dosc dziwna to lista „SAVES LIVES” – przekaz podprogowy ?. Jakby probowali wlozyc do mozgu info ze tak bedzie …

  • Anna said

   Faktycznie. Można całkiem przypadkiem zignorować te informacje. Przyłapałam się na tym. Masz rację mówiąc, że może mieć to na celu świadome „informowanie” o pewnych działaniach, ale nie bezpośrednio. Ktoś coś tam słyszał ale nie wie o co chodzi. To dokładnie jak z Traktatem Lizbońskim, wszyscy słyszeli o nim, ale znikomy procent ludzi potrafi powiedzieć co tak naprawdę w sobie zawiera. I dzięki takiemu działaniu łatwo popchać wiele niebezpiecznych i kontrowersyjnych spraw. Jak to mawiają ciemny lud wszystko kupi;)

  • Vebriq said

   Mieliby chipować pod pretekstem ułatwienia ewakuacji ludzi z terenu zagrożonego katastrofą naturalną? Ciekawy gambit,aczkolwiek nie wierzę w to.

 29. MadziA said

  nad Gdynią krąży helikopter bardzo bardzo nisko przez chwile miałam wrazenie ze maja zamiar wylądować na dachu mojego bloku .. (mieszkam na 6 piętrze-ostatnim)..nic nie rozpylali .. a przynajmniej nic nie było widać

  • MadziA said

   nie mówie,że to ma jakiś związek ze wszystkim o czym toczy się od dawna dyskusja .. ale skoro były doniesienia .. no to hop zrobiłam zdjęcie ..

 30. bingo said

  http://www.zbawienie.com/rzad_wrogiem.htm

 31. Zbyszko said

  Pan Piotr ma rację blog zamienia się klub seniorów przekazujących sobie coraz to inne porady zdrowotne. Tych porad jest już tu tak wiele że chyba szkoda miejsca na następne.

 32. ada said

  Polecam suplementy firmy StarLife. http://www.starlife.pl/int/index.asp?lng=pl. Na różne schorzenia jak i na zwiekszanie odporności. Ktoś sie pytał o witaminki bez asparamu i innych swinst, to własnie tutaj takie znajdziecie. Suplementy coprawda są dosyć drogie ale moge zagwaratnować ich skuteczność, ponieważ testowałem je na sobie i na rodzinie. Moja babcia wyleczyła nawet nowotwór nerki. Lekarze chcieli ją ciąć,a po 2 miesiącach brania suplementów nowotwór zniknął.

 33. Ja (ten Pierwszy Ja) said

  MZ: „Do tej pory potwierdzono w Polsce 524 przypadki zarażenia wirusem A/H1N1. W ciągu ostatniej doby zanotowano ponad 100 nowych przypadków.”

  W ciągu 10-14 dni ilość stwierdzonych w Polsce zarażeń H1N1 wzrosła z ok. 170 („wytestowanych” od kwietnia do „skandalu” z min. Kopacz) do 524. Nadal macie jeszcze wątpliwości jak dalej może potoczyć się sprawa w Polsce?

  Mutacja lekoodporna i Tamiflu-odporna (wbrew pozorom to dwie różne sprawy) jest dziś raportowana także z Karoliny Północnej i Walii w US (za CNN).

  Biorąc pod uwagę, że po oficjalnych wynikach WHO z badania 34 próbek z Ukr. w ostatnim tygodniu stwierdzono rzekomy brak mutacji i dalszą skuteczność szczepionek – można śmiało stwierdzić, że wyniki te można sobie w tył wsadzić.

  Jakie implikacje ma stwierdzenie „nowego” szczepu „nowej” grypy dla programu szczepień? Ano jak widać kłócące się z logiką oraz teorią i praktyką szczepień. Tak samo jak szczepienia w opanowanych wirusem krajach z dużym procentem zarażonych nawet grypą sezonową. Czy nagle wszyscy lekarze oślepli?

  Otóż nie, nie oślepli. Działanie WHO dopiero TERAZ jest przestępstwem podlegającym pod prawo karne.

  CHAOS:

  Sprzeczne informacje w mediach, dni „wyciszenia” i powtórnego bombardowania newsami o grypie, „wymieszanie” pojęć grypa sezonowa, grypa H1N1, szczepionki, leki (Tamiflu) jest zamierzone. Zamierzonym jest plan zmuszenia rządów państw do szczepień ludności. Zamierzony jest następnie atak na rządy za plany szczepień. Zamierzony jest plan wybuchu niezadowolenia społecznego i braku ufności we własne rządy. Jeśli nadal ktoś jeszcze uważa, że odbywający się spektakl jest wynikiem pomyłek czy przypadków ze strony WHO to pragnę powiedzieć mu, że jest w wielkim błędzie. To nie jest robienie ciasta, gdzie najwyżej wyjdzie nam zakalec. Nie amatorzy zasiadają w instytucjach zdrowia. Pomylić, to się może jeż jak wejdzie na drucianą szczotkę a nie instytucja której podlega zdrowie w 194 krajach świata.

