Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Spór rozwiązany

Posted by grypa666 w dniu 10/11/2009

Spór rozwiązany, inf. własna, grypa666

Spory na blogu, których byliście ostatnio świadkami są, mamy nadzieję, przeszłością. Dzięki mediatorom z Cywilizacji Życia udało się zażegnać konflikt. Sprawa stanęła na tym, że blog z jego założycielami pójdzie swoją, a stowarzyszenie swoją drogą, co zresztą może być korzystne dla całego ruchu „grypowego”. I o to chodzi – żeby jak najwięcej osób starało się zatrzymać szaleństwo „Cywilizacji Śmierci”, która promuje niebezpieczne szczepionki, żywność modyfikowaną genetycznie, tzw. globalne ocieplenie z jego negatywnymi skutkami dla rozwoju cywilizacyjnego, eugenikę (aż do uśmiercania osób nieprzydatnych), tajemnicze opryski chemiczne itd.
Blog będzie prowadzony przez tę samą ekipę co poprzednio – zatem tu się nic nie zmienia. Nie będzie jednak wspólnych imprez takich jakie obserwowaliśmy dwa tygodnie temu w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.
Jeśli czas nam na to pozwoli to sami będziemy organizowali spotkania – już są propozycje na Śląsku i we Wrocławiu.
Wszystkie wpisy dotyczące sporów usuwamy do archiwum. Wraz z Piotem Beinem rezygnujemy w członkostwie Cywilizacji Życia.
Czeka nas wiele pracy – przede wszsytkim nad tym by nie pozwolić na zamknięcie blogu, jak to się stało w ostatnich dniach z New World Order PL i z Globalna Swiadomosc. Zobaczcie sami!
http://newworldorder.com.pl   http://www.globalnaswiadomosc.com/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: