Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Czy Ukrainę czymś opryskano? — zrozumiała cisza w merdiach zachodnich: Al Kaida!

Posted by grypa666 w dniu 11/11/2009

ALERT — POTENCJALNIE DONIOSLA POGLOSKA
Podobna aktywnosc samolotow/opryskow zanotowano tuz przed „epidemia” na Ukrainie, monika/illinois
11.11.2009 o 15:59

Mieszkam w okolicach Chicago.Wczoraj wieczorem i w nocy zaobserwowalam cos czego jeszcze nie widzialam-dziesiatki samolotow latalo bardzo nisko nad ziemia i bardzo wolno,czasami mialam wrazenie ze prawie stoja w miejscu,czasem swiecili jakimis reflektorami,trwalo to godzinami.Bylo zbyt ciemno zeby mozna bylo dokladnie zobaczyc jaki to samolot(nie mowiac o tym ze kompletnie sie na tym nie znam),jedyne co moge powiedziec to ze byl to rodzaj samolotu ktory widzialam kiedys jest uzywany do opryskow(taki ze smiglami,naprawde sie nie znam na tym).Mam tylko nadzieje ,ze niedlugo nie uslyszymy o epidemii w Chicago…..

==============================================

Czy Ukraine czyms opryskano?, wpisal jowram 11.11.2009 o 17:15

Pomimo, iż nie ma na świecie w chwili obecnej większego “newsa”, niż rozprzestrzeniająca się już poza granice Ukrainy epidemia, międzynarodowe media zgodnie zachowują w tej sprawie przedziwną dyskrecję. Czy dlatego, iż chodzi o kraje “Europy Wschodniej”, przeznaczone na eksperyment eugeniczny? Z braku innej wiedzy mamy prawo domyślać się wszystkiego – a najlepszą metodą na zwalczanie teorii konspiracyjnych jest po prostu mówienie prawdy! Ponieważ jednak mówienie prawdy nie mieści się we współczesnej etyce zawodowej wielkich mediów ani polityków, teorie konspiracyjne mają przed sobą długą i jasną przyszłość.
Jak się dowiadujemy, na Białorusi ma miejsce już około ćwierć miliona zachorowań opisywanych jako ostre zapalenie dróg oddechowych i grypa. Wśród hospitalizowanych przypadków dominują dzieci. W rejonie Homeli (na Internecie transliterowanej jako Gomel) osiem osób zmarło na zapalenie płuc. Zanotowano też przypadek śmiertelny na Rumunii w pobliżu granicy z Ukrainą.
Tymczasem na Ukrainie liczba zachorowań osiągnęła 1 122 188, z czego 57 286 przypadków hospitalizacji. Oficjalnie podawana liczba zgonów jest mało wiarygodna, a znakomita organizacja lobbingowa WHO wciąż trzyma swoje dane pod korcem. Tym niemniej możemy stwierdzić, iż szybkość ekspansji epidemii (co by to nie było) na Ukrainie uległa spowolnieniu – prawdopodobnie na skutek środków ostrożności podejmowanych na własną rękę przez mieszkańców.
I na koniec informacja nie potwierdzona, acz prawdopodobna:
http://ukraineplague.blogspot.com/2009/11/update-111009-300pm-est-widespread.html
Otóż 29 października mieszkańcy Kijowa i innych miast zachodniej Ukrainy donosili, iż lekkie samoloty i helikoptery spryskiwały teren czymś, co miało ochronić ludzi przed “świńską grypą”. Właściciele firm byli z góry uprzedzeni, aby trzymać okna zamknięte i nie wychodzić na zewnątrz. Lokalne władze zakazały publikowania raportów, jakie licznie napłynęły do lokalnej prasy i radia. W ciągu kilku godzin u wielu osób wystąpiły objawy złego samopoczucia, u niektórych na ramionach pojawiły się czerwone pręgi. W ciągu dwu dni ponad 10 osób zmarło skutkiem ostrej niewydolności układu oddechowego (co ogłosiło WHO na swej stronie 30 października). Płuca niektórych zmarłych były wypełnione krwią. Gorączka osiągała u nich 39-40 stopni, a temperatura płuc sięgała do 55 stopni (!). Objawy te przypominały zarówno słynną “hiszpankę”, jak i dżumę płucną, wąglika płucnego, SARS i ptasią grypę (H5N1).
Następnych 40 osób zmarło w przeciągu kilku dni. Co było potem, wszyscy wiemy. Pamiętemy, że do dnia 30 pażdziernika nikt na Ukrainie nie słyszał o żadnej zarazie, żadnej epidemii. A potem “ukraińska plaga” nagle wybuchnęła z całą siłą – znikąd. Czyż nie przedziwny zbieg okoliczności?
Jeśli jest to prawdą, to jesteśmy świadkami zbrodni na ogromną skalę – zbrodni tuszowanej przez wszystkie “niezależne”, “miedzynarodowe” organizacje, “międzynarodowe media” i “narodowe rządy” państw. Zostawiam domyślności czytelników, kto za taką zbrodnią stoi. Kto z reguły stoi za naprawdę wielkimi zbrodniami.
W tym miejscu chciałbym wyrazić swe poparcie zdecydowanemu stanowisku polskiej minister zdrowia, pani Ewie Kopacz – która jako bodaj jedyna na świecie – twardo stawia sprawę: za skutki działania szczepionek odpowiedzialność ponosi producent, a nie rządy. Również inne jej poglądy na epidemię H1N1 wydają się być oparte na podstawach naukowych, a nie podsycanej przez farmaceutyczne lobby masowej histerii.

==============================================

Cwiczenia w Kanadzie

Perfekt do wzmocnienia histerii, przy zero info o ‘zarazie’ na Ukrainie.  Zauwaz zasade “logika ponad emocja” dla policji — nie musza znac prawdy, tylko dzialac jak roboty zaprogramowane na ‘logike’.

==================================================

Terrorystyczny oprysk w Chicago – cwiczenia

Prosimy o wersje z dzwiekiem. Tekst producenta filmiku:
Terrorysci rozpyla niewidzialne zarazki na lotniskach Chicago, zakazajac tysiace osob smiertelna dzuma plucna, a ich koledzy przygotowuja sie do detonacji brudnej bomby [materoial radioaktywny] w miescie Seattle [na wybrzezu Pacyfiku].

=====================================

Dzuma plucna bedzie zwalona na Al Kaide w USA i Europie??

Na Ukrainie nie ale w USA i Europie Zach. prawdopodobnie zaraze dzumy plucnej ‚satanisci’ zwala na Al Kaide, twor CIA, MI6 i Mosadu — patrz np. wynurzenia Brzezinskiego nt. wojny z sowietami w Afganistanie oraz w glebszym kontekscie „Judeocentrics and Mass Crimes”***. Dla nowicjuszy – Al Kaida, no wiecie ci islamofaszysci co porwali samoloty 11 IX 2001 r. w USA i wlecieli nimi na WTC i Pentagon.

Podejrzenie zmylki o dzumie wysunal tworca filmiku youtube po znalezieniu nastepujacej notki Reutersa (19,1,2009  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/africaandindianocean/algeria/4287469/Black-Death-kills-al-Qaeda-operatives-in-Algeria.html ):

Choroba, ktora wybucha w Europie w sredniowieczu zabijajac ponad 25 milionow osob, przeszla przez oboz szkoleniowy dla powstancow w Algerii. Nadejscie  dzumy odkryla ochrona, kiedy znalazla zwloki terrorysty  przy drodze,   raportuje gazeta „Sun”. Ofiara byla czlonkiem duzej siatki Al Kaidy, AQLIM (al-Qaeda in the Land of the Islamic Maghreb). […] Nowa epidemia aczela sie w  jaskiniach  AQLIM w prowincji Tizi Ouzou, 150 km na wschod od stolicy Algerii, raportuje „Sun”. Grupa ta pod przywodztwem poszukiwana osobistosc terroru,  Abdelmaleka Droudkala, musiala zamienic swe schronienia na groby masowe i uciekac. Grupa obawia sie teraz, ze ta wysoce zakazna choroba  mogla rozprzestrzenic sie do innych obozow szkoleniowych Al Kaidy dla wojownikow talibanskich w Afganistanie, pisze gazeta. Pewne zrodlo powiedzialo: „Emirowie (liderzy) obawiaja sie, ze uratowani od zarazy terrorysci poddadza sie, zeby uniknac okropnej smierci.” AQLIM zbombardowal siedzibe ONZ w Algerii w 2007 roku zabijajac 41 osob.

Nastepnego dnia doniesienie o rzekomej produkcji broni biologicznej przez Al Kaide  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/africaandindianocean/algeria/4294664/Al-Qaeda-cell-killed-by-Black-Death-was-developing-biological-weapons.html

Grupa 40 terrorystow wg doniesien zmarla od dzumy w obozie szkoleniowym w Algerii wczesniej w bm. Z poczatku myslano, ze araili sie od pchel na szczurach pryciagnietych marnymi warunkami bytowymi w lesnych kryjowkach. Obecnie mowi sie, ze grupa opracowywala zaraze jako bron przeciw miastom Zachodu. Wg ekspertow grupa opracowywala bron biologiczna i chemiczna. Igor Khrupinov, ekspert od broni biologicznej na Uniwersytecie Georgia, powiedzial „Sun”: „Al Kaida znana jest z doswiadczen z bronia biologiczna. Ta grupa ma bezposredni kontakt z innymi na calym swiecie. Choroby zakazne jak ebola i waglik wystepuja w Afryce Polnocnej. Ma sens to, ze probuja uzyc je przeciw rzadom Zachodu.” Dr Khrupinov, ktiory kiedys doradzal prezydentowi Gorbaczowi, dodal: „Zamiast bomb, zarazeni terrorysci mogliby chodic po ulicach miast zachodnich. ”  W ubr. donoszono, ze do 100 potencjalnych terorystow probowalo dostac sie na studia wyzsze w Brytanii w proie wykorzystania laboratoriow.  Ian Kearns z Instytutu Badan Polityki Publicznej  (Institute for Public Policy Research), powiedzial gazecie: „Grozba broni biologicznej nie ustepuje. Nie jestesmy na nia gotowi.”

Czy to nie ciekawe, ze”islamofaszysci” uzywaja nazwy AQLIM, w znienawidzonym jezyku?

…………………………….

*** Referat badawczy dla International Comparative Genocide Research, Hiroshima City University, opublikowany w Christian Scherrer (ed.) Genocide and Mass Violence in Eurasia. Comparative Genocide Studies 3. Moers: IFEK-IRECOR 2008

==================================================

Ze Szwecji: szczepią masowo dzieci, fałszywe informacje w merdiach, mysz 11.11.2009 o 13:48

Popieramy Pania Minister Ewe Kopacz!
Uklony w jej strone! Wiecej takich ludzi jak Pani Minister.
Mieszkamy w Szwecji. Jestesmy przeciwni szczepieniom tak jak i nasi polscy znajomi, czego nie mozna powiedziec o Szwedach, wiekszosc z tego co slysze planuje sie zaszczepic. Znajomy (Szwed ) wrocil z USA i pierwsze co zrobil po powrocie to zaszczepil sie na swinska grype (bardzo zle sie czul i zle wygladal przez jeden dzien, jeszcze innemu koledze jak to ujal- eksplodowala glowa, choc wczesniej nie wiedzial co to bol glowy).
Media informuja (choc niewiele, nie jest to temat na pierwsza strone)ilu chorych na swinska grype lezy w szpitalach, ilu zmarlo z powodu tej choroby, ze swinska grypa na powaznie sie etabluje. Dzisiaj w gazecie Sydsvenskan poinformowano, ze z 450 dzieci z jednej ze szkol, polowa lezy w domu z podejrzeniem swinskiej grypy. Domniemanie, poniewaz nie zrobiono prob, analiz. Mowia jak wazne jest, aby sie zaszczepic, aby w razie choroby nie zarazac innych (tak przekonano znajomego, ktory nie planowal poddac sie szczepieniu, ale jego ojciec jest w grupie ryzyka i zrobil to dla niego). W radiu puszczaja reklame – jestes zdrowy, chcesz byc zdrowy – zaszczep sie!
Zaczeto masowo szczepic dzieci w wieku szkolnym. W klasie naszego dziecka na 22 uczniow zostalo zaszczepionych 18 dzieci. U naszych znajomych na 23 osoby w klasie zaszczepionych zostalo 20 uczniow, u jeszcze innych znajonych na cala klase tylko ich dziecko nie zostalo zaszczepione. Teraz zaszczepia sie dziesieciolatkow w regionie Skåne. Nastepna grupa to przedzial 19-29 latkow, gdzie planuje sie frekfencje 60%. Dostawy szczepionek sie opozniaja. W tym tygodniu tj 2009-11-11 na region Skåne jest przeznaczonych 500.000 szczepionek. Firma Glaxo Smith Kline ma problemy z produkcja, ale juz za dwa tygodnie bedzie obiecany milion szczepionek tygodniowo.

Pozdrawiam

http://sydsvenskan.se/sverige/article565516/Fortsatt-brist-pa-vaccin-i-Skane.html
http://sydsvenskan.se/sverige/article565793/Fler-influensasjuka-i-respirator.html

Komentarzy 225 to “Czy Ukrainę czymś opryskano? — zrozumiała cisza w merdiach zachodnich: Al Kaida!”