  Weźcie sobie powyższe do serca. TO JEST WŁAŚNIE CHAOS DETERMINISTYCZNY. I nie ma on nic wspólnego z anarchią.

  • igi said

   No cos mi tu zalatuje przesada. Nie rob z „NICH” takich wsztstko wiedzacych i zdolnych zaplanowac wszystkie wydarzenia z kilku miesiecznym wyprzedzeniem. Ludzkosc jest jednak wbrew pozorom nieprzewidywalna i szybciej uwierze ze cala ta epidemi wymknela im sie z pod kontroli niz ze to wszystko tak dokladnie sobie zaplanowali. Chaos chaosem ,mozliowe ze jest to jeden z celow ale pomylki sie zdazaja karzdemu i tu mamy chyba przyklad ich pomylki za ktora zaplaca niestety ofiary epidemi ktora PRZYPADKOWO wywolali.

   • Ja (ten Pierwszy Ja) said

    Igi:

    Pomyłki?
    PRZYPADKOWO?

    Przypadkowo wiadomo o zagrożeniu skutkami ubocznymi szczepionek i przypadkowo „zaleca” się je na całej kuli ziemskiej.
    Przypadkowo wiadomo o efektach ubocznych Tamiflu i o przypadkach odporności na ten lek (odporność niektórych szczepów stwierdzono już dawno a nie teraz) ale jednocześnie przypadkowo aplikuje się go w setkach tysięcy sztuk w UK (na telefon) aby później przypadkowo zakazać leczenia nim wszystkich przypadków ze względu na znane przecież wcześniej przypadkowe wyniki badań.
    Przypadkowo zaleca się stosowanie maseczek chirurgicznych choć przecież przypadkowo wiadomo, że niczemu to nie pomaga i przypadkowo także o tym się informuje w przypadkowym czasie.
    Przypadkowo ogłasza się w tym roku NWO na przypadkowych spotkaniach G8, G20, WHO, FAO, których częstotliwość w tym roku przypadkowo wzrosła z kilku do kilkudziesięciu rocznie.
    Przypadkowo powstał „kryzys” finansowy i przypadkowo w celu ograniczenia jego rozmiarów wypompowano do przypadkowych instytucji zasoby finansowe kilkunastu przypadkowych budżetów świata.
    Przypadkowo przez pół roku wszelkiej maści spiskowcy i konspiratorzy nie wierzący w przypadki odsyłani byli do przypadkowych psychiatryków a teraz przypadkowo poparli ich lekarze, politycy i naukowcy z różnych przypadkowych części świata.
    Przypadkowo zostają skażone materiały szczepionkowe Baxtera, przypadkowo eksplodują pojemniki z krwiożerczymi szczepami grypy, przypadkowo umierają po testach ludzie w Grudziądzu, przypadkowo WHO fałszuje dane o zachorowaniach i zgonach.
    Przypadkowo szczepi się ludzi podczas sezonu zachorowań na grypę, przypadkowo szczepi się na H1N1 podczas jednoczesnych oficjalnych wyników mówiących o zarażeniu H1N1 60% populacji w niektórych przypadkowych krajach.
    Przypadkowo firmy produkujące szczepionki wymyśliły oczywiście wzrost przychodów w przypadkowym 2009 roku rok wcześniej.
    Przypadkowo nasz mały Napoleon podpisał Traktat mimo, że tak naprawdę to przecież wcale tego nie chciał.
    Także przypadkowo, na fali antyterroryzmu i bezpieczeństwa w krajach całego świata – także w Polandii – uchwalono przepisy godzące w wolność obywateli i stwarzające podstawę do wprowadzenia ustroju totalitarnego (to już się dzieje).

    Jeśli wierzysz w przypadki takie jak podany wyżej ich wybór z olbrzymiej bazy danych przypadków z ostatniego roku – to nie będę już pisał więcej do Ciebie. Bo mi się po prostu przypadkowo nie chce.
    Pozdrawiam
    JA

   • Margherita said

    Zbrodniczą ustawę zakłądającą PRZYMUSOWE szczepienia i leczenie (!) niektórych chorób (w Polsce) uchwalono już w 1993. Co takie wiedział ówczesny rząd?
    Założenie PRZYMUSU leczenia nawet takich chorób jak ospa prawdziwa jest zbrodnicze. Człowiek ma święte prawo odmowy leczenia. Dopuszczalna jest jedynie przymusowa izolacja.

