Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wywiad Rosji: pandemia gesiej grypy (Z)H666N999 w Zimbabwe

Posted by grypa666 w dniu 15/11/2009

Uwaga od zaraza666: czytanie na wlasna odpowiedzialnosc — patrz ‚kategorie’.

MR 14.11.2009 o 20:09
Dowcip zawsze pomagał w niepewnej sytuacji: wzięte z portalu rosyjskiego

Pacjent u lekarza w Zimbabwe:
Panie doktorze, uszy mi odpadają
Lekarz: Ale kicha! Co Pan najlepszego robił?
Pacjent: Posuwałem gęsi.
Lekarz: Więc to gęsia kicha.
Pacjent: O, dziękuję, panie doktorze! (umiera)
Lekarz zapisuje w rejestrze: Pacjent zmarł na gęsią kichę.
Rzecznik Ministra Zdrowia Zimbabwe: W ubiegłym tygodniu w Zimbabwe zmarło dwa i pół tysiąca osób na skutek głodu, pięć tysięcy czterysta na skutek zatrucia zgniłymi bananami i jedna osoba na gęsią kichę.
Dziennikarz (zapisuje): Gęsia kicha jest na liście trzech głównych przyczyn śmiertelności w Zimbabwe.
Agencja wiadomości: W Zimbabwe coraz częściej notowane przypadki zachorowań na nieuleczalną gęsią kichę.
Kanał telewizyjny: Nieznany wcześniej wirus gęsiej kichy wykasza lud zibwabwiański. Ministerstwo zdrowia apeluje nie panikować.
Koryfeusz nauki A: Tak, gęsia kicha jest nieznana naukowcom i na tym polega jej największe zagrożenie.
Agencja lotnicza Kongo Air: Zawieszamy wszystkie loty do Zimbabwe do rozwiązania kryzysu gęsiej kichy.
Koryfeusz nauki B: Władze ukrywają prawdę! W rzeczywistości gęsia kicha już wtargnęła do Europy – w Amsterdamie został zauważony Murzyn z gęsią pod pachą.
Media (publikują zdjęcia gęsi): Gęgające mordercy są wśród nas!!!
Polityk: W imię walki z epidemią osiągającej wymiar światowy, natychmiast do likwidacji każda gęś!
Policja: Tak jest. Przystępujemy do wykonania!
Właściciele farm: Odbiło wam? (Piękna bitwa z policją dokumentowana na bieżąco w TV)
Media: Spisek właścicieli farm gęsich zagrożeniem demokracji i narodowego bezpieczeństwa!
Minister Zdrowia Mongolii: W celu ratowania kraju przed epidemią gęsiej kichy, która czai się już przy naszych rubieżach, pilnie potrzebujemy uzyskać sto milionów dolarów na nowy sprzęt do laboratoriów na walkę kacza kichą.
Premier Mongolii: Odbiło wam?
Prezydent Mongolii: Pani Premier za bardzo sie pogrążyła w swoich machlojkach finansowych, w sprawach umów z Chinami odnośnie dostaw chleba i ma czelność ignorować realne zagrożenie dla pokojowego ludu Mongolii!
Były premier Mongolii: Moja partia w pilnym trybie będzie ratowała ludność, a przynajmniej wschodnie rejony!
Kandydat na prezydenta Mongolii: Jedyny sposób by uratować kraj to całkowite zaprzestanie stosunków z demoralizowanym Zachodem, skąd idzie zagrożenie, i zamiast tego wzmacniać współprace z Chinami w celu zostania jednej z chińskich prowincji. Chiny nas uratują!
Wyborcy w Mongolii: Odbiło wam?

Komentarze 52 to “Wywiad Rosji: pandemia gesiej grypy (Z)H666N999 w Zimbabwe”

 1. Radi said

  Świeże info z ministerstwa zdrowia po imprezie z pracownicą ministerstwa zdrowia.
  Według tego co przekazała jest już dawno przesądzone, że Polska zakupi szczepionki.
  Mają być prowadzone tylko podłe gry pod publikę, które przysporzą kolejnych naiwnych zwolenników partii PO. Rząd cały czas negocjuje z ‚różnymi’ firmami. Nawet szerzej nieznanymi na rynku.
  TFU

  • Radi said

   Żeby była jasność popieram walkę z tym dziadostwem i NWO.
   Na jednym ze zdjęć Piotr Bein pokazuje fuck dla akcji ‚narkopolacy’.
   Tego typu akcje będą masowo wprowadzane w wielu krajach na świecie.
   Świat całkowicie oszalał!!! Naprawdę zaczynam wierzyć w Boga z całego serca, gdyż dostrzegam, że zaczynają się wypełniać słowa Biblii. To znaki o których jest mowa w wielu proroctwach.

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,W-USA-otwarto-pierwszy-coffee-shop,wid,11686709,wiadomosc.html

   CO ZA BZDURA!

   • Radi said

    W Holandii zamyka się kofiszopy ze względu na całkowite ździczenie i naciski zwykłych ,wspaniałych Holendrów….a w Ameryce sie otwiera…Oni chcą nas całkowicie omotać jak bydlęta, wszczepić jakieś gówno i zrobić niewolników…Tak jest napisane w Biblii i innych podaniach. Tylko tego brakowało, żeby w Ameryce powstawały legalne kofiszopy.
    ===============================
    od p.b.: co to ‚kofiszop’?

   • Radi said

    wszczepiają jakieś gówna typu rtęć, skwalen od kilkudziesięciu lat. Maja niezwykłe doświadczenia przecież z Oświęcimia. Medycy Hitlera prowadzili program pod hasłem: „Manipulacja świadomością”. Polegał na wszczepianiu różnych pierwiastków i obserwacjach zachowań pacjentów. Ludzie, którzy pracowali w firmie Baxter , wcześniej mogli brać udział w takich doświadczeniach. Proponuję zajrzeć do książek o Trybunale Norynberskim
    =============================
    od p.b.: w baxterach to raczej nowa generacja, jak i u ‚satanistow’ — czy nie ciekawe jak idee wiecznie zywe?

