Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Aktualności, listy, komentarze 15.11.2009

Posted by grypa666 w dniu 15/11/2009

Bieżące artykuły:

Dwoje Niemców zmarło po szczepieniu na H1/N1:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7252093,Dwoje_Niemcow_zmarlo_po_szczepieniu_na_H1_N1.html?skad=rss

Tragiczny skutek szczepienia na wirusa H1N1
http://wiadomosci.onet.pl/2077747,12,tragiczny_skutek_szczepienia_na_wirusa_h1n1,item.html

Ukraina nie chce mówić o grypie A/H1N1
http://www.tvn24.pl/-1,1628545,0,1,ukraina-nie-chce-mowic-o-grypie-ah1n1,wiadomosc.html

Niepokojący przypadek po szczepieniu na A/H1N1
http://wiadomosci.onet.pl/2077362,12,niepokojacy_przypadek_po_zaszczepieniu_na_grype_ah1n1,item.html

„Fakty”: ministerstwo zdrowia grozi sądem RPO
http://wiadomosci.onet.pl/2077604,11,fakty_ministerstwo_zdrowia_grozi_sadem_rpo,item.html

Ultimatum ws. nowej grypy „nie trzyma się kupy”
http://wiadomosci.onet.pl/2077478,11,ultimatum_ws_nowej_grypy_nie_trzyma_sie_kupy,item.html

„Żarty” ws. nowej grypy w Polsce. Lewica odsyła RPO do psychiatry
http://wiadomosci.onet.pl/2077377,11,zarty_ws_nowej_grypy_w_polsce_lewica_odsyla_rpo_do_psychiatry,item.html

Szczepienia A/H1N1 wreszcie zatwierdzone – polskie barany na jelenim rykowisku.
http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1655&tytul=Szczepienia++A%2FH1N1+wreszcie+zatwierdzone+++%E2%80%93+polskie+barany+na+jelenim++rykowisku.+

KE: Szczepionki chronią przed grypą
http://news.money.pl/artykul/ke;szczepionki;chronia;przed;grypa,82,0,554834.html

Ministerstwo może kupić szczepionkę bez licencji UE
http://www.tvn24.pl/-1,1628726,0,1,ministerstwo-moze-kupic-szczepionke-bez-licencji-ue,wiadomosc.html

„Czarna śmierć” – w walce z bioterroryzmem
http://www.policja.pl/portal/pol/1/46091/quotCzarna_smiercquot__w_walce_z_bioterroryzmem.html

=====================================================================
Niemiecka prasa o dyskusji w polskim Sejmie, tłum. Monika
http://info.kopp-verlag.de/news/schweinegrippe-impfung-polnische-gesundheitsministerin-warnt-vor-moeglicherweise-toedlichen-nebenwi.html
Posiedzenie w Warszawskim Parlamencie może przejść do historii jako katastrofa dla pandemii ;pardon dla przemysłu farmaceutycznego. Do dyskusji o rzekomej pandemii zostali zaproszeni znawcy i statystycy. Według sprawozdania polskiego portalu internetowego Polskaweb News wyszło w końcu na jaw, że Polska , przynajmniej aktualnie nie jest ofiarą jakiejkolwiek pandemii. Aktualnie mamy do czynienia z 193 przypadkami infekcji wirusem H1N1; przy czym dotknięci wykazują łagodny przebieg choroby; i nie zmarł żaden pacjent. Na normalną i właściwie bardziej niebezpieczną grypę zachorowało w międzyczasie ok 41 tyś. ludzi.
,, Wiceminister zdrowia Adam Fronczak, wskazał na to,że przeciwnie w sezonie 2008|2009 zachorowało na zwyczajną grypę sezonową 543 tyś. Polaków.,,Co nie jest niczym niezwykłym, ponieważ na coroczną sezonową grypę choruje ponad miliard ludzi na całym świecie;i milion na nią umiera,, tak głosi portal Polskaweb.
Zdaniem zaproszonych ekspertów na rynku nie ma wystarczających przetestowanych środków do zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii AH1N1. Ostrzega się przed skutkami ubocznymi produktów, na których obecnie przemysł farmaceutyczny zarabia fortunę. Szczepionki przeciwko sezonowej grypie na którą zachorowało 543 tyś. Polaków w sezonie 2008|2009 były w zapasie dla ok. 1 miliona osób; dlatego nie ma się czego obawiać – argumentuje większość biorących udział w posiedzeniu. Wnioskując po dacie artykułu na portalu Polskaweb, posiedzenie Polskiego Parlamentu odbyło się 30 października.
Polska Minister Zdrowia Ewa Kopacz mówiła o możliwych śmiertelnie niebezpiecznych skutkach ubocznych szczepionek wchodzących w kilku krajach UE i  poleciła zakupić je dopiero po sprawdzeniu ich  na rynku. Podkreśliła, że w jednym z państw (Szwecja) które zakupiło olbrzymią ilość szczepionek na H1N1 zmarły podobno już cztery osoby rzekomo na stres w kilka godzin po zaszczepieniu się; dwa razy więcej niżeli na świńską grypę. Minister wskazuje na to, że koncerny farmaceutyczne nie biorą żadnej odpowiedzialności za swoje produkty; skład jest również tajemnicą jak i ogólnoświatowe wyniki ich działań ubocznych.
Znany poseł Janusz Palikot z polskiej partii rządzącej PO twierdzi, że nie ma żadnej  grypy zagrażającej życiu i że szczepionki przeciwko świńskiej grypie służą olbrzymiemu oszustwu. Przedsiębiorstwa farmaceutyczne jak donosi Polskaweb nazwał „mafią” podobnie uważają również inni polscy politycy.
Aby potwierdzić, że nie ma żadnej niebezpiecznej choroby ma zamiar pojechać do ukraińskiego miasta Lemberg i  podać tam każdemu dłoń. Na Ukrainie panika przed świńską grypą wywołała obecnie szczególnie wielkie poruszenie.

=====================================================================

Kuracja neutralizujaca szczepionke (?)
– proszę tego nie traktować jako rady profesjonalisty!, Łukasz
Skladniki: cytryny, czosnek, chleb
Zastosowanie:
Zaraz po zaszczepieniu lub najpozniej do dwoch godzin ( to jest warunek skutecznosci kuracjii !!!!!!!) nalezy wypic szklane swiezego soku z cytryny ( dzieciom mozna dodac lyzke miodu) i zjesc kromke chleba z czosnkiem ( 2-3 zabki czosnku dorosli, dzieci 1 zabek czosnku), ewentualnie tabletki czosnkowe.
Czynnosc ta nalezy powtarzac przez nastepne 7 dni i wtedy najlepiej jest stosowac ta kuracje na noc ale nie koniecznie.

=====================================================================

Smutne doniesienia o komplikacjach poszczepiennych, rzadkie, ale prawdziwe, Angelika
Nie powinny czekac z przekazaniem dalej: W 10 dni po szczepieniu na grype sezonowa, z pieknej kobiety- prawie kaleka.
http://www.youtube.com/watch?v=uR5p_bD3uLc
I jeszcze chlopiec 14-letni, z objawami neurologicznego syndromu Guillain-Barre (spazmy miesni, ich znaczne oslabienie) i pojawieniem sie objawow zaledwie w kilka godzin po podaniu nowej szczepionki H1N1:
http://www.msnbc.msn.com/id/33845867/ns/health-cold_and_flu
W Los Angeles lekarze maja obowiazek zglaszac te powiklania poszczepienne w 7 dni po ich zgloszeniu przez pacjenta na specjalnym formularzu. Inne miasta niestety nie zastosowaly tego przymusu dostarczenia danych statystycznych odnosnie powiklan po szczepionce. Pozdrawiam i prosze przekazujecie te fakty wszyskim, ktorych znacie

=====================================================================

Larsen GromowskiZdjęcia reakcji noworodka po  zaszczepieniu na żółtaczkę B, Scott i Deanna Gromowski z Miwakuee
http://iansvoice.org/default.aspx
Dziecko urodziło ię całkiem zdrowe. W wyniku reakcji na szczepionkę zmarło.

=====================================================================

Plany Mobilizacji Gospodarki, czyżby szykował nam się stan wyjątkowy?, Rafik1000 13 listopada 2009
W czerwcu ktoś pisał o tym, że otrzymał informacje od Antymaterialnego o posiedzeniach polskiego rządu dotyczącego zmian w Planach Mobilizacji Gospodarki. Powoli wychodzą publicznie ciekawe fakty z tym związane.
Z blogu Urbasia: W „Dniu Niepodlegości” przywołaliśmy sprawę podjęcia przez rząd Programu Mobilizacji Gospodarki na lata 2009-2018 (PMG-09). W dniu 3 października 2007 r. Rada Ministrów dokonała zmiany horyzontu planistycznego dla programów mobilizacji gospodarki. Został on wydłużony z 6 do 10 lat. Dotychczasowy plan uchwalono w 2007 (PMG 2007-2012). O nowym Programie z 2009 r. wspomniała „Polska Zbrojna” podając, że uchwała nr 68/2009 została podjęta przez Radę Ministrów w dniu 8 maja 2009 r. Na temat programu praktycznie nie ma oficjalnych dokumentów. Wzmiankowano o nim w jednej z odpowiedzi na zapytanie poselskie. W dokumencie tym ministerstwo potwierdziło, że PMG-09 został uchwalony w dniu 8 maja 2009 r., z tym że numer uchwały to nie 68/2009, a 69/2009. Tymczasem w dniu 8 maja 2009 r. oficjalnie nie odbyło się żadne posiedzenie Rady Ministrów. Nie było nawet oficjalnie planowane. Dzień 8 maja 2009 r. był piątkiem. Tradycyjnie posiedzenia gabinetu odbywają się we wtorki. Ponadto sprawa PMG-09 nie znalazła się w oficjalnym programie prac Rady Ministrów. Samego podjęcia uchwały również nie przewidziano. Program nie znajduje się również na oficjalnej liście uchwał podjętych przez Radę Ministrów.
W Monitorze Polskim nr 28 z 2009 r. opublikowano uchwałę Rady Ministrów z dnia 28 kwietnia 2009 r. o nr 46. Kolejną ogłoszoną uchwałą Rady Ministrów jest uchwała nr 82 z dnia 10 czerwca 2009 r. Pomiędzy tymi aktami Rada Ministrów wydała 35 uchwał, z których ze strony premiera znamy zaledwie cztery, oprócz oczywiście PMG-09. Dlaczego wydłużono czas planowania dla programów mobilizacji gospodarki? Dlaczego przed opinią publiczną ukryto posiedzenie Rady Ministrów z dnia 8 maja 2009 r.? Co było przedmiotem pozostałych 30 uchwał podejmowanych przez Radę Ministrów w analizowanym okresie czasu? Czy istnieje jakieś zagrożenie uzasadniające takie nadzwyczajne działania?

