Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

UK: premia za nakłanianie do szczepień świńskiej grypy

Posted by grypa666 w dniu 11/11/2009

UK: premia za nakłanianie do szczepień świńskiej grypy
<http://www.dailymail.co.uk/health/article-1226704/GPs-bigger-bonuses-meet-swine-flu-jab-targets.html>
Daniel Martin, 11.11.2009, tłum. i skrót Maciej 11.11.2009

Okazało się, że lekarze [w UK] czekają w kolejce po ogromne premie, jeśli uda im się przekonać wielu swoich pacjentów do poddania się szczepieniu na świńską grypę. Menedżerowie z Narodowej Służby Zdrowia (NHS) w Birmingham powiadomili lekarzy rodzinnych, że będą mogli uzyskać dodatkowe płatności ponad ustaloną stawkę Ł5,25 za pojedyncze szczepienie, jeśli wypełnią wyznaczony limit szczepień. Jeżeli w ich rejonach zaszczepionych zostanie ponad 90% osób z grup ryzyka, to lekarze otrzymają dodatkowo 50% więcej za zastrzyk, czyli będą opłacani GBP7,88 [ok. 37 zł] od każdego zaszczepionego. Nawet jeśli osiągną zaledwie 40% limitu, premię też otrzymają, ale w wysokości 10%. Jak podał magazyn „Pulse” dodatkowe płatności są oferowane przez powiernictwo zaufania podstawowej opieki zdrowotnej „Heart of Birmingham”. Nie wiadomo czy te premie, warte tysiące funtów na lekarza, są dostępne w innych częściach kraju. Ubiegłej nocy krytycy wyrazili oburzenie, że lekarze mają dostać jeszcze więcej pieniędzy za skuteczne wpychanie leków swoim pacjentom. Mówili, że medykom nie należy dawać dodatkowych korzyści tylko za wykonywanie swojej pracy. Natomiast lekarze twierdzą, że pieniądze będą przeznaczone na nadgodziny i dodatkowy personel niezbędny do wykonania szczepień. Jednak dochody lekarzy znacznie wzrosły od czasu wprowadzenia nowych kontraktów, bo jak podało Ministerstwo Zdrowia średnia płaca wynosi obecnie ponad Ł106.000 rocznie i jest o 47% wyższa od pensji Ł72.000, jaką zarabiali w sezonie 2002/03. „Pulse” podaje, że urzędnicy w Birmingham martwią się drugą falą świńskiej grypy w ciągu zimy. Początkowo szczepienia są  oferowane dla kobiet w ciąży oraz dla pacjentów z podstawowymi problemami zdrowotnymi, takimi jak astma i cukrzyca.

…………………………………………………………………………

Pytanie za milion dolarow USA, Mike Adams 10.11.2009, tlum. P. Bein 11.100.2009
http://www.naturalnews.com/027451_Dr_Mehmet_Oz_vaccines.html

Dr Mehmet Oz jest super-promotorem szczepien. Wystepuje w TV wzmacniajac strach przed swinska grypa H1N1, mowiac wsystkim, zeby sie szczepili. Natomiast nie powiedzial telewidzom, ze ma 150 tys. udzialow w firmie produkujacej sczepionki, ktore moga mu przyniesc profit miliona dolarow ze zwyzka akcji. […]

……………………………………………………………….

Nastolatki w USA: akcja edukacyjna w osrodku szczepien ciezarnych kobiet

[dobry przyklad akcji, prosimy o tlumaczenie]
http://www.youtube.com/watch?v=nyJE_ZTbltY&feature=player_embedded

……………………………………………………………….

Z igly widly?

U Waldka http://waldek1984.wordpress.com/2009/11/10/ostrzezenie-o-epidemii-na-ukrainie-bylo-juz-w-sierpniu/#comments
Wyspa napisal 10 listopad 2009 o 22:30 | #18
http://newworldorder.com.pl/
leży bo “admin” nie zapłacił za domene/server i mam tą informacje od właściciela więc wiem co mówie -> można się spodziewać że strona wróci na dniach… co do strony http://www.globalnaswiadomosc.com/ prawdopodobnie dostawca hostingu padł i wszystkie strony wykupione u tego dostawcy padły… nie wiadomo jak długo nie będzie strony w obiegu… prawdopodobnie jak dostawca hostujący wstanie to i strona wstanie… wynika z tego że nikt obu domen nie zablokował… po prostu tak dziwnie się złożyło… przynajmniej z moich informacji tak wynika, a dowiadywałem się tego od właścicieli stron.”

……………………………………………………………….

Determinacja

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b5cff535135ae18.html

……………………………………………………………….

Szczyt ONZ, wpisal~doinformowany 10.11.2009 o 21:10

Kanclerz Niemiec Angela Merkel podczas przemawiania na konferencji naukowej pod tytułem “Walls Falling” oficjalnie określiła szczyt klimatyczny ONZ, który odbędzie się w grudniu w Kopenhadze, jako okazję wypracowania podstawowych założeń wprowadzenia nowego porządku światowego.
Słowa kanclerza Niemiec, są echem wypowiedzi byłego prezydenta ZSRR Michaiła Siergiejewicza Gorbaczowa, który wzywał do “nowego ładu światowego” w grudnia 1988 r. podczas przemówienia w ONZ w Nowym Jorku. Gorbaczow był obecny podczas uroczystości rocznicowych w Berlinie.
Z ciekawym przemówieniem potwierdzającym zakusy elit, wystąpił nie tak dawno w Minnesota Free Market Institute – Lord Christopher Monckton, który był gospodarzem spotkania na Uniwersytecie Bethel w St. Paul(USA).
Wygłosił długą i zjadliwą prezentację, dopełnioną wieloma szczegółowymi wykresami, grafami, faktami i liczbami, które całkowicie zniosły pop kulturowy koncept globalnego ocieplenia oraz jakąkolwiek wiarygodność informacji na temat zagrożeń zmian klimatu.
Lord Christopher Monckton był doradcą naukowym byłej pani premier Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher. Powiedział niedawno, że rzeczywistym celem „2009 United Nations Climate Change Conference”, czyli Konferencji Klimatycznej Narodów Zjednoczonych, która odbędzie się w Kopenhadze w dniach 7-18 grudnia, jest wykorzystanie globalnego ocieplenia jako pretekstu do stworzenia podstaw do jednego rządu światowego.
Na tym spotkaniu najprawdopodobniej zostanie podpisany traktat powołujący nowy podmiot – rząd światowy, który ma powstać jako konsekwencja wdrożenia trzech celów:
Cel pierwszy: Wykreowanie rządu światowego.
Cel drugi: Transfer bogactwa z krajów Zachodu do krajów Trzeciego Świata – co zostanie określone, jako „dług klimatu” czyli najprościej mówiąc, kraje nieuprzemysłowione, nie będą ponosić kosztów emisji CO2, a co za tym idzie otrzymają gigantyczną pomoc krajów bogatych. Co za tym idzie będą przez to gorliwymi orędownikami tychże przemian.
Cel trzeci: Powołanie nowego podmiotu jakim się stanie Rząd Światowy.
Zatem, niemal na naszych oczach powstaje urzeczywistnienie rzekomych i wyśmiewanych teorii spiskowych dotyczących nowego ładu światowego. Przemówienie Lorda Christophera Moncktona w sposób idealny odzwierciedla aktualne dążenia elit w kwestiach globalnych.

……………………………………………………………….

Przeszpiegi, wpisal Richard Fat 10.11.2009 o 21:50

Zobaczcie jaki nawiew z południa na Ukrainę i na Polskę http://www.sat24.com/pl Polecam kamery internetowe Kijowa i z innych obszarów Ukrainy http://www.worldcam.pl/6,0,0,U,kamery.html

Komentarze 202 to “UK: premia za nakłanianie do szczepień świńskiej grypy”

 1. A said

  No to ładnie – mozemy sie tylko domyślać czemu zablokowali te strony :((
  Szkoda – woele cennych artykułów.
  Zastanawia mnie jedno, wyszczepiono już istotną część populacji na h1n1 i póki co tych masowych zgonów nie ma (oczywiscie nie poddaję w wątpliowśc tego co wiemy) ale czy nie sądzicie ze oni przygotowują cos wiekszego?
  ==================================
  od p.b.: gdzie kiedy „wyszczepiono już istotną część populacji na h1n1”?

  • bingo said

   http://www.zbawienie.com/rzad_wrogiem.htm

   • M said

    zbawienie.com jest u nie których blokowane więc proponuje wchodzić przez bramki proxy

   • Jack Ravenno said

    @Bruno

    wyluzuj 🙂
    daj ludziom szansę na samodzielne wystawienie oceny.

    pozdr

    P.S. Mirror – http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/

   • Jack Ravenno said

    @Bruno

    Kopernik nie udowodnił, że Ziemia wędruje wkoło Słońca.
    Jest to TEORIA heliocentryczna z tego powodu, że układy
    helio- i geo- CeNtRyCzNe są równoważne.

    Zasada Macha

    Przyjmuje się w oparciu o tzw. „zdrowy rozsądek” i trochę „rozumowych” przesłanek, że Nasz układ jest układem heliocentrycznym.

    Osobiście oduczam się od uznawania za pewniki czegokolwiek
    ustanowionego przez ludzi. Wiem, że nic nie wiem…

    pozdr

   • Jack Ravenno said

    To nie jest miejsce na dyskusje o Ptolemeuszu, Koperniku, itd.

   • allseiingeye said

    Popieram, nie doszukałem się kłamstw na stronie ZBAWIANIE niestety, nie neguję że ich tam nie ma, może mam za małą wiedzę by przypuszczać do kogo może należeć, czy do kogo należy Jerozolima. Doszukałem się natomiast przesłanek religii Lucyferiańskiej…. To samo mogę powiedzieć o wypowiedziach Antymaterialnego….

   • bingo said

    Watykan ma potezne majatki na calym swiecie jesli nawet z Jerozolima troche jest przesadzone to nie dyskredytuje tej strony ktora przedstawia swiat w miare obiektywnie
    ========================================
    od p.b.: majatki ma wielu; jak to sie porownuje np. z majatkami innych religii, panstw, karteli, monarchow, najbogatszych ludzi, bankierow?

   • Bruno said

    Jak nie będziecie umieć odróżniać plewy od ziarna to na nic zda się ta walka z NWO.
    Na samym początku będziemy w ich sidłach.

   • bingo said

    Cale zycie slysze ze od ludzie i malpy maja wspolnego przodka co jest stekiem bzdur http://potop-exodus.w.interia.pl/stworzenie/prawdopodo.html
    http://potop-exodus.w.interia.pl/ewolucja/noblisci.html

   • CoZaSyf said

    A tu jak idą przygotowania?do 2012-http://21grudzien2012.com.pl/przygotowania_do_wydarzen_2012_roku.html

   • oko1 said

    To po co wchodzisz tu ? jak sie nie podoba to jest wiele innych.

  • Mariuszsz said

   Przed chwilą sprawdziłem http://www.globalnaswiadomosc.com/ JUŻ DZIAŁA !

   • Magda said

    i ma dobry art. o pewnym dekrecie Kennedy’ego

   • ~doinformowany said

    Kennedy zginął bo chciał wprowadzić dolary pokryte w srebrze z pominięciem FED-u i dlatego, że oponował za tym aby IZRAELICI nie weszli w posiadanie broni atomowej. Reszta, to przekręcona historia. Owszem był zamach, ale co innego stało za nim, niż się oficjalnie wciska motłochowi.

   • anita said

    On juz je wprowadzil,ale po jego smierci zostaly wycofane z obiegu.

 2. 44 said

  To jednak nie będzie PRZYMUSOWYCH szczepień? Jak taką informację podajecie jako sensacyjna to dajcie sobie spokój. Takie praktyki stosuje wiele firm i to nie tylko z branży farmaceutycznej (choć stosowanie takich chwytów akurat w temacie zdrowia i życia jest delikatnie mówiac – mało etyczne). Ja sam, prowadząc działalność gosp w Polsce „motywowałem” klientów lub ich „nagradzałem” za lojalność i stałą współprace z moją firmą. Sam również otrzymywałem nagrody od moich dostawców za wieksze zamówienia. Co to było? A jakieś upusty dodatkowe, pokrycie osztów transportu przez dostawce itd…Wszystko oczywiście legalni. Wiec nc ciekawego tu nie prezentujecie…A tym bardziej nic nowego
  ==============================
  od p.b.: zapraszamy do wspolpracy

  • Zbyszko said

   44, pewnie też uważasz że trzeba zalegalizować łapówki i nazwać to prowizją (jak to sugerowali niektórzy politycy)… jak daleko jest już posunięte to zepsucie moralne. I o zgrozo uczą tego teraz w szkołach na tych różnych dziwnych kierunkach,.. różnych marketingach i innych ogłupiaczach. 44!!! a ja mam już dosyć tego wmawiania mi że coś jest mi potrzebne. Jak coś potrzebuję to po poprostu sam ide do sklepu i to kupuje. i wnerwiają mnie różne programy lojalnościowe bo wiem że ostatecznie to i tak JA ZA NIE PŁACE… A tacy jak ty to tylko ogłupiają ten naród

  • ZKRWIIKOSCI said

   Po co wiec wchodzisz tu tak czesto?Nie masz chlopie lepszych zajec?

  • toms said

   Hmm , to ja PrOWADZĄC SPRZEDAZ KOMPUTERÓW CO POWINIENEM WG CIEBIE ZROBIĆ ??? dzwonic do ludzi i mówić że jak nie kupia nowego komputera to ich stary w nocy zabije piorunem co ???? CWANIACZKU I PROWOKATORZE

 3. A said

  Miały być przymusowe szczepienia w Grecji- czy coś o tym wiadomo??

 4. A said

  Z informacji jakie udało mi się uzyskać w kilku aptekach wiem, ze wstrzymano sprzedaż tamiflu. Tego leku nie ma na stanie gdyz dostawy są zablokowane przez władze na wypadek pandemii.
  Można kupić lek któy póki co jeszcze jest dostępny i miejmy nadzieję że jesli sie o nim nie mówi tak jak o tamiflu nie bedzie szkodliwy nazywa się rimantine.

  • allseiingeye said

   http://wiadomosci.onet.pl/2076228,12,kolejny_kraj_w_europie_oglosil_epidemie_ah1n1,item.html

   Kolejny kraj w Europie ogłosił epidemię A/H1N1

   Testy szczepionki na nową grypę? Fot. PAP/EPA
   PAP
   Stan epidemii grypy A/H1N1 ogłoszono na całym terytorium Serbii – poinformował serbski minister zdrowia Tomica Milosavljević, zapowiadając zaszczepienie 3 mln osób.