   • Vebriq said

    zgadzam się z Margheritą,zmieńmy to chore „prawo”-w cudzysłowiu bo tona nazwę prawa nie zasługuje.

   • igi said

    Ojojojoj ale zes sie nadonsal…. Pokaz mi gdzie napisalem ze to WSZYSTKO przypadki. Mowilem tylko o tym ze ta ich zaraza zmutowala i to wedlug mnie jest przypadek.
    Czemu wszyscy na tym blogu maja taka alergie na krytyke? Ludzie wyluzujcie sie troche bo nie epidemia was zabije a zawal serca…

  • mizia said

   DOKŁADNIE – TAMIFLU NIE DZIAŁA – ŻADEN LEK NIE DZIAŁA- WIĘC TRZEBA ZAPOBIEGAĆ BO TEGO LECZYĆ SIE NIEDA – WIĘC ŻEBY ZAPOBIEGAĆ NAJLEPIEJ SIE ZASZCZEPIĆ – BO NIC INNEGO NAS NIE UCHRONI PRZED CHOROBĘ KTÓREJ PRZECIERZ NIEDA SIĘ LECZYĆ – PROSTE …..

   • pytek said

    Antybiotyki dzialaja.

   • Ja (ten Pierwszy Ja) said

    Nie jest to zastanawiające, że to właśnie ANTYBIOTYKI działają?

   • Margherita said

    To jest bakteria, skoro antybiotyki działają. Jeżeli nie podano, który konkretnie antybiotyk działa, to jest to jeszcze bardziej podejrzane.

 34. wszechstronny said

  Wczoraj na Discovery leciał ciekawy dokument o chemtrails i zwolennicy tej teori jak i ich przeciwnicy mają niezbite fakty które przemawiają na ich korzyść. Po tym co widziałem to jestem pewien że jeszcze przez długie lata nikt nie odkryje jak jest naprawde. Większośc materiałów w internecie na ten tema to totalna ściema! Aczkolwiek znalazłoby sie kilka takich rodzynków nad którymi możnaby sie poważnie zastanowić.
  Ja pomimo wszystko wstrzymuje sie od głosu, bo wokoło dzieje sie tyle złego, że chemtrails to pikuś.
  http://wiadomosci.onet.pl/2082256,12,dobre_informacje_ws_nowej_grypy_to_moze_byc_powtorka_z_1957_r,item.html
  Oby…

  • wazai said

   Ten Film to też pod publikę.Zbadano paliwo odrzutowców-NIC nie znaleziono(chyba myśleli że latają na ORANŻADZIE zabronionej u nas dla sam.)i to ma być dowód!Kto twierdzi że to dobro dla nas jest w paliwie!

   • wszechstronny said

    No tak ale jednocześnie nikt nie zbadał zawartości chemikaliów lub czegokolwiek w smugach, więc dowodów jednoznacznych nie ma nikt a dopóki tego sie ni zaświadczy jakimiś niezbitymi dowodami, to… nic 🙂

   • Wojtek said

    Racja, Wszechstronny. W necie jest masa disinfo nt. chemtrails, i znalezienie porządnych materiałów z tego powodu graniczy z cudem, właśnie przez ten smog medialny. [produkcja oszołomionych spiskowców i COINTELPRO] ale chemtrails to zjawisko prawdziwe!

    Amerykański odpowiednik MŚ na własnych stronach mówi, że opryskuje glob od iluśtam lat, żeby „walczyć z globalnym ociepleniem” (taa…) Całe badania są na ich stronach. Chwalą się, że udało im się zaciemnić Ziemię o 30% przez opryski! Do diaska! Jakich jeszcze dowodów potrzebujecie?! Amerykański „science czar” J. Holdren podnieca się, że prowadzą program, który powoduje „terraforming the Earth” Program oprysków to mega, powtarzam mega projekt, i wszystkie państwa, które podpisały traktat o otwartym niebie biorą w nim udział.

    Zarzucicie mi, że skoro plane spotterzy nic nie widzą, to nic nie ma. Sam jestem spotterem, też oglądam radar przez WWW i śmigam czasem ze skanerkiem. Ale wiedzcie, że spotterzy widzą na radarze tylko jednostki cywilne. (a i to nie wszystkie). Nie widzą, jednostek wojskowych. W dodatku jak pokazuje przykład 9/11 wojsko ma jammery transponderów i w dowolnej chwili może nadawać fałszywy sygnał transponderów, że ATC będzie widzieć na radarach samoloty, których w przestrzeni nie ma.(i odwrotnie, Mode-S też łatwo zakłócić)

    Ludzie, jak to jest, że do EPKK Balic podchodzi jedno B738 Ryanair-u, i tyle widać na radarze, a na niebie patrzę jest 5 innych samolotów, które pryskają idealną szachownicę i na radarze ich nie ma?! W radiu też cicho, i żadnych komunikatów ACARS?! Zonk?! Samoloty widmo?! Nie, oczywiście, to strugi kondensacyjne. Jasne…

    Ludzie na własną rękę łapią powietrze w filtry HEPA i odsyłają do laboratoriów na badania, skany można czasem znaleźć na necie. Tlenki aluminium, bar, stront, żelazo, czerwone krwinki (!) modyfikowane bakterie beztlenowe(!) i inne cuda. W tej chwili już nie pamiętam, a pod ręką nie mam tych skanów.

