Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Nie bądźmy jako te ptaki…

Posted by grypa666 w dniu 16/11/2009

Nie bądźmy jako te ptaki
Michal 13.11.2009
Zwróciliście uwagę że od czasu wystąpienia Ewy Kopacz w TV oraz poparcia jej działań przez pana Tuska, media zmieniają powoli swoją “optykę”. Zaczyna się stopniowa akcja mająca na celu zdeklasowanie PO. Nie ma znaczenia jakie ktoś ma upodobania polityczne , nie w tym rzecz. Ale zauważcie że zaczyna się wyliczanka błędów PO. Tylko czekać jak w głównych mediach przeczytamy o spadku popularności PO. Bądźcie czujni i obserwujcie ten proces. Skupiamy się na “mocnych” doniesieniach, które odwracają naszą uwagę od poważniejszych spraw.
“Oczywiście że śmierć po szczepionce jest tragedią dla jakiejś rodziny i to nie ulega dyskusji, ale sprawy dużo większe dzieją się poza naszym wzrokiem”
Myślę że ONI doskonale o tym wiedzą i jest im to na rękę kiedy angażujemy swoją uwagę na tak dramatycznych doniesieniach. Dzięki temu tracimy zdolność dostrzegania subtelnych ale jakże ważnych zmian. To jet jak jazda nocą a autobusie i gdy patrzymy przez szybę widzimy światła miast ale wystarczy przenieść uwagę na samą szybę aby ujrzeć odbicie samych siebie. 🙂 Niby takie proste , jest tuż pod naszym nosem a jednak częściej patrzymy na to co widać wyraźniej.
Każde z nas poświęca swój czas starając się “wyłuskać” najlepszego newsa a potem zaprezentować go na tej stronie.
Jest w nas to pragnienie uratowania świata, naszych bliskich, naszych znajomych i wszystkich innych. W każdym z nas żyje bohater gotowy do heroicznych czynów. Często spychamy to na dno swojej duszy, ponieważ wstydzimy się, boimy; a czasami brak nam po prostu wiary w dobro.
Nie wstydźcie się uczuć, tylko dlatego że wmówiono Wam że trzeba być silnym, twardym, bo kto ma miękkie serce musi mieć twardy tyłek. Siła pochodzi z wnętrza i nie ma nic wspólnego ze znieczuleniem emocjonalnym, prostactwem czy chamstwem.
Myślę że dalibyśmy szansę nawet tym “najgorszym” byle tylko na świecie dało się żyć. Nie uważam że marnujemy swój czas. Mój znajomy buddysta powiedział: “stwarzacie dobrą karmę” i dzięki pozytywnej energii takich ludzi jest jeszcze jakaś równowaga na świecie. Wierzę że uratowaliśmy i możemy uratować wiele istnień i każde z nas ma tu swoją cegiełkę. Mimo że nie widzimy tego od razu, wielkie rzeczy powstają w ciszy, poza naszym wzrokiem… Pamiętajcie: KROPLA WODY SKAŁĘ DRĄŻY!
Karmiliście pewnie ptaki nad wodą. Wrzucasz do wody pokruszoną bułkę i cieszysz się kiedy ptaki przypływają. Są nieufne , jednak przemożne pragnienie zaspokojenia głodu jest silniejsze. Czasem bija się o kawałek pokarmu jaki wrzucił im człowiek. Po jakimś czasie te stworzenia nabierają ufności, podchodzą coraz bliżej. Człowiek wie o tym że jest tylko kwestią czasu aby zaczęły jeść mu z ręki. Pokarm jest na tyle silnym bodźcem że potrafi uśpić czujność.
Nie bądźmy jako te ptaki…
======================================================
Filmik twierdzi, ze nowe szczepy dzumy np. plucna sa utworzone jako bron biologiczna odporna na antybiotyki. Jesli ktos ma czas, prosimy przetlumaczyc fragmenty isitotne dla „pandemii” i powiklan po H1N1 wygladajacych jak dzuma plucna np. na Ukrainie..
http://www.youtube.com/watch?v=EYu0RQB5CTs&feature=player_embedded
=========================================================
zyta 14.11.2009 o 22:10
Jeszcze o antybiotykach. Chyba wypowiadajacy sie tu lekarze i inni zbyt strasza szkodliwoscia antybiotykow, ktore dostana sie w “niepowolane” rece. Czy tylko o ew.zdrowie pacjentow im chodzi, czy raczej o swoj prestiz czy biznes? Wg mnie jest to kolejna manipulacja i zastraszanie czy robienie z igly widel. Wiadomo, ze wiekszosc ludzi uwaza lekarzy prawie za “bogow” i nie zawsze wychodzi to na dobre pacjentom w przeciwienstwie do lekarzy. Wydale mi sie, ze nadszedl czas abysmy uswiadomili sobie, ze jestesmy takimi samymi ludzmi jak i lekarze, ze tez mozemy sie nauczyc tych rzeczy co i oni a i sprawdzic wiele obecnie w internecie.
Przy kazdym leku, w tym antybiotyku, jest opis jak i do czego go stosowac. Mam sporo lat i doswiadczen z antybiotykami jak i z innymi lekami. Parokrotnie zdarzylo mi sie, ze gdybym zaufala lekarzom i nie podala sobie samodzielnie antybiotyku (lub innego leku), czy wrecz odwrotnie, wzielabym, prawdopodobnie do dzis wspominalabym swe przykre przejscia podczas choroby a moze w ogole nie byloby mnie tutaj. Znam tez kilka osob, ktore maja podobne przezycia. Uwazam, ze wszystkie leki (czy Polopiryna czy antybiotyk)sa jednakowo niebezpieczne i trzeba przestrzegac sposobu ich dawkowania.
I jeszcze na temat stosowania antybiotykow. Wiadomo, ze sa podawane CODZIENNIE do pasz zwierzat, ktorymi sie zywimy jako hormony wzrostu i zyja, wprawdzie ze szkoda dla nas, ale jednak.
Ciekawostka: “W modelu CAFO zwierzęta hodowane na mięso karmione są różnorodnymi lekami przeciwbakteryjnymi, hormonami i promotorami wzrostu oraz arszenikiem (kurczakom podaje się arszenik w pożywieniu w celu zabicia pasożytów, które żyją w ich wnętrznościach). Naukowcy z organizacji The Union of Concerned Scientists szacują, że corocznie podaje się trzodzie w pożywieniu ponad 11 ton antybiotyków. To stanowi około 70 proc. całej produkcji antybiotyków w Stanach Zjednoczonych. Zwierzęta karmione antybiotykami rosną szybciej.” http://znakiczasu.pl/szlachetne-zdrowie/145-czy-wiesz-co-jesz-mieso-ktore-truje-
=======================================================
Zbyszko 14.11.2009 o 18:30
Polecam polskie filmy z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiatych w których pokazane są zachorania na grypę (np Czterdziestolatek) i normalne reakcje na nie. Leczono się witaminą C, kwaśną kapustą, cytrynami, Polopiryną, stawiano bańki, grypa leczona trwała siedem dni a nie leczona tydzień. I przede wszystkim nikt nie robił z tego powodu afery, zamieszania, epidemi, pandemi. Nie zabierał głosu RPO, bo zresztą czegoś takiego nie było (może i dobrze, ludzie przynajmniej nie mieli iluzji). Po tygodniu wychodziło się z łóżka i… zapominano o grypie.
=======================================================
aleksandra 15.11.2009
Zeby zmniejszyc goraczke u chorego nalezy oblozyc jego stopy liscmi z bialej kapusty i zmieniac co godzine. Dziala!
================================================
Atena7777 13.11.2009 o 2:39
WHO już w 1999 roku zachęcała państwa do tworzenia i rozwijania planów na wypadek światowej epidemii grypy (pandemii). Od początku 2005 roku istnieje taki plan pandemiczny w Niemczech. W tym planie na nagłe zagrożenie pandemią rozwiniętym przez Robert-Koch-Institut można zauważyć liczne środki ostrożności, od opracowania szczepionek przez zapasy leków do zakazów podróży.
http://www.tagesschau.de/inland/meldung133498.html
Narodowy plan pandemiczny opracowany przez Robert-Koch-Institut, ostatnia aktualizacja maj 2007:
Cz.1 http://www.rki.de/cln_006/nn_879788/DE/Content/InfAZ/I/Influenza/influenzapandemieplan__I,templateId=raw,property=publicationFile.pdf/influenzapandemieplan_I
Cz.2 http://www.rki.de/cln_006/nn_879788/DE/Content/InfAZ/I/Influenza/influenzapandemieplan__II,templateId=raw,property=publicationFile.pdf/influenzapandemieplan_II
Cz.3 http://www.rki.de/cln_011/nn_226928/DE/Content/InfAZ/I/Influenza/influenzapandemieplan__III,templateId=raw,property=publicationFile.pdf/influenzapandemieplan_III
Zwróćcie uwagę w cz.3 str. 17 jest ładny kolorowy obrazek i „fikcyjny” przykład, człowiek rozumiem, ptaszek też (bo niby w 2005 roku ptasia grypa), ale świnka do tego przykładu, skąd ten pomysł na połączenie wirusa sezonowej grypy „ludzkiej” + ptasiej i + świńskiej??? Przypomne, że ostatnia aktualizacja tego planu była w maju 2007 roku, więc skąd taki pomysł na połączenie tych wirusów?
==================================================================
RobertJGD 8.4.2009
Eksperyment przeprowadzony na uniwersytecie pokazujący jak rtęć zawarta np w plombach amalgamatowych niszczy nasze neurony — tak dzieciom …i jeszcze dziś aplikuje się trutki byśmy byli jak cielaki bezmyślne…
Polski tlumacz apeluje na filmiku, zeby wymieniac plomby amalgamatowe, jakby nie wiedzial, ze proces usuwania moze wyzwolic wiecej rteci i robic wieksze szkody niz rtec w plombie. Zaleca sie tylko specjalistyczne, fachowe usuwanie.  Przede wszystkim, wyedukuj sie zanim pojdziesz na wymiane plomb. Mozesz wrocic z alzheimerkiem. http://www.youtube.com/v/oQlUsg5Uib4
=========================================================
http://www.naturalnews.com/027483_SIGA_Technologies_vaccines.html
W c.d. zdemaskowania amerykanskiego dra Mehmeta Oza jako udzialowca w firmie techologii szczepien SIGA Technologies, witryna NaturalNews dostala oburzajace warunki od tej firmy, by wycofac niektore czesci artykulu jako potencjalnie ‚oczerniajace’ poniewaz firma nie ma nic wspolnego ze szczepionkami. Redaktor naczelny NaturalNews zwrocil sie wiec o pomoc do Facebooka (http://facebook.naturalnews.com), a ludzie wyszukali dziesiatki linkow do publicznych dokumentow dowodzacych bez watpliwosci, ze SIGA Technologies ma do czynienia ze szczepionkami. Jeden z dokumentow wymienia „szczepionka” 105 razy. Ten fascynujacy zbior, swiadczacy o zdumiewajacej zmylce przez te firme technologii szczepionkowej, jest tu:  http://www.naturalnews.com/027483_SIGA_Technologies_vaccines.html
==========================================================
Bruno 14.11.2009 o 18:10
Uderzającym jest głos grupy amerykańskich wojskowych z formacji „Marines”, którzy napisali: „Z radością popieramy publiczne ukazanie prawdy przez panią Jane Burgermeister. Udokumentowane przez nią fakty podajemy w międzynarodowym Radiu „Talk Show”. Wiadomości te przekazujemy też wszystkim żołnierzom amerykańskim, rozmieszczonym w różnych miejscach świata. Ich obowiązkiem i honorem jest służyć prawdzie i sprawiedliwości. Ci wojskowi uważają, że lojalność obowiązuje ich w pierwszym rzędzie wobec Boga, Stwórcy świata.
=========================================================
Magdalena 14.11.2009 o 18:00
Tak w TV pokazuja, ze ludzie sie szczepia, ale to jest ciagle to samo nagranie, te same pielegniarki szczepia te same dzieci. I tak od ponad miesiaca ciagle ten sam material pokazuja. Przynajmniej na NY1 kablowym.
======================================================
http://www.youtube.com/watch?v=r051fXtfng8
Dr Roby Mitchell, M.D. (www.drfitt.com) odwolal swe zalecenie pielegniarkom, zeby sie szczepily na H1N1. Przeczytawszy ulotke szczepionki, wycofal swa porade. Filmik demaskuje co NAPRAWDE jest w szczepionce, ktora rzad koniecznie chce wszczepic ludnosci.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Dnia 26-go listopada 2009 roku w miejscowosci Witoszyn k. Kazimierza Dolnego odbedzie sie spotkanie z drem inz. Piotrem Beinem. Organizator dr. Jan Giza, Klub Optymalnych. Klub interesuje sie dieta dra Kwasniewskiego. Na spotkaniu konsumpcja miesnej diety w cenie 10 zl — chetni konsumpcji proszeni sa o zapowiedz na nr dra Gizy 691 024 500. Spotkanie nie bedzie jednak nt. diety.
Witoszyn lezy miedzy Kazimierzem Dolnym a Naleczowem. Na wschod od Celejowa skrecic i jechac 4 km do Witoszyna. Spotkanie w budynku starej szkoly, Witoszyn 87.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Komentarzy 81 to “Nie bądźmy jako te ptaki…”