 1. Marcin13 said

  Opryskiwanie z samolotów w Wietnamie przez USA, możliwe TESTY tego co robią dzisiaj, ale mniejszymi kroczkami i na większą skalę:

  USA w Wietnamie – Agent Orange PL

  Zwróć uwagę na to, że na filmie tym wyraźnie widać, że zatrucie kogoś toksynami może powodować DZIEDZICZNE dolegliwości u potomstwa tej osoby. Zatem pytanie brzmi: jakie dziedziczne dolegliwości spowodowało i spowoduje trucie całych pokoleń ludzi fluorkiem sodu, (pasta do zębów i często woda z kranu), glutaminianem sodu i resztą ‘witamin E- ‘, aspartamem i całą tą tablicą Mendelejewa, którą przyjdzie nam jeść po wprowadzeniu Codex Alimentarius?
  Chcemy tego czy nie, podlegamy powolnej REKONSTRUKCJI, aby lepiej nadawać się do szykowanej nam utopii.

  • Adam said

   Boże… przecież to jest horror jakiś!!!!

   Boże zniszcz te pierdo loną Ameryke!

   • nina said

    Ameryka nie jest tutaj niczemu winna, ale ci ktorzy nia rzadza.

   • toms said

    Ameryka jest niewinna, tylko 20 najbogatszych rodzin magnatów przemysłu i ropy

   • Vebriq said

    Boże obroń Amerykę przed nią samą!

   • jagodaacai said

    Co wy macie z tą Ameryką ? Jakieś dziwne przeświadczenie, że oni rządzą. Rejon jest mało istotny, ważne są nazwiska, rodziny, pieniądze a nie kraj.

  • Mariuszsz said

   Istnieje od kilku lat „technologia” chemicznej aktywacji genów. Jest to pateny firmy Monsanto tzw. genu terminatora. Polega to na tym,że „zaprawienie” nasion, pewną substancją chemiczną, uaktywnia gen bezpłodności. Tak,że ziarno z tych „zaprawionych” nasion nie kiełkuje. Ziarno nasion nie „zaprawionych”, kiełkuje normalnie. Możliwe jest więc, że opryski z samolotów powodują aktywację zjadliwości, normalnie prawie nieszkodliwych wirusów.
   Przed kilku laty opisywał tą „technologię” dwumiesięcznik Nexus. Niestety nie mam dostępu do archiwalnych numerów tego pisma.

  • Fraktal said

   To nie są Amerykanie , Żydzi, Niemcy czy Islam tylko kilkanaście rodzin potężnych i ich korporacje i ludzie na usługach.
   ===============================
   od p.b.: google ‚wolgang eggert petition’

 2. Vebriq said

  Zaraz-czy którykowiek fragment z powyższego tekstu jest cytatem z Ewy Kopacz?Jeśli tak to podajcie go w cudzysłowiu i wytłuśćcie-co ona dokładnie powiedziała?Czy te słowa o zbrodni są jej?

  • Aśka said

   Też zastanawiam się co robi tam nazwisko Ewy Kopacz

   • grypa666 said

    od p.b.: jak tu was nie kochac, matoleczki blogowe? autor jowram pisze slowa poparcia dla minister kopacz na koncu swego artykuliku; ktos tu po mnie wlazl, myslal ze poprawia jakis blad (ktory sam wprowadzil przedtem oddzielajac koncowke o kopacz podwojna kreska) i dopisal przy naprawie swego bledu drugi raz „Minister Zdrowia Ewa Kopacz” — jakby tego nie cytac i pod jakim swiatlem, nie widze oznak cytatu z kopacz;
    do 44: wylatujesz za glupote – narodowi grozi atak biologiczny, nie ma czasu na pierduly

   • Aśka said

    Panie Piotrze, teraz po poprawkach to zrozumiałe, ale przedtem można było mieć wątpliwości i dlatego pytaliśmy (grzecznie), więc niestosownym jest wyzywać nas od matołeczków. Raczej powinien Pan nazwać nas skrupulateczkami.
    =====================
    od p.b.: przepraszam wiec skrupulateczkow; jednak z tekstu nie wynikalo ze to slowa kopacz

   • Aśka said

    Nie wynikało, więc zapytałam, co tam robi nazwisko Ewy Kopacz. Ot i tyle w tym temacie. Dzięki za odpowiedź, że to była pomyłka. Teraz wszystko już wiadomo.

  • Vebriq said

   początki Al-Kaidy są zabawne(ale potem już nie…)-nazwę Al-Kaida wymyślili ludzie z FBI na potrzeby jakiegoś małego śledztwa przeciw małej grupie muzułmanów,chyba przemytników z Meksyku,którzy byli akurat muzułmanami-potem zapewne ktoś w służbach(CIA,Mossad)zauważył,że nazwa Al-Kaida ma potencjał do straszenia amerykanów i postarali się o dobór oszołomów pochodzenia arabskiego,którzy zaatakowali USA…a reszta jest chyba znana.
   ==========================
   od p.b.: skad ta anegdota, vebriq? nazwa al kaida pochodzi od „baza” od bazy danych o radykalnych wojownikach islamu; dobrze byloby gdybys podal zrodlo – moje sa w referatach wyszczegolnionych w cefalce; podasz zrodlo albo wylatujesz, staramy sie przywrocic jakis wzgledny poziom blogowi

   • Aśka said

    Kiedy zaatakowali?

   • Vebriq said

    Źródłem jest artykuł sprzed kilku lat,info nie jest pewne,ale prawdopodobne oraz książka człowieka o nazwisku Micuń(chyba Janusz)do historii 20 wieku ,wydanie z czasów przed zamachami na WTC gdy nazwa Al-Kaida czy Al-Quaeda(spotykałem obie te pisownie)nie była jeszcze przedmiotem polit-poprawnego slangu,tam stało,że pojęcie „AL-Kaida” pochodzi z arabskiego słowa „baza” i zostało stworzone w FBI aby nazwać grupę islamskich z pochodzenia bandytów z pd stanów,bodajże przemytników,to było dawno,koło 1991 roku,potem treść pojęcia Al-Kaida się zmieniła-amerykańskie służby zaczęły nazywać tym słowem grupki ekstremistyczne i terrorystyczne pochodzenia arabskiego a po zamachu na Uss Cole w Adenie i po pierwszym zamachu(chyba 1991?) na WTC nazwę Al-Kaida rozciągnięto arbitralnie na organizację Bin Ladena i bandy wahhabickie z bliskiego wschodu(Pakistan,Afganistan,Somalia,Sudan,Czeczenia nawet)co podchwycili szybko sami ekstremiści muzułmańscy i sami też zaczęli się tak przedstawiać-Al Kaida,która zaatakowała 11.09 tzn.ta „właściwa” była wymyślona gdzieś w służbach(CIA,Mossad?)w Stanach lub w Izraelu-wykorzystali naprawdę istniejące bandy arabskich z pochodzenia oszołomów,dali im-bez ich wiedzy-broń,pozwolili się w spokoju wyszkolić,zasugerowali cele itd.-ale o tym pan wie więcej niż ja,ja tylko mówiłem o najwcześniejszych dziejach nazwy Al-Kaida.Nie miałem złych intencji-proszę reagować spokojniej.
    =====================================
    od p.b.: to jest o wiele lepsza informacja; nie jestem pewien co do pochodzenia od band w ameryce, inne wrazenie z referatow np. na global research

   • Vebriq said

    Nasze informacje nie są sprzeczne-istotnie była taka baza danych o jakiej pan mówi,Al-Kaida znaczy po arabsku „baza”,nie wiem kto pierwszy wymyślił słowo,ale to było w FBI(o ile wiem)na potrzeby małego śledztwa,to ma obecnie tylko znaczenie czysto lingwistyczne,potem słowo zmieniło znaczenie bo ktoś(nasi obecni przeciwnicy?)zechciał nim straszyć.
    ============================
    od p.b.: jak pisalem, dobre referaty badawcze sa na global research; ksiazkami trzeba uwazac, np. cytalem cos kilka lat temu nt. bin ladena, a potem okazalo sie bzdura jak sie zaznajomilem z kulisami sprawy

   • Vebriq said

    nie zaprzeczę,ale te info,które daję czytałem w czasach przed 2001 gdy mało kto wiedział cokolwiek o organizacji zwanej „Al-Kaida”,nie podaję nic za niemylne,lecz to prawdopodobne,to są uwagi na temat pochodzenia słowa a samą Al-Kaidę(tę właściwą)sfabrykowano,aby ograniczyć wolności obywatelskie w USA…

 3. Storm said

  d

 4. Pan@Mietek said

  Właśnie się dowiedziałem od znajomego, którego brat jest w Mongolii, że stolica tego państwa jest od jakiegoś tygodnia zamknięta – odcięta od świata. Armia pilnuje aby ludzie nie wjeżdżali ani nie wyjeżdzali z miasta. Wszystko to z powodu świńskiej grypy. Właśnie piszę do ambasady w Ułan Bator ale może i inni spróbują polkonsulat[no-sp4m]@magicnet.mn

 5. Rafal said

  Ministerstwo zdrowia na Ukrainie podało nowy bilans epidemii 213 zgonów, w ciagu ostatniej doby 24… a miało już być lepiej, a z tego co widze to jest coraz gorzej…. prog epidemiologiczny przekroczony juz na terytorium prawie całej Ukrainy.

 6. agata said

  Sprawa jest jednoznaczna. Starannie przygotowany i planowany od wielu lat proces redukcji populacji wszedl w zycie w faze ostateczna. CODZIENNYCH Dowodow na to jest obecnie wiele .
  -Nagle pojawienie sie tej grypy ktora blyskawicznie zostala ogloszona pandemia przez WHO.

  – – Prawa, jakie weszly w zycie w wielu krajach w ostatnim okresie, a ktore dopuszczja mozliwosc przymusowych szczepien przy uzyciu wojska i policji, kary za odmowe etc.
  – Nachalna propagandowa nagonka na caly swiat na wziecie tej szczepionki za pomoca sprzedanych mediow
  – Brak odpowiedzialnosc firm bigfarma za niepozadane efekty (kazdy kraj musial to podpisac oprocz Polski na razie).
  -brak informaji w masowych mediach zgonach i powiklniach z tytulu wziecia scypionki.
  -Masowe trucie ludzi na calym swiecie opryskami z samolotow i kompletny brak wyjasnien, TOP SECRET.
  -„Niespodziwany” wybuch epidemii na Ukraine i sposob w jaki to jest prowqadzone (totalny zamordyzm, dezinformacja, klamstwa, milcznie zachodnich mediow.
  -Jednolita, zgodny nacisk ludzi bedacych u tzw. wladzy na wziecie szczpionki mimio protestow wielu autorytetow medycznych kwestionujacych bezpiecznstwo tego specyfiku.
  -Brak rozliczenia mafi Baxtera z ich poprzednich zbrodni. Ta firma nie powinna istniec, powinna zostac postawiona przed sad, rozwiazana i ukarana. Tymczasem ma sie swietnie.
  -Potajemne usuwanie ludzi niewygodnych a duzo wiedzacyh (tajemnicze zgony mikrobiologow i innych naukowcow).
  -Totalne nieliczenie sie z opiniami wielu milionow ludzi.
  -Wprowadzenie CodeX Alimentarius ktory juz sam w sobie jest zamachem na zdrowie i zycie ludzkosci.
  To tylko pare dowodow, jest ich duzo wiecej.

  Jak dlugo mozemy jeszcze zyc iluzja demokracji i sprawiedliwosci ???
  Czy widzac co sie dzieje mozna miec jeszcze jakiekolwiek watpliwosci?

  • ProtokolantSyjonu said

   Agata:
   Nie mozna juz miec watpliwosci – ale co to zmienia?

   Czytam Wasze gniewne posty sprzeciwu, nawolywania do „powstania” uciemiezonych mas ludzkich.
   Ale wystarczy ze, ktos „wyciagnie” odpowiednia wtyczke w serwerowni i tyle po Waszym/Naszym blogu ! Moga Nas rozbic w zerojedynkowy puch jednym ruchem.

   Gdzie sie podziejecie ze swoimi Prawdami gdy adres do grypa666 naprawde przestanie juz dzialac? Wokol jakich autorytetow w realu zbierzecie sie by „wzniecic” powstanie i kultywowac krzewienie Odkrytej Prawdy? Preciez nikomu nawet nie bedzie sie chcialo wyjsc z domowych bamboszy!

   • Vebriq said

    Tu się mylisz-mam telefon co najmniej jednej osoby,gg-drugiej,maile,wiem gdzie by pójść…tylko koordynacji nam brakuje,a zamiast narzekać to może szanowny pan poda namiary na siebie,zapisze się do stowarzyszenia Cywilizacja Życia i działa z nami? Każdy jest potrzebny.

   • Aśka said

    podaj proszę maila do stowarzyszenia Cywilizacja Życia

   • Vebriq said

    przepraszam,żez takim opóźnieniem(teraz zauważyłem prośbę-12.11.2009 godz.23.39)ale ten mail to:
    kontakt@swinskasprawa.pl

   • Aśka said

    dzięki 🙂

   • Stiv said

    Ruch Solidarnosci tez sie wydawalo swego czasu ze rozbito STANEM WOJENNYM. I co? nie na dlugo… A mozeby wrocic w podobnym przypadku do wyprobowanej polskiej metody OPORNIKOW w garderobie jako znaku rozpoznawczego w realu?? Poza tym co raz w necie to juz z niego nigdy nie zniknie… kopiuje sie szybciej niz naturalny wirus. Do tego wiecej specjalistow jest po STRONIE SWIATLA. Niektore sposoby „niezniszczalnosci” tego bloga byly juz tu podane. No chyba, ze wylacza caly net, ale to bylby powrot do sredniowiecza.Totalny upadek firm, bankow, gospodarki… A co jesli wylacza prad? Moze to test z „awaria” energetyki w Brazylii?
    ============================
    od p.b.: guzik z opornikow solidarnosciowych wyszlo; uny przechytrzyli solidarnosc1; zamiast opornikow zastanowcie sie jak zapobiec ponownej infiltracji i korupcji jakiegokolwiek ruchu patriotycnego

  • Magda said

   to już nie jest demokracja,to jest KORPOKRACJA

 7. allseiingeye said

  Zapraszam do obejrzenia 🙂

  • RRR said

   UWAGA:

   • RRR said


    ================================
    od p.b.: perfekt do wzmocnienia histerii, przy zero info o ‚zarazie’ na ukrainie; zauwaz asade „logika ponad emocja” dla policji — nie musza znac prawdy, tylko dzialac jak roboty zaprogramowane na ‚logike’

   • RRR said

   • cavaderous said

    bo milicja nie jest od znania prawdy tylko od egzekwowania tak zwanego „prawa” , bez używania półkul mózgowych , a jedynie karku i mięśni…

    pozdro

  • oko1 said

   Nad Nowym Jorkiem jest czasami podobnie a nawet jeszcze bardziej niebo jest poprzecinane jak szachownica. Czasami niebo czy te niby chmury dziwnie wygladaja, takie rozmyte, tak jak cienka warstewka prawie przezroczysta na duzych obszarach. Z pewnoscia nie jest to naturalne, czyjas ingerencja.