    A morgelony? Dziwaczna choroba powodująca owrzodzenie skóry przez dziwaczne organizmy, które nie tworzą nici, które składem przypominają nici pajęcze?! Też połapali ją ludzie, tylko na obszarach ciężko opryskiwanych!

    Chemtrails są realne! Koniec dyskusji, zbyt dużo jest dowodów potwierdzających fakt. A nawet z tego co wiemy, można zrekonstruować tylko fragment rzeczywistości. Całej prawdy nigdy się nie dowiemy.

   • Wojtek said

    I jeszcze jedno, nie liczcie, że kiedykolwiek jakakolwiek rządowa agencja, wojskowa lub w jakikolwiek sposób finansowana z budżetu państwa opublikuje Wam pewne i niezbite dowody istnienia programów opryskiwania, z postu Wszechstronnego wnioskuję, że oczekuje TAK silnych dowodów. Przykro mi, ale kto w to wierzy, nie doczeka się.

    Będą jak do tej pory same poszlaki, relacje świadków i (drogie!) prywatne badania i oficjalne strony rządowe, które mówią półprawdę, ćwierćprawdę, albo próbują udowadniać, że trzeba opryskiwać atmosferę tlenkami metalu, żeby „CO2 się nie nagrzewało” Siedzeniem z niedowierzaniem i pierdzeniem w oponkę w oczekiwaniu na nieobalalny dowód marnujemy czas, a ten nie gra na korzyść ludzkości.

    Do znudzenia będę opowiadał, ludzie kształcie się, póki internet jest jeszcze w miarę wolny! Tusk już pracuje nad art. 170a prawa telekomunikacyjnego i tę wolność Wam (i mnie) zabierze! Unia już wydała Dyrektywę, na mocy której można odcinać Internautów bez sprawiedliwego procesu i wyroku sądowego. Popatrzcie co się dzieje w Australii Francji i Wielkiej Brytanii!

    Do roboty! Zmontowaliśmy 10 milionową „Solidarność” w dwa tygodnie, to chyba do cholery jesteśmy w stanie się podkształcić w temacie NWO i iść mówić tym, którzy nie wiedzą, co się dzieje!!
    =========================
    od p.b.: tylko uwazajcie na doradcow z kor itp

   • Wojtek said

    @P.B.
    Co do KOR to absolutna racja. Ja mówię o tym, że Polacy jak żadna inna nacja potrafią się zorganizować i sprawnie działać bez centralizacji i przywódców. Kiedy pojawiają się „liderzy”, to na ogół jest PO „oddolnym ruchu”.

    Ja mówię, że każdy może poświęcić trochę wolnego czasu, pisać ulotki, wypalać CD/DVD i rozdawać znajomym i informować innych. Nie słuchajcie żadnych „liderów”, „oświeconych mistrzów” i „ludzi którzy chcą przewodzić”. Wierzcie sobie i nieustannie się kształcie. NWO nie zwalczy się bronią, rewoltą i zamieszkami, tylko pokojowym oporem i wiedzą!

   • Magdalena said

    No dobrze, ale jak teraz wyszlo na jaw, ze nie ma globalnego ocieplenia, to i powodu do opryskiwania nie bedzie.

   • Wojtek said

    Opryskiwanie to projekt wielki jak projekt Manhattan, przez który mamy dziś broń nuklearną. Wydając tak olbrzymią kasę używa się go do różnych celów. P. Manhattan „wyprodukował” bombkę, ale i przy okazji opracowano np. filtry wyłapujące pył radioaktywny. Dziś tego filtru używają alergicy, jest w odkurzaczach, maskach gazowych itp. Nazywa się HEPA filtr.

    Chemtrails to też wielki projekt. Służy do depopulacji, manipulowania pogodą, wywoływania trzęsień ziemi, tornad, huraganów, kontrolowania i manipulowania umysłem ludzkim (przy współużyciu z HAARP), sterylizacji, maskowania radarów i wielu, wielu innych…

    Ludzie którzy wymyślili chemtrails, wiedzą, od zawsze wiedzieli, że CO2+glob. ocieplenie to ściema. Nie przestaną z tego powodu nas opryskiwać. Naiwne by było tak myśleć.