 1. Obsertwator said

  od xxxxxxxxxxx
  dobiuropalikot@wp.pl

  data16 listopada 2009 08:08
  tematw sprawie afery szczepionkowej
  wysłana przezgmail.com

  ukryj szczegóły 08:08 (38 min temu)

  Panie Pośle

  Zwracam się do Pana z ogromną prośbą odnośnie całego zamieszania afery szczepionkowej.
  Pomimo ostrzeżeń od pani Minister Zdrowia Ewy Kopacz większość rządu z RPO na czele nakłąnia i szantażuje panią Minister Zdrowia do zakupu nie zbadanych szczepionek.
  W związku z powyższym proponuję wykupić szczepionki dla tych posłów co lobbują wobec bigPharma i ich zaszczepić przymusowo w sejmie i transmitować to w TV.

  Jestem ciekaw co z tego wyniknie.

  Uprzejmię zwracam się z prośbą o przychylne rozpatrzenie mojej prośby:)))

  Pozdrawiam

  Nie związany z jakąkolwiek partią polityczną i nie polityczną
  Mirek

  • Obsertwator said

   adres e-mail: biuropalikot@wp.pl

   pozdrawiam

   PS. Mam nadzieje ze pan Janusz kupi szczepionki (stac go) i udostepni je poslom:)))

   czekam na odzew od pana Janusza

  • Brenda said

   Ja moge zafundowac jednemu, moze dwom poslom owe szczepionki. Tylkoe, ze nie mozna je kupic na wolnym rynku. :/

  • Zbyszko said

   Zrobimy żbiórkę na blogu na szczepionki (kupimy je na Ukrainie) dla tych wszystkich posłów którzy są za szczepieniami

  • 44 said

   Poki co wyglada na to, że ludzie umieraja na A/H1N1 i jest ich znacznie wiecej niż tych co umieraja po szczepionkach. W zwiazku z tym, że wasze fobie nie bardzo się sprawdzaja szukacie innych „sposobów” w jaki miano by nas wykonczyć. Opryski nad Ukraina, kolejne choroby ktróe pewnie sa dziełem WHO i firm farmaceutycznych…
   ================================
   od p.b.: tylko ze jak scypionka wspoldziala z grypa w otoczeniu jak pisal juz dawno np. dr true ott, to ‚dzuma’ opryskowa bedzie niewyroznialna od ‚powiklaniowej’

 2. fabularasa said

  RobertJGD 8.4.2009
  Eksperyment przeprowadzony na uniwersytecie pokazujący jak rtęć zawarta np w plombach amalgamatowych niszczy nasze neurony – tak dzieciom …i jeszcze dziś aplikuje się trutki byśmy byli jak cielaki bezmyślne…
  Polski tlumacz apeluje na filmiku, zeby wymieniac plomby amalgamatowe, jakby nie wiedzial, ze proces usuwania moze wyzwolic wiecej rteci i robic wieksze szkody niz rtec w plombie. Zaleca sie tylko specjalistyczne, fachowe usuwanie. Przede wszystkim, wyedukuj sie zanim pojdziesz na wymiane plomb. Mozesz wrocic z alzheimerkiem.

  aby temu zapobiec tej szkodliwości rtęci w czasie usuwania jej z plomb zaleca się stosowanie Chlorelli kurację powinno rozpocząć się najlepiej kilka tygodni wcześniej – oczywiście nie powie Wam o tym żaden dentysta bo dentyści tak jak lekarze uczą się jak usuwać zagrożenie a nie tego co robić aby zagrożenia nie było
  polecam google tam można znaleźć dużo informacji na temat chlorelli polecam ją również ze względu na to że usuwa z organizmu ciężkie metale (nie tylko rtęć) a więc to co nazywa się cywilizacją (chemtrials)

  co do tego czy rtęć w plombach jest bezpieczniejsza od tej która uwolni się w czasie usuwania plomby – nie wiem jak doświadczenia i kto je robił na czyje zlecenie itp ale jak dla mnie rtęć która ma bezpośrednio kontakt z neuronami w mózgu (tak jest w przypadku plomb) szkodzi bardziej

  • A said

   Dokładnie – plombe mi usunęli ale o chlorelli nikt nie powieział. A teraz to już po rybach 😦

  • hjk said

   mnie juz dawno usunneli, nikt sie niczym nie przejmował, ale jakoś zyję…)))
   a co do topiku to:
   http://wiadomosci.onet.pl/2078455,11,dla_wiekszosci_polakow_po_kojarzy_sie_z_aferami,item.html

   juz sie zaczyna powolutku nagonka na PO, wczesniej było tez cos negatywnego o nich…

   druzyna Olechowskiego i Piskorskiego sie szykuje?

   • fabularasa said

    z plombami amalgamatowymi oczywiście można żyć ale trzeba trochę poczytać jak wpływa rtęć na organizm człowieka – pewnie że od tego nie umrzesz (prawdopodobieństwo jest małe) ale stan zdrowia raczej nie będzie dobry

    bóle głowy depresje itp to wszystko towarzyszy przy obecności rtęci w organizmie

   • A said

    Ok ale jeśli plomba została usunieta kilka lat temu to nadal swiństwo szkodzi? Można cos teraz robić?

   • hjk said

    teraz to juz raczej nie szkodzi (no chyba, że ktos się nawdychał par rtęci powstających w trakcie usuwania czy wchłonął jakieś drobinki), tylko juz zaszkodziła przez lata, przez jakie się ją posiadało

   • 44 said

    Przestan…mam takie blomby od 15 lat…Przestańcie sie doszukiwać we wszystkim spisku, celowych działań itd…Naprawdę skończcie dywagacje na temat wpływu pewnych rzeczy na nasze zdrowie na poziomie rachunku ekonomicznego i tyle. Dookoła jest tyle rzeczy które nas trują, że predzej zwariujecie niż to ogarniecie
    ================================
    od p,b,: filmik pokazuje ogolny mechanizm niszczenie tkanki nerwowej przez rtec; rtec jest w niektorych scypionkach — wy ludziska umita z tematu zboczyc — zaraz sie wywiaze dyskusja nt. sztucznych szczek!

  • bluszczczarny said

   A ja mam każdy ząb zaplombowany taka plomba:( w podstawówce mądra Pani dentystka wpierdzielała je każdemu dziecku:( po kilku latach poszłam do innej dentystki( prywatnie), która jak zobaczyła co mam w zębach prawie dostała zawalu i powiedziała, ze mam tamtą dentystkę podać do sądu…bo zrobiła mi ogromną krzywdę…

   • Zapsa said

    Dentyska nie brała od ciebie pieniędzy, plomby finansowało Państwo czy szkoła i podejrzewam że były to jedyne dostępne plomby wówczas. Możesz się sądzić, ale z RP.

   • bluszczczarny said

    Ale nie powiesz mi, ze nie wiedziala co robi, i co wklada dzieciom do ust??? ale o czym my mowimy…Za kase zrobi sie wszystko i dla uratowania swojego wlasnego tylka….

   • hjk said

    taka była dawniej metoda, w stanach i na zachodzie chyba tego sz…su do dzis jeszcze używają, a i w polsce niekt. dentyści wciąż je uważają za dobre…

    Mnie jeden dentysta mówił, ze są choćby i z tego powodu beznadziejne, ze metal pod wpływem ciepła/zimna podlega kurczeniu i rozciaganiu i powstaja jakies mikroszczeliny miedzy plombą a zębem, w które wnikają bakterie i robią pod plombą swą krecią robote, potem taki ząb jest do usunięcia albo leczenia kanałowego. Pomijając juz fakt,m że może rozsadzić zęba

   • Jaga said

    Mojej córce takie plomby chyba z 6 i to ogromnych dani kilka lat temu.Wypadly same razem z mleczakami.Jak pomysle o tej babie co jej dala a ja nie bylam swiadoma to mnie szlag trafia

   • 44 said

    Chłopie kiedys innych po prostu NIE BYŁO!!! Tak jak nie było pasów w samochodach, poduszek powietrznych itd…Postep technologiczny to się nazywa

 3. Michal said

  Wywiad z Profesor Dorotą Majewską na http://www.theflucase.com

  Polish professor on the „swine flu”!

