Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

No i mamy zamierzoną akcję dezinformacji

Posted by grypa666 w dniu 13/11/2009

Atena7777 12.11.2009 o 23:31
NIEMCY:
– 65- letnia kobieta z Weimar, z problemami kardiologicznymi zmarła w kilka godzin po podaniu szczepionki, oczywiście i jak zawsze szczepionka nie jest wiązana z jej śmiercią: http://de.news.yahoo.com/1/20091111/thl-herzkranke-starb-nach-schweinegrippe-5e422d2.html
– 30-letni mężczyzna z Düsseldorfu o mało by nie umarł po podaniu Pandemrixu, doznał wstrząsu anafilaktycznego: http://jungemedienhamburg.wordpress.com/2009/11/03/schweinegrippe-deutscher-nach-impfung-fast-gestorben-0152/
TEL AVIV:
– 75- letni Izraelczyk zmarł 3 dni po szczepionce na świńską grypę: http://jungemedienhamburg.wordpress.com/2009/11/08/75-jahriger-israeli-stirbt-unerwartet-nach-schweinegrippe-impfung-0158/
======================================================
Ja (ten Pierwszy Ja) 12.11.2009 o 22:11
No i mamy zamierzoną akcję dezinformacji w media. Akcja ta jak widać ma na celu zapanowanie chaosu w umysłach ludzi w celu łatwiejszej nimi manipulacji.
Z newsów:
– 22 miliony zarażonych H1N1 w USA.
– 1,5 mln zarażonych we Włoszech (o ile sobie przypominam to tydzień temu było rzekomo wg mediów ok. 700 000).
– 70% zarażonych z ponad 1.200.000 chorych na Ukrainie jest zarażonych H1N1Jak to się ma do OFICJALNEJ informacji WHO o liczbie zarejestrowanych, potwierdzonych przypadków na CAŁYM świecie?
Jak to się ma do rekomendacji tej samej WHO do traktowania przypadków WSZYSTKICH szczepów grypowych oraz przypadków grypopodobnych jako AH1N1?
Jak to się ma do rekomendacji WHO do NIEPROWADZENIA od lipca rejestru zarażonych H1N1 we wszystkich krajach świata?
Przypadek? Czy raczej narzędzie DOWOLNEJ manipulacji rzeczywistą, domniemaną i ewidentnie fałszywą liczbą zarażonych, chorych i zmarłych.
Podążając tym tokiem rozumowania instytucji zdrowia na terenie Polski powinien już dawno być wprowadzony stan wyjątkowy z powodu epidemii H1N1 (popatrz na liczbę przypadków grypy i grypopodobnych w ostatnim miesiącu). Śmieszne? Wcale nie. Bo właśnie tak może stać się za chwil.
Dalej:
DO dnia 27 października na Ukrainie OFICJALNIE zanotowano 2 (DWA) potwierdzone przypadki AH1N1. Do dziś u ok. 85 osób “wytestowano” ten szczep. Poniżej 20 osób spośród tych “wytestowanych” zmarło. W Polsce do 30.11 mieliśmy około 170 potwierdzonych przypadków AH1N1. Nie zmarł nikt. Ale… W ciągu 12 dni liczba potwierdzonych przypadków wzrosła do dziś do 234 i dodam jedynie, że ponad 1000 kolejnych osób jest podejrzanych.
Co może ta sytuacja oznaczać? Ano to, że pomimo kwarantanny, stanu epidemii i ogólnoświatowej akcji “pomocy” dla Ukrainy – to nie u nich szykuje się “szczyt” działań epidemicznych w naszym regionie. Skłaniam się ku tezom Mizi.
Pomyślcie realnie: ilu ludzi w Waszym otoczeniu ma objawy grypopodobne? Nie pytam o to, czy jest ich więcej niż w zeszłych latach. Pytam o to, czy na chłopski rozum i Wasze oczy jest ich dużo? Otóż jest. I to jest właśnie problem.
Blokowanie na dzień dzisiejszy informacji o grypie sezonowej i chorobach grypopodobnych w Polsce występuje niemal we wszystkich mediach.
Wyobraźcie sobie, że nagle (zgodnie z rekomendacjami WHO) ogłasza się w wybranym dniu, że w Polsce na H1N1 zachorowało nagle w ciągu 2 tygodni 750 000 osób. Kraj pada na twarz, rząd ulega rekonstrukcji, gospodarka leży, ratingi (jak w przypadku Ukr.) spadają na dno. 60% zmanipulowanego społeczeństwa nie chodzi do pracy (zgodnie z zaleceniami lekarzy i NOWEGO ministra zdrowia – jak na Ukr.) by wyleżeć grypę (oczywiście świńską). Szkoły zamknięte, by zapewnić opiekę nad dziećmi rodzice biorą masowo wolne (chorobowe oczywiście-bo można). Firmy padają setkami, brak rąk do pracy. Usługi publiczne miejscami zatrzymane. Ale ale — co my tu widzimy dalej? Nagle okazuje się, że mamy właśnie środek zimy, Ukraina nie zapłaciła za rosyjski gaz za listopad (bo zabrakło współpracy z MFW od początku listopada) i go “podkrada” więc i my go nie dostajemy (zgodnie z ostatnim ostrzeżeniem GP). Zimno, ciemno, kredyty “wiszą” i nad firmami i nad osobami fizycznymi i w końcu nad krajem (z dnia na dzień coraz większe).
Piękny czas na dostanie oferty nie do odrzucenia (czytaj – ktoś wyciągnie do nas pomocną dłoń).
Myślę, że wystarczą 2 miesiące takiej sytuacji i sami ludzie będą prosić się o ochronę z zewnątrz. Specjalnie nie piszę o wszelkich zamieszkach, niepokojach czy innych “zawirowaniach” na styku polityczno-społecznym. Wcale nie musi do tego dojść choć jak sądzę doszłoby po kilku tygodniach.
Na Ukrainie coś poszło nie tak. Może w wyniku pazerności polityków a może właśnie w wyniku ich solidarności w obliczu zagrożenia (nie grypą bynajmniej). Myślę, że to jeszcze nie koniec ich epidemii tak jak i nie jest to u nas jeszcze nawet początek.   Ja
=============================================================
Bruno 12.11.2009 o 22:16
Ktoś tu z matematyki jest bardzo słaby. Na stronie medycznej niemieckiej Arzte podają systematycznie dane o śmiertelności w poszczególnych krajach na świecie. Stan z 12. Listopada, 16:50, USA -1004 osoby http://www.aerztezeitung.de/medizin/krankheiten/infektionskrankheiten/schweinegrippe/?sid=549457
Natomiast na Reuters podaje USA – 3900 osób http://news.yahoo.com/s/nm/20091112/hl_nm/us_flu_usa
Dziwne że to kraje bankierów. Pewnie dlatego taki kryzys finansowy powstał.
========================================================
Bruno 12.11.2009 o 22:20
Ukraina 14 zmarło na H1N1 . Skoro wszystkich zmarłych jest 239 osób to wujdzie 6-7% a nie 70%. Ale oni tak umieja matematykę że kryzys finansowy powstał. Tu wykaz zmarłych w krajach poszczególnych  http://www.aerztezeitung.de/medizin/krankheiten/infektionskrankheiten/schweinegrippe/?sid=549457
========================================================
sliwek 12.11.2009 o 22:35
W Irlandii zmarła na AH1N1 kobieta w ciąży wszystkie media trąbią o tym od kilku godzin , no to teraz kobietom w ciąży nie przepuszczą http://www.breakingnews.ie/ireland/swine-flu-claims-lives-of-pregnant-woman-and-child-434039.html

Komentarzy 121 to “No i mamy zamierzoną akcję dezinformacji”

 1. Man said

  Ja sie zastanawiam kiedy pojawi sie jakis news o tym, ze kogos szczepionka wyleczyla bo jak narazie to same skutki uboczne widac 😉 Brawo dla P.B. Chociaz z ta Pania Kopacz na prezydenta troche chyba przesadzone. Ja mysle, ze Oni chca tylko uniknac konsekwencji.

  • grypa666 said

   od p.b.: liczba zaszczepionych minus zmarlych i poszkodowanych = liczba „ocalonych” (na dzien dzisiejszy, skutki dlugoterminowe nieznane); zazalenia o prezydenturze kopacz – do autora propozycji

  • 44 said

   Szczepionka nie leczy baranie! Szczepionka nawet ni zapobiega zainfekowaniu ośle! Szczepionka u jednych łagodzi przebieg a u innych chroni! Dokładnie tak, jak jedni na grype umieraja a inni leżą w domu 5 dni a potem do roboty!

  • Survivor said

   Szczepionka nie leczy… Szczepionka rzekomo zapobiega.
   Owszem, też myślę że „EWA KOPACZ NA PREZYDENTA” to zdecydowana przesada…

   • Głos66 said

    A ja myślę, że “EWA KOPACZ NA PREZYDENTA” to dobra propozycja.