   —————————————————————————————————————
   Coś się dzieje, władze o tym wiedzą, ale nic nie mówią, poza ogłaszaniem epidemii…

   • allseiingeye said

    DObry komentarz:
    KILKA FAKTÓW DOTYCZĄCYCH GRYPY I SZCZEPIONEK
    ~export dzisiaj, 15:17
    zanim ulegniesz propagandzie i sie zaszczepisz zwróć uwagę na fakty:

    GRYPA:

    1. Rocznie na zwykłą grypę umiera od 500 do 700 tyś ludzi ( z powikłaniami liczba ta dochodzi do 1 mln ) , podczas gdy na świńską grypę zmarło od początku roku około 6 tys osób, czyli ok. 140 razy mniej.

    2. Mimo ze śmiertelność nie przekracza 0,5%, przebieg grypy jest stosunkowo łagodny a liczba ofiar jest 140 razy mniejsza niż na zwykła grypę ogłoszono pandemie i jest to główny temat w mediach od 7 miesięcy.

    3. WHO ogłosiło 6-ty ( najwyższy ) stopień pandemi świńskiej grypy po stwierdzeniu 18 przypadków śmiertelnych.
    Mimo tego, że co roku na zwykłą grypę umiera 1 milion ludzi, nigdy z tego powodu nie ogłoszono pandemi ani masowych szczepień. Ponad to tuż przed ogłoszeniem pandemi WHO obniżyło kryteria, które muszą być spełnione do jej wprowadzenia.

    4. Większość ofiar grypy jest w krajach o niskim poziomie opieki medycznej lub tam gdzie dostęp do niej jest ograniczony np: USA gdzie 1/6 obywateli nie ma prawa do ubezpieczenia. 70% przypadków śmiertelnych to Ameryka Płn i Płd , a kolejne 20% to Azja – Europa to niecałe 5%. Oznacza to, ze w krajach gdzie opieka medyczna jest na dobrym poziomie grypa ma stosunkowo łagodny przebieg i nie stanowi większego zagrożenia, a u większości chorych nie jest nawet potrzebna hospitalizacja.

    5. Na Ukrainie rocznie umiera na zwykła grypę i jej powikłania 6,5 tys ludzi, co daje około 20 osób dziennie, ale należy pamiętać ze 20 to średnia roczna, a teraz mamy sezon na grypę kiedy to średnia jest znacznie większa niż w pozostałym okresie. Tymczasem od tygodnia mamy potwierdzonych 14 przypadków śmierci z powodu świńskiej grypy co daje około 2 osoby dziennie.

    6. Śmiertelność na Ukrainie wynosi w najgorszym razie 0,03%, ale jest to tylko czysta teoria bo na dobrą sprawę nie wiadomo ilu naprawdę jest zarażonych nową grypą. Mimo to trwa panika, a media podsycają atmosferę

    7. WHO podaje ze 70% wszystkich zachorowań na grypę ( UWAGA! – NA ŚWIECIE! ) to grypa AH1N1. Oznacza to ze na Ukrainie po tygodniu epidemii powinno być juz 630 tys chorych na AH1N1 ( 900 tys zachorowań ). Tymczasem chorobę stwierdzono u kilkudziesięciu osob…

    8. W Polsce rocznie na grypę choruje średnio ( w ciągu ostatnich 10 lat ) około 350 tyś osób co daje około tysiąca zachorowań dziennie. Jak dotąd od lipca stwierdzono 200 przypadków AH1N1, co daje nam zachorowalność na grypę AH1N1 w stosunku do zachorowań na zwykłą grypę w tym czasie na poziomie 0,16%. Według WHO powinno to być 70%. Trochę to odbiega od stanu faktycznego.

    SZCZEPIONKI:

    9. Istnieją potwierdzone informacje o niebezpiecznym składzie szczepionek ( miedzy innymi rtęć i skwalen ), oraz ich szkodliwym działaniu na ludzi a w szczególności dzieci.

    10. Mimo ze przygotowanie szczepionki zajmuje kilka miesięcy, szczepionka na świńską grypę pojawiła sie już po 2 miesiącach od pojawienia sie pierwszych przypadków świńskiej grypy i praktycznie od razu po ogłoszenia pandemi. Nie ma tu również mowy o jej odpowiednich testach, które również trwają przynajmniej kilka miesięcy.

    11. W Szwecji na grypę AH1N1 zmarło ja dotąd 3 osoby. Natomiast po masowych szczepieniach prawdopodobnie 4, a kolejne 20 jest w ciężkim stanie. Następne 700 ma poważne komplikacje. Mimo to WHO utrzymuje że nie stwierdzono przypadku śmiertelnego po podaniu szczepionki, a te są bezpieczne.

    12. W ciągu 2-4 miesięcy, mimo jakichkolwiek podstaw do paniki wiele krajów zapowiedziało masowe szczepienia oraz zamówiło miliony nie sprawdzonych szczepionek.

    13. Firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki są oficjalnie zwalniane z odpowiedzialności za ich ewentualne niewłaściwe działanie w tym wysoką śmiertelność spowodowaną ich użyciem.

    14. Firmy farmaceutyczne wymuszają na rządach krajów z którymi podpisują umowy utajnianie przed opinią publiczną, skutków ubocznych szczepionek oraz ich składu, co samo w sobie jest skandalem.

    15. W wielu krajach, w tym Niemczech i Francji wybuchły skandale po tym jak sie okazało ze władze oraz wojsko miały otrzymać szczepionki o innym składzie niż zwykli obywatele. Szczepionki dla elit i służb porządkowych nie zawierały miedzy innymi rtęci i skwalenu oraz innych substancji które budzą największe obawy.

    16. W większości krajów, lekarze i środowiska medyczne odmawiają szczepienia się przeciwko grypie AH1N1. W Polsce tylko 5 % lekarzy deklaruje, że sie zaszczepi, a ponad połowa kategorycznie stwierdza ze tego nie zrobi. Mimo to trwa wielka kampania nakłaniająca społeczeństwa poszczególnych krajów do szczepień. Uczestniczą w niej między innymi ONZ, WHO oraz Komisja Europejska, a także rządy poszczególnych krajów.

    17. Wielu członków Rady Doradczej przy WHO ma powiązania z firmami farmaceutycznymi, natomiast Europejska Agencja Medyczna, która podjęła decyzje o zatwierdzeniu szczepionek przeciwko AH1N1 w Europie jest w 2/3 finansowana przez te firmy.

    Co więcej, jedna z głównych instytucji lobbystycznych ( Europejska Grupa Badawcza ), będąca również doradcą WHO, na 3 miesiące przed pojawieniem się grypy w meksyku, zorganizowała sympozjum pod hasłem walki z pandemią. W śród sponsorów tej grupy są wszyscy trzej producenci szczepionek przeciwko grypie AH1N1.

    18. Firma Baxter – jeden z głównych producentów szczepionek złożyła wniosek o opatentowanie szczepionki przeciwko AH1N1 w sierpniu 2008 czyli na pól roku przed epidemią tej grypy w marcu tego roku w Meksyku.

    19. W lutym firma Baxter wysłała do Czech szczepionki na grypę sezonową. Ponieważ wydarzył się wypadek, zostały one poddane badaniom w czeskich laboratoriach. Wszystkie zwierzęta laboratoryjne którym je podano zdechły. Jak się okazało szczepionka zawierała wirus AH5N1 ( znacznie bardziej niebezpieczny od AH1N1 – śmiertelność na poziomie 60% ). Gdyby nie wypadek wirus został by zaaplikowany w Czechach jako zwykła szczepionka.

    20. Wszystkich tych informacji nie usłyszysz w polskich mediach. Czy to normalne?

    Jeśli uważasz ze nie to odpowiedz sobie na pytania:
    1. czy jest możliwe ze w innych sprawach ( np polityka ) stosowane są podobne mechanizmy ze strony mediów i że jesteś poddawany manipulacji?
    2. Ze twoje poglądy mogą być efektem manipulacji i nie oddają prawdziwej sytuacji?
    3. Czy warto wierzyć mediom które w ten sposób działają?

    Pozdrawiam

    ps.

    /jeżeli uważasz ze powyższa informacja okazała się dla ciebie przydatna przekaz ją innym

    Poniżej trzy linki. Zapoznaj się z nimi dla własnego dobra.
    http://tnij.org/es8f
    http://tnij.org/er1a
    http://tnij.org/esxd

 5. Zbyszko said

  Od 01. stycznia 2010 wchodzi w życie CODEX ALIMENTERY w wyniku którego zakazane bedą w produkcji i sprzedaży witaminy, minerały, konieczne do przezycia tzw pierwiastki śladowe, zioła, naturale specyfiki takie jak np Propolis. Niestety nie uda się uzupełnic tych braków poprzez zwiększenie spożycia np warzyw owoców itp, bo one „ulepszane” od jakiegoś już czasu, obecnie posiadają już tylko bardzo nikły procent tego co zawierały w 1985roku. Podaje to Dr Urlich Strunz. Czyli to co kupujemy obecnie w hipermarketach jest już tylko ładnie wyglądającą bezwartościową paszą objętościową wymagającą dodatkowej dużej suplementacji. Taki stan spowoduje znaczne pogorszenie zdrowia Polaków i bardzo zwiększy podatność na choroby nie tylko te wirusowe. I w ten to własnie sposób zniszczona zostanie ta cała WIELKA ROBOTA którą teraz robi NASZA PANI MINISTER EWA KOPACZ. Chyba na to właśnie czekają JEJ oponęci by własnie obarczyć PANIĄ MINISTER odpowiedzialnością za to co robi. Doskonale im pomoże właśnie, ten przygotowany już przez rząd Jarosława Kaczyńskiego pasztet. Skoro panu Balickiemu i jemu podobnym tak zależy na zdrowiu Polaków to dlaczego milczeli gdy rząd Kaczyńskiego podpisywał CODEX ALIMENTARY.

  • Zbyszko said

   Chiałbym sprostować zdanie: „Obarczyć odpowiedzialnością za to robi”, oczywiście powinno być „Obarczyć odpowiedzialnością za to nam wszystkim zrobili i dalej robią inni”. Bo PANI MINISTER KOPACZ dzielenie próbuje to naprawić.

   • Janosik said

    POKOJOWY PROTEST POLSKA WOLNA OD GMO Manifestacja przed sejmem 20.11.2009 od godziny 09:00 do 11:00

    NOWA USTAWA O GMO TO WYROK NA TRADYCYJNE POLSKIE ROLNICTWO

  • Stanisław said

   11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach odzyskała niepodległość.
   W tym roku „jaśnie panujący” nam prezydent RP Lech Kaczyński 10
   października 2009 roku, jednym pociągnięciem pióra pozbawił jej nas na
   rzecz Traktatu Lizbońskiego . . . Tak się zastanawiam, czy przyjdzie nam znów walczyć o tę sprzedaną wartość, która jest niewymierna dla zdrowo myślącej części
   społeczeństwa, a której to za grosz nie rozumie „nasz prezydent” Lech
   Kaczyński i jego pomagierzy z lewa i prawa.

   • Lekarz said

    Stanisław Michalkiewicz
    W przeddzień pożegnania niepodległości
    http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1014

    „W oczekiwaniu na wejście w życie traktatu lizbońskiego i wynikające z tego proklamowanie Unii Europejskiej, będziemy 11 listopada obchodzili rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w roku 1918. W uroczystościach, jakie z tej okazji się odbędą, wezmą udział przedstawiciele konstytucyjnych władz naszego państwa, z panem prezydentem na czele i na pewno będą z tej okazji wygłaszać przemówienia podkreślające ogromną rolę niepodległości w życiu narodów i państw, a w życiu narodu i państwa polskiego – w szczególności. Obawiam się jednak, że żaden z tych mówców nie powie prawdy o konsekwencjach, jakie dla niepodległości Polski i dla jej politycznej suwerenności wynikają z wejścia w życie traktatu lizbońskiego. Obawiam się, że zostaniemy uraczeni potężną dawką fałszu i krętactw – podobnie jak podczas pamiętnych akademii ku czci rocznicy bolszewickiej rewolucji październikowej, jakie odbywały się u nas, kiedy Polska stanowiła część składową imperium sowieckiego.”

   • Vebriq said

    Gdzie znajdę pełny tekst Traktatu Lizbońskiego aby samemu sobie poczytać?Po polsku lub-ostatecznie-po angielsku.

   • .... said

    jednolity nie istnieje…

   • CoZaSyf said

    Na you tubie odDymarkow jest mase o europarlamencie.

   • Zapsa said

    Lizboński jest koerektą do Traktatu o Unii Europejskiej i Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską.

    Tu masz info i tekst – miłego czytania:

    http://europa.eu/lisbon_treaty/full_text/index_pl.htm

   • Vebriq said

    dzięki:)

   • anna said

    http://eur-lex.europa.eu/pl/treaties/index.htm

    Przeczytaj również kartę praw podstawowych (łącznie z komentarzami).

   • Vebriq said

    kartę już znam,dzięki:)

   • Natan said

    Traktat lizboński – analiza, na You Tube:

    Traktat lizboński

   • Natan said

    Link się nie otwiera więc wstawiam jeszcze raz.
    Na You Tube można obejrzeć 5-odcinków dokładnej analizy Traktatu lizbońskiego, przeprowadzoną przez byłego euroentuzjastę.

    Traktat lizbonski-analiza

   • Vebriq said

    użyłbym słowa „NIE!”-jest takie słowo w słowniku języka polskiego i świetnie się nadaje do tego celu.

   • Zapsa said

    JAsne że uzyłbyś słowa nie 🙂 I co by to zmieniło? Nic.

   • Taka Tam... said

    no wlasnie nic by nie zmienilo. z gardel nam tej kasy nie wyciagna, a jezeli posuneliby sie do zakatrupienia nas za ten dlug… no to ja nie mam nic przeciwko powiedzeniu NIE. wole to niz zyc z coraz wiekszym narastajacym dlugiem i byciem szantazowanym malutkimi kroczkami.

    i tak nie splacimy tego dlugu, a bedzie on rosl w nieskonczonosc poki to wszystko nie eksploduje. a stanie sie to predzej czy pozniej tylko wlasnie ktos musi powiedziec to NIE.