   • Magdalena said

    No nie wiem czy naiwne. Skoro rzad usa tlumaczy potrzebe opryskow globalnym ociepleniem, to jakby powod znikl. Chyba, ze znajda inne wytlumaczenie.
    Powiedz np. ok, wymyslilismy to ocieplenie, zeby ukryc, ze idzie epoka lodowcowa. To teraz musimy pryskac, zeby ogrzewac ziemie. 🙂

   • CoZaSyf said

    Tu jest 28 stron o chemtrails.Wszystkie art.i mase filmow http://prawda2.info/viewtopic.php?t=80&postdays=0&postorder=asc&start=475

 35. Nie z tej Ziemi said

  Co, a nawet jesli będzie impakt to boicie się zginąć?. Przecież smierć nie istnieje. No tak zapomniałem, że dla Was smierć to koniec wszystkiego. Nie wstrzymacie impaktu bedzie buoom i po sprawie. Takie są teraz czasy i nic na to nie poradzimy. Ja się tam niczym nie martwię i sobie robie swoje. Jak zginąć to przynajmniej będąc zrealizowanym i szczęsliwym.

  :)))) Mam dobry humor…

  Nic mnie nie ruszy…

  • pytek said

   @nie z tej ziemi:no to mamy podobne podejscie.Mam tylko dylemat czy juz sie zwolnic z pracy i zaczac podrozowac,czy dalej byc przykladnym obywatelem.

 36. gustaf said

  Pospiskujmy….
  Ktoś pytał o dowody na ludobójstwo. Nie mamy do czynienia z matołami. Jakich dowodów oczekuje ???
  Przez te lata trwania „spisku” , to nawet małpę można by nauczyć konspiracji.
  Ja postaram się o „szczepionkach”.
  Imperium rzymskie rozpadło się poniekąd przy pomocy naczyń cynowych i zawartym w nich ołowiu (spożywczego) :)))
  W szczepionkach mamy rtęć , podobno ma wpływy neuro cośtam.
  Na pewno szkodzi.
  Masowe stosowanie spowoduje masowe wykupywanie : leków , „zdrowej żywności”(choćby się miała zepsuć), „cudownych” preparatów itd.
  Spowoduje selekcję od najmłodszych lat , a także podniszczenie zdrowia całej(stosującej !!!)populacji ze szczególnym uwzględnieniem zdrowia psychicznego.
  Jeśli do tego dodamy stosowanie „dopalaczy” na każdej przerwie w szkole, „miękkie” narkotyki po , to widać wyraźnie ,że kolejne,następne pokolenia( jako warzywka) nie będą zdolne do żadnego oporu ( i każdą ciemnotę kupią ) i jeszcze za to zapłacą.
  Z rozdziawioną gębą będą chłonąć „Fuckty” z merdiów i np. podejrzliwie oglądać każdy samolot , bo …. lata !!!
  Róbmy swoje, pilnujmy się, ale też nie dajmy sobą manipulować.
  Nie bądźmy durniami , bo też nie z durniami mamy do czynienia.

 37. Mery said

  Drogi Panie @Hop!Hop!Hop!
  dr biomed inz Maciej Pokora

  Prosze zauwazyc, ze komentarze @Zyty, ktore tak bardzo Pan krytykuje, czesto sa po prostu tlumaczeniami z jezyka niemieckiego, wykonane przez nia sama w dobrej wierze dla takich osob jak ja, ktore nie znaja jezyka niemieckiego.
  Chce zauwazyc, ze @Zyta nie pisze ze „antybiotyki” to „hormony wzrostu”. Byc moze niezbyt jasno skonstruowane zdanie w trakcie tlumaczenia (dobrowolny szyk przestawny w jezyku polskim a ktory nie istnieje tak obszernie w jezykach obcych).

  Przynajmniej @Zyta czy inni probujacy miec jakis uzyteczny wklad na tym blogu cos probuja robic; niektorzy oprocz nic nie znaczacych wypocin i wolnych mysli nie wnosza nic cennego na to forum.

  Jak sam Pan pisze, wzmocnil Pan wlasny system immunologiczny zimnymi prysznicami po kapieli. Banalne prawda? Dlaczego ludzie cierpiacy na rozne choroby nie maja prawa wierzyc w to rozwiazania ich problemow to czasami proste rozwiazania?

  Jak ludzie zdadza sobie sprawe ze „choroba to objaw” (jak napisal @Alfa o slowach Hipokratesa)
  wtedy wspolczesna medycyna „padnie”.
  Do dzis ludzie nie nauczyli sie ze choroby powstaja tylko z dwoch przyczyn:
  1.zatrucie (zywnosc, szczepionki, leki, srodowisko…)
  2.niedobor witamin i elementow.