    Trzeba nam prezydenta nie z grupy, czy podpotrządkowanego Grupie Bildenberga.
    A z tego co widać i słychać, pani Ewa do nich nie należy.

    Choć i tak w ostatniej chwili przed wyborami znajdzie się ten, który ma być odgórnie wybrany. Może chodzi o pana Olechowskiego ? kto wie ?

  • CoZaSyf said

   Rząd gra na czas,w grudniu „incjatywę” przejmie unia…

   • Zerrkos said

    Szykują się Nam niezapomniane święta!!! Coś mi też się obiło, że traktat lizboński może wejść w grudniu. Nie wiem dokładnie co tam w nim jest, ale pewnie daje sporo nowych możliwości. A od nowego roku dalsza kampania chorobotworcza z kodeksem żywnościowym na czele.

   • CoZaSyf said

    4 czesci, o T.L- http://www.youtube.com/watch?v=5n2HCUMc31w tu na bieżąco z europarlament-http://www.europarltv.europa.eu/yourparliament.aspx?action=viewVideo&pac…

  • az said

   mieszkam w włoszech i co oni za głupoty gadają tu na początkuz 2 miesiace temu na pirewszym planie w dziennikach o pandemii a teraz prawie cisza niedawno powiedzieli na rai ( tv państwowa) ze 2% lekarzy sie zaszczepiła więc znając zycie to jest 0.002% a mój lekarz rodzinny powiedział ze ma około 10% swoich pazientów którzy byli chorzy i po odpowiedniej dawce atybiotyku nikt nie miał ŻADNYCH PROBLEMÓW , A OSZCZEPIONCE TO MU NAWET PRZEZ MYŚL NIE PRZECHODZI ŻEBY KOMUŚ JĄ PROOPONOWAĆ !!!

 2. Mariuszsz said

  Oficjalna liczba zgonów na grypę a/h1n1 na dzień 10.11.2009 w/g Głównego Inspektoratu Sanitarnego :
  http://www.pis.gov.pl/userfiles/file/Departament%20Przeciwepidemiczny/grypa%20H1N1/komunikat%20GIS%2011_12_2009.pdf

  łączna ilość zgonów do 10.11.2009 USA – 1004
  Ukraina – 14

  • krzysiek said

   na grypę zwykłą-sezonową średnio 130 tys. osób umiera rocznie w Unii, jeśli wierzyć oficjalnym statystykom
   http://www.epha.org/a/3579 „(…) in the EU, seasonal influenza, contributes to around 40 000 excess deaths and 220 000 in a bad year”

  • net23 said

   Większa liczba zgonów w USA jest oczywista z powodu większej intensywności szczepień a w wielu regionach podobno przymusu szczepień… Należy zwrócić uwagę na fakt, że nie podaje się dokładnie informacji ile osób zmarło na AH1N1 które nie były szczepione a ile po zaszczepieniu.

   Liczba osób które zachorowały na grypę
   w tym – na AH1N1 bez szczepienia
   – na AH1N1 po szczepieniu
   – grype sezonową bez szczepienia
   – grype sezonową po szczepieniu

   Liczba zmarłych –
   w tym na – AH1N1 bez szczepionki
   – AH1N1 po szczepieniu
   – grypę sezonową bez szczepionki
   – grypę sezonową po szczepieniu
   – nie znany rodzaj grypy bez szczepionki
   – nie znany rodzaj grypy po szczepieniu

   oraz informacja o liczbie powikłań

   Liczba osób zaszczepionych –
   w tym liczba powikłan po szczepieniu na AH1N1 –
   liczba powikłań po szczepieniu na grypę sezonową –

   Dopiero na podstawie takich analiz można byłoby wyciagać jakieś wnioski o skutkach kampani szczepieniowej.
   Ale cóż zbyt dużo informacji chyba nie jest wskazana ponieważ mogłoby sie okazać, że wyrzucono góre pieniędzy w błoto…

   • Magdalena said

    Napisz skad masz info o przymusie szczepien? i w jakich rejonach?

   • Kosa said

    A może jest większa ze względu na ilość mieszkańcow? Bez pseudofaktów proszę.

 3. takasobie said

  Chcialem to zamioescic jako wpis od ZKRWIIKOSCI ale niestety nie wchodzi wiec musze uciekac sie do takich sposobow.Tyle tytulem wstepu.
  Wlasnie przeczytalem ze na swinska grype choruje 22 miliony amerykanow.
  Bez komentarza bo slownik wyrazow brzydkich by mi nie wystarczyl zeby to skomentowac.

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/ah1n1-choruja-juz-22-miliony-amerykanow,1396018

  wklejam linka – ocencie sami

  paranoja
  ale durni ludzie to oczywiscie lykna i wezma za wiadomosc pewna bo przeciez tak media podaly

  przestanmy byc bierni!!!
  wszyscy mowimy ze cos przeciez robimy bo rozmawiamy ze znajomymi
  spoko tylko ze oni sie z nas smieja i czekaja na zbawienna szczepionke

  20-go jest protest przeciwko GMO – temat pokrewny i z tej samej bajki
  ruszcie swoje tylki i pojawcie sie na nim
  ja tam bede na pewno
  a moze wszyscy znowu stwierdzicie ze za daleko,nie ma jak dojechac i wogole sa przeciez wazniejsze sprawy bo dzieci,praca,obowiazki
  chcecie byc niewolnikami idacymi na rzez – prosze bardzo myslcie tak dalej
  nic nie zdzialamy bo przeciez wam sie dupy nie chce ruszyc
  jechalem na spotkanie z Jane 1500km
  ona tez przejechala kawal drogi
  a tu ludzie pisza ze nie mieli jak dojechac bo to przeciez 80km
  Kurwa Mac -cytat z seksmisji- Ocencie najpierw siebie sami

 4. 44 said

  W końcu uda mi się zamieścic tutaj komentzarz baranie! A na każdy portalu na którym tylko się da bede informował, że blokujecie i manipulujecie wypowiedziami komentatorów!
  I cos jeszcze dodam: mimo ogólnej mjej krytyki poglądów i spisków jakich sie tutaj doczytałem uznałm za stosowne NIE SZCZEPIĆ się na grypę A/H1N1, mimo, że w Anglii w której obecnie zamieszkuję szczepionek jest od groma. Przyznaję że udao się Wam mnie w jakim śtopniu przestraszyć i dlatego szczepienie sobie odpuszcze. Podobnie uczyni moja żona i 4-letnia córka. Jednak gdy tylko okaże się, że ktokolwiek z nas zostanie ta odmiana grypy zarażony i poprzez to zarażenie dopaną nas jakies komplikacje zdrowotne to WYTOCZĘ WAM PROCES O ZASTRASZANIE które to zastraszenie doprowadziło mne do podjęcia decyzji o NIE SZCEPIENIU SIEBIE I RODZINY!! Nie daj Panie Boże, żeby komuś z mojej rodziny cos się stało to pójdziesz siedzieć koleś!!! Każdy są uzna cie za winnego…wiec módl się, żeby u mnie wszyscy byli zdrowi.
  PS. Odczuwam dzisiaj bóle w gardle i mam cholerny katar! Powodzenia

  • hjk said

   najpierw sad bedzie musial udowodnic, ze szczepionka w ogóle chroni…albo złoży na ciebie ten obowiązek.
   a po drugie musiałby udowodnic, ze akurat ciebie by uchroniła, bo co innego statystyka, a co innego konkretne przypadki…
   A to jest niemozliwe, bo jak sie zaszczepisz nie bedzie wiadomo, co by było, gdybys sie nie zaszczepil, a jak sie nie zaszczepisz to nie będzie wiadomo, co by było, gdybyś sie zaszczepil.
   Nikt nie ma maszyny czasu i nie cofnie cie w przeszlosc, zeby odwrocic konsekwencje decyzji i sprawdzić „co by było gdyby”, ani cie nie sklonuje i nie sprawdzi co bedzie jak sie jednego klona zaszczepi a drugiego nie…
   wiec daruj sobie pisaie bdur o sądach

 5. takasobie said

  wsadz sobie te swoja jedna gwiazdke – nawet nie wiesz o co chodzi

 6. igi said

  @Takasobie nie wprowadzaj zamieszania…
  Apropos ,ma ktos jakies info co do sytuacji jak i planow w uk?

 7. igi said

  oki sorry mow na zdrowie… oby madrze i na temat 😉

  • takasobie said

   trzeci raz zmieniam nicka -nie dlatego ze lubie ale dlatego ze ktos blokuje moje komentarze.Nie mowie tu o Grypie czy P.B. ale o kims komu zalezy zeby niektore wpisy sie nie pokazywaly
   szlak mnie trafia i uwierz ze nie jestem paranoikiem

 8. takasobie said

  Wlasnie przeczytalem ze na swinska grype choruje 22 miliony amerykanow.
  Bez komentarza bo slownik wyrazow brzydkich by mi nie wystarczyl zeby to skomentowac.

