Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

„Kochanowski do psychiatry!”

Posted by grypa666 w dniu 13/11/2009

„Kochanowski do psychiatry!” – taka była wypowiedź jednego z posłów (Marek Wikiński, SLD) zamieszczona na pasku tvn24. Rzecznik Praw Obywatelskich wypowiedział się zdecydowanie przeciwko stanowisku minister Ewy Kopacz w sprawie szczepień na tzw. „świńską grypę”. Rzecznik ani słowem nie wspomniał o skutkach ubocznych szczepionek, o których donoszą media z całego świata, skutkach, które są często groźniejsze od samej grypy, mającej obecnie łagodny przebieg. Argumentem pana Kochanowskiego jest to, że wszystkie kraje europejskie już szczepią ludność (nieprawda, bo w Szwajcarii podjęto podobne decyzje jak w Polsce – nie będzie szczepień) i że europejska agencja EMEA nakłania wszystkie kraje do szczepień. Nie wspomniał, że EMEA jest na pasku firm farmaceutycznych:
„The budget of the European Medicines Agency for 2007 reveals that about two thirds of the revenue or 105,870,000 euros came from „fees” collected from pharmaceutical companies for „services rendered” in evaluating drugs while the European Community contributed less than a third of the total budget of 154,538,000 euros” ( theflucase.com )
(„Budżet EMEA z 2007 roku ujawnia, że około 2/3 z 105,870,000 euro obrotu pochodzi z tzw „opłat” zebranych od firm farmaceutycznych za usługi dotyczace ocen leków, podczas gdy donacje europejskie to mniej niż 1/3 całego budżetu 154,538,000 euro”).
Podobnie, pan doktor Kochanowski nie wspomniał ani słowem skąd się wziął wirus tzw. „świńskiej grypy”, i że jest on zdaniem ekspertów wyprodukowany w laboratorium, czyli że jest to broń biologiczna uwolniona na ludność świata przez firmy farmaceutyczne w niewiadomych celach (profit, depopulacja?).

WayneMadsen

Wayne Madsen

Już w kwietniu 2009 roku mówił o tym jeden z najsłynniejszych amerykańskich dziennikarzy śledczych, były wieloletni pracownik amerykańskiej agencji wywiadowczej (NSA, która jest 4 krotnie większa od CIA!) Wayne Madsen: http://www.youtube.com/watch?v=RnSX_jS0STA
Rozmawiałem z dwoma dziennikarzami, jeden z ze stolicy Meskyku, drugi z Dżakarty w indonezji, w której nie tak dawno były problemy z tzw. „ptasią grypą”. Obaj ci dziennikarze mają kontakt z oficjelami ONZ i Światowej Organizacji Zdrowia, wliczając w to naukowca który zajmował się wirusem Ebola, HIV w Afryce – w ich opinii jest to bardzo niezwyły rodzaj grypy, który wygląda na produkt dzielenia genów. Grypa ta zawiera elementy grypy ptasiej, dwóch rodzajów grypy ludzkiej i różnych form świńskiej grypy.
Dla nich nie wyglada to jak coś naturalnego. Inną cechą tej grypy, że w przeciwieństwie do normalnej, która atakuje głównie osoby bardzo młode i bardzo stare, ta jest groźna dla ludzi w wieku 20-45 lat. Jeszcze jedna rzecz – ludzie nie zarażają się nią od świń, świnie nie chorują. Ludzie zarażaja się między sobą, a nie od świń. Naukowcy są oczywiście bardzo przestraszeni szybkością z jaką się ona rozprzstrzenia.

Wiceminister Zdrowia Jakub Szulc po konferencji Janusza Kochanowskiego ostro zaprotestował przeciwko mieszaniu się przez rzecznika do rządzenia krajem i „straszenia prokuraturą”. Szczepionka nie zostanie wprowadzona dopóki nie będzie pewności, że produkt oferowany  nie wiąże się z większym ryzykiem niż inne szczepionki i produkty na rynku.
W przypadku wszystkich produktów leczniczych wprowadzanych na rynek producent bierze za nie odpowiedzialność. Tu natomiast występuje przerzucenie odpowiedzialności na stronę rządową. Jak mówiła podczas wystapienia w Sejmie minister Ewa Kopacz, w porozumienia z kompaniami farmacetycznymi jest szereg punktów wręcz niezgodnych z prawem polskim! O tym fakcie pan Kochanowski raczej nie starał się wypowiadać, a tu właśnie następuje też pogwałcenie praw obywatelskich. Obywatele chcą mieć bezpieczne szczepionki i inne alternatywne produkty, gwarantowane przez producenów – powinny być one dostępne w aptekach, leczenie i prewencja nie powinny się odbywać przez wątpliwe w skutkach i efektach działania szczepienia sponsorowane przez rząd. Brawo Ministerstwo Zdrowia!
=======================================================================
Dr Janusz Kochanowski zdaje się również ignorować doniesienia o skutkach ubocznych szczepionek na świńską grypę. Jak wiadomo, w Polsce testowano szczepionki na 350 bezdomnych w Grudziądzu już w 2007 roku (!)  i w okolicach Krakowa (wg. ostatnich doniesień Jane Burgermeister) – efektem mogła być śmierć conajmniej 21 bezdomnych z Grudziądza! Czynności prokuratorskie prowadzne są w stosunku do lekarzy i pielegniarek, a nie do firmy Novartis, która jest producentem tej szczepionki. Szczepieni nie wiedzieli, że testowane szczepionki są na inna grypę niż sezonowa.
Kolejną „zapomnianą” sprawą jest już głośne zakażenie materiału szczpionkowego firmy Baxter w Austrii, która rozesłała go do laboratoriów 4 krajach. Tylko przytomność czeskiego laboranta uchroniła świat od pandemii ptasiej grypy (!), którą były zarażone szczepionki (śmiertelność H5N1 jest rzędu 64%). Laborant sprawdził materiał szczepionkowy na fretkach, które natychmiast zachorowały i musiano je uśpić. Te szczepionki przeznaczone miały być dla ludzi! Po ujawnieniu tego faktu przez lokalna gazetę ostro zareagowała dziennikarka śledcza Jane Burgermeister – założyła sprawę do prokuratury (obecnie umorzona), zaczęła publikować bardzo niepokojace fakty na temat szczepionek i wirusów, które produkuje się w laboratoriach na całym świecie. Stąd rozwinął się cały ruch antyszczepionkowy, czego rezultatem jest np. niedawna decyzja niemieckiej armii i rządu zaniechania rekomendowanych przez EMEA szczepionek na rzecz bezpieczniejszych – bez adjuwantów.
W niedawnym programie TVN „Teraz My” był obszerny materiał filmowy na  temat Baxtera ( zob: http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=8251) Pan Kochanowski go jakoś przeoczył.
=======================================================================
“Szanowny Panie,

jako obywatelka Polski czyli osoba, w imieniu której powinien Pan występować reprezentując urząd, który Pan piastuje – niniejszym zgłaszam swój sprzeciw do nacisków, które wywiera Pan na urzędującego ministra zdrowia w sprawie zakupu szczepionek na grypę AH1N1. Znając Pański dorobek oczekiwałabym raczej wsparcia dla Pani minister w negocjacjach z firmami farmaceutycznymi próbującymi na rynek polski wprowadzić produkt, za który firmy te nie chcą wziąć odpowiedzialności. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem wprowadzenie na rynek produktu, którego jakości nie gwarantuje producent skutkowałoby dla Pani minister Kopacz odpowiedzialnością karną z tytułu Art. 165 par. 1 pkt 2, którego treść z pewnością jest Panu znana.
(“Odpowiedzialności karnej podlega
Art. 165. § 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:
1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej,
2) wyrabiając lub wprowadzając do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje, środki spożywcze lub inne artykuły powszechnego użytku lub też środki farmaceutyczne nie odpowiadające obowiązującym warunkom jakości,”)
To, że europejskie organizacje zalecają wprowadzenie na rynek tych produktów, nie oznacza, że zdejmują one odpowiedzialność z ministra zdrowia. Z mojego punktu widzenia jest to nie tylko odpowiedzialność prawna ale przede wszystkim odpowiedzialność etyczna i moralna. Obowiązkiem Pani minister jest przede wszystkim dbałość o zdrowie i życie obywateli Polski. Robienie czegoś tylko dlatego, że “wszyscy tak robią” nie byłoby dowodem tej troski ale raczej daleko posuniętej lekkomyślności. Całkowicie popieram w tej sprawie stanowisko Pani minister Kopacz.

Z poważaniem,”
takiego maila na szybko wysłałam do rzecznik@rpo.gov.pl i do wiadomości ewa.kopacz@sejm.pl w łagodnych raczej słowach jak widzicie – ale swój sprzeciw zgłosiłam,  GoA powiedział/a 13 listopad 2009 @ 1:16 pm e

Komentarze 204 to “„Kochanowski do psychiatry!””

 1. wts79 said

  UWAGA! Pragnę zaapelować żeby nie najeżdżać agresywnie ani w inny sposób na RPO pana Janusza Kochanowskiego. Poznałem go kiedy byłem studentem, człowiek jest bardzo uczciwy i przyjazny. Jego pogląd na tą sprawę wynika zapewne ze zwykłej troski + z informacji które ktoś mu przekazał. On sam jest prawnikiem i na medycynie się nie zna. Jest bardzo otwarty na merytoryczne argumenty i dyskusję więc proponuję przekonać go odnośnie szczepionek argumentami w postaci doniesień prasowych o niepożądanych efektach szczepień + o tym że nie można pozwolić na dyktat firm farmaceutycznych bez brania przez nie odpowiedzialności. Nie atakować, nie wymyślać przyszłości – spokojnie i merytorycznie napisać list o tym że sprawa bezpieczeństwa szczepionek nie jest taka oczywista a my powinniśmy znać skład i wyniki testów i mieć możliwość dochodzić odszkodowania od ich producentów. Pan Kochanowski to bardzo łagodny i wierzący człowiek – na argumenty odpowiada i reaguje, na agresję nie. Na tej stronie znajdziecie kontakt: http://www.rpo.gov.pl/ Piszcie mądre i wyważona słowa – jeżeli ktoś jest prawnikiem i potrafi zastosować tu argumenty prawne to będzie bardzo dobrze.

  • grypa666 said

   Voila! Ja też go znam, miałem podobne zdanie. Bylismy nawet u rzecznika (przyjęła nas kobieta) jeszcze w lipcu, nie za bardzo wydawała się zainteresowana choć prezentowane przez nas fakty były wybuchowe! Jeśli tych ludzi nie interesuje planowane ludobójstwo to po co nam takich rzeczników?!

  • bzyk said

   Nawet jeżeli to medialne straszenie Pani Kopacz prokuraturą wnika z troski Pana Kochanowkiego i informacji, które „ktoś” mu przekazał, to Pan Kochanowski jako prawnik powinien sprawdzić informacje „ktosia”, porozmawiać z Panią Kopacz i przeanalizować proponowane przez koncerny farmaceutyczne polskiemu rządowi umowy, zaznajamiając się szczególnie z tematem braku jakiejkolwiek odpowiedzialności koncernów za wyprodukowane szczepionki i tematem szkodliwych następstw szczepień.
   Łagodny i wierzący człowiek nie wytacza armat!