  Nie interesuje mnie zupelnie czy ktos wezmie mnie za idiote lub nie czytajac moje komentarze na temat leczenia.
  Wiem o czym pisze i co czytam. I polecam i Panu zaznajomic sie z najbardziej kompletnym portalem medycyny naturalnej (liczy ponad 4000stron) napisanej przez lekarzy i naukowcow sprzeciwiajacych sie „prawdom” oficjalnej medycyny,
  Polecam http://www.mednat.org
  Jesli zdamy sobie z tego sprawe uwolnimy sie od falszywosci wspolczesnej medycyny.

  Bog chyba dlatego jest Bogiem, bo przewidzial dla czlowieka rozwiazanie kazdej choroby w sposob naturalny.

  Wiedza o tym zarowno ci ktorzy czerpia zyski w pokrywaniu symptomow chorob, jak i lekarze propagujacy MEDYCYNE NATURALNA.
  pozdrowienia

  • Mery said

   Jeszcze jedno. Nie trzeba bylo pisac Pana tytulow naukowych; i bez nich Pana wypowiedzi bylyby docenione.
   Szkoda tylko ze doktorzy nie podpisuja sie tak chetnie jezeli chodzi o falszerstwa z dziedziny „tradycjonalnej” medycyny.
   Skoro ma Pan wiedze na tematy medyczne poruszane na tym forum, prosimy jak najbardziej o praktyczne porady, a nie krytyke osob-nie lekarzy, szukajacych malymi kroczkami na wlasna reke prawdy o roznych zagadnieniach.

  • CoZaSyf said

   Juz napisałam i ponawiam-lekarze to dilerzy firm-farm.,panstwo ich popiera niszcząc nasze zdrowie i budzet.Trudno jest po tak „dlugim praniu mozgu”w jeden dzien przekonac ludków do tego….

 38. p. said

  TUSK O ZMIANIE KONSTYTUCJI, kanclerzu dla Polski i podziale władzy:
  „- Moją porażką jest to, że polityka miłości okazała się mniej zaraźliwa niż świńska grypa. I nie wszystkich udało się nią zarazić – mówił premier podczas debaty z ekspertami. – W Polsce doszło do takiej sytuacji, że ludzie i instytucje podzieliły się i zapanował między nimi wojenny klimat. Funkcję opozycji przejął prezydent, największy dziennik zwany „rządowym” i do niedawna szef jednej z służb specjalnych – dodał Tusk, nawiązując do odwołanego niedawno szefa CBA Mariusza Kamińskiego.

  – To wynika nie tylko z tego, że w polskiej polityce nie każdy potrafi kochać. Ale również z istniejącego systemu konstytucyjnego – podkreślił szef rządu i zadeklarował, że dziś przedstawi propozycję zmiany tej sytuacji.”

  http://wyborcza.pl/1,75478,7277559,Kanclerz_dla_Polski_.html

 39. Lekarz said

  Do PB:
  Mam sobie obciąć rękę i wysłać do Was? Na jaki adres?
  Prosiliście wcześniej, żeby zamieszczać informacje od lekarzy. To zamieszczam. Jak się instrukcja zmieni, to nie będę zamieszczał.
  Czy jeżli coś się nie zgadza z danymi ministerstwa zdrowia tzn. że jest niewiarygodne?
  Niech Bruno pojedzie do Lwowa, spotka się z moim kolegą lekarzem, sprawdzi co się dzieje w jego szpitalu i go uwiarygodni. Kontrola podstawą zaufania (metoda Tomasza apostoła). Innego wyjścia nie widzę.

  • pytek said

   @lekarz:Wedlug mojego rozeznania w temacie- to bardzo solidne sprawozdanie.Widac ,ze to pisal fachowiec,nawet wiem jaka specjalnosc.Zapytaj go dlaczego nie dawali hormonow w pierwszej dobie i jakie antybiotyki byly skuteczne.Tamiflu w znanych mi przypadkach nie dzialalo.I nie wierze w mutacje.

   • pytek said

    @lekarz:Mozesz mu jeszcze przekazac,ze w znanych mi przypadkach wyhodowano paciorkowce.Zapytaj tez ,co oni wyhodowali z krwi.

   • Lekarz said

    Dzięki.
    Mój kolega jest anestezjologiem w szpitalu dziecięcym. Pracuje też na intensywnej terapii.
    Odpisuje na moje e-maile z kilkudniowym opóźnieniem. Więc nie wiem kiedy otrzymam odpowiedź na Twoje pytania.
    Pozdrawiam

  • pytek said

   Specjalizacji domyslilam sie z tresci postu.Ja znam dwa przypadki ,gdzie jedna osoba szczepiona niedawno ,a druga nie -obie leza z ciezkim zapaleniem pluc (podejrzenie o nowa grype) z poczatkami sepsy.Wiek chorych powyzej 40-tki.W obu przypadkach wyhodowano paciorkowce.Nie dostawaly sterydow,ale stan zdecydowanie sie poprawia po zastosowaniu antybiotykow.Jedna dostaje PC + claforan ,a druga PC+ genta.Tamiflu u zadnej nie dzialalo.Przyjeto trzecia chora.Osobiscie nie wierze w zadna mutacje wirusowa.