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/ah1n1-choruja-juz-22-miliony-amerykanow,1396018

  wklejam linka – ocencie sami

  paranoja
  ale durni ludzie to oczywiscie lykna i wezma za wiadomosc pewna bo przeciez tak media podaly

  przestanmy byc bierni!!!
  wszyscy mowimy ze cos przeciez robimy bo rozmawiamy ze znajomymi
  spoko tylko ze oni sie z nas smieja i czekaja na zbawienna szczepionke

  20-go jest protest przeciwko GMO – temat pokrewny i z tej samej bajki
  ruszcie swoje tylki i pojawcie sie na nim
  ja tam bede na pewno
  a moze wszyscy znowu stwierdzicie ze za daleko,nie ma jak dojechac i wogole sa przeciez wazniejsze sprawy bo dzieci,praca,obowiazki
  chcecie byc niewolnikami idacymi na rzez – prosze bardzo myslcie tak dalej
  nic nie zdzialamy bo przeciez wam sie dupy nie chce ruszyc
  jechalem na spotkanie z Jane 1500km
  ona tez przejechala kawal drogi
  a tu ludzie pisza ze nie mieli jak dojechac bo to przeciez 80km
  Kurwa Mac -cytat z seksmisji- Ocencie najpierw siebie sami

 9. jogibabu said

  Wlasnie przeczytalem ze na swinska grype choruje 22 miliony amerykanow.
  Bez komentarza bo slownik wyrazow brzydkich by mi nie wystarczyl zeby to skomentowac.

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/ah1n1-choruja-juz-22-miliony-amerykanow,1396018

  paranoja
  ale durni ludzie to oczywiscie lykna i wezma za wiadomosc pewna bo przeciez tak media podaly

  przestanmy byc bierni!!!
  wszyscy mowimy ze cos przeciez robimy bo rozmawiamy ze znajomymi
  spoko tylko ze oni sie z nas smieja i czekaja na zbawienna szczepionke

  20-go jest protest przeciwko GMO – temat pokrewny i z tej samej bajki
  ruszcie swoje tylki i pojawcie sie na nim
  ja tam bede na pewno
  a moze wszyscy znowu stwierdzicie ze za daleko,nie ma jak dojechac i wogole sa przeciez wazniejsze sprawy bo dzieci,praca,obowiazki
  chcecie byc niewolnikami idacymi na rzez – prosze bardzo myslcie tak dalej
  nic nie zdzialamy bo przeciez wam sie dupy nie chce ruszyc!
  jechalem na spotkanie z Jane 1500km
  ona tez przejechala kawal drogi
  a tu ludzie pisza ze nie mieli jak dojechac bo to przeciez 80km
  Kurwa Mac -cytat z seksmisji- Ocencie najpierw siebie sami

 10. igi said

  Powiedz i pod „swiety mikolaj” ,na tym blogu tresc sie liczy a nie autor…

 11. takasobie said

  Wlasnie przeczytalem ze na swinska grype choruje 22 miliony amerykanow.
  Bez komentarza bo slownik wyrazow brzydkich by mi nie wystarczyl zeby to skomentowac.

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/ah1n1-choruja-juz-22-miliony-amerykanow,1396018

  wklejam linka – ocencie sami.

  paranoja
  ale durni ludzie to oczywiscie lykna i wezma za wiadomosc pewna bo przeciez tak media podaly

  przestanmy byc bierni!!!
  wszyscy mowimy ze cos przeciez robimy bo rozmawiamy ze znajomymi
  spoko tylko ze oni sie z nas smieja i czekaja na zbawienna szczepionke

  20-go jest protest przeciwko GMO – temat pokrewny i z tej samej bajki
  ruszcie swoje tylki i pojawcie sie na nim!
  ja tam bede na pewno
  a moze wszyscy znowu stwierdzicie ze za daleko,nie ma jak dojechac i wogole sa przeciez wazniejsze sprawy bo dzieci,praca,obowiazki
  chcecie byc niewolnikami idacymi na rzez – prosze bardzo myslcie tak dalej
  nic nie zdzialamy bo przeciez wam sie dupy nie chce ruszyc!
  jechalem na spotkanie z Jane 1500km
  ona tez przejechala kawal drogi
  a tu ludzie pisza ze nie mieli jak dojechac bo to przeciez 80km
  Ocencie najpierw siebie sami

  • igi said

   Artykol na interii widzialem ,jako jeden z pierwszych dodalem swoj dosc nie pochlebny komentarz… tylko co z tego jak 90% tych co go tez widzialo uwierzylo w karzde slowo w nim zawarte. Na tym polega nasz problem drodzy „rebelianci” ze ludzie zapomieli jak sie mozgow uzywa i lykaja wszystko co im media zapodadza…
   Czarno widze nasz przyszlosc… ;/

  • Jay Dee said

   Cześć Takasobie.
   GMO nie jest istotnym problemem. Nawet jak zeszmacimy Naturę tym syfem – to Natura sobie z czasem poradzi. To nie pierwszy i nie ostatni Freinkenstein. Tak swoją drogą większość naszych produktów to GMO. Amerykanie tylko to udoskonalili. Zamiast przypadkowych bombardowań promieniami gamma (jak w RP i w całej Europie) – rekombinacja.
   Problemem jest MONSANTO i ich supremacja w rolnictwie. Raz zasiejesz i stajesz się ich niewolnikiem. To jest problem. Kontrola nad dostawami żywności, nad tym jakie rolnik będzie miał zyski. Czy zrezygnuje z upraw czy nie.
   Nie ma dowodów na szkodliwość spożywania żywności GMO.. Są dowody na wykorzystywanie przez MONSANTO pozycji dominującej i zubożanie producentów żywności.

   • takasobie said

    Ja o tym wiem i polecam Ci filmik Swinski patent monsanto

    to jeden z elementow ukladanki

    chodzi mi po prostu o to zeby nie siedziec bezczynnie przed kompem

   • takasobie said

    apropos dowodow ze GMO szkodzi to mylisz sie.Są.

   • Jay Dee said

    Dzięki. Proszę daj jakiegoś linka (ale wiarygodnego). Z góry dziękuję.

   • hjk said

    juz tu chyba byly w komentarzu a propos ktoregos wpisu

   • Bromba said

    http://www.ekoportal.pl/jetspeed/portal/portal/Szkolenia/Dzialania2009/MiedzynarodowaKonf.psml Konferencja międzynarodowa w Warszawie ” Genetycznie zmodyfikowane organizmy a środowisko przyrodnicze”

   • Jay Dee said

    Dzięki. Ciekawe badania jeśli chodzi o organizmy GMO – których nie ma na rynku(ziemniak, groch). Natomiast jeśli chodzi o soję – to paranoja. Na świecie hoduje się setki milionów świń na soi GMO i jeśli śmiertelność potomstwa wzrosłaby o 10% – to nikt by nie stosował tych pasz. Tymczasem tak nie jest. Może Rosjanie sami sobie zmodyfikowali soję – a potem ją badali.
    Tak czy siak dalej nie ma dowodów przeciwko soi modyfikowanej genetycznie. Amerykanie jedzą i nic im nie jest.
    Ja jak jestem w USA – to jem – ale generalnie wolę ostrożność – czyli non GM.

  • .... said

   skopiowałem z tego art. jeden post zanim go skasują

   cytuje

   obecnie,poczyna sobie smielej niz propagandy
   Gebelsa czy Urbana.
   Nie wierzcie w to.
   W Ameryce pod wzgledem grypy jast zupelnie
   normalnie,jest nawet lepiej niz w zeszlym roku w
   sezonie grypowym,bo akurat tam gdzie mieszkam jest
   lepsza pogoda nie ma tyle deszczu co zwykle.Pogoda
   jest lagodniejsza i dzieki temu mniej ludzi
   choruje.
   Nie dajcie sobie wstrzyknac tego swinstwa od
   Rumsfelda !!!

   http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/ah1n1-choruja-juz-22-miliony-amerykanow/komentarze,1396018,,26567958

 12. takasobie said

  Igi czy wystarczajaco dosadnie?