  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1807%3Apolish-professor-on-the-qswine-fluq&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=pl

 4. Obsertwator said

  uwaga:
  spis e-mail do wszsytkich posłów w sejmie i senacie

  http://raportnowaka.pl/doc/Waldza%20-%20maile.pdf

  zbigniew.wassermann@sejm.pl
  e- maile do Sejmu, Senatu i KPRP
  witold.namyslak@sejm.pl
  jaroslaw.gowin@sejm.pl
  jerzy.gosiewski@sejm.pl
  stanislaw.zmijan@sejm.pl
  jacek.zalek@sejm.pl
  adam.abramowicz@sejm.pl
  andrzej.adamczyk@sejm.pl
  romuald.ajchler@sejm.pl
  leszek.aleksandrzak@sejm.pl
  waldemar.andzel@sejm.pl
  cezary.atamanczuk@sejm.pl
  urszula.augustyn@sejm.pl
  tadeusz.aziewicz@sejm.pl
  iwona.arent@sejm.pl
  tadeusz.arkit@sejm.pl
  bartosz.arlukowicz@sejm.pl
  pawel.arndt@sejm.pl
  marek.ast@sejm.pl
  piotr.babinetz@sejm.pl
  zbigniew.babalski@sejm.pl
  marek.balicki@sejm.pl
  anna.bankowska@sejm.pl
  barbara.bartus@sejm.pl
  dariusz.bak@sejm.pl
  andrzej.betkowski@sejm.pl
  marek.biernacki@sejm.pl
  andrzej.biernat@sejm.pl
  antoni.bladek@sejm.pl
  mariusz.blaszczak@sejm.pl
  marek.borowski@sejm.pl
  krzysztof.brejza@sejm.pl
  roman.brodniak@sejm.pl
  joachim.brudzinski@sejm.pl
  anita.blochowiak@sejm.pl
  jacek.bogucki@sejm.pl
  bogdan.bojko@sejm.pl
  krzysztof.borkowski@sejm.pl
  jacek.brzezinka@sejm.pl
  jerzy.budnik@sejm.pl
  bozenna.bukiewicz@sejm.pl
  andrzej.bula@sejm.pl
  jan.bury@sejm.pl
  beata.bublewicz@sejm.pl
  jan_bury@sejm.pl
  renata.butryn@sejm.pl
  marek.cebula@sejm.pl
  stanislaw.chmielewski@sejm.pl
  zbigniew.chmielowiec@sejm.pl
  daniela.chrapkiewicz@sejm.pl
  janusz.chwierut@sejm.pl
  janusz.cichon@sejm.pl
  grazyna.ciemniak@sejm.pl
  leszek.cieslik@sejm.pl
  piotr.cieslinski@sejm.pl
  piotr.cybulski@sejm.pl
  witold.czarnecki@sejm.pl
  arkadiusz.czartoryski@sejm.pl
  czeslaw.czechyra@sejm.pl
  andrzej.czerwinski@sejm.pl
  edward.czesak@sejm.pl
  zdzislaw.czucha@sejm.pl
  andrzej.czuma@sejm.pl
  eugeniusz.czykwin@sejm.pl
  alicja.dabrowska@sejm.pl
  leszek.deptula@sejm.pl
  andrzej.dera@sejm.pl
  zbigniew.dolata@sejm.pl
  grzegorz.dolniak@sejm.pl
  ludwik.dorn@sejm.pl
  marzenna.drab@sejm.pl
  ewa.drozd@sejm.pl
  miroslaw.drzewiecki@sejm.pl
  tomasz.dudzinski@sejm.pl
  artur.dunin@sejm.pl
  zenon.durka@sejm.pl
  bronislaw.dutka@sejm.pl
  jan.dziedziczak@sejm.pl
  janusz.dzieciol@sejm.pl
  waldy.dzikowski@sejm.pl
  joanna.fabisiak@sejm.pl
  jacek.falfus@sejm.pl
  jerzy.fedorowicz@sejm.pl
  arkady.fiedler@sejm.pl
  marian.filar@sejm.pl
  krzysztof.gadowski@sejm.pl
  ryszard.galla@sejm.pl
  andrzej.galazewski@sejm.pl
  tomasz.garbowski@sejm.pl
  adam.gaweda@sejm.pl
  stanislaw.gawlowski@sejm.pl
  magdalena.gasior-marek@sejm.pl
  grazyna.gesicka@sejm.pl
  lukasz.gibala@sejm.pl
  artur.gierada@sejm.pl
  witold.gintowt-dziewaltowski@sejm.pl
  zbigniew.girzynski@sejm.pl
  szymon.gizynski@sejm.pl
  tomasz.glogowski@sejm.pl
  mieczyslaw.golba@sejm.pl
  henryk.golebiewski@sejm.pl
  kazimierz.golojuch@sejm.pl
  artur.gorski@sejm.pl
  tomasz.gorski@sejm.pl
  cezary.grabarczyk@sejm.pl
  krystyna.grabicka@sejm.pl
  aleksander.grad@sejm.pl
  mariusz.grad@sejm.pl
  pawel.gras@sejm.pl
  rafal.grupinski@sejm.pl
  krzysztof.grzegorek@sejm.pl
  kazimierz.gwiazdowski@sejm.pl
  kazimierz.hajda@sejm.pl
  andrzej.halicki@sejm.pl
  eugeniusz.grzeszczak@sejm.pl
  andrzej.gut-mostowy@sejm.pl
  iwona.guzowska@sejm.pl
  agnieszka.hanajczyk@sejm.pl
  stanislaw.huskowski@sejm.pl
  tadeusz.iwinski@sejm.pl
  dawid.jackiewicz@sejm.pl
  czeslaw.hoc@sejm.pl
  jaroslaw.jagiello@sejm.pl
  adam.hofman@sejm.pl
  elzbieta.jakubiak@sejm.pl
  wieslaw.janczyk@sejm.pl
  zdzislawa.janowska@sejm.pl
  tadeusz.jarmuziewicz@sejm.pl
  michal.jaros@sejm.pl
  grzegorz.janik@sejm.pl
  izabela.jaruga-nowacka@sejm.pl
  wojciech.jasinski@sejm.pl
  leszek.jastrzebski@sejm.pl
  andrzej.jaworski@sejm.pl
  krzysztof.jurgiel@sejm.pl
  dariusz.kaczanowski@sejm.pl
  roman.kaczor@sejm.pl
  jaroslaw.kaczynski@sejm.pl
  stanislaw.kalemba@sejm.pl
  ryszard.kalisz@sejm.pl
  jan.kaminski@sejm.pl
  mariusz.kaminski@sejm.pl
  tomasz.kaminski@sejm.pl
  andrzej.kania@sejm.pl
  lucjan.karasiewicz@sejm.pl
  sebastian.karpiniuk@sejm.pl
  grzegorz.karpinski@sejm.pl
  wlodzimierz.karpinski@sejm.pl
  karol.karski@sejm.pl
  mieczyslaw.kasprzak@sejm.pl
  jaroslaw.katulski@sejm.pl
  jan.kazmierczak@sejm.pl
  beata.kempa@sejm.pl
  jozef.klim@sejm.pl
  izabela.kloc@sejm.pl
  joanna.kluzik-rostkowska@sejm.pl
  eugeniusz.klopotek@sejm.pl
  slawomir.klosowski@sejm.pl
  magdalena.kochan@sejm.pl
  witold.kochan@sejm.pl
  jan.kochanowski@sejm.pl
  lech.kolakowski@sejm.pl
  robert.kolakowski@sejm.pl
  longin.komolowski@sejm.pl
  bronislaw.komorowski@sejm.pl
  zbigniew.konwinski@sejm.pl
  ewa.kopacz@sejm.pl
  domicela.kopaczewska@sejm.pl
  tadeusz.kopec@sejm.pl
  slawomir.kopycinski@sejm.pl
  leszek.korzeniowski@sejm.pl
  roman.kosecki@sejm.pl
  wojciech.kossakowski@sejm.pl
  bozena.kotkowska@sejm.pl
  henryk.kowalczyk@sejm.pl
  boguslaw.kowalski@sejm.pl
  jacek.kozaczynski@sejm.pl
  zbigniew.kozak@sejm.pl
  jerzy.kozdron@sejm.pl
  miroslaw.kozlakiewicz@sejm.pl
  maks.kraczkowski@sejm.pl
  janusz.krason@sejm.pl
  leonard.krasulski@sejm.pl
  elzbieta.kruk@sejm.pl
  adam.krupa@sejm.pl
  jacek.krupa@sejm.pl
  marek.krzakala@sejm.pl
  adam.krzyskow@sejm.pl
  piotr.krzywicki@sejm.pl
  marek.kuchcinski@sejm.pl
  wlodzimierz.kula@sejm.pl
  jan.kulas@sejm.pl
  tomasz.kulesza@sejm.pl
  jan.kuriata@sejm.pl
  kazimierz.kutz@sejm.pl
  marek.kwitek@sejm.pl
  stanislaw.lamczyk@sejm.pl
  tomasz.latos@sejm.pl
  tomasz.lenz@sejm.pl
  izabela.leszczyna@sejm.pl
  jan.libicki@sejm.pl
  krzysztof.lipiec@sejm.pl
  adam.lipinski@sejm.pl
  dariusz.lipinski@sejm.pl
  bogdan.lis@sejm.pl
  arkadiusz.litwinski@sejm.pl
  marek.latas@sejm.pl
  jan.lopata@sejm.pl
  mieczyslaw.luczak@sejm.pl
  marzena.machalek@sejm.pl
  krystyna.lybacka@sejm.pl
  krzysztof.maciejewski@sejm.pl
  gabriela.maslowska@sejm.pl
  antoni.macierewicz@sejm.pl
  miroslaw.maliszewski@sejm.pl
  beata.malecka-libera@sejm.pl
  michal.marcinkiewicz@sejm.pl
  barbara.marianowska@sejm.pl
  waclaw.martyniuk@sejm.pl
  miroslawa.maslowska@sejm.pl
  jerzy.materna@sejm.pl
