Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Ciąg dalszy nagonki w merdiach na minister Kopacz

Posted by grypa666 w dniu 15/11/2009

Ciąg dalszy nagonki w merdiach na minister Kopacz. Do szajki atakujących dołączyła TVP Info, w niedzielnych wiadomościach informacje były jednostronne, wykorzystano tendencyjnie tylko fragmenty wypowiedzi krytyków min Kopacz, nie ma to nic wspólnego z rzetelnością ani bezstronnością. Wykorzystano wypowiedzi dr Janusza Kochanowskiego oraz jednego z posłów PiS, który ostentacyjnie stwierdził, że szczepionki są bezpieczne i znajdą się na nie pieniądze.
Zachodzi pytanie: kto dopuszcza tak tendencyjny wybór wypowiedzi w publicznej telewizji?
Dla redaktorów zdaje się nie istnieć tak ważny fakt, jak ten, że umowa firm farmaceutycznych proponowana do podpisania polskiemu rządowi nie gwarantuje ani bezpieczeństwa szczepionek, co więcej, zrzuca odpowiedzialność za ewentualne skutki uboczne na polski rząd (czyt. na polskiego podatnika). Czyżby któryś z redaktorów dostał w łapę od zainteresowanych firm?
Jako obywatele zatroskani o swoje zdrowie, radzimy  odpowiednim służbom przyjrzenie się bliżej KTO MIESZA W POLSKICH MEDIACH?!
Bezkrytyczne przyjmowanie tez zwolenników szczepień i szczepionek, w tym opłacanej w większości przez firmy farmaceutyczne europejskiej agencji EMEA nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. W sytuacji gdy na zdrowiu mogą ucierpieć tysiące osób, jak to było w 1976 roku podczas szczepień na świńską grypę w USA, tendencyjne informowanie powinno być potraktowane jako terroryzm medialny, a ignorowanie istotnych faktów jest równoważne z manipulacją.

Oto kolejne fakty, o których polscy tuzowie merdialni zapominają:

 • tzw. wirus „świńskiej grypy” to sztucznie stworzona w laboratorium hybryda, „broń biologiczna”wypuszczona zapewne w świadomym celu na ludzkość. Według jednego z wirusologów, jego szkodliwość nie jest jeszcze przebadana, a to, że zawiera wektory trzech różnych wirusów (ptasiej, świńskiej i ludzkiej grypy) może powodować, że różnie się zachowa w różnych temperaturach (a od tego zależy który wektor się uaktywni). Niemożliwość powstania wirusa w warunkach naturalnych potwierdzili na początku tego roku niezależni eksperci.
 • badania nad wirusami grypy trwają od wielu lat. w Roku 1997 na Alasce odkopano zwłoki osoby zmarłej na „hiszpankę” w celu odtworzenia tego zabójczego wirusa. Z pewnych źródeł wynika ze obecny wirus „świńskiej grypy” to niz innego jak wirus „hiszpanki”, który został odtworzony w laboratorium przy uzyciu superkomputerów. Firma Baxter mimo najwyższego poziomu bezpieczeństwa laboratoriów wypuściła śmiertelny wirus. Materiał szczepionkowy, który przesłano do 4 laboratoriów spowodował śmierć zwierząt laboratoryjnych w Czechach. Dlaczego wysłano tak niebezpieczny materiał w szczepionkach, które miały być rozesłane po świecie?
 • Szczepionki na „świńską grypę” zawierają wzmacniacze ich działania – adjuwanty: bardzo niebezpieczny w przypadku podania zastrzykiem skwalen oraz rtęć. Organizm reaguje gwałtowną reakcją atoimmunologiczną –  szczególnie może to być groźne u młodych osób. Skwalen jest podejrzewany o tzw. „syndrom wojny perskiej” – ok. 300 tys żołnierzy amerykańskich ma poważne kłopoty ze zdrowiem. Dodajmy, ze ilosć skwalenu w szczepiokach, które obecnie mają być aplikowane dzieciom może przekraczać 60 tysięcy razy więcej niż to było w szczepionkach podawanym żołnierzom!
 • Armia i rząd niemiecki zrezygnowały ze szczepionki z tymi adjuwantami na rzecz szczepionek bez tych adjuwantów. Także Szwajcaria zmieniła swoje plany pandemiczne rezygnując ze szczepień pewnych grup ryzyka.
 • porozumienia z firmami farmaceutycznymi, które ma podpisać polski rząd zawiera ponad 20 niezgodnych z polskim prawem punktów. nawoływanie do podpisania takich umów jest samo w sobie łamaniem prawa!Z tajnych dokumentów, które ujawniono we Francji wynika, że podobne umowy zwierają punkty, które w normalnych warunkach nie są do zaakceptowania, jak utajnienie badań nad skutkami szczepionek czy ich skład. Znaczy to, że jak nam dadzą rozpuszczony w wodzie cyjanek to też będziemy musieli go przyjąć bez dyskusji?!
 • Notowanych jest już wiele przypadków powikłań poszczepiennych ze zgonami włącznie. Merdia odnotowują tylko zachorowania i przypadki zgonów na świńską grypę ignorując fakt, że na zwykłą grypę choruje i umiera co roku nieporównanie więcej osób! Dlaczego więc zmusza się rządy do akcji szczepień na raczej łagodną świńską grypę? Czyżby było wiadome coś o czym opinia publiczna nie powinna wiedzieć?