  • igi said

   Wystarczajaco 😉
   Tylko ze ja mam na te spotkanie ponad 3 tys km a do tego kobieta mi rodzi na dniach wiec niestety stawic sie nie moge ,ktos sie musi nia zaopiekowac (najpierw rodzina)…

 13. jogibabu said

  Rozumiem Cie stary ale Twoja rodzina(moja tez)jest zagrozona widmem depopulacji
  kazdy z nas mysli ze ma wazniejsze sprawy
  nie moge nie przyznac Ci racji ale jestes w sytuacji wyjatkowej w porownaniu z wiekszoscia blogowiczow,ktorzy mysla ze jak lykna srebro koloidalne(sam lykam)albo uciekna w gory z 10 litrami spirytu i kieszeniami wypchanymi kapusta to temat ich ominie
  nie tedy droga kochani
  jesli nic nie zrobimy to i tak dupa blada
  zrozumcie to w koncu!!!

  teraz czekam na komentarze ze mi odbilo i wpadlem w paranoje

  • Igi said

   Dobrze gadasz tylko ja mam takie dziwne wrazenie ze mozemy szczekac, ujadac a I tak nic to nie zmieni. Plan tych lajdakow zostal zbyt starannie przygotowany zebysmy mogli cokolwiek tu zrobic. Teraz powinnismy skupic sie na poinformowaniu jak najwiekszej ilosci ludzi zeby jak najwiecej niewinnych istot mialo szanse sie uratowac z tego , powiwdzmy sobie wprost PIEKLA jakie sie szykuje.

   ps: Borze dopomoz…

   • hjk said

    „zbyt starannie przygotowany zebysmy mogli cokolwiek tu zrobic”

    tak, maja przygotowany, ale zawsze mogą sie zdarzyć wydarzenia nieprzewidziane, typu rozbłyski na słońcu, suse, ulewy itd,.czasami błahe okoliczności, ktore moga pokrzyzowac najdoskonalszy plan…

 14. ZKRWIIKOSCI said

  szlak mnie dzisiaj trafi na nieukazujace sie komentarze

 15. Grzegorz said

  Od jakiegoś czasu śledzę zarówno artykuły jak i komentarze na natej stronie. Jestem mile zaskoczony większością z nich. Dziękuję,że ta strona powstała i można czerpać wiedzę, która nigdy sie nie pojawi w mediach publicznych. Ale do rzeczy. Gdy zacząłem analizować informacje z różnych źródeł o wirusach, bakteriach, szczepionkach itp., przyszła mi na myśl pewna teoria (można ją by zaliczyć to grupy teorii spiskowych). Nie mam pojęcia ile różnych gatunków zwierząt jest na ziemi, ale jest ich z pewnością bardzo dużo. Skoro istnieją wirusy chorobotwórcze( niektóre z nich podobno śmiretelnie) to dlaczego nie słychać o masowym umieraniu np. saren, lisów, małp, krokodyli itp. Przecież one również żyją i mogą się zarazić, chorować i umrzeć. A jednak dotyka to tylko ludzi. Czy to nie dziwne? Zaraz mogę usłyszeć o chorobie szalonych krów czy ptasiej grypie gdzie ( moim zdaniem by utrzymac wysokie ceny żywności) zabito z premedytacją miliony niczemu winnych zwierzaków, tłumacząc to jakimś wyimaginowanym zagrożeniem. Bakterie owszem powodują choroby i czasem śmierć ale tylko wtedy gdy dany osobnik nie jest uodporniony. Zwroćcie uwage na reklamy płynów, proszków itp, które mają zabijać wszystkie wirusy i bakterie. Można z nich wyciągnąc wniosek, że sterylnie to zdrowo. A jednak podczas choroby i zażywania antybiotyków zaleca sie jeść jogurty lub podawac florę bakteryjną by się nie wyjałowić. My musimy współżyć z bakteriami. Mając kontakt z bakterią nieprzyjazną organizmowi produkujemy przeciwciała które naturalnie ją zwalczą. Ale jeśli nasze ciała od dziecka bedą wciąż „odkażane” to czasem głupie przeziębienie może się źle skonczyć. To jest właśnie zespół nabytego braku odporności. Nie nawołuje żeby sie nie myć, ale żeby naprawdę z umiarem stosować wszelką chemię, bo to powoduje skutek odwrotny od zamierzonego .

  • wts79 said

   Wirusy i choroby są różne – część atakuje tylko konkretne zwierzęta, część jest wspólna dla zwierząt i ludzi, część tylko ludzka. Wirusy również pokonują bariery międzygatunkowe – np. taki wirus HIV jeszcze 100 lat temu występował tylko u dwóch gatunków małp (tzw. SIV). Jeżeli chodzi o dzikie zwierzęta to raczej ciężko im wymierać masowo ze względu na tryb życia – niewiele dzikich zwierząt żyje stadnie a jak już to w małych stadach ale na pewno choroby się zdarzają. Na pewno często i masowo chorują i wymierają zwierzęta hodowlane ale o tym się mówi tylko w przypadkach naprawdę dużych epidemii (patrz np. ptasia grypa). Zazwyczaj jeżeli pojawia się choroba w hodowli to hodowca wybija zwierzęta (albo i nie hehhe 🙂 tego nie wiemy) a na pewno nie mówi o tym głośno bo by stracił klientów. To jest również bardzo ważny problem – ludzie nawet sobie nie zdają sprawy jakie trucizny jedzą na codzień.

   Co do wyjaławiania organizmów z bakterii to masz rację – przesadna higiena i leczenie wszystkiego antybiotykami doprowadziło do masowego obniżenia odporności.

   • ZKRWIIKOSCI said

    100 lat temu byl wirus HIV?
    dobre
    gdzie to wyczytales?W Kobiecie i zyciu?

   • wts79 said

    Przecież wyraźnie napisałem że wówczas to był SIV czyli simian immunodeficiency virus a przechodząc na nowy gatunek czyli na człowieka trochę się zmutował i stał się HIV czyli human immunodeficiency virus. Chyba że znasz jakąś inną teorię odnośnie pochodzenia wirusa HIV – chętnie się zapoznam.

    Po co to szyderstwo od razu? Nie znamy się więc wypada raczej zwracać się do siebie kulturalnie.

   • takasobie said

    stary piszesz bzdury i wymagasz szacunku za to?
    sorry ale jestem bardzo prostolinijny i pewne rzeczy mnie denerwuja.
    wyczytasz jakies bzdury i powielasz to pozniej
    Wybacz jesli Cie urazilem ale rownie dobrze moglbym napisac ze szczepionki sa bardzo potrzebne i oczekiwac ze wszyscy mi przyklasna

    Chodzi mi o to ze nie sprawdzasz wiadomosci tylko bazujesz na tym co uslyszysz w mediach a to niestety blad

   • takasobie said

    telewizje calego swiata pokazaly jak amerykanie laduja na ksiezycu

   • wts79 said

    Zero argumentu merytorycznego – czysty atak ad personam. Dzięki, nie wchodzę w takie dyskusje.

   • takasobie said

    a i ja wcale do nich nie zapraszam

   • takasobie said

    Moglbym na poparcie tezy ze szczepionki sa pozyteczne wcisnac tu tysiac linkow z onetu i innych stron.
    Bylo by to moze bardzo merytoryczne.Niestety nie znaczy to ze nie minal bym sie z prawda.
    Tylko o to mi chodzi

    bez urazy

   • Atena7777 said

    Kiedyś był taki program „7 dni świat” bodajże na TVP2 i jednemu z dziennikarzy (nie chcę podawać nazwiska) „wyleciało”, że HIV powstał w wojskowym laboratorium, więc Wts79 bajek o małpkach nie opowiadaj, bo teraz już mało kto w to wierzy………………..

   • wts79 said

    Nie powstał w laboratorium tylko został wyizolowany a to dwie bardzo różne rzeczy i bynajmniej nie bajka.

   • anita said

    @Wts:Mnie sie wydaje ,ze masz racje.Tu jest pare osob ,ktore sie specjalizuja w atakowaniu innych ,sami nic nie wnoszac i sieja zamet.Mnie interesuje jak wytlumaczysz przemiane (mutacje)wirusa SIV w HIV oraz jego rozprzestrzenianie w Afryce szczegolnie,bo wedlug teorii spiskowych zostal on wszczepiony przy okazji niesienia pomocy krajom trzeciego swiata.Wedlug niektorych doniesien nie ma mozliwosci przenoszenia sie wirusa z gatunku na gatunek i dopiero laboratoryjne eksperymenty(hodowla na tkankach zwierzecych,genetyczne manipulacje?)to umozliwily.