  • CoZaSyf said

   Z góry widok na „smugi”

 8. Aqua said

  Całym sercem popieram Wasze starania w spawie walki z „pandemicznym” kłamstwem ale mimo to wierze w to co jest zapisane w Piśmie Świętym(Apokalipsie) i jestem pewny, że nie zdołamy tego powstrzymać. To wszystko ma się wydarzyć i tak będzie. Sam próbuje uświadamiać ludzi i nie jest to proste. Chwała Wam za to wszystko ale niestety to się wszystko musi wypełnić!
  =================================
  od p.b.: bluznierstwem jest przewidywac spelnienie Proroctwa; robia tak ‚satanisci’ naklaniajac syjonsitycnych chrzescijan w usa do lobbingu za polityka ‚satanistow’; u nas prawoslawnych jest taka wskazowka duchowa dzialanie w czasach zla jak obecnie: Bog dziala przez ludzi; polecam ksiazke pt. „Zycie i dzielo Ojca Serafima Rose” wydawnictwo bratczyk, hajnowka

  • RRR said

   Antymaterialny twierdzi, że z Serbii udają się do USA wszelkiej maści najemnicy i przestępcy.
   Wzmacniają m.in. szeregi tej organizacji:

   http://www.ong.ohio.gov/

   • RRR said

    Siły są sukcesywnie wzmacniane Serbami. Prowadzą wspólne manewry.

   • RRR said

    Od 2008 roku nawiązali ścisłą współpracę z Serbami

   • ZKRWIIKOSCI said

    i pewnie kazdy do Antymaterialnego maile wysyla z osobistym meldunkiem

  • .... said

   jeśli nawet ma się wypełnić to trzeba ratować tylu ludzi ile się da….

  • ZKRWIIKOSCI said

   Panie Piotrze sam pan to mowil po spotkaniu w Krakowie z Jane.
   Zkad ten nagly zwrot?Jesli pan to mowi to juz nie jest bluznierstwo?Nie bardzo rozumiem.Jest pan satanista?

  • .... said

   to jest bardzo prawdopodobne…

  • marC said

   W Bibli również jest napisane, że ludzie muszą się zmienić bo jezeli nie to będzie koniec świata… Więc mamy wybór!

   • Szaman said

    taa tylko ze zmienic tak jak nam biblia dyktuje 😛 tez ja czytałem tylko przy tym troche myślałem ;]

   • A said

    A mozesz przytoczyc w którym miejscu to napisane? Z tego co znam biblię a zwłaszcza proroctwa czasów ostatcznych nie przypominam sobitekigo fragmentu.

   • Mistrzu said

    Także tak myślę jaki koniec ??? Hello…

   • Szaman said

    dodam jeszcze iż prosze sobie poczytać następny Komentarz pana/ni Aqua poniżęj a zobrazuje to o czym mówie:

    pan/pani Aqua kieruje sie głównie biblią i interpretuje ją „Ściśle” czyli dosłownie.. no i dobrze ale dajmy na to że w bili brakuje jakiejś ewangelii która rozszerza wersy apokalipsy o tym jak dokładnie interpretować słowa np „przeznaczony” biblia nie rozwija tego czym jest wg nauk jezusa „przeznaczenie” tak więc interpretujemy to słowo na zrozumiały nam sposób. ale moze sie okazać że wcale nie tak to Jezus postrezgał.. jako człoowiek zainteresownay filozofia prezprowadziłem na temat „prezznaczenia” wiele rozmół i można naprawdę rozumieć „prezznaczenie na dziesiątki sposobów”

    Dlatego właśnie już sam fakt że biblia jest zbudowana z wybiórczych ewangelii podważa jej wiarygodność ;]

    i to sie tyczy zarówno starego jak i nowego testamentu.

   • Szaman said

    to nie jest napisane dosłownie to jest w jest konstrukcji. biblia wielokrotnie zawiera teksty „oto słowo boże, bóg powiedział, wola boża itd itd i teraz tak: czytamy ja i najpierw pisze w innych ewangeliach ze to co w nich pisze to jest słowo boga w którego my wierzymy wiec wierzymy ze to słowo boga co za tym idzie wierzymy ze słowo to jest jedyne słuszne. i teraz tak :
    w biblii wiele eawangelii zawiera naui jak należy postępować w życiu i w jaki sposób myslec jak sie zachowywać… a więc krócej mówiąc przedstawione jest w niej to jacy powinnismy byc zeby być takimi jakimi chce bóg czyli JAK mamy sie zmienic. i teraz podsumowuje to wszystko apokalipsa która mówi nam że nadejdzie straszny koniec świata zło i wogóle, i przetrwaja go tylko ci którzy sie zmienią . a jak sie maja zmienic?
    Patrz punkt 1 😛

    nie mówię żę biblia jest zła i ze wszystko co radzą jej ewangelie jest złe uważam nawet ze mnóstwo w tym prawdy.. tyle że po pierwsze:

    powinnismy zdac sobie sprawe żę biblia została stworzona na soborze z wybranych przez ówczesne elity duchowne ewangelii.
    Wiele ewangelii ówcześnie istniejących nie zostało włączone do biblii i odrzuconych przez kościół oraz odrzucanych do dzisiaj. Jak chociażby słynna ewangelia Judasza która rzeczywiscie została odnaleziona i rekonstruowana. Już sama ta ewangelia obraca spojrzenie na słowa Jezusa o 90 stopni i zmienia sposób interpretacji innych ewangelii bo po drugie:

    Zawsze należy pamiętać żeby interpretować wszystko w oparciu o całość bo nauki Jezusa były w KOMPLETNE tak jak nauka w szkole w której nie znając mnożenia nie możemy rozwiązywać całki 🙂

    do tego po 3:

    wielu ludzi interpretuje biblie w oparciu o to co mówi kościół i o to czego nauczano ich już od dzieciństwa. a nauczał ich tego kościół który przecież kiedyś właśnie taki kształt nadał bibli odrzucając pewne ewangelie a pewne zachowując.

    Dlatego biblia NIGDY nie może być źródłem jedynej prawdy bo sama nie zawiera całej prawdy a jedynie prawdy wybiórcze ;]

   • Zapsa said

    Szaman, ty to wiesz, i ja to wiem… 🙂

   • Vebriq said

    Nie traktuj apokryficznych Ewangelii równo z kanonicznymi,znam ich dzieje i ufam tylko czterem kanonicznym,odrzucenie innych Ewangelii nie było manipulacją ani błędem lecz zasługą Kościoła,różne „uboczne” ewangelii zaczęły powstawać w 2 wieku i może wcześniej,ale tylko 4 są tymi właściwymi,bardziej ufam soborom niż twoim rewelacjom,poczytaj sobie o historii Kościoła w „Essay on the Development of the Christian Doctrine” John Henry’ego Newmana-pokazuje zdrowy sens rozwoju doktryny i robi to-jak dla mnie-przekonująco.

   • Szaman said

    no niestety ja nie potrafie sie kierowac tylko jednym źródłem. szanuje poglądy wszyskich myślicieli na naszym Globie jakie kolwiek by one nie były. Natomiast ty ufasz tylko pewnycm tekstom a innym nie i dlatego mamy taką sytuacje z grypą. tego nauczyła ludzi religia żeby wierzyc tylko jednym źródłom i odrzucać inne dlatego ludzie jak durnie wierzą mediom i autorytetom bo media doa ludzi są jak ta biblia dla nich : jedyne słuszne źródło infomacji które przedstawia wg nich te prawidłowe i warte uwagi teksty „godne zaufania” niestety ten blog drogi kolego w takim kontekście jest jedną z tych „odrzuconych ewangelii. Odrzucony prze oficjalną „religię” jaką jest przekonanie większości ludzi o tym jaki jest swiat i kim są ludzie rządzący nim.

  • Aqua said

   Jeśli Pan twierdzi, że „bluznierstwem jest przewidywac spelnienie Proroctwa” to z tego wynika, że nie wierzy Pan w to co jest napisane w Biblii. W Apokalipsie jest jasno napisane:

   „Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych.” (Ap.13:1-10).

   Ten cytat sugeruje nam, że to co jest zapisane nas czeka i nie ma od tego odwrotu.
   =====================================
   od p.b.: widocznie moj ksiezulo i mnisi nie doczytali w Slowie

   • Vebriq said

    apokalipsa Św.Jana jest tekstem w całości niezrozumiałym po prostu…nie mam pojęcia co on chciał tam powiedzieć:(

 9. grypa666 said

  Od Bruno

  Szef międzynarodowej misji WHO na Ukrainie Jukka Pukkila powiedział, że Ukraina może spodziewać się drugiej fali epidemii grypy A/H1N1.

  „My naprawdę musimy pokonać falę epidemii na Ukrainie … kraj powinien być gotowy na fakt, że może mamy do czynienia z nową falą epidemii, które może trwać kilka tygodni lub nawet kilka miesięcy „, powiedział na spotkaniu WHO misji z prezydentem Ukrainy Wiktorem Juszczenką w Kijowie w poniedziałek.

  W tym samym czasie,przedstawiciel WHO powiedział: „To jest niezwykle trudne do przewidzenia dalszego rozwoju epidemii na Ukrainie, jak i w innych krajach świata.”

  Według Pukkila doświadczenie uzyskane przez Ukrainę w walce z epidemią jest ważne dla innych krajów.

  • Vebriq said

   To jest dowód na to,że ktoś chciał tę epidemię zrobić celowo-najgorsze przeszło a teraz robią drugą falę,5 wirusów w jednym regionie w krótkim stosunkowo czasookresie 10-11 dni to dowodzi,że coś jest mocno nie tak,czy wiemy,z których laboratoriów pochodzi ta trucizna?Czy źródło było na terenie Ukrainy czy to przywleczono z zagranicy?I kto to zrobił?Czy celowo?A może mamy uwierzyć w 12758 przypadkową pomyłkę firmy Baxter(bujać tomy a nie nas…).

   • cavaderous said

    przypadkowo to nawet psuedo-firma baxter upaść nie może, a co dopiero się pomylić…

    pozdro

 10. maszamasza said

  Wieści z rosyjskiego portalu: http://www.news.mail.ru/incident/3038047/

  W Kijowie potwierdzono 31 przypadek grypy a/h1n1, sześcioro ludzi zmarło.Powiedziała o tym na konferencji prasowej zastępca szefa administracji Kijowa,Irena Kilcickaia.

  Przy tym zaznaczyła, że „wiarygodność informacji o zachorowalności na tak zwaną świńską grypę a/h1n1, na dzień dzisiejszy jest bardzo względna” w całej Ukrainie, co jest związane z ograniczonymi możliwościami laboratoriów do przeprowadzania testów.
  Kilicickaia wspomniała, że wcześniej na Ukrainie istniały tylko 2 laboratoria, które miały możliwość potwierdzić obecność wirusa grypy a/h1n1, przy czym każde z laboratoriów może wykonać nie więcej niż 30 testów na obecność wirusa.Jednakże od poniedziałku, w Kijewie otwarto własne laboratorium, która potwierdziła, że w 50% skierowanego materiału jest obecność wirusa a/h1n1.

  Zastępca zaznaczyła, że w Kijowie sytuacja epidemiologiczna ustabilizowała się,jednakże szkoły,uniwersytety, przedszkola, w następnym tygodniu będą jeszcze zamknięte, ponieważ wciąż obowiązuje postanowienie gabinetu ministrów z 30 października o wprowadzeniu w tych miejscach kwarantanny na 3 tygodnie.Kilicickaia nie odpowiedziała na pytania, czy kwarantanna będzie przedłużona.Według jej słów, decyzja będzie podejmowana w następnym tygodniu.

  W Kijowie wszystkich chorych na grypę i ostre wirusowe infekcje oddechowe jest 76 tysięcy.Jak wcześniej oświadczył minister zdrowia, na Ukrainie potwierdzono śmierć 17 osób z powodu świńskiej grypy.

 11. Vebriq said

  Nie jest ważne co tu sobie wypisujemy,tylko co ROBIMY-jesteśmy poinformowani lepiej niż większość,która nic nie wie i na nas spoczywa obowiązek budzenia,dlaczego zainicjowanie spotkań grup lokalnych trwa tak długo?Niczym się coś zdziała w tym tempie to będzie już po sprawie-odkąd tu jestem stale nawołuję do czynu,ale jakoś nie widzę ogłoszeń organizacyjnych ani tu ani na facebooku,czy wy potraficie tylko gadać i pisać komentarze?A kiedyś to był taki bojowy naród:(

  • Szaman said

   taka jest smutna prawda ze wszyscy tu maja pracę/ studia/ rodziny/ dzieci i mało czasu. Dopóki nie bedą miec 100% absolutnej pewności że jest jak jest to nikt ci nie rzuci własnego życia / nie zniszczy kariery i nie oleje rodziny dla ratowania swiata ;]

   • .... said

    i takie właśnie mieli założenia twórczy NWO oni nie spodziewają się większego naszego oporu…. wszyscy pójdziemy na szmelc….