  zbigniew.matuszczak@sejm.pl
  katarzyna.matusik-lipiec@sejm.pl
  marek.matuszewski@sejm.pl
  kazimierz.matuszny@sejm.pl
  antoni.mezydlo@sejm.pl
  jaroslaw.matwiejuk@sejm.pl
  krzysztof.matyjaszczyk@sejm.pl
  beata.mazurek@sejm.pl
  krzysztof.michalkiewicz@sejm.pl
  henryk.milcarz@sejm.pl
  konstanty.miodowicz@sejm.pl
  aldona.mlynczak@sejm.pl
  wojciech.mojzesowicz@sejm.pl
  kazimierz.moskal@sejm.pl
  tadeusz.motowidlo@sejm.pl
  czeslaw.mroczek@sejm.pl
  izabela.mrzyglocka@sejm.pl
  joanna.mucha@sejm.pl
  arkadiusz.mularczyk@sejm.pl
  jan.musial@sejm.pl
  tadeusz.naguszewski@sejm.pl
  slawomir.nowak@sejm.pl
  tomasz.nowak@sejm.pl
  andrzej.nowakowski@sejm.pl
  miroslawa.nykiel@sejm.pl
  marzena.okla-drewnowicz@sejm.pl
  janina.okragly@sejm.pl
  stanislaw.olas@sejm.pl
  alicja.olechowska@sejm.pl
  danuta.olejniczak@sejm.pl
  pawel.olszewski@sejm.pl
  jan.oldakowski@sejm.pl
  marek.opiola@sejm.pl
  andrzej.orzechowski@sejm.pl
  maciej.orzechowski@sejm.pl
  artur.ostrowski@sejm.pl
  jacek.osuch@sejm.pl
  konstanty.oswiecimski@sejm.pl
  zbyslaw.owczarski@sejm.pl
  stanislaw.ozog@sejm.pl
  zbigniew.pacelt@sejm.pl
  witold.pahl@sejm.pl
  janusz.palikot@sejm.pl
  anna.paluch@sejm.pl
  andrzej.palys@sejm.pl
  miroslaw.pawlak@sejm.pl
  waldemar.pawlak@sejm.pl
  sylwester.pawlowski@sejm.pl
  boleslaw.piecha@sejm.pl
  janusz.piechocinski@sejm.pl
  slawomir.piechota@sejm.pl
  elzbieta.pierzchala@sejm.pl
  danuta.pietraszewska@sejm.pl
  jaroslaw.pieta@sejm.pl
  stanislaw.pieta@sejm.pl
  jacek.pilch@sejm.pl
  teresa.piotrowska@sejm.pl
  grzegorz.pisalski@sejm.pl
  julia.pitera@sejm.pl
  kazimierz.plocke@sejm.pl
  marek.plura@sejm.pl
  maciej.plazynski@sejm.pl
  jerzy.polaczek@sejm.pl
  marek.polak@sejm.pl
  piotr.polak@sejm.pl
  wojciech.pomajda@sejm.pl
  agnieszka.pomaska@sejm.pl
  pawel.poncyljusz@sejm.pl
  krzysztof.popiolek@sejm.pl
  slawomir.preiss@sejm.pl
  jozef.racki@sejm.pl
  damian.raczkowski@sejm.pl
  elzbieta.radziszewska@sejm.pl
  elzbieta.rafalska@sejm.pl
  stanislaw.rakoczy@sejm.pl
  grzegorz.raniewicz@sejm.pl
  ireneusz.ras@sejm.pl
  jan.religa@sejm.pl
  jerzy.rebek@sejm.pl
  adam.rogacki@sejm.pl
  jozef.rojek@sejm.pl
  nelli.rokita-arnold@sejm.pl
  tadeusz.ross@sejm.pl
  grzegorz.roszak@sejm.pl
  halina.rozpondek@sejm.pl
  jaroslaw.rusiecki@sejm.pl
  jakub.rutnicki@sejm.pl
  arkadiusz.rybicki@sejm.pl
  slawomir.rybicki@sejm.pl
  stanislaw.rydzon@sejm.pl
  zbigniew.rynasiewicz@sejm.pl
  andrzej.ryszka@sejm.pl
  marek.rzasa@sejm.pl
  jan.rzymelka@sejm.pl
  malgorzata.sadurska@sejm.pl
  wojciech.saluga@sejm.pl
  marek.sawicki@sejm.pl
  grzegorz.schetyna@sejm.pl
  miroslaw.sekula@sejm.pl
  dariusz.seliga@sejm.pl
  jaroslaw.sellin@sejm.pl
  edward.siarka@sejm.pl
  henryk.siedlaczek@sejm.pl
  izabella.sierakowska@sejm.pl
  anna.sikora@sejm.pl
  radoslaw.sikorski@sejm.pl
  witold.sitarz@sejm.pl
  aleksander.skorupa@sejm.pl
  krystyna.skowronska@sejm.pl
  tadeusz.slawecki@sejm.pl
  bozena.slawiak@sejm.pl
  andrzej.smirnow@sejm.pl
  tomasz.smolarz@sejm.pl
  anna.sobecka@sejm.pl
  krzysztof.sonta@sejm.pl
  aleksander.soplinski@sejm.pl
  andrzej.sosnierz@sejm.pl
  lech.sprawka@sejm.pl
  piotr.stanke@sejm.pl
  lidia.staron@sejm.pl
  jaroslaw.stawiarski@sejm.pl
  stanislaw.stec@sejm.pl
  franciszek.stefaniuk@sejm.pl
  jaroslaw.stolarczyk@sejm.pl
  elzbieta.streker-dembinska@sejm.pl
  stefan.strzalkowski@sejm.pl
  michal.stuligrosz@sejm.pl
  marek.suski@sejm.pl
  pawel.suski@sejm.pl
  miron.sycz@sejm.pl
  wojciech.szarama@sejm.pl
  wieslaw.szczepanski@sejm.pl
  michal.szczerba@sejm.pl
  jolanta.szczypinska@sejm.pl
  adam.szejnfeld@sejm.pl
  wladyslaw.szkop@sejm.pl
  jakub.szulc@sejm.pl
  krystyna.szumilas@sejm.pl
  stanislaw.szwed@sejm.pl
  beata.szydlo@sejm.pl
  bozena.szydlowska@sejm.pl
  jolanta.szymanek-deresz@sejm.pl
  jan.szyszko@sejm.pl
  iwona.sledzinska-katarasinska@sejm.pl
  adam.sniezek@sejm.pl
  krzysztof.tchorzewski@sejm.pl
  robert.telus@sejm.pl
  ryszard.terlecki@sejm.pl
  grzegorz.tobiszowski@sejm.pl
  jan.tomaka@sejm.pl
  piotr.tomanski@sejm.pl
  irena.tomaszak-zesiuk@sejm.pl
  tadeusz.tomaszewski@sejm.pl
  jacek.tomczak@sejm.pl
  cezary.tomczyk@sejm.pl
  tomasz.tomczykiewicz@sejm.pl
  robert.tyszkiewicz@sejm.pl
  kazimierz.ujazdowski@sejm.pl
  jaroslaw.urbaniak@sejm.pl
  lukasz.tusk@sejm.pl
  krzysztof.tyszkiewicz@sejm.pl
  cezary.urban@sejm.pl
  piotr.vandercoghen@sejm.pl
  donald.tusk@sejm.pl
  teresa.wargocka@sejm.pl
  zbigniew.wassermann@sejm.pl
  andrzej.walkowiak@sejm.pl
  piotr.walkowski@sejm.pl
  piotr.wasko@sejm.pl
  jerzy.wenderlich@sejm.pl
  robert.wegrzyn@sejm.pl
  jan.widacki@sejm.pl
  monika.wielichowska@sejm.pl
  marek.wikinski@sejm.pl
  wojciech.wilk@sejm.pl
  waldemar.wiazowski@sejm.pl
  stanislaw.witaszczyk@sejm.pl
  elzbieta.witek@sejm.pl
  radoslaw.witkowski@sejm.pl
  jadwiga.wisniewska@sejm.pl
  tadeusz.wita@sejm.pl
  wieslaw.woda@sejm.pl
  norbert.wojnarowski@sejm.pl
  edward.wojtas@sejm.pl
  michal.wojtkiewicz@sejm.pl
  ewa.wolak@sejm.pl
  boguslaw.wontor@sejm.pl
  tadeusz.wozniak@sejm.pl
  marek.wojtkowski@sejm.pl
  adam.wykret@sejm.pl
  stanislaw.wziatek@sejm.pl
  jacek.zacharewicz@sejm.pl
  marek.wojcik@sejm.pl
  waldemar.wrona@sejm.pl
  marzena.wrobel@sejm.pl
  jadwiga.zakrzewska@sejm.pl
  anna.zalewska@sejm.pl
  renata.zaremba@sejm.pl
  wojciech.szczesny.zarzycki@sejm.pl
  ryszard.zawadzki@sejm.pl
  bogdan.zdrojewski@sejm.pl
  marcin.zawila@sejm.pl
  slawomir.zawislak@sejm.pl
  lukasz.zbonikowski@sejm.pl
  ryszard.zbrzyzny@sejm.pl
  hanna.zdanowska@sejm.pl
  jaroslaw.zielinski@sejm.pl
  anna.zielinska-glebocka@sejm.pl
  wojciech.ziemniak@sejm.pl
  marek.zielinski@sejm.pl
  wojciech.zukowski@sejm.pl
  jerzy.zietek@sejm.pl
  maria.zuba@sejm.pl
  jozef.zych@sejm.pl
  jaroslaw.zaczek@sejm.pl
  adam.zylinski@sejm.pl
  kp-sdpl-nl@kluby.sejm.pl
  kp-dkp@kluby.sejm.pl
  kp-polska-xxi@sejm.pl
  pos-niez@sejm.pl
  lech.czapla@sejm.gov.pl
  wanda.fidelus-ninkiewicz@sejm.gov.pl
  dariusz.mlotkiewicz@sejm.gov.pl
  dariusz.salamonczyk@sejm.gov.pl
  piotr.kedziora@sejm.gov.pl
  wojciech.kulisiewicz@sejm.gov.pl
  listy@sejm.gov.pl
  robert.madejski@sejm.gov.pl
  mieczyslaw.broniarek@sejm.gov.pl
  zbigniew.jablonski@sejm.gov.pl