To tylko kilka zastrzeżeń, które przyszły mi na szybko do głowy oglądając wiadomości w publicznej telewizji…
Oczywiście,  ignorowane świńskiej grypy też jest nie do zaakceptowania. Należy szukać alternatywnych środków, które działają i nie są tak groźne jak niesprawdzone szczepionki. Jane Burgermeister kilka razy zresztą wymieniła nazwę jednej ze szczepionek firmy Sanofi Pasteur, która jest bezpieczna. Od dawna też wiadomo, że srebro koloidalne w odpowiednich formach (np. tzw. supersilver – do inhalacji) daje bardzo dobre wyniki. Podobnie preparat MMS, o którym prawie się nie mówi, czy też suplement, o którym kilkakrotnie wspominaliśmy i przetestowaliśmy (niestety jeszcze niedostępny, ale czyż nie powinno się przyspieszyć nad nim badań i go wdrożyć do użycia?)
=======================================================
Gratulacje dla prof. Brydak! Zaczynamy mówić tym samym językiem!
Jeszcze trochę, a pani profesor będzie miała u nas też listę poparcia.
http://www.tvn24.pl/-1,1628767,0,1,rzecznikowi-idzie-o-szczepionki–czy-o-nazwisko-brydak,wiadomosc.html

Komentarzy 49 to “Ciąg dalszy nagonki w merdiach na minister Kopacz”

 1. jgf said

  Czytałem kiedyś memorandum na ustanowienie w usa w każdych mediach przedstawiciela służb specjalnych który ma za zadanie kontrolowanie treści tam przedstawianych, kto przedstawi odmienne zdanie zostaje zwolniony. Tak wygląda „rzetelność” mediów na całym świecie. Kto jest ich właścicielem? jakiś filantrop czy inny dobrodziej czy ktoś kto zarabia kasę dla inwestorów i innych udziałowców oraz przyjmuje do emisji reklamy wszelkich koncernów.

  Goebels już nie żyje ale propaganda jest wieczna.

  • Rico said

   Geobels był mistrzem propagandy brakował mu tylko TV…a zreszta II w.ś była efektem podziału elit jedni chcieli podbic swiat siłowo i stad wielka wojna a drudzy powoli małymi krokami jak dzisiaj…brzmi to nie wiarygodnie??? chciałbym zeby tak było…

   • jgf said

    Widocznie poszli po rozum do głowy, zło też ewoluuje…

    wyczaili, że niewolnicy się buntują to dali „miskę ryżu” i już się cieszą rzekomym dobrobytem a „oni” nie muszą się szarpać a masami i mają spokój i czas na swoje rozrywki.

  • hjk said

   „KTO MIESZA W POLSKICH MEDIACH?!”

   Zdaniem Michalkiewicza , nieodmiennie od lat WSI,
   ale jak z tego widac, nie wdały sie zbyt mocno z kartelami farmy, tylko widac krecily interesy z kim innym, moze teraz zaczna albo zorientują sie w tym sy…e i zaczną działać w końcu na pożytek państwa i ludzi a nie na szkodę…

  • Vebriq said

   Według Jane Burgermeister (i na jej wyłączną odpowiedzialność!):szczepionka SANOFI PANACEA jest bezpieczna.
   Inna sprawa: dlaczego tego nie wymieniacie wprost tylko tak ogólnikowo?I dlaczego nie podacie nazwiska tego posła PIS,który powiada,że szczepionki są bezpieczne i znajdą się na nie pieniądze?Wymieniajcie nazwiska gdy je znacie,wymieniajcie znane sobie fakty do końca proszę.
   Niedomówienia psują wiarygodność.
   ================================
   od p.b.: a skad wiesz co jaki autor wie? opracuj, zamiescimy z przyjemnoscia (mniej roboty dla nas)

 2. Rico said

  hej tam w tytule jest bład…mam takie pytanie czy wszyscy którzy odwiedzają blog są świadomi z kim tak naprawde przyjdzie nam sie zmierzyć??? bo jak nie to radze sie zorientować a jak juz to zrobicie to sami stwierdzicie ze mamy przerabane…grypa to pikuś…

  • jgf said

   Z obcą siłą… zarówno widzialną jak i niewidzialną?