   • oko1 said

    a ja sie pytam kto zrobil ten sztuczny dlug? czy ja ? albo kto kolwiek piszacy tu na grupie?
    Niech placa ci ktorzy doprowadzili do tego.
    Pozatym wszystkie umowy i traktaty podpisane bez zgody narodu sa niewazne, watpie czy my mamy jakis dlug? To inni sa dluzni naszemu narodowi.

   • Taka Tam... said

    pieknie powiedziane

 6. Michal said

  Może to nie na temat, ale chcę zauważyć że dziś jest 11 listopada, dzień odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję!!!!!!!!!!!!!!!
  Portale milczą na ten temat. Gówniane hellowen jest fetowane na okrągło a upadek muru berlińskiego wyziera z każdego kanału TV już od kilku dni. Na pierwszych stronach portali internetowych można przeczytać o kierowcy , który wjechał w przystanek czy o egzekucji snajpera.
  Zaś z boku doczytałem się że nasz Prezydent oznajmił : „mamy pewien kryzys patriotyzmu”.
  To że Polska odzyskała niepodległość to faktycznie nie warte pamięci święto.
  To nic że nasi dziadkowie walczyli o wolność tracąc życie…….
  To jest po prostu SKANDAL!
  ===================================
  od p.b.: bo niepodleglosci nie ma

  • Polak said

   To nie skandal tylko zaplanowane działanie wrogich służb specjalnych, które zorganizowały przewrót w Polsce, przedtem zadłużając kraj. Rękami Polaków (za Gierka) wybudowano wiele wspaniałych zakładów za udzielony kredyt. Następnie te zakłady sukcesywnie od 1990 roku były przejmowane (wiadomo przez kogo). W dalszym ciągu zadłużano kraj po uszy i stosowano „dobre zarządzanie”, wskutek czego Polska jest ruiną gospodarczą i moralną.
   Aby ten plan od 1990roku mógł być realizowany należało wykorzenić z narodu wiarę w Jezusa Chrystusa, za pomocą manipulacji, dzielenia społeczeństwa, ruchów NEW AGE, UFO itd…
   Stawia się :
   PIS VS PO
   RYDZYK VS TVN
   WYZNAWCY JEZUSA VS NEW AGE
   MŁODE POKOLENIE VS „DOJRZAŁE POKOLENIE’

   • Polak said

    Wszyscy jesteśmy braćmi i wszyscy powinniśmy się wspierać.
    Najprostszym sposobem zniszczenia narodu jest dzielenie i skłócanie.
    Ludzie spierają się o pierdoły nie dostrzegając tego, że każdemu z nich niezależnie od poglądów codziennie wkłada się wielkiego penisa w odbyt

   • Polak said

    Zapewniam Was, że można latać UFO w moherowym berecie.

    Chciałbym abyście zrozumieli te słowa.

   • Polak said

    Zadłużenie Polski:
    Rok Nominalnie Realnie w 2005
    1946 0,2 2,0
    1955 0,3 2,2
    1963 1,0 7,0
    1970 1,1 6,4
    1976 8,4 28,8
    1980 24,1 57,1
    1985 29,3 53,2
    1989 40,8 64,3
    1990 46,1 68,9

   • CoZaSyf said

    Tu widac zadłuzenie http://zezorro.blogspot.com/

   • hucuł said

    Waclav Klaus stwierdził „„Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego nie jest neutralną analizą prawną, ale zaangażowaną polityczną obroną Traktatu Lizbońskiego ze strony jego zwolenników”.
    Pytam więc jaka presja została wywarta na niego- jako glowę Państwa by pozbawil Czechów PANSTWA .
    Niemniej jak Prezydet uchronił NARÓD— Pytanie moje brzmi: co groziło NARODOWI????( Być może w podobnej sytuacji był Kaczyński i musial podpisac Traktat broniąc w ten sposób „substancji” NARODU)

   • Vebriq said

    Co znaczy MUSIAŁ w tym przypadku-mógł użyć słowa NIE!,w razie potrzeby wystąpić w telewizji i powiedzieć narodowi co trzeba a gdyby i to nie to zginąć w zamachu,ale z honorem,zawsze jest wyjście.Raczej bym sobie rękę włożył do ognia niż podpisał tekst,który odbiera suwerenność RP,tego samego oczekuję od człowieka,który ma być moim prezydentem,dzisiaj wszyscy „muszą” to czy tamto bo nie mają jaj.Bierdiajew: „Jesteśmy potomkami krzyżowców i nie ugniemy karku przed dziećmi Woltera.” Gdzie są te stare ideały nieugiętości,”Nigdy z królami nie będziem w aliansach,nigdy przed mocą nie ugniemy szyi” śpiewali konfederaci Barscy-takie są polskie tradycje i tak my powinniśmy być zdeterminowani.Wszyscy.Suwerenność RP jest sprawą,w której nie można sobie pozwolić na niuanse.Czasem trzeba uderzyć pięścią w stół,rzadko,ale w tej sprawie niestety tak.

   • hucuł said

    patrzysz bardzo romamtycznie .
    nie znamy prawdziwych motywów Klausa. Czy jako glowa Państwa podjąbyś dycyzję mówiac nie ( a przez to biologiczną exterminację narodu-np wirus nam znany) czy próbowalbyś ocalic Naród wiedzac ze KIEDYŚ(?) strukture Panśtwa istniejący Naród odtworzy!
    Vote— nie odtworzy Panśtwa Naród który zostal exterminowany
    I tu widzę przyczynę podpisów pod traktatem tak Klausa jak i Kaczyńskiego.
    Nie akceptuję tego — ale w polityce liczy się skuteczność—a przeciwnicy(Klausa) są bardzo skuteczni.
    Zwóć uwagę wybiera się „demokratycznie” prezydenta EU.
    A gdzie wybory europejskie?
    To przecież zamach na demokrację – ta ideologia nie ma nic wspólnego z demokracją to narodowy socjalizm w pełni znaczenia tych słów

   • Zapsa said

    Chyba Polanie 😀

   • Vebriq said

    Nie rozumiem tego-około roku 2000 było widać ,że Unia Europejska mocno skręca na lewo,a jak ktoś obserwował środowiska eurokratów to wiedział to z wyprzedzeniem lat-już w końcu lat 80-tych,wtedy należało podjąć kontrakcję głównie przez propagandę,zrobienie jakiegoś koncernu medialnego(a Polska zamiast zsychronizować stanowisko Agory S.A ze swoim interesem zsynchronizowała swój interes..ze stanowiskiem Agory S.A.!!!) i po[arcie partii prawicowych w europie,skoro KPZR mógł potajemnie pożyczyć miliony SLD to i rząd Polski mógł potajemnie pożyczyć kasę partiom rozsądnym,teraz to już zdechło.Wy naprawdę wierzycie,że gdyby Klaus się nie ugiął to byłaby epidemia w Czechach?Ja w to nie wierzę,a nawet gdyby to groziło to i tak bym się nie ugiął a jedynie opublikował to,co wiem i niech przeciwnik zje tę żabę i zniszczy swoje dobre imię jednym pociągnięciem-nie jesteśmy aż tak bezbronni jak twierdzicie.Panie Hucul-ja po prostu nie wierzę w pański sposób widzenia tej sprawy,a jeśli to jest narodowy socjalizm to tym bardziej musimy go zwalczyć choćby za cenę życia całej ludności Polski-tacy byli nasi i tak wybierali nasi przodkowie i tacy my też jesteśmy.

  • Ann said

   Może rzeczywiście w mediach mało sie pisze na ten temat i mamy „pewien kryzys patriotyzmu”, ale czy nie ma tez w tym naszej winy? Ciekawe ilu z Was wywiesilo dziś polska flagę, ot taki gest tylko.

   • Polak said

    nie ma żadnego kryzysu patriotyzmu. Wrogie służby tylko myślą, że tak jest.
    Chcą również działać na podświadomość pisząc tego typu teksty.
    Zapewniam Was, że w razie niebezpieczeństwa obudzi się w każdym Polaku wszystko co najwspanialsze. Ta chwila się zbliża wielkimi krokami. W wielu ludziach, których nawet jeszcze nie dawno nie podejrzewalibyśmy o dobre działanie, obudzą się wspaniałe uczucia.

   • ~doinformowany said

    Puki co, każdy z nas świętuje na swój sposób. Jedni idą do kościoła inni idą grać w tenisa, a jeszcze inni …

    Przecież i tak wszyscy wiedzą, co to za święto. Dzień Niepodległości, to święto Narodu, który się cieszy, że odzyskał wolność.
    A wolność przejawia się w nieskrępowanym sposobie bycia.
    Ważne jest aby właśnie w krytycznych momentach fakt ten nie został zignorowany i zapomniany.
    Akurat tego bym się nie obawiał.
    Dla Polski wszystko!

   • Zanobiusz said

    Masz absolutnie rację.

   • Lekarz said

    Ja flagę wywiesiłem.

   • Magda said

    ja też

   • allseiingeye said

    U mnie przed oknem, 2m ode mnie powiewa Polska Flaga!!!!

   • Bruno said

    u MNIE TEŻ WISZĄ 2 FLAGI

  • Lekarz said

   Janusz Korwin-Mikke
   http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Czego-rocznica-przypada-jutro-,2,ID394256183,n

   10 listopada 2009Czego rocznica przypada jutro? Co się dzieje na Ukrainie?

   Odpowiedź na to pytanie jest oczywista: na pewno nie rocznicę „odzyskania niepodległości”, jak twierdzą Czerwoni. 11 listopada Rada Regencyjna (śp.Aleksander kard.Kakowski, śp.Zdzisław ks.Lubomirski i śp.Józef hr.Ostrowski) przekazała władzę śp.Józefowi Piłsudskiemu – a skoro ją przekazała, to najpierw musiała ją mieć. I miała ją – formalnie od 7-X-1918, którego to dnia ogłosiła niepodległość Polski. Miała ją i faktycznie: 12-X przejęła władzę nad wojskiem – co 21-X uznał śp. gen.Jan von Beseler ustępując ze stanowiska Naczelnego Dowódcy Wojsk Królestwa Polskiego.
   Dlaczego miałbym świętować rocznicę przekazania władzy bandycie spod Bezdan, który po dziesięciu dniach urzędowania przerobił Królestwo Polskie na „Rzeczpospolitą” – nie wiem. Republikanie powinni świętować 22-XI (datę tej przeróbki), prawdziwi socjaliści świętują 7-XI (datę utworzenia przez nich „rządu lubelskiego”; z tego właśnie powodu Regenci uznali Piłsudskiego za mniejsze zło!) – a my, konserwatyści: 8-X.

   Nie od rzeczy tu dodać, że 8-X jest na ogół lepsza pogoda…

   Przechodząc do spraw bieżących. „WPROST” zasugerowało, że epidemię „świńskiej grypki” na Ukrainie wyolbrzymia (i to z ogromnym mnożnikiem) rząd tej Republiki – w nadziei na uzyskanie od Brukseli pieniędzy… potrzebnych na zapłacenie „GazProm”owi za energię. To nawet logiczne: dajcie forsę, bo jak nie, to nie będzie gazu, w mieszkaniach będzie zimno, to i wirusowi będzie łatwiej podbijać kolejne ciała.

   Są doniesienia, że na Ukrainie niemal nikt nie używa tych idiotycznych maseczek – poza grupami obywatelek i obywateli chodzących przypadkiem razem, co przypadkiem filmuje reżymowa telewizja. W każdym razie: jak jest – tak jest, a paniczne doniesienia z Ukrainy jakoś się wyciszają.

   Gdyby miała to być epidemia, to liczba zachorowań rosłaby wykładniczo…

   • eminem said

    @Lekarz trafna uwaga warto zapoznać się z tym tematem historycznym bliżej. A od siebie dodam że wmawiany jest nam „wielki bohater Piłsudski” taki chojrak to on nie był kiedy w 1920 roku na 2 dni przed decydującą bitwą (cud nad wisłą)zrzekł się dowództwa wojsk Polskich i dał nogę do swojej kochanki z którą miał 2 nieślubnych dzieci.

    Dowódcą i prawdziwym bohaterem jest zapomniany gen. ROZWADOWSKI i to on dowodził heroiczną obroną Warszawy. Jestem Ciekaw czy wiecie iż Piłsudski został skazany na 5 letni pobyt w Irkucku(doskonalił się w doktrynie żydowsko-marksistowskiej zresztą miał tam dobrym mentorów) za co zapytacie a za to że jego najstarszy brat i w jakiejś części on planowali razem z familią Uljanowów zamach na Cara Rosji? a kto finansował zapytacie? więc trzeba się cofnąć troszeczkę w czasie… Rothschild w Wiedniu, w 1815 roku, za carska niesubordynacje obiecał zlikwidowac carska Rosje..Zbieg okoliczności zapytacie niesądzę.

    A czy wiecie że jeden z Ulianowów to słynny LENIN.Ponadto warto wiedzieć iż „wodz” obalił legalną władzę wybraną przez Polaków w tkz. Przewrocie majowym….

    Na krótko przed swoją śmiercią, Piłsudski wypowiedział słowa, w których megalomania ścigała się z pogardą do Polski i Polaków.

    „Lecz gdy po śmierci stanę przed Bogiem, będę Go prosił, żeby nie przysyłał Polsce wielkich ludzi” -Czy tak się wypowiada prawdziwy „bohater” zostawię to czytelnikom….

    Prawdziwi bohaterowie tacy jak August Emil Fieldorf, Tadeusz Rozwadowski czy Witold Pilecki są zapomniani, a ilu jeszcze jest bohaterów o których nic nie wiemy…..

   • Vebriq said

    Piłsudski dowodził i zwyciężył w 1920,ma dużo za uszami,ale to on dowodził,tacy ludzie jak Piłsudski,Rozwadowski,Sikorski wtedy uratowali Polskę,nie za bardzo mam ochotę opluwać Piłsudskiego,to nie bohater,ale miał jako zasługę pierwszy od 200 lat porządny sukces militarny Polski(!),oczywiście nie sam.Ani jeden z wymienionych nie jest u mnie zapomniany.Walka z caratem liczy mu się na plus a nie na minus,Uljanowom w tamtym okresie też,dopiero po 1914 Uljanow stał się niebezpieczny.

   • eminem said

    @Vebriq tak jak piszesz to jest oficjalna wersja którą uczą w szkole, od Ciebie mój drogi i od twojej chęci czytania, dociekliwości zależy tylko czy zechcesz poznać prawdę…..