   • Radi said

    Karol Sperber nr obozowy 82512 lekarz medycyny
    Pewnego dnia zawiadomiono nas – lekarzy więziennych, a było nas tam setki, że zamierza się założyć w obozie doświadczalną stację fizjologiczno-patologiczną. Powiedziano nam nawet, że cztery niemieckie uniwersytety o sławnych tradycjach lekarskich: Heidelberg, Monachium, Berlin i Królewiec będą współuczestniczyć w szerokiej mierze w tym naukowym dziele.
    Następnego dnia przybyły pacjentki. Stare i młode, niektóre liczące ponad sześćdziesiąt, inne zaledwie szesnaście lat. Kobiety zmuszono do rozebrania się. Następnie pięć pielęgniarek zgoliło kobietom włosy z głowy i ciała. Nam, lekarzom, kazano wysmarować wszędzie te biedne, nagie ciała, tłustą, lekką maścią. SS-mani, dowcipkując i zaśmiewając się, badali, czy nie opuściliśmy chociażby jednego miejsca. Te ciała to nie były manekiny, należały do krzyczących, żyjących kobiet, które mogłyby być naszymi matkami lub siostrami.

    Rudolf Höss, były komendant obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, przed Najwyższym Trybunałem Narodowym w Polsce (1947 r.)
    W niemieckich obozach koncentracyjnych przeprowadzano eksperymenty lekarskie na więźniach. Inicjatywa wychodziła od lekarzy, często profesorów uniwersytetu, których rozwiązanie danego problemu lekarskiego interesowało i dla rozwiązania tego problemu szukali w obozach koncentracyjnych materiałów doświadczalnych, na których interesujące ich kwestie mogliby eksperymentalnie zbadać i wyniki sprawdzić. W sprawach tych zwracali się oni do Gravitza, który przez Himmlera, a następnie centralne władze nadzorcze, wyrabiał dla nich zezwolenie na przeprowadzenie eksperymentów.
    W obozie oświęcimskim przeprowadzali eksperymenty: dr Clauberg, zwyczajny profesor uniwersytetu w Królewcu w wieku około 45 lat, Oberleutnant lotnictwa dr Schumann z kancelarii Hitlera oraz lekarz garnizonu obozowego dr Edward Wirths.

    Dorota Lorska nr obozowy 52325
    W obozie oświęcimskim w rejonie szpitala obozowego znajduje się blok X, w którym lekarze SS przeprowadzali doświadczenia na kobietach. Przybyłam do Oświęcimia 2 sierpnia 1943 r. Na rampie zetknęłam się po raz pierwszy z lekarzem SS. To dr Edward Wirths tego dnia, a raczej nocy „wybierał” do obozu. Kazał wystąpić kobietom zamężnym i spośród nich wybrać około 100; znalazłam się między nimi.

    XX – świadek z książki Józefa Musioła „Człowiek i zbrodnia”
    Pobrano krew i samochodem odwieziono mnie na rewir. Stałam naga. Lekarz przyglądał mi się długo, by następnie wbić mi zastrzyk w lewą pierś. Straciłam przytomność. Chyba ze strachu. Odzyskałam świadomość i stwierdziłam, że leżę na pryczy. A potem znów zabieg, ale inny. Już więcej nie mogę urodzić dziecka… Wtedy miałam 25 lat.

    Dorota Lorska nr obozowy 52325
    Tak dostałam się na blok X. W owym czasie znajdowało się tam około 400 kobiet.

    Karol Sperber nr obozowy 82512
    Niektóre z na pół oszalałych kobiet kładziono na stole operacyjnym i sztucznie zapładniano. Inne poddawano niszczącym działaniom promieni Roentgena aż do sterylizacji ich jajników. Chcąc się upewnić o dodatnim wyniku tych doświadczeń pan profesor usuwał jajniki w sposób operacyjny przez odbytnicę, a następnie badał je pod najlepszymi mikroskopami, jakie nauka niemiecka zdolna była stworzyć.

    Dorota Lorska nr obozowy 52325
    Po kilku tygodniach zrozumiałam dokładnie, jaką działalność „naukową” rozwijają lekarze SS, jaką rolę spełniają ich współpracownicy spomiędzy SS i spośród więźniów.
    Na więźniarkach bloku X przeprowadzają doświadczenia lekarze SS: prof. Carl Clauberg, dr Horst Schumann, dr Edward Wirths i dr Bruno Weber. „Zużyty materiał” odsyła się co pewien czas do kobiecego obozu w Brzezince i zastępuje go „nowym materiałem” ze świeżo przybyłych transportów. Clauberg i Schumann, to główni eksperymentatorzy i blok X jest ich placówką doświadczalną. Eksperyment polega na tym, że wybranym zamężnym kobietom wprowadza się do szyjki macicy strzykawką około 10 ml mętnego płynu. Po wstrzyknięciu wykonuje się zdjęcie radiologiczne organów rodnych. Wstrzykiwanie powtarza się u tych samych kobiet w odstępach kilkutygodniowych zawsze ze zdjęciem rentgenowskim. Celem jest wywołanie odczynu zapalnego w jajowodach, prowadzącego do ich uniedrożnienia i w wyniku tego do bezpłodności. Badania wykonuje nie zawsze sam Clauberg, czasem robią to pomocnicy, współpracuje z nim chemik dr Gobel. Wstrzyknięcia są bolesne. Często występują po nich objawy podrażnienia otrzewnej z gorączką, wymiotami, bólami podbrzusza.