   • hjk said

    „przechodząc na nowy gatunek czyli na człowieka trochę się zmutował i stał się HIV ”

    gdyby to tak prosto było, juz dawno by nie było ludzi, boby zmarli na zmutowane „przechodzace” od zwierzat wirusy, a podobnie pewnie ze wierzetami…

 16. igi said

  Naczytaja sie ludzie takich idiotyzmow a potem szczekaja na nasza „opiekunke” pania Kopacz…

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/news/ukraina-prawie-12-mln-chorych-na-grype,1395851,6065

  A ten newsik to juz o pomste do nieba wola…

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/news/who-o-zbawiennym-dzialaniu-lekow-antywirusowych,1395837,6065

 17. ZKRWIIKOSCI said

  rozumiem Cie stary ale Twoja rodzina(moja tez)jest zagrozona widmem depopulacji
  kazdy z nas mysli ze ma wazniejsze sprawy
  nie moge nie przyznac Ci racji ale jestes w sytuacji wyjatkowej w porownaniu z wiekszoscia blogowiczow,ktorzy mysla ze jak lykna srebro koloidalne(sam lykam)albo uciekna w gory z 10 litrami spirytu i kieszeniami wypchanymi kapusta to temat ich ominie
  nie tedy droga kochani
  jesli nic nie zrobimy to i tak dupa blada
  zrozumcie to w koncu!!!

  teraz czekam na komentarze ze mi odbilo i wpadlem w paranoje!
  =============================================
  od p.b.: odbilo ci i wpadles w paranoje — nastepnym razem zniszcze twe histeryczne wpisy bez sladu, ten zostawiam na dowod, ze jednak wielki brat nic ci nie blokuje

  • Vebriq said

   popieram wezwanie do czynu,reszta wypowiedzi świadczy o twoim przeżywaniu lęku a to na rękę raczej naszym przeciwnikom niż nam,z moralnego pkt-u widzenia masz rację tzn.nie możemy się zamykać za drzwiami i myśleć tylko o własnym tyłku-pomyślcie o tych Bogu ducha winnych dzieciach,które z dnia na dzień wpadają w chorobę po szczepieniu…

  • wts79 said

   do p.b.: osoby które piszą paranoiczne teksty lub agresywnie odnoszą się do innych dyskutantów powinny być szczególnie obserwowane – jest to jedna z metod ośmieszenia i skłócenia a finalnie rozbicia środowiska. Ważne żeby tego unikać i trzymać się zasad kultury a agresorów od razu uznawać za rozbijaczy – w przeciwnym wypadku zacznie się tu permanentna kłótnia i wszystko się rozjedzie a wszyscy wiemy w czyim interesie jest takie rozbijanie. pozdrawiam

 18. Atena7777 said

  WHO już w 1999 roku zachęcała państwa do tworzenia i rozwijania planów na wypadek światowej epidemii grypy (pandemii). Od początku 2005 roku istnieje taki plan pandemiczny w Niemczech. W tym planie na nagłe zagrożenie pandemią rozwiniętym przez Robert-Koch-Institut można zauważyć liczne środki ostrożności, od opracowania szczepionek przez zapasy leków do zakazów podróży.
  http://www.tagesschau.de/inland/meldung133498.html

  Narodowy plan pandemiczny opracowany przez Robert-Koch-Institut, ostatnia aktualizacja maj 2007:
  Cz.1 http://www.rki.de/cln_006/nn_879788/DE/Content/InfAZ/I/Influenza/influenzapandemieplan__I,templateId=raw,property=publicationFile.pdf/influenzapandemieplan_I
  Cz.2
  http://www.rki.de/cln_006/nn_879788/DE/Content/InfAZ/I/Influenza/influenzapandemieplan__II,templateId=raw,property=publicationFile.pdf/influenzapandemieplan_II
  Cz.3
  http://www.rki.de/cln_011/nn_226928/DE/Content/InfAZ/I/Influenza/influenzapandemieplan__III,templateId=raw,property=publicationFile.pdf/influenzapandemieplan_III

  Zwróćcie uwagę w cz.3 str. 17 jest ładny kolorowy obrazek i „fikcyjny” przykład, człowiek rozumiem, ptaszek też (bo niby w 2005 roku ptasia grypa), ale świnka do tego przykładu, skąd ten pomysł na połączenie wirusa sezonowej grypy „ludzkiej” + ptasiej i + świńskiej??? Przypomne, że ostatnia aktualizacja tego planu była w maju 2007 roku, więc skąd taki pomysł na połączenie tych wirusów?

  • GNM said

   Ptasią grypą straszyli w zeszłym roku – więc taki wirus 3 w jednym jest logicznie rzecz biorąc jeszcze lepszym straszakiem… no i „ulepszoną” kontynuacją zeszłorocznego wirusa.
   A właśnie – co się stało z ptasią grypą? Czyżby już przestała być groźna? Nie trzeba już uciekać przed ptakami?
   =============================
   od p.b.: uciekac przed swinio-ptakami, samolotami opryskowymi, scypionkami, gmo, codexem…

   • hjk said

    to był niewypał, bo nie przenosił sie kropelkowo, jako ze ginął w temp ponizej 40st, bo projektanci z laboratorium nie uwzględnili faktu, ze dostosowany jest do nozdrzy ptaków…)))
    totalna fuszerka, pewnie „poleciały jakieś głowy”, media nakręciły histerię, a tu plajta…)))

 19. hucuł said

  Świetna strona zbiorcza – sporo wiedzy popartej linkami —doskonala robota
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1390&Itemid=53

 20. elcia said

  USA: 22 miliony chorych na A/H1N1 Od kwietnia do października na nową grypę A/H1N1 zachorowało 22 miliony Amerykanów, zmarło 3900 osób.
  Nowe dane dotyczące rozprzestrzeniania się epidemii przekazało Centrum Zwalczania i Zapobiegania chorób, jedna z agencji amerykańskiego departamentu zdrowia.

  Ogółem w Stanach Zjednoczonych z grypą A/H1N1 trafiło do szpitali 98 tysięcy osób.

  Włochy: już 1,5 miliona chorych

  Do 1,5 miliona wzrosła liczba zachorowań na nową grypę we Włoszech – wynika z danych ogłoszonych w czwartek. W wyniku powikłań zmarły dotychczas 44 osoby. Wszystkie były dotknięte innymi poważnymi schorzeniami, obniżającymi radykalnie odporność organizmu.

  W ciągu tygodnia liczba chorych podwoiła się. W czwartek zmarło 5 osób, między innymi mężczyzna po przeszczepie wątroby i ciężko chory chronicznie 16-latek.

  Według informacji ministerstwa zdrowia, w ciągu czterech tygodni od rozpoczęcia akcji masowych szczepień przeciwko wirusowi A/H1N1 poddanych im zostało 150 tysięcy ludzi. Po raz kolejny w tych dniach, w związku z szerzącą się głównie w internecie kampanią przeciwko szczepionkom, wiceminister zdrowia Ferruccio Fazio zapewnił, że są one bezpieczne.Federacja lekarzy rodzinnych zaapelowała do nich o to, aby zaszczepili się przeciwko nowej grypie. Apele do pracowników służby zdrowia to reakcja na wyrażane przez nich, także w mediach, wątpliwości.

  W regionie Lombardia w związku z falą zachorowań w szkołach rozważa się pomysł masowego zaszczepienia nauczycieli. http://wiadomosci.onet.pl/2077099,28350,wiadomosceu.html

  • hjk said

   ‚W regionie Lombardia w związku z falą zachorowań w szkołach rozważa się pomysł masowego zaszczepienia nauczycieli. ”

   czyżby współczesna wersja „planu A-B”, czli likwidacji inteligencji??

 21. fabularasa said

  z wczorajszych wpisów

  mm powiedział/a
  13 listopad 2009 @ 12:59 am
  Fabularasa chyba mieszkasz na wyspach bo u nas jak narazie jedyna woda zawierajaca fluor jest chyba aquamineral (czy jakos tak) jesli chodzi o wode glebinowa to radze ja przygotowywac przed wypiciem droga jaka pokonuje od wydobycia z glebin do kranu z ktorego ja pobierasz jest dluga i po drodze nie ma mozliwosci zeby nie dostaly sie do niej bakterie..

  anion fluorkowy to też fluor i występuje w każdej wodzie mineralnej w Polsce
  piję wodę ze studni głębinowej gdzie robią badania co miesiąc a jak często robią kontrolę w firmach produkujących wodę mineralną ?

  Jay Dee powiedział/a
  13 listopad 2009 @ 2:26 am
  naturalnej witaminy C nie da się przedawkować
  Zanim skomentuję – definicja – naturalna vitamina c – TO TA, KTÓRA WYSTĘPUJE W ŻYWNOŚCI (OWOC, WARZYWO). Vitamina C skoncentowana, pozyskana za naturalnych źródeł nie jest już naturalna – to to samo, co syntetyczna – to tylko chemia.

  według tej definicji suszone morele to też chemia? prawdopodobnie w procesach przetwarzania jakaś część witaminy C i innych dodatkowych substancji ubywa ale nadal jest tego dużo
  http://www.sanbios.pl/?15,natur-c-acerola-500-naturalna-witamina-c
  1% z tego produktu to chemia a ile chemii jest w pomarańczach kiwi ? i co jest bardziej naturalne?