   • Szary said

    W artykule, który czytałem było napisane, że ministerstwo zdrowia nie odpowiada na jego zapytania. Pozwolę sobie tutaj zacytować fragment artykułu z wp.pl

    RPO powiedział, że bezskutecznie zabiega o spotkanie z minister Kopacz. – Jeżeli upór minister zdrowia będzie nieprzezwyciężony, to może będzie zobligowana złożyć wyjaśnienia w postępowaniu przygotowawczym przed prokuraturą – dodał Kochanowski, zaznaczając, że ministerstwo zdrowia nie odpowiada też na jego pisma.

    Nie można więc moim zdaniem zarzucić RPO złej woli, że nie próbował sprawdzić tych informacji.

   • grypa666 said

    Jeśli jest to prawda to ma szanse w sądzie. Może faktycznie jest to gra przed Polakami?

   • p. said

    p.Kochanowski tak jak każdy inny obowatel może doinformować się na wiele innych sposobów niż tylko pisząc pisma do misnisterstwa 🙂 nie uważacie? Jakby chciał i faktycznie go to interesowało to szczególnie z racji pełnionej przez siebie funkcji zrobił by to dawno temu.

    a takie coś teraz to teeeaaaatr!!

   • Szary said

    Masz rację. Być może nawet prywatnie, jako zwykły obywatel, się tym interesuje a być może nie. Pamiętajmy jednak, iż będąc urzędnikiem obowiązują go pewne procedury, których musi się trzymać.
    Osobiście dziwię się, że jeśli wysłał zapytanie do ministerstwa to nie uzyskał żadnej odpowiedzi. Można to tłumaczyć na wiele stron, np. że:
    – Pani Kopacz nie jest taka wspaniała jak ją ostatnio malują,
    – RPO nie wysyłał żadnych zapytań tylko „odstawia szopkę”.

    Nie można więc według mnie jednoznacznie, na podstawie tego co jest nam ukazywane, określić kto jest w tej chwili ten dobry a kto zły. Mój punkt widzenia nakazuje mi podchodzić sceptycznie zarówno do Pani Kopacz jak i RPO. Widzę osobiście tylko to co robią (przynajmniej co jest nam pokazywane), ale nie wiem dokąd ich działania prowadzą bo skąd niby mam to w tej chwili widzieć?

   • Szaman said

    dokładnie tak. Ignoranta poznam od razu. Tylko ignoranci potrafia wytaczać argumenty przeciwko czemu bez upewnieniaa się ze maja racje. Jak ktoś sie waha i „próbuje”to nie wygłasza jednocześnie poglądów radykalnie wskazujących na poparcie którejś ze stron tylko szuka tak długo aż znajdzie do tego czasu milcząc i nie wypowiadając się na temat. Ignorant od razu bez upewnienia się wypowiada swoje zdanie. Przyjmując tą strone któ¶a mu odpowiada i łapiąc sie pierwszych lepszych arggumentów jakie się mu podsunie, które pasują do pasującego mu stanowiska.

    Reasumując: skoro nawet ktoś mu podsunął jakieś dowody to gdyby był taki „otwarty na argumenty” to nie rzuciłby sie na nie jak pies na kawał mięcha i nie zaczą propagować tylko by je sprawdził i wysłuchał racji drugiej strony.

    Przykro mi kolego ale tak to juz jest że można znać człowieka całe życie a tak naprawdę go nie znać :]

   • wts79 said

    Nikt nie lubi być olewany. Wydaje się że jego wypowiedź jest reakcją na brak odpowiedzi ze strony MZ – skoro jego prośby o spotkanie odbiły się od ściany to postanowił publicznie pokazać że nie pozwoli sobie na takie traktowanie. Z drugiej strony dlaczego MZ nie chce poinformować co się dzieje w sprawie szczepionek? Czy publiczne mówienie o niepewności co do działania szczepionek ze strony MZ nie jest tylko fasadą za którą kryje się drugie dno? Przychodzi mi na myśl ostatni przetarg na stocznie kiedy to mówiono i zapewniano że wszystko będzie ok dla dobra stoczniowców a kryły się za tym lewe interesy…

   • Szaman said

    człowiek na jego stanowisku nie powinien pozwalać sobie na „osobiste obrażanie się jak dziecko” szczególnie żę tu nie chodzi o to czy ktoś go ignoruje czy nie tylko o dobro polaków! Jego stanowisko może przeważyć szalę na niekorzyść milionów polaków a ten sobie będzie stroił humory? kur*** tacy nieodpowiedzialni ludzie nami rządzą to potem nic dziwnego że świat wygląda jak wygląda.

   • Zbyszko said

    Bruno a ty to już jesteś typowym wylewaczem dziecka z kąpielą. Jak możesz nie wiedziać że nie liczy się partia tylko pojedyńczy ludzie i ich czyny. W każdym środowisku są różni ludzie. I takie szufladkowanie… zaciera obraz. A nam chodzi o wyrazistość i Pani Minister Kopacz jest osobą wyrazistą. Dzięki Pani Minister jak do tej pory tylko w Polsce jak i w Szwajcarii nie mamy obowiązkowych szczepień. I CHWAŁA JEJ ZA TO
    ===================================
    od p.b.: to sie moze zmienic z dnia na dzien, mizia niekoniecnie musi miec racje – nie oni decyduja

   • Bruno said

    Jesli uznacie Pani Minister za bohatera narodowego a Rzecznika Kochanowskiego za wielkie be to mówię wam że będziecie wpuszczeni w maliny.
    Trzeba znać fakty dlaczego tak a nie inaczej wypowiedział się Rzecznik Kochanowski.
    Nie znacie jak wyglądają kontakty służbowe między nimi.

    Widzę że na tym blogu większość jednak zostanie wpuszczona w maliny.

   • !!!! said

    WIEC JEŚLI TY ZNASZ TO NAM O TYM NAPISZ!!!!

   • Szaman said

    Wybacz ale jedyna kwestia jak mogła by usprawiedliwić tego człowieka w moich oczach a o której nie wiem, to to że jego lub jego rodzinę szantażują lub że ktoś poddał go praniu mózgu.

   • hjk said

    nie mozna dla rodziny poswiecac narodu!!! (no chyba ze to nie jego narod…)

   • Szaman said

    nie twierdze ze można ale to jest jakies usprawiedliwienie bo zważ na to że w jego oczach ta sprawa wcale nie musi wygladac tak powaznie zeby poswiecac dla niej rodzinę.

    Ciekaw tez jestem co ty byś zrobił w takiej sytuacji

   • Vebriq said

    to nie usprawiedliwiałoby go-ma swoje sumienie,już bardziej okolicznością łagodzącą jest zwykła głupota niż szantaż

   • ALFA said

    POLAK POTRAFI SOBIE ZARADZIĆ NA BRAK MASECZEK

  • Jack Ravenno said

   Sam zaatakował z tzw. grubej rury no to niech je żabę, którą wyhodował w przebłysku „dbałości” o obywateli. A k… zdrada lizbońska to co ? Pisałem o tym i do RPO i do KPRP i g…Tak Prezio jak i RPO polegli.

   Niech teraz nie ściemnia GŁĄB jeden.
   A przede wszystkim – jako prawnik powinien wiedzieć, że na ministra nie nasyła się prokuratury…Po prostu kolejna marionetka na cudzym pasku.

   pzdr

   • Szaman said

    otóż to. jak by do mnie ktoś wysłała takie zaproszenie w stylu „przyjmij albo naśle na ciebie prokuraturę” to przepraszam bardzo ale bym odmówił.. ktoś używający takiej manipulacji nie może mieć dobrych intencji.

  • Taka Tam... said

   nie dziwi mnie reakcja pana rzecznika…

   doszly mnie sluchy ze takze w innych kwestiach pan rzecznik (czy tam jego biuro) nie jest taki proobywatelski (mam tu na mysli obowiazkowa mammografie i cytologie dla kobiet pracujacych) w kazdym razie nie doszukalam sie proobywatelskosci w opowiedzi na powyzszy problem jaka otrzymano z biura RPO. a wrecz przeciwnie.

   wiec nie bylby to pierwszy raz kiedy ten pan podpada… dodam ze mail wyslany do RPO w tej sprawie nie byl agresywny, mial wypunktowane ktore miejsca konstytucji planowany przepis bedzie lamal itd..

  • Zbyszko said

   WTs79, ty chyba jesteś chory… Dobry człowiek???!!! Kochanowski jest po prostu osobą nieodpowiednią na tym stanowisku i tyle. Nie jest to zresztą pierwsza jego wpadka. Występując publicznie przeciw Pani Minister Kopacz wziął na siebie odpowiedzialność za mieszanie w mózgach tego skołowanego już Narodu

   • wts79 said

    Wypraszam sobie osobiste wycieczki. Znam Kochanowskiego osobiście i napisałem jakim jest człowiekiem a nie jakim rzecznikiem. Napisałem jak go można przekonać osobiście i tyle. Na pewno agresją nie przekonasz nikogo – poczytaj co o przekonywaniu kogoś kto ci zawinił mówił Jezus. Nie wyjeżdżaj do mnie że „jestem chory” bo zrażasz sobie moją osobę – takie zachowanie zawsze prowadzi do podziału a nie do jedności.

   • grypa666 said

    Nikt go tu nie obraża. Poseł SLD ma rację, może tylko psychiatra pomoże. Przecież to co powiedział Kochanowski o Norymberga2!

   • wts79 said

    Mnie obraża a nie rzecznika 🙂 A przy okazji przestrzegam przed łatwym wydawaniem sądów bez znajomości faktów. Nikt z nas nie wie jaka była wymiana między RPO a MZ. Znowu odsyłam do słów Jezusa na temat sądzenia innych 🙂

   • Szaman said

    Tak jak napisałem wyżej: człowiek ten nie postępuje jak ktoś kto chciałby słuchać jakichś argumentów. Takich ludzi poznasz z daleka bo nie trzeba ich na siłę przekonywać i wciskać pod nos argumenty tylko sami interesują się sprawą. SZCZEGÓLNIE jeśli chodzi o dobro milionów ludzi. Co innego jak by chodziło o jakieś głupoty natury poglądowej.
    Jeśli jest choćby cień szansy że coś może zaszkodzić ludziom a nie pomóc to sprawdza sie to zawsze DOKŁADNIE i RZETELNIE a nie chop siup i ja już wiem swoje

   • Zbyszko said

    WTs-79, skoro znasz pana Kochanowskiego osobiście i wiesz jak go przekonać (może chodzi tylko o rzelelne doinformowanie?)… To nic chyba nie stoi na przeszkodzie żebyś to zrobił. Ja już a priori cię przepraszam a myślę że prawie wszyscy na tym blogu będą ci wdzięczni jak to zrobisz. co ty na to?
    =================================
    od p.b.: na poczatku lipca br. poinformowalismy urzad rpo w w-wie o dowodach zebranych przez burgermeister, poslanke z krakowa takze — wyniki widac dzis :<((

   • Vebriq said

    którą posłankę z Krakowa,proszę o jej nazwisko
    ===============================
    od p.b.: marianowska

   • Atena7777 said

    To że Kochanowski prywatnie jest dobrym i miłym człowiekiem nie oznacza, że w pracy musi tak samo postępować……………….
    Ile było przypadków jak się ogląda różne reportaże, że np. przykładny ojciec, wspaniały mąż okazywał się zboczeńcem czy mordercą, niejednokrotnie rodzina czy sąsiedzi byli w szoku…………bo to taki dobry z niego człowiek był………………….każdy może mieć dwie twarze! Kasa, władza i dobre stanowisko na horyzoncie zmienia człowieka po mimo tego, że w sercu czuje co innego…………………………

   • grypa666 said

    Dobra Dobra, „Sir Lancelot”!