   • Szaman said

    no i to jest to.. nauczono nas wierzyć, walczyc i ginąć za dyrdymały a nie potrafimy wierzyć w swoje odczucia i wlasne odkrycia. mysle ze ludzie niepowinni szukac z zewnątrz tylko wewnątrz. Ja szukłąem wewnatrz, cos mi ciagle w otaczajacym siwecie nie pasowało i juz 3 lata temu trafiłem na pierwsze artykuły mimo to trudno było mi podjmowac jakies działania botak naprawde nie wierzyłem sobie i traktowałem to z duża dozą dystansu. dopiero po 3 latach po przejrezniu i doswiadczeniu w życiu masy rzeczy mam pewność.
    Dlatego nie trudno zrozumiec tych ludzie którzy dopiero teraz sie obudzili i pewno nie widzieli nawet 1/10 tych matteriałów co ja oraz nie spostrzegli w zyciu tych rzeczy dotychczas prezchodząc obok nich slepo ;/

   • .... said

    co więc mamy zrobić?

   • Szaman said

    no coz, ja mysle ze co sie tylko da ale z rozwagą. W zasadzei problem stanową nieswiadomi ludzie i niema tu co filozofowac ;] i dlatego trzeba ludzi uswiadamiac jak chociazby autorzy tej akcji 🙂

   • ProtokolantSyjonu said

    Zgadza sie, prawie wszyscy ludzie zachodniego stylu zycia splacaja jakies kredyty, karty, hipoteki. Kazdy chce miec coraz wiecej wyimaginowanych dobr „pierwszej” potrzeby – jest to perfekcyjna metoda zniewolenia tepych mas zaslepionych polglowkow. Mamy taki los na jaki zasluzylismy!

   • Zapsa said

    A u nas co jest? Przejmujemy wszystkie mentalne zachowania i „dobra” z zachodu, kredycik stał się czymś tak oczywistym i nieuniknionym dla mas jak piwko co wieczór. Jedni znajomi mają kredyt na m-nie, wzięli niedawno kolejny na działkę(żeby mieć gdzie jeździć na weekend), superaśny sprzęt domowy w wiekszości jest na raty, osttanio zepsuł im się aparat to wzięli taki ekstra wyczesany za kilka tysi również na raty, no i stwierdzili,że chcą jakąś kawalerkę „kupic” pod wynajem…Ręce opadają.Ludzie przestali żyć na miarę swoich mozliwości, bo uwierzyli, że rzeczywistość, którą im się wmawia w reklamach jest prawdziwa…Żeby jeszcze ich zachowanie nie miało konsekwencji dla nas wszystkich…ale ma!

 12. Vebriq said

  Może zacznijcie wszyscy przy pseudonimach pisać nazwę miasta czy miejscowości skąd jesteście,aby łatwiej było potem się policzyć i skrzyknąć,ja-Kraków

 13. Ryzy said

  Coraz gorzej, smutne urodziny :/

 14. wszechstronny said

  a ja uważam że wszystko to co dzieje sie na ukraine to element gry politycznej przed zbliżającymi sie (lub nie) wyborami

  • RRR said

   chyba jesteś tu nowy….

   • ZKRWIIKOSCI said

    Za ten filmik masz plusa
    Chocby dla tego ze nie napisales przed nim „grupa Antymaterialnego odkryla”

    sorry ze sie czepiam ale naprawde szlak mnie trafia jak slysze Antymaterialny

    analizuje Twoje wypowiedzi i zainteresowalem sie Antymaterialnym od czasu jego wyjazdu do Meksyku i Gwatemali i z tego co sam przesledzilem to dla mnie totalna sciema i dziecinada

    cieszy jednak i napawa optymizmem ze czasami potrafisz sam pomyslec

    pozdrawiam

   • RRR said

    Tak, teraz to wszyscy mądrzy. Przecież jak się nie włada biegle językami to jest problem samemu wszystko rozwikłać. Korzystam więc z sieci. Codziennie przekazujemy sobie wiele e-maili z wiadomościami i filmami. Informacje spływają właśnie od tej tajemniczej osoby i potem żyją własnym życiem w internecie. Sprawę Moshe nagłośnił w Polsce właśnie ten człowiek.

    Nie użyłem nazwy 🙂

   • RRR said

    każdy może napisać.
    Ja napisałem przed wakacjami i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
    Potem zaczęły spływać informacje, że włos się zjeżył na głowie.
    Zawsze jest prośba o przekazywanie informacji jak największej liczbie osób.

   • wszechstronny said

    Niezupełnie o to mi chodziło. A mianowicie obecna sytacja (a właściwie jej brak bo trudno określić co tam sie dzieje) jest spowodowana kampanią wyborczą a ewentualne wprowadzenie stanu wyjątkowego działa na korzyśc dla obecnie rządzących gdyż mogą oni swobodnie podrówżować po kraju i udawać jak to bardzo przejmują sie życiem obywateli ponieważ wszelkie wiece wyborcze są zabronione to też inne partie nie mają szans żeby sie wybić ponad swój obecny stan… reszte rozumiem (tzn nie rozumiem bo chyba nikt nie rozumie tego co sie obecnie dzieje a jeśli ktoś taki istnieje to niech mi napisze o co biega z tą epidemią).

   • RRR said

    1.Depopulacja
    2.Zmiana waluty
    3.Być może wszczepienie nanoczipa
    4.Być może dodatkowo zagraża Ziemi jakiś kataklizm (asteroida itp).

    Podejrzewam, że może być wszystko na raz, jak w Biblii napisane

    BARDZO ciekawy film.
    Szukajcie po polsku, bo widziałem gdzieś:

   • A said

    Wszczepienie czipa bedzie w połowoe eilekiego ucisku.

   • net23 said

    z polskimi napisami
    Chmury słuchają się gwiazd 1z6

 15. cavaderous said

  z okazji święta niepodległości życzę wszystkim wyzwolenia się od zniewolenia , radości podczas odzyskiwania świadomości oraz wolności od materialistycznej obsesyjnej obecności….

  pozdro

  • ZKRWIIKOSCI said

   z ta radoscia bedzie raczej ciezko

   pozdrowionka

   • Wojtekk said

    Radością wyzwalacie wiele pozytywnej energii, oni właśnie chcą byśmy bali się i załamywali to ich pożywka

 16. kasia said

  Przeczytajcie to:
  http://www.focus.pl/newsy/zobacz/publikacje/szczepionka-ah1n1/nc/1/

 17. agata said

  Uswiadamiajcie przede wszystkim wojsko i policje. Jezeli znacie kogos kto jest policjanem lub wojskowym (brat, syn, krewny, kolega, znajomy etc)rozmawiajace z nimi na te tematy. Ci ludzie sa od wydawania i wypelniania rozkazow. Im bardziej beda uswiadomieni a propos tematu tym wiekszy bedzie opor z ich strony.

 18. .... said

  Robert Gallo: The Man That Created AIDS

 19. marC said

  Nie chcę nic mowić ale nad Łodzią też latają samoloty. Latają wieczorami tak, że nie widać jakie. Na pewno są to samoloty ze śmigłami. Latają bardzo nisko bo są bardzo słyszalne w mieszkaniu. Wszystko dzieje się już od kilku dni. Latają co dziennie.
  Czy u was też tak się dzieje?

  • Brenda said

   80 km od Hanoveru tez slychac nocami nisko latajace samoloty. Za dnia jak sa chmury rzadsze widac opryskiwanie.

  • Magda said

   też słychać,ale nie widać zza chmur

  • Marcin said

   Ja mam podobnie, koło Łowicza, który jest właśnie blisko Łodzi. I wydaje mi się, że nawet dłużej niż od kilku dni, powiedziałbym gdzieś od 1-3 listopada. DOKŁADNIE – latają codziennie wiem, bo siedzę do późna w sieci i mnie coraz bardziej denerwują :D, tego wcześniej nie było nawet jednego głośnego nocą u mnie, bo bym pamiętał coś podobnego, a teraz to norma. Problem polega na tym, że mieszkam w cichej okolicy i w nocy jest totalna cisza i dlatego jeszcze lepiej to słyszę u siebie w domu. Te głośne zawsze latają w nocy!

   Wcześniej nas ostro pryskali ale cichymi bo były bardzo wysoko, we wrześniu i październiku, ale nie codziennie, tylko było parę dni mocnych pryskań, a potem spokój na dłuższy czas i znów. Teraz pewnie od czasu do czasu też latają, ja już ich nie śledzę. Te głośne natomiast, latają codziennie i to jest dziwne. Nie widziałem jakie to samoloty, bo w nocy i tak nie za dużo widać.

  • Marcin said

   Nie pisałem, bo nie chcę panikować, bo tylko ja to wyczuwam, że to nie jest normalne.

   Potwierdzam też przez kilka dni dziwną mgłę, tak jakby po ich pryskaniach, ale nie dam sobie głowy uciąć, że to do tego. Dzisiaj jej nie ma i pewnie nie będzie bo trochę pada.

   Większość ludzi to wszystko uważa, za coś normalnego.

   Dziwna mgła, chemitrails, głośne samoloty – normalne.

   Ostatnio dostałem odpowiedź, że pewnie NATO nas lepiej ochrania!

   Jak się tacy obudzą, to będzie już za późno.

  • Marcin said

   Ten Marcin, zaraz niżej to nie ja, to inny Marcin.
   (muszę pomyśleć nad innym unikalnym loginem, co prawda potworki po boku są inne)

   • CoZaSyf said

    Najwiecej opryskow w Holandii.spostrzegł ktos kto jezdzi Tirem po unii.

   • Zapsa said

    Kumpela z Holandii wczoraj powiedziała,że już „szaleją” u nich z propaganda na świniaka i niby połowa osób w pracy chora (oczywiście wszystko pod świniaka podciagają),ona tez na coś chorowała(tydzień grypka trzymała), jej dziecka od m-ca nie mogą doleczyć nawet antybiotykami, non stop kaszel i zawalone górne drogi…Ciekawe czy jest związek z opryskami?

    Mówi,że ludzie szaleją i chcą iść po zastrzyk. Ale ona twierdzi,że Holendrzy to najbardziej tępy i owczy naród…kiedyś opowiadała,że cieszą się na nadchodzące chipy, bo chcą być bezpieczni.

  • Joda said

   Nad Monachium widac czesto kratownice chemtrailsow… szczegolnie wczesnie rano.

 20. marC said

  O kościele we Włoszech!
  Warto przeczytać

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7244889,Zakazali_krzyzy_w_szkolach_wiec_pojawia_sie_ich_coraz.html?skad=rss

  • Marcin said

   Tak, krzyże najważniejsze (sarkazm).

   • Magda said

    krzyże też są ważne.
    Kultura zachodnia wywodzi się z chrześcijaństwa i jest ukształtowana w/g praw tej wiary.
    Zdejmowanie krzyży to wyrywanie nas z korzeni,z których wyrośliśmy.

   • Mery said

    Sprawa ta ma znaczenie. Chodzi o to ze coraz bardziej we Wloszech rzadza muzulmanie. Wielokrotnie mowiono o tym, iz krzyz „obraza” dzieci muzulmanow w szkolach wloskich. Co wybory wywlekaja fakt ze muzulmanie maja srednio prawie 5 dzieci, a Wlosi 1,2 (dane podawane przez Lega Nord).
    Oczywiscie sytuacje typu- wylamywanie rak czy nog figurkom Jezusa na krzyzu nie powoduja zachwytu Wlochow.
    Wszystko to robione jest celowo aby podsycac juz i tak ogromna nienawisc miedzy wyznawcami roznych religii.
    A gdzie jest chaos tam lepiej sie rzadzi…
    Mysle, ze trzecia wojna swiatowa zacznie sie od Wloch.
    ===============================
    od p.b.: przy okazji afery „dunskich” karykatur Mahometa zbadalem stosunki muzulmanami w danii; okazalo sie ze podczas zdecydowana wiekszosc muzulmanow w danii byla umiarkowana i chciala sie zasymilowac, to radykalizm, animozje, tarcia wywoluje mala grupa imamow prawdopodobnie sterowana przez sluzby wiadomo jakiego panstwa, ktore dodatkowo mialy wtedy duzy wplyw na sluzby dunskie i mogly np. inwigilowac kogo chcialy w danii; uwazajcie wiec z propagowaniem tych madrosci o muzulmanach – jestescie wykorzystywani w przewrotnej grze sklocenia goja chrzescijanskiego z gojem muzulmanskim — google np. „Christopher Jon Bjerknes”

   • Vebriq said

    Popieram

   • Vebriq said

    tzn.popierałem Magdę,ilość muzułmanów na metr kwadratowy to naprawdę niezbyt ważne dopóki się nie pchają do mego domu,gdzie krzyż tam Jezus i o to chodzi.

   • Mistrzu said

    Hahahaha ale śmiech na sali „Kultura zachodnia wywodzi się z chrześcijaństwa” BZDURA. Czy chodź trochę czytajcie lektur historycznych. Nasze korzenie znaczenie dalej sięgają. LOL. Na tych terenach żyły plemiona pogańskie a nie chrześcijaństwo. Sam Piast był poganinem i pod przymusem Polska przyjęła chrześcijaństwo [bo dawno by nas wymordowali].

    No tak wyrośliśmy na ludzi, który co róż się manipuluję itp.
    Sorry zaraz się na pewno posypią komentarze coś ty brał czy jakiś agent to wypisuje.