    Karel Minc nr obozowy 68582
    Jeden zabieg wykonano w mojej obecności. Pacjentkę (więźniarkę) ułożono na łóżku, do głowy przyczepiono jej przewody w postaci radiowych słuchawek, w usta wetknięto lejek. Łóżko zasłane było kawałkiem ceraty (osoby poddawane zabiegom oddawały mocz). Po zabiegu pacjentka była nieprzytomna, musieliśmy ją odnieść do ambulatorium. Zabiegi te wykonywano przed południem, gdy ambulatorium było puste.

    Karol Sperber nr obozowy 82512
    Tacy uczeni jak profesor Clauberg, pełni swej odpowiedzialności wobec cierpiącej ludzkości, nie mogli pozostawić na boku zagadnienia choroby raka.
    Zręcznym zabiegiem operacyjnym nacinali macicę zdrowych kobiet i wszczepiali w nie komórki i tkanki rakowate. Profesor czekał całymi tygodniami zanim usunął całą macicę, żeby zobaczyć, co się stało z komórkami rakowatymi.

    Dorota Lorska nr obozowy 52325
    Drugim co do ważności lekarzem SS w bloku X jest dr Horst Schumann. Do niego „należy” grupa dziewcząt w wieku od 16 do 19 lat.

    Tadeusz Paczuła nr obozowy 7725
    Sterylizował je przez przykładanie płyt Rtg – aparatu na podbrzusze i pośladki ofiary. W ten sposób spalał jajniki, a nadto powodował rany oparzeniowe i ciężkie boleści, zapalenia otrzewnej i zrosty. Te kobiety umierały, jeśli zaś przetrwały, były po tym operowane i stwierdzano u nich rozmiary szkód i ich rodzaje. Po naświetleniach Rtg kobiety wracały do pracy, a do operacji wzywano je po dwóch lub trzech miesiącach. Operacje wykonywano bardzo szybko, jedna operacja trwała 15 minut.
    Schumann wybierał kolejne młode Żydówki.
    Na bloku X wstrzykiwał kontrasty Rtg do macicy i jajowodów badanych przez siebie kobiet i po tym fotografował je (zdjęcia Rtg). Czy to były badania eksperymentalne nad nowym kontrastem, tego nie wiem. Wiem natomiast, że skutki tych wstrzykiwań to bardzo duże boleści, zarastania jajowodów poprzedzane przez stany zapalne, zapalenie otrzewnej etc.
    Kobiety i mężczyźni, na których Schumann dokonywał doświadczeń, starzeli się przedwcześnie, a po operacjach młode kobiety wyglądały jak staruszki. Schumann po operacjach zabierał „materiał” wycięty ze swych ofiar do badania histopatologicznego. Dodać trzeba, że badane ofiary po naświetleniach chodziły normalnie do swych komand roboczych i nie miały żadnych ulg.

    Dorota Lorska nr obozowy 52325
    Dalsza grupa doświadczalna składa się z kilkudziesięciu kobiet, które bada lekarz SS dr Edward Wirths. U nich bada się szyjkę macicy aparatem niemieckim zwanym kolposkopem. Pozwala on na wykonanie fotografii szyjki macicy. Z polecenia dr Wirthsa pobiera się wycinek z szyjki, bada się go histopatologicznie, celem ma być wykrycie wczesnego okresu raka macicy. Komplikacją zabiegu bywa dość duże krwawienie.
    Wreszcie jest grupa doświadczeń, którymi kieruje dr Bruno Weber z SS, szef komanda Hygiene-Institut. Badania polegają na określaniu aglutynacji czerwonych ciałek krwi u różnych osób w różnych grupach krwi oraz określania miana aglutynacji po wstrzyknięciu niewielkiej ilości krwi grupy odmiennej. Poza tym u kobiet tej grupy sanitariusze SS pobierają krew poszczególnych grup w ilości 100 do 200 ml, służącą do prac nad białkami krwi, wykonywanych w pracowni w Rajsku.

    Zofia Palińska nr obozowy 68992
    Jednorazowo pobierano nam około 300 gramów krwi. Ściągano nam ją z żyły do butelki, którą później zamykano gumowym korkiem.
    Ustalono nam grupy krwi i co pewien czas (mniej więcej co 7-8 dni) ją pobierano.
    Biorąc pod uwagę ilość pobranej od nas krwi wyznaczałyśmy sobie orientacyjną datę śmierci. Na ogół po 9-krotnym pobraniu więźniarki umierały. Mnie pobrano krew pięciokrotnie.