  • Vebriq said

   wysłałem ostrego w tonie maila na: rzecznik@rpo.gov.pl natychmiast po przeczytaniu powyższego,zagroziłem mu,iż jeśli nie zmieni stanowiska będzie uważany za zbrodniarza,zwłaszcza,że byli u niego przedstawiciele świńskiej sprawy.Zalogowałem się na forach:językoznawców,forum Czerwionka-Leszczyny,forum miasta Brzeg,forum Warszawa.mojeosiedle.pl i wszędzie wrzucam linki do tego bloga z krótkim tekstem o Jane B.Róbcie to samo w swoim zakresie,nie piszę by się tym chwalić tylko aby pobudzić do czynu.

  • Pelagia said

   to niech ten uczciwy człowiek zadziała tam gdzie naprawdę trzeba- w szpitalu w Nowym Dworze Maz. ludzie czekali na przyjęcie od 9-tej rano do 21-szej. I nie zostali przyjęci !!! niektórzy byli naprawdę w ciężkim stanie. Ta afera z grypą jest po to rozdmuchana, by ukryć prawde o działaniu szpitali

   • hjk said

    dajcie spokój rzecznik to instytucja fasadowa i nic nie moze zmienić, bo stoją za wszystkim jakieś interesy, no chyba ze jest jakas sprawa mało znacząca i wynik jakiejś przypadkowej okolicznosci czy zaniedbania. Nie ma zadnej siły sprawczej, raczej jest skłonny ulegać mainstrimowi…

   • grypa666 said

    Ale mógłby stulić pysk, a nie szczekać jak piesek. Sorry za język, ale naprawdę jestem wk…ony.
    ================================
    od p.b.: prosze sie hamowac (przez samo ha)

  • allseiingeye said

   UWAGA BO ZARAZ ZDEJMĄ!!!!!
   Uważam że artykuł bagatelizuje sytuację, przytaczając jeden przypadek powikłań po szczepionce na ah1n1, ale zawsze to jest konkretny dowód na szkodliwe działanie tej szczepionki. Niedługo będzie takich przypadków więcej więc warto je odnotować, jako oficjalnie potwierdzone przypadki, do przyszłych procesów!!!

   http://wiadomosci.onet.pl/2077362,12,niepokojacy_przypadek_po_zaszczepieniu_na_grype_ah1n1,item.html

   Niepokojący przypadek po zaszczepieniu na grypę A/H1N1
   We Francji ruszyły powszechne (ode mnie- powszechne czyt. przymusowe!)szczepienia przeciw nowej grypie A/H1N1. Niedawno jednak zdarzył się niepokojący przypadek, który najprawdopodobniej ma związek ze szczepionką.
   Media ujawniły, że u jednej z zaszczepionych kobiet stwierdzono w kilka dni później „prawdopodobny” przypadek tzw. syndromu Guillain-Barre. Jest to rzadka choroba układu nerwowego, związana na ogół z infekcją grypową. Ministerstwo zdrowia poinformowało, że trwają w tej chwili dodatkowe ekspertyzy, by stwierdzić, czy pojawienie się symptomów tej choroby mogło być skutkiem ubocznym szczepionki.

   Francuzi nie są skorzy do szczepienia się

   Tłoku nie było

   W przeciwieństwie do wielu innych krajów, we Francji pierwszego dnia po rozpoczęciu kampanii przeciw grypie A/H1N1 na korytarzach centrów medycznych nie było na ogół tłoku

   onet.pl

  • zyta said

   @wts79,
   Nie rozumiem, dlaczego sam nie napiszesz listu do swojego bylego profesora, skoro go tak dobrze znasz. Wyglada na to, ze do ciebie przemawiaja argumenty przytaczane na blogu grypa666 skoro tu sie wpisujesz. Powinienes poczuwac sie do obowiazku poinformowania p.Kochanowskeigo o tych argumentach a nie tylko laskawie dawac dobre rady i umywac od reszty rece. Nie masz rodziny, ktora chcialbys ostrzec przed smiercionosnymi szczepieniami? Przylacz sie aktywnie do SPRAWY.

 2. Manitu said

  rzecznik@rpo.gov.pl
  piszemy?

 3. jowram said

  Z dziennika Gajowego

  ” 8 listopada południowoafrykańska witryna fto.co.za opublikowała następujący tekst (w wolnym tłumaczeniu):

  “Podejrzany pojazd powietrzny został zmuszony do lądowania. Wyprodukowany w Rosji a operowany przez Stany Zjednoczone ciężki samolot transportowy dalekiego zasięgu AN-124, zmienił swój znak wywoławczy z cywilnego na wojskowy, co spowodowało reakcję Indyjskich Sił Powietrznych po przekroczeniu przezeń granicy Pakistanu. Samolot zmuszono do lądowania w Numbai. Inny samolot został zmuszony do lądowania przez nigeryjskie myśliwce, a jego załoga została aresztowana.

  Chińskie Siły Powietrzne skontaktowały się z wywiadem Indii i Nigerii w sprawie powyższych samolotów, wyrażając zaniepokojenie możliwością zainfekowania ziemskiej atmosfery przez Stany Zjednoczone celem dokonania masowego ludobójstwa.”

  Samoloty były zaopatrzone w zaawansowane systemy do rozpylania chemikaliów.”

  • Vebriq said

   USA prowokują tak jak to mówił jasnowidz Jackowski…czyżby trzeba było uwierzyć jasnowidzom?
   Czy USA są naprawdę takim supermocarstwem,czy ich przewaga militarna na tej planecie jest duża?Na ile zdystansowali Rosję i Chiny?Czy sytuacja gwarantowanego wzajemnego całkowitego zniszczenia się mocarstw,która dała nam 50lat pokoju przeszła do historii? chyba jeszcze nie…?

   • hjk said

    moze maja jakas nową broń…?

   • Vebriq said

    Jest kilka czynników,które zastanawiają: jeśli zwolennicy teorii chipowania mają rację to możliwe,iż USA mają nowe nanotechnologie-równowaga militarna może być zachwiana (do czego nikt się nam oficjalnie nie przyzna) na korzyść USA,zwykła analiza wskazuje,że jeśli USA miałyby rozpętać wojnę to raczej teraz niż później-Chiny szybko rosną w siłę,Stany mogą chcieć wykorzystać przewagę,którą jeszcze mają bo za 10-20lat mogą ją stracić jeśli Chiny będą rosnąć w potęgę w tym tempie co obecnie…nie zaryzykują może jawnej wojny ale jakieś tajne gry,które by pomogły im przechylić szalę na swoją stronę jeszcze bardziej-why not?I tym może być ta pandemia.

 4. Bruno said

  to nas czeka

  • Baba.Jaga said

   Nie, nie czeka nas.

   • hjk said

    a jeśli juz to w wersji daleko bardziej zminituryzowanej…
    Ale nie ma co panikować…słońce śpi a jak sie obudzi to jeden wiekszy impuls magnetyczny i cała ziemska elektronika dozna ‚resetu’ na długie lata…

 5. Olka said

  Właśnie Pan Kochanowski poinformował, że złoży przeciwko Pani Kopacz imienny pozew do sądu jeżeli nie zakupi szczepionek dla tzw. grup ryzyka. Krew zalewa patrząc na te wymuszenia…

  • grypa666 said

   Mam propozycję: niech wszyscy którzy namawiają do szczepień puublicznie zaszczepią się losowo wybranymi szczepionkami (my je dostarczymy, wymieszamy z różnych firm). W programie tvn „Teraz My” min Balicki odmówił, pamiętacie?!

   • kasia said

    Ale gdzie kupisz szczepionki ? W niemczech sprzedaja w aptekach?

   • hjk said

    to damy im tę z filmiku na YT..))))

   • Olka said

    Idę o zakład, że 90% tych namawiających nie przyjmie szczepionki 🙂 Jednak dobrze byłoby im zaproponować taką loterię by przeciętny Kowalski przejrzał na oczy.

  • Olka said

   Zamierza go złożyć już w poniedziałek. Może i ten Pan prywatnie jest sympatyczny, ale szantażowanie Minister Zdrowia to już przesada. Brak wiedzy w tym zakresie nie może być usprawiedliwieniem dla takiego postępowania.

   • grypa666 said

    Hitler też podobno prywatnie był sympatyczny…

   • agata said

    A komendant Auschwitz Rudolf byl bardzo dobrym i przykladnym ojcem rodziny. Uwielbial muzyke klasyczna i sztuke (zwlaszcza malarstwo.)
    „Pozyteczny idiota” tzw. wspomagier nie musi byc zaraz idiota per se. Moze byc b.wyksztalcony, elokwenty, kulturalny. ALE sprzeda sie latwo za pare srebrnikow i zrobi co mu kaze bo dusze ma parszywa. I tyle.

   • agata said

    Rudolf Hess. Prosze poprawic.

   • Filip said

    O to mi się przypomniała historia (podobno autentyczna), o tym że Hitler w młodości o mało sie nie utopił w jakimś stawie – uratował go żyd, który przejżdżam koło feralnego stawu…. ;)))

   • maska said

   • maska said

    http://swir.us/zegnaj-prosiaczku

   • hjk said

    niech składa, pani minister przyjdzie i sie odwoła od pozwu i tak sie skonczy, to sztorm w szklance wody

  • p. said

   KOCHANOWSKI DO DYMISJI! CO TO ZA KPINA ŻE TEN CZŁOWIEK JEST NA TAKIEJ FUNKCJI?
   JEMU NASZE DOBRO WAŻNIEJSZE CZY RACZEJ PEŁNY PORTFEL FIRM FARMACEUTYCZNYCH?

   W SPRAWIE GDZIE OSKARŻENIEM JEST PRÓBA LUDOBÓJSTWA Rzecznik Praw Obywatelskich POLAKÓW UDAJE GŁUPA?!
   SAM PCHA POD IGŁĘ I STRASZY SONDAMI? TOŻ TO PRZECIEŻ KPINA!

  • A eksperymenty medyczne bez zgody pacjentów są niby dla dobra obywateli w imieniu których rzecznik ma występować?

   • UV-C said

    JA uważam, że dobrze zrobił że się zainteresował tą sprawą ale nie wiem czemu nakłania do zakupu szczepionek. Może po prostu nie wierzy, że firmy nie chcą brać odpowiedzialności tak jak i rzekomo nie wierzy w to Marek Balicki. A czemu Kopacz i jej ministerstwo nie chce ujawnić kochanowskiemu szczegółów negocjacji? Czyżby umowy z firmami były tajne? Niech Kochanowski pozna jak się negocjuje, najlepiej w ogóle niech to ujawnią publicznie. Możę w ogóle nie negocjują tylko tak mówią.

 6. szuk said

  zaczyna sie nagonka celem pozbawienia kopacz stanowiska odebrania jej merytorycznej mozliwosci rozmow w farmacjami.zle sie dzieje, znaleźli szybki sposób na pozbycie sie naszego Ministra! a potem wolna droga jesli prokurator na te akcje przystanie. br….
  róbmy cos!