   • Lekarz said

    To nieprawda. Piłsudski załamał się, złożył dymisję (tekst poniżej) na ręce Witosa i uciekł (zdezerterował), konkretnie do Bobowej (majątek Wieniawy-Długoszowskiego) k/Tarnowa. Był TCHÓRZEM i przyczynił się potem do śmierci prawdziwego bohatera i zwycięzcy w Bitwie Warszawskiej gen. Tadeusza Jordana Rozwadowskiego. Takie są fakty.
    To oczywiście było z pożytkiem dla Polski, ponieważ Piłsudski nie posiadał kwalifikacji do dowodzenia tak dużą operacją. Kwalifikacje takie posiadał gen. Rozwadowski, który w odróżnieniu od Piłsudskiego wierzył w zwycięstwo.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Rozwadowski

    Musisz się trochę podciągnąć w histroii Polski.
    Polecam książkę „Marszałek Józef Piłsudski odbrązowiony”
    http://www.ksiegarnia.senior.pl/Marsza,25993.html

    AKT DYMISJI PIŁSUDSKIEGO.
    Belweder, 12. VIII. 1920 r.
    Wielce Szanowny Panie Prezydencie!
    Przed swym wyjazdem na front, rozważywszy wszystkie okoliczności nasze wewnętrzne i zewnętrzne, przyszedłem do przekonania, że obowiązkiem moim wobec Ojczyzny jest zostawić w ręku Pana, Panie Prezydencie, moją dymisję ze stanowiska Naczelnika Państwa i Naczelnego Wodza Wojsk Polskich.
    Powody i przyczyny, które mnie do tego kroku skłoniły, są następujące:
    1) Już na jednym z posiedzeń R.O.P. (Rady Obrony Państwa – przypisek wydawców) miałem zaszczyt wypowiedzieć jeden z najbardziej zasadniczych powodów. Sytuacja, w której Polska się znalazła, wymaga wzmocnienia poczucia odpowiedzialności, a przeciętna opinia słusznie żądać musi i coraz natarczywiej żądać będzie, aby ta odpowiedzialność nie była czczym frazesem tylko, lecz zupełnie realną rzeczą. Sądzę, że jestem odpowiedzialny zarówno za sławę i siłę Polski w dobie poprzedniej, jak i za bezsiłę oraz upokorzenie teraźniejsze. Przynajmniej do tej odpowiedzialności się poczuwam zawsze i dlatego naturalną konsekwencją dla mnie jest podanie się do dymisji. I chociaż R.O.P., gdy tę sprawę podniosłem, wyraziła mi pełne zaufanie i upoważniła w ten sposób do pozostania przy władzy, nie mogę ukryć, że pozostają we mnie i działają z wielką siłą te moralne motywy, które wyłuszczyłem przed R.O.P. parę tygodni temu.
    2) Byłem i jestem stronnikiem wojny „a outrance” z bolszewikami dlatego, że nie widzę najzupełniej gwarancji, aby te czy inne umowy czy traktaty były przez nich dotrzymane. Staję więc z sobą teraz w ciągłej sprzeczności, gdy zmuszony jestem do stałych ustępstw w tej dziedzinie, prowadzących w niniejszej sytuacji, zdaniem moim, do częstych upokorzeń zarówno dla Polski, a specjalnie dla mnie osobiście.
    3) Po prawdopodobnym zerwaniu rokowań pokojowych w Mińsku pozostaje nam atut w rezerwie — atut Ententy. Warunki postawione przez nią są skierowane przeciwko funkcji państwowej, którą od prawie dwu lat wypełniam. Ja i R.O.P., rząd czy sejm, wszyscy mieliby do wyboru albo zostawić mnie przy jednej funkcji, albo usunąć zupełnie. Co do mnie wybieram drugą ewentualność. Jest ona bardziej zgodna z godnością osobistą i jest praktyczniejsza. Pozostawienie mnie na jednym z urzędów zmniejsza mój autorytet i tak silnie poderwany i doprowadza z konieczności do powolnego zniszczenia tej siły moralnej, którą dotąd jeszcze reprezentuję dla walki i dla kraju. Biorę następnie pod uwagę mój charakter bardzo niezależny i przyzwyczajenie do postępowania według własnego zdania, co z warunkami, postawionymi przez ententę nie zgadza się. Wreszcie przeczy to systemowi, któremu służyłem w Polsce od początku swojej pracy politycznej i społecznej, której podstawą zawsze była możliwie samodzielna praca nad odbudowaniem Ojczyzny, ta bowiem wydawała mi się jedynie wartościową i trwałą. Obawiam się więc, że przy pozostawieniu przy funkcjach przodujących oraz przy moim charakterze i przyzwyczajeniach wyniknąć mogą ze szkodą dla kraju tarcia mniejsze i większe, które nie będąc przyjemne dla żadnej ze stron, wszystko jedno skończyć by się musiały moim usunięciem się.
    Wreszcie ostatnie. Rozumie (sic) dobrze, że ta wartość, którą w Polsce reprezentuję nie należy do mnie, lecz do Ojczyzny całej. Dotąd rozporządzałem nią jak umiałem samodzielnie.
    Z chwilą napisania tego listu uważam, że ustać to musi i rozporządzalność moją osobą przejść musi do rządu, który szczęśliwie skleciłem z reprezentantów całej Polski.
    Dlatego też pozostawiam Panu, Panie Prezydencie, rozstrzygnięcie co do czasu opublikowania aktu mojej dymisji. Również Panu wraz z Jego Kolegami z Rządu pozostawiam sposób wprowadzenia w życie mojej dymisji i wreszcie oczekiwać wówczas będę rozkazu Rządu co do zużytkownia moich sił w tej czy innej pracy. Co do ostatniego proszę tylko nie krępować się ani wysoką szarżą, którą piastuję ani wysokim stanowiskiem, które posiadam. Nie chciałbym bowiem mnożyć swoją osobą licznej rzeszy ludzi, nie układających się w żaden system, czy to z powodu kaprysów i ambicji osobistej, czy to z powodu słabości charakteru polskiego, skłonnego do wytwarzania najniepotrzebniejszych funkcji dla względów osobistych.
    Proszę Pana Prezydenta przyjąć zapewnienie wysokiego szacunku i poważania z jakim pozostaję.
    (–) Józef Piłsudski

   • anita said

    @eminem:dzieki za podzielenie sie z nami tymi faktami historycznymi.Niestety tego w szkole nie ucza.

   • Vebriq said

    Wiadomo mi było,że Piłsudski załamał się w kryzysie bitwy Warszawskiej i udał się do Anina na dni dwa,nic nie wiem o zrzeczeniu się przez niego stanowiska naczelnego wodza,nawet gdyby to zrobił-nie miałbym mu za złe ,a zwycięstwo wtedy dla RP jest faktem,zdążyłby do Bobowej?Skoro prowadził ofensywę znad wieprza to mógł zdążyć i wrócić bo był gdzieś znacznie na południu od Warszawy,to jest na tym blogu nie na temat,ale podaj mi twoje źródła-tylko nie endeckie bo tym nie zaufam(nie J. Giertycha np.),nie jestem zwolennikiem J.P. ale wrogiem też nie a zaufanie do waszych rewelacji mam na 50% współdzielone z wersją oficjalną…Rozwadowski ma wielkie zasługi,ale bez przesady,w tej wojnie największe zasługi ma polska dwójka,Schaetzel,Kowalewski i deszyfranci.

   • hucuł said

    August Emil Fieldorf, Tadeusz Rozwadowski, Witold Pilecki

    CZESĆ ICH PAMIĘCI W DNIU DZISIEJSZYM !!!
    „Jeszce Polska nie umara” … kiedy Ty i ja to rozumiemy
    ===============================
    od p.b.: Czesc Ich pamieci!

 7. kellrez said

  u nas w szkole, zalecają szczepienia na grypę oraz jak będzie na h1n1.. każdy z objawami grypy będzie przeniesiony do osobnej klasy.. i będzie czekał do przyjazdu sanitariuszy.. oficjalne info.. spytajcie się swoich dzieci jak nie wierzycie.. dobrze by było jakby samorząd lokalny sfinansował szczepienia w szkołach ;| chyba ich pojebało…
  czytałem to wczoraj na godzinie wychowawczej i nie cisnę wam dezinformacji.. CIUM

  • Magda said

   o ewentualnej chorobie ucznia szkoła ma obowiązek powiadomić RODZICÓW,a bez zgody rodziców szczepić im nie wolno

  • Vebriq said

   W jakiej miejscowości,która szkoła,czy wydrukowałeś nasze ulotki i dałeś nauczycielom?Daj im link i ulotki.Powieś je na tablicy ogłoszeń,rozdawaj itd.Opublikuj nazwę,numer szkoły i gdzie ona jest,takie rzeczy powinniśmy monitorować.

 8. AlbercikAS said

  Kolejnym takim wielkim penisem jest Codex Alimentarius i GMO.
  Traktat Nicejski już nam zaaplikowali chcąc nie chcąc.

  • Polak said

   Tak, zgadza się. Ciemność zapanowała. Szatan zaczął swój taniec.

   • Polak said

    Sytuacja w USA przypomina dojście Hitlera do władzy. Dokładnie te same metody. Obama podpisał dekret o sprzedaży technologii rakietowej do Chin. Oczywiście nie wymyślił tego Obama. On nie jest od myślenia, tylko podpisywania.

   • Polak said

    Hitler również był „sponsorowany”. Był tylko wspaniałym mówcą i podpisywaczem.
    Badacze historii są zgodni, że II wojna była zaplanowana kilka, może więcej lat przed jej wybuchem.

   • Zanobiusz said

    On był opętany.!!!!

   • Vebriq said

    to oczywiste i nie trzeba badaczy:nikt nie może ot tak zrobić wojny,Kaczyński też z dnia na dzień nie powie: dobra-jutro bombardujemy Bangladesz,to wymaga przygotowań wielu i różnych,propagandowe i ideologiczne nie są ostatnimi a oprócz tego czysto wojskowe.

   • AlbercikAS said

    Nie bez powodu jest podstawiony czarny pionek.
    Aby mieli na kogo wylać niecne winy.

   • ~doinformowany said

    Historia lubi się powtarzać lecz nieco zmieniona!

    Adolfa Hitlera można przyrównać do rzekomej Pandemii, grypę H1N1 do, Lebensraum (przestrzeń życiowa), odziały SS do lobby bigfarma, dziennikarzy, redaktorów, naukowców wspierających poczynania około pandemicznych – do jednostek wojskowych, a lekarzy, pielęgniarki, aptekarzy – do wykonujących polecenia żołnierzy.

    A my chcąc nie chcąc jesteśmy po przeciwnej stronie.

    Pytanie, jaką role odgrywa Polska?
    Hmm… niech się zastanowię.

    A kim w takim wypadku jest Minister Kopacz?
    Hmm… niech pomyślę?

    Ministrem Beckiem?

    Coś mi świta, coś mi chodzi po głowie, coś gdzieś na końcu języka…

    Jak pamiętamy w 1939 r. rząd polski zapewniał, że nie odda nawet „guzika od płaszcza”.

    Niech żyje wolność, niech żyje Polska!!!

   • Były Naiwny said

    Niezaleznie od doraznego poparcia dla ostroznej postawy Minister E. Kopacz przy zakupie szczepionek na swinska grype, niestety rzeczywiscie warto jak w szachach rozwazyc mozliwe przyszle scenariusze. Czy pozyskany teraz kredyt zaufania spolecznego nie zostanie wykorzystany do zaganiania spoleczenstwa pod igle, gdy szczepionki okaza sie nagle „przetestowane i bezpieczne”?

    Zwracam tez uwage na systematyczne negowanie tutaj rozsadnych wypowiedzi @Polak’a, tak jakby za samego nicka podpadl agenciurom i biznesmenom typu @44.

   • Janosik said


    A TU MACIE SZATANA

 9. Michal said

  Moja opinia jest taka że jest to premedytacja. Chodzi o to by wytłuc w nas poczucie patriotyzmu , który sprowadza się do archaizmu. Cynizm, szydera, drwina – to typowe działania.
  No bo przecież żyjemy w europie, jesteśmy europejczykami i takie obnoszenie się z Polskością jest śmieszne. Za to parady gejów urosły do rangi święta narodowego. Jestem tolerancyjny ale są pewne granice.

  Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu wydał wyrok w sprawie obecności krzyży w szkolnych klasach. Trybunał nakazał rządowi włoskiemu usunięcie krzyży i wypłatę odszkodowania matce, która wniosła sprawę. W uzasadnieniu podano, że krzyż „narusza prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami oraz wolności religijnej uczniów”.

  Na jednym z blogów przeczytałem:

  Dlaczego ci giganci konferencji prasowych nie wrzeszczą teraz w obronie interesów polskich, jak wrzeszczeli na wyścigi w obronie Ukrainy, Gruzji, Izraela, Afganistanu, czy Iraku? Dlaczego nie ręczą honorem, że nie pozwolą degenerować polskiej szkoły, polskiej kultury i polskiej wiary, że nie ustąpią w sprawach ducha i tożsamości Narodu, ani o milimetr? Odpowiedź jest prosta: Bo oni są murarzami tego porządku, który zaprojektowali architekci świata bez Chrystusa i bez wiary, bo to oni odpowiadają za bezbronność polskiego prawa wobec praw Strasburga, Luksemburga, czy Hagi! Przykład Alicji Tysiąc aż nadto tego dowodzi!
  Mamy nieszczęście żyć w epoce zdrajców i niewiele na to możemy poradzić, bo nie rodzimy się z własnej woli. Ale każdy Patriota, póki jeszcze może, ma obowiązek stać po stronie interesu polskiego, bez względu na czasy i okoliczności. Bądźmy przynajmniej wyrzutem sumienia dla tych, co wystawili Polskę na hańbę groźby procesów przed obcymi sądami. Przykład włoski pokazuje, że trybunały UE wyciągną wkrótce ręce do polskich świętości.

  • Polak said

   Być może będziemy mieli „swój Katyń” za kilka lat, za tą walkę…

  • Zanobiusz said

   Jest tu coś takiego, z czym sobie od stuleci nie radzą.Genius loci.I dla tego nie wygrają choćby został nam tylko jeden szaniec.Polonia semper fidelis.Kto rozumie-zrozumie.

  • Vebriq said

   hmmm,więcej tam ludzi biednych z wypranymi mózgami niż zdrajców,więcej tam dobrej woli źle ukierunkowanej,którą powinniśmy odzyskać dla naszej sprawy zamiast potępiać,to jest tylko „bitwa o ulice i o umysły” jak mówił Goebels,szerzmy swoje myślenie…prawda w końcu się przebije i zwycięży,oby tylko było jak najmniej ofiar.