    P.S. Nie neguję wiary chrześcijańskiej bo Jezus dobrze mówił i głosił ludziom dobrą wiedzę żeby ludzie stali się jednym [Tak zwana złota zasada „Szanuj brata … itd”]
    ===============================
    od p.b.: dobrze mowisz, Mistrzu; zapominamy ze przed przodkami chrzescijanskimi byli poganscy, a przed nimi itd; kultura zachodnia (termin post-poganski) oparta jest jednak na zasadach chrzescijanskich, coraz bardziej rozwadnianych, zastepowanych wartosciami obcymi i wrogimi dla cywiliacji zycia

   • Vebriq said

    korzenie mnie mało obchodzą a chrześcijaństwo/Jezusa sam wybrałem,nie zaprzeczam wpływom socjologicznym,ale jestem filozofem,poznawałem różne doktryny i dokonałem mojego osobistego wyboru-każdy odpowiada sam za swoją drogę,żadni przodkowie cię nie wyręczą,bądźcie wolni i decydujcie o sobie.

   • Fraktal said

    Nasze korzenie to nie chrześcijaństwo ale jest jasne że próbuje się nas odciąć od wszelkiej religii na rzecz ateizmu i materializmu.
    ====================================
    od p.b: nasze korzenie w jaskini

   • Jack Ravenno said

    …nie o krzyże tu idzie, nie o krzyże…

    pzdr

 21. oko1 said

  Nad Nowym Jorkem czesto mozna zobaczyc szachownice na niebie ktora sie dlugo utrzymuje. Samoloty ktore to robia lataja wysoko, nie widzialem i nie slyszalem nisko latajacych samolotow ktore by rozpylaly cos.
  Ciekawe jest to ze czasami widac dwa lub wiecej samolotow lecacych mniej wiecej na tej samej wysokosci i wtedy widac jak jeden zostawia slad w postaci smugi ktora po 5 min. znika a inny samolot zostawia smuge ktora zostaje na niebie pare godzin.

 22. Manix said

  Jest dokladnie jak ja to przewidywalem.

  JEZELI CHCECIE WIEDZIEC O CO TAK NAPRAWDE CHODZI W TYM WSZYSTKIM
  TO PRZECZYTAJCIE MOJE 2OSTATNIE POSTY
  TU:
  http://prawda2.info/viewtopic.php?p=118793#118793
  http://prawda2.info/viewtopic.php?p=122288#122288

  Ja zadaje sobie pytanie.

  Co ja bym zrobil na miejscu tej szatanskiej elity zeby osiagnac moj plan???

  PS”
  Jak by ktos mial jeszcze watpliwosci dla kogo oni tak naprawde pracuja http://extrawagandt.de/bilder/obama2008corm706539.jpg

  Prosze zwrocic uwage tez na druga reke.

 23. Jupik said

  A ja mam takie przemyślenia: Na wszystko trzeba patrzeć z każdej możliwej strony i fakt, że nasza Pani minister tak ładnie protestuje przeciwko niesprawdzonym szczepionkom może być akcją uspokajania społeczeństwa. Na Ukrainie pozorna cisza co się z powyższym ładnie układa – bo „budzenie” teraz ludzi trafia na trudny do obalenia argument: „przecież u nas jest wszystko w porządku, Pani minister o nas dba!”. Cała ta machina zyskuje na czasie, wzmacnia się, a ludzie spokojnie czekają przed tv na rozwój wydarzeń.

  • ZKRWIIKOSCI said

   Ludzie i tak beda siedziec przed tv i czekac na rozwoj.Najgorsze jest to ze my wiedzac o tym wszystkim siedzimy przed kompem i… czekamy na rozwoj wydazen.Ludzie czemu kazda proba zorganizowania jakiegos dzialania na tym blogu konczy sie zanim sie jeszcze zaczela?Pare osob probuje cos zorganizowac ale reszta woli cieple bambosze.Vebriq masz calkowita racje.Wszyscy sa bardzo przejeci ale zeby cos zrobic nie ma prawie nikogo.Do dupy z tym wszystkim.
   Wyslalem swoje namiary do Grypy i radze wszystkim zrobic to samo.Wymieniajmy sie danymi ze soba nawzajem.Przestanmy w koncu liczyc ze ktos cos zrobi za nas.Proponowalem wiec poparcia dla Ewy Kopacz.Niestety nawet w sytuacji pelnego bezpieczenstwa nikomu sie nie chcialo przylaczyc do tego pomyslu.Szkoda bo byla szansa cos zrobic.Poczekajmy jeszcze troche i wtedy na pewno sie spotkamy…
   …nad rowem wypelnionym wapnem

   • Pelagia said

    kto nic nie robi, to nie robi. ja mówię komu się da. wszyscy się śmieją z tej mendialnej grypy, nikt się nie chce szczepić. Nie mówię o żadnym spisku, tylko o szkodliwościach szczepionek, o tym, że grypę mozna wyleczyć innymi sposobami niż szczepionka, za którą nawet producent nie chce dać gwarancji.
    zachęcam do medycyny naturalnej

 24. Manix said

  Jest dokladnie jak ja to przewidywalem.

  JEZELI CHCECIE WIEDZIEC O CO TAK NAPRAWDE CHODZI W TYM WSZYSTKIM
  TO PRZECZYTAJCIE MOJE 2OSTATNIE POSTY
  TU:
  Mowie i powtarzam trzeba sie nauczyc myslec globalnie tak jak twoj przeciwnik czyli w tym przypadku elita.
  A dzialac lokalnie no bo na dzialanie globalne podejzewam nikogo tu na forum jaki i mnie nie stac.

  Takie dzialanie w moim przypadku okazuje sie bardzo skuteczne nie marnuje czasu na czytanie tysiecy news i wypocin analistow kazdego dnia a trzymam sie faktow.
  Bez prania mozgu przez media ma sie lepsze spojzenie.

  Nie na darmo szachy nazywane sa gra krolewska bo ucza strategicznego myslenia i przewidywania ruchu przeciwnika.
  I tak jak i w szachach w tym wypadku trzeba umiec myslec co ja bym zrobil na miejscu mojego przeciwnika, jakie ruchy bym wykonal? Jaki jest najbardziej prawdopodobny?

  Znajac juz zamiary elity czyli zagarniecie wszelkich dobr materialnych kontrolowanie wszystkiego i szystkich na planecie, kontrola populacji, zupelny brak przywiazania do jakiego kolwiek panstwa, norodowosci czy waluty a myslenie calkowicie globalne i dlugo falowe na setki lat w poczuciu obowiazku o troszczenie sie o dobro planety w skali stuleci i stowrzenie wspanialego nowego swiata (raju na ziemi)
  Niestety tylko dla wybranych. Confused

  I tu wystraczy ze kazdy postawi sobie pytanie.
  Co ja bym zrobil na ich miejscu zeby osiagnac moj plan???

  Wiec moim skromnym zdaniem zrobil bym w tym momecie tak:
  Z uwagi na to ze jako elita i tak ciagne w tej chwili za sznurki wiec niemam sie po co spieszyc. Dzialam powoli i rozwaznie wszystko dokladnie planujac niezapominajac o planie B,C,D tak na wszelki wypadek.
  Cena zlota przekroczyla dzisaj magiczna liczbe 1050$ o ktorej wczesniej wspominalem wiec jak sie ta wartosc obroni jest duza szansa ze bedzie dalszy wzrost.
  To z duzym prawdopodobienstwem spowoduje ze USD Index bedzie dalej spadal dzisaj juz byl ponizej 76 punktow, jezeli przekroczy 70 punktow to wojek Ben bedzie musial masywnie podniesc stopy procetowe zeby bronic dolara.
  To z cala pewnoscia spowoduje katastrofalne spadki na gieldzie bo nagle zabraknie darmowego pieniadza ktory jest teraz bez opamietania pompowany w gielde dla tego wlasnie indexy ida do gory mimo ze stan gospodarki jest katastrofalny.
  Z duzym prawdopodobienstwem spowoduje to tez chwilowy spadek zlota ponizej 1000$
  Bedzie wystarczajaco duzo czasu zeby oskubac zagubione owieczki. Wink
  Najlepiej do tego czasu bylo by przynajmnniej w mediach rozkrecic pandemie i zwalic wine za zalamanie sie sytuacji na gieldzie na wirusa.
  Po pierwszej fali spadkow i chwilowej stabilizacji rozkrecic panike w mediach o katastrofalnej sytuacji w gospodarce z powodu zalamania sie gieldy i szalejacej pandemi.
  To powina pociagnac za soba druga jeszcze poteznejsza fale spadkow.
  I ucieczke z wszystkiego co papierowe np. – obligacjie – o ile do tej pory jeszcze to nie nastapilo.
  A odplywajace masowo z akcji i obligacji pieniadze probowano by ratowac inwestujac w surowce co powino byc poczatkiem prawdziwej hiperinflacji.
  Jako elita nie pozostawial bym oczywiscie niczego przypadkowi i do tego czasu juz dawno mial bym wiekszosc kapitau zaiwestowane w wartosci materialne i w dokladnej koordynacji z news w mediach bedac o krok do przodu wpompowal bym reszte kasy w jak nakrotszym mozliwie czasie w surowce co powino byc prawdziwym zapalnikiem do hiperinflacji i teraz podczas gdy ja uratowal bym praktycznie cala moja kase konkurencja zostala by z bezwartosciowa makulatura ktora wojek Ben drukowal by do konca chcac utrzymac gospodarke az do ostatniej rolki papieru albo strajku drukazy jak w Argetynie Laughing
  Teraz pozostalo by spokojnie poczekac do calkowitego zalamania na gieldzie i nastepnie za grosze powybierac diamety z popiolu. W ten sposob wszystko co wartosciowe nalezalo by do mnie i za jednym zamachem pozbyl bym sie calej konkurecji.

  Tak uproszczeniu jak bym rozegral ta partie szachow.

  Nie znaczy ze tak bedzie bo elita ma napewno rozne scenariusze w zaleznosci od rozwoju wydazen.

  Ale jedno jest pewne jak ktos bedzie probowal postawic sie w sytuacje przeciwnika i przewidywac jego ruchy napewno lepiej na tym wyjdzie niz probowac przeczytac wszystkie news co dzienie a pozniej wyciagac z tego wnioski.

  I TU:

  Do mojego ostatniego postu ktory prosze najpierw przeczytac.
  Dodam jeszcze moj punkt widzenia na obecna sytuacje.

  A wiec nieublaganie zbliza sie czas zeby nacjsnac przycisk reset systemu finasowego.
  System sie zawiesza wiec inego wyjscia nie ma, przy okazju wyzeruja sie konta z oszczednosciami obywateli.
  Podejzewam ze ludzie nie beda z tego zadowoleni Wink

  Wiec elita wszystko juz dokladnie zaplanowala i wlasciwie wszystko jest juz gotowe tak jak to w poprzednim poscie opisalem.

  Polecam przyjzec sie z punktu widzenia elity tej calej obecnej sytuacji, spojzenie globalne.

  Wszystko jest gotowe:

  -Masowe pranie mozgow przez coraz wiecej informacji w mediach i internecie, czesto sprzecznych tak ze juz najbardziej trzezwo myslacy gubia watek.

  -Szczepionki gotowe, obozy internowania tez.

  -Ludzie sa juz tak oglupieni ze kazdy ma inne zdanie na ta sama sprawe i sa nie zdolni do jakiego kolwiek wspolnego dzialania, wytracaja energie spierajac sie miedzy soba o swoje racje.

  I moje pytanie: Co byscie teraz zrobili na miejscu elity?

  Wiec ja na ich miejscu zdajac sobie sprawe ze elita to garstka na przeciw miliardom chcialbym najpierw przetestowac moj plan w mniejszej skali zeby zobaczyc jak beda reagowaly masy w realnej sytuacji.

  Moim skromnym zdaniem test sie juz wlasnie rozpoczol.
  Ukraina jest idealnym poligonem doswiadczalnym.
  Ten kraj jest bardzo oslabiony gospodarczo tak ze masowe choroby i z tego powodu nieobecnosc w pracy powiny spowodowac calkowite zalamanie gospodarki a ze Ukraina nie nalezy do EU to nie powino to spowodowac zbyt wczesnego zalamania sie gospodarki inych panstw.
  Wiec bedzie mozna spokojnie obserwowac i wyciagac wnioski co zrobia ludzie jak beda masowo chorowac i jednoczesnie im sie konta wyzeruja a banki beda pozamykane.

  Co do choroby to z punktu widzenia elity bym sie nie martwil bo mialbym do dyspozycji caly arsenal broni biologicznej do dokonania opryskow.
  W ostatecznosci moglbym uzyc dzumy, przy tej pogodzie nie powina sie przeniesc na sasiadujace kraje tak ze tylko opryskani powini chorowac.
  Ja by sie pozniej ktos zastanawial skad sie naraz pojawila taka czy ina bakteria to dochodzenie potrwa lata i nic nie wyjasni tak jak z tymi wiezowcami w New York.

  No i jak na poligonie doswiadczalnym ukraine testy sie zakoncza bedzie mozna przejsc do dzialania w skali globalnej dzialajac w oparciu o material zdobyty w testach.

  A ze nieznam bardziej skutecznej, tanszej i dzialajacej bardziej wybiurczo broni biologicznej niz szczykawka lekarska wszystko powino przebiegac bez niespodzianek.

  Mozna bedzie szczepionkami skutecznie oslabic sluzbe zdrowia zeby ludzie szukajacy pomocy byli bardziej bezradni, a ze sluzba zdrowia bedzie chorowac mimo szczepienia to tez nie bedzie nikogo specjalnie dziwic bo przeciez wirus bedzie mutowal Wink
  a lekaze beda miec kontakt z chorymi.