  • Taka Tam... said

   no jak to trafi do prokuratury to juz potem wjada pani K. na chate z brygada antyterrorystyczna i innymi takimi… oby tylko nie doszlo do jakiegos wypadku jak u pani B. w domu. 😉

   tragedia juz niewiadomo czy smiac sie czy plakac…

  • grypa666 said

   Oczywiście, że to nagonka polityczna. Widzą szansę w możliwości przejęcia władzy, nie analizują faktów na temat szczepionek – banda idiotów!

  • Szaman said

   i nawet jesli im sie nie powiedzie jej pozbyć to i tak narobią Kopacz problemów które sprawia że zamiast zajowac sie sprawą bedzie zajmować się głupotami i jej pozycja osłabnie.

   Ja to bym czasem byl za tymi anarchistami i spuścił jaka bombke na jednego czy drugiego XD

   no niemniej historia niestety pokazuje że nic o nie da ;]

   Może da się jakoś wykryć ten szwindel.. Panie znajomy od Kochanowskiego może byś sie pan tak zakręcił i poszukał czego ? Może jak pan tak mówisz że Kochanowski jest taki ok to rzeczywiście ktoś go szantażuje iż zachowuje sie jak gnida?

 7. Rafik said

  ech

 8. Bruno said

  Tajne posiedzenie Rady Ministrów 8 maja 2009 roku

  http://urbas.blog.onet.pl/

 9. Rafik said

  Ten Rzecznik to d…a nie rzecznik.
  Nie reagował gdy składaliśmy doniesienie na banki.
  Nie reagował gdy składaliśmy doniesienie na chemtrials.
  Po co to w ogóle istnieje???
  Żyjemy w wielkiej DUPIE a nie wolnym kraju.
  Każdy powinien mieć konstytucję w kiblu i podcierać nią ….ę

  • hjk said

   instytucja to kolejna fasada dla tzw. demokracji – wciskają tam albo sługusów nwo, albo słabych ludzi, których mozna szantazowac, a i tak nie wiem, co on moze robić i jakie ma srodki prawne do dyspozycji…

  • jagodaacai said

   Ten rzecznik jest PiS-owy i wikła się w grę polityczną by dowalić PO. Nie ma żadnych merytorycznych przesłanek.

 10. Prrivan said

  Wyjątkowo nieciekawe doniesienia z Bukowiny,
  mianowicie wszystkie tamtejsze 22 ofiary śmiertelne są efektem działania wirusa [A]/[N]1N1 wywołującego według mediów zgony w 100% przypadków.

  Oby to było tylko napędzanie strachu.Oby…

  http://babelfish.yahoo.com/translate_url?doit=done&tt=url&intl=1&fr=bf-home&trurl=http%3A%2F%2Fwww.zik.com.ua%2Fru%2Fnews%2F2009%2F11%2F12%2F204378&lp=ru_en&btnTrUrl=Translate

  • Rafik said

   UWAGA UWAGA!

   Według naszego informatora z Ukrainy Interpol przeprowadzał na Ukrainie we wrześniu 2009 ćwiczenia z zakresu bioterroryzmu z użyciem dżumy płucnej!!!

   • Vebriq said

    jeśli mówisz prawdę to wiemy już wszystko
    na pohybel interpolu!

  • hjk said

   qrcze, maski nie wystarcza, trzeba gogli!!

  • hjk said

   nawet maski nie wystarczają, na oczy trzeba gogli, tak agresywny jest wirus z tego art,

 11. Ferol said

  UWAGA!!!Piszcie maile do naszego mistrza i powiedzcie mu co o nim sądzicie:
  rzecznik@rpo.gov.pl

 12. MUSIMY DZIAŁAĆ said

  jeśli zwolnią Minister Kopacz trzeba będzie zaspamować cały internet

  ludzie do tej pory robili to umiarkowanie, ale jazda dopiero się zacznie bo już wszyscy rozumieją co się kroji ..

 13. maska said

  dziś usłyszałem że do leku Rutinoscorbin dodają dwie maseczki gratis.
  Widziałem także w supermarkecie kobietę w maseczce szybko przemykającą się miedz tłumem ludzi.
  Tak niewiele trzeba by oszaleć…

 14. kasia said

  http://wiadomosci.onet.pl/2077377,11,zarty_ws_nowej_grypy_w_polsce_lewica_odsyla_rpo_do_psychiatry,item.html
  Kochanowski do psychiatry!!!

  • CoZaSyf said

   Jestem Z lewicą!!!

   • grypa666 said

    Tu nie ma lewicy i prawicy, są ludzie mądrzy, głupi i zdrajcy

   • CoZaSyf said

    Grypa666 i Kasia !Zle rozumiesz moj wpis. Podoba mi sie to co powiedziala lewica w.s RPO!-Nie podoba mi sie żadne ugrupowanie partyjne w moim kraju/z tych 4-ech/!

 15. GoA said

  „Szanowny Panie,

  jako obywatelka Polski czyli osoba, w imieniu której powinien Pan występować reprezentując urząd, który Pan piastuje – niniejszym zgłaszam swój sprzeciw do nacisków, które wywiera Pan na urzędującego ministra zdrowia w sprawie zakupu szczepionek na grypę AH1N1. Znając Pański dorobek oczekiwałabym raczej wsparcia dla Pani minister w negocjacjach z firmami farmaceutycznymi próbującymi na rynek polski wprowadzić produkt, za który firmy te nie chcą wziąć odpowiedzialności. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem wprowadzenie na rynek produktu, którego jakości nie gwarantuje producent skutkowałoby dla Pani minister Kopacz odpowiedzialnością karną z tytułu Art. 165 par. 1 pkt 2, którego treść z pewnością jest Panu znana.
  („Odpowiedzialności karnej podlega
  Art. 165. § 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:
  1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej,
  2) wyrabiając lub wprowadzając do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje, środki spożywcze lub inne artykuły powszechnego użytku lub też środki farmaceutyczne nie odpowiadające obowiązującym warunkom jakości,”)
  To, że europejskie organizacje zalecają wprowadzenie na rynek tych produktów, nie oznacza, że zdejmują one odpowiedzialność z ministra zdrowia. Z mojego punktu widzenia jest to nie tylko odpowiedzialność prawna ale przede wszystkim odpowiedzialność etyczna i moralna. Obowiązkiem Pani minister jest przede wszystkim dbałość o zdrowie i życie obywateli Polski. Robienie czegoś tylko dlatego, że „wszyscy tak robią” nie byłoby dowodem tej troski ale raczej daleko posuniętej lekkomyślności. Całkowicie popieram w tej sprawie stanowisko Pani minister Kopacz.

  Z poważaniem,”

  takiego maila na szybko wysłałam do rzecznik@rpo.gov.pl i do wiadomości ewa.kopacz@sejm.pl

  w łagodnych raczej słowach jak widzicie – ale swój sprzeciw zgłosiłam 🙂

 16. Metal said

  moze zorganizujemy jakas manifestacje poparcia dla Minister Kopacz?
  manifestacje sa raczej przeciw czemus, a my pokazemy ze jestesmy ZA Minister Kopacz?

  • p. said

   Organizacje skupione w KOALICJI POLSKA WOLNA OD GMO będą manifestować przed
   Sejmem w dniu 20 listopada od godziny 9.00 do 11.00

   Można się przyłączyć – to też nasze wspólna sprawa!
   A przy okazji informować o szczepieniach 🙂

  • Vebriq said

   Ale ja nie jestem za Kopacz w ogóle tylko za Kopacz w tej oto jednej konkretnej sprawie…. róbmy raczej manifestację za wypowiedzeniem przez RP International Health Regulations(IHR) w trybie natychmiastowym-to jest prawdziwy miecz nad naszymi głowami,a nie taki czy owaki minister-musimy uderzyć w główne źródło zagrożenia biologicznego dla narodu,zostawmy te uboczne tematy(mało istotne) i walczmy przeciw IHR i planowi pandemicznemu zawierającemu zapis o przymusie.

   • Szaman said

    tak tak my je zostawimy a oni nam sie wryją bo znajdą furtkę.. Wiesz kiedyś dużo grywałem w gry strategiczne. Jak w którym kolwiek miejscu odpuścisz wrogowi nacierąjacemu na ciebie to ten wykorzysta to miejsce jako przyczółek. Jeśli odpuscimy im na froncie GMO to oni dadzą se spokój ze szczepionkami a wykorzystają to że nikt nie patrzy na GMO czy też na Codex alimentarius. i zaczną wprowadzać swój plan w życie przez tą furtkę. Musisz zrozumieć ze jeśli ktoś to zaplanował to działa RÓWNOCZESNIE na wszystkich frontach i że jest niesamowicie plastyczny i w raz ze zmiana sytuacji zmieni podejście.

   • Vebriq said

    W chwili obecnej znam tylko jeden „front’-szczepionki,w pozostałych sprawach jestem niedokształcony i minie wiele(z waszego punktu widzenia za wiele)czasu nim w ogóle wyrobię sobie własny pogląd,przykro mi,ale ja tu jestem z powodu szczepionek,inne sprawy są dla mnie uboczne,robię co wydaje mi się właściwe w tej sprawie-IHR to dla mnie główny wróg,trzeba NAJPIERW to wypowiedzieć bo jak nie szczepionkami to uraczą was np.przymusowo podanym tamiflu,sprawy GMO,codexu itd nie dotyczą bezpośrednio nietykalności cielesnej i dlatego są dla mnie mniej ważne,różnimy się poglądami na wagę spraw.

 17. maska said

  http://wiadomosci.onet.pl/2077362,12,niepokojacy_przypadek_po_zaszczepieniu_na_grype_ah1n1,item.html

 18. mizia said

  CZY WY TEGO NIE ROZUMIECIE ŻE CAŁA TA ZADYMA -KUPIĆ NIE KUPIC -TO TEATRZYK ŻEBY LUDZIOM PRAWDY NIE MÓWIĆ A PRAWDA JEST TAKA ŻE
  NIEMA PIENIEDZY NA TE SZCZEPIONKI , JAK I NA INNE ŻECZY TEN RZĄD NIE PŁACI JUŻ 70 % SWOICH ZOBOWIAZAŃ
  ONI WOLELI BY UMRZEĆ NIZ PRZYZNAĆ ŻE SĄ BANKRUTAMI – SYTUACJA W ZUS, NIE WYPŁACONE NALEŻNOŚCI W POLICJI I WOJSKU , SZPITALE BEZ PIENIĘDZY DO KOŃCA ROKU. TO WSZYSTKO JUŻ JEST -PROTESTY BĘDĄ NA DNIACH I ONI SOBIE ZDAJĄ Z TEGO SPRAWĘ ŻE NIE SĄ JUŻ ZUPEŁNIE WYPŁACALNI .
  A DLA WAS BAJECZKA O „ZŁYM I DOBRYM POLICJANCIE” – A POLSKA JEST TRUPEM FINANSOWYM TAKA JEST PRAWDA -DLA NIEDOWIARKÓW INFO OGÓLNIE DOSTEPNE

  • Bruno said

   rzucili się tak do atakowania Kochanowskiego że chyba nie rozumieją .