=====================================================================

Dziwne samoloty nad Polską, bebea, 13 listopada 2009
(…) rozmiawialam dzis ze znajomym, ktory byl mechnikiem lotniczym, w sprawie tych oglosow samolotow nad Krakowem. Ten mechanik tez jest z Krakowa i rowniez slyszal/slyszy te odglosy. (Pisalam o tym wczesniej, ze slyszalam czesto samoloty zwlaszcza wieczorem i w nocy). Ten mechanik stanowczo twierdzi, ze te odglosy, ktore slychac to nie sa ani samoloty odrzutowe pasazerskie, ani nawet wojskowe. Sa to turbo-smiglowe samoloty starego typu, najczesciej transportowce. Slychac, ze te samoloty przelatuja duzo wolniej i nizej niz odrzutowe (np. tuz nad chmurami). Ciekawe jest to, ze nigdy wczesniej takie samoloty i w tej ilosci nie lataly w mojej okolicy

P napisał: (…) Tej nocy nad Przemyślem zaobserwowałem niepokojąco dużą ilość przelatujących samolotów. W ciągu ok. godziny między 3:30 a 4:30 naliczyłem 9 samolotów! Niebo tej nocy, jeszcze godzinę temu było bardzo czyste, ponieważ jest zimno i doskonale było widać gwiazdy, teraz, po godzinie nie widać już ani jednej, jakby widoczność się pogorszyła…

=====================================================================

Nadzór nad ilością zachorowań wśród dzieci, nadesłał r.
Od tego tygodnia w szkołach rozpoczęto nadzór nad ilością zachorowań wśród dzieci. Co czwartek wysyłane mają być informacje o ilości nieobecnych uczniów. Dodatkowo wprowadzono statystykę ilu nauczycieli i ilu uczniów zostało zaszczepionych na grypę

=====================================================================

AH1N1 jest lżejsza w przebiegu od sezonowej,„zielona” 13 listopada 2009
Bardzo bałam się zachorowania na grypę AH1N1. Najbardziej bałam się o dzieciaki. Chcę uspokoić wszystkich, bo okazuje się,że przy tej infekcji a jestem pewna w 80 %że to była TA grypa, to najtrudniejsza jest gorączka, temperatura do 40 stopni, trudna do obniżenia, utrzymująca się 4-5 dni. Najpierw zachorowała Mała, nagle. Wysoka temperatura, suchy kaszel ale bez kataru. Dziecko trzeba położyć do łóżka, wygrzać, zbijać temperaturę, podawać płyny. Podawałam mega dużo wit C, naturalnej z dzikiej rózy i porzeczki i homeopatię, która jak zwykle okazała się niezawodna.Ograniczyłam do minimum cukier i nabiał.Nie podałam poza paracetamolem żadnej innej chemii. Był czosnek, dużo rosołu z cebulą i po siedmiu dniach dziecko było zdrowe.
Choruje bardzo dużo dzieci, w ten sam sposób.Ja nawet nie byłam pokazać małej lekarzowi, konsultowałam stan telefonicznie. Lekarze nie robią testów w przychodniach bo są za drogie. Wielu z nas tą grypę przeszło i mogło wcale nie wiedzieć, że to ten typ.Moim zdaniem AH1N1 jest lżejsza w przebiegu od sezonowej. Naprawdę nie trzeba się bać, tylko w porę zareagować, żeby nie doszło do powikłań.

=====================================================================

Poparcie dla bloga, Paweł.
Niech kazdy, kto popiera treści publikowane na tym blogu wpisze coś w stylu  „Learn about the A\H1N1 hoax: http://www.theflucase.com” lub „O co chodzi z tą grypą? Czytaj na https://grypa666.wordpress.com/” jako swój OPIS W SKYPIE / GG/ ICQ  . To skuteczniejsze od bannerow na stronie!

„Czarna śmierć” – w walce z bioterroryzmem

Komentarzy 177 to “Aktualności, listy, komentarze 15.11.2009”

 1. Rafik said

  Antymaterialny już pisał 10 lat temu, że szczepionki mają rodowód „oświęcimski”. Mają rodowód zbrodniarzy hitlerowskich. Naprowadził mnie na tropy i zacząłem badać temat nad „manipulacją świadomością”. Idea powstała krótko przed II wojną światową. Projekty z tym związane prowadził m.in. Kurt Blome w Oświęcimiu (patrz poprzedni wątek). Wstrzykiwano ludziom różne substancje i obserwowano wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne. Doświadczenia były prowadzone na różnych grupach (inteligencja, księża, biedacy, dzieci, kobiety w ciąży- segmentowano wyniki itd). Badania nad świadomością były zakrojone m.in. w Oświęcimiu na olbrzymią skalę!!! Wiedzieli o tym alianci dzięki szpiegom!!! Po zakończeniu II wojny światowej wszyscy najlepsi mikrobiolodzy, którzy brali udział w badaniach „szczepionkowych” uniknęli kary dzięki podpisaniu zgody na współpracę z tajnymi służbami w USA. Wszystkich zabrano do USA i rozpoczęto natychmiast doświadczenia na Amerykanach (głównie murzynach, więźniach). Następnie powstał projekt MIND KONTROL MK ULTRA, nad którym pracowali najgorsi naziści, którzy uniknęli kary!!! Szczepili ludzi, bez ich wiedzy różnymi substancjami i obserwowali zachowanie populacji. TO NIE SA ŻADNE SPISKI I ŻARTY! CIA ODTAJNIAŁO SUKCESYWNIE INFORMACJE O TYM PROJEKCIE.
  ====================================
  od p.b.: to nie jedyny przejaw ‚cudownego uchronienia’ hitlerowcow po II wojnie swiatowej; przestaje to dziwic, gdy dowiesz sie, ze II wojna swiatowa, nazizm, szoa, holocaust byly zaplanowane i wykonana rekoma innych przez tych samych ‚satanistow’ ktorzy sa teraz u wladzy globalnej == google ‚wolfgang eggert petition’, ‚christopher bjerknes’, ‚jewsnotzionists’; tak jak wtedy niemcy po wykorzystaniu porzucono dla usda, tak teraz usa sa porzucane na korzysc …i tu mi podpowiedzcie

  • Rafik said

   Krótko po wojnie badania nad świadomością ,dzięki wstrzykiwaniu substancji prowadzone były również w Europie …UWAGA w RFN i Francji!, dzięki przyzwoleniu i koordynacji tajnych służb USA.

   • Rafik said

    Projekty, które były prowadzone w Oświęcimiu ewaluowały i otrzymały nazwy ARTICHOKE i BLUEBIRD.

   • Rafik said

    Następnie badania rozwinięto w Wielkiej Brytanii i Kanadzie

   • Rafik said

    Każdy nawet samodzielnie może wyszukać informacje i nawet oryginalne dokumenty CIA. Tego typu informacje rozchodzą się w internecie lotem błyskawicy. Dlatego gwałtowne ruchy, aby zacząć masowo kontrolować użytkowników internetu.
    Ja otrzymałem tyle dokumentów od Antymaterialnego , że można czytać tygodniami.
    Cały nasz świat jest kontrolowany przez tajne agendy, które żerują jak hieny na 99% populacji.

    Wszystkie konflikty, zrywy rewolucyjne, w tym solidarnościowy to pic na wodę fotomontaż.
    ===================================
    od p.b: martwi mnie, ze ni emozesz odnalezc info sam, tylko polegasz na jakims antymaterialnym — chodzi o jego promocje? opublikowal cos orginalnego pod wlasnym nazwiskiem, czy niby zbawiciel pompuje info dostepne dla kazdego?

   • mat said

    Rafik – wrzuć jakiś link do tych materiałów,”zapakuj” je zipem i rozpowszechnij proszę

   • Rafik said

    Fluoryzacja zębów, wody, chlorowanie wody itd są zamierzonymi i wcześniej badanymi w projektach ARTICHOKE i BLUEBIRD. I jeszcze raz! Zanim napiszesz głupek i spiskowiec zajrzyj do odtajnionych dokumentów CIA!! Prowadzono szeroko zakrojone badania w tym zakresie.

   • Rafik said

    teraz wystarczy już wpisać: Kurt Blome i szukać informacji w internecie

   • Rafik said

    możecie też wpisać Adolf Pokorny. Ten był jeszcze lepszy. Podobno w CIA odpowiadał za badania nad substancjami do sterylizacji wybranych populacji.

   • Rafik said

    a jako dowód, że ten program jest masowo wdrożony w życie niech będzie to, że większość ludzi zamiast zweryfikować takie informacje, rozwijać się, czynić dobro, woli napisać : Głupek, spiskowiec, przestań, daj spokój…następnie woli się zająć pomponikiem i ekscytowaniem jakiego koloru dzisiaj ma doda stringi i czy britnej chodzi bez majtek.

    OTO DOWÓD…Większość ludzi jest już zwierzętami..Patrząc w lustro widzi człowieka, ale jest zwięrzęciem…To jest właśnie szeroki program manipulacji świadomością

   • hjk said

    ‚teraz wystarczy już wpisać: Kurt Blome i szukać informacji w internecie”

    taaa, i wychodzi 100 tys linków…moze jakis emeryt to przejrzy kiedys…
    =================================
    od p.b.: to nie tak zle – na beina wychodzi 140 tys. linkow a mimo to rogryzliscie mnie

  • CoZaSyf said

   Rafik! Wcale nie jestes głupek.Niestety zbyt długo ludziska były faszerowane przez merdia.Tez jestem postrzegana nawet w najblizszej rodzinie jak dziwak.

   • Vebriq said

    Jest jeszcze wątek japońskiej kempeitai i oddziału 731-po wojnie USA(Douglas MacArthur)zabrali japończykom ich dokumentację z okrutnych doświadczeń na ludziach w latach 1937-1945,Sowiety też robiły swoje programy badawcze w tym zakresie,w latach 50-tych był straszny wyścig w sprawie magnetycznego,hipnotycznego i wszelkiego oddziaływania na umysł pomiędzy USA a ZSRS,napędzali się wzajemnie strachem przed sobą,że może przeciwnik odkryje coś groźnego i nie wolno być do tyłu,rzeczywiste skutki społeczne tych działań znamy raczej słabo niestety a to,co jawne to wierzchołek góry lodowej,dezinformacja,kontrolowane przecieki…tym niemniej nie wierzę,że świat jest sterowny dla tych bandytów(jest,ale częściowo,istnienie tego bloga też dowodzi,że nie kontrolują wszystkiego),jest jeszcze Bóg nad nami.

  • oko1 said

   ciekawy film odnosnie tego tematu:

  • jgf said

   Projekt „PAPERCLIP” ewakuacji nazistów do usa i zamieszany w to… vatican…

   inne projekty kontroli umysłów: Talent, z zsrr CC0709 Przyjaźń, Pasterz, Montauk etc.
   a w tv „familiada” i „koło fortuny” 😉

  • blaze said

   Wklejam bo ,może panu Beinowi się to przyda:sorki że może nie całkiem na temat ale materiał wart zamieszczenia,szczególnie wykresy.Pozdrawiam.
   Zapomniałem jeszcze o potrzebie wykazania, że te szczepionki na cokolwiek pomagają, zanim zaczniemy rozmawiać z kimkolwiek o ich zakupie. Zamiast słów chce Pan badań statystyczno-epidemiologicznych, więc proszę rzucić okiem na te cztery wykresy:

   http://tiny.pl/hx9gt
   http://3.bp.blogspot.com/_kRVHYwkw7LE/SvcEub7o2kI/AAAAAAAAAGE/b1YOLEB6u ME/s1600-h/aa.png

   Pierwszy dowodzi, że rozpoczęcie szczepień na gruźlicę nie miało wpływu na trend ustępowania tej choroby w Anglii. Drugi dowodzi, że identyczny trend zaniku gruźlicy miał miejsce w USA, gdzie szczepień na tę chorobę w ogóle nie było. Trzeci dowodzi, że szkarlatyna zniknęła bez stosowania szczepionek. Czwarty dowodzi, że rozpoczęcie szczepień na Odrę nie miało wpływu na zanik tej choroby i akcja masowych szczepień została rozpoczęta w absurdalnym momencie – jakby strażacy zaczęli lać wodę, gdy już nawet dym przestał się unosić (przy czym między ogniem i wodą akurat istnieje zależność). Inne statystyki są bardziej obciążające. Pewne choroby występowały tylko na tych terenach, gdzie szczepiono przeciwko tej chorobie, a tam gdzie nie było szczepień ludzie na nią nie chorowali. Na to należy nałożyć statystykę powikłań i zgonów na skutek podania szczepionek.

   Jak słusznie napisał kiedyś pewien lekarz, średni koszt masowej produkcji szczepionki wynosi na poziomie 1% ceny sprzedaży. To jest biznes lepszy niż sprzedaż narkotyków i handel bronią, a na dodatek prowadzony zgodnie z prawem. Nie dziwi mnie, że armia ludzi opłacanych przez kartele farmaceutyczne stają na głowie, aby utrzymać w tym matrixie cały glob.

   ~mm27, 2009-11-15 20:42

   http://urbas.blog.onet.pl/6790841,394334357,1,200,200,82075939,394569639,8168169,250,forum.html

   • grypa666 said

    Bardzo na temat! Problem szczepionek na „świńską grypę” należy rozpatrywać w szerszym aspekcie.

 2. Taki list wysłałem na maila monitorpolski:

  Pisze ponieważ mam pewien pomysł oraz jednocześnie prośbe.
  Czytam i śledze Wasz blog. Mam pomysł jak można usprawnić przekaz informacji.
  Ponieważ artykuły często są długie a nie każdy ma czas prześledzić je w całości chciałbym aby pod każdym z takich artykułów znajdował się wypunktowany skrót. A w nim najważniejsze informacje. Mam taką wizje że prócz informacji znajdowałyby się okienka skąd taka informacja pochodzi ( Polska Europa USA Świat ) okienko czy informacja pojawiła się w TV – oraz ostatnie najważniejsze – czy jest to informacja potwierdzona(albo przynajmniej procentowo :(redakcja daje 90% pewności)).
  Przed myślnikiem jeżeli informacja jest ważna zastosowałbym wykrzyknik
  Nie wiem czy trzeba do tego jakiegoś webmastera. Chyba można to zrobić w Paincie i wkleić jako zdjęcie ( no chyba że jeszcze ewentualne odnośniki do źródeł) ale takie zawsze podawane są w samym artykule. Taki skrót informacji jest wg mnie bardzo potrzebny
  Dzięki za chwile uwagi,
  Pozdrawiam
  =====================================
  od p.b.: z obecnymi zasobami 2 i pol redaktorow – w tym sprzataczki, zebraki forsy na dalsza dzialalnosc, rzecznicy na rozmaitych spotkaniach (nie wiecie o wszystkich), straz przyboczna (o wiekszosci atakow nie macie pojecia), sprawdzacze poczty (nieraz kolo setki na dzien) i moderatorzy – nie ma szans — zapraszamy do wspolpracy, np. wyznaczeni wolontariusze opracowuja streszczenie i tagi zaraz po ukazaniu sie glownego artykulu …i zamieszczamy

  • Janosik said


   a tu jest w tej części czas 7:17 jest lista kto z Polaków brał udział w spotkaniu w tworzeniu NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA POLSKĘ reprezentował OLECHOWSKI ANDRZEJ
   ==================================
   od p.b.: jednemu siepnietemu moze sie zdarzyc, ale dlaczego poszly za tym tabuny oslow na sejm i do ue, biurokraci, politycy, czesc hierachi krk, merdia, organizacje ‚poza-rzadowe’…?

   • kaka said

    O Olechowskim to juz dawno bylo wiadomo…

   • Janosik said

    TY WIESZ JA WIEM I MOŻE ILEŚ TAM OSÓB ALE BARDZO DUŻO NIE WIE I TRZEBA O TYM MÓWIĆ INFORMOWAĆ

   • kaka said

    Zgadzam sie.

   • Vebriq said

    Olechowski to bezbarwna postać dla mnie,osoba z gatunku „pożytecznych idiotów”,z pewnością wie bardzo mało o tym,co się dzieje…

  • grypa666 said

   Już jest zarejestrowana strona, na której bedziecie mogli sami dodawać artykuły. Oczywiście osoby, które juz dowiodly swoich uczciwych zamiarów.
   Niedługo podamy dokadny adres, gdy tylko bedzie dopracowana.

 3. kaka said

  Tyle sie teraz mowi o pozytywnym dzialaniu min. Kopacz. Osobiscie takze wspoldziele Jej poglad na cala te szzepionkowa sytuacje, aczkolwiek zastanawia mnie jedno: czy ta nagle glosna dzialalnosc p. Ewy Kopacz nie jest takze zamierzona. Ludzie stojacy za tym wszystkim na pewno przewidzieli takze scenariusz oporu ze strony roznych spoleczenstw. A do czego zmierzam… Zrobilo sie dosc niespodziewanie wielkie halo, jesli chodzi o niebezpieczne skutki uboczne szczepionek na AH1N1, sprawa ta zostala takze w jakims stoniu naglosniona w tv i nagle przychodzi wybawca – pani minister zdrowia, ktora takze sceptycznie podchodzi do tej pandemicznej furory. Idzie za glosem – jakby tu nie patrzac – mniejszosci, ktora mimo swojej niewielkiej liczebnosci robi coraz wiekszy szum. Poki co Ewa Kopacz trzyma sie swojej decyzji, wstrzymuje sie od zakupu szczepionek dla Polski i podziela obawy wiekszosci z nas, tych czytajacych np. tego bloga. Ale… Ludzie zaczynaja Jej ufac, podobnie sceptyczni pokladaja w niej wielkie nadzieje i wierza w Jej sile przebicia, ale czy za moment poglad Pani minister nie moglby ulec zmianie? Zdobywa zaufanie ludzi podobnie myslacych. Czy to nie dzialanie zamierzone? Pani minister moze niedlugo stwierdzic, ze bezpieczenstwo szczepionek zostalo potwierdzone, przywola przerozne badania i zdecyduje sie na zakup szczepionek. A co zrobi wiekszosc tej mniejszosci sceptycznie nastawionej do AH1N1? Uwierzy w te bezpieczenstwo, bo skoro pani Minister – ta myslaca po naszemu, tak dlugo opierajaca sie, przeciez nie chciala i pewnie nadal nie chce nam zaszkodzic. Ludzie pojda i zaszczepia sie, bo guru – p. Ewa Kopacz, kobieta, ktora jako jedyna starala sie nie dzialac ze szkoda dla spoleczenstwa, stwierdzila, majac komplet brakujacych badan, potwierdzajacych bezpieczenstwo szczepionek, ze MOZNA sie szczepic. Oby tylko taki scenariusz nie okazal sie prawdziwym. Licze, ze p. Minister nie jest pod zadnym wplywem, badzi nie realizuje wczesniej zamierzonego planu, ktory ma na celu omamic i zmylic spoleczenstwo.
  ======================================
  od p.b.: nie ma i nie bylo badan bezpieczenstwa i skutecznosci scypionek — czytaj WHO i EMEA

  • agata said

   Co Pani minister zrobi tego nie wiemy. Mozemy patrzec na to co zrobila. A zrobila super. Tupnela noga i powiedziala NIe. Uzasadnila swoja pozycje, bronila jej twardo w rozmowie z Balickim. Co zrobi, jakie SA i BEDA na nia naciski to tylko ona wie. Wie nie spekuluj. Musimy komus ufac.
   A ludzie..I tak zrobia co chca. Sa juz tacy co pyszcza sie ze jeszcze nie ma tej szczepionki, sa tacy ktorym ten temat wisi, i tacy ktorzy sa przeciw.
   Masz rozum . Mysl. Szukaj info. Czytaj. Wyciagaj wnioski. Samodzielne. Nie te zaserwowane przez masowe, czesto manipulowane media.
   Mysl

   • agata said

    a swoja droga nie uzasadniaj swojej opini od opini p. Kopacz w tej sprawie. Odrob swoja prace domowa na temat szczepionki (pelno info na internecie) i wyrob sobie wlasna opinie. A ludzie..Coz wiekszosc woli nie odrabiac pracy domowej tylko kierowac sie opinia jakiegos wybranego „autorytetu” ktorego opinie czy decyzje przyjmuja za wlasna. Tak zostalismy urobienie przez szkoly i media.
    =======================================
    od p.b: strzal w 10! sam bylem tak nauczony zanim wyjechalem z polski – powtarzac czyjes opinie, nie myslec samodzielnie, nie umiec powiedziec ‚nie wiem’ tylko ladowac cos gdzies zaslyszanego — widze od czasu do czasu pojawiaja sie tu tacy blogowice

   • kaka said

    Przepraszam bardzo, gdybys dobrze wczytala sie w moje slowa, zauwazylabys, ze nie zostalam urobiona przez media, ani slepo nie keruje sie wypowiedziami Pani Kopacz. O tym, co ona zaczela ostatnio naglasniac dawno juz wiedzialam. Nie wiem czy zrozumialas sens moich slow, bo wydaje mi sie, ze nie bardzo. Nie popieram szczepien i nie podpieram sie autorytetem Pani Kopacz, lecz pisze to, co sama sobie w glowie uloze. Nie potrzebuje, jak Ty, ciekawych komentarzy internetowych, zeby poszerzac swoja wiedze i bys uswiadomiona. Pani Kopacz mowi racjonalnie, aczkolwiek mozna sie doszukiwac drugiego dna w Jej dzialaniu, co nie oznacza, ze owe drugie dno bedzie mialo racje bytu w przyszlosci, to tylko scenariusze, ktore albo sie spelnia albo nie. Mam prawo sugerowac wiele i kierowac sie swoim rozsadkiem, bez tego, co wpajaja inni ludzie. Nawet jesli mysle podobnie, jak drugi czlowiek nie musze uznawac tej osoby za autorytet. Czytaj ze zrozumieniem i nie „wkladaj w usta” ludziom slow, ktorych nie powiedzieli, czy nie napisali – jak w moim przypadku. To Twoja nadinterpretacja.

   • kaka said

    Chcialam jeszcze dodac, ze wcale nie musimy komus ufac. Najwieksze zaufanie powinnismy miec do siebie. Sami przeciez wiemy, co jest dla nas najlepsze i mamy rozum. Wlasnie brak zaufania daje nam mozliwosc wlasnego dochodzenia prawdy, a nie kierowania sie tym, co powie nam niby zaufana osoba. Ludziom nie warto ufac 100%

   • kaka said

    Teraz Ty slepo wierzysz w dobroc Pani Kopacz. Masz do tego prawo, ale zastanow sie czasem zanim tak szybko zaufasz czlowiekowi, ktorego w gruncie rzeczy nie znasz. Zmiana decyzji w sprawie szczepien przez Pania Kopacz, ktora sugerowalam, wcale nie musi byc spowodowana naciskami ze strony nieprzychylnych Jej osob. Tutaj mialam bardziej na mysli celowe zamierzenie minister Kopacz, ktora byc moze mami wiekszosc mniejszosci (ktora jeszcze nie jest w 100% przekonana o zlym wplywie szczepionek, ale jest bardziej na NIE niz na TAK), ktora od poczatku do konca, bez wzgledu na zmiane decyzji, pojdzie za Jej slowami – Kopacz teraz buduje swoj autorytet przez sprzeciw wobec wiekszosci. Niejedni pomysla – odwazna kobieta i madrze gada. Moze i tak jest, ale sprobuj czasem nie sugerowac sie pierwszym wrazeniem. Minister powie za chwile: szczepicie sie, to sie ciemne owce zaszczepia, bo brak w nich pelnego przekonania, wlasnej wiedzy nt. AH1N1 i mnostwo w nich jednak strachu.
    ===================================
    p.b.: o ile pamietam juz dawno Kopacz mowila: poczekamy na wyniki prob klinicznych

   • agata said

    To nie ufaj nikomu i badz samotnym wilkiem walczacym o sprawe. Zobaczymy jak daleko zajdziesz.
    Nie rozdzielaj wlosa na czwora i nie wchodz z butami w cudze sumienie.
    Pani Kopacz zrobila to co zrobila. I chwala je za to. A to co zrobi to zrobi. Nie wiemy. Bedize to jej decyzja.
    My mamy wlasna opine na temat szczepionki niezaleznie od tego co pani Kopacz zrobi.

   • kaka said

    Gratuluje wlasnej opinii. Ja widac nie jestem samotnym wilkiem w walce o sprawe, bo sa ludzie myslacy podobnie chociazby nt. szczepien, wcale nie sugerujacy sie moim zdaniem. Ograniczone zaufanie to jest wyjscie. „A co zrobi, to zrobi” to nie takie obojetne, jesli chodzi o zdrowie czy zycie ludzkie… My mamy wlasna opinie, ale coz zdziala ta opinia wobec np. odgornie nadanego przymusowego prawa szczepien?

   • agata said

    aj ja jaj

   • Rosomak said

    W temacie min. Ewy Kopacz – pod rozwagę:

    http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1655

  • Janosik said

   PARTIA „PO” TO JEST ŻEBY WSZYSTKO CO POLSKIE I NAS ZNISZCZYĆ NA WSZYSTKO BRAK CO NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY NAS NIE LECZYĆ ZA DUŻO PRZECZYTAŁEM ARTYKUŁÓW JAK BYŁEM ZA KOPACZ TO JUŻ NIE NIECH WIĘCEJ ZAMKNIE SZPITALI TO WSZYSTKO ICH GRA NIE DAJMY SIĘ OGŁUPIĆ
   MIEJMY USZY I OCZY OTWARTE TO PARTIA ZAŁOŻONA PRZEZ OLECHOWSKIEGO ANDRZEJA TO TEN CO TEŻ TWORZY „NOWY PORZĄDEK ŚWIATA” TEŻ TWORZĄ KWAŚNIEWSKI ,SUCHOCKA TERAZ

   • Rafik said

    BRAWO!
    BRAWO MĄDRY CZŁOWIEKU!

   • Rafik said

    Partia PO całkowicie należy do najgorszego nasienia. Oczywiście są być może w niej ludzie młodzi, nie świadomi zagrożenia. Partię założyli funkcjonariusze służb specjalnych Gromosław Czepmiński i Andrzej Olechowski.

   • eminem said

    Apropos Gromosława Czempińskiego i jego sławnej odtajnionej brawurowej akcji „Samum”. Amerykańce umorzyli 20 mld dolarów Polsce… Jestem ciekaw co ci faktyczni agenci CIA robili w iraku, czyżby organizowali jakieś ataki terrorystyczne…..

   • MX said

    A szanowny dyskutant zna aby interpunkcję i składnie? Przepraszam za szczerość, ale pomimo dwóch fakultetów na państwowych uczelniach, nie jestem w stanie zrozumieć tego bełkotu. Nie, że mam jakieś „ale”! Po prostu nie jestem w stanie tego odczytać.

   • agata said

    @MX
    Calkowice sie zgadzam z Twoja wypowiedzia. Totalny belkot.
    Panie Piotrze prosze usuwac take wypowiedzi. Szkoda czasu na ich czytanie

   • Janosik said

    http://www.the-awakening-time.pl/

   • Janosik said

    @MX masz rację jakoś tak wyszło dzięki za szczerość

   • WICEMIZIA said

    do MX ilosc fakultetów nie swiadczy o inteligencji – sory – ALE PO 1945 ROKU W POLSCE JEST WIELU WYKSZTAŁCONYCH CHAMÓW którzy sa pierwszyni przedstawicielami swoich rodów którym pozwolono mieszkac w MUROWANYCH BUDYNKACH I POZWOLONO IM NOSIC KRAWAT W PRACY W D.. IM SIĘ POPRZEWRACAŁO DO TEGO STOPNIA ŻE CZUJA SIE UPOWAZNIENI DO ZWRACANIA KOMUŚ UWAGI NA FORUM PÓBLICZNYM TYLKO DLATEGO ZE NIE MAJA ODPOWIEDNIEJ WIEDZY DO POSTAWIENIA KONTR ARGUMENTÓW
    ps.MÓJ PRADZIAT PO POTOMKACH TEJ DZISIEJSZEJ
    ELYTY I YNTELIGENCJI NA KOŃ WSIADAŁ – I NIE BIERZ TEGO DO SIEBIE – chciaż ty mi wygladasz na takiego co sobie każe na drzwiach w bloku pisac – MAGISTER , INŻYNIER ,DOCDNT ,DOKTOR ITP. KOWALSKI – ZNAM TAKICH GŁABOW

   • agata said

    Sluchaj jak chcesz pisac takie glupoty to stworz swoj wlasny blog i sie na nim gardluj, pluj i obrazaj ludzi. MX wyrazil grzecznie acz konkretnie swoja opinie. Nie atakakuj i obrazaj go za to. Kultura obowiazuje nawet na blogu.

   • mizia said

    NO NO DUMNY JESTEM Z CIEBIE

   • mizia said

    DO AGATA JA TEZ SIĘ Z TOBA ZGADZAM CO DO MERITUM SPRAWY
    aczkolwiek mogłabyś zadbać o chigienę osobista.
    TAKIE WŁAŚNIE UWAGI SA WYSOCE NIE NAMIEJSCU.
    PS. NIE MOZNA PRZYCHODZIĆ NA NAPRZYKŁAD NA WYKŁAD – POPIERAĆ GO A POTEM PUBLICZNIE STWIERDZAĆ ŻE NP STRASZNIE NOGI PRELEGENTOWI ŚMIERDZIAŁY
    ALE JAK MAWIAŁ MÓJ PRADZIAD CHAM : ANI HONORU ANI TAKTU NIE POSIADA
    I CHOĆBY NIEWIEM JAK SIE KSZTAŁCIŁ BEDZIE TYLKO WYKSZTAŁCONYM CHAMEM

   • Vebriq said

    czy rodowód ma znaczenie?wg mnie-nie ma

   • Zapsa said

    Bełkot bełkotem ale podpisywanie się fakultetami trochę jest denne.

   • CoZaSyf said

    Na spodkaniach Bilderberg grupy bywali- Szef City Bank i J.Szwajcowski od farmacji http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikipedii:SDU/Jacek_Szwajcowski

  • wts79 said

   Masz bardzo słuszną koncepcję! Potwierdza to ten news: http://www.tvn24.pl/12690,1628726,,,ministerstwo-moze-kupic-szczepionke-bez-licencji-ue,wiadomosc.html
   Teraz rząd kupi szczepionki i powie – Słuchajcie, teraz mamy bezpieczne, przebadane szczepionki, można śmiało się szczepić! – i zaszczepi się dobrowolnie więcej ludzi niż zaszczepiło by się na początku pandemii. Zaraz umrze jeszcze 5 czy 10 osób z A/H1N1 (i nie ważne że umrą na co innego – niebawem pojawią się newsy „Zmarł zarażony A/H1N1” a w treści będzie „Zarażony spadł z dachu przy czyszczeniu komina”) i ludziska się rzucą na cudowną szczepionkę, która tak naprawdę przed niczym nie chroni czego dowodem jest olbrzymia ilość ludzi którzy chorują po szczepieniach. Właśnie słucham tvn24 – mówi jakiś Włodarczyk, prezes izby lekarskiej: „Ta szczepionka na pewno trafi na rynek, i będzie to bezpieczna szczepionka żeby Polacy mieli pewność…” Sprawa przesądzona. Myślę że to zwlekanie z zakupem szczepionki mogło być też spowodowane tym że w łapę wzięli nie od tych firm które mają już szczepionkę a od tego kótry dopiero ją tworzy. To by się zgadzało z tym: „Wiceminister zdrowia Marek Twardowski ujawnił w programie „24 Godziny”, że ministerstwo myśli o zakupie innych szczepionek, niż te, które zatwierdziła już Komisja Europejska. – Rozmawiamy z producentami, których szczepionki są na ukończeniu badań klinicznych. To daje nam szersze pole do negocjacji – mówił Twardowski.”
   ===================================
   p.b.: czyli co? atestacja ue do de? mozna kupic nieatestowana scypionke? jakie badania kliniczne na poczekaniu – skutki dlugoterminowe? w niemczech, francji, brytanii czy usa te sztuczki zostalyby wysmiane – w polsce sa w tytulach merdialnych — smutne…

   • kaka said

    Dziekuje za zrozumienie mojej wypowiedzi 😉 A o newsa wlasnie przeczytalam, ciekawe, ciekawe i dosc niepokojace. Mialam jednak nadzieje, ze moje przypuszczenia zostana tylko przymuszczeniami, ale coz..

   • podpis said

    Jak by nie było takiego halo w okół tej sprawy to pewnie by kupili na wlasna odpowiedzialnosc co tam by im podsuneli.

   • hjk said

    co by nie było, akcja min. Kopacz dała nam i ludziom wiele cennego czasu, a wieść się w międzyczasie niesie…I to jest pozytywne, a jakieś tam szczepionki pewnie kupią, miejmy nadzieję, ze ludzie jak barany nie pójdą się szczepić, no moze niektórzy…

  • Wojtekk said

   Kopacz robi niezłą zagrywkę dla wzbudzenia ufności do partii do tego by Tusk mógł objąć władzę, jako lider PO.
   Wszystko to co E.Kopacz mówi na temat szczepionek, to niestety ale tylko zagrywka!

   http://mkredyty.net/skroty/wiadomosci/kopacz-dyskutujmy-o-eutanazji-nie-wyrzucajmy-problemu-do-kosza

   http://www.se.pl/archiwum/minister-ewa-kopacz-broni-sie-przed-atakami_58109.html

   jak ktoś znajdzie odnośnik gdzie E.Kopacz wprowadza nakaz wycofania witamin i minerałów to proszę o wklejenie (ukazało się to bodaj w czerwcu 2009 )

  • kaka said

   Wiem, ze nie ma badan potwierdzajacych bezpieczenstwo szczepionek, ale jesli ktos chce to z rekawa wytrzepie, co mu potrzebne, a slepe spoleczenstwo uwierzy…. Do p.b.

   • kaka said

    Nie jestem za szczepionkami, jeszcze raz to powtarzam i uwaznie przygladam sie dzialaniom Pani Kopacz. Jakakolwiek decyzje podejmie, ja sie nie zaszczepie, chociazby publicznie ktos przywolal jakiekolwiek wymyslne badania kliniczne, potwierdzajace bezpieczenstwo szczepionek. Nie przyjme niczego!

 4. Rafik said

  Oczywiście, że tak jest:

  „Złe drzewo nie wyda dobrego owocu. Po owocach ich poznacie”

  Ja już jadłem owoce ludzi związanych z tym środowiskiem.

  Każda partia to tylko marionetkowe szoł…grają jak im zagrają, aby przy okazji kieszenie napełnić.

  „Ręka która daje jest ponad ręką która bierze”

  Polska jest uzależniona całkowicie od ręki, która daje.

  Jedyną nadzieją jest praca od podstaw. Wiedział o tym dobrze JPII
  =================================
  od p.b.: tak jest przez odejscie od Boga

 5. TruthSeeker said

  Teoria o nowym podziale jaltanskim na strefy wplywow oraz idacy za tym podzial lupow miedzy USA a Rosja nabieraja realnych ksztaltow: http://tiny.pl/hxrz6
  http://wiadomosci.onet.pl/2078300,11,miedwiediew_grozi_sa_inne_srodki__by_posunac_ten_proces_naprzod,item.html
  ==============================
  od p.b.: ja sie dopatrzylem wysilkow rosji w strone rozladowania dazen usa-nato-izrael do konfliktu nuklearnego z iranem

 6. Mars said

  Co prawda większość zainteresowanych sprawą świńskiej grypy i tutejszych blogowiczów zna ten materiał ale dla nowicjuszy link jeszcze raz :

  Podczas rozmowy polecam zwrócić uwagę na zachowanie i wypowiedzi ze strony Marka Balickiego (były minister zdrowia) . Jak na dłoni widać że facet kontratakuje, kąsi, ujada, nie odpowiada rzeczowo na pytanie, próbuje łapać za słowa i omija fakty…
  Uważać na takich ludzi…oj uważać…
  ======================================
  od p.b.: zwroccie tez uwage na jego jezyk ciala, porownajcie z wyrazem ciala i mysli Kopacz

  • Rafik said

   Może być też inne wytłumaczenie takich zachowań 🙂

   Służby specjalne często stosują metodę manipulacji: DOBRY vs ZŁY.
   Najczęściej się ona sprawdza w działaniu.
   ===================================
   p.b.: szczegolnie na oglupionych spoleczenstwach jak polacy

  • marslim said

   Teraz, po czasie – analizując fakty jestem przekonany, że przebieg całej rozmowy w Teraz My był z góry ustalony. Pomyślmy tylko – jaki był tego cel?
   ==========================================
   od p.b: najpierw podaj dowody na ukartowanie programu, nastepnie przejdziemy do analizy celu itd

   • Rafik said

    Czy nie zastanawiają Was wszystkich ogólnie znane fakty, że:

    1. TVN należy do służb specjalnych
    2. PO stworzyły służby specjalne
    3. Kopacz jest częścią rządu kontrolowanego przez służby specjalne.

    Klocki można ułożyć bardzo szybko

   • Rafik said

    i właśnie to jest działalność JPII, że Polska Kochana Młodzież nie będzie podatna na manipulacje
    =======================================
    p.b.: skad ta pewnosc? znam mnostwo mlodziezy juz zmanipulowanej, sczegolnie tej ktora rownuje religie z wiara w Boga i z (zaplanowanym odgornie) obrzydzeniem odsunela sie od wiary ku new age, subtelnemu satanizmowi itp

  • GoA said

   Balicki wyglądał jakby w czasie tego wywiadu, ktoś trzymał jego dziecko na muszce albo stał mu za plecami z teczką kompromitujących dokumentów 😉 Widziałam zupełnie beazradnego przyciśniętego do muru człowieka, który musi mówić rzeczy urągające inteligencji nawet niezbyt rozgarniętej osoby. Dla mnie ten człowiek jest po tej rozmowie całkowicie skompromitowany. Nie odpowiedział na żadne pytanie a każdy niewygodny dla siebie fakt omijał rzucając jakieś zupełnie banalne hasła obok tematu. Po takiej rozmowie nikt więcej z nim rozmawiać nie powinien – po co? Wystarczy poczytać ulotki koncernów farmaceutycznych na własną rękę zamiast wysłuchiwać ich z ust kogoś kto daje im własną twarz i nazwisko.

 7. Mars said

  Z interia pl :

  „Rząd ma pieniądze na zakup szczepionek na nową odmianę grypy – zapewnia rzecznik rządu Paweł Graś. Twierdzi również, że w budżecie znajdzie się na to kilkadziesiąt, a nawet kilkaset milionów złotych. Problem w tym, że rząd rozważa zakup szczepionek, które nie mają akceptacji Komisji Europejskiej.”

  No proszę, pieniążki się znalazły:) Zastanawiające że w tym kraju zawszę znajdą się pieniądze na to co w danej chwili jest najmniej potrzebne . Jest tyle innych rzeczy które trzeba w Polsce dofinansować a zwykle budżet nie ma pieniędzy a tu proszę… Takich magicznych sztuczek to nawet David Copierfield nie potrafi…nic tylko chylić czoło jakom żyw…

  • net23 said

   Prowadzenie tajnych negocjacji lub zawieranie tajnych umów z międzynarodowymi koncernami jezt niezgodne z obowiązującym prawem. Takie praktyki powinny być ścigane z urzędu a winni powinni być postawieni przed sądem. Wszystkie europejskie rządy które podpisały tajne umowy z międzynarodowymi koncernami farmaceutycznymi powinny stanąć przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości. WHO oraz KE powinny odpowiadać za wymuszanie na organizacjach krajowych przyjęcia do stosowania powszechnego leków (szczepionek) które nie zostały w pełni przetestowane i które zagrażają życiu zdrowiu ludzi.

  • agata said

   „Nie maja akceptacji UE”. czyli co? nie sa wystarczjaco szkodliwe. czy moze nie maja tez tego nanochipa o ktorym tak sie mowi.?

   Nie bylam zwolenniczka tej teorii o nanochipie ukrytym w tej szczepionce. Ale biorac pod uwage fakt ze do dawania tych szczepionek uzywa sie Tylko specialnych igiel, ktore sa wyprodukowane specyficznie pod nie. To zastanawia.
   Sprawa pieniedzy. Dlaczego pomimo, ze jest ogolny kryzys swiatowy, rzady lekka reka wydaly miliardy dolarow na zakup tej szczpionki, pomimo ze ilosc zachorowan ,(zreszta falszowna, to oddzielny temat) i ciezkosc przebiegu tej choroby (lekka grypa w wiekszosci przypadkow) nie uzasadnialy koniecznosc tego zakupu.
   Firmy farmaceutyczne na tym juz dobrze zarobily i zarabiaja wiec nie chodzi tu tylko o ich presje i ich kase.
   Dlaczego im tak zalezy zebysmy wzieli te szczypionke?
   Nie ochroni nas na pewno przed zadna grypa, ale Nie jest ona na pewno trutka ktora powala kazdego od razu, ale cos musi byc w niej ze tak na sile wpychaja nam. Czyzby te nanochipy?

   • Rafik said

    Na 100% nikt tego nie wie, oprócz wtajemniczonych ze służb specjalnych

   • Rafik said

    Chyba ktoś Polsce zgotował ohydną grę związaną z nagłośnieniem pewnych spraw przez TVN, a co za tym idzie służby specjalne.
    Mam nadzieję, że nie ma głębszego w tym dna jak rozgrywki służbowo-partyjne i finansowe

   • marslim said

    obawiam się, że jest

   • Vebriq said

    specjalne igły?to coś nowego…

   • czy w ogole jest techniczna mozliwosc zeby w szczepionkach byl jakis chip? oswieccie mnie. i czy jest taki sens? prosciej chyba pozbyc sie duzej ilosci ludzi niz ich kontrolowac, nawet za pomoca chipow
    po drugie jakie sa dowody na to ze rzady faktycznie KUPUJA szczepionki od firm farmaceutycznych? masz racje ze firmy i tak juz sie dorobily, wyglada to tak jakby rzady byly w duzej mierze zalezne od korporacji, a interes moze tu nie nalezec ani do rzadow ani do korporacji (produkcja podobno przkracza zyski) tylko do jeszcze do kogos innego…

    oczywiscie, ze w oczach obywatela szczepionka byc czyms niezbednym, co chroni jego zdrowie, a rzadowi (rzekomo) zalezy na zdrowiu obywateli ale czy mozna udowodnic ze rzad placi za te szczepionki?
    moim zdaniem, jezeli faktycznie jestesmy w d***, to chodzi o zwykla eliminacje,
    jaki bylby sens wszczepiania nanochipow biedniejszej czesci przeludnionej planety?

  • WICEMIZIA said

   niechce byc dosadny ALE MUSZE WIECIE Z KIM RZĄD PERTRAKTUJE W SPRAWIE SZCZEPIONEK KTÓRE I TAK KUPI ANO – Z KAZACHSTANEM I CHINAMI – BO WHO WYMUSIŁO JUŻ ŻE POLSKA MA SZCZEPIC WIĘC RZĄD ZNALAZŁ TANIOCHĘ
   A TEN WYBIEG KOPACZ O TYM CO MY POPIERAMY BYŁ I JEST TYLKO BAJECZKA NA POKRYCIE BRAKU KASY W SEIFIE – BO JEŚLI MAJĄ KASĘ TO NIECH WYPŁACĄ ZALEGŁE CZĘŚCI SKŁADOWE POLICJANTOM A JEST TEGO 130 000 000 .

   • Jojo said

    Dokładnie! Zasrane majtki chcą ukryć łatanymi spodniami. Tak się wiecznie nie da…Wreszcie te majtki zaczną tak śmierdzieć, że nikt tego nie wytrzyma

   • mizia said

    NO TO BĘDĄ TO SZCZEPIONKI O NIEBO BEZPIECZNIEJSZE BO WSZYSTKIE TESTY SĄ W CHINACH NAPEWNO ROBIONE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA LUDZIACH A NIE MECZA PRZYNAJMNIEJ BIEDNYCH ZWIERZAT ………….

   • podpis said

    Nawet jakby nie mili to by wzieli pożyczke z Unii i poźniej spłacali w kolejnych latach.

   • podpis said

    W chinach jest też dużo zagranicznych firm , które znajdują tam tanią siłę roboczą.

 8. andrzej said

  cyt: „W tym, że firmy zarabiają, nie ma nic złego – wręcz przeciwnie. Problem w tym: jak zarabiają? Właśnie w Niemczech udowodniono, że koszt produkcji szczepionki to 1% (jeden procent) jej ceny. Połowa – to „koszty propagandy” – czyli łapówki dla dziennikarzy, by straszyli – i polityków, by postraszonym „obywatelom” zafundowali takie szczepionki pod przymusem. Reszta to podatki – i koszty badań. Pobieżnych: już trochę zdrowych osób zmarło… wskutek zaszczepienia.
  Otóż nie ma nic złego dopóki ci, co chcą, kupują sobie szczepionkę i sobie wstrzykują. Tu jednak mamy do czynienia z drenowaniem kieszeni podatnika.”
  zródlo: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  KRAŚĆ W MAJESTACIE PRAWA111111111111111111
  =============================
  p.b.: …i do obowiazkowych szczepien (na razie mundurowi, sluzba zdrowia itp – patrz plan pandemicny pl)

  • agata said

   Powtarzam, tu nie chodzi tylko o pieniadze. Pieniadze w tej sprawie to tylko dodatkowy bonus. Tu chodzi o cos znacznie wiekszego i porazajacaego. Probe drastycznej redukcji i ubezwlasnowolnienia ludzkosci. To jest ostateczny cel. Szczepionka jest tylko srodkiem do tego celu.

   • agata said

    Dlaczego wyrywasz zdanie z kontekstu, przeinaczasz , dodajesz slowa ( nie napisalam „to nic zlego” to sa twoje slowa), a potem sie pienisz. Doczytaj, przemysl, zastanow sie czy dobrze to zrozumiales a potem wyrazaj swoja opine.

   • Zapsa said

    Ponad pieniędzmi od zawsze lezy rządza władzy. To przyczyna wielkich zbrodni.

 9. arni said

  Policja gotowa do tłumienia demonstracji:
  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091115/LUBLIN/494505317

  • Ja (ten Pierwszy Ja) said

   Te nowe bryki z zamontowanymi wyrzutniami były pokazywane już z 2 miesiące temu na Rynku w Toruniu. Muszę powiedzieć, że całkiem niczego sobie te wyrzutnie gazów łzawiących. Tak na oko to na jakieś spore zamieszki bo granaty łzawiące do tej pory używane były dość małych rozmiarów i pojemności, a te do nowych wyrzutni bardziej przypominają bojowe do zasłon dymnych a i to są wielokrotnie większe niż np. na wojskowych pojazdach opancerzonych. Taka jedna wyrzutnia z tyloma „puchami” pewnie w połowie miasta zrobiłaby spokój w pół godziny…

   Nie będę także wypowiadał się na temat opancerzeń silników, skrzyń biegów i elementów wrażliwych. Pozostawiam to pod Waszą rozwagę, jak również to, w jakich przypadkach te „dodatkowe elementy” mogą się sprawdzić u nas w kraju. Nie w Afganie a właśnie u nas.

  • podpis said

   koktail mołotowa i po sprawie:) niech lepiej czołgi sobie kupią.

 10. Biolog said

  Czy ktoś wie jak wygląda sprawa świńskiej grypy w krajach muzułmańskich? czy tam też są masowe szczepienie? będę wdzięczny za informację.
  Adam Zub
  ====================================
  od p.b.: potrzebujemy tlumaczy z prasy swiata muzulmanskiego (angielski, arabski…)

  • agata said

   maja, maja i to za darmo!! jak depopulacja to depopulacja.
   Tu jest przyklad obrzydliwej nagonki jake CNN prowadzi. Dla tych co znaja angielski.

   H1N1 Swine Flu Stats and the Muslim Hajj

   • ... said

    te okiełznane muzułmańskie kraje będą prowadziły politykę proszczepienną jednak nie wszystkie dały się skorumpować lub podbić…

 11. marslim said

  Największy sekret elity:
  http://freedomguide.weebly.com/law-of-attraction.html

 12. 666 said

  http://www.tvn24.pl/12690,1628726,0,1,ministerstwo-moze-kupic-szczepionke-bez-licencji-ue,wiadomosc.html

  „Wasza” minister chce zakupić inne szczepionki, aby was zabić. I co wy na to ? Może jakiś list z gratulacjami ?

  • kaka said

   O tym wlasnie napisalam w komentarzu wyzej. Szkoda juz slow na to wszystko. Dobrze, ze z rezerwa podeszlam do dzialalnosci Pani Kopacz, z zewnatrz wygladajacej na sprzyjajaca dobru ogolu.

   • Mars said

    Otóż to ;))) Ja z rezerwą podchodzę od samego początku tej całej szopki .

  • o pomstę do nieba said

   szczepionki już dawno czekają w magazynach teraz ciekawe tylko jaką etykietkę do nich przykleją….

  • agata said

   A co ty sie tak gardlujesz. W tym artykule jest mowa o negocjacjach z firma nie zakceptowana przez UE. Nic nie jest jeszcze postanowione, wiec nie siej paniki i nie obrazaj ludzie.
   A propos, nie chcialabym byc na miejscu P. Kopacz. Jest ona miedzy mlotem a kowadlem. Z jednej strony jej opinia i wileu innych o bezsensownosci zakupu tego specyfiku, z drugiej strony naciski z gory plus stada baranow juz narzekajacych ze pani minister „pozbawia ich prawa do szczepionki”. Jest ona osoba publiczna i musi sie z tymi glosami liczyc. Wspolczuje.
   Niech pani Sie trzyma i niech Bog ma pania w swojej opiece. Prosze sie nie poddawac. Jestesmy z Pania.

   • kaka said

    Modle, zeby ludzie poszli po rozum do glowy 😉 Bog z Wami 🙂

 13. Zbyszko said

  Wprowadzenie stanu wyjątkowego będzie się wiązało z blokadą informacji. I np szczecińskim policjantom, żołnierzom wywiezionym np na akcję do Poznania wmówią że w Poznaniu są zamieszki które trzeba stłumić a tym poznańskim np odwrotnie i wielu będzie zdezorientowanych bo nie będą się mogli połączyć np z rodziną by dowiedzieć się prawdy

  • CoZaSyf said

   Warto dalej isc tym tropem,moze byc,ze do nas przyjadą z innego kraju a polskie służby pojadą gdzies na zachód.???

   • agata said

    W Stanach juz dzialaja platni najemnicy (mercenaries)pozbierani z roznych krajow, sowicie oplacani przez rzad (pieniadze podatnikow), ktory jednak nie chce sie przed nikim tlumaczyc na co, po co i dlaczego.
    Kolejny przyklad milczenia wladzy.

    Jeden z wielu video na ten temat.

    Blackwater: Shadow Army

 14. Tomek said

  Kochanowksi – Brydak
  http://www.tvn24.pl/12690,1628767,0,1,rzecznikowi-idzie-o-szczepionki–czy-o-nazwisko-brydak,wiadomosc.html

 15. Janosik said


  Pewien człowiek całe życie poświęcił na poszukiwaniu Boga.
  Był już w sędziwym wieku a Boga nie mógł odnależć.
  Pewnego razu siedząc nad rzeką spojrzał w niebo i pomyślał.
  Boże szukałem Cię przez całe życie i nie znalazłem.
  Mój czas się kończy a ja ciągle nie wiem kim jesteś.
  Bądż tak łaskaw i powiedz mi przynajmniej kim ja jestem.
  Po pewnym czasie usłyszał wewnętrzny głos.
  Synu mój !
  Dałem ci uszy a nie słuchałeś
  Dałem ci oczy a nie patrzyłeś
  Dałem ci rozum a nie używałeś go
  Synu mój !
  TY TO JA

  • Patryk said

   tak właśnie jest Bóg lub Szatan jest właśnie w nas samych

   tak właśnie Stwórca wykombinował i do póki tego nie zrozumiemy nie będziemy mogli żyć normalnie….

  • Vebriq said

   Ciężkie bluźnierstwo-nie wierzę w żadne tat tvam asi itp doktryny,nie ma żadnej unii ontologicznej między transcendentnym Bogiem a ludźmi

 16. Bruno said

  Gdyby Bóg podarował mi odrobinę życia

  Niebo

  Zapraszam Was do lektury i refleksji nad tematem przedstawionym poniżej.

  Gabriel Garcia Marquez, 74-letni, wybitny pisarz kolumbijski, autor m.in. słynnej powieści „Sto lat samotności”, laureat Nagrody Nobla z 1982 roku – jest chory na raka limfatycznego. Pisarz wycofał się z życia publicznego i do swoich przyjaciół rozesłał pożegnalny list, rozpowszechniany w Internecie.
  Dostałem ten list od przyjaciół z Chile. Wynika z niego jasno, że autor chce, aby list został rozpowszechniony: Dlatego przetłumaczyłem go szybko i rozesłałem do – redakcji i osób zajmujących się Ameryką Łacińską – powiedział nam prof. Zdzisław Jan Ryn z Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ, ambasador RP w Chile i Boliwii w latach 1991-96.

  Oto list chorego na raka Gabriela Garcii Marqueza:

  http://zatrzymaj–sie–na–chwile.blog.onet.pl/Gdyby-Bog-podarowal-mi-odrobin,2,ID163090446,n

 17. Mars said

  Tak się zastanawiam czy ten cały szum wokół minister Ewy Kopacz i wrażenia ze stoi po naszej stronie to nie przypadkiem taki kontrolowany teatr . Niektórzy popadli w taki zachwyt dobrych intencji tej Pani, że ma się wrażenie jakby mieli zaraz Jej złożyć ofiarę na stosie całopalnym…
  Nie zapominajmy o tym z jakiej ona partii pochodzi a po za tym nie ona rządzi… Prędzej ona się pożegna ze stanowiskiem niż nasz rząd sprzeciwi się „górze w cieniu” .
  Jeśli ktoś oglądał program „Teraz My” na temat szczepień, to zauważył że Pani minister kiedy usłyszała nawiązanie do swojej osoby , kiedy Balicki czytał podsumowanie właśnie z tego bloga grypa666, to ona zwyczajnie dyplomatycznie to ominęła mówiąc „bez przesady”…
  Więc właśnie…BEZ PRZESADY…

 18. maszamasza said

  Wywiad z ojcem pacjenta leżącego w szpitalu w Gorzowie.

 19. Bruno said

  Inne już stworzenie

  Człowiek rzekł: „Niech stanie się miasto” – i stało się miasto.
  Homo politicus zobaczył, że miasto jest dobre i oddzielił biednych od bogatych; szlachtę
  i lud. Prawo do istnienia nazwał taryfą a prawo do życia podatkiem. Nazwał również prawo do podróżowania biletem a prawo do korespondencji znaczkiem.
  Człowiek widział, że to jest dobre. Minął wieczór i poranek.
  To był pierwszy dzień.
  Człowiek rzekł: „Niech staną się pałace dla uczczenia Boga” – i tak się stało.
  Homo religiosus utworzył „miasto o stu dzwonach”. Był bardzo zadowolony.
  Prawo pałacowe nazwał dziesięciną a prawo do wstępu kwestą. Nazwał również opłatą prawo do małżeństwa i do umierania. Następnie rzekł: „Niech będą istoty zamieszkujące te miejsca”
  – i tak się stało. Utworzył wielmożów, eminencje, przewielebnych, świątobliwości, księciów
  i arcykapłanów.
  Człowiek widział, że to jest dobre. Tak upłynął wieczór i poranek.
  To był drugi dzień.
  Człowiek rzekł: „Niech zbudują się pałace dla uczczenia człowieka” – i tak się stało. Wyrosły zamki, dwory, ratusze i parlamenty.
  Homo aristocratus rzekł: „Niech powstaną byty by zamieszkać te miejsca” – i tak się stało. Utworzył panów, książęta, majestaty, baronów i funkcyjnych. Nazwał prawo do mieszkania czynszem, prawo do mycia opłatą za wodę, prawo do ciepła opłatą za ogrzewanie, prawo
  do porozumiewania się opłatą za telefon.
  Człowiek widział, że to wszystko było dobre. Tak upłynął wieczór i poranek.
  To był trzeci dzień.
  Człowiek rzekł: „Niech zbudują się pałace dla uczczenia sprawiedliwości”
  – i tak się stało. Ukazały się pałace sprawiedliwości, sądy miejskie, więzienia, sądy
  dla nieletnich i domy poprawcze.
  Homo legalis rzekł: „Niech zaistnieją byty i zajmą te miejsca” – i tak się stało.
  Utworzył sędziów, adwokatów, prawników, policjantów, strażników, portierów i więźniów. Prawo do obrony nazwał opłatą adwokata, a prawo do wolności mandatem.
  Człowiek widział, że wszystko było dobre. Tak upłynął wieczór i poranek.
  To był dzień czwarty.
  Człowiek rzekł: „Niech zbudują pałace dla uczczenia władzy” i tak się stało.
  Wyrosły banki, kasy giełdy i spółki międzynarodowe.
  Homo avidus rzekł: „Niech lud śni także o pałacach” – i tak się stało.
  Otworzył stadiony, teatry, kasyna, pola wyścigów, domy handlowe. Prawo do marzeń nazwał loterią, prawo do kuszenia reklamą a prawo do bankructwa kartą kredytową.
  Człowiek widział, że wszystko było dobre. Tak upłynął wieczór i poranek.
  To był piąty dzień.
  Człowiek rzekł: „Zróbmy komputer na nasz obraz i podobieństwo” – i tak się stało.
  Homo futurus rzekł: „Niech on panuje nad wszystkim co znajduje się na ziemi i w niebie” –
  i tak się stało.
  Szóstego dnia odpoczął człowiek i pozwolił komputerowi zarządzać całym światem.

  JAKI BYŁ EFEKT TEGO ZARZĄDZANIA SIÓDMEGO DNIA???
  PODZIEL SIĘ

 20. kaka said

  Homo futurus stal sie wiezniem technologii komputerowych, a swiat uzaleznij sie od maszyn 😀

  Fajne, fajne 😉

 21. agata said

  Bardzo ciekawy artykul. Australijski neurofizjolog, laureat Nagrody Nobla w oparciu o naukowe dociekania doszedl do wniosku ce kazdy czlowiek ma niesmiertelna dusza, niezalnej od naszej cielesnej, materialnej powloki. B. Ciekawy artykul. Polecam

  http://www.milujciesie.org.pl/nr/wiara_i_nauka/laureat_nagrody_nobla_o.html

  • Rafik said

   Bolek układa domino…

   • Rafik said

    Polska broni się piórem…

   • Rafik said

    „Wielu z Was nie oprze się zgorszeniu, lecz biada tym przez których zgorszenie się szerzy”

    z Ewangelii

   • cavaderous said

    aż pióro nie chciało mu pisać…pospiesznie dostał drugie (jak Irlandczycy) – czyżby to był głębszy znak?

    zdrada narodu polskiego…który to już raz…

    podro

   • podpis said

    przewrócił kamerzyste a sam o mało co się niwujebał, mineły lata jak przez brame się skakało, hahaha

  • cavaderous said

   o nieśmiertelności duszy polecam dialog Platona pt.”Fedon” 🙂

  • Vebriq said

   John Eccles-znam ten temat,pisał kiedyś pracę z Popperem,kup sobie książkę ojca J.Bremera SJ o zagadnieniu body-mind problem jak cię to interesuje lub Ireneusz Ziemiński-„Zagadnienie śmierci w filozofii analitycznej”-obie rzeczowe i ciekawe.

 22. Janosik said

  http://www.globalnaswiadomosc.com/holandiadyscyplinarki.htm
  Holandia daje przykład innym:dyscyplinarka za nie szczepienie się

 23. A said

  http://www.tvn24.pl/-1,1628688,0,1,wierni-modla-sie-o-zycie-ksiedza-z-ah1n1,wiadomosc.html

  hmmm kolejny…

 24. rzeczywistoscgryzie said

  UWAGA!

  Tusk daje zgodę na Rząd Światowy, już w grudniu!!

  http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com/2009/11/15/tusk-daje-zgode-na-rzad-swiatowy/

  • Jojo said

   Szykują się powoli do największego chaosu jaki świat widział.
   Następnie wyłonią się jako wybawcy.
   Dokładny schemat jest m.in. w protokołach syjonistów.

   W Polsce w tym roku wydano najwięcej w historii rozporządzeń dotyczących służb cywilnych, prewencji, stanów wyjątkowych, mobilizacji gospodarki itd.

   Każdy nowo przyjmowany Policjant będzie przechodził szkolenie w zakresie tłumienia zamieszek!

   Policja kupuje bardzo drogie auta do tłumienia wielkich demonstracji.

   • Jojo said

    8 maja 2009 na posiedzeniu rady ministrów wydano cały szereg rozporządzeń dotyczących służb cywilnych, wojskowych i planowanych mobilizacji.

   • Jojo said

    dokonano zmian m.in. w zakresie reklamowania powołań na wypadek mobilizacji.

   • Jojo said

    Tutaj znalazłem artykuł:

    http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wszyscy;nowi;policjanci;beda;sluzyc;na;ulicach,90,0,549978.html

   • Jojo said

    spodziewają się ogromnego oporu, stąd chcą wywołać epidemię, wybić ludzi, urządzić kwarantanny dla niepokornych, zamordować najbardziej wartościowych i inteligentnych.
    Oni się do tego sukcesywnie przygotowują

   • Jojo said

    Schemat działań przypomina prawie w 100% działania ,które tajne agendy wprowadzały przed II wojną światową…Ręką Hitlera i jemu podobnych wprowadzano łeb w łeb te same ograniczenia co obecnie.
    Hitler jak Obama odbierał pokojowe nagrody i piał z trybuny, że Europa otrzymuje wielką szansę rozwoju, że pokój jest największym dobrem, że rozbrojenie jest naszym celem itd itp…

    Obama to samo słodko pierdzi, dostał nobla

    Tylko, że postępuje dokładnie odwrotnie niż pierdzi

   • Jojo said

    przy oklaskach niedouczonych gamoni wszystkim ocalałym wsadzą w dupsko jakieś czipy i będą wszyscy oprócz garstki satanistów i ich popleczników zapierdzielać po kilkanaście godzin dziennie (a nie będzie związków zawodowych o nie) w fabrykach, tworząc super miasta i super cywilizacje.