    Dorota Lorska nr obozowy 52325
    W czasie pobytu w bloku X w Oświęcimiu miałam sposobność jeszcze później prześledzić poczynania prof. Clauberga w nowym bloku (Lagererweiterung), dokąd przeniesiono więźniarki bloku X w roku 1944. Nie ulegało wątpliwości, że ów znany w świecie naukowym ginekolog przygotowywał eksperymenty z dziedziny sztucznego zapładniania.
    Pracowano nad próbami wyprodukowania sztucznego nasienia męskiego, lecz wszelkie próby dały wyniki negatywne. Zastrzykiwana, sztucznie wyprodukowana, namiastka nasienia powodowała jakieś zakażenia. Wszystkie kobiety, nawet po udanym eksperymencie, likwidowano następnie – fenolem.
    Nietrudno wyobrazić sobie atmosferę, w jakiej żyły więźniarki w bloku X. Jako jedyny blok kobiecy w męskim obozie był blokiem zasadniczo oddzielonym od reszty lagru. Okna jego były zakratowane, zabite deskami, cały dzień przebywałyśmy przy świetle elektrycznym. Nie trzeba być psychologiem, aby zrozumieć, iż poza normalną udręką więźniarek obozu zagłady istniało coś wyjątkowo przytłaczającego w atmosferze tego bloku. Niewyczerpanym tematem była „naukowa” działalność lekarzy SS i strach, czemu zostanie poddane ciało, nim spopielone użyźni glebę oświęcimską.
    Postawa lekarzy więźniów była bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na atmosferę życia więźniarek.
    W związku z doświadczeniami przeprowadzanymi w bloku X lekarze musieli, poza opieką nad chorymi, ustosunkować się do problemu pomagania lekarzom SS lub zastępowania ich przy pseudonaukowych doświadczeniach. Można było odmówić współdziałania, można było – nie wypowiedziawszy się kategorycznie – nie wykonać zlecenia niekorzystnego dla współwięźniów, można było je wykonać i wreszcie można było wykonać je wyjątkowo pilnie. Wszystkie te formy zachowania się można prześledzić na przykładach lekarzy z bloku X.
    Jednym z najpiękniejszych przykładów była lekarka Francuzka Adelajda Hautval, aresztowana w kwietniu 1942 roku, odmówiła dawania narkozy przy zabiegach. Wirths usłyszawszy od dr Hautval, że odmówiła udziału w zabiegach, bo to jest niezgodne z jej poglądami, zapytał, czy nie zauważa ona, że więźniarki Żydówki z bloku X są inne niż ona sama. Hautval odpowiedziała: W tym obozie jest dużo ludzi różniących się ode mnie, a pierwszy, to pan.

    J. Bogusz „Wpływ wyroku w procesie norymberskim lekarzy hitlerowskich na ukształtowanie pojęć o dokonywaniu eksperymentów na ludziach”
    Wielu profesorów i lekarzy uniknęło procesów przez samobójstwo, ukrycie się lub ucieczkę do innych krajów i na inne kontynenty.

    Proces norymberski, akt oskarżenia
    Wszyscy oskarżeni byli „głównymi sprawcami, współsprawcami, podżegaczami, pomocnikami, wyrazili zgodę na plany oraz byli związani z planami i przedsięwzięciami, w których zajmowano się doświadczeniami lekarskimi (…) bez zgody ofiar eksperymentów, przy czym oskarżeni dopuszczali się w trakcie tych doświadczeń mordów, brutalnych czynów, okrucieństw, tortur, potworności i innych nieludzkich czynów”.

    Karol Sperber nr obozowy 82512
    Jest to tradycją, że lekarze nie są tacy gotowi, by jeden drugiego dyskredytować.
    Lecz niech Pan Bóg zachowa, ażeby, kiedy wspomnienia obozów koncentracyjnych spełzną w naszej pamięci, a lekarze całego świata znowu się spotkają, celem wymiany myśli i podzielenia się zdobyczami nauki na międzynarodowych konferencjach, jakiś chirurg albo lekarz mógł powiedzieć o lekarzach z niemieckich obozów koncentracyjnych: „Mimo wszystko ludzie ci są uczonymi, takimi jak my i musimy usiąść obok nich celem wymiany myśli, o ile wiedza lekarska nie ma ucierpieć albo zginąć”.
    Według mej najlepszej wiedzy wyniki doświadczeń przeprowadzanych w Oświęcimiu nie zostały nigdy opublikowane, dotychczas pozostały sekretem prof. Clauberga.
    Wysoki autorytet zapewniał mnie, że te doświadczenia niewiele więcej mogły przynieść ponad to, co już poprzednio zostało ujawnione i stwierdzone doświadczeniami przeprowadzonymi na zwierzętach, a które przyprawiały o wielkie oburzenie rozmaite „Towarzystwa opieki nad zwierzętami”.
    W jakiś sposób udało mi się przeżyć te wszystkie okropności i teraz od kilku tygodni powróciłem do cywilizowanego świata.
    Trudno jest żyć wiedząc o tem; nie można tego uniknąć, ale do pewnego stopnia przynajmniej można podzielić się tem z innymi.
    Chcę powrócić do słów Teodora Billrotha: Tylko dobry człowiek może być dobrym lekarzem”.
    Niekoniecznie wszyscy lekarze są dobrymi ludźmi, lecz większość dąży do tego (…). Jednakowoż już od najdawniejszych czasów zagadnienie bólu i choroby zaprzątało myśl i wiarę ludzkości, i było pobudką do pracy dla ludzi o dobrych zamiarach. Świadomie i podświadomie miliony chorych i cierpiących wierzyło w takich ludzi i zwracało się do nich o pomoc. Lecz w nowych Niemczech nazistowskich sztuki piękne i nauka uległy prostytucji, medycyna upadła.

   • Radi said

    UWAGA!!! JEŚLI KOGOŚ INTERESUJĄ ZAGADNIENIA HISTORII SZCZEPIEŃ I DZIWNEGO WYBAWIENIA OD ZGUBY NIEKTÓRYCH NAUKOWCÓW PROPONUJĘ ABY ZACZĄĆ ŚLEDZTWO PODĄŻAJĄC ZA DWOMA OSOBAMI. JA SIĘ O TYM NACZYTAŁEM. TFU. ODKRYCIE CO STOI ZA AKCJAMI „PAŃSTWOWYCH SZCZEPIEŃ” MOŻE BYĆ NAJWIĘKSZYM ODKRYCIEM WSZECHCZASÓW!:

    1.kurt blome – główny mikrobiolog eksperymentów ze szczepionkami
    2.Licio Gelli- koordynator większości akcji

   • Zbyszko said

    To co tu napisał Pan Radi,… praktycznie ścina z nóg. BRAK SŁÓW

   • hjk said

    podaj linki

   • Głos66 said

    Ten tekst, powinien być przesłany oficjalnym pismem do wszystkich polityków, którzy tak gorliwie zachęcają do szczepienia się i swoich rodzin.
    Może co poniektórzy czytając ten tekst, dostaną wstrząsu moralnego i wreszcie oprzytomnieją.