   • Lekarz said

    To nie jest oryginalna myśl, ale czy zastanawiałeś się, czy ci chorzy, którzy rozwijają groźną dla życia infekcję bakteryją nie są chorzy na AIDS?

 40. Maxi said

  I po „pandemii”: http://wiadomosci.onet.pl/2082256,12,dobre_informacje_ws_nowej_grypy_to_moze_byc_powtorka_z_1957_r,item.html
  „To może być początek końca pandemii grypy A/H1N1 – sugerują eksperci Światowej Organizacji Zdrowia. Z najnowszego raportu wynika, że w niektórych krajach liczba nowych zachorowań powoli spada.”
  Ciekawe dlaczego odpuszczaja, przez Kopacz? Przeciez to kompromitacja WHO, takie informacje z dnia na dzien, a moze jednak cos knuja? Z mojej perspektywy oprocz histerii ludzi z powodu „grypy” nie dzieje sie nic powaznego. Chyba, ze chodzi o zgranie wszystkich teorii spiskowych i pozostawienie jednej, wlasciwej.
  Mizia i inni jak to rozumiec? Dla mnie to na razie zaskoczenie.

 41. gosc said

  Właśnie za moim oknem przeleciał śmigłowiec, pilot zatrzymał się na moment i zapytał o godzinę, po czym odleciał, ale nie widziałem żeby coś rozpylał, zastanawia mnie tylko, dlaczego oni nie mają zegarków?

 42. świnia said

  Z pamiętnika starego astronoma

  Świnia do świni przy korycie :
  Ej słyszałaś że jakieś kamer dolce poobijały to co nam nad korytem w kosmosie lata i to że jakiś Jurgen czy Katrina przyleciała do Anglii i Niemiec ?

  Ej no nie obrzydzaj !!! no

  Tobie to już na pewno to srebro leją do koryta i ci się do ryja przykleiło !!!
  Ty nie bądź taka świnia dobra z tego samego koryta żresz !!!

  o ja pierdziu !!!

  no i co cwaniara z ciebie co a sama żresz i nawet tym świńskim łbem nie pomyślisz che ?

 43. ALFA said


  Kupując leki też nie wiemy co kupujemy

 44. mizia said

  TUSK KANCLERZEM –
  WKLEJAM STARY POST;

  mizia powiedział/a
  18 listopad 2009 @ 12:19 pm

  12 Votes

  KOLEJNY MOZLIWY SCENARIUSZ TO ZE MÓWIA ZE STAN ZDROWIA KACZYŃSKIEGO SIE POLEPSZA TO ZNACZY ŻE MÓWIA A NIE SIE…… bo co maja powiedzieć zeby paniki nie robić.
  JEŚLI DOSZŁO BY DO TEGO ŻE KACZYŃSKI NIEDAJ BOZE JEDNAK + TO KTO GO ZASTAPI – ANO MARSZAŁEK SEJMU – KTO JEST MARSZAŁKIEM SEJMU – ANO KOMOROWSKI- A CZYJ JEST KOMOROWSKI- ANO TUSKOWY – I JAK BEDZIE W KRAJU WYGLADAŁA WŁADZA -ANO DYKTAT TUSKOWY DO ODWOŁANIA A JAK WYSTAPI JESZCZE DO TEGO BUNT LEKAŻY ZWANY STRAJKIEM TO LUDZIE SIE WK.. I BEDĄ ZADYMY I WTEDY STAN WOJNY JEST NAJLEPSZY
  1 WPROWADZENIA PORZADKU I -poklask wyborców
  2 POWÓD UTRZYMYWANIA TEGO STANU IDEALNIE TŁUMACZACY TA DECYZJE-poklask wyborców
  3 -WIELE ŻECZY MOGĄ SOBE ZAŁATWIĆ W CZASIE TRWANIA TEGO STANU – A WSZYSTKO TAJNE – BO WOJNA PRZECIE.