  marek.dabrowski@sejm.gov.pl
  danuta.kuzniar@sejm.gov.pl
  mieczyslaw.szorski@sejm.gov.pl
  jaromir.sokolowski@sejm.gov.pl
  michal.talago@sejm.gov.pl
  michal.krolikowski@sejm.gov.pl
  walentyna.kopcinska@sejm.gov.pl
  krzysztof.rommel@sejm.gov.pl
  krzysztof.luft@sejm.gov.pl
  waldemar.tarnacki@sejm.gov.pl
  dariusz.jachimiak@sejm.gov.pl
  robert.kargol@sejm.gov.pl
  mieczyslaw.kuras@sejm.gov.pl
  krystyna.zlomaniec@sejm.gov.pl
  krystyna.madry@sejm.gov.pl
  aplikacja.sejmowa@sejm.gov.pl
  ewa.malik@sejm.pl
  janusz.mikulicz@sejm.pl
  webmaster@nw.senat.gov.pl
  senat@nw.senat.gov.pl
  biuro@abgarowicz.info
  lukasz@abgarowicz.info
  senator@malgorzataadamczak.pl
  m.jurga@malgorzataadamczak.pl
  biuro@andrzejewski.senat.pl
  dorota@arciszewska.pl
  biuro@mieczyslawaugustyn.pl
  biuro@grzegorzbanas.pl
  kiklublin@poczta.onet.pl
  senator@bergierjozef.pl
  senator@bisztyga.pl
  blaszczyk@senat.pl
  biuro@blaszczyk.pl
  biuro@krystynabochenek.pl
  borusewicz@nw.senat.gov.pl
  biuro@b-borusewicz.pl
  biuro@biurosenatorskie.pl
  biuro@chroscikowski.senat.pl
  senator.z.cichon@interia.pl
  biuro@lucjancichosz.senat.pl
  biurosen1@wp.pl
  biuro@grzegorzczelej.pl
  dajczak@vp.pl
  biuro@dobkowski.senat.pl
  jan_dobrzynski@wp.pl
  jaroslaw@duda.org.pl
  senatorfetlinska@wp.pl
  biuro@glowski.pl
  senator@glowski.pl
  aleksandrasturm@gmail.com
  biuro@stanislawgogacz.pl
  poczta@stanislawgorczyca.pl
  biurosenatorskie-elblag@wp.pl
  biuro@ryszardgorecki.pl
  senator.gorski@neostrada.pl
  biuro@grubskimaciej.pl
  biuro@piotrgruszczynski.pl
  tadeuszgruszka@wp.pl
  gruszkat@gruszka-t.pl
  idczak.biuro@gmail.com
  biuro@iwan.senat.pl
  kazimierzjaworski@o2.pl
  jurcewicz@neostrada.pl
  kaleta.piotr@poczta.fm
  s.karczewski@wp.pl
  s.karczewskibiuro@wp.pl
  biuro@leonkieres.pl
  biuro@kazimierzkleina.pl
  biuro@maciejklima.pl
  ryszard@knosala.com
  info@fpon.com.pl
  biuro@marek-konopka.pl
  biuro@kowalski.senat.pl
  senator.krajczy@interia.pl
  biuro@kraska.home.pl
  senator@kwiatkowski.lodz.pl
  roman@ludwiczuk.pl
  biuro@ludwiczuk.pl
  ad_c@op.pl
  massalski_a@interia.pl
  zbigniewmeres@o2.pl
  biuro@meres.pl
  tomasz.misiak@platforma.org
  tomasz@misiak.org
  biuro@misiolek.senat.pl
  antoni@motyczka.pl
  biuro@rafalmuchacki.pl
  biuro@ts.turek.pl
  biuro@okla-senat.pl
  kontakt@janolech.pl
  biuro@ortyl.senat.pl
  _a@interia.pl
  biuro@andrzejowczarek.pl
  sekretariat@panczyk.senat.pl
  senator@panczyk.senat.pl
  senatorbp@onet.pl
  senator@bohdanpaszkowski.pl
  aperson@poczta.onet.pl
  biuro@antonipiechniczek.pl
  krzysztof@piesiewicz.pl
  biuro@senatorpiotrowicz.pl
  piotrowicz@senatorpiotrowicz.pl
  biuro@rachon.senat.pl
  marek@rocki.pl
  senator@romaszewski.pl
  biuro@romaszewski.pl
  rulewski@janrulewski.pl
  aw@ryszka.com
  wladyslaw@sidorowicz.org
  biuro@skorupa.senat.pl
  biuro@skurkiewicz.pl
  w.skurkiewicz@wp.pl
  senator@eryksmulewicz.pl
  biuro_js@wp.pl
  z.szaleniec@wp.pl
  a@szewinski.senat.pl
  biuro@szewinski.senat.pl
  senator@sztark.senat.pl
  biuro@trzcinski.senat.pl
  enator@trzcinski.senat.pl
  senator@trzcinski.senat.pl
  biuro@piotrwach.org.pl
  biuro.senatorskie@kazimierzwiatr.pl
  slawomir.chrzanowski@platforma.org
  biuro@wittbrodt.pl
  hmw@wozniak.senat.pl
  jan.wyrowinski@gazeta.pl
  danuta.rak@interia.pl
  szajac@wp.pl
  biuro@zaremba.org.pl
  biuro@zientarski.pl
  ziolkowski@nw.senat.gov.pl
  ksue@nw.senat.gov.pl
  smietan@nw.senat.gov.pl
  magdalena.skulimowska@europarl.europa.eu
  niewczas@nw.senat.gov.pl
  czelej@nw.senat.gov.pl
  kwiecien@nw.senat.gov.pl
  chabow@nw.senat.gov.pl
  lacny@nw.senat.gov.pl
  szymanow@nw.senat.gov.pl
  wojtow@nw.senat.gov.pl
  polonia@nw.senat.gov.pl
  wnioski@nw.senat.gov.pl
  ngo@nw.senat.gov.pl
  rpd@nw.senat.gov.pl
  rok.andersa@nw.senat.gov.pl
  kafarows@nw.senat.gov.pl
  secretary.general@nw.senat.gov.pl
  bochenek@nw.senat.gov.pl
  romaszewski@nw.senat.gov.pl
  gms@nw.senat.gov.pl
  bps@nw.senat.gov.pl
  bl@nw.senat.gov.pl
  bl@nw.senat.gov
  bsm@nw.senat.gov.pl
  bpol@nw.senat.gov.pl
  bid@nw.senat.gov.pl
  bss@nw.senat.gov.pl
  bpsp@nw.senat.gov.pl
  bf@nw.senat.gov.pl
  bi@nw.senat.gov.pl
  ba@nw.senat.gov.pl
  pin@nw.senat.gov.pl
  cendrows@nw.senat.gov.pl
  prasa@nw.senat.gov.pl
  bks@nw.senat.gov.pl
  bad@nw.senat.gov.pl
  pomianow@nw.senat.gov.pl
  aroslaw@duda.org.pl
  biurojs@wp.pl
  zanowski@platforma.org
  skulimow@nw.senat.gov.pl
  lanczkowski@nw.senat.gov.pl
  kp-sld@kluby.sejm.pl
  kspo@nw.senat.gov.pl
  jaroslaw@duda.pl
  binarouro.senatorskie@kazimierzwiatr.pl
  senator@henrykgorski.pl
  wach@po.opole.pl
  ewittbro@sunrise.pg.gda.pl
  senator@grzegorzbanas.pl
  krps@nw.senat.gov.pl
  ksep@nw.senat.gov.pl
  krrw@nw.senat.gov.pl
  kksp@nw.senat.gov.pl
  kress@nw.senat.gov.pl
  kgn@nw.senat.gov.pl
  ksz@nw.senat.gov.pl
  kbfp@nw.senat.gov.pl
  knes@nw.senat.gov.pl
  kz@nw.senat.gov.pl
  kon@nw.senat.gov.pl
  ks@nw.senat.gov.pl
  kpcp@nw.senat.gov.pl
  ku@nw.senat.gov.pl
  kstap@nw.senat.gov.pl
  dnowakno@kprm.gov.pl
  cirinfo@kprm.gov.pl
  cirmedia@kprm.gov.pl
  infolex@kprm.gov.pl
  infoobywatel@kprm.gov.pl
  biuro.prasowe@men.gov.pl
  dziennikarze@mofnet.gov.pl
  info@mg.gov.pl
  mkarpinski@mi.gov.pl
  rzecznik@mkidn.gov.pl
  bartosz.loba@nauka.gov.pl
  rzecznik@mon.gov.pl
  bbartkowska@mon.gov.pl
  prasa@mps.gov.pl
  rzecznik.prasowy@minrol.gov.pl
  ecznik.prasowy@minrol.gov.pl
  media@mrr.gov.pl
  media@msp.gov.pl
  rzecznik@msport.gov.pl
  media@ms.gov.pl
  rzecznik@mswia.gov.pl
  rzecznik@msz.gov.pl
  rzecznik.prasowy@mos.gov.pl
  biuro-bp@mz.gov.pl
  bp@duw.pl
  d.turek@duw.pl
  rzecznik@uwoj.bydgoszcz.pl
  rzecznik@lublin.uw.gov.pl
  press@lublin.uw.gov.pl
  rzecznik@uwoj.gorzow.pl
  biuroprasowe@lodz.uw.gov.pl
  rzecznik@malopolska.uw.gov.pl
  mwoz@malopolska.uw.gov.pl
  rzecznik@mazowieckie.pl
  kmichalak@opole.uw.gov.pl
  rzecznik@bialystok.uw.gov.pl
  wbek@rzeszow.uw.gov.pl
  rzecznik@gdansk.uw.gov.pl
  malikm@katowice.uw.gov.pl
  agata.wojda@kielce.uw.gov.pl
  rzecznik@uw.olsztyn.pl
  biuroprasowe@poznan.uw.gov.pl
  rzecznik@poznan.uw.gov.pl
  rzeczwoj@szczecin.uw.gov.pl
  rzecznik@kprm.gov.pl
  centrum@kprm.gov.pl
  listy@prezydent.pl
  biuroprasowe@prezydent.pl