 2. 44 said

  Sorki, że nie w temacie. Wie ktos może gdzie można kupić witamine B 17? Jakis link może, adres…cokolwiek

  • mizia said

   w polsce nie ma szans na normalna cenę t/j powinno kosztować około60 zł za 100 szt A NA ALLEGRO WIDZIAŁEM OPAKOWANIA PO 560 ZŁ ZA 1

  • ToJa said

   pestki moreli możesz kupić (w których jest dużo B17) np. na allegro.
   =================================
   od p.b: jesli nie napromieniowane

  • Julka said

   Ja tu zawsze zamawiam:

   http://www.cytopharmaonline.com/

  • Janosik said

   @44 gg 9750596

  • Vebriq said

   To,co napisał Radi czyni przykre wnioski odnośnie natury ludzkiej:mogą z ciebie zrobić przedmiot,zmusić cię do pracy,zagłodzić,zabić,umieścić w obozie koncentracyjnym a ty zamiast wpaść w furię i zginąć w walce jak przystało na wolnego człowieka stojącego w obliczu absolutnego zła będziesz swoim prześladowcom buty lizał…ta świadomość ,że wystarczy trochę gróźb,;pokazanie nieraz tylko wymierzonej w ciebie broni i już dajesz się zawlec nie wiadomo gdzie,w razie czego trzeba dać raczej się zastrzelić na progu własnego domu i umrzeć z podniesionym czołem niż dać się zawlec do jakiegoś Auschwitz,ale-z psychologicznego punktu widzenia-jest bardzo trudno wpaść w szał walki jeśli się przegapi ten moment…i to jest straszna wiedza o ludzkiej o ludzkiej naturze,bo byłoby lepiej dla tych ofiar umrzeć w ekstazie walki na progu własnego domu rzucając w nazistę kawałkiem talerza czy czymkolwiek niż tak się dać upodlić i do roli bydła doprowadzić…ech..trupem-jeśli trzeba-tak,ale niewolnikem być-NIGDY!(no ale to łatwo powiedzieć…)

  • Przemilu said

   Do 44:

   Kupiłem dla siebie, ale okazała się niepotrzebna. Dzięki Bogu! 🙂
   Mam zapas na pierwsze 21 dni intensywnej kuracji.
   Jeśli aktualne, pisz: przemilu@o2.pl

  • Beti said

   tu mozna kupic b17 http://www.vitrend.com/

 3. Zbyszko said

  Swego czasu w tzw okresie dostosowywania naszych unormowań do tych unijnych w radiowej trójce (chyba to była trójka) był wywiad z ówczesną pania głównym instektorem SANEPiD. Pani Instektor bardzo ubolewała że w wynku tego dodstosowana MUSI zezwolić by nasz rynek mógł zostać niemal zalany wielkimi ilościomi różnych do tej pory nieobecnych u nas konserwantów, polepszaczy, emulgatorów, substancji barwiących i nie wiadomo czego tam jeszcze w asortymencie ok 500 (pięćset) rożnych rodzajów. Nie ukrywając żalu stwierdziła że do tej pory w Polsce były dopuszczone…. 4 (cztery) takie substancje, zresztą o wiele mniej groźne dla organizmu. Także w tamtych czasach nagle pojawił sie zakaz oznaczania sklepów z ekologiczną żywnością i tej żywności nazwą „zdrowa żywnośc”. chyba nie otake unie nam chodziło.

 4. cavaderous said

  Drodzy rodacy w kraju i zagranicą !

  niedługo wejdzie w życie „traktat lizboński tj.lesbijski” – chciałbym z tego tytułu ogłosić w tym dniu , w którym on wejdzie
  „DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ”
  z tytułem „TRAKTAT LIZBOŃSKI – ŻAŁOBA DLA POLSKI…”
  chciałbym aby ukazał się w tym dniu artykuł na głównej stronie tego bloga pisany grubym drukiem informujący o utracie niepodległości wszystkich państw europejskich , na rzecz nowego państwa , nowego systemu i nowego prezydenta…jest jeszcze trochę czasu wiec treść można przygotować…pokaże to ludziom , że NWO to nie tylko konspiracja i teorie spiskowe , a rzeczywistość , która z wielkim impetem uderza w kazdego obywatela byłych juz państw…
  z góry dziekuję

  pozdrawiam

  pozdro
  =============================
  od p.b.: prosimy przygotowac i przyslac pare dni przed – na pewno zamiescimy

  • Aśka said

   proponuję za zewnątrz okien, balkonów itp. przywiesić szerokie czarne wstążki dnia 01.12.2009

   • cavaderous said

    dobry pomysł….czarne opaski na ręku też się zrobi

    pozdro

  • Vebriq said

   Przejrzałem bez dokładnej lektury w szczegółach tekst Traktatu Lizbońskiego i oprócz idiotycznej newspeak nie zauważyłem tych zagrożeń dla niepodległości,które wy widzicie-gdzie niby ta likwidacja RP czy zrzeczenie suwerenności?Osobowość prawna przyznana Unii to dziwactwo prawne,tego nie było jeszcze w takiej formie,ale żeby od razu zagrożenie dla państw narodowych-pytam się pana Cadaverous,który tu należy do przeciwników traktatu najbardziej chyba nieprzejednanych-czy może pan swoje stanowisko podeprzeć takimi argumentami,które są przekonujące?Czym dokładnie ten traktat grozi?Dla mnie-jak dotąd jest po prostu mało znaczącym bełkotem i na taki był świadomie uszykowany,w czym jednak tkwi zagrożenie,chcę je zobaczyć.Jak na razie mnie się wydaje,że można to wszystko łatwo odkręcić.