   Większość ma przerąbane to fakt ale jeszcze o tym nie wie…
   czy to lepiej, trudno powiedzieć, czy żyć świadomie czy nieświadomie i tak samo zginąć, każdy musi sam sobie odpowiedzieć, już kilkanaście lat temu pisał o tym co będzie się działo John Leary i sprawdza się to cały czas a „najciekawsze” dopiero przed nami, BlueBeam (czyli „projekt Mesjasz”) etc.

   p.s.
   znalazłem pomysł kampanii przeciwko TV:
   „Wyrzuć swój telewizor” 🙂

   http://davidicke.pl/forum/kampania-przeciwko-tv-t1076.html

   • hjk said

    tv sie sie przyda, trzeba sie odłączyc tylko od matrixa…
    Ale stare spokojnie mozna powyrzucac, po co sie naswietlac promieniami X…

   • grypa666 said

    od p.b.: tv sie przyda jako stoliczek na doniczki z ziolami pod oknem

  • grypa666 said

   A co mam pisać „kurwy medialne”? Merdia lepiej.

  • zyta said

   Warto zapoznac sie z „List NWO do Obywateli Świata…” opublikowanym na:
   http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1643
   a jeszcze bardziej z pewnym, dajacym do myslenia (i nadzieje) komentarzem:
   „Marduk 1 3 1 0 6 7 napisał:
   2009-11-07 01:13:40
   Tak to prawda plan był wspaniały i większość kumskich ludzi niezapatrzonych tylko w papier zwany pieniądzem zdawała i zdaje sobie sprawę, że będzie ciężko. Doszliście prawie do perfekcji, stwarzacie jednocześnie problem i rozwiązanie, po które ludzkość będzie musiała przyjść, nie jest to pozbawione sensu i logiki. Jednak zapomnieliście o jednej istotnej sprawie, zadowoleni z siebie, przepełnieni własną pychą o swojej doskonałości, która ociera się niemalże o Boskość, w tym całym natłoku zapomnieliście o tym ,że każdy z nas jest indywidualnością i każdy z nas tworzy całość. Mój indywidualizm jest osobliwy i edukacja nie była wstanie mnie upokorzyć i zniszczyć, nie zniszczyła mnie też nieustanna walka o to by przeżyć i nigdy nie przestałem wierzyć we własne ideały. Nie edukacja nie kościół, nie rodzice….sam doszedłem do sedna sprawy. To o czym mówi list było mi wiadome od bardzo dawna, wiedziałem też że nic z tym na tamtym etapie nie mogłem zrobić. Jednak coś nie dawało mi spokoju, nie potrafiłem zrozumieć po co to robicie, pieniądz nie mógł być powodem bo możecie mieć go tyle ile chcecie…więc po co zadawać sobie tyle trudu? Postawiłem siebie na waszym miejscu i stwierdziłem, że to bez sensu, nie postępowałbym tak, bo szkoda mi czasu na rozmyślanie jak tu kogo upokorzyć, wolę w tym czasie oddawać się przyjemnościom tego świata…długo nie potrafiłem zrozumieć, aż któregoś pięknego dnia pojąłem skąd taka u was determinacja by nas zniewolić zniszczyć i okiełznać, nawet czytając ten list śmiałem się pod nosem z waszej nieudolności kamuflażu:) Wstyd przynieśliście swoim ojcom i dziadom. Muszę was rozczarować :0 wasz plan się nie powiódł i na nic zdadzą się wasze lamenty, szarpanie i konwulsje wściekłości. Mam świadomość, że to wasze zadanie a nie widzimisię i że to wy obciążeni obietnicą musieliście wspiąć się na wyżyny umysłowe by stworzyć tak doskonałą destrukcję ale Ja też nie jestem tu przypadkowo:) choć kiedyś nie zdawałem sobie sprawy z tego faktu. Moja misja polega na ratowaniu tego świata, różnica między nami jest taka że ja jestem tu na ochotnika a to wy jesteście pachołkami waszych pryncypałów. O „Boże”:) właśnie sobie coś uświadomiłem:) to będzie jeszcze bardziej zabawne! 🙂 wy nie mieliście pojęcia o swojej prawdziwej misji, zaakceptowaliście ślepo to, co wam powiedziano i przekazano….ale do rzeczy:) tępe chuje:) Uwaga słuchajcie bo dwa razy nie będę powtarzał:) Swoją osobistą misję wypełniliście idealnie aczkolwiek nie zdając sobie sprawy z prawdziwego problemu, który to nadchodzi krokami milowymi:) wasza prawdziwa misja to odwrócenie naszej i swojej uwagi tworząc wojny, biedę, głód, ekonomiczne perturbacje itd. itp. I to wszystko miało za zadanie odciągnąć naszą uwagę …..nie nie jeszcze jedno:) postawiliście nam telewizję….byśmy nie patrzyli w gwiazdy:) zabroniliście palenia zielska, byśmy nie zaczęli logicznie myśleć, wlewaliście w nas legalną wódę i myśleliście, że to nas zadowoli. POZOSTAŁO 1140 DNI GDY TEN DZIEŃ NADEJDZIE NASZE KOCHANE SŁONECZKO WEJDZIE W KOLEJNE MAXIMUM SOLARNE A NASZ CAŁY UKŁAD SŁONECZNY PRZETNIE RÓWNIK GA-LA-KTY-KI CO ZDARZA SIĘ NIEZMIERNIE RZADKO, NIEZMIERNIE…….OBAWIAM SIĘ, ŻE WASZ PLAN SIĘ NIE POWIÓDŁ CHOCIAŻBY DLATEGO ,ŻE JA WIEM! I JA WIEM CO ZROBIĆ BY PRZETRWAŁ GATUNEK LUDZKI. Tego nie da się zatrzymać, to jest jak budzik, który co rano dzwoni,. Możecie zabrać swoje zabawki i robić co tylko chcecie, możecie nawet nas unicestwić nie boimy się bo śmierć nie jest końcem, bo śmierć to dopiero początek. Ale to dzięki nam wy możecie się kreować, istniejecie dzięki nam! co byście zrobili gdyby nas nie było? co pytam?

   NWO, MONSENATO, NATO, GMO, MASONI, BILDERBERG, UE, KKK ………………………FUCK OFF!

   BUZIAKI FRAJERZY”

   • grypa666 said

    od p.b.: nie dac sie poniesc emocjom, o wersal napominam (max. dwa brzydkie slowa na tekst)

 3. Rico said

  david icke no konkretmy gosc z tego co mowi ale ci Reptilianie jakos no nie moge dac wiary….chodzi mi jeszcze o to ze te elity przewyzzaja nas technologicznie to zym sie teraz posługujemy powinno byc juz w muzeum. Na polibudzie nasz fizyk kochał nam opowiadac rzeczach wyciszonych….

  • jgf said

   To mówił Phil Schneider (geolog) z usa budujący tam podziemne miasta, Verner von Braun, sgt Clifford Stone, Disclosure Project i inni o tym jak jesteśmy tu zacofani.
   Prace Tesli, HAARP i wieeele innych OPS.

   Eksperyment Filadelfia został przeprowadzony kilkadziesiąt lat temu a te kołki na uczelniach dalej swoje, odkrywają łuczywo ponownie 🙂

   • hjk said

    po prostu ta wiedza jest utajniana, elity zyją w innej epoce, po to zeby łatwiej kontrolowac masy…

  • Vebriq said

   Czy wy nie przesadzacie? jakoś mi nikt mojej osobistej niepodległości nie zabrał,nawet większość nie wie,że jestem niepodległy:)
   można ze mną nawiązywać stosunki dyplomatyczne i inne:) a jak ktoś uparty to nawet i konkordat:)

 4. m said

  Ludzie! Nie chce mi się nawet czytac tego bloga, ale prosze o zrozumienie… Natknęłam się na niego ze względu na przyjaciela, który zdawał mi się, bac wogóle o własne życie i tego co się dzieję si wokół…
  Chciałam kiedyś studiowac medycyne, ale sktecznie we mnie „odnaleziono”… zamiłowanie do sztuk pięknych… „owego” zamiłowania nie kultywowałam a to prawdzie pozostało we mnie na zawsze… Nie wiem czy macie rację… i chpoć teorię spiskowe dziejów nie sa moim „hobby” wiem, ze tylko rzetelna znajomosc faktóe czyli ta nudna biblijna prawda;) wyzwala. Podchodzę więc do wszystkiego sceptycznie, gdyż każdy może ową prwdę w argumentach przedstawic a „patrzaj w serca” juz tylo zaciemniady pokazuje swe serce „zatroskane” i ciporkrytę od łajdaka nic nie rózni jak w senencji proroczej… Więc nie czytając was, gdzies w głebi wam ufam i mam nadzieję, że nie tylko dlatego, że owej medycyny nie mogłam studiować jedynie… Nie prwda zwycięży i ciskajcie faktami, bo pomimo zakłamania i możliweości techonologii wsþółczesnej – owa prawda zawsze zwycięży.

  • grypa666 said

   No właśnie! Prawdę można jedynie zniszczyć agresją fizyczną. Kolejnosć jest taka: najpierw pali się książki, potem ludzi. Ale wszystkich książek nigdy nie udało się spalić – zawsze coś zostaje z prawdy…

   • grypa666 said

    od p.b.: ksiazki rabinow Shoenfelda i Weissmandela o Szoa uny wykupily na pniu i zniszczyly, a jednak mozna czytac kopie zeskanowane na www, a Info nurt i Wir w canadzie opublikowaly nawet polskie tlumaczenia wybranych urywkow

   • Vebriq said

    „Nie bójcie się tych,którzy zabijają tylko ciało a duszy nic uczynić nie mogą,bójcie się raczej tego,który duszę i ciało może zatracić w piekle”
    (Jezus)
    „A cóż za korzyść odniesie człowiek choćby cały świat posiadł ana swej duszy szkodę poniósł?Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę?”
    (Jezus)
    „Ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do skończenia świata”
    (Jezus)
    Tak myślę,że w temacie całego tego NWO to jest wszystko co naprawdę trzeba wiedzieć…

  • Mars said

   Sama musisz sobie odpowiedzieć na wiele pytań tak ja my wszyscy . To jest wyzwanie i na poziomie zbiorowym (my wszyscy, ludzkość, świat) jak i na poziomie jednostki . Tzw.teorie spiskowe (jak mówisz) to bardzo kiepskie hobby i zdecydowanie bardziej polecam Ci zbieranie znaczków (mniej stresujące i prawdopodobieństwo kłamstw mniejsze 🙂 ), tak więc nie polecam jeśli nie masz do tego nerwów .

   „Wielką sztuką i wyczynem w obecnych czasach jest pozostać przy zdrowych zmysłach , gdy wokół Ciebie człowieku wszystko zwariowało….”
   MARS

 5. net23 said

  Myślę, że skoro zajmujemy się tu problemem szczepień przeciwko grypie należy również poruszyć problem szczepień dzieci a szczególni niemowlaków. Być może wiele osób zna już te materiały ale ja zamieszczę kilka linków dla tych którzy jeszcze do nich nie dotarli.

  czy szczepionki powodują autyzm ?

  Szczepionki – ostateczna prawda !

  niebezpieczne szczepionki ? cz.1


  Myślę, że ludzie którzy dopuszczają na rynek polski niebezpieczne dla życia i zdrowia szczepionki dla dzieci i którzy dokonują eksperymentów medycznych na polskich dzieciach powinni być ścigani przez prawo. Pani wykładowca akademicki a więc osoba która przygotowuje nowe kadry lekarzy była tak prymitywna w swych argumentach o bezpieczeństwie szczepionek że w trybie natychmiastowym powinna być wyrzucona z uczelni… – podobno przeczytała milion publikacji mówiacych, że szczepionki dla dzieci są bezpieczne. Tak bezmyślne osoby które są odporne na zgłaszane wątpliwości nie powinny mieć prawa przygotowywania do pracy nowych kadr lekarskich…

 6. bzyk said

  Chciałbym podać parę danych dotyczących liczby zachorowań na świńską grypę i zgonów w Niemczech:

  Nadrenia Westfalia – liczba mieszkańców: ca. 17 996 000. Zachorowało 8468 osób co stanowi 0,0470%, zmarło 8 osób = 0,000040%

  Bawaria – liczba mieszkańców ca.12 520 000. Zachorowało 15 803 osób co stanowi 0,1262%, zmarły 3 osoby = 0,0000151%

  Badenia Wirtembergia – liczba mieszkańców ca. 10 749 000. Zachorowało 6135 = 0,0570%, zmarły 3 osoby = 0,0000279%

  Berlin – liczba mieszkańców ca. 3 416 000 Zachorowały 1243 osoby = 0,0363%, zmarła 1 osoba = 0,000292%

  Całkowita liczba mieszkańców Niemiec ca. 82 217 000. Zachorowało łącznie 47789 osób = 0,05812%, zmarło 19 osób = 0,0000231%

  Podaję źródło: http://www.bild.de/BILD/news/2009/11/04/schweinegrippe-infizierte-tote/karte-impfung-deutschland.html

  Liczbę mieszkańców podałem w/g źródeł z Wikipedii. Obliczenia procentowego udziału zachorowań i zgonów w stosunku do liczby mieszkańców – własne. Jak widać z powyższego zestawienia nie są to jakieś szokujące dane aby mówić o jakiejkolwiek pandemii.

  Teraz zastanówmy się i porównajmy te dane z ilością ludzi zapadających np. na grypą sezonową, z ilością ludzi z chorobami krążenia, chorujących na raka idt. itp. Według danych z internetu na powyżej wymienione choroby zapada o wiele więcej ludzi i również liczba zgonów jest odpowiednio większa. Nikt jednak nie robi z tego takiej zadymy medialnej, jak ze świńską grypą.