   Można wybaczyć bo polityka jest skomplikowana i trudno ją zrozumieć.

   • Szaman said

    Kogo to obchodzi? Ważne ze w tej swojej grze politycznej stoją narazie po naszej stronie.
    Jeśli nawet ciągną to z powodu tego że nie mają kasy to publicznie głoszą to co nam na rękę a to zmusza ludzi którzy słuchaja mediów i nigdy by ich nie przekonał taki bloog jak ten, do myślenia.. i może sie okazać ze jak już je nawet znajdą to znajdzei sie prdzej ktoś kto rzezywiście coś odkryje co będzie można wykorzystać jako poważny zarzut i powstrzymać rząd przed zakupem. Gra na zwłokę lepsza niż nic :]

  • raven said

   to że Polska jest trupem finansowym to nie tylko efekt działań tego rządu, ale głównie poprzednich rządów

   • hjk said

    cała zagenturyzowana polityka po 89 z małymi wyjątkami zmierzała do zbankrutowania Polski i przejęcia wszystkiego za bezcen..temu służył „plan Balcerowicza” i td.

  • GoA said

   nie ma 100 milionów? Nie żartuj – Bank światowy i inne organizacje pobiegłyby w podskokach, żeby „pomóc” Polsce w zakupie tych szczepionek – gdyby tylko polski rząd wyraził chęć na takie kredytowanie. Z drugiej strony niestety jestem przekonana, że Polska może zostać przez te ogranizacje „załatwiona” jeśli tylko poważnie się postawi sprzeciwiając się akcji, która odbywa się jak Europa długa i szeroka…

   • mizia said

    ANO NIEMA NAWET 100 000 POLICJI WISZA 130 000 NIEZAPŁACONYCH CZESCI SKŁADOWYCH ICH PENSJI PROTEST O TĄ KASĘ BEDZIE W WARSZAWIE 1 GRÓDNIA 2009 ROKU A I TAK G.. DOSTANĄ – POMYSL KTÓRY RZAD JEŚLI NIEMA NA SZYJI NOZA ZACZYNA POGRYWAĆ Z POLICJĄ ŻE IM CZEGOŚ ZALEGŁEGO NIE WYPŁACI.

   • mizia said

    PS 130 000 000 OCZYWIŚCIE

   • Fraktal said

    I może ta katastrofalna sytuacja bardzo nam będzie na rękę. Właśnie osobiści wysłałem maila do rzecznika ale nie liczę na odpowiedź 🙂

   • RODACY said

    wiec może policja poprze też nasz protest trzeba działać wspólnie przecież my wszyscy RODACY

    trzeba Policji jak najwięcej wysyłać maili żeby wiedzieli co tu się w ogóle dzieje…

  • grypa666 said

   Absolutnie się tobą nie zgodzę. Szczepionki dostaniemy za darmo, to już było mówione. To jest walka o nasze życie, Kopacz wie co robi. Tu się żarty polityczne skończyły, tu jest walka z ludobójstwem – jeśli ktoś okładnie analizował informacje zamieszczane na blogu to rozumie o co chodzi.

   • Rafik said

    LUDZIE OTWIERAJCIE OCZY ŻEBY NIE BYŁO ZA PÓŹNO…

    JAK SIĘ ROBI TERROR W XXI WIEKU??

    TAK JAK W PRZYPADKU ATAKU W LONDYŃSKIM METRZE I WTC…

    ROBI SIĘ JAKIŚ KRÓTKI CZAS PRZED, ALBO NAJLEPIEJ W CZASIE „ZAMACHÓW” ĆWICZENIA

    http://www.policja.pl/portal/pol/1/46091/quotCzarna_smiercquot__w_walce_z_bioterroryzmem.html

   • Rafik said

    Takie właśnie „ćwiczenia” odbywały się we wrześniu i październiku w Polsce i na Ukrainie.
    Przedziwny zbieg okoliczności że na Ukrainie odnotowano w październiku zachorowania na dżumę płucną.
    Oni zmierzają do zaatakowania ludzi dżumą.
    Następnie zwalą winę na jakiś tam terrorystów.
    Ten sam schemat.
    Potrzebna jest zasłona dymna dla walącej się psia mać ekonomii od siedmiu boleści, która polegała na upodleniu kolejnych narodów.
    Świadomość społeczna lawinowo wzrasta dzięki internetowi.
    Oni przebierają nóżkami
    Chcą przy okazji wybić trochę ludzi

   • Rafik said

    Nasi informatorzy twierdzą, że ze względu na rosnący lawinowo sprzeciw dla szczepionek, będzie przyjęty plan B, czyli „atak terrorystyczny” dżumą, lub podobnymi ,wcześniej przygotowanymi zarazkami. Obydwa plany były wcześniej przygotowywane w zakresie strategii wdrożenia.

   • Magdalena said

    @Rafik

    I co chorzy na dzume pobiegna szczepic sie na grype?

   • Rafik said

    Obecnie w wielu miejscach na świecie trwają gorączkowe „przygorowania” do jakiegoś ataku dżumą płucną -USA, Kanada, Meksyk- w tych krajach w ostatnich dniach odbywały się masowe szkolenia z zakresu bioterroryzmu.

    PROBLEM, REAKCJA, ROZWIĄZANIE

    Manipulacja strachem. Najbardziej skuteczna.

    Szkoda tylko tych niewinnych Arabów. Pewnie na nich zwalą winę

    A MOŻE TYM RAZEM NA POLAKÓW????

    POMYŚLCIE

    Ostatnio przecież Polacy są zaszczuwani w wyniku jakiegoś tam przemytu broni do Iranu

   • Głos66 said

    Myślę, że nie powinniśmy zapominać o bardzo ważnym wydarzeniu.
    Chodzi o pielgrzymkę do Mekki. W tym roku przypada na 19.11.2009

    O listopadzie wspominał także Krzysztof Jackowski w swych wizjach.
    Było o samolotach z Ukrainy, o wielkiej tragedii w pobliżu Morza Czerwonego (Mekka właśnie tam leży).
    Było również o ludziach żółknących i umierających z jakiegoś niewyjaśnionego powodu.

   • Vebriq said

    popieram!

   • mizia said

    OCZYWIŚCIE ŻE KONIEC KOŃCÓW TA SZCZEPIONKA BEDZIE DANA ZA DARMO ALE PÓKI JEST NADZIEJA NA ZAROBEK BEDĄ NACISKI ŻEBY PŁACIĆ

   • mizia said

    GWARANTUJE CI ŻE JAKBY BYŁY PIENIĄDZE TO BYSMY JAKO PIERWSI KUPILI TE SZCZEPIONKI -ZROZUM ŻE ONI NIEMOGĄ PRZEDEWSZYSTKIM OBNAŻYĆ SIĘ JAKO BANKRUCI NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ I W WIELKIEJ CZĘSCI TO PRZEDSTAWIENIE JEST KIEROWANE DO WIERZYCIELI POLSKI- bo ludzie w polsce to wiedzą ale maja tyle do powiedzenia co”świnia w rzeżni” KAŻDY ŻĄD OD 1990 ROKU MA W D.. OBYWATELI ICH DZIECI ETCETERA. SMUTNE ALE PRAWDZIWE W POTEGĘ POLSKI WIERZA JACYŚ DEWIANCI INTELEKTUALNI STAN TEGO PAŃSTWA NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEST TRAGICZNY

   • hjk said

    w tym wszystkim co piszesz tylko jedno mi nie pasuje – ze wierzyciele Polski są tak durni, ze im można byle szopki odstawiać, a oni to kupia…

    No coż, może isą durni, ale nie bym był tego taki pewny…

   • mizia said

    narazie zobowiazania miedzynarodowe są rególowane kosztem niewypłacania w polsce wszelkich zobowiazań A ZAGRANICZNI WIERZYCIELE MAJĄ W D,,, KOGO RZAD OKRADA ŻEBY MIEĆ DLA NICH NA RATE PROSTE SPŁATY – donek wie rze mze np policjantom nie zapłacić i gówno mu zrobią podrą mordy on ich postraszy i tyle to nic nie kosztuje ALE JAK DONEK SIĘ SPÓŻNI ZAPŁACIĆ PANU GOLDMANOWI LUB INNEMU ZAGRANICZNEMU WIERZYCIELOWI TO WIE ZE DO D.. MU SIĘ DOBIORĄ i zrobia taki krach w polsce że nawet polscy biznesmyni bedą go chcieli OBWIESIĆ – PROSTE JAK BUDOWA CEPA

   • hjk said

    no to juz lepiej, czyli sam piszesz, ze oni w zadne szopki nie wierzą, ale szopki sa odstawiane dla tubylcow…

   • Vebriq said

    Państwo tym niemniej istnieje i bez wojny się nie zawali,w latach 30 był głód i analfabetyzm,ale gdyby nie Niemcy i ich najazd Polska mogłaby trwać,mamy do czynienia z grą na osłabienie biologiczne,ale nie na likwidację.

   • grypa666 said

    Francja właśnie daje szczepionki Ukrainie… To jest do przewidzenia, nie trzeba Jackowskiego!

   • mizia said

    TA K JAK NAPISAŁEM POWYZEJ NAM TERZ DADZĄ JAK SIĘ BĘDZIEMY UPIERAĆ PRZY WERSJI KOPACZ- a swoją drogą moze to chytry plan rzadu aby dostać to za darmo a kasę przeznaczoną zajumac.
    ps. SYTUACJA IDEALNA NAJLEPIEJ NIECH W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI SZCZEPIĄ TYCH CO DOPIERO WYZDROWIELI EPIDEMIA IDEALNA WRĘCZ MODELOWA GWARANTOWANA.

   • mizia said

    PS. JAK KOCHANOWSKI PODA KOPACZ DO PROKURATURY – TO BĘDZIE TO ETEDY JAK BEDĄ 3 NIEDZIELE W KUPIE A W SRODKU 1 MAJA.
    ANI ON JEJ NIGDZIE NIE PODA ANI ONA NIC NIE ZAKUPI A JEDYNE CO PEWNE TO ZE KOPACZ RAZEM Z KOCHANOWSKIM U PREMIERA W DOMU NAPIJĄ SIĘ DOBREGO KONIAKU NA POCHYBEL DURNEMU MOTŁOCHOWI…

   • mizia said

    TE ICH ZAGRYWKI OD 20 LAT TO TAK JAK WALCZY PROKURATOR Z ADWOKATEM A PO SPRAWIE IDĄ SIE NAPIC -BO SA\A KOLEGAMI .
    JESZCZE LEPSZE SZOPKI WAM SERWUJA SKACZĄC SOBIE DO OCZU PRZED KAMERAMI A W SEJMOWEJ SIE PO PLECACH KLEPIĄ TUSK Z KACZYŃSKIM I NAWET BARDZIEJ EGZOTYCZNE DUETY PRZY KONSUMPCJI SIE WIDYWAŁO NA WŁASNE OCZY – LUDZIE SĄ POPROSTY naiwni do ……

   • hjk said

    dokładnie – juz niejedna osoba to mówiła – tu odstawiają szopki, a potem chlaja razem w sejmowej knajpie…