  • CoZaSyf said

   Żyjemy w czasach,w których trudno jest się znależć.To co było cenną wartością okazuje się być wyśmiewane,dobro i uczciwość jest napietnowane.Okazuje się że,jedyną prawdą jest KŁMSTWO/władzy/!Polska przestała istniec!Przecież MY to wybralismy-czy wbrew sobie?NIE!To przez propagande i manipulacje naszych władców. tu troche z europarlamentu,pomyszkujcie a zobaczycie gdzie jestesmy-http://www.youtube.com/user/odDymarkow#p/a/u/3/789b1Cmb6sE

 10. kellrez said

  http://static4.demotywatory.pl/uploads/1257449990_by_Sensymilja_500.jpg nice demot +

 11. allseiingeye said

  WSZYSCY BĘDZIEMY OMETKOWANI?
  już niedługo WSZYSCY BĘDZIEMY OMETKOWANI
  jak towary w supermarkecie
  a to dzięki tak zwanemu IMIENIU BESTII

  oczywiście w trosce o nasze zdrowie, samopoczucie i bezpieczeństwo
  pojawili się nawet społeczni ochotnicy gotowi na sobie przetestować działanie „metek”
  co o tym pisze Onet?

  Znane z supermarketów metki RFID wkrótce bardzo ułatwią nam codzienne życie. Będziemy mogli sprawdzić, gdzie zapodzialiśmy klucze albo co w danej chwili robią nasi znajomi. Jednocześnie stanowią one jednak kolejne poważne zagrożenie dla naszej prywatności.

  Autor: Mariusz Sikorski

  Musisz wybiec na ważne spotkanie, a zapodziała się teczka z potrzebnymi dokumentami? Coraz mniej czasu do odjazdu pociągu, a ty nie wiesz, gdzie masz portfel? Zamiast w popłochu przetrząsać wszystkie zakamarki, zwyczajnie wystarczy podejść do komputera albo zerknąć na ekran komórki, by zlokalizować wszystkie zguby. Oczywiście jest jeden warunek: na wszystkich przedmiotach trzeba nakleić namierzane zdalnie metki RFID.

  Metki nie tylko w supermarkecie

  Tymczasem w tej technologii drzemie o wiele większy potencjał. Na metkach można bowiem zapisywać informacje, które później zostaną zdalnie odczytane przez czujniki. Trwają już testy bramek w sklepie potrafiących podliczać zawartość naszego koszyka. Każdy produkt ma na elektronicznej metce zapisaną cenę – wystarczy przejechać przez bramkę, by kasjerka wiedziała, ile łącznie musimy zapłacić za zakupy.

  Na lotnisku Heathrow w Londynie metki radiowe wyparły kody kreskowe, które wcześniej służyły do śledzenia bagaży. Na niektórych lotniskach testuje się też „bezprzewodowe” dokumenty z metkami RFID, które pozwalają zdalnie ustalić tożsamość mijających kontrolę paszportową osób.

  Namierzanie rzeczy i ludzi

  Z myślą o bardziej wysublimowanych zastosowaniach RFID prowadzi badania grupa naukowców z Uniwersytetu Waszyngtona pracująca pod kierownictwem Polki – dr Magdaleny Balazinskiej – w ramach projektu „Ekosystem RFID”. Miejsce przeprowadzania eksperymentu to budynek biblioteki Uniwersytetu Waszyngtona o powierzchni 5 tys. metrów kwadratowych. Zainstalowano tam ponad 200 odbiorników radiowych. Potrzeba ich tak dużo, bowiem czujnik jest na razie w stanie odczytać metkę tylko z odległości kilku metrów.

  To i tak lepiej niż w przypadku urządzeń zamontowanych w bramkach antykradzieżowych. Tam zasięg wynosi nie więcej niż pół metra. Bramki w sklepach wykorzystują bowiem częstotliwość 125 kHz. Prototypowe urządzenia w bibliotece pracują na częstotliwości 5,8 GHZ, co daje zasięg do ok. 6 metrów. To pozwala na szersze wykorzystanie technologii, wykraczające poza wyłapywanie drobnych złodziejaszków.

  W ramach projektu „Ekosystem RFID” metkami oznaczono również… ludzi. Do eksperymentu zgłosiło się 50 ochotników, którzy przez cały czas noszą radiowe kody kreskowe przy sobie. Dzięki temu system wie, gdzie w danej chwili się znajdują, a nawet co robią!

  Specjalnie do tego celu napisana aplikacja potrafi analizować zachowanie oznaczonych ludzi. Na przykład gdy dwie osoby idą korytarzem i, mijając się, odwrócą się w swoim kierunku i przystaną, to system odczyta takie zachowanie jako pogawędkę. Inny przykład: gdy kilka osób siedzi razem przy stole w kantynie w porze lunchu, w systemie pojawi się informacja, że właśnie wspólnie jedzą posiłek. Przygotowano także wersje aplikacji do telefonów komórkowych. Dzięki temu uczestnicy projektu mogą na bieżąco sprawdzać, gdzie są ich znajomi i co prawdopodobnie akurat robią.

  Jednym z ometkowanych ochotników jest sama dr Magdalena Balazinska. Dzięki temu studenci zawsze wiedzą, gdzie jej szukać. Balazinska jest zdania, że w ciągu najbliższych 5 lat technologia RFID zrobi sporą karierę. A jej zastosowań jest bez liku. Bardzo nęcąca wydaje się wizja, w której taki zestaw kupujemy w sklepie i sami montujemy w domu. A przynajmniej nęcąca będzie dla każdego, kto choć raz spędził wiele godzin na szukaniu jakiegoś drobiazgu. Odbiornik RFID mógłby zostać nawet dodatkiem do rutera sieci bezprzewodowej WLAN. Odebrane przez niego informacje, np. właśnie o pozycji poszczególnych przedmiotów, byłyby następnie wizualizowane na ekranie telewizora, komputera czy nawet telefonu komórkowego.”

  -tyle onet

  a więc nie czipy, tylko metki, i nie kijem go tylko pałą

  jak to dobrze że idzie kryzys

  • Polak said

   Oczywiście w Biblii jest tak podane.

   Pisał w swojej książce o tym Rotszyld i w „Protokołach syjonistów” również jest wszystko napisane krok po kroku, w jaki sposób zrealizują szatański plan.

   • Polak said

    Protokoły:”

    „Każdy towar, każdy produkt żywnościowy będzie zawierał pieczęć. Każdy spadek, ruch pieniądza będzie musiał być opieczętowany.”

 12. Michal said

  Oglądaliście to?
  Warto, ksiądz jest zarąbisty:)
  Wybrałem kilka dobrych fragmentów.

  „Przypominam, jakim Wasz DOM jest! On ma na imię POLSKA!” 4/6

  ks. dr hab. Piotr Natanek – „Polski Orzeł w pełnej KORONIE” 3/6

  Ks dr hab Piotr Natanek Gietrzwald apokalipsa cz 18

 13. Oburza mnie podejscie do i stoty ludzkiej. Kiedy czytam o planach szczepiennych to robi mie sie niedobrze. Obejrzalem program TERAZ MY z Pania Ewa Kopacz i panem weceministrem zdrowia Markiem Balickim. Jasno wynika sie Pan weceminister jest ‚kupony’ lub ‚sprzedal sie komus’. W historii Polski mielismy takie przypadki zaslepienia i zaprzedania. Wyrazam swoje oburzenie dla osob takicj jak Pan Marek Balicki. Panie Marku czas sie obudzic! Czy nie widzi Pan a moze udaje. Unia Europejska i WHO sa wspierane finansowo przez firmy farmaceutyczne, ktore wogule nie interesuje dobro pacjenta a jedynie procenty i zyski. Nie zgadzam sie ze wszystkimi zalozeniami tego blogu ale teraz musze zagrzmniec! Polacy powstancie!

  • Zanobiusz said

   Co mawia niejaka Brydak.Wyszczepialność jest niska.Ileż trzeba pogardy dla bliźniego

  • AlbercikAS said

   Piszesz że ” Teraz musze zagrzmniec! Polacy powstancie!”
   Liczę na to i mam nadzieję że właśnie jesteś tego świadkiem.

   • Vebriq said

    grzmijmy razem!nie jacyś abstrakcyjni „polacy” tylko ja i ty i my wszyscy,nikt tego za nas nie zrobi,do dzieła!

 14. Michal said

  Symbole , masoneria, pentagramy itd…

  Ks dr hab Piotr Natanek Gietrzwald apokalipsa cz 18

  posłuchajcie o 1-minuta, 38sekund:)

  ks. dr hab. Piotr Natanek – “Polski Orzeł w pełnej KORONIE” 3/6

  • Polak said

   ” Ostatecznym dowodem pustki motłochu i ich zwierzęcego umysłu jest to, że oni nie zrozumieli gdy pożyczali od nas pieniądze na procent, że każda suma pożyczana ,razem z odsetkami od niej będzie musiała być wyciągnięta z zasobów kraju. Byłoby o wiele prościej wziąć pieniądze od ludności jednorazowo, nie potrzebując płacić odsetek. Dowodzi to naszego geniuszu i tego, że zostaliśmy wybrani.Potrafiliśmy przedstawić zagadnienie pożyczek wszelkiemu motłochowi w ten sposób, że oni są przekonani iż mają w tym korzyść. Obliczenia które skrzętnie prowadzimy i które przedstawimy światu, gdy przyjdzie na to czas, wypracowaliśmy na przestrzeni wieków. Obmyślaliśmy je wtedy często nawet gdy rządził motłoch. Gdy jakiekolwiek państwo otwiera zaciągnięcie pożyczki zewnętrznej otwiera subskrybcję na obligacje. Obligacje są wypuszczane na niewielkie kwoty. Pierwsi subskrybenci zazwyczaj kupują poniżej wartości. Następnie, często podwyższa się cenę, by ludzie myśleli, że wszyscy spieszą się z kupnem. W przeciągu krótkiego okresu czasu skarb państwa posiada nadwyżki subskrybcji. Kiedy komedia zmierza ku końcowi kraj staje w obliczu olbrzymiego długu. Aby kraj nie upadł musi zaciągnąć u nas następną pożyczkę, która w ogóle nie przekreśla poprzedniego długu, tylko go powiększając. Gdy możność zaciągania długów zostaje przez państwo wyczerpana, lub gdy my zadecydujemy, że nie udzielimy więcej kredytu, każdy rząd zmuszany jest podnosić podatki, które nie są niczym innym jak długami zaciągniętymi aby spłacić inne długi.”

   Przekład z angielskiego: Antymaterialny 10.10.1998 rok

   • Polak said

    „Następnie nastanie czas światowej konwersji pożyczek. To będzie tylko mniejsza ilość odsetek jakie będzie musiał płacić motłoch. Nie zniosą one długu, będą wykonywane tylko za zgodą wierzycieli. Gdyby wszyscy reklamowali swoje własne pieniądze, wtedy każde państwo byłoby w stanie uwolnić się od naszych obliczeń….”

   • Polak said

    „W naszych rękach skoncentrujemy największą potęgę świata- ZŁOTO. W przeciągu kilku dni będziemy mogli wydobyć z naszych tajnych skarbców dowolną ilość i spekulować powalając kolejne narody. Czy jeszcze mam dowodzić, że nasze panowanie nad światem i stworzenie nowego ładu jest wolą Boga? „

   • Polak said

    ” Może to wymagać użycia wszelkich gwałtownych środków. Ostatecznym celem jest ustanowienie nowego porządku pod naszą władzą. „

   • Magda said

    w temacie:
    „Rząd twoim największym wrogiem!” na>
    http://www.zbawienie.com/rzad_wrogiem.htm

   • Zapsa said

    Ja jestem w szoku. Od kilku dni teściowa atakuje mnie, żebym wzięła kredyt na m-nie, doszło nawet do kłamstw i manipulacji z jej strony,żeby nas do tego nakłonić. Nie pomagają tłumaczenia i stanowcza odmowa, w dodatku znajomi, którzy kredyt wzięli wcześniej, również w szaleństwie dobrych rad staraja sie nam wmówić słuszność kredytu. Nigdy nikomu się nie wpierniczałam w decyzje, nie oceniałam, bo kazdy ma prawo do zycia po swojemu…okazuje się,że niewielu tak myśli: znajoma ostatnio w obraźliwy sposób dała mi do zrozumienia,że jestem niepełnosprawna psychicznie,bo nie zdecyduję się na kredyt. Ona się zdecydowała rok temu na kredyt na dobudowanie domu do domu teściowej(która to budowa miała być częściowo opłacona przez teściową,częściowo przez ten własnie kredyt), rata wynosi 500zł,po kilku m-cach nie miała z mężem kaski,więc teściowa płaci także kredyt,znajoma wychowuje dwójke dzieci i bierze zapomogę z MOPsu,mąż pracuje u mamy w firmie – i od niej usłyszałam, że jestem niepoważna, bo ona sobie nie wyobraża 60letniego małżeństwa na wynajętym (nawet jeśli jej powiedziałam,że rata moja wyniosłaby 1500zł,stwierdziła,że trzeba wziąć 20 metrowe m-nie,bo lepsze takie swoje,niż wynajmowane 60 – mówi to osoba której teściunia zafundowała dwa piętra).

    MAm dość tłumaczenia się ze swojego stylu życia, mam dość traktowania mnie jak kretynki, bo dla 80% kredyt to błogosławieństwo i nie mają nawet pojęcia, „how its made”.Znajomi, którzy się tak wpieprzyli co rusz odwalają akcje typu „może zabierzecie nas na plażę samochodem,bo my nie mamy na paliwo od tygodnia” albo „pojechałam na m-c z dzieckiem do rodziny męża,żeby zaoszczędzić na jedzeniu” – i oni smią mi mówić, że takie życie jest słuszne? Od kilku dni mam tak potężnego doła, mam wrażenie,że świat zwariował, albo ja…

    Powiedzcie czy oszalałam???
    =================================
    od blogowego psychiatry: to sa objawy zbyt czeste u nie-ludziowcow

   • Magda said

    nie oszalałaś,a na potwierdzenie radziłabym przeczytać to:
    http://www.zbawienie.com/rzad_wrogiem.htm

   • Vebriq said

    popieram cię,bądź wolna,rób co sama masz za słuszne,niczego się nie bój,niech ci Bóg błogosławi:)

   • ZKRWIIKOSCI said

    Zapsa nie wiem czy to slowa poparcia ale niech Cie w d… pocaluja.Zyj po swojemu i tyle.Nie pozwol zeby Cie zjedli tymi swoimi pogladami i zlotymi radami.