  DZIWNE W CIAGU KILKU DNI PREMIEROWI PRZYCHODZI NAGLE DO GŁOWY TAKI POMYSŁ – idea zbliżona do mojego posta – OSIĄGNIETY CEL TEN SAM WŁADZA

  http://www.tvn24.pl/-1,1629832,0,1,natchniony-premier-chce-zmian-w-konstytucji,wiadomosc.html

  • mizia said

   OSTATNI RAZ WYJAŚNIAM ŻE NIEMOGĘ PISAĆ O CZYMŚ CO STANIE SIE ZA NP 4 DNI DOSŁOWNIE BO…. no zgadnijcie co
   to jest do mojego posta nr. 45

  • Taka Tam... said

   nie chce burzyc ci teorii Miziu ale to moze miec zwiazek z tym ze UE juz nam daje prezydenta bilderbergowego… czyli taka instytucja moze nie byc juz potrzebna, tylko wlasnie moze jakis kanclerzyk czy cos jako zarzadzajacy kraju sterowany odgornie… wiec LK bylby ostatnim…

   jest wiele mozliwosci i opcji… cos jednak jest na rzeczy 😉

 45. pytek said

  No coz, ja kupilem bilet dla siebie i rodziny w cieple kraje i zamierzam spedzic te Swieta milo i rodzinnie.Czego i innym zycze.I mam w glebokim powazaniu ta cala propagande.Jesli zginiemy ,to raczej wtedy jak pisze antymaterialny-jak cos walnie w Ziemie.Ale wydaje mi sie ,ze jeszcze nam troche czasu zostalo,wiec cieszmy sie zyciem, poki je mamy.Carpe diem..Zobaczymy czy w cieplych krajach tez sa chemtrialsy.
  ===========================
  od p.b.: mam nadzieje ze nie do egiptu jedzieta, bo tam ptoki grypy dostajom

 46. igi said

  Widze ze z bloga na temat pseudo grypy i pseudo szczepionek zrobil sie konkurs kto wiecej wie na temat planow i domniemanych planow „elit”. A najbardziej „podoba” mi sie jak to zwolennicy pana na „M” ,ktory to poczul sie urazony jedna z moich szczerych wypowiedzi… wydrapali by mi najchetniej oczy gdyby tylko wiedzieli kim jestem i gdzie mmieszkam…;)

 47. wszechstronny said

  Blog w chwili obecnej nie nadaje sie do niczego. Posty sie mieszają komentarze przeskakuja w losowe miejsca. Sabotaż?

 48. Michal said

  http://ewidentnyoszust.pardon.pl/dyskusja/2191465/przekret_z_globalnym_ociepleniem_-_dokumenty

  Przekręt z globalnym ociepleniem – dokumenty!

  Skandal po odkryciu oszustwa klimatologów

  Haker ukradł ponad tysiąc maili z brytyjskiego instytutu naukowego.

  Dziennikarze australijskiej gazety „The Herald Sun” przebili się przez większość z 1079 maili i 72 dokumentów

  Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z największym skandalem naukowym naszych czasów. Zamieszani są najwięksi klimatolodzy – donosi news.com.au.

  Niezależnie od poglądów na zmiany klimatyczne lub ich brak, włamanie faktycznie miało
  miejsce i maile faktycznie skradziono. Potwierdza to sam szef HCRU.

  Włamaniem do komputerów
  Hadley CRU udowodniono, że największy ośrodek badań klimatycznych w Wielkiej Brytanii ustawia dane

  tak, żeby wskazywały istnienie globalnego ocieplenia – czytamy na americanthinker.com.

  Australijska gazeta twierdzi wprost.

  To nie był atak hakera, to ktoś ze środka

  ujawnił całą prawdę – czytamy.

  http://blogs.news.com.au/heraldsun/andrewbolt

  Zaskakujące jest również to że światowe media ręka w ręke z klimatologami, ONZ i innymi międzynarodowymi instytucjami kłamały, tak samo jak kłamali w sprawie świńskiej grypy i w wielu innych sprawach.

  oryginalne dokumenty są w pliku FOI2009.zip już na torrentach!!!
  http://torrents.to/search/isohunt/FOI2009.zip

  http://www.mininova.org/search/?search=FOI2009.zip&cat=0

  Orwell przewraca się w grobie i rząda tantiemów a Wy dalej o tych p* aferach dla frajerów co myślą że przekręt ze stoczniamy to szczyt szczytów i że jak czegoś nie ma w TV to tego nie ma – żal mi Was.

  10 komentarzy Skomentuj

 49. igi said

  Co wy z ta katastrofa? Kto wam takich glupot nagadal?
  Moze i cos w ziemie rabnie ,nie mowie ze nie ale z tego co biblia mowi stanie sie to na koncu ,a tu jeszcze nawet ppoczatku nie bylo na dobre…
  Martwcie sie o szczepionki i zarazy a nie o kosmiczne kamienie.

 50. Greate post. Keep writing such kind of info on your site. Im really impressed by your
  blog.
  Hello there, You have performed an incredible
  job. I’ll certainly digg it and personally recommend to my friends. I am confident they will be benefited from this site.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s