  • mizia said

   PS Z CZEGO MA BYĆ TU KASA JAK:
   W TEJ CHWILI W POLSCE JEST OBECNYCH OBYWATELI 31 000 000 (DLATEGO ZE OKOŁO 7 000 000 OBYWATELI MIESZKA I PRACUJE ZA GRANICĄ CHODZI O WYJAZDY PO 2003 ROKU) Z CZEGO:
   OKOŁO 10 000 000 TO EMERYCI I RĘCIŚCI , OSOBY NIEPEŁNOLETNIE TO KOLEJNE OKOŁO 4 000 000 , BEZROBOTNI TO KOLEJNE OKOŁO 5 000 000 POLICJA , WOJSKO ,URZEDASY -WSZELKIEGO SZCZEBLA, STRAŻ POZARNA, STRAŻ GRNICZNA, NAUCZYCIELE , PRACOWNICY SŁUZBY ZDROWIA I inni pomniejsi będący KONSUMENTAMI PIENIĘDZY BUDŻETOWYCH TO KOLEJNE OKOŁO 2 000 000

   REZEM DAJE OKOŁO 22 000 000 LUDZI NA UTRZYMANIU PODATNIKA
   OKOŁO 9 000 000 MUSI TO UTRZYMAĆ I JAKBY NIE KASA PRZYSYŁANA DO KRAJU PRZEZ ZNIENAWIDZONYCH W POLSCE EMIGRANTÓW ZWANYCH W RADIU PRASIE I TV POGARDLIWIE -„ZMYWAKAMI ” TO JUŻ DAWNO TEN KRAJ POSZEDŁ BY Z TORBAMI
   DO PODWAŻAJACYCH TO CO POWYŻE J MAM W DU… RZĄDOWE STATYSTYKI ZAKŁAMANE – I PROSZE MI TU NIE PIEPRZYĆ ŻADNYCH CHEREZJI 5 LAT BYŁEM URZEDNIKIEM MSW I A NA BWRDZO WYSOKIM STANOWISKU I WIEM DOSKONALE CZYM JEST TO PAŃSTEWKO – ISTNIEJE TYLKO I WYŁACZNIE DLATEGO ŻE SĄ ZAKŁAMANE RAPORTY O STANIE TEGO PAŃSTWA ŻENUJACE SĄ TE ICH GIERKI

   • Rafik said

    Taki był plan
    IV rozbiór

    Zaczęło się od pożyczki Gierka.
    Potem był pan z wąsem (agent) itd……..

   • fabularasa said

    Mizia a możesz podać troszkę więcej informacji co do tego w jakiej sytuacji ekonomicznej jest Polska – wszystko to bardzo ciekawe i warte zastanowienia

    czy możesz napisać kto wg Ciebie głównie przyczynił się do obecnej sytuacji

    pozdrawiam

   • mizia said

    WSZYSCY OD 1989 ROKU ROBILI TO SOLIDARNIE W SPÓLNIE I W POROZUMIENIU – SOLIDARNOŚĆ ZŁODZIEJSKA a co nie wiedziałeś że to klób wzajemnego wzbogacania sie – DOWÓD ŻADNEMU AFERZYŚCIE Z OSTATNICH 20 LAT WŁOS Z GŁOWY NIESPADŁ ANI NIE ZUBOŻAŁ

   • fabularasa said

    to jak wszędzie zawsze Ci na górze grają wspólnie nawet jeśli oficjalnie są po przeciwnych stronach

    czy możesz podać troszkę więcej informacji – jako że pracowałeś/aś na takim a nie innym stanowisku więc wiesz więcej… przynajmniej teoretycznie

   • Janosik said

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sensacyjne-notatki-pomoga-wyjasnic-najwieksza-afere-RP,wid,11198604,wiadomosc.html?ticaid=19193&_ticrsn=3
    A PAMIĘTACIE AFERĘ FOZZ JAK GDZIEŚ ULOTNIŁO SIĘ 16 BILIONÓW

   • hjk said

    @Fabula – służby specjalne ktore rzadza polską, przy kapitałowej pomocy z „przyjaciół” zza granicy i politycznej tu marionetkowych rządzacych…

   • hjk said

    poczytaj np http://www.Michaliwewicz.pl

   • Magda said

    a do tego ci,którzy zarabiają najwięcej-duże ,zagraniczne firmy np. sieci handlowe,korzystają z ulg podatkowych.

   • mizia said

    A CO TY TEŻ NIEWIESZ ŻE W POLSCE PO 1989 ROKU WYSTARCZYŁO BYĆ OBYWATELEM OBCEGO KRAJU ABY ROBIĆ INTERES -ZA POLSKĄ POŻYCZKĘ NA 3 PROCENT, NIE PŁACĄC ZADNYCH PODATKÓW W POLSCE.
    JAK BYŚ MIAŁA TAKIE ULGI ALBO CHOĆBY TAKI DOSTEP DO KREDYTU W LATACH 90 TO DZIŚ BYŚ JAJA NA TWARDO W WIELKANOS SPOŻYWAŁA W TOWAŻYSTWIE GAZOWATYCH , KULCZYKÓW WAŁĘSÓW I INNYCH SZECHTERÓW I GRÓNDMANÓW -ELYTY POLSKI

   • Magda said

    niestety posiadam tylko polskie obywatelstwo,więc to towarzystwo nie dla mnie.

 19. elcia said

  zobaczcie to : Kopacz do prokuratury za brak szczepionek na A/H1N1 http://www.tvn24.pl/12690,1628490,0,1,kopacz-do-prokuratury-za-brak-szczepionek-na-ah1n1,wiadomosc.html

  • Rafik said

   W Chinach całkowity paraliż ze względu na modyfikację pogody, przez ich narodowe centrum ds. modyfikacji pogody. Pryskali samolotami przez 3 tygodnie na Pekin, tłumacząc ludziom, że są to chemikalia, dzięki którym stopnieje śnieg, który wywołają. Śnieg w ogóle nie topnieje. Trwa horror komunikacyjny.

   CHEMIKALIA ZA SAMOLOTÓW NA ŚNIEG ????

   CO ZA BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Rafik said

    Opady śniegu które sztucznie wywołali są największe od 50lat.
    Całkowity HORROR!
    Ludzie marzną i umierają z wychłodzenia.
    Idealny czas na rozwój grypy, dżumy itp

   • Rafik said

    A TO FILMY, KTÓRE PREZENTUJĄ EKSPERYMENTY INNEGO TYPU.
    SZTUCZNE WYWOŁYWANIE TRZĘSIEŃ ZIEMI W CHINACH JAKO BROŃ TEKTONICZNA.
    ŚMIERĆ LUDZI JEST BEZ ZNACZENIA. WAŻNE SĄ EKSPERYMENTY.

   • zyta said

    Alez o to chodzi, zeby wlasnie ludzie gineli, jeszcze to do was nie dotarlo.

 20. kasia said

  Moglby ktos przetlumaczyc:

  • hjk said

   bakteria ginie od słonca lub wysuszenia, w powietrzu utrzymuje sie do 1 godz.prenosi z czlowiekna na czlowieka przez powietrze.
   streptomycyna gentamycyna, tetracykliny i chloramfenikol sa efektywne w leczeniu dzumy plucnej. jesli ktos bedzie mial objawy to wszyscy domownicy musza tez przez 7 dni. wyleganie trwa 1-3 sdni, trzeba podac szybko, max do 24 godzin, bo smiertelnosc siega 100%. Objawy to temperatura, słabosc bole głowy, potem dusznosci, kaszel, wydzielina wodnista lub krwawa, wymioty sluzu z drog oddechowych
   odplchlaj co miesiac zwierzeta domowe, bo roznosza zarazki dzumy.
   trzeba chorego utrzymywac w temp. do 101 F, dzieci 102F, za pomocą acetaminofenu (nazwa handl. tylenol), pic duzo plynow – wody, herbat, napoju dla sportowcow (Gatorade(?)). zmieniac ubranie i bielizne poscielowa, zeby nie przepocic i nie zaziebic sie.kiedy wlasciwie zastosowane leczenie, smiertelnosc spada do 15%.

   jesli cos zacznie sie dziac:
   1 nosic maski wysokiej jakosci chirurgiczne w miejscu publ.
   2myc rece zelem antybakt.
   3 otwierac drzwi recnikiem lub chustka
   4 nie korzystac z trans. publ.
   5. nie posylac dzieci do szkol
   6. niekorzystac ze wspolnych szklanek i recznikow (to chyba dla domownikow)
   na wszelki wypadek przygotowac zapasy i wode na 3 tyg w razie kwarantanny czy izolacji.awaryjne plany powrotne do domu, zel antybakteryjny.
   w domu czy przedsionku zrobic teren oczyszczania z lampa UV, ktora zabija bakterie, ale uwazac na skore i oczy, bo szkodliwe UV dla nich.Tam zostawiac buty (i pewnie ubranie wierzchnie – dop tłum.), rece bezwzglednie umyc zele antyb.
   =================================
   od p.b.: ataki maja trwac do kilku lat — lepiej od razu zginac

 21. MX said

  Mam propozycję…

  Proponuję zbierać i archiwizować OFICJALNE (co w tym wypadku podkreślam) dane na temat skutków ubocznych i przesłać je do Minister Zdrowia. Mówiąc „oficjalne”, chodzi mi o to, aby na przykład persony takie jak Balicki nie mieli punktu zaczepienia i nie próbowali ośmieszać np. Panią Minister. Mam na myśli artykuły zamieszczane na oficjalnych stronach instytucji oraz tzw. „opiniotwórczych” mediach (gazety, portale itp.), których nie będzie się dało ośmieszyć tezami o spisku itp.

  Na początek:
  http://polonia.wp.pl/kat,1356,title,Francuzi-boja-sie-szczepien-kobiecie-grozi-paraliz-,wid,11683310,wiadomosc.html

 22. agata said

  UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!

  Plan drastycznej redukcji populacji na globie wszedl juz w faze ostateczna. Ci, co sa w temacie na biezaco ,maje wystarczjace dowody na to. Co co nie sa, prosze poczytac, poki jeszcze dostep do tych wiadomosci istnieje.

  Mozemy sie tu pluc, pyszczyc, wymieniac uwagi itd itp, ale to nie zmienia faktu ze plan ten posuwa sie do przodu.
  Rzady wielu panstw za NIc maja wszelkie sprzeciwy, domaganie sie wyjasnien, nikt sie nie tlumaczy z trucizn wypuszczanch na niebie codziennie na calym swiecie. ONI TO OLEWAJA ,bo wiedza ze nic im nie zrobimy.

  Bo jedyna, moze jescze skuteczna forma, bylyby masowe, powtarzam, masowe demonstracje (milionowe, wielomilionowe)w wielu panstwach , ktorych jednak nie bedzie.
  Wiekszosc ludzi bedzie czekac momentu ,az przyjda po nich w srodku nocy, przyloza pistolet do lba i kaza sie pospiesznie ubierac. A nawet wtedy beda sie pyszczyc i mowic o jakis tam prawach obywatelskich, czlowieka.Prawa te sa tratowane codziennie, na naszych oczach, naszej bezradnosci, niemocy i marazmie.
  Tu na tym blogu jestesmy moze bardziej swiadomi z tego co sie dzieje, ale co z tego wynika????

  • Rafik said

   Słyszałem od informatora z TVN, że Marek Balicki celowo wymienił nazwę tego blogu w programie.
   Pozostaje pytanie dlaczego???