  • Vebriq said

   właśnie stamtąd je brałem,ale żaden poseł mi nie odpisał-wysłałem maile do około 60ciu od 31.10 do 8.11

 5. Jasioo said

  „…Tylko czekać jak w głównych mediach przeczytamy o spadku popularności PO. Bądźcie czujni i obserwujcie ten proces….”

  Nie trzeba było długo czekać.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rzad-Tuska-na-polmetku—opinie-sa-podzielone,wid,11687734,wiadomosc.html?ticaid=191d2

  http://www.rmf.fm/fakty,165092,Rzad,Tuska,na,polmetku.html

  …i wiele innych

 6. Zerrkos said

  Tak mi się właśnie wydawało, że to wszystko jest zrobione tylko po to, żeby zdobyć zaufanie do szczepionek. Potem można z tłumem zrobić wszystko. Ale co tu sie dziwię, skoro wiele lat uczono społeczeństwa, że szczepionki są dobrym zabezpieczeniem, ale tylko po to żeby potem było łatwiej wprowadzić zakażone szczepionki, bez oporu. Być może to już jest atak ostateczny, a być może kolejna próba i test społeczeństwa.

 7. Truther said

  Miesiąc temu byłem u dentystki wymienić plombę amalgamytową, dopytywałem się, jak to robi i mówiłem, że zależy mi na jak najbezpieczniejszym usunięciu jej, ze względu na rtęć. No i moja dentystka usunęła ją, z tym, że nie jestem pewny, czy do końca fachowo, wsadziła mi tylko do buzi jakąś rurkę do zasysania, ale potem i tak musiałem opiłki wypłukać z jamy ustnej :/ Czułem „zapach” tej plomby, choć starałem się w tym czasie nie oddychać, żeby się niczego nie nawciągać :/
  Chciałbym się zdetoksynować, bo czytałem troszke o zatruciu ciężkimi pierwiastkami i mam kilka objawów :/
  Czytałem o sposobach usunięcia ich z organizmu, ale niektóre środki np. nie usuwały rtęci z mózgu, jeszcze inne usuwały rtęć z mózgu, ale niewłaściwie stosowane mogły „przesunąć” rtęć z organizmu do mózgu, czytałem też o chelacji, ale to jest dla mnie za drogie, można się chelować poprzez żywność, ale nie wiem jaką najlepiej, to co znajduję w internecie, to same jakieś pigułki 😐
  I tu moje pytanie do osób lepiej zorientowanych do mnie,a jeszcze lepiej z doświadczeniem, czy po przejściach: Jak można skutecznie i tanio oczyścić organizm z pierwiastków ciężkich?

  z góry dziękuję za pomoc

  • yoga said

   Polecam terapię mms oraz bentonite (pył wulkaniczny). Obydwa preparaty usuwają metale ciężkie z organizmu

   • A said

    Mozesz napisac cos wiecej o pyle wulkanicznym? Polecenie z własnego doswiadczenia czy z trzeciej ręki?
    W skuteczność mms – nie wierzę ;(

   • Truther said

    ale mi sie poszczescilo… kilka dni przed wizytą zaczalem uzywac MMS… pomogl mi w roznych schorzeniach, dermatologicznych, lepiej mi sie spi i problemy z oddychaniem… niestety 10 dni temu przestalem, bo nieznosnie smakuje, po prostu nie moglem tego juz wachac 😦 ale co gorsze, po tych 10 dniach powrocily mi objawy alergii :/
    wzialem MMS 4 godziny temu i swedzenie skory zniknelo ot tak
    dodatkowo zaczalem przyjmowac kwasy tluszczowe Omega3… i jak sie okazalo, to jest naturalny chelator (chelatory to takie substancje, ktore wiaza sie z ciezkimi pierwiastkami dzieki czemu mozna sie tego pozbyc z organizmu)

    do uzytkowniczki A: MMS dziala, sprawdzilem na sobie i na mojej mamie (jakies zoladkowe sprawy miala), zrobila testy po 2 tygodniach uzywania i nie wykryli u niej jakichs tam bakterii 😉

    do fabularasa: dzieki za stronke… wlasnie po napisniu posta zauwazylem, ze napisales o Chlorelli, bardzo interesujaco brzmi, mocno sie zastanawiam nad nabyciem tego specyfiku

    dzieki Wam za odpowiedz 🙂

   • fabularasa said

    sprostowanie – CHLORELLA to nie specyfik to naturalny organizm jeden z najlepiej przebadanych na świecie — podobno działa na poziomie komórkowych czyli potrafi wywalić rtęć z wnętrza komórek ale oczywiście nikt nie wie jak to się dzieje a sceptycy mówią że przecież to nie możliwe

   • Truther said

    No dobrze, ale nadal nie mam jednej odpowiedzi, na ktorej mi zalezy. Czy ta chlorella usuwa rtec z mozgu? A jak nie to, co usuwa rtęć z mózgu?

   • Aśka said

    Doszukałam, że pył wulkaniczny zawiera aluminium!!! Jakoś nie zaufałabym tej metodzie pozbywania się metali ciężkich z organizmu.

  • fabularasa said

   http://www.meridian.az.pl/index.php?dzial=odtruwanie

 8. Zbyszko said

  To prawda co pisze Michał. My wszyscy tworzymy dobrą karmę która jest przeciwwagą dla tej złej tworzonej już przez to całe ZŁO. Każde nasze uczucie ma swoją aurę, wibrację jak mówią bardziej wtajemniczeni. Są ludzie których aura jest tak piękna (w sensie dobra) że czują się oni bezpiecznie nawet wśród drapieżnych zwierząt. Bardzo wiele dobra dla świata, wysoko w górach Tybetu, robili mnisi tybetańscy, niestety jak wiemy, także ich dopadło ZŁO. Niektórzy mówią że globalna rabunkowa gospodarka leśna (niestety dotała także i do naszych pięknych lasów) także wiele zła uczyniała w tym zburzeniu równowagi aury Ziemi. Bardzo wiele złej aury robi ta cała przemoc kreowana przez Hollywood i całe tabuny innych ośrodków „kultury”. Niestety wydaję się że cała (albo prawie cała) ta MOC ZŁA pochodzi z jednego miejsca. Jak to miejsce musi promienieniować brudnymi, złymi wibracjami z całą pewnoscia widać z MIEJSCA z którego jesteśmy obserwowani. I nie mam tu na myśli tej nędznej inwigilacji którą to zafundowało ZŁO. Z całą pewnością te zaburzenia energii oddziaływują na nasz układ słoneczy i dalej. Jasne jest chyba że NATURA (ale chyba i nasze otoczenie) w tej sytuacji dąży do samooczyszczenia się. My tu na Ziemi zawsze mamy nadzieję że NATURA oczyści się wybiórczo z tego ZŁA. I… Możemy być pewni że z całą pewnoscią tak będzie. Przy czym nie mam na myśli tych obecnych wcieleń, które i tak prędzej czy później tu zostawimy.

  • Natan said

   Naprodukowali wystarczająco dużą ilość złej karmy w czasie II w. św. – po co naziści jeździli do Tybetu? A potem już w Berlinie, pod koniec wojny, rytualne samobójstwa nazistów w ezoterycznym kręgu przewodzonym przez mnicha tybetańskiego bon w zielonych rękawiczkach. Jego reinkarnacja nadal wmawia swoim poplecznikom, że są ponad zwykłymi ludźmi i ponad swoją karmą? Naiwnych nie brakuje.

  • Michal said

   Zobacz to: Signs of Satan!

   http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Wicca%20&%20Witchcraft/signs_of_satan.htm
   ==========================================
   od p.b.: cytat z ww. linku
   „Above: The pictures of Bush and Ahmadinejad giving the Satanic „goat’s head” sign suggest Iranians are as ignorant as Americans of their President’s true loyalty. Illuminati defector Leo Zagami recently called Ahmaninejad a „well known Satanist with no real connection to Islam” and the Iraq-Iran-Israel conflict a „foreign intelligence show.” Empowered by the central banking cartel, the Illuminati Order has the resources to infiltrate both sides of every conflict, and steer it according to the New World Order agenda. They call this a „dialectical process.” They were on both sides of both world wars, the Cold War, Korea and Vietnam. Iran’s nuclear ambitions are merely a pretext. The real object is to degrade both the US and Iran so citizens will forfeit political, economic and spiritual rights to Illuminati banker „world government.” -Read More”
   tak pisza rowniez naukowcy wolfgang eggert, christopher bjerknes i wieeelu obserwatorow

 9. Bruno said

  Kolejny zmarły w Łodzi

  http://wiadomosci.onet.pl/2078619,11,zmarla_kolejna_osoba_z_ah1n1,item.html

 10. mizia said

  OSTRZEZENIE – nie wszczynam paniki – ZAKUPUJCIE DLA SIEBIE PREPARATY PRZECIW GRYPOWE PRZEDEWSZYSTKIM TE NA CZOSNKU
  (NIE Z MEDIÓW) PRYWATNE OPINIE LEKARZY TYCH Z POLSKI I Z UKRAINY cytuję –
  na ukrainie poczatek zachorowań był taki ze były to duże ilosci zachorowań a potem DOPIERO powikłań ciezkich – W POLSCE TA FALA ZACHOROWAŃ KTÓRA PRZYSZŁA Z UKRAINY A WŁAŚNIE SIĘ ZACZYNA – ZACZEŁA SIE ODRAZU OD CIEZKICH PRZYPADKÓW I TO JEST NIEPOKOJACE.
  Z W/W ROZMÓW WYNIKA ŻE LEKARZE ZALECAJA TERAZ PRZEDEWSZYSTKIM STOSOWAĆ PREWĘCJE ABY UNIKNAC EWENTUALNEGO ZACHOROWANIA.
  —-WZMACNIAC ORGANIZM – NIE ZASZKODZI A MOZE POMÓC-

  • Rafik said

   ODCHODZĘ OD TEJ STRONY. ODKĄD ZACZĘŁY SIĘ TEMATY POLITYCZNE STRONA STAJE SIĘ WĄTPLIWA.
   PISANIE O TYM, ŻE ZACZNĄ SIĘ ATAKI NA PO ITD…TO JAKAŚ BZDURA DLA DZIECIAKÓW…ATAKI BYŁY I BĘDĄ,,,CO MA TO WSPÓLNEGO Z GRYPĄ TEGO JA NIE WIEM.
   CAŁA AKCJA Z MINISTER KOPACZ MA ZA ZADANIE ZWABIĆ KOLEJNYCH NAIWNYCH, BO TYCH KTÓRYCH ZWABIŁ TUSK PIERDZĄC O MIŁOŚCI, CUDACH I IRLANDII JUŻ NIKT NIE WYRATUJE. PROWADZONA JEST OBRZYDLIWA GRA NA UCZUCIACH POLAKÓW PRZEZ TVN ITD…
   PANIE PIOTRZE CZY TVN TO W DALSZYM CIĄGU „MERDIA”??? 🙂
   CZY JUŻ TERAZ SĄ NAGLE CACY???
   ŚMIERDZIEĆ MI TO WSZYSTKO ZACZYNA JAK ZEPSUTE JAJO.
   ======================================
   od p.b.: chyba zatrules sie tym smrodem jajowym, bo ja nie widze gdzie wychwalam jakas telewizornie, minister czy partie — idz sie przewietrz i wracaj – nie stac nas na rozproszenie

   • Rafik said

    I JESZCZE WAŻNA SPRAWA…PROSZĘ ZAJRZEĆ DO UCHWAŁ…I POWOŁANYCH INSTYTUCJI W ZWIĄZKU Z OGŁOSZONĄ PANDEMIĄ.
    ================================
    od p.b.: nie trzymaj nas w napieciu tylko wal

   • Rafik said

    PAMIĘTAM JAK PIOTR BEIN KRZYCZAŁ NA FORUM NA TEMAT TVN…DZIWNE ŻE TO WŁAŚNIE TVN JAKO PIERWSZE REKLAMOWAŁO JEGO FILMIKI NA YOUTUBE…NASTĘPNĄ REKLAMĘ ZROBIŁ O DZIWO PRZECIWNIK SZCZEPIEŃ BALICKI, OCZYWIŚCIE W TVN

    CZY WAS TO W OGÓLE NIE ZASTANAWIA???
    ================================
    od p.b.: mizia po winie i fruktach (czysta z ogorcem) — zapomniales cudzyslowu wokol „REKLAMOWAŁO JEGO FILMIKI”; do dzis od tej „reklamy” odrzuca mnie na sam glos ..jak mu tam, nowickiego? natomiast balicki to profesjonalista, zaciekawil telegapiow blogiem grypa666

   • Rafik said

    WALCZĄCY Z NWO BYWAJĄ STRASZNIE NAIWNI.
    W JAKI SPOSÓB MOŻNA WALCZYĆ Z NWO, JEŚLI JEDNEGO DNIA PISZE SIĘ ,ŻE WSZYSTKIE MEDIA, ZWŁASZCZA TVN NALEŻĄ DO NWO I SĄ STEROWANE, A NASTĘPNEGO POWOŁYWAĆ SIĘ NA AUDYCJE I DZIENNIKARZY ŚLEDCZYCH Z TVN???