   • Aśka said

    Prawo im bardziej bełkotliwe (jak to nazywasz), tym bardziej niebezpieczne, bo działa na zasadzie dajcie mi osobę, a znajdę na nią paragraf.
    Nie zastanawiasz się po co ktoś zadał sobie tyle trudu, aby napisać tyleeee stron tego traktatu? Z pewnością nie po to, by nie miał znaczenia.

    Poczytaj sobie co ma do powiedzenia na jego temat pan Stanisław Michalkiewicz, bo bardzo trafnie o nim mówi. Np. tutaj: http://www.naszdziennik.pl/bpl_index.php?typ=dd&dat=20091106&id=main
    albo tutaj http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=926
    [fragment]
    „Traktat lizboński jest bardzo skomplikowany i trudny nawet do przeczytania, ponieważ zredagowany jest w postaci poprawek aż do dwóch traktatów jednocześnie. Oczywiście chodzi o to, żeby nikt go nie przeczytał, a jeśli by nawet przeczytał – żeby go nie zrozumiał, bo wtedy łatwiej będzie wmówić europejskim narodom, że to nic wielkiego, ani nawet ważnego – ot, takie sobie makagigi, żeby było ładniej. Tymczasem traktat lizboński zawiera postanowienia ważne, zmieniające nie tylko formułę integracji europejskiej, ale również prawno-międzynarodowy status państw członkowskich. Dotychczas bowiem integracja europejska dokonywała się według formuły konfederacji, to znaczy – związku państw. Ratyfikacja traktatu lizbońskiego, który zawiera proklamację nowego podmiotu prawa międzynarodowego, czyli nowego państwa pod nazwą „Unia Europejska” oznacza, że formuła integracji europejskiej zmienia się w sposób zasadniczy – przestaje być konfederacją, czyli związkiem państw, a staje się federacją, czyli państwem związkowym. W związku z tym rodzą się dwa pytania; pierwsze – o prawno-międzynarodowy status państw członkowskich oraz drugie – o ich suwerenność polityczną.

    Jeśli na skutek ratyfikacji traktatu lizbońskiego przez wszystkie państwa powstanie nowe państwo pod nazwą „Unia Europejska”, to znaczy, że dotychczasowe państwa członkowskie staną się jego częściami składowymi. Czy część składowa jakiegokolwiek państwa może być niepodległa? To jest wykluczone; część składowa każdego państwa podlega władzom tego pastwa właśnie jako jego część składowa. Ratyfikacja traktatu lizbońskiego oznacza zatem rezygnację z niepodległości państwowej. To nie musi zaraz oznaczać czegoś złego; w 1569 roku Korona Polska i Wielkie Księstwo Litewskie zrezygnowały z niepodległości, by utworzyć nowe państwo pod nazwą Rzeczypospolitej Obojga Narodów – i nic złego się nie stało, jeśli oczywiście nie liczyć opinii pojawiających się dzisiaj na Litwie, jakoby była to polska okupacja państwa litewskiego. Niemniej jednak rezygnacja z niepodległości miała miejsce – to jest fakt poza dyskusją. Jak zatem pan prezydent Lech Kaczyński zamierza pogodzić ratyfikację traktatu lizbońskiego z prezydencką przysięgą, że będzie „strzegł” i to „niezłomnie” między innymi „niepodległości”? Jak dotąd pytanie to pozostaje bez odpowiedzi, podobnie jak pytanie, czy wszystkie państwa członkowskie utracą niepodległość w taki sam sposób, czy też niektóre utracą ją naprawdę i na wieki, podczas gdy inne zostaną politycznymi kierownikami nowego europejskiego Cesarstwa? Odpowiedź na to pytanie przyniesie przyszłość; wszystko zostanie nam objawione w odpowiednim czasie, tzn. w momencie, gdy już nie będzie można tego odmienić.

    Drugie pytanie dotyczy suwerenności politycznej. Suwerenność polityczna oznacza zdolność do samodzielnego ustanawiania własnych praw. Traktat lizboński przynosi na to pytanie odpowiedź w postaci tzw. zasady przekazania. Mówi ona, że Unia Europejska będzie miała tylko takie kompetencje, jakie przekażą jej państwa członkowskie. Wynikałoby z tego, że suwerenność polityczna w Unii Europejskiej będzie podzielona; Unia będzie suwerenna w zakresie kompetencji przekazanych, tzn. – będzie sama decydowała, jaki zrobić z nich użytek, ale państwa członkowskie też zachowają część suwerenności, bo to one będą decydowały, które kompetencje przekazać, a których nie. Tak właśnie funkcjonowała Europa w Średniowieczu; na tym polegał feudalizm polityczny. Władca teoretycznie był właścicielem całego państwa, ale jeśli wydzielał zeń lenno, to wprawdzie lennik miał wobec swego suzerena obowiązki wojskowe, fiskalne, administracyjne, polityczne i moralne, ale lennem rządził samodzielnie. Jeśli na terenie lenna były miasta, to miały one własny samorząd i własne sądownictwo, w które lennik się nie wtrącał. Jeśli w mieście był uniwersytet, to miał autonomię, której ślady przetrwały do dnia dzisiejszego. Wreszcie Kościół miał własną hierarchię, własne prawa, własne sądownictwo i władzom świeckim nie podlegał. Skoro zatem coś takiego było możliwe w Średniowieczu, to jest możliwe i teraz.