   • danuta said

    Mówiąc szczerze,to może dobrze się stało,że ,,PO”-jest przy rządach w tej chwili bo gdyby,to był ,,PIS” to zapewne by nas zaszczepiono tak jak bez naszej zgody podpisał Kaczyński na naszą zgubę ten Traktat!!!.Tak samo by było gdyby lewica rządziła.Ci też by nas na rzeź wydali.A Kochanowskiego należy odwołać ze stanowiska czym prędzej!

   • grypa666 said

    Sam się dałem nabierać na ten PiS. Sprawa szczepionek obnażyła ten piekielny biznes zwany polityką. Nie daj Boże jakby teraz był PiS u władzy z tymi karłami!

   • mizia said

    OD 1989 DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE BYŁO ŻADNEGO RZĄDU UCZCIWYCH LUDZI
    NO MOŻE TYLKO CI USUNIĘCI „W NOCNEJ ZMIANIE”
    PRZEZ WAŁĘSE , TUSKA , PAWLAKA.

   • grypa666 said

    Nie wymienił. Cała nazwa to grypa666.wordpress.com, a on wymienił grypa666. Może Balicki gra złego policjanta? Ludzie muszą mieć pokarm żeby coś strawić. W tej sytuacji było to korzystne, Balicki się skompromitował. Jest jeszcze inna opcja – może chcia skompromitować Kopacz, bo ta zareagowała raczej szczerze, chyba się nie spodziewała takiego pytania.
    Balickiemu jednak to nie wyszło, powiedział to raczej ze strachem, zauważyliście?

  • danuta said

   Niestety,ale zgadzam się z tobą.Trzeba mieć oczy otwarte teraz przez cały czas!.Trzeba czuwać.

  • grypa666 said

   Bez paniki. Są jeszcze służby i wojsko, które nie mogą być w całości kontrolowane gdyż po prostu nie ma odpowiedniej ilości kontrolerów. Taką ilość ludzi można kontrolować tylko mediami – poprzez ustawienie ich tak, że wierzą w to co robią. Jeśli jednak do nich dociera taka informacja nak na blogu to sytuacja się drastycznie zmienia – na niekorzyść agresorów. Bądźmy dobrej myśli!

   • mizia said

    SŁOZBY I WOJSKO OBOWIAZUJE PRZYSIEGA I REGULAMIN WOJSKOWY – pewnie nie byłes nigdy w armii – I DLATEGO NIEMA TAM DEMOKRACJI I MIEJSCA DLA INDYWIDUALISTOW
    CZYLI ŻADZI DOWÓDCA A KOMU SIĘ NIE PODOBA TO W CZAPĘ I TYLE OCZYWISCIE JESLI CHODZI O STAN WOJENNY
    POZATYM NAWET W CZASIE POKOJU ICH OBOWIAZUJE INNY KODEKS KARNY NIZ CYWILI.

 23. Mars said

  Z interia pl :

  „Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski zapowiedział wystąpienie do prokuratury z wnioskiem o popełnienie przestępstwa przez minister zdrowia Ewę Kopacz, jeżeli do poniedziałku nie podejmie ona działań zmierzających do zakupu szczepionek przeciw grypie A/H1N1. ”

  Szlag człowieka trafia jak coś takiego czyta i się dowiaduje . Jakie do jasnej ch….ry przestępstwo ??? Od kiedy logiczne rozumowanie jest przestępstwem ??? Swoją drogą sądziłem(o ile ta wypowiedź jest potwierdzona ) że Rzecznik Praw Obywatelskich stoi po stronie obywateli… myliłem się…
  Mam taką propozycję : może takich nadgorliwcom co wierzą w totalną dobroć tych szczepionek może tak podamy im DZIESIĘCIOKROTNĄ DAWKĘ tego syfu do ich organizmu ??? Będą wtedy bardzo uodpornieni a my przy okazji pozbędziemy tych „dobrodzieji” . To co w tej chwili dzieje się na świecie to bardzo poważny problem i problemem będzie również to że ludzie którzy się przebudzili i będą się stawiać bedą(i już są) tłamszeni i niszczeni . Coraz więcej mówi się o roku 2012,a jeśli się temu przyjżeć bliżej, to zastanawiające jest, czemu elity-iluminaci tak przyspieszają swoje działania ?W pierwszej kolejności to oni szykują nam Apokalipsę, w której to oni mają zamiar być zwycięzcami . Roszczą sobie prawo do wszystkiego łącznie z sądzeniem ludzi…Dla nich depopulacja może być narzędziem oczyszczenia a mając taką technologię jak HAARP, mogą zabawiać się w ukazywanie „wielkich znaków” na niebie, sugerujacych przyjście Pana . Mogę Wam na dzień dobry powiedzieć z ręką na sercu że zdecydowana większość tych znaków, jak również chanelingów i objawień nie są dziełem Boga . Najprostszy dowód?Proszę : Bóg zakłada wolną wolę . A nie jest wolną wolą kiedy ludziom mającym te objawienia jakąś energia mówi : „Zrób to, powiedz ludziom to, itd .” Że o apokaliptycznych wizjach nie wspomne (Lucyna Lobos/project Cheops) . Wyjątkiem może być jedynie objawienie fatimskie . A reszta ? Metod manipulacji nawet po za poziomem naszych 5 zmysłów jest wiele . Na koniec taka ciekawostka a mianowicie mam taką znajomą która obraca się w kręgu ludzi sprzedający różne obrazy, rzeźby, i co ciekawe ci sprzedawcy zaobserwowali w ostatnich latach wzmożone zainteresowanie obrazami, figurkami związanymi z tematyką Żydowską . Powodzeniem cieszą się wszelkie gadżety związane z Żydami . Od razu zaznaczam że nie jestem antysemitą i nie mam nich przeciwko żadnej narodowości . Po prosto taka informację dostałem i trochę się zaskoczyłem . Nie wiem czy to ma miejsce w innych regionach kraju, bo w tym przypadku znajoma mówiła o południowej Polsce .
  pozdrawiam 🙂

  • grypa666 said

   Media, reklama, podświadome treści w filmach. Sterowanie na eliminacje chrześcijaństwa i dominację judaizmu.

  • Atena7777 said

   Mogę to potwierdzić, też pochodzę z południa Polski i interesowałam się kiedyś antykami bo tata kupował czasami w Niemczech różne „drobiazgi” a w Polsce sprzedawał w komisach z antykami i kiedyś rozmawiałam z jedną panią z takiego komisu na ten temat i mówiła, że ludzie chętnie kupują portrety z „typowymi” Żydami i wieszają sobie w domu, żeby przynosiło im to szczęście………………………szczególnie cieszyły się większą popularnością takie portrety formatu A4…………………ale tak jak mówię to było już jakieś 5 lat temu…………..

 24. danuta said

  Już na portalu Interia napisałam co myślę o Kochanowskim!.Jego należy po prostu zrzucić ze stanowiska bo on na pewno dostał kupę pieniędzy żeby tak za tymi szczepionkami się opowiadać!.On już chyba jest za stary,a mózg mu mocno szwankuje,że takie teorie głosi!!.Ani on nie ma prawa nakłaniać rządu do tego procederu,ani się wypowiadać za Polaków!.Czy ten staruch myśli,że Polacy to głupole?..Precz z takimi urzędami które działają na naszą szkodę!.

  • grypa666 said

   Nie myślę, że pan Kochanowski to robi dla pieniędzy, ani też nie myślę, że to jest skleroza. Jak to wygląda wiem z autopsji. Ludzie na wysokich stanowiskach są otoczeni przez „doradców” i „pomocników”, którzy mają za zadanie ustawianie danej osoby. Takk było np. w przypadku Z. Ziobry, któremu cisi „doradcy” tak pomogli, że się to skończyło 23 sprawami. Słynna sprawa dr G. Mielismy z kolega dziennikarzem dokumenty i świadków, którzy chcieli zeznawać w.s. dr. G. 2GB skanów przekazalismy takiemu „doradcy”, kóry jak sie potem okazało uciszył sprawę! Nie był tumanem, zaręczam wam, zrobił to celowo. Gdyby te dokumenty były przekazane, i ZZ spotkal się ze świadkiem (jeden z ordynatorów szpitali w Polsce!) to nigdy by nie miał tych 23 spraw, a G. by siedział. Podobnie jest przypuszczam w przypadku pana K., który jest odpowiednio do sprawy ustawiony.

   • mizia said

    PO PIERWSZE JESLI BRONISZ TEGO CZLOWIEKA TYMI ARGUMENTAMI TO JEST TO GRGUMENTACJA WRĘ CZ WYWOŁUJACA AGRESJĘ U CZYTAJACEGO BO:
    JEŚLI JA WCHODZĘ NA JAKIEŚ STANOWISKO TO SAM DECYDUJE O TYM CO JEST LUB JAKIE MA BYĆ A NIE SŁUCHAM JAKICHŚ PRZYDUPASÓW.- a jesli to robie i sie pytam co robić to ZNACZY ŻE SIĘ DO TEGO NIENADAJE – I WŁASNIE DOBRYM PRZYKŁADEM JEST MINISTER -PSYCHIATRA- OBRONY NARODOWEJ – KU.. ŻAŁOSNE.
    TO NIE JEST TŁUMACZENIE ŻE JAK BRAĆ PENSYJKĘ RZĘCZNIKA TO KOMPETENTNY JAK PODEJMOWAĆ DECYZJE TO DORADCÓW TRZA BO NIEZNAM SIE — ZGROZA I TEN ZIOBRO TEZ NIE LEPSZY

 25. agata said

  Z ciekawosci posluchalam pare filmikow na you tube pana jasnowidza Krzysztowa Jackowskiego (chyba tak sie nazywa). Z reguly nie czytam „przepowiesc” jasnowidzow ale to niewazne teraz chce napisac o czyms co mnie uderzylo w jego twierdzeniach.
  Mowi on ze wybuchnie wojna. Bedzie ona na poczatku kontrolowana ale potem „wymknie sie spod kontroli”.
  To samo mowi Gerald Celeste, znany w Stanach, ktory analizujac sytuacje ekonomiczna, polityczna, finansowa Stanow i swiata wyciaga wnioski. jego wnioski dotyczace sytuacji gospodarczej Stanow i swiata sprawdzaja sie od wielu lat w 100%.
  Nie jest jasnowidzem ale nie wiem jak go tam zwac–ekspertem w sprawach ekonomicznych.
  W kazdym razie twierdzi on ze Stany wywolaja wojne z Iranem lub Pakistanem po to aby odwroc uwage ludzi od krachu gospodarczego jakie ma miejsce i superinflacji ktora nastapi.
  Jakie sa ostanie wiadomisci. Strzelaniana na bazie wojskowej w Stanach. Odpowiedzialny za to ma niby jakies powiazane z „terrorystami” z Pakistanu. Rzad federalny zajmuje 4 meczety w NY oraz budynek nalezacy do Iranu (wartosc ponad 500 milionow $). Czyli juz robia podkopy i zaczyn do tego aby wywolac te wojne.

  • mizia said

   OSTATNIO TAK TRAKTOWALI INTERESY BINLADENA – CZYZBY TO JAWNY SYGNAŁ ZE IRAN …………

  • Vebriq said

   Jackowski nie odpowiedział na mojego maila z prośbą o ustosunkowanie się do wypowiedzi zawartych na tym blogu i na pytanie czy mamy się spodziewać wojny/kataklizmu,może zraziłem go stwierdzeniem,że osobiście nie mam zdania co do treści jego wizji?W każdym razie nie odpisał.