  • Wojtekk said

   anion fluorkowy to też fluor i występuje w każdej wodzie mineralnej w Polsce

   Nie mąć w głowach.
   Nie każda woda mineralna zawiera fluor – są dostępne wody wydobywane bezpośrednio z polskich źródeł i bez poddania fluoryzacji.
   G…. z fluorem to prawie wyłącznie sprowadzane z zachodu jakieś fitmineraly czy aquaszajs.

   • fabularasa said

    napisz proszę która woda mineralna w Polsce nie zawiera Anionu Fluorkowego

   • Fraktal said

    Ja właśnie piję Myszyniankę – moją ulubioną wodę i są wyszczególnione aniony: chlorkowy, siarczanowy i wodorowęglanowy.

   • Fraktal said

    I nic nie pisze o fluorkowym 🙂

   • anita said

    Ja tez pije tylko Muszynianke.Etykietki nigdy nie czytalam,po prostu mi smakuje.Mielismy kiedys psa w klatce schodowej(niejednego,pozostale zostaly adoptowane) wszyscy go dokarmiali ,nawet jak go zgarneli do schroniska to sasiad go wykupil i dalej zyl sobie wolny wiele lat w naszej klatce az do smierci.Chodzil gdzie chcial ,robil co chcial i glodny nie byl.Uwielbial mleko,ale nigdy nie tknal mleka ,ktore mialo dlugi termin waznosci tzw.UHT,pil tylko to z terminem waznosci pare dni,czyli z mala iloscia konserwantow.

   • hjk said

    muszynianka to chyba najlepsza woda w Polsce, a co do fluoru zawsze wystepuje w wodzie naturalnej (źrodła, stawy, rzeki) i w sumie jest potrzebnym mikroelem., tyle że w naturze jest w ilości ok. 1ppm (czyli cześci na milion). problem w tym, ze np. w paście do zebow jest go ok. 1000x wiecej. Była juz tu dyskusja nt fluoru pod wczesniejszymi art.

   • fabularasa said

    może dlatego:
    Dietetycy uznają za najlepsze szczególnie wody z najczystszych ekologicznie regionów: – Beskidu Sądeckiego, zwłaszcza z okolic Muszyny i Piwnicznej, z Kotliny Kłodzkiej oraz z Kujaw. Są fenomenem na skalę światową. Mają bowiem w jednym litrze od 50 do 180 mg magnezu i wiele innych składników mineralnych. W rankingach najlepszych wód są na najwyższych miejscach. Należą do nich np. Piwniczanka, Muszynianka, Galicjanka i Zdroje Piwniczna, Krystynka.

    te które kiedyś były u mnie w domu zawsze zawierały Anion Fluorkowy 😦

   • fabularasa said

    człowiek uczy się całe życie:
    Ogólnie wody butelkowane dzielą się na trzy rodzaje:

    – naturalne wody mineralne np. Muszynianka, Piwniczanka, Multivita, Vita, Zdroje Piwnicznej, Staropolanka 2000, Anka.

    – wody źródlane wzbogacone w składniki mineralne, zwane stołowymi np.
    Sądecka -Woda Życia, Zamościanka, Woda Magnezowa Ostromecko, Magnezjana.

    – naturalne wody źródlane np. Żywiec Zdrój, Kropla Beskidu, „5 Plus”, Bystrzanka.

    więc może są producenci którzy nie dodają Anionu Fluorkowego albo po prostu pomijają w opisie ze względu na małą zawartość

 22. Bruno said

  Centrum Kontroli i Prewencji Grecji ogłosiło pandemię Grypy

  Łączna liczba potwierdzonych przypadków przekracza trzy tysięce osób, w tym ponad 330 chorych w ostatnich kilku dni.
  Ogólnie rzecz biorąc, zgodnie z wynikami z laboratoriów, nowy wirus grypy jest na około 40% powierzchni kraju.
  Przez ostatnie dwa dni z powodu epidemii grypy w Grecji zamknięto 158 szkół.
  Eksperci oczekują, że epidemia grypy A/H1N1 zajmie od sześciu do ośmiu tygodni.
  Grecja planuje w najbliższych dniach do rozpoczęcia masowych szczepień ludności na nowego wirusa.
  Pierwszymi w kolejce mają być zaszczepieni lekarze i osoby cierpiące na poważne choroby

  • Bruno said

   Do tej pory w Serbii zostało 258 potwierdzonych laboratoryjnie przypadków grypy H1N1 a Szacuje się, że w sumie 10.000 osób jest zakażonych wirusem A (H1N1), oraz siedem osób śmiertelnych.

  • Jack Ravenno said

   Szczepienia to masakra a teraz to już nawet – nie w porę.
   To jednoznacznie wskazuje na spisek.

   pzdr

 23. Michal said

  Zwróciliście uwagę że od czasu wystąpienia Ewy Kopacz w TV oraz poparcia jej działań przez pana Tuska, media zmieniają powoli swoją „optykę”
  Zaczyna się stopniowa akcja mająca na celu zdeklasowanie PO.
  Nie ma znaczenia jakie ktoś ma upodobania polityczne , nie w tym rzecz.
  Ale zauważcie że zaczyna się wyliczanka błędów PO.
  Tylko czekać jak w głównych mediach przeczytamy o spadku popularności PO.
  Bądźcie czujni i obserwujcie ten proces. Skupiamy się na „mocnych” doniesieniach , które odwracają naszą uwagę od poważniejszych spraw.

  „Oczywiście że śmierć po szczepionce jest tragedią dla jakiejś rodziny i to nie ulega dyskusji, ale sprawy dużo większe dzieją się poza naszym wzrokiem”

  Myślę że ONI doskonale o tym wiedzą i jest im to na rękę kiedy angażujemy swoją uwagę na tak dramatycznych doniesieniach. Dzięki temu tracimy zdolność dostrzegania subtelnych ale jakże ważnych zmian. To jet jak jazda nocą a autobusie i gdy patrzymy przez szybę widzimy światła miast ale wystarczy przenieść uwagę na samą szybę aby ujrzeć odbicie samych siebie. 🙂 Niby takie proste , jest tuż pod naszym nosem a jednak częściej patrzymy na to co widać wyraźniej.

  Każde z nas poświęca swój czas starając się „wyłuskać” najlepszego newsa a potem zaprezentować go na tej stronie.
  Jest w nas to pragnienie uratowania świata, naszych bliskich, naszych znajomych i wszystkich innych. W każdym z nas żyje bohater gotowy do heroicznych czynów. Często spychamy to na dno swojej duszy, ponieważ wstydzimy się , boimy; a czasami brak nam po prostu wiary w dobro.
  Nie wstydźcie się uczuć, tylko dlatego że wmówiono Wam że trzeba być silnym, twardym, bo kto ma miękkie serce musi mieć twardy tyłek. Siła pochodzi z wnętrza i nie ma nic wspólnego ze znieczuleniem emocjonalnym, prostactwem czy chamstwem.

  Myślę że dalibyśmy szansę nawet tym „najgorszym” byle tylko na świecie dało się żyć. Nie uważam że marnujemy swój czas. Mój znajomy buddysta powiedział: „stwarzacie dobrą karmę” i dzięki pozytywnej energii takich ludzi jest jeszcze jakaś równowaga na świecie.
  Wierzę że uratowaliśmy i możemy uratować wiele istnień i każde z nas ma tu swoją cegiełkę.

  Mimo że nie widzimy tego od razu, wielkie rzeczy powstają w ciszy, poza naszym wzrokiem…
  Pamiętajcie: KROPLA WODY SKAŁĘ DRĄŻY!

  Karmiliście pewnie ptaki nad wodą.
  Wrzucasz do wody pokruszoną bułkę i cieszysz się kiedy ptaki przypływają. Są nieufne , jednak przemożne pragnienie zaspokojenia głodu jest silniejsze. Czasem bija się o kawałek pokarmu jaki wrzucił im człowiek. Po jakimś czasie te stworzenia nabierają ufności, podchodzą coraz bliżej. Człowiek wie o tym że jest tylko kwestią czasu aby zaczęły jeść mu z ręki. Pokarm jest na tyle silnym bodźcem że potrafi uśpić czujność.
  Nie bądźmy jako te ptaki…

  • jenii said

   w pełni popieram,uważam że spokojem i rozwagą możemy zdziałać wiele nic na siłę kropla po kropli aż dotrzemy do wielu. Pieniactwo to tylko zraża ludzi do siebie:)

  • maska said

   świetny teks.
   „Błogosławieni cisi, albowiem oni posiądą ziemię”.
   Myśli są największa siłą, to jak myślimy widać po tym co widzimy. A to co widzimy to wzmacniamy. Prosta fizyka!