    Problem wszelako w tym, że traktat lizboński zawiera kolejną zasadę – zasadę lojalnej współpracy, która zasadę przekazania skutecznie podważa, a właściwie – całkowicie pozbawia znaczenia. Zasada lojalnej współpracy mówi, że państwo członkowskie musi powstrzymać się przed każdym działaniem, które mogłoby zagrozić urzeczywistnieniu celów Unii Europejskiej. Ponieważ za urzeczywistnienie tych celów odpowiedzialne są władze Unii, a nie poszczególnych państw członkowskich, to tylko one są w stanie skutecznie i wiążąco określić, które działania „mogłyby zagrozić” urzeczywistnieniu celów Unii i zażądać od każdego państwa powstrzymania się od podejrzanych działań – niezależnie od zakresu kompetencji przez nie Unii przekazanych. Zatem zasada lojalnej współpracy oznacza, że tak naprawdę suwerenność polityczna będzie przysługiwała wyłącznie Unii Europejskiej. ”

    Jest jednak wiele innych zapisów, że aż gęsia skórka się pokazuje na myśl o tym, co będzie, kiedy te zapisy zostaną wykorzystane w praktyce.

   • cavaderous said

    panie Vebriq
    czy napisał pan to poważnie czy robi sobie żarty? bo ani jedno ani drugie nie było by zbyt poważne do pisania odpowiedzi…ma pan dziesiątki , jak nie setki już informacji na ten temat i żarty się naprawdę skończyły…pani „Aśka” opisała panu temat zagrożeń logicznie i rzeczowo , może pan skorzystać z innych źródeł ludzi , którzy mówią o tym jawnie i dokładnie…sam mógłbym opisać panu dziesiątki informacji na temat zagrożeń , ale warto czasem logicznie samemu wnioskować na podstawie faktów i wydarzeń…to jest jak pajęczynka panie Vebriq…od jednego faktu do drugiego i wynik uzyska pan jeden…

    pozdro

   • Vebriq said

    Jestem wdzięczny Aśce-odpowiedziała w miarę sensownie na moje pytanie(było poważne),to co napisał Michalkiewicz to tylko interpretacja,mogą być interpretacje jeszcze gorsze lub dużo lepsze zależnie od tego kto będzie rządził Unią i jakie cele będzie miał,mamy na to wpływ przez wybory,w mojej ocenie najniebezpieczniejsza jest grupa lewicowo-liberalno-federacyjna skupiona wokół V.Giscard d’Estainga,a zatem co możemy zrobić aby tę grupę odsunąć od władzy?Wierzę w środki legalne:zróbmy partię,która sformułuje nasze cele,przejmijmy kontrolę nad Unią i odbierzmy jej osobowość prawną wracając do formuły luźnej konfederacji państw narodowych,żeby wyprodukować partię potrzeba 1000osób,jednego prawnika,dużo cierpliwości i dobrego ideologa,który te cele sformułuje na papierze-no to zamiast jęczeć i narzekać bierzmy się do tego-kto się przyłącza?
    ==================================
    od p.b.: lpr, samoobrona nie daly rady a ty dasz?

 5. Rosomak said

  W temacie min. Ewy Kopacz – pod rozwagę:

  http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1655

 6. mizia said

  PEWNIE SIĘ DOGADALI JAK WCZEŚNIEJ PISAŁEM – jeszcze to na dokładkę do grypy -eee…
  http://wiadomosci.onet.pl/2078268,12,obama_swiat_ma_malo_czasu_na_dyplomacje,item.html
  ===============================
  od p.b.: to zalezy od tego, jak interpretowac ‚inne kroki’ medwediewa; onet slynie z interpretacji njusow ‚po naszemu’

  • Głos66 said

   Kryzys gospodarczy – to tylko przykrywka do wprowadzenia NWO.
   Świńska grypa – to przykrywka przed atakiem na Iran.

   Według mojej opinii: to 19.11.2009 (może w Mekce ?) rozpocznie się coś, co spowoduje, że dzień 28.11.2009 będzie najprawdopodobniej dniem ataku na Iran.
   (daty opracowane na podstawie numerologii i synchroniczności wydarzeń) …

 7. ALFA said


  niezliczeni ludzie znienawidzą NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

  • Janosik said

   W 4 części w 7:17 jest podana lista osób w spotkaniach jest też widać PL OLECHOWSKI ANDRZEJ i kto stworzył PO

 8. ALFA said

  http://www.rynekzdrowia.pl/Choroby-zakazne/Przeziebienie-tez-moze-chronic-przed-grypa,12884,22.html
  PRZEZIĘBIENIE TEŻ MOŻE CHRONIĆ PRZED GRYPĄ

 9. Szaman said

  no i zaś to samo ilekroć ktoś wymyśli coś mądrego co trafia w sedno i na dodatek jest pozytywne do bólu to znajdzie sie jakoś łoś który się w tym doszuka jakiegoś rasizmu, zniewagi czy też innego naruszenia moralności 😛 TROCHE SAMOKRYTYCYZMU CZLOWIEKU 😛 rasizm i nietolerancja to nie mówienie do murzyna czarnuchu. to prześladowanie go za kolor jego skóry!
  dzisiejsze wyobrażęnie nietolerancji jakie nam sie wtłacza od jakiegoś czasu to jedna z największych manipulacji jaka można sobie wyobrazić!
  Przez to gówno ludzie zamiast zajmować się poważnymi problemami takimi jak chociażby ta grypa, marnują swój czas na roztrząsanie jakichś kretyństw w stylu „on mnie nazwał gejem” a w tamtym filmie czarni są pokazywani jako negatywne charaktery RASIZM!