  Mysle ze ludzie bardziej niz pieniadze cenia sobie jednak wlasne zycie wiec oslabieni choroba nie beda mieli sily na masowe wystapienia przeciwko elita tym bardziej jak w poprzednim poscie pisalem ze cala wina za gospodarcze zalamanie zwali sie na wirusa.
  A politycy beda oczywiscie niesc pomoc wszystkim potrzebujacym w tym trudnym czasie Wink

  I jeszcze na koniec radze zrobic sobie liste adresow IP najczesciej odwiedzanych stron internetowych bo mozliwe
  ze beda blokowac strony internetowe poprostu wylanczajac przez ICANN domeny.

  PS”
  W tej chwili jest jeszcze dostatecznie duzo czasu zeby bez paniki i chorej paranoi przygotowac sie na nadchodzace turbulecje.

  To byl juz moj przedostatni news wraze jakis pytan prosze na wiadomasci prywatne bo tutaj juz nie bede zabieral glosu.

  Ja zadaje sobie pytanie.

  Co ja bym zrobil na miejscu tej szatanskiej elity zeby osiagnac moj plan???

  PS”
  Jak by ktos mial jeszcze watpliwosci dla kogo oni tak naprawde pracuja http://extrawagandt.de/bilder/obama2008corm706539.jpg

  Prosze zwrocic uwage tez na druga reke.

  • Manix said

   Na prawda2.info w „Spirala w dół już się chyba zaczyna kręcić”

   sa moje posty w calosci tylko niewiem dlaczego bezposredniego podac linku nie moge do tej strony bo mi blokuje wysylanie 😦

  • Vebriq said

   Twój punkt widzenia ma słabości,inteligentni ludzie ze służb takiej Ukrainy czy innego kraju zaatakowanego wymyślą to samo,po cichu zrobią to,co Izrael w akcji „czarny wrzesień”-poślą swoich komandosów aby pomogli inicjatorom ataku wylogować się z tego świata szybciej niż to zrobi statystyka…tamci zobaczą,że są odstrzeliwani i zaczną się bać-nie wiadomo co wtedy zrobią-będą jak wściekły słoń,który niszczy wszystko na swojej drodze dopóki furia mu nie przejdzie…dla nas to nie są dobre wieści,ale na wariant aksamitny nie liczyłbym-na świecie jest wielu,którzy myślą równie szybko i mają niezłą broń,zwłaszcza patrioci ze służb specjalnych w państwach zaatakowanych,wojskowi itd.nieufni muzułmanie,małe sekty zamknięte na świat równie nieufne-to jest bardzo ostra gra i na wariant aksamitny nie ma co liczyć ,imho.

   • Magda said

    za ekonomiczny colabs odpowiedzialny będzie wirus i to zostało zapisane w planach m.in. jest takie wskazanie w „Polskim planie pandemicznym”-oczywiście delikatnie zasugerowane.
    cytuję-str.9:

    „Masowe zachorowania,powodujące wysoką absencję chorobową spowodują poważne zagrożenia w funkcjonowaniu państwa,zwłaszcza w tak ważnych obszarach jak gospodarka ,bezpieczeństwo,energetyka,oświata i różnego rodzaju usługi.Będą się z tym łączyły olbrzymie,trudne do oszacowania straty finansowe.
    Ze względu na powyższe,problemu pandemii grypy nie należy traktować wyłącznie w kategoriach działań ochrony zdrowia.ZAKŁADA SIĘ,ŻE SPOWODUJE ONA OGÓLNOKRAJOWY KRYZYS”
    „Polski plan pandemiczny” cz.I
    http://www.pis.gov.pl/userfiles/file/Departament%20Przeciwepidemiczny/plan%20pandem%20ver_01_2009/CZ%C4%98%C5%9A%C4%861.pdf

  • jennifer said

   Raport specjalny
   Koniec ery dolara?

   Słabnie zaufanie do amerykańskiego dolara, który jednak wciąż jest dominującą walutą rezerwową. Status dolara jako światowej waluty dawał USA olbrzymie korzyści, wątpliwe zatem jest, żeby ciągle jeszcze dominujące imperium polityczne i militarne dobrowolnie zrezygnowało z tego przywileju. Co raz częściej pojawiają się jednak pytania: jeśli nie dolar, to co? Euro? Chiński juan? A może zupełnie nowa waluta?
   Złoto rekordowo drogie, a dolar dalej słabnie Ceny złota osiągnęły w środę nowy, rekordowo wysoki poziom, bo taniejący dolar spowodował wzrost popytu na kruszce – podają dealerzy.

   Złoto w dostawach natychmiastowych na rynku w Londynie zdrożało w środę przed południem o 11,53 USD, czyli 1 proc., do 1.117,33 USD za uncję.

   Na Comex w Nowym Jorku uncja kruszcu zdrożała w dostawie na grudzień o 1,4 proc., do 1.117,80 USD. http://biznes.onet.pl/zloto-rekordowo-drogie-a-dolar-dalej-slabnie,18493,3057080,3042352,80,1,news-detal

   „Dolar słabnie. Inwestorzy niepokoją się też zainteresowaniem banków centralnych zakupem złota” – mówi Bernard Sin, ekonomista MKS Finance SA w Genewie.

   „Nie byłbym zdziwiony, gdyby do końca roku na rynku testowano 1.200 USD za uncję złota” – dodaje.

 25. ALKOGA said

  Chief Medical Officer kraju Alexander Belovol liczbę zakażonych pandemii grypy
  Rozpowszechnione w kraju 12 mln osób, co odpowiada 25% ogólnej liczby
  Mieszkańców, co grozi do sytuacji zdrowotnej w kraju katastrofalne.

  Ministerstwo Zdrowia, że liczba ofiar epidemii wzrosła w kilka godzin
  Lat około 90, natomiast liczba osób rannych statkiem do pokonania barierę 500 tysięcy.
  Ogłoszono

  Ukraina Dżuma płucna
  Ukraine Pneumonic Plague – الوباء فى أوكرنيا

 26. Vebriq said

  Do czynu!Czy nie moglibyśmy-na wypadek gdyby doszło do masowych szczepień uruchomić telefonu zaufania(prywatnego i ogólnopolskiego)dla ofiar powikłań.Cel:zebranie informacji i organizacja akcji pociągania do odpowiedzialności za skutki uboczne-oni muszą wiedzieć,że w razie czego wisi nad nimi miecz prawa i że za negocjacjami rządu stoi zorganizowana siła społeczna gotowa egzekwować pozwami o odszkodowania każdą wpadkę koncernów-w ten sposób obejrzą się kilka razy zanim nas ruszą,pani Kopacz wynegocjowała ich „odpowiedzialność”,musimy pójść za ciosem-uważam-i pokazać,że to nie puste słowa tylko w razie czego naprawdę będziemy do odpowiedzialności pociągać.To jeden pomysł-wrzucajcie swoje,ale konstruktywne,wasze jęczenie jak to jest Źle i wszystko się wali działa mi na nerwy-RÓBMY COŚ!

 27. […] Grzegorza”, “Czy Ukrainę czymś spryskano?” i ogólnie stronę […]

 28. ZKRWIIKOSCI said

  Najgorsze jest to ze my wiedzac o tym wszystkim siedzimy przed kompem i… czekamy na rozwoj wydazen.Ludzie czemu kazda proba zorganizowania jakiegos dzialania na tym blogu konczy sie zanim sie jeszcze zaczela?Pare osob probuje cos zorganizowac ale reszta woli cieple bambosze.Vebriq masz calkowita racje.Wszyscy sa bardzo przejeci ale zeby cos zrobic nie ma prawie nikogo.Do dupy z tym wszystkim.
  Wyslalem swoje namiary do Grypy i radze wszystkim zrobic to samo.Wymieniajmy sie danymi ze soba nawzajem.Przestanmy w koncu liczyc ze ktos cos zrobi za nas.Proponowalem wiec poparcia dla Ewy Kopacz.Niestety nawet w sytuacji pelnego bezpieczenstwa nikomu sie nie chcialo przylaczyc do tego pomyslu.Szkoda bo byla szansa cos zrobic.Poczekajmy jeszcze troche i wtedy na pewno sie spotkamy…
  …nad rowem wypelnionym wapnem

  • Vebriq said

   Zatem mail dla ciebie: cheswaw@gmail.com,jestem za wiecem,może mi być być ciężko dojechać do Warszawy,ale jak powiedziałem A to powiem i B,jestem w trakcie zapisywania się do Cywilizacji Życia i czekam tylko na info od nich żeby się spotkać( mam kontakt telefoniczny),niedługo-data nie ustalona,ale niedługo,robimy spotkanie w Krakowie,poza tym ulotki-codziennie przynajmniej kilka gdzieś wrzucam,nie mam zazwyczaj dużo czasu,ale te parę minut sobie wezmę,jestem też w kontakcie na gg z chłopakiem ze Skawiny,którego zachęciłem do ulotkowania..a wy co robicie?W sprawie wiecu(data,godzina)pisz mi na podany mail.

   • ZKRWIIKOSCI said

    moj mail wojtekh2o@wp.pl
    musze na jakis czas spadac ale odezwe sie na pewno
    W sprawie wiecu na razie nic nie wyszlo bo nikt nie podlapal tematu niestety ale moze jeszcze nic straconego

   • .... said

    ma byc 20 listopada w warszawie może połączyć z nimi siły a nie robić 20 wieców osobno….

 29. Andzia said

  http://www.tvn24.pl/-1,1628243,0,1,zdrowie-gabinetowi-tuska-nie-dopisuje,wiadomosc.html

  Zobaczcie co było dzisiaj w Faktach TVN…. Ktoś się mocno wkurzył 🙂

 30. agata said

  Rozmawiajce tez na te tematy z ksiezmi. Niech naglasniaja ten temat na ambonach ,lekcjach religii. Maja oni duze mozliwosci dzialania i przekonywania. Niech wzorem ks. Popieluszki, Prymasa Wyszynskiego, naszego papieza stana otwarce, meznie po stronia swiatla i prawdy. Bez zamartwiania sie o chleb codzienny i dach nad glowa dla rodziny, maja wspaniale mozliwosci do mowienia o tej sprawie.

 31. vicior said

  http://www.tvn24.pl/-1,1628243,0,1,zdrowie-gabinetowi-tuska-nie-dopisuje,wiadomosc.html
  zaczęło się urabianie przeciwko min. Kopacz. tylko patrzeć, a nastąpi rekonstrukcja rządu. a nowy minister może nie być tak twardy.
  zresztą sama min. Kopacz może się złamać…

  • RRR said

   Złamać?

   Przecież ona ma tyle do gadania co każdy inny minister, który dał nogę.

   Najlepszy był Schetyna

   Chodzą słuchy, że nie zniósł presji służb specjalnych, które wiedzą o planowanych działaniach.

   Najgorszych łotrów sumienie może gryźć po zapoznaniu się z satanistycznymi planami.

   • RRR said

    powodem odejścia wcale nie była żadna afera.

    Z resztą ja osobiście również tak sądzę.

    Grzesiu zmarniał strasznie od pół roku

 32. cavaderous said

  ZSRR powraca…zamienia się tym razem w ZSRE (związek socjalistycznych republik europejskich) w innym kolorze flagi – niebieskim (żółte gwiazdki pozostają)…
  brakuje nam oczywiście większej biurokracji oraz wyższej ilości „prezydentów” ..stanowiska obejmą oczywiście kandydaci swoistego celu , porządku i ładu ogólnoświatowego , by zajęli się nadmiernym zdrowiem , nadmierną wolnością i nadmiernym dostępem do wiedzy…wprowadzając „traktat lesbijski” podpisany przez wszystkie prostytutki poszczególnych burdeli (tj.państw) ochoczo realizując plan alfonsów z NWO, będą usilnie unowocześniać sposoby walki z terrorystami (tzn społeczeństwami) siejąc „maksymalny dobrobyt”…..

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/kto-zostanie-naszym-drugim-prezydentem,1395359

  pozdro

 33. AlbercikAS said

  Warto wiedzieć, zapewne nie wszyscy się otarli o ten materiał.

  http://www.docstoc.com/docs/document-preview.aspx?doc_id=15320885

 34. maeC said

  Czy tak będzie?

  http://fakty.interia.pl/news/polska-od-estonii-po-adriatyk,1392421,3439

 35. dja70 said

  http://wiadomosci.onet.pl/2076362,12,austria_oglasza_epidemie_grypy,item.html
  Jeżeli było to proszę usunąć.

 36. Bruno said

  Austria ogłosiła epidemię grypy

  http://wiadomosci.onet.pl/2076362,12,austria_oglasza_epidemie_grypy,item.html

 37. Andy said

  Weźcie na warsztat faceta JOSEPH MOSHE. Oto co ja znalazłem-Czy Baxter odpalil bron biologiczna w ukrainie?

  Wrócmy do 11. Sierpnia 2009. Izraelski Mikrobiolog Joseph Moshe dzwoni do stacji radiowej do programu Dr. True Otts w Los Angeles (on w swym programie regularnie ostrzega przed szczepieniem na swinska grype) i chce na zywo przekazac w tej audycji wazne wiadomosci. On wtedy mówil ze Baxter International Inc. rozpowszechni bron biologiczna w Ukrainie.

  – Moshe powiedzial ze jest mikrobiologiem który ma dowody na istnienie skazonej/skonterminowanej szczepionki H1N1 produkowanej przez Baxter, które chce przekazac Prokuratrze.

  – Dalei powiedzial ze laboratorium Baxtera w Ukrainie przygotowywuje bron biologiczna która jest zamaskowana jako szczepionka.