  Podam tylko, że w/g doniesień prasowych np. w Polsce na raka nerek umiera około 1000 osób rocznie. Około 12 tyś. kobiet w Polsce zapada na raka piersi i 5 tyś kobiet umiera corocznie na raka piersi. Czym więc jest zagrożenie świńską grypą wobec codziennych tragedii chorujących na inne choroby ludzi i wielu zgonów spowodowanych innymi czynnikami chorobotwórczymi?

  Wnioski wyciągnijcie sami.

  • Maxi said

   Ok, teraz trzeaba dostarczyc odpowiednie testy do wykrywania wirusa A H1N1, ktore wykryja go w wiekszosci badanych zachorowan i nastepuje wybuch epidemii, na niespotykana skale. W Niemczech Instytut Kocha podal oficjalnie, ze udzial AH1N1 w zarazaniu ludzi jest 100%.

   Teraz uwaga – jak pandemia zacznie przechodzic, to szczepienia straca sens, dlatego kazdy tydzien opoznienia, to krok w kierunku nieszczepienia w ogole. Wszystko rozegra sie w najbliszych 2 miesiacach.

  • Aśka said

   Wczoraj w tvp info późnym wieczorem, a właściwie w nocy słyszałam, że mówili o epidemii wypadków drogowych … ta tak, aby nas przyzwyczaić do słów -demia: epidemia, pandemia i abyśmy nie mówili, że na inne choroby, zdarzenia ludzie też umierają, a pandemii nie ogłaszają

 7. blue Man said

  Zobaczcie co tu pisze -> Szczur pogryzł dziecko w żłobku:D -> http://www.biolog.pl/article1511.html

  A wracając do tematu to rmf fm właśnie podało w 2005 żę odtworzyli wirusa hiszpanki http://www.rmf.fm/fakty,87914,Grozi,nam,powrot,hiszpanki.html

  http://www.rmf.fm/fakty,106524,Wirus,grypy,hiszpanki,rozszyfrowany.html

 8. rzeczywistoscgryzie said

  TVN w końcu poinformował o Burgermeister, nawet pofatygowali się do siedziby Baxtera:

  Wielkie słowa dla Jane i Piotra – widać, że po kilku miesiącach akcja zaczyna przynosić skutki i media powoli pękają pod naporem faktów. Trzeba jednak uważać, gdyż może być w tym celowa taktyka, np. ODWRÓCENIA UWAGI od szcytu w Kopenhadze. A trzeba wiedzieć, że Tusk dał zgodę na powstanie Rządu Światowego:

  http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com/2009/11/15/tusk-daje-zgode-na-rzad-swiatowy/

  Wracając do Minister Kopacz warto zajrzeć :

  http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1655&tytul=Szczepienia++A%2FH1N1+wreszcie+zatwierdzone+++%E2%80%93+polskie+barany+na+jelenim++rykowisku.+

  gdyż niebawem ‚starsi i mądrzejsi’ zmuszą ją do odszczekania i pokory….

  Czuwajmy!

  • grypa666 said

   Np to mają mało czasu na wprowadzenie tej szczepionki.
   Niedługo (kilka dni) będziemy mieć szczyt zachorowalnosci, później ilosć będzie systematycznie spadać.
   Owszem, jeśli będą naginać statystyki to może znajdą wytłumaczenie, ale nie przymus. No bo po co
   szczepić tych, którzy już przeszli świńską grypę?

 9. zyta said

  Podaje pare linkow wyszukanych w Google, gdzie mozna dosc tanio kupic Zappera:

  http://www.egig.de/Komplettpakete:::15.html?XTCsid=3c35a697f859a90561c3a7f9867c39ce

  http://www.bioter.pl/zapper.htm

  http://www.kupsprzedaj.pl/zdrowie_uroda/urzadzenia_medyczne/showAdvert3573358.html


  http://alejahandlowa.pl/tr/produkt/zapper—likwidowanie-wirusow-i-bakterii—usuwanie-pasozytow–grzybow-w-organizmie-gdansk_2708300.html

  http://merlin-zdrowie.pl/?id=zapper

  Podaje tez link do info o zywej, martwej wodzie, ktora tez stosuje sie w celach leczniczych:

  http://alejahandlowa.pl/tr/produkt/urzadzenie-do-wody-zywej-martwej–powrot-do-natury-gdansk_3741850.html

 10. agata said

  Tak dla zmiany nastroju. Pare piosenek. Ale nie o grypie

 11. agata said

  Ta piekna ziemia nam dana nie moze zostac zniszczona

 12. blue Man said

  Łatwa kasa, ciekawe czy dużo chętnych było. W tydzień można zarobić niezłą kaskę dając się zarazić H3N2. http://www.rynekzdrowia.pl/Badania-i-rozwoj/The-Financial-Times-o-niezwyklym-eksperymencie-naukowym,3255,11.html

  Dwie kury grają w statki i jedna mówi:
  – H5, N1!