  • hjk said

   „Zwróciliście uwagę że od czasu wystąpienia Ewy Kopacz w TV oraz poparcia jej działań przez pana Tuska, media zmieniają powoli swoją “optykę”
   Zaczyna się stopniowa akcja mająca na celu zdeklasowanie PO”.

   Michalkiewicz juz z miesiac pisał, ze „starsi i >mondrzejsi<"postawili na piskorskiego i Olechowskiego i ich nową partię…

 24. Bruno said

  Według gazet w Turcji dramatycznie wzrosła śmiertelność na grypę H1N1.
  Pierwsza ofiara była 24 października a dzis już 36 osób zmarło.
  Wśród ofiar są trzy małe dzieci, ogłosiło dzisiaj, Ministerstwo Zdrowia.
  W dniu 2 listopada szpitale zaczęły szczepienia pracowników służby zdrowia i pielgrzymów udających się do Mekki, Arabia Saudyjska.
  W kampanii przeciwko grypie należy zaszczepić 28 mln Turków.

  • Bruno said

   W Meksyku 82 zgony w ciągu ostatniego tygodnia ogłosiło dzisjaj Ministerstwo Zdrowia tego kraju.

 25. Zbyszko said

  Niestety, przygladając się bezczynnie jak umierają ludzie nie z woli naszego PANA BOGA a innych którzy wchodzą w JEGO kompetencje popełniamy ciężki GRZECH ZANIECHANIA. Swego czasu grupa pielgrzymów zadała naszemu Papieżowi Janowi Pawłowi II pytanie: co jest tą sprawą najważniejszą w tym naszym życiu? Papież odpowiedział: OCHRONA ŻYCIA OD POCZĘCIA AŻ DO NATURALNEJ ŚMIERCI… ZWRÓĆMY UWAGĘ JAKIE ŚWIDECTWO ZARÓWNO W JEDNYM I DRUGIM KONTEKSCIE DAJE PANI MINISTER EWA KOPACZ. Szkoda że tak mało naszych Rodaków bieże z Niej przykład.

  • Vebriq said

   fora: policyjne,forum Hiv/AidS,forum kuglarze.pl,strona hipisi.pl-dałem tam linki do tego bloga i krótkie informujące teksty o oskarżeniach Jane Burgermeister,gdyby każdy z was wszedł codziennie na 4-5 losowo wybranych forów,zalogował się tam i wkleił linka to byłoby lepsze niż jęczenie tutaj jak to jest źle.Ponawiam wezwanie do czynu i będę je tutaj ponawiał stale,codziennie,oto mail do twórców strony świńskasprawa i założycieli stowarzyszenia Cywilizacja Życia:
   kontakt@swinskasprawa.pl
   zapisujcie się i działajcie!

   • Wojtekk said

    Czy ktoś ma dostęp do rapidshare premium?Albo ftp?
    Potrzebuję zamieścić torrenta – płytkę w postaci iso – materiał informacyjny.

   • Jack Ravenno said

    Wojtekk – załóż sam konto free – jest ok – a najważniejsze, że spoko działa

    pzdr

   • Jack Ravenno said

    Wojtekk – załóż sam konto free – jest ok – a najważniejsze, że spoko działa

    pzdr

    TZN COOLECTORS ACCOUNT

 26. Bruno said

  Ponad 500 osób zmarło w Indiach na nową grypę. Większość przypadków śmiertelnych zostały wykryte w stanie Maharashtra (207 zgonów z 502). Około 14.500 osób zakażonych I1N1.

  Tymczasem władze Chin ogłosiły dziś, że intensyfikują kampanię szczepień przeciwko grypie, która zabiła 30 osób.

  „Każdego dnia widzimy że wzrasta liczba osób zakażonych H1N1” powiedział rzecznik chińskiego Zdrowia Ministerstwa, dodając, że epidemia rozprzestrzenia się na obszarach gdzie do tej pory nie odnotowano takich przypadków.
  Ministerstwo podjęło decyzję o zwiększeniu produkcji szczepionek i szczepień,
  Do poniedziałku zaszczepiono 8,7 milionów Chińczyków. Celem jest zaszczepić na koniec roku 65 mln osób i w pierwszym kwartale 2010 r 100 milionów osób.

 27. Grzegorz said

  http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/w-polsce-grypy-nie-bedzie,1396027,2789

 28. Michal said

  http://www.mp.pl/ankieta/pollwyniki.php?poll_min=197&poll_max=199&w=1

  Opinie lekarzy

 29. mizia said

  WŁAŚNIE TAKIE JEST MOJE ZDANIE NA TEMAT A/H1N1
  PONIŻEJ TEKST:

  W Polsce grypy nie będzie

  Piątek, 13 listopada (06:00)

  A ściślej mówiąc – nie będzie w Polsce epidemii, ani tym bardziej pandemii grypy. Jest to więcej niż pewne. Epidemia nie jest bowiem zjawiskiem przyrody, które występuje, by tak rzec, obiektywnie. Epidemia jest, jeżeli została ogłoszona przez odnośne władze. A odnośne władze jej nie ogłoszą, nawet gdyby ludzie masowo umierali na ulicach. Proste, jak się mawiało w wojsku.

  Skąd ta moja pewność? Z zeszłego roku. W zeszłym roku na jesieni wszyscy w rodzinie chorowaliśmy na grypę – i nie była to żadna AH1N1, która, sądząc z podawanych w histerycznym tonie danych, charakteryzuje się wyjątkowo łagodnym przebiegiem, tylko jakiś potworny wirusowy zajzajer. U dzieci objawiał się on gorączką ponad 39 stopni, której przez trzy dni niczym się nie dawało zbić, u mnie i żony choroba przeszła niewiele łagodniej.

  Przedtem i potem wielokrotnie dowiadywałem się o podobnych objawach u znajomych, ich dzieci i starszych członków rodziny, w przedszkolu łączono grupy, bo w każdej zostało po dwoje, troje dzieci, w przerzedzonych redakcjach trzeba było brać dodatkowe dyżury za chorujących. czytaj dalej

  I co? I nic. Tylko mój pediatra w chwili irytacji pozwolił sobie wyrazić o pani minister Kopacz opinię nie nadającą się do publicznego powtórzenia i powiedział mi, że w szpitalu oblężenie, dzieci od dawna już kładą na korytarzu, a zaraz chyba zaczną robić to warstwami, lekarze padają na twarz, ale ministerstwo nie ogłasza stanu epidemii – choć wskazujące na to liczby zachorowań zostały bardzo mocno przekroczone – bo zgodnie z prawem zobowiązywałoby je to do wyasygnowania dodatkowych funduszy dla personelu medycznego i uruchomienia jakichś tam, nie pamiętam już, procedur, też kosztownych.

  A pieniędzy nie ma, to raz. A dwa, że obecny rząd w ogóle nie ma w zwyczaju przyznawać się do jakichkolwiek problemów. Ogłoszenie epidemii mogłoby ludzi zdenerwować i pogorszyć notowania premiera. To po co?

  Ludzie na grypę chorowali co roku od zawsze i chorować będą, grypa, leczona czy nie, przechodzi po paru dniach, kto ma mieć po niej komplikacje i umrzeć, ten widać i bez niej by umarł, a większość po prostu pokaszle, posmarcze, i tyle. Mediom się wytłumaczy, żeby o chorobie nie wspominały, bo to służy Kaczyńskim, a tego przecież nikt nie chce – a tych, którzy by próbowali ludzi niepokoić, opluje się jako „pisowców”.

  To zupełnie inaczej niż na Ukrainie, gdzie wpływowym siłom politycznym panika i histeria były bardzo potrzebne. U nas epidemii grypy nie będzie. Mniejsza zresztą z grypą – gdyby to nawet była dżuma, to też by epidemii nie było.

  I pozostaje nam się tylko cieszyć, że, przypadkiem, histeria wokół A/H1N1 to chyba rzeczywiście jedna wielka ściema na miarę „zmian klimatycznych”, sfabrykowana przez koncerny farmaceutyczne, a owe szczepionki, których pani minister nie chce kupować, prawdopodobnie faktycznie są guzik warte. To nasz fart. Bo gdyby grypa naprawdę była groźna, a szczepionki ratowały życie, to pani minister postępowałaby tak samo.

  W końcu są rzeczy dla władzy ważniejsze niż zdrowie obywateli.

  Rafał A. Ziemkiewicz

 30. http://www.youtube.com/watch?v=Psdg3OAw_a8chemtrails zabijaja kolonie pszczol

 31. Rico said

  Nowy Porzadek Swiata czy kazdy kto odwiedza te strone wie z kim mamy do czynienia bo jesli nie znamy wroga to mamy marne szanse by z nim wygarac…swinska grypa to tylko czubek gory lodowej mozliwosci jakimi dysponuja wobec nas…

 32. Bruno said

  ONZ wezwał ludzkość żeby jeden dzień zrezygnowali z jedzenia w najbliższą sobotę lub niedzielę.