    JEDNEGO DNIA MERDIA, A NA DRUGI CUDOWNA ODMIANA…NONSENS DLA DZIECI.

    GRA SIĘ NAMI JAK ŚWINIAKAMI W CHLEWIE…DOWÓD???

    ZAJRZYJCIE DO PLANÓW ROZWOJU POLSKI 2007-2015.

    JUŻ W 2008 ROKU BYŁY DOKŁADNE ZAPISY JAKIE ROZWIĄZANIA BĘDĄ PRZYJMOWANE WSKUTEK RATYFIKOWANIA TRAKTATU…Z GÓRY BYŁO WIADOMO, ŻE TRAKTAT PRZEJDZIE..RESZTA JEST PODŁĄ GRĄ POD PUBLIKĘ!!

   • 44 said

    Bo dla nich dowodem jest wszystko to co akurat w tym momencie im pasuje…konsekwencji w tym nie ma żadnej. Jak się okaże, że grypa swinska jednak zabija a szczepionki nie bardzo to se znajdda co innego i powstanie inny sposób na depopulacje itd…do konca świata i o jeden dzien dłużej. I tak na koniec orzekną że przed tym co nas truje ostrzegali nie zdajac sobie sprawy, że w ogole nas nie oświecaja a tylko fantazjują…

   • Bruno said

    Wszystkie te uchwały i ustawy przyjął rząd PO.
    Możemy tylko poprzeć jeden czyn minister Kopacz ale nie całą osobę

   • Bruno said

    Rafik nie odchodź.

    Ja cię popieram całkowicie.
    W końcu żyję w tym kraju już długo i wiem co to jest PO.Nie wolno się nam spodziewać czegos dobrego po tym ugrupowaniu.
    Mimo siedzę tu.

    Z drugiej strony mamy się zjednoczyć ludzie o różnych poglądach tak więc trzeba jakoś przymykać oko.

   • jest zle said

    a po którym można wg Ciebie?

  • MadziA said

   @Mizia .. ale jeśli to co jest na Ukrainie wg Ciebie to nie A/H1N1 .. i jeśli dotarło to do nas .. to przecież czosnek nic nie pomoże ..? .. i inne sposoby wzmacniania organizmu …

   • mizia said

    WŁAŚNIE CZOSNEK BYŁ PODSTAWĄ NA UKRAINIE
    BO TO NIE JEST PRZYCZYNA WIRUSOWA POCZYTAJ O TYM Z GORZOWA- OBJAWY SEPSY , ŁÓDZ TO SAMO
    WIEC JESLI SĄ TO OBJAWY SEPSY TO JEST TO BAKTERIA NA 100 % ALE NIEWIEDZĄ JAKA BO BADANIE WYKAZUJE ŻE TO NIE SEPSA DZIWNE PRAWDA ALE TRUPY SĄ PRAWDZIWE
    UNAS MOZE BYĆ TO COŚ JUZ ZMUTOWANE JAK ZACZEŁO OD TRUÓW TO CIEKAWE NA CZYM SKONCZY …..
    W POLSCE PRZYPADKI ZACZEŁY SIE OD ATAKU Z GRUBEJ RURY
    OPRUCZ TYCH ZMARŁYCH SĄ W POLSCE JESZCZE CONAJMNIEJ 4 OSOBY O KTÓRYCH MEDIA NIE MÓWIA A STAN ICH JEST ZBLIŻONY DO TYCH Z GORZOWA
    =============================
    od p.b.: ile ofiar w gorzowie poza x. piotrem?
    jak wg ciebie wprowadzono zaraze?

   • mizia said

    OGNISKA TO -BARDZO DZIWNE ZE NIE PRZY GRANICY Z UKRAINĄ –
    DZIWNY ROZŻUT NIE SADZISZ SPÓJŻ NA MAPĘ –
    PUCK , LUBLIN , OPOLE ,ELBLĄG , KRAKÓW , GORZÓW …..
    Dailymail.co.uk/PAP, ŁC/14:09
    Na Ukrainie mogło dojść do mutacji A/H1N1 – „płuca jak spalone”

    Epidemia grypy na Ukrainie, fot. PAP/EPA.
    PAP
    Brytyjscy naukowcy podejrzewają, że na Ukrainie mogło dojść do mutacji wirusa nowej grypy – czytamy w brytyjskim dzienniku „Daily Mail”.
    Niektórzy lekarze mówią, że symptomy przypominają słynną grypę „hiszpankę”, która zabiła w Europie po pierwszej wojnie światowej miliony ludzi. Lekarze precyzują, że chodzi o płuca ofiar grypy.

    Brytyjska gazeta cytuje lekarza z zachodniej Ukrainy. – Przeprowadziliśmy sekcję zwłok dwóch ofiar grypy, ich płuca były czarne jak smoła. Wyglądały jak spalone. To straszne – cytuje lekarza „Daily Mail”.

   • mizia said

    PS . A POZATYM NIC NIE ZASZKODZI TROCHE WZMOCNIĆ PREWENCYJNIE ORGANIZM.

   • toms said

    Mizia słyszałes o tym czy to FAKE ???
    pisze to koles na forum dziennik.pl
    „PO-informowany.
    »
    Re: Mamy w Polsce epidemię świńskiej grypy 2009-11-16 19:32

    Te informacje są niepełne i przez to nieprawdziwe.
    Myślę, że chodzi tu o nie wzniecanie paniki, a prawda jest oto taka: duża firma dewelopperska we wrześniu rozkopała koło Tarnopola w zach. Ukrainie pod budowę osiedla dwuhektarową działkę, na której w czasie epidemi dżumy i tyfusu chowano tysiące zmarłych. Na tej działce; w i po pierwszej wojnie światowej pochowano również ofiary grypy hiszpanki, a było to kilkadziesiąt tysięcy ciał.
    Mieszkający tam ludzie chorują masowo, 95% zgonów jest w tym okręgu.
    Istnieje hipoteza, że wraz z odkopaniem tych masowych mogił uwolniono zmutowanego wirusa grypy hiszpanki. I tu jest przyczyna tej tragedii, która zatacza coraz większe kręgi, a którą się bagatelizuje.
    W czasie rozkopywania tych masowych mogił wiatry przenosiły te pyły w stronę Lwowa i dalej Lublina.
    Czas pokaże czy „kurz” z tych wykopów przywędował do nas.”
    =====================================
    od p.b.: cy mikrobiolodzy potwierdziliby przenoszenie zarazy na pyle na tak duze odleglosci? czy delegacji who nie zaznajomiono by z tym wykopaliskiem?

  • Vebriq said

   sorry,ale czy zamiast czosnkowych preparatów nie lepiej kupić sam czosnek?

 11. fabularasa said

  jeszcze raz wklejam – odnośnie naturalnego leczenia

  Witamina C naturalna!!!! – zalecana dawka 1 tabletka dziennie osobiście 3 razy dziennie dla wzmocnienia organizmu http://www.sanbios.pl/?15,natur-c-acerola-500-naturalna-witamina-c

  Koci Pazur – Cats Claw – po 2 kapsółki 3 razy dziennie dla wzmocnienia organizmu
  http://www.e-vita.istore.pl/sklep,1841,,,03,nokaut,pl-pln,205620,0.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-11&utm_content=205620

  Kiedy już dopadnie grypa:
  Koci Pazur (znacznie mocniejszy i lepszy) http://vipgroup.pl/product28/product_info.html co godzinę !!! jedna kapsułka
  Witamina C http://www.sanbios.pl/?15,natur-c-acerola-500-naturalna-witamina-c co godzinę 1 tabletka – najlepiej ssać

  • Jaga said

   Ta Acerola ma 125 mg,nazwa 500 jest myląca. Mam ją w domu. Można kupić tansza z tej firmy wit C.

 12. alexy said

  @RobertJDG – nie tragizuj z tym alzheimerem po pozbyciu się plomb amalgamatowych. Powiem ci że ostatnio (kilka miesięcy temu) pozyblem sie ich z sukcesem u zwykłego dentysty bez super wyposażenia. Po paru miesiącach m.in. z tego powodu zrobiłem sobie analize pierwiastkową włosów i okazało się że rtęci praktycznie nie ma 🙂
  ===================================
  od p.b.: a przedtem byla we wlosach?

  • fabularasa said

   zrób sobie analizę moczu jeśli chodzi o rtęć to będzie wiarygodniejsza metoda

  • alexy said

   tego nie wiem, ale co to zmienia… po pozbyciu się plomb poziom jest mocno poniżej normy. wieć to usuwanie plomb nie jest aż tak inwazyjne. ale jak kolega radzi, postaram się zrobić jeszcze z moczu – zobaczymy

 13. Bruno said

  Wojewoda pomorski zwołał sztab kryzysowy
  W poniedziałek w Gdańsku ma się zebrać sztab kryzysowy, który zwołał wojewoda pomorski. Ma to związek z pierwszym w Polsce przypadkiem śmierci osoby, u której stwierdzono obecność wirusa A/H1N1.
  ================================
  od p.b.: preludium do ogloszenia stanu epidemii w polsce –> stanu wyjatkowego –> stanu wojennego; dzis w nocy (!?) podobno zasiada komitet pandemiczny pl

 14. Bruno said

  Prawie 300 ofiar grypy na Ukrainie
  Pn, 2009-11-16 11:25
  Prawie 300 ofiar grypy na Ukrainie
  Już 299 osób zmarło na Ukrainie od początku ogłoszonej 30 października epidemii grypy – poinformowało ukraińskie ministerstwo zdrowia. Tylko w ciągu ostatniej doby zanotowano 17 zgonów. Na razie nie wiadomo, ile osób zmarło w wyniku zarażenia wirusem A/H1N1.