   • Taka Tam... said

    zdecydowanie nie oszalalas!!! nie poddawaj sie, jestesmy z toba…

    ps. tez mnie dolina bierze ostatnio. ale ty zdecydowanie masz gorzej bo zaczynaja cie atakowac… 😦

   • Zapsa said

    Dzięki Wam, naprawdę nie mam od kogo usłyszeć takich słów jakie Wy napisaliście. Zawsze zarabiałam sama na siebie i nigdy nie pozwoliłam sobie na kartę ulgową w postaci zycia na czyjkolwiek koszt. Myślałam,że to uczciwe podejście – okazuje się że tylko dla mnie wydaje sie uczciwe..

  • Bruno said

   Bardzo dobre oglądałęm to już pół roku temu

   POLECAM

   • Polak said

    Należy uważać, gdyż pojawiły się na przestrzeni 100 lat różne zwodnicze publikacje, które przedstawiają plany NWO w dobrym świetle. Chciałbym żeby tak było. Jednak obserwując ich poczynania i analizując plany wyłania się obraz samego szatana.

  • Zanobiusz said

   Bracie dziękuję.

  • CoZaSyf said

   wykupujemy Polske bez problemow-http://www.pardon.pl/artykul/8178/polska_to_wasal_usa_nie_mieszkamy_w_wolnym_kraju/5

 15. Bruno said

  Na Białorusi rozprzestrzenia się pandemia
  zachorowało 224000 osób
  Serwis prasowy regionalnego BelaPAN poinformował, że w regionie Gomel zmarło na zapalenie płuc osiem osób. Zapalenie płuc rozpoznano u 827 osób, w tym 643 dorosłych i 184 dzieci.

  Najwyższe wskaźniki występowania grypy w Rechitsa, Gomel, Mozyrz, Mołodeczno, Mohylew, Witebsk, Borysów, Mińsk, Soligorsk.

  W regionie Gomel od 2 do 9 listopada z rozpoznano grypę z ostrą infekcjią dróg oddechowych (ARI), u 48.752 osób, z których część dzieci wynosiła 49% (24.051), dorośli – 51% (24701). Hospitalizowano w szpitalu 2,7% (1299 osób).Wśród hospitalizowanych dominują dzieci (60%).

 16. Bruno said

  Bardzo ważna wiadomość z Ukrainy.!!!!!!!!!

  [11.11.2009 11:34]
  Тимошенко: епідемія не послабляє обіймів, динаміка загрозлива Tymoszenko: epidemia nie słabnie groźna dynamika wzrostu .

  Premier Ukrainy Yulia Tymoshenko oświadcza, że od 8 do 10 listopada występowanie grypy i ARI na Ukrainie ponownie wzrosła ponad 2,5-krotnie.
  Premier przypomniała, że w dniu 8 listopada, pojawiły się pewne tendencje do spadku, gdy odnotowano 34.443 przypadków grypy i ARI, a już 10 listopada liczba pacjentów osiągnęła 90,592 ludzi.
  Według niej, 9 listopada na Ukrainie w wyniku powikłań po grypie 9 osób zginęło, a 10 listopada – 15.
  „To jest dynamiczne zagrożenie i wymaga pilnego jeszcze bardziej aktywnej interwencji i działania” – Julia Tymoszenko.

 17. Ł4zik said

  Napiszcie jak na sat24 zapisać ruchomy gif bo akurat trafiłem na rozpylanie chmury w odwrotnym kierunku niż idzie front na ukraine !!!!!!!!!!!!

  http://www.sat24.com/Region.aspx?country=pl&sat=ir&type=loop

  • kasia said

   Zdaje ci sie. A jesli myslisz ze to prawda to spytaj tuta;
   http://www.gfspl.rootnode.net/news/thread.php?group=pl.misc.meteorologia

   • Ł4zik said

    A dziękuje ale już sobie poradziłem 🙂
    Albo mi całkiem odwala albo jestem przeczulony , albo to to ;-/
    Podeślę to jakoś wam myślę tylko jak to opublikować , bo Rapid ma max 10 ;/
    Podeślę to Adminowi na Mail niech sam To oceni.
    Jeżeli jest Tu ktoś kto zna się na meteorologi to niech powie co myśli ja się na tym nie znam ale mam czujkę w oku 😉

   • Ł4zik said

    Poprawiając Gif po raz który nagle zobaczyłem to czego nie widziałem.Ukraina ma przewalone.My nie lepiej bo ten front idzie do nas ;/ Wysłałem już na mail Adminowi , bo ja nie wiem czy da i jak ewentualnie opublikować to w komentarzu.
    Pozdro jak wiecie to piszcie

 18. Wyspa said

  Może was to zainteresuje 🙂

  • Polak said

   Słyszałem, że grupa Antymaterialnego bada również ślad używania od jakiegoś czasu rozpylania zapachów w niektórych koncernach. Pracownicy m.in. salonów BMW zgłaszali, że dziwnie się czują. Zdarzały się ostatnio zachorowania na zapalenie płuc, zawroty głowy, bule z lewej strony klatki piersiowej. Być może jest to tylko zbieg okoliczności. Nie należy lekceważyć żadnych, nawet na pozór zwariowanych teorii.

   • Polak said

    Podobno od jakiegoś czasu weszło zarządzenie, że w salonach samochodowych będzie rozpylany specjalny zapach i muzyka, która ma przyczynić się do zwiększenia obrotów. Uprzyjemnić pobyt klientowi itd. Wiem, że stosuje się taką „aromaterapię” w niektórych prywatnych klinikach. Trop może być fałszywy, ale warto się przyjrzeć sprawie.

   • Polak said

    Ciekawi mnie czy owe zapachy są kupowane dowolnie na wolnym runku, czy przykładowo standard przysyłany od górnie.

   • Polak said

    Ja bym to rozpatrywał bardziej w kategorii „prania mózgu” niż bakteryjnej. Ciekawe co w wypadku jeśli ktokolwiek z pracowników jest uczulony na taki zapach?? Musi pewnie zrezygnować z pracy. Jeśli takie zapachy kupują na wolnym rynku to pół biedy. Jeśli są przysyłane Bóg wie skąd ,wtedy ciekawostka.

   • ~doinformowany said

    Matko Polko
    Litości!

    Przecież, to nie jest żaden spisek i knowania lecz nowy sposób na zakupy!!!
    O tym fakcie wiadomo od dawna.
    Często centra, galerie i co lepsze stoiska korzystają z tego dobrodziejstwa.
    Ot taka ciekawostka handlowa.
    A słyszeliście o puszczaniu Mozarta krowom aby dawały więcej mleka.
    od p.b.: a o chemikaliach w zarciu, napojsch, tytoniu, paszy dla psow -ktore uzalezniaja konsumenta i usmaczniaja malo wartosciowe pozywienie? czy to codex ruszyl?

   • Polak said

    niektórzy już na samo słowo NWO, krzyczą litości

   • ktosik-tam said

    Inni natomiast wylatują z krzykiem jak Archimedes z kąpieli, a później i tak się okazuje, że odkryli zwykłe byle g-wno. Wycieranie sobie ust zespołem rzekomego „Antymaterialnego” jest już skrajnie żenujące.

    O manipulowaniu klientami za pomocą muzyki Roberto Cialdini pisał już ze 30 lat temu – i nie było to wtedy jakieś wielkie zaskoczenie („Wywieranie wpływu na ludzi”, R. Cialdini). Polecam zresztą lekturę – opisuje wiele prostych technik, które są notorycznie na nas wykorzystywane.

    W lodówkach samoobsługowych w supermarketach (tych z wędlinami albo nabiałem) instaluje się oświetlenie o zubożonym widmie w okolicach barwy niebieskiej (bardziej ciepłe) – dlatego nie widać wtedy śladów zepsucia. O tym od dawna wiadomo.

    O rozpylaniu feromonów i różnych zapachów w lokalach usługowych/handlowych czytałem kilkakrotnie na przestrzeni ostatnich lat i to w paru popularnych źródłach (nie pamiętam dokładnie). Podobno, swego czasu robił furorę aromat o zapachu świeżo wygarbowanej skóry.

    Tak więc jak widać – nie ma tu żadnych tajemnic. Te praktyki są stosowane od dawna na Zachodzie i każdy dobry handlowiec będzie o tym wiedział.

    „Zespołowi Antymaterialnego” radziłbym natomiast załatwić sobie karnet do biblioteki, szybszy internet i kropelki z pabialginą. To może rozwiąże problem m. in. 55 stopniowych gorączek, o których tu wspominano, albo tych błyskotliwych prognoz, które de facto, publikowane są właśnie po fakcie.

   • ~doinformowany said

    Nie popadajmy w paranoje – czujność wystarczy.

   • ZKRWIIKOSCI said

    Racja Ktosik.Jak czytam o Antymaterialnym to mi sie noz w kieszeni otwiera.To jakis nowy guru?Kazda bzdura przechodzi jesli doda sie do niej dopisek Antymaterialny.Juz mnie to wkurza.W Klosie byl WOLF – pamietacie?
    Moze niech wypowie sie ten Antymaterialny, ktory ludziom na maile nie ma czasu odpisac(podobno)a nie przeszkadza mu to byc na bieząco z informacjami dostepnymi tylko w necie.Cos mi tu smierdzi dziecinada panowie szlachta.

   • ~doinformowany said

    Nie bądź gbur i daj się innym wypowiedzieć. Oczywiście masz racje, ale bądź bardziej subtelny dla ludzi, którzy nie mają takiej wiedzy , jak ty ZKRWIIKOSCI.

 19. Wojtekk said

  Wczoraj znajomy z Ukrainy mówił że mgły są u nich już od dłuższego czasu, każde z mediów podaje inne informacje jest kompletny chaos.
  Nikt nie zachorował z jego rodziny i znajomych, ani z rodziny i znajomych jego kuzynki mieszkającej w Tarnopolu WSZYSCY Z NICH SĄ ZDROWI!!!

 20. Lekarz said

  Informacja od mojego kolegi lekarza ze Lwowa (niczego nie poprawiałem):

  Śr 2009-11-11 13:12

  U nas trocha sie uspokoilo. Karantyn trwa. Zadnego wojennego i specjalnego stanu. Panika juz mniejsza. Wszyscy, kto majo temperature i kaszel chco do szpitala, bo tam mozna zadarmo leczyc sie Tamiflu. Dla tego duzo pracy. Na razie mamy maski, leki. Moze teraz zond kupi w szpitali normalne respiratory, monitory i t.d. Z dziecmi sytuacja kontrolowana.
  Niestety u nas grypa urazaje mlodych ludzi i zafiksowano smierci od choroby u tych kto leczyl sie doma paru dni sam. Po statystyce wiencej smierci od grypu jak w innych latach to niema. W koncu zaczeli sluchac trocha lekarzy, a nie politykow. Niema w Ukrainie Dzumy (na tylie ja wiem)a ta pani Bogoslowska, jake balotuje sie w presydenty i pro dzume mowi po TV to jest isteryczko od dawna. Ludzi plotkujo duzo. Ostatnio ze pacient wymiotowal z grypo A/H1N1 i potem zapalil sie dywan po tym wymiotowaniu. To mowiono ze to smog z Krakowa 🙂 Albo mlody chlopak z grypo przychodzi do apteki i chce kupic 10 condom. na co pani farmacewt mowi – ze jemu potrzeba aspiryne, vit C, moze tamiflu i t.d. A pacjent odpowiada – ze lekarz przypisal jemu bardzo dobrze przepotic sie.:)

 21. Polak said

  • Polak said

  • Wojtekk said

   • kasia said

    Chemitrails?
    http://www.gfspl.rootnode.net/BLOG/?p=130

   • Wojtekk said

    Jeśli wierzysz w to co tam jest zamieszczone, uwierz też że szczepionka jest dla Twojego zdrowia.

   • .... said

    nie ma żadnego globalnego ocieplenia…. globalne ocieplenie to globalne oszustwo…

    http://www.youtube.com/results?search_query=golbalne+oszustwo&search_type=&aq=f

   • .... said

    film z parlamentu europejskiego na ten temat krótki ale wymowny:)

   • AlbercikAS said

    Kasia –
    Otóż te informacje Pana Djaków są precyzyjne i jasne, lecz to że opryski, są robione nad miastami to druga sprawa.
    Niewiedza Pana Djaków o tym co się dzieje w świecie, powoduje jego szyderstwo z faktów jakie się dzieją pod plaszczykiem tychże obłoków kondensacyjnych. Prowadzenie jego wyjaśnień w taki sposób, i zarazem szyderstwo, powoduje u ludzi dezinformacje i konflikt, co nie buduje zgody między ludźmi. Tak to wygląda jak by mu na tym zależało aby ludzie nadal się skłócali.
    Jest ogólnie wiadome, iż w tych obłokach kondensacyjnych są pozostałości procesu spalania paliwa w których są substancje toksyczne i trujące, tak jak w i każdym innym spalinorobie. Ale poco od razu to wyśmiewanie się z ludzi którzy myślą inaczej. Zamiast tylko sprostować i naprowadzić na prawidłowe tory, to od razu wszystkich gnoi, którzy myślą inaczej.

   • Magda said

 22. tmsz said

  W tv mówili, że Brydak jest apostołem szczepionek. Jak ktoś zaczyna z nią rozmawiać o szczepionkach jakiś polityk czy dziennikarz, to Brydak wyjmuje z torebki szczepionke i wbija igłę przez ubranie. Naprawdę, to nie żart.

 23. CoZaSyf said

  Oglosili epidemie w Serbii-http://wiadomosci.onet.pl/2076228,12,kolejny_kraj_w_europie_oglosil_epidemie_ah1n1,item.html

  • .... said

   kiedy były szczepienia w Serbii?

  • .... said

   Stan epidemii grypy A/H1N1 ogłoszono na całym terytorium Serbii – poinformował serbski minister zdrowia Tomica Milosavljević, zapowiadając zaszczepienie 3 mln osób.
   Decyzję o ogłoszeniu epidemii podjęto po naradzie ekspertów odpowiedzialnych za walkę z grypą A/H1N1. Oznacza ona, że będzie można m.in. zakazywać publicznych zgromadzeń i odwiedzania chorych w szpitalach.

   Jak przypomniał Milosavljević, do tej pory oficjalnie zanotowano w Serbii 7 zgonów na grypę A/H1N1 oraz 261 zachorowań. Środowiska lekarskie uważają jednak, że rzeczywista liczba zakażonych jest dużo wyższa.