    Egipt się kłania i inne podobne.

    Czerpać mądrość trzeba z historii

   • Jojo said

    a że w Biblii i innych mądrych pismach napisane:

    „Dwóm panom nie możesz służyć”

    Już teraz pomyśl jakiemu będziesz służył.

    Ja wolę zdechnąć z głodu, albo spierdzielić nad Amazonkę, niż brać udział w tym homopedosatanolandzie

    Było już wiele takich…Jak skończyły…poczytajcie

  • .... said

   http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1366,13547420.html

   poczytajcie….

   • marslim said

    Jak dla mnie – za dużo jadu. Nie zniżajmy się do ich poziomu.

 25. Mars said

  nowa taktyka(no wcale nie taka nowa ) :

  Skoro boicie się naszych szczepionek i ich nie chcecie to ok, damy Wam inną, lepszą, sprawdzoną, pewniejszą szczepionkę innych firm,lub tych samych firm które zrobiły szczepionki wcześniej i tym razem się postaramy, lepiej ją przebadamy oooo i może nawet weźmiemy za nią jakąś odpowiedzialność (tylko na papierze i w cudzysłowie-głupkami nie jesteśmy ).
  Toczy się WALKA O LUDZKIE ZAUFANIE, które rządy muszą pozyskać i wykorzystają każdy sposób aby to zaufanie zdobyć .
  Inna szczepionka-lepsza, sprawdzona itd. Te słowa możemy wziąć sobie śmiało w cudzysłowie i obrócić w żart (chociaż to i tak nie jest na miejscu bo sprawa jest poważna i żartować już nie wypada heh ). Inna nie znaczy lepsza ale do tego właśnie będą przekonywały nas rząd i media…

  • Jojo said

   POmożecie? POmożemy!!!! pierdu pierdu pierdu

   MASZ W 100% RACJĘ!!!!

   Nie bierzmy udziału w tych ich gierkach!

   Polska tonie w długach! Nie ma pieniędzy na nic! Nasz kraj to zadłużona po uszy ruina!
   Zdani jesteśmy na łaskę wykupu obligacji. W miesiąc mogą nas rzucić na kolana.

   Rząd nie ma kasy na szczepionki i bajeruje naiwnych jak zwykle!

 26. fabularasa said

  a wiadomości od antymaterialnego ta tak sobie można dostać na maila czy tylko znajomości bo z chęcią poczytam…

 27. Anna said

  Dla ciekawych i wciąż pozostając w tematyce powiązań polityki z koncernami farmaceutycznymi, podaję linka w którym dowiemy jak wprowadzano Aspartan i jakie były i wciąż są związane z tym zagrożenia.

 28. Indygo said

  Ja bym się tym nie martwił jeszcze tylko troche trzeba poczekać i to wszystko poleci po równi pochyłej!!!! Ten świat się musi skończyć i ta cała cywilizacja też. Niestety ludzie mieli szanse ale jej nie wykorzystali cywilizacja została skazana na zagładę razem z tymi, którzy gotują jej piekło.
  Trzeba wykasować cała populacje aby zacząć wszystko od nowa.

 29. Michal said

  Polish professor on the „swine flu”!

  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1807%3Apolish-professor-on-the-qswine-fluq&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=pl

 30. bebea said

  Sluchajcie !! Sama nie moge uwierzyc w to co teraz pisze 😉
  Jakies trzy godziny temu zadzwonil do nas b. dobry znajomy ktory mieszka w Mayapur w Indiach od 10 lat, Polak (jest na 100% wiarygodny, niebogaty, zajmuje sie tam dzialalnoscia charytatywna) z sensacyjna wiadomoscia !
  Na niebie nad Mayapur widac DZIESIATKI swiatel, latajacych obiektow. Ludzie tam stoja na ulicach i obserwuja co sie dzieje na niebie. On tez. Te ‚ufo’ czasem sie lekko przemieszczaja, czasem stoja w miejscu, nie sprawiaja jakiegos zlowrogiego wrazenia, nawet dosc pozytywne. Wymienilismy z nim tez kilka sms-ow, ostatni przed chwila. Nadal te obiekty tam sa. Sa dosc wysoko – nie widac szczegolow (budowy itp.)tylko swiatlo, jeden stoi nieruchomo w miejscu od ponad dwoch godzin. Na pewno sa ich dzisiatki. Zajmuja cale niebo nad tym miastem.
  On to widzi po raz pierwszy. Jest zdziwony i obserwuje nadal. Roznica czasu pomiedzy Polska a Indiami to ok. 5 godz. (czyli tam teraz jest przed trzecia w nocy). Pierwsza informacje mielismy od niego trzy godziny temu.
  Dziwne.
  Prosze potraktujcie to powaznie, bez wysmiewania, nie mam zamiaru nikogo zwodzic etc. Pisze tutaj bo moze ma to jakis zwiazek z sytuacja swiatowa?
  ====================================
  od p.b.: diabli wiedza, czy ma… mozna zrobic zdjecia i przyslac emailem?

  • manix said

   Niech przesle jakies zdjecia albo film o ile to mozliwe.

  • bebea said

   Na razie nie ma mozliwosci zrobienia zdjec. On – ten znajomy – nie ma aparatu (rowniez w tel. komorkowym)
   Jednak zapewniam, ze ta informacja jest rzetelna.
   Postaram sie informowac na biezaco jak tylko czegos wiecej sie dowiem. Pewnie dopiero jutro.
   =================================
   od p.b.: on nie ma ale maja tysiace osob wokol niego, powinno juz byc na necie

   • Maxi said

    Spokojnie, Bebea i inni , nie ekscytujcie sie, to jest praktycznie wszedzie na calej kuli ziemskiej. Tutaj macie liczne przyklady video, ktore filmuje codziennie jakis murzyn z NYC przy pomocy zmontowanej kamery wideo i noktowizora :http://www.youtube.com/user/ProphetEzikel
    Interesuje sie tym od ok.5 lat, mam ok.30 linkow do filmow z tym zjawiskiem, swoje prywatne zrobione zdjecia i swoja opinie na ten temat. Wydaje mi sie , ze to ma zwiazek ze wszystkimi strasznymi rzeczami na Ziemi, zwlaszcza tymi, ktore beda. A oto, co to jest :http://www.konservat.cba.pl/artykuly/artyk071_1.htm

    Teraz wazniejsze sa sprawy szczepien, mam koncepcje, jak nie zostac zaszczepionym na 100%, napisze potem

   • A said

    Ok ale chyba nie wierzysz w kosmitów?? CIekawe wiec co to jest i w jakim celu. Projekcja astralna czy koncert Jarre Michael Jarre

   • Wojwit said

    „Posurfujcie” trochę po necie, a będziecie prawie pewni, że te wszystkie UFO’s są ziemskiego pochodzenia. Co, tyle lat po II wojnie światowej, w której Niemcy juz używali (od 1943.) bojowych odrzutowców dalej wojsko ma tylko odrzutowce, tyle że ciut lepsze?
    ====================================
    od p.b.: sa np. samoloty szwedzkie saab i jakies rosyjskie, ktore potrafia ‚stac w miejscu’ w powietrzu — zapala toto swiatlo w nocy nad indiami i …kosmici nadchodza

   • Maxi said

    To nie sa statki kosmiczne, nie sa samoloty, nie ma „kosmitow”.
    Te swiatla widoczne sa czesto w widmie podczerwonym, rzadziej w pasmie widzialnym. Dlatego ilosc dokumentacji wzrosla lawinowo po wprowadzeniu matryc cyfrowych rejestrujacych widmo podczerwone – przez wasze aparaty cyfrowe widac swiatla z pilotow do telewizora, a golym okiem nie.
    Powtarzam, ze to istnieje i czasami sie materializuje –
    http://www.konservat.cba.pl/artykuly/artyk071_1.htm
    Nie jest to teraz istotne, trzeba zajac sie „grypa”, a wlasciwie szczepionka.

 31. nick28 said

  Co się dzieje ze stroną nczas.com? wyłączona? usunięta? ktoś coś wie?

 32. Michal said

  Spożywcze trucizny cz. 2/3 poczatek końca naturalnego jedzenia

 33. Michal said

  Killer Cola – Poznaj krwawy smak zbrodni

 34. ALFA said

  Ze strony Mieczysławy z Chicago z 7 listopada 2009:

  Panie Jezu – E……pyta, czy powinna poddać się szczepieniom przeciw świńskiej grypie ?
  Pan:
  „W żadnym wypadku. Niech się bronią przed szczepieniami, bo konsekwencje będą bolesne dla nich.Wszystkie szczepionki są zatrute środkami ludobójczymi. Jedne w mniejszym, inne w większym stopniu. Po ich wstrzyknięciu będą ludzie powoli umierali, bo choroby rozprzestrzenią się i będą liczne powikłania. Różnie organizmy ludzkie będą reagowały. Nie szczepcie się, bo to jest dla was niepotrzebne. Leczcie się środkami naturalnymi. AMEN. Jezus dobry Lekarz.”

 35. krzysiek said

  twarda propaganda z kilkoma kłamstwami w tygodniku WPROST 15 listopada 2009 http://www.wprost.pl/ar/177447/Wojny-grypowe-czyli-kto-co-chce-zyskac-na-epidemii/
  okładka: http://www.facebook.com/photo.php?pid=2839106&id=77049287117

 36. Szczepionki są na topie w ostatnim czasie.

  Jednak wojna o kontrolę nad społeczeństwem zaczęła się dużo dawniej.

  Rola psychiatrii w manipulowaniu masami jest kluczowa od czasów nazistowskich.

  Dziś 3 miliony dzieci w USA zażywa preparaty psychotropowe.

  Trwają przygotowania do wprowadzenia przesiewowych badań psychiatrycznych w szkołach polskich, mających odznaczyć dzieci etykietami ADHD i depresji – potencjalnych konsumentów preparatów psychoaktywnych.

  Odwiedź blog http://adhdinfo.wordpress.com/ i dowiedz się, jak firmy farmaceutyczne zarabiają na dzieciach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s