 10. net23 said

  Zobaczcie jak Onet manipuluje forum. Otworzyłem dwie zakładki tego samego wątku – na jednej zakładce jest 305 wypowiedzi a na drugiej 357. Obie zakładki po odswieżeniu. Faszyzm i komunizm wiecznie żywe – manipulpwanie informacją to podstawa każdego systemu…
  Mam to udokumentowane – świnie rządzom światem… :((
  =============================================
  od p.b.: zapytaj onet zamiast biadolic

 11. Wojwit said

  @Szaman
  Jak masz problem – napisz do „Przyjaciółki” a nie zawracaj głowy lewackimi głupotami. O rasizm to się spytaj kobitek, co się puściły z Simonem Molem – „bojownikiem o wolnosć i demokrację”. A potem obudziły się z ręką w nocniku. Znaczy zarażone AIDS-em. Tak. To ten sam murzynek – Casanova, który celowo zarażał białe kobiety AIDS-em, podając się za prześladowanego w swej ojczyźnie za poglądy poetę-dysydenta. Info bodajże z Interpolu – okazało się, że w kraju, z którego ten nieżyjący już łotr pochodził nic o jego „działalności opozycyjnej” nie wiedziano. Chyba że parafrazując jedną z fraszek Jana Izydora Sztaudyngera „Każda jej pozycja, to już propozycja” na „Każda jego pozycja to już opozycja”.

  • Wojwit said

   To miało wejść jako odp. na post nr 11.

  • Szaman said

   panie wojowit pan żęś wogóle nie zrozumiał co żem napisał i sie panu nie dziwie. bo moj post był ODPOWIEDZIĄ na komentarz pana Natana i w żaden sposób nie da sie go interpretować oddzielnie. Nie wiem kto tu jest moderatorem ale najwyraźniej człowiek ten bawi się w manipulacje albo nie umie ruszyć łbem. Jak sie usuwa jakiś komentarz to odpowiedzi nań też sie usuwa a nie zostawia panie mod 😛
   Dla mnie traci pan swoja wiarygodność jako osoby rzetelnej w tym momencie.

   Co do twojej wypowiedzi Wojowicie to powiem tylko tyle.

   Gówno mnie obchodzi żę jakiś tam murzym zarażał jakies tam kobiety. Mam ci wymieniać ilu białych robiło gorsze rzeczy ? Ale jak już jakiś czarny coś srobi to od rau afera och ach (zaznaczam ze również jestem biały:P )

   to są włąsnie pierdoły na które tacy jak ty marnuja czas ! wkleiłbys tu jakiegoś sensownego linka czy podał jkaiieś zródło związnae z tematem a nie zajmował sie głupotami . skoro jakis czarny zarażał jakies kobiety to to jest ICH problem i niech ONE sie tego dochodzą. Gdyby był biały to by wogóle nie zauwazył sprawy. ręce opadaja jak sie słyszy takie głupoty 😛

 12. Natan said

  „…słudzy Samaela, wilki przebrane za baranki, prorocy tego forum gotujący innym upadek w cięższą materię, „dzieci indygo” z aurą w kolorze szarej zieleni, przyszli Saturianie – NIE ZNAM WAS i wcale nie chcę poznać.”
  – tak wygląda dobry dowcip, a nie ta rasistowska lewatywa co powyżej;) Dobre dowcipy powinny być krótkie.

  • Szaman said

   i zmuszac do jak najmniejszego wysiłku umysłowego:P

   idz chłopie spać. grypy niema twój rząd jest ok! wszyscy wspóldziałamy tworząc jedna wspaaaniałą rzeczywistośc! wszystko jest ok XD
   ===============================
   od p.b.: bez kodow prosze – co to eksde?

   • Natan said

    nie, eksgie – do tej pory nie oddał mi 30 srebrników, dla niego wszystko jest ok;)o tym zapewnili go jego tybetanscy miszcze bon, którzy mi wiszą dużo więcej kasy

   • Natan said

    Nie, żebym się czepiał o te parę groszy… już dawno machnąłem na to ręką i spisałem na straty. Ale dla mnie takie ludziki nie mają honoru, niech pożyczają gdzie indziej, nie ufam im i omijam ich tak, że się nie znamy.

   • Natan said

    oczywiście to był żart, wyjaśniam niezbyt lotnym i niekumatym, którzy nie chwytają żartów;) myślałem, że pod tym tekstem i w tym wątku tylko żarty się pisze to popełniłem kilka…:))))

 13. […] Wywiad Rosji: pandemia gesiej grypy (Z)H666N999 w Zimbabwe … […]

 14. Natan said

  Miałem sen. Przyśnił mi się zwykły burdel, który udawał porządną knajpę, a nawet lokal kategorii *****. Wszędzie siedziały z góry opłacone prostytutki, które udawały porządnych gości. Atrakcją tego lokalu była jakaś hybryda, sztuczny twór z dwóch osób, który udawał, ze jest jedną osobą. To było to forum;)
  ===============================
  od p.b.:masz schizofrenie?

 15. Natan said

  Knajpa z mojego snu wyglądała prawie tak samo jak na tym video:

  Kliknij

  • Natan said

   Chodzi o Coloseum.
   Odnośnie Twojego pytania, nie wiem czy mam schizofrenię, nigdy nie miałem hybrydalnych zwidów na jawie, ale we śnie jak najbardziej. Wizja Apiego też mi się przyśniła. Tekst-dowcip o „sługach Samaela” akurat pochodzi z innego forum, gdzie wygłosił go jakiś gościu z Atlantydy. Podobno to jest test. Gdy się go wstawi obojętnie gdzie, to zawsze jakiś „sługa Samaela” się odezwie. Mnie się akurat Szaman uczepił z równie natchnionym tekstem o OKeju. Czyli coś w tym jednak jest, skoro ten test jednak się sprawdza w praktyce 😉

   • Natan said

    Pokrętne słowa Szamana, którego identyfikuję jako sługę Samaela: „rasizm i nietolerancja to nie mówienie do murzyna czarnuchu. to prześladowanie go za kolor jego skóry!” – retoryka z piekła rodem. Tożeśmy już jednego sataniste namierzyli przy pomocy skutecznego testu;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s