   Milosavljević dodał, że decyzje o zamknięciu placówek szkolnych i przedszkolnych będą podejmować władze lokalne.

   Władze serbskie postanowiły w poniedziałek w ramach walki z grypą po raz kolejny przedłużyć jesienne ferie szkolne – tym razem do 16 listopada.

   267 osób chorych i będą szczepić 3 mln………….
   ……

 24. elcia said

  zobaczcie co znalazlam http://www.youtube.com/watch?v=aafqgdV4XVU&feature=sub

  • Michal said

   🙂
   Zaczynamy być sławni

  • CoZaSyf said

   Teraz biegiem do apteki…A producent juz liczy kassseee!

   • CoZaSyf said

    Oj przepraszam! to miala byc odp. do Testu na grype.A swoją droga to ang.nie znam-moze troche streszczenia.

  • Michal said

   Nie przypominam sobie aby Pani Minister Ewa Kopacz powiedziała że nie kupuje szczepionki ponieważ spodziewa się nasilenia grypy na początku przyszłego roku.

 25. Janosik said

  http://wiadomosci.onet.pl/2076228,12,kolejny_kraj_w_europie_oglosil_epidemie_ah1n1,item.html

  następny kraj ogłosił epidemię H1N1

 26. monika/illinois said

  Mieszkam w okolicach Chicago.Wczoraj wieczorem i w nocy zaobserwowalam cos czego jeszcze nie widzialam-dziesiatki samolotow latalo bardzo nisko nad ziemia i bardzo wolno,czasami mialam wrazenie ze prawie stoja w miejscu,czasem swiecili jakimis reflektorami,trwalo to godzinami.Bylo zbyt ciemno zeby mozna bylo dokladnie zobaczyc jaki to samolot(nie mowiac o tym ze kompletnie sie na tym nie znam),jedyne co moge powiedziec to ze byl to rodzaj samolotu ktory widzialam kiedys jest uzywany do opryskow(taki ze smiglami,naprawde sie nie znam na tym).Mam tylko nadzieje ,ze niedlugo nie uslyszymy o epidemii w Chicago…..

  • .... said

   postaraj się zrobić zdjęcia lub nagrać jakiś film jeśli te samoloty będą pojawiać się znowu

 27. kellrez said

  http://i.demotywatory.pl/uploads/1257747707_by_pietal6_500.jpg 😀

 28. nieobojetny said

  W końcu sprawdzona i działająca szczepionka na grypę!!! 🙂
  http://www.sadistic.pl/francuska-szczepionka-przeciw-grypie-vt25356.htm

 29. .... said

  Włosi boją się szczepionek na nową grypę

  http://wiadomosci.onet.pl/2076168,12,wlosi_boja_sie_szczepionek_na_nowa_grype,item.html

 30. agata said

  ” Mr.Szatan rozpoczal juz taniec zwyciestwa”.

  Po wieloletnich, zmudnych, drobiazgowych i kosztownych przygotowaniach Mr szatan uderza do ataku ktory (wedlug niego) musi zakonczyc sie zwyciestwem.

  Istoty ludzkie (ktorych Mr. Szatan nienawidzi z calego swego parszywego serca, z ktorych upadku czerpie sily i ktorym zyczy jak najgorzej), poddaly sie wiekszosci jego bezposredniemu lub posredniemu dzialaniu.

  Ilosc mordowanych nienarodzonych rosnie (aborcja + in vitro),a z tym obojetnosc i brak sprzeciwu wobec tego tematu. Mr. Szatan jest nadmiernie dumny ze , ale reszta sie poddaje. Ogolnie jest dobrze w tym temacie.

  Wzrost, rozpowszechnianie i powszechna akceptacja przemocy, pornografi, dewiacji, kultu Mr. Szatana w mass mediach (przoduje tu tzw. mlodziezowa muzyka totalnie przesiaknieta podziwem dla Mr. Szatana patrz. (Rihanna, Shakira, Beyonce-Sasha Fierce, Madonna, Avil Lavigne , spears, Stefani itd metal, hard rock -99.9%). Mr. Szatan cieszy sie, zwlaszcza gdy, tzw. katolicy sluchaja, ogladaja i wydaja kase na zakup Jego muzyki. No bo wszyscy tak robia. Musza byc na topie.
  Zaciera wprost rece z radosci jak widzi mamy kupujace swym pociechom „Harry Poterra” ,ktory jest pierwszym krokiem inicjacyjnym do okultyzmu (dalej satanizmu).
  Tak trzymac.mamuski!! Dbacie naprawde o rozwoj duchowych swych dzieci, ktore przeciez nie moze sie czuc gorzej niz jego rowiesnicy.
  Mr szatan cieszy sie jak tatusiowie zostawiaja swoje zony, dzieci i ida w dluga z jakas nowa panienka, bo znudzila sie im rodzina i obowiazki z nia zwiazane. A czlowiek sie w koncu starzeje. Mr. Sztan goraca popiera takie postawy. Rozbice rodziny to jest mu temat bardzo drogi na sercu, na ktory wylozyl kupe kasy i MUSI sie to mu zwrocic.

  Mr. Szatan z radoscia zauwaza, ze upadly tak zwane obyczje moralne, a jego motto „rob co chcesz aby tylko Tobie bylo dobrze” staje sie motywem postepowania wiekszosci ludzie na globie.
  Mr Sztan bardzo, ale to bardzo sie cieszy z naszej ignorancji, materializmu, obojetnosci na zlo, bierny lub czynny udzial w wspoltworzeniu tego zla, a juz najbardziej jest zadowolony z ludzi ktorzy twierdza ze go NIE MA. „hulaj dusza piekla nie ma.

  Mr. sztan bardzo takich ludzi ceni, zostana oni zapewnie szczegolnie wyroznieni za specjalne zaslugi w jego krolestwie gdzie klamstwo jest informacja, przemoc jest jedynym sposobem postepowania, szyderstwo i przeklenstwa jedynymi komplementami,
  strach codzienna atmosfera, jeki i placz jedyna muzyka a nadzieji na wyzwolenie z tego NIE ma.
  Mr. Szatan uwaza ze moze byc dumny ze swoich osiagniec i kuc zelazo poki gorace.

  • maszamasza said

   Talibowie też uważają, że muzyka to dzieło szatana…

   • agata said

    @ maszamasza

    Zamiast sie glupio wymadrzac zapoznaj sie troche z tematem. Idz na intrnet poczytaj sobie o wplywach satanizmiu we wspolczesnej tzw. muzyce rozrywkowej a potem zabieraj glos w temacie.
    Jak powiedzialm wczesniej szatan buduje swoje krolestwo na ignoracji takich jak ty i ludzi ktorzy neguja jego istnienie.

   • maszamasza said

    droga agatko,

    nie wiem dlaczego zakładasz, że neguję istnienie szatana.stwierdziłam tylko fakt, że talibowie również uważają, że muzyka jest dziełem szatana.mówią też, że ci którzy tego nie widzą to ignoranci.
    wyszukiwanie szatana wszędzie niestety jest dla mnie niezdrowe tak samo, jak podejście do muzyki talibów, czy sposób patrzenia na świat jakichkolwiek radykałów.
    niestety nie orientuję się też z czego szatan się cieszy, a z czego nie, co sprawia mu radość, a co nie.i w tym temacie rzeczywiście jestem ignorantką.

    pozdrawiam
    masza

   • agata said

    Pryznajesz, ze jestes w tej dziedzine ignoratka? Wiec chyba czas to zmienic. Chyba ze zamierzac pozostac nia na zawsze. Twoj wybor. Muzyka sama w sobie nie jest dzielem szatana. Nie mieszaj pojec i nie wprowadzaj dezinformacji. Mowie wyraznie o tzw. main stream, pop,rock, metal music ktora jeszcze raz to powtarzam jest przesiaknieta satanizmem. Doszkol sie troche. Poczytaj, pomysl, zastanow sie, to nie boli a moze cos zmieni.
    Jest duzo informacji na ten temat.

    A z czego szatan sie cieszy? To proste. Z czynienia przez nas zla, wspomagania zlu, obojetnosci na nie, negacje zla. Poczytaj sobie Nowy Testament. Posluchaj kazan ksiedza Piotra Natanka. Pomodl sie.

   • maszamasza said

    agatko droga,
    mówisz o tym, że nie słuchasz tej muzyki, a jesteś przekonana, że jest przesiąknięta satanizmem. skąd czerpiesz swoją wiedzę?
    mówisz mi, że powinnam pomyśleć, poczytać i zastanowić się, a czy Ty to zrobiłaś?czy zastanawiałaś się nad tym, że słuchając muzyki, naprawdę niewielu ludzi dogłębnie analizuje co w niej jest?
    muzyka mainstreamowa jak ją nazwałaś, to nie jest poezja śpiewana. i naprawdę nie sądzę, żeby każdy kto usłyszy shakire od razu wybierał się na czarną mszę.
    poczucie beznadziei, negacja wszelkiej wartości, autorytetów i bezsens życia, to uczucia które z mniejszym lub większym nasileniem towarzyszą każdemu nastolatkowi, część nigdy z tego nie wyrasta. gdyby nie to, nie byłoby też paru epok w literaturze, że przypomnę tylko Młodą Polskę.
    i chciałabym Ci tylko przypomnieć, że autorytety negował też Jezus, gdy przyszedł.
    a szukanie szatana wszędzie i na każdym kroku, że powtórzę po raz kolejny, uważam za niezdrowe.
    i jeśli już dajemy sobie dobre rady, to może poczytaj sobie Nowy Testament, Dzienniczki Faustyny, biografię świętego Franciszka czy Ojca Pio. znajdziesz tam mało szukania złego, a więcej miłości, zarówno tej do ludzi jak i tej do Boga. czego życzę zarówno Tobie jak i sobie.
    pozdrawiam
    masza

   • Zapsa said

    a ja kocham muzykę – może nie tą popularną rozrywkową, ale kocham.

    no i własnie w kwestii komentarza Maszamaszy to faktycznie jakoś pokracznie została zrozumiana 😀

   • agata said

    Ja tez kocham muzyke.
    Jest wiele pieknej muzyki, ale jest tez muzyka niestety nakierowana zwlaszcza na mlode pokolenie, ktora jest nasiaknieta w calosci lub czesciowo satanizmem. Nie jestem specjalista w tej dziedzine ale niech ktos mi nie wciska kitu ze OZZy Osbourne, Mason, Led Zeppelin, Metalica, ac-dc i tego typu podobne meatlowe zespoly nie oddaja holdu swoja muzyka wladcy ciemosci. Piosenki i videa Rihanny sa ponad wszelka watpliwosz satanistyczne. Sasha Fierce aka Beyonce tez podpisala pakt z diablem. W muzyce Avil lavigne non stop pojawiaja sie elemeny satanistyczne. Ja nie slucham tej muzyki, nie kupuje ich kaset, nie chodze na ich koncerty. Nie bede sponsorem tej muzyki. grosza ode mnie nie dostana.
    Na you tube jest sporo video (po angielsku) a propos satanizmu we wspolczesnej muzyce rozrywkowej.

    Prosze tez nie zapominac ze satanizm to nie tylko wychwalanie szatana, to takze namawiane do samobojstwa, negacja wszelkich wartosci, negacja autorytetow,gloryfikowanie seksu i przemocy, wytwarznie poczucia beznadziei i bezsensu zycia.

    Nie robcie z siebie tzw. „pozytecznych idiotow”. Nie kupujce chaly tylko dlatego ze inni tak robia i jest ogolnie dostepna.
    „Mysle wiec jestem”

   • agata said

    @masza
    To ze czegos nie akceptuje i nie slucham, nie oznacza ze nic na ten temat nie wiem. To ze ty prawdopodobnie uwazajac sie za chrzescijania sluchasz i gloryfikujesz te muzyka jest jak mowlam wczesniej dzialaniem „pozytecznego idioty” ktoremu latwo wcisnac kazdy chlam o ile jest ladnie podany.
    Jest to Twoja decyzja i mozesz sluchac sobie tej muzyki, az cie uszy rozbola, ale nie gadaj glupot ze nie jest ona przesiaknieta satanizmem.
    Nie musisz od razu brac udzial w czarnych mszach aby byc poddana na dzialanie zlych mocy.
    Jak mowilam poczytaj sobie (zamiast sluchac shakiry) na internecie o elementach satanizmu we wspolczesnej muzyce rozrywkowej.
    jak ktos spiewa w kolko I wanna die lub I wanna kill to myslisz ze nie ma to wplywu na podswiadomosc sluchajacego. O naiwnosci, gdzie sa twe granice!!

  • Jack Ravenno said

   Jest mały haczyk 🙂

   Tym szatańskim wyróżnieniem jest śmierć – ta druga – prawdziwa

   pzdr

   • Vebriq said

    Zgadzam się z wypowiedziami Agaty aczkolwiek bym je złagodził i stonował-mówimy o części sceny muzycznej i o części tzw.popkultury-pewnych rzeczy nie wolno nam kupować ani wspierać,jednakowoż najczęściej musimy się „sparzyć” aby poznać treść tego i odrzucić ją.

 31. jowram said

  11 Listopada – „niespodziany” (?) koniec Niepodległej. Zwolennicy Niepodległej wywieszają flagi z KIREM – czarną wstęgą. Na jak długo nas tak „wyzwolono”? Za parę tygodni (1 XII) zostaniemy „obywatelami nowego państwa -UE”

 32. Aśka said

  W komentarzach pod art „Włosi boją się szczepionek na nową grypę” znalazłam taki wpis. Uważam, ze to świetne kompendium wiedzy, więc załączam poniżej:

  hashr=1&#forum:MjksMTUsMTEsNjI1ODM3MjMsMTY2MjAyMTU5LDc0NzkzOTEsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==

  KILKA FAKTÓW DOTYCZĄCYCH GRYPY I SZCZEPIONEK:
  11.11.2009 15:16 ~export
  zanim ulegniesz propagandzie i sie zaszczepisz zwróć uwagę na fakty:

  GRYPA:

  1. Rocznie na zwykłą grypę umiera od 500 do 700 tyś ludzi ( z powikłaniami liczba ta dochodzi do 1 mln ) , podczas gdy na świńską grypę zmarło od początku roku około 6 tys osób, czyli ok. 140 razy mniej.

  2. Mimo ze śmiertelność nie przekracza 0,5%, przebieg grypy jest stosunkowo łagodny a liczba ofiar jest 140 razy mniejsza niż na zwykła grypę ogłoszono pandemie i jest to główny temat w mediach od 7 miesięcy.