  • grypa666 said

   Jackowski jet ok, mówi b. dobrze i przekonująco, ale nie trzeba być jasnowidzem żeby przewidzieć mozliwe opcje – jeśli się zna dość dobrze prawdziwy obaz sił na świecie. Piotra Beina możnaby równiez nazwać jasnowidzem, mówił o tym co się teraz dzieje ponad 4 miesiące temu! A wszystko to były wnioski oparte na wiedzy. Jackowski być może dobrze zna angielski i śledzi alternatywne media?

 26. krzysiek said

  Wrocław – dziś nad miastem samoloty na wys.kilku km zostawiają średnio gęstą mozaikę smug przypominających chemtrails, niebo zasnuło się rzadkimi chmurami naturalnymi oraz utworzonymi przez te smugi (nie są to opryski z niskiej wysokości jak z doniesień ukraińskich)

 27. hucuł said

  ciekawe jest co się pali( co znajdowalo sie w magazynach)
  idealna sytuacja o uwolnienia czegoś („WYMKNIĘCIE SIĘ SPOD KONTROLI „)
  JAKI JEST KIERUNEK WIATRÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Pozar-w-skladach-wojskowych-w-Rosji,wid,11684688,wiadomosc.html?ticaid=19191&_ticrsn=3

  • Ja (ten Pierwszy Ja) said

   ciekawe, że na stronie RIA-Nowosti ani PAP nie ma nawet wzmianki o tym a TVN24 i WP trąbią od kilku godzin. Polecam poszukać info o „pożarach” w składach wojskowych byłego bloku wschodniego na przestrzeni ostatnich 3 lat. Baaaardzo ciekawa lektura…

   Ja

   • hjk said

    no to podaj wnioski, bo szkoda czasu na szukanie, po to ten portal jest

 28. Zbyszko said

  Myślę że jest ewidenty temat dla pana RPO Kochanowskiego i sprawdzian uczciwości: rząd Jarosława Kaczyśkiego zafundował społeczeństwu tzw CODEX ALIMENTARY który ogranicza podstwowe konstytucyjne swobody obywatelskie, odnośnie wolności wyboru metody leczenia i sposobu odżywiania. Co Rzecznik Praw Obywatelskich na to?

 29. Bruno said

  Rozmowa z tym prof.lekarzem z Ukrainy może być odpowiedzią co powoduje śmierć na Ukrainie.
  Wkleiam z gazety ukrainskiej doba.cv.ua przetłumaczone translatorem

  „Ludzie nie umiera na zapalenie płuc a od VIRUS DISSTRESSYNDROMU”
  Takie informacje „epoki”, ogłosił wczoraj, 11 listopada, Szef Biura Regionalnego Czerniowce Legal Medicine, Ph.D., profesor Wiktor Ermakov. Powiedział, wszystkie ofiary wirusa w Bukowinie (22 osób w wieku od 20 do 40 lat) nie zmarły z dwustronnych zapalenie płuc, jak sądzono wcześniej, ale w wyniku tzw wirusowe disstressyndromu, tj. całkowitego uszkodzenia płuc: pierwszy pochodzi sercowo-płucny awarii, a następnie wypracować wstrząs kardiogenny, która powoduje zatrzymanie akcji serca i śmierci.
  W trakcie dwustronnych płuc śledzone niektórych morfologicznych obrazu. Do zgonów danych, nie ma takiego morfologicznych obrazów. Wirus, który powoduje śmierć, jest bardzo agresywny, nawet strajki tchawicy i natychmiast dostaje się do płuc i powoduje poważne obrzęk i ich stałych krwotoku. Jest to bardzo toksyczny szczep, który nie został wyprodukowany przez Ministerstwo Zdrowia leczenia – powiedział Wiktor Ermakov.
  Według niego, od razu zmienić standardy leczenia, jak te stosowane do tej pory nie udało się na oddziale intensywnej terapii, niestety, nie mógł zapisać wszystkich osób dotkniętych tym wirusem. Nie jest uzasadnione w tej sytuacji i ustawia Wentylator – śmiertelność nastavala ludzi w 100%. Biorąc pod uwagę to, grupę profesorów meduniversiteta Czerniowce odwołał się do Ministerstwa Zdrowia i NSDC popytu standardów rewizji leczenia pacjentów w Bukowinie.Naukowcy morphologists przesyłane do protokołów Kijów, badania i podjąć poważnie chory i umarł z wirusem analizy. Victor Ermakov, jest jednym z inicjatorów odwołania podkreśla, że wirus jest bardzo toksyczny, może przeniknąć nie tylko przez drogi oddechowe, ale poprzez wewnętrzne powłoki, Czerniowce, obwód naukowcy zalecają w żadnym wypadku odmówić maski i okres epidemii nawet nosić okulary. Istotnym warunkiem, aby zapobiec pogorszeniu sytuacji jest również zgodność systemu z kwarantanny.
  Byłem szczerze zaskoczony wczorajszym ciepłe politycy udział w rynku Kalinovskiy przedsiębiorców.Jeśli teraz ponownie rynków i instytucji, Bukowina może zahlysnuty druga fala epidemii, których konsekwencji, biorąc pod uwagę niepewność i nieskuteczności leczenia śmiertelnego wirusa mogą być katastrofalne – mówi profesor Victor Ermakov.

  • kasia said

   Podaj źródło

   • hjk said

    juz było powyzej

   • Rafik1000 said


    =============================
    od p.b.: histeryczne rozwolnienie na dwa ekrany, z pieczatka samego diabla i z usmieszkiem premiera canady, harpera

  • grypa666 said

   Są 4 opcje:
   1. działa inny wektor wirusowy sztucznie skonstruowanego wirusa „świńskiej grypy” – być może „ptasi”. Mógł się uaktywnić albo poprzez odpowiednią temperaturę, albo bodziec (aspiryna?)
   2. delikwento puszczono / zaszczepiono inny wirus
   3. nie jest to w ogóle wirus tylko inny czynnik (bakteria?)
   4. uruchomiono drugi czynnik broni binarnej – np poprzez opryski. Podobna opcja do 1.

 30. agata said

  A moze Pan Wojtek Cejrowki wybiera sie do dzungli amazonskiej wkrotce. To ja sie z nim chetnie zabiore :). Pal licho skorpiony, pajaki, anakondy, piranie. Juz wole to niz cale ten bajzel cywilizacyjny.
  Ale z drugiej strony, „co komu pisane to go nie minie” i „na kogo padnie to na tego bec.”

 31. jest coraz gorzej.... said

  przepraszam żenie na temat ale przed chwilą na TVP1 zdyskredytowali metodę dr Ashara dzięki której można wyeliminować skutecznie raka

  powiedzieli że ludzi trzeba leczyć chemioteriapią nie wiem jak znaleźć ten materiał żeby Wam pokazać było to ok 10 minut temu

  wklejam zakwestionowany przez tvp1 materiał

  4 części

  czy może ktoś to skomentować?

  • grypa666 said

   Ashkar na tym nie zarabia, informację udostępnił za darmo. Ale czy działa?
   Trzeba by mieć jakichś świadków – może to być na zasadzie „placebo”

  • CoZaSyf said

   Tez sie tym leczeniem interesuje podaje forum o cieciorce-http://free4web.pl/3/2,165699,420428,7813027,0,Thread.html;jsessionid=1ctv80768bx85

  • Atena7777 said

   Oczywiście jak się na czymś nie zarabia to wszystko jest beeeee i należy to czy owo zmieszać z błotem……………….bo taki jest cel med. konwencjonalnej………………………
   Rozmawiałam dzisiaj ze swoją znajomą niemką, z którą m.in rozmawiałam o raku i powiedziała, że jej znajomy miał raka na ramieniu i oczywiście wysyłali na chemioterapię bo inaczej się nie da, ale on codziennie robił w tym miejscu opatrunki aktywnym tlenem i wszystko się zagoiło……………….powinno się także na codzień profilaktycznie pić taką wodę ozonowaną, bo ona dotlenia komórki, a komórki niedotlenione degenerują się i wtedy powstają różne guzy, raki itd………………….

 32. „Grypa jest moją pasją”.
  Apostoł Lidia Brydak

  A Lidia Brydak nawet wydała książke o grypie pt. MIt czy realne zagrożenie czy coś takiego:) Ciekawe ile ludzi ją przeczytało bo wydana była rok temu.

  http://www.tvn24.pl/26086,1628153,,,grypa-jest-moja-pasja-apostol-lidia-brydak,wiadomosc.html

 33. Mariuszsz said

  Wydaje mi się, że dzisiaj rano tj. 13(piątek !!!).11.2009.r. pan Janusz Kochanowski, wstał mocno niedysponowany ( oczywiście z nieznanych mi powodów ) i POMYLIŁ !!! funkcję Rzecznika Praw Obywatelskich z funkcją Rzecznika Prasowego firmy farmaceutycznej produkującej szczepionki przeciw grypie A/H1N1, chcącej poprawić swoją pozycję przetargową.

 34. CoZaSyf said

  Nie jestem komuchem ani popisowcem.To bylo poparcie dla lewicy wobec powyzszych słow./wzgledem RPO/

 35. farmaceuta said

  Kopia listu jaki wysłałem poprzez formularz na stronie RPO:
  https://www.rpo.gov.pl/wniosek/index.php?jezyk=0&poz=1

  Jestem farmaceutą.
  Pisze do Pana w sprawie wypowiedzi na temat kompetencji minister Kopacz.
  Przez 15 lat oceniam bezpieczeństwo produktów leczniczych. Wiele się nauczyłem o podejściu do spraw bezpieczeństwa leków.
  Nauczyłem się też, że bezpieczeństwo nie jest sprawą o której może, a wręcz ma prawo wypowiadać się (zwłaszcza publicznie) osoba nie zajmująca się taką oceną.

  Uważam, że Pana wypowiedzi są bulwersujące i nieodpowiedzialne. Wkroczył Pan w kompetencje o których nie ma Pan pojęcia. Mogę tylko domniemywać, że uległ Pan wpływom osób równie nieodpowiedzialnych jak Pan.

  Nie uważam Pana za Rzecznika moich praw. Działa Pan na szkodę polskiego społeczeństwa.

  Powinien się Pan natychmiast podać się do dymisji i nie pojawiac się w życiu publicznym już nigdy.

  Przykro mi, że nie miałem okazji dowiedzieć się o Pana istnieniu w sprawie, która byłaby rzeczywiście godna pana interwencji, i nie przekraczałby Pan swoich uprawnień.

 36. Stopcodex said

  RPO na Codex Alimentrius odpowiedział, że nie widzi żadnych ograniczeń dla wolności wyboru metod leczniczych …

 37. PantaRei said

  A na tym video p. Kochanowski przyznaje, ze wiedzial o nadchodzacej epidemii grypy juz 2-go lutego (????) i od tamtego czasu pisywal do Minister Kopacz. To zastanawiajace kto Mu o tym doniosl – w lutym tez ujawniono w czeskim labolatorium „pomylke” Baxtera.
  http://www.tvn24.pl/12690,1628587,0,1,nie-wierze-minister-kopacz-,wiadomosc.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s