  Dobre co?:D

  • grypa666 said

   od p.b.: Kurczaczek (K) gra w statki z prosiaczkiem (P)
   K: H5, N1!
   P: trafiony; H1, N1!
   K: trafiony!…
   Smagla Hiszpanka zwija K na rosol, a rumiana Ukrainka P na pieczen…
   …WHO: wybuchla pandemia swiniaka

 13. zyta said

  Warto wiedziec, ze istnieje cos co zastepuje cukier, Aspartam i wszelkie slodziki a przy tym jest zdrowe. EU ja nie zatwierdzila, bo stracilaby dochody ze swich trucizn.
  Jest to STEVIA.

  http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=182&lang=pl
  cytat:

  „pochodząca z Paragwaju STEWIA, która w Azji już teraz jest najczęściej stosowanym zamiennikiem cukru. Roślina ta dostępna jest w postaci proszku, mającego konzystencję słodzika, proszek ten jest zaś 300 razy słodszy od cukru! Wystarczy zatem jego odrobina na samym czubku łyżeczki, by osłodzić filiżankę kawy lub herbaty. Dr. Ralf Pude, naukowiec z dziedziny ogrodnictwa z Uniwersytetu w Bonn potwierdza, iż stewia nie tylko dobrze smakuje, lecz także posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Roślina jest bezkaloryczna, a przy tym bogata w substancje odżywcze. Wyśmienicie nadaje się dla cukrzyków i jest stabilna pod względem tolerancji na wysoką temperaturę, dzięki czemu, w przeciwieństwie do sztucznych słodzików, można ją stosować do gotowania i pieczenia.”

  • hjk said

   a po co te wszystkie słodziki, w ogóle nie uzywac cukru, wystarczy to co w owocach i ew. warzywach…( i słodyczach…:-)))
   na mnie przemysł cukrowniczy bankrutuje…)))

   • Vebriq said

    hehe,ja nie używam białego cukru od x lat,chyba od 1998,piję niesłodzone i jest ok,ale nie stronię od słodyczy ani owoców

  • Aga said

   Może lepiej wybrać fluid, to jest z tego co widzę wersja nieprzefiltrowana i zdaje się dodatkowo aromatyzowana. Mam liście stevii i mają one nieciekawy(jak dla mnie) posmak, a to najpewniej smakuje tak samo.

 14. Jan said

  Dlaczego ktos na sile na tym blogu robi z jakies zydowiny polskiego bohatera narodowego, co to broni narod przed szczepionkami ble niedobrymi, a naprawde ta pani minister ma was gleboko w jej szanownej. I wierzcie lub nie sama by chetnie kazdemu z was taki zastrzyk zaaplikowala tylko ze trzeba fason trzymac i ciemnocie malowac swoj piekny obraz. Przy okazji jacys trutnie wyrabiaja jej opinie dobrej cioci Kopacz co to wlasna piersia broni polakow przed epidemia jakiejs tam swinskiej choroby.

  • grypa666 said

   od p.b.: kogo masz janie-polaku-katoliku-czystej-aryjskiej-rasy-blond-wlosy-niebieskie-oczy na mysli piszac „jakies zydowiny polskiego bohatera narodowego, co to broni narod przed szczepionkami ble niedobrymi” — dla pokory sprawdz ktoras z witryn genealogi zydow polskich, wstukaj swe nazwisko, czy swej zony czy panienskie matki i spanikuj gdy zobaczysz ze pochodzisz od „chazarskich pastuchow” pastuszku ty anielski z lechickich puszcz i blot

 15. zyta said

  Dostalam na maila (jako news) od Zespół STOPCODEX.pl
  pieknie opracowany
  „List do Rzecznika Praw Obywatelskich
  Witam,

  ośmielę się przypomnieć Panu, że jest pan Rzecznikiem PRAW OBYWATELSKICH i że nakłada to na Pana ściśle określone OBOWIĄZKI względem OBYWATELI.

  My, Obywatele, mamy prawo oczekiwać, że będzie pan nas bronił w razie zagrożenia naszego zdrowia i bezpieczeństwa. Mamy prawo oczekiwać również, że w razie gdyby podjęto próbę przymuszenia lub tylko nakłaniania nas do działań niezgodnych z Konstytucją lub odebrania nam prawa do nietykalności cielesnej wystąpi Pan w naszej obronie i w obronie Konstytucji.