  3. WHO ogłosiło 6-ty ( najwyższy ) stopień pandemi świńskiej grypy po stwierdzeniu 18 przypadków śmiertelnych.
  Mimo tego, że co roku na zwykłą grypę umiera 1 milion ludzi, nigdy z tego powodu nie ogłoszono pandemi ani masowych szczepień. Ponad to tuż przed ogłoszeniem pandemi WHO obniżyło kryteria, które muszą być spełnione do jej wprowadzenia.

  4. Większość ofiar grypy jest w krajach o niskim poziomie opieki medycznej lub tam gdzie dostęp do niej jest ograniczony np: USA gdzie 1/6 obywateli nie ma prawa do ubezpieczenia. 70% przypadków śmiertelnych to Ameryka Płn i Płd , a kolejne 20% to Azja – Europa to niecałe 5%. Oznacza to, ze w krajach gdzie opieka medyczna jest na dobrym poziomie grypa ma stosunkowo łagodny przebieg i nie stanowi większego zagrożenia, a u większości chorych nie jest nawet potrzebna hospitalizacja.

  5. Na Ukrainie rocznie umiera na zwykła grypę i jej powikłania 6,5 tys ludzi, co daje około 20 osób dziennie, ale należy pamiętać ze 20 to średnia roczna, a teraz mamy sezon na grypę kiedy to średnia jest znacznie większa niż w pozostałym okresie. Tymczasem od tygodnia mamy potwierdzonych 14 przypadków śmierci z powodu świńskiej grypy co daje około 2 osoby dziennie.

  6. Śmiertelność na Ukrainie wynosi w najgorszym razie 0,03%, ale jest to tylko czysta teoria bo na dobrą sprawę nie wiadomo ilu naprawdę jest zarażonych nową grypą. Mimo to trwa panika, a media podsycają atmosferę

  7. WHO podaje ze 70% wszystkich zachorowań na grypę ( UWAGA! – NA ŚWIECIE! ) to grypa AH1N1. Oznacza to ze na Ukrainie po tygodniu epidemii powinno być juz 630 tys chorych na AH1N1 ( 900 tys zachorowań ). Tymczasem chorobę stwierdzono u kilkudziesięciu osob…

  8. W Polsce rocznie na grypę choruje średnio ( w ciągu ostatnich 10 lat ) około 350 tyś osób co daje około tysiąca zachorowań dziennie. Jak dotąd od lipca stwierdzono 200 przypadków AH1N1, co daje nam zachorowalność na grypę AH1N1 w stosunku do zachorowań na zwykłą grypę w tym czasie na poziomie 0,16%. Według WHO powinno to być 70%. Trochę to odbiega od stanu faktycznego.

  SZCZEPIONKI:

  9. Istnieją potwierdzone informacje o niebezpiecznym składzie szczepionek ( miedzy innymi rtęć i skwalen ), oraz ich szkodliwym działaniu na ludzi a w szczególności dzieci.

  10. Mimo ze przygotowanie szczepionki zajmuje kilka miesięcy, szczepionka na świńską grypę pojawiła sie już po 2 miesiącach od pojawienia sie pierwszych przypadków świńskiej grypy i praktycznie od razu po ogłoszenia pandemi. Nie ma tu również mowy o jej odpowiednich testach, które również trwają przynajmniej kilka miesięcy.

  11. W Szwecji na grypę AH1N1 zmarło ja dotąd 3 osoby. Natomiast po masowych szczepieniach prawdopodobnie 4, a kolejne 20 jest w ciężkim stanie. Następne 700 ma poważne komplikacje. Mimo to WHO utrzymuje że nie stwierdzono przypadku śmiertelnego po podaniu szczepionki, a te są bezpieczne.

  12. W ciągu 2-4 miesięcy, mimo jakichkolwiek podstaw do paniki wiele krajów zapowiedziało masowe szczepienia oraz zamówiło miliony nie sprawdzonych szczepionek.

  13. Firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki są oficjalnie zwalniane z odpowiedzialności za ich ewentualne niewłaściwe działanie w tym wysoką śmiertelność spowodowaną ich użyciem.

  14. Firmy farmaceutyczne wymuszają na rządach krajów z którymi podpisują umowy utajnianie przed opinią publiczną, skutków ubocznych szczepionek oraz ich składu, co samo w sobie jest skandalem.

  15. W wielu krajach, w tym Niemczech i Francji wybuchły skandale po tym jak sie okazało ze władze oraz wojsko miały otrzymać szczepionki o innym składzie niż zwykli obywatele. Szczepionki dla elit i służb porządkowych nie zawierały miedzy innymi rtęci i skwalenu oraz innych substancji które budzą największe obawy.

  16. W większości krajów, lekarze i środowiska medyczne odmawiają szczepienia się przeciwko grypie AH1N1. W Polsce tylko 5 % lekarzy deklaruje, że sie zaszczepi, a ponad połowa kategorycznie stwierdza ze tego nie zrobi. Mimo to trwa wielka kampania nakłaniająca społeczeństwa poszczególnych krajów do szczepień. Uczestniczą w niej między innymi ONZ, WHO oraz Komisja Europejska, a także rządy poszczególnych krajów.

  17. Wielu członków Rady Doradczej przy WHO ma powiązania z firmami farmaceutycznymi, natomiast Europejska Agencja Medyczna, która podjęła decyzje o zatwierdzeniu szczepionek przeciwko AH1N1 w Europie jest w 2/3 finansowana przez te firmy.

  Co więcej, jedna z głównych instytucji lobbystycznych ( Europejska Grupa Badawcza ), będąca również doradcą WHO, na 3 miesiące przed pojawieniem się grypy w meksyku, zorganizowała sympozjum pod hasłem walki z pandemią. W śród sponsorów tej grupy są wszyscy trzej producenci szczepionek przeciwko grypie AH1N1.

  18. Firma Baxter – jeden z głównych producentów szczepionek złożyła wniosek o opatentowanie szczepionki przeciwko AH1N1 w sierpniu 2008 czyli na pól roku przed epidemią tej grypy w marcu tego roku w Meksyku.

  19. W lutym firma Baxter wysłała do Czech szczepionki na grypę sezonową. Ponieważ wydarzył się wypadek, zostały one poddane badaniom w czeskich laboratoriach. Wszystkie zwierzęta laboratoryjne którym je podano zdechły. Jak się okazało szczepionka zawierała wirus AH5N1 ( znacznie bardziej niebezpieczny od AH1N1 – śmiertelność na poziomie 60% ). Gdyby nie wypadek wirus został by zaaplikowany w Czechach jako zwykła szczepionka.

  20. Wszystkich tych informacji nie usłyszysz w polskich mediach. Czy to normalne?

  Jeśli uważasz ze nie to odpowiedz sobie na pytania:
  1. czy jest możliwe ze w innych sprawach ( np polityka ) stosowane są podobne mechanizmy ze strony mediów i że jesteś poddawany manipulacji?
  2. Ze twoje poglądy mogą być efektem manipulacji i nie oddają prawdziwej sytuacji?
  3. Czy warto wierzyć mediom które w ten sposób działają?

  Pozdrawiam

  ps.

  /jeżeli uważasz ze powyższa informacja okazała się dla ciebie przydatna przekaz ją innym

  Poniżej trzy linki. Zapoznaj się z nimi dla własnego dobra.
  http://tnij.org/es8f
  http://tnij.org/er1a
  http://tnij.org/esxd

 33. Aśka said

  Z wymienionego tutaj artykułu
  http://wiadomosci.onet.pl/2076168,12,wlosi_boja_sie_szczepionek_na_nowa_grype,item.html
  PAP, MZ/14:25 11.11.2009
  Włosi boją się szczepionek na nową grypę
  Mimo trwającej od października we Włoszech akcji masowych szczepień przeciwko nowej grypie 97 procent zakupionych przez rząd szczepionek wciąż nie zostało wykorzystanych – pisze „La Stampa”. Gazeta zauważa, że powodem tego stanu rzeczy są głównie coraz większe wątpliwości co do skuteczności i bezpieczeństwa preparatów.
  W ostatnich dniach zakończyła się trzecia faza rozsyłania szczepionek do poszczególnych regionów Włoch. Dotarło do nich już 2,5 miliona dawek. Pod koniec listopada liczba ta wzrośnie do 5 milionów.

  Tymczasem do tej pory zaszczepiło się mniej niż 80 tysięcy Włochów.

  ____
  ale będą mieli podaż szczepionek; na kilka lat im wystarczy 😉 szkoda tylko ludzi w Afryce
  ==================================
  od p.b.: podobnie donisly polskie merdia xe szwecji: milion czy cos scypionek, ale w rzeczywistosci tylko tysiace zascypionych, w tym setki (zdrowe z natury pielegniarki) z powaznymi objawami po zastrzyku, kilka zgonow po zastrzyku, podczas gdy od h1n1 zmarlo tylko pare osob

 34. fabularasa said

  odnośnie wpisu na stronie
  http://www.gfspl.rootnode.net/BLOG/?p=130&cpage=1

  Nie wiem jak autor wpisu ale Discovery właściwie przyznało się do tego że istnieją chemtrials

  morgellons dlaczego nie ma w Polsce a no dlatego że u nas coś takiego jest od kilku lat a nie od kilkudziesięciu jak w USA

  ciekawe dlaczego chemtrails tworzy wzory w stylu litera A X czy kratownice piloci muszą się nieźle namęczyć wykonując te wszystkie manewry no ale jak samolot leci z Warszawy do Londynu to czemu ma nie zrobić kilku gwałtownych zwrotów np w okolicach Świnoujścia

  a co z efektem tęczy widzianej w nocy pewnie w latach 60 czy 70 też występowały
  http://www.globalnaswiadomosc.com/nocnetecze.htm

  dla mnie wpis ten przypomina wydziwianie de Barta na jego blogu czyli wykręcanie wszystkiego o 360stopni
  co Wam przypomina ta ikonka

  • Jack Ravenno said

   @Fabularasa

   noo… ta ikonka mówi wszystko.
   lepiej unikać.

   jakiś de Bart i jego blog? bezsens… aby sprawdzić o co tam chodzi zajrzałem
   (aby nie było żem nie widział a pier….ę) i masakra – oto co tam zastałem.
   tzw. kółko wzajemnej adoracji – nic ponadto.

   dokładnie to co piszesz – wykręcanie o 360 stopni wszystkiego.

   Miejsce Niewarte Wglądu.

   pzdr

   p.s. ten filmik z youtube mówi wiele. sam widziałem dziwaczne rzeczy na niebie
   p.s.s. tego gościa z blogiem jego racjonalizm kiedys zabije. No cóż – i tak nie załapie skąd to przyszło…

 35. Marcin13 said

  Opryskiwanie z samolotów w Wietnamie przez USA, możliwe TESTY tego co robią dzisiaj, ale mniejszymi kroczkami i na większą skalę:

  USA w Wietnamie – Agent Orange PL

  Zwróć uwagę na to, że na filmie tym wyraźnie widać, że zatrucie kogoś toksynami może powodować DZIEDZICZNE dolegliwości u potomstwa tej osoby. Zatem pytanie brzmi: jakie dziedziczne dolegliwości spowodowało i spowoduje trucie całych pokoleń ludzi fluorkiem sodu, (pasta do zębów i często woda z kranu), glutaminianem sodu i resztą ‚witamin E- ‚, aspartamem i całą tą tablicą Mendelejewa, którą przyjdzie nam jeść po wprowadzeniu Codex Alimentarius?
  Chcemy tego czy nie, podlegamy powolnej REKONSTRUKCJI, aby lepiej nadawać się do szykowanej nam utopii.

 36. Magda said

  Nowinka z Katowic-powstaje tam lab.,które będzie badać próbki wirusów i bakterii.
  Czas trwania badania ok.1,5h,koszt ok. 350 zł.
  Ma zacząć od 25.11.
  Dotychczas takie lab. były w Łodzi i w Wawie.

 37. […] UK: premia za nakłanianie do szczepień świńskiej grypy … […]

 38. Aśka said

  Chemtrails Killed the Honey Bees – Secret NATO and UN operation!

  zobaczcie sieci w 3:40 minucie

 39. maszamasza said

  Wieści z rosyjskiego portalu: http://news.mail.ru/incident/3038047/

  W Kijowie potwierdzono 31 przypadek grypy a/h1n1, sześcioro ludzi zmarło.Powiedziała o tym na konferencji prasowej zastępca szefa administracji Kijowa,Irena Kilcickaia.

  Przy tym zaznaczyła, że „wiarygodność informacji o zachorowalności na tak zwaną świńską grypę a/h1n1, na dzień dzisiejszy jest bardzo względna” w całej Ukrainie, co jest związane z ograniczonymi możliwościami laboratoriów do przeprowadzania testów.
  Kilicickaia wspomniała, że wcześniej na Ukrainie istniały tylko 2 laboratoria, które miały możliwość potwierdzić obecność wirusa grypy a/h1n1, przy czym każde z laboratoriów może wykonać nie więcej niż 30 testów na obecność wirusa.Jednakże od poniedziałku, w Kijewie otwarto własne laboratorium, która potwierdziła, że w 50% skierowanego materiału jest obecność wirusa a/h1n1.

  Zastępca zaznaczyła, że w Kijowie sytuacja epidemiologiczna ustabilizowała się,jednakże szkoły,uniwersytety, przedszkola, w następnym tygodniu będą jeszcze zamknięte, ponieważ wciąż obowiązuje postanowienie gabinetu ministrów z 30 października o wprowadzeniu w tych miejscach kwarantanny na 3 tygodnie.Kilicickaia nie odpowiedziała na pytania, czy kwarantanna będzie przedłużona.Według jej słów, decyzja będzie podejmowana w następnym tygodniu.

  W Kijowie wszystkich chorych na grypę i ostre wirusowe infekcje oddechowe jest 76 tysięcy.Jak wcześniej oświadczył minister zdrowia, na Ukrainie potwierdzono śmierć 17 osób z powodu świńskiej grypy.

 40. marC said

  Prezydent UE!?

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7244740,Walesa__Nie_nadaje_sie_na_prezydenta_UE.html?skad=rss

 41. ALKOGA said

  scandle grypy świń szczepionki

  the scandle of swine flu vaccine

  http://alkoga.blogspot.com/2009/11/scandle-of-swine-flu-vaccine.html

 42. Michal said

  Illuminati NWO Hand Signs

 43. RRR said

 44. Michal said

  Signs of the New World Order

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s