  – On nalegal na wypowiedz ze szczepionka ma dodatki które oslabiaja system imunologiczny i replikuja RNA virusa hiszpanskiej grypy z 1918r.

  Ciekawe jest ze wlasnie ta przepowiednia jest teraz zeczywistoscia w Ukrainie prawie 3 miesiace pózniej. Epidemia sie rozszeza która wedlóg oficialnych informacji zakarzyla prawie 500.000 ludzi z tego 24.000 zostalo przewiezionych do szpitali i 81 zmarlo. Czy to jest swinska grypa czy dzuma plucna jak niektóre wiadomosci mówia nie jest jasne.

  W nastepny dzien 12.08.2009 wydarzyla sie nastepujace sytuacja:

  – Policja z LA mówi ze Joseph Moshe zadzwonil i grozil wysadzeniem bialego domu

  – Urzednik który odebral ta wiadomosc powiadomil Secret Service ochrone prezydenta.

  13.08.2009:

  – Urzednicy US Secret Service i LAPD jada do domu Moshea.

  – Moshe odjezdza swoim Volkswagenem Beetle.

  – SWAT-Team (sila specjalna policji LAPD) zastawia samochód Moshea przy Federal Buildings przy Wilshire Boulevard 11000. Do dzisiaj nikt nie wie gdzie Moshe jest przetrzymywany

  • A said

   ok tyle że na ukrainie nie chorują osoby zaszczepione

  • Vebriq said

   Ponoć go do Izraela wysłali,na Ukrainie nie było masowych szczepień,ale trop Moshego jest b.ważny,W Polsce Baxter ma siedziby w Warszawie(Błonie) i w Lublinie-jeśli jest ktoś z tych miast tutaj to niech zacznie obserwować,co się dzieje w budynkach Baxtera i na drogach dojazdu/wyjazdu do tych budynków,kto wie co tam mają.

   • Vebriq said

    Znalazłem gg pracownika baxtera z Lublina i wysłałem mu zapytanie,żeby się ustosunkował do oskarżeń Jane-ciekawe czy odpowie

 38. Man said

  Austriackie ministerstwo zdrowia ogłosiło epidemię grypy. Na grypę choruje w całym kraju 30 tysięcy Austriaków – jedna trzecia została zarażona wirusem A/ H1N1. Rozpoczęto masowe szczepienia ochronne – informuje Polskie Radio.
  Szef wiedeńskiego Instytutu Epidemiologii Franz Heinz oświadczył, że w ostatnim tygodniu jedynie w samym Wiedniu ujawniono 10 tysięcy 800 nowych zachorowań. Epidemię ogłasza się w Austrii, jeśli w ciągu tygodnia zachoruje 10 tysięcy osób.
  Na grypę A/H1N1 zmarły w Austrii dwie osoby: 11-letnia dziewczynka i 39 letni mężczyzna.
  Minister zdrowia Aloiz Stoger zakazał wizyt w szpitalach i domach opieki społecznej. Zamknięte zostaną przedszkola i niektóre szkoły. Odwołano imprezy publiczne.

  http://wiadomosci.onet.pl/2076362,12,austria_oglasza_epidemie_grypy,item.html

 39. Janosik said

  http://www.konservat.cba.pl/arty/art0244.php

  sojusz został zawarty

 40. nieobojetny said

  Mam pytanie , może nie na temat ale nie potrzebuje kilku rad.
  W 2008r miałem usuwane migdałki, przed zabiegiem musiałem zaszczepić się na wirusowe zapalenie wątroby typu B.
  Przed chwilą zwróciłem uwage, ze w książeczce szczepien mam wpisaną nazwe Euvax B, lecz brakuje nr seri. Z tego co czytałem ta właśnie szczepionka (a dokładnie kilka partii tej szczepionki z konkretnymi numerami seryjnymi) została wycofana z powodu skutków ubocznych w tym śmierci.
  Co ma teraz zrobić jak sprawdzić czy nie zostałem zaszczepiony szczepionką z wadliwej partii??
  Jak domagać się swoich praw , w związku z zaniedbaniem, ze nie został umieszczony w książeczce nr partii. Celowo??
  Musze wybrać sie do kliniki w której się szczepiłem , tylko sam nie wiem czego oczekiwać?? przecież nikt nie pamięta jaką partie komu podano, pewnie usłyszę słowo przepraszam zapomniałam wpisać.:////

  • Mery said

   Po pierwsze- po co dales sobie usunac migdalki? To tak jakbys usunal jakas czesc z auta; twoim zdaniem bedzie dobrze dzialac? Puchnace migdalki sa czesto spowodowane przez problemy z tarczyca (czesto ukryte). Zadaniem migdalkow jest neutralizowanie szkodliwych toksyn.
   Coraz czesciej wycinane sa migdalki dzieciom.
   Szczepionka na zapalenie watroby typu B czesto zawiera rtec.
   Wedlug http://www.mednat.org szczepionka ta przyczynia sie lub pomaga rozwojowi stwardnienia rozsianego lub raka trzustki (nie mowiac juz o innych efektach ubocznych)…

   Na twiom miejscu nawet bym sie nie fatygowala klocic kto zapomnial Ci wpisac numery seryjne szczepionki. To i tak nic nie zmieni. Zajmij sie lepiej odpowiednia dieta ktora pozwoli Ci chociaz na czesciowe pozbycie sie trucizn ze szczepionki z organizmu. Dodatkowo sa i inne srodki wspomagajace odtrucie organizmu.
   Nie zalamuj sie i powodzenia.

   • nieobojetny said

    No tak mądry polak po szkodzie!! szkoda ze w 2007r nie było tego bloga, człowiek nie wiedział o wielu rzeczach.
    Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem , proszę o jakieś linki do odtrucia organizmu po tym syfie. Wiem napewno ze srebro koloidalne jest dobre , możecie polecić coś jeszcze?

   • Zapsa said

    Możemy polecić Ci przede wszystkim dietę wykluczającą chemikalia, paczkowany chleb, zupki i sosy z torebki, wody smakowe, warzywa i owoce i mięso z marketu…Ciężko spełnić,zwłaszcza że i małe sklepiki teraz mają syf u siebie,a nie kazdy może robić wszystkie zapasy na wsi..

    „Terapia życia” dr Clark(ksiązka) – zastosuj oczyszczanie wątroby i nerek oraz kurację wspomagającą wątrobę. Po tej ostatniej, stosowanej przez jakieś 8 tygoni, mój mąż sam z siebie zgubił 10 kilo – zaznaczam,że miał wówczas jeszcze mniej ruchu niż wcześniej, bo siedział na zwolnieniu po operacji kolana.

    Co do odtruwania z rtęci to Clark zalecała pozbycia się wszelkich matali z organizmu za sprawą oczyszczania właśnie i usunięcia plomb, także aparatów nazębnych..

 41. elcia said

  zobaczcie co znalazlam http://www.youtube.com/watch?v=KdrtYctKtPo&feature=sub

 42. Aśka said

  polecam
  http://lchx.wordpress.com/2006/05/27/chemtrails-zagrozenie-czy-ratunek/

  • net23 said

   Czy to pana wypowiedż w sprawie chemitrali panie Piotrze?

   Piotr Bein Powiedział/a:

   styczeń 23, 2008 @ 5:06 pm
   do Ewy:
   Kto to sa ONI?
   Efekt cieplarniany i zmiana klimatu — zjawiska potwierdzone przez setki naukowcow w wieloletnim projekcie IPCC.
   Dziura ozonowa — podobnie.
   Pani przyczynila sie do efektu cieplarnianego, jak kazdy z nas, emitujac gazy cieplarniane w konsumpcji energii. Nie dajmy sie zwariowac. Wiecej oswiaty, pani Ewo, mniej histerii. Temat zbyt powazny na to, by go macic niewiedza.
   ==================================
   od p.b.: chemtrails styczen 2008? ktore forum?

 43. Michal said

  Nie spodoba Wam się!

  Illuminati NWO Hand Signs

  The Satanic Hand Sign on well known People

 44. Michal said

  Illuminati NWO Hand Signs

 45. Anna said

  Słuchajcie od 2 dni siedze kilka godzin na necie w poszukiwaniu wiadomości o tym co sie do cholery dzieje. Uwierzcie że wklejanie linkow pomaga. W jednym z komentarzy na onecie zobaczyłam linka i tak się zaczęło.
  Kilka lat temu przeczytałam książkę która przepowiadała koniec świata, wszelkie znaki, wydarzenia mające nastapić. Było mocno nacechowana wiarą w Boga. Była informacja o czipach to jedne co zapmiętałam.. i krzyż na niebie. Obiecałam sobie że ja nie pozwolę sobie na wszczepienie czipa.
  Z przerażeniem czytam i oglądam informacje o NWO. To nie moze być prawda ale jak do cholery wyjasnic tak wiele dziwnych połaczonych w jeden klucz wydarzen??
  Boję się co się dzieje. Zastanawiam się jak przemówić do moich znajomych żeby nie uznali mnie za wariatkę tylko sami przebadali sprawę tak jak ja spedzając kilka godzin na szukaniu informacji.

 46. jennifer said

  powinnismy to wszyscy spiewac 😉 http://www.youtube.com/watch?v=bHqh6EpkpRs&feature=subtivity

 47. A said

  http://davidwilkersoninpolish.blogspot.com/2009/10/bog-ma-wszystko-pod-kontrola.html

 48. Michal said

  http://www.interpol.int/Public/BioTerrorism/tabletop/default.asp

  Nie podoba mi się to!!!
  na stronie interpolu jest mowa o potencjalnym bioterroryzmie.
  Po prawej stronie jest zdjęcie -zielone – kliknijcie na nie!!!

  • RRR said

   a więc wszystko jasne…

   Spodziewajcie się wkrótce „ataku”

   Akcja „dżuma płucna” będzie zwalona na jakiś tam Arabów itp.

   Jeśli zrobili taką konferencję to wiadomo co chcą zrobić

   RZYGAM JUŻ TYM ŚWIATEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Magdalena said

   To jest data i miejsce spotkania jakie sie odbylo, uczestnicy z szesciu krajow Europy wsch.

   • Murphy said

    Owszem odbyło się, tak samo jak odbyły się ćwiczenia armii USA przeciw terroryzmowi w dniu 9/11. Następnym razem jak się coś takiego wydarzy na prawdę to pewnie ludzie pomyślą że to znowu ćwiczenia. 😐

 49. 70agent said

  Świńska grypa: kolejne europejskie kraje ogłaszają epidemię

  Austria i Serbia to dwa europejskie kraje, które ogłosiły dziś epidemię grypy A/H1N1. Austriackie ministerstwo zdrowia ogłosiło, że na grypę choruje w całym kraju 30 tysięcy Austriaków – jedna trzecia została zarażona wirusem A/ H1N1. Rozpoczęto masowe szczepienia ochronne. W Serbii na A/H1N1 zmarło 7 osób.

  źródło: gazeta.pl

  • Anna said

   a co z tymi krazacymi samolotami? staram sie byc sceptyczna ale inaczej niz celowe dzialanie nie da sie tego wytlumaczyc.. za szybko w zbyt krotkim czasie na zbyt wielu odleglych terytoriach. Niech ich wszystkich szlag trafi!

   • Michal said

    http://www.interpol.int/Public/BioTerrorism/tabletop/default.asp

    A co o tym sądzisz?

    Po prawej stronie jest zdjęcie -zielone – kliknijcie na nie!!!

   • RRR said

    pod spodem jest jeszcze lepsze.
    Zdjęcie płuc po zaatakowaniu przez dżumę płucną!!

    SKANDAL!!!!

   • Anna said

    Czy ktoś z nas robi sobie żarty?? Czyli za kilka dni bedziemy rozmawiac o epidemii w naszym kraju. Nie przeraża Was to?
    ================================
    od p.b.: z przykladu ukrainy: rozmawiac bedzie wzbronione, bedziemy szukac lekow i pomocy, lezec w szpitalu, umierac, chowac rodzine i znajomych

   • RRR said

    Czy mógłby ktoś nagrać i wrzucić filmik na youtube dotyczący manipulowaniem komentarzami na forum onet???

    Aby sprawdzić jak jesteśmy manipulowani proszę:
    1. Kliknąć na artykuł dotyczący ogłoszenia pandemii w Austrii.
    2. Sprawdzić jak wygląda strona z komentarzami, która się ukazuje jako pierwsza.
    3. Kliknąć pod komentarzami na stronę 2.
    4. Przejść z powrotem do strony jeden. Klikając na 1 pod komentarzami.
    5. Porównać stronę oznaczoną nr 1 , która widnieje gdy klikamy w artykuł, ze stroną 1 uzyskaną przez przejście na 2 stronę i powrót

    UZYSKAMY ZUPEŁNIE INNE WPISY.

    ISTNIEJĄ NA ONECIE PRAWIE ZAWSZE DWIE PIERWSZE STRONY!!!

    TO JEST PODŁA MANIPULACJA!!!!!