  • Bruno said

   Za RMF FM
   Ukraina: Władze ukrywają rozmiar epidemii grypy?

   Władze ukrywają prawdziwy rozmiar epidemii grypy – alarmują ukraińskie organizacje pozarządowe. Według nich ma to związek z zamknięciem jedynego na Ukrainie prywatnego laboratorium, w którym wykonywano bezpłatne testy na obecność wirusa A/H1N1.
   < fot. PAP/EPA

   Równocześnie resort zdrowia zapowiedział, że nie będzie publikował nowych danych o liczbie chorych. Według wysłanników Światowej Organizacji Zdrowia na Ukrainę większość ludzi chorych w tym kraju na grypę ma właśnie wirusa A/H1N1.
   ==============================
   od p.b.: bujda na resorach; ponad tydzien temu delegacja who ze sztokholmu byla na ukrainie, obwachala sytuacje i wyjechala obiecujac wyniki za pare tygodni (!!!) – nie wiedzieli na pewno jaki to wirus

  • Bruno said

   Na odział zakaźny szpitala w Elblągu – z podejrzeniem świńskiej grypy – trafiła pielęgniarka z tamtejszej placówki. Czy faktycznie jest chora będzie wiadomo po wykonaniu testów. Wynik poznamy jeszcze dziś – mówi Radiu ZET Elżbieta Łabaj z Sanepidu w Olsztynie.

   • Magdalena said

    No to jak jest z tymi wynikami. Ile czasu potrzeba na przebadanie, czy to ta, czy inna choroba? Tygodnie czy godziny?

 15. Prrivan said

  http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1815%3Anighttime-aerosol-spraying-by-planes-reported-in-poland&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=pl

  NIGHTTIME AEROSOL SPRAYING BY PLANES REPORTED IN POLAND

  „Reports are coming in from Poland that airplanes carrying out aerosol spraying have been flying in the middle of the night. Planes were reported in the Gdansk area and in the south east. A pilot reported hearing an aircraft noise that he could not identify in the night time.

  The reports of airplanes carrying out spraying in the night are similar to the ones from western Ukraine when low flying light airplanes carrying out aerosol spraying over Ukrainian cities were seen during the days of October 29, 2009 and October 31, 2009 just before huge numbers of people began to get sick and the first deaths from the pneumonia plague were diagnosed.

  The Ukraine government issued a statement denying that it was doing any aerial spraying to combat the growing disease or authorizing any spraying over Ukrainian cities.

  The Ukraine government has since implemented a state of emergency, postponed elections, banned public meetings, closed some of its borders, ordered the arrest of critics of vaccinations and is also prepared for a mass forced vaccination programme with the toxic and untested swine flu jab.

  WHO has acquired extraordinary powers over the Ukraine as a result of this emergency declaration under the pretext of fighting a pandemic.

  WHO and Baxter have been linked to bioterrorism activities and the release of the pneumonic plague by a number of analysts.

  There are no reports of pneumomic plague in Poland so far.”

  Zaczęło się opylanie-tak jak na Ukrainie tuż przed początkiem fali zachorowań.
  =========================================
  od p.b.: jb wie jak wziac histerie jak na tym blogu i zrobic z tego njusa;
  teraz zaczynam rozumiec obiekcje w stos. do niektorych z jej „artykulow”

 16. toms said

  ktos tu powiedział że TVn jest ok, bo ściągnęła p.Kopacz i Balickiego w sprawie szczepionek.

  Kiedy ściągną panią Burgermeister i porozmawiją z nią na temat przez nią zebranych dowodów , to wtedy będa dopiero obiektywni !!!!!!!!!

  • MadziA said

   w programie Teraz My .. były wstawki z JB …

   • andrzej said

    „wstawki” nie mają takiej sily jak wywiad—po zatem wstawkami można manipulowac —w ten sposób ogranicza się wage argumentów zachowując twarz dla spoleczenstwa—- i lud mówi- „przecież pokazali JB sa po nasze stronie”

 17. Andy said

  UWAGA WAŻNE, JEŻELI MOŻECIE OPUBLIKOWAĆ TEN WYKRES WRAZ Z KOMENTARZEM TO ZRÓBCIE TO. WSKAZUJE ON NIEZBICIE ŻE GENERALNIE SZCZEPIONKI TO LIPA-TU LINK DO WYKRESU-http://tiny.pl/hx9gt A TU KOMENTARZ-Pierwszy dowodzi, że rozpoczęcie szczepień na gruźlicę nie miało wpływu na trend ustępowania tej choroby w Anglii. Drugi dowodzi, że identyczny trend zaniku gruźlicy miał miejsce w USA, gdzie szczepień na tę chorobę w ogóle nie było. Trzeci dowodzi, że szkarlatyna zniknęła bez stosowania szczepionek. Czwarty dowodzi, że rozpoczęcie szczepień na Odrę nie miało wpływu na zanik tej choroby i akcja masowych szczepień została rozpoczęta w absurdalnym momencie – jakby strażacy zaczęli lać wodę, gdy już nawet dym przestał się unosić (przy czym między ogniem i wodą akurat istnieje zależność). Inne statystyki są bardziej obciążające. Pewne choroby występowały tylko na tych terenach, gdzie szczepiono przeciwko tej chorobie, a tam gdzie nie było szczepień ludzie na nią nie chorowali. Na to należy nałożyć statystykę powikłań i zgonów na skutek podania szczepionek.

  Jak słusznie napisał kiedyś pewien lekarz, średni koszt masowej produkcji szczepionki wynosi na poziomie 1% ceny sprzedaży. To jest biznes lepszy niż sprzedaż narkotyków i handel bronią, a na dodatek prowadzony zgodnie z prawem. Nie dziwi mnie, że armia ludzi opłacanych przez kartele farmaceutyczne stają na głowie, aby utrzymać w tym matrixie cały glob.
  NAPISAŁ MM27

  • Peef said

   hmm… Chciałbym się dowiedzieć z jakiego źródła pochodzą te wykresy [ w jakim czaspoiśmie i kiedy zostały te wyniki opublikowane ] ?? moje zdziwienie budzi fakt że na osi „y” nie są zaznaczone jednostki, nie pisze nawte o jaki rząd wielkości może chodzić – jednym słowem wyniki opublikowane w takiej postaci są całkowicie bezwartościowe… pozdrawiam

 18. Atena7777 said

  Śmierć czai się w szczepionce!!!

  Kolejny przypadek śmiertelny po szczepionce na świńską grypę – 55 letni mężczyzna z Eichsfeld, po południu w czwartek dostał szczepionkę a wieczorem zmarł: http://de.news.yahoo.com/2/20091116/twl-mann-in-thueringen-nach-schweinegrip-4bdc673.html
  Wcześniejsze ofiary szczepionki to 65 letnia kobieta i 49 letni mężczyzna: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7252093,Dwoje_Niemcow_zmarlo_po_szczepieniu_na_H1_N1.html?skad=rss
  Czyli w Niemczech są już 3 przypadki śmiertelne, które donoszą media, a ile jest takich przypadków, które nie trafią do mediów…………….to tylko sam Pan Bóg wie!

 19. Bruno said

  Wytyczne GIS i MSWiA z dnia 16 czerwca 2009 roku w sprawie ochrony zdrowia na wypadek epidemii grypy

  http://dl.dropbox.com/u/2346872/ah1n1wytyczne.pdf

  • Bruno said

   Kolejne założenia do organizowania dekontamizacji wstępnej
   w Krajowym sytemie ratownictwa gaśniczego

   http://dl.dropbox.com/u/2346872/Zalacznik%20zalozenia%20do%20organizacji%20dekontamianacji.pdf

   • andrzej said

    Bez komentarza – módlmy się

   • Bartłomiej said

    Tak módlmy się o cud, bo tylko on może nas uratować przed głupotą ludzką-wniosek po przeczytaniu komentarzy tylko z 24h.
    =================================
    od p.b.: jaki to fart miec madrych mentorow…

   • toms said

    Modlić to się modlą babcie nasze, brońmy się !!!! czytac książki Sztuka Przetrwania -survival. osoby wolne powinny samotnie udac sie duże obszary leśne :)))
    =====================================
    od p.b.: a co, modlitwa do Wszechmogacego to nie najlepsza obrona? — guzik zrobisz bez Niego, wszystko co masz dostales w bezinteresownym darze od Niego, prawoslawni rosjanie opisuja jak Bog pomogl im przejsc pieklo bolszewickie; chociaz Go za te dary pochwal od czasu do czasu – nikt cie na ksiedza nie bedzie na sile robil

   • Wojwit said

    @Toms
    A powiedzenie „Bez Boga ani do proga” znasz?
    Jedno nie przeczy drugiemu (działanie i modlitwa) a wręcz przeciwnie – współgra. Vide – dzieła zakonników (szczególnie w wiekach średnich).

 20. nie znacie said

  (sorki, ze nie na temat)

  Podobno mają sprzedawać szczepionki na grypę w tesco. tak bynajmniej słyszała moja krewna.

  ciekawe, ile ludzi się na nie rzuci…

 21. Lekarka said

  Przepis na nalewkę czosnkową (Ojca Jana):Zmiażdżyć dwie główki czosnku (polskiego), wcisnąć do tego sok z dwóch cytryn, dodać cztery łyżki miodu,dwie szklanki przegotowanej wody. Postawić w ciemnym miejscu pod przykryciem na dwie doby. Potem przecedzić, wlać do butelki i pić profilaktycznie 2 razy dziennie łyżka stołowa (dzieci połowę dawki). Żołądek ledwo wytrzymuje przy moich wrzodach, ale mam nadzieję, że nie zachoruję. A jednak już miałam w przychodni dziś kilka przypadków infekcji grypopodobnej.
  Następny przepis na katar. Posiekać całą cebulę, wsypać do szklanki, obłożyć brzeg szklanki kołnierzem z waty aby tylko nos do tego wetknąć i wdychać opary cebuli nosem. Kołnierz z waty ma chronić oczy, bo inaczej będą łzawiły.
  Inny sposób. Spalić na łyżeczce odrobinę Amolu lub kropli miętowych i wdychać nosem dym. Przynosi ogromną ulgę.
  To są sposoby profilaktyczne lub przy lekkich objawach.
  Oczywiście gdy zachorujesz skonsultuj się z lekarzem.

 22. Jaga said

  Czy ktos wie jak rozpoznac zatrucie rycyna?? Trzeba by to sprawdzic.

 23. Magdalena said

  „W Wielkiej Brytanii prowadzone są również prace nad szczepionką, którą można by przyjmować profilaktycznie”.

  To juz predzej zechca nas tym szczepic.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s