  Szczepienie ludzi niewystarczająco przetestowanymi szczepionkami, za które producent nie chce wziąć odpowiedzialności prawnej i finansowej nie jest działaniem na korzyść obywateli, wręcz przeciwnie, stanowi poważne naruszenie naszych praw i naszego bezpieczeństwa. Nie jesteśmy królikami doświadczalnymi! Nie zgadzamy się, by na nas (w tym na kobietach w ciąży i niemowlętach) przeprowadzano testy medyczne! Szczepienie może narazić miliony Obywateli na poważne komplikacje zdrowotne, kalectwo (paraliż spowodowany przez zespół Guilllan-Barre, powszechnie występujący po poprzedniej kampanii masowych szczepień przeciwko świńskiej grypie w 1976 roku w USA i pojawiający się również obecnie), a nawet śmierć.

  Gdyby szczepionki były bezpieczne producent wziąłby za nie pełną odpowiedzialność i podpisał umowy pozwalające na ich sprzedaż w aptekach. Skoro tego zrobić nie chce, musi mieć swoje ukryte powody i nietrudno się domyślać, że chodzi o pieniądze zaoszczędzone na odszkodowaniach.

  Pana obowiązkiem jest stać na straży dobra Obywateli, bo jest Pan Rzecznikiem Praw Obywatelskich, dlaczego więc zachowuje się pan jak RZECZNIK INTERESÓW KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH?

  Od dawna krążą plotki, że z powodu rzekomej pandemii mogą zostać zawieszone prawa obywatelskie, a nawet Konstytucje poszczególnych krajów, co umożliwi wprowadzenie stanu wyjątkowego i szczepienie ludzi pod przymusem, z pogwałceniem ich wolnej woli i nietykalności cielesnej. Czulibyśmy się bezpieczniej ze świadomością, że mamy w Polsce Rzecznika Praw Obywatelskich z prawdziwego zdarzenia, gotowego bronić naszej nietykalności, prawa do samostanowienia oraz zapisów Konstytucji RP. Przykro nam bardzo, a nawet jesteśmy poważnie zaniepokojeni pana wypowiedziami, sugerującymi, że interesy koncernów farmaceutycznych są dla pana ważniejsze, niż zdrowie i życie obywateli, którym miał Pan służyć.

  I proszę nie używać argumentu siły, lecz raczej siły argumentu. Pańskie stwierdzenie: „Szczepienia przeciwko grypie A/HIN1 w Belgii, Grecji, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech, Francji, Włoszech, Kanadzie, USA za wyjątkiem Polski” mnie nie przekonuje. W wersji bardziej eleganckiej zacytuję doktora Goebbelsa, który powiedział „Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą”, a w mniej eleganckiej mowa jest o milionach much, które jedząc to, co jedzą, a z racji liczebności mylić się przecież nie mogą.
  Z poważaniem
  Maria Sobolewska
  http://astromaria.wordpress.com/

 16. A-ta said

  cytuję z wpisu:
  „=======================================================
  Gratulacje dla prof. Brydak! Zaczynamy mówić tym samym językiem!
  Jeszcze trochę, a pani profesor będzie miała u nas też listę poparcia.”

  No chyba właśnie o to chodzi Pani Brydak, bo jako specjalista, fachowiec – już dawno mogła sobie wyrobić poglądy na ten temat. Wg mnie powód tak nagłej zmiany stanowiska jest jednoznaczny.

 17. Angie-Poland said

  http://wiadomosci.onet.pl/2078619,11,zmarla_kolejna_osoba_z_ah1n1,item.html

  „Rodzina pacjenta została zabezpieczona przed wirusem A/H1N1”. —>znaczy zaszczepiona?…

 18. TVP1 - stoi za NWO, popiera sluszcnosc UE a nie minister zdrowia said

  Zyczylbym sobie aby Polska byla wolna, duchowo i mentalnie, ale nie jest. Czy nie czujemy sie zwiazani, zniewolemi?Polska, pelno w niej elementow podkopujacych nasza niepodleglosc. Do takich naleza moim zdaniem glowne wiadomosci TV1. Przekazywane informacje sa b. stronnicze, nie poparte wiedza. Maja za zadanie wywolac kontretne reakcje jak sprzeciw, bol, gniew czy oburzenie. Wiadomosci (emitowane w TVP1 w dniu 15/11/09 o godz15.00) byly skierowane przeciw czemus i monus. Przeciw rzadowi PO i przeciwko Pani minister zdrowia Ewie Kopacz. Jestem tym oborzony i wzywam TVP1, TVN24 do zaprzestania praktyk majacych na celu zniewonenie nas (poprzez koniecznosc zakupienia szczepionek) slepym posluszenstwem wobec WHO i UE. Przeciez jestesmy narodem. Czy tez moze juz stalismy sie republika UE w ktorej we wszystkim mamy byc posluszni, jako ci glupsi i gorsi. Mamy o wiele wiecej wartosci moralnych do przekazania niz Wielka Brytania czy Niemcy.

 19. Blu Man said

  A rzecznik Kochanowski chce zmusić panią minister do podpisania cyrografu z diabłem:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s