    NAGŁOŚNIJCIE TEN TEMAT

   • mm said

    xxxx [cenura pb] te wpisy sie aktualizuja

 50. mizia said

  — JESTEŚCIE PEWNI ZE NA UKRAINIE NIE BYŁO TEGO CO UNAS W GRUDZIADZU………
  — Z UKRAINY NIE BYŁO I NIE BEDZIE PRAWDZIWYCH INFORMACJI
  — RADZIŁ BYM WSZYSTKIM ZROBIC TO CO JA – DUZO CZASU NIE ZOSTAŁO
  PS. co zrobiłem wie P.B.
  ===============================
  od p.b.: mizia odizolowal sie jak daleko mozna od ludiowcow, z zapasem kapuchy kiszonej (witamina c), czystej (chyba na te bakterie dzumy) i ogorcy na zagryche na pi razy oko 3 miechy

  • .... said

   napisz co zrobiłeś…

  • mizia said

   do p.b ogóry i kapuch są zdrowe ale najzdrowsze jest to że w promieniu 10 kilometrów niema nikogo
   ======================================
   od p.b.: zazdroszcze – a gdzie to? musi co na syberii gdzies czy w canadzie

   • mizia said

    to troche przeterminowane ALE DAJE POGLĄD CO JEST -MOZE BYC -teraz

    About 1500 people have died over the week of October 25th, 2009 in Ukraine. As noted by some doctors, the reason – pneumonic plague. High temperatures from the first day, a burning sensation in the chest, the desire to drink cold and nausea – all of these symptoms are frightening. People die in a few days. Andrew Makrush, head physician of one from the Ternopil hospital believes that only in the Ternopil killed over 1,000 people. Andrew Makrush, head physician of one from the Ternopil hospital believes that only in the Ternopil killed over 1000 people.

    co w wolnym tłumaczeniu znaczyło:

    Około 1500 osób zmarło od 25 października 2009r. na Ukrainie. Jak twierdzą niektórzy lekarze, powodem była dżuma płucna. Wysoka gorączka od pierwszego dnia, uczucie gorąca w klatce piersiowej, pragnienie i nudności – wszystkie te symptomy są przerażające. Ludzie umierają w kilka dni. Andrew Makrush, ordynator jednego z Ternopolskich szpitali twierdzi, że tylko w Ternopolu zmarło ponad 1000 ludzi.
    ================================
    od p.b.: mizia, koniecznie daj zrodlo, pojdzie do nastepnego zlepka wiadomosci

   • Wojtekk said

    Ucieczka na odludzie? Nie ma to jak patriotyczny odruch 😛
    ==============================
    od p.b.: gdyby caly narod uciekl, uny nie mieliby kogo zarazic – a canada by sie zaludnila w koncu

   • mizia said

    no bochaterowie pierwsi gina ale ktos musi póżniej POZAMIATAĆ ŁOTROW
    chyba nie dobrze by było jakby sie tylko ŁOTROWIE OSTALI

   • Wojtekk said

    It is easy to be brave behind a castle wall. – Welsh proverb

   • mizia said

    TO JEST Z PRYWATNEJ KORESPONDENCJI MOJEGO ZNAJOMEGO NIE TYLKO DOMNIE PISZE JAK WIDAC INNYM TERZ DAJE ZNAC po angielsku

    INFO TO JEST POZA OFICJALNA WERSJĄ ONYCH

   • mizia said

    A TERAZ Z POLSKI W KTÓREJ „NIEMA ZAGROŻENIA GRYPA” – pojawiaja sie duże ilosci zakazeń niewiadomej przyczyny

    Poza aptekami oblężenie przeżywają oczywiście przychodnie. Najwięcej osób rejestruje się do poradni dziecięcych. – Normalnie rejestrujemy 5 osób na godzinę, teraz 8 – mówi Jolanta Michna, rejestratorka z NZOZ „Wzgórze św. Maksymiliana” w Gdyni. – Co ciekawe, u większości nie są to objawy typowo grypowe, a raczej bardzo wysoka temperatura lub sensacje żołądkowe. Jeśli chodzi o osoby dorosłe, to bardzo dużo osób odwołuje wizyty u specjalistów, z powodu… przeziębienia lub choroby.

    Z tego samego powodu odwołano także na kilka dni zajęcia w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 7 na Żabiance. – Tak naprawdę nie wiadomo, czy uczniowie byli chorzy na grypę, anginę czy jeszcze coś innego – dodaje Anna Obuchowska. – Frekwencja była niższa niż 50 procent, nauczyciele nie mogli więc realizować podstaw programowych.

   • mm said

    bawi cie wymyslanie tych glupot dzieciaku tu sa ludzie ktorzy moga jeszcze pomyslec ze to prawda i bedziesz odpowiadal za swoje teksty – nie karmcie tego trola

   • Wojtekk said

    Ucieczka w odludzie? Hmm prawdziwy patriota 😛

  • Zapsa said

   Hahaha świetny wpis 🙂

   Jak to zrobić,żeby 10km wokół nikogo nie było? Może poprosić sąsiadów, by sie wyprowadzili?? :D:D:D
   ==============================
   od p.b: mizia oglosil w promieniu 10 km ze jest z bloga grypa66 i uciekli :<)

   • Zapsa said

    Myślę że sama kapusta kiszona i gorzała zrobiły z Mizi broń biologiczną, która wymiotła wszystkich 😀

 51. .... said

  200 książek na ten temat….

  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/1180619-spis-ok-200-publikacji-na-temat-nwo-i-pokrewnych?page=last

 52. Michal said

  Proponuję aby zrobić spotkanie na Śląsku.
  Jest ktoś zainteresowany?

  • Vebriq said

   Jestem zainteresowany każdą konkretną inicjatywą,może mi być trudno dojechać,ale znam dziewczynę z Wrocławia,którą mogę zawiadomić o spotkaniu-jest zainteresowana sprawą,informuj mnie proszę na cheswaw@gmail.com.

  • Anna said

   Jestem zainteresowana spotkaniem na Śląsku. Podaję Vebriq’owi mojego maila.

 53. Atena7777 said

  Mowa była tutaj również o wirusie ebola, który miałaby służyć jako broń biologiczna przez Al Kaidę.
  Jako ciekawostkę podam, że w Hamburgu w Bernhard- Nocht – Instituts największym tropikalnym instytucie medycznym w Niemczech są zdeponowane najgroźniejsze wirusy w tym przypuszczalnie śmiercionośny ebola. W marcu tego roku jedna z pracownic tego instytutu ukłuła się w palec igłą, która zawierała tego wirusa, zaraz zarządzono kwarantannę, dostała szczepionkę http://jungemedienhamburg.wordpress.com/2009/03/18/ebola-virus-in-hamburg-mitarbeiterin-des-bernhard-nocht-instituts-vermutlich-infiziert/ .
  Pytanie, po co oni trzymają takie śmiercionośne wirusy i dlaczego oni robią jakieś eksperymenty, skoro te wirusy są śmiercionośne……………………………??? Może opracowywali broń biologiczną? W końcu nie gdzie indziej jak także w HH doszukałam się artykułu (co zresztą podałam wcześniej), w którym donosili, że już 2 lata temu panowała „hiszpanka”: http://www.abendblatt.de/hamburg/article900172/Spanische-Grippe-wieder-ausgebrochen.html w tamtym roku zrsztą też……………………………

 54. hjk said

  Nieoczekiwane zbliżenie Cerkwi i Watykanu
  http://wiadomosci.onet.pl/2076344,12,nieoczekiwane_zblizenie_cerkwi_i_watykanu,item.html

  anglikanie tez moga sie przenosic

  „i nastanie jedna owczarnia…”
  ==================================
  od p.b.: groza Jednej Religii w NWO istnieje, ale tu widze cos w rodzaju bezpatryzanckiego poparcia dla minister Kopacz od Polakow (nie tylko) bez wzgledu na wiare, przekonania polityczne, kolor skory itd (patrz poparcie z Egiptu); odlamy chrzescijanstwa laczy Krzyz i atak Nan jest atakiem na CALE chrzescijanstwo; pamietacie oburzenie muulmanow gdy rzekomo dunczycy beszczescili Mahometa? jewropejsk-globalne instytucj eorzekly – njet, szkalowania czuwstwij islamskich nje budziet w ewropie – zastapiono je wiec szkalowaniem chrzescijan

  • Fraktal said

   Te nagłe ataki na kościół mogą służyć powstaniu jednej światowej religii. Poza tym musi coś się stać wielkiego , bo inaczej światowa religia nie powstanie . To samo z państwami. Nowy porządek wyłonić się może tylko z chaosu za przyzwoleniem ludzi.

 55. hjk said

  kolejny blog nie działa – tym raziem Tomasza Urbasia z onetu
  http://urbas.blog.onet.pl/

  • Fraktal said

   A jakie wcześniej zostały zamknięte?

   • hjk said

    juz otwarty..)))
    widac cos w nocy robili
    wczesniej: globalnaswiadomosc i cos tam, jest we wcz. wpisach

  • hjk said

   http://urbas.blog.onet.pl/Dzien-Niepodleglosci,2,ID394304004,DA2009-11-11,n

   „Wyżej opisane przygotowania do wprowadzenia stanu wyjątkowego w Polsce mają charakter powszechny i wszechstronny. Są one niewspółmierne do trzech potencjalnych legend operacyjnych tj. zagrożenia terrorystycznego, ocieplenia klimatu oraz pandemii grypy. Co więcej przesłanki tych przygotowań dostrzegamy na całym świecie.”

   • hjk said

    Zważywszy na powyższe podtrzymujemy hipotezę o istotnym zwiększeniu ryzyka impaktu asteroidy, które zdiagnozowano w sensie operacyjnym na przełomie XX i XXI w. Hipoteza ta tłumaczy zbieżne w skali ogólnoświatowej kroki podejmowane w kierunku wprowadzenia stanów wyjątkowych. Kroki te podejmowane są pod przykrywką najpierw zagrożenia zamachami terrorystycznymi, potem ocieplenia klimatu, a obecnie pandemii grypy A H1N1. Rzeczywiste zagrożenie jest utrzymywane w tajemnicy.
    ======================
    od p.b.: jak stany wyjatkowe zaradzilyby asteroidzie? trzeba byloby wyslac statek kosmiczny, przyczepic silniki czy zagiel sloneczny do asteroidy i przekierowac – wszelkie inne gadanie to bzdety

   • Vebriq said

    Czy naprawdę zakładacie,że tak wiele rządów ściemnia i konspiruje?W tak dużej grupie jak elity polityczne zawsze znajdzie się jeden czy drugi sprawiedliwy,który powie prawdę…
    =====================================
    …i szybko ‚poddaje sie do dymisji’

   • CoZaSyf said

    Te stany W! maja cos wspolnego! Moze z tym? http://www.sekretyameryki.com/?p=1100 Pisałam wczesniej i nikt sie nie zainteresował.

 56. Adam said

  Zobaczcie że w mediach słusznego nurtu nie podaje się do wiadomości że istnieje coś takiego jak witamina B17 tutaj link przykładowy : http://witaminy.eu.interia.pl/ , sądzić należy , że przyczyniają się one znacząco w procesie depopulacji ludzi , poza tym witamina C w wyżej podanej stronie tylko tylko zdawkowo podano informację o jej właściwościach dot odporności organizmów , bardzo ciekawa jest tabel w której podane są maksymalne dawki uznane za bezpieczne oraz te zalecane , ponad 20 razy mniejsze niż wartość terapeutyczna , nie podają też ile trzeba podać witaminy C małpą w zoo aby nie chorowały co dobitnie świadczy o dezinformacji . Co do witaminy B17 to znane są jej właściwości przeciwrakowe i wiele ludzi chorych na raka wyzdrowiało stosując tę witaminę .

 57. Piotr said

  Jest jedna osoba ,która może to wyjaśnić to
  KRZYSZTOF JACKOWSKI człowiek ,który odnalazł ponad 700 zamordowanych i zaginionych ludzi na co ma potwierdzenia z Policji ostatnio mam warażenie ,że ktoś go wyciszył lub dał mu do zrozumienia aby nie wypowiadał sie w tematach politycznych przed paroma miesiącami Krzysztof mówił o wizji z wydarzeniami były związane trzy samoloty wspomiał choć trudno mu było określić dokładnie miejsce ale padło słowo Ukraina ,że po tym incydencie nastapi wojna.
  Krzysztof z wcześniejszych wizji mówił o prowokacjach za którymi stoi USA bo to oni dążą do wojny w jedenej z jego wizji jest mowa o eksplozji jakiś zbiorników po czym ludzie bedą umierać nie znajć przyczyny .
  To o czym pisze można znaleść na you tube.
  CIEKAW JESTEM CO BY NA TEN TEMAT POWIEDZIAŁ JACKOWSKI

  • Vebriq said

   oj dzieci,dzieci…-wystarczyło napisać do Jackowskiego,właśnie mu wysłałem maila na: jackowski-krzysztof@wp.pl i ciekawe czy odpowie,z każdym pytaniem będziecie tak biegać do mamusi zamiast po prostu zwrócić się do źródła,wystarczy wpisać w google Krzysztof Jackowski,żeby znaleźć kontakt do niego.Zacytowałem mu wypowiedź Piotra in extenso i podałem adres bloga i http://www.theflucase.com.
   ================================
   od p.b.: dobra robota, vebriq

 58. Fraktal said

  Niedługo możemy być świadkami wojen, kataklizmów i epidemii. I to wszystko na raz. Ludzie się nie zmieniają dlatego przepowiednie się mogą sprawdzić. Dżuma też był przepowiedziana.
  A tak w ogóle są jakiej środki zaradcze na dżumę płucną? Czy to też jest choroba która atakuje głównie zdrowe i silne organizmy?

 59. Vebriq said

  pokój duszom niewinnie umęczonym,cześć ich pamięci.

 60. Marucha said

  Hmmm… wypadało by może podać autora wiadomości o opryskiwaniu Ukrainy?

 61. jędrek said

  Mieszkam w Kitchener/ontario!
  Wczoraj 11 Listopada ok godz 7:50 jadac samochodem zauważyłem 2 wolno lecące samoloty z mocnym oswietleniem wydało mi sie to podejżane gdyz normalnie o tej poże tego typu samoloty nie lataja można tylko zauwazyc jakies wiaksze na duzych wysokościach.W pierwszej chwili pomyslałem ze to z okazji dnia pamięci weteranów ale po przeczytaniu postu z Ilinois na waszej stronie fakt ten skojażyłem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s