  Proponujemy, aby każdy, kto chce pokazać solidarność z miliardem głodnych na świecie, uczestniczył w strajku głodowym w najbliższą sobotę lub niedzielę.Osobiście zaczynam 24-godzinną głodówkę w sobotę rano „- powiedział dyrektor generalny FAO Jacques Diouf w przeddzień Światowego Szczytu w sprawie bezpieczeństwa żywnościowego który odbędzie się 16-18 listopada. Szczyt zaprosił szefów państw i rządów 192 krajów członkowskich FAO.

  • Pelagia said

   jestem za tym, aby Iluminaci dla dobra świata, na które tak się powołują, pościli do końca życia, nie tylko jeden-dwa dni. taki ścisły post

  • Jack Ravenno said

   to czyste jaja i robienie wody z mózgu

  • Wojtekk said

   Nasi cudowni przedstawiciele ONZ robią sobie wystawne kolacje i spotkania, za pieniądze podatników, bo po co je przeznaczać choćby na jedzenie dla krajów Afryki?
   Przecież byłoby to marnotrawstwo!

  • Brenda said

   Taaa, zrezygnuja, wywala do smieci, a glodnemu przez to bedzie lepiej. A ci z ONZ zrobia sobie bankiet by uczcic ta okolicznosc.
   To juz lepiej zorganizowac zbiorke jedzenia, albo niech ci z ONZ zrezygnuja ze swoich diet na rzecz glodujacych.
   Ciekawe ile facet myslal nad tym…

 33. 70agent said

  W tym roku na grypę może zachorować dwa i pół miliona Polaków. Dla porównania: rok temu chorowało 540 tysięcy. Wielu z nas zachoruje na nowy typ wirusa A/H1N1. – U nas założono, że nowej grypy nie ma i nie będzie. To bardzo niebezpieczne – ostrzega ekspert z Instytutu Leków…
  – Nowa grypa jest bardziej ekspansywna, niż myśleliśmy – mówi „Dziennikowi” Paweł Grzesiowski z Narodowego Instytutu Leków.

  Oficjalnie (według danych GiS) w Polsce wczoraj chorowały na nową grypę 283 osoby. Ale to tylko potwierdzone wyniki badań laboratoryjnych…

  Tygodniowo nawet 7,5 tysiąca zachorowań

  – Obecnie, według WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) 70 proc. wszystkich przypadków grypy typu A to A/H1N1. To oznacza, że skoro tygodniowo w Polsce mamy 25 tysięcy nowych zachorowań, to nie mniej niż 7,5 tys. to wirus A/H1N1…
  Świńska grypa jest. Trzeba się szczepić

  Grzesiowski podkreśla, że nie ma co udawać, że wirus ominie nasz kraj. Świńska grypa w Polsce jest. Trzeba mieć na nią leki i szczepionkę. – Tak ja się zobowiązaliśmy, podpisując się po planem pandemicznym WHO – mówi ekspert.

  Ekspert Instytutu Leków odrzuca argumenty rządu, który chce, by firmy farmaceutyczne wzięły na siebie odpowiedzialność za skutki uboczne szczepionki na nową grypę. Na świecie preparat przyjęło już sto milionów osób. Informacje o skutkach ubocznych są pojedyncze. Te o ofiarach śmiertelnych są niepotwierdzone.

  źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7249730,Piec_razy_wiecej_zachorowan_na_grype__Na_A_H1N1_choruja.html

  • 70agent said

   WHO bez badan wie ile mamy przypadków „nowej grypy”, trzeba się szczepić tak uważa pracownik Narodowego Instytutu Leków! PROPAGANDA.

 34. Bruno said

  Wszystkie ofiary wirusa w Bukowinie (22 osób w wieku od 20 do 40 lat) zmarły na dwustronne zapalenie płuc, w wyniku czego zespół ostrej wirusowej, tj. całkowitego zniszczenia płuc.
  Najpierw sercowo-płucna awaria, a następnie występuje wstrząs kardiogenny, który powoduje zatrzymanie akcji serca i śmierc.
  O tym gazeta „Daily” zgłosiło siedziba Czerniowce Regionalnego Legal Medicine, Ph.D., profesor Wiktor Ermakov.
  Wirus, który powoduje śmierć, jest bardzo agresywny, atakuje tchawicę i natychmiast dostaje się do płuc i powoduje poważny obrzęk i krwotok. Przyczyny tego stanu są różne typy A/N1N1 paragripom grypy. Jest to bardzo toksyczny szczep,
  Victor Ermakov, jest jednym z inicjatorów powołania nowego sposobu leczenia podkreśla, że wirus jest bardzo toksyczny, może przeniknąć nie tylko przez drogi oddechowe, ale poprzez wewnętrzne membrany. Dlatego naukowcy zalecają Obwód czerniowiecki nie powinien w żadnym wypadku odmawiać nosić maski i powinien przez okres epidemii nawet nosić okulary. Istotnym warunkiem, aby zapobiec pogorszeniu sytuacji jest również kwarantanna.

 35. Zerrkos said

  Ja bym nawet dał się zaszczepić gdybym wiedział, że na 100% umre!!!!!! Innego sensu szczepienia nie widzę!!!

 36. Niezadowolony Staszek said

  Dlaczego przy wysyłaniu komentarza muszę podać swój adres e-malowy??? Nie mogliście tego jakoś ominąć??? Po co wam mój adres??? Odznaczyłem opcję „powiadom mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail” a mimo to NADAL prosicie mnie o mój adres!
  Ostatnio ktoś mi grzebał w skrzynce.

  Pewnie powiecie, że wordpress generuje tę opcję automatycznie, a wy nie jesteście na tyle wyedukowani informatycznie, by tę opcję zlikwidować, bądź uczynić „opcją do wyboru”.

  Zróbcie coś z tym, bo to daje wiele do myślenia.

 37. Zerrkos said

  Po co się wogóle szczepić skoro wieksze prawdopodobieństwo jest, że zginiemy na drodze, bo jakiś saleniec Nas zabije? Jest mała róznica: na to nie ma szczepionki, bo gdyby takowa była to także ludziom wmówiliby obowiązek, że jak się zaszczepią to nie zginą na drodze. Dla mnie mniej więcej tak wygląda ta cała kampania dezinformacji. Wcześniej elity wpuściły Nas w maliny ze szczepionkami, aby ludzie nabrali zaufania. A kiedy nadarzy się okazja wtedy uderzą z cała siła!!!

 38. kasia said

  Zobaczcie na tego osła http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7250139,Kochanowski_stawia_ultimatum_Kopacz.html

 39. dethar said

  http://www.tvn24.pl/12690,1628490,0,1,kopacz-do-prokuratury-za-brak-szczepionek-na-ah1n1,wiadomosc.html

  No i tak, jak przypuszczałem. Teraz pani Kopacz będzie miała kłopoty prawne, a w niedalekiej przyszłości straci stanowisko ministra.

  • Jack Ravenno said

   Nie bedzie miała ponieważ ministra można postawić co najwyżej przed Trybunał Stanu.
   Prokuratura nie ma tu nic do gadania dopóki p. Kopacz jest ministrem.

  • .... said

   słuchajcie musimy szybko coś z tym zrobić zobaczcie jak oni kłamią ….!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   w żywe oczy qwa kłamią…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 40. Janosik said

  http://www.obw-wihe.pulawy.pl/wiecej.php?id=38
  GRYPA NADCHODZI ROŚLINY WSPOMAGAJĄCE LUDZKĄ ODPORNOŚĆ W SEZONIE
  ZACHOROWAŃ NA GRYPĘ

  • fabularasa said

   czepota puszysta (koci pazur, vilcacora) (Uncaria tomentosa)

   potwierdzam działanie tylko w czasie grypy trzeba znacznie zwiększyć zalecaną dawkę

 41. Elochim said

  Przejeżdzając dzisiaj rano obok parku lotników w Krakowie (Nowa -Huta) obok akademików politechniki widziałem bardzo duże zgrupowanie policji i sił prewencji same furgonetki i gliniarze w kaskach z tarczami do tego stały tam dwie polewaczki i dojeżdżał jeszcze pojazd pancerny coś jak pług (do rozpędzania zamieszek?) widać było, że chłopaki ćwiczą czyżby przed jakimiś zamieszkami???

 42. Janosik said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,FBI-zamierza-zajac-dobra-czterech-meczetow-i-banku,wid,11681869,wiadomosc.html

  FBI zamierza przejąć dobra czterech meczetów widzę że USA szuka guza

 43. maeC said

  Wieści z innego frontu. Dwoje Niemców zmarło po szczepieniu na H1/N1.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7252093,Dwoje_Niemcow_zmarlo_po_szczepieniu_na_H1_N1.html?skad=rss

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s